BOHEMIA 2019čt 25.07.2019 15:58
Výsledky - E2 Salomonvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (20)2,1 km 60 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099814:420:00
2Vlčková MarkétaVIC OB VizoviceCZEVIC095115:34+0:52
3Míková SofieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095015:42+1:00
4Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER351091516:06+1:24
5Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZEJEN095116:28+1:46
6Růtová AmálkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095117:02+2:20
7Fišáková LeonaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA115118:37+3:55
8Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT453091118:44+4:02
9Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOSUI635090421:04+6:22
10Kundratová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL095022:05+7:23
11Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA095022:57+8:15
12Finstrlová DenisaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM095125:45+11:03
13Kubecová MarkétaPGP SK PragaCZEPGP095526:35+11:53
14Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN223110930:21+15:39
15Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL153100430:30+15:48
16Knorr Luise353 OLV POTSDAMGER353100643:05+28:23
17Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191094080:07+65:25
 
 
 
D12A (23)2,9 km 90 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZEVCB075222:290:00
2Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM075222:50+0:21
3Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR075023:06+0:37
4Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT453071025:48+3:19
5Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM075626:02+3:33
6Mastníková LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085927:06+4:37
7Nožičková EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085228:15+5:46
8Baloghová MilenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075028:26+5:57
9Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY075028:44+6:15
10Rotková VeronikaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM085429:59+7:30
11Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP086430:41+8:12
12Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP075832:12+9:43
13Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT457071333:20+10:51
14Šimůnková MichaelaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085133:33+11:04
15Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT458070334:46+12:17
16Vokušová VeronikaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075636:39+14:10
17Pražáková NellaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085438:27+15:58
18Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER353070239:56+17:27
18Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZECTB075239:56+17:27
20Bulířová ŽofieTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085040:36+18:07
21Nováková ViktorieRUM ZOOB RumburkCZERUM075141:59+19:30
22Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072346:29+24:00
23Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS592070355:11+32:42
 
 
 
D12B (18)2,1 km 70 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA075315:080:00
2Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZETUR085317:35+2:27
3Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT458081321:32+6:24
4Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085321:48+6:40
5Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072227:42+12:34
6Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT458081431:17+16:09
7Feřtová AnežkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085632:36+17:28
8Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM085133:31+18:23
9Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU075239:11+24:03
10Frantová NatálieN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070739:12+24:04
11Pavlova LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085039:50+24:42
12Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052943:32+28:24
13Freimane Tina451 AUSEKLISLAT451000646:04+30:56
14Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071963:34+48:26
 
 
 
D14A (32)2,9 km 95 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZECHA055524:310:00
2Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065525:33+1:02
3Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZEMFP055126:05+1:34
4Mellanová JuditaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055927:04+2:33
5Balejová JulieKAM OK KameniceCZEKAM055128:34+4:03
6Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065028:41+4:10
7Kotková AdélaRIC OB ŘíčanyCZERIC065529:49+5:18
8Mühlstädt Anna-louise351 SV ROBOTRON DRESDENGER351051030:21+5:50
9Skácelová KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055031:21+6:50
10Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061231:40+7:09
11Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZEONO055331:56+7:25
12Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR801060931:57+7:26
13Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061332:37+8:06
14Skalová JolanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065332:40+8:09
15Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT451000333:05+8:34
16Novotná BarboraTUR OOB TJ TurnovCZETUR055233:14+8:43
17Háková EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065433:39+9:08
18Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065633:41+9:10
19Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU478051034:11+9:40
20Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT457051234:17+9:46
21Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR801060435:07+10:36
22Hájková TerezaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055637:31+13:00
23Janošíková EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB055237:35+13:04
24Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR055037:41+13:10
25Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352050240:10+15:39
26Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050742:00+17:29
27Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191050948:12+23:41
28Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA424060351:55+27:24
29Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER359050263:27+38:56
30Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051868:11+43:40
 
 
 
D14B (15)2,3 km 100 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065722:530:00
2Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065423:40+0:47
3Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN055424:19+1:26
4Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401050427:44+4:51
5Dostálová BarboraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL055327:50+4:57
6Holíková PetraONO SKOB OstrovCZEONO065328:27+5:34
7Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU478050329:51+6:58
8Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053332:14+9:21
9Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTU478060633:38+10:45
10Finstrlová LucieZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM065134:22+11:29
11Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050936:47+13:54
12Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675050438:32+15:39
13Štambuk Lucija211 OK MERZCRO211060748:53+26:00
 
 
 
D16A (41)3,1 km 135 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030429:230:00
2Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN232040329:37+0:14
3Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035130:36+1:13
4Thýnová MartinaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK035032:46+3:23
5Bulířová EmaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP045234:57+5:34
6Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055535:35+6:12
7Pesničáková SoňaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN045136:04+6:41
8Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030736:21+6:58
9Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT451031736:33+7:10
10Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045136:46+7:23
11Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030536:55+7:32
12Smolková BarboraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP035638:03+8:40
13Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030338:24+9:01
14Teringlová VendulaVCB OB České BudějoviceCZEVCB045139:08+9:45
15Chrzová EliškaPGP SK PragaCZEPGP035339:39+10:16
16Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZEOPI035039:45+10:22
17Cera Liva451 AUSEKLISLAT451032839:49+10:26
18Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS595030340:17+10:54
19Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035940:55+11:32
20Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030841:10+11:47
21Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN231040141:54+12:31
22Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030642:26+13:03
23Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT453030442:43+13:20
24Hudská ŠtěpánkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR045042:58+13:35
25Skácelová AdélaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045443:33+14:10
26Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033044:46+15:23
27Černá EmaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU045145:36+16:13
28Messnerová LucieVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL045646:06+16:43
29Kopecká ValentýnaVSP USK PrahaCZEVSP045348:00+18:37
30Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN392040349:50+20:27
31Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR801040249:54+20:31
32Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP045250:13+20:50
33Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR801040850:28+21:05
34Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO211040651:08+21:45
35Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045151:12+21:49
36Šestáková MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045251:42+22:19
37Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER359030152:13+22:50
38Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045253:03+23:40
39Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRA294040176:33+47:10
40Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT457040490:54+61:31
 
 
 
D16B (11)2,4 km 95 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390030435:570:00
2Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY045038:10+2:13
3Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191032046:31+10:34
4Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP045048:01+12:04
5Baltmane Paula451 AUSEKLISLAT451041852:35+16:38
6Junková AnnaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045367:49+31:52
7Smolíková ZuzanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV045369:59+34:02
8Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE035170:01+34:04
9Gulbe Matra451 AUSEKLISLAT451040387:42+51:45
 
 
 
D18A (28)3,2 km 150 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK015129:070:00
2Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM025830:39+1:32
3Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275010233:20+4:13
4Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT458010633:42+4:35
5Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025233:53+4:46
6Šafková SofieKAM OK KameniceCZEKAM015334:49+5:42
6Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC015234:49+5:42
8Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015335:51+6:44
9Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015636:14+7:07
10Korpasová LucieTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM015137:43+8:36
11Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN395020440:07+11:00
12Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP025040:28+11:21
13Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN405020140:36+11:29
14Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015141:12+12:05
15Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT458010241:40+12:33
16Dolejší KateřinaDOK OK DoksyCZEDOK015642:41+13:34
17Titzová AdélaPGP SK PragaCZEPGP025743:35+14:28
18Linková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN025744:36+15:29
19Popová JanaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP025246:18+17:11
20Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL025247:12+18:05
21Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP025152:14+23:07
22Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT460010353:58+24:51
23Tomaidesová Adéla AnnaPGP SK PragaCZEPGP025555:49+26:42
24Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675020369:27+40:20
25Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRA294010283:44+54:37
 
 
 
D18B (14)2,4 km 90 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011626:060:00
2Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390010128:03+1:57
3Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390022429:34+3:28
4Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390021831:45+5:39
5Budská AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN025331:48+5:42
6Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU478020132:04+5:58
7Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR025036:11+10:05
8Janečková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015736:47+10:41
9Nováková EliškaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY015039:51+13:45
10Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401010341:18+15:12
11Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191010442:13+16:07
12Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT458021044:55+18:49
13Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR504020154:18+28:12
14Zatloukalová HanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH015059:39+33:33
 
 
 
D20A (13)3,1 km 135 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK005133:420:00
2Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZEKAM995035:21+1:39
3Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP005135:55+2:13
4Tišljar Ana212 OK ORIONCRO212000137:16+3:34
5Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP995638:25+4:43
6Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM005138:55+5:13
7Odehnalová KláraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM995640:39+6:57
8Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT458000942:49+9:07
9Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN405990243:07+9:25
10Kundratová LucieTZL SKOB ZlínCZETZL005844:37+10:55
11Zatloukalová RomanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH995045:06+11:24
12Lapina Laura451 AUSEKLISLAT451002445:14+11:32
 
 
 
D20B (14)2,6 km 115 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390002630:560:00
2Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191993631:14+0:18
3Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP995031:49+0:53
4Kopecká JohanaPGP SK PragaCZEPGP995633:07+2:11
5Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390992333:50+2:54
6Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY005034:00+3:04
7Sedláčková LindaROZ OK RoztokyCZEROZ005038:10+7:14
8Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390991438:37+7:41
9O'brien Norah419 CORK-OIRL419990239:07+8:11
10Pěničková MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN005240:31+9:35
11Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU475990740:48+9:52
12Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390000641:40+10:44
13Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK005251:55+20:59
14Paříková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR006157:08+26:12
 
 
 
