MČR štafet 08.10.2016 BORpo 10.10.2016 18:09
Výsledky po kategoriíchvytvořeno OS2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2016

 
D105 (29)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1810CHA1OK Chrastava CHA1117:210:00
Lankašová Barbora8041:36441:364
Pachnerová Dominika7738:33380:092
Kašková Kateřina7837:121117:21
 
2801VSP1USK Praha VSP1122:41+5:20
Gajdová Kristina7744:32844:328
Městková Kateřina7634:47179:191
Svobodová Jitka7443:224122:41
 
3820VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1125:10+7:49
Podrábská Marie7447:211447:2114
Horáčková Kateřina8136:31283:525
Matějů Kateřina8041:182125:10
 
4815SCP1OK Sparta Praha SCP1131:33+14:12
Petráňová Jana7541:04141:041
Hojná Silvie7939:45580:493
Havlínová Zuzana8150:4410131:33
 
5825TBM1KOS TJ Tesla Brno TBM1134:30+17:09
Grycová Petra7445:101045:1010
Čechová Marcela7644:021289:1210
Kubáňová Jana7245:185134:30
 
6817AOP2Orientační Běh Opava AOP2135:02+17:41
Sedlářová Pavla7044:26744:267
Valíková Petra7343:21987:479
Košárková Iva8147:157135:02
 
7830MFP1VŠSK MFF UK Praha MFP1136:19+18:58
Šimšová Jana7641:12341:123
Králová Michaela7941:47782:594
Sieglová Dagmar7053:2013136:19
 
8814SRK1SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1136:36+19:15
Kosová Michaela6745:591245:5912
Šklíbová Jana7643:451189:4412
Filipová Ivana7346:526136:36
 
9824VPM1KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1142:27+25:06
Hasmanová Lenka7544:42944:429
Staňková Marcela6943:02887:448
Šauli Iva7854:4314142:27
 
10818DOB1KOB Dobruška DOB1146:16+28:55
Štěpánová Dita7948:241648:2416
Stolinová Lenka8138:51487:157
Fátorová Barbora7859:0116146:16
 
11809PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1148:26+31:05
Samková Renáta7445:491145:4911
Kunartová Lenka7843:291089:1811
Vlkanova Hana7059:0817148:26
 
12819TUR1OOB TJ Turnov TUR1150:09+32:48
Heřmánková Pavla7741:09241:092
Mrázková Jana7852:011593:1013
Linková Iva6856:5915150:09
 
13829ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1153:34+36:13
Gebauerová Jana7941:38541:385
Bukovacová Alena7445:091386:476
Cicvárková Lucie7666:4721153:34
 
14832VLI2Slavia Liberec orienteering VLI2153:41+36:20
Kolaja Ehlerová Jana8042:18642:186
Loosová Lenka8160:5122103:0916
Mokrá Julie8050:329153:41
 
15804VSP2USK Praha VSP2153:57+36:36
Kučerová Marie7547:511547:5115
Zakouřilová Helena7455:1718103:0815
Boumová Irena7750:4912153:57
 
16823AOP1Orientační Běh Opava AOP1155:15+37:54
Kostková Jana7146:451346:4513
Kovalčíková Eva7857:4319104:2817
Kašparová Šárka7250:4711155:15
 
17806VSP3USK Praha VSP3159:17+41:56
Uhrová Zuzana8058:501858:5018
Beranová Iva7158:0020116:5019
Baldrianová Barbora7842:273159:17
 
18831STE1SK SKI-OB Šternberk STE1162:07+44:46
Janků Renata7274:172774:1727
Zbraňková Magda7340:136114:3018
Skyvová Kristýna7047:378162:07
 
19813TZL1SKOB Zlín TZL1170:42+53:21
Nešporová Barbora7654:171754:1717
Chovancová Jana7348:1114102:2814
Kundratová Jana7368:1423170:42
 
20812TBM2KOS TJ Tesla Brno TBM2184:38+67:17
Doušková Vlasta7064:412364:4123
Ehlová Pavla7354:2317119:0421
Grycová Jana6965:3418184:38
 
21827TUR2OOB TJ Turnov TUR2190:39+73:18
Houžvičková Karolína7263:502163:5021
Novotná Hedvika7460:1921124:0922
Vřešťálová Lucie7466:3020190:39
 
22802TUV1SOK TJ Turnov TUV1196:34+79:13
Hájková Magdalena7363:072063:0720
Sokolářová Jitka6853:5816117:0520
Veselá Jitka7279:2926196:34
 
23828LME1SK Los Mělník LME1203:54+86:33
Bejvlová Martina7364:242264:2422
Machová Petra6973:1527137:3924
Alblová Lucie7566:1519203:54
 
24821KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1211:28+94:07
Švancárová Helena7266:172466:1724
Smrčková Věra7378:1528144:3227
Smolíková Kateřina7766:5622211:28
 
25816SLA1SKOB Slaný SLA1221:12+103:51
Matoušková Markéta7374:152674:1526
Kolářová Michaela7368:3624142:5126
Asterová Jana7478:2125221:12
 
26808TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1237:40+120:19
Dejnožková Blanka7667:062567:0625
Pokorná Hana6970:5726138:0325
Řehořová Lenka7299:3727237:40
 
27807RIC1OB Říčany RIC1238:56+121:35
Šrámková Iva7262:091962:0919
Vyhnálková Eva7568:4525130:5423
Kotenová Klára72108:0228238:56
 
28826TUR3OOB TJ Turnov TUR3274:02+156:41
Preclíková Jana8189:322989:3229
Horodyská Petra7964:2423153:5628
Lamačová Dana74120:0629274:02
 
 
29822TJN2OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN2261:36+144:15
Růtová Martina7681:072881:0728
Vitebská Lenka70112:1429193:2129
Mairichová Radka7468:1524261:36
 
 
 
 
D135 (35)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1848PHK1OK 99 Hradec Králové PHK191:360:00
Chaloupská Pavlína7033:06233:062
Kopecká Marcela6827:24160:301
Fagré Iva7531:06391:36
 
2865PGP1SK Praga PGP195:17+3:41
Kožinová Jana6636:11636:116
Tichovská Hana6628:41264:522
Ryšavá Magdalena7630:25295:17
 
3872TZL1SKOB Zlín TZL196:09+4:33
Podmolíková Dagmar7132:54132:541
Hájová Jana6032:57665:513
Batani Hana7330:18196:09
 
4856UOL1SOB Olomouc UOL1105:05+13:29
Poklopová Ivana6438:381238:3812
Kašparová Ivana6933:08771:465
Horčičková Eva7033:195105:05
 
5840VBM1VSK Mendelu Brno VBM1106:23+14:47
Jemelíková Lada6535:34435:344
Chroustová Petra6632:43568:174
Hiršová Marcela7038:069106:23
 
6859KAM1OK Kamenice KAM1107:48+16:12
Klinkerová Jitka6440:111640:1116
Škvorová Zuzana7332:38472:496
Valášková Šárka6934:596107:48
 
7863VAM1OOB Vamberk VAM1108:54+17:18
Vandasová Markéta7238:281138:2811
Klapalová Jana6435:16873:447
Smutná Jana6235:107108:54
 
8842ZPV1KOB ZPV Prostějov ZPV1110:48+19:12
Jirková Renata6539:101439:1014
Křečková Petra7039:041278:1411
Holinková Hana6732:344110:48
 
9871LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1112:46+21:10
Vavrysová Iva6345:372345:3723
Ferdusová Eva6430:09375:4610
Hubáčková Dagmar6537:008112:46
 
10857VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1113:52+22:16
Henychová Zuzana6137:22937:229
Martanová Daniela7436:40974:028
Skácelová Marie7539:5012113:52
 
11843TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1114:10+22:34
Vokurková Marta7935:36535:365
Kočibová Ivana6339:551475:319
Posseltová Romana7038:3910114:10
 
12854VSP1USK Praha VSP1122:28+30:52
Štraitová Jitka7243:472043:4720
Menclová Silvie7039:341383:2112
Novotná Neyrinck Markéta7039:0711122:28
 
13844PGP2SK Praga PGP2127:30+35:54
Vildmonová Pavla7437:491037:4910
Zelená Markéta5848:522486:4115
Janovská Petra7340:4914127:30
 
14870EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP1128:38+37:02
Konečná Marcela7242:311942:3119
Pecková Ivana6244:111786:4216
Ondráčková Veronika7841:5616128:38
 
15858LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1128:47+37:11
Švíglerová Pavla7636:59736:597
Novotná Jiřina5650:132687:1218
Klimplová Zuzana8141:3515128:47
 
16868KNC1Sokol Kostelec n. Č. l. KNC1131:59+40:23
Komersová Jana6540:491840:4918
Havlíčková Jindra6147:242188:1320
Čiháková Lenka6743:4617131:59
 
17839CHT1OOB SK Chrast CHT1132:26+40:50
Švecová Iva7140:391740:3917
Krejsová Martina8147:562288:3521
Wurzelová Dana6643:5118132:26
 
18853LLI1TJ Loko Liberec LLI1134:58+43:22
Marková Jana7147:392747:3927
Fürstová Katka6941:351689:1422
Košková Vlasta6345:4420134:58
 
19847JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1135:33+43:57
Vavrečková Ivana6349:483049:4830
Uchytilová Jana6638:101187:5819
Fajkusová Jitka6747:3522135:33
 
20866SJH1SJH Jindřichův Hradec SJH1140:31+48:55
Hojná Tereza6944:232144:2321
Blažková Markéta7549:082593:3125
Tichá Jana6447:0021140:31
 
21841KAM2OK Kamenice KAM2143:40+52:04
Škáchová Petra7040:041540:0415
Semíková Iva6846:572087:0117
Hankovcová Lenka7056:3926143:40
 
22869SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1144:42+53:06
Kroniková Jana7348:002848:0028
Myslivcová Lenka7037:341085:3413
Teplá Hana6559:0830144:42
 
23855MLA1MLOK Mariánské Lázně MLA1147:34+55:58
Bartošová Jana7045:352245:3522
Tenglerová Helena6548:112393:4626
Kamarytová Martina6653:4825147:34
 
24873UOL2SOB Olomouc UOL2147:45+56:09
Binarová Jitka7751:263351:2633
Janošíková Jaroslava5845:211896:4729
Štrajtová Zuzana6450:5823147:45
 
25846CHA1OK Chrastava CHA1147:58+56:22
Pavlíková Pavla6550:323250:3232
Čechlovská Jana6252:0327102:3530
Gorčicová Ivana6545:2319147:58
 
26861DOR1OK Dobříš DOR1149:12+57:36
Bochenková Jana6147:192547:1925
Nová Jana7161:5032109:0931
Arnoštová Kateřina7640:0313149:12
 
27849ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1149:23+57:47
Firešová Andrea7350:033150:0331
Kabáthová Jitka5546:261996:2928
Hrušková Lenka6252:5424149:23
 
28852EKP2VŠTJ Ekonom Praha EKP2151:37+60:01
Janečková Dagmar6533:30333:303
Blahová Markéta6959:033192:3323
Hubáčková Jana6259:0429151:37
 
29867LTU1OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1154:15+62:39
Hindráková Martina6446:282446:2824
Bendáková Jitka6939:591586:2714
Lazáková Šárka6967:4833154:15
 
30860ASU1Magnus Orienteering ASU1154:46+63:10
Šmelíková Hana6938:491338:4913
Vávrová Beáta5657:113096:0027
Šneiderová Lucie7458:4627154:46
 
31862HCE1TJ Hostivice HCE1168:33+76:57
Kettnerová Lenka6454:593454:5934
Mudrová Martina6454:4528109:4432
Melišíková Radka7158:4928168:33
 
32864SBR1SKOB Bruntál SBR1179:37+88:01
Kiprá Zdenka6547:262647:2626
Czaschová Irena6167:2834114:5433
Good Ludmila8064:4332179:37
 
33838LTP1OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1180:09+88:33
Riby Kateřina7249:402949:4029
Kovářová Alena6167:4235117:2234
Matějková Martina6862:4731180:09
 
34851VRL1OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL1231:12+139:36
Hančová Alice7073:333573:3335
Vlachová Hana6264:1733137:5035
Nýdrlová Eva5493:2234231:12
 
 
845LCE2OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2disk
Michálková Renata8137:15837:158
Pišová Hana7055:562993:1124
Vlažná Mirka58disk
 
 
 
 
D14 (22)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1466STC1Středočeská oblast STC167:560:00
Chaloupková Hana0225:17925:179
Bejvlová Karolína0220:48146:051
Semíková Lucie0221:51167:56
 
2463VAL1Valašská oblast VAL172:54+4:58
Dittrichová Michaela0220:55120:551
Tichá Marie0228:41649:363
Hubáčková Dagmar0323:18272:54
 
3455JEO1Ještědská oblast JEO173:28+5:32
Rydlová Magdaléna0225:221125:2211
Nedomlelová Lucie0222:31247:532
Martanová Elin0225:35573:28
 
