Bohemia 2017so 22.07.2017 6:33
Klubová startovní listinavytvořeno MT2003 Š Stephan Krämer 2008

  StČí       Čip Jméno                     Kategorie     Cel Id databá      E1      E2      E3      E4 


0   Vakant                    

  2008           Vakant                    D40B           37              9:20   11:45    9:30   10:51 
  2012           Vakant                    H21E           56                              9:58   11:14 
  2011           Vakant                    D60            40             10:12   11:00   10:00   11:11 
  2010           Vakant                    H70            29              9:29   11:41    9:59   10:22 
  2068           Vakant                    T10            59                      9:00                 
  2009           Vakant                    H16B           31              9:25   10:45    9:50   11:24 
  2002           Vakant                    D40A           37             10:10   11:50    9:10   10:51 
  2004           Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
  2005           Vakant                    H70            29             10:53    9:35   11:35    9:28 
                 Vakant                    D10            28             10:18   10:42    9:12   10:41 
                 Vakant                    D10            28              9:12   11:48   10:18   11:11 
                 Vakant                    D12A           25             10:06   11:02    9:10   11:35 
                 Vakant                    D12A           25              9:10   11:51    9:59   10:47 
                 Vakant                    D12B           21              9:25    9:41    9:09   11:50 
                 Vakant                    D12B           21             10:21   10:37   11:49   10:38 
                 Vakant                    D12B           21             11:17   11:17   10:21    9:10 
                 Vakant                    D14A           35             11:31   10:36   11:56   10:36 
                 Vakant                    D14A           35             10:26   11:21   10:26   11:12 
                 Vakant                    D14A           35              9:36    9:46    9:26    9:56 
                 Vakant                    D14B           16             10:24   12:00    9:12   11:22 
                 Vakant                    D14B           16             11:24    9:36   10:24    9:30 
                 Vakant                    D14B           16              9:48   10:36    9:00   11:14 
                 Vakant                    D16A           43             11:02    9:06   11:54    9:06 
                 Vakant                    D16A           43              9:26   10:58   11:06   11:50 
                 Vakant                    D16A           43             10:26   11:54    9:42   11:10 
                 Vakant                    D16A           43              9:06    9:46    9:06    9:58 
                 Vakant                    D16A           43             10:02   11:30   11:50   11:54 
                 Vakant                    D16A           43             11:38   10:34   10:22   10:34 
                 Vakant                    D16B           23             10:25   10:33   10:25   10:35 
                 Vakant                    D18A           26             10:43    9:47   11:11   10:23 
                 Vakant                    D18A           26             11:53   10:22   11:46    9:23 
                 Vakant                    D18A           26             11:25    9:05   11:53    9:17 
                 Vakant                    D21A           26              9:39    9:04   11:45   10:12 
                 Vakant                    D21A           26             11:03    9:46   10:35    9:18 
                 Vakant                    D21A           26             10:35    9:11   11:10    9:42 
                 Vakant                    D21B           43              9:27   10:43    9:15   11:48 
                 Vakant                    D21E           30              9:08   10:02    9:08    9:09 
                 Vakant                    D35A           26              9:22    9:15   11:00   11:40 
                 Vakant                    D35A           26             11:28    9:08   11:42    9:28 
                 Vakant                    D35A           26              9:43    9:22    9:08   10:58 
                 Vakant                    D35A           26             10:11   10:32    9:50    9:58 
                 Vakant                    D35A           26              9:08    9:57    9:15    9:22 
                 Vakant                    D35A           26             10:39   11:14   11:35   10:28 
                 Vakant                    D40A           37              9:00    9:40   11:10    9:43 
                 Vakant                    D40A           37              9:50   10:35    9:30   10:35 
                 Vakant                    D40A           37             10:25   11:25   10:20   11:07 
                 Vakant                    D40B           37              9:25   11:50    9:05   11:11 
                 Vakant                    D40B           37              9:00   10:45    9:00   11:51 
                 Vakant                    D40B           37             10:10   11:55    9:40   11:46 
                 Vakant                    D45A           48             11:33    9:51   11:33   10:03 
                 Vakant                    D45A           48             10:27   10:45   10:06    9:39 
                 Vakant                    D45A           48              9:54   11:36   11:30   11:39 
                 Vakant                    D45A           48             10:57   10:30    9:48   10:30 
                 Vakant                    D45A           48              9:21   11:06    9:24    9:21 
                 Vakant                    D45A           48              9:42   11:27    9:27   11:12 
                 Vakant                    D45A           48              9:27   11:33    9:30   11:33 
                 Vakant                    D45A           48             10:12   11:30    9:21   11:36 
                 Vakant                    D45B           36             10:03   11:13    9:03   11:09 
                 Vakant                    D45B           36              9:28    9:48    9:43    9:17 
                 Vakant                    D45B           36             10:28   11:53   10:28   10:33 
                 Vakant                    D45B           36              9:03   10:33   11:18    9:53 
                 Vakant                    D50A           40              9:12   10:28    9:48   11:17 
                 Vakant                    D50A           40             11:00   11:00    9:12    9:49 
                 Vakant                    D50A           40             10:24    9:52   10:28   10:37 
                 Vakant                    D50B           29              9:41    9:41   11:23   10:31 
                 Vakant                    D50B           29             10:29   11:17   10:29   11:19 
                 Vakant                    D50B           29             11:23   10:29    9:41    9:43 
                 Vakant                    D55A           35             10:19   11:49    9:04    9:54 
                 Vakant                    D55A           35              9:19   11:54    9:54   11:38 
                 Vakant                    D55A           35             10:54   11:14   10:24   11:02 
                 Vakant                    D55A           35              9:49   10:34   11:14   10:34 
                 Vakant                    D55A           35             11:44    9:44    9:09   11:34 
                 Vakant                    D55B           21             11:33    9:36   10:30   11:24 
                 Vakant                    D55B           21             10:39   11:24   12:00   10:21 
                 Vakant                    D55B           21              9:45   10:21   11:15    9:36 
                 Vakant                    D60            40              9:32   11:44   11:00   11:43 
                 Vakant                    D60            40             10:00   10:04    9:12    9:51 
                 Vakant                    D60            40             10:56   11:08   11:48   11:47 
                 Vakant                    D60            40              9:12    9:12   10:24   10:31 
  2007           Vakant                    D60            40             10:52    9:48   11:36   11:50 
                 Vakant                    D65            24             11:22   11:22    9:44   11:38 
  2003           Vakant                    D65            24             11:50   10:05   11:36    9:38 
                 Vakant                    D65            24             10:26    9:51   10:26   11:02 
                 Vakant                    D70            21             11:20    9:44   10:48    9:10 
                 Vakant                    D70            21             10:48   10:16   11:52   10:14 
                 Vakant                    D70            21             11:52    9:12   11:20    9:42 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    H10            40             11:04   10:40   10:16   11:33 
                 Vakant                    H10            40              9:20   11:04    9:16   11:45 
                 Vakant                    H10            40              9:24   11:28    9:28   11:41 
                 Vakant                    H10            40             10:12   11:40    9:20   10:45 
                 Vakant                    H10            40              9:16   11:32    9:52   11:09 
                 Vakant                    H10            40              9:48   11:36    9:24   11:37 
                 Vakant                    H12A           25              9:09   11:15    9:09   11:45 
                 Vakant                    H12A           25              9:44   10:40   10:19   10:45 
                 Vakant                    H12A           25             10:19   11:50    9:37   11:15 
                 Vakant                    H12B           29             11:49   10:31   10:25   11:07 
                 Vakant                    H12B           29              9:43    9:13   11:43   10:31 
                 Vakant                    H12B           29             11:07    9:49   11:07    9:13 
                 Vakant                    H12B           29             10:31   11:49    9:49    9:49 
                 Vakant                    H14A           48              9:55   11:10    9:58    9:22 
                 Vakant                    H14B           35              9:30   11:55   10:00   10:52 
                 Vakant                    H14B           35             10:00   11:00    9:05   11:36 
                 Vakant                    H16A           48              9:35    9:41   10:35    9:48 
                 Vakant                    H16A           48             11:41   10:26   11:14   10:54 
                 Vakant                    H16A           48             10:38   10:02   10:53   10:21 
                 Vakant                    H16A           48             10:05   11:05   11:41   11:39 
                 Vakant                    H16A           48             11:26    9:23   11:38    9:18 
                 Vakant                    H16A           48             11:05    9:20    9:50    9:21 
                 Vakant                    H16B           31             11:20    9:20    9:15    9:42 
                 Vakant                    H16B           31             10:55    9:15   11:45   11:54 
                 Vakant                    H16B           31             10:30    9:55   11:00    9:00 
                 Vakant                    H16B           31             10:10   11:10   11:40   12:00 
                 Vakant                    H16B           31              9:15   10:35    9:45   10:30 
                 Vakant                    H16B           31              9:35   11:45   10:25   11:12 
                 Vakant                    H18A           36             10:38    9:03    9:48    9:49 
                 Vakant                    H18A           36             11:13   11:58   11:18   11:01 
                 Vakant                    H18A           36              9:43   10:23   11:58    9:21 
                 Vakant                    H18A           36             11:58    9:43   10:38   10:25 
                 Vakant                    H18B           18              9:01   10:29   11:35    9:35 
                 Vakant                    H18B           18              9:34   11:46    9:34   10:23 
                 Vakant                    H18B           18             11:02   11:57   11:57   11:35 
                 Vakant                    H18B           18             10:18    9:45   11:46    9:27 
                 Vakant                    H18B           18             11:46    9:01   10:29   10:55 
                 Vakant                    H20A           28              9:50    9:44    9:50    9:50 
                 Vakant                    H20A           28             10:38    9:08   11:50    9:08 
                 Vakant                    H20A           28             11:20   10:26   10:38   10:26 
                 Vakant                    H21A           60             11:31    9:52    9:46   10:21 
                 Vakant                    H21B           44             11:06    9:30    9:58   11:05 
                 Vakant                    H21B           44              9:10    9:58    9:10    9:29 
                 Vakant                    H21B           44              9:06   10:54    9:06    9:05 
                 Vakant                    H21B           44              9:14    9:10   11:18   11:53 
                 Vakant                    H21B           44             10:30   10:26   10:30    9:53 
                 Vakant                    H21C           18             11:34   10:24   10:44    9:11 
                 Vakant                    H21C           18             10:34    9:14    9:04    9:20 
                 Vakant                    H21C           18              9:54    9:04   11:44   10:23 
                 Vakant                    H35A           22              9:50   11:10   10:30   11:51 
                 Vakant                    H35A           22             11:10   10:30    9:10    9:11 
                 Vakant                    H35A           22              9:10    9:50    9:18   11:11 
                 Vakant                    H35A           22             10:30    9:10   11:42   10:23 
                 Vakant                    H35B           20             11:33    9:54   11:51    9:19 
                 Vakant                    H35B           20             11:42    9:09   11:42    9:59 
                 Vakant                    H40A           47              9:04   11:56    9:08   11:28 
                 Vakant                    H40A           47              9:52   11:44   10:16   11:04 
                 Vakant                    H40A           47              9:36   11:48    9:44   10:44 
                 Vakant                    H40A           47              9:12   10:44    9:12   11:48 
  2071           Vakant                    H40B           26             11:13    9:42   11:55    9:53 
  2072           Vakant                    H40B           26              9:07   11:13    9:14    9:17 
                 Vakant                    H40B           26             10:24   11:55    9:07   10:29 
                 Vakant                    H45A           61             10:11   10:50   10:29   11:58 
                 Vakant                    H45A           61              9:44    9:35   11:20   10:31 
                 Vakant                    H45A           61             10:59   11:23    9:56   10:13 
                 Vakant                    H45A           61              9:02    9:02    9:29   11:07 
                 Vakant                    H45A           61             11:29   11:56   11:53    9:22 
                 Vakant                    H45A           61             10:32   10:29    9:02    9:49 
                 Vakant                    H45B           19             10:40    9:00   10:40   10:22 
                 Vakant                    H45B           19             12:00   10:20   12:00    9:18 
                 Vakant                    H50A           60             11:12   11:00   11:57   11:57 
                 Vakant                    H50A           60             11:54    9:03   11:00    9:27 
                 Vakant                    H50A           60             11:36    9:06   10:12    9:09 
                 Vakant                    H50A           60             10:54   10:18   11:27    9:06 
                 Vakant                    H50A           60              9:30    9:27   10:42    9:51 
                 Vakant                    H50A           60             10:12    9:48    9:30   11:00 
                 Vakant                    H50A           60             11:57    9:09    9:03    9:03 
                 Vakant                    H50B           28             11:46    9:16   10:58    9:16 
                 Vakant                    H55A           54             10:34    9:34   11:04   10:24 
                 Vakant                    H55A           54             11:25   10:01   10:37   11:12 
                 Vakant                    H55A           54              9:40   10:25    9:58    9:54 
                 Vakant                    H55A           54             11:01    9:10   11:49    9:27 
                 Vakant                    H55B           22              9:37    9:53    9:45   10:34 
                 Vakant                    H55B           22             11:13   11:29    9:05   11:14 
                 Vakant                    H55B           22             10:17   10:41   10:25   11:54 
  2001           Vakant                    H60A           43             11:28    9:24   11:08    9:11 
                 Vakant                    H60A           43             10:24    9:44    9:36    9:39 
                 Vakant                    H60A           43             11:12   11:20   11:16   11:15 
                 Vakant                    H60B           17              9:02   11:58   11:58    9:44 
                 Vakant                    H60B           17             11:58    9:02   10:19   10:38 
                 Vakant                    H60B           17             10:19   10:41    9:02   11:41 
                 Vakant                    H65A           41              9:11   11:19   10:11   11:49 
                 Vakant                    H65A           41             10:07   10:51    9:43   11:45 
                 Vakant                    H65B           25              9:06   11:47   10:23   10:38 
                 Vakant                    H65B           25              9:41   11:54    9:48   11:44 
                 Vakant                    H65B           25             11:12   10:37    9:13   11:38 
                 Vakant                    H70            29             10:47    9:11   11:17   10:10 
                 Vakant                    H70            29             11:47    9:05   11:53    9:40 
                 Vakant                    H70            29             11:53    9:41   11:47    9:04 
                 Vakant                    H70            29             11:17   10:11   10:47    9:10 
                 Vakant                    H75            19              9:53   10:20   10:38   10:19 
                 Vakant                    H75            19             10:47    9:44   11:14    9:15 
                 Vakant                    H75            19             11:50    9:08   11:50    9:47 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T10P           62              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    D18B            9              9:29    9:09   10:09   10:50 
                 Vakant                    D18B            9             10:49   10:49   11:49    9:10 
                 Vakant                    D20A           32              9:00   11:12   12:00   11:12 
                 Vakant                    D20A           32              9:30   12:00    9:00   11:54 
                 Vakant                    D20A           32             10:30   11:54    9:42    9:00 
                 Vakant                    D20A           32             11:06    9:48   11:54    9:48 
                 Vakant                    D20A           32             11:48    9:00   11:06   12:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    T-OPEN         34              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    D16B           23             12:01   12:01    9:05   11:55 
                 Vakant                    D35A           26             11:00   11:49   10:32    9:34 
                 Vakant                    D35B           17              9:45    9:01    9:01   11:50 
                 Vakant                    D45A           48              9:24    9:21   10:27   10:51 
                 Vakant                    H12B           29             11:55   11:55   11:49   11:43 
                 Vakant                    H12B           29             12:01   12:01    9:13   11:49 
  2006           Vakant                    H21B           44              9:42   11:10    9:46   11:09 
                 Vakant                    H45A           61              9:23   10:02   10:50    9:01 
                 Vakant                    D12A           25              9:38   11:58   11:58   11:11 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    F3            113              9:00    9:00    9:00    9:00 
                 Vakant                    H12A           25             11:57   11:57   11:57    9:57 
                 Vakant                    H50A           60             10:39   11:57   12:00   10:18 
                 Vakant                    T10            59              9:00    9:00    9:00    9:00 
  3000           Vakant                    D18A           26                                           
  3001           Vakant                    T10P           62                      9:00    9:00    9:00 
  3002           Vakant                    T10P           62                      9:00    9:00    9:00 
  3003           Vakant                    F3            113              9:00                         
  3004           Vakant                    T10            59                              9:00    9:00 
  3005           Vakant                    T10P           62                              9:00    9:00 
  3006           Vakant                    F5            110                              9:00    9:00 
  3007           Vakant                    F5            110                              9:00    9:00 
  3008           Vakant                    F5            110                              9:00    9:00 
  3009           Vakant                    F5            110                              9:00    9:00 
  3010           Vakant                    F3            113                                      9:00 
  3011           Vakant                    H21E           56              9:13    9:16    9:19         
  3012           Vakant                    F5            110                      9:00            9:00 
  3013           Vakant                    F3            113              9:00            9:00         
  3014           Vakant                    F5            110                      9:00            9:00 
  3015           Vakant                    F3            113              9:00            9:00         
  3016           Vakant                    F3            113                      9:00    9:00    9:00 
  3017           Vakant                    H21A           60                                      9:42 
  3018           Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00    9:00 
  3019           Vakant                    D21E           30             10:14    9:08    9:50         
  3020           Vakant                    H21A           60                             11:13   11:15 
  3021           Vakant                    H21A           60             10:34                         
  3022           Vakant                    D21B           43             10:07                         
  3023           Vakant                    H21E           56              9:58    9:43                 
  3024           Vakant                    H21E           56              9:37   10:04    9:16         
  3025           Vakant                    H14A           48                             10:34   11:07 
  3026           Vakant                    H40A           47                              9:16   11:56 
  3027           Vakant                    F5            110              9:00                         
  3028           Vakant                    D21E           30              9:32    9:32   10:32         
  3029           Vakant                    H21E           56              9:16    9:13   11:10         
  3030           Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00         
  3031           Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00         
  2067           Vakant                    F5            110              9:00    9:00    9:00         
  2069           Vakant                    D10            28              9:42            9:48   11:47 



101 101 LOST SHENTON PARK AUS 

     3   1931394 Anthea Feaver             D55A           35 1015900     10:44    9:04   10:59    9:38 
     5   9005350 Bruce Bowen               H65A           41 1015200     10:31   10:39   11:35   10:33 
     4   2038399 Liz Abbott                D55A           35 1015800     10:24   10:04   11:29    9:50 
     1   1391615 Matthews Richard          H65A           41 1015100     11:39    9:31   10:55    9:25 
     2   1400711 Nicole Davis              D45B           36 1016900     11:13   10:23   10:53    9:49 



121 121 OJE WAPPLER       AUT 

     6   2078972 Ecke-Wihan Sonja          D45A           48 1217200     10:00   10:51   10:18   10:45 



122 122 HSV RIED          AUT 

     8    863068 Haider Anna               F3            113 1225600      9:00    9:00    9:00    9:00 
     7   1500223 Hones Sepp                H60A           43 1225400     11:52    9:32   11:36    9:19 



151 151 C.O. LIÉGE        BEL 

    12   7205515 Florin Jacques            H55A           54 1516100      9:22   11:31   10:16   11:18 
    11   2046059 Leyimangoye Judith        D35B           17 1518000      9:23   11:24    9:12   10:40 
    13   7402610 Martos Sanchez Felipe     H55A           54 1515901      9:16   10:31   10:04   11:36 
     9   7763014 Pierlot André             H55A           54 1515900     10:04   10:52   10:28   10:57 
    10   2089828 Pierlot Elvire            D10            28 1510700      9:24   11:42    9:24   11:17 



152 152 ASUB ORIENTATION  BEL 

    33   1407851 Beles Milan               H55A           54 1525900     11:43    9:25   11:19    9:48 
    16    228339 Blanche Marie-christine   D65            24 1524800     11:36    9:37   10:33    9:20 
    27   9201734 Bruylant Dominique        H55A           54 1525800     11:13    9:37   11:07    9:57 
    28    219832 Bruylant Yoline           T-OPEN         34 1529700      9:00    9:00    9:00    9:00 
    26   1960502 Buelens Jenny             D50A           40 1526000     11:32   10:08   11:24   10:09 
    36     49068 Clausi Carla              D50A           40 1526300     10:36    9:44   10:56    9:37 
    43   9540107 Colson Caty               D60            40 1525400     11:16    9:36   10:36    9:39 
    35   9632012 Darimont Didier           H50A           60 1526300     11:21    9:36   11:33    9:33 
    41     49074 Drabs Laurence            D40A           37 1527500     11:00    9:05   10:55   10:19 
    31   1251959 Duyck An                  D45A           48 1525900     11:00   10:18   10:57    9:33 
    32   2102251 Flament Jacques           H70            29 1524500     11:11    9:53   11:11    9:58 
    38     49032 Fronhoffs Alistair        H40A           47 1527400     10:52    9:04   10:36   10:08 
    39     49035 Fronhoffs Gaëlle          D16A           43 1520200     11:18   10:22   10:26    9:26 
    40     49036 Fronhoffs Lyna            D12A           25 1520600     11:16   10:48   10:27   10:05 
    37     77060 Gillet Christian          H45A           61 1526400     11:20    9:14   10:47    9:25 
    34   9011960 Govaerts Bernadette       D50A           40 1526000     10:56   10:24   10:48    9:13 
    14   9560310 Hofmans Jacques           H60A           43 1525600     11:16    9:04   10:40    9:31 
    42   9520606 Krier Francis             H65A           41 1525200     11:43    9:19   11:51   10:41 
    25     49025 Lambeau Carine            D50A           40 1526000     11:24   10:16   11:04    9:29 
    44    344772 Mercier Didier            H50B           28 1526400     11:28    9:34   11:34    9:22 
    45     49055 Mols Pierre               H60A           43 1525400     10:44    9:20   11:48   10:31 
    22     49072 Muyllaert Claire          D50A           40 1525700     11:40    9:32   11:44    9:21 
    17     49054 Naeije Nicole             D65            24 1525150     10:54    9:58   10:47   10:08 
    23   1301922 Parmentier Pierre         H60A           43 1524800     11:04   10:00   11:00   10:07 
    20     49022 Roth Matthieu             H21C           18 1528300     11:04    9:34   10:54    9:47 
    29     49028 Rouserez Annick           D50A           40 1526200     10:48   10:00   11:16   10:01 
    18     49037 Taelemans Philippe        H55A           54 1526200     10:55    9:13   11:46   10:21 
    30     49029 Theunckens Joëlle         F3            113 1525800      9:00    9:00    9:00    9:00 
    19     49024 Thienpondt Léonard        H65A           41 1525100     10:47    9:39   10:23    9:53 
    21     49023 Thienpondt Marie          D35A           26 1528200     10:53    9:29   10:46    9:52 
    15   1393109 Van der Cruys Jean-pierre H75            19 1524200     10:56   10:11   11:41    9:31 
    24     49024 Vandemeulebroek Marc      H55A           54 1526000     11:37    9:19   10:55    9:39 
    46    228334 Veldekens François        H21A           60 1528300     10:58    9:31   11:34    9:15 



153 153 TROL              BEL 

    52   1001930 Bourgonjon Ellen          D35A           26 1537900     10:25   11:21    9:43   11:10 
    49   1409488 De Clercq Rune            H12A           25 1530500      9:51   11:22   10:12   11:03 
    54   1001928 De Mits Noor              D12A           25 1530600      9:31   11:37    9:24   10:59 
    55   1001927 De Mits Thor              H10            40 1530700     10:04   10:48    9:56   11:17 
    56   1001929 De Mits Viek              T10P           62 1531000      9:00    9:00    9:00    9:00 
    53   1001931 De Mits Wolf              H14A           48 1530400     10:28   11:34    9:34   10:49 
    51   1001926 De Mits Yves              H45A           61 1537000      9:05   11:08   10:11   11:37 
    50   1409487 Deschepper Ellen          D40B           37 1537700      9:30   11:05    9:15   11:26 
    48   1006679 Peeters Andre             H65B           25 1534800     10:09   11:12   10:02   11:32 
    57   1199256 Van Bealen Michael        H21A           60 1539200     10:28   10:40           11:36 



154 154 KOL               BEL 

    60   2068651 Aerden Eske               D18B            9 1540000     11:29   10:09   10:49    9:50 
    58   2068652 Aerden Frank              H45B           19 1546900     11:10    9:20   11:30   10:06 
    61   2068653 Aerden Torben             H10            40 1540700     10:24   10:32   10:32   10:41 
    59   1411001 Delanghe Anne-marie       D45A           48 1547000     10:39   10:09   11:12    9:30 



155 155 D-TEAM ANTWERPEN  BEL 

    69   8633667 Franssen Desmond          H21E           56 1558400      9:31   10:49    9:25   11:05 
    65    851221 Franssen Winston          H21A           60 1558500      9:13   11:28   10:19   11:12 
    62   7001003 Gysen Kelly               D21B           43 1559000      9:23   11:15    9:59   11:04 
    64   7002030 Hoekx Jeroen              H21A           60 1558600     10:19   10:31    9:49   11:30 
    68   9840801 Houben Ellen              F3            113 1558400      9:00    9:00    9:00    9:00 
    63    701728 Marien Bert               H21A           60 1558400      9:58   10:46    9:40   10:45 
    70   8644889 Serrallonga Arques Anna   D21E           30 1558900                             11:33 
    67    850830 Van der Kleij Thomas      H21E           56 1558500     10:10   11:04    9:31   10:53 
    66   7207280 Vermonden Annelies        D21C           20 1558700      9:49   11:46   10:43   10:16 



156 156 HAMOK             BEL 

    71    144447 Deferme Miel              H20A           28 1569800     11:08    9:38   11:26    9:56 
    47   2010282 Keuppens Wout             H20A           28 1569800     11:26    9:20   11:08    9:32 
    73   2010282 Keuppens Wout             H20A           28 1569800     10:56   10:08   11:44   10:08 
    72    144448 Melis Toon                H21B           44 1569200     10:58   10:22   10:54    9:57 



171 171 KSO BNTU MINSK    BLR 

    74    250540 Aliakseyev Yury           H55B           22 1715800      9:05   10:57   10:01   11:06 
    75    250545 Aliakseyeva Volha         D45B           36 1717100     10:23   10:38    9:53   10:45 



191 191 VARIANT 5         BUL 

    99   2029958 Ahmedov Dzan              H12B           29 1910500     11:43    9:31   10:55   10:25 
    87   2800603 Aleksandrova Emili        D12A           25 1910500     11:02   10:06   10:55    9:35 
    77   2029955 Angelova Petranka         D45A           48 1917200     11:18    9:42   11:09   10:09 
   103   2034120 Atanasova Ivet            D12B           21 1910500     11:09    9:33   10:53    9:34 
    95   7300266 Bonev Dani                H14A           48 1910300     11:37    9:28   11:10   10:04 
    76   2012199 Bonev Dian                H45B           19 1917200     11:50    9:30   11:00    9:42 
   100   2008653 Bonev Viktor              H12B           29 1910500     11:31   10:25   11:13    9:37 
    79   9995555 Boneva Betina             D16A           43 1910100     11:42    9:38   10:42    9:18 
    78   2030005 Dimova Desislava          D35A           26 1918200     11:14    9:50   11:21   10:16 
    80   8082808 Dyaksova Evangelina       D16A           43 1910100     11:50   10:30   11:26    9:30 
    97   2800664 Filipov Teodor            H12A           25 1910500     11:01   10:19   11:08   10:33 
   102   2012204 Georgieva Julia           D12B           21 1910500     11:41   10:13   11:33    9:50 
    82   2012202 Hristova Olamena          D14A           35 1910300     11:16   10:31   10:46    9:32 
   108    338472 Ibryamov Berk Ibryamov    H12A           25 1910600     10:47    9:16   10:33   10:15 
   109   2044962 Ibryamov Inan Ibryamov    H14A           48 1910400     10:40   10:01   10:58   10:22 
    88   2012195 Ilieva Elena              D12A           25 1910500     10:20   10:27   11:09    9:23 
    85   2029978 Ilieva Yana               D14A           35 1910300     11:46   10:21   11:01    9:24 
    81   2029952 Iljeva Tsveta             D20A           32 1919700     10:48   10:18   11:12    9:12 
    96   2029951 Ilkov Georgi              H14B           35 1910300     11:25   10:20   10:05   10:32 
   105   4616441 Nenkova Ina Nikolaeva     D12B           21 1910500     10:29    9:49   10:37   10:14 
    83   1411907 Nenkova Reneta            D14A           35 1910300     11:56    9:31   11:51   10:28 
    90   2012198 Ovcharov Zdravko          H18A           36 1919900     11:03    9:13   11:28    9:33 
    92   2800666 Petkov Yoan               H18B           18 1919900     10:29   10:18   11:13    9:43 
    94   2800721 Petrov Kaloyan            H14A           48 1910300     10:55    9:40   11:25    9:58 
   110    338476 Petrov Matyu Petrov       H12A           25 1910500     10:33    9:30   11:36    9:39 
   106   9101713 Petrova Yasna             D16A           43 1910200     10:58   10:06   11:18   10:06 
    86   2034121 Petrova Yoanna            D14A           35 1910300     10:56   10:11   11:41   10:20 
   104   2039233 Simeonova Nevena          D20A           32 1919700     11:24    9:30   10:30    9:36 
   107    338479 Stoyanova Margarita       D55A           35 1915800     11:04    9:54   11:09   10:06 
   101   2029997 Taner Ata                 H12B           29 1910500     10:37    9:43   10:31    9:25 
    89   2029965 Todorov Ivan              H12B           29 1910500     10:55    9:19   11:25    9:55 
    93   2012194 Tsonev Ivaylo             H16A           48 1910100     11:29   10:08   11:32    9:33 
    84   2800941 Vasileva Anzhela          D14A           35 1910300     11:06   10:01   11:21    9:40 
    98    427106 Yulianov Samuil           H12B           29 1910500     11:19    9:55   10:43   10:07 
    91   2013439 Zhelyazkov Dimitar        H21E           56 1919600     10:58    9:37   11:04    9:38 



