BOHEMIA 2015pá 31.7.2015 21:34
Klubová startovní listinavytvořeno MT2003 Š Stephan Krämer 2008

  StČí       Čip Jméno                      Kategorie  Text1        Cel      E1      E2      E3      E4 


101 101 AUSTRALOPERS TASM AUS 

     1   9200580 Elson Robert               H60A       1015200       45   10:16   10:29   10:07   10:38 
     2   1391810 Hardy Jan                  D60        1015300       24   10:18   11:13    9:55   10:43 



121 121 NF LINZ           AUT 

     3   1700101 Ziegerhofer Othmar         H65A       1215000       30    9:48   10:22    9:56   10:36 
     4      5452 Ziegerhofer Anneliese      D55A       1215600       19   10:43   10:47    9:35   10:47 



122 122 ASKO AUSTRIA      AUT 

     5     15167 Rothauer Thomas            H35B       1227700       19   11:17    9:32   10:22    9:34 
     6      5399 Mueller Brigitte           D65        1224800       16   11:01    9:54   10:28    9:53 
     7   1231059 Mueller Leo                H65A       1224900       30   11:23   10:02   11:06   10:01 
     8   1409471 Kohlbacher Roland          H45A       1226600       61   10:53   10:06   10:53   10:06 
     9    410656 Hackl Karl                 H55B       1225600       21   11:17    9:50   10:46    9:32 
    10      5337 Schutz Wolfgang            H60B       1225300       15   11:04    9:42   10:13    9:35 
    11   2034090 Hackl Claudia              D45B       1226400       43   11:03    9:31   10:19    9:56 
    12   2056416 Wiedemayer Laura           D14B       1220100       22   11:03    9:50   10:52    9:36 
    13   2800135 Modlhammer Kerstin         D14B       1220100       22   11:17    9:36   10:38    9:50 
    14   1500335 Markel Samuel              H16A       1220100       42   11:27    9:30   10:15    9:27 
    15   2056418 Holly Christoph            H16B       1220000       16   11:30    9:51   10:20   10:10 
    16   2056420 Sailer Dominik             H14B       1220200       26   10:43   10:26   11:21    9:55 
    17   2056413 Wilhelm Josef              H14B       1220100       26   11:01   10:14   11:33    9:19 
    18   7776655 Ebster Leon                H14B       1220200       26   11:13    9:20   10:15    9:07 
    19   7979799 Ebster Peter               H14B       1220200       26   11:49    9:38   10:27   10:07 
    20   2069589 Kohlbacher Tomas           H16A       1220000       42   11:42   10:21   10:57   10:03 
    21   1408129 Achilles Ingo              H16B       1229900       16   10:50   10:11   11:00    9:50 
    22   1408130 Poirson Marius             H16B       1220000       16   11:10    9:31   10:40    9:30 
    23   2052200 Gessl Konrad               H14B       1220100       26   11:37   10:02   10:39    9:43 
    24     46370 Huemer Meinrad             H60A       1225200       45   11:25    9:53   10:19    9:20 
    25   1530413 Breitschadel Christian     H60B       1225300       15   11:34   10:02   11:03   10:25 
    26   2052199 Wicek Sonja                D45B       1226800       43   10:54    9:43   10:46    9:26 
    27  70777770 Ebster sen. Peter          H45B       1226800       34   11:24    9:58   10:25    9:32 
    28   2056412 Koenigstorfer Jonas        H14B       1220100       26   11:25    9:08   10:51    9:31 
    29   2056415 Millgrammer Alexander      H14B       1220200       26   12:01    9:50   11:09   10:19 
    30   1111007 Rapotz David               H12A       1220400       36   11:30    9:57   10:49    9:56 
    31    800095 König Markus               H35A       1227900       30                   11:04    9:55 



151 151 HERMATHENAE THEUX BEL 

    32   1229362 Willemsens Stéphane        H35A       1517500       30   10:32   10:55    9:59   10:50 
    33   1504243 Willemsens-winthagen Rach  D35A       1517700       29   10:20   10:30    9:45   10:30 
    34   1686250 Willemsens Emma            D14A       1510200       47    9:50   10:44    9:22   11:05 
    35   1683310 Willemsens Jonas           H12A       1510400       36   10:42   11:09    9:09   11:24 
    36    228346 Crettels Leslie            D35A       1518000       29   10:40   10:05   10:10   10:15 
    37      2393 Mayeres Patrick            H35A       1517900       30   10:22   10:20   10:14   10:30 
    38    300869 Vanspauwen Frank           H45A       1516700       61   10:03   11:04    9:33   10:34 
    39    300868 Vanspauwen-piqueray Marie  D45A       1516900       47   10:32   10:21   10:15   10:28 
    40   1219001 Vanspauwen Simon           H14A       1510100       43   10:21   10:38    9:36   10:33 
    41   1109003 Vanspauwen Antoine         H12A       1510300       36   10:10   11:01    9:57   10:56 



152 152 HAMEGATROL        BEL 

    42   1866160 Kerckhofs Feike            D10        1520500       26   11:38    9:56   10:37    9:32 
    43    973560 Kerckhofs Marc             H21A       1527300       50   10:53   10:01   11:06   10:07 
    44    672000 Van de velde Liesbeth      D21E       1528300       30   11:34    9:55   10:36    9:41 
    45   1011402 Deferme Piet               H14A       1520100       43   11:00    9:29   10:27   10:12 
    46   1991111 Deferme Lies               D16A       1529900       38   11:04    9:51   10:29   10:09 
    47   1981205 Deferme Miel               H18A       1529800       58   11:12    9:47   10:24    9:38 
    48    320304 Deferme Gunther            H21A       1527000       50   11:02    9:31   10:48   10:22 
    49    437638 Wenderickx Nancy           D21E       1527600       30   11:19    9:40   10:46    9:51 
    50   7000067 Wilssens Koen              H21B       1528100       51   11:07   10:03   10:35    9:35 
    51   9005175 Pluymers Helena            D21E       1528400       30   10:49   10:05   10:56    9:31 
    52    231930 Wallaert Patrick           H55A       1525700       38   11:36           11:14         
    53      8743 Driesen Marina             D55A       1525900       19            9:59   10:31    9:27 
    54      8740 Geypen Kim                 D21E       1528400       30   10:59    9:10   11:06    9:06 
    55    830413 Talloen Joost              H21E       1528300       48   11:13    9:53   10:24    9:42 
    56      7525 Talloen Hans               H21E       1528100       48   11:31    9:35   11:06    9:51 
    57    211615 Fabré Miek                 D21E       1528800       30   11:44    9:25   10:26    9:16 



153 153 OMEGA             BEL 

    58      4991 De smul Olivier            H45A       1537000       61   10:11   10:36   10:03   11:00 
    59   2018685 De smul Siel               D14A       1530100       47   10:38   10:08    9:16   10:32 
    60      4990 De bie Ellen               D40A       1537300       30    9:49   11:05    9:41   10:41 



154 154 OMEGA II          BEL 

    61     64905 Peeters Nore               D14A       1540100       47   11:05    9:38   10:25    9:32 
    62      4999 Blommen Paulette           D60        1545200       24   11:18    9:25   11:07    9:31 
    63   2800463 Vanaken Roger              H60A       1545100       45   11:13    9:44   10:25    9:41 
    64   1391735 Gillet Tibo                H14A       1540100       43   11:42    9:41   10:21    9:33 
    65   1391734 Gillet Jean-marc           H45A       1547000       61   10:57   10:16   10:33   10:00 
    66    231927 Palmans Kristel            D45A       1546600       47   11:26    9:45   11:03    9:25 



155 155 HAMOK             BEL 

    67     32830 Herremans Sofie            D21A       1558100       29   10:00   10:47    9:33   10:30 
    68      2467 Gevaert Marlon             H35B       1557600       19   10:21   10:12    9:26   11:26 



180 180 ORION             BLR 

    69    682134 Korf Aliaksandr            H50A       1806100       46   11:09    9:51   10:47   10:12 



181 181 MINSK-MALINOVKA   BLR 

    70   2070909 Homza Daniil               H14A       1810100       43   10:12   10:50    9:51   10:24 
    71   2077787 Labanouski Anatoli         H60A       1815200       45   10:43   10:53   10:10   10:35 



182 182 VIMPEL MINSK      BLR 

    72   7204875 Tridenski Genadi           H60B       1825500       15   11:14    9:02   11:23    9:45 
    73    254880 Maroz Ivan                 H60A       1825500       45   11:16    9:47   10:43    9:47 



191 191 MADARSKI KONNIK S BUL 

    74    412715 Nikov Zefir                H45A       1917000       61   10:19   10:42    9:55   10:22 



201 201 GVOC VANCOUVER    CAN 

    75    730808 Johansson Magnus           H40A       2017300       37   11:35    9:23   11:09    9:20 
    76    770701 Baláková Andrea            D35A       2017700       29    9:55   10:50    9:20   11:15 



202 202 OAKVILLE          CAN 

    77    350320 Logvin Andrei              H50A       2026200       46   11:33    9:33   10:29   10:09 
    78    249647 Logvina Elena              D45A       2026800       47   11:47    9:51   10:39   10:07 



221 221 OK DJURS          DEN 

    79   2086821 Bach Helle                 D55B       2215800       21   11:49    9:17   11:09    9:16 
    80   2086822 Bach Uffe                  H50A       2215800       46    9:48   11:15    9:17   11:12 



222 222 HERLUFSHOLM OK    DEN 

    81    213996 Kristensen Arne            H55A       2225900       38   11:44    9:38   10:22    9:10 



223 223 OK SKAERMEN       DEN 

    82    355594 Hansen Ruth                D70        2234500       10   10:21   11:09   10:05   10:25 
    83    504434 Hansen Mogens              H70        2234200       24   10:25   10:25    9:26   11:03 



224 224 COPENHAGEN-O      DEN 

    84    302177 Petersen John              H60A       2245400       45   10:55   10:08   10:40   10:11 
    85    672607 Petersen Mikkel            H16A       2240000       42   11:03   10:15   11:03    9:54 
    86    682123 Thamdrup Lasse             H16A       2249900       42   11:48    9:21   10:30   10:18 



225 225 BALLERUP OK       DEN 

    87   9101043 Strib Hans Christian       H65A       2254800       30   10:38   10:57   10:06   10:56 



237 237 ECOIMPRESS        EPS 

    88   2086823 Fuhrmann Erik              H35B       2377900       19    9:57   10:36    9:58   10:54 
    89   2086824 Marti Antonio              H35B       2377900       19   10:29   10:52    9:18   10:38 



238 238 INDEPENDENT       ESP 

    90   2086825 Lopez de turiso Olga       T-OPEN     2387400       15    9:00                    9:00 



239 239 CENTRE EXCURSION. ESP 

    91    352341 Pau Isabel                 D21A       2398700       29   10:45   10:32   10:18   10:15 
    92   1393354 Madico Pol                 H21A       2398400       50   10:35   10:40    9:45   10:52 



240 240 SHERPA RAID KIDS  ESP 

    93    746619 Marin Juanfra              H21E       2408100       48                   11:09    9:36 
    94   7202509 Cerna Jitka                D35A       2407900       29                   10:25    9:30 
    95   1404309 Martin Paula               D12A       2400300       29                   10:22   10:08 
    96   1404305 Martin Antonio             T10P       2400800       71                    9:00    9:00 



241 241 CODAN EXTREMADURA ESP 

    97   1210800 Carron Angel               H45A       2416700       61   10:29   10:34    9:41   10:36 
    98   7200528 Alonso Lydia               D21A       2419000       29   10:20   10:22    9:48   10:35 
    99    981531 Martin Raquel              D21A       2419200       29   10:30   11:07    9:58   10:45 
   100   7200526 Barrios Francisco          H21B       2418100       51   10:49   10:15    9:32   10:59 



242 242 AROMON PONTEVEDRA ESP 

   101   2010015 Perez Alicia               D21B       2428100       51    9:41   11:13    9:07   11:21 
   102   2042497 Varela Francisco           H21B       2428100       51   11:34    9:24   11:05    9:23 
   103   1396895 Alvarez Angel              H21E       2427600       48   11:28    9:32   10:42    9:24 
   104   2020215 Figueroa Monica            D35A       2428000       29   11:10    9:40   10:30    9:45 



243 243 COBI              ESP 

   105   7202222 De le hera Teresa          D35A       2437700       29                           10:35 
   106   7200040 Canet Teresa               D35A       2437000       29                           10:55 



244 244 COBI DURANGO      ESP 

   107    980483 Schulze Evelyn             D35A       2447800       29   10:55    9:50   10:55   10:05 
   108    980484 Garcia Zigor               H21A       2447500       50   10:50    9:37   10:30   10:04 
   109    306251 Garcia Lene                T10P       2441000       71    9:00    9:00    9:00    9:00 



245 245 CO CATALUNYA      ESP 

   110   2016931 Farell David               H50B       2456500       35   10:33   11:14    9:19   10:35 
   111   2010044 Teixidó Montse             T-OPEN     2457300       15    9:00    9:00    9:00    9:00 



246 246 CO TOTANA         ESP 

   112   7202282 Martínez Salvador          H40A       2467000       37   11:15    9:39   10:57   10:20 
   113   7202297 Martínez Manuel            H14B       2460300       26   10:55   10:08   10:33    9:13 
   114   7202261 Barceló María              D40A       2467300       30   11:29    9:15   11:06    9:31 
   115   7202248 Martínez Marta             D12A       2460400       29   11:21    9:42   11:12    9:38 



247 247 SANT JOAN ALICANT ESP 

   116   2082620 Ruiz Esmeralda             D21E       2477400       30   10:14   10:20    9:56   10:31 



248 248 ORCA              ESP 

   117   1390708 Bores Yara                 D20A       2489600       22   11:46   10:19   10:45    9:14 
   118   1390716 Bores Henar                D14A       2480100       47   10:53    9:26   10:19    9:38 
   119    139007 Bores Nicolás              H50A       2486500       46   11:18    9:39   10:35    9:30 



249 249 COC CATALUNYA     ESP 

   120   1470664 Escolar Marc               H21B       2498700       51   10:07   10:24   10:14   11:20 
   121   7201498 Daví Albert                H45A       2496700       61   10:21   11:02   10:09   10:28 



250 250 MONTSANT          ESP 

   122   1603390 Pinyol castro Benet        H55A       2505900       38   11:52    9:58   11:10   10:02 
   123   1393382 Barrios aros Rosario       D50B       2506200       23   11:38    9:50   10:34    9:17 



251 251 SK ROCCO TEAM     EST 

   124   9515151 Nikkari Hillar             H50B       2516300       35   10:25   10:58    9:23   11:15 
   125    227558 Abel Aare                  H50B       2516400       35    9:53   10:22    9:31   10:27 



252 252 LSF PT TALLINN    EST 

   126   7202375 Sulg Rünno                 H40B       2527300       29   10:51   10:01   10:40    9:46 
   127    899068 Järve Kaupo                H40A       2527400       37   11:23    9:35   10:21   10:00 
   128    305536 Raichmann Arthur           H40A       2527200       37   10:43    9:43   11:05   10:08 



253 253 OK ILVES/OK RAKVE EST 

   129   9200507 Room Rimmo                 H20A       2539600       36   10:30   10:44    9:26   10:26 
   130   9200503 Room Andres                H16A       2539900       42   10:33   10:51    9:51   10:48 
   131   1394140 Room Borgit                D12B       2530400       15   10:41   10:41   10:02   10:41 
   132   1394132 Room Margit                F5         2537000      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



254 254 OK PEKO           EST 

   133    997726 Pärnik Jan henrik          H20A       2549600       36   11:10    9:32   10:30    9:54 
   134   2018986 Pärnik Edith               D18B       2549800       15   11:04    9:44   10:26   10:05 
   135   1391866 Pärnik Jüri                H40B       2546500       29   11:26    9:36   10:50    9:31 



255 255 MYRAKARUD         EST 

   136   1399828 Tanav Tonu                 H40B       2556300       29   10:01   10:46    9:35   10:41 
   137   1394130 Pold Heigo                 H40B       2556800       29   10:26   11:06   10:15   10:51 
   138   7202718 Fjodorov Ain               H40B       2557200       29   10:16   10:36    9:50   11:01 
   139   1006399 Sassian Urmas              H40B       2557500       29   10:36   10:56    9:25   11:11 



256 256 JOKA              EST 

   140   7200492 Tähnas Tiit                H21A       2568000       50   11:35    9:28   10:42    9:19 
   141   7200491 Minn Kadi-liis             D21A       2569100       29   11:25    9:57   10:48    9:45 
   142    997983 Vettik Pilvi-heli          D21A       2566400       29   11:15   10:17   10:58    9:55 
   143    305150 Tähnas Andreas             H14B       2560300       26   11:31    9:56   11:15   10:01 



257 257 SK SAUE TAMMED    EST 

   144    682052 Saetalu Andres             H21E       2579500       48   10:46   10:41   10:09   10:45 



258 258 SK SRD            EST 

   145    505561 Vesilind Liina             D18A       2589800       30   11:20   10:24   11:12   10:16 



271 271 VALKEAKOSKEN HAKA FIN 

   146    747422 Venäläinen Toni            H45A       2717000       61   10:31   11:00    9:53   10:42 
   147    729966 Venäläinen Kaija           D65        2714900       16    9:58   10:57   10:01   10:56 



272 272 KOOVEE            FIN 

   148    899002 Uusitalo Amanda            D20A       2729500       22   11:25    9:51   11:27    9:07 
   149    552655 Kanko Ruut                 D20A       2729500       22   11:04    9:16   11:13    9:35 
   150    887158 Skog Henna                 D21E       2729400       30   11:39    9:50   11:11   10:11 



273 273 MESIK             FIN 

  2013      4529 Penttinen Juha             H70        2734500       24    9:43    9:19   11:20    9:21 



274 274 EPILAN ESA/MANTAN FIN 

  2016   2086858 Rauhalammi Marja           D21C       2748200       27   11:43                         
  2014   2086857 Viitanen Juka              H21C       2748300       26   11:24                         



291 291 LOIRENT INDIVIDUA FRA 

   151   2086826 Le Calvez Jeno             H55A       2915700       38   10:24   11:10    9:42   11:06 



292 292 GL RHÓNE-ALPES    FRA 

   152   1403437 Andrieux Quentin           H14A       2920101       43   11:15   10:17   11:06   10:09 
   153   1396447 Basset Juliette            D18A       2929802       30   11:15   10:29   10:17    9:11 
   154   1392542 Benoit Dorian              H14A       2920103       43   10:54   10:23   10:33    9:45 
   155   1207420 Berguerre Damien           H18A       2929804       58   11:26   10:17   10:18    9:40 
   156   2033682 Blanc-coquand Ismael       H16A       2929905       42   10:45   10:18   10:39    9:48 
   157   7041997 Bonnaveira Fabien          H18A       2929706       58   11:14    9:49   10:34   10:04 
   158   9000990 Bonora Lise                D16A       2929907       38   11:40    9:39   10:53    9:29 
   159   9730501 Bornard Julie              D20A       2929608       22   10:57   10:12   11:06    9:28 
   160    229855 Calandry Cecile            D14A       2920109       47   10:56    9:32   10:34   10:08 
   161   2015913 Corbin Emma                D18A       2929810       30   10:35   10:39   11:17    9:41 
   162   2015912 Corbin Marianne            D16A       2920011       38   11:20    9:47   10:33    9:17 
   163   1070900 Coupat Sabin               H16A       2920012       42   11:45   10:24   10:51    9:36 
   164   1262729 Dudoignon Chloe            D18A       2929813       30   11:55   10:09   10:27    9:51 
   165   1251173 Dudoignon Marine           D16A       2920014       38   11:32    9:31   11:01    9:57 
   166   1001977 Delva Lou                  D18A       2929715       30   11:45   10:19   10:07   10:11 
   167   1107410 Dufour Marie               D18A       2929716       30   11:05    9:39   10:37    9:31 
   168   1001954 Ferrot Loic                H18A       2929817       58   10:50    9:53   10:38    9:56 
   169    224434 Flori Anais                D18A       2929818       30   11:25    9:59   11:07   10:21 
   170   2009395 Garon Elliot               H16A       2920019       42   11:24    9:48   11:00   10:00 
   171   1392675 Gennaro Mathis             H16A       2920020       42   11:30    9:33   10:21    9:18 
   172   9151298 Guibaudo Simon             H18A       2929821       58   11:30   10:21   10:46    9:52 
   173   7420101 Giner Pablo                H14A       2920122       43   11:30    9:47   10:51   10:15 
   174   9200338 Gonet Victor               H14A       2920123       43   11:06    9:59   10:45   10:00 
   175   1740402 Le gland Louise            D16A       2929924       38   11:12    9:55   11:09    9:45 
   176    500796 Le pennec Jean             H18A       2929725       58   11:02   10:13   10:58   10:00 
   177   1381024 Levesy Salome              D18A       2929826       30   10:45    9:29   10:57    9:21 
   178   2048311 Masliah Raphael            H18A       2929827       58   10:54    9:37   10:30    9:48 
   179   9030898 Perrin Mathieu             H18A       2929828       58   11:10    9:41   10:42    9:36 
   180   7110801 Plagnol Roman              H14A       2920129       43   10:48    9:38   10:24    9:39 
   181   1405618 Devrieux Robin             H21A       2929000       50   11:26   10:10   11:12    9:37 
   182   1171299 Roche Maxime               H16A       2929931       42   10:54    9:54   11:09    9:42 
   183   1420105 Roux Fleury                H18A       2929732       58   11:18    9:57   10:50    9:32 
   184   1000706 Toulier Lucas              H20A       2929633       36   10:50    9:20   10:38   10:10 
   185   2018821 Tronchon Martin            H16A       2920034       42   11:18   10:12   11:18    9:30 
   186   9000991 Vigier Leo                 H16A       2929935       42   11:39    9:39   10:12    9:24 
   187   1420174 Vorverk Marine             D16A       2929936       38   11:00   10:19   10:45    9:37 
   188   9691102 Vuitton Julien             H14A       2920137       43   11:21    9:53   11:00    9:51 
   189   9691106 Vuitton Marie              D18A       2929838       30   11:35    9:49   11:27   10:01 
   190   8625777 Bonora Marine              D20A       2929639       22   10:43    9:58   10:24   10:10 
   191   1420103 Perrin Arnaud              H20A       2929640       36   11:50    9:56   11:06    9:50 
   192    960229 Basset Marian              H20A       2929641       36   11:26   10:16   10:22    9:18 
   193   7000997 Expert Julian              H18A       2929742       58   11:22    9:45   10:26    9:44 
   194   1997731 Martinez Pierre            H18A       2929743       58   10:58   10:05   10:54   10:12 
   195    333374 Toulier Tom                H18A       2929844       58   11:06   10:09   10:22   10:16 
   196    346704 Vorverk Camille            D18A       2929845       30   10:55   10:49   10:47    9:01 
   197    964201 Perrin Eric                H40A       2926946       37   10:55    9:51   10:29    9:44 
   198   1407900 Fleurent Théo              H21E       2929001       48   10:52    9:56   10:54    9:54 
   199    229878 Dudoignon Ludovic          H40A       2927148       37   11:27    9:31   10:49   10:16 
   200   1405621 Combet Annie               D55A       2926049       19   10:51    9:19   11:11    9:51 
   201    997822 Ringot Mathieu             H21E       2929050       48   10:58   10:02   10:39    9:39 
   202     35911 Monterrat Amandine         D21A       2929151       29   10:50   10:07   11:13    9:40 
   203   1851968 Dudoignon Jocelyne         D45A       2926852       47   10:59   10:06   10:24    9:37 
   204    419285 Le gland Emmanuelle        D45A       2927053       47   10:53    9:42   11:06   10:10 
   205    349396 Bornard Nicolas            H18A       2929854       58   11:34   10:01   11:02   10:08 



