Pekkomilla 2017ne 12.03.2017 15:26
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
Dorost (7)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
124Návrat mistrů95:200:00
Melichar Petr 31:43231:432
Pavlíková Markéta 29:08160:512
Mareš Vít 34:29295:20
 
226Turnov je lesa pán96:30+1:10
Karatsiolis Kryštof 28:16128:161
Thořová Markéta 29:39257:551
Sokolářová Šárka 38:35396:30
 
321Barevný101:27+6:07
Synek Petr 36:29336:293
Dolejší Kateřina 30:40367:093
Šmol David 34:181101:27
 
422Hledám dva chlapy124:57+29:37
Bradáč Jakub 41:57541:575
Podrábská Marie 38:24480:214
Bradáč David 44:364124:57
 
525Splašení JeLENi138:27+43:07
Janoušková Lucie 41:23441:234
Jeřábková Ema 47:17588:405
Jeřábková Nina 49:475138:27
 
 
627Zkusíme to dát211:38+116:18
Reisingerová Eliška 75:08775:087
Průša Josef 77:306152:386
Janda Benedikt 59:007211:38
 
 
23Islámský vánekdisk
Tymešová Anna 52:33652:336
Riedlová Adéla disk
Rybářová Tereza 57:376
 
 
 
 
Dospělí (14)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
113Tak určitě100:120:00
Luštický Martin 33:08233:082
Krafková Lucie 34:53268:011
Hradec Pavel 32:111100:12
 
215My se ještě zamyslíme107:03+6:51
Šňupárek Václav 35:49535:495
Teplá Karolína 35:44371:333
Kettner Lukáš 35:302107:03
 
311Schnellblondinen108:42+8:30
Koštejn Vít 36:07736:077
Štičková Anna 32:43168:502
Fürst Matouš 39:526108:42
 
43Fekálníci na bednu112:34+12:22
Burda Matěj 35:54635:546
Staňová Karolína 38:53874:475
Kořínek Tomáš 37:474112:34
 
52Dodáme později115:15+15:03
Horák Patrik 32:46132:461
Roškotová Lucie 44:111176:577
Thoř Tomáš 38:185115:15
 
64Ferda tým117:48+17:36
Kolařík Tomáš 33:55433:554
Krafková Ita 37:40671:354
Pávek Petr 46:1310117:48
 
75Generální motyčky119:05+18:53
Pavlovec Dan 38:19838:198
Nováková Lucie 44:141282:3310
Pavlovec Jan 36:323119:05
 
8176777777122:32+22:20
Baier Martin 33:09333:093
Würzelová Hana 43:401076:496
Kochová Nikola 45:439122:32
 
910Sešitej Dedáč126:47+26:35
Illner Vojtěch 41:19941:199
Hlubučková Kristýna 38:35779:549
Klaška Pavel 46:5311126:47
 
109Pidis je Prase130:08+29:56
Špicar Petr 42:321142:3211
Kubecová Kateřina 44:161386:4812
Karvánek Matouš 43:208130:08
 
1114Třetí taška133:19+33:07
Heřmánková Pavla 54:411454:4114
Rufferová Iva 37:34592:1513
Váňa Martin 41:047133:19
 
128OutdoorOutsiders136:38+36:26
Petr Jan 42:401242:4012
Karochová Simona 36:40479:208
Klaška Pavel 57:1813136:38
 
137Nediskneme136:45+36:33
Bílý Jakub 41:381041:3810
Kovářová Lenka 41:53983:3111
Würz Bohuslav 53:1412136:45
 
 
12Středohorský motoráčekdisk
Forejt Michal 49:561349:5613
Forejtová Andrea disk
Duda Miroslav 73:1314
 
 
 
 
Veteráni M (17)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
139Chrastavská střela94:590:00
Vydra Ivan 36:16236:162
Kašková Kateřina 25:47162:031
Polák Jaroslav 32:56194:59
 
236Forever Old105:29+10:30
Zabořilová Romana 36:43536:435
Podrábská Mery 34:47271:302
Koucký Roman 33:594105:29
 
332Bludný kořeni107:41+12:42
Bradáč Stanislav 39:15639:156
Marková Jana 35:06374:215
Peterka Vojtěch 33:202107:41
 
437Forever Young Revival108:26+13:27
Sucharda Jiří 36:20336:203
Stanojkovičová Ljuba 37:37873:574
Svoboda Jan 34:295108:26
 
