BOHEMIA 2019so 27.07.2019 15:25
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 CENTRAL COASTAUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
18Pallas Robyn101 CENTRAL COAST61:531756:572155:021183:1423257:06+116:15
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
29Price Colin101 CENTRAL COAST63:463345:102463:202154:1936226:35+86:34
 
 
 
102102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
21Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIA62:061859:262278:422385:5524286:09+145:18
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
20Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIA55:482543:262161:051941:5426202:13+62:12
 
 
 
103103 BENNELONG NORTHSIDEAUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
Kennedy Elise103 BENNELONG NORTHSIDE100:2330nest.
 
 
 
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
Morris Samuel103 BENNELONG NORTHSIDE36:5718nest.
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
Morris Eric103 BENNELONG NORTHSIDE52:05724:254
 
 
 
121121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
4Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+50:04540:41755:55433:554180:35+20:53
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19114:07165:440:00
13Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+83:311833:211337:541751:1016205:56+140:12
 
 
 
H35B (13)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:24132:171152:320:00
Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+110:00879:001284:0910disk
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
28Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+44:573097:173239:122746:1130227:37+154:20
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
35Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+55:505298:205649:364647:0833250:54+161:10
 
 
 
122122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (25)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:06136:313179:010:00
11Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADT82:491846:101352:411040:226222:02+43:01
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
26Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADT71:302966:133582:542956:5628277:33+119:44
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
27Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADT101:443142:161560:251759:4333264:08+80:06
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
10Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADT67:001541:411874:51743:2417226:56+20:29
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
2Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:58226:265148:56+0:46
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
30Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADT70:293248:003171:352945:1835235:22+102:01
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
20Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADT56:351845:192476:323325:587204:24+66:57
 
 
 
123123 NATURFREUNDE LINZAUT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZnest.nest.73:022349:2520
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZnest.nest.70:222841:3833
 
 
 
124124 WAT OLAUT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
14Wlcek Sonja124 WAT OL62:132243:311661:071050:0621216:57+59:08
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
22Gessl Konrad124 WAT OL101:012843:532671:502250:2825267:12+97:00
 
 
 
151151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
8Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOC62:031036:38659:09839:1010197:00+19:20
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
16Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOC61:271449:501558:34670:3025240:21+80:39
 
 
 
H21C (20)
 
1Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla Brno71:14344:02553:38430:442199:380:00
4Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOC89:24647:57663:59843:277244:47+45:09
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
30Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOC77:003559:193872:372734:2327243:19+105:52
 
 
 
152152 BALISE 10BEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
34Deschepper Aurélie152 BALISE 1095:093750:283586:383561:2938293:44+116:04
 
 
 
153153 KOL OVERPELTBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
12Korstjens Domi153 KOL OVERPELT68:281330:301545:311275:3316220:02+151:30
 
 
 
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELT87:452455:433099:2629disk
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
30Vanreusel Jen153 KOL OVERPELT74:573463:113077:063655:5427271:08+148:33
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
33Korstjens Patrick153 KOL OVERPELT76:573356:073586:293555:2639274:59+141:38
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
11Vandijck Jackie153 KOL OVERPELT48:071035:331352:05740:2422176:09+35:59
 
 
 
154154 NSV AMELBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
28Baert Serge154 NSV AMEL55:051943:282485:233437:3229221:28+88:07
 
 
 
155155 TROLBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33346:23338:032166:030:00
9Bruyninckx Miek155 TROL119:041069:08988:3610125:589402:46+236:43
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
Wodajo Netsi155 TROL153:574983:054730:4811vzdal
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
9Vervoort Wim155 TROL56:402233:43452:06828:5913171:28+38:07
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
3Laenen Wiet155 TROL48:00333:43545:13323:464150:42+13:15
23Van dyck Erik155 TROL67:442644:022358:201641:4834211:54+74:27
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
6Aerts André155 TROL46:54833:30448:45533:5018162:59+22:58
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
16Vanderstraeten Vic155 TROL62:251941:341540:101740:5820185:07+71:37
 
 
 
156156 ALTAIRBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
Choprix Noelle156 ALTAIR111:5038disk89:293888:2838
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
33Vandeghinste Etienne156 ALTAIR72:013367:043593:523453:2633286:23+146:13
 
 
 
157157 HOCBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H20A (12)
 
1Škvor OtaKAM OK Kamenice72:16433:27257:12132:361195:310:00
6Vandeghinste Grégoire157 HOC74:57540:41778:23941:065235:07+39:36
 
 
 
159159 D-TEAMBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
Toon Melis159 D-TEAM84:153441:5323vzdal66:1347
Deferme Miel159 D-TEAM134:545158:0048disk81:1250
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
22Van baelen Michael159 D-TEAM74:422646:042987:142749:2733257:27+51:00
 
 
 
160160 ASUBBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
10Servais Corinne160 ASUB64:001443:531157:061048:1615213:15+56:25
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
27Bruylant Dominique160 ASUB69:003054:273165:272246:1426235:08+94:58
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
27Barbier Georges160 ASUB73:302686:292877:532891:4029329:32+216:02
 
 
 
161161 CO LIÉGEBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
22Renard Francoise161 CO LIÉGE70:342268:402479:552157:4821276:57+117:15
 
 
 
H20A (12)
 
1Škvor OtaKAM OK Kamenice72:16433:27257:12132:361195:310:00
9Eyen Guillaume161 CO LIÉGE118:321036:50569:04643:548268:20+72:49
 
 
 
172172 SKO ORON MINSKBLR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSK113:154270:4543nest.nest.
 
 
 
191191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE82:471580:0717103:3216nest.
 
 
 
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
20Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTE46:141946:292247:322344:1317184:28+90:50
 
 
 
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25218:28177:450:00
10Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTE71:321327:42543:261228:525171:32+93:47
12Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTE75:411443:321241:321144:349205:19+127:34
14Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTE82:111563:341462:521760:2013268:57+191:12
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
24Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:362148:122748:082553:2224223:18+108:32
29Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTE101:023068:113053:152959:1327281:41+166:55
 
 
 
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54441:523137:220:00
7Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTE68:33632:14836:461071:099208:42+71:20
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
7Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE44:31336:21841:08833:0019155:00+26:01
19Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTE51:361342:262251:202435:3320180:55+51:56
20Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE58:411944:462650:242232:1518186:06+57:07
30Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTE69:283241:102054:593443:3235209:09+80:10
 
 
 
D16B (12)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:29129:001147:300:00
4Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:35646:31364:03549:164233:25+85:55
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:12239:464163:480:00
9Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTE69:15742:131171:171251:119233:56+70:08
 
 
 
D20B (14)
 
1Kopecká JohanaPGP SK Praga49:28133:07448:03530:491161:270:00
3Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTE59:32331:14244:18237:575173:01+11:34
 
 
 
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
29Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTE77:323040:481765:552259:5036244:05+66:25
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
14Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTE78:091358:001379:161481:0116296:26+119:23
 
 
 
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
16Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTE56:241938:251059:101555:0431209:03+73:04
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
23Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE44:361948:422824:162334:1317151:47+69:02
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19114:07165:440:00
Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.62:262026:301146:5615
Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk36:571521:358disk
Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.60:561925:3810disk
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
35Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTE108:124646:222851:263257:0138263:01+127:57
Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdaldisk73:5947disk
Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTE80:163652:103576:3048vzdal
Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk58:204361:214552:1036
Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk69:254657:224163:1539
Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTE75:373454:073960:3044disk
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
14Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTE77:461638:541160:531871:3117249:04+129:14
Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdal58:041961:3420disk
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
15Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTE63:38936:152754:031731:3322185:29+51:49
22Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTE70:331936:362861:232926:5514195:27+61:47
41Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTE109:224248:424273:083849:0641280:18+146:38
Shterev Preslav191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdaldisknest.nest.
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
10Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTE67:47838:03953:271329:217188:38+57:59
15Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTE99:421862:041963:061650:0615274:58+144:19
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
8Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTE62:17733:551156:14933:259185:51+15:39
17Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:572037:281975:042334:4712221:16+51:04
Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTE68:341331:18879:4626nest.
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE76:402941:1816nest.45:5523
 
 
 
H35B (13)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:24132:171152:320:00
4Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTE66:54436:46550:50432:392187:09+34:37
 
 
 
H45B (33)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:47123:091133:100:00
Bonev Dian191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.nest.nest.nest.
 
 
 
201201 MONTREAL RAMBLERSCAN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
30Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERS153:543267:143297:153382:1637400:39+214:11
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
37Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERS92:436083:135462:445165:3344304:13+214:29
 
 
 
211211 OK MERZCRO
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54441:523137:220:00
12Štambuk Lucija211 OK MERZ120:441348:531354:231293:1012317:10+179:48
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
35Štambuk Zdenka211 OK MERZ77:133751:083454:473339:3229222:40+93:41
 
 
 
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
22Štambuk Iva211 OK MERZ78:233238:291269:422846:0428232:38+54:58
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
16Štambuk Mario211 OK MERZ86:211943:371958:031146:5314234:54+50:52
22Štambuk Andro211 OK MERZ90:342545:012265:142147:5918248:48+64:46
28Štambuk Matej211 OK MERZ96:112844:142170:152859:1232269:52+85:50
34Štambuk Dario211 OK MERZ116:293663:293878:463570:3641329:20+145:18
 
 
 
212212 OK ORIONCRO
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:33136:371179:250:00
5Tišljar Ana212 OK ORION64:26437:16468:51741:363212:09+32:44
 
 
 
221221 OK SKAERMENDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34232:55135:372139:000:00
Hansen Ruth221 OK SKAERMENnest.nest.nest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
Hansen Mogens221 OK SKAERMENnest.nest.nest.nest.
 
