BOHEMIA 2019ne 28.07.2019 15:00
Výsledky - E5 Crystalexvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 CENTRAL COASTAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
91Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS50:45+12:13
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
262Price Colin101 CENTRAL COASTAUS1:29:13+40:49
 
 
 
102102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
144Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS1:00:29+21:57
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
163Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS1:13:41+25:17
 
 
 
103103 BENNELONG NORTHSIDEAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
5Kennedy Elise103 BENNELONG NORTHSIDEAUSdisk
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
7Morris Samuel103 BENNELONG NORTHSIDEAUSnest.
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
86Morris Eric103 BENNELONG NORTHSIDEAUS52:18+11:11
 
 
 
121121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
412Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT59:56+5:42
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
1411Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT38:03+17:53
 
 
 
H35B (13)4,0 km 220 m11 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE56:200:00
710Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT1:40:09+43:49
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
228Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT45:25+23:59
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
289Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT50:17+26:09
 
 
 
122122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
1618Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT1:11:12+20:18
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
13Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUTvzdal
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
1115Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT1:00:22+8:58
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
1319Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT1:02:35+9:10
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
317Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT49:59+5:14
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
3416Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT1:25:52+44:45
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
2514Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT1:15:13+32:40
 
 
 
123123 NATURFREUNDE LINZAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
2320Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZAUT1:28:35+34:14
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
21Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZAUTdisk
 
 
 
124124 WAT OLAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
323Wlcek Sonja124 WAT OLAUT1:00:06+5:45
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
2122Gessl Konrad124 WAT OLAUT1:08:28+27:13
 
 
 
151151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
2924Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL1:07:20+22:25
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
1326Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL1:14:19+20:05
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
727Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL1:20:30+25:53
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
3525Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL1:32:26+49:53
 
 
 
152152 BALISE 10BEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
3528Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL1:23:31+38:36
 
 
 
153153 KOL OVERPELTBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
1330Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL38:02+17:16
 
 
 
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
1929Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBEL1:38:44+41:56
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
2733Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL1:23:19+42:19
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
3731Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL1:30:57+49:50
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
1332Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL1:13:49+19:31
 
 
 
154154 NSV AMELBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
2034Baert Serge154 NSV AMELBEL1:07:13+26:06
 
 
 
155155 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (11)2,7 km 70 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:150:00
36Bruyninckx Miek155 TROLBELDisk
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
41Wodajo Netsi155 TROLBELDisk
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
1640Vervoort Wim155 TROLBEL58:31+17:24
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
1938Van dyck Erik155 TROLBEL1:06:31+23:58
37Laenen Wiet155 TROLBELdisk
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
1435Aerts André155 TROLBEL1:13:07+24:43
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
2039Vanderstraeten Vic155 TROLBEL1:09:50+34:30
 
 
 
156156 ALTAIRBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
3242Choprix Noelle156 ALTAIRBEL1:47:54+1:06:54
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
2743Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL1:36:39+42:21
 
 
 
157157 HOCBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (9)5,3 km 295 m13 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE53:150:00
644Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL1:03:30+10:15
 
 
 
159159 D-TEAMBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
2547Van baelen Michael159 D-TEAMBEL1:14:02+20:37
 
 
 
160160 ASUBBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
1050Servais Corinne160 ASUBBEL1:29:07+25:02
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
2449Bruylant Dominique160 ASUBBEL1:30:30+36:12
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
48Barbier Georges160 ASUBBELdisk
 
 
 
161161 CO LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
2052Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL1:28:32+34:18
 
 
 
H20A (9)5,3 km 295 m13 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE53:150:00
551Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL1:02:21+9:06
 
 
 
172172 SKO ORON MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
53Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSKBLRnest.
 
 
 
191191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
1695Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL2:24:31+2:03:45
 
 
 
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
1062Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL40:26+14:07
 
 
 
D12B (19)2,5 km 110 m8 K
 
11832Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:060:00
981Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL34:54+13:48
1070Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL36:04+14:58
1265Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL40:00+18:54
 
 
 
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
1974Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL49:45+19:23
2971Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:16:15+45:53
 
 
 
D14B (14)2,7 km 120 m9 K
 
11591Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE29:170:00
363Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL36:47+7:30
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
1182Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL51:43+10:07
1775Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL57:32+15:56
1984Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL58:09+16:33
2455Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:05:00+23:24
 
 
 
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:100:00
572Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL56:21+16:11
 
 
 
D18B (13)3,1 km 210 m9 K
 
1358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:260:00
561Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:04:25+14:59
 
 
 
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:390:00
478Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL54:12+9:33
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
3391Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:19:06+34:11
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
1464Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:36:08+44:39
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
1456Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:02:48+18:01
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
1679Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL41:44+16:42
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
1683Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL52:01+31:51
1789Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL56:11+36:01
1857Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL58:20+38:10
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
2369Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL48:04+16:24
2554Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL50:10+18:30
3068Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL54:08+22:28
4280Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:35:30+1:03:50
85Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
73Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
990Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:06:51+25:36
1260Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:12:49+31:34
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
2267Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL58:11+21:03
3286Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:04:54+27:46
66Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
87Shterev Preslav191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
1776Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:46:25+58:36
58Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
1488Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL59:32+18:17
77Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
92Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
 
 
 
H35B (13)4,0 km 220 m11 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE56:200:00
294Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1:05:58+9:38
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
59Bonev Dian191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
201201 MONTREAL RAMBLERSCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
3297Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN1:45:28+59:06
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
4296Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN1:14:16+50:08
 
 
 
211211 OK MERZCRO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
23104Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO1:03:58+22:22
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
17100Štambuk Iva211 OK MERZCRO59:19+14:24
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
1598Štambuk Andro211 OK MERZCRO1:04:49+13:25
16103Štambuk Matej211 OK MERZCRO1:04:53+13:29
31102Štambuk Mario211 OK MERZCRO1:17:58+26:34
3399Štambuk Dario211 OK MERZCRO1:18:46+27:22
 
 
 
212212 OK ORIONCRO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE46:560:00
3105Tišljar Ana212 OK ORIONCRO49:58+3:02
 
 
 
221221 OK SKAERMENDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (13)2,4 km 55 m11 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN40:000:00
107Hansen Ruth221 OK SKAERMENDENnest.
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
106Hansen Mogens221 OK SKAERMENDENnest.
 
 
 
222222 THOK HELSINGEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
108Galle Annemette222 THOK HELSINGEDENnest.
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
109Galle Ole222 THOK HELSINGEDENnest.
 
 
 
223223 ALLEROED OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
14111Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN59:54+39:08
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
32118Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN1:37:36+52:49
 
 
 
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
113Marager Marlene223 ALLEROED OKDENdisk
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
6112Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN37:07+5:27
20115Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN47:40+16:00
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
4116Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN42:27+5:19
20114Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN56:15+19:07
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
26117Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN1:05:46+21:01
42110Marager Anders223 ALLEROED OKDEN1:59:40+1:14:55
 
 
 
224224 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
5119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN1:01:55+7:34
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
10120Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN56:46+13:34
 
 
 
225225 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (13)2,4 km 55 m11 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN40:000:00
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
3122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN56:05+12:18
 
 
 
226226 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (11)2,7 km 70 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:150:00
123Aabye Anneli226 BALLERUP OKDENnest.
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
26124Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN1:36:26+42:08
 
 
 
227227 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
7126Bobach Helle227 AALBORG OKDEN1:10:40+19:11
 
 
 
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
12127Bobach Kirsten227 AALBORG OKDEN59:21+20:49
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
41131Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDEN1:21:09+49:29
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
23129Popp Andreas227 AALBORG OKDEN1:16:57+30:35
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
3125Bobach Claus227 AALBORG OKDEN52:32+3:29
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
8128Bobach Poul227 AALBORG OKDEN50:36+15:16
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
30130Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN1:31:05+1:09:39
 
 
 
228228 HOLBAEK OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
133Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDENvzdal
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
33132Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN1:25:19+42:46
 
 
 
229229 OK HTFDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
15134Alm Guri229 OK HTFDEN1:21:43+27:29
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
11138Nielsen Lise229 OK HTFDEN50:33+9:33
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
137Jensen Lars tykaer229 OK HTFDENnest.
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
22135Dall Soeren229 OK HTFDEN1:24:26+30:08
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
23136Hansen Vagn229 OK HTFDEN1:27:10+51:50
 
 
 
230230 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
10139Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN1:08:48+14:30
 
 
 
231231 FAABORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
32140Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN1:12:11+30:35
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
26141Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN1:14:43+40:42
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
27142Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN1:07:22+42:20
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
18144Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN1:03:39+22:24
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
20143Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN1:43:40+50:57
 
 
 
232232 FIF HILLERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
28145Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN1:22:23+37:36
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
2147Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN25:44+0:42
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
34148Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN1:15:29+30:44
 
 
 
241241 COTA TORREJON DE ARDOZESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
35150Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP1:28:48+54:47
152Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZESPnest.
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
22149Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP1:06:14+14:50
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
15151Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP1:03:28+20:55
 
 
 
