Labyrint E4, Výsledky

2023-07-29

E4Modrá (6 kontrol)

1 Jan Hrouza #10   00:19 8654916
= Jan Hrouza #11   00:19 8654916
3 Vitek #5   00:20 +0:01 2086868
= Jan Hrouza #8   00:20 +0:01 8654916
= Jan Hrouza #9   00:20 +0:01 8654916
6 Teodor Balák #7   00:22 +0:03 2086830
= Forstová Viola #10 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 00:22 +0:03 7210889
= Forstová Viola #11 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 00:22 +0:03 7210889
9 Vitek #2   00:23 +0:04 2086868
= Rollier Alexei #5 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:23 +0:04 8005907
= Rollier Alexei #7 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:23 +0:04 8005907
= Rollier Alexei #12 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:23 +0:04 8005907
= Rollier Alexei #14 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:23 +0:04 8005907
= Rollier Alexei #17 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:23 +0:04 8005907
= Otakar Balák   00:23 +0:04 2086867
= Lamač Vratislav #3 OK Jiskra Nový Bor 00:23 +0:04 7111317
= Rollier Alexei #22 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:23 +0:04 8005907
= Svedjenäs Pennie #6 SWE 110 OK Skogshjortarna 00:23 +0:04 8110628
= Hejzlar Arjuna #6 CZE 195 Hejzlarovi 00:23 +0:04 425549
= Forstová Viola #13 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 00:23 +0:04 7210889
21 Rollier Alexei #2 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:24 +0:05 8005907
= Rollier Alexei #6 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:24 +0:05 8005907
= Rollier Alexei #11 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:24 +0:05 8005907
= Šára Šákroá   00:24 +0:05 2086868
= Rollier Alexei #18 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:24 +0:05 8005907
= Rollier Alexei #19 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:24 +0:05 8005907
= Rollier Alexei #24 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:24 +0:05 8005907
= Svedjenäs Pennie #5 SWE 110 OK Skogshjortarna 00:24 +0:05 8110628
= Hejzlar Arjuna #5 CZE 195 Hejzlarovi 00:24 +0:05 425549
= Forstová Viola #12 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 00:24 +0:05 7210889
31 Matèj Burda   00:25 +0:06 2086830
= Beránková Kamila #12 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:25 +0:06 8107756
= Hynková Anna #6 CZE ONO SKOB Ostrov 00:25 +0:06 8008269
= Bednařík Vojtěch #7 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:25 +0:06 8003642
= 03 Ron Weasly   00:25 +0:06 2103774
= 8503919 #4   00:25 +0:06 8503919
= Rollier Alexei #23 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:25 +0:06 8005907
= Bergdahl Lova #2 SWE 253 Ok Orinto 00:25 +0:06 7300484
= Hejzlar Arjuna #4 CZE 195 Hejzlarovi 00:25 +0:06 425549
40 2086867 OK Jiskra Nový B   00:26 +0:07 2086867
= Klára Janíková   00:26 +0:07 2039072
= Beránková Kamila #10 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:26 +0:07 8107756
= Beránková Kamila #13 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:26 +0:07 8107756
= Hynková Anna #5 CZE ONO SKOB Ostrov 00:26 +0:07 8008269
= Bednařík Vojtěch #8 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:26 +0:07 8003642
= Hynková Anna #9 CZE ONO SKOB Ostrov 00:26 +0:07 8008269
= Bednařík Vojtěch #10 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:26 +0:07 8003642
= Andrejka Kameníková   00:26 +0:07 2086821
= Rollier Alexei #21 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:26 +0:07 8005907
