MČR klubů 09.10.2016 BORpo 10.10.2016 18:10
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
DH175 (28)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1552SJI1OK Jihlava SJI1191:110:00
Venhoda Milan7148:44448:444
Chudíková Barbora7832:57281:412
Prášil Marek7332:061113:472
Paulíčková Renata8035:323149:191
Lauerman Jan7441:521191:11
 
2577VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1192:04+0:53
Matějů Michal7746:18146:181
Heczková Bohdana7731:58178:161
Horáček Michal7733:502112:061
Matějů Kateřina8037:557150:012
Heczko Robert7842:032192:04
 
3579TBM1KOS TJ Tesla Brno TBM1204:14+13:03
Ehl Jiří7746:35246:352
Kubáňová Jana7239:271086:024
Štěpánek Martin7337:094123:113
Grycová Petra7438:309161:414
Čech Radovan7842:333204:14
 
4570ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1205:49+14:38
Štěrbák Eduard7552:291052:2910
Gebauerová Jana7933:46386:155
Přikryl Petr6736:593123:144
Bukovacová Alena7436:544160:083
Bukovac Maroš7645:414205:49
 
5574SJC1Sportcentrum Jičín SJC1217:21+26:10
Tomeš Petr7554:081354:0813
Škorpilová Jana7438:51792:599
Ticháček Radek7839:025132:017
Ticháčková Magdalena7938:5610170:576
Kazda Jiří8046:245217:21
 
6565CHA1OK Chrastava CHA1218:21+27:10
Bradna Václav8053:441153:4411
Lankašová Barbora8037:45591:297
Pachner Pavel7539:416131:105
Kašková Kateřina7830:471161:575
Polák Jaroslav7556:2410218:21
 
7576VSP1USK Praha VSP1227:02+35:51
Horák Pavel (Starosta)7352:18952:189
Baldrianová Barbora7839:13991:318
Aschermann Jan6941:018132:328
Gajdová Kristina7738:278170:597
Průša Michal7356:039227:02
 
8551PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1237:50+46:39
Kadeřávek Petr7647:02347:023
Samková Renáta7438:52885:543
Kunart Tomáš7245:1811131:126
Kunartová Lenka7841:1012172:228
Chaloupský David7165:2815237:50
 
9566PGP1SK Praga PGP1237:57+46:46
Pokorný Ondřej7550:01650:016
Vildmonová Pavla7443:311593:3211
Baldrian Petr7243:179136:499
Janovská Petra7341:2413178:139
Janas Petr7159:4413237:57
 
10554VLI2Slavia Liberec orienteering VLI2251:31+60:20
Vodrážka Jakub7651:38751:387
Peteráčová Hyxová Radka7746:551898:3312
Martan Jiří7344:4610143:1911
Horáčková Kateřina8141:0111184:2010
Kolaja Jan8167:1116251:31
 
11564ZBM2SK Žabovřesky Brno ZBM2251:35+60:24
Finstrle Luděk7957:571657:5716
Firešová Andrea7351:0921109:0617
Zřídkaveselý Libor7240:247149:3013
Cicvárková Lucie7652:5419202:2414
Hikl Tomáš8149:117251:35
 
12571SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1254:34+63:23
Svoboda Ondřej7654:101454:1014
Čečková Martina7738:50693:0010
Slovák Miroslav7751:1014144:1012
Kroniková Jana7350:5216195:0213
Toužil Karel7659:3212254:34
 
13557DOB1KOB Dobruška DOB1263:33+72:22
Fátor Jan7961:131761:1317
Štěpánová Dita7942:3712103:5015
Kubec Martin7052:1415156:0414
Stolinová Lenka8137:295193:3312
Preininger Luděk8070:0018263:33
 
14572JIL1OK Jilemnice JIL1285:27+94:16
Votoček Tomáš7078:382478:3824
Vlastníková Lucie7543:2914122:0721
Ježek Zdenek7360:3219182:3920
Malá Věra7737:336220:1215
Vlastník Zdeněk6965:1514285:27
 
15568CHT1OOB SK Chrast CHT1286:56+95:45
Matras Tomáš8056:291556:2915
Švecová Iva7145:0016101:2914
Zlesák Martin7369:4424171:1316
Krejsová Martina8157:2922228:4218
Korecký Miroslav7958:1411286:56
 
16560VPM1KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1297:17+106:06
Šauli Iva7889:592789:5927
Richtrová Lucie7454:0622144:0526
Hasman Ondřej0049:4213193:4721
Zpěváčková Blanka9851:1117244:5822
Hašek Jan0052:198297:17
 
17555SLA1SKOB Slaný SLA1299:18+108:07
Kolář Tomáš7167:012067:0120
Asterová Jana7456:4324123:4422
Matoušek Martin7153:1117176:5518
Zemková Helena7451:4418228:3917
Doubek Petr7070:3919299:18
 
18553SLA2SKOB Slaný SLA2299:34+108:23
Aster Tomáš9653:471253:4712
Matoušková Markéta7346:5117100:3813
Aster Vladimír6569:0023169:3815
Kolářová Michaela7356:5121226:2916
Datel Jiří7173:0520299:34
 
19561VRL2OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL2318:37+127:26
Štregl Tomáš7461:231861:2318
Štreglová Andrea7547:0819108:3116
Kubát Miroslav6768:2922177:0019
Hančová Alice7062:4224239:4220
Vrbata Michal7578:5523318:37
 
20580ZBM3SK Žabovřesky Brno ZBM3319:52+128:41
Finstrle Aleš7671:502271:5022
Kroutilová Eva7870:0227141:5224
König Lukáš8056:5418198:4623
Tachovská Kamila7645:3314244:1921
Pátek Richard7675:3321319:52
 
21563LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1320:25+129:14
Filičko Marek7170:252170:2521
Haasová Renata7943:1913113:4419
Ježek Vladimír7361:1420174:5817
Štichhauerová Kateřina7464:3125239:2919
Pipek Kamil7380:5624320:25
 
22562CHA2OK Chrastava CHA2378:56+187:45
Březina Jan7683:092583:0925
Matyášová Jana7659:4325142:5225
Danko Tomáš7280:2425223:1625
Bartáková Eva7058:1323281:2924
Matyáš Libor7697:2725378:56
 
23558LME1SK Los Mělník LME1383:10+191:59
Haering Jan7584:472684:4726
Bejvlová Martina7355:3423140:2123
Šimek Miroslav6367:1721207:3824
Machová Petra6967:4926275:2723
Mach Martin68107:4326383:10
 
 
569DOR1OK Dobříš DOR1disk
Arnošt Kamil7349:50549:505
Arnoštová Kateřina7640:091189:596
Janda Pavel7652:2016142:1910
Bochenková Jana6146:4315189:0211
Bambousek Martin73disk
 
556VRL1OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL1disk
Štregl Petr73disk
Kutlvašrová Vlaďka7736:504
Wohanka Pavel7546:0712
Randáková Helena7433:422
Polák Vlastimil7749:106
 
578DOK1OK Doksy DOK1disk
Synek Antonín7861:551961:5519
Synková Petra7948:2020110:1518
Synek Marcel7686:4326196:5822
Nováková Pavla5985:0028281:5825
Šmol Marcel73disk
 
575BSO1KOB Baník Sokolov BSO1disk
Rambousek Karel7951:47851:478
Kohoutek Oldřich7163:4326115:3020
Gregorová Kateřina81disk
Hejduková Jana7256:3120
Käss Pavel7078:5322
 
559VLI3Slavia Liberec orienteering VLI3Disk
Ekert Vladimír7672:112372:1123
Skácelová Marie75Disk
Bednařík Aleš73
Bednaříková Daniela7769:1927
Peteráč Zdeněk7868:2617
 
 
 
 
DH225 (60)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1642PGP1SK Praga PGP1167:260:00
Janovský Tomáš6436:10736:107
Kožinová Jana6633:57470:074
Matějů Luboš7628:00198:071
Ryšavá Magdalena7632:272130:341
Pospíšil Vítek6836:525167:26
 
2621VSP1USK Praha VSP1173:16+5:50
Bořánek Petr7040:052640:0526
Městková Kateřina7632:03172:085
Němeček Jan6231:432103:513
Svobodová Jitka7434:538138:442
Kučera Jan7334:322173:16
 
3661EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP1177:59+10:33
Seidl Miroslav7435:16435:164
Janečková Dagmar6540:242075:409
Koucký Roman6332:123107:525
Zurynková Jana7037:1412145:064
Ondráček Radim7432:531177:59
 
4634KAM1OK Kamenice KAM1181:55+14:29
Škvor Martin6739:572239:5722
Škvorová Zuzana7341:452581:4222
Semík Luboš6233:367115:1813
Valášková Šárka6932:011147:196
Kozák Petr6534:363181:55
 
5625LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1184:45+17:19
Horyna Roman7634:49234:492
Hubáčková Dagmar6535:06769:553
Mudrák Stanislav6735:0210104:574
Ferdusová Eva6443:2323148:208
Hanslian David7836:254184:45
 
6629TZL1SKOB Zlín TZL1189:17+21:51
Pekárek Evžen7037:24937:249
Podmolíková Dagmar7132:23269:472
Podmolík Tomáš6944:0633113:5310
Batani Hana7333:585147:517
Šidla Jan6841:2612189:17
 
7663AOP2Orientační Běh Opava AOP2193:31+26:05
Valík Luděk7139:361639:3616
Sedlářová Pavla7039:281779:0414
Hadač Miroslav6532:475111:517
Valíková Petra7343:1922155:1010
Kovalčík Tomáš7338:218193:31
 
8670OSN1SK Orientační sporty Nové Měst OSN1194:12+26:46
Mareček Petr6939:502039:5020
Nechanická Daniela7534:13574:036
Kamenický Radan6043:1832117:2117
Kamenická Lenka6934:487152:099
Dvořáček Jiří7542:0314194:12
 
9662PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1194:26+27:00
Kavalír Karel6540:362740:3627
Chaloupská Pavlína7039:041679:4015
Kamenický Jan6634:129113:529
Kopecká Marcela6833:153147:075
Novotný Milan6547:1921194:26
 
10657TBM1KOS TJ Tesla Brno TBM1195:24+27:58
Hlaváč Jiří6139:031139:0311
Grycová Jana6941:082380:1118
Urválek Jiří6132:274112:388
Čechová Marcela7642:3219155:1010
Milán Pavel7240:1410195:24
 
11659UOL1SOB Olomouc UOL1201:46+34:20
Binar Robert7548:084148:0841
Poklopová Ivana6440:502288:5833
Šimek Roman6535:3511124:3323
Horčičková Eva7033:404158:1313
Horký Jan7143:3317201:46
 
12679TUV2SOK TJ Turnov TUV2204:43+37:17
Zakouřil Tomáš7535:02335:023
Sokolářová Jitka6847:364282:3824
Šritr Martin6840:1222122:5020
Hájková Magdalena7343:4924166:3921
Žemlík Pavel7138:047204:43
 
13667LCE2OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2206:26+39:00
Vavrys Petr6439:441839:4418
Michálková Renata8137:541377:3812
Šmelík Juraj6637:1316114:5112
Pišová Hana7051:2435166:1520
Škoda František7440:119206:26
 