242242 MURCIA-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
16156Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP1:03:23+12:09
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
30154Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP51:19+27:11
33155Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP52:22+28:14
153Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-OESPdisk
 
 
 
243243 CRONESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
22159Perez Ramos Maica243 CRONESP2:16:41+1:29:25
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
28158Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP1:27:50+41:28
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 130 m7 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE40:060:00
2157Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP56:42+16:36
 
 
 
244244 TOLEDO ORIENTACIONESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
18161Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP1:11:47+20:33
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
9160Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESP27:59+6:10
 
 
 
245245 COBIESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
19164Schulze Evelyn245 COBIESP1:54:56+1:01:15
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
5162Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP58:00+8:57
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
21163Garcia Schulze Lene245 COBIESP44:40+20:32
 
 
 
246246 FRONTELA OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
39165Calvo Nuria246 FRONTELA OESP2:02:08+1:17:21
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
10166Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP1:04:27+15:24
 
 
 
248248 ULTRA MAXIMUSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
35168Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP1:14:33+25:58
 
 
 
249249 MALARRURAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
2170Prieto del campo María249 MALARRURAESP51:16+0:02
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
18169Prieto del campo Álvaro249 MALARRURAESP1:08:27+15:02
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
161914Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP1:01:05+14:43
 
 
 
250250 MONTSANT ORIENTACIOESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
20173Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP1:40:06+43:18
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
23171Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP1:11:04+29:57
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
24172Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP49:58+28:32
 
 
 
251251 SK MERCURYEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
24174Laev Riina251 SK MERCURYEST1:50:25+56:11
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
28175Laev Urmas251 SK MERCURYEST1:18:54+36:21
 
 
 
252252 OK ILVES TARTUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
23176Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST1:04:46+19:51
 
 
 
255255 OK PEKOEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
4179Heinmann Kristo255 OK PEKOEST59:01+5:36
 
 
 
271271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
19185Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN1:20:10+25:49
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
2180Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN41:29+0:29
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
26181Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN51:04+19:24
183Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFINnest.
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
16184Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN51:03+13:55
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
17186Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN1:30:34+41:40
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
31182Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN1:49:07+1:00:43
 
 
 
272272 ASKOLAN URHEILIJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
5187Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN1:06:31+17:37
 
 
 
273273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
12188Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN53:48+9:03
 
 
 
274274 MARIEFORS SKIKLUBFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
7190Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN1:06:17+11:56
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
6189Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN54:01+11:28
 
 
 
275275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
5192Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN52:49+6:02
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
2191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN45:19+4:12
 
 
 
276276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
21193Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN1:10:32+17:07
 
 
 
277277 KALEVAN RASTIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
21195Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN1:59:01+1:05:20
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
29194Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN1:07:31+22:46
 
 
 
278278 PIHKANISKATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
27196Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN1:12:01+30:54
 
 
 
279279 MUSTAMAKKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
4198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN51:26+0:12
8200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN53:54+2:40
9199Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN54:59+3:45
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
8197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN1:00:14+6:49
 
 
 
291291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
32204Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA1:20:46+39:39
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
3203Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA27:49+6:23
 
 
 
292292 CMOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
17206Tassin Elodie292 CMOFRA1:11:13+26:26
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
20205Marcher Wolfgang292 CMOFRA1:02:18+17:33
 
 
 
293293 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
17207Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA1:03:14+27:54
 
 
 
294294 CO AMBERIEUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
211Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRAvzdal
 
 
 
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
209Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRAvzdal
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
208Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRAdisk
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
17210Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA59:11+18:04
 
 
 
295295 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
25212Le calvez Jeno295 LORIENTFRA1:30:45+36:27
 
 
 
296296 CO STRASBOURGFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
31213Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA1:48:00+53:42
 
 
 
297297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
7214Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA51:59+10:52
 
 
 
298298 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
19216Boucher Thea298 VINCENNESFRA1:25:57+31:06
 
 
 
323323 SARUM TISBURYGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
12220Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR1:04:38+24:31
 
 
 
324324 BOK(W)GBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
24221Sands Carol324 BOK(W)GBR1:15:23+36:51
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
5222Sands Tim324 BOK(W)GBR44:14+8:54
 
 
 
325325 INTERLOPERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
9223Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR1:09:51+15:30
 
 
 
341341 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
231Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGERdisk
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
13233Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER1:14:26+20:05
230Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGERnest.
 
 
 
D55B (11)2,7 km 70 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:150:00
225Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGERdisk
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
4228Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER55:36+4:12
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
6227Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER1:19:25+24:48
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
28229Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER1:14:16+33:09
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
6226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER1:00:19+11:55
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
12232Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER1:28:45+45:33
 
 
 
342342 SONNENSCHEIN BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
15238Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER1:07:40+22:53
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
8236Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER1:08:19+13:58
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
421930Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER1:40:04+1:06:03
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
34239Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER1:12:25+23:50
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
4237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER50:08+5:23
11240Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER52:59+8:14
19234Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER1:01:55+17:10
 
 
 
343343 SV BAD DUBENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
10241Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER30:12+10:02
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
22242Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER1:21:46+46:26
 
 
 
344344 OL-TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
2243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER1:06:10+2:05
 
 
 
345345 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (19)2,5 km 110 m8 K
 
11832Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:060:00
259Streibert Jule345 USV TU DRESDENGERnest.
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
18255Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER59:37+14:42
 
 
 
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
253Rewig Laura345 USV TU DRESDENGERnest.
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
18258Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER1:19:23+25:02
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
12250Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER1:13:14+19:00
17244Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER1:27:15+33:01
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
37256Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER1:15:11+26:36
38254Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER1:15:32+26:57
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
19248Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER1:09:01+15:36
321979Uibopin Kerst345 USV TU DRESDENGER1:26:51+33:26
1980Birnstock Jan345 USV TU DRESDENGERvzdal
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
17257Richter Friedmar345 USV TU DRESDENGER1:03:21+16:59
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
8249Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER1:03:17+14:14
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
35251Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER1:26:10+45:03
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
30245Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER1:20:40+38:07
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
3246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER39:24+4:04
252Müller Rainer345 USV TU DRESDENGERdisk
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
29260Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER1:03:39+42:13
 
 
 
346346 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
261Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGERvzdal
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
33262Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER1:38:08+53:21
 
 
 
347347 TV EITELBORNGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
39263Vilz Marion347 TV EITELBORNGER1:37:30+1:03:29
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
6264Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER1:09:01+20:07
 
 
 
348348 OLV USLARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
2265Drese Evi348 OLV USLARGER58:46+1:58
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
2266Drese Werner348 OLV USLARGER57:58+9:04
 
 
 
349349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
2269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER56:39+2:58
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
8267Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER26:23+4:34
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
18268Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER1:14:47+25:44
 
 
 
350350 TSV AHLDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H80 (5)2,4 km 50 m10 K
 
11334Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:460:00
270Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDENGERnest.
 
 
 
351351 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
4288Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER24:35+3:49
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
9289Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:07:59+20:43
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
26278Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:39:23+45:02
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
7274Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:11:36+7:31
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
6272Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:06:10+11:56
 
 
 
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
191975Renger Rita351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:03:51+25:19
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
273Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDENGERnest.
 
 
 
H20A (9)5,3 km 295 m13 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE53:150:00
4280Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:02:03+8:48
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
30276Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:07:48+23:03
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
13275Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER56:28+15:21
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
21279Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:09:01+26:28
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
21271Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:21:25+27:07
29282Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:41:04+46:46
 
 
 
H80 (5)2,4 km 50 m10 K
 
11334Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:460:00
2277Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:03:16+13:30
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
23287Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:32+21:24
 
 
 
352352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
18291Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER48:34+18:12
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
18293Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER1:14:01+29:14
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
28292Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER1:02:36+41:10
 
 
 
353353 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
15298Knorr Luise353 OLV POTSDAMGER1:19:08+58:22
 
 
 
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
12295Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER41:15+14:56
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
20296Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER1:31:41+44:25
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
300Petri Jana353 OLV POTSDAMGERdisk
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
6294Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER24:05+2:16
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
22299Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER44:58+20:50
 
 
 
354354 BIELEFELDER TGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
41301Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER1:39:50+48:26
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
37302Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER1:36:14+53:41
 
 
 
355355 SACHSEN MARATHONGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
303Klawin Tina355 SACHSEN MARATHONGERnest.
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
6304Klawun Krendray Werner355 SACHSEN MARATHONGER1:02:46+18:59
 
 
 
356356 SC KLECKENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
26305Binsch Thomas356 SC KLECKENGER1:17:59+35:26
 
 
 
357357 CHEMNITZ INDIVID.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
7306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER46:30+5:30
 
 
 
358358 TSV KARLSHORSTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
23309Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER53:21+28:19
25307Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER59:14+34:12
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
13311Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER56:08+11:23
31310Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER1:09:59+25:14
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
308Cain Finjas358 TSV KARLSHORSTGERnest.
 