= Svedjenäs Pennie #3 SWE 110 OK Skogshjortarna 00:26 +0:07 8110628
51 Rollier Alexei #2 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:27 +0:08 8005907
= Rollier Alexei #15 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:27 +0:08 8005907
= Hikl Martin CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:27 +0:08 8006761
= Bednařík Vojtěch #6 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:27 +0:08 8003642
= Hynková Anna #8 CZE ONO SKOB Ostrov 00:27 +0:08 8008269
= Jan Hrouza #6   00:27 +0:08 8654916
= Bednaříková Eva #11 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:27 +0:08 8660566
= Teodor Balák #11   00:27 +0:08 2086830
= Pecánek Matěj #6 CZE TEP Tempo Praha 00:27 +0:08 51647
= Forst Matouš #6 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:27 +0:08 8680414
61 Rollier Alexei #4 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:28 +0:09 8005907
= Marková Lucie CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:28 +0:09 2092361
= Jan Hrouza #4   00:28 +0:09 8654916
= Jan Hrouza #5   00:28 +0:09 8654916
= Vitek #12   00:28 +0:09 2086868
= Forst Matouš #4 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:28 +0:09 8680414
= Forst Matouš #5 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:28 +0:09 8680414
68 Štolba Filip CZE JJN Team Jizerky 00:29 +0:10 2085567
= Štěpánka Holcová CZE MOV SKOB Ostrava 00:29 +0:10 8003657
= Holec Honza #9 CZE MOV SKOB Ostrava 00:29 +0:10 8003657
= Beránková Kamila #11 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:29 +0:10 8107756
= Vitek #4   00:29 +0:10 2086868
= Bednařík Vojtěch #9 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:29 +0:10 8003642
= Bednaříková Eva #8 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:29 +0:10 8660566
= Bednaříková Eva #9 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:29 +0:10 8660566
= Bednaříková Eva #10 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:29 +0:10 8660566
= Bednaříková Eva #12 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:29 +0:10 8660566
= Pecánek Matěj #3 CZE TEP Tempo Praha 00:29 +0:10 51647
= Milota Josef CZE MLA MLOK Mariánské Lázně 00:29 +0:10 8656692
= Pecánková Barbora CZE TEP Tempo Praha 00:29 +0:10 49546
81 Rollier Alexei #10 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:30 +0:11 8005907
= Rollier Alexei #13 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:30 +0:11 8005907
= Liška Albert #2 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:30 +0:11 8005148
= Kašparová Šárka #19 CZE AOP Orientační Běh Opava 00:30 +0:11 7522295
= Bednařík Vojtěch #5 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:30 +0:11 8003642
= Hynková Anna #4 CZE ONO SKOB Ostrov 00:30 +0:11 8008269
= Urbánková Lucie #2 CZE ONO SKOB Ostrov 00:30 +0:11 8013924
= Bednaříková Eva #7 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:30 +0:11 8660566
= Bednaříková Eva #13 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:30 +0:11 8660566
= 8503919 #9   00:30 +0:11 8503919
= Hejzlar Arjuna CZE 195 Hejzlarovi 00:30 +0:11 425549
= Forst Matouš #3 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:30 +0:11 8680414
93 Jirák Tomáš CZE JJN Team Jizerky 00:31 +0:12 8482578
= Holec Honza #7 CZE MOV SKOB Ostrava 00:31 +0:12 8003657
= Liška Albert CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:31 +0:12 8005148
