BOHEMIA _MICROSPRINT_2023so 29.07.2023 7:18
Výsledky - Microsprintvytvořeno OE12 © Stephan Krämer SportSoftware 2023

 
 
D10 (9)0,5 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11247Peggie Svedjenäs13110 OK Skogshjortarna4:440:00
2523Andrea Prošková16SJI OK Jihlava5:32+0:48
31065Tessa Radajewski13035 Parawanga Orienteers8:36+3:52
4941Anna Rokosová13JJN Team Jizerky9:03+4:19
5943Adéla Zikmundová13JJN Team Jizerky10:07+5:23
61648Viola ForstováPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo14:26+9:42
71526Ella Aune Rytter Jakobsen15222 OK MOSS 117:32+12:48
 
1527Mira Fosser Lundsrud13223 OK Moss2Chybí
711Alžběta Vlčková13VIC OB VizoviceChybí
 
 
 
D12A (9)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11592Lova Bergdahl253 Ok Orinto4:530:00
2324Lucie Urbánková11ONO SKOB Ostrov4:56+0:03
31048Astrid Lykke Nielsen11026 Horsens OK5:02+0:09
4447Alžběta Broschová11RBK SK Radioklub Blansko5:09+0:16
51249Pennie Svedjenäs11110 OK Skogshjortarna5:33+0:40
6694Veronika Teringlová12VCB OB České Budějovice6:28+1:35
7323Anna Hynková12ONO SKOB Ostrov10:25+5:32
83004Ema LotováBOR OK Jiskra Nový Bor10:34+5:41
 
1238Alma Kalisch11108 TSV KarlshorstChybí
 
 
 
D14A (10)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1288Tereza Stehlíková09LPM OK Lokomotiva Plzeň4:520:00
2652Anna Zabořilová09TUR OOB TJ Turnov5:09+0:17
3712Markéta Vlčková09VIC OB Vizovice5:18+0:26
4156Lucie Mišeková10KAM OK Kamenice5:34+0:42
51243Luna Hohl09109 GOV - Gruppo Orientisti Va5:45+0:53
6945Adéla Jiráková10JJN Team Jizerky5:50+0:58
71455Kristine Skouboe09179 Horsens OK 026:32+1:40
81369Katja Berger09154 Der Bergerclan7:08+2:16
 
326Marie Hynková10ONO SKOB OstrovChybí
325Veronika Ječmenová09ONO SKOB OstrovChybí
 
 
 
D14B (2)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1946Zora Černíková10JJN Team Jizerky10:140:00
2982Veronika Lebedová10001 TJ Radon Vysoká Pec13:18+3:04
 
 
 
D16A (7)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11404Signe Skaug07162 OK Pan Aarhus5:230:00
2653Karolína Novotná08TUR OOB TJ Turnov5:24+0:01
31593Elvina Bergdahl253 Ok Orinto5:36+0:13
41523Emma Aune Rytter Jakobsen07222 OK MOSS 15:55+0:32
51028Astrid Faber Fenger-Gron09023 Silkeborg OK6:01+0:38
61066Alice Radajewski08035 Parawanga Orienteers11:01+5:38
 
595Michaela Šimůnková08TAP KOB Tretra PrahaChybí
 
 
 
D16B (2)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11029Siv Fredberg07023 Silkeborg OK10:180:00
2951Klára Podoubská08JJN Team Jizerky10:20+0:02
 
 
 
D18A (9)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1388Kateřina Štěpová06PGP SK Praga5:120:00
2846Livia Radon0512A Naturfreunde Wien5:42+0:30
31456Ella Klarke Mikkelsen06179 Horsens OK 025:56+0:44
4760Anna Tulachová05VSP USK Praha6:41+1:29
5328Petra Holíková06ONO SKOB Ostrov7:25+2:13
61541Mette Tiesters06227 Omega Leuven9:34+4:22
 
327Simona Holíková05ONO SKOB OstrovChybí
1542Hanne Tiesters05227 Omega LeuvenChybí
329Bára Pekárková06ONO SKOB OstrovChybí
 
 
 
