BOHEMIA 2019so 27.07.2019 15:22
Výsledky - E4 Salomonvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 CENTRAL COASTAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
231Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS83:14+56:30
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
362Price Colin101 CENTRAL COASTAUS54:19+30:50
 
 
 
102102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
244Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS85:55+59:11
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
263Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS41:54+18:25
 
 
 
103103 BENNELONG NORTHSIDEAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
5Kennedy Elise103 BENNELONG NORTHSIDEAUSnest.
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
7Morris Samuel103 BENNELONG NORTHSIDEAUSnest.
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
46Morris Eric103 BENNELONG NORTHSIDEAUS24:25+3:14
 
 
 
121121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
412Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT33:55+6:00
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
1611Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT51:10+37:03
 
 
 
H35B (13)2,5 km 140 m13 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE32:170:00
10Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUTdisk
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
308Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT46:11+28:43
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
339Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT47:08+28:18
 
 
 
122122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
618Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT40:22+6:38
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
2813Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT56:56+27:22
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
3315Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT59:43+24:01
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
1719Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT43:24+8:01
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
517Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT26:26+2:18
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
3516Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT45:18+24:07
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
714Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT25:58+6:58
 
 
 
123123 NATURFREUNDE LINZAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
2020Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZAUT49:25+19:51
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
3321Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZAUT41:38+20:27
 
 
 
124124 WAT OLAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
2123Wlcek Sonja124 WAT OLAUT50:06+20:32
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
2522Gessl Konrad124 WAT OLAUT50:28+22:30
 
 
 
151151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
1024Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL39:10+5:29
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
2526Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL70:30+42:35
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
727Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL43:27+18:41
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
2725Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL34:23+15:23
 
 
 
152152 BALISE 10BEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
3828Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL61:29+27:48
 
 
 
153153 KOL OVERPELTBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
1630Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL75:33+58:18
 
 
 
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
29Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBELdisk
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
2733Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL55:54+29:47
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
3931Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL55:26+34:15
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
2232Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL40:24+16:36
 
 
 
154154 NSV AMELBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
2934Baert Serge154 NSV AMELBEL37:32+16:21
 
 
 
155155 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (10)1,6 km 90 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE37:500:00
936Bruyninckx Miek155 TROLBEL125:58+88:08
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
41Wodajo Netsi155 TROLBELvzdal
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
1340Vervoort Wim155 TROLBEL28:59+7:48
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
437Laenen Wiet155 TROLBEL23:46+4:46
3438Van dyck Erik155 TROLBEL41:48+22:48
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
1835Aerts André155 TROLBEL33:50+10:21
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
2039Vanderstraeten Vic155 TROLBEL40:58+21:58
 
 
 
156156 ALTAIRBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
3842Choprix Noelle156 ALTAIRBEL88:28+62:21
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
3343Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL53:26+29:38
 
 
 
157157 HOCBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (12)3,3 km 235 m17 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE32:360:00
544Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL41:06+8:30
 
 
 
159159 D-TEAMBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
4746Toon Melis159 D-TEAMBEL66:13+34:41
5045Deferme Miel159 D-TEAMBEL81:12+49:40
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
3347Van baelen Michael159 D-TEAMBEL49:27+14:04
 
 
 
160160 ASUBBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
1550Servais Corinne160 ASUBBEL48:16+19:48
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
2649Bruylant Dominique160 ASUBBEL46:14+22:26
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
2948Barbier Georges160 ASUBBEL91:40+72:40
 
 
 
161161 CO LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
2152Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL57:48+29:53
 
 
 
H20A (12)3,3 km 235 m17 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE32:360:00
851Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL43:54+11:18
 
 
 
172172 SKO ORON MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
53Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSKBLRnest.
 
 
 
191191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
95Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
1762Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL44:13+21:45
 
 
 
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE18:280:00
581Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL28:52+10:24
965Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL44:34+26:06
1370Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL60:20+41:52
 
 
 
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
2474Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL53:22+27:54
2771Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL59:13+33:45
 
 
 
D14B (15)1,8 km 120 m10 K
 
1592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU36:480:00
963Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL71:09+34:21
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
1884Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL32:15+9:10
1975Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL33:00+9:55
2082Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL35:33+12:28
3555Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL43:32+20:27
 
 
 
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
472Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL49:16+20:16
 
 
 
D18B (14)2,1 km 150 m13 K
 
11721Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZE30:360:00
961Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL51:11+20:35
 
 
 
D20B (14)2,2 km 150 m13 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE30:490:00
578Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL37:57+7:08
 
 
 
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
3691Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL59:50+26:09
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
1664Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL81:01+46:05
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
3156Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL55:04+28:26
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
1779Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL34:13+15:03
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
1589Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL46:56+32:49
57Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
83Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
3654Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL52:10+25:52
3880Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL57:01+30:43
3968Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL63:15+36:57
85Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
69Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
73Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULvzdal
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
1760Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL71:31+43:08
90Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
1467Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL26:55+8:12
2286Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL31:33+12:50
4166Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL49:06+30:23
87Shterev Preslav191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
758Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL29:21+10:13
1576Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL50:06+30:58
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
988Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL33:25+5:27
1277Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL34:47+6:49
93Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
2392Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL45:55+10:32
 
 
 
H35B (13)2,5 km 140 m13 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE32:170:00
294Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL32:39+0:22
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
59Bonev Dian191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
201201 MONTREAL RAMBLERSCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
3797Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN82:16+49:36
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
4496Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN65:33+46:43
 
 
 
211211 OK MERZCRO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)1,8 km 120 m10 K
 
1592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU36:480:00
12101Štambuk Lucija211 OK MERZCRO93:10+56:22
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
29104Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO39:32+16:27
 
 
 
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
28100Štambuk Iva211 OK MERZCRO46:04+12:23
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
14102Štambuk Mario211 OK MERZCRO46:53+11:11
1898Štambuk Andro211 OK MERZCRO47:59+12:17
32103Štambuk Matej211 OK MERZCRO59:12+23:30
4199Štambuk Dario211 OK MERZCRO70:36+34:54
 
 
 
212212 OK ORIONCRO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (13)2,6 km 180 m14 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE36:370:00
3105Tišljar Ana212 OK ORIONCRO41:36+4:59
 
 
 
221221 OK SKAERMENDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (12)1,4 km 85 m9 K
 
11808Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE30:200:00
107Hansen Ruth221 OK SKAERMENDENnest.
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
106Hansen Mogens221 OK SKAERMENDENnest.
 
 
 
222222 THOK HELSINGEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
37108Galle Annemette222 THOK HELSINGEDEN86:11+60:04
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
30109Galle Ole222 THOK HELSINGEDEN43:01+19:32
 
 
 
223223 ALLEROED OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
13111Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN48:15+31:00
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
21118Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN47:40+21:02
 
 
 
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
33113Marager Marlene223 ALLEROED OKDEN83:26+56:41
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
14112Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN35:22+9:04
30115Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN43:48+17:30
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
12116Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN26:19+7:36
35114Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN39:50+21:07
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
23117Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN36:06+11:58
44110Marager Anders223 ALLEROED OKDEN89:09+65:01
 
 
 
224224 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
19119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN46:17+16:43
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
7120Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN31:26+7:42
 
 
 
225225 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (12)1,4 km 85 m9 K
 
11808Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE30:200:00
2121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN35:37+5:17
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
7122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN37:35+13:03
 
 
 
226226 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
34124Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN56:32+32:44
 
 
 
227227 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
8126Bobach Helle227 AALBORG OKDEN46:12+11:16
 
 
 
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
127Bobach Kirsten227 AALBORG OKDENvzdal
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
12131Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDEN33:45+7:27
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
33129Popp Andreas227 AALBORG OKDEN66:02+33:22
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
3125Bobach Claus227 AALBORG OKDEN31:06+3:15
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
10128Bobach Poul227 AALBORG OKDEN26:46+7:46
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
31130Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN48:43+31:15
 
 
 
228228 HOLBAEK OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
23133Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDEN69:13+40:45
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
39132Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN54:05+35:05
 
 
 
229229 OK HTFDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
3134Alm Guri229 OK HTFDEN33:12+5:17
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
31138Nielsen Lise229 OK HTFDEN62:11+36:04
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
137Jensen Lars tykaer229 OK HTFDENdisk
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
32135Dall Soeren229 OK HTFDEN51:51+28:03
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
30136Hansen Vagn229 OK HTFDEN124:22+105:22
 
 
 
230230 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
25139Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN45:26+21:38
 
 
 
231231 FAABORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
28140Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN39:04+15:59
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
24141Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN52:51+26:36
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
32142Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN84:45+65:35
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
24144Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN48:22+20:24
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
18143Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN40:52+14:44
 
 
 
232232 FIF HILLERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
4146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN24:42+1:37
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
11145Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN38:47+12:09
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
15147Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN31:32+12:22
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
14148Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN30:26+6:18
 
 
 