D21A (41)3,8 km 160 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU005733:130:00
2Šimůnková GabrielaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP975534:40+1:27
3Korpasová TerezaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM989835:04+1:51
4Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN895235:07+1:54
5Luštická LucieTUR OOB TJ TurnovCZETUR865036:02+2:49
6Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151900136:38+3:25
7Hájková EliškaKAM OK KameniceCZEKAM985136:52+3:39
8Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZEKAM955137:15+4:02
9Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZECHA785037:16+4:03
10Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR999937:30+4:17
11Thořová MarkétaTUR OOB TJ TurnovCZETUR995238:03+4:50
12Štambuk Iva211 OK MERZCRO211910238:29+5:16
13Vejražková RozárkaSJC Sportcentrum JičínCZESJC015138:48+5:35
14Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM985039:02+5:49
15Zlámalová NikolaSJC Sportcentrum JičínCZESJC995139:09+5:56
16Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP965040:47+7:34
17Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191982140:48+7:35
18Neradová AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR855141:17+8:04
19Matějková BarboraSJC Sportcentrum JičínCZESJC015641:51+8:38
20Kožinová AnnaPGP SK PragaCZEPGP935042:12+8:59
21Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP875042:25+9:12
22Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL745242:26+9:13
23Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST252950242:31+9:18
24Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805543:10+9:57
25Müller Andrea636 THURGORIENTASUI636740343:19+10:06
26Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY865043:35+10:22
27Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK885543:52+10:39
28Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZEPGP885244:04+10:51
29Fukalová HanaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP985044:26+11:13
30Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI632970345:30+12:17
31Hrabánková KláraPGP SK PragaCZEPGP965446:30+13:17
32Kubínová RomanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV945247:20+14:07
33Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY885247:58+14:45
34Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZECHA985050:18+17:05
35Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL152870050:28+17:15
36Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER345861453:21+20:08
37Pecoldová PavlínaN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN10840160:45+27:32
38Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZECHA965168:22+35:09
 
 
 
D21B (23)3,2 km 130 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC876534:510:00
2Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZELLI975138:17+3:26
3Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZEROZ975241:04+6:13
4Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975141:30+6:39
5Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN925242:13+7:22
6Žuchová DanielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN975042:53+8:02
7Nedbálková HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975542:56+8:05
8Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401950643:12+8:21
9Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZEKAM785044:02+9:11
10Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN393880944:48+9:57
11Čechová LenkaN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN01900145:03+10:12
12Fürstová AnnaLLI LOK-o LiberecCZELLI985445:32+10:41
13Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122890546:10+11:19
14Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA785246:31+11:40
15Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZEASU828247:52+13:01
16Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP865049:05+14:14
17Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZELOV875050:47+15:56
18Přívozníková PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP865051:02+16:11
19Zamrzlová EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC875952:45+17:54
20Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC985058:55+24:04
21Náhlíková ErikaHCE TJ HostiviceCZEHCE975061:17+26:26
22Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU995162:20+27:29
23Smolová AnnaN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03840170:31+35:40
 
 
 
D21C (31)2,9 km 120 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZELIT895138:520:00
2Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV775139:12+0:20
3Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY865142:45+3:53
4Krafčiková MonikaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV875143:04+4:12
5Veselá JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK865043:30+4:38
6Štemberová NatálieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN985144:25+5:33
7Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZEN07900244:35+5:43
8Maliňáková PetraSVS Orientklub VsetínCZESVS875147:44+8:52
9Kmentová LenkaZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM855248:16+9:24
10Procházková IvanaTEH Sokol TehovCZETEH845148:49+9:57
11Baziková JustýnaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP985150:14+11:22
12Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZELIT745150:48+11:56
13Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY795050:59+12:07
14Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP845953:32+14:40
15Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZEDCE795054:21+15:29
16Müllerová PetraBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP905055:49+16:57
17Černá KateřinaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP985057:21+18:29
18Ondrová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV895157:27+18:35
19Studer Christiane638 OLG MURTENSUI638690259:18+20:26
20Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV965359:45+20:53
21Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZELDC855067:37+28:45
22Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP965168:43+29:51
23Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI638010770:48+31:56
24Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGER346930277:31+38:39
25Boucher Thea298 VINCENNESFRA298980278:33+39:41
26Procingerová IlonaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL705389:50+50:58
27Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZELIT8353101:14+62:22
28Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3419108107:26+68:34
29O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL4206602117:20+78:28
 
 
 
D21E (25)4,6 km 210 m18 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN279950340:450:00
2Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN279950142:05+1:20
2Štičková AnnaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU965142:05+1:20
4Prieto del campo María249 MALARRURAESP249980242:27+1:42
5Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN279970443:24+2:39
6Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI631930143:32+2:47
7Kalinina Veronika597 OMEGARUS597000143:36+2:51
8Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZECTB815145:28+4:43
9Rollier MonikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK805145:33+4:48
10Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL555880146:05+5:20
11Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP775346:12+5:27
12Hiršová GabrielaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM965146:17+5:32
13Nieke PatriciaTUR OOB TJ TurnovCZETUR955246:22+5:37
14Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975747:13+6:28
15Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390980749:21+8:36
16Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZEPGP905649:24+8:39
17Rufferová IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR835449:45+9:00
18Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671930152:05+11:20
19Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP242740157:08+16:23
20Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI634900160:11+19:26
21Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP244700164:01+23:16
22Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER364930074:14+33:29
23Schwartz Renée360 OSC KASSELGER360810077:44+36:59
 
 
 
D35A (19)3,7 km 155 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER359730435:360:00
2Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825439:08+3:32
3Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT453770239:19+3:43
4Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI815041:27+5:51
5Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA805044:37+9:01
6Bobach Helle227 AALBORG OKDEN227820446:28+10:52
7Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL551770151:16+15:40
8Kheldert Elena597 OMEGARUS597740351:50+16:14
9Podlipná VeronikaSJC Sportcentrum JičínCZESJC815252:09+16:33
10Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU785155:24+19:48
11Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS592820256:28+20:52
12Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA825056:43+21:07
13Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191840358:00+22:24
14Mühlstädt Bettina351 SV ROBOTRON DRESDENGER351801260:30+24:54
15Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI636800162:16+26:40
16Marková EvaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE755063:07+27:31
17Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP655080:27+44:51
18Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA805082:17+46:41
19Asterová JanaSLA SKOB SlanýCZESLA745182:31+46:55
 
 
 
D35B (22)2,8 km 105 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU474830130:400:00
2Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP815032:13+1:33
3Kvapilová LenkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV815133:35+2:55
4Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY825034:44+4:04
5Šilerová EvaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY805035:31+4:51
6Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZECST835138:38+7:58
7Good LudmilaSBR SKOB BruntálCZESBR805038:46+8:06
8Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB819638:49+8:09
9Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZEJEN845144:06+13:26
10Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZELLI845044:53+14:13
11Schejbalová KarinaSCP OK Sparta PrahaCZESCP805045:04+14:24
12Šichová RadkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM805145:26+14:46
13Bouzková KatkaSVS Orientklub VsetínCZESVS815148:38+17:58
14Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401830951:10+20:30
15Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP785152:24+21:44
16Perknerová BarboraZVO OB SK ZvoleCZEZVO815155:40+25:00
17Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZECHA815056:22+25:42
18Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER365770259:35+28:55
19Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP830268:51+38:11
20Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZECTB805385:48+55:08
 
 
 
D40A (28)3,1 km 135 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Trewin-nybraaten Cassie505 IL TYRVINGNOR505770229:580:00
2Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502780430:08+0:10
3Teringlová MartinaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785131:17+1:19
4Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS595770131:21+1:23
5Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZEMFP765133:13+3:15
6Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZECHA775034:24+4:26
7Městková LucieTEP Tempo PrahaCZETEP785034:45+4:47
8Kožinová JanaPGP SK PragaCZEPGP665135:28+5:30
9Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZEVCB765335:38+5:40
10Kubečková ZdenaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK755135:39+5:41
11Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER351761637:47+7:49
12Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE710770138:02+8:04
13Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV785139:01+9:03
14Komárková LenkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH765140:13+10:15
15Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT460760240:35+10:37
16Broschová LucieRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK745140:48+10:50
17Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS596770143:10+13:12
18Veselá EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785343:13+13:15
19Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP765043:18+13:20
20Skácelová MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI755243:41+13:43
21Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER353790144:05+14:07
22Mohn Monika635 OLC KAPREOLOSUI635770244:25+14:27
23Papicová SilvieBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP765145:52+15:54
24Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401750548:53+18:55
25Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU785050:25+20:27
26Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITA424760269:55+39:57
27Perez Ramos Maica243 CRONESP243790172:10+42:12
 
 
 
D40B (31)2,3 km 90 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZEVCB755229:060:00
2Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349780230:35+1:29
3Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA775032:35+3:29
4Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM735332:38+3:32
5Pesničáková KristýnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765333:41+4:35
6Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZEKAM785134:28+5:22
7Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI633780235:38+6:32
8Licková DanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU735035:42+6:36
9Mairichová RadkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN745036:22+7:16
10Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765139:40+10:34
11Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR795041:21+12:15
12Cera Liga451 AUSEKLISLAT451762741:56+12:50
13Finstrlová AlenaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM755043:51+14:45
14Benešová RadkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI765347:31+18:25
15Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN407760248:23+19:17
16Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZELLI765148:36+19:30
17Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN277770150:02+20:56
18Zámečníková JitkaN04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINYCZEN04740150:22+21:16
19Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE755050:49+21:43
20Schulze Evelyn245 COBIESP245780351:01+21:55
21Karafiátová LucieN02 NEREGISTR. NOVÝ BORCZEN02760153:15+24:09
22Pavlova IrenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765056:24+27:18
23Petri Jana353 OLV POTSDAMGER353780457:12+28:06
24Zýková MartinaN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13770257:17+28:11
25Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP785657:42+28:36
26Cichrová IvetaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP775258:49+29:43
27Kobrlová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765459:39+30:33
28Joucla Patricia291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291760262:54+33:48
29Udovichenko Svetlana597 OMEGARUS597197689:48+60:42
 
 
 
