MČR OB KL BOR finale - 28.9.2014ne 28.9.2014 6:39
Startovka po kategoriíchvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D16A (18)4,7 km 220 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
4511204999Janoušková LucieBOR9954BOR OK Jiskra Nový BorCZE112:00
4529196Větříčková AndreaSHK9951SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE116:00
453425544Semrádová JanaCHC9951CHC K.O.B. ChoceňCZE120:00
454443188Vékony Vanda17H995217H Hungarian TeamHUN124:00
455897355Firešová MarkétaZBM9951ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE128:00
456224883Kubíčková JanaPHK9999PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE132:00
457425555Waňková MartinaVRL9951VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE136:00
4582051475Staňová KarolínaBOR9853BOR OK Jiskra Nový BorCZE140:00
4592032191Thýnová NikolaSHK0051SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE144:00
460981838Janovská KateřinaPGP9850PGP SK PragaCZE148:00
4612032162Malinová ApolenaSHK9952SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE152:00
462232865Grycová KateřinaTBM0058TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE156:00
4637201197Sieglová EliškaPGP9954PGP SK PragaCZE160:00
4641006615Kopecká AnnaLPU9958LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE164:00
465682075Janošíkova TerezaUOL9950UOL SK UP OlomoucCZE168:00
4662023812Vyhnálková BarboraRIC9850RIC OB ŘíčanyCZE172:00
4672058511Čechová TerezaSJI9852SJI OK JihlavaCZE176:00
468682365Chaloupská BarboraPHK9951PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE180:00
 
 
D16B (18)4,1 km 200 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
232726Hudská LudmilaTUR9851TUR OOB TJ TurnovCZE1:00
9988889Grycová VeronikaTBM9859TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE4:00
2051502Nováková LucieBOR9854BOR OK Jiskra Nový BorCZE7:00
9569Chaloupková VeronikaCHC9852CHC K.O.B. ChoceňCZE10:00
442882Hojná EliškaSJH0052SJH SJH Jindřichův HradecCZE13:00
331328Hojná DominikaSJH9852SJH SJH Jindřichův HradecCZE16:00
2061783Poláková TerezaSOP9951SOP OOB TJ Slezan OpavaCZE19:00
897364Peterová JanaDOB0051DOB KOB DobruškaCZE22:00
7201776Kalenská DominikaSTH9958STH SK StudenecCZE25:00
2051481Kohoutová BarboraBOR9850BOR OK Jiskra Nový BorCZE28:00
2019788Sárközy Zsófia17H995417H Hungarian TeamHUN31:00
1399951Šmelíková TerezaLCE9952LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE34:00
361960Kinkorová TerezaLPM9850LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE37:00
52062Korpasová TerezaLBM9898LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE40:00
52000Nechanická KláraOSN0050OSN SK Orientační sporty NovéCZE43:00
1396265Pataki Réka DalidaBBM9951BBM BETA URSUS OrienteeringCZE46:00
1007537Soldánová TerezaJPV9899JPV Oddíl OS SK ProstějovCZE49:00
9900330Hajnal Dorottya17H005017H Hungarian TeamHUN52:00
 
 
D16C (30)3,7 km 180 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
7200901Nešporová AlžbětaTZL0051TZL SKOB ZlínCZE14:00
7201764Doubková PetraVLI9853VLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:00
331363Novotná KláraZLH9851ZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE20:00
2051477Skoumalová BarboraUOL9851UOL SK UP OlomoucCZE23:00
2042520Mikešová AdélaVPM9852VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE26:00
2053582Habigerová JanaKSU9888KSU Klub vytrvalostních sportůCZE29:00
7291299Hanáková LenkaKRL9951KRL Kometa KraloviceCZE32:00
2053576Pukyšová AnežkaKSU9999KSU Klub vytrvalostních sportůCZE35:00
442863Poláková TerezaTAP9853TAP KOB TRETRA PrahaCZE38:00
416189Pelcová TerezaMAS9853MAS KČT AšCZE41:00
2045171Hrabošová MagdalenaASU0099ASU Magnus OrienteeringCZE44:00
331147Hrabánková ZuzanaPGP9950PGP SK PragaCZE47:00
303919Kubecová KateřinaBOR9959BOR OK Jiskra Nový BorCZE50:00
2011813Švancárová VeronikaKSU9853KSU Klub vytrvalostních sportůCZE53:00
2052337Szabó Dorina17H995317H Hungarian TeamHUN56:00
7863Bruková MagdaTRI0054TRI TJ TŽ TřinecCZE59:00
1007538Pilcová SabinaJPV9898JPV Oddíl OS SK ProstějovCZE62:00
52722Vlachová KateřinaKON9898KON KOB KoniceCZE65:00
2067348Marešová AlexandraNEJ9950NEJ TJ Jiskra NejdekCZE68:00
438638Voltrová AlenaROZ9951ROZ OK RoztokyCZE71:00
53280Szarzecová LucieTRI9850TRI TJ TŽ TřinecCZE74:00
2027245Filipová TerezaLPU0050LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE77:00
1400403Odehnalová KláraABM9956ABM KOB Moira BrnoCZE80:00
2031356Kroupová EliškaVPM9853VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE83:00
411616Sokolářová ŠárkaTUR9999TUR OOB TJ TurnovCZE86:00
2066452Porgányi Anna17H995117H Hungarian TeamHUN89:00
2045206Čechová KláraAOP9951AOP Přátelé orientačního běhuCZE92:00
7201780Jezdinská NatálieSTH9954STH SK StudenecCZE95:00
515149Hájková LenkaAOP0050AOP Přátelé orientačního běhuCZE98:00
2027242Vývodová JanaMOV9852MOV SKOB OstravaCZE101:00
 
 
D18A (18)5,7 km 285 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
3511007533Odehnalová TerezaABM9757ABM KOB Moira BrnoCZE114:00
3527201399Kézdy Borbála17H975317H Hungarian TeamHUN118:00
3537201400Viniczai Csenge17H975117H Hungarian TeamHUN122:00
3547200344Kovářová LenkaLTP9750LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE126:00
355981804Vališová MartinaOSN9696OSN SK Orientační sporty NovéCZE130:00
356420436Červená AdélaSHK9755SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE134:00
3577201820Šiková KarolínaLPM9651LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE138:00
358886271Nováková TerezaDKP9751DKP Oddíl OB KotlářkaCZE142:00
3597200367Hiršová GabrielaVBM9651VBM VSK Mendelu BrnoCZE146:00
3607201819Šiková BarboraLPM9650LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE150:00
3611398998Hančová PetraVRL9652VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE154:00
3622073714Argalášová KateřinaTRI9750TRI TJ TŽ TřinecCZE158:00
363434574Chládková SimonaLPU9658LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE162:00
3641398990Novotná KláraPHK9751PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE166:00
3657201395Weiler VirágBBM9650BBM BETA URSUS OrienteeringCZE170:00
366505226Szuromi Luca17H965217H Hungarian TeamHUN174:00
3677200361Štičková AnnaLLI9651LLI TJ Loko LiberecCZE178:00
3687200369Hošeková VandaASU9696ASU Magnus OrienteeringCZE182:00
 
 
D18B (18)4,8 km 230 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
301640Koderičová TerezaLTU9651LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE1:00
7201815Petrasová ZuzanaASU9695ASU Magnus OrienteeringCZE4:00
336785Veljačiková HanaSCP9750SCP OK Sparta PrahaCZE7:00
980354Horvátová HanaASU9797ASU Magnus OrienteeringCZE10:00
2051346Papugová AndreaLCE9752LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE13:00
9648Fenclová TerezaLPU9752LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE16:00
1398981Machačová MichaelaPHK9656PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE19:00
331783Peňázová VeronikaSJH9752SJH SJH Jindřichův HradecCZE22:00
2058520Kašparová ZuzanaSSU9661SSU SK Severka ŠumperkCZE25:00
207804Kavalírová JuliePHK9753PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE28:00
2073746Tesařová JanaTRI9751TRI TJ TŽ TřinecCZE31:00
2032161Chovancová ZuzanaTZL9754TZL SKOB ZlínCZE34:00
515071Šňupárková AnnaDKP9652DKP Oddíl OB KotlářkaCZE37:00
887635Kulhavá EliškaLPU9657LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE40:00
1403419Linková AlenaTUR9751TUR OOB TJ TurnovCZE43:00
2070818Jansová DoubravkaLPU9750LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE46:00
7140196Hanáková MagdaKRL9651KRL Kometa KraloviceCZE49:00
1407423Slavíková SilviePGP9751PGP SK PragaCZE52:00
 
 
D18C (22)4,5 km 210 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
339833Liszka Eszter17H965117H Hungarian TeamHUN48:00
438639Voltrová HanaROZ9752ROZ OK RoztokyCZE51:00
504041Cych WeronikaPHK9696PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE54:00
231929Kohlová MonikaTUR9756TUR OOB TJ TurnovCZE57:00
2022142Völgyesi Melody17H975217H Hungarian TeamHUN60:00
434595Balcarová BarboraLLI9751LLI TJ Loko LiberecCZE63:00
224885Šádková LuciePHK9654PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:00
2060399Šafrhansová LucieVPM9753VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE69:00
2051536Kameníková AndreaBOR9751BOR OK Jiskra Nový BorCZE72:00
9472Myslivcová MarkétaSHK9650SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE75:00
2042510Obytová KateřinaVPM9752VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE78:00
232822Egei Petra17H965317H Hungarian TeamHUN81:00
2035166Hlinovská JohanaVPM9751VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE84:00
433085Zentrichová DanielaOTK9751OTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZE87:00
2042513Nedbálková HanaZBM9755ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE90:00
7770033Parkanová VeronikaSJH9751SJH SJH Jindřichův HradecCZE93:00
49954Poloprutská KláraVLI9750VLI Slavia Liberec orienteerinCZE96:00
2059746Paličková AgátaUOL9750UOL SK UP OlomoucCZE99:00
2073724Sabelová MarkétaTRI9656TRI TJ TŽ TřinecCZE102:00
232050Hrabánková KláraPGP9654PGP SK PragaCZE105:00
1398980Šádková MartinaPHK9653PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE108:00
7003042Kožinová ZuzanaPGP9650PGP SK PragaCZE111:00
 
 
D20A (18)6,2 km 300 m11 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2512051353Papugová MartinaLCE9551LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE119:00
252331025Chroustová LenkaZBM9457ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE123:00
2537945000Dlouhá HanaDKP9450DKP Oddíl OB KotlářkaCZE127:00
254428250Kamererová ValerieKAM9452KAM SK KameniceCZE131:00
2559201069Chromá KateřinaZBM9451ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE135:00
256940318Procházková KláraLPU9451LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE139:00
2577003009Hlubučková KristýnaKAM9551KAM SK KameniceCZE143:00
258920682Benešová JanaSJH9451SJH SJH Jindřichův HradecCZE147:00
259995893Svobodová LenkaPHK9551PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE151:00
260700024Kinde Vanda17H945017H Hungarian TeamHUN155:00
2612045225Lehárová AlžbětaLPU9456LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE159:00
2627200333Procházková MarieKAM9554KAM SK KameniceCZE163:00
26353599Bořánková KarolínaKAM9550KAM SK KameniceCZE167:00
264887927Horová PavlaLPU9457LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE171:00
2652073750Kosová ŠtěpánkaLPU9460LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE175:00
2662020737Tužilová MagdalénaZBM9452ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE179:00
267553443Novotná MarkétaPHK9451PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE183:00
2689201068Tesařová MarkétaZBM9456ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE187:00
 
 
D20B (15)5,6 km 250 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
7200368Svobodová RadkaAOP9452AOP Přátelé orientačního běhuCZE23:00
331719Kubičková BarboraSJH9551SJH SJH Jindřichův HradecCZE26:00
49302Procházková MarieSOP9551SOP OOB TJ Slezan OpavaCZE29:00
2058483Habigerová RadkaKSU9559KSU Klub vytrvalostních sportůCZE32:00
7200131Křivancová ZdeňkaLBE9450LBE TJ Lokomotiva BerounCZE35:00
9933Šmejcová AnnaSJC9552SJC TJ Sportcentrum JičínCZE38:00
410734Hoidekrová LucieLLI9552LLI TJ Loko LiberecCZE41:00
53828Končáková KláraLCE9555LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE44:00
7170894Jeřábková JitkaTZL9453TZL SKOB ZlínCZE47:00
1398995Košková AničkaLLI9550LLI TJ Loko LiberecCZE50:00
2028218Haniszewska AngelikaSTB9599STB TJ Stadion Nový BorCZE53:00
920662Koláriková LucieTZL9451TZL SKOB ZlínCZE56:00
515074Tesařová MarcelaAOP9450AOP Přátelé orientačního běhuCZE59:00
236994Chvalová VěraLPM9452LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE62:00
7200598Doleželová KateřinaLPU9558LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE65:00
 