14681AOP1Orientační Běh Opava AOP1206:28+39:02
Borunský Tomáš7439:341439:3414
Kostková Jana7141:112480:4520
Tesař Jiří6736:3312117:1816
Kašparová Šárka7241:4316159:0116
Schuster Martin6547:2723206:28
 
15635TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1206:45+39:19
Balogh Jan7539:542139:5421
Vokurková Marta7937:08977:0210
Schindler Jiří6337:2819114:3011
Kočibová Ivana6348:1930162:4918
Rydl Jiří7043:5618206:45
 
16622MFP1VŠSK MFF UK Praha MFP1208:33+41:07
Blahuta Marek7339:421739:4217
Sieglová Dagmar7040:262180:0817
Šimšová Jana7636:5615117:0415
Forst Libor6342:2518159:2917
Siegl Roman6749:0426208:33
 
17633LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1209:10+41:44
Fencl Petr6942:583042:5830
Švíglerová Pavla7635:04678:0213
Kaplan Jan6440:2023118:2218
Čermáková Renata6549:1633167:3823
Haas Karel7341:3213209:10
 
18678SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1212:45+45:19
Čečka Jiří7651:514751:5147
Myslivcová Lenka7039:001590:5134
Langr Jan6737:1817128:0928
Teplá Hana6539:1913167:2822
Netuka Jan7045:1720212:45
 
19665STE1SK SKI-OB Šternberk STE1214:28+47:02
Václavek Tomáš5839:251339:2513
Zbraňková Magda7347:354187:0029
Neumann Jaroslav5936:5214123:5221
Skyvová Kristýna7034:589158:5015
Skyva Petr6555:3834214:28
 
20641ZPV1KOB ZPV Prostějov ZPV1219:12+51:46
Holinka Martin6744:063144:0631
Jirková Renata6537:311081:3721
Holinková Hana6733:558115:3214
Křečková Petra7053:3441169:0624
Křeček Miroslav6250:0629219:12
 
21638VAM1OOB Vamberk VAM1220:08+52:42
Netopil Libor7436:07636:076
Smutná Jana6237:591474:067
Tupec Jiří5855:1751129:2329
Klapalová Jana6441:2215170:4526
Koblic Jan7649:2328220:08
 
22654EKP2VŠTJ Ekonom Praha EKP2220:43+53:17
Janeček Jura6745:103445:1034
Konečná Marcela7242:132887:2330
Pecka Jan6840:3826128:0127
Ondráčková Veronika7836:3611164:3719
Kabát Jan6956:0636220:43
 
23676CHC1K.O.B. Choceň CHC1220:46+53:20
Švadlena Pavel7535:38535:385
Křivdová Lenka7239:581875:368
Sobczyński Kalikst7133:036108:396
Chaloupková Lenka6947:1329155:5212
Švadlena Jiří4664:5450220:46
 
24651TUR2OOB TJ Turnov TUR2221:29+54:03
Cerha Milan7744:403244:4032
Heřmánková Pavla7735:55880:3519
Holas Vladimír5648:5042129:2530
Mrázková Jana7840:1814169:4325
Stárek Filip6651:4632221:29
 
25658TBM2KOS TJ Tesla Brno TBM2222:15+54:49
Dvořáček Petr7039:592439:5924
Doušková Vlasta7046:383986:3728
Gryc Jan6740:2624127:0326
Ehlová Pavla7346:4028173:4329
Gryc Tomáš6948:3224222:15
 
26628TUR1OOB TJ Turnov TUR1225:23+57:57
Vřešťál Jan7345:473945:4739
Vřešťálová Lucie7455:3649101:2343
Švarc Jiří6244:5734146:2042
Houžvičková Karolína7241:5717188:1733
Drahoňovský Aleš7237:066225:23
 
27668OKP1SK OK 24 Praha OKP1227:50+60:24
Novák Ivo6239:441839:4418
Nováková Marie6946:073485:5127
Červinka Jaroslav5840:5627126:4725
Červinková Jitka6451:5738178:4430
Novák Libor6549:0627227:50
 
28652KAM2OK Kamenice KAM2233:53+66:27
Hankovec Petr7161:095761:0957
Škáchová Petra7042:1629103:2545
Valášek Petr6637:2618140:5137
Klinkerová Jitka6442:5420183:4532
Zámečník David7550:0830233:53
 
29623ASU1Magnus Orienteering ASU1234:16+66:50
Bubela Tomáš8139:351539:3515
Šmelíková Hana6948:554488:3031
Greschner Luboš7849:1643137:4634
Vávrová Beáta5653:3240191:1837
Pavlík Radek6842:5816234:16
 
30650KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1235:28+68:02
Matoušek Milan6754:095154:0951
Smolíková Kateřina7754:3248108:4150
Hecl Miloš7639:0521147:4644
Tomanková Martina7543:0321190:4936
Šrámek Jaromír5844:3919235:28
 
31637SJC1Sportcentrum Jičín SJC1239:23+71:57
Tuma Jaroslav7340:032540:0325
Hanušová Zdena7240:001980:0316
Řehák Pavel6046:0435126:0724
Janků Radka7346:2727172:3428
Tesař Zdeněk7466:4951239:23
 
32648VLI2Slavia Liberec orienteering VLI2239:51+72:25
Podrábský Ctibor7039:582339:5823
Dvorská Marie7441:452581:4323
Kareis Martin6542:4431124:2722
Zápotocká Anna7234:196158:4614
Maškarinec Petr7381:0557239:51
 
33669LDC1KOB Děčín LDC1240:21+72:55
Nehasil Vladislav7139:221239:2212
Nehasilová Zuzana7137:521277:1411
Vlček Petr6441:3328118:4719
Vlčková Jindra6452:4639171:3327
Štěpán Petr7368:4853240:21
 
34645JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1248:04+80:38
Skřivanek Marcel7738:131038:1310
Fajkusová Jitka6744:463282:5925
Jeřábek Luboš6150:4848133:4732
Vavrečková Ivana6355:1643189:0334
Hodač Karel7959:0144248:04
 
35666STH1SK Studenec STH1249:27+82:01
Uvizl Ivan5849:324349:3243
Junková Kateřina7364:4054114:1252
Chrást Tomáš7442:4330156:5548
Pfeiferová Erika7051:4136208:3645
Junek Petr7840:5111249:27
 
36653UOL2SOB Olomouc UOL2254:31+87:05
Horčička Petr7056:185356:1853
Kašparová Ivana6941:562798:1440
Navrátil Antonín5342:1729140:3136
Binarová Jitka7757:3947198:1041
Pernica Jiří6556:2139254:31
 
37655TJN4OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN4254:36+87:10
Novotný Dušan7045:433745:4337
Posseltová Romana7042:563088:3932
Dejnožka Jiří7550:1445138:5335
Jermanová Eva6156:1044195:0338
Posselt Martin6859:3345254:36
 
38675SHK2OK Slavia Hradec Králové SHK2254:40+87:14
Hausvater Karel5859:355659:3556
Mádlová Iva6347:3340107:0849
Chmelař Pavel6440:3625147:4443
Thýnová Ivana6650:0834197:5240
Gazdačko Milan5756:4841254:40
 
39649VSP2USK Praha VSP2254:46+87:20
Štrait Martin7651:114651:1146
Němečková Jarmila6644:033195:1437
Štraitová Jitka7251:0349146:1741
Beranová Iva7161:0654207:2344
Černín Zbyněk6947:2322254:46
 
40646MLA1MLOK Mariánské Lázně MLA1258:18+90:52
Bartoš Luděk6753:014953:0149
Bartošová Jana7045:003398:0139
Kamaryt Miloš6446:1837144:1939
Postránská Radka7456:3246200:5142
Černý Libor6957:2742258:18
 
41647CHA1OK Chrastava CHA1262:01+94:35
Schröter Pavel7245:293545:2935
Gorčicová Ivana6546:213791:5035
Tomanica Vojtěch7650:0144141:5138
Čechlovská Jana6248:2231190:1335
Sychra Zdeněk7371:4854262:01
 
42682LTP1OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1268:50+101:24
Bruner Luboš6558:505458:5054
Riby Kateřina7260:1353119:0354
Eiselt Miloš5850:3047169:3352
Matějková Martina6845:1425214:4746
Bílý Petr6854:0333268:50
 
43660KAM3OK Kamenice KAM3269:21+101:55
Ročejdl Marek6444:483344:4833
Semíková Iva6857:1151101:5944
Jedlička Adam7748:2341150:2245
Hankovcová Lenka7051:4136202:0343
Balej Jiří7267:1852269:21
 
44636KSU2Klub vytrvalostních sportů Šum KSU2273:16+105:50
Růžička Lukáš7848:294248:2942
Švancárová Helena7258:2052106:4948
Janů Zdeněk5750:2246157:1149
Smrčková Věra7357:4249214:5347
Komárek Jaromír4958:2343273:16
 
45680VBM1VSK Mendelu Brno VBM1277:40+110:14
Hrouda Petr6942:102942:1029
Potěšilová Vladimíra5654:124796:2238
Dokoupilová Zuzana5764:2458160:4650
Bravená Alexandra6154:3042215:1648
Jordanov Nikolaj6562:2449277:40
 
46643SBR1SKOB Bruntál SBR1280:59+113:33
Řeháček Petr6354:465254:4652
Czaschová Irena6164:5855119:4455
Vojtášek Jan5347:0438166:4851
Good Ludmila8057:4048224:2849
Sklenář Josef6656:3140280:59
 
47632SCP3OK Sparta Praha SCP3281:41+114:15
Fujáček Jan7536:40836:408
Zavadilová Naďa5468:4456105:2446
Lohr Ivo6847:1639152:4046
Lohrová Hana6577:2858230:0851
Podivínský Tomáš7251:3331281:41
 
48627LTU1OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1290:11+122:45
Bendák Petr6545:433745:4337
Hindráková Martina6446:283892:1136
Lazák Jan6963:0256155:1347
Lazáková Šárka6978:4459233:5752
Petržela Pavel6356:1438290:11
 
49640AOP3Orientační Běh Opava AOP3291:19+123:53
Čech Tomáš7049:574449:5744
Kovalčíková Eva7848:274398:2441
Peřinka Jan6347:2640145:5040
Švejdíková Yvona6384:1160230:0150
Sklenář Miroslav6361:1848291:19
 
50671VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1293:43+126:17
Šesták Marek7441:442841:4428
Severinová Klára7481:1958123:0357
Mokrý Pavel7558:1552181:1856
Martanová Daniela7456:1245237:3054
Poloprutský Tomáš6256:1337293:43
 
51664TJN3OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN3299:10+131:44
Žucha Jiří6661:295861:2958
Dejnožková Blanka7653:5646115:2553
Pustai Josef6362:1755177:4255
Pesničáková Kristýna7660:2352238:0555
Řehoř Jiří7061:0546299:10
 
52639TJN2OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN2300:52+133:26
Vokurka Jan7546:234046:2340
Růtová Martina7676:1257122:3556
Horák Petr5658:5853181:3357
Řehořová Lenka7258:0650239:3956
Štembera Jan7561:1347300:52
 
53656HCE1TJ Hostivice HCE1311:46+144:20
Kettner Pavel5958:555558:5555
Kettnerová Lenka6453:4945112:4451
Strnad Pavel7160:2754173:1153
Mudrová Martina6460:5653234:0753
Müller Jan6877:3955311:46
 
