BOHEMIA 2019so 27.07.2019 15:11
Výsledky - E4 Salomonvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (16)1,9 km 105 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099817:150:00
2Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER351091519:44+2:29
3Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZEJEN095121:34+4:19
4Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT453091123:02+5:47
5Růtová AmálkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095123:49+6:34
6Kundratová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL095025:19+8:04
7Fišáková LeonaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA115127:44+10:29
8Mišeková LucieKAM OK KameniceCZEKAM105028:52+11:37
9Míková SofieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095031:09+13:54
10Vlčková MarkétaVIC OB VizoviceCZEVIC095132:05+14:50
11Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA095032:53+15:38
12Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOSUI635090436:12+18:57
13Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN223110948:15+31:00
14Finstrlová DenisaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM095152:03+34:48
15Knorr Luise353 OLV POTSDAMGER353100674:50+57:35
16Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL153100475:33+58:18
 
 
 
D12A (23)2,2 km 110 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR075022:280:00
2Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM075223:33+1:05
3Baloghová MilenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075026:09+3:41
4Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZEVCB075228:34+6:06
5Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZECTB075229:31+7:03
6Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM075632:13+9:45
7Rotková VeronikaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM085434:17+11:49
8Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT458070334:54+12:26
9Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY075034:58+12:30
10Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP075835:22+12:54
11Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT453071037:19+14:51
12Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT457071337:45+15:17
13Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP086438:13+15:45
14Nožičková EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085239:34+17:06
15Mastníková LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085941:00+18:32
16Pražáková NellaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085443:26+20:58
17Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072344:13+21:45
18Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS592070349:52+27:24
19Šimůnková MichaelaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085152:06+29:38
20Nováková ViktorieRUM ZOOB RumburkCZERUM075153:26+30:58
21Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER353070258:29+36:01
22Vokušová VeronikaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075666:05+43:37
23Bulířová ŽofieTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085066:09+43:41
 
 
 
D12B (18)1,8 km 70 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA075318:280:00
2Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZETUR085321:24+2:56
3Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085322:05+3:37
4Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT458081322:47+4:19
5Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072228:52+10:24
6Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT458081430:02+11:34
7Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM085136:42+18:14
8Feřtová AnežkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085638:24+19:56
9Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052944:34+26:06
10Pavlova LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085045:08+26:40
11Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU075254:43+36:15
12Freimane Tina451 AUSEKLISLAT451000660:04+41:36
13Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071960:20+41:52
14Frantová NatálieN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070763:29+45:01
15Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLOSUI635070375:23+56:55
 
Imrišková NatálieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU0751disk
Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZELIT0851disk
Streibert Jule345 USV TU DRESDENGER3450810disk
 
 
 
D14A (29)2,0 km 135 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZECHA055525:280:00
2Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065027:38+2:10
3Novotná BarboraTUR OOB TJ TurnovCZETUR055228:00+2:32
4Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZEMFP055129:33+4:05
5Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065530:25+4:57
6Skácelová KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055031:42+6:14
7Hájková TerezaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055632:02+6:34
8Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR055032:40+7:12
9Mellanová JuditaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055932:48+7:20
10Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZEONO055333:39+8:11
11Kotková AdélaRIC OB ŘíčanyCZERIC065534:00+8:32
12Balejová JulieKAM OK KameniceCZEKAM055134:18+8:50
13Janošíková EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB055235:34+10:06
14Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061338:03+12:35
15Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352050238:18+12:50
16Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU478051039:40+14:12
17Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061242:05+16:37
18Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT457051243:29+18:01
19Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR801060943:52+18:24
20Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065644:39+19:11
21Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT451000346:25+20:57
22Skalová JolanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065349:58+24:30
23Háková EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065452:08+26:40
24Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191050953:22+27:54
25Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER359050255:35+30:07
26Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA424060358:42+33:14
27Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051859:13+33:45
28Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050766:08+40:40
29Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR801060491:07+65:39
 
 
 
D14B (14)1,8 km 120 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU478050336:480:00
2Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065439:32+2:44
3Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN055441:52+5:04
4Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065752:07+15:19
5Dostálová BarboraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL055358:15+21:27
6Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050960:45+23:57
7Finstrlová LucieZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM065162:17+25:29
8Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675050464:12+27:24
9Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053371:09+34:21
10Holíková PetraONO SKOB OstrovCZEONO065372:23+35:35
11Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTU478060677:29+40:41
12Štambuk Lucija211 OK MERZCRO211060793:10+56:22
 
Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUN4010504vzdal
msMěchurová ZuzanaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06050471:25+34:37
 
 
 
D16A (41)2,2 km 150 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030423:050:00
2Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055523:27+0:22
3Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035124:37+1:32
4Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN232040324:42+1:37
5Bulířová EmaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP045225:38+2:33
6Skácelová AdélaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045427:02+3:57
7Thýnová MartinaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK035027:54+4:49
8Hudská ŠtěpánkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR045028:43+5:38
9Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP045229:21+6:16
10Šestáková MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045229:30+6:25
11Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030330:08+7:03
12Černá EmaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU045130:14+7:09
13Messnerová LucieVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL045630:37+7:32
14Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030531:33+8:28
15Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045131:47+8:42
16Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT453030431:58+8:53
17Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS595030332:07+9:02
18Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033032:15+9:10
19Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030733:00+9:55
20Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030635:33+12:28
21Smolková BarboraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP035636:01+12:56
22Teringlová VendulaVCB OB České BudějoviceCZEVCB045136:20+13:15
23Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045137:00+13:55
24Chrzová EliškaPGP SK PragaCZEPGP035337:37+14:32
25Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT451031737:43+14:38
26Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR801040238:24+15:19
27Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035938:36+15:31
28Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN231040139:04+15:59
29Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO211040639:32+16:27
30Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN392040340:22+17:17
31Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR801040840:37+17:32
32Cera Liva451 AUSEKLISLAT451032841:06+18:01
33Kopecká ValentýnaVSP USK PrahaCZEVSP045342:48+19:43
34Pesničáková SoňaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN045143:06+20:01
35Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030843:32+20:27
36Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZEOPI035046:07+23:02
37Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT457040448:25+25:20
38Nehasilová VeronikaLDC KOB DěčínCZELDC035049:35+26:30
39Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRA294040157:15+34:10
40Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER359030164:13+41:08
 
Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU0452vzdal
 
 
 
D16B (10)2,0 km 110 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY045029:000:00
2Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP045041:40+12:40
3Semíková JulieKAM OK KameniceCZEKAM035846:56+17:56
4Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191032049:16+20:16
5Gulbe Matra451 AUSEKLISLAT451040351:42+22:42
6Baltmane Paula451 AUSEKLISLAT451041853:04+24:04
7Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390030454:38+25:38
8Smolíková ZuzanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV045361:00+32:00
9Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OKLAT458031161:08+32:08
10Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE035164:28+35:28
 
 
 
D18A (28)2,4 km 170 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025224:470:00
2Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK015127:06+2:19
3Korpasová LucieTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM015129:41+4:54
4Šafková SofieKAM OK KameniceCZEKAM015329:53+5:06
5Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015630:21+5:34
6Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275010232:12+7:25
7Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN405020132:56+8:09
8Chernykh Zoya594 LVS KHIMKIRUS594020133:22+8:35
9Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN395020434:57+10:10
10Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM025836:05+11:18
11Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP025037:00+12:13
12Popová JanaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP025237:10+12:23
13Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015338:33+13:46
14Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL025239:22+14:35
15Systad Johanne Midttun501 LYN SKINOR501010140:05+15:18
16Šmelíková DorotaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE026040:36+15:49
17Titzová AdélaPGP SK PragaCZEPGP025741:33+16:46
18Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT460010342:01+17:14
19Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC015242:18+17:31
20Linková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN025742:24+17:37
21Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT458010643:01+18:14
22Mašatová EliškaNERNER46:07+21:20
23Tomaidesová Adéla AnnaPGP SK PragaCZEPGP025547:05+22:18
24Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015149:08+24:21
25Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675020356:12+31:25
26Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT458010260:52+36:05
27Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP025192:55+68:08
 
Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRA2940102vzdal
 
 
 
D18B (13)2,1 km 150 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR025030:360:00
2Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390021835:16+4:40
3Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011636:33+5:57
4Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390010139:46+9:10
5Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401010341:21+10:45
6Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU478020142:42+12:06
7Nováková EliškaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY015046:21+15:45
8Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT458021049:56+19:20
9Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191010451:11+20:35
10Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390022452:55+22:19
11Zatloukalová HanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH015055:27+24:51
12Janečková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015774:41+44:05
13Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR5040201100:20+69:44
 
 
 
D20A (13)2,6 km 180 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK005136:370:00
2Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM005137:41+1:04
3Tišljar Ana212 OK ORIONCRO212000141:36+4:59
4Odehnalová KláraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM995644:37+8:00
5Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP995644:42+8:05
6Cych AgnieszkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK996645:30+8:53
7Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZEKAM995046:09+9:32
8Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP005147:03+10:26
9Zatloukalová RomanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH995048:55+12:18
10Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN405990250:38+14:01
11Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT458000951:57+15:20
12Kundratová LucieTZL SKOB ZlínCZETZL005855:21+18:44
13Lapina Laura451 AUSEKLISLAT451002459:12+22:35
 
 
 
D20B (14)2,2 km 150 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kopecká JohanaPGP SK PragaCZEPGP995630:490:00
2Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP995034:45+3:56
3Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390992336:01+5:12
4Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390002636:52+6:03
5Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191993637:57+7:08
6Paříková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR006144:52+14:03
7Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390991446:06+15:17
8Sedláčková LindaROZ OK RoztokyCZEROZ005047:40+16:51
9Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU475990748:09+17:20
10Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY005049:59+19:10
11Pěničková MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN005252:23+21:34
12Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK005255:00+24:11
13Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390000655:07+24:18
14O'brien Norah419 CORK-OIRL419990257:30+26:41
 
 
 
