BOHEMIA 2019čt 25.07.2019 16:15
Výsledky - E2 Salomonvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 CENTRAL COASTAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
211Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS56:57+26:45
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
242Price Colin101 CENTRAL COASTAUS45:10+14:18
 
 
 
102102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
224Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS59:26+29:14
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
213Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS43:26+12:34
 
 
 
121121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
712Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT40:41+7:00
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
1311Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT33:21+16:51
 
 
 
H35B (12)3,0 km 130 m12 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE30:200:00
1210Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT79:00+48:40
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
328Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT97:17+78:17
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
569Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT98:20+79:19
 
 
 
122122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
1318Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT46:10+11:19
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
3513Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT66:13+33:13
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
1515Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT42:16+9:29
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
1819Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT41:41+6:31
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
3116Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT48:00+20:14
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
2414Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT45:19+16:34
 
 
 
123123 NATURFREUNDE LINZAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
20Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZAUTnest.
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
21Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZAUTnest.
 
 
 
124124 WAT OLAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
1623Wlcek Sonja124 WAT OLAUT43:31+10:31
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
2622Gessl Konrad124 WAT OLAUT43:53+15:08
 
 
 
151151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
624Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL36:38+3:25
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
1526Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL49:50+16:09
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
627Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL47:57+7:02
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
3825Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL59:19+30:34
 
 
 
152152 BALISE 10BEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
3528Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL50:28+17:15
 
 
 
153153 KOL OVERPELTBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
1530Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL30:30+15:48
 
 
 
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
3029Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBEL55:43+30:32
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
3033Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL63:11+34:27
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
3531Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL56:07+28:21
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
1332Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL35:33+7:14
 
 
 
154154 NSV AMELBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
2434Baert Serge154 NSV AMELBEL43:28+15:42
 
 
 
155155 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (10)2,2 km 80 m10 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE29:110:00
936Bruyninckx Miek155 TROLBEL69:08+39:57
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
4741Wodajo Netsi155 TROLBEL83:05+58:52
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
440Vervoort Wim155 TROLBEL33:43+5:57
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
537Laenen Wiet155 TROLBEL33:43+4:58
2338Van dyck Erik155 TROLBEL44:02+15:17
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
435Aerts André155 TROLBEL33:30+2:38
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
1539Vanderstraeten Vic155 TROLBEL41:34+12:53
 
 
 
156156 ALTAIRBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
42Choprix Noelle156 ALTAIRBELdisk
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
3543Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL67:04+38:45
 
 
 
157157 HOCBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (12)4,0 km 160 m16 K
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE32:540:00
744Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL40:41+7:47
 
 
 
159159 D-TEAMBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
2346Toon Melis159 D-TEAMBEL41:53+9:25
4845Deferme Miel159 D-TEAMBEL58:00+25:32
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
2947Van baelen Michael159 D-TEAMBEL46:04+10:54
 
 
 
160160 ASUBBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
1150Servais Corinne160 ASUBBEL43:53+11:12
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
3149Bruylant Dominique160 ASUBBEL54:27+26:08
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
2848Barbier Georges160 ASUBBEL86:29+57:48
 
 
 
161161 CO LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
2452Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL68:40+34:59
 
 
 
H20A (12)4,0 km 160 m16 K
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE32:540:00
551Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL36:50+3:56
 
 
 
172172 SKO ORON MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
4353Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSKBLR70:45+42:00
 
 
 
191191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
1795Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL80:07+65:25
 
 
 
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
2262Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL46:29+24:00
 
 
 
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE15:080:00
581Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL27:42+12:34
1265Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL43:32+28:24
1470Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL63:34+48:26
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
2774Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL48:12+23:41
3071Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL68:11+43:40
 
 
 
D14B (15)2,3 km 100 m8 K
 
11599Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:530:00
863Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL32:14+9:21
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
875Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL36:21+6:58
2055Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL41:10+11:47
2282Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL42:26+13:03
2684Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL44:46+15:23
 
 
 
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
372Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL46:31+10:34
 
 
 
D18B (14)2,4 km 90 m10 K
 
1348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN26:060:00
1161Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL42:13+16:07
 
 
 
D20B (14)2,6 km 115 m11 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN30:560:00
278Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL31:14+0:18
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
1791Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL40:48+7:35
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
1364Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL58:00+22:24
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
1056Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL38:25+9:00
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
2879Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL48:42+26:49
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
1557Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL36:57+20:27
1983Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL60:56+44:26
2089Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL62:26+45:56
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
2880Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL46:22+19:34
3573Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL52:10+25:22
3969Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL54:07+27:19
4354Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL58:20+31:32
4668Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL69:25+42:37
85Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
1160Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL38:54+17:40
1990Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL58:04+36:50
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
2786Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL36:15+10:49
2867Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL36:36+11:10
4266Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL48:42+23:16
87Shterev Preslav191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
958Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL38:03+12:05
1976Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL62:04+36:06
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
893Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL31:18+2:33
1188Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL33:55+5:10
1977Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL37:28+8:43
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
1692Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL41:18+6:08
 
 
 
H35B (12)3,0 km 130 m12 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE30:200:00
594Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL36:46+6:26
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE24:430:00
59Bonev Dian191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
201201 MONTREAL RAMBLERSCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
3297Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN67:14+34:08
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
5496Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN83:13+64:12
 
 
 
211211 OK MERZCRO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)2,3 km 100 m8 K
 
11599Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:530:00
13101Štambuk Lucija211 OK MERZCRO48:53+26:00
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
34104Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO51:08+21:45
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
12100Štambuk Iva211 OK MERZCRO38:29+5:16
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
19102Štambuk Mario211 OK MERZCRO43:37+10:50
21103Štambuk Matej211 OK MERZCRO44:14+11:27
2298Štambuk Andro211 OK MERZCRO45:01+12:14
3899Štambuk Dario211 OK MERZCRO63:29+30:42
 
 
 
212212 OK ORIONCRO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE33:420:00
4105Tišljar Ana212 OK ORIONCRO37:16+3:34
 
 
 
221221 OK SKAERMENDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (12)2,0 km 80 m8 K
 
1481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT26:230:00
107Hansen Ruth221 OK SKAERMENDENnest.
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
106Hansen Mogens221 OK SKAERMENDENnest.
 
 
 
222222 THOK HELSINGEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
36108Galle Annemette222 THOK HELSINGEDEN91:50+63:06
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
22109Galle Ole222 THOK HELSINGEDEN45:00+14:08
 
 
 
223223 ALLEROED OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
14111Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN30:21+15:39
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
14118Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN40:30+11:05
 
 
 
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
31113Marager Marlene223 ALLEROED OKDEN68:02+42:51
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
9115Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN35:46+8:58
17112Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN39:07+12:19
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
17116Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN33:52+8:26
29114Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN36:42+11:16
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
23117Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN40:56+11:13
41110Marager Anders223 ALLEROED OKDEN57:16+27:33
 
 
 
224224 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
12120Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN49:46+22:10
 
 
 
225225 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (12)2,0 km 80 m8 K
 
1481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT26:230:00
2121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN26:34+0:11
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
 
 
 
226226 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
33124Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN59:34+31:15
 
 
 
227227 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
6126Bobach Helle227 AALBORG OKDEN46:28+10:52
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
9127Bobach Kirsten227 AALBORG OKDEN45:08+14:56
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
34131Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDEN49:29+22:41
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
30129Popp Andreas227 AALBORG OKDEN58:17+25:11
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
4125Bobach Claus227 AALBORG OKDEN33:52+1:38
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
2128Bobach Poul227 AALBORG OKDEN29:44+1:03
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
26130Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN40:44+21:44
 
 
 
228228 HOLBAEK OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
13133Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDEN48:06+15:25
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
30132Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN48:50+20:05
 
 
 
229229 OK HTFDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
22134Alm Guri229 OK HTFDEN61:13+27:32
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
20138Nielsen Lise229 OK HTFDEN52:57+24:13
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
18137Jensen Lars tykaer229 OK HTFDEN43:52+15:12
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
18135Dall Soeren229 OK HTFDEN41:24+13:05
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
25136Hansen Vagn229 OK HTFDEN59:40+30:59
 
 
 
230230 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
14139Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN36:02+7:43
 
 
 
231231 FAABORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
21140Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN41:54+12:31
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
28141Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN50:09+25:56
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
31142Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN57:33+35:40
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
27144Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN45:33+16:48
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
15143Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN41:55+13:15
 
 
 
232232 FIF HILLERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
2146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN29:37+0:14
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
3145Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN30:09+0:44
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
17147Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN33:20+11:27
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
12148Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN36:12+6:29
 
 
 
