Labyrint E1, Výsledky

2023-07-26

E1 Modrá (6 kontrol)

1 Svedjenäs Pennie #3 SWE 110 OK Skogshjortarna 00:24 8110628
2 Holcová Štepànka CZE MOV SKOB Ostrava 00:25 +0:01 8003657
= Lamač Vítek #3 CZE BOR OK Jiskra Nový Bor 00:25 +0:01 8421841
4 Forst Matouš CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:26 +0:02 8680414
= Bergdahl Lova SWE 253 Ok Orinto 00:26 +0:02 7300484
6 Rollier Alexei #5 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:27 +0:03 8005907
7 Sedláčková Linda CZE ROZ OK Roztoky 00:28 +0:04 8516755
8 Milota Josef CZE MLA MLOK Mariánské Lázně 00:29 +0:05 8656692
= Rollier Alexei #4 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:29 +0:05 8005907
10 Hikl Martin CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:30 +0:06 8006761
11 Beránková Kamila #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:31 +0:07 8107756
12 Holcová Štépanka BOR8054 00:32 +0:08 515494
13 Kopáč František CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:33 +0:09 2224792
= Junek Kryštof #3 Oddíl OB Kotlářka 00:33 +0:09 2008986
= Valtrová Tea CZE JJN Team Jizerky 00:33 +0:09 2224594
= Nehasil František OK Jiskra Nový Bor 00:33 +0:09 7131415
17 Marková Lucie #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:34 +0:10 2092361
18 2082911 VAVRYS CZ s.r.o #3   00:35 +0:11 2082911
= Podoubská Klára CZE JJN Team Jizerky 00:35 +0:11 2111782
= Hanka Mitisková OK Jiskra Nový Bor 00:35 +0:11 8160179
= Svedjenäs Petronella #2 SWE 110 OK Skogshjortarna 00:35 +0:11 2083795
22 Holcová Štepànka #3 CZE MOV SKOB Ostrava 00:36 +0:12 8003657
23 Štolba Marek CZE JJN Team Jizerky 00:38 +0:14 2078479
24 Rollier Alexei CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:39 +0:15 8005907
25 Monika Topinková #2 BOR8054 00:40 +0:16 515494
= 2020750 VAVRYS CZ s.r.o #2   00:40 +0:16 2020750
27 Štolba Filip CZE JJN Team Jizerky 00:41 +0:17 2085567
28 Junek Šimon Oddíl OB Kotlářka 00:42 +0:18 7756777
29 Lonská Justýna Slavia Liberec orienteering 00:44 +0:20 49951
30 Drbohlav Marek CZE TUR OOB TJ Turnov 00:45 +0:21 8255
31 Kalina Oskar #2 CZE SPC SPORTICUS team 00:47 +0:23 8109400
= Nehasilová Anna OK Jiskra Nový Bor 00:47 +0:23 7204511
33 Junková Petra SK Studenec 00:50 +0:26 220254
34 Urbánková Lucie #3 CZE ONO SKOB Ostrov 00:52 +0:28 8013924
= Honzík Eret #4 CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary 00:52 +0:28 2058500
36 Jirák Tomáš CZE JJN Team Jizerky 00:53 +0:29 8482578
37 Junek Matouš Oddíl OB Kotlářka 00:54 +0:30 1302784
38 Anna Rokosová   00:55 +0:31 8047187
