BOHEMIA 2019pá 26.07.2019 15:34
Výsledky - E3 Bryzosvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (17)2,3 km 25 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099817:340:00
2Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER351091520:25+2:51
3Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT453091120:31+2:57
4Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZEJEN095120:47+3:13
5Vlčková MarkétaVIC OB VizoviceCZEVIC095121:56+4:22
6Růtová AmálkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095122:46+5:12
7Míková SofieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095025:07+7:33
8Kundratová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL095025:49+8:15
9Mišeková LucieKAM OK KameniceCZEKAM105030:12+12:38
10Finstrlová DenisaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM095136:02+18:28
11Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA095041:03+23:29
12Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL153100445:31+27:57
13Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN223110946:27+28:53
14Kubecová MarkétaPGP SK PragaCZEPGP095550:09+32:35
15Fišáková LeonaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA115159:52+42:18
16Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910940103:32+85:58
 
Knorr Luise353 OLV POTSDAMGER3531006disk
 
 
 
D12A (23)2,7 km 40 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR075019:440:00
2Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM075220:06+0:22
3Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT453071020:36+0:52
4Baloghová MilenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075021:13+1:29
5Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP075822:19+2:35
6Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM075622:40+2:56
7Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER353070222:54+3:10
8Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT457071324:04+4:20
9Nožičková EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085224:35+4:51
10Bulířová ŽofieTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085025:30+5:46
11Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZECTB075225:51+6:07
12Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY075026:43+6:59
13Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT458070326:49+7:05
14Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZEVCB075227:33+7:49
15Nováková ViktorieRUM ZOOB RumburkCZERUM075127:41+7:57
16Pražáková NellaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085428:22+8:38
17Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP086428:30+8:46
18Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS592070330:32+10:48
19Šimůnková MichaelaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085131:36+11:52
20Mastníková LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085933:53+14:09
21Rotková VeronikaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM085434:58+15:14
22Vokušová VeronikaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075637:16+17:32
23Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072347:32+27:48
 
 
 
D12B (18)2,4 km 30 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZETUR085318:000:00
2Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA075319:25+1:25
3Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT458081319:40+1:40
4Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085320:36+2:36
5Pavlova LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085027:09+9:09
6Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT458081427:56+9:56
7Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM085130:42+12:42
8Frantová NatálieN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070732:23+14:23
9Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU075238:57+20:57
10Feřtová AnežkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085640:57+22:57
11Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052941:32+23:32
12Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072243:26+25:26
13Streibert Jule345 USV TU DRESDENGER345081051:34+33:34
14Freimane Tina451 AUSEKLISLAT451000655:58+37:58
15Bauerová AnetaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV075256:48+38:48
16Imrišková NatálieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU075157:51+39:51
17Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071962:52+44:52
 
Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZELIT0851disk
 
 
 
D14A (30)3,8 km 70 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZECHA055528:220:00
2Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065029:14+0:52
3Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065531:19+2:57
4Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZEMFP055131:36+3:14
5Balejová JulieKAM OK KameniceCZEKAM055131:53+3:31
6Mellanová JuditaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055933:46+5:24
7Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT457051234:58+6:36
8Kotková AdélaRIC OB ŘíčanyCZERIC065536:49+8:27
9Háková EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065436:57+8:35
10Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR055037:44+9:22
11Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065638:06+9:44
12Novotná BarboraTUR OOB TJ TurnovCZETUR055238:13+9:51
13Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061238:15+9:53
14Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU478051038:25+10:03
15Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR801060938:27+10:05
16Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZEONO055338:36+10:14
17Janošíková EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB055239:18+10:56
18Skalová JolanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065340:57+12:35
19Mühlstädt Anna-louise351 SV ROBOTRON DRESDENGER351051041:43+13:21
20Hájková TerezaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055641:58+13:36
21Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT451000342:24+14:02
22Skácelová KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055043:21+14:59
23Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA424060346:23+18:01
24Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR801060446:51+18:29
25Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191050948:08+19:46
26Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061348:55+20:33
27Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER359050249:08+20:46
28Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050750:50+22:28
29Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051853:15+24:53
30Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352050256:19+27:57
 
 
 
D14B (14)3,0 km 40 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065427:020:00
2Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU478050327:45+0:43
3Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401050428:45+1:43
4Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN055428:54+1:52
5Dostálová BarboraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL055330:50+3:48
6Holíková PetraONO SKOB OstrovCZEONO065332:58+5:56
7Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675050434:10+7:08
8Finstrlová LucieZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM065135:08+8:06
9Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTU478060636:18+9:16
10Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053336:46+9:44
11Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065744:40+17:38
12Štambuk Lucija211 OK MERZCRO211060754:23+27:21
13Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050959:33+32:31
 
msMěchurová ZuzanaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06050464:16+37:14
 
 
 
D16A (40)4,1 km 145 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030432:420:00
2Smolková BarboraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP035636:36+3:54
3Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055536:56+4:14
4Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035138:52+6:10
5Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT451031739:17+6:35
6Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN232040339:57+7:15
7Thýnová MartinaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK035040:33+7:51
8Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030741:08+8:26
9Bulířová EmaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP045241:15+8:33
10Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030341:52+9:10
11Skácelová AdélaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045442:10+9:28
12Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035942:13+9:31
13Pesničáková SoňaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN045142:59+10:17
14Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS595030343:39+10:57
15Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030545:42+13:00
16Teringlová VendulaVCB OB České BudějoviceCZEVCB045145:54+13:12
17Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045146:55+14:13
18Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZEOPI035047:59+15:17
19Šestáková MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045248:27+15:45
20Chrzová EliškaPGP SK PragaCZEPGP035348:47+16:05
21Hudská ŠtěpánkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR045049:35+16:53
22Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033050:24+17:42
23Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN231040150:36+17:54
24Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030651:20+18:38
25Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT453030451:25+18:43
26Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN392040351:49+19:07
27Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT457040452:11+19:29
28Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR801040852:35+19:53
29Černá EmaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU045152:39+19:57
30Kopecká ValentýnaVSP USK PrahaCZEVSP045353:04+20:22
31Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045253:06+20:24
32Cera Liva451 AUSEKLISLAT451032854:41+21:59
33Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO211040654:47+22:05
34Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030854:59+22:17
35Messnerová LucieVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL045656:06+23:24
36Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR801040258:19+25:37
37Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045159:16+26:34
38Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP045260:49+28:07
39Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRA294040170:37+37:55
40Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER359030176:30+43:48
 
 
 
D16B (8)3,9 km 100 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY045034:290:00
2Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390030445:48+11:19
3Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP045047:14+12:45
4Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OKLAT458031151:15+16:46
5Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191032064:03+29:34
6Gulbe Matra451 AUSEKLISLAT451040365:21+30:52
7Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE035177:55+43:26
8Smolíková ZuzanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV045380:53+46:24
 
 
 
D18A (28)5,2 km 160 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK015149:070:00
2Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025249:29+0:22
3Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT458010652:52+3:45
4Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275010255:23+6:16
5Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015355:44+6:37
6Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015656:01+6:54
7Chernykh Zoya594 LVS KHIMKIRUS594020156:19+7:12
8Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN405020156:38+7:31
9Korpasová LucieTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM015157:00+7:53
10Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM025858:30+9:23
11Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN395020461:22+12:15
12Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP025062:59+13:52
13Titzová AdélaPGP SK PragaCZEPGP025763:44+14:37
14Popová JanaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP025264:34+15:27
15Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC015264:35+15:28
16Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL025265:36+16:29
17Šafková SofieKAM OK KameniceCZEKAM015365:43+16:36
18Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015165:51+16:44
19Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT458010268:42+19:35
20Linková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN025769:28+20:21
21Systad Johanne Midttun501 LYN SKINOR501010170:06+20:59
22Tomaidesová Adéla AnnaPGP SK PragaCZEPGP025570:41+21:34
23Šmelíková DorotaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE026072:16+23:09
24Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT460010375:50+26:43
25Dolejší KateřinaDOK OK DoksyCZEDOK015678:20+29:13
26Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP025192:49+43:42
27Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675020397:47+48:40
28Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRA2940102126:09+77:02
 
 
 
D18B (14)4,0 km 110 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011641:360:00
2Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390010143:12+1:36
3Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390022443:48+2:12
4Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU478020150:25+8:49
5Janečková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015752:07+10:31
6Nováková EliškaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY015053:04+11:28
7Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR025054:43+13:07
8Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401010359:51+18:15
9Budská AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN025360:01+18:25
10Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390021861:13+19:37
11Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT458021068:18+26:42
12Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191010471:17+29:41
13Zatloukalová HanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH015075:48+34:12
14Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR504020186:00+44:24
 
 
 
D20A (12)5,4 km 170 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK005152:330:00
2Cych AgnieszkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK996657:40+5:07
3Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZEKAM995058:14+5:41
4Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP995659:44+7:11
5Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP005163:15+10:42
6Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM005164:07+11:34
7Tišljar Ana212 OK ORIONCRO212000168:51+16:18
8Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT458000969:37+17:04
9Zatloukalová RomanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH995070:54+18:21
10Kundratová LucieTZL SKOB ZlínCZETZL005882:15+29:42
11Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN405990283:12+30:39
12Lapina Laura451 AUSEKLISLAT451002486:09+33:36
 
 
 
D20B (14)3,9 km 110 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390992341:400:00
2Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191993644:18+2:38
3Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP995045:52+4:12
4Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390002646:44+5:04
5Kopecká JohanaPGP SK PragaCZEPGP995648:03+6:23
6Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390991453:25+11:45
7Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY005054:06+12:26
8Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390000657:21+15:41
9Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU475990758:02+16:22
10Pěničková MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN005260:08+18:28
11Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK005260:13+18:33
12Sedláčková LindaROZ OK RoztokyCZEROZ005062:08+20:28
13O'brien Norah419 CORK-OIRL419990272:15+30:35
14Paříková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR006174:25+32:45
 
 
 
