BOHEMIA 2019st 24.07.2019 16:54
Výsledky - E1 Olandvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 CENTRAL COASTAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
171Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS61:53+22:11
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
332Price Colin101 CENTRAL COASTAUS63:46+24:58
 
 
 
102102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
184Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS62:06+22:24
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
253Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS55:48+17:00
 
 
 
121121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
512Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT50:04+3:34
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
1811Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT83:31+62:43
 
 
 
H35B (12)5,0 km 220 m15 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE51:310:00
810Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT110:00+58:29
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
308Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT44:57+29:06
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
529Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT55:50+37:17
 
 
 
122122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
1818Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT82:49+21:44
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
2913Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT71:30+29:33
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
3115Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT101:44+36:38
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
1519Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT67:00+4:06
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
317Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT45:49+0:20
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
3216Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT70:29+31:17
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
1814Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT56:35+9:11
 
 
 
123123 NATURFREUNDE LINZAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
20Eschlböck Gudrun123 NATURFREUNDE LINZAUTnest.
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
21Eschlböck Rainer123 NATURFREUNDE LINZAUTnest.
 
 
 
124124 WAT OLAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
2223Wlcek Sonja124 WAT OLAUT62:13+20:16
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
2822Gessl Konrad124 WAT OLAUT101:01+44:06
 
 
 
151151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
1024Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL62:03+6:30
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
1426Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL61:27+14:57
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
627Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL89:24+26:00
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
3525Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL77:00+29:36
 
 
 
152152 BALISE 10BEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
3728Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL95:09+39:36
 
 
 
153153 KOL OVERPELTBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
1330Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL68:28+49:27
 
 
 
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
2429Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBEL87:45+47:49
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
3433Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL74:57+39:02
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
3331Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL76:57+37:45
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
1032Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL48:07+10:10
 
 
 
154154 NSV AMELBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
1934Baert Serge154 NSV AMELBEL55:05+15:53
 
 
 
155155 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (11)3,2 km 120 m9 K
 
1942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE49:040:00
1036Bruyninckx Miek155 TROLBEL119:04+70:00
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
4941Wodajo Netsi155 TROLBEL153:57+116:14
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
2240Vervoort Wim155 TROLBEL56:40+17:28
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
337Laenen Wiet155 TROLBEL48:00+0:36
2638Van dyck Erik155 TROLBEL67:44+20:20
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
835Aerts André155 TROLBEL46:54+8:06
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
1939Vanderstraeten Vic155 TROLBEL62:25+25:19
 
 
 
156156 ALTAIRBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
3842Choprix Noelle156 ALTAIRBEL111:50+75:55
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
3343Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL72:01+34:04
 
 
 
157157 HOCBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (12)7,5 km 320 m18 K
 
11880Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZE62:030:00
544Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL74:57+12:54
 
 
 
159159 D-TEAMBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
3446Toon Melis159 D-TEAMBEL84:15+21:33
5145Deferme Miel159 D-TEAMBEL134:54+72:12
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
2647Van baelen Michael159 D-TEAMBEL74:42+11:48
 
 
 
160160 ASUBBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
1450Servais Corinne160 ASUBBEL64:00+23:14
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
3049Bruylant Dominique160 ASUBBEL69:00+31:03
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
2648Barbier Georges160 ASUBBEL73:30+36:24
 
 
 
161161 CO LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
2252Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL70:34+24:04
 
 
 
H20A (12)7,5 km 320 m18 K
 
11880Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZE62:030:00
1051Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL118:32+56:29
 
 
 
172172 SKO ORON MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
4253Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSKBLR113:15+65:51
 
 
 
191191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
1595Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL82:47+63:46
 
 
 
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
1962Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL46:14+19:19
 
 
 
D12B (18)2,3 km 80 m8 K
 
11716Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE24:210:00
1381Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL71:32+47:11
1465Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL75:41+51:20
1570Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL82:11+57:50
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
2174Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL73:36+37:11
3071Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL101:02+64:37
 
 
 
D14B (15)3,1 km 120 m9 K
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE42:170:00
663Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL68:33+26:16
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
375Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL44:31+1:32
1382Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL51:36+8:37
1984Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL58:41+15:42
3255Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL69:28+26:29
 
 
 
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
672Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL73:35+27:44
 
 
 
D18B (14)4,1 km 170 m11 K
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:470:00
761Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL69:15+16:28
 
 
 
D20B (14)4,3 km 180 m10 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE49:280:00
378Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL59:32+10:04
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
3091Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL77:32+21:59
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
1364Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL78:09+27:06
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
1956Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL56:24+19:05
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
1979Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL44:36+20:07
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
57Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
89Nikolaev Ognyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
83Yulianov Samuil191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
3469Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL75:37+34:44
3673Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL80:16+39:23
4680Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL108:12+67:19
54Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
68Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULdisk
85Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULvzdal
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
1660Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL77:46+38:16
90Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULvzdal
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
986Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL63:38+14:26
1967Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL70:33+21:21
4266Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL109:22+60:10
87Shterev Preslav191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULvzdal
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
858Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL67:47+16:24
1876Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL99:42+48:19
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
788Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL62:17+5:22
1393Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL68:34+11:39
2077Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL73:57+17:02
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
2992Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL76:40+13:46
 
 
 
H35B (12)5,0 km 220 m15 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE51:310:00
494Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL66:54+15:23
 
 
 
H45B (28)4,4 km 210 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE47:310:00
59Bonev Dian191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBULnest.
 
 
 
201201 MONTREAL RAMBLERSCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
3297Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN153:54+91:13
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
6096Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN92:43+74:10
 
 
 
211211 OK MERZCRO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)3,1 km 120 m9 K
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE42:170:00
14101Štambuk Lucija211 OK MERZCRO120:44+78:27
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
37104Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO77:13+34:14
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
32100Štambuk Iva211 OK MERZCRO78:23+22:50
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
19102Štambuk Mario211 OK MERZCRO86:21+21:15
2598Štambuk Andro211 OK MERZCRO90:34+25:28
28103Štambuk Matej211 OK MERZCRO96:11+31:05
3699Štambuk Dario211 OK MERZCRO116:29+51:23
 
 
 
212212 OK ORIONCRO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (13)5,0 km 205 m16 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE56:330:00
4105Tišljar Ana212 OK ORIONCRO64:26+7:53
 
 
 
221221 OK SKAERMENDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (13)2,7 km 85 m9 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN43:540:00
107Hansen Ruth221 OK SKAERMENDENnest.
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
106Hansen Mogens221 OK SKAERMENDENnest.
 
 
 
222222 THOK HELSINGEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
40108Galle Annemette222 THOK HELSINGEDEN122:15+86:20
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
16109Galle Ole222 THOK HELSINGEDEN52:41+13:53
 
 
 
223223 ALLEROED OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
11111Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN49:51+30:50
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
33118Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN70:22+33:03
 
 
 
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
113Marager Marlene223 ALLEROED OKDENdisk
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
13115Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN53:23+12:30
24112Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN60:52+19:59
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
14116Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN67:10+17:58
24114Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN73:59+24:47
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
21117Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN63:42+18:13
43110Marager Anders223 ALLEROED OKDEN139:07+93:38
 
 
 
224224 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
2119Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN45:57+4:00
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
5120Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN60:09+19:08
 
 
 
225225 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (13)2,7 km 85 m9 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN43:540:00
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
9122Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN73:07+24:19
 
 
 
226226 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (11)3,2 km 120 m9 K
 
1942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE49:040:00
123Aabye Anneli226 BALLERUP OKDENvzdal
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
31124Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN71:11+33:14
 
 
 
227227 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
8126Bobach Helle227 AALBORG OKDEN62:30+11:27
 
 
 
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
21127Bobach Kirsten227 AALBORG OKDEN67:27+27:45
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
131Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDENvzdal
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
31129Popp Andreas227 AALBORG OKDEN130:33+67:52
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
4125Bobach Claus227 AALBORG OKDEN57:34+4:01
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
12128Bobach Poul227 AALBORG OKDEN47:12+10:06
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
29130Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN43:42+27:51
 
 
 
228228 HOLBAEK OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
16133Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDEN69:53+29:07
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
32132Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN73:38+26:14
 
 
 
229229 OK HTFDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
8134Alm Guri229 OK HTFDEN52:10+5:40
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
25138Nielsen Lise229 OK HTFDEN65:20+29:25
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
28137Jensen Lars tykaer229 OK HTFDEN106:27+69:17
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
13135Dall Soeren229 OK HTFDEN51:39+13:42
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
24136Hansen Vagn229 OK HTFDEN70:51+33:45
 
 
 
230230 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
9139Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN47:52+9:55
 
 
 
231231 FAABORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
34140Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN73:00+30:01
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
32141Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN80:26+42:43
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
31142Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN68:34+44:05
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
21144Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN75:59+19:04
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
18143Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN61:45+24:35
 
 
 
232232 FIF HILLERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
7146Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN46:58+3:59
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
6145Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN42:16+4:57
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
23147Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN45:47+21:18
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
16148Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN58:44+13:15
 
 
 