293 293 VERVINS ORIENTATI FRA 

   206   1020721 Lecoyer Régis              H60A       2935100       45   10:22   10:41    9:55   10:41 
   207   1020717 Lecoyer Annick             D60        2935150       24   10:12   10:43    9:49   10:31 
   208  90207231 Mouliere Camille           D40A       2937400       30   10:24   10:20    9:56   10:21 
   209   9020730 Mouliere Marie-hél         D40A       2937500       30   10:14   10:05   10:21   11:01 
   210   1020726 Richard Nicole             D65        2934800       16   10:16   11:06    9:34   11:05 
   211   1020724 Gallois Marc               H40A       2937200       37   10:35   10:27    9:25   10:36 
   212   1020730 Malard Matisse             H12A       2930300       36   10:14   10:49    9:41   11:04 
   213   1020723 Malard Yaëlle              D10        2930600       26   10:14   10:44    9:37   10:44 
   214   1020729 Genart Amélie              D14B       2930100       22   10:14   11:14    9:35   11:14 
   215   1020713 Labroche Claire            D16B       2939900       22   10:05   11:06    9:49   10:45 



294 294 VSAO              FRA 

   216    430757 Amrouche Didier            H40A       2947100       37   11:31    9:27   11:13    9:24 
   217    363052 Amrouche Sandrine          D40A       2947200       30    9:44   11:15    9:11   11:16 
   218   2020149 Amrouche Clément           H16A       2940000       42   11:09    9:42   10:24   10:06 
   219   1601522 Amrouche Romain            H14A       2940200       43   11:03    9:26   11:03    9:57 



295 295 CO COLMAR         FRA 

   220   1603118 Mougeot Pierre             H35A       2957800       30    9:47   10:50    9:14   10:20 
   221    256201 Mougeot Jacques            H14A       2950200       43   10:27   10:44   10:09   10:18 
   222   1603122 Mougeot Coline             D12A       2950400       29   10:01   10:37    9:47   10:53 
   223    346757 Mougeot Simon              H10        2950500       30   10:40   11:15    9:32   10:30 
   224    332689 Mougeot Odile              D35B       2957800       27   10:06   10:24    9:38   11:02 



296 296 AS QUENTIGNY COUR FRA 

   225     31744 Terzi Pierre               H55A       2966000       38   11:04   10:14   11:02    9:14 
   226     31859 Jacotot Christophe         H45A       2966800       61   11:13    9:52   10:41   10:14 
   227    334466 Jacotot Claire             D40A       2967500       30   11:14    9:35   10:31    9:51 



297 297 ORIENT EXPRESS 42 FRA 

   228   1405620 Couchoud Patricia          D50B       2976200       23   10:21   10:53    9:24   10:27 
   229   9200336 Couchoud Philippe          H45A       2976600       61    9:57   10:38    9:49   10:26 
   230   1000939 Couchoud Clément           H12B       2970300       19   10:34   11:08    9:47   11:24 
   231   2979700 Couchoud Arnaud            H18B       2979700       10   10:51   11:15    9:50   10:59 



298 298 ORIENTALP         FRA 

   232    961081 Montemont Patrice          H50A       2986100       46   11:00    9:48   10:23   10:06 



299 299 VINCENNES         FRA 

   233    224417 Boucher Yves               H55B       2990000       21   10:07   10:46    9:36   10:28 
   234    333320 Boucher Lucie              D45A       2990001       47                           10:43 
   235    333320 Boucher Lucie              F5         2990002      110                                 
   236    333322 Boucher Thea               D16B       2990003       22   10:26   10:45    9:56   11:06 
   237    333321 Boucher Rafael             F5         2990004      110                            9:00 



341 341 DJK ADLER 07 BOTR GER 

   238    504629 Harms Martina              D40A       3417100       30   10:39   10:30   10:06         
   239   7082004 Harms Lisa                 D12A       3410400       29   10:16   10:27    9:27         
   240   1200000 Harms Christian            H45A       3416700       61   10:13   10:32    9:25         



342 342 SACHSEN MARATHON  GER 

   241    222663 Klawun Werner              H70        3424200       24   11:01   10:07   10:38    9:39 



343 343 OLV USLAR         GER 

   242   9021970 Drese Evi                  D45B       3437000       43   10:00   11:04    9:34   10:53 
   243   1271061 Drese Werner               H50B       3436100       35   10:41   10:54    9:35   10:31 
   244    434899 Drese Felix                H18A       3439800       58   10:18   10:25    9:40   10:34 



344 344 SV WILHELMSHAGEN  GER 

   245      5108 Schlittermann Silke        D45A       3447000       47   11:14    9:36   11:15    9:34 
   246      5109 Schlittermann Clara        D10        3440500       26   11:32    9:32   10:55    9:56 
   247      2057 Farrak Holger              H45A       3447001       61   11:05   10:08   10:51   10:10 
   248      5107 Schlittermann Klaus        H75        3443400       15   10:54    9:44   10:23   10:14 



345 345 ESV LOK DESSAU    GER 

   249      1922 Kuckert Norbert            H60A       3455400       45   10:19   11:08    9:43   10:44 
   250      1926 Kuckert Carla              D21A       3459200       29   10:10   11:02    9:38   10:25 
   251    219445 Güth Hans                  H70        3454200       24    9:49   11:01    9:50   10:33 
   252   9005171 Spengler Andreas           H50A       3456100       46    9:54   10:57    9:56   11:09 



346 346 OLVU GERMANY      GER 

   253    970917 Finkenstädt Till           H18A       3469700       58   11:32   10:11   10:36    9:42 
   254    997921 Finkenstädt Frank          H70        3464300       24   11:07    9:43   10:20    9:33 



347 347 KAULSDORFER OLV B GER 

   255   1021266 Boeck Thomas               F3         3476600      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   256    671407 Boeck Ute                  D45A       3476700       47   10:35   10:45   10:03   10:31 
   257    670305 Käding Kirsten             D45A       3476700       47   10:29   10:51    9:48   10:49 
   258    640915 Käding Bernd               H50A       3476400       46   10:30   11:12    9:50   10:57 



348 348 OLG REGENSBURG    GER 

   259   9200001 Boehme Katja christine     D40A       3487000       30   11:39    9:45   11:11    9:26 
   260   9002420 Boehme André               H50A       3486000       46   10:51    9:36   10:32    9:36 



349 349 OLE TEAM DRESDEN  GER 

   261   9200394 Kraemer Jitka              D21E       3498700       30   10:24   10:30   10:01   10:16 
   262      6437 Kretschmer Odette          D21B       3498700       51   10:47   10:16   10:19   10:39 
   263      2218 Fromke Annegret            D21B       3498600       51   10:29   10:31    9:22   10:48 



350 350 SV ROBOTRON DRESD GER 

   264      2052 Ansorge Michael            F5         3508700      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   265   2035207 Heidrich Hannes            H21A       3508200       50   10:47   10:19   10:06    9:52 
   266    502216 Heidrich Elisabeth         D21A       3508800       29   10:55    9:37   10:38    9:20 



351 351 IHW ALEX 78 BERLI GER 

   267   1406600 Lange Udo                  H40A       3517100       37   10:07   10:23    9:45   10:32 
   268      5127 Lange Jonas                H12B       3510400       19   10:42   10:36    9:15   10:44 



353 353 HSG MERSEBURG     GER 

   269      1551 Dr. Kämpfer Gerhard        H70        3534400       24   10:13   10:19    9:20   10:27 



354 354 TURBINE NEUBRANDE GER 

   270    501914 Schmiedeberg Nils          H45A       3546700       61   11:19   10:12   10:59   10:04 



355 355 BIELEFELDER SKICL GER 

   271      6536 Wittiber Wolfgang          H75        3553400       15    9:44   11:04    9:53   11:14 



356 356 TV KUSSNACHT      GER 

   272    432677 Schallberger Josef         F3         3564300      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



357 357 SV VANNWELL       GER 

   273    770008 Schach Jonathan            H21B       3579300       51   10:25   10:21    9:17   10:26 
   274    410540 Nadelstumpf Bruno          H21B       3579400       51   10:10   10:51   10:05   10:44 



358 358 OLG ORTENAU       GER 

   275    888909 Harter Camill              H21B       3589100       51   11:04    9:45   10:56    9:32 



359 359 TV KIPPENHEIM     GER 

   276    895137 Schaal Jakob               H21B       3599200       51    9:52   11:06    9:11   11:23 



360 360 SSV PLANETA RADEB GER 

   277    300684 Schmalfeld Tassilo         H75        3604000       15   11:14   10:04   10:33    9:54 
   278   2019909 Schindler Udo              H70        3604200       24   11:25    9:55   10:50         
   279      2309 Reisinger Holm             H45A       3607000       61   11:07   10:00   10:27   10:08 
   280   2032216 Boden Ricardo              H16A       3609900       42   10:51    9:36   11:12   10:12 



361 361 SG LVB LEIPZIG    GER 

   281    303100 Kaminskaite Edita          D40B       3617300       29                    9:20   10:31 



362 362 INDIVID. LEIPZIG  GER 

   282   2005696 Olisauskas Raimondas       H45A       3626600       61                   10:45   10:12 



363 363 USV TU DRESDEN    GER 

   283   7501901 Conrad Helmut              H65A       3634000       30   10:08   10:42    9:16   10:51 



364 364 BIELEFELDER TG    GER 

   284   7050495 Bersuck Lukas              H21B       3649500       51   11:13   10:00   10:32   10:05 
   285   7000150 Wehrhöfer-bersuck Dieter   H50B       3646100       35   10:57   10:02   10:55   10:07 



365 365 OLV WEIMAR        GER 

   286      1969 Eulitz Ilse                D70        3653900       10    9:49   10:37    9:17   11:13 



366 366 ESV LOK MAGDEBURG GER 

   287    237515 Steinhoff Marlen           D14A       3660100       47                            9:47 



367 367 IND. GOTTINGEN    GER 

   288   2800136 Hansen Victor              H21C       3678200       26   10:30   10:18   10:12   10:54 



368 368 OL-TEAM WEHRSDORF GER 

  2006           Thomas Sylvia              D45A       3686900       47                           11:22 



392 392 BOF BUDAORS       HUN 

   289     45441 Jenei Margit               D60        3925400       24   10:54    9:49   10:37   10:07 
   290     45439 Bugár József               F5         3925300      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



393 393 HYDEGKÚTI SPARTAC HUN 

   291    339888 Szőcs Anett                D50B       3936500       23   10:00   10:39    9:17   10:34 
   292    307553 Szőcs László               H55A       3935800       38   10:08   10:26    9:46   10:58 
   293     45350 Lenkei Erzsébet            D55B       3935600       21   10:25   11:02    9:45   10:33 
   294     45351 Lenkei Győző               H55B       3935700       21   10:21   10:25   10:04   10:35 
   295     45176 Szűcs b. Levente           H65A       3935000       30   10:03   11:12    9:51   10:16 
   296    505203 Marton János               H45A       3936800       61   10:27   10:44    9:37   10:32 



394 394 ORVOSEGYETEM SC   HUN 

   297   1396232 Szeles Daniel              H18B       3949700       10   11:07                    9:55 
   298   1396231 Szeles Gabor               H50A       3946200       46   11:30                    9:51 



395 395 SOPRON            HUN 

   299    433023 Mesics Matyas              H16A       3950000       42   10:09   10:33    9:48   10:30 
   300   2025029 Mesics Botond              H12A       3950300       36   10:18   11:17   10:17   11:12 
   301    307558 Skerletz Noemi             D40A       3957200       30   10:34   10:45    9:36   10:26 
   302    307557 Mesics Peter               H45A       3956700       61    9:59   10:26    9:35   11:08 



396 396 SMAFC-OSC SOPRON  HUN 

   303     46001 Molnár Tibor               H50A       3966300       46   10:48    9:57   10:44    9:42 
   304   2056161 Szlatényi Ferenc           H50A       3966100       46   11:15   10:12   10:26    9:54 
   305   2056160 Teo Dóra                   D45A       3966600       47   11:02   10:00   11:12    9:46 



397 397 TIPO OC BUDAPEST  HUN 

   306    701224 Molnár Attila              H45B       3977000       34   10:40   10:38    9:57   10:56 
   307     45132 Dankó István               H45B       3976900       34   10:16   10:46    9:37   10:20 
   308     45484 Károlyi Gyula              H45B       3976400       34   10:48   11:02    9:45   10:28 
   309      4473 Pap László                 H55B       3975600       21   10:42   10:53    9:22   10:42 
   310    448957 Horváth Magda              D60        3975200       24   10:00   10:31    9:43   10:55 
   311      4476 Ágg Zsuzsa                 D50B       3976200       23   10:14   10:18    9:31   10:55 
   312   7201397 Dalos Máté                 H18A       3979700       58   10:40   10:41   10:14   10:22 
   313    307751 Józsa Balázs               H21C       3978500       26   10:24   10:54   10:06   10:24 
   314    888340 Baracsi Gábor              H40A       3977500       37    9:59   11:03    9:37   10:52 
   315    411918 Mathe Fanni                D21B       3979400       51   10:20   10:46    9:16   11:00 



398 398 DIOSGYORI TAJ.FUT HUN 

   316     46042 Montovay Emilia            D55A       3986000       19   11:15    9:43   10:55         
   317   2086827 Varga Laszlo               F3         3985900      110    9:00    9:00    9:00         
   318     46040 Sümegi Maria               D21B       3988800       51                   10:34         
   319   2086828 Sausner Daniel             F3         3988800      110                    9:00         



399 399 GOC NAGYKANIZSA   HUN 

   320   2019818 Varga József               H55A       3996000       38   10:44   10:46    9:26   10:34 



400 400 DISZ DEBRECEN     HUN 

   321    416604 Kerekes Agnes              F5         4000000      110            9:00            9:00 



411 411 ISOA              ISR 

   322   2071051 Ravid Noam                 H40A       4117200       37   10:03   10:35    9:33   10:48 
   323   2071012 Ravid Yoav                 H12B       4110300       19   10:26   11:00   10:03   10:52 
   324   2071054 Ravid Yael                 T10P       4110600       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   325   2071025 Ravid Eyal                 T10P       4110900       71    9:00    9:00    9:00    9:00 



412 412 ASA T-A           ISR 

   326    230740 Friedman Alex              H75        4123700       15   11:24    9:54   10:53    9:44 
   327   2071191 Metelkin Alexander         H50A       4125300       46   11:24   10:00   10:50    9:39 



421 421 ORICUNEO          ITA 

   328   2031955 Abrate Fabrizio            H21B       4218300       51   10:40   11:00    9:26   11:08 
   329   2032023 Cimnaghi Elisabetta        D21B       4218200       51   10:26   10:22    9:25   10:42 



451 451 OK ARONA          LAT 

   330   1006190 Borovikovs Juris           H45B       4517000       34   10:24   10:58    9:17   11:04 



452 452 ALUKSNE-APE OK    LAT 

   331    207961 Dandens Viesturs           H50B       4526100       35   10:53    9:54   10:27   10:15 



453 453 AZIMUTS OK        LAT 

   332   1394786 Stabins Maris              H45B       4536800       34   10:36   10:50    9:25   11:12 
   333   2006290 Stabina Zanda              D14A       4530100       47   10:20   11:05    9:25   11:17 
   334   7205509 Skopane Elina              D16A       4530000       38   10:08   11:15   10:09   10:53 
   335   7203959 Caune Agnija               D14A       4530100       47   10:41   10:29    9:31   11:11 
   336   1394782 Caune Ilgvars              H16A       4539900       42   10:30   10:39   10:03   10:54 
   337   7203957 Sliksjanis Matiss          H18A       4539800       58   10:04   10:53    9:58   10:38 
   338   2006313 Ziemina Hanna gabriela     D12B       4530400       15   10:21   10:31    9:42   11:11 
   339   2006266 Strazdina Anete anna       D12B       4530300       15    9:51   10:11    9:22   10:31 
   340   2006310 Klavins Renars             H12B       4530400       19    9:54   10:20    9:55   11:08 
   341   1394781 Strazdins Oto rainers      H16B       4530000       16   10:40   11:11    9:10   10:30 
   342   2006309 Orniks Ronalds             H14B       4530100       26   10:07   10:56   10:03   10:37 
   343   1394801 Lapins Aldis               H60A       4535100       45   10:10   11:05   10:04   10:29 
   344   2006307 Gaidars Caune              H35B       4537700       19   10:13   11:00    9:50   10:46 
   345   2018833 Annija Sliksjane           D14B       4530200       22   10:35   10:32    9:28   11:21 



454 454 A2 RIGA           LAT 

   346   2012400 Zvaigzne Edmunds           H55A       4545800       38   11:12    9:26   10:38    9:18 
   347    201198 Zvaigzne Mudite            D50A       4546200       18   11:28    9:42   10:31    9:59 



455 455 CARNIKAVA         LAT 

   348   2086829 Čerjaks Kaspars            H45A       4557000       61   10:09   10:28    9:39   10:30 
   349   2086830 Čerjaka Maija              D55A       4555900       19   10:35   10:23    9:43   10:55 



456 456 B3 RIGA           LAT 

  2019    980539 Godina Ieva                D35A       4567600       29   11:40    9:10   11:20   11:20 
  2018   9200251 Godins Gustavs             H10        4560500       30   11:55    9:10   11:12    9:05 
  2020   7300030 Godins Martins             H40A       4567400       37   11:43    9:03    9:09    9:12 



471 471 LABIRINTAS VILNIU LTU 

   350    303365 Arasimavičius Vidimantas   H60A       4715500       45   10:40   10:26    9:49   10:50 
   351    303195 Arasimavičius Justas       H21A       4718400       50   10:05   10:55    9:51   10:28 
   352   2056227 Anušauskaité Ieva          D21B       4719100       51    9:59   10:19    9:43   10:18 
   353    303287 Bikeliene Ema              D50A       4716400       18   10:40   10:38   10:03   10:34 
   354    303007 Bikelis Vytautas           H45A       4716100       61   10:01   11:06    9:29   10:44 



472 472 KAUNAS INDIVIDUAL LTU 

   355   9879879 Kilda Arturas              H45A       4726800       61   11:23    9:40   10:37    9:42 



473 473 OSK KARSUVA/JURBA LTU 

   356   1333362 Tirlikas Audrius           H40A       4737100       37   10:23   10:47    9:57   10:24 
   357   2009528 Tirlikiene Ruta            D40A       4737300       30   10:44   11:00    9:51   10:16 
   358   2037331 Tirlikaite Gabriele        D14A       4730200       47   10:47   10:20   10:07   10:44 
   359   2009529 Tamosaitis Simonas         H18A       4739700       58   10:06   10:47   10:04   10:40 
   360    303242 Jankevicius Arnas          H16A       4739900       42   10:18   10:36    9:42   10:24 
   361    303247 Stankute Tautvyde          D18B       4739800       15   10:04   10:14    9:16   11:25 
   362    303248 Mockaityte Aiste           D16B       4739900       22   10:47   11:20   10:17   10:31 