D21A (42)2,8 km 215 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZECHA785033:410:00
2Šimůnková GabrielaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP975535:13+1:32
3Korpasová TerezaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM989835:47+2:06
4Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU005735:50+2:09
5Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR999936:03+2:22
6Hájková EliškaKAM OK KameniceCZEKAM985136:31+2:50
7Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL745236:41+3:00
8Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI632970337:49+4:08
9Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN895238:49+5:08
10Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151900139:10+5:29
11Neradová AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR855139:13+5:32
12Thořová MarkétaTUR OOB TJ TurnovCZETUR995239:25+5:44
13Kubínová RomanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV945239:35+5:54
14Luštická LucieTUR OOB TJ TurnovCZETUR865039:49+6:08
15Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP965040:30+6:49
16Uhlíková TerezaPGP SK PragaCZEPGP916240:48+7:07
17Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK885541:46+8:05
18Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805542:11+8:30
19Matějková BarboraSJC Sportcentrum JičínCZESJC015642:15+8:34
20Matějů KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805442:26+8:45
21Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZEPGP885242:48+9:07
22Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM985043:24+9:43
23Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZEKAM955144:16+10:35
24Kožinová AnnaPGP SK PragaCZEPGP935044:42+11:01
25Vejražková RozárkaSJC Sportcentrum JičínCZESJC015144:47+11:06
26Zlámalová NikolaSJC Sportcentrum JičínCZESJC995145:48+12:07
27Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZECHA985045:55+12:14
28Štambuk Iva211 OK MERZCRO211910246:04+12:23
29Hrabánková KláraPGP SK PragaCZEPGP965446:09+12:28
30Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST252950246:35+12:54
31Tihonová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK865146:50+13:09
32Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY885246:54+13:13
33Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP875048:41+15:00
34Tihonová HanaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP905248:53+15:12
35Szenci KristynaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI860555:28+21:47
36Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191982159:50+26:09
37Müller Andrea636 THURGORIENTASUI636740361:08+27:27
38Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL152870061:29+27:48
39Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY865062:25+28:44
40Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZECHA965166:48+33:07
41Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER345861467:01+33:20
 
Pecoldová PavlínaN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN108401disk
 
 
 
D21B (23)2,3 km 165 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975133:440:00
2Nedbálková HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975536:10+2:26
3Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC876536:31+2:47
4Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC985038:04+4:20
5Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP865039:51+6:07
6Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122890540:22+6:38
7Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN925241:03+7:19
8Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZEROZ975241:14+7:30
9Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN393880941:37+7:53
10Žuchová DanielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN975041:54+8:10
11Nehasilová ZuzanaLDC KOB DěčínCZELDC715042:32+8:48
12Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401950642:45+9:01
13Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZEKAM785044:34+10:50
14Zamrzlová EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC875944:43+10:59
15Fürstová AnnaLLI LOK-o LiberecCZELLI985445:15+11:31
16Čechová LenkaN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN01900145:28+11:44
17Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZELLI975146:18+12:34
18Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA785249:35+15:51
19Přívozníková PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP865056:19+22:35
20Smolová AnnaN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03840156:29+22:45
21Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZEASU828257:53+24:09
22Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZELOV875078:38+44:54
 
Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU9951disk
 
 
 
D21C (32)1,9 km 155 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZEN07900228:370:00
2Maliňáková PetraSVS Orientklub VsetínCZESVS875133:02+4:25
3Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZELIT745134:02+5:25
4Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZELIT895135:44+7:07
5Veselá JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK865037:05+8:28
6Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP845938:03+9:26
7Krafčiková MonikaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV875138:11+9:34
8Boucher Thea298 VINCENNESFRA298980240:39+12:02
9Ondrová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV895141:04+12:27
10Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZEDCE795042:10+13:33
11Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV775142:31+13:54
12Černá KateřinaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP985043:01+14:24
13Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY865143:33+14:56
14Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV965343:36+14:59
15Procházková IvanaTEH Sokol TehovCZETEH845144:15+15:38
16Baziková JustýnaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP985144:45+16:08
17Kmentová LenkaZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM855244:54+16:17
18Müllerová PetraBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP905047:42+19:05
19Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY795048:43+20:06
20Štemberová NatálieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN985150:11+21:34
21Studer Christiane638 OLG MURTENSUI638690252:36+23:59
22Ježková BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA885055:18+26:41
23Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZELDC855055:41+27:04
24Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI638010763:54+35:17
25Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671840464:24+35:47
26Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGER346930269:03+40:26
27Syslová EditaPGP SK PragaCZEPGP885372:04+43:27
28Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP965177:23+48:46
29Procingerová IlonaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL705389:08+60:31
30Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZELIT835394:05+65:28
31Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3419108102:13+73:36
32O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL4206602118:43+90:06
 
 
 
D21E (25)3,3 km 260 m17 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN279950133:090:00
2Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZEPGP905636:02+2:53
3Štičková AnnaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU965136:22+3:13
4Kalinina Veronika597 OMEGARUS597000136:50+3:41
5Hiršová GabrielaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM965136:59+3:50
6Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN279950337:03+3:54
7Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL555880137:36+4:27
8Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN279970438:04+4:55
9Nieke PatriciaTUR OOB TJ TurnovCZETUR955238:13+5:04
10Rollier MonikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK805139:53+6:44
11Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP775341:26+8:17
12Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI631930142:05+8:56
13Rufferová IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR835442:11+9:02
14Prieto del campo María249 MALARRURAESP249980243:08+9:59
15Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI634900144:54+11:45
16Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390980748:16+15:07
17Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZECTB815149:10+16:01
18Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP242740149:15+16:06
19Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE925049:58+16:49
20Stormer JulieKAM OK KameniceCZEKAM935251:01+17:52
21Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671930156:47+23:38
22Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP244700169:00+35:51
23Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER364930075:52+42:43
24Schwartz Renée360 OSC KASSELGER360810076:19+43:10
 
Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9757vzdal
 
 
 
D35A (18)2,7 km 180 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kheldert Elena597 OMEGARUS597740334:560:00
2Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT453770237:29+2:33
3Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER359730437:51+2:55
4Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI815038:03+3:07
5Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825438:21+3:25
6Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA805039:56+5:00
7Podlipná VeronikaSJC Sportcentrum JičínCZESJC815244:32+9:36
8Bobach Helle227 AALBORG OKDEN227820446:12+11:16
9Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU785152:04+17:08
10Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI636800154:48+19:52
11Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS592820258:32+23:36
12Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA825065:44+30:48
13Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP655068:22+33:26
14Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL551770170:30+35:34
15Marková EvaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE755073:01+38:05
16Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191840381:01+46:05
17Asterová JanaSLA SKOB SlanýCZESLA745194:47+59:51
18Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA8050137:40+102:44
 
 
 
D35B (19)2,3 km 170 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY825031:420:00
2Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP815034:39+2:57
3Kvapilová LenkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV815135:54+4:12
4Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZEJEN845137:10+5:28
5Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP785139:35+7:53
6Šilerová EvaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY805040:10+8:28
7Bouzková KatkaSVS Orientklub VsetínCZESVS815142:22+10:40
8Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB819645:44+14:02
9Perknerová BarboraZVO OB SK ZvoleCZEZVO815145:53+14:11
10Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU474830147:17+15:35
11Good LudmilaSBR SKOB BruntálCZESBR805049:19+17:37
12Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZELLI845058:11+26:29
13Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZECST835158:34+26:52
14Schejbalová KarinaSCP OK Sparta PrahaCZESCP805063:13+31:31
15Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER365770275:30+43:48
16Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401830981:04+49:22
17Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZECHA8150115:07+83:25
18Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP8302120:40+88:58
19Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZECTB8053133:18+101:36
 
 
 
D40A (26)2,3 km 165 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS595770131:120:00
2Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZEVCB765331:16+0:04
3Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZEMFP765132:16+1:04
4Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZECHA775032:33+1:21
5Městková LucieTEP Tempo PrahaCZETEP785034:42+3:30
6Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV785136:05+4:53
7Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE710770138:40+7:28
8Kožinová JanaPGP SK PragaCZEPGP665138:54+7:42
9Teringlová MartinaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785139:45+8:33
10Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER351761639:49+8:37
11Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS596770142:16+11:04
12Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP765042:35+11:23
13Kubečková ZdenaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK755143:00+11:48
14Skácelová MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI755244:22+13:10
15Veselá EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785347:11+15:59
16Mohn Monika635 OLC KAPREOLOSUI635770247:43+16:31
17Komárková LenkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH765149:44+18:32
18Broschová LucieRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK745150:05+18:53
19Papicová SilvieBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP765151:00+19:48
20Konečná MarcelaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP725751:27+20:15
21Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT460760251:56+20:44
22Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITA424760260:52+29:40
23Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER353790161:13+30:01
24Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU785071:37+40:25
25Perez Ramos Maica243 CRONESP243790180:29+49:17
 
Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUN4017505vzdal
 
 
 
D40B (32)1,9 km 145 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349780230:340:00
2Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA775038:43+8:09
3Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM735342:20+11:46
4Licková DanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU735044:34+14:00
5Mairichová RadkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN745048:06+17:32
6Pesničáková KristýnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765348:15+17:41
7Finstrlová AlenaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM755048:42+18:08
8Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP785650:46+20:12
9Krpatová ZuzanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU755853:24+22:50
10Janderová MarkétaSOB SOBSACZESOB775053:33+22:59
11Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR795054:41+24:07
12Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZEVCB755254:46+24:12
13Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZEKAM785155:02+24:28
14Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765157:15+26:41
15Zámečníková JitkaN04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINYCZEN04740164:14+33:40
16Zýková MartinaN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13770264:26+33:52
17Cera Liga451 AUSEKLISLAT451762764:55+34:21
18Cichrová IvetaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP775265:19+34:45
19Karafiátová LucieN02 NEREGISTR. NOVÝ BORCZEN02760166:05+35:31
20Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZELLI765168:00+37:26
21Kobrlová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765471:36+41:02
22Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI633780272:53+42:19
23Joucla Patricia291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291760275:59+45:25
24Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLOSUI635780779:27+48:53
25Pavlova IrenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765080:50+50:16
26Schulze Evelyn245 COBIESP245780380:53+50:19
27Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE755085:11+54:37
28Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN277770191:46+61:12
29Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN407760293:14+62:40
30Petri Jana353 OLV POTSDAMGER353780499:44+69:10
 
Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVALAT4537606disk
Udovichenko Svetlana597 OMEGARUS5971976disk
 
 
 