 
 
222222 THOK HELSINGEDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
36Galle Annemette222 THOK HELSINGE122:154091:503689:353986:1137389:51+267:16
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
22Galle Ole222 THOK HELSINGE52:411645:002265:152243:0130205:57+65:56
 
 
 
223223 ALLEROED OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
11Marager Dagmar223 ALLEROED OK49:511130:211446:271348:1513174:54+106:22
 
 
 
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
20Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OK70:223340:301469:312447:4021228:03+92:04
 
 
 
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
Marager Marlene223 ALLEROED OKdisk68:0231nest.83:2633
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
15Marager Johannes223 ALLEROED OK60:522439:071740:141035:2214175:35+40:31
16Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OK53:231335:46944:482543:4830177:45+42:41
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
9Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OK67:101433:521748:35826:1912175:56+42:16
24Marager Valdemar223 ALLEROED OK73:592436:422949:241039:5035199:55+66:15
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
23Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OK63:422140:562375:332936:0623216:17+68:07
39Marager Anders223 ALLEROED OK139:074357:164181:243689:0944366:56+218:46
 
 
 
224224 FSK ORIENTERINGDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
3Fogh Hanne224 FSK ORIENTERING45:57233:00149:06146:1719174:20+16:31
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:45128:162140:340:00
6Folander Kim224 FSK ORIENTERING60:09549:461248:03631:267189:24+48:50
 
 
 
225225 OK ROSKILDEDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34232:55135:372139:000:00
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
6Svendsen Ole225 OK ROSKILDE73:07930:36147:03837:357188:21+39:56
 
 
 
226226 BALLERUP OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33346:23338:032166:030:00
Aabye Anneli226 BALLERUP OKvzdalvzdal
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
31Aabye Niels226 BALLERUP OK71:113159:343383:343156:3234270:51+130:41
 
 
 
227227 AALBORG OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
7Bobach Helle227 AALBORG OK62:30846:28661:35746:128216:45+39:42
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
Bobach Kirsten227 AALBORG OK67:272145:08958:5414vzdal
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKvzdal49:293450:003033:4512
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
28Popp Andreas227 AALBORG OK130:333158:173090:113066:0233345:03+158:35
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
3Bobach Claus227 AALBORG OK57:34433:52457:30531:063180:02+12:23
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
10Bobach Poul227 AALBORG OK47:121229:44231:34626:4610135:16+21:46
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
27Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OK43:422940:442667:283548:4331200:37+127:20
 
 
 
228228 HOLBAEK OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
16Nielsen Jannie228 HOLBAEK OK69:531648:061363:281569:1323250:40+93:50
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
31Nielsen Henrik228 HOLBAEK OK73:383248:503074:353154:0539251:08+113:41
 
 
 
229229 OK HTFDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
13Alm Guri229 OK HTF52:10861:132276:091733:123222:44+63:02
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
26Nielsen Lise229 OK HTF65:202552:572053:531962:1131234:21+111:46
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
Jensen Lars tykaer229 OK HTF106:272843:521869:0524disk
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
21Dall Soeren229 OK HTF51:391341:241862:321951:5132207:26+67:16
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
26Hansen Vagn229 OK HTF70:512459:402546:2221124:2230301:15+187:45
 
 
 
230230 HERLUFSHOLM OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
14Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OK47:52936:021455:541345:2625185:14+45:04
 
 
 
231231 FAABORG OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
28Hedemann Amanda231 FAABORG OK73:003441:542150:362339:0428204:34+75:35
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
21Hedemann Anja231 FAABORG OK80:263250:092840:252652:5124223:51+106:25
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
30Hedemann Aske231 FAABORG OK68:343157:333135:263084:4532246:18+163:33
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
21Hedemann Peter231 FAABORG OK75:592145:332788:062948:2224258:00+87:48
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
21Hedemann Henning231 FAABORG OK61:451841:551592:372840:5218237:09+104:20
 
 
 
232232 FIF HILLERODDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
3Staugaard Sigrid232 FIF HILLEROD46:58729:37239:57624:424141:14+12:15
 
 
 
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
3Staugaard Maria232 FIF HILLEROD42:16630:09345:38238:4711156:50+20:51
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
15Staugaard Torbj232 FIF HILLEROD45:472333:201717:50531:3215128:29+45:44
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
15Staugaard Ulrik232 FIF HILLEROD58:441636:121258:471830:2614184:09+35:59
 
 
 
241241 COTA TORREJON DE ARDOZESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
38Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZ137:314854:313353:133978:0144323:16+205:50
40Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZ100:254170:524475:344999:4750346:38+229:12
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
36Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZ136:054150:502683:453862:4236333:22+149:20
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
18Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZ63:312341:511958:171530:3316194:12+56:45
 
 
 
242242 MURCIA-OESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
17Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-O77:141557:081984:571849:1518268:34+68:25
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
17Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-O46:304535:262135:562436:2221154:14+64:30
23Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-O45:274339:133050:594835:0718170:46+81:02
Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-O47:3148disk67:105247:0532
 
 
 
243243 CRONESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
23Perez Ramos Maica243 CRON123:012672:1027116:312580:2925392:11+243:56
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
25Peňaranda Marcos Tomas243 CRON106:332947:522292:343157:3927304:38+118:10
 
 
 
T10-OPEN (6)
 
1Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:49155:22334:21137:261157:580:00
3Peňaranda Marcos Hugo243 CRON48:46556:01437:54255:343198:15+40:17
 
 
 
244244 TOLEDO ORIENTACIONESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
19Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACION87:231964:012198:252169:0022318:49+118:40
 
 
 
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONdisk20:101130:221327:4710
 
 
 
245245 COBIESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
15Schulze Evelyn245 COBI76:111251:012068:351880:5326276:40+138:20
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
11Garcia Gorrotxategi Zig245 COBI72:041141:441161:02944:0618218:56+51:17
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
9Garcia Schulze Lene245 COBI33:041833:201631:191532:0515129:48+40:04
 
 
 
246246 FRONTELA OESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
33Calvo Nuria246 FRONTELA O85:433865:563391:073867:2939310:15+174:16
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
12Hernandez Antonio246 FRONTELA O83:051740:591063:431335:408223:27+55:48
 
 
 
247247 COMAESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Nogueira de la muela Luis247 COMAnest.nest.nest.nest.
 
 
 
248248 ULTRA MAXIMUSESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
26Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUS80:102942:5327100:284144:1727267:48+62:00
 
 
 
249249 MALARRURAESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
12Prieto del campo María249 MALARRURA67:321042:27478:231543:0814231:30+31:21
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Prieto del campo Álvaro249 MALARRURA65:3710disk83:112240:408
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
16Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURA78:461341:231274:392051:0520245:53+59:25
 
 
 
250250 MONTSANT ORIENTACIOESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIO94:492650:0225disk85:2934
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
18Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIO52:461542:532260:521929:3916186:10+52:49
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
21Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIO32:212034:182342:023137:0722145:48+72:31
 
 
 
251251 SK MERCURYEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
14Laev Riina251 SK MERCURY53:001051:131776:141850:3416231:01+71:19
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
28Laev Urmas251 SK MERCURY74:323345:212570:592439:0232229:54+92:27
 
 
 
252252 OK ILVES TARTUEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
33Sander Kaisa252 OK ILVES TARTU85:383542:312394:073746:3530268:51+91:11
 
 
 
253253 SK SAUE TAMMEDEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Saetalu Andres253 SK SAUE TAMMEDnest.nest.nest.nest.
 
 
 
254254 OK VORUEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Papp Tanel254 OK VORUnest.nest.nest.nest.
 
 
 
255255 OK PEKOEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
12Heinmann Kristo255 OK PEKO71:502237:56573:13446:3926229:38+23:11
 
 
 
271271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
27Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT56:301659:193287:493274:5136278:29+120:40
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
6Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT49:091148:431446:191033:355177:46+55:11
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
11Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT47:45940:082034:05240:2224162:20+27:16
Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT94:524470:434780:1449disk
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
30Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT71:242135:302467:073441:0136215:02+81:22
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
12Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT88:331447:531777:311648:1612262:13+121:42
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
11Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT49:051133:19347:25444:2731174:16+34:15
 
 
 
272272 ASKOLAN URHEILIJATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
2Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJAT51:07227:09239:39235:135153:08+12:37
 
 
 
273273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
7Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKA48:19633:04758:241627:537167:40+19:30
 
 
 
274274 MARIEFORS SKIKLUBFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
9Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUB55:151343:101358:28938:019194:54+37:05
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
13Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUB55:161638:351249:551032:0621175:52+38:25
 
 
 
275275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
3Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT53:25233:20355:23432:126174:20+13:35
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
2Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT44:05227:46141:22121:111134:24+1:03
 
 
 
276276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
14Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJAT72:072336:40483:192338:394230:45+24:18
 
 
 
277277 KALEVAN RASTIFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
20Skog Paula277 KALEVAN RASTI87:451850:021777:342491:4628307:07+168:47
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
6Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTI52:291132:46650:18426:104161:43+13:33
 
 
 
278278 PIHKANISKATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
20Huttunen Matti278 PIHKANISKAT61:122639:331666:042334:5327201:42+68:21
 
 
 
279279 MUSTAMAKKIFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
2Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKI61:27442:05263:35533:091200:16+0:07
4Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKI67:561140:45163:05337:036208:49+8:40
9Koskinen Noora279 MUSTAMAKKI64:00743:24575:511438:048221:19+21:10
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
3Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16275:471035:231209:20+2:53
 
 
 
291291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
Joucla Patricia291 HAUTES VOSGES ORIENTATION62:5428disk75:5923
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
21Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATION54:041845:222976:043229:0814204:38+71:17
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATION26:55627:581523:565
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATION26:588
 
 
 
292292 CMOFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
12Tassin Elodie292 CMO60:212135:47758:301339:4813194:26+58:27
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
34Marcher Wolfgang292 CMO79:123949:423786:533845:1536261:02+112:52
 
 
 
293293 OPA MONTIGNYFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
14Sol Michel293 OPA MONTIGNY50:561336:551238:031541:0021166:54+53:24
 
 
 
294294 CO AMBERIEUFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
39Lassalle Pauline294 CO AMBERIEU147:224076:333970:373957:1539351:47+222:48
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
Lassalle Léna294 CO AMBERIEU124:172583:4425126:0928vzdal
 
 
 
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
18Fino Béatrice294 CO AMBERIEU78:561984:351977:091975:1924315:59+159:09
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
17Lassalle Pascal294 CO AMBERIEU49:07541:422165:382127:5510184:22+51:01
 
 
 
295295 LORIENTFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
23Le calvez Jeno295 LORIENT58:502349:362669:282540:2422218:18+78:08
 
 
 
296296 CO STRASBOURGFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
24Bottemer Christian296 CO STRASBOURG61:512745:432472:532839:0121219:28+79:18
 
 
 
297297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
11Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATION52:421435:21959:291626:397174:11+40:50
 
 
 
298298 VINCENNESFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
19Boucher Thea298 VINCENNES75:571678:332568:381740:398263:47+80:05
 
 
 
F5 (50)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:08238:144192:420:00
Boucher Lucie298 VINCENNES74:0721105:1215
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
Boucher Yves298 VINCENNES78:021242:241252:2710
 
 
 
323323 SARUM TISBURYGBR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:08325:551135:050:00
11Graham Andrew323 SARUM TISBURY51:53730:30473:531442:0812198:24+63:19
 
 
 
324324 BOK(W)GBR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
10Sands Carol324 BOK(W)56:111242:01856:491242:586197:59+57:08
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
4Sands Tim324 BOK(W)41:33633:14733:26723:327131:45+18:15
 
 
 
325325 INTERLOPERSGBR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
5Eades Lorna325 INTERLOPERS53:28934:35354:13435:375177:53+20:04
 
 
 
341341 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINvzdal107:2628131:1930102:1331
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
6Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLIN48:34739:02955:08637:028179:46+21:57
Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINdisk63:4834102:473886:3640
 
 
 
D55B (11)
 
1Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33346:23338:032166:030:00
3Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLIN54:02335:21445:41241:584177:02+10:59
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
12Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLIN85:181834:33253:56649:5222223:39+39:37
 
 
 
H21C (20)
 
1Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla Brno71:14344:02553:38430:442199:380:00
8Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLIN106:001249:39768:381045:158269:32+69:54
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
26Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLIN67:183043:312565:332041:2932217:51+84:30
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
2Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:48228:458142:25+2:24
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:45128:162140:340:00
8Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLIN112:541244:351175:481141:4710275:04+134:30
 
 
 
342342 SONNENSCHEIN BERLINGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
10Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLIN45:00836:01854:23650:3824186:02+50:03
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
10Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLIN53:04843:141462:221142:4714201:27+43:38
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
34Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLIN100:484246:052142:483174:0141263:42+146:16
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
21Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLIN82:333046:093582:581946:4834258:28+52:40
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
11Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLIN62:482034:18855:181129:4211182:06+33:56
33Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLIN78:013843:312673:222453:1039248:04+99:54
 
 
 
343343 SV BAD DUBENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19114:07165:440:00
9Höbig Felix343 SV BAD DUBEN34:501033:041229:031334:2612131:23+65:39
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
19Kern Wilmar343 SV BAD DUBEN53:351659:382442:011842:5222198:06+84:36
 
 
 
344344 OL-TEAM WEHRSDORFGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
3Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:22145:2313169:35+12:45
 
 
 
345345 USV TU DRESDENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25218:28177:450:00
Streibert Jule345 USV TU DRESDENnest.disk51:3413disk
 
 
 
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
32Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDEN71:432153:213672:343367:0141264:39+86:59
 
 
 
D35B (22)
 
1Šilerová EvaPDY Běhej Poděbrady45:25435:31536:36140:106157:420:00
Rewig Laura345 USV TU DRESDEN74:1918nest.92:1319nest.
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
22Richter Sabine345 USV TU DRESDEN68:032849:572169:331860:3929248:12+90:23
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
8Leideck Heike345 USV TU DRESDEN54:301146:581066:401135:135203:21+43:39
17Buhler Birgit345 USV TU DRESDEN62:411652:121875:391651:0417241:36+81:54
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
28Riebisch Martin345 USV TU DRESDEN82:433248:304192:272945:2129269:01+63:13
36Rewig Thomas345 USV TU DRESDEN94:224447:3439108:024549:4639299:44+93:56
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
18Kundisch Wieland345 USV TU DRESDEN77:203242:422276:111145:5724242:10+35:43
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
Richter Friedmar345 USV TU DRESDENnest.
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
17Lehmann Karsten345 USV TU DRESDEN94:092151:522266:001539:3013251:31+83:52
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
31Mueller Rico345 USV TU DRESDEN65:132751:143380:103348:3338245:10+111:49
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
26Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDEN66:252548:372973:092934:2828222:39+85:12
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
28Müller Rainer345 USV TU DRESDEN110:402976:252781:502972:0727341:02+227:32
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
25Streibert Lena345 USV TU DRESDEN42:332757:163040:392952:4133193:09+119:52
 
 
 
346346 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFdisk77:312493:122369:0326
 
 
 
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
31Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORF68:102969:073490:323751:5828279:47+143:48
 
 
 
347347 TV EITELBORNGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
37Vilz Marion347 TV EITELBORN102:414483:104859:294474:1342319:33+202:07
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
5Vilz Wolfgang347 TV EITELBORN69:521029:30444:06437:157180:43+40:12
 
 
 
348348 OLV USLARGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
3Drese Werner348 OLV USLAR54:04333:43646:42633:144167:43+27:12
 
 
 
349349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
 
 
 
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG27:17617:39820:255disk
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGdisk40:32966:361654:2823
 
 
 
350350 TSV AHLDENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H80 (5)
 
1Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35142:21230:061168:070:00
Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDEN93:55543:324nest.nest.
 
 
 
351351 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
2Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDEN22:45316:06420:25219:44279:00+10:28
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
Mühlstädt Anna-louise351 SV ROBOTRON DRESDEN74:122230:21841:4319
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
Mühlstädt Bettina351 SV ROBOTRON DRESDEN96:471760:301486:4917
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
9Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDEN50:591237:471155:541139:4910184:29+36:14
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
20Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDEN67:252743:231573:082456:2226240:18+82:29
 
 
 
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
6Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDEN49:36533:52354:52940:528179:12+22:22
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
2Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDEN46:53238:20449:47139:109174:10+14:28
19Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDEN62:411655:462069:271357:3120245:25+85:43
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
Renger Rita351 SV ROBOTRON DRESDENnest.nest.nest.69:4320
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
Mühlstädt Lennart351 SV ROBOTRON DRESDEN43:211834:352122:2519
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDEN60:071243:261846:3013nest.
 
 
 
H20A (12)
 
1Škvor OtaKAM OK Kamenice72:16433:27257:12132:361195:310:00
5Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDEN76:10633:44364:50441:416216:25+20:54
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
Mühlstädt Gunnar351 SV ROBOTRON DRESDEN119:402555:1025109:4427
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
3Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDEN45:29130:44250:01324:293150:43+2:33
30Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDEN73:533344:332878:383540:3430237:38+89:28
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
15Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDEN55:112035:581059:291628:5112179:29+46:08
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
21Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDEN63:272249:573161:591933:3925209:02+71:35
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
13Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDEN53:371640:381752:18834:3815181:11+41:01
15Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDEN55:351939:141659:291735:3116189:49+49:39
 
 
 
H80 (5)
 
1Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35142:21230:061168:070:00
3Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDEN89:21437:19345:31338:232210:34+42:27
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
18Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDEN40:464038:102736:062539:5328154:55+65:11
 
 
 
352352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
23Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.76:502540:102556:193038:1815211:37+96:51
 
 
 
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
26Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.68:183045:422274:042854:2930242:33+106:34
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
20Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.42:242633:562234:592433:1319144:32+71:15
 
 
 
353353 OLV POTSDAMGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
Knorr Luise353 OLV POTSDAMdisk43:0516disk74:5015
 
 
 
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
19Fischer Mila353 OLV POTSDAM43:161339:561822:54758:2921164:35+70:57
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
20Fischer Yvonne353 OLV POTSDAM61:472044:052174:162361:1323241:21+93:06
 
 
 
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
24Petri Jana353 OLV POTSDAM123:512857:1223100:212699:4430381:08+242:48
 
 
 
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
8Fischer Leander353 OLV POTSDAM38:261322:481216:25126:529104:31+27:04
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
27Knorr Robert353 OLV POTSDAM49:124955:034944:003546:1331194:28+104:44
 
 
 
354354 BIELEFELDER TGGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
39Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TG129:573971:594282:533785:4644370:35+186:33
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
33Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TG86:143756:523772:432847:4037263:29+126:02
 
 
 
355355 SACHSEN MARATHONGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
Klawin Tina355 SACHSEN MARATHONnest.nest.nest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
Klawun Krendray Werner355 SACHSEN MARATHONnest.nest.nest.nest.
 
 
 
356356 SC KLECKENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
38Binsch Thomas356 SC KLECKEN87:333860:263993:573945:5435287:50+150:23
 
 
 
357357 CHEMNITZ INDIVID.GER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
 
 
 
358358 TSV KARLSHORSTGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
25Cain Fidelius358 TSV KARLSHORST57:122934:472225:472445:3626163:22+80:37
28Flach Julius358 TSV KARLSHORST44:482040:062648:173244:2623177:37+94:52
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
17Spranger Lutz358 TSV KARLSHORST58:031539:372163:482130:0812191:36+43:26
32Krieger Thomas358 TSV KARLSHORST72:323252:593877:593241:2332244:53+96:43
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
Cain Finjas358 TSV KARLSHORST33:091928:24826:269nest.
 
 
 
359359 SV LENGEFELDGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
27Neumann Johanna359 SV LENGEFELD85:232963:272949:082755:3525253:33+138:47
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
38Neumann Lena359 SV LENGEFELD96:013952:133776:304064:1340288:57+159:58
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
2Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36151:41337:513177:55+0:52
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
32Neumann Rasmus359 SV LENGEFELD114:363380:483349:513374:1331319:28+236:43
 
 
 
360360 OSC KASSELGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
20Schwartz Renée360 OSC KASSEL98:142077:4423117:432376:1924370:00+169:51
 
 
 
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELnest.nest.96:353967:4040
 
 
 
361361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 7892:0539109:465158:3943
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
13Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 7860:101835:15957:491529:339182:47+34:37
 
 
 
362362 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
Reisenger Holm362 SSV PLANETA RADEBEUL63:0432
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEUL48:0110disk41:50124:082
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
3Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEUL52:29233:38439:26330:435156:16+7:51
 
 
 
363363 KARLHORSTER TSV BERLINGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLIN50:301046:572753:3812nest.
 
 
 
364364 TURN KLUBB HANNOVERGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
21Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVER105:372174:1422117:222275:5223373:05+172:56
 
 
 
365365 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1Šilerová EvaPDY Běhej Poděbrady45:25435:31536:36140:106157:420:00
15Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFT70:331659:351856:551575:3015262:33+104:51
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
15Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFT90:401752:101881:181856:0515280:13+139:42
 
 
 
366366 BERLIN INDIVID.GER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F5 (50)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:08238:144192:420:00
Wesenberg Corinna366 BERLIN INDIVID.disk187:1133disk
Ernst Marie366 BERLIN INDIVID.disk187:0632disk
 
 
 
367367 ESV LOK DESSAUGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
4Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAU47:25234:22648:35822:533153:15+15:48
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
Güth Hans367 ESV LOK DESSAU79:3710disk86:121472:3513
 
 
 
368368 BERLINER TSCGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
Distler Carl W.368 BERLINER TSCdisk47:532379:002457:0126
 
 
 
369369 OLV WEIMARGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D75 (2)
 
1Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov65:26246:40248:04156:401216:500:00
2Eulitz Ilse369 OLV WEIMAR51:46143:17160:19279:472235:09+18:19
 
 
 
370370 LVB LEIPZIGGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
Schellenberger Peter370 LVB LEIPZIGnest.61:3231
 
 
 
390390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (12)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:29129:001147:300:00
2Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SE58:21235:57145:48254:387194:44+47:14
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:12239:464163:480:00
2Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SE61:27426:06141:36136:333165:42+1:54
4Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SE58:13229:34343:48352:5510184:30+20:42
7Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SE89:351131:45461:131035:162217:49+54:01
 
 
 
D20B (14)
 
1Kopecká JohanaPGP SK Praga49:28133:07448:03530:491161:270:00
2Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SE50:19233:50541:40136:013161:50+0:23
4Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SE60:36430:56146:44436:524175:08+13:41
6Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SE70:19638:37853:25646:067208:27+47:00
8Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SE65:39541:401257:21855:0713219:47+58:20
 
 
 
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
16Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SE81:041849:211587:081948:1616265:49+65:40
 
 
 
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEnest.nest.72:592459:3421
 
 
 
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
11Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SE64:221548:311459:201254:1117226:24+69:34
20Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SE93:172298:5421158:172466:1221416:40+259:50
 
 
 