D20A (7)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11180Smul Tille De04082 SC TEAM BE5:400:00
21209Natalie Miller04093 Bushflyers6:47+1:07
3761Veronika Arnoštová04VSP USK Praha6:51+1:11
41207Justine Hobson04091 Bushflyers ACT6:59+1:19
5330Sára Pecko04ONO SKOB Ostrov7:26+1:46
61666Vendula Teringlová05VCB OB České Budějovice7:52+2:12
71543Lotte Tiesters03227 Omega Leuven8:52+3:12
 
 
 
D21A (18)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1321Kateřina Hájková94OKP SK OK 24 Praha6:390:00
2420Monika Rollier80PHK OK 99 Hradec Králové6:48+0:09
31372Anni Berger99154 Der Bergerclan6:52+0:13
41323Vilija Gvildiene93141 Medeina OK6:59+0:20
51616Zuzana SzymanskáDKP Oddíl OB Kotlářka7:01+0:22
6954Adéla Rýdlová01JJN Team Jizerky7:12+0:33
739Alena Voltrová99DKP Oddíl OB Kotlářka7:13+0:34
8346Pavlína Pecoldová84MFP Matfyz Praha7:22+0:43
91371Lena Stromberger95154 Der Bergerclan7:37+0:58
101370Marlies Berger92154 Der Bergerclan7:43+1:04
111476Yamasaki Aoi02194 Team Japan7:55+1:16
12107Lenka Studničná86FSP VSK ČVUT Fakulta Stavební8:02+1:23
133016Oldřiška Kábrtová87BOR OK Jiskra Nový Bor8:42+2:03
14191Zuzana Kohlová88KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl8:45+2:06
1530Marie Pangrácová90DKL KOB Kladno8:46+2:07
161424Verena Glatz93172 OLC Graz9:14+2:35
171493Rooy Silke Van92199 Antwerp Orienteers30:50+24:11
 
458Hana Voltrová97ROZ OK RoztokyChybí
 
 
 
D21B (10)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11373Marlene Berger97154 Der Bergerclan7:030:00
2579Lucie Kučerová92STH SK Studenec7:24+0:21
31181Smul Siel De01082 SC TEAM BE7:52+0:49
4661Lenka Šritrová02TUR OOB TJ Turnov7:55+0:52
5193Šárka Míchalová00KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl8:06+1:03
6528Marcela Žandová96SKV TJ Slovan Karlovy Vary8:17+1:14
7908Eliška Nováková01PDY Běhej Poděbrady8:30+1:27
8527Kateřina Eretová86SKV TJ Slovan Karlovy Vary8:36+1:33
9782Kamila Mesiarkinová82ZBM SK Brno Žabovřesky9:25+2:22
10460Linda Sedláčková00ROZ OK Roztoky10:21+3:18
 
 
 
D21C (2)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1909Lenka Kotrčová93PDY Běhej Poděbrady13:140:00
2273Eva Neradová89LIT KOB Litvínov14:19+1:05
 
 
 
D21E (16)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11315Annika Simonsen00138 FIF Hillerod5:380:00
2849Tina Tiefenböck9912A Naturfreunde Wien5:39+0:01
3662Michaela Novotná05TUR OOB TJ Turnov5:42+0:04
4940Anna Nilsson Simkovics9311A OLC Wienerwald5:54+0:16
41584Tereza ČechováKAM OK Kamenice5:54+0:16
61252Kika Basarán01111 Toledo-O6:02+0:24
7613Tereza Korpasová98TBM KOS TJ Tesla Brno6:09+0:31
81182Smul Ems De00082 SC TEAM BE6:21+0:43
9612Lucie Korpasová01TBM KOS TJ Tesla Brno6:42+1:04
101462Maria Prieto98180 CDB Malarruta6:44+1:06
111232Elena Pezzati99106 Stora Tando OK6:57+1:19
121233Alice Maddalena02106 Stora Tando OK7:03+1:25
131415Emilie Westin98167 Nydalen SK7:18+1:40
141466Pérez Ana Camarasa94183 C.E.COLIVENC7:21+1:43
151257Lucia Parga95114 Aromon Pontevedra8:36+2:58
161414Kjersti Westin92167 Nydalen SK8:49+3:11
 
 
 