192 192 COMPASS-CROSS     BUL 

   114   1409406 Borisov Petar             H18A           36 1920000      9:28   10:28    9:38   11:09 
   112   9999444 Dyaksova Andreya          D18A           26 1920000     10:08   11:32   10:22   10:41 
   115   9999555 Dyaksova Antoaneta        D21E           30 1929500      9:20   10:44    9:32   11:21 
   117   2059778 Georgiev Pavel            H21A           60 1928900      9:28   11:37   10:01   11:03 
   116    502544 Kamenarov Ivaylo          H21E           56 1928500      9:25   10:46   10:07   11:11 
   121   1007874 Kamenarov Kamen           H55A           54 1925800      9:13   10:49    9:31   11:15 
   120    412900 Kamenarova Tzvetelina     D55A           35 1926100      9:04   11:29    9:49   11:26 
   118   1409405 Koev Krasimir             H45A           61 1927000     10:14   11:02    9:17   11:25 
   111   1409404 Koeva Velina              D14A           35 1920400     10:21   11:31    9:56   11:00 
   119    412903 Varbanov Dimitar          H50A           60 1926600     10:00   11:21   10:33   11:45 
   113   1409403 Yordanov Stefan           H14A           48 1920400      9:25   10:37   10:01   10:58 



193 193 KSO VALDI SOFIA   BUL 

   123   2006442 Berkova Monika            D14B           16 1930300     11:00    9:12   10:36   10:18 
   125   8627813 Demendjieva Mariya        D18A           26 1939900     10:50   10:01   11:39   10:05 
   131   2110164 Dermendjiev Aleksandar    H12B           29 1930500     11:25    9:25   11:19   10:01 
   139   2034136 Dimitrov Emil             H50B           28 1936700     11:22    9:28   11:04    9:28 
   140   1006083 Dimitrov Georgi           H21B           44 1939400     11:10   10:10   10:42   10:09 
   134   7900002 Dimitrov Martin           H16B           31 1930100     10:40   10:05   11:05    9:30 
   122   2006445 Dimitrova Amelia          D12B           21 1930500     10:37    9:57   10:45   10:22 
   129    412667 Dimitrova Valentina       D45B           36 1937200     10:43    9:08   11:13    9:29 
   132    412990 Evgeniev Bogdan           H12B           29 1930500     11:13   10:07   11:37    9:19 
   127   7208333 Gincheva Siliya           D21B           43 1939600     11:11   10:35   11:03   10:16 
   128   2013460 Ivandjikova Desilava      D45B           36 1937200     11:48    9:18   10:43   10:05 
   136   9101712 Ivandjilov Boyan          H18A           36 1939900     11:43   10:08   10:53    9:25 
   138   8627833 Jordanov Plamen           H40B           26 1937700     11:48    9:56   11:20    9:47 
   130   4714361 Jordanov Simeon           T10P           62 1930700      9:00    9:00    9:00    9:00 
   124   2008652 Jordanova Desislava       D14A           35 1930300     11:41   10:26   10:36    9:28 
   135   8640387 Kotkov Toma               H18A           36 1939900     10:43    9:18   11:08    9:41 
   126   1409431 Mitkova Borislava         D18A           26 1939900     11:46   10:15   11:25    9:47 
   133   2006444 Nikolov Grigory           H14B           35 1930300     10:15   10:55   11:45    9:20 
   137   8640386 Todorov Teodor            H35A           22 1938200     11:26   10:06   11:02    9:35 



194 194 BROWN TEAM        BUL 

   143   2008600 Dimitrov Dimitar          H12B           29 1940600      9:55   10:43    9:31   11:37 
   141   1987919 Dimitrov Nikolay          H21E           56 1947800     10:04   10:28   10:19   11:17 
   142   2008608 Dimitrova Stefaniya       D21A           26 1948000      9:32   11:38    9:46   11:24 



195 195 BEGUN VARNA       BUL 

   157   9005050 Atanasov Vladimir         H21A           60 1958500     11:28    9:22   10:43    9:54 
   156   2032334 Delev Georgi              H20A           28 1959800     10:44    9:32   11:20    9:20 
   158    502554 Dimitrova Nataliya        D21E           30 1958000     10:50    9:56   11:20   10:03 
   159   2039232 Galov Tihomir             H16A           48 1950200     10:50    9:44   10:59    9:54 
   145   2032355 Georgieva Mira            D14A           35 1950300     11:36   10:06   11:11   10:00 
   154   9102938 Georgieva Niya            D16A           43 1950200     11:34   10:26   10:30   10:22 
   151   9999222 Ivanov Alexander          H16A           48 1950200     11:17    9:59   11:23    9:24 
   150   9999666 Ivanov Ivaylo             H45A           61 1957100     11:38    9:20   10:32    9:40 
   152    502550 Ivanova Petya             D40B           37 1957300     11:00   10:25   11:05    9:46 
   153   9999333 Ivanova Simona            D18A           26 1950000     10:57    9:54   11:04    9:59 
   149   1007820 Kateliev Rumen            H50A           60 1956200     11:03    9:39   10:48    9:18 
   144   2032342 Koleva Ivana              D14A           35 1950400     10:41    9:26   11:36   10:16 
   148   2013453 Nedkov Nikolay            H16A           48 1950200     11:32    9:50   10:50    9:39 
   155   8636964 Neykov Valentin           H16A           48 1950100     10:41    9:53   10:44   10:00 
   147   9500007 Shterev Preslav           H14A           48 1950300     11:04    9:55   10:40   10:01 
   146   9500008 Shterev Veselin           H16A           48 1950100     10:59   10:23   11:17   10:15 



201 201 FWOC              CAN 

   160   2012273 Svoboda David             H18A           36 2010000      9:18   10:48    9:13   11:29 
   161   2012274 Svoboda Michael           H20A           28 2019900      9:32   11:02   10:08   11:26 



211 211 LEARNJOY CHINA    CHN 

   166     51451 Bao Yuxuan                H16B           31 2110100     10:50   10:15   11:35    9:54 
   163     52437 Chen Kaiyang              H14B           35 2110300     11:10   10:10   10:25    9:48 
   174    341907 He Yaqing                 D40B           37 2117700     10:45   10:35   10:55    9:51 
   162     49470 Li Xiangman               D14B           16 2110300     11:48    9:24   11:36   10:26 
   167     51452 Li Xiaoyi                 H16B           31 2110100     11:40    9:50   10:40   10:18 
   171     51462 Li Yuman                  D20A           32 2119800     11:18   10:00   11:18   10:24 
   169     51455 Liu Qianhe                H16B           31 2110000     11:05    9:35   10:50   10:06 
   175    341827 Liu Yang                  H21B           44 2119600     11:22   10:14   10:50   10:13 
   172     52470 Ma Weiwei                 D40B           37 2117700     11:15   10:15   10:20   10:01 
   170     51457 Shi Yichen                H16B           31 2110000     11:30   10:00   11:20    9:24 
   165     51448 Wu Jiyuan                 H16B           31 2110100     11:15   10:25   10:30    9:36 
   173    341804 Zhao Dong                 H45B           19 2117200     11:30    9:40   10:50    9:34 
   168     51454 Zhao Xihan                H16B           31 2110100     10:35    9:25   11:10    9:06 
   164     51445 Zheng Peiyu               H14B           35 2110300     11:50   10:45   10:45    9:40 



221 221 VIBORG ORIENTERIN DEN 

   177   7200545 Baago Allan               H50A           60 2216700     10:33   10:42    9:24   10:30 
   178    445531 Baago Freya               T10P           62 2211000      9:00    9:00    9:00    9:00 
   176    889653 Baago Kristine            D21A           26 2217900      9:18   11:24   10:14   11:42 



222 222 FSK ORIENTERING   DEN 

   179   7011222 Fogh Hanne                D50A           40 2226700     11:12    9:16   11:00   10:29 
   180    887599 Folander Kim              H65A           41 2225100     11:19   10:23   10:19   10:13 



223 223 AARHUS 1900 OR. I DEN 

   181   2086821 Gylling Hanne             D50A           40 2236600      9:16   10:44   10:24   11:09 
   182   1411270 Gylling Hougaard Astrid   D16A           43 2230200      9:14   11:06    9:10   11:06 
   183    434101 Hougaard Allan            H45A           61 2236500     10:17   10:56   10:20   11:40 
   184    434102 Pedersen Vagn             H55A           54 2236100     10:19   11:13    9:55   10:48 



224 224 AARHUS 1900 OR. I DEN 

   189   1410771 Kolbak Anna               D12B           21 2240500     11:01    9:17   11:01   10:06 
   185   1410775 Kolbak Jan                H45A           61 2247100     11:44    9:53   11:11   10:01 
   187   1410773 Kolbak Maria              D16A           43 2240100     10:34    9:14   10:34   10:02 
   188   1410772 Kolbak Mikkel             H16A           48 2240200     11:38    9:32   10:41   10:09 
   186   1410774 Kolbak Pia                D40B           37 2247400     10:55   10:05   12:00   10:21 



225 225 OK 73 GLADSAXE    DEN 

   195    434070 Andreasen Jorn            H70            29 2254000     10:35   10:59   10:05   10:28 
   190    351370 Gudme Else                D65            24 2254600     10:19   11:01    9:51   10:38 
   194     40402 Jorgensen Gunner          H70            29 2254300     10:05   11:11    9:41   11:04 
   192    308157 Kjederqvist Elisa         D65            24 2255000     10:05   11:43   10:12   10:56 
   196    308158 Kjederqvist Henrik        H70            29 2254700      9:53   10:41   10:41   10:16 
   197   9200942 Lykking Knud              H70            29 2254300      9:17   10:29    9:53   11:34 
   193     40508 Lykking Marianne          D65            24 2254400      9:37   11:15    9:23   11:20 
   191    302193 Valnert Ulla              D70            21 2254400     10:08   10:24    9:12   10:54 



226 226 ST.BINDERUP OK    DEN 

   198    852404 Korsbaek Ellen            D55B           21 2266100     11:42    9:18   11:42    9:54 
   199    570112 Korsbaek Per              H60A           43 2265700     11:00    9:56   11:52   10:19 



227 227 HELSINGOR SOK     DEN 

   201   1408232 Andersen Hojbjerg Dicte   D14A           35 2270300      9:56   11:11    9:41   10:40 
   206    308165 Bertram Mette             D70            21 2273800      9:44   11:44   10:40   10:30 
   200    435318 Bonefeld Olivia           D14A           35 2270300      9:31   11:26    9:16   11:40 
   202    863602 Dinesen Runge Sarah       D14A           35 2270300      9:46   11:56    9:51   11:28 
   208   1401481 Jensen Bjarne             H55A           54 2276000      9:31   11:25   10:31   10:42 
   204    308155 Jensen Jorgen             H75            19 2273800      9:08   11:32   10:20   11:39 
   205   1395512 Larsen Flemming           H75            19 2274000     10:11   11:50    9:53   11:23 
   207    887789 Lund Rolf                 H60A           43 2275600     10:04   10:56    9:56   11:39 
   203   7447744 Nedergaard Host Nynne     D14A           35 2270300      9:21   11:41    9:31   11:08 



228 228 TISVILDE HEGN OK  DEN 

   211    888491 Galle Anne Mette          D50B           29 2285500     10:41    9:59   11:41    9:37 
   210   1301728 Galle Ole                 H55A           54 2285200     11:46   10:07   11:31    9:21 
   209    889245 Nielsen Henrik            H55A           54 2286000     11:04   10:13   10:58   10:06 
   212   1402050 Nielsen Jannie            D50B           29 2286500     11:47    9:35   11:29   10:19 



229 229 OK ROSKILDE       DEN 

   213    362410 Jorgensen Inge            D70            21 2294500      9:20   10:48   10:16   11:42 
   214    501138 Svendsen Ole              H70            29 2294300      9:47   10:35   10:29   11:46 



230 230 OK OEST           DEN 

   215   1413373 Birgitte Halland          D55A           35 2306000     11:49    9:29   11:24    9:46 
   217    202006 Jakobsen Jan              H55A           54 2305700     10:40    9:28   11:28    9:12 
   218    202007 Nielsen Liselotte         D55B           21 2306000     11:15    9:27   10:48    9:27 
   216   1401719 Peter Krogh               H55B           22 2306100     10:33   10:09   10:49    9:06 



231 231 BALLERUP OK       DEN 

   219    660743 Gemmer Carsten            H45A           61 2316900      9:29   11:53    9:26   11:31 
   223    666218 Gemmer Hanghoej Alvilde   D10            28 2310800     10:06   11:24   10:00   11:35 
   222    666407 Gemmer Hanghoej Asbjoern  H12B           29 2310500     10:13   11:43    9:25   10:37 
   221    666393 Gemmer Hanghoej Eskild    H12B           29 2310500      9:13   11:25    9:55   11:13 
   220    662512 Hanghoej Signe            D40B           37 2317400      9:05   11:00    9:35   11:16 



232 232 OK OST BIRKEROD   DEN 

   224   1413385 Bentsen Jens              H55A           54 2326000     11:16   10:19   11:01   10:18 



233 233 AALBORG OK        DEN 

   225   9005057 Bobach Claus              H40A           47 2337700      9:24   11:08    9:52   11:08 
   226    405441 Bobach Kirsten            D65            24 2335200     10:12   10:40   10:05   11:14 
   227    409495 Bobach Poul               H70            29 2334700      9:35   11:47    9:23   10:58 



234 234 HERLUFSHOLM OK    DEN 

   228    213996 Kristensen Arne           H55A           54 2346200     10:49   10:04   11:22   10:00 



235 235 AARHUS 1900 0R. I DEN 

   233   2086826 Andersen Camilla          D21A           26 2359000      9:11   11:03    9:25   11:12 
   229   2086822 Cristensen Vestergaard    H21A           60 2358900      9:16   11:31   10:22   11:21 
   231   2086824 Kristensen Jens           H21A           60 2359500      9:43   11:25   10:34   10:30 
   230   2086823 Rasmussen Anton           H21A           60 2358300      9:55   11:10   10:16   10:48 
   232   2086825 Simonsen Mads             H21A           60 2359500     10:16   11:16    9:52   11:54 



236 236 OK SNAB           DEN 

   234    758303 Schou Helle               D50A           40 2365600     11:36   10:20   11:48   10:25 
   235    758322 Schou Henning             H60A           43 2365700     10:52    9:16   11:28    9:43 



241 241 ERMASSETS         ESP 

   236   7201323 Doménech Jordi            H40A           47 2417300      9:56   11:32    9:20   10:56 
   237    886783 Santamaria Toninaina      D45A           48 2416800      9:57   10:54   10:24   11:21 



242 242 XINOXANO-O        ESP 

   240   9101659 Bedós Lluís               H21E           56 2427900     10:34   10:13   11:22    9:26 
   239   1301732 Buscart Montse            D40A           37 2427100     11:55   10:25   11:55    9:55 
   242   1408083 Colom Xavi                H40A           47 2427700     11:44   10:24   11:36    9:36 
   238   7207010 Ledesma Abel              H35A           22 2427100     10:54    9:18   11:26    9:27 
   241   1393379 Rabassa Sandra            D40A           37 2427400     10:45    9:00   11:30    9:31 
   243   1408085 Viladés Jordi             H40A           47 2427700     10:32    9:32   10:56    9:28 



243 243 ALIGOTS IRONA     ESP 

   246   1409044 Riuro Jordi               H40A           47 2437500     10:00   11:24    9:28   10:52 



244 244 FRONTELA-O        ESP 

   248   1399916 Calvo Nuria               D35A           26 2447100                                   
   247   1933232 Hernandez Toňo            H35A           22 2447300                                   



245 245 VELETS            ESP 

  2030   1398547 Landa Sanchez Carlos      H21E           56 2459600     10:13   10:22   10:22    9:47 



251 251 OK WEST           EST 

   250   7003279 Viikmaa Anne-ly           D45A           48 2517100     10:24   11:24   10:21   11:15 
   249    886250 Viikmaa Indrek            H45A           61 2517100     10:20   11:17    9:47   11:19 
   251   7003271 Viikmaa Kristin           D20A           32 2519800      9:18   10:42    9:54   11:36 



252 252 MYRACARU          EST 

  2050   2018986 Hnik Paul                 H50B           28 2526200     10:52    9:40   11:46    9:40 
  2053    305491 Puidak Piret              F3            113 2529801      9:00    9:00    9:00    9:00 
  2052    997726 Pärnik Edith              F3            113 2529800      9:00    9:00    9:00    9:00 
  2051   1391866 Pärnik Jyri               H50B           28 2526500     11:40    9:10   11:40   10:04 



253 253 PEKO              EST 

  2061   7205450 Mahla Indrek              H40A           47 2537600      9:08   11:16                 
  2060   1602002 Mahla Mihkel              H14A           48 2530300     10:31    9:22                 



271 271 INUS LPR          FIN 

   253    895774 Kuokkanen Elena           D50B           29 2716500     11:11   10:11   11:05    9:55 
   252    504185 Kuokkanen Juri            H55A           54 2715800     10:52    9:49   10:52    9:24 
   255    504165 Markovich Nikolai         H55A           54 2715801     11:22    9:43   11:16    9:18 
   254    504568 Murskaja Elsa             D55B           21 2715850     10:57    9:45   11:51    9:00 



272 272 OK77              FIN 

   256   2066595 Arrakoski Jori            H50A           60 2726700      9:18   11:03    9:18   11:15 
   257     22311 Arrakoski Sophia          D21C           20 2729700     10:25   10:07   10:34   10:25 
   258   2066580 Arrakoski Wilma           D18B            9 2720000      9:49   10:29   10:29   10:30 
   260    141518 Donner Isabel             D20A           32 2729700      9:42   10:48    9:30   10:54 
   261   1417513 Donner Jan                H50A           60 2726600      9:39   11:15   10:15   10:42 
   263   2091865 Donner Janina             D18A           26 2729900      9:40   10:36   10:08   10:47 
   262   2091869 Donner Jeremy             T10            59 2720700      9:00    9:00    9:00    9:00 
   264   2091867 Donner Jesper             H14A           48 2720400     10:10   10:52    9:43   11:34 
   265   2091866 Donner Jonny              H16A           48 2720100      9:23   10:50    9:41   11:06 
   266   1416428 Donner Mikael             H45A           61 2726900      9:20   11:50    9:32   11:43 
   271   9102803 Jern Linus                H18A           36 2720000      9:33   10:38   10:08   10:33 
   272   9102802 Jern Tobias               H20A           28 2729700     10:08   11:26    9:56   10:38 
   273   2091871 Jern Tove                 D50A           40 2726700      9:40   11:24    9:52   11:33 
   281           Lindholm Tom              H40B           26 2727300      9:21   10:52   10:17   10:35 
   282           Lindholm William          H16A           48 2720200      9:29   11:14   10:14   11:27 
   274   2091876 Lönnfeldt Erik            H50B           28 2726400     10:10   11:34    9:46   10:16 
   275   2091877 Lönnfeldt Julia           D18B            9 2729900     10:29   11:49    9:49   11:10 
   289   1416422 Ray Carola                D45A           48 2726800     10:21   10:36    9:42   10:42 
   290   1416430 Ray Tomas                 H50A           60 2726500     10:18   11:33   10:06   11:42 
   288    200054 Salminen Henna            D21A           26 2728900      9:25   11:31   10:07   10:30 
   276   7199604 Snickars Caj              H21E           56 2729600      9:34   10:43   10:13   11:26 
   283   7207052 Talja Eljas               H18A           36 2720000      9:48   11:33    9:18   11:37 
   284   7207053 Talja Katri               D60            40 2725700      9:20   10:40   10:20   11:31 
   285   7207051 Talja Keijo               H60A           43 2725600      9:24   10:40    9:04   11:03 
   267   2091868 Torp-donner Heidi         D45A           48 2726800     10:03   11:09   10:00   11:09 
   268    227315 von Frenckell Rafaela     D18A           26 2729900      9:19   11:04    9:26   11:41 
   270    439538 von Frenckell Sofie       D50B           29 2726700     10:11   11:53    9:35   10:49 
   269    227329 von Frenckell Waldemar    H16A           48 2720200      9:38   11:20    9:35   11:36 
   287    355655 von Schoultz Annika       D50A           40 2726400      9:24   11:04   10:00   11:05 
   277   2091873 Weiss Annica              D18B            9 2720000      9:09   11:09    9:09   11:50 
   278   2091872 Weiss Michaela            D20A           32 2729800     10:24   11:06    9:12   11:48 
   279   1416423 Weiss Robert              H45B           19 2726800     10:30   11:10    9:10   11:34 
   259   2066589 Westberg-arrakoski Annika D50A           40 2726600     10:16   10:48    9:16   11:45 
   280   2086827 Westerback Liva           D20A           32 2729800     10:06   11:48    9:48   11:06 
   286   2103940 Westerlund Ina            D21E           30 2729200      9:44   10:08    9:26   10:27 



273 273 TAMPEREEN PYRINTO FIN 

   293   1396307 Huhtanen Kiri             H20A           28 2739800     11:44    9:14   10:44    9:38 
   292   1396648 Huhtanen Meri             D50A           40 2736400     11:04    9:48   10:32    9:45 
   291   1396340 Huhtanen Ossi             H50A           60 2736300     10:45   10:15   11:21    9:42 



274 274 SALPANAWI         FIN 

   297    682404 Hekkala Jenni             D21C           20 2748500      9:04   11:01    9:13   11:55 
   296   8640569 Keskimäki Sami            H40B           26 2747600      9:49   10:31   10:24   11:41 
   295   8640570 Keskimäki Seppo           H65B           25 2744800      9:20   10:51    9:27   10:50 
   294   2086828 Luovula Pia               D55B           21 2745800     10:30   11:15    9:36   10:57 
   298   2086829 Nurminen Ville-veikko     H35A           22 2748100      9:34   10:54   10:14   11:27 



275 275 LYNX              FIN 

   299    251152 Kangasaho Hanna           D40A           37 2757600     11:10   10:05   10:50    9:27 
   300   2086830 Saramäki Markus           H21A           60 2758400     11:22    9:34   10:52    9:12 
   302   1281521 Saramäki Niklas           H21E           56 2758700     10:22    9:25   10:46   10:08 
   301   2086831 Saramäki Sara             D21B           43 2759000     11:39    9:35   11:23   10:24 



276 276 OK TRIAN          FIN 

   304     41958 Frilander Emil            H14B           35 2760400      9:40   11:30    9:20   11:24 
   305   1008150 Frilander Heikki          H55A           54 2766200     10:16   11:43    9:25   10:30 
   303   1008133 von Schoultz Katja        D21E           30 2769600      9:26   10:14   10:14   11:09 



277 277 HIIDENKIERTAJAT   FIN 

   308    730302 Akerman Anders            H40A           47 2777300     10:24    9:16   10:28   10:16 
   307    682241 Akerman Anu               D21E           30 2778000     10:38    9:20   11:14    9:51 
   309   1422898 Akerman Oskar             T10            59 2771000      9:00    9:00    9:00    9:00 
   306    909999 Sorsa Lauri               H21E           56 2778300     10:49   10:07   10:58    9:35 



278 278 YLIKIIMINGIN NUIJ FIN 

   310     31342 Haataja Mirka             D45A           48 2787000     10:18   11:00   10:09   11:06 
   311   1396179 Westerholm Lasse          H45A           61 2786900     10:29   10:38   10:05   11:55 
   312   8633024 Westerholm Thomas         H16A           48 2780100     10:11   10:56    9:38   10:42 



279 279 ESPOON SUUNTA     FIN 

   314   8637646 Rautio Daniel             H14A           48 2790400     11:31   10:19   11:37    9:34 
   313   8637637 Rautio Mikael             H18A           36 2790000     11:08   10:03   11:38   10:17 
   315   8637644 Rautio Ulrika             D12A           25 2790500     10:41    9:38   11:30   10:29 



280 280 MESIK HELSINKI    FIN 

   316   2086833 Davidsson Aira            D65            24 2805200      9:16   11:29    9:37   11:26 
   317      4529 Penttinen Juha            H70            29 2804500     10:23   11:17   10:11   11:10 



291 291 LORIENT           FRA 

   318   2097140 Le Calvez Jeno            H60A           43 2915700     11:44   10:28   11:04    9:47 



292 292 CO LOISIRS ETRECH FRA 

   322   7990122 Erbland Thomas            H18A           36 2929900     10:33   11:03   10:33   10:37 
   319    650517 Roulleaux Alain           H50A           60 2926500      9:21   11:12    9:45   10:36 
   321   1996045 Roulleaux Julie           D21E           30 2929600      9:38   10:20    9:20   11:51 
   320   1396400 Touzain Roulleaux Isabel  D55A           35 2926200      9:39   10:49    9:29   11:10 



293 293 CO LOISIRS ETRECH FRA 

   326   9100299 Bestel Arnault            H18A           36 2939900     11:33    9:53   11:43   10:21 
   324   9120670 Bestel Florence           D45A           48 2937000     10:30   10:21   11:03   10:00 
   325   9417435 Bestel Sandra             D21A           26 2939600     10:56   10:14   10:42    9:24 
   323    710519 Bestel Thierry            H45A           61 2937100     11:32    9:59   11:14   10:04 



294 294 CO MONTCEAU       FRA 

   327     34013 Antoine Régis             H75            19 2943900     10:20   11:14    9:08   11:07 



295 295 OPA MONTIGNY      FRA 

   328   2000210 Sol Michel                H65A           41 2954800     11:07   10:11   11:27    9:29 



296 296 CO VANNES         FRA 

   329   1061503 Oligo Virginie            D55A           35 2966200     10:04   11:34    9:34   10:46 
   330    906055 PoËdras Daniel            H60A           43 2965700      9:12   11:40   10:04   10:59 



297 297 CO COLMAR         FRA 

   331   7001934 Lataste Jana              D50A           40 2976600     10:52    9:36   11:28    9:33 
   332   7001951 Lataste Lucie             D16A           43 2970150     11:10   10:14   11:14   10:14 
   333   7001954 Lataste Mathias           H14A           48 2970400     10:37   10:25   10:46   10:25 
   334   7001961 Lataste Pierre            H50A           60 2976701     11:09    9:24   11:06   10:12 
   336   1603126 Makovicka Libor           H65A           41 2975200     10:43   10:31   11:31    9:17 
   335   1603127 Makovicka Veronique       D50A           40 2976700     10:28    9:24   10:44   10:21 