D21A (39)5,4 km 190 m18 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU005753:040:00
2Šimůnková GabrielaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP975553:29+0:25
3Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL745254:36+1:32
4Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZECHA785055:03+1:59
5Hájková EliškaKAM OK KameniceCZEKAM985155:40+2:36
6Vejražková RozárkaSJC Sportcentrum JičínCZESJC015158:15+5:11
7Matějů KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805459:05+6:01
8Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151900159:09+6:05
9Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK885559:44+6:40
10Tihonová HanaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP905260:45+7:41
11Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN895260:51+7:47
12Korpasová TerezaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM989860:58+7:54
13Neradová AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR855162:50+9:46
14Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM985063:15+10:11
14Kubínová RomanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV945263:15+10:11
14Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR999963:15+10:11
17Thořová MarkétaTUR OOB TJ TurnovCZETUR995263:31+10:27
18Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805564:20+11:16
19Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP965065:33+12:29
20Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY885265:35+12:31
21Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP875065:41+12:37
22Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191982165:55+12:51
23Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZEKAM955165:58+12:54
24Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZEPGP885266:27+13:23
25Kudrnáčová LucieHCE TJ HostiviceCZEHCE885068:26+15:22
26Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZECHA985068:58+15:54
27Müller Andrea636 THURGORIENTASUI636740369:11+16:07
28Štambuk Iva211 OK MERZCRO211910269:42+16:38
29Hrabánková KláraPGP SK PragaCZEPGP965470:30+17:26
30Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY865070:31+17:27
31Pecoldová PavlínaN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN10840171:23+18:19
32Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI632970371:24+18:20
33Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER345861472:34+19:30
34Kožinová AnnaPGP SK PragaCZEPGP935075:17+22:13
35Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL152870086:38+33:34
36Zlámalová NikolaSJC Sportcentrum JičínCZESJC995187:04+34:00
37Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST252950294:07+41:03
38Matějková BarboraSJC Sportcentrum JičínCZESJC015695:12+42:08
39Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZECHA9651101:00+47:56
 
 
 
D21B (23)4,0 km 125 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC876543:060:00
2Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP865046:29+3:23
3Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN925246:57+3:51
4Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZEKAM785047:56+4:50
5Fürstová AnnaLLI LOK-o LiberecCZELLI985448:53+5:47
6Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975149:00+5:54
7Nedbálková HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975550:14+7:08
8Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZEROZ975250:35+7:29
9Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZELLI975152:11+9:05
10Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122890552:41+9:35
11Čechová LenkaN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN01900153:13+10:07
12Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA785253:47+10:41
13Zamrzlová EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC875954:57+11:51
14Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZEASU828255:51+12:45
15Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401950655:56+12:50
16Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC985059:02+15:56
17Přívozníková PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP865060:02+16:56
18Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN393880960:21+17:15
19Žuchová DanielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN975060:55+17:49
20Náhlíková ErikaHCE TJ HostiviceCZEHCE975061:19+18:13
21Smolová AnnaN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03840177:42+34:36
22Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU995178:15+35:09
23Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZELOV875084:48+41:42
 
 
 
D21C (31)3,9 km 110 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV775146:310:00
2Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP845951:29+4:58
3Krafčiková MonikaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV875151:48+5:17
4Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY865152:14+5:43
5Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZELIT745152:53+6:22
6Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZEN07900253:11+6:40
7Ondrová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV895153:43+7:12
8Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZEDCE795057:08+10:37
8Baziková JustýnaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP985157:08+10:37
10Maliňáková PetraSVS Orientklub VsetínCZESVS875157:43+11:12
11Procházková IvanaTEH Sokol TehovCZETEH845159:09+12:38
12Štemberová NatálieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN985161:12+14:41
13Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZELIT895161:30+14:59
14Veselá JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK865064:04+17:33
15Kmentová LenkaZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM855265:24+18:53
16Černá KateřinaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP985067:16+20:45
17Boucher Thea298 VINCENNESFRA298980268:38+22:07
18Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZELDC855070:48+24:17
19Studer Christiane638 OLG MURTENSUI638690274:03+27:32
20Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV965374:17+27:46
21Müllerová PetraBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP905077:13+30:42
22Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI638010781:10+34:39
23Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGER346930293:12+46:41
24Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY795093:43+47:12
25Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP965193:44+47:13
26Syslová EditaPGP SK PragaCZEPGP8853101:05+54:34
27Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZELIT8353109:17+62:46
28O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL4206602112:25+65:54
29Procingerová IlonaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL7053124:53+78:22
30Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3419108131:19+84:48
 
Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK6718404vzdal
 
 
 
D21E (24)7,0 km 270 m19 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI631930159:560:00
2Štičková AnnaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU965160:50+0:54
3Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN279950363:05+3:09
4Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZEPGP905663:12+3:16
5Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN279950163:35+3:39
6Hiršová GabrielaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM965165:26+5:30
7Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZECTB815167:20+7:24
8Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL555880167:36+7:40
9Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975769:41+9:45
10Kalinina Veronika597 OMEGARUS597000170:37+10:41
11Nieke PatriciaTUR OOB TJ TurnovCZETUR955270:48+10:52
12Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE925070:57+11:01
13Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP775372:05+12:09
14Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN279970475:51+15:55
15Prieto del campo María249 MALARRURAESP249980278:23+18:27
16Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI634900178:31+18:35
17Rollier MonikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK805178:43+18:47
18Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP242740184:57+25:01
19Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390980787:08+27:12
20Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671930198:14+38:18
21Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP244700198:25+38:29
22Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER3649300117:22+57:26
23Schwartz Renée360 OSC KASSELGER3608100117:43+57:47
 
Stormer JulieKAM OK KameniceCZEKAM9352vzdal
 
 
 
D35A (19)5,0 km 165 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825448:310:00
2Kheldert Elena597 OMEGARUS597740350:43+2:12
3Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER359730451:41+3:10
4Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA805054:36+6:05
5Podlipná VeronikaSJC Sportcentrum JičínCZESJC815259:20+10:49
6Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT453770260:21+11:50
7Bobach Helle227 AALBORG OKDEN227820461:35+13:04
8Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI815062:01+13:30
9Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU785169:51+21:20
10Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL551770172:39+24:08
11Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA825076:08+27:37
12Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI636800176:45+28:14
13Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS592820277:48+29:17
14Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191840379:16+30:45
15Asterová JanaSLA SKOB SlanýCZESLA745181:48+33:17
16Marková EvaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE755083:07+34:36
17Mühlstädt Bettina351 SV ROBOTRON DRESDENGER351801286:49+38:18
18Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP6550110:03+61:32
19Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA8050131:52+83:21
 
 
 
D35B (21)3,4 km 110 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šilerová EvaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY805036:360:00
2Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY825040:59+4:23
3Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU474830141:45+5:09
4Good LudmilaSBR SKOB BruntálCZESBR805043:15+6:39
5Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZEJEN845144:27+7:51
6Kvapilová LenkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV815145:44+9:08
7Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZECST835147:41+11:05
8Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP815049:40+13:04
9Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP785151:29+14:53
10Šichová RadkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM805151:34+14:58
11Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB819653:42+17:06
12Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZECHA815053:56+17:20
13Bouzková KatkaSVS Orientklub VsetínCZESVS815155:40+19:04
14Schejbalová KarinaSCP OK Sparta PrahaCZESCP805056:20+19:44
15Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER365770256:55+20:19
16Perknerová BarboraZVO OB SK ZvoleCZEZVO815158:37+22:01
17Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZELLI845060:10+23:34
18Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401830966:24+29:48
19Rewig Laura345 USV TU DRESDENGER345840892:13+55:37
20Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP830299:32+62:56
21Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZECTB8053107:51+71:15
 
 
 
D40A (25)4,7 km 160 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZEMFP765143:450:00
2Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS595770144:31+0:46
3Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502780446:38+2:53
4Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZEVCB765348:51+5:06
5Teringlová MartinaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785149:05+5:20
6Městková LucieTEP Tempo PrahaCZETEP785050:14+6:29
7Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV785150:20+6:35
8Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZECHA775052:23+8:38
9Kožinová JanaPGP SK PragaCZEPGP665153:10+9:25
10Skácelová MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI755255:36+11:51
11Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER351761655:54+12:09
12Kubečková ZdenaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK755155:58+12:13
13Komárková LenkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH765157:56+14:11
14Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE710770158:27+14:42
15Broschová LucieRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK745162:14+18:29
16Veselá EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785363:07+19:22
17Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS596770163:16+19:31
18Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT460760264:22+20:37
19Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP765066:58+23:13
20Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU785070:21+26:36
21Papicová SilvieBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP765170:46+27:01
22Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401750572:34+28:49
23Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER353790174:16+30:31
24Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITA424760288:28+44:43
25Perez Ramos Maica243 CRONESP2437901116:31+72:46
 
 
 
D40B (31)3,2 km 110 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349780231:260:00
2Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR795042:41+11:15
3Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA775045:09+13:43
4Pesničáková KristýnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765346:05+14:39
5Licková DanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU735049:00+17:34
6Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM735353:59+22:33
7Krpatová ZuzanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU755854:58+23:32
8Mairichová RadkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN745055:10+23:44
9Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI633780256:46+25:20
10Zýková MartinaN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13770257:58+26:32
11Karafiátová LucieN02 NEREGISTR. NOVÝ BORCZEN02760160:57+29:31
12Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZEVCB755261:06+29:40
13Kobrlová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765462:31+31:05
14Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765165:28+34:02
15Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLOSUI635780767:54+36:28
16Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZEKAM785168:07+36:41
17Cera Liga451 AUSEKLISLAT451762768:08+36:42
18Schulze Evelyn245 COBIESP245780368:35+37:09
19Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVALAT453760671:20+39:54
20Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP785671:55+40:29
21Cichrová IvetaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP775272:45+41:19
22Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZELLI765175:12+43:46
23Pavlova IrenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765076:14+44:48
24Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN277770177:34+46:08
25Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE755084:00+52:34
26Petri Jana353 OLV POTSDAMGER3537804100:21+68:55
27Benešová RadkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI7653105:04+73:38
28Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN4077602127:51+96:25
 
Finstrlová AlenaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM7550disk
Joucla Patricia291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA2917602disk
Udovichenko Svetlana597 OMEGARUS5971976vzdal
 
 
 