54677DOR1OK Dobříš DOR1328:17+160:51
Houska Jindřich7650:004550:0045
Tachezy Ruth6456:2050106:2047
Nová Jana7170:4259177:0254
Mirčeva Lenka7369:5456246:5657
Nentvich Lubomír5881:2158328:17
 
55626ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1338:43+171:17
Cicvárek Ivo7553:004853:0048
Hrušková Lenka62126:5560179:5560
Coufal Svatoš6763:4857243:4359
Kabáthová Jitka5546:1526289:5858
Kasal Vít7548:4525338:43
 
56631TUR3OOB TJ Turnov TUR3346:52+179:26
Houžvička Jindřich6983:385983:3859
Ferbasová Zdeňka7383:1259166:5059
Mertlík Jan6452:2250219:1258
Lamačová Dana7471:3757290:4959
Lamač Jaroslav7256:0335346:52
 
 
57674TUV1SOK TJ Turnov TUV1387:52+220:26
Mellan Martin63120:2660120:2660
Mellanová Veronika7246:1636166:4258
Hájek Jan7377:3660244:1860
Veselá Jitka7263:5155308:0960
Veselý Pavel6979:4356387:52
 
 
ms672VPM1KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1181:09+13:43
Vodrážka Ondřej7733:43133:431
Hasmanová Lenka7533:28367:111
Hasman Jan6936:3813103:492
Staňková Marcela6935:1710139:063
Hašek Ondřej6942:0314181:09
 
ms673SCP2OK Sparta Praha SCP2disk
Veljačik Pavel6245:413645:4136
Havlínová Zuzana8137:421183:2326
Boudný Jan7446:1736129:4031
Schejbalová Karina8049:0632178:4631
Dubec Pavel80disk
 
630LLI1TJ Loko Liberec LLI1disk
Marek Martin7053:495053:4950
Košková Vlasta6346:1535100:0442
Bradáč Stanislav7237:4020137:4433
Fürstová Katka6959:4751197:3139
Fürst Aleš68disk
 
 
 
 
DH275 (12)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1722TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1192:200:00
Novotný Otakar5643:30543:305
Zuzánková Růžena6038:50282:204
Kunc Radovan5536:272118:473
Kuncová Jiřina5738:574157:444
Zuzánek Zdeněk5934:362192:20
 
2731CHA1OK Chrastava CHA1198:17+5:57
Vydra Ivan6638:30338:303
Šaffková Zuzana5141:23479:533
Pachnerová Dominika7734:481114:411
Smetana Radim4740:246155:051
Gorčica Pavel6243:125198:17
 
3726EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP1199:31+7:11
Blaha Ondřej7036:23136:231
Fantová Libuše5641:33577:562
Fanta Miroslav5840:344118:302
Šedivá Miroslava5739:115157:413
Šedivý Jiří5541:503199:31
 
4724LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1199:44+7:24
Slezák Libor6243:04443:044
Vavrysová Iva6333:47176:511
Plášek Martin6145:247122:154
Vlažná Mirka5843:128165:275
Hubáček Josef6134:171199:44
 
5725PGP1SK Praga PGP1202:57+10:37
Kožina Petr6043:34643:346
Zelená Markéta5845:20888:545
Hrabánek David6038:543127:485
Tichovská Hana6629:191157:072
Tichovský Martin6145:506202:57
 
6729SJH1SJH Jindřichův Hradec SJH1246:47+54:27
Nouza Petr6551:11951:119
Tichá Jana6448:111099:229
Benešová Iva7044:576144:199
Gřunděl Ivan4256:2210200:417
Tichý Martin6446:067246:47
 
7732KAS1KOB Kamenický Šenov KAS1253:35+61:15
Hnízdil Jan7136:23136:231
Štrojsová Jaroslava4366:2012102:4310
Eichlerová Jana7041:225144:057
Nejezchleba Jiří4651:289195:336
Eichler Petr6958:029253:35
 
8721SJI1OK Jihlava SJI1253:36+61:16
Kaňák Petr6147:10747:107
Petráček Aleš6346:53994:036
Hrstková Dana6046:128140:156
Kazdová Jana6264:4311204:589
Zeman Jaroslav5948:388253:36
 
9723LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1258:39+66:19
Novotný Miroslav5951:151051:1510
Waňková Dita7144:42795:577
Štěrba Pavel5448:159144:128
Klimplová Alena5572:0012216:1212
Fencl Jiří6342:274258:39
 
10728LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU2276:44+84:24
Třasák Milan5268:351268:3512
Pipková Táňa7143:336112:0812
Sáňka Bedřich5162:1710174:2511
Mrskočová Dana7337:573212:2211
Vícha Vladimír5864:2210276:44
 
11730UOL1SOB Olomouc UOL1281:28+89:08
Smékal David7547:51847:518
Štrajtová Zuzana6449:251197:168
Poklop Lubomír5665:3011162:4610
Janošíková Jaroslava5841:507204:368
Jadviščok Ladislav5176:5211281:28
 
12727VSP1USK Praha VSP1290:41+98:21
Hora Vladimír5167:321167:3211
Zahouřilová Helena7440:293108:0111
Šváb Jan5866:5712174:5812
Novotná Neyrinck Markéta7031:492206:4710
Píchal Jan5283:5412290:41
 
 
 
 
DH300 (20)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1788TZL1SKOB Zlín TZL1167:560:00
Jelínek Petr4936:50436:504
Koláriková Irena6332:17369:072
Jelínek Vít5132:543102:013
Hájová Jana6029:403131:412
Háj Bohumil5636:154167:56
 
2782VSP1USK Praha VSP1169:08+1:12
Uher Petr5036:50436:504
Michálková Jiřina6131:57268:471
Hořínek Jaroslav5033:054101:522
Horová Magda5432:166134:083
Semík Jan6535:003169:08
 
3784VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1171:31+3:35
Přinda Oldřich5132:00132:001
Horáčková Stanislava4940:32872:325
Hickethier Manfred5228:121100:441
Podrábská Marie7426:231127:071
Škoda Přemek5344:2413171:31
 
4779VBM1VSK Mendelu Brno VBM1178:59+11:03
Jemelíková Lada6536:07336:073
Bauer Emil4438:54775:016
Chmelík Aleš4733:175108:186
Hiršová Marcela7032:166140:344
Hanzl Vlastimil5338:255178:59
 
5774LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1190:45+22:49
Farář Václav5240:39740:397
Novotná Jiřina5642:071282:468
Knap Jan5137:2611120:127
Víchová Ladislava5832:085152:206
Roudný Václav6138:255190:45
 
6790TZL2SKOB Zlín TZL2192:55+24:59
Slováček Rudolf5438:26638:266
Horynová Eva5230:47169:133
Láznička Alois3635:458104:585
Krejčíková Monika6239:0210144:005
Krejčík Zbyněk5748:5516192:55
 
7785TUR1OOB TJ Turnov TUR1196:18+28:22
Provazník Jiří5147:581147:5811
Omová Jana5146:411594:3914
Hudský Vlastimil5137:2310132:0211
Linková Iva6832:054164:079
Folprecht Miroslav5532:111196:18
 
8775TUR2OOB TJ Turnov TUR2197:23+29:27
Dragowski Robert5935:46235:462
Konopáčová Jana5634:04569:504
Jakubec Jindřich4833:536103:434
Tvrdková Eva5149:3718153:207
Konopáč Jiří5844:0312197:23
 
9777CHA1OK Chrastava CHA1205:53+37:57
Čechlovský Josef5949:501449:5014
Ševčíková Alena5340:34990:2411
Ševčík Milan5034:147124:389
Bradnová Věra5540:3913165:1710
Kaška Rudolf5540:367205:53
 
10791SCP1OK Sparta Praha SCP1211:16+43:20
Buriánek Jaromír4747:291047:2910
Jahnová Helena5541:151188:4410
Novák Miloš4644:0716132:5112
Kavková Dana6129:372162:288
Rakovec Michal6948:4815211:16
 
11778DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1219:25+51:29
Dlouhý Jiří5748:541348:5413
Mrázková Ivana5633:51482:457
Procházka Zdenko4348:4118131:2610
Klašková Kateřina6740:2312171:4911
Stehno Pavel4947:3614219:25
 
12773JIL1OK Jilemnice JIL1225:00+57:04
Jiřištová Hana6050:531550:5315
Zlesák Zdeněk4743:271394:2013
Kynčl Stanislav5442:2514136:4513
Zlesáková Vlasta5344:1414180:5913
Erlebach Josef5244:0111225:00
 
13776VLI2Slavia Liberec orienteering VLI2232:46+64:50
Ježek Ladislav4957:221857:2218
Karmazínová Ivana5144:2614101:4815
Urbaník Robert7037:009138:4814
Šumberová Zuzana5337:209176:0812
Řezáč Pavel6956:3818232:46
 
14781SCP2OK Sparta Praha SCP2242:28+74:32
Přeček Zdeněk5251:021651:0216
Lohrová Jarmila4669:3118120:3317
Jahn Pavel5540:3013161:0316
Veljačiková Markéta6440:0911201:1214
Kavka Jiří5941:169242:28
 
15772MLA1MLOK Mariánské Lázně MLA1246:54+78:58
Sklenář Jan4268:121968:1219
Kamarytová Martina6649:3616117:4816
Fišák Jan4449:1919167:0717
Tenglerová Helena6546:0215213:0915
Milota Josef5833:452246:54
 
16783TUR3OOB TJ Turnov TUR3291:38+123:42
Mareš Hynek6155:511755:5117
Novotná Hedvika7438:22694:1312
Folprecht Eduard4345:3717139:5015
Folprechtová Marie4290:5319230:4316
Tvrdek Vojtěch4960:5520291:38
 
 
787SJC1Sportcentrum Jičín SJC1disk
Beneš Josef5842:00842:008
Bienová Věra5740:511082:519
Zalabová Martina6638:5612121:478
Benešová Iva61disk
Havlík Jaroslav3657:3319
 
793CHA2OK Chrastava CHA2disk
Barták Jiří51disk
Kadavá Eva5752:0417
Kadavý Zdeněk4953:1420
Pavlíková Pavla6533:378
Pavlík Milan5453:2717
 
771VRL1OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL1disk
Farář Jaroslav5046:38946:389
Vlachová Hana62disk
Starý Pavel6331:572
Nýdrlová Eva5447:2516
Knobloch Jindřich4940:388
 
786CHT1OOB SK Chrast CHT1disk
Matras Jaroslav5348:261248:2612
Zlesák Milan51disk
Vítek Josef4844:0515
Jansová Alena5847:3417
Wurzelová Dana6643:2210
 
 
 
 
DOROST (26)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1102PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1267:200:00
Starý Ondra9840:54240:542
Cych Agnieszka9935:21776:155
Kavalír Jáchym9946:502123:052
Kubíčková Jana9933:567157:014
Bendák Jan9843:092200:102
Chaloupská Barbora9929:332229:432
Vandas Daniel9837:372267:20
 
2101ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1273:50+6:30
Dekrét Jakub9941:39441:394
Opálková Martina0034:32676:114
Kinc Martin9950:139126:245
Odehnalová Klára9931:364158:005
Hirš Otakar9846:145204:144
Firešová Markéta9932:396236:534
Hlaváč Ondřej9936:571273:50
 
