BOHEMIA 2015st 5.8.2015 17:10
Výsledky - Etapa 1vytvořeno OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Škáchová ViktorieCZEKAM SK KameniceKAM065016:010:00
2Kubecová MagdalenaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB055016:52+0:51
3Lamačová BarboraCZEBOR OK Jiskra Nový BorBOR075017:47+1:46
4Blažková VeronikaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH055119:24+3:23
5Zmarzláková OlgaCZEKRL Kometa KraloviceKRL055220:32+4:31
6Kučerová AmálieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK065120:34+4:33
7Malard YaëlleFRA293 VERVINS ORIENTATION293060020:57+4:56
8Kerckhofs FeikeBEL152 HAMEGATROL152050020:58+4:57
9Nowak AnnaPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556060122:17+6:16
10Štemberová BáraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN065024:26+8:25
11Komárková ZbyňkaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH075125:46+9:45
12Škáchová ZuzanaCZEKAM SK KameniceKAM065125:58+9:57
13Benešová MichaelaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH065126:11+10:10
14Maurer KatjaSUI631 OLC KAPREOLO631060027:47+11:46
15Havlová KatkaCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL055228:56+12:55
16Baldrianová EvaCZEVSP USK PrahaVSP075129:18+13:17
17Holečková KateřinaCZEABM KOB Moira BrnoABM055330:59+14:58
18Černíková ZuzanaCZEDOB KOB DobruškaDOB055533:54+17:53
19Stryková KarolínaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU065635:27+19:26
20Golinowska OlaPOL562 OKS WROCLAW562060052:52+36:51
 
Schlittermann ClaraGER344 SV WILHELMSHAGEN3440500disk
 
 
 
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Poborská EliškaCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP035521:170:00
2Martanová LeaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI055521:41+0:24
3Nádeníčková IvaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ035023:41+2:24
4Hankovcová HelenaCZEKAM SK KameniceKAM035023:42+2:25
5Podrábská AlžbětaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI045124:03+2:46
6Richtrová KamilaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM045125:13+3:56
7Pračková EmaCZERIC OB ŘíčanyRIC045128:36+7:19
8Mougeot ColineFRA295 CO COLMAR295040029:48+8:31
9Thýnová MartinaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK035030:47+9:30
10Jedličková KristýnaCZEKAM SK KameniceKAM045531:17+10:00
11Pesta AnnaPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556030031:24+10:07
12Bednaříková EmmaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM035932:19+11:02
13Kroniková SylvieCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK045032:24+11:07
14Maurer NoraSUI631 OLC KAPREOLO631040032:54+11:37
15Víšková VeronikaCZEKAM SK KameniceKAM045234:42+13:25
16Nedvídková KatkaCZERUM ZOOB RumburkRUM045135:26+14:09
17Harms LisaGER341 DJK ADLER 07 BOTROP341040039:49+18:32
18Budriunaite VaivaLTU474 OK AŽULOAS474040042:26+21:09
19Wyder AlineSUI631 OLC KAPREOLO631030060:55+39:38
 
Fišarová EliškaCZEKRL Kometa KraloviceKRL0351disk
Martínez MartaESP246 CO TOTANA2460400disk
 
 
 
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Strazdina Anete annaLAT453 AZIMUTS OK453030016:360:00
2Teringlová VendulaCZEVCB TJ OB České BudějoviceVCB045120:54+4:18
3Ziemina Hanna gabrielaLAT453 AZIMUTS OK453040022:21+5:45
4Ziebová VeronikaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ045023:37+7:01
5Průšková TerezaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB049924:30+7:54
6Komárková JindraCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH045325:54+9:18
7Ambrazaite AdelijaLTU478 MARIJAMPOLES MKC478030127:26+10:50
8Cincibusová LenkaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP045029:29+12:53
9Room BirgitEST253 OK ILVES253040030:04+13:28
10Cibulková VeronikaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU035538:37+22:01
11Balaikaite VasareLTU478 MARIJAMPOLES MKC478030047:27+30:51
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Caune AgnijaLAT453 AZIMUTS OK453010125:410:00
2Kosová TerezaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK015125:44+0:03
3Blažková KateřinaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH025226:05+0:24
4Martanová ElinCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI025226:16+0:35
5Nedomlelová LucieCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025626:19+0:38
6Rýdlová AdélaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015126:25+0:44
7Nádeníčková PavlaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015026:29+0:48
8Calandry CecileFRA292 GL RHÓNE-ALPES292010926:46+1:05
9Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ015127:13+1:32
10Mašínová AnnaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015227:23+1:42
11Bejvlová KarolínaCZELME SK Los MělníkLME025027:45+2:04
12Vejražková RozárkaCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC015127:54+2:13
13Dolejší KateřinaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB019928:03+2:22
14Marková EmaCZESTE SK SKI-OB ŠternberkSTE025229:14+3:33
15Šlechtová TerezaCZEKRL Kometa KraloviceKRL015229:40+3:59
16Kalousková MarieCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP015130:03+4:22
17Miklušová TamarkaSVK672 TJ RAPID BRATISLAVA672025030:27+4:46
18Škáchová MagdalenaCZEKAM SK KameniceKAM015130:29+4:48
19Kroniková ŠtěpánkaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK015030:43+5:02
20Galateanu DariaROM571 UNEFS BUCURESTI571010031:09+5:28
21Rýdlová MagdalénaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025132:19+6:38
22Černá KateřinaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA025132:52+7:11
23Šklíbová MíšaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015332:54+7:13
24Andersson KlaraSWE709 OK ORION709020034:45+9:04
25Linková LucieCZETUR OOB TJ TurnovTUR025135:10+9:29
26Podrábská MarieCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI025135:12+9:31
27Smolková SabinaCZESTE SK SKI-OB ŠternberkSTE025035:45+10:04
28Bores HenarESP248 ORCA248010036:16+10:35
29Marešová KláraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ025036:17+10:36
30Stabina ZandaLAT453 AZIMUTS OK453010037:36+11:55
31Chaloupková HanaCZEKAM SK KameniceKAM025237:39+11:58
32Tirlikaite GabrieleLTU473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC473020038:01+12:20
33Peeters NoreBEL154 OMEGA II154010042:43+17:02
34De smul SielBEL153 OMEGA153010048:13+22:32
35Willemsens EmmaBEL151 HERMATHENAE THEUX151020052:58+27:17
36Bašeová KláraCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM025275:39+49:58
 
Arnet FionaSUI631 OLC KAPREOLO6310101disk
 
 
 
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Vítová LucieCZEBSO KOB Baník SokolovBSO025022:450:00
2Baloghová LídaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN015023:20+0:35
3Janderová BarboraCZEPGP SK PragaPGP025125:13+2:28
4Wiedemayer LauraAUT122 ASKO AUSTRIA122010026:02+3:17
5Novotná ViktorkaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025026:34+3:49
6Tumová AdélaCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC015427:34+4:49
7Annija SliksjaneLAT453 AZIMUTS OK453020029:21+6:36
8Budská AnnaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN025333:07+10:22
9Keller JanineSUI631 OLC KAPREOLO631010033:14+10:29
10Zatloukalová HanaCZESSU SK Severka ŠumperkSSU015834:26+11:41
11Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV025041:52+19:07
12Modlhammer KerstinAUT122 ASKO AUSTRIA122010151:21+28:36
13Genart AmélieFRA293 VERVINS ORIENTATION293010056:52+34:07
 
Holečková MichaelaCZEABM KOB Moira BrnoABM0259disk
Havlová KláraCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL0152nest.
Matějková BarboraCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC0156nest.
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Janošíková TerezaCZEUOL SK UP OlomoucUOL995025:100:00
2Kalinina NikaRUS591 OMEGA MOSCOW591000027:14+2:04
3Chaloupská BarboraCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK995127:15+2:05
4Firešová MarkétaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM995130:11+5:01
5Kopecká AnnaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU995830:58+5:48
6Thýnová NikolaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK005131:22+6:12
7Sokolářová ŠárkaCZETUR OOB TJ TurnovTUR999931:56+6:46
8Le gland LouiseFRA292 GL RHÓNE-ALPES292992431:58+6:48
9Miklušová TerezkaSVK672 TJ RAPID BRATISLAVA672995032:45+7:35
10Andersson KajsaSWE709 OK ORION709000033:04+7:54
11Dudoignon MarineFRA292 GL RHÓNE-ALPES292001433:46+8:36
12Plhalová ŠárkaCZEASU Magnus OrienteeringASU009734:31+9:21
13Voltrová AlenaCZEROZ OK RoztokyROZ995135:39+10:29
14Aschermannová KarolínaCZEKAM SK KameniceKAM005136:10+11:00
15Pavlíková MarkétaCZECHA OK ChrastavaCHA005037:09+11:59
16Skopane ElinaLAT453 AZIMUTS OK453000037:59+12:49
17Bonora LiseFRA292 GL RHÓNE-ALPES292990738:00+12:50
18Odehnalová KláraCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM995638:12+13:02
19Kubíčková JanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK999938:39+13:29
20Galateanu AdelaROM571 UNEFS BUCURESTI571990039:09+13:59
21Waňková MartinaCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL995140:21+15:11
22Marešová AlexandraCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ995043:12+18:02
23Corbin MarianneFRA292 GL RHÓNE-ALPES292001146:30+21:20
24Deferme LiesBEL152 HAMEGATROL152990048:11+23:01
25Pšenčíková AdélaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU005050:34+25:24
26Biersaková DagmarCZEKRL Kometa KraloviceKRL005152:31+27:21
27Vorverk MarineFRA292 GL RHÓNE-ALPES292993656:59+31:49
 
Kováříková MarieCZEKAM SK KameniceKAM0050disk
Fraňková AlexandraCZEN03 NEREG. OK LESAPÁNIN039850disk
Opálková MartinaCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM0050nest.
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Zlámalová NikolaCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC995130:240:00
2Zatloukalová RomanaCZESSU SK Severka ŠumperkSSU995030:28+0:04
3Hanáková LenkaCZEKRL Kometa KraloviceKRL995130:55+0:31
4Auerműllerová AnnaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM006031:54+1:30
5Doležalová DorotkaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM995036:34+6:10
6Labroche ClaireFRA293 VERVINS ORIENTATION293990039:47+9:23
7Mockaityte AisteLTU473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC473990140:52+10:28
8Kyselová NelaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU995141:02+10:38
9Novotná TerezaCZEZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH005143:20+12:56
10Albrechtová IvetaCZEKAM SK KameniceKAM995044:38+14:14
11Mudrová LenkaCZEKRL Kometa KraloviceKRL005245:54+15:30
12Hlaváčková PetraCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK005246:21+15:57
13Fors HeidiSWE715 OK GRIP715000046:37+16:13
14Boucher TheaFRA299 VINCENNES299000351:40+21:16
15Makauskaite ViktorijaLTU477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS477990057:11+26:47
16Bednaříková AdélaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI005959:39+29:15
17Pěničková MartinaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN005267:26+37:02
 
 
 
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Čechová TerezaCZESJI OK JihlavaSJI985227:170:00
2Odehnalová TerezaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM975729:26+2:09
3Tesařová JanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI975129:33+2:16
4Basset JulietteFRA292 GL RHÓNE-ALPES292980231:52+4:35
5Linková AlenaCZETUR OOB TJ TurnovTUR975132:56+5:39
6Kaufmanová IvanaCZETRI TJ TŽ TřinecTRI976133:38+6:21
7Zimmerová KateřinaCZEKAM SK KameniceKAM985036:14+8:57
8Fukalová HanaCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP985036:28+9:11
9Kavalírová JůlieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK975337:27+10:10
10Vuitton MarieFRA292 GL RHÓNE-ALPES292983837:32+10:15
11Voltrová HanaCZEROZ OK RoztokyROZ975239:19+12:02
12Fürstová AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI985440:54+13:37
13Corbin EmmaFRA292 GL RHÓNE-ALPES292981041:31+14:14
14Dudoignon ChloeFRA292 GL RHÓNE-ALPES292981342:16+14:59
15Westin EmilieNOR512 PORSGRUNN OL512980042:41+15:24
16Flori AnaisFRA292 GL RHÓNE-ALPES292981843:22+16:05
17Nedbálková HanaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM975543:47+16:30
18Delva LouFRA292 GL RHÓNE-ALPES292971544:16+16:59
19Fors JonnaSWE715 OK GRIP715980047:33+20:16
20Levesy SalomeFRA292 GL RHÓNE-ALPES292982649:45+22:28
21Vesilind LiinaEST258 SK SRD258980050:26+23:09
22Dufour MarieFRA292 GL RHÓNE-ALPES292971653:12+25:55
23Vorverk CamilleFRA292 GL RHÓNE-ALPES292984554:38+27:21
24Smrčková DominikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU979971:34+44:17
 
 
 
D18B (11)2,8 km 105 m13 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Obytová KateřinaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975232:570:00
2Poloprutská KláraCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI975033:48+0:51
3Hlinovská JohanaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975133:49+0:52
4Švancárová VeronikaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU985336:15+3:18
5Novotná KláraCZEZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH985138:40+5:43
6Kroupová EliškaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM985339:49+6:52
7Šafrhansová LucieCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM975341:33+8:36
8Žuchová DanielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN975042:55+9:58
9Pärnik EdithEST254 OK PEKO254980044:14+11:17
10Stankute TautvydeLTU473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC473980051:30+18:33
 