241241 COTA TORREJON DE ARDOZESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
41152Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZESP100:25+62:42
48150Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP137:31+99:48
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
41149Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP136:05+70:59
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
23151Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP63:31+16:07
 
 
 
242242 MURCIA-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
15156Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP77:14+18:55
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
43154Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP45:27+26:54
45155Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP46:30+27:57
48153Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-OESP47:31+28:58
 
 
 
243243 CRONESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
26159Perez Ramos Maica243 CRONESP123:01+81:50
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
29158Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP106:33+43:52
 
 
 
T10-OPEN (6)3,3 km 70 m6 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:490:00
5157Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP48:46+17:57
 
 
 
244244 TOLEDO ORIENTACIONESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
19161Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP87:23+29:04
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
160Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESPdisk
 
 
 
245245 COBIESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
12164Schulze Evelyn245 COBIESP76:11+30:26
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
11162Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP72:04+18:31
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
18163Garcia Schulze Lene245 COBIESP33:04+14:31
 
 
 
246246 FRONTELA OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
38165Calvo Nuria246 FRONTELA OESP85:43+48:24
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
17166Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP83:05+29:32
 
 
 
247247 COMAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
167Nogueira de la muela Luis247 COMAESPnest.
 
 
 
248248 ULTRA MAXIMUSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
29168Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP80:10+17:28
 
 
 
249249 MALARRURAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
10170Prieto del campo María249 MALARRURAESP67:32+9:13
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
10169Prieto del campo Álvaro249 MALARRURAESP65:37+2:43
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
131914Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP78:46+16:05
 
 
 
250250 MONTSANT ORIENTACIOESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
26173Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP94:49+54:53
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
15171Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP52:46+13:34
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
20172Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP32:21+16:30
 
 
 
251251 SK MERCURYEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
10174Laev Riina251 SK MERCURYEST53:00+6:30
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
33175Laev Urmas251 SK MERCURYEST74:32+27:08
 
 
 
252252 OK ILVES TARTUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
35176Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST85:38+30:05
 
 
 
253253 SK SAUE TAMMEDEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
177Saetalu Andres253 SK SAUE TAMMEDESTnest.
 
 
 
254254 OK VORUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
178Papp Tanel254 OK VORUESTnest.
 
 
 
255255 OK PEKOEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
22179Heinmann Kristo255 OK PEKOEST71:50+8:56
 
 
 
271271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
16185Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN56:30+14:33
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
11180Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN49:09+13:14
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
9181Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN47:45+6:52
44183Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN94:52+53:59
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
21184Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN71:24+22:12
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
14186Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN88:33+43:07
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
11182Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN49:05+10:17
 
 
 
272272 ASKOLAN URHEILIJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
2187Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN51:07+5:41
 
 
 
273273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
6188Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN48:19+2:50
 
 
 
274274 MARIEFORS SKIKLUBFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
13190Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN55:15+13:18
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
16189Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN55:16+7:52
 
 
 
275275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
2192Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN53:25+0:49
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
2191Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN44:05+4:53
 
 
 
276276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
23193Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN72:07+9:13
 
 
 
277277 KALEVAN RASTIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
18195Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN87:45+42:00
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
11194Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN52:29+7:00
 
 
 
278278 PIHKANISKATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
26196Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN61:12+22:00
 
 
 
279279 MUSTAMAKKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
4200Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN61:27+3:08
7199Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN64:00+5:41
11198Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN67:56+9:37
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
 
 
 
291291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
18204Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA54:04+14:52
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
8202Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA26:58+8:25
 
 
 
292292 CMOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
21206Tassin Elodie292 CMOFRA60:21+23:02
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
39205Marcher Wolfgang292 CMOFRA79:12+33:43
 
 
 
293293 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
13207Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA50:56+13:50
 
 
 
294294 CO AMBERIEUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
40211Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRA147:22+104:23
 
 
 
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
25209Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRA124:17+71:41
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
19208Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRA78:56+38:10
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
5210Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA49:07+9:55
 
 
 
295295 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
23212Le calvez Jeno295 LORIENTFRA58:50+20:53
 
 
 
296296 CO STRASBOURGFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
27213Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA61:51+23:54
 
 
 
297297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
14214Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA52:42+13:30
 
 
 
298298 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
16216Boucher Thea298 VINCENNESFRA75:57+30:20
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
12217Boucher Yves298 VINCENNESFRA78:02+32:36
 
 
 
321321 ROYAL SIGNALS OCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
218Calland Sally321 ROYAL SIGNALS OCGBRnest.
 
 
 
323323 SARUM TISBURYGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (15)3,5 km 140 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE38:480:00
7220Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR51:53+13:05
 
 
 
324324 BOK(W)GBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
12221Sands Carol324 BOK(W)GBR56:11+16:29
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
6222Sands Tim324 BOK(W)GBR41:33+4:27
 
 
 
325325 INTERLOPERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
9223Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR53:28+11:31
 
 
 
326326 BRISTOL HARBOURSIDEGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
224Hunt David326 BRISTOL HARBOURSIDEGBRnest.
 
 
 
341341 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
231Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGERvzdal
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
7233Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER48:34+6:37
230Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGERdisk
 
 
 
D55B (11)3,2 km 120 m9 K
 
1942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE49:040:00
3225Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER54:02+4:58
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
18228Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER85:18+20:12
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
12227Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER106:00+42:36
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
30229Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER67:18+28:06
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
2226Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER39:00+0:12
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
12232Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER112:54+71:53
 
 
 
342342 SONNENSCHEIN BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
8238Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER45:00+7:41
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
8236Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER53:04+11:07
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
421930Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER100:48+63:05
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
30239Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER82:33+19:51
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
2237Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER45:31+0:02
20240Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER62:48+17:19
38234Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER78:01+32:32
 
 
 
343343 SV BAD DUBENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
10241Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER34:50+14:02
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
16242Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER53:35+16:29
 
 
 
344344 OL-TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
6243Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER50:09+9:23
 
 
 
345345 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 80 m8 K
 
11716Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE24:210:00
259Streibert Jule345 USV TU DRESDENGERnest.
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
21255Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER71:43+16:10
 
 
 
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
18253Rewig Laura345 USV TU DRESDENGER74:19+31:32
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
28258Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER68:03+26:06
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
11250Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER54:30+8:00
16244Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER62:41+16:11
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
32256Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER82:43+20:01
44254Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER94:22+31:40
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
32248Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER77:20+14:26
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
21249Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER94:09+40:36
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
27251Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER65:13+26:01
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
25245Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER66:25+19:01
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
2246Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER37:23+0:17
29252Müller Rainer345 USV TU DRESDENGER110:40+73:34
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
27260Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER42:33+26:42
 
 
 
346346 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
261Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGERdisk
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
29262Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER68:10+30:51
 
 
 
347347 TV EITELBORNGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
44263Vilz Marion347 TV EITELBORNGER102:41+64:58
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
10264Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER69:52+24:26
 
 
 
348348 OLV USLARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
3266Drese Werner348 OLV USLARGER54:04+8:38
 
 
 
349349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
6267Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER27:17+6:09
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
268Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGERdisk
 
 
 
350350 TSV AHLDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H80 (5)2,7 km 95 m10 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT63:050:00
5270Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDENGER93:55+30:50
 
 
 
351351 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
3288Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER22:45+3:44
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
22283Mühlstädt Anna-louise351 SV ROBOTRON DRESDENGER74:12+37:47
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
17284Mühlstädt Bettina351 SV ROBOTRON DRESDENGER96:47+45:44
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
12289Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER50:59+9:48
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
27278Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER67:25+25:28
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
5274Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER49:36+8:50
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
2281Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER46:53+0:23
16272Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER62:41+16:11
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
18286Mühlstädt Lennart351 SV ROBOTRON DRESDENGER43:21+18:52
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
12273Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDENGER60:07+20:37
 
 
 
H20A (12)7,5 km 320 m18 K
 
11880Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZE62:030:00
6280Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER76:10+14:07
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
25285Mühlstädt Gunnar351 SV ROBOTRON DRESDENGER119:40+66:07
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
33276Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER73:53+28:24
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
20275Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER55:11+15:59
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
22279Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER63:27+16:03
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
16282Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER53:37+15:40
19271Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER55:35+17:38
 
 
 
H80 (5)2,7 km 95 m10 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT63:050:00
4277Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER89:21+26:16
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
40287Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER40:46+22:13
 
 
 
352352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
25291Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER76:50+40:25
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
30293Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER68:18+30:59
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
26292Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER42:24+26:33
 
 
 
353353 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
298Knorr Luise353 OLV POTSDAMGERdisk
 
 
 
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
13295Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER43:16+16:21
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
20296Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER61:47+20:36
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
28300Petri Jana353 OLV POTSDAMGER123:51+78:06
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
13294Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER38:26+17:18
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
49299Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER49:12+30:39
 
 
 
354354 BIELEFELDER TGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
39301Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER129:57+64:51
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
37302Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER86:14+38:50
 
 
 
355355 SACHSEN MARATHONGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
303Klawin Tina355 SACHSEN MARATHONGERnest.
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
304Klawun Krendray Werner355 SACHSEN MARATHONGERnest.
 