D45A (41)4,6 km 155 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554700142:040:00
2Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN232720245:38+3:34
3Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZEJEN745747:36+5:32
4Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP705247:57+5:53
5Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745152:25+10:21
6Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER342720154:23+12:19
7Vandasová MarkétaVAM OB VamberkCZEVAM725054:25+12:21
8Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWE706720055:29+13:25
9Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM725056:19+14:15
10Samková RenátaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK745656:30+14:26
11Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU605256:48+14:44
12Škáchová PetraKAM OK KameniceCZEKAM705457:02+14:58
13Tassin Elodie292 CMOFRA292730258:30+16:26
14Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZEKAM735058:49+16:45
15Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191740259:10+17:06
16Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR506740260:02+17:58
17Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH705161:06+19:02
18Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZEPGP745462:37+20:33
19Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN705062:48+20:44
20Kundratová JanaTZL SKOB ZlínCZETZL735062:49+20:45
21Klinkerová JitkaROZ OK RoztokyCZEROZ645065:05+23:01
22Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS705169:07+27:03
23Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN393700369:28+27:24
24Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN223720269:31+27:27
25Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745269:37+27:33
26Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU695271:12+29:08
27Matoušková MarkétaSLA SKOB SlanýCZESLA735273:55+31:51
28Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352700174:04+32:00
29Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM615174:59+32:55
30Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP715175:31+33:27
31Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZEMFP685075:43+33:39
32Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672730380:24+38:20
33Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP735184:44+42:40
34Průšová MarkétaVSP USK PrahaCZEVSP725686:24+44:20
35Danihelová JankaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655288:46+46:42
36Hájková MagdalenaTUV SOK TJ TurnovCZETUV735190:10+48:06
37Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER346740190:32+48:28
38Calvo Nuria246 FRONTELA OESP246710291:07+49:03
39Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELGER36096:35+54:31
40Mellanová VeronikaTUV SOK TJ TurnovCZETUV7251100:59+58:55
41Jírová MonikaROZ OK RoztokyCZEROZ7350105:11+63:07
 
 
 
D45B (32)3,2 km 110 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Drese Evi348 OLV USLARGER348700240:040:00
2Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM736246:17+6:13
3Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI735047:15+7:11
4Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR685047:21+7:17
5Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZECST745449:08+9:04
6Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV735151:18+11:14
7Junková PetraSTH SK StudenecCZESTH745153:42+13:38
8Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675754:36+14:32
9Kotková LenkaRIC OB ŘíčanyCZERIC735255:46+15:42
10Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZEKAM705556:34+16:30
11Kašparová MarieZAK OK Netopýr ZákupyCZEZAK725057:12+17:08
12Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT461730257:14+17:10
13Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP715059:58+19:54
14Popová VeronikaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP745060:00+19:56
15Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645261:12+21:08
16Řehořová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN725061:21+21:17
17Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK715161:33+21:29
18Pokorná HanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN695063:34+23:30
19Zupan Romana622 OC KOMENDASLO622740164:53+24:49
20Zatloukalová EvaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH705165:01+24:57
21Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV715166:02+25:58
22Ferbasová ZdeňkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR736166:53+26:49
23Douchová JaroslavaSNA TJ START NáchodCZESNA715569:21+29:17
24Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390742972:59+32:55
25Severýnová Popková KláraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745576:54+36:50
26Vitebská LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN705177:11+37:07
27Nožičková RenataTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN695385:53+45:49
28Krunková BohuslavaSNA TJ START NáchodCZESNA705388:19+48:15
29Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBEL153720599:26+59:22
30Kennedy Elise103 BENNELONG NORTHSIDEAUS1037402100:23+60:19
31Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU7050117:38+77:34
 
Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP2507102disk
 
 
 
D50A (41)4,2 km 145 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN224670249:060:00
2Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP655050:08+1:02
3Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK675252:46+3:40
4Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR325670054:13+5:07
4Jirková RenataZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV655354:13+5:07
6Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341690155:08+6:02
7Hudečková HelenaVTA SC vebr-sportCZEVTA695158:12+9:06
8Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN393690558:17+9:11
9Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274660258:28+9:22
10Wlcek Sonja124 WAT OLAUT124680161:07+12:01
11Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670762:22+13:16
12Müllerová ZorkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP675062:42+13:36
13Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZECHA655163:33+14:27
14Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED491680265:26+16:20
15Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZEJHB655367:13+18:07
16Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM685067:41+18:35
17Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635169:29+20:23
18Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER345660169:33+20:27
19Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP675069:40+20:34
20Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN406600170:42+21:36
21Smolková AlenaPGP SK PragaCZEPGP645072:22+23:16
22Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP615072:42+23:36
23Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZAUT123680273:02+23:56
24Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER351650673:08+24:02
25Kočibová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN635473:44+24:38
26Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU695573:55+24:49
27Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta PrahaCZESCP645174:34+25:28
28Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS655080:56+31:50
29Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122690382:54+33:48
30Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN393690183:07+34:01
31Šimůnková MartinaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP685184:01+34:55
32Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271670187:49+38:43
33Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA695192:32+43:26
34Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleCZEZVO645193:15+44:09
35Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409680295:55+46:49
36Petrová MartinaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP685298:26+49:20
37Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO6216902100:26+51:20
38Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3416609102:47+53:41
39Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaCZESCP6950116:10+67:04
 
Zalabová MartinaSJC Sportcentrum JičínCZESJC6657disk
Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP6651disk
 
 
 
D50B (24)3,1 km 105 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER344690041:220:00
2Vabulniece Liga455 APE OKLAT455690242:24+1:02
3Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU478691143:10+1:48
4Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403690243:44+2:22
5Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK665146:31+5:09
6Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP665150:13+8:51
7Hrdličková LudmilaSLA SKOB SlanýCZESLA695052:33+11:11
8Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655154:49+13:27
9Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660354:52+13:30
10Servais Corinne160 ASUBBEL160660157:06+15:44
11Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV675158:00+16:38
12Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390650959:20+17:58
13Hořáková PetraLLI LOK-o LiberecCZELLI695360:02+18:40
14Macháčková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK645062:44+21:22
15Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDEN228650263:28+22:06
16Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN391650165:08+23:46
17Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZEHCE645165:53+24:31
18Málková VěraCST OB StrakoniceCZECST655070:56+29:34
19Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRA294680377:09+35:47
20Divecká RůženaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK675377:35+36:13
21Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR97:54+56:32
22Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY6850102:33+61:11
23Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6650111:25+70:03
24Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN3906828158:17+116:55
 
 
 
D55A (27)4,1 km 140 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER351630849:470:00
2Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZEROZ615050:29+0:42
3Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE709640155:31+5:44
4Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121640255:55+6:08
5Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI632610156:43+6:56
6Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151640358:34+8:47
7Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZECHA625060:44+10:57
8Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZEDCE545064:57+15:10
9Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620166:09+16:22
10Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT451000166:14+16:27
11Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER345640366:40+16:53
12Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL521640068:15+18:28
13Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER351642069:27+19:40
14Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK635469:46+19:59
15Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645175:33+25:46
16Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER345640275:39+25:52
17Alm Guri229 OK HTFDEN229630476:09+26:22
18Laev Riina251 SK MERCURYEST251630176:14+26:27
19Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620378:20+28:33
20Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP585078:49+29:02
21Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL161630179:55+30:08
22Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT452620280:30+30:43
23Baziková LucieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP645190:29+40:42
24Rozentale Ieva454 MONA OKLAT454630292:23+42:36
25Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZEDOK6050130:13+80:26
 
Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEdisk
Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTU4726402disk
 
 
 
D55B (11)2,9 km 95 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635243:490:00
2Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341600445:41+1:52
3Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZEJEN645146:23+2:34
4Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZEPGP625057:16+13:27
5Tihonová JindraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP625360:28+16:39
6Choutková LenkaSOB SOBSACZESOB635060:31+16:42
7Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV635165:30+21:41
8Ondrová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV640185:35+41:46
9Moosberger Esther640 OL REGIO OLTENSUI640560186:33+42:44
10Bruyninckx Miek155 TROLBEL155600488:36+44:47
 
Aabye Anneli226 BALLERUP OKDEN2266401vzdal
 
 
 
D60 (42)2,9 km 90 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER357570031:490:00
2Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK565138:37+6:48
3Zelená MarkétaPGP SK PragaCZEPGP585040:49+9:00
4Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE555042:48+10:59
5Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN397570143:10+11:21
6Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL553560143:13+11:24
7Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaCZESCP555044:02+12:13
8Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN575245:01+13:12
9Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535145:36+13:47
10Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271570746:19+14:30
11Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU565446:28+14:39
12Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZEKCK575646:32+14:43
13Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTU475560946:45+14:56
14Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE702580248:21+16:32
15Sládková EvaTEH Sokol TehovCZETEH575148:27+16:38
16Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZECHA575049:17+17:28
17Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZELLI555049:40+17:51
18Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP575253:15+21:26
19Nielsen Lise229 OK HTFDEN229590153:53+22:04
20Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT453560555:26+23:37
21Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZECHA565156:17+24:28
22Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK585256:21+24:32
23Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453591756:24+24:35
24Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV555158:54+27:05
25Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR781560060:00+28:11
26Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS575163:23+31:34
27Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE565063:28+31:39
28Duze Dace451 AUSEKLISLAT451580564:35+32:46
29Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZECHA555065:44+33:55
30Šabatková ZdenaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK565267:24+35:35
31Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM555867:26+35:37
32Jelínková JanaRUZ TJ RůženáCZERUZ555267:54+36:05
33Nováková PavlaDOK OK DoksyCZEDOK595069:10+37:21
34Beranová VlastaUVP Slovan PrahaCZEUVP545075:44+43:55
35Hrbasová JanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS555176:07+44:18
36Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL153580277:06+45:17
37Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZECHA565079:44+47:55
38Choprix Noelle156 ALTAIRBEL156590189:29+57:40
39Galle Annemette222 THOK HELSINGEDEN222550289:35+57:46
40Prindule Aina451 AUSEKLISLAT451570695:33+63:44
41Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL5525602109:49+78:00
 
msGazdačková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK585156:03+24:14
 
 
 
D65 (28)2,8 km 65 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZEVSP505036:190:00
2Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL525436:35+0:16
3Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472540442:43+6:24
4Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZECHA535143:05+6:46
5Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN393520643:34+7:15
6Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA515043:51+7:32
7Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWE705540244:45+8:26
8Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR505149:06+12:47
9Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN394540149:54+13:35
10Hejtmánková AlenaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP545253:03+16:44
11Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS101530255:02+18:43
12Sands Carol324 BOK(W)GBR324510256:49+20:30
13Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU471520258:42+22:23
14Bobach Kirsten227 AALBORG OKDEN227520258:54+22:35
15Tvrdková EvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR515159:28+23:09
16Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZELIT505159:29+23:10
17Freimane Beata451 AUSEKLISLAT451500261:27+25:08
18Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZEOTK525070:41+34:22
19Langrová EvaSNA TJ START NáchodCZESNA535172:32+36:13
20Savičová IrenaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535272:38+36:19
21Vitola Benita451 AUSEKLISLAT451541174:15+37:56
22Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZETTR535176:12+39:53
23Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS102530278:42+42:23
24Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP525088:10+51:51
25Kraze Anfisa451 AUSEKLISLAT451000493:05+56:46
26Oulická HanaTRT KOS TřešťCZETRT535095:17+58:58
27Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN5450105:47+69:28
 
Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN5452disk
 
 
 
D70 (12)2,4 km 60 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN225450132:550:00
2Plaude Mara451 AUSEKLISLAT451000534:08+1:13
3Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU475239:07+6:12
4Městková EvaTEP Tempo PrahaCZETEP485144:49+11:54
5Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT451492148:30+15:35
6Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZECHA465050:38+17:43
7Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaCZESCP465050:56+18:01
8Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI495051:00+18:05
9Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP485152:38+19:43
10Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU495052:41+19:46
11Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS455180:25+47:30
12Lindblom Inger704 OK ORINTOSWE704490287:33+54:38
 
 
 
D75 (2)2,2 km 60 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS435048:040:00
2Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER369390160:19+12:15
 
 
 
F3 (49)2,9 km 45 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB770019:400:00
2Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408920223:30+3:50
3Hrdlička JanSLA SKOB SlanýCZESLA020024:46+5:06
4Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA655225:42+6:02
5Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP780125:50+6:10
6Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS650126:25+6:45
7Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV025026:57+7:17
8Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR740028:05+8:25
9Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN404660228:32+8:52
10Sklenářová DitaSBR SKOB BruntálCZESBR775029:29+9:49
11Wodajo Netsi155 TROLBEL155800230:48+11:08
12Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV710132:46+13:06
13Komárková JindraSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH045333:16+13:36
14Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS010033:23+13:43
15Nepp Nils-Matti999 TOLF BERLINGER99933:32+13:52
16Titzová PavlínaVSP USK PrahaCZEVSP746334:09+14:29
17Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN35:24+15:44
18Berková KvětaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN735035:35+15:55
19Fraj OldřichRUZ TJ RůženáCZE35:39+15:59
20Zappe DietmarSBR SKOB BruntálCZESBR196636:29+16:49
21Zappová MichaelaSBR SKOB BruntálCZESBR200137:29+17:49
22Zappová LucieSBR SKOB BruntálCZESBR200338:25+18:45
23Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM050038:33+18:53
24Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM720239:27+19:47
25Varga János402 VACUUM SCHUN402540140:22+20:42
26Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN231700540:25+20:45
27Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN392690241:40+22:00
28Eriksson Karin707 STROMSTADSWE707630241:52+22:12
29Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN404780141:56+22:16
30Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV875042:21+22:41
31Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER34242:48+23:08
32Zaoral JanVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB470143:59+24:19
33Rufferová IvaSNA TJ START NáchodCZESNA505244:35+24:55
34Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN398500246:36+26:56
35Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV455047:45+28:05
36Barvíková DanaBOR OK Jiskra Nový BorCZE48:23+28:43
37Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675730250:17+30:37
38Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT615151:57+32:17
39Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241920353:13+33:33
40Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZELLI755053:17+33:37
41Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZEONO755253:28+33:48
42Jelínková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL575754:56+35:16
43Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER361770258:39+38:59
44Vilz Marion347 TV EITELBORNGER347670259:29+39:49
45Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZEADA760159:55+40:15
46Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP825063:04+43:24
47Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS685064:48+45:08
48Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP625072:10+52:30
49Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241640475:34+55:54
 
 
 
F5 (37)5,1 km 175 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Randík JanSOB SOBSACZESOB870357:050:00
2Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZELLI020158:08+1:03
3Titz PavelVSP USK PrahaCZEVSP740062:35+5:30
4Hanušová PetraSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB829765:44+8:39
5Juklíček JakubN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN15880169:14+12:09
6Feřtová JitkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI785370:37+13:32
7Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390690271:23+14:18
8Pešík MichalJLI OB JizerkyCZEJLI770173:12+16:07
9Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN399530875:39+18:34
10Sobota PetrVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM780076:44+19:39
11Zelenka MartinPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK83XX76:59+19:54
12Kavalírová KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675683:51+26:46
13Pavelková ZuzanaN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN15870284:13+27:08
14Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZELLI715199:33+42:28
15Boucher Lucie298 VINCENNESFRA2986703105:12+48:07
16Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN3995306109:19+52:14
17Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6850109:37+52:32
18Vokušová DanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN7750111:32+54:27
19František JirešPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK59XX112:26+55:21
20Kottíková PavlínaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN7751115:58+58:53
21Schejbalová KristinaN14 NEREGISTR. ZLATÉ HORYCZEN145501117:12+60:07
22Plánková JanaVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB0002117:40+60:35
23Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP7650119:30+62:25
24Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUN3995409122:22+65:17
25Vokušová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN0454128:02+70:57
26Votruba AntonínN12 NEREGISTR. DUCHCOVCZEN128102132:06+75:01
27Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV7051136:33+79:28
28Zelenková LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK61XX137:58+80:53
29Knedlová MiroslavaSCP OK Sparta PrahaCZESCP8701138:18+81:13
30Hrůzová MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU7751138:46+81:41
31Hejna PavelN11 NEREGISTR. KRUPKACZEN117602141:28+84:23
32Ernst Marie366 BERLIN INDIVID.GER3668402187:06+130:01
33Wesenberg Corinna366 BERLIN INDIVID.GER3668001187:11+130:06
34Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUN3999007188:55+131:50
 
Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6401vzdal
Albrecht VladimírKAM OK KameniceCZEKAM7800vzdal
Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUN3990010vzdal
 
 
 
H10 (20)2,4 km 25 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER353090316:250:00
2Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR090017:31+1:06
3Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP091419:55+3:30
4Svítil MartinPGP SK PragaCZEPGP090320:09+3:44
5Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349090320:25+4:00
6Skácel JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI090120:32+4:07
7Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU090220:34+4:09
8Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA090221:38+5:13
9Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT457092321:48+5:23
10Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR110021:58+5:33
11Šicha MatějZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM100224:23+7:58
12Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLOSUI635100927:13+10:48
13Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESP244090230:22+13:57
14Cichra PatrikTAP KOB Tretra PrahaCZETAP090330:49+14:24
15Janošík IvanVCB OB České BudějoviceCZEVCB100230:57+14:32
16Minařík JosefVCB OB České BudějoviceCZEVCB090331:39+15:14
17Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZEMFP090133:17+16:52
18Morris Samuel103 BENNELONG NORTHSIDEAUS103090336:57+20:32
19Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY090067:14+50:49
 
msVoves LukášPGP SK PragaCZEPGP24:17+7:52
 
 
 
H12A (34)2,8 km 40 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZETUV070115:050:00
2Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR070116:32+1:27
3Vlček TomášVIC OB VizoviceCZEVIC071317:01+1:56
4Zápotocký JiříSLA SKOB SlanýCZESLA080017:29+2:24
5Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN232070417:50+2:45
6Podrábský CtiborVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI070017:52+2:47
7Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM081317:58+2:53
8Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT457070619:16+4:11
9Termer ŠtěpánVSP USK PrahaCZEVSP080719:23+4:18
10Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081720:10+5:05
11Teringl VojtěchVCB OB České BudějoviceCZEVCB070220:12+5:07
12Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070920:46+5:41
13Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT457071621:04+5:59
14Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT457070921:46+6:41
15Kundrata VítTZL SKOB ZlínCZETZL070021:52+6:47
16Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA070022:11+7:06
17Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT457071022:13+7:08
18Nožička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN080922:24+7:19
19Mühlstädt Lennart351 SV ROBOTRON DRESDENGER351071122:25+7:20
20Doucha TomášSNA TJ START NáchodCZESNA080123:04+7:59
21Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070823:10+8:05
22Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081823:38+8:33
23Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072524:16+9:11
24Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER358070125:47+10:42
25Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS596080326:20+11:15
26Jandera KryštofPGP SK PragaCZEPGP070026:33+11:28
27Svítil PatrikPGP SK PragaCZEPGP070627:44+12:39
28Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070029:34+14:29
29Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070131:30+16:25
30Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN231070335:26+20:21
31Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT457072141:17+26:12
32Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER358070548:17+33:12
33Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER359080349:51+34:46
34Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED491070353:25+38:20
 
 
 
H12B (20)2,4 km 30 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN081214:190:00
2Polák TomášCHA OK ChrastavaCZECHA080115:38+1:19
3Mertlík VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR070416:27+2:08
4Štembera VítekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN080117:39+3:20
5Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT458071518:33+4:14
6Beneš FilipVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI070820:00+5:41
7Cers Oto451 AUSEKLISLAT21:27+7:08
8Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072621:35+7:16
9Finstrle FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM070221:43+7:24
10Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052725:38+11:19
11Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071726:30+12:11
11Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN399080226:30+12:11
13Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER343080229:03+14:44
14Mizera JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR070730:11+15:52
15Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR070030:46+16:27
16Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM070134:25+20:06
17Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121080337:54+23:35
18Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070340:49+26:30
19Bršťák TomášN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070645:54+31:35
20Kunt MartinZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM070150:51+36:32
 
 
 
H14A (51)4,5 km 100 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT457051133:300:00
2Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271050534:05+0:35
3Kalinin Matvey597 OMEGARUS597060235:36+2:06
4Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZETUR050537:28+3:58
5Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050037:30+4:00
6Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZEADA050038:31+5:01
7Brosch OndřejRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK060638:43+5:13
8Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUN395061438:59+5:29
9Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT457051439:43+6:13
10Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN223060740:14+6:44
11Jelínek FilipRUZ TJ RůženáCZERUZ050040:20+6:50
12Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT451060840:34+7:04
13Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS595060440:45+7:15
14Doucha MartinSNA TJ START NáchodCZESNA050140:59+7:29
15Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR801050742:04+8:34
16Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051442:14+8:44
17Střelba AntonínPGP SK PragaCZEPGP060542:29+8:59
18Míka AlbertTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060142:32+9:02
19Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU478060443:38+10:08
20Jíra FilipKAM OK KameniceCZEKAM050643:39+10:09
21Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051543:48+10:18
22Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN395080744:14+10:44
23Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060044:35+11:05
24Mastník OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050744:38+11:08
25Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN223060444:48+11:18
26Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395081545:08+11:38
27Emils Sulcs457 OGRE OK/SCLAT457060745:53+12:23
28Zurynek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060546:58+13:28
29Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT460060447:58+14:28
30Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDEN227060750:00+16:30
31Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU478050550:53+17:23
32Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053151:26+17:56
33Černý MatoušTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050152:03+18:33
34Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050352:12+18:42
35Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050052:21+18:51
36Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU475050552:29+18:59
37Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676060653:21+19:51
38Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050253:22+19:52
39Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLAT457061553:53+20:23
40Kareckas Kimantas478 ORIENS OKLTU478051455:17+21:47
41Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051457:22+23:52
42Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR801060558:23+24:53
43Kristofers Plocins457 OGRE OK/SCLAT457050559:20+25:50
44Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053260:30+27:00
45Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051561:21+27:51
46Grasis Markus451 AUSEKLISLAT451052373:12+39:42
47Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052473:59+40:29
48Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052876:30+43:00
49Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271060380:14+46:44
50Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SCLAT457050899:50+66:20
 
msSobotka IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI0600107:16+73:46
 