4464POB1Pražská oblast POB174:37+6:41
Aschermannová Tereza0223:25223:252
Štraitová Jolana0427:19550:444
Tichá Dorotea0323:53374:37
 
5454VYS1Oblast Vysočina VYS179:59+12:03
Kinštová Tereza0224:45824:458
Sobotková Klára0330:331055:187
Blažková Kateřina0224:41479:59
 
6467ZCO1Západočeská oblast ZCO182:08+14:12
Richtrová Kamila0424:01524:015
Vítová Lucie0229:16753:175
Černá Kateřina0228:511282:08
 
7469STC2Středočeská oblast STC282:57+15:01
Hankovcová Helena0324:34724:347
Nentvichová Julie0330:571355:319
Kašparová Barbora0227:26882:57
 
8474POB2Pražská oblast POB283:40+15:44
Poborská Eliška0325:181025:1810
Titzová Adéla0230:12955:308
Bulířová Ema0428:101083:40
 
9462HAN1Hanácká oblast HAN185:15+17:19
Raclavská Vlaďka0228:401428:4014
Smolková Sabina0230:531259:3313
Marková Ema0225:42685:15
 
10451HAN2Hanácká oblast HAN287:18+19:22
Greschnerová Tereza0228:391328:3913
Šneiderová Daniela0330:491159:2812
Černochová Michaela0327:50987:18
 
11473JMO1Jihomoravská oblast JMO187:50+19:54
Vedrová Ela0328:091228:0912
Mulíčková Markéta0326:27354:366
Hovořáková Karolína0333:141687:50
 
12470MSK1Moravskoslezský kraj MSK187:56+20:00
Mrózek Teresa0223:32323:323
Haltofová Romana0433:311557:0311
Hájková Lucie0330:531387:56
 
13456JEO2Ještědská oblast JEO288:22+20:26
Bednaříková Emma0333:391733:3917
Růžičková Vendula0226:33460:1214
Linková Lucie0228:101088:22
 
14459JEO3Ještědská oblast JEO390:48+22:52
Podrábská Marie0223:58423:584
Tymešová Anna0233:011456:5910
Budská Anna0233:491890:48
 
15472POB3Pražská oblast POB394:13+26:17
Řadová Lucie0229:091529:0915
Beranová Hana0438:161867:2515
Smolková Barbora0326:48794:13
 
16471ZCO2Západočeská oblast ZCO2103:07+35:11
Řeháková Gabriela0333:441833:4418
Staňková Radka0436:131769:5717
Fišarová Eliška0333:1015103:07
 
17460ZCO3Západočeská oblast ZCO3103:31+35:35
Kovářová Lucie0335:181935:1819
Nádeníčková Iva0334:371669:5516
Křížová Daniela0233:3617103:31
 
18457JEO4Ještědská oblast JEO4105:45+37:49
Vitebská Eliška0343:392243:3922
Šritrová Lenka0229:52873:3119
Nehasilová Veronika0332:1414105:45
 
19468STC3Středočeská oblast STC3113:56+46:00
Kastnerová Jessica0231:161631:1616
Votavová Žofie0241:301972:4618
Jirkovská Kateřina0341:1020113:56
 
20458JCO1Jihočeská oblast JCO1118:48+50:52
Kosobudová Kateřina0235:492035:4920
Rudová Magdaléna0241:402077:2920
Šafaříková Lucie0341:1921118:48
 
21453JMO2Jihomoravská oblast JMO2123:29+55:33
Rotková Markéta0440:082140:0821
Králová Jolana0348:442188:5221
Lukšíková Eliška0234:3719123:29
 
 
461VAL2Valašská oblast VAL2disk
Kočová Halina0224:10624:106
Šuráňová Pavlína02disk
Pišová Barbora0247:4122
 
 
 
 
D165 (9)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1890VSP1USK Praha VSP1102:290:00
Horová Magda5436:19136:191
Michálková Jiřina6128:05164:241
Němečková Jarmila6638:053102:29
 
2881LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1104:17+1:48
Čermáková Renata6540:55440:554
Víchová Ladislava5828:40269:352
Knapová Iva6034:421104:17
 
3888EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP1106:40+4:11
Fantová Libuše5638:53238:532
Šedivá Miroslava5731:25470:183
Zurynková Jana7036:222106:40
 
4882TZL1SKOB Zlín TZL1118:10+15:41
Koláriková Irena6340:45340:453
Krejčíková Monika6232:53573:385
Horynová Eva5244:324118:10
 
5889TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1128:10+25:41
Zuzánková Růžena6041:09541:095
Jermanová Eva6130:07371:164
Kuncová Jiřina5756:547128:10
 
6886VBM1VSK Mendelu Brno VBM1134:51+32:22
Potěšilová Vladimíra5651:28751:287
Bravená Alexandra6133:49785:177
Dokoupilová Zuzana5749:345134:51
 
7884DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1135:51+33:22
Mrázková Ivana5650:53650:536
Klašková Kateřina6733:46684:396
Klusáková Jitka5651:126135:51
 
8887SCP1OK Sparta Praha SCP1166:22+63:53
Lohrová Hana6566:09866:098
Veljačiková Markéta6434:468100:558
Zavadilová Naďa5465:278166:22
 
 
885TUR1OOB TJ Turnov TUR1disk
Ferbasová Zdeňka7371:34971:349
Folprechtová Marie42118:009189:349
Švarcová Lenka64disk
 
 
 
 
D18 (30)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1362JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1107:090:00
Pilcová Sabina9843:051843:0518
Seeger Mareike9835:40378:4510
Janošíkova Tereza9928:241107:09
 
2354LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1107:12+0:03
Kopecká Anna9935:40135:401
Peterová Jana0036:08471:481
Rückerová Šárka0035:244107:12
 
3378SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1109:45+2:36
Větříčková Andrea9937:07637:076
Thýnová Nikola0035:34272:412
Malinová Apolena9937:046109:45
 
4360TBM1KOS TJ Tesla Brno TBM1110:34+3:25
Korpasová Tereza9835:53235:532
Grycová Kateřina0038:321074:254
Grycová Veronika9836:095110:34
 
5352TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1113:08+5:59
Rydlová Adéla0137:19737:197
Mašínová Anna0136:48674:073
Šklíbová Míša0139:0110113:08
 
6358RIC1OB Říčany RIC1114:34+7:25
Šrámková Hana0037:591037:5910
Vyhnálková Marie0143:571781:5613
Vyhnálková Barbora9832:382114:34
 
7353ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1115:20+8:11
Odehnalová Klára9938:431138:4311
Opálková Martina0037:52876:356
Firešová Markéta9938:459115:20
 
8368PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1115:33+8:24
Kinkorová Tereza9842:301642:3016
Cych Agnieszka9939:101181:4012
Chaloupská Barbora9933:533115:33
 
9370TBM2KOS TJ Tesla Brno TBM2117:37+10:28
Hlaváčová Anežka0136:01336:013
Špringlová Kamila0041:051477:067
Korpasová Lucie0140:3112117:37
 
10380BOR1OK Jiskra Nový Bor BOR1119:12+12:03
Janoušková Lucie9937:57937:579
Nováková Lucie9840:281378:258
Staňová Karolína9840:4713119:12
 
11379TUR1OOB TJ Turnov TUR1119:47+12:38
Pekařová Jana0237:01537:015
Thořová Markéta9938:09975:105
Hudská Ludmila9844:3719119:47
 
12382OSN1SK Orientační sporty Nové Měst OSN1120:32+13:23
Zrníková Adéla0043:222043:2220
Hojná Eliška0039:121282:3414
Nechanická Klára0037:588120:32
 
13351PGP1SK Praga PGP1121:16+14:07
Machová Marie0047:332447:3324
Janovská Kateřina9836:35584:0815
Sieglová Eliška9937:087121:16
 
14366KAM1OK Kamenice KAM1121:32+14:23
Hájková Eliška9836:04436:044
Aschermannová Karolína0042:391678:439
Albrechtová Iveta9942:4917121:32
 
15355CHC1K.O.B. Choceň CHC1124:33+17:24
Shánělová Štěpánka0147:372547:3725
Semrádová Jana9937:47785:2417
Chaloupková Veronika9839:0911124:33
 
16381SOP1OOB TJ Slezan Opava SOP1126:03+18:54
Poláková Tereza9942:451742:4517
Hájková Lenka0041:411584:2616
Poláková Lenka0141:3715126:03
 
17376LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU2130:35+23:26
Vojtíšková Viktorie0040:521440:5214
Kubíčková Iva0147:001987:5220
Borovičková Valerie0042:4316130:35
 
18359SJC1Sportcentrum Jičín SJC1131:31+24:22
Zlámalová Nikola9939:401339:4013
Vejražková Róza0148:512288:3121
Kochová Anna0143:0018131:31
 
19383SRK1SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1131:53+24:44
Dolejší Kateřina0137:21837:218
Šklíbová Veronika0148:162185:3719
Kosová Tereza0146:1621131:53
 
20375LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1134:23+27:14
Šmelíková Dorota0239:141239:1412
Golová Tereza0146:201885:3418
Ressová Tereza0048:4922134:23
 
21373LTP1OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1139:29+32:20
Riby Rose0048:052748:0527
Pavlová Martina0150:372398:4224
Matějková Zuzana0140:4713139:29
 
22364SJI1OK Jihlava SJI1143:27+36:18
Foltýnová Eva0045:392245:3922
Čechová Tereza9834:18179:5711
Petráčková Kristýna9863:3026143:27
 
23369TRI1TJ TŽ Třinec TRI1144:05+36:56
Warcopová Kateřina0143:061943:0619
Bruková Magda0047:372090:4322
Liberdová Jana9853:2223144:05
 
24357NEJ1TJ Jiskra Nejdek NEJ1144:17+37:08
Nádeníčková Pavla0145:332145:3321
Marešová Klára0253:382599:1125
Tokárová Regina0145:0620144:17
 
25361KRL1Kometa Kralovice KRL1148:26+41:17
Šlechtová Tereza0142:081542:0815
Biersaková Dagmar0051:292493:3723
Hanáková Lenka9954:4924148:26
 
26367KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1173:32+66:23
Švancárová Veronika9847:292347:2923
Pšenčíková Adéla0059:3928107:0826
Habigerová Jana9866:2427173:32
 
27365LCE2OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2174:54+67:45
Bednaříková Sára0248:022648:0226
Šabršulová Natálie0063:4930111:5128
Plášková Anna0163:0325174:54
 
28363VPM1KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1202:38+95:29
Spěváčková Blanka9875:142975:1429
Staňková Markéta0158:5827134:1229
Doležalová Dorotka9968:2628202:38
 
 
371LPU3OK Lokomotiva Pardubice LPU3disk
Držková Berenika0150:252850:2528
Škorpíková Barbora0057:0526107:3027
Filipová Tereza00disk
 
356PGP2SK Praga PGP2disk
Doubková Emma01disk
Sobotková Anna0063:1329
Čermáková Klára0370:0029
 
 
 
 
D180 (5)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1900CHA1OK Chrastava CHA1111:130:00
Ševčíková Alena5339:36339:363
Bradnová Věra5536:48276:243
Šaffková Zuzana5134:492111:13
 
2896TUR1OOB TJ Turnov TUR1114:29+3:16
Omová Jana5139:53439:534
Tvrdková Eva5135:16175:092
Konopáčová Jana5639:203114:29
 
3899KAS1KOB Kamenický Šenov KAS1117:39+6:26
Eichlerová Jana7025:07125:071
Nejezchlebová Věra4544:51469:581
Štrojsová Jaroslava4347:415117:39
 
4898VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1132:36+21:23
Horáčková Stanislava4946:45546:455
Karmazínová Ivana5140:37387:224
Argalášová Gabriela45:144132:36
 
5897SCP1OK Sparta Praha SCP1133:34+22:21
Jahnová Helena5532:19232:192
Lohrová Jarmila4672:115104:305
Kavková Dana6129:041133:34
 
 
 
 
D21 (36)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1101ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1115:540:00
Tužilová Magdaléna9438:45238:452
Hrušková Barbora9339:26178:112
Hlavová Jindra8937:432115:54
 
2103PGP1SK Praga PGP1116:04+0:10
Matějů Martina8536:02136:021
Tichovská Martina8640:12676:141
Jakobová Adélka9039:509116:04
 
3102PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1117:24+1:30
Čepová Daniela8940:221240:2212
Rollier Monika8040:04580:267
Kosová Denisa9136:581117:24
 
4104LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1118:18+2:24
Udržalová Pavla8539:39439:394
Hančová Petra9640:20779:595
Zvěřinová Martina8338:195118:18
 
5105ZBM2SK Žabovřesky Brno ZBM2118:24+2:30
Hiklová Natalia8340:181140:1811
Hlavová Hana8840:03480:216
Kabáthová Eva8938:033118:24
 
