Sportem pro Ukrajinu

Ahoj orienťáci. V rámci výzvy „Týden orienťáku pro Ukrajinu“, jsme pro vás připravili s Vráťou trénink na Kraví hoře. Na kontrolách budou umístěny zalaminované ukrajinské vlajky s číslem.

Trať je postavená pro 3 obtížnosti a mapy si můžete stáhnout níže nebo vyzvednout (a zase prosím vrátit) z igelitové tašky vedle startu. Po zkušenostech z COVID-tréninků doporučuji mapy si vytisknout doma. Taška s těmi na startu je vidět, neschovával jsem ji, takže neručím za to, že tam bude…

T1 – 2,1 km

T2 – 3,5 km

T3 – 5,3 km

Trénink je zanesený a bude postavený až do neděle 13. 3. 2022. Následně ho sebereme.

Start, cíl a parkování je dle plánku zde: https://mapy.cz/s/fazanadeba nebo se můžete orientovat pomocí mapky níže. Kousek od tohoto místa je také stále ještě dostupný trénink SCM Ještědské oblasti. Veškeré informace naleznete na stránkách SCM.

Účastí na této akci podporujete boj za svobodu Ukrajiny a vlastně celé Evropy. Podpořit boj proti ruským teroristům můžete i darem na účet 214575416/0600, který zřídilo ČSOS. Na konci této výzvy částku posbíranou na zmíněném účtu naše národní organizace zdvojnásobí a pošle ukrajinské ambasádě na podporu obrany nezávislosti jejich země. Pro platbu můžete použít i QR kod níže:

Mapka pro parkování a start tréninku za svobodu Ukrajiny

1 komentář u „Sportem pro Ukrajinu

Napsat komentář