 
D21A (24)8,9 km 435 m13 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
1011633330Giklova Natalia12R999912R Individual RussiaRUS89:00
1029005227Šimková JohankaUOL9355UOL SK UP OlomoucCZE93:00
1031668661Hrušková BarboraZBM9354ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE97:00
10451568Košárková IvaAOP8152AOP Přátelé orientačního běhuCZE101:00
1052020750Poloprutská MarkétaTUR9252TUR OOB TJ TurnovCZE105:00
106515450Hlavová HanaZBM8888ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE109:00
1071406123Szerencsi Ildikó17H855117H Hungarian TeamHUN113:00
108682103Jakobová AdélkaUOL9052UOL SK UP OlomoucCZE117:00
1099000007Kolínová KristýnaDKP8450DKP Oddíl OB KotlářkaCZE121:00
110515413Horčičková VendulaUOL9353UOL SK UP OlomoucCZE125:00
111822282Rufferová IvaTUR8354TUR OOB TJ TurnovCZE129:00
112920677Tichovská MartinaPGP8658PGP SK PragaCZE133:00
1132053588Udržalová PavlaLPU8552LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE137:00
114515102Šístková IvetaLPU8654LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE141:00
1151008173Jedličková ZuzanaSHK8150SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE145:00
116887165Gregorová KamilaCTB8151CTB SK OB ChotěbořCZE149:00
1177202878Zvěřinová MartinaLPU8357LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE153:00
118515488Hlavová JindraZBM8989ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE157:00
119906217Knapová JanaLPU9053LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE161:00
120515086Omová MichaelaTUR8153TUR OOB TJ TurnovCZE165:00
121515136Hermanová ZuzanaLPU8752LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE169:00
122515006Kozáková ZdenkaTBM7952TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE173:00
1237200341Kabáthová EvaZBM8966ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE177:00
1241007544Poklopová LenkaUOL8951UOL SK UP OlomoucCZE181:00
 
 
D21B (24)7,4 km 350 m12 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
889312Sklenářová RadkaLCE9250LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE1:00
52019Uhnavá MarkétaZBM8485ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE4:00
416010Zamazalová KateřinaTAP9053TAP KOB TRETRA PrahaCZE7:00
1407425Košťálová PetraDKP8256DKP Oddíl OB KotlářkaCZE10:00
886283Neradová AlenaLIT8551LIT KOB Chemopetrol LitvínovCZE13:00
1602628Folbrechtová ŠárkaBOR9051BOR OK Jiskra Nový BorCZE16:00
1271279Klimplová LenkaLPU7951LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE19:00
9999888Janatová LucieDKP8154DKP Oddíl OB KotlářkaCZE22:00
7875600Dlouhá MarieDKP8756DKP Oddíl OB KotlářkaCZE25:00
876522Krafková LucieTUR8650TUR OOB TJ TurnovCZE28:00
9935817Kochová NikolaTUR9358TUR OOB TJ TurnovCZE31:00
500556Mrázková RomanaSJC8351SJC TJ Sportcentrum JičínCZE34:00
703370Gebauerová JanaZBM7951ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:00
887904Kosová DenisaPHK9150PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE40:00
1394898Szeliga MalgorzataSTB9399STB TJ Stadion Nový BorCZE43:00
897363Vozdová AnetaKSU9394KSU Klub vytrvalostních sportůCZE46:00
9944499Karochová SimonaDKP8853DKP Oddíl OB KotlářkaCZE49:00
897391Indráková AdélkaZBM9153ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:00
7003039Kuncová EliškaSSU8951SSU SK Severka ŠumperkCZE55:00
515185Randáková HelenaVRL7452VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE58:00
1700076Čepová DanielaPHK8951PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE61:00
9784Baldrianová BarboraVSP7850VSP USK PrahaCZE64:00
2051524Myslivcová PavlaSHK9352SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE67:00
981834Przyczková MichaelaLPU8499LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE70:00
 
 
D21C (44)5,6 km 265 m11 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2020733Macinská JanaPHK8666PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE0:00
1008174Teplá KarolínaSHK9251SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE3:00
51798Plochová DominikaDKP8651DKP Oddíl OB KotlářkaCZE6:00
53615Králová IvetaJHB8952JHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE9:00
301286Pekárková MonikaRBK9252RBK SK Radioklub BlanskoCZE12:00
9622Schütznerová LucieDKP8550DKP Oddíl OB KotlářkaCZE15:00
995857Chmelařová MichaelaSHK9151SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE18:00
7847Ender Franka11D835411D HSG TURBINE ZITTAUGER21:00
981818Kozumplíková AliceRBK8151RBK SK Radioklub BlanskoCZE24:00
9054Jiřištová ZuzanaDKP8254DKP Oddíl OB KotlářkaCZE27:00
515453Mikulášová HelenaPGP9353PGP SK PragaCZE30:00
446412Hnilicová ŠárkaKSU9493KSU Klub vytrvalostních sportůCZE33:00
981820Azebová NinaPHK8855PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE36:00
9480Klíchová JanaSSU8151SSU SK Severka ŠumperkCZE39:00
7203330Staňková LucieASU8756ASU Magnus OrienteeringCZE42:00
51658Ježková DominikaPGP9053PGP SK PragaCZE45:00
1470167Vlachová TerezaAOV8750AOV OOB TJ Baník OstravaCZE48:00
1396187Kovács Filoména17H925017H Hungarian TeamHUN51:00
888623Ulahelová JanaLTU8451LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE54:00
53007Čermáková KristýnaPGP9154PGP SK PragaCZE57:00
9482Hrobařová LenkaTJN7754TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE60:00
515151Mezníková LucieZBM9150ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE63:00
52533Kopcová MichaelaKRN8456KRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZE66:00
515153Dittrichová PetraKON8787KON KOB KoniceCZE69:00
9832Kamenická KateřinaPHK9353PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE72:00
361921Čermáková MagdalenaUOL9155UOL SK UP OlomoucCZE75:00
886267Janů HanaKSU9393KSU Klub vytrvalostních sportůCZE78:00
53556Smolková KateřinaPGP8852PGP SK PragaCZE81:00
553458Šrámková MichaelaSJH9352SJH SJH Jindřichův HradecCZE84:00
7710Volfová JulieVLI8051VLI Slavia Liberec orienteerinCZE87:00
331162Rusá ŠárkaKAM9157KAM SK KameniceCZE90:00
330625Kociánová LenkaVBM8553VBM VSK Mendelu BrnoCZE93:00
336783Matějů KateřinaVLI8054VLI Slavia Liberec orienteerinCZE96:00
7200338Kožinová AnnaPGP9350PGP SK PragaCZE99:00
51176Fundová EliškaSHK9351SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE102:00
1398689Hepnerová MartinaSHK8152SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE105:00
9416043Krejčíková MarieTZL9252TZL SKOB ZlínCZE108:00
7434894Burdová AdélaBOR9161BOR OK Jiskra Nový BorCZE111:00
995814Mádlová VěraZBM8951ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE114:00
410785Valachová MartinaLPU9054LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE117:00
9171Novotná BarboraSHK8658SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE120:00
232132Hermannová AnnaTAP9251TAP KOB TRETRA PrahaCZE123:00
2059736Kopáčková IvaCHT8851CHT OOB SK ChrastCZE126:00
515140Petrželová TerezaLTU8950LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE129:00
 
 
D35A (16)6,1 km 295 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
253111Vokurková MartaTJN7950TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE86:00
889272Švíglerová PavlaLPU7658LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE90:00
53546Kučerová MarieVSP7551VSP USK PrahaCZE94:00
7226Štěpánová DitaDOB7956DOB KOB DobruškaCZE98:00
51746Městková KateřinaVSP7650VSP USK PrahaCZE102:00
51554Hojná SilvieSCP7950SCP OK Sparta PrahaCZE106:00
2045231Ondráčková VeronikaEKP7850EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE110:00
7201760Škáchová PetraKAM7054KAM SK KameniceCZE114:00
53598Svobodová JitkaVSP7450VSP USK PrahaCZE118:00
51975Nechanická DanielaOSN7557OSN SK Orientační sporty NovéCZE122:00
51627Ryšavá MagdalenaPGP7650PGP SK PragaCZE126:00
52587Holinková HanaZPV6777ZPV KOB ZPV ProstějovCZE130:00
7200363Heczková BohdanaVLI7750VLI Slavia Liberec orienteerinCZE134:00
2075697Mullis KateřinaPGP7756PGP SK PragaCZE138:00
887906Kašková KateřinaCHA7850CHA OK ChrastavaCZE142:00
52113Teringlová MartinaVCB7851VCB TJ OB České BudějoviceCZE146:00
 
 
D35B (16)5,3 km 260 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
Hlaváčová ŠárkaTBM7258TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE20:00
2067627Zyková Martina44C779944C NeregistrovaníCZE23:00
2045245Šimková MarkétaLME7755LME SK Los MělníkCZE26:00
2067631Hoenigová Iva44C788844C NeregistrovaníCZE29:00
2056292Širůčková Daniela73C765073C xxxCZE32:00
2060208Brettlová MartaPGP7557PGP SK PragaCZE35:00
9503Šklíbová JanaSRK7651SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE38:00
420448Alblová LucieLME7555LME SK Los MělníkCZE41:00
218979Nešporová BarboraTZL7652TZL SKOB ZlínCZE44:00
9281Držková MarkétaLPU7670LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE47:00
889279Vyhnálková EvaRIC7552RIC OB ŘíčanyCZE50:00
301536Pecharová MichaelaTJP6550TJP TJ Sokol TrojaCZE53:00
7200372Synková PetraDOK7950DOK OK DoksyCZE56:00
7202864Lošťáková IvanaLTP7758LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE59:00
434834Vildmonová PavlaLBE7451LBE TJ Lokomotiva BerounCZE62:00
2060300Tauchmanová IvanaNPA7852NPA SK LOB Nová PakaCZE65:00
 
 
D40A (21)5,5 km 260 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
410359Posseltová RomanaTJN7050TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE65:00
51411Dulovcová MarieKRE7051KRE OOB TJ Sokol KřemžeCZE69:00
9551Křivdová LenkaCHC7251CHC K.O.B. ChoceňCZE73:00
9962Hanušová ZdenaSJC7253SJC TJ Sportcentrum JičínCZE77:00
2032171Skyvová KristýnaSTE7054STE SK SKI-OB ŠternberkCZE81:00
410727Forstová LenkaMFP6850MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE85:00
109Benešová IvaSJH7051SJH SJH Jindřichův HradecCZE89:00
52273Škvorová ZuzanaKAM7350KAM SK KameniceCZE93:00
7201756Hiršová MarcelaVBM7079VBM VSK Mendelu BrnoCZE97:00
443075Sieglová DagmarMFP7050MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE101:00
8328Macháčková MichaelaFYD7299FYD Jizerský klub OB FrýdlantCZE105:00
515465Myslivcová LenkaSHK7051SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE109:00
682334Chaloupská PavlínaPHK7051PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE113:00
9061Henychová ZuzanaVLI6151VLI Slavia Liberec orienteerinCZE117:00
502089Kožinová JanaPGP6651PGP SK PragaCZE121:00
2053570Vandasová MarkétaVAM7250VAM OOB VamberkCZE125:00
1400433Podrábská MarieVLI7451VLI Slavia Liberec orienteerinCZE129:00
7775Zabořilová RomanaJEN7457JEN OB JenišoviceCZE133:00
1400448Podmolíková DagmarTZL7155TZL SKOB ZlínCZE137:00
211303Škorpilová JanaSJC7451SJC TJ Sportcentrum JičínCZE141:00
682350Horčičková EvaUOL7051UOL SK UP OlomoucCZE145:00
 
 
D40B (20)4,7 km 230 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
51494Bartošová JanaMLA7051MLA MLOK Mariánské LázněCZE13:00
515001Hánělová KatarinaZVO7351ZVO OB SK ZvoleCZE17:00
2027233Švancárová HelenaKSU7252KSU Klub vytrvalostních sportůCZE21:00
433097Procházková MartinaSOP7351SOP OOB TJ Slezan OpavaCZE25:00
681852Balusková IdaOKP7350OKP SK OK 24 PrahaCZE29:00
331399Kašparová MarieZAK7250ZAK SK Netopýr ZákupyCZE33:00
231924Čtrnáctová MagdalenaPGP7151PGP SK PragaCZE37:00
9430Chvátilová PavlínaPHK7450PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:00
2058476Novotná JanaVLI7350VLI Slavia Liberec orienteerinCZE45:00
331779Bartáková EvaCHA7051CHA OK ChrastavaCZE49:00
52582Křečková PetraZPV7076ZPV KOB ZPV ProstějovCZE53:00
2045240Kulhavá JarmilaSRK6751SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE57:00
301670Jandová LenkaKAD7250KAD Originální Vivalín Team KaCZE61:00
7121314Nehasilová ZuzanaLDC7150LDC KOB DěčínCZE65:00
8229Eichlerová JanaKAS7051KAS KOB Kamenický ŠenovCZE69:00
8126Martanová DanielaVLI7452VLI Slavia Liberec orienteerinCZE73:00
52242Nešporová MarieTTR7251TTR OOB TřebíčCZE77:00
52295Kašparová ŠárkaAOP7251AOP Přátelé orientačního běhuCZE81:00
416258Procházková AlexandraVLI7051VLI Slavia Liberec orienteerinCZE85:00
52029Korpasová IvanaLBM7362LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE89:00
 