Cepeliauskaite IevaLTU477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS4779802disk
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Štičková AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI965128:270:00
2Hlubučková KristýnaCZEKAM SK KameniceKAM955131:59+3:32
3Hiršová GabrielaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM965135:08+6:41
4Hanáková MagdaCZEKRL Kometa KraloviceKRL965135:56+7:29
5Novotná KláraCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK975136:04+7:37
6Bores YaraESP248 ORCA248960036:10+7:43
7Šádková MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK965337:11+8:44
8Bornard JulieFRA292 GL RHÓNE-ALPES292960838:11+9:44
9Bonora MarineFRA292 GL RHÓNE-ALPES292963938:17+9:50
10Kanko RuutFIN272 KOOVEE272950140:07+11:40
11Doleželová KateřinaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU955840:59+12:32
12Končáková KláraCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE955545:47+17:20
13Uusitalo AmandaFIN272 KOOVEE272950053:12+24:45
14Galatíková LucieCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM955055:18+26:51
15Šádková LucieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK965462:18+33:51
 
Cych WeronikaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK9696nest.
Kožinová ZuzanaCZEPGP SK PragaPGP9650nest.
Procházková MarieCZEKAM SK KameniceKAM9554nest.
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Kašková KateřinaCZECHA OK ChrastavaCHA785030:250:00
2Benešová JanaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH945134:00+3:35
3Neradová AlenaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT855134:49+4:24
4Rothweiler MajaSUI631 OLC KAPREOLO631840039:07+8:42
5Šrámková MichaelaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH935239:46+9:21
6Mrázová PavlaCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP935040:52+10:27
7Heidrich ElisabethGER350 SV ROBOTRON DRESDEN350880041:16+10:51
8Monterrat AmandineFRA292 GL RHÓNE-ALPES292915141:47+11:22
9Herremans SofieBEL155 HAMOK155810044:41+14:16
10Westin KjerstiCZEPGP SK Praga512940045:41+15:16
11Ahlgren SamanthaSWE726 OK ROSLAGEN726930045:56+15:31
12Choutková MagdalénaCZESOB SOBSASOB885147:22+16:57
13Švihovská EvaCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC835251:46+21:21
14Minn Kadi-liisEST256 JOKA256910052:21+21:56
15Martin RaquelESP241 CODAN EXTREMADURA241920052:54+22:29
16Vettik Pilvi-heliEST256 JOKA256640053:17+22:52
17Alonso LydiaESP241 CODAN EXTREMADURA241900055:23+24:58
18Kuckert CarlaGER345 ESV LOK DESSAU345920071:07+40:42
 
Hradecká PetraCZEDOK OK DoksyDOK6850disk
msSvobodová BarboraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN895233:33+3:08
Nováková TerezaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP9751nest.
Kožinová AnnaCZEPGP SK PragaPGP9350nest.
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Pachnerová DominikaCZECHA OK ChrastavaCHA775032:550:00
2Gorčicová EliškaCZECHA OK ChrastavaCHA915035:24+2:29
3Urboniene NeringaLTU475 OSK SAKAS475850035:26+2:31
4Lankašová BarboraCZECHA OK ChrastavaCHA805035:36+2:41
5Kopecká EliškaCZEASU Magnus OrienteeringASU929938:03+5:08
6Žitná JanaCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB925139:56+7:01
7Vejstrková ZuzanaCZECHA OK ChrastavaCHA885240:06+7:11
8Košková AnnaCZELLI TJ Loko LiberecLLI955040:33+7:38
9Kvapilová LenkaCZETUV SOK TJ TurnovTUV815141:19+8:24
10Kolaja - Ehlerová JanaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI805541:22+8:27
11Posseltová TerezaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN925241:55+9:00
12Mathe FanniHUN397 TIPO OC BUDAPEST397940042:11+9:16
13Tauchmanová IvanaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA785242:19+9:24
14Magnuson MariaSWE713 KFUM OREBRO OK713820042:56+10:01
15Šulcová VeronikaCZECHA OK ChrastavaCHA865043:02+10:07
16Černíková BarboraCZEDOB KOB DobruškaDOB787843:11+10:16
17Hrušková KristýnaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM915643:47+10:52
17Pavlíková KláraCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT745143:47+10:52
19Krpatová KláraCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN935344:26+11:31
20Kretschmer OdetteGER349 OLE TEAM DRESDEN349870144:36+11:41
21Gregorová KateřinaCZEBSO KOB Baník SokolovBSO815145:10+12:15
22Nilsson CamillaSWE711 OK TORFINN711920045:55+13:00
23Persson KarolinaSWE711 OK TORFINN711790146:52+13:57
24Puternicka JoannaPOL557 ORIENTOP WROCLAW557875047:30+14:35
25Karlsson JessicaSWE711 OK TORFINN711820048:22+15:27
26Kučerková RomanaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB819649:40+16:45
27Bouzková KatkaCZESVS Orientklub VsetínSVS815150:28+17:33
28Fromke AnnegretGER349 OLE TEAM DRESDEN349860052:30+19:35
29Křenková geislerová BlankaCZELLI TJ Loko LiberecLLI845052:38+19:43
30Maliňáková PetraCZESVS Orientklub VsetínSVS875153:09+20:14
31Neradová EvaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT895153:22+20:27
32Ottová TerezaCZEJES OK RakovníkJES865153:44+20:49
33Urbonaite KristinaLTU475 OSK SAKAS475920054:00+21:05
34Perez AliciaESP242 AROMON PONTEVEDRA242810054:21+21:26
35Gorrotxategi MireiaNED502 KOVZ EINDHOVEN502860055:05+22:10
36Gordon DianaPOL555 KU AZS WAT WARSZAWA555900059:10+26:15
37Peterson HannahSWE711 OK TORFINN711840064:23+31:28
38Pau IsabelESP239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA239870067:46+34:51
39Cimnaghi ElisabettaITA421 ORICUNEO421820071:11+38:16
40Anušauskaité IevaLTU471 LABIRINTAS VILNIUS4719100125:22+92:27
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Kalinová MarkétaCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP825933:270:00
2Krejčová VlastaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV945334:36+1:09
3Krausová MartinaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP935034:51+1:24
4Rydlová EvaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP898935:20+1:53
5Podlipná VeronikaCZENPA SK LOB Nová PakaNPA815236:23+2:56
6Doležalová BarboraCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM925236:27+3:00
7Ouhrabková RadkaCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP815138:43+5:16
8Rückerová PetraCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU925239:02+5:35
9Dulovcová MichaelaCZEKRE OOB TJ Sokol KřemžeKRE885041:51+8:24
10Hančová AliceCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL705242:36+9:09
11Rauhalammi MarjaFIN275 MÄNTÄN SEUDUN ERÄPIRKAT274820042:43+9:16
12Rudolfova JanaCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC775244:10+10:43
13Ukleja EwaPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556800049:37+16:10
14Bednaříková DanielaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI775950:39+17:12
15Šebková JanaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP925061:37+28:10
16Smolíková LucieCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV955162:36+29:09
17Krejbichová JulieCZETJP TJ Sokol TrojaTJP935164:03+30:36
18Granum helsvig MarianneNOR511 KOLBOTN+SKIMT OL511680082:16+48:49
 
 
 
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Novotná MarkétaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK945135:070:00
2Šimková JohankaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM935037:12+2:05
3Valešová JanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK915437:46+2:39
4Skog HennaFIN272 KOOVEE272940038:04+2:57
5Baldrianová BarboraCZEVSP USK PrahaVSP785038:11+3:04
6Fabré MiekBEL152 HAMEGATROL152880038:36+3:29
7Geypen KimBEL152 HAMEGATROL152840139:05+3:58
8Vozdová AnetaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU939439:09+4:02
9Procházková KláraCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU945144:16+9:09
10Ruiz EsmeraldaESP247 SANT JOAN ALICANTE247740046:20+11:13
11Tesařová MarcelaCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP945046:29+11:22
12Wenderickx NancyBEL152 HAMEGATROL152760047:28+12:21
13Van de velde LiesbethBEL152 HAMEGATROL152830048:30+13:23
14Hnilicová ŠárkaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU949348:45+13:38
15Kraemer JitkaGER349 OLE TEAM DRESDEN349870049:19+14:12
16Pluymers HelenaBEL152 HAMEGATROL152840055:53+20:46
 
Chromá KateřinaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM9451nest.
Hrušková BarboraCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM9354nest.
Zebrowska BarbaraPOL553 UNTS WARSZAWA5539500nest.
Nilsson JessicaSWE714 OK TYR7149500nest.
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Hulcová PavlaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH775329:180:00
2Kheldert ElenaRUS591 OMEGA MOSCOW591740029:29+0:11
3Velde RedaLTU474 OK AŽULOAS474790130:15+0:57
4Minakova EkaterinaRUS598 ORIENTA MOSCOMPASS598800030:51+1:33
5Teringlová MartinaCZEVCB TJ OB České BudějoviceVCB785132:33+3:15
6Godina IevaLAT456 B3 RIGA456760033:25+4:07
7Hasmanová LenkaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM755134:05+4:47
8Vyškovská RadkaCZEZVS TJ Zbrojovka VsetínZVS745035:32+6:14
9Müller AndreaSUI631 OLC KAPREOLO631740038:56+9:38
10Crettels LeslieBEL151 HERMATHENAE THEUX151800040:46+11:28
11Baláková AndreaCAN201 GVOC VANCOUVER201770040:57+11:39
12Wyder FlaviaSUI631 OLC KAPREOLO631770043:06+13:48
13Willemsens-winthagen RachBEL151 HERMATHENAE THEUX151770046:02+16:44
14Pračková ZitaCZERIC OB ŘíčanyRIC785046:45+17:27
15Asterová JanaCZESLA SKOB SlanýSLA745149:46+20:28
16Schulze EvelynESP244 COBI DURANGO244780049:48+20:30
17Pecharová MichaelaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP655056:06+26:48
18Figueroa MonicaESP242 AROMON PONTEVEDRA242800057:42+28:24
 
Nedbalová JanaCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP8050nest.
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Městková KateřinaCZEVSP USK PrahaVSP765021:590:00
2Hofmanová MichaelaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM775124:51+2:52
3Městková LucieCZETEP Tempo PrahaTEP785024:54+2:55
4Sobotová JanaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM725025:07+3:08
5Komárková LenkaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH765125:21+3:22
6Mougeot OdileFRA295 CO COLMAR295780125:38+3:39
7Smolíková KateřinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU779329:06+7:07
8Dejnožková BlankaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN765129:59+8:00
9Savičová GabrielaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV795231:51+9:52
10Ledererová KamilaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM735232:18+10:19
11Krausová MarcelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV735133:09+11:10
12Hoetzelová ZuzanaCZEJEN OB JenišoviceJEN775433:39+11:40
13Kotásková JanaCZEJES OK RakovníkJES745135:17+13:18
14Šitrová LucieCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM785738:28+16:29
15Janderová MarkétaCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP775140:10+18:11
16Zýková MartinaCZEN01 NEREG. PRAHA 12N01020041:38+19:39
17Moskvová JitkaCZEZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH755142:59+21:00
18Štětínská SoňaCZEMOV SKOB OstravaMOV765044:24+22:25
 
Bazeliene OlgaLTU476 RASKK SK FORTUNA4767700nest.
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Zabořilová RomanaCZEJEN OB JenišoviceJEN745730:140:00
2Petson ValentinaRUS593 HBM-OK ST.PETERSBURG593730030:53+0:39
3Podrábská MarieCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI745131:17+1:03
4Nowak BeataPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556730033:00+2:46
5Mouliere CamilleFRA293 VERVINS ORIENTATION293740037:26+7:12
6Mouliere Marie-hélFRA293 VERVINS ORIENTATION293750037:53+7:39
7Skerletz NoemiHUN395 SOPRON395720038:17+8:03
8Tirlikiene RutaLTU473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC473730038:59+8:45
9Boehme Katja christineGER348 OLG REGENSBURG348700039:30+9:16
10Barceló MaríaESP246 CO TOTANA246730040:25+10:11
11Kováříková ErikaCZEKAM SK KameniceKAM725240:51+10:37
12Novotná JanaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI735043:35+13:21
13Dolejší LenkaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB749947:16+17:02
14Hankovcová LenkaCZEKAM SK KameniceKAM705347:55+17:41
15Miklušová DagmarSVK672 TJ RAPID BRATISLAVA672735048:37+18:23
16Jacotot ClaireFRA296 AS QUENTIGNY COURSE296750049:56+19:42
17Hrušková LenkaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM625152:25+22:11
18Hejduková JanaCZEBSO KOB Baník SokolovBSO725054:05+23:51
19Bejvlová MartinaCZELME SK Los MělníkLME735054:58+24:44
20De bie EllenBEL153 OMEGA153730056:10+25:56
21Martanová DanielaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI745257:58+27:44
22Rand LarissaNED503 OLIFANT503740059:16+29:02
23Amrouche SandrineFRA294 VSAO294720061:39+31:25
24Harms MartinaGER341 DJK ADLER 07 BOTROP341710080:27+50:13
 
Škvorová ZuzanaCZEKAM SK KameniceKAM7350nest.
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Petukiene EvandzelinaLTU475 OSK SAKAS475730023:460:00
2Bogopolskaia ElenaRUS592 UZAO-TEAM592740025:00+1:14
3Čivrná KarolínaCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL735526:34+2:48
4Rykalová JitkaCZEVAM OOB VamberkVAM725127:19+3:33
5Kubecová JanaCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB739929:40+5:54
6Krčová MartinaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU727230:01+6:15
7Hudosová GabrielaCZERIC OB ŘíčanyRIC729930:21+6:35
8Westin LenkaNOR512 PORSGRUNN OL512710030:25+6:39
9Azebová MartinaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK675732:46+9:00
10Maňáková SilvieCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK715135:34+11:48
11Paurová LenkaCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU759936:01+12:15
12Marešová MarcelaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ745039:33+15:47
13Zierhutová MichaelaCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV715142:10+18:24
14Smrčková VěraCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU737343:22+19:36
15Kašparová MarieCZEZAK SK Netopýr ZákupyZAK725044:57+21:11
16Barčová DanaSVK671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES671715144:59+21:13
17Čtrnáctová MagdalenaCZEPGP SK PragaPGP715145:42+21:56
18Andersson IngelaSWE709 OK ORION709710050:58+27:12
19Maurer AnitaSUI631 OLC KAPREOLO631710051:31+27:45
20Douchová JaroslavaCZESNA TJ START NáchodSNA715551:38+27:52
 