F5 (50)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:08238:144192:420:00
5Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SE70:52752:531071:23758:4816253:56+61:14
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
9Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SE53:02939:281231:33469:3416193:37+73:47
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
14Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SE65:371132:321357:222226:1811181:49+48:09
19Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SE72:372234:262154:452031:3322193:21+59:41
20Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SE75:032534:031852:521431:3924193:37+59:57
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
9Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SE66:02639:411142:34733:3710181:54+51:15
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
4Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SE60:02328:45156:00831:577176:44+6:32
6Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SE67:221129:48251:08229:483178:06+7:54
 
 
 
H20B (5)
 
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08161:02140:132201:020:00
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
27Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SE89:414037:321199:053941:3120267:49+62:01
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
17Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SE84:051641:411358:071251:2523235:18+51:16
18Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SE94:442739:09859:151544:2412237:32+53:30
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:08325:551135:050:00
4Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SE43:19233:14844:58526:143147:45+12:40
 
 
 
391391 SZEGEDI VSEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
8Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36265:081645:2714184:57+28:07
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
8Vass Zoltan391 SZEGEDI VSE67:58935:26949:26751:5314204:43+64:12
 
 
 
392392 MAFC BUDAJENOHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
34Dalos Réka392 MAFC BUDAJENO75:053649:503051:492640:2230217:06+88:07
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
22Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENO69:302747:032241:402765:5935224:12+106:46
 
 
 
H21C (20)
 
1Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla Brno71:14344:02553:38430:442199:380:00
5Dalos Áron392 MAFC BUDAJENO103:311041:55361:24639:126246:02+46:24
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
25Dalos Attila392 MAFC BUDAJENO60:052439:341775:243042:1434217:17+83:56
 
 
 
393393 TIPO OC BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (25)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:06136:313179:010:00
12Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPEST79:411644:481060:211841:379226:27+47:26
 
 
 
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
22Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPEST65:352449:522969:282347:5822232:53+96:54
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
7Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPEST46:09335:00458:17845:2517184:51+27:02
24Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPEST76:563252:582783:073044:1216257:13+99:24
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
2Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPEST45:03337:20643:34526:441152:41+11:50
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
33Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPEST156:194490:3147169:1142101:2045517:21+310:54
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
31Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPEST75:243547:013385:043736:3725244:06+95:56
 
 
 
H45B (33)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:47123:091133:100:00
14Dankó István393 TIPO OC BUDAPEST77:081544:101470:112040:4017232:09+98:59
16Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPEST88:152056:041978:372145:5221268:48+135:38
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
24Faggyas László393 TIPO OC BUDAPEST70:073144:062867:002434:0526215:18+81:57
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
14Zagyi László393 TIPO OC BUDAPEST50:46943:111758:471636:0312188:47+55:58
15Ipsics László393 TIPO OC BUDAPEST58:101738:141260:571937:1115194:32+61:43
24Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPEST84:142669:432772:432548:2823275:08+142:19
 
 
 
394394 BOF BUDAORSHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
12Jenei Margit394 BOF BUDAORS57:501447:091249:54958:4714213:40+72:49
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
31Bugár József394 BOF BUDAORS66:313445:152574:473347:4734234:20+94:19
 
 
 
395395 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
10Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUS63:421040:071161:221134:579200:08+39:23
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
Hentes Ildikó395 TABÁNI SPARTACUSvzdaldisknest.nest.
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
3Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUS42:47434:10638:59831:155147:11+12:07
14Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUS53:581440:342244:142234:5913173:45+38:41
19Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUS54:151540:041945:082643:2229182:49+47:45
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
12Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUS71:321838:012064:091732:518206:33+36:21
Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSdisk30:11448:55130:254
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
34Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUS90:244251:414596:203450:0442288:29+82:41
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
8Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUS66:241340:051277:101242:4916226:28+20:01
11Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUS64:02641:281781:061741:2210227:58+21:31
16Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUS68:021842:292089:502940:107240:31+34:04
19Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUS74:562742:352185:282648:3331251:32+45:05
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
32Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUS85:163453:263493:253740:3331272:40+139:19
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUS71:503060:4141nest.58:1940
 
 
 
396396 SZABI SEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
19Tornai Szabolcs396 SZABI SE70:393037:471557:221234:4822200:36+52:26
 
 
 
397397 HSE BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
8Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPEST51:581343:58843:10539:1911178:25+55:50
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:45128:162140:340:00
Molnár Gábor397 HSE BUDAPEST69:591033:546disk29:464
 
 
 
398398 MAKE BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
28Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPEST79:083150:182946:363466:5138242:53+125:27
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
37Magyar János398 MAKE BUDAPEST82:214155:373787:103859:1437284:22+144:21
 
 
 
399399 MAFC BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F5 (50)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:08238:144192:420:00
6Ludvig István399 MAFC BUDAPEST86:101256:451275:39950:369269:10+76:28
10Herter Laszlo399 MAFC BUDAPEST107:032066:1715109:191655:1513337:54+145:12
12Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPEST102:071973:0319122:222457:0214354:34+161:52
20Szlávy Anna399 MAFC BUDAPEST139:0827121:3136188:5534189:1432638:48+446:06
Gosswein Judit399 MAFC BUDAPEST143:4328137:1337vzdal126:4530
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19114:07165:440:00
7Matics Marcell399 MAFC BUDAPEST36:471226:551026:301133:3311123:45+58:01
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
22Matics Gyula399 MAFC BUDAPEST97:132355:462688:322549:2220290:53+123:14
 
 
 
H40B (21)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:23128:231134:590:00
7Sági Péter399 MAFC BUDAPEST70:511239:28849:24534:313194:14+59:15
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
6Sági Balázs399 MAFC BUDAPEST25:51632:141431:141430:1213119:31+29:47
15Matics Luca399 MAFC BUDAPEST35:212540:593632:361637:2522146:21+56:37
24Sági Rita399 MAFC BUDAPEST35:182450:144240:233148:0735174:02+84:18
 
 
 
400400 OSC BUDAORSHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORS95:3039disknest.102:3841
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
6Varga József400 OSC BUDAORS49:07632:49446:36431:3919160:11+22:44
8Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORS54:591537:13950:171127:2111169:50+32:23
17Molnár Tibor400 OSC BUDAORS61:192139:301361:441730:3617193:09+55:42
 
 
 
401401 KALOCSAI TERM. TSEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54441:523137:220:00
Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSE86:011027:44428:453vzdal
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:12239:464163:480:00
6Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSE66:23641:181059:51841:215208:53+45:05
 
 
 
D21B (25)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:06136:313179:010:00
9Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSE69:01643:12855:561542:4512210:54+31:53
 
 
 
D35B (22)
 
1Šilerová EvaPDY Běhej Poděbrady45:25435:31536:36140:106157:420:00
16Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSE71:561751:101466:241881:0416270:34+112:52
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSE67:492348:532472:3422vzdal
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
33Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSE117:203753:273186:264063:3837320:51+136:49
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
8Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSE66:38839:28859:37736:4611202:29+34:50
15Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSE71:551051:142069:221943:3517236:06+68:27
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSE47:06531:28452:137nest.
 
 
 
H45B (33)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:47123:091133:100:00
8Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSE67:28844:171546:53339:5115198:29+65:19
15Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSE84:551850:151665:041640:2416240:38+107:28
 
 
 
402402 VACUUM SCHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
Varga János402 VACUUM SC40:222548:2819
 
 
 
403403 PÉCSI OE SPORTKORHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
7Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKOR60:181234:27443:44444:3212183:01+26:11
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
30Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKOR98:062946:232469:452767:0539281:19+97:17
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
22Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKOR69:412142:551659:131786:4128258:30+125:41
 
 
 
404404 SZIGETHALOMHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
5Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOM50:51734:08528:32931:504145:21+27:55
19Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOM64:512148:282441:562958:5729214:12+96:46
 
 
 
405405 PVS PÉCSHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
9Pataki Virag Iara405 PVS PÉCS67:341540:361356:38832:567197:44+36:59
 
 
 
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:33136:371179:250:00
9Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCS74:36943:07983:121150:3810251:33+72:08
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
12Pataki Gabor405 PVS PÉCS51:541134:52556:481432:4322176:17+42:56
 
 
 
406406 HBS NYIREGYHÁZAHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
21Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZA63:432342:291170:422065:1232242:06+84:17
 
 
 
407407 CSIPA SEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
23Laurinyecz Katalin407 CSIPA SE94:072248:2315127:512893:1429363:35+225:15
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
Szucs Peter407 CSIPA SE66:572048:482275:0027disk
 
 
 
408408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
10Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE52:151538:241341:521030:0811162:39+33:40
12Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE51:481436:551145:421531:3314165:58+36:59
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
4Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE65:581139:15872:39341:5713219:49+13:22
 
 
 
409409 TIPO TKE BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
28Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPEST89:113752:222495:553553:0725290:35+132:46
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
12Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPEST52:431242:232049:23930:1815174:47+37:20
 
 
 
419419 CORK-OIRL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20B (14)
 
1Kopecká JohanaPGP SK Praga49:28133:07448:03530:491161:270:00
12O'brien Norah419 CORK-O76:261139:07972:151357:3014245:18+83:51
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:45128:162140:340:00
O'brien Liam419 CORK-O49:18228:512disk40:149
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
O'brien Mary Ann419 CORK-O35:3028disk27:201238:4927
 
 
 
420420 AJAXIRL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
25O'cleirigh Patricia420 AJAX121:5625117:2029112:2528118:4332470:24+286:42
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
14O'cleirigh Emmet420 AJAX90:031753:581668:111844:1314256:25+125:46
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
5O'cleirigh Aonghus420 AJAX48:00336:11847:16523:555155:22+17:55
 
 
 
421421 LEV HASHARON MENASHEISR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
Mitzafon Peleg421 LEV HASHARON MENASHEnest.nest.nest.nest.
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
Yogev Rotem421 LEV HASHARON MENASHEnest.nest.nest.
 