3104LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1275:14+7:54
Roudný Martin0043:341143:3411
Rückerová Šárka0031:49275:233
Volák Ondřej0047:093122:321
Peterová Jana0031:182153:501
Fencl Jonáš9945:244199:141
Kopecká Anna9929:483229:021
Rusin Jan0046:128275:14
 
4105JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1279:50+12:30
Kočí Josef9850:451450:4514
Seeger Isabel9831:41182:269
Chupek Jakub9943:301125:564
Pilcová Sabina9839:0313164:596
Pryjma Fryderyk9848:067213:056
Janošíkova Tereza9928:461241:516
Vystavěl Ondřej9837:593279:50
 
5106SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1284:33+17:13
Gebrt Jan9841:52541:525
Thýnová Nikola0035:28877:206
Hájek Jakub9849:358126:556
Větříčková Andrea9929:431156:382
Pek Daniel9849:468206:245
Malinová Apolena9934:337240:575
Biederman Marcin9843:365284:33
 
6103PGP1SK Praga PGP1287:04+19:44
Novák Aleš9842:27742:277
Janovská Kateřina9832:55475:222
Janovský Tomáš0147:525123:143
Dědková Teodora0033:346156:483
Semerád Antonín9843:593200:473
Sieglová Eliška9930:354231:223
Siegl Matyáš0155:4216287:04
 
7107KAM1OK Kamenice KAM1306:21+39:01
Gajda Jan0143:291043:2910
Aschermannová Karolína0040:101583:3911
Jíra Tomáš9847:484131:278
Albrechtová Iveta9941:5617173:238
Hausenblas Šimon9848:046221:277
Hájková Eliška9841:0113262:287
Škvor Ota9943:536306:21
 
8112CHC1K.O.B. Choceň CHC1310:21+43:01
Křivda Tomáš9936:25136:251
Semrádová Jana9932:53369:181
Chaloupková Veronika9860:3713129:557
Shánělová Štěpánka0135:099165:047
Okarma Jacek9860:0314225:079
Chaloupková Kateřina0037:2210262:298
Švadlena Michal0147:5211310:21
 
9108LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1310:28+43:08
Černocký Libor9843:26943:269
Šmelíková Dorota0252:172195:4317
Féder Medard0149:137144:5612
Ressová Tereza0036:3411181:3011
Sýkora Vojtěch9841:491223:198
Golová Tereza0143:5515267:149
Vopařil Jan9943:144310:28
 
10126BOR1OK Jiskra Nový Bor BOR1327:19+59:59
Koštejn Vít9842:25642:256
Nováková Lucie9836:401179:058
Staňová Karolína9859:2112138:2610
Pavlíková Markéta0035:008173:269
Pavlovec Dan0061:3915235:0510
Janoušková Lucie9940:0512275:1010
Kašpar Ludvík9852:0914327:19
 
11122TBM1KOS TJ Tesla Brno TBM1339:26+72:06
Milán Tomáš0155:142055:1420
Hlaváčová Anežka0136:16991:3014
Gryc Vojtěch0053:1610144:4611
Grycová Kateřina0032:585177:4410
Sedlář Jan0167:3220245:1611
Grycová Veronika9835:408280:5611
Korpasová Tereza9858:3018339:26
 
12119TUR1OOB TJ Turnov TUR1343:50+76:30
Thoř Tomáš9944:201244:2012
Thořová Markéta9939:171383:3710
Stárek Matěj0182:4922166:2616
Sokolářová Šárka9931:253197:5114
Karatsiolis Kryštof9951:599249:5012
Hudská Ludmila9844:4416294:3412
Synek Antonín0049:1612343:50
 
13111PHK2OK 99 Hradec Králové PHK2348:16+80:56
Metelka Ondřej0142:35842:358
Kinkorová Tereza9836:291079:047
Samek Tomáš0057:0211136:069
Hlaváčková Petra0058:4123194:4713
Maňák Michal9856:3312251:2013
Hápová Petra0052:0822303:2814
Chvátil Šimon9944:487348:16
 
14110SJI1OK Jihlava SJI1355:21+88:01
Kafka Matěj9952:051552:0515
Foltýnová Eva0041:031693:0815
Foltýn Tomáš9866:0317159:1114
Petráčková Kristýna9852:3721211:4816
Čech Petr0055:5911267:4715
Čechová Tereza9831:385299:2513
Šenkýř Matěj9955:5617355:21
 
15114TRI1TJ TŽ Třinec TRI1355:36+88:16
Cienciala Jan9853:281753:2817
Szarzecová Lucie9837:291290:5713
Vavřík Tomáš0065:0016155:5713
Bruková Magda0036:2110192:1812
Tuharský Erik0168:5521261:1314
Liberdová Jana9844:4817306:0115
Holesz Sebastian9949:3513355:36
 
16109SRK1SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1374:07+106:47
Šabata Milan9958:462158:4621
Dolejší Kateřina0142:0217100:4819
Locker Tomáš9862:2815163:1615
Kosová Tereza0139:4915203:0515
Paleček Ondřej0166:3619269:4116
Šklíbová Veronika0139:4711309:2816
Šklíba Michal9964:3920374:07
 
 
17121PGP2SK Praga PGP2421:25+154:05
Ždimera Jan9963:472463:4724
Machová Marie0044:5418108:4121
Bartoš Václav0175:5320184:3419
Sobotková Anna0055:0122239:3519
Hasal Martin9871:1222310:4718
Hrabánková Zuzana9945:0418355:5118
Borovička Tomáš9865:3421421:25
 
 
ms117ZBM2SK Žabovřesky Brno ZBM2disk
Smoradová Barbora90
Špringlová Kamila00
Indráková Adélka9162:0214
Korpasová Lucie01disk
Stehlík Miroslav82101:2625
není č.
není č.
 
127KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1disk
Müller Jonáš9948:221348:2213
Švancárová Veronika9847:222095:4418
Kroul Josef00disk
Habigerová Jana9859:3724
Šrámek Ondřej9953:0810
Pšenčíková Adéla0051:2521
Matoušek Matěj0047:4210
 
115VSP1USK Praha VSP1disk
Klaška Martin0161:312361:3123
Kosíková Eliška0053:0322114:3422
Puchalský Jan0178:5321193:2720
Kalousková Marie0141:0016234:2718
Semík Jakub00disk
Horáková Barbora0154:3224
Kopecká Johana9964:1019
 
120TAP1KOB TRETRA Praha TAP1disk
Ransdorf Jakub9861:292261:2922
Rosendorfová Lenka0146:4019108:0920
Měšťan Ondřej0172:2318180:3218
Charouzková Eliška0276:5725257:2920
Longin Jan0175:1723332:4619
Halamová Barbora0154:2323387:0919
Čermák Petr00disk
 
125JPV2Oddíl OS SK Prostějov JPV2disk
Kašpar Petr9954:531854:5318
Seeger Mareike9833:04587:5712
Honkyš Jan9987:5723175:5417
Lugrová Natalie0052:0820228:0217
Hubáček Filip9864:4918292:5117
Soldánová Tereza9846:1719339:0817
Karásek Adam00disk
 
113SHK2OK Slavia Hradec Králové SHK2disk
Tichý Lubomír03disk
Zimová Barbora0153:0322
Fábera David0373:0719
Kodytková Denisa0243:1418
Tichý Radomír0079:4524
Kroniková Štěpánka0143:1914
Porkert Jan0172:3822
 
128TJN2OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN2disk
Adamec Martin0155:091955:0919
Knížková Šárka9859:2824114:3723
Novotný Marek99disk
Baloghová Lída0143:2619
Šmaus Antonín0062:3717
Budská Anna0256:5825
Budský Ondřej0155:2815
 
124TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1disk
Nagy Josef0041:37341:373
Rydlová Adéla01disk
Novák Filip9848:346
Šklíbová Míša0138:1712
Janeček Mirek9862:1816
Mašínová Anna0135:589
Michek David9847:109
 
123LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU2disk
Žák Jan9853:211653:2116
Držková Berenika0140:021493:2316
Borovičková Valerie00disk
Kubíčková Iva0139:4414
Roudný Václav0058:2213
Vojtíšková Viktorie0047:4120
Konvalinka Jindřich00disk
 
 
 
 
DOSPĚLÍ (55)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
11ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1306:240:00
Zimmermann Štěpán9149:591249:5912
Kabáthová Eva8948:051298:047
Chromý Adam8840:512138:554
Hrušková Barbora9327:272166:222
Hájek Daniel8952:053218:271
Hlavová Jindra8942:131260:401
Nykodým Miloš9045:442306:24
 
22PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1306:34+0:10
Losman Petr7949:511149:5111
Čepová Daniela8944:09394:002
Panchártek Jan8843:267137:263
Rollier Monika8030:5812168:244
Kubát Pavel9152:194220:432
Kosová Denisa9142:372263:202
Petržela Jan9243:141306:34
 
38LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1318:14+11:50
Perůtka Jan8847:56247:562
Čermáková Magdalena9146:561094:524
Valenta Jiří9242:283137:202
Sklenářová Radka9230:3710167:573
Hubáček Jonáš9554:086222:053
Horčičková Vendula9344:567267:013
Vavrys Johan9351:1310318:14
 
45ZBM2SK Žabovřesky Brno ZBM2323:11+16:47
Hruška Jakub9549:39849:398
Hiklová Natalia8344:18493:571
Bravený Vít9146:5613140:535
Hlavová Hana8828:444169:375
Mokrý Stanislav9258:1113227:484
Tužilová Magdaléna9445:448273:324
Brlica Pavel9349:394323:11
 
54LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1324:46+18:22
Kamenický Matěj9049:35749:357
Hančová Petra9645:02594:373
Procházka David9140:291135:061
Zvěřinová Martina8328:556164:011
Kubelka Tomáš9366:2231230:235
Knapová Jana9044:375275:005
Nožka Radek9049:465324:46
 
67TUR1OOB TJ Turnov TUR1325:22+18:58
Schulhof Jan8954:532454:5324
Omová Michaela8146:409101:3313
Wolf Filip9744:088145:4111
Kochová Nikola9328:535174:346
Hradec Pavel8857:4110232:156
Krafková Lucie8642:593275:146
Luštický Martin8750:086325:22
 
76SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1332:23+25:59
Dwojak Wojciech8156:032656:0326
Jedličková Zuzana8146:037102:0615
Hepner David7646:3712148:4313
Chmelařová Michaela9129:519178:3410
Komanec Václav8455:527234:268
Mechlová Lenka9047:1613281:428
Šmehlík Eduard8750:417332:23
 
83PGP1SK Praga PGP1335:00+28:36
Flašar Jan8677:015177:0151
Jakobová Adélka9046:138123:1437
Navrátil Šimon9742:566166:1025
Tichovská Martina8625:481191:5818
Šedivý Jan8451:472243:4516
Matějů Martina8544:124287:5712
Procházka Jan8447:033335:00
 
911KAM1OK Kamenice KAM1335:26+29:02
Rusý Tomáš9353:152253:1522
Aschermannová Petra9348:0813101:2312
Kapal Tomáš9452:1625153:3916
Bořánková Karolína9531:0713184:4615
Semík Ondřej9453:055237:5111
Procházková Marie9546:3911284:3010
Kettner Vojtěch9650:568335:26
 