D45A (42)3,0 km 125 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554700129:250:00
2Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZEJEN745730:07+0:42
3Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN232720230:09+0:44
4Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745133:02+3:37
5Škáchová PetraKAM OK KameniceCZEKAM705434:06+4:41
6Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP705235:26+6:01
7Tassin Elodie292 CMOFRA292730235:47+6:22
8Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER342720136:01+6:36
9Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZEPGP745437:13+7:48
10Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191740238:25+9:00
11Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR506740239:29+10:04
12Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS705139:41+10:16
13Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU605240:16+10:51
14Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN223720240:30+11:05
15Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWE706720041:09+11:44
16Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZEKAM735041:10+11:45
17Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM725041:27+12:02
18Kundratová JanaTZL SKOB ZlínCZETZL735041:53+12:28
19Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZEMFP685042:17+12:52
20Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP735143:09+13:44
21Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH705144:54+15:29
22Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352700145:42+16:17
23Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672730347:25+18:00
24Matoušková MarkétaSLA SKOB SlanýCZESLA735248:09+18:44
25Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN705048:20+18:55
26Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM615149:01+19:36
27Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP715149:17+19:52
28Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU695249:28+20:03
29Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN393700349:52+20:27
30Mellanová VeronikaTUV SOK TJ TurnovCZETUV725153:25+24:00
31Hájková MagdalenaTUV SOK TJ TurnovCZETUV735153:36+24:11
32Danihelová JankaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655263:17+33:52
33Calvo Nuria246 FRONTELA OESP246710265:56+36:31
34Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER346740169:07+39:42
35Jírová MonikaROZ OK RoztokyCZEROZ735069:32+40:07
36Sobotková LenkaOPI Orientační sporty PísekCZEOPI740192:46+63:21
 
 
 
D45B (34)2,2 km 80 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Drese Evi348 OLV USLARGER348700225:110:00
2Bauere Irena462 OK KO RigaLAT27:04+1:53
3Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZECST745427:39+2:28
4Kotková LenkaRIC OB ŘíčanyCZERIC735228:53+3:42
5Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM736232:05+6:54
6Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR685032:51+7:40
7Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675732:52+7:41
8Severýnová Popková KláraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745534:27+9:16
9Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI735035:56+10:45
10Pokorná HanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN695036:23+11:12
11Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV735136:28+11:17
12Řehořová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN725036:49+11:38
13Douchová JaroslavaSNA TJ START NáchodCZESNA715537:59+12:48
14Junková PetraSTH SK StudenecCZESTH745138:54+13:43
15Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU705039:21+14:10
16Ferbasová ZdeňkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR736141:41+16:30
17Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT461730243:16+18:05
18Zupan Romana622 OC KOMENDASLO622740143:45+18:34
19Nožičková RenataTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN695343:53+18:42
20Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP715044:22+19:11
21Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZEKAM705546:41+21:30
22Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK715147:21+22:10
23Zatloukalová EvaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH705149:50+24:39
24Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV715149:58+24:47
25Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP250710250:02+24:51
26Kašparová MarieZAK OK Netopýr ZákupyCZEZAK725051:03+25:52
27Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645251:59+26:48
28Vitebská LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN705152:00+26:49
29Nováková MartinaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY735053:04+27:53
30Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBEL153720555:43+30:32
31Marager Marlene223 ALLEROED OKDEN223710668:02+42:51
 
 
 
D50A (43)2,9 km 130 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN224670233:000:00
2Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK675234:25+1:25
3Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR325670034:35+1:35
4Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN393690535:00+2:00
5Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP655035:51+2:51
6Hudečková HelenaVTA SC vebr-sportCZEVTA695136:45+3:45
7Jirková RenataZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV655336:49+3:49
8Stormer LucieKAM OK KameniceCZEKAM675038:38+5:38
9Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341690139:02+6:02
10Zalabová MartinaSJC Sportcentrum JičínCZESJC665741:06+8:06
11Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN406600142:29+9:29
12Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZECHA655142:56+9:56
13Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274660243:10+10:10
14Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670743:14+10:14
15Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER351650643:23+10:23
16Wlcek Sonja124 WAT OLAUT124680143:31+10:31
17Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP615045:30+12:30
18Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP675045:42+12:42
19Müllerová ZorkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP675047:24+14:24
20Smolková AlenaPGP SK PragaCZEPGP645049:34+16:34
21Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER345660149:57+16:57
22Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU695550:10+17:10
23Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS655051:14+18:14
24Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409680252:22+19:22
25Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED491680252:26+19:26
26Kočibová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN635452:50+19:50
27Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN393690152:58+19:58
28Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM685053:54+20:54
29Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZECHA655055:00+22:00
30Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635156:20+23:20
31Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta PrahaCZESCP645156:50+23:50
32Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271670159:19+26:19
33Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP665159:50+26:50
34Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341660963:48+30:48
35Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122690366:13+33:13
36Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA695170:55+37:55
37Šimůnková MartinaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP685170:58+37:58
38Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaCZESCP695074:06+41:06
39Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO621690279:28+46:28
40Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleCZEZVO645179:39+46:39
 
 
 
D50B (23)2,3 km 95 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER344690032:410:00
2Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN391650133:36+0:55
3Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660333:52+1:11
4Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403690234:27+1:46
5Vabulniece Liga455 APE OKLAT455690234:34+1:53
6Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU478691135:51+3:10
7Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV675136:34+3:53
8Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK665137:07+4:26
9Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP665140:00+7:19
10Meldere Sarmite43:12+10:31
11Servais Corinne160 ASUBBEL160660143:53+11:12
12Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655146:31+13:50
13Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDEN228650248:06+15:25
14Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390650948:31+15:50
15Divecká RůženaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK675350:46+18:05
16Macháčková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK645051:59+19:18
17Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZEHCE645153:56+21:15
18Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU665058:07+25:26
19Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRA294680384:35+51:54
20Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY685089:08+56:27
21Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390682898:54+66:13
 
 
 
D55A (27)2,8 km 115 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZEROZ615033:410:00
2Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE709640137:30+3:49
3Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK635437:49+4:08
4Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER351630838:20+4:39
5Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645140:21+6:40
6Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI632610140:38+6:57
7Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121640240:41+7:00
8Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT451000143:37+9:56
9Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620346:39+12:58
10Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER345640346:58+13:17
11Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZEDCE545047:03+13:22
12Rozentale Ieva454 MONA OKLAT454630249:10+15:29
13Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP585049:15+15:34
14Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620149:42+16:01
15Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151640349:50+16:09
16Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZECHA625050:18+16:37
17Laev Riina251 SK MERCURYEST251630151:13+17:32
18Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER345640252:12+18:31
19Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472640253:19+19:38
20Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER351642055:46+22:05
21Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL521640058:14+24:33
22Alm Guri229 OK HTFDEN229630461:13+27:32
23Baziková LucieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP645161:47+28:06
24Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL161630168:40+34:59
25Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT452620270:36+36:55
26Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZEDOK605080:51+47:10
 
 
 
D55B (10)2,2 km 80 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635229:110:00
2Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZEPGP625032:32+3:21
3Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZEJEN645132:33+3:22
4Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341600435:21+6:10
5Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV635141:27+12:16
6Choutková LenkaSOB SOBSACZESOB635042:10+12:59
7Tihonová JindraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP625348:06+18:55
8Ondrová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV640157:04+27:53
9Bruyninckx Miek155 TROLBEL155600469:08+39:57
 
 
 
D60 (43)2,7 km 95 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER357570028:440:00
2Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535135:44+7:00
3Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK565136:51+8:07
4Zelená MarkétaPGP SK PragaCZEPGP585040:48+12:04
5Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZEKCK575642:10+13:26
6Sládková EvaTEH Sokol TehovCZETEH575143:29+14:45
7Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL553560143:40+14:56
8Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN397570143:58+15:14
9Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZECHA565144:34+15:50
10Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE702580245:49+17:05
11Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE555046:23+17:39
12Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN575247:32+18:48
13Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZECHA555047:55+19:11
14Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271570748:43+19:59
15Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZELLI555049:11+20:27
16Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaCZESCP555050:03+21:19
17Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE565050:44+22:00
18Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT453560550:54+22:10
19Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK585252:23+23:39
20Nielsen Lise229 OK HTFDEN229590152:57+24:13
21Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP575254:10+25:26
22Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV555155:49+27:05
23Duze Dace451 AUSEKLISLAT451580556:25+27:41
24Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU565456:27+27:43
25Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTU475560956:42+27:58
26Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453591757:42+28:58
27Jelínková JanaRUZ TJ RůženáCZERUZ555260:46+32:02
28Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS575162:05+33:21
29Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR781560062:33+33:49
30Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL153580263:11+34:27
31Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZECHA575064:58+36:14
32Beranová VlastaUVP Slovan PrahaCZEUVP545066:00+37:16
33Hrbasová JanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS555175:25+46:41
34Nováková PavlaDOK OK DoksyCZEDOK595075:51+47:07
35Prindule Aina451 AUSEKLISLAT451570682:31+53:47
36Galle Annemette222 THOK HELSINGEDEN222550291:50+63:06
37Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZECHA565092:09+63:25
38Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM555896:14+67:30
39Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL5525602101:43+72:59
 
 
 
D65 (31)2,4 km 85 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZEVSP505030:120:00
2Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472540435:11+4:59
3Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZECHA535135:14+5:02
4Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL525435:48+5:36
5Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA515035:50+5:38
6Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN393520637:20+7:08
7Tvrdková EvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR515141:04+10:52
8Sands Carol324 BOK(W)GBR324510242:01+11:49
9Bobach Kirsten227 AALBORG OKDEN227520245:08+14:56
10Langrová EvaSNA TJ START NáchodCZESNA535145:40+15:28
11Freimane Beata451 AUSEKLISLAT451500245:53+15:41
12Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN394540147:09+16:57
13Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZELIT505148:38+18:26
14Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR505149:32+19:20
15Vitola Benita451 AUSEKLISLAT451541151:20+21:08
16Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU471520251:26+21:14
17Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWE705540252:18+22:06
18Hejtmánková AlenaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP545253:01+22:49
19Kraze Anfisa451 AUSEKLISLAT451000453:42+23:30
20Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZEOTK525056:25+26:13
21Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS101530256:57+26:45
22Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS102530259:26+29:14
23Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN545259:39+29:27
24Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZETTR535160:45+30:33
25Savičová IrenaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535264:39+34:27
26Hartmane Inese451 AUSEKLISLAT451000268:15+38:03
27Oulická HanaTRT KOS TřešťCZETRT535077:23+47:11
28Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN545096:05+65:53
29Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP5250100:20+70:08
 
 
 
D70 (12)2,0 km 80 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Plaude Mara451 AUSEKLISLAT451000526:230:00
2Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN225450126:34+0:11
3Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI495031:20+4:57
4Městková EvaTEP Tempo PrahaCZETEP485131:39+5:16
5Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU475232:47+6:24
6Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP485134:00+7:37
7Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU495038:26+12:03
8Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZECHA465038:28+12:05
9Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT451492145:04+18:41
10Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaCZESCP465050:16+23:53
11Lindblom Inger704 OK ORINTOSWE7044902100:35+74:12
 