241241 COTA TORREJON DE ARDOZESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
33150Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP54:31+30:18
44152Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZESP70:52+46:39
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
26149Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP50:50+18:03
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
19151Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP41:51+13:06
 
 
 
242242 MURCIA-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
19156Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP57:08+16:23
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
21155Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP35:26+16:25
30154Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP39:13+20:12
153Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-OESPdisk
 
 
 
243243 CRONESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
27159Perez Ramos Maica243 CRONESP72:10+42:12
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
22158Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP47:52+14:46
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 75 m7 K
 
11747Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZE44:290:00
4157Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP56:01+11:32
 
 
 
244244 TOLEDO ORIENTACIONESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
21161Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP64:01+23:16
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
11160Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESP20:10+5:31
 
 
 
245245 COBIESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
20164Schulze Evelyn245 COBIESP51:01+21:55
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
11162Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP41:44+9:30
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
16163Garcia Schulze Lene245 COBIESP33:20+14:19
 
 
 
246246 FRONTELA OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
33165Calvo Nuria246 FRONTELA OESP65:56+36:31
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
10166Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP40:59+8:45
 
 
 
247247 COMAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
167Nogueira de la muela Luis247 COMAESPnest.
 
 
 
248248 ULTRA MAXIMUSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
27168Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP42:53+10:25
 
 
 
249249 MALARRURAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
4170Prieto del campo María249 MALARRURAESP42:27+1:42
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
169Prieto del campo Álvaro249 MALARRURAESPdisk
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
121914Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP41:23+8:17
 
 
 
250250 MONTSANT ORIENTACIOESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
25173Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP50:02+24:51
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
22171Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP42:53+15:07
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
23172Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP34:18+15:18
 
 
 
251251 SK MERCURYEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
17174Laev Riina251 SK MERCURYEST51:13+17:32
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
25175Laev Urmas251 SK MERCURYEST45:21+16:36
 
 
 
252252 OK ILVES TARTUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
23176Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST42:31+9:18
 
 
 
253253 SK SAUE TAMMEDEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
177Saetalu Andres253 SK SAUE TAMMEDESTnest.
 
 
 
254254 OK VORUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
178Papp Tanel254 OK VORUESTnest.
 
 
 
255255 OK PEKOEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
5179Heinmann Kristo255 OK PEKOEST37:56+2:46
 
 
 
271271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
32185Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN59:19+26:19
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
14180Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN48:43+19:59
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
20181Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN40:08+13:20
47183Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN70:43+43:55
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
24184Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN35:30+10:04
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
17186Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN47:53+20:48
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
3182Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN33:19+2:27
 
 
 
272272 ASKOLAN URHEILIJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
2187Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN27:09+0:04
 
 
 
273273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
7188Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN33:04+3:21
 
 
 
274274 MARIEFORS SKIKLUBFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
13190Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN43:10+10:10
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
12189Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN38:35+9:50
 
 
 
275275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
3192Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN33:20+4:13
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
 
 
 
276276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
4193Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN36:40+1:30
 
 
 
277277 KALEVAN RASTIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
17195Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN50:02+20:56
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
6194Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN32:46+3:03
 
 
 
278278 PIHKANISKATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
16196Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN39:33+11:47
 
 
 
279279 MUSTAMAKKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
2200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN42:05+1:20
5199Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN43:24+2:39
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
2197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN35:16+0:06
 
 
 
291291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
28201Joucla Patricia291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA62:54+33:48
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
29204Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA45:22+17:36
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
6203Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA26:55+7:55
 
 
 
292292 CMOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
7206Tassin Elodie292 CMOFRA35:47+6:22
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
37205Marcher Wolfgang292 CMOFRA49:42+19:59
 
 
 
293293 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
12207Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA36:55+8:14
 
 
 
294294 CO AMBERIEUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
39211Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRA76:33+47:10
 
 
 
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
25209Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRA83:44+54:37
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
19208Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRA84:35+51:54
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
21210Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA41:42+13:56
 
 
 
295295 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
26212Le calvez Jeno295 LORIENTFRA49:36+21:17
 
 
 
296296 CO STRASBOURGFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
24213Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA45:43+17:24
 
 
 
297297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
9214Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA35:21+7:35
 
 
 
298298 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
25216Boucher Thea298 VINCENNESFRA78:33+39:41
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
21215Boucher Lucie298 VINCENNESFRA74:07+40:21
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
12217Boucher Yves298 VINCENNESFRA42:24+15:19
 
 
 
321321 ROYAL SIGNALS OCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
218Calland Sally321 ROYAL SIGNALS OCGBRnest.
 
 
 
323323 SARUM TISBURYGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
 
11254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE27:330:00
4220Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR30:30+2:57
 
 
 
324324 BOK(W)GBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
8221Sands Carol324 BOK(W)GBR42:01+11:49
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
7222Sands Tim324 BOK(W)GBR33:14+4:33
 
 
 
325325 INTERLOPERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
3223Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR34:35+1:35
 
 
 
341341 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
28231Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGER107:26+68:34
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
9233Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER39:02+6:02
34230Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER63:48+30:48
 
 
 
D55B (10)2,2 km 80 m10 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE29:110:00
4225Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER35:21+6:10
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
2228Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER34:33+1:46
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
7227Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER49:39+8:44
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
25229Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER43:31+15:45
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
11232Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER44:35+16:59
 
 
 
342342 SONNENSCHEIN BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
8238Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER36:01+6:36
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
14236Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER43:14+10:14
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
211930Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER46:05+21:52
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
35239Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER46:09+13:41
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
5237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER31:47+2:04
8240Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER34:18+4:35
26234Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER43:31+13:48
 
 
 
343343 SV BAD DUBENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
12241Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER33:04+16:34
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
24242Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER59:38+30:57
 
 
 
344344 OL-TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
 
 
 
345345 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE15:080:00
259Streibert Jule345 USV TU DRESDENGERdisk
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
36255Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER53:21+20:08
 
 
 
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
253Rewig Laura345 USV TU DRESDENGERnest.
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
21258Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER49:57+16:57
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
10250Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER46:58+13:17
18244Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER52:12+18:31
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
39254Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER47:34+15:06
41256Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER48:30+16:02
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
22248Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER42:42+7:32
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
22249Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER51:52+19:38
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
33251Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER51:14+23:28
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
29245Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER48:37+19:52
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
27252Müller Rainer345 USV TU DRESDENGER76:25+47:44
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
30260Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER57:16+38:16
 
 
 
346346 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
24261Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGER77:31+38:39
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
34262Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER69:07+39:42
 
 
 
347347 TV EITELBORNGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
48263Vilz Marion347 TV EITELBORNGER83:10+58:57
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
4264Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER29:30+2:25
 
 
 
348348 OLV USLARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
6266Drese Werner348 OLV USLARGER33:43+6:38
 
 
 
349349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
2269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER30:35+1:29
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
8267Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER17:39+3:00
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
9268Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER40:32+8:18
 
 
 
350350 TSV AHLDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H80 (5)1,8 km 50 m8 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT32:350:00
4270Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDENGER43:32+10:57
 
 
 
351351 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
4288Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER16:06+1:24
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
8283Mühlstädt Anna-louise351 SV ROBOTRON DRESDENGER30:21+5:50
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
14284Mühlstädt Bettina351 SV ROBOTRON DRESDENGER60:30+24:54
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
11289Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER37:47+7:49
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
15278Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER43:23+10:23
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
3274Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER33:52+1:11
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
4281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER38:20+4:39
20272Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER55:46+22:05
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
21286Mühlstädt Lennart351 SV ROBOTRON DRESDENGER34:35+12:42
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
18273Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDENGER43:26+22:12
 
 
 
H20A (12)4,0 km 160 m16 K
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE32:540:00
3280Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER33:44+0:50
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
25285Mühlstädt Gunnar351 SV ROBOTRON DRESDENGER55:10+22:56
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
2553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER30:44+1:01
28276Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER44:33+14:50
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
10275Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER35:58+8:12
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
31279Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER49:57+21:12
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
16271Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER39:14+10:55
17282Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER40:38+12:19
 
 
 
H80 (5)1,8 km 50 m8 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT32:350:00
3277Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER37:19+4:44
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
27287Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER38:10+19:09
 
 
 
352352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
25291Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER40:10+15:39
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
22293Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER45:42+16:17
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
22292Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER33:56+14:56
 
 
 
353353 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
16298Knorr Luise353 OLV POTSDAMGER43:05+28:23
 
 
 
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
18295Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER39:56+17:27
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
21296Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER44:05+14:07
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
23300Petri Jana353 OLV POTSDAMGER57:12+28:06
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
12294Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER22:48+8:09
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
49299Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER55:03+36:02
 
 
 
354354 BIELEFELDER TGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
42301Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER71:59+39:12
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
37302Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER56:52+28:07
 
 
 
355355 SACHSEN MARATHONGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
303Klawin Tina355 SACHSEN MARATHONGERnest.
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
304Klawun Krendray Werner355 SACHSEN MARATHONGERnest.
 