1030ZBM3SK Žabovřesky Brno ZBM3337:34+31:10
Zháňal Jan8753:111953:1119
Hiršová Gabriela9648:2414101:3514
Klusáček Matěj8947:2015148:5514
Poklopová Lenka8929:037177:589
Chloupek Adam9356:149234:127
Chromá Kateřina9446:119280:237
Zimmermann Jakub8957:1119337:34
 
119SJC1Sportcentrum Jičín SJC1341:47+35:23
Beneš Jan8750:011350:0113
Mrázková Romana8347:561197:576
Žaloudek Petr8347:1714145:149
Kochová Anna0131:4815177:027
Mrázek Jan8160:5920238:0112
Fujáčková Ivana8946:2310284:249
Kovář Miroslav8157:2320341:47
 
1254TUR2OOB TJ Turnov TUR2342:41+36:17
Horák Patrik9547:52147:521
Linková Alena9751:552199:479
Dlabaja Tomáš8342:514142:386
Dundrová Lucie8934:3420177:128
Fodor Petr8158:2014235:329
Horáková Veronika8751:3418287:0611
Baier Martin7655:3516342:41
 
1325TZL1SKOB Zlín TZL1346:08+39:44
Nečas Jiří9150:051550:0515
Kavánková Iva9749:161699:218
Benroth Martin8545:4311145:048
Jeřábková Jitka9435:4923180:5312
Dlabaja Štěpán9257:4712238:4014
Chovancová Zuzana9755:5627294:3614
Přibyl Bronislav8651:3211346:08
 
1420PHK2OK 99 Hradec Králové PHK2350:05+43:41
Műller Martin8953:091853:0918
Kamenická Kateřina9349:5817103:0716
Justa Pavel8749:3418152:4115
Valešová Jana9129:458182:2613
Balcar Aleš8667:3835250:0417
Cych Weronika9644:436294:4715
Mašata Matěj9655:1815350:05
 
1512ASU1Magnus Orienteering ASU1351:20+44:56
Sláma Dušan9848:39448:394
Vavrova Veronika8551:3419100:1310
Zbranek Roman8844:359144:487
Kopecká Eliška9237:5330182:4114
Minář Marek9455:558238:3613
Staňková Lucie8759:2835298:0417
Horvát Petr9453:1612351:20
 
1617AOP1Orientační Běh Opava AOP1356:20+49:56
Glonek Jakub9649:34649:346
Fukalová Hana9854:4429104:1818
Navrátil Boris9242:555147:1312
Mrázová Pavla9333:0218180:1511
Schuster Marek9358:4416238:5915
Tesařová Marcela9455:2326294:2213
Hadač Filip9361:5830356:20
 
1723SHK2OK Slavia Hradec Králové SHK2361:00+54:36
Remeš Petr9461:363761:3637
Teplá Karolína9253:5327115:2931
Paclík Roman7849:1516164:4422
Hepnerová Martina8130:4011195:2419
Baran Jan9763:5025259:1419
Myslivcová Pavla9348:0414307:1818
Jirásek Michal8953:4214361:00
 
1850SSU1SK Severka Šumperk SSU1361:43+55:19
Poklop Martin8848:13348:133
Kuncová Eliška8952:2324100:3611
Král Václav8244:4910145:2510
Králová Zdenka6039:2234184:4716
Král Vojtěch8851:311236:1810
Klíchová Jana8159:5436296:1216
Matoušek Jiří7565:3141361:43
 
1953LPM1OK Lokomotiva Plzeň LPM1371:52+65:28
Valeš Jiří9551:301651:3016
Šiková Karolína9652:1423103:4417
Čechura Tomáš8961:2739165:1124
Chvalová Věra9431:0814196:1920
Kolovský František9258:5017255:0918
Šiková Barbora9654:2824309:3719
Stehlík Petr7962:1533371:52
 
2015DKP2Oddíl OB Kotlářka DKP2372:51+66:27
Šňupárek Václav9553:111953:1119
Janatová Lucie8152:3125105:4220
Falta Ondřej8551:1723156:5919
Jiřištová Zuzana8232:3316189:3217
Klaška Pavel9372:1839261:5020
Karochová Simona8848:2816310:1820
Mrázek Jiří7962:3336372:51
 
 
2145PGP2SK Praga PGP2369:33+63:09
Procházka Jan8254:382354:3823
Kožinová Anna9355:2733110:0525
Landovský Jakub9653:5329163:5821
Kožinová Zuzana9636:1024200:0822
Sysel Ctibor8763:3623263:4421
Ryšavá Vendula8154:4025318:2423
Landovský Tomáš9151:099369:33
 
2251TUR3OOB TJ Turnov TUR3375:08+68:44
Dragowski Kuba9049:48949:489
Roškotová Lucie9755:0731104:5519
Kořínek Jindřich8450:5922155:5417
Myslivečková Zuzana9248:4346204:3727
Wolf Daniel9163:5726268:3425
Pavlovcová Petra9350:0417318:3825
Holas Ondřej8556:3017375:08
 
2328ZBM4SK Žabovřesky Brno ZBM4375:22+68:58
Kazda Adam9161:173661:1736
Šimková Johanka9348:4815110:0525
Bžatek Vojtěch9959:5835170:0329
Mádlová Věra8932:4317202:4626
Kelbl Vladimír9766:3232269:1826
Odehnalová Tereza9748:1515317:3321
Drábek Jan8557:4921375:22
 
2419LCE2OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2378:46+72:22
Mudrák Štěpán9649:48949:489
Vavrysová Barbara9760:4243110:3028
Slezák Zdeněk8954:2430164:5423
Končáková Klára9537:5029202:4425
Slezák Jiří9063:3623266:2022
Dékány Pavla9052:1720318:3724
Slíva Jan9660:0924378:46
 
2544TRI1TJ TŽ Třinec TRI1382:11+75:47
Filipek Sebastian0056:132756:1327
Argalášová Kateřina9750:5818107:1122
Walach Ondřej9663:1644170:2730
Kovaříková Mária6937:4427208:1129
Kantor Ondřej9158:2115266:3223
Sabelová Markéta9651:4719318:1922
Gazda Viktor9263:5238382:11
 
2648CHT1OOB SK Chrast CHT1383:54+77:30
Kopáček Jan8556:002556:0025
Matrasová Kateřina8352:0522108:0523
Krejsa Vladimír9252:4727160:5220
Matrasová Vendula8238:5433199:4621
Krejsa Jan8766:4833266:3424
Korecká Lenka8056:2729323:0126
Krejsa Martin9060:5326383:54
 
2739SJC2Sportcentrum Jičín SJC2390:34+84:10
Kazda Ondřej8259:133259:1332
Kazdová Lenka8463:2646122:3936
Špicar Petr8852:5428175:3335
Zlámalová Nikola9935:2122210:5431
Švihovský Jaromír8062:5722273:5128
Benešová Lucie8954:1223328:0327
Holas Štěpán8762:3135390:34
 
2846CTB1SK OB Chotěboř CTB1395:35+89:11
Šťastný Karel7968:134668:1346
Gregorová Kamila8140:331108:4624
Sabol Josef9963:0643171:5231
Šťastná Lenka8340:3036212:2232
Hübner Jan7965:5629278:1830
Voborníková Alena9456:1028334:2830
Gregor Martin7761:0727395:35
 
2927VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1396:19+89:55
Škoda Jakub8849:33549:335
Mokrá Julie8057:1938106:5221
Henych Petr6049:4719156:3918
Poloprutská Lucie9945:2342202:0224
Kobr Tomáš8983:5849286:0036
Kolaja Ehlerová Jana8056:5031342:5033
Habán Ivo7753:2913396:19
 
3014PGP3SK Praga PGP3396:57+90:33
Veselý Jakub9565:294065:2940
Slavíková Silvie9759:1840124:4741
Hora Vojtěch8349:1817174:0533
Hrabánková Klára9642:4040216:4535
Procházka Pavel9062:3721279:2232
Bialožytová Tereza9057:5734337:1931
Werner Michal9759:3823396:57
 
3129TAP1KOB TRETRA Praha TAP1397:31+91:07
Zajíc Vítězslav8666:314266:3142
Šimůnková Gabriela9757:1837123:4939
Hodek Michal8856:3933180:2838
Tihonová Hana9037:4528218:1336
Makovský Jakub8560:1918278:3231
Hermannová Anna9253:3021332:0229
Černý Martin8965:2940397:31
 
3238ASU2Magnus Orienteering ASU2401:23+94:59
Khýn Vítězslav8353:122153:1221
Horvátová Hana9762:4745115:5933
Ostřanský Filip9260:0936176:0837
Mátlová Pavlína9344:4341220:5137
Šmelík Martin9660:5519281:4634
Křečková Lenka9261:4239343:2835
Oľhava Rastislav8957:5522401:23
 
3336AOP2Orientační Běh Opava AOP2404:55+98:31
Košárek Pavel7156:172856:1728
König Lucie8854:2228110:3929
Valík Tomáš0056:2632167:0526
Košárková Iva8141:2438208:2930
Sklenář Martin9572:4340281:1233
Čechová Klára9961:5541343:0734
Tesař Vojtěch9961:4829404:55
 
3455PHK3OK 99 Hradec Králové PHK3406:25+100:01
Černý Michal8060:423560:4235
Novotná Markéta9455:0430115:4632
Šabatka Zdeněk8951:2024167:0627
Azebová Nina8834:5521202:0123
Azeb Karim9170:1438272:1527
Šádková Martina9672:0747344:2236
Zelenka Tomáš9062:0331406:25
 
3521LPU4OK Lokomotiva Pardubice LPU4414:05+107:41
Fiala Petr8767:244567:2445
Chládková Simona9655:5134123:1538
Držka Štěpán7652:1926175:3436
Lehárová Alžběta9438:2532213:5934
Klapal Jan9069:4836283:4735
Doleželová Kateřina9557:3832341:2532
Vávra Jaroslav7372:4044414:05
 
3649LPU3OK Lokomotiva Pardubice LPU3419:26+113:02
Čermák Jan9357:523057:5230
Fenclová Marta7659:3742117:2935
Jurica Jan9678:4152196:1043
Procházková Klára9434:0619230:1639
Kanta Martin9767:2534297:4139
Horová Pavla9457:3832355:1938
Waněk Adam9564:0739419:26
 
3734SHK3OK Slavia Hradec Králové SHK3420:09+113:45
Netuka Vojtěch9757:432957:4329
Fundová Eliška9359:2641117:0934
Jedlička Michal7350:0020167:0928
Ondřejová Dita Terezie8537:3126204:4028
Weiner Jakub7970:0037274:4029
Novotná Barbora8656:3230331:1228
Souček Tomáš8288:5749420:09
 
3824KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1421:43+115:19
Turczer Petr7963:373863:3738
Vozdová Aneta9364:2347128:0044
Janů Zdeněk9054:4531182:4539
Habigerová Radka9552:2549235:1041
Tomanek Daniel7465:4728300:5740
Janů Hana9363:5343364:5039
Vozda Vojtěch9056:5318421:43
 
3916PLU1TJ SOKOL Plumlov PLU1424:20+117:56
Otruba Karel7960:063460:0634
Dittrichová Petra8753:1326113:1930
Otruba Marek7461:1438174:3334
Otrubová Johana7837:5431212:2733
Matyšek Radoslav8075:3744288:0437
Krtičková Michaela7962:5842351:0237
Krtička Jan7973:1847424:20
 