241241 COTA TORREJON DE ARDOZESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
44150Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP78:01+51:46
50152Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZESP99:47+73:32
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
36149Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP62:42+27:00
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
16151Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP30:33+11:33
 
 
 
242242 MURCIA-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
18156Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP49:15+16:06
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
18154Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP35:07+16:17
21155Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP36:22+17:32
32153Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-OESP47:05+28:15
 
 
 
243243 CRONESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
25159Perez Ramos Maica243 CRONESP80:29+49:17
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
27158Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP57:39+24:59
 
 
 
T10-OPEN (6)2,5 km 125 m8 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:260:00
3157Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP55:34+18:08
 
 
 
244244 TOLEDO ORIENTACIONESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
22161Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP69:00+35:51
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
10160Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESP27:47+9:36
 
 
 
245245 COBIESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
26164Schulze Evelyn245 COBIESP80:53+50:19
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
18162Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP44:06+16:15
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
15163Garcia Schulze Lene245 COBIESP32:05+13:15
 
 
 
246246 FRONTELA OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
39165Calvo Nuria246 FRONTELA OESP67:29+40:51
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
8166Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP35:40+7:49
 
 
 
247247 COMAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
167Nogueira de la muela Luis247 COMAESPnest.
 
 
 
248248 ULTRA MAXIMUSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
27168Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP44:17+12:45
 
 
 
249249 MALARRURAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
14170Prieto del campo María249 MALARRURAESP43:08+9:59
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
8169Prieto del campo Álvaro249 MALARRURAESP40:40+5:17
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
201914Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP51:05+18:25
 
 
 
250250 MONTSANT ORIENTACIOESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
34173Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP85:29+58:44
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
16171Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP29:39+8:28
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
22172Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP37:07+19:39
 
 
 
251251 SK MERCURYEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
16174Laev Riina251 SK MERCURYEST50:34+22:39
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
32175Laev Urmas251 SK MERCURYEST39:02+20:02
 
 
 
252252 OK ILVES TARTUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
30176Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST46:35+12:54
 
 
 
253253 SK SAUE TAMMEDEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
177Saetalu Andres253 SK SAUE TAMMEDESTnest.
 
 
 
254254 OK VORUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
178Papp Tanel254 OK VORUESTnest.
 
 
 
255255 OK PEKOEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
26179Heinmann Kristo255 OK PEKOEST46:39+11:16
 
 
 
271271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
36185Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN74:51+45:17
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
5180Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN33:35+7:28
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
24181Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN40:22+14:04
183Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFINdisk
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
36184Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN41:01+22:18
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
12186Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN48:16+22:06
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
31182Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN44:27+20:58
 
 
 
272272 ASKOLAN URHEILIJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
5187Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN35:13+9:03
 
 
 
273273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
7188Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN27:53+3:45
 
 
 
274274 MARIEFORS SKIKLUBFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
9190Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN38:01+8:27
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
21189Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN32:06+13:06
 
 
 
275275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
6192Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN32:12+7:25
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
 
 
 
276276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
4193Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN38:39+3:16
 
 
 
277277 KALEVAN RASTIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
28195Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN91:46+61:12
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
4194Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN26:10+2:02
 
 
 
278278 PIHKANISKATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
27196Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN34:53+13:42
 
 
 
279279 MUSTAMAKKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
6198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN37:03+3:54
8199Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN38:04+4:55
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
 
 
 
291291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
23201Joucla Patricia291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA75:59+45:25
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
14204Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA29:08+7:57
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
5203Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA23:56+6:28
 
 
 
292292 CMOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
13206Tassin Elodie292 CMOFRA39:48+13:10
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
36205Marcher Wolfgang292 CMOFRA45:15+21:07
 
 
 
293293 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
21207Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA41:00+22:00
 
 
 
294294 CO AMBERIEUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
39211Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRA57:15+34:10
 
 
 
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
209Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRAvzdal
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
24208Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRA75:19+46:51
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
10210Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA27:55+6:44
 
 
 
295295 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
22212Le calvez Jeno295 LORIENTFRA40:24+16:36
 
 
 
296296 CO STRASBOURGFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
21213Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA39:01+15:13
 
 
 
297297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
7214Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA26:39+5:28
 
 
 
298298 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
8216Boucher Thea298 VINCENNESFRA40:39+12:02
 
 
 
323323 SARUM TISBURYGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE25:550:00
12220Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR42:08+16:13
 
 
 
324324 BOK(W)GBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
6221Sands Carol324 BOK(W)GBR42:58+16:14
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
7222Sands Tim324 BOK(W)GBR23:32+4:32
 
 
 
325325 INTERLOPERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
5223Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR35:37+6:03
 
 
 
341341 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
31231Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGER102:13+73:36
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
8233Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:02+7:28
40230Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER86:36+57:02
 
 
 
D55B (10)1,6 km 90 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE37:500:00
4225Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:58+4:08
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
22228Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER49:52+14:10
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
8227Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER45:15+20:29
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
32229Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:29+20:18
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
8226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER28:45+5:16
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
10232Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:47+18:03
 
 
 
342342 SONNENSCHEIN BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
24238Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER50:38+24:00
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
14236Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER42:47+13:13
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
411930Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER74:01+47:46
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
34239Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER46:48+15:16
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
11240Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER29:42+5:34
39234Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER53:10+29:02
 
 
 
343343 SV BAD DUBENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
12241Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER34:26+20:19
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
22242Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER42:52+23:52
 
 
 
344344 OL-TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
13243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER45:23+16:55
 
 
 
345345 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE18:280:00
259Streibert Jule345 USV TU DRESDENGERdisk
 
 
 
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
41255Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER67:01+33:20
 
 
 
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
253Rewig Laura345 USV TU DRESDENGERnest.
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
29258Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER60:39+31:05
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
5250Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER35:13+7:18
17244Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER51:04+23:09
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
29256Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER45:21+13:49
39254Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER49:46+18:14
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
24248Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER45:57+10:34
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
257Richter Friedmar345 USV TU DRESDENGERnest.
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
13249Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER39:30+11:39
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
38251Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER48:33+27:22
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
28245Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER34:28+15:28
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
27252Müller Rainer345 USV TU DRESDENGER72:07+53:07
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
33260Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER52:41+35:13
 
 
 
346346 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
26261Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGER69:03+40:26
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
28262Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER51:58+25:20
 
 
 
347347 TV EITELBORNGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
42263Vilz Marion347 TV EITELBORNGER74:13+47:58
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
7264Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER37:15+11:05
 
 
 
348348 OLV USLARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
6265Drese Evi348 OLV USLARGER41:58+15:13
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
4266Drese Werner348 OLV USLARGER33:14+7:04
 
 
 
349349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
267Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGERdisk
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
23268Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER54:28+26:37
 
 
 
350350 TSV AHLDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H80 (5)1,3 km 70 m8 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT30:060:00
270Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDENGERnest.
 
 
 
351351 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
2288Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER19:44+2:29
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
10289Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER39:49+8:37
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
26278Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER56:22+26:48
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
8274Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER40:52+12:24
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
9281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER39:10+11:15
20272Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER57:31+29:36
 
 
 
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
201975Renger Rita351 SV ROBOTRON DRESDENGER69:43+42:59
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
273Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDENGERnest.
 
 
 
H20A (12)3,3 km 235 m17 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE32:360:00
6280Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER41:41+9:05
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
3553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER24:29+0:21
30276Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER40:34+16:26
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
12275Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER28:51+7:40
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
25279Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER33:39+14:39
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
15282Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER34:38+10:50
16271Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER35:31+11:43
 
 
 
H80 (5)1,3 km 70 m8 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT30:060:00
2277Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER38:23+8:17
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
28287Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER39:53+21:03
 
 
 
352352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
15291Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER38:18+12:50
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
30293Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER54:29+27:51
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
19292Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER33:13+15:45
 
 
 
353353 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
15298Knorr Luise353 OLV POTSDAMGER74:50+57:35
 
 
 
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
21295Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER58:29+36:01
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
23296Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER61:13+30:01
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
30300Petri Jana353 OLV POTSDAMGER99:44+69:10
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
9294Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER26:52+8:41
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
31299Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER46:13+27:23
 
 
 
354354 BIELEFELDER TGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
44301Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER85:46+50:04
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
37302Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER47:40+28:40
 
 
 
355355 SACHSEN MARATHONGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
303Klawin Tina355 SACHSEN MARATHONGERnest.
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
304Klawun Krendray Werner355 SACHSEN MARATHONGERnest.
 
 
 
356356 SC KLECKENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
35305Binsch Thomas356 SC KLECKENGER45:54+26:54
 
 
 
357357 CHEMNITZ INDIVID.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
 
 
 
358358 TSV KARLSHORSTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
23309Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER44:26+25:16
26307Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER45:36+26:26
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
12311Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER30:08+6:00
32310Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER41:23+17:15
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
308Cain Finjas358 TSV KARLSHORSTGERnest.
 