D35A (5)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11123Maria Novokovich88061 SRD SK7:250:00
2910Kateřina Hejtmánková84PDY Běhej Poděbrady7:28+0:03
3331Jana Hynková86ONO SKOB Ostrov8:56+1:31
4194Zuzana Procházková86KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl9:32+2:07
51227Katrin Herold84105 TSC Strausberg17:58+10:33
 
 
 
D35B (3)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1363Hana Juřeníková80MOV SKOB Ostrava8:330:00
2144Pavla Kalousková84JEN OB Jenišovice8:38+0:05
3983Zuzana Šperlová87001 TJ Radon Vysoká Pec10:23+1:50
 
 
 
D40A (6)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11083Bobach Helle Popp82043 Aalborg OK6:200:00
2695Eva Veselá78VCB OB České Budějovice6:21+0:01
31031Rie Stenjhoej Ba McGrail80023 Silkeborg OK6:35+0:15
4696Alena Rücklová81VCB OB České Budějovice7:05+0:45
51047Julia Preston83025 SROC7:45+1:25
 
531Jitka Dítková77SKV TJ Slovan Karlovy VaryChybí
 
 
 
D40B (3)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1444Veronika Forstová81PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo5:490:00
231Petra Pilátová80DKL KOB Kladno7:56+2:07
 
911Eva Šilerová80PDY Běhej PoděbradyChybí
 
 
 
D45A (10)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1698Lenka Míková76VCB OB České Budějovice6:060:00
2448Lucie Broschová74RBK SK Radioklub Blansko6:22+0:16
3145Romana Zabořilová74JEN OB Jenišovice6:37+0:31
4699Martina Teringlová78VCB OB České Budějovice7:08+1:02
51474Annick Voeste78193 OLG Basel7:09+1:03
61544Oosterwijck Katj Van77227 Omega Leuven7:19+1:13
71713Henriette Rokkjaer023 Silkeborg OK7:22+1:16
83012Lucie KarafiátováBOR OK Jiskra Nový Bor8:45+2:39
91183Schepper Ellen De77082 SC TEAM BE9:05+2:59
101239Claudia Kalisch76108 TSV Karlshorst12:38+6:32
 
 
 
D45B (2)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1241Ivana Korpasová73LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno7:160:00
2263Marcela Krausová73LCV TJ Lokomotiva Chomutov11:15+3:59
 
 
 
D50A (10)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1426Michaela Kosová67PHK OK 99 Hradec Králové6:490:00
21458Irene Klarke Mikkelsen72179 Horsens OK 027:17+0:28
3996Linda Verbraken62002 TROL7:33+0:44
4506Iva Benešová70SJH SOS Jindřichův Hradec7:38+0:49
51463Campo Cristina Del69180 CDB Malarruta7:48+0:59
61306Angélique Gronbo Rasmussen72135 Allerod OK7:51+1:02
71067Deirdre Sharkey72035 Parawanga Orienteers8:14+1:25
81594Annika Andersson253 Ok Orinto8:15+1:26
91184Bie Ellen De73082 SC TEAM BE8:32+1:43
 
1398Lenka Westin71158 Porsgrunn OLChybí
 
 
 
D50B (5)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1957Lenka Řehořová72JJN Team Jizerky8:250:00
21288Nataliia Klymeniuk72125 OC O-Kompas9:48+1:23
3956Renata Nožičková69JJN Team Jizerky10:18+1:53
4556Jaroslava Douchová71SNA TJ START Náchod11:44+3:19
51287Svitlana Dzholdashova69125 OC O-Kompas13:54+5:29
 
 
 
D55A (5)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1348Lenka Forstová68MFP Matfyz Praha7:020:00
21375Hedi Berger68154 Der Bergerclan7:14+0:12
3860Riki Tiefenböck6712A Naturfreunde Wien7:22+0:20
4532Jana Kubínová67SKV TJ Slovan Karlovy Vary8:00+0:58
5563Lenka Choutková63SOB SOBSA18:03+11:01
 
 
 
D55B (4)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1482Ivana Thýnová66SHK OK Slavia Hradec Králové7:120:00
21426Sylvia Glatz67172 OLC Graz9:56+2:44
3533Marie Žandová65SKV TJ Slovan Karlovy Vary12:00+4:48
41425Elisabeth Zeiner65172 OLC Graz23:14+16:02
 
