BOHEMIA 2019čt 25.07.2019 16:22
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 CENTRAL COASTAUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
191Pallas Robyn101 CENTRAL COAST61:531756:5721118:50+48:17
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
282Price Colin101 CENTRAL COAST63:463345:1024108:56+39:11
 
 
 
102102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
204Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIA62:061859:2622121:32+50:59
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
213Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIA55:482543:262199:14+29:29
 
 
 
121121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
612Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+50:04540:41790:45+9:27
 
 
 
H12B (22)
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30137:180:00
1611Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+83:311833:2113116:52+79:34
 
 
 
H35B (12)
 
11687Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20181:510:00
1010Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+110:00879:0012189:00+107:09
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
308Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+44:573097:1732142:14+104:52
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
509Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+55:505298:2056154:10+108:50
 
 
 
122122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (23)
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51199:240:00
1718Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADT82:491846:1013128:59+29:35
 
 
 
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
3213Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADT71:302966:1335137:43+59:55
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
2815Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADT101:443142:1615144:00+43:44
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
1519Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADT67:001541:4118108:41+10:31
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
3216Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADT70:293248:0031118:29+49:28
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
2114Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADT56:351845:1924101:54+24:12
 
 
 
123123 NATURFREUNDE LINZAUT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
20Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZnest.nest.
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
21Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZnest.nest.
 
 
 
124124 WAT OLAUT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
1523Wlcek Sonja124 WAT OL62:132243:3116105:44+27:56
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
2722Gessl Konrad124 WAT OL101:012843:5326144:54+56:37
 
 
 
151151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
724Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOC62:031036:38698:41+9:55
 
 
 
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
1526Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOC61:271449:5015111:17+29:59
 
 
 
H21C (19)
 
11231Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:172109:530:00
527Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOC89:24647:576137:21+27:28
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
3625Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOC77:003559:1938136:19+58:37
 
 
 
152152 BALISE 10BEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
3728Deschepper Aurélie152 BALISE 1095:093750:2835145:37+56:51
 
 
 
153153 KOL OVERPELTBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
1330Korstjens Domi153 KOL OVERPELT68:281330:301598:58+65:15
 
 
 
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
2329Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELT87:452455:4330143:28+78:21
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
3133Vanreusel Jen153 KOL OVERPELT74:573463:1130138:08+73:29
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
3331Korstjens Patrick153 KOL OVERPELT76:573356:0735133:04+64:03
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
932Vandijck Jackie153 KOL OVERPELT48:071035:331383:40+16:42
 
 
 
154154 NSV AMELBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
2134Baert Serge154 NSV AMEL55:051943:282498:33+29:32
 
 
 
155155 TROLBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1942Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33381:370:00
936Bruyninckx Miek155 TROL119:041069:089188:12+106:35
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
4641Wodajo Netsi155 TROL153:574983:0547237:02+172:28
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
1340Vervoort Wim155 TROL56:402233:43490:23+21:22
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
337Laenen Wiet155 TROL48:00333:43581:43+4:01
2338Van dyck Erik155 TROL67:442644:0223111:46+34:04
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
435Aerts André155 TROL46:54833:30480:24+10:39
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
1639Vanderstraeten Vic155 TROL62:251941:3415103:59+37:55
 
 
 
156156 ALTAIRBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
42Choprix Noelle156 ALTAIR111:5038disk
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
3443Vandeghinste Etienne156 ALTAIR72:013367:0435139:05+72:07
 
 
 
157157 HOCBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H20A (12)
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.65:16232:54198:100:00
644Vandeghinste Grégoire157 HOC74:57540:417115:38+17:28
 
 
 
159159 D-TEAMBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
2946Toon Melis159 D-TEAM84:153441:5323126:08+29:52
4945Deferme Miel159 D-TEAM134:545158:0048192:54+96:38
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
2747Van baelen Michael159 D-TEAM74:422646:0429120:46+22:36
 
 
 
160160 ASUBBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
1050Servais Corinne160 ASUB64:001443:5311107:53+33:31
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
3149Bruylant Dominique160 ASUB69:003054:2731123:27+56:29
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
2748Barbier Georges160 ASUB73:302686:2928159:59+93:55
 
 
 
161161 CO LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
2352Renard Francoise161 CO LIÉGE70:342268:4024139:14+57:56
 
 
 
H20A (12)
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.65:16232:54198:100:00
951Eyen Guillaume161 CO LIÉGE118:321036:505155:22+57:12
 
 
 
172172 SKO ORON MINSKBLR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
4253Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSK113:154270:4543184:00+106:18
 
 
 
191191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
1495Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE82:471580:0717162:54+129:11
 
 
 
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
2062Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTE46:141946:292292:43+43:19
 
 
 
D12B (18)
 
1917Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08139:520:00
1181Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTE71:321327:42599:14+59:22
1365Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTE75:411443:3212119:13+79:21
1470Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTE82:111563:3414145:45+105:53
 
 
 
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
2674Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:362148:1227121:48+60:52
3071Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTE101:023068:1130169:13+108:17
 
 
 
D14B (15)
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19366:360:00
663Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTE68:33632:148100:47+34:11
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
575Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE44:31336:21880:52+7:40
1582Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTE51:361342:262294:02+20:50
2184Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTE58:411944:4626103:27+30:15
2655Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTE69:283241:1020110:38+37:26
 
 
 
D16B (11)
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10284:010:00
572Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:35646:313120:06+36:05
 
 
 
D18B (14)
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03280:500:00
761Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTE69:15742:1311111:28+30:38
 
 
 
D20B (14)
 
11285Kopecká JohanaPGP SK Praga49:28133:07482:350:00
378Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTE59:32331:14290:46+8:11
 
 
 
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
2691Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTE77:323040:4817118:20+29:34
 
 
 
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
1264Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTE78:091358:0013136:09+47:46
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
1456Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTE56:241938:251094:49+27:32
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
2879Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE44:361948:422893:18+46:01
 
 
 
H12B (22)
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30137:180:00
89Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.62:2620
57Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk36:5715
83Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.60:5619
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
3569Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTE75:373454:0739129:44+56:45
3973Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTE80:163652:1035132:26+59:27
4380Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTE108:124646:2228154:34+81:35
54Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk58:2043
85Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdaldisk
68Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEdisk69:2546
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
1660Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTE77:461638:5411116:40+53:03
90Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdal58:0419
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
1386Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTE63:38936:152799:53+24:50
2167Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTE70:331936:3628107:09+32:06
4266Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTE109:224248:4242158:04+83:01
87Shterev Preslav191 VARIANT 5 TARGOVISHTEvzdaldisk
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
858Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTE67:47838:039105:50+28:18
1776Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTE99:421862:0419161:46+84:14
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
788Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTE62:17733:551196:12+7:55
1093Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTE68:341331:18899:52+11:35
1977Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE73:572037:2819111:25+23:08
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
2292Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTE76:402941:1816117:58+19:48
 
 
 
H35B (12)
 
11687Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20181:510:00
494Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTE66:54436:465103:40+21:49
 
 
 
H45B (28)
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43172:140:00
59Bonev Dian191 VARIANT 5 TARGOVISHTEnest.nest.
 
 
 
201201 MONTREAL RAMBLERSCAN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
3197Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERS153:543267:1432221:08+125:04
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
5196Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERS92:436083:1354175:56+130:36
 
 
 
211211 OK MERZCRO
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19366:360:00
13101Štambuk Lucija211 OK MERZ120:441348:5313169:37+103:01
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
37104Štambuk Zdenka211 OK MERZ77:133751:0834128:21+55:09
 
 
 
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
24100Štambuk Iva211 OK MERZ78:233238:2912116:52+28:06
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
18102Štambuk Mario211 OK MERZ86:211943:3719129:58+29:42
2398Štambuk Andro211 OK MERZ90:342545:0122135:35+35:19
27103Štambuk Matej211 OK MERZ96:112844:1421140:25+40:09
3799Štambuk Dario211 OK MERZ116:293663:2938179:58+79:42
 
 
 
212212 OK ORIONCRO
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20A (13)
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42190:150:00
3105Tišljar Ana212 OK ORION64:26437:164101:42+11:27
 
 
 
221221 OK SKAERMENDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34270:280:00
107Hansen Ruth221 OK SKAERMENnest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
106Hansen Mogens221 OK SKAERMENnest.nest.
 
 
 
222222 THOK HELSINGEDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
37108Galle Annemette222 THOK HELSINGE122:154091:5036214:05+149:26
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
20109Galle Ole222 THOK HELSINGE52:411645:002297:41+27:56
 
 
 
223223 ALLEROED OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
10111Marager Dagmar223 ALLEROED OK49:511130:211480:12+46:29
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
23118Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OK70:223340:3014110:52+43:35
 
 
 
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
113Marager Marlene223 ALLEROED OKdisk68:0231
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
14115Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OK53:231335:46989:09+16:10
20112Marager Johannes223 ALLEROED OK60:522439:071799:59+27:00
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
15116Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OK67:101433:5217101:02+25:59
26114Marager Valdemar223 ALLEROED OK73:592436:4229110:41+35:38
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
20117Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OK63:422140:5623104:38+29:06
41110Marager Anders223 ALLEROED OK139:074357:1641196:23+120:51
 
 
 
224224 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
2119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERING45:57233:00178:57+1:09
 
 
 
H65B (13)
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32573:330:00
10120Folander Kim224 FSK ORIENTERING60:09549:4612109:55+36:22
 
 
 
225225 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34270:280:00
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
5122Svendsen Ole225 OK ROSKILDE73:07930:361103:43+21:32
 
 
 
226226 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1942Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33381:370:00
123Aabye Anneli226 BALLERUP OKvzdal
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
32124Aabye Niels226 BALLERUP OK71:113159:3433130:45+63:47
 
 
 
227227 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
7126Bobach Helle227 AALBORG OK62:30846:286108:58+20:35
 
 
 
