MČR OB KL BOR Holičky - 27.9.2014ne 28.9.2014 16:52
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D16A (21)4,3 km 160 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Vyhnálková BarboraRIC OB ŘíčanyCZERIC985033:360:00
2Sieglová EliškaPGP SK PragaCZEPGP995437:32+3:56
3Janovská KateřinaPGP SK PragaCZEPGP985038:15+4:39
4Waňková MartinaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL995138:59+5:23
5Vékony Vanda17H Hungarian TeamHUN17H995239:00+5:24
6Janoušková LucieBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR995440:30+6:54
7Pataki Réka DalidaBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM995141:03+7:27
8Kinkorová TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM985042:02+8:26
9Kohoutová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR985042:27+8:51
10Poláková TerezaSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP995144:08+10:32
11Chaloupková VeronikaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC985244:18+10:42
12Hudská LudmilaTUR OOB TJ TurnovCZETUR985144:56+11:20
13Jezdinská NatálieSTH SK StudenecCZESTH995445:30+11:54
14Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR999947:29+13:53
15Filipová TerezaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU005048:03+14:27
16Marešová AlexandraNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ995048:31+14:55
17Bruková MagdaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI005451:12+17:36
18Kubecová KateřinaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR995957:26+23:50
19Pelcová TerezaMAS KČT AšCZEMAS985363:30+29:54
20Hanáková LenkaKRL Kometa KraloviceCZEKRL995166:32+32:56
21Skoumalová BarboraUOL SK UP OlomoucCZEUOL985168:17+34:41
 
 
 
D16B (23)4,3 km 160 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Čechová TerezaSJI OK JihlavaCZESJI985230:570:00
2Kopecká AnnaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU995831:48+0:51
3Malinová ApolenaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK995236:05+5:08
4Staňová KarolínaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR985336:07+5:10
5Firešová MarkétaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM995136:51+5:54
6Větříčková AndreaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK995137:50+6:53
7Soldánová TerezaJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV989938:50+7:53
8Korpasová TerezaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM989839:00+8:03
9Sárközy Zsófia17H Hungarian TeamHUN17H995439:09+8:12
10Peterová JanaDOB KOB DobruškaCZEDOB005139:38+8:41
11Hojná EliškaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH005240:03+9:06
12Grycová VeronikaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM985941:25+10:28
13Hájková LenkaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP005041:50+10:53
14Porgányi Anna17H Hungarian TeamHUN17H995142:04+11:07
15Odehnalová KláraABM KOB Moira BrnoCZEABM995642:27+11:30
16Voltrová AlenaROZ OK RoztokyCZEROZ995142:45+11:48
17Pilcová SabinaJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV989842:56+11:59
18Švancárová VeronikaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU985344:52+13:55
19Hrabošová MagdalenaASU Magnus OrienteeringCZEASU009945:32+14:35
20Pukyšová AnežkaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU999950:51+19:54
21Mikešová AdélaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM985251:39+20:42
22Novotná KláraZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH985153:19+22:22
23Doubková PetraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI985354:24+23:27
 
 
 
D16C (22)4,3 km 160 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Chaloupská BarboraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK995134:170:00
2Janošíkova TerezaUOL SK UP OlomoucCZEUOL995038:28+4:11
3Grycová KateřinaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM005838:54+4:37
4Thýnová NikolaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK005140:18+6:01
5Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK999941:36+7:19
6Semrádová JanaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC995142:28+8:11
7Hajnal Dorottya17H Hungarian TeamHUN17H005043:09+8:52
8Nechanická KláraOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN005043:53+9:36
9Šmelíková TerezaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE995244:54+10:37
10Kalenská DominikaSTH SK StudenecCZESTH995845:42+11:25
11Hojná DominikaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH985245:46+11:29
12Nováková LucieBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR985447:31+13:14
13Vývodová JanaMOV SKOB OstravaCZEMOV985247:57+13:40
14Čechová KláraAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP995149:51+15:34
15Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM985350:38+16:21
16Szarzecová LucieTRI TJ TŽ TřinecCZETRI985051:19+17:02
17Vlachová KateřinaKON KOB KoniceCZEKON989851:39+17:22
18Szabó Dorina17H Hungarian TeamHUN17H995353:35+19:18
19Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP995056:51+22:34
20Poláková TerezaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP985356:57+22:40
21Habigerová JanaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU988865:22+31:05
 