= Holec Honza #11 CZE MOV SKOB Ostrava 00:31 +0:12 8003657
= Alex Johansson #6 SWE 145 Nyköping OK 00:31 +0:12 770701
= Holec Honza #15 CZE MOV SKOB Ostrava 00:31 +0:12 8003657
= Liška Albert #3 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:31 +0:12 8005148
= Dohnal Pavel CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:31 +0:12 8502747
= 2039072 H.S.H. Sport s.r   00:31 +0:12 2039072
= Stehlíková Tereza CZE LPM OK Lokomotiva Plzeň 00:31 +0:12 8013914
= Bednařík Vojtěch #4 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:31 +0:12 8003642
= 8503919 #2   00:31 +0:12 8503919
= Pecánek Matěj #4 CZE TEP Tempo Praha 00:31 +0:12 51647
106 Rozárka Holcová CZE MOV SKOB Ostrava 00:32 +0:13 8003657
= Holec Honza #16 CZE MOV SKOB Ostrava 00:32 +0:13 8003657
= Kopáč František #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:32 +0:13 2224792
= Beránková Kamila #7 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:32 +0:13 8107756
= Pecánek Matěj #5 CZE TEP Tempo Praha 00:32 +0:13 51647
111 Oliver Johansson #4 SWE 145 Nyköping OK 00:33 +0:14 730808
= Holec Honza #13 CZE MOV SKOB Ostrava 00:33 +0:14 8003657
= Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka 00:33 +0:14 7756777
= Holec Honza #22 CZE MOV SKOB Ostrava 00:33 +0:14 8003657
= Jan Hrouza #3   00:33 +0:14 8654916
= Dohnalová Květa CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:33 +0:14 2144067
= Neyrinck Noel USK Praha 00:33 +0:14 2067921
= Forst Matouš CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:33 +0:14 8680414
119 Alex Johansson #4 SWE 145 Nyköping OK 00:34 +0:15 770701
= Kašparová Šárka #8 CZE AOP Orientační Běh Opava 00:34 +0:15 7522295
= Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor 00:34 +0:15 8436
122 Peňázová Charlotte CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:35 +0:16 8033247
= Kašparová Šárka #12 CZE AOP Orientační Běh Opava 00:35 +0:16 7522295
= Kašparová Šárka #14 CZE AOP Orientační Běh Opava 00:35 +0:16 7522295
= Veronika Ječmenová   00:35 +0:16 7202883
126 Teodor Balák #3   00:36 +0:17 2086830
= Šilerová Eva CZE PDY Běhej Poděbrady 00:36 +0:17 8660526
128 Holec Honza #6 CZE MOV SKOB Ostrava 00:37 +0:18 8003657
= Oliver Johansson SWE 145 Nyköping OK 00:37 +0:18 730808
= Kašparová Šárka #11 CZE AOP Orientační Běh Opava 00:37 +0:18 7522295
= Bednařík Vojtěch #2 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:37 +0:18 8003642
= Pecánek Matěj CZE TEP Tempo Praha 00:37 +0:18 51647
133 Rollier Alexei #16 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:38 +0:19 8005907
= Junek Kryštof Oddíl OB Kotlářka 00:38 +0:19 2008986
= Kopáč František CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:38 +0:19 2224792
= Kašparová Šárka #20 CZE AOP Orientační Běh Opava 00:38 +0:19 7522295
= Rutrle Michal #2 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 00:38 +0:19 2134264
= Dítko Jan CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary 00:38 +0:19 8109364
= Forst Matouš #2 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:38 +0:19 8680414
140 Forstová Viola #2 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 00:40 +0:21 7210889
= Teodor Balák #4   00:40 +0:21 2086830
= Kašparová Šárka #18 CZE AOP Orientační Běh Opava 00:40 +0:21 7522295
= 8501779   00:40 +0:21 8501779
= Nina Neyrinck #5   00:40 +0:21 2106722
145 Alex Johansson #3 SWE 145 Nyköping OK 00:41 +0:22 770701
= Kašparová Šárka #10 CZE AOP Orientační Běh Opava 00:41 +0:22 7522295
