Veteraniáda ČR na střední trati přinesla dvě medaile

Předposlední víkend v květnu připravili pořadatelé z OK Lokomotiva Pardubice v lesním komplexu severně od Janova u Litomyšle závody žebříčku A a Veteraniádu ČR na střední trati.

V ŽA máme letos jediného zástupce Vítka Lamače, který obsadil 19.místo. Zúčastnila se však početná skupina našich veteránů, která posbírala zlato (Ita Krafková D45) a stříbro (Ivana Úlehlová D75) a dalších 5 umístění v první desítce.

Napsat komentář