 
D45A (20)5,0 km 240 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
7965Němečková JarmilaVSP6650VSP USK PrahaCZE71:00
2032126Fürstová KatkaLLI6950LLI TJ Loko LiberecCZE75:00
9310Čermáková RenataLPU6553LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE79:00
9125Teplá HanaSHK6561SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE83:00
980334Čechová ZuzanaSJI6951SJI OK JihlavaCZE87:00
682366Abelová IvanaSTB6798STB TJ Stadion Nový BorCZE91:00
224901Ostřanská IvetaSSU6591SSU SK Severka ŠumperkCZE95:00
51809Linková IvaTUR6850TUR OOB TJ TurnovCZE99:00
53614Fencíková VladislavaJHB6553JHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE103:00
995888Chroustová PetraVBM6655VBM VSK Mendelu BrnoCZE107:00
438611Kosová MichaelaSRK6752SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE111:00
9336Koberová LenkaLPU6954LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE115:00
920695Barcíková RenátaAOP6753AOP Přátelé orientačního běhuCZE119:00
52427Jirková RenataZPV6553ZPV KOB ZPV ProstějovCZE123:00
49412Grycová JanaTBM6969TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE127:00
52265Komersová JanaKNC6550KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZE131:00
4146Novotná PetraPHK6651PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE135:00
9690219Kamenická LenkaOSN6955OSN SK Orientační sporty NovéCZE139:00
897368Hradecká PetraDOK6850DOK OK DoksyCZE143:00
51676Tichovská HanaPGP6652PGP SK PragaCZE147:00
 
 
D45B (18)4,3 km 200 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2073677Argalášová GabrielaTRI6850TRI TJ TŽ TřinecCZE12:00
53223Jemelíková LadaVBM6555VBM VSK Mendelu BrnoCZE15:00
51381Slezáčková VěraKAS6550KAS KOB Kamenický ŠenovCZE18:00
331257Peřinková IrenaBBM6550BBM BETA URSUS OrienteeringCZE21:00
236111Nováková IrenaOKP6651OKP SK OK 24 PrahaCZE24:00
7722Pološčuková MonikaSMB6551SMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZE27:00
52114Tloušťová EvaSCP6950SCP OK Sparta PrahaCZE30:00
981805Müllerová ZorkaVAM6767VAM OOB VamberkCZE33:00
9656Demlová JitkaLPU6955LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE36:00
307274Šmelíková Jana84S665384S Akademik TU KošiceSVK39:00
224882Kaplanová IvaLPU6859LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE42:00
49155Klinkerová JitkaKAM6450KAM SK KameniceCZE45:00
2012280Šmelíková HanaASU6999ASU Magnus OrienteeringCZE48:00
7868Mrázová PavlaDCE5550DCE KOB DobřichoviceCZE51:00
2017663Thýnová IvanaSHK6651SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE54:00
8179Gorčicová IvanaCHA6550CHA OK ChrastavaCZE57:00
2035702Semíková IvaKAM6850KAM SK KameniceCZE60:00
9932Zalabová MartinaSJC6657SJC TJ Sportcentrum JičínCZE63:00
 
 
D50A (22)4,7 km 225 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
425590Jermanová EvaTJN6150TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE56:00
52237Syslová IvaTTR6151TTR OOB TřebíčCZE60:00
253368Panchártková JitkaPHK5951PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:00
219239Novotná IvanaPHK6354PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:00
52420Dittrichová LenkaKON6285KON KOB KoniceCZE72:00
53567Smolková AlenaPGP6450PGP SK PragaCZE76:00
9678Veverková YvetaVAM6452VAM OOB VamberkCZE80:00
9908Benešová IvaSJC6151SJC TJ Sportcentrum JičínCZE84:00
232174Bochenková JanaEKP6150EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE88:00
8347Vlčková JindraLDC6451LDC KOB DěčínCZE92:00
9237Juračková JanaLPU6051LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE96:00
446418Kavková DanaSCP6150SCP OK Sparta PrahaCZE100:00
52358Hrstková DanaSJI6051SJI OK JihlavaCZE104:00
8282Tišerová IvanaVLI6499VLI Slavia Liberec orienteerinCZE108:00
8256Zuzánková RůženaTJN6051TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE112:00
52417Hlavová MiroslavaKON6389KON KOB KoniceCZE116:00
52451Poklopová IvanaUOL6451UOL SK UP OlomoucCZE120:00
1406132Králová ZdenkaSSU6091SSU SK Severka ŠumperkCZE124:00
438643Voltrová SvatavaROZ6150ROZ OK RoztokyCZE128:00
9676Smutná JanaVAM6251VAM OOB VamberkCZE132:00
9316Knapová IvaLPU6052LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE136:00
9681Klapalová JanaVAM6451VAM OOB VamberkCZE140:00
 
 
D50B (21)4,2 km 200 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
52093Matyášová LenkaLBM6460LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE11:00
8949Hejnalová HanaPHK6151PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE14:00
8344Stibalová VěraLDC6051LDC KOB DěčínCZE17:00
336735Veljačiková MarkétaSCP6451SCP OK Sparta PrahaCZE20:00
232184Hrabánková IlonaPGP6250PGP SK PragaCZE23:00
232387Kábrtová IvaPEN6350PEN OK RECO SportCZE26:00
51660Ježková ReginaPGP6352PGP SK PragaCZE29:00
52259Havlíčková JindraKNC6150KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZE32:00
51413Kovaříčková DarjaKRE6352KRE OOB TJ Sokol KřemžeCZE35:00
9389Kubíčková MarcelaPHK6251PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE38:00
405972Petrželová AlenaLTU6351LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE41:00
51601Pecková IvanaEKP6252EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE44:00
232914Kovářová AlenaLTP6151LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE47:00
52219Krejčíková MonikaTZL6262TZL SKOB ZlínCZE50:00
51412Troupová VladěnaKRE6351KRE OOB TJ Sokol KřemžeCZE53:00
620713Leideck Heike33D649933D USV TU DresdenGER56:00
232618Večeřová IvanaTJN6052TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE59:00
682079Bravená AlexandraVBM6155VBM VSK Mendelu BrnoCZE62:00
7201808Hindráková MartinaLTU6451LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE65:00
410719Košková VlastaLLI6351LLI TJ Loko LiberecCZE68:00
51925Tichá JanaTJH6451TJH TJ OK Tolar Jindřichův HraCZE71:00
 
 
D55A (17)4,5 km 220 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
7870Štrossová JiřinaDCE5650DCE KOB DobřichoviceCZE71:00
8208Konopáčová JanaTUR5650TUR OOB TJ TurnovCZE75:00
53238Potěšilová VladimíraVBM5655VBM VSK Mendelu BrnoCZE79:00
8566Vajcová HanaCHA5651CHA OK ChrastavaCZE83:00
2011846Vejvodová MirkaLPM5750LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE87:00
8257Kuncová JiřinaTJN5752TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE91:00
9290Novotná JiřinaLPU5654LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE95:00
9692Hušková EvaNPA5754NPA SK LOB Nová PakaCZE99:00
9401Běhounová JiřinaPHK5651PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE103:00
232005Kabáthová JitkaZBM5582ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE107:00
51795Mrázková IvanaDKP5650DKP Oddíl OB KotlářkaCZE111:00
888601Víchová LadislavaLPU5851LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE115:00
7202887Kuchařová AdaTBM5855TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE119:00
51900Rosecká AlenaPZR5654PZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE123:00
52698Vlažná MirkaLCE5852LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE127:00
51604Šedivá MiroslavaEKP5750EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE131:00
51583Fantová LibušeEKP5650EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE135:00
 
 
D55B (17)3,9 km 190 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
8170Lusková OlgaCHA5650CHA OK ChrastavaCZE11:00
207823Jelínková DagmarTZL5757TZL SKOB ZlínCZE14:00
8171Kadavá EvaCHA5750CHA OK ChrastavaCZE17:00
52058Salajková VěraLBM5558LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE20:00
8168Bradnová VěraCHA5550CHA OK ChrastavaCZE23:00
51862Zelená MarkétaPGP5850PGP SK PragaCZE26:00
9118Bláhová LubaSHK5852SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE29:00
8954Nýdrlová EvaVRL5451VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE32:00
52095Doležalová VlastaPGP5550PGP SK PragaCZE35:00
301365Svobodná EvaDKP5851DKP Oddíl OB KotlářkaCZE38:00
53306Dokoupilová ZuzanaVBM5754VBM VSK Mendelu BrnoCZE41:00
51398Sládková EvaTEH5751TEH Sokol TehovCZE44:00
49892Dudová HanaDKP5752DKP Oddíl OB KotlářkaCZE47:00
52760Jahnová HelenaSCP5550SCP OK Sparta PrahaCZE50:00
53520Cabrnochová HanaDKL5550DKL KOB KladnoCZE53:00
8680Gabrielová ŠárkaONO5950ONO SKOB OstrovCZE56:00
49615Flašarová MarieKCK5756KCK KOB Český KrumlovCZE59:00
 
 
D60A (12)4,2 km 200 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
51135Nováková SvatavaSKV5351SKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE86:00
303959Tvrdková EvaLBE5150LBE TJ Lokomotiva BerounCZE90:00
51645Dohnalová DanaVSP5050VSP USK PrahaCZE94:00
8165Ševčíková AlenaCHA5351CHA OK ChrastavaCZE98:00
7884Opavová StanislavaMLA5451MLA MLOK Mariánské LázněCZE102:00
8110Neradová AlenaLIT5051LIT KOB Chemopetrol LitvínovCZE106:00
2060217Kalibánová JiřinaNPA5351NPA SK LOB Nová PakaCZE110:00
51966Procházková MilušeDCE5450DCE KOB DobřichoviceCZE114:00
9068Zlesáková VlastaJIL5362JIL OK JilemniceCZE118:00
8930Horynová EvaTZL5254TZL SKOB ZlínCZE122:00
8162Šaffková ZuzanaCHA5150CHA OK ChrastavaCZE126:00
9782Horová MagdaVSP5450VSP USK PrahaCZE130:00
 
 
D60B (12)3,5 km 170 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
232515Böhmová EvaTJN5450TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE6:00
5991Nedvídková JitkaDLT5151DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE9:00
53641Hejtmánková AlenaTAP5452TAP KOB TRETRA PrahaCZE12:00
51216Karmazínová IvanaVLI5150VLI Slavia Liberec orienteerinCZE15:00
52253Orálková LibušeTTR5351TTR OOB TřebíčCZE18:00
51799Stehnová HanaDKP5150DKP Oddíl OB KotlářkaCZE21:00
53597Paulová MirkaDCE5250DCE KOB DobřichoviceCZE24:00
8166Klímová JitkaKAS5451KAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:00
336750Zavadilová NaďaSCP5450SCP OK Sparta PrahaCZE30:00
49821Křížová ZdenkaPZR5051PZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE33:00
45441Jenei Margit17H545017H Hungarian TeamHUN36:00
2025351Omová JanaTUR5150TUR OOB TJ TurnovCZE39:00
 
 
D65A (6)3,9 km 190 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
232735Kubátová MiladaPGP4750PGP SK PragaCZE92:00
53540Ryšavá LubomíraTJP4750TJP TJ Sokol TrojaCZE98:00
51647Městková EvaTEP4851TEP Tempo PrahaCZE104:00
446344Suchánková LibušeSOP4851SOP OOB TJ Slezan OpavaCZE110:00
9247Kubíková KvětaLPU4752LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE116:00
4100Horáčková StanislavaVLI4950VLI Slavia Liberec orienteerinCZE122:00
 
 
D70A (7)3,5 km 170 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
51612Zmeková MílaSLP4451SLP OOB Slavia PrahaCZE95:00
52096Dvořáková LadislavaPGP4451PGP SK PragaCZE99:00
51214Krausová MarieLLI4451LLI TJ Loko LiberecCZE103:00
45462Cser Cristina24H425024H GODHUN107:00
51698Haňkovská JanaPGP4050PGP SK PragaCZE111:00
49660Liščinská EvaTBM4451TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE115:00
9576Stará PavlaBOV4251BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE119:00
 
 
H16A (18)7,3 km 360 m12 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
401682370Horčička VítUOL9919UOL SK UP OlomoucCZE108:00
402981828Škvor OtaKAM9900KAM SK KameniceCZE112:00
4031602633Vystavěl OndřejJPV9807JPV Oddíl OS SK ProstějovCZE116:00
4041400436Pek DanielSHK9803SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE120:00
4057201398Zacher Márton17H980317H Hungarian TeamHUN124:00
4067201825Vopařil JanLCE9911LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE128:00
4071396221Egei Patrik17H980117H Hungarian TeamHUN132:00
408897357Semerád AntonínDKP9801DKP Oddíl OB KotlářkaCZE136:00
4092059757Hlaváč OndřejTBM9901TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE140:00
410681889Bendák JanLTU9801LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE144:00
4117202576Gebrt JanSHK9801SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE148:00
4122025354Starý OndraVRL9802VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE152:00
4132025366Křivda TomášCHC9901CHC K.O.B. ChoceňCZE156:00
4149980407Pryjma Fryderik58P980258P Ks Spójnia WarszawaPOL160:00
4151400401Černocký LiborLCE9803LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE164:00
4167200378Sýkora VojtěchLCE9801LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE168:00
417361923Hausenblas ŠimonKAM9803KAM SK KameniceCZE172:00
4187200360Hirš OtakarZBM9801ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE176:00
 
