BOHEMIA 2019st 24.07.2019 16:50
Výsledky - E1 Olandvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (18)2,3 km 70 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tomášková MatildaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099819:010:00
2Zabořilová AnnaJEN OB JenišoviceCZEJEN095122:01+3:00
3Pompe Greta351 SV ROBOTRON DRESDENGER351091522:45+3:44
4Růtová AmálkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095127:44+8:43
5Mišeková LucieKAM OK KameniceCZEKAM105030:47+11:46
6Kundratová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL095031:38+12:37
7Grantskalna Krista453 KAPA OK CARNIKAVALAT453091133:02+14:01
8Kubecová MarkétaPGP SK PragaCZEPGP095536:29+17:28
9Míková SofieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN095043:20+24:19
10Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA095049:09+30:08
11Marager Dagmar223 ALLEROED OKDEN223110949:51+30:50
12Finstrlová DenisaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM095158:08+39:07
13Korstjens Domi153 KOL OVERPELTBEL153100468:28+49:27
14Fišáková LeonaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA115168:33+49:32
15Zlatanova Diana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191094082:47+63:46
 
Vlčková MarkétaVIC OB VizoviceCZEVIC0951disk
Mohn Jonna635 OLC KAPREOLOSUI6350904disk
Knorr Luise353 OLV POTSDAMGER3531006disk
 
 
 
D12A (23)2,7 km 95 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZEVCB075226:550:00
2Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR075028:20+1:25
3Grantskalna Grieta453 KAPA OK CARNIKAVALAT453071031:16+4:21
4Běloušková KateřinaCTB SK OB ChotěbořCZECTB075231:48+4:53
5Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM075232:23+5:28
6Mišeková KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM075633:19+6:24
7Gregorová AliceDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP075836:25+9:30
8Nováková ViktorieRUM ZOOB RumburkCZERUM075138:00+11:05
9Stabina Anete458 AZIMUTS OKLAT458070338:08+11:13
10Baloghová MilenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075039:12+12:17
11Vondráčková AlžbětaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP086439:30+12:35
12Vejražková AnnaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY075039:58+13:03
13Fischer Mila353 OLV POTSDAMGER353070243:16+16:21
14Patricija Valaine457 OGRE OK/SCLAT457071343:25+16:30
15Rotková VeronikaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM085443:45+16:50
16Mastníková LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085943:55+17:00
17Šimůnková MichaelaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085144:31+17:36
18Pražáková NellaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085445:24+18:29
19Dianova Raja191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072346:14+19:19
20Nožičková EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085254:05+27:10
21Vokušová VeronikaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN075661:25+34:30
22Bulířová ŽofieTAP KOB Tretra PrahaCZETAP085080:49+53:54
23Roshchina Mariia592 MSU MOSCOWRUS592070392:16+65:21
 
 
 
D12B (17)2,3 km 80 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZETUR085324:210:00
2Lipenská BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA075324:44+0:23
3Šestáková JohanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085329:56+5:35
4Abula Kitija458 AZIMUTS OKLAT458081331:52+7:31
5Potůčková EmílieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU075234:51+10:30
6Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM085135:17+10:56
7Frantová NatálieN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070749:30+25:09
8Pavlova LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN085049:33+25:12
9Feřtová AnežkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI085651:29+27:08
10Mohn Lilianne635 OLC KAPREOLOSUI635070357:20+32:59
11Morite Morite458 AZIMUTS OKLAT458081457:39+33:18
12Freimane Tina451 AUSEKLISLAT451000669:42+45:21
13Naumova Melisa191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072271:32+47:11
14Atanasova Ivet191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052975:41+51:20
15Georgieva Tanya191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191071982:11+57:50
16Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZELIT0851114:56+90:35
 
Imrišková NatálieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU0751vzdal
 
 
 
D14A (30)3,6 km 155 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZECHA055536:250:00
2Škáchová ViktorieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065542:10+5:45
3Balejová JulieKAM OK KameniceCZEKAM055142:45+6:20
4Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065042:55+6:30
5Mellanová JuditaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055945:38+9:13
6Skácelová KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055047:16+10:51
7Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZEONO055347:35+11:10
8Šimšová PavlaMFP Matfyz PrahaCZEMFP055153:41+17:16
9Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR055054:45+18:20
10Škáchová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP065654:53+18:28
11Sasko Kristiana451 AUSEKLISLAT451000356:26+20:01
12Kotková AdélaRIC OB ŘíčanyCZERIC065558:42+22:17
13Hájková TerezaTUR OOB TJ TurnovCZETUR055659:43+23:18
14Novotná BarboraTUR OOB TJ TurnovCZETUR055260:22+23:57
15Elize Bremze457 OGRE OK/SCLAT457051262:43+26:18
16Birzkope Marta marija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061264:26+28:01
17Skalová JolanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065365:19+28:54
18Petruniak Tetiana801 KIEV REGIONUKR801060966:12+29:47
19Činčikaite Migle478 ORIENS OKLTU478051067:51+31:26
20Lice licite Liene453 KAPA OK CARNIKAVALAT453061370:12+33:47
21Ilieva Elena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191050973:36+37:11
22Mühlstädt Anna-louise351 SV ROBOTRON DRESDENGER351051074:12+37:47
23Háková EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065474:55+38:30
24Janošíková EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB055276:21+39:56
25Schlittermann Clara352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352050276:50+40:25
26Gabreliunaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050779:51+43:26
27Mahlych Anastasiia801 KIEV REGIONUKR801060480:59+44:34
28Barenghi Lucilla424 VERESE ORIENTEERINGITA424060382:29+46:04
29Neumann Johanna359 SV LENGEFELDGER359050285:23+48:58
30Georgieva Yulia191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910518101:02+64:37
 
 
 
D14B (14)3,1 km 120 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zoubková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN055442:170:00
2Kottíková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065749:05+6:48
3Dostálová BarboraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL055354:58+12:41
4Dušková ViktorieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN065463:05+20:48
5Finstrlová LucieZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM065163:07+20:50
6Dimitrova Stanimira191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053368:33+26:16
7Uksaite Ugne478 ORIENS OKLTU478050971:34+29:17
8Zdanevičiute Ugne478 ORIENS OKLTU478060678:44+36:27
9Kevenaite Agile478 ORIENS OKLTU478050379:02+36:45
10Borbás Ágota401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401050486:01+43:44
11Patassiová Patrícia675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675050492:06+49:49
12Holíková PetraONO SKOB OstrovCZEONO0653100:25+58:08
13Měchurová ZuzanaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN060504110:40+68:23
14Štambuk Lucija211 OK MERZCRO2110607120:44+78:27
 
 
 
D16A (40)4,4 km 175 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tichá DoroteaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035142:590:00
2Mag Viktória408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030443:49+0:50
3Ilieva Yana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030744:31+1:32
4Bluma Irbe451 AUSEKLISLAT451031745:23+2:24
5Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055545:31+2:32
6Thýnová MartinaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK035046:12+3:13
7Staugaard Sigrid232 FIF HILLERODDEN232040346:58+3:59
8Smolková BarboraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP035647:31+4:32
9Bulířová EmaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP045248:00+5:01
10Skácelová AdélaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045450:38+7:39
11Pesničáková SoňaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN045151:03+8:04
12Smutná Anna MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP035951:19+8:20
13Nenkova Reneta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030651:36+8:37
14Nagy Szilvia408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030551:48+8:49
15Mag Fruzsina408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408030352:15+9:16
16Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045153:01+10:02
17Teringlová VendulaVCB OB České BudějoviceCZEVCB045155:11+12:12
18Yurchuk Maria595 FOTON MOSCOWRUS595030356:29+13:30
19Peneva Jana191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033058:41+15:42
20Hudská ŠtěpánkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR045059:10+16:11
21Černá EmaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU045160:07+17:08
22Cera Liva451 AUSEKLISLAT451032861:15+18:16
23Bulava Daria801 KIEV REGIONUKR801040862:02+19:03
24Zozefine Zavjalova457 OGRE OK/SCLAT457040463:58+20:59
25Messnerová LucieVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL045664:01+21:02
26Licková ŠtěpánkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045264:44+21:45
27Šafaříková LucieOPI Orientační sporty PísekCZEOPI035066:08+23:09
28Šestáková MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045267:31+24:32
29Kopecká ValentýnaVSP USK PrahaCZEVSP045368:03+25:04
30Chrzová EliškaPGP SK PragaCZEPGP035368:05+25:06
31Hošková KateřinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045168:18+25:19
32Aleksandrova Emili191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191030869:28+26:29
33Dzerve Una undine453 KAPA OK CARNIKAVALAT453030469:44+26:45
34Hedemann Amanda231 FAABORG OKDEN231040173:00+30:01
35Klechová KarolínaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP045274:40+31:41
36Dalos Réka392 MAFC BUDAJENOHUN392040375:05+32:06
37Štambuk Zdenka211 OK MERZCRO211040677:13+34:14
38Matveieva Iryna801 KIEV REGIONUKR801040277:32+34:33
39Neumann Lena359 SV LENGEFELDGER359030196:01+53:02
40Lassalle Pauline294 CO AMBERIEUFRA2940401147:22+104:23
 
 
 
D16B (10)3,6 km 160 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY045045:510:00
2Berkecz Dóra390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390030458:21+12:30
3Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP045059:11+13:20
4Baltmane Paula451 AUSEKLISLAT451041861:36+15:45
5Strazdina Anete anna458 AZIMUTS OKLAT458031169:21+23:30
6Hristiva Plamena191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191032073:35+27:44
7Junková AnnaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU045383:26+37:35
8Smolíková ZuzanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV045396:08+50:17
9Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE0351107:14+61:23
 
Gulbe Matra451 AUSEKLISLAT4510403disk
 
 
 
D18A (25)4,8 km 190 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025252:360:00
2Virtanen Heta275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275010253:25+0:49
3Chernykh Zoya594 LVS KHIMKIRUS594020154:23+1:47
4Škáchová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015656:21+3:45
5Korpasová LucieTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM015157:05+4:29
6Bejvlová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM025857:19+4:43
7Šafková SofieKAM OK KameniceCZEKAM015357:40+5:04
8Kosová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK015160:05+7:29
9Caune Agnija458 AZIMUTS OKLAT458010663:39+11:03
10Divin Judit395 TABÁNI SPARTACUSHUN395020463:42+11:06
11Stabina Zanda458 AZIMUTS OKLAT458010266:13+13:37
12Titzová AdélaPGP SK PragaCZEPGP025767:24+14:48
13Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL025267:28+14:52
14Sanna KarinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP025067:29+14:53
15Pataki Virag Iara405 PVS PÉCSHUN405020167:34+14:58
16Popová JanaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP025268:43+16:07
17Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015371:01+18:25
18Tomaidesová Adéla AnnaPGP SK PragaCZEPGP025577:00+24:24
19Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC015278:59+26:23
20Linková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN025780:23+27:47
21Kalousková MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP015180:24+27:48
22Vimba Elizabete460 ZIEMELKURZEME OKLAT460010381:12+28:36
23Patassiová Michaela675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675020384:30+31:54
24Řadová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP025192:02+39:26
25Lassalle Léna294 CO AMBERIEUFRA2940102124:17+71:41
 
 
 
D18B (14)4,1 km 170 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Apró Vivien390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390010152:470:00
2Zagyva Rebeka390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390022458:13+5:26
3Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR025058:45+5:58
4Riesing Hanna390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011661:27+8:40
5Gyrinskite Malvina478 ORIENS OKLTU478020165:25+12:38
6Borbás Zita401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401010366:23+13:36
7Boneva Betina191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191010469:15+16:28
8Janečková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN015776:11+23:24
9Nováková EliškaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY015080:29+27:42
10Budská AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN025381:14+28:27
11Sigmond Éva390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390021889:35+36:48
12Slikšjane Annija458 AZIMUTS OKLAT458021095:04+42:17
13Zatloukalová HanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH015096:43+43:56
14Nordvik Ida504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR5040201114:05+61:18
 
 
 
D20A (12)5,0 km 205 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK005156:330:00
2Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZEKAM995056:45+0:12
3Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZEKAM005163:18+6:45
4Tišljar Ana212 OK ORIONCRO212000164:26+7:53
5Voltrová AlenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP995666:55+10:22
6Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP005169:04+12:31
7Odehnalová KláraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM995670:59+14:26
8Zatloukalová RomanaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH995073:08+16:35
9Pataki Reka Dalida405 PVS PÉCSHUN405990274:36+18:03
10Skopane Elina458 AZIMUTS OKLAT458000977:30+20:57
11Kundratová LucieTZL SKOB ZlínCZETZL005882:42+26:09
12Lapina Laura451 AUSEKLISLAT451002490:15+33:42
 
 
 
D20B (14)4,3 km 180 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kopecká JohanaPGP SK PragaCZEPGP995649:280:00
2Vajda Luca390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390992350:19+0:51
3Ivanova Simona191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191993659:32+10:04
4Szokol Kamilla390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390002660:36+11:08
5Farkas Lili390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390000665:39+16:11
6Mayer Zsófia390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390991470:19+20:51
7Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY005071:10+21:42
8Sedláčková LindaROZ OK RoztokyCZEROZ005071:53+22:25
9Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP995072:12+22:44
10Paříková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR006173:37+24:09
11O'brien Norah419 CORK-OIRL419990276:26+26:58
12Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK005278:23+28:55
13Pěničková MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN005278:26+28:58
14Dambrauskaite Ieva475 SM GAJA KAUNASLTU475990785:52+36:24
 
 
 
