Nový způsob přihlašování na mapové tréninky

Ahoj orienťáci,

začíná nám nová sezona, jak závodní tak jarní tréninková. Na závody si nějaký čas ještě počkáme, ale mapové tréninky v rozsahu, jaký jste znali před korunavirusem, se nám opět rozběhly. Byli jste zvyklí psát si o mapy trenérům nebo přímo mně. Museli jsme potom z jednotlivých zpráv vytvářet tabulky s počty a podle nich následně tisknout mapy. to bylo docela pracné a tak bychom chtěli pro tuto agendu využít náš nový přihlašovací systém. výhodou pro vás je, že si alespoň vyzkoušíte, jak se přihlašovat na závody, až nějaké budou.

Prosím, podívejte se na následující postup. který platí již pro trénink 28.4.

  • Vždy do úterý 23:59 se prosím přihlaste na mapový trénink. O tom kde bude a kdy bude se dočtete v oddílovém kalendáři na našich stránkách nebo v menu
    Mládež / Tréninky / Přehled tréninků. Jsou tam napsaná místa tréninků.
  • Přihlásíte se do klubového přihlašovacího systému zde. Kdo smazal zprávu od Pekky a nevyzkoušel přihlášení nebo zapomněl heslo, prosím ozvěte se Vráťovi nebo Pekkovi nebo mně a my vám přístup nastavíme znovu. Jako přihlašovací jméno doplňujete vaše registrační číslo a heslo jste měli v tabulce v emailu od Pekky.
  • Automaticky jste přihlášeni do sekce „Přihlášky“, se se vám zobrazí tabulka podobná jako na obrázku dole.
  • Kliknete na křížek ve sloupci akce nebo na ikonu skupiny ve sloupci skupina. tu máte zvýrazněnou vy, kteří máte nastavené skupinové přihlašování.
  • Vyberete kategorii a klinete na přihlásit.
  • Následně jste přihlášeni na trénink a budeme mít pro vás mapu ve zvolené kategorii. Stejným způsobem můžete přihlásit i celou skupinu.

Tímto způsobem přihlašování nám uspoříte hodně času, který můžeme využít lépe. Předem všem děkujeme za pochopení a spolupráci.

ahoj Miras

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *