BOHEMIA 2019ne 28.07.2019 14:46
Výsledky - E5 Crystalexvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (16)2,5 km 110 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099820:460:00
2Vlčková MarkétaVIC OB VizoviceCZEVIC095122:58+2:12
3Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT453091124:26+3:40
4Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER351091524:35+3:49
5Míková SofieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095025:17+4:31
6Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZEJEN095127:32+6:46
7Růtová AmálkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095128:00+7:14
8Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA095029:13+8:27
9Finstrlová DenisaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM095131:23+10:37
10Kundratová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL095032:44+11:58
11Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOSUI635090434:07+13:21
12Mišeková LucieKAM OK KameniceCZEKAM105034:27+13:41
13Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL153100438:02+17:16
14Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN223110959:54+39:08
15Knorr Luise353 OLV POTSDAMGER35310061:19:08+58:22
16Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19109402:24:31+2:03:45
 
 
 
D12A (20)2,8 km 130 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM075226:190:00
2Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR075027:52+1:33
3Baloghová MilenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075029:07+2:48
4Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT458070332:52+6:33
5Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZEVCB075235:38+9:19
6Nováková ViktorieRUM ZOOB RumburkCZERUM075136:47+10:28
7Bulířová ŽofieTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085037:07+10:48
8Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY075037:22+11:03
9Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT453071040:19+14:00
10Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072340:26+14:07
11Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM075641:04+14:45
12Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER353070241:15+14:56
13Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZECTB075242:53+16:34
14Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP075843:37+17:18
15Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT457071349:44+23:25
16Rotková VeronikaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM08541:00:23+34:04
17Nožičková EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN08521:04:01+37:42
18Mastníková LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN08591:04:31+38:12
19Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS59207031:07:11+40:52
 
Vokušová VeronikaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN0756disk
 
 
 
D12B (17)2,5 km 110 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085321:060:00
2Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT458081321:56+0:50
3Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZETUR085322:34+1:28
4Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA075322:52+1:46
5Bauerová AnetaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV075227:12+6:06
6Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM085128:43+7:37
7Feřtová AnežkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085629:30+8:24
8Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT458081430:03+8:57
9Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072234:54+13:48
10Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071936:04+14:58
11Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU075239:55+18:49
12Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052940:00+18:54
13Frantová NatálieN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070740:57+19:51
14Pavlova LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085049:42+28:36
15Imrišková NatálieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU075152:33+31:27
16Freimane Tina451 AUSEKLISLAT45100061:05:48+44:42
 
Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZELIT0851disk
 
 
 
D14A (29)3,1 km 170 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZECHA055530:220:00
2Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065532:40+2:18
3Kotková AdélaRIC OB ŘíčanyCZERIC065538:14+7:52
4Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050740:09+9:47
5Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065040:37+10:15
6Mellanová JuditaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055940:39+10:17
7Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU478051041:36+11:14
8Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZEMFP055142:10+11:48
9Novotná BarboraTUR OOB TJ TurnovCZETUR055242:49+12:27
10Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZEONO055344:12+13:50
11Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT451000345:10+14:48
12Hájková TerezaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055645:19+14:57
13Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065645:31+15:09
14Balejová JulieKAM OK KameniceCZEKAM055145:48+15:26
15Háková EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065445:59+15:37
16Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR055046:28+16:06
17Skalová JolanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065347:20+16:58
18Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352050248:34+18:12
19Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191050949:45+19:23
20Skácelová KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055049:58+19:36
21Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061352:45+22:23
22Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA424060355:35+25:13
23Janošíková EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB055258:12+27:50
24Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT45306121:05:00+34:38
25Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT45705121:05:11+34:49
26Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR80106091:06:15+35:53
27Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR80106041:09:47+39:25
28Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER35905021:12:20+41:58
29Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19105181:16:15+45:53
 
 
 
D14B (13)2,7 km 120 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065429:170:00
2Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU478050333:15+3:58
3Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053336:47+7:30
4Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN055436:48+7:31
5Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065738:27+9:10
6Dostálová BarboraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL055344:47+15:30
7Holíková PetraONO SKOB OstrovCZEONO065344:56+15:39
8Finstrlová LucieZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM065145:29+16:12
9Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401050455:33+26:16
10Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675050459:54+30:37
11Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU47805091:09:11+39:54
 
Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTU4780606disk
msMěchurová ZuzanaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06050450:04+20:47
 
 
 
D16A (40)3,6 km 210 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN232040341:360:00
2Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035142:56+1:20
3Skácelová AdélaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045445:38+4:02
4Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030546:33+4:57
5Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030446:35+4:59
6Černá EmaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU045146:47+5:11
7Pesničáková SoňaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN045147:24+5:48
8Teringlová VendulaVCB OB České BudějoviceCZEVCB045148:43+7:07
9Bulířová EmaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP045249:00+7:24
10Smolková BarboraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP035650:29+8:53
11Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030651:43+10:07
12Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS595030353:00+11:24
13Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030354:41+13:05
14Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035955:32+13:56
15Thýnová MartinaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK035056:50+15:14
16Hudská ŠtěpánkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR045057:04+15:28
17Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030757:32+15:56
18Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT451031757:39+16:03
19Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033058:09+16:33
20Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR801040859:27+17:51
21Kopecká ValentýnaVSP USK PrahaCZEVSP04531:03:07+21:31
22Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT45303041:03:13+21:37
23Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO21104061:03:58+22:22
24Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19103081:05:00+23:24
25Šestáková MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI04521:05:13+23:37
26Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT45704041:06:47+25:11
27Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR80104021:08:30+26:54
28Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI04511:08:41+27:05
29Messnerová LucieVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL04561:09:41+28:05
30Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU04511:10:56+29:20
31Cera Liva451 AUSEKLISLAT45103281:10:58+29:22
32Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN23104011:12:11+30:35
33Nehasilová VeronikaLDC KOB DěčínCZELDC03501:24:04+42:28
34Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN39204031:28:56+47:20
35Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZEOPI03501:33:57+52:21
36Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER35903011:47:04+1:05:28
37Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP04521:58:50+1:17:14
 
Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU0452disk
Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI0555vzdal
Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRA2940401vzdal
 
 
 
D16B (10)2,9 km 110 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY045040:100:00
2Semíková JulieKAM OK KameniceCZEKAM035847:45+7:35
3Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP045052:38+12:28
4Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390030454:20+14:10
5Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191032056:21+16:11
6Gulbe Matra451 AUSEKLISLAT45104031:01:35+21:25
7Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OKLAT45803111:08:39+28:29
8Baltmane Paula451 AUSEKLISLAT45104181:20:00+39:50
9Smolíková ZuzanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV04531:21:16+41:06
10Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE03511:28:17+48:07
 
 
 
D18A (26)3,7 km 245 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025246:470:00
2Korpasová LucieTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM015147:05+0:18
3Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK015147:35+0:48
4Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015648:31+1:44
5Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275010252:49+6:02
6Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL025256:14+9:27
7Popová JanaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP025256:46+9:59
8Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015358:03+11:16
9Chernykh Zoya594 LVS KHIMKIRUS594020158:52+12:05
10Šmelíková DorotaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE026058:53+12:06
11Titzová AdélaPGP SK PragaCZEPGP025759:55+13:08
12Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT45801061:00:49+14:02
13Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN40502011:03:32+16:45
14Linková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN02571:04:43+17:56
15Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN39502041:10:53+24:06
16Šafková SofieKAM OK KameniceCZEKAM01531:12:49+26:02
17Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM02581:18:21+31:34
18Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT45801021:18:38+31:51
19Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP02511:19:41+32:54
20Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT46001031:22:31+35:44
21Mašatová EliškaNERNER1:37:25+50:38
22Systad Johanne Midttun501 LYN SKINOR50101011:41:34+54:47
23Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK67502031:49:38+1:02:51
 
Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP0151vzdal
Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRA2940102vzdal
Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP0250vzdal
 
 
 
D18B (12)3,1 km 210 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390022449:260:00
2Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU478020153:10+3:44
3Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011657:05+7:39
4Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR025058:28+9:02
5Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19101041:04:25+14:59
6Janečková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN01571:09:54+20:28
7Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN40101031:09:55+20:29
8Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT45802101:23:33+34:07
9Zatloukalová HanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH01501:29:17+39:51
10Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39002181:44:23+54:57
11Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR50402011:45:45+56:19
 
Nováková EliškaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY0150disk
 
 
 
D20A (12)3,8 km 275 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK005146:560:00
2Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM005148:10+1:14
3Tišljar Ana212 OK ORIONCRO212000149:58+3:02
4Cych AgnieszkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK996652:48+5:52
5Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZEKAM995055:32+8:36
6Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN405990256:16+9:20
7Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP995656:41+9:45
8Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT45800091:06:49+19:53
9Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP00511:06:58+20:02
10Lapina Laura451 AUSEKLISLAT45100241:07:08+20:12
11Zatloukalová RomanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH99501:16:55+29:59
12Kundratová LucieTZL SKOB ZlínCZETZL00581:18:37+31:41
 
 
 
D20B (14)3,2 km 205 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390002644:390:00
2Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390992348:42+4:03
3Kopecká JohanaPGP SK PragaCZEPGP995653:52+9:13
4Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191993654:12+9:33
5Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU47599071:02:12+17:33
6Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY00501:04:37+19:58
7O'brien Norah419 CORK-OIRL41999021:05:29+20:50
8Pěničková MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN00521:06:34+21:55
9Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP99501:07:20+22:41
10Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39000061:08:31+23:52
11Sedláčková LindaROZ OK RoztokyCZEROZ00501:10:33+25:54
12Paříková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR00611:18:49+34:10
13Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39099141:19:20+34:41
14Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK00521:33:50+49:11
 
 
 
D21A (38)4,2 km 225 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN895244:550:00
2Šimůnková GabrielaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP975544:57+0:02
3Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR999947:13+2:18
4Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZECHA785047:56+3:01
5Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK885550:17+5:22
6Korpasová TerezaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM989850:22+5:27
7Thořová MarkétaTUR OOB TJ TurnovCZETUR995251:56+7:01
8Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU005752:16+7:21
9Zlámalová NikolaSJC Sportcentrum JičínCZESJC995154:04+9:09
10Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZEPGP885255:00+10:05
11Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZEKAM955155:10+10:15
12Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL745256:42+11:47
13Hájková EliškaKAM OK KameniceCZEKAM985157:40+12:45
14Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP965058:16+13:21
15Pecoldová PavlínaN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN10840158:28+13:33
16Vejražková RozárkaSJC Sportcentrum JičínCZESJC015158:42+13:47
17Štambuk Iva211 OK MERZCRO211910259:19+14:24
18Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER345861459:37+14:42
19Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZECHA98501:00:13+15:18
20Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI63297031:01:46+16:51
21Kožinová AnnaPGP SK PragaCZEPGP93501:02:22+17:27
22Neradová AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR85511:02:58+18:03
23Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST25295021:04:46+19:51
24Kudrnáčová LucieHCE TJ HostiviceCZEHCE88501:04:50+19:55
25Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY86501:05:02+20:07
26Tihonová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK86511:05:06+20:11
27Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM98501:05:30+20:35
28Hrabánková KláraPGP SK PragaCZEPGP96541:07:17+22:22
29Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL15190011:07:20+22:25
30Matějková BarboraSJC Sportcentrum JičínCZESJC01561:11:26+26:31
31Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI80551:11:50+26:55
32Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY88521:12:24+27:29
33Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19198211:19:06+34:11
34Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP87501:23:06+38:11
35Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL15287001:23:31+38:36
36Müller Andrea636 THURGORIENTASUI63674031:24:08+39:13
37Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZECHA96511:37:48+52:53
 
Tihonová HanaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP9052vzdal
 
 
 
D21B (22)3,5 km 215 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZEKAM785050:540:00
2Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZEROZ975252:33+1:39
3Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC876552:52+1:58
4Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN393880957:53+6:59
5Nedbálková HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975558:36+7:42
6Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975158:37+7:43
7Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP86501:00:19+9:25
8Čechová LenkaN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN0190011:03:11+12:17
9Přívozníková PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP86501:04:36+13:42
10Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZELLI97511:07:34+16:40
11Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN92521:07:39+16:45
12Nehasilová ZuzanaLDC KOB DěčínCZELDC71501:07:46+16:52
13Fürstová AnnaLLI LOK-o LiberecCZELLI98541:08:12+17:18
14Žuchová DanielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN97501:10:12+19:18
15Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA78521:11:03+20:09
16Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT12289051:11:12+20:18
17Zamrzlová EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC87591:13:23+22:29
18Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC98501:14:08+23:14
19Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZELOV87501:23:52+32:58
20Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZEASU82821:32:39+41:45
21Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU99511:43:19+52:25
 
Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUN4019506vzdal
 
 
 
D21C (29)2,9 km 165 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZELIT895154:510:00
2Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP845956:53+2:02
3Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZEN0790021:01:30+6:39
4Maliňáková PetraSVS Orientklub VsetínCZESVS87511:01:59+7:08
5Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV77511:02:02+7:11
6Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY86511:04:25+9:34
7Černá KateřinaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP98501:07:32+12:41
8Štemberová NatálieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN98511:07:55+13:04
9Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZELDC85501:08:06+13:15
10Kmentová LenkaZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM85521:08:17+13:26
11Ondrová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV89511:08:22+13:31
12Procházková IvanaTEH Sokol TehovCZETEH84511:10:55+16:04
13Krafčiková MonikaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV87511:11:46+16:55
14Baziková JustýnaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP98511:12:59+18:08
15Müllerová PetraBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP90501:13:07+18:16
16Typltová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP87601:15:05+20:14
17Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZEDCE79501:16:02+21:11
18Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZELIT74511:17:38+22:47
19Boucher Thea298 VINCENNESFRA29898021:25:57+31:06
20Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI63801071:50:31+55:40
21Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY79501:51:17+56:26
22Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP96512:23:01+1:28:10
23O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL42066022:42:26+1:47:35
24Procingerová IlonaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL70532:45:47+1:50:56
 
Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3419108disk
Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV9653vzdal
Syslová EditaPGP SK PragaCZEPGP8853vzdal
Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGER3469302vzdal
Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZELIT8353vzdal
 
 
 
D21E (22)4,6 km 300 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZEPGP905651:140:00
2Prieto del campo María249 MALARRURAESP249980251:16+0:02
3Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI631930151:25+0:11
4Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN279950351:26+0:12
5Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL555880151:50+0:36
6Kalinina Veronika597 OMEGARUS597000151:56+0:42
7Štičková AnnaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU965152:10+0:56
8Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN279950153:54+2:40
9Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN279970454:59+3:45
10Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI634900156:57+5:43
11Nieke PatriciaTUR OOB TJ TurnovCZETUR955257:01+5:47
12Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZECTB815157:52+6:38
13Rollier MonikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK805159:02+7:48
14Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390980759:36+8:22
15Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP775359:59+8:45
16Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP24274011:03:23+12:09
17Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK67193011:11:38+20:24
18Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP24470011:11:47+20:33
19Schwartz Renée360 OSC KASSELGER36081001:21:22+30:08
20Stormer JulieKAM OK KameniceCZEKAM93521:28:22+37:08
21Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER36493001:37:11+45:57
 
Hiršová GabrielaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9651vzdal
 
 
 
D35A (18)3,9 km 245 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER359730451:290:00
2Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825455:42+4:13
3Kheldert Elena597 OMEGARUS597740357:39+6:10
4Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA805059:15+7:46
5Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI815059:35+8:06
6Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT45377021:01:18+9:49
7Bobach Helle227 AALBORG OKDEN22782041:10:40+19:11
8Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL55177011:20:26+28:57
9Podlipná VeronikaSJC Sportcentrum JičínCZESJC81521:22:10+30:41
10Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU78511:26:53+35:24
11Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI63680011:30:44+39:15
12Marková EvaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE75501:35:22+43:53
13Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP65501:35:47+44:18
14Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19184031:36:08+44:39
15Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA82501:43:30+52:01
16Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS59282022:09:55+1:18:26
17Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA80502:15:22+1:23:53
18Asterová JanaSLA SKOB SlanýCZESLA74512:29:04+1:37:35
 
 
 
D35B (19)3,3 km 205 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP815052:050:00
2Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY825053:17+1:12
3Kvapilová LenkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV815153:24+1:19
4Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU474830156:19+4:14
5Good LudmilaSBR SKOB BruntálCZESBR80501:01:14+9:09
6Bouzková KatkaSVS Orientklub VsetínCZESVS81511:04:52+12:47
7Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB81961:05:17+13:12
8Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZEJEN84511:06:35+14:30
9Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZECST83511:06:57+14:52
10Šilerová EvaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY80501:08:02+15:57
11Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZELLI84501:17:33+25:28
12Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP78511:21:43+29:38
13Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZECHA81501:22:38+30:33
14Schejbalová KarinaSCP OK Sparta PrahaCZESCP80501:23:20+31:15
15Perknerová BarboraZVO OB SK ZvoleCZEZVO81511:30:22+38:17
16Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN40183091:42:51+50:46
17Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER36577021:56:40+1:04:35
18Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZECTB80532:37:27+1:45:22
19Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP83022:39:27+1:47:22
 
 
 
D40A (24)3,9 km 240 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZEVCB765347:160:00
2Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZEMFP765150:41+3:25
3Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS595770153:22+6:06
4Teringlová MartinaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785155:16+8:00
5Kožinová JanaPGP SK PragaCZEPGP665159:40+12:24
6Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE71077011:01:56+14:40
7Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV78511:04:12+16:56
8Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZECHA77501:06:15+18:59
9Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER35176161:07:59+20:43
10Městková LucieTEP Tempo PrahaCZETEP78501:08:40+21:24
11Papicová SilvieBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP76511:12:24+25:08
12Broschová LucieRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK74511:17:10+29:54
13Mohn Monika635 OLC KAPREOLOSUI63577021:17:49+30:33
14Skácelová MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI75521:18:49+31:33
15Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUN40175051:19:01+31:45
16Veselá EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB78531:21:40+34:24
17Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS59677011:24:23+37:07
18Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP76501:28:01+40:45
19Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT46076021:29:35+42:19
20Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER35379011:31:41+44:25
21Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU78501:42:41+55:25
22Perez Ramos Maica243 CRONESP24379012:16:41+1:29:25
 
Kubečková ZdenaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK7551disk
Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITA4247602vzdal
 
 
 
D40B (24)3,3 km 195 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM735353:410:00
2Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349780256:39+2:58
3Mairichová RadkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN74501:07:45+14:04
4Zýková MartinaN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN1377021:12:13+18:32
5Zámečníková JitkaN04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINYCZEN0474011:20:37+26:56
6Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI63378021:23:04+29:23
7Finstrlová AlenaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM75501:23:59+30:18
8Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN76511:24:46+31:05
9Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZEKAM78511:26:39+32:58
10Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR79501:27:00+33:19
11Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE75501:32:34+38:53
12Cera Liga451 AUSEKLISLAT45176271:37:59+44:18
13Cichrová IvetaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP77521:40:53+47:12
14Kobrlová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN76541:42:24+48:43
15Janderová MarkétaSOB SOBSACZESOB77501:47:08+53:27
16Karafiátová LucieN02 NEREGISTR. NOVÝ BORCZEN0276011:48:18+54:37
17Pesničáková KristýnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN76531:49:30+55:49
18Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN40776021:52:27+58:46
19Schulze Evelyn245 COBIESP24578031:54:56+1:01:15
20Pavlova IrenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN76501:56:04+1:02:23
21Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN27777011:59:01+1:05:20
22Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZELLI76512:01:55+1:08:14
23Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZEVCB75522:08:30+1:14:49
 
Petri Jana353 OLV POTSDAMGER3537804disk
 
 
 
D45A (43)3,5 km 200 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554700144:470:00
2Samková RenátaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK745647:55+3:08
3Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745150:58+6:11
4Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZEJEN745754:17+9:30
5Klinkerová JitkaROZ OK RoztokyCZEROZ645055:39+10:52
6Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM725056:25+11:38
7Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZEMFP685059:44+14:57
8Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS705159:50+15:03
9Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK67273031:00:53+16:06
10Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN70501:01:34+16:47
11Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU60521:01:45+16:58
12Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH70511:01:54+17:07
13Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZEKAM73501:02:13+17:26
14Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19174021:02:48+18:01
15Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER34272011:07:40+22:53
16Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWE70672001:10:37+25:50
17Tassin Elodie292 CMOFRA29273021:11:13+26:26
18Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER35270011:14:01+29:14
19Průšová MarkétaVSP USK PrahaCZEVSP72561:15:18+30:31
20Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI74521:15:42+30:55
21Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM61511:16:20+31:33
22Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP70521:16:22+31:35
23Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP73511:17:02+32:15
24Škáchová PetraKAM OK KameniceCZEKAM70541:19:04+34:17
25Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN39370031:19:15+34:28
26Kundratová JanaTZL SKOB ZlínCZETZL73501:19:27+34:40
27Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP71511:22:15+37:28
28Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN23272021:22:23+37:36
29Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR50674021:23:51+39:04
30Vandasová MarkétaVAM OB VamberkCZEVAM72501:29:17+44:30
31Hájková MagdalenaTUV SOK TJ TurnovCZETUV73511:32:05+47:18
32Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN22372021:37:36+52:49
33Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER34674011:38:08+53:21
34Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZEPGP74541:40:04+55:17
35Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU69521:45:55+1:01:08
36Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELGER3601:48:24+1:03:37
37Matoušková MarkétaSLA SKOB SlanýCZESLA73521:55:10+1:10:23
38Mellanová VeronikaTUV SOK TJ TurnovCZETUV72511:55:28+1:10:41
39Calvo Nuria246 FRONTELA OESP24671022:02:08+1:17:21
40Jírová MonikaROZ OK RoztokyCZEROZ73502:13:27+1:28:40
41Danihelová JankaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV65522:35:59+1:51:12
 
Kamírová GabrielaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP7351disk
Týflová RadkaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBORvzdal
 
 
 
D45B (32)3,2 km 195 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM736256:480:00
2Drese Evi348 OLV USLARGER348700258:46+1:58
3Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR68501:01:17+4:29
4Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI73501:02:10+5:22
5Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZECST74541:05:01+8:13
6Rykalová JitkaNERNER1:05:23+8:35
7Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK67571:13:49+17:01
8Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39074291:18:26+21:38
9Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV73511:18:38+21:50
10Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZEKAM70551:20:27+23:39
11Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU64521:21:28+24:40
12Zatloukalová EvaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH70511:27:54+31:06
13Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT46173021:29:47+32:59
14Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP71501:33:52+37:04
15Řehořová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN72501:34:05+37:17
16Kotková LenkaRIC OB ŘíčanyCZERIC73521:35:23+38:35
17Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV71511:35:40+38:52
18Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK71511:36:00+39:12
19Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBEL15372051:38:44+41:56
20Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP25071021:40:06+43:18
21Nožičková RenataTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN69531:41:41+44:53
22Junková PetraSTH SK StudenecCZESTH74511:46:39+49:51
23Kašparová MarieZAK OK Netopýr ZákupyCZEZAK72501:48:21+51:33
24Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU70501:48:34+51:46
25Severýnová Popková KláraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI74552:00:01+1:03:13
26Vitebská LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN70512:06:52+1:10:04
27Krunková BohuslavaSNA TJ START NáchodCZESNA70532:37:00+1:40:12
 
Marager Marlene223 ALLEROED OKDEN2237106disk
Pokorná HanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN6950disk
Douchová JaroslavaSNA TJ START NáchodCZESNA7155disk
Kennedy Elise103 BENNELONG NORTHSIDEAUS1037402disk
Popová VeronikaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP7450vzdal
 
 
 
D50A (36)3,4 km 200 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP655054:210:00
2Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP615059:55+5:34
3Wlcek Sonja124 WAT OLAUT12468011:00:06+5:45
4Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN39369051:01:03+6:42
5Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN22467021:01:55+7:34
6Zalabová MartinaSJC Sportcentrum JičínCZESJC66571:05:54+11:33
7Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN27466021:06:17+11:56
8Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER34267071:08:19+13:58
9Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR32567001:09:51+15:30
10Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZECHA65511:10:54+16:33
11Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN39369011:11:00+16:39
12Smolková AlenaPGP SK PragaCZEPGP64501:12:27+18:06
13Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER34169011:14:26+20:05
14Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK67521:15:32+21:11
15Jirková RenataZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV65531:16:12+21:51
16Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU69551:16:48+22:27
17Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta PrahaCZESCP64511:19:06+24:45
18Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER34566011:19:23+25:02
19Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN27167011:20:10+25:49
20Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED49168021:22:36+28:15
21Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN40660011:22:37+28:16
22Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP67501:28:21+34:00
23Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZAUT12368021:28:35+34:14
24Kočibová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN63541:32:14+37:53
25Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU63511:36:48+42:27
26Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER35165061:39:23+45:02
27Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM68501:39:58+45:37
28Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaCZESCP69501:44:42+50:21
29Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZEJHB65531:50:54+56:33
30Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO62169022:02:18+1:07:57
31Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleCZEZVO64512:07:30+1:13:09
32Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA69512:15:37+1:21:16
 
Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUN4096802disk
Petrová MartinaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP6852disk
Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORSHUN4006604disk
Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT1226903vzdal
 
 
 
D50B (24)3,1 km 180 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN39165011:04:050:00
2Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER34469001:06:10+2:05
3Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK66511:06:32+2:27
4Fürstová KatkaLLI LOK-o LiberecCZELLI69501:08:09+4:04
5Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU47869111:08:39+4:34
6Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN40369021:09:56+5:51
7Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER35166031:11:36+7:31
8Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP66511:13:46+9:41
9Hrdličková LudmilaSLA SKOB SlanýCZESLA69501:15:17+11:12
10Servais Corinne160 ASUBBEL16066011:29:07+25:02
11Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV65511:29:45+25:40
12Macháčková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK64501:30:54+26:49
13Vabulniece Liga455 APE OKLAT45569021:32:13+28:08
14Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZEHCE64511:32:50+28:45
15Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU66501:37:59+33:54
16Divecká RůženaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK67531:41:05+37:00
17Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39065092:09:48+1:05:43
18Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39068282:41:58+1:37:53
19Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY68502:44:25+1:40:20
 
Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV6751disk
Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRA2946803disk
Málková VěraCST OB StrakoniceCZECST6550disk
Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDEN2286502vzdal
Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBORvzdal
 
 
 
D55A (25)3,2 km 180 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER351630854:140:00
2Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE709640157:40+3:26
3Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZEROZ615058:48+4:34
4Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121640259:56+5:42
5Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI63261011:04:51+10:37
6Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER35164201:06:10+11:56
7Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU64511:07:14+13:00
8Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK67662011:08:05+13:51
9Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZEDCE54501:08:26+14:12
10Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZECHA62501:09:06+14:52
11Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL52164001:09:46+15:32
12Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER34564031:13:14+19:00
13Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL15164031:14:19+20:05
14Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK63541:21:05+26:51
15Alm Guri229 OK HTFDEN22963041:21:43+27:29
16Rozentale Ieva454 MONA OKLAT45463021:22:55+28:41
17Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER34564021:27:15+33:01
18Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT45100011:27:27+33:13
19Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP58501:28:10+33:56
20Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL16163011:28:32+34:18
21Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT45262021:31:55+37:41
22Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK67662031:34:32+40:18
23Baziková LucieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP64511:39:15+45:01
24Laev Riina251 SK MERCURYEST25163011:50:25+56:11
 
Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTU4726402disk
 
 
 
D55B (9)2,7 km 70 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635253:150:00
2Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZEPGP625054:42+1:27
3Tihonová JindraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP62531:02:04+8:49
4Choutková LenkaSOB SOBSACZESOB63501:06:52+13:37
5Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV63511:09:53+16:38
6Ondrová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV64011:12:41+19:26
7Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZEJEN64511:18:14+24:59
 
Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3416004disk
Bruyninckx Miek155 TROLBEL1556004Disk
 
 
 
D60 (36)2,9 km 70 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zelená MarkétaPGP SK PragaCZEPGP585041:000:00
2Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271570741:29+0:29
3Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN575241:40+0:40
3Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN397570141:40+0:40
5Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK565143:39+2:39
6Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE555044:09+3:09
7Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER357570046:30+5:30
8Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535147:00+6:00
9Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaCZESCP555047:06+6:06
10Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZELLI555048:36+7:36
11Nielsen Lise229 OK HTFDEN229590150:33+9:33
12Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZEKCK575651:55+10:55
13Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP575252:11+11:11
14Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453591755:10+14:10
15Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE702580256:23+15:23
16Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK585257:18+16:18
17Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE565057:53+16:53
18Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZECHA555058:31+17:31
19Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL553560158:37+17:37
20Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT45356051:00:55+19:55
21Sládková EvaTEH Sokol TehovCZETEH57511:01:07+20:07
22Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZECHA56511:01:41+20:41
23Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZECHA57501:02:39+21:39
24Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV55511:04:05+23:05
25Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM55581:11:48+30:48
26Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR78156001:11:59+30:59
27Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL15358021:23:19+42:19
28Nováková PavlaDOK OK DoksyCZEDOK59501:26:34+45:34
29Beranová VlastaUVP Slovan PrahaCZEUVP54501:40:27+59:27
30Prindule Aina451 AUSEKLISLAT45157061:41:44+1:00:44
31Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZECHA56501:43:28+1:02:28
32Choprix Noelle156 ALTAIRBEL15659011:47:54+1:06:54
33Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL55256021:50:10+1:09:10
 
Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTU4755609disk
Šabatková ZdenaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK5652disk
Duze Dace451 AUSEKLISLAT4515805disk
 
 
 
D65 (28)2,5 km 50 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA515038:320:00
2Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN393520642:15+3:43
2Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472540442:15+3:43
4Hejtmánková AlenaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP545245:42+7:10
5Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL525447:49+9:17
6Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZELIT505148:33+10:01
7Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZEVSP505048:39+10:07
8Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR505149:04+10:32
9Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS101530250:45+12:13
10Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN394540151:59+13:27
11Vitola Benita451 AUSEKLISLAT451541156:38+18:06
12Bobach Kirsten227 AALBORG OKDEN227520259:21+20:49
13Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN54521:00:12+21:40
14Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS10253021:00:29+21:57
15Langrová EvaSNA TJ START NáchodCZESNA53511:00:40+22:08
16Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU47152021:00:47+22:15
17Tvrdková EvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR51511:01:34+23:02
18Freimane Beata451 AUSEKLISLAT45150021:03:28+24:56
19Renger Rita351 SV ROBOTRON DRESDENGER1:03:51+25:19
20Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZECHA53511:06:34+28:02
21Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZETTR53511:07:17+28:45
22Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP52501:11:40+33:08
23Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZEOTK52501:13:22+34:50
24Sands Carol324 BOK(W)GBR32451021:15:23+36:51
25Savičová IrenaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV53521:20:17+41:45
26Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN54501:20:46+42:14
27Oulická HanaTRT KOS TřešťCZETRT53501:28:39+50:07
 
Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWE7055402disk
 
 
 
D70 (11)2,4 km 55 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN225450140:000:00
2Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI495044:28+4:28
3Plaude Mara451 AUSEKLISLAT451000545:05+5:05
4Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU475251:11+11:11
5Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaCZESCP465052:01+12:01
6Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU495056:24+16:24
7Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZECHA465059:44+19:44
8Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT45149211:01:20+21:20
9Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP48511:04:52+24:52
10Městková EvaTEP Tempo PrahaCZETEP48511:07:47+27:47
 
Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS4551disk
 
 
 
D75 (2)2,4 km 45 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS435054:380:00
2Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER36939011:14:41+20:03
 
 
 
F3 (48)3,2 km 120 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB770034:010:00
2Berková KvětaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN735042:47+8:46
3Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV025044:27+10:26
4Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408920248:40+14:39
5Titzová PavlínaVSP USK PrahaCZEVSP746349:39+15:38
6Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN404660250:38+16:37
7Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP780150:58+16:57
8Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS650151:04+17:03
9Hrdlička JanSLA SKOB SlanýCZESLA020052:34+18:33
10Sklenářová DitaSBR SKOB BruntálCZESBR775053:26+19:25
11Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN56:50+22:49
12Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM050056:52+22:51
13Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV710158:09+24:08
14Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR740059:55+25:54
15Eriksson Karin707 STROMSTADSWE70763021:03:54+29:53
16Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV87501:03:58+29:57
17Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS01001:04:22+30:21
18Varga János402 VACUUM SCHUN40254011:06:27+32:26
19Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN39850021:10:32+36:31
20Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN39269021:10:51+36:50
21Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS68501:10:52+36:51
22Zappová MichaelaSBR SKOB BruntálCZESBR20011:11:10+37:09
23Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN40478011:13:26+39:25
24Rufferová IvaSNA TJ START NáchodCZESNA50521:14:09+40:08
25Fraj OldřichRUZ TJ RůženáCZE1:14:39+40:38
26Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN23170051:14:43+40:42
27Jelínková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL57571:16:19+42:18
28Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZELLI75501:16:47+42:46
29Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM72021:19:51+45:50
30Dostálová KateřinaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL72541:20:23+46:22
31Komárková JindraSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH04531:23:37+49:36
32Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT61511:23:59+49:58
33Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV45501:25:32+51:31
34Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZEONO75521:27:10+53:09
35Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP24192031:28:48+54:47
36Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK67573021:29:04+55:03
37Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZEADA76011:30:46+56:45
38Zaoral JanVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB47011:34:28+1:00:27
39Vilz Marion347 TV EITELBORNGER34767021:37:30+1:03:29
40Zappová LucieSBR SKOB BruntálCZESBR20031:37:44+1:03:43
41Udovichenko Maxim597 OMEGARUS5971:38:26+1:04:25
42Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER3421:40:04+1:06:03
43Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP82501:54:34+1:20:33
44Zappe DietmarSBR SKOB BruntálCZESBR19661:59:00+1:24:59
45Udovichenko Svetlana597 OMEGARUS5972:12:06+1:38:05
46Serban IvettPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP77502:31:53+1:57:52
 
Wodajo Netsi155 TROLBEL1558002Disk
Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP6250vzdal
 
 
 
F5 (29)4,6 km 265 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI93011:16:320:00
2Udovichenko Igor597 OMEGARUS5971:16:36+0:04
3Titz PavelVSP USK PrahaCZEVSP74001:19:10+2:38
4Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39069021:32:21+15:49
5Feřtová JitkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI78531:33:10+16:38
6Pavelková ZuzanaN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN1587021:35:20+18:48
7Juklíček JakubN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN1588011:37:45+21:13
8Sobota PetrVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM78001:40:42+24:10
9Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT69011:51:57+35:25
10Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZELLI71511:52:36+36:04
11Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN39953081:58:44+42:12
12Procházková IvetaPFP VŠSK PedF UK PrahaCZEPFP92502:06:36+50:04
13Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN39953062:09:58+53:26
14Vokušová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN04542:12:14+55:42
15Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU68502:21:24+1:04:52
16Kottíková PavlínaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN77512:24:00+1:07:28
17Vokušová DanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN77502:30:03+1:13:31
18Knedlová MiroslavaSCP OK Sparta PrahaCZESCP87012:40:07+1:23:35
19Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT72512:48:39+1:32:07
20Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP76502:52:08+1:35:36
21Schejbalová KristinaN14 NEREGISTR. ZLATÉ HORYCZEN1455013:01:45+1:45:13
 
Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUN3995409disk
Plánková JanaVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB0002disk
Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUN3990010disk
Zelenková LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK61XXdisk
Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6401vzdal
František JirešPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK59XXvzdal
Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUN3999007vzdal
Zelenka MartinPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK83XXvzdal
 
 
 
H10 (17)2,5 km 110 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Svítil MartinPGP SK PragaCZEPGP090321:490:00
2Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR110022:01+0:12
3Skácel JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI090122:18+0:29
4Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP091423:20+1:31
5Janošík IvanVCB OB České BudějoviceCZEVCB100223:57+2:08
6Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER353090324:05+2:16
7Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU090224:09+2:20
8Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349090326:23+4:34
9Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESP244090227:59+6:10
10Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR090029:09+7:20
11Minařík JosefVCB OB České BudějoviceCZEVCB090332:15+10:26
12Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT457092332:42+10:53
13Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY090033:35+11:46
14Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLOSUI635100933:45+11:56
15Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZEMFP090136:24+14:35
16Cichra PatrikTAP KOB Tretra PrahaCZETAP090338:35+16:46
17Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA090245:07+23:18
 
 
 
H12A (32)2,8 km 130 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM081325:020:00
2Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN232070425:44+0:42
3Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR070126:01+0:59
4Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT457071028:02+3:00
5Podrábský CtiborVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI070028:19+3:17
6Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT457070930:44+5:42
7Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZETUV070131:00+5:58
8Zápotocký JiříSLA SKOB SlanýCZESLA080031:32+6:30
9Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070131:41+6:39
10Kundrata VítTZL SKOB ZlínCZETZL070032:10+7:08
11Teringl VojtěchVCB OB České BudějoviceCZEVCB070233:07+8:05
12Jandera KryštofPGP SK PragaCZEPGP070034:29+9:27
13Vlček TomášVIC OB VizoviceCZEVIC071336:31+11:29
14Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081739:53+14:51
15Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT457070640:54+15:52
16Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072541:44+16:42
17Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070842:34+17:32
18Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS596080343:36+18:34
19Nožička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN080943:40+18:38
20Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070944:50+19:48
21Svítil PatrikPGP SK PragaCZEPGP070646:38+21:36
22Doucha TomášSNA TJ START NáchodCZESNA080150:22+25:20
23Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER358070553:21+28:19
24Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT457071658:04+33:02
25Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER358070159:14+34:12
26Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED49107031:06:44+41:42
27Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN23107031:07:22+42:20
28Termer ŠtěpánVSP USK PrahaCZEVSP08071:07:29+42:27
29Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP08181:13:13+48:11
30Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT45707211:19:50+54:48
31Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER35908031:23:03+58:01
32Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU07001:23:50+58:48
 
 
 
H12B (21)2,5 km 110 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN081220:100:00
2Polák TomášCHA OK ChrastavaCZECHA080120:23+0:13
3Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT458071522:15+2:05
4Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM070123:11+3:01
5Řehoř HynekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN070025:49+5:39
6Mertlík VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR070426:25+6:15
7Finstrle FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM070226:42+6:32
8Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN399080228:08+7:58
9Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502080228:44+8:34
10Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER343080230:12+10:02
11Mizera JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR070731:15+11:05
12Cers Oto451 AUSEKLISLAT31:20+11:10
13Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR070032:44+12:34
14Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121080338:03+17:53
15Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070342:16+22:06
16Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052752:01+31:51
17Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071756:11+36:01
18Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072658:20+38:10
19Bršťák TomášN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN0607061:00:19+40:09
20Kunt MartinZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM07011:07:32+47:22
 
Štembera VítekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN0801disk
 
 
 
H14A (48)3,6 km 205 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050031:400:00
2Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS595060432:21+0:41
3Kalinin Matvey597 OMEGARUS597060235:18+3:38
4Brosch OndřejRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK060635:40+4:00
5Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN395080736:10+4:30
6Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN223060737:07+5:27
7Zurynek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060537:37+5:57
8Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT460060440:54+9:14
9Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZETUR050541:11+9:31
9Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT457051141:11+9:31
11Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT451060841:24+9:44
12Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676060641:36+9:56
13Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR801050743:05+11:25
14Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR801060544:27+12:47
15Doucha MartinSNA TJ START NáchodCZESNA050144:59+13:19
16Míka AlbertTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060145:08+13:28
17Jelínek FilipRUZ TJ RůženáCZERUZ050045:44+14:04
18Emils Sulcs457 OGRE OK/SCLAT457060746:36+14:56
19Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050347:37+15:57
20Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN223060447:40+16:00
21Jíra FilipKAM OK KameniceCZEKAM050647:45+16:05
22Kareckas Kimantas478 ORIENS OKLTU478051448:02+16:22
23Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053248:04+16:24
24Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051549:53+18:13
25Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051550:10+18:30
26Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271050551:04+19:24
27Střelba AntonínPGP SK PragaCZEPGP060552:07+20:27
28Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050053:59+22:19
29Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU475050554:01+22:21
30Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051454:08+22:28
31Mastník OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050755:24+23:44
32Černý MatoušTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050155:31+23:51
33Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT457051457:57+26:17
34Grasis Markus451 AUSEKLISLAT451052359:33+27:53
35Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395081559:58+28:18
36Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU47805051:00:59+29:19
37Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLAT45706151:06:12+34:32
38Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT45305141:09:01+37:21
39Kristofers Plocins457 OGRE OK/SCLAT45705051:10:50+39:10
40Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU47806041:19:57+48:17
41Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDEN22706071:21:09+49:29
42Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19105311:35:30+1:03:50
 
Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910524disk
Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910528disk
Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUN3950614disk
Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZEADA0500disk
msSobotka IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI060036:54+5:14
msMairich FilipTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN06031:46:27+1:14:47
 
 
 
H14B (20)3,3 km 190 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM050241:150:00
2Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT451051945:50+4:35
3Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK060151:54+10:39
4Cinitis Uvis451 AUSEKLISLAT451052052:49+11:34
5Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR060054:18+13:03
6Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU475050355:18+14:03
7Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050155:27+14:12
8Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39006151:04:12+22:57
9Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19105101:06:51+25:36
10Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU47805021:09:29+28:14
11Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU47505041:12:21+31:06
12Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19105161:12:49+31:34
13Vlach TimothySBR SKOB BruntálCZESBR05011:14:55+33:40
14Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU05011:17:09+35:54
15Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT45106141:17:35+36:20
16Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZEDCE05001:23:44+42:29
17Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZELLI06021:35:42+54:27
18Uher AdamN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN0605031:39:59+58:44
19Leina Augusts451 AUSEKLISLAT45106071:42:00+1:00:45
20Andrš MatějN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN0606051:43:15+1:02:00
 
 
 
H16A (44)4,1 km 235 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šimša MartinPGP SK PragaCZEPGP030937:080:00
2Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040139:58+2:50
3Průša DominikVSP USK PrahaCZEVSP040641:36+4:28
4Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN223030342:27+5:19
5Jelínek KryštofRUZ TJ RůženáCZERUZ030142:43+5:35
6Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676030443:08+6:00
7Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP031044:40+7:32
8Lesák OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030645:05+7:57
9Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZELME040045:09+8:01
10Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT451042248:31+11:23
11Tůma ŠimonTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040048:56+11:48
12Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP030849:55+12:47
13Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390040349:56+12:48
14Kabát MartinPGP SK PragaCZEPGP040850:07+12:59
15Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZEPGP030050:32+13:24
16Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271030251:03+13:55
17Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031952:46+15:38
18Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031753:45+16:37
19Řehoř VojtaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030355:21+18:13
20Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN223030856:15+19:07
21Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU030057:37+20:29
22Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033458:11+21:03
23Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZEPGP040158:32+21:24
24Pokorný JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040059:17+22:09
25Tichý LubomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK030359:36+22:28
26Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS596030259:43+22:35
27Mellan JonášTUR OOB TJ TurnovCZETUR030859:45+22:37
28Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN03001:01:15+24:07
29Titz AdamVSP USK PrahaCZEVSP04011:03:27+26:19
30Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK67304021:03:45+26:37
31Černý AntonínTAP KOB Tretra PrahaCZETAP04021:04:25+27:17
32Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19103111:04:54+27:46
33Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZEABM04041:05:34+28:26
34Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR80104061:07:25+30:17
35Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZEOPI03001:09:40+32:32
36Novák DanielRUM ZOOB RumburkCZERUM03011:15:16+38:08
37Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT45704191:17:14+40:06
38Janas AdamPGP SK PragaCZEPGP04041:18:44+41:36
39Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR80104031:23:11+46:03
40Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU04001:24:43+47:35
 
Gajda MartinKAM OK KameniceCZEKAM0405disk
Hřivna JakubPGP SK PragaCZEPGP0305disk
Melnis Marks451 AUSEKLISLAT451disk
Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910335disk
 
 
 
H16B (22)3,5 km 220 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL030547:490:00
2Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZELLI030055:29+7:40
3Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH040157:04+9:15
4Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT458041258:07+10:18
5Ježek FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM04141:00:45+12:56
6Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN3901:03:28+15:39
7Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI63302041:08:03+20:14
8Ummers Emils451 AUSEKLISLAT45104251:11:19+23:30
9Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR03071:16:54+29:05
10Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU47504011:20:29+32:40
11Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY04011:21:22+33:33
12Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU47804081:22:58+35:09
13Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU47504021:25:36+37:47
14Gills Arvids451 AUSEKLISLAT45104091:26:51+39:02
15Marek MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN04091:37:32+49:43
16O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL42004031:37:36+49:47
17Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19103131:46:25+58:36
18Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZELIT04011:50:35+1:02:46
 
Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910312disk
Bozděch TobiášKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY0504vzdal
Michálek MichalKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY0500vzdal
Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR5020406vzdal
 
 
 
H18A (30)4,5 km 245 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN395020641:150:00
2Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM010842:06+0:51
3Gajda JanKAM OK KameniceCZEKAM010547:01+5:46
4Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK677020147:27+6:12
5Šafka SebastianKAM OK KameniceCZEKAM010148:06+6:51
6Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390012048:16+7:01
7Škvor AdamKAM OK KameniceCZEKAM020248:39+7:24
8Synek PetrDOK OK DoksyCZEDOK020049:38+8:23
8Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011349:38+8:23
10Hájek KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR021249:52+8:37
11Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP010152:15+11:00
12Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395021154:00+12:45
13Měšťan OndřejTAP KOB Tretra PrahaCZETAP010056:31+15:16
14Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013759:32+18:17
15Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS59402021:00:09+18:54
16Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP01071:02:16+21:01
17Šmol DavidDOK OK DoksyCZEDOK01001:02:56+21:41
18Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN23101021:03:39+22:24
19Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT45702221:04:01+22:46
20Zabořil VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR01101:05:05+23:50
21Gessl Konrad124 WAT OLAUT12401021:08:28+27:13
22Šabata RadekSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK02021:09:38+28:23
23Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP01101:15:05+33:50
24Bek JiříCHA OK ChrastavaCZECHA01031:15:38+34:23
25Janas PetrPGP SK PragaCZEPGP02001:18:21+37:06
26Šimek ŠtěpánUOL SOB OlomoucCZEUOL01041:22:36+41:21
27Dostál JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL01041:25:50+44:35
28Kubec MichalDOK OK DoksyCZEDOK01031:25:58+44:43
29Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN01052:17:17+1:36:02
 
Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910139disk
 
 
 
H18B (11)3,9 km 230 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZESTH010445:480:00
2Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL010248:23+2:35
3Víšek MartinKAM OK KameniceCZEKAM010259:00+13:12
4Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP01001:00:20+14:32
5Romaniuk VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN02051:00:40+14:52
6Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU02031:09:06+23:18
7Pěnička TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN02021:10:04+24:16
8Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI63301031:14:53+29:05
9Kundrata JanTZL SKOB ZlínCZETZL02031:18:51+33:03
10Růta MatyášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN01021:23:41+37:53
11Albrecht AdamKAM OK KameniceCZEKAM02032:01:58+1:16:10
 
 
 
H20A (9)5,3 km 295 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Škvor OtaKAM OK KameniceCZEKAM990053:150:00
2Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM000356:52+3:37
3Tichý RadomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK00001:01:02+7:47
4Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER35100181:02:03+8:48
5Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL16100021:02:21+9:06
6Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL15799001:03:30+10:15
7Stormer EmilKAM OK KameniceCZEKAM00001:08:22+15:07
8Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU00011:10:31+17:16
 
Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZELLI0002disk
 
 
 
H20B (5)3,7 km 230 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390001056:550:00
2Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU47599061:01:16+4:21
3Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN00041:13:56+17:01
4Meduna JakubDOK OK DoksyCZEDOK00001:14:20+17:25
5Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZEPGP00012:14:06+1:17:11
 
 
 
H21A (47)5,2 km 295 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI635790848:350:00
2Kettner LukášKAM OK KameniceCZEKAM940350:38+2:03
3Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP950152:08+3:33
4Koštejn VítDOK OK DoksyCZEDOK980053:23+4:48
5Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV790054:01+5:26
6Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZEKAM760054:17+5:42
7Mohn Christian635 OLC KAPREOLOSUI635740154:50+6:15
8Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390942256:09+7:34
9Kobr TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN890156:17+7:42
10Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB790258:01+9:26
11Doucha JiříSNA TJ START NáchodCZESNA710558:15+9:40
12Finstrle LuděkZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM790258:37+10:02
13Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP930159:02+10:27
14Švihovský JaromírSJC Sportcentrum JičínCZESJC800559:33+10:58
15Kovář MiroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC810459:38+11:03
16Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980259:45+11:10
17Francke JanDOK OK DoksyCZEDOK84001:00:39+12:04
18Němeček JanKAM OK KameniceCZEKAM93001:00:55+12:20
19Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP85111:01:11+12:36
20Zikmund ZdeněkSJC Sportcentrum JičínCZESJC97031:01:31+12:56
21Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT45792011:01:50+13:15
22Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT45190101:02:15+13:40
23Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZECHA93001:02:34+13:59
24Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKR80184011:03:31+14:56
25Pustai DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN93011:03:55+15:20
26Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZECHA78001:04:13+15:38
27Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE80011:06:24+17:49
28Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK67191021:06:50+18:15
29Zalaba TomášSJC Sportcentrum JičínCZESJC01011:06:55+18:20
30Novák DanielDOK OK DoksyCZEDOK87001:07:47+19:12
31Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU00011:09:05+20:30
32Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZECHA86041:10:18+21:43
33Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP64011:10:53+22:18
34Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER34297021:12:25+23:50
35Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP24896001:14:33+25:58
36Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZECHA91051:14:41+26:06
37Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER34587091:15:11+26:36
38Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER34582071:15:32+26:57
39Dvořáček DanN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN1079021:19:31+30:56
40Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZEASU86061:19:37+31:02
41Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP96001:22:20+33:45
42Šulc VáclavAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP92001:24:51+36:16
43Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN99011:25:42+37:07
44Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN39596131:27:14+38:39
 
Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU9102disk
Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZESJC0001disk
Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZELIT8501vzdal
 
 
 