545Pohoďáci110:28+15:29
Nehasil David 35:34135:341
Nehasilová Zuzana 41:06976:406
Nehasil Vladislav 33:483110:28
 
647SYŠMO112:43+17:44
Šmol Marcel 41:20941:209
Synková Petra 36:34677:548
Synek Antonín 34:496112:43
 
734Děčínští vlčáci114:30+19:31
Gálus Igor 40:55840:558
Patzeltová Bea 35:56576:517
Horák Martin 37:397114:30
 
831BEZ-DO115:22+20:23
Hradecký Jaroslav 36:21436:214
Hradecká Petra 35:10471:313
Lederer Pavel 43:519115:22
 
949To nejlepší na konec126:49+31:50
Bílý Petr 40:53740:537
Loštáková Ivana 46:501487:4310
Kovář Karel 39:068126:49
 
1040Jednou zvítězíme132:10+37:11
Kubec Pavel 42:321042:3210
Dolejší Lenka 41:531184:259
Průšek Petr 47:4510132:10
 
1141Káťa a škubánci138:29+43:30
Würz Jiří 48:191148:1911
Riby Kateřina 41:501090:0911
Bruner Luboš 48:2011138:29
 
1244O perníkové chaloupce141:01+46:02
Kameníková Kateřina 48:341248:3412
Jeřábková Tereza 42:151290:4912
Jeřábek Petr 50:1212141:01
 
1333Cvikováci147:41+52:42
Kocman Jindra 59:311459:3114
Tučková Monika 37:08796:3914
Studničný Jaroslav 51:0213147:41
 
1442Lužičtí lampioni153:26+58:27
Waldhauser Martin 48:501348:5013
Waldhauserová Irena 43:351392:2513
Sochová Petra 61:0116153:26
 
 
1538Happy Birthday171:47+76:48
Spejchal Petr 65:011665:0116
Svobodová Lucie 49:3115114:3215
Janoušková Iveta 57:1514171:47
 
1635Do setmění doma180:53+85:54
Rejholec Michal 59:361559:3615
Votýpková Zuzana 64:0017123:3616
Koudelka Tomáš 57:1715180:53
 
1743Na bednu189:09+94:10
Nosek Petr 72:371772:3717
Nosek Martina 55:2016127:5717
Průša Josef 61:1217189:09
 
 
 
 
Veterání S (6)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
161čertíci100:340:00
Dikoš Pavel 37:28137:281
Rejholcová Andrea 31:33169:011
Průcha Miloš 31:331100:34
 
262jurodiví128:31+27:57
Eichlerová Jana 41:55341:553
Nejezchleba Jiří 46:15388:103
Eichler Petr 40:212128:31
 
364Maxíci131:17+30:43
Pávek Miloš 37:47237:472
Kubátová Ivana 48:12485:592
Pávková Jana 45:184131:17
 
465Troje brýle134:24+33:50
Kovář Boris 47:31547:315
Kovářová Alena 42:09289:404
Eiselt Miloš 44:443134:24
 
 
566Young but long ago141:45+41:11
Úlehlová Ivana 45:12445:124
Úlehla Zdeněk 51:01596:135
Doškář Boris 45:325141:45
 
663klasici234:46+134:12
Štrojsová Jaroslava 88:25688:256
Nejezchlebová Věra 69:056157:306
Štrojsa Josef 77:166234:46
 
 
 
 
Žáci (6)
místoStČíPopisČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
175Na pohodu64:150:00
Hoetzel Hugo 22:52222:522
Podrábská Bětka 21:31144:231
Zabořil Ondřej 19:52164:15
 
278Zhulení paviáni78:59+14:44
Socha Ondra 22:23122:231
Sochová Anna 34:14556:372
Staňa Ondra 22:22278:59
 
374Koktaví bobři88:20+24:05
Waldhauser Štěpán 23:30323:303
Waldhauserová Eliška 38:57662:273
Kubecová Majda 25:53488:20
 
477Vypatlaní mloci88:27+24:12
Studničný Adam 32:58532:585
Kocmanová Adéla 29:45362:434
Koudelková Eliška 25:44388:27
 
573Hlasité veverky105:42+41:27
Veselý Jakub 32:27432:274
Lamačová Bára 31:23463:505
Kudláček Mikuláš 41:526105:42
 
 
76Smradlavé pandydisk
Kašpar Vojta disk
Rumlenová Terka 29:202
Ort Haštal 28:485