 
 
356356 SC KLECKENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
39305Binsch Thomas356 SC KLECKENGER60:26+31:41
 
 
 
357357 CHEMNITZ INDIVID.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
 
 
 
358358 TSV KARLSHORSTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
22307Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER34:47+12:54
26309Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER40:06+18:13
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
21311Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER39:37+9:54
38310Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER52:59+23:16
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
8308Cain Finjas358 TSV KARLSHORSTGER28:24+9:23
 
 
 
359359 SV LENGEFELDGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
29312Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER63:27+38:56
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
37313Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER52:13+22:50
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
33314Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER80:48+58:55
 
 
 
360360 OSC KASSELGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
23316Schwartz Renée360 OSC KASSELGER77:44+36:59
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
1938Trykozko Ulzsula360 OSC KASSELGERnest.
 
 
 
361361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
51318Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER109:46+85:33
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
9317Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER35:15+5:32
 
 
 
362362 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
319Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEULGERdisk
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
4320Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGER33:38+3:02
 
 
 
363363 KARLHORSTER TSV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
27321Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLINGER46:57+18:12
 
 
 
364364 TURN KLUBB HANNOVERGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
22322Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER74:14+33:29
 
 
 
365365 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
18323Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER59:35+28:55
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
18324Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER52:10+25:05
 
 
 
366366 BERLIN INDIVID.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
325Ernst Marie366 BERLIN INDIVID.GERdisk
326Wesenberg Corinna366 BERLIN INDIVID.GERdisk
 
 
 
367367 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
6328Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER34:22+5:37
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
327Güth Hans367 ESV LOK DESSAUGERdisk
 
 
 
368368 BERLINER TSCGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
23329Distler Carl W.368 BERLINER TSCGER47:53+14:47
 
 
 
369369 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D75 (2)1,7 km 55 m7 K
 
1330Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER43:170:00
 
 
 
390390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
 
 
 
D18B (14)2,4 km 90 m10 K
 
1348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN26:060:00
2332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:03+1:57
3358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN29:34+3:28
4350Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN31:45+5:39
 
 
 
D20B (14)2,6 km 115 m11 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN30:560:00
5356Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN33:50+2:54
8345Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN38:37+7:41
12338Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN41:40+10:44
 
 
 
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
15339Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN49:21+8:36
 
 
 
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
337Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUNnest.
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
14341Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN48:31+15:50
21346Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN98:54+66:13
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
10333Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:53+19:07
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
12347Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39:28+18:14
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
13351Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN32:32+7:06
18334Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN34:03+8:37
21349Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN34:26+9:00
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
11359Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39:41+13:43
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
2352Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN29:48+1:03
 
 
 
H20B (5)3,1 km 115 m13 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN32:080:00
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
11355Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:32+5:04
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
8335Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39:09+6:22
13357Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN41:41+8:54
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
3353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN31:05+2:25
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
 
 
 
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
 
11254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE27:330:00
8343Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN33:14+5:41
 
 
 
391391 SZEGEDI VSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
2360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN33:36+0:55
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
9361Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN35:26+8:21
 
 
 
392392 MAFC BUDAJENOHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
30365Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN49:50+20:27
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
22364Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN47:03+22:50
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
3362Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN41:55+1:00
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
17363Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN39:34+11:48
 
 
 
393393 TIPO OC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
10373Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN44:48+9:57
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
29367Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN49:52+20:27
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
4377Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN35:00+2:00
27375Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN52:58+19:58
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
6370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN37:20+7:08
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
47369Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN90:31+55:21
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
33376Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN47:01+17:18
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE24:430:00
14366Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN44:10+19:27
19374Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN56:04+31:21
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
28368Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN44:06+16:20
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
12371Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN38:14+9:34
17378Zagyi László393 TIPO OC BUDAPESTHUN43:11+14:31
27372Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN69:43+41:03
 
 
 
394394 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
12380Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN47:09+16:57
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
25379Bugár József394 BOF BUDAORSHUN45:15+14:23
 
 
 
395395 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
11387Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN40:07+11:00
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
389Hentes Ildikó395 TABÁNI SPARTACUSHUNdisk
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
6385Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUN34:10+7:22
19386Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN40:04+13:16
22383Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN40:34+13:46
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
4384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN30:11+1:26
20394Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN38:01+9:16
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
45391Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN51:41+19:13
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
12381Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN40:05+4:55
17392Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN41:28+6:18
20395Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN42:29+7:19
21388Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN42:35+7:25
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
34393Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN53:26+25:40
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
41382Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUSHUN60:41+31:56
 
 
 
396396 SZABI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
15397Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN37:47+8:04
 
 
 
397397 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
8399Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN43:58+15:14
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
6400Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN33:54+6:18
 
 
 
398398 MAKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
29401Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN50:18+26:05
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
37402Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN55:37+24:45
 
 
 
399399 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
12407Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN56:45+22:59
15405Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN66:17+32:31
19406Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUN73:03+39:17
36404Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUN121:31+87:45
37403Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUN137:13+103:27
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
10410Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN26:55+10:25
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
26408Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN55:46+23:32
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
8412Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN39:28+12:36
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
14411Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN32:14+13:13
36409Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN40:59+21:58
421933Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN50:14+31:13
 
 
 
400400 OSC BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
415Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORSHUNdisk
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
4416Varga József400 OSC BUDAORSHUN32:49+4:04
9414Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN37:13+8:28
13413Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN39:30+10:45
 
 
 
401401 KALOCSAI TERM. TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)2,3 km 100 m8 K
 
11599Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:530:00
4419Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUN27:44+4:51
 
 
 
D18B (14)2,4 km 90 m10 K
 
1348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN26:060:00
10421Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN41:18+15:12
 
 
 
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
8422Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUN43:12+8:21
 
 
 
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
14418Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN51:10+20:30
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
24428Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUN48:53+18:55
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
31425Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:27+20:40
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
3423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN32:25+0:11
8427Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN39:28+7:14
20417Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN51:14+19:00
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
4420Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN31:28+1:45
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE24:430:00
15424Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN44:17+19:34
16426Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSEHUN50:15+25:32
 
 
 
403403 PÉCSI OE SPORTKORHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
4432Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN34:27+1:46
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
24430Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN46:23+13:36
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
16431Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKORHUN42:55+14:15
 
 
 
404404 SZIGETHALOMHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
5433Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN34:08+9:55
24434Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN48:28+24:15
 
 
 
405405 PVS PÉCSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
13437Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN40:36+11:29
 
 
 
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE33:420:00
9436Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN43:07+9:25
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
5435Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN34:52+7:06
 
 
 
406406 HBS NYIREGYHÁZAHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
11438Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN42:29+9:29
 
 
 
407407 CSIPA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
15439Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN48:23+19:17
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
22440Szucs Peter407 CSIPA SEHUN48:48+20:08
 
 
 
408408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
11444Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN36:55+7:32
13442Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN38:24+9:01
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
2445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN27:16+3:03
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
8441Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN39:15+4:05
 
 
 
409409 TIPO TKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
24446Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUN52:22+19:22
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
20447Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN42:23+13:38
 
 
 
419419 CORK-OIRL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)2,6 km 115 m11 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN30:560:00
9450O'brien Norah419 CORK-OIRL39:07+8:11
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
2448O'brien Liam419 CORK-OIRL28:51+1:15
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
449O'brien Mary Ann419 CORK-OIRLdisk
 
 
 
420420 AJAXIRL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
29453O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL117:20+78:28
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
16452O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL53:58+28:00
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
8451O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL36:11+7:26
 
 
 
421421 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
454Mitzafon Peleg421 LEV HASHARON MENASHEISRnest.
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
455Yogev Rotem421 LEV HASHARON MENASHEISRnest.
 
 
 
422422 EMEK HEFERISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
28456Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR48:17+19:32
 
 
 
424424 VERESE ORIENTEERINGITA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
28458Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA51:55+27:24
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
26459Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITA69:55+39:57
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
42457Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA57:48+28:05
 
 
 
425425 SANS SOUCIJPN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
9460Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN34:20+6:01
 
 
 
451451 AUSEKLISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE15:080:00
13469Freimane Tina451 AUSEKLISLAT46:04+30:56
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
15485Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT33:05+8:34
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
9462Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT36:33+7:10
17464Cera Liva451 AUSEKLISLAT39:49+10:26
 
 
 
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
5461Baltmane Paula451 AUSEKLISLAT52:35+16:38
9474Gulbe Matra451 AUSEKLISLAT87:42+51:45
 
 
 
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE33:420:00
12477Lapina Laura451 AUSEKLISLAT45:14+11:32
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
12463Cera Liga451 AUSEKLISLAT41:56+12:50
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
8482Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT43:37+9:56
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
23467Duze Dace451 AUSEKLISLAT56:25+27:41
35483Prindule Aina451 AUSEKLISLAT82:31+53:47
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
11468Freimane Beata451 AUSEKLISLAT45:53+15:41
15492Vitola Benita451 AUSEKLISLAT51:20+21:08
19476Kraze Anfisa451 AUSEKLISLAT53:42+23:30
26475Hartmane Inese451 AUSEKLISLAT68:15+38:03
 
 
 
D70 (12)2,0 km 80 m8 K
 
1481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT26:230:00
9486Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT45:04+18:41
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
171915Cers Oto451 AUSEKLISLAT40:21+23:51
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
26489Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT43:30+16:42
40473Grasis Markus451 AUSEKLISLAT54:59+28:11
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
13480Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT39:30+18:16
16478Leina Augusts451 AUSEKLISLAT40:22+19:08
466Cinitis Uvis451 AUSEKLISLATdisk
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
14490Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT32:59+7:33
1925Melnis Marks451 AUSEKLISLATvzdal
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
4472Gills Arvids451 AUSEKLISLAT30:28+4:30
5491Ummers Emils451 AUSEKLISLAT33:40+7:42
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
34493Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT46:06+13:38
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
401926Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT71:39+38:52
41494Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT71:57+39:10
 
 
 
H35B (12)3,0 km 130 m12 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE30:200:00
31918Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT33:19+2:59
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
3465Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT30:02+3:10
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE24:430:00
3488Silins Valters451 AUSEKLISLAT30:37+5:54
11471Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT38:44+14:01
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
 
 
 
H80 (5)1,8 km 50 m8 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT32:350:00
 
 
 
452452 A2 ULBROKALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
25496Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT70:36+36:55
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
5495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT31:25+3:06
 
 
 
453453 KAPA OK CARNIKAVALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
8506Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT18:44+4:02
 
 
 
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
4505Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT25:48+3:19
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
10498Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT31:40+7:09
13512Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT32:37+8:06
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
23504Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT42:43+13:20
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
3501Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT39:19+3:43
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
513Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVALATdisk
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
18510Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT50:54+22:10
26499Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT57:42+28:58
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
5509Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT25:33+3:40
9508Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT27:24+5:31
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
11511Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT36:06+9:18
41497Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT55:42+28:54
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
503Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVALATnest.
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
2502Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT32:16+0:02
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
3500Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT31:01+1:18
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE24:430:00
17507Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT53:56+29:13
 
 
 
454454 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
12515Rozentale Ieva454 MONA OKLAT49:10+15:29
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
33514Lacis Sandris454 MONA OKLAT52:18+23:33
 
 
 
455455 APE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
5516Vabulniece Liga455 APE OKLAT34:34+1:53
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
12517Vabulnieks Maris455 APE OKLAT37:18+9:32
 
 
 
456456 ALUKSNE-APE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
10518Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT36:10+9:05
 
 
 
457457 OGRE OK/SCLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
13533Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT33:20+10:51
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
20522Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT34:17+9:46
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
40537Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT90:54+61:31
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
7525Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT17:16+2:37
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
3534Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT25:01+3:08
10530Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT27:35+5:42
12532Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT28:26+6:33
24535Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT37:02+15:09
32529Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT57:39+35:46
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
25524Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT41:53+15:05
33528Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLAT48:16+21:28
48526Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SCLAT75:28+48:40
523Emils Sulcs457 OGRE OK/SCLATdisk
527Kristofers Plocins457 OGRE OK/SCLATdisk
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
43519Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT60:39+35:13
520Andersons Jekabs toms457 OGRE OK/SCLATnest.
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
14521Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT35:14+6:29
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
5531Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT36:26+3:58
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
441932Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT51:11+32:10
 
 
 
458458 AZIMUTS OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
15549Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT34:46+12:17
 
 
 
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE15:080:00
3538Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT21:32+6:24
6546Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT31:17+16:09
 
 
 
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
552Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OKLATdisk
 
 
 
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
4539Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT33:42+4:35
15550Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT41:40+12:33
 
 
 
D18B (14)2,4 km 90 m10 K
 
1348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN26:060:00
12548Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT44:55+18:49
 
 
 
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE33:420:00
8547Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT42:49+9:07
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
7541Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT23:25+6:55
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
12542Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT40:06+14:08
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
17540Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT64:06+37:14
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
5551Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT35:15+6:35
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
19545Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT82:54+55:49
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
12543Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT37:29+6:37
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
5544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT32:32+4:56
 
 
 
460460 ZIEMELKURZEME OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
22556Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT53:58+24:51
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
15555Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT40:35+10:37
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
36557Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT52:37+25:49
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
11558Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT41:20+8:14
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
7559Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT28:06+9:05
 
 
 
461461 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
17560Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT43:16+18:05
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
12561Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT35:01+6:42
 
 
 
462462 OK KO RigaLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
21941Bauere Irena462 OK KO RigaLAT27:04+1:53
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
161939Bauers Janeks462 OK KO RigaLAT40:50+12:05
 
 
 
471471 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
16563Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU51:26+21:14
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
6562Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU33:49+2:57
30564Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU49:20+18:28
 
 
 
472472 LABIRINTAS VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
19565Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTU53:19+19:38
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
2567Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU35:11+4:59
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
14566Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU40:06+11:21
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
9568Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU35:34+4:42
 
 
 
473473 SAULE 0KLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
20569Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU43:00+14:41
 
 
 
474474 OK MEDEINA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
 
 
 
475475 SM GAJA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)2,6 km 115 m11 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN30:560:00
11572Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU40:48+9:52
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
25574Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTU56:42+27:58
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
37576Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU52:40+25:52
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
6578Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU33:37+12:23
14577Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU40:13+18:59
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
15580Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU47:39+21:41
17579Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU59:30+33:32
 
 
 
H20B (5)3,1 km 115 m13 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN32:080:00
3575Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU43:27+11:19
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
36573Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU55:30+24:38
 
 
 
476476 INDIVID. VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
17581Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU39:00+9:17
 
 
 
477477 OSK AŽUOLASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
23582Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTU43:30+8:20
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
13584Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU39:02+10:22
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
18583Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLASLTU34:23+15:22
 
 
 
478478 ORIENS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
19586Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU34:11+9:40
26588Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU42:00+17:29
 
 
 
D14B (15)2,3 km 100 m8 K
 
11599Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:530:00
7592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU29:51+6:58
9598Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTU33:38+10:45
11595Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU36:47+13:54
 
 
 
D18B (14)2,4 km 90 m10 K
 
1348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN26:060:00
6589Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU32:04+5:58
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
6596Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU35:51+3:10
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
21594Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU40:09+13:21
29590Kareckas Kimantas478 ORIENS OKLTU46:33+19:45
31593Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU47:41+20:53
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
10591Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU37:48+16:34
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
14597Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU43:00+17:02
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
11587Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU34:48+6:29
 
 
 
491491 THOR HAGUENED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
25600Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED52:26+19:26
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
29601Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED49:00+27:07
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
26599Binsch Olaf491 THOR HAGUENED43:37+15:51
 
 
 
502502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
2607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR30:08+0:10
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
605Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERINGNORnest.
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
9606Hoboel Sigurd502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR37:08+15:54
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
22609Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR94:30+68:32
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
30608Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR45:56+18:10
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
3610Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR32:23+3:38
 
 
 
503503 OLDERSKOG ILNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
23611Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR43:44+15:25
 
 
 
504504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (14)2,4 km 90 m10 K
 
1348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN26:060:00
13613Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR54:18+28:12
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
20612Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR47:43+19:03
 
 
 
505505 IL TYRVINGNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
615Nybraaten Jim Oeystein505 IL TYRVINGNORnest.
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
2614Nybraaten Esten Valentin505 IL TYRVINGNOR21:30+2:29
 
 
 
506506 IL GEOFORMNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
11619Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR39:29+10:04
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
14618Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR37:54+10:08
 
 
 
521521 AUCKLAND OCNZL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
21620Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL58:14+24:33
 
 
 
551551 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
7621Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL51:16+15:40
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
17622Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL46:27+14:13
 
 
 
