BorO’Camp 2022

Termín letošního BorO’Campu se nezadržitelně blíží. Minulý rok jsme vám dali příležitost vyjádřit se k tomu, jak by měl vypadat ideální program. Chtěli jste více her a proto jsme ho doplnili o celotáborovou hru, do které budete získávat body svými výsledky z tréninků i dalších bojových a strategických her. Těch vás čeká 6 včetně velké noční…

Hrací plán si můžete prohlédnout níže.

OŽ 7.-8.10.

Nadcházející víkend se konají tři závody oblastního žebříčku. V sobotu pořádá oddíl VLI v Liberci middle a v neděli oddíl CHA v Hrádku nad Nisou dva sprinty.
Odjezdy autobusu jsou následující.
Sobota : Č.Lípa sever 7:45, Nový Bor náměstí 8:00 (staví ve Cvikově na sídlišti)
Neděle : Č.Lípa sever 7:15, Nový Bor náměstí 7:30 (staví ve Cvikově na sídlišti)
V neděli se autobus vrací až po odpoledním závodě.

Kryštof Bogar celkovým vítězem SP

V Itálii proběhlo závěrečné kolo Světového poháru v MTBO 2023 a čeští bajkeři byli opět famózní. Kryštof Bogar ovládl celkové hodnocení SP 2023, na druhém místě skončil Vojtěch Ludvík a těsně na 4. místě Vojtěch Stránský. Kryštof tak ke třem zlatým medailím z Mistrovství světa přidal i titul vítěze Světového poháru a je tak jednoznačně nejlepším o-bikerem na světě. Gratulujeme!

Šámalka 2024

Na termín 28.2. – 3.3.2024 (středa – neděle) máme zarezervováno 30 míst na lyžařské soustředění na Šámalově Chatě v Bedřichově. Soustředění je určeno pro dospělé a juniory (případně mladší členy s vlastním doprovodem). Cena za pobyt (ubytování s polopenzí) je 3.400,- Kč.

Členům klubu splňujícím podmínky pro příspěvek uhradí klub 50%, tj. 1.700,- Kč. Přihlášky zasílejte na mail tomas.vacha@stavmat.cz do 31.12.2023, do stejného data je potřeba uhradit výše uvedenou částku na účet 235567677/0300.

Český pohár štafet

O tomto víkendu proběhne v těžkém brněnském terénu český pohár štafet. Jako obvykle se z našeho klubu chystá početná výprava a stejně tak jsme byli nuceni jako obvykle trochu improvizovat. Zranění, rodinné důvody, nedostatečný týmový duch rozhodly, že část naší dvanáctkové štafety poběží dospěláckou kategorii. Budeme držet palce…

Všichni, kteří jedou, se potkají v 9:00 v sobotu ráno na náměstí v Novém Boru. Tam se rozdělíme do vozů. Členové prestižní H21b štafety, tedy Matějíček, Šimon a Kubajs, budou mít výsadu ubytování v centru velkoměsta a budou bydlet u Hanky Nedbálkové, krásné a nadané orienťačky (Šimone je již bohužel obsazená). To s sebou nese jisté výhody, ale i potřebu mít vlastní spacák. Šimon a Kuba si ho nezapomenou.

S jídlem je to jako obvykle, zkusíme najít nějaké místo na společnou sobotní večeři, na snídani si něco vezměte.

Ostatní budeme spát v penzionu za Brnem, v Rosicích. Pro jakékoliv dotazy volejte Mirase na +420 724 058 360.

Víkendové OŽ

O víkendu se rozjíždí podzimní sezona, na pořadu jsou úvodní 3 závody oblastního žebříčku, které pořádá Frýdlant. Na závody jede autobus.
Odjezd sobota : Č.Lípa (sever) 7:45, Nový Bor (náměstí) 8:00, staví ve Cvikově na sídlišti
Návrat až po odpoledním závodě
Odjezd neděle : Č.Lípa (sever) 7:15, Nový Bor (náměstí) 7:30, staví ve Cvikově na sídlišti

Třetí zlato pro Kryštofa!!

Po nevydařeném sobotním závodu s hromadným startem, na kterém Kryštofa trápily žaludeční problémy zakončil Kryštof svoje letošní působení na MS MTBO jako finišmen české štafety v sobotním závěrečném klání. Česká štafeta ve složení Vojtěch Stránský, Vojtěch Ludvík a Kryštof Bogar si suverénně dojela pro vítězství a Kryštof se tak stal trojnásobným světovým šampiónem letošního MS, které se konalo v Jičíně.