BOHEMIA 2019pá 26.07.2019 16:19
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 CENTRAL COASTAUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
18Pallas Robyn101 CENTRAL COAST61:531756:572155:0211173:52+67:00
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
25Price Colin101 CENTRAL COAST63:463345:102463:2021172:16+58:36
 
 
 
102102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
20Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIA62:061859:262278:4223200:14+93:22
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
20Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIA55:482543:262161:0519160:19+46:39
 
 
 
103103 BENNELONG NORTHSIDEAUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
Kennedy Elise103 BENNELONG NORTHSIDE100:2330
 
 
 
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
Morris Samuel103 BENNELONG NORTHSIDE36:5718
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
Morris Eric103 BENNELONG NORTHSIDE52:057
 
 
 
121121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
5Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+50:04540:41755:554146:40+14:53
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19151:370:00
15Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+83:311833:211337:5417154:46+103:09
 
 
 
H35B (12)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:241120:150:00
9Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+110:00879:001284:0910273:09+152:54
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
30Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+44:573097:173239:1227181:26+125:39
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
42Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+55:505298:205649:3646203:46+133:43
 
 
 
122122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (23)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:061142:300:00
13Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADT82:491846:101352:4110181:40+39:10
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
28Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADT71:302966:133582:5429220:37+92:41
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
25Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADT101:443142:161560:2517204:25+56:15
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
9Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADT67:001541:411874:517183:32+15:01
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
30Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADT70:293248:003171:3529190:04+78:18
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
23Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADT56:351845:192476:3233178:26+59:59
 
 
 
123123 NATURFREUNDE LINZAUT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZnest.nest.73:0223
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZnest.nest.70:2228
 
 
 
124124 WAT OLAUT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
12Wlcek Sonja124 WAT OL62:132243:311661:0710166:51+38:55
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
27Gessl Konrad124 WAT OL101:012843:532671:5022216:44+74:33
 
 
 
151151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
8Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOC62:031036:38659:098157:50+16:00
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
11Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOC61:271449:501558:346169:51+38:04
 
 
 
H21C (19)
 
1Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:17247:101157:030:00
5Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOC89:24647:57663:598201:20+44:17
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
33Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOC77:003559:193872:3727208:56+90:29
 
 
 
152152 BALISE 10BEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
35Deschepper Aurélie152 BALISE 1095:093750:283586:3835232:15+90:25
 
 
 
153153 KOL OVERPELTBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
12Korstjens Domi153 KOL OVERPELT68:281330:301545:3112144:29+93:12
 
 
 
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
25Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELT87:452455:433099:2629242:54+137:43
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
31Vanreusel Jen153 KOL OVERPELT74:573463:113077:0636215:14+118:46
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
32Korstjens Patrick153 KOL OVERPELT76:573356:073586:2935219:33+107:47
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
9Vandijck Jackie153 KOL OVERPELT48:071035:331352:057135:45+24:36
 
 
 
154154 NSV AMELBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
28Baert Serge154 NSV AMEL55:051943:282485:2334183:56+72:10
 
 
 
155155 TROLBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33346:233128:000:00
9Bruyninckx Miek155 TROL119:041069:08988:3610276:48+148:48
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
43Wodajo Netsi155 TROL153:574983:054730:4811267:50+183:36
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
7Vervoort Wim155 TROL56:402233:43452:068142:29+30:43
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
3Laenen Wiet155 TROL48:00333:43545:133126:56+8:29
20Van dyck Erik155 TROL67:442644:022358:2016170:06+51:39
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
3Aerts André155 TROL46:54833:30448:455129:09+15:29
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
16Vanderstraeten Vic155 TROL62:251941:341540:1017144:09+49:39
 
 
 
156156 ALTAIRBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
Choprix Noelle156 ALTAIR111:5038disk89:2938
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
34Vandeghinste Etienne156 ALTAIR72:013367:043593:5234232:57+121:48
 
 
 
157157 HOCBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H20A (12)
 
1Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.65:16232:54161:032159:130:00
6Vandeghinste Grégoire157 HOC74:57540:41778:239194:01+34:48
 
 
 
159159 D-TEAMBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
Toon Melis159 D-TEAM84:153441:5323vzdal
Deferme Miel159 D-TEAM134:545158:0048disk
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
25Van baelen Michael159 D-TEAM74:422646:042987:1427208:00+39:29
 
 
 
160160 ASUBBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
10Servais Corinne160 ASUB64:001443:531157:0610164:59+40:47
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
27Bruylant Dominique160 ASUB69:003054:273165:2722188:54+77:45
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
27Barbier Georges160 ASUB73:302686:292877:5328237:52+143:22
 
 
 
161161 CO LIÉGEBEL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
22Renard Francoise161 CO LIÉGE70:342268:402479:5521219:09+87:22
 
 
 
H20A (12)
 
1Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.65:16232:54161:032159:130:00
9Eyen Guillaume161 CO LIÉGE118:321036:50569:046224:26+65:13
 
 
 
172172 SKO ORON MINSKBLR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSK113:154270:4543nest.
 
 
 
191191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
14Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE82:471580:0717103:3216266:26+215:09
 
 
 
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
21Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTE46:141946:292247:3223140:15+69:05
 
 
 
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25259:170:00
11Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTE71:321327:42543:2612142:40+83:23
12Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTE75:411443:321241:3211160:45+101:28
14Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTE82:111563:341462:5217208:37+149:20
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
25Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:362148:122748:0825169:56+80:38
30Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTE101:023068:113053:1529222:28+133:10
 
 
 
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54495:300:00
7Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTE68:33632:14836:4610137:33+42:03
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
7Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE44:31336:21841:088122:00+16:06
18Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTE51:361342:262251:2024145:22+39:28
20Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE58:411944:462650:2422153:51+47:57
28Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTE69:283241:102054:5934165:37+59:43
 
 
 
D16B (11)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:291118:300:00
4Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:35646:31364:035184:09+65:39
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:122124:020:00
11Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTE69:15742:131171:1712182:45+58:43
 
 
 
D20B (14)
 
1Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SE50:19233:50541:401125:490:00
3Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTE59:32331:14244:182135:04+9:15
 
 
 
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
20Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTE77:323040:481765:5522184:15+42:25
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
13Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTE78:091358:001379:1614215:25+76:43
 
 
 
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
12Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTE56:241938:251059:1015153:59+44:38
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
26Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE44:361948:422824:1623117:34+53:59
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19151:370:00
Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.62:262026:3011
Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk36:571521:358
Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.60:561925:3810
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
37Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTE75:373454:073960:3044190:14+81:39
40Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTE108:124646:222851:2632206:00+97:25
41Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTE80:163652:103576:3048208:56+100:21
Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk58:204361:2145
Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdaldisk73:5947
Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk69:254657:2241
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
15Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTE77:461638:541160:5318177:33+86:26
Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdal58:041961:3420
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
14Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTE63:38936:152754:0317153:56+39:06
23Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTE70:331936:362861:2329168:32+53:42
39Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTE109:224248:424273:0838231:12+116:22
Shterev Preslav191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdaldisknest.
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
10Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTE67:47838:03953:2713159:17+47:46
16Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTE99:421862:041963:0616224:52+113:21
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
9Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTE62:17733:551156:149152:26+10:15
17Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTE68:341331:18879:4626179:38+37:27
20Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:572037:281975:0423186:29+44:18
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE76:402941:1816nest.
 
 
 
H35B (12)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:241120:150:00
4Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTE66:54436:46550:504154:30+34:15
 
 
 
H45B (30)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:471110:010:00
Bonev Dian191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.nest.nest.
 
 
 
201201 MONTREAL RAMBLERSCAN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
30Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERS153:543267:143297:1533318:23+167:31
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
44Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERS92:436083:135462:4451238:40+168:37
 
 
 
211211 OK MERZCRO
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54495:300:00
13Štambuk Lucija211 OK MERZ120:441348:531354:2312224:00+128:30
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
35Štambuk Zdenka211 OK MERZ77:133751:083454:4733183:08+77:14
 
 
 
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
23Štambuk Iva211 OK MERZ78:233238:291269:4228186:34+44:44
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
16Štambuk Mario211 OK MERZ86:211943:371958:0311188:01+39:51
21Štambuk Andro211 OK MERZ90:342545:012265:1421200:49+52:39
27Štambuk Matej211 OK MERZ96:112844:142170:1528210:40+62:30
34Štambuk Dario211 OK MERZ116:293663:293878:4635258:44+110:34
 
 
 
212212 OK ORIONCRO
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:331142:480:00
6Tišljar Ana212 OK ORION64:26437:16468:517170:33+27:45
 
 
 
221221 OK SKAERMENDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34232:551103:230:00
Hansen Ruth221 OK SKAERMENnest.nest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
Hansen Mogens221 OK SKAERMENnest.nest.nest.
 
 
 
222222 THOK HELSINGEDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
37Galle Annemette222 THOK HELSINGE122:154091:503689:3539303:40+207:12
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
22Galle Ole222 THOK HELSINGE52:411645:002265:1522162:56+49:16
 
 
 
223223 ALLEROED OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
11Marager Dagmar223 ALLEROED OK49:511130:211446:2713126:39+75:22
 
 
 
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
22Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OK70:223340:301469:3124180:23+71:02
 
 
 
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
Marager Marlene223 ALLEROED OKdisk68:0231nest.
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
14Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OK53:231335:46944:4825133:57+25:22
18Marager Johannes223 ALLEROED OK60:522439:071740:1410140:13+31:38
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
11Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OK67:101433:521748:358149:37+34:47
17Marager Valdemar223 ALLEROED OK73:592436:422949:2410160:05+45:15
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
24Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OK63:422140:562375:3329180:11+57:41
41Marager Anders223 ALLEROED OK139:074357:164181:2436277:47+155:17
 
 
 
224224 FSK ORIENTERINGDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
2Fogh Hanne224 FSK ORIENTERING45:57233:00149:061128:03+0:07
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:451112:180:00
8Folander Kim224 FSK ORIENTERING60:09549:461248:036157:58+45:40
 
 
 
225225 OK ROSKILDEDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34232:551103:230:00
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
5Svendsen Ole225 OK ROSKILDE73:07930:36147:038150:46+30:37
 
 
 
226226 BALLERUP OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33346:233128:000:00
Aabye Anneli226 BALLERUP OKvzdalvzdal
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
31Aabye Niels226 BALLERUP OK71:113159:343383:3431214:19+103:10
 