Nešporová AlžbětaTZL SKOB ZlínCZETZL0051disk
 
 
 
D18A (28)4,9 km 160 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZELLI965136:560:00
2Weiler VirágBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM965037:49+0:53
3Chládková SimonaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU965838:35+1:39
4Hančová PetraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL965240:00+3:04
5Hiršová GabrielaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM965140:57+4:01
6Šiková KarolínaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM965141:30+4:34
7Vališová MartinaOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN969641:46+4:50
8Viniczai Csenge17H Hungarian TeamHUN17H975142:32+5:36
9Odehnalová TerezaABM KOB Moira BrnoCZEABM975742:47+5:51
10Hanáková MagdaKRL Kometa KraloviceCZEKRL965143:15+6:19
11Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975143:21+6:25
12Šňupárková AnnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP965243:48+6:52
13Tesařová JanaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI975144:27+7:31
14Kašparová ZuzanaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU966144:59+8:03
15Machačová MichaelaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK965645:31+8:35
16Papugová AndreaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE975246:08+9:12
17Veljačiková HanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP975046:47+9:51
18Koderičová TerezaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU965147:16+10:20
19Šádková MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK965347:34+10:38
20Sabelová MarkétaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI965648:12+11:16
21Poloprutská KláraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI975049:51+12:55
22Nedbálková HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975552:50+15:54
23Hlinovská JohanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975154:04+17:08
24Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975256:55+19:59
25Kameníková AndreaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR975156:58+20:02
26Šádková LuciePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK965458:27+21:31
27Völgyesi Melody17H Hungarian TeamHUN17H975258:47+21:51
 
Liszka Eszter17H Hungarian TeamHUN17H9651vzdal
 
 
 
D18B (30)4,9 km 160 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hošeková VandaASU Magnus OrienteeringCZEASU969636:260:00
2Szuromi Luca17H Hungarian TeamHUN17H965236:38+0:12
3Novotná KláraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK975138:03+1:37
4Argalášová KateřinaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI975039:56+3:30
5Šiková BarboraLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM965040:34+4:08
6Nováková TerezaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP975140:47+4:21
7Červená AdélaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK975541:22+4:56
8Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP975041:30+5:04
9Kézdy Borbála17H Hungarian TeamHUN17H975341:44+5:18
10Slavíková SilviePGP SK PragaCZEPGP975142:12+5:46
11Jansová DoubravkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU975042:35+6:09
12Kulhavá EliškaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU965743:04+6:38
13Chovancová ZuzanaTZL SKOB ZlínCZETZL975443:21+6:55
14Kavalírová JuliePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK975345:15+8:49
15Peňázová VeronikaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH975245:34+9:08
16Fenclová TerezaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU975245:44+9:18
17Horvátová HanaASU Magnus OrienteeringCZEASU979745:46+9:20
18Petrasová ZuzanaASU Magnus OrienteeringCZEASU969545:58+9:32
19Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP965046:22+9:56
20Hrabánková KláraPGP SK PragaCZEPGP965448:44+12:18
21Paličková AgátaUOL SK UP OlomoucCZEUOL975050:49+14:23
22Parkanová VeronikaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH975152:18+15:52
23Zentrichová DanielaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZEOTK975152:20+15:54
24Egei Petra17H Hungarian TeamHUN17H965352:47+16:21
25Myslivcová MarkétaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK965054:58+18:32
26Šafrhansová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975355:10+18:44
27Balcarová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZELLI975155:41+19:15
28Kohlová MonikaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975657:30+21:04
29Cych WeronikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK969657:42+21:16
30Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZEROZ975258:39+22:13
 
 
 
D20A (16)5,5 km 185 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK945142:180:00
2Kosová ŠtěpánkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU946043:24+1:06
3Bořánková KarolínaKAM SK KameniceCZEKAM955043:41+1:23
4Lehárová AlžbětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU945644:04+1:46
5Svobodová LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK955145:56+3:38
6Hlubučková KristýnaKAM SK KameniceCZEKAM955146:03+3:45
7Chromá KateřinaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945146:44+4:26
8Dlouhá HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP945049:54+7:36
9Papugová MartinaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE955151:46+9:28
10Chvalová VěraLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM945253:02+10:44
11Koláriková LucieTZL SKOB ZlínCZETZL945156:44+14:26
12Košková AničkaLLI TJ Loko LiberecCZELLI955061:27+19:09
13Končáková KláraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE955565:09+22:51
14Šmejcová AnnaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC955265:19+23:01
15Habigerová RadkaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU955968:33+26:15
16Kubičková BarboraSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH955172:32+30:14
 