D45A (44)2,3 km 140 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554700126:380:00
2Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZEJEN745728:08+1:30
3Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745132:43+6:05
4Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP705232:45+6:07
5Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR506740233:03+6:25
6Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM725033:18+6:40
7Škáchová PetraKAM OK KameniceCZEKAM705434:29+7:51
8Samková RenátaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK745637:03+10:25
9Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZEKAM735037:27+10:49
10Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH705137:56+11:18
11Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN232720238:47+12:09
12Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZEMFP685039:22+12:44
13Tassin Elodie292 CMOFRA292730239:48+13:10
14Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS705140:28+13:50
15Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU605240:31+13:53
16Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745241:21+14:43
17Kundratová JanaTZL SKOB ZlínCZETZL735042:02+15:24
18Klinkerová JitkaROZ OK RoztokyCZEROZ645042:25+15:47
19Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP735145:35+18:57
20Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP715146:59+20:21
21Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN223720247:40+21:02
22Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN393700347:58+21:20
23Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672730348:58+22:20
24Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER342720150:38+24:00
25Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZEPGP745450:43+24:05
25Průšová MarkétaVSP USK PrahaCZEVSP725650:43+24:05
27Danihelová JankaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655251:22+24:44
28Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER346740151:58+25:20
29Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN705052:36+25:58
30Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352700154:29+27:51
31Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191740255:04+28:26
32Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM615155:26+28:48
33Mellanová VeronikaTUV SOK TJ TurnovCZETUV725156:23+29:45
34Bauere Irena462 OK KO RigaLAT46256:46+30:08
35Kamírová GabrielaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP735157:28+30:50
36Hájková MagdalenaTUV SOK TJ TurnovCZETUV735161:05+34:27
37Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU695261:57+35:19
38Matoušková MarkétaSLA SKOB SlanýCZESLA735262:16+35:38
39Calvo Nuria246 FRONTELA OESP246710267:29+40:51
40Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELGER36067:40+41:02
41Jírová MonikaROZ OK RoztokyCZEROZ735082:48+56:10
42Vandasová MarkétaVAM OB VamberkCZEVAM725085:52+59:14
43Sobotková LenkaOPI Orientační sporty PísekCZEOPI7401126:02+99:24
 
Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWE7067200disk
 
 
 
D45B (35)1,8 km 100 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR685026:450:00
2Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZECST745432:38+5:53
3Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM736234:06+7:21
4Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI735038:32+11:47
5Kotková LenkaRIC OB ŘíčanyCZERIC735239:36+12:51
6Drese Evi348 OLV USLARGER348700241:58+15:13
7Junková PetraSTH SK StudenecCZESTH745143:09+16:24
8Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU705045:48+19:03
9Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675746:58+20:13
10Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP715047:12+20:27
11Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV735148:47+22:02
12Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTINSVK677710249:10+22:25
13Pokorná HanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN695049:43+22:58
14Kašparová MarieZAK OK Netopýr ZákupyCZEZAK725051:40+24:55
15Rykalová JitkaNERNER52:34+25:49
16Řehořová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN725053:15+26:30
17Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT461730254:31+27:46
18Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK715154:57+28:12
19Popová VeronikaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP745058:36+31:51
20Zupan Romana622 OC KOMENDASLO622740159:20+32:35
21Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390742959:34+32:49
22Severýnová Popková KláraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745559:50+33:05
23Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV715160:37+33:52
24Zatloukalová EvaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH705161:07+34:22
25Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZEKAM705562:51+36:06
26Vitebská LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN705163:38+36:53
27Ferbasová ZdeňkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR736165:31+38:46
28Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645265:51+39:06
29Nováková MartinaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY735066:18+39:33
30Nožičková RenataTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN695368:17+41:32
31Douchová JaroslavaSNA TJ START NáchodCZESNA715572:31+45:46
32Krunková BohuslavaSNA TJ START NáchodCZESNA705376:53+50:08
33Marager Marlene223 ALLEROED OKDEN223710683:26+56:41
34Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP250710285:29+58:44
 
Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBEL1537205disk
 
 
 
D50A (42)2,1 km 145 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Stormer LucieKAM OK KameniceCZEKAM675029:340:00
2Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP655029:53+0:19
3Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK675231:41+2:07
4Hudečková HelenaVTA SC vebr-sportCZEVTA695131:50+2:16
5Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR325670035:37+6:03
6Jirková RenataZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV655336:14+6:40
7Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZECHA655136:16+6:42
8Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341690137:02+7:28
9Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274660238:01+8:27
10Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED491680239:37+10:03
11Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP615040:53+11:19
12Zalabová MartinaSJC Sportcentrum JičínCZESJC665741:11+11:37
13Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP675041:48+12:14
14Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670742:47+13:13
15Smolková AlenaPGP SK PragaCZEPGP645043:17+13:43
16Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN393690144:12+14:38
17Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN393690545:25+15:51
18Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta PrahaCZESCP645145:45+16:11
19Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN224670246:17+16:43
20Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZAUT123680249:25+19:51
21Wlcek Sonja124 WAT OLAUT124680150:06+20:32
22Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU695550:25+20:51
23Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635151:07+21:33
24Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM685052:06+22:32
25Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409680253:07+23:33
26Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER351650656:22+26:48
27Kočibová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN635456:30+26:56
28Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122690356:56+27:22
29Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER345660160:39+31:05
30Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleCZEZVO645161:52+32:18
31Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZEJHB655364:41+35:07
32Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN406600165:12+35:38
33Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP665166:03+36:29
34Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA695169:56+40:22
35Šimůnková MartinaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP685173:05+43:31
36Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271670174:51+45:17
37Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO621690275:49+46:15
38Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaCZESCP695079:51+50:17
39Petrová MartinaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP685281:19+51:45
40Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341660986:36+57:02
41Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORSHUN4006604102:38+73:04
 
Müllerová ZorkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP6750vzdal
 
 
 
D50B (25)1,6 km 95 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK665128:280:00
2Fürstová KatkaLLI LOK-o LiberecCZELLI695029:47+1:19
3Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU478691132:48+4:20
4Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV675137:28+9:00
5Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP665139:08+10:40
6Hrdličková LudmilaSLA SKOB SlanýCZESLA695039:24+10:56
7Vabulniece Liga455 APE OKLAT455690239:53+11:25
8Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660340:52+12:24
9Divecká RůženaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK675342:20+13:52
10Hořáková PetraLLI LOK-o LiberecCZELLI695342:58+14:30
11Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU665044:25+15:57
12Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403690244:32+16:04
13Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER344690045:23+16:55
14Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN391650145:27+16:59
15Servais Corinne160 ASUBBEL160660148:16+19:48
16Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZEHCE645153:31+25:03
17Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390650954:11+25:43
18Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655159:14+30:46
19Málková VěraCST OB StrakoniceCZECST655060:01+31:33
20Macháčková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK645064:19+35:51
21Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390682866:12+37:44
22Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY685066:44+38:16
23Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDEN228650269:13+40:45
24Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRA294680375:19+46:51
25Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR86:19+57:51
 
 
 
D55A (27)1,8 km 110 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZEROZ615027:550:00
2Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI632610132:29+4:34
3Alm Guri229 OK HTFDEN229630433:12+5:17
4Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121640233:55+6:00
5Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER345640335:13+7:18
6Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK635436:50+8:55
7Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZECHA625038:52+10:57
8Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT451000139:02+11:07
9Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER351630839:10+11:15
10Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE709640139:17+11:22
11Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645144:12+16:17
12Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL521640046:21+18:26
13Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZEDCE545046:26+18:31
14Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620147:41+19:46
15Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP585050:33+22:38
16Laev Riina251 SK MERCURYEST251630150:34+22:39
17Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER345640251:04+23:09
17Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472640251:04+23:09
19Rozentale Ieva454 MONA OKLAT454630257:01+29:06
20Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER351642057:31+29:36
21Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL161630157:48+29:53
22Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620357:50+29:55
23Baziková LucieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP645164:46+36:51
24Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT452620264:50+36:55
25Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151640370:30+42:35
26Meldere Sarmite462 OK KO RigaLAT88:13+60:18
27Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZEDOK605091:36+63:41
 
 
 
D55B (10)1,6 km 90 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635237:500:00
2Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZEJEN645138:03+0:13
3Tihonová JindraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP625338:32+0:42
4Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341600441:58+4:08
5Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZEPGP625042:27+4:37
6Ondrová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV640152:58+15:08
7Choutková LenkaSOB SOBSACZESOB635058:24+20:34
8Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV635169:58+32:08
9Bruyninckx Miek155 TROLBEL1556004125:58+88:08
 
Moosberger Esther640 OL REGIO OLTENSUI6405601disk
 
 
 
D60 (41)1,6 km 90 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER357570026:070:00
2Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK565128:33+2:26
3Zelená MarkétaPGP SK PragaCZEPGP585029:08+3:01
4Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535129:14+3:07
5Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271570733:35+7:28
6Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaCZESCP555034:47+8:40
7Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZELLI555035:58+9:51
8Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV555137:04+10:57
9Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL553560137:20+11:13
10Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZECHA575038:10+12:03
11Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN397570139:19+13:12
12Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN575240:16+14:09
13Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZEKCK575641:48+15:41
14Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453591742:40+16:33
15Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE555042:49+16:42
16Sládková EvaTEH Sokol TehovCZETEH575143:45+17:38
17Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZECHA555043:55+17:48
18Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZECHA565144:56+18:49
19Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTU475560946:47+20:40
20Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM555847:16+21:09
21Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU565447:39+21:32
22Jelínková JanaRUZ TJ RůženáCZERUZ555249:48+23:41
23Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE565050:40+24:33
24Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT453560550:57+24:50
25Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK585251:17+25:10
26Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR781560051:45+25:38
27Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL153580255:54+29:47
28Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS575157:01+30:54
29Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP575260:23+34:16
30Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE702580261:59+35:52
31Nielsen Lise229 OK HTFDEN229590162:11+36:04
32Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZECHA565063:21+37:14
33Nováková PavlaDOK OK DoksyCZEDOK595070:39+44:32
34Beranová VlastaUVP Slovan PrahaCZEUVP545072:30+46:23
35Hrbasová JanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS555172:50+46:43
36Šabatková ZdenaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK565274:24+48:17
37Galle Annemette222 THOK HELSINGEDEN222550286:11+60:04
38Choprix Noelle156 ALTAIRBEL156590188:28+62:21
39Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL552560299:20+73:13
40Prindule Aina451 AUSEKLISLAT4515706106:51+80:44
 
Duze Dace451 AUSEKLISLAT4515805disk
 
 
 
D65 (29)1,7 km 90 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN393520626:440:00
2Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA515032:47+6:03
3Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZEVSP505033:59+7:15
4Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZELIT505137:26+10:42
5Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472540440:49+14:05
6Sands Carol324 BOK(W)GBR324510242:58+16:14
7Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWE705540243:36+16:52
8Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZECHA535144:55+18:11
9Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL525445:36+18:52
10Tvrdková EvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR515147:03+20:19
11Savičová IrenaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535253:58+27:14
12Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR505155:56+29:12
13Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU471520257:50+31:06
14Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN394540158:47+32:03
15Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZETTR535159:36+32:52
16Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN545261:30+34:46
17Freimane Beata451 AUSEKLISLAT451500263:28+36:44
18Langrová EvaSNA TJ START NáchodCZESNA535166:27+39:43
19Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZEOTK525067:20+40:36
20Renger Rita351 SV ROBOTRON DRESDENGER69:43+42:59
21Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN545070:28+43:44
22Hejtmánková AlenaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP545273:35+46:51
23Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS101530283:14+56:30
24Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS102530285:55+59:11
25Oulická HanaTRT KOS TřešťCZETRT5350117:33+90:49
26Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP5250137:30+110:46
 