 
 
356356 SC KLECKENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
38305Binsch Thomas356 SC KLECKENGER87:33+40:09
 
 
 
357357 CHEMNITZ INDIVID.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
 
 
 
358358 TSV KARLSHORSTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
20309Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER44:48+20:19
29307Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER57:12+32:43
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
15311Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER58:03+12:34
32310Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER72:32+27:03
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
19308Cain Finjas358 TSV KARLSHORSTGER33:09+14:36
 
 
 
359359 SV LENGEFELDGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
29312Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER85:23+48:58
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
39313Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER96:01+53:02
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
3315Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER52:47+1:44
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
33314Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER114:36+90:07
 
 
 
360360 OSC KASSELGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
20316Schwartz Renée360 OSC KASSELGER98:14+39:55
 
 
 
361361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
39318Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER92:05+54:22
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
18317Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER60:10+14:41
 
 
 
362362 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
10319Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEULGER48:01+9:13
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
2320Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGER52:29+3:41
 
 
 
363363 KARLHORSTER TSV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
10321Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLINGER50:30+3:06
 
 
 
364364 TURN KLUBB HANNOVERGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
21322Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER105:37+47:18
 
 
 
365365 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
16323Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER70:33+27:46
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
17324Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER90:40+45:14
 
 
 
367367 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
2328Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER47:25+0:01
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
10327Güth Hans367 ESV LOK DESSAUGER79:37+30:49
 
 
 
368368 BERLINER TSCGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
329Distler Carl W.368 BERLINER TSCGERdisk
 
 
 
369369 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D75 (2)2,3 km 75 m10 K
 
1330Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER51:460:00
 
 
 
390390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
2336Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN58:21+12:30
 
 
 
D18B (14)4,1 km 170 m11 K
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:470:00
2358Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN58:13+5:26
4348Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN61:27+8:40
11350Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN89:35+36:48
 
 
 
D20B (14)4,3 km 180 m10 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE49:280:00
2356Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN50:19+0:51
4354Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN60:36+11:08
5338Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN65:39+16:11
6345Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN70:19+20:51
 
 
 
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
18339Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN81:04+22:45
 
 
 
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
337Csató Szilvia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUNnest.
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
15341Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN64:22+23:36
22346Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN93:17+52:31
 
 
 
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
7333Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN70:52+12:56
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
9347Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN53:02+13:32
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
11351Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN65:37+16:25
22349Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN72:37+23:25
25334Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN75:03+25:51
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
6359Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN66:02+14:39
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
3344Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN60:02+3:07
11352Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN67:22+10:27
 
 
 
H20B (5)6,1 km 250 m13 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN67:390:00
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
40355Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN89:41+26:59
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
16357Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN84:05+18:59
27335Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN94:44+29:38
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
5340Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN48:57+1:33
 
 
 
H60B (15)3,5 km 140 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE38:480:00
2343Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN43:19+4:31
 
 
 
391391 SZEGEDI VSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
9361Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN67:58+22:32
 
 
 
392392 MAFC BUDAJENOHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
36365Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN75:05+32:06
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
27364Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN69:30+31:47
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
10362Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN103:31+40:07
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
24363Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN60:05+20:53
 
 
 
393393 TIPO OC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
16373Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN79:41+18:36
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
24367Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN65:35+28:16
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
3377Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN46:09+4:12
32375Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN76:56+34:59
 
 
 
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
3370Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN45:03+5:21
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
44369Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN156:19+93:25
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
35376Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN75:24+29:55
 
 
 
H45B (28)4,4 km 210 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE47:310:00
15366Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN77:08+29:37
20374Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN88:15+40:44
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
31368Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN70:07+30:55
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
9378Zagyi László393 TIPO OC BUDAPESTHUN50:46+13:36
17371Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN58:10+21:00
26372Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN84:14+47:04
 
 
 
394394 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
14380Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN57:50+18:08
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
34379Bugár József394 BOF BUDAORSHUN66:31+27:43
 
 
 
395395 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
10387Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN63:42+11:06
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
389Hentes Ildikó395 TABÁNI SPARTACUSHUNvzdal
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
4385Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUN42:47+1:54
14383Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN53:58+13:05
15386Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN54:15+13:22
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
18394Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN71:32+14:37
384Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUNdisk
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
42391Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN90:24+27:42
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
6392Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN64:02+1:08
13381Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN66:24+3:30
18395Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN68:02+5:08
27388Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN74:56+12:02
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
34393Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN85:16+46:04
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
30382Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUSHUN71:50+24:26
 
 
 
396396 SZABI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
30397Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN70:39+25:10
 
 
 
397397 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
13399Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN51:58+16:03
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
10400Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN69:59+28:58
 
 
 
398398 MAKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
31401Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN79:08+41:25
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
41402Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN82:21+43:33
 
 
 
399399 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
12407Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN86:10+28:14
19406Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUN102:07+44:11
20405Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN107:03+49:07
27404Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUN139:08+81:12
28403Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUN143:43+85:47
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
12410Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN36:47+15:59
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
23408Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN97:13+43:40
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
12412Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN70:51+27:30
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
6411Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN25:51+7:18
241933Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN35:18+16:45
25409Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN35:21+16:48
 
 
 
400400 OSC BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
39415Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORSHUN95:30+53:33
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
6416Varga József400 OSC BUDAORSHUN49:07+1:43
15414Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN54:59+7:35
21413Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN61:19+13:55
 
 
 
401401 KALOCSAI TERM. TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)3,1 km 120 m9 K
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE42:170:00
10419Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUN86:01+43:44
 
 
 
D18B (14)4,1 km 170 m11 K
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:470:00
6421Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN66:23+13:36
 
 
 
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
6422Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUN69:01+7:56
 
 
 
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
17418Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN71:56+29:09
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
23428Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUN67:49+26:38
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
37425Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN117:20+52:14
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
8427Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN66:38+13:05
10417Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN71:55+18:22
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
5420Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN47:06+1:37
 
 
 
H45B (28)4,4 km 210 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE47:310:00
8424Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN67:28+19:57
18426Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSEHUN84:55+37:24
 
 
 
403403 PÉCSI OE SPORTKORHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
12432Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN60:18+19:32
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
29430Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN98:06+33:00
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
21431Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKORHUN69:41+32:31
 
 
 
404404 SZIGETHALOMHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
7433Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN50:51+13:08
21434Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN64:51+27:08
 
 
 
405405 PVS PÉCSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
15437Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN67:34+14:58
 
 
 
D20A (13)5,0 km 205 m16 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE56:330:00
9436Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN74:36+18:03
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
11435Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN51:54+12:42
 
 
 
406406 HBS NYIREGYHÁZAHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
23438Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN63:43+21:46
 
 
 
407407 CSIPA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
22439Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN94:07+48:22
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
20440Szucs Peter407 CSIPA SEHUN66:57+29:47
 
 
 
408408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
2443Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN43:49+0:50
14444Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN51:48+8:49
15442Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN52:15+9:16
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
11441Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN65:58+3:04
 
 
 
409409 TIPO TKE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
37446Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUN89:11+47:14
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
12447Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN52:43+5:19
 
 
 
419419 CORK-OIRL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)4,3 km 180 m10 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE49:280:00
11450O'brien Norah419 CORK-OIRL76:26+26:58
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
2448O'brien Liam419 CORK-OIRL49:18+8:17
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
28449O'brien Mary Ann419 CORK-OIRL35:30+16:57
 
 
 
420420 AJAXIRL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
25453O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL121:56+76:19
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
17452O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL90:03+38:40
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
3451O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL48:00+0:36
 
 
 
421421 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
454Mitzafon Peleg421 LEV HASHARON MENASHEISRnest.
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
455Yogev Rotem421 LEV HASHARON MENASHEISRnest.
 
 
 
422422 EMEK HEFERISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
24456Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR64:24+17:00
 
 
 
424424 VERESE ORIENTEERINGITA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
28458Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA82:29+46:04
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
25459Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITA90:27+49:16
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
41457Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA99:19+53:50
 
 
 
425425 SANS SOUCIJPN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
15460Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN53:13+15:16
 
 
 
451451 AUSEKLISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 80 m8 K
 
11716Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE24:210:00
12469Freimane Tina451 AUSEKLISLAT69:42+45:21
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
11485Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT56:26+20:01
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
4462Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT45:23+2:24
22464Cera Liva451 AUSEKLISLAT61:15+18:16
 
 
 
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
4461Baltmane Paula451 AUSEKLISLAT61:36+15:45
474Gulbe Matra451 AUSEKLISLATdisk
 
 
 
D20A (13)5,0 km 205 m16 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE56:330:00
12477Lapina Laura451 AUSEKLISLAT90:15+33:42
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
24463Cera Liga451 AUSEKLISLAT96:11+50:26
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
9482Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT52:15+5:45
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
35467Duze Dace451 AUSEKLISLAT78:23+42:28
36483Prindule Aina451 AUSEKLISLAT83:34+47:39
 
 
 
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
16476Kraze Anfisa451 AUSEKLISLAT60:19+20:37
19468Freimane Beata451 AUSEKLISLAT64:40+24:58
22492Vitola Benita451 AUSEKLISLAT71:13+31:31
25475Hartmane Inese451 AUSEKLISLAT80:25+40:43
 