 
 
D20B (17)5,5 km 190 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tesařová MarkétaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945644:140:00
2Tužilová MagdalénaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945246:38+2:24
3Horová PavlaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU945748:08+3:54
4Procházková MarieKAM SK KameniceCZEKAM955448:42+4:28
5Kinde Vanda17H Hungarian TeamHUN17H945049:15+5:01
6Benešová JanaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH945149:29+5:15
7Procházková KláraLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU945151:02+6:48
7Kamererová ValerieKAM SK KameniceCZEKAM945251:02+6:48
9Chroustová LenkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945751:25+7:11
10Doleželová KateřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU955853:04+8:50
11Tesařová MarcelaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP945054:05+9:51
12Haniszewska AngelikaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB959957:03+12:49
13Jeřábková JitkaTZL SKOB ZlínCZETZL945358:05+13:51
14Hoidekrová LucieLLI TJ Loko LiberecCZELLI955260:32+16:18
15Křivancová ZdeňkaLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE945064:31+20:17
16Procházková MarieSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP955164:43+20:29
17Svobodová RadkaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP945273:36+29:22
 
 
 
D21A (22)6,7 km 220 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hermanová ZuzanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU875248:460:00
2Zvěřinová MartinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU835750:04+1:18
3Udržalová PavlaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU855253:01+4:15
4Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP845053:03+4:17
5Poloprutská MarkétaTUR OOB TJ TurnovCZETUR925253:23+4:37
6Giklova Natalia12R Individual RussiaRUS12R999953:37+4:51
7Čepová DanielaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK895154:08+5:22
8Karochová SimonaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP885356:14+7:28
9Gebauerová JanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM795158:11+9:25
10Dlouhá MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP875658:46+10:00
11Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT855160:50+12:04
12Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE925061:40+12:54
13Hermannová AnnaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP925162:45+13:59
14Krejčíková MarieTZL SKOB ZlínCZETZL925263:12+14:26
15Matějů KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805466:51+18:05
16Šrámková MichaelaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH935267:18+18:32
17Kamenická KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK935368:13+19:27
18Hrobařová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN775468:21+19:35
19Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV875070:33+21:47
20Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK885577:42+28:56
21Kozumplíková AliceRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK815179:16+30:30
22Schütznerová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP855088:38+39:52
 
 
 
D21B (23)6,7 km 215 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kozáková ZdenkaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM795252:080:00
2Hlavová JindraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM898953:13+1:05
3Šístková IvetaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU865453:15+1:07
4Horčičková VendulaUOL SK UP OlomoucCZEUOL935353:23+1:15
5Hlavová HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM888853:27+1:19
6Šimková JohankaUOL SK UP OlomoucCZEUOL935555:40+3:32
7Baldrianová BarboraVSP USK PrahaCZEVSP785055:41+3:33
8Indráková AdélkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM915356:18+4:10
9Kosová DenisaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK915056:24+4:16
10Krafková LucieTUR OOB TJ TurnovCZETUR865059:05+6:57
11Folbrechtová ŠárkaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR905160:49+8:41
12Uhnavá MarkétaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM848561:00+8:52
13Kopáčková IvaCHT OOB SK ChrastCZECHT885162:13+10:05
14Burdová AdélaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR916162:39+10:31
15Kožinová AnnaPGP SK PragaCZEPGP935063:18+11:10
16Volfová JulieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805166:54+14:46
17Čermáková MagdalenaUOL SK UP OlomoucCZEUOL915567:08+15:00
18Mezníková LucieZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM915067:58+15:50
19Kovács Filoména17H Hungarian TeamHUN17H925068:07+15:59
20Klíchová JanaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU815170:20+18:12
21Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825470:42+18:34
22Chmelařová MichaelaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK915172:14+20:06
23Králová IvetaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZEJHB895278:06+25:58
 
 
 