552552 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
39623Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL101:43+72:59
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
27624Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL49:48+21:29
 
 
 
553553 SLASK O-TEAMPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
7625Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL43:40+14:56
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
41626Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL66:30+35:38
 
 
 
554554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
7628Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL35:15+7:29
 
 
 
555555 WKS SLASKPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
10629Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL46:05+5:20
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
17630Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL43:48+10:42
 
 
 
556556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
631Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOLdisk
 
 
 
591591 YAROSLAVLRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
20632Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS40:23+12:37
 
 
 
592592 MSU MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
23636Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS55:11+32:42
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
11635Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS56:28+20:52
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
19634Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS44:43+11:37
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
33633Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUS98:41+79:41
 
 
 
593593 KMS ST.PETERSBURGRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
29637Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS57:29+24:23
 
 
 
594594 LVS KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
640Chernykh Zoya594 LVS KHIMKIRUSdisk
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
10638Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS33:39+4:54
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
22639Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS44:00+15:15
 
 
 
595595 FOTON MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
18643Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS40:17+10:54
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
4641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS31:21+1:23
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
5642Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS34:06+7:18
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
9644Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS41:44+14:52
 
 
 
596596 PIONEERS SARATOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
17647Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS43:10+13:12
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
27645Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS44:43+22:50
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
20646Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS34:15+8:49
 
 
 
597597 OMEGARUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
7650Kalinina Veronika597 OMEGARUS43:36+2:51
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
8651Kheldert Elena597 OMEGARUS51:50+16:14
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
29781Udovichenko Svetlana597 OMEGARUS89:48+60:42
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
2649Kalinin Matvey597 OMEGARUS31:07+4:19
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
451359Udovichenko Maxim597 OMEGARUS92:33+67:07
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
44964Udovichenko Igor597 OMEGARUS72:18+37:08
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
161788Udovichenko Roma597 OMEGARUS53:16+26:24
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
21648Kalinin Lukyan597 OMEGARUS32:12+13:12
 
 
 
621621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
39652Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO79:28+46:28
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
13653Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO37:31+9:45
 
 
 
622622 OC KOMENDASLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
18655Zupan Romana622 OC KOMENDASLO43:45+18:34
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
34654Zupan Gregor622 OC KOMENDASLO47:07+17:24
 
 
 
631631 BUSSOLA OKSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
6656Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI43:32+2:47
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
6657Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI38:20+3:10
 
 
 
632632 OLK WIGGERTALSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
30659Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI45:30+12:17
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
6660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI40:38+6:57
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
35658Husner Anton632 OLK WIGGERTALSUI54:37+23:45
 
 
 
633633 SKI-O SWISSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
7663Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI35:38+6:32
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
13664Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI40:10+14:12
 
 
 
H18B (15)2,4 km 110 m10 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE20:500:00
9662Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI39:12+18:22
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
21661Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI43:15+14:30
 
 
 
634634 OCR WINTERTHURSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
20665Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI60:11+19:26
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
10666Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI41:11+8:05
 
 
 
635635 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
9668Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOSUI21:04+6:22
 
 
 
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE15:080:00
669Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLOSUInest.
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
22670Mohn Monika635 OLC KAPREOLOSUI44:25+14:27
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
673Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLOSUInest.
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
675Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLOSUIdisk
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
3674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI33:34+1:06
9667Mohn Christian635 OLC KAPREOLOSUI37:16+4:48
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUInest.
 
 
 
636636 THURGORIENTASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
25679Müller Andrea636 THURGORIENTASUI43:19+10:06
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
15678Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI62:16+26:40
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
24677Bächi Minna636 THURGORIENTASUI36:01+17:00
 
 
 
637637 OLG GOLDAUSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
10680Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI48:22+17:46
 
 
 
638638 OLG MURTENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
19687Studer Christiane638 OLG MURTENSUI59:18+20:26
23681Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI70:48+31:56
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
27685Studer Dominic638 OLG MURTENSUI51:13+18:26
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
10682Berthold Noah638 OLG MURTENSUI54:31+13:36
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
31684Studer Andreas638 OLG MURTENSUI46:24+16:41
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
7686Studer Christian638 OLG MURTENSUI41:57+11:21
 
 
 
639639 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H80 (5)1,8 km 50 m8 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT32:350:00
2688Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI36:09+3:34
 
 
 
640640 OL REGIO OLTENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (10)2,2 km 80 m10 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE29:110:00
689Moosberger Esther640 OL REGIO OLTENSUIdisk
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
11690Moosberger Max640 OL REGIO OLTENSUI35:46+7:05
 
 
 
671671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
692Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVKnest.
 
 
 
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
18694Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK52:05+11:20
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
20693Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK41:14+8:46
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
15691Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK67:50+26:55
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
23695Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK54:06+21:52
 
 
 
672672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
23696Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK47:25+18:00
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
7700Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK34:50+7:45
697Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVKnest.
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
17698Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK30:34+11:34
31699Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK86:49+67:49
 
 
 
673673 SANDBERG BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
30702Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK37:20+11:54
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
23701Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVASVK39:30+10:45
 
 
 
674674 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
26703Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK45:42+16:57
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
900Formanko Dušan674 KOBRA BRATISLAVASVKnest.
 
 
 
675675 FARMACEUT BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)2,3 km 100 m8 K
 
11599Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:530:00
12707Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK38:32+15:39
 
 
 
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
24706Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK69:27+40:20
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
36705Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK55:49+31:36
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
704Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVASVKdisk
 
 
 
676676 KLUB OB ATU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
9713Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK46:39+12:58
14708Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK49:42+16:01
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
42709Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK56:48+30:00
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
11711Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK32:26+7:00
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
15712Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK38:38+10:52
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
40710Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK60:28+31:43
 
 
 
677677 KLUB OB MARTINSVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
714Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTINSVKnest.
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
15715Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK35:37+6:52
 
 
 
701701 IFK MORA OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
 
11254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE27:330:00
11716Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE35:06+7:33
 
 
 
702702 TULLINGE SKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
10717Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE45:49+17:05
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
15718Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE36:21+8:02
 
 
 
703703 VISBORGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
20719Öhman Mans703 VISBORGS OKSWE54:43+26:02
 
 
 
704704 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (12)2,0 km 80 m8 K
 
1481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT26:230:00
11721Lindblom Inger704 OK ORINTOSWE100:35+74:12
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
3720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE33:23+2:47
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
17724Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWE52:18+22:06
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
13725Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE38:40+7:48
28723Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE46:56+16:04
 
 
 
706706 SUNDBYBERGS IKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
15726Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWE41:09+11:44
 
 
 
707707 STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
26728Eriksson Karin707 STROMSTADSWE49:49+25:36
 
 
 
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
 
11254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE27:330:00
2727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE30:14+2:41
 
 
 
708708 HALMSTAD OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
19729Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE39:22+9:39
 
 
 
709709 PITEA IF OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
2730Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE37:30+3:49
 
 
 
710710 NYKOPING OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
12731Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE38:02+8:04
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
12732Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE29:58+10:57
 
 
 
781781 ANKARA GSMTUR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
29733Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR62:33+33:49
 
 
 
801801 KIEV REGIONUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
12739Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR31:57+7:26
21737Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR35:07+10:36
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
31738Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR49:54+20:31
33734Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR50:28+21:05
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
41540Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR33:03+6:15
44735Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR62:43+35:55
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
37741Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR44:34+19:08
41742Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR47:37+22:11
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
24740Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKR42:12+9:44
 
 
 
902902 CASCADE BOTHELLUSA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
32743Williams Kean902 CASCADE BOTHELLUSA59:15+30:56
 
 
 
903903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
451922Colgan Jeremy903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA75:18+40:08
 
 
 
10001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
38745Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZE44:59+19:33
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
33744Rada PavelABM KOB ALFA BrnoCZE82:45+49:39
 
 
 
10004ADA OOB Spartak AdamovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
46748Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZE79:22+55:09
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
3747Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZE32:17+5:29
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE24:430:00
2746Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZE30:18+5:35
 
 
 
10006AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
32750Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZE50:13+20:50
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
29749Fukalová HanaAOP Orientační Běh OpavaCZE44:26+11:13
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
6751Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZE35:26+6:01
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
8752Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE37:07+4:39
 
 
 
10007AOV OOB TJ Baník OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
31757Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZE51:08+26:55
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
28755Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník OstravaCZE95:21+61:35
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
17756Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZE39:25+6:57
 
 
 
10008API OK Andante PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
3758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE29:23+2:18
 
 
 
10009ASU Magnus OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
15760Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZE47:52+13:01
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
33761Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZE45:48+13:20
 
 
 
10011BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
24763Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE50:06+21:26
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
9762Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:36+11:00
 
 
 
10014BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
11789Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
3765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE23:06+0:37
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
11886Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10297Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
10349Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
10359Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
11556Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
11108Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
11927Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
10290Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
1942Tichá AnnaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
1957Meldere SarmiteBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
10487Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
10672Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
11736Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10247Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
11298Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H18B (15)2,4 km 110 m10 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE20:500:00
10396Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10390Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
10866Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
10235Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
11383Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
1943Tichý RadomírBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
11242Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
224Hunt DavidBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
11094Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
11241Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10671Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
10015BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
10767Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE36:45+5:53
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
766Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEnest.
 