D21A (38)5,3 km 225 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU005755:330:00
2Neradová AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR855158:41+3:08
3Luštická LucieTUR OOB TJ TurnovCZETUR865059:57+4:24
3Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL745259:57+4:24
5Korpasová TerezaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM989860:21+4:48
6Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZECHA785060:40+5:07
7Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR999961:20+5:47
8Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN895261:27+5:54
9Matějková BarboraSJC Sportcentrum JičínCZESJC015661:56+6:23
10Henkes Elisabeth151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151900162:03+6:30
11Vejražková RozárkaSJC Sportcentrum JičínCZESJC015162:05+6:32
12Šimůnková GabrielaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP975563:00+7:27
13Hájková EliškaKAM OK KameniceCZEKAM985163:32+7:59
14Zlámalová NikolaSJC Sportcentrum JičínCZESJC995166:02+10:29
15Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP965066:48+11:15
16Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZEKAM955168:47+13:14
17Kubínová RomanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV945268:58+13:25
18Jirásková KateřinaPGP SK PragaCZEPGP885270:09+14:36
19Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK885570:27+14:54
20Kohlová ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY885271:18+15:45
21Rickmeyer Tina345 USV TU DRESDENGER345861471:43+16:10
22Kolaja Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805572:10+16:37
23Husner Eveline632 OLK WIGGERTALSUI632970372:28+16:55
24Thořová MarkétaTUR OOB TJ TurnovCZETUR995272:56+17:23
25Kožinová AnnaPGP SK PragaCZEPGP935074:12+18:39
26Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZEKAM985074:18+18:45
27Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP875076:29+20:56
28Hrabánková KláraPGP SK PragaCZEPGP965476:43+21:10
29Knížková ŠárkaCHA OK ChrastavaCZECHA985077:04+21:31
30Veselinova Ilieva Tsveta191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191982177:32+21:59
31Procházková ZuzanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY865078:08+22:35
32Štambuk Iva211 OK MERZCRO211910278:23+22:50
33Pecoldová PavlínaN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN10840180:11+24:38
34Müller Andrea636 THURGORIENTASUI636740381:21+25:48
35Sander Kaisa252 OK ILVES TARTUEST252950285:38+30:05
36Fukalová HanaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP985089:25+33:52
37Deschepper Aurélie152 BALISE 10BEL152870095:09+39:36
 
Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZECHA9651disk
 
 
 
D21B (22)4,7 km 200 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975161:050:00
2Balcarová BarboraLLI LOK-o LiberecCZELLI975162:04+0:59
3Lepšíková EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC876564:33+3:28
4Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZEKAM785066:46+5:41
5Nedbálková HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975567:28+6:23
6Dénes Orsolya401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401950669:01+7:56
7Čechová LenkaN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN01900169:09+8:04
8Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZEROZ975270:33+9:28
9Studničná LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP865072:46+11:41
10Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN925273:08+12:03
11Adamčíková ZdeňkaLOV lepus.czCZELOV875074:29+13:24
12Zamrzlová EvaSJC Sportcentrum JičínCZESJC875976:05+15:00
13Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZEASU828276:34+15:29
14Přívozníková PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP865078:05+17:00
15Kutáčová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA785279:39+18:34
16Liskány Krisztina393 TIPO OC BUDAPESTHUN393880979:41+18:36
17Kopecká EliškaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC985080:12+19:07
18Wartbichler Gisa122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122890582:49+21:44
19Žuchová DanielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN975082:59+21:54
20Náhlíková ErikaHCE TJ HostiviceCZEHCE975086:33+25:28
21Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU995190:03+28:58
22Smolová AnnaN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03840190:59+29:54
 
 
 
D21C (29)3,5 km 160 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP845945:370:00
2Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZELDC855050:11+4:34
3Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZELIT895153:03+7:26
4Ondrová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV895153:40+8:03
5Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV775155:28+9:51
6Maliňáková PetraSVS Orientklub VsetínCZESVS875155:37+10:00
7Krafčiková MonikaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV875157:19+11:42
8Procházková IvanaTEH Sokol TehovCZETEH845161:13+15:36
9Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY865163:30+17:53
10Pangrácová MarieN20 Český svaz neslyšících spoCZEN07900264:29+18:52
11Kmentová LenkaZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM855266:26+20:49
12Baziková JustýnaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP985167:18+21:41
13Zeman KláraDCE KOB DobřichoviceCZEDCE795071:42+26:05
14Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV965372:36+26:59
15Müllerová PetraBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP905075:42+30:05
16Boucher Thea298 VINCENNESFRA298980275:57+30:20
17Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZELIT745177:38+32:01
18Štemberová NatálieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN985180:54+35:17
19Černá KateřinaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP985089:52+44:15
20Studer Christiane638 OLG MURTENSUI638690295:17+49:40
21Baumgartner Carla638 OLG MURTENSUI638010796:25+50:48
22Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP9651101:23+55:46
23Benešová ZuzanaLIT KOB LitvínovCZELIT8353101:51+56:14
24Procingerová IlonaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL7053120:49+75:12
25O'cleirigh Patricia420 AJAXIRL4206602121:56+76:19
 
Erlebach Kim346 BSV HALLE AMMENDORFGER3469302disk
Ježková BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA8850disk
Hríbiková Andrea671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK6718404vzdal
Gericke Madeline341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3419108vzdal
 
 
 
D21E (23)6,6 km 250 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kalinina Veronika597 OMEGARUS597000158:190:00
2Brunner Anina631 BUSSOLA OKSUI631930160:24+2:05
3Štičková AnnaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU965160:52+2:33
4Otsamo Pihla279 MUSTAMAKKIFIN279950161:27+3:08
5Hiršová GabrielaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM965162:09+3:50
6Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZECTB815162:13+3:54
7Koskinen Noora279 MUSTAMAKKIFIN279970464:00+5:41
8Wiktor Lucyna555 WKS SLASKPOL555880164:17+5:58
9Bogarová AdélkaPGP SK PragaCZEPGP905664:31+6:12
10Prieto del campo María249 MALARRURAESP249980267:32+9:13
11Hulkkonen Niina279 MUSTAMAKKIFIN279950367:56+9:37
12Mullis KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP775369:08+10:49
13Sedileková Ela671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671930172:59+14:40
14Rollier MonikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK805174:59+16:40
15Ruiz Alonso Esmeralda242 MURCIA-OESP242740177:14+18:55
16Nieke PatriciaTUR OOB TJ TurnovCZETUR955277:16+18:57
17Beeler Nadja634 OCR WINTERTHURSUI634900178:42+20:23
18Gerber Csenge390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390980781:04+22:45
19Moreno Guadalupe244 TOLEDO ORIENTACIONESP244700187:23+29:04
20Schwartz Renée360 OSC KASSELGER360810098:14+39:55
21Hillebrand Uta364 TURN KLUBB HANNOVERGER3649300105:37+47:18
 
Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE9250vzdal
Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9757vzdal
 
 
 
D35A (19)4,8 km 200 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825451:030:00
2Kheldert Elena597 OMEGARUS597740351:51+0:48
3Straube Hanka359 SV LENGEFELDGER359730452:47+1:44
4Dzerve Agnese453 KAPA OK CARNIKAVALAT453770256:47+5:44
5Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZECHA805059:02+7:59
6Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI815061:23+10:20
7Biolik Agnieszka551 TRACKCOURSEPOL551770162:08+11:05
8Bobach Helle227 AALBORG OKDEN227820462:30+11:27
9Podlipná VeronikaSJC Sportcentrum JičínCZESJC815265:37+14:34
10Komárková LucieLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU785171:49+20:46
11Placková VeronikaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA825073:40+22:37
12Bächi Ursina636 THURGORIENTASUI636800175:11+24:08
13Dimova Desislava191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191840378:09+27:06
14Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP655078:40+27:37
15Marková EvaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE755082:14+31:11
16Asterová JanaSLA SKOB SlanýCZESLA745185:38+34:35
17Mühlstädt Bettina351 SV ROBOTRON DRESDENGER351801296:47+45:44
18Pivcová ŽanetaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA805098:09+47:06
19Roshchina Ianina592 MSU MOSCOWRUS5928202100:17+49:14
 
 
 
D35B (22)3,7 km 150 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Krasauske Giedre474 OK MEDEINA KAUNASLTU474830142:470:00
2Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP785143:27+0:40
3Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP815044:17+1:30
4Šilerová EvaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY805045:25+2:38
5Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB819645:43+2:56
6Kvapilová LenkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV815147:51+5:04
7Málková ŠárkaCST OB StrakoniceCZECST835148:25+5:38
8Good LudmilaSBR SKOB BruntálCZESBR805048:41+5:54
9Kalousková PavlaJEN OB JenišoviceCZEJEN845149:21+6:34
10Perknerová BarboraZVO OB SK ZvoleCZEZVO815151:38+8:51
11Šichová RadkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM805154:01+11:14
12Schejbalová KarinaSCP OK Sparta PrahaCZESCP805054:27+11:40
13Bouzková KatkaSVS Orientklub VsetínCZESVS815155:43+12:56
14Kopecká MagdalénaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY825056:57+14:10
15Křenková Geislerová BlankaLLI LOK-o LiberecCZELLI845059:09+16:22
16Becker Claudia365 BERLINER TURNERSCHAFTGER365770270:33+27:46
17Bartók Katalin401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401830971:56+29:09
18Rewig Laura345 USV TU DRESDENGER345840874:19+31:32
19Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZECHA815074:30+31:43
20Vlašímská TerezaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV755176:06+33:19
21Múčková ZuzanaOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP8302111:14+68:27
22Běloušková IlonaCTB SK OB ChotěbořCZECTB8053115:29+72:42
 
 
 
D40A (26)4,3 km 160 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Bannikova Elena595 FOTON MOSCOWRUS595770141:110:00
2Hoboel Vigdis502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502780441:23+0:12
3Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZETUV785143:24+2:13
4Městková LucieTEP Tempo PrahaCZETEP785044:46+3:35
5Kožinová JanaPGP SK PragaCZEPGP665146:56+5:45
6Teringlová MartinaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785146:57+5:46
7Míková LenkaVCB OB České BudějoviceCZEVCB765347:31+6:20
8Afanasyeva Irina596 PIONEERS SARATOVRUS596770148:03+6:52
9Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZECHA775048:49+7:38
10Šimšová JanaMFP Matfyz PrahaCZEMFP765149:10+7:59
11Broschová LucieRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK745150:58+9:47
12Pompe Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER351761650:59+9:48
13Skácelová MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI755253:57+12:46
14Komárková LenkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH765155:05+13:54
15Papicová SilvieBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP765156:09+14:58
16Balakova Andrea710 NYKOPING OKSWE710770156:34+15:23
17Haberkorne-vimba Eva460 ZIEMELKURZEME OKLAT460760257:28+16:17
18Kubečková ZdenaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK755158:02+16:51
19Mohn Monika635 OLC KAPREOLOSUI635770261:09+19:58
20Fischer Yvonne353 OLV POTSDAMGER353790161:47+20:36
21Veselá EvaVCB OB České BudějoviceCZEVCB785362:59+21:48
22Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP765064:36+23:25
23Rostás Anikó401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401750567:49+26:38
23Termerová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU785067:49+26:38
25Marson Marta424 VERESE ORIENTEERINGITA424760290:27+49:16
26Perez Ramos Maica243 CRONESP2437901123:01+81:50
 
 
 
D40B (29)3,6 km 140 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Wendler-groß Wiebke349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349780245:450:00
2Mairichová RadkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN745054:50+9:05
3Fišáková HanaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA775055:21+9:36
4Licková DanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU735057:24+11:39
5Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM735359:58+14:13
6Zýková MartinaN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13770260:15+14:30
7Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR795062:00+16:15
8Pesničáková KristýnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765365:42+19:57
9Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765165:53+20:08
10Finstrlová AlenaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM755067:02+21:17
11Rohweder Martina633 SKI-O SWISSSUI633780271:45+26:00
12Schulze Evelyn245 COBIESP245780376:11+30:26
13Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZEVCB755276:13+30:28
14Karafiátová LucieN02 NEREGISTR. NOVÝ BORCZEN02760177:22+31:37
15Mišeková MartinaKAM OK KameniceCZEKAM785187:15+41:30
16Cichrová IvetaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP775287:20+41:35
17Schulthess Eveline635 OLC KAPREOLOSUI635780787:27+41:42
18Skog Paula277 KALEVAN RASTIFIN277770187:45+42:00
19Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE755089:12+43:27
20Benešová RadkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI765389:53+44:08
21Kobrlová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN765490:04+44:19
22Laurinyecz Katalin407 CSIPA SEHUN407760294:07+48:22
23Ulme Gundega453 KAPA OK CARNIKAVALAT453760696:08+50:23
24Cera Liga451 AUSEKLISLAT451762796:11+50:26
25Hejnová SimonaLLI LOK-o LiberecCZELLI7651100:09+54:24
26Vondráčková MarkétaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP7856109:21+63:36
27Pavlova IrenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN7650111:41+65:56
28Petri Jana353 OLV POTSDAMGER3537804123:51+78:06
 
Udovichenko Svetlana597 OMEGARUS5971976disk
 
 
 
D45A (38)4,1 km 150 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZEJEN745737:190:00
2Depta Monika554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554700137:52+0:33
3Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745140:53+3:34
4Samková RenátaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK745641:24+4:05
5Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU605241:47+4:28
6Staugaard Maria232 FIF HILLERODDEN232720242:16+4:57
7Vandasová MarkétaVAM OB VamberkCZEVAM725042:29+5:10
8Zschäckel Daniela342 SONNENSCHEIN BERLINGER342720145:00+7:41
9Sedlářová PavlaAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP705247:08+9:49
10Utskarpen Audrun506 IL GEOFORMNOR506740247:17+9:58
11Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM725048:40+11:21
12Škvorová ZuzanaKAM OK KameniceCZEKAM735050:09+12:50
13Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH705151:32+14:13
14Bialeková Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672730351:56+14:37
15Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS705152:36+15:17
16Škáchová PetraKAM OK KameniceCZEKAM705454:56+17:37
17Vildmonová PavlaPGP SK PragaCZEPGP745455:11+17:52
18Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN705056:12+18:53
19Angelova Petranka191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191740256:24+19:05
20Lazáková ŠárkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU695257:27+20:08
21Tassin Elodie292 CMOFRA292730260:21+23:02
22Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745260:49+23:30
23Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP735164:48+27:29
24Ebinger Mónika393 TIPO OC BUDAPESTHUN393700365:35+28:16
25Lundstrom Annika706 SUNDBYBERGS IKSWE706720065:59+28:40
26Kundratová JanaTZL SKOB ZlínCZETZL735066:58+29:39
27Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP715167:02+29:43
28Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM615167:17+29:58
29Lischewski Sandra346 BSV HALLE AMMENDORFGER346740168:10+30:51
30Schlittermann Silke352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352700168:18+30:59
31Forstová LenkaMFP Matfyz PrahaCZEMFP685069:05+31:46
32Hájková MagdalenaTUV SOK TJ TurnovCZETUV735169:34+32:15
33Rasmussen Angelique Groen223 ALLEROED OKDEN223720270:22+33:03
34Danihelová JankaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655271:33+34:14
35Matoušková MarkétaSLA SKOB SlanýCZESLA735275:26+38:07
36Mellanová VeronikaTUV SOK TJ TurnovCZETUV725179:54+42:35
37Jírová MonikaROZ OK RoztokyCZEROZ735082:18+44:59
38Calvo Nuria246 FRONTELA OESP246710285:43+48:24
 