474 474 OK AŽULOAS        LTU 

   363   2076471 Staišiunaite Emilija       T10P       4740500       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   364    303158 Piličiauskas Divonis       H14A       4740100       43   11:09    9:32   10:54    9:24 
   365   2005694 Germanavičius Pranas       H16A       4749900       42   11:15   10:06   10:36   10:21 
   366   1601557 Janušauskas Paulius        H18A       4749700       58   11:04    9:39   10:32    9:58 
   367   1333342 Budriunas Justas           H45A       4747000       61   11:15    9:46   10:21    9:46 
   368    303343 Budriunaite Vaiva          D12A       4740400       29   11:06   10:02   11:02    9:58 
   369    400336 Rutkauskas Arvydas         H40B       4747500       29   10:46    9:41   10:35   10:01 
   370    303344 Rutkauskas Domantas        T10        4740600       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
   371   1391370 Sukackas Mindaugas         H21C       4747900       26   11:00   10:06   10:30    9:42 
   372   2043080 Velde Reda                 D35A       4747900       29   11:25    9:35   10:45    9:50 
   373   2066983 Velde Augusts              H14A       4740200       43   11:18   10:20   10:18   10:03 
   374    201280 Nakvosas Vidmantas         H45B       4746700       34   11:32    9:34   10:49    9:36 
   375   1394123 Nakvosas Gytis             H20A       4749500       36   11:30   10:08   10:34    9:42 
   376    501155 Rimkus Mantas              H40A       4747300       37   11:19    9:59   10:25    9:56 
   377    303200 Rimkus Tautvydas           H12A       4740400       36   11:18    9:29   10:29    9:36 



475 475 OSK SAKAS         LTU 

   378   1394118 Urbonaite Kristina         D21B       4759200       51    9:53   10:34   10:01   10:09 
   379   1396062 Gapsys Ignas               H20A       4759500       36   10:06   11:08    9:46   10:46 
   380   7203472 Vidziunas Paulius          H20A       4759500       36   10:14   10:36    9:34   10:18 
   381   2042571 Pagojus Gytautas           H20A       4759600       36   10:46   10:48    9:54   11:02 
   382   2030922 Gedminas Gytis             H20A       4759500       36   10:26   11:00   10:10   10:38 
   383    303177 Gaupsas Mantas             H21B       4758200       51   10:22   10:57    9:29   10:32 
   384    303188 Gelzinis Laimonas          H21B       4758700       51    9:43   10:09    9:50   10:38 
   385   2012328 Donatas Mickus             H21A       4758600       50           10:52                 
   386    303174 Urbonas Vytautas           H21B       4758600       51   10:52   10:36    9:44   10:20 
   387    303339 Urboniene Neringa          D21B       4758500       51   10:08   10:40    9:19   10:54 
   388   2021820 Petukas Arimantas          H45A       4756600       61   10:43   10:46    9:59   10:58 
   389    303284 Petukiene Evandzelina      D40B       4757300       29   10:14   10:45   10:25   10:51 
   390    303295 Milasauskas Darius         H35A       4757600       30   10:42   11:20    9:44   10:45 
   391   1036068 Stonys Daugirdas           H21A       4759000       50   10:08   10:43    9:36   10:46 



476 476 RASKK SK FORTUNA  LTU 

   392   1008463 Bazelis Romas              H16A       4769900       42   11:36   10:09   11:06    9:15 
   393    201275 Bazelis Edvardas           T10        4760500       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
   394    201375 Bazeliene Olga             D35B       4767700       27   11:00    9:18   10:56    9:38 



477 477 ALYTAUS SRC/OK JA LTU 

   395   1006318 Tamulionis Vytautas        H55B       4775900       21   10:35   10:32    9:57   10:56 
   396   1006384 Olbrikis Lukas             H18B       4779800       10    9:47   10:55    9:18   11:15 
   397   1006319 Noruisis Dominykas         H18B       4779800       10   10:35   10:25   10:06   10:43 
   398   1006340 Makauskaite Viktorija      D16B       4779900       22   10:12   10:17   10:10   10:38 
   399   1006319 Cepeliauskaite Ieva        D18B       4779800       15    9:44   11:14    9:46   11:05 



478 478 MARIJAMPOLES MKC  LTU 

   400   2023796 Januskaitis Matas          H12B       4780400       19   11:14    9:32   10:51   10:04 
   401   2011945 Balaikaite Vasare          D12B       4780300       15   10:51    9:31   10:22    9:41 
   402   2011943 Ambrazaite Adelija         D12B       4780300       15   11:21   10:01   10:52   10:11 
   403   1111120 Usas Gintautas             H60B       4785500       15   10:44    9:32   10:03    9:55 



501 501 HOC93             NED 

   404   1411022 Roos Ton                   H70        5014100       24   10:31   11:07    9:56   10:21 
   405    416228 Roos Ronald                F3         5016800      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



502 502 KOVZ EINDHOVEN    NED 

   406    980471 Santisteban Raul           H21A       5028300       50   11:44                   10:19 
   407    681684 Gorrotxategi Mireia        D21B       5028600       51   11:32                   10:00 
  2005      1932 Roeling Monica             D60        5025200       24    9:36    9:19   11:25    9:13 
  2004      1933 Intgroen Mike              H65A       5024600       30   11:53    9:17   11:11   11:26 



503 503 OLIFANT           NED 

   408    741212 Rand Larissa               D40A       5037400       30    9:54   10:10   10:11   11:06 
   409    762701 Dongen van Michel          H35A       5037600       30   10:12   10:45    9:39   10:55 



511 511 KOLBOTN+SKIMT OL  NOR 

   410   7000162 Nordvik Bjorn              H50B       5116500       35    9:49   10:26    9:43   10:47 
   411   2075690 Granum helsvig Marianne    D21C       5116800       27   10:37   10:24    9:37   10:50 
   412    611955 Arnesen Per arne           H50A       5116100       46   10:06   11:03    9:32   10:51 



512 512 PORSGRUNN OL      NOR 

   413    997861 Westin Kjell               H55A       5125600       38   11:24    9:14   10:14    9:42 
   414    997811 Westin Lenka               D40B       5127100       29   11:09    9:50   10:40   10:01 
   415    997892 Westin Emilie              D18A       5129800       30   11:30   10:04   11:02    9:46 
   416    997856 Westin Kjersti             D21A       5129400       29   11:35    9:22   10:23    9:15 



551 551 OLBnO WARSZAWA    POL 

   417    412128 Olbrycht Janusz            H60A       5515500       45   10:31   10:23    9:31   10:32 
   418    412377 Olbrycht Anna              D55B       5515600       21   10:32   10:48    9:24   10:54 



552 552 UMKS ORKAN OSTRÓD POL 

   419   2034196 Górska Kinga               D21E       5528900       30                            9:36 
   420    690505 Ratajczak Piotr            H40A       5526900       37                            9:40 



553 553 UNTS WARSZAWA     POL 

   421   1393099 Wolowczyk Mariola          D45A       5536800       47   10:17   10:36    9:45   10:52 
   422    886676 Wolek Ewa                  D45A       5536801       47   10:44   10:30    9:51   11:01 
   423    899027 Mossakowski Wojciech       H18A       5539800       58   10:30   10:45   10:02   10:32 
   424   1407619 Zebrowska Barbara          D21E       5539500       30   10:39   10:35   10:11   10:36 
   425    886674 Rutka Jan                  H18A       5539800       58   10:36   10:37   10:06   10:28 
   426   9200095 Wolowczyk Krzysztof        H20A       5539500       36   10:02   10:24   10:06   10:50 
   427   9200094 Wolowczyk Michal           H18A       5539700       58   10:14   10:55    9:44   10:46 



555 555 KU AZS WAT WARSZA POL 

   428   7160890 Gordon Diana               D21B       5559000       51   10:11   10:58    9:34   11:06 
   429   1394895 Gędziorowski Maciej        H21A       5559000       50   10:29   10:34   10:03   10:37 
   430   1963012 Chachurski Ryszard         H50A       5556300       46   10:45   10:30   10:11   10:18 
   431     64950 Chachurski Mieszko         T10P       5550700       71    9:00    9:00    9:00    9:00 



556 556 AZYMUT 45 GDYNIA  POL 

   432    502202 Pesta Anna                 D12A       5560300       29   10:46    9:22   10:37    9:33 
   433    887218 Pesta Piotr                H14A       5560100       43   11:39    9:35   10:42    9:27 
   434    500663 Pesta Adam                 H45A       5566900       61   11:29    9:36   10:39    9:56 
   435   7200381 Porzycz Grzegorz           H14A       5560200       43   10:57   10:08   11:12    9:36 
   436    787217 Porzycz Zbigniew           H20A       5569600       36   11:22    9:28   10:50    9:46 
   437    886655 Porzycz Jerzy              H50B       5566100       35   11:17    9:58   10:39    9:47 
   438    886659 Piotrowski Radosław        H20A       5569600       36   11:34    9:36   10:58    9:26 
   439   7130303 Witkowska Iza              D45A       5567000       47   11:35   10:12   11:18    9:28 
   440    705151 Witkowski Adam             H45A       5567000       61   11:25   10:14   10:31    9:38 
   441   2086321 Ukleja Krzysztof           T10P       5560800       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   442   2086322 Ukleja Patrycja            T10        5560600       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
   443   2086323 Ukleja Ewa                 D21C       5568000       27   11:13    9:36   10:43    9:38 
   444   2086324 Ukleja Marcin              T-OPEN     5568000       15    9:00    9:00    9:00    9:00 
   445    842653 Borek Zbigniew             H14B       5560200       26   10:49   10:20   10:45    9:01 
   446    895231 Nowak Anna                 D10        5560600       26   11:08    9:44   11:07    9:44 
   447    887230 Nowak Grzegorz             H12A       5560300       36   11:14   10:01   10:45   10:04 
   448    887225 Nowak Beata                D40A       5567300       30   11:04   10:00   10:56   10:06 
   449    500665 Nowak Jacek                H35A       5567600       30   11:07    9:25   11:09    9:20 



557 557 ORIENTOP WROCLAW  POL 

   450    852702 Wieszaczewski Jacek        H21B       5578500       51   10:31   10:42    9:59   10:14 
   451   9870922 Puternicka Joanna          D21B       5578750       51   10:50   10:25    9:58   10:15 



558 558 AZS WAT WARSZAWA  POL 

   452   1391133 Parzewski Jerzy            H60A       5585200       45   11:37    9:32   11:04   10:02 
   453   1401472 Rogala Mirosław            H55A       5585700       38   11:08    9:50   10:34    9:46 
   454    300726 WoŸniak Józef              H60B       5585100       15   11:44   10:22   11:13    9:25 



559 559 KS OKI SPORT      POL 

   455   2086831 Żebrowski Dariusz          H50A       5597300       46   10:00   11:00    9:20   11:06 



560 560 KOS MODRZEW SKWIE POL 

   456    886317 Michalek Janusz            H65A       5605000       30   11:18    9:32   10:26    9:41 



561 561 WKS SLASK WROCLAW POL 

   457    889183 Podsiadly Mateusz          H20A       5619500       36   10:38   10:40    9:42   10:54 



562 562 OKS WROCLAW       POL 

   458   2067736 Golinowski Paweł           H35A       5627900       30   11:12    9:55   10:29    9:30 
   459    440244 Golinowski Piotr           H10        5620900       30   11:00    9:35   10:27    9:50 
   460    440242 Golinowska Ola             D10        5620600       26   11:02   10:08   10:19   10:08 
   461   2061730 Jaros Mariusz              H21B       5629000       51   10:55    9:48   10:53    9:41 
   462   7204086 Kalata Michał              H21A       5629000       50   11:29    9:19   10:21    9:10 



571 571 UNEFS BUCURESTI   ROM 

   463   1408248 Galateanu Horia            H40A       5717500       37    9:51   10:39   10:01   10:56 
   464   2075027 Galateanu Adela            D16A       5719900       38   10:00   10:23   10:13   10:17 
   465   2075028 Galateanu Daria            D14A       5710100       47    9:41   11:11    9:55   10:59 
   466   2075029 Galateanu Andrei           H12A       5710300       36   10:22   10:41   10:01   11:00 



591 591 OMEGA MOSCOW      RUS 

   467   1395086 Tikhonov Nikolay           H45A       5916300       61   10:05   10:48    9:57   10:46 
   468   1395087 Tikhonova Elena            D45A       5916800       47   10:47   10:57   10:18   10:22 
   469    886885 Uljanov Ilja               H45A       5917000       61   10:15   10:52    9:27   10:50 
   470    502896 Kheldert Elena             D35A       5917400       29   10:45   10:15    9:25   11:10 
   471   1006960 Kalinina Nika              D16A       5910000       38   10:32   10:55   10:05   10:33 
   472   2300133 Kalinin Matvey             H10        5910600       30   10:05   10:30    9:17   10:20 
   473    502897 Kalinin Oleg               H40A       5917400       37    9:55   10:43   10:13   11:08 



592 592 UZAO-TEAM         RUS 

   474    238399 Bogopolskaia Elena         D40B       5927400       29   11:04    9:35   10:30    9:46 
   475   2011611 Bogopolskii Gennadii       H35B       5927700       19   11:01    9:48   10:14    9:58 
   476    238399 Bogopolskii Leonid         T10P       5920800       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   477   2011611 Bogopolskaia Liudmila      T10P       5921200       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   478   2086832 Kovalko Kirill             H40B       5927000       29   11:36   10:06   10:55    9:26 
   479   2086833 Ryakhovskaya Maria         F5         5928300      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   480   2086834 Kovalko Vera               T10P       5920600       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   481   2086835 Kovalko Olga               T10P       5920800       71    9:00    9:00    9:00    9:00 



593 593 HBM-OK ST.PETERSB RUS 

   482   1005455 Gaidamak Mikhail           H45A       5936900       61   10:33   10:20   10:05   11:04 
   483   1005466 Petson Valentina           D40A       5937300       30   10:19   10:40   10:16   10:36 



595 595 EKATERINBURG      RUS 

   484   1633722 Pavlov Andrey              H35B       5957100       19   10:37   10:28    9:42   11:18 
   485   9122496 Skorb Stanislav            H35B       5957700       19                           10:30 



596 596 MY MOSCOW         RUS 

   486   2040284 Vasilyev Mikhail           H55A       5966000       38   10:56    9:42   10:58    9:58 
   487    250854 Griaznevich Elena          D55A       5965600       19   11:31    9:27   10:47    9:43 



597 597 KUNTSEVO          RUS 

   488    501416 Kalinin Boris              H75        5970001       15   10:24   10:54   10:03   10:34 
   489    206565 Blanter Mikhail            H75        5970002       15    9:54   10:14    9:23   10:54 
   490   2086836 Loginova Anna              D45B       5970003       43   10:06   10:52    9:37   10:47 



598 598 ORIENTA MOSCOMPAS RUS 

   491   7777782 Minakov Alexander          H21E       5988200       48   11:34   10:14   11:03   10:09 
   492   9999980 Minakova Ekaterina         D35A       5988000       29   11:15    9:30   10:50   10:00 



599 599 OK YEISK          RUS 

  2021    206080 Tarantsev Evgeny           F3         5993600      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



631 631 OLC KAPREOLO      SUI 

   493   9200271 Lais Ruedi                 H60A       6315300       45   10:13   10:20    9:58   10:20 
   494   2054873 Wyder Flavia               D35A       6317700       29   10:30   10:10    9:50   10:50 
   495   1398869 Wyder Ruedi                H55A       6315800       38   10:28   10:54    9:58   10:54 
   496   1398471 Wyder Jonas                H18A       6319800       58   10:22   10:51    9:32   10:44 
   497     54649 Wyder Aline                D12A       6310300       29   10:36   10:47    9:22   10:28 
   498   2003733 Föllmi Stephan             H70        6314200       24    9:55   10:55   10:08   10:15 
   499   9042600 Müller Andrea              D35A       6317400       29   10:15   10:20    9:40   10:40 
   500    421960 Maurer Anita               D40B       6317100       29    9:44   10:35   10:05   10:56 
   501   1396238 Maurer Bruno               H45A       6317000       61   10:47   10:24    9:47   10:18 
   502     58517 Maurer Nora                D12A       6310400       29    9:51   11:02    9:37   10:58 
   503    421962 Maurer Katja               D10        6310600       26   10:20   11:02    9:43   10:32 
   504   7140840 Gmür Nick                  H65A       6314900       30    9:53   11:17    9:21   10:31 
   505    413119 Gmür Annette               D65        6314700       16   10:25   10:21   10:10   10:29 
   506    681016 Keller Andreas             H45B       6316800       34   10:44   10:30    9:41   11:08 
   507    990411 Keller Nicolas             H16A       6319900       42   10:27   10:30   10:00   10:36 
   508    620016 Keller Janine              D14B       6310100       22    9:39   10:18   10:17   10:04 
   509    886391 Arnet Mirjam               D45A       6316800       47   10:08   10:54   10:09   10:46 
   510    651128 Arnet Felix                H50A       6316500       46    9:57   11:09    9:53   10:48 
   511    338812 Arnet Fiona                D14A       6310100       47    9:44   10:05    9:52   11:23 
   512   2006606 Fehr Yvonne                D50B       6316200       23   10:42   11:14    9:52   11:09 
   513    406548 Pfister Regula             D50B       6316100       23    9:53   11:00   10:06   10:41 
   514   1470306 Maurer Barbara             D45B       6316800       43   10:15   10:25    9:49   11:05 
   515   1207168 Maurer Laurin              H12A       6310400       36   10:26   11:13    9:21   10:40 
   516   1470294 Hungerbühler Ernst         H65B       6314900       19   10:21   10:31    9:42   10:39 
   517   2003742 Rothweiler Heinz           H60A       6315400       45   10:07   10:56    9:46   10:26 
   518    840902 Rothweiler Maja            D21A       6318400       29   10:15   10:52   10:13   10:20 
   519    761998 Pfranger Marco             H18B       6319800       10    9:31   11:05    9:02   10:11 
   520   9005030 Hirt Chris                 H70        6314500       24   10:07   10:31    9:14   11:15 
   521   9005055 Michel Margrit             D60        6315200       24    9:54   10:37   10:01   11:13 
   523   1960014 Pfranger Bruno             F3         6316000      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



632 632 OLG RYMENZBURG    SUI 

   524   1956110 Plüss Brigitta             D55B       6325600       21   11:42    9:38   10:27    9:23 
   525     59136 Wehrli Peter               H60B       6325400       15   10:34    9:22   10:33    9:05 



633 633 OL REGIO OLTEN    SUI 

   526   1396464 Moosberger Max             H65A       6334600       30   10:33   11:22    9:41   11:06 
   527    427130 Moosberger Esther          D55B       6335600       21   10:11   10:41    9:59   11:01 



634 634 OLG Huttwil       SUI 

   528   2003691 Kohler Hans                H55B       6345600       21   10:56   10:18   11:00    9:25 
   529    504681 Kohler Marianne            D45B       6347000       43   11:30    9:34   10:49    9:44 



671 671 TJ ČINGOV SPIŠ.N. SVK 

   530    307398 Šoltés František           H50A       6716202       46   10:39   10:39    9:23   10:21 
   531    307384 Barillová Alena            D45A       6716951       47   10:05   10:18    9:42   10:40 
   532    416762 Barčová Dana               D40B       6717151       29   10:44   10:05    9:30   10:41 
   533    416711 Šoltésová Paulína          T10P       6710951       71    9:00    9:00    9:00    9:00 



672 672 TJ RAPID BRATISLA SVK 

   534    435208 Mikluš Marián              H35A       6727200       30   11:27   10:15   10:44   10:10 
   535    434835 Miklušová Dagmar           D40A       6727350       30   11:24    9:55   10:41   10:01 
   536    435207 Miklušová Terezka          D16A       6729950       38   10:48    9:59   11:13    9:25 
   537    434822 Miklušová Tamarka          D14A       6720250       47   11:26   10:02   10:43    9:59 
   538     51335 Formanko Dušanko           H55A       6725802       38   11:28    9:30   10:26    9:34 
   539   1399956 Mazúr Janko                H55A       6725800       38   11:40   10:02   10:18   10:14 
   540    442874 Štubňa Janko               H55A       6725801       38   11:48   10:10   10:42    9:26 
   541    445621 Panková Martina            D45A       6726950       47   11:11    9:18   10:45    9:31 
   542    445622 Kubenová Alžbeta           D14A       6720150       47   11:11    9:56   10:49    9:41 



702 702 SOK ANEBY         SWE 

   543   2048741 Olausson Tommy             H65A       7024900       30   10:53   10:07   10:36   10:11 



703 703 HAMMARBY IF       SWE 

   544    247632 Huijsers Eric              H35A       7036500       30   10:02   11:00    9:19   10:40 



704 704 HANINGE SOK       SWE 

   545    753357 Sandin Mats                H35A       7046800       30   10:47   10:00   10:49    9:15 
   546    713008 Sjögren Niclas             H35A       7047100       30   11:32   10:10   11:14   10:00 
   547    740204 Sjögren Henrik             H35A       7047400       30   11:02    9:50   10:59    9:35 



705 705 OK LINN          SWE 

   548   9790919 Lagerwall Anders           H35A       7057900       30   10:07   11:15    9:34   11:00 



706 706 OK SKOGSHJORTARNA SWE 

   549     19537 Pedersen Eva               D50A       7066400       18   11:12   10:17   10:59   10:06 
   550    405520 Pedersen Magnus            H50B       7066300       35   11:29    9:46   10:59    9:55 
   551    247523 Axelsson Martin            H50B       7066100       35   11:37   10:06   10:43    9:35 
   552    860919 Axelsson Mikael            H21A       7068600       50   10:59    9:22   10:57    9:31 
   553     28440 Axelsson Gunnel            F3         7060000      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



