Podzimní tréninky

Ahoj kamarádi, prázdniny jsou za námi a naše běžecká sezóna vrcholí. Proto zahajujeme tréninky již tento týden.

Jako tradičně bude první podzimní trénink spojený s přespolním během pořádaným Smetankou. Sejdeme se ve středu u altánu za hřbitovem, ale pozor, některé kategorie již v 15:00! Prosím, přijďte všichni, ať si můžete porovnat síly třeba s atlety nebo triatlonisty. Po závodě bude krátké mapové cvičení. Vezměte si čipy i buzoly a prorážečky. Pod Jelením skokem je to touto dobou dost zarostlé.

Na víkendových závodech jste si mnozí z vás (i z nás) všimli, že vaše fyzická kondice není po prázdninách v nejlepším stavu. Pro oranžovou a červenou skupinu budou proto mapové a běžecké tréninky 3 x v týdnu, pro pokročilé zelené 2x (Olča dá vědět těm, kterých se to týká). Prosím, vyhraďte si prostor. ve svých kalendářích. Bez běžecké přípravy se nikdo z vás neposune a protože máte talent, byla by to velká škoda.

Přehled tréninků:

Pondělí: individuální výklus po závodech nebo bazén (45 min.)
Úterý: běžecký trénink 17:00 sraz u hřbitova na odbočce (jako na jaře)
Středa: mapový trénink od 16:00 (sraz na daném místě nebo v 15:45 na náměstí, dopravu si domlouváte v tréninkové skupině, starší, kteří mají školu, mohou dorazit později)
Čtvrtek: běžecký posilovací trénink od 17:00 (sraz u Mirase, Vodní 813)

Přesný plán mapových tréninků zveřejním v průběhu týdne. První dva budou jako přípravné pro štafetové závody 24. – 25. 9. Budeme trénovat první úseky a kontaktní navigaci. Běžecky zkusíme poladit rychlost. Předběžně počítám se štafetou D12, D18 (A, B), H14 a H18. Trenéři nebo dospělí, kteří by mohli pomoct s dopravou poběží mixy.

Ahoj Miras

Napsat komentář