Junkova PetraCZESTH SK StudenecSTH7451nest.
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Rýdlová MagdaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN685029:200:00
2Wolek EwaPOL553 UNTS WARSZAWA553680130:47+1:27
3Kosová MichaelaCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK675231:44+2:24
4Sieglová DagmarCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP705031:46+2:26
5Wolowczyk MariolaPOL553 UNTS WARSZAWA553680032:39+3:19
6Hiršová MarcelaCZEVBM VSK Mendelu BrnoVBM707932:58+3:38
7Arnet MirjamSUI631 OLC KAPREOLO631680135:12+5:52
8Mrázová PavlaCZEDCE KOB DobřichoviceDCE555035:35+6:15
9Benešová IvaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH705135:43+6:23
10Tikhonova ElenaRUS591 OMEGA MOSCOW591680036:02+6:42
11Lisá MonikaCZEONO SKOB OstrovONO675036:16+6:56
12Dulovcová MarieCZEKRE OOB TJ Sokol KřemžeKRE705137:18+7:58
13Hasalova JanaCZEPGP SK PragaPGP675137:19+7:59
14Eichlerová JanaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS705137:21+8:01
15Gorčicová IvanaCZECHA OK ChrastavaCHA655037:57+8:37
16Schlittermann SilkeGER344 SV WILHELMSHAGEN344700039:32+10:12
17Pavlíková PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA655140:26+11:06
18Vanspauwen-piqueray MarieBEL151 HERMATHENAE THEUX151690041:04+11:44
19Dudoignon JocelyneFRA292 GL RHÓNE-ALPES292685241:15+11:55
20Čechlovská JanaCZECHA OK ChrastavaCHA625041:19+11:59
21Fors KristinaSWE715 OK GRIP715680041:21+12:01
22Palmans KristelBEL154 OMEGA II154660041:54+12:34
23Klašková KateřinaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675042:04+12:44
24Karlsson KerstinSWE718 MALILLA OK718680042:13+12:53
25Panková MartinaSVK672 TJ RAPID BRATISLAVA672695044:30+15:10
26Thýnová IvanaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK665145:58+16:38
27Barillová AlenaSVK671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES671695149:12+19:52
28Bartáková EvaCZECHA OK ChrastavaCHA705149:18+19:58
29Käding KirstenGER347 KAULSDORFER OLV BERLIN347670149:19+19:59
30Le gland EmmanuelleFRA292 GL RHÓNE-ALPES292705350:31+21:11
31Boeck UteGER347 KAULSDORFER OLV BERLIN347670066:15+36:55
32Teo DóraHUN396 SMAFC-OSC SOPRON396660099:59+70:39
 
Forstová LenkaCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP6850disk
Logvina ElenaCAN202 OAKVILLE2026800disk
Fürstová KatkaCZELLI TJ Loko LiberecLLI6950nest.
Witkowska IzaPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA5567000nest.
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Drese EviGER343 OLV USLAR343700026:050:00
2Chroustová PetraCZEVBM VSK Mendelu BrnoVBM665526:13+0:08
3Linková IvaCZETUR OOB TJ TurnovTUR685026:43+0:38
4Cincibusová IvanaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP665128:06+2:01
5Kubínová JanaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV675131:27+5:22
6Svobodová LenkaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU665033:24+7:19
7Šoupová JanaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM685036:11+10:06
8Divecká RůženaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK675337:02+10:57
9Živcová PavlínaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT665137:13+11:08
10Kyselová JanaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU705037:50+11:45
11Žandová MáriaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV655137:55+11:50
12Šebková HelenaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP675138:47+12:42
13Brázdilová RadkaCZEODV TJ Aero Odolena VodaODV695039:15+13:10
14Wicek SonjaAUT122 ASKO AUSTRIA122680039:30+13:25
15Obrátilová NaďaCZEABM KOB Moira BrnoABM665441:03+14:58
16Hackl ClaudiaAUT122 ASKO AUSTRIA122640041:18+15:13
17Šmausová GabrielaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN695141:28+15:23
18Fundová HanaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK675242:01+15:56
19Žáková MarcelaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU705342:34+16:29
20Buchkovska HelenaSWE718 MALILLA OK718670043:15+17:10
21Kavalírová ZuzanaCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK695043:34+17:29
22Zatloukalová EvaCZESSU SK Severka ŠumperkSSU705043:55+17:50
23Krunková BohuslavaCZESNA TJ START NáchodSNA705344:18+18:13
24Hlaváčková RenataCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK706045:00+18:55
25Nilsson LisaSWE711 OK TORFINN711660048:39+22:34
26Loginova AnnaRUS597 KUNTSEVO597000349:37+23:32
27Pokorná HanaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN695052:05+26:00
28Novotná JitkaCZEZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH705057:15+31:10
29Škrlová HanaCZEKRL Kometa KraloviceKRL6951105:16+79:11
 
Tokárová ReginaCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ6950disk
Kohler MarianneSUI634 OLG Huttwil6347000vzdal
Krejbichová ŠárkaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP6850nest.
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Jemelíková LadaCZEVBM VSK Mendelu BrnoVBM655529:110:00
2Kavková DanaCZESCP OK Sparta PrahaSCP615033:17+4:06
3Komersová JanaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC655034:02+4:51
4Voltrová SvatavaCZEROZ OK RoztokyROZ615035:07+5:56
5Jelínková JanaCZETZL SKOB ZlínTZL655638:53+9:42
6Jermanová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN615041:58+12:47
7Havlíčková JindraCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC615042:10+12:59
8Pedersen EvaSWE706 OK SKOGSHJORTARNA706640042:20+13:09
9Hindráková MartinaCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU645142:48+13:37
10Ježková ReginaCZEPGP SK PragaPGP635243:56+14:45
11Veljačiková MarkétaCZESCP OK Sparta PrahaSCP645144:32+15:21
12Košková VlastaCZELLI TJ Loko LiberecLLI635145:16+16:05
13Bikeliene EmaLTU471 LABIRINTAS VILNIUS471640051:50+22:39
14Wolkerová DagmarCZETJP TJ Sokol TrojaTJP525056:31+27:20
15Nielsen JannieNER NeregistrovaníNER57:32+28:21
 
Zvaigzne MuditeLAT454 A2 RIGA4546200disk
 
 
 
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Slezáčková VěraCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS655126:360:00
2Syslová IvaCZETTR OOB TřebíčTTR615127:46+1:10
3Egrtová JitkaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK635433:16+6:40
4Fehr YvonneSUI631 OLC KAPREOLO631620034:24+7:48
5Bergdahl KarinSWE723 IK UVEN723620036:45+10:09
6Vondráčková ZdeňkaCZESNA TJ START NáchodSNA625138:22+11:46
7Matyášová LenkaCZELBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoLBM646038:33+11:57
8Krejčová VlastaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV635141:20+14:44
9Couchoud PatriciaFRA297 ORIENT EXPRESS 42297620042:21+15:45
10Macháčková JanaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK645044:00+17:24
11Záveská AnnaCZECET TJ Loko Česká TřebováCET645047:29+20:53
12Pfister RegulaSUI631 OLC KAPREOLO631610052:07+25:31
13Barrios aros RosarioESP250 MONTSANT250620067:23+40:47
14Kühnel RadkaSWE724 TROLLHATTANS SOK724650067:59+41:23
15Ágg ZsuzsaHUN397 TIPO OC BUDAPEST397620077:19+50:43
 
Troupová VladislavaCZEKRE OOB TJ Sokol KřemžeKRE6351disk
Szőcs AnettHUN393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE3936500disk
 
 
 
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Erfors AgnetaSWE711 OK TORFINN711590027:370:00
2Combet AnnieFRA292 GL RHÓNE-ALPES292604932:19+4:42
3Vajcová HanaCZECHA OK ChrastavaCHA565133:00+5:23
4Vlažná MirkaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE585235:14+7:37
5Štrossová JiřinkaCZEDCE KOB DobřichoviceDCE565037:40+10:03
6Kadavá EvaCZECHA OK ChrastavaCHA575038:52+11:15
7Mrázková IvanaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP565040:13+12:36
8Dudová HanaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP575241:02+13:25
9Čerjaka MaijaLAT455 CARNIKAVA455590041:42+14:05
10Ziegerhofer AnnelieseAUT121 NF LINZ121560042:38+15:01
11Montovay EmiliaHUN398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB398600043:23+15:46
12Nýdrlová EvaCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL545144:31+16:54
13Griaznevich ElenaRUS596 MY MOSCOW596560048:24+20:47
14Lusková OlgaCZECHA OK ChrastavaCHA565056:07+28:30
 
 
 
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Bláhová LubaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK585226:460:00
2Plüss BrigittaSUI632 OLG RYMENZBURG632560027:18+0:32
3Kubátová LenkaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV555127:38+0:52
4Klimplová AlenaCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU555131:17+4:31
5Šilerová ZdenaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC576234:19+7:33
6Šabatková ZdenaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK565235:14+8:28
7Doležalová LiběnaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM595040:18+13:32
8Olbrycht AnnaPOL551 OLBnO WARSZAWA551560044:14+17:28
9Nováková PavlaCZEDOK OK DoksyDOK595044:21+17:35
10Svobodová EvaCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK585347:51+21:05
11Mikysková HanaCZESNA TJ START NáchodSNA565148:04+21:18
12Moosberger EstherSUI633 OL REGIO OLTEN633560062:58+36:12
13Kapounová JitkaCZEDOK OK DoksyDOK605067:10+40:24
14Bach HelleDEN221 OK DJURS221580087:55+61:09
 
Lenkei ErzsébetHUN393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE3935600disk
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Šaffková ZuzanaCZECHA OK ChrastavaCHA515020:340:00
2Michel MargritSUI631 OLC KAPREOLO631520021:11+0:37
3Horváth MagdaHUN397 TIPO OC BUDAPEST397520021:33+0:59
4Lindkvist AnneliSWE710 GUSTAVSBERGS OK710540026:48+6:14
5Horynová EvaCZETZL SKOB ZlínTZL525427:43+7:09
6Bradnová VěraCZECHA OK ChrastavaCHA555027:51+7:17
7Jenei MargitHUN392 BOF BUDAORS392540027:55+7:21
8Langrová EvaCZESNA TJ START NáchodSNA535128:26+7:52
9Hardy JanAUS101 AUSTRALOPERS TASMANIA101530030:45+10:11
10Blommen PauletteBEL154 OMEGA II154520031:53+11:19
11Korejčíková DáďaCZELLI TJ Loko LiberecLLI555033:13+12:39
12Hejtmánková AlenaCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP545234:15+13:41
13Pachnerová JaroslavaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI515236:51+16:17
14Lukavcová LenkaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545237:53+17:19
15Orálková LibušeCZETTR OOB TřebíčTTR535138:12+17:38
16Tvrdková EvaCZETUR OOB TJ TurnovTUR515138:50+18:16
17Roeling MonicaNED502 KOVZ EINDHOVEN502520043:33+22:59
18Lecoyer AnnickFRA293 VERVINS ORIENTATION293515048:43+28:09
19Malá JitkaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS545154:46+34:12
20Böhmová EvaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN545054:57+34:23
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Glans IngerSWE711 OK TORFINN711490022:030:00
2Neradová AlenaCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT505128:38+6:35
3Městková EvaCZETEP Tempo PrahaTEP485129:47+7:44
4Horáčková StanislavaCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI495029:51+7:48
5Karlsson Marie-LouiseSWE720 NYBRO OK720490034:05+12:02
6Vokálová PavlaCZECHA OK ChrastavaCHA495134:11+12:08
7Gmür AnnetteSUI631 OLC KAPREOLO631470036:14+14:11
8Richard NicoleFRA293 VERVINS ORIENTATION293480038:51+16:48
9Rufferová IvaCZESNA TJ START NáchodSNA505239:52+17:49
10Venäläinen KaijaFIN271 VALKEAKOSKEN HAKA271490041:11+19:08
11Mueller BrigitteAUT122 ASKO AUSTRIA122480042:31+20:28
12Eismark IngerSWE716 OK ORINTO716490068:21+46:18
 
 
 