= Bednaříková Eva #6 CZE TAP KOB Tretra Praha 00:41 +0:22 8660566
= Nina Neyrinck   00:41 +0:22 2106722
149 Štolba Marek CZE JJN Team Jizerky 00:42 +0:23 2078479
= Alex Johansson SWE 145 Nyköping OK 00:42 +0:23 770701
= Basetlík Petr #2 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 00:42 +0:23 2419989
= Jan Hrouza   00:42 +0:23 8654916
= Polách David CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:42 +0:23 2144039
154 Filip Stehlík #3   00:45 +0:26 2082911
= Urbánková Lucie CZE ONO SKOB Ostrov 00:45 +0:26 8013924
156 Štěpanka Holcová CZE AOP Orientační Běh Opava 00:46 +0:27 7522295
= Beránková Kamila CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:46 +0:27 8107756
158 Forstová Viola #8 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 00:47 +0:28 7210889
159 Hynková Anna CZE ONO SKOB Ostrov 00:51 +0:32 8008269
160 Forstová Viola #7 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 00:52 +0:33 7210889
161 Šperlová Kateřina CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 00:53 +0:34 8226318
162 Teodor Balák   00:55 +0:36 2086830
163 Pocevičius Mantas #2 LTU 146 OSK Sakas 01:10 +0:51 8330702
164 Bednaříková Eva CZE TAP KOB Tretra Praha 01:13 +0:54 8660566
165 Kašparová Šárka #7 CZE AOP Orientační Běh Opava 01:16 +0:57 7522295
166 Kašparová Šárka #4 CZE AOP Orientační Běh Opava 01:20 +1:01 7522295
167 Marek Bednar   01:23 +1:04 2086868
= Lebeda Lukáš #2 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 01:23 +1:04 2134268
169 Albrechtová Eva CZE KAM OK Kamenice 01:24 +1:05 8648602
170 Kašparová Šárka #5 CZE AOP Orientační Běh Opava 01:28 +1:09 7522295
171 2067680 OK Jiskra Nový B #2   01:30 +1:11 2067680
172 Franssen Winston #2 BEL 117 D-team 01:34 +1:15 851221
173 Ducheva Gergana #2 BUL 058 Sarnena gora A2 01:38 +1:19 9753579
174 Albrecht Jiří CZE KAM OK Kamenice 01:40 +1:21 515490
175 2152858   01:45 +1:26 2152858
176 Pecánek Matěj #2 CZE TEP Tempo Praha 01:54 +1:35 51647
177 Savičová Irena #2 TJ Slovan Karlovy Vary 01:55 +1:36 51136
178 Forst Matouš #7 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 02:09 +1:50 8680414
179 Marina Skern Naturfreunde Wien 02:12 +1:53 9010775
180 Marien Bert #2 BEL 117 D-team 02:17 +1:58 1458671
181 Vlachová Valérie CZE AOV OOB TJ Baník Ostrava 02:23 +2:04 7202896
182 Beneš Eda CZE SJC Sportcentrum Jičín 02:39 +2:20 2102079
183 Franssen Winston BEL 117 D-team 02:54 +2:35 851221
184 Marien Bert BEL 117 D-team 03:31 +3:12 1458671
185 8177   03:43 +3:24 8177
186 Seleznev Alex EST 061 SRD SK 06:26 +6:07 8637590
- Forstová Viola #14 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 7210889
- Jan Hrouza #7   DISK 8654916
- 8503919 #8   DISK 8503919
- Holec Honza #4 CZE MOV SKOB Ostrava DISK 8003657
- Holec Honza #10 CZE MOV SKOB Ostrava DISK 8003657
- Beránková Kamila #9 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 8107756
- Hynková Anna #7 CZE ONO SKOB Ostrov DISK 8008269
- Forstová Viola #9 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 7210889
- Holec Honza #12 CZE MOV SKOB Ostrava DISK 8003657
- Kašparová Šárka #9 CZE AOP Orientační Běh Opava DISK 7522295
- Holec Honza #14 CZE MOV SKOB Ostrava DISK 8003657
- Holec Honza #5 CZE MOV SKOB Ostrava DISK 8003657
- Alex Johansson #2 SWE 145 Nyköping OK DISK 770701
- Beránková Kamila #6 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 8107756
- Holec Honza #3 CZE MOV SKOB Ostrava DISK 8003657