 
 
D60 (1)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1457Svatava Voltrová61ROZ OK Roztoky6:400:00
 
 
 
D65 (3)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11025Christina Olsson58021 SOL7:350:00
2809Gabriela Lehmann5713D Kaulsdorfer OLV Berlin8:22+0:47
 
244Iva Janská57LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoChybí
 
 
 
D70 (2)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
13001Ivana ÚlehlováBOR OK Jiskra Nový Bor8:310:00
2276Alena Neradová50LIT KOB Litvínov10:07+1:36
 
 
 
D75 (1)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1265Miluše Zenkerová45LCV TJ Lokomotiva Chomutov25:560:00
 
 
 
F3 (9)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1961Michal Rokos01JJN Team Jizerky5:280:00
2813Gudrun Brettschneider6013D Kaulsdorfer OLV Berlin6:25+0:57
3169Michal Mišek72KAM OK Kamenice7:24+1:56
41507Katja Lahm68209 CTG Koblenz7:51+2:23
5814Norbert Pommer5713D Kaulsdorfer OLV Berlin7:53+2:25
61035Grail William St Mc08023 Silkeborg OK8:18+2:50
71647Sindre Valsgard165 Indre Ostfold OK8:37+3:09
81657Anna EretováSKV TJ Slovan Karlovy Vary17:59+12:31
91650Jaroslava StudničnáNeregistrovaní19:37+14:09
 
 
 
F5 (10)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11124Sergey Seleznev90061 SRD SK5:010:00
21596Jerzy Wąsiewicz097 Team 3605:36+0:35
31216Piotr Wąsiewicz70097 Team 3606:43+1:42
41278Benjamin Cluderay80122 Royal Air Force Orienteeri7:35+2:34
5701Adam Mackerle77VCB OB České Budějovice8:47+3:46
6728Zuzana Juklíčková87VLI Slavia Liberec orienteerin10:49+5:48
71277Andrew Beaty78122 Royal Air Force Orienteeri12:50+7:49
 
727Jakub Juklíček88VLI Slavia Liberec orienteerinChybí
564Jan Randík87SOB SOBSAChybí
1279Jack Bridge96122 Royal Air Force Orienteerivzdal
 
 
 
H10 (12)0,5 km14 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1665Marek Drbohlav14TUR OOB TJ Turnov4:170:00
2429Alexei Rollier15PHK OK 99 Hradec Králové5:28+1:11
3296Filip Stehlík14LPM OK Lokomotiva Plzeň5:41+1:24
4173Michal Mišek13KAM OK Kamenice5:49+1:32
51085Bobach Sander Popp14043 Aalborg OK5:50+1:33
6702Tomáš Míka14VCB OB České Budějovice5:54+1:37
7731Jan Votava14VLI Slavia Liberec orienteerin6:05+1:48
81340Johansson Alex15145 Nyköping OK8:27+4:10
91230Karl Herold14105 TSC Strausberg10:25+6:08
101411Jan Nedas14164 Neregistrovaný14:52+10:35
11710Jonáš Mackerle15VCB OB České Budějovice15:04+10:47
 
ms3013David Šrůta13BOR OK Jiskra Nový Bor3:32-0:45
 
 
 
H12A (8)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1732Vojtěch Votava12VLI Slavia Liberec orienteerin3:490:00
2445Matouš Forst11PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo4:49+1:00
3703František Minařík11VCB OB České Budějovice5:22+1:33
4Michail FedorovBOR OK Jiskra Nový Bor5:30+1:41
51341Johansson Oliver12145 Nyköping OK6:07+2:18
63005Jiří PetrBOR OK Jiskra Nový Bor7:14+3:25
7963Šimon Lánský11JJN Team Jizerky7:29+3:40
81333Gustav Töpfer11142 USVJena7:56+4:07
 
 
 
H12B (8)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11245Étienne Hohl11109 GOV - Gruppo Orientisti Va6:370:00
2967Marek Štolba12JJN Team Jizerky7:13+0:36
33010Jakub KolaříkBOR OK Jiskra Nový Bor7:30+0:53
4965Tomáš Jirák12JJN Team Jizerky8:00+1:23
51036Lucas Stenhoej B McGrail11023 Silkeborg OK9:44+3:07
6913Štěpán Šiler11PDY Běhej Poděbrady14:33+7:56
 