 
 
359359 SV LENGEFELDGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
28312Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER1:12:20+41:58
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
36313Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER1:47:04+1:05:28
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
31314Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER1:23:03+58:01
 
 
 
360360 OSC KASSELGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
19316Schwartz Renée360 OSC KASSELGER1:21:22+30:08
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
361938Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELGER1:48:24+1:03:37
 
 
 
361361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
318Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 78GERnest.
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
16317Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER59:13+14:28
 
 
 
362362 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
9319Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEULGER1:02:47+14:23
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
320Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGERdisk
 
 
 
363363 KARLHORSTER TSV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
321Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLINGERnest.
 
 
 
364364 TURN KLUBB HANNOVERGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
21322Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER1:37:11+45:57
 
 
 
365365 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
17323Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER1:56:40+1:04:35
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
18324Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER1:36:28+47:34
 
 
 
367367 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
2328Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER50:00+7:27
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
13327Güth Hans367 ESV LOK DESSAUGER1:27:15+43:28
 
 
 
368368 BERLINER TSCGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
22329Distler Carl W.368 BERLINER TSCGER1:16:18+29:56
 
 
 
369369 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D75 (2)2,4 km 45 m10 K
 
11002Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE54:380:00
2330Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER1:14:41+20:03
 
 
 
370370 LVB LEIPZIGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
1977Schellenberger Peter370 LVB LEIPZIGGERnest.
 
 
 
390390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:100:00
4336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN54:20+14:10
 
 
 
D18B (13)3,1 km 210 m9 K
 
1358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:260:00
3348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN57:05+7:39
10350Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN1:44:23+54:57
 
 
 
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:390:00
2356Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN48:42+4:03
10338Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN1:08:31+23:52
13345Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN1:19:20+34:41
 
 
 
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
14339Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN59:36+8:22
 
 
 
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
8337Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN1:18:26+21:38
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
17341Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN2:09:48+1:05:43
18346Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN2:41:58+1:37:53
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
4333Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN1:32:21+15:49
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
8347Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN1:04:12+22:57
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
13334Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:56+12:48
17351Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:46+15:38
18349Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN53:45+16:37
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
6359Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN1:03:28+15:39
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
6352Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN48:16+7:01
8344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:38+8:23
 
 
 
H20B (5)3,7 km 230 m10 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN56:550:00
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
8355Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN56:09+7:34
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
9335Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN58:59+7:35
24357Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN1:07:38+16:14
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
 
 
 
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
7343Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:39+9:32
 
 
 
391391 SZEGEDI VSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
3361Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN59:58+11:04
 
 
 
392392 MAFC BUDAJENOHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
34365Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN1:28:56+47:20
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
20364Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN1:10:51+36:50
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
5362Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN1:09:35+14:58
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
31363Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN1:20:03+38:56
 
 
 
393393 TIPO OC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
4373Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN57:53+6:59
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
25367Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:19:15+34:28
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
4377Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:01:03+6:42
11375Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:11:00+16:39
 
 
 
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
2370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN42:15+3:43
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
34369Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN2:15:32+1:22:07
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
35376Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:18:09+33:24
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
10366Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:12:43+21:22
16374Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:43:57+52:36
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
22368Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:10:54+29:47
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
11371Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:16:37+23:54
21372Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN1:45:14+52:31
378Zagyi László393 TIPO OC BUDAPESTHUNnest.
 
 
 
394394 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
10380Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN51:59+13:27
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
19379Bugár József394 BOF BUDAORSHUN1:15:48+27:24
 
 
 
395395 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
15387Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN1:10:53+24:06
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
389Hentes Ildikó395 TABÁNI SPARTACUSHUNnest.
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
5383Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN36:10+4:30
35386Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN59:58+28:18
385Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUNdisk
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
12394Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN54:00+12:45
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
44391Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN1:27:14+38:39
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
7392Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN1:00:07+6:42
11381Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN1:01:31+8:06
12395Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN1:01:37+8:12
15388Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN1:06:03+12:38
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
25393Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN1:11:11+30:04
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
382Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUSHUNnest.
 
 
 
396396 SZABI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
14397Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN56:36+11:51
 
 
 
397397 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
3399Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN41:40+0:40
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
3400Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN45:18+2:06
 
 
 
398398 MAKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
19401Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN1:10:32+36:31
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
33402Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN1:50:33+1:02:09
 
 
 
399399 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
11407Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN1:58:44+42:12
13405Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN2:09:58+53:26
406Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUNdisk
403Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUNdisk
404Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUNvzdal
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
8410Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN28:08+7:58
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
21408Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN1:19:28+30:25
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
4412Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN1:03:32+15:19
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
24411Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN46:55+22:47
25409Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN47:19+23:11
271933Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN47:41+23:33
 
 
 
400400 OSC BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
415Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORSHUNdisk
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
14414Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN1:02:02+19:29
18416Varga József400 OSC BUDAORSHUN1:05:51+23:18
22413Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN1:09:29+26:56
 
 
 
401401 KALOCSAI TERM. TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (14)2,7 km 120 m9 K
 
11591Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE29:170:00
9419Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUN55:33+26:16
 
 
 
D18B (13)3,1 km 210 m9 K
 
1358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:260:00
7421Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN1:09:55+20:29
 
 
 
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
422Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUNvzdal
 
 
 
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
16418Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN1:42:51+50:46
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
15428Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUN1:19:01+31:45
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
44425Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN1:42:24+51:00
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
9427Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN1:03:49+14:46
15417Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN1:10:30+21:27
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
420Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSEHUNnest.
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
13424Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN1:17:55+26:34
426Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSEHUNnest.
 
 
 
402402 VACUUM SCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
18429Varga János402 VACUUM SCHUN1:06:27+32:26
 
 
 
403403 PÉCSI OE SPORTKORHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
6432Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN1:09:56+5:51
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
7430Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN58:50+7:26
 
 
 
404404 SZIGETHALOMHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
6433Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN50:38+16:37
23434Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN1:13:26+39:25
 
 
 
405405 PVS PÉCSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
13437Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN1:03:32+16:45
 
 
 
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE46:560:00
6436Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN56:16+9:20
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
10435Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN53:26+12:19
 
 
 
406406 HBS NYIREGYHÁZAHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
21438Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN1:22:37+28:16
 
 
 
407407 CSIPA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
18439Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN1:52:27+58:46
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
440Szucs Peter407 CSIPA SEHUNdisk
 
 
 
408408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
4444Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN46:33+4:57
5443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN46:35+4:59
13442Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN54:41+13:05
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
4445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN48:40+14:39
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
6441Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN59:58+6:33
 
 
 
409409 TIPO TKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
446Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUNdisk
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
4447Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN52:29+9:56
 
 
 
419419 CORK-OIRL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:390:00
7450O'brien Norah419 CORK-OIRL1:05:29+20:50
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
5448O'brien Liam419 CORK-OIRL48:45+5:33
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
8449O'brien Mary Ann419 CORK-OIRL36:51+12:43
 
 
 
420420 AJAXIRL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
23453O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL2:42:26+1:47:35
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
16452O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL1:37:36+49:47
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
17451O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL1:04:48+22:15
 
 
 
421421 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
454Mitzafon Peleg421 LEV HASHARON MENASHEISRnest.
 
 
 
422422 EMEK HEFERISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
20456Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR1:08:35+26:02
 
 
 
424424 VERESE ORIENTEERINGITA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
22458Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA55:35+25:13
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
459Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITAvzdal
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
40457Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA1:43:37+58:52
 
 
 
425425 SANS SOUCIJPN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
6460Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN1:03:13+8:55
 
 
 
451451 AUSEKLISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (19)2,5 km 110 m8 K
 
11832Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:060:00
16469Freimane Tina451 AUSEKLISLAT1:05:48+44:42
 
 
 
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
11485Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT45:10+14:48
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
18462Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT57:39+16:03
31464Cera Liva451 AUSEKLISLAT1:10:58+29:22
 
 
 
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:100:00
6474Gulbe Matra451 AUSEKLISLAT1:01:35+21:25
8461Baltmane Paula451 AUSEKLISLAT1:20:00+39:50
 
 
 
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE46:560:00
10477Lapina Laura451 AUSEKLISLAT1:07:08+20:12
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
12463Cera Liga451 AUSEKLISLAT1:37:59+44:18
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
18482Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT1:27:27+33:13
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
30483Prindule Aina451 AUSEKLISLAT1:41:44+1:00:44
467Duze Dace451 AUSEKLISLATdisk
 
 
 
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
11492Vitola Benita451 AUSEKLISLAT56:38+18:06
18468Freimane Beata451 AUSEKLISLAT1:03:28+24:56
475Hartmane Inese451 AUSEKLISLATnest.
476Kraze Anfisa451 AUSEKLISLATnest.
 