39 Miroslav Patka #2 BOR (OK Jiskra Nový Bor) 00:58 +0:34 7209370
40 Tuomi Pertti FIN 065 Askolan Urheilijat 01:03 +0:39 2067626
41 Jonáš Juklíček CZE VLI Slavia Liberec orienteerin 01:05 +0:41 2134340
42 Koutná Amélie #2 OK Jiskra Nový Bor 01:08 +0:44 4366
43 Volný Oliver CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 01:12 +0:48 2420010
44 Šimon Juklíček CZE VLI Slavia Liberec orienteerin 01:17 +0:53 2134330
45 Monika Topinková #3 BOR8054 01:23 +0:59 515494
46 Pocevičius Mantas #3 LTU 146 OSK Sakas 01:24 +1:00 8330702
47 Křížová Ella CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 01:25 +1:01 2000558
48 Monika Topinková BOR8054 01:27 +1:03 515494
49 Kalisch Fabian GER 105 TSC Strausberg 01:29 +1:05 1001898
50 Marina Skern Naturfreunde Wien 01:30 +1:06 9010775
51 Forstová Viola UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 01:31 +1:07 7210889
52 Šperlová Marie CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 01:32 +1:08 2113398
53 2134340 VAVRYS CZ s.r.o   01:36 +1:12 2134340
54 Honzík Eret CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary 01:50 +1:26 2058500
55 Anne Herold   02:00 +1:36 1020583
56 Ondrej Dékány CZE LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 02:01 +1:37 8670733
57 Matej Dékány LCE 02:04 +1:40 2081383
58 Ouhrabka Lukáš CZE SPC SPORTICUS team 02:05 +1:41 2031372
59 Luis Asenbauer   02:22 +1:58 8621464
60 Patka Miroslav #2 OK Jiskra Nový Bor 02:26 +2:02 8304110
61 Popp Andreas DEN 043 Aalborg OK 02:28 +2:04 351242
62 Vejstrková Rozálie OK Chrastava 02:41 +2:17 8177
63 Choutka Jaroslav #2 CZE SOB SOBSA 03:38 +3:14 1396839
64 Choutka Jaroslav CZE SOB SOBSA 04:21 +3:57 1396839
- Svedjenäs Peggie #3 SWE 110 OK Skogshjortarna DISK 2141485
- Fedodčák Viktor OK Jiskra Nový Bor DISK 7131415
- Eretová Anička CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK 2058500
- Šperlová Kateřina CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 8226318
- 2020750 VAVRYS CZ s.r.o   DISK 2020750
- Kovriha Makar GER 31D SV Lengefeld DISK 2045288
- Pocevičius Mantas #5 LTU 146 OSK Sakas DISK 8330702
- 7000639 ALL4o.com - All For Orienteering DISK 7000639
- SUK 26 Sportunion Klagenfurt DISK 8652356
- Asenbauer Leon AUT 12A Naturfreunde Wien DISK 8400056
- Koutná Amélie OK Jiskra Nový Bor DISK 4366
- Volná Laura #2 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 2118473
- Volná Laura CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 2118473
- Patka Miroslav OK Jiskra Nový Bor DNF 8304110
- 7000639 #2 ALL4o.com - All For Orienteering DNF 7000639