 
 
H14B (22)3,2 km 50 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT451061427:300:00
2Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM050228:06+0:36
3Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050130:10+2:40
4Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390061531:33+4:03
5Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT451051933:21+5:51
6Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU478050234:43+7:13
7Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK060135:46+8:16
8Vlach TimothySBR SKOB BruntálCZESBR050137:06+9:36
9Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR060037:43+10:13
10Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050140:35+13:05
11Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU475050442:41+15:11
12Cinitis Uvis451 AUSEKLISLAT451052043:40+16:10
13Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDENGER351060146:30+19:00
14Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZEDCE050048:25+20:55
15Leina Augusts451 AUSEKLISLAT451060750:28+22:58
16Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU475050351:12+23:42
17Andrš MatějN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06060554:11+26:41
18Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051660:53+33:23
19Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVALAT453050361:09+33:39
20Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051061:34+34:04
21Uher AdamN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06050369:41+42:11
22Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZELLI0602118:51+91:21
 
 
 
H16A (46)5,5 km 180 m18 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šimša MartinPGP SK PragaCZEPGP030939:470:00
2Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040140:39+0:52
3Kabát MartinPGP SK PragaCZEPGP040845:18+5:31
4Tichý LubomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK030346:34+6:47
5Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP031046:49+7:02
6Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT451042248:07+8:20
7Lesák OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030648:11+8:24
8Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN223030348:35+8:48
9Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZEPGP030048:42+8:55
10Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN223030849:24+9:37
11Gajda MartinKAM OK KameniceCZEKAM040549:35+9:48
12Průša DominikVSP USK PrahaCZEVSP040649:39+9:52
13Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK673040252:47+13:00
14Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390040352:52+13:05
15Jelínek KryštofRUZ TJ RůženáCZERUZ030153:21+13:34
16Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZELME040053:30+13:43
17Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031154:03+14:16
18Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP030854:05+14:18
19Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZEPGP040154:22+14:35
20Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031754:45+14:58
21Řehoř VojtaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030355:28+15:41
22Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031957:22+17:35
23Pokorný JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040057:54+18:07
24Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU030058:22+18:35
25Titz AdamVSP USK PrahaCZEVSP040158:42+18:55
26Mellan JonášTUR OOB TJ TurnovCZETUR030858:43+18:56
27Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030060:10+20:23
28Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676030460:34+20:47
29Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033461:23+21:36
30Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR801040661:52+22:05
31Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZEOPI030064:08+24:21
32Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS596030265:18+25:31
33Tůma ŠimonTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040065:26+25:39
34Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271030267:07+27:20
35Novák DanielRUM ZOOB RumburkCZERUM030170:36+30:49
36Janas AdamPGP SK PragaCZEPGP040472:12+32:25
37Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU040072:20+32:33
38Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033573:08+33:21
39Černý AntonínTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040275:16+35:29
40Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZEABM040478:35+38:48
41Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR801040380:29+40:42
42Ráž MiloslavPGP SK PragaCZEPGP040680:57+41:10
43Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT457041998:36+58:49
 
Hřivna JakubPGP SK PragaCZEPGP0305disk
Udovichenko Maxim597 OMEGARUS5972005vzdal
Melnis Marks451 AUSEKLISLAT451vzdal
 
 
 
H16B (20)4,2 km 140 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL030533:590:00
2Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH040139:15+5:16
3Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT458041240:04+6:05
4Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZELLI030040:52+6:53
5Ummers Emils451 AUSEKLISLAT451042541:27+7:28
6Gills Arvids451 AUSEKLISLAT451040941:56+7:57
7Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39042:34+8:35
8Ježek FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM041446:57+12:58
9Marek MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040948:33+14:34
10Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU478040849:52+15:53
11Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR030750:07+16:08
12Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI633020450:59+17:00
13Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031253:27+19:28
14Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU475040257:12+23:13
15Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA030061:31+27:32
16Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031363:06+29:07
17Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU475040167:14+33:15
18O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL420040368:11+34:12
19Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY040175:27+41:28
 
Michálek MichalKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY0500disk
 
 
 
H18A (34)6,8 km 270 m18 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN395020648:550:00
2Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390012051:08+2:13
3Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM010852:38+3:43
4Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS594020253:23+4:28
5Hájek KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR021253:58+5:03
6Šafka SebastianKAM OK KameniceCZEKAM010154:06+5:11
7Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK677020155:18+6:23
8Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011356:00+7:05
9Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013756:14+7:19
10Synek PetrDOK OK DoksyCZEDOK020057:47+8:52
11Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP010158:53+9:58
12Šmol DavidDOK OK DoksyCZEDOK010059:17+10:22
13Škvor AdamKAM OK KameniceCZEKAM020261:25+12:30
14Gajda JanKAM OK KameniceCZEKAM010562:10+13:15
15Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN010563:16+14:21
16Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010763:26+14:31
17Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395021164:09+15:14
18Zabořil VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR011064:16+15:21
19Měšťan OndřejTAP KOB Tretra PrahaCZETAP010064:47+15:52
20Janas PetrPGP SK PragaCZEPGP020065:16+16:21
21Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVASVK673010168:37+19:42
22Gessl Konrad124 WAT OLAUT124010271:50+22:55
23Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013975:04+26:09
24Paleček OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU010577:31+28:36
25Bek JiříCHA OK ChrastavaCZECHA010379:04+30:09
26Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191014279:46+30:51
27Dostál JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL010484:55+36:00
28Šabata RadekSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK020286:26+37:31
29Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN231010288:06+39:11
30Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT457022288:38+39:43
31Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP011090:15+41:20
32Hořák JaroslavLLI LOK-o LiberecCZELLI0102100:13+51:18
33Šimek ŠtěpánUOL SOB OlomoucCZEUOL0104107:28+58:33
 
Kubec MichalDOK OK DoksyCZEDOK0103disk
 
 
 
H18B (11)4,8 km 145 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZESTH010441:290:00
2Kundrata JanTZL SKOB ZlínCZETZL020346:24+4:55
3Víšek MartinKAM OK KameniceCZEKAM010249:47+8:18
4Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL010251:13+9:44
5Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010055:59+14:30
6Pěnička TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN020258:46+17:17
7Růta MatyášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN010271:38+30:09
8Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI633010376:18+34:49
9Romaniuk VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN020578:14+36:45
10Albrecht AdamKAM OK KameniceCZEKAM0203102:30+61:01
 
Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU0203vzdal
 
 
 
H20A (11)7,7 km 280 m19 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Škvor OtaKAM OK KameniceCZEKAM990057:120:00
2Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000661:03+3:51
3Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM000364:40+7:28
4Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER351001864:50+7:38
5Tichý RadomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK000067:15+10:03
6Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL161000269:04+11:52
7Stormer EmilKAM OK KameniceCZEKAM000071:42+14:30
8Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZELLI000278:06+20:54
9Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL157990078:23+21:11
10Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU000180:50+23:38
 
Semiginovský ŠimonSJC Sportcentrum JičínCZESJC0005vzdal
 
 
 
H20B (5)5,3 km 155 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390001061:020:00
2Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU475990663:47+2:45
3Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000468:18+7:16
4Meduna JakubDOK OK DoksyCZEDOK000089:06+28:04
5Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZEPGP0001115:37+54:35
 
 
 
H21A (54)8,8 km 310 m21 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Koštejn VítDOK OK DoksyCZEDOK980068:510:00
2Kettner LukášKAM OK KameniceCZEKAM940371:41+2:50
3Švihovský JaromírSJC Sportcentrum JičínCZESJC800573:08+4:17
4Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZEKAM760073:19+4:28
5Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT457920173:22+4:31
6Kovář MiroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC810474:06+5:15
7Finstrle LuděkZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM790274:32+5:41
8Kobr TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN890175:32+6:41
9Zalaba TomášSJC Sportcentrum JičínCZESJC010176:56+8:05
10Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP950177:00+8:09
11Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN990177:18+8:27
12Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671910278:20+9:29
13Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV790078:25+9:34
14Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP960078:45+9:54
15Doucha JiříSNA TJ START NáchodCZESNA710579:47+10:56
16Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP851180:16+11:25
17Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB790280:52+12:01
18Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE800181:36+12:45
19Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER342970282:58+14:07
20Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZECHA780084:15+15:24
21Novák DanielDOK OK DoksyCZEDOK870085:37+16:46
22Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP640185:55+17:04
23Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU910288:16+19:25
24Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZECHA930088:41+19:50
25Němeček JanKAM OK KameniceCZEKAM930088:45+19:54
26Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980289:44+20:53
27Pustai DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN930190:23+21:32
28Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKR801840190:36+21:45
29Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER345870992:27+23:36
30Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU950293:16+24:25
31Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZEASU860693:31+24:40
32Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK850595:01+26:10
33Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU000195:24+26:33
34Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN395961396:20+27:29
35Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZECHA910596:58+28:07
36Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU980297:58+29:07
37Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT451901098:15+29:24
38Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU000198:25+29:34
39Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390942299:05+30:14
40Francke JanDOK OK DoksyCZEDOK840099:18+30:27
41Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP2489600100:28+31:37
42Junek VladimírTJP TJ Sokol TrojaCZETJP8400100:55+32:04
43Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZECHA8604102:18+33:27
44Szenczi GabrielVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI8700104:01+35:10
45Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER3458207108:02+39:11
46Šulc VáclavAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP9200114:28+45:37
47Dvořáček DanN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN107902121:22+52:31
48Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZELIT8501129:35+60:44
 
Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZESJC0001disk
Deferme Miel159 D-TEAMBEL1599603disk
Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP9301disk
Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI6357908vzdal
Zikmund ZdeněkSJC Sportcentrum JičínCZESJC9703vzdal
Toon Melis159 D-TEAMBEL1599202vzdal
 
 
 