Kraze Anfisa451 AUSEKLISLAT4510004disk
Vitola Benita451 AUSEKLISLAT4515411disk
Bobach Kirsten227 AALBORG OKDEN2275202vzdal
 
 
 
D70 (11)1,4 km 85 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI495030:200:00
2Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN225450135:37+5:17
3Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU475239:51+9:31
4Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZECHA465040:03+9:43
5Městková EvaTEP Tempo PrahaCZETEP485142:06+11:46
6Plaude Mara451 AUSEKLISLAT451000545:28+15:08
7Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU495048:00+17:40
8Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT451492151:01+20:41
9Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP485153:07+22:47
10Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaCZESCP465053:08+22:48
 
Lindblom Inger704 OK ORINTOSWE7044902disk
 
 
 
D75 (2)1,3 km 80 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS435056:400:00
2Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER369390179:47+23:07
 
 
 
F3 (53)1,9 km 135 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP780126:150:00
2Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408920228:57+2:42
3Krasauskas Laimonas474 OK MEDEINA KAUNASLTU474830229:49+3:34
4Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN404660231:50+5:35
5Sklenářová DitaSBR SKOB BruntálCZESBR775033:40+7:25
6Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS650133:48+7:33
7Komárková JindraSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH045335:46+9:31
8Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB770035:58+9:43
9Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS030137:19+11:04
10Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS640237:55+11:40
11Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS010038:09+11:54
12Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV025040:15+14:00
13Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM050042:01+15:46
14Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV875044:22+18:07
15Nepp Nils-Matti999 TOLF BERLINGER99944:54+18:39
16Hrdlička JanSLA SKOB SlanýCZESLA020047:21+21:06
17Zaoral JanVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB470147:36+21:21
18Titzová PavlínaVSP USK PrahaCZEVSP746347:39+21:24
19Varga János402 VACUUM SCHUN402540148:28+22:13
20Jelínková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL575749:04+22:49
21Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM720249:09+22:54
22Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZELLI755051:27+25:12
23Jelínek LubošRUZ TJ RůženáCZE51:43+25:28
24Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN231700552:51+26:36
25Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN53:54+27:39
26Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR740056:11+29:56
27Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675730257:37+31:22
28Rufferová IvaSNA TJ START NáchodCZESNA505258:44+32:29
29Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN404780158:57+32:42
30Berková KvětaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN735060:32+34:17
31Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZEADA760164:02+37:47
32Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV455064:40+38:25
33Zappe DietmarSBR SKOB BruntálCZESBR196665:04+38:49
34Zappová MichaelaSBR SKOB BruntálCZESBR200165:45+39:30
35Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN392690265:59+39:44
36Eriksson Karin707 STROMSTADSWE707630266:16+40:01
37Zappová LucieSBR SKOB BruntálCZESBR200366:46+40:31
38Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN398500266:51+40:36
39Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZEONO755273:30+47:15
40Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV710173:50+47:35
41Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER34274:01+47:46
42Vilz Marion347 TV EITELBORNGER347670274:13+47:58
43Hejna PavelN11 NEREGISTR. KRUPKACZEN11760176:12+49:57
44Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241920378:01+51:46
45Dostálová KateřinaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL725479:55+53:40
46Frajová KamilaRUZ TJ RůženáCZE81:58+55:43
47Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP825083:34+57:19
48Votruba AntonínN12 NEREGISTR. DUCHCOVCZEN12810188:21+62:06
49Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS685094:32+68:17
50Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241640499:47+73:32
51Fraj OldřichRUZ TJ RůženáCZE101:22+75:07
 
Wodajo Netsi155 TROLBEL1558002vzdal
Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP6250vzdal
 
 
 
F5 (36)2,4 km 155 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI930133:270:00
2Juklíček JakubN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN15880137:19+3:52
3Titz PavelVSP USK PrahaCZEVSP740037:33+4:06
4Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZELLI020138:14+4:47
5Bláha DavidSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK951041:44+8:17
6Sobota PetrVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM780041:56+8:29
7Plánková JanaVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB000243:06+9:39
8Schejbal VladimírN14 NEREGISTR. ZLATÉ HORYCZEN14550249:28+16:01
9Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN399530850:36+17:09
10Zelenka MartinPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK83XX52:36+19:09
11Feřtová JitkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI785354:38+21:11
12Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZELLI715155:12+21:45
13Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN399530655:15+21:48
14Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUN399540957:02+23:35
15Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT690158:42+25:15
16Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390690258:48+25:21
17Vokušová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN045460:33+27:06
18Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP765062:17+28:50
19Pavelková ZuzanaN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN15870262:26+28:59
20Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT725168:40+35:13
21Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU685071:34+38:07
22Kottíková PavlínaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN775173:06+39:39
23Procházková IvetaPFP VŠSK PedF UK PrahaCZEPFP925074:49+41:22
24Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV705179:59+46:32
25Schejbalová KristinaN14 NEREGISTR. ZLATÉ HORYCZEN14550180:51+47:24
26Vokušová DanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN775090:07+56:40
27Hrůzová MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU775190:24+56:57
28Zelenková LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK61XX90:56+57:29
29František JirešPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK59XX91:56+58:29
30Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUN3990010126:45+93:18
31Knedlová MiroslavaSCP OK Sparta PrahaCZESCP8701136:25+102:58
32Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUN3999007189:14+155:47
 
Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6401disk
Wesenberg Corinna366 BERLIN INDIVID.GER3668001disk
Ernst Marie366 BERLIN INDIVID.GER3668402disk
Albrecht VladimírKAM OK KameniceCZEKAM7800vzdal
 
 
 
H10 (17)2,0 km 95 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Svítil MartinPGP SK PragaCZEPGP090318:110:00
2Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR110019:42+1:31
3Skácel JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI090122:30+4:19
4Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR090023:51+5:40
5Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA090223:55+5:44
6Janošík IvanVCB OB České BudějoviceCZEVCB100224:31+6:20
7Minařík JosefVCB OB České BudějoviceCZEVCB090325:40+7:29
8Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT457092326:38+8:27
9Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER353090326:52+8:41
10Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESP244090227:47+9:36
11Cichra PatrikTAP KOB Tretra PrahaCZETAP090328:48+10:37
12Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU090230:02+11:51
13Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP091433:09+14:58
14Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY090033:44+15:33
15Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLOSUI635100935:23+17:12
16Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZEMFP090147:43+29:32
 
Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER3490903disk
 
 
 
H12A (33)2,2 km 100 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZETUV070119:100:00
2Podrábský CtiborVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI070021:42+2:32
3Vlček TomášVIC OB VizoviceCZEVIC071322:24+3:14
4Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT457070923:06+3:56
5Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR070123:25+4:15
6Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070824:10+5:00
7Teringl VojtěchVCB OB České BudějoviceCZEVCB070226:41+7:31
8Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT457070626:46+7:36
9Jandera KryštofPGP SK PragaCZEPGP070026:55+7:45
10Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM081327:06+7:56
11Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA070027:27+8:17
12Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT457071630:58+11:48
13Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT457071031:12+12:02
14Zápotocký JiříSLA SKOB SlanýCZESLA080031:17+12:07
15Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN232070431:32+12:22
16Nožička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN080933:06+13:56
17Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072534:13+15:03
18Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS596080334:44+15:34
19Svítil PatrikPGP SK PragaCZEPGP070638:14+19:04
20Termer ŠtěpánVSP USK PrahaCZEVSP080742:14+23:04
21Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081742:55+23:45
22Doucha TomášSNA TJ START NáchodCZESNA080143:02+23:52
23Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER358070544:26+25:16
24Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070944:42+25:32
25Kundrata VítTZL SKOB ZlínCZETZL070044:47+25:37
26Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER358070145:36+26:26
27Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081846:43+27:33
28Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070150:36+31:26
29Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070051:14+32:04
30Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED491070366:44+47:34
31Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER359080374:13+55:03
32Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN231070384:45+65:35
33Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT457072194:13+75:03
 
 
 
H12B (21)1,8 km 75 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN081214:070:00
2Mertlík VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR070421:36+7:29
3Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR070021:50+7:43
4Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM070125:37+11:30
5Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT458071526:03+11:56
6Polák TomášCHA OK ChrastavaCZECHA080127:46+13:39
6Finstrle FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM070227:46+13:39
8Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502080227:56+13:49
9Mizera JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR070730:11+16:04
10Štembera VítekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN080131:44+17:37
11Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN399080233:33+19:26
12Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER343080234:26+20:19
13Řehoř HynekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN070037:02+22:55
14Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070343:32+29:25
15Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071746:56+32:49
16Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121080351:10+37:03
17Bršťák TomášN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070655:04+40:57
18Cers Oto451 AUSEKLISLAT69:02+54:55
19Kunt MartinZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM070172:07+58:00
 
Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910726disk
Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910527disk
 
 
 
H14A (47)2,1 km 125 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZETUR050526:180:00
2Kalinin Matvey597 OMEGARUS597060226:29+0:11
3Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR801050728:05+1:47
4Brosch OndřejRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK060628:08+1:50
5Jelínek FilipRUZ TJ RůženáCZERUZ050031:15+4:57
5Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUN395061431:15+4:57
7Doucha MartinSNA TJ START NáchodCZESNA050132:00+5:42
8Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU478060432:36+6:18
9Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZEADA050032:39+6:21
10Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT457051133:31+7:13
11Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT457051433:43+7:25
12Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDEN227060733:45+7:27
13Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN395080734:59+8:41
14Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN223060735:22+9:04
15Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS595060435:53+9:35
16Černý MatoušTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050136:04+9:46
17Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051437:08+10:50
18Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU475050537:29+11:11
19Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050337:55+11:37
20Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050038:30+12:12
21Míka AlbertTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060138:41+12:23
22Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT451060838:42+12:24
23Jíra FilipKAM OK KameniceCZEKAM050638:54+12:36
24Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271050540:22+14:04
25Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676060640:33+14:15
26Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR801060541:30+15:12
27Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT460060441:51+15:33
28Střelba AntonínPGP SK PragaCZEPGP060542:01+15:43
29Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395081543:22+17:04
30Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN223060443:48+17:30
31Emils Sulcs457 OGRE OK/SCLAT457060746:40+20:22
32Zurynek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060547:19+21:01
33Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU478050548:27+22:09
34Mastník OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050750:39+24:21
35Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051551:18+25:00
36Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051552:10+25:52
37Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050054:21+28:03
38Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053157:01+30:43
39Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051463:15+36:57
40Kristofers Plocins457 OGRE OK/SCLAT457050568:41+42:23
 
Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910524disk
Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLAT4570615disk
Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910532disk
Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN2710603disk
Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910528vzdal
Grasis Markus451 AUSEKLISLAT4510523vzdal
msMairich FilipTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN0603disk
 
 
 
H14B (20)1,9 km 120 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050128:230:00
2Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT451061428:43+0:20
3Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050135:03+6:40
4Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM050235:27+7:04
5Cinitis Uvis451 AUSEKLISLAT451052037:51+9:28
6Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU475050342:57+14:34
7Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZEDCE050042:59+14:36
8Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK060146:03+17:40
9Vlach TimothySBR SKOB BruntálCZESBR050153:27+25:04
10Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU475050453:33+25:10
11Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZELLI060253:40+25:17
12Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR060055:27+27:04
13Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU478050256:15+27:52
14Leina Augusts451 AUSEKLISLAT451060757:04+28:41
15Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT451051960:44+32:21
16Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390061569:34+41:11
17Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051671:31+43:08
18Uher AdamN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06050399:51+71:28
 
Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910510disk
Andrš MatějN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN060605disk
 
 
 
H16A (45)2,4 km 165 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040118:430:00
2Šimša MartinPGP SK PragaCZEPGP030918:50+0:07
3Lesák OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030621:36+2:53
4Gajda MartinKAM OK KameniceCZEKAM040521:38+2:55
5Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676030422:45+4:02
6Průša DominikVSP USK PrahaCZEVSP040622:59+4:16
7Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZEPGP030024:23+5:40
8Kabát MartinPGP SK PragaCZEPGP040825:18+6:35
9Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZEPGP040125:33+6:50
10Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP030825:42+6:59
11Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031926:18+7:35
12Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN223030326:19+7:36
13Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT451042226:23+7:40
14Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033426:55+8:12
15Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP031026:59+8:16
16Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS596030227:52+9:09
17Řehoř VojtaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030327:57+9:14
18Jelínek KryštofRUZ TJ RůženáCZERUZ030128:14+9:31
19Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK673040228:28+9:45
20Mellan JonášTUR OOB TJ TurnovCZETUR030829:55+11:12
21Černý AntonínTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040230:57+12:14
22Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031731:33+12:50
22Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031131:33+12:50
24Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390040331:39+12:56
25Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZELME040032:22+13:39
26Tichý LubomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK030333:07+14:24
27Hřivna JakubPGP SK PragaCZEPGP030534:31+15:48
28Titz AdamVSP USK PrahaCZEVSP040134:54+16:11
29Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR801040635:39+16:56
30Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU030036:37+17:54
31Pokorný JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040036:56+18:13
32Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZEABM040437:39+18:56
33Melnis Marks451 AUSEKLISLAT45139:01+20:18
34Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR801040339:08+20:25
35Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN223030839:50+21:07
36Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271030241:01+22:18
37Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU040043:45+25:02
38Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030046:40+27:57
39Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT457041947:32+28:49
40Tůma ŠimonTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040047:45+29:02
41Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033549:06+30:23
42Janas AdamPGP SK PragaCZEPGP040454:47+36:04
43Novák DanielRUM ZOOB RumburkCZERUM030159:10+40:27
44Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZEOPI030064:24+45:41
45Udovichenko Maxim597 OMEGARUS597200586:20+67:37
 
 
 
H16B (19)2,1 km 135 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL030519:080:00
2Ummers Emils451 AUSEKLISLAT451042523:26+4:18
3Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT458041223:44+4:36
4Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH040123:53+4:45
5Ježek FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM041425:46+6:38
6Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZELLI030025:58+6:50
7Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031229:21+10:13
8Gills Arvids451 AUSEKLISLAT451040930:03+10:55
9Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR030731:19+12:11
10Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39033:37+14:29
11Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI633020434:30+15:22
12Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU478040838:09+19:01
13Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU475040242:06+22:58
14O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL420040344:13+25:05
15Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031350:06+30:58
16Marek MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040952:17+33:09
17Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU475040164:31+45:23
18Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY040165:32+46:24
 
Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR5020406vzdal
 
 
 
H18A (30)3,2 km 240 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šafka SebastianKAM OK KameniceCZEKAM010127:580:00
2Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM010828:01+0:03
3Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390012029:48+1:50
4Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN395020630:25+2:27
5Synek PetrDOK OK DoksyCZEDOK020030:40+2:42
6Hájek KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR021231:27+3:29
7Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011331:57+3:59
8Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395021132:51+4:53
9Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013733:25+5:27
10Zabořil VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR011033:43+5:45
11Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP010134:23+6:25
12Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013934:47+6:49
13Šmol DavidDOK OK DoksyCZEDOK010036:22+8:24
14Gajda JanKAM OK KameniceCZEKAM010537:17+9:19
15Škvor AdamKAM OK KameniceCZEKAM020237:33+9:35
16Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK677020138:14+10:16
17Měšťan OndřejTAP KOB Tretra PrahaCZETAP010038:56+10:58
18Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010739:28+11:30
19Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT457022240:09+12:11
20Bek JiříCHA OK ChrastavaCZECHA010340:20+12:22
21Janas PetrPGP SK PragaCZEPGP020042:38+14:40
22Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS594020246:06+18:08
23Kubec MichalDOK OK DoksyCZEDOK010346:08+18:10
24Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN231010248:22+20:24
25Gessl Konrad124 WAT OLAUT124010250:28+22:30
26Hořák JaroslavLLI LOK-o LiberecCZELLI010250:51+22:53
27Šimek ŠtěpánUOL SOB OlomoucCZEUOL010454:52+26:54
28Šabata RadekSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK020255:59+28:01
29Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP011064:56+36:58
30Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN0105104:56+76:58
 
 
 
H18B (11)2,4 km 180 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL010232:050:00
2Kundrata JanTZL SKOB ZlínCZETZL020335:08+3:03
3Víšek MartinKAM OK KameniceCZEKAM010235:17+3:12
4Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZESTH010437:49+5:44
5Růta MatyášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN010241:09+9:04
6Pěnička TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN020243:10+11:05
7Romaniuk VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN020548:29+16:24
8Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010049:45+17:40
9Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI633010353:15+21:10
10Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU020353:30+21:25
11Albrecht AdamKAM OK KameniceCZEKAM020389:09+57:04
 
 
 
H20A (11)3,3 km 235 m17 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Škvor OtaKAM OK KameniceCZEKAM990032:360:00
2Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM000335:06+2:30
3Tichý RadomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK000035:29+2:53
4Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000637:12+4:36
5Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL157990041:06+8:30
6Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER351001841:41+9:05
7Stormer EmilKAM OK KameniceCZEKAM000042:00+9:24
8Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL161000243:54+11:18
9Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU000144:49+12:13
10Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZELLI000251:33+18:57
11Semiginovský ŠimonSJC Sportcentrum JičínCZESJC000554:18+21:42
 
 
 
H20B (5)2,4 km 190 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Meduna JakubDOK OK DoksyCZEDOK000038:460:00
2Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390001040:13+1:27
3Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU475990645:34+6:48
4Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000456:49+18:03
5Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZEPGP0001106:45+67:59
 
 
 
H21A (55)3,6 km 240 m18 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kettner LukášKAM OK KameniceCZEKAM940331:320:00
2Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI635790833:33+2:01
3Finstrle LuděkZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM790234:24+2:52
4Kobr TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN890135:44+4:12
5Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP851137:06+5:34
6Švihovský JaromírSJC Sportcentrum JičínCZESJC800537:07+5:35
7Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV790037:35+6:03
8Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP960037:36+6:04
9Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB790238:11+6:39
10Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP950139:19+7:47
11Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT457920139:25+7:53
12Zalaba TomášSJC Sportcentrum JičínCZESJC010140:08+8:36
13Pustai DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN930140:11+8:39
14Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZEKAM760040:20+8:48
15Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671910240:28+8:56
16Němeček JanKAM OK KameniceCZEKAM930040:56+9:24
16Kovář MiroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC810440:56+9:24
18Novák DanielDOK OK DoksyCZEDOK870041:19+9:47
19Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU980241:22+9:50
20Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390942241:31+9:59
21Ptáček JiříSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK900242:06+10:34
21Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP640142:06+10:34
23Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZECHA930043:20+11:48
23Junek VladimírTJP TJ Sokol TrojaCZETJP840043:20+11:48
25Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU910243:48+12:16
26Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980243:51+12:19
27Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP248960044:17+12:45
28Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZECHA780044:42+13:10
29Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER345870945:21+13:49
30Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE800145:23+13:51
31Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU950245:50+14:18
32Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZECHA910546:00+14:28
33Mohn Christian635 OLC KAPREOLOSUI635740146:11+14:39
34Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER342970246:48+15:16
35Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZECHA860446:56+15:24
36Doucha JiříSNA TJ START NáchodCZESNA710547:37+16:05
37Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP930147:48+16:16
38Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKR801840149:18+17:46
39Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER345820749:46+18:14
40Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZEASU860649:48+18:16
41Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU000149:49+18:17
42Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN395961350:04+18:32
43Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT451901052:20+20:48
44Francke JanDOK OK DoksyCZEDOK840056:05+24:33
45Šulc VáclavAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP920057:09+25:37
46Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZELIT850160:14+28:42
47Toon Melis159 D-TEAMBEL159920266:13+34:41
48Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK850567:35+36:03
49Dvořáček DanN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN10790276:28+44:56
50Deferme Miel159 D-TEAMBEL159960381:12+49:40
 
Koštejn VítDOK OK DoksyCZEDOK9800disk
Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN9901disk
Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU0001disk
Hájek AdamKAM OK KameniceCZEKAM9202disk
Szenczi GabrielVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI8700vzdal
 
 
 