E1 Červená (9 kontrol)

1 Bergdahl Lova #3 SWE 253 Ok Orinto 00:36 7300484
2 Svedjenäs Pennie #2 SWE 110 OK Skogshjortarna 00:37 +0:01 8110628
3 Lamač Vítek #2 CZE BOR OK Jiskra Nový Bor 00:38 +0:02 8421841
4 Milota Josef #2 CZE MLA MLOK Mariánské Lázně 00:42 +0:06 8656692
5 Škorpil Marek CZE HOR TJ Jiskra Hořice 00:45 +0:09 8064484
6 Sedláčková Linda #2 CZE ROZ OK Roztoky 00:46 +0:10 8516755
7 Nehasil František #4 OK Jiskra Nový Bor 00:50 +0:14 7131415
8 Junek Kryštof #2 Oddíl OB Kotlářka 00:51 +0:15 2008986
= Hikl Martin #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:51 +0:15 8006761
10 Svedjenäs Peggie SWE 110 OK Skogshjortarna 00:52 +0:16 2141485
11 Forst Matouš #2 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:53 +0:17 8680414
12 Kopáč František #2 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:54 +0:18 2224792
13 Marková Lucie #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:55 +0:19 2092361
= Hanka Mitisková OK Jiskra Nový Bor 00:55 +0:19 8160179
15 Bauerová Lucie Oddíl OB Kotlářka 00:56 +0:20 7756777
= Jirák Tomáš #2 CZE JJN Team Jizerky 00:56 +0:20 8482578
17 Urbánková Lucie #2 CZE ONO SKOB Ostrov 00:58 +0:22 8013924
= Drbohlav Marek #2 CZE TUR OOB TJ Turnov 00:58 +0:22 8255
= Rollier Alexei #2 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 00:58 +0:22 8005907
20 Podoubská Klára #2 CZE JJN Team Jizerky 01:00 +0:24 2111782
21 Štolba Marek #2 CZE JJN Team Jizerky 01:02 +0:26 2078479
22 Farska Helena Oddíl OB Kotlářka 01:05 +0:29 1302784
23 Valtrová Tea #2 CZE JJN Team Jizerky 01:10 +0:34 2224594
24 2082911 VAVRYS CZ s.r.o   01:11 +0:35 2082911
25 Anna Rokosová #2   01:17 +0:41 8047187
26 Čepička Martin OK Jiskra Nový Bor 01:25 +0:49 4366
= Miroslav Patka #4 BOR (OK Jiskra Nový Bor) 01:25 +0:49 7209370
28 Honzík Tomáš CZE VLI Slavia Liberec orienteerin 01:28 +0:52 8008283
29 Honzík Tomáš #3 CZE VLI Slavia Liberec orienteerin 01:38 +1:02 8008283
30 Hynková Anna #2 CZE ONO SKOB Ostrov 01:42 +1:06 8008269
= Forstová Viola #2 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 01:42 +1:06 7210889
32 Svedjenäs Petronella SWE 110 OK Skogshjortarna 01:54 +1:18 2083795
33 Ondrej Dékány #2 CZE LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 02:15 +1:39 8670733
34 Asenbauer Leon #2 AUT 12A Naturfreunde Wien 02:16 +1:40 8400056
= Matej Dékány #2 LCE 02:16 +1:40 2081383
36 Honzík Eret #2 CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary 02:57 +2:21 2058500
37 Ouhrabka Lukáš #2 CZE SPC SPORTICUS team 04:02 +3:26 2031372
38 Pocevičius Mantas #4 LTU 146 OSK Sakas 04:44 +4:08 8330702
39 Vejstrková Rozálie #2 OK Chrastava 545:27 +544:51 8177
40 Štolba Filip #2 CZE JJN Team Jizerky 1251:21 +1250:45 2085567
- Bergdahl Lova #2 SWE 253 Ok Orinto DISK 7300484
- Šperlová Kateřina #2 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 8226318
- Anička Eretová CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary DISK 2058500
- Křížová Ella #2 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec DISK 2000558
- Marina Skern #2 Naturfreunde Wien DISK 9010775
- Marina Skern #3 Naturfreunde Wien DISK 9010775

E1 Černá (12 kontrol)