- Levinson Jonathan ISR 103 Galilee OC DISK 8071005
- Töpfer Gustav GER 142 USVJena DISK 8077682
- Jan Hrouza #2   DISK 8654916
- Holec Honza CZE MOV SKOB Ostrava DISK 8003657
- Volný Oliver CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 2420010
- Bednaříková Eva #5 CZE TAP KOB Tretra Praha DISK 8660566
- Kašparová Šárka CZE AOP Orientační Běh Opava DISK 7522295
- Kašparová Šárka #13 CZE AOP Orientační Běh Opava DISK 7522295
- Pocevičius Mantas LTU 146 OSK Sakas DISK 8330702
- Patka Jonáš OK Jiskra Nový Bor DISK 8304114
- Kašparová Šárka #3 CZE AOP Orientační Běh Opava DISK 7522295
- 2067680 OK Jiskra Nový B   DISK 2067680
- Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 7210889
- Teodor Balák #2   DISK 2086830
- 8177 #2   DISK 8177
- Lebeda Lukáš CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 2134268

E4 Červená (9 kontrol)

1 Vitek   00:35 2086830
2 Junek Kryštof #10 Oddíl OB Kotlářka 00:36 +0:01 2008986
3 Junek Kryštof #9 Oddíl OB Kotlářka 00:37 +0:02 2008986
= Junek Kryštof #15 Oddíl OB Kotlářka 00:37 +0:02 2008986
= Kuba Veselý #2   00:37 +0:02 2086861
6 Junek Kryštof #11 Oddíl OB Kotlářka 00:38 +0:03 2008986
= Junek Kryštof #16 Oddíl OB Kotlářka 00:38 +0:03 2008986
= De Clercq Rune #3 BEL 082 SC TEAM BE 00:38 +0:03 8383240
9 Junek Kryštof #8 Oddíl OB Kotlářka 00:39 +0:04 2008986
10 Teodor Balák #10   00:40 +0:05 2086830
= Šárka   00:40 +0:05 2086868
= Lamač Vratislav #2 OK Jiskra Nový Bor 00:40 +0:05 7111317
13 Kuba Veselý   00:41 +0:06 2086861
14 03 Ron Weasly #2   00:42 +0:07 2103774
= Zápotocký Jiří #2 CZE PGP SK Praga 00:42 +0:07 8648622
16 Junek Kryštof #6 Oddíl OB Kotlářka 00:44 +0:09 2008986
= Junek Kryštof #7 Oddíl OB Kotlářka 00:44 +0:09 2008986
18 Marková Lucie #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:45 +0:10 2092361
19 Stehlíková Tereza #2 CZE LPM OK Lokomotiva Plzeň 00:46 +0:11 8013914
= De Smul Mats #2 BEL 082 SC TEAM BE 00:46 +0:11 8006146
= Eshel Sahar ISR 188 ISR OC Emek Hefer 00:46 +0:11 8017388
22 2039072 H.S.H. Sport s.r #3   00:47 +0:12 2039072
= 2039072 H.S.H. Sport s.r #4   00:47 +0:12 2039072
= 8503919   00:47 +0:12 8503919
= Svedjenäs Pennie #2 SWE 110 OK Skogshjortarna 00:47 +0:12 8110628
26 Polách David #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:49 +0:14 2144039
27 Beránková Kamila #5 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:50 +0:15 8107756
= Töpfer Gustav #3 GER 142 USVJena 00:50 +0:15 8077682
= Dítko Jan #3 CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary 00:50 +0:15 8109364
30 Milota Josef #2 CZE MLA MLOK Mariánské Lázně 00:51 +0:16 8656692
= Olaussen Anders Felde NOR 118 Halden SK 00:51 +0:16 7201368
32 Jirák Tomáš #3 CZE JJN Team Jizerky 00:52 +0:17 8482578
= Štolba Filip #4 CZE JJN Team Jizerky 00:52 +0:17 2085567
= Valaška   00:52 +0:17 2086868
35 2103269 VAVRYS CZ s.r.o   00:54 +0:19 2103269
36 Hikl Martin #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:56 +0:21 8006761
= Pecánková Barbora #2 CZE TEP Tempo Praha 00:56 +0:21 49546
= Pávek Miloš #3 OK Jiskra Nový Bor 00:56 +0:21 8436
39 Kopáč František #4 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:57 +0:22 2224792
= Junek Kryštof #14 Oddíl OB Kotlářka 00:57 +0:22 2008986
= Fossoey Aurora NOR 118 Halden SK 00:57 +0:22 7210954
42 Junek Kryštof #3 Oddíl OB Kotlářka 00:58 +0:23 2008986
= Töpfer Christian GER 142 USVJena 00:58 +0:23 8077459
= Urbánková Lucie #3 CZE ONO SKOB Ostrov 00:58 +0:23 8013924