H21B (45)3,1 km 215 m19 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZENPA670535:420:00
2Jíra TomášKAM OK KameniceCZEKAM980235:52+0:10
3Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP630139:37+3:55
4Vlášek JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP970239:48+4:06
5Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU881140:34+4:52
6Fojtů PetrPDY Běhej PoděbradyCZEPDY870040:57+5:15
7Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZELDC710141:18+5:36
8Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU930142:13+6:31
9Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000142:17+6:35
10Macek JiříLIT KOB LitvínovCZELIT840142:39+6:57
11Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY870043:39+7:57
12Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390900544:24+8:42
13Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZECST670246:35+10:53
14Štambuk Mario211 OK MERZCRO211920346:53+11:11
15Uhlíř MarekPGP SK PragaCZEPGP940547:15+11:33
16Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980447:24+11:42
17Sysel OndřejPGP SK PragaCZEPGP830247:32+11:50
18Štambuk Andro211 OK MERZCRO211990547:59+12:17
19Komárek ArnoštSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH770248:25+12:43
20Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN970049:18+13:36
21Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710749:22+13:40
22Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341860749:52+14:10
23Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390872751:25+15:43
24Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST890252:12+16:30
25Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP940153:06+17:24
26Malý JakubN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN01910253:52+18:10
27Ransdorf JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP980555:54+20:12
28Studer Dominic638 OLG MURTENSUI638990356:28+20:46
29Systad Audun Midttun501 LYN SKINOR501980356:49+21:07
30Marek AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE750158:48+23:06
31Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI810059:03+23:21
32Štambuk Matej211 OK MERZCRO211950459:12+23:30
33Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122870759:43+24:01
34Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyCZERIC760060:09+24:27
35Krejbich DanielTJP TJ Sokol TrojaCZETJP990161:20+25:38
36Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241930262:42+27:00
37Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401921063:38+27:56
38Kříž JanN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06750165:06+29:24
39Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403960167:05+31:23
40Nerad JaroslavLIT KOB LitvínovCZELIT900167:57+32:15
41Štambuk Dario211 OK MERZCRO211590170:36+34:54
42Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT451851272:36+36:54
43Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT45182:40+46:58
44Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER354950285:46+50:04
 
Šperl MilanN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN058001disk
 
 
 
H21C (17)2,4 km 165 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procházka TomášPGP SK PragaCZEPGP820724:460:00
2Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM860330:44+5:58
3Rýdel JiříKAM OK KameniceCZEKAM920033:33+8:47
4Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN990236:47+12:01
5Dressler JanSBK KOB START BlanskoCZESBK791138:36+13:50
6Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN392950439:12+14:26
7Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151890443:27+18:41
8Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341840645:15+20:29
9Berthold Noah638 OLG MURTENSUI638020646:00+21:14
10Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP850146:15+21:29
11Karlík JanTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM880946:20+21:34
12Nebeský DanielKAM OK KameniceCZEKAM940447:20+22:34
13Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM740150:47+26:01
14Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC930051:38+26:52
15Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671850356:36+31:50
16Pecháček VítRIC OB ŘíčanyCZERIC010163:23+38:37
17Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM0401100:51+76:05
 
 
 
H21E (49)4,4 km 335 m20 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN279960235:230:00
2Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK820037:56+2:33
3Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE950138:28+3:05
4Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN276930138:39+3:16
5Glonek JakubKAM OK KameniceCZEKAM960239:44+4:21
6Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870040:07+4:44
7Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395990240:10+4:47
8Prieto del campo Álvaro249 MALARRURAESP249950140:40+5:17
9Smola MichalTZL SKOB ZlínCZETZL813141:06+5:43
10Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN395920541:22+5:59
11Wolf FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR970141:31+6:08
12Wolf DanielTUR OOB TJ TurnovCZETUR910041:33+6:10
13Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408850141:57+6:34
14Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI631930242:14+6:51
15Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770042:44+7:21
16Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN395920142:49+7:26
17Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122880643:24+8:01
18Mrázek JanSJC Sportcentrum JičínCZESJC810243:50+8:27
19Škoda JakubDOK OK DoksyCZEDOK880044:31+9:08
20Veselý JakubPGP SK PragaCZEPGP950344:37+9:14
21Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR890045:43+10:20
22Semerád AntonínPGP SK PragaCZEPGP980745:47+10:24
23Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191980545:55+10:32
24Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER345851245:57+10:34
25Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU000246:35+11:12
26Heinmann Kristo255 OK PEKOEST255890146:39+11:16
27Karatsiolis KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR990147:06+11:43
28Šmelík MartinKAM OK KameniceCZEKAM960447:15+11:52
29Flašar JanPGP SK PragaCZEPGP861047:44+12:21
30Thoř TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR990447:47+12:24
31Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395980348:33+13:10
32Sysel CtiborPGP SK PragaCZEPGP870048:50+13:27
33Van baelen Michael159 D-TEAMBEL159920149:27+14:04
34Zelenka TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK900153:36+18:13
35Landovský JakubPGP SK PragaCZEPGP960154:07+18:44
36Váňa MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR840156:17+20:54
37Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY860056:55+21:32
38Šabata MilanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK990457:30+22:07
39Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP820659:43+24:20
40Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY850665:03+29:40
41Gray DanielKAM OK KameniceCZEKAM000365:49+30:26
42Udovichenko Igor597 OMEGARUS597199970:20+34:57
43Buzek MartinPGP SK PragaCZEPGP840176:17+40:54
44Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU960185:08+49:45
45Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN3937212101:20+65:57
46Kleston Danil595 FOTON MOSCOWRUS595108:39+73:16
 
Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTU4779503disk
Fürst MatoušDOK OK DoksyCZEDOK9602vzdal
Rusý TomášKAM OK KameniceCZEKAM9301vzdal
 
 
 
H35A (38)3,2 km 250 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR505780132:400:00
2Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU810635:36+2:56
3Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZETUR840735:53+3:13
4Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK790536:24+3:44
5Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI730036:48+4:08
6Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP791137:16+4:36
7Kovář JindřichMAS KČT AšCZEMAS680041:49+9:09
8Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS593800042:52+10:12
9Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZECHA750043:26+10:46
10Boudný JanSCP OK Sparta PrahaCZESCP741743:30+10:50
11Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI634810244:46+12:06
12Šesták MarekVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI740345:33+12:53
13Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT460770146:17+13:37
14Hladký ViktorVAM OB VamberkCZEVAM820146:59+14:19
15Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS592800147:10+14:30
16Bauer LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV770147:37+14:57
17Průša MichalVSP USK PrahaCZEVSP731049:37+16:57
18Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV810150:58+18:18
19Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP800351:02+18:22
20Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP51:05+18:25
21Lepšík PetrSJC Sportcentrum JičínCZESJC820353:06+20:26
22Žitný TomášSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB640154:21+21:41
23Ježowicz RomanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI800254:32+21:52
24Kautský JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP820156:50+24:10
25Brosch PetrRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK711156:53+24:13
26Distler Carl W.368 BERLINER TSCGER368760157:01+24:21
27Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP243840357:39+24:59
28Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL555820257:50+25:10
29Choutka JaroslavSOB SOBSACZESOB630160:41+28:01
30Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA800060:55+28:15
31Schellenberger Peter370 LVB LEIPZIGGER61:32+28:52
32Reisenger Holm362 SSV PLANETA RADEBEULGER36263:04+30:24
33Popp Andreas227 AALBORG OKDEN227810566:02+33:22
34Duda MiroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU800971:27+38:47
35Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE800171:46+39:06
36Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaCZESCP680177:14+44:34
37Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN201800182:16+49:36
38Rada PavelABM KOB ALFA BrnoCZEABM7401116:04+83:24
 
 
 
H35B (12)2,5 km 140 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZETTR820132:170:00
2Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191844132:39+0:22
3Andrš PetrZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM840134:58+2:41
4Štembera JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN751347:03+14:46
5Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU750447:25+15:08
6Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT451810447:57+15:40
7Perkner RadimZVO OB SK ZvoleCZEZVO800154:39+22:22
8Lhotský PetrDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP810056:09+23:52
9Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZEBSO820260:39+28:22
10Klíma KamilN07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHACZEN07820171:15+38:58
11Khel RichardSCP OK Sparta PrahaCZESCP750098:07+65:50
 
Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT1218101disk
 
 
 
H40A (25)2,7 km 170 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401720727:510:00
2Junek PetrSTH SK StudenecCZESTH780128:39+0:48
3Bobach Claus227 AALBORG OKDEN227770131:06+3:15
4Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP790033:19+5:28
5Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP770533:38+5:47
6Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZECHA750133:39+5:48
7Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT453760134:03+6:12
8Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP246730135:40+7:49
9Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZEMFP640136:40+8:49
10Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL551760236:41+8:50
11Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401770136:46+8:55
12Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZELIT760539:15+11:24
13Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER345781839:30+11:39
14Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN750039:34+11:43
15Střelba OndřejPGP SK PragaCZEPGP751040:04+12:13
16Vlček JiříVIC OB VizoviceCZEVIC770043:27+15:36
17Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401780843:35+15:44
18Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP245750244:06+16:15
19Pospíšil RadekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP780246:40+18:49
20Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN399750149:22+21:31
21Bouzek PetrSVS Orientklub VsetínCZESVS790152:07+24:16
22Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA760054:02+26:11
23Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349740154:28+26:37
24Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671750558:00+30:09
25Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZECTB760284:08+56:17
 
 
 
H40B (20)2,4 km 150 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM760328:230:00
2Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY780033:41+5:18
3Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN399760434:31+6:08
4Mička AlešTJP TJ Sokol TrojaCZETJP730037:34+9:11
5Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT451752638:05+9:42
6Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU780238:30+10:07
7Svoboda JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP750439:00+10:37
8Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP770343:48+15:25
9Stibor ZbyněkTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR760043:59+15:36
10Holík JaromírONO SKOB OstrovCZEONO750246:15+17:52
11Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS595770246:57+18:34
12Feřt MartinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770449:22+20:59
13Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY740050:53+22:30
14Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT458770753:38+25:15
15Good MartinSBR SKOB BruntálCZESBR780056:23+28:00
16Vondráček MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP770459:15+30:52
17Zápotocký LubošSLA SKOB SlanýCZESLA750068:57+40:34
18Čtrnáct JiříPGP SK PragaCZEPGP760372:29+44:06
19Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL770072:55+44:32
20Udovichenko Roma597 OMEGARUS597197477:03+48:40
 
 
 