D70 (7)1,7 km 60 m9 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Štojsová JaroslavaCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS435029:120:00
2Dvořáková LadislavaCZEPGP SK PragaPGP445139:12+10:00
3Hansen RuthDEN223 OK SKAERMEN223450041:17+12:05
4Nejezchlebová VěraCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS455143:01+13:49
5Lexell KarinSWE711 OK TORFINN711370046:05+16:53
6Eulitz IlseGER365 OLV WEIMAR365390046:09+16:57
7Zenkerová MilušeCZELCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutLCV455049:04+19:52
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Synek PetrCZEDOK OK DoksyDOK020016:420:00
2Cincibusová JanaCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP23:17+6:35
3Mátlová HanaNER NeregistrovaníNER770023:26+6:44
4Víšková AlenaCZEKAM SK KameniceKAM745123:58+7:16
5Pospíšilová ŠtěpánkaCZEN06 NEREG. PRAHA 7N06765228:36+11:54
6Maurer BarbaraSUI631 OLC KAPREOLO631680228:41+11:59
7Rohlík JanCZEKVS SKOB Kobra VsetínKVS980128:47+12:05
8Hungerbühler ErnstSUI631 OLC KAPREOLO631490128:51+12:09
9Stříteský TomášCZEZVS TJ Zbrojovka VsetínZVS740129:06+12:24
10Šklíba JaromírCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJNXXXX29:12+12:30
11Fialová TerezaCZETZL SKOB ZlínTZL909029:26+12:44
12Schallberger JosefGER356 TV KUSSNACHT356430030:39+13:57
13Petrová VěraCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI625130:42+14:00
14Klašková JosefínaCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP965031:36+14:54
15Neumannová AnnaCZESTE SK SKI-OB ŠternberkSTE945632:08+15:26
16Boeck ThomasGER347 KAULSDORFER OLV BERLIN347660033:13+16:31
17Pfranger BrunoSUI631 OLC KAPREOLO631600037:14+20:32
18Axelsson GunnelSWE706 OK SKOGSHJORTARNA706000037:56+21:14
19Hanč JaroslavCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL670239:18+22:36
20Jírová MonikaCZEROZ OK RoztokyROZ888840:00+23:18
21Obrátil MiroslavCZEABM KOB Moira BrnoABM650240:40+23:58
22Ryakhovkaya MariaRUS592 UZAO-TEAM592830041:11+24:29
23Podhorská VěraCZEFJI SK FREE JihlavaFJI525242:01+25:19
24Roos RonaldNED501 HOC93501680043:48+27:06
25Serbán IvettCZEPVP VSS Přírodověda PrahaPVP775047:52+31:10
26Stulík JiříCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK570148:28+31:46
27Jiráňová IrenaCZEJES OK RakovníkJES675149:41+32:59
28Hinterhofer KatherineNER NeregistrovaníNER196949:51+33:09
29Nedvídková JitkaCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT515150:38+33:56
30Jelínková RadomíraCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA690150:47+34:05
31Tichá IvanaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC625053:56+37:14
32Čtrnáct ŠimonCZEPGP SK PragaPGP000156:42+40:00
33Jedličková TerezaCZEKAM SK KameniceKAM795061:21+44:39
34Jankovcová MarieCZETJP TJ Sokol TrojaTJP395084:52+68:10
35Reischigová RůženaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV535396:45+80:03
 
Žuchová NikolaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN9351disk
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Procházka DavidCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU911326:300:00
2Tesař JiříCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP670235:05+8:35
3Lošáková IvanaCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP775836:23+9:53
4Krajčovič MartinNER NeregistrovaníNER36:42+10:12
5Lisý OndřejCZEONO SKOB OstrovONO710037:25+10:55
6Ansorge MichaelGER350 SV ROBOTRON DRESDEN350870037:29+10:59
7Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP930137:58+11:28
8Hovorka ZbyněkNER NeregistrovaníNER40:51+14:21
9Lejsek MartinAUT122 ASKO AUSTRIA12241:10+14:40
10Pšenička VítNER NeregistrovaníNER43:14+16:44
11Kamaryt MichalCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA920545:27+18:57
12Kerekes AgnesHUN400 DISZ DEBRECEN400000045:47+19:17
13Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI930146:32+20:02
14Prášek PřemyslCZEKAM SK KameniceKAM930548:09+21:39
15Bugár JózsefHUN392 BOF BUDAORS392530049:10+22:40
16Synek AntonínCZEDOK OK DoksyDOK000149:55+23:25
17Ježková MartinaCZESLA SKOB SlanýSLA735051:34+25:04
18Melichar JaromírCZELLI TJ Loko LiberecLLI630155:43+29:13
19Bauerová KateřinaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV775156:38+30:08
20Dítko JanCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV730157:06+30:36
21Ježek LadislavCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI490057:16+30:46
22Marek AntonínCZESTE SK SKI-OB ŠternberkSTE750157:46+31:16
23Böhm EduardAUT122 ASKO AUSTRIA12259:33+33:03
24Schejbalová KarinaNER NeregistrovaníNER60:03+33:33
25Pärnik PiretNER NeregistrovaníNER62:45+36:15
26Holeček MiroslavCZEABM KOB Moira BrnoABM64:15+37:45
27Pohořalá KarolínaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU685067:44+41:14
28Room MargitEST259 OK RAKVERE253700067:53+41:23
29Hrzinová HanaCZEONO SKOB OstrovONO835070:27+43:57
30Elgh JohanSWE726 OK ROSLAGEN726910071:53+45:23
31Schejbal VladimírNER NeregistrovaníNER72:51+46:21
32Pohořalý HugoCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU010373:50+47:20
33Květoň VladimírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU680076:38+50:08
34Hanajová KáaCZESMR SMR SK SNS SmržovkaSMR845176:57+50:27
35Pohořalá AnnaCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU995477:55+51:25
36Kovář JindřichCZEMAS KČT AšMAS680079:02+52:32
37Plánková JanaNER NeregistrovaníNER79:24+52:54
38Stryk MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU750586:52+60:22
39Pšenčíková EvaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU695087:52+61:22
40Dittrtová LucieCZELME SK Los MělníkLME685289:01+62:31
41Pohořalý DobroslavCZEROU SKOB Roudnice nad LabemROU640194:53+68:23
42Štemberová NatálieCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN985196:04+69:34
43Dittrt ŠtěpánCZELME SK Los MělníkLME000198:54+72:24
44Kubičová IvanaCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH6851109:35+83:05
45Stryková VlastaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU7667114:07+87:37
 
Adria PinyolESP250 MONTSANT250vzdal
Maňák MartinCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHKnest.
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Bednařík VilémCZEZBM SK Žabovřesky BrnoVLI050914:430:00
2Stehlík ŠimonCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050115:25+0:42
3Janoch SamuelCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA050215:34+0:51
4Hasman JakubCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050116:37+1:54
5Dejnožka MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN060016:39+1:56
6Hudos VáclavCZERIC OB ŘíčanyRIC050317:11+2:28
7Jíra FilipCZEROZ OK RoztokyROZ050017:14+2:31
8Zřídkaveselý AdamCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM050517:18+2:35
9Hoetzel HugoCZEJEN OB JenišoviceJEN050317:45+3:02
10Kalinin MatveyRUS591 OMEGA MOSCOW591060019:14+4:31
11Godins GustavsLAT456 B3 RIGA456050019:23+4:40
12Městka VáclavCZEVSP USK PrahaVSP060021:18+6:35
13Škrle MichaelCZEKRL Kometa KraloviceKRL070221:39+6:56
14Mougeot SimonFRA295 CO COLMAR295050021:45+7:02
15Sobota OndřejCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050221:56+7:13
16Dolejší JanCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB060121:58+7:15
17Doucha MartinCZESNA TJ START NáchodSNA050122:52+8:09
18Pěnička JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN050125:34+10:51
19Čivrný JanCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL050126:40+11:57
20Šoupa MartinCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM050028:09+13:26
21Ježek FrantišekCZESLA SKOB SlanýSLA050129:06+14:23
22Janoch MikulášCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA070029:37+14:54
23Biersak PetrCZEKRL Kometa KraloviceKRL070132:27+17:44
24Golinowski PiotrPOL562 OKS WROCLAW562090037:57+23:14
25Baše MatějCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM050940:50+26:07
26Saur FilipCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN050365:37+50:54
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Tokár RadimCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ030016:500:00
2Šauli FilipCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM030118:07+1:17
3Peterka JakubCZELLI TJ Loko LiberecLLI040418:14+1:24
4Štěrba MarekCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040118:39+1:49
5Škácha VítCZEKAM SK KameniceKAM030919:10+2:20
6Zabořil OndraCZEJEN OB JenišoviceJEN040119:43+2:53
7Dejnožka VojtěchCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN030019:44+2:54
8Kovářík TomášCZEKAM SK KameniceKAM030020:19+3:29
9Malard MatisseFRA293 VERVINS ORIENTATION293030020:46+3:56
10Oncirk JanCZEONO SKOB OstrovONO030120:53+4:03
11Novotný ErikCZEZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH030121:07+4:17
12Maurer LaurinSUI631 OLC KAPREOLO631040121:11+4:21
13Kurz OndřejCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM050321:24+4:34
14Dundáček KarelCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH040121:38+4:48
15Nowak GrzegorzPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556030122:07+5:17
16Chaloupka ViktorCZEKAM SK KameniceKAM030122:45+5:55
17Čtrnáct FrantišekCZEPGP SK PragaPGP040124:01+7:11
18Vanspauwen AntoineBEL151 HERMATHENAE THEUX151030025:03+8:13
19Stryk ŠtěpánCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU030625:44+8:54
20Novotný JaromírCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI030025:46+8:56
21Rimkus TautvydasLTU474 OK AŽULOAS474040125:55+9:05
22Bejvl MarekCZELME SK Los MělníkLME040027:40+10:50
23Baldrian TomášCZEVSP USK PrahaVSP040528:34+11:44
24Kohoutek OldřichCZEBSO KOB Baník SokolovBSO030129:13+12:23
25Mesics BotondHUN395 SOPRON395030029:21+12:31
26Andersson AlbinSWE711 OK TORFINN711040030:51+14:01
27Rapotz DavidAUT122 ASKO AUSTRIA122040034:51+18:01
28Jedlička JakubCZEKAM SK KameniceKAM040447:47+30:57
29Willemsens JonasBEL151 HERMATHENAE THEUX151040060:42+43:52
 
Galateanu AndreiROM571 UNEFS BUCURESTI5710300disk
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Klavins RenarsLAT453 AZIMUTS OK453040120:160:00
1Hnízdil MatějCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS030120:160:00
3Hejna HynekCZELLI TJ Loko LiberecLLI030020:17+0:01
4Januskaitis MatasLTU478 MARIJAMPOLES MKC478040021:38+1:22
5Bauer MatyášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV040221:59+1:43
6Mertlík JakubCZETUR OOB TJ TurnovTUR030724:15+3:59
7Lange JonasGER351 IHW ALEX 78 BERLIN351040024:49+4:33
8Rohlík ZbyněkCZEKVS SKOB Kobra VsetínKVS030133:44+13:28
9Milota BřetislavCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA030034:28+14:12
10Bohuslav JosefCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM040143:09+22:53
11Pokorný JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN040045:00+24:44
12Ravid YoavISR411 ISOA411030047:54+27:38
13Černík DavidCZEDOB KOB DobruškaDOB030353:20+33:04
 
Couchoud ClémentFRA297 ORIENT EXPRESS 422970300disk
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Adamec MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010626:560:00
2Velde AugustsLTU474 OK AŽULOAS474020027:52+0:56
3Richtr LukášCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020428:51+1:55
4Valášek VáclavCZEKAM SK KameniceKAM010029:15+2:19
5Šmol DavidCZEDOK OK DoksyDOK010029:26+2:30
6Vuitton JulienFRA292 GL RHÓNE-ALPES292013729:49+2:53
7Budský OndřejCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN010530:00+3:04
8Plagnol RomanFRA292 GL RHÓNE-ALPES292012930:21+3:25
9Mougeot JacquesFRA295 CO COLMAR295020031:18+4:22
10Piličiauskas DivonisLTU474 OK AŽULOAS474010031:57+5:01
11Andrieux QuentinFRA292 GL RHÓNE-ALPES292010132:40+5:44
12Hasman MarekCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020133:49+6:53
13Kurz ŠimonCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM020835:14+8:18
14Porzycz GrzegorzPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556020035:17+8:21
15Gonet VictorFRA292 GL RHÓNE-ALPES292012335:53+8:57
16Coufal JáchymCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM020036:22+9:26
17Šafář MartinCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU010537:02+10:06
18Homza DaniilBLR181 MINSK-MALINOVKA181010037:25+10:29
19Deferme PietBEL152 HAMEGATROL152010038:16+11:20
20Hořák JaroslavCZELLI TJ Loko LiberecLLI010238:46+11:50
21Víšek MartinCZEKAM SK KameniceKAM010238:53+11:57
22Benoit DorianFRA292 GL RHÓNE-ALPES292010339:02+12:06
23Škvor AdamCZEKAM SK KameniceKAM020239:41+12:45
24Klaška MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP010039:43+12:47
25Pipek OndřejCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU020340:43+13:47
26Forst AntonínCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP010142:06+15:10
27Giner PabloFRA292 GL RHÓNE-ALPES292012242:29+15:33
28Pesta PiotrPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556010043:51+16:55
29Černý JanCZEMAS KČT AšMAS010044:57+18:01
30Blaha PetrCZEKAM SK Kamenice45:48+18:52
31Vanspauwen SimonBEL151 HERMATHENAE THEUX151010046:43+19:47
32Karlsson OskarSWE718 MALILLA OK718020046:59+20:03
33Hankovec HugoCZEKAM SK KameniceKAM020147:19+20:23
34Gillet TiboBEL154 OMEGA II154010149:31+22:35
35Hejduk ZdeněkCZEBSO KOB Baník SokolovBSO020154:15+27:19
36Amrouche RomainFRA294 VSAO294020057:26+30:30
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Gessl KonradAUT122 ASKO AUSTRIA122010426:550:00
2Bradáč DavidCZELLI TJ Loko LiberecLLI020327:12+0:17
3Hanák JakubCZEKRL Kometa KraloviceKRL020129:10+2:15
4Wilhelm JosefAUT122 ASKO AUSTRIA122010330:02+3:07
5Borek ZbigniewPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556020132:09+5:14
6Průša JanCZEDKL KOB KladnoDKL020132:59+6:04
7Kučera JanCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK010035:44+8:49
8Hejsek FilipCZEKAM SK KameniceKAM020436:43+9:48
9Ebster PeterAUT122 ASKO AUSTRIA122020237:15+10:20
10Zabořil VojtaCZEJEN OB JenišoviceJEN010139:09+12:14
11Hašek AdamCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM010139:35+12:40
12Martínez ManuelESP246 CO TOTANA246030041:08+14:13
13Sailer DominikAUT122 ASKO AUSTRIA122020048:08+21:13
14Millgrammer AlexanderAUT122 ASKO AUSTRIA122020356:00+29:05
15Pěnička TomášCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN020258:30+31:35
16Albrecht AdamCZEKAM SK KameniceKAM020371:54+44:59
17Ebster LeonAUT122 ASKO AUSTRIA122020173:17+46:22
18Koenigstorfer JonasAUT122 ASKO AUSTRIA122010587:25+60:30
19Tähnas AndreasEST256 JOKA2560300121:34+94:39
 