966Filip Štolba12JJN Team JizerkyChybí
1692Emil Rokkjaer023 Silkeborg OKvzdal
 
 
 
H14A (4)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11049Eskild Stig Nielsen09026 Horsens OK5:080:00
2704Josef Minařík09VCB OB České Budějovice5:54+0:46
3256Jan Stacke10LCE OOB TJ Slovan Luhačovice6:15+1:07
4705Ondřej Míka10VCB OB České Budějovice6:48+1:40
 
 
 
H14B (3)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1350Albert Forst09MFP Matfyz Praha6:350:00
 
968Jakub Tkáč10JJN Team JizerkyChybí
1459Jonas Klarke Mikkelsen10179 Horsens OK 02Chybí
 
 
 
H16A (11)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1706Vojtěch Teringl07VCB OB České Budějovice4:100:00
2713Tomáš Vlček07VIC OB Vizovice4:24+0:14
350Patrik Sedláček08DKP Oddíl OB Kotlářka4:26+0:16
31470Yuval Kalkstein08189 Hashron4:26+0:16
5333Jakub Donda07ONO SKOB Ostrov4:28+0:18
61037Emil Fredberg09023 Silkeborg OK4:44+0:34
7257Václav Stacke07LCE OOB TJ Slovan Luhačovice4:48+0:38
81038Mattias Rokkjar08023 Silkeborg OK5:19+1:09
91475Noël Voeste08193 OLG Basel5:38+1:28
10558Tomáš Doucha08SNA TJ START Náchod6:07+1:57
111196Aris Bomio-Pacciorini08087 CO UTOE Bellinzona6:15+2:05
 
 
 
H16B (1)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1246Michal Salajka07LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno8:080:00
 
 
 
H18A (17)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11185Smul Mats De06082 SC TEAM BE3:540:00
21224Jonathan Levinson05103 Galilee OC3:57+0:03
31186Clercq Rune De05082 SC TEAM BE4:01+0:07
4978Jakub Stehlík07ZTC Západočeské sportovní cent4:03+0:09
51469Sahar Eshel05188 ISR OC Emek Hefer4:04+0:10
61307Erik Gronborg Nielsen06135 Allerod OK4:07+0:13
6765Filip Nemšovský05VSP USK Praha4:07+0:13
8335Filip Meduna06ONO SKOB Ostrov4:24+0:30
953Vojtěch Šubrt05DKP Oddíl OB Kotlářka4:34+0:40
10559Martin Doucha05SNA TJ START Náchod4:41+0:47
111087Bobach Christoff Vang06043 Aalborg OK5:08+1:14
12334Matyáš Ječmen06ONO SKOB Ostrov5:11+1:17
1332Bořivoj Pilát05DKL KOB Kladno5:12+1:18
14336Vojtěch Myslík06ONO SKOB Ostrov5:16+1:22
151553allon shechory06231 hevel modiin israel5:36+1:42
16604Dominik Sork05TAP KOB Tretra Praha5:53+1:59
 
1068Owen Radajewski06035 Parawanga OrienteersChybí
 
 
 
H20A (5)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11146Sam Woolford04069 Bush n Beach OC5:100:00
21308Hans Gronborg Nielsen03135 Allerod OK5:24+0:14
31562Adam Conway03238 Sheffield University Orien5:41+0:31
454Jaroslav Sedláček03DKP Oddíl OB Kotlářka5:54+0:44
5406Adam Janas04PGP SK Praga6:16+1:06
 
 
 