 
 
227227 AALBORG OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
7Bobach Helle227 AALBORG OK62:30846:28661:357170:33+31:51
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
15Bobach Kirsten227 AALBORG OK67:272145:08958:5414171:29+64:37
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKvzdal49:293450:0030
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
28Popp Andreas227 AALBORG OK130:333158:173090:1130279:01+128:09
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
4Bobach Claus227 AALBORG OK57:34433:52457:305148:56+9:08
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
5Bobach Poul227 AALBORG OK47:121229:44231:346108:30+14:00
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
29Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OK43:422940:442667:2835151:54+96:07
 
 
 
228228 HOLBAEK OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
14Nielsen Jannie228 HOLBAEK OK69:531648:061363:2815181:27+57:15
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
31Nielsen Henrik228 HOLBAEK OK73:383248:503074:3531197:03+78:36
 
 
 
229229 OK HTFDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
16Alm Guri229 OK HTF52:10861:132276:0917189:32+57:45
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
26Nielsen Lise229 OK HTF65:202552:572053:5319172:10+75:42
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
25Jensen Lars tykaer229 OK HTF106:272843:521869:0524219:24+113:44
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
16Dall Soeren229 OK HTF51:391341:241862:3219155:35+44:26
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
22Hansen Vagn229 OK HTF70:512459:402546:2221176:53+82:23
 
 
 
230230 HERLUFSHOLM OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
11Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OK47:52936:021455:5413139:48+28:39
 
 
 
231231 FAABORG OKDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
27Hedemann Amanda231 FAABORG OK73:003441:542150:3623165:30+59:36
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
24Hedemann Anja231 FAABORG OK80:263250:092840:2526171:00+86:46
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
31Hedemann Aske231 FAABORG OK68:343157:333135:2630161:33+97:58
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
26Hedemann Peter231 FAABORG OK75:592145:332788:0629209:38+67:27
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
23Hedemann Henning231 FAABORG OK61:451841:551592:3728196:17+90:37
 
 
 
232232 FIF HILLERODDEN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
3Staugaard Sigrid232 FIF HILLEROD46:58729:37239:576116:32+10:38
 
 
 
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
3Staugaard Maria232 FIF HILLEROD42:16630:09345:382118:03+8:42
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
16Staugaard Torbj232 FIF HILLEROD45:472333:201717:50596:57+33:22
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
16Staugaard Ulrik232 FIF HILLEROD58:441636:121258:4718153:43+31:13
 
 
 
241241 COTA TORREJON DE ARDOZESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
37Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZ137:314854:313353:1339245:15+161:01
39Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZ100:254170:524475:3449246:51+162:37
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
36Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZ136:054150:502683:4538270:40+122:30
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
19Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZ63:312341:511958:1715163:39+45:12
 
 
 
242242 MURCIA-OESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
17Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-O77:141557:081984:5718219:19+55:32
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
24Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-O46:304535:262135:5624117:52+47:49
30Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-O45:274339:133050:5948135:39+65:36
Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-O47:3148disk67:1052
 
 
 
243243 CRONESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
25Perez Ramos Maica243 CRON123:012672:1027116:3125311:42+194:39
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
27Peňaranda Marcos Tomas243 CRON106:332947:522292:3431246:59+96:07
 
 
 
T10-OPEN (6)
 
1Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:49155:22334:211120:320:00
4Peňaranda Marcos Hugo243 CRON48:46556:01437:542142:41+22:09
 
 
 
244244 TOLEDO ORIENTACIONESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
19Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACION87:231964:012198:2521249:49+86:02
 
 
 
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONdisk20:101130:2213
 
 
 
245245 COBIESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
14Schulze Evelyn245 COBI76:111251:012068:3518195:47+88:01
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
10Garcia Gorrotxategi Zig245 COBI72:041141:441161:029174:50+35:02
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
10Garcia Schulze Lene245 COBI33:041833:201631:191597:43+27:40
 
 
 
246246 FRONTELA OESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
34Calvo Nuria246 FRONTELA O85:433865:563391:0738242:46+133:25
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
12Hernandez Antonio246 FRONTELA O83:051740:591063:4313187:47+47:59
 
 
 
247247 COMAESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
Nogueira de la muela Luis247 COMAnest.nest.nest.
 
 
 
248248 ULTRA MAXIMUSESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
27Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUS80:102942:5327100:2841223:31+54:25
 
 
 
249249 MALARRURAESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
12Prieto del campo María249 MALARRURA67:321042:27478:2315188:22+24:35
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
Prieto del campo Álvaro249 MALARRURA65:3710disk83:1122
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
15Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURA78:461341:231274:3920194:48+43:56
 
 
 
250250 MONTSANT ORIENTACIOESP
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIO94:492650:0225disk
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
18Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIO52:461542:532260:5219156:31+44:45
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
21Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIO32:212034:182342:0231108:41+52:54
 
 
 
251251 SK MERCURYEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
14Laev Riina251 SK MERCURY53:001051:131776:1418180:27+48:40
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
28Laev Urmas251 SK MERCURY74:323345:212570:5924190:52+72:25
 
 
 
252252 OK ILVES TARTUEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
34Sander Kaisa252 OK ILVES TARTU85:383542:312394:0737222:16+80:26
 
 
 
253253 SK SAUE TAMMEDEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
Saetalu Andres253 SK SAUE TAMMEDnest.nest.nest.
 
 
 
254254 OK VORUEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
Papp Tanel254 OK VORUnest.nest.nest.
 
 
 
255255 OK PEKOEST
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
7Heinmann Kristo255 OK PEKO71:502237:56573:134182:59+14:28
 
 
 
271271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
25Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT56:301659:193287:4932203:38+75:42
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
11Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT49:091148:431446:1910144:11+47:43
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
8Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT47:45940:082034:052121:58+13:23
43Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT94:524470:434780:1449245:49+137:14
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
27Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT71:242135:302467:0734174:01+59:11
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
15Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT88:331447:531777:3116213:57+99:36
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
4Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT49:051133:19347:254129:49+16:09
 
 
 
272272 ASKOLAN URHEILIJATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
2Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJAT51:07227:09239:392117:55+3:34
 
 
 
273273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
8Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKA48:19633:04758:2416139:47+17:17
 
 
 
274274 MARIEFORS SKIKLUBFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
9Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUB55:151343:101358:289156:53+28:57
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
10Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUB55:161638:351249:5510143:46+25:19
 
 
 
275275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
3Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT53:25233:20355:234142:08+6:10
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
2Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT44:05227:46141:221113:13+1:27
 
 
 
276276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
15Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJAT72:072336:40483:1923192:06+23:35
 
 
 
277277 KALEVAN RASTIFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
17Skog Paula277 KALEVAN RASTI87:451850:021777:3424215:21+107:35
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
7Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTI52:291132:46650:184135:33+13:03
 
 
 
278278 PIHKANISKATFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
20Huttunen Matti278 PIHKANISKAT61:122639:331666:0423166:49+55:03
 
 
 
279279 MUSTAMAKKIFIN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
3Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKI61:27442:05263:355167:07+3:20
4Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKI67:561140:45163:053171:46+7:59
10Koskinen Noora279 MUSTAMAKKI64:00743:24575:5114183:15+19:28
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
3Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16275:4710173:57+5:26
 
 
 
291291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
Joucla Patricia291 HAUTES VOSGES ORIENTATION62:5428disk
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
23Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATION54:041845:222976:0432175:30+63:44
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATION26:55627:5815
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATION26:588
 
 
 
292292 CMOFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
13Tassin Elodie292 CMO60:212135:47758:3013154:38+45:17
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
37Marcher Wolfgang292 CMO79:123949:423786:5338215:47+93:17
 
 
 
293293 OPA MONTIGNYFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
13Sol Michel293 OPA MONTIGNY50:561336:551238:0315125:54+31:24
 
 
 
294294 CO AMBERIEUFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
40Lassalle Pauline294 CO AMBERIEU147:224076:333970:3739294:32+188:38
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
24Lassalle Léna294 CO AMBERIEU124:172583:4425126:0928334:10+198:12
 
 
 
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
18Fino Béatrice294 CO AMBERIEU78:561984:351977:0919240:40+116:28
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
17Lassalle Pascal294 CO AMBERIEU49:07541:422165:3821156:27+44:41
 
 
 
295295 LORIENTFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
24Le calvez Jeno295 LORIENT58:502349:362669:2825177:54+66:45
 
 
 
296296 CO STRASBOURGFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
25Bottemer Christian296 CO STRASBOURG61:512745:432472:5328180:27+69:18
 
 
 
297297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
14Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATION52:421435:21959:2916147:32+35:46
 
 
 
298298 VINCENNESFRA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
19Boucher Thea298 VINCENNES75:571678:332568:3817223:08+81:57
 
 
 
F5 (45)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:082154:280:00
Boucher Lucie298 VINCENNES74:0721105:1215
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
11Boucher Yves298 VINCENNES78:021242:241252:2710172:53+58:32
 
 
 
323323 SARUM TISBURYGBR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:083109:100:00
10Graham Andrew323 SARUM TISBURY51:53730:30473:5314156:16+47:06
 
 
 
324324 BOK(W)GBR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
11Sands Carol324 BOK(W)56:111242:01856:4912155:01+48:09
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
4Sands Tim324 BOK(W)41:33633:14733:267108:13+13:43
 
 
 
325325 INTERLOPERSGBR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
5Eades Lorna325 INTERLOPERS53:28934:35354:134142:16+14:20
 
 
 
341341 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINvzdal107:2628131:1930
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
6Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLIN48:34739:02955:086142:44+14:48
Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINdisk63:4834102:4738
 
 
 
D55B (11)
 
1Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33346:233128:000:00
2Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLIN54:02335:21445:412135:04+7:04
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
11Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLIN85:181834:33253:566173:47+25:37
 
 
 
H21C (19)
 
1Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:17247:101157:030:00
9Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLIN106:001249:39768:3810224:17+67:14
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
24Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLIN67:183043:312565:3320176:22+64:36
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:451112:180:00
10Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLIN112:541244:351175:4811233:17+120:59
 
 
 
342342 SONNENSCHEIN BERLINGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
6Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLIN45:00836:01854:236135:24+26:03
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
10Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLIN53:04843:141462:2211158:40+30:44
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
32Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLIN100:484246:052142:4831189:41+105:27
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
23Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLIN82:333046:093582:5819211:40+42:34
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
2Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47546:441124:02+1:32
14Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLIN62:482034:18855:1811152:24+29:54
32Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLIN78:013843:312673:2224194:54+72:24
 