 
 
D70 (13)2,7 km 85 m9 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN43:540:00
4481Plaude Mara451 AUSEKLISLAT48:28+4:34
5486Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT58:14+14:20
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
131915Cers Oto451 AUSEKLISLAT40:05+19:17
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
7489Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT45:35+4:42
43473Grasis Markus451 AUSEKLISLAT92:09+51:16
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
2484Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT42:23+2:53
8466Cinitis Uvis451 AUSEKLISLAT52:22+12:52
13478Leina Augusts451 AUSEKLISLAT71:58+32:28
20480Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT93:14+53:44
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
7490Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT62:33+13:21
441925Melnis Marks451 AUSEKLISLAT147:59+98:47
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
7472Gills Arvids451 AUSEKLISLAT66:18+14:55
12491Ummers Emils451 AUSEKLISLAT81:09+29:46
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
31493Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT82:42+20:00
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
38494Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT124:16+59:10
401926Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT132:50+67:44
 
 
 
H35B (12)5,0 km 220 m15 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE51:310:00
21918Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT58:22+6:51
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
3465Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT55:50+12:29
 
 
 
H45B (28)4,4 km 210 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE47:310:00
10488Silins Valters451 AUSEKLISLAT68:12+20:41
17471Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT81:57+34:26
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
6470Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT60:50+19:49
 
 
 
H80 (5)2,7 km 95 m10 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT63:050:00
 
 
 
452452 A2 ULBROKALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
23496Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT79:04+32:34
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
3495Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT40:50+2:53
 
 
 
453453 KAPA OK CARNIKAVALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
7506Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT33:02+14:01
 
 
 
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
3505Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT31:16+4:21
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
16498Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT64:26+28:01
20512Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT70:12+33:47
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
33504Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT69:44+26:45
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
4501Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT56:47+5:44
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
23513Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVALAT96:08+50:23
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
14499Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT52:02+16:07
22510Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT56:07+20:12
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
9509Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT32:01+7:32
16508Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT42:29+18:00
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
27511Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT65:10+24:17
30497Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT66:12+25:19
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
503Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVALATdisk
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
6502Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT65:47+12:14
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
7500Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT48:48+3:19
 
 
 
H45B (28)4,4 km 210 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE47:310:00
7507Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT64:57+17:26
 
 
 
454454 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
19515Rozentale Ieva454 MONA OKLAT66:01+19:31
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
28514Lacis Sandris454 MONA OKLAT70:20+22:56
 
 
 
455455 APE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
7516Vabulniece Liga455 APE OKLAT55:35+14:49
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
9517Vabulnieks Maris455 APE OKLAT51:07+11:55
 
 
 
456456 ALUKSNE-APE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
4518Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT56:59+11:33
 
 
 
457457 OGRE OK/SCLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
14533Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT43:25+16:30
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
15522Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT62:43+26:18
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
24537Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT63:58+20:59
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
15525Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT47:22+26:14
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
6534Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT29:33+5:04
7530Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT31:42+7:13
25532Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT51:12+26:43
27535Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT55:05+30:36
32529Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT81:21+56:52
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
17536Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT55:47+14:54
23523Emils Sulcs457 OGRE OK/SCLAT60:33+19:40
37528Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLAT81:37+40:44
39524Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT83:18+42:25
41527Kristofers Plocins457 OGRE OK/SCLAT86:15+45:22
47526Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SCLAT119:57+79:04
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
39519Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT105:03+55:51
520Andersons Jekabs toms457 OGRE OK/SCLATnest.
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
25521Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT82:57+26:02
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
27531Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT79:27+16:45
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
531932Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT58:44+40:11
 
 
 
458458 AZIMUTS OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
9549Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT38:08+11:13
 
 
 
D12B (18)2,3 km 80 m8 K
 
11716Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE24:210:00
4538Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT31:52+7:31
11546Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT57:39+33:18
 
 
 
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
5552Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OKLAT69:21+23:30
 
 
 
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
9539Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT63:39+11:03
11550Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT66:13+13:37
 
 
 
D18B (14)4,1 km 170 m11 K
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:470:00
12548Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT95:04+42:17
 
 
 
D20A (13)5,0 km 205 m16 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE56:330:00
10547Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT77:30+20:57
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
2541Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT24:07+3:19
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
5542Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT62:52+11:29
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
10540Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT69:47+26:26
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
4551Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:35+4:25
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
15545Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT90:03+44:37
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
26543Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT56:18+17:30
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
 
 
 
460460 ZIEMELKURZEME OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
22556Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT81:12+28:36
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
17555Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT57:28+16:17
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
22557Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT60:16+19:23
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
3558Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT66:25+3:44
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
20559Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT33:22+14:49
 
 
 
461461 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
5560Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT48:50+8:54
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
12561Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT51:36+13:39
 
 
 
471471 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
13563Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU56:15+16:33
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
3564Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU44:42+5:54
13562Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU50:09+11:21
 
 
 
472472 LABIRINTAS VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
25565Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTU83:08+36:38
 
 
 
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
5567Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU46:15+6:33
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
20566Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU60:05+12:41
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
20568Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU54:24+15:36
 
 
 
473473 SAULE 0KLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
26569Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU61:23+23:26
 
 
 
474474 OK MEDEINA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
 
 
 
475475 SM GAJA KAUNASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20B (14)4,3 km 180 m10 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE49:280:00
14572Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU85:52+36:24
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
27574Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTU66:49+30:54
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
33576Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU74:21+33:28
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
6578Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU51:14+11:44
14577Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU74:44+35:14
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
15580Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU87:18+35:55
19579Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU115:47+64:24
 
 
 
H20B (5)6,1 km 250 m13 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN67:390:00
2575Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU87:33+19:54
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
21573Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU54:27+15:39
 
 
 
476476 INDIVID. VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
8581Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU51:50+6:21
 
 
 
477477 OSK AŽUOLASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
30582Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTU76:44+13:50
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
3584Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU40:53+3:43
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
26583Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLASLTU35:25+16:52
 
 
 
478478 ORIENS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
19586Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU67:51+31:26
26588Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU79:51+43:26
 
 
 
D14B (15)3,1 km 120 m9 K
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE42:170:00
7595Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU71:34+29:17
8598Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTU78:44+36:27
9592Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU79:02+36:45
 
 
 
D18B (14)4,1 km 170 m11 K
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:470:00
5589Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU65:25+12:38
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
4596Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU46:36+5:50
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
21593Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU59:56+19:03
40594Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU83:54+43:01
45590Kareckas Kimantas478 ORIENS OKLTU103:09+62:16
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
5591Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU50:13+10:43
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
14597Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU87:09+35:46
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
6585Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU63:00+17:34
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
5587Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU43:08+5:11
 
 
 
491491 THOR HAGUENED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
15600Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED56:15+14:18
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
24601Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED48:32+24:03
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
10599Binsch Olaf491 THOR HAGUENED51:24+12:12
 
 
 
492492 KOVZNED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
41908Kurt Sascha492 KOVZNED26:16+5:08
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
371909Kurt Ralph492 KOVZNED77:05+31:36
 
 
 
502502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
2607Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR41:23+0:12
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
8605Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR32:04+11:16
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
15606Hoboel Sigurd502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR75:26+35:56
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
28608Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR65:45+26:33
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
11610Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR51:53+4:29
 
 
 
503503 OLDERSKOG ILNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
25611Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR59:06+21:09
 
 
 
504504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (14)4,1 km 170 m11 K
 
1332Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN52:470:00
14613Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR114:05+61:18
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
24612Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR75:26+38:16
 
 
 
506506 IL GEOFORMNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
10619Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR47:17+9:58
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
16618Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR53:44+14:32
 
 
 
521521 AUCKLAND OCNZL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
21620Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL69:02+22:32
 
 
 
551551 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
7621Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL62:08+11:05
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
14622Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL80:33+27:00
 
 
 
552552 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
39623Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL113:42+77:47
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
35624Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL86:57+49:00
 
 
 
553553 SLASK O-TEAMPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
5625Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL45:09+9:14
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
35626Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL70:41+31:53
 
 
 
554554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
2627Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL37:52+0:33
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
13628Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL52:41+13:29
 
 
 
555555 WKS SLASKPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
8629Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL64:17+5:58
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
18630Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL83:50+21:09
 
 
 
556556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
10631Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL44:01+6:55
 
 
 
591591 YAROSLAVLRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
3632Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS47:10+7:58
 
 
 
592592 MSU MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
23636Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS92:16+65:21
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
19635Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS100:17+49:14
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
16634Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS80:57+18:16
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
633Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUSdisk
 
 
 
593593 KMS ST.PETERSBURGRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
14637Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS80:02+17:21
 
 
 
594594 LVS KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
3640Chernykh Zoya594 LVS KHIMKIRUS54:23+1:47
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
8638Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS63:25+6:30
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
27639Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS68:43+21:19
 
 
 
595595 FOTON MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
18643Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS56:29+13:30
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
8642Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS46:14+5:21
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
13644Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS76:24+33:03
 
 
 
596596 PIONEERS SARATOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
8647Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS48:03+6:52
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
21645Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS45:10+20:41
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
31646Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS79:57+30:45
 