 
 
D75 (2)1,7 km 55 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER369390143:170:00
2Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS435046:40+3:23
 
 
 
F3 (53)2,9 km 95 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB770024:130:00
2Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408920227:16+3:03
3Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS650131:56+7:43
4Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP780132:57+8:44
5Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN404660234:08+9:55
6Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS030135:21+11:08
7Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM050035:55+11:42
7Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV025035:55+11:42
9Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA655237:04+12:51
10Titzová PavlínaVSP USK PrahaCZEVSP746337:24+13:11
11Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS010037:39+13:26
12Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV710137:59+13:46
13Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR740038:02+13:49
14Fraj OldřichRUZ TJ RůženáCZE38:34+14:21
15Komárková JindraSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH045339:22+15:09
16Sklenářová DitaSBR SKOB BruntálCZESBR775040:20+16:07
17Nepp Nils-Matti999 TOLF BERLINGER99940:32+16:19
18Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN41:14+17:01
19Kutilová JanaPGP SK PragaCZEPGP805741:44+17:31
20Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS640245:09+20:56
21Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER34246:05+21:52
22Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN392690247:03+22:50
23Rufferová IvaSNA TJ START NáchodCZESNA505248:15+24:02
24Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN404780148:28+24:15
25Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM720248:52+24:39
26Eriksson Karin707 STROMSTADSWE707630249:49+25:36
27Drahoňovská PetraTUR OOB TJ TurnovCZETUR745550:07+25:54
28Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN231700550:09+25:56
29Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN398500250:18+26:05
30Jelínek LubošRUZ TJ RůženáCZE50:32+26:19
31Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV875051:08+26:55
32Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZELLI755053:01+28:48
33Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241920354:31+30:18
33Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZEONO755254:31+30:18
35Zappová MichaelaSBR SKOB BruntálCZESBR200155:16+31:03
36Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675730255:49+31:36
37Zappová LucieSBR SKOB BruntálCZESBR200356:17+32:04
38Jelínková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL575757:00+32:47
39Zappe DietmarSBR SKOB BruntálCZESBR196657:26+33:13
40Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS685057:50+33:37
41Zaoral JanVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB470158:51+34:38
42Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV455062:08+37:55
43Frajová KamilaRUZ TJ RůženáCZE62:22+38:09
44Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241640470:52+46:39
45Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP625076:37+52:24
46Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZEADA760179:22+55:09
47Wodajo Netsi155 TROLBEL155800283:05+58:52
48Vilz Marion347 TV EITELBORNGER347670283:10+58:57
49Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP825087:28+63:15
50Šťovíčková ZdenaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP4951105:20+81:07
51Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER3617702109:46+85:33
 
 
 
F5 (42)3,7 km 165 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Poloprutská MarkétaVLI Slavia Liberec orienteerinCZETUR925233:460:00
2Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZELLI020138:24+4:38
3Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI620538:25+4:39
4Titz PavelVSP USK PrahaCZEVSP740044:14+10:28
5Randík JanSOB SOBSACZESOB870346:13+12:27
6Juklíček JakubN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN15880147:01+13:15
7Randíková MagdalénaSOB SOBSACZESOB885149:39+15:53
8Pešík MichalJLI OB JizerkyCZEJLI770151:08+17:22
9Hanušová PetraSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB829752:32+18:46
10Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390690252:53+19:07
11Feřtová JitkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI785356:33+22:47
12Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN399530856:45+22:59
13Kavalírová KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675658:15+24:29
14Sobota PetrVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM780058:55+25:09
15Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN399530666:17+32:31
16Vokušová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN045469:46+36:00
17Pavelková ZuzanaN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN15870270:57+37:11
18Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZELLI715171:09+37:23
19Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUN399540973:03+39:17
20Hrůzová MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU775173:51+40:05
21Boucher Lucie298 VINCENNESFRA298670374:07+40:21
22Vokušová DanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN775075:50+42:04
23Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU685078:31+44:45
24Kottíková PavlínaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN775180:47+47:01
25Plánková JanaVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB000281:37+47:51
26Zelenková LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK61XX84:12+50:26
27Knedlová MiroslavaSCP OK Sparta PrahaCZESCP870185:52+52:06
28Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV705195:21+61:35
29František JirešPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK59XX99:07+65:21
30Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6401101:01+67:15
31Albrecht VladimírKAM OK KameniceCZEKAM7800103:06+69:20
32Šmída JakubN08 NEREGISTR. N.MĚSTO N.MET.CZEN089501107:07+73:21
33Krejbichová JulieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP9351107:20+73:34
34Schejbalová KristinaN14 NEREGISTR. ZLATÉ HORYCZEN145501109:09+75:23
35Khelová PetraSCP OK Sparta PrahaCZESCP7850118:56+85:10
36Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUN3999007121:31+87:45
37Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUN3990010137:13+103:27
38Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP7650137:44+103:58
 
 
 
H10 (19)2,1 km 60 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR110014:390:00
2Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR090015:06+0:27
3Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP091415:49+1:10
4Skácel JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI090116:41+2:02
5Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU090216:46+2:07
6Janošík IvanVCB OB České BudějoviceCZEVCB100216:59+2:20
7Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT457092317:16+2:37
8Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349090317:39+3:00
9Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA090219:13+4:34
10Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY090019:32+4:53
11Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESP244090220:10+5:31
12Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER353090322:48+8:09
13Minařík JosefVCB OB České BudějoviceCZEVCB090322:56+8:17
14Šicha MatějZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM100223:59+9:20
15Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZEMFP090124:23+9:44
16Cichra PatrikTAP KOB Tretra PrahaCZETAP090328:50+14:11
 
 
 
H12A (33)2,9 km 90 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZETUV070121:530:00
2Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR070122:48+0:55
3Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT457070925:01+3:08
4Podrábský CtiborVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI070025:19+3:26
5Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070825:33+3:40
6Vlček TomášVIC OB VizoviceCZEVIC071325:40+3:47
7Zápotocký JiříSLA SKOB SlanýCZESLA080025:47+3:54
8Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA070027:04+5:11
9Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070927:24+5:31
10Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT457071027:35+5:42
11Termer ŠtěpánVSP USK PrahaCZEVSP080727:53+6:00
12Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT457070628:26+6:33
13Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070128:47+6:54
14Nožička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN080929:23+7:30
15Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM081329:58+8:05
16Jandera KryštofPGP SK PragaCZEPGP070031:31+9:38
17Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN232070433:20+11:27
18Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081833:37+11:44
19Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081734:04+12:11
20Teringl VojtěchVCB OB České BudějoviceCZEVCB070234:07+12:14
21Mühlstädt Lennart351 SV ROBOTRON DRESDENGER351071134:35+12:42
22Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER358070134:47+12:54
23Doucha TomášSNA TJ START NáchodCZESNA080136:36+14:43
24Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT457071637:02+15:09
25Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070039:52+17:59
26Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER358070540:06+18:13
27Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS596080344:43+22:50
28Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072548:42+26:49
29Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED491070349:00+27:07
30Kundrata VítTZL SKOB ZlínCZETZL070052:55+31:02
31Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN231070357:33+35:40
32Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT457072157:39+35:46
33Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER359080380:48+58:55
 
 
 
H12B (22)2,3 km 75 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN081216:300:00
2Mertlík VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR070418:19+1:49
3Polák TomášCHA OK ChrastavaCZECHA080118:24+1:54
4Beneš FilipVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI070819:29+2:59
5Finstrle FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM070221:07+4:37
6Řehoř HynekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN070021:47+5:17
7Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT458071523:25+6:55
8Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070325:58+9:28
9Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR070026:40+10:10
10Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN399080226:55+10:25
11Mizera JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR070729:52+13:22
12Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER343080233:04+16:34
13Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121080333:21+16:51
14Kunt MartinZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM070135:26+18:56
15Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072636:57+20:27
16Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM070137:01+20:31
17Cers Oto451 AUSEKLISLAT40:21+23:51
18Bršťák TomášN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070653:06+36:36
19Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052760:56+44:26
20Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071762:26+45:56
 
 
 
H14A (52)3,1 km 115 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT457051126:480:00
2Kalinin Matvey597 OMEGARUS597060231:07+4:19
3Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZEADA050032:17+5:29
4Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR801050733:03+6:15
5Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS595060434:06+7:18
6Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUN395061434:10+7:22
7Doucha MartinSNA TJ START NáchodCZESNA050134:23+7:35
8Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050034:55+8:07
9Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN223060435:46+8:58
10Zurynek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060535:55+9:07
11Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051436:06+9:18
12Brosch OndřejRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK060636:36+9:48
13Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050237:24+10:36
14Jelínek FilipRUZ TJ RůženáCZERUZ050037:29+10:41
15Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060037:57+11:09
16Jíra FilipKAM OK KameniceCZEKAM050638:46+11:58
17Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN223060739:07+12:19
18Černý MatoušTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050139:11+12:23
19Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395081540:04+13:16
20Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271050540:08+13:20
21Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU478050540:09+13:21
22Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN395080740:34+13:46
23Míka AlbertTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060141:15+14:27
24Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050341:51+15:03
25Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT457051441:53+15:05
26Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT451060843:30+16:42
27Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZETUR050544:36+17:48
28Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053146:22+19:34
29Kareckas Kimantas478 ORIENS OKLTU478051446:33+19:45
30Sobotka IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI060047:38+20:50
31Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU478060447:41+20:53
32Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050048:10+21:22
33Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLAT457061548:16+21:28
34Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDEN227060749:29+22:41
35Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052852:10+25:22
36Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT460060452:37+25:49
37Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU475050552:40+25:52
38Střelba AntonínPGP SK PragaCZEPGP060553:43+26:55
39Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053254:07+27:19
40Grasis Markus451 AUSEKLISLAT451052354:59+28:11
41Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051555:42+28:54
42Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676060656:48+30:00
43Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051558:20+31:32
44Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR801060562:43+35:55
45Mastník OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050765:17+38:29
46Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051469:25+42:37
47Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271060370:43+43:55
48Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SCLAT457050875:28+48:40
 