 
H16B (18)6,5 km 315 m12 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
505257Horváth Csongor17H000017H Hungarian TeamHUN2:00
1396227Kovács Barnabás17H990317H Hungarian TeamHUN5:00
7202872Roudný MartinLPU0002LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE8:00
2035744Chvátil ŠimonPHK9908PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE11:00
7200544Kašpar LudvíkBOR9805BOR OK Jiskra Nový BorCZE14:00
7202866Kavalír JáchymPHK9901PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE17:00
2032380Rusin JanBRU0001BRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZE20:00
2053541Müller JonášKSU9906KSU Klub vytrvalostních sportůCZE23:00
2070827Fencl JonášLPU9902LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE26:00
7200370Chupek JakubJPV9911JPV Oddíl OS SK ProstějovCZE29:00
9005139Jíra TomášKAM9802KAM SK KameniceCZE32:00
2042514Hasman OndřejVPM0002VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE35:00
2027208Janeček MirekTJN9804TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE38:00
7200375Melichar VojtěchLLI9802LLI TJ Loko LiberecCZE41:00
2022123Ormay Mihály17H990117H Hungarian TeamHUN44:00
888634Koštejn VítDOK9800DOK OK DoksyCZE47:00
2022201Kálmán Erik17H990017H Hungarian TeamHUN50:00
1396149Szuromi Mátyás17H980517H Hungarian TeamHUN53:00
 
 
H16C (30)5,4 km 255 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
207870Mašata MetodějPHK9905PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE14:00
2019798Rácz Zoltán17H980417H Hungarian TeamHUN17:00
232608Žák JanLPU9802LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE20:00
4370Mareš VítBOR0000BOR OK Jiskra Nový BorCZE23:00
45917Turschl Bence17H994917H Hungarian TeamHUN26:00
2017682Locker TomášSRK9802SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE29:00
2011790Volák OndřejBRU0006BRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZE32:00
2045309Šenkýř MatějSJI9902SJI OK JihlavaCZE35:00
2060400Hašek JanVPM0001VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE38:00
4372Pavlovec DanBOR0001BOR OK Jiskra Nový BorCZE41:00
888614Borovička TomášFSP9801FSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZE44:00
2069090Kašpar PetrSSU9911SSU SK Severka ŠumperkCZE47:00
886668Urbaniak Jerzy58P980158P Ks Spójnia WarszawaPOL50:00
2067337Gedeon DominikKSU9900KSU Klub vytrvalostních sportůCZE53:00
2056183Hortobágyi Ákos17H980217H Hungarian TeamHUN56:00
2059738Bartoš VojtěchMLA9802MLA MLOK Mariánské LázněCZE59:00
2070826Šabata MilanSRK9904SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE62:00
2075680Čech PetrSJI0001SJI OK JihlavaCZE65:00
2075666Buk PetrROU0001ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE68:00
682332Birnbaum AdamBOR9802BOR OK Jiskra Nový BorCZE71:00
2067250Ullrich JakubBOR9900BOR OK Jiskra Nový BorCZE74:00
1400410Cienciala JanTRI9801TRI TJ TŽ TřinecCZE77:00
442886Ransdorf JakubTAP9805TAP KOB TRETRA PrahaCZE80:00
9903301Šebek PetrDKP9903DKP Oddíl OB KotlářkaCZE83:00
1007539Kočí JosefJPV9824JPV Oddíl OS SK ProstějovCZE86:00
428285Novák AlešODV9805ODV TJ Aero Odolena VodaCZE89:00
2052338Gyólai Péter17H990217H Hungarian TeamHUN92:00
224890Maňák MichalPHK9801PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE95:00
682362Ludvík MatyášSTB9801STB TJ Stadion Nový BorCZE98:00
1398996Melichar PetrLLI0001LLI TJ Loko LiberecCZE101:00
 
 
H16D (5)5,0 km 245 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
253106Procházka ZdeněkSOP9901SOP OOB TJ Slezan OpavaCZE73:00
7201758Šklíba MichalSRK9900SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE76:00
2056276Dostál PavelKSU9910KSU Klub vytrvalostních sportůCZE79:00
981837Němeček KryštofJPV9919JPV Oddíl OS SK ProstějovCZE82:00
2056285Jílek OndřejKSU9908KSU Klub vytrvalostních sportůCZE85:00
 
 
H18A (18)8,8 km 425 m13 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
301886286Ptáček PavelBBM9600BBM BETA URSUS OrienteeringCZE109:00
3027201396Szűcs Botond17H970517H Hungarian TeamHUN113:00
303899156Illner VojtěchDKP9600DKP Oddíl OB KotlářkaCZE117:00
3042022199Tóth Adrián17H960217H Hungarian TeamHUN121:00
3059970827Mészáros Mátyás17H970417H Hungarian TeamHUN125:00
3069101181Wolf FilipTUR9701TUR OOB TJ TurnovCZE129:00
3071396847Netuka VojtěchSHK9701SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE133:00
308681882Navrátil ŠimonPGP9702PGP SK PragaCZE137:00
309682082Růžička AdamPHK9704PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE141:00
3107200584Bořil JanSJI9700SJI OK JihlavaCZE145:00
311682340Šmelík MartinASU9644ASU Magnus OrienteeringCZE149:00
3127201397Dalos MatéBBM9707BBM BETA URSUS OrienteeringCZE153:00
3131625050Glonek JakubAOP9602AOP Přátelé orientačního běhuCZE157:00
3142053577Semrád LadislavCHC9701CHC K.O.B. ChoceňCZE161:00
315897360Kettner VojtěchKAM9601KAM SK KameniceCZE165:00
3167003044Čech JanSJI9601SJI OK JihlavaCZE169:00
317889308Mudrák ŠtěpánLCE9601LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE173:00
3187003006Fürst MatoušLLI9603LLI TJ Loko LiberecCZE177:00
 
 
H18B (18)7,7 km 380 m12 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2067320Šmaus JanTJN9700TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE9:00
1302800Picek ŠtěpánTJN9601TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE12:00
2022197Hajdu Erik17H960117H Hungarian TeamHUN15:00
51846Vlášek JakubTAP9702TAP KOB TRETRA PrahaCZE18:00
1396158Fekete Ágoston17H970217H Hungarian TeamHUN21:00
7667667Burda MatějBOR9608BOR OK Jiskra Nový BorCZE24:00
889313Slíva JanLCE9602LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE27:00
889320Mikel DavidTZL9703TZL SKOB ZlínCZE30:00
502088Landovský JakubPGP9601PGP SK PragaCZE33:00
1396123Porgányi Márk17H970317H Hungarian TeamHUN36:00
7203466Podmolík JosefTZL9701TZL SKOB ZlínCZE39:00
7200366Vacek VojtěchSJI9602SJI OK JihlavaCZE42:00
505244Miavecz Balázs17H960317H Hungarian TeamHUN45:00
51968Valášek JiříKAM9700KAM SK KameniceCZE48:00
2045221Zikmund ZdeněkSJC9703SJC TJ Sportcentrum JičínCZE51:00
2022134Peregi Dániel17H970117H Hungarian TeamHUN54:00
2067391Matuš VojtěchVRB9606VRB SK při gymnáziu OOB VrbnoCZE57:00
2045215Mašata MatějPHK9601PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE60:00
 
 
H18C (21)7,1 km 345 m11 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
8727Svoboda FrantišekSOP9601SOP OOB TJ Slezan OpavaCZE31:00
331262Drozd MichalBBM9701BBM BETA URSUS OrienteeringCZE34:00
442860Janáč VašekTAP9602TAP KOB TRETRA PrahaCZE37:00
7200329Pešek MartinLPM9602LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE40:00
331797Peřinka ŠimonBBM9700BBM BETA URSUS OrienteeringCZE43:00
2076144Lucerski MaciekPHK9700PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:00
2060296Poštulka TomášSTE9700STE SK SKI-OB ŠternberkCZE49:00
425577Kanta MartinLPU9705LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE52:00
207869Novák RadekPVD9601PVD OOB TJ Sokol PražákCZE55:00
920686Kašpar JakubASU9747ASU Magnus OrienteeringCZE58:00
9005134Ježek OndřejPGP9706PGP SK PragaCZE61:00
2075669Buk MichalROU9601ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE64:00
2053542Zlámal DavidSJC9603SJC TJ Sportcentrum JičínCZE67:00
4743Štál JanSJC9601SJC TJ Sportcentrum JičínCZE70:00
7003034Trejbal VáclavSHK9604SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE73:00
331087Brázdil PetrODV9700ODV TJ Aero Odolena VodaCZE76:00
7200599Frýba DominikSJI9702SJI OK JihlavaCZE79:00
246900Werner MichalPGP9705PGP SK PragaCZE82:00
7200377Sedláček OndřejHLV9732HLV KČT - OB HolešovCZE85:00
49378Walach OndřejTRI9601TRI TJ TŽ TřinecCZE88:00
426320Jurica JanLPU9611LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE91:00
 
 
H20A (18)10,2 km 495 m15 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
201682344Dvořáček RadekASU9445ASU Magnus OrienteeringCZE107:00
202887640Kettner LukášKAM9403KAM SK KameniceCZE111:00
2039600000Polster ThomasZBM9430ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE115:00
2042027239Skoupý JanSTE9411STE SK SKI-OB ŠternberkCZE119:00
205980371Záděra PavelBBM9500BBM BETA URSUS OrienteeringCZE123:00
2067200176Dzioba MateuszPHK9500PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE127:00
2071602634Waněk AdamLPU9505LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE131:00
2081591995Hruška JakubZBM9515ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE135:00
2099200728Pavlovec JanBOR9503BOR OK Jiskra Nový BorCZE139:00
210886814Mokrý OndřejABM9410ABM KOB Moira BrnoCZE143:00
2119940627Tugyi Levente17H940517H Hungarian TeamHUN147:00
2121403058Horák PatrikTUR9502TUR OOB TJ TurnovCZE151:00
2132017666Hubáček JonášLCE9501LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE155:00
2142019801Vajda Balázs17H940017H Hungarian TeamHUN159:00
215920683Semík OndřejKAM9401KAM SK KameniceCZE163:00
216515487Grundmann JanLPU9410LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE167:00
217920700Minář MarekASU9444ASU Magnus OrienteeringCZE171:00
218886264Horvát PetrASU9447ASU Magnus OrienteeringCZE175:00
 
 
H20B (20)7,9 km 380 m14 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
330693Málek JanPZR9505PZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE0:00
232512Posselt MartinTJN9501TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE3:00
331157Uhlíř MarekPGP9405PGP SK PragaCZE6:00
682090Koumar FrantišekSJI9501SJI OK JihlavaCZE9:00
425530Krajcar IvoSKM9501SKM KOB Směr KroměřížCZE12:00
232267Kapal TomášKAM9402KAM SK KameniceCZE15:00
207824Zelinka JanLPU9405LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE18:00
9983Šmejc JakubSJC9401SJC TJ Sportcentrum JičínCZE21:00
887928Deml TomášLPU9502LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE24:00
2027205Vaniš OndřejTJN9500TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE27:00
425520Zvoníček JosefSKM9404SKM KOB Směr KroměřížCZE30:00
330671Nejman StanislavTUR9500TUR OOB TJ TurnovCZE33:00
886825Obrátil ŠtěpánABM9409ABM KOB Moira BrnoCZE36:00
995812Veselý JakubPGP9503PGP SK PragaCZE39:00
7200365Sklenář MartinSBR9501SBR SKOB BruntálCZE42:00
7010101Hartlieb FelixZBM9500ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE45:00
515144Řada JakubDKP9401DKP Oddíl OB KotlářkaCZE48:00
7698697Hraboš MatějASU9547ASU Magnus OrienteeringCZE51:00
2025344Křivda MartinCHC9501CHC K.O.B. ChoceňCZE54:00
7201192Valeš JiříLPM9502LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE57:00
 