 
 
422422 EMEK HEFERISR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
25Perchonok Dmitry422 EMEK HEFER64:242448:172874:013031:1518217:57+80:30
 
 
 
424424 VERESE ORIENTEERINGITA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
26Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERING82:292851:552846:232358:4226239:29+124:43
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
22Marson Marta424 VERESE ORIENTEERING90:272569:552688:282460:5222309:42+161:27
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
38Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERING99:194157:484292:483963:1040313:05+164:55
 
 
 
425425 SANS SOUCIJPN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
10Sugiyama Takashi425 SANS SOUCI53:131534:20953:191033:3913174:31+34:21
 
 
 
451451 AUSEKLISLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25218:28177:450:00
13Freimane Tina451 AUSEKLIS69:421246:041355:581460:0412231:48+154:03
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
16Sasko Kristiana451 AUSEKLIS56:261133:051542:242146:2521178:20+63:34
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
9Bluma Irbe451 AUSEKLIS45:23436:33939:17537:4325158:56+29:57
25Cera Liva451 AUSEKLIS61:152239:491754:413241:0632196:51+67:52
 
 
 
D16B (12)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:29129:001147:300:00
Gulbe Matra451 AUSEKLISdisk87:42965:21651:425
Baltmane Paula451 AUSEKLIS61:36452:355nest.53:046
 
 
 
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:33136:371179:250:00
11Lapina Laura451 AUSEKLIS90:151245:141286:091259:1213280:50+101:25
 
 
 
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
14Cera Liga451 AUSEKLIS96:112441:561268:081764:5517271:10+132:50
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
7Priedite Iveta451 AUSEKLIS52:15943:37866:141039:028201:08+41:26
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
35Prindule Aina451 AUSEKLIS83:343682:313595:3340106:5140368:29+245:54
Duze Dace451 AUSEKLIS78:233556:252364:3528disk
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
14Freimane Beata451 AUSEKLIS64:401945:531161:271763:2817235:28+94:37
Vitola Benita451 AUSEKLIS71:132251:201574:1521disk
Hartmane Inese451 AUSEKLIS80:252568:1526nest.nest.
Kraze Anfisa451 AUSEKLIS60:191653:421993:0525disk
 
 
 
D70 (13)
 
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34232:55135:372139:000:00
2Plaude Mara451 AUSEKLIS48:28426:23134:08245:286154:27+15:27
8Seglina Silvija451 AUSEKLIS58:14545:04948:30551:018202:49+63:49
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19114:07165:440:00
12Cers Oto451 AUSEKLIS40:051340:211721:27769:0218170:55+105:11
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
13Solmanis Uvis451 AUSEKLIS45:35743:302640:341238:4222168:21+33:17
Grasis Markus451 AUSEKLIS92:094354:594073:1246vzdal
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
12Leina Augusts451 AUSEKLIS71:581340:221650:281557:0414219:52+100:02
13Maulins Rudolfs451 AUSEKLIS93:142039:301333:21560:4415226:49+106:59
Cinitis Uvis451 AUSEKLIS52:228disk43:401237:515
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
7Stana Gustavs451 AUSEKLIS62:33732:591448:07626:2313170:02+36:22
Melnis Marks451 AUSEKLIS147:5944vzdalvzdal39:0133
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
5Gills Arvids451 AUSEKLIS66:18730:28441:56630:038168:45+38:06
7Ummers Emils451 AUSEKLIS81:091233:40541:27523:262179:42+49:03
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
31Zideluns Janis451 AUSEKLIS82:423146:063498:153752:2043279:23+73:35
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
38Zideluns Mikelis451 AUSEKLIS124:163871:574173:233272:3642342:12+158:10
40Zvagulis Ricards451 AUSEKLIS132:504071:394084:013982:4043371:10+187:08
 
 
 
H35B (13)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:24132:171152:320:00
3Senbergs Jurijs451 AUSEKLIS58:22233:19340:46247:576180:24+27:52
 
 
 
H40B (21)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:23128:231134:590:00
3Cers Kaspars451 AUSEKLIS55:50330:02341:45238:055165:42+30:43
 
 
 
H45B (33)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:47123:091133:100:00
4Silins Valters451 AUSEKLIS68:121030:37353:39932:237184:51+51:41
13Gegeris Atis451 AUSEKLIS81:571738:441160:421342:1019223:33+90:23
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:45128:162140:340:00
Freimanis Patriks451 AUSEKLIS60:50627:36150:297disk
 
 
 
H80 (5)
 
1Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35142:21230:061168:070:00
 
 
 
452452 A2 ULBROKALAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
23Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKA79:042370:362580:302264:5024295:00+135:18
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
3Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKA40:50331:25548:38526:093147:02+6:52
 
 
 
453453 KAPA OK CARNIKAVALAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
5Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVA33:02718:44820:31323:02495:19+26:47
 
 
 
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
5Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVA31:16325:48420:36337:1911114:59+21:21
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
15Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVA64:261631:401038:151342:0517176:26+61:40
21Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVA70:122032:371348:552638:0314189:47+75:01
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
23Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVA69:443342:432351:252531:5816195:50+66:51
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
4Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVA56:47439:19360:21637:292193:56+16:53
 
 
 
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVA96:0823disk71:2019disk
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
18Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVA52:021457:422656:242342:4014208:48+86:13
21Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVA56:072250:541855:262050:5724213:24+90:49
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
7Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVA32:01925:33523:102124:106104:54+22:09
17Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVA42:291627:24920:461244:4224135:21+52:36
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
18Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVA65:102736:061142:141637:0817180:38+45:34
29Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVA66:123055:424143:482151:1835217:00+81:56
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVAdisknest.61:0919nest.
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
5Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVA65:47632:16255:00234:037187:06+19:27
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
4Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVA48:48731:01350:30527:016157:20+9:10
 
 
 
H45B (33)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:47123:091133:100:00
12Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVA64:57753:561767:401836:5211223:25+90:15
 
 
 
454454 MONA OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
21Rozentale Ieva454 MONA OK66:011949:101292:232457:0119264:35+104:53
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
29Lacis Sandris454 MONA OK70:202852:183372:272636:2230231:27+94:00
 
 
 
455455 APE OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
5Vabulniece Liga455 APE OK55:35734:34542:24239:537172:26+15:36
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
19Vabulnieks Maris455 APE OK51:07937:181268:552731:4021189:00+55:39
 
 
 
456456 ALUKSNE-APE OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
6Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OK56:59436:101050:16843:5611187:21+46:50
 
 
 
457457 OGRE OK/SCLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
12Patricija Valaine457 OGRE OK/SC43:251433:201324:04837:4512138:34+44:56
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
14Elize Bremze457 OGRE OK/SC62:431534:172034:58743:2918175:27+60:41
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
37Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SC63:582490:544052:112748:2537255:28+126:29
 
 
 
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
9Jonikans Valters457 OGRE OK/SC47:221517:16721:48926:388113:04+35:37
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
5Renars Grasis457 OGRE OK/SC29:33625:01321:461423:06499:26+16:41
11Lukass Silins457 OGRE OK/SC31:42727:351022:131731:1213112:42+29:57
13Olivers Plocins457 OGRE OK/SC51:122528:261219:16826:468125:40+42:55
19Sterns Bruno457 OGRE OK/SC55:052737:022421:041330:5812144:09+61:24
31Levkans Ernests457 OGRE OK/SC81:213257:393241:173194:1333274:30+191:45
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
5Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SC55:471726:48133:30133:3110149:36+14:32
24Fisers Emils457 OGRE OK/SC83:183941:532539:43933:4311198:37+63:33
Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SC81:373748:163353:5339disk
Emils Sulcs457 OGRE OK/SC60:3323disk45:532746:4031
Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SC119:574775:284899:5050nest.
Kristofers Plocins457 OGRE OK/SC86:1541disk59:204368:4140
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
42Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SC105:033960:394398:364347:3239311:50+178:10
Andersons Jekabs toms457 OGRE OK/SCnest.nest.nest.nest.
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
20Andris Svilans457 OGRE OK/SC82:572535:141488:383040:0919246:58+76:46
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
9Neimanis Nauris457 OGRE OK/SC79:272736:26573:22539:2511228:40+22:52
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
29Sterns Gvido457 OGRE OK/SC58:445351:114450:004748:4436208:39+118:55
 
 
 
458458 AZIMUTS OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
10Stabina Anete458 AZIMUTS OK38:08934:461526:491334:548134:37+40:59
 
 
 
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25218:28177:450:00
4Abula Kitija458 AZIMUTS OK31:52421:32319:40322:47495:51+18:06
6Morite Morite458 AZIMUTS OK57:391131:17627:56630:026146:54+69:09
 
 
 
D16B (12)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:29129:001147:300:00
Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OK69:215disk51:15461:089
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
8Caune Agnija458 AZIMUTS OK63:39933:42452:52343:0121193:14+32:29
19Stabina Zanda458 AZIMUTS OK66:131141:401568:421960:5226237:27+76:42
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:12239:464163:480:00
11Slikšjane Annija458 AZIMUTS OK95:041244:551268:181149:568258:13+94:25
 
 
 
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:33136:371179:250:00
8Skopane Elina458 AZIMUTS OK77:301042:49869:37851:5711241:53+62:28
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19114:07165:440:00
3Kaininš Matiss458 AZIMUTS OK24:07223:25718:33526:03592:08+26:24
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
4Klavinš Renars458 AZIMUTS OK62:52540:061240:04323:443166:46+36:07
 
 
 
H40B (21)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:23128:231134:590:00
13Caune Gaidars458 AZIMUTS OK69:471064:061763:441353:3814251:15+116:16
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
4Stabinš Maris458 AZIMUTS OK41:35435:15541:44429:447148:18+15:29
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
17Latvers Martinš458 AZIMUTS OK90:031582:541995:552065:1219334:04+193:33
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
12Lapinš Aldis458 AZIMUTS OK56:182637:291253:081128:407175:35+35:34
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:45128:162140:340:00
 
 
 
460460 ZIEMELKURZEME OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
21Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OK81:122253:582275:502442:0118253:01+92:16
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
16Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OK57:281740:351564:221851:5621214:21+66:06
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
27Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OK60:162252:373647:582941:5127202:42+67:38
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
6Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OK66:25341:201158:54746:1713212:56+26:28
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
8Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OK33:222028:06728:491335:0819125:25+35:41
 
 
 
461461 ALUKSNE OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
11Velkere Iveta461 ALUKSNE OK48:50543:161757:141254:3117203:51+56:42
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
9Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OK51:361235:011253:05934:1114173:53+33:43
 
 
 
462462 OK KO RigaLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
Bauere Irena462 OK KO Riganest.nest.nest.56:4634
 
 
 
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
Bauere Irena462 OK KO Riganest.27:042
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
Meldere Sarmite462 OK KO Riganest.nest.nest.88:1326
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
Bauers Janeks462 OK KO Riganest.40:501635:0329
 
 
 
471471 RUDAMINA OKLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
13Dudiene Violeta471 RUDAMINA OK56:151351:261658:421357:5013224:13+83:22
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
4Duda Kostas471 RUDAMINA OK50:091333:49651:09726:565162:03+22:02
14Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OK44:42349:203059:451829:3810183:25+43:24
 
 
 
472472 LABIRINTAS VILNIUSLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUS83:082553:1919disk51:0417
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
4Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUS46:15535:11242:43340:495164:58+24:07
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
16Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUS60:052040:061462:152027:1210189:38+52:11
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
13Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUS54:242035:34954:121332:0616176:16+36:15
 
 
 
473473 SAULE 0KLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
25Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0K61:232643:002065:222160:0235229:47+89:37
 
 
 
474474 OK MEDEINA KAUNASLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1Šilerová EvaPDY Běhej Poděbrady45:25435:31536:36140:106157:420:00
3Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40141:45347:1710162:29+4:47
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
Krasauskas Laimonas474 OK MEDEINA KAUNAS29:493
 
 
 
475475 SM GAJA KAUNASLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20B (14)
 
1Kopecká JohanaPGP SK Praga49:28133:07448:03530:491161:270:00
11Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNAS85:521440:481158:02948:099232:51+71:24
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
22Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNAS66:492756:422546:451346:4719217:03+94:28
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
28Račickas Matas475 SM GAJA KAUNAS74:213352:403752:293637:2918216:59+81:55
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
6Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNAS51:14633:37651:121642:576179:00+59:10
11Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNAS74:441440:131442:411153:3310211:11+91:21
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
13Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNAS87:181547:391557:121442:0613234:15+103:36
16Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNAS115:471959:301767:141764:3117307:02+176:23
 
 
 
H20B (5)
 
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08161:02140:132201:020:00
2Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNAS87:33243:27363:47245:343240:21+39:19
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
27Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNAS54:272155:303669:432841:3425221:14+81:13
 
 
 
476476 INDIVID. VILNIUSLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
12Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUS51:50839:001757:241334:1320182:27+34:17
 
 
 
477477 OSK AŽUOLASLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLAS76:443043:302381:3419disk
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
8Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLAS40:53339:021342:35547:4122170:11+37:22
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLAS35:252634:231832:5517nest.
 
