Sobotní bouřlivý Ortel a nedělní zelená džungle na Lesné

Dalším závodem ještědského žebříčku byla námi pořádaná klasika kolem Ortelu. Někdo přeci jen neodolal a na Ortel se podíval, někteří svůj závod dokonce stihli suchou nohou. Velká část závodníků si mohla vychutnat „letní deštík“, který cesty změnil bleskurychle ve slušné potoky. Za zvuku hromů se do cíle v jednotlivých kategoriích hodnocených do oblasti dostali nejdříve tito naši závodníci:

D10Ela Michálková2. místo
D12Eliška Ouzká4. místo
D14Bára Lamačová1. místo
D16Eliška Koudelková2. místo
H12Jonáš Kovanda4. místo
H14Kryštof Patka3. místo
H16Šimon Jelínek6. místo

Zatím co naši reproši bojovali v neděli na strmých svazích pískovcové divočiny ve Filipově, naši závodníci měřili své síly na posledním jarním oblastním žebříčku, který uspořádali kamarádi ze stadionu v novoborské džungli. Nemajíce mačety museli se naši závodníci prodírat zeleným peklem a brodit v hlubokých bažinách. Ale i takový je orienťák a kopřivy jsou dobrá prevence revma…

V celkem pěkném počasí se do cíle prodrali a probrodili nejrychleji tito závodníci:

D10Ela Michálková4. místo
D12Marie Soukupová1. místo
D14Bára Lamačová3. místo
D16Eliška Koudelková3. místo
D18Terka Průšková3. místo
H10Lukáš Kocman2. místo
H12Víťa Lamač1. místo
H14Kryštof Patka7. místo

Ani veteráni nezůstali pozadu a slušně bodovali. Vzhledem k jejich počtu uvádím jen medailové pozice. Nejlepší byla Ivana Úlehlová a Leontýna Křtěnská, které si doběhly pro pomyslnou zlatou medaili, v mužích potom Honzáno Svoboda a Zdeněk Úlehla na 1. místě a Marwin Šrůta a Jarda Krejčí na 2. místě. Všem našim závodníkům gratulujeme.

Napsat komentář