 
 
343343 SV BAD DUBENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19151:370:00
9Höbig Felix343 SV BAD DUBEN34:501033:041229:031396:57+45:20
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
17Kern Wilmar343 SV BAD DUBEN53:351659:382442:0118155:14+60:44
 
 
 
344344 OL-TEAM WEHRSDORFGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
 
 
 
345345 USV TU DRESDENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25259:170:00
Streibert Jule345 USV TU DRESDENnest.disk51:3413
 
 
 
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
31Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDEN71:432153:213672:3433197:38+55:48
 
 
 
D35B (22)
 
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40141:453115:120:00
Rewig Laura345 USV TU DRESDEN74:1918nest.92:1319
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
22Richter Sabine345 USV TU DRESDEN68:032849:572169:3318187:33+59:37
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
10Leideck Heike345 USV TU DRESDEN54:301146:581066:4011168:08+36:21
18Buhler Birgit345 USV TU DRESDEN62:411652:121875:3916190:32+58:45
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
28Riebisch Martin345 USV TU DRESDEN82:433248:304192:2729223:40+54:34
39Rewig Thomas345 USV TU DRESDEN94:224447:3439108:0245249:58+80:52
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
17Kundisch Wieland345 USV TU DRESDEN77:203242:422276:1111196:13+27:42
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
19Lehmann Karsten345 USV TU DRESDEN94:092151:522266:0015212:01+72:13
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
31Mueller Rico345 USV TU DRESDEN65:132751:143380:1033196:37+84:51
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
27Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDEN66:252548:372973:0929188:11+69:44
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
28Müller Rainer345 USV TU DRESDEN110:402976:252781:5029268:55+174:25
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
27Streibert Lena345 USV TU DRESDEN42:332757:163040:3929140:28+84:41
 
 
 
346346 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFdisk77:312493:1223
 
 
 
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
32Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORF68:102969:073490:3237227:49+118:28
 
 
 
347347 TV EITELBORNGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
38Vilz Marion347 TV EITELBORN102:414483:104859:2944245:20+161:06
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
7Vilz Wolfgang347 TV EITELBORN69:521029:30444:064143:28+29:07
 
 
 
348348 OLV USLARGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
4Drese Werner348 OLV USLAR54:04333:43646:426134:29+20:08
 
 
 
349349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
 
 
 
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
5Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG27:17617:39820:25565:21+10:22
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGdisk40:32966:3616
 
 
 
350350 TSV AHLDENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H80 (5)
 
1Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35142:212138:010:00
Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDEN93:55543:324nest.
 
 
 
351351 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
2Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDEN22:45316:06420:25259:16+7:59
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
21Mühlstädt Anna-louise351 SV ROBOTRON DRESDEN74:122230:21841:4319146:16+56:58
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
16Mühlstädt Bettina351 SV ROBOTRON DRESDEN96:471760:301486:4917244:06+105:24
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
10Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDEN50:591237:471155:5411144:40+27:37
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
21Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDEN67:252743:231573:0824183:56+56:00
 
 
 
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
6Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDEN49:36533:52354:529138:20+14:08
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
2Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDEN46:53238:20449:471135:00+3:13
15Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDEN62:411655:462069:2713187:54+56:07
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
18Mühlstädt Lennart351 SV ROBOTRON DRESDEN43:211834:352122:2519100:21+36:46
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
10Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDEN60:071243:261846:3013150:03+58:56
 
 
 
H20A (12)
 
1Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.65:16232:54161:032159:130:00
5Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDEN76:10633:44364:504174:44+15:31
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
25Mühlstädt Gunnar351 SV ROBOTRON DRESDEN119:402555:1025109:4427284:34+144:46
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
3Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDEN45:29130:44250:013126:14+3:44
34Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDEN73:533344:332878:3835197:04+74:34
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
15Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDEN55:112035:581059:2916150:38+38:52
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
22Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDEN63:272249:573161:5919175:23+56:56
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
13Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDEN53:371640:381752:188146:33+35:24
15Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDEN55:351939:141659:2917154:18+43:09
 
 
 
H80 (5)
 
1Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35142:212138:010:00
4Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDEN89:21437:19345:313172:11+34:10
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
20Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDEN40:464038:102736:0625115:02+44:59
 
 
 
352352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
27Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.76:502540:102556:1930173:19+84:01
 
 
 
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
25Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.68:183045:422274:0428188:04+78:43
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
22Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.42:242633:562234:5924111:19+55:32
 
 
 
353353 OLV POTSDAMGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
Knorr Luise353 OLV POTSDAMdisk43:0516disk
 
 
 
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
14Fischer Mila353 OLV POTSDAM43:161339:561822:547106:06+34:56
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
21Fischer Yvonne353 OLV POTSDAM61:472044:052174:1623180:08+63:05
 
 
 
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
25Petri Jana353 OLV POTSDAM123:512857:1223100:2126281:24+173:38
 
 
 
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
8Fischer Leander353 OLV POTSDAM38:261322:481216:25177:39+22:40
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
33Knorr Robert353 OLV POTSDAM49:124955:034944:0035148:15+78:12
 
 
 
354354 BIELEFELDER TGGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
39Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TG129:573971:594282:5337284:49+136:39
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
34Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TG86:143756:523772:4328215:49+97:22
 
 
 
355355 SACHSEN MARATHONGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
Klawin Tina355 SACHSEN MARATHONnest.nest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
Klawun Krendray Werner355 SACHSEN MARATHONnest.nest.nest.
 
 
 
356356 SC KLECKENGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
39Binsch Thomas356 SC KLECKEN87:333860:263993:5739241:56+123:29
 
 
 
357357 CHEMNITZ INDIVID.GER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
 
 
 
358358 TSV KARLSHORSTGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
27Cain Fidelius358 TSV KARLSHORST57:122934:472225:4724117:46+54:11
29Flach Julius358 TSV KARLSHORST44:482040:062648:1732133:11+69:36
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
19Spranger Lutz358 TSV KARLSHORST58:031539:372163:4821161:28+38:58
35Krieger Thomas358 TSV KARLSHORST72:323252:593877:5932203:30+81:00
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
6Cain Finjas358 TSV KARLSHORST33:091928:24826:26987:59+17:56
 
 
 
359359 SV LENGEFELDGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
29Neumann Johanna359 SV LENGEFELD85:232963:272949:0827197:58+108:40
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
39Neumann Lena359 SV LENGEFELD96:013952:133776:3040224:44+118:50
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
2Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36151:413140:04+1:22
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
33Neumann Rasmus359 SV LENGEFELD114:363380:483349:5133245:15+181:40
 
 
 
360360 OSC KASSELGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
20Schwartz Renée360 OSC KASSEL98:142077:4423117:4323293:41+129:54
 
 
 
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELnest.nest.96:3539
 
 
 
361361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
41Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 7892:0539109:465158:3943260:30+176:16
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
15Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 7860:101835:15957:4915153:14+30:44
 
 
 
362362 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEUL48:0110disk41:501
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
2Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEUL52:29233:38439:263125:33+5:24
 
 
 
363363 KARLHORSTER TSV BERLINGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
14Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLIN50:301046:572753:3812151:05+32:38
 
 
 
364364 TURN KLUBB HANNOVERGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
21Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVER105:372174:1422117:2222297:13+133:26
 
 
 
365365 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40141:453115:120:00
17Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFT70:331659:351856:5515187:03+71:51
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
16Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFT90:401752:101881:1818224:08+109:47
 
 
 
366366 BERLIN INDIVID.GER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F5 (45)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:082154:280:00
Wesenberg Corinna366 BERLIN INDIVID.disk187:1133
Ernst Marie366 BERLIN INDIVID.disk187:0632
 
 
 
367367 ESV LOK DESSAUGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
5Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAU47:25234:22648:358130:22+11:55
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
Güth Hans367 ESV LOK DESSAU79:3710disk86:1214
 
 
 
368368 BERLINER TSCGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
Distler Carl W.368 BERLINER TSCdisk47:532379:0024
 
 
 
369369 OLV WEIMARGER
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D75 (2)
 
1Eulitz Ilse369 OLV WEIMAR51:46143:17160:192155:220:00
 
 
 
390390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (11)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:291118:300:00
2Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SE58:21235:57145:482140:06+21:36
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:122124:020:00
2Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SE61:27426:06141:361129:09+5:07
3Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SE58:13229:34343:483131:35+7:33
10Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SE89:351131:45461:1310182:33+58:31
 
 
 
D20B (14)
 
1Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SE50:19233:50541:401125:490:00
4Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SE60:36430:56146:444138:16+12:27
7Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SE70:19638:37853:256162:21+36:32
8Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SE65:39541:401257:218164:40+38:51
 
 
 
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
16Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SE81:041849:211587:0819217:33+53:46
 
 
 
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEnest.nest.72:5924
 
 
 
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
11Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SE64:221548:311459:2012172:13+48:01
20Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SE93:172298:5421158:1724350:28+226:16
 
 
 
F5 (45)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:082154:280:00
8Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SE70:52752:531071:237195:08+40:40
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
6Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SE53:02939:281231:334124:03+32:56
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
16Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SE65:371132:321357:2222155:31+40:41
18Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SE72:372234:262154:4520161:48+46:58
19Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SE75:032534:031852:5214161:58+47:08
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
7Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SE66:02639:411142:347148:17+36:46
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
2Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SE60:02328:45156:008144:47+2:36
6Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SE67:221129:48251:082148:18+6:07
 
 
 
H20B (5)
 
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08161:021160:490:00
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
31Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SE89:414037:321199:0539226:18+57:12
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
15Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SE84:051641:411358:0712183:53+35:43
18Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SE94:442739:09859:1515193:08+44:58
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:083109:100:00
4Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SE43:19233:14844:585121:31+12:21
 
 
 
391391 SZEGEDI VSEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
8Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36265:0816139:30+15:18
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
8Vass Zoltan391 SZEGEDI VSE67:58935:26949:267152:50+38:29
 
 
 
392392 MAFC BUDAJENOHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
33Dalos Réka392 MAFC BUDAJENO75:053649:503051:4926176:44+70:50
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
20Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENO69:302747:032241:4027158:13+73:59
 
 
 
H21C (19)
 
1Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:17247:101157:030:00
6Dalos Áron392 MAFC BUDAJENO103:311041:55361:246206:50+49:47
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
22Dalos Attila392 MAFC BUDAJENO60:052439:341775:2430175:03+63:17
 
 
 
393393 TIPO OC BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (23)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:061142:300:00
15Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPEST79:411644:481060:2118184:50+42:20
 
 
 
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
23Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPEST65:352449:522969:2823184:55+75:34
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
4Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPEST46:09335:00458:178139:26+11:30
27Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPEST76:563252:582783:0730213:01+85:05
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
4Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPEST45:03337:20643:345125:57+19:05
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
37Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPEST156:194490:3147169:1142416:01+247:30
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
36Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPEST75:243547:013385:0437207:29+84:59
 
 
 
H45B (30)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:471110:010:00
15Dankó István393 TIPO OC BUDAPEST77:081544:101470:1119191:29+81:28
17Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPEST88:152056:041978:3720222:56+112:55
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
26Faggyas László393 TIPO OC BUDAPEST70:073144:062867:0024181:13+69:27
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
14Zagyi László393 TIPO OC BUDAPEST50:46943:111758:4716152:44+47:04
16Ipsics László393 TIPO OC BUDAPEST58:101738:141260:5719157:21+51:41
26Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPEST84:142669:432772:4325226:40+121:00
 
 
 
394394 BOF BUDAORSHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
10Jenei Margit394 BOF BUDAORS57:501447:091249:549154:53+48:01
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
30Bugár József394 BOF BUDAORS66:313445:152574:4733186:33+72:53
 
 
 
395395 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
11Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUS63:421040:071161:2211165:11+29:13
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
Hentes Ildikó395 TABÁNI SPARTACUSvzdaldisknest.
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
3Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUS42:47434:10638:598115:56+7:21
15Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUS53:581440:342244:1422138:46+30:11
17Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUS54:151540:041945:0826139:27+30:52
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
16Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUS71:321838:012064:0917173:42+31:31
Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSdisk30:11448:551
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
35Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUS90:244251:414596:2034238:25+69:19
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
10Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUS66:241340:051277:1012183:39+15:08
11Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUS64:02641:281781:0617186:36+18:05
20Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUS68:021842:292089:5029200:21+31:50
22Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUS74:562742:352185:2826202:59+34:28
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
33Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUS85:163453:263493:2537232:07+120:21
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUS71:503060:4141nest.
 
 
 
396396 SZABI SEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
20Tornai Szabolcs396 SZABI SE70:393037:471557:2212165:48+43:18
 
 
 
397397 HSE BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
10Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPEST51:581343:58843:105139:06+42:38
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:451112:180:00
Molnár Gábor397 HSE BUDAPEST69:591033:546disk
 
 
 
398398 MAKE BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
26Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPEST79:083150:182946:3634176:02+91:48
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
39Magyar János398 MAKE BUDAPEST82:214155:373787:1038225:08+111:28
 
 
 
399399 MAFC BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F5 (45)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:082154:280:00
9Ludvig István399 MAFC BUDAPEST86:101256:451275:399218:34+64:06
14Herter Laszlo399 MAFC BUDAPEST107:032066:1715109:1916282:39+128:11
18Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPEST102:071973:0319122:2224297:32+143:04
24Szlávy Anna399 MAFC BUDAPEST139:0827121:3136188:5534449:34+295:06
Gosswein Judit399 MAFC BUDAPEST143:4328137:1337vzdal
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19151:370:00
7Matics Marcell399 MAFC BUDAPEST36:471226:551026:301190:12+38:35
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
24Matics Gyula399 MAFC BUDAPEST97:132355:462688:3225241:31+101:43
 
 
 
H40B (20)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:231106:360:00
7Sági Péter399 MAFC BUDAPEST70:511239:28849:245159:43+53:07
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
7Sági Balázs399 MAFC BUDAPEST25:51632:141431:141489:19+19:16
16Matics Luca399 MAFC BUDAPEST35:212540:593632:3616108:56+38:53
27Sági Rita399 MAFC BUDAPEST35:182450:144240:2331125:55+55:52
 
 
 
400400 OSC BUDAORSHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORS95:3039disknest.
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
4Varga József400 OSC BUDAORS49:07632:49446:364128:32+10:05
9Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORS54:591537:13950:1711142:29+24:02
18Molnár Tibor400 OSC BUDAORS61:192139:301361:4417162:33+44:06
 
 
 
401401 KALOCSAI TERM. TSEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54495:300:00
8Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSE86:011027:44428:453142:30+47:00
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:122124:020:00
7Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSE66:23641:181059:518167:32+43:30
 
 
 
D21B (23)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:061142:300:00
9Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSE69:01643:12855:5615168:09+25:39
 
 
 
D35B (22)
 
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40141:453115:120:00
18Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSE71:561751:101466:2418189:30+74:18
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
23Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSE67:492348:532472:3422189:16+72:13
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
33Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSE117:203753:273186:2640257:13+109:03
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
8Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSE66:38839:28859:377165:43+25:55
13Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSE71:551051:142069:2219192:31+52:43
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
5Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSE47:06531:28452:137130:47+8:17
 
 
 
H45B (30)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:471110:010:00
8Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSE67:28844:171546:533158:38+48:37
16Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSE84:551850:151665:0415200:14+90:13
 
 
 
402402 VACUUM SCHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
Varga János402 VACUUM SC40:2225
 
 
 
403403 PÉCSI OE SPORTKORHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
7Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKOR60:181234:27443:444138:29+14:17
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
29Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKOR98:062946:232469:4527214:14+66:04
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
17Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKOR69:412142:551659:1317171:49+66:09
 
 
 
404404 SZIGETHALOMHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
6Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOM50:51734:08528:329113:31+29:17
17Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOM64:512148:282441:5629155:15+71:01
 
 
 
405405 PVS PÉCSHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
10Pataki Virag Iara405 PVS PÉCS67:341540:361356:388164:48+28:50
 
 
 
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:331142:480:00
9Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCS74:36943:07983:1211200:55+58:07
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
9Pataki Gabor405 PVS PÉCS51:541134:52556:4814143:34+31:48
 
 
 
406406 HBS NYIREGYHÁZAHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
16Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZA63:432342:291170:4220176:54+48:58
 
 
 
407407 CSIPA SEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
24Laurinyecz Katalin407 CSIPA SE94:072248:2315127:5128270:21+162:35
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
21Szucs Peter407 CSIPA SE66:572048:482275:0027190:45+85:05
 
 
 
408408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
11Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE52:151538:241341:5210132:31+26:37
12Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE51:481436:551145:4215134:25+28:31
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
2Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16223:30288:29+4:15
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
6Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE65:581139:15872:393177:52+9:21
 
 
 
409409 TIPO TKE BUDAPESTHUN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
30Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPEST89:113752:222495:5535237:28+109:32
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
12Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPEST52:431242:232049:239144:29+26:02
 
 
 
419419 CORK-OIRL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20B (14)
 
1Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SE50:19233:50541:401125:490:00
12O'brien Norah419 CORK-O76:261139:07972:1513187:48+61:59
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:451112:180:00
O'brien Liam419 CORK-O49:18228:512disk
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
O'brien Mary Ann419 CORK-O35:3028disk27:2012
 
 
 
420420 AJAXIRL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
25O'cleirigh Patricia420 AJAX121:5625117:2029112:2528351:41+210:30
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
15O'cleirigh Emmet420 AJAX90:031753:581668:1118212:12+100:41
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
6O'cleirigh Aonghus420 AJAX48:00336:11847:165131:27+13:00
 
 
 
421421 LEV HASHARON MENASHEISR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
Mitzafon Peleg421 LEV HASHARON MENASHEnest.nest.nest.
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
Yogev Rotem421 LEV HASHARON MENASHEnest.nest.nest.
 
 
 
422422 EMEK HEFERISR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
26Perchonok Dmitry422 EMEK HEFER64:242448:172874:0130186:42+68:15
 
 
 
424424 VERESE ORIENTEERINGITA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
28Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERING82:292851:552846:2323180:47+91:29
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
24Marson Marta424 VERESE ORIENTEERING90:272569:552688:2824248:50+131:47
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
38Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERING99:194157:484292:4839249:55+127:25
 
 
 
425425 SANS SOUCIJPN
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
12Sugiyama Takashi425 SANS SOUCI53:131534:20953:1910140:52+29:43
 
 
 
451451 AUSEKLISLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25259:170:00
13Freimane Tina451 AUSEKLIS69:421246:041355:5814171:44+112:27
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
13Sasko Kristiana451 AUSEKLIS56:261133:051542:2421131:55+42:37
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
6Bluma Irbe451 AUSEKLIS45:23436:33939:175121:13+15:19
22Cera Liva451 AUSEKLIS61:152239:491754:4132155:45+49:51
 
 
 
D16B (11)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:291118:300:00
Gulbe Matra451 AUSEKLISdisk87:42965:216
Baltmane Paula451 AUSEKLIS61:36452:355nest.
 
 
 
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:331142:480:00
11Lapina Laura451 AUSEKLIS90:151245:141286:0912221:38+78:50
 
 
 
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
15Cera Liga451 AUSEKLIS96:112441:561268:0817206:15+98:29
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
7Priedite Iveta451 AUSEKLIS52:15943:37866:1410162:06+30:19
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
30Duze Dace451 AUSEKLIS78:233556:252364:3528199:23+102:55
36Prindule Aina451 AUSEKLIS83:343682:313595:3340261:38+165:10
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
17Freimane Beata451 AUSEKLIS64:401945:531161:2717172:00+65:08
19Vitola Benita451 AUSEKLIS71:132251:201574:1521196:48+89:56
22Kraze Anfisa451 AUSEKLIS60:191653:421993:0525207:06+100:14
Hartmane Inese451 AUSEKLIS80:252568:1526nest.
 