 
 
D45B (30)3,5 km 130 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Drese Evi348 OLV USLARGER348700239:560:00
2Kašparová MarieZAK OK Netopýr ZákupyCZEZAK725043:32+3:36
3Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI735046:00+6:04
4Kotková LenkaRIC OB ŘíčanyCZERIC735246:21+6:25
5Velkere Iveta461 ALUKSNE OKLAT461730248:50+8:54
5Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR685048:50+8:54
7Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM736249:01+9:05
8Pelcová PavlaCST OB StrakoniceCZECST745450:33+10:37
9Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV735155:01+15:05
10Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP715057:59+18:03
11Šejnová MagdalenaKAM OK KameniceCZEKAM705558:52+18:56
12Pokorná HanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN695060:19+20:23
13Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675762:34+22:38
14Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU705063:12+23:16
15Junková PetraSTH SK StudenecCZESTH745163:30+23:34
16Severýnová Popková KláraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745564:27+24:31
17Brém Knorová Martina677 KLUB OB MARTINSVK677710264:32+24:36
18Hlaváčková RenataPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK706065:50+25:54
19Douchová JaroslavaSNA TJ START NáchodCZESNA715565:58+26:02
20Zatloukalová EvaZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH705169:43+29:47
21Řehořová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN725074:51+34:55
22Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645279:16+39:20
23Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV715181:25+41:29
24Bronckaers Marcia153 KOL OVERPELTBEL153720587:45+47:49
25Nožičková RenataTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN695392:04+52:08
26Verge rubio Anna250 MONTSANT ORIENTACIOESP250710294:49+54:53
27Vitebská LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN705195:12+55:16
28Nováková MartinaPDY Běhej PoděbradyCZEPDY735097:19+57:23
29Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK715198:30+58:34
 
Marager Marlene223 ALLEROED OKDEN2237106disk
 
 
 
D50A (42)3,9 km 145 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP655041:570:00
2Fogh Hanne224 FSK ORIENTERINGDEN224670245:57+4:00
3Wengrin Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN393690546:09+4:12
4Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK675246:24+4:27
4Stormer LucieKAM OK KameniceCZEKAM675046:24+4:27
6Hudečková HelenaVTA SC vebr-sportCZEVTA695147:54+5:57
7Kubald Katrin341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341690148:34+6:37
8Leonhardt Annette342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670753:04+11:07
9Eades Lorna325 INTERLOPERSGBR325670053:28+11:31
10Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP615054:04+12:07
11Zalabová MartinaSJC Sportcentrum JičínCZESJC665754:20+12:23
12Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZECHA655054:47+12:50
13Molnar Pia274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274660255:15+13:18
14Müllerová ZorkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP675055:54+13:57
15Groeneveld Mietta491 THOR HAGUENED491680256:15+14:18
16Kallela Sari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271670156:30+14:33
17Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU695559:31+17:34
18Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM685059:36+17:39
19Jirková RenataZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV655360:56+18:59
20Smolková AlenaPGP SK PragaCZEPGP645061:24+19:27
21Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635162:09+20:12
22Wlcek Sonja124 WAT OLAUT124680162:13+20:16
23Absoltné Kerekes Ágnes406 HBS NYIREGYHÁZAHUN406600163:43+21:46
24Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP675063:57+22:00
25Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP665165:23+23:26
26Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZECHA655166:38+24:41
27Hinkel Katja351 SV ROBOTRON DRESDENGER351650667:25+25:28
28Richter Sabine345 USV TU DRESDENGER345660168:03+26:06
29Aschacher Angelika122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122690371:30+29:33
30Petrová MartinaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP685272:02+30:05
31Kočibová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN635473:31+31:34
32Németh Ágnes393 TIPO OC BUDAPESTHUN393690176:56+34:59
33Jelínková RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA695179:09+37:12
34Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS655079:59+38:02
35Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleCZEZVO645181:52+39:55
36Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaCZESCP695087:57+46:00
37Cseresnyés Ágnes409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409680289:11+47:14
38Šimůnková MartinaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP685193:57+52:00
39Szlatényi Teodóra400 OSC BUDAORSHUN400660495:30+53:33
40Pretnar Irma621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO621690295:38+53:41
41Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta PrahaCZESCP645196:21+54:24
 
Feldmann Gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3416609disk
 
 
 
D50B (22)3,3 km 135 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Sallai Sara391 SZEGEDI VSEHUN391650140:460:00
2Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP665141:29+0:43
3Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK665144:44+3:58
4Viksviene Renata478 ORIENS OKLTU478691146:36+5:50
5Cruse Katrin351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660349:36+8:50
6Thomas Sylvia344 OL-TEAM WEHRSDORFGER344690050:09+9:23
7Vabulniece Liga455 APE OKLAT455690255:35+14:49
8Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZEHCE645156:34+15:48
9Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU665056:47+16:01
10Divecká RůženaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK675357:52+17:06
11Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV675159:31+18:45
12Tóthné Pfeiffer Zsuzsan403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403690260:18+19:32
13Macháčková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK645061:18+20:32
14Servais Corinne160 ASUBBEL160660164:00+23:14
15Gyöngyösi Jolán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390650964:22+23:36
16Nielsen Jannie228 HOLBAEK OKDEN228650269:53+29:07
17Málková VěraCST OB StrakoniceCZECST655070:01+29:15
18Krejbichová ŠárkaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP685077:00+36:14
19Fino Béatrice294 CO AMBERIEUFRA294680378:56+38:10
20Žandová MarieSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV655181:27+40:41
21Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY685083:07+42:21
22Miklós Rita390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390682893:17+52:31
 
 
 
D55A (26)3,8 km 140 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Husner Lily632 OLK WIGGERTALSUI632610146:300:00
2Juckelandt Sabine351 SV ROBOTRON DRESDENGER351630846:53+0:23
3Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZEROZ615047:37+1:07
4Belicová Elena676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620148:49+2:19
5Gollmann Birgit121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121640250:04+3:34
6Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK635450:16+3:46
7Andersson Susanne709 PITEA IF OKSWE709640150:27+3:57
8Alm Guri229 OK HTFDEN229630452:10+5:40
9Priedite Iveta451 AUSEKLISLAT451000152:15+5:45
10Laev Riina251 SK MERCURYEST251630153:00+6:30
11Leideck Heike345 USV TU DRESDENGER345640354:30+8:00
12Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645156:24+9:54
13Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZECHA625057:01+10:31
14Henkes-johanns Maria151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151640361:27+14:57
15Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP585061:36+15:06
16Buhler Birgit345 USV TU DRESDENGER345640262:41+16:11
16Ansorge Silke351 SV ROBOTRON DRESDENGER351642062:41+16:11
18Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZEDCE545063:17+16:47
19Rozentale Ieva454 MONA OKLAT454630266:01+19:31
20Sádecká Judita676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620367:02+20:32
21Stanton Talyn521 AUCKLAND OCNZL521640069:02+22:32
22Renard Francoise161 CO LIÉGEBEL161630170:34+24:04
23Zvaigzne Mud452 A2 ULBROKALAT452620279:04+32:34
24Baziková LucieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP645180:55+34:25
25Bikeliene Ema472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472640283:08+36:38
26Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZEDOK605096:15+49:45
 
 
 
D55B (11)3,2 km 120 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Švarcová LenkaJEN OB JenišoviceCZEJEN645149:040:00
2Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZEPGP625052:17+3:13
3Brettschneider Dr.gudrun341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341600454:02+4:58
4Moosberger Esther640 OL REGIO OLTENSUI640560156:59+7:55
5Tihonová JindraTAP KOB Tretra PrahaCZETAP625358:56+9:52
6Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV635162:38+13:34
7Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635265:02+15:58
8Choutková LenkaSOB SOBSACZESOB635080:59+31:55
9Ondrová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV640195:54+46:50
10Bruyninckx Miek155 TROLBEL1556004119:04+70:00
 
Aabye Anneli226 BALLERUP OKDEN2266401vzdal
 
 
 
D60 (41)3,3 km 120 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kuleva Angelina357 CHEMNITZ INDIVID.GER357570035:550:00
2Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535142:05+6:10
3Sládková EvaTEH Sokol TehovCZETEH575144:13+8:18
4Zelená MarkétaPGP SK PragaCZEPGP585044:27+8:32
5Wysocka Jolanta553 SLASK O-TEAMPOL553560145:09+9:14
6Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN575245:11+9:16
7Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU565446:17+10:22
8Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZECHA565146:52+10:57
9Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE555047:22+11:27
10Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK565148:14+12:19
11Hakomaki Kirsi271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271570749:09+13:14
12Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZEKCK575649:40+13:45
13Jenövári Gabriella397 HSE BUDAPESTHUN397570151:58+16:03
14Cerjaka Maija453 KAPA OK CARNIKAVALAT453591752:02+16:07
15Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZECHA575052:07+16:12
16Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE565053:12+17:17
17Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZECHA555053:54+17:59
18Ohlsson Anna-karin702 TULLINGE SKSWE702580254:01+18:06
19Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaCZESCP555054:11+18:16
20Korejčíková DáďaLLI LOK-o LiberecCZELLI555055:06+19:11
21Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP575255:17+19:22
22Kosmaceva Tamara453 KAPA OK CARNIKAVALAT453560556:07+20:12
23Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV555156:30+20:35
24Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK585262:52+26:57
25Nielsen Lise229 OK HTFDEN229590165:20+29:25
26Šabatková ZdenaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK565265:40+29:45
27Dambrauskiene Genute475 SM GAJA KAUNASLTU475560966:49+30:54
28Fenmen Nermin781 ANKARA GSMTUR781560066:58+31:03
29Jelínková JanaRUZ TJ RůženáCZERUZ555269:15+33:20
30Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS575171:28+35:33
31Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM555872:00+36:05
32Beranová VlastaUVP Slovan PrahaCZEUVP545074:10+38:15
33Nováková PavlaDOK OK DoksyCZEDOK595074:15+38:20
34Vanreusel Jen153 KOL OVERPELTBEL153580274:57+39:02
35Duze Dace451 AUSEKLISLAT451580578:23+42:28
36Prindule Aina451 AUSEKLISLAT451570683:34+47:39
37Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZECHA565089:30+53:35
38Choprix Noelle156 ALTAIRBEL1565901111:50+75:55
39Olbrycht Anna552 OLBnO WARSZAWAPOL5525602113:42+77:47
40Galle Annemette222 THOK HELSINGEDEN2225502122:15+86:20
 
Hrbasová JanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS5551vzdal
 
 
 
D65 (29)2,9 km 105 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL525439:420:00
2Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZEVSP505040:21+0:39
3Horváth Magda393 TIPO OC BUDAPESTHUN393520645:03+5:21
4Tvrdková EvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR515145:26+5:44
5Krasuckiene Egle472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472540446:15+6:33
6Lindkvist Anneli705 GUSTAVSBERGS OKSWE705540248:50+9:08
7Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZELIT505149:51+10:09
8Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR505149:55+10:13
9Langrová EvaSNA TJ START NáchodCZESNA535153:40+13:58
10Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZECHA535154:33+14:51
11Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA515056:09+16:27
12Sands Carol324 BOK(W)GBR324510256:11+16:29
13Dudiene Violeta471 RUDAMINA OKLTU471520256:15+16:33
14Jenei Margit394 BOF BUDAORSHUN394540157:50+18:08
15Hejtmánková AlenaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP545257:59+18:17
16Kraze Anfisa451 AUSEKLISLAT451000460:19+20:37
17Pallas Robyn101 CENTRAL COASTAUS101530261:53+22:11
18Hardy Jan102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS102530262:06+22:24
19Freimane Beata451 AUSEKLISLAT451500264:40+24:58
20Savičová IrenaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535264:55+25:13
21Bobach Kirsten227 AALBORG OKDEN227520267:27+27:45
22Vitola Benita451 AUSEKLISLAT451541171:13+31:31
23Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZETTR535172:31+32:49
24Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN545279:16+39:34
25Hartmane Inese451 AUSEKLISLAT451000280:25+40:43
26Volencová IvanaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZEOTK525085:42+46:00
27Oulická HanaTRT KOS TřešťCZETRT535092:32+52:50
28Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN545096:08+56:26
29Mikšová StanislavaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP5250120:27+80:45
 
 
 
D70 (12)2,7 km 85 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jorgensen Inge225 OK ROSKILDEDEN225450143:540:00
2Městková EvaTEP Tempo PrahaCZETEP485144:25+0:31
3Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI495045:47+1:53
4Plaude Mara451 AUSEKLISLAT451000548:28+4:34
5Seglina Silvija451 AUSEKLISLAT451492158:14+14:20
6Kellnerová StanislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU495061:35+17:41
7Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU475262:32+18:38
8Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP485167:16+23:22
9Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZECHA465070:19+26:25
10Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaCZESCP465075:31+31:37
11Lindblom Inger704 OK ORINTOSWE7044902118:40+74:46
 
Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS4551disk
 
 
 
D75 (2)2,3 km 75 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Eulitz Ilse369 OLV WEIMARGER369390151:460:00
2Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS435065:26+13:40
 
 
 