Orniks RonaldsLAT453 AZIMUTS OK4530102disk
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Roche MaximeFRA292 GL RHÓNE-ALPES292993122:510:00
2Hlaváč OndřejCZETBM KOS TJ Tesla BrnoTBM990123:29+0:38
3Caune IlgvarsLAT453 AZIMUTS OK453990024:07+1:16
4Šrámek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990925:06+2:15
5Coupat SabinFRA292 GL RHÓNE-ALPES292001225:27+2:36
6Gennaro MathisFRA292 GL RHÓNE-ALPES292002025:30+2:39
7Room AndresEST253 OK ILVES253990025:56+3:05
8Germanavičius PranasLTU474 OK AŽULOAS474990026:03+3:12
9Melichar PetrCZELLI TJ Loko LiberecLLI000126:08+3:17
10Thamdrup LasseDEN224 COPENHAGEN-O224990026:26+3:35
11Gedeon DominikCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990026:37+3:46
12Vigier LeoFRA292 GL RHÓNE-ALPES292993526:45+3:54
13Hasman OndřejCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM000227:52+5:01
14Kohlbacher TomasAUT122 ASKO AUSTRIA122000128:38+5:47
15Müller JonášCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990628:48+5:57
16Blanc-coquand IsmaelFRA292 GL RHÓNE-ALPES292990530:27+7:36
17Garon ElliotFRA292 GL RHÓNE-ALPES292001931:11+8:20
18Jankevicius ArnasLTU473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC473990031:23+8:32
19Tesař VojtěchCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP990032:05+9:14
20Amrouche ClémentFRA294 VSAO294000033:28+10:37
21Bradáč JakubCZELLI TJ Loko LiberecLLI000234:03+11:12
22Petersen MikkelDEN224 COPENHAGEN-O224000034:11+11:20
23Šebek PetrCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP990334:37+11:46
24Tronchon MartinFRA292 GL RHÓNE-ALPES292003436:31+13:40
25Mesics MatyasHUN395 SOPRON395000038:28+15:37
26Markel SamuelAUT122 ASKO AUSTRIA122010239:03+16:12
27Jílek OndřejCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU990840:58+18:07
28Novotný MarekCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN990141:15+18:24
29Solomko AdamCZEBSO KOB Baník SokolovBSO000255:33+32:42
30Boden RicardoGER360 SSV PLANETA RADEBEUL360990056:53+34:02
31Hejduk JanCZEBSO KOB Baník SokolovBSO000158:28+35:37
 
Šmaus AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN0001disk
Keller NicolasSUI631 OLC KAPREOLO6319900disk
Bazelis RomasLTU476 RASKK SK FORTUNA4769900nest.
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Kučera KryšpínCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990034:330:00
2Vecko JanCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ000238:54+4:21
3Poirson MariusAUT122 ASKO AUSTRIA122000239:08+4:35
4Strazdins Oto rainersLAT453 AZIMUTS OK453000140:34+6:01
5Semiginovský ŠimonCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC000548:39+14:06
6Achilles IngoAUT122 ASKO AUSTRIA122990050:46+16:13
7Krejbich DanCZETJP TJ Sokol TrojaTJP990151:31+16:58
8Holly ChristophAUT122 ASKO AUSTRIA122000057:19+22:46
9Karásek MatějCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC000158:28+23:55
10Pavel MartinCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN000468:23+33:50
11Rosenbaum OnřejCZEJES OK RakovníkJES0001103:14+68:41
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Dalos MátéCZEBBM BETA URSUS Orienteering397970022:330:00
2Roux FleuryFRA292 GL RHÓNE-ALPES292973223:26+0:53
3Hirš OtakarCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM980124:16+1:43
4Starý OndraCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL980224:28+1:55
5Perrin MathieuFRA292 GL RHÓNE-ALPES292982824:38+2:05
6Bořil JanCZESJI OK JihlavaSJI970025:26+2:53
7Semrád LadislavCZECHC K.O.B. ChoceňCHC970126:31+3:58
8Masliah RaphaelFRA292 GL RHÓNE-ALPES292982726:32+3:59
9Bendák JanCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK980026:37+4:04
10Koštejn VítCZEDOK OK DoksyDOK980026:45+4:12
11Wolf FilipCZETUR OOB TJ TurnovTUR970126:52+4:19
12Bonnaveira FabienFRA292 GL RHÓNE-ALPES292970627:00+4:27
13Berguerre DamienFRA292 GL RHÓNE-ALPES292980427:39+5:06
14Ježek OndřejCZEPGP SK PragaPGP970627:53+5:20
15Melichar VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI980228:41+6:08
16Wolowczyk MichalPOL553 UNTS WARSZAWA553970028:54+6:21
17Matějka LukášCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP980229:04+6:31
18Sliksjanis MatissLAT453 AZIMUTS OK453980029:51+7:18
19Kelbl VladimírCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM971130:13+7:40
20Janeček MirekCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN980430:32+7:59
21Guibaudo SimonFRA292 GL RHÓNE-ALPES292982131:04+8:31
22Ptáček PatrikCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM980031:39+9:06
23Janušauskas PauliusLTU474 OK AŽULOAS474970032:02+9:29
24Tamosaitis SimonasLTU473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC473970032:35+10:02
25Expert JulianFRA292 GL RHÓNE-ALPES292974232:42+10:09
26Rutka JanPOL553 UNTS WARSZAWA553980132:48+10:15
27Ferrot LoicFRA292 GL RHÓNE-ALPES292981733:28+10:55
28Deferme MielBEL152 HAMEGATROL152980133:48+11:15
29Jíra TomášCZEKAM SK KameniceKAM980234:04+11:31
30Maňák MichalCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK980135:45+13:12
31Žák JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU980235:49+13:16
32Finkenstädt TillGER346 OLVU GERMANY346970036:01+13:28
33Valášek JiříCZEKAM SK KameniceKAM970036:37+14:04
34Kavalír JáchymCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK990138:02+15:29
35Mossakowski WojciechPOL553 UNTS WARSZAWA553980038:03+15:30
36Moravec JakubCZEKAM SK KameniceKAM970238:14+15:41
37Drese FelixGER343 OLV USLAR343980038:48+16:15
38Hasal MartinCZEPGP SK PragaPGP980440:23+17:50
39Wyder JonasSUI631 OLC KAPREOLO631980040:46+18:13
40Brázdil PetrCZEPGP SK PragaPGP970742:15+19:42
41Toulier TomFRA292 GL RHÓNE-ALPES292984448:24+25:51
 
Martinez PierreFRA292 GL RHÓNE-ALPES2929743disk
Le pennec JeanFRA292 GL RHÓNE-ALPES2929725disk
Bornard NicolasFRA292 GL RHÓNE-ALPES2929854vzdal
Hausenblas ŠimonCZEKAM SK KameniceKAM9803nest.
Šmaus JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN9700nest.
 
 
 
H18B (7)3,2 km 105 m15 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Michek DavidCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN980230:410:00
2Noruisis DominykasLTU477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS477980131:39+0:58
3Olbrikis LukasLTU477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS477980033:16+2:35
4Zieba JakubCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ980035:31+4:50
5Pfranger MarcoSUI631 OLC KAPREOLO631980144:57+14:16
6Couchoud ArnaudFRA297 ORIENT EXPRESS 42297970065:25+34:44
 
Szeles DanielHUN394 ORVOSEGYETEM SC3949700disk
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Fürst MatoušCZELLI TJ Loko LiberecLLI960323:390:00
2Perrin ArnaudFRA292 GL RHÓNE-ALPES292964023:58+0:19
3Glonek JakubCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP960224:05+0:26
4Piotrowski RadosławPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556960124:06+0:27
5Hubáček JonášCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE950125:23+1:44
6Mašata MatějCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK960126:18+2:39
7Kettner VojtěchCZEKAM SK KameniceKAM960126:25+2:46
8Sýkora VojtaCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE980126:32+2:53
9Mudrák ŠtěpánCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE960127:47+4:08
10Wolowczyk KrzysztofPOL553 UNTS WARSZAWA553950127:56+4:17
11Basset MarianFRA292 GL RHÓNE-ALPES292964129:12+5:33
12Vidziunas PauliusLTU475 OSK SAKAS475950129:19+5:40
13Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM960029:51+6:12
14Pagojus GytautasLTU475 OSK SAKAS475960030:19+6:40
15Slíva JanCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE960232:09+8:30
16Toulier LucasFRA292 GL RHÓNE-ALPES292963332:59+9:20
17Room RimmoEST253 OK ILVES253960033:36+9:57
18Gapsys IgnasLTU475 OSK SAKAS475950034:39+11:00
19Gedminas GytisLTU475 OSK SAKAS475950235:39+12:00
20Nejman StanislavCZETUR OOB TJ TurnovTUR950038:40+15:01
21Jurica JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU961141:01+17:22
22David ZlámalCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC960341:22+17:43
23Billing HermanSWE718 MALILLA OK718960043:19+19:40
24Porzycz ZbigniewPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556960049:08+25:29
25Pärnik Jan henrikEST254 OK PEKO254960056:20+32:41
26Průša OndřejCZEDKL KOB KladnoDKL960094:56+71:17
 
Nakvosas GytisLTU474 OK AŽULOAS4749500disk
Eklund OskarSWE718 MALILLA OK7189500disk
Podsiadly MateuszPOL561 WKS SLASK WROCLAW5619500nest.
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Kobr TomášCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI890136:420:00
2Svoboda HonzaCZESMR SMR SK SNS SmržovkaSMR7901 36:45+0:03
3Kovář MiroslavCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC810436:50+0:08
4Novák DanCZEDOK OK DoksyDOK870036:53+0:11
5Kazda JiříCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC800637:22+0:40
6Zřídkaveselý LiborCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM720737:27+0:45
7Čechlovský JanCZECHA OK ChrastavaCHA930038:35+1:53
8Kalata MichałPOL562 OKS WROCLAW562900138:45+2:03
9Švihovský JaromírCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC800538:46+2:04
10Přikryl PetrCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM670838:47+2:05
11Kadavý PetrCZECHA OK ChrastavaCHA780038:51+2:09
12Tomeš JaroslavCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP810939:27+2:45
13Devrieux RobinFRA292 GL RHÓNE-ALPES292900039:48+3:06
14Skoupý JanCZESTE SK SKI-OB ŠternberkSTE941140:26+3:44
14Peterka VojtěchCZELLI TJ Loko LiberecLLI750240:26+3:44
16Bauer LukášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV770140:29+3:47
17Janů ZdeněkCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU904540:48+4:06
18Tähnas TiitEST256 JOKA256800040:52+4:10
19Jílek JakubCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU920241:55+5:13
20Schröter PavelCZECHA OK ChrastavaCHA720343:00+6:18
21Stehlík PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM790343:20+6:38
22Doucha JiříCZESNA TJ START NáchodSNA710543:44+7:02
23Heidrich HannesGER350 SV ROBOTRON DRESDEN350820044:05+7:23
24Doležel OndřejCZESTE SK SKI-OB ŠternberkSTE920245:29+8:47
25Kerckhofs MarcBEL152 HAMEGATROL152730046:50+10:08
26Vejstrk DanielCZECHA OK ChrastavaCHA910549:53+13:11
27Hrouda MartinCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP761250:02+13:20
28Garcia ZigorESP244 COBI DURANGO244750050:34+13:52
29Axelsson MikaelSWE706 OK SKOGSHJORTARNA706860052:18+15:36
30Gędziorowski MaciejPOL555 KU AZS WAT WARSZAWA555900152:29+15:47
31Krejčí JiříCZEDOB KOB DobruškaDOB860155:11+18:29
32Arasimavičius JustasLTU471 LABIRINTAS VILNIUS471840057:19+20:37
33Stonys DaugirdasLTU475 OSK SAKAS475900058:32+21:50
34Santisteban RaulNED502 KOVZ EINDHOVEN502830067:28+30:46
35Buriánek VojtaCZESMR SMR SK SNS SmržovkaSMR780184:35+47:53
 