 
 
597597 OMEGARUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
2651Kheldert Elena597 OMEGARUS51:51+0:48
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
781Udovichenko Svetlana597 OMEGARUSdisk
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
2649Kalinin Matvey597 OMEGARUS41:52+0:59
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
1359Udovichenko Maxim597 OMEGARUSvzdal
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
964Udovichenko Igor597 OMEGARUSvzdal
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
181788Udovichenko Roma597 OMEGARUS82:43+39:22
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
9648Kalinin Lukyan597 OMEGARUS26:23+10:32
 
 
 
621621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
40652Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO95:38+53:41
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
12653Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO52:11+12:59
 
 
 
631631 BUSSOLA OKSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
2656Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI60:24+2:05
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
19657Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI69:41+6:47
 
 
 
632632 OLK WIGGERTALSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
23659Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI72:28+16:55
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
30658Husner Anton632 OLK WIGGERTALSUI60:16+21:28
 
 
 
633633 SKI-O SWISSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
11663Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI71:45+26:00
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
13664Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI83:02+31:39
 
 
 
H18B (14)5,5 km 215 m14 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE60:580:00
9662Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI108:32+47:34
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
17661Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI56:15+8:51
 
 
 
634634 OCR WINTERTHURSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
17665Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI78:42+20:23
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
20666Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI85:49+23:08
 
 
 
635635 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
668Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOSUIdisk
 
 
 
D12B (18)2,3 km 80 m8 K
 
11716Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE24:210:00
10669Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLOSUI57:20+32:59
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
19670Mohn Monika635 OLC KAPREOLOSUI61:09+19:58
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
17673Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLOSUI87:27+41:42
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
12675Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLOSUI33:37+12:29
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
12667Mohn Christian635 OLC KAPREOLOSUI73:25+10:43
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
 
 
 
636636 THURGORIENTASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
34679Müller Andrea636 THURGORIENTASUI81:21+25:48
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
12678Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI75:11+24:08
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
12677Bächi Minna636 THURGORIENTASUI28:55+10:22
 
 
 
637637 OLG GOLDAUSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
12680Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI86:18+37:30
 
 
 
638638 OLG MURTENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
20687Studer Christiane638 OLG MURTENSUI95:17+49:40
21681Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI96:25+50:48
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
21685Studer Dominic638 OLG MURTENSUI87:31+22:25
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
5682Berthold Noah638 OLG MURTENSUI88:33+25:09
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
28684Studer Andreas638 OLG MURTENSUI70:06+24:37
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
6686Studer Christian638 OLG MURTENSUI64:18+15:30
 
 
 
639639 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H80 (5)2,7 km 95 m10 K
 
1479Licis Arno451 AUSEKLISLAT63:050:00
3688Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI75:22+12:17
 
 
 
640640 OL REGIO OLTENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (11)3,2 km 120 m9 K
 
1942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE49:040:00
4689Moosberger Esther640 OL REGIO OLTENSUI56:59+7:55
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
4690Moosberger Max640 OL REGIO OLTENSUI40:36+3:30
 
 
 
671671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
692Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVKvzdal
 
 
 
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
13694Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK72:59+14:40
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
21693Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK77:25+14:43
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
13691Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK115:09+51:45
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
20695Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK90:04+36:31
 
 
 
672672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
14696Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK51:56+14:37
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
8700Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK64:40+19:14
697Nemec Juraj672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVKnest.
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
19698Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK31:57+16:06
33699Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK61:26+45:35
 
 
 
673673 SANDBERG BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
27702Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK76:15+27:03
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
24701Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVASVK82:51+25:56
 
 
 
674674 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
29703Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK71:36+24:12
 
 
 
675675 FARMACEUT BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (15)3,1 km 120 m9 K
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE42:170:00
11707Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK92:06+49:49
 
 
 
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
23706Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK84:30+31:54
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
40705Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK98:38+60:55
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
22704Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVASVK72:38+35:28
 
 
 
676676 KLUB OB ATU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
4708Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK48:49+2:19
20713Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK67:02+20:32
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
42709Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK90:47+49:54
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
30711Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK77:06+27:54
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
4712Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK49:00+9:48
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
40710Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK92:35+45:11
 
 
 
677677 KLUB OB MARTINSVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
17714Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTINSVK64:32+24:36
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
15715Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK70:40+13:45
 
 
 
701701 IFK MORA OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (15)3,5 km 140 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE38:480:00
13716Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE86:58+48:10
 
 
 
702702 TULLINGE SKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
18717Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE54:01+18:06
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
20718Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE55:51+17:54
 
 
 
703703 VISBORGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
18719Öhman Mans703 VISBORGS OKSWE61:55+24:49
 
 
 
704704 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (13)2,7 km 85 m9 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN43:540:00
11721Lindblom Inger704 OK ORINTOSWE118:40+74:46
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
6724Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:50+9:08
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
4722Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE42:27+4:30
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
14725Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE50:58+12:10
39723Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE78:16+39:28
 
 
 
706706 SUNDBYBERGS IKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
25726Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWE65:59+28:40
 
 
 
707707 STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
22728Eriksson Karin707 STROMSTADSWE65:05+27:22
 
 
 
H60B (15)3,5 km 140 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE38:480:00
 
 
 
708708 HALMSTAD OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
12729Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE53:44+8:15
 
 
 
709709 PITEA IF OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
7730Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE50:27+3:57
 
 
 
710710 NYKOPING OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
16731Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE56:34+15:23
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
22732Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE33:38+15:05
 
 
 
781781 ANKARA GSMTUR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
28733Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR66:58+31:03
 
 
 
801801 KIEV REGIONUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
18739Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR66:12+29:47
27737Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR80:59+44:34
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
23734Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR62:02+19:03
38738Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR77:32+34:33
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
101540Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR48:23+7:30
25735Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR63:21+22:28
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
37742Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR93:01+43:49
40741Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR106:45+57:33
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
740Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKRdisk
 
 
 
902902 CASCADE BOTHELLUSA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
36743Williams Kean902 CASCADE BOTHELLUSA117:04+79:07
 
 
 
903903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
431922Colgan Jeremy903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA127:46+64:52
 
 
 
10001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
43745Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZE110:22+61:10
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
24744Rada PavelABM KOB ALFA BrnoCZE97:07+34:26
 
 
 
10004ADA OOB Spartak AdamovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
43748Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZE102:17+64:34
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
3747Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZE42:05+1:12
 
 
 
H45B (28)4,4 km 210 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE47:310:00
2746Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZE56:22+8:51
 
 
 
10006AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
35750Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZE74:40+31:41
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
36749Fukalová HanaAOP Orientační Běh OpavaCZE89:25+33:52
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
9751Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZE47:08+9:49
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
18752Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE75:37+12:55
 
 
 
10007AOV OOB TJ Baník OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
15757Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZE61:46+24:03
 
 
 
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
26755Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník OstravaCZE134:08+76:12
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
11756Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZE72:32+9:50
 
 
 
10008API OK Andante PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
 
 
 
10009ASU Magnus OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
13760Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZE76:34+15:29
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
24761Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZE78:21+15:39
 
 
 
10011BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
763Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEnest.
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
7762Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:01+22:00
 
 
 
10014BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
11789Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
2765Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE28:20+1:25
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
11886Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10297Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
10349Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
10359Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
11556Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
11108Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
11114Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
11927Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
11384Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10290Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
11548Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
10683Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
11641Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
10554Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
10487Nováková JanaBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
10672Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
241934Barvíková DanaBOR OK Jiskra Nový BorCZE65:51+28:08
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
11736Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10247Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
11298Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H18B (14)5,5 km 215 m14 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE60:580:00
10396Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10390Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
10866Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
11887Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
10235Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
11383Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
11124Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
11242Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
11921Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
11094Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
900Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
11241Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
10671Novák JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
11928Balák TeodorBOR OK Jiskra Nový BorCZEnest.
 
 
 
10015BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
32767Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE62:34+23:46
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
766Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEnest.
 
 
 
10018BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (12)5,0 km 220 m15 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE51:310:00
9769Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE114:56+63:25
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
8768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE70:45+21:57
 
 
 
10023CST OB StrakoniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
7785Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZE48:25+5:38
 
 
 
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
8789Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZE50:33+10:37
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
17786Málková VěraCST OB StrakoniceCZE70:01+29:15
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
9784Málek MartinCST OB StrakoniceCZE74:09+9:03
13788Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZE77:28+12:22
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
21783Málek MartinCST OB StrakoniceCZE55:25+16:13
 
 
 
H60B (15)3,5 km 140 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE38:480:00
12787Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZE79:02+40:14
 
 
 
10024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
4793Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZE31:48+4:53
 
 
 
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
6794Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZE62:13+3:54
 
 
 
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
22792Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZE115:29+72:42
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
17795Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZE75:30+12:48
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
26791Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZE130:31+76:58
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
9790Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZE27:01+8:28
 
 
 
10025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
9800Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE107:14+61:23
 
 
 
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
13807Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZE71:42+26:05
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
19799Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE89:12+43:27
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
18804Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE63:17+16:47
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
9801Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE47:22+11:27
16805Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZE53:12+17:17
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
10798Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE59:02+19:32
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
34797Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE73:55+28:26
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
36802Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE79:14+31:50
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
2803Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE39:22+1:25
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
7796Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE46:49+8:01
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
806Zeman AnnabelDCE KOB DobřichoviceCZEnest.
 
