Pekkomila 2019ne 05.05.2019 14:23
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
dorost (1)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
11Karkulka a vlci133:240:00
Pavlová Martina 61:02161:021
Kubec Michal 49:161110:181
Bílý Jakub 23:061133:24
 
 
 
 
dospělí (5)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
113Generální motyčky133:210:00
Folbrechtová Šárka 46:55146:551
Pavlovec Jan 40:15287:101
Pavlovec Dan 46:112133:21
 
211#zaorgáč144:33+11:12
Anna Fürstová 73:42573:425
Vít Koštejn 36:331110:153
Matouš Fürst 34:181144:33
 
316MaKaMa163:44+30:23
Kubecová Majda 49:27249:272
Kubecová Kateřina 60:594110:264
Karvánek Matouš 53:183163:44
 
 
14JENícidisk
Pavla Kalousková 55:44355:443
Ondřej Zabořil 73:275129:115
Michal Zabořil disk
 
123Sdisk
Petra Synková 55:53455:534
Antonín Synek 50:433106:362
David Šmol disk
 
 
 
 
HD135 (10)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
124FOREVER YOUNG119:270:00
Koutná Olča 32:25132:251
Vácha Tomáš 43:23175:481
Svoboda Jan 43:392119:27
 
229Pohoďáci137:24+17:57
Zuzka Nehasilová 35:56535:565
Bea Patzeltová 58:16494:124
Vláďa Nehasil 43:121137:24
 
322Cvikováci165:19+45:52
Tučková Monika 35:39435:394
Studničný Jaroslav 63:32599:115
Kocman Jindřich 66:087165:19
 
427Las tortugas no corren h171:45+52:18
Josef Rejman 41:34641:346
Tereza Jeřábková 64:366106:106
Petr Jeřábek 65:355171:45
 
526Kačenka a ošKubánci175:24+55:57
Luboš Brunner 42:25842:258
Riby Kateřina 64:467107:117
Kovář Karel 68:139175:24
 
 
630Přátelé hanbastartů176:00+56:33
Ivana Kubátová 54:271054:2710
Boris Doškář 69:498124:169
Ládin Ledecký 51:443176:00
 
731Rakety186:40+67:13
Katka Fürstová 42:18742:187
Vlasta Košková 78:459121:038
Jana Marková 65:376186:40
 
 
ms21Bludičky 2 RUM143:21+23:54
Babický Tomáš 42:34942:349
Nováková Markéta 48:32391:063
Novák Petr 52:154143:21
 
23El Locodisk
Lošťáková Ivana 35:36335:363
Honzík Tomáš 48:21283:572
Bílý Petr disk
 
28Lužičtí lampionidisk
Tomáš Koudelka 35:04235:042
Irena Waldhauserová disk
Martin Waldhauser 67:158
 
 
 
 
HD165 (7)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
141Čertíci105:390:00
Miloš Průcha 25:18125:181
Romana Zabořilová 32:49258:071
Pavel Dikoš 47:321105:39
 
246Plazilové122:26+16:47
Mery 26:20226:202
Provázek 36:21362:413
Jarda z Jihlavy 59:454122:26
 
345Maxíci127:32+21:53
Jana Pávková 34:50534:505
Miloš Pávek 37:44472:344
Pavel Kubec 54:583127:32
 
444KEKs139:06+33:27
Kovářová Alena 35:08635:086
Eiselt Miloš 41:11576:195
Johnová Lenka 62:475139:06
 
542Halířek v Úlu163:21+57:42
Úlehla Zdeněk 49:38749:387
Úlehlová Ivana 46:17695:556
Halířová Eva 67:266163:21
 
 
ms47Kaštanidisk
Švarc Lukáš 29:07329:073
Kosíková Eliška 32:31161:382
Švarc Tomáš disk
 
43Jablonecký dracidisk
Hynek Mareš 31:09431:094
Švarcová Lenka disk
Švarc Jiří 51:042
 
 
 
 
OPEN (1)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
152Sveřepí šakali177:160:00
Dolejší Jan 49:19149:191
Dolejší Kateřina 57:101106:291
Dolejší Lenka 70:471177:16
 
 
 
 
žáci (6)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
162BOR 167:080:00
Koudelková Eliška 29:25329:253
Rejmanová Nikola 18:20447:454
Lamačová Bára 19:23167:08
 
264BOR 370:14+3:06
Stehlíková Adéla 31:27531:275
Lamač Vítek 14:51146:182
Soukupová Marie 23:56370:14
 
363BOR 270:54+3:46
Michálková Ema 29:07229:072
Vaňourková Sára 17:52346:593
Studničný Adam 23:55270:54
 
466The Voice LTP71:40+4:32
Lošťáková Ela 29:04129:041
Lošťáková Sára 15:21244:251
Riby Phillip 27:15471:40
 
565BOR 497:33+30:25
Veselá Karolína 31:35631:356
Čupcová Viktorie 22:12553:475
Vaňourek Vojtěch 43:46697:33
 
661Bludičky 1 RUM111:59+44:51
Nováková Viktorie 29:30429:304
Semerádová Štěpánka 40:50670:206
Davidová Beatris 41:395111:59