Kettner LukášCZEKAM SK KameniceKAM9403disk
Deferme GuntherBEL152 HAMEGATROL1527000vzdal
Šrubař MichalCZEMBM O-mikronMBM8606nest.
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Pilař KarelCZEBSO KOB Baník SokolovBSO780125:590:00
2Zikmund ZdeněkCZENPA SK LOB Nová PakaNPA670526:09+0:10
3Urbonas VytautasLTU475 OSK SAKAS475860128:52+2:53
4Mokrý OndřejCZEABM KOB Moira BrnoABM941029:06+3:07
5Pova OndřejCZEKRL Kometa KraloviceKRL930429:16+3:17
6Jönsson Per erikSWE711 OK TORFINN711790030:00+4:01
7Harter CamillGER358 OLG ORTENAU358910030:42+4:43
8Badura VáclavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV810130:44+4:45
9Kalina MiroslavCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP821133:28+7:29
10Macek JiříCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT840133:35+7:36
11Koucký RomanCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP630133:47+7:48
12Anděl RobertCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM800133:48+7:49
13Wilssens KoenBEL152 HAMEGATROL152810034:35+8:36
14Synek AntonínCZEDOK OK DoksyDOK780035:15+9:16
15Jönsson AndersSWE711 OK TORFINN711760035:19+9:20
16Obrátil ŠtěpánCZEABM KOB Moira BrnoABM940935:34+9:35
17Strid EmanuelSWE711 OK TORFINN711830036:32+10:33
18Kutílek JakubCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU860936:38+10:39
19Bernášek JiříCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB810136:46+10:47
20Nerad JaroslavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT900136:58+10:59
21Eriksson HakanSWE712 HASTVEDA OK712670037:10+11:11
22Moskva RomanCZEZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH750137:27+11:28
23Pračka TomášCZERIC OB ŘíčanyRIC730237:44+11:45
24Pavlík LiborCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT760539:43+13:44
25Bouzek PetrCZESVS Orientklub VsetínSVS790139:50+13:51
26Kučerka JanCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT800241:12+15:13
27Kolaja JanCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI810041:23+15:24
28Schaal JakobGER359 TV KIPPENHEIM359920041:40+15:41
29Pavlík BronislavCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT820141:51+15:52
29Schach JonathanGER357 SV VANNWELL357930041:51+15:52
31Lohr IvoCZESCP OK Sparta PrahaSCP680142:19+16:20
32Svensson FredrikSWE711 OK TORFINN711850044:33+18:34
33Nadelstumpf BrunoGER357 SV VANNWELL357940044:41+18:42
34Gaupsas MantasLTU475 OSK SAKAS475820051:23+25:24
35Wieszaczewski JacekPOL557 ORIENTOP WROCLAW557850052:43+26:44
36Bersuck LukasGER364 BIELEFELDER TG364950053:49+27:50
37Barrios FranciscoESP241 CODAN EXTREMADURA241810055:43+29:44
38Abrate FabrizioITA421 ORICUNEO421830056:15+30:16
39Synek MarcelCZEDOK OK DoksyDOK760062:06+36:07
40Madico PolESP239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA239840062:47+36:48
41Escolar MarcESP249 COC CATALUNYA249870069:13+43:14
 
Gelzinis LaimonasLTU475 OSK SAKAS4758700disk
Varela FranciscoESP242 AROMON PONTEVEDRA2428101disk
Jaros MariuszPOL562 OKS WROCLAW5629000nest.
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Besta LukášCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC810134:240:00
2Randík JanCZESOB SOBSASOB870334:29+0:05
3Belmondo MarcoCZEN07 NEREG.LA DOLCE VITAN07940037:10+2:46
4Grupicchio GiacomoCZEN07 NEREG.LA DOLCE VITAN07930038:54+4:30
5Střelba OndřejCZEKTA SK Kotnov TáborKTA750139:01+4:37
6Kaplan MartinCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU960939:02+4:38
7Zelinka JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU940542:51+8:27
8Schimm PetrCZEBSO KOB Baník SokolovBSO820243:10+8:46
9Viitanen JukaFIN274 EPILAN ESA/MANTANSEUDUN274830057:36+23:12
10Bednařík AlešCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI730959:10+24:46
11Sukackas MindaugasLTU474 OK AŽULOAS474790059:46+25:22
12Duda AntonínCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN870566:53+32:29
13Moutvička OndřejCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT830167:02+32:38
14Šlajchrt MartinCZEJES OK RakovníkJES850182:45+48:21
15Hansen VictorGER367 IND. GOTTINGEN3678200113:32+79:08
 
Józsa BalázsHUN397 TIPO OC BUDAPEST3978500nest.
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Hubáček MichalCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE930134:450:00
2Minakov AlexanderRUS598 ORIENTA MOSCOMPASS598820034:52+0:07
3Škoda JakubCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI880035:34+0:49
4Lysell JesperSWE725 REHNS BK725890036:09+1:24
5Schuster MarekCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP930336:22+1:37
5Nečas JiříCZETZL SKOB ZlínTZL910136:22+1:37
7Mokrý StanislavCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM920237:28+2:43
8Hradec PavelCZETUR OOB TJ TurnovTUR880137:52+3:07
9Melecký MartinCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP900137:57+3:12
10Vavrys JohanCZELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceLCE930238:35+3:50
11Grundmann JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU941038:40+3:55
12Hruška JakubCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM951539:17+4:32
13Fleurent ThéoFRA292 GL RHÓNE-ALPES292900139:27+4:42
14Karlsson ErikSWE721 OK RAVINEN721940039:34+4:49
15Luštický MartinCZETUR OOB TJ TurnovTUR870039:46+5:01
16Ringot MathieuFRA292 GL RHÓNE-ALPES292905039:48+5:03
17Turczer PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU794540:37+5:52
18Talloen JoostBEL152 HAMEGATROL152830140:42+5:57
19Čermák JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU930141:42+6:57
20Navrátil BorisCZEAOP Orientační Běh OpavaAOP920241:46+7:01
21Azeb KarimCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK911042:01+7:16
22Zháňal JanCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM872142:04+7:19
23ArgalᚠMichalCZETRI TJ TŽ TřinecTRI930142:21+7:36
24Schulhof JanCZETUR OOB TJ TurnovTUR890043:56+9:11
25Polster ThomasCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM943344:02+9:17
26Gazda ViktorCZETRI TJ TŽ TřinecTRI920345:16+10:31
27Waněk AdamCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU950546:28+11:43
28Alvarez AngelESP242 AROMON PONTEVEDRA242760047:03+12:18
29Saetalu AndresEST257 SK SAUE TAMMED257950047:51+13:06
30Fátor JanCZEDOB KOB DobruškaDOB790748:48+14:03
31Wolf DanielCZETUR OOB TJ TurnovTUR910051:04+16:19
32Talloen HansBEL152 HAMEGATROL152810158:56+24:11
 
Semík OndřejCZEKAM SK KameniceKAM9401nest.
Bravený VítCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM9102nest.
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Nowak JacekPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556760028:530:00
2Sjögren NiclasSWE704 HANINGE SOK704710030:15+1:22
3Rambousek KarelCZEBSO KOB Baník SokolovBSO790732:05+3:12
4Pachner PavelCZECHA OK ChrastavaCHA750133:22+4:29
5Lagerwall AndersSWE705 OK LINNÉ705790033:29+4:36
6Mougeot PierreFRA295 CO COLMAR295780034:47+5:54
7Balogh JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750035:34+6:41
8Klimeš PetrCZEKRE OOB TJ Sokol KřemžeKRE770136:00+7:07
9Golinowski PawełPOL562 OKS WROCLAW562790037:22+8:29
10Dongen van MichelNED503 OLIFANT503760038:00+9:07
11Mikluš MariánSVK672 TJ RAPID BRATISLAVA672720038:47+9:54
12Willemsens StéphaneBEL151 HERMATHENAE THEUX151750041:10+12:17
13Dubec PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP800342:04+13:11
14Choutka JaroslavCZESOB SOBSASOB630147:07+18:14
15Žitný TomášCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB640147:45+18:52
16Milasauskas DariusLTU475 OSK SAKAS475760050:47+21:54
17Mayeres PatrickBEL151 HERMATHENAE THEUX151790051:03+22:10
18Sandin MatsSWE704 HANINGE SOK704680051:24+22:31
19Komárek ArnoštCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH770252:34+23:41
20Huijsers EricSWE703 HAMMARBY IF703650054:50+25:57
 
Sjögren HenrikSWE704 HANINGE SOK7047400disk
Beneš MichalCZETJP TJ Sokol TrojaTJP7800nest.
Junek PetrCZESTH SK StudenecSTH7801nest.
 
 
 
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Rothauer ThomasAUT122 ASKO AUSTRIA122770038:100:00
2Pavlov AndreyRUS595 EKATERINBURG595710041:22+3:12
3Auermüller VítCZEN04 NEREG. BRNON04800042:36+4:26
4Václavek JanCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU781643:21+5:11
5Bogopolskii GennadiiRUS592 UZAO-TEAM592770047:09+8:59
6Gevaert MarlonBEL155 HAMOK155760047:34+9:24
7Černý MiroslavCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM750448:52+10:42
8Dvořák PavelCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM780553:13+15:03
9Gaidars CauneLAT453 AZIMUTS OK453770053:54+15:44
10Pecka VlastimilCZELLI TJ Loko LiberecLLI750165:56+27:46
 
Fuhrmann ErikEPS237 ECOIMPRESS2377900disk
Marti AntonioEPS237 ECOIMPRESS2377901disk
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Rimkus MantasLTU474 OK AŽULOAS474730023:440:00
2Perrin EricFRA292 GL RHÓNE-ALPES292694625:43+1:59
3Johansson MagnusCAN201 GVOC VANCOUVER201730026:33+2:49
4Kalinin OlegRUS591 OMEGA MOSCOW591740128:52+5:08
5Baracsi GáborHUN397 TIPO OC BUDAPEST397750030:45+7:01
6Godins MartinsLAT456 B3 RIGA456740031:27+7:43
7Tirlikas AudriusLTU473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC473710032:18+8:34
8Järve KaupoEST252 LSF PT TALLINN252740032:23+8:39
9Martan JiříCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI730032:28+8:44
10Dudoignon LudovicFRA292 GL RHÓNE-ALPES292714832:38+8:54
11Lange UdoGER351 IHW ALEX 78 BERLIN351710033:55+10:11
12Smolka MartinCZESTE SK SKI-OB ŠternberkSTE710034:53+11:09
13Martínez SalvadorESP246 CO TOTANA246700035:47+12:03
14Bohuslav VáclavCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM720636:23+12:39
15Jandera TomášCZEDVP TJ Sokol Praha Spořilov -DVP730437:37+13:53
15Gálus IgorCZELDC KOB DěčínLDC730237:37+13:53
17Galateanu HoriaROM571 UNEFS BUCURESTI571750038:39+14:55
18Ravid NoamISR411 ISOA411720038:47+15:03
19Poborský PetrCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP750045:14+21:30
20Bejvl JakubCZELME SK Los MělníkLME710045:25+21:41
21Hankovec PetrCZEKAM SK KameniceKAM710147:29+23:45
22Gallois MarcFRA293 VERVINS ORIENTATION293720050:07+26:23
23Novotný JiříCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI710251:57+28:13
24Mareš AlexanderCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ730052:19+28:35
25Švancar MartinCZECHA OK ChrastavaCHA700060:56+37:12
26Amrouche DidierFRA294 VSAO294710065:38+41:54
27Škácha MichalCZEKAM SK KameniceKAM710266:54+43:10
 
Raichmann ArthurEST252 LSF PT TALLINN2527200nest.
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Fjodorov AinEST255 MYRAKARUD255720028:480:00
2Tanav TonuEST255 MYRAKARUD255630030:42+1:54
3Hnízdil JanCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS710031:41+2:53
4Kvapil PetrCZETUV SOK TJ TurnovTUV740233:54+5:06
5Pold HeigoEST255 MYRAKARUD255680035:53+7:05
6Novotný DušanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN700236:26+7:38
7Rutkauskas ArvydasLTU474 OK AŽULOAS474750038:20+9:32
8Pärnik JüriEST254 OK PEKO254650040:21+11:33
9Zýka VítCZEN01 NEREG. PRAHA 12N01010040:42+11:54
10Fišar MiroslavCZEKRL Kometa KraloviceKRL720141:09+12:21
11Štětínský PavelCZEMOV SKOB OstravaMOV710444:42+15:54
12Sulg RünnoEST252 LSF PT TALLINN252730044:49+16:01
13Dejnožka JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN750345:09+16:21
14Štembera JanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN751345:54+17:06
15Vít DanielCZEBSO KOB Baník SokolovBSO730049:17+20:29
16Pipek KamilCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU731051:33+22:45
17Kašpar LudvíkCZEZAK SK Netopýr ZákupyZAK720051:50+23:02
18Blažek PetrCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH740252:41+23:53
19Smrček PetrCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU740153:21+24:33
20Kovalko KirillRUS592 UZAO-TEAM592700053:31+24:43
21Sassian UrmasEST255 MYRAKARUD255750058:54+30:06
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Schmiedeberg NilsGER354 TURBINE NEUBRANDENBURG354670025:010:00
2Škvor MartinCZEKAM SK KameniceKAM670025:35+0:34
3Bílý MilanCZEJES OK RakovníkJES700125:59+0:58
4Čerjaks KasparsLAT455 CARNIKAVA455700027:03+2:02
5Budriunas JustasLTU474 OK AŽULOAS474700027:32+2:31
6Marton JánosHUN393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE393680028:19+3:18
7Šrámek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU580128:20+3:19
8Petukas ArimantasLTU475 OSK SAKAS475660028:37+3:36
9Killar MarekCZELTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovLTU680129:03+4:02
10Mátl PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU684429:04+4:03
11Venäläinen ToniFIN271 VALKEAKOSKEN HAKA271700030:14+5:13
12Hasman JanCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM690130:45+5:44
13Tikhonov NikolayRUS591 OMEGA MOSCOW591630031:24+6:23
14Klaška PavelCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP650031:44+6:43
15Beneš JanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH700131:46+6:45
16De smul OlivierBEL153 OMEGA153700031:47+6:46
17Honzík TomášCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI700032:06+7:05
18Daví AlbertESP249 COC CATALUNYA249670032:42+7:41
19Kilda ArturasLTU472 KAUNAS INDIVIDUAL472680033:44+8:43
20Gillet Jean-marcBEL154 OMEGA II154700033:45+8:44
21Harms ChristianGER341 DJK ADLER 07 BOTROP341670034:20+9:19
22Farrak HolgerGER344 SV WILHELMSHAGEN344700135:01+10:00
23Vanspauwen FrankBEL151 HERMATHENAE THEUX151670035:04+10:03
24Fors PeterSWE715 OK GRIP715670035:17+10:16
25Lederer PavelCZEDOK OK DoksyDOK660035:35+10:34
26Bruner LubošCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP650135:48+10:47
27Bikelis VytautasLTU471 LABIRINTAS VILNIUS471610035:49+10:48
28Fürst AlešCZELLI TJ Loko LiberecLLI680136:09+11:08
29Maurer BrunoSUI631 OLC KAPREOLO631700036:28+11:27
30Nikov ZefirBUL191 MADARSKI KONNIK SHUMEN191700036:42+11:41
31Mesics PeterHUN395 SOPRON395670036:51+11:50
32Šritr MartinCZETUV SOK TJ TurnovTUV680237:04+12:03
33Gaidamak MikhailRUS593 HBM-OK ST.PETERSBURG593690037:34+12:33
34Kubičko PetrCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH690138:15+13:14
35Couchoud PhilippeFRA297 ORIENT EXPRESS 42297660039:54+14:53
36Hošek LadislavCZESCP OK Sparta PrahaSCP600140:26+15:25
37Reisinger HolmGER360 SSV PLANETA RADEBEUL360700040:51+15:50
38Aster VladimírCZESLA SKOB SlanýSLA650042:41+17:40
39Kohlbacher RolandAUT122 ASKO AUSTRIA122660044:47+19:46
40Kos MichalCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK680245:10+20:09
41Billing JohanSWE718 MALILLA OK718680145:40+20:39
42Kohout JosefCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK690247:09+22:08
43Kovář BorisCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP671047:17+22:16
44Jacotot ChristopheFRA296 AS QUENTIGNY COURSE296680048:14+23:13
45Carron AngelESP241 CODAN EXTREMADURA241670048:51+23:50
46Novotný TomášCZEZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH700169:38+44:37
 
