BOHEMIA 2015st 5.8.2015 17:46
Výsledky - Etapa 1vytvořeno OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
101101 AUSTRALOPERS TASMANIAAUS
místoJménoOddílČasZtráta
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
9Hardy Jan101 AUSTRALOPERS TASMANIA30:45+10:11
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
21Elson Robert101 AUSTRALOPERS TASMANIA39:23+13:24
 
 
 
121121 NF LINZAUT
místoJménoOddílČasZtráta
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
10Ziegerhofer Anneliese121 NF LINZ42:38+15:01
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
15Ziegerhofer Othmar121 NF LINZ39:17+8:59
 
 
 
122122 ASKO AUSTRIAAUT
místoJménoOddílČasZtráta
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
4Wiedemayer Laura122 ASKO AUSTRIA26:02+3:17
12Modlhammer Kerstin122 ASKO AUSTRIA51:21+28:36
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
14Wicek Sonja122 ASKO AUSTRIA39:30+13:25
16Hackl Claudia122 ASKO AUSTRIA41:18+15:13
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
11Mueller Brigitte122 ASKO AUSTRIA42:31+20:28
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
9Lejsek Martin122 ASKO AUSTRIA41:10+14:40
23Böhm Eduard122 ASKO AUSTRIA59:33+33:03
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
27Rapotz David122 ASKO AUSTRIA34:51+18:01
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
4Wilhelm Josef122 ASKO AUSTRIA30:02+3:07
9Ebster Peter122 ASKO AUSTRIA37:15+10:20
13Sailer Dominik122 ASKO AUSTRIA48:08+21:13
14Millgrammer Alexander122 ASKO AUSTRIA56:00+29:05
17Ebster Leon122 ASKO AUSTRIA73:17+46:22
18Koenigstorfer Jonas122 ASKO AUSTRIA87:25+60:30
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
14Kohlbacher Tomas122 ASKO AUSTRIA28:38+5:47
26Markel Samuel122 ASKO AUSTRIA39:03+16:12
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
 
1Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec Králové34:330:00
3Poirson Marius122 ASKO AUSTRIA39:08+4:35
6Achilles Ingo122 ASKO AUSTRIA50:46+16:13
8Holly Christoph122 ASKO AUSTRIA57:19+22:46
 
 
 
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
39Kohlbacher Roland122 ASKO AUSTRIA44:47+19:46
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
23Ebster sen. Peter122 ASKO AUSTRIA58:07+31:32
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
8Hackl Karl122 ASKO AUSTRIA39:22+10:04
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
20Huemer Meinrad122 ASKO AUSTRIA38:56+12:57
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
2Breitschadel Christian122 ASKO AUSTRIA27:04+2:09
11Schutz Wolfgang122 ASKO AUSTRIA57:57+33:02
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
18Mueller Leo122 ASKO AUSTRIA43:11+12:53
 
 
 
151151 HERMATHENAE THEUXBEL
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
35Willemsens Emma151 HERMATHENAE THEUX52:58+27:17
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
10Crettels Leslie151 HERMATHENAE THEUX40:46+11:28
13Willemsens-winthagen Rach151 HERMATHENAE THEUX46:02+16:44
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
18Vanspauwen-piqueray Marie151 HERMATHENAE THEUX41:04+11:44
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
18Vanspauwen Antoine151 HERMATHENAE THEUX25:03+8:13
29Willemsens Jonas151 HERMATHENAE THEUX60:42+43:52
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
31Vanspauwen Simon151 HERMATHENAE THEUX46:43+19:47
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
12Willemsens Stéphane151 HERMATHENAE THEUX41:10+12:17
17Mayeres Patrick151 HERMATHENAE THEUX51:03+22:10
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
23Vanspauwen Frank151 HERMATHENAE THEUX35:04+10:03
 
 
 
152152 HAMEGATROLBEL
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
8Kerckhofs Feike152 HAMEGATROL20:58+4:57
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
24Deferme Lies152 HAMEGATROL48:11+23:01
 
 
 
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
6Fabré Miek152 HAMEGATROL38:36+3:29
7Geypen Kim152 HAMEGATROL39:05+3:58
12Wenderickx Nancy152 HAMEGATROL47:28+12:21
13Van de velde Liesbeth152 HAMEGATROL48:30+13:23
16Pluymers Helena152 HAMEGATROL55:53+20:46
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
19Deferme Piet152 HAMEGATROL38:16+11:20
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
28Deferme Miel152 HAMEGATROL33:48+11:15
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
25Kerckhofs Marc152 HAMEGATROL46:50+10:08
Deferme Gunther152 HAMEGATROLvzdal
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
13Wilssens Koen152 HAMEGATROL34:35+8:36
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
18Talloen Joost152 HAMEGATROL40:42+5:57
32Talloen Hans152 HAMEGATROL58:56+24:11
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
16Wallaert Patrick152 HAMEGATROL38:19+12:11
 
 
 
153153 OMEGABEL
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
34De smul Siel153 OMEGA48:13+22:32
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
20De bie Ellen153 OMEGA56:10+25:56
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
16De smul Olivier153 OMEGA31:47+6:46
 
 
 
154154 OMEGA IIBEL
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
33Peeters Nore154 OMEGA II42:43+17:02
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
22Palmans Kristel154 OMEGA II41:54+12:34
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
10Blommen Paulette154 OMEGA II31:53+11:19
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
34Gillet Tibo154 OMEGA II49:31+22:35
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
20Gillet Jean-marc154 OMEGA II33:45+8:44
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
15Vanaken Roger154 OMEGA II36:39+10:40
 
 
 
155155 HAMOKBEL
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
9Herremans Sofie155 HAMOK44:41+14:16
 
 
 
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
6Gevaert Marlon155 HAMOK47:34+9:24
 
 
 
180180 ORIONBLR
místoJménoOddílČasZtráta
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
32Korf Aliaksandr180 ORION47:51+21:21
 
 
 
181181 MINSK-MALINOVKABLR
místoJménoOddílČasZtráta
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
18Homza Daniil181 MINSK-MALINOVKA37:25+10:29
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
3Labanouski Anatoli181 MINSK-MALINOVKA28:43+2:44
 
 
 
182182 VIMPEL MINSKBLR
místoJménoOddílČasZtráta
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
23Maroz Ivan182 VIMPEL MINSK41:03+15:04
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
9Tridenski Genadi182 VIMPEL MINSK39:09+14:14
 
 
 
191191 MADARSKI KONNIK SHUMENBUL
místoJménoOddílČasZtráta
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
30Nikov Zefir191 MADARSKI KONNIK SHUMEN36:42+11:41
 
 
 
201201 GVOC VANCOUVERCAN
místoJménoOddílČasZtráta
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
11Baláková Andrea201 GVOC VANCOUVER40:57+11:39
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
3Johansson Magnus201 GVOC VANCOUVER26:33+2:49
 
 
 
202202 OAKVILLECAN
místoJménoOddílČasZtráta
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
Logvina Elena202 OAKVILLEdisk
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
10Logvin Andrei202 OAKVILLE33:06+6:36
 
 
 
221221 OK DJURSDEN
místoJménoOddílČasZtráta
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
14Bach Helle221 OK DJURS87:55+61:09
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
Bach Uffe221 OK DJURSdisk
 
 
 
222222 HERLUFSHOLM OKDEN
místoJménoOddílČasZtráta
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
10Kristensen Arne222 HERLUFSHOLM OK32:39+6:31
 
 
 
223223 OK SKAERMENDEN
místoJménoOddílČasZtráta
D70 (7)1,7 km 60 m9 K
 
1Štojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov29:120:00
3Hansen Ruth223 OK SKAERMEN41:17+12:05
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
6Hansen Mogens223 OK SKAERMEN32:11+5:27
 
 
 
224224 COPENHAGEN-ODEN
místoJménoOddílČasZtráta
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
10Thamdrup Lasse224 COPENHAGEN-O26:26+3:35
22Petersen Mikkel224 COPENHAGEN-O34:11+11:20
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
32Petersen John224 COPENHAGEN-O50:31+24:32
 
 
 
225225 BALLERUP OKDEN
místoJménoOddílČasZtráta
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
6Strib Hans Christian225 BALLERUP OK32:12+1:54
 
 
 
237237 ECOIMPRESSEPS
místoJménoOddílČasZtráta
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
Fuhrmann Erik237 ECOIMPRESSdisk
Marti Antonio237 ECOIMPRESSdisk
 
 
 
238238 INDEPENDENTESP
místoJménoOddílČasZtráta
T-OPEN (6)2,7 km 90 m6 K
 
1Chvílová HanaZBM SK Žabovřesky Brno17:520:00
5Lopez de turiso Olga238 INDEPENDENT35:54+18:02
 
 
 
239239 CENTRE EXCURSION. TERRASSAESP
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
38Pau Isabel239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA67:46+34:51
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
40Madico Pol239 CENTRE EXCURSION. TERRASSA62:47+36:48
 
 
 
241241 CODAN EXTREMADURAESP
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
15Martin Raquel241 CODAN EXTREMADURA52:54+22:29
17Alonso Lydia241 CODAN EXTREMADURA55:23+24:58
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
37Barrios Francisco241 CODAN EXTREMADURA55:43+29:44
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
45Carron Angel241 CODAN EXTREMADURA48:51+23:50
 
 
 
242242 AROMON PONTEVEDRAESP
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
34Perez Alicia242 AROMON PONTEVEDRA54:21+21:26
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
18Figueroa Monica242 AROMON PONTEVEDRA57:42+28:24
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
Varela Francisco242 AROMON PONTEVEDRAdisk
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
28Alvarez Angel242 AROMON PONTEVEDRA47:03+12:18
 
 
 
244244 COBI DURANGOESP
místoJménoOddílČasZtráta
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
16Schulze Evelyn244 COBI DURANGO49:48+20:30
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
28Garcia Zigor244 COBI DURANGO50:34+13:52
 
 
 
245245 CO CATALUNYAESP
místoJménoOddílČasZtráta
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
Farell David245 CO CATALUNYAnest.
 
 
 
246246 CO TOTANAESP
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
Martínez Marta246 CO TOTANAdisk
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
10Barceló María246 CO TOTANA40:25+10:11
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
12Martínez Manuel246 CO TOTANA41:08+14:13
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
13Martínez Salvador246 CO TOTANA35:47+12:03
 
 
 
247247 SANT JOAN ALICANTEESP
místoJménoOddílČasZtráta
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
10Ruiz Esmeralda247 SANT JOAN ALICANTE46:20+11:13
 
 
 
248248 ORCAESP
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
28Bores Henar248 ORCA36:16+10:35
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
6Bores Yara248 ORCA36:10+7:43
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
17Bores Nicolás248 ORCA36:51+10:21
 
 
 
249249 COC CATALUNYAESP
místoJménoOddílČasZtráta
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
41Escolar Marc249 COC CATALUNYA69:13+43:14
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
18Daví Albert249 COC CATALUNYA32:42+7:41
 
 
 
250250 MONTSANTESP
místoJménoOddílČasZtráta
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
13Barrios aros Rosario250 MONTSANT67:23+40:47
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
Adria Pinyol250 MONTSANTvzdal
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
30Pinyol castro Benet250 MONTSANT96:10+70:02
 
 
 
251251 SK ROCCO TEAMEST
místoJménoOddílČasZtráta
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
23Nikkari Hillar251 SK ROCCO TEAM52:06+24:49
24Abel Aare251 SK ROCCO TEAM54:45+27:28
 
 
 
252252 LSF PT TALLINNEST
místoJménoOddílČasZtráta
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
8Järve Kaupo252 LSF PT TALLINN32:23+8:39
Raichmann Arthur252 LSF PT TALLINNnest.
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
12Sulg Rünno252 LSF PT TALLINN44:49+16:01
 
 
 
253253 OK ILVESEST
místoJménoOddílČasZtráta
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
9Room Birgit253 OK ILVES30:04+13:28
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
7Room Andres253 OK ILVES25:56+3:05
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
17Room Rimmo253 OK ILVES33:36+9:57
 
 
 
254254 OK PEKOEST
místoJménoOddílČasZtráta
D18B (11)2,8 km 105 m13 K
 
1Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň32:570:00
9Pärnik Edith254 OK PEKO44:14+11:17
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
25Pärnik Jan henrik254 OK PEKO56:20+32:41
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
8Pärnik Jüri254 OK PEKO40:21+11:33
 
 
 
255255 MYRAKARUDEST
místoJménoOddílČasZtráta
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
2Tanav Tonu255 MYRAKARUD30:42+1:54
5Pold Heigo255 MYRAKARUD35:53+7:05
21Sassian Urmas255 MYRAKARUD58:54+30:06
 
 
 
256256 JOKAEST
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
14Minn Kadi-liis256 JOKA52:21+21:56
16Vettik Pilvi-heli256 JOKA53:17+22:52
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
19Tähnas Andreas256 JOKA121:34+94:39
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
18Tähnas Tiit256 JOKA40:52+4:10
 
 
 
257257 SK SAUE TAMMEDEST
místoJménoOddílČasZtráta
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
29Saetalu Andres257 SK SAUE TAMMED47:51+13:06
 
 
 
258258 SK SRDEST
místoJménoOddílČasZtráta
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
21Vesilind Liina258 SK SRD50:26+23:09
 
 
 
259259 OK RAKVEREEST
místoJménoOddílČasZtráta
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
28Room Margit259 OK RAKVERE67:53+41:23
 
 
 
271271 VALKEAKOSKEN HAKAFIN
místoJménoOddílČasZtráta
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
10Venäläinen Kaija271 VALKEAKOSKEN HAKA41:11+19:08
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
11Venäläinen Toni271 VALKEAKOSKEN HAKA30:14+5:13
 
 
 
272272 KOOVEEFIN
místoJménoOddílČasZtráta
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
10Kanko Ruut272 KOOVEE40:07+11:40
13Uusitalo Amanda272 KOOVEE53:12+24:45
 
 
 
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
4Skog Henna272 KOOVEE38:04+2:57
 
 
 
273273 MESIKFIN
místoJménoOddílČasZtráta
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
Penttinen Juha273 MESIKdisk
 
 
 
274274 EPILAN ESA/MANTANSEUDUNFIN
místoJménoOddílČasZtráta
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
9Viitanen Juka274 EPILAN ESA/MANTANSEUDUN57:36+23:12
 
 
 
275275 MÄNTÄN SEUDUN ERÄPIRKATFIN
místoJménoOddílČasZtráta
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
11Rauhalammi Marja275 MÄNTÄN SEUDUN ERÄPIRKAT42:43+9:16
 
 
 
291291 LOIRENT INDIVIDUALFRA
místoJménoOddílČasZtráta
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
22Le Calvez Jeno291 LOIRENT INDIVIDUAL44:05+17:57
 
 
 
292292 GL RHÓNE-ALPESFRA
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
8Calandry Cecile292 GL RHÓNE-ALPES26:46+1:05
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
8Le gland Louise292 GL RHÓNE-ALPES31:58+6:48
11Dudoignon Marine292 GL RHÓNE-ALPES33:46+8:36
17Bonora Lise292 GL RHÓNE-ALPES38:00+12:50
23Corbin Marianne292 GL RHÓNE-ALPES46:30+21:20
27Vorverk Marine292 GL RHÓNE-ALPES56:59+31:49
 
 
 