45 Dohnal Pavel #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:59 +0:24 8502747
= Šilerová Eva #2 CZE PDY Běhej Poděbrady 00:59 +0:24 8660526
47 Štolba Marek #2 CZE JJN Team Jizerky 01:00 +0:25 2078479
= Hynková Anna #2 CZE ONO SKOB Ostrov 01:00 +0:25 8008269
49 Junek Kryštof #4 Oddíl OB Kotlářka 01:02 +0:27 2008986
= Veronika Ječmenová #3   01:02 +0:27 7202883
51 Pecánek Matěj #7 CZE TEP Tempo Praha 01:03 +0:28 51647
52 Hejzlar Arjuna #3 CZE 195 Hejzlarovi 01:04 +0:29 425549
53 Bednařík Vojtěch #3 CZE TAP KOB Tretra Praha 01:05 +0:30 8003642
54 Nina Neyrinck #3   01:07 +0:32 2106722
55 Polách David #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:08 +0:33 2144039
56 Neyrinck Noel #2 USK Praha 01:09 +0:34 2067921
57 Holec Honza #19 CZE MOV SKOB Ostrava 01:10 +0:35 8003657
= Junek Šimon #2 Oddíl OB Kotlářka 01:10 +0:35 7756777
= 8501779 #2   01:10 +0:35 8501779
60 Kašparová Šárka #15 CZE AOP Orientační Běh Opava 01:11 +0:36 7522295
61 Holec Honza #18 CZE MOV SKOB Ostrava 01:16 +0:41 8003657
= Forstová Viola #4 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 01:16 +0:41 7210889
63 Alex Johansson #5 SWE 145 Nyköping OK 01:21 +0:46 770701
64 Štěpánka Holcová CZE MOV SKOB Ostrava 01:26 +0:51 8003657
65 Volný Oliver #2 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 01:27 +0:52 2420010
66 Bednaříková Eva #3 CZE TAP KOB Tretra Praha 02:06 +1:31 8660566
67 Kontaute Eva #2 NOR 226 OK Moss ? 02:14 +1:39 400243
68 Junek Kryštof #5 Oddíl OB Kotlářka 02:35 +2:00 2008986
69 Albrechtová Eva #2 CZE KAM OK Kamenice 03:12 +2:37 8648602
70 Albrecht Jiří #2 CZE KAM OK Kamenice 03:19 +2:44 515490
71 Marina Skern #2 Naturfreunde Wien 03:23 +2:48 9010775
72 Beneš Eda #2 CZE SJC Sportcentrum Jičín 04:05 +3:30 2102079
73 Pocevičius Mantas #4 LTU 146 OSK Sakas 05:45 +5:10 8330702
74 Kontaute Eva NOR 226 OK Moss ? 138:38 +138:03 400243
- Teodor Balák #9   DISK 2086830
- Vitek #7   DISK 2086868
- 8503919 #5   DISK 8503919
- Rollier Alexei #8 CZE PHK OK 99 Hradec Králové DISK 8005907
- Jirák Tomáš #2 CZE JJN Team Jizerky DISK 8482578
- Rollier Alexei #20 CZE PHK OK 99 Hradec Králové DISK 8005907
- Nina Neyrinck #2   DISK 2106722
- Beránková Kamila #4 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 8107756
- Štolba Filip #2 CZE JJN Team Jizerky DISK 2085567
- Oliver Johansson #2 SWE 145 Nyköping OK DISK 730808
- Kopáč František #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 2224792
- 8503919 #6   DISK 8503919
- Peňázová Charlotte #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 8033247
- Beránková Kamila #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 8107756
- Forst Vlastimil CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo DISK 8162866
- Beránková Kamila #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 8107756
- Junek Kryštof #2 Oddíl OB Kotlářka DISK 2008986
- Rutrle Michal CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 2134264
- Filip Stehlík #2   DISK 2082911
- Šperlová Kateřina #2 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 8226318
- Pávek Miloš #2 OK Jiskra Nový Bor DISK 8436
- Forstová Viola #3 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 7210889
- Bednaříková Eva #2 CZE TAP KOB Tretra Praha DISK 8660566
- Pocevičius Mantas #3 LTU 146 OSK Sakas DISK 8330702
- 7207507 VAVRYS CZ s.r.o   DISK 7207507
- 7207507 VAVRYS CZ s.r.o #2   DISK 7207507