 
 
478478 ORIENS OKLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
17Činčikaite Migle478 ORIENS OK67:511934:111938:251439:4016180:07+65:21
25Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OK79:512642:002650:502866:0828238:49+124:03
 
 
 
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54441:523137:220:00
5Kevenaite Agile478 ORIENS OK79:02929:51727:45236:481173:26+36:04
8Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OK78:44833:38936:18977:2911226:09+88:47
9Uksaite Ugne478 ORIENS OK71:34736:471159:331360:456228:39+91:17
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:12239:464163:480:00
5Gyrinskite Malvina478 ORIENS OK65:25532:04650:25442:426190:36+26:48
 
 
 
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
2Viksviene Renata478 ORIENS OK46:36435:51643:10332:483158:25+1:35
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
20Mackevičius Tadas478 ORIENS OK59:562147:413143:381932:368183:51+48:47
30Strole Salvuus478 ORIENS OK83:544040:092150:533148:2733223:23+88:19
Kareckas Kimantas478 ORIENS OK103:094546:332955:1740
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
5Karvelis Džiugas478 ORIENS OK50:13537:481034:43656:1513178:59+59:09
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
12Voroblievas Voroblia478 ORIENS OK87:091443:001449:521038:0912218:10+87:31
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
Cicenas Ruímantas478 ORIENS OK63:00627:05140:253disk
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
8Dauderis Rimantas478 ORIENS OK43:08534:481154:511238:4220171:29+31:19
 
 
 
491491 THOR HAGUENED
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
13Groeneveld Mietta491 THOR HAGUE56:151552:262565:261439:3710213:44+55:55
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
29Groeneveld Odin491 THOR HAGUE48:322449:002953:253466:4430217:41+134:56
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
16Binsch Olaf491 THOR HAGUE51:241043:372656:201231:1320182:34+49:13
 
 
 
492492 KOVZNED
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
Kurt Sascha492 KOVZ26:164
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
Kurt Ralph492 KOVZ77:0537
 
 
 
501501 LYN SKINOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
Systad Johanne Midttun501 LYN SKI70:062140:0515
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
Systad Audun Midttun501 LYN SKI75:143356:4929
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
Systad Rolv Anders501 LYN SKI59:401838:4330
 
 
 
502502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08246:383
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19114:07165:440:00
Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERING32:048nest.nest.27:568
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
Hoboel Sigurd502 OPPSAL ORIENTEERING75:261537:089nest.
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERING94:3022vzdal
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERING65:452845:5630nest.disk
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERING51:531132:233nest.77:5842
 
 
 
503503 OLDERSKOG ILNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
20Solberg Ingar503 OLDERSKOG IL59:062543:442358:231537:2518198:38+58:28
 
 
 
504504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:12239:464163:480:00
13Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OL114:051454:181386:0014100:2013354:43+190:55
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
20Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OL75:262447:432067:362343:2221234:07+101:18
 
 
 
505505 IL TYRVINGNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVING29:581nest.nest.
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGnest.49:03132:401
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVING19:01120:18123:515
Nybraaten Esten Valentin505 IL TYRVING21:30221:00323:494
 
 
 
506506 IL GEOFORMNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
8Utskarpen Audrun506 IL GEOFORM47:171039:291160:021633:035179:51+43:52
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
10Egge Guttorm506 IL GEOFORM53:441637:541454:111126:528172:41+39:20
 
 
 
521521 AUCKLAND OCNZL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
18Stanton Talyn521 AUCKLAND OC69:022158:142168:151246:2112241:52+82:10
 
 
 
551551 TRACKCOURSEPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
10Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSE62:08751:16772:391070:3014256:33+79:30
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
13Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSE80:331446:271767:331736:4110231:14+63:35
 
 
 
552552 OLBnO WARSZAWAPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
37Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWA113:4239101:4339109:494199:2039424:34+301:59
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
32Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWA86:573549:482787:133250:3230274:30+134:20
 
 
 
553553 SLASK O-TEAMPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
5Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAM45:09543:40743:13637:209169:22+46:47
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
36Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAM70:413566:304188:564042:5329269:00+128:59
 
 
 
554554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
14Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORA52:411335:15759:161530:3619177:48+44:27
 
 
 
555555 WKS SLASKPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
8Wiktor Lucyna555 WKS SLASK64:17846:051067:36837:367215:34+15:25
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
21Wiktor Wojciech555 WKS SLASK83:501843:481779:062557:5028264:34+78:06
 
 
 
556556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNA44:0110disk37:491428:1815
 
 
 
591591 YAROSLAVLRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
4Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVL47:10340:232051:25427:309166:28+33:07
 
 
 
592592 MSU MOSCOWRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
23Roshchina Mariia592 MSU MOSCOW92:162355:112330:321849:5218227:51+134:13
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
13Roshchina Ianina592 MSU MOSCOW100:171956:281177:481358:3211293:05+116:02
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
14Roshchin Roman592 MSU MOSCOW80:571644:431970:431747:1015243:33+57:05
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWdisk98:4133disk83:1135
 
 
 
593593 KMS ST.PETERSBURGRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
17Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURG80:021457:292970:301642:528250:53+64:25
 
 
 
594594 LVS KHIMKIRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
Chernykh Zoya594 LVS KHIMKI54:233disk56:19733:228
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
9Chernykh Misha594 LVS KHIMKI63:25833:391053:23446:0622196:33+26:21
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
24Chernykh Sergei594 LVS KHIMKI68:432744:002266:592332:3423212:16+74:49
 
 
 
595595 FOTON MOSCOWRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
14Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOW56:291840:171843:391432:0717172:32+43:33
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
10Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOW46:14834:06540:451335:5315156:58+21:54
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Kleston Danil595 FOTON MOSCOWnest.nest.nest.108:3946
 
 
 
H40B (21)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:23128:231134:590:00
10Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOW76:241341:44961:411246:5711226:46+91:47
 
 
 
H45B (33)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:47123:091133:100:00
Yagyonok Pjotr595 FOTON MOSCOW46:0222
Yagyonok Boris595 FOTON MOSCOW42:4220
 
 
 
596596 PIONEERS SARATOVRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
12Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOV48:03843:101763:161742:1611196:45+48:30
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
22Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOV45:102144:432726:202534:4418150:57+68:12
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
27Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOV79:573134:152065:183227:5216207:22+73:42
 
 
 
597597 OMEGARUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
5Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:36770:371036:504209:22+9:13
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
3Kheldert Elena597 OMEGA51:51251:50850:43234:561189:20+12:17
 
 
 
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
Udovichenko Svetlana597 OMEGAdisk89:4829vzdaldisk
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
Udovichenko Maxim597 OMEGAvzdal92:3345vzdal86:2045
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Udovichenko Igor597 OMEGAvzdal72:1844134:094170:2042
 
 
 
H40B (21)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:23128:231134:590:00
16Udovichenko Roma597 OMEGA82:431853:161670:311577:0320283:33+148:34
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
11Kalinin Lukyan597 OMEGA26:23932:122128:571729:1211116:44+43:27
 
 
 
621621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
32Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUB95:384079:2839100:263775:4937351:21+193:32
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
6Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUB52:111237:311353:301025:106168:22+35:01
 
 
 
622622 OC KOMENDASLO
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
Zupan Romana622 OC KOMENDA43:451864:531959:2020
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
Zupan Gregor622 OC KOMENDA47:073492:534064:5741
 
 
 
631631 BUSSOLA OKSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
3Brunner Anina631 BUSSOLA OK60:24243:32659:56142:0512205:57+5:48
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
7Zingg Luca631 BUSSOLA OK69:411938:20675:02842:1414225:17+18:50
 
 
 
632632 OLK WIGGERTALSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
20Husner Eveline632 OLK WIGGERTAL72:282345:303071:243237:498227:11+49:31
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
3Husner Lily632 OLK WIGGERTAL46:30140:38656:43532:292176:20+16:38
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
Husner Anton632 OLK WIGGERTAL60:163054:373586:4437vzdal
 
 
 
633633 SKI-O SWISSSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
10Rohweder Martina633 SKI-O SWISS71:451135:38756:46972:5322237:02+98:42
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:59119:081130:390:00
11Rohweder Ronny633 SKI-O SWISS83:021340:101350:591234:3011208:41+78:02
 
 
 
H18B (15)
 
1Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50141:29137:494161:060:00
8Rohweder Leon633 SKI-O SWISS108:32939:12976:18853:159277:17+116:11
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
15Rohweder Arne633 SKI-O SWISS56:151743:152162:162127:3412189:20+51:53
 
 
 
634634 OCR WINTERTHURSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
15Beeler Nadja634 OCR WINTERTHUR78:421760:112078:311644:5415262:18+62:09
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
18Brunner Jan634 OCR WINTERTHUR85:492041:111079:422744:4611251:28+65:00
 
 
 
635635 OLC KAPREOLOSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOdisk21:049nest.36:1212
 
 
 
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25218:28177:450:00
Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLO57:2010nest.nest.75:2315
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
Mohn Monika635 OLC KAPREOLO61:091944:2522nest.47:4316
 
 
 
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLO87:2717nest.67:541579:2724
 
 
 
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLO33:3712disk27:131235:2315
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:343vzdal33:332
Mohn Christian635 OLC KAPREOLO73:251237:169nest.46:1133
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLO18:331nest.20:28218:501
 
 
 
636636 THURGORIENTASUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
31Müller Andrea636 THURGORIENTA81:213443:192569:112761:0837254:59+77:19
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
11Bächi Ursina636 THURGORIENTA75:111262:161576:451254:4810269:00+91:57
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
12Bächi Minna636 THURGORIENTA28:551236:012433:482040:5429139:38+49:54
 
 
 
637637 OLG GOLDAUSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
10Schallberger Josef637 OLG GOLDAU86:181248:221052:141043:2412230:18+81:53
 
 
 