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
4Basset Juliette292 GL RHÓNE-ALPES31:52+4:35
10Vuitton Marie292 GL RHÓNE-ALPES37:32+10:15
13Corbin Emma292 GL RHÓNE-ALPES41:31+14:14
14Dudoignon Chloe292 GL RHÓNE-ALPES42:16+14:59
16Flori Anais292 GL RHÓNE-ALPES43:22+16:05
18Delva Lou292 GL RHÓNE-ALPES44:16+16:59
20Levesy Salome292 GL RHÓNE-ALPES49:45+22:28
22Dufour Marie292 GL RHÓNE-ALPES53:12+25:55
23Vorverk Camille292 GL RHÓNE-ALPES54:38+27:21
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
8Bornard Julie292 GL RHÓNE-ALPES38:11+9:44
9Bonora Marine292 GL RHÓNE-ALPES38:17+9:50
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
8Monterrat Amandine292 GL RHÓNE-ALPES41:47+11:22
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
19Dudoignon Jocelyne292 GL RHÓNE-ALPES41:15+11:55
30Le gland Emmanuelle292 GL RHÓNE-ALPES50:31+21:11
 
 
 
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
2Combet Annie292 GL RHÓNE-ALPES32:19+4:42
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
6Vuitton Julien292 GL RHÓNE-ALPES29:49+2:53
8Plagnol Roman292 GL RHÓNE-ALPES30:21+3:25
11Andrieux Quentin292 GL RHÓNE-ALPES32:40+5:44
15Gonet Victor292 GL RHÓNE-ALPES35:53+8:57
22Benoit Dorian292 GL RHÓNE-ALPES39:02+12:06
27Giner Pablo292 GL RHÓNE-ALPES42:29+15:33
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
5Coupat Sabin292 GL RHÓNE-ALPES25:27+2:36
6Gennaro Mathis292 GL RHÓNE-ALPES25:30+2:39
12Vigier Leo292 GL RHÓNE-ALPES26:45+3:54
16Blanc-coquand Ismael292 GL RHÓNE-ALPES30:27+7:36
17Garon Elliot292 GL RHÓNE-ALPES31:11+8:20
24Tronchon Martin292 GL RHÓNE-ALPES36:31+13:40
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
2Roux Fleury292 GL RHÓNE-ALPES23:26+0:53
5Perrin Mathieu292 GL RHÓNE-ALPES24:38+2:05
8Masliah Raphael292 GL RHÓNE-ALPES26:32+3:59
12Bonnaveira Fabien292 GL RHÓNE-ALPES27:00+4:27
13Berguerre Damien292 GL RHÓNE-ALPES27:39+5:06
21Guibaudo Simon292 GL RHÓNE-ALPES31:04+8:31
25Expert Julian292 GL RHÓNE-ALPES32:42+10:09
27Ferrot Loic292 GL RHÓNE-ALPES33:28+10:55
41Toulier Tom292 GL RHÓNE-ALPES48:24+25:51
Martinez Pierre292 GL RHÓNE-ALPESdisk
Le pennec Jean292 GL RHÓNE-ALPESdisk
Bornard Nicolas292 GL RHÓNE-ALPESvzdal
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
2Perrin Arnaud292 GL RHÓNE-ALPES23:58+0:19
11Basset Marian292 GL RHÓNE-ALPES29:12+5:33
16Toulier Lucas292 GL RHÓNE-ALPES32:59+9:20
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
13Devrieux Robin292 GL RHÓNE-ALPES39:48+3:06
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
13Fleurent Théo292 GL RHÓNE-ALPES39:27+4:42
16Ringot Mathieu292 GL RHÓNE-ALPES39:48+5:03
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
2Perrin Eric292 GL RHÓNE-ALPES25:43+1:59
10Dudoignon Ludovic292 GL RHÓNE-ALPES32:38+8:54
 
 
 
293293 VERVINS ORIENTATIONFRA
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
7Malard Yaëlle293 VERVINS ORIENTATION20:57+4:56
 
 
 
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
13Genart Amélie293 VERVINS ORIENTATION56:52+34:07
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
6Labroche Claire293 VERVINS ORIENTATION39:47+9:23
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
5Mouliere Camille293 VERVINS ORIENTATION37:26+7:12
6Mouliere Marie-hél293 VERVINS ORIENTATION37:53+7:39
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
18Lecoyer Annick293 VERVINS ORIENTATION48:43+28:09
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
8Richard Nicole293 VERVINS ORIENTATION38:51+16:48
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
9Malard Matisse293 VERVINS ORIENTATION20:46+3:56
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
22Gallois Marc293 VERVINS ORIENTATION50:07+26:23
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
35Lecoyer Régis293 VERVINS ORIENTATION69:34+43:35
 
 
 
294294 VSAOFRA
místoJménoOddílČasZtráta
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
23Amrouche Sandrine294 VSAO61:39+31:25
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
36Amrouche Romain294 VSAO57:26+30:30
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
20Amrouche Clément294 VSAO33:28+10:37
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
26Amrouche Didier294 VSAO65:38+41:54
 
 
 
295295 CO COLMARFRA
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
8Mougeot Coline295 CO COLMAR29:48+8:31
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
6Mougeot Odile295 CO COLMAR25:38+3:39
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
14Mougeot Simon295 CO COLMAR21:45+7:02
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
9Mougeot Jacques295 CO COLMAR31:18+4:22
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
6Mougeot Pierre295 CO COLMAR34:47+5:54
 
 
 
296296 AS QUENTIGNY COURSEFRA
místoJménoOddílČasZtráta
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
16Jacotot Claire296 AS QUENTIGNY COURSE49:56+19:42
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
44Jacotot Christophe296 AS QUENTIGNY COURSE48:14+23:13
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
11Terzi Pierre296 AS QUENTIGNY COURSE34:21+8:13
 
 
 
297297 ORIENT EXPRESS 42FRA
místoJménoOddílČasZtráta
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
9Couchoud Patricia297 ORIENT EXPRESS 4242:21+15:45
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
Couchoud Clément297 ORIENT EXPRESS 42disk
 
 
 
H18B (7)3,2 km 105 m15 K
 
1Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:410:00
6Couchoud Arnaud297 ORIENT EXPRESS 4265:25+34:44
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
35Couchoud Philippe297 ORIENT EXPRESS 4239:54+14:53
 
 
 
298298 ORIENTALPFRA
místoJménoOddílČasZtráta
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
12Montemont Patrice298 ORIENTALP33:56+7:26
 
 
 
299299 VINCENNESFRA
místoJménoOddílČasZtráta
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
14Boucher Thea299 VINCENNES51:40+21:16
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
12Boucher Yves299 VINCENNES44:06+14:48
 
 
 
341341 DJK ADLER 07 BOTROPGER
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
17Harms Lisa341 DJK ADLER 07 BOTROP39:49+18:32
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
24Harms Martina341 DJK ADLER 07 BOTROP80:27+50:13
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
21Harms Christian341 DJK ADLER 07 BOTROP34:20+9:19
 
 
 
343343 OLV USLARGER
místoJménoOddílČasZtráta
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
37Drese Felix343 OLV USLAR38:48+16:15
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
5Drese Werner343 OLV USLAR33:26+6:09
 
 
 
344344 SV WILHELMSHAGENGER
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
Schlittermann Clara344 SV WILHELMSHAGENdisk
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
16Schlittermann Silke344 SV WILHELMSHAGEN39:32+10:12
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
22Farrak Holger344 SV WILHELMSHAGEN35:01+10:00
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
7Schlittermann Klaus344 SV WILHELMSHAGEN47:01+20:28
 
 
 
345345 ESV LOK DESSAUGER
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
18Kuckert Carla345 ESV LOK DESSAU71:07+40:42
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
3Spengler Andreas345 ESV LOK DESSAU28:33+2:03
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
30Kuckert Norbert345 ESV LOK DESSAU48:50+22:51
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
12Güth Hans345 ESV LOK DESSAU39:03+12:19
 
 
 
346346 OLVU GERMANYGER
místoJménoOddílČasZtráta
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
32Finkenstädt Till346 OLVU GERMANY36:01+13:28
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
15Finkenstädt Frank346 OLVU GERMANY46:55+20:11
 
 
 
347347 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoJménoOddílČasZtráta
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
29Käding Kirsten347 KAULSDORFER OLV BERLIN49:19+19:59
31Boeck Ute347 KAULSDORFER OLV BERLIN66:15+36:55
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
16Boeck Thomas347 KAULSDORFER OLV BERLIN33:13+16:31
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
25Käding Bernd347 KAULSDORFER OLV BERLIN40:37+14:07
 
 
 
348348 OLG REGENSBURGGER
místoJménoOddílČasZtráta
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
9Boehme Katja christine348 OLG REGENSBURG39:30+9:16
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
23Boehme André348 OLG REGENSBURG38:41+12:11
 
 
 
349349 OLE TEAM DRESDENGER
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
20Kretschmer Odette349 OLE TEAM DRESDEN44:36+11:41
28Fromke Annegret349 OLE TEAM DRESDEN52:30+19:35
 
 
 
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
15Kraemer Jitka349 OLE TEAM DRESDEN49:19+14:12
 
 
 
350350 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
7Heidrich Elisabeth350 SV ROBOTRON DRESDEN41:16+10:51
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
6Ansorge Michael350 SV ROBOTRON DRESDEN37:29+10:59
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
23Heidrich Hannes350 SV ROBOTRON DRESDEN44:05+7:23
 
 
 
351351 IHW ALEX 78 BERLINGER
místoJménoOddílČasZtráta
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
7Lange Jonas351 IHW ALEX 78 BERLIN24:49+4:33
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
11Lange Udo351 IHW ALEX 78 BERLIN33:55+10:11
 
 
 
353353 HSG MERSEBURGGER
místoJménoOddílČasZtráta
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
14Dr. Kämpfer Gerhard353 HSG MERSEBURG44:52+18:08
 
 
 
354354 TURBINE NEUBRANDENBURGGER
místoJménoOddílČasZtráta
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
 
 
 
355355 BIELEFELDER SKICLUB e.V.GER
místoJménoOddílČasZtráta
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
11Wittiber Wolfgang355 BIELEFELDER SKICLUB e.V.57:46+31:13
 
 
 
356356 TV KUSSNACHTGER
místoJménoOddílČasZtráta
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
12Schallberger Josef356 TV KUSSNACHT30:39+13:57
 
 
 
357357 SV VANNWELLGER
místoJménoOddílČasZtráta
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
29Schach Jonathan357 SV VANNWELL41:51+15:52
33Nadelstumpf Bruno357 SV VANNWELL44:41+18:42
 
 
 
358358 OLG ORTENAUGER
místoJménoOddílČasZtráta
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
7Harter Camill358 OLG ORTENAU30:42+4:43
 
 
 
359359 TV KIPPENHEIMGER
místoJménoOddílČasZtráta
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
28Schaal Jakob359 TV KIPPENHEIM41:40+15:41
 
 
 
360360 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoJménoOddílČasZtráta
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
30Boden Ricardo360 SSV PLANETA RADEBEUL56:53+34:02
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
37Reisinger Holm360 SSV PLANETA RADEBEUL40:51+15:50
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
Schindler Udo360 SSV PLANETA RADEBEULnest.
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
 
 
 
363363 USV TU DRESDENGER
místoJménoOddílČasZtráta
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
4Conrad Helmut363 USV TU DRESDEN31:48+1:30
 
 
 
364364 BIELEFELDER TGGER
místoJménoOddílČasZtráta
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
36Bersuck Lukas364 BIELEFELDER TG53:49+27:50
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
12Wehrhöfer-bersuck Dieter364 BIELEFELDER TG37:47+10:30
 
 
 
365365 OLV WEIMARGER
místoJménoOddílČasZtráta
D70 (7)1,7 km 60 m9 K
 
1Štojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov29:120:00
6Eulitz Ilse365 OLV WEIMAR46:09+16:57
 
 
 
367367 IND. GOTTINGENGER
místoJménoOddílČasZtráta
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
15Hansen Victor367 IND. GOTTINGEN113:32+79:08
 
 
 
392392 BOF BUDAORSHUN
místoJménoOddílČasZtráta
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
7Jenei Margit392 BOF BUDAORS27:55+7:21
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
15Bugár József392 BOF BUDAORS49:10+22:40
 
 
 
393393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKEHUN
místoJménoOddílČasZtráta
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
Szőcs Anett393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKEdisk
 
 
 
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
Lenkei Erzsébet393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKEdisk
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
6Marton János393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE28:19+3:18
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
13Szőcs László393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE37:30+11:22
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
14Lenkei Győző393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKE50:36+21:18
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
Szűcs b. Levente393 HYDEGKÚTI SPARTACUS SKEdisk
 
 
 
394394 ORVOSEGYETEM SCHUN
místoJménoOddílČasZtráta
H18B (7)3,2 km 105 m15 K
 
1Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:410:00
Szeles Daniel394 ORVOSEGYETEM SCdisk
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
22Szeles Gabor394 ORVOSEGYETEM SC38:36+12:06
 
 
 
395395 SOPRONHUN
místoJménoOddílČasZtráta
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
7Skerletz Noemi395 SOPRON38:17+8:03
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
25Mesics Botond395 SOPRON29:21+12:31
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
25Mesics Matyas395 SOPRON38:28+15:37
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
31Mesics Peter395 SOPRON36:51+11:50
 
 
 
396396 SMAFC-OSC SOPRONHUN
místoJménoOddílČasZtráta
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
32Teo Dóra396 SMAFC-OSC SOPRON99:59+70:39
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
8Molnár Tibor396 SMAFC-OSC SOPRON32:08+5:38
11Szlatényi Ferenc396 SMAFC-OSC SOPRON33:12+6:42
 
 
 
397397 TIPO OC BUDAPESTHUN
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
12Mathe Fanni397 TIPO OC BUDAPEST42:11+9:16
 
 
 
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
15Ágg Zsuzsa397 TIPO OC BUDAPEST77:19+50:43
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
3Horváth Magda397 TIPO OC BUDAPEST21:33+0:59
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
Józsa Balázs397 TIPO OC BUDAPESTnest.
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
5Baracsi Gábor397 TIPO OC BUDAPEST30:45+7:01
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
7Károlyi Gyula397 TIPO OC BUDAPEST34:45+8:10
13Dankó István397 TIPO OC BUDAPEST42:31+15:56
14Molnár Attila397 TIPO OC BUDAPEST42:49+16:14
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
9Pap László397 TIPO OC BUDAPEST40:00+10:42
 
 
 
398398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUBHUN
místoJménoOddílČasZtráta
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
11Montovay Emilia398 DIOSGYORI TAJ.FUTO CLUB43:23+15:46
 
 
 
399399 GOC NAGYKANIZSAHUN
místoJménoOddílČasZtráta
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
7Varga József399 GOC NAGYKANIZSA30:25+4:17
 
 
 
400400 DISZ DEBRECENHUN
místoJménoOddílČasZtráta
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
12Kerekes Agnes400 DISZ DEBRECEN45:47+19:17
 
 
 
411411 ISOAISR
místoJménoOddílČasZtráta
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
12Ravid Yoav411 ISOA47:54+27:38
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
18Ravid Noam411 ISOA38:47+15:03
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
22Ravid Eyal411 ISOA39:06+22:01
24Ravid Yael411 ISOA39:25+22:20
 
 
 
412412 ASA T-AISR
místoJménoOddílČasZtráta
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
24Metelkin Alexander412 ASA T-A39:36+13:06
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
6Friedman Alex412 ASA T-A42:45+16:12
 
 
 
421421 ORICUNEOITA
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
39Cimnaghi Elisabetta421 ORICUNEO71:11+38:16
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
38Abrate Fabrizio421 ORICUNEO56:15+30:16
 
 
 
451451 OK ARONALAT
místoJménoOddílČasZtráta
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
3Borovikovs Juris451 OK ARONA31:05+4:30
 
 
 
452452 ALUKSNE-APE OKLAT
místoJménoOddílČasZtráta
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
14Dandens Viesturs452 ALUKSNE-APE OK39:08+11:51
 