Witkowski AdamPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA5567001nest.
Uljanov IljaRUS591 OMEGA MOSCOW5917000nest.
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Princ DavidCZETCB SK Technik České BudějovicTCB690126:350:00
2Stabins MarisLAT453 AZIMUTS OK453680029:36+3:01
3Borovikovs JurisLAT451 OK ARONA451700031:05+4:30
4Nakvosas VidmantasLTU474 OK AŽULOAS474670032:46+6:11
5Průšek PetrCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB700033:11+6:36
6Kubec PavelCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB660133:39+7:04
7Károlyi GyulaHUN397 TIPO OC BUDAPEST397640034:45+8:10
8Eichler PetrCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS690034:52+8:17
9Kalousek JiříCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP690135:02+8:27
10Šebek MartinCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP670537:17+10:42
11Würz JiříCZELTP OOB TJ Lokomotiva TepliceLTP650238:05+11:30
12Cincibus PavelCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP660538:15+11:40
13Dankó IstvánHUN397 TIPO OC BUDAPEST397690042:31+15:56
14Šoupa KarelCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM690042:49+16:14
14Molnár AttilaHUN397 TIPO OC BUDAPEST397700042:49+16:14
16Eisner LeoCZEPVP VSS Přírodověda PrahaPVP700342:50+16:15
16Žucha JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN660342:50+16:15
18Nádeníček JosefCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ700047:00+20:25
19Dundáček MilanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH690248:20+21:45
20Zatloukal TomášCZESSU SK Severka ŠumperkSSU670050:15+23:40
21Hejna StanislavCZELLI TJ Loko LiberecLLI690050:21+23:46
22Hofman PetrCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM650055:34+28:59
23Ebster sen. PeterAUT122 ASKO AUSTRIA122680158:07+31:32
24Keller AndreasSUI631 OLC KAPREOLO631680072:48+46:13
25Dolejší MilošCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB670182:37+56:02
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Poloprutský TomášCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI620526:300:00
2Chachurski RyszardPOL555 KU AZS WAT WARSZAWA555630028:24+1:54
3Spengler AndreasGER345 ESV LOK DESSAU345610028:33+2:03
4Veljačik PavelCZESCP OK Sparta PrahaSCP620029:23+2:53
5Gorčica PavelCZECHA OK ChrastavaCHA620030:02+3:32
6Hájek JiříCZEONO SKOB OstrovONO640030:22+3:52
7Andersson MatsSWE709 OK ORION709640031:54+5:24
8Molnár TiborHUN396 SMAFC-OSC SOPRON396630032:08+5:38
9Schindler JiříCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN630132:11+5:41
10Logvin AndreiCAN202 OAKVILLE202620033:06+6:36
11Szlatényi FerencHUN396 SMAFC-OSC SOPRON396610033:12+6:42
12Montemont PatriceFRA298 ORIENTALP298610033:56+7:26
13Šoltés FrantišekSVK671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES671620234:14+7:44
14Arnet FelixSUI631 OLC KAPREOLO631650034:47+8:17
14Kurz ZdeněkCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM630134:47+8:17
16Paloncý PavelCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU634934:57+8:27
17Bores NicolásESP248 ORCA248650036:51+10:21
18Arnesen Per arneNOR511 KOLBOTN+SKIMT OL511610037:41+11:11
19Vávra MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR630237:51+11:21
20Šmaus IvanCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN624937:54+11:24
21Hlaváček LubomírCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK640138:28+11:58
22Szeles GaborHUN394 ORVOSEGYETEM SC394620038:36+12:06
23Boehme AndréGER348 OLG REGENSBURG348600038:41+12:11
24Metelkin AlexanderISR412 ASA T-A412530039:36+13:06
25Käding BerndGER347 KAULSDORFER OLV BERLIN347640040:37+14:07
26Romanovský AloisCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH610140:50+14:20
27Kööhler HansSWE724 TROLLHATTANS SOK724630041:41+15:11
28Havel LeošCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL640141:47+15:17
29Teringl RadekCZEVCB TJ OB České BudějoviceVCB650241:56+15:26
30Mezník VladimírCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE640041:58+15:28
31Bern Per-GöranSWE718 MALILLA OK718650042:00+15:30
32Korf AliaksandrBLR180 ORION180610047:51+21:21
33Jeřábek LubošCZEJPV Oddíl OS SK ProstějovJPV611247:52+21:22
34Pěnička LiborCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN600050:55+24:25
35Żebrowski DariuszPOL559 KS OKI SPORT559730055:15+28:45
36Edvardsson StefanSWE711 OK TORFINN711640058:49+32:19
 
Bach UffeDEN221 OK DJURS2215801disk
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Ptáček PavelCZEBBM BETA URSUS OrienteeringBBM650827:170:00
2Funda JiříCZEAPI OK Andante PísekAPI640129:42+2:25
3Forst LiborCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP630131:22+4:05
4Pšenička JiříCZETCB SK Technik České BudějovicTCB630132:35+5:18
5Drese WernerGER343 OLV USLAR343610033:26+6:09
6Porzycz JerzyPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556610034:38+7:21
7Černík MilanCZEKVS SKOB Kobra VsetínKVS650135:02+7:45
8Carlsson ChristerSWE723 IK UVEN723610035:51+8:34
9Svoboda MiloslavCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK590136:27+9:10
10Procházka RadekCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU650436:59+9:42
11Cinkan ZdeněkCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU620137:42+10:25
12Wehrhöfer-bersuck DieterGER364 BIELEFELDER TG364610037:47+10:30
13Divecký JosefCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK610238:24+11:07
14Dandens ViestursLAT452 ALUKSNE-APE OK452610039:08+11:51
15Rykala KarelCZEVAM OOB VamberkVAM640140:16+12:59
16MatyᚠPetrCZELBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoLBM611041:12+13:55
17Rohlík PetrCZEKVS SKOB Kobra VsetínKVS640241:47+14:30
18Čivrný PavelCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL630644:09+16:52
19Axelsson MartinSWE706 OK SKOGSHJORTARNA706610044:26+17:09
20Sysel SvatoborCZETTR OOB TřebíčTTR620245:25+18:08
21Funda MichalCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK640348:50+21:33
22Hruška TomášCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM640150:59+23:42
23Nikkari HillarEST251 SK ROCCO TEAM251630052:06+24:49
24Abel AareEST251 SK ROCCO TEAM251640054:45+27:28
25Pedersen MagnusSWE706 OK SKOGSHJORTARNA706630069:13+41:56
26Záveský RichardCZECET TJ Loko Česká TřebováCET630184:23+57:06
 
Nordvik BjornNOR511 KOLBOTN+SKIMT OL5116500disk
Farell DavidESP245 CO CATALUNYA2456500nest.
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Zvaigzne EdmundsLAT454 A2 RIGA454580026:080:00
2Škorpil MartinCZEHOR TJ Jiskra HořiceHOR570026:46+0:38
3Burman UlfSWE710 GUSTAVSBERGS OK710580028:19+2:11
4Karlsson GunnarSWE718 MALILLA OK718600028:22+2:14
5Berger TommySWE717 GAVLE OK717580029:01+2:53
6Westin KjellNOR512 PORSGRUNN OL512560029:40+3:32
7Varga JózsefHUN399 GOC NAGYKANIZSA399600030:25+4:17
8Novotný OtakarCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560430:53+4:45
9Milota JosefCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA580131:12+5:04
10Kristensen ArneDEN222 HERLUFSHOLM OK222590032:39+6:31
11Terzi PierreFRA296 AS QUENTIGNY COURSE296600034:21+8:13
12Wyder RuediSUI631 OLC KAPREOLO631580036:22+10:14
13Szőcs LászlóHUN393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE393580037:30+11:22
14Konopáč JiříCZETUR OOB TJ TurnovTUR580337:36+11:28
15Rogala MirosławPOL558 AZS WAT WARSZAWA558570038:07+11:59
16Wallaert PatrickBEL152 HAMEGATROL152570038:19+12:11
17Nielsen HenrikNER NeregistrovaníNER40:25+14:17
18Zákravský ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA570240:45+14:37
18Trejtnar PavelCZEKUN TJ Sokol KunvaldKUN58040:45+14:37
20Formanko DušankoSVK672 TJ RAPID BRATISLAVA672580243:09+17:01
21Janů ZdeněkCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU574943:58+17:50
22Le Calvez JenoFRA291 LOIRENT INDIVIDUAL291570044:05+17:57
23Mazúr JankoSVK672 TJ RAPID BRATISLAVA672580047:50+21:42
24Hejtmánek VladimírCZETAP KOB TRETRA PrahaTAP580250:04+23:56
25Böhm KarelCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN510150:27+24:19
26Čechlovský JosefCZECHA OK ChrastavaCHA590050:47+24:39
27Janovič OndřejCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV590151:45+25:37
28Vasilyev MikhailRUS596 MY MOSCOW596600053:57+27:49
29Kraus OtaCZETJP TJ Sokol TrojaTJP570060:07+33:59
30Pinyol castro BenetESP250 MONTSANT250590096:10+70:02
 
Štubňa JankoSVK672 TJ RAPID BRATISLAVA6725801disk
Kavka JiříCZESCP OK Sparta PrahaSCP5900disk
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Eriksson AndersSWE722 SAVEDALENS AIK722590029:180:00
2Blabla ZdeněkCZEPCB SKP České BudějovicePCB590129:43+0:25
3Knotek KamilCZEOLP PSK Olymp PrahaOLP570131:48+2:30
4Hirš LiborCZEVBM VSK Mendelu BrnoVBM600032:09+2:51
5Horák PetrCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN560234:06+4:48
6Tamulionis VytautasLTU477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS477590138:26+9:08
7Kohler HansSUI634 OLG Huttwil634560039:16+9:58
8Hackl KarlAUT122 ASKO AUSTRIA122560039:22+10:04
9Pap LászlóHUN397 TIPO OC BUDAPEST397560040:00+10:42
10Štěpáník OtakarCZEOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceOTK570742:48+13:30
11Košek LadislavCZELLI TJ Loko LiberecLLI590343:00+13:42
12Boucher YvesFRA299 VINCENNES299000044:06+14:48
13Karlsson Hans-erikSWE711 OK TORFINN711590146:45+17:27
14Lenkei GyőzőHUN393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE393570050:36+21:18
15Doležal JanCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM570192:01+62:43
16Šabatka PetrCZESHK OK Slavia Hradec KrálovéSHK570396:05+66:47
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Parzewski JerzyPOL558 AZS WAT WARSZAWA558520025:590:00
2Hickethier ManfredCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI520126:46+0:47
3Labanouski AnatoliBLR181 MINSK-MALINOVKA181520028:43+2:44
4Arnesson UrbanSWE711 OK TORFINN711550029:11+3:12
5Přinda OldřichCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI510130:14+4:15
6Lais RuediSUI631 OLC KAPREOLO631530030:39+4:40
7Juřeník JosefCZEMOV SKOB OstravaMOV520130:56+4:57
8Valter PetrCZEKBP KBP PrahaKBP450031:35+5:36
9Öhlund PerSWE710 GUSTAVSBERGS OK710520031:50+5:51
10Erfors LennartSWE711 OK TORFINN711530032:46+6:47
11Lapins AldisLAT453 AZIMUTS OK453510033:46+7:47
12Jaroš VladimírCZEDCE KOB DobřichoviceDCE540034:39+8:40
13Langr StanislavCZESNA TJ START NáchodSNA540334:56+8:57
14Hudský VlastimilCZETUR OOB TJ TurnovTUR510035:52+9:53
15Vanaken RogerBEL154 OMEGA II154510236:39+10:40
16Kaška RudolfCZECHA OK ChrastavaCHA550036:44+10:45
17Pavlík MilanCZECHA OK ChrastavaCHA540037:01+11:02
18Rothweiler HeinzSUI631 OLC KAPREOLO631540037:52+11:53
19Hanzl VlastimilCZEVBM VSK Mendelu BrnoVBM532938:04+12:05
20Huemer MeinradAUT122 ASKO AUSTRIA122520038:56+12:57
21Elson RobertAUS101 AUSTRALOPERS TASMANIA101520039:23+13:24
22Bárta MiroslavCZEJEN OB JenišoviceJEN520140:18+14:19
23Maroz IvanBLR182 VIMPEL MINSK182550141:03+15:04
24John VladimírCZEOLP PSK Olymp PrahaOLP550242:20+16:21
25Ottosson TorgnySWE711 OK TORFINN711540042:21+16:22
26Wald FrantišekCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP530042:44+16:45
27Arasimavičius VidimantasLTU471 LABIRINTAS VILNIUS471550044:22+18:23
28Orálek MiroslavCZETTR OOB TřebíčTTR520146:58+20:59
29Barták JiříCZECHA OK ChrastavaCHA510047:39+21:40
30Kuckert NorbertGER345 ESV LOK DESSAU345540048:50+22:51
31Olbrycht JanuszPOL551 OLBnO WARSZAWA551550049:10+23:11
32Petersen JohnDEN224 COPENHAGEN-O224540050:31+24:32
33Kadavý ZdeněkCZECHA OK ChrastavaCHA490156:48+30:49
34Lusk KarelCZECHA OK ChrastavaCHA500260:06+34:07
35Lecoyer RégisFRA293 VERVINS ORIENTATION293510069:34+43:35
 