 
 
D70 (13)2,4 km 55 m11 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN40:000:00
3481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT45:05+5:05
8486Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT1:01:20+21:20
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
121915Cers Oto451 AUSEKLISLAT31:20+11:10
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
11489Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT41:24+9:44
34473Grasis Markus451 AUSEKLISLAT59:33+27:53
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
2480Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT45:50+4:35
4466Cinitis Uvis451 AUSEKLISLAT52:49+11:34
15484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT1:17:35+36:20
19478Leina Augusts451 AUSEKLISLAT1:42:00+1:00:45
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
10490Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT48:31+11:23
1925Melnis Marks451 AUSEKLISLATdisk
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
8491Ummers Emils451 AUSEKLISLAT1:11:19+23:30
14472Gills Arvids451 AUSEKLISLAT1:26:51+39:02
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
22493Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT1:02:15+13:40
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
401926Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT1:36:59+45:35
43494Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT1:41:47+50:23
 
 
 
H35B (13)4,0 km 220 m11 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE56:200:00
41918Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT1:12:23+16:03
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
5465Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT1:05:26+17:13
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
9488Silins Valters451 AUSEKLISLAT1:11:33+20:12
12471Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT1:15:15+23:54
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
 
 
 
H80 (5)2,4 km 50 m10 K
 
11334Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:460:00
3479Licis Arno451 AUSEKLISLAT1:07:38+17:52
 
 
 
452452 A2 ULBROKALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
21496Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT1:31:55+37:41
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
 
 
 
453453 KAPA OK CARNIKAVALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
3506Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT24:26+3:40
 
 
 
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
9505Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT40:19+14:00
 
 
 
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
21512Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT52:45+22:23
24498Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT1:05:00+34:38
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
22504Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT1:03:13+21:37
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
6501Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT1:01:18+9:49
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
513Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVALATnest.
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
14499Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT55:10+14:10
20510Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT1:00:55+19:55
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
17509Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT42:34+17:32
20508Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT44:50+19:48
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
24497Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT49:53+18:13
38511Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT1:09:01+37:21
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
503Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVALATnest.
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
4502Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT54:28+5:25
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
7500Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT52:06+7:21
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
18507Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT2:38:28+1:47:07
 
 
 
454454 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
16515Rozentale Ieva454 MONA OKLAT1:22:55+28:41
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
34514Lacis Sandris454 MONA OKLAT1:30:10+47:37
 
 
 
455455 APE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
13516Vabulniece Liga455 APE OKLAT1:32:13+28:08
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
39517Vabulnieks Maris455 APE OKLAT1:52:23+1:11:16
 
 
 
456456 ALUKSNE-APE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
7518Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT1:10:42+21:48
 
 
 
457457 OGRE OK/SCLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
15533Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT49:44+23:25
 
 
 
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
25522Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT1:05:11+34:49
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
26537Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT1:06:47+25:11
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
12525Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT32:42+10:53
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
4530Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT28:02+3:00
6534Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT30:44+5:42
15532Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT40:54+15:52
24535Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT58:04+33:02
30529Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT1:19:50+54:48
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
9536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT41:11+9:31
18523Emils Sulcs457 OGRE OK/SCLAT46:36+14:56
33524Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT57:57+26:17
37528Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLAT1:06:12+34:32
39527Kristofers Plocins457 OGRE OK/SCLAT1:10:50+39:10
526Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SCLATnest.
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
37519Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT1:17:14+40:06
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
19521Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT1:04:01+22:46
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
21531Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT1:01:50+13:15
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
351932Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT53:59+29:51
 
 
 
458458 AZIMUTS OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
4549Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT32:52+6:33
 
 
 
D12B (19)2,5 km 110 m8 K
 
11832Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:060:00
2538Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT21:56+0:50
8546Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT30:03+8:57
 
 
 
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:100:00
7552Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OKLAT1:08:39+28:29
 
 
 
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
12539Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT1:00:49+14:02
18550Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT1:18:38+31:51
 
 
 
D18B (13)3,1 km 210 m9 K
 
1358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:260:00
8548Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT1:23:33+34:07
 
 
 
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE46:560:00
8547Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT1:06:49+19:53
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
3541Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT22:15+2:05
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
4542Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT58:07+10:18
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
13540Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT1:33:11+44:58
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
13551Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT1:18:34+25:51
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
19545Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT2:10:49+1:21:55
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
12543Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT1:10:53+22:29
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
11544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT59:17+16:05
 
 
 
460460 ZIEMELKURZEME OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
20556Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT1:22:31+35:44
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
19555Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT1:29:35+42:19
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
8557Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT40:54+9:14
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
12558Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT59:06+12:44
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
9559Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT37:07+12:59
 
 
 
461461 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
13560Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT1:29:47+32:59
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
8561Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT1:05:41+11:23
 
 
 
462462 OK KO RigaLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
1957Meldere Sarmite462 OK KO RigaLATnest.
 
 
 
471471 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
16563Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU1:00:47+22:15
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
8564Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU1:02:39+14:15
28562Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU1:35:21+46:57
 
 
 
472472 LABIRINTAS VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
565Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTUdisk
 
 
 
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
2567Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU42:15+3:43
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
16566Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU1:04:26+21:53
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
18568Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU1:15:18+26:54
 
 
 
473473 SAULE 0KLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
33569Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU1:52:38+58:20
 
 
 
474474 OK MEDEINA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
4571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU56:19+4:14
 
 
 
475475 SM GAJA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:390:00
5572Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU1:02:12+17:33
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
574Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTUdisk
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
29576Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU54:01+22:21
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
6578Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU55:18+14:03
11577Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU1:12:21+31:06
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
10579Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU1:20:29+32:40
13580Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU1:25:36+37:47
 
 
 
H20B (5)3,7 km 230 m10 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN56:550:00
2575Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU1:01:16+4:21
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
36573Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU1:57:13+1:08:49
 
 
 
476476 INDIVID. VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
9581Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU52:28+7:43
 
 
 
477477 OSK AŽUOLASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
17582Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTU1:07:56+14:31
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
3584Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU55:24+2:41
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
41583Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLASLTU1:09:42+45:34
 
 
 
478478 ORIENS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
4588Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU40:09+9:47
7586Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU41:36+11:14
 
 
 
D14B (14)2,7 km 120 m9 K
 
11591Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE29:170:00
2592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU33:15+3:58
11595Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU1:09:11+39:54
598Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTUdisk
 
 
 
D18B (13)3,1 km 210 m9 K
 
1358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:260:00
2589Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU53:10+3:44
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
5596Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU1:08:39+4:34
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
22590Kareckas Kimantas478 ORIENS OKLTU48:02+16:22
36594Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU1:00:59+29:19
40593Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU1:19:57+48:17
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
10591Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU1:09:29+28:14
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
12597Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU1:22:58+35:09
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
14585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU1:21:31+32:37
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
17587Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU1:20:03+25:45
 
 
 
491491 THOR HAGUENED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
20600Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED1:22:36+28:15
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
26601Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED1:06:44+41:42
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
11599Binsch Olaf491 THOR HAGUENED55:56+14:49
 
 
 
501501 LYN SKINOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
22603Systad Johanne Midttun501 LYN SKINOR1:41:34+54:47
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
39602Systad Audun Midttun501 LYN SKINOR1:31:25+40:01
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
19604Systad Rolv Anders501 LYN SKINOR1:01:29+20:22
 
 
 
502502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
9605Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR28:44+8:34
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
609Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERINGNORvzdal
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
29608Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR1:18:32+37:25
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
3610Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR50:23+7:50
 
 
 
503503 OLDERSKOG ILNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
11611Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR1:09:48+15:30
 
 
 
504504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (13)3,1 km 210 m9 K
 
1358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:260:00
11613Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR1:45:45+56:19
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
23612Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR1:54:03+1:01:20
 
 
 
506506 IL GEOFORMNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
29619Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR1:23:51+39:04
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
30618Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR1:18:41+37:34
 
 
 
521521 AUCKLAND OCNZL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
11620Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL1:09:46+15:32
 
 
 
551551 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
8621Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL1:20:26+28:57
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
12622Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL1:06:49+17:46
 
 
 
552552 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
33623Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL1:50:10+1:09:10
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
23624Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL1:28:23+34:05
 
 
 
553553 SLASK O-TEAMPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
19625Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL58:37+17:37
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
29626Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL1:41:13+52:49
 
 
 
554554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
12628Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL56:00+14:53
 
 
 
555555 WKS SLASKPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
5629Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL51:50+0:36
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
15630Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL1:00:15+13:53
 
 
 
556556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
631Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOLdisk
 
 
 
591591 YAROSLAVLRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
6632Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS51:13+10:06
 
 
 
592592 MSU MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
19636Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS1:07:11+40:52
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
16635Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS2:09:55+1:18:26
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
14634Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS59:54+13:32
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
633Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUSdisk
 
 
 
593593 KMS ST.PETERSBURGRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
9637Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS57:45+11:23
 
 
 
594594 LVS KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
9640Chernykh Zoya594 LVS KHIMKIRUS58:52+12:05
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
15638Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS1:00:09+18:54
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
23639Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS1:12:24+29:51
 
 
 
595595 FOTON MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
12643Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS53:00+11:24
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
3641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS53:22+6:06
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
2642Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS32:21+0:41
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
10866Kleston Danil595 FOTON MOSCOWRUSvzdal
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
11644Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS1:22:25+34:12
 
 
 
596596 PIONEERS SARATOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
17647Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS1:24:23+37:07
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
18645Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS43:36+18:34
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
26646Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS59:43+22:35
 
 
 
597597 OMEGARUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
6650Kalinina Veronika597 OMEGARUS51:56+0:42
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
3651Kheldert Elena597 OMEGARUS57:39+6:10
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
412001Udovichenko Maxim597 OMEGARUS1:38:26+1:04:25
452000Udovichenko Svetlana597 OMEGARUS2:12:06+1:38:05
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
22002Udovichenko Igor597 OMEGARUS1:16:36+0:04
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
3649Kalinin Matvey597 OMEGARUS35:18+3:38
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
121788Udovichenko Roma597 OMEGARUS1:29:00+40:47
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
20648Kalinin Lukyan597 OMEGARUS42:03+20:37
 
 
 
621621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
30652Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO2:02:18+1:07:57
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
3653Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO48:28+7:21
 
 
 
631631 BUSSOLA OKSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
3656Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI51:25+0:11
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
3657Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI57:36+4:11
 
 
 
632632 OLK WIGGERTALSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
20659Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI1:01:46+16:51
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
5660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI1:04:51+10:37
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
658Husner Anton632 OLK WIGGERTALSUInest.
 