 
 
453453 AZIMUTS OKLAT
místoJménoOddílČasZtráta
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
3Ziemina Hanna gabriela453 AZIMUTS OK22:21+5:45
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
30Stabina Zanda453 AZIMUTS OK37:36+11:55
 
 
 
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
7Annija Sliksjane453 AZIMUTS OK29:21+6:36
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
16Skopane Elina453 AZIMUTS OK37:59+12:49
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
Orniks Ronalds453 AZIMUTS OKdisk
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
3Caune Ilgvars453 AZIMUTS OK24:07+1:16
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
 
1Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec Králové34:330:00
4Strazdins Oto rainers453 AZIMUTS OK40:34+6:01
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
18Sliksjanis Matiss453 AZIMUTS OK29:51+7:18
 
 
 
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
9Gaidars Caune453 AZIMUTS OK53:54+15:44
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
2Stabins Maris453 AZIMUTS OK29:36+3:01
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
11Lapins Aldis453 AZIMUTS OK33:46+7:47
 
 
 
454454 A2 RIGALAT
místoJménoOddílČasZtráta
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
Zvaigzne Mudite454 A2 RIGAdisk
 
 
 
455455 CARNIKAVALAT
místoJménoOddílČasZtráta
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
9Čerjaka Maija455 CARNIKAVA41:42+14:05
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
4Čerjaks Kaspars455 CARNIKAVA27:03+2:02
 
 
 
456456 B3 RIGALAT
místoJménoOddílČasZtráta
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
6Godina Ieva456 B3 RIGA33:25+4:07
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
11Godins Gustavs456 B3 RIGA19:23+4:40
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
6Godins Martins456 B3 RIGA31:27+7:43
 
 
 
471471 LABIRINTAS VILNIUSLTU
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
40Anušauskaité Ieva471 LABIRINTAS VILNIUS125:22+92:27
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
32Arasimavičius Justas471 LABIRINTAS VILNIUS57:19+20:37
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
27Bikelis Vytautas471 LABIRINTAS VILNIUS35:49+10:48
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
27Arasimavičius Vidimantas471 LABIRINTAS VILNIUS44:22+18:23
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
13Bikeliene Ema471 LABIRINTAS VILNIUS51:50+22:39
 
 
 
472472 KAUNAS INDIVIDUALLTU
místoJménoOddílČasZtráta
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
19Kilda Arturas472 KAUNAS INDIVIDUAL33:44+8:43
 
 
 
473473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSCLTU
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
32Tirlikaite Gabriele473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC38:01+12:20
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
7Mockaityte Aiste473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC40:52+10:28
 
 
 
D18B (11)2,8 km 105 m13 K
 
1Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň32:570:00
10Stankute Tautvyde473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC51:30+18:33
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
8Tirlikiene Ruta473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC38:59+8:45
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
18Jankevicius Arnas473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC31:23+8:32
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
24Tamosaitis Simonas473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC32:35+10:02
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
7Tirlikas Audrius473 OSK KARSUVA/JURBARKO KKSC32:18+8:34
 
 
 
474474 OK AŽULOASLTU
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
18Budriunaite Vaiva474 OK AŽULOAS42:26+21:09
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
3Velde Reda474 OK AŽULOAS30:15+0:57
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
21Rimkus Tautvydas474 OK AŽULOAS25:55+9:05
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
2Velde Augusts474 OK AŽULOAS27:52+0:56
10Piličiauskas Divonis474 OK AŽULOAS31:57+5:01
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
8Germanavičius Pranas474 OK AŽULOAS26:03+3:12
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
23Janušauskas Paulius474 OK AŽULOAS32:02+9:29
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
Nakvosas Gytis474 OK AŽULOASdisk
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
11Sukackas Mindaugas474 OK AŽULOAS59:46+25:22
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
7Rutkauskas Arvydas474 OK AŽULOAS38:20+9:32
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
5Budriunas Justas474 OK AŽULOAS27:32+2:31
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
4Nakvosas Vidmantas474 OK AŽULOAS32:46+6:11
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
11Rutkauskas Domantas474 OK AŽULOAS39:59+19:01
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
3Staišiunaite Emilija474 OK AŽULOAS23:38+6:33
 
 
 
475475 OSK SAKASLTU
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
3Urboniene Neringa475 OSK SAKAS35:26+2:31
33Urbonaite Kristina475 OSK SAKAS54:00+21:05
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
12Vidziunas Paulius475 OSK SAKAS29:19+5:40
14Pagojus Gytautas475 OSK SAKAS30:19+6:40
18Gapsys Ignas475 OSK SAKAS34:39+11:00
19Gedminas Gytis475 OSK SAKAS35:39+12:00
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
33Stonys Daugirdas475 OSK SAKAS58:32+21:50
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
3Urbonas Vytautas475 OSK SAKAS28:52+2:53
34Gaupsas Mantas475 OSK SAKAS51:23+25:24
Gelzinis Laimonas475 OSK SAKASdisk
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
16Milasauskas Darius475 OSK SAKAS50:47+21:54
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
8Petukas Arimantas475 OSK SAKAS28:37+3:36
 
 
 
476476 RASKK SK FORTUNALTU
místoJménoOddílČasZtráta
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
Bazeliene Olga476 RASKK SK FORTUNAnest.
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
Bazelis Romas476 RASKK SK FORTUNAnest.
 
 
 
477477 ALYTAUS SRC/OK JAVONISLTU
místoJménoOddílČasZtráta
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
15Makauskaite Viktorija477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS57:11+26:47
 
 
 
D18B (11)2,8 km 105 m13 K
 
1Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň32:570:00
Cepeliauskaite Ieva477 ALYTAUS SRC/OK JAVONISdisk
 
 
 
H18B (7)3,2 km 105 m15 K
 
1Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:410:00
2Noruisis Dominykas477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS31:39+0:58
3Olbrikis Lukas477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS33:16+2:35
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
6Tamulionis Vytautas477 ALYTAUS SRC/OK JAVONIS38:26+9:08
 
 
 
478478 MARIJAMPOLES MKCLTU
místoJménoOddílČasZtráta
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
7Ambrazaite Adelija478 MARIJAMPOLES MKC27:26+10:50
11Balaikaite Vasare478 MARIJAMPOLES MKC47:27+30:51
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
4Januskaitis Matas478 MARIJAMPOLES MKC21:38+1:22
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
 
 
 
501501 HOC93NED
místoJménoOddílČasZtráta
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
24Roos Ronald501 HOC9343:48+27:06
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
10Roos Ton501 HOC9336:05+9:21
 
 
 
502502 KOVZ EINDHOVENNED
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
35Gorrotxategi Mireia502 KOVZ EINDHOVEN55:05+22:10
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
17Roeling Monica502 KOVZ EINDHOVEN43:33+22:59
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
34Santisteban Raul502 KOVZ EINDHOVEN67:28+30:46
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
21Intgroen Mike502 KOVZ EINDHOVEN48:42+18:24
 
 
 
503503 OLIFANTNED
místoJménoOddílČasZtráta
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
22Rand Larissa503 OLIFANT59:16+29:02
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
10Dongen van Michel503 OLIFANT38:00+9:07
 
 
 
511511 KOLBOTN+SKIMT OLNOR
místoJménoOddílČasZtráta
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
18Granum helsvig Marianne511 KOLBOTN+SKIMT OL82:16+48:49
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
18Arnesen Per arne511 KOLBOTN+SKIMT OL37:41+11:11
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
Nordvik Bjorn511 KOLBOTN+SKIMT OLdisk
 
 
 
512512 PORSGRUNN OLNOR
místoJménoOddílČasZtráta
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
15Westin Emilie512 PORSGRUNN OL42:41+15:24
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
8Westin Lenka512 PORSGRUNN OL30:25+6:39
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
6Westin Kjell512 PORSGRUNN OL29:40+3:32
 
 
 
551551 OLBnO WARSZAWAPOL
místoJménoOddílČasZtráta
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
8Olbrycht Anna551 OLBnO WARSZAWA44:14+17:28
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
31Olbrycht Janusz551 OLBnO WARSZAWA49:10+23:11
 
 
 
553553 UNTS WARSZAWAPOL
místoJménoOddílČasZtráta
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
Zebrowska Barbara553 UNTS WARSZAWAnest.
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
2Wolek Ewa553 UNTS WARSZAWA30:47+1:27
5Wolowczyk Mariola553 UNTS WARSZAWA32:39+3:19
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
16Wolowczyk Michal553 UNTS WARSZAWA28:54+6:21
26Rutka Jan553 UNTS WARSZAWA32:48+10:15
35Mossakowski Wojciech553 UNTS WARSZAWA38:03+15:30
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
10Wolowczyk Krzysztof553 UNTS WARSZAWA27:56+4:17
 
 
 
555555 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
36Gordon Diana555 KU AZS WAT WARSZAWA59:10+26:15
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
30Gędziorowski Maciej555 KU AZS WAT WARSZAWA52:29+15:47
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
2Chachurski Ryszard555 KU AZS WAT WARSZAWA28:24+1:54
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
25Chachurski Mieszko555 KU AZS WAT WARSZAWA41:04+23:59
 
 
 
556556 AZYMUT 45 GDYNIAPOL
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
9Nowak Anna556 AZYMUT 45 GDYNIA22:17+6:16
 
 
 
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
11Pesta Anna556 AZYMUT 45 GDYNIA31:24+10:07
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
13Ukleja Ewa556 AZYMUT 45 GDYNIA49:37+16:10
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
4Nowak Beata556 AZYMUT 45 GDYNIA33:00+2:46
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
Witkowska Iza556 AZYMUT 45 GDYNIAnest.
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
15Nowak Grzegorz556 AZYMUT 45 GDYNIA22:07+5:17
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
14Porzycz Grzegorz556 AZYMUT 45 GDYNIA35:17+8:21
28Pesta Piotr556 AZYMUT 45 GDYNIA43:51+16:55
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
5Borek Zbigniew556 AZYMUT 45 GDYNIA32:09+5:14
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
4Piotrowski Radosław556 AZYMUT 45 GDYNIA24:06+0:27
24Porzycz Zbigniew556 AZYMUT 45 GDYNIA49:08+25:29
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
Witkowski Adam556 AZYMUT 45 GDYNIAnest.
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
6Porzycz Jerzy556 AZYMUT 45 GDYNIA34:38+7:21
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
2Ukleja Patrycja556 AZYMUT 45 GDYNIA22:26+1:28
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
14Ukleja Krzysztof556 AZYMUT 45 GDYNIA31:50+14:45
 
 
 
557557 ORIENTOP WROCLAWPOL
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
24Puternicka Joanna557 ORIENTOP WROCLAW47:30+14:35
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
35Wieszaczewski Jacek557 ORIENTOP WROCLAW52:43+26:44
 
 
 
558558 AZS WAT WARSZAWAPOL
místoJménoOddílČasZtráta
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
15Rogala Mirosław558 AZS WAT WARSZAWA38:07+11:59
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
10WoŸniak Józef558 AZS WAT WARSZAWA39:22+14:27
 
 
 
559559 KS OKI SPORTPOL
místoJménoOddílČasZtráta
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
35Żebrowski Dariusz559 KS OKI SPORT55:15+28:45
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoJménoOddílČasZtráta
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
8Michalek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA34:36+4:18
 
 
 
561561 WKS SLASK WROCLAWPOL
místoJménoOddílČasZtráta
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
Podsiadly Mateusz561 WKS SLASK WROCLAWnest.
 
 
 
562562 OKS WROCLAWPOL
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
20Golinowska Ola562 OKS WROCLAW52:52+36:51
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
24Golinowski Piotr562 OKS WROCLAW37:57+23:14
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
8Kalata Michał562 OKS WROCLAW38:45+2:03
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
Jaros Mariusz562 OKS WROCLAWnest.
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
9Golinowski Paweł562 OKS WROCLAW37:22+8:29
 
 
 
571571 UNEFS BUCURESTIROM
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
20Galateanu Daria571 UNEFS BUCURESTI31:09+5:28
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
20Galateanu Adela571 UNEFS BUCURESTI39:09+13:59
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
Galateanu Andrei571 UNEFS BUCURESTIdisk
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
17Galateanu Horia571 UNEFS BUCURESTI38:39+14:55
 
 
 
591591 OMEGA MOSCOWRUS
místoJménoOddílČasZtráta
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
2Kalinina Nika591 OMEGA MOSCOW27:14+2:04
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
2Kheldert Elena591 OMEGA MOSCOW29:29+0:11
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
10Tikhonova Elena591 OMEGA MOSCOW36:02+6:42
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
10Kalinin Matvey591 OMEGA MOSCOW19:14+4:31
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
4Kalinin Oleg591 OMEGA MOSCOW28:52+5:08
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
13Tikhonov Nikolay591 OMEGA MOSCOW31:24+6:23
Uljanov Ilja591 OMEGA MOSCOWnest.
 
 
 
592592 UZAO-TEAMRUS
místoJménoOddílČasZtráta
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
2Bogopolskaia Elena592 UZAO-TEAM25:00+1:14
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
22Ryakhovkaya Maria592 UZAO-TEAM41:11+24:29
 
 
 
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
5Bogopolskii Gennadii592 UZAO-TEAM47:09+8:59
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
20Kovalko Kirill592 UZAO-TEAM53:31+24:43
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
Kovalko Vera592 UZAO-TEAMdisk
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
18Kovalko Olga592 UZAO-TEAM36:20+19:15
21Bogopolskii Leonid592 UZAO-TEAM38:48+21:43
 
 
 
593593 HBM-OK ST.PETERSBURGRUS
místoJménoOddílČasZtráta
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
2Petson Valentina593 HBM-OK ST.PETERSBURG30:53+0:39
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
33Gaidamak Mikhail593 HBM-OK ST.PETERSBURG37:34+12:33
 
 
 
595595 EKATERINBURGRUS
místoJménoOddílČasZtráta
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
2Pavlov Andrey595 EKATERINBURG41:22+3:12
 
 
 
596596 MY MOSCOWRUS
místoJménoOddílČasZtráta
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
13Griaznevich Elena596 MY MOSCOW48:24+20:47
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
28Vasilyev Mikhail596 MY MOSCOW53:57+27:49
 
 
 
597597 KUNTSEVORUS
místoJménoOddílČasZtráta
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
26Loginova Anna597 KUNTSEVO49:37+23:32
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
8Blanter Mikhail597 KUNTSEVO49:56+23:23
9Kalinin Boris597 KUNTSEVO52:48+26:15
 
 
 
598598 ORIENTA MOSCOMPASSRUS
místoJménoOddílČasZtráta
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
4Minakova Ekaterina598 ORIENTA MOSCOMPASS30:51+1:33
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
2Minakov Alexander598 ORIENTA MOSCOMPASS34:52+0:07
 
 
 
631631 OLC KAPREOLOSUI
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
14Maurer Katja631 OLC KAPREOLO27:47+11:46
 
 
 
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
14Maurer Nora631 OLC KAPREOLO32:54+11:37
19Wyder Aline631 OLC KAPREOLO60:55+39:38
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
Arnet Fiona631 OLC KAPREOLOdisk
 
 
 
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
9Keller Janine631 OLC KAPREOLO33:14+10:29
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
4Rothweiler Maja631 OLC KAPREOLO39:07+8:42
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
9Müller Andrea631 OLC KAPREOLO38:56+9:38
12Wyder Flavia631 OLC KAPREOLO43:06+13:48
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
19Maurer Anita631 OLC KAPREOLO51:31+27:45
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
7Arnet Mirjam631 OLC KAPREOLO35:12+5:52
 
 
 