H45A (46)2,4 km 155 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670424:080:00
2Drahoňovský AlešTUR OOB TJ TurnovCZETUR720124:12+0:04
3Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701724:29+0:21
4Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN277720226:10+2:02
5Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122680126:26+2:18
6Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT453701627:01+2:53
7Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN273700027:53+3:45
8Vandas LuděkVAM OB VamberkCZEVAM660129:20+5:12
9Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER361680129:33+5:25
10Jandera TomášSOB SOBSACZESOB730029:38+5:30
11Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670329:42+5:34
12Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER358670430:08+6:00
13Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI740230:21+6:13
14Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN232700130:26+6:18
15Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP660130:54+6:46
16Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH700131:37+7:29
17Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE708740132:07+7:59
18Semík LubošKAM OK KameniceCZEKAM620134:04+9:56
18Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS710034:04+9:56
20Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU476700034:13+10:05
21Janošík RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB740234:43+10:35
22Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN396710134:48+10:40
23Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN223730136:06+11:58
24Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN700236:23+12:15
25Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN393730836:37+12:29
26Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZEMFP710037:06+12:58
27Kabát JanPGP SK PragaCZEPGP690137:12+13:04
28Studer Andreas638 OLG MURTENSUI638700137:38+13:30
29Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZEDCE740039:05+14:57
30Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701940:34+16:26
31Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP650041:20+17:12
32Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER358740341:23+17:15
33Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN680241:24+17:16
34Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZELDC730141:32+17:24
35Sobotka PetrOPI Orientační sporty PísekCZEOPI730042:19+18:11
36Marcher Wolfgang292 CMOFRA292700145:15+21:07
37Tomášek OndřejTUV SOK TJ TurnovCZETUV700151:00+26:52
38Aster VladimírSLA SKOB SlanýCZESLA650052:41+28:33
39Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER342680653:10+29:02
40Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA424730163:10+39:02
41Zupan Gregor622 OC KOMENDASLO622740264:57+40:49
42Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZECHA700071:16+47:08
43Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU690079:21+55:13
44Marager Anders223 ALLEROED OKDEN223700589:09+65:01
 
Zámečník PavelN04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINYCZEN047202disk
msDrbal JanPGP SK PragaCZEPGP710140:17+16:09
 
 
 
H45B (29)2,2 km 125 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZETUV740223:090:00
2Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZEADA740026:05+2:56
3Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI700026:19+3:10
4Ježek PetrZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM720228:21+5:12
5Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP670030:30+7:21
6Kašpar LudvíkZAK OK Netopýr ZákupyCZEZAK720031:13+8:04
7Silins Valters451 AUSEKLISLAT451730132:23+9:14
8Adamovský MichalTYN OOB SK Týniště nad OrlicíCZETYN720033:40+10:31
9Zýka VítN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13720136:07+12:58
10Severýn OttoVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI740236:18+13:09
11Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT453720736:52+13:43
12Řehoř JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN700437:25+14:16
13Nekvapil OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU740337:40+14:31
14Novotný JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI710238:02+14:53
15Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401741239:51+16:42
16Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401731140:24+17:15
17Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN393691340:40+17:31
18Eisner LeoPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP700341:36+18:27
19Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT451721642:10+19:01
20Yagyonok Boris595 FOTON MOSCOWRUS42:42+19:33
21Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN393700745:52+22:43
22Yagyonok Pjotr595 FOTON MOSCOWRUS46:02+22:53
23Vambera FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR730548:12+25:03
24Hájek JanTUV SOK TJ TurnovCZETUV730151:48+28:39
25Dostál DaliborVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL730852:10+29:01
26Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP710354:20+31:11
27Tejkal KarelZBP OOB SK ZbraslavCZEZBP700054:34+31:25
28Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR730064:17+41:08
29Valenta JanROZ OK RoztokyCZEROZ660067:40+44:31
 
 
 
H50A (41)2,2 km 135 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275680121:110:00
2Stormer LeifKAM OK KameniceCZEKAM670121:35+0:24
3Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV680223:46+2:35
4Morris Eric103 BENNELONG NORTHSIDEAUS103690124:25+3:14
5Škvor MartinKAM OK KameniceCZEKAM670024:41+3:30
6Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO621670125:10+3:59
7Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA297690126:39+5:28
8Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR506650126:52+5:41
9Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS591670027:30+6:19
10Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA294670427:55+6:44
11Teringl RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB650227:59+6:48
12Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660428:51+7:40
13Vervoort Wim155 TROLBEL155690528:59+7:48
14Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291690129:08+7:57
15Šimek RomanUOL SOB OlomoucCZEUOL650329:13+8:02
16Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP250690129:39+8:28
17Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST650130:00+8:49
18Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU630130:22+9:11
19Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554650230:36+9:25
20Binsch Olaf491 THOR HAGUENED491690131:13+10:02
21Vabulnieks Maris455 APE OKLAT455660131:40+10:29
22Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN405670332:43+11:32
23Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZELLI680133:25+12:14
24Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZECHA660033:49+12:38
25Sklenář MiroslavAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP630234:03+12:52
26Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393660434:05+12:54
27Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN278660134:53+13:42
28Sklenář JosefSBR SKOB BruntálCZESBR660134:59+13:48
29Baert Serge154 NSV AMELBEL154650037:32+16:21
30Systad Rolv Anders501 LYN SKINOR501650238:43+17:32
31Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN395661640:33+19:22
32Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341660241:29+20:18
33Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZAUT123650141:38+20:27
34Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN392670142:14+21:03
35Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122560445:18+24:07
36Müller RobertOAV Orienteering AdventureCZEOAV690046:27+25:16
37Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676600248:10+26:59
38Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER345641348:33+27:22
39Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL153670355:26+34:15
40Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY570173:35+52:24
 
Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR5026605disk
 
 
 
H50B (30)2,0 km 105 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB660126:080:00
2Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690226:47+0:39
3Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP690127:07+0:59
4Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390672127:09+1:01
5Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP660527:58+1:50
6Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM650829:29+3:21
7Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458680129:44+3:36
8Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU650132:23+6:15
9Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN660333:40+7:32
10Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM690035:25+9:17
11Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS690036:02+9:54
12Zagyi László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393671036:03+9:55
13Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZELLI690036:45+10:37
14Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP670337:04+10:56
15Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393680237:11+11:03
16Kohout JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK690238:52+12:44
17Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU670040:02+13:54
18Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN231660440:52+14:44
19Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK650440:56+14:48
20Zatloukal TomášZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH670142:34+16:26
21Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR504650243:22+17:14
22Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU477670147:41+21:33
23Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN393641148:28+22:20
24Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690156:48+30:40
25Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675690162:14+36:06
26Hudeček JaroslavKTA SK Kotnov TáborCZEKTA650163:42+37:34
27Tichý RadomírBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR79:36+53:28
28Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403670386:41+60:33
 
Szucs Peter407 CSIPA SEHUN4076901disk
Jensen Lars tykaer229 OK HTFDEN2296702disk
 
 
 
H55A (42)2,0 km 120 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390640819:000:00
2Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZEKAM640020:42+1:42
3Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER367610122:53+3:53
4Laenen Wiet155 TROLBEL155600323:46+4:46
5O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL420600123:55+4:55
6Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN630125:56+6:56
7Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122530225:58+6:58
8Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZECHA620026:19+7:19
9Hrabánek DavidPGP SK PragaCZEPGP600327:05+8:05
10Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472610127:12+8:12
11Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN400610327:21+8:21
12Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI633620127:34+8:34
13Kožina PetrPGP SK PragaCZEPGP600027:53+8:53
14Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP620029:05+10:05
15Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409630130:18+11:18
16Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241620130:33+11:33
17Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN400630130:36+11:36
18Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR422620031:15+12:15
19Varga József400 OSC BUDAORSHUN400600231:39+12:39
20Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZEJEN620131:45+12:45
21Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274610132:06+13:06
22Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK674640032:18+13:18
23Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS594620332:34+13:34
23Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZEMFP630132:34+13:34
25Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351640733:39+14:39
26Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI490033:51+14:51
27Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151620234:23+15:23
28Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER345640434:28+15:28
29Bauers Janeks462 OK KO RigaLAT35:03+16:03
30Lacis Sandris454 MONA OKLAT454620136:22+17:22
31Tihon JaroslavTAP KOB Tretra PrahaCZETAP610237:58+18:58
32Laev Urmas251 SK MERCURYEST251620239:02+20:02
33Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620539:27+20:27
34Van dyck Erik155 TROLBEL155640141:48+22:48
35Binsch Thomas356 SC KLECKENGER356620045:54+26:54
36Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZEDCE610046:39+27:39
37Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER354610147:40+28:40
38Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK640152:48+33:48
39Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN228600154:05+35:05
40Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUSHUN395640858:19+39:19
41Novák JanNERNER71:28+52:28
42Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502640177:58+58:58
 
 
 
H55B (20)1,7 km 110 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI640126:100:00
2Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672600130:25+4:15
3Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP590032:14+6:04
4Drese Werner348 OLV USLARGER348610133:14+7:04
5Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN272630135:13+9:03
6Rykala KarelVAM OB VamberkCZEVAM640136:55+10:45
7Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER347640137:15+11:05
8Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672640238:08+11:58
9Čech PřemyslSVS Orientklub VsetínCZE38:36+12:26
10Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM611339:12+13:02
11Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT456610043:56+17:46
12Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271640448:16+22:06
13Divecký JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK610251:46+25:36
14Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN391630251:53+25:43
15Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER365600156:05+29:55
16Bazika MiroslavTJP TJ Sokol TrojaCZETJP640157:59+31:49
17Pěnička LiborTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN600059:43+33:33
18Mellan MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV630462:00+35:50
19Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT458590865:12+39:02
 
Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU4786212disk
 
 
 
H60A (36)2,0 km 130 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE705580123:480:00
2Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA580125:32+1:44
3Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT452580126:09+2:21
4Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK570128:51+5:03
5Neumann JaroslavSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE590228:59+5:11
6Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN554929:01+5:13
7Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU590529:35+5:47
8Gazdačko MilanSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK570231:02+7:14
9Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZEDCE550031:32+7:44
10Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZECHA550033:00+9:12
11Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE702550133:13+9:25
12Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR580333:24+9:36
13Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN425550033:39+9:51
14Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT461560134:11+10:23
15Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER351550934:38+10:50
16Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER351590235:31+11:43
17Flašar JanKCK KOB Český KrumlovCZEKCK570136:47+12:59
18Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR503570137:25+13:37
19Minchev IvanMFP Matfyz PrahaCZEMFP570038:35+14:47
20Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU478591338:42+14:54
21Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA296550139:01+15:13
22Le calvez Jeno295 LORIENTFRA295570040:24+16:36
22Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL153550140:24+16:36
24Hejtmánek VladimírTAP KOB Tretra PrahaCZETAP580243:49+20:01
25Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN230590045:26+21:38
26Bruylant Dominique160 ASUBBEL160580346:14+22:26
27Štípek RostislavTZL SKOB ZlínCZETZL570246:23+22:35
28Fiala ZdeněkTAP KOB Tretra PrahaCZETAP550146:51+23:03
29Formanko Dušan678 RAPID BRATISLAVACZE67850:12+26:24
30Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL552550150:32+26:44
31Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA540051:10+27:22
32Dall Soeren229 OK HTFDEN229570551:51+28:03
33Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL156560053:26+29:38
34Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN226590256:32+32:44
35Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU473550060:02+36:14
36Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM540280:40+56:52
 