 
 
10018BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (12)3,0 km 130 m12 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE30:200:00
9769Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE61:13+30:53
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
12768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE59:07+28:31
 
 
 
10023CST OB StrakoniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
6785Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZE38:38+7:58
 
 
 
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
3789Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZE27:39+2:28
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
786Málková VěraCST OB StrakoniceCZEdisk
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
16788Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZE42:17+9:30
39784Málek MartinCST OB StrakoniceCZE65:36+32:49
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
18783Málek MartinCST OB StrakoniceCZE39:46+12:00
 
 
 
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
 
11254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE27:330:00
12787Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZE40:43+13:10
 
 
 
10024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
18793Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZE39:56+17:27
 
 
 
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
8794Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZE45:28+4:43
 
 
 
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
20792Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZE85:48+55:08
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
21795Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZE41:33+9:05
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
27791Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZE60:03+27:49
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
17790Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZE33:56+14:55
 
 
 
10025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
8800Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE70:01+34:04
 
 
 
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
15807Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZE54:21+15:29
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
19799Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE50:49+21:43
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
11804Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE47:03+13:22
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
11801Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE46:23+17:39
17805Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZE50:44+22:00
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
8798Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE37:01+15:47
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
30797Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE46:23+16:40
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
36802Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE55:58+27:13
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
6803Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE31:40+3:21
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
7796Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE34:41+3:49
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
31806Zeman AnnabelDCE KOB DobřichoviceCZE40:14+21:13
 
 
 
10026DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
18808Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZE40:34+9:42
 
 
 
10027DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
11854Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE30:41+8:12
12812Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:12+9:43
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
2847Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE25:33+1:02
18848Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE33:41+9:10
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
3849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE30:36+1:13
19841Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE40:55+11:32
 
 
 
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
9846Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE36:14+7:07
12839Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE40:28+11:21
14820Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:12+12:05
21838Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE52:14+23:07
 
 
 
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE33:420:00
5852Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE38:25+4:43
 
 
 
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
22824Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE68:43+29:51
 
 
 
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
11833Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:12+5:27
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
2817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:08+3:32
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
25856Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE57:42+28:36
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
18825Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE45:42+12:42
33816Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE59:50+26:50
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
21809Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:10+25:26
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
29829Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE100:20+70:08
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
4832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:57+8:44
45837Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE76:37+52:24
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
3810Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZE15:49+1:10
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
18851Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZE33:37+11:44
19818Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:04+12:11
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
6828Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZE30:35+5:09
9844Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:17+6:51
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
18835Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZE37:00+8:15
32826Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZE56:04+27:19
 
 
 
H18B (15)2,4 km 110 m10 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE20:500:00
5821Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:28+8:38
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
6815Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE36:29+4:01
823Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
5830Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE35:04+1:58
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
5811Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE35:01+2:47
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
11853Vondráček MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE48:15+21:23
842Svoboda JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEdisk
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
10814Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZE35:17+5:34
25822Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:20+13:37
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE24:430:00
18843Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:22+29:39
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
21840Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE48:14+19:34
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
9836Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:09+15:33
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
5855Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE26:15+7:15
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 75 m7 K
 
11747Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZE44:290:00
5845Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE63:13+18:44
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
32813Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE40:22+21:21
50831Mrázek VáclavDKP Oddíl OB KotlářkaCZE57:30+38:29
834Mullis RobertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
10029DOB KOB DobruškaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
32861Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZE52:55+22:03
 
 
 
10030DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
16862Dolejší KateřinaDOK OK DoksyCZE42:41+13:34
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
26865Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE80:51+47:10
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
34871Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE75:51+47:07
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
3872Synek PetrDOK OK DoksyCZE30:00+1:15
25874Šmol DavidDOK OK DoksyCZE42:49+14:04
31867Kubec MichalDOK OK DoksyCZE52:36+23:51
 
 
 
H20B (5)3,1 km 115 m13 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN32:080:00
2868Meduna JakubDOK OK DoksyCZE36:21+4:13
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
28869Novák DanielDOK OK DoksyCZE43:50+11:22
37863Francke JanDOK OK DoksyCZE47:00+14:32
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
15864Fürst MatoušDOK OK DoksyCZE41:10+6:00
35873Škoda JakubDOK OK DoksyCZE51:20+16:10
 
 
 
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
 
11254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE27:330:00
9870Novák TomDOK OK DoksyCZE34:39+7:06
 
 
 
10033DVP DVP ORIENTATIONCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
49875Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZE87:28+63:15
50884Šťovíčková ZdenaDVP DVP ORIENTATIONCZE105:20+81:07
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
38883Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZE137:44+103:58
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
5881Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE34:24+7:32
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
13882Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE57:49+30:13
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
11877Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZE28:54+9:54
13880Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE29:34+10:34
876Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATIONCZEdisk
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
39879Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZE46:12+27:11
 
 
 
10034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
14885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE53:32+14:40
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
18886Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE39:56+7:28
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
887Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEvzdal
 
 
 
10037FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
4890Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE48:01+12:04
 
 
 
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
16894Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE49:05+14:14
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
9889Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE40:00+7:19
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
7892Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE38:38+6:24
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE24:430:00
7893Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE35:18+10:35
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
11888Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE37:58+9:18
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
5891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE37:50+7:14
 
 
 
10040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
21898Náhlíková ErikaHCE TJ HostiviceCZE61:17+26:26
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
17897Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE53:56+21:15
 
 
 
10046CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE15:080:00
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
9914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:16+4:03
34915Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZE50:18+17:05
38933Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZE68:22+35:09
 
 
 
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
908Ježková BarboraCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
5916Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE44:37+9:01
 
 
 
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
17927Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE56:22+25:42
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
6922Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE34:24+4:26
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
12924Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE42:56+9:56
29906Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZE55:00+22:00
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
16903Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE50:18+16:37
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
9932Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE44:34+15:50
13902Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE47:55+19:11
31909Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZE64:58+36:14
37919Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZE92:09+63:25
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
3930Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZE35:14+5:02
5928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:50+5:38
 
 
 
D70 (12)2,0 km 80 m8 K
 
1481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT26:230:00
8913Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZE38:28+12:05
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
3926Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE18:24+1:54
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
24901Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE41:40+12:55
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
25910Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE42:17+9:49
32904Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE45:35+13:07
43907Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZE50:41+18:13
44934Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE51:38+19:10
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
13925Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE41:30+8:24
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
6921Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZE37:30+5:16
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
44931Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZE81:52+52:09
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
6935Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZE34:59+7:13
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
11905Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZE38:24+9:39
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
19912Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE41:50+13:31
30923Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZE51:34+23:15
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
19929Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZE42:00+11:08
43918Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZE90:15+59:23
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
23911Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE59:17+30:36
 
 
 
10047CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
6936Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZE34:49+5:42
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
13937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:33+8:52
 
 
 
10050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
5943Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZE16:28+1:46
 
 
 
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
9940Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZE44:06+13:26
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
2944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE30:07+0:42
 
 
 
D55B (10)2,2 km 80 m10 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE29:110:00
3942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE32:33+3:22
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
10941Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZE37:27+8:42
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
33938Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZE53:44+22:52
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
24939Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZE35:26+16:26
 
 
 
10058KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
968Mišeková LucieKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
5967Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZE26:02+3:33
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
5953Balejová JulieKAM OK KameniceCZE28:34+4:03
 
 
 
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
2954Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZE30:39+1:32
6985Šafková SofieKAM OK KameniceCZE34:49+5:42
 
 
 
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE33:420:00
2951Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE35:21+1:39
6952Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZE38:55+5:13
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
7960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE36:52+3:39
8961Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE37:15+4:02
14994Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE39:02+5:49
 
 
 
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
9950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE44:02+9:11
 
 
 
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
980Stormer JulieKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
6969Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZE34:28+5:22
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
5987Škáchová PetraKAM OK KameniceCZE34:06+4:41
16991Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZE41:10+11:45
 
 
 