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
4Fehr Yvonne631 OLC KAPREOLO34:24+7:48
12Pfister Regula631 OLC KAPREOLO52:07+25:31
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
2Michel Margrit631 OLC KAPREOLO21:11+0:37
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
7Gmür Annette631 OLC KAPREOLO36:14+14:11
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
6Maurer Barbara631 OLC KAPREOLO28:41+11:59
8Hungerbühler Ernst631 OLC KAPREOLO28:51+12:09
17Pfranger Bruno631 OLC KAPREOLO37:14+20:32
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
12Maurer Laurin631 OLC KAPREOLO21:11+4:21
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
Keller Nicolas631 OLC KAPREOLOdisk
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
39Wyder Jonas631 OLC KAPREOLO40:46+18:13
 
 
 
H18B (7)3,2 km 105 m15 K
 
1Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:410:00
5Pfranger Marco631 OLC KAPREOLO44:57+14:16
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
29Maurer Bruno631 OLC KAPREOLO36:28+11:27
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
24Keller Andreas631 OLC KAPREOLO72:48+46:13
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
14Arnet Felix631 OLC KAPREOLO34:47+8:17
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
12Wyder Ruedi631 OLC KAPREOLO36:22+10:14
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
6Lais Ruedi631 OLC KAPREOLO30:39+4:40
18Rothweiler Heinz631 OLC KAPREOLO37:52+11:53
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
20Gmür Nick631 OLC KAPREOLO47:41+17:23
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
3Föllmi Stephan631 OLC KAPREOLO29:57+3:13
11Hirt Chris631 OLC KAPREOLO37:49+11:05
 
 
 
632632 OLG RYMENZBURGSUI
místoJménoOddílČasZtráta
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
2Plüss Brigitta632 OLG RYMENZBURG27:18+0:32
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
7Wehrli Peter632 OLG RYMENZBURG36:13+11:18
 
 
 
633633 OL REGIO OLTENSUI
místoJménoOddílČasZtráta
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
12Moosberger Esther633 OL REGIO OLTEN62:58+36:12
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
Moosberger Max633 OL REGIO OLTENdisk
 
 
 
634634 OLG HuttwilSUI
místoJménoOddílČasZtráta
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
Kohler Marianne634 OLG Huttwilvzdal
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
7Kohler Hans634 OLG Huttwil39:16+9:58
 
 
 
671671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VESSVK
místoJménoOddílČasZtráta
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
16Barčová Dana671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES44:59+21:13
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
27Barillová Alena671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES49:12+19:52
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
13Šoltés František671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES34:14+7:44
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
32Šoltésová Paulína671 TJ ČINGOV SPIŠ.N.VES49:58+32:53
 
 
 
672672 TJ RAPID BRATISLAVASVK
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
17Miklušová Tamarka672 TJ RAPID BRATISLAVA30:27+4:46
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
9Miklušová Terezka672 TJ RAPID BRATISLAVA32:45+7:35
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
15Miklušová Dagmar672 TJ RAPID BRATISLAVA48:37+18:23
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
25Panková Martina672 TJ RAPID BRATISLAVA44:30+15:10
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
11Mikluš Marián672 TJ RAPID BRATISLAVA38:47+9:54
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
20Formanko Dušanko672 TJ RAPID BRATISLAVA43:09+17:01
23Mazúr Janko672 TJ RAPID BRATISLAVA47:50+21:42
Štubňa Janko672 TJ RAPID BRATISLAVAdisk
 
 
 
702702 SOK ANEBYSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
Olausson Tommy702 SOK ANEBYdisk
 
 
 
703703 HAMMARBY IFSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
20Huijsers Eric703 HAMMARBY IF54:50+25:57
 
 
 
704704 HANINGE SOKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
2Sjögren Niclas704 HANINGE SOK30:15+1:22
18Sandin Mats704 HANINGE SOK51:24+22:31
Sjögren Henrik704 HANINGE SOKdisk
 
 
 
705705 OK LINNÉSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
5Lagerwall Anders705 OK LINNÉ33:29+4:36
 
 
 
706706 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoJménoOddílČasZtráta
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
18Axelsson Gunnel706 OK SKOGSHJORTARNA37:56+21:14
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
29Axelsson Mikael706 OK SKOGSHJORTARNA52:18+15:36
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
19Axelsson Martin706 OK SKOGSHJORTARNA44:26+17:09
25Pedersen Magnus706 OK SKOGSHJORTARNA69:13+41:56
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
8Pedersen Eva706 OK SKOGSHJORTARNA42:20+13:09
 
 
 
708708 VISBORGS OKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
4Mans Öhman708 VISBORGS OK28:08+3:18
 
 
 
709709 OK ORIONSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
24Andersson Klara709 OK ORION34:45+9:04
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
10Andersson Kajsa709 OK ORION33:04+7:54
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
18Andersson Ingela709 OK ORION50:58+27:12
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
7Andersson Mats709 OK ORION31:54+5:24
 
 
 
710710 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
4Lindkvist Anneli710 GUSTAVSBERGS OK26:48+6:14
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
3Burman Ulf710 GUSTAVSBERGS OK28:19+2:11
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
9Öhlund Per710 GUSTAVSBERGS OK31:50+5:51
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
10Jonsson Leif710 GUSTAVSBERGS OK35:23+5:05
 
 
 
711711 OK TORFINNSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
22Nilsson Camilla711 OK TORFINN45:55+13:00
23Persson Karolina711 OK TORFINN46:52+13:57
25Karlsson Jessica711 OK TORFINN48:22+15:27
37Peterson Hannah711 OK TORFINN64:23+31:28
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
25Nilsson Lisa711 OK TORFINN48:39+22:34
 
 
 
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
 
 
 
D70 (7)1,7 km 60 m9 K
 
1Štojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov29:120:00
5Lexell Karin711 OK TORFINN46:05+16:53
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
26Andersson Albin711 OK TORFINN30:51+14:01
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
6Jönsson Per erik711 OK TORFINN30:00+4:01
15Jönsson Anders711 OK TORFINN35:19+9:20
17Strid Emanuel711 OK TORFINN36:32+10:33
32Svensson Fredrik711 OK TORFINN44:33+18:34
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
36Edvardsson Stefan711 OK TORFINN58:49+32:19
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
13Karlsson Hans-erik711 OK TORFINN46:45+17:27
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
4Arnesson Urban711 OK TORFINN29:11+3:12
10Erfors Lennart711 OK TORFINN32:46+6:47
25Ottosson Torgny711 OK TORFINN42:21+16:22
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
13Magnusson Leif711 OK TORFINN70:57+46:07
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
16Persson Bo-göran711 OK TORFINN49:55+23:11
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
10Edvardsson Bengt711 OK TORFINN54:36+28:03
 
 
 
712712 HASTVEDA OKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
21Eriksson Hakan712 HASTVEDA OK37:10+11:11
 
 
 
713713 KFUM OREBRO OKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
14Magnuson Maria713 KFUM OREBRO OK42:56+10:01
 
 
 
714714 OK TYRSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
Nilsson Jessica714 OK TYRnest.
 
 
 
715715 OK GRIPSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
13Fors Heidi715 OK GRIP46:37+16:13
 
 
 
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
19Fors Jonna715 OK GRIP47:33+20:16
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
21Fors Kristina715 OK GRIP41:21+12:01
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
24Fors Peter715 OK GRIP35:17+10:16
 
 
 
716716 OK ORINTOSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
12Eismark Inger716 OK ORINTO68:21+46:18
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
2Lindblom Ingemar716 OK ORINTO29:46+3:02
 
 
 
717717 GAVLE OKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
5Berger Tommy717 GAVLE OK29:01+2:53
 
 
 
718718 MALILLA OKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
24Karlsson Kerstin718 MALILLA OK42:13+12:53
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
20Buchkovska Helena718 MALILLA OK43:15+17:10
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
32Karlsson Oskar718 MALILLA OK46:59+20:03
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
23Billing Herman718 MALILLA OK43:19+19:40
Eklund Oskar718 MALILLA OKdisk
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
41Billing Johan718 MALILLA OK45:40+20:39
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
31Bern Per-Göran718 MALILLA OK42:00+15:30
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
4Karlsson Gunnar718 MALILLA OK28:22+2:14
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
5Karlsson Jan-Ulf718 MALILLA OK32:10+5:26
 
 
 
719719 KALMAR OKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
16Aberg Lars-Ake719 KALMAR OK40:03+9:45
 
 
 
720720 NYBRO OKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
5Karlsson Marie-Louise720 NYBRO OK34:05+12:02
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
Karlsson Kenneth720 NYBRO OKdisk
 
 
 
721721 OK RAVINENSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
14Karlsson Erik721 OK RAVINEN39:34+4:49
 
 
 
722722 SAVEDALENS AIKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
 
 
 
723723 IK UVENSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
5Bergdahl Karin723 IK UVEN36:45+10:09
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
8Carlsson Christer723 IK UVEN35:51+8:34
 
 
 
724724 TROLLHATTANS SOKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
14Kühnel Radka724 TROLLHATTANS SOK67:59+41:23
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
27Kööhler Hans724 TROLLHATTANS SOK41:41+15:11
 
 
 
725725 REHNS BKSWE
místoJménoOddílČasZtráta
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
4Lysell Jesper725 REHNS BK36:09+1:24
 
 
 
726726 OK ROSLAGENSWE
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
11Ahlgren Samantha726 OK ROSLAGEN45:56+15:31
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
30Elgh Johan726 OK ROSLAGEN71:53+45:23
 
 
 
1001ABM KOB Moira BrnoCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
17Holečková KateřinaABM KOB Moira Brno30:59+14:58
 
 
 
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
Holečková MichaelaABM KOB Moira Brnodisk
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
15Obrátilová NaďaABM KOB Moira Brno41:03+14:58
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
21Obrátil MiroslavABM KOB Moira Brno40:40+23:58
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
26Holeček MiroslavABM KOB Moira Brno64:15+37:45
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
4Mokrý OndřejABM KOB Moira Brno29:06+3:07
16Obrátil ŠtěpánABM KOB Moira Brno35:34+9:35
 
 
 
1002AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
8Fukalová HanaAOP Orientační Běh Opava36:28+9:11
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
6Mrázová PavlaAOP Orientační Běh Opava40:52+10:27
 
 
 
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
11Tesařová MarcelaAOP Orientační Běh Opava46:29+11:22
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
2Tesař JiříAOP Orientační Běh Opava35:05+8:35
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
19Tesař VojtěchAOP Orientační Běh Opava32:05+9:14
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
3Glonek JakubAOP Orientační Běh Opava24:05+0:26
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
5Schuster MarekAOP Orientační Běh Opava36:22+1:37
9Melecký MartinAOP Orientační Běh Opava37:57+3:12
20Navrátil BorisAOP Orientační Běh Opava41:46+7:01
 
 
 
1003API OK Andante PísekCZE
místoJménoOddílČasZtráta
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
13Funda JiříAPI OK Andante Písek46:32+20:02
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
2Funda JiříAPI OK Andante Písek29:42+2:25
 
 
 
1004ASU Magnus OrienteeringCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
12Plhalová ŠárkaASU Magnus Orienteering34:31+9:21
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
5Kopecká EliškaASU Magnus Orienteering38:03+5:08
 
 
 
1005BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
Opálková MartinaBBM BETA URSUS Orienteeringnest.
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
22Ptáček PatrikBBM BETA URSUS Orienteering31:39+9:06
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
13Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering29:51+6:12
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
 
 
 
1113BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
3Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor17:47+1:46
 
 
 
1006BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
17Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKD41:08+10:50
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
11Dvořák VlastimilBOV TJ Baník Ostrava OKD44:11+19:21
 
 
 
1007BSO KOB Baník SokolovCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
21Gregorová KateřinaBSO KOB Baník Sokolov45:10+12:15
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
18Hejduková JanaBSO KOB Baník Sokolov54:05+23:51
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
24Kohoutek OldřichBSO KOB Baník Sokolov29:13+12:23
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
35Hejduk ZdeněkBSO KOB Baník Sokolov54:15+27:19
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
29Solomko AdamBSO KOB Baník Sokolov55:33+32:42
31Hejduk JanBSO KOB Baník Sokolov58:28+35:37
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
8Schimm PetrBSO KOB Baník Sokolov43:10+8:46
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
3Rambousek KarelBSO KOB Baník Sokolov32:05+3:12
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
15Vít DanielBSO KOB Baník Sokolov49:17+20:29
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
7Schimm DieterBSO KOB Baník Sokolov33:02+6:18
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
17Gregor RichardBSO KOB Baník Sokolov36:04+18:59
33Gregor OndřejBSO KOB Baník Sokolov54:48+37:43
 
 
 
1008CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
11Záveská AnnaCET TJ Loko Česká Třebová47:29+20:53
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
26Záveský RichardCET TJ Loko Česká Třebová84:23+57:06
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
11Čípa JiříCET TJ Loko Česká Třebová35:45+5:27
 
 
 
1009DCE KOB DobřichoviceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
8Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice35:35+6:15
 
 
 
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
5Štrossová JiřinkaDCE KOB Dobřichovice37:40+10:03
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
12Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice34:39+8:40
 
 
 
1010DKL KOB KladnoCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
6Průša JanDKL KOB Kladno32:59+6:04
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
26Průša OndřejDKL KOB Kladno94:56+71:17
 
 
 
1011DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
16Kalousková MarieDKP Oddíl OB Kotlářka30:03+4:22
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
Nováková TerezaDKP Oddíl OB Kotlářkanest.
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
15Šebková JanaDKP Oddíl OB Kotlářka61:37+28:10
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
23Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka42:04+12:44
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
12Šebková HelenaDKP Oddíl OB Kotlářka38:47+12:42
 
 
 
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
7Mrázková IvanaDKP Oddíl OB Kotlářka40:13+12:36
8Dudová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka41:02+13:25
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
14Klašková JosefínaDKP Oddíl OB Kotlářka31:36+14:54
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
7Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka37:58+11:28
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
24Klaška MartinDKP Oddíl OB Kotlářka39:43+12:47
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
23Šebek PetrDKP Oddíl OB Kotlářka34:37+11:46
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
12Tomeš JaroslavDKP Oddíl OB Kotlářka39:27+2:45
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
14Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka31:44+6:43
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
9Kalousek JiříDKP Oddíl OB Kotlářka35:02+8:27
10Šebek MartinDKP Oddíl OB Kotlářka37:17+10:42
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
9Procházka AlešDKP Oddíl OB Kotlářka34:58+4:40
 
 
 
1012DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
9Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice37:13+11:08
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
29Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice50:38+33:56
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
7Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice34:19+4:01
 
 
 
1013DOB KOB DobruškaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
18Černíková ZuzanaDOB KOB Dobruška33:54+17:53
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
16Černíková BarboraDOB KOB Dobruška43:11+10:16
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
13Černík DavidDOB KOB Dobruška53:20+33:04
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
31Krejčí JiříDOB KOB Dobruška55:11+18:29
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
30Fátor JanDOB KOB Dobruška48:48+14:03
 
 
 
1014DOK OK DoksyCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
Hradecká PetraDOK OK Doksydisk
 
 
 
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
9Nováková PavlaDOK OK Doksy44:21+17:35
13Kapounová JitkaDOK OK Doksy67:10+40:24
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
16Synek AntonínDOK OK Doksy49:55+23:25
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
5Šmol DavidDOK OK Doksy29:26+2:30
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
10Koštejn VítDOK OK Doksy26:45+4:12
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
4Novák DanDOK OK Doksy36:53+0:11
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
14Synek AntonínDOK OK Doksy35:15+9:16
39Synek MarcelDOK OK Doksy62:06+36:07
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
25Lederer PavelDOK OK Doksy35:35+10:34
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
Novák TomDOK OK Doksydisk
 
 
 