- Lebeda Lukáš #3 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 2134268
- Vermonden Annelies BEL 117 D-team DISK 7207280
- van der Kleij Thomas BEL 117 D-team DNF 850830

E4 Černá (12 kontrol)

1 Hejzlar Arjuna #11 CZE 195 Hejzlarovi 00:39 425549
2 Vitek   00:41 +0:02 2086868
= Danik   00:41 +0:02 2086821
4 De Clercq Rune #2 BEL 082 SC TEAM BE 00:44 +0:05 8383240
= Hejzlar Arjuna #10 CZE 195 Hejzlarovi 00:44 +0:05 425549
6 Marková Lucie #6 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:45 +0:06 2092361
= 03 Ron Weasly #3   00:45 +0:06 2103774
8 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor 00:46 +0:07 8304111
9 Šárka   00:47 +0:08 2086868
= De Smul Mats BEL 082 SC TEAM BE 00:47 +0:08 8006146
= Hejzlar Arjuna #7 CZE 195 Hejzlarovi 00:47 +0:08 425549
12 Marková Lucie #7 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:48 +0:09 2092361
= Beránková Kamila #15 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:48 +0:09 8107756
= Hejzlar Arjuna #8 CZE 195 Hejzlarovi 00:48 +0:09 425549
15 Hikl Martin #5 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:49 +0:10 8006761
= Lamač Vratislav OK Jiskra Nový Bor 00:49 +0:10 7111317
17 Šimon Stehlík   00:50 +0:11 2103269
= Hrůzek Ondřej #2 OK Jiskra Nový Bor 00:50 +0:11 8304117
19 Marková Lucie #5 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:51 +0:12 2092361
= Hikl Martin #7 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:51 +0:12 8006761
= Studničný Adam #2 OK Jiskra Nový Bor 00:51 +0:12 7531975
= Hejzlar Arjuna #9 CZE 195 Hejzlarovi 00:51 +0:12 425549
23 Dohnal Pavel #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:52 +0:13 8502747
= Teodor Balák #6   00:52 +0:13 2086830
25 Hikl Martin #4 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:53 +0:14 8006761
= Stehlíková Tereza #3 CZE LPM OK Lokomotiva Plzeň 00:53 +0:14 8013914
= Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor 00:53 +0:14 7531975
= Svedjenäs Pennie #4 SWE 110 OK Skogshjortarna 00:53 +0:14 8110628
29 Marková Lucie #4 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:54 +0:15 2092361
= Zápotocký Jiří CZE PGP SK Praga 00:54 +0:15 8648622
= Milota Josef #3 CZE MLA MLOK Mariánské Lázně 00:54 +0:15 8656692
32 Marková Lucie #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:55 +0:16 2092361
33 Pecánková Barbora #4 CZE TEP Tempo Praha 00:57 +0:18 49546
= Beránková Kamila #14 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:57 +0:18 8107756
35 Urbánková Lucie #4 CZE ONO SKOB Ostrov 00:58 +0:19 8013924
36 Jirák Tomáš #5 CZE JJN Team Jizerky 00:59 +0:20 8482578
= Hejzlar Arjuna #2 CZE 195 Hejzlarovi 00:59 +0:20 425549
38 8503919 #7   01:00 +0:21 8503919
= Polách David #7 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:00 +0:21 2144039
= Jo Shepherd   01:00 +0:21 8180292
= Voltrová Alena CZE DKP Oddíl OB Kotlářka 01:00 +0:21 8181015
42 Hikl Martin #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:01 +0:22 8006761
= Nešpor Jiří CZE TTR OOB Třebíč 01:01 +0:22 8663162
44 Kopáč František #5 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:04 +0:25 2224792
= Töpfer Christian #2 GER 142 USVJena 01:04 +0:25 8077459
46 Junek Šimon #3 Oddíl OB Kotlářka 01:05 +0:26 7756777
= 8503919 #3   01:05 +0:26 8503919
48 Dohnalová Květa #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:06 +0:27 2144067
49 Štolba Filip #3 CZE JJN Team Jizerky 01:07 +0:28 2085567