298 298 AVON OK           FRA 

   338   7123457 Antoine-Delaume Sophie    D45A           48 2987000      9:36   11:21    9:54   10:54 
   339   7123456 Delaume Charlotte         D10            28 2980700      9:18   11:36    9:30   11:05 
   337   9876549 Delaume Jan-Marek         H45A           61 2987100     10:08   11:32   10:02   10:43 
   340     34945 Faverolle EloA´se         D16B           23 2980000      9:05   10:57   10:09   10:59 
   341    304329 Faverolle LeA´la          D12B           21 2980400      9:09   11:09    9:25   11:10 



299 299 GIVRY SPORT ORIEN FRA 

   345   1710997 Figuiere Lucile           D21C           20 2999600     11:10    9:40   11:01    9:13 
   342   1710966 Figuiere Pascal           H50A           60 2996600     11:30    9:18   10:51   10:03 
   344   1710995 Figuiere Romain           H21A           60 2999500     11:13    9:55   11:10   10:09 
   343   1710967 Figuiere Valérie          D50A           40 2996700     11:28    9:56   11:12   10:33 



300 300 0615 NICE         FRA 

   346   9904099 Baudoin Jean Paul         H65A           41 3004800      9:23   11:39    9:39   11:25 



301 301 GO 78             FRA 

   347   7010576 Urvoas Anthony            H40A           47 3017600     10:20    9:24   11:28   10:36 
   348   1060203 Urvoas Cyprien            H14A           48 3010300     11:16   10:22   11:13    9:43 



302 302 ORIENT-EXPRESS 42 FRA 

   349   1403436 Gaty Daniele              D60            40 3025500      9:36   11:20    9:20   11:35 
   351    780513 Rouiller Thomas           H35A           22 3027800      9:26   10:46    9:26   10:47 
   350   1404077 Vallat Gerard             H55B           22 3025800      9:21   11:13   10:09   11:30 



303 303 COLE              FRA 

   352     34868 Bouché Sylvie             D55A           35 3035900     11:29   10:19   10:39   10:10 



304 304 ORIENTALP         FRA 

   353    961081 Montemont Patrice         H55A           54 3046100     10:22   10:34    9:52   11:27 



305 305 PSNO              FRA 

   354   8060274 Rodriguez Delphine        D40A           37 3057400     10:30   10:20   10:40    9:23 
   355   8102002 Rodriguez Lucas           H16A           48 3050200     10:56    9:56   11:08    9:27 
   356   8002004 Rodriguez Matteo          H14A           48 3050400     10:34   10:07   11:19    9:37 
   357   8001969 Rodriguez Stephane        H45A           61 3056900     11:23   10:20   11:44    9:07 



306 306 COBS              FRA 

   358   9600930 Eudier Agnes              D55A           35 3066000      9:59   10:39   10:19   10:54 
   359   9000976 Eudier Patrick            H60A           43 3065600      9:36   11:32    9:12   10:43 
   360   9001002 Picard Jean-pierre        H60A           43 3065700     10:16   11:12   10:00   11:19 
   361   2018694 Picard Pascal             D50B           29 3066500     10:17   11:11    9:59   11:49 



307 307 CO AMBRIEU       FR  

   362   2062401 Anne Brigitte             D65            24 3075100     11:01   10:26   11:29   10:02 
   363   1000709 Anne Roger                H65B           25 3074800     10:58   10:30   10:44   10:08 



308 308 GUYANCOURT ORIENT FRA 

   364   1780754 Thonier Bruno             H45A           61 3086800      9:08   11:38    9:50   10:40 



309 309 VINCENNES         FRA 

  2022    333322 Boucher Thea              D21B           43 3099600      9:15    9:47    9:11   10:44 
  2021    224417 Boucher Yves              H50B           28 3096700     11:16   10:04   11:52    9:10 



321 321 POTOC             GBR 

   367   2073612 Dimitrov Dimitar          H60A           43 3215500     10:28    9:28   11:20    9:27 
   368   2073613 Dimitrova Petia           D55A           35 3215700     10:34    9:14   10:29    9:34 
   366    442945 Evans Alexander           H14B           35 3210400     10:55    9:10   10:50   10:00 
   365     41312 Evans Ianka               D50A           40 3216700     11:08    9:28   10:36    9:53 
   370    412887 Ivanova Elvina            D50A           40 3216500     11:16    9:20   11:32    9:41 
   369   1302275 Kolev Krasimir            H45A           61 3216900     11:50    9:38   11:50    9:19 



322 322 CHASERS           GBR 

   373   1398919 Stodgell Holly            D14A           35 3220300      9:41   10:46   10:16   10:48 
   372    532906 Stodgell Mark             H45A           61 3227200      9:59   11:05   10:14   10:34 
   371    532882 Williams Cath             D40A           37 3227300      9:45   11:10   10:05   11:03 



323 323 KERNOMV           GBR 

   374    260414 Bolton Mike               H50A           60 3235000     11:39   10:09   11:03   10:00 
   375   8645259 Heywood Peter             H50A           60 3234500     11:24    9:54   11:36    9:45 



324 324 HARLEQUINS OC     GBR 

   376   9060969 Howell Jason              H45A           61 3246900     10:02   11:41    9:59   11:16 



341 341 BSV HALLE AMMENDO GER 

   377   1401178 Lischewski Sandra         D40A           37 3417400     11:15   10:00   11:15    9:39 



342 342 POST SV DRESDEN   GER 

   381   1231982 Meyer Dirk                H35B           20 3428200      9:54   10:12   10:57   11:27 
   244      9819 Müller Marko              F5            110 3427500      9:00    9:00    9:00    9:00 
   245     51132 Rückerová Petra           F3            113 3429200      9:00    9:00    9:00    9:00 
   378   1828412 von Dalowski Anett        D35B           17 3428200      9:56   10:51    9:45   10:50 
   379    848210 von Dalowski Jan          H21B           44 3428400      9:30   10:42    9:54   11:21 
   380      2023 von Dalowski Mila         T10P           62 3421000      9:00    9:00    9:00    9:00 



343 343 SV ROBOTRON DRESD GER 

   388    502212 Cruse Franz               H21B           44 3439100     11:34   11:26   11:30   11:29 
   390   8230366 Cruse Kay                 H50A           60 3436600     11:33   11:27   11:30   11:27 
   389      2188 Cruse Sina                D21C           20 3439300     11:37   11:28   11:28   11:28 
   387   1310763 Juckelandt Sabine         D50B           29 3436700     11:53   10:05   11:35    9:31 
   386   1106055 Juckelandt Wolf-Gerold    H60B           17 3435700     11:14   10:19   11:47    9:17 
   382      2190 Pompe Greta               T10            59 3431200      9:00    9:00    9:00    9:00 
   384      6465 Pompe Katja               D40A           37 3437600     11:45   10:10   10:35    9:35 
   383   7208001 Pompe Lone                D12A           25 3430500     10:48   10:55   11:16    9:53 
   385    501907 Pompe Tilo                H45A           61 3437000     11:53   10:23   11:35    9:28 



344 344 KAULSDORFER OLV B GER 

   403   1021266 Boeck Thomas              F3            113 3446600      9:00    9:00    9:00    9:00 
   402    671407 Boeck Ute                 F5            110 3446700      9:00    9:00    9:00    9:00 
   395      5075 Brettschneider Gerhard    H60A           43 3445400     10:08   10:36    9:48   11:35 
   396      5066 Brettschneider Gudrun     D55B           21 3446000      9:00   10:57    9:27   11:15 
   397      5078 Brettschneider Max        H21B           44 3448400      9:38   11:02   10:22   11:49 
   399    660420 Demmig Sven               H50A           60 3446600      9:06   10:45    9:54   10:54 
   394      5054 Feldmann André            H50B           28 3446500      9:10   10:10    9:22   10:22 
   393      5067 Feldmann Gudrun           D50B           29 3446600      9:17   10:59   10:05   10:55 
   404   8251070 Jobst Henry               H45A           61 3447000      9:14   11:44   10:08   10:46 
   398    691502 Kubald Katrin             D45A           48 3446900     10:09   10:42    9:57   10:57 
   400    640915 Käding Bernd              H50A           60 3446400      9:54   11:09    9:21   10:27 
   401   7300350 Käding Kirsten            F5            110 3446700      9:00    9:00    9:00    9:00 
   391   1407598 Lemnitzer Eberhard        H75            19 3443700     10:02   10:47   10:29   10:35 
   392   7204585 Lemnitzer Erika           D70            21 3444200      9:36   10:40    9:20   11:18 
   406   9850611 Schramm Erwin             H21B           44 3448500      9:46   11:18   10:14   10:41 
   405   9860320 Trappe Kathrin            D21B           43 3448600      9:59   11:39    9:27   10:52 



345 345 SV IHW ALEX 78 e. GER 

   409   9672101 Leonhardt Annette         D50A           40 3456700                     10:52   10:05 
   408   1390570 Schmiedeberg Nils         H50A           60 3456700     11:15    9:51   11:42    9:39 
   407    886571 Zschäckel Raik            H50A           60 3456700     11:27    9:57   11:24   10:06 



346 346 USV TU DRESDEN    GER 

   410   7501901 Conrad Helmut             H70            29 3464200     10:41   10:23   10:35   11:52 
   411      2237 Grosse Ingrid             D70            21 3463900      9:52   11:36    9:44   11:50 
   413    300938 Mueller-Wenzke Astrid     D45B           36 3466800      9:53   11:33    9:33   10:37 
  2033   9003139 Richter Friedmar          H21E           56 3468100                             11:44 
   412     66035 Schmideberg Brigitte      D70            21 3463500     10:32   11:04   10:08   10:38 



347 347 OLG REGENSBURG    GER 

   415   9002420 Boehme Andre              H55A           54 3476000     11:10    9:31   10:46   10:09 
   416    895381 Boehme Fynn Padraig       T10P           62 3471100      9:00    9:00    9:00    9:00 
   414   9200001 Boehme Katja-christine    D45A           48 3477000     10:48   10:12   10:33    9:45 
  2048   7141049 Kilgert Hans              H65B           25 3474900     10:16   11:19    9:06   11:08 
   417   9110459 Schneuwly Stephan         H55A           54 3475900     11:28    9:16   11:25    9:36 



348 348 SG DITTERSDORF    GER 

   418   1290854 Boerner Wolfgang          H60B           17 3485400     10:08   11:25    9:46   11:32 



349 349 OL TEAM WEHRSDORF GER 

   419    690606 Thomas Sylvia             D45B           36 3496900     11:33    9:43   11:08   10:09 



350 350 HSG TURBINE ZITTA GER 

   421      5201 Ender Irina               D65            24 3506424      9:30   11:36    9:16   10:50 
   420      5200 Ender Volker              H65B           25 3506488      9:48   11:33    9:55   11:26 



351 351 ESV LOK DESSAU    GER 

   423   8626409 Güth Hans                 H75            19 3514200     11:32    9:35   10:47   10:03 
   422   9005171 Spengler Andreas          H55A           54 3516100     10:58    9:40   10:43    9:51 



352 352 OLV WEIMAR        GER 

   424      1969 Eulitz Ilse               D70            21 3523900      9:28   10:56    9:36   11:34 
   425      1965 Schubert Gisela           D70            21 3524100     10:16   11:12   10:32   10:22 



353 353 SV WISSENSCH.QUED GER 

   426   8140214 Groß Sebastian            H40A           47 3537400     10:56   10:08   11:12    9:32 
   427    501925 Wendler-groß Wiebke       D35B           17 3537800     10:40    9:56   11:02   10:10 



354 354 SACHSEN MARATHON  GER 

   428   2112867 Klawun Kendray Werner     H75            19 3544200      9:44   11:05    9:35   11:31 



355 355 SBB DRESDEN       GER 

   429   1720630 Müller Kai                H40A           47 3557200     10:44   10:00   10:40         



356 356 SSV PLANETA RADEB GER 

   430   8622642 Kuleva Angelina           D55A           35 3565700      9:09   11:39    9:59   10:42 



357 357 BERLINER TURNERSC GER 

   432   2086834 Becker Claudia            D35B           17 3577700     10:51   10:18   11:24    9:20 
   431     45649 Janssen Heere Dirks       F3            113 3576000      9:00    9:00    9:00    9:00 



358 358 OLV POTSDAM       GER 

   433   1407595 Finkenstaedt Björn        H45A           61 3586800      9:53   10:35    9:44   11:04 



359 359 TSC BERLIN        GER 

   435    303100 Kaminskaite Edita         D40B           37 3597300     11:10   10:10   10:50         
   434   2005696 Olisauskas Raimondas      H50A           60 3596600     10:48    9:42   11:09         



391 391 MAFC BUDAPEST     HUN 

   437   8163264 Matics Gyula              H40A           47 3917500      9:44   11:40    9:36   11:16 
   438     46082 Matics Marcell            T10            59 3910800      9:00    9:00    9:00    9:00 
   436    888370 Sági Péter                H40B           26 3917700     10:03   11:06    9:56   11:23 



392 392 HSE BUDAPEST      HUN 

   439   8383380 Jenövári Gabriella        D55A           35 3925700     11:14    9:49   11:04    9:22 
   440   1255612 Molnár Gábor              H65B           25 3925000     11:33   10:16   11:54    9:56 



393 393 SZEGEDI BOKORUGRÓ HUN 

   445   2050655 Blum Henriette            D45B           36 3937000      9:38   10:43    9:18   10:41 
   443   2050656 Blum László               H65B           25 3934800      9:55   11:05   10:16   11:14 
   444   2050657 Blum László               H35B           20 3938000     10:30   11:15    9:27   11:35 
   446     45573 Blum Réka                 D40B           37 3937400      9:10   11:40    9:55   11:21 
   450   2019808 Kéki András               H35A           22 3937900      9:18   11:42    9:42   11:03 
   449   2050679 Kéki Miklós               H60A           43 3935200      9:44   11:04    9:52   11:27 
   448    505281 Németi András             T-OPEN         34 3935000      9:00    9:00    9:00    9:00 
   447    233653 Németi Tamás              H40A           47 3937400      9:20   11:36    9:48   11:12 
   441   2019818 Varga József              H55A           54 3936000      9:52   11:37    9:22   11:00 
   442   2019814 Varga Zsombor             T-OPEN         34 3939600      9:00    9:00    9:00    9:00 



394 394 HIDEGK—TI SPARTAC HUN 

   452    505203 Cservény Judit            D50B           29 3946500     11:41    9:23   11:11    9:07 
   451   8130268 Marton János              H45A           61 3946800     11:08   10:05   10:38   10:16 



395 395 FEHÉRLÓFIA SE     HUN 

   458   2009004 Bernáth Zsolt             H45A           61 3957100      9:41   11:35   10:26   11:22 
   457   2009008 Bánhidy Levente           F3            113 3959900      9:00    9:00    9:00    9:00 
   454   2009011 Csike Tekla               F3            113 3959600      9:00    9:00    9:00    9:00 
   456   2009015 Dani Nándor               H14A           48 3950300      9:43   11:13   10:13   11:04 
   455   2009014 Jámbor Zsigmond           H14A           48 3950300      9:52   10:58   10:19   11:40 
   453   2033993 Péri Kata                 D14A           35 3950400      9:11   11:51   10:11   11:16 
   460   2033995 Ratinland Zsófia          D21A           26 3959500      9:53   11:45   10:21   10:54 
   459    363410 Vass Dániel               H18A           36 3950000      9:03   11:23    9:03   10:57 



396 396 PAKSI SE          HUN 

   461    888367 Kovács Karina             D16A           43 3960200     10:50    9:50   10:54   10:30 



397 397 TIPO OC           HUN 

   471     45130 Cseresnyes Agnes          D45A           48 3976800      9:30   10:39    9:33   11:03 
   466     45132 Dankó István              H45B           19 3976900     10:20   11:00   10:30   10:46 
   470   8636776 Egei Tamas                H50A           60 3976300     10:24   10:30    9:57   10:33 
   467      4468 Faggyas László            H45B           19 3976600     10:00   11:40    9:00   11:26 
   464    448957 Horváth Magda             D60            40 3975200     10:20   11:16    9:52   11:27 
   469    701224 Molnár Attila             H45B           19 3977000      9:10   11:20    9:20   10:30 
   462    339831 Németh Ágnes              D45A           48 3976900      9:39   10:57    9:39   10:33 
   463      4473 Pap László                H45B           19 3975600      9:30   10:30    9:40   11:10 
  2035      4472 Váczi Buda Benedek        F3            113 3979800              9:00            9:00 
  2034           Váczi Buda Benedek        F5            110 3979800      9:00            9:00         
  2037    232752 Váczi Samu Sebestyén      F3            113 3970000              9:00            9:00 
  2036           Váczi Samu Sebestyén      F5            110 3970000      9:00            9:00         
   468     45455 Wengrin Ágnes             D45A           48 3976900      9:48   11:15   10:12   10:39 
   465   8406702 Zagyi László              H50B           28 3976700      9:22   11:22    9:28   10:34 



398 398 POSTAS SE         HUN 

   473     45370 Orsanyi Beatrix           F3            113 3987800      9:00    9:00                 
   472     45250 Szebeni Zsolt             F5            110 3986600      9:00    9:00                 



399 399 TABÁNI SPARTACUS  HUN 

   474   9127807 Tornai Szabolcs           H45A           61 3997100      9:26   10:41    9:53   11:13 



400 400 DEBRECENI IS      HUN 

   475    416694 Asboltné Kerekes Ágnes    D40A           37 4007200     11:50   10:30   10:45    9:19 



401 401 BOF BUDAORS       HUN 

   477   2072282 Bugár József              H60A           43 4015300      9:20   11:24    9:44   11:55 
   476   4660121 Jenei Margit              D60            40 4015400     10:08   10:44    9:28   10:35 



402 402 TÁJREND SE        HUN 

   479    448960 Keszthelyi Ildikó         F3            113 4025000      9:00    9:00    9:00    9:00 
   478    448981 Magyar János              H60A           43 4025200     10:40    9:40   11:44    9:35 



411 411 LEV HASHARON MENA ISR 

   481   2071338 Yogev Dafna               D45B           36 4117200      9:33   11:08   10:13   11:05 
   483   2071268 Yogev Maayan              H14A           48 4110300      9:58   10:40    9:22   11:10 
   480   2071346 Yogev Raviv               H45B           19 4117000      9:40   10:50   10:10   11:42 
   482   7207802 Yogev Rotem               H16A           48 4110100     10:08   11:02    9:26   11:09 
   484   2086835 Yogev Shahar              H10            40 4110700      9:56   10:44   10:04   11:25 



412 412 EMEK HEFER OC     ISR 

   491   2086840 Alcalay Ari               H14B           35 4120300     11:00   10:35   11:50   10:40 
   493   2086842 Chen David                H14B           35 4120300     11:45    9:15   10:40   10:08 
   487   2086838 Hezroni Leor              H14B           35 4120400     10:30    9:50   10:30    9:24 
   485   2086836 Rivlin Gal                H14B           35 4120400     11:55    9:35   11:40   10:28 
   486   2086837 Rubinsky Yahli            H14B           35 4120300     10:45    9:25   11:25    9:44 
   490   2071382 Shmuely Mofaz             H21C           18 4129300      9:04    9:24    9:14    9:29 
   492   2086841 Tihonov Stav              H14B           35 4120300     11:30    9:05   10:20    9:56 
   489   2086839 Vadraro Yali              H14B           35 4120200     10:10   10:50   11:10   10:20 
   488   9200281 Verbin Oded               H40B           26 4127500     11:55   11:48   11:48   11:35 
   494   2086843 Yanusov Doron             H14B           35 4120300     11:15   10:00   11:00   10:48 



451 451 MONA OK           LAT 

   495   8213131 Mamis Girts               H55A           54 4515800      9:28   11:07    9:34   11:45 



452 452 OK MERIDIANS SIGU LAT 

   496   2012435 Abzalone Zanda            D35A           26 4527400     11:42    9:36   10:39   10:04 
   499   8000222 Brunere Kristine          D16A           43 4520200     11:46    9:58   11:02    9:10 
   497   7203956 Bruners Guntis            H55B           22 4526200     10:49   10:33   11:53    9:54 
   498   2012431 Bruners Kristaps          H18A           36 4529900     10:53    9:23   10:48   10:09 



453 453 OK MERIDIANS CESI LAT 

   500   1301911 Kokins Juris              H60A           43 4535600      9:08   11:48   10:20   10:51 



454 454 OK KAPA           LAT 

   501   1414540 Cerjaka Maija             D55A           35 4545900     11:24   10:24   11:19   10:02 
   502   1415740 Cerjaks Kaspars           H45A           61 4547000     10:35    9:56   11:08    9:58 



455 455 ALUKSNE OK        LAT 

   504   2006222 Velkere Iveta             D40B           37 4557300      9:40   10:55    9:20   10:56 
   505   8645141 Velkeris Janis            H20A           28 4559700      9:14   11:32    9:20   10:32 
   503   1301999 Velkeris Vilnis           H60A           43 4555600      9:56   10:44   10:16   11:47 



470 470 AZUOLAS II        LTU 

   506   1333342 Budriunas Justas          H45A           61 4707000     10:56    9:11   11:26    9:55 



471 471 AZUOLAS OK        LTU 

   508   8635553 Nakvosas Vidmantas        H50A           60 4716700      9:03   10:48   10:36   11:54 
   507   9870327 Talandis Tomas            H21C           18 4718700      9:14   11:24   10:24   10:32 



472 472 RUDAMINA OK       LTU 

   509   7003203 Duda Kostas               H60A           43 4725300     11:20    9:52   10:28   10:03 
   510   1301702 Dudiene Violeta           D65            24 4725200     10:33   10:19   11:01    9:32 



473 473 OK RUDAMINA II    LTU 

   511   2066981 Lukasevicius Juozas       H60B           17 4735300      9:24   11:03    9:57   11:14 
   512   2068066 Lukoseviciene Tatjana     D35B           17 4737900      9:12   11:13    9:56   11:00 
   513   2057113 Lukosevicius Raimundas    H35B           20 4737800      9:27   10:48    9:45   11:19 
   514    303198 Lukosevicius Vaidas       H12B           29 4730500     10:25   10:49    9:37   11:31 



474 474 LABIRINTAS        LTU 

   516    303287 Bikeliene Ema             D50A           40 4746400     10:40   10:04   11:20   10:17 
   515    303007 Bikelis Vytautas          H55A           54 4746100     10:43   10:22   11:13   10:12 
   518   2043093 Cicenas Rimantas          H65A           41 4745100     10:35   10:47   11:11   10:37 
   517    500411 Krasuckiene Egle          D65            24 4745200     11:29    9:09   11:08    9:26 



475 475 DAINAVA OK        LTU 

   525   2076544 Gylys Edmundas            H60B           17 4755300      9:57   11:47    9:13   11:23 
   522   2043911 Jonytis Darius            H45A           61 4757100      9:32   10:53    9:20   10:55 
   523   8288882 Jovaišas Rimas            H60A           43 4755600     10:12   11:28   10:08   11:51 
   527    501153 Juonys Rolandas           H40B           26 4757500      9:42   10:45    9:42   10:41 
   524   7003037 Kavaliauskas Almiras      H55A           54 4755800     10:07   10:40   10:10   10:54 
   528   8638425 Mindaugas Dinda           H60A           43 4755500      9:48   11:00    9:24   11:31 
   521   1399115 Paspirgelis Algimantas    H65B           25 4755100      9:34   10:58    9:20   10:44 
   519    501185 Stankevičiuté Irena       D60            40 4755400     10:16   10:52    9:48   11:19 
   526   1601562 Šimeliauskas Robertas     H40B           26 4757700     10:10   11:34   10:03   11:17 
   520   1006488 Šimoliuniene Rima         D55B           21 4756000      9:27   10:39   10:12   10:39 



476 476 DEVYNI OSK VILNIU LTU 

   535    501170 Jonauskas Genadijus       H50A           60 4766300     11:06   10:12   10:45    9:57 
   534    354050 Jonauskiené Janina        D50B           29 4766300     11:05   10:17   10:35   10:01 
   530   8333338 Kulnis Margarita          D21B           43 4769000     10:27    9:31   10:59    9:36 
   529   7000600 Saldžiunas Viktoras       H21A           60 4768400     10:46    9:58   11:49   10:03 
   532   2011955 Saldžiunas Zenonas        H55B           22 4766100     10:57    9:13   11:45   10:18 
   531    303180 Saldžiuniené Rasa         D55B           21 4766100     11:51    9:09   10:57   10:12 
   533   2043879 Žiliené Asta              D70            21 4764700     11:04   10:00   10:56    9:34 



477 477 SAULE             LTU 

   536   7205459 Mikalauskas Robertas      H55A           54 4776200      9:43   10:37    9:16   10:51 
   537    303354 Mikalauskiene Daiva       D55B           21 4776200      9:09   10:48    9:45   11:51 
   539   2086844 Trakimiené Ilona          T-OPEN         34 4776300      9:00            9:00         
   538   2023797 Zlatkus Ričardas          H60A           43 4775300      9:04   11:36    9:20   10:47 



478 478 MKC JAVONIS       LTU 

   543   2089773 Botyrius Giedrius         H14B           35 4780400     11:05    9:40   10:55   10:24 
   540   1111120 Gintautas Usas            H60B           17 4785500     10:52   10:30   11:03    9:26 
   541   2097071 Januškaitis Matas         H14B           35 4780400     11:35    9:20   11:15   10:04 
   545   2079824 Matulevičius Jakubas      H16B           31 4780200     11:25   10:20   10:55   10:24 
   542   2089769 Paškevičius Rapolas       H14B           35 4780400     10:40   10:15   11:55   10:16 
   544   2079822 Radzijauskas Jakubas      H14B           35 4780300     10:05    9:30   11:05    9:36 
   546   2023796 Rauluševičiuté Agné       D16B           23 4780100     10:57   10:17   10:49   10:11 



479 479 OK LEVUO          LTU 

  2017    201315 Kumpyte Rasa              D35B           17 4798200     11:35   10:29   10:29   10:20 
  2016     41652 Kvedaravicius Minadaugas  H40A           47 4797700     10:16   11:52    9:04   11:52 
  2049   1401260 Radzius Antanas           H35B           20 4797800     10:57    9:18   11:06    9:27 



511 511 SAMNANGER IL      NOR 

   547    981921 Erdal Helge Magnus        H55A           54 5116000      9:58   11:40   10:25   10:33 



512 512 BERGEN TF         NOR 

   548    351352 Kocbach Bjoerg            D70            21 5124500     11:36    9:20   11:36    9:26 
   549    351353 Kocbach Ladislav          F3            113 5124600      9:00    9:00    9:00    9:00 



513 513 NYDALENS SK       NOR 

   550    996633 Aarnes Sofie              D21A           26 5138800             10:56   10:28   11:06 
   551   1403176 Saunes Halvor             H21A           60 5138500             10:37    9:19   11:33 



551 551 KU AZS WAT WARSZA POL 

   558   4625777 Chachurska Magdalena      T-OPEN         34 5517800      9:00    9:00    9:00    9:00 
   557     64950 Chachurski Mieszko        T10            59 5510700      9:00    9:00    9:00    9:00 
   556   1963012 Chachurski Ryszard        H50A           60 5516300     10:57   10:03   11:39    9:24 
   552   1401457 Kukuryka Jan              H70            29 5514700     11:29   10:05   11:23    9:16 
   553   1391133 Parzewski Jerzy           H65A           41 5515200     10:55    9:43   11:39   10:29 
   554   1401472 Rogala Mirosław           H60A           43 5515700     11:36    9:08   10:56    9:51 
   555   7207729 WoŸniak Józef             H65B           25 5515100     10:51    9:48   10:30   10:26 



552 552 ORIENTOP WROCLAW  POL 

   560   9870922 Puternicka Joanna         D21B           43 5528700      9:39   11:03    9:39   10:56 
   559    852702 Wieszaczewski Jacek       H21B           44 5528500     10:10   10:34   10:06   11:41 