6106SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1119:23+3:29
Teplá Karolína9239:15339:153
Jedličková Zuzana8139:40278:553
Mechlová Lenka9040:2811119:23
 
7134KAM1OK Kamenice KAM1121:38+5:44
Bořánková Karolína9540:04740:047
Aschermannová Petra9339:53379:574
Procházková Marie9541:4115121:38
 
8119SHK2OK Slavia Hradec Králové SHK2122:40+6:46
Chmelařová Michaela9140:111040:1110
Hepnerová Martina8141:10981:218
Myslivcová Pavla9341:1913122:40
 
9109ZBM3SK Žabovřesky Brno ZBM3123:06+7:12
Šimková Johanka9342:261742:2617
Poklopová Lenka8941:04883:3012
Chromá Kateřina9439:368123:06
 
10110DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1123:27+7:33
Nováková Tereza9740:09940:099
Karochová Simona8841:571182:0610
Kolínová Kristýna8441:2114123:27
 
11121ZBM4SK Žabovřesky Brno ZBM4125:26+9:32
Hiršová Gabriela9639:57539:575
Mádlová Věra8942:101382:0711
Odehnalová Tereza9743:1917125:26
 
12116DKP2Oddíl OB Kotlářka DKP2125:39+9:45
Snížková Petra7740:561540:5615
Jiřištová Zuzana8245:261886:2215
Pospíšilová Marie8739:176125:39
 
13108LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1125:54+10:00
Sklenářová Radka9244:032144:0321
Čermáková Magdalena9142:161486:1914
Horčičková Vendula9339:357125:54
 
14128LPU3OK Lokomotiva Pardubice LPU3128:22+12:28
Horová Pavla9440:05840:058
Chládková Simona9641:581282:039
Procházková Klára9446:1919128:22
 
15107TUR1OOB TJ Turnov TUR1128:23+12:29
Kochová Nikola9347:102847:1028
Krafková Lucie8641:181088:2818
Omová Michaela8139:5510128:23
 
16112LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU2129:15+13:21
Fenclová Marta7645:202345:2023
Knapová Lenka9342:381587:5817
Hermanová Zuzana8741:1712129:15
 
17135CTB1SK OB Chotěboř CTB1133:33+17:39
Voborníková Alena9440:541440:5414
Šťastná Lenka8354:313095:2523
Gregorová Kamila8138:084133:33
 
18131TZL1SKOB Zlín TZL1138:39+22:45
Kavánková Iva9739:59639:596
Chovancová Zuzana9747:002086:5916
Jeřábková Jitka9451:4028138:39
 
19127LPM1OK Lokomotiva Plzeň LPM1138:43+22:49
Chvalová Věra9449:123249:1232
Šiková Barbora9645:031794:1521
Šiková Karolína9644:2818138:43
 
20129AOP1Orientační Běh Opava AOP1138:58+23:04
Tesařová Marcela9442:241642:2416
Mrázová Pavla9349:402392:0419
Fukalová Hana9846:5421138:58
 
21117PHK2OK 99 Hradec Králové PHK2140:37+24:43
Kamenická Kateřina9340:231340:2313
Valešová Jana9143:121683:3513
Azebová Nina8857:0230140:37
 
22118SJC1Sportcentrum Jičín SJC1141:11+25:17
Benešová Lucie8946:382546:3825
Kazdová Lenka8451:442598:2227
Mrázková Romana8342:4916141:11
 
23123OSN1SK Orientační sporty Nové Měst OSN1142:17+26:23
Vališová Martina9642:341842:3418
Wurzelová Hana8951:552694:2922
Voráčková Lenka8547:4822142:17
 
24114TUR2OOB TJ Turnov TUR2143:41+27:47
Linková Alena9746:452646:4526
Roškotová Lucie9750:202497:0524
Horáková Veronika8746:3620143:41
 
25115TAP1KOB TRETRA Praha TAP1147:23+31:29
Šimůnková Gabriela9748:593148:5931
Tihonová Hana9048:592297:5826
Hermannová Anna9249:2525147:23
 
26136LPU4OK Lokomotiva Pardubice LPU4147:32+31:38
Lehárová Alžběta9446:522746:5227
Doleželová Kateřina9552:112799:0328
Klapalová Michaela8448:2923147:32
 
27124TRI1TJ TŽ Třinec TRI1149:50+33:56
Argalášová Kateřina9744:092244:0922
Szarzecová Lucie9848:232192:3220
Sabelová Markéta9657:1832149:50
 
28125PGP2SK Praga PGP2150:33+34:39
Ryšavá Vendula8147:192947:1929
Slavíková Silvie9752:242999:4330
Kožinová Zuzana9650:5026150:33
 
29133PGP4SK Praga PGP4156:40+40:46
Bialožitová Tereza9150:263450:2634
Kožinová Anna9346:571997:2325
Westin Kjersti9059:1733156:40
 
30122ASU1Magnus Orienteering ASU1159:05+43:11
Vavrova Veronika8543:211943:2119
Kopecká Eliška9255:433199:0429
Staňková Lucie8760:0134159:05
 
31113PGP3SK Praga PGP3162:52+46:58
Čermáková Kristýna9158:543658:5436
Hrabánková Klára9652:2128111:1533
Veljačiková Hana9751:3727162:52
 
32126BOR1OK Jiskra Nový Bor BOR1163:47+47:53
Folbrechtová Šárka9047:203047:2030
Šákrová Michaela8867:4435115:0434
Burdová Adéla9148:4324163:47
 
33111CHT1OOB SK Chrast CHT1169:05+53:11
Matrasová Kateřina8343:222043:2220
Korecká Lenka8056:5432100:1631
Matrasová Vendula8268:4936169:05
 
34130ASU2Magnus Orienteering ASU2171:56+56:02
Horvátová Hana9751:483551:4835
Křečková Lenka9258:5033110:3832
Mátlová Pavlína9361:1835171:56
 
35132KON1KOB Konice KON1174:14+58:20
Dittrichová Petra8750:063350:0633
Dittrichová Zuzana9166:5934117:0535
Otrubová Johana7857:0931174:14
 
36120KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1174:37+58:43
Vozdová Aneta9346:352446:3524
Habigerová Radka9773:2036119:5536
Janů Hana9354:4229174:37
 
 
 
 
DH12 (61)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1507JMO1Jihomoravská oblast JMO152:100:00
Doušek Tomáš0416:23116:231
Gryc Ondřej0419:34435:571
Milán Jakub0416:13352:10
 
2557JEO1Ještědská oblast JEO152:27+0:17
Zabořil Ondřej0417:39417:394
Peterka Jakub0419:18336:575
Tkáč Matěj0415:30152:27
 
3552JMO2Jihomoravská oblast JMO252:28+0:18
Ehl Ondřej0416:50316:503
Bukovác Filip0519:48536:384
Zřídkaveselý Adam0515:50252:28
 
4525POB1Pražská oblast POB153:40+1:30
Zakouřil Matyáš0417:53917:539
Bolehovský Daniel0518:10136:032
Průša Dominik0417:37453:40
 
5504ZCO1Západočeská oblast ZCO159:45+7:35
Kurz Ondřej0516:25216:252
Janoch Samuel0523:081539:338
Štěrba Marek0420:12859:45
 
6513VYS1Oblast Vysočina VYS163:07+10:57
Prášil Tomáš0517:45617:456
Dundáček Karel0420:34638:196
Orany Vojtěch0424:482263:07
 
7503STC4Středočeská oblast STC465:52+13:42
Škáchová Viktorie0620:541420:5414
Pelantová Martina0522:541343:4810
Černá Ema0422:041365:52
 
8560JMO4Jihomoravská oblast JMO467:19+15:09
Doušková Hana0623:293723:2937
Finstrlová Julie0523:581747:2724
Procházková Doubravka0619:52767:19
 
9539VAL1Valašská oblast VAL167:21+15:11
Pekárek Tobias0520:061120:0611
Novosad Pavel0427:403547:4626
Hustý Adam0419:35667:21
 
10541HAN3Hanácká oblast HAN367:42+15:32
Štábl Patrik0623:313923:3139
Beneš Jindřich0426:063049:3729
Štábl Adam0418:05567:42
 
11556JEO2Ještědská oblast JEO267:43+15:33
Novotná Michaela0521:031521:0315
Novotná Barbora0524:462245:4922
Marková Hana0421:541167:43
 
12551HAN1Hanácká oblast HAN167:45+15:35
Binarová Adéla0423:043023:0430
Smékalová Karolína0422:411245:4520
Lukašáková Sára0422:001267:45
 
13549JEO3Ještědská oblast JEO368:05+15:55
Mellanová Judita0521:071821:0718
Kubecová Magdalena0524:272145:3418
Pesničáková Soňa0422:311468:05
 
14554JEO11Ještědská oblast JEO1168:47+16:37
Matyášová Kristýna0521:142021:1420
Podrábská Alžběta0424:101845:2415
Martanová Lea0523:231768:47
 
15542VYS2Oblast Vysočina VYS268:57+16:47
Vítek Matěj0521:182221:1822
Stoklasová Zuzana0425:522847:1023
Jelínek Filip0521:471068:57
 
16524POB2Pražská oblast POB269:35+17:25
Titz Adam0423:213423:2134
Král Adam0521:571045:1814
Baldrian Tomáš0424:172069:35
 
17545VAL2Valašská oblast VAL271:21+19:11
Pišová Adéla0525:484425:4844
Batani Valentina0524:202050:0830
Dittrichová Lucie0521:13971:21
 
18520POB7Pražská oblast POB771:36+19:26
Aschermannová Klára0420:431320:4313
Malečková Hana0525:052345:4821
Kopecká Valentýna0425:482471:36
 
18526STC1Středočeská oblast STC171:36+19:26
Janda Jakub0417:44517:445
Jiras Jenda0530:173948:0127
Heller Jiří0523:351971:36
 
20514HAN4Hanácká oblast HAN472:14+20:04
Janků Martin0423:364023:3640
Černoch Martin0525:582949:3428
Otruba František0522:401672:14
 
21502STC6Středočeská oblast STC672:30+20:20
Balejová Julie0521:061721:0617
Víšková Veronika0424:191945:2516
Jedličková Kristýna0427:052672:30
 
22543POB10Pražská oblast POB1073:40+21:30
Tůma Šimon0417:52817:528
Kabát Martin0418:26236:183
Blaha Jiří0437:224773:40
 
23519POB11Pražská oblast POB1175:38+23:28
Blaha Michal0417:49717:497
Štrait Vilém0720:58738:477
Čtrnáct František0436:514675:38
 
24529JEO6Ještědská oblast JEO676:07+23:57
Dejnožka Martin0623:173323:1733
Heřmánek Petr0530:173953:3439
Mairich Filip0622:331576:07
 
25550JMO3Jihomoravská oblast JMO376:10+24:00
Štěrbák Josef0423:223523:2235
Marek Vojtěch0421:43945:0513
Štěpánek Jan0631:053376:10
 
26537MSK1Moravskoslezský kraj MSK178:03+25:53
Bíčánek Jan0520:361220:3612
Kovařík Tomáš0423:001443:369
Mrózek Pawel0434:273978:03
 
27516JMO5Jihomoravská oblast JMO578:34+26:24
Hlaváčová Lucie0621:121921:1219
Miková Lenka0426:193147:3125
Ehlová Martina0631:033278:34
 
28558VYS3Oblast Vysočina VYS378:48+26:38
Doleželová Anna0623:163223:1632
Srbová Michaela0522:231145:3919
Novotná Jitka0433:093778:48
 
29501JEO10Ještědská oblast JEO1079:29+27:19
Bednařík Vilém0523:103123:1031
Hoetzel Hugo0521:26844:3612
Ort Haštal0434:534079:29
 
30509STC3Středočeská oblast STC381:58+29:48
Snížek Ondřej0422:162422:1624
Snížek Martin0423:111645:2717
Semíková Julie0336:314581:58
 
31561JEO7Ještědská oblast JEO782:19+30:09
Waldhauser Štěpán0425:294225:2942
Pokorný Jan0427:383453:0735
Janoušek Slávek0429:122882:19
 
32510POB8Pražská oblast POB882:20+30:10
Čechmánková Anna0422:362722:3627
Šimšová Pavla0535:184657:5445
Pecková Tereza0524:262182:20
 
33546POB9Pražská oblast POB982:24+30:14
Floriánková Františka0523:233623:2336
Baldrianová Eva0733:274356:5044
Nemšovský Filip0525:342382:24
 
34506STC2Středočeská oblast STC282:27+30:17
Jíra Filip0525:464325:4643
Bejvl Marek0426:553352:4133
Jedlička Jakub0429:463082:27
 
35547SJH1SJH Jindřichův Hradec SJH182:44+30:34
Kubáková Nela0428:255128:2551
Blažková Veronika0525:082453:3338
Benešová Michaela0629:112782:44
 
36522HAN2Hanácká oblast HAN282:49+30:39
Smékalová Viktorie0423:303823:3038
Otrubová Anna0529:393853:0936
Kovalčíková Anna0429:402982:49
 