H21B (42)5,7 km 195 m19 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jíra TomášKAM OK KameniceCZEKAM980247:260:00
2Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZENPA670549:08+1:42
3Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000150:21+2:55
4Fojtů PetrPDY Běhej PoděbradyCZEPDY870051:01+3:35
5Vlášek JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP970252:09+4:43
6Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341860753:56+6:30
7Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN970054:25+6:59
8Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710755:38+8:12
9Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU881156:32+9:06
10Ransdorf JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP980557:23+9:57
11Štambuk Mario211 OK MERZCRO211920358:03+10:37
12Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390872758:07+10:41
13Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZECST670258:56+11:30
14Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980459:11+11:45
15Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390900559:15+11:49
16Macek JiříLIT KOB LitvínovCZELIT840160:22+12:56
17Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122870760:25+12:59
18Sysel OndřejPGP SK PragaCZEPGP830260:40+13:14
19Komárek ArnoštSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH770262:32+15:06
20Studer Dominic638 OLG MURTENSUI638990365:04+17:38
21Štambuk Andro211 OK MERZCRO211990565:14+17:48
22Šperl MilanN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN05800165:50+18:24
23Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyCZERIC760066:31+19:05
24Malý JakubN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN01910266:47+19:21
25Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY870066:55+19:29
26Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI810067:37+20:11
27Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403960169:45+22:19
28Štambuk Matej211 OK MERZCRO211950470:15+22:49
29Uhlíř MarekPGP SK PragaCZEPGP940570:28+23:02
30Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST890272:00+24:34
31Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP940172:16+24:50
32Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT451851273:23+25:57
33Systad Audun Midttun501 LYN SKINOR501980375:14+27:48
33Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU930175:14+27:48
35Štambuk Dario211 OK MERZCRO211590178:46+31:20
36Kříž JanN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06750180:04+32:38
37Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER354950282:53+35:27
38Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241930283:45+36:19
39Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT45184:01+36:35
40Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401921086:26+39:00
41Krejbich DanielTJP TJ Sokol TrojaCZETJP9901102:43+55:17
42Marek AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE7501110:33+63:07
 
 
 
H21C (17)4,8 km 145 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICECZEN18850147:100:00
2Procházka TomášPGP SK PragaCZEPGP820748:36+1:26
3Rýdel JiříKAM OK KameniceCZEKAM920053:18+6:08
4Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM860353:38+6:28
5Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN990256:20+9:10
6Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN392950461:24+14:14
7Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC930063:05+15:55
8Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151890463:59+16:49
9Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM740168:03+20:53
10Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341840668:38+21:28
11Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP850172:40+25:30
12Karlík JanTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM880976:26+29:16
13Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671850377:33+30:23
14Berthold Noah638 OLG MURTENSUI638020679:55+32:45
15Nebeský DanielKAM OK KameniceCZEKAM940494:23+47:13
16Pecháček VítRIC OB ŘíčanyCZERIC010197:04+49:54
 
Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM0401disk
 
 
 
H21E (47)10,1 km 380 m27 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK820067:140:00
2Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE950170:21+3:07
3Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408850172:39+5:25
4Heinmann Kristo255 OK PEKOEST255890173:13+5:59
5Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR890073:45+6:31
6Mrázek JanSJC Sportcentrum JičínCZESJC810274:25+7:11
7Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122880674:51+7:37
8Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI631930275:02+7:48
9Flašar JanPGP SK PragaCZEPGP861075:38+8:24
10Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN279960275:47+8:33
11Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER345851276:11+8:57
12Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN395920177:10+9:56
13Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770078:51+11:37
14Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU000279:14+12:00
15Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870079:27+12:13
16Smola MichalTZL SKOB ZlínCZETZL813180:25+13:11
17Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN395920581:06+13:52
18Thoř TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR990481:16+14:02
19Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTU477950381:34+14:20
20Wolf DanielTUR OOB TJ TurnovCZETUR910082:03+14:49
21Rusý TomášKAM OK KameniceCZEKAM930182:47+15:33
22Prieto del campo Álvaro249 MALARRURAESP249950183:11+15:57
23Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN276930183:19+16:05
24Glonek JakubKAM OK KameniceCZEKAM960283:23+16:09
25Karatsiolis KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR990185:17+18:03
26Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395980385:28+18:14
27Van baelen Michael159 D-TEAMBEL159920187:14+20:00
28Šmelík MartinKAM OK KameniceCZEKAM960488:42+21:28
29Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395990289:50+22:36
30Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU990293:01+25:47
31Zelenka TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK900193:13+25:59
32Škoda JakubDOK OK DoksyCZEDOK880093:33+26:19
33Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU960196:42+29:28
34Gray DanielKAM OK KameniceCZEKAM000398:02+30:48
35Stormer OskarKAM OK KameniceCZEKAM960098:57+31:43
36Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY8600101:05+33:51
37Šabata MilanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK9904102:15+35:01
38Landovský JakubPGP SK PragaCZEPGP9601102:26+35:12
39Veselý JakubPGP SK PragaCZEPGP9503103:56+36:42
40Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY8506104:59+37:45
41Udovichenko Igor597 OMEGARUS5971999134:09+66:55
42Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN3937212169:11+101:57
 
Semerád AntonínPGP SK PragaCZEPGP9807disk
Sysel CtiborPGP SK PragaCZEPGP8700vzdal
Fürst MatoušDOK OK DoksyCZEDOK9602vzdal
Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP8206vzdal
Wolf FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR9701vzdal
 
 
 
H35A (34)6,4 km 265 m17 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNOR505780149:030:00
2Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZETUR840752:12+3:09
3Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP791154:39+5:36
4Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU810654:48+5:45
5Boudný JanSCP OK Sparta PrahaCZESCP741756:32+7:29
6Průša MichalVSP USK PrahaCZEVSP731058:49+9:46
7Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT460770158:54+9:51
8Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI730059:13+10:10
9Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZECHA750059:47+10:44
10Lepšík PetrSJC Sportcentrum JičínCZESJC820361:33+12:30
11Hladký ViktorVAM OB VamberkCZEVAM820162:00+12:57
12Šesták MarekVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI740365:21+16:18
13Bauer LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV770165:55+16:52
14Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP800366:51+17:48
15Kovář JindřichMAS KČT AšCZEMAS680069:13+20:10
16Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS593800070:30+21:27
17Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS592800170:43+21:40
18Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV810171:47+22:44
19Žitný TomášSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB640172:49+23:46
20Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP74:39+25:36
21Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA800076:00+26:57
22Brosch PetrRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK711177:38+28:35
23Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE800178:15+29:12
24Distler Carl W.368 BERLINER TSCGER368760179:00+29:57
25Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL555820279:06+30:03
26Kautský JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP820179:09+30:06
27Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI634810279:42+30:39
28Duda MiroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU800979:53+30:50
29Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaCZESCP680187:51+38:48
30Popp Andreas227 AALBORG OKDEN227810590:11+41:08
31Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP243840392:34+43:31
32Choutka JaroslavSOB SOBSACZESOB630195:59+46:56
33Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN201800197:15+48:12
34Rada PavelABM KOB ALFA BrnoCZEABM7401103:21+54:18
 
 
 
H35B (11)4,1 km 140 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZETTR820138:240:00
2Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT451810440:46+2:22
3Andrš PetrZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM840147:07+8:43
4Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191844150:50+12:26
5Štembera JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN751353:21+14:57
6Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU750456:52+18:28
7Perkner RadimZVO OB SK ZvoleCZEZVO800176:59+38:35
8Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZEBSO820278:24+40:00
9Procházka MartinLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU810183:17+44:53
10Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121810184:09+45:45
11Klíma KamilN07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHACZEN078201122:00+83:36
 
 
 
H40A (28)6,3 km 255 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401720753:500:00
2Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT453760155:00+1:10
3Junek PetrSTH SK StudenecCZESTH780155:33+1:43
4Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP770556:01+2:11
5Bobach Claus227 AALBORG OKDEN227770157:30+3:40
6Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP790059:32+5:42
7Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401770159:37+5:47
8Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZECHA750160:23+6:33
9Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP245750261:02+7:12
10Vlašímský RobertSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV720161:33+7:43
11Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN750062:58+9:08
12Gálus IgorLDC KOB DěčínCZELDC730263:14+9:24
13Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP246730163:43+9:53
14Bouzek PetrSVS Orientklub VsetínCZESVS790165:54+12:04
15Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER345781866:00+12:10
16Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349740166:36+12:46
17Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL551760267:33+13:43
18Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZEMFP640167:43+13:53
19Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401780869:22+15:32
20Střelba OndřejPGP SK PragaCZEPGP751071:35+17:45
21Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA760077:56+24:06
22Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671750578:02+24:12
23Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZELIT760579:11+25:21
24Vlček JiříVIC OB VizoviceCZEVIC770082:41+28:51
25Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN399750188:32+34:42
26Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZECTB760296:34+42:44
27Mühlstädt Gunnar351 SV ROBOTRON DRESDENGER3517813109:44+55:54
28Pospíšil RadekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP7802111:35+57:45
 
 
 
H40B (19)4,1 km 140 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM760336:230:00
2Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT451752641:45+5:22
3Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY780041:47+5:24
4Mička AlešTJP TJ Sokol TrojaCZETJP730048:26+12:03
5Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN399760449:24+13:01
6Stibor ZbyněkTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR760050:58+14:35
7Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP770352:25+16:02
8Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU780254:21+17:58
9Good MartinSBR SKOB BruntálCZESBR780054:31+18:08
10Holík JaromírONO SKOB OstrovCZEONO750259:41+23:18
11Zápotocký LubošSLA SKOB SlanýCZESLA750060:56+24:33
12Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS595770261:41+25:18
13Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT458770763:44+27:21
14Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY740064:11+27:48
15Udovichenko Roma597 OMEGARUS597197470:31+34:08
16Koska BronislavSTH SK StudenecCZESTH770171:58+35:35
17Vondráček MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP770484:30+48:07
18Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL770093:14+56:51
 
Svoboda JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP7504disk
 
 
 