553 553 KS HADES          POL 

   569   2067841 Bultrowicz Agnieszka      D40A           37 5537700     10:35    9:35   11:05   10:11 
   567   2067834 Bultrowicz Franciszek     T10P           62 5531100      9:00    9:00    9:00    9:00 
   568   2067833 Bultrowicz Tymek          H12B           29 5530600     10:43   10:13   11:01    9:43 
   566   2067843 Gorczyca Jacek            H45A           61 5537100     11:02   10:08   11:05    9:10 
   565   2067842 Gorczyca Magdalena        D45A           48 5537100     10:45    9:39   10:54   10:12 
   563   2067839 Nowak Maria               D14A           35 5530300     11:51    9:56   10:56   10:12 
   561   7200386 Nowak Remigusz            H45A           61 5537200     10:38   10:17   11:23    9:04 
   564   2067840 Nowak Zofia               T10P           62 5530800      9:00    9:00    9:00    9:00 
   562   2067838 Zbroja-nowak Justyna      D35A           26 5538000     11:21   10:04   10:53   10:22 
   572   2067837 Zieliński Magdalena       D18B            9 5530000     11:49    9:29   11:09    9:30 
   570    553468 Zieliński Paweł           H45A           61 5536800     10:47   10:26   11:41   10:07 
   571   2067836 Zieliński Tomasz          H10            40 5530700     11:40    9:32   10:24   10:37 



554 554 UKS KOMETA GLIWIC POL 

   573    886619 Wysocka Jolanta           D60            40 5545600      9:24   11:04   10:12   10:47 
   574    222893 Wysocki Andrzej           H65A           41 5545100      9:19   11:15    9:47   11:17 



555 555 OLBnO WARSZAWA    POL 

   576    412377 Olbrycht Anna             D60            40 5555600     10:40   10:16   10:48   10:23 
   575    412128 Olbrycht Janusz           H60A           43 5555500     10:36    9:12   11:40   10:23 
   577    881580 Wysocki Stanisław         H75            19 5552900     11:14    9:17   11:32    9:23 



557 557 TRACKCOURSE       POL 

   578   8197778 Biolik Agnieszka          D40A           37 5577700      9:20   10:40    9:20   11:11 
   580    981644 Biolik Emil               H14B           35 5570300      9:10   11:10    9:45   11:32 
   579    770327 Biolik Grzegorz           H40A           47 5577600      9:40   10:52    9:40   10:48 



558 558 AZYMUT 45         POL 

   582    886656 Nowak Anna                D12A           25 5580600     10:55   10:34   11:44   10:41 
   581    887225 Nowak Beata               D40A           37 5587200     10:50    9:45   10:30    9:51 
   584   9201834 Nowak Grzegorz            H14A           48 5580300     10:52   10:13   10:55   10:07 
   583    500665 Nowak Jacek               H40A           47 5587600     10:28    9:28   11:40    9:20 



559 559 HKS AZYMUT WROCLA POL 

   585   7200181 Golinowski Paweł          H35A           22 5597900      9:42   11:02   10:06   11:43 



560 560 KOS MODRZEW SKWIE POL 

   586    886317 Michałek Janusz           H65A           41 5604800     11:11    9:55   10:43    9:57 



561 561 UKS ENERGETYK DYC POL 

   587   2023878 Markowski Adam            H55A           54 5616100      9:55   10:46    9:19   11:21 



562 562 UKS SIÓDEMKA RUMI POL 

  2018   8631442 Deptulska Maria           D18A           26 5622000      9:05    9:12   10:36    9:53 



581 581 OK SILVA CAMPINA  ROM 

   590   2068660 Tudorache Alexia          D10            28 5810600     11:18    9:24   11:18   10:11 
   589    435444 Tudorache Anna Maria      D21E           30 5818600     10:44    9:44   10:38    9:33 
   588   7112122 Tudorache Mihai           H40A           47 5817200     11:28   10:16   10:20    9:24 



591 591 TROPA MOSCOW      RUS 

   593   2300133 Kalinin Matvey            H12A           25 5910600     10:05   11:29    9:23   11:09 
   592    141014 Kalinina Veronika         D21E           30 5910000      9:56   11:02   10:02   10:57 
   591    502896 Kheldert Elena            D40A           37 5917400      9:10   11:35    9:55   11:27 



592 592 MOSMERIDIAN MOSCO RUS 

   594   8260000 Sytov Nikolay             H45A           61 5927100     11:35    9:29   11:29    9:31 



593 593 UFA UNITED        RUS 

   595   8100158 Bayburin Rais             H55A           54 5935800      9:25   11:22    9:40   11:33 
   596   8140959 Bayburina Dilya           D55A           35 5935900      9:44   11:09   10:04   11:14 
   597   8010509 Melnikov Miroslav         H16A           48 5930100      9:59   10:59    9:32   11:15 



594 594 RAMENSKOYE MOSCOW RUS 

   598    538104 Afonyushkin Alexander     H50A           60 5946500     10:51   10:00   10:57    9:48 
   599    238347 Afonyushkina Elena        D50B           29 5946500     10:47   10:23   10:41   10:07 



595 595 TEAM SPIRIT       RUS 

   600   8643040 Simanov Aleksandr         H35A           22 5958000      9:58   11:26    9:34   10:31 
   602   1602466 Simanov Konstantin        H14B           35 5950400      9:50   11:05    9:50   11:12 
   601   1602467 Simanova Tatiana          D45B           36 5957200      9:13   11:03    9:48   10:53 



596 596 BIZONS STALINGRAD RUS 

   606   1973122 Makoveev Igor             H40B           26 5967300     11:06    9:21   10:45    9:59 
   603   1998316 Makoveeva Daria           D20A           32 5969800     11:42   10:06   11:30    9:18 
   604   1633950 Popov Alexey              F3            113 5960100      9:00    9:00    9:00    9:00 
   607   1007744 Popov Alexey              H40B           26 5967300     10:52   10:10   10:59   10:11 
   605   2113040 Popova Natalia            F3            113 5967100      9:00    9:00    9:00    9:00 



597 597 DOLGOPRUDNY MOSCO RUS 

   608   1007922 Koloskova Irina           D55A           35 5976000      9:29   10:54   10:09   11:22 
   609   1301453 Yurmanova Lyudmila        D55A           35 5975900      9:54   11:04    9:14   11:06 



599 599 KHIMKI            RUS 

   611   8631482 Chernykh Misha            H16A           48 5990200      9:44   10:44    9:47   10:39 
   612   8638340 Chernykh Sergei           H55A           54 5996200      9:46   10:43   10:07   10:27 
   610   8638312 Chernykh Zoya             D16A           43 5990200      9:18   11:26    9:14   10:50 
   613   2117530 Zinovev Fedya             H12A           25 5990500     10:12   11:43    9:30   10:51 



600 600 ZHUKOVSKY         RUS 

   614    929213 Yaroslavtseva Tatiana     D55A           35 6005800     11:39   10:29   11:49   10:22 



601 601 SPARTA ROSTOV/DON RUS 

   616   1393106 Timakov Victor            H50A           60 6016500      9:15   11:45    9:36   11:51 
   615   1301467 Timakova Liubov           D50A           40 6016600      9:20   11:20    9:56   11:01 



602 602 MINAKOV           RUS 

   620   2040706 Kashin Vladislav          H16A           48 6020100     11:14   10:20   11:26    9:45 
   619   8629219 Konovalov Dmitry          H20A           28 6029700     11:32   10:20   11:02    9:26 
   617   7777782 Minakov Alexander         H35A           22 6028200     10:46    9:58   11:34    9:43 
   618   9999980 Minakova Ekaterina        D35A           26 6028000     11:07   10:18   11:07    9:40 



603 603 OK SMOLENSK       RUS 

   623   9005286 Gorchakov Mikhail         H55A           54 6035800     10:01   11:19    9:37   10:36 
   622   1404566 Izgorodin Mikhail         H50A           60 6036300      9:12   11:51   10:27   11:09 
   621   2018419 Tereshenkov Valerii       H45A           61 6036900     10:05   10:44    9:08   11:46 



604 604 ROSTOV/DON        RUS 

   625   1005134 Terekhova Valentina       D21B           43 6048300     10:19    9:07   11:35    9:28 
   624   1301468 Timakov Artem             H21A           60 6048700     11:40    9:25   11:46    9:21 



605 605 KGBL MOSCOW       RUS 

   627    501416 Kalinin Boris             H75            19 6053100     10:38   11:41   10:11   10:27 
   626   1412443 Loginova Anna             D45B           36 6056800     10:18   11:48    9:13   11:33 



606 606 ORIENTA-STAR      RUS 

   629   7200088 Arkhipov Vladimir         H45A           61 6067000     10:50    9:50   11:47   10:28 
   628   1693929 Arkhipova Natalia         D40B           37 6067500     10:15    9:05   10:25    9:41 
   630   1409385 Arkhipova Olesya          D10            28 6060800     11:24    9:30   10:42   10:35 



607 607 ORIENTA-KUNCEVO   RUS 

   632   2070154 Dyakonova Irina           D40B           37 6077700     10:00   11:10    9:10   11:01 
   631   1413942 Logvinenko Denis          H40B           26 6077700      9:56   11:41    9:28   11:11 
   634   2102482 Logvinenko Vasilii        T10P           62 6071100      9:00    9:00    9:00    9:00 
   633   2070243 Logvinenko Vladimir       H12B           29 6070500      9:37   11:01    9:43   11:19 



621 621 INDIVIDUAL TRŽIČ  SLO 

   636   1398945 Pretnar Irma              D45B           36 6216900     10:38    9:38   11:53    9:25 
   635   1652011 Pretnar Janez             H50A           60 6216700     11:51    9:30   11:18   10:09 



630 630 OLG KTV ALTDORF   SUI 

   637   1220661 Würsten Daniel            H55A           54 6306100      9:37   11:34    9:43   11:42 
   639   1200995 Würsten Marcel            H21A           60 6309500      9:52   10:43   10:04   11:51 
   642   8210402 Würsten Mirjam            D16A           43 6300200      9:50   11:46    9:50   11:14 
   638   1030799 Würsten Monika            D50B           29 6306400      9:11   11:23   10:17   11:37 
   641   8030799 Würsten Patrick           H18A           36 6309900      9:53   11:53    9:58   11:33 
   640   9020421 Würsten Sonja             D20A           32 6309700      9:24   10:36    9:36   10:42 



631 631 KTV ALTDORF       SUI 

   643   2043928 Kempf Adolf               H75            19 6312600     11:23    9:53   11:05   10:11 



632 632 OLG STAFA         SUI 

   647   2003046 Brechbühl Cristina        D50A           40 6326700      9:36   11:32   10:16   10:49 
   649   8260999 Brechbühl Gian            H20A           28 6329900     10:32   11:50    9:44   11:32 
   646     64396 Brechbühl Markus          H50A           60 6326500      9:57   11:42    9:33   11:06 
   648   8200694 Brechbühl Nico            H21A           60 6329400     10:07   10:58    9:22   11:48 
   653   1400762 Rohweder Arne             H55A           54 6326200      9:19   11:04    9:13   10:39 
   654   1399905 Rohweder Leon             H16B           31 6320100     10:15   11:00   10:10   10:48 
   655   1230789 Rohweder Ronny            H16B           31 6320200      9:45   11:20    9:35   11:00 
   644   9596983 Rutz Markus               H55A           54 6325900     10:13   10:55    9:46   11:09 
   645   8270566 Rutz Susanna              D50A           40 6326600      9:44   11:12    9:36   11:49 
   651   1967712 Tschamper Brigitte        D50A           40 6326700     10:20   11:40   10:04   11:25 
   652   9630963 Tschamper Dominik         H20A           28 6329800     10:02   10:32    9:32   11:02 
   650   8180267 Tschamper Urs             H50A           60 6326700      9:51   10:27   10:03   10:39 



633 633 ANCO LES GENEVEYS SUI 

   656   1394224 Guyot Jean-claude         H65A           41 6334900     10:15   10:07   10:27   10:25 



634 634 LTS kOLibri       SUI 

   660   8638710 Giezendanner Livia        D18A           26 6340000      9:54   10:57   10:01   11:11 
   658   8050197 Kleebauer Björn           H20A           28 6349700      9:56   10:50   10:02   11:50 
   659   1411822 Kraus Bret                H55B           22 6346100      9:53   10:49    9:53   10:42 
   665   1414422 Kraus Karla               D16B           23 6340200      9:53   11:45   10:17   11:31 
   666   8644438 Ryhiner Timo              H18A           36 6340000      9:08   10:33    9:08   11:41 
   664   8250802 Rüegg Medea               D16A           43 6340200     10:14   11:42    9:46   10:38 
   663   8644475 Rüegg Simon               H16A           48 6340200      9:26   11:35   10:23   11:30 
   662   1470260 Scherrer Christian        H16A           48 6340200      9:47   10:32   10:17   11:00 
   667   8200309 Schnellmann Enjo          H14A           48 6340300      9:40   11:31   10:16   11:13 
   657    677456 Sieber Annemarie          D21A           26 6347500      9:46   11:17    9:53   10:48 
   668     61423 Stüdeli Anna              D12A           25 6340500      9:45   11:30    9:17   10:53 
   661   8204201 Wild Yannic               H16A           48 6340100     10:14   11:23   10:29   11:12 



635 635 OLC SKOG FRIBOURG SUI 

   669   7775577 Grote Andreas             H50A           60 6356400     10:42    9:45   11:15    9:12 



636 636 OLG WEISSLINGEN   SUI 

   670   9200228 Ryhiner Gerhard           H55A           54 6366200     10:31   11:49    9:49   11:39 



637 637 TV KUSSNACHT      SUI 

   671    432677 Schallberger Josef        F3            113 6370000      9:00    9:00    9:00    9:00 



638 638 OLC KAPREOLO      SUI 

   673   8060376 Schulthess Barbara        D40A           37 6387600      9:55   11:45    9:00   11:23 
   675   7120603 Schulthess Maren          D12A           25 6380500      9:17   11:16    9:45   11:29 
   674   8120603 Schulthess Tobias         H14A           48 6380300      9:37   11:07   10:10   11:28 
   672   8171174 Vieser Pascal             H40A           47 6387400     10:12   10:56    9:32   11:32 



671 671 KYSUCKE NOVE MEST SVK 

   676    425448 Fujak Vladimir            H21B           44 6717200     11:30    9:46   10:34    9:41 



672 672 VZA ŽILINA        SVK 

   677    502259 Volkov Alexander          H35B           20 6728000      9:09   11:24    9:18   10:55 
   678   2111798 Volkov Maksym             H10            40 6720700      9:40   11:24    9:36   10:53 
   679    502260 Volkova Maja              T10P           62 6720950      9:00    9:00    9:00    9:00 



673 673 KOBRA BRATISLAVA  SVK 

   680    416747 Kniebügl Anton            H21B           44 6736401     10:38    9:26   11:06   10:01 



674 674 EKONÓM BANSKÁ BYS SVK 

   682   7201767 Bialeková Martina         D40A           37 6747351      9:25   11:00    9:40   11:19 
   681   2088141 Dekrét Jakub              H18A           36 6749902     10:28   11:48    9:33   11:13 
   683    406942 Nemec Juraj               H55B           22 6746001     10:01   11:21   10:17   11:38 
   684    305982 Ščehovič Roman            H50B           28 6746401      9:16   11:28   10:46   11:52 



675 675 ŠK TEREZKA BAN.BY SVK 

   685   2008502 Pompura Daniel            H16A           48 6750101     11:20    9:47   11:05    9:57 



676 676 AKADEMIC TU KOŠIC SVK 

   686   2025333 Novota LukᚠMário        H14A           48 6760300     10:19   11:25    9:40   11:22 
   687   2025332 Novota Mikulᚠ           H50A           60 6766700      9:24   10:36   10:21   11:30 



677 677 SLAVIA ŽU ŽILINA  SVK 

   688   7200370 Chupek Jakub              H18A           36 6779900     10:58    9:28   11:53    9:53 



701 701 OK SODERTORN      SWE 

   702   9660316 Backlund Anna             D50A           40 7016600      9:56   11:16    9:32   11:37 
   707     26001 Blidefalk Amanda          D10            28 7010700      9:30   11:18    9:36   10:59 
   706    682297 Blidefalk Emil            H14B           35 7010400      9:55   11:40    9:15   11:04 
   705    560203 Blidefalk Patrik          H45A           61 7017000     10:26   11:26    9:05   11:52 
   703     26069 Granath Christina         D55B           21 7016200     10:12   10:30    9:00   11:42 
   697    580606 Jakobsson Anders          H55A           54 7015800     10:28   11:16   10:13   11:24 
   698   7010822 Jakobsson Melvin          H16A           48 7010100     10:26   11:38    9:53   10:51 
   701     38456 Johanson Torbjorn         H55A           54 7016000      9:10   11:46    9:28   11:06 
   692   2078279 Renner Björn              H14A           48 7010300      9:28   11:22   10:07   11:37 
   691    450217 Renner Claes              H50A           60 7016700      9:36   10:39   10:39   11:33 
   690   2050737 Renner Daniela            D40A           37 7017700     10:00   10:45    9:45   10:55 
   689    450266 Renner Linda              D16A           43 7010100     10:22   10:38   10:06   10:42 
   695    452176 Sandén Anna Maria         D45B           36 7016800      9:58   11:18    9:28   11:29 
   693    452184 Sandén Blenda             D10            28 7010700      9:48   11:00    9:54   10:47 
   694   9030902 Sandén Mattis             H14A           48 7010300     10:04   11:01   10:31   10:37 
   696   2060724 Sandén Olle               H50A           60 7016700     10:15   10:54   10:00   11:21 
   704     17000 Schwartz Inger            D60            40 7015400      9:40   11:24    9:16   11:15 
   699    591109 Sundberg Asa              D55A           35 7015900      9:34   10:44   10:14   10:38 
   700    247675 Sundberg Boel             D21B           43 7019500      9:47   10:51    9:35   11:40 
   709   1403979 Zilling Kristina          D50B           29 7016700     10:23   11:29    9:29   10:37 
   708    437288 Zilling Staffan           H50A           60 7016400     10:06   10:33   10:30   11:48 
   710    449620 Zilling Viktor            H14A           48 7010400     10:13   10:31   10:22   11:25 



702 702 OK ORINTO         SWE 

   711     14212 Eismark Inger             D65            24 7024900     11:08    9:16   11:43   10:26 
   712   7441027 Lindblom Ingemar          H70            29 7024400     11:05    9:47   10:53    9:46 



703 703 NYKOPINGS OK      SWE 

   714    770701 Balakova Andrea           D35A           26 7037700      9:29   11:28   10:04   10:46 
   713    730808 Johansson Magnus          H40A           47 7037300     10:08   11:04   10:00   11:40 



704 704 RANAS OK          SWE 

   715   8636985 Bjarrenholt Eddie         H60A           43 7045700      9:40   10:32   10:24   10:35 



705 705 GUSTAVSBERGS OK   SWE 

   716    582205 Burman Ulf                H55A           54 7055800      9:34   11:01   10:22   10:45 
   717    351269 Jonsson Leif              H65A           41 7055000      9:43   11:31    9:35   11:33 
   718   1967420 Öhlund Per                H65A           41 7055200      9:55   11:07   10:07   11:41 



706 706 IK TRENNE         SWE 

   719   7570307 Thorsson Marianne         D60            40 7065700     10:32    9:56   11:08    9:23 
   720    578285 Thorsson Ove              H65A           41 7064800     11:47    9:27   11:07    9:13 



707 707 SOL               SWE 

   721    580810 Olsson Christina          D55A           35 7075800     10:09   11:24    9:19   11:18 
   722   9200092 Olsson Gert               H65A           41 7074800      9:47   10:55    9:55   11:09 



708 708 FK ASEN           SWE 

   723    800430 Bengtsson David           H35B           20 7088000     11:06    9:36   11:33    9:43 
   724   1980316 Kurashova Elena           D35B           17 7088000     11:13    9:23   11:13    9:30 
   725   1080909 Kurashova Sonia           D10            28 7080800     10:48    9:12   10:48    9:41 



709 709 OK SKOGSHJORTARNA SWE 

   726     28440 Axelsson Gunnel           F3            113 7095600      9:00    9:00    9:00    9:00 
   727    247523 Axelsson Martin           H55B           22 7096100      9:45   11:45    9:13   10:50 
   728    860919 Axelsson Mikael           H21B           44 7098600                             11:01 



710 710 SAIK STROMSTAD    SWE 

   729    434020 Eriksson Anders           H55B           22 7105900     11:53    9:05   10:41    9:30 



711 711 OK VILSE 87       SWE 

  2038     13787 Mansson Gunnel            D65            24 7115100      9:51   10:33   11:15    9:50 



712 712 LYNGBY OK         SWE 

  2056    888950 Albahn Henrik             H55A           54 7126000     11:49   11:10    9:10    9:09 



801 801 DNIPRO CENTER KOL UKR 

   753   4710660 Bulava Daria              D14B           16 8010400      9:12   11:12   10:00   10:58 
   738   1300155 Filipov Vladyslav         H18B           18 8010000      9:23   11:02   10:07   11:27 
   751   4710672 Gulko Mariia              D12B           21 8010600     10:13   11:33    9:57   10:46 
   742   4710677 Hlushko Artem             H16B           31 8010100      9:55   11:25   10:05   10:36 
   741   4710653 Hlushko Tetiana           T-OPEN         34 8016900      9:00                         
   747   4710667 Kostyuk Anastasiia        D12B           21 8010500      9:57   11:01    9:33   11:42 
   752   4710673 Kudelia Myroslava         D14B           16 8010400      9:36   11:36    9:36   10:42 
   745   1393111 Kyshchenko Oleh           H35B           20 8018200     10:48   10:57    9:54   10:47 
   749   4710666 Martynov Nykyta           H12B           29 8010600      9:25   10:37    9:19   10:49 
   737   1300153 Pokandiuk Dmytro          H20A           28 8019800     10:20   11:20    9:38   10:50 
   735   1300274 Pokh Liliya               D70            21 8013400     10:24   10:32    9:28   10:46 
   730   1300217 Rudakova Olena            D55A           35 8016000     10:14   11:44    9:44   10:50 
   743   4710652 Samoilenko Pavlo          H16A           48 8010200     10:20   11:26    9:56   10:30 
   736   1000444 Satyr Valentyna           D60            40 8015400      9:44   11:40    9:32   11:23 
   748   4710668 Senin Arsenii             H12B           29 8010500     10:07   11:31   10:07   11:25 
   740   1300167 Sotula Valeriia           D16B           23 8010200      9:29   11:37    9:45   11:23 
   734   1300143 Stelmakh Ihor             H21C           18 8019200      9:34   11:44    9:44   10:59 
   750   4710669 Tatarskyi Maksym          H14B           35 8010400      9:15   11:35    9:55   11:08 
   731   4710674 Tavalinska Mariia         D12B           21 8010500      9:41   11:49   10:13   11:26 
   746   4710651 Tykhonova Valentina       F3            113 8015500      9:00                         
   739   1300157 Voloshyn Dmytro           H16B           31 8010100      9:20   10:50    9:25   11:36 
   744   4710664 Voloshyn Kyrylo           H16B           31 8010200     10:20   11:35    9:55   11:18 
   732   4710676 Zhuravlova Inna           T-OPEN         34 8016800      9:00                         
   733   1300133 Zhuravlova Viktoriia      D21C           20 8019100      9:31   10:43    9:49   11:37 



100 ABM KOB ALFA Brno     CZE 

   755    232879 Odehnal Roman             H45A           61 ABM6909              9:08                 
   754    332950 Odehnalová Kamila         D45A           48 ABM7052              9:36                 



100 AOP Orientační Běh Op CZE 

   757   1625050 Glonek Jakub              H21E           56 AOP9602     10:52    9:46   11:13    9:32 
   756     52295 Kašparová Šárka           D21B           43 AOP7251     11:23   10:11   10:23   10:36 
   758    920663 Melecký Martin            H21E           56 AOP9001     10:19    9:34   10:25    9:50 



100 API OK Andante Písek  CZE 

   759    331523 Funda Jiří                F5            110 API9301                              9:00 



101 BBM BETA URSUS Orient CZE 

   763   1396156 Dalos Maté                H20A           28 BBM9707      9:08   10:44    9:08   11:14 
   762   2066452 Porganyi Anna             D18A           26 BBM9952     10:22   11:46    9:33   11:35 
   760    980377 Ptáček Pavel              H50B           28 BBM6508     10:04   11:16    9:34   11:40 
   761   7207026 Ptáček Pavel              H21A           60 BBM9600     10:10   11:46   10:10   10:54 



101 BOR OK Jiskra Nový Bo CZE 

   764   7531975 Lamačová Barbora          D10            28 BOR0750     11:48    9:42   11:30    9:29 



101 BOV TJ Baník Ostrava  CZE 

   765    235321 Miřijovský Přemek         H65A           41 BOV5001     10:23   10:19   10:39   10:45 
   766   2102807 Sikora Miroslav           H65B           25 BOV4802     11:47    9:34   11:26    9:20 



101 BSO KOB Baník Sokolov CZE 

   768      8689 Schimm Dieter             H70            29 BSO4401      9:23   10:47    9:17   11:22 
   767   2067926 Schimm Petr               H35B           20 BSO8202      9:36   11:06   10:39   11:11 



101 BZP Báječné ženy v or CZE 

   773   2099494 Dlouhá Marta              D35B           17 BZP7851     10:29    9:12   10:40    9:40 
   771   2092416 Krotilová Magdaléna       D45B           36 BZP7150     11:28    9:23   11:43   10:29 
   769   7260013 Králová Vanda             D21A           26 BZP8750     11:17    9:25   10:49    9:36 
   770    301647 Kujanová Martina          D55A           35 BZP5850     11:34    9:24   10:34    9:30 
   772   2113516 Petýrková Pavlína         D40B           37 BZP7351     11:25    9:40   10:40   10:36 
   775   2102806 Pospíšilová Štěpánka      D40A           37 BZP7650     11:20    9:25   10:25   10:03 
   774   1417125 Svítilová Pavla           D40B           37 BZP7750     11:05    9:25   11:00    9:21 



102 CET TJ Loko Česká Tře CZE 

   777    331549 Záveská Anna              D50B           29 CET6450     11:35    9:53   11:47    9:19 
   778    232860 Záveský Richard           H50B           28 CET6301     11:34    9:46   11:10    9:46 
   776   2085582 Čípa Jiří                 H65A           41 CET5002     11:35    9:23   10:59    9:45 



102 CTB SK OB Chotěboř    CZE 

   779    920682 Benešová Jana             D21E           30 CTB9452     10:02   10:32   10:08   11:39 



102 DCE KOB Dobřichovice  CZE 

   786   7210121 Jaroš Vladimír            H60A           43 DCE5400     10:48   10:16   10:52   10:11 
   781   2113085 Kándl Filip               H40B           26 DCE7400     11:34    9:14   11:13    9:35 
   784   2102710 Kándl Matěj               H12B           29 DCE0500     10:49   10:01   10:37   10:13 
   782   2113044 Kándlová Adéla            D40B           37 DCE7550     10:20    9:35   11:20   10:11 
   783     53591 Kándlová Ema              D14B           16 DCE0351     10:36   10:12   11:24   10:10 
   780      7868 Mrázová Pavla             D55A           35 DCE5550     11:09    9:39   11:54   10:26 
   785    232041 Pavlů Jaroslav            H55A           54 DCE6100     11:07    9:55   11:37    9:30 
   788   1955315 Procházka Antonín         H45A           61 DCE5500     11:41    9:17   11:17   10:19 
   789   1954721 Procházková Miluše        D45A           48 DCE5450     11:30    9:24   10:39   10:15 
   787      7870 Štrossová Jiřinka         D60            40 DCE5650     11:00   10:08   11:20   10:27 



102 DKL KOB Kladno        CZE 

   791   1600006 Peissard Bernard          H60A           43 DKL5700     11:08   10:12   10:32    9:59 
   790   1958516 Čejková Kateřina          D45A           48 DKL5850     11:03    9:54   11:06    9:42 