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
17127Bobach Kirsten227 AALBORG OK67:272145:089112:35+42:02
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
131Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKvzdal49:2934
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
30129Popp Andreas227 AALBORG OK130:333158:1730188:50+92:46
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
3125Bobach Claus227 AALBORG OK57:34433:52491:26+5:28
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
9128Bobach Poul227 AALBORG OK47:121229:44276:56+10:52
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
27130Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OK43:422940:442684:26+47:04
 
 
 
228228 HOLBAEK OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
16133Nielsen Jannie228 HOLBAEK OK69:531648:0613117:59+43:37
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
30132Nielsen Henrik228 HOLBAEK OK73:383248:5030122:28+44:46
 
 
 
229229 OK HTFDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
16134Alm Guri229 OK HTF52:10861:1322113:23+32:05
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
25138Nielsen Lise229 OK HTF65:202552:5720118:17+53:38
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
26137Jensen Lars tykaer229 OK HTF106:272843:5218150:19+82:04
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
16135Dall Soeren229 OK HTF51:391341:241893:03+26:05
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
23136Hansen Vagn229 OK HTF70:512459:4025130:31+64:27
 
 
 
230230 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
10139Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OK47:52936:021483:54+16:56
 
 
 
231231 FAABORG OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
29140Hedemann Amanda231 FAABORG OK73:003441:5421114:54+41:42
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
31141Hedemann Anja231 FAABORG OK80:263250:0928130:35+66:01
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
31142Hedemann Aske231 FAABORG OK68:343157:3331126:07+78:50
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
23144Hedemann Peter231 FAABORG OK75:592145:3327121:32+33:15
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
17143Hedemann Henning231 FAABORG OK61:451841:5515103:40+35:25
 
 
 
232232 FIF HILLERODDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
3146Staugaard Sigrid232 FIF HILLEROD46:58729:37276:35+3:23
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
3145Staugaard Maria232 FIF HILLEROD42:16630:09372:25+5:08
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
18147Staugaard Torbj232 FIF HILLEROD45:472333:201779:07+31:50
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
13148Staugaard Ulrik232 FIF HILLEROD58:441636:121294:56+19:24
 
 
 
241241 COTA TORREJON DE ARDOZESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
39152Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZ100:254170:5244171:17+106:43
43150Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZ137:314854:3133192:02+127:28
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
38149Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZ136:054150:5026186:55+86:39
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
22151Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZ63:312341:5119105:22+27:40
 
 
 
242242 MURCIA-OESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
17156Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-O77:141557:0819134:22+32:27
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
31155Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-O46:304535:262181:56+36:36
33154Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-O45:274339:133084:40+39:20
153Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-O47:3148disk
 
 
 
243243 CRONESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
26159Perez Ramos Maica243 CRON123:012672:1027195:11+123:40
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
26158Peňaranda Marcos Tomas243 CRON106:332947:5222154:25+58:21
 
 
 
T10-OPEN (6)
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:49155:22386:110:00
4157Peňaranda Marcos Hugo243 CRON48:46556:014104:47+18:36
 
 
 
244244 TOLEDO ORIENTACIONESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
19161Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACION87:231964:0121151:24+49:29
 
 
 
H10 (20)
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39135:470:00
160Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONdisk20:1011
 
 
 
245245 COBIESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
14164Schulze Evelyn245 COBI76:111251:0120127:12+50:52
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
10162Garcia Gorrotxategi Zig245 COBI72:041141:4411113:48+27:50
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
12163Garcia Schulze Lene245 COBI33:041833:201666:24+21:04
 
 
 
246246 FRONTELA OESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
34165Calvo Nuria246 FRONTELA O85:433865:5633151:39+84:22
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
14166Hernandez Antonio246 FRONTELA O83:051740:5910124:04+38:06
 
 
 
247247 COMAESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
167Nogueira de la muela Luis247 COMAnest.nest.
 
 
 
248248 ULTRA MAXIMUSESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
25168Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUS80:102942:5327123:03+26:47
 
 
 
249249 MALARRURAESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
9170Prieto del campo María249 MALARRURA67:321042:274109:59+8:04
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
169Prieto del campo Álvaro249 MALARRURA65:3710disk
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
131914Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURA78:461341:2312120:09+24:05
 
 
 
250250 MONTSANT ORIENTACIOESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
24173Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIO94:492650:0225144:51+79:44
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
20171Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIO52:461542:532295:39+26:38
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
19172Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIO32:212034:182366:39+29:17
 
 
 
251251 SK MERCURYEST
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
11174Laev Riina251 SK MERCURY53:001051:1317104:13+22:55
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
29175Laev Urmas251 SK MERCURY74:323345:2125119:53+42:11
 
 
 
252252 OK ILVES TARTUEST
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
34176Sander Kaisa252 OK ILVES TARTU85:383542:3123128:09+39:23
 
 
 
253253 SK SAUE TAMMEDEST
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
177Saetalu Andres253 SK SAUE TAMMEDnest.nest.
 
 
 
254254 OK VORUEST
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
178Papp Tanel254 OK VORUnest.nest.
 
 
 
255255 OK PEKOEST
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
17179Heinmann Kristo255 OK PEKO71:502237:565109:46+11:36
 
 
 
271271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
25185Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT56:301659:1932115:49+38:01
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
12180Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT49:091148:431497:52+33:13
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
11181Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT47:45940:082087:53+14:54
44183Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT94:524470:4347165:35+92:36
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
19184Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT71:242135:3024106:54+31:51
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
15186Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT88:331447:5317136:26+61:37
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
6182Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJAT49:051133:19382:24+12:39
 
 
 
272272 ASKOLAN URHEILIJATFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
2187Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJAT51:07227:09278:16+3:27
 
 
 
273273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
6188Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKA48:19633:04781:23+5:51
 
 
 
274274 MARIEFORS SKIKLUBFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
12190Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUB55:151343:101398:25+20:37
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
13189Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUB55:161638:351293:51+16:09
 
 
 
275275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
2192Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT53:25233:20386:45+0:16
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
2191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJAT44:05227:46171:51+2:50
 
 
 
276276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
16193Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJAT72:072336:404108:47+10:37
 
 
 
277277 KALEVAN RASTIFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
17195Skog Paula277 KALEVAN RASTI87:451850:0217137:47+61:27
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
8194Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTI52:291132:46685:15+9:43
 
 
 
278278 PIHKANISKATFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
24196Huttunen Matti278 PIHKANISKAT61:122639:3316100:45+31:44
 
 
 
279279 MUSTAMAKKIFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
3200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKI61:27442:052103:32+1:37
5199Koskinen Noora279 MUSTAMAKKI64:00743:245107:24+5:29
8198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKI67:561140:451108:41+6:46
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
 
 
 
291291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
201Joucla Patricia291 HAUTES VOSGES ORIENTATION62:5428
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
22204Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATION54:041845:222999:26+30:25
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
203Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATION26:556
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
202Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATION26:588
 
 
 
292292 CMOFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
15206Tassin Elodie292 CMO60:212135:47796:08+28:51
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
37205Marcher Wolfgang292 CMO79:123949:4237128:54+53:22
 
 
 
293293 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
13207Sol Michel293 OPA MONTIGNY50:561336:551287:51+21:47
 
 
 
294294 CO AMBERIEUFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
40211Lassalle Pauline294 CO AMBERIEU147:224076:3339223:55+150:43
 
 
 
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
24209Lassalle Léna294 CO AMBERIEU124:172583:4425208:01+121:32
 
 
 
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
18208Fino Béatrice294 CO AMBERIEU78:561984:3519163:31+89:09
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
15210Lassalle Pascal294 CO AMBERIEU49:07541:422190:49+21:48
 
 
 
295295 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
24212Le calvez Jeno295 LORIENT58:502349:3626108:26+41:28
 
 
 
296296 CO STRASBOURGFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
23213Bottemer Christian296 CO STRASBOURG61:512745:4324107:34+40:36
 
 
 
297297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
10214Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATION52:421435:21988:03+19:02
 
 
 
298298 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (31)
 
11073Neradová EvaLIT KOB Litvínov53:03338:52191:550:00
19216Boucher Thea298 VINCENNES75:571678:3325154:30+62:35
 
 
 
F5 (43)
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24296:200:00
215Boucher Lucie298 VINCENNES74:0721
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
12217Boucher Yves298 VINCENNES78:021242:2412120:26+45:37
 
 
 
321321 ROYAL SIGNALS OCGBR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
218Calland Sally321 ROYAL SIGNALS OCnest.nest.
 
 
 
323323 SARUM TISBURYGBR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60B (15)
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14269:020:00
6220Graham Andrew323 SARUM TISBURY51:53730:30482:23+13:21
 
 
 
324324 BOK(W)GBR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
8221Sands Carol324 BOK(W)56:111242:01898:12+27:39
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
4222Sands Tim324 BOK(W)41:33633:14774:47+8:43
 
 
 
325325 INTERLOPERSGBR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
8223Eades Lorna325 INTERLOPERS53:28934:35388:03+10:15
 
 
 
341341 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (31)
 
11073Neradová EvaLIT KOB Litvínov53:03338:52191:550:00
231Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINvzdal107:2628
 
 
 
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
7233Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLIN48:34739:02987:36+9:48
230Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINdisk63:4834
 
 
 
D55B (11)
 
1942Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33381:370:00
3225Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLIN54:02335:21489:23+7:46
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
12228Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLIN85:181834:332119:51+19:35
 
 
 
H21C (19)
 
11231Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:172109:530:00
9227Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLIN106:001249:397155:39+45:46
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
27229Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLIN67:183043:3125110:49+41:48
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
2226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLIN39:00230:52169:52+0:07
 
 
 
H65B (13)
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32573:330:00
11232Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLIN112:541244:3511157:29+83:56
 
 
 
342342 SONNENSCHEIN BERLINGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
5238Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLIN45:00836:01881:01+13:44
 
 
 
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
10236Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLIN53:04843:141496:18+18:30
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
361930Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLIN100:484246:0521146:53+82:19
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
31239Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLIN82:333046:0935128:42+32:26
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
3237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLIN45:31231:47577:18+1:46
17240Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLIN62:482034:18897:06+21:34
34234Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLIN78:013843:3126121:32+46:00
 
 
 
343343 SV BAD DUBENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H12B (22)
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30137:180:00
10241Höbig Felix343 SV BAD DUBEN34:501033:041267:54+30:36
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
18242Kern Wilmar343 SV BAD DUBEN53:351659:3824113:13+47:09
 
 
 
344344 OL-TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
5243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORF50:09632:41182:50+8:28
 
 
 
345345 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (18)
 
1917Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08139:520:00
259Streibert Jule345 USV TU DRESDENnest.disk
 
 
 
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
32255Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDEN71:432153:2136125:04+36:18
 
 
 
D35B (22)
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40173:270:00
253Rewig Laura345 USV TU DRESDEN74:1918nest.
 