Novák TomCZEDOK OK DoksyDOK5500disk
Farář VáclavCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU5201nest.
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Usas GintautasLTU478 MARIJAMPOLES MKC478550024:550:00
2Breitschadel ChristianAUT122 ASKO AUSTRIA122530127:04+2:09
3Maliňák JosefCZESVS Orientklub VsetínSVS550129:51+4:56
4Blecha LadislavCZEFJI SK FREE JihlavaFJI510632:09+7:14
5Klimpl PetrCZELPU OK Lokomotiva PardubiceLPU540132:17+7:22
6Kubát JaroslavCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV520335:07+10:12
7Wehrli PeterSUI632 OLG RYMENZBURG632540036:13+11:18
8Cedrych KarelCZETJP TJ Sokol TrojaTJP550036:40+11:45
9Tridenski GenadiBLR182 VIMPEL MINSK182550039:09+14:14
10WoŸniak JózefPOL558 AZS WAT WARSZAWA558510039:22+14:27
11Schutz WolfgangAUT122 ASKO AUSTRIA122530057:57+33:02
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Horáček MiroslavCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI500030:180:00
2Komárek JaromírCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU490030:33+0:15
3Peterka FrantišekCZETJP TJ Sokol TrojaTJP490031:19+1:01
4Conrad HelmutGER363 USV TU DRESDEN363400031:48+1:30
5Jelínek PetrCZETZL SKOB ZlínTZL490232:11+1:53
6Strib Hans ChristianDEN225 BALLERUP OK225480032:12+1:54
7Babický TomášCZEDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceDLT500134:19+4:01
8Michalek JanuszPOL560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA560500034:36+4:18
9Procházka AlešCZEDKP Oddíl OB KotlářkaDKP470034:58+4:40
10Jonsson LeifSWE710 GUSTAVSBERGS OK710500035:23+5:05
11Čípa JiříCZECET TJ Loko Česká TřebováCET50035:45+5:27
12Jakubec JindřichCZETUR OOB TJ TurnovTUR480135:56+5:38
13Stárek JiříCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK500236:08+5:50
14Lukavec MiloslavCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN490138:24+8:06
15Ziegerhofer OthmarAUT121 NF LINZ121500039:17+8:59
16Aberg Lars-AkeSWE719 KALMAR OK719470040:03+9:45
17Miřijovský PřemekCZEBOV TJ Baník Ostrava OKDBOV500141:08+10:50
18Mueller LeoAUT122 ASKO AUSTRIA122490043:11+12:53
19Tvrdek VojtěchCZETUR OOB TJ TurnovTUR494947:24+17:06
20Gmür NickSUI631 OLC KAPREOLO631490047:41+17:23
21Intgroen MikeNED502 KOVZ EINDHOVEN502460048:42+18:24
22Hamáček BohuslavCZELBE TJ Lokomotiva BerounLBE500054:02+23:44
 
Moosberger MaxSUI633 OL REGIO OLTEN6334600disk
Olausson TommySWE702 SOK ANEBY7024900disk
Szűcs b. LeventeHUN393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE3935000disk
Buriánek JaromírCZESCP OK Sparta PrahaSCP4700nest.
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Hlaváč JaroslavCZESMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaSMB480124:500:00
2Pospíšil KarelCZEKAR SK KarloviceKAR500125:15+0:25
3Hrobař RudolfCZESRK SOOB Spartak Rychnov nad KSRK470226:31+1:41
4Mans ÖhmanSWE708 VISBORGS OK708500028:08+3:18
5Nejezchleba JiříCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS460031:36+6:46
6Fiala MilošCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH480132:03+7:13
7Zaoral JanCZEVRB Sportovní klub ve Vrbně poVRB470335:32+10:42
8Našinec JiříCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB500336:26+11:36
9Vokál JiříCZECHA OK ChrastavaCHA500138:11+13:21
10Richtr JiříCZEJEN OB JenišoviceJEN500138:55+14:05
11Dvořák VlastimilCZEBOV TJ Baník Ostrava OKDBOV490144:11+19:21
12Dvořák JaromírCZEPGP SK PragaPGP460152:25+27:35
13Magnusson LeifSWE711 OK TORFINN711470070:57+46:07
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Čadil JanCZEFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahFSP430026:440:00
2Lindblom IngemarSWE716 OK ORINTO716440029:46+3:02
3Föllmi StephanSUI631 OLC KAPREOLO631420029:57+3:13
4Fišák JanCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA440131:28+4:44
5Karlsson Jan-UlfSWE718 MALILLA OK718440032:10+5:26
6Hansen MogensDEN223 OK SKAERMEN223420032:11+5:27
7Schimm DieterCZEBSO KOB Baník SokolovBSO440133:02+6:18
8Frey JaromírCZENEJ TJ Jiskra NejdekNEJ410034:04+7:20
9Sokolář ZdeněkCZESNA TJ START NáchodSNA450135:37+8:53
10Roos TonNED501 HOC93501410036:05+9:21
11Hirt ChrisSUI631 OLC KAPREOLO631450037:49+11:05
12Güth HansGER345 ESV LOK DESSAU345420039:03+12:19
13Gřunděl IvanCZESJH SJH Jindřichův HradecSJH420139:33+12:49
14Dr. Kämpfer GerhardGER353 HSG MERSEBURG353440044:52+18:08
15Finkenstädt FrankGER346 OLVU GERMANY346430046:55+20:11
16Persson Bo-göranSWE711 OK TORFINN711440049:55+23:11
 
Penttinen JuhaFIN273 MESIK2734500disk
Karlsson KennethSWE720 NYBRO OK7204500disk
Schindler UdoGER360 SSV PLANETA RADEBEUL3604200nest.
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Schmalfeld TassiloGER360 SSV PLANETA RADEBEUL360400026:330:00
2Novotný PetrCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK380236:28+9:55
3Petrželka PavelCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN380037:05+10:32
4Havlík JaroslavCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC360139:06+12:33
5Štrojsa JosefCZEKAS KOB Kamenický ŠenovKAS400040:34+14:01
6Friedman AlexISR412 ASA T-A412370042:45+16:12
7Schlittermann KlausGER344 SV WILHELMSHAGEN344340047:01+20:28
8Blanter MikhailRUS597 KUNTSEVO597000249:56+23:23
9Kalinin BorisRUS597 KUNTSEVO597000152:48+26:15
10Edvardsson BengtSWE711 OK TORFINN711320054:36+28:03
11Wittiber WolfgangGER355 BIELEFELDER SKICLUB e.V.355340057:46+31:13
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Drahoňovský TomášCZETUR OOB TJ TurnovTUR070120:580:00
2Ukleja PatrycjaPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556060022:26+1:28
3Teringl VojtěchCZEVCB TJ OB České BudějoviceVCB070222:51+1:53
4Jandera KryštofCZEPGP SK PragaPGP070031:15+10:17
5Bauerová AnetaCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV075231:22+10:24
6Mertlík VojtěchCZETUR OOB TJ TurnovTUR070432:24+11:26
7Štembera VítekCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN080132:32+11:34
8Dittrtová RozálieCZELME SK Los MělníkLME065033:12+12:14
9Stehlík JakubCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM070033:41+12:43
10Hlaváček PavelCZEPHK OK 99 Hradec KrálovéPHK060137:20+16:22
11Rutkauskas DomantasLTU474 OK AŽULOAS474060039:59+19:01
12Střelba AntonínCZEKTA SK Kotnov TáborKTA060042:28+21:30
13Bodurková DenisaCZEKRL Kometa KraloviceKRL075245:10+24:12
14Hofmanová AnnaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM57:30+36:32
15Paloncý JanCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU0808103:06+82:08
 
Kovalko VeraRUS592 UZAO-TEAM5920600disk
Štětínská TerezaCZEMOV SKOB OstravaMOV0751disk
Fišáková Luci johankaCZEMLA MLOK Mariánské LázněMLA0950disk
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Luštický JakubNER NeregistrovaníNER17:050:00
2Sobotová KateřinaCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM085120:06+3:01
3Staišiunaite EmilijaLTU474 OK AŽULOAS474050023:38+6:33
4Rothauer EmmaNER NeregistrovaníNER0725:01+7:56
5Moskva VojtěchCZEZLH OOB TJ Zlaté HoryZLH080228:01+10:56
6Kučerka RadekCZESTB TJ Stadion Nový BorSTB110129:01+11:56
7Zřídkaveselý MartinCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM080829:04+11:59
8Doucha TomášCZESNA TJ START NáchodSNA080129:25+12:20
9Anděl RobinCZEVPM KOS Slavia VŠ PlzeňVPM090129:33+12:28
10Šujanová BerenikaNER NeregistrovaníNER30:03+12:58
11Štěrba LukášCZESKV TJ Slovan Karlovy VarySKV100130:19+13:14
12Bestová TerezaCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC30:53+13:48
13Novotný DaliborCZEVLI Slavia Liberec orienteerinVLI080831:28+14:23
14Ukleja KrzysztofPOL556 AZYMUT 45 GDYNIA556080031:50+14:45
15Šujanová RozárkaNER NeregistrovaníNER32:22+15:17
16Lusk Jr.CZECHA OK ChrastavaCHA060035:11+18:06
17Gregor RichardCZEBSO KOB Baník SokolovBSO090036:04+18:59
18Kovalko OlgaRUS592 UZAO-TEAM592080136:20+19:15
19Drahoňovský JakubCZETUR OOB TJ TurnovTUR100636:46+19:41
20Podlipný FilipCZENPA SK LOB Nová PakaNPA120237:49+20:44
21Bogopolskii LeonidRUS592 UZAO-TEAM592080038:48+21:43
22Ravid EyalISR411 ISOA411090039:06+22:01
23Čivrná EliškaCZEVRL OOS TJ Spartak VrchlabíVRL085139:24+22:19
24Ravid YaelISR411 ISOA411060039:25+22:20
25Chachurski MieszkoPOL555 KU AZS WAT WARSZAWA555070041:04+23:59
26Baldrian JosefCZEVSP USK PrahaVSP110041:23+24:18
27Bohuslav FrantišekCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM090142:48+25:43
28Pavlíková RozárieCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT085144:55+27:50
29Paloncý AdélaCZEKSU Klub vytrvalostních sportůKSU095048:17+31:12
30Besta RadekCZEKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČKNC48:25+31:20
31Hanáková AnetaCZEKRL Kometa KraloviceKRL095149:13+32:08
32Šoltésová PaulínaSVK671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES671095149:58+32:53
33Gregor OndřejCZEBSO KOB Baník SokolovBSO54:48+37:43
34Kazdová RozárieCZESJC TJ Sportcentrum JičínSJC135056:15+39:10
35Dvořáková KateřinaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM57:53+40:48
36Šitrová ŠtěpánkaCZELPM OK Lokomotiva PlzeňLPM58:59+41:54
37Stříteský TomášCZEZVS TJ Zbrojovka VsetínZVS080159:28+42:23
38Liberdová MagdalenaCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH085159:31+42:26
39Pavlík TobiášCZELIT KOB Chemopetrol LitvínovLIT111159:42+42:37
40Hulec FrantišekCZEKSH OOB TJ Kašperské HoryKSH110160:30+43:25
41Kalinová EllaCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP096168:39+51:34
42Saur ŠtěpánCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN090071:05+54:00
43Ouhrabková BáraCZEEKP VŠTJ Ekonom PrahaEKP125675:12+58:07
 
Tacotot GasparelNER NeregistrovaníNERdisk
Nedbalová KláraCZEMFP VŠSK MFF UK PrahaMFP0850disk
 
 
 
T-OPEN (6)2,7 km 90 m6 K
místoJménoStátOddílId databázeČasZtráta
1Chvílová HanaCZEZBM SK Žabovřesky BrnoZBM975917:520:00
2Černíková TerezaCZEKVS SKOB Kobra VsetínKVS27:17+9:25
3Černíková DanaCZEKVS SKOB Kobra VsetínKVS705027:36+9:44
4Budská ZuzanaCZETJN OOB TJ Tatran Jablonec nadTJN32:34+14:42
5Lopez de turiso OlgaESP238 INDEPENDENT238740035:54+18:02
6Erfors Eva PetersonNER NeregistrovaníNER500045:46+27:54