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
21986Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZE46:41+21:30
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
8982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE38:38+5:38
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
25965Mišek MichalKAM OK KameniceCZE48:52+24:39
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
31949Albrecht VladimírKAM OK KameniceCZE103:06+69:20
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
16962Jíra FilipKAM OK KameniceCZE38:46+11:58
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
3956Gajda MartinKAM OK KameniceCZE28:36+3:10
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
6984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE30:36+1:51
13988Škvor AdamKAM OK KameniceCZE34:53+6:08
955Gajda JanKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H18B (15)2,4 km 110 m10 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE20:500:00
3993Víšek MartinKAM OK KameniceCZE23:54+3:04
11947Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE53:52+33:02
 
 
 
H20A (12)4,0 km 160 m16 K
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE32:540:00
2990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE33:27+0:33
979Stormer EmilKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
21920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE33:10+0:42
12972Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZE38:13+5:45
26971Němeček JanKAM OK KameniceCZE42:49+10:21
959Hájek AdamKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
4963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE35:38+2:51
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
4975Rýdel JiříKAM OK KameniceCZE42:58+2:03
16970Nebeský DanielKAM OK KameniceCZE68:19+27:24
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
10957Glonek JakubKAM OK KameniceCZE39:56+4:46
14974Rusý TomášKAM OK KameniceCZE40:56+5:46
31992Šmelík MartinKAM OK KameniceCZE47:53+12:43
32983Stormer OskarKAM OK KameniceCZE48:01+12:51
41958Gray DanielKAM OK KameniceCZE60:27+25:17
977Semík OndřejKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
2981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:49+2:03
3989Škvor MartinKAM OK KameniceCZE33:29+5:43
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
2973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE32:06+3:21
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
28966Mišek MichalKAM OK KameniceCZE38:11+19:10
55948Albrecht JiříKAM OK KameniceCZE87:27+68:26
 
 
 
10060KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
12996Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE39:41+10:16
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
231000Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE51:14+18:14
 
 
 
D75 (2)1,7 km 55 m7 K
 
1330Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER43:170:00
21002Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE46:40+3:23
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
24997Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE42:24+12:41
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
28995Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE73:08+44:28
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
22998Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE58:53+30:12
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
1001Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZEnest.
 
 
 
10061KBP KBP PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
201003Valter PetrKBP KBP PrahaCZE42:38+11:46
 
 
 
10062KCK KOB Český KrumlovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
51005Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZE42:10+13:26
 
 
 
10063KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
201006Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE58:55+24:04
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
81007Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE51:03+10:08
 
 
 
10065KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE22:290:00
91033Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE28:44+6:15
 
 
 
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
21028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE38:10+2:13
 
 
 
D20B (14)2,6 km 115 m11 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN30:560:00
61026Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE34:00+3:04
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
261029Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE43:35+10:22
331020Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE47:58+14:45
 
 
 
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
31030Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE42:45+3:53
131017Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE50:59+12:07
 
 
 
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
41022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE34:44+4:04
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
 
1243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER32:410:00
201025Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE89:08+56:27
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
101023Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE19:32+4:53
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
181031Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE61:26+35:28
211024Michálek MichalKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE75:26+49:28
1015Bozděch TobiášKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEdisk
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
251018Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE46:42+13:55
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
381021Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE54:24+19:14
391019Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE54:44+19:34
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
21027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE28:45+1:53
101032Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:43+18:51
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
371016Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE80:50+53:04
 
 
 
10071KSU Klub vytrvalostních sportůCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (12)3,0 km 130 m12 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE30:200:00
71034Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZE50:19+19:59
 
 
 
10072KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
261035Hudeček JaroslavKTA SK Kotnov TáborCZE57:45+29:05
 
 
 
10077KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
281041Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE62:05+33:21
331040Hrbasová JanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE75:25+46:41
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
31036Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE31:56+7:43
61044Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZE35:21+11:08
111038Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE37:39+13:26
201043Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZE45:09+20:56
401042Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZE57:50+33:37
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
 
1470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT27:360:00
31039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE29:55+2:19
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 75 m7 K
 
11747Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZE44:290:00
21037Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE47:12+2:43
 
 
 
10079LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
241046Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZE50:11+17:05
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
441045Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE91:59+61:07
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
191048Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE50:48+22:07
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
1047Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZEdisk
 
 
 
10080LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
51050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE32:05+6:54
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
381052Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE96:14+67:30
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
161051Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE37:01+20:31
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
 
1585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU27:050:00
51049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE30:25+3:20
 
 
 
10081LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
1055Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZEnest.
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
371053Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE47:00+14:32
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
31054Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE36:34+1:24
 
 
 
10082LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
111057Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE36:28+11:17
241061Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE49:58+24:47
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
71060Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE35:55+11:42
121059Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE37:59+13:46
421058Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE62:08+37:55
 
 
 
10083LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
211067Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE67:37+28:45
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
191062Gálus IgorLDC KOB DěčínCZE50:04+17:50
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
391066Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE55:13+25:30
 
 
 
10085LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE15:080:00
1077Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZEdisk
 
 
 
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
121076Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE50:48+11:56
271068Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZE101:14+62:22
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
131072Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE48:38+18:26
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
201075Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZE66:02+40:04
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
501069Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZE60:57+28:29
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
201070Macek JiříLIT KOB LitvínovCZE43:49+11:02
361071Nerad JaroslavLIT KOB LitvínovCZE58:15+25:28
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
141074Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE42:22+10:08
 
 
 
10089LLI LOK-o LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
21078Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZE38:17+3:26
121084Fürstová AnnaLLI LOK-o LiberecCZE45:32+10:41
 
 
 
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
101093Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZE44:53+14:13
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
161089Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZE48:36+19:30
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
151092Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZE49:11+20:27
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
321082Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZE53:01+28:48
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
21097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE38:24+4:38
181098Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZE71:09+37:23
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
51088Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZE30:58+9:44
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
31086Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZE27:35+1:37
 
 
 
H18B (15)2,4 km 110 m10 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE20:500:00
1079Bradáč DavidLLI LOK-o LiberecCZEnest.
 
 
 
H20A (12)4,0 km 160 m16 K
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE32:540:00
81080Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZE45:26+12:32
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
1081Bradáč StanislavLLI LOK-o LiberecCZEnest.
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
231083Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZE43:05+15:19
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
191087Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZE43:58+15:18
 
 
 
10091LOV lepus.czCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
171100Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZE50:47+15:56
 
 
 
10092LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
261102Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE49:01+19:36
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
281105Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE53:54+20:54
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
71104Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE35:55+11:42
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
91103Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE37:25+8:45
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
281101Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE49:51+21:32
 
 
 
10093LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
131113Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE40:16+10:51
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
221107Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE50:10+17:10
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
241119Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE56:27+27:43
 
 
 
D70 (12)2,0 km 80 m8 K
 
1481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT26:230:00
51116Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE32:47+6:24
71111Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE38:26+12:03
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
121121Paleček OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE34:45+6:00
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
401130Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE47:56+15:28
421106Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE49:09+16:41
1126Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
51117Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE36:54+4:07
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
101110Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE39:56+4:46
1129Volák OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEdisk
1123Procházka DavidLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
1125Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
21127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:23+0:17
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
101120Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE34:25+6:06
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
51112Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:45+2:53
111109Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE37:07+6:15
271128Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE46:44+15:52
 
 
 
10094LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE33:420:00
31132Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE35:55+2:13
 
 
 
10095LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
 
1917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE15:080:00
91157Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:11+24:03
1140Imrišková NatálieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEdisk
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
351137Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE51:12+21:49
381151Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:03+23:40
 
 
 
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
 
1336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN35:570:00
61141Junková AnnaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE67:49+31:52
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
101142Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE55:24+19:48
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
251163Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE50:25+20:27
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
81150Licková DanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE35:42+6:36
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
281149Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE49:28+20:03
 
 
 
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
271152Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE51:59+26:48
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
301154Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE56:20+23:20
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
51136Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE40:21+6:40
 
 
 
D55B (10)2,2 km 80 m10 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE29:110:00
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
201139Hrůzová MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE73:51+40:05
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
51144Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE16:46+2:07
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
131133Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE28:47+6:54
251143Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:52+17:59
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE16:300:00
81138Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE25:58+9:28
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
321146Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE48:10+21:22
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
 
1484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT21:140:00
31156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE27:06+5:52
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
351162Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE38:42+13:16
361155Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE43:22+17:56
 
 
 
H18B (15)2,4 km 110 m10 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE20:500:00
71164Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE34:27+13:37
 
 
 
H20A (12)4,0 km 160 m16 K
 
11616Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE32:540:00
91161Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE47:38+14:44
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
301148Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE44:25+11:57
 