 
 
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
26258Richter Sabine345 USV TU DRESDEN68:032849:5721118:00+40:12
 
 
 
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
10250Leideck Heike345 USV TU DRESDEN54:301146:5810101:28+20:10
18244Buhler Birgit345 USV TU DRESDEN62:411652:1218114:53+33:35
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
33256Riebisch Martin345 USV TU DRESDEN82:433248:3041131:13+34:57
40254Rewig Thomas345 USV TU DRESDEN94:224447:3439141:56+45:40
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
25248Kundisch Wieland345 USV TU DRESDEN77:203242:4222120:02+21:52
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
21249Lehmann Karsten345 USV TU DRESDEN94:092151:5222146:01+60:03
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
30251Mueller Rico345 USV TU DRESDEN65:132751:1433116:27+47:26
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
27245Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDEN66:252548:3729115:02+37:20
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
28252Müller Rainer345 USV TU DRESDEN110:402976:2527187:05+121:01
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
29260Streibert Lena345 USV TU DRESDEN42:332757:163099:49+62:27
 
 
 
346346 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (31)
 
11073Neradová EvaLIT KOB Litvínov53:03338:52191:550:00
261Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFdisk77:3124
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
33262Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORF68:102969:0734137:17+70:00
 
 
 
347347 TV EITELBORNGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
41263Vilz Marion347 TV EITELBORN102:414483:1048185:51+121:17
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
8264Vilz Wolfgang347 TV EITELBORN69:521029:30499:22+24:33
 
 
 
348348 OLV USLARGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
3266Drese Werner348 OLV USLAR54:04333:43687:47+12:58
 
 
 
349349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
 
 
 
H10 (20)
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39135:470:00
6267Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG27:17617:39844:56+9:09
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
268Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGdisk40:329
 
 
 
350350 TSV AHLDENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H80 (5)
 
1479Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35195:400:00
5270Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDEN93:55543:324137:27+41:47
 
 
 
351351 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
3288Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDEN22:45316:06438:51+5:08
 
 
 
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
21283Mühlstädt Anna-louise351 SV ROBOTRON DRESDEN74:122230:218104:33+43:37
 
 
 
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
16284Mühlstädt Bettina351 SV ROBOTRON DRESDEN96:471760:3014157:17+68:54
 
 
 
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
10289Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDEN50:591237:471188:46+17:15
 
 
 
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
22278Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDEN67:252743:2315110:48+33:00
 
 
 
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
6274Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDEN49:36533:52383:28+9:06
 
 
 
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
2281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDEN46:53238:20485:13+3:55
20272Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDEN62:411655:4620118:27+37:09
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
17286Mühlstädt Lennart351 SV ROBOTRON DRESDEN43:211834:352177:56+30:39
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
10273Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDEN60:071243:2618103:33+39:56
 
 
 
H20A (12)
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.65:16232:54198:100:00
5280Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDEN76:10633:443109:54+11:44
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
25285Mühlstädt Gunnar351 SV ROBOTRON DRESDEN119:402555:1025174:50+88:52
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
2553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDEN45:29130:44276:13+0:41
31276Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDEN73:533344:3328118:26+42:54
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
16275Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDEN55:112035:581091:09+22:08
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
26279Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDEN63:272249:5731113:24+35:42
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
17282Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDEN53:371640:381794:15+27:17
19271Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDEN55:351939:141694:49+27:51
 
 
 
H80 (5)
 
1479Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35195:400:00
4277Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDEN89:21437:193126:40+31:00
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
30287Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDEN40:464038:102778:56+33:36
 
 
 
352352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
25291Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.76:502540:1025117:00+56:04
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
25293Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.68:183045:4222114:00+46:43
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
22292Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.42:242633:562276:20+38:58
 
 
 
353353 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
298Knorr Luise353 OLV POTSDAMdisk43:0516
 
 
 
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
18295Fischer Mila353 OLV POTSDAM43:161339:561883:12+33:48
 
 
 
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
20296Fischer Yvonne353 OLV POTSDAM61:472044:0521105:52+34:21
 
 
 
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
26300Petri Jana353 OLV POTSDAM123:512857:1223181:03+104:43
 
 
 
H10 (20)
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39135:470:00
11294Fischer Leander353 OLV POTSDAM38:261322:481261:14+25:27
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
41299Knorr Robert353 OLV POTSDAM49:124955:0349104:15+58:55
 
 
 
354354 BIELEFELDER TGGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
40301Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TG129:573971:5942201:56+101:40
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
37302Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TG86:143756:5237143:06+65:24
 
 
 
355355 SACHSEN MARATHONGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
303Klawin Tina355 SACHSEN MARATHONnest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
304Klawun Krendray Werner355 SACHSEN MARATHONnest.nest.
 
 
 
356356 SC KLECKENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
39305Binsch Thomas356 SC KLECKEN87:333860:2639147:59+70:17
 
 
 
357357 CHEMNITZ INDIVID.GER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
 
 
 
358358 TSV KARLSHORSTGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
21309Flach Julius358 TSV KARLSHORST44:482040:062684:54+37:37
26307Cain Fidelius358 TSV KARLSHORST57:122934:472291:59+44:42
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
18311Spranger Lutz358 TSV KARLSHORST58:031539:372197:40+22:08
36310Krieger Thomas358 TSV KARLSHORST72:323252:5938125:31+49:59
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
9308Cain Finjas358 TSV KARLSHORST33:091928:24861:33+16:13
 
 
 
359359 SV LENGEFELDGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
29312Neumann Johanna359 SV LENGEFELD85:232963:2729148:50+87:54
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
38313Neumann Lena359 SV LENGEFELD96:013952:1337148:14+75:02
 
 
 
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
33314Neumann Rasmus359 SV LENGEFELD114:363380:4833195:24+148:07
 
 
 
360360 OSC KASSELGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
20316Schwartz Renée360 OSC KASSEL98:142077:4423175:58+74:03
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
1938Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELnest.nest.
 
 
 
361361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
45318Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 7892:0539109:4651201:51+137:17
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
14317Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 7860:101835:15995:25+19:53
 
 
 
362362 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
319Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEUL48:0110disk
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
2320Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEUL52:29233:38486:07+3:56
 
 
 
363363 KARLHORSTER TSV BERLINGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
17321Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLIN50:301046:572797:27+19:45
 
 
 
364364 TURN KLUBB HANNOVERGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
21322Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVER105:372174:1422179:51+77:56
 
 
 
365365 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40173:270:00
17323Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFT70:331659:3518130:08+56:41
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
17324Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFT90:401752:1018142:50+68:01
 
 
 
366366 BERLIN INDIVID.GER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F5 (43)
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24296:200:00
326Wesenberg Corinna366 BERLIN INDIVID.disk
325Ernst Marie366 BERLIN INDIVID.disk
 
 
 
367367 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
4328Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAU47:25234:22681:47+4:05
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
327Güth Hans367 ESV LOK DESSAU79:3710disk
 
 
 
368368 BERLINER TSCGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
329Distler Carl W.368 BERLINER TSCdisk47:5323
 
 
 
369369 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D75 (2)
 
1330Eulitz Ilse369 OLV WEIMAR51:46143:17195:030:00
 
 
 
390390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (11)
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10284:010:00
2336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SE58:21235:57194:18+10:17
 
 
 
D18B (14)
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03280:500:00
2348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SE61:27426:06187:33+6:43
3358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SE58:13229:34387:47+6:57
11350Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SE89:351131:454121:20+40:30
 
 
 
D20B (14)
 
11285Kopecká JohanaPGP SK Praga49:28133:07482:350:00
2356Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SE50:19233:50584:09+1:34
4354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SE60:36430:56191:32+8:57
7338Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SE65:39541:4012107:19+24:44
8345Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SE70:19638:378108:56+26:21
 
 
 
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
16339Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SE81:041849:2115130:25+28:30
 
 
 
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
337Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEnest.nest.
 