 
 
359359 SV LENGEFELDGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
25312Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER55:35+30:07
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
40313Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER64:13+41:08
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
3315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER37:51+2:55
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
31314Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER74:13+55:03
 
 
 
360360 OSC KASSELGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
24316Schwartz Renée360 OSC KASSELGER76:19+43:10
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
401938Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELGER67:40+41:02
 
 
 
361361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
9317Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER29:33+5:25
 
 
 
362362 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
32331Reisenger Holm362 SSV PLANETA RADEBEULGER63:04+30:24
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
2319Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEULGER24:08+0:39
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
5320Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGER30:43+6:11
 
 
 
363363 KARLHORSTER TSV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
321Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLINGERnest.
 
 
 
364364 TURN KLUBB HANNOVERGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
23322Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER75:52+42:43
 
 
 
365365 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
15323Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER75:30+43:48
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
15324Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER56:05+29:55
 
 
 
366366 BERLIN INDIVID.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
326Wesenberg Corinna366 BERLIN INDIVID.GERdisk
325Ernst Marie366 BERLIN INDIVID.GERdisk
 
 
 
367367 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
3328Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER22:53+3:53
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
13327Güth Hans367 ESV LOK DESSAUGER72:35+48:03
 
 
 
368368 BERLINER TSCGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
26329Distler Carl W.368 BERLINER TSCGER57:01+24:21
 
 
 
369369 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D75 (2)1,3 km 80 m9 K
 
11002Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE56:400:00
2330Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER79:47+23:07
 
 
 
370370 LVB LEIPZIGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
311977Schellenberger Peter370 LVB LEIPZIGGER61:32+28:52
 
 
 
390390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
7336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN54:38+25:38
 
 
 
D18B (14)2,1 km 150 m13 K
 
11721Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZE30:360:00
2350Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:16+4:40
3348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN36:33+5:57
4332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39:46+9:10
10358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:55+22:19
 
 
 
D20B (14)2,2 km 150 m13 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE30:490:00
3356Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN36:01+5:12
4354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN36:52+6:03
7345Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN46:06+15:17
13338Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN55:07+24:18
 
 
 
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
16339Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN48:16+15:07
 
 
 
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
21337Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN59:34+32:49
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
17341Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN54:11+25:43
21346Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN66:12+37:44
 
 
 
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
16333Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN58:48+25:21
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
16347Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN69:34+41:11
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
11351Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN26:18+7:35
22349Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN31:33+12:50
24334Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN31:39+12:56
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
10359Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN33:37+14:29
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
3352Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN29:48+1:50
7344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN31:57+3:59
 
 
 
H20B (5)2,4 km 190 m15 K
 
1868Meduna JakubDOK OK DoksyCZE38:460:00
2342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN40:13+1:27
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
20355Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN41:31+9:59
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
12335Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN44:24+8:42
23357Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN51:25+15:43
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
4353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN27:09+1:01
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
 
 
 
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE25:550:00
3343Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN26:14+0:19
 
 
 
391391 SZEGEDI VSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
14360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN45:27+16:59
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
14361Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN51:53+25:43
 
 
 
392392 MAFC BUDAJENOHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
30365Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN40:22+17:17
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
35364Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN65:59+39:44
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
6362Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN39:12+14:26
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
34363Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN42:14+21:03
 
 
 
393393 TIPO OC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
9373Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN41:37+7:53
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
22367Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN47:58+21:20
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
16375Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN44:12+14:38
17377Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN45:25+15:51
 
 
 
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
45369Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN101:20+65:57
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
25376Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN36:37+12:29
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
17366Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN40:40+17:31
21374Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN45:52+22:43
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
26368Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN34:05+12:54
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
12378Zagyi László393 TIPO OC BUDAPESTHUN36:03+9:55
15371Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN37:11+11:03
23372Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN48:28+22:20
 
 
 
394394 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
14380Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN58:47+32:03
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
34379Bugár József394 BOF BUDAORSHUN47:47+24:18
 
 
 
395395 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
9387Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN34:57+10:10
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
389Hentes Ildikó395 TABÁNI SPARTACUSHUNnest.
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
5385Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUN31:15+4:57
13383Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN34:59+8:41
29386Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN43:22+17:04
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
4384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN30:25+2:27
8394Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN32:51+4:53
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
42391Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN50:04+18:32
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
7395Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN40:10+4:47
10392Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:22+5:59
16381Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN42:49+7:26
31388Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN48:33+13:10
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
31393Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN40:33+19:22
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
40382Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUSHUN58:19+39:19
 
 
 
396396 SZABI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
22397Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN34:48+10:40
 
 
 
397397 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
11399Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN39:19+13:12
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
4400Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN29:46+6:02
 
 
 
398398 MAKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
38401Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN66:51+40:36
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
37402Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN59:14+35:45
 
 
 
399399 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
9407Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN50:36+17:09
13405Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN55:15+21:48
14406Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUN57:02+23:35
30403Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUN126:45+93:18
32404Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUN189:14+155:47
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
11410Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN33:33+19:26
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
20408Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN49:22+21:31
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
3412Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN34:31+6:08
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
13411Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN30:12+11:22
22409Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN37:25+18:35
351933Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN48:07+29:17
 
 
 
400400 OSC BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
41415Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORSHUN102:38+73:04
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
11414Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN27:21+8:21
17413Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN30:36+11:36
19416Varga József400 OSC BUDAORSHUN31:39+12:39
 
 
 
401401 KALOCSAI TERM. TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)1,8 km 120 m10 K
 
1592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU36:480:00
419Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUNvzdal
 
 
 
D18B (14)2,1 km 150 m13 K
 
11721Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZE30:360:00
5421Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN41:21+10:45
 
 
 
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
12422Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUN42:45+9:01
 
 
 
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
16418Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN81:04+49:22
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
428Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUNvzdal
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
37425Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN63:38+27:56
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
11427Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN36:46+8:55
17417Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN43:35+15:44
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
420Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSEHUNnest.
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
15424Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN39:51+16:42
16426Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSEHUN40:24+17:15
 
 
 
402402 VACUUM SCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
19429Varga János402 VACUUM SCHUN48:28+22:13
 
 
 
403403 PÉCSI OE SPORTKORHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
12432Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN44:32+16:04
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
39430Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN67:05+31:23
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
28431Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKORHUN86:41+60:33
 
 
 
404404 SZIGETHALOMHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
4433Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN31:50+5:35
29434Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN58:57+32:42
 
 
 
405405 PVS PÉCSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
7437Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN32:56+8:09
 
 
 
D20A (13)2,6 km 180 m14 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE36:370:00
10436Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN50:38+14:01
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
22435Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN32:43+11:32
 
 
 
406406 HBS NYIREGYHÁZAHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
32438Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN65:12+35:38
 
 
 
407407 CSIPA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
29439Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN93:14+62:40
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
440Szucs Peter407 CSIPA SEHUNdisk
 
 
 
408408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
11442Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN30:08+7:03
14444Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN31:33+8:28
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
2445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN28:57+2:42
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
13441Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN41:57+6:34
 
 
 
409409 TIPO TKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
25446Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUN53:07+23:33
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
15447Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN30:18+11:18
 
 
 
419419 CORK-OIRL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)2,2 km 150 m13 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE30:490:00
14450O'brien Norah419 CORK-OIRL57:30+26:41
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
9448O'brien Liam419 CORK-OIRL40:14+16:30
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
27449O'brien Mary Ann419 CORK-OIRL38:49+19:59
 
 
 
420420 AJAXIRL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
32453O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL118:43+90:06
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
14452O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL44:13+25:05
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
5451O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL23:55+4:55
 
 
 
421421 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
454Mitzafon Peleg421 LEV HASHARON MENASHEISRnest.
 
 
 
422422 EMEK HEFERISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
18456Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR31:15+12:15
 
 
 
424424 VERESE ORIENTEERINGITA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
26458Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA58:42+33:14
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
22459Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITA60:52+29:40
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
40457Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA63:10+39:02
 
 
 
425425 SANS SOUCIJPN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
13460Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN33:39+9:51
 
 
 
451451 AUSEKLISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE18:280:00
12469Freimane Tina451 AUSEKLISLAT60:04+41:36
 
 
 
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
21485Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT46:25+20:57
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
25462Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT37:43+14:38
32464Cera Liva451 AUSEKLISLAT41:06+18:01
 
 
 
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
5474Gulbe Matra451 AUSEKLISLAT51:42+22:42
6461Baltmane Paula451 AUSEKLISLAT53:04+24:04
 
 
 
D20A (13)2,6 km 180 m14 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE36:370:00
13477Lapina Laura451 AUSEKLISLAT59:12+22:35
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
17463Cera Liga451 AUSEKLISLAT64:55+34:21
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
8482Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT39:02+11:07
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
40483Prindule Aina451 AUSEKLISLAT106:51+80:44
467Duze Dace451 AUSEKLISLATdisk
 
 
 
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
17468Freimane Beata451 AUSEKLISLAT63:28+36:44
476Kraze Anfisa451 AUSEKLISLATdisk
492Vitola Benita451 AUSEKLISLATdisk
475Hartmane Inese451 AUSEKLISLATnest.
 