 
 
633633 SKI-O SWISSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
6663Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI1:23:04+29:23
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
7664Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI1:08:03+20:14
 
 
 
H18B (11)3,9 km 230 m11 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE45:480:00
8662Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI1:14:53+29:05
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
9661Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI57:25+14:52
 
 
 
634634 OCR WINTERTHURSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
10665Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI56:57+5:43
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
27666Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI1:23:42+37:20
 
 
 
635635 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
11668Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOSUI34:07+13:21
 
 
 
D12B (19)2,5 km 110 m8 K
 
11832Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:060:00
669Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLOSUInest.
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
13670Mohn Monika635 OLC KAPREOLOSUI1:17:49+30:33
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
673Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLOSUInest.
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
14675Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLOSUI33:45+11:56
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
7667Mohn Christian635 OLC KAPREOLOSUI54:50+6:15
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
2676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI26:00+1:52
 
 
 
636636 THURGORIENTASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
36679Müller Andrea636 THURGORIENTASUI1:24:08+39:13
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
11678Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI1:30:44+39:15
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
677Bächi Minna636 THURGORIENTASUInest.
 
 
 
637637 OLG GOLDAUSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
9680Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI1:13:35+29:48
 
 
 
638638 OLG MURTENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
20681Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI1:50:31+55:40
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
14685Studer Dominic638 OLG MURTENSUI1:03:21+11:57
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
11682Berthold Noah638 OLG MURTENSUI1:28:51+34:14
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
25684Studer Andreas638 OLG MURTENSUI1:05:25+20:40
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
4686Studer Christian638 OLG MURTENSUI1:00:23+16:36
 
 
 
639639 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H80 (5)2,4 km 50 m10 K
 
11334Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:460:00
4688Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI1:14:46+25:00
 
 
 
640640 OL REGIO OLTENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (11)2,7 km 70 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:150:00
689Moosberger Esther640 OL REGIO OLTENSUInest.
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
690Moosberger Max640 OL REGIO OLTENSUInest.
 
 
 
671671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
17694Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK1:11:38+20:24
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
28693Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK1:06:50+18:15
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
10691Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK1:25:24+30:47
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
23695Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK1:29:31+40:28
 
 
 
672672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
9696Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK1:00:53+16:06
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
10700Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK1:12:36+23:42
697Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVKnest.
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
17699Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK41:13+19:47
698Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVKdisk
 
 
 
673673 SANDBERG BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
30702Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK1:03:45+26:37
 
 
 
674674 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
24703Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK1:12:29+29:56
 
 
 
675675 FARMACEUT BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (14)2,7 km 120 m9 K
 
11591Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE29:170:00
10707Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK59:54+30:37
 
 
 
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
23706Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK1:49:38+1:02:51
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
36705Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK1:29:04+55:03
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
19704Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVASVK1:40:57+48:14
 
 
 
676676 KLUB OB ATU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
8708Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK1:08:05+13:51
22713Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK1:34:32+40:18
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
12709Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK41:36+9:56
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
6711Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK43:08+6:00
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
38712Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK1:32:28+51:21
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
31710Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK1:22:47+40:14
 
 
 
677677 KLUB OB MARTINSVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
714Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTINSVKnest.
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
4715Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK47:27+6:12
 
 
 
678678 RAPID BRATISLAVACZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
900Formanko Dušan678 RAPID BRATISLAVACZEdisk
 
 
 
701701 IFK MORA OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
13716Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE1:13:28+33:21
 
 
 
702702 TULLINGE SKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
15717Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE56:23+15:23
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
20718Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE1:20:55+26:37
 
 
 
703703 VISBORGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
719Öhman Mans703 VISBORGS OKSWEdisk
 
 
 
704704 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (13)2,4 km 55 m11 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN40:000:00
721Lindblom Inger704 OK ORINTOSWEnest.
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
2720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE46:32+2:45
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
724Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWEdisk
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
4722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE58:30+4:12
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
17725Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE1:13:50+25:26
23723Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE1:24:57+36:33
 
 
 
706706 SUNDBYBERGS IKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
16726Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWE1:10:37+25:50
 
 
 
707707 STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
15728Eriksson Karin707 STROMSTADSWE1:03:54+29:53
 
 
 
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
 
 
 
708708 HALMSTAD OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
10729Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE52:30+7:45
 
 
 
709709 PITEA IF OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
2730Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE57:40+3:26
 
 
 
710710 NYKOPING OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
6731Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE1:01:56+14:40
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
7732Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE32:00+7:52
 
 
 
781781 ANKARA GSMTUR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
26733Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR1:11:59+30:59
 
 
 
801801 KIEV REGIONUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
26739Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR1:06:15+35:53
27737Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR1:09:47+39:25
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
20734Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR59:27+17:51
27738Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR1:08:30+26:54
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
131540Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR43:05+11:25
14735Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR44:27+12:47
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
34742Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR1:07:25+30:17
39741Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR1:23:11+46:03
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
24740Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKR1:03:31+14:56
 
 
 
10001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
33745Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZE1:05:34+28:26
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
744Rada PavelABM KOB ALFA BrnoCZEnest.
 
 
 
10004ADA OOB Spartak AdamovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
37748Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZE1:30:46+56:45
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
747Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZEdisk
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
5746Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZE1:03:24+12:03
 
 
 
10006AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
37750Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZE1:58:50+1:17:14
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
22751Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZE1:16:22+31:35
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
3752Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE52:08+3:33
42754Šulc VáclavAOP Orientační Běh OpavaCZE1:24:51+36:16
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
33753Sklenář MiroslavAOP Orientační Běh OpavaCZE1:24:46+43:39
 
 
 
10007AOV OOB TJ Baník OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
16757Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZE1:03:58+29:57
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
755Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEnest.
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
5756Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZE54:01+5:26
 
 
 
10008API OK Andante PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
4758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:05:39+16:45
 
 
 
10009ASU Magnus OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
20760Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZE1:32:39+41:45
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
40761Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZE1:19:37+31:02
 
 
 
10011BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
2763Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE53:40+0:57
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
6762Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZE53:29+10:17
 
 
 
10014BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
2765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE27:52+1:33
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
1954Týflová RadkaBOR OK Jiskra Nový BorCZEvzdal
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
1942Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový BorCZEvzdal
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
2764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:01+0:12
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
391952Kábrt FilipBOR OK Jiskra Nový BorCZE1:38:22+53:37
411953Škoch JanBOR OK Jiskra Nový BorCZE1:47:59+1:03:14
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
1943Tichý RadomírBOR OK Jiskra Nový BorCZEvzdal
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
224Hunt DavidBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
10015BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
5767Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE1:00:00+11:36
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
766Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEnest.
 
 
 
10018BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (13)4,0 km 220 m11 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE56:200:00
10769Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE1:49:48+53:28
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
11768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE1:14:13+30:26
 
 
 
10023CST OB StrakoniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
9785Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZE1:06:57+14:52
 
 
 
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
5789Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZE1:05:01+8:13
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
786Málková VěraCST OB StrakoniceCZEdisk
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
6788Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZE58:30+7:06
20784Málek MartinCST OB StrakoniceCZE1:05:39+14:15
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
18783Málek MartinCST OB StrakoniceCZE59:41+18:34
 
 
 
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
14787Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZE1:13:54+33:47
 
 
 
10024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
13793Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZE42:53+16:34
 
 
 
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
12794Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZE57:52+6:38
 
 
 
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
18792Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZE2:37:27+1:45:22
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
10795Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZE58:01+9:26
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
26791Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZE2:01:22+1:12:19
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
16790Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZE42:21+18:13
 
 
 
10025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:100:00
10800Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE1:28:17+48:07
 
 
 
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
17807Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZE1:16:02+21:11
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
11799Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE1:32:34+38:53
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
9804Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE1:08:26+14:12
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
6801Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE44:09+3:09
17805Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZE57:53+16:53
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
16798Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE1:23:44+42:29
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
23797Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE1:03:54+19:09
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
36802Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE1:36:04+53:31
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
16803Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE1:19:48+25:30
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
11796Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE1:09:48+21:24
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
806Zeman AnnabelDCE KOB DobřichoviceCZEnest.
 