4043TZL2SKOB Zlín TZL2438:16+131:52
Kolárik Tomáš9358:413158:4131
Krejčíková Marie9270:1551128:5646
Kašpar Michal9357:3034186:2640
Chovancová Jana7348:1244234:3840
Kolárik Jan9073:3241308:1041
Nešporová Barbora7668:1946376:2942
Podmolík Josef9761:4728438:16
 
4113DOB1KOB Dobruška DOB1441:15+134:51
Dutkowski Mikolaj9251:591751:5917
Wysocka Malwina8558:2639110:2527
Leštínský Tomáš7861:5041172:1532
Hošková Tereza8949:3647221:5138
Janda Martin8075:4445297:3538
Végsöová Markéta8876:1149373:4641
Hošek Radim8767:2942441:15
 
4231SJC3Sportcentrum Jičín SJC3446:51+140:27
Zlámal David9667:144367:1443
Vejražková Róza0167:4450134:5849
Štál Jan9666:5646201:5447
Tomešová Daniela8440:2235242:1642
Zikmund Zdeněk9780:2147322:3744
Setínková Eva8761:5340384:3043
Zalaba Tomáš0162:2134446:51
 
4337SJI1OK Jihlava SJI1452:15+145:51
Vítek Jaroslav7260:003360:0033
Kafková Tereza8966:1849126:1843
Kadlec Jan8362:1042188:2841
Šanderová Martina9261:1253249:4046
Čech Jan9665:0227314:4242
Teplá Barbora9376:5450391:3644
Plíhal Tomáš8560:3925452:15
 
4418PGP4SK Praga PGP4463:32+157:08
Čermák Adam9767:204467:2044
Veljačiková Hana9764:4948132:0948
Uhlíř Marek9464:0245196:1144
Doubková Emma0148:3845244:4945
Sysel Ondřej8390:1251335:0146
Westin Kjersti9260:5137395:5245
Voráček Michal8067:4043463:32
 
4547SJH1SJH Jindřichův Hradec SJH1464:56+158:32
Beneš Jan7069:254869:2548
Benešová Jana9455:1432124:3940
Parkan Jiří6877:4451202:2349
Hojná Dominika9840:3837243:0144
Tichý Tomáš9275:1843318:1943
Hojná Eliška0054:0822372:2740
Nouza Petr ml.9392:2950464:56
 
4632TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1489:16+182:52
Šmaus Jan9765:223965:2239
Svobodová Barbora8970:3252135:5450
Picek Jan9161:3240197:2645
Picková Helena6959:1052256:3648
Pustai David9392:2152348:5748
Posseltová Tereza9267:3945416:3647
Vaniš Ondřej9572:4044489:16
 
4741ZBM5SK Žabovřesky Brno ZBM5493:56+187:32
Komenda Jan9969:154769:1547
Koporová Petra9356:4836126:0342
Říčný Vojta9972:2649198:2946
Nedbálková Hana9752:1048250:3947
Liščinský Tomáš84103:2353354:0249
Hendrychová Zuzana8966:4044420:4248
Král Jan9973:1446493:56
 
4840VAM1OOB Vamberk VAM1498:35+192:11
Smutný Šimon9375:255075:2550
Smutná Pavla8656:2035131:4547
Vyskočil Štěpán9770:3448202:1948
Hostinská Jana8456:5551259:1449
Veverka Tomáš8479:2546338:3947
Klapalová Hana8884:3051423:0949
Klapal Michal8875:2648498:35
 
4926EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP1511:25+205:01
Domín Nikolas8865:364165:3641
Hanzlíčková Martina8462:2544128:0145
Kalina Miroslav8260:4237188:4342
Hausmannová Klára8653:4550242:2843
Černý Ondřej8581:1148323:3945
Mikanová Kateřina8484:5252408:3146
Mikan Albert86102:5452511:25
 
5033TUR4OOB TJ Turnov TUR4528:46+222:22
Hyka Jan9070:134970:1349
Švábková Anna9374:4853145:0151
Moravec Jan9085:2753230:2850
Jirků Martina8742:3539273:0350
Nejman Stanislav95120:2854393:3150
Hanušová Michaela9573:0648466:3750
Brož Marek8462:0932528:46
 
5122OKP1SK OK 24 Praha OKP1593:47+287:23
Čechmánek Vladimír58121:3453121:3453
Balusková Ida7388:3155210:0553
Vondra Radek7274:1550284:2052
Nováková Irena6667:1054351:3051
Novák Libor9186:1550437:4551
Nováková Kateřina9460:5238498:3751
Šámal Václav5695:1051593:47
 
 
42LLI1TJ Loko Liberec LLI1disk
Melichar Petr00disk
Štičková Anna9642:252
Melichar Vojtěch98disk
Marková Jana7145:3043
Fürst Matouš9657:4211
Fürstová Anna98
Peterka Vojtěch75
 
10LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU2disk
Záveský Filip93disk
Udržalová Pavla8551:5120
Hovorka Lukáš9050:2821
Knapová Lenka9336:1625
Zvěřina Petr8266:2130
Hermanová Zuzana87
Grundmann Jan94
 
35DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1disk
Janata Martin8350:011350:0113
Nováková Tereza9745:50695:515
Pospíšil Ondřej87disk
Pospíšilová Marie8728:183
Illner Vojtěch9674:0042
Kolínová Kristýna8446:5212
Nývlt Martin8262:5637
 
52LPU5OK Lokomotiva Pardubice LPU5disk
Kos Oldřich9379:285279:2852
Mrštíková Květa8784:5654164:2452
Zelinka Jan9468:0547232:2951
Baštová Martina84disk
Kos Tomáš93disk
Klimplová Zuzana81disk
Kaplan Martin96disk
 
 
 
 
MIX (33)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1957STE1SK SKI-OB Šternberk STE1182:370:00
Jirka Mikuláš0034:14334:143
Poštulka Lukáš0151:172785:3111
Horčička Vít9927:581113:293
Beneš Miroslav9936:426150:114
Bořánek Michal0032:262182:37
 
2959CHA1OK Chrastava CHA1189:03+6:26
Čechlovský Jan9337:58737:587
Gorčicová Eliška9134:56372:544
Bek Jiří0139:138112:071
Vejstrková Zuzana8836:215148:282
Vejstrk Daniel9140:354189:03
 
3986OSN1SK Orientační sporty Nové Měst OSN1189:35+6:58
Kamenický Jeroným9533:35133:351
Wurzelová Hana8938:06971:411
Vališová Martina9640:519112:322
Voráčková Lenka8532:102144:421
Nechanická Klára0044:539189:35
 
4977ASU1Magnus Orienteering ASU1194:42+12:05
Grebík Radim0134:55534:555
Vývodová Jana9837:15672:103
Kašpar Jakub9742:5814115:085
Zátka Josef0234:534150:013
Šrubař Michal8644:418194:42
 
5988JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1207:34+24:57
Fajkus Radim9534:22434:224
Soldán Vladimír6537:33871:552
Chmelař Miroslav6244:0316115:586
Staňková Markéta0148:1817164:167
Stoklasa Bohumil8443:187207:34
 
6975LTU1OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1212:14+29:37
Lazák Tomáš9135:59635:596
Bendáková Jitka6950:502486:4913
Panchártková Tereza8937:264124:159
Rejmont Milan4847:4816172:0312
Juhász Matěj9940:113212:14
 
7952RIC2OB Říčany RIC2213:14+30:37
Šrámková Hana0047:051747:0517
Šrámková Iva7238:211085:2610
Šrámek Petr6944:1917129:4512
Repiská Amálie9828:251158:105
Pecháček Libor7655:0421213:14
 
8973MFP1VŠSK MFF UK Praha MFP1214:01+31:24
Šimša Jaromír7147:071947:0719
Králová Michaela7933:41280:487
Král Aleš7833:102113:584
Forst Antonín0153:4823167:468
Forstová Lenka6846:1510214:01
 
9958ABM1KOB Moira Brno ABM1215:53+33:16
Palát Petr7439:36939:369
Petráňová Jana7536:43476:195
Kurečka Robert7248:3621124:5510
Svobodná Šárka8848:3618173:3114
Rada Pavel7442:226215:53
 
1099219N1Porsgrunn OL 19N1217:29+34:52
není č. 46:111646:1116
není č. 33:10179:216
není č. 56:5027136:1117
není č. 32:523169:039
není č. 48:2613217:29
 
11955LTP1OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1219:31+36:54
Kovářová Lenka9745:221445:2214
Pavlová Martina0144:131589:3516
Bílý Jakub0134:063123:418
Žejdlíková Karolína9939:398163:206
Riby Rose0056:1123219:31
 
12960TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1225:31+42:54
Hájek Vojtěch9548:312148:3121
Picek Jan6539:361288:0714
Posselt Martin9541:4312129:5013
Duda Tonda8740:549170:4411
Růta Matyáš0154:4720225:31
 
13962SOP1OOB TJ Slezan Opava SOP1229:17+46:40
Procházka Zdeněk9943:191143:1911
Jurčák Karel5150:272393:4621
Poláková Lenka0141:1210134:5814
Hájková Lenka0037:337172:3113
Gilík Marek9956:4624229:17
 
14980KRL1Kometa Kralovice KRL1230:06+47:29
Hanáková Lenka9956:002856:0028
Šlechtová Tereza0137:16793:1619
Biersaková Dagmar0043:1915136:3518
Lisá Monika6744:0712180:4218
Hájek Jiří6449:2415230:06
 
15964LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1230:59+48:22
Cahel Marek8834:00234:002
Šabršulová Natálie0049:022183:028
Kunčar Vít6637:396120:417
Plášková Anna0148:3919169:2010
Bitto Maxim0061:3927230:59
 
16991STB1TJ Stadion Nový Bor STB1232:10+49:33
Bernášek Jiří8152:222552:2225
Kučerková Romana8141:401394:0222
Kubec Pavel6641:1911135:2116
Dolejší Lenka7444:3013179:5116
Průšek Petr7052:1916232:10
 
17969JCO2Jihočeská oblast JCO2232:23+49:46
Teringl Radek6547:122047:1220
Teringlová Martina7837:09584:219
Ruda Petr7350:4823135:0915
Hudečková Helena6941:4311176:5215
Vébr Jiří6955:3122232:23
 
18982RIC1OB Říčany RIC1234:09+51:32
Vyhnálková Barbora9838:20838:208
Vyhnálková Eva7550:522589:1215
Vyhnálková Marie0137:375126:4911
Kotenová Klára7253:3522180:2417
Koten Pavel7253:4517234:09
 
19971STE2SK SKI-OB Šternberk STE2236:11+53:34
Špičák František8056:302956:3029
Neumann David0147:4919104:1928
Janků Renata7254:2926158:4828
Silnoušek Jiří7246:2615205:1421
Semrád Ladislav30:571236:11
 
20954MAS1KČT Aš MAS1244:19+61:42
Pilař Karel5545:101345:1013
Lučanová Barbora0055:5330101:0326
Černý Jan0142:2813143:3122
Petříková Adéla0352:2721195:5820
Lhoták Luboš9348:2112244:19
 