102 DKP Oddíl OB Kotlářka CZE 

   818    420446 Chládková Petra           F5            110 DKP8159                      9:00         
   792     49892 Dudová Hana               F5            110 DKP5752                              9:00 
   793    515448 Illner Jakub              H21A           60 DKP6601      9:19   10:49    9:37   11:42 
   794    899156 Illner Vojtěch            H21E           56 DKP9600      9:40   10:34    9:49   11:35 
   795    231939 Illnerová Daniela         D45A           48 DKP6651      9:33   11:12   10:03   11:18 
   796      8277 Janata Matěj              T10P           62 DKP1111      9:00    9:00    9:00    9:00 
   797   9999888 Janatová Lucie            D35A           26 DKP8154      9:50   11:00   10:25   11:22 
   808   7200326 Karin Sanna               D16A           43 DKP0250      9:58   10:46   10:02   11:42 
   799      9889 Klaška Martin             H16A           48 DKP0100      9:41   10:35    9:29   10:24 
   800      8650 Klaška Pavel              H50A           60 DKP6500      9:27   11:54    9:51   10:21 
   801   1700077 Klaška Pavel              H21A           60 DKP9301      9:10   11:40    9:31   11:18 
   802    443061 Klašková Josefina         D21C           20 DKP9651     10:16   10:52    9:04   10:07 
   803     49806 Klašková Kateřina         D50A           40 DKP6750      9:28   10:56   10:12   10:41 
   817      8557 Klusák Martin             H21A           60 DKP8704                     10:28   11:24 
   816      8558 Klusáková Jitka           D60            40 DKP5651                     10:08   10:55 
   805   9000007 Kolínová Kristýna         D21A           26 DKP8450     10:21   10:42    9:11   10:18 
   798    443091 Marie Kalousková          D16A           43 DKP0151      9:42   11:10   10:10   10:58 
   815    886271 Nováková Tereza           D21E           30 DKP9751                             10:33 
   813    232179 Poborská Eliška           D14A           35 DKP0358     10:01   10:56    9:06   10:56 
   809   9180967 Sanna Roberto             H50B           28 DKP6703     10:28   10:22   10:04   10:52 
   810   1394693 Semerád Antonín           H20A           28 DKP9801      9:44   11:14   10:14   10:44 
   811      8641 Špičák Aleš               H50A           60 DKP5500      9:48   11:18    9:27   10:48 
   812      8642 Špičáková Lenka           D55B           21 DKP5850      9:36   11:51    9:18   11:33 
   814    515071 Šňupárková Anna           D21A           26 DKP9652                             11:36 



102 DLT KrOB Rozmarýn Lit CZE 

   822    440490 Leníková Jana             F3            113 DLT6151      9:00            9:00         
   820    236061 Nosek Martina             F5            110 DLT7251      9:00            9:00         
   819    336778 Nosek Petr                F5            110 DLT6901      9:00            9:00         
   821    440404 Reisingerová Eliška       F5            110 DLT0151      9:00            9:00         



103 DOK OK Doksy          CZE 

   831   7200373 Charousková Lucie         D21B           43 DOK8986                     10:35    9:52 
   823    688312 Francke Jan               H21A           60 DOK8400     11:07   10:16   11:43   10:15 
   826    886261 Kapounová Jitka           D55B           21 DOK6050     10:48    9:54   10:39    9:45 
   827   7209363 Koštejn Vít               H20A           28 DOK9800     11:14    9:50   10:56   10:14 
   825   7150266 Lederer Pavel             H50A           60 DOK6600     11:48   10:06   11:51   10:15 
   830   2053510 Meduna Jakub              H18B           18 DOK0000     10:51    9:34   11:02    9:51 
   824   7207866 Novák Daniel              H21A           60 DOK8700     11:01   10:04   10:40   10:00 
   828    886255 Novák Tom                 H60B           17 DOK5500     10:41    9:57   11:14    9:53 
   829    886256 Nováková Pavla            D55B           21 DOK5950     11:24    9:00   11:06    9:09 
   832   7207878 Synek Petr                H16A           48 DOK0200     11:08   10:05   11:35   10:18 



103 DOR OK Dobříš         CZE 

   833   2045310 Janda Ondřej              H16A           48 DOR0100      9:53   11:08    9:59   10:36 
   834   7204994 Petrilák Matouš           H14A           48 DOR0409                      9:46   10:40 
   836   2092439 Petrilák Miroslav         F5            110 DOR6600                      9:00    9:00 
   835   7205024 Petriláková Amálie Rebeka T10            59 DOR0953                      9:00    9:00 
   837   2092419 Petriláková Petra         F5            110 DOR7656                      9:00    9:00 



103 DVP TJ Sokol Praha Sp CZE 

   846   2086856 Lhotská Linda             T10P           62 DVP1251      9:00    9:00    9:00    9:00 
   844    897386 Lhotská Radka             D60            40 DVP5651     11:40    9:24   11:04   10:15 
   845      4713 Lhotský Marek             T10P           62 DVP1005      9:00    9:00    9:00    9:00 
   843   2086855 Šovíček Filip            T10            59 DVP1201      9:00    9:00    9:00    9:00 
   838     51548 Šovíček Jan              H65B           25 DVP5001     10:23    9:13   11:33   10:32 
   840    301529 Šovíček Jan              H40B           26 DVP7703     11:27    9:28   11:27    9:23 
   842    428233 Šovíček Jan              T10            59 DVP1001      9:00    9:00    9:00    9:00 
   841    428204 Šovíčková Dagmar         D40B           37 DVP7655     10:40    9:50   11:40   10:06 
   839     51549 Šovíčková Zdeňka         D65            24 DVP4951     11:15    9:44   10:54   10:20 



103 EKP VŠTJ Ekonom Praha CZE 

   850    886298 Kabát Jan                 H45A           61 EKP6912      9:17   10:32    9:38   11:34 
   849    515195 Koucka Ivana              D45A           48 EKP6850                             11:27 
   848   2035738 Koucky Roman              H21B           44 EKP6301      9:50    9:06    9:34   10:21 
  2042   2032158 Koucký Martin             F5            110 EKP9700                                   
   851    232116 Poborský Petr             H40A           47 EKP7500      9:16   11:12   10:12   11:24 
   852   7207027 Černá Hana                D21C           20 EKP8459     10:34   10:34   10:07   11:10 
   847   7205000 Černý Ondřej              H21A           60 EKP8511      9:34   11:43   10:25   10:57 



103 FSP VSK ČVUT Fakulta  CZE 

   855      8669 Cincibus Pavel            H50B           28 FSP6605     10:16   10:46    9:40   11:04 
   856      8668 Cincibusová Ivana         D50B           29 FSP6651      9:29   11:05    9:53   11:25 
   857      8666 Cincibusová Lenka         D14B           16 FSP0450     10:00   11:00   10:12   11:06 
   853   7207862 Hrouda Martin             H21A           60 FSP7612     10:25   10:28   10:13   11:45 
   854    889669 Rydlová Eva               D21B           43 FSP8989      9:07   11:19    9:43   11:12 
   859   7210122 Wald František            H60A           43 FSP5300     10:00   11:08    9:08   10:39 
   858     53267 Čadil Jan                 H70            29 FSP4300     10:11   10:17    9:47   11:40 



103 HAV OB Havířov        CZE 

   865     49408 Fujáková Katka            D21C           20 HAV8550     11:19    9:49   11:46    9:04 
   862    336721 Jakobi Zdeněk             H60A           43 HAV5701     11:32   10:24   11:12   10:27 
   867    253120 Kaděra Pavel              H45B           19 HAV7100     11:40    9:50   11:50    9:26 
   866    301297 Kaděra Vojtěch            H18A           36 HAV0000     11:28    9:48   11:03   10:13 
   864     49428 Kaděrová Barbora          D45A           48 HAV7051     11:21   10:15   10:45   10:18 
   861    515436 Sochor Tomᚠ             H50A           60 HAV6301     11:45    9:12   11:45    9:30 
   860     52943 Sochorová Hana            D55A           35 HAV6250     10:59    9:19   11:34   10:30 
   868    336728 Staněk Ondra              H18A           36 HAV0002     11:18    9:08   11:23   10:05 
   863      8815 Vričanová Sylva           D45A           48 HAV6751     10:42    9:45   11:00   10:27 



104 HCE TJ Hostivice      CZE 

   871    515105 Kettner Pavel             H55A           54 HCE5900     10:10   11:28   10:34   11:48 
   872   7202877 Kettnerová Lenka          D50A           40 HCE6450      9:52   11:36    9:20   11:29 
   870    301371 Kudrnáč Martin            H55B           22 HCE5901      9:13   11:05    9:37   11:22 
   869   2800345 Kudrnáčová Lucie          D21A           26 HCE8850      9:04   11:10    9:04   10:24 
   873     51984 Mudrová Martina           D50A           40 HCE6451     10:04   10:36   10:20   11:21 



104 HLV KČT - OB Holešov  CZE 

   874     52670 Smětáková Ivana           D35A           26 HLV8153      9:15   11:42   10:11   10:34 



104 HOR TJ Jiskra Hořice  CZE 

   877   2059759 Vávra Martin              H50A           60 HOR6302      9:45   10:21    9:12   11:39 
   876     52275 Škorpil Marek             H10            40 HOR0900     10:00   11:20    9:44   11:21 
   875   2011900 Škorpil Martin            H60A           43 HOR5700      9:52   10:48    9:32   11:23 



104 CHA OK Chrastava      CZE 

   878      8161 Barták Jiří               H65B           25 CHA5100     11:19   10:09   11:05    9:26 
   879    331779 Bartáková Eva             D45B           36 CHA7051     11:03    9:53   11:38    9:33 
   880    436431 Bek Jiří                  H16B           31 CHA0103     10:45    9:45   10:45   10:00 
   881   2049592 Bek Ondřej                H18B           18 CHA9904     11:35    9:23   10:51   10:07 
   882      8162 Bradnová Věra             D60            40 CHA5550     11:36    9:20   10:28    9:47 
   886   2059764 Galbavý Matěj             H18A           36 CHA0000     11:53   10:18   10:58   10:01 
   887      8171 Kadavá Eva                D60            40 CHA5750     11:44   10:20   11:16    9:11 
   888      8188 Kadavý Petr               H21B           44 CHA7800     10:54   10:18   11:02    9:37 
   889      8155 Kadavý Zdeněk             H65A           41 CHA4901     10:27    9:59   10:47    9:21 
   890   2080917 Kaška Rudolf              H60A           43 CHA5500     11:24    9:36   10:44    9:15 
   891      8152 Kašková Eva               D70            21 CHA4650     11:12    9:28   11:04    9:58 
   892    887906 Kašková Kateřina          D21A           26 CHA7850     10:42    9:32   11:38    9:54 
   908    553441 Krtička Jáchym            T10P           62 CHA1000              9:00                 
   907      8908 Krtičková Ester           D10            28 CHA0754             11:12                 
   906      8897 Krtičková Michaela        D35A           26 CHA7952             10:25                 
   893      4212 Lankašová Barbora         D35A           26 CHA8050     11:35   10:11   11:14    9:46 
   894   7700075 Pachner Pavel             H40A           47 CHA7501     10:48    9:40   10:32   10:12 
   895   7500077 Pachnerová Dominika       D21B           43 CHA7750     10:35   10:23   10:47   10:32 
   896   7208096 Pavlíková Markéta         D18A           26 CHA0050     11:04    9:40   10:50    9:29 
   897    436447 Pavlíková Pavla           D45B           36 CHA6551     11:18   10:08   10:48   10:01 
   898   7201775 Polák Jaroslav            H35A           22 CHA7500     10:38    9:42   10:38    9:19 
   899   2092428 Polák Tomᚠ              H10            40 CHA0801     10:36   10:20   10:20    9:49 
   900      8186 Poláková Veronika         D35B           17 CHA8150     11:46    9:34   11:35    9:50 
   901    301545 Schröter Pavel            H21A           60 CHA7203     11:43    9:37   11:16    9:24 
   904      8566 Vajcová Hana              D60            40 CHA5651     11:24   10:28   11:24    9:27 
   905   2049588 Vejstrk Daniel            H21A           60 CHA9105     11:19    9:10   11:01   10:18 
   902   2070837 Šaffková Zuzana           D65            24 CHA5150     11:43    9:30   11:22    9:56 
   903      8178 Švancar Martin            H45A           61 CHA7000     10:53   10:14   10:56    9:37 
   883      8175 Čechlovská Jana           D45B           36 CHA6250     11:38    9:13   11:28    9:21 
   884      8200 Čechlovský Jan            H21A           60 CHA9300     10:49    9:43   11:22    9:57 
   885      8172 Čechlovský Josef          H55A           54 CHA5900     11:40    9:52   10:49   10:15 



104 CHC K.O.B. Choceň     CZE 

   911   2053577 Semrád Ladislav           H21E           56 CHC9701                     10:10   10:59 
   910   2011852 Shánělová Štěpánka        D16A           43 CHC0152     10:06   10:50    9:38   10:54 
   912      9563 Sýkora Bohumil            H21B           44 CHC8601             11:30           11:17 
   909      9554 Švadlena Jiří             H70            29 CHC4601     10:29   11:35    9:35   10:34 



104 CHT OOB SK Chrast     CZE 

   920     52312 Binková Jana              D21C           20 CHT8651     10:52    9:13   11:10    9:40 
   919    899165 Drahokoupil Aleš          H21A           60 CHT8501     10:40    9:19   10:49   10:06 
   921    336706 Dvořáková Klára           D20A           32 CHT9852     12:00   10:12   11:36    9:30 
   915     53145 Klvaňa Milan              H40A           47 CHT7500     10:40    9:56   11:24    9:52 
   918     52161 Krejsa Martin             H21A           60 CHT9001     10:55    9:49   11:19    9:27 
   916     51982 Matrasová Vendula         D21A           26 CHT8251     11:24   10:00   11:03    9:30 
  2032     53127 Ondráčková Lucie          D21B           43 CHT9254      9:51   11:11   10:11   11:16 
  2043   2067939 Reisigová Anna            D20A           32 CHT9752     10:00   10:30   10:24   10:30 
   913      4634 Vacek František           H40A           47 CHT7001     11:24    9:36   11:52   10:28 
   917     51970 Vacková Anna              D16B           23 CHT0051     11:53    9:05   11:13    9:55 
   914     51999 Vítek Pavel               H40A           47 CHT7501     11:04   10:32   11:44   10:00 



105 JEN OB Jenišovice     CZE 

   923      7778 Bárta Miroslav            H65A           41 JEN5201      9:59   11:03    9:51         
   922   2060291 Hoetzel Hugo              H12A           25 JEN0503      9:23   11:36   10:05   11:33 



105 JHB TJ Jiskra Havlíčk CZE 

   924   7204508 Fencíková Vladislava      D21B           43 JHB6552                      9:23   11:08 



105 KAM OK Kamenice       CZE 

   928    995899 Albrecht Adam             H16B           31 KAM0203      9:40   11:05   10:15   11:42 
   970    981812 Albrecht Vladimír         F5            110 KAM7800                                   
   969    515490 Albrechtová Eva           F5            110 KAM7850      9:00                         
   929    515491 Albrechtová Iveta         D18A           26 KAM9950     10:01   11:25   10:15   10:53 
   930   8100500 Aschermannová Karolína    D18A           26 KAM0051      9:26   10:50    9:05   11:29 
  2063   8271093 Aschermannová Petra       D21E           30 KAM9354                             10:21 
   931   2053550 Blaha Petr                H16B           31 KAM0104     10:05   10:55    9:20   10:42 
   938    443069 Chaloupka Viktor          H14A           48 KAM0301      9:31   10:46    9:37   11:16 
   939    442850 Chaloupková Hana          D16A           43 KAM0252      9:10   11:14    9:26   11:30 
   932   9201064 Gajda Jan                 H16A           48 KAM0105     10:23   10:38   10:05   10:57 
   933   9201061 Gajda Martin              H14A           48 KAM0405      9:22   10:55    9:25   11:31 
   934    442879 Hankovcová Helena         D14A           35 KAM0350      9:06   11:46    9:46   11:04 
   935    682099 Hankovcová Lenka          D45A           48 KAM7053     10:15   11:18    9:45   10:48 
   936    436446 Hankovec Hugo             H16A           48 KAM0201     10:35   10:47   10:20   11:33 
   937   2050496 Hejsek Filip              H16B           31 KAM0204     10:25   10:40    9:40   11:06 
   966   2087647 Hejsková Bohumila         F5            110 KAM6852      9:00    9:00    9:00    9:00 
   964   7003009 Hlubučková Kristýna       D21E           30 KAM9551      9:14   10:38   10:20   11:45 
   926   2019240 Hájek Adam                H21B           44 KAM9202     10:14   10:30    9:14   11:45 
   960    515001 Hájková Eliška            D20A           32 KAM9851      9:48   11:30   10:06   11:30 
   940   2075622 Jedlička Jakub            H14A           48 KAM0404     10:22   11:04    9:49   10:31 
   941   2075621 Jedličková Kristýna       D14A           35 KAM0455      9:16   10:51    9:36   11:24 
   942   9005139 Jíra Tomᚠ               H21A           60 KAM9802      9:49   11:07    9:25   11:39 
   943    887640 Kettner Lukᚠ            H21E           56 KAM9403      9:55   11:10    9:22   11:20 
   944    897360 Kettner Vojtěch           H21E           56 KAM9601      9:49   10:25   10:16   11:32 
   945   7201193 Kettnerová Dana           D21A           26 KAM8952     10:07   10:49    9:18   11:00 
   967     51498 Kovářík Tomᚠ            H45A           61 KAM6901     10:23   11:29   10:23   10:37 
   946    436964 Kováříková Marie          D18A           26 KAM0050     10:29   10:29   10:29   11:17 
   959    232739 Křemen Štěpán             H20A           28 KAM9804     10:14   11:38    9:14   11:44 
   968   7201811 Moravec Jakub             H21A           60 KAM9702     10:31   11:01    9:34   11:09 
   963   2102810 Nebeský Daniel            H21C           18 KAM9404      9:44   10:44   10:04   10:41 
   947   2083407 Selucká Alžběta           D16B           23 KAM0257      9:13   11:13    9:53   10:51 
   965    920683 Semík Ondřej              H21E           56 KAM9401     10:01   10:40    9:34   10:41 
   948    515426 Semíková Lucie            D16A           43 KAM0250     10:18   11:22    9:18   10:46 
   955    218798 Stormer Emil              H18A           36 KAM0000      9:58   11:18   10:23   10:53 
   956    218970 Stormer Leif              H50A           60 KAM6701     10:09   11:30   10:24   11:36 
   957    211436 Stormer Oskar             H21E           56 KAM9600      9:28   11:01   10:01   10:47 
   954   9101674 Víšek Martin              H16A           48 KAM0102      9:56   11:29    9:20   11:21 
   961     51618 Víšková Alena             F5            110 KAM7451      9:00    9:00    9:00    9:00 
   962   2088701 Víšková Veronika          D14A           35 KAM0452     10:06   11:16   10:06   10:52 
   958    886274 Zimmerová Kateřina        D20A           32 KAM9850      9:06   11:18   10:18   11:00 
   927     53667 Šafka Daniel              H21E           56 KAM9105      9:43   10:55    9:46   11:08 
   951    425596 Škvor Adam                H16A           48 KAM0202     10:17   11:11    9:44   10:48 
   952     52267 Škvor Martin              H50A           60 KAM6700      9:42   11:39    9:15   11:24 
   950    981828 Škvor Ota                 H18A           36 KAM9900     10:13   10:58    9:23   10:45 
   949   7201760 Škáchová Petra            D40A           37 KAM7054      9:30   11:55    9:25   10:39 
   953   2087652 Štěpánková Ema            D16B           23 KAM0255     10:01   11:29    9:13   11:39 
   925   2058511 Čechová Tereza            D21A           26 KAM9852     10:28   10:21    9:39   10:42 



105 KAS KOB Kamenický Šen CZE 

   980    682631 Eichler Petr              H45A           61 KAS6900      9:56   10:47   10:17   11:28 
   979    682641 Eichlerová Jana           D45A           48 KAS7051      9:45   10:48    9:36   10:36 
   976   7300172 Hnízdil Jan               H45A           61 KAS7100      9:38   11:14    9:23   11:01 
   977    682685 Hnízdil Matěj             H14B           35 KAS0301      9:45   11:50    9:35   10:56 
   981   1909093 Karvánek Matěj            H12B           29 KAS0502      9:49   11:19                 
   982     51385 Kurenda Karel             H12B           29 KAS0501      9:31   11:07                 
   983     51384 Kurendová Karolína        D16B           23 KAS0251      9:37   10:49                 
   974    682613 Nejezchleba Jiří          H70            29 KAS4600     10:17   11:53    9:29   10:46 
   975    682619 Nejezchlebová Věra        D70            21 KAS4551     10:40   11:28   10:24   11:10 
   978    682680 Slezáčková Věra           D50B           29 KAS6550      9:05   11:41    9:17   10:43 
   972    682601 Štrojsa Josef             H75            19 KAS4000     10:29   10:29    9:44   11:15 
   973    682607 Štrojsová Jaroslava       D70            21 KAS4350     10:00   11:52   10:00   11:26 



105 KBP KBP Praha         CZE 

   984      6645 Valter Petr               H65A           41 KBP4500     11:27    9:15   11:19   10:05 



106 KNC Sokol Kostelec n. CZE 

   986    303945 Besta Lukᚠ              H21C           18 KNC8101     11:14    9:44   11:14    9:56 
   987    224868 Besta Radek               H10            40 KNC0800     10:28   10:28   11:32    9:33 
   985   2023962 Šilerová Zdena            D55B           21 KNC0204     11:06   10:03   11:24    9:18 



106 KOR OB DDM Kostelec n CZE 

   988   7003046 Hladká Petra              D35B           17 KOR7950     11:02    9:45           10:00 
   989   2060299 Hladký Matěj              H10            40 KOR0700     10:16    9:48                 
   990   2087655 Hladký Radovan            T10            59 KOR0900      9:00    9:00                 
   993   2095970 Krejčí Martin             H12A           25 KOR0600     11:36   10:12   11:50         
   994   2095967 Krejčí Milan              H40B           26 KOR7400     10:59   10:17   10:52         
   992   2095976 Vých Luboš                F3            113 KOR7300      9:00    9:00    9:00         
   991   2095955 Výchová Veronika          D12A           25 KOR0550     11:23    9:52   10:13         



106 KPY SOOB TJ Sokol Kra CZE 

  1001    301374 Dobeš Václav              H50A           60 KPY5701     10:30   10:57    9:06   10:45 
  1003    301352 Dobešová Kateřina         D21C           20 KPY8750      9:22   10:16    9:31   10:52 
  1006    416330 Jirásková Pavla           F5            110 KPY7950      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1005   2059735 Klomínský Václav          H21B           44 KPY8700      9:18   11:22   10:26   10:29 
   998    301370 Kohl Ondřej               H21E           56 KPY8600      9:46   10:52   10:04   10:35 
  1002     53182 Kohlová Alena             D50A           40 KPY6051      9:32   10:40    9:44   11:41 
   996    682670 Míchalová Marcela         D45B           36 KPY6850      9:48   11:38   10:08   10:57 
   997   2800315 Míchalová Šárka           D18B            9 KPY0050     10:09   11:29    9:29   11:30 
   999    420417 Pavlíček Lubomír          H35B           20 KPY7800     10:12   11:42    9:36   11:03 
  1000   1470170 Pavlíčková Hana           D14B           16 KPY0450     10:12   11:24    9:48   10:50 
   971   2067930 Procházka Vít             H35B           20 KPY8000     10:39   10:39   10:21   10:39 
   995     52030 Procházková Jitka         T-OPEN         34 KPY7850      9:00    9:00                 
  1004   2111818 Trdá Lucie                D21B           43 KPY8651      9:19   10:55    9:55   11:20 



106 KSH OB Kašperské Hory CZE 

  1007      8674 Fiala Miloš               H65B           25 KSH4801     10:37   10:23   11:40    9:50 
  1008   2078478 Mayer Šimon               H16A           48 KSH0202     10:53    9:35   10:56   10:12 



107 KTA SK Kotnov Tábor   CZE 

  1011    416338 Hudečková Alena           D70            21 KTA4351     11:28   10:08   11:28    9:18 
  1010   9101705 Hudečková Helena          D45A           48 KTA6951     11:06    9:57   11:24    9:24 
  1009   1400438 Střelba Ondřej            H21B           44 KTA7501     10:50   10:06   10:58    9:13 



107 KUN TJ Sokol Kunvald  CZE 

  1012    425598 Rusz Roman                F5            110 KUN7201                      9:00    9:00 
  1013      9022 Ruszová Svatava           T10P           62 KUN0751                      9:00    9:00 



107 KVS SKOB Kobra Vsetín CZE 

  1017     51530 Chalupa Tomᚠ            H60B           17 KVS5501     10:30   10:08   11:36   10:20 
  1019    416091 Hudzieczková Danuta       D60            40 KVS5751     10:48   10:24   10:44    9:55 
  1020   2021853 Kaloč Vítězslav           H55B           22 KVS5904     11:29   10:17   11:13    9:46 
  1015    426339 Rohlík Petr               F3            113 KVS6402      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1016      7864 Rohlík Zbyněk             H14B           35 KVS0301     10:20   10:30   10:15    9:52 
  1018   2021856 Trávníčková Jitka         D60            40 KVS5651     11:32    9:40   11:28   10:07 
  1014   2021855 Černík Milan              F3            113 KVS6501      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1021   2021859 Černíková Dana            T-OPEN         34 KVS7050      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1022     53698 Černíková Tereza          F3            113 KVS0000      9:00    9:00    9:00    9:00 



107 LBE TJ Lokomotiva Ber CZE 

  1025    411760 Hamáček Bohuslav          H65A           41 LBE5000     10:59   10:15   10:51   10:21 
  1026     52316 Mcmahon Anežka            F3            113 LBE0000      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1023     52971 Mezník Vladimír           H40A           47 LBE6400     11:56    9:52   11:20    9:48 
  1024      8805 Nosál Stanislav           H70            29 LBE4600     11:35    9:17   10:59   10:04 



107 LBM TJ Lokomotiva Ing CZE 

  1027   1409878 Korpas Jaroslav           H50B           28 LBM6113     10:22   11:46   10:22   11:22 
  1028   1409879 Korpasová Ivana           D40B           37 LBM7362     10:05   11:35   10:10   11:41 
  1029   2113045 Salajková Věra            D60            40 LBM5558      9:28   11:28    9:40   10:43 



107 LCE OOB TJ Slovan Luh CZE 

  1031   7201802 Féder Medard              H16A           48 LCE0111     10:44   10:11   10:38    9:42 
  1033   9201824 Hubáček Michal            H21E           56 LCE9301     10:46    9:31   10:31    9:20 
  1034    553457 Vavrys Johan              H21E           56 LCE9302     10:16    9:40   10:55    9:59 
  1032    889309 Vavrysová Barbara         D21E           30 LCE9751     10:32    9:50   10:44    9:21 
  1030     52698 Vlažná Mirka              D55A           35 LCE5852     10:49    9:34   11:44   10:18 



108 LCV TJ Lokomotiva Cho CZE 

  1035    253153 Krausová Marcela          D35B           17 LCV7351      9:34   10:40   10:07   11:40 
  1036    301524 Zenkerová Miluše          F3            113 LCV4550      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1039    253146 Zierhut Antonín           F3            113 LCV0000      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1037    301525 Zierhutová Michaela       D45B           36 LCV7151      9:43   11:28   10:23   11:17 
  1038    438631 Zierhutová Michaela       F3            113 LCV0250      9:00    9:00    9:00    9:00 



108 LDC KOB Děčín         CZE 

  1042    440493 Burdová Simona            D45B           36 LDC6850     10:48   10:03   10:38   10:13 
  1043   7400074 Gálus Igor                H40A           47 LDC7302     11:36    9:48   11:32    9:04 
  1041     51239 Vaňková Saša              D21C           20 LDC8550     11:28    9:22   11:19    9:22 
  1040   7007007 Štěpán Petr               H40A           47 LDC7301     11:20    9:20   11:16    9:12 



108 LIT KOB Litvínov      CZE 

  1054   1418761 Kučerka Jan               H21C           18 LIT8002             11:34           11:44 
  1055      8107 Macek Jiří                H21B           44 LIT8401                             10:25 
  1044    886283 Neradová Alena            D21E           30 LIT8551      9:50   10:56   10:26   11:27 
  1046      8110 Neradová Alena            D65            24 LIT5051      9:23   11:08    9:30   11:08 
  1045      8115 Neradová Eva              D21C           20 LIT8951      9:58   11:37   10:16   10:43 
  1051      8119 Pavlík Bronislav          H21C           18 LIT8201     10:24   11:14   10:14   11:26 
  1050      8124 Pavlík Libor              H21C           18 LIT7605      9:24   10:54    9:24   11:08 
  1049      8112 Pavlík Matěj              H14B           35 LIT0401      9:25   11:25    9:30   11:00 
  1053      8101 Pavlík Miroslav           H60B           17 LIT5301      9:46   11:36    9:24   10:56 
  1052      8109 Pavlík Tobiᚠ            T10P           62 LIT1111      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1047      8111 Pavlíková Klára           D40A           37 LIT7451      9:05   11:40    9:05   10:47 
  1048      8116 Pavlíková Rozárie         T10            59 LIT0851      9:00    9:00    9:00    9:00 