H21A (12)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1177Adam Hájek92KAM OK Kamenice5:310:00
21478Sato Ryohei96194 Team Japan5:34+0:03
3669Vojtěch Zabořil01TUR OOB TJ Turnov5:41+0:10
4979Petr Stehlík79ZTC Západočeské sportovní cent6:06+0:35
5375Tomáš Vavřík00MOV SKOB Ostrava6:14+0:43
61208Michael Meier89092 OLK Rafzerfeld-Bülach6:31+1:00
71280Thomas Jarvis99122 Royal Air Force Orienteeri7:04+1:33
71337Pedersen Jonas Soby94144 Aarhus 1900 Orientering7:04+1:33
9798Michal Šrubař86ZBM SK Brno Žabovřesky7:09+1:38
102000Josef NovákBOR OK Jiskra Nový Bor9:23+3:52
111590Aleksei Morozov256 KOVZ9:55+4:24
121494Jeremy Genar90199 Antwerp Orienteers30:40+25:09
 
 
 
H21B (8)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1376Petr Šidík92MOV SKOB Ostrava7:030:00
21301Dieter Coen89132 TROL Belgium vzw7:11+0:08
3835Dmytro Kovriha9131D SV Lengefeld7:23+0:20
4581Michal Kučera92STH SK Studenec7:45+0:42
5352Dan Dvořáček79MFP Matfyz Praha7:51+0:48
61711Wolfgang Schüller154 Der Bergerclan10:41+3:38
71091Lukáš Hala85044 Šlapanice23:19+16:16
 
1378David Klinger97154 Der BergerclanChybí
 
 
 
H21E (11)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1767Daniel Bolehovský05VSP USK Praha5:020:00
21609Silvan UllmannZBM SK Brno Žabovřesky5:11+0:09
3650Tomáš Prášil05TTR OOB Třebíč5:16+0:14
4980Šimon Stehlík05ZTC Západočeské sportovní cent5:17+0:15
53015Tomáš Kolařík78BOR OK Jiskra Nový Bor5:27+0:25
61379Xander Berger94154 Der Bergerclan5:37+0:35
71253Isaac Hernandez01111 Toledo-O5:43+0:41
8201Ondřej Kohl86KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl7:38+2:36
91120Gilbert Lee90057 YAOC8:40+3:38
 
1409Mads Skaug99162 OK Pan AarhusChybí
607Ondřej Měšťan01TAP KOB Tretra PrahaChybí
 
 
 
H35A (2)1,0 km21 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1449Petr Brosch71RBK SK Radioklub Blansko7:080:00
2565Jaroslav Choutka63SOB SOBSA25:13+18:05
 
 
 
H40A (12)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11525Erik Jakobsen80222 OK MOSS 14:550:00
21539Donatas Kontautas83226 OK Moss5:00+0:05
3869Thomas Radon7912A Naturfreunde Wien5:14+0:19
4714Jiří Vlček77VIC OB Vizovice6:09+1:14
51282Paul Watson80122 Royal Air Force Orienteeri6:12+1:17
634Miroslav Pilát79DKL KOB Kladno6:13+1:18
7337Vladimír Ječmen79ONO SKOB Ostrov6:37+1:42
8338Martin Pekárek72ONO SKOB Ostrov6:45+1:50
91088Andreas Popp81043 Aalborg OK6:54+1:59
101334Christian Töpfer79142 USVJena7:06+2:11
1133Kamil Klíma82DKL KOB Kladno7:24+2:29
 
1281Philip Johnston-Davis73122 Royal Air Force OrienteeriChybí
 
 
 
H40B (3)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1575Jiří Bernášek81STB TJ Stadion Nový Bor6:590:00
2148Zdeněk Kalousek82JEN OB Jenišovice9:41+2:42
3989Milan Šperl80001 TJ Radon Vysoká Pec10:34+3:35
 
 
 
H45A (8)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11050Troels Nielsen74026 Horsens OK5:140:00
23014Milan Šrůta77BOR OK Jiskra Nový Bor5:17+0:03
31089Claus Bobach77043 Aalborg OK5:47+0:33
4353Milan Sadil75MFP Matfyz Praha5:58+0:44
51412Fredrik Larsen76165 Indre Ostfold OK6:07+0:53
61595Jonas Bergdahl253 Ok Orinto7:00+1:46
7566Zoltan Mihaczi67SRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.7:29+2:15
81460Allan Skouboe75179 Horsens OK 0210:33+5:19
 
 
 
H45B (4)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
159Jiří Svoboda75DKP Oddíl OB Kotlářka6:090:00
2247Ondřej Toman75LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno6:46+0:37
3539Jan Dítko73SKV TJ Slovan Karlovy Vary6:55+0:46
 