50 Neyrinck Noel #3 USK Praha 01:08 +0:29 2067921
51 Töpfer Gustav #2 GER 142 USVJena 01:09 +0:30 8077682
52 Štolba Marek #3 CZE JJN Team Jizerky 01:10 +0:31 2078479
= Pávek Miloš #4 OK Jiskra Nový Bor 01:10 +0:31 8436
54 Jirák Tomáš #4 CZE JJN Team Jizerky 01:12 +0:33 8482578
55 Oliver Johansson #3 SWE 145 Nyköping OK 01:13 +0:34 730808
= Bednařík Vojtěch #11 CZE TAP KOB Tretra Praha 01:13 +0:34 8003642
= Pecánek Matěj #8 CZE TEP Tempo Praha 01:13 +0:34 51647
58 Oliver Johansson #5 SWE 145 Nyköping OK 01:15 +0:36 730808
59 Pecánek Matěj #9 CZE TEP Tempo Praha 01:17 +0:38 51647
= Rollier Alexei #25 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 01:17 +0:38 8005907
61 Junek Kryštof #13 Oddíl OB Kotlářka 01:19 +0:40 2008986
62 Holec Honza #21 CZE MOV SKOB Ostrava 01:20 +0:41 8003657
63 Beránková Kamila #8 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:21 +0:42 8107756
64 Kniuksta Romualdas LTU 068 SAULE 01:22 +0:43 8629910
65 Töpfer Gustav #4 GER 142 USVJena 01:23 +0:44 8077682
66 Forstová Viola #6 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 01:25 +0:46 7210889
= Hynková Anna #3 CZE ONO SKOB Ostrov 01:25 +0:46 8008269
68 Bednařík Vojtěch CZE TAP KOB Tretra Praha 01:27 +0:48 8003642
69 Holec Honza #20 CZE MOV SKOB Ostrava 01:28 +0:49 8003657
= Nina Neyrinck #4   01:28 +0:49 2106722
71 Kašparová Šárka #17 CZE AOP Orientační Běh Opava 01:29 +0:50 7522295
72 Savičová Irena #4 TJ Slovan Karlovy Vary 01:37 +0:58 51136
73 Waldhauserová Eliška #2 OK Jiskra Nový Bor 01:39 +1:00 8226310
74 Filip Stehlík   01:40 +1:01 2082911
75 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor 01:44 +1:05 8226310
76 Tloušťová Eva CZE SCP OK Sparta Praha 01:47 +1:08 52114
77 Junek Kryštof #12 Oddíl OB Kotlářka 01:50 +1:11 2008986
78 Bednaříková Eva #4 CZE TAP KOB Tretra Praha 02:22 +1:43 8660566
79 Savičová Irena TJ Slovan Karlovy Vary 02:57 +2:18 51136
80 Albrecht Jiří #3 CZE KAM OK Kamenice 03:18 +2:39 515490
= Albrechtová Eva #3 CZE KAM OK Kamenice 03:18 +2:39 8648602
82 Lusková Olga CZE CHA OK Chrastava 03:26 +2:47 8170
83 Marina Skern #3 Naturfreunde Wien 04:12 +3:33 9010775
84 Beneš Eda #3 CZE SJC Sportcentrum Jičín 04:32 +3:53 2102079
- De Clercq Rune BEL 082 SC TEAM BE DISK 8383240
- Bergdahl Lova #3 SWE 253 Ok Orinto DISK 7300484
- Hikl Martin #6 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 8006761
- Svedjenäs Pennie SWE 110 OK Skogshjortarna DISK 8110628
- Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor DISK 8304117
- Vitek #11   DISK 2086868
- Polách David #5 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 2144039
- Polách David #6 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 2144039
- Polách David #4 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 2144039
- Pecánková Barbora #3 CZE TEP Tempo Praha DISK 49546
- Dítko Jan #4 CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK 8109364
- Rollier Alexei #9 CZE PHK OK 99 Hradec Králové DISK 8005907
- Veronika Ječmenová #2   DISK 7202883
- Basetlík Petr CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 2419989
- Rollier Alexei #3 CZE PHK OK 99 Hradec Králové DISK 8005907
- Kašparová Šárka #16 CZE AOP Orientační Běh Opava DISK 7522295
- Forstová Viola #5 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 7210889
- Ducheva Gergana BUL 058 Sarnena gora A2 DISK 9753579
- Bergdahl Lova SWE 253 Ok Orinto DISK 7300484
- Savičová Irena #3 TJ Slovan Karlovy Vary DNS 51136