 
 
10026DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
22808Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZE1:24:06+35:42
 
 
 
10027DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
14812Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:37+17:18
 
 
 
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
2847Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:40+2:18
13848Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE45:31+15:09
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
2849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:56+1:20
14841Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE55:32+13:56
 
 
 
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
4846Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE48:31+1:44
19838Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:19:41+32:54
820Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEvzdal
839Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEvzdal
 
 
 
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE46:560:00
7852Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE56:41+9:45
 
 
 
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
16850Typltová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:15:05+20:14
22824Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE2:23:01+1:28:10
 
 
 
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
15833Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE59:59+8:45
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
2817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE55:42+4:13
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
856Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
22825Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:28:21+34:00
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
13809Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE52:11+11:11
 
 
 
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
22829Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:11:40+33:08
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
7832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE50:58+16:57
837Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEvzdal
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
4810Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZE23:20+1:31
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
14818Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:53+14:51
29851Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:13:13+48:11
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
7844Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZE44:40+7:32
12828Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZE49:55+12:47
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
16835Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:02:16+21:01
23826Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:15:05+33:50
 
 
 
H18B (11)3,9 km 230 m11 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE45:480:00
4821Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:00:20+14:32
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
13823Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE59:02+10:27
41815Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:22:20+33:45
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
4830Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:14+4:52
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
11811Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:06:32+17:29
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
8842Svoboda JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:10:20+22:07
853Vondráček MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
32822Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:10:16+25:31
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
843Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZEvzdal
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
4819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:01:22+8:39
14840Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:21:17+28:34
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
10836Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:14:02+30:15
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
855Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 130 m7 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE40:060:00
5845Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE1:19:04+38:58
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
14813Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE40:33+16:25
834Mullis RobertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
831Mrázek VáclavDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
10028DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
32857Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE1:23:59+49:58
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
9859Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE1:51:57+35:25
19858Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE2:48:39+1:32:07
 
 
 
10029DOB KOB DobruškaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
861Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZEdisk
 
 
 
10030DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
865Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZEnest.
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
28871Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE1:26:34+45:34
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
8872Synek PetrDOK OK DoksyCZE49:38+8:23
17874Šmol DavidDOK OK DoksyCZE1:02:56+21:41
28867Kubec MichalDOK OK DoksyCZE1:25:58+44:43
 
 
 
H20B (5)3,7 km 230 m10 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN56:550:00
4868Meduna JakubDOK OK DoksyCZE1:14:20+17:25
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
41923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE53:23+4:48
17863Francke JanDOK OK DoksyCZE1:00:39+12:04
30869Novák DanielDOK OK DoksyCZE1:07:47+19:12
 
 
 
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
6870Novák TomDOK OK DoksyCZE49:37+9:30
 
 
 
10033DVP DVP ORIENTATIONCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
43875Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZE1:54:34+1:20:33
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
20883Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZE2:52:08+1:35:36
 
 
 
H35B (13)4,0 km 220 m11 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE56:200:00
8878Lhotský PetrDVP DVP ORIENTATIONCZE1:46:23+50:03
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
6881Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE1:06:13+18:00
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
13882Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE1:41:18+58:06
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
16877Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZE40:42+19:16
19880Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE41:45+20:19
31876Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATIONCZE1:57:04+1:35:38
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
47879Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZE1:56:59+1:32:51
 
 
 
10034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
2885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE56:53+2:02
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
19886Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE1:01:11+12:36
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
38887Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE1:31:21+39:57
 
 
 
10037FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:100:00
3890Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE52:38+12:28
 
 
 
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
7894Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE1:00:19+9:25
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
8889Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE1:13:46+9:41
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
6892Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE1:01:57+12:54
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
4893Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE59:39+8:18
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
5888Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE1:03:59+11:16
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
 
 
 
10040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
24896Kudrnáčová LucieHCE TJ HostiviceCZE1:04:50+19:55
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
14897Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE1:32:50+28:45
 
 
 
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
4895Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZE46:34+6:27
 
 
 
10046CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (19)2,5 km 110 m8 K
 
11832Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:060:00
4917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE22:52+1:46
 
 
 
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
4914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE47:56+3:01
19915Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZE1:00:13+15:18
37933Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZE1:37:48+52:53
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
4916Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE59:15+7:46
 
 
 
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
13927Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE1:22:38+30:33
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
8922Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE1:06:15+18:59
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
10924Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE1:10:54+16:33
906Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZEnest.
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
10903Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE1:09:06+14:52
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
18902Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE58:31+17:31
22932Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE1:01:41+20:41
23909Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZE1:02:39+21:39
31919Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZE1:43:28+1:02:28
 
 
 
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
20930Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZE1:06:34+28:02
 
 
 
D70 (13)2,4 km 55 m11 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN40:000:00
7913Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZE59:44+19:44
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
2926Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE20:23+0:13
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
24901Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE1:15:38+34:23
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
23904Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE1:02:34+13:59
26910Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE1:04:13+15:38
32907Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZE1:10:18+21:43
36934Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE1:14:41+26:06
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
10925Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE57:47+11:25
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
20921Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZE1:19:23+30:20
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
931Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZEnest.
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
15935Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZE58:27+17:20
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
8905Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZE55:28+12:55
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
15912Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE1:18:31+24:13
30923Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZE1:46:55+52:37
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
21929Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZE1:23:34+35:10
35918Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZE1:56:08+1:07:44
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
24911Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE1:29:13+53:53
 
 
 
10047CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
19937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE1:08:37+33:17
 
 
 
10050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
6943Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZE27:32+6:46
 
 
 
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
8940Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZE1:06:35+14:30
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
4944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE54:17+9:30
 
 
 
D55B (11)2,7 km 70 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:150:00
7942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE1:18:14+24:59
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
10941Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZE57:47+15:14
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
8939Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZE31:38+10:12
 
 
 
10053JHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
29945Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE1:50:54+56:33
 
 
 
10058KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
12968Mišeková LucieKAM OK KameniceCZE34:27+13:41
 
 
 
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
11967Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZE41:04+14:45
 
 
 
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
14953Balejová JulieKAM OK KameniceCZE45:48+15:26
 
 
 
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:100:00
2978Semíková JulieKAM OK KameniceCZE47:45+7:35
 
 
 
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
16985Šafková SofieKAM OK KameniceCZE1:12:49+26:02
17954Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZE1:18:21+31:34
 
 
 
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE46:560:00
2952Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZE48:10+1:14
5951Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE55:32+8:36
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
11961Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE55:10+10:15
13960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE57:40+12:45
27994Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE1:05:30+20:35
 
 
 
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
 
 
 
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
20980Stormer JulieKAM OK KameniceCZE1:28:22+37:08
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
9969Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZE1:26:39+32:58
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
13991Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZE1:02:13+17:26
24987Škáchová PetraKAM OK KameniceCZE1:19:04+34:17
 
 
 
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
10986Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZE1:20:27+23:39
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
982Stormer LucieKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
29965Mišek MichalKAM OK KameniceCZE1:19:51+45:50
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
949Albrecht VladimírKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
21962Jíra FilipKAM OK KameniceCZE47:45+16:05
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
956Gajda MartinKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
3955Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:01+5:46
5984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE48:06+6:51
7988Škvor AdamKAM OK KameniceCZE48:39+7:24
 
 
 
H18B (11)3,9 km 230 m11 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE45:480:00
3993Víšek MartinKAM OK KameniceCZE59:00+13:12
11947Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE2:01:58+1:16:10
 
 
 
H20A (9)5,3 km 295 m13 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE53:150:00
7979Stormer EmilKAM OK KameniceCZE1:08:22+15:07
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
21920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE50:38+2:03
6972Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZE54:17+5:42
18971Němeček JanKAM OK KameniceCZE1:00:55+12:20
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
3963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE54:10+2:46
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
3975Rýdel JiříKAM OK KameniceCZE1:05:06+10:29
12970Nebeský DanielKAM OK KameniceCZE1:29:21+34:44
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
16957Glonek JakubKAM OK KameniceCZE1:07:37+14:12
22992Šmelík MartinKAM OK KameniceCZE1:11:35+18:10
958Gray DanielKAM OK KameniceCZEvzdal
977Semík OndřejKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
24976Semík LubošKAM OK KameniceCZE1:04:16+19:31
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
9989Škvor MartinKAM OK KameniceCZE52:55+11:48
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
7973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE55:04+12:31
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
38948Albrecht JiříKAM OK KameniceCZE57:20+33:12
45966Mišek MichalKAM OK KameniceCZE1:33:05+1:08:57
 
 
 
10060KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
8996Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE59:50+15:03
 
 
 
D70 (13)2,4 km 55 m11 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN40:000:00
999Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEdisk
 
 
 
D75 (2)2,4 km 45 m10 K
 
11002Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE54:380:00
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
17995Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE1:27:00+34:17
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
13998Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE1:01:43+26:23
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
1001Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZEnest.
 