836Ivan Ufimtsev7831D SV LengefeldChybí
 
 
 
H50A (10)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11044Morten Fenger-Gron73023 Silkeborg OK4:580:00
21314Toni Venäläinen70137 Valkeakosken Haka5:16+0:18
3561Jiří Doucha71SNA TJ START Náchod5:23+0:25
41188Smul olivier De70082 SC TEAM BE5:26+0:28
51251Patrik Svedjenäs70110 OK Skogshjortarna5:43+0:45
61400Boven Donald Van71159 Trol Waasland6:19+1:21
7509Jan Beneš70SJH SOS Jindřichův Hradec6:33+1:35
81461Mads Mikkelsen70179 Horsens OK 026:55+1:57
91545Steven Tiesters71227 Omega Leuven8:13+3:15
 
1198Nicola Bomio-Pacciorini71087 CO UTOE BellinzonaChybí
 
 
 
H50B (2)0,8 km20 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1149Michal Zabořil71JEN OB Jenišovice6:220:00
21069Michael Radajewski71035 Parawanga Orienteers8:48+2:26
 
 
 
H55A (10)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1708Radek Teringl65VCB OB České Budějovice4:460:00
2997Dirk Goossens64002 TROL5:00+0:14
3300Ladislav Čepička67LPM OK Lokomotiva Plzeň5:16+0:30
41221Veirman Andre De65100 TROL Belgium 025:50+1:04
5876Willi Tiefenböck6412A Naturfreunde Wien5:51+1:05
6687Martin Šritr68TUV SOK TJ Turnov5:54+1:08
71220Hoey Hendrik van65099 Trol 16:01+1:15
8900Rainer Eschlboeck6546A OL Naturfreunde Linz6:18+1:32
 
1242Artur Kalisch14108 TSV KarlshorstChybí
1240L.utz Spranger67108 TSV Karlshorstvzdal
 
 
 
H55B (2)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11427Ewald Glatz67172 OLC Graz6:460:00
23011Boris DoškářBOR OK Jiskra Nový Bor13:15+6:29
 
 
 
H60A (7)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11046Carsten Lind63024 OK FROS5:300:00
21561de Moortel Bart Van60237 Omega Belgie5:48+0:18
21418Oleksandr Palahniuk61168 Azymut(Ukraine)5:48+0:18
41574Romualdas Kniuksta068 SAULE6:17+0:47
51297Dmytro Horely59130 OK Synky6:37+1:07
63017Martin Würz63LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice8:41+3:11
 
1144Robertas Mikalauskas62068 SAULEChybí
 
 
 
H60B (2)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11139Pertti Tuomi63065 Askolan Urheilijat6:300:00
 
1428Harald Zeiner63172 OLC GrazChybí
 
 
 
H65A (5)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1358Josef Milota58MLA MLOK Mariánské Lázně5:180:00
21147Ulf Burman58071 Gustavsbergs OK5:32+0:14
3821Gerhard Brettschneider5413D Kaulsdorfer OLV Berlin5:50+0:32
41202Pierre Willems56089 ASUB Orientation6:07+0:49
51082Eddie Bjärrenholt57042 Ranäs Ok6:32+1:14
 
 
 
H65B (3)0,7 km16 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1938Vladimír John55DLP OOB TJ Dukla Praha7:250:00
2690Rostislav Štípek57TZL SKOB Zlín8:54+1:29
31027Wolfgang Boerner54022 SV Lengefeld 0210:19+2:54
 
 
 
H70 (2)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
1382Josef Juřeník52MOV SKOB Ostrava5:510:00
2939Karel Pospíšil50TVR TJ Sokol Vrbno pod Praděde7:42+1:51
 
 
 
H75 (2)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
11090Poul Bobach47043 Aalborg OK6:230:00
21225Lars Persson48104 OK Kompassen7:04+0:41
 
 
 
H80 (2)0,6 km15 K
místoStČíJménoRNOddílČasZtráta
13003Zdeněk ÚlehlaBOR OK Jiskra Nový Bor10:580:00
23002Jaroslav VenušBOR OK Jiskra Nový Bor19:32+8:34