 
 
D70 (12)1,4 km 85 m9 K
 
11808Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE30:200:00
6481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT45:28+15:08
8486Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT51:01+20:41
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
181915Cers Oto451 AUSEKLISLAT69:02+54:55
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
22489Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT38:42+12:24
473Grasis Markus451 AUSEKLISLATvzdal
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
2484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT28:43+0:20
5466Cinitis Uvis451 AUSEKLISLAT37:51+9:28
14478Leina Augusts451 AUSEKLISLAT57:04+28:41
15480Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT60:44+32:21
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
13490Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT26:23+7:40
331925Melnis Marks451 AUSEKLISLAT39:01+20:18
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
2491Ummers Emils451 AUSEKLISLAT23:26+4:18
8472Gills Arvids451 AUSEKLISLAT30:03+10:55
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
43493Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT52:20+20:48
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
42494Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT72:36+36:54
431926Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT82:40+46:58
 
 
 
H35B (13)2,5 km 140 m13 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE32:170:00
61918Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT47:57+15:40
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
5465Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT38:05+9:42
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
7488Silins Valters451 AUSEKLISLAT32:23+9:14
19471Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT42:10+19:01
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLATdisk
 
 
 
H80 (5)1,3 km 70 m8 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT30:060:00
 
 
 
452452 A2 ULBROKALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
24496Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT64:50+36:55
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
3495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT26:09+2:21
 
 
 
453453 KAPA OK CARNIKAVALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
4506Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT23:02+5:47
 
 
 
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
11505Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT37:19+14:51
 
 
 
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
14512Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT38:03+12:35
17498Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT42:05+16:37
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
16504Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT31:58+8:53
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
2501Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT37:29+2:33
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
513Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVALATdisk
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
14499Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT42:40+16:33
24510Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT50:57+24:50
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
6509Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT24:10+5:00
24508Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT44:42+25:32
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
17511Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT37:08+10:50
35497Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT51:18+25:00
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
503Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVALATnest.
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
7502Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT34:03+6:12
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
6500Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT27:01+2:53
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
11507Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT36:52+13:43
 
 
 
454454 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
19515Rozentale Ieva454 MONA OKLAT57:01+29:06
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
30514Lacis Sandris454 MONA OKLAT36:22+17:22
 
 
 
455455 APE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
7516Vabulniece Liga455 APE OKLAT39:53+11:25
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
21517Vabulnieks Maris455 APE OKLAT31:40+10:29
 
 
 
456456 ALUKSNE-APE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
11518Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT43:56+17:46
 
 
 
457457 OGRE OK/SCLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
12533Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT37:45+15:17
 
 
 
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
18522Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT43:29+18:01
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
37537Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT48:25+25:20
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
8525Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT26:38+8:27
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
4534Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT23:06+3:56
8532Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT26:46+7:36
12535Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT30:58+11:48
13530Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT31:12+12:02
33529Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT94:13+75:03
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
10536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT33:31+7:13
11524Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT33:43+7:25
31523Emils Sulcs457 OGRE OK/SCLAT46:40+20:22
40527Kristofers Plocins457 OGRE OK/SCLAT68:41+42:23
528Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLATdisk
526Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SCLATnest.
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
39519Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT47:32+28:49
520Andersons Jekabs toms457 OGRE OK/SCLATnest.
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
19521Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT40:09+12:11
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
11531Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT39:25+7:53
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
361932Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT48:44+29:54
 
 
 
458458 AZIMUTS OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
8549Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT34:54+12:26
 
 
 
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE18:280:00
4538Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT22:47+4:19
6546Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT30:02+11:34
 
 
 
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
9552Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OKLAT61:08+32:08
 
 
 
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
21539Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT43:01+18:14
26550Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT60:52+36:05
 
 
 
D18B (14)2,1 km 150 m13 K
 
11721Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZE30:360:00
8548Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT49:56+19:20
 
 
 
D20A (13)2,6 km 180 m14 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE36:370:00
11547Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT51:57+15:20
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
5541Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT26:03+11:56
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
3542Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT23:44+4:36
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
14540Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT53:38+25:15
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
7551Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT29:44+3:36
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
19545Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT65:12+39:02
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
7543Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT28:40+5:11
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
2544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT28:16+4:32
 
 
 
460460 ZIEMELKURZEME OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
18556Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT42:01+17:14
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
21555Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT51:56+20:44
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
27557Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT41:51+15:33
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
13558Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT46:17+13:37
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
19559Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT35:08+16:18
 
 
 
461461 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
17560Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT54:31+27:46
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
14561Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT34:11+10:23
 
 
 
462462 OK KO RigaLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
341970Bauere Irena462 OK KO RigaLAT56:46+30:08
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
261957Meldere Sarmite462 OK KO RigaLAT88:13+60:18
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
291939Bauers Janeks462 OK KO RigaLAT35:03+16:03
 
 
 
471471 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
13563Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU57:50+31:06
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
5562Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU26:56+3:27
10564Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU29:38+6:09
 
 
 
472472 LABIRINTAS VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
17565Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTU51:04+23:09
 
 
 
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
5567Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU40:49+14:05
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
10566Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU27:12+8:12
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
16568Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU32:06+8:37
 
 
 
473473 SAULE 0KLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
35569Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU60:02+36:14
 
 
 
474474 OK MEDEINA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
10571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU47:17+15:35
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
3570Krasauskas Laimonas474 OK MEDEINA KAUNASLTU29:49+3:34
 
 
 
475475 SM GAJA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)2,2 km 150 m13 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE30:490:00
9572Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU48:09+17:20
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
19574Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTU46:47+20:40
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
18576Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU37:29+11:11
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
6578Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU42:57+14:34
10577Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU53:33+25:10
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
13580Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU42:06+22:58
17579Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU64:31+45:23
 
 
 
H20B (5)2,4 km 190 m15 K
 
1868Meduna JakubDOK OK DoksyCZE38:460:00
3575Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU45:34+6:48
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
25573Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU41:34+18:05
 
 
 
476476 INDIVID. VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
20581Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU34:13+10:05
 
 
 
477477 OSK AŽUOLASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
582Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTUdisk
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
22584Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU47:41+21:33
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
583Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLASLTUnest.
 
 
 
478478 ORIENS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
16586Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU39:40+14:12
28588Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU66:08+40:40
 
 
 
D14B (15)1,8 km 120 m10 K
 
1592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU36:480:00
6595Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU60:45+23:57
11598Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTU77:29+40:41
 
 
 
D18B (14)2,1 km 150 m13 K
 
11721Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZE30:360:00
6589Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU42:42+12:06
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
3596Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU32:48+4:20
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
8593Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU32:36+6:18
33594Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU48:27+22:09
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
13591Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU56:15+27:52
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
12597Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU38:09+19:01
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTUdisk
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
20587Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU38:42+14:54
 
 
 
491491 THOR HAGUENED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
10600Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED39:37+10:03
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
30601Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED66:44+47:34
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
20599Binsch Olaf491 THOR HAGUENED31:13+10:02
 
 
 
501501 LYN SKINOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
15603Systad Johanne Midttun501 LYN SKINOR40:05+15:18
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
29602Systad Audun Midttun501 LYN SKINOR56:49+21:07
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
30604Systad Rolv Anders501 LYN SKINOR38:43+17:32
 
 
 
502502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
8605Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR27:56+13:49
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
609Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERINGNORvzdal
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
608Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERINGNORdisk
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
42610Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR77:58+58:58
 
 
 
503503 OLDERSKOG ILNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
18611Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR37:25+13:37
 
 
 
504504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (14)2,1 km 150 m13 K
 
11721Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZE30:360:00
13613Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR100:20+69:44
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
21612Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR43:22+17:14
 
 
 
505505 IL TYRVINGNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNORnest.
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
4614Nybraaten Esten Valentin505 IL TYRVINGNOR23:49+4:59
5616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR23:51+5:01
 
 
 
506506 IL GEOFORMNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
5619Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR33:03+6:25
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
8618Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR26:52+5:41
 
 
 
521521 AUCKLAND OCNZL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
12620Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL46:21+18:26
 
 
 
551551 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
14621Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL70:30+35:34
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
10622Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL36:41+8:50
 
 
 
552552 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
39623Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL99:20+73:13
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
30624Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL50:32+26:44
 
 
 
553553 SLASK O-TEAMPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
9625Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL37:20+11:13
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
29626Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL42:53+19:24
 
 
 
554554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
19628Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL30:36+9:25
 
 
 
555555 WKS SLASKPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
7629Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL37:36+4:27
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
28630Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL57:50+25:10
 
 
 
556556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
15631Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL28:18+9:18
 
 
 
591591 YAROSLAVLRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
9632Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS27:30+6:19
 
 
 
592592 MSU MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
18636Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS49:52+27:24
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
11635Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS58:32+23:36
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
15634Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS47:10+14:30
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
35633Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUS83:11+65:43
 