 
H21A (32)15,2 km 745 m22 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
1920667Mušínský TomášASU9348ASU Magnus OrienteeringCZE34:00
2307504Liszka Krisztián17H920417H Hungarian TeamHUN38:00
3515462Brlica PavelZBM9302ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:00
42051509Rusý TomášKAM9301KAM SK KameniceCZE46:00
5899165Drahokoupil AlešCHT8501CHT OOB SK ChrastCZE50:00
6500878Jedlička MichalSHK7309SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE54:00
7515170Lučan VladimírLPU7710LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE58:00
8771771Mrázek JanSJC8102SJC TJ Sportcentrum JičínCZE62:00
9889299Kubelka TomášLPU9307LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE66:00
101007536Poklop MartinSSU8802SSU SK Severka ŠumperkCZE70:00
11515444Navrátil BorisAOP9202AOP Přátelé orientačního běhuCZE74:00
12515174Smola MichalTZL8131TZL SKOB ZlínCZE78:00
13553445Kamenický JakubPHK9104PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE82:00
148221Baier MartinTUR7603TUR OOB TJ TurnovCZE86:00
15995821Hradec PavelTUR8801TUR OOB TJ TurnovCZE90:00
16896975Chromý AdamZBM8841ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE94:00
17886715Udržal TomášLPU8002LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE98:00
18551990Kamenický MatějLPU9036LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE102:00
197201391Bakó Áron17H920217H Hungarian TeamHUN106:00
20995849Chloupek AdamZBM9300ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE110:00
21515162Procházka DavidLPU9113LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE114:00
22995860Bouchal JiříVPM8449VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE118:00
23890118Hájek DanielZBM8919ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE122:00
247201392Baumholczer Máté17H920117H Hungarian TeamHUN126:00
25887934Nečas JiříTZL9101TZL SKOB ZlínCZE130:00
26500850Dlabaja TomášTUR8303TUR OOB TJ TurnovCZE134:00
27995871Schuster MarekAOP9303AOP Přátelé orientačního běhuCZE138:00
28888891Bravený VítZBM9102ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE142:00
291406172Šedivý JanPGP8409PGP SK PragaCZE146:00
301003623Nykodým MilošZBM9005ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE150:00
31515110Procházka JanPGP8407PGP SK PragaCZE154:00
32887940Král VojtěchSSU8841SSU SK Severka ŠumperkCZE158:00
 
 
H21B (32)12,6 km 615 m16 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
995810Zimmermann JakubZBM8928ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE0:00
515047Vlček MartinTUR8702TUR OOB TJ TurnovCZE3:00
886823Zakouřil VítTUR9301TUR OOB TJ TurnovCZE6:00
1399000Horyna RomanLCE7602LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE9:00
995802Švirák OndřejZBM9103ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE12:00
866998Bravený AdamVBM8801VBM VSK Mendelu BrnoCZE15:00
515142Klapal JanLPU9006LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE18:00
515499Wolf DanielTUR9100TUR OOB TJ TurnovCZE21:00
332966Král VáclavSSU8243SSU SK Severka ŠumperkCZE24:00
910714Landovský TomášPGP9103PGP SK PragaCZE27:00
886265Procházka JanPGP8206PGP SK PragaCZE30:00
995807Komanec VáclavSHK8406SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE33:00
886812Mokrý StanislavABM9202ABM KOB Moira BrnoCZE36:00
7003001Kořínek TomášBOR9007BOR OK Jiskra Nový BorCZE39:00
7210Khýn VítězslavASU8304ASU Magnus OrienteeringCZE42:00
2035709Luštický MartinTUR8700TUR OOB TJ TurnovCZE45:00
887920Zvěřina PetrLPU8208LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE48:00
500580Prášil MarekTTR7301TTR OOB TřebíčCZE51:00
995852Hanslian DavidLCE7835LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE54:00
887941Flašar JanPGP8610PGP SK PragaCZE57:00
1111187Zháňal JanZBM8721ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:00
515420Losman PetrPHK7901PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE63:00
888608Janata MartinDKP8306DKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:00
515009Kozák OsvaldTBM8201TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE69:00
2011839Henek VladanVBM8002VBM VSK Mendelu BrnoCZE72:00
500288Štěrba ZbyněkLPU8304LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE75:00
553446Panchártek JanPHK8802PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE78:00
887630Argaláš MichalTRI9301TRI TJ TŽ TřinecCZE81:00
981821Fodor PetrTUR8103TUR OOB TJ TurnovCZE84:00
887626Kolovský FrantišekLPM9202LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE87:00
2067255Kovář MiroslavSJC8104SJC TJ Sportcentrum JičínCZE90:00
911220Zimmermann ŠtěpánZBM9101ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE93:00
 
 
H21C (40)10,3 km 500 m14 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2025363Pešek OndřejCHC8502CHC K.O.B. ChoceňCZE1:00
7890000Žaloudek PetrSJC8309SJC TJ Sportcentrum JičínCZE4:00
52161Krejsa MartinCHT9001CHT OOB SK ChrastCZE7:00
7201198Fiala PetrLPU8701LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE10:00
920676Kantor OndřejTRI9103TRI TJ TŽ TřinecCZE13:00
523000Pašek FrantišekKAM7600KAM SK KameniceCZE16:00
9617Pýcha LukášSNA8402SNA TJ START NáchodCZE19:00
1969696Kobr TomášVLI8901VLI Slavia Liberec orienteerinCZE22:00
920696Janda MartinDOB8002DOB KOB DobruškaCZE25:00
232019Zelinka JiříMBM8740MBM O-mikronCZE28:00
434828Šafařík IvoCST7401CST OB StrakoniceCZE31:00
52296Košárek PavelAOP7102AOP Přátelé orientačního běhuCZE34:00
9399Kadeřávek PetrPHK7605PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:00
51225Schulhof JanTUR8900TUR OOB TJ TurnovCZE40:00
51980Matras TomášCHT8001CHT OOB SK ChrastCZE43:00
681612Pospíšil VítekPGP6803PGP SK PragaCZE46:00
515166Nožka RadekLPU9005LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE49:00
887618Brož MarekTUR8402TUR OOB TJ TurnovCZE52:00
515468Fiala JanBBM7205BBM BETA URSUS OrienteeringCZE55:00
899179Klusáček JanZBM9301ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE58:00
52106Sysel CtiborPGP8700PGP SK PragaCZE61:00
9525Potštejnský JanSRK7807SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE64:00
9109211Pachnik WojciechSTB9101STB TJ Stadion Nový BorCZE67:00
331549Záveský FilipLPU9306LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE70:00
920663Melecký MartinAOP9001AOP Přátelé orientačního běhuCZE73:00
1840303Váňa MartinTUR8401TUR OOB TJ TurnovCZE76:00
52008Přikryl PetrZBM6708ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE79:00
1403417Lenner MiroslavLPU8605LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE82:00
7201394Tölgyesi Tamás17H930117H Hungarian TeamHUN85:00
515048Holas OndřejTUR8501TUR OOB TJ TurnovCZE88:00
52212Slováček TomášTZL8002TZL SKOB ZlínCZE91:00
800320Oma JakubTUR8002TUR OOB TJ TurnovCZE94:00
981816Hovorka LukášLPU9001LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE97:00
7600258Bugár Gergely17H920317H Hungarian TeamHUN100:00
1400441Holas TomášAOP7802AOP Přátelé orientačního běhuCZE103:00
995797Dlabaja ŠtěpánTZL8508TZL SKOB ZlínCZE106:00
7778511Makovský JakubTAP8511TAP KOB TRETRA PrahaCZE109:00
2042527Kamaryt TomášVPM8807VPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZE112:00
9140Weiner JakubSHK7911SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE115:00
1008172Hepner DavidSHK7601SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE118:00
 
 
H21D (25)8,3 km 390 m14 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2022137Sulyok Ábel17H930217H Hungarian TeamHUN40:00
1302790Škoda JakubVLI8800VLI Slavia Liberec orienteerinCZE42:00
515424Slezák ZdeněkLCE8902LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE44:00
7003038Novotný OndřejABM9211ABM KOB Moira BrnoCZE46:00
889295Rossmanith VojtaAOP9302AOP Přátelé orientačního běhuCZE48:00
9508Petras TomášVAM8801VAM OOB VamberkCZE50:00
515193Henek MichalRBK8605RBK SK Radioklub BlanskoCZE52:00
889818Simakov Maxim23R130923R OMEGA MOSCOWRUS54:00
336746Pospíšil OndřejDKP8717DKP Oddíl OB KotlářkaCZE56:00
49690Drábek JanZBM8511ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE58:00
886290Kafka MilošLPU8608LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE60:00
2045246Štemberk AdamLBE8900LBE TJ Lokomotiva BerounCZE62:00
7202780Paclík RomanSHK7801SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE64:00
515503Peterka VojtěchLLI7502LLI TJ Loko LiberecCZE66:00
553285Mazal ZdeněkVBM8103VBM VSK Mendelu BrnoCZE68:00
52643Zavřel MichalKRN6804KRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZE70:00
515469Zajíc VítězslavTAP8610TAP KOB TRETRA PrahaCZE72:00
553457Vavrys JohanLCE9302LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE74:00
52641Kopec TomášKRN8203KRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZE76:00
1080493Čermák JanLPU9301LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE78:00
553448Azeb KarimPHK9110PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE80:00
7200324Tomanek DanielSTE7401STE SK SKI-OB ŠternberkCZE82:00
Krejčík JiříTZL8301TZL SKOB ZlínCZE84:00
8625620Vellner Gábor17H945217H Hungarian TeamHUN86:00
9189Šabatka ZdeněkPHK8900PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE88:00
 
 
H35A (21)9,9 km 485 m14 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
331566Šístek DanielSCP7507SCP OK Sparta PrahaCZE55:00
7202899Khel RichardSCP7500SCP OK Sparta PrahaCZE59:00
899152Nemšovský PetrPGP7602PGP SK PragaCZE63:00
515179Turczer PetrKSU7945KSU Klub vytrvalostních sportůCZE67:00
2011854Švadlena PavelCHC7502CHC K.O.B. ChoceňCZE71:00
515076Kučera PetrMFP7602MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE75:00
8298Pachner PavelVLI7503VLI Slavia Liberec orienteerinCZE79:00
2073755Držka ŠtěpánLPU7604LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE83:00
51637Pokorný OndřejPGP7506PGP SK PragaCZE87:00
53634Fujáček JanSCP7506SCP OK Sparta PrahaCZE91:00
995848Suchý PetrLPM7820LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE95:00
9526Vítek TomášPHK7702PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE99:00
9086Tihon MichalPHK7905PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE103:00
51609Zicha JiříLCE7708LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE107:00
995876Svoboda HonzaSMR7901SMR SK SNS SmržovkaCZE111:00
7872Rambousek KarelBSO7907BSO KOB Baník SokolovCZE115:00
887154Matějů MichalVLI7702VLI Slavia Liberec orienteerinCZE119:00
7200592Bašus PetrSCP7400SCP OK Sparta PrahaCZE123:00
53226Habán IvoVLI7707VLI Slavia Liberec orienteerinCZE127:00
8878Skripnik ŠtěpánSCP7901SCP OK Sparta PrahaCZE131:00
500290Horáček MichalVLI7700VLI Slavia Liberec orienteerinCZE135:00
 
 
H35B (20)7,5 km 365 m13 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2058477Ekert VladimírVLI7600VLI Slavia Liberec orienteerinCZE17:00
2056288Synek MarcelDOK7600DOK OK DoksyCZE20:00
51202Burgr JanLLI7500LLI TJ Loko LiberecCZE23:00
1976000Pátek RichardZBM7609ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE26:00
49971Žitný TomášSMB6401SMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZE29:00
2058479Mokrý PavelVLI7501VLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:00
52578Krtička LuděkSSU7847SSU SK Severka ŠumperkCZE35:00
2025376Václavek JanLPU7816LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE38:00
7200371Synek AntonínDOK7800DOK OK DoksyCZE41:00
896967Tomeš PetrSJC7531SJC TJ Sportcentrum JičínCZE44:00
9101117Slovák MiroslavSHK7704SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE47:00
9811Šklíba JanSRK7501SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE50:00
7201775Polák JaroslavCHA7500CHA OK ChrastavaCZE53:00
887908Kolek PetrASU7501ASU Magnus OrienteeringCZE56:00
8266Pesničák JanSMR7902SMR SK SNS SmržovkaCZE59:00
8268Hons MišiSMR7700SMR SK SNS SmržovkaCZE62:00
253145Vokurka JanTJN7501TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE65:00
420455Albl MiloslavLME7600LME SK Los MělníkCZE68:00
9101116Svoboda OndřejSHK7605SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE71:00
886296Hecl MilošKSU7601KSU Klub vytrvalostních sportůCZE74:00
 
 
H40A (25)8,6 km 430 m14 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
9127Myslivec TomášSHK7002SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE60:00
7001234Novotný TomášZLH7001ZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE63:00
301168Filičko MarekLPU7102LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE66:00
682359Chaloupský DavidPHK7103PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE69:00
7400074Gálus IgorLDC7302LDC KOB DěčínCZE72:00
7111213Nehasil VladislavLDC7101LDC KOB DěčínCZE75:00
515023Hnízdil JanKAS7100KAS KOB Kamenický ŠenovCZE78:00
981819Honzík TomášVLI7000VLI Slavia Liberec orienteerinCZE81:00
51750Bořánek PetrVSP7000VSP USK PrahaCZE84:00
7201200Janas PetrXBM7103XBM PELL’S MTBO TEAMCZE87:00
52756Rigó MarekODR7101ODR SKOB OdryCZE90:00
2460Baldrian PetrPGP7203PGP SK PragaCZE93:00
1700083Netopil LiborVAM7401VAM OOB VamberkCZE96:00
8129Martan JiříVLI7300VLI Slavia Liberec orienteerinCZE99:00
515050Mašata RomanPHK7107PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE102:00
2067946Kondrát MartinPGP6501PGP SK PragaCZE105:00
51650Kučera JanVSP7302VSP USK PrahaCZE108:00
8796Kovalčík TomášAOP7301AOP Přátelé orientačního běhuCZE111:00
8893Žemlík PavelTUV7135TUV SOK TJ TurnovCZE114:00
888638Drahoňovský AlešTUR7201TUR OOB TJ TurnovCZE117:00
1398988Zrník TomášOSN7118OSN SK Orientační sporty NovéCZE120:00
515132Henych PetrVLI6001VLI Slavia Liberec orienteerinCZE123:00
51733Kozák PetrKAM6501KAM SK KameniceCZE126:00
2045232Ondráček RadimEKP7414EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE129:00
52056Palát PetrABM7415ABM KOB Moira BrnoCZE132:00
 