 
 
10026DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
19808Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZE53:49+15:01
 
 
 
10027DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
7812Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZE36:25+9:30
11854Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:30+12:35
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
2847Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:10+5:45
10848Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE54:53+18:28
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
12841Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:19+8:20
 
 
 
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
4846Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE56:21+3:45
14839Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE67:29+14:53
21820Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE80:24+27:48
24838Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE92:02+39:26
 
 
 
D20A (13)5,0 km 205 m16 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE56:330:00
5852Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:55+10:22
 
 
 
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
22824Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE101:23+55:46
 
 
 
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
12833Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE69:08+10:49
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
26856Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE109:21+63:36
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
24825Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE63:57+22:00
25816Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE65:23+23:26
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
21809Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE55:17+19:22
 
 
 
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
29829Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE120:27+80:45
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
3832Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:41+3:58
46837Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE118:32+80:49
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
7810Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZE27:27+6:19
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
13818Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZE37:41+13:12
14851Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:29+15:00
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
12844Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:06+16:54
15828Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZE68:18+19:06
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
19835Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZE72:05+15:10
27826Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZE97:29+40:34
 
 
 
H18B (14)5,5 km 215 m14 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE60:580:00
5821Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE74:28+13:30
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
5815Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE68:19+5:37
823Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
2830Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE62:44+0:03
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
3811Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE57:07+3:34
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
8842Svoboda JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:16+22:55
15853Vondráček MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE79:53+36:32
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
9814Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:53+6:24
36822Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE76:19+30:50
 
 
 
H45B (28)4,4 km 210 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE47:310:00
23843Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZE106:13+58:42
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
2819Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZE40:28+3:18
19840Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE65:56+28:46
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
11836Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE85:41+36:53
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
4855Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE21:23+5:32
 
 
 
T10-OPEN (6)3,3 km 70 m6 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:490:00
6845Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE60:05+29:16
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
10834Mullis RobertDKP Oddíl OB KotlářkaCZE27:30+8:57
16813Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:02+13:29
59831Mrázek VáclavDKP Oddíl OB KotlářkaCZE72:58+54:25
 
 
 
10028DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
23857Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE65:48+28:05
 
 
 
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
22860Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE117:20+59:24
 
 
 
10029DOB KOB DobruškaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
44861Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZE86:44+47:56
 
 
 
10030DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
862Dolejší KateřinaDOK OK DoksyCZEnest.
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
26865Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE96:15+49:45
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
33871Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE74:15+38:20
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
2872Synek PetrDOK OK DoksyCZE58:17+1:22
26874Šmol DavidDOK OK DoksyCZE85:42+28:47
31867Kubec MichalDOK OK DoksyCZE130:31+73:36
 
 
 
H20B (5)6,1 km 250 m13 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN67:390:00
4868Meduna JakubDOK OK DoksyCZE114:58+47:19
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
41923Koštejn VítDOK OK DoksyCZE67:47+5:05
23869Novák DanielDOK OK DoksyCZE78:20+15:38
25863Francke JanDOK OK DoksyCZE78:47+16:05
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
8864Fürst MatoušDOK OK DoksyCZE64:21+1:27
34873Škoda JakubDOK OK DoksyCZE81:31+18:37
 
 
 
H60B (15)3,5 km 140 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE38:480:00
11870Novák TomDOK OK DoksyCZE57:21+18:33
 
 
 
10033DVP DVP ORIENTATIONCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
45875Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZE104:15+66:32
47884Šťovíčková ZdenaDVP DVP ORIENTATIONCZE132:17+94:34
 
 
 
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
21883Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZE113:59+56:03
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
5881Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE60:46+17:25
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
11882Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE103:37+62:36
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
12877Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZE28:32+12:41
16880Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZE31:06+15:15
34876Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATIONCZE62:29+46:38
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
34879Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZE38:49+20:16
 
 
 
10034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
14886Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE75:06+12:24
 
 
 
10037FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
3890Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE59:11+13:20
 
 
 
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
9894Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE72:46+11:41
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
2889Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE41:29+0:43
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
5892Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE65:15+11:42
 
 
 
H45B (28)4,4 km 210 m12 K
 
11733Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZE47:310:00
16893Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE79:39+32:08
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
11888Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:53+13:43
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
4891Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE54:23+5:35
 
 
 
10040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
20898Náhlíková ErikaHCE TJ HostiviceCZE86:33+25:28
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
8897Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE56:34+15:48
 
 
 
10046CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 80 m8 K
 
11716Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE24:210:00
2917Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZE24:44+0:23
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
6914Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE60:40+5:07
29915Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZE77:04+21:31
933Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
908Ježková BarboraCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
5916Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE59:02+7:59
 
 
 
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
19927Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE74:30+31:43
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
9922Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE48:49+7:38
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
12906Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZE54:47+12:50
26924Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE66:38+24:41
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
13903Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE57:01+10:31
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
8932Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE46:52+10:57
15909Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZE52:07+16:12
17902Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE53:54+17:59
37919Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZE89:30+53:35
 
 
 
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
10930Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZE54:33+14:51
11928Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE56:09+16:27
 
 
 
D70 (13)2,7 km 85 m9 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN43:540:00
9913Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZE70:19+26:25
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
9926Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE34:35+13:47
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
23901Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE81:30+24:35
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
19910Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE76:37+13:55
20904Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE76:56+14:14
37907Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZE88:31+25:49
49934Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE114:07+51:25
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
5925Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE67:57+5:16
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
7921Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZE66:26+12:53
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
44931Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZE149:34+104:05
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
8935Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZE50:52+11:40
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
19905Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZE57:44+10:20
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
14912Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE52:40+14:43
32923Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZE71:50+33:53
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
17929Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZE53:00+14:12
42918Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZE83:49+45:01
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
22911Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE69:24+32:18
 
 
 
10047CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
19936Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZE78:59+26:23
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
 
 
 
10050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
2943Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZE22:01+3:00
 
 
 
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
9940Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZE49:21+6:34
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
 
 
 
D55B (11)3,2 km 120 m9 K
 
1942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE49:040:00
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
8941Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZE50:22+2:58
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
40938Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZE78:21+39:33
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
10939Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZE26:52+11:01
 
 
 
10058KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
5968Mišeková LucieKAM OK KameniceCZE30:47+11:46
 
 
 
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
6967Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZE33:19+6:24
 
 
 
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
3953Balejová JulieKAM OK KameniceCZE42:45+6:20
 
 
 
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
6954Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZE57:19+4:43
7985Šafková SofieKAM OK KameniceCZE57:40+5:04
 
 
 
D20A (13)5,0 km 205 m16 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE56:330:00
2951Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE56:45+0:12
3952Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZE63:18+6:45
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
13960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE63:32+7:59
16961Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE68:47+13:14
26994Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE74:18+18:45
 
 
 
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
4950Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE66:46+5:41
 
 
 
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
980Stormer JulieKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
15969Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZE87:15+41:30
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
12991Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZE50:09+12:50
16987Škáchová PetraKAM OK KameniceCZE54:56+17:37
 
 
 
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
11986Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZE58:52+18:56
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
4982Stormer LucieKAM OK KameniceCZE46:24+4:27
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
20965Mišek MichalKAM OK KameniceCZE64:02+26:19
 
 
 
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
949Albrecht VladimírKAM OK KameniceCZEvzdal
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
18962Jíra FilipKAM OK KameniceCZE56:28+15:35
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
3956Gajda MartinKAM OK KameniceCZE57:54+8:42
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
6984Šafka SebastianKAM OK KameniceCZE61:44+4:49
12988Škvor AdamKAM OK KameniceCZE68:14+11:19
955Gajda JanKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H18B (14)5,5 km 215 m14 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE60:580:00
2993Víšek MartinKAM OK KameniceCZE62:55+1:57
11947Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE155:50+94:52
 
 
 
H20A (12)7,5 km 320 m18 K
 
11880Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZE62:030:00
4990Škvor OtaKAM OK KameniceCZE72:16+10:13
7979Stormer EmilKAM OK KameniceCZE79:21+17:18
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
3972Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZE65:26+2:44
91920Kettner LukášKAM OK KameniceCZE69:25+6:43
39971Němeček JanKAM OK KameniceCZE89:09+26:27
959Hájek AdamKAM OK KameniceCZEvzdal
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
4975Rýdel JiříKAM OK KameniceCZE76:20+12:56
11970Nebeský DanielKAM OK KameniceCZE105:02+41:38
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
2957Glonek JakubKAM OK KameniceCZE63:29+0:35
14974Rusý TomášKAM OK KameniceCZE66:30+3:36
28992Šmelík MartinKAM OK KameniceCZE75:34+12:40
33958Gray DanielKAM OK KameniceCZE81:26+18:32
36983Stormer OskarKAM OK KameniceCZE83:41+20:47
977Semík OndřejKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
6989Škvor MartinKAM OK KameniceCZE49:49+10:37
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
29966Mišek MichalKAM OK KameniceCZE35:54+17:21
58948Albrecht JiříKAM OK KameniceCZE65:48+47:15
 