1 Filip Finstrle   00:37 2092386
2 Forst Matouš #4 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 00:48 +0:11 8680414
3 Patka Kryštof OK Jiskra Nový Bor 00:49 +0:12 8304111
= Studničný Adam OK Jiskra Nový Bor 00:49 +0:12 7531975
= Lamač Vítek CZE BOR OK Jiskra Nový Bor 00:49 +0:12 8421841
6 Finstrle Filip CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 00:51 +0:14 8076007
7 Nehasil František #3 OK Jiskra Nový Bor 00:53 +0:16 7131415
8 Milota Josef #3 CZE MLA MLOK Mariánské Lázně 00:54 +0:17 8656692
= Sedláčková Linda #3 CZE ROZ OK Roztoky 00:54 +0:17 8516755
10 Škorpil Marek #2 CZE HOR TJ Jiskra Hořice 00:55 +0:18 8064484
11 Forstová Veronika UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 00:57 +0:20 7210889
= Drizo Nikolai #3 AUT 12A Naturfreunde Wien 00:57 +0:20 337622
13 Svedjenäs Pennie SWE 110 OK Skogshjortarna 00:58 +0:21 8110628
14 Štolba Filip #3 CZE JJN Team Jizerky 00:59 +0:22 2085567
15 Dohnalová Květa #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:00 +0:23 2144067
= Hanka Mitisková OK Jiskra Nový Bor 01:00 +0:23 8160179
17 Podoubská Klára #3 CZE JJN Team Jizerky 01:02 +0:25 2111782
18 Beránková Kamila CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:03 +0:26 8107756
= Hrůzek Ondřej OK Jiskra Nový Bor 01:03 +0:26 8304117
= Svedjenäs Peggie #2 SWE 110 OK Skogshjortarna 01:03 +0:26 2141485
21 Forst Vlastimil UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 01:04 +0:27 7210889
22 Kalinová Lisa CZE SPC SPORTICUS team 01:06 +0:29 8461111
23 Urbánková Lucie CZE ONO SKOB Ostrov 01:08 +0:31 8013924
= Rollier Alexei #3 CZE PHK OK 99 Hradec Králové 01:08 +0:31 8005907
25 Štolba Marek #4 CZE JJN Team Jizerky 01:10 +0:33 2078479
= Drizo Tetiana AUT 12A Naturfreunde Wien 01:10 +0:33 2103534
27 Thýnová Ivana CZE SHK OK Slavia Hradec Králové 01:11 +0:34 2017663
28 Kopáč František #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:14 +0:37 2224792
= Lehmann Karsten GER 133 Sommerkollektiv 01:14 +0:37 8076031
= Drbohlav Marek #3 CZE TUR OOB TJ Turnov 01:14 +0:37 8255
31 Jirák Tomáš #3 CZE JJN Team Jizerky 01:15 +0:38 8482578
32 Drizo Nikolai AUT 12A Naturfreunde Wien 01:21 +0:44 337622
33 Farská Helena Oddíl OB Kotlářka 01:22 +0:45 1302784
34 Škorpil Martin CZE HOR TJ Jiskra Hořice 01:23 +0:46 8670484
35 2082911 VAVRYS CZ s.r.o #2   01:28 +0:51 2082911
36 Marková Lucie CZE ZBM SK Brno Žabovřesky 01:33 +0:56 2092361
37 Svedjenäs Petronella #3 SWE 110 OK Skogshjortarna 01:34 +0:57 2083795
38 Asenbauer Mika AUT 12A Naturfreunde Wien 01:40 +1:03 8003949
= Patka Jonáš BOR (OK Jiskra Nový Bor) 01:40 +1:03 7209370
40 Lankaš Antonín CZE CHA OK Chrastava 01:43 +1:06 8167
41 Čepička Martin OK Jiskra Nový Bor 01:47 +1:10 4366
42 Čepička Martin OK Jiskra Nový Bor 01:52 +1:15 4366
43 Hynková Anna CZE ONO SKOB Ostrov 01:55 +1:18 8008269
44 Tloušťová Eva CZE SCP OK Sparta Praha 01:56 +1:19 52114
45 Junek Kryštof Oddíl OB Kotlářka 02:04 +1:27 2008986
46 Bauerová Lucie Oddíl OB Kotlářka 02:08 +1:31 7756777
47 Svítilová Veronika CZE PGP SK Praga 02:22 +1:45 8006334
48 Forstová Viola #3 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 02:27 +1:50 7210889
49 Eret Hknzík CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary 02:42 +2:05 2085621
50 Honzík Tomáš #2 CZE VLI Slavia Liberec orienteerin 02:51 +2:14 8008283
51 Kalina Oskar CZE SPC SPORTICUS team 03:18 +2:41 8109400
52 Honzík Eret #3 CZE SKV TJ Slovan Karlovy Vary 03:19 +2:42 2058500
53 Ouhrabka Lukáš #3 CZE SPC SPORTICUS team 03:35 +2:58 2031372
54 Šperlová Kateřina #3 CZE 001 TJ Radon Vysoká Pec 03:50 +3:13 8226318
55 Forst Matouš #3 CZE PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 04:22 +3:45 8680414
- Štolba Marek #3 CZE JJN Team Jizerky DISK 2078479
- Drizo Nikolai #4 AUT 12A Naturfreunde Wien DISK 337622
- Hikl Martin #3 CZE ZBM SK Brno Žabovřesky DISK 8006761
- Anna Rokosová #3   DISK 8047187
- Holcová Štepànka #2 CZE MOV SKOB Ostrava DISK 8003657
- Miroslav Patka BOR (OK Jiskra Nový Bor) DISK 7209370
- Albrecht Jiří CZE KAM OK Kamenice DISK 515490
- Patka Miroslav #3 OK Jiskra Nový Bor DISK 8304110
- Pocevičius Mantas LTU 146 OSK Sakas DISK 8330702
- Ducheva Gergana BUL 058 Sarnena gora A2 DISK 9753579