 
 
593593 KMS ST.PETERSBURGRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
8637Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS42:52+10:12
 
 
 
594594 LVS KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
8640Chernykh Zoya594 LVS KHIMKIRUS33:22+8:35
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
22638Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS46:06+18:08
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
23639Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS32:34+13:34
 
 
 
595595 FOTON MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
17643Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS32:07+9:02
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
15642Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS35:53+9:35
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
4610866Kleston Danil595 FOTON MOSCOWRUS108:39+73:16
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
11644Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS46:57+18:34
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
201973Yagyonok Boris595 FOTON MOSCOWRUS42:42+19:33
221974Yagyonok Pjotr595 FOTON MOSCOWRUS46:02+22:53
 
 
 
596596 PIONEERS SARATOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
11647Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS42:16+11:04
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
18645Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS34:44+15:34
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
16646Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS27:52+9:09
 
 
 
597597 OMEGARUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
4650Kalinina Veronika597 OMEGARUS36:50+3:41
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
781Udovichenko Svetlana597 OMEGARUSdisk
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
2649Kalinin Matvey597 OMEGARUS26:29+0:11
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
451359Udovichenko Maxim597 OMEGARUS86:20+67:37
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
42964Udovichenko Igor597 OMEGARUS70:20+34:57
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
201788Udovichenko Roma597 OMEGARUS77:03+48:40
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
11648Kalinin Lukyan597 OMEGARUS29:12+11:44
 
 
 
621621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
37652Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO75:49+46:15
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
6653Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO25:10+3:59
 
 
 
622622 OC KOMENDASLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
20655Zupan Romana622 OC KOMENDASLO59:20+32:35
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
41654Zupan Gregor622 OC KOMENDASLO64:57+40:49
 
 
 
631631 BUSSOLA OKSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
12656Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI42:05+8:56
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
14657Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI42:14+6:51
 
 
 
632632 OLK WIGGERTALSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
8659Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI37:49+4:08
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
2660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI32:29+4:34
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
658Husner Anton632 OLK WIGGERTALSUIvzdal
 
 
 
633633 SKI-O SWISSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
22663Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI72:53+42:19
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
11664Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI34:30+15:22
 
 
 
H18B (14)2,4 km 180 m14 K
 
11849Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE32:050:00
9662Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI53:15+21:10
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
12661Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI27:34+8:34
 
 
 
634634 OCR WINTERTHURSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
15665Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI44:54+11:45
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
11666Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI44:46+12:06
 
 
 
635635 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
12668Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOSUI36:12+18:57
 
 
 
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE18:280:00
15669Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLOSUI75:23+56:55
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
16670Mohn Monika635 OLC KAPREOLOSUI47:43+16:31
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
24673Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLOSUI79:27+48:53
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
15675Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLOSUI35:23+17:12
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
2674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI33:33+2:01
33667Mohn Christian635 OLC KAPREOLOSUI46:11+14:39
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
 
 
 
636636 THURGORIENTASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
37679Müller Andrea636 THURGORIENTASUI61:08+27:27
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
10678Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI54:48+19:52
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
29677Bächi Minna636 THURGORIENTASUI40:54+22:04
 
 
 
637637 OLG GOLDAUSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
12680Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI43:24+18:52
 
 
 
638638 OLG MURTENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
21687Studer Christiane638 OLG MURTENSUI52:36+23:59
24681Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI63:54+35:17
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
28685Studer Dominic638 OLG MURTENSUI56:28+20:46
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
9682Berthold Noah638 OLG MURTENSUI46:00+21:14
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
28684Studer Andreas638 OLG MURTENSUI37:38+13:30
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
11686Studer Christian638 OLG MURTENSUI43:13+18:41
 
 
 
639639 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H80 (5)1,3 km 70 m8 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT30:060:00
3688Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI45:41+15:35
 
 
 
640640 OL REGIO OLTENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (10)1,6 km 90 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE37:500:00
689Moosberger Esther640 OL REGIO OLTENSUIdisk
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
8690Moosberger Max640 OL REGIO OLTENSUI23:46+4:46
 
 
 
671671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
25692Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK64:24+35:47
 
 
 
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
21694Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK56:47+23:38
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
15693Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK40:28+8:56
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
15691Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK56:36+31:50
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
24695Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK58:00+30:09
 
 
 
672672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
23696Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK48:58+22:20
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
2697Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK30:25+4:15
8700Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK38:08+11:58
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
20698Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK33:15+15:47
29699Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK40:28+23:00
 
 
 
673673 SANDBERG BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
19702Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK28:28+9:45
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
701Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVASVKnest.
 
 
 
674674 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
22703Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK32:18+13:18
 
 
 
675675 FARMACEUT BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)1,8 km 120 m10 K
 
1592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU36:480:00
8707Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK64:12+27:24
 
 
 
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
25706Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK56:12+31:25
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
27705Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK57:37+31:22
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
25704Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVASVK62:14+36:06
 
 
 
676676 KLUB OB ATU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
14708Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK47:41+19:46
22713Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK57:50+29:55
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
25709Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK40:33+14:15
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
5711Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK22:45+4:02
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
37712Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK48:10+26:59
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
33710Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK39:27+20:27
 
 
 
677677 KLUB OB MARTINSVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
12714Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTINSVK49:10+22:25
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
16715Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK38:14+10:16
 
 
 
678678 RAPID BRATISLAVACZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
29900Formanko Dušan678 RAPID BRATISLAVACZE50:12+26:24
 
 
 
701701 IFK MORA OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE25:550:00
7716Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE32:44+6:49
 
 
 
702702 TULLINGE SKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
30717Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE61:59+35:52
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
11718Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE33:13+9:25
 
 
 
703703 VISBORGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
26719Öhman Mans703 VISBORGS OKSWE63:30+44:30
 
 
 
704704 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (12)1,4 km 85 m9 K
 
11808Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE30:200:00
721Lindblom Inger704 OK ORINTOSWEdisk
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
4720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE28:16+3:44
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
7724Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWE43:36+16:52
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
9725Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE29:35+6:06
33723Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE46:25+22:56
 
 
 
706706 SUNDBYBERGS IKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
726Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWEdisk
 
 
 
707707 STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
36728Eriksson Karin707 STROMSTADSWE66:16+40:01
 
 
 
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE25:550:00
 
 
 
708708 HALMSTAD OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
17729Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE32:07+7:59
 
 
 
709709 PITEA IF OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
10730Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE39:17+11:22
 
 
 
710710 NYKOPING OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
7731Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE38:40+7:28
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
24732Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE37:32+18:42
 
 
 
781781 ANKARA GSMTUR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
26733Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR51:45+25:38
 
 
 
801801 KIEV REGIONUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
19739Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR43:52+18:24
29737Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR91:07+65:39
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
26738Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR38:24+15:19
31734Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR40:37+17:32
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
31540Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR28:05+1:47
26735Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR41:30+15:12
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
29742Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR35:39+16:56
34741Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR39:08+20:25
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
38740Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKR49:18+17:46
 
 
 
902902 CASCADE BOTHELLUSA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
743Williams Kean902 CASCADE BOTHELLUSAnest.
 
 
 
903903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
1922Colgan Jeremy903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSAnest.
 
 
 
10001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
32745Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZE37:39+18:56
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
38744Rada PavelABM KOB ALFA BrnoCZE116:04+83:24
 
 
 
10004ADA OOB Spartak AdamovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
31748Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZE64:02+37:47
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
9747Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZE32:39+6:21
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
2746Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZE26:05+2:56
 
 
 
10006AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
9750Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZE29:21+6:16
 
 
 
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
749Fukalová HanaAOP Orientační Běh OpavaCZEnest.
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
4751Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZE32:45+6:07
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
10752Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE39:19+7:47
45754Šulc VáclavAOP Orientační Běh OpavaCZE57:09+25:37
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
25753Sklenář MiroslavAOP Orientační Běh OpavaCZE34:03+12:52
 
 
 
10007AOV OOB TJ Baník OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
14757Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZE44:22+18:07
 
 
 
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
24755Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník OstravaCZE79:59+46:32
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
7756Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZE37:35+6:03
 
 
 
10008API OK Andante PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
 
 
 
10009ASU Magnus OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
21760Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZE57:53+24:09
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
40761Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZE49:48+18:16
 
 
 
10011BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
6763Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE29:29+3:21
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
6762Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZE31:20+7:36
 
 
 
10014BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
11789Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
 
 
 
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
11886Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10297Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
10349Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
10359Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
11108Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
251942Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový BorCZE86:19+57:51
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
1956Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
10487Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
2764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE19:42+1:31
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
11736Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10247Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
11298Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H18B (14)2,4 km 180 m14 K
 
11849Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE32:050:00
10396Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10390Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
10235Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
11383Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
271943Tichý RadomírBOR OK Jiskra Nový BorCZE79:36+53:28
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
224Hunt DavidBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
11241Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10671Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
2311928Balák TeodorBOR OK Jiskra Nový BorCZE37:26+18:36
 
 
 
10015BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
15767Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE31:45+8:16
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
766Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEnest.
 