37555VAL3Valašská oblast VAL382:58+30:48
Batani Valeria0521:152121:1521
Mrkvičková Ema0435:114556:2643
Šemnický Jakub0426:322582:58
 
38527STC5Středočeská oblast STC585:19+33:09
De Heij Laura0427:154627:1546
Arnoštová Veronika0426:373253:5240
Pračková Ema0431:273485:19
 
39533JCO2Jihočeská oblast JCO286:16+34:06
Pelc Matyáš0422:202522:2025
Pelc Tadeáš0631:084153:2837
Teringl Vojtěch0732:483586:16
 
40532POB4Pražská oblast POB486:22+34:12
Skripnik Nikola0622:372822:3728
Šubrt Vojtěch0528:333751:1031
Skripnik Matouš0835:124186:22
 
41538ZCO4Západočeská oblast ZCO486:55+34:45
Holíková Simona0526:144526:1445
Ziebová Veronika0425:292651:4332
Zmarzláková Olga0535:124186:55
 
42548VLI1Slavia Liberec orienteering VLI196:26+44:16
Andrlová Lea0421:031521:0315
Skácelová Kateřina0540:004961:0347
Šestáková Marie0435:234396:26
 
43531POB3Pražská oblast POB396:51+44:41
Melišík Jan0518:061018:0610
Janas Adam0425:472743:5311
Šubrt Jáchym52:585796:51
 
44535JEO4Ještědská oblast JEO497:00+44:50
Rumlenová Tereza0427:224727:2247
Hájková Tereza0533:334460:5546
Skácelová Adéla0436:054497:00
 
44505VLI2Slavia Liberec orienteering VLI297:00+44:50
Sýkora Oliver0522:092322:0923
Vilémová Eliška0631:474253:5641
Maškarinec Marek0543:045097:00
 
46562BOR1OK Jiskra Nový Bor BOR199:20+47:10
Kašpar Vojtěch0422:292622:2926
Kocmanová Adéla0743:435366:1248
Kašpar Štěpán0433:083699:20
 
47518MSK2Moravskoslezský kraj MSK2100:05+47:55
Bruková Petra0425:214125:2141
Rybková Vendula0451:105676:3149
Damek Ondřej0523:3418100:05
 
48528JCO1Jihočeská oblast JCO1100:07+47:57
Kosobudová Anna0527:294827:2948
Teringlová Vendula0427:443655:1342
Pekařová Nela0544:5453100:07
 
49523JEO5Ještědská oblast JEO5104:28+52:18
Hudská Štěpánka0427:305027:3050
Haslinger Leopold0425:152552:4534
Sochová Anna0551:4356104:28
 
50540JEO8Ještědská oblast JEO8111:03+58:53
Dolejší Jan0627:294827:2948
Houžvičková Daniela0749:235476:5250
Podrábský Ctibor0634:1138111:03
 
51563BOR2OK Jiskra Nový Bor BOR2116:36+64:26
Koudelková Eliška0639:435539:4355
Studničný Adam0737:174877:0051
Sýbová Marika0539:3649116:36
 
52534JCO3Jihočeská oblast JCO3124:31+72:21
Balková Markéta0444:565844:5658
Velát Vojtěch0441:565186:5255
Žalud Jan0437:3948124:31
 
53521VAL4Valašská oblast VAL4130:25+78:15
Matochová Adéla0544:145744:1457
Kolaříková Eliška0441:255085:3953
Sláma Šimon0544:4652130:25
 
54564TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1133:46+81:36
Štemberová Bára0644:105644:1056
Skalová Jolana0642:135286:2354
Rokos Marek0547:2354133:46
 
55536POB6Pražská oblast POB6134:44+82:34
Městka Václav0633:165433:1654
Horák Martin0657:525791:0856
Mencl Josef0643:3651134:44
 
56559LME1SK Los Mělník LME1151:12+99:02
Duchoslav Radek0454:306054:3060
Gebauer Jiří0436:504791:2057
Alblová Zuzana0659:5258151:12
 
57512JEO9Ještědská oblast JEO9159:37+107:27
Vřešťál Antonín0632:455332:4553
Houžvička David0549:395582:2452
Lamačová Kateřina0677:1359159:37
 
 
530HCE1TJ Hostivice HCE1disk
Černá Justina0653:565953:5659
Müllerová Hana06disk
Brodská Kateřina0684:4460
 
515ZCO3Západočeská oblast ZCO3disk
Bartošová Marie0428:405228:4052
Kulová Laura05disk
Postránská Adéla0530:0431
 
508ZCO2Západočeská oblast ZCO2Disk
Černý Jonáš0522:402922:4029
Šauli Kateřina04Disk
Stehlík Šimon05
 
517ZCO5Západočeská oblast ZCO5Disk
Janoch Mikuláš07Disk
Kožíšková Kateřina06
Stehlík Jakub0749:0755
 
 
 
 
H105 (42)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1626VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1110:510:00
Matějů Michal7738:22238:222
Heczko Robert7835:24173:461
Horáček Michal7737:052110:51
 
2619TUR1OOB TJ Turnov TUR1113:47+2:56
Baier Martin7637:20137:201
Drahoňovský Aleš7237:45375:052
Oma Jakub8038:425113:47
 
3641TBM1KOS TJ Tesla Brno TBM1116:32+5:41
Ehl Jiří7741:26541:265
Štěpánek Martin7338:33579:594
Čech Radovan7836:331116:32
 
4618SJI1OK Jihlava SJI1119:03+8:12
Venhoda Milan7141:02441:024
Vítek Jaroslav7239:36880:385
Lauerman Jan7438:253119:03
 
5642SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1119:11+8:20
Paclík Roman7842:49842:498
Weiner Jakub7937:54480:436
Hepner David7638:284119:11
 
6627ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1119:40+8:49
Štěrbák Eduard7542:541042:5410
Přikryl Petr6736:04278:583
Bukovac Maroš7640:428119:40
 
7620VSP1USK Praha VSP1128:56+18:05
Horák Pavel (Starosta)7345:191445:1914
Průša Michal7343:401088:599
Kučera Jan7339:576128:56
 
8628DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1130:32+19:41
Mrázek Jiří7942:27642:276
Hošek Václav8044:101186:377
Illner Jakub6643:5513130:32
 
9640SJC1Sportcentrum Jičín SJC1130:50+19:59
Tomeš Petr7551:032051:0320
Ticháček Radek7839:28790:3112
Kazda Jiří8040:197130:50
 
10632SRK1SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1131:24+20:33
Filip Libor7140:57340:573
Šklíba Jan7547:551888:528
Potštejnský Jan7842:3211131:24
 
11614CTB1SK OB Chotěboř CTB1133:21+22:30
Šťastný Karel7949:541849:5418
Gregor Martin7742:42992:3615
Hübner Jan7940:459133:21
 
12643ZBM2SK Žabovřesky Brno ZBM2134:25+23:34
Finstrle Luděk7952:592552:5925
Zřídkaveselý Libor7239:10692:0914
Hikl Tomáš8142:1610134:25
 
13633PGP1SK Praga PGP1135:44+24:53
Pokorný Ondřej7545:151345:1513
Janas Petr7144:321289:4711
Baldrian Petr7245:5718135:44
 
14605VRL1OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL1140:12+29:21
Štregl Petr7348:521648:5216
Štregl Tomáš7447:531796:4518
Polák Vlastimil7743:2712140:12
 
15607FSP1VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP1142:05+31:14
Skripnik Ondřej7551:132251:1322
Čech Jan7945:441596:5719
Fibír Tomáš7945:0816142:05
 
16631SHK2OK Slavia Hradec Králové SHK2147:02+36:11
Svoboda Ondřej7651:122151:1221
Slovák Miroslav7746:131697:2520
Toužil Karel7649:3720147:02
 
17622PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1148:05+37:14
Kadeřávek Petr7642:53942:539
Chaloupský David7148:141991:0713
Kunart Tomáš7256:5824148:05
 
18602ABM1KOB Moira Brno ABM1152:41+41:50
Palát Petr7442:39742:397
Kurečka Robert7257:4732100:2621
Rada Pavel7452:1521152:41
 
19608JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1153:00+42:09
Skřivanek Marcel7745:201545:2015
Vláčil Daniel7348:542194:1417
Hodač Karel7958:4627153:00
 
20604KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1153:36+42:45
Hecl Miloš7658:122958:1229
Růžička Lukáš7850:1324108:2524
Turczer Petr7945:1117153:36
 
21630DOR1OK Dobříš DOR1154:08+43:17
Bambousek Martin7353:192653:1926
Janda Pavel7655:5330109:1225
Arnošt Kamil7344:5614154:08
 
22623CHT1OOB SK Chrast CHT1159:02+48:11
Matras Tomáš8044:581244:5812
Korecký Miroslav7948:322093:3016
Zlesák Martin7365:3232159:02
 
23636FSP2VSK ČVUT Fakulta Stavební Prah FSP2163:56+53:05
Kurfürst Pavel7461:293361:2933
Nitsch Karel7649:1623110:4528
Hrouda Martin7653:1122163:56
 
24625VLI3Slavia Liberec orienteering VLI3164:05+53:14
Vilém Stanislav7764:323864:3238
Ekert Vladimír7644:4513109:1726
Podrábský Ctibor7054:4823164:05
 
25637DOB1KOB Dobruška DOB1165:22+54:31
Fátor Jan7951:172351:1723
Kubec Martin7053:3227104:4922
Preininger Luděk8060:3329165:22
 
26609SLA2SKOB Slaný SLA2165:37+54:46
Datel Jiří7159:173159:1731
Aster Vladimír6561:1436120:3136
Aster Tomáš9645:0615165:37
 
27615VLI2Slavia Liberec orienteering VLI2167:55+57:04
Šesták Marek7453:192653:1926
Mokrý Pavel7557:3331110:5229
Kolaja Jan8157:0325167:55
 
28638SCP2OK Sparta Praha SCP2171:21+60:30
Dubec Pavel8054:042854:0428
Veljačik Pavel6251:2225105:2623
Boudný Jan7465:5533171:21
 
29601ZBM3SK Žabovřesky Brno ZBM3177:18+66:27
Cicvárek Ivo7563:063563:0635
Coufal Svatoš6754:4429117:5034
Kasal Vít7559:2828177:18
 
30639ASU1Magnus Orienteering ASU1178:04+67:13
Bubela Tomáš8150:121950:1219
Greschner Luboš7863:5939114:1131
Pavlík Radek6863:5330178:04
 
31610ZBM4SK Žabovřesky Brno ZBM4178:19+67:28
Finstrle Aleš7661:583461:5834
König Lukáš8052:0126113:5930
Pátek Richard7664:2031178:19
 
32634RIC1OB Říčany RIC1184:46+73:55
Koten Pavel7258:133058:1330
Pecháček Libor7659:5534118:0835
Šrámek Petr6966:3834184:46
 
33613SLA1SKOB Slaný SLA1185:16+74:25
Doubek Petr7060:283260:2832
Matoušek Martin7154:3628115:0433
Kolář Tomáš7170:1235185:16
 
34635LDC1KOB Děčín LDC1185:57+75:06
Nehasil Vladislav7148:561748:5617
Nehasilová Zuzana7160:2835109:2427
Štěpán Petr7376:3338185:57
 
35621PLU1TJ SOKOL Plumlov PLU1194:50+83:59
Matyšek Radoslav8044:041144:0411
Krtička Jan7945:141489:1810
Melcher Ota80105:3241194:50
 
36611CHA1OK Chrastava CHA1201:29+90:38
Tomanica Vojtěch7664:263764:2637
Matyáš Libor7663:4738128:1337
Březina Jan7673:1636201:29
 
37612LME1SK Los Mělník LME1208:38+97:47
Haering Jan7581:223981:2239
Šimek Miroslav6369:5340151:1540
Albl Miloslav7657:2326208:38
 
38617DOK1OK Doksy DOK1215:50+104:59
Synek Antonín7852:572452:5724
Synek Marcel7661:2337114:2032
Šmol Marcel73101:3040215:50
 
39603SLA3SKOB Slaný SLA3223:48+112:57
Kouřimský Jan7263:103663:1036
Zemková Helena7485:1742148:2738
Wohanka Richard0175:2137223:48
 
40606KAM1OK Kamenice KAM1228:43+117:52
Hankovec Petr7192:374192:3741
Jedlička Adam7757:4933150:2639
Balej Jiří7278:1739228:43
 
 
644TUV2SOK TJ Turnov TUV2disk
Veselý Pavel6987:274087:2740
Smutný Martin6381:0741168:3441
Hájek Jan73disk
 
624UOL1SOB Olomouc UOL1disk
Binar Robert75disk
Horčička Petr7049:1422
Horký Jan7147:5619
 
 
 
 
H135 (44)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1661EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP193:360:00
Seidl Miroslav7432:00232:002
Koucký Roman6329:53261:532
Ondráček Radim7431:43193:36
 