708 708 VISBORGS OK       SWE 

   554     17501 Mans Öhman                 H65B       7085000       19   11:41    9:19   10:54   10:07 



709 709 OK ORION          SWE 

   555    435798 Andersson Mats             H50A       7096400       46   10:27   10:27    9:38   11:03 
   556     37676 Andersson Ingela           D40B       7097100       29   10:24   10:00    9:45   11:26 
   557   1030600 Andersson Kajsa            D16A       7090000       38   10:04   10:39    9:41   10:21 
   558   1060302 Andersson Klara            D14A       7090200       47   10:08   10:35    9:19   10:29 



710 710 GUSTAVSBERGS OK   SWE 

   559    582205 Burman Ulf                 H55A       7105800       38   11:32    9:22   11:06    9:38 
   560     27266 Öhlund Per                 H60A       7105200       45   11:04    9:38   10:46    9:32 
   561    351569 Jonsson Leif               H65A       7105000       30   11:38    9:57   10:56    9:56 
   562    682488 Lindkvist Anneli           D60        7105400       24   11:36    9:43   10:19    9:25 



711 711 OK TORFINN        SWE 

   563    355947 Andersson Albin            H12A       7110400       36   10:02   10:53    9:25   11:08 
   564     15275 Arnesson Urban             H60A       7115500       45   10:37   10:44   10:01   11:05 
   565    404321 Edvardsson Bengt           H75        7113200       15   10:14   10:44    9:13   10:44 
   566    641129 Edvardsson Stefan          H50A       7116400       46   10:15   10:21    9:26   10:42 
   567    590504 Erfors Agneta              D55A       7115900       19   10:19   10:31    9:27   10:23 
   568    650728 Erfors Lennart             H60A       7115300       45   10:04   10:50    9:40   10:47 
   569    354084 Glans Inger                D65        7114900       16   10:34   10:48    9:25   10:47 
   570    760809 Jönsson Anders             H21B       7117600       51   10:34   11:03    9:56   10:17 
   571    790823 Jönsson Per erik           H21B       7117900       51   10:19   11:21    9:38   10:47 
   572     15277 Karlsson Hans-erik         H55B       7115900       21   10:00   10:39   10:11   10:21 
   573   7820523 Karlsson Jessica           D21B       7118200       51   10:41   10:37    9:40   10:24 
   574    417450 Lexell Karin               D70        7113700       10   10:37   10:53    9:49   10:41 
   575     42040 Magnusson Leif             H65B       7114700       19   10:37   10:23   10:06   10:47 
   576    921301 Nilsson Camilla            D21B       7119200       51    9:56   11:01    9:55   11:15 
   577    661116 Nilsson Lisa               D45B       7116600       43   10:45   11:07    9:40   10:20 
   578    540211 Ottosson Torgny            H60A       7115400       45   10:28   10:35    9:34   10:59 
   579    540419 Persson Bo-göran           H70        7114400       24   10:49   10:49    9:32   10:51 
   580     15298 Persson Karolina           D21B       7117900       51   10:14   10:07    9:31   10:57 
   581    355949 Peterson Hannah            D21B       7118400       51   10:32   11:07    9:49   11:03 
   582   9101404 Strid Emanuel              H21B       7118300       51    9:46   10:48   10:23   10:23 
   583    850508 Svensson Fredrik           H21B       7118500       51   10:01   10:54    9:05   10:11 



712 712 HASTVEDA OK       SWE 

   584    670630 Eriksson Hakan             H21B       7126700       51   10:58    9:36   10:44    9:56 



713 713 KFUM OREBRO OK    SWE 

   585     29254 Magnuson Maria             D21B       7138200       51   10:35   10:49   10:07   10:36 



714 714 OK TYR            SWE 

   586    951404 Nilsson Jessica            D21E       7149500       30   11:14    9:35   11:21    9:46 



715 715 OK GRIP           SWE 

   587    527527 Fors Heidi                 D16B       7150000       22    9:37   10:10    9:35   10:52 
   588   9807031 Fors Jonna                 D18A       7159800       30   10:00   11:14    9:52   10:46 
   589    409337 Fors Kristina              D45A       7156800       47   10:14   10:39   10:12   10:25 
   590    409336 Fors Peter                 H45A       7156700       61   10:49   10:18    9:43   10:56 



716 716 OK ORINTO         SWE 

   591     14209 Lindblom Ingemar           H70        7164400       24   10:55    9:31   10:26   10:09 
   592     14212 Eismark Inger              D65        7164900       16   11:37    9:27   10:37   10:02 



717 717 GAVLE OK          SWE 

   593    580325 Berger Tommy               H55A       7175800       38   10:32   10:58   10:02   10:26 



718 718 MALILLA OK        SWE 

   594   9440831 Karlsson Jan-Ulf           H70        7184400       24   11:31   10:01   11:02    9:57 
   595    600419 Karlsson Gunnar            H55A       7186000       38   10:48   10:06   10:46    9:54 
   596   1396308 Karlsson Kerstin           D45A       7186800       47   11:44    9:33   10:57    9:40 
   597    570802 Karlsson Oskar             H14A       7180200       43   11:36   10:11   10:57    9:42 
   598     26133 Bern Per-Göran             H50A       7186500       46   10:57   10:06   10:41   10:03 
   599     26871 Buchkovska Helena          D45B       7186700       43   11:00   10:10   10:22   10:05 
   600    234949 Eklund Oskar               H20A       7189500       36   11:42   10:00   10:54    9:30 
   601     26875 Billing Johan              H45A       7186800       61   11:11    9:56   10:57   10:02 
   602    969036 Billing Herman             H20A       7189600       36   11:18    9:44   10:26   10:06 



719 719 KALMAR OK         SWE 

   603    914074 Aberg Lars-Ake             H65A       7194700       30   10:48   10:47    9:11   11:16 



720 720 NYBRO OK          SWE 

   604     29282 Karlsson Kenneth           H70        7204500       24   11:19   10:13   10:44   10:03 
   605    507049 Karlsson Marie-Louise      D65        7204900       16   11:28   10:12   10:46    9:26 



721 721 OK RAVINEN        SWE 

   606    940000 Karlsson Erik              H21E       7219400       48   10:37   10:38    9:42   10:39 



722 722 SAVEDALENS AIK    SWE 

   607    434020 Eriksson Anders            H55B       7225900       21   10:49   10:11   10:32    9:39 



723 723 IK UVEN           SWE 

   608    610418 Carlsson Christer          H50B       7236100       35   10:09   10:34    9:15   11:07 
   609    345020 Bergdahl Karin             D50B       7236200       23   10:28   10:32   10:13   11:02 



724 724 TROLLHATTANS SOK  SWE 

  2011    240909 Kühnel Radka               D50B       7246500       23    9:39    9:01                 
  2009    217423 Kööhler Hans               H50A       7246300       46    9:39    9:24                 



725 725 REHNS BK          SWE 

  2022    449844 Lysell Jesper              H21E       7258900       48    9:58   11:14   11:15   11:09 



100 ABM KOB Moira Brno    CZE 

   610    219257 Obrátilová Naďa            D45B       ABM6654       43   10:36   10:46   10:13   10:50 
   611    886825 Obrátil Štěpán             H21B       ABM9409       51    9:55   11:12    9:08   11:02 
   612    361974 Obrátil Miroslav           F3         ABM6502      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   613    886814 Mokrý Ondřej               H21B       ABM9410       51    9:34   10:12   10:02   11:14 
   614   1470166 Holečková Michaela         D14B       ABM0259       22    9:32   11:28   10:10   10:46 
   615    337646 Holečková Kateřina         D10        ABM0553       26    9:50   10:38    9:25   10:50 
   616   2086837 Holeček Miroslav           F5         ABM          110    9:00    9:00    9:00    9:00 



100 AOP Orientační Běh Op CZE 

   617    515444 Navrátil Boris             H21E       AOP9202       48   11:01    9:50   10:30    9:48 
   618    515447 Mrázová Pavla              D21A       AOP9350       29   11:05   10:02   11:08    9:25 
   619    515074 Tesařová Marcela           D21E       AOP9450       30   11:04   10:10   10:51    9:21 
   620    361939 Fukalová Hana              D18A       AOP9850       30   10:50   10:14   10:42    9:16 
   621   1625050 Glonek Jakub               H20A       AOP9602       36   11:38   10:20   11:14    9:34 
   622     29663 Melecký Martin             H21E       AOP9001       48   11:22    9:38   10:57    9:21 
   623    352349 Tesař Jiří                 F5         AOP6702      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   624    331752 Tesař Vojtěch              H16A       AOP9900       42   11:21   10:00   10:18    9:51 
   625    995871 Schuster Marek             H21E       AOP9303       48   10:49   10:05   10:48   10:03 



100 API OK Andante Písek  CZE 

   628    331523 Funda Jiří                 F5         API9301      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   629    232336 Funda Jiří                 H50B       API6401       35   10:21   10:18    9:59   10:59 



100 ASU Magnus Orienteeri CZE 

   630    920661 Plhalová Šárka             D16A       ASU0097       38   11:16   10:15   10:21    9:53 
   631    682342 Kopecká Eliška             D21B       ASU9299       51   10:56    9:28   11:04    9:24 



100 BBM BETA URSUS Orient CZE 

   632    980377 Ptáček Pavel               H50B       BBM6508       35   10:45   10:42   10:07   11:11 
   633    886286 Ptáček Pavel               H20A       BBM9600       36   10:34   11:12   10:02   10:42 
   634    980376 Ptáček Patrik              H18A       BBM9800       58   10:46   10:23    9:54   10:20 
   635   2056262 Opálková Martina           D16A       BBM0050       38   10:12   10:47    9:33   10:45 



100 BOV TJ Baník Ostrava  CZE 

   636     51370 Dvořák Vlastimil           H65B       BOV4901       19   11:33    9:27   10:30    9:59 
   637    232153 Miřijovský Přemek          H65A       BOV5001       30   11:08    9:42   10:21    9:26 



100 BSO KOB Baník Sokolov CZE 

   638      7871 Pilař Karel                H21B       BSO7801       51   10:13   10:18    9:41   11:26 
   639      8683 Hejduk Jan                 H16A       BSO0001       42   10:36   10:54    9:45   10:33 
   640      7875 Hejduk Zdeněk              H14A       BSO0201       43   10:39   11:05   10:03   10:57 
   641      7873 Hejduková Jana             D40A       BSO7250       30   10:49   10:55    9:46   10:56 
   642    232236 Kohoutek Oldřich           H12A       BSO0301       36    9:38   10:45    9:13   10:28 
   643      7872 Rambousek Karel            H35A       BSO7907       30    9:52   11:05    9:24   10:15 
   644      8689 Schimm Dieter              H70        BSO4401       24   10:37   10:37    9:44   10:57 
   645   2067926 Schimm Petr                H21C       BSO8202       26   10:18   10:36   10:00   10:18 
   646      7895 Solomko Adam               H16A       BSO0002       42   10:15   10:42    9:57   10:39 
   647    236998 Vít Daniel                 H40B       BSO7300       29   10:21   10:41    9:40   10:26 
   648    232240 Vítová Lucie               D14B       BSO0250       22   10:28   11:21    9:49   10:53 
   649      8685 Gregor Richard             T10P       BSO0900       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   650      7874 Gregorová Kateřina         D21B       BSO8151       51   10:02   10:10   10:16   10:45 
   651    301430 Gregor Ondřej              T10P       BSO           71    9:00    9:00    9:00    9:00 



100 CET TJ Loko Česká Tře CZE 

   652   2085582 Čípa Jiří                  H65A       CET500        30   11:13    9:37   10:16    9:36 
   653    232860 Záveský Richard            H50B       CET6301       35   11:01    9:34   10:23    9:59 
   654    331131 Záveská Anna               D50B       CET6450       23   11:03    9:36   10:41    9:31 



100 DCE KOB Dobřichovice  CZE 

   655      7868 Mrázová Pavla              D45A       DCE5550       47   10:20   11:00    9:57   10:55 
   656     51973 Jaroš Vladimír             H60A       DCE5400       45    9:58   10:38    9:52   10:17 
   657      7870 Štrossová Jiřinka          D55A       DCE5650       19    9:55   11:11    9:19   10:15 



101 DKL KOB Kladno        CZE 

   658    232746 Průša Ondřej               H20A       DKL9600       36   11:02   10:12   10:18    9:38 
   659    515033 Průša Jan                  H14B       DKL0201       26   11:55    9:14   11:27   10:13 



101 DKP Oddíl OB Kotlářka CZE 

   660    443079 Kalousek Jiří              H45B       DKP6901       34   10:00   11:06    9:33   10:36 
   661    443091 Kalousková Marie           D14A       DKP0151       47   10:29   10:47    9:28   10:35 
   662    889282 Šebek Martin               H45B       DKP6705       34   10:08   10:42    9:53   10:52 
   663    889283 Šebková Helena             D45B       DKP6751       43   10:21   10:43   10:04   10:26 
   664   9903301 Šebek Petr                 H16A       DKP9903       42   10:12   10:45   10:06   10:51 
   665   2025359 Šebková Jana               D21C       DKP9250       27   10:31   10:30    9:43   10:38 
   666     49892 Dudová Hana                D55A       DKP5752       19   10:27   10:55    9:51   10:39 
   667     51795 Mrázková Ivana             D55A       DKP5650       19   10:11   10:39   10:07   11:03 
   668     49885 Procházka Aleš             H65A       DKP4700       30   10:23   10:27    9:26   11:01 
   669    336727 Nováková Tereza            D21A       DKP9751       29   10:40   10:27    9:43   10:50 
   670      8650 Klaška Pavel               H45A       DKP6500       61   10:41   10:30    9:51   10:20 
   671     49806 Klašková Kateřina          D45A       DKP6750       47   10:41   10:42    9:54   10:16 
   672      9889 Klašková Josefína          F3         DKP9650      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   673    416025 Tomeš Jaroslav             H21A       DKP8109       50   10:20   10:31    9:57         
  2023           Klaška Martin              H14A       DKP0100       43    9:42    9:14    9:15    9:12 



101 DLT KrOB Rozmarýn Lit CZE 

   674      8890 Babický Tomᚠ             H65A       DLT5001       30   10:58    9:52   10:31    9:31 
   675    440490 Živcová Pavlína            D45B       DLT6651       43   11:06    9:46   10:43    9:35 



101 DOB KOB Dobruška      CZE 

   676    981808 Fátor Jan                  H21E       DOB7907       48   10:13   10:59   10:21   10:57 
   677    681856 Černíková Barbora          D21B       DOB7878       51   10:23   10:52    9:13   10:33 
   678    920688 Černík David               H12B       DOB0303       19   10:18   10:12    9:39   11:00 
   679    889287 Černíková Zuzana           D10        DOB0555       26   10:32   10:26   10:07   10:56 
   680    320286 Krejčí Jiří                H21A       DOB8601       50   10:17   10:25    9:33   10:40 
   681    336740 Hlaváčová Lenka            D21C       DOB8450       27                           11:02 



101 DOK OK Doksy          CZE 

   682    886255 Novák Tom                  H60A       DOK5500       45   10:52    9:41   10:34    9:53 
   683    886256 Nováková Pavla             D55B       DOK5950       21   11:14    9:52   10:55    9:58 
   684    897368 Hradecká Petra             D21A       DOK6850       29   11:40    9:32   10:33   10:10 
   685      8147 Lederer Pavel              H45A       DOK6600       61   11:17    9:42   10:23    9:36 
   686    888634 Koštejn Vít                H18A       DOK9800       58   11:20   10:15   10:20   10:02 
   687    886261 Kapounová Jitka            D55B       DOK6050       21   11:28    9:24   10:13    9:30 
   688   2056288 Synek Marcel               H21B       DOK7600       51   11:01    9:42   10:50   10:08 
   689    887924 Novák Dan                  H21A       DOK8700       50   11:41    9:46   11:00    9:16 
   690   2053516 Šmol Marcel                H21B       DOK7300       51   11:28    9:54   10:59    9:50 
   691   2053509 Šmol David                 H14A       DOK0100       43   11:45   10:02   10:48   10:06 



101 DVP TJ Sokol Praha Sp CZE 

   692    232723 Jandera Tomᚠ             H40A       DVP7304       37   10:31   10:55   10:09   10:44 
   693    232976 Janderová Markéta          D35B       DVP7751       27   10:24   10:48    9:56   10:20 



101 EKP VŠTJ Ekonom Praha CZE 

   694      8976 Janáková Eva               D21C       EKP           27   11:31   10:00   10:19   10:02 
   695   2086838 Janák Jiří                 H21C       EKP           26                           10:12 
   696   7201206 Kalina Miroslav            H21B       EKP8211       51   11:22    9:33   10:26         
   697   2035738 Koucký Roman               H21B       EKP6301       51    9:31    9:27    9:02    9:29 
   698    515409 Kalinová Markéta           D21C       EKP8259       27   11:07    9:42                 
   699   9200521 Ouhrabková Radka           D21C       EKP8151       27   10:49   10:18   10:49         
   700    232116 Poborský Petr              H40A       EKP7500       37   11:03   10:11   10:41    9:36 
   701    232179 Poborská Eliška            D12A       EKP0355       29   11:16    9:27   10:27    9:43 



101 FJI SK FREE Jihlava   CZE 

   702     51989 Blecha Ladislav            H60B       FJI5106       15   10:24   10:42    9:53   10:45 
   703    232900 Podhorská Věra             F3         FJI5252      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



101 FSP VŠTJ Stavební fak CZE 

   704      8669 Cincibus Pavel             H45B       FSP6605       34   10:56    9:54   10:37    9:56 
   705      8668 Cincibusová Ivana          D45B       FSP6651       43   11:33   10:04   11:04    9:50 
   706      8666 Cincibusová Lenka          D12B       FSP0450       15   11:11    9:41   10:42   10:01 
   707      8665 Cincibusová Jana           F3         FSP          110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   708     53267 Čadil Jan                  H70        FSP4300       24   11:13    9:49   10:56    9:45 
   709    232957 Hrouda Martin              H21A       FSP7612       50   10:38   10:13   10:18    9:55 
   710    889669 Rydlová Eva                D21C       FSP8989       27   10:43   10:06   10:25   10:14 
   711    207827 Kurfürst Pavel             H21A       FSP7400       50                           10:01 
   712     49606 Wald František             H60A       FSP5300       45   10:58    9:56   11:10   10:08 



101 HOR TJ Jiskra Hořice  CZE 

   713   2059759 Vávra Martin               H50A       HOR6302       46   10:12   10:33   10:08   10:33 
   714   2011900 Škorpil Martin             H55A       HOR5700       38   10:40   10:34    9:38   10:38 



102 CHA OK Chrastava      CZE 

   715    436447 Pavlíková Markéta          D16A       CHA0050       38   10:52    9:27   10:57   10:13 
   716    887906 Kašková Kateřina           D21A       CHA7850       29   11:10    9:42   10:28    9:35 
   717      8197 Gorčicová Eliška           D21B       CHA9150       51   11:23    9:43   10:52    9:57 
   718      4212 Lankašová Barbora          D21B       CHA8050       51   11:29    9:31   10:25    9:30 
   719   7500077 Pachnerová Dominika        D21B       CHA7750       51   11:17    9:22   10:37    9:51 
   720      4662 Vejstrková Zuzana          D21B       CHA8852       51   11:08    9:52   10:31    9:45 
   721      8175 Čechlovská Jana            D45A       CHA6250       47   11:38   10:15   10:42    9:49 
   722      8179 Gorčicová Ivana            D45A       CHA6550       47   11:05    9:48   11:09    9:55 
   723    331779 Bartáková Eva              D45A       CHA7051       47   11:32   10:03   10:27    9:22 
   724     51533 Pavlíková Pavla            D45A       CHA6551       47   11:17    9:21   10:33   10:04 
   725      8170 Lusková Olga               D55A       CHA5650       19   11:07    9:51   10:39    9:19 
   726      8566 Vajcová Hana               D55A       CHA5651       19   11:23    9:35   10:15    9:35 
   727      8171 Kadavá Eva                 D55A       CHA5750       19   11:39   10:15   11:03    9:59 
   728      8162 Šaffková Zuzana            D60        CHA5150       24   11:06   10:13   10:43    9:49 
   729      8168 Bradnová Věra              D60        CHA5550       24   11:24   10:01   10:55    9:37 
   730      8158 Vokálová Pavla             D65        CHA4951       16   10:52    9:36   11:04    9:44 
   731      8200 Čechlovský Jan             H21A       CHA9300       50   10:56    9:16   10:33    9:22 
   732      8188 Kadavý Petr                H21A       CHA7800       50   11:17   10:16   11:09   10:16 
   733    301545 Schröter Pavel             H21A       CHA7203       50   11:11    9:49   10:09    9:13 
   734   7700075 Pachner Pavel              H35A       CHA7501       30   11:17    9:45   10:19    9:50 
   735      8178 Švancar Martin             H40A       CHA7000       37   10:59   10:19   10:17   10:04 
   736      8174 Gorčica Pavel              H50A       CHA6200       46   10:54    9:45   10:53    9:57 
   737      8172 Čechlovský Josef           H55A       CHA5900       38   11:00    9:18   10:54   10:10 
   738      8160 Lusk Karel                 H60A       CHA5002       45   10:49   10:05   10:55    9:50 
   739      8161 Barták Jiří                H60A       CHA5100       45   11:40    9:26   11:01    9:29 
   740      8155 Kadavý Zdeněk              H60A       CHA4901       45   11:07    9:59   10:49    9:35 
   741     51231 Pavlík Milan               H60A       CHA5400       45   11:19    9:50   10:28   10:14 
   742   2080917 Kaška Rudolf               H60A       CHA5500       45   11:01   10:17   10:22    9:56 
   743      8159 Vokál Jiří                 H65B       CHA5001       19   11:49    9:35   10:46    9:19 
   744   2059766 Lusk Jr.                   T10P       CHA0600       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   745      8193 Šulcová Veronika           D21B       CHA8650       51   11:35    9:58   10:58    9:36 
  2028   2086859 Vejstrk Daniel             H21A       CHA9105       50    9:56   11:04    9:27   11:07 