H45A (43)6,0 km 230 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670446:440:00
2Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122680146:58+0:14
3Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701750:01+3:17
4Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN277720250:18+3:34
5Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT453701650:30+3:46
6Drahoňovský AlešTUR OOB TJ TurnovCZETUR720151:35+4:51
7Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401710252:13+5:29
8Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI740253:28+6:44
9Vandas LuděkVAM OB VamberkCZEVAM660154:32+7:48
10Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP660155:02+8:18
11Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670355:18+8:34
12Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN396710157:22+10:38
13Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU476700057:24+10:40
14Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE708740157:37+10:53
15Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER361680157:49+11:05
16Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN273700058:24+11:40
17Kabát JanPGP SK PragaCZEPGP690158:34+11:50
18Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN232700158:47+12:03
19Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH700159:27+12:43
20Janošík RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB740263:36+16:52
21Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER358670463:48+17:04
22Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS710063:54+17:10
23Jandera TomášSOB SOBSACZESOB730067:56+21:12
24Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZEDCE740073:22+26:38
24Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER342680673:22+26:38
26Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP650074:06+27:22
27Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU690074:51+28:07
28Studer Andreas638 OLG MURTENSUI638700175:06+28:22
29Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN223730175:33+28:49
30Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN680276:38+29:54
31Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN700277:32+30:48
32Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER358740377:59+31:15
32Matoušek MartinSLA SKOB SlanýCZESLA710077:59+31:15
34Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZEMFP710078:00+31:16
35Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701978:38+31:54
36Marager Anders223 ALLEROED OKDEN223700581:24+34:40
37Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN393730885:04+38:20
38Marcher Wolfgang292 CMOFRA292700186:53+40:09
39Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA424730192:48+46:04
40Zupan Gregor622 OC KOMENDASLO622740292:53+46:09
41Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZELDC730195:56+49:12
42Aster VladimírSLA SKOB SlanýCZESLA650098:54+52:10
43Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZECHA7000141:59+95:15
 
 
 
H45B (24)4,0 km 135 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZETUV740237:470:00
2Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZEADA740043:43+5:56
3Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401741246:53+9:06
4Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI700047:10+9:23
5Ježek PetrZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM720248:01+10:14
6Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP670048:21+10:34
7Zýka VítN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13720148:46+10:59
8Jirous JiříTAP KOB Tretra PrahaCZETAP720149:28+11:41
9Silins Valters451 AUSEKLISLAT451730153:39+15:52
10Severýn OttoVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI740254:37+16:50
11Nekvapil OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU740356:02+18:15
12Řehoř JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN700458:58+21:11
13Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT451721660:42+22:55
14Adamovský MichalTYN OOB SK Týniště nad OrlicíCZETYN720062:57+25:10
15Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401731165:04+27:17
16Kašpar LudvíkZAK OK Netopýr ZákupyCZEZAK720067:28+29:41
17Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT453720767:40+29:53
18Vambera FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR730568:40+30:53
19Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN393691370:11+32:24
20Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN393700778:37+40:50
21Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP710387:12+49:25
22Novotný JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI710287:28+49:41
23Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR730092:17+54:30
24Hájek JanTUV SOK TJ TurnovCZETUV7301111:11+73:24
 
 
 
H50A (39)5,3 km 170 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275680141:220:00
2Stormer LeifKAM OK KameniceCZEKAM670142:45+1:23
3Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST650151:18+9:56
4Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS591670051:25+10:03
5Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZECHA660051:42+10:20
6Škvor MartinKAM OK KameniceCZEKAM670051:50+10:28
7Morris Eric103 BENNELONG NORTHSIDEAUS103690152:05+10:43
8Vervoort Wim155 TROLBEL155690552:06+10:44
9Teringl RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB650252:44+11:22
10Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO621670153:30+12:08
11Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR506650154:11+12:49
12Binsch Olaf491 THOR HAGUENED491690156:20+14:58
13Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV680256:36+15:14
14Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN405670356:48+15:26
15Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554650259:16+17:54
16Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA297690159:29+18:07
16Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660459:29+18:07
18Systad Rolv Anders501 LYN SKINOR501650259:40+18:18
19Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP250690160:52+19:30
20Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341660265:33+24:11
21Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA294670465:38+24:16
22Šimek RomanUOL SOB OlomoucCZEUOL650365:59+24:37
23Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN278660166:04+24:42
24Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393660467:00+25:38
25Sklenář JosefSBR SKOB BruntálCZESBR660167:30+26:08
26Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZELLI680168:35+27:13
27Vabulnieks Maris455 APE OKLAT455660168:55+27:33
28Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZAUT123650170:22+29:00
29Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122560471:35+30:13
30Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN392670175:24+34:02
31Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU630175:38+34:16
32Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291690176:04+34:42
33Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER345641380:10+38:48
34Baert Serge154 NSV AMELBEL154650085:23+44:01
35Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL153670386:29+45:07
36Müller RobertOAV Orienteering AdventureCZEOAV690090:15+48:53
37Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN395661693:25+52:03
38Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676600295:45+54:23
 
Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY5701disk
 
 
 
H50B (28)3,7 km 125 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM650837:150:00
2Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390672137:25+0:10
3Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690241:39+4:24
4Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458680141:44+4:29
5Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU477670142:35+5:20
6Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP690142:40+5:25
7Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB660147:34+10:19
8Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU650148:29+11:14
9Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP660550:05+12:50
10Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZELLI690052:19+15:04
11Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK650452:32+15:17
12Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN660354:44+17:29
13Kohout JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK690254:57+17:42
14Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS690055:58+18:43
15Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM690058:29+21:14
16Zagyi László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393671058:47+21:32
17Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403670359:13+21:58
18Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP670360:49+23:34
19Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393680260:57+23:42
20Zatloukal TomášZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH670163:39+26:24
21Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU670064:54+27:39
22Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675690166:43+29:28
23Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR504650267:36+30:21
24Jensen Lars tykaer229 OK HTFDEN229670269:05+31:50
25Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN393641172:43+35:28
26Hudeček JaroslavKTA SK Kotnov TáborCZEKTA650174:16+37:01
27Szucs Peter407 CSIPA SEHUN407690175:00+37:45
28Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN231660492:37+55:22
 
 
 
H55A (39)4,8 km 160 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390640840:450:00
2Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZEKAM640044:42+3:57
3Laenen Wiet155 TROLBEL155600345:13+4:28
4Varga József400 OSC BUDAORSHUN400600246:36+5:51
5O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL420600147:16+6:31
6Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZECHA620048:15+7:30
7Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN630148:18+7:33
8Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER367610148:35+7:50
9Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409630149:23+8:38
10Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274610149:55+9:10
11Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN400610350:17+9:32
12Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLINGER363630053:38+12:53
13Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZEJEN620153:59+13:14
14Kožina PetrPGP SK PragaCZEPGP600054:39+13:54
15Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241620158:17+17:32
16Van dyck Erik155 TROLBEL155640158:20+17:35
17Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN400630161:44+20:59
18Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK674640061:45+21:00
19Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351640761:59+21:14
20Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472610162:15+21:30
21Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI633620162:16+21:31
22Hrabánek DavidPGP SK PragaCZEPGP600366:11+25:26
23Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS594620366:59+26:14
24Laev Urmas251 SK MERCURYEST251620270:59+30:14
25Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZEMFP630171:49+31:04
26Lacis Sandris454 MONA OKLAT454620172:27+31:42
27Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151620272:37+31:52
28Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER354610172:43+31:58
29Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER345640473:09+32:24
30Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR422620074:01+33:16
31Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN228600174:35+33:50
32Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI490075:24+34:39
33Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122530276:32+35:47
34Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK640179:39+38:54
35Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP620079:45+39:00
36Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZEDCE610082:15+41:30
37Tihon JaroslavTAP KOB Tretra PrahaCZETAP610283:25+42:40
38Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620586:27+45:42
39Binsch Thomas356 SC KLECKENGER356620093:57+53:12
 
 
 
H55B (20)3,5 km 115 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI640139:320:00
2Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN272630139:39+0:07
3Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU478621240:25+0:53
4Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER347640144:06+4:34
5Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP590044:59+5:27
6Drese Werner348 OLV USLARGER348610146:42+7:10
7Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN391630249:26+9:54
8Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT456610050:16+10:44
9Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672600150:45+11:13
10Boucher Yves298 VINCENNESFRA298610152:27+12:55
11Rykala KarelVAM OB VamberkCZEVAM640153:03+13:31
12Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672640255:38+16:06
13Pěnička LiborTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN600060:27+20:55
14Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM611372:04+32:32
15Bazika MiroslavTJP TJ Sokol TrojaCZETJP640174:18+34:46
16Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271640477:31+37:59
17Mellan MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV630479:56+40:24
18Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER365600181:18+41:46
19Divecký JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK610283:20+43:48
20Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT458590895:55+56:23
 
 
 
H60A (36)4,3 km 155 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN554944:110:00
2Neumann JaroslavSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE590247:21+3:10
3Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE705580147:39+3:28
4Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA580148:16+4:05
5Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT452580148:38+4:27
6Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZEDCE550050:28+6:17
7Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL153550152:05+7:54
8Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER351550952:18+8:07
9Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT461560153:05+8:54
10Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN425550053:19+9:08
11Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK570153:26+9:15
12Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU478591354:51+10:40
13Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN230590055:54+11:43
14Gazdačko MilanSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK570257:46+13:35
15Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR503570158:23+14:12
16Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU590559:24+15:13
17Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER351590259:29+15:18
18Hejtmánek VladimírTAP KOB Tretra PrahaCZETAP580260:21+16:10
19Dall Soeren229 OK HTFDEN229570562:32+18:21
20Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZECHA550063:03+18:52
21Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU473550065:22+21:11
22Bruylant Dominique160 ASUBBEL160580365:27+21:16
23Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE702550166:49+22:38
24Minchev IvanMFP Matfyz PrahaCZEMFP570068:07+23:56
25Le calvez Jeno295 LORIENTFRA295570069:28+25:17
26Fiala ZdeněkTAP KOB Tretra PrahaCZETAP550171:30+27:19
27Formanko Dušan678 RAPID BRATISLAVACZE67872:42+28:31
28Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA296550172:53+28:42
29Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA540079:46+35:35
30Williams Kean902 CASCADE BOTHELLUSA902580081:18+37:07
31Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN226590283:34+39:23
32Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL552550187:13+43:02
33Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM540289:19+45:08
34Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL156560093:52+49:41
35Štípek RostislavTZL SKOB ZlínCZETZL570295:03+50:52
36Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR5803116:35+72:24
 
 
 
H60B (15)2,9 km 105 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZEPCB590137:000:00
2John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP550239:34+2:34
3Eriksson Anders707 STROMSTADSWE707590140:08+3:08
4Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN560241:27+4:27
5Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390591144:58+7:58
6Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZEHCE590146:08+9:08
7Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP550046:21+9:21
8Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP570150:22+13:22
9Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZECST560151:01+14:01
10Cedrych KarelTJP TJ Sokol TrojaCZETJP550056:02+19:02
11Novák TomDOK OK DoksyCZEDOK550056:31+19:31
12Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE701590058:54+21:54
13Maliňák JosefSVS Orientklub VsetínCZESVS550164:46+27:46
14Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR323550073:53+36:53
15Šabatka PetrSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK570382:34+45:34
 