1015DVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
15Janderová MarkétaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -40:10+18:11
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
15Jandera TomášDVP TJ Sokol Praha Spořilov -37:37+13:53
 
 
 
1016EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
7Ouhrabková RadkaEKP VŠTJ Ekonom Praha38:43+5:16
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
9Kalina MiroslavEKP VŠTJ Ekonom Praha33:28+7:29
11Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom Praha33:47+7:48
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
19Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom Praha45:14+21:30
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
41Kalinová EllaEKP VŠTJ Ekonom Praha68:39+51:34
43Ouhrabková BáraEKP VŠTJ Ekonom Praha75:12+58:07
 
 
 
1017FJI SK FREE JihlavaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
23Podhorská VěraFJI SK FREE Jihlava42:01+25:19
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
4Blecha LadislavFJI SK FREE Jihlava32:09+7:14
 
 
 
1018FSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
8Cincibusová LenkaFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah29:29+12:53
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
4Rydlová EvaFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah35:20+1:53
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
4Cincibusová IvanaFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah28:06+2:01
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
2Cincibusová JanaFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah23:17+6:35
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
27Hrouda MartinFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah50:02+13:20
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
12Cincibus PavelFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah38:15+11:40
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
26Wald FrantišekFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah42:44+16:45
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
 
 
 
1019HOR TJ Jiskra HořiceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
19Vávra MartinHOR TJ Jiskra Hořice37:51+11:21
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
2Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice26:46+0:38
 
 
 
1020CHA OK ChrastavaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
15Pavlíková MarkétaCHA OK Chrastava37:09+11:59
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
2Gorčicová EliškaCHA OK Chrastava35:24+2:29
4Lankašová BarboraCHA OK Chrastava35:36+2:41
7Vejstrková ZuzanaCHA OK Chrastava40:06+7:11
15Šulcová VeronikaCHA OK Chrastava43:02+10:07
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
15Gorčicová IvanaCHA OK Chrastava37:57+8:37
17Pavlíková PavlaCHA OK Chrastava40:26+11:06
20Čechlovská JanaCHA OK Chrastava41:19+11:59
28Bartáková EvaCHA OK Chrastava49:18+19:58
 
 
 
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
3Vajcová HanaCHA OK Chrastava33:00+5:23
6Kadavá EvaCHA OK Chrastava38:52+11:15
14Lusková OlgaCHA OK Chrastava56:07+28:30
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
6Bradnová VěraCHA OK Chrastava27:51+7:17
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
6Vokálová PavlaCHA OK Chrastava34:11+12:08
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
7Čechlovský JanCHA OK Chrastava38:35+1:53
11Kadavý PetrCHA OK Chrastava38:51+2:09
20Schröter PavelCHA OK Chrastava43:00+6:18
26Vejstrk DanielCHA OK Chrastava49:53+13:11
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
4Pachner PavelCHA OK Chrastava33:22+4:29
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
25Švancar MartinCHA OK Chrastava60:56+37:12
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
5Gorčica PavelCHA OK Chrastava30:02+3:32
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
26Čechlovský JosefCHA OK Chrastava50:47+24:39
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
16Kaška RudolfCHA OK Chrastava36:44+10:45
17Pavlík MilanCHA OK Chrastava37:01+11:02
29Barták JiříCHA OK Chrastava47:39+21:40
33Kadavý ZdeněkCHA OK Chrastava56:48+30:49
34Lusk KarelCHA OK Chrastava60:06+34:07
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
9Vokál JiříCHA OK Chrastava38:11+13:21
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
16Lusk Jr.CHA OK Chrastava35:11+18:06
 
 
 
1021CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
7Semrád LadislavCHC K.O.B. Choceň26:31+3:58
 
 
 
1022JEN OB JenišoviceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
12Hoetzelová ZuzanaJEN OB Jenišovice33:39+11:40
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
9Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice17:45+3:02
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
6Zabořil OndraJEN OB Jenišovice19:43+2:53
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
10Zabořil VojtaJEN OB Jenišovice39:09+12:14
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
22Bárta MiroslavJEN OB Jenišovice40:18+14:19
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
10Richtr JiříJEN OB Jenišovice38:55+14:05
 
 
 
1023JES OK RakovníkCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
32Ottová TerezaJES OK Rakovník53:44+20:49
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
13Kotásková JanaJES OK Rakovník35:17+13:18
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
27Jiráňová IrenaJES OK Rakovník49:41+32:59
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
 
1Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec Králové34:330:00
11Rosenbaum OnřejJES OK Rakovník103:14+68:41
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
14Šlajchrt MartinJES OK Rakovník82:45+48:21
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
3Bílý MilanJES OK Rakovník25:59+0:58
 
 
 
1024JPV Oddíl OS SK ProstějovCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
33Jeřábek LubošJPV Oddíl OS SK Prostějov47:52+21:22
 
 
 
1025KAM SK KameniceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
12Škáchová ZuzanaKAM SK Kamenice25:58+9:57
 
 
 
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
4Hankovcová HelenaKAM SK Kamenice23:42+2:25
10Jedličková KristýnaKAM SK Kamenice31:17+10:00
15Víšková VeronikaKAM SK Kamenice34:42+13:25
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
18Škáchová MagdalenaKAM SK Kamenice30:29+4:48
31Chaloupková HanaKAM SK Kamenice37:39+11:58
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
14Aschermannová KarolínaKAM SK Kamenice36:10+11:00
Kováříková MarieKAM SK Kamenicedisk
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
10Albrechtová IvetaKAM SK Kamenice44:38+14:14
 
 
 
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
7Zimmerová KateřinaKAM SK Kamenice36:14+8:57
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
2Hlubučková KristýnaKAM SK Kamenice31:59+3:32
Procházková MarieKAM SK Kamenicenest.
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
11Kováříková ErikaKAM SK Kamenice40:51+10:37
14Hankovcová LenkaKAM SK Kamenice47:55+17:41
Škvorová ZuzanaKAM SK Kamenicenest.
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
4Víšková AlenaKAM SK Kamenice23:58+7:16
33Jedličková TerezaKAM SK Kamenice61:21+44:39
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
14Prášek PřemyslKAM SK Kamenice48:09+21:39
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
5Škácha VítKAM SK Kamenice19:10+2:20
8Kovářík TomášKAM SK Kamenice20:19+3:29
16Chaloupka ViktorKAM SK Kamenice22:45+5:55
28Jedlička JakubKAM SK Kamenice47:47+30:57
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
4Valášek VáclavKAM SK Kamenice29:15+2:19
21Víšek MartinKAM SK Kamenice38:53+11:57
23Škvor AdamKAM SK Kamenice39:41+12:45
30Blaha PetrKAM SK Kamenice45:48+18:52
33Hankovec HugoKAM SK Kamenice47:19+20:23
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
8Hejsek FilipKAM SK Kamenice36:43+9:48
16Albrecht AdamKAM SK Kamenice71:54+44:59
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
29Jíra TomášKAM SK Kamenice34:04+11:31
33Valášek JiříKAM SK Kamenice36:37+14:04
36Moravec JakubKAM SK Kamenice38:14+15:41
Hausenblas ŠimonKAM SK Kamenicenest.
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
7Kettner VojtěchKAM SK Kamenice26:25+2:46
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
Kettner LukášKAM SK Kamenicedisk
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
Semík OndřejKAM SK Kamenicenest.
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
21Hankovec PetrKAM SK Kamenice47:29+23:45
27Škácha MichalKAM SK Kamenice66:54+43:10
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
2Škvor MartinKAM SK Kamenice25:35+0:34
 
 
 
1026KAR SK KarloviceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
2Pospíšil KarelKAR SK Karlovice25:15+0:25
 
 
 
1114KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
14Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický Šenov37:21+8:01
 
 
 
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
19Malá JitkaKAS KOB Kamenický Šenov54:46+34:12
 
 
 
D70 (7)1,7 km 60 m9 K
 
1Štojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov29:120:00
4Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický Šenov43:01+13:49
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
3Hnízdil JanKAS KOB Kamenický Šenov31:41+2:53
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
8Eichler PetrKAS KOB Kamenický Šenov34:52+8:17
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
5Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický Šenov31:36+6:46
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
5Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický Šenov40:34+14:01
 
 
 
1027KBP KBP PrahaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
8Valter PetrKBP KBP Praha31:35+5:36
 
 
 
1028KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
5Šilerová ZdenaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:19+7:33
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
31Tichá IvanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č53:56+37:14
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
12Bestová TerezaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č30:53+13:48
30Besta RadekKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č48:25+31:20
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
3Komersová JanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:02+4:51
7Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č42:10+12:59
 
 
 
1029KRE OOB TJ Sokol KřemžeCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
9Dulovcová MichaelaKRE OOB TJ Sokol Křemže41:51+8:24
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
12Dulovcová MarieKRE OOB TJ Sokol Křemže37:18+7:58
 
 
 
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
Troupová VladislavaKRE OOB TJ Sokol Křemžedisk
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
8Klimeš PetrKRE OOB TJ Sokol Křemže36:00+7:07
 
 
 
1030KRL Kometa KraloviceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
5Zmarzláková OlgaKRL Kometa Kralovice20:32+4:31
 
 
 
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
Fišarová EliškaKRL Kometa Kralovicedisk
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
15Šlechtová TerezaKRL Kometa Kralovice29:40+3:59
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
26Biersaková DagmarKRL Kometa Kralovice52:31+27:21
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
3Hanáková LenkaKRL Kometa Kralovice30:55+0:31
11Mudrová LenkaKRL Kometa Kralovice45:54+15:30
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
4Hanáková MagdaKRL Kometa Kralovice35:56+7:29
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
29Škrlová HanaKRL Kometa Kralovice105:16+79:11
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
13Škrle MichaelKRL Kometa Kralovice21:39+6:56
23Biersak PetrKRL Kometa Kralovice32:27+17:44
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
3Hanák JakubKRL Kometa Kralovice29:10+2:15
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
5Pova OndřejKRL Kometa Kralovice29:16+3:17
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
10Fišar MiroslavKRL Kometa Kralovice41:09+12:21
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
13Bodurková DenisaKRL Kometa Kralovice45:10+24:12
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
31Hanáková AnetaKRL Kometa Kralovice49:13+32:08
 
 
 
1031KSH OOB TJ Kašperské HoryCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
6Fiala MilošKSH OOB TJ Kašperské Hory32:03+7:13
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
38Liberdová MagdalenaKSH OOB TJ Kašperské Hory59:31+42:26
40Hulec FrantišekKSH OOB TJ Kašperské Hory60:30+43:25
 
 
 
1032KSU Klub vytrvalostních sportůCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
19Stryková KarolínaKSU Klub vytrvalostních sportů35:27+19:26
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
25Pšenčíková AdélaKSU Klub vytrvalostních sportů50:34+25:24
 
 
 
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
24Smrčková DominikaKSU Klub vytrvalostních sportů71:34+44:17
 
 
 
D18B (11)2,8 km 105 m13 K
 
1Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň32:570:00
4Švancárová VeronikaKSU Klub vytrvalostních sportů36:15+3:18
 
 
 
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
8Vozdová AnetaKSU Klub vytrvalostních sportů39:09+4:02
14Hnilicová ŠárkaKSU Klub vytrvalostních sportů48:45+13:38
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
7Smolíková KateřinaKSU Klub vytrvalostních sportů29:06+7:07
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
6Krčová MartinaKSU Klub vytrvalostních sportů30:01+6:15
14Smrčková VěraKSU Klub vytrvalostních sportů43:22+19:36
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
33Květoň VladimírKSU Klub vytrvalostních sportů76:38+50:08
38Stryk MartinKSU Klub vytrvalostních sportů86:52+60:22
39Pšenčíková EvaKSU Klub vytrvalostních sportů87:52+61:22
45Stryková VlastaKSU Klub vytrvalostních sportů114:07+87:37
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
19Stryk ŠtěpánKSU Klub vytrvalostních sportů25:44+8:54
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
17Šafář MartinKSU Klub vytrvalostních sportů37:02+10:06
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
4Šrámek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportů25:06+2:15
11Gedeon DominikKSU Klub vytrvalostních sportů26:37+3:46
15Müller JonášKSU Klub vytrvalostních sportů28:48+5:57
27Jílek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportů40:58+18:07
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
17Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportů40:48+4:06
19Jílek JakubKSU Klub vytrvalostních sportů41:55+5:13
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
17Turczer PetrKSU Klub vytrvalostních sportů40:37+5:52
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
19Smrček PetrKSU Klub vytrvalostních sportů53:21+24:33
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
7Šrámek JaromírKSU Klub vytrvalostních sportů28:20+3:19
10Mátl PavelKSU Klub vytrvalostních sportů29:04+4:03
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
16Paloncý PavelKSU Klub vytrvalostních sportů34:57+8:27
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
21Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportů43:58+17:50
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
2Komárek JaromírKSU Klub vytrvalostních sportů30:33+0:15
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
15Paloncý JanKSU Klub vytrvalostních sportů103:06+82:08
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
29Paloncý AdélaKSU Klub vytrvalostních sportů48:17+31:12
 
 
 
1033KTA SK Kotnov TáborCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
5Střelba OndřejKTA SK Kotnov Tábor39:01+4:37
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
12Střelba AntonínKTA SK Kotnov Tábor42:28+21:30
 
 
 
1034KUN TJ Sokol KunvaldCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
18Trejtnar PavelKUN TJ Sokol Kunvald40:45+14:37
 
 
 
1035KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoJménoOddílČasZtráta
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
7Rohlík JanKVS SKOB Kobra Vsetín28:47+12:05
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
8Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra Vsetín33:44+13:28
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
7Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín35:02+7:45
17Rohlík PetrKVS SKOB Kobra Vsetín41:47+14:30
 
 
 
T-OPEN (6)2,7 km 90 m6 K
 
1Chvílová HanaZBM SK Žabovřesky Brno17:520:00
2Černíková TerezaKVS SKOB Kobra Vsetín27:17+9:25
3Černíková DanaKVS SKOB Kobra Vsetín27:36+9:44
 
 
 
1036LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
30Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva Beroun41:58+15:28
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
22Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva Beroun54:02+23:44
 
 
 
1037LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
7Matyášová LenkaLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno38:33+11:57
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
16MatyᚠPetrLBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno41:12+13:55
 
 
 
1038LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
12Končáková KláraLCE OOB TJ Slovan Luhačovice45:47+17:20
 
 
 
D55A (14)2,3 km 90 m11 K
 
1Erfors Agneta711 OK TORFINN27:370:00
4Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan Luhačovice35:14+7:37
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
5Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan Luhačovice25:23+1:44
8Sýkora VojtaLCE OOB TJ Slovan Luhačovice26:32+2:53
9Mudrák ŠtěpánLCE OOB TJ Slovan Luhačovice27:47+4:08
15Slíva JanLCE OOB TJ Slovan Luhačovice32:09+8:30
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
10Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan Luhačovice38:35+3:50
 
 
 
1039LCV TJ Lokomotiva, o.s. ChomutCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
11Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut41:52+19:07
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
11Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut33:09+11:10
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
13Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut42:10+18:24
 
 
 
D70 (7)1,7 km 60 m9 K
 
1Štojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov29:120:00
7Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut49:04+19:52
 
 
 
1040LDC KOB DěčínCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
15Gálus IgorLDC KOB Děčín37:37+13:53
 
 
 