108 LLI TJ Loko Liberec   CZE 

  1057   2032132 Bradáč David              H16B           31 LLI0203      9:50   11:40    9:30   11:30 
  1058   2032105 Bradáč Jakub              H18A           36 LLI0002     10:08   11:08   10:18   11:25 
  1059    434598 Bradáč Stanislav          F5            110 LLI7201                              9:00 
  1060   2060204 Bradáčová Marie           F3            113 LLI7550                              9:00 
  1061    436961 Fürst Aleš                H45A           61 LLI6801      9:35   10:59    9:35   11:49 
  1062   7003006 Fürst Matouš              H21E           56 LLI9603                      9:28   11:38 
  1063   2056306 Fürstová Anna             D20A           32 LLI9854      9:54   11:36    9:06   11:42 
  1064    682626 Hejna Hynek               H14B           35 LLI0300      9:35   11:20    9:25   11:16 
  1065    682678 Hejna Stanislav           H45B           19 LLI6900      9:50   11:50   10:20   11:02 
  1056      8546 Korejčíková Dáďa          D60            40 LLI5550     10:04   10:48    9:56   11:39 
  1066   7205022 Košek Jan                 H21C           18 LLI9801     10:14   10:34    9:54   11:35 
  1067    410732 Košek Ladislav            F5            110 LLI5903      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1068   2085634 Košková Vlasta            D50A           40 LLI6351     10:00   10:32    9:24   10:57 
  1069   2092413 Melichar Jaromír          H50A           60 LLI6301     10:36   10:24   10:18   10:24 
  1070   1398996 Melichar Petr             H21A           60 LLI0001      9:22   10:34    9:16   10:24 
  1071   7200375 Melichar Vojtěch          H21A           60 LLI9802     10:01   10:25    9:10   11:27 
  1072     51203 Melicharová Barbora       F3            113 LLI7252      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1073    253135 Paroulek Lukᚠ           H16B           31 LLI0201      9:30   11:30   10:20   11:48 
  1074    253147 Paroulková Iva            F5            110 LLI7151      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1077   9101104 Peterka Jakub             H14A           48 LLI0404      9:49   10:34    9:31   10:34 
  1076    515503 Peterka Vojtěch           H21A           60 LLI7502      9:31   11:19    9:58   10:36 
  1075   7200361 Štičková Anna             D21E           30 LLI9651                      9:44   11:03 



108 LME SK Los Mělník     CZE 

  1081   2056261 Bejvl Marek               H14A           48 LME0400     10:46    9:52   11:01    9:40 
  1080   2060273 Bejvlová Martina          D40A           37 LME7350     11:35   10:15   11:20   10:27 
  1078   2800162 Dittrt Štěpán             H18B           18 LME0650     11:13   10:07                 
  1079   2102533 Dittrtová Lucie           D45A           48 LME6852     11:09   10:00   10:30    9:57 
  1082   2060278 Machová Anna              D14A           35 LME0451     10:36    9:36   11:16   10:32 



108 LOV lepus.cz          CZE 

  1083    232429 Žebrák Zbyněk             F5            110 LOV7101                      9:00    9:00 



108 LPM OK Lokomotiva Plz CZE 

  1084   2067253 Pech Jiří                 H55B           22 LPM5402     11:37   10:01   10:33   10:10 
  1085   2067245 Pechová Iva               D45B           36 LPM6151     10:58    9:58   11:03   10:21 
  1087   2103269 Stehlík Jakub             H10            40 LPM0700     11:08   10:24   10:40    9:57 
  1089   2045235 Stehlík Petr              H21A           60 LPM7903     11:37   10:07   11:37    9:36 
  1086   2082911 Stehlík Šimon             H12A           25 LPM0501     11:50    9:09   11:29    9:45 
  1088   2103247 Stehlíková Tereza         T10            59 LPM0951      9:00    9:00    9:00    9:00 



109 LPU OK Lokomotiva Par CZE 

  1093      9327 Cinkan Zdeněk             H55B           22 LPU6201      9:29   11:37    9:21   10:58 
  1095   7200905 Držková Berenika          D16B           23 LPU0151      9:45   11:05    9:37   10:43 
  1094      9260 Farář Václav              H65A           41 LPU5201     10:03   11:35   10:03   10:57 
  1098   2070827 Fencl Jonᚠ              H18A           36 LPU9902      9:38   11:38   10:28   11:05 
  1102   2025361 Kulhavý Tadeᚠ           H18B           18 LPU0005             11:24    9:23   11:19 
  1100   2088721 Lehár Adam                H21B           44 LPU9114      9:26   11:38    9:18   11:25 
  1101   2109765 Lehárová Iva              F3            113 LPU          9:00    9:00    9:00    9:00 
  1096    897364 Peterová Jana             D20A           32 LPU0057     10:18   11:00    9:24   10:36 
  1091    515162 Procházka David           H21E           56 LPU9113             10:31    9:40   10:56 
  1092   2060272 Procházka Radek           H50B           28 LPU6504             11:04   10:10   10:28 
  1090    940318 Procházková Klára         D21E           30 LPU9451             10:26    9:38   11:15 
  1097   7202872 Roudný Martin             H18A           36 LPU0002      9:13   10:53    9:53   10:49 
  1099   7207061 Roudný Václav             H18A           36 LPU0001     10:18   10:43   10:13   10:29 



109 LTP OOB TJ Lokomotiva CZE 

  1116    682114 Bruner Luboš              H45A           61 LTP6501     11:11    9:26   10:41    9:43 
  1110   7200331 Bílý Jakub                H16A           48 LTP0104     11:11   10:17   11:29    9:36 
  1106    899153 Kovář Boris               H50A           60 LTP6710     11:18    9:15   11:48    9:36 
  1105   7205033 Kovář Karel               H55A           54 LTP6102     10:37    9:46   11:34    9:42 
  1104   7202026 Kovářová Alena            D55A           35 LTP6151     11:19    9:59   10:54    9:58 
  1115   7208220 Kovářová Julie            D21B           43 LTP8854     11:07    9:39   11:07   10:00 
  1103   7200344 Kovářová Lenka            D20A           32 LTP9750     11:30    9:24   11:42    9:24 
  1109    682083 Lošáková Ela             T10            59 LTP0951      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1107   7202864 Lošáková Ivana           D40A           37 LTP7758     10:40    9:55   11:40    9:47 
  1108   7202578 Lošáková Sára            D12B           21 LTP0650     10:45   10:21   11:41    9:18 
  1114   7205009 Riby Kateřina             D45A           48 LTP7252     11:12   10:27   10:42   10:06 
  1111    897359 Riby Philip               H10            40 LTP0702     10:48   10:04   10:28    9:25 
  1113   7200323 Riby Rose                 D18A           26 LTP0051     11:32    9:33   10:43   10:11 
  1112    897367 Riby Thomas               H16B           31 LTP0202     11:35    9:30   11:30    9:12 
  1118   7200322 Würz Bohuslav             H40A           47 LTP7307     11:52   10:12   10:48   10:40 
  1117   7204992 Würz Jiří                 H45A           61 LTP6502     10:41    9:32   11:32    9:52 



109 MAS KČT Aš            CZE 

  1119   2026166 Kovář Jindřich            H35A           22 MAS6800     11:42    9:34   11:18    9:51 



109 MFP VŠSK MFF UK Praha CZE 

  1120    410727 Forst Albert              T10            59 MFP0901      9:00            9:00         
  1121   1418752 Forst Libor               H50B           28 MFP6301     11:10    9:58   11:22    9:34 
  1122   2079501 Forstová Lenka            D45A           48 MFP6850     11:24    9:27   11:21    9:27 
  1125   2067234 Nedbalová Jana            D21A           26 MFP8050     10:49    9:39   10:56         
  1126    232648 Nedbalová Klára           T10            59 MFP0850      9:00    9:00    9:00         
  1127     49639 Nedbalová Magdalena       T10P           62 MFP1053      9:00    9:00    9:00         
  1124    443101 Siegl Roman               H45A           61 MFP6700                              9:34 
  1123    443075 Sieglová Dagmar           D45A           48 MFP7050     10:51   10:24   11:27    9:54 



109 MLA MLOK Mariánské Lá CZE 

  1130   1421916 Fišák Jan                 H70            29 MLA4401      9:59   11:23   10:23   10:52 
  1129    416227 Fišáková Lucie Johanka    T10            59 MLA0950      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1132   1421919 Kamaryt Michal            F5            110 MLA9205      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1131   9101679 Milota Josef              H55A           54 MLA5801      9:49   10:58   10:01   11:30 
  1128    416173 Miturová Radka            D50B           29 MLA6552      9:35   10:53    9:47   11:01 



109 MOV SKOB Ostrava      CZE 

  1133   9101183 Holec Honza               H50A           60 MOV6701     11:00    9:33   11:12    9:15 



110 N01 NER. PRAHA 170    CZE 

  1134   2113364 Pospíšil Radek            H35B           20 N010000     10:21   10:21   10:03   10:07 



110 N02 NER. SMIŘICE      CZE 

  1135    232632 Panáčková Alžběta         T10            59 N020850      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1136   2049530 Panáčková Johana          T10P           62 N020950      9:00    9:00    9:00    9:00 



110 N03 NER. VŠENORY      CZE 

  1138    682094 Marhoulová Anežka         D12B           21 N030500      9:17   11:41    9:41   11:34 
  1137     51624 Marhoulová Kateřina       D10            28 N030700      9:54   11:30   10:06   11:23 
  1139     51555 Paldusová Nela            D10            28 N030800     10:12   11:06    9:42   10:53 



110 N04 NER. LIBEREC 14   CZE 

  1140   2106735 Votava David              F5            110 N047100              9:00    9:00    9:00 



110 N05 NER. CHOTYNĚ      CZE 

  1141   2092397 Kruliš Janek              T10P           62 N051000      9:00    9:00    9:00    9:00 



110 N06 NER. BRNO         CZE 

  1142   2088711 Auermüller Vít            H45A           61 N066700     11:05    9:05   10:59    9:16 



110 N07 NER. PRAHA 198-I  CZE 

  1143   2086857 Jeřábek Vojtěch           T10P           62 N070000      9:00    9:00    9:00    9:00 



110 N08 NER. EKP          CZE 

  1144     51180 Uhlíková Šárka            F3            113 N088150      9:00    9:00    9:00    9:00 



110 N09 NER. LIBEREC 6    CZE 

  1145   2118489 Feřt Martin               F5            110 N090001                      9:00    9:00 
  1147   2120065 Feřtová Anežka            T10            59 N090003                      9:00    9:00 
  1148   2118485 Feřtová Eliška            T10P           62 N090004                      9:00    9:00 
  1146   2120063 Feřtová Jitka             F3            113 N090002                      9:00    9:00 



110 N10 NER. PRAHA 130    CZE 

  1149   2086858 Rudolecká Lucie           F3            113 N109900      9:00    9:00    9:00    9:00 



111 N11 NER. PRAHA 190-I  CZE 

  1152   2086846 Jakubský Filip            T10P           62 N110002                              9:00 
  1150      7701 Jakubský Ondřej           H35B           20 N110000                             11:43 
  1151   2086845 Jakubský Pavel            T10P           62 N110001                              9:00 



111 N12 NER. VOSTRÝ HRANY CZE 

  1153   2118472 Novák Jan                 F5            110 N120000                              9:00 



111 N13 NER. PRAHA 190-II CZE 

  1154      8816 Zedníček Václav           F5            110 N130000                              9:00 



111 N14 NER. PRAHA 198-II CZE 

  1155   2086847 Cepník Adam               F5            110 N140000      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1156   2086848 Jeřábková Anna            F3            113 N140001      9:00    9:00    9:00    9:00 



111 N15 NER. BOR U TACHOV CZE 

  2019   2086868 Chovancová Julie          T10P           62 N150003      9:00                         
  1158   2086850 Chovanec Jan              F3            113 N150001      9:00                         
  1157   2086849 Matoušková Zuzana         F3            113 N150000      9:00                         
  2020   2086869 Moravec Matouš            T10P           62 N150004      9:00                         



111 NEJ TJ Jiskra Nejdek  CZE 

  1159     49619 Frey Jaromír              H75            19 NEJ4100      9:17   10:56   10:02   10:51 
  1160   2087685 Holík Jaromír             H40B           26 NEJ7500      9:28   11:20    9:49   10:53 
  1162   2087686 Holíková Ilona            F3            113 NEJ7550      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1161   2087719 Holíková Petra            D12B           21 NEJ0651      9:49   10:53   10:05   11:18 



111 NEK Nejdek Orienteeri CZE 

  1165    232229 Fecko Richard             T10            59 NEK1100      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1163   2067346 Mareš Alexander           H40A           47 NEK7300     11:00    9:08   11:04   10:24 
  1164   2067349 Marešová Klára            D16B           23 NEK0250     10:41   10:25   11:05   10:27 
  1168    232230 Nádeníček Josef           H45A           61 NEK7000     11:14    9:44   11:38   10:10 
  1167   2035733 Nádeníčková Iva           D14A           35 NEK0350     11:21    9:21   11:46    9:36 
  1166   2056275 Nádeníčková Pavla         D16A           43 NEK0150     10:30    9:22   11:10    9:54 
  1173   2113367 Pelikán Aleš              H12B           29 NEK0501     11:37    9:37   11:31   10:19 
  1170   2067347 Zieba Jakub               H21C           18 NEK9800     10:44   10:14   11:34    9:38 
  1169    232206 Ziebová Lenka             F3            113 NEK7251      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1171   2056284 Ziebová Veronika          D14B           16 NEK0450     12:00    9:00   11:12    9:54 
  1172   2115080 Čáslavský David           H14B           35 NEK0401     11:20   10:05   10:10   10:44 



111 NPA SK LOB Nová Paka  CZE 

  1174   2080944 Podlipná Veronika         D35B           17 NPA8152      9:01   11:46   10:18   11:10 
  2047   7003002 Zikmund Zdeněk            H21A           60 NPA6707      9:37    9:28                 



112 OKP SK OK 24 Praha    CZE 

  1177    681852 Balusková Ida             D35A           26 OKP7350                             11:04 
  1176     51679 Novák Ivo                 H50A           60 OKP6200      9:09   11:24    9:39   11:12 
  1175     52099 Valentová Helena          D50A           40 OKP6550     10:08   10:52    9:28   10:53 
  1178   2087699 Šplíchal Jiří             F3            113 OKP4500      9:00                         



112 OLP PSK Olymp Praha   CZE 

  1179     49500 John Vladimír             H60B           17 OLP5502     11:36    9:13   10:41    9:35 
  1180     49337 Slabý Václav              H55B           22 OLP6299     11:21    9:21   11:37   10:02 



112 ONO SKOB Ostrov       CZE 

  1181   2085653 Gabrielová Šárka          D55B           21 ONO5950      9:54   11:33    9:54   10:48 
  1183   2087704 Holíková Simona           D12B           21 ONO0553      9:33   11:25    9:49   11:02 
  1184    682072 Hájek Jiří                H50A           60 ONO6400     10:03   11:06    9:42   10:51 
  1182    682085 Lisá Monika               D50A           40 ONO6750      9:48   11:08    9:40   10:45 
  1185   9101105 Oncirk Jan                H14A           48 ONO0301     10:25   11:28    9:52   10:55 



112 OOL SK Haná orienteer CZE 

  1189   2086851 Hroch Michal              F5            110 OOL7707              9:00                 
  1191   2086853 Korotvička Ondřej         F5            110 OOL8501              9:00                 
  1190   2086852 Procházka Šimon           F5            110 OOL8711              9:00                 
  1188   7207357 Typltová Hana             F5            110 OOL8750              9:00                 
  1187    895219 Zdráhal Robert            H60A           43 OOL5705     10:56   10:20   10:48    9:55 
  1186   1931332 Zdráhal Tomᚠ            H21A           60 OOL8801     11:04   10:01   10:58    9:39 



113 PCB SKP České Budějov CZE 

  1192     51406 Blabla Zdeněk             H55B           22 PCB5901     11:05   10:25   10:57    9:14 



113 PEN OK RECO Sport     CZE 

  1194   2113055 Kábrtová Iva              D50B           29 PEN6350     10:59    9:47   10:47    9:25 
  1193   2113100 Vydra Pavel               H55B           22 PEN6200     10:41    9:37   11:29    9:38 



113 PGP SK Praga          CZE 

  1247   2058463 Bejvlová Karolína         D16A           43 PGP0256     11:30    9:18   10:38    9:38 
  1207      7995 Brettl Filip              H12A           25 PGP0600     10:26    9:37   11:43   10:27 
  1198      7956 Brettl František          F3            113 PGP7709              9:00            9:00 
  1220    246850 Brettl Tobiᚠ            T10            59 PGP0900      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1197   2060208 Brettlová Marta           F3            113 PGP7557      9:00            9:00         
  1219   2106731 Chmelař David             H10            40 PGP0801     11:16   10:36   11:28   10:09 
  1206   2102851 Chmelařová Romana         D12A           25 PGP0553     10:13    9:17   10:48   10:23 
  1212   2099519 Dočkal Šimon              H10            40 PGP0702     11:24    9:28   11:16   10:29 
  1221   2099504 Dočkal Štěpán             T10            59 PGP0902      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1196     51274 Dvořák Jaromír            H70            29 PGP4601     11:23    9:23   11:29    9:34 
  1195     52096 Dvořáková Ladislava       D70            21 PGP4451     11:44    9:36   11:12    9:50 
  1239   1006283 Hora Vojtěch              H21E           56 PGP8301     10:28   10:16   11:19    9:29 
  1242    232050 Hrabánková Klára          D21A           26 PGP9654     11:38    9:18   11:17    9:48 
  1243    331147 Hrabánková Zuzana         D18A           26 PGP9950     11:18    9:19   11:18    9:41 
  1201   2800293 Hřivna Jakub              H14A           48 PGP0305     11:10    9:37   11:28   10:19 
  1233   8632139 Janovská Kateřina         D20A           32 PGP9850     10:36    9:18   10:54   10:18 
  1232   1470169 Janovská Petra            D40A           37 PGP7355     11:25    9:50   11:35   10:07 
  1230   8636798 Janovský Tomᚠ           H21A           60 PGP6401     10:52    9:16   11:07    9:18 
  1231   7208339 Janovský Tomᚠ           H16A           48 PGP0101     11:23   10:14   11:20    9:51 
  1225     51658 Ježková Dominika          D21B           43 PGP9053     10:11   10:19   11:31    9:32 
  1224     51660 Ježková Regina            D21B           43 PGP6352     10:39   10:03   10:55    9:48 
  2027     53556 Jirásková Kateřina        F5            110 PGP8852      9:00    9:00                 
  1204   2099511 Kabát Martin              H14A           48 PGP0408     11:25   10:16   10:49    9:46 
  1237   2073709 Kolský Alexander          H65B           25 PGP5000     11:54    9:27   10:37   10:02 
  1244    897393 Kolář Matyᚠ             H14A           48 PGP0304     10:49    9:25   11:04   10:13 
  1253   2067946 Kondrát Martin            H21E           56 PGP6501             10:01           10:20 
  1214   2800310 Kosák Eliᚠ              H10            40 PGP0704     11:32   10:08   10:36    9:37 
  1208   2103760 Kosák Jonᚠ              H12A           25 PGP0603     11:08    9:51   11:22    9:51 
  1236   1700084 Kožina Petr               H55A           54 PGP6000     11:19   10:10   10:40   10:03 
  1200   7260011 Kožina Štěpán             H14A           48 PGP0300     11:01    9:31   10:43    9:28 
  1235   7200338 Kožinová Anna             D21A           26 PGP9350     11:10   10:07   11:31   10:06 
  1234    502089 Kožinová Jana             D40A           37 PGP6651     10:55    9:15   11:50   10:23 
  1240    502088 Landovský Jakub           H21E           56 PGP9601     11:01    9:49   11:01   10:14 
  2064    910714 Landovský Tomᚠ          H21E           56 PGP9103                             11:02 
  1251     52106 Marečková Edita           D21C           20 PGP8853              9:58   11:37    9:49 
  1213   2087642 Matyšek Ondřej            H10            40 PGP0703     10:40    9:40   11:00    9:29 
  1254    681882 Navratil Simon            H21E           56 PGP9702     10:55    9:22   10:40   10:26 
  1217   2099512 Novotná Barbora           D10            28 PGP0751     11:00   10:30   11:00    9:11 
  1252   7202855 Novák Aleš                H20A           28 PGP9808     10:50    9:56   11:32   10:20 
  1223   2113420 Priehoda Erik             T10            59 PGP0800      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1211   2096266 Priehodová Nela           D12A           25 PGP0655     10:27    9:59   11:23    9:17 
  1248    515110 Procházka Jan             H21E           56 PGP8407                              9:53 
  1245    515113 Procházka Pavel           H21E           56 PGP9002                     10:52    9:23 
  1216     51639 Ptáčková Hana             D10            28 PGP0750     11:30   10:18   11:36    9:23 
  1226   2087658 Ptáčková Kateřina         D21B           43 PGP7551     10:23   10:27   11:19   10:08 
  1205     51666 Ptáčková Veronika         D12A           25 PGP0551     11:51    9:31   11:02   10:35 
  2026     53567 Smolková Alena            F5            110 PGP6450      9:00    9:00                 
  1209   2099508 Střelba Antonín           H12A           25 PGP0605     11:22   10:33   10:26   10:39 
  1222   2108914 Svítil Martin             H10            40 PGP0903     10:52    9:20   10:44   10:17 
  1215   2103707 Svítil Patrik             H10            40 PGP0706     11:00   10:00   11:36   10:01 
  1250    515161 Sysel Ctibor              H21E           56 PGP8700              9:55   11:07   10:05 
  1249    515038 Sysel Ondřej              H21B           44 PGP8302              9:34   10:38   10:17 
  2046    995836 Uhlikova Tereza           D21E           30 PGP9162                              9:45 
  1246    331157 Uhlíř Marek               H21B           44 PGP9405     10:34    9:54   11:10    9:17 
  1241   7209346 Veselý Jakub              H21E           56 PGP9503     10:43   10:10   10:34    9:41 
  1210   2106747 Vozábalová Hana           D12A           25 PGP0654     11:37    9:45   11:37   10:11 
  1228   2080958 Zelená Markéta            D55A           35 PGP5850     10:39   10:09   10:44    9:26 
  1229     51863 Zelený Vladimír           H65B           25 PGP4800     11:40    9:06   11:12    9:38 
  2058   1406172 Šedivý Jan                H21E           56 PGP8409                             10:29 
  1203    682658 Šimerka Jakub             H14B           35 PGP0407     10:25    9:45   11:35    9:32 
  1218   2067935 Šimerka Ondřej            H10            40 PGP0800     10:20    9:52   10:52    9:53 
  1202    231948 Čtrnáct František         H14A           48 PGP0401     10:43    9:46   11:16    9:55 
  1238   2045241 Čtrnáct Jiří              F5            110 PGP7603                              9:00 
  1199   2032143 Čtrnáct Šimon             H18B           18 PGP0001     11:24    9:12   10:40   10:15 
  1227    231924 Čtrnáctová Magdalena      D21B           43 PGP7151     10:31    9:11   10:15    9:40 



113 PHK OK 99 Hradec Král CZE 

  1262   2059745 Hlaváček Lubomír          H50A           60 PHK6401      9:33   10:51    9:09   11:18 
  1263   2073754 Hlaváček Pavel            H12B           29 PHK0601      9:19   11:37   10:19   10:55 
  1270   1406191 Koderičová Tereza         D21A           26 PHK9666                             11:30 
  1266   1413332 Kubečková Zdeňka          D40A           37 PHK7551      9:15   11:20    9:15   11:43 
  1256   7207507 Kubát Pavel               H21E           56 PHK9101      9:22   10:37    9:37   10:44 
  1257   2075609 Kubíčková Jana            D18A           26 PHK9999      9:47   11:18    9:47   11:05 
  1259   2045215 Mašata Matěj              H21E           56 PHK9601     10:07   10:58    9:43   10:50 
  1264    515050 Mašata Roman              H21A           60 PHK7107      9:40   11:04    9:13   10:42 
  1265   1413331 Melichar Igor             H50B           28 PHK6504      9:46   10:16    9:58   11:28 
  1269   1398990 Novotná Klára             D21E           30 PHK9751                             10:39 
  1268      4146 Novotná Petra             D40A           37 PHK6651                             10:43 
  1267   2045248 Novotný Milan             H45A           61 PHK6502                             10:49 
  1258      9422 Novotný Petr              H75            19 PHK3802      9:26   11:23    9:26   10:43 
  1255   1008144 Valešová Jana             F5            110 PHK9154      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1261   1602626 Veselý Ondřej             F5            110 PHK8505      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1260      7772 Šenkýřová Jana            D21C           20 PHK8650      9:40   11:19    9:40   10:34 



113 PLU TJ SOKOL Plumlov  CZE 

  1276   2067929 Krtička Jan               H21B           44 PLU7931              9:38                 
  1271    515418 Matyšek Bronislav         H21B           44 PLU7823                     11:26    9:49 
  1274   1400409 Němečková Kateřina        D14A           35 PLU0350     11:26   10:16   11:31    9:48 
  1273   2035158 Němečková Věra            D40B           37 PLU7777     10:25    9:30   10:35    9:56 
  1272    995892 Otruba Marek              H40B           26 PLU7417     10:45    9:35   11:34    9:29 
  1275   2019215 Otrubová Anna             D12A           25 PLU0577     10:34   10:41   10:34    9:47 



113 PUL OOB USK Slavie Ús CZE 

  1277    205614 Novotný František         H75            19 PUL4200     11:41    9:26   11:23    9:55 



114 PVP VSS Přírodověda P CZE 

  1279   1470161 Eisner Flora              T10P           62 PVP1050      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1278     51578 Eisner Leo                H45B           19 PVP7003     11:20   10:00   11:20    9:50 
  2044     53124 Rohan Vilém               T10            59 PVP0900      9:00    9:00    9:00    9:00 
  2045    446365 Rohanová Markéta          F3            113 PVP7251      9:00    9:00    9:00    9:00 



114 PZR UNITOP SKP Žďár n CZE 

  2023   2023807 Kříž Pavel                F3            113 PZR4800              9:00    9:00    9:00 
  1280     51994 Pospíšil Jaromír          H70            29 PZR4417      9:05   10:53    9:11   11:28 



114 RBK SK Radioklub Blan CZE 

  1281     52078 Henek Milan               H60B           17 RBK5307     11:03    9:35   10:30   10:11 
  1282     52092 Henková Svatava           D60            40 RBK5454     10:36    9:44   10:56   10:19 
  1285   2103681 Ježek David               H10            40 RBK0801     10:56    9:36   10:56    9:41 
  1284   2103684 Ježek Filip               H14B           35 RBK0405     10:50   10:40   11:30    9:28 
  1283   7300188 Ježek Petr                H40B           26 RBK7201     10:31   10:24   11:06   10:17 
  1286   2115673 Ježková Ivana             D12B           21 RBK0555     11:33    9:09   11:25    9:42 



114 RIC OB Říčany         CZE 

  1289   2060262 Koten Pavel               H40A           47 RIC7200                             11:20 
  1288   2073694 Kotenová Klára            D45A           48 RIC7252                             11:00 
  1287   2069067 Pecháček Libor            H40B           26 RIC7600      9:35   10:59   10:10   10:59 



114 ROU SKOB Roudnice nad CZE 

  1292   8631583 Duda Miroslav             H35B           20 ROU8009     11:24    9:45   11:24    9:51 
  1293   2043619 Kyselová Jana             D45B           36 ROU7050     11:53    9:28   10:58   10:17 
  1291    301695 Svoboda Jakub             H21B           44 ROU9301     11:14    9:18   10:46    9:21 
  1290   2043618 Svobodová Lenka           D50B           29 ROU6650     11:17    9:11   10:59   10:13 