F3 (50)3,1 km 100 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tóth Korinna408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408920237:430:00
2Erben JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB770040:21+2:38
3Mrázková JanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP780141:41+3:58
4Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV710147:42+9:59
5Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV025049:49+12:06
6Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS650149:57+12:14
7Szebeni Zsolt404 SZIGETHALOMHUN404660250:51+13:08
8Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS010051:09+13:26
9Sklenářová DitaSBR SKOB BruntálCZESBR775051:51+14:08
10Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM050051:53+14:10
11Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN54:45+17:02
12Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR740058:14+20:31
13Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS640259:03+21:20
14Titzová PavlínaVSP USK PrahaCZEVSP746359:52+22:09
15Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV875061:46+24:03
16Fraj OldřichRUZ TJ RůženáCZE61:49+24:06
17Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS030162:19+24:36
18Zaoral JanVRB SK VRBNO NERERISTR.CZEVRB470162:34+24:51
19Drahoňovská PetraTUR OOB TJ TurnovCZETUR745562:54+25:11
20Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM720264:02+26:19
21Szebenine Orsanyi Beatrix404 SZIGETHALOMHUN404780164:51+27:08
22Eriksson Karin707 STROMSTADSWE707630265:05+27:22
23Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT615165:48+28:05
24Barvíková DanaBOR OK Jiskra Nový BorCZE65:51+28:08
25Komárková JindraSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH045366:19+28:36
26Zappová LucieSBR SKOB BruntálCZESBR200366:49+29:06
27Dalos Györgyi392 MAFC BUDAJENOHUN392690269:30+31:47
28Jelínková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL575771:32+33:49
29Bradáčová MarieLLI LOK-o LiberecCZELLI755075:56+38:13
30Holíková IlonaONO SKOB OstrovCZEONO755278:19+40:36
31Keszthelyi Ildikó398 MAKE BUDAPESTHUN398500279:08+41:25
32Hedemann Anja231 FAABORG OKDEN231700580:26+42:43
33Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZELCV455081:13+43:30
34Rufferová IvaSNA TJ START NáchodCZESNA505281:53+44:10
35Lukůvková LenkaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS685082:22+44:39
36Nepp Nils-Matti999 TOLF BERLINGER99984:31+46:48
37Zappe DietmarSBR SKOB BruntálCZESBR196689:41+51:58
38Zappová MichaelaSBR SKOB BruntálCZESBR200190:50+53:07
39Hernandez Farfan Vanessa361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER361770292:05+54:22
40Patassiová Mariana675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675730298:38+60:55
41Miguel Pilar241 COTA TORREJON DE ARDOZESP2416404100:25+62:42
42Kuhl Bettina342 SONNENSCHEIN BERLINGER342100:48+63:05
43Odehnalová RadkaADA OOB Spartak AdamovCZEADA7601102:17+64:34
44Vilz Marion347 TV EITELBORNGER3476702102:41+64:58
45Lhotská JanaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP8250104:15+66:32
46Prouzová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP6250118:32+80:49
47Šťovíčková ZdenaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP4951132:17+94:34
48Mahou Daniel241 COTA TORREJON DE ARDOZESP2419203137:31+99:48
49Wodajo Netsi155 TROLBEL1558002153:57+116:14
 
Hentes Ildikó395 TABÁNI SPARTACUSHUN3956909vzdal
 
 
 
F5 (35)5,0 km 180 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Paroulek LukášLLI LOK-o LiberecCZELLI020157:560:00
2Pešík MichalJLI OB JizerkyCZEJLI770160:53+2:57
3Titz PavelVSP USK PrahaCZEVSP740062:54+4:58
4Randík JanSOB SOBSACZESOB870366:00+8:04
5Feřtová JitkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI785366:04+8:08
6Hanušová PetraSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB829769:50+11:54
7Balogh Piroska390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390690270:52+12:56
8Juklíček JakubN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN15880175:14+17:18
9Randíková MagdalénaSOB SOBSACZESOB885175:30+17:34
10Pavelková ZuzanaN15 NEREGISTR. LIBEREC 15CZEN15870281:34+23:38
11Zelenka MartinPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK83XX85:41+27:45
12Ludvig István399 MAFC BUDAPESTHUN399530886:10+28:14
13Vokušová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN045488:12+30:16
14Kavalírová KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675688:56+31:00
15Sobota PetrVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM780092:04+34:08
16Paroulková IvaLLI LOK-o LiberecCZELLI715195:02+37:06
17Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU685096:48+38:52
18Vokušová DanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN775099:13+41:17
19Ludvig Ágnes399 MAFC BUDAPESTHUN3995409102:07+44:11
20Herter Laszlo399 MAFC BUDAPESTHUN3995306107:03+49:07
21Šťovíčková DagmarDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP7650113:59+56:03
22Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT6651117:20+59:24
23Kottíková PavlínaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN7751124:40+66:44
24Knedlová MiroslavaSCP OK Sparta PrahaCZESCP8701126:27+68:31
25Hrůzová MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU7751126:53+68:57
26Fukalová RadmilaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV7051134:08+76:12
27Szlávy Anna399 MAFC BUDAPESTHUN3999007139:08+81:12
28Gosswein Judit399 MAFC BUDAPESTHUN3990010143:43+85:47
 
Khelová PetraSCP OK Sparta PrahaCZESCP7850disk
František JirešPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK59XXdisk
Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6401vzdal
Šmída JakubN08 NEREGISTR. N.MĚSTO N.MET.CZEN089501vzdal
Albrecht VladimírKAM OK KameniceCZEKAM7800vzdal
Zelenková LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK61XXvzdal
Krejbichová JulieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP9351vzdal
 
 
 
H10 (19)2,3 km 70 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lamač VítekBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR110021:080:00
2Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR090022:22+1:14
3Placek TomasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA090224:30+3:22
4Kurt Sascha492 KOVZNED26:16+5:08
5Skácel JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI090126:23+5:15
6Groß Matti349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER349090327:17+6:09
7Gregor MarekDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP091427:27+6:19
8Kvášovský FilipLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU090228:20+7:12
9Cichra PatrikTAP KOB Tretra PrahaCZETAP090329:25+8:17
10Janošík IvanVCB OB České BudějoviceCZEVCB100232:00+10:52
11Šicha MatějZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM100232:34+11:26
12Schulthess Maurice635 OLC KAPREOLOSUI635100933:37+12:29
13Fischer Leander353 OLV POTSDAMGER353090338:26+17:18
14Forst AlbertMFP Matfyz PrahaCZEMFP090145:12+24:04
15Jonikans Valters457 OGRE OK/SCLAT457092347:22+26:14
16Minařík JosefVCB OB České BudějoviceCZEVCB090350:02+28:54
17Kopecký OldřichKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY090084:38+63:30
 
Losada Gabriel244 TOLEDO ORIENTACIONESP2440902disk
msVoves LukášPGP SK PragaCZEPGP87:13+66:05
 
 
 
H12A (33)2,9 km 100 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR070124:290:00
2Tomášek ProkopTUV SOK TJ TurnovCZETUV070126:37+2:08
3Zápotocký JiříSLA SKOB SlanýCZESLA080027:35+3:06
4Podrábský CtiborVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI070028:18+3:49
5Teringl VojtěchVCB OB České BudějoviceCZEVCB070229:14+4:45
6Renars Grasis457 OGRE OK/SCLAT457070929:33+5:04
7Lukass Silins457 OGRE OK/SCLAT457071031:42+7:13
8Vlček TomášVIC OB VizoviceCZEVIC071331:50+7:21
9Graudins Rudolfs453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070832:01+7:32
10Ježek DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM081332:55+8:26
11Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA070033:04+8:35
12Nožička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN080937:11+12:42
13Junek MatoušDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081737:41+13:12
14Veljačik JonášDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP081839:29+15:00
15Kundrata VítTZL SKOB ZlínCZETZL070042:10+17:41
16Graudins Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453070942:29+18:00
17Jandera KryštofPGP SK PragaCZEPGP070042:39+18:10
18Mühlstädt Lennart351 SV ROBOTRON DRESDENGER351071143:21+18:52
19Kolev Svetlozar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191072544:36+20:07
20Flach Julius358 TSV KARLSHORSTGER358070544:48+20:19
21Afanasyev Igor596 PIONEERS SARATOVRUS596080345:10+20:41
22Doucha TomášSNA TJ START NáchodCZESNA080145:39+21:10
23Staugaard Torbj232 FIF HILLERODDEN232070445:47+21:18
24Groeneveld Odin491 THOR HAGUENED491070348:32+24:03
25Olivers Plocins457 OGRE OK/SCLAT457070651:12+26:43
26Kutáček OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070051:38+27:09
27Sterns Bruno457 OGRE OK/SCLAT457071655:05+30:36
28Hanák MatějLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070156:09+31:40
29Cain Fidelius358 TSV KARLSHORSTGER358070157:12+32:43
30Termer ŠtěpánVSP USK PrahaCZEVSP080760:52+36:23
31Hedemann Aske231 FAABORG OKDEN231070368:34+44:05
32Levkans Ernests457 OGRE OK/SCLAT457072181:21+56:52
33Neumann Rasmus359 SV LENGEFELDGER3590803114:36+90:07
 
 
 
H12B (19)2,3 km 80 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mairich MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN081220:480:00
2Kaininš Matiss458 AZIMUTS OKLAT458071524:07+3:19
3Beneš FilipVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI070826:23+5:35
4Řehoř HynekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN070026:39+5:51
5Mertlík VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR070428:04+7:16
6Finstrle FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM070230:50+10:02
7Salajka MichalLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM070131:17+10:29
8Hoboel Eskil502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502080232:04+11:16
9Polák TomášCHA OK ChrastavaCZECHA080134:35+13:47
10Höbig Felix343 SV BAD DUBENGER343080234:50+14:02
11Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR070034:58+14:10
12Matics Marcell399 MAFC BUDAPESTHUN399080236:47+15:59
13Cers Oto451 AUSEKLISLAT40:05+19:17
14Kunt MartinZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM070149:19+28:31
15Hrůza OndřejLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU070353:51+33:03
16Bršťák TomášN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06070663:52+43:04
17Mizera JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR070765:26+44:38
18Ehrreich Rudolf Alexander121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121080383:31+62:43
 
Atanasov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910726disk
 
 
 
H14A (51)4,3 km 170 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hoetzel HugoTUR OOB TJ TurnovCZETUR050540:530:00
2Kalinin Matvey597 OMEGARUS597060241:52+0:59
3Odehnal TomášADA OOB Spartak AdamovCZEADA050042:05+1:12
4Csoboth Márton395 TABÁNI SPARTACUSHUN395061442:47+1:54
5Smolka JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050043:45+2:52
6Doucha MartinSNA TJ START NáchodCZESNA050144:37+3:44
7Solmanis Uvis451 AUSEKLISLAT451060845:35+4:42
8Yurchuk Andrey595 FOTON MOSCOWRUS595060446:14+5:21
9Ikola Aapo271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271050547:45+6:52
10Kovalchuk Serafim801 KIEV REGIONUKR801050748:23+7:30
11Brosch OndřejRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK060649:51+8:58
12Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050251:16+10:23
13Nielsen Erik Groenborg223 ALLEROED OKDEN223060453:23+12:30
14Bujdosó Márk395 TABÁNI SPARTACUSHUN395080753:58+13:05
15Csoboth Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395081554:15+13:22
16Jelínek FilipRUZ TJ RůženáCZERUZ050054:49+13:56
17Vitolins Audris Odo457 OGRE OK/SCLAT457051155:47+14:54
18Jíra FilipKAM OK KameniceCZEKAM050656:28+15:35
19Pivec JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050358:58+18:05
20Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060059:19+18:26
21Mackevičius Tadas478 ORIENS OKLTU478060459:56+19:03
22Vimba Francis460 ZIEMELKURZEME OKLAT460060460:16+19:23
23Emils Sulcs457 OGRE OK/SCLAT457060760:33+19:40
24Marager Johannes223 ALLEROED OKDEN223060760:52+19:59
25Drach Ivan801 KIEV REGIONUKR801060563:21+22:28
26Střelba AntonínPGP SK PragaCZEPGP060564:02+23:09
27Lecinskis Emils453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051465:10+24:17
28Zurynek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060565:29+24:36
29Mastník OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050766:05+25:12
30Arnicans Roberts453 KAPA OK CARNIKAVALAT453051566:12+25:19
31Míka AlbertTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN060169:03+28:10
32Černý MatoušTAP KOB Tretra PrahaCZETAP050173:31+32:38
33Račickas Matas475 SM GAJA KAUNASLTU475050574:21+33:28
34Georgiev Bojan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191053275:37+34:44
35Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050079:33+38:40
36Ibrjamov Berk191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191052880:16+39:23
37Kugenieks Adrians457 OGRE OK/SCLAT457061581:37+40:44
38Sobotka IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI060082:55+42:02
39Fisers Emils457 OGRE OK/SCLAT457051483:18+42:25
40Strole Salvuus478 ORIENS OKLTU478050583:54+43:01
41Kristofers Plocins457 OGRE OK/SCLAT457050586:15+45:22
42Janšo Jakub Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676060690:47+49:54
43Grasis Markus451 AUSEKLISLAT451052392:09+51:16
44Kallela Lenni271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271060394:52+53:59
45Kareckas Kimantas478 ORIENS OKLTU4780514103:09+62:16
46Mandev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910531108:12+67:19
47Kristers Sidorovs457 OGRE OK/SCLAT4570508119:57+79:04
 
Ahmedov Dzhan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910515disk
Filipov Teodor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910514disk
Petrov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910524vzdal
Vang Bobach Christoff227 AALBORG OKDEN2270607vzdal
 
 
 
H14B (23)3,7 km 140 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Potůček OtoLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU050139:300:00
2Sampins Roberts451 AUSEKLISLAT451061442:23+2:53
3Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZEVPM050244:55+5:25
4Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK060147:59+8:29
5Karvelis Džiugas478 ORIENS OKLTU478050250:13+10:43
6Kreišmonas Gintaras475 SM GAJA KAUNASLTU475050351:14+11:44
7Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN050152:00+12:30
8Cinitis Uvis451 AUSEKLISLAT451052052:22+12:52
9Őze Dániel390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390061553:02+13:32
10Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZEDCE050059:02+19:32
11Vlach TimothySBR SKOB BruntálCZESBR050159:43+20:13
12Balla Georg351 SV ROBOTRON DRESDENGER351060160:07+20:37
13Leina Augusts451 AUSEKLISLAT451060771:58+32:28
14Gražys Emilis475 SM GAJA KAUNASLTU475050474:44+35:14
15Hoboel Sigurd502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502060375:26+35:56
16Bonev Viktor191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191051677:46+38:16
17Hejna ŠtěpánLLI LOK-o LiberecCZELLI060279:09+39:39
18Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR060081:04+41:34
19Uher AdamN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06050392:08+52:38
20Maulins Rudolfs451 AUSEKLISLAT451051993:14+53:44
 