D21C (23)6,7 km 225 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kabáthová EvaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM896651:320:00
2Knapová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU905353:59+2:27
3Jedličková ZuzanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK815054:43+3:11
4Rufferová IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR835455:46+4:14
5Szerencsi Ildikó17H Hungarian TeamHUN17H855157:14+5:42
6Hrušková BarboraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM935457:58+6:26
7Myslivcová PavlaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK935258:06+6:34
8Kuncová EliškaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU895159:42+8:10
9Szeliga MalgorzataSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB939959:50+8:18
10Kochová NikolaTUR OOB TJ TurnovCZETUR935860:08+8:36
11Klimplová LenkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU795163:13+11:41
12Zamazalová KateřinaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP905364:12+12:40
13Petrželová TerezaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU895065:00+13:28
14Mádlová VěraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM895165:03+13:31
15Fundová EliškaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK935167:18+15:46
16Rusá ŠárkaKAM SK KameniceCZEKAM915769:38+18:06
17Janů HanaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU939369:56+18:24
18Kopcová MichaelaKRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZEKRN845670:43+19:11
19Ulahelová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU845171:04+19:32
20Staňková LucieASU Magnus OrienteeringCZEASU875673:32+22:00
21Mikulášová HelenaPGP SK PragaCZEPGP935374:24+22:52
 
Plochová DominikaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP8651disk
Teplá KarolínaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK9251vzdal
 
 
 
D21D (24)6,7 km 220 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Poklopová LenkaUOL SK UP OlomoucCZEUOL895150:420:00
2Omová MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZETUR815351:53+1:11
3Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZECTB815152:24+1:42
4Tichovská MartinaPGP SK PragaCZEPGP865853:56+3:14
5Jakobová AdélkaUOL SK UP OlomoucCZEUOL905255:00+4:18
6Košárková IvaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP815255:43+5:01
7Przyczková MichaelaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU849956:08+5:26
8Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL745256:58+6:16
9Vozdová AnetaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU939457:58+7:16
9Mrázková RomanaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC835157:58+7:16
11Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP815458:17+7:35
12Košťálová PetraDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825658:31+7:49
13Novotná BarboraSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK865858:54+8:12
14Valachová MartinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU905459:25+8:43
15Hepnerová MartinaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK815260:23+9:41
16Kociánová LenkaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM855360:56+10:14
17Smolková KateřinaPGP SK PragaCZEPGP885262:27+11:45
18Dittrichová PetraKON KOB KoniceCZEKON878766:53+16:11
19Čermáková KristýnaPGP SK PragaCZEPGP915474:08+23:26
20Ježková DominikaPGP SK PragaCZEPGP905375:53+25:11
21Hnilicová ŠárkaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU949377:31+26:49
22Ender Franka11D HSG TURBINE ZITTAUGER11D835482:31+31:49
23Pekárková MonikaRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK925286:54+36:12
 
Macinská JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK8666vzdal
 
 
 
D35 (32)4,9 km 205 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Teringlová MartinaVCB TJ OB České BudějoviceCZEVCB785144:070:00
2Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZECHA785044:31+0:24
3Mullis KateřinaPGP SK PragaCZEPGP775645:13+1:06
4Heczková BohdanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI775045:47+1:40
5Holinková HanaZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV677746:36+2:29
6Ryšavá MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP765047:38+3:31
7Nechanická DanielaOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN755748:15+4:08
8Svobodová JitkaVSP USK PrahaCZEVSP745049:07+5:00
9Škáchová PetraKAM SK KameniceCZEKAM705450:26+6:19
10Ondráčková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP785051:21+7:14
11Hojná SilvieSCP OK Sparta PrahaCZESCP795051:35+7:28
12Městková KateřinaVSP USK PrahaCZEVSP765052:17+8:10
13Štěpánová DitaDOB KOB DobruškaCZEDOB795653:14+9:07
14Kučerová MarieVSP USK PrahaCZEVSP755154:49+10:42
15Švíglerová PavlaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU765856:14+12:07
16Vokurková MartaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN795056:20+12:13
17Tauchmanová IvanaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA785257:27+13:20
18Vildmonová PavlaLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE745159:10+15:03
18Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP775859:10+15:03
20Synková PetraDOK OK DoksyCZEDOK795062:06+17:59
21Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP655064:20+20:13
22Vyhnálková EvaRIC OB ŘíčanyCZERIC755267:20+23:13
23Držková MarkétaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU767067:21+23:14
24Nešporová BarboraTZL SKOB ZlínCZETZL765269:09+25:02
25Alblová LucieLME SK Los MělníkCZELME755570:16+26:09
26Šklíbová JanaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK765171:59+27:52
27Brettlová MartaPGP SK PragaCZEPGP755773:13+29:06
28Širůčková Daniela73C xxxCZE73C765074:13+30:06
29Hoenigová Iva44C NeregistrovaníCZE44C788879:19+35:12
30Šimková MarkétaLME SK Los MělníkCZELME775582:04+37:57
31Zyková Martina44C NeregistrovaníCZE44C7799138:59+94:52
 