 
 
H14B (23)2,2 km 80 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT451061421:140:00
2Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM050225:05+3:51
3Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050127:06+5:52
4Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK060128:27+7:13
5Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZELLI060230:58+9:44
6Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU475050333:37+12:23
7Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR060035:08+13:54
8Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZEDCE050037:01+15:47
9Hoboel Sigurd502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502060337:08+15:54
10Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU478050237:48+16:34
11Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051638:54+17:40
12Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390061539:28+18:14
13Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT451051939:30+18:16
14Vlach TimothySBR SKOB BruntálCZESBR050140:13+18:59
14Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU475050440:13+18:59
16Leina Augusts451 AUSEKLISLAT451060740:22+19:08
17Uher AdamN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06050340:52+19:38
18Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDENGER351060143:26+22:12
19Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051058:04+36:50
20Andrš MatějN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06060581:47+60:33
 
 
 
H16A (51)3,6 km 135 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040125:260:00
2Šimša MartinPGP SK PragaCZEPGP030925:51+0:25
3Gajda MartinKAM OK KameniceCZEKAM040528:36+3:10
4Lesák OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030629:13+3:47
5Průša DominikVSP USK PrahaCZEVSP040629:48+4:22
6Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP030830:35+5:09
7Kabát MartinPGP SK PragaCZEPGP040831:44+6:18
8Tichý LubomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK030332:07+6:41
9Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP031032:17+6:51
10Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZELME040032:24+6:58
11Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676030432:26+7:00
12Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZEPGP030032:31+7:05
13Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031932:32+7:06
14Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT451042232:59+7:33
15Černý AntonínTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040233:29+8:03
16Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZEPGP040133:48+8:22
17Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN223030333:52+8:26
18Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390040334:03+8:37
19Jelínek KryštofRUZ TJ RůženáCZERUZ030134:06+8:40
20Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS596030234:15+8:49
21Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031734:26+9:00
22Hřivna JakubPGP SK PragaCZEPGP030535:10+9:44
23Titz AdamVSP USK PrahaCZEVSP040135:12+9:46
24Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271030235:30+10:04
25Mellan JonášTUR OOB TJ TurnovCZETUR030835:39+10:13
26Tůma ŠimonTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040035:57+10:31
27Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031136:15+10:49
28Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033436:36+11:10
29Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN223030836:42+11:16
30Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK673040237:20+11:54
31Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZEOPI030037:34+12:08
32Pokorný JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040038:01+12:35
33Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030038:06+12:40
34Řehoř VojtaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030338:29+13:03
35Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU030038:42+13:16
36Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU040043:22+17:56
37Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR801040344:34+19:08
38Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZEABM040444:59+19:33
39Novák DanielRUM ZOOB RumburkCZERUM030146:00+20:34
40Janas AdamPGP SK PragaCZEPGP040446:25+20:59
41Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR801040647:37+22:11
42Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033548:42+23:16
43Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT457041960:39+35:13
44Ráž MiloslavPGP SK PragaCZEPGP040661:29+36:03
45Udovichenko Maxim597 OMEGARUS597200592:33+67:07
 
 
 
H16B (23)2,6 km 95 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH040125:580:00
2Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL030526:09+0:11
3Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZELLI030027:35+1:37
4Gills Arvids451 AUSEKLISLAT451040930:28+4:30
5Ummers Emils451 AUSEKLISLAT451042533:40+7:42
6Marek MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040934:45+8:47
7Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR030736:54+10:56
8Ježek FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM041438:02+12:04
9Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031238:03+12:05
10Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA030038:34+12:36
11Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39039:41+13:43
12Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT458041240:06+14:08
13Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI633020440:10+14:12
14Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU478040843:00+17:02
15Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU475040247:39+21:41
16O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL420040353:58+28:00
17Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU475040159:30+33:32
18Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY040161:26+35:28
19Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031362:04+36:06
20Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZELIT040166:02+40:04
21Michálek MichalKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY050075:26+49:28
22Mella Sturla Rognskog502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502040694:30+68:32
 
 
 
H18A (35)3,8 km 165 m17 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011328:450:00
2Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390012029:48+1:03
3Synek PetrDOK OK DoksyCZEDOK020030:00+1:15
4Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN395020630:11+1:26
5Hájek KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR021230:22+1:37
6Šafka SebastianKAM OK KameniceCZEKAM010130:36+1:51
7Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP010130:44+1:59
8Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191014231:18+2:33
9Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM010832:38+3:53
10Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS594020233:39+4:54
11Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013733:55+5:10
12Paleček OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU010534:45+6:00
13Škvor AdamKAM OK KameniceCZEKAM020234:53+6:08
14Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT457022235:14+6:29
15Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK677020135:37+6:52
16Janas PetrPGP SK PragaCZEPGP020035:52+7:07
17Měšťan OndřejTAP KOB Tretra PrahaCZETAP010035:58+7:13
18Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010737:00+8:15
19Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013937:28+8:43
20Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395021138:01+9:16
21Dostál JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL010438:03+9:18
22Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN010538:22+9:37
23Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVASVK673010139:30+10:45
24Bek JiříCHA OK ChrastavaCZECHA010341:40+12:55
25Šmol DavidDOK OK DoksyCZEDOK010042:49+14:04
26Gessl Konrad124 WAT OLAUT124010243:53+15:08
27Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN231010245:33+16:48
28Šabata RadekSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK020247:57+19:12
29Zabořil VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR011048:56+20:11
30Šimek ŠtěpánUOL SOB OlomoucCZEUOL010450:30+21:45
31Kubec MichalDOK OK DoksyCZEDOK010352:36+23:51
32Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP011056:04+27:19
 
 
 
H18B (15)2,4 km 110 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZESTH010420:500:00
2Kundrata JanTZL SKOB ZlínCZETZL020322:38+1:48
3Víšek MartinKAM OK KameniceCZEKAM010223:54+3:04
4Růta MatyášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN010227:43+6:53
5Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010029:28+8:38
6Romaniuk VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN020533:21+12:31
7Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU020334:27+13:37
8Pěnička TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN020237:18+16:28
9Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI633010339:12+18:22
10Venev Simeon48:22+27:32
11Albrecht AdamKAM OK KameniceCZEKAM020353:52+33:02
12Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL010283:38+62:48
 
 
 
H20A (12)4,0 km 160 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000632:540:00
2Škvor OtaKAM OK KameniceCZEKAM990033:27+0:33
3Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER351001833:44+0:50
4Tichý RadomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK000035:06+2:12
5Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL161000236:50+3:56
6Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM000340:31+7:37
7Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL157990040:41+7:47
8Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZELLI000245:26+12:32
9Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU000147:38+14:44
10Semiginovský ŠimonSJC Sportcentrum JičínCZESJC000560:17+27:23
 
 
 
H20B (5)3,1 km 115 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390001032:080:00
2Meduna JakubDOK OK DoksyCZEDOK000036:21+4:13
3Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU475990643:27+11:19
4Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000447:30+15:22
 
 
 
H21A (56)4,5 km 205 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Koštejn VítDOK OK DoksyCZEDOK980032:280:00
2Kettner LukášKAM OK KameniceCZEKAM940333:10+0:42
3Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI635790833:34+1:06
4Kobr TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN890135:57+3:29
5Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT457920136:26+3:58
6Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP960036:29+4:01
7Zalaba TomášSJC Sportcentrum JičínCZESJC010136:31+4:03
8Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP950137:07+4:39
9Mohn Christian635 OLC KAPREOLOSUI635740137:16+4:48
10Kovář MiroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC810437:27+4:59
11Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390942237:32+5:04
12Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZEKAM760038:13+5:45
13Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980238:14+5:46
14Doucha JiříSNA TJ START NáchodCZESNA710538:28+6:00
15Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN990138:34+6:06
16Uhlík MichalSJC Sportcentrum JičínCZESJC800738:37+6:09
17Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV790039:25+6:57
18Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP851139:56+7:28
19Finstrle LuděkZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM790240:55+8:27
20Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671910241:14+8:46
21Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB790241:33+9:05
22Zikmund ZdeněkSJC Sportcentrum JičínCZESJC970341:39+9:11
23Toon Melis159 D-TEAMBEL159920241:53+9:25
24Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKR801840142:12+9:44
25Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZECHA780042:17+9:49
26Němeček JanKAM OK KameniceCZEKAM930042:49+10:21
27Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP248960042:53+10:25
28Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU000143:50+11:22
28Novák DanielDOK OK DoksyCZEDOK870043:50+11:22
30Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU910244:25+11:57
31Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP640144:37+12:09
32Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZECHA930045:35+13:07
33Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZEASU860645:48+13:20
34Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT451901046:06+13:38
35Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER342970246:09+13:41
36Pustai DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN930146:42+14:14
37Francke JanDOK OK DoksyCZEDOK840047:00+14:32
37Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE800147:00+14:32
39Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER345820747:34+15:06
40Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU980247:56+15:28
41Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER345870948:30+16:02
42Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU950249:09+16:41
43Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZECHA860450:41+18:13
44Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZECHA910551:38+19:10
45Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN395961351:41+19:13
46Junek VladimírTJP TJ Sokol TrojaCZETJP840052:39+20:11
47Szenczi GabrielVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI870057:23+24:55
48Deferme Miel159 D-TEAMBEL159960358:00+25:32
49Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK850558:40+26:12
50Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZELIT850160:57+28:29
51Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZESJC000161:22+28:54
52Dvořáček DanN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN10790261:54+29:26
 
 
 