 
 
10060KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
15996Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE52:36+15:17
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
341000Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE79:59+38:02
 
 
 
D70 (13)2,7 km 85 m9 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN43:540:00
999Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEdisk
 
 
 
D75 (2)2,3 km 75 m10 K
 
1330Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER51:460:00
21002Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE65:26+13:40
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
24997Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE67:18+21:49
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
8995Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE48:20+11:10
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
28998Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE92:32+55:26
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
141001Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZE108:24+59:36
 
 
 
10061KBP KBP PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
61003Valter PetrKBP KBP PrahaCZE46:28+7:40
 
 
 
10062KCK KOB Český KrumlovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
121005Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZE49:40+13:45
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
111004Flašar JanKCK KOB Český KrumlovCZE50:26+12:29
 
 
 
10063KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
171006Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE80:12+19:07
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
1007Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEdisk
 
 
 
10065KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
 
11774Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE26:550:00
121033Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE39:58+13:03
 
 
 
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
 
 
 
D20B (14)4,3 km 180 m10 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE49:280:00
71026Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE71:10+21:42
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
201020Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE71:18+15:45
311029Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE78:08+22:35
 
 
 
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
91030Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE63:30+17:53
1017Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEnest.
 
 
 
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
141022Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE56:57+14:10
 
 
 
D50B (23)3,3 km 135 m8 K
 
1360Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN40:460:00
211025Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE83:07+42:21
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
171023Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE84:38+63:30
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
91015Bozděch TobiášKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE69:04+17:41
111024Michálek MichalKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE79:42+28:19
201031Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE115:51+64:28
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
121018Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE77:26+12:20
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
391019Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE94:19+31:25
411021Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE97:17+34:23
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
21027Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:18+4:57
171032Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE80:19+36:58
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
361016Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE110:12+71:00
 
 
 
10071KSU Klub vytrvalostních sportůCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (12)5,0 km 220 m15 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE51:310:00
61034Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZE81:43+30:12
 
 
 
10072KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
251035Hudeček JaroslavKTA SK Kotnov TáborCZE75:58+38:48
 
 
 
10077KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
301041Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE71:28+35:33
1040Hrbasová JanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEvzdal
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
61036Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE49:57+12:14
81038Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE51:09+13:26
131043Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZE59:03+21:20
171044Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZE62:19+24:36
351042Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZE82:22+44:39
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
 
1544Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT41:010:00
41039Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZE59:59+18:58
 
 
 
T10-OPEN (6)3,3 km 70 m6 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:490:00
21037Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE40:44+9:55
 
 
 
10079LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
431045Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE84:50+46:02
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
201048Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE65:30+28:24
 
 
 
10080LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
71050Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE49:01+9:05
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
311052Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE72:00+36:05
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
71051Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE31:17+10:29
 
 
 
H55B (21)3,6 km 150 m11 K
 
1758Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE45:260:00
71049Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE63:59+18:33
 
 
 
10081LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
1055Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZEvzdal
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
161053Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE75:13+12:31
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
31054Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE63:34+0:40
 
 
 
10082LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
91057Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE55:01+15:05
231061Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE81:25+41:29
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
41059Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE47:42+9:59
51060Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE49:49+12:06
331058Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE81:13+43:30
 
 
 
10083LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
21067Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE50:11+4:34
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
151062Gálus IgorLDC KOB DěčínCZE80:58+27:25
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
421066Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE106:27+60:58
 
 
 
10085LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 80 m8 K
 
11716Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE24:210:00
161077Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZE114:56+90:35
 
 
 
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
31073Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE53:03+7:26
171076Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE77:38+32:01
231068Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZE101:51+56:14
 
 
 
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
71072Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE49:51+10:09
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
1075Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZEdisk
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
481069Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZE106:42+44:00
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
31070Macek JiříLIT KOB LitvínovCZE68:33+3:27
341071Nerad JaroslavLIT KOB LitvínovCZE110:00+44:54
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
131074Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE77:35+24:02
 
 
 
10089LLI LOK-o LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
21078Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZE62:04+0:59
 
 
 
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
151093Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZE59:09+16:22
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
251089Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZE100:09+54:24
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
201092Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZE55:06+19:11
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
291082Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZE75:56+38:13
 
 
 
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
161098Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZE95:02+37:06
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
171088Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZE79:09+39:39
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
41086Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZE60:14+8:51
 
 
 
H18B (14)5,5 km 215 m14 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE60:580:00
1079Bradáč DavidLLI LOK-o LiberecCZEnest.
 
 
 
H20A (12)7,5 km 320 m18 K
 
11880Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZE62:030:00
91080Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZE82:13+20:10
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
131081Bradáč StanislavLLI LOK-o LiberecCZE57:08+11:39
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
251083Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZE60:30+21:18
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
131087Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZE55:14+18:04
 
 
 
10091LOV lepus.czCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
111100Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZE74:29+13:24
 
 
 
10092LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
281102Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE67:17+29:58
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
181105Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE59:36+17:39
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
101104Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE51:53+14:10
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
151103Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE56:00+18:50
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
341101Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE73:32+35:35
 
 
 
10093LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
51113Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE41:47+4:28
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
171107Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE59:31+17:34
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
71119Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE46:17+10:22
 
 
 
D70 (13)2,7 km 85 m9 K
 
1121Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN43:540:00
61111Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE61:35+17:41
71116Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:32+18:38
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
171121Paleček OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE71:15+14:20
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
331106Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE84:09+21:27
381126Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE88:54+26:12
411130Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE90:17+27:35
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
81117Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE73:25+8:19
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
51110Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE63:50+0:56
171125Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE67:04+4:10
211129Volák OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE71:26+8:32
1123Procházka DavidLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
211120Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:56+17:59
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
51109Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE45:19+6:31
121112Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE49:22+10:34
311128Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE61:21+22:33
 
 
 
10094LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (13)5,0 km 205 m16 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE56:330:00
61132Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE69:04+12:31
 
 
 
10095LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 80 m8 K
 
11716Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE24:210:00
51157Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE34:51+10:30
1140Imrišková NatálieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZEvzdal
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
261151Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE64:44+21:45
311137Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE68:18+25:19
 
 
 
D16B (11)3,6 km 160 m10 K
 
11028Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:510:00
71141Junková AnnaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE83:26+37:35
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
101142Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE71:49+20:46
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
231163Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE67:49+26:38
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
41150Licková DanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE57:24+11:39
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
201149Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE57:27+20:08
 
 
 
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
221152Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE79:16+39:20
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
211154Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE62:09+20:12
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
121136Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE56:24+9:54
 
 
 
D55B (11)3,2 km 120 m9 K
 
1942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE49:040:00
71135Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE65:02+15:58
 
 
 
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
251139Hrůzová MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE126:53+68:57
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
81144Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE28:20+7:12
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
261143Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE51:38+27:09
281133Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE56:09+31:40
 
 
 
H12B (22)2,3 km 80 m8 K
 
11608Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:480:00
151138Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE53:51+33:03
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
351146Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE79:33+38:40
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
181162Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE70:11+20:59
411155Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE107:25+58:13
 
 
 
H18B (14)5,5 km 215 m14 K
 
11534Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZE60:580:00
81164Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE100:03+39:05
 
 
 
H20A (12)7,5 km 320 m18 K
 
11880Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZE62:030:00
81161Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE81:22+19:19
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
361148Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE86:52+24:10
 
 
 
H35B (12)5,0 km 220 m15 K
 
11687Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZE51:310:00
101158Procházka MartinLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE120:58+69:27
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
161145Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE80:11+36:50
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
271147Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE69:49+24:20
 
 
 
H50A (38)5,0 km 205 m12 K
 
1981Stormer LeifKAM OK KameniceCZE39:120:00
231153Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE57:06+17:54
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
121134Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE52:20+15:10
231160Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE73:06+35:56
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
271159Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE56:57+18:09
 
 
 
10096NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
 
11703Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE61:050:00
151232Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZE79:39+18:34
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
21233Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE67:29+2:23
 
 
 
10100OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
 
 
 
10101OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
 
1571Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU42:470:00
211240Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZE111:14+68:27
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
91238Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZE103:05+39:41
 
 
 
H60B (15)3,5 km 140 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE38:480:00
31236John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE43:28+4:40
41237Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZE45:26+6:38
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
551239Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZE59:32+40:59
 
 
 
10102ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
71246Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE47:35+11:10
 
 
 
D14B (15)3,1 km 120 m9 K
 
11665Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE42:170:00
121245Holíková PetraONO SKOB OstrovCZE100:25+58:08
 
 
 
F3 (51)3,1 km 100 m9 K
 
1445Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN37:430:00
301244Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZE78:19+40:36
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
 
11872Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE43:210:00
71243Holík JaromírONO SKOB OstrovCZE64:29+21:08
 
 
 
10105OPI Orientační sporty PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
271252Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZE66:08+23:09
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
381247Sobotka IvoOPI Orientační sporty PísekCZE82:55+42:02
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
291249Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZE76:48+27:36
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
101251Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZE51:54+6:25
 