Hlaváčová ŠárkaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM7258disk
 
 
 
D40 (41)4,6 km 190 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horčičková EvaUOL SK UP OlomoucCZEUOL705142:160:00
2Škorpilová JanaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC745143:56+1:40
3Podmolíková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL715544:31+2:15
4Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZEJEN745744:33+2:17
5Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745146:05+3:49
6Vandasová MarkétaVAM OOB VamberkCZEVAM725046:55+4:39
7Kožinová JanaPGP SK PragaCZEPGP665146:59+4:43
8Henychová ZuzanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI615147:08+4:52
9Chaloupská PavlínaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK705147:53+5:37
10Myslivcová LenkaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK705149:48+7:32
11Macháčková MichaelaFYD Jizerský klub OB FrýdlantCZEFYD729949:53+7:37
12Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP705050:17+8:01
13Hiršová MarcelaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM707950:28+8:12
14Škvorová ZuzanaKAM SK KameniceCZEKAM735051:01+8:45
15Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH705151:08+8:52
16Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP685052:52+10:36
17Skyvová KristýnaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE705453:01+10:45
18Hanušová ZdenaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC725354:11+11:55
19Křivdová LenkaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC725155:02+12:46
20Dulovcová MarieKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE705155:34+13:18
21Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN705057:00+14:44
22Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM736257:26+15:10
23Procházková AlexandraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI705158:01+15:45
24Kašparová ŠárkaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP725158:47+16:31
25Nešporová MarieTTR OOB TřebíčCZETTR725158:56+16:40
26Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745259:23+17:07
27Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS705159:24+17:08
28Nehasilová ZuzanaLDC KOB DěčínCZELDC715060:33+18:17
29Jandová LenkaKAD Originální Vivalín Team KaCZEKAD725063:08+20:52
30Kulhavá JarmilaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK675163:59+21:43
31Křečková PetraZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV707666:14+23:58
32Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZECHA705168:51+26:35
33Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI735068:59+26:43
34Chvátilová PavlínaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK745069:00+26:44
35Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP715170:14+27:58
36Kašparová MarieZAK SK Netopýr ZákupyCZEZAK725071:45+29:29
37Balusková IdaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP735074:25+32:09
38Procházková MartinaSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP735180:16+38:00
39Švancárová HelenaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU725282:53+40:37
40Hánělová KatarinaZVO OB SK ZvoleCZEZVO735198:41+56:25
 
Bartošová JanaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA7051disk
 
 
 
D45 (38)4,2 km 180 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Tichovská HanaPGP SK PragaCZEPGP665239:210:00
2Hradecká PetraDOK OK DoksyCZEDOK685041:39+2:18
3Kamenická LenkaOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN695542:42+3:21
4Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK665143:03+3:42
5Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM655546:27+7:06
6Komersová JanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC655046:54+7:33
7Grycová JanaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM696947:24+8:03
8Jirková RenataZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV655347:30+8:09
9Barcíková RenátaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP675347:32+8:11
10Koberová LenkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU695448:26+9:05
11Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK675250:07+10:46
12Chroustová PetraVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM665551:03+11:42
13Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZEJHB655351:04+11:43
14Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR685051:18+11:57
15Ostřanská IvetaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU659151:54+12:33
16Abelová IvanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB679852:07+12:46
17Čechová ZuzanaSJI OK JihlavaCZESJI695152:10+12:49
18Teplá HanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK656152:13+12:52
19Čermáková RenataLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU655352:29+13:08
20Fürstová KatkaLLI TJ Loko LiberecCZELLI695052:48+13:27
20Němečková JarmilaVSP USK PrahaCZEVSP665052:48+13:27
22Zalabová MartinaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC665753:49+14:28
23Semíková IvaKAM SK KameniceCZEKAM685054:01+14:40
24Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZECHA655055:05+15:44
25Thýnová IvanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK665155:20+15:59
26Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE555055:46+16:25
27Šmelíková HanaASU Magnus OrienteeringCZEASU699957:30+18:09
28Klinkerová JitkaKAM SK KameniceCZEKAM645058:32+19:11
29Kaplanová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU685958:41+19:20
30Šmelíková Jana84S Akademik TU KošiceSVK84S665359:54+20:33
31Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU695562:13+22:52
32Müllerová ZorkaVAM OOB VamberkCZEVAM676764:19+24:58
33Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaCZESCP695073:21+34:00
34Pološčuková MonikaSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB655182:56+43:35
35Nováková IrenaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP665192:51+53:30
36Peřinková IrenaBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM655095:47+56:26
 
Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS6550disk
Argalášová GabrielaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI6850disk
 
 
 
D50 (43)4,0 km 170 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Klapalová JanaVAM OOB VamberkCZEVAM645144:540:00
2Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU605245:01+0:07
3Smutná JanaVAM OOB VamberkCZEVAM625145:26+0:32
4Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZEROZ615047:17+2:23
5Králová ZdenkaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU609147:20+2:26
6Poklopová IvanaUOL SK UP OlomoucCZEUOL645149:39+4:45
7Hlavová MiroslavaKON KOB KoniceCZEKON638950:23+5:29
8Zuzánková RůženaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN605150:54+6:00
9Tišerová IvanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI649951:49+6:55
10Hrstková DanaSJI OK JihlavaCZESJI605151:54+7:00
11Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP615053:05+8:11
12Juračková JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU605153:20+8:26
13Vlčková JindraLDC KOB DěčínCZELDC645154:10+9:16
14Bochenková JanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP615054:20+9:26
15Benešová IvaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC615156:03+11:09
16Veverková YvetaVAM OOB VamberkCZEVAM645258:13+13:19
17Smolková AlenaPGP SK PragaCZEPGP645058:24+13:30
18Dittrichová LenkaKON KOB KoniceCZEKON628558:34+13:40
19Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK635458:53+13:59
20Panchártková JitkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK595159:50+14:56
21Syslová IvaTTR OOB TřebíčCZETTR615159:59+15:05
22Jermanová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN615060:26+15:32
23Tichá JanaTJH TJ OK Tolar Jindřichův HraCZETJH645162:01+17:07
24Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZELLI635162:52+17:58
25Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645162:53+17:59
26Bravená AlexandraVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM615563:55+19:01
27Večeřová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN605265:57+21:03
28Leideck Heike33D USV TU DresdenGER33D649968:32+23:38
29Troupová VladěnaKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE635168:37+23:43
30Krejčíková MonikaTZL SKOB ZlínCZETZL626270:22+25:28
31Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP615170:47+25:53
32Pecková IvanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP625271:42+26:48
33Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635173:16+28:22
34Kubíčková MarcelaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK625173:36+28:42
35Kovaříčková DarjaKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE635274:35+29:41
36Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC615075:22+30:28
37Ježková ReginaPGP SK PragaCZEPGP635275:29+30:35
38Kábrtová IvaPEN OK RECO SportCZEPEN635075:41+30:47
39Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZEPGP625080:03+35:09
40Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta PrahaCZESCP645182:21+37:27
41Stibalová VěraLDC KOB DěčínCZELDC605184:03+39:09
42Hejnalová HanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK615188:45+43:51
43Matyášová LenkaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM646088:47+43:53
 
 
 
D55 (34)3,9 km 165 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Fantová LibušeEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP565042:420:00
2Šedivá MiroslavaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP575043:46+1:04
3Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE585244:52+2:10
4Rosecká AlenaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR565445:01+2:19
5Kuchařová AdaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM585545:37+2:55
6Víchová LadislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU585146:23+3:41
7Mrázková IvanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP565047:34+4:52
8Kabáthová JitkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM558247:57+5:15
9Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK565147:59+5:17
10Hušková EvaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA575448:38+5:56
11Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU565448:42+6:00
12Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN575249:15+6:33
13Vejvodová MirkaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM575049:35+6:53
14Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZECHA565149:40+6:58
15Potěšilová VladimíraVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM565550:58+8:16
16Konopáčová JanaTUR OOB TJ TurnovCZETUR565052:26+9:44
17Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE565052:56+10:14
18Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZEKCK575653:18+10:36
19Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovCZEONO595055:05+12:23
20Cabrnochová HanaDKL KOB KladnoCZEDKL555055:17+12:35
21Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaCZESCP555055:28+12:46
22Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP575256:14+13:32
23Sládková EvaTEH Sokol TehovCZETEH575157:05+14:23
24Dokoupilová ZuzanaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM575457:11+14:29
25Svobodná EvaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP585157:12+14:30
26Doležalová VlastaPGP SK PragaCZEPGP555057:18+14:36
27Nýdrlová EvaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL545157:26+14:44
28Bláhová LubaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK585258:00+15:18
29Zelená MarkétaPGP SK PragaCZEPGP585058:22+15:40
30Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZECHA555061:06+18:24
31Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM555864:32+21:50
32Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZECHA575072:09+29:27
33Jelínková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL575772:59+30:17
34Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZECHA565074:36+31:54
 