21953KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1253:30+70:53
Jílek Jakub9251:162351:1623
Smrček Petr7442:241493:4020
Pavelka Martin7548:3822142:1821
Pšenčíková Eva6970:0028212:1824
Kroul Josef7341:125253:30
 
22972LLI2TJ Loko Liberec LLI2253:37+71:00
Křenek Tomáš8345:331545:3315
Paroulková Iva7146:281892:0118
Hoidekr Pavel5953:1125145:1223
Košek Ladislav5948:4920194:0119
Křenková Geislerová Blanka8459:3625253:37
 
23963DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1258:11+75:34
Šubrt Antonín7150:142250:1422
Ledinská Leona8166:0433116:1829
Ledinský Martin7947:0718163:2529
Novák Přemysl0145:3914209:0422
Víteček Jan7249:0714258:11
 
24979LLI1TJ Loko Liberec LLI1269:31+86:54
Bradáč Jakub0042:391042:3910
Balcarová Barbora9748:092090:4817
Košek Jan9847:3219138:2020
Bradáčová Marie7577:2130215:4126
Paroulek Lukáš0253:5018269:31
 
25978TRI1TJ TŽ Třinec TRI1275:16+92:39
Bialožyt Miroslav5752:582752:5827
Argalášová Gabriela6845:131698:1124
Warcopová Kateřina0152:0424150:1524
Bialožytová Pavla6364:3926214:5425
Holec Honza6760:2226275:16
 
26965DOR1OK Dobříš DOR1282:16+99:39
Janda Ondřej0152:352652:3526
Tachezy Jan0146:051798:4025
Bambousek Jan9838:397137:1919
Kopáčková Alena6472:0529209:2423
Kučera Petr7772:5228282:16
 
27961SJH1SJH Jindřichův Hradec SJH1287:06+104:29
Dundáček Milan6952:182452:1824
Hojná Tereza6951:1526103:3327
Kubičko Petr6947:3720151:1026
Blažková Markéta7581:1031232:2028
Blažek Petr7454:4619287:06
 
28966EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP1293:37+111:00
Pecková Ivana6265:083165:0831
Hubáčková Jana6261:4131126:4933
Blahová Markéta6978:4231205:3132
Blahová Pavla0141:2710246:5829
Sokolář Zdeněk7246:3911293:37
 
29976LTP2OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP2317:09+134:32
Eiselt Jan8844:541244:5412
Kruschina Jan7249:222294:1623
Kovář Boris6759:3528153:5127
Kovářová Alena6165:0727218:5827
Juren Lukáš9798:1130317:09
 
30968JCO1Jihočeská oblast JCO1337:50+155:13
Svobodová Anna0165:233265:2332
Rudová Anna0051:4928117:1230
Procházková Tereza0185:3832202:5031
Klimešová Šarlota0054:4424257:3430
Nováková Kateřina0080:1629337:50
 
31951TUR1OOB TJ Turnov TUR1362:16+179:39
Žídek Karel8257:093057:0930
Švarcová Lenka6465:2032122:2932
Preclíková Jana8176:5130199:2030
Horodyská Petra7962:0925261:2931
Novotný Tomáš74100:4731362:16
 
 
989KAM1OK Kamenice KAM1disk
Valášek Václav0147:061847:0618
Shehikova Anastasia9838:341185:4012
Machová Anna0464:3729150:1725
Rybanský Luboš96disk
Masiarkinová Kamila82disk
 
956RUM1ZOOB Rumburk RUM1vzdal
Heinlová Iva8566:513366:5133
Babický Tomáš5053:1129120:0231
Nosek Petr69vzdal
Nosek Martina72
Nedvídková Jitka51
 
 
 
 
MIX žáci (19)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1858JEO1Ještědská oblast JEO1150:140:00
Řehoř Vojta0333:21733:217
Šritrová Lenka0222:58156:191
Hnízdil Matěj0332:03388:221
Waldhauser Štěpán0720:451109:071
Pokorný Jan0441:076150:14
 
2855MSK1Moravskoslezský kraj MSK1168:39+18:25
Mrózek Pawel0441:111141:1111
Bruková Petra0430:25771:368
Damek Ondřej0537:509109:268
Rybková Vendula0426:086135:348
Bjolek Michal0333:051168:39
 
3852POB5Pražská oblast POB5168:50+18:36
Kolský Pavel0231:55331:553
Mencl Josef0640:011571:569
Janas Adam0438:4810110:449
Nemšovský Filip0520:502131:346
Král Adam0537:162168:50
 
4869POB3Pražská oblast POB3178:51+28:37
Víteček Jáchym0232:17432:174
Floriánková Františka0535:351467:526
Titz Adam0434:194102:116
Městka Václav0627:308129:414
Šubrt Vojtěch0549:108178:51
 
5862POB1Pražská oblast POB1182:31+32:17
Kolář Matyáš0332:26532:265
Baldrianová Eva0729:33661:593
Melišík Jan0537:45899:444
Šubrt Jáchym0844:1217143:5610
Čtrnáct František0438:354182:31
 
6853JEO2Ještědská oblast JEO2193:30+43:16
Haslinger Leopold0433:22833:228
Kubecová Magdalena0528:26561:482
Hudská Štěpánka0439:1311101:015
Nehasilová Veronika0324:123125:132
Dolejší Jan0668:1715193:30
 
7863POB2Pražská oblast POB2195:54+45:40
Hřivna Jakub0330:47230:472
Skripnik Matouš0832:141063:014
Baldrian Tomáš0439:2912102:307
Horák Martin0627:167129:465
Skripnik Nikola0666:0813195:54
 
8857JEO3Ještědská oblast JEO3204:11+53:57
Staňa Ondřej0333:12633:126
Rumlenová Tereza0432:541166:065
Tymešová Anna0231:50297:563
Podrábský Ctibor0736:3915134:357
Benešová Michaela0669:3616204:11
 
9868ZCO2Západočeská oblast ZCO2206:00+55:46
Křížová Daniela0250:151250:1512
Stehlík Jakub0726:13476:2811
Zmarzláková Olga0548:3213125:0012
Řeháková Mirka0633:2212158:2211
Milota Břetislav0347:387206:00
 
10866VYS1Oblast Vysočina VYS1212:32+62:18
Dočkalová Klára0250:191350:1913
Jelínek Filip0525:54276:1310
Kopecký Jan0234:356110:4810
Blažková Veronika0524:575135:459
Kubáková Nela0476:4717212:32
 
11856JEO4Ještědská oblast JEO4221:02+70:48
Hájková Tereza0550:201450:2014
Vřešťál Antonín0645:421796:0216
Skácelová Adéla0454:1116150:1315
Heřmánek Petr0530:5010181:0315
Klein Martin0439:595221:02
 
12867JEO5Ještědská oblast JEO5222:25+72:11
Vitebská Eliška0339:251039:2510
Houžvičková Daniela0740:191679:4412
Ort Haštal0434:335114:1711
Lamačová Kateřina0646:3518160:5212
Houžvička David0561:3312222:25
 
13854VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1229:26+79:12
Ekert Tomáš0350:381550:3815
Skácelová Kateřina0534:421385:2014
Šestáková Marie0456:0417141:2414
Andrlová Lea0435:1714176:4113
Maškarinec Marek0552:459229:26
 
14870BOR1OK Jiskra Nový Bor BOR1231:56+81:42
Kašpar Štěpán0458:301758:3017
Kocmanová Adéla0726:12384:4213
Studničný Adam0748:4014133:2213
Sýbová Marika0543:4016177:0214
Kašpar Vojtěch0454:5411231:56
 
15871TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1236:15+86:01
Míka Albert0662:451862:4518
Skalová Jolana0631:15894:0015
Štemberová Bára0656:1418150:1416
Baloghová Mile0731:1811181:3216
Rokos Marek0554:4310236:15
 
16861STC1Středočeská oblast STC1266:06+115:52
Balejová Julie0538:29938:299
Jirkovská Kateřina0331:40970:097
Šrámek Jaromír0327:41197:502
Semíková Julie0329:269127:163
Brodská Kateřina06138:5018266:06
 
17860RIC1OB Říčany RIC1402:57+252:43
Kotenová Barbora04112:3019112:3019
Kotenová Markéta0633:2912145:5917
Pecháček Vít0171:1619217:1517
Černá Justina0634:0013251:1517
Müllerová Hana06151:4219402:57
 
 
865ZCO1Západočeská oblast ZCO1disk
Spěváček Vojtěch0230:08130:081
Lill Petr02disk
Hejduk Zdeněk0234:537
Šustr Antonín0224:414
Kovář Ondřej0238:103
 
859VLI2Slavia Liberec orienteering VLI2disk
Vilémová Eliška0655:011655:0116
Habán Eduard08disk
Habán Oliver0651:1215
Hyxa Jan0749:4219
Maškarinec Štěpán0366:5614
 
 
 
 
ŽACTVO (34)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1421POB1Pražská oblast POB1187:500:00
Malačka Milan0224:17124:171
Aschermannová Tereza0231:24655:411
Bolehovský Daniel0518:25174:061
Bulířová Ema0420:21194:271
Štraitová Jolana0421:144115:411
Průša Dominik0417:533133:341
Tichá Dorotea0328:023161:361
Šimša Martin0326:145187:50
 
2408VCO1Východočeská oblast VCO1189:50+2:00
Rücker Jan0225:08325:083
Koberová Kateřina0332:361057:444
Neumann Matěj0418:57276:413
Randáková Adéla0422:29499:104
Metelková Michaela0518:471117:572
Haas Filip0419:1810137:152
Chrástová Tereza0225:331162:482
Chaloupský Jakub0327:027189:50
 
3405VYS1Oblast Vysočina VYS1198:43+10:53
Nechanický Jan0224:48224:482
Kinštová Tereza0231:28756:162
Prášil Tomáš0520:261076:424
Stoklasová Zuzana0422:36599:185
Doleželová Anna0625:0111124:195
Orany Vojtěch0420:2012144:395
Blažková Kateřina0228:525173:314
Mareček Šimon0225:122198:43
 
4415STC1Středočeská oblast STC1198:54+11:04
Kovářík Tomáš0331:251531:2515
Bejvlová Karolína0226:19157:444
Janda Jakub0419:10576:545
Škáchová Viktorie0622:06399:002
Pelantová Martina0523:468122:464
Gajda Martin0421:0014143:464
Semíková Lucie0226:582170:443
Škvor Adam0228:109198:54
 
5410ZCO1Západočeská oblast ZCO1204:33+16:43
Šauli Filip0328:17928:179
Richtrová Kamila0428:55457:123
Kurz Ondřej0519:03376:152
Staňková Radka0422:46699:013
Šauli Kateřina0421:525120:533
Štěrba Marek0418:204139:133
Černá Kateřina0241:3125180:445
Richtr Lukáš0223:491204:33
 
6416JEO2Ještědská oblast JEO2215:17+27:27
Hájek Kryštof0236:492236:4922
Pekařová Jana0228:27365:168
Bednařík Vilém0519:52785:088
Marková Hana0425:0813110:168
Matyášová Kristýna0525:1914135:357
Zabořil Ondřej0420:0211155:378
Nedomlelová Lucie0229:046184:416
Dejnožka Vojtěch0330:3617215:17
 