638638 OLG MURTENSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
20Studer Christiane638 OLG MURTEN95:172059:181974:031952:3621281:14+97:32
21Baumgartner Carla638 OLG MURTEN96:252170:482381:102263:5424312:17+128:35
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
25Studer Dominic638 OLG MURTEN87:312151:132765:042056:2828260:16+76:14
 
 
 
H21C (20)
 
1Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla Brno71:14344:02553:38430:442199:380:00
7Berthold Noah638 OLG MURTEN88:33554:311079:551446:009268:59+69:21
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
25Studer Andreas638 OLG MURTEN70:062846:243175:062837:3828229:14+81:04
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
7Studer Christian638 OLG MURTEN64:18641:57751:40943:1311201:08+52:43
 
 
 
639639 KTV ALTDORFSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H80 (5)
 
1Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35142:21230:061168:070:00
4Kempf Adolf639 KTV ALTDORF75:22336:09256:23445:413213:35+45:28
 
 
 
640640 OL REGIO OLTENSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33346:23338:032166:030:00
Moosberger Esther640 OL REGIO OLTEN56:594disk86:339disk
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
9Moosberger Max640 OL REGIO OLTEN40:36435:461133:52823:468134:00+20:30
 
 
 
671671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICAvzdalnest.vzdal64:2425
 
 
 
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
18Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA72:591352:051898:142056:4721280:05+79:56
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
13Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA77:252141:142078:201240:2815237:27+31:39
 
 
 
H21C (20)
 
1Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla Brno71:14344:02553:38430:442199:380:00
11Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA115:091367:501577:331356:3615317:08+117:30
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
20Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA90:042054:062378:022258:0024280:12+112:33
 
 
 
672672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
21Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB51:561447:252380:243248:5823228:43+92:44
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
7Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB64:40834:50755:381238:088193:16+52:45
Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBnest.nest.50:45930:252
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
17Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB31:571930:341735:392533:1520131:25+58:08
29Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB61:263386:493149:463440:2829238:29+165:12
 
 
 
673673 SANDBERG BRATISLAVASVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
21Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVA76:152737:203052:471328:2819194:50+61:10
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVA82:512439:302368:3721nest.
 
 
 
674674 KOBRA BRATISLAVASVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
22Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVA71:362945:422661:451832:1822211:21+73:54
 
 
 
675675 FARMACEUT BRATISLAVASVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54441:523137:220:00
10Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVA92:061138:321234:10764:128229:00+91:38
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
22Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVA84:302369:272497:472756:1225307:56+147:11
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
33Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVA98:384055:493650:173757:3727262:21+144:55
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVA72:3822disk66:432262:1425
 
 
 
676676 KLUB OB ATU KOŠICESVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
10Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICE48:49449:421466:09947:4114212:21+52:39
20Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICE67:022046:39978:201957:5022249:51+90:09
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
34Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICE90:474256:484253:213740:3325241:29+106:25
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
18Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICE77:063032:261160:342822:455192:51+59:11
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
29Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICE49:00438:381595:453848:1037231:33+98:12
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
37Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICE92:354060:284086:273839:2733278:57+141:30
 
 
 
677677 KLUB OB MARTINSVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTIN64:3217nest.nest.49:1012
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
10Knor Martin677 KLUB OB MARTIN70:401535:371555:18738:1416199:49+29:37
 
 
 
678678 RAPID BRATISLAVACZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
Formanko Dušan678 RAPID BRATISLAVAnest.nest.72:422750:1229
 
 
 
701701 IFK MORA OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:08325:551135:050:00
12Thomée Anders701 IFK MORA OK86:581335:061158:541232:447213:42+78:37
 
 
 
702702 TULLINGE SKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
19Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SK54:011845:491048:211461:5930210:10+87:35
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
17Ohlsson Göran702 TULLINGE SK55:512036:211566:492333:1311192:14+52:04
 
 
 
703703 VISBORGS OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
23Öhman Mans703 VISBORGS OK61:551854:432055:082463:3026235:16+121:46
 
 
 
704704 OK ORINTOSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34232:55135:372139:000:00
Lindblom Inger704 OK ORINTO118:4011100:351187:3312disk
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
7Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OK48:50652:181744:45743:367189:29+48:38
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
2Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OK42:27428:19147:39323:481142:13+2:03
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
10Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OK50:581438:401354:531429:359174:06+34:05
32Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OK78:163946:562871:293146:2533243:06+103:05
 
 
 
706706 SUNDBYBERGS IKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IK65:592541:091555:298disk
 
 
 
707707 STROMSTADSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
20Eriksson Karin707 STROMSTAD65:052249:492641:522866:1636223:02+105:36
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:08325:551135:050:00
 
 
 
708708 HALMSTAD OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
14Andersson Hakan708 HALMSTAD OK53:441239:221957:371432:0717182:50+34:40
 
 
 
709709 PITEA IF OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
5Andersson Susanne709 PITEA IF OK50:27737:30255:31339:1710182:45+23:03
 
 
 
710710 NYKOPING OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
10Balakova Andrea710 NYKOPING OK56:341638:021258:271438:407191:43+43:28
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
10Johansson Oliver710 NYKOPING OK33:382229:581234:202137:3224135:28+45:44
 
 
 
781781 ANKARA GSMTUR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
27Fenmen Nermin781 ANKARA GSM66:582862:332960:002551:4526241:16+118:41
 
 
 
801801 KIEV REGIONUKR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
18Petruniak Tetiana801 KIEV REGION66:121831:571238:271543:5219180:28+65:42
28Mahlych Anastasiia801 KIEV REGION80:592735:072146:512491:0729254:04+139:18
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
29Bulava Daria801 KIEV REGION62:022350:283352:352840:3731205:42+76:43
36Matveieva Iryna801 KIEV REGION77:323849:543158:193638:2426224:09+95:10
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
6Kovalchuk Serafim801 KIEV REGION48:231033:03442:041528:053151:35+16:31
31Drach Ivan801 KIEV REGION63:212562:434458:234241:3026225:57+90:53
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
34Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGION93:013747:374161:523035:3929238:09+104:29
38Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGION106:454044:343780:294139:0834270:56+137:16
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONdisk42:122490:362849:1838
 
 
 
902902 CASCADE BOTHELLUSA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
Williams Kean902 CASCADE BOTHELL117:043659:153281:1830nest.
 
 
 
903903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
Colgan Jeremy903 HUDSON VALLEY ORIENTEERING127:464375:1845nest.nest.
 
 
 
10001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
39Rada ŠtěpánABM KOB ALFA Brno110:224344:593878:354037:3932271:35+137:55
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
29Rada PavelABM KOB ALFA Brno97:072482:4533103:2134116:0438399:17+212:49
 
 
 
10004ADA OOB Spartak AdamovCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
36Odehnalová RadkaADA OOB Spartak Adamov102:174379:224659:554564:0231305:36+188:10
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:36326:292135:040:00
2Odehnal TomášADA OOB Spartak Adamov42:05332:17338:31632:399145:32+10:28
 
 
 
H45B (33)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:47123:091133:100:00
2Odehnal LuděkADA OOB Spartak Adamov56:22230:18243:43226:052156:28+23:18
 
 
 
10006AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
32Klechová KarolínaAOP Orientační Běh Opava74:403550:133260:493829:219215:03+86:04
 
 
 
D21A (46)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:04135:504177:400:00
Fukalová HanaAOP Orientační Běh Opava89:253644:2629nest.nest.
 
 
 
D45A (44)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:04126:381135:590:00
5Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh Opava47:08935:26647:57432:454163:16+27:17
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
10Sklenář MartinAOP Orientační Běh Opava75:371837:07877:001039:1910229:03+23:15
Šulc VáclavAOP Orientační Běh Opava114:284657:0945
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
Sklenář MiroslavAOP Orientační Běh Opava34:0325
 
 
 
10007AOV OOB TJ Baník OstravaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
15Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník Ostrava61:461551:083142:213044:2214199:37+82:11
 
 
 
F5 (50)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:08238:144192:420:00
18Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník Ostrava134:082695:2128136:332779:5924446:01+253:19
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
8Vlach JiříAOV OOB TJ Baník Ostrava72:321139:251778:251337:357227:57+22:09
 
 
 
10008API OK Andante PísekCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F5 (50)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:08238:144192:420:00
Funda JiříAPI OK Andante Písek33:271
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:32126:101140:310:00
 
 
 
10009ASU Magnus OrienteeringCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (25)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:06136:313179:010:00
17Mesiarkinová KamilaASU Magnus Orienteering76:341347:521555:511457:5321238:10+59:09
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
25Šrubař MichalASU Magnus Orienteering78:212445:483393:313149:4840267:28+61:40
 
 
 
10011BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteeringnest.50:062437:15129:296
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:45128:162140:340:00
5Ptáček LadislavBBM BETA URSUS Orienteering63:01738:36946:02431:206178:59+38:25
 
 
 
10014BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34117:15168:320:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
D16B (12)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:29129:001147:300:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.97:542186:1925
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bordisknest.
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
Barvíková DanaBOR OK Jiskra Nový Bor65:512448:2336
 
 
 
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
H18B (15)
 
1Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50141:29137:494161:060:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
Tichý RadomírBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.79:3627
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
Hunt DavidBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.nest.
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
Balák TeodorBOR OK Jiskra Nový Bornest.34:202137:2623
 
 
 
10015BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
18Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKD62:343236:451067:172631:4515198:21+58:20
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26219:001113:300:00
Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKDnest.nest.nest.nest.
 