2655TZL1SKOB Zlín TZL195:43+2:07
Podmolík Tomáš6932:42532:425
Šidla Jan6828:46161:281
Pekárek Evžen7034:15495:43
 
3692PGP1SK Praga PGP195:47+2:11
Janovský Tomáš6432:05332:053
Matějů Luboš7630:43362:483
Pospíšil Vítek6832:59295:47
 
4671LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1102:55+9:19
Hanslian David7832:34432:344
Mudrák Stanislav6734:27867:014
Hubáček Josef6135:549102:55
 
5684AOP1Orientační Běh Opava AOP1103:47+10:11
Valík Luděk7134:57734:577
Hadač Miroslav6533:33668:305
Kovalčík Tomáš7335:175103:47
 
6672VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1104:08+10:32
Henych Petr6033:32633:326
Martan Jiří7335:03968:356
Vodrážka Jakub7635:336104:08
 
7681TBM1KOS TJ Tesla Brno TBM1105:26+11:50
Urválek Jiří6137:591337:5913
Hlaváč Jiří6134:08772:0710
Milán Pavel7233:193105:26
 
8678VPM1KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1105:37+12:01
Vodrážka Ondřej7730:35130:351
Kurz Zdeněk6338:531569:288
Hašek Ondřej6936:0910105:37
 
9691KAM1OK Kamenice KAM1109:03+15:27
Semík Luboš6240:241740:2417
Škvor Martin6731:44472:0811
Kozák Petr6536:5511109:03
 
10667PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1110:59+17:23
Kavalír Karel6536:12936:129
Kamenický Jan6632:26568:387
Novotný Milan6542:2120110:59
 
11695LCE2OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2111:48+18:12
Vavrys Petr6435:07835:078
Šmelík Juraj6636:511271:589
Škoda František7439:5016111:48
 
12658AOP2Orientační Běh Opava AOP2116:32+22:56
Tesař Jiří6737:151237:1512
Borunský Tomáš7436:221073:3712
Schuster Martin6542:5522116:32
 
13686KAM2OK Kamenice KAM2122:15+28:39
Zámečník David7540:241740:2417
Ročejdl Marek6440:451881:0913
Valášek Petr6641:0618122:15
 
14693LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1122:59+29:23
Fencl Petr6940:282040:2820
Roudný Václav6141:261981:5414
Kaplan Jan6441:0517122:59
 
15669VSP1USK Praha VSP1123:07+29:31
Aschermann Jan6940:542140:5421
Štrait Martin7644:352185:2918
Bořánek Petr7037:3812123:07
 
16666CHA1OK Chrastava CHA1125:31+31:55
Vydra Ivan6649:563949:5639
Schröter Pavel7239:461789:4223
Pachner Pavel7535:497125:31
 
17662SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1126:01+32:25
Čečka Jiří7645:173145:1731
Langr Jan6739:181684:3517
Netuka Jan7041:2619126:01
 
18673VAM1OOB Vamberk VAM1127:19+33:43
Koblic Jan7636:361036:3610
Tupec Jiří5850:593487:3519
Netopil Libor7439:4415127:19
 
19697LLI1TJ Loko Liberec LLI1127:35+33:59
Marek Martin7054:154154:1541
Fürst Aleš6837:271391:4225
Peterka Vojtěch7535:538127:35
 
20653OSN1SK Orientační sporty Nové Měst OSN1131:15+37:39
Mareček Petr6940:241740:2417
Nechanická Daniela7543:022083:2615
Kamenická Lenka6947:4930131:15
 
21665EKP2VŠTJ Ekonom Praha EKP2133:40+40:04
Janeček Jura6747:413547:4135
Pecka Jan6847:382495:1930
Sajal Martin7838:2113133:40
 
22683ONO1SKOB Ostrov ONO1133:41+40:05
Řehák Miroslav7147:333447:3334
Ševčík Petr7236:431184:1616
Hájek Jiří6449:2531133:41
 
23652TUR1OOB TJ Turnov TUR1134:15+40:39
Vřešťál Jan7341:522541:5225
Lamač Jaroslav7246:072387:5921
Stárek Filip6646:1626134:15
 
24656TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1134:26+40:50
Balogh Jan7539:411539:4115
Schindler Jiří6352:213692:0227
Rydl Jiří7042:2421134:26
 
25680TJN2OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN2137:17+43:41
Novotný Dušan7042:472742:4727
Žucha Jiří6649:032791:5026
Posselt Martin6845:2725137:17
 
26674ZPV1KOB ZPV Prostějov ZPV1138:22+44:46
Holinka Martin6740:231640:2316
Jirka Jiří5550:393291:0224
Křeček Miroslav6247:2028138:22
 
27651MFP1VŠSK MFF UK Praha MFP1139:30+45:54
Siegl Roman6747:013247:0132
Forst Libor6349:182896:1931
Král Aleš7843:1123139:30
 
28690SJH2SJH Jindřichův Hradec SJH2140:39+47:03
Blažek Petr7449:023749:0237
Tichý Martin6438:351487:3720
Nouza Petr6553:0235140:39
 
29660LTP1OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1141:23+47:47
Bílý Petr6841:462441:4624
Eiselt Miloš5852:093593:5529
Bruner Luboš6547:2829141:23
 
30698MLA1MLOK Mariánské Lázně MLA1143:09+49:33
Bartoš Luděk6747:293347:2933
Kamaryt Miloš6450:313198:0035
Černý Libor6945:0924143:09
 
31679DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1144:40+51:04
Klaška Pavel6548:463648:4636
Víteček Jan7248:392697:2534
Šubrt Antonín7147:1527144:40
 
32675JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1145:08+51:32
Jeřábek Luboš6144:193044:1930
Soldán Vladimír6548:062592:2528
Chmelař Miroslav6252:4334145:08
 
33663SJH1SJH Jindřichův Hradec SJH1149:03+55:27
Parkan Jiří6843:172943:1729
Kubičko Petr6955:023798:1936
Dundáček Milan6950:4433149:03
 
34694CHC1K.O.B. Choceň CHC1152:36+59:00
Sobczyński Kalikst7136:511136:5111
Švadlena Jiří4676:2342113:1440
Švadlena Pavel7539:2214152:36
 
35685TJN4OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN4153:28+59:52
Mrkvička Jiří7141:312341:3123
Horák Petr5655:473997:1833
Dejnožka Jiří7556:1037153:28
 
36664TJN3OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN3160:10+66:34
Vokurka Jan7541:222241:2222
Štembera Jan7555:063896:2832
Pustai Josef6363:4239160:10
 
37688CHA2OK Chrastava CHA2167:28+73:52
Gorčica Pavel6242:432642:4326
Danko Tomáš7264:2941107:1239
Sychra Zdeněk7360:1638167:28
 
38659TJN5OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN5173:14+79:38
Hostaš Petr6653:124053:1240
Řehoř Jiří7050:5333104:0538
Picek Jan6569:0940173:14
 
39687KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1179:39+86:03
Pavelka Martin7574:204474:2044
Smrček Petr7449:2730123:4742
Janů Zdeněk5755:5236179:39
 
40677HCE1TJ Hostivice HCE1181:15+87:39
Kettner Pavel5949:513849:5138
Strnad Pavel7149:222999:1337
Müller Jan6882:0242181:15
 
41657LTP2OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP2207:34+113:58
Würz Bohuslav7355:364255:3642
Kruschina Jan7281:2243136:5843
Kovář Boris6770:3641207:34
 
42682MOV1SKOB Ostrava MOV1209:47+116:11
Holec Honza6758:204358:2043
Štětínský Pavel7155:5740114:1741
Vývoda Zdeněk6795:3043209:47
 
 
670LCE3OOB TJ Slovan Luhačovice LCE3disk
Slezák Libor6242:592842:5928
Plášek Martin6145:052288:0422
Kunčar Vít66disk
 
689TBM2KOS TJ Tesla Brno TBM2disk
Dvořáček Petr7038:281438:2814
Gryc Jan67disk
Gryc Tomáš6949:3732
 
 
 
 
H14 (26)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1420ZCO1Západočeská oblast ZCO176:140:00
Šauli Filip0325:04325:043
Kurz Šimon0227:57353:012
Richtr Lukáš0223:13176:14
 
2401VYS1Oblast Vysočina VYS177:16+1:02
Hojný Jáchym0327:41627:416
Nechanický Jan0223:49151:301
Mareček Šimon0225:46377:16
 
3415POB1Pražská oblast POB178:15+2:01
Malačka Milan0221:46121:461
Švarc Antonín0232:32954:183
Šimša Martin0323:57278:15
 
4417HAN1Hanácká oblast HAN184:28+8:14
Světnický František0228:00728:007
Valík Adam0327:37255:374
Kostka Jiří0228:51584:28
 
5426STC1Středočeská oblast STC189:31+13:17
Kovářík Tomáš0327:38427:384
Škácha Vít0328:50456:285
Škvor Adam0233:03789:31
 
6422ZCO2Západočeská oblast ZCO291:10+14:56
Mayer Šimon0230:161030:1610
Oncirk Jan0334:081464:2414
Tokár Radim0326:46491:10
 
7412JEO1Ještědská oblast JEO194:41+18:27
Vitebský Lukáš0324:55224:552
Hájek Kryštof0235:481660:439
Synek Petr0233:58994:41
 
8409JMO1Jihomoravská oblast JMO198:14+22:00
Coufal Jáchym0227:40527:405
Lička Adam0332:371060:178
Urbánek Adam0337:571698:14
 
9424VAL1Valašská oblast VAL198:17+22:03
Chovanec Václav0228:03828:038
Kundrata Jan0230:17758:206
Blank Noah0239:571998:17
 
10418MSK1Moravskoslezský kraj MSK198:24+22:10
Haltof Marek0230:361130:3611
Bialožyt Marek0329:36560:127
Bjolek Michal0338:121798:24
 
11411STC3Středočeská oblast STC3100:23+24:09
Šrámek Jaromír0333:131633:1316
Hejsek Filip0233:561367:0915
Sedláček Jaroslav0333:148100:23
 
12403JEO3Ještědská oblast JEO3101:05+24:51
Matyáš Vojtěch0233:321733:3217
Lesák Ondřej0329:48663:2010
Řehoř Vojta0337:4514101:05
 
13421POB3Pražská oblast POB3101:39+25:25
Hřivna Jakub0331:401331:4013
Šubrt Matěj0232:371064:1713
Janas Petr0237:2213101:39
 
14408POB2Pražská oblast POB2101:52+25:38
Kožina Štěpán0334:071834:0718
Bolehovský Michal0236:301770:3716
Melišík Martin0231:156101:52
 
15419ZCO3Západočeská oblast ZCO3103:46+27:32
Spěváček Vojtěch0230:371230:3712
Kovář Ondřej0232:521263:2912
Kohoutek Oldřich0340:1720103:46
 
16402JEO2Ještědská oblast JEO2105:36+29:22
Bradáč David0232:241532:2415
Socha Ondřej0338:271870:5117
Dejnožka Vojtěch0334:4511105:36
 
17404STC2Středočeská oblast STC2107:08+30:54
Chaloupka Viktor0342:052242:0522
Kučera Jáchym0330:37872:4218
Hankovec Hugo0234:2610107:08
 
18407HAN2Hanácká oblast HAN2109:15+33:01
Čech Vít0331:441431:4414
Svoboda Radek0241:072072:5119
Doležal Matyáš0236:2412109:15
 
19423VYS2Oblast Vysočina VYS2115:28+39:14
Jelínek Kryštof0336:081936:0819
Kopecký Jan0239:571976:0520
Starková Terezie0239:2318115:28
 
20416JEO4Ještědská oblast JEO4119:53+43:39
Mellan Jonáš0339:082139:0821
Staňa Ondřej0342:582282:0621
Hnízdil Matěj0337:4715119:53
 
21425ZCO4Západočeská oblast ZCO4135:22+59:08
Lill Petr0251:522551:5225
Hejduk Zdeněk0241:442193:3623
Šustr Antonín0241:4621135:22
 
22413ZCO5Západočeská oblast ZCO5142:02+65:48
Donda Jiří0443:532343:5323
Hasman Jakub0550:322394:2524
Milota Břetislav0347:3722142:02
 
23405VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1151:10+74:56
Klein Martin0436:322036:3220
Ekert Tomáš0355:252491:5722
Maškarinec Štěpán0359:1323151:10
 
 
406POB4Pražská oblast POB4disk
Víteček Jáchym0228:38928:389
Kolář Matyáš0334:431563:2111
Kolský Pavel02disk
 
414JMO2Jihomoravská oblast JMO2disk
Tachovský Matyáš02disk
není č.
není č.
 