102 CHC K.O.B. Choceň     CZE 

   746   2053577 Semrád Ladislav            H18A       CHC9701       58   10:34   11:03    9:48   10:30 



102 JEN OB Jenišovice     CZE 

   747      7778 Bárta Miroslav             H60A       JEN5201       45   11:31    9:29   11:07    9:59 
   748      7777 Richtr Jiří                H65B       JEN5001       19   11:01   10:15   10:38    9:11 
   749      7775 Zabořilová Romana          D40A       JEN7457       30   11:19    9:30   10:26    9:21 
   750     51543 Zabořil Vojta              H14B       JEN0101       26   11:43    9:26   10:21    9:25 
   751      7780 Zabořil Ondra              H12A       JEN0401       36   10:58    9:41   10:33   10:08 
   752   2060291 Hoetzel Hugo               H10        JEN0503       30   10:50    9:55   10:17    9:30 
   753   2060294 Hoetzelová Zuzana          D35B       JEN7754       27   11:06   10:06   10:38   10:14 
   754      7788 Žeravová Markéta           D40B       JEN7152       29                   10:35    9:41 



102 JES OK Rakovník       CZE 

   755      8809 Bílý Milan                 H45A       JES7001       61   10:45   10:40    9:45   10:52 
   756      8808 Jiráňová Irena             F3         JES6751      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   757    301662 Ottová Tereza              D21B       JES8651       51   10:05   10:55    9:52   11:09 
   758    301666 Šlajchrt Martin            H21C       JES8501       26   10:42   10:12    9:48   10:30 
   759    237528 Kotásková Jana             D35B       JES7451       27   10:36   11:00    9:32   10:56 
   760    237524 Rosenbaum Onřej            H16B       JES0001       16   10:10   10:41    9:50   11:10 



102 JPV Oddíl OS SK Prost CZE 

   761     52498 Jeřábek Luboš              H50A       JPV6112       46   11:12    9:54   10:17    9:48 



102 KAM SK Kamenice       CZE 

   762    995899 Albrecht Adam              H14B       KAM0203       26   10:19   11:02   10:09   11:01 
   763    981812 Albrecht Vladimír          F3         KAM7800      110                            9:00 
   764    515490 Albrechtová Eva            D21B       KAM7850       51                           10:51 
   765    515491 Albrechtová Iveta          D16B       KAM9950       22    9:51   11:13    9:07   10:59 
   766    232425 Aschermannová Karolína     D16A       KAM0051       38   10:40   10:59    9:29   10:57 
   767   2053550 Blaha Petr                 H14B       KAM0104       26   10:25   10:32    9:57   10:43 
   768    442879 Hankovcová Helena          D12A       KAM0350       29   10:31   10:57   10:02   10:23 
   769    682099 Hankovcová Lenka           D40A       KAM7053       30   10:29   10:35    9:16   10:11 
   770    436446 Hankovec Hugo              H14A       KAM0201       43   10:42   10:59    9:48   10:45 
   771    995898 Hankovec Petr              H40A       KAM7101       37   10:19   10:59    9:49   10:28 
   772   2050496 Hejsek Filip               H14B       KAM0204       26   10:37   10:50    9:39   10:25 
   773    443069 Chaloupka Viktor           H12A       KAM0301       36   10:46   10:13   10:05   10:24 
   774    442850 Chaloupková Hana           D14A       KAM0252       47   10:11   10:32   10:04   10:26 
   775   9005139 Jíra Tomᚠ                H18A       KAM9802       58   10:20   10:43   10:00   10:56 
   776    887640 Kettner Lukᚠ             H21A       KAM9403       50   10:23   10:37    9:39   10:43 
   777    897360 Kettner Vojtěch            H20A       KAM9601       36    9:58   11:04   10:14   10:58 
   778    436963 Kovářík Tomᚠ             H12A       KAM0300       36   10:30   10:33    9:45   10:32 
   779     51499 Kováříková Erika           D40A       KAM7252       30    9:59   11:10    9:26   10:31 
   780    436964 Kováříková Marie           D16A       KAM0050       38   10:16   10:51    9:49   11:05 
   781   7200333 Procházková Marie          D20A       KAM9554       22   10:01   10:33    9:35   10:52 
   782   7201769 Škácha Michal              H40A       KAM7102       37   10:11   10:31    9:41   11:00 
   783    682695 Škácha Vít                 H12A       KAM0309       36    9:50   11:05    9:37   11:20 
   784    434818 Škáchová Magdalena         D14A       KAM0151       47   10:35   10:26    9:58   11:08 
   785    434803 Škáchová Viktorie          D10        KAM0650       26   10:08   10:56   10:01   11:08 
   786     51550 Škáchová Zuzana            D10        KAM0651       26   10:38   11:08    9:49   10:38 
   787    425596 Škvor Adam                 H14A       KAM0202       43   10:33   10:47    9:54   10:21 
   788     52267 Škvor Martin               H45A       KAM6700       61   10:17   10:22   10:15   10:54 
   789     52273 Škvorová Zuzana            D40A       KAM7350       30   10:09   10:50   10:01   11:11 
   790    232245 Valášek Jiří               H18A       KAM9700       58   10:08   10:27   10:12   10:48 
   791    336743 Valášek Václav             H14A       KAM0100       43   10:06   10:53    9:42   10:39 
   792   2088701 Víšek Martin               H14A       KAM0102       43   10:15   10:41   10:00   10:30 
   793     51618 Víšková Veronika           D12A       KAM0452       29    9:56   10:22    9:42   10:38 
   794   7003009 Hlubučková Kristýna        D20A       KAM9551       22   10:29   11:01   10:03   10:38 
   795    232397 Čermáková Gabriela         D45B       KAM6752       43                           10:17 
   796    361923 Hausenblas Šimon           H18A       KAM9803       58   10:26   10:49    9:46   11:00 
   797    232428 Hlubuček Tomᚠ            H45B       KAM6603       34                           11:00 
   798    232398 Hlubučková Šárka           D45B       KAM6851       43                           10:32 
   799   2075622 Jedlička Jakub             H12A       KAM0404       36   10:06   10:57   10:13   10:16 
   800   2075621 Jedličková Kristýna        D12A       KAM0455       29   10:21   10:32    9:52   10:48 
   801   2080911 Jedličková Tereza          F3         KAM7950      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   802   7201811 Moravec Jakub              H18A       KAM9702       58   10:32   10:33    9:52   10:42 
   803      9970 Víšková Alena              F3         KAM7451      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   804    886274 Zimmerová Kateřina         D18A       KAM9850       30   10:15   11:04    9:37   10:51 
   805    410392 Prášek Přemysl             F5         KAM9305      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   806    232409 Doležalová Monika          D21E       KAM8851       30                    9:51   10:41 
   807   2019240 Hájek Adam                 F5         KAM9202      110                    9:00    9:00 
   808    515001 Hájková Eliška             F5         KAM9851      110                    9:00    9:00 
   809    920683 Semík Ondřej               H21E       KAM9401       48   10:04   10:53    9:51   10:51 



102 KAR SK Karlovice      CZE 

   810     51950 Pospíšil Karel             H65B       KAR5001       19   11:25    9:43   11:18    9:51 



102 KBP KBP Praha         CZE 

   821      6645 Valter Petr                H60A       KBP4500       45   10:01   11:02    9:25   10:56 



102 KNC OOB TJ Sokol Kost CZE 

   822    303945 Besta Lukᚠ               H21C       KNC8101       26   11:18    9:36   10:48    9:36 
   823     52259 Havlíčková Jindra          D50A       KNC6150       18   11:20    9:28   10:17    9:52 
   824     52265 Komersová Jana             D50A       KNC6550       18   11:36    9:49   11:06   10:13 
   825   2023962 Šilerová Zdena             D55B       KNC5762       21   11:00   10:20   10:34   10:12 



102 KRE OOB TJ Sokol Křem CZE 

   826    682673 Klimeš Petr                H35A       KRE7701       30   10:37   10:35   10:09   10:35 
   827     51411 Dulovcová Marie            D45A       KRE7051       47   10:38   10:33   10:21   10:37 
   828     51412 Troupová Vladislava        D50B       KRE6351       23   10:35   10:46    9:45   10:13 
   829    416242 Dulovcová Michaela         D21C       KRE8850       27   10:19   10:42   10:07   10:26 



103 KRL Kometa Kralovice  CZE 

   830   7140196 Hanáková Magda             D20A       KRL9651       22   11:11    9:37   11:20    9:49 
   831   7291299 Hanáková Lenka             D16B       KRL9951       22   11:29   10:03   10:52    9:35 
   832   7150100 Biersaková Dagmar          D16A       KRL0051       38   11:08   10:07   11:05    9:21 
   833   7090701 Šlechtová Tereza           D14A       KRL0152       47   11:08    9:59   10:40    9:35 
   834    416314 Fišarová Eliška            D12A       KRL0351       29   11:31   10:12   10:47    9:53 
   835    232611 Zmarzláková Olga           D10        KRL0552       26   10:50   10:14   11:13    9:20 
   836    232960 Biersak Petr               H10        KRL0701       30   10:55   10:10   10:52    9:40 
   837    232961 Škrle Michael              H10        KRL0702       30   11:05    9:45   11:02   10:05 
   838    416186 Bodurková Denisa           T10        KRL0752       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
   839     51477 Hanáková Aneta             T10P       KRL0951       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   840    434576 Škrlová Hana               D45B       KRL6951       43   11:12    9:40   10:28   10:14 
   841    416319 Fišar Miroslav             H40B       KRL7201       29   10:56    9:31   11:05    9:51 
   842   2020708 Mudrová Lenka              D16B       KRL0052       22   11:01    9:35   10:38   10:10 
   843      5600 Hanák Jakub                H14B       KRL0201       26   11:07    9:44   10:57    9:37 
   844    207825 Pova Ondřej                H21B       KRL9304       51   11:16    9:57   10:41    9:38 
   845   2017667 Bodurka Jaroslav           F5         KRL7301      110                            9:00 



103 KSH OOB TJ Kašperské  CZE 

   846      8674 Fiala Miloš                H65B       KSH4801       19   10:29   10:47    9:50   10:31 
   847     53726 Hulcová Pavla              D35A       KSH7753       29   10:35   10:35    9:55   10:45 



103 KSU Klub vytrvalostní CZE 

   848   2053548 Šrámek Ondřej              H16A       KSU9909       42   11:12    9:18   10:27    9:45 
   849   2056285 Jílek Ondřej               H16A       KSU9908       42   11:06    9:51   10:48   10:09 
   850   2053541 Müller Jonᚠ              H16A       KSU9906       42   11:33    9:24   10:42    9:57 
   851   2067337 Gedeon Dominik             H16A       KSU9900       42   10:57    9:45   10:33    9:21 
   852   2011813 Švancárová Veronika        D18B       KSU9853       15   10:54    9:34   10:36    9:45 
   853    897348 Smrčková Dominika          D18A       KSU9799       30   11:40    9:54   10:22    9:36 
   854   2058485 Paloncý Adéla              T10P       KSU0950       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   855    897370 Hnilicová Šárka            D21E       KSU9493       30   11:24    9:30   11:01    9:26 
   856    897363 Vozdová Aneta              D21E       KSU9394       30   10:54    9:20   10:16   10:01 
   857   2058482 Jílek Jakub                H21A       KSU9202       50   11:20    9:58   10:24    9:40 
   858    886292 Janů Zdeněk                H21A       KSU9045       50   11:08   10:04   10:51    9:46 
   859   2058484 Paloncý Jan                T10        KSU0808       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
   860    515179 Turczer Petr               H21E       KSU7945       48   10:55   10:08    9:36   11:00 
   861   2067339 Smolíková Kateřina         D35B       KSU7793       27   11:30    9:48   11:20    9:56 
   862    446436 Stryková Vlasta            F5         KSU7667      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   863    886296 Stryk Martin               F5         KSU7505      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   864   2067333 Smrček Petr                H40B       KSU7401       29   11:21   10:16   10:25    9:56 
   865    420414 Smrčková Věra              D40B       KSU7373       29   10:59    9:55   10:45    9:56 
   866    442855 Krčová Martina             D40B       KSU7272       29   11:14    9:45   10:55   10:06 
   867    443106 Pšenčíková Eva             F5         KSU6950      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   868     53652 Stryková Karolína          D10        KSU0656       26   11:26    9:38   10:43    9:38 
   869    886291 Paloncý Pavel              H50A       KSU6349       46   11:27   10:15   10:56   10:00 
   870    515101 Šrámek Jaromír             H45A       KSU5801       61   11:21    9:58   10:35    9:44 
   871    886293 Janů Zdeněk                H55A       KSU5749       38   11:20    9:46   10:50    9:30 
   872    446425 Pšenčíková Adéla           D16A       KSU0050       38   10:56    9:43   10:25   10:01 
   873     52616 Komárek Jaromír            H65A       KSU4900       30   11:03   10:12   10:46    9:46 
   874   2053547 Stryk Štěpán               H12A       KSU0306       36   11:10    9:37   10:53    9:48 
   875   2056308 Šafář Martin               H14A       KSU0105       43   11:12    9:44   10:36    9:54 
   876   2058481 Květoň Vladimír            F5         KSU6800      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



103 KTA SK Kotnov Tábor   CZE 

   877   1400438 Střelba Ondřej             H21C       KTA7501       26   10:12   10:42    9:36   10:42 
   878   2086839 Střelba Antonín            T10        KTA0600       44    9:00    9:00    9:00    9:00 



103 KUN TJ Sokol Kunvald  CZE 

   879      9014 Trejtnar Pavel             H55A       KUN580        38   11:56   10:18   11:22   10:06 



103 KVS SKOB Kobra Vsetín CZE 

   880   2021855 Černík Milan               H50B       KVS6501       35   10:17   10:50   10:15   10:39 
   881    426339 Rohlík Petr                H50B       KVS6402       35   10:01   10:30    9:47   10:19 
   882     53672 Rohlík Jan                 F3         KVS9801      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   883      7864 Rohlík Zbyněk              H12B       KVS0301       19    9:46   10:44    9:23   10:20 
   884   2021859 Černíková Dana             T-OPEN     KVS7050       15    9:00            9:00    9:00 



103 LBE TJ Lokomotiva Ber CZE 

   885     52971 Mezník Vladimír            H50A       LBE6400       46   11:21   10:03   10:38    9:27 
   886    411760 Hamáček Bohuslav           H65A       LBE5000       30   11:43    9:27   10:41   10:06 



103 LBM TJ Lokomotiva Ing CZE 

   887     52080 MatyᚠPetr                H50B       LBM6110       35   10:49   11:06    9:51   10:55 
   888     52093 Matyášová Lenka            D50B       LBM6460       23    9:46   11:07    9:59   10:48 



103 LCE OOB TJ Slovan Luh CZE 

   889   2017666 Hubáček Jonᚠ             H20A       LCE9501       36   11:14    9:24   10:46   10:02 
   890    889313 Slíva Jan                  H20A       LCE9602       36   11:46    9:48   11:10   10:14 
   891   7200378 Sýkora Vojta               H20A       LCE9801       36   10:58    9:40   11:02    9:22 
   892    553457 Vavrys Johan               H21E       LCE9302       48   11:10    9:44   10:33   10:00 
   893     52675 Vlažná Lucie               F5         LCE8751      110                                 
   894     52698 Vlažná Mirka               D55A       LCE5852       19   10:59   10:07   10:23   10:07 
   895    682333 Hubáček Michal             H21E       LCE9301       48   11:19   10:17   10:51    9:27 
   896     53828 Končáková Klára            D20A       LCE9555       22   11:32   10:05   10:17    9:00 
   897    889308 Mudrák Štěpán              H20A       LCE9601       36   11:06   10:04   11:18    9:14 
   898   1399951 Šmelíková Tereza           D16A       LCE9952       38                            9:13 



103 LCV TJ Lokomotiva, o. CZE 

   899    301524 Zenkerová Miluše           D70        LCV4550       10   10:05   10:21    9:33   10:57 
   900    253153 Krausová Marcela           D35B       LCV7351       27   10:12   10:54    9:44   10:44 
   901    301525 Zierhutová Michaela        D40B       LCV7151       29   10:34   10:25   10:15   10:21 
   902    438631 Zierhutová Michaela        D14B       LCV0250       22   10:00   11:00    9:21   10:25 



104 LDC KOB Děčín         CZE 

   903   7400074 Gálus Igor                 H40A       LDC7302       37   10:51    9:55   10:33    9:52 



104 LIT KOB Chemopetrol L CZE 

   904    886283 Neradová Alena             D21A       LIT8551       29   10:35   10:37    9:53   11:00 
   905      8124 Pavlík Libor               H21B       LIT7605       51   10:46   10:06    9:20   10:29 
   906      8111 Pavlíková Klára            D21B       LIT7451       51   10:44   10:13    9:46   10:21 
   907      8116 Pavlíková Rozárie          T10P       LIT0851       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   908      8119 Pavlík Bronislav           H21B       LIT8201       51   10:37   11:09   10:17   11:17 
   909      8109 Pavlík Tobiᚠ             T10P       LIT1111       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   910      8118 Kučerka Jan                H21B       LIT8002       51   10:04   11:15   10:08   11:11 
   911      8115 Neradová Eva               D21B       LIT8951       51   10:38   10:28    9:28   10:27 
   912      8107 Macek Jiří                 H21B       LIT8401       51    9:58   10:45    9:35   11:05 
   913      8125 Moutvička Ondřej           H21C       LIT8301       26   10:06   10:30    9:30   10:48 
   914      8108 Nerad Jaroslav             H21B       LIT9001       51    9:40   10:33    9:53   10:35 
   915      8110 Neradová Alena             D65        LIT5051       16   10:43   10:30    9:43   10:20 



104 LLI TJ Loko Liberec   CZE 

   916   2085634 Košková Vlasta             D50A       LLI6351       18   10:48   10:03   10:24    9:24 
   917   1398995 Košková Anna               D21B       LLI9550       51   11:20    9:55   10:49    9:54 
   918    410732 Košek Ladislav             H55B       LLI5903       21   11:03    9:43   11:07    9:53 
   919    515503 Peterka Vojtěch            H21A       LLI7502       50   10:41    9:43   11:03    9:43 
   920   9101104 Peterka Jakub              H12A       LLI0404       36   11:02    9:53   10:25    9:32 
   921   7200375 Melichar Vojtěch           H18A       LLI9802       58   10:52   10:07   10:56    9:54 
   922   1398996 Melichar Petr              H16A       LLI0001       42   10:42    9:57   10:45   10:15 
   923      8503 Melichar Jaromír           F5         LLI6301      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   924     51203 Melicharová Barbora        F3         LLI7252      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   925      8547 Hořáková Petra             F5         LLI6953      110                    9:00    9:00 
   926   2032134 Hořák Jaroslav             H14A       LLI0102       43   11:33   10:14   11:09    9:30 
   927      8546 Korejčíková Dáďa           D60        LLI5550       24   11:00    9:37   11:01   10:13 
   928    682640 Pecka Vlastimil            H35B       LLI7501       19   10:53   10:04   10:38   10:06 
   929    682626 Hejna Hynek                H12B       LLI0300       19   10:58    9:40   10:19    9:48 
   930    682678 Hejna Stanislav            H45B       LLI6900       34   11:20   10:14   10:45    9:52 
   931    436961 Fürst Aleš                 H45A       LLI6801       61   11:01    9:48   10:47    9:52 
   932   2032126 Fürstová Katka             D45A       LLI6950       47   10:56    9:57   10:51    9:52 
   933   7003006 Fürst Matouš               H20A       LLI9603       36   10:54    9:52   10:42    9:58 
   934   2056306 Fürstová Anna              D18A       LLI9854       30   11:00   10:44   10:12    9:56 
   935   7200361 Štičková Anna              D20A       LLI9651       22   10:50    9:23   10:59   10:03 
   936     51207 Křenková geislerová Blanka D21B       LLI8450       51   11:14   10:01   10:43    9:39 
   937   1409872 Křenek Tomᚠ              H21B       LLI8300       51                            9:47 
   938   2032105 Bradáč Jakub               H16A       LLI0002       42   10:48   10:03   11:15    9:33 
   939   2032132 Bradáč David               H14B       LLI0203       26   11:19    9:32   11:03    9:49 



104 LME SK Los Mělník     CZE 

   940   2060271 Bejvl Jakub                H40A       LME7100       37   10:15           10:05         
   941   2060273 Bejvlová Martina           D40A       LME7350       30   10:04   10:15    9:21   10:51 
   943   2058463 Bejvlová Karolína          D14A       LME0250       47    9:56   10:56    9:43   10:41 
   944   2086840 Dittrtová Rozálie          T10        LME0650       44    9:00                         
   945   2086841 Dittrtová Lucie            F5         LME6852      110    9:00                         
   946   2086842 Dittrt Štěpán              F5         LME0001      110    9:00                         
   942   2056261 Bejvl Marek                H12A       LME0400       36    9:34    9:21   11:09    9:20 