H21B (44)3,9 km 170 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZENPA670532:470:00
2Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341860734:33+1:46
3Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980435:25+2:38
4Jíra TomášKAM OK KameniceCZEKAM980235:38+2:51
5Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU881136:54+4:07
6Vlášek JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP970237:01+4:14
7Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000137:56+5:09
8Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390900539:09+6:22
9Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN970039:25+6:38
10Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710739:34+6:47
11Fojtů PetrPDY Běhej PoděbradyCZEPDY870041:19+8:32
12Sysel OndřejPGP SK PragaCZEPGP830241:21+8:34
13Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390872741:41+8:54
14Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU930142:00+9:13
15Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122870742:16+9:29
16Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZECST670242:17+9:30
17Uhlíř MarekPGP SK PragaCZEPGP940542:50+10:03
18Ransdorf JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP980543:17+10:30
19Štambuk Mario211 OK MERZCRO211920343:37+10:50
20Macek JiříLIT KOB LitvínovCZELIT840143:49+11:02
21Štambuk Matej211 OK MERZCRO211950444:14+11:27
22Štambuk Andro211 OK MERZCRO211990545:01+12:14
23Komárek ArnoštSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH770245:55+13:08
24Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403960146:23+13:36
25Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY870046:42+13:55
26Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241930250:50+18:03
27Studer Dominic638 OLG MURTENSUI638990351:13+18:26
28Malý JakubN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN01910251:31+18:44
29Šperl MilanN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN05800152:24+19:37
30Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI810052:31+19:44
31Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401921053:27+20:40
32Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP940153:51+21:04
33Kříž JanN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06750156:49+24:02
34Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyCZERIC760057:34+24:47
35Marek AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE750158:14+25:27
36Nerad JaroslavLIT KOB LitvínovCZELIT900158:15+25:28
37Krejbich DanielTJP TJ Sokol TrojaCZETJP990158:17+25:30
38Štambuk Dario211 OK MERZCRO211590163:29+30:42
39Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST890265:36+32:49
40Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT45171:39+38:52
41Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT451851271:57+39:10
42Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER354950271:59+39:12
 
 
 
H21C (19)3,6 km 160 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procházka TomášPGP SK PragaCZEPGP820740:550:00
2Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICECZEN18850141:17+0:22
3Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN392950441:55+1:00
4Rýdel JiříKAM OK KameniceCZEKAM920042:58+2:03
5Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM860344:02+3:07
6Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151890447:57+7:02
7Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341840649:39+8:44
8Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC930051:03+10:08
9Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP850153:21+12:26
10Berthold Noah638 OLG MURTENSUI638020654:31+13:36
11Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM740155:30+14:35
12Dressler JanSBK KOB START BlanskoCZESBK791155:59+15:04
13Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN990257:38+16:43
14Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM040158:06+17:11
15Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671850367:50+26:55
16Nebeský DanielKAM OK KameniceCZEKAM940468:19+27:24
 
 
 
H21E (56)5,6 km 230 m22 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK820035:100:00
2Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN279960235:16+0:06
3Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE950136:34+1:24
4Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN276930136:40+1:30
5Heinmann Kristo255 OK PEKOEST255890137:56+2:46
6Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI631930238:20+3:10
7Mrázek JanSJC Sportcentrum JičínCZESJC810238:29+3:19
8Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408850139:15+4:05
9Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR890039:29+4:19
10Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU990239:56+4:46
10Glonek JakubKAM OK KameniceCZEKAM960239:56+4:46
12Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN395920140:05+4:55
13Smola MichalTZL SKOB ZlínCZETZL813140:32+5:22
14Rusý TomášKAM OK KameniceCZEKAM930140:56+5:46
15Fürst MatoušDOK OK DoksyCZEDOK960241:10+6:00
16Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191980541:18+6:08
17Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN395920541:28+6:18
18Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122880641:41+6:31
19Wolf FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR970142:14+7:04
20Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395990242:29+7:19
21Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395980342:35+7:25
22Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER345851242:42+7:32
23Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTU477950343:30+8:20
24Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870043:45+8:35
25Karatsiolis KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR990145:25+10:15
26Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770045:43+10:33
27Veselý JakubPGP SK PragaCZEPGP950345:50+10:40
28Semerád AntonínPGP SK PragaCZEPGP980746:02+10:52
29Van baelen Michael159 D-TEAMBEL159920146:04+10:54
30Thoř TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR990446:33+11:23
31Šmelík MartinKAM OK KameniceCZEKAM960447:53+12:43
32Stormer OskarKAM OK KameniceCZEKAM960048:01+12:51
33Sysel CtiborPGP SK PragaCZEPGP870048:56+13:46
34Zelenka TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK900150:28+15:18
35Škoda JakubDOK OK DoksyCZEDOK880051:20+16:10
36Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU960151:28+16:18
37Váňa MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR840152:43+17:33
38Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY850654:24+19:14
39Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY860054:44+19:34
40Šabata MilanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK990458:44+23:34
41Gray DanielKAM OK KameniceCZEKAM000360:27+25:17
42Landovský JakubPGP SK PragaCZEPGP960162:12+27:02
43Buzek MartinPGP SK PragaCZEPGP840171:17+36:07
44Udovichenko Igor597 OMEGARUS597199972:18+37:08
45Colgan Jeremy903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA903720175:18+40:08
46Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP820677:04+41:54
47Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN393721290:31+55:21
 
 
 
H35A (35)3,8 km 170 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZETUR840733:060:00
2Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU810633:23+0:17
3Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI730034:01+0:55
4Boudný JanSCP OK Sparta PrahaCZESCP741734:24+1:18
5Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP791135:04+1:58
6Lepšík PetrSJC Sportcentrum JičínCZESJC820336:04+2:58
7Bauer LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV770139:42+6:36
8Hladký ViktorVAM OB VamberkCZEVAM820140:16+7:10
9Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV810140:54+7:48
10Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI634810241:11+8:05
11Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT460770141:20+8:14
12Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP41:23+8:17
13Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZECHA750041:30+8:24
14Průša MichalVSP USK PrahaCZEVSP731042:18+9:12
15Brosch PetrRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK711142:46+9:40
16Šesták MarekVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI740343:10+10:04
17Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP800343:48+10:42
17Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL555820243:48+10:42
19Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS592800144:43+11:37
20Kovář JindřichMAS KČT AšCZEMAS680045:46+12:40
21Kautský JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP820147:48+14:42
22Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP243840347:52+14:46
23Distler Carl W.368 BERLINER TSCGER368760147:53+14:47
24Kofroň JanLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE800150:11+17:05
25Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaCZESCP680151:54+18:48
26Ježowicz RomanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI800252:40+19:34
27Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA800055:41+22:35
28Žitný TomášSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB640157:09+24:03
29Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS593800057:29+24:23
30Popp Andreas227 AALBORG OKDEN227810558:17+25:11
31Duda MiroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU800965:39+32:33
32Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN201800167:14+34:08
33Rada PavelABM KOB ALFA BrnoCZEABM740182:45+49:39
 
 
 
H35B (12)3,0 km 130 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZETTR820130:200:00
2Khel RichardSCP OK Sparta PrahaCZESCP750031:12+0:52
3Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT451810433:19+2:59
4Andrš PetrZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM840135:13+4:53
5Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191844136:46+6:26
6Štembera JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN751339:47+9:27
7Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU750450:19+19:59
8Perkner RadimZVO OB SK ZvoleCZEZVO800159:46+29:26
9Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZEBSO820261:13+30:53
10Klíma KamilN07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHACZEN07820164:37+34:17
11Procházka MartinLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU810174:27+44:07
12Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121810179:00+48:40
 
 
 
H40A (28)3,8 km 160 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Junek PetrSTH SK StudenecCZESTH780132:140:00
2Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT453760132:16+0:02
3Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401720732:25+0:11
4Bobach Claus227 AALBORG OKDEN227770133:52+1:38
5Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP770535:01+2:47
6Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZECHA750137:30+5:16
7Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP790038:38+6:24
8Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401770139:28+7:14
9Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349740140:32+8:18
10Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP246730140:59+8:45
11Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP245750241:44+9:30
12Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZEMFP640141:50+9:36
13Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN750041:55+9:41
14Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZELIT760542:22+10:08
15Střelba OndřejPGP SK PragaCZEPGP751042:35+10:21
16Vlašímský RobertSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV720144:40+12:26
17Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL551760246:27+14:13
18Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA760047:55+15:41
19Gálus IgorLDC KOB DěčínCZELDC730250:04+17:50
20Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401780851:14+19:00
21Pospíšil RadekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP780251:17+19:03
22Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER345781851:52+19:38
23Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671750554:06+21:52
24Vlček JiříVIC OB VizoviceCZEVIC770054:09+21:55
25Mühlstädt Gunnar351 SV ROBOTRON DRESDENGER351781355:10+22:56
26Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN399750155:46+23:32
27Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZECTB760260:03+27:49
28Bouzek PetrSVS Orientklub VsetínCZESVS790171:16+39:02
 
 
 
H40B (20)2,8 km 115 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM760326:520:00
2Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY780028:45+1:53
3Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT451752630:02+3:10
4Mička AlešTJP TJ Sokol TrojaCZETJP730033:56+7:04
5Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP770334:24+7:32
6Stibor ZbyněkTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR760036:24+9:32
7Holík JaromírONO SKOB OstrovCZEONO750239:05+12:13
8Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN399760439:28+12:36
9Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS595770241:44+14:52
10Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY740045:43+18:51
11Vondráček MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP770448:15+21:23
12Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU780248:35+21:43
13Zápotocký LubošSLA SKOB SlanýCZESLA750049:29+22:37
14Feřt MartinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770449:59+23:07
15Good MartinSBR SKOB BruntálCZESBR780053:00+26:08
16Udovichenko Roma597 OMEGARUS597197453:16+26:24
17Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT458770764:06+37:14
18Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL770073:12+46:20
 
 
 