 
 
10018BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (13)2,5 km 140 m13 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE32:170:00
9769Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE60:39+28:22
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
9768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE41:03+16:31
 
 
 
10023CST OB StrakoniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
13785Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZE58:34+26:52
 
 
 
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
2789Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZE32:38+5:53
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
19786Málková VěraCST OB StrakoniceCZE60:01+31:33
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
13788Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZE46:35+10:53
24784Málek MartinCST OB StrakoniceCZE52:12+16:30
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
17783Málek MartinCST OB StrakoniceCZE30:00+8:49
 
 
 
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE25:550:00
13787Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZE55:15+29:20
 
 
 
10024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
5793Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZE29:31+7:03
 
 
 
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
17794Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZE49:10+16:01
 
 
 
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
19792Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZE133:18+101:36
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
9795Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZE38:11+6:39
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
25791Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZE84:08+56:17
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
7790Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZE28:04+9:14
 
 
 
10025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
10800Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE64:28+35:28
 
 
 
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
10807Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZE42:10+13:33
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
27799Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE85:11+54:37
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
13804Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE46:26+18:31
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
15801Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE42:49+16:42
23805Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZE50:40+24:33
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
7798Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE42:59+14:36
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
29797Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE39:05+14:57
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
36802Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE46:39+27:39
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
9803Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE31:32+7:44
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
14796Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE31:36+8:07
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
806Zeman AnnabelDCE KOB DobřichoviceCZEnest.
 
 
 
10026DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
11808Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZE30:39+7:10
 
 
 
10027DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
10812Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZE35:22+12:54
13854Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE38:13+15:45
 
 
 
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
5847Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE30:25+4:57
20848Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE44:39+19:11
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
3849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE24:37+1:32
27841Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE38:36+15:31
 
 
 
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
5846Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE30:21+5:34
11839Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE37:00+12:13
24820Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE49:08+24:21
27838Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE92:55+68:08
 
 
 
D20A (13)2,6 km 180 m14 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE36:370:00
5852Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE44:42+8:05
 
 
 
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
28824Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE77:23+48:46
850Typltová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
11833Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:26+8:17
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
5817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE38:21+3:25
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
8856Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE50:46+20:12
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
13825Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:48+12:14
33816Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:03+36:29
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
29809Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE60:23+34:16
 
 
 
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
26829Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE137:30+110:46
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
837Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEvzdal
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
13810Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZE33:09+14:58
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
21818Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:55+23:45
27851Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:43+27:33
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
10828Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZE25:42+6:59
15844Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:59+8:16
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
18835Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:28+11:30
29826Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZE64:56+36:58
 
 
 
H18B (14)2,4 km 180 m14 K
 
11849Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE32:050:00
8821Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE49:45+17:40
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
8815Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE37:36+6:04
37823Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE47:48+16:16
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
827Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
6830Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE37:16+4:36
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
5811Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE33:38+5:47
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
7842Svoboda JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:00+10:37
16853Vondráček MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE59:15+30:52
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
15814Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZE30:54+6:46
31822Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:20+17:12
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
26843Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:20+31:11
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
3819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE27:07+0:59
14840Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE37:04+10:56
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
10836Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:11+18:39
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
18855Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:38+15:10
 
 
 
T10-OPEN (6)2,5 km 125 m8 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:260:00
5845Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE67:39+30:13
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
38831Mrázek VáclavDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:12+35:22
813Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
834Mullis RobertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
10028DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
15859Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE58:42+25:15
20858Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE68:40+35:13
 
 
 
10029DOB KOB DobruškaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
28861Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZE42:24+18:55
 
 
 
10030DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
862Dolejší KateřinaDOK OK DoksyCZEnest.
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
27865Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE91:36+63:41
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
33871Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE70:39+44:32
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
5872Synek PetrDOK OK DoksyCZE30:40+2:42
13874Šmol DavidDOK OK DoksyCZE36:22+8:24
23867Kubec MichalDOK OK DoksyCZE46:08+18:10
 
 
 
H20B (5)2,4 km 190 m15 K
 
1868Meduna JakubDOK OK DoksyCZE38:460:00
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
18869Novák DanielDOK OK DoksyCZE41:19+9:47
44863Francke JanDOK OK DoksyCZE56:05+24:33
1923Koštejn VítDOK OK DoksyCZEdisk
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
19873Škoda JakubDOK OK DoksyCZE44:31+9:08
864Fürst MatoušDOK OK DoksyCZEvzdal
 
 
 
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE25:550:00
5870Novák TomDOK OK DoksyCZE28:58+3:03
 
 
 
10033DVP DVP ORIENTATIONCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
47875Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZE83:34+57:19
884Šťovíčková ZdenaDVP DVP ORIENTATIONCZEnest.
 
 
 
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
18883Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZE62:17+28:50
 
 
 
H35B (13)2,5 km 140 m13 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE32:170:00
8878Lhotský PetrDVP DVP ORIENTATIONCZE56:09+23:52
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
8881Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE43:48+15:25
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
12882Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE70:26+46:42
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
7880Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE27:18+9:50
24877Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZE37:27+19:59
34876Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATIONCZE77:59+60:31
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
47879Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZE78:03+59:13
 
 
 
10034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
6885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE38:03+9:26
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
20218Konečná MarcelaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE51:27+20:15
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
5886Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE37:06+5:34
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
3887Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE39:37+3:55
 
 
 
10037FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
2890Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE41:40+12:40
 
 
 
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
5894Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE39:51+6:07
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
5889Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE39:08+10:40
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
4892Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE33:19+5:28
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
5893Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE30:30+7:21
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
5888Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE27:58+1:50
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
 
 
 
10040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
898Náhlíková ErikaHCE TJ HostiviceCZEnest.
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
16897Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE53:31+25:03
 
 
 
10046CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE18:280:00
 
 
 
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
 
 
 
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
27915Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZE45:55+12:14
40933Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZE66:48+33:07
 
 
 
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
22908Ježková BarboraCHA OK ChrastavaCZE55:18+26:41
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
6916Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE39:56+5:00
 
 
 
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
17927Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE115:07+83:25
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
4922Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE32:33+1:21
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
7924Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE36:16+6:42
906Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZEnest.
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
7903Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE38:52+10:57
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
10909Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZE38:10+12:03
17902Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE43:55+17:48
18932Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE44:56+18:49
32919Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZE63:21+37:14
 
 
 
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
2928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE32:47+6:03
8930Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZE44:55+18:11
 
 
 
D70 (12)1,4 km 85 m9 K
 
11808Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE30:200:00
4913Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZE40:03+9:43
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
6926Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE27:46+13:39
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
20901Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE40:20+12:22
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
23904Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE43:20+11:48
28910Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE44:42+13:10
32934Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE46:00+14:28
35907Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZE46:56+15:24
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
9925Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE43:26+10:46
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
6921Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZE33:39+5:48
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
42931Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZE71:16+47:08
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
24935Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZE33:49+12:38
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
8905Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZE26:19+7:19
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
10912Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE33:00+9:12
31923Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZE51:10+27:22
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
38929Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZE59:36+36:07
39918Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZE62:05+38:36
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
25911Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE56:44+37:44
 
 
 
10047CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
19936Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZE42:18+17:31
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
14937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE27:56+8:56
 
 
 
10050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
3943Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZE21:34+4:19
 
 
 
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
4940Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZE37:10+5:28
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
2944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE28:08+1:30
 
 
 
D55B (10)1,6 km 90 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE37:500:00
2942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE38:03+0:13
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
20941Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZE31:45+12:45
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
17939Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZE32:07+14:39
 
 
 
10053JHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
31945Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE64:41+35:07
 
 
 
10058KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
8968Mišeková LucieKAM OK KameniceCZE28:52+11:37
 
 
 
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
6967Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZE32:13+9:45
 
 
 
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
12953Balejová JulieKAM OK KameniceCZE34:18+8:50
 
 
 
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
3978Semíková JulieKAM OK KameniceCZE46:56+17:56
 
 
 
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
4985Šafková SofieKAM OK KameniceCZE29:53+5:06
10954Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZE36:05+11:18
 
 
 
D20A (13)2,6 km 180 m14 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE36:370:00
2952Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZE37:41+1:04
7951Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE46:09+9:32
 
 
 
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
6960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE36:31+2:50
22994Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE43:24+9:43
23961Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE44:16+10:35
 
 
 
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
13950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE44:34+10:50
 
 
 
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
20980Stormer JulieKAM OK KameniceCZE51:01+17:52
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
13969Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZE55:02+24:28
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
7987Škáchová PetraKAM OK KameniceCZE34:29+7:51
9991Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZE37:27+10:49
 
 
 
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
25986Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZE62:51+36:06
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
21965Mišek MichalKAM OK KameniceCZE49:09+22:54
 