104 LPM OK Lokomotiva Plz CZE 

   947   2081365 Černý Miroslav             H35B       LPM7504       19   11:09    9:56   10:46   10:14 
   948   2080976 Šitrová Lucie              D35B       LPM7857       27   11:12    9:36   11:14    9:32 
   949   2042509 Dvořák Pavel               H35B       LPM7805       19   11:25    9:40   10:30    9:50 
   950   2042546 Ledererová Kamila          D35B       LPM7352       27   10:54    9:24   11:02   10:08 
   951      8856 Bohuslav Václav            H40A       LPM7206       37   10:39   10:03   11:01    9:48 
   952      8285 Bohuslav František         T10P       LPM0901       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   953    443094 Bohuslav Josef             H12B       LPM0401       19   11:22    9:56   10:27    9:56 
   954    301709 Šoupa Karel                H45B       LPM6900       34   11:16   10:10   10:33    9:40 
   955    301705 Šoupová Jana               D45B       LPM6850       43   11:18    9:37   10:55    9:53 
   956    301717 Šoupa Martin               H10        LPM0500       30   11:10   10:15   10:47    9:55 
   957    236999 Bohuslavová Jana           D35B       LPM7852       27                            9:20 
   958    236995 Pilařová Marie             T10P       LPM1050       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
   959      8855 Pilařová Petra             F5         LPM8351      110                    9:00         
   960   2045235 Stehlík Petr               H21A       LPM7903       50   11:38    9:34   10:15    9:28 
   961   2082911 Stehlík Šimon              H10        LPM0501       30   11:35    9:30   11:07    9:25 
   962           Stehlík Jakub              T10        LPM0700       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
   963     51754 Hofmanová Michaela         D35B       LPM7751       27   11:24   10:00   10:50    9:08 
   964      8852 Hofman Petr                H45B       LPM6500       34   11:04   10:02   10:41   10:12 
   965   2086843 Hofmanová Anna             T10        LPM           44    9:00    9:00    9:00    9:00 



104 LPU OK Lokomotiva Par CZE 

   966   1006615 Kopecká Anna               D16A       LPU9958       38   10:28   10:31    9:25   10:25 
   967   7200598 Doleželová Kateřina        D20A       LPU9558       22   10:15   10:47    9:49   10:24 
   968    940318 Procházková Klára          D21E       LPU9451       30   10:34   10:45    9:46   10:21 
   969   1006614 Klimplová Alena            D55B       LPU5551       21   10:18   10:34    9:52   10:40 
   970   2032156 Pipek Ondřej               H14A       LPU0203       43   10:36   10:32   10:06   10:51 
   971   2079499 Kutílek Jakub              H21B       LPU8609       51    9:49   10:27   10:11   10:50 
   972   2025376 Václavek Jan               H35B       LPU7816       19   10:05   10:20    9:10   11:10 
   973   2049532 Pipek Kamil                H40B       LPU7310       29    9:56   10:51    9:55   10:36 
   974      9327 Cinkan Zdeněk              H50B       LPU6201       35   10:05   10:46    9:55   10:43 
   975   2060272 Procházka Radek            H50B       LPU6504       35   10:13   11:18   10:03   11:03 
   976      9260 Farář Václav               H60A       LPU5201       45   10:34   10:32   10:13   10:53 
   977    301633 Klimpl Petr                H60B       LPU5401       15   10:14   10:32    9:43   10:35 
   978    207824 Zelinka Jan                H21C       LPU9405       26   10:36   10:24    9:42   10:36 
   979   1400447 Jurica Jan                 H20A       LPU9611       36   10:10   10:56    9:50   11:06 
   980   2032160 Cibulková Veronika         D12B       LPU0355       15   10:31   11:11    9:12   10:51 
   981    425554 Žáková Marcela             D45B       LPU7053       43   10:33   10:34   10:07   10:59 
   982    232608 Žák Jan                    H18A       LPU9802       58   10:10   11:07    9:36   10:54 
   983    887156 Kaplan Martin              H21C       LPU9609       26   10:00   10:48    9:54   11:00 
   984    515487 Grundmann Jan              H21E       LPU9410       48   10:43   10:56    9:57   10:27 
   985   1602634 Waněk Adam                 H21E       LPU9505       48   10:28   10:35   10:03   10:15 
   986   2049557 Cibulka Radek              H40B       LPU7107       29                    9:30   11:06 
   987   1080493 Čermák Jan                 H21E       LPU9301       48   10:19   10:23    9:39   10:21 



104 LTP OOB TJ Lokomotiva CZE 

   988    682114 Bruner Luboš               H45A       LTP6501       61   10:55   10:04   10:55         
   989    899153 Kovář Boris                H45A       LTP6710       61   10:51    9:54   11:01    9:48 
   990   7200336 Matějka Lukᚠ             H18A       LTP9802       58   10:56    9:55   10:48   10:06 
   991   7204992 Würz Jiří                  H45B       LTP6502       34   11:12    9:42   10:53    9:48 
   992    682092 Eiselt Jan                 H21B       LTP8801       51                            9:53 



104 LTU OOB TJ Lokomotiva CZE 

   993   7201808 Hindráková Martina         D50A       LTU6451       18   10:16   10:45   10:10   10:27 
   994   2060203 Paurová Lenka              D40B       LTU7599       29   10:49   10:30    9:35   11:21 
   995    301646 Killar Marek               H45A       LTU6801       61   10:07   10:54   10:07   10:40 
   996     51132 Rückerová Petra            D21C       LTU9252       27   10:25   11:00   10:01   10:32 
   997      9819 Müller Marko               H40B       LTU7502       29                   10:05   10:56 



104 MAS KČT Aš            CZE 

   998   2026166 Kovář Jindřich             F5         MAS6800      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
   999    301512 Černý Jan                  H14A       MAS0100       43   10:51    9:56   10:30    9:21 



104 MBM O-mikron          CZE 

  1000   7200319 Mesiarkinová Kamila        D21A       MBM8282       29   10:25   10:57   10:03   10:40 
  1001   2051488 Šrubař Michal              H21A       MBM8606       50   10:11   10:58    9:42   10:49 



105 MFP VŠSK MFF UK Praha CZE 

  1002    218851 Forst Antonín              H14A       MFP0101       43   11:27   10:05    9:33    9:15 
  1003   2079501 Forstová Lenka             D45A       MFP6850       47   11:41    9:27    9:39    9:13 
  1004    443075 Sieglová Dagmar            D45A       MFP7050       47   10:50    9:54    9:33    9:19 
  1005    303939 Forst Libor                H50B       MFP6301       35   11:09   10:14    9:11    9:31 
  1006   2067234 Nedbalová Jana             D35A       MFP8050       29   11:00    9:45   10:40    9:35 
  1007    232648 Nedbalová Klára            T10P       MFP0850       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  2041           Forst Albert               T10P       MFP0901       71            9:00                 



105 MLA MLOK Mariánské Lá CZE 

  1008      7882 Fišák Jan                  H70        MLA4401       24   10:19   11:13   10:14   10:45 
  1009    416227 Fišáková Luci johanka      T10        MLA0950       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1010      7880 Milota Josef               H55A       MLA5801       38   10:16   10:42   10:10   10:22 
  1011    301438 Milota Břetislav           H12B       MLA0300       19   10:10   11:16   10:11   11:16 
  1012   2073702 Černá Kateřina             D14A       MLA0251       47   10:50   10:17    9:49   10:50 
  1013    232227 Kamaryt Michal             F5         MLA9205      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  2024    416180 Janoch Samuel              H10        MLA0502       30    9:35    9:15   11:27   11:15 
  2025   2085576 Janoch Mikulᚠ            H10        MLA0700       30    9:40    9:00   11:17   11:20 



105 MOV SKOB Ostrava      CZE 

  1014     52780 Štětínský Pavel            H40B       MOV7104       29   11:11    9:26   11:10    9:41 
  1015    232406 Štětínská Soňa             D35B       MOV7650       27   11:18    9:42   11:08    9:02 
  1016     51372 Štětínská Tereza           T10        MOV0751       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  2007     52774 Juřeník Josef              H60A       MOV5201       45   11:52    9:11    9:13    9:14 



105 NEJ TJ Jiskra Nejdek  CZE 

  1017   2067965 Tokárová Regina            D45B       NEJ6950       43   10:39   10:58    9:31   10:35 
  1018   2049567 Tokár Radim                H12A       NEJ0300       36    9:58   10:09    9:53   10:52 
  1019   2035737 Tokárová Regina            D14A       NEJ0151       47   10:14   10:59    9:40   10:56 
  1020   2035733 Nádeníčková Iva            D12A       NEJ0350       29   10:41   10:17    9:32   10:33 
  1021   2056275 Nádeníčková Pavla          D14A       NEJ0150       47   10:32   10:11    9:10   10:38 
  1022    232230 Nádeníček Josef            H45B       NEJ7000       34   10:04   10:22    9:49   10:44 
  1023   2067346 Vecko Jan                  H16B       NEJ0002       16   10:30   10:21    9:30   10:20 
  1024   2067347 Zieba Jakub                H18B       NEJ9800       10   10:19   10:35    9:34   10:27 
  1025   2056284 Ziebová Veronika           D12B       NEJ0450       15    9:41   11:01   10:12   11:01 
  1026   2067350 Mareš Alexander            H40A       NEJ7300       37   10:27   10:51    9:29   11:04 
  1027    232207 Marešová Marcela           D40B       NEJ7450       29   10:19   10:55    9:40   11:16 
  1028   2067348 Marešová Alexandra         D16A       NEJ9950       38   10:20   10:27    9:45   10:37 
  1029   2067349 Marešová Klára             D14A       NEJ0250       47   10:23   10:38    9:46   10:23 
  1030    301424 Pávek Štěpán               T10        NEJ0700       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1031    232215 Pávek Jiří                 F3         NEJ7700      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1032     49619 Frey Jaromír               H70        NEJ4100       24   10:43   10:43    9:38   10:39 



105 N01 NEREG. PRAHA 12   CZE 

  1033    887921 Zýka Vít                   H40B       N010100       29   11:16   10:11   10:45   10:06 
  1034    887905 Zýková Martina             D35B       N010200       27   10:42    9:54   10:20    9:26 



105 N02 NEREG. PRAHA 5    CZE 

  1035   2086844 Hönigová Iva               D35B       N020000       27                           10:38 



105 N03 NEREG. OK LESAPÁN CZE 

  1036   2086845 Fraňková Alexandra         D16A       N039850       38   10:44    9:23   10:17         



105 N04 NEREG. BRNO       CZE 

  1037   2088711 Auermüller Vít             H35B       N048000       19   10:45   10:44    9:34   11:02 



105 N05 NEREG. OPAVA      CZE 

  1038   2086846 Capil Vojta                F3         N050000      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1039   2086847 Greškovi Oskar/Jana        T10P       N050001       71    9:00                         



105 N06 NEREG. PRAHA 7    CZE 

  1040   2086848 Pospíšilová Štěpánka       F3         N067650      110    9:00    9:00    9:00         
  1041   2086849 Pospíšilová Štěpánka       F5         N067650      110                            9:00 
  1042   2086850 Krotilová Magdalena        F3         N067150      110            9:00                 
  1043   2086851 Krotilová Magdalena        F5         N067150      110                    9:00         
  1044   2086852 Kujanová Martina           F3         N065860      110            9:00                 
  1045   2086853 Kujanová Martina           F5         N065860      110                    9:00         



106 N07 NEREG.LA DOLCE VI CZE 

  1046    416269 Belmondo Marco             H21C       N079400       26   11:12    9:42   10:18   10:00 
  1047      9208 Grupicchio Giacomo         H21C       N079300       26   10:54    9:54   10:36    9:48 



106 NPA SK LOB Nová Paka  CZE 

  1048   2080944 Podlipná Veronika          D21C       NPA8152       27    9:55    9:24    9:31    9:32 
  1049      8469 Podlipný Filip             T10P       NPA1202       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1050   7003002 Zikmund Zdeněk             H21B       NPA6705       51   11:31    9:21   11:02    9:26 
  1051   2060300 Tauchmanová Ivana          D21B       NPA7852       51    9:44   11:10    9:10   11:24 



106 OLP PSK Olymp Praha   CZE 

  1053     49370 Knotek Kamil               H55B       OLP5701       21   11:10   10:04   10:18   10:00 
  1054     49500 John Vladimír              H60A       OLP5502       45   11:43   10:14   10:58    9:23 



106 ONO SKOB Ostrov       CZE 

  1055    682072 Hájek Jiří                 H50A       ONO6400       46   10:36   10:51   10:05   10:24 
  1056    682085 Lisá Monika                D45A       ONO6750       47   10:26   10:48    9:36   10:58 
  1057    301500 Oncirk Jan                 H12A       ONO0301       36   10:34   10:37    9:17   10:44 



106 OTK OOB TJ Jiskra Otr CZE 

  1058     53804 Štěpáník Otakar            H55B       OTK5707       21   11:24    9:57   10:25   10:14 



106 PCB SKP České Budějov CZE 

  1059     51406 Blabla Zdeněk              H55B       PCB5901       21    9:53   11:07    9:29   10:49 



106 PGP SK Praga          CZE 

  1060   2051485 Jandera Kryštof            T10        PGP0700       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1061    438628 Janderová Barbora          D14B       PGP0251       22   11:24    9:57   10:45    9:57 
  1062   7201194 Hasal Martin               H18A       PGP9804       58   11:00    9:51   10:40   10:14 
  1063    232361 Hasalova Jana              D45A       PGP6751       47   11:20    9:30   10:30    9:16 
  1064     52096 Dvořáková Ladislava        D70        PGP4451       10   11:09    9:49   10:37    9:53 
  1065     51274 Dvořák Jaromír             H65B       PGP4601       19   11:09    9:51   11:10    9:35 
  1066   9005134 Ježek Ondřej               H18A       PGP9706       58   11:16   10:19   10:52    9:50 
  1067    331087 Brázdil Petr               H18A       PGP9707       58   11:08    9:43   10:44    9:34 
  1068   7003042 Kožinová Zuzana            D20A       PGP9650       22   11:39    9:44   10:31    9:56 
  1069    231924 Čtrnáctová Magdalena       D40B       PGP7151       29   10:54    9:40   10:50    9:51 
  1070   2045241 Čtrnáct Jiří               H35B       PGP7603       19                            9:42 
  1071   2032143 Čtrnáct Šimon              F3         PGP0001      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1072    231948 Čtrnáct František          H12A       PGP0401       36   10:54   10:05   11:01   10:00 
  1073     51660 Ježková Regina             D50A       PGP6352       18   10:56   10:10   10:45    9:38 
  1074   7200338 Kožinová Anna              D21A       PGP9350       29   11:30    9:47   10:53   10:05 
  1075   7201200 Janas Petr                 H21A       PGP7106       50                            9:07 
  1076   2060249 Janas Petr                 H14A       PGP0200       43                            9:18 
  2034           Smolková Alena             F5         PGP6450      110                            9:00 
  2035           Smolková Kateřína          F5         PGP8852      110                            9:00 
  2030           Sysel Ondřej               H21A       PGP8302       50                    9:06   11:22 
  2032           Sysel Ctibor               H21E       PGP8700       48                    9:27    9:15 



106 PHK OK 99 Hradec Král CZE 

  1077    682365 Chaloupská Barbora         D16A       PHK9951       38    9:56   10:35    9:21   11:01 
  1078   2045215 Mašata Matěj               H20A       PHK9601       36   10:42   10:28    9:38   10:22 
  1079      9424 Kučerová Amálie            D10        PHK0651       26   10:02   11:20    9:31   11:02 
  1080      9369 Hlaváčková Petra           D16B       PHK0052       22   10:19   10:24   10:03   10:24 
  1081    207804 Kavalírová Jůlie           D18A       PHK9753       30   10:10   11:09    9:32   10:41 
  1082   1398980 Šádková Martina            D20A       PHK9653       22   10:36   10:40    9:56   10:17 
  1083    224885 Šádková Lucie              D20A       PHK9654       22   10:08   11:08    9:28   10:31 
  1084   1008144 Valešová Jana              D21E       PHK9154       30   10:19   10:40    9:41   10:46 
  1085     49890 Azebová Martina            D40B       PHK6757       29    9:39   11:10    9:25   10:26 
  1086    224872 Maňáková Silvie            D40B       PHK7151       29    9:54   10:10    9:15   10:36 
  1087    301191 Hlaváčková Renata          D45B       PHK7060       43   10:30   10:40   10:16   10:29 
  1088   2035720 Kavalírová Zuzana          D45B       PHK6950       43   10:24   10:22    9:43   11:02 
  1089   2073754 Hlaváček Pavel             T10        PHK0601       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1090    336757 Kučera Jan                 H14B       PHK0100       26   10:31   10:44    9:33   10:55 
  1091   2075657 Kučera Kryšpín             H16B       PHK9900       16   10:20   10:51   10:00   11:00 
  1092    681889 Bendák Jan                 H18A       PHK9800       58   10:48   11:01   10:16   10:36 
  1093   7202866 Kavalír Jáchym             H18A       PHK9901       58   10:16   10:39   10:10   10:52 
  1094    553448 Azeb Karim                 H21E       PHK9110       48   10:40   10:29    9:54   10:33 
  1095   2059745 Hlaváček Lubomír           H50A       PHK6401       46   10:24   10:24    9:29   11:00 
  1096      9422 Novotný Petr               H75        PHK3802       15   10:34   10:34    9:43   11:04 
  1097    232647 Maňák Martin               F5         PHK          110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1098    224890 Maňák Michal               H18A       PHK9801       58   10:44   10:35    9:42   10:24 
  1099   1398990 Novotná Klára              D20A       PHK9751       22    9:54   10:26   10:10   10:59 
  1100    553443 Novotná Markéta            D21E       PHK9451       30   10:29   10:25   10:06   10:26 
  1101    504041 Cych Weronika              D20A       PHK9696       22   10:22   10:54    9:42   10:45 
  1102   2075609 Kubíčková Jana             D16A       PHK9999       38   10:24   11:07    9:37   10:29 



106 PVP VSS Přírodověda P CZE 

  1103     51578 Eisner Leo                 H45B       PVP0116       34   11:08    9:38   10:57   10:00 
  1104   1470165 Serbán Ivett               F3         PVP0116      110    9:00            9:00    9:00 



106 RIC OB Říčany         CZE 

  1105   2056283 Hudosová Gabriela          D40B       RIC7299       29   10:39   11:05    9:55   10:46 
  1106   2069064 Hudos Václav               H10        RIC0503       30    9:55   10:45   10:07   10:40 
  1107    448935 Pračka Tomᚠ              H21B       RIC7302       51   10:16            9:47         
  1108   2045228 Pračková Zita              D35A       RIC7850       29   10:25           10:05         
  1109    426373 Pračková Ema               D12A       RIC0451       29   10:11           10:12         



107 ROU SKOB Roudnice nad CZE 

  1110   2043618 Svobodová Lenka            D45B       ROU6650       43   11:15    9:55   10:58    9:29 
  1111    434804 Kyselová Nela              D16B       ROU9951       22   11:15    9:28   10:24    9:42 
  1112   2043619 Kyselová Jana              D45B       ROU7050       43   11:24   10:07   10:40    9:41 
  1113   2023803 Pohořalý Dobroslav         F5         ROU6401      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1114   2023957 Pohořalý Hugo              F5         ROU0103      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1115   2023951 Pohořalá Karolína          F5         ROU6850      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1116   2023953 Pohořalá Anna              F5         ROU9954      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



107 ROZ OK Roztoky        CZE 

  1117      7941 Jíra Filip                 H10        ROZ0500       30   10:20   10:20    9:57   10:15 
  1118   7205027 Voltrová Alena             D16A       ROZ9951       38   11:48   11:03   10:01   11:09 
  1119    438639 Voltrová Hana              D18A       ROZ9752       30   11:50   10:59   10:02   10:36 
  1120    438643 Voltrová Svatava           D50A       ROZ6150       18   11:52   10:24    9:42   10:48 
  1121    207856 Jírová Monika              F3         ROZ8888      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



107 RUM ZOOB Rumburk      CZE 

  1122    336704 Nedvídková Katka           D12A       RUM0451       29   11:01    9:32   10:17    9:28 



107 SCP OK Sparta Praha   CZE 

  1123     52115 Hošek Ladislav             H45A       SCP6001       61   10:25   10:58   10:13   10:38 
  1124     51562 Buriánek Jaromír           H65A       SCP4700       30    9:58   11:07   10:11   11:11 
  1125    683630 Kavka Jiří                 H55A       SCP5900       38   10:20   11:06    9:34   10:18 
  1126    446418 Kavková Dana               D50A       SCP6150       18   10:24   10:31    9:35   10:55 
  1127     51561 Dubec Pavel                H35A       SCP8003       30    9:57   10:30    9:29   11:15 
  1128     49889 Veljačik Pavel             H50A       SCP6200       46   10:21   11:06   10:02   10:54 
  1129    336735 Veljačiková Markéta        D50A       SCP6451       18   10:08   10:59    9:56   10:41 
  1130    442853 Lohr Ivo                   H21B       SCP6801       51   10:28   10:30   10:20   10:53 