7409JMO1Jihomoravská oblast JMO1219:56+32:06
Coufal Jáchym0231:071431:0714
Vedrová Ela0335:561867:0310
Gryc Ondřej0420:581288:0111
Finstrlová Julie0530:0125118:0214
Procházková Doubravka0620:473138:499
Doušek Tomáš0416:251155:147
Mulíčková Markéta0339:2121194:359
Milán Jakub0425:213219:56
 
8430HAN1Hanácká oblast HAN1220:45+32:55
Světnický František0227:25427:254
Marková Ema0230:34557:596
Štábl Patrik0620:23978:226
Smékalová Karolína0431:4329110:056
Lukašáková Sára0424:439134:486
Štábl Adam0419:007153:486
Raclavská Vlaďka0240:4824194:3610
Kostka Jiří0226:094220:45
 
9432POB2Pražská oblast POB2222:00+34:10
Melišík Martin0231:251531:2515
Titzová Adéla0236:011967:2613
Tůma Šimon0419:32686:589
Malečková Hana0523:178110:157
Aschermannová Klára0428:1126138:268
Zakouřil Matyáš0421:0515159:319
Poborská Eliška0331:258190:567
Švarc Antonín0231:0418222:00
 
10434MSK1Moravskoslezský kraj MSK1222:45+34:55
Haltof Marek0229:331329:3313
Mrózek Teresa0233:431363:167
Bíčánek Jan0521:501685:067
Švidrnochová Eliška0426:3318111:399
Haltofová Romana0429:4628141:2511
Kovařík Tomáš0424:2127165:4613
Hájková Lucie0328:434194:298
Bialožyt Marek0328:1611222:45
 
11411VYS2Oblast Vysočina VYS2231:06+43:16
Hojný Jáchym0332:431732:4317
Sobotková Klára0332:33965:168
Vítek Matěj0524:192589:3514
Novotná Jitka0425:2915115:0410
Srbová Michaela0527:1621142:2013
Dundáček Karel0421:2117163:4111
Starková Terezie0235:2814199:0911
Jelínek Kryštof0331:5719231:06
 
12426POB3Pražská oblast POB3233:36+45:46
Bolehovský Michal0229:121229:1212
Řadová Lucie0237:582067:1011
Kabát Martin0420:18887:2810
Kopecká Valentýna0429:0423116:3212
Šimšová Pavla0524:5710141:2912
Blaha Jiří0423:3922165:0812
Smolková Barbora0340:1522205:2316
Janas Petr0228:1310233:36
 
13403STC2Středočeská oblast STC2233:48+45:58
Chaloupka Viktor0332:561932:5619
Hankovcová Helena0334:431567:3914
Jíra Filip0528:533296:3222
Černá Ema0423:459120:1715
Pračková Ema0425:4018145:5715
Heller Jiří0523:5623169:5316
Chaloupková Hana0234:1012204:0313
Škácha Vít0329:4512233:48
 
14428VCO2Východočeská oblast VCO2235:06+47:16
Waněk Hubert0352:573052:5730
Vandasová Adéla0232:15885:1226
Kolář Šimon0422:3420107:4626
Štefanová Markéta0521:572129:4323
Knobová Agáta0425:1613154:5922
Krpata Michal0419:179174:1621
Karlová Anna0331:057205:2115
Macek Ondřej0229:4512235:06
 
15420POB4Pražská oblast POB4237:10+49:20
Kožina Štěpán0329:031029:0310
Fantová Kateřina0239:562568:5918
Štrait Vilém0719:03388:0212
Pecková Tereza0527:0620115:0811
Beranová Hana0425:3817140:4610
Blaha Michal0418:506159:3610
Čechmánková Anna0445:2529205:0114
Šubrt Matěj0232:0920237:10
 
16412JEO3Ještědská oblast JEO3237:33+49:43
Matyáš Vojtěch0239:562639:5626
Linková Lucie0233:321273:2823
Janoušek Slávek0423:122396:4023
Novotná Michaela0523:4810120:2816
Mellanová Judita0525:2815145:5614
Hoetzel Hugo0522:3620168:3214
Růžičková Vendula0232:229200:5412
Bradáč David0236:3925237:33
 
17401VCO4Východočeská oblast VCO4238:05+50:15
Flegl Martin0338:362438:3624
Thýnová Martina0334:281473:0422
Choutka Matěj0422:131895:1720
Čapková Anna0425:3516120:5218
Chrástová Magdaléna0527:4122148:3318
Typlt Tomáš0420:2913169:0215
Kovářová Jana0238:5820208:0019
Link Lukáš0230:0515238:05
 
18414ZCO2Západočeská oblast ZCO2238:49+50:59
Tokár Radim0327:55527:555
Vítová Lucie0239:202467:1512
Černý Jonáš0522:141989:2913
Holíková Simona0531:4128121:1020
Kulová Laura0527:5024149:0020
Donda Jiří0421:1516170:1517
Marešová Klára0238:4319208:5820
Kurz Šimon0229:5114238:49
 
19417STC4Středočeská oblast STC4244:25+56:35
Sedláček Jaroslav0328:11728:117
Votavová Žofie0240:182668:2917
Snížek Martin0426:042994:3319
Jedličková Kristýna0426:1617120:4917
Víšková Veronika0427:4423148:3318
Snížek Ondřej0422:2819171:0119
Kašparová Barbora0236:1116207:1217
Hejsek Filip0237:1327244:25
 
20404VAL2Valašská oblast VAL2244:26+56:36
Bednaříková Sára0235:482135:4821
Tichá Marie0235:001670:4821
Novosad Pavel0422:101792:5816
Batani Valentina0525:0012117:5813
Pišová Adéla0528:0425146:0216
Šemnický Jakub0425:4130171:4320
Tichá Julie0235:5715207:4018
Kočová Halina0236:4626244:26
 
21413ZCO3Západočeská oblast ZCO3247:52+60:02
Mayer Šimon0232:441832:4418
Řeháková Gabriela0335:261768:1016
Janoch Samuel0521:351489:4515
Bartošová Marie0432:1930122:0421
Postránská Adéla0533:0731155:1123
Stehlík Šimon0521:4818176:5922
Nádeníčková Iva0338:3218215:3121
Oncirk Jan0332:2121247:52
 
22431HAN2Hanácká oblast HAN2250:18+62:28
Valík Adam0329:101129:1011
Greschnerová Tereza0238:582168:0815
Janků Martin0425:122893:2018
Smékalová Viktorie0427:3921120:5919
Binarová Adéla0425:1412146:1317
Beneš Jindřich0424:4129170:5418
Smolková Sabina0248:5032219:4423
Čech Vít0330:3416250:18
 
23422STC3Středočeská oblast STC3253:45+65:55
Kučera Jáchym0327:59627:596
Kastnerová Jessica0241:002868:5918
Jedlička Jakub0426:323195:3121
Arnoštová Veronika0433:5032129:2122
De Heij Laura0423:177152:3821
Bejvl Marek0424:2228177:0023
Nentvichová Julie0342:1127219:1122
Hankovec Hugo0234:3422253:45
 
24427JEO4Ještědská oblast JEO4261:31+73:41
Mellan Jonáš0338:502538:5025
Podrábská Marie0239:082277:5825
Dejnožka Martin0625:0027102:5825
Pesničáková Soňa0426:5819129:5624
Novotná Barbora0538:1133168:0725
Mairich Filip0624:1526192:2224
Bednaříková Emma0333:4211226:0424
Lesák Ondřej0335:2723261:31
 
25429JMO2Jihomoravská oblast JMO2276:40+88:50
Urbánek Adam0348:202948:2029
Hovořáková Karolína0351:033399:2330
Ehl Ondřej0420:5511120:1829
Miková Lenka0429:0624149:2428
Doušková Hana0625:3716175:0128
Zřídkaveselý Adam0518:455193:4625
Lukšíková Eliška0243:0628236:5225
Lička Adam0339:4828276:40
 
26419ZCO4Západočeská oblast ZCO4288:52+101:02
Hasman Marek0245:432845:4328
Kovářová Lucie0340:192786:0228
Hasman Jakub0526:2430112:2628
Ziebová Veronika0428:2322140:4926
Kožíšková Kateřina0626:5820167:4724
Janoch Mikuláš0734:1932202:0627
Fišarová Eliška0342:0026244:0626
Kohoutek Oldřich0344:4630288:52
 
27423JMO3Jihomoravská oblast JMO3293:52+106:02
Štěrbák Josef0444:242744:2427
Rotková Markéta0441:373086:0127
Bukovác Filip0522:4922108:5027
Hlaváčová Lucie0632:2531141:1527
Ehlová Martina0630:4329171:5827
Marek Vojtěch0424:0324196:0126
Králová Jolana0348:1531244:1627
Tachovský Matyáš0249:3632293:52
 
28402VAL3Valašská oblast VAL3307:53+120:03
Blank Noah0234:252034:2520
Nevěřilová Kateřina0241:352976:0024
Sláma Šimon0524:3626100:3624
Kolaříková Eliška0431:1726131:5325
Matochová Adéla0540:0434171:5726
Mrkvičková Ema0434:2833206:2528
Šuráňová Pavlína0247:3030253:5528
Pišová Barbora0253:5833307:53
 
29406JCO1Jihočeská oblast JCO1318:15+130:25
Pšenička Kryštof0357:363157:3631
Kosobudová Kateřina0239:182396:5429
Pelc Matyáš0429:3833126:3230
Kosobudová Anna0531:3427158:0629
Teringlová Vendula0431:4330189:4929
Pelc Tadeáš0633:0131222:5029
Rudová Magdaléna0252:5233275:4229
Novák Jakub0242:3329318:15
 
 
30424JCO2Jihočeská oblast JCO2418:36+230:46
Sobotka Radim0357:433257:4332
Šafaříková Lucie0350:0632107:4931
Teringl Vojtěch0746:0034153:4931
Pekařová Nela0536:0033189:4930
Balková Markéta0433:2332223:1230
Velát Vojtěch0460:3634283:4830
Bečvářová Markéta0259:0534342:5330
Žalud Jan0475:4334418:36
 
 
418VCO3Východočeská oblast VCO3disk
Tuma Matěj02disk
Fejfarová Tereza0332:3711
Štichhauer Daniel0423:1624
Hanušová Kateřina0424:1911
Chvátilová Johana0429:3927
Dohnálek Tomáš0422:4221
Kuchařová Rozálie0235:2213
Pipek Ondřej0227:428
 
433HAN3Hanácká oblast HAN3disk
Svoboda Radek0228:15828:158
Šneiderová Daniela0342:033170:1820
Černoch Martin0522:432193:0117
Otrubová Anna05disk
Kovalčíková Anna0426:3519
Otruba František0524:1425
Černochová Michaela0340:2823
Doležal Matyáš0244:5731
 
425VAL1Valašská oblast VAL1disk
Kundrata Jan0238:242338:2423
Dittrichová Michaela02disk
Pekárek Tobias0521:2013
Batani Valeria0525:2114
Dittrichová Lucie0519:482
Hustý Adam0419:058
Hubáčková Dagmar0333:3210
Chovanec Václav0236:1924
 
407JEO1Ještědská oblast JEO1disk
Vitebský Lukáš03disk
Rydlová Magdaléna0226:492
Peterka Jakub0421:4315
Podrábská Alžběta0422:517
Martanová Lea0522:126
Tkáč Matěj0416:562
Martanová Elin0236:3217
Synek Petr0226:216