 
 
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
13341Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SE64:221548:3114112:53+38:31
20346Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SE93:172298:5421192:11+117:49
 
 
 
F5 (43)
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24296:200:00
8333Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SE70:52752:5310123:45+27:25
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
7347Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SE53:02939:281292:30+28:53
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
10351Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SE65:371132:321398:09+23:06
20349Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SE72:372234:2621107:03+32:00
23334Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SE75:032534:0318109:06+34:03
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
7359Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SE66:02639:4111105:43+28:11
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
2344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SE60:02328:45188:47+0:30
9352Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SE67:221129:48297:10+8:53
 
 
 
H20B (5)
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08199:470:00
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
30355Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SE89:414037:3211127:13+30:57
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
16357Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SE84:051641:4113125:46+25:30
22335Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SE94:442739:098133:53+33:37
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
 
 
 
H60B (15)
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14269:020:00
5343Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SE43:19233:14876:33+7:31
 
 
 
391391 SZEGEDI VSEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
10361Vass Zoltan391 SZEGEDI VSE67:58935:269103:24+28:35
 
 
 
392392 MAFC BUDAJENOHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
35365Dalos Réka392 MAFC BUDAJENO75:053649:5030124:55+51:43
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
23364Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENO69:302747:0322116:33+51:59
 
 
 
H21C (19)
 
11231Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:172109:530:00
7362Dalos Áron392 MAFC BUDAJENO103:311041:553145:26+35:33
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
23363Dalos Attila392 MAFC BUDAJENO60:052439:341799:39+30:38
 
 
 
393393 TIPO OC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (23)
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51199:240:00
12373Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPEST79:411644:4810124:29+25:05
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
26367Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPEST65:352449:5229115:27+48:10
 
 
 
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
4377Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPEST46:09335:00481:09+3:21
30375Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPEST76:563252:5827129:54+52:06
 
 
 
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
4370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPEST45:03337:20682:23+11:50
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
41369Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPEST156:194490:3147246:50+148:40
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
35376Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPEST75:243547:0133122:25+46:53
 
 
 
H45B (28)
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43172:140:00
16366Dankó István393 TIPO OC BUDAPEST77:081544:1014121:18+49:04
18374Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPEST88:152056:0419144:19+72:05
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
29368Faggyas László393 TIPO OC BUDAPEST70:073144:0628114:13+45:12
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
14378Zagyi László393 TIPO OC BUDAPEST50:46943:111793:57+25:42
15371Ipsics László393 TIPO OC BUDAPEST58:101738:141296:24+28:09
27372Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPEST84:142669:4327153:57+85:42
 
 
 
394394 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
13380Jenei Margit394 BOF BUDAORS57:501447:0912104:59+34:26
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
31379Bugár József394 BOF BUDAORS66:313445:1525111:46+42:01
 
 
 
395395 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
9387Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUS63:421040:0711103:49+17:20
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
389Hentes Ildikó395 TABÁNI SPARTACUSvzdaldisk
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
3385Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUS42:47434:10676:57+3:58
16386Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUS54:151540:041994:19+21:20
17383Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUS53:581440:342294:32+21:33
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
18394Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUS71:321838:0120109:33+21:16
384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSdisk30:114
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
41391Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUS90:244251:4145142:05+45:49
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
9392Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUS64:02641:2817105:30+7:20
11381Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUS66:241340:0512106:29+8:19
18395Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUS68:021842:2920110:31+12:21
21388Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUS74:562742:3521117:31+19:21
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
34393Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUS85:163453:2634138:42+69:41
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
34382Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUS71:503060:4141132:31+54:49
 
 
 
396396 SZABI SEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
22397Tornai Szabolcs396 SZABI SE70:393037:4715108:26+32:54
 
 
 
397397 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
11399Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPEST51:581343:58895:56+31:17
 
 
 
H65B (13)
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32573:330:00
9400Molnár Gábor397 HSE BUDAPEST69:591033:546103:53+30:20
 
 
 
398398 MAKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
29401Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPEST79:083150:1829129:26+64:52
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
39402Magyar János398 MAKE BUDAPEST82:214155:3737137:58+68:13
 
 
 
399399 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F5 (43)
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24296:200:00
10407Ludvig István399 MAFC BUDAPEST86:101256:4512142:55+46:35
16405Herter Laszlo399 MAFC BUDAPEST107:032066:1715173:20+77:00
18406Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPEST102:071973:0319175:10+78:50
25404Szlávy Anna399 MAFC BUDAPEST139:0827121:3136260:39+164:19
26403Gosswein Judit399 MAFC BUDAPEST143:4328137:1337280:56+184:36
 
 
 
H12B (22)
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30137:180:00
9410Matics Marcell399 MAFC BUDAPEST36:471226:551063:42+26:24
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
22408Matics Gyula399 MAFC BUDAPEST97:132355:4626152:59+67:01
 
 
 
H40B (20)
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52170:130:00
8412Sági Péter399 MAFC BUDAPEST70:511239:288110:19+40:06
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
6411Sági Balázs399 MAFC BUDAPEST25:51632:141458:05+12:45
25409Matics Luca399 MAFC BUDAPEST35:212540:593676:20+31:00
351933Sági Rita399 MAFC BUDAPEST35:182450:144285:32+40:12
 
 
 
400400 OSC BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
415Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORS95:3039disk
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
5416Varga József400 OSC BUDAORS49:07632:49481:56+4:14
11414Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORS54:591537:13992:12+14:30
20413Molnár Tibor400 OSC BUDAORS61:192139:3013100:49+23:07
 
 
 
401401 KALOCSAI TERM. TSEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19366:360:00
10419Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSE86:011027:444113:45+47:09
 
 
 
D18B (14)
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03280:500:00
6421Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSE66:23641:1810107:41+26:51
 
 
 
D21B (23)
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51199:240:00
7422Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSE69:01643:128112:13+12:49
 
 
 
D35B (22)
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40173:270:00
16418Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSE71:561751:1014123:06+49:39
 
 
 
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
23428Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSE67:492348:5324116:42+45:11
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
36425Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSE117:203753:2731170:47+70:31
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
8427Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSE66:38839:288106:06+20:08
13417Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSE71:551051:1420123:09+37:11
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
4420Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSE47:06531:28478:34+3:02
 
 
 
H45B (28)
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43172:140:00
12424Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSE67:28844:1715111:45+39:31
17426Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSE84:551850:1516135:10+62:56
 
 
 
403403 PÉCSI OE SPORTKORHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
8432Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKOR60:181234:27494:45+20:23
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
29430Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKOR98:062946:2324144:29+44:13
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
18431Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKOR69:412142:5516112:36+44:21
 
 
 
404404 SZIGETHALOMHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
5433Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOM50:51734:08584:59+20:25
21434Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOM64:512148:2824113:19+48:45
 
 
 
405405 PVS PÉCSHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
13437Pataki Virag Iara405 PVS PÉCS67:341540:3613108:10+21:41
 
 
 
D20A (13)
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42190:150:00
8436Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCS74:36943:079117:43+27:28
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
6435Pataki Gabor405 PVS PÉCS51:541134:52586:46+17:45
 
 
 
406406 HBS NYIREGYHÁZAHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
16438Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZA63:432342:2911106:12+28:24
 
 
 
407407 CSIPA SEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
20439Laurinyecz Katalin407 CSIPA SE94:072248:2315142:30+66:10
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
20440Szucs Peter407 CSIPA SE66:572048:4822115:45+47:30
 
 
 
408408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
11444Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE51:481436:551188:43+15:31
13442Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE52:151538:241390:39+17:27
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
2445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE37:43127:16264:59+0:25
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
8441Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE65:581139:158105:13+7:03
 
 
 
409409 TIPO TKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
33446Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPEST89:113752:2224141:33+63:45
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
15447Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPEST52:431242:232095:06+17:24
 
 
 
419419 CORK-OIRL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20B (14)
 
11285Kopecká JohanaPGP SK Praga49:28133:07482:350:00
10450O'brien Norah419 CORK-O76:261139:079115:33+32:58
 
 
 
H65B (13)
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32573:330:00
2448O'brien Liam419 CORK-O49:18228:51278:09+4:36
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
449O'brien Mary Ann419 CORK-O35:3028disk
 
 
 
420420 AJAXIRL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (31)
 
11073Neradová EvaLIT KOB Litvínov53:03338:52191:550:00
25453O'cleirigh Patricia420 AJAX121:5625117:2029239:16+147:21
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
15452O'cleirigh Emmet420 AJAX90:031753:5816144:01+66:29
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
6451O'cleirigh Aonghus420 AJAX48:00336:11884:11+6:29
 
 
 
421421 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
454Mitzafon Peleg421 LEV HASHARON MENASHEnest.nest.
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
455Yogev Rotem421 LEV HASHARON MENASHEnest.nest.
 
 
 
422422 EMEK HEFERISR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
24456Perchonok Dmitry422 EMEK HEFER64:242448:1728112:41+34:59
 
 
 
424424 VERESE ORIENTEERINGITA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
28458Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERING82:292851:5528134:24+73:28
 
 
 
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
25459Marson Marta424 VERESE ORIENTEERING90:272569:5526160:22+88:51
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
39457Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERING99:194157:4842157:07+81:35
 
 
 
425425 SANS SOUCIJPN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
12460Sugiyama Takashi425 SANS SOUCI53:131534:20987:33+20:35
 
 
 
451451 AUSEKLISLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (18)
 
1917Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08139:520:00
12469Freimane Tina451 AUSEKLIS69:421246:0413115:46+75:54
 
 
 
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
11485Sasko Kristiana451 AUSEKLIS56:261133:051589:31+28:35
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
7462Bluma Irbe451 AUSEKLIS45:23436:33981:56+8:44
19464Cera Liva451 AUSEKLIS61:152239:4917101:04+27:52
 
 
 
D16B (11)
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10284:010:00
4461Baltmane Paula451 AUSEKLIS61:36452:355114:11+30:10
474Gulbe Matra451 AUSEKLISdisk87:429
 
 
 
D20A (13)
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42190:150:00
12477Lapina Laura451 AUSEKLIS90:151245:1412135:29+45:14
 
 
 
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
18463Cera Liga451 AUSEKLIS96:112441:5612138:07+61:47
 
 
 
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
7482Priedite Iveta451 AUSEKLIS52:15943:37895:52+14:34
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
30467Duze Dace451 AUSEKLIS78:233556:2523134:48+70:09
34483Prindule Aina451 AUSEKLIS83:343682:3135166:05+101:26
 
 
 
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
15468Freimane Beata451 AUSEKLIS64:401945:5311110:33+40:00
18476Kraze Anfisa451 AUSEKLIS60:191653:4219114:01+43:28
21492Vitola Benita451 AUSEKLIS71:132251:2015122:33+52:00
26475Hartmane Inese451 AUSEKLIS80:252568:1526148:40+78:07
 