 
 
D70 (13)
 
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34232:551103:230:00
2Plaude Mara451 AUSEKLIS48:28426:23134:082108:59+5:36
6Seglina Silvija451 AUSEKLIS58:14545:04948:305151:48+48:25
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19151:370:00
10Cers Oto451 AUSEKLIS40:051340:211721:277101:53+50:16
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
12Solmanis Uvis451 AUSEKLIS45:35743:302640:3412129:39+21:04
42Grasis Markus451 AUSEKLIS92:094354:594073:1246220:20+111:45
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
13Leina Augusts451 AUSEKLIS71:581340:221650:2815162:48+71:41
14Maulins Rudolfs451 AUSEKLIS93:142039:301333:215166:05+74:58
Cinitis Uvis451 AUSEKLIS52:228disk43:4012
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
7Stana Gustavs451 AUSEKLIS62:33732:591448:076143:39+28:49
Melnis Marks451 AUSEKLIS147:5944vzdalvzdal
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
4Gills Arvids451 AUSEKLIS66:18730:28441:566138:42+27:11
9Ummers Emils451 AUSEKLIS81:091233:40541:275156:16+44:45
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
33Zideluns Janis451 AUSEKLIS82:423146:063498:1537227:03+57:57
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
35Zideluns Mikelis451 AUSEKLIS124:163871:574173:2332269:36+121:26
40Zvagulis Ricards451 AUSEKLIS132:504071:394084:0139288:30+140:20
 
 
 
H35B (12)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:241120:150:00
2Senbergs Jurijs451 AUSEKLIS58:22233:19340:462132:27+12:12
 
 
 
H40B (20)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:231106:360:00
3Cers Kaspars451 AUSEKLIS55:50330:02341:452127:37+21:01
 
 
 
H45B (30)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:471110:010:00
5Silins Valters451 AUSEKLIS68:121030:37353:399152:28+42:27
12Gegeris Atis451 AUSEKLIS81:571738:441160:4213181:23+71:22
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:451112:180:00
4Freimanis Patriks451 AUSEKLIS60:50627:36150:297138:55+26:37
 
 
 
H80 (5)
 
1Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35142:212138:010:00
 
 
 
452452 A2 ULBROKALAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
23Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKA79:042370:362580:3022230:10+98:23
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
3Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKA40:50331:25548:385120:53+9:44
 
 
 
453453 KAPA OK CARNIKAVALAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
5Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVA33:02718:44820:31372:17+21:00
 
 
 
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
4Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVA31:16325:48420:36377:40+6:30
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
15Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVA64:261631:401038:1513134:21+45:03
22Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVA70:122032:371348:5526151:44+62:26
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
25Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVA69:443342:432351:2525163:52+57:58
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
4Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVA56:47439:19360:216156:27+17:45
 
 
 
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVA96:0823disk71:2019
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
17Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVA56:072250:541855:2620162:27+65:59
19Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVA52:021457:422656:2423166:08+69:40
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
7Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVA32:01925:33523:102180:44+17:09
13Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVA42:291627:24920:461290:39+27:04
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
21Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVA65:102736:061142:1416143:30+34:55
30Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVA66:123055:424143:4821165:42+57:07
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVAdisknest.61:0919
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
5Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVA65:47632:16255:002153:03+13:15
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
4Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVA48:48731:01350:305130:19+7:49
 
 
 
H45B (30)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:471110:010:00
14Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVA64:57753:561767:4017186:33+76:32
 
 
 
454454 MONA OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
21Rozentale Ieva454 MONA OK66:011949:101292:2324207:34+75:47
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
29Lacis Sandris454 MONA OK70:202852:183372:2726195:05+76:38
 
 
 
455455 APE OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
5Vabulniece Liga455 APE OK55:35734:34542:242132:33+8:21
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
19Vabulnieks Maris455 APE OK51:07937:181268:5527157:20+45:34
 
 
 
456456 ALUKSNE-APE OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
6Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OK56:59436:101050:168143:25+29:04
 
 
 
457457 OGRE OK/SCLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
12Patricija Valaine457 OGRE OK/SC43:251433:201324:048100:49+29:39
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
14Elize Bremze457 OGRE OK/SC62:431534:172034:587131:58+42:40
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
38Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SC63:582490:544052:1127207:03+101:09
 
 
 
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
11Jonikans Valters457 OGRE OK/SC47:221517:16721:48986:26+31:27
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
6Renars Grasis457 OGRE OK/SC29:33625:01321:461476:20+12:45
9Lukass Silins457 OGRE OK/SC31:42727:351022:131781:30+17:55
17Olivers Plocins457 OGRE OK/SC51:122528:261219:16898:54+35:19
22Sterns Bruno457 OGRE OK/SC55:052737:022421:0413113:11+49:36
32Levkans Ernests457 OGRE OK/SC81:213257:393241:1731180:17+116:42
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
4Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SC55:471726:48133:301116:05+7:30
29Fisers Emils457 OGRE OK/SC83:183941:532539:439164:54+56:19
35Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SC81:373748:163353:5339183:46+75:11
44Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SC119:574775:284899:5050295:15+186:40
Emils Sulcs457 OGRE OK/SC60:3323disk45:5327
Kristofers Plocins457 OGRE OK/SC86:1541disk59:2043
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
42Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SC105:033960:394398:3643264:18+149:28
Andersons Jekabs toms457 OGRE OK/SCnest.nest.nest.
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
25Andris Svilans457 OGRE OK/SC82:572535:141488:3830206:49+64:38
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
8Neimanis Nauris457 OGRE OK/SC79:272736:26573:225189:15+20:09
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
37Sterns Gvido457 OGRE OK/SC58:445351:114450:0047159:55+89:52
 
 
 
458458 AZIMUTS OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
11Stabina Anete458 AZIMUTS OK38:08934:461526:491399:43+28:33
 
 
 
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25259:170:00
4Abula Kitija458 AZIMUTS OK31:52421:32319:40373:04+13:47
8Morite Morite458 AZIMUTS OK57:391131:17627:566116:52+57:35
 
 
 
D16B (11)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:291118:300:00
Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OK69:215disk51:154
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
6Caune Agnija458 AZIMUTS OK63:39933:42452:523150:13+14:15
14Stabina Zanda458 AZIMUTS OK66:131141:401568:4219176:35+40:37
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:122124:020:00
12Slikšjane Annija458 AZIMUTS OK95:041244:551268:1811208:17+84:15
 
 
 
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:331142:480:00
8Skopane Elina458 AZIMUTS OK77:301042:49869:378189:56+47:08
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19151:370:00
4Kaininš Matiss458 AZIMUTS OK24:07223:25718:33566:05+14:28
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
5Klavinš Renars458 AZIMUTS OK62:52540:061240:043143:02+31:31
 
 
 
H40B (20)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:231106:360:00
14Caune Gaidars458 AZIMUTS OK69:471064:061763:4413197:37+91:01
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
4Stabinš Maris458 AZIMUTS OK41:35435:15541:444118:34+12:54
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
19Latvers Martinš458 AZIMUTS OK90:031582:541995:5520268:52+154:31
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
13Lapinš Aldis458 AZIMUTS OK56:182637:291253:0811146:55+33:15
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:451112:180:00
 
 
 
460460 ZIEMELKURZEME OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
21Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OK81:122253:582275:5024211:00+75:02
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
17Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OK57:281740:351564:2218162:25+45:22
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
27Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OK60:162252:373647:5829160:51+52:16
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
6Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OK66:25341:201158:547166:39+15:47
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
8Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OK33:222028:06728:491390:17+20:14
 
 
 
461461 ALUKSNE OKLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
8Velkere Iveta461 ALUKSNE OK48:50543:161757:1412149:20+44:09
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
10Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OK51:361235:011253:059139:42+28:33
 
 
 
462462 OK KO RigaLAT
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
Bauere Irena462 OK KO Riganest.nest.nest.
 
 
 
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
Bauere Irena462 OK KO Riganest.27:042
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
Bauers Janeks462 OK KO Riganest.40:5016
 
 
 
471471 RUDAMINA OKLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
14Dudiene Violeta471 RUDAMINA OK56:151351:261658:4213166:23+59:31
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
8Duda Kostas471 RUDAMINA OK50:091333:49651:097135:07+21:27
16Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OK44:42349:203059:4518153:47+40:07
 
 
 
472472 LABIRINTAS VILNIUSLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUS83:082553:1919disk
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
3Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUS46:15535:11242:433124:09+17:17
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
17Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUS60:052040:061462:1520162:26+43:59
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
10Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUS54:242035:34954:1213144:10+30:30
 
 
 
473473 SAULE 0KLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
22Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0K61:232643:002065:2221169:45+58:36
 
 
 
474474 OK MEDEINA KAUNASLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40141:453115:120:00
 
 
 
475475 SM GAJA KAUNASLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20B (14)
 
1Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SE50:19233:50541:401125:490:00
11Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNAS85:521440:481158:029184:42+58:53
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
23Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNAS66:492756:422546:4513170:16+73:48
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
33Račickas Matas475 SM GAJA KAUNAS74:213352:403752:2936179:30+70:55
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
7Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNAS51:14633:37651:1216136:03+44:56
12Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNAS74:441440:131442:4111157:38+66:31
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
14Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNAS87:181547:391557:1214192:09+80:38
17Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNAS115:471959:301767:1417242:31+131:00
 
 
 
H20B (5)
 
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08161:021160:490:00
2Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNAS87:33243:27363:472194:47+33:58
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
28Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNAS54:272155:303669:4328179:40+66:00
 
 
 
476476 INDIVID. VILNIUSLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
11Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUS51:50839:001757:2413148:14+25:44
 
 
 
477477 OSK AŽUOLASLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
21Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLAS76:443043:302381:3419201:48+33:17
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
5Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLAS40:53339:021342:355122:30+16:50
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
13Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLAS35:252634:231832:5517102:43+32:40
 
 
 
478478 ORIENS OKLTU
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
19Činčikaite Migle478 ORIENS OK67:511934:111938:2514140:27+51:09
26Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OK79:512642:002650:5028172:41+83:23
 
 
 
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54495:300:00
6Kevenaite Agile478 ORIENS OK79:02929:51727:452136:38+41:08
9Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OK78:44833:38936:189148:40+53:10
12Uksaite Ugne478 ORIENS OK71:34736:471159:3313167:54+72:24
 
 
 
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:122124:020:00
4Gyrinskite Malvina478 ORIENS OK65:25532:04650:254147:54+23:52
 
 
 
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
2Viksviene Renata478 ORIENS OK46:36435:51643:103125:37+1:25
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
23Mackevičius Tadas478 ORIENS OK59:562147:413143:3819151:15+42:40
31Strole Salvuus478 ORIENS OK83:544040:092150:5331174:56+66:21
39Kareckas Kimantas478 ORIENS OK103:094546:332955:1740204:59+96:24
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
5Karvelis Džiugas478 ORIENS OK50:13537:481034:436122:44+31:37
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
12Voroblievas Voroblia478 ORIENS OK87:091443:001449:5210180:01+68:30
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
3Cicenas Ruímantas478 ORIENS OK63:00627:05140:253130:30+16:09
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
8Dauderis Rimantas478 ORIENS OK43:08534:481154:5112132:47+21:38
 
 
 
491491 THOR HAGUENED
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
15Groeneveld Mietta491 THOR HAGUE56:151552:262565:2614174:07+46:11
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
30Groeneveld Odin491 THOR HAGUE48:322449:002953:2534150:57+87:22
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
16Binsch Olaf491 THOR HAGUE51:241043:372656:2012151:21+39:35
 
 
 
492492 KOVZNED
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
Kurt Sascha492 KOVZ26:164
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
Kurt Ralph492 KOVZ77:0537
 
 
 
501501 LYN SKINOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
Systad Johanne Midttun501 LYN SKI70:0621
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
Systad Audun Midttun501 LYN SKI75:1433
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
Systad Rolv Anders501 LYN SKI59:4018
 
 
 
502502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
2Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08246:383118:09+1:06
 
 
 
H12B (22)
 
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30114:19151:370:00
Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERING32:048nest.nest.
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
Hoboel Sigurd502 OPPSAL ORIENTEERING75:261537:089nest.
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERING94:3022
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERING65:452845:5630nest.
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERING51:531132:233nest.
 