 
 
10018BSO KOB Baník SokolovCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35B (13)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:24132:171152:320:00
7Schimm PetrBSO KOB Baník Sokolov114:56961:13978:24860:399315:12+162:40
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
9Schimm DieterBSO KOB Baník Sokolov70:45859:071253:011141:039223:56+75:31
 
 
 
10023CST OB StrakoniceCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1Šilerová EvaPDY Běhej Poděbrady45:25435:31536:36140:106157:420:00
10Málková ŠárkaCST OB Strakonice48:25738:38647:41758:3413193:18+35:36
 
 
 
D45B (38)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:04141:586147:090:00
3Pelcová PavlaCST OB Strakonice50:33827:39349:08532:382159:58+12:49
 
 
 
D50B (27)
 
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:44337:07846:31528:281156:500:00
Málková VěraCST OB Strakonice70:0117disk70:561860:0119
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
13Pelc VáclavCST OB Strakonice77:281342:171658:561346:3513225:16+41:14
26Málek MartinCST OB Strakonice74:09965:363972:003052:1224263:57+79:55
 
 
 
H50A (41)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:45221:352133:210:00
13Málek MartinCST OB Strakonice55:252139:461851:18330:0017176:29+43:08
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:08325:551135:050:00
13Muchl VladimírCST OB Strakonice79:021240:431251:01955:1513226:01+90:56
 
 
 
10024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
8Běloušková KateřinaCTB SK OB Chotěboř31:48439:561825:511129:315127:06+33:28
 
 
 
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
10Gregorová KamilaCTB SK OB Chotěboř62:13645:28867:20749:1017224:11+24:02
 
 
 
D35B (22)
 
1Šilerová EvaPDY Běhej Poděbrady45:25435:31536:36140:106157:420:00
19Běloušková IlonaCTB SK OB Chotěboř115:292285:4820107:5121133:1819442:26+284:44
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
12Hübner JanCTB SK OB Chotěboř75:301741:332180:521738:119236:06+30:18
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
24Běloušek PavelCTB SK OB Chotěboř130:312660:032796:342684:0825371:16+203:37
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
5Běloušek MatějCTB SK OB Chotěboř27:01933:561723:02528:047112:03+22:19
 
 
 
10025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (12)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:29129:001147:300:00
6Kándlová EmaDCE KOB Dobřichovice107:14970:01877:55764:2810319:38+172:08
 
 
 
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
13Zeman KláraDCE KOB Dobřichovice71:421354:211557:08842:1010225:21+41:39
 
 
 
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
21Kándlová AdélaDCE KOB Dobřichovice89:121950:491984:002585:1127309:12+170:52
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
12Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice63:171847:031164:57846:2613221:43+62:01
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
9Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice47:22946:231142:48442:4915179:22+56:47
23Štrossová JiřinaDCE KOB Dobřichovice53:121650:441763:282750:4023218:04+95:29
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30128:432119:500:00
7Kándl MatějDCE KOB Dobřichovice59:021037:01848:251442:597187:27+67:37
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
27Kándl FilipDCE KOB Dobřichovice73:553446:233073:222439:0529232:45+84:35
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:45119:001137:270:00
34Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice79:143655:583682:153646:3936264:06+126:39
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:11129:016140:100:00
5Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice39:22231:40650:28631:329153:02+12:52
 
 
 
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
7Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice46:49734:41752:29931:3614165:35+25:34
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
Zeman AnnabelDCE KOB Dobřichovicenest.40:143148:3844nest.
 
 
 
10026DKL KOB KladnoCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
17Chotětický VáclavDKL KOB Kladno53:491940:341866:552530:3911191:57+51:56
 
 
 
10027DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44122:28193:380:00
7Gregorová AliceDKP Oddíl OB Kotlářka36:25732:121222:19535:2210126:18+32:40
11Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB Kotlářka39:301130:411128:301738:1313136:54+43:16
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22125:281114:460:00
3Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB Kotlářka42:10225:33231:19330:255129:27+14:41
13Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka54:531033:411838:061144:3920171:19+56:33
 
 
 
D16A (42)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:42123:051128:590:00
2Tichá DoroteaDKP Oddíl OB Kotlářka42:59130:36338:52424:373137:04+8:05
15Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB Kotlářka51:191240:551942:131238:3627173:03+44:04
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
4Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB Kotlářka56:21436:14956:01630:215178:57+18:12
12Sanna KarinDKP Oddíl OB Kotlářka67:291440:281262:591237:0011207:56+47:11
17Kalousková MarieDKP Oddíl OB Kotlářka80:242141:121465:511849:0824236:35+75:50
23Řadová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka92:022452:142192:492692:5527330:00+169:15
 
 
 
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:33136:371179:250:00
4Voltrová AlenaDKP Oddíl OB Kotlářka66:55538:25559:44444:425209:46+30:21
 
 
 
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
22Klašková JosefinaDKP Oddíl OB Kotlářka101:232268:432293:442577:2328341:13+157:31
Typltová HanaDKP Oddíl OB Kotlářkanest.nest.
 
 
 
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:50236:223200:090:00
11Mullis KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka69:081246:121172:051341:2611228:51+28:42
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:31138:215177:030:00
 
 
 
D40B (33)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:26130:341138:200:00
18Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB Kotlářka109:212657:422571:552050:468289:44+151:24
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:08229:532157:490:00
15Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka63:572445:421869:401941:4813221:07+63:18
Illnerová DanielaDKP Oddíl OB Kotlářka65:232559:5033disk66:0333
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
25Dudová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka55:172154:102153:151860:2329223:05+100:30
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:19133:593140:510:00
24Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB Kotlářka120:2729100:202988:1024137:3026446:27+305:36
 
 
 
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
3Mrázková JanaDKP Oddíl OB Kotlářka41:41332:57425:50526:151126:43+9:17
Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka118:324676:374572:1048vzdal
 
 
 
H10 (21)
 
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581019:42277:270:00
6Gregor MarekDKP Oddíl OB Kotlářka27:27715:49319:55333:091396:20+18:53
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05119:10182:450:00
16Junek MatoušDKP Oddíl OB Kotlářka37:411334:041920:101042:5521134:50+52:05
18Veljačik JonášDKP Oddíl OB Kotlářka39:291433:371823:382246:4327143:27+60:42
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:47118:502133:400:00
8Škácha VítDKP Oddíl OB Kotlářka66:061232:17946:49526:5915172:11+38:31
13Mareš AlbertDKP Oddíl OB Kotlářka68:181530:35654:051825:4210178:40+45:00
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
15Novák PřemyslDKP Oddíl OB Kotlářka72:051937:001863:261639:2818211:59+41:47
25Klement DavidDKP Oddíl OB Kotlářka97:292756:043290:153164:5629308:44+138:32
 
 
 
H18B (15)
 
1Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50141:29137:494161:060:00
4Klaška MartinDKP Oddíl OB Kotlářka74:28529:28555:59549:458209:40+48:34
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
4Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka68:19536:29678:451437:368221:09+15:21
Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářkanest.nest.disk47:4837
 
 
 
H21C (20)
 
1Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla Brno71:14344:02553:38430:442199:380:00
Klusák MartinDKP Oddíl OB Kotlářkanest.
 
 
 
H35A (39)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:48435:362186:280:00
2Mrázek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka62:44235:04554:39337:166189:43+3:15
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:50127:511167:390:00
4Gregor MartinDKP Oddíl OB Kotlářka57:07335:01556:01433:385181:47+14:08
 
 
 
H40B (21)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:23128:231134:590:00
15Vondráček MartinDKP Oddíl OB Kotlářka79:531548:151184:301759:1516271:53+136:54
Svoboda JiříDKP Oddíl OB Kotlářka66:168diskdisk39:007
 
 
 
H45A (52)
 
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:44124:081148:100:00
9Illner JakubDKP Oddíl OB Kotlářka51:53935:171055:021030:5415173:06+24:56
29Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka76:193643:202574:062641:2031235:05+86:55
 
 
 
H45B (33)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:47123:091133:100:00
17Škácha MichalDKP Oddíl OB Kotlářka106:132354:221887:122254:2026302:07+168:57
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:25227:094132:490:00
2Kalousek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka40:28228:40142:40627:073138:55+6:06
17Sanna RobertoDKP Oddíl OB Kotlářka65:561948:142160:491837:0414212:03+79:14
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:58228:164148:250:00
11Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB Kotlářka85:411146:09955:551243:1110230:56+82:31
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
4Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB Kotlářka21:23426:15521:47432:3818102:03+28:46
 
 
 
T10-OPEN (6)
 
1Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:49155:22334:21137:261157:580:00
5Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB Kotlářka60:05663:13560:09667:395251:06+93:08
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
33Mrázek VáclavDKP Oddíl OB Kotlářka72:585957:305044:403954:1238229:20+139:36
Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB Kotlářka32:021640:223244:1536nest.
Mullis RobertDKP Oddíl OB Kotlářka27:3010nest.nest.nest.
 
 
 
10028DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice65:482351:5738
 
 
 
F5 (50)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:08238:144192:420:00
Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice117:2022
Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice68:4020
Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice58:4215
 
 
 
10029DOB KOB DobruškaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57245:53324:233140:010:00
33Stárek JiříDOB KOB Dobruška86:444452:553268:482742:2428250:51+110:50
 
 
 
10030DOK OK DoksyCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:29224:471160:450:00
Dolejší KateřinaDOK OK Doksynest.42:411678:2025nest.
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:29227:551159:420:00
25Kapounová JitkaDOK OK Doksy96:152680:5126130:132591:3627398:55+239:13
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49126:071122:350:00
33Nováková PavlaDOK OK Doksy74:153375:513469:103370:3933289:55+167:20
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:38328:012170:120:00
4Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00357:471030:405176:44+6:32
18Šmol DavidDOK OK Doksy85:422642:492559:171236:2213224:10+53:58
Kubec MichalDOK OK Doksy130:313152:3631disk46:0823
 
 
 
H20B (5)
 
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08161:02140:132201:020:00
3Meduna JakubDOK OK Doksy114:58436:21289:06438:461279:11+78:09
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
17Novák DanielDOK OK Doksy78:202343:502885:372141:1918249:06+43:18
32Francke JanDOK OK Doksy78:472547:003799:184056:0544281:10+75:22
Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511disk
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:14137:562206:270:00
24Škoda JakubDOK OK Doksy81:313451:203593:333244:3119270:55+64:28
Fürst MatoušDOK OK Doksy64:21841:1015vzdalvzdal
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:08325:551135:050:00
9Novák TomDOK OK Doksy57:211134:39956:311128:585177:29+42:24
 
 
 
10033DVP DVP ORIENTATIONCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (62)
 
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30228:572117:260:00
39Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATION104:154587:284963:044683:3447338:21+220:55
Šťovíčková ZdenaDVP DVP ORIENTATION132:1747105:2050nest.nest.
 
 
 
F5 (50)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:08238:144192:420:00
17Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATION113:5921137:4438119:302362:1718433:30+240:48
 
 
 
H35B (13)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:24132:171152:320:00
Lhotský PetrDVP DVP ORIENTATION56:098
 
 
 
H40B (21)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:23128:231134:590:00
6Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION60:46534:24552:25743:488191:23+56:24
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:45128:162140:340:00
9Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION103:371157:491362:491070:2612294:41+154:07
 
 
 
T10 (38)
 
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerin18:36319:10218:03217:28173:170:00
10Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION31:061629:341328:181627:187116:16+42:59
16Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATION28:321228:541133:012237:2724127:54+54:37
Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATION62:2934disknest.77:5934
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02419:41289:440:00
31Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATION38:493446:123951:124978:0347214:16+124:32
 
 
 
10034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:31142:3111183:420:00
2Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom Praha45:37153:321451:29238:036188:41+4:59
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:31231:121148:150:00
Konečná MarcelaEKP VŠTJ Ekonom Prahanest.nest.nest.51:2720
 
 
 
H21A (59)
 
1Kettner LukášKAM OK Kamenice69:25933:10271:41231:321205:480:00
11Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom Praha75:061439:561880:161637:065232:24+26:36
 
 
 
H21B (46)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:26135:522184:020:00
Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom Prahavzdal39:373
 
 
 
10037FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (12)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:29129:001147:300:00
3Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební59:11348:01447:14341:402196:06+48:36
 
 
 
D21B (25)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:06136:313179:010:00
8Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební72:46949:051646:29239:515208:11+29:10
 
 
 
D50B (27)