H45A (48)3,8 km 165 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122680129:430:00
2Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701730:44+1:01
3Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT453701631:01+1:18
4Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401710231:28+1:45
5Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670431:47+2:04
6Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN277720232:46+3:03
7Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN273700033:04+3:21
8Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670334:18+4:35
9Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER361680135:15+5:32
10Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP660135:17+5:34
11Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI740235:56+6:13
12Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN232700136:12+6:29
13Drahoňovský AlešTUR OOB TJ TurnovCZETUR720136:22+6:39
14Vandas LuděkVAM OB VamberkCZEVAM660137:28+7:45
15Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN396710137:47+8:04
16Kabát JanPGP SK PragaCZEPGP690138:38+8:55
17Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU476700039:00+9:17
18Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH700139:15+9:32
19Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE708740139:22+9:39
20Janošík RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB740239:23+9:40
21Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER358670439:37+9:54
22Jandera TomášSOB SOBSACZESOB730039:40+9:57
23Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN223730140:56+11:13
24Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS710042:24+12:41
25Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP650043:20+13:37
26Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER342680643:31+13:48
27Matoušek MartinSLA SKOB SlanýCZESLA710044:08+14:25
28Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701944:33+14:50
29Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU690045:42+15:59
30Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZEDCE740046:23+16:40
31Studer Andreas638 OLG MURTENSUI638700146:24+16:41
32Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN700246:45+17:02
33Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN393730847:01+17:18
34Zupan Gregor622 OC KOMENDASLO622740247:07+17:24
35Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZEMFP710047:20+17:37
36Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN680247:57+18:14
37Marcher Wolfgang292 CMOFRA292700149:42+19:59
38Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER358740352:59+23:16
39Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZELDC730155:13+25:30
40Zámečník PavelN04 NEREGISTR. TRHOVÉ SVINYCZEN04720256:56+27:13
41Marager Anders223 ALLEROED OKDEN223700557:16+27:33
42Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA424730157:48+28:05
43Aster VladimírSLA SKOB SlanýCZESLA650061:05+31:22
44Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZECHA700081:52+52:09
 
 
 
H45B (27)2,7 km 100 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZETUV740224:430:00
2Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZEADA740030:18+5:35
3Silins Valters451 AUSEKLISLAT451730130:37+5:54
4Severýn OttoVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI740231:32+6:49
5Jirous JiříTAP KOB Tretra PrahaCZETAP720132:48+8:05
6Ježek PetrZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM720234:36+9:53
7Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP670035:18+10:35
8Řehoř JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN700436:48+12:05
9Novotný JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI710236:58+12:15
10Adamovský MichalTYN OOB SK Týniště nad OrlicíCZETYN720037:39+12:56
11Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT451721638:44+14:01
12Zýka VítN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13720139:20+14:37
13Tejkal KarelZBP OOB SK ZbraslavCZEZBP700040:32+15:49
14Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN393691344:10+19:27
15Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401741244:17+19:34
16Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401731150:15+25:32
17Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT453720753:56+29:13
18Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP710354:22+29:39
19Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN393700756:04+31:21
20Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR730057:53+33:10
 
 
 
H50A (38)3,6 km 155 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275680127:460:00
2Stormer LeifKAM OK KameniceCZEKAM670129:49+2:03
3Škvor MartinKAM OK KameniceCZEKAM670033:29+5:43
4Vervoort Wim155 TROLBEL155690533:43+5:57
5Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN405670334:52+7:06
6Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZECHA660034:59+7:13
7Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554650235:15+7:29
8Teringl RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB650235:20+7:34
9Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA297690135:21+7:35
10Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660435:58+8:12
11Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV680236:46+9:00
12Vabulnieks Maris455 APE OKLAT455660137:18+9:32
13Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO621670137:31+9:45
14Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR506650137:54+10:08
15Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676600238:38+10:52
16Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN278660139:33+11:47
17Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN392670139:34+11:48
18Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST650139:46+12:00
19Šimek RomanUOL SOB OlomoucCZEUOL650340:01+12:15
20Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS591670040:23+12:37
21Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA294670441:42+13:56
22Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP250690142:53+15:07
23Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZELLI680143:05+15:19
24Baert Serge154 NSV AMELBEL154650043:28+15:42
25Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341660243:31+15:45
26Binsch Olaf491 THOR HAGUENED491690143:37+15:51
27Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU630143:56+16:10
28Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393660444:06+16:20
29Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291690145:22+17:36
30Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502660545:56+18:10
31Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122560448:00+20:14
32Sklenář JosefSBR SKOB BruntálCZESBR660150:31+22:45
33Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER345641351:14+23:28
34Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN395661653:26+25:40
35Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL153670356:07+28:21
36Müller RobertOAV Orienteering AdventureCZEOAV690061:14+33:28
37Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY570180:50+53:04
 
 
 
H50B (30)2,7 km 95 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP690128:400:00
2Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690229:23+0:43
3Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390672131:05+2:25
4Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN660334:10+5:30
5Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458680135:15+6:35
6Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB660135:25+6:45
7Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK650436:04+7:24
8Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU650136:22+7:42
9Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM690037:25+8:45
10Zatloukal TomášZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH670137:45+9:05
11Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP660537:58+9:18
12Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393680238:14+9:34
13Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU477670139:02+10:22
14Kohout JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK690240:47+12:07
15Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN231660441:55+13:15
16Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403670342:55+14:15
17Zagyi László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393671043:11+14:31
18Jensen Lars tykaer229 OK HTFDEN229670243:52+15:12
19Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZELLI690043:58+15:18
20Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR504650247:43+19:03
21Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP670348:14+19:34
22Szucs Peter407 CSIPA SEHUN407690148:48+20:08
23Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU670049:04+20:24
24Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM650850:06+21:26
25Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690151:05+22:25
26Hudeček JaroslavKTA SK Kotnov TáborCZEKTA650157:45+29:05
27Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN393641169:43+41:03
28Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS690073:08+44:28
 
 
 
H55A (45)3,4 km 155 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390640828:450:00
2Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZEKAM640032:06+3:21
3Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502640132:23+3:38
4Varga József400 OSC BUDAORSHUN400600232:49+4:04
5Laenen Wiet155 TROLBEL155600333:43+4:58
6Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER367610134:22+5:37
7Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN630135:52+7:07
8O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL420600136:11+7:26
9Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN400610337:13+8:28
10Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZEJEN620137:27+8:42
11Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZECHA620038:24+9:39
12Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274610138:35+9:50
13Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN400630139:30+10:45
14Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472610140:06+11:21
15Hrabánek DavidPGP SK PragaCZEPGP600340:44+11:59
16Bauers Janeks462 OK KO RigaLAT40:50+12:05
17Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP620040:53+12:08
18Kožina PetrPGP SK PragaCZEPGP600040:57+12:12
19Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241620141:51+13:06
20Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409630142:23+13:38
21Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI633620143:15+14:30
22Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS594620344:00+15:15
23Van dyck Erik155 TROLBEL155640144:02+15:17
24Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122530245:19+16:34
25Laev Urmas251 SK MERCURYEST251620245:21+16:36
26Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK674640045:42+16:57
27Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLINGER363630046:57+18:12
28Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR422620048:17+19:32
29Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER345640448:37+19:52
30Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN228600148:50+20:05
31Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351640749:57+21:12
32Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZEMFP630151:12+22:27
33Lacis Sandris454 MONA OKLAT454620152:18+23:33
34Tihon JaroslavTAP KOB Tretra PrahaCZETAP610253:19+24:34
35Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK640153:31+24:46
36Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZEDCE610055:58+27:13
37Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER354610156:52+28:07
38Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151620259:19+30:34
39Binsch Thomas356 SC KLECKENGER356620060:26+31:41
40Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620560:28+31:43
41Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUSHUN395640860:41+31:56
42Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI490066:58+38:13
43Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSKBLR172610070:45+42:00
 
 
 
H55B (21)2,4 km 100 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU478621227:050:00
2Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN272630127:09+0:04
3Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI640129:23+2:18
4Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER347640129:30+2:25
5Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM611330:25+3:20
6Drese Werner348 OLV USLARGER348610133:43+6:38
7Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672640234:50+7:45
8Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP590035:10+8:05
9Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN391630235:26+8:21
10Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT456610036:10+9:05
11Pěnička LiborTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN600040:06+13:01
12Boucher Yves298 VINCENNESFRA298610142:24+15:19
13Bazika MiroslavTJP TJ Sokol TrojaCZETJP640142:52+15:47
14Rykala KarelVAM OB VamberkCZEVAM640143:42+16:37
15Divecký JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK610245:11+18:06
16Mellan MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV630446:52+19:47
17Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271640447:53+20:48
18Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER365600152:10+25:05
19Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT458590882:54+55:49
 
 
 
H60A (36)3,0 km 115 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE705580128:190:00
2Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN554929:01+0:42
3Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK570129:24+1:05
4Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA580130:29+2:10
5Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT452580131:25+3:06
6Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZEDCE550031:40+3:21
7Minchev IvanMFP Matfyz PrahaCZEMFP570033:14+4:55
8Neumann JaroslavSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE590234:14+5:55
9Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN425550034:20+6:01
10Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU590534:25+6:06
11Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU478591334:48+6:29
12Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT461560135:01+6:42
13Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL153550135:33+7:14
14Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN230590036:02+7:43
15Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE702550136:21+8:02
16Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER351590239:14+10:55
17Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER351550940:38+12:19
18Dall Soeren229 OK HTFDEN229570541:24+13:05
19Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZECHA550041:50+13:31
20Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU473550043:00+14:41
21Štípek RostislavTZL SKOB ZlínCZETZL570243:21+15:02
22Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR580343:32+15:13
23Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR503570143:44+15:25
24Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA296550145:43+17:24
25Fiala ZdeněkTAP KOB Tretra PrahaCZETAP550147:44+19:25
26Le calvez Jeno295 LORIENTFRA295570049:36+21:17
27Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL552550149:48+21:29
28Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM540249:51+21:32
29Gazdačko MilanSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK570250:33+22:14
30Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA540051:34+23:15
31Bruylant Dominique160 ASUBBEL160580354:27+26:08
32Williams Kean902 CASCADE BOTHELLUSA902580059:15+30:56
33Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN226590259:34+31:15
34Hejtmánek VladimírTAP KOB Tretra PrahaCZETAP580259:37+31:18
35Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL156560067:04+38:45
 
 
 
H60B (14)2,4 km 85 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZEPCB590127:330:00
2Eriksson Anders707 STROMSTADSWE707590130:14+2:41
3Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP570130:18+2:45
4Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR323550030:30+2:57
5John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP550231:39+4:06
6Cedrych KarelTJP TJ Sokol TrojaCZETJP550031:56+4:23
7Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN560232:10+4:37
8Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390591133:14+5:41
9Novák TomDOK OK DoksyCZEDOK550034:39+7:06
10Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP550034:54+7:21
11Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE701590035:06+7:33
12Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZECST560140:43+13:10
13Maliňák JosefSVS Orientklub VsetínCZESVS550141:53+14:20
14Šabatka PetrSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK570394:24+66:51
 
 
 