1041LIT KOB Chemopetrol LitvínovCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
3Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol Litvínov34:49+4:24
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
17Pavlíková KláraLIT KOB Chemopetrol Litvínov43:47+10:52
31Neradová EvaLIT KOB Chemopetrol Litvínov53:22+20:27
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
2Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol Litvínov28:38+6:35
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
10Macek JiříLIT KOB Chemopetrol Litvínov33:35+7:36
20Nerad JaroslavLIT KOB Chemopetrol Litvínov36:58+10:59
24Pavlík LiborLIT KOB Chemopetrol Litvínov39:43+13:44
26Kučerka JanLIT KOB Chemopetrol Litvínov41:12+15:13
29Pavlík BronislavLIT KOB Chemopetrol Litvínov41:51+15:52
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
13Moutvička OndřejLIT KOB Chemopetrol Litvínov67:02+32:38
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
28Pavlíková RozárieLIT KOB Chemopetrol Litvínov44:55+27:50
39Pavlík TobiášLIT KOB Chemopetrol Litvínov59:42+42:37
 
 
 
1042LLI TJ Loko LiberecCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
12Fürstová AnnaLLI TJ Loko Liberec40:54+13:37
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
8Košková AnnaLLI TJ Loko Liberec40:33+7:38
29Křenková geislerová BlankaLLI TJ Loko Liberec52:38+19:43
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
Fürstová KatkaLLI TJ Loko Liberecnest.
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
11Korejčíková DáďaLLI TJ Loko Liberec33:13+12:39
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
18Melichar JaromírLLI TJ Loko Liberec55:43+29:13
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
3Peterka JakubLLI TJ Loko Liberec18:14+1:24
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
3Hejna HynekLLI TJ Loko Liberec20:17+0:01
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
20Hořák JaroslavLLI TJ Loko Liberec38:46+11:50
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
2Bradáč DavidLLI TJ Loko Liberec27:12+0:17
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
9Melichar PetrLLI TJ Loko Liberec26:08+3:17
21Bradáč JakubLLI TJ Loko Liberec34:03+11:12
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
15Melichar VojtěchLLI TJ Loko Liberec28:41+6:08
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
14Peterka VojtěchLLI TJ Loko Liberec40:26+3:44
 
 
 
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
10Pecka VlastimilLLI TJ Loko Liberec65:56+27:46
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
28Fürst AlešLLI TJ Loko Liberec36:09+11:08
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
21Hejna StanislavLLI TJ Loko Liberec50:21+23:46
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
11Košek LadislavLLI TJ Loko Liberec43:00+13:42
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
12Košková VlastaLLI TJ Loko Liberec45:16+16:05
 
 
 
1043LME SK Los MělníkCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
11Bejvlová KarolínaLME SK Los Mělník27:45+2:04
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
19Bejvlová MartinaLME SK Los Mělník54:58+24:44
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
40Dittrtová LucieLME SK Los Mělník89:01+62:31
43Dittrt ŠtěpánLME SK Los Mělník98:54+72:24
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
22Bejvl MarekLME SK Los Mělník27:40+10:50
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
20Bejvl JakubLME SK Los Mělník45:25+21:41
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
8Dittrtová RozálieLME SK Los Mělník33:12+12:14
 
 
 
1044LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
2Hofmanová MichaelaLPM OK Lokomotiva Plzeň24:51+2:52
10Ledererová KamilaLPM OK Lokomotiva Plzeň32:18+10:19
14Šitrová LucieLPM OK Lokomotiva Plzeň38:28+16:29
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
7Šoupová JanaLPM OK Lokomotiva Plzeň36:11+10:06
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
2Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva Plzeň15:25+0:42
20Šoupa MartinLPM OK Lokomotiva Plzeň28:09+13:26
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
10Bohuslav JosefLPM OK Lokomotiva Plzeň43:09+22:53
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
21Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva Plzeň43:20+6:38
 
 
 
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
7Černý MiroslavLPM OK Lokomotiva Plzeň48:52+10:42
8Dvořák PavelLPM OK Lokomotiva Plzeň53:13+15:03
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
14Bohuslav VáclavLPM OK Lokomotiva Plzeň36:23+12:39
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
14Šoupa KarelLPM OK Lokomotiva Plzeň42:49+16:14
22Hofman PetrLPM OK Lokomotiva Plzeň55:34+28:59
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
9Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň33:41+12:43
14Hofmanová AnnaLPM OK Lokomotiva Plzeň57:30+36:32
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
27Bohuslav FrantišekLPM OK Lokomotiva Plzeň42:48+25:43
35Dvořáková KateřinaLPM OK Lokomotiva Plzeň57:53+40:48
36Šitrová ŠtěpánkaLPM OK Lokomotiva Plzeň58:59+41:54
 
 
 
1045LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
10Cibulková VeronikaLPU OK Lokomotiva Pardubice38:37+22:01
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
5Kopecká AnnaLPU OK Lokomotiva Pardubice30:58+5:48
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
11Doleželová KateřinaLPU OK Lokomotiva Pardubice40:59+12:32
 
 
 
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
9Procházková KláraLPU OK Lokomotiva Pardubice44:16+9:09
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
19Žáková MarcelaLPU OK Lokomotiva Pardubice42:34+16:29
 
 
 
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
4Klimplová AlenaLPU OK Lokomotiva Pardubice31:17+4:31
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
25Pipek OndřejLPU OK Lokomotiva Pardubice40:43+13:47
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
31Žák JanLPU OK Lokomotiva Pardubice35:49+13:16
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
21Jurica JanLPU OK Lokomotiva Pardubice41:01+17:22
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
18Kutílek JakubLPU OK Lokomotiva Pardubice36:38+10:39
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
6Kaplan MartinLPU OK Lokomotiva Pardubice39:02+4:38
7Zelinka JanLPU OK Lokomotiva Pardubice42:51+8:27
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
11Grundmann JanLPU OK Lokomotiva Pardubice38:40+3:55
19Čermák JanLPU OK Lokomotiva Pardubice41:42+6:57
27Waněk AdamLPU OK Lokomotiva Pardubice46:28+11:43
 
 
 
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
4Václavek JanLPU OK Lokomotiva Pardubice43:21+5:11
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
16Pipek KamilLPU OK Lokomotiva Pardubice51:33+22:45
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
10Procházka RadekLPU OK Lokomotiva Pardubice36:59+9:42
11Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva Pardubice37:42+10:25
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
Farář VáclavLPU OK Lokomotiva Pardubicenest.
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
5Klimpl PetrLPU OK Lokomotiva Pardubice32:17+7:22
 
 
 
1046LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
3Lošáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice36:23+9:53
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
17Matějka LukášLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice29:04+6:31
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
26Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice35:48+10:47
43Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice47:17+22:16
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
11Würz JiříLTP OOB TJ Lokomotiva Teplice38:05+11:30
 
 
 
1047LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
8Rückerová PetraLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov39:02+5:35
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
11Paurová LenkaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov36:01+12:15
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
9Killar MarekLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov29:03+4:02
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
9Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov42:48+13:37
 
 
 
1048MAS KČT AšCZE
místoJménoOddílČasZtráta
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
36Kovář JindřichMAS KČT Aš79:02+52:32
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
29Černý JanMAS KČT Aš44:57+18:01
 
 
 
1049MBM O-mikronCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
Šrubař MichalMBM O-mikronnest.
 
 
 
1050MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK Prahanest.
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
4Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK Praha31:46+2:26
Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK Prahadisk
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
26Forst AntonínMFP VŠSK MFF UK Praha42:06+15:10
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
3Forst LiborMFP VŠSK MFF UK Praha31:22+4:05
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK Prahadisk
 
 
 
1051MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
22Černá KateřinaMLA MLOK Mariánské Lázně32:52+7:11
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
30Jelínková RadomíraMLA MLOK Mariánské Lázně50:47+34:05
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
11Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně45:27+18:57
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
3Janoch SamuelMLA MLOK Mariánské Lázně15:34+0:51
22Janoch MikulášMLA MLOK Mariánské Lázně29:37+14:54
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
9Milota BřetislavMLA MLOK Mariánské Lázně34:28+14:12
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
9Milota JosefMLA MLOK Mariánské Lázně31:12+5:04
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
4Fišák JanMLA MLOK Mariánské Lázně31:28+4:44
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
Fišáková Luci johankaMLA MLOK Mariánské Láznědisk
 
 
 
1052MOV SKOB OstravaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
18Štětínská SoňaMOV SKOB Ostrava44:24+22:25
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
11Štětínský PavelMOV SKOB Ostrava44:42+15:54
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
7Juřeník JosefMOV SKOB Ostrava30:56+4:57
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
Štětínská TerezaMOV SKOB Ostravadisk
 
 
 
1054N01 NEREG. PRAHA 12CZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
16Zýková MartinaN01 NEREG. PRAHA 1241:38+19:39
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
9Zýka VítN01 NEREG. PRAHA 1240:42+11:54
 
 
 
1056N03 NEREG. OK LESAPÁNICZE
místoJménoOddílČasZtráta
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
Fraňková AlexandraN03 NEREG. OK LESAPÁNIdisk
 
 
 
1057N04 NEREG. BRNOCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H35B (12)3,7 km 120 m18 K
 
1Rothauer Thomas122 ASKO AUSTRIA38:100:00
3Auermüller VítN04 NEREG. BRNO42:36+4:26
 
 
 
1059N06 NEREG. PRAHA 7CZE
místoJménoOddílČasZtráta
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
5Pospíšilová ŠtěpánkaN06 NEREG. PRAHA 728:36+11:54
 
 
 
1060N07 NEREG.LA DOLCE VITACZE
místoJménoOddílČasZtráta
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
3Belmondo MarcoN07 NEREG.LA DOLCE VITA37:10+2:46
4Grupicchio GiacomoN07 NEREG.LA DOLCE VITA38:54+4:30
 
 
 
1053NEJ TJ Jiskra NejdekCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
3Nádeníčková IvaNEJ TJ Jiskra Nejdek23:41+2:24
 
 
 
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
4Ziebová VeronikaNEJ TJ Jiskra Nejdek23:37+7:01
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
7Nádeníčková PavlaNEJ TJ Jiskra Nejdek26:29+0:48
9Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra Nejdek27:13+1:32
29Marešová KláraNEJ TJ Jiskra Nejdek36:17+10:36
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
22Marešová AlexandraNEJ TJ Jiskra Nejdek43:12+18:02
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
12Marešová MarcelaNEJ TJ Jiskra Nejdek39:33+15:47
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
Tokárová ReginaNEJ TJ Jiskra Nejdekdisk
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
 
1Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec Králové34:330:00
2Vecko JanNEJ TJ Jiskra Nejdek38:54+4:21
 
 
 
H18B (7)3,2 km 105 m15 K
 
1Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:410:00
4Zieba JakubNEJ TJ Jiskra Nejdek35:31+4:50
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
24Mareš AlexanderNEJ TJ Jiskra Nejdek52:19+28:35
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
18Nádeníček JosefNEJ TJ Jiskra Nejdek47:00+20:25
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
8Frey JaromírNEJ TJ Jiskra Nejdek34:04+7:20
 
 
 
1119NER Neregistrovaní
místoJménoOddílČasZtráta
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
3Mátlová HanaNER Neregistrovaní23:26+6:44
28Hinterhofer KatherineNER Neregistrovaní49:51+33:09
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
4Krajčovič MartinNER Neregistrovaní36:42+10:12
8Hovorka ZbyněkNER Neregistrovaní40:51+14:21
10Pšenička VítNER Neregistrovaní43:14+16:44
24Schejbalová KarinaNER Neregistrovaní60:03+33:33
25Pärnik PiretNER Neregistrovaní62:45+36:15
31Schejbal VladimírNER Neregistrovaní72:51+46:21
37Plánková JanaNER Neregistrovaní79:24+52:54
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
17Nielsen HenrikNER Neregistrovaní40:25+14:17
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
4Rothauer EmmaNER Neregistrovaní25:01+7:56
10Šujanová BerenikaNER Neregistrovaní30:03+12:58
15Šujanová RozárkaNER Neregistrovaní32:22+15:17
Tacotot GasparelNER Neregistrovanídisk
 
 
 
T-OPEN (6)2,7 km 90 m6 K
 
1Chvílová HanaZBM SK Žabovřesky Brno17:520:00
6Erfors Eva PetersonNER Neregistrovaní45:46+27:54
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
15Nielsen JannieNER Neregistrovaní57:32+28:21
 
 
 
1061NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
13Tauchmanová IvanaNPA SK LOB Nová Paka42:19+9:24
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
5Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka36:23+2:56
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
2Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová Paka26:09+0:10
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
20Podlipný FilipNPA SK LOB Nová Paka37:49+20:44
 
 
 
1116ODV TJ Aero Odolena VodaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
13Brázdilová RadkaODV TJ Aero Odolena Voda39:15+13:10
 
 
 
1062OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
3Knotek KamilOLP PSK Olymp Praha31:48+2:30
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
24John VladimírOLP PSK Olymp Praha42:20+16:21
 
 
 
1063ONO SKOB OstrovCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
11Lisá MonikaONO SKOB Ostrov36:16+6:56
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
5Lisý OndřejONO SKOB Ostrov37:25+10:55
29Hrzinová HanaONO SKOB Ostrov70:27+43:57
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
10Oncirk JanONO SKOB Ostrov20:53+4:03
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
6Hájek JiříONO SKOB Ostrov30:22+3:52
 
 
 
1064OTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
10Štěpáník OtakarOTK OOB TJ Jiskra Otrokovice42:48+13:30
 
 
 
1065PCB SKP České BudějoviceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
2Blabla ZdeněkPCB SKP České Budějovice29:43+0:25
 
 
 
1066PGP SK PragaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
3Janderová BarboraPGP SK Praga25:13+2:28
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
Kožinová ZuzanaPGP SK Praganest.
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
10Westin KjerstiPGP SK Praga45:41+15:16
Kožinová AnnaPGP SK Praganest.
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
17Čtrnáctová MagdalenaPGP SK Praga45:42+21:56
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
13Hasalova JanaPGP SK Praga37:19+7:59
 
 
 
D70 (7)1,7 km 60 m9 K
 
1Štojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov29:120:00
2Dvořáková LadislavaPGP SK Praga39:12+10:00
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
32Čtrnáct ŠimonPGP SK Praga56:42+40:00
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
17Čtrnáct FrantišekPGP SK Praga24:01+7:11
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
14Ježek OndřejPGP SK Praga27:53+5:20
38Hasal MartinPGP SK Praga40:23+17:50
40Brázdil PetrPGP SK Praga42:15+19:42
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
12Dvořák JaromírPGP SK Praga52:25+27:35
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
4Jandera KryštofPGP SK Praga31:15+10:17
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
10Ježková ReginaPGP SK Praga43:56+14:45
 
 
 
1067PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
6Kučerová AmáliePHK OK 99 Hradec Králové20:34+4:33
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
3Chaloupská BarboraPHK OK 99 Hradec Králové27:15+2:05
19Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec Králové38:39+13:29
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
12Hlaváčková PetraPHK OK 99 Hradec Králové46:21+15:57
 
 
 
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
9Kavalírová JůliePHK OK 99 Hradec Králové37:27+10:10
 
 
 
D20A (18)3,4 km 120 m18 K
 
1Štičková AnnaLLI TJ Loko Liberec28:270:00
5Novotná KláraPHK OK 99 Hradec Králové36:04+7:37
7Šádková MartinaPHK OK 99 Hradec Králové37:11+8:44
15Šádková LuciePHK OK 99 Hradec Králové62:18+33:51
Cych WeronikaPHK OK 99 Hradec Královénest.
 