 
 
H65A (46)4,1 km 150 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEULGER362510241:500:00
2Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341540343:48+1:58
3Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI520145:53+4:03
4Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271530647:25+5:35
5Aerts André155 TROLBEL155540648:45+6:55
6Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520148:56+7:06
7Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU471530151:09+9:19
8Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZETUR510051:39+9:49
9Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZEDCE540052:29+10:39
10Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI510152:41+10:51
11Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT458510453:08+11:18
12Jelínek VítTZL SKOB ZlínCZETZL510253:55+12:05
13Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472520354:12+12:22
14Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE705520354:53+13:03
15Farář JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL500255:27+13:37
16Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI500057:33+15:43
17Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA500359:36+17:46
18Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU471530359:45+17:55
19Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS102520161:05+19:15
20Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU510161:09+19:19
21Price Colin101 CENTRAL COASTAUS101530163:20+21:30
22Galle Ole222 THOK HELSINGEDEN222520165:15+23:25
23Pospíšil KarelTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR500066:13+24:23
24Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU480166:16+24:26
25Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZEDKL520266:55+25:05
26Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV500167:17+25:27
27Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZEDOB500168:48+26:58
28Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU475530869:43+27:53
29Valter PetrKBP KBP PrahaCZEKBP450069:47+27:57
30Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520670:53+29:03
31Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE705500471:29+29:39
32Chotětický JanMAS KČT AšCZEMAS540071:45+29:55
33Bugár József394 BOF BUDAORSHUN394530274:47+32:57
34Janošík AntonínUOL SOB OlomoucCZEUOL520176:47+34:57
35Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN510178:52+37:02
36Urválek JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI470182:07+40:17
37Husner Anton632 OLK WIGGERTALSUI632530286:44+44:54
38Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN398520187:10+45:20
39Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZEJEN520188:47+46:57
40Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL553510288:56+47:06
41Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZETTR520189:55+48:05
42Langr StanislavSNA TJ START NáchodCZESNA540394:14+52:24
43Kolský AlexanderPGP SK PragaCZEPGP5000101:13+59:23
44Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE5000101:36+59:46
45Hojný OldřichSCP OK Sparta PrahaCZESCP5201101:55+60:05
46Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZECHA5002115:11+73:21
 
 
 
H65B (13)3,0 km 105 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458530538:450:00
2Pospíšil JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV470144:55+6:10
3Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS530146:01+7:16
4Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM530046:02+7:17
5Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV520346:18+7:33
6Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN224510148:03+9:18
7Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT451521350:29+11:44
8Blecha LadislavTRT KOS TřešťCZETRT510053:05+14:20
9Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL510154:43+15:58
10Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP500162:49+24:04
11Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341520575:48+37:03
 
Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN3975002disk
O'brien Liam419 CORK-OIRL4195401disk
 
 
 
H70 (29)2,8 km 90 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR441727:090:00
2Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER345401528:26+1:17
3Gurka JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV460128:30+1:21
4Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR480031:07+3:58
5Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZETUR480131:32+4:23
6Bobach Poul227 AALBORG OKDEN227470331:34+4:25
7Sands Tim324 BOK(W)GBR324490133:26+6:17
8Moosberger Max640 OL REGIO OLTENSUI640460133:52+6:43
9Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaCZESCP470034:06+6:57
10Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP490034:35+7:26
11Babák JiříZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH480135:04+7:55
12Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK470237:07+9:58
13Lukavec MílaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN490137:47+10:38
14Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL556480137:49+10:40
15Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA293480038:03+10:54
16Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZECHC460139:52+12:43
17Vanderstraeten Vic155 TROLBEL155490740:10+13:01
18Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER343450142:01+14:52
19Sokolář ZdeněkSNA TJ START NáchodCZESNA450143:35+16:26
20Zelený VladimírPGP SK PragaCZEPGP480046:07+18:58
21Hansen Vagn229 OK HTFDEN229650346:22+19:13
22Dubský JosefSUL OOB TJ Slavoj Ústí nad LabCZESUL470046:48+19:39
23Hlaváč JaroslavSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB480147:25+20:16
24Öhman Mans703 VISBORGS OKSWE703480055:08+27:59
25Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE460057:05+29:56
26Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZECHA490157:16+30:07
27Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS460069:32+42:23
28Barbier Georges160 ASUBBEL160490277:53+50:44
29Müller Rainer345 USV TU DRESDENGER345490681:50+54:41
 
 
 
H75 (14)2,6 km 65 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP430036:410:00
2Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE704440137:58+1:17
3Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGER362400139:26+2:45
4Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZEPUL420042:12+5:31
5Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC360143:41+7:00
6Bauer EmilVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM441044:12+7:31
7Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA440145:53+9:12
8Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN225430247:03+10:22
9Studer Christian638 OLG MURTENSUI638420451:40+14:59
10Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI637440052:14+15:33
11Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZEBSO440153:01+16:20
12Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP430055:55+19:14
13Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH420168:27+31:46
14Güth Hans367 ESV LOK DESSAUGER367420286:12+49:31
 
 
 
H80 (4)2,4 km 60 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380242:160:00
2Licis Arno451 AUSEKLISLAT451391542:21+0:05
3Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER351370545:31+3:15
4Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI639260056:23+14:07
 
 
 
T10 (36)3,1 km 35 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI111116:190:00
2Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI120118:03+1:44
3Junek ŠimonSTH SK StudenecCZESTH100118:25+2:06
4Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP105821:47+5:28
5Frýdecký TomášBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP100023:35+7:16
6Kvapilová KristýnaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099924:25+8:06
7Junek KryštofSTH SK StudenecCZESTH120124:28+8:09
8Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZEJEN090125:01+8:42
9Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110125:25+9:06
10Kottíková AnežkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN115225:26+9:07
11Broschová AlžbětaRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK115126:00+9:41
12Zápotocký TomášSLA SKOB SlanýCZESLA120026:06+9:47
13Feřtová EliškaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI105627:02+10:43
14Beneš MaxVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI110027:29+11:10
15Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291100427:58+11:39
16Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100128:18+11:59
17Kalinin Lukyan597 OMEGARUS597120428:57+12:38
18Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA120029:52+13:33
19Minařík FrantišekVCB OB České BudějoviceCZEVCB110330:32+14:13
20Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE100031:02+14:43
21Míka OndřejVCB OB České BudějoviceCZEVCB100331:49+15:30
22Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100233:01+16:42
23Šichová ZuzanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM115534:36+18:17
24Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352110334:59+18:40
25Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672110535:39+19:20
26Fraj DavidRUZ TJ RůženáCZE36:10+19:51
27Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121100439:12+22:53
28Tkáč JakubTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN100139:59+23:40
29Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER345111140:39+24:20
30Štembera OskarTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN120141:49+25:30
31Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP250090342:02+25:43
32Smola JakubN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03110243:18+26:59
33Eisner FloraPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP105047:52+31:33
34Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672090449:46+33:27
35Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN227120667:28+51:09
 
Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUS5921304disk
 
 
 
T10-OPEN (6)3,1 km 35 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN675134:210:00
2Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP243130237:54+3:33
3Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS705041:09+6:48
4Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR765044:17+9:56
5Milota JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050056:50+22:29
6Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP155260:09+25:48
 
 
 
T10P (55)3,1 km 35 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR505110320:180:00
2Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI635121020:28+0:10
3Nybraaten Esten Valentin505 IL TYRVINGNOR505130421:00+0:42
4Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13110321:02+0:44
5Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZECTB120223:02+2:44
6Zaoralová BarboraVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB000324:12+3:54
7Votava JanN16 NEREGISTR. LIBEREC 01CZEN16140124:17+3:59
8Kříž JanTTR OOB TřebíčCZETTR120124:27+4:09
9Cain Finjas358 TSV KARLSHORSTGER358120226:26+6:08
10Kvapilová KláraTUV SOK TJ TurnovCZETUV119926:42+6:24
11Šiler ŠtěpánPDY Běhej PoděbradyCZEPDY110127:19+7:01
12O'brien Mary Ann419 CORK-OIRL419110327:20+7:02
13Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT460120528:49+8:31
14Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN399100531:14+10:56
15Garcia Schulze Lene245 COBIESP245100131:19+11:01
16Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN399100332:36+12:18
17Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLASLTU477120232:55+12:37
18Procházková ElenaTEH Sokol TehovCZETEH32:57+12:39
19Mička TimotejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP100333:17+12:59
20Bächi Minna636 THURGORIENTASUI636120233:48+13:30
21Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE710120234:20+14:02
21Balák TeodorBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR34:20+14:02
23Berka OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN110035:46+15:28
24Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP242090335:56+15:38
25Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER351121436:06+15:48
26Smola ŠtěpánN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03140336:11+15:53
27Marek MartinSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE110037:21+17:03
28Hanušová LenkaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB135038:31+18:13
29Kučerková AdélaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB145039:41+19:23
30Teringlová VeronikaVCB OB České BudějoviceCZEVCB125140:07+19:49
31Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN39940:23+20:05
32Komárková OndřejkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH135142:29+22:11
33Liška AlbertPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK131343:34+23:16
34Feřtová AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI145143:40+23:22
35Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER353140744:00+23:42
36Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP115844:15+23:57
37Erben VojtěchSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110044:17+23:59
38Janošíková LenkaUOL SOB OlomoucCZEUOL765144:39+24:21
39Mrázek VáclavDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP120244:40+24:22
40Křížová EllaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06160245:44+25:26
41Vlčková AlžbětaVIC OB VizoviceCZEVIC135146:28+26:10
42Erbenová MarinaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB145146:36+26:18
43Drahoňovský JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR100646:52+26:34
44Zeman AnnabelDCE KOB DobřichoviceCZEDCE185048:38+28:20
45Eisner MatiasPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP120048:40+28:22
46Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121120549:36+29:18
47Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT45750:00+29:42
48Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP242090450:59+30:41
49Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP120151:12+30:54
50Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP150353:01+32:43
51Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN201130262:44+42:26
52Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-OESP242090267:10+46:52
53Albrecht JiříKAM OK KameniceCZEKAM170077:14+56:56
54Šperlová KateřinaN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN05130285:25+65:07
55Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM130085:39+65:21