 
 
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
949Albrecht VladimírKAM OK KameniceCZEvzdal
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
23962Jíra FilipKAM OK KameniceCZE38:54+12:36
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
4956Gajda MartinKAM OK KameniceCZE21:38+2:55
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
14955Gajda JanKAM OK KameniceCZE37:17+9:19
15988Škvor AdamKAM OK KameniceCZE37:33+9:35
 
 
 
H18B (14)2,4 km 180 m14 K
 
11849Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE32:050:00
3993Víšek MartinKAM OK KameniceCZE35:17+3:12
11947Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE89:09+57:04
 
 
 
H20A (12)3,3 km 235 m17 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE32:360:00
7979Stormer EmilKAM OK KameniceCZE42:00+9:24
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
14972Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZE40:20+8:48
16971Němeček JanKAM OK KameniceCZE40:56+9:24
959Hájek AdamKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
2963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE35:52+0:10
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
3975Rýdel JiříKAM OK KameniceCZE33:33+8:47
12970Nebeský DanielKAM OK KameniceCZE47:20+22:34
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
5957Glonek JakubKAM OK KameniceCZE39:44+4:21
28992Šmelík MartinKAM OK KameniceCZE47:15+11:52
41958Gray DanielKAM OK KameniceCZE65:49+30:26
974Rusý TomášKAM OK KameniceCZEvzdal
977Semík OndřejKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
18976Semík LubošKAM OK KameniceCZE34:04+9:56
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
2981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE21:35+0:24
5989Škvor MartinKAM OK KameniceCZE24:41+3:30
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
2973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE20:42+1:42
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
45966Mišek MichalKAM OK KameniceCZE69:01+50:11
948Albrecht JiříKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
10060KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
14996Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:28+13:50
 
 
 
D75 (2)1,3 km 80 m9 K
 
11002Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE56:400:00
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
18997Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE34:04+9:56
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
11995Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE36:02+9:54
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
23998Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE43:41+24:41
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
1001Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZEnest.
 
 
 
10062KCK KOB Český KrumlovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
131005Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZE41:48+15:41
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
171004Flašar JanKCK KOB Český KrumlovCZE36:47+12:59
 
 
 
10063KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
41006Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE38:04+4:20
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
141007Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE51:38+26:52
 
 
 
10065KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
 
1765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE22:280:00
91033Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE34:58+12:30
 
 
 
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
 
 
 
D20B (14)2,2 km 150 m13 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE30:490:00
101026Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE49:59+19:10
 
 
 
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
321020Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE46:54+13:13
391029Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE62:25+28:44
 
 
 
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
131030Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE43:33+14:56
191017Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:43+20:06
 
 
 
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
221025Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE66:44+38:16
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
141023Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE33:44+15:33
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
181031Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE65:32+46:24
1024Michálek MichalKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEnest.
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
111018Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE43:39+7:57
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
371019Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE56:55+21:32
401021Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE65:03+29:40
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
21027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE33:41+5:18
131032Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE50:53+22:30
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
401016Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE73:35+52:24
 
 
 
10071KSU Klub vytrvalostních sportůCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (13)2,5 km 140 m13 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE32:170:00
51034Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZE47:25+15:08
 
 
 
10072KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
261035Hudeček JaroslavKTA SK Kotnov TáborCZE63:42+37:34
 
 
 
10077KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
281041Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE57:01+30:54
351040Hrbasová JanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE72:50+46:43
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
61036Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE33:48+7:33
91044Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZE37:19+11:04
101043Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZE37:55+11:40
111038Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE38:09+11:54
491042Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZE94:32+68:17
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
 
11039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE23:440:00
 
 
 
T10-OPEN (6)2,5 km 125 m8 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:260:00
21037Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE47:33+10:07
 
 
 
10079LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
351046Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZE71:46+39:06
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
421045Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE77:23+53:54
 
 
 
H70 (31)1,5 km 85 m9 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER19:000:00
241048Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE54:54+35:54
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
231047Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZE37:21+19:53
 
 
 
10080LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
31050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE34:06+7:21
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
201052Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE47:16+21:09
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
41051Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE25:37+11:30
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE26:100:00
101049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE39:12+13:02
 
 
 
10081LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
161056Šmelíková DorotaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE40:36+15:49
 
 
 
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
191055Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE49:58+16:49
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
301053Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE45:23+13:51
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
31054Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE38:28+3:05
 
 
 
10082LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
111057Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE48:47+22:02
231061Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE60:37+33:52
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
121060Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE40:15+14:00
321058Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE64:40+38:25
401059Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE73:50+47:35
 
 
 
10083LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
381064Nehasilová VeronikaLDC KOB DěčínCZE49:35+26:30
 
 
 
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
111065Nehasilová ZuzanaLDC KOB DěčínCZE42:32+8:48
 
 
 
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
231067Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE55:41+27:04
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
71063Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZE41:18+5:36
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
1062Gálus IgorLDC KOB DěčínCZEnest.
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
341066Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE41:32+17:24
 
 
 
10085LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE18:280:00
1077Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZEdisk
 
 
 
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
31076Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE34:02+5:25
41073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE35:44+7:07
301068Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZE94:05+65:28
 
 
 
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
41072Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE37:26+10:42
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
1075Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZEnest.
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
461069Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZE60:14+28:42
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
101070Macek JiříLIT KOB LitvínovCZE42:39+6:57
401071Nerad JaroslavLIT KOB LitvínovCZE67:57+32:15
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
121074Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE39:15+11:24
 
 
 
10089LLI LOK-o LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
151084Fürstová AnnaLLI LOK-o LiberecCZE45:15+11:31
171078Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZE46:18+12:34
 
 
 
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
121093Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZE58:11+26:29
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
201089Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZE68:00+37:26
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
 
11429Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE28:280:00
21085Fürstová KatkaLLI LOK-o LiberecCZE29:47+1:19
101091Hořáková PetraLLI LOK-o LiberecCZE42:58+14:30
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
71092Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZE35:58+9:51
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
221082Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZE51:27+25:12
 
 
 
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
41097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE38:14+4:47
121098Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZE55:12+21:45
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
111088Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZE53:40+25:17
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
61086Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZE25:58+6:50
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
261090Hořák JaroslavLLI LOK-o LiberecCZE50:51+22:53
 
 
 
H18B (14)2,4 km 180 m14 K
 
11849Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE32:050:00
1079Bradáč DavidLLI LOK-o LiberecCZEnest.
 
 
 
H20A (12)3,3 km 235 m17 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE32:360:00
101080Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZE51:33+18:57
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
1081Bradáč StanislavLLI LOK-o LiberecCZEnest.
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
231083Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZE33:25+12:14
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
131087Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZE36:45+10:37
 
 
 
10091LOV lepus.czCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
221100Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZE78:38+44:54
 
 
 
10092LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
321102Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE55:26+28:48
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
241105Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE52:06+22:32
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
131104Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE42:01+15:46
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
101103Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE35:25+9:17
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
361101Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE80:40+56:52
 
 
 
10093LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
41122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE35:50+2:09
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
91115Krpatová ZuzanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE53:24+22:50
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
151113Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE40:31+13:53
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
221107Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE50:25+20:51
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
211119Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE47:39+21:32
 
 
 
D70 (12)1,4 km 85 m9 K
 
11808Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE30:200:00
31116Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE39:51+9:31
71111Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE48:00+17:40
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
1121Paleček OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
191130Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE41:22+9:50
311106Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE45:50+14:18
411126Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE49:49+18:17
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
51117Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE40:34+4:52
 
 
 
H21E (56)4,4 km 335 m20 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:230:00
251125Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE46:35+11:12
1110Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
1129Volák OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
21127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE35:36+2:56
 
 
 
H45B (32)2,2 km 125 m11 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE23:090:00
131118Nekvapil OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE37:40+14:31
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
71120Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:35+5:47
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
41112Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE26:38+3:09
121109Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE30:55+7:26
241128Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE38:23+14:54
 
 
 
10094LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (13)2,6 km 180 m14 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE36:370:00
81132Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE47:03+10:26
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
351131Kamírová GabrielaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE57:28+30:50
 
 
 
10095LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE18:280:00
111157Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE54:43+36:15
1140Imrišková NatálieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEdisk
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
231137Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE37:00+13:55
1151Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEvzdal
 
 
 
D16B (12)2,0 km 110 m12 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE29:000:00
1141Junková AnnaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEnest.
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
91142Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE52:04+17:08
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
241163Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE71:37+40:25
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
41150Licková DanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE44:34+14:00
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
371149Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE61:57+35:19
 
 
 
D45B (37)1,8 km 100 m10 K
 
11704Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE26:450:00
281152Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE65:51+39:06
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
231154Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE51:07+21:33
 
 
 
D55A (28)1,8 km 110 m11 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE27:550:00
111136Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE44:12+16:17
 
 
 
D55B (10)1,6 km 90 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE37:500:00
 
 
 