 
 
H60B (14)1,6 km 95 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Eriksson Anders707 STROMSTADSWE707590125:550:00
2Cedrych KarelTJP TJ Sokol TrojaCZETJP550026:07+0:12
3Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390591126:14+0:19
4John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP550228:24+2:29
5Novák TomDOK OK DoksyCZEDOK550028:58+3:03
6Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZEPCB590129:14+3:19
7Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE701590032:44+6:49
8Maliňák JosefSVS Orientklub VsetínCZESVS550132:48+6:53
9Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP570137:52+11:57
10Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN560240:10+14:15
10Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP550040:10+14:15
12Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR323550042:08+16:13
13Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZECST560155:15+29:20
14Šabatka PetrSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK570363:42+37:47
 
 
 
H65A (44)1,8 km 120 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI510123:290:00
2Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEULGER362510224:08+0:39
3Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI520124:23+0:54
4Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU510126:38+3:09
5Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU471530126:56+3:27
6Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZETUR510027:22+3:53
7Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT458510428:40+5:11
8Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341540328:45+5:16
9Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE705520329:35+6:06
10Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU471530329:38+6:09
11Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZEDKL520230:39+7:10
12Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520130:55+7:26
13Urválek JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI470131:30+8:01
14Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZEDCE540031:36+8:07
15Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV500131:45+8:16
16Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472520332:06+8:37
17Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI500033:17+9:48
18Aerts André155 TROLBEL155540633:50+10:21
19Farář JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL500234:10+10:41
20Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZETTR520135:04+11:35
21Chotětický JanMAS KČT AšCZEMAS540035:27+11:58
22Pospíšil KarelTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR500035:37+12:08
23Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU480138:20+14:51
24Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520638:23+14:54
25Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU475530841:34+18:05
26Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS102520141:54+18:25
27Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN510142:14+18:45
28Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZEDOB500142:24+18:55
29Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL553510242:53+19:24
30Galle Ole222 THOK HELSINGEDEN222520143:01+19:32
31Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271530644:27+20:58
32Langr StanislavSNA TJ START NáchodCZESNA540345:37+22:08
33Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE705500446:25+22:56
34Bugár József394 BOF BUDAORSHUN394530247:47+24:18
35Jelínek VítTZL SKOB ZlínCZETZL510250:57+27:28
36Price Colin101 CENTRAL COASTAUS101530154:19+30:50
37Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN398520159:14+35:45
38Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA500359:36+36:07
39Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZECHA500262:05+38:36
40Janošík AntonínUOL SOB OlomoucCZEUOL520166:46+43:17
41Hojný OldřichSCP OK Sparta PrahaCZESCP520172:39+49:10
42Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE500077:23+53:54
 
Kolský AlexanderPGP SK PragaCZEPGP5000disk
Husner Anton632 OLK WIGGERTALSUI6325302vzdal
 
 
 
H65B (13)1,6 km 80 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS530123:440:00
2Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458530528:16+4:32
3Pospíšil JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV470128:49+5:05
4Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN397500229:46+6:02
5Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV520329:56+6:12
6Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM530031:20+7:36
7Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN224510131:26+7:42
8Blecha LadislavTRT KOS TřešťCZETRT510034:23+10:39
9O'brien Liam419 CORK-OIRL419540140:14+16:30
10Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341520541:47+18:03
11Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL510153:33+29:49
12Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP500170:26+46:42
 
Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT4515213disk
 
 
 
H70 (30)1,5 km 85 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER345401519:000:00
2Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR441719:53+0:53
3Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP490021:45+2:45
4Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaCZESCP470022:06+3:06
5Gurka JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV460122:52+3:52
6Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR480022:58+3:58
7Sands Tim324 BOK(W)GBR324490123:32+4:32
8Moosberger Max640 OL REGIO OLTENSUI640460123:46+4:46
9Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZETUR480123:59+4:59
10Bobach Poul227 AALBORG OKDEN227470326:46+7:46
11Zelený VladimírPGP SK PragaCZEPGP480027:02+8:02
12Lukavec MílaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN490127:06+8:06
13Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK470227:14+8:14
14Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZECHC460127:56+8:56
15Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL556480128:18+9:18
16Sokolář ZdeněkSNA TJ START NáchodCZESNA450132:57+13:57
17Babák JiříZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH480135:38+16:38
18Hlaváč JaroslavSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB480137:21+18:21
19Dubský JosefSUL OOB TJ Slavoj Ústí nad LabCZESUL470038:06+19:06
20Vanderstraeten Vic155 TROLBEL155490740:58+21:58
21Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA293480041:00+22:00
22Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER343450142:52+23:52
23Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS460043:41+24:41
24Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE460054:54+35:54
25Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZECHA490156:44+37:44
26Öhman Mans703 VISBORGS OKSWE703480063:30+44:30
27Müller Rainer345 USV TU DRESDENGER345490672:07+53:07
28Matoušek LubomírTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN470087:05+68:05
29Barbier Georges160 ASUBBEL160490291:40+72:40
30Hansen Vagn229 OK HTFDEN2296503124:22+105:22
 
 
 
H75 (14)1,3 km 80 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP430024:320:00
2Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA440125:25+0:53
3Bauer EmilVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM441025:38+1:06
4Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE704440128:16+3:44
5Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGER362400130:43+6:11
6Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZEPUL420032:53+8:21
7Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN225430237:35+13:03
8Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH420138:41+14:09
9Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZEBSO440141:03+16:31
10Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP430043:11+18:39
11Studer Christian638 OLG MURTENSUI638420443:13+18:41
12Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI637440043:24+18:52
13Güth Hans367 ESV LOK DESSAUGER367420272:35+48:03
 
Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC3601disk
 
 
 
H80 (4)1,3 km 70 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Licis Arno451 AUSEKLISLAT451391530:060:00
2Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER351370538:23+8:17
3Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI639260045:41+15:35
4Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380257:04+26:58
 
 
 
T10 (35)2,5 km 125 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI120117:280:00
2Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI111119:20+1:52
3Junek ŠimonSTH SK StudenecCZESTH100122:26+4:58
4Frýdecký TomášBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP100023:53+6:25
5Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291100423:56+6:28
6Kvapilová KristýnaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099925:12+7:44
7Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100127:18+9:50
8Zápotocký TomášSLA SKOB SlanýCZESLA120027:50+10:22
9Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110128:41+11:13
10Broschová AlžbětaRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK115129:01+11:33
11Kalinin Lukyan597 OMEGARUS597120429:12+11:44
12Míka OndřejVCB OB České BudějoviceCZEVCB100329:52+12:24
13Junek KryštofSTH SK StudenecCZESTH120129:58+12:30
14Minařík FrantišekVCB OB České BudějoviceCZEVCB110330:26+12:58
15Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA120031:02+13:34
16Fraj DavidRUZ TJ RůženáCZE31:34+14:06
17Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZEJEN090132:07+14:39
18Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP105832:38+15:10
19Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352110333:13+15:45
20Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672110533:15+15:47
21Kottíková AnežkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN115236:33+19:05
22Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP250090337:07+19:39
23Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE100037:21+19:53
24Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100237:27+19:59
25Tkáč JakubTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN100137:44+20:16
26Štembera OskarTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN120139:59+22:31
27Smola JakubN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03110240:21+22:53
28Feřtová EliškaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI105640:24+22:56
29Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672090440:28+23:00
30Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121100446:11+28:43
31Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN227120648:43+31:15
32Eisner FloraPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP105052:25+34:57
33Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER345111152:41+35:13
34Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP125077:59+60:31
35Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUS592130483:11+65:43
 
 
 
T10-OPEN (6)2,5 km 125 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN675137:260:00
2Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS705047:33+10:07
3Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP243130255:34+18:08
4Milota JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050063:17+25:51
5Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP155267:39+30:13
6Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR765072:28+35:02
 
 
 
T10P (50)2,5 km 125 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI635121018:500:00
2Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13110319:41+0:51
3Kříž JanTTR OOB TřebíčCZETTR120123:42+4:52
4Nybraaten Esten Valentin505 IL TYRVINGNOR505130423:49+4:59
5Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR505110323:51+5:01
6Votava JanN16 NEREGISTR. LIBEREC 01CZEN16140125:53+7:03
7Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZECTB120228:04+9:14
8Liška AlbertPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK131329:17+10:27
9Kvapilová KláraTUV SOK TJ TurnovCZETUV119929:27+10:37
10Berka OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN110029:39+10:49
11Marek MartinSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE110029:59+11:09
12Šiler ŠtěpánPDY Běhej PoděbradyCZEPDY110130:10+11:20
13Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN399100530:12+11:22
14Zaoralová BarboraVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB000331:57+13:07
15Garcia Schulze Lene245 COBIESP245100132:05+13:15
16Erben VojtěchSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110032:40+13:50
17Mička TimotejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP100333:12+14:22
18Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP242090435:07+16:17
19Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT460120535:08+16:18
20Procházková ElenaTEH Sokol TehovCZETEH36:03+17:13
21Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP242090336:22+17:32
22Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN399100337:25+18:35
23Balák TeodorBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR37:26+18:36
24Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE710120237:32+18:42
25Komárková OndřejkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH135137:52+19:02
26Kučerková AdélaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB145038:15+19:25
27O'brien Mary Ann419 CORK-OIRL419110338:49+19:59
28Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER351121439:53+21:03
29Bächi Minna636 THURGORIENTASUI636120240:54+22:04
30Feřtová AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI145144:55+26:05
31Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER353140746:13+27:23
32Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-OESP242090247:05+28:15
33Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121120547:08+28:18
34Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP150347:34+28:44
35Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN39948:07+29:17
36Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT45748:44+29:54
37Svítilová VeronikaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP155053:26+34:36
38Mrázek VáclavDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP120254:12+35:22
39Eisner MatiasPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP120055:53+37:03
40Míka TomášVCB OB České BudějoviceCZEVCB140356:10+37:20
41Vlčková AlžbětaVIC OB VizoviceCZEVIC135156:47+37:57
42Teringlová VeronikaVCB OB České BudějoviceCZEVCB125156:50+38:00
43Khelová BáraSCP OK Sparta PrahaCZESCP135059:23+40:33
44Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN201130265:33+46:43
45Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM130069:01+50:11
46Šperlová KateřinaN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN05130269:05+50:15
47Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP120178:03+59:13
48Křížová EllaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06160286:26+67:36
 
Smola ŠtěpánN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN031403disk
Hübner VáclavTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM1112vzdal