 
 
D21E (20)4,4 km 150 m22 K
 
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec Králové35:070:00
3Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové37:46+2:39
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
9Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec Králové32:46+9:00
10Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec Králové35:34+11:48
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
21Kavalírová ZuzanaPHK OK 99 Hradec Králové43:34+17:29
24Hlaváčková RenataPHK OK 99 Hradec Králové45:00+18:55
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
Maňák MartinPHK OK 99 Hradec Královénest.
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
7Kučera JanPHK OK 99 Hradec Králové35:44+8:49
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
 
1Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec Králové34:330:00
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
9Bendák JanPHK OK 99 Hradec Králové26:37+4:04
30Maňák MichalPHK OK 99 Hradec Králové35:45+13:12
34Kavalír JáchymPHK OK 99 Hradec Králové38:02+15:29
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
6Mašata MatějPHK OK 99 Hradec Králové26:18+2:39
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
21Azeb KarimPHK OK 99 Hradec Králové42:01+7:16
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
21Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec Králové38:28+11:58
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
2Novotný PetrPHK OK 99 Hradec Králové36:28+9:55
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
10Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec Králové37:20+16:22
 
 
 
1068PVP VSS Přírodověda PrahaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
25Serbán IvettPVP VSS Přírodověda Praha47:52+31:10
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
16Eisner LeoPVP VSS Přírodověda Praha42:50+16:15
 
 
 
1069RIC OB ŘíčanyCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
7Pračková EmaRIC OB Říčany28:36+7:19
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
14Pračková ZitaRIC OB Říčany46:45+17:27
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
7Hudosová GabrielaRIC OB Říčany30:21+6:35
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
6Hudos VáclavRIC OB Říčany17:11+2:28
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
23Pračka TomášRIC OB Říčany37:44+11:45
 
 
 
1070ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
8Kyselová NelaROU SKOB Roudnice nad Labem41:02+10:38
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
6Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad Labem33:24+7:19
10Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad Labem37:50+11:45
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
27Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad Labem67:44+41:14
32Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad Labem73:50+47:20
35Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad Labem77:55+51:25
41Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad Labem94:53+68:23
 
 
 
1071ROZ OK RoztokyCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
13Voltrová AlenaROZ OK Roztoky35:39+10:29
 
 
 
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
11Voltrová HanaROZ OK Roztoky39:19+12:02
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
20Jírová MonikaROZ OK Roztoky40:00+23:18
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
7Jíra FilipROZ OK Roztoky17:14+2:31
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
4Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky35:07+5:56
 
 
 
1072RUM ZOOB RumburkCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
16Nedvídková KatkaRUM ZOOB Rumburk35:26+14:09
 
 
 
1073SCP OK Sparta PrahaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
31Lohr IvoSCP OK Sparta Praha42:19+16:20
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
13Dubec PavelSCP OK Sparta Praha42:04+13:11
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
36Hošek LadislavSCP OK Sparta Praha40:26+15:25
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
4Veljačik PavelSCP OK Sparta Praha29:23+2:53
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
Kavka JiříSCP OK Sparta Prahadisk
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
Buriánek JaromírSCP OK Sparta Prahanest.
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
2Kavková DanaSCP OK Sparta Praha33:17+4:06
11Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta Praha44:32+15:21
 
 
 
1074SHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
9Thýnová MartinaSHK OK Slavia Hradec Králové30:47+9:30
13Kroniková SylvieSHK OK Slavia Hradec Králové32:24+11:07
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
19Kroniková ŠtěpánkaSHK OK Slavia Hradec Králové30:43+5:02
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
6Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec Králové31:22+6:12
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
26Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec Králové45:58+16:38
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
8Divecká RůženaSHK OK Slavia Hradec Králové37:02+10:57
18Fundová HanaSHK OK Slavia Hradec Králové42:01+15:56
 
 
 
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
3Egrtová JitkaSHK OK Slavia Hradec Králové33:16+6:40
10Macháčková JanaSHK OK Slavia Hradec Králové44:00+17:24
 
 
 
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
6Šabatková ZdenaSHK OK Slavia Hradec Králové35:14+8:28
10Svobodová EvaSHK OK Slavia Hradec Králové47:51+21:05
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
26Stulík JiříSHK OK Slavia Hradec Králové48:28+31:46
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
42Kohout JosefSHK OK Slavia Hradec Králové47:09+22:08
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
9Svoboda MiloslavSHK OK Slavia Hradec Králové36:27+9:10
13Divecký JosefSHK OK Slavia Hradec Králové38:24+11:07
21Funda MichalSHK OK Slavia Hradec Králové48:50+21:33
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
16Šabatka PetrSHK OK Slavia Hradec Králové96:05+66:47
 
 
 
1075SJC TJ Sportcentrum JičínCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
12Vejražková RozárkaSJC TJ Sportcentrum Jičín27:54+2:13
 
 
 
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
6Tumová AdélaSJC TJ Sportcentrum Jičín27:34+4:49
Matějková BarboraSJC TJ Sportcentrum Jičínnest.
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
13Švihovská EvaSJC TJ Sportcentrum Jičín51:46+21:21
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
12Rudolfova JanaSJC TJ Sportcentrum Jičín44:10+10:43
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
 
1Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec Králové34:330:00
5Semiginovský ŠimonSJC TJ Sportcentrum Jičín48:39+14:06
9Karásek MatějSJC TJ Sportcentrum Jičín58:28+23:55
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
22David ZlámalSJC TJ Sportcentrum Jičín41:22+17:43
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
3Kovář MiroslavSJC TJ Sportcentrum Jičín36:50+0:08
5Kazda JiříSJC TJ Sportcentrum Jičín37:22+0:40
9Švihovský JaromírSJC TJ Sportcentrum Jičín38:46+2:04
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
4Havlík JaroslavSJC TJ Sportcentrum Jičín39:06+12:33
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
34Kazdová RozárieSJC TJ Sportcentrum Jičín56:15+39:10
 
 
 
1076SJH SJH Jindřichův HradecCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
4Blažková VeronikaSJH SJH Jindřichův Hradec19:24+3:23
11Komárková ZbyňkaSJH SJH Jindřichův Hradec25:46+9:45
13Benešová MichaelaSJH SJH Jindřichův Hradec26:11+10:10
 
 
 
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
6Komárková JindraSJH SJH Jindřichův Hradec25:54+9:18
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
3Blažková KateřinaSJH SJH Jindřichův Hradec26:05+0:24
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
2Benešová JanaSJH SJH Jindřichův Hradec34:00+3:35
5Šrámková MichaelaSJH SJH Jindřichův Hradec39:46+9:21
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
5Komárková LenkaSJH SJH Jindřichův Hradec25:21+3:22
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
9Benešová IvaSJH SJH Jindřichův Hradec35:43+6:23
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
44Kubičová IvanaSJH SJH Jindřichův Hradec109:35+83:05
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
14Dundáček KarelSJH SJH Jindřichův Hradec21:38+4:48
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
19Komárek ArnoštSJH SJH Jindřichův Hradec52:34+23:41
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
18Blažek PetrSJH SJH Jindřichův Hradec52:41+23:53
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
15Beneš JanSJH SJH Jindřichův Hradec31:46+6:45
34Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův Hradec38:15+13:14
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
19Dundáček MilanSJH SJH Jindřichův Hradec48:20+21:45
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
26Romanovský AloisSJH SJH Jindřichův Hradec40:50+14:20
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
13Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův Hradec39:33+12:49
 
 
 
1077SJI OK JihlavaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
6Bořil JanSJI OK Jihlava25:26+2:53
 
 
 
1078SKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
2Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy Vary34:36+1:09
16Smolíková LucieSKV TJ Slovan Karlovy Vary62:36+29:09
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
9Savičová GabrielaSKV TJ Slovan Karlovy Vary31:51+9:52
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
5Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy Vary31:27+5:22
11Žandová MáriaSKV TJ Slovan Karlovy Vary37:55+11:50
 
 
 
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
8Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy Vary41:20+14:44
 
 
 
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
3Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy Vary27:38+0:52
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
35Reischigová RůženaSKV TJ Slovan Karlovy Vary96:45+80:03
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
19Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy Vary56:38+30:08
20Dítko JanSKV TJ Slovan Karlovy Vary57:06+30:36
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
4Štěrba MarekSKV TJ Slovan Karlovy Vary18:39+1:49
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
5Bauer MatyášSKV TJ Slovan Karlovy Vary21:59+1:43
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
16Bauer LukášSKV TJ Slovan Karlovy Vary40:29+3:47
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
8Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy Vary30:44+4:45
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
27Janovič OndřejSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:45+25:37
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
6Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy Vary35:07+10:12
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
5Bauerová AnetaSKV TJ Slovan Karlovy Vary31:22+10:24
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
11Štěrba LukášSKV TJ Slovan Karlovy Vary30:19+13:14
 
 
 
1079SLA SKOB SlanýCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
15Asterová JanaSLA SKOB Slaný49:46+20:28
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
17Ježková MartinaSLA SKOB Slaný51:34+25:04
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
21Ježek FrantišekSLA SKOB Slaný29:06+14:23
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
38Aster VladimírSLA SKOB Slaný42:41+17:40
 
 
 
1080SMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
6Žitná JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla39:56+7:01
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
15Žitný TomášSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla47:45+18:52
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
 
 
 
1118SMR SMR SK SNS SmržovkaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
34Hanajová KáaSMR SMR SK SNS Smržovka76:57+50:27
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
2Svoboda HonzaSMR SMR SK SNS Smržovka36:45+0:03
35Buriánek VojtaSMR SMR SK SNS Smržovka84:35+47:53
 
 
 
1081SNA TJ START NáchodCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
20Douchová JaroslavaSNA TJ START Náchod51:38+27:52
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
23Krunková BohuslavaSNA TJ START Náchod44:18+18:13
 
 
 
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
6Vondráčková ZdeňkaSNA TJ START Náchod38:22+11:46
 
 
 
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
11Mikysková HanaSNA TJ START Náchod48:04+21:18
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
8Langrová EvaSNA TJ START Náchod28:26+7:52
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
9Rufferová IvaSNA TJ START Náchod39:52+17:49
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
17Doucha MartinSNA TJ START Náchod22:52+8:09
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
22Doucha JiříSNA TJ START Náchod43:44+7:02
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
18Zákravský ZdeněkSNA TJ START Náchod40:45+14:37
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
13Langr StanislavSNA TJ START Náchod34:56+8:57
 
 
 
H70 (19)2,2 km 65 m10 K
 
1Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta Prah26:440:00
9Sokolář ZdeněkSNA TJ START Náchod35:37+8:53
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
8Doucha TomášSNA TJ START Náchod29:25+12:20
 
 
 
1082SOB SOBSACZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
12Choutková MagdalénaSOB SOBSA47:22+16:57
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
2Randík JanSOB SOBSA34:29+0:05
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
14Choutka JaroslavSOB SOBSA47:07+18:14
 
 
 
1083SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
2Kosová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad K25:44+0:03
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
3Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov nad K31:44+2:24
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
40Kos MichalSRK SOOB Spartak Rychnov nad K45:10+20:09
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
13Stárek JiříSRK SOOB Spartak Rychnov nad K36:08+5:50
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
3Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov nad K26:31+1:41
 
 
 
1084SSU SK Severka ŠumperkCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
10Zatloukalová HanaSSU SK Severka Šumperk34:26+11:41
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
2Zatloukalová RomanaSSU SK Severka Šumperk30:28+0:04
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
22Zatloukalová EvaSSU SK Severka Šumperk43:55+17:50
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
20Zatloukal TomášSSU SK Severka Šumperk50:15+23:40
 
 
 
1085STB TJ Stadion Nový BorCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
2Kubecová MagdalenaSTB TJ Stadion Nový Bor16:52+0:51
 
 
 
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
5Průšková TerezaSTB TJ Stadion Nový Bor24:30+7:54
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
13Dolejší KateřinaSTB TJ Stadion Nový Bor28:03+2:22
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
26Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový Bor49:40+16:45
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
13Dolejší LenkaSTB TJ Stadion Nový Bor47:16+17:02
 
 
 
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
5Kubecová JanaSTB TJ Stadion Nový Bor29:40+5:54
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
16Dolejší JanSTB TJ Stadion Nový Bor21:58+7:15
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
19Bernášek JiříSTB TJ Stadion Nový Bor36:46+10:47
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
5Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový Bor33:11+6:36
6Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový Bor33:39+7:04
25Dolejší MilošSTB TJ Stadion Nový Bor82:37+56:02
 
 
 
H65B (13)2,0 km 65 m10 K
 
1Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla24:500:00
8Našinec JiříSTB TJ Stadion Nový Bor36:26+11:36
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
6Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový Bor29:01+11:56
 
 
 
1086STE SK SKI-OB ŠternberkCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
14Marková EmaSTE SK SKI-OB Šternberk29:14+3:33
27Smolková SabinaSTE SK SKI-OB Šternberk35:45+10:04
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
15Neumannová AnnaSTE SK SKI-OB Šternberk32:08+15:26
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
22Marek AntonínSTE SK SKI-OB Šternberk57:46+31:16
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
14Skoupý JanSTE SK SKI-OB Šternberk40:26+3:44
24Doležel OndřejSTE SK SKI-OB Šternberk45:29+8:47
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
12Smolka MartinSTE SK SKI-OB Šternberk34:53+11:09
 
 
 
1087STH SK StudenecCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
Junkova PetraSTH SK Studenecnest.
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
Junek PetrSTH SK Studenecnest.
 
 
 
1088SVS Orientklub VsetínCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
27Bouzková KatkaSVS Orientklub Vsetín50:28+17:33
30Maliňáková PetraSVS Orientklub Vsetín53:09+20:14
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
25Bouzek PetrSVS Orientklub Vsetín39:50+13:51
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
3Maliňák JosefSVS Orientklub Vsetín29:51+4:56
 
 
 
1089TAP KOB TRETRA PrahaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
12Hejtmánková AlenaTAP KOB TRETRA Praha34:15+13:41
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
24Hejtmánek VladimírTAP KOB TRETRA Praha50:04+23:56
 
 
 
1090TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
2Hlaváč OndřejTBM KOS TJ Tesla Brno23:29+0:38
 
 
 
1091TCB SK Technik České BudějovicCZE
místoJménoOddílČasZtráta
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
4Pšenička JiříTCB SK Technik České Budějovic32:35+5:18
 
 
 
1092TEP Tempo PrahaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
3Městková LucieTEP Tempo Praha24:54+2:55
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
3Městková EvaTEP Tempo Praha29:47+7:44
 
 
 
1093TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D10 (21)1,8 km 45 m7 K
 
1Škáchová ViktorieKAM SK Kamenice16:010:00
10Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad24:26+8:25
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
5Nedomlelová LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:19+0:38
6Rýdlová AdélaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:25+0:44
10Mašínová AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad27:23+1:42
21Rýdlová MagdalénaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad32:19+6:38
23Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad32:54+7:13
 
 
 
D14B (16)2,1 km 75 m10 K
 
1Vítová LucieBSO KOB Baník Sokolov22:450:00
2Baloghová LídaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad23:20+0:35
5Novotná ViktorkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:34+3:49
8Budská AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad33:07+10:22
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
17Pěničková MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad67:26+37:02
 
 
 
D18B (11)2,8 km 105 m13 K
 
1Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň32:570:00
8Žuchová DanielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad42:55+9:58
 
 
 
D21A (22)3,9 km 135 m21 K
 
1Kašková KateřinaCHA OK Chrastava30:250:00
Svobodová BarboraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad33:33+3:08
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
11Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad41:55+9:00
19Krpatová KláraTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad44:26+11:31
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
8Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:59+8:00
 
 
 
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
17Šmausová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad41:28+15:23
27Pokorná HanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad52:05+26:00
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
14Lukavcová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad37:53+17:19
20Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad54:57+34:23
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
10Šklíba JaromírTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:12+12:30
Žuchová NikolaTJN OOB TJ Tatran Jablonec naddisk
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
42Štemberová NatálieTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad96:04+69:34
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
5Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad16:39+1:56
18Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad25:34+10:51
26Saur FilipTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad65:37+50:54
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
7Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad19:44+2:54
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
11Pokorný JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad45:00+24:44
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
7Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:00+3:04
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
15Pěnička TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad58:30+31:35
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
28Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad41:15+18:24
Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec naddisk
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
 
1Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec Králové34:330:00
10Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad68:23+33:50
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
20Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:32+7:59
Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadnest.
 