114 ROZ OK Roztoky        CZE 

  1294      7941 Jíra Filip                H12A           25 ROZ0500      9:37   11:08    9:44   11:27 
  1295   1415713 Jírová Monika             D40A           37 ROZ7350     10:20   10:50    9:35   11:15 
  1296   7205040 Svoboda Jiří              H40A           47 ROZ7500      9:32   11:28    9:24         
  1297   7205027 Voltrová Alena            D18A           26 ROZ9951     10:15   11:53    9:12   10:29 
  1298    438639 Voltrová Hana             D20A           32 ROZ9752      9:12   11:42                 
  1299    438643 Voltrová Svatava          D55A           35 ROZ6150      9:24   10:59    9:39   11:30 



114 RUM ZOOB Rumburk      CZE 

  1300      8890 Babický Tomᚠ            H65B           25 RUM5001     10:44   10:02   10:58    9:44 
  1301      8964 Havlová Katka             D12B           21 RUM0552     11:49   10:05   11:09    9:26 
  1302      9004 Havlová Klára             D16B           23 RUM0152     11:21   10:01   10:33    9:39 
  2039      5991 Nedvídková Jitka          F3            113 RUM5151      9:00                         
  1303   4641714 Novák Petr                H40B           26 RUM7401     10:38    9:49   10:38   10:05 
  1304   4641716 Nováková Markéta          D40B           37 RUM7451     10:35    9:20   11:55   10:16 
  1305   4641717 Nováková Viktorie         D10            28 RUM0751     11:06    9:36   11:48    9:47 



114 SBR SKOB Bruntál      CZE 

  1308   2091593 Good Eliška               F3            113 SBR0550      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1309    345895 Good Julie                F3            113 SBR0750      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1306   2092369 Good Ludmila              D35B           17 SBR8050     10:07   11:35    9:34   10:30 
  1310           Good Marie                T10P           62 SBR9999      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1307     51903 Good Martin               H35B           20 SBR7800      9:45   11:51   10:48   10:23 
  1313    416040 Holub Ivan                H10            40 SBR0800      9:52   10:56    9:40   10:49 
  1314   2045229 Holub Mikulᚠ            H12B           29 SBR0500     10:01   10:55   10:13   10:43 
  1311    416037 Soviš Ivan                H70            29 SBR4601      9:11   11:29    9:05   10:40 
  1312    416038 Sovišová Eva              F3            113 SBR5251      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1315     51873 Řeháček Petr              H50B           28 SBR6302     10:34   10:28   10:40   11:16 



115 SCP OK Sparta Praha   CZE 

  1317   7206545 Buriánek Jaromír          H70            29 SCP4700     11:41    9:29   11:05    9:52 
  1328   7260025 Dubec Pavel               H35A           22 SCP8003     11:02   10:22   10:46    9:59 
  1327     51574 Havlínová Zuzana          D21B           43 SCP8150     10:47    9:55   11:11   10:28 
  1316   1413715 Hošek Ladislav            H55A           54 SCP6001     11:31    9:58   11:40    9:45 
  1320    682101 Jahn Pavel                H60A           43 SCP5500     10:32    9:48   11:32   10:15 
  1319     52760 Jahnová Helena            D60            40 SCP5550     11:28   10:32   10:40    9:35 
  1321    682630 Kavka Jiří                H50B           28 SCP5900     10:58    9:22   11:28    9:58 
  1322    446418 Kavková Dana              D50A           40 SCP6150     10:32   10:12   11:36    9:17 
  1325   1007532 Kuc David                 H12A           25 SCP0600     11:15   10:26   11:01    9:27 
  1326    682668 Kuc Radim                 H14A           48 SCP0400     11:07    9:49   11:31    9:31 
  1324    442853 Lohr Ivo                  H21B           44 SCP6801     10:46    9:14   11:22    9:33 
  1323    219220 Lohrová Jarmila           D70            21 SCP4650     10:56    9:52   11:44   10:06 
  1330    232028 Vrabec Tomᚠ             H21B           44 SCP8700     11:26    9:50   11:34    9:45 
  1318    336750 Zavadilová Naďa           D60            40 SCP5450     11:08    9:16   11:44    9:43 
  1329   2088205 Černá Eliška              D21B           43 SCP9050     10:55    9:19   10:43   10:20 



115 SFM OOB TJ Sokol Frýd CZE 

  1331   2023813 Bernatík Aleš             H45B           19 SFM7201     10:10   12:00   10:00   10:38 
  1333   2800327 Bernatík Lukᚠ           H21B           44 SFM9801     10:18   11:06    9:30   11:37 
  1334     49450 Bernatíková Hana          D16B           23 SFM0251     10:17   11:21   10:01   11:15 
  1332     49487 Bernatíková Šárka         D45B           36 SFM7151      9:08   10:58    9:58   11:21 
  1343   2061790 Klose Albert              T10P           62 SFM1000      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1342     49482 Klose Petra               D40B           37 SFM7351      9:55   10:50    9:45   11:06 
  1337   2800304 Letálová Soňa             D21B           43 SFM8252     10:03   10:47   10:03   11:24 
  1339     49443 Létal Hynek               T10P           62 SFM1001      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1338   2061826 Létal Jonᚠ              T10            59 SFM0901      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1336     49442 Sebera Josef              H21B           44 SFM8301     10:26   10:58    9:22   10:37 
  1335     49483 Sebera Václav             H21B           44 SFM8302      9:58   10:46   10:18   10:57 
  1340   2061772 Spratek Adam              F3            113 SFM0202      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1341   2031348 Spratková Iva             D45B           36 SFM6851      9:23   10:48    9:23   10:49 



115 SHK OK Slavia Hradec  CZE 

  1350      9118 Bláhová Luba              D55B           21 SHK5852     10:03   11:42   10:03   11:06 
  1347      9157 Divecká Růžena            D50B           29 SHK6753      9:23   10:35    9:05   11:43 
  1358      9120 Divecký Josef             H55B           22 SHK6102     10:09   11:53    9:29   11:46 
  1353      9107 Fejlková Alice            D60            40 SHK5351      9:52   11:32   10:16   10:39 
  1359    410797 Gazdačko Milan            H60A           43 SHK5702      9:32   11:44    9:16   11:43 
  1351      9117 Gazdačková Jana           D55B           21 SHK5851      9:18   11:06   10:21   12:00 
  1357   2017669 Kohout Josef              H45A           61 SHK6902      9:50   11:11    9:41   10:52 
  1361   2049540 Kroniková Jana            D40A           37 SHK7350      9:40   10:55   10:15   11:35 
  1349     49868 Macháčková Jana           D50B           29 SHK6450     10:05   10:47   10:11   11:31 
  1354   1396847 Netuka Vojtěch            H20A           28 SHK9701     10:26   10:38   10:32   11:38 
  1355   9101117 Slovák Miroslav           H35B           20 SHK7704      9:18   11:33   10:12   10:15 
  1346   1008174 Teplá Karolína            D21E           30 SHK9251     10:08   10:50    9:56   10:45 
  1348   2017663 Thýnová Ivana             D50B           29 SHK6651      9:53   11:35   10:23   11:55 
  1344   7206547 Thýnová Martina           D14A           35 SHK0350     10:16   11:36    9:11   10:44 
  1345   2032191 Thýnová Nikola            D18A           26 SHK0051     10:36   11:11    9:54   10:59 
  1356      9134 Toužil Karel              H40A           47 SHK7602      9:48   10:48   10:04   11:36 
  1360      9115 Šabatka Petr              H60B           17 SHK5703      9:35   10:52   10:08   11:05 
  1352      9112 Šabatková Zdena           D55B           21 SHK5652     10:21   12:00    9:09   10:30 



115 SJC Sportcentrum Jičí CZE 

  1363    886513 Beneš Jan                 H21E           56 SJC8703                             11:41 
  1369         9 Beneš Josef               H55A           54 SJC5801     10:25   10:28   10:19   11:03 
  1367         9 Benešová Iva              D55A           35 SJC6151      9:14   11:19    9:24   10:58 
  1364   2102079 Benešová Lucie            D21E           30 SJC8951                             10:51 
  1362   9005225 Havlík Jaroslav           H75            19 SJC3601      9:35   10:38    9:17   10:59 
  1376      2025 Karásek Matěj             H18B           18 SJC0001     10:07   11:35    9:56   11:11 
  1372      7208 Kochová Anna              D16A           43 SJC0153      9:30   11:02    9:54   11:02 
  1365   7201777 Kovář Miroslav            H21A           60 SJC8104     10:04   11:22   10:31   10:33 
  1377      2059 Macko Lukᚠ              H18B           18 SJC9901      9:12   10:40   10:18   10:47 
  1373      2075 Matějková Barbora         D16A           43 SJC0156      9:38   11:18   10:14   11:38 
  1371   7207016 Prášil Ondřej             H21E           56 SJC8401                             11:29 
  1378      2056 Semiginovský Šimon        H18B           18 SJC0005      9:45   11:13    9:12   10:31 
  1380      7207 Uhlík Michal              H21A           60 SJC8007     10:13   11:13    9:28   10:39 
  1374      2056 Vejražková Róza           D16A           43 SJC0151      9:46   11:50    9:34   11:22 
  1381   2045221 Zikmund Zdeněk            H20A           28 SJC9703      9:38   10:56   10:20   11:08 
  1368      2053 Zlámal David              H21B           44 SJC9603      9:22   11:34    9:42   10:49 
  1366      2056 Zlámalová Nikola          D18A           26 SJC9951      9:12   11:39    9:19   10:35 
  1370   7106922 Špicar Petr               H21A           60 SJC8800                             11:00 
  1375      7770 Švihovská Eva             D21B           43 SJC8352      9:35   11:23    9:47   11:44 
  1379      7654 Švihovský Jaromír         H21A           60 SJC8005      9:25   11:34    9:43   11:06 
  1382   7890000 Žaloudek Petr             H21E           56 SJC8309                             10:38 



115 SJH SJH Jindřichův Hr CZE 

  1389    336767 Beneš Jan                 H45A           61 SJH7001     11:47    9:41   10:53    9:13 
  1388   9101672 Benešová Iva              D45A           48 SJH7051     10:54    9:30   10:36    9:48 
  1390   9200531 Gřunděl Ivan              H75            19 SJH4201     11:05   10:02   10:56    9:39 
  1383    981817 Komárek Arnošt            H21B           44 SJH7702     10:42    9:42   11:42   10:05 
  1385    426377 Komárková Jindra          D14B           16 SJH0453     11:36    9:48   10:48    9:38 
  1384    995845 Komárková Lenka           D40A           37 SJH7651     11:30    9:10   11:45    9:59 
  1387   2025364 Komárková Radka           T10P           62 SJH1151      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1386    232404 Komárková Zbyňka          D10            28 SJH0751     11:12   10:24   10:30   10:17 
  1394     51141 Kubičko Petr              H45A           61 SJH6901     11:17    9:47   11:02    9:46 
  1395    331719 Kubičková Bára            F5            110 SJH9551      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1391    331118 Romanovský Alois          H55A           54 SJH6101     10:46   10:16   11:43    9:33 
  1393     51925 Tichá Jana                D50A           40 SJH6451                     11:40    9:57 
  1392     51929 Tichý Martin              H50A           60 SJH6401                     11:54    9:54 



115 SJI OK Jihlava        CZE 

  1399   7200599 Frýba Dominik             H20A           28 SJI9702      9:26   11:08    9:26   11:20 
  1398    439123 Nechutová Aneta           D18A           26 SJI9950      9:33   10:43    9:40   11:23 
  1396   7003044 Čech Jan                  H21E           56 SJI9601      9:52   11:07    9:52   10:32 
  1397   2075680 Čech Petr                 H18A           36 SJI0001     10:23   11:43    9:43   11:17 



115 SKV TJ Slovan Karlovy CZE 

  1411   7200904 Badura Václav             H35A           22 SKV8101     11:18    9:26   10:54   10:07 
  1408   2059771 Bauer Lukᚠ              H21A           60 SKV7701     11:25   10:10   11:04    9:48 
  1410   2059773 Bauer Matyᚠ             H14B           35 SKV0402     11:40   10:25   11:20   10:36 
  1407   2059774 Bauerová Aneta            D10            28 SKV0752     10:36   10:06   10:36    9:59 
  1409   2059772 Bauerová Kateřina         D21C           20 SKV7751     11:01    9:31   11:55    9:31 
  1403    682634 Dítko Jan                 H40A           47 SKV7301     11:12   10:04   10:44    9:56 
  1402    682676 Dítková Jitka             D35B           17 SKV7752     11:24   10:07   10:51    9:10 
  1401    682652 Dítková Markéta           D14B           16 SKV0451     11:12   10:00   11:48    9:46 
  1414    237530 Eretová Kateřina          D21B           43 SKV8651     11:35   10:07   10:31    9:56 
  1415   1470168 Krejčová Vlasta           D21B           43 SKV9453     11:03   10:15   10:39   10:12 
  1416           Krejčová Vlasta           D50B           29 SKV6351     10:53    9:17   11:53    9:13 
  1418     51137 Kubát Jaroslav            H65A           41 SKV5203     10:51   10:35   11:15   10:09 
  1419    237549 Kubátová Lenka            D60            40 SKV5551     11:20    9:28   10:32    9:31 
  1413    331089 Kubínová Jana             D50B           29 SKV6751     10:35    9:05   11:17   10:25 
  1406   2059748 Nováková Svatava          D60            40 SKV5351     10:28   10:00   11:12    9:15 
  1405   2086859 Ondrová Jana              D55B           21 SKV6299     12:00   10:12   11:33   10:03 
  1404    416217 Ondrová Kateřina          D21B           43 SKV8951     10:51    9:51   11:27   10:04 
  1400     51136 Savičová Irena            D60            40 SKV5352     10:44   10:12   10:52    9:59 
  2041   2116461 Smolíková Lucie           D21C           20 SKV0099     10:43    9:04   10:52    9:58 
  1412           Smolíková Zuzana          D14B           16 SKV0453     10:48   10:24   11:00   10:02 
  1426   7791777 Turek Jakub               H10            40 SKV0801                             10:05 
  1425   7464855 Turek Jan                 H40A           47 SKV7302                             10:04 
  1422    682089 Vlašímská Bára            D12A           25 SKV0651     11:09   10:20   10:41    9:29 
  1423    682698 Vlašímská Karolína        T10            59 SKV0851      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1421   7204509 Vlašímská Tereza          D40B           37 SKV7551     11:50    9:45   10:30    9:36 
  1420   7204490 Vlašímský Robert          H40A           47 SKV7201     11:48    9:12   10:24    9:16 
  1424   2058500 Žandová Marcela           D21B           43 SKV9653     10:43   10:31   11:43    9:20 
  1417    236486 Žandová Mária             D50B           29 SKV6551     11:29    9:29   10:53    9:49 



115 SLA SKOB Slaný        CZE 

  1427   2045227 Aster Vladimír            H45A           61 SLA6500      9:11   11:20    9:11   10:58 
  1428    442858 Asterová Jana             D35A           26 SLA7451     10:18   10:39    9:57   11:34 
  1429    887615 Kolář Tomᚠ              H35A           22 SLA7153                      9:50   10:39 
  1430    981813 Kolářová Michaela         D40B           37 SLA7351                      9:50   11:36 
  1433   2109677 Matoušek Martin           H40B           26 SLA7100      9:14   10:38    9:21   10:47 
  1435   2109688 Matoušková Adela          D16B           23 SLA0151     10:09   11:53    9:21   11:07 
  1434   2109690 Matoušková Markéta        D35A           26 SLA7352     10:32   10:53    9:36   11:16 
  1431   2075658 Zápotocký Jiří            H10            40 SLA0800      9:44   11:00    9:32         
  1432   2087720 Zápotocký Tomᚠ          T10P           62 SLA1200      9:00    9:00    9:00         



116 SMB SKOB Sig-Mat Mlad CZE 

  1436      7718 Hlaváč Jaroslav           H65B           25 SMB4801     10:02   11:26    9:34   11:20 
  1438     49973 Žitná Jana                D21A           26 SMB9251     10:00   10:28    9:32   10:36 
  1437     49971 Žitný Tomᚠ              H35A           22 SMB6401     10:06   11:34    9:58   11:35 



116 SNA TJ START Náchod   CZE 

  1442      9626 Doucha Jiří               H21A           60 SNA7105      9:46   10:52   10:07   10:51 
  1444      9636 Doucha Martin             H12A           25 SNA0501      9:16   10:47    9:51   11:39 
  1445      9616 Doucha Tomᚠ             H10            40 SNA0801      9:36   11:12    9:48   11:29 
  1443      9606 Douchová Jaroslava        D45B           36 SNA7155      9:18   11:43   10:03   11:37 
  1446      9621 Jirout Vilém              T10P           62 SNA1001      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1447      9645 Jiroutová Eva             D35A           26 SNA8051      9:36   11:07    9:29   10:52 
  1441      9633 Langr Stanislav           H65A           41 SNA5403      9:27   11:27    9:27   11:05 
  1440      9612 Langrová Eva              D60            40 SNA5351      9:16   11:12   10:04   11:07 
  1439      9620 Rufferová Iva             F3            113 SNA5052      9:00    9:00    9:00    9:00 



116 SOP OOB TJ Slezan Opa CZE 

  1448    446344 Suchánková Libuše         D65            24 SOP4851      9:58   10:54   10:19   10:44 



116 SPC SPORTICUS team    CZE 

  1449   7201206 Kalina Miroslav           H21B           44 SPC8211     10:02   11:42   10:02   11:33 
  1451    515458 Kalinová Ella             T10            59 SPC0961      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1452    515409 Kalinová Lisa             T10            59 SPC1158      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1450   8629752 Kalinová Markéta          D21C           20 SPC8259     10:07   11:10   10:25   11:19 
  1453   7204522 Mědílková Iva             D45A           48 SPC7160      9:51   11:03    9:51   11:30 
  1456   2035145 Ouhrabka Vít              T10            59 SPC1010      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1455   2031372 Ouhrabková Bára           T10P           62 SPC1256      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1454   9200521 Ouhrabková Radka          D21C           20 SPC8152      9:13   10:25    9:22   11:01 



116 SRK SOOB Spartak Rych CZE 

  1457      9798 Hrobař Rudolf             H70            29 SRK4702      9:41   11:05   10:17   11:16 
  1462   7207351 Kosová Michaela           D45A           48 SRK6752     10:06   10:33   10:15   11:24 
  1467   2045240 Kulhavá Jarmila           H50A           60 SRK6751     10:21   11:48    9:48   11:03 
  1466    681857 Kulhavý Josef             H60A           43 SRK5701     10:20   10:52   10:12   10:55 
  1463    301106 Morávek Martin            H35B           20 SRK7701             10:03   10:30         
  1468    682693 Paleček Ondřej            H16A           48 SRK0103      9:20   10:29   10:32   10:45 
  1459      9814 Pokorný David             H20A           28 SRK9701      9:20   11:44   10:26   10:56 
  1461      9525 Potštejnský Jan           H21B           44 SRK7807     10:22   11:14    9:50   10:53 
  1465      9498 Pátek Lukᚠ              H21B           44 SRK8905     10:06   11:46   10:10   10:33 
  1458      9818 Stárek Jiří               H65A           41 SRK5002      9:51   10:59    9:31   11:37 
  1464   7205561 Šabata Milan              H18A           36 SRK9904      9:23   11:13   10:03   11:21 
  1460   2070826 Šabata Radek              H16A           48 SRK0202      9:50   11:32   10:26   11:18 



116 SSU SK Severka Šumper CZE 

  1469    995871 Schuster Marek            H21E           56 SSU9303     10:40    9:58   10:43   10:11 



116 STB TJ Stadion Nový B CZE 

  1480    682354 Bernašek Jiří             H21C           18 STB8101     10:04   11:04   10:34   11:17 
  1471    438039 Dolejší Jan               H12A           25 STB0601      9:30   10:54    9:16   10:57 
  1470   7205007 Dolejší Kateřina          D16A           43 STB0199     10:10   10:42    9:58   11:34 
  1472    434839 Dolejší Lenka             D40A           37 STB7499     10:15   11:30    9:50   10:59 
  1479    682356 Hanušová Petra            D21B           43 STB8297      9:43   11:35    9:31   10:48 
  1476   1416365 Kubec Pavel               H50B           28 STB6601      9:34   11:10   10:16   11:10 
  1477   2019212 Kubecová Magdalena        D12A           25 STB0550      9:52   11:23    9:31   11:17 
  1475     49984 Kučerka Radek             T10P           62 STB1101      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1474      8118 Kučerková Adéla           T10P           62 STB1450      9:00            9:00         
  1473    682355 Kučerková Romana          D21B           43 STB8196             10:59           11:32 
  1478      8486 Průšek Petr               H45B           19 STB7000      9:20   10:40    9:50   10:54 
  1481     49983 Stanojkovičová Ljuba      F5            110 STB8099      9:00    9:00    9:00    9:00 



117 STE SK SKI-OB Šternbe CZE 

  1482   2049564 Marek Antonín             H40A           47 STE7501     11:08    9:44   10:52    9:40 
  1485   2073656 Marek Martin              T10P           62 STE1100                              9:00 
  1483   7205017 Marková Ema               D16A           43 STE0252     11:26    9:30   11:42   10:10 
  1484   2080963 Marková Eva               F5            110 STE7550                              9:00 
  2057   9200095 Wolowczyk Krzysztof       H21E           56 STE9500                      9:55    9:14 



117 STH SK Studenec       CZE 

  1490   7202572 Junek Kryštof             T10P           62 STH1201      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1488   1302784 Junek Matouš              T10            59 STH0801      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1486      9090 Junek Petr                H35A           22 STH7801     10:14   10:38   10:22   11:19 
  1489   7756777 Junek Šimon               T10            59 STH1001      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1487    220254 Junková Petra             D40B           37 STH7451      9:50   11:15   10:15   10:41 



117 SUL OOB TJ Slavoj Úst CZE 

  1491      8135 Dubský Josef              H70            29 SUL4700     10:59    9:59   11:41    9:22 



117 SVS Orientklub Vsetín CZE 

  1495     53388 Bouzek Petr               H21B           44 SVS7901      9:34   10:50    9:38   10:45 
  1494     53385 Bouzková Katka            D21B           43 SVS8151      9:31   11:07    9:19   11:00 
  1492     53389 Maliňák Josef             H60B           17 SVS5501      9:13   11:14    9:35   10:47 
  1493     53387 Maliňáková Petra          D21B           43 SVS8751      9:55   11:31    9:51   11:36 



117 TAP KOB TRETRA Praha  CZE 

  1508    442878 Bolf Vojtěch              H21C           18 TAP8300     10:54    9:54   11:24   10:05 
  1502   2086862 Bulíř Jiří                H40A           47 TAPNERE     11:40   10:36   11:56   10:32 
  1500   2103723 Bulíř Jáchym              H12A           25 TAP0602     10:54    9:23   11:15    9:33 
  1503   2086863 Bulířová Blanka           D40A           37 TAPNERE     11:40    9:20   11:00   10:31 
  1499   2088202 Bulířová Ema              D14A           35 TAP0452     11:11    9:06   11:26   10:08 
  1501   2086861 Bulířová Žofie            D10            28 TAP0850     10:24   10:12   11:06    9:53 
  1510   2113483 Cichra Patrik             T10P           62 TAP0903      9:00    9:00    9:00         
  1511   2111618 Cichrová Iveta            F3            113 TAP7752      9:00    9:00    9:00         
  1507    442867 Jirous Jiří               H35B           20 TAP7201     11:15    9:27   11:15    9:35 
  1504   1418759 Popová Jana               D16B           23 TAP0252     11:05    9:29   10:57    9:07 
  1505   1418760 Popová Veronika           D16B           23 TAP0253     11:37    9:45   10:41   10:19 
  1506   1418756 Popová Veronika           F5            110 TAP7450      9:00                         
  1512    515469 Zajíc Vítězslav           H21A           60 TAP8610                     11:40    9:30 
  1513    416010 Zamazalová Kateřina       D21E           30 TAP9053                     11:08    9:27 
  1496   7779755 Šimůnková Gabriela        D20A           32 TAP9755     11:36   10:24   10:36    9:42 
  1497    442851 Šimůnková Martina         D45B           36 TAP6851     11:08    9:03   10:33    9:57 
  1498   2086860 Šimůnková Michaela        T10            59 TAP0851      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1509   2092376 Úlehlová Monika           D45A           48 TAP6950     11:27   10:03   10:51   10:21 



117 TBM KOS TJ Tesla Brno CZE 

  1515     53245 Durmon Petr               F5            110 TBM4501      9:00    9:00    9:00         
  1516    888648 Gryc Ondřej               H14A           48 TBM0406      9:34   11:37   10:25   11:19 
  1514   9101707 Korpasová Lucie           D16A           43 TBM0151      9:34   11:34   10:18   11:46 
  1517   9101703 Korpasová Tereza          D20A           32 TBM9898     10:12   11:24   10:12   10:48 



117 TCB SK Technik České  CZE 

  1518    515069 Princ David               H45A           61 TCB6901     11:26    9:23   10:35   10:25 



117 TEP Tempo Praha       CZE 

  1519   2103757 Městková Eva              D65            24 TEP4851      9:09   11:50    9:09   10:32 
  1520   2102815 Městková Lucie            D35A           26 TEP7850     10:46    9:43   11:28   10:10 
  1521     51647 Pecánek Matěj             T10P           62 TEP1300      9:00    9:00    9:00    9:00 