410JCO1Jihočeská oblast JCO1disk
Pšenička Kryštof0347:522447:5224
Novák Jakub02disk
Sobotka Radim0364:4624
 
 
 
 
H165 (15)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1733TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1108:100:00
Novotný Otakar5640:29340:293
Kunc Radovan5535:56276:252
Zuzánek Zdeněk5931:451108:10
 
2734STE1SK SKI-OB Šternberk STE1108:16+0:06
Václavek Tomáš5837:12137:121
Neumann Jaroslav5935:29172:411
Skyva Petr6535:352108:16
 
3723PGP1SK Praga PGP1116:28+8:18
Kožina Petr6040:50440:504
Hrabánek David6036:12377:023
Tichovský Martin6139:265116:28
 
4728HOR1TJ Jiskra Hořice HOR1119:38+11:28
Vávra Martin6339:37239:372
Vávra Radek6341:48581:254
Škorpil Martin5738:134119:38
 
5722EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP1123:16+15:06
Fanta Miroslav5842:16642:166
Šedivý Jiří5543:18685:345
Blaha Ondřej7037:423123:16
 
6732KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1138:08+29:58
Matoušek Milan6746:57846:578
Komárek Jaromír4948:37995:349
Šrámek Jaromír5842:346138:08
 
7725SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1142:36+34:26
Hausvater Karel5846:42746:427
Gazdačko Milan5745:29792:117
Chmelař Pavel6450:2511142:36
 
8730SJI1OK Jihlava SJI1149:17+41:07
Kaňák Petr6148:001148:0011
Petráček Aleš6346:40894:408
Zeman Jaroslav5954:3712149:17
 
9735SBR1SKOB Bruntál SBR1156:40+48:30
Řeháček Petr6347:11947:119
Vojtášek Jan5359:4212106:5310
Sklenář Josef6649:4710156:40
 
10727LTU1OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1157:30+49:20
Bendák Petr6548:021248:0212
Rejmont Milan4862:0913110:1112
Petržela Pavel6347:199157:30
 
11729SJH1SJH Jindřichův Hradec SJH1164:40+56:30
Beneš Jan7041:37541:375
Gřunděl Ivan4267:4614109:2311
Benešová Iva7055:1713164:40
 
12726LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1174:31+66:21
Štěrba Pavel5459:351359:3513
Třasák Milan5271:3915131:1413
Filičko Marek7143:177174:31
 
 
736UOL2SOB Olomouc UOL2disk
Smékal David75disk
Poklop Lubomír5659:1911
Jadviščok Ladislav5178:0914
 
731SCP1OK Sparta Praha SCP1disk
Buriánek Jaromír47disk
Jahn Pavel5557:2410
Podivínský Tomáš7244:318
 
721UOL1SOB Olomouc UOL1disk
Šimek Roman6547:551047:5510
Navrátil Antonín5339:20487:156
Pernica Jiří65disk
 
 
 
 
H18 (33)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1301ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1115:300:00
Dekrét Jakub9938:50438:504
Hlaváč Ondřej9939:05177:551
Hirš Otakar9837:353115:30
 
2310PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1117:17+1:47
Bendák Jan9838:41138:411
Starý Ondra9843:361082:173
Vandas Daniel9835:002117:17
 
3309LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1117:27+1:57
Černocký Libor9840:01540:015
Vopařil Jan9942:28782:295
Sýkora Vojtěch9834:581117:27
 
4318STE1SK SKI-OB Šternberk STE1121:55+6:25
Horčička Vít9940:44640:446
Jirka Mikuláš0041:38582:224
Bořánek Michal0039:334121:55
 
5308JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1124:12+8:42
Kočí Josef9844:001344:0013
Vystavěl Ondřej9840:24284:247
Pryjma Fryderyk9839:485124:12
 
6331SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1124:53+9:23
Gebrt Jan9841:26841:268
Pek Daniel9842:21683:476
Biederman Marcin9841:066124:53
 
7328LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1128:35+13:05
Roudný Martin0041:08741:087
Volák Ondřej0040:41481:492
Fencl Jonáš9946:4613128:35
 
8314CHC1K.O.B. Choceň CHC1128:39+13:09
Křivda Tomáš9938:46238:462
Okarma Jacek9845:391384:258
Švadlena Michal0144:1410128:39
 
9335KAM1OK Kamenice KAM1132:25+16:55
Gajda Jan0142:261042:2610
Škvor Ota9945:231287:4911
Hausenblas Šimon9844:3611132:25
 
10311PHK2OK 99 Hradec Králové PHK2133:02+17:32
Chvátil Šimon9945:471645:4716
Metelka Ondřej0143:13989:0013
Kavalír Jáchym9944:029133:02
 
11302TRI1TJ TŽ Třinec TRI1134:33+19:03
Filipek Sebastian0038:46238:462
Cienciala Jan9845:421484:289
Holesz Sebastian9950:0517134:33
 
12312TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1134:53+19:23
Nagy Josef0041:51941:519
Novák Filip9846:151688:0612
Janeček Mirek9846:4714134:53
 
13307KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1139:06+23:36
Matoušek Matěj0049:282249:2822
Šrámek Ondřej9942:48892:1614
Müller Jonáš9946:5015139:06
 
14316SJI1OK Jihlava SJI1139:55+24:25
Čech Petr0044:591444:5914
Šenkýř Matěj9947:341892:3315
Kafka Matěj9947:2216139:55
 
15319BOR1OK Jiskra Nový Bor BOR1140:46+25:16
Pavlovec Dan0042:341142:3411
Kašpar Ludvík9856:262599:0019
Koštejn Vít9841:468140:46
 
16322LLI1TJ Loko Liberec LLI1141:11+25:41
Melichar Vojtěch9843:541243:5412
Melichar Petr0040:35384:2910
Matějka Lukáš9856:4219141:11
 
17334TUR1OOB TJ Turnov TUR1141:30+26:00
Synek Antonín0049:042149:0421
Thoř Tomáš9945:501594:5417
Karatsiolis Kryštof9946:3612141:30
 
18332PGP1SK Praga PGP1145:22+29:52
Novák Aleš9855:302955:3029
Janovský Tomáš0148:3719104:0723
Semerád Antonín9841:157145:22
 
19317VPM1KOS Slavia VŠ Plzeň VPM1156:15+40:45
Hašek Jan0051:452651:4526
Hasman Ondřej0045:021196:4718
Hasman Marek0259:2821156:15
 
20313ZBM2SK Žabovřesky Brno ZBM2156:51+41:21
Bžatek Vojtěch9945:441545:4415
Kinc Martin9947:151792:5916
Král Jan9963:5225156:51
 
21327TJN2OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN2159:39+44:09
Michek David9847:491747:4917
Adamec Martin0152:2722100:1620
Novotný Marek9959:2320159:39
 
22326TBM1KOS TJ Tesla Brno TBM1160:35+45:05
Milán Tomáš0148:171948:1719
Sedlář Jan0052:0520100:2221
Gryc Vojtěch0160:1322160:35
 
23325LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU2162:01+46:31
Roudný Václav0050:302450:3024
Macek Ondřej0259:4527110:1526
Žák Jan9851:4618162:01
 
24333SRK1SOOB Spartak Rychnov n.Kn. SRK1165:47+50:17
Šabata Milan9948:111848:1118
Locker Tomáš9855:2824103:3922
Šklíba Michal9962:0824165:47
 
25315JPV2Oddíl OS SK Prostějov JPV2168:04+52:34
Kašpar Petr9951:462751:4627
Hubáček Filip9855:1823107:0425
Karásek Adam0061:0023168:04
 
26320PGP2SK Praga PGP2175:50+60:20
Siegl Matyáš0148:572048:5720
Hasal Martin9856:4526105:4224
Borovička Tomáš9870:0828175:50
 
27321AOP1Orientační Běh Opava AOP1183:54+68:24
Valík Tomáš0051:312551:3125
Tesař Vojtěch9960:3528112:0627
Čechová Klára9971:4829183:54
 
28303VSP1USK Praha VSP1190:06+74:36
Klaška Martin0157:303057:3030
Semík Jakub0063:3229121:0229
Puchalský Jan0169:0427190:06
 
29323DOR1OK Dobříš DOR1198:15+82:45
Janda Ondřej0154:332854:3328
Tachezy Jan0163:4330118:1628
Bambousek Jan9879:5930198:15
 
30324SJI2OK Jihlava SJI2223:52+108:22
Foltýn Tomáš9867:073167:0731
Poláček Tomáš0174:5132141:5830
Záboj Petr0181:5431223:52
 
31306STE2SK SKI-OB Šternberk STE2248:39+133:09
Beneš Miroslav9972:503272:5032
Poštulka Lukáš0169:1231142:0231
Neumann David01106:3732248:39
 
 
329LCE2OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2disk
Féder Medard0149:512349:5123
Bitto Maxim00disk
není č.
 
304TJN3OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN3disk
Budský Ondřej01disk
Šmaus Antonín0052:2621
Růta Matyáš0167:5326
 
 
 
 
H180 (23)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1782VLI1Slavia Liberec orienteering VLI190:390:00
Hickethier Manfred5235:19335:193
Škoda Přemek5324:11259:302
Přinda Oldřich5131:09290:39
 
2783TUR1OOB TJ Turnov TUR191:47+1:08
Dragowski Robert5933:35133:351
Hudský Vlastimil5127:19360:543
Folprecht Miroslav5530:53191:47
 
3777LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU198:06+7:27
Fencl Jiří6333:40233:402
Farář Václav5222:29156:091
Knap Jan5141:57698:06
 
4780VSP1USK Praha VSP199:27+8:48
Uher Petr5036:44436:444
Hořínek Jaroslav5027:22464:064
Semík Jan6535:21399:27
 
5788TZL1SKOB Zlín TZL1112:06+21:27
Slováček Rudolf5438:38538:385
Háj Bohumil5628:18566:565
Jelínek Petr4945:108112:06
 
6774TUR2OOB TJ Turnov TUR2115:24+24:45
Provazník Jiří5139:53739:537
Jakubec Jindřich4837:261377:196
Švarc Jiří6238:054115:24
 
7778TUR3OOB TJ Turnov TUR3123:31+32:52
Konopáč Jiří5842:11942:119
Tvrdek Vojtěch4935:22977:338
Holas Vladimír5645:5810123:31
 
8789SCP1OK Sparta Praha SCP1126:53+36:14
Novák Miloš4646:371346:3713
Přeček Zdeněk5235:281082:0510
Lohr Ivo6844:487126:53
 
9785CHA1OK Chrastava CHA1127:22+36:43
Kaška Rudolf5538:42638:426
Smetana Radim4738:401477:227
Ševčík Milan5050:0017127:22
 
10787VBM1VSK Mendelu Brno VBM1127:58+37:19
Jordanov Nikolaj6551:051851:0518
Chmelík Aleš4731:16682:2111
Hanzl Vlastimil5345:379127:58
 
11775LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU2128:05+37:26
Novotný Miroslav5940:22840:228
Sáňka Bedřich5141:221681:449
Vícha Vladimír5846:2111128:05
 
12776MLA1MLOK Mariánské Lázně MLA1131:06+40:27
Sklenář Jan4255:152155:1521
Fišák Jan4436:531192:0817
Milota Josef5838:585131:06
 
13790VSP2USK Praha VSP2136:21+45:42
Hora Vladimír5149:221749:2217
Polák Zdeněk5234:01883:2312
Šváb Jan5852:5818136:21
 
14779TZL2SKOB Zlín TZL2138:40+48:01
Jelínek Vít5148:371648:3716
Láznička Alois3640:171588:5415
Krejčík Zbyněk5749:4615138:40
 
15771DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1138:57+48:18
Dlouhý Jiří5748:201448:2014
Procházka Zdenko4341:371789:5716
Stehno Pavel4949:0013138:57
 
16781CHT1OOB SK Chrast CHT1144:48+54:09
Matras Jaroslav5351:101951:1019
Vítek Josef4837:231288:3314
Zlesák Milan5156:1519144:48
 
17773VRL1OOS TJ Spartak Vrchlabí VRL1145:57+55:18
Kubát Miroslav6754:272054:2720
Farář Jaroslav5032:00786:2713
Knobloch Jindřich4959:3020145:57
 
18772MKP2SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. MKP2158:29+67:50
Reicjhl Michal6443:061143:0611
Hankovská Jana4053:072096:1319
Tomaščin Jaroslav5862:1621158:29
 
19791CHA2OK Chrastava CHA2160:47+70:08
Pavlík Milan5457:522257:5222
Kadavý Zdeněk4953:0619110:5821
Barták Jiří5149:4916160:47
 
20793MKP1SK GORDIC Praha Kačerov, z.s. MKP1163:41+73:02
Koč Zdeněk4742:221042:2210
Koč Břetislav4471:5922114:2122
Koč Lumír5449:2014163:41
 
21792KAS1KOB Kamenický Šenov KAS1174:29+83:50
Eichler Petr6944:371244:3712
Štrojsa Josef4062:3321107:1020
Nejezchleba Jiří4667:1922174:29
 