 
 
D60 (24)3,6 km 155 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horová MagdaVSP USK PrahaCZEVSP545039:520:00
2Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA515041:14+1:22
3Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL525447:25+7:33
4Zlesáková VlastaJIL OK JilemniceCZEJIL536249:08+9:16
5Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZEDCE545049:27+9:35
6Kalibánová JiřinaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA535150:13+10:21
7Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT505150:26+10:34
8Opavová StanislavaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA545150:34+10:42
9Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZECHA535151:02+11:10
10Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZEVSP505051:47+11:55
11Tvrdková EvaLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE515055:08+15:16
12Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535157:41+17:49
13Omová JanaTUR OOB TJ TurnovCZETUR515058:09+18:17
14Jenei Margit17H Hungarian TeamHUN17H545058:30+18:38
15Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR505161:25+21:33
16Zavadilová NaďaSCP OK Sparta PrahaCZESCP545064:00+24:08
17Klímová JitkaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS545164:23+24:31
18Paulová MirkaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE525067:19+27:27
19Stehnová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP515067:43+27:51
20Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZETTR535170:03+30:11
21Karmazínová IvanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI515072:58+33:06
22Hejtmánková AlenaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP545273:48+33:56
23Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT515193:35+53:43
24Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN5450115:40+75:48
 
 
 
D65 (12)3,4 km 145 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI495048:370:00
2Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU475252:48+4:11
3Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP485153:21+4:44
4Městková EvaTEP Tempo PrahaCZETEP485154:06+5:29
5Ryšavá LubomíraTJP TJ Sokol TrojaCZETJP475056:52+8:15
6Kubátová MiladaPGP SK PragaCZEPGP475059:01+10:24
7Vokálová PavlaCHA OK ChrastavaCZECHA495160:27+11:50
8Novotná LudmilaOOP TJ OpavaCZEOOP485063:19+14:42
9Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaCZESCP465064:07+15:30
10Kubíková HelaLLI TJ Loko LiberecCZELLI485166:38+18:01
11Kutáčková StanislavaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU475167:13+18:36
12Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS4551104:35+55:58
 
 
 
D70 (7)3,1 km 140 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Stará PavlaBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV425142:380:00
2Liščinská EvaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM445149:32+6:54
3Haňkovská JanaPGP SK PragaCZEPGP405054:58+12:20
4Cser Cristina24H GODHUN24H425065:01+22:23
5Krausová MarieLLI TJ Loko LiberecCZELLI445166:04+23:26
6Dvořáková LadislavaPGP SK PragaCZEPGP445167:28+24:50
7Zmeková MílaSLP OOB Slavia PrahaCZESLP445172:18+29:40
 
 
 
H16A (26)6,7 km 225 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Sýkora VojtěchLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE980145:420:00
2Křivda TomášCHC K.O.B. ChoceňCZECHC990148:26+2:44
3Bendák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU980148:38+2:56
4Egei Patrik17H Hungarian TeamHUN17H980149:44+4:02
5Pek DanielSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK980351:00+5:18
6Horčička VítUOL SK UP OlomoucCZEUOL991952:28+6:46
7Koštejn VítDOK OK DoksyCZEDOK980052:58+7:16
8Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN980453:44+8:02
9Chupek JakubJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV991154:20+8:38
10Rusin JanBRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZEBRU000154:42+9:00
11Chvátil ŠimonPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK990855:24+9:42
12Horváth Csongor17H Hungarian TeamHUN17H000056:40+10:58
13Maňák MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK980156:58+11:16
14Kočí JosefJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV982458:25+12:43
15Cienciala JanTRI TJ TŽ TřinecCZETRI980159:14+13:32
16Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU000160:47+15:05
17Bartoš VojtěchMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA980260:57+15:15
18Urbaniak Jerzy58P Ks Spójnia WarszawaPOL58P980161:58+16:16
19Pavlovec DanBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR000162:22+16:40
20Volák OndřejBRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZEBRU000662:30+16:48
21Mareš VítBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR000063:17+17:35
22Rácz Zoltán17H Hungarian TeamHUN17H980463:23+17:41
23Jílek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990865:10+19:28
24Dostál PavelKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU991066:14+20:32
25Šklíba MichalSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK990077:37+31:55
26Procházka ZdeněkSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP9901102:58+57:16
 