Dzerve Marcis453 KAPA OK CARNIKAVALAT4530503disk
Andrš MatějN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN060605disk
Todorov Ivan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910510vzdal
 
 
 
H16A (47)6,3 km 250 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šimša MartinPGP SK PragaCZEPGP030949:120:00
2Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040151:09+1:57
3Gajda MartinKAM OK KameniceCZEKAM040557:54+8:42
4Lesák OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030658:13+9:01
5Kabát MartinPGP SK PragaCZEPGP040858:40+9:28
6Jelínek KryštofRUZ TJ RůženáCZERUZ030161:01+11:49
7Stana Gustavs451 AUSEKLISLAT451042262:33+13:21
8Průša DominikVSP USK PrahaCZEVSP040663:13+14:01
9Petrov Kaloyan191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031163:38+14:26
10Tichý LubomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK030364:59+15:47
11Szabó Levente390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031965:37+16:25
12Škácha VítDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP031066:06+16:54
13Hřivna JakubPGP SK PragaCZEPGP030566:32+17:20
14Nielsen Hans Groenborg223 ALLEROED OKDEN223030367:10+17:58
15Mareš AlbertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP030868:18+19:06
16Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZELME040068:28+19:16
17Černý AntonínTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040268:37+19:25
18Šitina TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU030070:11+20:59
19Dragoev Tervel191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191033470:33+21:21
20Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZEPGP030071:10+21:58
21Kallela Luca271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271030271:24+22:12
22Schubert Ambrus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390031772:37+23:25
23Pokorný JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN040073:15+24:03
24Marager Valdemar223 ALLEROED OKDEN223030873:59+24:47
25Barta Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390040375:03+25:51
26Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZEPGP040175:43+26:31
27Kukurugya Šimon673 SANDBERG BRATISLAVASVK673040276:15+27:03
28Řehoř VojtaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030376:16+27:04
29Sobotka RadimOPI Orientační sporty PísekCZEOPI030076:48+27:36
30Novota Lukáš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676030477:06+27:54
31Afanasyev Oleg596 PIONEERS SARATOVRUS596030279:57+30:45
32Tůma ŠimonTAP KOB Tretra PrahaCZETAP040080:43+31:31
33Titz AdamVSP USK PrahaCZEVSP040186:22+37:10
34Mellan JonášTUR OOB TJ TurnovCZETUR030890:06+40:54
35Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN030090:08+40:56
36Novák DanielRUM ZOOB RumburkCZERUM030190:43+41:31
37Yatsenko Volodymyr801 KIEV REGIONUKR801040693:01+43:49
38Janas AdamPGP SK PragaCZEPGP0404104:20+55:08
39Aleksans Ronalds457 OGRE OK/SCLAT4570419105:03+55:51
40Tatarnikov Mykhailo801 KIEV REGIONUKR8010403106:45+57:33
41Pirožek VojtěchLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU0400107:25+58:13
42Dragoev Ivailo191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910335109:22+60:10
43Rada ŠtěpánABM KOB ALFA BrnoCZEABM0404110:22+61:10
44Melnis Marks451 AUSEKLISLAT451147:59+98:47
45Ráž MiloslavPGP SK PragaCZEPGP0406174:52+125:40
 
Shterev Preslav191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL1910138vzdal
Udovichenko Maxim597 OMEGARUS5972005vzdal
 
 
 
H16B (22)4,5 km 205 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL030551:230:00
2Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH040154:46+3:23
3Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR030759:06+7:43
4Hejna HynekLLI LOK-o LiberecCZELLI030060:14+8:51
5Klavinš Renars458 AZIMUTS OKLAT458041262:52+11:29
6Zagyva Zalán390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN39066:02+14:39
7Gills Arvids451 AUSEKLISLAT451040966:18+14:55
8Bonev Dani191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031267:47+16:24
9Bozděch TobiášKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY050469:04+17:41
10Ježek FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM041471:06+19:43
11Michálek MichalKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY050079:42+28:19
12Ummers Emils451 AUSEKLISLAT451042581:09+29:46
13Rohweder Ronny633 SKI-O SWISSSUI633020483:02+31:39
14Voroblievas Voroblia478 ORIENS OKLTU478040887:09+35:46
15Skunda Kristupas475 SM GAJA KAUNASLTU475040287:18+35:55
16Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA030090:00+38:37
17O'cleirigh Emmet420 AJAXIRL420040390:03+38:40
18Ilkov Georgi191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191031399:42+48:19
19Pileckas Justas475 SM GAJA KAUNASLTU4750401115:47+64:24
20Vejražka DavidKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY0401115:51+64:28
 
Marek MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN0409disk
Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZELIT0401disk
 
 
 
H18A (32)6,9 km 280 m17 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pompura DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM010856:550:00
2Synek PetrDOK OK DoksyCZEDOK020058:17+1:22
3Jónás Ferenc390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390011360:02+3:07
4Hájek KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR021260:43+3:48
5Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP010161:31+4:36
6Šafka SebastianKAM OK KameniceCZEKAM010161:44+4:49
7Shterev Veselin191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013762:17+5:22
8Chernykh Misha594 LVS KHIMKIRUS594020263:25+6:30
9Janas PetrPGP SK PragaCZEPGP020065:10+8:15
10Zabořil VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZETUR011066:34+9:39
11Szabó Marcell390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390012067:22+10:27
12Škvor AdamKAM OK KameniceCZEKAM020268:14+11:19
13Zhelyazkov Nedkov Nikolay191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191014268:34+11:39
14Měšťan OndřejTAP KOB Tretra PrahaCZETAP010069:21+12:26
15Knor Martin677 KLUB OB MARTINSVK677020170:40+13:45
16Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN010570:47+13:52
17Paleček OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU010571:15+14:20
18Nagy Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395021171:32+14:37
19Novák PřemyslDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010772:05+15:10
20Ivanov Aleksandar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191013973:57+17:02
21Hedemann Peter231 FAABORG OKDEN231010275:59+19:04
22Dostál JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL010477:00+20:05
23Bek JiříCHA OK ChrastavaCZECHA010381:30+24:35
24Kukurugya Matěj673 SANDBERG BRATISLAVASVK673010182:51+25:56
25Andris Svilans457 OGRE OK/SCLAT457022282:57+26:02
26Šmol DavidDOK OK DoksyCZEDOK010085:42+28:47
27Klement DavidDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP011097:29+40:34
28Gessl Konrad124 WAT OLAUT1240102101:01+44:06
29Šabata RadekSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK0202102:02+45:07
30Šimek ŠtěpánUOL SOB OlomoucCZEUOL0104129:45+72:50
31Kubec MichalDOK OK DoksyCZEDOK0103130:31+73:36
 
Bujdosó Zoltán395 TABÁNI SPARTACUSHUN3950206disk
 
 
 
H18B (11)5,5 km 215 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mühlbach AlešSTH SK StudenecCZESTH010460:580:00
2Víšek MartinKAM OK KameniceCZEKAM010262:55+1:57
3Kundrata JanTZL SKOB ZlínCZETZL020371:44+10:46
4Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL010272:59+12:01
5Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP010074:28+13:30
6Růta MatyášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN010274:37+13:39
7Pěnička TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN020290:19+29:21
8Zamastil MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU0203100:03+39:05
9Rohweder Leon633 SKI-O SWISSSUI6330103108:32+47:34
10Romaniuk VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN0205120:22+59:24
11Albrecht AdamKAM OK KameniceCZEKAM0203155:50+94:52
 
 
 
H20A (11)7,5 km 320 m18 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Goldschmidt TobiášZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM000362:030:00
2Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000665:16+3:13
3Tichý RadomírSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK000068:10+6:07
4Škvor OtaKAM OK KameniceCZEKAM990072:16+10:13
5Vandeghinste Grégoire157 HOCBEL157990074:57+12:54
6Höck Kilian351 SV ROBOTRON DRESDENGER351001876:10+14:07
7Stormer EmilKAM OK KameniceCZEKAM000079:21+17:18
8Šitina JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU000181:22+19:19
9Bradáč JakubLLI LOK-o LiberecCZELLI000282:13+20:10
10Eyen Guillaume161 CO LIÉGEBEL1610002118:32+56:29
11Semiginovský ŠimonSJC Sportcentrum JičínCZESJC0005131:52+69:49
 
 
 
H20B (5)6,1 km 250 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Győri Bertalan390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390001067:390:00
2Dechtiar Viktoras475 SM GAJA KAUNASLTU475990687:33+19:54
3Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN0004106:59+39:20
4Meduna JakubDOK OK DoksyCZEDOK0000114:58+47:19
5Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZEPGP0001175:54+108:15
 
 
 
H21A (55)7,6 km 290 m20 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schulthess Lukas635 OLC KAPREOLOSUI635790862:420:00
2Švihovský JaromírSJC Sportcentrum JičínCZESJC800565:17+2:35
3Pašek FrantišekKAM OK KameniceCZEKAM760065:26+2:44
4Koštejn VítDOK OK DoksyCZEDOK980067:47+5:05
5Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP960068:19+5:37
6Finstrle LuděkZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM790268:21+5:39
7Kovář MiroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC810468:57+6:15
8Uhlík MichalSJC Sportcentrum JičínCZESJC800769:23+6:41
9Kettner LukášKAM OK KameniceCZEKAM940369:25+6:43
10Zalaba TomášSJC Sportcentrum JičínCZESJC010171:37+8:55
11Vlach JiříAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV790072:32+9:50
12Mohn Christian635 OLC KAPREOLOSUI635740173:25+10:43
13Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980274:14+11:32
14Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP851175:06+12:24
15Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN990175:11+12:29
16Červák JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE800175:13+12:31
17Hübner JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB790275:30+12:48
18Sklenář MartinAOP Orientační Běh OpavaCZEAOP950175:37+12:55
19Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZECHA780076:37+13:55
20Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZECHA930076:56+14:14
21Mižúr Peter671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671910277:25+14:43
22Kobr TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN890177:52+15:10
23Novák DanielDOK OK DoksyCZEDOK870078:20+15:38
24Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZEASU860678:21+15:39
25Francke JanDOK OK DoksyCZEDOK840078:47+16:05
26Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP640179:10+16:28
27Neimanis Nauris457 OGRE OK/SCLAT457920179:27+16:45
28Doucha JiříSNA TJ START NáchodCZESNA710579:38+16:56
29Lázaro Diego248 ULTRA MAXIMUSESP248960080:10+17:28
30Zschäckel Robin342 SONNENSCHEIN BERLINGER342970282:33+19:51
31Zideluns Janis451 AUSEKLISLAT451901082:42+20:00
32Riebisch Martin345 USV TU DRESDENGER345870982:43+20:01
33Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU950284:09+21:27
34Toon Melis159 D-TEAMBEL159920284:15+21:33
35Pustai DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN930186:39+23:57
36Lazák TomášLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU910286:52+24:10
37Ježek LukášCHA OK ChrastavaCZECHA860488:31+25:49
38Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU000188:54+26:12
39Němeček JanKAM OK KameniceCZEKAM930089:09+26:27
40Vajda Balázs390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390942289:41+26:59
41Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU980290:17+27:35
42Lengyel Ádám395 TABÁNI SPARTACUSHUN395961390:24+27:42
43Szenczi GabrielVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI870093:07+30:25
44Rewig Thomas345 USV TU DRESDENGER345820794:22+31:40
45Junek VladimírTJP TJ Sokol TrojaCZETJP840094:57+32:15
46Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU0001100:06+37:24
47Dvořáček DanN10 NEREGISTR. PRAHA 5CZEN107902104:38+41:56
48Lužnický JiříLIT KOB LitvínovCZELIT8501106:42+44:00
49Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZECHA9105114:07+51:25
50Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK8505114:31+51:49
51Deferme Miel159 D-TEAMBEL1599603134:54+72:12
 
Zikmund ZdeněkSJC Sportcentrum JičínCZESJC9703disk
Sheremet Oleksandr801 KIEV REGIONUKR8018401disk
Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZESJC0001vzdal
Hájek AdamKAM OK KameniceCZEKAM9202vzdal
 
 
 
H21B (42)6,6 km 265 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jíra TomášKAM OK KameniceCZEKAM980265:060:00
2Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZENPA670567:29+2:23
3Macek JiříLIT KOB LitvínovCZELIT840168:33+3:27
4Fojtů PetrPDY Běhej PoděbradyCZEPDY870068:45+3:39
5Vlášek JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP970270:02+4:56
6Sysel OndřejPGP SK PragaCZEPGP830270:42+5:36
7Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN980471:32+6:26
8Moravec MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU881173:25+8:19
9Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST890274:09+9:03
10Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710774:14+9:08
11Ransdorf JakubTAP KOB Tretra PrahaCZETAP980576:40+11:34
12Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY870077:26+12:20
13Pelc VáclavCST OB StrakoniceCZECST670277:28+12:22
14Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN970079:42+14:36
15Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI810080:01+14:55
16Viczián Péter390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390872784:05+18:59
17Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU930184:29+19:23
18Brettschneider Moritz341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341860785:18+20:12
19Štambuk Mario211 OK MERZCRO211920386:21+21:15
20Malý JakubN01 NEREGISTR. VSETÍNCZEN01910286:22+21:16
21Studer Dominic638 OLG MURTENSUI638990387:31+22:25
22Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN000187:36+22:30
23Komárek ArnoštSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH770287:53+22:47
24Uhlíř MarekPGP SK PragaCZEPGP940588:14+23:08
25Štambuk Andro211 OK MERZCRO211990590:34+25:28
26Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP940194:11+29:05
27Bereczki Máté390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390900594:44+29:38
28Štambuk Matej211 OK MERZCRO211950496:11+31:05
29Tóth Péter403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403960198:06+33:00
30Kříž JanN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN067501101:05+35:59
31Koiser Bernd122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT1228707101:44+36:38
32Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyCZERIC7600104:11+39:05
33Marek AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE7501107:07+42:01
34Nerad JaroslavLIT KOB LitvínovCZELIT9001110:00+44:54
35Krejbich DanielTJP TJ Sokol TrojaCZETJP9901110:20+45:14
36Štambuk Dario211 OK MERZCRO2115901116:29+51:23
37Kopasz Róbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN4019210117:20+52:14
38Zideluns Mikelis451 AUSEKLISLAT4518512124:16+59:10
39Bersuck Lukas354 BIELEFELDER TGGER3549502129:57+64:51
40Zvagulis Ricards451 AUSEKLISLAT451132:50+67:44
41Mahou Alvaro241 COTA TORREJON DE ARDOZESP2419302136:05+70:59
 