 
H40B (26)7,1 km 355 m12 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
410399Kašpar LudvíkZAK7200ZAK SK Netopýr ZákupyCZE11:00
8178Švancar MartinCHA7000CHA OK ChrastavaCZE14:00
7201769Škácha MichalNNN7102NNN NeregistrovaníCZE17:00
2053516Šmol MarcelDOK7300DOK OK DoksyCZE20:00
53016Janeček OndřejSOB7001SOB SOBSACZE23:00
8138Hromádka MiroslavSUL6000SUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsCZE26:00
52780Štětínský PavelMOV7104MOV SKOB OstravaCZE29:00
232959Silnoušek JiříSTE7200STE SK SKI-OB ŠternberkCZE32:00
887921Zyka Vít44C724944C NeregistrovaníCZE35:00
52573Sita VratislavSSU7341SSU SK Severka ŠumperkCZE38:00
2049537Kolář ViktorHOR7300HOR TJ Jiskra HořiceCZE41:00
434598Bradáč StanislavLLI7201LLI TJ Loko LiberecCZE44:00
52778Svěchota MilanMOV7202MOV SKOB OstravaCZE47:00
995800Vaněk PetrZBP7302ZBP OOB SK ZbraslavCZE50:00
428264Borunský TomášAOP7402AOP Přátelé orientačního běhuCZE53:00
336717Chvátil JiříPHK7200PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE56:00
8916Pernička PetrTZL7336TZL SKOB ZlínCZE59:00
9974Chrást TomášSTH7401STH SK StudenecCZE62:00
2051301Roháč Zdenko84S730184S Akademik TU KošiceSVK65:00
2069100Kašpar JaroslavSSU7004SSU SK Severka ŠumperkCZE68:00
2045205Čech TomášAOP7001AOP Přátelé orientačního běhuCZE71:00
2032382Volák PavelBRU7001BRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZE74:00
336767Beneš JanSJH7001SJH SJH Jindřichův HradecCZE77:00
416120Vřešťál JanTUR7301TUR OOB TJ TurnovCZE80:00
339871Tornai Szabolcs15H710015H MOMHUN83:00
2067350Mareš AlexanderNEJ7300NEJ TJ Jiskra NejdekCZE86:00
 
 
H45A (25)7,6 km 380 m12 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
8650Klaška PavelDKP6500DKP Oddíl OB KotlářkaCZE60:00
51680Novák LiborOKP6504OKP SK OK 24 PrahaCZE63:00
515152Pecka JanEKP6800EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE66:00
1396171Viniczai Ferenc17H650017H Hungarian TeamHUN69:00
8044Teringl RadekVCB6502VCB TJ OB České BudějoviceCZE72:00
995843Schuster MartinAOP6502AOP Přátelé orientačního běhuCZE75:00
8185Vydra IvanPEN6600PEN OK RECO SportCZE78:00
307355Šmelík JurajLCE6603LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE81:00
1010100Cych Piotr33P680033P Echo TwardogóraPOL84:00
52771Berger TomášMOV6901MOV SKOB OstravaCZE87:00
682679Hadač MiroslavAOP6501AOP Přátelé orientačního běhuCZE90:00
51498Kovářík TomášKAM6901KAM SK KameniceCZE93:00
9378Kavalír KarelPHK6503PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE96:00
2045248Novotný MilanPHK6502PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE99:00
53735Hrouda PetrVBM6900VBM VSK Mendelu BrnoCZE102:00
52284Aschermann JanVSP6902VSP USK PrahaCZE105:00
1302798Zuzánek ZdeněkTJN5901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE108:00
515448Illner JakubDKP6601DKP Oddíl OB KotlářkaCZE111:00
920690Barcík PeterAOP6601AOP Přátelé orientačního běhuCZE114:00
1400443Podmolík TomášTZL6915TZL SKOB ZlínCZE117:00
1004660Petřivalský MarekSTE6907STE SK SKI-OB ŠternberkCZE120:00
1007547Skyva PetrSTE6501STE SK SKI-OB ŠternberkCZE123:00
920651Pollák Jozef84S600184S Akademik TU KošiceSVK126:00
7003002Zikmund ZdeněkNPA6705NPA SK LOB Nová PakaCZE129:00
501914Schniedegerg Nils45D000045D SV Turbine NeubrandenburgGER132:00
 
 
H45B (25)6,6 km 330 m12 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
9101183Holec HonzaMOV6701MOV SKOB OstravaCZE0:00
682118Krausz MilanFSP6700FSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZE3:00
682367Kubec PavelSTB6601STB TJ Stadion Nový BorCZE6:00
7200586Sklenář JosefSBR6601SBR SKOB BruntálCZE9:00
52478Pernica JiříUOL6501UOL SK UP OlomoucCZE12:00
232388Šritr MartinTUV6802TUV SOK TJ TurnovCZE15:00
2026166Kovář JindřichMAS6800MAS KČT AšCZE18:00
2035204Cruse Kay24D660024D SV Robotron DresdenGER21:00
682114Bruner LubošLTP6501LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE24:00
52733Šimek RomanUOL6503UOL SK UP OlomoucCZE27:00
436961Fürst AlešLLI6801LLI TJ Loko LiberecCZE30:00
51279Bílý PetrLTP6805LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE33:00
2019802Szencz Attila17H670017H Hungarian TeamHUN36:00
53572Semík JanVSP6507VSP USK PrahaCZE39:00
8218Stárek FilipTUR6602TUR OOB TJ TurnovCZE42:00
2058461Matoušek MilanKSU6701KSU Klub vytrvalostních sportůCZE45:00
51140Parkan JiříSJH6801SJH SJH Jindřichův HradecCZE48:00
9005062Tóth Tamás17H690017H Hungarian TeamHUN51:00
443068Siegl RomanMFP6700MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE54:00
887093Bartczak Jarosław39P680039P UMKS Orkan OstródaPOL57:00
888609Bartoš LuděkMLA6701MLA MLOK Mariánské LázněCZE60:00
504408Pachnik DariuszSTB6901STB TJ Stadion Nový BorCZE63:00
8851Holinka MartinZPV6712ZPV KOB ZPV ProstějovCZE66:00
515455Holík MarekTBM6507TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE69:00
9335Kober MichalLPU6702LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE72:00
 
 
H45C (21)5,2 km 245 m11 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
886255Novák TomDOK5500DOK OK DoksyCZE15:00
51991Mareček PetrOSN6900OSN SK Orientační sporty NovéCZE18:00
361998Voleský KarelBBM6700BBM BETA URSUS OrienteeringCZE21:00
301152Řezáč PavelVLI6900VLI Slavia Liberec orienteerinCZE24:00
438038Hanč JaroslavVRL6702VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE27:00
339554Žanda JanCTB6701CTB SK OB ChotěbořCZE30:00
2027243Vývoda ZdeněkMOV6702MOV SKOB OstravaCZE33:00
9632Hanuš PavelLTU6501LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE36:00
515007Háněl JaromírZVO6801ZVO OB SK ZvoleCZE39:00
362952Koltai Zoltan25H670025H Tabáni SpartacusHUN42:00
232256Posselt MartinTJN6802TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE45:00
2059751Svoboda MartinBFM6701BFM SKOB Frýdek - MístekCZE48:00
500581Hlava MiroslavKON6515KON KOB KoniceCZE51:00
2017687Žucha JiříTJN6603TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE54:00
553456Müller RobertVAM6900VAM OOB VamberkCZE57:00
2060272Procházka RadekLPU6504LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE60:00
416285Bendák PetrLTU6500LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE63:00
51385Eichler PetrKAS6900KAS KOB Kamenický ŠenovCZE66:00
51141Kubičko PetrSJH6901SJH SJH Jindřichův HradecCZE69:00
980377Ptáček PavelBBM6508BBM BETA URSUS OrienteeringCZE72:00
2017669Kohout JosefSHK6902SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE75:00
 
 
H50A (25)6,5 km 330 m12 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
9601003Kamenický RadanOSN6004OSN SK Orientační sporty NovéCZE61:00
889301Slezák LiborLCE6207LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE64:00
8174Gorčica PavelCHA6200CHA OK ChrastavaCZE67:00
52498Jeřábek LubošJPV6112JPV Oddíl OS SK ProstějovCZE70:00
232799Weiler Zsolt17H620017H Hungarian TeamHUN73:00
1403434Šimek TomášFSP6304FSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZE76:00
405971Petržela PavelLTU6301LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE79:00
416828Schindler JiříTJN6301TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE82:00
2035738Koucký RomanEKP6301EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE85:00
52581Křeček MiroslavZPV6213ZPV KOB ZPV ProstějovCZE88:00
8270Šmaus IvanTJN6249TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE91:00
8333Macháček AlešFYD6400FYD Jizerský klub OB FrýdlantCZE94:00
2059759Vávra MartinHOR6302HOR TJ Jiskra HořiceCZE97:00
433100Grepl LadislavKON6111KON KOB KoniceCZE100:00
515497Hlaváč JiříTBM6116TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE103:00
1700084Kožina PetrPGP6000PGP SK PragaCZE106:00
7200596Kaplan JanLPU6401LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE109:00
51227Poloprutský TomášVLI6205VLI Slavia Liberec orienteerinCZE112:00
682682Němeček JanVSP6201VSP USK PrahaCZE115:00
51682Tichovský MartinPGP6100PGP SK PragaCZE118:00
363439Egei Tamás17H630017H Hungarian TeamHUN121:00
51679Novák IvoOKP6200OKP SK OK 24 PrahaCZE124:00
52279Semík LubošKAM6201KAM SK KameniceCZE127:00
2067629Partanen Juha59F640059F Rasti-HyryFIN130:00
515464Janovský TomášPGP6401PGP SK PragaCZE133:00
 
 
H50B (27)5,7 km 275 m11 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2020717Šimek MiroslavLME6300LME SK Los MělníkCZE11:00
7762Kořínek ZdeněkPEN6201PEN OK RECO SportCZE15:00
53631Petráček AlešSJI6301SJI OK JihlavaCZE19:00
2059745Hlaváček LubomírPHK6401PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE23:00
515097Borovička MilanFSP6104FSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZE27:00
49998Vydra PavelPEN6200PEN OK RECO SportCZE31:00
232041Pavlů JaroslavDCE6100DCE KOB DobřichoviceCZE35:00
303939Forst LiborMFP6301MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE39:00
887168Peřinka JanAOP6301AOP Přátelé orientačního běhuCZE43:00
2056273Širůček Jaromír73C620073C xxxCZE47:00
7201772Hirš LiborVBM6000VBM VSK Mendelu BrnoCZE51:00
2050686Bujdosó István17H640017H Hungarian TeamHUN55:00
515440Tihon JaroslavTAP6102TAP KOB TRETRA PrahaCZE59:00
515090Pulec PavelVBM6201VBM VSK Mendelu BrnoCZE63:00
51508Valenta JiříSSU6301SSU SK Severka ŠumperkCZE67:00
682080Kovář KarelLTP6102LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE71:00
8280Tišer RobertVLI6449VLI Slavia Liberec orienteerinCZE75:00
52063Korpas JaroslavLBM6113LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE79:00
9123Teplý JiříSHK6401SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE83:00
52115Hošek LadislavSCP6001SCP OK Sparta PrahaCZE87:00
232336Funda JiříAPI6401API OK Andante PísekCZE91:00
51929Tichý MartinTJH6401TJH TJ OK Tolar Jindřichův HraCZE95:00
49889Veljačik PavelSCP6200SCP OK Sparta PrahaCZE99:00
2073706Hrabánek DavidPGP6003PGP SK PragaCZE103:00
9649Fencl JiříLPU6301LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE107:00
995847Nešpor JanTTR6101TTR OOB TřebíčCZE111:00
2052323Gera Tibor17H640117H Hungarian TeamHUN115:00
 
