Pekkomila 2015ne 15.3.2015 14:59
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
Dorost (5)
místoStČíŠtafetaČasZtráta
JménoČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
122. Bratři Perézové117:550:00
Pavlovec Dan38:06138:061
Janoušková Lucie41:24479:301
Mareš Vít38:251117:55
 
225. Nic mě nenapadá125:33+7:38
Linková Alena46:25446:254
Sokolářová Šárka38:24184:492
Thoř Tomáš40:443125:33
 
323. Honzákův harém127:05+9:10
Kameníková Andrea45:04245:042
Nováková Lucie41:18386:223
Staňová Karolína40:432127:05
 
421. Barevný135:39+17:44
Pavlíková Markéta51:56551:565
Dolejší Kateřina39:47291:434
Šmol David43:564135:39
 
526. Odpadlíci137:57+20:02
Kašpar Ludvík45:36345:363
Jeřábková Nina46:23591:595
Kohoutová Barbora45:585137:57
 
 
 
 
Dospeli (17)
místoStČíŠtafetaČasZtráta
JménoČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
118. Žabitur110:440:00
Oma Jakub38:30238:302
Omová Michaela33:49172:191
Nykodým Miloš38:252110:44
 
27. Márobijci116:25+5:41
Mašata Matěj38:27138:271
Hlubučková Kristýna37:18475:452
Wolf Filip40:405116:25
 
34. dží tým116:36+5:52
Glonek Jakub41:14641:146
Hiršová Gabriela38:33879:475
Horák Patrik36:491116:36
 
48. Milenci a Křen117:21+6:37
Mudrák Štěpán40:11440:114
Štičková Anna36:33376:443
Fürst Matouš40:374117:21
 
511. Sosáčkama sosáme119:17+8:33
Losman Petr38:44338:443
Novotná Klára38:06676:504
Pavlovec Jan42:277119:17
 
61. Achtung der Bulldozer122:45+12:01
Zakouřil Vít47:001147:0011
Poloprutská Markéta34:24281:247
Wolf Daniel41:216122:45
 
76. Lucie a lyžníci122:48+12:04
Luštický Martin42:49742:497
Krafková Lucie40:381083:279
Hradec Pavel39:213122:48
 
815. Vostrý šutry v koši125:30+14:46
Kettner Vojtěch40:55540:555
Procházková Marie40:22981:176
Košárek Pavel44:139125:30
 
93. Burdovic Koště128:14+17:30
Burda Matěj46:421046:4210
Burdová Áďa38:12784:5410
Koštejn Vít43:208128:14
 
1017. Záholice SK133:10+22:26
Váňa Martin45:17945:179
Košárková Iva37:54583:118
Rufferová Iva49:5911133:10
 
119. Mirek je náš Mesiáš !138:12+27:28
Čech Jan43:27843:278
Svobodová Lenka42:091185:3611
Hadač Mirek52:3613138:12
 
1219. Žádný výkon154:14+43:30
Průcha Pavel57:051457:0514
Šákrová Míša46:3312103:3812
Pávek Petr50:3612154:14
 
 
1313. Top dívka !162:47+52:03
Karvánek Matouš55:061355:0613
Kubecová Kateřina53:0715108:1313
Picek Jan54:3414162:47
 
1410. Severní vítr177:36+66:52
Bruner Luboš65:081565:0815
Podrábská Marie48:1013113:1814
Eiselt Jan64:1815177:36
 
1512. Surprice LTP254:37+143:53
Kruschina Jan110:4716110:4716
Žejdlíková Karolína52:0914162:5615
Eiselt Miloš91:4116254:37
 
 
14. vakantdisk
Vakant
Beránek Petrdisk
usek
 
2. Beermental Teamdisk
Nehasil David52:531252:5312
Švihovská Evadisk
Švihovský Jaromír48:3310
 
 
 