 
 
D70 (13)
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34270:280:00
2481Plaude Mara451 AUSEKLIS48:28426:23174:51+4:23
8486Seglina Silvija451 AUSEKLIS58:14545:049103:18+32:50
 
 
 
H12B (22)
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30137:180:00
131915Cers Oto451 AUSEKLIS40:051340:211780:26+43:08
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
13489Solmanis Uvis451 AUSEKLIS45:35743:302689:05+16:06
40473Grasis Markus451 AUSEKLIS92:094354:5940147:08+74:09
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
12478Leina Augusts451 AUSEKLIS71:581340:2216112:20+48:43
17480Maulins Rudolfs451 AUSEKLIS93:142039:3013132:44+69:07
466Cinitis Uvis451 AUSEKLIS52:228disk
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
8490Stana Gustavs451 AUSEKLIS62:33732:591495:32+20:29
1925Melnis Marks451 AUSEKLIS147:5944vzdal
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
5472Gills Arvids451 AUSEKLIS66:18730:28496:46+19:14
10491Ummers Emils451 AUSEKLIS81:091233:405114:49+37:17
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
32493Zideluns Janis451 AUSEKLIS82:423146:0634128:48+32:32
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
39494Zideluns Mikelis451 AUSEKLIS124:163871:5741196:13+95:57
411926Zvagulis Ricards451 AUSEKLIS132:504071:3940204:29+104:13
 
 
 
H35B (12)
 
11687Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20181:510:00
21918Senbergs Jurijs451 AUSEKLIS58:22233:19391:41+9:50
 
 
 
H40B (20)
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52170:130:00
3465Cers Kaspars451 AUSEKLIS55:50330:02385:52+15:39
 
 
 
H45B (28)
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43172:140:00
6488Silins Valters451 AUSEKLIS68:121030:37398:49+26:35
15471Gegeris Atis451 AUSEKLIS81:571738:4411120:41+48:27
 
 
 
H65B (13)
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32573:330:00
3470Freimanis Patriks451 AUSEKLIS60:50627:36188:26+14:53
 
 
 
H80 (5)
 
1479Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35195:400:00
 
 
 
452452 A2 ULBROKALAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
25496Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKA79:042370:3625149:40+68:22
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
4495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKA40:50331:25572:15+5:17
 
 
 
453453 KAPA OK CARNIKAVALAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
5506Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVA33:02718:44851:46+18:03
 
 
 
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
4505Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVA31:16325:48457:04+7:40
 
 
 
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
14498Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVA64:261631:401096:06+35:10
20512Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVA70:122032:3713102:49+41:53
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
27504Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVA69:443342:4323112:27+39:15
 
 
 
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
3501Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVA56:47439:19396:06+7:43
 
 
 
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
513Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVA96:0823disk
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
19510Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVA56:072250:5418107:01+42:22
21499Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVA52:021457:4226109:44+45:05
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
7509Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVA32:01925:33557:34+10:17
13508Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVA42:291627:24969:53+22:36
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
22511Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVA65:102736:0611101:16+28:17
29497Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVA66:123055:4241121:54+48:55
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
503Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVAdisknest.
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
5502Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVA65:47632:16298:03+12:05
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
5500Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVA48:48731:01379:49+4:17
 
 
 
H45B (28)
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43172:140:00
14507Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVA64:57753:5617118:53+46:39
 
 
 
454454 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
19515Rozentale Ieva454 MONA OK66:011949:1012115:11+33:53
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
31514Lacis Sandris454 MONA OK70:202852:1833122:38+44:56
 
 
 
455455 APE OKLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
7516Vabulniece Liga455 APE OK55:35734:34590:09+15:47
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
11517Vabulnieks Maris455 APE OK51:07937:181288:25+19:24
 
 
 
456456 ALUKSNE-APE OKLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
5518Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OK56:59436:101093:09+18:20
 
 
 
457457 OGRE OK/SCLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
14533Patricija Valaine457 OGRE OK/SC43:251433:201376:45+27:21
 
 
 
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
15522Elize Bremze457 OGRE OK/SC62:431534:172097:00+36:04
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
39537Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SC63:582490:5440154:52+81:40
 
 
 
H10 (20)
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39135:470:00
12525Jonikans Valters457 OGRE OK/SC47:221517:16764:38+28:51
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
5534Renars Grasis457 OGRE OK/SC29:33625:01354:34+7:17
8530Lukass Silins457 OGRE OK/SC31:42727:351059:17+12:00
19532Olivers Plocins457 OGRE OK/SC51:122528:261279:38+32:21
27535Sterns Bruno457 OGRE OK/SC55:052737:022492:07+44:50
32529Levkans Ernests457 OGRE OK/SC81:213257:3932139:00+91:43
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
8536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SC55:471726:48182:35+9:36
31524Fisers Emils457 OGRE OK/SC83:183941:5325125:11+52:12
36528Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SC81:373748:1633129:53+56:54
45526Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SC119:574775:2848195:25+122:26
523Emils Sulcs457 OGRE OK/SC60:3323disk
527Kristofers Plocins457 OGRE OK/SC86:1541disk
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
43519Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SC105:033960:3943165:42+90:39
520Andersons Jekabs toms457 OGRE OK/SCnest.nest.
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
22521Andris Svilans457 OGRE OK/SC82:572535:1414118:11+29:54
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
17531Neimanis Nauris457 OGRE OK/SC79:272736:265115:53+19:37
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
421932Sterns Gvido457 OGRE OK/SC58:445351:1144109:55+64:35
 
 
 
458458 AZIMUTS OKLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
12549Stabina Anete458 AZIMUTS OK38:08934:461572:54+23:30
 
 
 
D12B (18)
 
1917Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08139:520:00
4538Abula Kitija458 AZIMUTS OK31:52421:32353:24+13:32
9546Morite Morite458 AZIMUTS OK57:391131:17688:56+49:04
 
 
 
D16B (11)
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10284:010:00
552Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OK69:215disk
 
 
 
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
8539Caune Agnija458 AZIMUTS OK63:39933:42497:21+10:52
11550Stabina Zanda458 AZIMUTS OK66:131141:4015107:53+21:24
 
 
 
D18B (14)
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03280:500:00
12548Slikšjane Annija458 AZIMUTS OK95:041244:5512139:59+59:09
 
 
 
D20A (13)
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42190:150:00
10547Skopane Elina458 AZIMUTS OK77:301042:498120:19+30:04
 
 
 
H12B (22)
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30137:180:00
4541Kaininš Matiss458 AZIMUTS OK24:07223:25747:32+10:14
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
6542Klavinš Renars458 AZIMUTS OK62:52540:0612102:58+25:26
 
 
 
H40B (20)
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52170:130:00
16540Caune Gaidars458 AZIMUTS OK69:471064:0617133:53+63:40
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
4551Stabinš Maris458 AZIMUTS OK41:35435:15576:50+8:35
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
19545Latvers Martinš458 AZIMUTS OK90:031582:5419172:57+98:08
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
15543Lapinš Aldis458 AZIMUTS OK56:182637:291293:47+24:02
 
 
 
H65B (13)
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32573:330:00
 
 
 
460460 ZIEMELKURZEME OKLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
21556Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OK81:122253:5822135:10+48:41
 
 
 
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
17555Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OK57:281740:351598:03+26:32
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
27557Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OK60:162252:3736112:53+39:54
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
6558Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OK66:25341:2011107:45+11:41
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
8559Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OK33:222028:06761:28+16:08
 
 
 
461461 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
8560Velkere Iveta461 ALUKSNE OK48:50543:161792:06+26:59
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
11561Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OK51:361235:011286:37+19:39
 
 
 
462462 OK KO RigaLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
1941Bauere Irena462 OK KO Riganest.27:042
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
1939Bauers Janeks462 OK KO Riganest.40:5016
 
 
 
471471 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
14563Dudiene Violeta471 RUDAMINA OK56:151351:2616107:41+37:08
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
9562Duda Kostas471 RUDAMINA OK50:091333:49683:58+14:13
17564Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OK44:42349:203094:02+24:17
 
 
 
472472 LABIRINTAS VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
22565Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUS83:082553:1919136:27+55:09
 
 
 
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
3567Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUS46:15535:11281:26+10:53
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
19566Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUS60:052040:0614100:11+22:29
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
12568Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUS54:242035:34989:58+20:13
 
 
 
473473 SAULE 0KLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
22569Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0K61:232643:0020104:23+37:25
 
 
 
474474 OK MEDEINA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40173:270:00
 
 
 
475475 SM GAJA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20B (14)
 
11285Kopecká JohanaPGP SK Praga49:28133:07482:350:00
12572Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNAS85:521440:4811126:40+44:05
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
26574Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNAS66:492756:4225123:31+58:52
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
33576Račickas Matas475 SM GAJA KAUNAS74:213352:4037127:01+54:02
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
5578Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNAS51:14633:37684:51+21:14
14577Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNAS74:441440:1314114:57+51:20
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
14580Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNAS87:181547:3915134:57+57:25
18579Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNAS115:471959:3017175:17+97:45
 
 
 
H20B (5)
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08199:470:00
2575Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNAS87:33243:273131:00+31:13
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
29573Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNAS54:272155:3036109:57+40:12
 
 
 
476476 INDIVID. VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
11581Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUS51:50839:001790:50+15:18
 
 
 
477477 OSK AŽUOLASLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
26582Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLAS76:443043:3023120:14+22:04
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
5584Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLAS40:53339:021379:55+11:40
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
16583Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLAS35:252634:231869:48+24:28
 
 
 
478478 ORIENS OKLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
19586Činčikaite Migle478 ORIENS OK67:511934:1119102:02+41:06
27588Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OK79:512642:0026121:51+60:55
 
 
 