Šperl MilanN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN058001disk
 
 
 
H21C (15)5,6 km 255 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šklíba DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN990263:240:00
2Hala LukášN18 NEREGISTR. ŠLAPANICECZEN18850168:36+5:12
3Kavan TomášTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM860371:14+7:50
4Rýdel JiříKAM OK KameniceCZEKAM920076:20+12:56
5Berthold Noah638 OLG MURTENSUI638020688:33+25:09
6Wedekind Konstantin151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151890489:24+26:00
7Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM740192:43+29:19
8Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM0401102:54+39:30
9Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP8501103:05+39:41
10Dalos Áron392 MAFC BUDAJENOHUN3929504103:31+40:07
11Nebeský DanielKAM OK KameniceCZEKAM9404105:02+41:38
12Brettschneider Max341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3418406106:00+42:36
13Hríbik Miroslav671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK6718503115:09+51:45
 
Vacek VladimírKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZEKNC9300disk
Pecháček VítRIC OB ŘíčanyCZERIC0101disk
 
 
 
H21E (48)8,7 km 355 m23 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ahola Joonas279 MUSTAMAKKIFIN279960262:540:00
2Glonek JakubKAM OK KameniceCZEKAM960263:29+0:35
3Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE950163:34+0:40
4Mrázek JanSJC Sportcentrum JičínCZESJC810263:47+0:53
5Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU990263:50+0:56
6Liszka Krisztián395 TABÁNI SPARTACUSHUN395920564:02+1:08
7Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR890064:14+1:20
8Fürst MatoušDOK OK DoksyCZEDOK960264:21+1:27
9Wolf FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR970165:31+2:37
10Prieto del campo Álvaro249 MALARRURAESP249950165:37+2:43
11Gösswein Csaba408 SALGOTARJÁNI DORNYAI SEHUN408850165:58+3:04
12Rollier BaptistePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK820066:07+3:13
13Bakó Áron395 TABÁNI SPARTACUSHUN395920166:24+3:30
14Rusý TomášKAM OK KameniceCZEKAM930166:30+3:36
15Wartbichler Christian122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122880667:00+4:06
16Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870067:02+4:08
17Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU000267:04+4:10
18Ormay Mihály395 TABÁNI SPARTACUSHUN395990268:02+5:08
19Zingg Luca631 BUSSOLA OKSUI631930269:41+6:47
20Smola MichalTZL SKOB ZlínCZETZL813171:17+8:23
21Volák OndřejLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU001071:26+8:32
22Heinmann Kristo255 OK PEKOEST255890171:50+8:56
23Anttolainen Aleksi276 LAHDEN SUUNNISTAJATFIN276930172:07+9:13
24Karatsiolis KryštofTUR OOB TJ TurnovCZETUR990173:53+10:59
25Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770074:02+11:08
26Van baelen Michael159 D-TEAMBEL159920174:42+11:48
27Divin Péter395 TABÁNI SPARTACUSHUN395980374:56+12:02
28Šmelík MartinKAM OK KameniceCZEKAM960475:34+12:40
29Zhelyaskov Dimitar191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191980576:40+13:46
30Nakvosas Gytis477 OSK AŽUOLASLTU477950376:44+13:50
31Thoř TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR990477:13+14:19
32Kundisch Wieland345 USV TU DRESDENGER345851277:20+14:26
33Gray DanielKAM OK KameniceCZEKAM000381:26+18:32
34Škoda JakubDOK OK DoksyCZEDOK880081:31+18:37
35Zelenka TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK900183:13+20:19
36Stormer OskarKAM OK KameniceCZEKAM960083:41+20:47
37Veselý JakubPGP SK PragaCZEPGP950385:24+22:30
38Šabata MilanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK990493:34+30:40
39Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY860094:19+31:25
40Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU960196:39+33:45
41Koldinský JanKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY850697:17+34:23
42Landovský JakubPGP SK PragaCZEPGP960197:27+34:33
43Colgan Jeremy903 HUDSON VALLEY ORIENTEERINGUSA9037201127:46+64:52
44Gyimesi Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN3937212156:19+93:25
 
Buzek MartinPGP SK PragaCZEPGP8401vzdal
Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP8206vzdal
Udovichenko Igor597 OMEGARUS5971999vzdal
Semerád AntonínPGP SK PragaCZEPGP9807vzdal
 
 
 
H35A (33)6,6 km 260 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šabatka PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU810662:410:00
2Mrázek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP791162:44+0:03
3Vimba Martins460 ZIEMELKURZEME OKLAT460770166:25+3:44
4Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI730066:42+4:01
5Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZECHA750067:57+5:16
6Lepšík PetrSJC Sportcentrum JičínCZESJC820368:50+6:09
7Neumann JosefTUR OOB TJ TurnovCZETUR840768:54+6:13
8Průša MichalVSP USK PrahaCZEVSP731070:42+8:01
9Hladký ViktorVAM OB VamberkCZEVAM820171:19+8:38
10Bauer LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV770171:57+9:16
11Šesták MarekVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI740373:38+10:57
12Kovář JindřichMAS KČT AšCZEMAS680077:02+14:21
13Cardenas Francisco Leiva249 MALARRURAESP78:46+16:05
14Malin Sergei593 KMS ST.PETERSBURGRUS593800080:02+17:21
15Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV810180:29+17:48
16Roshchin Roman592 MSU MOSCOWRUS592800180:57+18:16
17Žitný TomášSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB640181:29+18:48
18Wiktor Wojciech555 WKS SLASKPOL555820283:50+21:09
19Boudný JanSCP OK Sparta PrahaCZESCP741785:32+22:51
20Brunner Jan634 OCR WINTERTHURSUI634810285:49+23:08
21Ježowicz RomanVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI800285:58+23:17
22Brosch PetrRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK711186:01+23:20
23Duda MiroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU800994:19+31:38
24Rada PavelABM KOB ALFA BrnoCZEABM740197:07+34:26
25Lohr IvoSCP OK Sparta PrahaCZESCP6801100:30+37:49
26Kautský JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP8201100:46+38:05
27Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP8003102:33+39:52
28Placek PetrMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA8000104:24+41:43
29Peňaranda Marcos Tomas243 CRONESP2438403106:33+43:52
30Choutka JaroslavSOB SOBSACZESOB6301107:14+44:33
31Popp Andreas227 AALBORG OKDEN2278105130:33+67:52
32Gagné Jean Francois201 MONTREAL RAMBLERSCAN2018001153:54+91:13
 
Distler Carl W.368 BERLINER TSCGER3687601disk
 
 
 
H35B (11)5,0 km 220 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kříž LukášTTR OOB TřebíčCZETTR820151:310:00
2Senbergs Jurijs451 AUSEKLISLAT451810458:22+6:51
3Andrš PetrZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEZAM840161:54+10:23
4Zlatanov Nikolai191 VARIANT 5 TARGOVISHTEBUL191844166:54+15:23
5Štembera JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN751369:19+17:48
6Videcký JanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU750481:43+30:12
7Klíma KamilN07 NEREGISTR. SK OLYMPIA PHACZEN07820199:30+47:59
8Ehrreich Rudolf121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT1218101110:00+58:29
9Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZEBSO8202114:56+63:25
10Procházka MartinLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU8101120:58+69:27
11Perkner RadimZVO OB SK ZvoleCZEZVO8001127:56+76:25
 
 
 
H40A (28)6,1 km 235 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Dénes Zoltán401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401720753:330:00
2Junek PetrSTH SK StudenecCZESTH780156:13+2:40
3Gregor MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP770557:07+3:34
4Bobach Claus227 AALBORG OKDEN227770157:34+4:01
5Čech JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP790065:15+11:42
6Dzerve Gatis453 KAPA OK CARNIKAVALAT453760165:47+12:14
7Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZECHA750166:26+12:53
8Nagy Viktor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401770166:38+13:05
9Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN750068:23+14:50
10Baksa Csaba401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401780871:55+18:22
11Garcia Gorrotxategi Zig245 COBIESP245750272:04+18:31
12Suk JiříMFP Matfyz PrahaCZEMFP640172:30+18:57
13Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZELIT760577:35+24:02
14Biolik Grzegorz551 TRACKCOURSEPOL551760280:33+27:00
15Gálus IgorLDC KOB DěčínCZELDC730280:58+27:25
16Střelba OndřejPGP SK PragaCZEPGP751081:49+28:16
17Hernandez Antonio246 FRONTELA OESP246730183:05+29:32
18Vlašímský RobertSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV720187:13+33:40
19Bouzek PetrSVS Orientklub VsetínCZESVS790188:05+34:32
20Šimoník Milan671 ŠK HADVEO B.BYSTRICASVK671750590:04+36:31
21Lehmann Karsten345 USV TU DRESDENGER345781894:09+40:36
22Pivec LukášMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA760095:45+42:12
23Matics Gyula399 MAFC BUDAPESTHUN399750197:13+43:40
24Vlček JiříVIC OB VizoviceCZEVIC7700100:30+46:57
25Mühlstädt Gunnar351 SV ROBOTRON DRESDENGER3517813119:40+66:07
26Běloušek PavelCTB SK OB ChotěbořCZECTB7602130:31+76:58
27Pospíšil RadekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP7802142:56+89:23
 
Groß Sebastian349 SV WISSENSCH. QUEDLINBURGGER3497401disk
 
 
 
H40B (20)4,7 km 215 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM760343:210:00
2Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY780048:18+4:57
3Cers Kaspars451 AUSEKLISLAT451752655:50+12:29
4Stibor ZbyněkTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR760058:02+14:41
5Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP770360:46+17:25
6Feřt MartinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770461:05+17:44
7Holík JaromírONO SKOB OstrovCZEONO750264:29+21:08
8Svoboda JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP750466:16+22:55
9Good MartinSBR SKOB BruntálCZESBR780068:25+25:04
10Caune Gaidars458 AZIMUTS OKLAT458770769:47+26:26
11Mička AlešTJP TJ Sokol TrojaCZETJP730070:44+27:23
12Sági Péter399 MAFC BUDAPESTHUN399760470:51+27:30
13Yurchuk Sergey595 FOTON MOSCOWRUS595770276:24+33:03
14Zápotocký LubošSLA SKOB SlanýCZESLA750079:38+36:17
15Vondráček MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP770479:53+36:32
16Kvášovský JakubLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU780280:11+36:50
17Vejražka JiříKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY740080:19+36:58
18Udovichenko Roma597 OMEGARUS597197482:43+39:22
19Koska BronislavSTH SK StudenecCZESTH770194:00+50:39
20Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL7700104:28+61:07
 
 
 
H45A (44)5,4 km 225 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pompe Tilo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701745:290:00
2Schmiedeberg Nils342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670445:31+0:02
3Stockmayer Michael122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122680145:49+0:20
4Drahoňovský AlešTUR OOB TJ TurnovCZETUR720146:52+1:23
5Borbás Nándor401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401710247:06+1:37
6Venäläinen Toni273 VALKEAKOSKEN HAKAFIN273700048:19+2:50
7Cerjaks Kaspars453 KAPA OK CARNIKAVALAT453701648:48+3:19
8Budriunas Justas476 INDIVID. VILNIUSLTU476700051:50+6:21
9Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP660151:53+6:24
10Šafařík IvoOPI Orientační sporty PísekCZEOPI740251:54+6:25
11Ahtiainen Akseli277 KALEVAN RASTIFIN277720252:29+7:00
12Andersson Hakan708 HALMSTAD OKSWE708740153:44+8:15
13Bradáč StanislavLLI LOK-o LiberecCZELLI720157:08+11:39
14Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH700157:36+12:07
15Spranger Lutz358 TSV KARLSHORSTGER358670458:03+12:34
16Staugaard Ulrik232 FIF HILLERODDEN232700158:44+13:15
17Vandas LuděkVAM OB VamberkCZEVAM660159:00+13:31
18Bleidorn Stefan361 SV IHW ALEX BERLIN 78GER361680160:10+14:41
19Kabát JanPGP SK PragaCZEPGP690160:32+15:03
20Zschaeckel Raik342 SONNENSCHEIN BERLINGER342670362:48+17:19
21Nielsen Niels Peter Vest223 ALLEROED OKDEN223730163:42+18:13
22Jandera TomášSOB SOBSACZESOB730066:31+21:02
23Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN700266:59+21:30
24Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS710067:18+21:49
25Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN680267:48+22:19
26Matoušek MartinSLA SKOB SlanýCZESLA710069:31+24:02
27Lazák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU690069:49+24:20
28Studer Andreas638 OLG MURTENSUI638700170:06+24:37
29Šimša JaromírMFP Matfyz PrahaCZEMFP710070:14+24:45
30Tornai Szabolcs396 SZABI SEHUN396710170:39+25:10
31Janošík RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB740271:47+26:18
32Krieger Thomas358 TSV KARLSHORSTGER358740372:32+27:03
33Farrak Holger351 SV ROBOTRON DRESDENGER351701973:53+28:24
34Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZEDCE740073:55+28:26
35Szlávik Zoltán393 TIPO OC BUDAPESTHUN393730875:24+29:55
36Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP650076:19+30:50
37Kurt Ralph492 KOVZNED77:05+31:36
38Finkenstädt Björn342 SONNENSCHEIN BERLINGER342680678:01+32:32
39Marcher Wolfgang292 CMOFRA292700179:12+33:43
40Aster VladimírSLA SKOB SlanýCZESLA650093:08+47:39
41Barenghi Beniamino424 VERESE ORIENTEERINGITA424730199:19+53:50
42Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZELDC7301106:27+60:58
43Marager Anders223 ALLEROED OKDEN2237005139:07+93:38
44Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZECHA7000149:34+104:05
 
 
 