 
 
H35B (12)3,0 km 130 m12 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE30:200:00
111158Procházka MartinLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE74:27+44:07
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
121145Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE48:35+21:43
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
291147Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE45:42+15:59
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
 
1191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN27:460:00
271153Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE43:56+16:10
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
 
1819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE28:400:00
81134Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE36:22+7:42
231160Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE49:04+20:24
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
391159Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE57:24+26:32
 
 
 
10096NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
 
11438Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZE34:510:00
141232Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZE46:31+11:40
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
 
 
 
10100OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
51235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE35:51+2:51
 
 
 
10101OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU30:400:00
191240Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZE68:51+38:11
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
91238Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZE53:21+12:26
 
 
 
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
 
11254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE27:330:00
31237Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZE30:18+2:45
51236John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE31:39+4:06
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
451239Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZE51:14+32:13
 
 
 
10102ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
111246Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE31:56+7:25
 
 
 
D14B (15)2,3 km 100 m8 K
 
11599Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:530:00
61245Holíková PetraONO SKOB OstrovCZE28:27+5:34
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
331244Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZE54:31+30:18
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:520:00
71243Holík JaromírONO SKOB OstrovCZE39:05+12:13
 
 
 
10105OPI Orientační sporty PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
161252Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZE39:45+10:22
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
361250Sobotková LenkaOPI Orientační sporty PísekCZE92:46+63:21
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
301247Sobotka IvoOPI Orientační sporty PísekCZE47:38+20:50
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
311249Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZE37:34+12:08
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
111251Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZE35:56+6:13
 
 
 
10107MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
201166Kovář JindřichMAS KČT AšCZE45:46+12:40
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
261165Chotětický JanMAS KČT AšCZE45:54+15:02
 
 
 
10109MFP Matfyz PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE24:310:00
31174Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZE26:05+1:34
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
51173Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZE33:13+3:15
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
191169Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZE42:17+12:52
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
151167Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZE24:23+9:44
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
1175Valach AdamMFP Matfyz PrahaCZEnest.
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
121171Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZE41:50+9:36
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
351172Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZE47:20+17:37
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
321168Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZE51:12+22:27
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
71170Minchev IvanMFP Matfyz PrahaCZE33:14+4:55
 
 
 
10113MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
71178Fišáková LeonaMLA MLOK Mariánské LázněCZE18:37+3:55
111179Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE22:57+8:15
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
 
1315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER35:360:00
121194Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZE56:43+21:07
181188Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZE82:17+46:41
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
 
11775Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE29:060:00
31177Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněCZE32:35+3:29
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
361182Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE70:55+37:55
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
91186Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE37:04+12:51
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
91193Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZE19:13+4:34
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
81180Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZE27:04+5:11
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
131181Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněCZE37:24+10:36
241189Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE41:51+15:03
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
 
11454Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZE25:580:00
101183Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněCZE38:34+12:36
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
 
11713Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZE33:060:00
271192Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZE55:41+22:35
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
181190Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZE47:55+15:41
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
 
1722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE28:190:00
41185Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE30:29+2:10
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
 
1122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN30:360:00
111176Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE49:36+19:00
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
 
11531Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE19:000:00
251191Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZE39:48+20:48
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 75 m7 K
 
11747Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZE44:290:00
1184Milota JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEdisk
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
 
1616Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR19:010:00
511187Pivcová LucieMLA MLOK Mariánské LázněCZE57:43+38:42
 
 
 
10118OTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
 
11854Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZE30:120:00
201253Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE56:25+26:13
 
 
 
10120PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
 
11254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE27:330:00
 
 
 
10123PGP SK PragaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE14:420:00
131291Kubecová MarkétaPGP SK PragaCZE26:35+11:53
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
 
1443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN29:230:00
151275Chrzová EliškaPGP SK PragaCZE39:39+10:16
 
 
 
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
171308Titzová AdélaPGP SK PragaCZE43:35+14:28
231309Tomaidesová Adéla AnnaPGP SK PragaCZE55:49+26:42
 
 
 
D20B (14)2,6 km 115 m11 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN30:560:00
31273Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZE31:49+0:53
41285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE33:07+2:11
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
161290Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZE40:47+7:34
201288Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE42:12+8:59
281281Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZE44:04+10:51
311272Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE46:30+13:17
 
 
 
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
161262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE49:24+8:39
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
81289Kožinová JanaPGP SK PragaCZE35:28+5:30
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
91313Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZE37:13+7:48
271267Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZE49:17+19:52
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
 
1119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN33:000:00
201299Smolková AlenaPGP SK PragaCZE49:34+16:34
 
 
 
D55B (10)2,2 km 80 m10 K
 
11135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE29:110:00
21271Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZE32:32+3:21
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
41314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE40:48+12:04
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
 
11516Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:130:00
191292Kutilová JanaPGP SK PragaCZE41:44+17:31
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE14:390:00
1302Svítil MartinPGP SK PragaCZEnest.
899Voves LukášPGP SK PragaCZE23:09+8:30
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
 
11742Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZE21:530:00
161278Jandera KryštofPGP SK PragaCZE31:31+9:38
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
 
1536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT26:480:00
381300Střelba AntonínPGP SK PragaCZE53:43+26:55
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
 
11659Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE25:260:00
21307Šimša MartinPGP SK PragaCZE25:51+0:25
71283Kabát MartinPGP SK PragaCZE31:44+6:18
121287Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZE32:31+7:05
161264Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZE33:48+8:22
221274Hřivna JakubPGP SK PragaCZE35:10+9:44
401276Janas AdamPGP SK PragaCZE46:25+20:59
441296Ráž MiloslavPGP SK PragaCZE61:29+36:03
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
 
1344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
71280Janovský TomášPGP SK PragaCZE30:44+1:59
161277Janas PetrPGP SK PragaCZE35:52+7:07
 
 
 
H20B (5)3,1 km 115 m13 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN32:080:00
1266Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZEvzdal
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
 
11923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:280:00
311279Janovský TomášPGP SK PragaCZE44:37+12:09
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
 
11233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE32:470:00
121305Sysel OndřejPGP SK PragaCZE41:21+8:34
171311Uhlíř MarekPGP SK PragaCZE42:50+10:03
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
 
11295Procházka TomášPGP SK PragaCZE40:550:00
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
 
11335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:100:00
271312Veselý JakubPGP SK PragaCZE45:50+10:40
281297Semerád AntonínPGP SK PragaCZE46:02+10:52
331304Sysel CtiborPGP SK PragaCZE48:56+13:46
421293Landovský JakubPGP SK PragaCZE62:12+27:02
431263Buzek MartinPGP SK PragaCZE71:17+36:07
461294Procházka JanPGP SK PragaCZE77:04+41:54
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
 
11530Junek PetrSTH SK StudenecCZE32:140:00
151301Střelba OndřejPGP SK PragaCZE42:35+10:21
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
 
117Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT29:430:00
161282Kabát JanPGP SK PragaCZE38:38+8:55
1268Drbal JanPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
 
1340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN28:450:00
151270Hrabánek DavidPGP SK PragaCZE40:44+11:59
181286Kožina PetrPGP SK PragaCZE40:57+12:12
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
 
1226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:520:00
451284Kolský AlexanderPGP SK PragaCZE131:44+100:52
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
 
1246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER28:410:00
261315Zelený VladimírPGP SK PragaCZE70:00+41:19
 
 
 
10124PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
 
11327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE29:070:00
 
 
 
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE33:420:00
1320Cych AgnieszkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEnest.
 
 
 
D20B (14)2,6 km 115 m11 K
 
1354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN30:560:00
131324Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE51:55+20:59
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE33:130:00
271317Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE43:52+10:39
 
 
 
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
 
11073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE38:520:00
51341Veselá JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE43:30+4:38
 
 
 
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
 
1198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN40:450:00
91336Rollier MonikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:33+4:48
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
 
1617Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR29:580:00
101328Kubečková ZdenaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE35:39+5:41
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
 
1627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL29:250:00
1337Samková RenátaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEdisk
 
 
 
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER25:110:00
71316Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE32:52+7:41
221330Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE47:21+22:10
1325Hlaváčková RenataPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEnest.
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
 
11381Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE33:410:00
31333Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:49+4:08
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER28:440:00
31319Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE36:51+8:07
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
 
11929Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:460:00
131326Kavalírová KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE58:15+24:29
261345Zelenková LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE84:12+50:26
291321František JirešPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE99:07+65:21
1343Zelenka Martin