H21B (45)4,6 km 240 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZELDC710151:240:00
2Vlášek JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP970254:00+2:36
3Jíra TomášKAM OK KameniceCZEKAM980254:10+2:46
4Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341860755:36+4:12
5Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY870058:27+7:03
6Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZECST670258:30+7:06
7Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403960158:50+7:26
8Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710758:58+7:34
9Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390900558:59+7:35
10Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU881159:16+7:52
11Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT12287071:00:22+8:58
12Komárek ArnoštSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH77021:00:37+9:13
13Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN00011:02:38+11:14
14Studer Dominic638 OLG MURTENSUI63899031:03:21+11:57
15Štambuk Andro211 OK MERZCRO21199051:04:49+13:25
16Štambuk Matej211 OK MERZCRO21195041:04:53+13:29
17Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN97001:05:23+13:59
18Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN98041:05:25+14:01
19Sysel OndřejPGP SK PragaCZEPGP83021:05:29+14:05
20Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST89021:05:39+14:15
21Uhlíř MarekPGP SK PragaCZEPGP94051:05:56+14:32
22Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP24193021:06:14+14:50
23Macek JiříLIT KOB LitvínovCZELIT84011:06:32+15:08
24Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39087271:07:38+16:14
25Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU93011:08:00+16:36
26Fojtů PetrPDY Běhej PoděbradyCZEPDY87001:08:27+17:03
27Ransdorf JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP98051:09:03+17:39
28Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP94011:09:41+18:17
29Kříž JanN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN0675011:15:06+23:42
30Malý JakubN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN0191021:17:47+26:23
31Štambuk Mario211 OK MERZCRO21192031:17:58+26:34
32Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyCZERIC76001:18:33+27:09
33Štambuk Dario211 OK MERZCRO21159011:18:46+27:22
34Krejbich DanielTJP TJ Sokol TrojaCZETJP99011:19:21+27:57
35Marek AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE75011:19:30+28:06
36Nerad JaroslavLIT KOB LitvínovCZELIT90011:21:45+30:21
37Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI81001:29:01+37:37
38Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP63011:31:21+39:57
39Systad Audun Midttun501 LYN SKINOR50198031:31:25+40:01
40Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT4511:36:59+45:35
41Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER35495021:39:50+48:26
42Šperl MilanN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN0580011:39:58+48:34
43Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT45185121:41:47+50:23
44Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN40192101:42:24+51:00
45Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZENPA67051:49:40+58:16
 
 
 
H21C (16)4,2 km 225 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP870454:370:00
2Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM860359:29+4:52
3Rýdel JiříKAM OK KameniceCZEKAM92001:05:06+10:29
4Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN99021:05:44+11:07
5Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN39295041:09:35+14:58
6Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER34184061:19:25+24:48
7Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL15189041:20:30+25:53
8Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM74011:20:34+25:57
9Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC93001:23:18+28:41
10Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK67185031:25:24+30:47
11Berthold Noah638 OLG MURTENSUI63802061:28:51+34:14
12Nebeský DanielKAM OK KameniceCZEKAM94041:29:21+34:44
13Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP85011:34:38+40:01
14Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM04011:56:04+1:01:27
15Pecháček VítRIC OB ŘíčanyCZERIC01012:11:39+1:17:02
 
Karlík JanTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM8809vzdal
 
 
 
H21E (41)6,2 km 435 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK820053:250:00
2Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE950153:35+0:10
3Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI631930257:36+4:11
4Heinmann Kristo255 OK PEKOEST255890159:01+5:36
5Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR890059:46+6:21
6Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408850159:58+6:33
7Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN39592051:00:07+6:42
8Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN27996021:00:14+6:49
9Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR87001:00:34+7:09
10Mrázek JanSJC Sportcentrum JičínCZESJC81021:01:05+7:40
11Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN39592011:01:31+8:06
12Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN39599021:01:37+8:12
13Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT12288061:02:35+9:10
14Smola MichalTZL SKOB ZlínCZETZL81311:04:38+11:13
15Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN39598031:06:03+12:38
16Glonek JakubKAM OK KameniceCZEKAM96021:07:37+14:12
17Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTU47795031:07:56+14:31
18Prieto del campo Álvaro249 MALARRURAESP24995011:08:27+15:02
19Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER34585121:09:01+15:36
20Wolf DanielTUR OOB TJ TurnovCZETUR91001:10:26+17:01
21Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN27693011:10:32+17:07
22Šmelík MartinKAM OK KameniceCZEKAM96041:11:35+18:10
23Veselý JakubPGP SK PragaCZEPGP95031:13:06+19:41
24Thoř TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR99041:13:19+19:54
25Van baelen Michael159 D-TEAMBEL15992011:14:02+20:37
26Karatsiolis KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR99011:14:27+21:02
27Zelenka TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK90011:15:15+21:50
28Šabata MilanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK99041:18:06+24:41
29Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY86001:18:20+24:55
30Flašar JanPGP SK PragaCZEPGP86101:19:17+25:52
31Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY85061:24:48+31:23
32Uibopin Kerst345 USV TU DRESDENGER3451:26:51+33:26
33Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU96012:01:42+1:08:17
34Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN39372122:15:32+1:22:07
 
Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI7700disk
Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1919805disk
Landovský JakubPGP SK PragaCZEPGP9601vzdal
Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP8206vzdal
Gray DanielKAM OK KameniceCZEKAM0003vzdal
Birnstock Jan345 USV TU DRESDENGER345vzdal
Kleston Danil595 FOTON MOSCOWRUS595vzdal
 
 
 
H35A (34)4,6 km 255 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK790546:220:00
2Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU810649:41+3:19
3Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZETUR840750:10+3:48
4Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP791151:14+4:52
5Boudný JanSCP OK Sparta PrahaCZESCP741755:05+8:43
6Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV810156:06+9:44
6Průša MichalVSP USK PrahaCZEVSP731056:06+9:44
8Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI730057:07+10:45
9Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS593800057:45+11:23
10Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZECHA750057:47+11:25
11Kovář JindřichMAS KČT AšCZEMAS680058:53+12:31
12Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT460770159:06+12:44
13Lepšík PetrSJC Sportcentrum JičínCZESJC820359:34+13:12
14Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS592800159:54+13:32
15Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL55582021:00:15+13:53
16Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP1:01:05+14:43
17Richter Friedmar345 USV TU DRESDENGER34581161:03:21+16:59
18Brosch PetrRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK71111:04:34+18:12
19Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP80031:06:21+19:59
20Hladký ViktorVAM OB VamberkCZEVAM82011:12:45+26:23
21Šesták MarekVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI74031:13:53+27:31
22Distler Carl W.368 BERLINER TSCGER36876011:16:18+29:56
23Popp Andreas227 AALBORG OKDEN22781051:16:57+30:35
24Žitný TomášSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB64011:18:56+32:34
25Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA80001:20:24+34:02
26Bauer LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV77011:21:49+35:27
27Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI63481021:23:42+37:20
28Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP24384031:27:50+41:28
29Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaCZESCP68011:30:12+43:50
30Duda MiroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU80091:38:49+52:27
31Ježowicz RomanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI80021:41:20+54:58
32Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN20180011:45:28+59:06
 
Choutka JaroslavSOB SOBSACZESOB6301disk
Kautský JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP8201disk
 
 
 
H35B (11)4,0 km 220 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZETTR820156:200:00
2Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL19184411:05:58+9:38
3Andrš PetrZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM84011:05:59+9:39
4Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT45181041:12:23+16:03
5Štembera JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN75131:22:50+26:30
6Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU75041:28:07+31:47
7Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT12181011:40:09+43:49
8Lhotský PetrDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP81001:46:23+50:03
9Klíma KamilN07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHACZEN0782011:47:47+51:27
10Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZEBSO82021:49:48+53:28
11Perkner RadimZVO OB SK ZvoleCZEZVO80012:21:21+1:25:01
 
 
 
H40A (26)4,6 km 250 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401720749:030:00
2Junek PetrSTH SK StudenecCZESTH780151:27+2:24
3Bobach Claus227 AALBORG OKDEN227770152:32+3:29
4Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT453760154:28+5:25
5Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP245750258:00+8:57
6Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP79001:01:57+12:54
7Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZEMFP64011:02:31+13:28
8Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER34578181:03:17+14:14
9Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN40177011:03:49+14:46
10Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP24673011:04:27+15:24
11Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP77051:06:32+17:29
12Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL55176021:06:49+17:46
13Bouzek PetrSVS Orientklub VsetínCZESVS79011:07:34+18:31
14Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZELIT76051:09:52+20:49
15Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN40178081:10:30+21:27
16Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN75001:10:57+21:54
17Gálus IgorLDC KOB DěčínCZELDC73021:11:32+22:29
18Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER34974011:14:47+25:44
19Střelba OndřejPGP SK PragaCZEPGP75101:17:13+28:10
20Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZECHA75011:19:23+30:20
21Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN39975011:19:28+30:25
22Pospíšil RadekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP78021:23:40+34:37
23Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK67175051:29:31+40:28
24Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA76001:29:39+40:36
25Vlček JiříVIC OB VizoviceCZEVIC77001:43:22+54:19
26Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZECTB76022:01:22+1:12:19
 
 
 
H40B (19)3,8 km 220 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY780048:130:00
2Feřt MartinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770449:08+0:55
3Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM760355:01+6:48
4Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN39976041:03:32+15:19
5Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT45175261:05:26+17:13
6Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP77031:06:13+18:00
7Mička AlešTJP TJ Sokol TrojaCZETJP73001:07:12+18:59
8Svoboda JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP75041:10:20+22:07
9Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU78021:19:08+30:55
10Stibor ZbyněkTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR76001:20:48+32:35
11Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS59577021:22:25+34:12
12Udovichenko Roma597 OMEGARUS59719741:29:00+40:47
13Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT45877071:33:11+44:58
14Holík JaromírONO SKOB OstrovCZEONO75021:36:48+48:35
15Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY74001:37:26+49:13
16Zápotocký LubošSLA SKOB SlanýCZESLA75001:43:46+55:33
17Čtrnáct JiříPGP SK PragaCZEPGP76032:16:15+1:28:02
 
Good MartinSBR SKOB BruntálCZESBR7800disk
Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL7700disk
 
 
 