H45B (24)4,4 km 210 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kvapil PetrTUV SOK TJ TurnovCZETUV740247:310:00
2Odehnal LuděkADA OOB Spartak AdamovCZEADA740056:22+8:51
3Ježek PetrZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM720257:02+9:31
4Novotný JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI710257:45+10:14
5Jirous JiříTAP KOB Tretra PrahaCZETAP720158:20+10:49
6Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI700060:09+12:38
7Graudins Rinalds453 KAPA OK CARNIKAVALAT453720764:57+17:26
8Horváth Norbert401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401741267:28+19:57
9Tejkal KarelZBP OOB SK ZbraslavCZEZBP700067:59+20:28
10Silins Valters451 AUSEKLISLAT451730168:12+20:41
11Zýka VítN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13720169:03+21:32
12Řehoř JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN700470:32+23:01
13Severýn OttoVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI740271:06+23:35
14Adamovský MichalTYN OOB SK Týniště nad OrlicíCZETYN720071:33+24:02
15Dankó István393 TIPO OC BUDAPESTHUN393691377:08+29:37
16Krausz MilanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP670079:39+32:08
17Gegeris Atis451 AUSEKLISLAT451721681:57+34:26
18Kovács János401 KALOCSAI TERM. TSEHUN401731184:55+37:24
19Eisner LeoPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP700386:45+39:14
20Molnár Attila393 TIPO OC BUDAPESTHUN393700788:15+40:44
21Vambera FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR7305102:08+54:37
22Hájek JanTUV SOK TJ TurnovCZETUV7301103:36+56:05
23Škácha MichalDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP7103106:13+58:42
24Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEKOR7300145:38+98:07
 
 
 
H50A (37)5,0 km 205 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Stormer LeifKAM OK KameniceCZEKAM670139:120:00
2Virtanen Antti275 HAMEENLINNAN SUUNNISTAJATFIN275680144:05+4:53
3Ignatev Aleksandr591 YAROSLAVLRUS591670047:10+7:58
4Novota Mikuláš676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676600249:00+9:48
5Lassalle Pascal294 CO AMBERIEUFRA294670449:07+9:55
6Škvor MartinKAM OK KameniceCZEKAM670049:49+10:37
7Teringl RadekVCB OB České BudějoviceCZEVCB650250:35+11:23
8Vydra IvanCHA OK ChrastavaCZECHA660050:52+11:40
9Vabulnieks Maris455 APE OKLAT455660151:07+11:55
10Binsch Olaf491 THOR HAGUENED491690151:24+12:12
11Pataki Gabor405 PVS PÉCSHUN405670351:54+12:42
12Pretnar Janez621 KAMNIŠKI O-KLUBSLO621670152:11+12:59
13Depta Piotr554 MKS PAULINUM JELENIA GORAPOL554650252:41+13:29
14Le gland Christophe297 ANNECY SPORTS ORIENTATIONFRA297690152:42+13:30
15Borras ripolles Joan250 MONTSANT ORIENTACIOESP250690152:46+13:34
16Egge Guttorm506 IL GEOFORMNOR506650153:44+14:32
17Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV680253:56+14:44
18Zenevre Manuel291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291690154:04+14:52
19Baert Serge154 NSV AMELBEL154650055:05+15:53
20Cruse Kay351 SV ROBOTRON DRESDENGER351660455:11+15:59
21Málek MartinCST OB StrakoniceCZECST650155:25+16:13
22Vervoort Wim155 TROLBEL155690556:40+17:28
23Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU630157:06+17:54
24Dalos Attila392 MAFC BUDAJENOHUN392670160:05+20:53
25Fürst AlešLLI LOK-o LiberecCZELLI680160:30+21:18
26Huttunen Matti278 PIHKANISKATFIN278660161:12+22:00
27Mueller Rico345 USV TU DRESDENGER345641365:13+26:01
28Mella Stein502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502660565:45+26:33
29Sklenář JosefSBR SKOB BruntálCZESBR660166:55+27:43
30Demmig Sven341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341660267:18+28:06
31Faggyas László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393660470:07+30:55
32Pidner Valentin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122560470:29+31:17
33Korstjens Patrick153 KOL OVERPELTBEL153670376:57+37:45
34Magyari Árpád395 TABÁNI SPARTACUSHUN395661685:16+46:04
35Müller RobertOAV Orienteering AdventureCZEOAV690094:32+55:20
36Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY5701110:12+71:00
 
Šimek RomanUOL SOB OlomoucCZEUOL6503disk
 
 
 
H50B (28)3,9 km 160 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Szencz Attila390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390672137:100:00
2Kalousek JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP690140:28+3:18
3Nakvosas Vidmantas477 OSK AŽUOLASLTU477670140:53+3:43
4Stabinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458680141:35+4:25
5Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690244:54+7:44
6Kohout JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK690245:22+8:12
7Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB660146:07+8:57
8Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS690048:20+11:10
9Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN660350:46+13:36
9Zagyi László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393671050:46+13:36
11Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP660550:53+13:43
12Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU650152:20+15:10
13Hejna StanislavLLI LOK-o LiberecCZELLI690055:14+18:04
14Zatloukal TomášZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH670155:54+18:44
15Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM690056:00+18:50
16Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK650456:42+19:32
17Ipsics László393 TIPO OC BUDAPESTHUN393680258:10+21:00
18Hedemann Henning231 FAABORG OKDEN231660461:45+24:35
19Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP670365:56+28:46
20Szucs Peter407 CSIPA SEHUN407690166:57+29:47
21Tóth Zsolt403 PÉCSI OE SPORTKORHUN403670369:41+32:31
22Patassi Michal675 FARMACEUT BRATISLAVASVK675690172:38+35:28
23Skalka MichalLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU670073:06+35:56
24Nordvik Bjorn504 KOLBOTN & SKIMT OLNOR504650275:26+38:16
25Hudeček JaroslavKTA SK Kotnov TáborCZEKTA650175:58+38:48
26Károlyi Gyula393 TIPO OC BUDAPESTHUN393641184:14+47:04
27Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690185:08+47:58
28Jensen Lars tykaer229 OK HTFDEN2296702106:27+69:17
 
 
 
H55A (42)4,7 km 200 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ročejdl MarekKAM OK KameniceCZEKAM640047:240:00
2Spengler Andreas367 ESV LOK DESSAUGER367610147:25+0:01
3Laenen Wiet155 TROLBEL155600348:00+0:36
3O'cleirigh Aonghus420 AJAXIRL420600148:00+0:36
5Gerber Markus390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390640848:57+1:33
6Varga József400 OSC BUDAORSHUN400600249:07+1:43
7Kožina PetrPGP SK PragaCZEPGP600050:17+2:53
8Švarc JiříJEN OB JenišoviceCZEJEN620150:22+2:58
9Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN630150:28+3:04
10Hase Michael363 KARLHORSTER TSV BERLINGER363630050:30+3:06
11Mella Thor502 OPPSAL ORIENTEERINGNOR502640151:53+4:29
12Egei Tamas409 TIPO TKE BUDAPESTHUN409630152:43+5:19
13Hrabánek DavidPGP SK PragaCZEPGP600352:57+5:33
14Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP620053:07+5:43
15Szlatényi Ferenc400 OSC BUDAORSHUN400610354:59+7:35
16Molnar Geza274 MARIEFORS SKIKLUBFIN274610155:16+7:52
17Rohweder Arne633 SKI-O SWISSSUI633620156:15+8:51
18Koeck Erwin122 HSV OL WIENER NEUSTADTAUT122530256:35+9:11
19Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZECHA620057:44+10:20
20Bikelis Vytautas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472610160:05+12:41
21Molnár Tibor400 OSC BUDAORSHUN400630161:19+13:55
22Hinkel Udo351 SV ROBOTRON DRESDENGER351640763:27+16:03
23Mahou Luis241 COTA TORREJON DE ARDOZESP241620163:31+16:07
24Perchonok Dmitry422 EMEK HEFERISR422620064:24+17:00
25Buhler Michael Gerhard345 USV TU DRESDENGER345640466:25+19:01
26Van dyck Erik155 TROLBEL155640167:44+20:20
27Chernykh Sergei594 LVS KHIMKIRUS594620368:43+21:19
28Lacis Sandris454 MONA OKLAT454620170:20+22:56
29Kniebügl Anton674 KOBRA BRATISLAVASVK674640071:36+24:12
30Bujdosó István395 TABÁNI SPARTACUSHUN395640871:50+24:26
31Forst LiborMFP Matfyz PrahaCZEMFP630173:33+26:09
32Nielsen Henrik228 HOLBAEK OKDEN228600173:38+26:14
33Laev Urmas251 SK MERCURYEST251620274:32+27:08
34Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK640175:03+27:39
35Henkes Freddy151 OLG SANKT VITH ARDOCBEL151620277:00+29:36
36Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZEDCE610079:14+31:50
37Wehrhöfer-bersuck Dieter354 BIELEFELDER TGGER354610186:14+38:50
38Binsch Thomas356 SC KLECKENGER356620087:33+40:09
39Tihon JaroslavTAP KOB Tretra PrahaCZETAP610289:56+42:32
40Janšo Karol676 KLUB OB ATU KOŠICESVK676620592:35+45:11
41Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI490098:33+51:09
42Korf Aliaksandr172 SKO ORON MINSKBLR1726100113:15+65:51
 
 
 
H55B (19)3,6 km 150 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI640145:260:00
2Tuomi Pertti272 ASKOLAN URHEILIJATFIN272630151:07+5:41
3Drese Werner348 OLV USLARGER348610154:04+8:38
4Dandens Viesturs456 ALUKSNE-APE OKLAT456610056:59+11:33
5Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP590059:37+14:11
6Cicenas Ruímantas478 ORIENS OKLTU478621263:00+17:34
7Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM611363:59+18:33
8Ščehovič Roman672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672640264:40+19:14
9Vass Zoltan391 SZEGEDI VSEHUN391630267:58+22:32
10Vilz Wolfgang347 TV EITELBORNGER347640169:52+24:26
11Pěnička LiborTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN600075:30+30:04
12Boucher Yves298 VINCENNESFRA298610178:02+32:36
13Rykala KarelVAM OB VamberkCZEVAM640179:26+34:00
14Sipiläinen Petri271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271640488:33+43:07
15Latvers Martinš458 AZIMUTS OKLAT458590890:03+44:37
16Bazika MiroslavTJP TJ Sokol TrojaCZETJP640190:29+45:03
17Janssen Heere Dirks365 BERLINER TURNERSCHAFTGER365600190:40+45:14
18Divecký JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK610296:44+51:18
19Mellan MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV6304105:06+59:40
 
 
 
H60A (36)4,2 km 155 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN554937:570:00
2Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZEDCE550039:22+1:25
3Zvaigzne Edmunds452 A2 ULBROKALAT452580140:50+2:53
4Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE705580142:27+4:30
5Dauderis Rimantas478 ORIENS OKLTU478591343:08+5:11
6Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA580143:30+5:33
7Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK570146:21+8:24
8Neumann JaroslavSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE590247:07+9:10
9Kristensen Arne230 HERLUFSHOLM OKDEN230590047:52+9:55
10Vandijck Jackie153 KOL OVERPELTBEL153550148:07+10:10
11Flašar JanKCK KOB Český KrumlovCZEKCK570150:26+12:29
12Velkeris Vilnis461 ALUKSNE OKLAT461560151:36+13:39
13Dall Soeren229 OK HTFDEN229570551:39+13:42
14Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZECHA550052:40+14:43
15Sugiyama Takashi425 SANS SOUCIJPN425550053:13+15:16
16Juckelandt Wolf-gerold351 SV ROBOTRON DRESDENGER351550953:37+15:40
17Hejtmánek VladimírTAP KOB Tretra PrahaCZETAP580253:58+16:01
18Minchev IvanMFP Matfyz PrahaCZEMFP570054:24+16:27
19Ansorge Ronald351 SV ROBOTRON DRESDENGER351590255:35+17:38
20Ohlsson Göran702 TULLINGE SKSWE702550155:51+17:54
21Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU590555:56+17:59
22Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR580356:30+18:33
23Le calvez Jeno295 LORIENTFRA295570058:50+20:53
24Gazdačko MilanSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK570259:02+21:05
25Solberg Ingar503 OLDERSKOG ILNOR503570159:06+21:09
26Bajoriunas Gediminas473 SAULE 0KLTU473550061:23+23:26
27Bottemer Christian296 CO STRASBOURGFRA296550161:51+23:54
28Fiala ZdeněkTAP KOB Tretra PrahaCZETAP550168:12+30:15
29Štípek RostislavTZL SKOB ZlínCZETZL570268:54+30:57
30Bruylant Dominique160 ASUBBEL160580369:00+31:03
31Aabye Niels226 BALLERUP OKDEN226590271:11+33:14
32Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA540071:50+33:53
33Vandeghinste Etienne156 ALTAIRBEL156560072:01+34:04
34Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM540273:32+35:35
35Olbrycht Janusz552 OLBnO WARSZAWAPOL552550186:57+49:00
36Williams Kean902 CASCADE BOTHELLUSA9025800117:04+79:07
 
 
 
H60B (14)3,5 km 140 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Eriksson Anders707 STROMSTADSWE707590138:480:00
2Hajagos Henrik390 SZEGEDI VASUTAS SEHUN390591143:19+4:31
3John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP550243:28+4:40
4Knotek KamilOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP570145:26+6:38
5Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZEPCB590148:34+9:46
6Cedrych KarelTJP TJ Sokol TrojaCZETJP550051:10+12:22
7Graham Andrew323 SARUM TISBURYGBR323550051:53+13:05
8Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP550052:55+14:07
9Maliňák JosefSVS Orientklub VsetínCZESVS550152:58+14:10
10Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN560257:06+18:18
11Novák TomDOK OK DoksyCZEDOK550057:21+18:33
12Muchl VladimírCST OB StrakoniceCZECST560179:02+40:14
13Thomée Anders701 IFK MORA OKSWE701590086:58+48:10
14Šabatka PetrSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZESHK5703107:09+68:21
 
 
 