118 TJN OOB TJ Tatran Jab CZE 

  1522   2032176 Balogh Jan                H35A           22 TJN7500     11:34   10:14   11:10   10:15 
  1523   2027211 Baloghová Lída            D16A           43 TJN0150     11:54    9:26   10:58    9:42 
  1524   2073663 Baloghová Mile            D10            28 TJN0750     10:54    9:48   10:54   10:23 
  1527   7201759 Budská Anna               D16B           23 TJN0253     11:13   10:09   11:21    9:47 
  1528    416830 Budská Zuzana             T-OPEN         34 TJN6751      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1529   1398985 Budský Ondřej             H16A           48 TJN0105     10:47    9:29   11:11   10:03 
  1525    416833 Böhm Karel                H60B           17 TJN5101     11:47    9:46   11:25   10:02 
  1526    232515 Böhmová Eva               D60            40 TJN5450     11:04    9:52   11:32   10:03 
  1531   2035718 Dejnožka Martin           H12A           25 TJN0600     11:29    9:58   10:47   10:03 
  1532   2027224 Dejnožka Vojtěch          H14A           48 TJN0300     11:28   10:04   10:37    9:25 
  1533   2049610 Dejnožková Blanka         D40B           37 TJN7651     11:20    9:00   10:45    9:31 
  1534   2045203 Francke Michal            H21A           60 TJN8600     10:43    9:13   10:55    9:45 
  1535   2056301 Horák Petr                H60B           17 TJN5602     11:25    9:24   10:52   10:29 
  1536   4408031 Jakubík Jaromír           H10            40 TJN0704     10:32    9:44   10:48   10:33 
  1537   2027208 Janeček Mirek             H20A           28 TJN9804     11:50   10:14   10:50   10:02 
  1575   2111794 Janečková Lucie           D16B           23 TJNXXX1     11:29    9:53   11:53   10:03 
  1578    425590 Jermanová Eva             D55A           35 TJN6150     10:29    9:09   10:49    9:42 
  1538   2070852 Knížková Šárka            D20A           32 TJN9852     11:12    9:06   10:48    9:54 
  1539   1969696 Kobr Tomᚠ               H21A           60 TJN8901     11:16   10:19   11:25    9:51 
  1540   2032102 Linková Lucie             D16A           43 TJN0257     10:38    9:10   10:46    9:50 
  1541   2027247 Michek David              H20A           28 TJN9802     11:38   10:02   11:14    9:14 
  1542   2069092 Nagy Josef                H18A           36 TJN0006     11:48    9:58   11:33    9:37 
  1543   2088165 Nagyová Kateřina          D14A           35 TJN0452     10:31    9:11   10:31   10:24 
  1544   2080843 Nedomlelová Lucie         D16A           43 TJN0256     10:54    9:54   11:22    9:22 
  1579    425591 Novotná Viktorka          D16B           23 TJN0250     11:45    9:21   11:37    9:15 
  1577      8260 Novotný Otakar            H60A           43 TJN5604     11:40   10:04   11:24    9:07 
  1545   2070804 Pavel Jiří                H45B           19 TJN7100     10:50   10:10   11:40    9:58 
  1546   2045201 Pavel Martin              H18B           18 TJN0004     10:40    9:56   11:24    9:59 
  1547   2073667 Pavlova Irena             D40B           37 TJN7650     11:45    9:10   11:35   10:26 
  1548   2070803 Pavlova Lenka             D10            28 TJN0850     10:42    9:18   11:12    9:17 
  1553   2073666 Pokorná Hana              D45B           36 TJN6950     11:43    9:33   11:58    9:37 
  1554   2056302 Pokorný Jan               H14A           48 TJN0400     11:19   10:10   11:34   10:16 
  1555   9102087 Posselt Martin            H21C           18 TJN9501     11:24   10:04   11:04   10:14 
  1556    232256 Posselt Martin            H40A           47 TJN6802     10:36   10:40   11:00   10:20 
  1557    410359 Posseltová Romana         D45A           48 TJN7050     10:36    9:48   10:48    9:36 
  1558    411767 Posseltová Tereza         D21A           26 TJN9252     11:31    9:53   11:24   10:00 
  1530    232645 Pustai David              H21A           60 TJN9301     11:10    9:40   11:31    9:33 
  1549   2070823 Pěnička Jan               H12B           29 TJN0501     11:01   10:19   10:49    9:31 
  1550   2060231 Pěnička Libor             H55B           22 TJN6000     10:25    9:29   11:05    9:22 
  1551   2069079 Pěnička Tomᚠ            H16B           31 TJN0202     11:00   10:30   11:15    9:48 
  1552   2069075 Pěničková Martina         D18B            9 TJN0052     11:09    9:49   11:29   10:10 
  1576   4408044 Romaniuk Vojtěch          H16B           31 TJN0205     11:10    9:40   10:35    9:18 
  1560      7726 Rydlová Magda             D45B           36 TJN6850     10:53   10:28   11:48    9:45 
  1559   2032159 Růta Matyᚠ              H16B           31 TJN0102     11:45   10:10   11:25   10:12 
  1561   2035701 Rýdlová Adéla             D16A           43 TJN0151     11:14    9:42   11:46   10:26 
  1562   2035725 Rýdlová Magdaléna         D16A           43 TJN0251     10:46    9:34   11:38    9:14 
  1563    416828 Schindler Jiří            H50B           28 TJN6301     11:04    9:52   11:16    9:52 
  1580      7719 Svobodová Barbora         D21E           30 TJN8952                              9:57 
  1572   2027207 Tkáč Matěj                H14A           48 TJN0401     11:34    9:58   11:22   10:10 
  2014   1398971 Vitebsk Lukᚠ            H14A           48 TJN0302     10:58   10:28   11:40   10:28 
  2015   1398987 Vitebská Eliška           D14B           16 TJN0350      9:00   11:48   12:00   10:34 
  1573   2104591 Vokušová Dana             D40B           37 TJN7750     10:30   10:40   11:25    9:06 
  1574   2104600 Vokušová Veronika         D10            28 TJN0756     11:42   10:00   11:24    9:35 
  1564   2053560 Šklíbová Míša             D16A           43 TJN0153     11:06   10:10   11:30    9:34 
  1565   2025357 Šmaus Antonín             H18A           36 TJN0001     11:38    9:33   10:43    9:29 
  1566   2067320 Šmaus Jan                 H20A           28 TJN9700     11:02    9:26   11:38    9:44 
  1567   7300183 Štembera Jan              H40B           26 TJN7513     11:20    9:07   10:31   10:23 
  1568    682376 Štembera Vítek            H10            40 TJN0801     11:12    9:16   11:08   10:13 
  1569    682375 Štemberová Bára           D12B           21 TJN0650     10:53    9:25   11:17   10:30 
  1570    416039 Štemberová Iva            D40B           37 TJN7550     11:35    9:55   11:15    9:16 
  1571   2800348 Štemberová Natálie        D21B           43 TJN9851     11:31    9:15   11:15    9:08 



118 TJP TJ Sokol Troja    CZE 

  1582    301537 Jankovcová Marie          D70            21 TJP3950      9:12   11:20    9:52   11:02 
  1585   2086854 Krejbich Daniel           H18A           36 TJP9901     10:03   11:28    9:28   10:41 
  1583     53515 Novák Petr                H50B           28 TJP6302      9:52   10:34   10:34   11:34 
  1584    416114 Nováková Jana             D50B           29 TJP6552      9:59   11:47    9:11   11:07 
  1581    301536 Pecharová Michaela        D35A           26 TJP6550      9:57   11:35    9:22   10:40 
  2059      8861 Peterka František         H65A           41 TJP4900     11:51   11:51    9:11   11:21 
  2028     53502 Smolka Ondřej             F5            110 TJP9401      9:00    9:00                 
  2029     53527 Černá Kateřina            F5            110 TJP0000      9:00    9:00                 



118 TRT KOS Třeš         CZE 

  1586     51989 Blecha Ladislav           H65B           25 TRT5100     11:26    9:20   11:47   10:20 
  1587   2102564 Oulická Hana              D60            40 TRT5350     11:12    9:32   11:40    9:19 



118 TTR OOB Třebíč        CZE 

  1589     52252 Orálek Miroslav           H65A           41 TTR5201      9:35   11:23    9:19   11:29 
  1588     52253 Orálková Libuše           D60            40 TTR5351      9:48   11:36    9:36   10:51 



118 TUR OOB TJ Turnov     CZE 

  1590    500850 Dlabaja Tomᚠ            H21E           56 TUR8303                             10:23 
  1591     53769 Drahoňovská Petra         F3            113 TUR7455      9:00                         
  1592    888638 Drahoňovský Aleš          H45A           61 TUR7201     10:44   10:11   10:44   10:22 
  1593   1403064 Drahoňovský Jakub         T10P           62 TUR1006      9:00    9:00            9:00 
  1594   1403065 Drahoňovský Tomᚠ        H10            40 TUR0701     11:20    9:56   11:12   10:21 
  1596   9001001 Horák Patrik              H21E           56 TUR9502     10:25    9:52   11:16    9:17 
  1622   1403054 Hudská Štěpánka           D14A           35 TUR0450     10:51    9:16   10:51   10:04 
  1623      8214 Hudský Vlastimil          H65A           41 TUR5100     10:39    9:51   11:43   10:01 
  1595   9102562 Hájek Kryštof             H16A           48 TUR0212     11:35    9:38   11:02   10:06 
  1597     51816 Jakubec Jindřich          H65A           41 TUR4801     10:11   10:43   11:23    9:49 
  1598    888618 Karatsiolis Kryštof       H18A           36 TUR9901     10:48   10:13   11:48    9:57 
  1599      8220 Konopáč Jiří              H55A           54 TUR5803     11:34    9:22   11:10    9:15 
  1621    876522 Krafková Lucie            D21E           30 TUR8650     10:56    9:26   10:56   10:15 
  1600   1403419 Linková Alena             D20A           32 TUR9751     11:00    9:42   10:42   10:12 
  1601     51809 Linková Iva               D45B           36 TUR6850     10:33   10:13   11:33   10:25 
  1620   7092626 Luštický Martin           H21E           56 TUR8700     10:37    9:28   10:28   10:17 
  1602    888622 Mellan Jonᚠ             H14A           48 TUR0308     11:22    9:43   11:07    9:52 
  1603   2108912 Mertlík Jakub             H14B           35 TUR0307     10:35    9:55   10:35   10:12 
  1604   2108913 Mertlík Vojtěch           H10            40 TUR0704     11:36   10:12   11:24    9:45 
  1605   2095950 Novotná Barbora           D12A           25 TUR0552     11:58    9:24   10:06   10:17 
  1606    416139 Novotná Hedvika           D40B           37 TUR7454     11:40   10:00   11:45    9:11 
  1607   2095926 Novotná Karolína          D10            28 TUR0853     11:36    9:54   11:42   10:05 
  1608   2095942 Novotná Michaela          D12A           25 TUR0551     11:30   10:13   10:20    9:41 
  1609   2035709 Pekařová Jana             D16A           43 TUR0252     10:42   10:02   11:34   10:18 
  1610   1403414 Roškotová Lucie           D20A           32 TUR9753     11:54    9:54   11:00   10:00 
  1619    822282 Rufferová Iva             D21E           30 TUR8354                      9:14    9:15 
  1611   8627110 Schulhof Jan              H21E           56 TUR8900                     11:25    9:56 
  1613   7201809 Thoř Tomᚠ               H18A           36 TUR9904     11:23    9:38   11:13    9:45 
  1614   7206529 Thořová Markéta           D18A           26 TUR9952     11:39    9:26   10:57   10:17 
  1615     51283 Tvrdek Vojtěch            H65A           41 TUR4949     11:15   10:03   10:31    9:33 
  1616    303959 Tvrdková Eva              D65            24 TUR5151     10:47    9:23   11:50    9:44 
  1618   1840303 Váňa Martin               H21E           56 TUR8401                     10:49    9:44 
  1617    886823 Zakouřil Vít              H21E           56 TUR9301     10:31   10:19   10:37   10:02 
  1612   8632141 Šritrová Lenka            D16B           23 TUR0250     10:33    9:37   11:45    9:23 



118 TUV SOK TJ Turnov     CZE 

  1624   7770011 Gurka Jiří                H60A           43 TUV4601      9:16   11:52    9:40   11:07 
  1629      5788 Hájek Jan                 H40B           26 TUV7301     10:17   11:27    9:35   11:05 
  1627    411543 Hájková Magda             D40A           37 TUV7351      9:35   11:15   10:10   11:31 
  1628    888626 Hájková Tereza            D12A           25 TUV0558      9:59   11:09    9:38   11:05 
  1634    411583 Mellan Martin             H50B           28 TUV6304     10:46   10:52    9:16   10:58 
  1636   1418087 Mellanová Judita          D12A           25 TUV0559      9:24   11:44    9:52   11:23 
  1635    411597 Mellanová Veronika        D40A           37 TUV7251     10:05   11:05   10:00   11:39 
  1626      8323 Posp͊il Jiří             H65B           25 TUV4701      9:13   10:44   10:09   11:02 
  1630           Tomášek Ondřej            H40B           26 TUV7001                             11:29 
  1632           Tomášek Prokop            H10            40 TUV0701                             11:13 
  1633           Tomášková Matilda         T10            59 TUV0998                              9:00 
  1631           Tomášková Radka           D35B           17 TUV7801                             11:20 
  1625    232388 Šritr Martin              H45A           61 TUV6802      9:47   11:47    9:14   11:10 



118 TZL SKOB Zlín         CZE 

  1639   2099525 Beran Matouš              T10P           62 TZL1301                      9:00    9:00 
  1638     52220 Beran Pavel               H21C           18 TZL7920                      9:34   10:50 
  1640   2083393 Beranová Kristína         D21C           20 TZL8553                      9:58   11:46 
  1637      8930 Horynová Eva              D65            24 TZL5254      9:44   10:47    9:58   11:32 
  1642   7300470 Jelínek Petr              H65A           41 TZL4902      9:15   11:43    9:23   11:01 
  1641      8931 Krejčík Jiří              H21E           56 TZL8301                             11:23 



119 UOL SOB Olomouc       CZE 

  1647   2045237 Bublová Matylda           F3            113 UOL9999      9:00            9:00         
  1643    682380 Horčička Petr             H21B           44 UOL7007      9:54   10:38    9:26   11:13 
  1644    301553 Horčičková Linda          F3            113 UOL8650      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1645   2092418 Janošík Antonín           H60A           43 UOL5201      9:28   11:16    9:28   11:11 
  1646    301554 Janošíková Lenka          D21B           43 UOL7651      9:11   11:27   10:07   11:28 



119 VAM OOB Vamberk       CZE 

  1649   7003026 Hladký Viktor             H35A           22 VAM8201     10:22   11:18           10:55 
  1648      9671 Rykala Karel              H50B           28 VAM6401     10:40   10:40    9:52   10:40 



119 VBM VSK Mendelu Brno  CZE 

  1654    682079 Bravená Alexandra         D55A           35 VBM6155     11:54   10:14   11:39   10:14 
  1660   2085633 Chmelík Aleš              H65A           41 VBM4732      9:39   11:47    9:15   10:53 
  1661    361990 Chmelíková Zuzana         D21B           43 VBM9353     11:19   10:39   11:39   10:40 
  1652   9102082 Chroustová Petra          D50A           40 VBM6655     10:44    9:12   10:40   10:13 
  1659     53305 Dokoupil Vladimír         H65B           25 VBM4806     10:30    9:41   10:51    9:32 
  1655     53306 Dokoupilová Zuzana        D60            40 VBM5754     10:24   10:36    9:44   11:03 
  1658     49558 Hanzl Vlastimil           H60A           43 VBM5329     11:48   10:08   10:36    9:23 
  1657   7201772 Hirš Libor                H55B           22 VBM6000     11:45    9:45   11:21   10:26 
  1651   7201756 Hiršová Marcela           D45A           48 VBM7079     10:33   10:06   11:18    9:51 
  1653     53489 Jemelíková Lada           D50A           40 VBM6555     11:20    9:40   11:08    9:25 
  1662    330625 Kociánová Lenka           D21E           30 VBM8553     10:20    9:38   10:50    9:39 
  1663    889316 Kořan Pavel               H21A           60 VBM7401     11:34    9:46   10:46   10:12 
  1656     49679 Verner Tomᚠ             H21B           44 VBM8204     11:02    9:22   11:38    9:25 
  1650     53211 Vernerová Radka           D21B           43 VBM8558     11:27    9:27   10:51    9:12 



119 VCB OB České Budějovi CZE 

  1675    426392 Gottfried Adam            H18B           18 VCB0005                      9:45   11:03 
  1676   2086864 Gottfried Štěpán          T10P           62 VCB0905                      9:00    9:00 
  1674    426398 Gottfriedová Adéla        D20A           32 VCB9755                     10:00   11:24 
  1673    426396 Gottfriedová Marcela      D45B           36 VCB7055                      9:38   11:25 
  1667    331401 Janošík Ivan              T10P           62 VCB1002      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1664    416301 Janošík Radek             H35B           20 VCB7402     10:03   10:30    9:09   10:31 
  1668    416310 Janošíková Eva            D12B           21 VCB0552     10:05   10:45    9:17   10:54 
  1666    416309 Janošíková Marie          D10            28 VCB0752     10:00   10:54   10:12   11:41 
  1665    426399 Janošíková Olga           F3            113 VCB7552      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1677    426391 MikulᚠJan               H16B           31 VCB0103     10:00   11:15   10:00   10:54 
  1678    426393 MikulᚠJiří              H14B           35 VCB0303      9:05   11:15    9:40   11:28 
  1680   2104594 Minařík František         T10P           62 VCB1103      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1679   2104593 Minařík Josef             T10            59 VCB0903      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1670      8044 Teringl Radek             H50A           60 VCB6502     10:27   11:36   10:09   10:57 
  1669    232980 Teringl Vojtěch           H10            40 VCB0702      9:28   10:52   10:08   10:57 
  1671    232975 Teringlová Vendula        D14A           35 VCB0451     10:11   11:06   10:01   11:20 
  1672     53730 Veselá Eva                D35B           17 VCB7853     10:18   11:02    9:23   11:30 



119 VIC OB Vizovice       CZE 

  1683   2073733 Vlček Jiří                F5            110 VIC7700      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1681   2116470 Vlček Tomᚠ              H10            40 VIC0713     10:08   11:08   10:12   11:01 
  1682   2102550 Vlčková Markéta           T10P           62 VIC0951      9:00    9:00    9:00    9:00 



119 VLI Slavia Liberec or CZE 

  1684   2049578 Bednařík Aleš             F5            110 VLI7309      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1685   9201326 Bednaříková Emma          D14A           35 VLI0359     10:46    9:51   11:06    9:44 
  1686   9005174 Hickethier Manfred        H65A           41 VLI5201     11:31    9:35   10:35   10:49 
  1687   2080998 Horáček Miroslav          H65A           41 VLI5000     10:19    9:11   10:15   10:17 
  1688   2080918 Horáčková Stanislava      D65            24 VLI4950     10:40   10:12   10:40   10:14 
  2062    253372 Ježek Ladislav            F5            110 VLI4900              9:00    9:00    9:00 
  1690   8629817 Kolaja Ehlerová           D21B           43 VLI8055     10:15    9:59   11:47    9:24 
  1689   1398538 Kolaja Jan                H21B           44 VLI8100     11:18   10:02   11:14    9:09 
  1691   7999888 Martan Jiří               H40A           47 VLI7300     11:16   10:28   11:48    9:08 
  1692   2042502 Martanová Daniela         D40A           37 VLI7452     11:05    9:30   11:25   10:15 
  1693   2043603 Martanová Elin            D16A           43 VLI0252     11:22   10:18   10:50    9:46 
  1694   2043610 Martanová Lea             D14A           35 VLI0555     11:01    9:41   10:41    9:52 
  1697   9102561 Mokrá Julie               D21B           43 VLI8051     11:15    9:23   10:19    9:44 
  1695     51227 Poloprutský Tomᚠ        H50A           60 VLI6205     11:42    9:21   10:54    9:21 
  1696   1302773 Přinda Oldřich            H65A           41 VLI5101     11:23   10:27   11:03    9:41 
  1698   2067313 Severýn Otto              H40A           47 VLI7402     11:32   10:20   11:08    9:44 
  1699   2067951 Severýnová Popková        D40B           37 VLI7455     11:30   10:30   11:50    9:01 
  1703   2090845 Votava Vojtěch            T10P           62 VLI1201      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1700   4402219 Šebelka Jakub             T10            59 VLI1002                      9:00    9:00 
  1701   4402218 Šebelka Matěj             H10            40 VLI0805                     11:40    9:21 
  1702     49954 Šebelková Štěpánka        F3            113 VLI7851      9:00    9:00    9:00    9:00 



119 VPM KOS Slavia Plzeň  CZE 

  2024      8531 Anděl Robin               T10            59 VPM0901      9:00    9:00                 
  2025    887623 Andělová Viktorka         T10P           62 VPM0000      9:00    9:00                 
  1716   1400429 Kurz Ondřej               H14A           48 VPM0503     10:01   10:43   10:04   10:46 
  1715   2115069 Kurz Šimon                H16A           48 VPM0208     10:29   11:41   10:02   11:24 
  1707    232337 Sobota Ondřej             H12B           29 VPM0502     10:19   11:13   10:01   11:01 
  1709      1466 Sobota Petr               F3            113 VPM7800      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1708   1420778 Sobotová Jana             D40B           37 VPM7250      9:35   11:25   10:05   11:31 
  1706    434815 Sobotová Kateřina         D10            28 VPM0851      9:36   10:48    9:18   11:29 
  1704   2090853 Spěváček Vojtěch          H16A           48 VPM0205      9:32   10:41   10:11   10:33 
  1705   2092357 Spěváčková Blanka         D20A           32 VPM9850      9:36   10:54    9:18   11:18 
  1711   2049567 Tokár Radim               H14A           48 VPM0300     10:07   11:19    9:28   10:52 
  1710   2035737 Tokárová Regina           D16A           43 VPM0151      9:54   10:54    9:22   11:26 
  1712   2067965 Tokárová Regina           D45B           36 VPM6950     10:08   11:23    9:08   11:01 
  1713   2060395 Šauli Filip               H14A           48 VPM0301      9:46   10:49   10:28   11:01 
  1714   2060388 Šauli Kateřina            D14A           35 VPM0456      9:51   10:41    9:21   11:36 
  1717   2073702 Černá Kateřina            D16A           43 VPM0250      9:22   11:38    9:30   11:18 



120 VRB Sportovní klub ve CZE 

  1720    436922 Malacka Petr              F5            110 VRB0000                              9:00 
  1718     51950 Pospíšill Karel           H65B           25 VRB5001     11:05    9:55   11:19   10:14 
  1719    301264 Zaoral Jan                F3            113 VRB4703      9:00    9:00    9:00    9:00 



120 VRL OOS TJ Spartak Vr CZE 

  1741   1413338 Dostál Dalibor            F5            110 VRL7308                      9:00    9:00 
  1740   7206528 Dostál Jakub              H16A           48 VRL0104     10:02   11:17   10:08   10:27 
  1742   2096245 Dostálová Barbora         T-OPEN         34 VRL0000                      9:00    9:00 
  1743   2075629 Dostálová Kateřina        T-OPEN         34 VRL0001                              9:00 
  1739   2096242 Farař Jaroslav            H65A           41 VRL5002      9:31   11:11    9:59   11:13 
  1736    438038 Hanč Jaroslav             H50B           28 VRL6702      9:40   11:52   10:28   10:10 
  1735    206480 Hančová Alice             D45B           36 VRL7052     10:13   10:53   10:18   11:13 
  1737      9246 Hančová Karolína          T10            59 VRL0952      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1730   2060209 Havel Leoš                H50B           28 VRL6401      9:58   11:40   10:52   10:46 
  1721   2017664 Kutlvašr Ruda             H40A           47 VRL7601      9:28   11:00   10:08   11:00 
  1722   2075628 Kutlvašr Vladimír         T10            59 VRL1002      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1723   2096243 Kutlvašrová Pavla         T10            59 VRL0951      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1724   2060275 Kutlvašrová Vlaďka        D35A           26 VRL7752     10:04   10:46   10:18   11:28 
  1733   2035739 Matoušová Gabriela        D14B           16 VRL0352      9:24   10:48    9:24         
  1734    331359 Matoušová Petra           D40B           37 VRL7154      9:45   11:30    9:25         
  1731      8954 Nýdrlová Eva              D60            40 VRL5451      9:56   10:56    9:24   10:59 
  1728   2088183 Procinger Jakub           H14A           48 VRL0305     10:16   11:16    9:55   10:43 
  1729   2082910 Procinger Jan             H16A           48 VRL0102     10:32   10:53    9:23   11:03 
  1738    219210 Procingerová Ilona        F5            110 VRL7053      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1744   7207062 Randáková Adéla           D14A           35 VRL0452      9:26   11:01   10:21   11:32 
  1745   7028078 Randáková Alžběta         D16B           23 VRL0252      9:21   10:41    9:29   11:47 
  1746    515185 Randáková Helena          D21A           26 VRL7452     10:14   10:35   10:00   11:18 
  1725   2045230 Čivrná Eliška             T10            59 VRL0851      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1732    886273 Čivrná Karolína           D40B           37 VRL7355      9:15   11:20   10:00   10:46 
  1726    232649 Čivrný Jan                H12A           25 VRL0501      9:58   11:01    9:58   11:21 
  1727    995887 Čivrný Pavel              H50B           28 VRL6306      9:28   10:58    9:10   11:46 



120 VSP USK Praha         CZE 

  1747      7911 Neyrinck Markéta          D45A           48 VSP7051     11:15    9:33   11:15   10:24 
  1748     52269 Uher Petr                 H65A           41 VSP5001     11:03    9:47   11:47    9:37 
  1749    232062 Uhrová Zuzana             D21B           43 VSP8050     10:59    9:43   10:27    9:16 



120 ZAK OK Netopýr Zákupy CZE 

  1751    410399 Kašpar Ludvík             H45B           19 ZAK7200     11:00    9:10   11:10   10:14 
  1750    331399 Kašparová Marie           D45B           36 ZAK7250     11:23   10:18   11:23    9:41 



120 ZAM OB TJ Sokol Žambe CZE 

  1752     53569 Cabalková Ivana           D50B           29 ZAM6351      9:47   10:41    9:23   11:13 
  1755   2102873 Kunt Martin               H10            40 ZAM0701      9:32   11:16   10:00   11:05 
  1753   1421292 Kunt Stanislav            H40A           47 ZAM7401     10:04   11:20    9:56   11:44 
  1754   2102818 Kunt Stanislav            H14B           35 ZAM0404      9:20   11:45    9:10   11:20 



120 ZBM SK Žabovřesky Brn CZE 

  1762   2096113 Bukovác Filip             H12A           25 ZBM0501     10:40    9:44   10:40   10:21 
  1759   1400432 Coufal Jáchym             H16A           48 ZBM0200     11:02    9:26   10:47    9:30 
  1772   2051547 Finstrle Aleš             H40B           26 ZBM7603     11:41   10:03   11:41    9:41 
  1766   2092386 Finstrle Filip            H10            40 ZBM0702     10:44   10:16   11:04    9:17 
  1773   2067240 Finstrle Luděk            H21A           60 ZBM7902     10:37   10:13   11:28    9:09 
  1771   2087665 Finstrlová Alena          D40B           37 ZBM7550     11:55   10:20   11:30   10:31 
  1769   2061853 Finstrlová Denisa         T10            59 ZBM0951      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1764   2051495 Finstrlová Julie          D12A           25 ZBM0552     11:44    9:10   11:51    9:59 
  1767   2067231 Finstrlová Kristýna       D10            28 ZBM0752     10:30   10:36   10:24   10:29 
  1765   2051514 Finstrlová Lucie          D12B           21 ZBM0651     11:25   10:29   10:29    9:58 
  1770   1111097 Firešová Andrea           D40B           37 ZBM7353     10:50    9:15   11:10    9:26 
  1774   7200367 Hiršová Gabriela          D21E           30 ZBM9651     10:26    9:14   11:02   10:09 
  1763   2078496 Kasza Tomᚠ              H12A           25 ZBM0512     11:43   10:05   10:54   10:09 
  1760   2090858 Lukšíková Eliška          D16B           23 ZBM0256     10:49    9:13   11:29    9:31 
  1756   1441628 Nedbálková Hana           D20A           32 ZBM9755     10:42    9:12   11:48   10:06 
  1758   1400403 Odehnalová Klára          D18A           26 ZBM9956     11:11   10:08   11:32    9:35 
  1757   1007533 Odehnalová Tereza         D20A           32 ZBM9757     10:54    9:36   11:24    9:06 
  1768   2103687 Saitl David               H10            40 ZBM0805     11:28    9:24   11:20   10:25 
  1761   2087662 Štěrbák Josef             H14A           48 ZBM0409     11:13    9:34   10:52    9:49 



120 ZBP OOB SK Zbraslav   CZE 

  1775     53584 Tejkal Karel              H45B           19 ZBP7000      9:00   11:30    9:30   11:18 



121 ZLH OOB TJ Zlaté Hory CZE 

  1779    352318 Babák Jiří                H65B           25 ZLH4801      9:27   11:40    9:41   10:56 
  1778    247250 Mrkvica Jan               T10P           62 ZLH1100      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1776   7758623 Mrkvica Petr              H21A           60 ZLH7800     10:22   10:55    9:55   10:27 
  1777    251023 Mrkvica Václav            T10            59 ZLH0800      9:00    9:00    9:00    9:00 



121 ZVO OB SK Zvole       CZE 

  1780    897354 Zimmer Jan                H18B           18 ZVO0001      9:56   10:51    9:01   10:39 
  1781    428232 Zimmer Jiří               F3            113 ZVO6601      9:00    9:00    9:00    9:00 
  1782    428220 Zimmerová Lenka           D50A           40 ZVO6451     10:12   11:28   10:08   11:13 



121 JPV Oddíl OS SK Prost CZE 

  2040     52475 Perknovsky Radim          H21A           60 JPV8235      9:07    9:07    9:07         
  2013   9980427 Pryjma Fryderyk           H21E           56 JPV9803      9:19    9:19    9:13   11:47 



121 PTE TJ Sokol Ptení    CZE 

  2031      8843 Zavadilová Simona         F3            113 PTE8485      9:00    9:00    9:00         



121 ASU Magnus Orienteeri CZE 

  2055   7200319 Mesiarkinová Kamila       D21B           43 ASU8282             11:43    9:07   11:52 
  2054   2051488 Šrubař Michal             H21A           60 ASU8606             10:22   10:37    9:06 



121 N16 NER. VSETÍN       CZE 

  2066     51519 Malý Jakub                F5            110 N169100                              9:00 
  2065     51520 Čechová Lenka             F5            110 N169000                              9:00