D14B (15)
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19366:360:00
7595Uksaite Ugne478 ORIENS OK71:34736:4711108:21+41:45
8592Kevenaite Agile478 ORIENS OK79:02929:517108:53+42:17
9598Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OK78:44833:389112:22+45:46
 
 
 
D18B (14)
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03280:500:00
5589Gyrinskite Malvina478 ORIENS OK65:25532:04697:29+16:39
 
 
 
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
4596Viksviene Renata478 ORIENS OK46:36435:51682:27+8:05
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
24593Mackevičius Tadas478 ORIENS OK59:562147:4131107:37+34:38
30594Strole Salvuus478 ORIENS OK83:544040:0921124:03+51:04
42590Kareckas Kimantas478 ORIENS OK103:094546:3329149:42+76:43
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
6591Karvelis Džiugas478 ORIENS OK50:13537:481088:01+24:24
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
13597Voroblievas Voroblia478 ORIENS OK87:091443:0014130:09+52:37
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
4585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OK63:00627:05190:05+15:16
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
7587Dauderis Rimantas478 ORIENS OK43:08534:481177:56+10:58
 
 
 
491491 THOR HAGUENED
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
17600Groeneveld Mietta491 THOR HAGUE56:151552:2625108:41+30:53
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
30601Groeneveld Odin491 THOR HAGUE48:322449:002997:32+50:15
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
18599Binsch Olaf491 THOR HAGUE51:241043:372695:01+26:00
 
 
 
492492 KOVZNED
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H10 (20)
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39135:470:00
1908Kurt Sascha492 KOVZ26:164
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
1909Kurt Ralph492 KOVZ77:0537
 
 
 
502502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
 
 
 
H12B (22)
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.20:48116:30137:180:00
605Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERING32:048nest.
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
13606Hoboel Sigurd502 OPPSAL ORIENTEERING75:261537:089112:34+48:57
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
609Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERING94:3022
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
28608Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERING65:452845:5630111:41+42:40
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
7610Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERING51:531132:23384:16+6:34
 
 
 
503503 OLDERSKOG ILNOR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
21611Solberg Ingar503 OLDERSKOG IL59:062543:4423102:50+35:52
 
 
 
504504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18B (14)
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SE52:47128:03280:500:00
14613Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OL114:051454:1813168:23+87:33
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
23612Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OL75:262447:4320123:09+54:54
 
 
 
505505 IL TYRVINGNOR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVING29:581
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGnest.
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVING19:011
614Nybraaten Esten Valentin505 IL TYRVING21:302
 
 
 
506506 IL GEOFORMNOR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
8619Utskarpen Audrun506 IL GEOFORM47:171039:291186:46+19:29
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
17618Egge Guttorm506 IL GEOFORM53:441637:541491:38+22:37
 
 
 
521521 AUCKLAND OCNZL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
21620Stanton Talyn521 AUCKLAND OC69:022158:1421127:16+45:58
 
 
 
551551 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
8621Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSE62:08751:167113:24+25:01
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
16622Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSE80:331446:2717127:00+41:02
 
 
 
552552 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
38623Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWA113:4239101:4339215:25+150:46
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
33624Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWA86:573549:4827136:45+69:47
 
 
 
553553 SLASK O-TEAMPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
6625Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAM45:09543:40788:49+24:10
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
38626Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAM70:413566:3041137:11+67:26
 
 
 
554554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
9628Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORA52:411335:15787:56+18:55
 
 
 
555555 WKS SLASKPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
10629Wiktor Lucyna555 WKS SLASK64:17846:0510110:22+8:27
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
18630Wiktor Wojciech555 WKS SLASK83:501843:4817127:38+31:34
 
 
 
556556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
631Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNA44:0110disk
 
 
 
591591 YAROSLAVLRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
7632Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVL47:10340:232087:33+18:32
 
 
 
592592 MSU MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
23636Roshchina Mariia592 MSU MOSCOW92:162355:1123147:27+98:03
 
 
 
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
15635Roshchina Ianina592 MSU MOSCOW100:171956:2811156:45+68:22
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
16634Roshchin Roman592 MSU MOSCOW80:571644:4319125:40+29:36
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
633Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWdisk98:4133
 
 
 
593593 KMS ST.PETERSBURGRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
20637Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURG80:021457:2929137:31+41:27
 
 
 
594594 LVS KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
640Chernykh Zoya594 LVS KHIMKI54:233disk
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
8638Chernykh Misha594 LVS KHIMKI63:25833:391097:04+8:47
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
25639Chernykh Sergei594 LVS KHIMKI68:432744:0022112:43+35:01
 
 
 
595595 FOTON MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
18643Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOW56:291840:171896:46+23:34
 
 
 
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
2641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOW41:11131:21472:32+1:01
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
6642Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOW46:14834:06580:20+7:21
 
 
 
H40B (20)
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52170:130:00
10644Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOW76:241341:449118:08+47:55
 
 
 
596596 PIONEERS SARATOVRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
11647Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOV48:03843:101791:13+19:42
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
24645Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOV45:102144:432789:53+42:36
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
29646Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOV79:573134:1520114:12+39:09
 
 
 
597597 OMEGARUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
 
 
 
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
6651Kheldert Elena597 OMEGA51:51251:508103:41+15:18
 
 
 
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
781Udovichenko Svetlana597 OMEGAdisk89:4829
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
1359Udovichenko Maxim597 OMEGAvzdal92:3345
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
964Udovichenko Igor597 OMEGAvzdal72:1844
 
 
 
H40B (20)
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52170:130:00
171788Udovichenko Roma597 OMEGA82:431853:1616135:59+65:46
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
12648Kalinin Lukyan597 OMEGA26:23932:122158:35+21:13
 
 
 
621621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
39652Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUB95:384079:2839175:06+97:18
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
12653Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUB52:111237:311389:42+20:41
 
 
 
622622 OC KOMENDASLO
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
655Zupan Romana622 OC KOMENDA43:4518
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
654Zupan Gregor622 OC KOMENDA47:0734
 
 
 
631631 BUSSOLA OKSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
4656Brunner Anina631 BUSSOLA OK60:24243:326103:56+2:01
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
14657Zingg Luca631 BUSSOLA OK69:411938:206108:01+9:51
 
 
 
632632 OLK WIGGERTALSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
25659Husner Eveline632 OLK WIGGERTAL72:282345:3030117:58+29:12
 
 
 
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
3660Husner Lily632 OLK WIGGERTAL46:30140:38687:08+5:50
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
33658Husner Anton632 OLK WIGGERTAL60:163054:3735114:53+45:08
 
 
 
633633 SKI-O SWISSSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
10663Rohweder Martina633 SKI-O SWISS71:451135:387107:23+31:03
 
 
 
H16B (23)
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí51:23126:09277:320:00
11664Rohweder Ronny633 SKI-O SWISS83:021340:1013123:12+45:40
 
 
 
H18B (15)
 
11534Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50181:480:00
8662Rohweder Leon633 SKI-O SWISS108:32939:129147:44+65:56
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
18661Rohweder Arne633 SKI-O SWISS56:151743:152199:30+21:48
 
 
 
634634 OCR WINTERTHURSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
18665Beeler Nadja634 OCR WINTERTHUR78:421760:1120138:53+36:58
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
17666Brunner Jan634 OCR WINTERTHUR85:492041:1110127:00+30:56
 
 
 
635635 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
668Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOdisk21:049
 
 
 
D12B (18)
 
1917Lipenská BarboraCHA OK Chrastava24:44215:08139:520:00
669Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLO57:2010nest.
 
 
 
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
19670Mohn Monika635 OLC KAPREOLO61:091944:2522105:34+34:03
 
 
 
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
673Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLO87:2717nest.
 
 
 
H10 (20)
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39135:470:00
675Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLO33:3712disk
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
10667Mohn Christian635 OLC KAPREOLO73:251237:169110:41+14:25
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLO18:331nest.
 
 
 
636636 THURGORIENTASUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
31679Müller Andrea636 THURGORIENTA81:213443:1925124:40+35:54
 
 
 
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
13678Bächi Ursina636 THURGORIENTA75:111262:1615137:27+49:04
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
11677Bächi Minna636 THURGORIENTA28:551236:012464:56+19:36
 
 
 
637637 OLG GOLDAUSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
11680Schallberger Josef637 OLG GOLDAU86:181248:2210134:40+52:29
 
 
 
638638 OLG MURTENSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (31)
 
11073Neradová EvaLIT KOB Litvínov53:03338:52191:550:00
20687Studer Christiane638 OLG MURTEN95:172059:1819154:35+62:40
21681Baumgartner Carla638 OLG MURTEN96:252170:4823167:13+75:18
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
25685Studer Dominic638 OLG MURTEN87:312151:1327138:44+38:28
 
 
 
H21C (19)
 
11231Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:172109:530:00
6682Berthold Noah638 OLG MURTEN88:33554:3110143:04+33:11
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
29684Studer Andreas638 OLG MURTEN70:062846:2431116:30+40:58
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
7686Studer Christian638 OLG MURTEN64:18641:577106:15+24:04
 
 
 
639639 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H80 (5)
 
1479Licis Arno451 AUSEKLIS63:05132:35195:400:00
3688Kempf Adolf639 KTV ALTDORF75:22336:092111:31+15:51
 
 
 
640640 OL REGIO OLTENSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (11)
 
1942Švarcová LenkaJEN OB Jenišovice49:04132:33381:370:00
689Moosberger Esther640 OL REGIO OLTEN56:594disk
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
7690Moosberger Max640 OL REGIO OLTEN40:36435:461176:22+10:18
 
 
 
671671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (31)
 
11073Neradová EvaLIT KOB Litvínov53:03338:52191:550:00
692Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICAvzdalnest.
 
