WMOC 2022, PUGLIA, GARGANO, ITALY

Aktuální informace k závodům a ubytování

Stále se mohou zájemci z řad veteránů našeho klubu a mládežníci starší 12 let včetně přihlásit na mistrovství svět v OB v italském Gargánu nebo přidružené vícedenní závody. Aktuálně nás je kolem dvaceti, kteří se chystáme. Je to sice přes celou Itálii, ale ta příroda za to stojí. Nebude to jen o běhání, ale i odpočinku (viz. program mistrovství)

DateEvents
Fri 08th JulyAccreditation
Sat 09th JulyModel Event Sprint – Monte Sant’Angelo
Sun10th JulySprint Qualification – Peschici
Mon11th JulySprint Final – Vieste
Prize giving ceremony
Tue 12th JulyRest day, Model Event Forest
Wed13th JulyForest Qualification – Riserva Falscone (Foresta Umbra)
Thu 14th JulyMiddle Final – Laghetto d’Umbra (Foresta Umbra)
Prize giving ceremony
Fri 15th JulyRest day
Sat16th JulyLong Final – Foresta Umbra East
Prize giving ceremony

Ubytování a podmínky

Ubytování ve většině zařízení začíná sobotou od 17:00. Ti z vás, kteří se chtějí účastnit odpočatí prvního tréninku v Monte Sant‘ Angelo, budou muset první noc přečkat v kempu ve stanu nebo pod širákem.

Bungalovy jsou v kempu kousek od centra Peschici https://www.baiasannicola.it.

Dohodli jsme se, že klub platí startovné a ubytování, na účastnících je doprava a stravování. První noc klub nehradí a musíte se postarat. Bungalovy jsou s kuchyňkou bude možnost si vařit. O mladší účastníky se s jejich pomocí 🙂 postaráme. Bungalovy jsou 2, 3, 4 a 4+1 lůžkové. Kdo by měl nějaké speciální preference, tak mi prosím napište email.

Trénink v Dolomitech

Ladíme s Honzákem možnost, že by skupina starší mládeže a zájemci z řad veteránů mohli vyjet o pár dnů dříve a potrénovat 2-3 dny v Dolomitech jako přípravu na příští rok. Jedná se o Passo Valles, Passo Rolle, Val Canalli apod. Kdo by měl o toto zájem, napište mi prosím co nejdříve email. Musíme to naplánovat a dohodnout se kvůli mapám.

V případě, že by nás byla skupina, odjížděli bychom pravděpodobně v pondělí 4. 7. Tréninkový kemp by byl do pátku, kdy bychom se přesunuli do Gargána.

Odjezd domů

V soboru do 10:00 musíme opustit ubytování. Ti, kteří půjdou sobotní Long, se budou moci po závodě osprchovat na shromaždišti. No a kdyby někdo z veteránů zvítězil, tak na něj počkáme, aby stihl ceremoniál…

Přihlášení

Kvůli rychle se plnícím kapacitám ubytování je nutné, potvrdit účast co nejdříve. Původně jsme chtěli vaše přihlášky do konce roku 2021, ale stále se až dokonce ledna 2022 můžete přihlásit. Prosím, pokud o tom uvažujete, tak to zbytečně neodkládejte.

Ahoj Miras

Napsat komentář