107 SHK OK Slavia Hradec  CZE 

  1131    410782 Thýnová Martina            D12A       SHK0350       29   11:26    9:37   10:32    9:48 
  1132   2032191 Thýnová Nikola             D16A       SHK0051       38   11:24   10:11   10:41   10:05 
  1133   2017663 Thýnová Ivana              D45A       SHK6651       47   11:08   10:09   11:00   10:13 
  1134      9157 Divecká Růžena             D45B       SHK6753       43   10:57    9:49   10:52   10:02 
  1135    410739 Fundová Hana               D45B       SHK6752       43   10:51   10:19   10:37   10:08 
  1136     49868 Macháčková Jana            D50B       SHK6450       23   11:10    9:43   11:09    9:38 
  1137    331561 Egrtová Jitka              D50B       SHK6354       23   11:24    9:29   10:48    9:24 
  1138    301696 Svobodová Eva              D55B       SHK5853       21   10:53    9:45   10:06    9:51 
  1139      9118 Bláhová Luba               D55B       SHK5852       21   11:35    9:31   10:48   10:19 
  1140      9116 Stulíková Zuzana           D55B       SHK5751       21   11:07    9:59   11:02    9:37 
  1141      9112 Šabatková Zdena            D55B       SHK5652       21   11:21   10:13   10:20   10:05 
  1142      9113 Stulík Jiří                F3         SHK5701      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1143   2017669 Kohout Josef               H45A       SHK6902       61   11:27    9:38   10:29    9:54 
  1144    410744 Funda Michal               H50B       SHK6403       35   11:05    9:50   10:47   10:03 
  1145      9120 Divecký Josef              H50B       SHK6102       35   11:21    9:30   10:19    9:39 
  1146      9158 Svoboda Miloslav           H50B       SHK5901       35   11:13   10:10   10:35   10:11 
  1147      9115 Šabatka Petr               H55B       SHK5703       21   11:38    9:36   10:53   10:07 
  1148   2017683 Kroniková Štěpánka         D14A       SHK0150       47   11:02    9:47   10:31   10:11 
  1149   2025341 Kroniková Sylvie           D12A       SHK0450       29   11:36    9:52   10:57   10:13 



107 SJC TJ Sportcentrum J CZE 

  1150    500263 Švihovský Jaromír          H21A       SJC8005       50   11:50    9:13   11:15    9:04 
  1151      9988 Švihovská Eva              D21A       SJC8352       29    9:55   11:12    9:28   11:05 
  1152      2020 Rudolfova Jana             D21C       SJC7752       27   10:07   10:54    9:49   10:56 
  1153         4 Kazda Jiří                 H21A       SJC8006       50   10:14   10:49   10:00   10:25 
  1154   9005225 Havlík Jaroslav            H75        SJC3601       15   10:04   10:24    9:33   11:24 
  1155   2056271 Semiginovský Šimon         H16B       SJC0005       16   10:00   11:21    9:20   11:20 
  1156   2056270 Vejražková Rozárka         D14B       SJC0151       22   10:49   10:39    9:56   10:32 
  1157   2075653 Matějková Barbora          D14B       SJC0156       22   10:07   10:04   10:24   10:18 
  1158   2025365 Karásek Matěj              H16B       SJC0001       16    9:50   10:31    9:40   10:40 
  1159   2056297 Tumová Adéla               D14B       SJC0154       22    9:53   10:53    9:42   11:00 
  1160   2056287 Zlámalová Nikola           D16B       SJC9951       22    9:44   10:59    9:21   11:20 
  1161   2053542 David Zlámal               H20A       SJC9603       36   10:22   10:52    9:30   10:34 
  1162   7201777 Kovář Miroslav             H21A       SJC8104       50   10:32   10:28    9:48   10:34 
  1163   2067255 Zamrzlová Eva              D21B       SJC8759       51                   10:13   11:18 



107 SJH SJH Jindřichův Hr CZE 

  1164    981817 Komárek Arnošt             H35A       SJH7702       30   11:37    9:30   10:54   10:05 
  1165    995845 Komárková Lenka            D35B       SJH7651       27   11:42   10:18   10:14    9:44 
  1166    426377 Komárková Jindra           D12B       SJH0453       15   11:01    9:51   10:32    9:51 
  1167    232404 Komárková Zbyňka           D10        SJH0751       26   10:56   10:20   11:01    9:50 
  1168    420435 Dundáček Karel             H12A       SJH0401       36   11:22    9:45   10:41    9:52 
  1169    336790 Dundáček Milan             H45B       SJH6902       34   11:28    9:46   10:21   10:04 
  1170    331289 Gřunděl Ivan               H70        SJH4201       24   11:37    9:37   10:32    9:51 
  1171    336767 Beneš Jan                  H45A       SJH7001       61   11:31    9:44   10:19    9:58 
  1172       109 Benešová Iva               D45A       SJH7051       47   11:50    9:39   10:48   10:01 
  1173    920682 Benešová Jana              D21A       SJH9451       29   11:45   10:12   11:18    9:50 
  1174    553451 Benešová Michaela          D10        SJH0651       26   11:44   10:02   10:49   10:20 
  1175     51141 Kubičko Petr               H45A       SJH6901       61   11:03   10:02   10:49    9:50 
  1176    331394 Blažek Petr                H40B       SJH7402       29   11:01    9:46   11:00   10:16 
  1177   2051486 Blažková Kateřina          D14A       SJH0252       47   11:20    9:44   10:55    9:56 
  1178    206416 Blažková Veronika          D10        SJH0551       26   11:20    9:50   10:31   10:02 
  1179    553458 Šrámková Michaela          D21A       SJH9352       29   11:00    9:27   11:03    9:30 
  1180    331118 Romanovský Alois           H50A       SJH6101       46   11:06    9:42   10:59    9:45 



107 SJI OK Jihlava        CZE 

  1181   2058511 Čechová Tereza             D18A       SJI9852       30   10:25   11:24    9:47   11:01 
  1182   7200584 Bořil Jan                  H18A       SJI9700       58   10:38   10:59    9:56         



107 SKV TJ Slovan Karlovy CZE 

  2027    682634 Dítko Jan                  F3         SKV7301      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1183   7200904 Badura Václav              H21B       SKV8101       51   11:10    9:39   10:47    9:44 
  1184      8690 Reischigová Růžena         F3         SKV5353      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1185   1470168 Krejčová Vlasta            D21C       SKV9453       27   11:19    9:54   10:31    9:50 
  1186    331098 Krejčová Vlasta            D50B       SKV6351       23   11:17   10:11   10:20    9:52 
  1187   2059772 Bauerová Kateřina          F5         SKV7751      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1188   2059771 Bauer Lukᚠ               H21A       SKV7701       50   11:23    9:25   10:36    9:49 
  1189   2059773 Bauer Matyᚠ              H12B       SKV0402       19   11:06   10:04   10:35   10:12 
  1190   2059774 Bauerová Aneta             T10        SKV0752       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1191    236486 Žandová Mária              D45B       SKV6551       43   10:48   10:13   10:25    9:38 
  1192    331089 Kubínová Jana              D45B       SKV6751       43   11:27    9:52   11:07    9:47 
  1193     51137 Kubát Jaroslav             H60B       SKV5203       15   11:54    9:52   10:23   10:15 
  1194    237549 Kubátová Lenka             D55B       SKV5551       21   10:46   10:06   10:41    9:44 
  1195     51133 Janovič Ondřej             H55A       SKV5901       38   11:16    9:34   10:30    9:50 
  1196   9005143 Štěrba Marek               H12A       SKV0401       36   10:50    9:33   10:57    9:44 
  1197     51738 Savičová Gabriela          D35B       SKV7952       27   11:48    9:30   10:26    9:50 
  1198   2045223 Štěrba Lukᚠ              T10P       SKV1001       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  2026           Smolíková Lucie            D21C       SKV9551       27   11:49   11:24   11:13    9:02 



107 SLA SKOB Slaný        CZE 

  1199   2075631 Vagnerová Adéla            T10P       SLA0850       71                    9:00    9:00 
  1200   2087677 Vagner Martin              H35B       SLA7800       19                   10:06   10:22 
  1201    259072 Ježková Martina            F5         SLA7350      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1202    436402 Ježek František            H10        SLA0501       30   10:25   11:20    9:37         
  1203   2045227 Aster Vladimír             H45A       SLA6500       61   10:35   11:08   10:11   10:24 
  1204    442858 Asterová Jana              D35A       SLA7451       29   10:05   10:25    9:30   10:25 



108 SMB SKOB Sig-Mat Mlad CZE 

  1205      7718 Hlaváč Jaroslav            H65B       SMB4801       19   11:17   10:07   11:02    9:43 
  1206     49971 Žitný Tomᚠ               H35A       SMB6401       30   10:57   10:05   10:39    9:45 
  1207     49973 Žitná Jana                 D21B       SMB9251       51   11:02    9:34   10:40   10:06 



108 SNA TJ START Náchod   CZE 

  1208      9616 Doucha Tomᚠ              T10P       SNA0801       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1209      9636 Doucha Martin              H10        SNA0501       30   10:10   10:35    9:22   11:05 
  1210      9626 Doucha Jiří                H21A       SNA7105       50   10:26   10:46    9:54   10:31 
  1211    232953 Zákravský Zdeněk           H55A       SNA5702       38   10:00   10:38    9:22   10:46 
  1212      9633 Langr Stanislav            H60A       SNA5403       45   10:25   10:59    9:28   10:23 
  1213      9610 Sokolář Zdeněk             H70        SNA4501       24   10:01   11:19   10:02   11:09 
  1214      9606 Douchová Jaroslava         D40B       SNA7155       29   10:09   10:15    9:10   11:11 
  1215    416262 Krunková Bohuslava         D45B       SNA7053       43   10:03   11:01    9:55   11:08 
  1216      9608 Vondráčková Zdeňka         D50B       SNA6251       23   10:07   10:25    9:38   10:20 
  1217      7225 Mikysková Hana             D55B       SNA5651       21   10:04   10:55    9:31   10:26 
  1218      9612 Langrová Eva               D60        SNA5351       24   10:24   10:49    9:25   10:49 
  1219      9620 Rufferová Iva              D65        SNA5052       16   10:07   10:39    9:52   10:38 



108 SOB SOBSA             CZE 

  1220   2067886 Choutková Magdaléna        D21A       SOB8851       29   11:20    9:52   10:43   10:00 
  1221     53643 Randík Jan                 H21C       SOB8703       26   11:06    9:48   10:24    9:54 
  1222   1396839 Choutka Jaroslav           H35A       SOB6301       30   11:22    9:40   10:24    9:25 



108 SRK SOOB Spartak Rych CZE 

  1223      9798 Hrobař Rudolf              H65B       SRK4702       19   10:45   10:39    9:58   10:55 
  1224      9818 Stárek Jiří                H65A       SRK5002       30   10:28   10:32   10:01   10:26 
  1225   2073747 Kosová Tereza              D14A       SRK0151       47   10:02   10:53   10:16   11:02 
  1226    438611 Kosová Michaela            D45A       SRK6752       47   10:11   10:27   10:06   10:34 
  1227    434581 Kos Michal                 H45A       SRK6802       61   10:39   10:56   10:01   11:06 



108 SSU SK Severka Šumper CZE 

  1228    420422 Zatloukal Tomᚠ           H45B       SSU6700       34   10:52   10:06   10:17    9:44 
  1229   2027210 Zatloukalová Eva           D45B       SSU7050       43   11:21   10:01   10:31    9:59 
  1230   2025342 Zatloukalová Romana        D16B       SSU9950       22   11:08    9:42   10:59   10:03 
  1231    224900 Zatloukalová Hana          D14B       SSU0158       22   11:10    9:43   10:31    9:43 



108 STB TJ Stadion Nový B CZE 

  1232      8486 Průšek Petr                H45B       STB7000       34   10:32   11:10    9:29   10:32 
  1233    446324 Průšková Tereza            D12B       STB0499       15   10:11   10:51    9:52   11:21 
  1234    682355 Kučerková Romana           D21B       STB8196       51    9:50   10:43   10:10   10:30 
  1235     49984 Kučerka Radek              T10P       STB1101       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1236    682367 Kubec Pavel                H45B       STB6601       34   10:20   10:18   10:13   10:16 
  1237    206351 Kubecová Jana              D40B       STB7399       29   10:29   10:20   10:10   10:16 
  1238   2019212 Kubecová Magdalena         D10        STB0550       26   10:26   10:32   10:13   10:14 
  1239   7205007 Dolejší Kateřina           D14A       STB0199       47   10:26   10:14    9:34   10:47 
  1240    438039 Dolejší Jan                H10        STB0601       30   10:15   11:10    9:12   10:55 
  1241    434839 Dolejší Lenka              D40A       STB7499       30   10:54   10:25    9:31   10:46 
  1242     52907 Dolejší Miloš              H45B       STB6701       34   10:12   10:34    9:21   10:40 
  1243     49982 Našinec Jiří               H65B       STB5003       19   10:13   10:55    9:34   10:23 
  2029    682354 Bernášek Jiří              H21B       STB8101       51   11:46    9:18   11:17    9:08 



108 STE SK SKI-OB Šternbe CZE 

  1244   2035722 Marková Ema                D14A       STE0252       47   10:59    9:29   10:46   10:02 
  1245   2027234 Smolka Martin              H40A       STE7100       37   11:11    9:47   10:37    9:32 
  1246   2027230 Smolková Sabina            D14A       STE0250       47   11:14    9:50   10:52    9:53 
  1247   2027239 Skoupý Jan                 H21A       STE9411       50   11:47    9:52   10:27    9:58 
  1248     51123 Doležel Ondřej             H21A       STE9202       50   10:44   10:22   10:12    9:34 



108 STH SK Studenec       CZE 

  1249      9090 Junek Petr                 H35A       STH7801       30   10:17   11:10   10:04   11:10 
  1250    220254 Junkova Petra              D40B       STH7451       29    9:34   11:00    9:50   10:11 
  2036           Horňáková Hana             F3         STH8351      110                            9:00 
  2037           Uvizlová Radka             F5         STH8451      110                            9:00 



108 SVS Orientklub Vsetín CZE 

  1251     53389 Maliňák Josef              H60B       SVS5501       15   11:24   10:12   10:43    9:15 
  1252     53387 Maliňáková Petra           D21B       SVS8751       51   10:59    9:49   10:55    9:42 
  1253     53385 Bouzková Katka             D21B       SVS8151       51   10:53    9:37   10:22    9:48 
  1254     53388 Bouzek Petr                H21B       SVS7901       51   11:25    9:30   10:38    9:59 



108 TAP KOB TRETRA Praha  CZE 

  1255    682651 Hejtmánek Vladimír         H55A       TAP5802       38    9:56   10:22    9:30   10:30 
  1256     53641 Hejtmánková Alena          D60        TAP5452       24   10:30   10:19    9:19   11:01 



109 TBM KOS TJ Tesla Brno CZE 

  1257    232732 Hlaváč Ondřej              H16A       TBM9901       42   11:00    9:27   10:54    9:39 



109 TCB SK Technik České  CZE 

  1258    515069 Princ David                H45B       TCB6901       34   10:28   11:14   10:09   10:24 
  1259     52193 Pšenička Jiří              H50B       TCB6301       35   10:37   11:02   10:11   10:51 



109 TEP Tempo Praha       CZE 

  1260     51647 Městková Eva               D65        TEP4851       16   11:10    9:45   10:55   10:11 
  1261     49546 Městková Lucie             D35B       TEP7850       27    9:48   11:12    9:26   11:20 



109 TJN OOB TJ Tatran Jab CZE 

  1262    416833 Böhm Karel                 H55A       TJN5101       38   10:04   11:02    9:50   10:42 
  1263    232515 Böhmová Eva                D60        TJN5450       24   10:48   11:07   10:13   10:25 
  1264   2056301 Horák Petr                 H55B       TJN5602       21   10:28   11:00    9:43   11:03 
  1265   2027208 Janeček Mirek              H18A       TJN9804       58   10:28   10:29    9:38   10:18 
  1266    425590 Jermanová Eva              D50A       TJN6150       18   10:32   10:52    9:49   10:20 
  1267      8259 Lukavcová Lenka            D60        TJN5452       24   10:36   10:55    9:31   11:07 
  1268   2060202 Lukavec Miloslav           H65A       TJN4901       30   10:13   11:02    9:31   10:41 
  1269   2027247 Michek David               H18B       TJN9802       10   10:03   10:45   10:22   11:31 
  1270    425591 Novotná Viktorka           D14B       TJN0250       22   10:42   10:11    9:00         
  1271    232502 Novotný Dušan              H40B       TJN7002       29   10:11   10:31   10:10   10:21 
  1272    232325 Novotný Marek              H16A       TJN9901       42   10:21   10:48    9:54   10:27 
  1273      8260 Novotný Otakar             H55A       TJN5604       38   10:36   10:50   10:06   11:02 
  1274   2060231 Pěnička Libor              H50A       TJN6000       46   10:18   10:18    9:35   10:39 
  1275     52900 Petrželka Pavel            H75        TJN3800       15   10:44   11:14   10:13   10:24 
  1276    411767 Posseltová Tereza          D21B       TJN9252       51   10:17   11:04   10:04   11:12 
  1277    416828 Schindler Jiří             H50A       TJN6301       46   10:03   10:36   10:14   10:15 
  1278   2025357 Šmaus Antonín              H16A       TJN0001       42   10:39   10:57   10:09   10:45 
  1279      8270 Šmaus Ivan                 H50A       TJN6249       46   10:09   10:42    9:41   10:30 
  1280   2067320 Šmaus Jan                  H18A       TJN9700       58   10:24   10:57    9:50   10:58 
  1281    232510 Šmausová Gabriela          D45B       TJN6951       43   10:27   10:49   10:01   10:38 
  1282     51536 Štembera Jan               H40B       TJN7513       29   10:31   10:21    9:45   10:46 
  1283    416039 Štemberová Natálie         F5         TJN9851      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1284   2017687 Žucha Jiří                 H45B       TJN6603       34    9:56   10:54   10:01   10:48 
  1285   2020749 Žuchová Daniela            D18B       TJN9750       15   10:44   10:54   10:06   10:25 
  1286   2045202 Adamec Martin              H14A       TJN0106       43   10:30   10:29    9:45   10:27 
  1287   2032176 Balogh Jan                 H35A       TJN7500       30   10:27   10:40    9:49   11:05 
  1288   2027211 Baloghová Lída             D14B       TJN0150       22    9:46   10:25   10:03   11:07 
  1289    416830 Budská Anna                D14B       TJN0253       22   10:56   10:46    9:14   10:39 
  1290   1398985 Budský Ondřej              H14A       TJN0105       43   10:24   10:35   10:12   10:36 
  1291   2027225 Dejnožka Jiří              H40B       TJN7503       29   10:41   11:01   10:00   10:31 
  1292   2035718 Dejnožka Martin            H10        TJN0600       30   10:30   10:25   10:12   10:25 
  1293   2027224 Dejnožka Vojtěch           H12A       TJN0300       36    9:42   10:29    9:29   10:48 
  1294   2049610 Dejnožková Blanka          D35B       TJN7651       27   10:00   10:36   10:08   10:50 
  1295   2056303 Mašínová Anna              D14A       TJN0152       47    9:53   10:23    9:07   11:14 
  1296   2069091 Nedomlelová Lucie          D14A       TJN0256       47    9:59   10:41   10:01   10:14 
  1297   2045201 Pavel Martin               H16B       TJN0004       16    9:40   11:01   10:10   10:50 
  1298   2070823 Pěnička Jan                H10        TJN0501       30   10:00   10:40   10:02   10:35 
  1299   2069079 Pěnička Tomᚠ             H14B       TJN0202       26   10:13   11:08    9:45   10:49 
  1300   2069075 Pěničková Martina          D16B       TJN0052       22    9:58   10:38    9:28   10:17 
  1301   2073666 Pokorná Hana               D45B       TJN6950       43   10:42   10:37   10:10   10:23 
  1302   2056302 Pokorný Jan                H12B       TJN0400       19   10:02   10:28    9:31   10:28 
  1303      7726 Rýdlová Magda              D45A       TJN6850       47   10:23   10:24   10:00   10:19 
  1304   2035701 Rýdlová Adéla              D14A       TJN0151       47   10:05   11:02    9:37   10:53 
  1305   2035725 Rýdlová Magdaléna          D14A       TJN0251       47   10:44   11:14   10:10   11:20 
  1306   2070851 Saur Filip                 H10        TJN0503       30    9:50   10:50    9:47   10:45 
  1307   4408031 Saur Štěpán                T10P       TJN0900       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1308   2053560 Šklíbová Míša              D14A       TJN0153       47    9:47   11:08    9:13   10:20 
  1309   4408032 Šklíba Jaromír             F3         TJNXXXX      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1310    682376 Štembera Vítek             T10        TJN0801       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1311    682375 Štemberová Bára            D10        TJN0650       26    9:56   10:50    9:55   11:14 
  1312      7719 Svobodová Barbora          D21A       TJN8952       29   10:05   10:42   10:08   10:55 
  1313    416846 Krpatová Klára             D21B       TJN9353       51    9:47   10:04    9:37   10:12 



109 TJP TJ Sokol Troja    CZE 

  1314     53514 Kraus Ota                  H55A       TJP5700       38   10:52    9:54   11:18    9:22 
  1315     53512 Krausová Martina           D21C       TJP9350       27   11:25    9:30   11:01   10:08 
  1316     51289 Wolkerová Dagmar           D50A       TJP5250       18   11:44    9:35   10:52    9:31 
  1317      8861 Peterka František          H65A       TJP4900       30   11:33   10:17   11:01    9:51 
  1318    446334 Cedrych Karel              H60B       TJP5500       15   10:54    9:12   10:53   10:05 
  1319    232897 Beneš Michal               H35A       TJP7800       30   10:52    9:35   10:34    9:40 
  1320   2073674 Špinková Markéta           F3         TJP8550      110    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1321   2086854 Krejbichová Šárka          D45B       TJP6850       43   11:36   10:16   11:01    9:32 
  1322   2086855 Krejbich Dan               H16B       TJP9901       16   11:00   10:01   10:30   10:00 
  1323   2086856 Krejbichová Julie          D21C       TJP9351       27   10:55   10:12   10:37    9:56 
  1324    301536 Pecharová Michaela         D35A       TJP6550       29   11:05    9:25   11:00   10:10 
  1325    301537 Jankovcová Marie           F3         TJP3950      110    9:00    9:00    9:00    9:00 