H45A (43)4,5 km 245 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701744:450:00
2Drahoňovský AlešTUR OOB TJ TurnovCZETUR720148:23+3:38
3Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122680149:59+5:14
4Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670450:08+5:23
5Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZELDC730151:46+7:01
6Vandas LuděkVAM OB VamberkCZEVAM660151:57+7:12
7Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT453701652:06+7:21
8Kabát JanPGP SK PragaCZEPGP690152:13+7:28
9Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU476700052:28+7:43
10Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE708740152:30+7:45
11Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670352:59+8:14
12Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN273700053:48+9:03
13Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER358670456:08+11:23
14Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN396710156:36+11:51
15Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI740259:04+14:19
16Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER361680159:13+14:28
17Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH70011:00:10+15:25
18Bradáč StanislavLLI LOK-o LiberecCZELLI72011:01:09+16:24
19Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER34268061:01:55+17:10
20Marcher Wolfgang292 CMOFRA29270011:02:18+17:33
21Janošík RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB74021:02:19+17:34
22Jandera TomášSOB SOBSACZESOB73001:03:35+18:50
23Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZEDCE74001:03:54+19:09
24Semík LubošKAM OK KameniceCZEKAM62011:04:16+19:31
25Studer Andreas638 OLG MURTENSUI63870011:05:25+20:40
26Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN22373011:05:46+21:01
27Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZEMFP71001:06:22+21:37
28Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN70021:06:51+22:06
29Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN27772021:07:31+22:46
30Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER35170191:07:48+23:03
31Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER35874031:09:59+25:14
32Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP65001:10:16+25:31
33Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN68021:11:31+26:46
34Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN23270011:15:29+30:44
35Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN39373081:18:09+33:24
36Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU69001:24:40+39:55
37Zámečník PavelN04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINYCZEN0472021:26:02+41:17
38Aster VladimírSLA SKOB SlanýCZESLA65001:28:45+44:00
39Kábrt FilipBOR OK Jiskra Nový BorCZE1:38:22+53:37
40Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA42473011:43:37+58:52
41Škoch JanBOR OK Jiskra Nový BorCZE1:47:59+1:03:14
42Marager Anders223 ALLEROED OKDEN22370051:59:40+1:14:55
 
msDrbal JanPGP SK PragaCZEPGP71011:12:09+27:24
 
 
 
H45B (22)3,8 km 220 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZETUV740251:210:00
2Ježek PetrZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM720252:00+0:39
3Zýka VítN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13720154:02+2:41
4Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP670059:39+8:18
5Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZEADA74001:03:24+12:03
6Kašpar LudvíkZAK OK Netopýr ZákupyCZEZAK72001:06:20+14:59
7Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI70001:07:16+15:55
8Severýn OttoVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI74021:08:10+16:49
9Silins Valters451 AUSEKLISLAT45173011:11:33+20:12
10Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN39369131:12:43+21:22
11Řehoř JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN70041:13:58+22:37
12Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT45172161:15:15+23:54
13Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN40174121:17:55+26:34
14Adamovský MichalTYN OOB SK Týniště nad OrlicíCZETYN72001:18:42+27:21
15Eisner LeoPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP70031:27:24+36:03
16Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN39370071:43:57+52:36
17Valenta JanROZ OK RoztokyCZEROZ66001:51:13+59:52
18Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT45372072:38:28+1:47:07
19Dostál DaliborVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL73082:47:08+1:55:47
 
Novotný JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI7102vzdal
Hájek JanTUV SOK TJ TurnovCZETUV7301vzdal
Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP7103vzdal
 
 
 
H50A (41)4,2 km 255 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Stormer LeifKAM OK KameniceCZEKAM670141:070:00
2Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275680145:19+4:12
3Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO621670148:28+7:21
4Teringl RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB650250:25+9:18
5Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV680250:52+9:45
6Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS591670051:13+10:06
7Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA297690151:59+10:52
8Morris Eric103 BENNELONG NORTHSIDEAUS103690152:18+11:11
9Škvor MartinKAM OK KameniceCZEKAM670052:55+11:48
10Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN405670353:26+12:19
11Binsch Olaf491 THOR HAGUENED491690155:56+14:49
12Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554650256:00+14:53
13Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660456:28+15:21
14Šimek RomanUOL SOB OlomoucCZEUOL650358:15+17:08
15Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZECHA660058:27+17:20
16Vervoort Wim155 TROLBEL155690558:31+17:24
17Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA294670459:11+18:04
18Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST650159:41+18:34
19Systad Rolv Anders501 LYN SKINOR50165021:01:29+20:22
20Baert Serge154 NSV AMELBEL15465001:07:13+26:06
21Sklenář JosefSBR SKOB BruntálCZESBR66011:09:39+28:32
22Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN39366041:10:54+29:47
23Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP25069011:11:04+29:57
23Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU63011:11:04+29:57
25Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN39566161:11:11+30:04
26Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZELLI68011:11:25+30:18
27Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN27866011:12:01+30:54
28Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER34166021:14:16+33:09
29Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR50266051:18:32+37:25
30Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR50665011:18:41+37:34
31Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN39267011:20:03+38:56
32Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA29169011:20:46+39:39
33Sklenář MiroslavAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP63021:24:46+43:39
34Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT12256041:25:52+44:45
35Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER34564131:26:10+45:03
36Müller RobertOAV Orienteering AdventureCZEOAV69001:26:41+45:34
37Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL15367031:30:57+49:50
38Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK67660021:32:28+51:21
39Vabulnieks Maris455 APE OKLAT45566011:52:23+1:11:16
 
Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZAUT1236501disk
Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY5701disk
 
 
 
H50B (26)3,6 km 210 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390672152:430:00
2Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM650853:40+0:57
3Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU477670155:24+2:41
4Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP69011:01:22+8:39
5Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP66051:03:59+11:16
6Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB66011:04:06+11:23
7Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZELLI69001:04:44+12:01
8Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN66031:07:59+15:16
9Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH69021:09:11+16:28
10Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK65041:12:39+19:56
11Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN39368021:16:37+23:54
12Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU65011:16:41+23:58
13Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT45868011:18:34+25:51
14Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP67031:21:17+28:34
15Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM69001:21:21+28:38
16Kohout JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK69021:25:00+32:17
17Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS69001:27:00+34:17
18Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU67001:29:04+36:21
19Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVASVK67569011:40:57+48:14
20Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN23166041:43:40+50:57
21Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN39364111:45:14+52:31
22Zatloukal TomášZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH67011:53:39+1:00:56
23Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR50465021:54:03+1:01:20
 
Szucs Peter407 CSIPA SEHUN4076901disk
Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH6901vzdal
Tichý RadomírBOR OK Jiskra Nový BorCZEBORvzdal
 
 
 
H55A (39)4,1 km 235 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390640842:330:00
2Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER367610150:00+7:27
3Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502640150:23+7:50
4Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409630152:29+9:56
5Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN630152:43+10:10
6Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274610154:01+11:28
7Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZEKAM640055:04+12:31
8Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZECHA620055:28+12:55
9Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI633620157:25+14:52
10Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZEJEN620157:47+15:14
11Kožina PetrPGP SK PragaCZEPGP600059:00+16:27
12Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP620059:43+17:10
13Hrabánek DavidPGP SK PragaCZEPGP60031:00:16+17:43
14Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN40061031:02:02+19:29
15Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP24162011:03:28+20:55
16Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU47261011:04:26+21:53
17O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL42060011:04:48+22:15
18Varga József400 OSC BUDAORSHUN40060021:05:51+23:18
19Van dyck Erik155 TROLBEL15564011:06:31+23:58
20Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR42262001:08:35+26:02
21Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER35164071:09:01+26:28
22Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN40063011:09:29+26:56
23Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS59462031:12:24+29:51
24Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK67464001:12:29+29:56
25Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT12253021:15:13+32:40
26Binsch Thomas356 SC KLECKENGER35662001:17:59+35:26
27Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZEMFP63011:18:05+35:32
28Laev Urmas251 SK MERCURYEST25162021:18:54+36:21
29Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI49001:19:47+37:14
30Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER34564041:20:40+38:07
31Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK67662051:22:47+40:14
32Tihon JaroslavTAP KOB Tretra PrahaCZETAP61021:24:27+41:54
33Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN22860011:25:19+42:46
34Lacis Sandris454 MONA OKLAT45462011:30:10+47:37
35Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL15162021:32:26+49:53
36Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZEDCE61001:36:04+53:31
37Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER35461011:36:14+53:41
38Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK64012:03:11+1:20:38
 
Laenen Wiet155 TROLBEL1556003disk
 
 
 
H55B (19)3,3 km 200 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM611348:540:00
2Drese Werner348 OLV USLARGER348610157:58+9:04
3Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN391630259:58+11:04
4Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI64011:05:39+16:45
5Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN27263011:06:31+17:37
6Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER34764011:09:01+20:07
7Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT45661001:10:42+21:48
8Rykala KarelVAM OB VamberkCZEVAM64011:12:09+23:15
9Pěnička LiborTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN60001:12:35+23:41
10Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK67264021:12:36+23:42
11Divecký JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK61021:12:53+23:59
12Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP59001:17:24+28:30
13Čech PřemyslSVS Orientklub VsetínCZE1:18:39+29:45
14Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU47862121:21:31+32:37
15Mellan MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV63041:27:20+38:26
16Bazika MiroslavTJP TJ Sokol TrojaCZETJP64011:29:00+40:06
17Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN27164041:30:34+41:40
18Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER36560011:36:28+47:34
19Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT45859082:10:49+1:21:55
 
 
 
H60A (34)3,7 km 215 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT452580154:180:00
2Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN554955:12+0:54
3Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA580158:18+4:00
4Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE705580158:30+4:12
5Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK57011:03:00+8:42
6Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN42555001:03:13+8:55
7Neumann JaroslavSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE59021:04:05+9:47
8Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT46156011:05:41+11:23
9Gazdačko MilanSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK57021:07:31+13:13
10Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN23059001:08:48+14:30
11Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR50357011:09:48+15:30
12Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR58031:11:02+16:44
13Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL15355011:13:49+19:31
14Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU59051:14:33+20:15
15Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZECHA55001:18:31+24:13
16Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZEDCE55001:19:48+25:30
17Štípek RostislavTZL SKOB ZlínCZETZL57021:20:03+25:45
17Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU47859131:20:03+25:45
19Hejtmánek VladimírTAP KOB Tretra PrahaCZETAP58021:20:34+26:16
20Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE70255011:20:55+26:37
21Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER35159021:21:25+27:07
22Dall Soeren229 OK HTFDEN22957051:24:26+30:08
23Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL55255011:28:23+34:05
24Bruylant Dominique160 ASUBBEL16058031:30:30+36:12
25Le calvez Jeno295 LORIENTFRA29557001:30:45+36:27
26Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN22659021:36:26+42:08
27Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL15656001:36:39+42:21
28Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM54021:38:50+44:32
29Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER35155091:41:04+46:46
30Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA54001:46:55+52:37
31Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA29655011:48:00+53:42
32Fiala ZdeněkTAP KOB Tretra PrahaCZETAP55011:49:02+54:44
33Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU47355001:52:38+58:20
 
Formanko Dušan678 RAPID BRATISLAVACZE678disk
 
 
 