 
 
503503 OLDERSKOG ILNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
20Solberg Ingar503 OLDERSKOG IL59:062543:442358:2315161:13+50:04
 
 
 
504504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18B (14)
 
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03243:122124:020:00
14Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OL114:051454:181386:0014254:23+130:21
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
21Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OL75:262447:432067:3623190:45+85:05
 
 
 
505505 IL TYRVINGNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVING29:581nest.
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGnest.49:031
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVING19:01120:181
Nybraaten Esten Valentin505 IL TYRVING21:30221:003
 
 
 
506506 IL GEOFORMNOR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
10Utskarpen Audrun506 IL GEOFORM47:171039:291160:0216146:48+37:27
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
10Egge Guttorm506 IL GEOFORM53:441637:541454:1111145:49+34:03
 
 
 
521521 AUCKLAND OCNZL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
20Stanton Talyn521 AUCKLAND OC69:022158:142168:1512195:31+63:44
 
 
 
551551 TRACKCOURSEPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
9Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSE62:08751:16772:3910186:03+47:21
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
16Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSE80:331446:271767:3317194:33+54:45
 
 
 
552552 OLBnO WARSZAWAPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
38Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWA113:4239101:4339109:4941325:14+228:46
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
33Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWA86:573549:482787:1332223:58+112:49
 
 
 
553553 SLASK O-TEAMPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
5Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAM45:09543:40743:136132:02+35:34
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
40Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAM70:413566:304188:5640226:07+112:27
 
 
 
554554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
12Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORA52:411335:15759:1615147:12+35:26
 
 
 
555555 WKS SLASKPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
9Wiktor Lucyna555 WKS SLASK64:17846:051067:368177:58+14:11
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
19Wiktor Wojciech555 WKS SLASK83:501843:481779:0625206:44+55:52
 
 
 
556556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNA44:0110disk37:4914
 
 
 
591591 YAROSLAVLRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
6Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVL47:10340:232051:254138:58+27:12
 
 
 
592592 MSU MOSCOWRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
23Roshchina Mariia592 MSU MOSCOW92:162355:112330:3218177:59+106:49
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
15Roshchina Ianina592 MSU MOSCOW100:171956:281177:4813234:33+95:51
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
16Roshchin Roman592 MSU MOSCOW80:571644:431970:4317196:23+45:31
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWdisk98:4133disk
 
 
 
593593 KMS ST.PETERSBURGRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
20Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURG80:021457:292970:3016208:01+57:09
 
 
 
594594 LVS KHIMKIRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
Chernykh Zoya594 LVS KHIMKI54:233disk56:197
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
7Chernykh Misha594 LVS KHIMKI63:25833:391053:234150:27+8:16
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
25Chernykh Sergei594 LVS KHIMKI68:432744:002266:5923179:42+61:15
 
 
 
595595 FOTON MOSCOWRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
17Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOW56:291840:171843:3914140:25+34:31
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
7Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOW46:14834:06540:4513121:05+12:30
 
 
 
H40B (20)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:231106:360:00
10Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOW76:241341:44961:4112179:49+73:13
 
 
 
596596 PIONEERS SARATOVRUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
16Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOV48:03843:101763:1617154:29+37:26
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
23Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOV45:102144:432726:2025116:13+52:38
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
30Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOV79:573134:152065:1832179:30+64:40
 
 
 
597597 OMEGARUS
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
5Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:36770:3710172:32+8:45
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
3Kheldert Elena597 OMEGA51:51251:50850:432154:24+15:42
 
 
 
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
Udovichenko Svetlana597 OMEGAdisk89:4829vzdal
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
Udovichenko Maxim597 OMEGAvzdal92:3345vzdal
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
Udovichenko Igor597 OMEGAvzdal72:1844134:0941
 
 
 
H40B (20)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:231106:360:00
15Udovichenko Roma597 OMEGA82:431853:161670:3115206:30+99:54
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
12Kalinin Lukyan597 OMEGA26:23932:122128:571787:32+31:45
 
 
 
621621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
34Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUB95:384079:2839100:2637275:32+147:36
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
8Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUB52:111237:311353:3010143:12+31:26
 
 
 
622622 OC KOMENDASLO
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
Zupan Romana622 OC KOMENDA43:451864:5319
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
Zupan Gregor622 OC KOMENDA47:073492:5340
 
 
 
631631 BUSSOLA OKSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
2Brunner Anina631 BUSSOLA OK60:24243:32659:561163:52+0:05
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
8Zingg Luca631 BUSSOLA OK69:411938:20675:028183:03+14:32
 
 
 
632632 OLK WIGGERTALSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
24Husner Eveline632 OLK WIGGERTAL72:282345:303071:2432189:22+47:32
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
4Husner Lily632 OLK WIGGERTAL46:30140:38656:435143:51+12:04
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
34Husner Anton632 OLK WIGGERTAL60:163054:373586:4437201:37+87:57
 
 
 
633633 SKI-O SWISSSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
8Rohweder Martina633 SKI-O SWISS71:451135:38756:469164:09+56:23
 
 
 
H16B (23)
 
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09233:591111:310:00
11Rohweder Ronny633 SKI-O SWISS83:021340:101350:5912174:11+62:40
 
 
 
H18B (15)
 
1Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50141:291123:170:00
8Rohweder Leon633 SKI-O SWISS108:32939:12976:188224:02+100:45
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
16Rohweder Arne633 SKI-O SWISS56:151743:152162:1621161:46+43:19
 
 
 
634634 OCR WINTERTHURSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
15Beeler Nadja634 OCR WINTERTHUR78:421760:112078:3116217:24+53:37
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
18Brunner Jan634 OCR WINTERTHUR85:492041:111079:4227206:42+55:50
 
 
 
635635 OLC KAPREOLOSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOdisk21:049nest.
 
 
 
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25259:170:00
Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLO57:2010nest.nest.
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
Mohn Monika635 OLC KAPREOLO61:091944:2522nest.
 
 
 
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLO87:2717nest.67:5415
 
 
 
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLO33:3712disk27:1312
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:343vzdal
Mohn Christian635 OLC KAPREOLO73:251237:169nest.
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLO18:331nest.20:282
 
 
 
636636 THURGORIENTASUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
29Müller Andrea636 THURGORIENTA81:213443:192569:1127193:51+52:01
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
12Bächi Ursina636 THURGORIENTA75:111262:161576:4512214:12+75:30
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
12Bächi Minna636 THURGORIENTA28:551236:012433:482098:44+28:41
 
 
 
637637 OLG GOLDAUSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
11Schallberger Josef637 OLG GOLDAU86:181248:221052:1410186:54+66:45
 
 
 
638638 OLG MURTENSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
20Studer Christiane638 OLG MURTEN95:172059:181974:0319228:38+87:27
21Baumgartner Carla638 OLG MURTEN96:252170:482381:1022248:23+107:12
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
24Studer Dominic638 OLG MURTEN87:312151:132765:0420203:48+55:38
 
 
 
H21C (19)
 
1Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:17247:101157:030:00
8Berthold Noah638 OLG MURTEN88:33554:311079:5514222:59+65:56
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
27Studer Andreas638 OLG MURTEN70:062846:243175:0628191:36+69:06
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
8Studer Christian638 OLG MURTEN64:18641:57751:409157:55+37:46
 
 
 
639639 KTV ALTDORFSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H80 (5)
 
1Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35142:212138:010:00
3Kempf Adolf639 KTV ALTDORF75:22336:09256:234167:54+29:53
 
 
 
640640 OL REGIO OLTENSUI
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33346:233128:000:00
Moosberger Esther640 OL REGIO OLTEN56:594disk86:339
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
8Moosberger Max640 OL REGIO OLTEN40:36435:461133:528110:14+15:44
 
 
 
671671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICAvzdalnest.vzdal
 
 
 
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
18Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA72:591352:051898:1420223:18+59:31
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
14Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA77:252141:142078:2012196:59+27:53
 
 
 
H21C (19)
 
1Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:17247:101157:030:00
11Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA115:091367:501577:3313260:32+103:29
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
21Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA90:042054:062378:0222222:12+82:24
 
 
 
672672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
21Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB51:561447:252380:2432179:45+70:24
 
 
 
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
9Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB64:40834:50755:3812155:08+40:47
Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBnest.nest.50:459
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
18Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB31:571930:341735:392598:10+42:23
31Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB61:263386:493149:4634198:01+142:14
 
 
 
673673 SANDBERG BRATISLAVASVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
21Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVA76:152737:203052:4713166:22+51:32
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
22Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVA82:512439:302368:3721190:58+48:47
 
 
 
674674 KOBRA BRATISLAVASVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
24Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVA71:362945:422661:4518179:03+60:36
 
 
 
675675 FARMACEUT BRATISLAVASVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19328:54495:300:00
11Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVA92:061138:321234:107164:48+69:18
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
23Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVA84:302369:272497:4727251:44+115:46
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
34Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVA98:384055:493650:1737204:44+120:30
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVA72:3822disk66:4322
 
