240424 Sosnová Hromaďák, Výsledky

2024-04-24

Bez trati

1 Kameník Šibrik Tomáš BOR 28:50 4430
- 2129236 H.S.H. Sport s.r   DNS 2129236

Černá ABC 5,5 km (18 kontrol)

1 Najman Jaroslav BOR 48:11 8514568
2 Soukupová Marie BOR 50:02 +1:51 8518329
3 Ledecký Vladimír BOR 54:10 +5:59 8149892
- Rejman Josef BOR DISK 8160173

Černá ACB 5,5 km (18 kontrol)

1 Hrůzek Ondřej BOR 44:11 8304117
2 Karafiát Filip BOR 63:32 +19:21 8514526

Černá BAC 5,5 km (18 kontrol)

1 Vobr Marek BOR 41:24 8160175
2 Patka Marek BOR 44:51 +3:27 8304112
3 Zeman Jakub BOR 45:46 +4:22 8042120

Černá BCA 5,5 km (18 kontrol)

1 Kovanda Jonáš BOR 41:27 230718
2 Patka Kryštof BOR 45:09 +3:42 8304111
- Machara Martin BOR DISK 8149895
- Rančák Josef BOR DISK 8719003

Černá CAB 5,5 km (18 kontrol)

1 Murswiek Jan BOR 49:28 7208072
2 Studničný Adam BOR 55:30 +6:02 8511573

Černá CBA 5,5 km (18 kontrol)

1 Kolařík Tomáš BOR 39:09 1302816
2 Mitiska Matěj BOR 50:20 +11:11 8482575
3 Koudelka Tomáš BOR 71:16 +32:07 8224477
4 Studničný Jaroslav BOR 85:30 +46:21 8412

Červená ABC 4,7 km (17 kontrol)

1 Lamač Vítek BOR 38:22 8421841
2 Macharová Michaela BOR 74:36 +36:14 8510262
3 Mitisková Hana BOR 74:50 +36:28 8107746

Červená ACB 4,7 km (17 kontrol)

1 Zahradníčková Petra BOR 76:05 8542
2 Horáčková Natalie BOR 76:25 +0:20 8512712
- Zenková Pavla BOR DISK 8019407

Červená BAC 4,7 km (17 kontrol)

1 Lischková Anežka BOR 46:20 8304121
- Lischková Lenka BOR DISK 4435

Červená BCA 4,7 km (17 kontrol)

1 Kocman Lukáš BOR 42:31 8006755
2 Michálková Ela BOR 66:55 +24:24 8304120

Červená CAB 4,7 km (17 kontrol)

1 Kocmanová Adéla BOR 47:43 8051249
2 Rejmanová Nikola BOR 67:49 +20:06 8160172

Červená CBA 4,7 km (17 kontrol)

1 Čupcová Viktorie BOR 66:36 8514495

Oranžová ABC 3,3 km (14 kontrol)

1 Ema Lotová   43:01 8522647
2 Fedorov Mikhail BOR 44:07 +1:06 4411

Oranžová ACB 3,3 km (14 kontrol)

1 Kolařík Jakub BOR 45:35 8445301

Oranžová BAC 3,3 km (14 kontrol)

1 Urbanová Emma BOR 34:08 4410

Oranžová BCA 3,3 km (14 kontrol)

1 Urban Adam BOR 40:12 4358

Oranžová CAB 3,3 km (14 kontrol)

1 Fedorčák Viktor BOR 41:09 4372

Oranžová CBA 3,3 km (14 kontrol)

1 Jiri Petr   29:50 8520842
2 Zahradníček Filip BOR 34:55 +5:05 4404

Modrá 2,7 km (6 kontrol)

1 Čech Antonín BOR 28:29 232182
2 Čupcová Valerie BOR 48:27 +19:58 4392
- Svobodová Patricie BOR DISK 4431

Zelená 1 1,3 km (4 kontrol)

1 Čech Antonín #2 BOR 11:19 232182
2 Válek Štěpán BOR 16:28 +5:09 4414
3 Ceban Pavel #2 BOR 20:24 +9:05 4443
4 Urbancová Tereza BOR 22:30 +11:11 4439
5 Rejman Adam BOR 37:00 +25:41 2067682
6 Šup Jindřich BOR 41:48 +30:29 4440

Zelená 2 1,4 km (4 kontrol)

1 Jiri Petr #2   10:36 8520842
2 Zahradníček Filip #2 BOR 12:03 +1:27 4404
3 Čech Jan BOR 14:57 +4:21 416195
4 Urbancová Adéla BOR 24:00 +13:24 4398
5 Šrůta David #2 BOR 26:43 +16:07 4408
6 Urbancová Tereza #2 BOR 33:36 +23:00 4439
7 8462   57:03 +46:27 8462

Zelená 1Z 1,3 km (4 kontrol)

1 Ceban Pavel #3 BOR 11:29 4443
2 Krauman Filip #2 BOR 15:34 +4:05 8529
3 Šrůta David BOR 19:36 +8:07 4408
4 Kameník Zachar Daniel BOR 22:04 +10:35 4402
5 Julca Zahradnickova BOR 24:08 +12:39 4413
6 Čech Jan #2 BOR 35:27 +23:58 416195
7 John Adam #2 BOR 37:20 +25:51 4436

Zelená 2Z 1,4 km (4 kontrol)

1 Urban Adam #2 BOR 09:34 4358
2 Ceban Pavel BOR 14:29 +4:55 4443
3 John Adam BOR 17:17 +7:43 4436
4 Válek Štěpán #2 BOR 21:11 +11:37 4414
5 Krauman Filip BOR 24:49 +15:15 8529
6 Kameník Zachar Daniel #2 BOR 29:45 +20:11 4402