H65A (46)3,8 km 145 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI520138:480:00
2Brettschneider Gerhard341 KAULSDORFER OLV BERLINGER341540339:00+0:12
3Lukasevicius Juozas471 RUDAMINA OKLTU471530344:42+5:54
4Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI510144:51+6:03
5Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520145:19+6:31
6Valter PetrKBP KBP PrahaCZEKBP450046:28+7:40
7Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZEDCE540046:49+8:01
8Aerts André155 TROLBEL155540646:54+8:06
9Jelínek VítTZL SKOB ZlínCZETZL510247:52+9:04
10Härtelt Helmut362 SSV PLANETA RADEBEULGER362510248:01+9:13
11Jylha Kari271 HELSINGIN SUUNNISTAJATFIN271530649:05+10:17
12Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU510149:22+10:34
13Duda Kostas471 RUDAMINA OKLTU471530150:09+11:21
14Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE705520350:58+12:10
15Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZETUR510052:35+13:47
16Galle Ole222 THOK HELSINGEDEN222520152:41+13:53
17Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA500353:00+14:12
18Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI500053:07+14:19
19Chotětický VáclavDKL KOB KladnoCZEDKL520253:49+15:01
20Krasuckis Rimantas472 LABIRINTAS VILNIUSLTU472520354:24+15:36
21Dambrauskas Algimantas475 SM GAJA KAUNASLTU475530854:27+15:39
22Farář JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL500254:43+15:55
23Pospíšil KarelTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR500055:08+16:20
24Urválek JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI470155:43+16:55
25Elson Robert102 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS102520155:48+17:00
26Lapinš Aldis458 AZIMUTS OKLAT458510456:18+17:30
27Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU480156:57+18:09
28Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZETTR520159:03+20:15
29Chotětický JanMAS KČT AšCZEMAS540059:05+20:17
30Husner Anton632 OLK WIGGERTALSUI632530260:16+21:28
31Třasák MilanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520661:21+22:33
32Miřijovský PřemyslBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV500162:34+23:46
33Price Colin101 CENTRAL COASTAUS101530163:46+24:58
34Bugár József394 BOF BUDAORSHUN394530266:31+27:43
35Wysocki Andrzej553 SLASK O-TEAMPOL553510270:41+31:53
36Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN510173:53+35:05
37Langr StanislavSNA TJ START NáchodCZESNA540374:41+35:53
38Hojný OldřichSCP OK Sparta PrahaCZESCP520174:59+36:11
39Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE705500478:16+39:28
40Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZEJEN520178:21+39:33
41Magyar János398 MAKE BUDAPESTHUN398520182:21+43:33
42Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZECHA500283:49+45:01
43Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE500084:50+46:02
44Stárek JiříDOB KOB DobruškaCZEDOB500186:44+47:56
45Janošík AntonínUOL SOB OlomoucCZEUOL520187:12+48:24
46Kolský AlexanderPGP SK PragaCZEPGP5000121:52+83:04
 
 
 
H65B (13)3,2 km 130 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lapinš Maris458 AZIMUTS OKLAT458530541:010:00
2O'brien Liam419 CORK-OIRL419540149:18+8:17
3Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV520353:23+12:22
4Hrbas VladimírKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS530159:59+18:58
5Folander Kim224 FSK ORIENTERINGDEN224510160:09+19:08
6Freimanis Patriks451 AUSEKLISLAT451521360:50+19:49
7Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM530063:01+22:00
8Pospíšil JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV470166:44+25:43
9Blecha LadislavTRT KOS TřešťCZETRT510066:57+25:56
10Molnár Gábor397 HSE BUDAPESTHUN397500269:59+28:58
11Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP5001103:37+62:36
12Herold Rudolf341 KAULSDORFER OLV BERLINGER3415205112:54+71:53
 
Jadviščok LadislavUOL SOB OlomoucCZEUOL5101disk
 
 
 
H70 (29)3,2 km 115 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZECHC460137:060:00
2Conrad Helmut345 USV TU DRESDENGER345401537:23+0:17
3Gurka JiříTUV SOK TJ TurnovCZETUV460138:15+1:09
4Moosberger Max640 OL REGIO OLTENSUI640460140:36+3:30
5Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZESRK470241:05+3:59
6Sands Tim324 BOK(W)GBR324490141:33+4:27
7Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZETUR480141:38+4:32
8Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR480042:27+5:21
9Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP490043:42+6:36
10Michałek Janusz556 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL556480144:01+6:55
11Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaCZESCP470044:45+7:39
12Bobach Poul227 AALBORG OKDEN227470347:12+10:06
13Sol Michel293 OPA MONTIGNYFRA293480050:56+13:50
14Lukavec MílaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN490153:01+15:55
15Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR441753:30+16:24
16Kern Wilmar343 SV BAD DUBENGER343450153:35+16:29
17Babák JiříZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH480157:53+20:47
18Öhman Mans703 VISBORGS OKSWE703480061:55+24:49
19Vanderstraeten Vic155 TROLBEL155490762:25+25:19
20Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE460065:30+28:24
21Hlaváč JaroslavSMB SKOB Mladá BoleslavCZESMB480167:13+30:07
22Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZECHA490169:24+32:18
23Sokolář ZdeněkSNA TJ START NáchodCZESNA450170:27+33:21
24Hansen Vagn229 OK HTFDEN229650370:51+33:45
25Zelený VladimírPGP SK PragaCZEPGP480071:01+33:55
26Barbier Georges160 ASUBBEL160490273:30+36:24
27Dubský JosefSUL OOB TJ Slavoj Ústí nad LabCZESUL470073:54+36:48
28Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS460092:32+55:26
29Müller Rainer345 USV TU DRESDENGER3454906110:40+73:34
 
 
 
H75 (15)3,1 km 105 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lindblom Ingemar704 OK ORINTOSWE704440148:480:00
2Schmalfeld Tassilo362 SSV PLANETA RADEBEULGER362400152:29+3:41
3Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZESJC360154:01+5:13
4Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEFSP430054:23+5:35
5Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA440155:51+7:03
6Studer Christian638 OLG MURTENSUI638420464:18+15:30
7Bauer EmilVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM441068:35+19:47
8Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZEBSO440170:45+21:57
9Svendsen Ole225 OK ROSKILDEDEN225430273:07+24:19
10Güth Hans367 ESV LOK DESSAUGER367420279:37+30:49
11Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP430085:41+36:53
12Schallberger Josef637 OLG GOLDAUSUI637440086:18+37:30
13Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZEPUL420098:56+50:08
14Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS4000108:24+59:36
15Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH4201112:49+64:01
 
 
 
H80 (5)2,7 km 95 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Licis Arno451 AUSEKLISLAT451391563:050:00
2Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380264:02+0:57
3Kempf Adolf639 KTV ALTDORFSUI639260075:22+12:17
4Heinemann Rolf351 SV ROBOTRON DRESDENGER351370589:21+26:16
5Binsch Karl-heinz350 TSV AHLDENGER350390093:55+30:50
 
 
 
T10 (35)3,3 km 70 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horáček JáchymVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI111115:510:00
2Junek ŠimonSTH SK StudenecCZESTH100118:22+2:31
3Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI120118:36+2:45
4Vondráčková JolanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP105821:23+5:32
5Junek KryštofSTH SK StudenecCZESTH120122:22+6:31
6Broschová AlžbětaRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK115123:05+7:14
7Feřtová EliškaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI105624:49+8:58
8Míka OndřejVCB OB České BudějoviceCZEVCB100326:00+10:09
9Kalinin Lukyan597 OMEGARUS597120426:23+10:32
10Kalousek DominikJEN OB JenišoviceCZEJEN090126:52+11:01
11Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110127:51+12:00
12Lhotský MarekDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100228:32+12:41
13Kvapilová KristýnaTUV SOK TJ TurnovCZETUV099928:55+13:04
14Fraj DavidRUZ TJ RůženáCZE30:48+14:57
15Frýdecký TomášBZP Báječné ženy v orientačnímCZEBZP100031:04+15:13
16Šťovíček JanDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP100131:06+15:15
17Zápotocký TomášSLA SKOB SlanýCZESLA120031:31+15:40
18Minařík FrantišekVCB OB České BudějoviceCZEVCB110331:39+15:48
19Schwarzová Katarína672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672110531:57+16:06
20Borras verge Carla250 MONTSANT ORIENTACIOESP250090332:21+16:30
21Beneš MaxVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI110034:31+18:40
22Šichová ZuzanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM115537:05+21:14
23Smola JakubN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03110240:49+24:58
24Tkáč JakubTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN100141:04+25:13
25Placek NikolasMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA120041:51+26:00
26Schlittermann Emilia352 ESV LOK BERLIN-SCHENEW.GER352110342:24+26:33
27Streibert Lena345 USV TU DRESDENGER345111142:33+26:42
28Kottíková AnežkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN115243:15+27:24
29Popp Bobach Mikkel227 AALBORG OKDEN227120643:42+27:51
30Ehrreich Helena121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121100444:57+29:06
31Eisner FloraPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP105045:10+29:19
32Štembera OskarTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN120151:08+35:17
33Schwarzová Martina672 TJ SLAVIA EKONOM UMB BBSVK672090461:26+45:35
34Lhotská LindaDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP125062:29+46:38
 
Roshchin Mikhail592 MSU MOSCOWRUS5921304disk
 
 
 
T10-OPEN (6)3,3 km 70 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZETJN675130:490:00
2Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZEKVS705040:44+9:55
3Stiborová BlankaTVR TJ Sokol Vrbno pod PradědeCZETVR765041:50+11:01
4Milota JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA050046:04+15:15
5Peňaranda Marcos Hugo243 CRONESP243130248:46+17:57
6Škáchová EvelínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP155260:05+29:16
 
 
 
T10P (60)3,3 km 70 m6 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schulthess Thierry635 OLC KAPREOLOSUI635121018:330:00
2Zýka ProkopN13 NEREGISTR. PRAHA 12CZEN13110322:04+3:31
3Tejkalová EliškaZBP OOB SK ZbraslavCZEZBP100222:10+3:37
4Šiler ŠtěpánPDY Běhej PoděbradyCZEPDY110124:00+5:27
5Votava JanN16 NEREGISTR. LIBEREC 01CZEN16140124:50+6:17
6Sági Balázs399 MAFC BUDAPESTHUN399100525:51+7:18
7Kříž JanTTR OOB TřebíčCZETTR120126:21+7:48
8Zenevre Jules291 HAUTES VOSGES ORIENTATIONFRA291100326:58+8:25
9Běloušek MatějCTB SK OB ChotěbořCZECTB120227:01+8:28
10Mullis RobertDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP120027:30+8:57
11Drahoňovský JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR100627:31+8:58
12Bächi Minna636 THURGORIENTASUI636120228:55+10:22
13Hübner VáclavTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM111230:21+11:48
14Teringlová VeronikaVCB OB České BudějoviceCZEVCB125130:38+12:05
15Kvapilová KláraTUV SOK TJ TurnovCZETUV119930:42+12:09
16Gregorová MagdalenaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP115832:02+13:29
17Šperlová KateřinaN05 NEREGISTR. NEJDEKCZEN05130232:29+13:56
18Garcia Schulze Lene245 COBIESP245100133:04+14:31
19Cain Finjas358 TSV KARLSHORSTGER358120233:09+14:36
20Vimba Teoodors460 ZIEMELKURZEME OKLAT460120533:22+14:49
21Liška AlbertPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK131333:29+14:56
22Johansson Oliver710 NYKOPING OKSWE710120233:38+15:05
23Smola ŠtěpánN03 NEREGISTR. OB ŠTÍPACZEN03140334:56+16:23
24Sági Rita399 MAFC BUDAPESTHUN39935:18+16:45
25Matics Luca399 MAFC BUDAPESTHUN399100335:21+16:48
26Nakvosas Tadas477 OSK AŽUOLASLTU477120235:25+16:52
27Mička TimotejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP100335:28+16:55
28O'brien Mary Ann419 CORK-OIRL419110335:30+16:57
29Mišek MichalKAM OK KameniceCZEKAM130035:54+17:21
30Podlipný FilipSJC Sportcentrum JičínCZESJC120236:38+18:05
31Podlipná KláraSJC Sportcentrum JičínCZESJC145136:40+18:07
32Komárková OndřejkaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH135137:39+19:06
33Hanušová LenkaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB135037:43+19:10
34Šťovíček FilipDVP DVP ORIENTATIONCZEDVP120138:49+20:16
35Pecánek MatějTEP Tempo PrahaCZETEP130038:52+20:19
36Feřtová AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI145139:48+21:15
37Vlčková AlžbětaVIC OB VizoviceCZEVIC135140:01+21:28
38Procházková ElenaTEH Sokol TehovCZETEH40:15+21:42
39Erben VojtěchSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB110040:32+21:59
40Pompe Antonia351 SV ROBOTRON DRESDENGER351121440:46+22:13
41Erbenová MarinaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB145143:10+24:37
42Jirousová EditaTAP KOB Tretra PrahaCZETAP1043:15+24:42
43Benito Ruiz Esmeralda242 MURCIA-OESP242090445:27+26:54
44Zappová BarboraSBR SKOB BruntálCZESBR200946:16+27:43
45Benito Ruiz Jacinto242 MURCIA-OESP242090346:30+27:57
46Eisner MatiasPVP VSK Přírodní vědy PrahaCZEPVP120046:45+28:12
47Marek MartinSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE110047:27+28:54
48Benito Ruiz Eduardo242 MURCIA-OESP242090247:31+28:58
49Knorr Robert353 OLV POTSDAMGER353140749:12+30:39
50Pivcová LucieMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA165054:30+35:57
51Janošíková LenkaUOL SOB OlomoucCZEUOL765155:08+36:35
52Ehrreich Ludmilla121 NATURFREUNDE OL WIEN+AUT121120555:50+37:17
53Sterns Gvido457 OGRE OK/SCLAT45758:44+40:11
54Kučerková AdélaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB145059:30+40:57
55Knotková ViktorieOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP150359:32+40:59
56Khelová BáraSCP OK Sparta PrahaCZESCP135059:40+41:07
57Křížová EllaN06 NEREGISTR. VYSOKÁ PECCZEN06160261:53+43:20
58Albrecht JiříKAM OK KameniceCZEKAM170065:48+47:15
59Mrázek VáclavDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP120272:58+54:25
60Gagné Henri201 MONTREAL RAMBLERSCAN201130292:43+74:10