 
 
676676 KLUB OB ATU KOŠICESVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
8Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICE48:49449:421466:099164:40+32:53
19Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICE67:022046:39978:2019192:01+60:14
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
38Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICE90:474256:484253:2137200:56+92:21
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
25Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICE77:063032:261160:3428170:06+55:16
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
27Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICE49:00438:381595:4538183:23+71:37
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
37Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICE92:354060:284086:2738239:30+121:03
 
 
 
677677 KLUB OB MARTINSVK
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTIN64:3217nest.nest.
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
10Knor Martin677 KLUB OB MARTIN70:401535:371555:187161:35+19:24
 
 
 
678678 RAPID BRATISLAVACZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
Formanko Dušan678 RAPID BRATISLAVAnest.nest.72:4227
 
 
 
701701 IFK MORA OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:083109:100:00
13Thomée Anders701 IFK MORA OK86:581335:061158:5412180:58+71:48
 
 
 
702702 TULLINGE SKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
13Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SK54:011845:491048:2114148:11+51:43
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
19Ohlsson Göran702 TULLINGE SK55:512036:211566:4923159:01+47:52
 
 
 
703703 VISBORGS OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
20Öhman Mans703 VISBORGS OK61:551854:432055:0824171:46+77:16
 
 
 
704704 OK ORINTOSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34232:551103:230:00
11Lindblom Inger704 OK ORINTO118:4011100:351187:3312306:48+203:25
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
7Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OK48:50652:181744:457145:53+39:01
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
2Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OK42:27428:19147:393118:25+7:16
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
12Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OK50:581438:401354:5314144:31+30:51
32Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OK78:163946:562871:2931196:41+83:01
 
 
 
706706 SUNDBYBERGS IKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
17Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IK65:592541:091555:298162:37+53:16
 
 
 
707707 STROMSTADSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
19Eriksson Karin707 STROMSTAD65:052249:492641:5228156:46+72:32
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:083109:100:00
 
 
 
708708 HALMSTAD OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
12Andersson Hakan708 HALMSTAD OK53:441239:221957:3714150:43+28:13
 
 
 
709709 PITEA IF OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
3Andersson Susanne709 PITEA IF OK50:27737:30255:313143:28+11:41
 
 
 
710710 NYKOPING OKSWE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
12Balakova Andrea710 NYKOPING OK56:341638:021258:2714153:03+36:00
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
11Johansson Oliver710 NYKOPING OK33:382229:581234:202197:56+27:53
 
 
 
781781 ANKARA GSMTUR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
27Fenmen Nermin781 ANKARA GSM66:582862:332960:0025189:31+93:03
 
 
 
801801 KIEV REGIONUKR
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
16Petruniak Tetiana801 KIEV REGION66:121831:571238:2715136:36+47:18
24Mahlych Anastasiia801 KIEV REGION80:592735:072146:5124162:57+73:39
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
26Bulava Daria801 KIEV REGION62:022350:283352:3528165:05+59:11
37Matveieva Iryna801 KIEV REGION77:323849:543158:1936185:45+79:51
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
10Kovalchuk Serafim801 KIEV REGION48:231033:03442:0415123:30+14:55
36Drach Ivan801 KIEV REGION63:212562:434458:2342184:27+75:52
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
35Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGION93:013747:374161:5230202:30+87:40
40Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGION106:454044:343780:2941231:48+116:58
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONdisk42:122490:3628
 
 
 
902902 CASCADE BOTHELLUSA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
35Williams Kean902 CASCADE BOTHELL117:043659:153281:1830257:37+146:28
 
 
 
903903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
Colgan Jeremy903 HUDSON VALLEY ORIENTEERING127:464375:1845nest.
 
 
 
10001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
41Rada ŠtěpánABM KOB ALFA Brno110:224344:593878:3540233:56+119:06
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
29Rada PavelABM KOB ALFA Brno97:072482:4533103:2134283:13+132:21
 
 
 
10004ADA OOB Spartak AdamovCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
36Odehnalová RadkaADA OOB Spartak Adamov102:174379:224659:5545241:34+157:20
 
 
 
H14A (52)
 
1Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07235:363108:350:00
2Odehnal TomášADA OOB Spartak Adamov42:05332:17338:316112:53+4:18
 
 
 
H45B (30)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:471110:010:00
2Odehnal LuděkADA OOB Spartak Adamov56:22230:18243:432130:23+20:22
 
 
 
10006AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
36Klechová KarolínaAOP Orientační Běh Opava74:403550:133260:4938185:42+79:48
 
 
 
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
Fukalová HanaAOP Orientační Běh Opava89:253644:2629nest.
 
 
 
D45A (43)
 
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25142:041109:210:00
5Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh Opava47:08935:26647:574130:31+21:10
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
10Sklenář MartinAOP Orientační Běh Opava75:371837:07877:0010189:44+20:38
Šulc VáclavAOP Orientační Běh Opava114:2846
 
 
 
10007AOV OOB TJ Baník OstravaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
17Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník Ostrava61:461551:083142:2130155:15+71:01
 
 
 
F5 (45)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:082154:280:00
22Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník Ostrava134:082695:2128136:3327366:02+211:34
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
11Vlach JiříAOV OOB TJ Baník Ostrava72:321139:251778:2513190:22+21:16
 
 
 
10008API OK Andante PísekCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (21)
 
1Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23339:321114:210:00
 
 
 
10009ASU Magnus OrienteeringCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (23)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:061142:300:00
12Mesiarkinová KamilaASU Magnus Orienteering76:341347:521555:5114180:17+37:47
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
24Šrubař MichalASU Magnus Orienteering78:212445:483393:3131217:40+48:34
 
 
 
10011BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteeringnest.50:062437:151
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:451112:180:00
6Ptáček LadislavBBM BETA URSUS Orienteering63:01738:36946:024147:39+35:21
 
 
 
10014BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42117:34151:170:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
D16B (11)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:291118:300:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.97:5421
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
Meldere SarmiteBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bordisk
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
Barvíková DanaBOR OK Jiskra Nový Bor65:512448:2336
 
 
 
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
2Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39121:581057:45+2:46
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
H18B (15)
 
1Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50141:291123:170:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
Tichý RadomírBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
Hunt DavidBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.nest.
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
Balák TeodorBOR OK Jiskra Nový Bornest.34:2021
 
 
 
10015BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
24Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKD62:343236:451067:1726166:36+52:56
 
 
 
H70 (31)
 
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41128:26294:300:00
Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKDnest.nest.nest.
 
 
 
10018BSO KOB Baník SokolovCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35B (12)
 
1Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20138:241120:150:00
7Schimm PetrBSO KOB Baník Sokolov114:56961:13978:248254:33+134:18
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
9Schimm DieterBSO KOB Baník Sokolov70:45859:071253:0111182:53+62:44
 
 
 
10023CST OB StrakoniceCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40141:453115:120:00
7Málková ŠárkaCST OB Strakonice48:25738:38647:417134:44+19:32
 
 
 
D45B (37)
 
1Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11140:041105:110:00
2Pelcová PavlaCST OB Strakonice50:33827:39349:085127:20+22:09
 
 
 
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
Málková VěraCST OB Strakonice70:0117disk70:5618
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
14Pelc VáclavCST OB Strakonice77:281342:171658:5613178:41+30:31
28Málek MartinCST OB Strakonice74:09965:363972:0030211:45+63:35
 
 
 
H50A (40)
 
1Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49242:452111:460:00
11Málek MartinCST OB Strakonice55:252139:461851:183146:29+34:43
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:083109:100:00
12Muchl VladimírCST OB Strakonice79:021240:431251:019170:46+61:36
 
 
 
10024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
9Běloušková KateřinaCTB SK OB Chotěboř31:48439:561825:511197:35+26:25
 
 
 
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
7Gregorová KamilaCTB SK OB Chotěboř62:13645:28867:207175:01+11:14
 
 
 
D35B (22)
 
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40141:453115:120:00
20Běloušková IlonaCTB SK OB Chotěboř115:292285:4820107:5121309:08+193:56
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
16Hübner JanCTB SK OB Chotěboř75:301741:332180:5217197:55+28:49
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
26Běloušek PavelCTB SK OB Chotěboř130:312660:032796:3426287:08+147:20
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
5Běloušek MatějCTB SK OB Chotěboř27:01933:561723:02583:59+13:56
 
 
 
10025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (11)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:291118:300:00
6Kándlová EmaDCE KOB Dobřichovice107:14970:01877:557255:10+136:40
 
 
 
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
13Zeman KláraDCE KOB Dobřichovice71:421354:211557:088183:11+42:00
 
 
 
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
20Kándlová AdélaDCE KOB Dobřichovice89:121950:491984:0025224:01+116:15
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
13Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice63:171847:031164:578175:17+43:30
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
7Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice47:22946:231142:484136:33+40:05
21Štrossová JiřinaDCE KOB Dobřichovice53:121650:441763:2827167:24+70:56
 
 
 
H14B (23)
 
1Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14127:30191:070:00
9Kándl MatějDCE KOB Dobřichovice59:021037:01848:2514144:28+53:21
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
30Kándl FilipDCE KOB Dobřichovice73:553446:233073:2224193:40+71:10
 
 
 
H55A (45)
 
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45140:451118:270:00
35Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice79:143655:583682:1536217:27+99:00
 
 
 
H60A (37)
 
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01244:111111:090:00
4Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice39:22231:40650:286121:30+10:21
 
 
 
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
7Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice46:49734:41752:299133:59+20:19
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
Zeman AnnabelDCE KOB Dobřichovicenest.40:143148:3844
 
 
 
10026DKL KOB KladnoCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
21Chotětický VáclavDKL KOB Kladno53:491940:341866:5525161:18+47:38
 
 
 
10027DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06319:44171:100:00
7Gregorová AliceDKP Oddíl OB Kotlářka36:25732:121222:19590:56+19:46
10Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB Kotlářka39:301130:411128:301798:41+27:31
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
2Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB Kotlářka42:10225:33231:19399:02+9:44
10Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka54:531033:411838:0611126:40+37:22
 
 
 
D16A (41)
 
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23132:421105:540:00
2Tichá DoroteaDKP Oddíl OB Kotlářka42:59130:36338:524112:27+6:33
13Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB Kotlářka51:191240:551942:1312134:27+28:33
 
 
 
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
5Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB Kotlářka56:21436:14956:016148:36+12:38
12Sanna KarinDKP Oddíl OB Kotlářka67:291440:281262:5912170:56+34:58
18Kalousková MarieDKP Oddíl OB Kotlářka80:242141:121465:5118187:27+51:29
22Řadová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka92:022452:142192:4926237:05+101:07
 
 
 
D20A (13)
 
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42152:331142:480:00
3Voltrová AlenaDKP Oddíl OB Kotlářka66:55538:25559:444165:04+22:16
 
 
 
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
22Klašková JosefinaDKP Oddíl OB Kotlářka101:232268:432293:4425263:50+122:39
Typltová HanaDKP Oddíl OB Kotlářkanest.
 