109 TRI TJ TŽ Třinec      CZE 

  1326   2073746 Tesařová Jana              D18A       TRI9751       30   10:05   11:29    9:27   10:56 
  1327    887630 ArgalᚠMichal             H21E       TRI9301       48   10:25   11:02   10:15   10:42 
  1328    416127 Kaufmanová Ivana           D18A       TRI9761       30   10:20   10:54    9:57   10:26 
  1329     49395 Gazda Viktor               H21E       TRI9203       48   10:07   10:47   10:00   10:36 



109 TTR OOB Třebíč        CZE 

  1330     52252 Orálek Miroslav            H60A       TTR5201       45   11:22    9:23   10:52    9:26 
  1331     52253 Orálková Libuše            D60        TTR5351       24   11:42    9:31   10:31    9:43 
  1332     52235 Sysel Svatobor             H50B       TTR6202       35   11:25    9:42   10:31    9:43 
  1333     52237 Syslová Iva                D50B       TTR6151       23   10:56    9:57   10:55    9:59 



109 TUR OOB TJ Turnov     CZE 

  1334   1403065 Drahoňovský Aleš           H40A       TUR7201       37                    9:53   10:40 
  1335   1403064 Drahoňovský Jakub          T10P       TUR1006       71    9:00    9:00            9:00 
  1336    888638 Drahoňovský Tomᚠ         T10        TUR0701       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1337    995821 Hradec Pavel               H21E       TUR8801       48   10:22   10:26    9:48   10:30 
  1338     51816 Jakubec Jindřich           H65A       TUR4801       30   10:43   10:37    9:36   10:21 
  1339      8220 Konopáč Jiří               H55A       TUR5803       38   10:12   10:30    9:54   10:50 
  1340   1403419 Linková Alena              D18A       TUR9751       30   10:30   11:19    9:42   10:31 
  1341     51809 Linková Iva                D45B       TUR6850       43   10:18   10:31    9:46   10:56 
  1342   2032102 Linková Lucie              D14A       TUR0251       47   10:17   10:50   10:13   10:17 
  1343   7092626 Luštický Martin            H21E       TUR8700       48   10:10   10:50   10:12   10:24 
  1344    330671 Nejman Stanislav           H20A       TUR9500       36   10:18   10:32    9:58   10:30 
  1345   7202880 Sokolářová Šárka           D16A       TUR9999       38   10:36   10:43    9:53   10:49 
  1346     51283 Tvrdek Vojtěch             H65A       TUR4949       30   10:18   10:52    9:46   10:46 
  1347    303959 Tvrdková Eva               D60        TUR5151       24   10:06   10:25   10:07   10:37 
  1348    515499 Wolf Daniel                H21E       TUR9100       48   10:31   11:05   10:06   10:48 
  1349   9101181 Wolf Filip                 H18A       TUR9701       58   10:12   11:05   10:08   10:26 
  1350    500850 Dlabaja Tomᚠ             H21E       TUR8303       48                           10:18 
  1351      8214 Hudský Vlastimil           H60A       TUR5100       45   10:46   10:47    9:37   11:02 
  1352   1403063 Mertlík Jakub              H12B       TUR0307       19    9:38   10:52    9:07   10:36 
  1353   1403061 Mertlík Vojtěch            T10        TUR0704       44    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1354     51225 Schulhof Jan               H21E       TUR8900       48   10:16   10:32   10:18   10:12 



109 TUV SOK TJ Turnov     CZE 

  1355    232388 Šritr Martin               H45A       TUV6802       61   10:59   10:10   10:43   10:16 
  1356      8322 Kvapil Petr                H40B       TUV7402       29   11:31    9:56   10:20    9:36 
  1357      7707 Kvapilová Lenka            D21B       TUV8151       51   11:26    9:46   10:28   10:03 



109 TZL SKOB Zlín         CZE 

  1358      8930 Horynová Eva               D60        TZL5254       24   10:42   11:01    9:37   10:19 
  1359    887934 Nečas Jiří                 H21E       TZL9101       48   10:34   10:44    9:45   10:54 
  1360     53320 Fialová Tereza             F3         TZL9090      110    9:00                         



110 UOL SK UP Olomouc     CZE 

  1361    682075 Janošíková Tereza          D16A       UOL9950       38   11:28   10:03   11:17    9:33 



110 VAM OOB Vamberk       CZE 

  1362      9671 Rykala Karel               H50B       VAM6401       35    9:57   10:38    9:39   10:23 
  1363      9680 Rykalová Jitka             D40B       VAM7251       29    9:59   10:50   10:20   11:06 



110 VBM VSK Mendelu Brno  CZE 

  1364   7201756 Hiršová Marcela            D45A       VBM7079       47   11:29    9:15   10:54    9:43 
  1365   7201772 Hirš Libor                 H55B       VBM6000       21   11:31    9:29   10:39    9:46 
  1366     49558 Hanzl Vlastimil            H60A       VBM5329       45   11:10   10:02   10:16   10:05 
  1367    995888 Chroustová Petra           D45B       VBM6655       43   11:09    9:58   10:34   10:11 
  1368     53223 Jemelíková Lada            D50A       VBM6555       18   11:04    9:56   10:38    9:45 



110 VCB TJ OB České Buděj CZE 

  1369      8044 Teringl Radek              H50A       VCB6502       46   10:42   10:45    9:47   10:27 
  1370     52113 Teringlová Martina         D35A       VCB7851       29   10:10   10:40   10:00   11:00 
  1371    232975 Teringlová Vendula         D12B       VCB0451       15   10:01   10:21    9:32   10:21 
  1372    232980 Teringl Vojtěch            T10        VCB0702       44    9:00    9:00    9:00    9:00 



110 VLI Slavia Liberec or CZE 

  1373    500568 Bednařík Aleš              H21C       VLI7309       26   10:48   10:00   10:42   10:06 
  1374   2049577 Bednaříková Adéla          D16B       VLI0059       22   11:22    9:49   10:45    9:49 
  1375   2049576 Bednaříková Daniela        D21C       VLI7759       27   11:01    9:48   10:55    9:44 
  1376   9005174 Hickethier Manfred         H60A       VLI5201       45   11:28   10:11   10:31    9:38 
  1377      4214 Horáček Miroslav           H65A       VLI5000       30   11:28    9:47   10:51    9:21 
  1378      4100 Horáčková Stanislava       D65        VLI4950       16   11:19   10:03   10:19    9:35 
  1379   1969696 Kobr Tomᚠ                H21A       VLI8901       50   11:14    9:55   10:54   10:10 
  1380   2067313 Kolaja Jan                 H21B       VLI8100       51   11:19    9:51   10:29   10:02 
  1381   1398538 Kolaja - Ehlerová Jana     D21B       VLI8055       51   11:11    9:25   11:01    9:27 
  1382      8129 Martan Jiří                H40A       VLI7300       37   11:07   10:15   10:45   10:12 
  1383      8126 Martanová Daniela          D40A       VLI7452       30   11:09    9:40   10:51    9:36 
  1384   2043603 Martanová Elin             D14A       VLI0252       47   11:23    9:41   10:37    9:50 
  1385   2043610 Martanová Lea              D12A       VLI0555       29   11:11   10:07   10:52   10:03 
  1386   2059769 Pachnerová Jaroslava       D60        VLI5152       24   11:30    9:55   10:25    9:55 
  1387     51218 Petrová Věra               D50B       VLI6251       23   11:31   10:04   10:27   10:06 
  1388     49962 Podrábská Alžběta          D12A       VLI0451       29   10:51    9:57   11:07    9:18 
  1389   1400433 Podrábská Marie            D40A       VLI7451       30   11:44    9:50   10:36    9:56 
  1390    207860 Podrábská Marie            D14A       VLI0251       47   11:17    9:35   10:22   10:05 
  1391     51227 Poloprutský Tomᚠ         H50A       VLI6205       46   11:03   10:09   10:20    9:33 
  1392   1302773 Přinda Oldřich             H60A       VLI5101       45   11:34    9:35   10:37    9:44 
  1393   1302790 Škoda Jakub                H21E       VLI8800       48   11:07    9:41   10:27    9:30 
  1394   2058476 Novotná Jana               D40A       VLI7350       30   10:59    9:20   11:01    9:46 
  1395   4402232 Novotný Dalibor            T10P       VLI0808       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1396   2058474 Novotný Jaromír            H12A       VLI0300       36   11:06    9:49   10:37   10:12 
  1397   2078464 Novotný Jiří               H40A       VLI7102       37   10:47   10:07   10:53    9:28 
  1398     49954 Poloprutská Klára          D18B       VLI9750       15   11:14    9:54   10:46    9:55 
  1399    981819 Honzík Tomᚠ              H45A       VLI7000       61   11:09    9:50   10:25    9:40 
  1400      8287 Petr Josef                 F5         VLI6300      110                    9:00    9:00 
  2042           Volfová Jůlie              D21B       VLI8051       51            9:04   11:16    9:21 
  2038           Popková Klára              F5         VLI7455      110                            9:00 
  2044           Mokrý Pavel                H40A       VLI7501       37           11:11    9:13    9:08 



110 VPM KOS Slavia VŠ Plz CZE 

  1401   2060390 Hasmanová Lenka            D35A       VPM7551       29   10:00   10:45    9:35   11:05 
  1402   2060391 Hasman Jan                 H45A       VPM6901       61   10:37   10:50   10:17   10:48 
  1403   2042514 Hasman Ondřej              H16A       VPM0002       42   10:24   10:27    9:39   10:42 
  1404   2042505 Hasman Marek               H14A       VPM0201       43   10:09   10:56    9:57   10:42 
  1405   2042518 Richtr Lukᚠ              H14A       VPM0204       43   10:18   11:02    9:39   10:54 
  1406   2042516 Hasman Jakub               H10        VPM0501       30    9:45   11:05    9:27   10:50 
  1407      1466 Sobotová Jana              D35B       VPM7250       27   10:18   10:42    9:50   10:26 
  1408    232337 Sobota Ondřej              H10        VPM0502       30   10:45   10:55    9:42   11:00 
  1409    434815 Sobotová Kateřina          T10P       VPM0851       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1410   2075662 Doležal Jan                H55B       VPM5701       21   10:14   11:14    9:50   11:10 
  1411   2075661 Doležalová Liběna          D55B       VPM5950       21   10:39   10:27    9:38   10:47 
  1412   2085626 Doležalová Barbora         D21C       VPM9252       27   10:13   10:48   10:13   10:20 
  1413   2075660 Doležalová Dorotka         D16B       VPM9950       22   10:40   10:52    9:42   11:27 
  1414    331467 Richtrová Kamila           D12A       VPM0451       29   10:06   10:42    9:57   10:18 
  1415   2031356 Kroupová Eliška            D18B       VPM9853       15    9:54   11:04   10:16   10:15 
  1416   2060399 Šafrhansová Lucie          D18B       VPM9753       15   10:14   10:44    9:56   10:55 
  1417   2042510 Obytová Kateřina           D18B       VPM9752       15    9:34   10:04    9:36   11:15 
  1418   2035166 Hlinovská Johana           D18B       VPM9751       15   10:34   10:24    9:06   10:35 
  1419    301463 Kurz Zdeněk                H50A       VPM6301       46    9:51   10:48    9:44   10:45 
  1420   2058525 Kurz Šimon                 H14A       VPM0208       43   10:45   10:26   10:15   10:48 
  1421   1400429 Kurz Ondřej                H12A       VPM0503       36    9:46   10:25   10:09   11:16 
  1422    887623 Anděl Robert               H21B       VPM8001       51   10:43   11:18    9:14   10:56 
  1423    887604 Hašek Adam                 H14B       VPM0101       26   10:01   10:38    9:51   10:31 
  1424   2060398 Šauli Filip                H12A       VPM0301       36    9:54   10:17    9:33   10:20 
  1425   2060395 Šauli Ivana                D35A       VPM7852       29                   10:15   10:20 
  2039           Kamaryt Tomᚠ             H21E       VPM8807       48                    9:21   11:21 



110 VRB Sportovní klub ve CZE 

  1426    301264 Zaoral Jan                 H65B       VRB4703       19   10:53    9:11   10:14   10:15 
  1427    232186 Jančová Jana               F5         VRB9450      110            9:00    9:00    9:00 



110 VRL OOS TJ Spartak Vr CZE 

  1428    425555 Waňková Martina            D16A       VRL9951       38    9:52   11:11    9:57   10:41 
  1429      8954 Nýdrlová Eva               D55A       VRL5451       19   10:03   11:03    9:59   10:31 
  1430   2025354 Starý Ondra                H18A       VRL9802       58   10:42   10:31    9:34   10:50 
  1431    206480 Hančová Alice              D21C       VRL7052       27   10:01   10:36    9:55   10:44 
  1432   2045230 Čivrná Eliška              T10P       VRL0851       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1433   2032649 Čivrný Jan                 H10        VRL0501       30   10:35   11:00    9:52   11:10 
  1434    886273 Čivrná Karolína            D40B       VRL7355       29    9:49   10:40   10:00   11:01 
  1435    995887 Čivrný Pavel               H50B       VRL6306       35   10:29   11:10    9:27   11:19 
  1436   2019219 Tryzna Pavel               H45B       VRL6801       34           10:26   10:05         
  1437    438038 Hanč Jaroslav              F3         VRL6702      110    9:00                         
  1438      9246 Hančová Karolína           T10P       VRL0952       71    9:00                         
  1439      9004 Havlová Klára              D14B       VRL0152       22   10:21   11:07    9:07   10:11 
  1440      8964 Havlová Katka              D10        VRL0552       26   10:44   11:14    9:19   10:26 
  1441   2060209 Havel Leoš                 H50A       VRL6401       46   10:33   10:54    9:59   10:36 



110 VSP USK Praha         CZE 

  1442   2075606 Baldrian Josef             T10P       VSP1100       71    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1443      9784 Baldrianová Barbora        D21E       VSP7850       30   11:49   10:00   11:16    9:01 
  1444   9200730 Baldrian Tomᚠ            H12A       VSP0405       36   11:26    9:25   10:21    9:40 
  1445    888639 Baldrianová Eva            D10        VSP0751       26   11:14    9:26   10:25    9:26 
  1446    416121 Městka Václav              H10        VSP0600       30   11:25    9:50   10:37    9:20 
  1447     51746 Městková Kateřina          D35B       VSP7650       27   10:48    9:12   10:44   10:02 



110 ZAK SK Netopýr Zákupy CZE 

  1448    410399 Kašpar Ludvík              H40B       ZAK7200       29   10:06   10:26    9:20    9:21 
  1449    331399 Kašparová Marie            D40B       ZAK7250       29   10:04   11:15    9:05    9:36 



111 ZBM SK Žabovřesky Brn CZE 

  1450   9201067 Zřídkaveselý Adam          H10        ZBM0505       30   11:20    9:40   10:57   10:10 
  1451     52008 Přikryl Petr               H21A       ZBM6708       50   11:32    9:40   10:45    9:25 
  1452       101 Zřídkaveselý Libor         H21A       ZBM7207       50   11:05   10:07   10:39   10:13 
  1453   1111187 Zháňal Jan                 H21E       ZBM8721       48   11:37   10:11   10:36    9:33 
  1454    886812 Mokrý Stanislav            H21E       ZBM9202       48   11:04    9:59   11:12   10:06 
  1455   1668661 Hrušková Barbora           D21E       ZBM9354       30   10:44    9:15   10:31    9:56 
  1456   9005227 Šimková Johanka            D21E       ZBM9456       30   11:29    9:45   10:21    9:11 
  1457   1591995 Hruška Jakub               H21E       ZBM9515       48   11:16   10:20   11:00    9:45 
  1458   7200360 Hirš Otakar                H18A       ZBM9801       58   11:28   10:03   10:28    9:46 
  1459   1441628 Nedbálková Hana            D18A       ZBM9755       30   11:10   10:34   10:52   10:06 
  1460   1007533 Odehnalová Tereza          D18A       ZBM9757       30   10:40    9:44   10:32    9:26 
  1461    897355 Firešová Markéta           D16A       ZBM9951       38   11:44    9:35   10:37    9:41 
  1462   1400403 Odehnalová Klára           D16A       ZBM9956       38   11:36    9:19   10:49    9:49 
  1463   2049579 Chvílová Hana              T-OPEN     ZBM9759       15    9:00    9:00    9:00    9:00 
  1464   7200367 Hiršová Gabriela           D20A       ZBM9651       22   11:18    9:09   10:52    9:21 
  1465   2049579 Bednařík Vilém             H10        VLI0509       30   11:30   10:05   10:22    9:35 
  1466   2049578 Bednaříková Emma           D12A       ZBM0359       29   10:56    9:47   10:42    9:23 
  1467   9201063 Kelbl Vladimír             H18A       ZBM9711       58   11:24    9:59   11:00   10:10 
  1468   1400432 Coufal Jáchym              H14A       ZBM0200       43   11:24    9:50   10:39    9:48 
  1469    410338 Auerműllerová Anna         D16B       ZBM0060       22   10:54    9:56   10:31    9:56 
  1470    888891 Bravený Vít                H21E       ZBM9102       48   11:25    9:47   10:45    9:57 
  1471   9201069 Chromá Kateřina            D21E       ZBM9451       30   11:09   10:15   10:41   10:06 
  1472   2075663 Galatíková Lucie           D20A       ZBM9550       22   11:53    9:30   10:38    9:42 
  1473           Bašeová Klára              D14A       ZBM0252       47   11:29    9:53   10:28    9:44 
  1474           Baše Matěj                 H10        ZBM0509       30   11:40    9:25   10:32   10:00 
  1475     49398 Hrušková Lenka             D40A       ZBM6251       30   11:34    9:25   10:46    9:41 
  1476     49393 Hruška Tomᚠ              H50B       ZBM6401       35   11:33    9:38   10:51    9:51 
  1477    416101 Hrušková Kristýna          D21B       ZBM9156       51   11:05    9:40   10:46    9:33 



111 ZLH OOB TJ Zlaté Hory CZE 

  1478    361929 Novotná Jitka              D45B       ZLH7050       43   10:09   10:55    9:52   10:44 
  1479    331363 Novotná Klára              D18B       ZLH9851       15   10:24   10:34    9:26   10:45 
  1480    331514 Novotná Tereza             D16B       ZLH0051       22   10:33   10:31    9:14   11:13 
  1481   2020722 Novotný Erik               H12A       ZLH0301       36   10:38   10:21    9:49   10:36 
  1482   7001234 Novotný Tomᚠ             H45A       ZLH7001       61   10:23   11:10    9:31   11:02 
  1483    361979 Moskvová Jitka             D35B       ZLH7551       27   10:30   10:30   10:02   10:32 
  1484   7506161 Moskva Roman               H21B       ZLH7501       51    9:37   10:39    9:23   10:41 
  1485    416097 Moskva Vojtěch             T10P       ZLH0802       71    9:00    9:00    9:00    9:00 



111 ZVS TJ Zbrojovka Vset CZE 

  1486   7202890 Vyškovská Radka            D35A       ZVS7450       29   11:20   10:00   10:20    9:55 
  1487   2035742 Stříteský Tomᚠ           F3         ZVS7401      110    9:00            9:00         
  1488     53383 Stříteský Tomᚠ           H10        ZVS0801       30   11:15   10:00   10:42    9:45 



111 BOR OK Jiskra Nový Bo CZE 

  2000      4124 Lamačová Barbora           D10                      26    9:44    9:20   11:19   11:20 



111 KAS KOB Kamenický Šen CZE 

   811    682601 Štrojsa Josef              H75        KAS4000       15   11:04    9:34   10:43   10:04 
   812    682607 Štojsová Jaroslava         D70        KAS4350       10   10:53   10:05   10:21   10:09 
   813    682613 Nejezchleba Jiří           H65B       KAS4600       19   11:57    9:59   10:22    9:27 
   814    682619 Nejezchlebová Věra         D70        KAS4551       10   11:25    9:33   10:53    9:37 
   815    682631 Eichler Petr               H45B       KAS6900       34   11:00    9:50   10:29   10:08 
   816    682641 Eichlerová Jana            D45A       KAS7051       47   11:23    9:24   10:36    9:58 
   817    682674 Malá Jitka                 D60        KAS5451       24   11:12   10:07   10:49   10:01 
   818    515023 Hnízdil Jan                H40B       KAS7100       29   11:06    9:51   10:30   10:11 
   819    682680 Slezáčková Věra            D50B       KAS6551       23   10:49    9:22   11:02    9:45 
   820    682696 Hnízdil Matěj              H12B       KAS0301       19   10:50    9:48   10:43    9:40 



111 ODV TJ Aero Odolena V CZE 

  1052    331382 Brázdilová Radka           D45B       ODV6950       43   10:12   10:28    9:58   10:41 



111 N08 NEREG. BÁJEČNÉ ŽE CZE 

  2045   2086860 Králová Vanda              F3         N080000      110            9:00    9:00