 
H55A (24)5,8 km 285 m11 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
8220Konopáč JiříTUR5803TUR OOB TJ TurnovCZE63:00
49614Flašar JanKCK5701KCK KOB Český KrumlovCZE66:00
51314Adrián PetrEKP5600EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE69:00
410797Gazdačko MilanSHK5702SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE72:00
52255Jun DrahomírKNC5501KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZE75:00
307337Višňa MilanOOL5904OOL SK Haná orienteeringCZE78:00
515105Kettner PavelHCE5900HCE TJ Sokol HostiviceCZE81:00
681857Kulhavý JosefSRK5701SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE84:00
52428Jirka JiříZPV5501ZPV KOB ZPV ProstějovCZE87:00
53897Lanc MarianTZL5806TZL SKOB ZlínCZE90:00
52337Zeman JaroslavCHT5901CHT OOB SK ChrastCZE93:00
8167Kaška RudolfCHA5500CHA OK ChrastavaCZE96:00
682361Ludvík PetrSTB5701STB TJ Stadion Nový BorCZE99:00
9400Běhoun PavelPHK5701PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE102:00
2011900Škorpil MartinHOR5700HOR TJ Jiskra HořiceCZE105:00
51147Fanta MiroslavEKP5800EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE108:00
301648Hausvater KarelSHK5801SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE111:00
7880Milota JosefMLA5801MLA MLOK Mariánské LázněCZE114:00
9402Dušátko PetrPHK5702PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE117:00
2060256Kunc RadovanTJN5549TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE120:00
51965Procházka AntonínDCE5500DCE KOB DobřichoviceCZE123:00
515101Šrámek JaromírKSU5801KSU Klub vytrvalostních sportůCZE126:00
1550616Folprecht MiroslavTUR5501TUR OOB TJ TurnovCZE129:00
1401181Václavek TomášSTE5809STE SK SKI-OB ŠternberkCZE132:00
 
 
H55B (23)4,9 km 240 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
682101Jahn PavelSCP5500SCP OK Sparta PrahaCZE20:00
51753Doležal MiroslavPGP5501PGP SK PragaCZE23:00
2056301Horák PetrTJN5602TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE26:00
571221Krejčík ZbyněkTZL5704TZL SKOB ZlínCZE29:00
9570000Dlouhý JiříDKP5700DKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:00
51406Blabla ZdeněkPCB5901PCB SKP České BudějoviceCZE35:00
52531Albert FrantišekOOL5804OOL SK Haná orienteeringCZE38:00
51133Janovič OndřejSKV5901SKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE41:00
682651Hejtmánek VladimírTAP5802TAP KOB TRETRA PrahaCZE44:00
51691Tomaščin JaroslavMKP5800MKP SK Meteor Kačerov PrahaCZE47:00
9228Vícha VladimírLPU5801LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE50:00
1006613Kršák KarelVIC5902VIC OB VizoviceCZE53:00
682630Kavka JiříSCP5900SCP OK Sparta PrahaCZE56:00
8337Stibal IvanLDC5701LDC KOB DěčínCZE59:00
51209Hoidekr PavelLLI5901LLI TJ Loko LiberecCZE62:00
49808Přibyl IvanPFP5900PFP VŠSK PedF UK PrahaCZE65:00
886293Janů ZdeněkKSU5749KSU Klub vytrvalostních sportůCZE68:00
8172Čechlovský JosefCHA5900CHA OK ChrastavaCZE71:00
9907Beneš JosefSJC5801SJC TJ Sportcentrum JičínCZE74:00
232177Fiala ZdeněkTAP5501TAP KOB TRETRA PrahaCZE77:00
9599Tupec JiříVAM5801VAM OOB VamberkCZE80:00
49500John VladimírOLP5502OLP PSK Olymp PrahaCZE83:00
52372Kodeda OldřichKCK5901KCK KOB Český KrumlovCZE86:00
 
 
H60A (25)5,3 km 240 m11 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
51973Jaroš VladimírDCE5400DCE KOB DobřichoviceCZE56:00
9260Farář VáclavLPU5201LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE59:00
8890Babický TomášDLT5001DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE62:00
9328Knap JanLPU5101LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE65:00
219271Jelínek VítTZL5102TZL SKOB ZlínCZE68:00
53251Uhmann PetrTBM5103TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE71:00
9234Juračka VojtěchLPU5404LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE74:00
7200325Hora VladimírVSP5100VSP USK PrahaCZE77:00
51740Polák ZdeněkVSP5203VSP USK PrahaCZE80:00
9261Farář JaroslavVRL5002VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE83:00
52448Navrátil AntonínUOL5301UOL SK UP OlomoucCZE86:00
9301Štěrba PavelLPU5408LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE89:00
2070844Slováček RudolfTZL5402TZL SKOB ZlínCZE92:00
1511127Provazník JiříTUR5102TUR OOB TJ TurnovCZE95:00
51643Hořínek JaroslavVSP5000VSP USK PrahaCZE98:00
9725Čípa JiříCET5002CET TJ Loko Česká TřebováCZE101:00
9774Erlebach JosefJIL5201JIL OK JilemniceCZE104:00
7003050Laciga ZdeněkVSP5200VSP USK PrahaCZE107:00
2059741Kalibán JaroslavNPA5101NPA SK LOB Nová PakaCZE110:00
1302773Přinda OldřichVLI5101VLI Slavia Liberec orienteerinCZE113:00
52774Juřeník JosefMOV5201MOV SKOB OstravaCZE116:00
52530Zdráhal TomášOOL5301OOL SK Haná orienteeringCZE119:00
8214Hudský VlastimilTUR5100TUR OOB TJ TurnovCZE122:00
9005174Hickethier ManfredVLI5201VLI Slavia Liberec orienteerinCZE125:00
52269Uher PetrVSP5001VSP USK PrahaCZE128:00
 
 
H60B (28)4,7 km 205 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
411760Hamáček BohuslavLBE5000LBE TJ Lokomotiva BerounCZE4:00
49606Wald FrantišekFSP5300FSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZE7:00
8160Lusk KarelCHA5002CHA OK ChrastavaCZE10:00
8720Jurčák KarelSOP5101SOP OOB TJ Slezan OpavaCZE13:00
410398Denemarek OldřichBBM5100BBM BETA URSUS OrienteeringCZE16:00
416833Böhm KarelTJN5101TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE19:00
45439Bugár József17H530017H Hungarian TeamHUN22:00
2032164Sáňka BedřichLPU5102LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE25:00
301633Klimpl PetrLPU5401LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE28:00
219273Ptáček LadislavBBM5300BBM BETA URSUS OrienteeringCZE31:00
7777Richtr JiříJEN5001JEN OB JenišoviceCZE34:00
51653Gregoriades ZdeněkMKP5400MKP SK Meteor Kačerov PrahaCZE37:00
8199Ševčík MilanCHA5003CHA OK ChrastavaCZE40:00
52107Sysel ZdeněkPGP5200PGP SK PragaCZE43:00
51343Brumek StanislavDKL5201DKL KOB KladnoCZE46:00
51231Pavlík MilanCHA5400CHA OK ChrastavaCZE49:00
52027Robotka LiborPBM5303PBM TJ Spartak 1. BrněnskáCZE52:00
52252Orálek MiroslavTTR5201TTR OOB TřebíčCZE55:00
416324Cabrnoch JiříDKL5400DKL KOB KladnoCZE58:00
9001Štregl TomášVRL5001VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE61:00
9087Kynčl StanislavJIL5401JIL OK JilemniceCZE64:00
7886Chotětický VáclavMAS5200MAS KČT AšCZE67:00
7778Bárta MiroslavJEN5201JEN OB JenišoviceCZE70:00
8161Barták JiříCHA5100CHA OK ChrastavaCZE73:00
500289Přeček ZdeněkSCP5200SCP OK Sparta PrahaCZE76:00
7885Hájek JanMAS5401MAS KČT AšCZE79:00
4214Horáček MiroslavVLI5000VLI Slavia Liberec orienteerinCZE82:00
6645Valter PetrKBP4500KBP KBP PrahaCZE85:00
 
 
H65A (22)5,0 km 215 m10 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
2023807Kříž PavelPZR4800PZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE59:00
307390Roháč Igor84S430184S Akademik TU KošiceSVK62:00
51204Peterka JosefLLI4702LLI TJ Loko LiberecCZE65:00
52299Novák MilošSCP4600SCP OK Sparta PrahaCZE68:00
443103Šafařík BedřichCST4601CST OB StrakoniceCZE71:00
7718Hlaváč JaroslavSMB4801SMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZE74:00
416088Peška AntonínHLV4801HLV KČT - OB HolešovCZE77:00
253372Ježek LadislavVLI4900VLI Slavia Liberec orienteerinCZE80:00
9798Hrobař RudolfSRK4702SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE83:00
51816Jakubec JindřichTUR4801TUR OOB TJ TurnovCZE86:00
51283Tvrdek VojtěchLBE4900LBE TJ Lokomotiva BerounCZE89:00
9554Švadlena JiříCHC4601CHC K.O.B. ChoceňCZE92:00
51706Koč ZdeněkMKP4700MKP SK Meteor Kačerov PrahaCZE95:00
52517Sklenář AntonínSTE4801STE SK SKI-OB ŠternberkCZE98:00
219570Jakielaszek Ryszard62P490062P GKS LuzinoPOL101:00
51760Stehno PavelDKP4900DKP Oddíl OB KotlářkaCZE104:00
8861Peterka FrantišekTJP4900TJP TJ Sokol TrojaCZE107:00
53217Chmelík AlešVBM4732VBM VSK Mendelu BrnoCZE110:00
51562Buriánek JaromírSCP4700SCP OK Sparta PrahaCZE113:00
8999Knobloch JindřichVRL4901VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE116:00
9777Rejmont MilanLTU4801LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE119:00
361986Karmazín PetrVLI4901VLI Slavia Liberec orienteerinCZE122:00
 
 
H65B (21)4,3 km 195 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
7501901Conrad Helmut33D400033D USV TU DresdenGER10:00
51274Dvořák JaromírPGP4601PGP SK PragaCZE13:00
8243Lukáš ZdeněkLLI4502LLI TJ Loko LiberecCZE16:00
8235Nejezchleba JiříKAS4600KAS KOB Kamenický ŠenovCZE19:00
8332Juřina RobertFYD4900FYD Jizerský klub OB FrýdlantCZE22:00
53305Dokoupil VladimírVBM4806VBM VSK Mendelu BrnoCZE25:00
51910Toman StanislavSBR4801SBR SKOB BruntálCZE28:00
51332Ryšavý VítTJP4700TJP TJ Sokol TrojaCZE31:00
8805Nosál StanislavLBE4600LBE TJ Lokomotiva BerounCZE34:00
232257Fiala MilošKSH4801KSH OOB TJ Kašperské HoryCZE37:00
8806Švec ZdeněkSLA4700SLA SKOB SlanýCZE40:00
51863Zelený VladimírPGP4800PGP SK PragaCZE43:00
51213Kraus JanLLI4501LLI TJ Loko LiberecCZE46:00
301667Janda JosefKAD4701KAD Originální Vivalín Team KaCZE49:00
52762Novotný StanislOOP4800OOP TJ OpavaCZE52:00
8153Smetana RadimCHA4700CHA OK ChrastavaCZE55:00
8155Kadavý ZdeněkCHA4901CHA OK ChrastavaCZE58:00
7890Jirásek JaroslavSCH4701SCH TJ Skalka ChebCZE61:00
9066Zlesák ZdeněkJIL4701JIL OK JilemniceCZE64:00
9256Fridrich JaroslavLPU4501LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE67:00
49885Procházka AlešDKP4700DKP Oddíl OB KotlářkaCZE70:00
 
 
H70A (11)4,5 km 200 m9 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
51611Sklenář JanMLA4201MLA MLOK Mariánské LázněCZE53:00
51800Procházka ZdenkoDKP4300DKP Oddíl OB KotlářkaCZE59:00
352304Ostřanský JosefSSU4302SSU SK Severka ŠumperkCZE65:00
420425Zábranský EmilSLA4200SLA SKOB SlanýCZE71:00
205614Novotný FrantišekPUL4200PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZE77:00
53230Dufek JanTBM4231TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE83:00
53267Čadil JanFSP4300FSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZE89:00
207812Šmelík Ľudo47S430047S Rapid BratislavaSVK95:00
7882Fišák JanMLA4401MLA MLOK Mariánské LázněCZE101:00
2060210Vlach OldřichBOV4403BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE107:00
51994Pospíšil JaromírPZR4417PZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE113:00
 
 
H70B (11)4,1 km 165 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
9577Stary BřetislavBOV4402BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE8:00
2067632Holzapfel Manfred75D410075D DAV ZittauGER12:00
4805Glaser Wolfgang11D400011D HSG TURBINE ZITTAUGER16:00
434577Picek JanTJN4000TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE20:00
52900Petrželka PavelTJN3800TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE24:00
331289Gřunděl IvanSJH4201SJH SJH Jindřichův HradecCZE28:00
301501Lisý JanONO4201ONO SKOB OstrovCZE32:00
301171Paul JosefDCE4401DCE KOB DobřichoviceCZE36:00
52174Ptáček JiříBOV4401BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:00
51743Dohnal JosefVSP4300VSP USK PrahaCZE44:00
49651Bauer EmilVBM4410VBM VSK Mendelu BrnoCZE48:00
 