 
22784TUR4OOB TJ Turnov TUR4217:04+126:25
Mareš Hynek6166:522366:5223
Folprecht Eduard43103:0223169:5423
Mertlík Jan6447:1012217:04
 
 
ms786VLI2Slavia Liberec orienteering VLI2172:57+82:18
Ježek Ladislav4948:261548:2615
Řezáč Pavel6944:111892:3718
Bednařík Libor5280:2023172:57
 
 
 
 
H21 (49)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
11ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM1124:220:00
Hájek Daniel8941:11141:111
Chromý Adam8842:49484:001
Nykodým Miloš9040:222124:22
 
22PHK1OK 99 Hradec Králové PHK1127:22+3:00
Losman Petr7946:131546:1315
Kubát Pavel9139:51186:042
Petržela Jan9241:185127:22
 
33PGP1SK Praga PGP1127:52+3:30
Flašar Jan8645:551345:5513
Procházka Jan8440:46286:414
Šedivý Jan8441:114127:52
 
44LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU1132:04+7:42
Procházka David9145:01745:017
Kubelka Tomáš9341:07386:083
Kamenický Matěj9045:5614132:04
 
57TUR1OOB TJ Turnov TUR1133:44+9:22
Hradec Pavel8841:12241:122
Wolf Filip9747:001688:125
Horák Patrik9545:3211133:44
 
610SSU1SK Severka Šumperk SSU1133:53+9:31
Král Václav8249:103649:1036
Poklop Martin8845:47994:5718
Král Vojtěch8838:561133:53
 
78LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE1134:00+9:38
Perůtka Jan8846:111446:1114
Valenta Jiří9247:141793:2511
Hubáček Jonáš9540:353134:00
 
85ZBM2SK Žabovřesky Brno ZBM2135:23+11:01
Brlica Pavel9345:501145:5011
Mokrý Stanislav9246:041091:5410
Zimmermann Štěpán9143:296135:23
 
912TZL1SKOB Zlín TZL1136:10+11:48
Dlabaja Štěpán8545:10845:108
Nečas Jiří9144:08689:187
Přibyl Bronislav8646:5217136:10
 
106SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK1136:48+12:26
Dwojak Wojciech8145:511245:5112
Komanec Václav8443:31589:228
Šmehlík Eduard8747:2620136:48
 
1111ASU1Magnus Orienteering ASU1137:33+13:11
Sláma Dušan9846:471746:4717
Horvát Petr9446:581493:4512
Minář Marek9443:487137:33
 
1233TUR2OOB TJ Turnov TUR2138:29+14:07
Luštický Martin8745:141045:1410
Fodor Petr8148:312193:4512
Dlabaja Tomáš8344:449138:29
 
139KAM1OK Kamenice KAM1139:07+14:45
Rusý Tomáš9348:483148:4831
Kettner Vojtěch9645:25894:1316
Semík Ondřej9444:5410139:07
 
1434TUR3OOB TJ Turnov TUR3140:25+16:03
Schulhof Jan8942:57442:574
Wolf Daniel9148:352291:329
Dragowski Kuba9048:5323140:25
 
1544PGP2SK Praga PGP2140:41+16:19
Landovský Tomáš9148:142848:1428
Sysel Ctibor8746:441394:5819
Navrátil Šimon9745:4313140:41
 
1635ZBM3SK Žabovřesky Brno ZBM3140:43+16:21
Bukovac Palo8149:403749:4037
Hruška Jakub9544:51794:3117
Bravený Vít9146:1215140:43
 
1715AOP1Orientační Běh Opava AOP1142:28+18:06
Navrátil Boris9244:36544:365
Hadač Filip9349:272494:0314
Schuster Marek9348:2522142:28
 
1813LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU2144:00+19:38
Záveský Filip9346:491946:4919
Grundmann Jan9450:312697:2025
Zvěřina Petr8246:4016144:00
 
1914SJC1Sportcentrum Jičín SJC1144:02+19:40
Kovář Miroslav8150:414050:4140
Beneš Jan8747:401898:2130
Mrázek Jan8145:4112144:02
 
2050LCE2OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2144:06+19:44
Mudrák Štěpán9647:272547:2725
Horyna Roman7646:401294:0715
Slezák Jiří9049:5926144:06
 
2139ZBM4SK Žabovřesky Brno ZBM4145:42+21:20
Zháňal Jan8746:502046:5020
Zimmermann Jakub8950:332797:2326
Chloupek Adam9348:1921145:42
 
2226ASU2Magnus Orienteering ASU2145:44+21:22
Khýn Vítězslav8350:454150:4541
Zbranek Roman8847:491998:3431
Šmelík Martin9647:1019145:44
 
2336LPM1OK Lokomotiva Plzeň LPM1145:59+21:37
Kolovský František9242:56342:563
Valeš Jiří9546:201189:166
Stehlík Petr7956:4336145:59
 
2432PHK2OK 99 Hradec Králové PHK2146:50+22:28
Balcar Aleš8648:162948:1629
Panchártek Jan8846:591595:1520
Mašata Matěj9651:3527146:50
 
2524SHK2OK Slavia Hradec Králové SHK2148:25+24:03
Remeš Petr9445:13945:139
Baran Jan9750:472896:0021
Jirásek Michal8952:2530148:25
 
2628CHC1K.O.B. Choceň CHC1149:56+25:34
Semrád Ladislav9748:483148:4831
Grundman Vojtěch8848:162097:0423
Křivda Martin9552:5231149:56
 
2745VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1150:02+25:40
Škoda Jakub8844:54644:546
Kobr Tomáš8952:503397:4427
Habán Ivo7752:1829150:02
 
2823LPU3OK Lokomotiva Pardubice LPU3150:27+26:05
Hovorka Lukáš9049:033549:0335
Čermák Jan9354:3236103:3535
Nožka Radek9046:5217150:27
 
2930PGP3SK Praga PGP3150:29+26:07
Procházka Jan8247:462647:4626
Veselý Jakub9549:212397:0724
Landovský Jakub9653:2232150:29
 
3046SJC2Sportcentrum Jičín SJC2153:13+28:51
Kazda Ondřej8248:553348:5533
Zikmund Zdeněk9752:3732101:3232
Žaloudek Petr8351:4128153:13
 
3141DOB1KOB Dobruška DOB1155:13+30:51
Dutkowski Mikolaj9247:082247:0822
Janda Martin8049:432596:5122
Hošek Radim8758:2239155:13
 
3248TZL2SKOB Zlín TZL2155:16+30:54
Benroth Martin9246:241646:2416
Kolárik Jan9051:333097:5729
Kolárik Tomáš9357:1937155:16
 
3317AOP2Orientační Běh Opava AOP2156:47+32:25
Glonek Jakub9646:471746:4717
Košárek Pavel7150:592997:4628
Sklenář Martin9559:0141156:47
 
3438KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1157:14+32:52
Tomanek Daniel7447:142347:1423
Janů Zdeněk9056:0838103:2234
Vozda Vojtěch9053:5233157:14
 
3549DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1158:16+33:54
Illner Vojtěch9650:043850:0438
Falta Ondřej8559:1043109:1439
Janata Martin8349:0224158:16
 
3647PHK3OK 99 Hradec Králové PHK3159:03+34:41
Műller Martin8948:243048:2430
Šabatka Zdeněk8956:2239104:4636
Justa Pavel8754:1734159:03
 
3725PGP4SK Praga PGP4160:40+36:18
Hora Vojtěch8353:264453:2644
Werner Michal9757:2242110:4841
Procházka Pavel9049:5225160:40
 
3827ZBM5SK Žabovřesky Brno ZBM5163:18+38:56
Kazda Adam9152:204252:2042
Kelbl Vladimír9753:0734105:2738
Drábek Jan8557:5138163:18
 
3921CHC2K.O.B. Choceň CHC2166:59+42:37
Pátek Michal8658:384758:3847
Pešek Ondřej8552:3531111:1342
Sháněl Jan9455:4635166:59
 
4042CHT1OOB SK Chrast CHT1168:15+43:53
Kopáček Jan8550:403950:4039
Krejsa Jan8754:2935105:0937
Krejsa Martin9063:0644168:15
 
4118VBM1VSK Mendelu Brno VBM1170:05+45:43
Fučík Karel7247:162447:1624
Bravený Adam8854:3837101:5433
Kočí Martin8768:1146170:05
 
4231KAM2OK Kamenice KAM2172:06+47:44
Valášek Jan9456:294556:2945
Kapal Tomáš9457:0341113:3244
Valášek Jiří9758:3440172:06
 
4343TRI1TJ TŽ Třinec TRI1172:08+47:46
Kantor Ondřej9146:552146:5521
Gazda Viktor9265:1546112:1043
Walach Ondřej9659:5842172:08
 
4440OSN1SK Orientační sporty Nové Měst OSN1182:45+58:23
Kamenický Jeroným9559:224859:2248
Kamenický Tobiáš9363:1945122:4147
Dvořáček Jiří7560:0443182:45
 
4520PLU1TJ SOKOL Plumlov PLU1182:49+58:27
Otruba Karel7957:364657:3646
Otruba Marek7461:4244119:1846
Stoklasa Bohumil8463:3145182:49
 
4622KRN1KOS TJ Lokomotiva Krnov KRN1195:15+70:53
Kopec Tomáš8249:023449:0234
Peths Jan8165:5848115:0045
Kopcová Michaela8480:1548195:15
 
4716LPM2OK Lokomotiva Plzeň LPM2203:14+78:52
Čechura Tomáš8963:094963:0949
Suchý Petr7865:4847128:5748
Šilhavý Jakub8574:1747203:14
 
 
29SJI1OK Jihlava SJI1disk
Bořil Jan9748:112748:1127
Prášil Marek73disk
Čech Jan9644:158
 
37TZL3SKOB Zlín TZL3disk
Podmolík Josef9753:124353:1243
Kašpar Michal9356:3240109:4440
Mikel David97disk
 
 
 
 
MIX (80)
místoStČíPopisŠtafetaČasZtráta
JménoRNČasUm.na úsekuZměna časuZměna umístění
 
1989LCE1OOB TJ Slovan Luhačovice LCE180:060:00
Vavrys Johan9326:59126:591
Cahel Marek8823:27350:261
Slezák Zdeněk8929:40480:06
 
2965SJC1Sportcentrum Jičín SJC180:58+0:52
Holas Štěpán8729:05229:052
Špicar Petr8822:54251:593
Švihovský Jaromír8028:59280:58
 
3984DKP2Oddíl OB Kotlářka DKP283:18+3:12
Nývlt Martin8229:54629:546
Klaška Pavel9321:51151:452
Pospíšil Ondřej8731:33583:18
 
4953LLI3TJ Loko Liberec LLI389:09+9:03
Štičková Anna9633:562933:5629
Paroulek Lukáš0228:591962:5521
Fürst Matouš9626:14189:09
 
5964LPU3OK Lokomotiva Pardubice LPU389:19+9:13
Jurica Jan9629:36429:364
Waněk Adam9525:36955:126
Klapal Jan9034:07889:19
 
6925TUR1OOB TJ Turnov TUR189:59+9:53
Holas Ondřej8529:28329:283
Kořínek Jindřich8425:01754:294
Hyka Jan9035:301689:59
 
7952LPU1OK Lokomotiva Pardubice LPU191:05+10:59
Kos Tomáš9329:43529:435
Vávra Jaroslav7324:48654:315
Držka Štěpán7636:341991:05
 
8930ROU1SKOB Roudnice nad Labem ROU191:06+11:00
Buk Petr0030:20930:209
Buk Michal9626:321356:528
Buk Jindřich9334:141091:06
 
9976SJC2Sportcentrum Jičín SJC292:58+12:52
Zlámal David9633:382633:3826
Štál Jan9624:05557:439
Zalaba Tomáš0135:151592:58
 
10914LPU2OK Lokomotiva Pardubice LPU293:57+13:51
Kos Oldřich9333:522833:5228
Kanta Martin9723:53457:4510
Fiala Petr8736:121793:57
 
11956TAP1KOB TRETRA Praha TAP194:14+14:08
Zajíc Vítězslav8633:152133:1521
Hodek Michal8826:281259:4313
Černý Martin8934:311294:14
 
12993PHK2OK 99 Hradec Králové PHK295:25+15:19
Cych Weronika9632:071532:0715
Picek Jan9126:011158:0811
Samek Tomáš0037:172095:25
 
13913CHA1OK Chrastava CHA196:43+16:37
Čechlovský Jan9329:56729:567
Bek Jiří0131:402961:3616
Vejstrk Daniel9135:071496:43
 
14922ZBM1SK Žabovřesky Brno ZBM197:30+17:24
Liščinský Tomáš8440:435240:4352
Koporová Petra9327:411568:2427
Klusáček Matěj8929:06397:30
 
15923ASU1Magnus Orienteering ASU198:28+18:22
Šrubař Michal8638:044538:0445
Grebík Radim0125:18863:2222
Ostřanský Filip9235:061398:28
 
