Mistrovství oblasti štafetst 20.04.2016 21:42
Startovka po oddílechvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
636Ještědská oblast (3)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
110HD12JEO12515:00
233D14JEO11010:00
3103H14JEO1105:00
 
 
83KOB Děčín (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
1143H105LDC155:00
 
 
60KOB Kamenický Šenov (3)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
191D180KAS135:00
2172H180KAS140:00
3182MIXKAS12015:00
 
 
27Oddíl OB Kotlářka (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
1121H21DKP1130:00
 
 
30OK Doksy (3)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
1122H21DOK1130:00
2151H135DOK11010:00
3181MIXDOK12015:00
 
 
46OK Chrastava (12)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
18HD12CHA12515:00
29HD12CHA22515:00
332D14CHA11010:00
461D105CHA145:00
572D135CHA1610:00
6102H14CHA1105:00
7112H18CHA11015:00
8124H21CHA1130:00
9141H105CHA155:00
10142H105CHA255:00
11152H135CHA11010:00
12171H180CHA140:00
 
 
14OK Jiskra Nový Bor (13)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
11HD12BOR12515:00
22HD12BOR22515:00
33HD12BOR32515:00
44HD12BOR42515:00
55HD12BOR52515:00
66HD12BOR62515:00
77HD12BOR72515:00
831D14BOR11010:00
941D18BOR190:00
1042D18BOR290:00
1151D21BOR1710:00
12101H14BOR1105:00
13111H18BOR11015:00
 
 
94OOB TJ Lokomotiva Teplice (8)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
143D18LTP190:00
274D135LTP1610:00
3105H14LTP1105:00
4154H135LTP11010:00
5155H135LTP21010:00
6185MIXLTP12015:00
7186MIXLTP22015:00
8187MIXLTP32015:00
 
 
174OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis (16)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
113HD12TJN12515:00
214HD12TJN22515:00
315HD12TJN32515:00
435D14TJN11010:00
545D18TJN190:00
646D18TJN290:00
752D21TJN1710:00
881D165TJN1215:00
9107H14TJN1105:00
10108H14TJN2105:00
11114H18TJN11015:00
12115H18TJN21015:00
13116H18TJN31015:00
14125H21TJN1130:00
15157H135TJN11010:00
16161H165TJN130:00
 
 
180OOB TJ Turnov (16)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
116HD12TUR12515:00
217HD12TUR22515:00
318HD12TUR32515:00
436D14TUR11010:00
547D18TUR190:00
653D21TUR1710:00
754D21TUR2710:00
855D21TUR3710:00
9117H18TUR11015:00
10126H21TUR1130:00
11127H21TUR2130:00
12128H21TUR3130:00
13129H21TUR4130:00
14130H21TUR5130:00
15173H180TUR140:00
16192MIXTUR12015:00
 
 
194Slavia Liberec orienteering (9)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
119HD12VLI12515:00
237D14VLI11010:00
362D105VLI145:00
463D105VLI245:00
592D180VLI135:00
6109H14VLI1105:00
7131H21VLI1130:00
8144H105VLI155:00
9162H165VLI130:00
 
 
181SOK TJ Turnov (2)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
175D135TUV1610:00
2158H135TUV11010:00
 
 
159SOOB Spartak Rychnov n.Kn. (2)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
144D18SRK190:00
2189MIXSRK12015:00
 
 
89TJ Loko Liberec (6)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
173D135LLI1610:00
2104H14LLI1105:00
3113H18LLI11015:00
4153H135LLI11010:00
5183MIXLLI12015:00
6184MIXLLI22015:00
 
 
162TJ Stadion Nový Bor (6)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
111HD12STB12515:00
212HD12STB22515:00
334D14STB11010:00
4106H14STB1105:00
5156H135STB11010:00
6190MIXSTB12015:00
 
 
199USK Praha (7)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
120HD12VSP12515:00
221HD12VSP22515:00
338D14VSP11010:00
4110H14VSP1105:00
5118H18VSP11015:00
6145H105VSP155:00
7191MIXVSP12015:00
 
 
0Vakant (30)
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
122HD122515:00
223HD122515:00
324HD122515:00
425HD122515:00
539D141010:00
640D141010:00
748D1890:00
849D1890:00
956D21710:00
1057D21710:00
1164D10545:00
1276D135610:00
1382D165215:00
1493D18035:00
15119H181015:00
16120H181015:00
17132H21130:00
18133H21130:00
19159H1351010:00
20160H1351010:00
21163H16530:00
22174H18040:00
23193MIX2015:00
24194MIX2015:00
25195MIX2015:00
26196MIX2015:00
27197MIX2015:00
28198MIX2015:00
29199MIX2015:00
30200MIX2015:00
 
 
109VŠSK MFF UK Praha (1)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
1188MIXMFP12015:00
 
 
34VŠTJ Ekonom Praha (2)CZE
Č.StČíKategoriePopisPočetStart
171D135EKP1610:00
2123H21EKP1130:00