 
H75A (9)4,1 km 165 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
416694Gönczi Peter24H390024H GODHUN60:00
52260Kalivoda VladimírKNC3800KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZE66:00
51964Hanák MilanFSP3400FSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZE72:00
49404Semorád MilošSCP3300SCP OK Sparta PrahaCZE78:00
9422Novotný PetrPHK3802PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE84:00
425533Láznička AloisTZL3613TZL SKOB ZlínCZE90:00
682666Attl VladimírPGP3800PGP SK PragaCZE96:00
9005137Mikulecký JanPHK3801PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE102:00
9005225Havlík JaroslavSJC3601SJC TJ Sportcentrum JičínCZE108:00
 
 
D65B (6)3,5 km 170 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
51384Nejezchlebová VěraKAS4551KAS KOB Kamenický ŠenovCZE59:00
405955Kutáčková StanislavaLTU4751LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE63:00
8242Kubíková HelaLLI4851LLI TJ Loko LiberecCZE67:00
219220Lohrová JarmilaSCP4650SCP OK Sparta PrahaCZE71:00
52763Novotná LudmilaOOP4850OOP TJ OpavaCZE75:00
8158Vokálová PavlaCHA4951CHA OK ChrastavaCZE79:00
 
 
T3 (87)3,4 km 110 m7 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
53247Hlaváčová AnežkaTBM0199TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE0:00
416140Khelová PetraSCP7599SCP OK Sparta PrahaCZE1:00
425571Bendáková JitkaLTU6951LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE2:00
682695Škácha VítKAM0309KAM SK KameniceCZE3:00
206480Hančová AliceVRL7052VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE4:00
51201Peterka JakubLLI0404LLI TJ Loko LiberecCZE5:00
416770Lamanecová RadkaASU9697ASU Magnus OrienteeringCZE6:00
Szabó János17H710017H Hungarian TeamHUN7:00
52077Korpasová LucieLBM0151LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE8:00
206351Kubecová JanaSTB7399STB TJ Stadion Nový BorCZE9:00
49687Zátka JosefMBM0200MBM O-mikronCZE10:00
416343Šklíbová VeronikaSRK0153SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE11:00
Krejčík JiříNERNER NERCZE12:00
2053509Šmol DavidDOK0100DOK OK DoksyCZE13:00
231948Čtrnáct FrantišekPGP0401PGP SK PragaCZE14:00
2056262Opálková MartinaBBM0050BBM BETA URSUS OrienteeringCZE15:00
2032143Čtrnáct ŠimonPGP0001PGP SK PragaCZE16:00
2053519Synek PetrDOK0200DOK OK DoksyCZE17:00
362000Chvátilová JohanaPHK0450PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE18:00
436954Kavánková IvaTZL9753TZL SKOB ZlínCZE19:00
52051Robotková LenkaPBM5451PBM TJ Spartak 1. BrněnskáCZE20:00
7201196Siegl MatyášMFP0103MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE21:00
8135Dubský JosefSUL4700SUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsCZE22:00
9833Kavalírová KateřinaPHK6756PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE23:00
2070859Burgr JanLLI0202LLI TJ Loko LiberecCZE24:00
53263Nykodým PetrTBM53263TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE25:00
331382Brázdilová RadkaODV6950ODV TJ Aero Odolena VodaCZE26:00
49890Azebová MartinaPHK6757PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:00
332352Kuičková IvanaNERNER NERCZE28:00
339558Žandová HanaCTB7052CTB SK OB ChotěbořCZE29:00
2075694May Mullis CarolinaDKP0951DKP Oddíl OB KotlářkaCZE30:00
2035206Cruse Katrin24D665024D SV Robotron DresdenGER31:00
53596Lacigová MarieVSP0050VSP USK PrahaCZE32:00
428223Pelikánová MášaMFP0050MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE33:00
2059750Svobodová BarboraBFM0151BFM SKOB Frýdek - MístekCZE34:00
2056308Šafář MartinKSU0105KSU Klub vytrvalostních sportůCZE35:00
8889Viková VendulaSTH8951STH SK StudenecCZE36:00
440490Leníková JanaDLT6151DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE37:00
886277Šváb JanVSP5801VSP USK PrahaCZE38:00
51293Melicharová BarboraLLI7252LLI TJ Loko LiberecCZE39:00
2067630Partanen Tuula59F655059F Rasti-HyryFIN40:00
515060Bartoš VáclavMLA0101MLA MLOK Mariánské LázněCZE41:00
51382Hnízdil MatějKAS0301KAS KOB Kamenický ŠenovCZE42:00
425596Škvor AdamKAM0202KAM SK KameniceCZE43:00
8931Krejčík JiříTZL8301TZL SKOB ZlínCZE44:00
2059749Buková AnežkaROU0351ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE45:00
2060281Marková HanaLLI0450LLI TJ Loko LiberecCZE46:00
2073704Bartošová MarieMLA0451MLA MLOK Mariánské LázněCZE47:00
2060204Bradáčová MarieLLI7550LLI TJ Loko LiberecCZE48:00
1398997Binarová AdélaUOL0452UOL SK UP OlomoucCZE49:00
434597Žihlová LucieLLI6952LLI TJ Loko LiberecCZE50:00
Živcová PavlínaDLT6651DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE51:00
2073747Kosová TerezaSRK0151SRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZE52:00
2032132Bradáč DavidLLI0203LLI TJ Loko LiberecCZE53:00
2035710Nemšovský FilipVSP0500VSP USK PrahaCZE54:00
2045241Čtrnáct JiříPGP7603PGP SK PragaCZE55:00
2222222Müller Rainer33D450033D USV TU DresdenGER56:00
236061Nosek MartinaDLT7251DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE57:00
2053518Synek AntonínDOK0001DOK OK DoksyCZE58:00
2067623Novotná BarboraLCE8252LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE59:00
49656Hlaváčová ŠárkaTBM7258TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE60:00
2051546Pelikán LukášMFP9800MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE61:00
52907Dolejší MilošSTB6701STB TJ Stadion Nový BorCZE62:00
2043610Martanová LeaVLI0555VLI Slavia Liberec orienteerinCZE63:00
2027932Vývodová ZuzanaMOV6952MOV SKOB OstravaCZE64:00
410387Pelikánová LucieMFP6950MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE65:00
2042502Kopecký JanNER2003NER NERCZE66:00
51808Šritrová LenkaTUV0252TUV SOK TJ TurnovCZE67:00
981842Tomešová DanielaSJC8451SJC TJ Sportcentrum JičínCZE68:00
434818Škáchová MagdalenaKAM0151KAM SK KameniceCZE69:00
2075674Vlach TimikSBR0501SBR SKOB BruntálCZE70:00
410782Thýnová MartinaSHK0350SHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZE71:00
232038Nykodýmová MonikaTBM6870TBM KOS TJ Tesla BrnoCZE72:00
218851Forst AntonínMFP0101MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE73:00
9877Kožina ŠtěpánPGP0300PGP SK PragaCZE74:00
2075667Jílková RadkaNERNER NERCZE75:00
331619Waňková DitaVRL7151VRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE76:00
438642Jurčák DavidSOP7808SOP OOB TJ Slezan OpavaCZE77:00
2043603Martanová ElinVLI0252VLI Slavia Liberec orienteerinCZE78:00
887632Janovský TomášPGP0101PGP SK PragaCZE79:00
51211Krausová HanaLLI9853LLI TJ Loko LiberecCZE80:00
20597532Buková ZdeňkaROU7051ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE81:00
2026161Pilař KarelMAS5501MAS KČT AšCZE82:00
9609Hanušová JitkaLTU6352LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE83:00
301543Kalinová LucieDLT8750DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE84:00
2056287Zlámalová NikolaSJC9951SJC TJ Sportcentrum JičínCZE85:00
505131Nehasilová VeronikaLDC0350LDC KOB DěčínCZE86:00
 
 
T6 (77)6,6 km 305 m8 K
StČíČíslo čipuJménoId databázeOddílStátStart
416329Hendrychová ZuzanaZBM8954ZBM SK Žabovřesky BrnoCZE0:00
51234Vančura MartinTJN8002TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE1:00
2059735Klomínský VáclavKPY8700KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE2:00
2067624Dobeš JanLCE7801LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE3:00
49395Gazda ViktorTRI9203TRI TJ TŽ TřinecCZE4:00
436447Pavlíková MarkétaCHA0050CHA OK ChrastavaCZE5:00
2032168Silný OndřejPHK7906PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE6:00
52315Pitra MartinCHT9204CHT OOB SK ChrastCZE7:00
Jahn PetrNERNER NERCZE8:00
52707Vlažný JanLCE8901LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE9:00
9343Kutílek JakubLPU8609LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE10:00
361990Chmelíková ZuzanaVBM9353VBM VSK Mendelu BrnoCZE11:00
331208Buková JanaROU7150ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE12:00
889298Hejl JakubDKP8900DKP Oddíl OB KotlářkaCZE13:00
232186Jančová JanaVRB9450VRB SK při gymnáziu OOB VrbnoCZE14:00
51807Vlach MartinPGP8605PGP SK PragaCZE15:00
2049593Marek MartinLLI7000LLI TJ Loko LiberecCZE16:00
888364Bujdosó Zoltán17H020017H Hungarian TeamHUN17:00
887935Nováková KateřinaOKP9450OKP SK OK 24 PrahaCZE18:00
331058Buk MiloslavROU6202ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE19:00
301183Novotný MiroslavLPU5905LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE20:00
52105Sysel OndřejPGP8302PGP SK PragaCZE21:00
53200Žanda JanCTB9901CTB SK OB ChotěbořCZE22:00
2022803Pohořalý DobroslavROU6401ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE23:00
886292Janů ZdeněkKSU9045KSU Klub vytrvalostních sportůCZE24:00
49617Flašarová KristýnaPGP9054PGP SK PragaCZE25:00
2023957Pohořalý HugoROU0103ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE26:00
2067621Hrdlička Karel37C994937C Bez registraceCZE27:00
49973Žitná JanaSMB9251SMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZE28:00
7200132Šimon VáclavLBE9100LBE TJ Lokomotiva BerounCZE29:00
2067633Křenek TomášLLI8300LLI TJ Loko LiberecCZE30:00
8219Holas VladimírTUR8219TUR OOB TJ TurnovCZE31:00
53502Smolka OndřejTJP9401TJP TJ Sokol TrojaCZE32:00
889304Kukolová ŠárkaLCE9251LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE33:00
9180967Sanna RobertoDKP6703DKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:00
416118Landovská IvanaPGP6251PGP SK PragaCZE35:00
336778Nosek PetrDLT6901DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE36:00
1602625Buk JindřichROU9303ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE37:00
410392Prášek PřemyslKAM9305KAM SK KameniceCZE38:00
2067622Novák JiříTJN9949TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE39:00
434808Dolejší KateřinaSTB0199STB TJ Stadion Nový BorCZE40:00
2056281Matoušek MatějKSU0005KSU Klub vytrvalostních sportůCZE41:00
2023951Pohořalá KarolínaROU6850ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE42:00
2078474Pospíšolová EvaLCELCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE43:00
426395Buriánek VojtaSMR7801SMR SK SNS SmržovkaCZE44:00
515192Novotný JiříTZL8001TZL SKOB ZlínCZE45:00
9468Souček TomášPHK8202PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:00
Kučerová VeronikaHOR8799HOR TJ Jiskra HořiceCZE47:00
2060249Janas PetrPGP0200PGP SK PragaCZE48:00
232415Aschermannová PetraKAM9354KAM SK KameniceCZE49:00
896978Hájek VojtěchTJN9502TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE50:00
2023953Pohořalá AnnaROU9954ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE51:00
2049529Marková JanaLLI7152LLI TJ Loko LiberecCZE52:00
232325Novotný MarekTJN9901TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE53:00
9670Klapal MichalVAM8802VAM OOB VamberkCZE54:00
301553Horčička PetrUOL7007UOL SK UP OlomoucCZE55:00
2031368Buk OndřejROU0102ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE56:00
2073681Vyhnálková MarieRIC0151RIC OB ŘíčanyCZE57:00
232502Novotný DušanTJN7002TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE58:00
688312Francke JanDOK8400DOK OK DoksyCZE59:00
416840Picek JanTJN9101TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE60:00
2067260Škrabálek JanZVO7449ZVO OB SK ZvoleCZE61:00
2025357Šmaus AntonínTJN0001TJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZE62:00
Staroňová HanaVAM8850VAM OOB VamberkCZE63:00
2067680Fořtík MichalNERNER NERCZE64:00
301505Frank JiříMAS9600MAS KČT AšCZE65:00
2032105Bradáč JakubLLI0002LLI TJ Loko LiberecCZE66:00
8200Čechlovský JanCHA9300CHA OK ChrastavaCZE67:00
51151Šilhavý JakubLPM8500LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE68:00
52675Vlažná LucieLCE8751LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE69:00
232153Miřijovský PřemekNERNER NERCZE70:00
405975Grundmannová HanaLTU9251LTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZE71:00
2031369Buk JiříROU6901ROU SKOB Roudnice nad LabemCZE72:00
410731Magrini NicolaSBR0000SBR SKOB BruntálCZE73:00
8503Melichar JaromírLLI6301LLI TJ Loko LiberecCZE74:00
2051488Šrubař MichalMBM8606MBM O-mikronCZE75:00
889288Cahel MarekLCE8803LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE76:00