H65A (46)3,0 km 100 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341540330:520:00
2Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI520130:57+0:05
3Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271530633:19+2:27
4Aerts André155 TROLBEL155540633:30+2:38
5Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU510133:45+2:53
6Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU471530133:49+2:57
7Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZEDCE540034:41+3:49
8Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI510135:31+4:39
9Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472520335:34+4:42
10Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV500136:45+5:53
11Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520137:07+6:15
12Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT458510437:29+6:37
13Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE705520338:40+7:48
14Farář JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL500239:10+8:18
15Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZETUR510039:23+8:31
16Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI500039:57+9:05
17Langr StanislavSNA TJ START NáchodCZESNA540340:19+9:27
18Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZEDKL520240:34+9:42
19Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA500342:00+11:08
20Valter PetrKBP KBP PrahaCZEKBP450042:38+11:46
21Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS102520143:26+12:34
22Galle Ole222 THOK HELSINGEDEN222520145:00+14:08
23Pospíšil KarelTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR500045:04+14:12
24Price Colin101 CENTRAL COASTAUS101530145:10+14:18
25Bugár József394 BOF BUDAORSHUN394530245:15+14:23
26Chotětický JanMAS KČT AšCZEMAS540045:54+15:02
27Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520646:44+15:52
28Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE705500446:56+16:04
29Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZETTR520148:45+17:53
30Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU471530349:20+18:28
31Jelínek VítTZL SKOB ZlínCZETZL510252:06+21:14
32Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZEDOB500152:55+22:03
33Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZEJEN520153:44+22:52
34Urválek JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI470154:24+23:32
35Husner Anton632 OLK WIGGERTALSUI632530254:37+23:45
36Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU475530855:30+24:38
37Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN398520155:37+24:45
38Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN510156:08+25:16
39Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU480157:24+26:32
40Janošík AntonínUOL SOB OlomoucCZEUOL520162:25+31:33
41Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL553510266:30+35:38
42Hojný OldřichSCP OK Sparta PrahaCZESCP520167:28+36:36
43Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZECHA500290:15+59:23
44Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE500091:59+61:07
45Kolský AlexanderPGP SK PragaCZEPGP5000131:44+100:52
 
 
 
H65B (13)2,1 km 85 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT451521327:360:00
2O'brien Liam419 CORK-OIRL419540128:51+1:15
3Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS530129:55+2:19
4Pospíšil JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV470131:21+3:45
5Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458530532:32+4:56
6Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN397500233:54+6:18
7Blecha LadislavTRT KOS TřešťCZETRT510035:28+7:52
8Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV520337:07+9:31
9Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM530038:36+11:00
10Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL510140:23+12:47
11Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341520544:35+16:59
12Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN224510149:46+22:10
13Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP500157:49+30:13
 
 
 
H70 (31)2,5 km 85 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER345401528:410:00
2Bobach Poul227 AALBORG OKDEN227470329:44+1:03
3Gurka JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV460130:10+1:29
4Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaCZESCP470031:13+2:32
5Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR441732:00+3:19
6Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP490033:08+4:27
7Sands Tim324 BOK(W)GBR324490133:14+4:33
8Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZETUR480134:31+5:50
9Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR480035:28+6:47
10Lukavec MílaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN490135:39+6:58
11Moosberger Max640 OL REGIO OLTENSUI640460135:46+7:05
12Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA293480036:55+8:14
13Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZECHC460137:33+8:52
14Babák JiříZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH480139:12+10:31
15Vanderstraeten Vic155 TROLBEL155490741:34+12:53
16Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK470241:53+13:12
17Hlaváč JaroslavSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB480143:53+15:12
18Sokolář ZdeněkSNA TJ START NáchodCZESNA450144:11+15:30
19Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE460050:48+22:07
20Öhman Mans703 VISBORGS OKSWE703480054:43+26:02
21Dubský JosefSUL OOB TJ Slavoj Ústí nad LabCZESUL470057:47+29:06
22Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS460058:53+30:12
23Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZECHA490159:17+30:36
24Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER343450159:38+30:57
25Hansen Vagn229 OK HTFDEN229650359:40+30:59
26Zelený VladimírPGP SK PragaCZEPGP480070:00+41:19
27Müller Rainer345 USV TU DRESDENGER345490676:25+47:44
28Barbier Georges160 ASUBBEL160490286:29+57:48
29Matoušek LubomírTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN4700154:31+125:50
 
 
 
H75 (19)2,3 km 75 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN225430230:360:00
2Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC360133:07+2:31
3Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE704440133:23+2:47
4Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGER362400133:38+3:02
5Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP430037:50+7:14
6Bauer EmilVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM441039:11+8:35
7Studer Christian638 OLG MURTENSUI638420441:57+11:21
8Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZEPUL420042:01+11:25
9Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP430046:09+15:33
10Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI637440048:22+17:46
11Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA440149:36+19:00
12Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZEBSO440159:07+28:31
13Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH420162:42+32:06
 
 
 
H80 (5)1,8 km 50 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Licis Arno451 AUSEKLISLAT451391532:350:00
2Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI639260036:09+3:34
3Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER351370537:19+4:44
4Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDENGER350390043:32+10:57
5Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380246:24+13:49
 
 
 
T10 (38)3,0 km 75 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Junek ŠimonSTH SK StudenecCZESTH100119:000:00
2Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI120119:10+0:10
3Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI111124:59+5:59
4Zápotocký TomášSLA SKOB SlanýCZESLA120025:40+6:40
5Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP105826:15+7:15
6Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291100426:55+7:55
7Kvapilová KristýnaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099927:22+8:22
8Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110128:05+9:05
9Minařík FrantišekVCB OB České BudějoviceCZEVCB110328:34+9:34
10Feřtová EliškaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI105628:50+9:50
11Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100228:54+9:54
12Beneš MaxVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI110029:33+10:33
13Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100129:34+10:34
13Frýdecký TomášBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP100029:34+10:34
15Míka OndřejVCB OB České BudějoviceCZEVCB100330:24+11:24
16Broschová AlžbětaRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK115130:25+11:25
17Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672110530:34+11:34
18Kottíková AnežkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN115231:00+12:00
19Štembera OskarTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN120131:55+12:55
20Šichová ZuzanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM115531:58+12:58
21Kalinin Lukyan597 OMEGARUS597120432:12+13:12
22Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352110333:56+14:56
23Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP250090334:18+15:18
24Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZEJEN090135:26+16:26
25Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA120039:48+20:48
26Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN227120640:44+21:44
27Smola JakubN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03110242:07+23:07
28Tkáč JakubTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN100142:42+23:42
29Eisner FloraPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP105052:06+33:06
30Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER345111157:16+38:16
31Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672090486:49+67:49
32Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121100497:17+78:17
33Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUS592130498:41+79:41
 
 
 
T10-OPEN (6)3,0 km 75 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR765044:290:00
2Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS705047:12+2:43
3Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN675155:22+10:53
4Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP243130256:01+11:32
5Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP155263:13+18:44
 
 
 
T10P (63)3,0 km 75 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nybraaten Max Alexander505 IL TYRVINGNOR505110319:010:00
2Nybraaten Esten Valentin505 IL TYRVINGNOR505130421:30+2:29
3Tejkalová EliškaZBP OOB SK ZbraslavCZEZBP100223:10+4:09
4Zaoralová BarboraVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB000324:14+5:13
5Votava JanN16 NEREGISTR. LIBEREC 01CZEN16140126:51+7:50
6Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13110326:57+7:56
7Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT460120528:06+9:05
8Cain Finjas358 TSV KARLSHORSTGER358120228:24+9:23
9Zappová BarboraSBR SKOB BruntálCZESBR200929:01+10:00
10Marek MartinSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE110029:39+10:38
11Šiler ŠtěpánPDY Běhej PoděbradyCZEPDY110129:54+10:53
12Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE710120229:58+10:57
13Kříž JanTTR OOB TřebíčCZETTR120130:22+11:21
14Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN399100532:14+13:13
15Vlčková AlžbětaVIC OB VizoviceCZEVIC135132:21+13:20
16Garcia Schulze Lene245 COBIESP245100133:20+14:19
17Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZECTB120233:56+14:55
18Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLASLTU477120234:23+15:22
19Míka TomášVCB OB České BudějoviceCZEVCB140335:06+16:05
20Mička TimotejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP100335:12+16:11
21Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP242090335:26+16:25
22Feřtová AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI145135:38+16:37
23Kvapilová KláraTUV SOK TJ TurnovCZETUV119935:48+16:47
24Bächi Minna636 THURGORIENTASUI636120236:01+17:00
25Liška AlbertPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK131336:12+17:11
26Teringlová VeronikaVCB OB České BudějoviceCZEVCB125137:44+18:43
27Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER351121438:10+19:09
28Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM130038:11+19:10
29Smola ŠtěpánN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03140338:21+19:20
30Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP242090439:13+20:12
31Zeman AnnabelDCE KOB DobřichoviceCZEDCE185040:14+21:13
32Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP115840:22+21:21
33Podlipná KláraSJC Sportcentrum JičínCZESJC145140:26+21:25
33Podlipný FilipSJC Sportcentrum JičínCZESJC120240:26+21:25
35Hanušová LenkaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB135040:55+21:54
36Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN399100340:59+21:58
37Šperlová KateřinaN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN05130242:27+23:26
38Procházková ElenaTEH Sokol TehovCZETEH44:21+25:20
39Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP120146:12+27:11
40Erben VojtěchSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110049:00+29:59
41Komárková OndřejkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH135149:15+30:14
42Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN39950:14+31:13
43Erbenová MarinaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB145150:52+31:51
44Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT45751:11+32:10
45Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP150351:14+32:13
46Jirousová EditaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP1051:55+32:54
47Eisner MatiasPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP120053:08+34:07
48Kučerková AdélaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB145054:28+35:27
49Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER353140755:03+36:02
50Mrázek VáclavDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP120257:30+38:29
51Pivcová LucieMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA165057:43+38:42
52Khelová BáraSCP OK Sparta PrahaCZESCP135058:30+39:29
53Křížová EllaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06160261:58+42:57
54Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN201130283:13+64:12
55Albrecht JiříKAM OK KameniceCZEKAM170087:27+68:26
56Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121120598:20+79:19