 
 
10062KCK KOB Český KrumlovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
121005Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZE51:55+10:55
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
1004Flašar JanKCK KOB Český KrumlovCZEnest.
 
 
 
10063KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
181006Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE1:14:08+23:14
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
91007Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE1:23:18+28:41
 
 
 
10065KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 130 m9 K
 
11877Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:190:00
81033Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE37:22+11:03
 
 
 
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:100:00
 
 
 
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:390:00
61026Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:04:37+19:58
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
251029Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:05:02+20:07
321020Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:12:24+27:29
 
 
 
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
61030Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:04:25+9:34
211017Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:51:17+56:26
 
 
 
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
21022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE53:17+1:12
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
191025Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE2:44:25+1:40:20
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
131023Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE33:35+11:46
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
111031Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:21:22+33:33
1015Bozděch TobiášKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEvzdal
1024Michálek MichalKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEvzdal
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
51018Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE58:27+7:03
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
291019Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:18:20+24:55
311021Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:24:48+31:23
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
151032Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE1:37:26+49:13
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
1016Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEdisk
 
 
 
10071KSU Klub vytrvalostních sportůCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (13)4,0 km 220 m11 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE56:200:00
61034Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZE1:28:07+31:47
 
 
 
10072KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
1035Hudeček JaroslavKTA SK Kotnov TáborCZEnest.
 
 
 
10077KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
1041Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZEnest.
1040Hrbasová JanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEnest.
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
81036Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE51:04+17:03
171038Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE1:04:22+30:21
211042Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZE1:10:52+36:51
1044Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZEnest.
1043Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZEnest.
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT43:120:00
41039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE47:50+4:38
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 130 m7 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE40:060:00
1037Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEnest.
 
 
 
10079LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
341045Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE1:54:06+1:05:42
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
121048Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE1:01:11+25:51
 
 
 
10080LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
251052Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE1:11:48+30:48
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
41051Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE23:11+3:01
 
 
 
H55B (20)3,3 km 200 m10 K
 
11049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE48:540:00
 
 
 
10081LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
101056Šmelíková DorotaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE58:53+12:06
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
271053Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE1:06:24+17:49
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
21054Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE53:35+0:10
 
 
 
10082LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
91057Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE1:18:38+21:50
171061Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE1:35:40+38:52
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
31060Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE44:27+10:26
131059Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE58:09+24:08
331058Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE1:25:32+51:31
 
 
 
10083LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
331064Nehasilová VeronikaLDC KOB DěčínCZE1:24:04+42:28
 
 
 
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
121065Nehasilová ZuzanaLDC KOB DěčínCZE1:07:46+16:52
 
 
 
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
91067Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE1:08:06+13:15
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
171062Gálus IgorLDC KOB DěčínCZE1:11:32+22:29
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
51066Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE51:46+7:01
 
 
 
10085LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (19)2,5 km 110 m8 K
 
11832Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:060:00
1077Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZEdisk
 
 
 
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
181076Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE1:17:38+22:47
1068Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZEvzdal
 
 
 
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
61072Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE48:33+10:01
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
181075Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZE1:50:35+1:02:46
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
1069Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZEvzdal
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
231070Macek JiříLIT KOB LitvínovCZE1:06:32+15:08
361071Nerad JaroslavLIT KOB LitvínovCZE1:21:45+30:21
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
141074Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE1:09:52+20:49
 
 
 
10089LLI LOK-o LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
101078Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZE1:07:34+16:40
131084Fürstová AnnaLLI LOK-o LiberecCZE1:08:12+17:18
 
 
 
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
111093Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZE1:17:33+25:28
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
221089Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZE2:01:55+1:08:14
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
41085Fürstová KatkaLLI LOK-o LiberecCZE1:08:09+4:04
1091Hořáková PetraLLI LOK-o LiberecCZEnest.
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
101092Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZE48:36+7:36
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
281082Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZE1:16:47+42:46
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
101098Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZE1:52:36+36:04
1097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZEnest.
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
171088Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZE1:35:42+54:27
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
21086Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZE55:29+7:40
 
 
 
H20A (9)5,3 km 295 m13 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE53:150:00
1080Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZEdisk
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
181081Bradáč StanislavLLI LOK-o LiberecCZE1:01:09+16:24
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
261083Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZE1:11:25+30:18
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
71087Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZE1:04:44+12:01
 
 
 
10091LOV lepus.czCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
191100Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZE1:23:52+32:58
 
 
 
10092LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
211102Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE1:16:20+31:33
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
271105Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE1:39:58+45:37
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
121104Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE56:52+22:51
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
151103Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE1:21:21+28:38
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
281101Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE1:38:50+44:32
 
 
 
10093LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
81122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE52:16+7:21
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
111113Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE1:01:45+16:58
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
161107Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE1:16:48+22:27
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
1119Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
 
 
 
D70 (13)2,4 km 55 m11 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN40:000:00
41116Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE51:11+11:11
61111Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE56:24+16:24
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
101117Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE59:16+7:52
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
21127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE49:41+3:19
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
141120Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE1:14:33+20:15
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
41109Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE56:24+8:00
131128Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE1:11:41+23:17
1112Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEdisk
 
 
 
10094LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE46:560:00
91132Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE1:06:58+20:02
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
1131Kamírová GabrielaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZEdisk
 
 
 
10095LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (19)2,5 km 110 m8 K
 
11832Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:060:00
111157Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:55+18:49
151140Imrišková NatálieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE52:33+31:27
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
301137Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:10:56+29:20
1151Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEdisk
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
101142Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:26:53+35:24
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
211163Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:42:41+55:25
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
1150Licková DanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEnest.
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
351149Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:45:55+1:01:08
 
 
 
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
111152Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:21:28+24:40
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
251154Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:36:48+42:27
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
71136Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:07:14+13:00
 
 
 
D55B (11)2,7 km 70 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:150:00
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
1139Hrůzová MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEnest.
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
71144Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE24:09+2:20
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
91133Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE31:41+6:39
321143Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:23:50+58:48
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:100:00
151138Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE42:16+22:06
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
281146Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:59+22:19
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
141156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:17:09+35:54
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
211162Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE57:37+20:29
401155Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:24:43+47:35
 
 
 
H18B (11)3,9 km 230 m11 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE45:480:00
61164Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:09:06+23:18
 
 
 
H20A (9)5,3 km 295 m13 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE53:150:00
81161Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:10:31+17:16
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
1148Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEdisk
 
 
 
H35B (13)4,0 km 220 m11 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE56:200:00
1158Procházka MartinLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEnest.
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
91145Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:19:08+30:55
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
361147Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:24:40+39:55
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE41:070:00
231153Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:11:04+29:57
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
121134Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:16:41+23:58
181160Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:29:04+36:21
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
101159Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:09:17+20:53
 
 
 
10096NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
151232Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZE1:11:03+20:09
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
451233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE1:49:40+58:16
 
 
 
10100OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
 
 
 
10101OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (21)3,3 km 205 m9 K
 
11402Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE52:050:00
191240Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZE2:39:27+1:47:22
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
 
1827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:370:00
131238Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZE1:34:38+40:01
 
 
 
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
21236John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE43:24+3:17
111237Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZE1:01:56+21:49
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
311239Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZE51:26+27:18
 
 
 
10102ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
101246Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE44:12+13:50
 
 
 
D14B (14)2,7 km 120 m9 K
 
11591Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE29:170:00
71245Holíková PetraONO SKOB OstrovCZE44:56+15:39
 
 
 
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
341244Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZE1:27:10+53:09
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
141243Holík JaromírONO SKOB OstrovCZE1:36:48+48:35
 
 
 
10105OPI Orientační sporty PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
351252Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZE1:33:57+52:21
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
1247Sobotka IvoOPI Orientační sporty PísekCZE36:54+5:14
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
351249Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZE1:09:40+32:32
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
151251Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZE59:04+14:19
 
 
 
10107MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
111166Kovář JindřichMAS KČT AšCZE58:53+12:31
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
301165Chotětický JanMAS KČT AšCZE1:41:18+52:54
 
 
 
10109MFP Matfyz PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE30:220:00
81174Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZE42:10+11:48
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
21173Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZE50:41+3:25
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
71169Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZE59:44+14:57
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
151167Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZE36:24+14:35
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
71171Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZE1:02:31+13:28
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
271172Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZE1:06:22+21:37
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
271168Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZE1:18:05+35:32
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
1170Minchev IvanMFP Matfyz PrahaCZEnest.
 
 
 
10113MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
81179Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE29:13+8:27
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER51:290:00
151194Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZE1:43:30+52:01
171188Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZE2:15:22+1:23:53
 
 
 
D40B (29)3,3 km 195 m10 K
 
11879Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:410:00
1177Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněCZEnest.
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
321182Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE2:15:37+1:21:16
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
171193Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZE45:07+23:18
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
1180Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZEnest.
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
191189Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE47:37+15:57
1181Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněCZEnest.
 