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
271139Hrůzová MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE90:24+56:57
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
121144Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE30:02+11:51
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
281133Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE50:36+31:26
291143Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE51:14+32:04
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE14:070:00
141138Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE43:32+29:25
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
371146Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE54:21+28:03
 
 
 
H14B (22)1,9 km 120 m12 K
 
11625Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:230:00
31156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE35:03+6:40
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
301162Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE36:37+17:54
371155Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE43:45+25:02
 
 
 
H18B (14)2,4 km 180 m14 K
 
11849Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE32:050:00
101164Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:30+21:25
 
 
 
H20A (12)3,3 km 235 m17 K
 
1990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE32:360:00
91161Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE44:49+12:13
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
251148Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE43:48+12:16
 
 
 
H35B (13)2,5 km 140 m13 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE32:170:00
1158Procházka MartinLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEnest.
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
61145Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE38:30+10:07
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
431147Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE79:21+55:13
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN21:110:00
181153Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE30:22+9:11
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
 
11521Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE26:080:00
81134Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE32:23+6:15
171160Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE40:02+13:54
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
231159Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE38:20+14:51
 
 
 
10096NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (25)2,3 km 165 m13 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE33:440:00
181232Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZE49:35+15:51
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
 
 
 
10100OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
21235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE29:53+0:19
 
 
 
10101OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (21)2,3 km 170 m12 K
 
11022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE31:420:00
181240Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZE120:40+88:58
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
101238Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZE46:15+21:29
 
 
 
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE25:550:00
41236John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE28:24+2:29
91237Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZE37:52+11:57
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
341239Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZE47:34+28:44
 
 
 
10102ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
101246Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE33:39+8:11
 
 
 
D14B (15)1,8 km 120 m10 K
 
1592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU36:480:00
101245Holíková PetraONO SKOB OstrovCZE72:23+35:35
 
 
 
F3 (55)1,9 km 135 m10 K
 
1832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:150:00
391244Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZE73:30+47:15
 
 
 
H40B (21)2,4 km 150 m14 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:230:00
101243Holík JaromírONO SKOB OstrovCZE46:15+17:52
 
 
 
10105OPI Orientační sporty PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
361252Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZE46:07+23:02
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
431250Sobotková LenkaOPI Orientační sporty PísekCZE126:02+99:24
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
1247Sobotka IvoOPI Orientační sporty PísekCZEnest.
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
441249Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZE64:24+45:41
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
131251Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZE30:21+6:13
351248Sobotka PetrOPI Orientační sporty PísekCZE42:19+18:11
 
 
 
10107MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
71166Kovář JindřichMAS KČT AšCZE41:49+9:09
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
 
11823Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:290:00
211165Chotětický JanMAS KČT AšCZE35:27+11:58
 
 
 
10109MFP Matfyz PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,0 km 135 m12 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE25:280:00
41174Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZE29:33+4:05
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
31173Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZE32:16+1:04
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
121169Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZE39:22+12:44
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
161167Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZE47:43+29:32
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
1175Valach AdamMFP Matfyz PrahaCZEnest.
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
91171Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZE36:40+8:49
 
 
 
H45A (51)2,4 km 155 m15 K
 
1237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER24:080:00
261172Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZE37:06+12:58
 
 
 
H55A (45)2,0 km 120 m11 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN19:000:00
231168Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZE32:34+13:34
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
191170Minchev IvanMFP Matfyz PrahaCZE38:35+14:47
 
 
 
10113MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
71178Fišáková LeonaMLA MLOK Mariánské LázněCZE27:44+10:29
111179Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE32:53+15:38
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
 
1651Kheldert Elena597 OMEGARUS34:560:00
121194Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZE65:44+30:48
181188Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZE137:40+102:44
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:340:00
21177Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněCZE38:43+8:09
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
341182Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE69:56+40:22
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
51193Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZE23:55+5:44
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
111180Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZE27:27+8:17
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
191189Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE37:55+11:37
1181Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněCZEnest.
 
 
 
H16B (22)2,1 km 135 m11 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE19:080:00
1183Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněCZEnest.
 
 
 
H35A (39)3,2 km 250 m16 K
 
1615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR32:400:00
301192Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZE60:55+28:15
 
 
 
H40A (26)2,7 km 170 m15 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:510:00
221190Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZE54:02+26:11
 
 
 
H60A (37)2,0 km 130 m10 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE23:480:00
21185Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE25:32+1:44
 
 
 
H75 (19)1,3 km 80 m9 K
 
1891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE24:320:00
21176Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE25:25+0:53
 
 
 
T10 (36)2,5 km 125 m8 K
 
11835Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:280:00
151191Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZE31:02+13:34
 
 
 
T10-OPEN (6)2,5 km 125 m8 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:260:00
41184Milota JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE63:17+25:51
 
 
 
T10P (63)2,5 km 125 m8 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:500:00
1187Pivcová LucieMLA MLOK Mariánské LázněCZEnest.
 
 
 
10118OTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)1,7 km 90 m10 K
 
1370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN26:440:00
191253Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE67:20+40:36
 
 
 
10120PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE25:550:00
61254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE29:14+3:19
 
 
 
10122PFP VŠSK PedF UK PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (40)2,4 km 155 m13 K
 
1759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE33:270:00
231260Procházková IvetaPFP VŠSK PedF UK PrahaCZE74:49+41:22
 
 
 
10123PGP SK PragaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)1,9 km 105 m10 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE17:150:00
1291Kubecová MarkétaPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
D16A (42)2,2 km 150 m12 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN23:050:00
241275Chrzová EliškaPGP SK PragaCZE37:37+14:32
 
 
 
D18A (30)2,4 km 170 m13 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:470:00
171308Titzová AdélaPGP SK PragaCZE41:33+16:46
231309Tomaidesová Adéla AnnaPGP SK PragaCZE47:05+22:18
 
 
 
D20B (14)2,2 km 150 m13 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE30:490:00
21273Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZE34:45+3:56
 
 
 
D21A (44)2,8 km 215 m14 K
 
1914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE33:410:00
151290Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZE40:30+6:49
161310Uhlíková TerezaPGP SK PragaCZE40:48+7:07
211281Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZE42:48+9:07
241288Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE44:42+11:01
291272Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE46:09+12:28
1261Bialožytová TerezaPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
D21C (33)1,9 km 155 m11 K
 
11213Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZE28:370:00
271306Syslová EditaPGP SK PragaCZE72:04+43:27
 
 
 
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
 
1200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN33:090:00
21262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE36:02+2:53
 
 
 
D40A (27)2,3 km 165 m13 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:120:00
81289Kožinová JanaPGP SK PragaCZE38:54+7:42
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL26:380:00
201267Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZE46:59+20:21
251313Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZE50:43+24:05
 
 
 
D50A (43)2,1 km 145 m12 K
 
1982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE29:340:00
151299Smolková AlenaPGP SK PragaCZE43:17+13:43
 
 
 
D55B (10)1,6 km 90 m9 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE37:500:00
51271Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZE42:27+4:37
 
 
 
D60 (42)1,6 km 90 m11 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER26:070:00
31314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE29:08+3:01
 
 
 
H10 (19)2,0 km 95 m11 K
 
11302Svítil MartinPGP SK PragaCZE18:110:00
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE19:100:00
91278Jandera KryštofPGP SK PragaCZE26:55+7:45
191303Svítil PatrikPGP SK PragaCZE38:14+19:04
 
 
 
H14A (51)2,1 km 125 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE26:180:00
281300Střelba AntonínPGP SK PragaCZE42:01+15:43
 
 
 
H16A (51)2,4 km 165 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE18:430:00
21307Šimša MartinPGP SK PragaCZE18:50+0:07
71287Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZE24:23+5:40
81283Kabát MartinPGP SK PragaCZE25:18+6:35
91264Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZE25:33+6:50
271274Hřivna JakubPGP SK PragaCZE34:31+15:48
421276Janas AdamPGP SK PragaCZE54:47+36:04
1296Ráž MiloslavPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
H18A (35)3,2 km 240 m16 K
 
1984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE27:580:00
111280Janovský TomášPGP SK PragaCZE34:23+6:25
211277Janas PetrPGP SK PragaCZE42:38+14:40
 
 
 
H20B (5)2,4 km 190 m15 K
 
1868Meduna JakubDOK OK DoksyCZE38:460:00
51266Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZE106:45+67:59
 
 
 
H21A (58)3,6 km 240 m18 K
 
11920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE31:320:00
211279Janovský TomášPGP SK PragaCZE42:06+10:34
 
 
 
H21B (46)3,1 km 215 m19 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE35:420:00
151311Uhlíř MarekPGP SK PragaCZE47:15+11:33
171305Sysel OndřejPGP SK PragaCZE47:32+11:50
 
 
 
H21C (19)2,4 km 165 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE24:460:00
 
&nb