16929SHK1OK Slavia Hradec Králové SHK198:39+18:33
Netuka Vojtěch9730:471030:4710
Hájek Jakub9825:581056:457
Souček Tomáš8241:543398:39
 
17977PGP2SK Praga PGP299:48+19:42
Čermák Adam9731:591331:5913
Sysel Ondřej8327:321459:3112
Uhlíř Marek9440:172799:48
 
18931LCE2OOB TJ Slovan Luhačovice LCE2100:17+20:11
Slíva Jan9629:59829:598
Dékány Pavla9029:572459:5614
Vavrysová Barbara9740:2128100:17
 
19936VAM1OOB Vamberk VAM1101:47+21:41
Veverka Tomáš8433:492733:4927
Smutná Pavla8628:221662:1119
Vyskočil Štěpán9739:3624101:47
 
20905TRI1TJ TŽ Třinec TRI1103:40+23:34
Tuharský Erik0132:221832:2218
Vavřík Tomáš0028:581861:2015
Bialožyt Miroslav5742:2034103:40
 
21944SJI1OK Jihlava SJI1104:28+24:22
Plíhal Tomáš8533:252333:2523
Dočkalová Klára0236:484570:1330
Kadlec Jan8334:1511104:28
 
22938TUR2OOB TJ Turnov TUR2104:32+24:26
Brož Marek8432:361932:3619
Nejman Stanislav9530:132662:4920
Moravec Jan9041:4332104:32
 
23987JPV1Oddíl OS SK Prostějov JPV1104:35+24:29
Seeger Isabel9835:453635:4536
Soldánová Tereza9835:114170:5635
Fajkus Radim9533:397104:35
 
23933EKP2VŠTJ Ekonom Praha EKP2104:35+24:29
Kalina Miroslav8232:211732:2117
Hausmannová Klára8638:064770:2732
Štemberg Milan8634:089104:35
 
25954SJH1SJH Jindřichův Hradec SJH1104:42+24:36
Tichý Tomáš9232:141632:1416
Hojná Dominika9831:162863:3023
Nouza Petr ml.9341:1231104:42
 
26941SJC3Sportcentrum Jičín SJC3108:28+28:22
Jahn Petr8437:023937:0239
Ticháčková Magdalena7931:473068:4928
Pustai David9339:3925108:28
 
27911LTU1OOB TJ Lokomotiva Trutnov LTU1111:33+31:27
Panchártková Tereza8937:074137:0741
Lazák Jan6942:185979:2549
Lazák Tomáš9132:086111:33
 
28982DKP1Oddíl OB Kotlářka DKP1111:46+31:40
Janatová Lucie8137:194237:1942
Novák Přemysl0133:223370:4134
Ledinský Martin7941:0530111:46
 
29958KAM4OK Kamenice KAM4112:52+32:46
Hlubučková Kristýna33:292533:2925
Kamerová Valerie28:231761:5218
Jančová Jana51:0048112:52
 
30915KSU1Klub vytrvalostních sportů Šum KSU1114:04+33:58
Jílek Jakub9231:561231:5612
Tománková Martina7538:394970:3533
Kroul Josef7343:2937114:04
 
31926JCO3Jihočeská oblast JCO3114:06+34:00
Teringlová Martina7839:324939:3249
Hudečková Helena6936:044375:3644
Teringl Radek6538:3022114:06
 
32909NEJ1TJ Jiskra Nejdek NEJ1115:47+35:41
Newiak Nick0133:102033:1020
Nádeníček Josef7039:455272:5541
Mareš Alexander7342:5236115:47
 
33927TJN1OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN1115:56+35:50
Šmaus Jan9735:303535:3035
Baloghová Lída0134:483870:1831
Knížková Šárka9845:3843115:56
 
3399419N1Porsgrunn OL 19N1115:56+35:50
není č. 39:254839:2548
není č. 40:025479:2750
není č. 36:2918115:56
 
35971TJN2OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN2117:29+37:23
Vaniš Ondřej9534:083034:0830
Hájek Vojtěch9529:412363:4924
Posselt Martin9553:4053117:29
 
36959SJC4Sportcentrum Jičín SJC4117:45+37:39
Švihovská Eva8340:435240:4352
Tomešová Daniela8431:493172:3240
Setínková Eva8745:1341117:45
 
37942VAM2OOB Vamberk VAM2118:18+38:12
Smutný Šimon9334:333234:3332
Hostinská Jana8446:156580:4855
Klapal Michal8837:3021118:18
 
38906TUR3OOB TJ Turnov TUR3118:40+38:34
Dundrová Lucie8939:335039:3350
Jirků Martina8739:455279:1848
Pavlovcová Petra9339:2223118:40
 
39917LTP2OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP2120:08+40:02
Bílý Jakub0134:343334:3433
Karpíšková Gabriela7344:386379:1247
Kovářová Lenka9740:5629120:08
 
40991STB1TJ Stadion Nový Bor STB1123:16+43:10
Bernášek Jiří6644:275844:2758
Dolejší Lenka7435:024079:2951
Kubec Pavel43:4739123:16
 
41973ASU2Magnus Orienteering ASU2123:59+43:53
Vývodová Jana9841:285441:2854
Mesiarkinová Kamila8238:545180:2253
Kašpar Jakub9743:3738123:59
 
42949SOP1OOB TJ Slezan Opava SOP1124:55+44:49
Procházka Zdeněk9932:051432:0514
Jurčák David7849:016881:0657
Gilík Marek9943:4940124:55
 
43985ZBM4SK Žabovřesky Brno ZBM4124:58+44:52
Procházka Jiří9144:446044:4460
Svobodná Šárka40:095584:5360
Indráková Adéla40:0526124:58
 
44968TJN3OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis TJN3126:07+46:01
Svobodová Barbora8937:324437:3244
Posseltová Tereza9234:353572:0738
Duda Tonda8754:0054126:07
 
45934DOB1KOB Dobruška DOB1126:43+46:37
Wysocka Malwina8538:244738:2447
Peterová Alena8936:084474:3242
Végsöová Markéta8852:1149126:43
 
46907ZBM3SK Žabovřesky Brno ZBM3129:01+48:55
Komenda Jan9936:493836:4938
Říčný Vojta9929:032165:5225
Stehlík Miroslav8263:0963129:01
 
47945KAM3OK Kamenice KAM3129:02+48:56
Voltrová Svatava6146:546446:5464
Voltrová Hana9734:593981:5358
Voltrová Alena9947:0944129:02
 
48908TUR4OOB TJ Turnov TUR4129:29+49:23
Rychlý Michal9437:054037:0540
Švábková Anna9335:154272:2039
Hanušová Michaela9557:0956129:29
 
49946MFP1VŠSK MFF UK Praha MFP1129:51+49:45
Šimša Jaromír7138:164638:1646
Forst Antonín0132:493271:0537
Forstová Lenka6858:4658129:51
 
50961AOP1Orientační Běh Opava AOP1129:54+49:48
König Lucie8841:505541:5055
Kubíčková Jana9929:102271:0036
Švejdíková Yvona6358:5460129:54
 
51970DOB2KOB Dobruška DOB2131:32+51:26
Lžíčař Martin8844:325944:3259
Zeman Jaroslav8838:234882:5559
Hošková Tereza8948:3746131:32
 
52935LPU4OK Lokomotiva Pardubice LPU4132:07+52:01
Kaplan Martin9645:096145:0961
Mrštíková Květa8734:433679:5252
Zelinka Jan9452:1550132:07
 
53924SHK2OK Slavia Hradec Králové SHK2132:46+52:40
Fundová Eliška9337:214337:2143
Novotná Barbora8629:022066:2326
Červená Adéla9766:2367132:46
 
54986LTP1OOB TJ Lokomotiva Teplice LTP1133:47+53:41
Eiselt Jan8834:413434:4134
Žejdlíková Karolína9934:203469:0129
Juren Lukáš9764:4665133:47
 
55955CHC1K.O.B. Choceň CHC1133:58+53:52
Chaloupková Kateřina0042:555742:5557
Chaloupková Lenka6937:324680:2754
Švadlenová Jana4953:3152133:58
 
55937EKP3VŠTJ Ekonom Praha EKP3133:58+53:52
Černý Ondřej8534:093134:0931
Mikanová Kateřina8444:516479:0046
Blahová Pavla0154:5855133:58
 
57919MAS1KČT Aš MAS1135:34+55:28
Černý Jan0149:277049:2770
Lučanová Barbora0040:525690:1964
Pilař Karel5545:1542135:34
 
58957ZBM2SK Žabovřesky Brno ZBM2136:06+56:00
Hendrychová Zuzana8948:386848:3868
Smoradová Barbora9038:415087:1962
Nedbálková Hana9748:4747136:06
 
59920PGP1SK Praga PGP1136:13+56:07
Ždimera Jan9947:266547:2665
Bartoš Václav0130:272777:5345
Čtrnáctová Magdalena58:2057136:13
 
60967CHA2OK Chrastava CHA2145:42+65:36
Gorčicová Eliška9139:535139:5351
Matyášová Jana7646:506686:4361
Vejstrková Zuzana8858:5961145:42
 
61928LLI2TJ Loko Liberec LLI2147:48+67:42
Hejna Stanislav6948:386848:3868
Bradáčová Marie7556:4972105:2770
Bradáč Stanislav7242:2135147:48
 
62916LLI1TJ Loko Liberec LLI1153:22+73:16
Křenková Geislerová Blanka8449:597149:5971
Balcarová Barbora9742:406092:3965
Košková Anička9560:4362153:22
 
63980VSP1USK Praha VSP1154:56+74:50
Kalousková Marie0154:067254:0672
Kopecká Johana9934:433688:4963
Horáková Barbora0166:0766154:56
 
64912JCO1Jihočeská oblast JCO1163:49+83:43
Svobodová Anna0147:576747:5767
Nováková Kateřina0048:046796:0166
Klimešová Šarlota0067:4868163:49
 
65950PGP3SK Praga PGP3166:06+86:00
Voráček Michal8036:213736:2137
Čtrnáct Jiří7144:316280:5256
Hrabánková Ilona6285:1474166:06
 
66979BSO1KOB Baník Sokolov BSO1169:19+89:13
Hejduková Jana7268:567868:5678
Kohoutek Oldřich7141:3257110:2872
Käss Pavel7058:5159169:19
 
67963VLI1Slavia Liberec orienteering VLI1170:17+90:11
Severýn Otto7460:597660:5976
Severýnová Popková Klára7456:4371117:4274
Urbaník Robert7052:3551170:17
 
68943JCO4Jihočeská oblast JCO4170:36+90:30
Ruda Petr7359:047459:0474
Kosobud Dušan7264:0974123:1375
Vébr Jiří6947:2345170:36
 
69947LLI4TJ Loko Liberec LLI4171:03+90:57
Křenek Tomáš8346:086346:0863
Košek Ladislav5961:2173107:2971
Hoidekr Pavel5963:3464171:03
 
70910DOR1OK Dobříš DOR1171:09+91:03
Houska Jindřich7633:162233:1622
Tachezy Ruth6465:187698:3469
Kopáčková Alena6472:3569171:09
 
71972ROU4SKOB Roudnice nad Labem ROU4184:00+103:54
Heller Jiří7747:486647:4866
Buková Jana7150:396998:2768
Hellerová Alena7885:3375184:00
 
72975ROU2SKOB Roudnice nad Labem ROU2192:29+112:23
Forejt Michal9042:205642:2056
Pohořalý Dobroslav6474:3377116:5373
Pohořalá Karolína6875:3671192:29
 
73951PLU1TJ SOKOL Plumlov PLU1208:02+127:56
Němeček Kryštof9962:127762:1277
Němečková Kateřina0364:1475126:2676
Němečková Věra7781:3673208:02
 
74960JCO5Jihočeská oblast JCO5208:32+128:26
Rudová Anna0080:007980:0079
Bečvářová Markéta0254:2470134:2477
Nováková Alena7474:0870208:32
 
 
990EKP1VŠTJ Ekonom Praha EKP1disk
Domín Nikolas8831:431131:4311
Hanzlíčková Martina8430:022561:4517
Mikan Albert86disk
 
966ROU3SKOB Roudnice nad Labem ROU3disk
Buk Ondřej0160:317560:3175
Buková Zdeňka70disk
Buk Jiří6975:4072
 
974LCE3OOB TJ Slovan Luhačovice LCE3disk
Končáková Klára9545:506245:5062
Ishchuk Daria94disk
není č.
 
921DOK1OK Doksy DOK1disk
Šmol David0133:252333:2523
Synková Petra7941:415875:0643
Synková Šárka76disk
 
918RUM1ZOOB Rumburk RUM1vzdal
Heinlová Iva8554:327354:3273
Babický Tomáš5042:496197:2167
Nedvídková Jitka51vzdal
 
948JPV2Oddíl OS SK Prostějov JPV2vzdal
Honkyš Jan99vzdal
Soldánová Tereza00
Fajkus Radim