 
 
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
15694Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA72:591352:0518125:04+23:09
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
20693Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA77:252141:1420118:39+22:23
 
 
 
H21C (19)
 
11231Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICE68:36241:172109:530:00
13691Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA115:091367:5015182:59+73:06
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
20695Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICA90:042054:0623144:10+58:12
 
 
 
672672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
17696Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB51:561447:252399:21+32:04
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
9700Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB64:40834:50799:30+24:41
697Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBnest.nest.
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
17698Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB31:571930:341762:31+25:09
31699Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BB61:263386:4931148:15+110:53
 
 
 
673673 SANDBERG BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
28702Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVA76:152737:2030113:35+38:32
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
24701Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVA82:512439:3023122:21+34:04
 
 
 
674674 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
28703Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVA71:362945:4226117:18+39:36
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
900Formanko Dušan674 KOBRA BRATISLAVAnest.nest.
 
 
 
675675 FARMACEUT BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (15)
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.42:17124:19366:360:00
12707Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVA92:061138:3212130:38+64:02
 
 
 
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
23706Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVA84:302369:2724153:57+67:28
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
38705Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVA98:384055:4936154:27+89:53
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
704Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVA72:3822disk
 
 
 
676676 KLUB OB ATU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
9708Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICE48:49449:421498:31+17:13
17713Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICE67:022046:399113:41+32:23
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
41709Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICE90:474256:4842147:35+74:36
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
25711Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICE77:063032:2611109:32+34:29
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
8712Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICE49:00438:381587:38+18:37
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
40710Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICE92:354060:2840153:03+75:21
 
 
 
677677 KLUB OB MARTINSVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
714Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTIN64:3217nest.
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
15715Knor Martin677 KLUB OB MARTIN70:401535:3715106:17+18:00
 
 
 
701701 IFK MORA OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60B (15)
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14269:020:00
13716Thomée Anders701 IFK MORA OK86:581335:0611122:04+53:02
 
 
 
702702 TULLINGE SKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
13717Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SK54:011845:491099:50+35:11
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
15718Ohlsson Göran702 TULLINGE SK55:512036:211592:12+25:14
 
 
 
703703 VISBORGS OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
21719Öhman Mans703 VISBORGS OK61:551854:4320116:38+50:34
 
 
 
704704 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (13)
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDE43:54126:34270:280:00
11721Lindblom Inger704 OK ORINTO118:4011100:3511219:15+148:47
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
12724Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OK48:50652:1817101:08+30:35
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
2722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OK42:27428:19170:46+3:48
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
11725Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OK50:581438:401389:38+19:53
35723Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OK78:163946:5628125:12+55:27
 
 
 
706706 SUNDBYBERGS IKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
20726Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IK65:592541:0915107:08+39:51
 
 
 
707707 STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
22728Eriksson Karin707 STROMSTAD65:052249:4926114:54+50:20
 
 
 
H60B (15)
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14269:020:00
 
 
 
708708 HALMSTAD OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
12729Andersson Hakan708 HALMSTAD OK53:441239:221993:06+17:34
 
 
 
709709 PITEA IF OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
4730Andersson Susanne709 PITEA IF OK50:27737:30287:57+6:39
 
 
 
710710 NYKOPING OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (28)
 
1607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERING41:23230:08271:310:00
14731Balakova Andrea710 NYKOPING OK56:341638:021294:36+23:05
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
10732Johansson Oliver710 NYKOPING OK33:382229:581263:36+18:16
 
 
 
781781 ANKARA GSMTUR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
27733Fenmen Nermin781 ANKARA GSM66:582862:3329129:31+64:52
 
 
 
801801 KIEV REGIONUKR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
18739Petruniak Tetiana801 KIEV REGION66:121831:571298:09+37:13
24737Mahlych Anastasiia801 KIEV REGION80:592735:0721116:06+55:10
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
28734Bulava Daria801 KIEV REGION62:022350:2833112:30+39:18
36738Matveieva Iryna801 KIEV REGION77:323849:5431127:26+54:14
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
71540Kovalchuk Serafim801 KIEV REGION48:231033:03481:26+8:27
32735Drach Ivan801 KIEV REGION63:212562:4344126:04+53:05
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
37742Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGION93:013747:3741140:38+65:35
40741Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGION106:454044:3437151:19+76:16
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
740Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONdisk42:1224
 
 
 
902902 CASCADE BOTHELLUSA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
35743Williams Kean902 CASCADE BOTHELL117:043659:1532176:19+109:21
 
 
 
903903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
401922Colgan Jeremy903 HUDSON VALLEY ORIENTEERING127:464375:1845203:04+104:54
 
 
 
10001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
41745Rada ŠtěpánABM KOB ALFA Brno110:224344:5938155:21+80:18
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
29744Rada PavelABM KOB ALFA Brno97:072482:4533179:52+83:48
 
 
 
10004ADA OOB Spartak AdamovCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
40748Odehnalová RadkaADA OOB Spartak Adamov102:174379:2246181:39+117:05
 
 
 
H14A (52)
 
1649Kalinin Matvey597 OMEGA41:52231:07272:590:00
2747Odehnal TomášADA OOB Spartak Adamov42:05332:17374:22+1:23
 
 
 
H45B (28)
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43172:140:00
2746Odehnal LuděkADA OOB Spartak Adamov56:22230:18286:40+14:26
 
 
 
10006AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
34750Klechová KarolínaAOP Orientační Běh Opava74:403550:1332124:53+51:41
 
 
 
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
35749Fukalová HanaAOP Orientační Běh Opava89:253644:2629133:51+45:05
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
7751Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh Opava47:08935:26682:34+15:17
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
13752Sklenář MartinAOP Orientační Běh Opava75:371837:078112:44+16:28
 
 
 
10007AOV OOB TJ Baník OstravaCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
18757Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník Ostrava61:461551:0831112:54+48:20
 
 
 
F5 (43)
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24296:200:00
23755Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník Ostrava134:082695:2128229:29+133:09
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
11756Vlach JiříAOV OOB TJ Baník Ostrava72:321139:2517111:57+15:41
 
 
 
10008API OK Andante PísekCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
 
 
 
10009ASU Magnus OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (23)
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum Jičín64:33334:51199:240:00
11760Mesiarkinová KamilaASU Magnus Orienteering76:341347:5215124:26+25:02
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
27761Šrubař MichalASU Magnus Orienteering78:212445:4833124:09+27:53
 
 
 
10011BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
763Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteeringnest.50:0624
 
 
 
H65B (13)
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32573:330:00
7762Ptáček LadislavBBM BETA URSUS Orienteering63:01738:369101:37+28:04
 
 
 
10014BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (20)
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ Turnov19:01114:42133:430:00
11789Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
2765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor28:20223:06351:26+2:02
 
 
 
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
11886Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
10297Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
10349Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D16B (11)
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10284:010:00
10359Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
11556Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
11108Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D21A (41)
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva Pardubice55:33133:13188:460:00
11927Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D45A (42)
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORA37:52229:25167:170:00
10290Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
1942Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
1957Meldere SarmiteBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
10487Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
10672Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
1934Barvíková DanaBOR OK Jiskra Nový Bor65:5124
 
 
 
H10 (20)
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39135:470:00
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
11736Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
10247Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
11298Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H18B (15)
 
11534Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50181:480:00
10396Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
10390Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
10866Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
11887Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
10235Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
11383Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
1943Tichý RadomírBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
11242Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
224Hunt DavidBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H55B (21)
 
1758Funda JiříAPI OK Andante Písek45:26129:23374:490:00
11094Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
11241Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
10671Novák JanBOR OK Jiskra Nový Bornest.nest.
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
11928Balák TeodorBOR OK Jiskra Nový Bornest.
 
 
 
10015BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
22767Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKD62:343236:451099:19+29:34
 
 
 
H70 (31)
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDEN37:23228:41166:040:00
766Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKDnest.nest.
 
 
 
10018BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35B (12)
 
11687Kříž LukášTTR OOB Třebíč51:31130:20181:510:00
8769Schimm PetrBSO KOB Baník Sokolov114:56961:139176:09+94:18
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
9768Schimm DieterBSO KOB Baník Sokolov70:45859:0712129:52+47:41
 
 
 
10023CST OB StrakoniceCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (22)
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40173:270:00
6785Málková ŠárkaCST OB Strakonice48:25738:38687:03+13:36
 
 
 
D45B (34)
 
1265Drese Evi348 OLV USLAR39:56125:11165:070:00
3789Pelcová PavlaCST OB Strakonice50:33827:39378:12+13:05
 
 
 
D50B (24)
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSE40:46133:36274:220:00
786Málková VěraCST OB Strakonice70:0117disk
 
 
 
H21B (44)
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka67:29232:471100:160:00
11788Pelc VáclavCST OB Strakonice77:281342:1716119:45+19:29
26784Málek MartinCST OB Strakonice74:09965:3639139:45+39:29
 
 
 
H50A (38)
 
1981Stormer LeifKAM OK Kamenice39:12129:49269:010:00
19783Málek MartinCST OB Strakonice55:252139:461895:11+26:10
 
 
 
H60B (15)
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14269:020:00
12787Muchl VladimírCST OB Strakonice79:021240:4312119:45+50:43
 
 
 
10024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
11793Běloušková KateřinaCTB SK OB Chotěboř31:48439:561871:44+22:20
 
 
 
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
6794Gregorová KamilaCTB SK OB Chotěboř62:13645:288107:41+5:46
 
 
 
D35B (22)
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNAS42:47130:40173:270:00
20792Běloušková IlonaCTB SK OB Chotěboř115:292285:4820201:17+127:50
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
18795Hübner JanCTB SK OB Chotěboř75:301741:3321117:03+20:47
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
26791Běloušek PavelCTB SK OB Chotěboř130:312660:0327190:34+104:36
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
7790Běloušek MatějCTB SK OB Chotěboř27:01933:561760:57+15:37
 