 
 
H18B (7)3,2 km 105 m15 K
 
1Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:410:00
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
12Duda AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad66:53+32:29
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
7Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad35:34+6:41
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
6Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad36:26+7:38
13Dejnožka JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad45:09+16:21
14Štembera JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad45:54+17:06
 
 
 
H45B (25)3,2 km 115 m16 K
 
1Princ DavidTCB SK Technik České Budějovic26:350:00
16Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad42:50+16:15
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
9Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad32:11+5:41
20Šmaus IvanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad37:54+11:24
34Pěnička LiborTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad50:55+24:25
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
8Novotný OtakarTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad30:53+4:45
25Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad50:27+24:19
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
5Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad34:06+4:48
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
14Lukavec MiloslavTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad38:24+8:06
 
 
 
H75 (11)2,0 km 65 m10 K
 
1Schmalfeld Tassilo360 SSV PLANETA RADEBEUL26:330:00
3Petrželka PavelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad37:05+10:32
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
7Štembera VítekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad32:32+11:34
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
42Saur ŠtěpánTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad71:05+54:00
 
 
 
T-OPEN (6)2,7 km 90 m6 K
 
1Chvílová HanaZBM SK Žabovřesky Brno17:520:00
4Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad32:34+14:42
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
6Jermanová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad41:58+12:47
 
 
 
1094TJP TJ Sokol TrojaCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
3Krausová MartinaTJP TJ Sokol Troja34:51+1:24
17Krejbichová JulieTJP TJ Sokol Troja64:03+30:36
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
17Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol Troja56:06+26:48
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
Krejbichová ŠárkaTJP TJ Sokol Trojanest.
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
34Jankovcová MarieTJP TJ Sokol Troja84:52+68:10
 
 
 
H16B (11)3,0 km 95 m14 K
 
1Kučera KryšpínPHK OK 99 Hradec Králové34:330:00
7Krejbich DanTJP TJ Sokol Troja51:31+16:58
 
 
 
H35A (23)4,1 km 140 m21 K
 
1Nowak Jacek556 AZYMUT 45 GDYNIA28:530:00
Beneš MichalTJP TJ Sokol Trojanest.
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
29Kraus OtaTJP TJ Sokol Troja60:07+33:59
 
 
 
H60B (11)2,2 km 80 m10 K
 
1Usas Gintautas478 MARIJAMPOLES MKC24:550:00
8Cedrych KarelTJP TJ Sokol Troja36:40+11:45
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
3Peterka FrantišekTJP TJ Sokol Troja31:19+1:01
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
14Wolkerová DagmarTJP TJ Sokol Troja56:31+27:20
 
 
 
1095TRI TJ TŽ TřinecCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
3Tesařová JanaTRI TJ TŽ Třinec29:33+2:16
6Kaufmanová IvanaTRI TJ TŽ Třinec33:38+6:21
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
23ArgalᚠMichalTRI TJ TŽ Třinec42:21+7:36
26Gazda ViktorTRI TJ TŽ Třinec45:16+10:31
 
 
 
1096TTR OOB TřebíčCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D50B (17)2,0 km 70 m9 K
 
1Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov26:360:00
2Syslová IvaTTR OOB Třebíč27:46+1:10
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
15Orálková LibušeTTR OOB Třebíč38:12+17:38
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
20Sysel SvatoborTTR OOB Třebíč45:25+18:08
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
28Orálek MiroslavTTR OOB Třebíč46:58+20:59
 
 
 
1097TUR OOB TJ TurnovCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
25Linková LucieTUR OOB TJ Turnov35:10+9:29
 
 
 
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
7Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ Turnov31:56+6:46
 
 
 
D18A (24)3,2 km 120 m15 K
 
1Čechová TerezaSJI OK Jihlava27:170:00
5Linková AlenaTUR OOB TJ Turnov32:56+5:39
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
3Linková IvaTUR OOB TJ Turnov26:43+0:38
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
16Tvrdková EvaTUR OOB TJ Turnov38:50+18:16
 
 
 
H12B (14)1,9 km 65 m7 K
 
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov20:160:00
1Klavins Renars453 AZIMUTS OK20:160:00
6Mertlík JakubTUR OOB TJ Turnov24:15+3:59
 
 
 
H18A (46)3,7 km 125 m18 K
 
1Dalos MátéBBM BETA URSUS Orienteering22:330:00
11Wolf FilipTUR OOB TJ Turnov26:52+4:19
 
 
 
H20A (29)3,8 km 135 m21 K
 
1Fürst MatoušLLI TJ Loko Liberec23:390:00
20Nejman StanislavTUR OOB TJ Turnov38:40+15:01
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
8Hradec PavelTUR OOB TJ Turnov37:52+3:07
15Luštický MartinTUR OOB TJ Turnov39:46+5:01
24Schulhof JanTUR OOB TJ Turnov43:56+9:11
31Wolf DanielTUR OOB TJ Turnov51:04+16:19
 
 
 
H55A (32)3,1 km 110 m16 K
 
1Zvaigzne Edmunds454 A2 RIGA26:080:00
14Konopáč JiříTUR OOB TJ Turnov37:36+11:28
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
14Hudský VlastimilTUR OOB TJ Turnov35:52+9:53
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
12Jakubec JindřichTUR OOB TJ Turnov35:56+5:38
19Tvrdek VojtěchTUR OOB TJ Turnov47:24+17:06
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
6Mertlík VojtěchTUR OOB TJ Turnov32:24+11:26
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
19Drahoňovský JakubTUR OOB TJ Turnov36:46+19:41
 
 
 
1098TUV SOK TJ TurnovCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
9Kvapilová LenkaTUV SOK TJ Turnov41:19+8:24
 
 
 
H40B (21)3,5 km 115 m19 K
 
1Fjodorov Ain255 MYRAKARUD28:480:00
4Kvapil PetrTUV SOK TJ Turnov33:54+5:06
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
32Šritr MartinTUV SOK TJ Turnov37:04+12:03
 
 
 
1099TZL SKOB ZlínCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
5Horynová EvaTZL SKOB Zlín27:43+7:09
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
11Fialová TerezaTZL SKOB Zlín29:26+12:44
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
5Nečas JiříTZL SKOB Zlín36:22+1:37
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
5Jelínek PetrTZL SKOB Zlín32:11+1:53
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
5Jelínková JanaTZL SKOB Zlín38:53+9:42
 
 
 
1100UOL SK UP OlomoucCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D16A (30)3,2 km 115 m15 K
 
1Janošíková TerezaUOL SK UP Olomouc25:100:00
 
 
 
1101VAM OOB VamberkCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D40B (21)2,2 km 80 m10 K
 
1Petukiene Evandzelina475 OSK SAKAS23:460:00
4Rykalová JitkaVAM OOB Vamberk27:19+3:33
 
 
 
H50B (28)2,8 km 100 m15 K
 
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering27:170:00
15Rykala KarelVAM OOB Vamberk40:16+12:59
 
 
 
1102VBM VSK Mendelu BrnoCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D45A (36)2,8 km 110 m16 K
 
1Rýdlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad29:200:00
6Hiršová MarcelaVBM VSK Mendelu Brno32:58+3:38
 
 
 
D45B (32)2,1 km 70 m10 K
 
1Drese Evi343 OLV USLAR26:050:00
2Chroustová PetraVBM VSK Mendelu Brno26:13+0:08
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
4Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno32:09+2:51
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
19Hanzl VlastimilVBM VSK Mendelu Brno38:04+12:05
 
 
 
D50A (16)2,7 km 100 m13 K
 
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu Brno29:110:00
 
 
 
1103VCB TJ OB České BudějoviceCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12B (11)1,9 km 65 m7 K
 
1Strazdina Anete anna453 AZIMUTS OK16:360:00
2Teringlová VendulaVCB TJ OB České Budějovice20:54+4:18
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
5Teringlová MartinaVCB TJ OB České Budějovice32:33+3:15
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
29Teringl RadekVCB TJ OB České Budějovice41:56+15:26
 
 
 
T10 (18)2,7 km 90 m6 K
 
1Drahoňovský TomášTUR OOB TJ Turnov20:580:00
3Teringl VojtěchVCB TJ OB České Budějovice22:51+1:53
 
 
 
1104VLI Slavia Liberec orienteerinCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
2Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin21:41+0:24
5Podrábská AlžbětaVLI Slavia Liberec orienteerin24:03+2:46
 
 
 
D14A (37)2,7 km 90 m11 K
 
1Caune Agnija453 AZIMUTS OK25:410:00
4Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerin26:16+0:35
26Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerin35:12+9:31
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
16Bednaříková AdélaVLI Slavia Liberec orienteerin59:39+29:15
 
 
 
D18B (11)2,8 km 105 m13 K
 
1Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň32:570:00
2Poloprutská KláraVLI Slavia Liberec orienteerin33:48+0:51
 
 
 
D21B (40)3,2 km 115 m16 K
 
1Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava32:550:00
10Kolaja - Ehlerová JanaVLI Slavia Liberec orienteerin41:22+8:27
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
14Bednaříková DanielaVLI Slavia Liberec orienteerin50:39+17:12
 
 
 
D40A (25)2,8 km 110 m15 K
 
1Zabořilová RomanaJEN OB Jenišovice30:140:00
3Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerin31:17+1:03
12Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerin43:35+13:21
21Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerin57:58+27:44
 
 
 
D60 (20)2,0 km 70 m9 K
 
1Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava20:340:00
13Pachnerová JaroslavaVLI Slavia Liberec orienteerin36:51+16:17
 
 
 
D65 (12)1,9 km 70 m9 K
 
1Glans Inger711 OK TORFINN22:030:00
4Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerin29:51+7:48
 
 
 
F3 (36)2,0 km 65 m9 K
 
1Synek PetrDOK OK Doksy16:420:00
13Petrová VěraVLI Slavia Liberec orienteerin30:42+14:00
 
 
 
F5 (47)3,5 km 135 m19 K
 
1Procházka DavidLPU OK Lokomotiva Pardubice26:300:00
21Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerin57:16+30:46
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
20Novotný JaromírVLI Slavia Liberec orienteerin25:46+8:56
 
 
 
H21A (38)4,9 km 165 m27 K
 
1Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerin36:420:00
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
27Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerin41:23+15:24
 
 
 
H21C (16)3,5 km 110 m18 K
 
1Besta LukášKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č34:240:00
10Bednařík AlešVLI Slavia Liberec orienteerin59:10+24:46
 
 
 
H21E (34)5,6 km 200 m30 K
 
1Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan Luhačovice34:450:00
3Škoda JakubVLI Slavia Liberec orienteerin35:34+0:49
 
 
 
H40A (28)3,8 km 130 m19 K
 
1Rimkus Mantas474 OK AŽULOAS23:440:00
9Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerin32:28+8:44
23Novotný JiříVLI Slavia Liberec orienteerin51:57+28:13
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
17Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteerin32:06+7:05
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
 
 
 
H60A (37)2,8 km 95 m13 K
 
1Parzewski Jerzy558 AZS WAT WARSZAWA25:590:00
2Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerin26:46+0:47
5Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin30:14+4:15
 
 
 
H65A (26)2,6 km 80 m12 K
 
1Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerin30:180:00
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
13Novotný DaliborVLI Slavia Liberec orienteerin31:28+14:23
 
 
 
1105VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE
místoJménoOddílČasZtráta
D12A (21)2,2 km 80 m9 K
 
1Poborská EliškaEKP VŠTJ Ekonom Praha21:170:00
6Richtrová KamilaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň25:13+3:56
 
 
 
D16B (17)2,6 km 100 m13 K
 
1Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum Jičín30:240:00
5Doležalová DorotkaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň36:34+6:10
 
 
 
D18B (11)2,8 km 105 m13 K
 
1Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň32:570:00
3Hlinovská JohanaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň33:49+0:52
6Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň39:49+6:52
7Šafrhansová LucieVPM KOS Slavia VŠ Plzeň41:33+8:36
 
 
 
D21C (18)2,5 km 90 m13 K
 
1Kalinová MarkétaEKP VŠTJ Ekonom Praha33:270:00
6Doležalová BarboraVPM KOS Slavia VŠ Plzeň36:27+3:00
 
 
 
D35A (19)3,0 km 115 m15 K
 
1Hulcová PavlaKSH OOB TJ Kašperské Hory29:180:00
7Hasmanová LenkaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň34:05+4:47
 
 
 
D35B (19)2,2 km 80 m11 K
 
1Městková KateřinaVSP USK Praha21:590:00
4Sobotová JanaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň25:07+3:08
 
 
 
D55B (15)1,9 km 70 m10 K
 
1Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové26:460:00
7Doležalová LiběnaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň40:18+13:32
 
 
 
H10 (26)1,8 km 55 m8 K
 
1Bednařík VilémZBM SK Žabovřesky Brno14:430:00
4Hasman JakubVPM KOS Slavia VŠ Plzeň16:37+1:54
15Sobota OndřejVPM KOS Slavia VŠ Plzeň21:56+7:13
 
 
 
H12A (30)2,1 km 65 m8 K
 
1Tokár RadimNEJ TJ Jiskra Nejdek16:500:00
2Šauli FilipVPM KOS Slavia VŠ Plzeň18:07+1:17
13Kurz OndřejVPM KOS Slavia VŠ Plzeň21:24+4:34
 
 
 
H14A (36)3,5 km 105 m15 K
 
1Adamec MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nad26:560:00
3Richtr LukášVPM KOS Slavia VŠ Plzeň28:51+1:55
12Hasman MarekVPM KOS Slavia VŠ Plzeň33:49+6:53
13Kurz ŠimonVPM KOS Slavia VŠ Plzeň35:14+8:18
 
 
 
H14B (20)2,5 km 70 m9 K
 
1Gessl Konrad122 ASKO AUSTRIA26:550:00
11Hašek AdamVPM KOS Slavia VŠ Plzeň39:35+12:40
 
 
 
H16A (34)3,5 km 120 m18 K
 
1Roche Maxime292 GL RHÓNE-ALPES22:510:00
13Hasman OndřejVPM KOS Slavia VŠ Plzeň27:52+5:01
 
 
 
H21B (44)3,7 km 135 m18 K
 
1Pilař KarelBSO KOB Baník Sokolov25:590:00
12Anděl RobertVPM KOS Slavia VŠ Plzeň33:48+7:49
 
 
 
H45A (48)3,5 km 125 m19 K
 
1Schmiedeberg Nils354 TURBINE NEUBRANDENBURG25:010:00
12Hasman JanVPM KOS Slavia VŠ Plzeň30:45+5:44
 
 
 
H50A (37)3,2 km 120 m16 K
 
1Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerin26:300:00
14Kurz ZdeněkVPM KOS Slavia VŠ Plzeň34:47+8:17
 
 
 
H55B (16)2,6 km 90 m13 K
 
1Eriksson Anders722 SAVEDALENS AIK29:180:00
15Doležal JanVPM KOS Slavia VŠ Plzeň92:01+62:43
 
 
 
T10P (45)2,7 km 90 m6 K
 
1Luštický JakubNER Neregistrovaní17:050:00
2Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ Plzeň20:06+3:01
9Anděl RobinVPM KOS Slavia VŠ Plzeň29:33+12:28
 
 
 
1106VRB Sportovní klub ve Vrbně poCZE
místoJménoOddílČasZtráta