H60B (15)3,0 km 85 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Eriksson Anders707 STROMSTADSWE707590140:070:00
2John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP550243:24+3:17
3Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZEPCB590144:09+4:02
4Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZEHCE590146:34+6:27
5Cedrych KarelTJP TJ Sokol TrojaCZETJP550048:06+7:59
6Novák TomDOK OK DoksyCZEDOK550049:37+9:30
7Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390591149:39+9:32
8Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN560253:14+13:07
9Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP550055:32+15:25
10Maliňák JosefSVS Orientklub VsetínCZESVS550157:24+17:17
11Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP57011:01:56+21:49
12Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR32355001:04:38+24:31
13Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE70159001:13:28+33:21
14Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZECST56011:13:54+33:47
 
Šabatka PetrSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK5703vzdal
 
 
 
H65A (41)3,3 km 180 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI520148:240:00
2Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI510149:29+1:05
3Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZETUR510051:39+3:15
4Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520156:24+8:00
5Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV50011:00:00+11:36
6Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER34154031:00:19+11:55
7Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI50001:01:57+13:33
8Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU47153031:02:39+14:15
9Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEULGER36251021:02:47+14:23
10Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU48011:09:17+20:53
11Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZEDCE54001:09:48+21:24
12Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT45851041:10:53+22:29
13Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU52061:11:41+23:17
14Aerts André155 TROLBEL15554061:13:07+24:43
15Langr StanislavSNA TJ START NáchodCZESNA54031:13:13+24:49
16Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS10252011:13:41+25:17
17Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE70552031:13:50+25:26
18Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU47252031:15:18+26:54
19Bugár József394 BOF BUDAORSHUN39453021:15:48+27:24
20Pospíšil KarelTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR50001:16:26+28:02
21Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA50031:23:34+35:10
22Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZEDKL52021:24:06+35:42
23Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE70550041:24:57+36:33
24Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZETTR52011:27:30+39:06
25Jelínek VítTZL SKOB ZlínCZETZL51021:27:44+39:20
26Price Colin101 CENTRAL COASTAUS10153011:29:13+40:49
27Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN51011:30:27+42:03
28Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU47153011:35:21+46:57
29Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL55351021:41:13+52:49
30Chotětický JanMAS KČT AšCZEMAS54001:41:18+52:54
31Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN27153061:49:07+1:00:43
32Kolský AlexanderPGP SK PragaCZEPGP50001:50:01+1:01:37
33Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN39852011:50:33+1:02:09
34Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE50001:54:06+1:05:42
35Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZECHA50021:56:08+1:07:44
36Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU47553081:57:13+1:08:49
37Hojný OldřichSCP OK Sparta PrahaCZESCP52012:33:04+1:44:40
 
Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU5101disk
Farář JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL5002disk
Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZEDOB5001disk
Urválek JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI4701disk
 
 
 
H65B (13)2,9 km 80 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT451521343:120:00
2Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV520344:02+0:50
3Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN397500245:18+2:06
4Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS530147:50+4:38
5O'brien Liam419 CORK-OIRL419540148:45+5:33
6Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM530053:29+10:17
7Pospíšil JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV470153:35+10:23
8Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL510154:28+11:16
9Blecha LadislavTRT KOS TřešťCZETRT510056:21+13:09
10Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN224510156:46+13:34
11Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458530559:17+16:05
12Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER34152051:28:45+45:33
13Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP50011:41:18+58:06
 
 
 
H70 (28)3,0 km 80 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP490035:200:00
2Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaCZESCP470036:29+1:09
3Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER345401539:24+4:04
4Gurka JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV460141:26+6:06
5Sands Tim324 BOK(W)GBR324490144:14+8:54
6Lukavec MílaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN490146:00+10:40
7Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZETUR480146:13+10:53
8Bobach Poul227 AALBORG OKDEN227470350:36+15:16
9Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR480051:21+16:01
10Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR441752:00+16:40
11Hlaváč JaroslavSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB48011:00:07+24:47
12Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE46001:01:11+25:51
13Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS46001:01:43+26:23
14Zelený VladimírPGP SK PragaCZEPGP48001:02:14+26:54
15Sokolář ZdeněkSNA TJ START NáchodCZESNA45011:02:21+27:01
16Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK47021:03:11+27:51
17Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA29348001:03:14+27:54
18Babák JiříZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH48011:06:08+30:48
19Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZECHC46011:08:37+33:17
20Vanderstraeten Vic155 TROLBEL15549071:09:50+34:30
21Dubský JosefSUL OOB TJ Slavoj Ústí nad LabCZESUL47001:18:23+43:03
22Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER34345011:21:46+46:26
23Hansen Vagn229 OK HTFDEN22965031:27:10+51:50
24Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZECHA49011:29:13+53:53
 
Öhman Mans703 VISBORGS OKSWE7034800disk
Müller Rainer345 USV TU DRESDENGER3454906disk
Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL5564801disk
Barbier Georges160 ASUBBEL1604902disk
 
 
 
H75 (15)2,6 km 55 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP430043:470:00
2Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE704440146:32+2:45
3Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN225430256:05+12:18
4Studer Christian638 OLG MURTENSUI63842041:00:23+16:36
5Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZEPUL42001:00:27+16:40
6Klawun Krendray Werner355 SACHSEN MARATHONGER35542011:02:46+18:59
7Bauer EmilVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM44101:03:45+19:58
8Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC36011:06:35+22:48
9Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI63744001:13:35+29:48
10Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP43001:14:02+30:15
11Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZEBSO44011:14:13+30:26
12Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH42011:14:41+30:54
13Güth Hans367 ESV LOK DESSAUGER36742021:27:15+43:28
14Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA44011:30:19+46:32
 
Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGER3624001disk
 
 
 
H80 (4)2,4 km 50 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380249:460:00
2Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER35137051:03:16+13:30
3Licis Arno451 AUSEKLISLAT45139151:07:38+17:52
4Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI63926001:14:46+25:00
 
 
 
T10 (33)3,0 km 130 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI111121:260:00
2Junek ŠimonSTH SK StudenecCZESTH100126:28+5:02
3Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291100427:49+6:23
4Frýdecký TomášBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP100027:58+6:32
5Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI120128:15+6:49
6Kvapilová KristýnaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099928:56+7:30
7Feřtová EliškaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI105630:53+9:27
8Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZEJEN090131:38+10:12
9Broschová AlžbětaRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK115132:00+10:34
10Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110133:03+11:37
11Štembera OskarTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN120134:56+13:30
12Zápotocký TomášSLA SKOB SlanýCZESLA120035:05+13:39
13Fraj DavidRUZ TJ RůženáCZE37:16+15:50
14Míka OndřejVCB OB České BudějoviceCZEVCB100338:07+16:41
15Minařík FrantišekVCB OB České BudějoviceCZEVCB110338:13+16:47
16Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100240:42+19:16
17Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672090441:13+19:47
18Eisner FloraPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP105041:36+20:10
19Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100141:45+20:19
20Kalinin Lukyan597 OMEGARUS597120442:03+20:37
21Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA120045:18+23:52
22Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121100445:25+23:59
23Junek KryštofSTH SK StudenecCZESTH120148:43+27:17
24Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP250090349:58+28:32
25Kottíková AnežkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN115256:54+35:28
26Tkáč JakubTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN100157:54+36:28
27Smola JakubN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN0311021:00:39+39:13
28Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER35211031:02:36+41:10
29Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER34511111:03:39+42:13
30Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN22712061:31:05+1:09:39
31Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP12501:57:04+1:35:38
 
Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK6721105disk
Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUS5921304disk
 
 
 
T10-OPEN (5)3,0 km 130 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN675140:060:00
2Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP243130256:42+16:36
3Milota JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA05001:09:16+29:10
4Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR76501:09:25+29:19
5Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP15521:19:04+38:58
 
 
 
T10P (48)3,0 km 130 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13110324:080:00
2Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI635121026:00+1:52
3Vlčková AlžbětaVIC OB VizoviceCZEVIC135128:02+3:54
4Kříž JanTTR OOB TřebíčCZETTR120129:53+5:45
5Votava JanN16 NEREGISTR. LIBEREC 01CZEN16140131:34+7:26
6Zaoralová BarboraVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB000331:43+7:35
7Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE710120232:00+7:52
8O'brien Mary Ann419 CORK-OIRL419110336:51+12:43
9Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT460120537:07+12:59
10Erben VojtěchSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110037:26+13:18
11Kvapilová KláraTUV SOK TJ TurnovCZETUV119938:25+14:17
12Šiler ŠtěpánPDY Běhej PoděbradyCZEPDY110139:05+14:57
13Mička TimotejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP100339:07+14:59
14Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP115840:33+16:25
15Kučerková AdélaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB145041:48+17:40
16Eisner MatiasPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP120042:21+18:13
16Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZECTB120242:21+18:13
18Procházková ElenaTEH Sokol TehovCZETEH43:16+19:08
19Berka OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN110043:46+19:38
20Marek MartinSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE110044:36+20:28
21Garcia Schulze Lene245 COBIESP245100144:40+20:32
22Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER353140744:58+20:50
23Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER351121445:32+21:24
24Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN399100546:55+22:47
25Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN399100347:19+23:11
26Míka TomášVCB OB České BudějoviceCZEVCB140347:35+23:27
27Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN39947:41+23:33
28Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121120550:17+26:09
29Liška AlbertPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK131350:20+26:12
30Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP242090451:19+27:11
31Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP150351:26+27:18
32Teringlová VeronikaVCB OB České BudějoviceCZEVCB125151:51+27:43
33Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP242090352:22+28:14
34Feřtová AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI145152:56+28:48
35Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT45753:59+29:51
36Smola ŠtěpánN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03140354:42+30:34
37Komárková OndřejkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH135155:55+31:47
38Albrecht JiříKAM OK KameniceCZEKAM170057:20+33:12
39Podlipný FilipSJC Sportcentrum JičínCZESJC12021:04:19+40:11
40Podlipná KláraSJC Sportcentrum JičínCZESJC14511:04:36+40:28
41Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLASLTU47712021:09:42+45:34
42Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN20113021:14:16+50:08
43Hübner VáclavTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM11121:28:44+1:04:36
44Šperlová KateřinaN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN0513021:32:21+1:08:13
45Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM13001:33:05+1:08:57
46Křížová EllaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN0616021:46:02+1:21:54
47Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP12011:56:59+1:32:51
 
Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-OESP2420902disk