 
 
D21E (25)
 
1Štičková AnnaSSU SK Severka Šumperk60:52342:05260:502163:470:00
11Mullis KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka69:081246:121172:0513187:25+23:38
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
 
 
 
D40B (32)
 
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35231:261107:460:00
21Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB Kotlářka109:212657:422571:5520238:58+131:12
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
17Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka63:572445:421869:4019179:19+51:23
Illnerová DanielaDKP Oddíl OB Kotlářka65:232559:5033disk
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
18Dudová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka55:172154:102153:1518162:42+66:14
 
 
 
D65 (31)
 
1Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12136:191106:520:00
27Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB Kotlářka120:2729100:202988:1024308:57+202:05
 
 
 
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
3Mrázková JanaDKP Oddíl OB Kotlářka41:41332:57425:505100:28+16:14
42Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka118:324676:374572:1048267:19+183:05
 
 
 
H10 (21)
 
1Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí22:22215:06217:31254:590:00
3Gregor MarekDKP Oddíl OB Kotlářka27:27715:49319:55363:11+8:12
 
 
 
H12A (34)
 
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ Turnov26:37221:53115:05163:350:00
14Junek MatoušDKP Oddíl OB Kotlářka37:411334:041920:101091:55+28:20
15Veljačik JonášDKP Oddíl OB Kotlářka39:291433:371823:382296:44+33:09
 
 
 
H16A (51)
 
1Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51239:471114:500:00
9Škácha VítDKP Oddíl OB Kotlářka66:061232:17946:495145:12+30:22
13Mareš AlbertDKP Oddíl OB Kotlářka68:181530:35654:0518152:58+38:08
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
15Novák PřemyslDKP Oddíl OB Kotlářka72:051937:001863:2616172:31+30:20
29Klement DavidDKP Oddíl OB Kotlářka97:292756:043290:1531243:48+101:37
 
 
 
H18B (15)
 
1Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50141:291123:170:00
4Klaška MartinDKP Oddíl OB Kotlářka74:28529:28555:595159:55+36:38
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
5Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka68:19536:29678:4514183:33+14:27
Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářkanest.nest.disk
 
 
 
H35A (36)
 
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23254:484150:520:00
2Mrázek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka62:44235:04554:393152:27+1:35
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
3Gregor MartinDKP Oddíl OB Kotlářka57:07335:01556:014148:09+8:21
 
 
 
H40B (20)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:231106:360:00
16Vondráček MartinDKP Oddíl OB Kotlářka79:531548:151184:3017212:38+106:02
Svoboda JiříDKP Oddíl OB Kotlářka66:168diskdisk
 
 
 
H45A (49)
 
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43146:582122:300:00
10Illner JakubDKP Oddíl OB Kotlářka51:53935:171055:0210142:12+19:42
31Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka76:193643:202574:0626193:45+71:15
 
 
 
H45B (30)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:471110:010:00
18Škácha MichalDKP Oddíl OB Kotlářka106:132354:221887:1221247:47+137:46
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
2Kalousek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka40:28228:40142:406111:48+6:08
18Sanna RobertoDKP Oddíl OB Kotlářka65:561948:142160:4918174:59+69:19
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
12Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB Kotlářka85:411146:09955:5512187:45+67:36
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
4Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB Kotlářka21:23426:15521:47469:25+13:38
 
 
 
T10-OPEN (6)
 
1Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:49155:22334:211120:320:00
5Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB Kotlářka60:05663:13560:096183:27+62:55
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
21Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB Kotlářka32:021640:223244:1536116:39+46:36
41Mrázek VáclavDKP Oddíl OB Kotlářka72:585957:305044:4039175:08+105:05
Mullis RobertDKP Oddíl OB Kotlářka27:3010nest.nest.
 
 
 
10028DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice65:482351:5738
 
 
 
F5 (45)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:082154:280:00
Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice117:2022
 
 
 
10029DOB KOB DobruškaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52143:482113:400:00
35Stárek JiříDOB KOB Dobruška86:444452:553268:4827208:27+94:47
 
 
 
10030DOK OK DoksyCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (30)
 
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53549:292135:580:00
Dolejší KateřinaDOK OK Doksynest.42:411678:2025
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
25Kapounová JitkaDOK OK Doksy96:152680:5126130:1325307:19+175:32
 
 
 
D60 (43)
 
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44131:49196:280:00
33Nováková PavlaDOK OK Doksy74:153375:513469:1033219:16+122:48
 
 
 
H18A (36)
 
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky Brno56:55132:38952:383142:110:00
4Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00357:4710146:04+3:53
21Šmol DavidDOK OK Doksy85:422642:492559:1712187:48+45:37
Kubec MichalDOK OK Doksy130:313152:3631disk
 
 
 
H20B (5)
 
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08161:021160:490:00
4Meduna JakubDOK OK Doksy114:58436:21289:064240:25+79:36
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
20Novák DanielDOK OK Doksy78:202343:502885:3721207:47+38:41
30Francke JanDOK OK Doksy78:472547:003799:1840225:05+55:59
 
 
 
H21E (58)
 
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec Králové66:071235:10167:141168:310:00
27Škoda JakubDOK OK Doksy81:313451:203593:3332226:24+57:53
Fürst MatoušDOK OK Doksy64:21841:1015vzdal
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:083109:100:00
9Novák TomDOK OK Doksy57:211134:39956:3111148:31+39:21
 
 
 
10033DVP DVP ORIENTATIONCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (58)
 
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13119:40184:140:00
40Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATION104:154587:284963:0446254:47+170:33
Šťovíčková ZdenaDVP DVP ORIENTATION132:1747105:2050nest.
 
 
 
F5 (45)
 
1Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24258:082154:280:00
23Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATION113:5921137:4438119:3023371:13+216:45
 
 
 
H40B (20)
 
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52136:231106:360:00
5Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION60:46534:24552:257147:35+40:59
 
 
 
H65B (13)
 
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32538:451112:180:00
9Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION103:371157:491362:4910224:15+111:57
 
 
 
T10 (38)
 
1Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00118:25355:470:00
14Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION31:061629:341328:181688:58+33:11
15Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATION28:321228:541133:012290:27+34:40
Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATION62:2934disknest.
 
 
 
T10P (68)
 
1Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 1222:04226:57621:02470:030:00
31Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATION38:493446:123951:1249136:13+66:10
 
 
 
10034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
2Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom Praha45:37153:321451:292150:38+9:27
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
Konečná MarcelaEKP VŠTJ Ekonom Prahanest.nest.nest.
 
 
 
H21A (57)
 
1Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:28168:511169:060:00
13Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom Praha75:061439:561880:1616195:18+26:12
 
 
 
H21B (45)
 
1Jíra TomášKAM OK Kamenice65:06135:38447:261148:100:00
Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom Prahavzdal
 
 
 
10037FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (11)
 
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10234:291118:300:00
3Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební59:11348:01447:143154:26+35:56
 
 
 
D21B (23)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:061142:300:00
10Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební72:46949:051646:292168:20+25:50
 
 
 
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
4Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební41:29240:00950:136131:42+7:30
 
 
 
H40A (28)
 
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25353:501139:480:00
6Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební65:15538:38759:326163:25+23:37
 
 
 
H45B (30)
 
1Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43137:471110:010:00
9Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební79:391635:18748:216163:18+53:17
 
 
 
H50B (30)
 
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05337:252105:400:00
8Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební50:531137:581150:059138:56+33:16
 
 
 
H75 (19)
 
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23337:582120:090:00
3Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební54:23437:50536:411128:54+8:45
 
 
 
10040HCE TJ HostiviceCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
Kudrnáčová LucieHCE TJ Hostivice68:2625
 
 
 
D21B (23)
 
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51143:061142:300:00
19Náhlíková ErikaHCE TJ Hostivice86:332061:172161:1920209:09+66:39
 
 
 
D50B (26)
 
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41141:221124:120:00
13Mudrová MartinaHCE TJ Hostivice56:34853:561765:5317176:23+52:11
 
 
 
H60B (16)
 
1Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14240:083109:100:00
Kudrnáč MartinHCE TJ Hostivice46:086
 
 
 
10046CHA OK ChrastavaCZE
místoJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (19)
 
1Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08119:25259:170:00
 
 
 
D14A (32)
 
1Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31128:22189:180:00
 
 
 
D21A (44)
 
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13153:041141:500:00
3Kašková KateřinaCHA OK Chrastava60:40637:16955:034152:59+11:09
30Knížková ŠárkaCHA OK Chrastava77:042950:183468:5826196:20+54:30
Valešová MartinaCHA OK Chrastavadisk68:2238101:0039
 
 
 
D21C (33)
 
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary55:28539:12246:311141:110:00
Ježková BarboraCHA OK Chrastavadiskdisk
 
 
 
D35A (19)
 
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08248:311138:420:00
5Lankašová BarboraCHA OK Chrastava59:02544:37554:364158:15+19:33
 
 
 
D35B (22)
 
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40141:453115:120:00
16Poláková VeronikaCHA OK Chrastava74:301956:221753:5612184:48+69:36
 
 
 
D40A (28)
 
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21444:312117:030:00
9Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava48:49934:24652:238135:36+18:33
 
 
 
D50A (44)
 
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51550:082127:560:00
14Pavlíková PavlaCHA OK Chrastava66:382642:561263:3313173:07+45:11
Gorčicová IvanaCHA OK Chrastava54:471255:0029nest.
 
 
 
D55A (28)
 
1Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41150:292131:470:00
9Čechlovská JanaCHA OK Chrastava57:011350:181660:447168:03+36:16
 
 
 
D60 (43)