SCDJO 2019 Kamenice stafetypo 20.05.2019 16:53
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
stafety (20)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
11870:250:00
Heczko Erik 27:09127:091
Vaňura Lukáš 24:33751:421
Podhorný Ondřej 18:43670:25
 
21370:49+0:24
Pecková Terka 31:20831:208
Podrábský Ctibor 21:33452:533
Řehoř Hynek 17:56270:49
 
31972:52+2:27
Tomášek Prokop 27:23227:232
Zabořilová Anna 27:291454:527
Lesák Marek 18:00372:52
 
4475:05+4:40
Dejnožka Martin 33:361333:3613
Lamačová Barbora 21:11254:476
Míková Sofi 20:181075:05
 
5875:14+4:49
Hoetzel Hugo 30:07630:076
Maškarinec Marek 26:291156:368
Beneš Filip 18:38575:14
 
6675:15+4:50
Habán Oliver 28:00428:004
Lipenská Bára 26:281054:284
Guida Alessandro 20:471175:15
 
71076:30+6:05
Štemberová Bára 32:581232:5812
Nožička Jan 23:44656:429
Bureš David 19:48876:30
 
81776:56+6:31
Skalová Jolča 32:07932:079
Tomášková Matilda 25:18857:2510
Nováková Viktorie 19:31776:56
 
9978:27+8:02
Mairich Filip 27:40327:403
Novotná Kája 26:491354:295
Lamač František 23:581678:27
 
10180:15+9:50
Zurýnek Jan 32:451132:4511
Hyxa Jan 19:39152:242
Cicvárková Klára 27:511880:15
 
11580:16+9:51
Dolejší Jan 30:58730:587
Lamačová Kateřina 26:291157:2711
Růtová Amálka 22:491380:16
 
121281:28+11:03
Novotná Bára 41:431641:4316
Patka Kryštof 21:27363:1014
Miklas Ondra 18:18481:28
 
131682:20+11:55
Skácelová Adéla 29:37529:375
Sokolová Julča 29:421759:1912
Rejholcová Terezka 23:011482:20
 
141585:39+15:14
Chrástová Majda 32:271032:2710
Skácel Janek 28:251660:5213
Štembera Vítek 24:471785:39
 
152089:04+18:39
Dušková Viktorie 45:461745:4617
Drahoňovský Tomáš 22:00567:4616
Habán Eda 21:181289:04
 
1611101:47+31:22
Mellanová Judita 40:011540:0115
Nožičková Eva 38:241978:2517
Kutek Matěj 23:2215101:47
 
173114:06+43:41
Míka Bertík 56:291856:2918
Koudelková Eliška 26:10982:3918
Kutková Tereza 31:2719114:06
 
187115:45+45:20
Heřmánek Petr 56:321956:3219
Marek Matěj 39:252095:5719
Guida Francesco 19:488115:45
 
1914133:45+63:20
Háková Eliška 80:522080:5220
Rejmanová Nikola 36:5318117:4520
Šebelka Matěj 16:001133:45
 
 
2disk
Nejezchleb Vojta 39:471439:4714
Chrástová Bára 27:451567:3215
Kateřina Bergerová disk