BorO’Camp 2022

Termín letošního BorO’Campu se nezadržitelně blíží. Minulý rok jsme vám dali příležitost vyjádřit se k tomu, jak by měl vypadat ideální program. Chtěli jste více her a proto jsme ho doplnili o celotáborovou hru, do které budete získávat body svými výsledky z tréninků i dalších bojových a strategických her. Těch vás čeká 6 včetně velké noční…

Hrací plán si můžete prohlédnout níže.

SKI CAMP 2023

Ahoj lyžníci, posíláme poslední informace k zimnímu soustředění 2.-.5.2.2023.

Odjezd:

 • Nažhavená část červené skupiny s Mírou a Honzákem již ve čtvrtek v 10:00 z náměstí v N.B., následně Cvikov / týká se: Bára L., Máňa S., Šimon J., Adam S. , Kryštof P., Mára P., Alex S. – ideálně už buďte v běžkařském oblečení + vezměte si nějaké drobné na rychlý oběd.
 • Zbytek příjezd na místo mezi 16.-17.hod. / Penzion Centrum Bedřichov – začínáme večeří…

Kromě standardního vybavení na běžky a do chaty. Nezapomeňte na:

 • Čelovku
 • Láhev na pití
 • Menší batoh
 • Přezuvky
 • Oblíbené tyčinky/sušenky na tréninky
 • Mapník na LOB, pokud máte

souřadnice chaty: 50.7887281N, 15.1484528Eodkaz: 

https://mapy.cz/s/celubebage

Vlastní body • Mapy.cz

Šámalka – info k soustředění

Informace pro lyžníky, kteří jsou přihlášeni na zimní soustředění na Šámalově chatě v Bedřichově

Termín středa 1.2. – neděle 5.2.2023, doprava individuální, zajištěny snídaně a večeře (začínáme večeří 1.2. v 19hod, končíme v neděli snídaní). Parkování přímo u chaty zdarma (při odjezdu vás přes závoru pustí obsluha). Pokoje bývají připraveny v odpoledních hodinách, případně dříve dle možnosti. Kdo chce vyrazit na lyže ve středu a nebyl by ještě připravený pokoj, může si nechat věci v herně nebo v autě.

Níže rozpis ubytování po pokojích – budou jej mít i na recepci. V případě potřeby mi volejte (602 684 641, Valaška). SKOL

Nejlepším O-bikerem roku vyhlášen opět Kryštof Bogar

V pátek večer byli v chotěbořském kině Družba vyhlášeni nejlepší sportovci ve všech o-disciplínách – OB, MTBO, LOB i trail-O.

Vítězkou ankety o nejlepšího orientačního běžce se stala Tereza Janošíková (SK Severka Šumperk), v MTBO zvítězil Kryštof Bogar (OK Jiskra Nový Bor), v LOB Petra Fiala (OK Lokomotiva Pardubice) a v trail-O Jana Kosťová (Orientační oddíl SKV Praha) a Ondřej Macek (OK Lokomotiva Pardubice).

WMOC 2023 SVK – podmínky a přihlášky

10.1.2023 končí 1.termín přihlášek na WMOC 2023 na Slovensku. Níže zveřejňujeme podmínky klubového příspěvku pro zájemce o start na WMOC či doprovodných veřejných závodech.

Před přihlášením si projděte web závodu.

Startovné v prvním termínu na celý program je 145 EUR. Ti, kteří se přihlásili již v roce 2020 mají 30EUR předplaceno – seznam zde.

Následující podmínky platí pro členy klubu, kteří splňují tyto parametry:

 • člen klubu minimálně po celý rok 2021
 • aktivní závodník nebo pořadatel v roce 2021

Startovné: klub uhradí startovné v prvním termínu ponížené o 750Kč, které doplatí každý přihlášený převodem na účet 235567677/0300 do 31.12.2022 (do poznámky uvést WMOC). Lidé ze seznamu výše 750Kč neplatí. Tedy ten kdo byl přihlášený v roce 2020 má startovné zcela zdarma, ten kdo nebyl, doplatí 750Kč. Částka 750Kč platí i pro případné účastníky veřejného závodu. Ostatní náklady si hradí každý sám.

Ubytování: Klub nepřispívá. Podle počtu zájemců o společné ubytování se pokusíme zajistit (pořadatel nabízí internát bez možnosti vaření, ale s možností objednání snídaně a večeře; internát s možností vaření; případně se můžeme pokusit najít něco sami na postelích s možností vaření). Platby za ubytování budeme řešit až bude známý typ a cena ubytování.

Doprava: Klub nepřispívá. Na Slovensko je předpoklad dopravy auty dle domluvy. Sprintové disciplíny jsou přímo v Košicích. Na lesní disciplíny (závody i tréninky) pořadatel nabízí parkovné v úhrnné ceně 20EUR/auto nebo dopravu autobusy v úhrnné ceně 60EUR/osoba. Pokud budete chtít objednat je potřeba uhradit o tuto částku vynásobenou kurzem 25Kč/EUR více do 31.12.2022 na účet výše.

Čestným členům (Jaroslav Křtěnský a Miroslav Beránek) klub uhradí komplet startovné, případné ubytování na internátu (pokud o něj budou mít zájem) a parkovné na etapách nebo dopravu pořadatelskými autobusy na ně.

V přihláškovém systému je tedy potřeba se přihlásit do 31.12.2022 a do poznámky uvést:

 1. pokud se nehlásíte na celý program uvést na kterou část – sprintové nebo lesní disciplíny
 2. Zda máte zájem o řešení společného ubytování na postelích s klubem
 3. Zda chce objednat parkovné pro auto na lesní disciplíny, nebo lístek na autobus na lesní disciplíny