 
 
H16B (23)3,5 km 220 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:490:00
1183Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněCZEnest.
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
251192Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZE1:20:24+34:02
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
241190Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZE1:29:39+40:36
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
31185Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE58:18+4:00
 
 
 
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
141176Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE1:30:19+46:32
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
211191Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZE45:18+23:52
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 130 m7 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE40:060:00
31184Milota JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE1:09:16+29:10
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
1187Pivcová LucieMLA MLOK Mariánské LázněCZEnest.
 
 
 
10118OTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
231253Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE1:13:22+34:50
 
 
 
10120PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE40:070:00
31254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE44:09+4:02
 
 
 
10122PFP VŠSK PedF UK PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
121260Procházková IvetaPFP VŠSK PedF UK PrahaCZE2:06:36+50:04
 
 
 
10123PGP SK PragaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (18)2,5 km 110 m8 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE20:460:00
1291Kubecová MarkétaPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
1275Chrzová EliškaPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
111308Titzová AdélaPGP SK PragaCZE59:55+13:08
 
 
 
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:390:00
31285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE53:52+9:13
91273Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZE1:07:20+22:41
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
101281Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZE55:00+10:05
141290Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZE58:16+13:21
211288Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE1:02:22+17:27
281272Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE1:07:17+22:22
 
 
 
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE54:510:00
1306Syslová EditaPGP SK PragaCZEvzdal
 
 
 
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
51289Kožinová JanaPGP SK PragaCZE59:40+12:24
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
271267Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZE1:22:15+37:28
341313Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZE1:40:04+55:17
 
 
 
D50A (42)3,4 km 200 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:210:00
121299Smolková AlenaPGP SK PragaCZE1:12:27+18:06
 
 
 
D55B (11)2,7 km 70 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:150:00
21271Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZE54:42+1:27
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
 
 
 
H10 (19)2,5 km 110 m8 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE21:490:00
 
 
 
H12A (33)2,8 km 130 m9 K
 
11883Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:020:00
121278Jandera KryštofPGP SK PragaCZE34:29+9:27
211303Svítil PatrikPGP SK PragaCZE46:38+21:36
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
271300Střelba AntonínPGP SK PragaCZE52:07+20:27
 
 
 
H16A (47)4,1 km 235 m11 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE37:080:00
141283Kabát MartinPGP SK PragaCZE50:07+12:59
151287Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZE50:32+13:24
231264Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZE58:32+21:24
381276Janas AdamPGP SK PragaCZE1:18:44+41:36
1274Hřivna JakubPGP SK PragaCZEdisk
1296Ráž MiloslavPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
 
1384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:150:00
111280Janovský TomášPGP SK PragaCZE52:15+11:00
251277Janas PetrPGP SK PragaCZE1:18:21+37:06
 
 
 
H20B (5)3,7 km 230 m10 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN56:550:00
51266Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZE2:14:06+1:17:11
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
331279Janovský TomášPGP SK PragaCZE1:10:53+22:18
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
191305Sysel OndřejPGP SK PragaCZE1:05:29+14:05
211311Uhlíř MarekPGP SK PragaCZE1:05:56+14:32
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
231312Veselý JakubPGP SK PragaCZE1:13:06+19:41
301269Flašar JanPGP SK PragaCZE1:19:17+25:52
1293Landovský JakubPGP SK PragaCZEvzdal
1294Procházka JanPGP SK PragaCZEvzdal
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN49:030:00
191301Střelba OndřejPGP SK PragaCZE1:17:13+28:10
 
 
 
H40B (21)3,8 km 220 m12 K
 
11027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:130:00
171265Čtrnáct JiříPGP SK PragaCZE2:16:15+1:28:02
 
 
 
H45A (46)4,5 km 245 m12 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:450:00
81282Kabát JanPGP SK PragaCZE52:13+7:28
1268Drbal JanPGP SK PragaCZE1:12:09+27:24
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
111286Kožina PetrPGP SK PragaCZE59:00+16:27
131270Hrabánek DavidPGP SK PragaCZE1:00:16+17:43
 
 
 
H65A (44)3,3 km 180 m11 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE48:240:00
321284Kolský AlexanderPGP SK PragaCZE1:50:01+1:01:37
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
141315Zelený VladimírPGP SK PragaCZE1:02:14+26:54
 
 
 
10124PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:470:00
31327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE47:35+0:48
 
 
 
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE46:560:00
41320Cych AgnieszkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE52:48+5:52
 
 
 
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:390:00
141324Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE1:33:50+49:11
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
 
11648Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE44:550:00
51317Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE50:17+5:22
261340Tihonová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE1:05:06+20:11
 
 
 
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
 
11262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE51:140:00
131336Rollier MonikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE59:02+7:48
 
 
 
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
1328Kubečková ZdenaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEdisk
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
21337Samková RenátaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE47:55+3:08
 
 
 
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
71316Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE1:13:49+17:01
181330Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE1:36:00+39:12
1325Hlaváčková RenataPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEnest.
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
141333Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE1:21:05+26:51
 
 
 
D60 (41)2,9 km 70 m11 K
 
11314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE41:000:00
51319Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE43:39+2:39
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
1345Zelenková LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEdisk
1321František JirešPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEvzdal
1343Zelenka MartinPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEvzdal
 
 
 
H14B (22)3,3 km 190 m9 K
 
11836Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:150:00
31323Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE51:54+10:39
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
81331Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE58:58+7:34
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
271344Zelenka TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE1:15:15+21:50
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
 
 
 
H50B (29)3,6 km 210 m11 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:430:00
101332Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE1:12:39+19:56
 
 
 
H55A (43)4,1 km 235 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN42:330:00
381322Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE2:03:11+1:20:38
 
 
 
H60A (36)3,7 km 215 m11 K
 
1495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT54:180:00
51318Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE1:03:00+8:42
 
 
 
H80 (5)2,4 km 50 m10 K
 
11334Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:460:00
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
291329Liška AlbertPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE50:20+26:12
 
 
 
10128PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (17)2,6 km 55 m11 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:470:00
51346Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZE1:00:27+16:40
 
 
 
10130PVP VSK Přírodní vědy PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (54)3,2 km 120 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE34:010:00
461350Serban IvettPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZE2:31:53+1:57:52
 
 
 
H45B (29)3,8 km 220 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE51:210:00
151348Eisner LeoPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZE1:27:24+36:03
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
181347Eisner FloraPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZE41:36+20:10
 
 
 
T10P (59)3,0 km 130 m7 K
 
11222Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZE24:080:00
161349Eisner MatiasPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZE42:21+18:13
 
 
 
10131PZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,5 km 50 m11 K
 
1928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE38:320:00
81352Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE49:04+10:32
 
 
 
H70 (31)3,0 km 80 m12 K
 
11681Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE35:200:00
91351Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE51:21+16:01
101353Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE52:00+16:40
 
 
 
10133RBK SK Radioklub BlanskoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (25)3,9 km 240 m11 K
 
11778Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZE47:160:00
121357Broschová LucieRBK SK Radioklub BlanskoCZE1:17:10+29:54
 
 
 
H14A (51)3,6 km 205 m9 K
 
11558Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZE31:400:00
41354Brosch OndřejRBK SK Radioklub BlanskoCZE35:40+4:00
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
181355Brosch PetrRBK SK Radioklub BlanskoCZE1:04:34+18:12
 
 
 
T10 (35)3,0 km 130 m7 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE21:260:00
91356Broschová AlžbětaRBK SK Radioklub BlanskoCZE32:00+10:34
 
 
 
10134ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,6 km 210 m10 K
 
1146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN41:360:00
61366Černá EmaROU SKOB Roudnice nad LabemCZE46:47+5:11
 
 
 
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
211370Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemCZE1:43:19+52:25
 
 
 
D45B (35)3,2 km 195 m9 K
 
11050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:480:00
241369Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZE1:48:34+51:46
 
 
 
D50B (25)3,1 km 180 m11 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN1:04:050:00
151375Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZE1:37:59+33:54
 
 
 
F5 (39)4,6 km 265 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE1:16:320:00
151372Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZE2:21:24+1:04:52
1373Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEvzdal
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI48:350:00
311365Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemCZE1:09:05+20:30
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
 
11063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE51:240:00
251374Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad LabemCZE1:08:00+16:36
 
 
 
H21E (42)6,2 km 435 m16 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE53:250:00
331364Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemCZE2:01:42+1:08:17
 
 
 
H35A (36)4,6 km 255 m13 K
 
11339Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:220:00
301367Duda MiroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZE1:38:49+52:27
 
 
 
10136ROZ OK RoztokyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:390:00
111378Sedláčková LindaROZ OK RoztokyCZE1:10:33+25:54
 
 
 
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
 
1950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE50:540:00
21380Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZE52:33+1:39
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL44:470:00
51377Klinkerová JitkaROZ OK RoztokyCZE55:39+10:52
401376Jírová MonikaROZ OK RoztokyCZE2:13:27+1:28:40
 
 
 
D55A (27)3,2 km 180 m10 K
 
1281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER54:140:00
31381Voltrová SvatavaROZ OK