 
 
10107MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
121166Kovář JindřichMAS KČT AšCZE77:02+14:21
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
291165Chotětický JanMAS KČT AšCZE59:05+20:17
 
 
 
10109MFP Matfyz PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (32)3,6 km 155 m11 K
 
1920Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE36:250:00
81174Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZE53:41+17:16
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
101173Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZE49:10+7:59
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
311169Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZE69:05+31:46
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
141167Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZE45:12+24:04
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
121171Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZE72:30+18:57
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
291172Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZE70:14+24:45
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
311168Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZE73:33+26:09
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
181170Minchev IvanMFP Matfyz PrahaCZE54:24+16:27
 
 
 
10113MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
101179Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE49:09+30:08
141178Fišáková LeonaMLA MLOK Mariánské LázněCZE68:33+49:32
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
 
1817Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:030:00
111194Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZE73:40+22:37
181188Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZE98:09+47:06
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
 
1269Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER45:450:00
31177Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněCZE55:21+9:36
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
331182Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE79:09+37:12
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
31193Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZE24:30+3:22
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
111180Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZE33:04+8:35
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
121181Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněCZE51:16+10:23
191189Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE58:58+18:05
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
 
11848Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:230:00
161183Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněCZE90:00+38:37
 
 
 
H35A (34)6,6 km 260 m16 K
 
11127Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:410:00
281192Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZE104:24+41:43
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
221190Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZE95:45+42:12
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
61185Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE43:30+5:33
 
 
 
H75 (19)3,1 km 105 m11 K
 
1720Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE48:480:00
51176Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE55:51+7:03
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
 
11804Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:510:00
251191Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZE41:51+26:00
 
 
 
T10-OPEN (6)3,3 km 70 m6 K
 
11585Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:490:00
41184Milota JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE46:04+15:15
 
 
 
T10P (66)3,3 km 70 m6 K
 
1676Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI18:330:00
501187Pivcová LucieMLA MLOK Mariánské LázněCZE54:30+35:57
 
 
 
10118OTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (30)2,9 km 105 m9 K
 
11749Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE39:420:00
261253Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE85:42+46:00
 
 
 
10120PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (15)3,5 km 140 m9 K
 
1727Eriksson Anders707 STROMSTADSWE38:480:00
51254Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE48:34+9:46
 
 
 
10123PGP SK PragaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
11743Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZE19:010:00
81291Kubecová MarkétaPGP SK PragaCZE36:29+17:28
 
 
 
D16A (41)4,4 km 175 m11 K
 
1849Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:590:00
301275Chrzová EliškaPGP SK PragaCZE68:05+25:06
 
 
 
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
121308Titzová AdélaPGP SK PragaCZE67:24+14:48
181309Tomaidesová Adéla AnnaPGP SK PragaCZE77:00+24:24
 
 
 
D20B (14)4,3 km 180 m10 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE49:280:00
91273Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZE72:12+22:44
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
151290Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZE66:48+11:15
181281Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZE70:09+14:36
251288Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE74:12+18:39
281272Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE76:43+21:10
 
 
 
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
91262Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZE64:31+6:12
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
51289Kožinová JanaPGP SK PragaCZE46:56+5:45
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
171313Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZE55:11+17:52
271267Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZE67:02+29:43
 
 
 
D50A (44)3,9 km 145 m11 K
 
11235Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE41:570:00
201299Smolková AlenaPGP SK PragaCZE61:24+19:27
 
 
 
D55B (11)3,2 km 120 m9 K
 
1942Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZE49:040:00
21271Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZE52:17+3:13
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
41314Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE44:27+8:32
 
 
 
H10 (20)2,3 km 70 m7 K
 
1764Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:080:00
1302Svítil MartinPGP SK PragaCZEnest.
899Voves LukášPGP SK PragaCZE87:13+66:05
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
 
11693Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE24:290:00
171278Jandera KryštofPGP SK PragaCZE42:39+18:10
 
 
 
H14A (52)4,3 km 170 m11 K
 
11697Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZE40:530:00
261300Střelba AntonínPGP SK PragaCZE64:02+23:09
 
 
 
H16A (51)6,3 km 250 m14 K
 
11307Šimša MartinPGP SK PragaCZE49:120:00
51283Kabát MartinPGP SK PragaCZE58:40+9:28
131274Hřivna JakubPGP SK PragaCZE66:32+17:20
201287Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZE71:10+21:58
261264Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZE75:43+26:31
381276Janas AdamPGP SK PragaCZE104:20+55:08
451296Ráž MiloslavPGP SK PragaCZE174:52+125:40
 
 
 
H18A (35)6,9 km 280 m17 K
 
11892Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZE56:550:00
51280Janovský TomášPGP SK PragaCZE61:31+4:36
91277Janas PetrPGP SK PragaCZE65:10+8:15
 
 
 
H20B (5)6,1 km 250 m13 K
 
1342Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN67:390:00
51266Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZE175:54+108:15
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
261279Janovský TomášPGP SK PragaCZE79:10+16:28
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
61305Sysel OndřejPGP SK PragaCZE70:42+5:36
241311Uhlíř MarekPGP SK PragaCZE88:14+23:08
 
 
 
H21C (19)5,6 km 255 m12 K
 
11649Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:240:00
1295Procházka TomášPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
371312Veselý JakubPGP SK PragaCZE85:24+22:30
421293Landovský JakubPGP SK PragaCZE97:27+34:33
1263Buzek MartinPGP SK PragaCZEvzdal
1294Procházka JanPGP SK PragaCZEvzdal
1297Semerád AntonínPGP SK PragaCZEvzdal
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
 
1423Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN53:330:00
161301Střelba OndřejPGP SK PragaCZE81:49+28:16
 
 
 
H45A (47)5,4 km 225 m15 K
 
1553Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER45:290:00
191282Kabát JanPGP SK PragaCZE60:32+15:03
1268Drbal JanPGP SK PragaCZEnest.
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
71286Kožina PetrPGP SK PragaCZE50:17+2:53
131270Hrabánek DavidPGP SK PragaCZE52:57+5:33
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
 
11802Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE38:480:00
461284Kolský AlexanderPGP SK PragaCZE121:52+83:04
 
 
 
H70 (31)3,2 km 115 m10 K
 
1937Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE37:060:00
251315Zelený VladimírPGP SK PragaCZE71:01+33:55
 
 
 
10124PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (28)4,8 km 190 m14 K
 
11815Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE52:360:00
81327Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE60:05+7:29
 
 
 
D20A (13)5,0 km 205 m16 K
 
11431Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE56:330:00
1320Cych AgnieszkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEnest.
 
 
 
D20B (14)4,3 km 180 m10 K
 
11285Kopecká JohanaPGP SK PragaCZE49:280:00
121324Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE78:23+28:55
 
 
 
D21A (41)5,3 km 225 m14 K
 
11122Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE55:330:00
191317Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE70:27+14:54
 
 
 
D21C (31)3,5 km 160 m10 K
 
1885Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE45:370:00
1341Veselá JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEnest.
 
 
 
D21E (24)6,6 km 250 m15 K
 
1650Kalinina Veronika597 OMEGARUS58:190:00
141336Rollier MonikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE74:59+16:40
 
 
 
D40A (27)4,3 km 160 m11 K
 
1641Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS41:110:00
181328Kubečková ZdenaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE58:02+16:51
 
 
 
D45A (41)4,1 km 150 m9 K
 
1944Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZE37:190:00
41337Samková RenátaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:24+4:05
 
 
 
D45B (33)3,5 km 130 m10 K
 
1265Drese Evi348 OLV USLARGER39:560:00
131316Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE62:34+22:38
181325Hlaváčková RenataPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE65:50+25:54
291330Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE98:30+58:34
 
 
 
D55A (27)3,8 km 140 m9 K
 
1660Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI46:300:00
61333Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE50:16+3:46
 
 
 
D60 (43)3,3 km 120 m10 K
 
1306Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER35:550:00
101319Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE48:14+12:19
 
 
 
F5 (37)5,0 km 180 m11 K
 
11097Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZE57:560:00
111343Zelenka MartinPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE85:41+27:45
141326Kavalírová KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE88:56+31:00
1321František JirešPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEdisk
1345Zelenková LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEvzdal
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
 
11156Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE39:300:00
41323Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE47:59+8:29
 
 
 
H21A (56)7,6 km 290 m20 K
 
1674Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI62:420:00
501342Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE114:31+51:49
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
 
1963Jíra TomášKAM OK KameniceCZE65:060:00
101331Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE74:14+9:08
 
 
 
H21E (54)8,7 km 355 m23 K
 
1197Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN62:540:00
121335Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:07+3:13
351344Zelenka TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE83:13+20:19
 
 
 
H50B (30)3,9 km 160 m10 K
 
1353Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN37:100:00
161332Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE56:42+19:32
 
 
 
H55A (45)4,7 km 200 m11 K
 
1973Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZE47:240:00
341322Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE75:03+27:39
 
 
 
H60A (37)4,2 km 155 m11 K
 
11601Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:570:00
71318Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:21+8:24