 
 
10025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (11)
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl45:51138:10284:010:00
8800Kándlová EmaDCE KOB Dobřichovice107:14970:018177:15+93:14
 
 
 
D21C (31)
 
11073Neradová EvaLIT KOB Litvínov53:03338:52191:550:00
14807Zeman KláraDCE KOB Dobřichovice71:421354:2115126:03+34:08
 
 
 
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
19799Kándlová AdélaDCE KOB Dobřichovice89:121950:4919140:01+63:41
 
 
 
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
13804Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice63:171847:0311110:20+29:02
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
10801Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice47:22946:231193:45+29:06
16805Štrossová JiřinaDCE KOB Dobřichovice53:121650:4417103:56+39:17
 
 
 
H14B (23)
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLIS42:23221:14163:370:00
8798Kándl MatějDCE KOB Dobřichovice59:021037:01896:03+32:26
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
33797Kándl FilipDCE KOB Dobřichovice73:553446:2330120:18+44:46
 
 
 
H55A (45)
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SE48:57528:45177:420:00
35802Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice79:143655:5836135:12+57:30
 
 
 
H60A (37)
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.37:57129:01266:580:00
3803Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice39:22231:40671:02+4:04
 
 
 
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
5796Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice46:49734:41781:30+11:45
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
806Zeman AnnabelDCE KOB Dobřichovicenest.40:1431
 
 
 
10026DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
18808Chotětický VáclavDKL KOB Kladno53:491940:341894:23+24:38
 
 
 
10027DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (23)
 
11774Janošíková MarieVCB OB České Budějovice26:55122:29149:240:00
7812Gregorová AliceDKP Oddíl OB Kotlářka36:25732:121268:37+19:13
9854Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB Kotlářka39:301130:411170:11+20:47
 
 
 
D14A (32)
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK Chrastava36:25124:31160:560:00
2847Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB Kotlářka42:10225:33267:43+6:47
10848Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka54:531033:411888:34+27:38
 
 
 
D16A (41)
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SE43:49229:23173:120:00
2849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB Kotlářka42:59130:36373:35+0:23
14841Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB Kotlářka51:191240:551992:14+19:02
 
 
 
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
6846Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB Kotlářka56:21436:14992:35+6:06
12839Sanna KarinDKP Oddíl OB Kotlářka67:291440:2812107:57+21:28
18820Kalousková MarieDKP Oddíl OB Kotlářka80:242141:1214121:36+35:07
22838Řadová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka92:022452:1421144:16+57:47
 
 
 
D20A (13)
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové56:33133:42190:150:00
6852Voltrová AlenaDKP Oddíl OB Kotlářka66:55538:255105:20+15:05
 
 
 
D21C (31)
 
11073Neradová EvaLIT KOB Litvínov53:03338:52191:550:00
22824Klašková JosefinaDKP Oddíl OB Kotlářka101:232268:4322170:06+78:11
 
 
 
D21E (25)
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGA58:19143:367101:550:00
12833Mullis KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka69:081246:1211115:20+13:25
 
 
 
D35A (19)
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELD52:47335:36188:230:00
2817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka51:03139:08290:11+1:48
 
 
 
D40B (31)
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURG45:45130:35276:200:00
24856Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB Kotlářka109:212657:4225167:03+90:43
 
 
 
D50A (43)
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 Praha41:57135:51577:480:00
19825Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka63:572445:4218109:39+31:51
28816Illnerová DanielaDKP Oddíl OB Kotlářka65:232559:5033125:13+47:25
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
20809Dudová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka55:172154:1021109:27+44:48
 
 
 
D65 (31)
 
11854Dohnalová DanaVSP USK Praha40:21230:12170:330:00
29829Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB Kotlářka120:2729100:2029220:47+150:14
 
 
 
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
3832Mrázková JanaDKP Oddíl OB Kotlářka41:41332:57474:38+10:04
44837Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB Kotlářka118:324676:3745195:09+130:35
 
 
 
H10 (20)
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový Bor21:08114:39135:470:00
4810Gregor MarekDKP Oddíl OB Kotlářka27:27715:49343:16+7:29
 
 
 
H12A (33)
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov24:29122:48247:170:00
14818Junek MatoušDKP Oddíl OB Kotlářka37:411334:041971:45+24:28
15851Veljačik JonášDKP Oddíl OB Kotlářka39:291433:371873:06+25:49
 
 
 
H16A (51)
 
11307Šimša MartinPGP SK Praga49:12125:51275:030:00
11844Škácha VítDKP Oddíl OB Kotlářka66:061232:17998:23+23:20
12828Mareš AlbertDKP Oddíl OB Kotlářka68:181530:35698:53+23:50
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
16835Novák PřemyslDKP Oddíl OB Kotlářka72:051937:0018109:05+20:48
29826Klement DavidDKP Oddíl OB Kotlářka97:292756:0432153:33+65:16
 
 
 
H18B (15)
 
11534Mühlbach AlešSTH SK Studenec60:58120:50181:480:00
5821Klaška MartinDKP Oddíl OB Kotlářka74:28529:285103:56+22:08
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
5815Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka68:19536:296104:48+8:32
823Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářkanest.nest.
 
 
 
H35A (36)
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice62:41133:23296:040:00
2830Mrázek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka62:44235:04597:48+1:44
 
 
 
H40A (28)
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSE53:33132:25385:580:00
4811Gregor MartinDKP Oddíl OB Kotlářka57:07335:01592:08+6:10
 
 
 
H40B (20)
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52170:130:00
13853Vondráček MartinDKP Oddíl OB Kotlářka79:531548:1511128:08+57:55
842Svoboda JiříDKP Oddíl OB Kotlářka66:168disk
 
 
 
H45A (49)
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADT45:49329:43175:320:00
9814Illner JakubDKP Oddíl OB Kotlářka51:53935:171087:10+11:38
32822Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka76:193643:2025119:39+44:07
 
 
 
H45B (28)
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov47:31124:43172:140:00
19843Škácha MichalDKP Oddíl OB Kotlářka106:132354:2218160:35+88:21
 
 
 
H50B (30)
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SE37:10131:05368:150:00
2819Kalousek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka40:28228:40169:08+0:53
19840Sanna RobertoDKP Oddíl OB Kotlářka65:561948:1421114:10+45:55
 
 
 
H75 (19)
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTO48:48133:23382:110:00
10836Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB Kotlářka85:411146:099131:50+49:39
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
4855Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB Kotlářka21:23426:15547:38+10:16
 
 
 
T10-OPEN (6)
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:49155:22386:110:00
5845Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB Kotlářka60:05663:135123:18+37:07
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
19813Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB Kotlářka32:021640:223272:24+27:04
48831Mrázek VáclavDKP Oddíl OB Kotlářka72:585957:3050130:28+85:08
834Mullis RobertDKP Oddíl OB Kotlářka27:3010nest.
 
 
 
10028DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
857Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice65:4823
 
 
 
F5 (43)
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24296:200:00
860Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice117:2022
 
 
 
10029DOB KOB DobruškaCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (46)
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin38:48130:57269:450:00
40861Stárek JiříDOB KOB Dobruška86:444452:5532139:39+69:54
 
 
 
10030DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (28)
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin52:36133:53586:290:00
862Dolejší KateřinaDOK OK Doksynest.42:4116
 
 
 
D55A (27)
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky47:37333:41181:180:00
26865Kapounová JitkaDOK OK Doksy96:152680:5126177:06+95:48
 
 
 
D60 (43)
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.35:55128:44164:390:00
33871Nováková PavlaDOK OK Doksy74:153375:5134150:06+85:27
 
 
 
H18A (35)
 
1872Synek PetrDOK OK Doksy58:17230:00388:170:00
26874Šmol DavidDOK OK Doksy85:422642:4925128:31+40:14
31867Kubec MichalDOK OK Doksy130:313152:3631183:07+94:50
 
 
 
H20B (5)
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SE67:39132:08199:470:00
3868Meduna JakubDOK OK Doksy114:58436:212151:19+51:32
 
 
 
H21A (56)
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLO62:42133:34396:160:00
21923Koštejn VítDOK OK Doksy67:47432:281100:15+3:59
22869Novák DanielDOK OK Doksy78:202343:5028122:10+25:54
28863Francke JanDOK OK Doksy78:472547:0037125:47+29:31
 
 
 
H21E (56)
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKI62:54135:16298:100:00
10864Fürst MatoušDOK OK Doksy64:21841:1015105:31+7:21
32873Škoda JakubDOK OK Doksy81:313451:2035132:51+34:41
 
 
 
H60B (15)
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTAD38:48130:14269:020:00
10870Novák TomDOK OK Doksy57:211134:39992:00+22:58
 
 
 
10033DVP DVP ORIENTATIONCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (55)
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový Bor40:21224:13164:340:00
42875Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATION104:154587:2849191:43+127:09
47884Šťovíčková ZdenaDVP DVP ORIENTATION132:1747105:2050237:37+173:03
 
 
 
F5 (43)
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o Liberec57:56138:24296:200:00
24883Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATION113:5921137:4438251:43+155:23
 
 
 
H40B (20)
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky Brno43:21126:52170:130:00
5881Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION60:46534:24595:10+24:57
 
 
 
H65B (13)
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OK41:01132:32573:330:00
12882Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION103:371157:4913161:26+87:53
 
 
 
T10 (38)
 
11531Junek ŠimonSTH SK Studenec18:22219:00137:220:00
11877Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATION28:321228:541157:26+20:04
15880Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATION31:061629:341360:40+23:18
876Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATION62:2934disk
 
 
 
T10P (68)
 
11898Tejkalová EliškaZBP OOB SK Zbraslav22:10323:10345:200:00
34879Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATION38:493446:1239</