 
Veterani ml (8)
místoStČíŠtafetaČasZtráta
JménoČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
142. Forever Young121:510:00
Vácha Tomáš39:23139:231
Svobodová Katka45:06384:293
Svoboda Jan37:221121:51
 
241. Děčínští vlčáci122:29+0:38
Gálus Igor40:32240:322
Patzeltová Bea42:58283:301
Horák Martin38:592122:29
 
345. Peklomilové127:55+6:04
Lošťáková Ivana47:57547:575
Bílý Petr36:30184:272
Žejdlík Michal43:283127:55
 
449. TU-BOR-CI139:34+17:43
Koutná Olča43:14343:143
Linková Ivana47:06490:204
Šritr Martin49:144139:34
 
548. STBáci151:19+29:28
Kubec Pavel47:52447:524
Dolejší Lenka47:44595:365
Průšek Petr55:435151:19
 
 
647. Rakety173:40+51:49
Košková Vlasta61:37761:377
Marková Jana54:506116:277
Fürstová Kateřina57:136173:40
 
744. Malý kamenný jeřáb178:36+56:45
Kameníková Kateřina56:58656:586
Jeřábková Tereza58:548115:526
Jeřábek Petr62:447178:36
 
843. Happy Birthday191:03+69:12
Spejchal Petr64:49864:498
Janoušková Iveta58:017122:508
Svobodová Lucie68:138191:03
 
 
 
 
Veterani st (11)
místoStČíŠtafetaČasZtráta
JménoČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
152. Čertíci98:020:00
Průcha Miloslav37:11337:113
Rejholcová Andrea29:50167:011
Dikoš Pavel31:01198:02
 
251. COP113:33+15:31
Cerha Milan30:30130:301
Omová Jana45:42576:123
Provazník Jiří37:212113:33
 
359. PAŠIPA123:42+25:40
Pávek Miloš42:51442:514
Šípová Soňa31:26274:172
Pávková Jana49:254123:42
 
453. Jurodiví141:12+43:10
Eichlerová Jana37:01237:012
Štrojsová Jaroslava52:16789:175
Eichler Petr51:555141:12
 
556. Milovníci dlouhých časů141:23+43:21
Doškář Boris49:48949:489
Kubátová Ivana52:238102:118
Doležal Miloš39:123141:23
 
654. Kačeři141:41+43:39
Rančák Josef46:55546:555
Jedličková Zdena40:22387:174
Kořínek Zdeněk54:247141:41
 
758. Nejstarší Pekkomilci149:47+51:45
Úlehlová Ivana48:33848:338
Úlehla Zdeněk47:10695:437
Bartoňová Marie54:046149:47
 
860. Smíchanka193:46+95:44
Průša Josef48:31748:317
Leníková Jana53:449102:159
Živcová Pavlína91:3110193:46
 
 
955. Klasici207:07+109:05
Křtěnská Leontina80:281080:2810
Nejezchlebová Věra65:3011145:5810
Nejezchleba Jiří61:099207:07
 
 
57. Na bednudisk
Babický Tomáš48:22648:226
Nosek Martina45:04493:266
Nosek Petrdisk
 
61. Sněženka a machřidisk
Matějková Martinadisk
Swoboda Petr58:5310
Hulha Karel60:338
 
 
 
 
Zaci (4)
místoStČíŠtafetaČasZtráta
JménoČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
133. Fajn holky123:140:00
Linková Lucie47:05147:051
Šritrová Lenka41:15288:202
Bílý Jakub34:541123:14
 
235. Prima sestava140:53+17:39
Podrábská Marie49:31249:312
Podrábská Bětka38:42188:131
Ekert Tomáš52:403140:53
 
332. BOR 2158:15+35:01
Vávra Pavel56:04456:044
Tymešová Anna55:433111:473
Janoušek Slávek46:282158:15
 
 
31. BOR 1disk
Tománek Josef49:43349:433
Kučerová Venduladisk
Rybářová Tereza55:034