 
 
H16B (21)6,7 km 225 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hausenblas ŠimonKAM SK KameniceCZEKAM980344:250:00
2Pryjma Fryderik58P Ks Spójnia WarszawaPOL58P980246:52+2:27
3Gebrt JanSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK980147:19+2:54
4Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP980147:47+3:22
5Zacher Márton17H Hungarian TeamHUN17H980347:49+3:24
6Škvor OtaKAM SK KameniceCZEKAM990050:41+6:16
7Kálmán Erik17H Hungarian TeamHUN17H990052:34+8:09
8Melichar VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZELLI980252:58+8:33
9Jíra TomášKAM SK KameniceCZEKAM980255:29+11:04
10Müller JonášKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990658:00+13:35
11Kašpar LudvíkBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR980558:59+14:34
12Kovács Barnabás17H Hungarian TeamHUN17H990361:32+17:07
13Ludvík MatyášSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB980162:24+17:59
14Novák AlešODV TJ Aero Odolena VodaCZEODV980562:44+18:19
15Ransdorf JakubTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP980564:47+20:22
16Birnbaum AdamBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR980269:53+25:28
17Šabata MilanSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK990469:56+25:31
18Gedeon DominikKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990074:39+30:14
19Borovička TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP980175:49+31:24
20Šenkýř MatějSJI OK JihlavaCZESJI990276:39+32:14
21Turschl Bence17H Hungarian TeamHUN17H9949110:04+65:39
 
 
 
H16C (24)6,7 km 225 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hirš OtakarZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM980147:580:00
2Černocký LiborLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE980352:18+4:20
3Starý OndraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL980252:21+4:23
3Hlaváč OndřejTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM990152:21+4:23
5Vopařil JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE991153:03+5:05
6Vystavěl OndřejJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV980753:32+5:34
7Szuromi Mátyás17H Hungarian TeamHUN17H980554:02+6:04
8Ormay Mihály17H Hungarian TeamHUN17H990155:02+7:04
9Hasman OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM000255:06+7:08
10Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU990255:15+7:17
11Kavalír JáchymPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK990156:09+8:11
12Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU000259:19+11:21
13Melichar PetrLLI TJ Loko LiberecCZELLI000159:42+11:44
14Gyólai Péter17H Hungarian TeamHUN17H990259:59+12:01
15Šebek PetrDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP990360:19+12:21
16Ullrich JakubBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR990060:52+12:54
17Čech PetrSJI OK JihlavaCZESJI000162:14+14:16
18Hortobágyi Ákos17H Hungarian TeamHUN17H980262:37+14:39
19Kašpar PetrSSU SK Severka ŠumperkCZESSU991163:22+15:24
20Hašek JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM000164:09+16:11
21Locker TomášSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK980264:39+16:41
22Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU980267:43+19:45
23Mašata MetodějPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK990580:42+32:44
24Němeček KryštofJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV9919106:01+58:03
 
 
 
H18A (29)6,9 km 230 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mudrák ŠtěpánLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE960145:220:00
2Kettner VojtěchKAM SK KameniceCZEKAM960146:10+0:48
3Glonek JakubAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP960248:10+2:48
4Šmelík MartinASU Magnus OrienteeringCZEASU964448:27+3:05
5Růžička AdamPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK970448:55+3:33
6Netuka VojtěchSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK970149:39+4:17
7Mészáros Mátyás17H Hungarian TeamHUN17H970449:46+4:24
8Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP960050:01+4:39
9Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM960050:08+4:46
10Matuš VojtěchVRB SK při gymnáziu OOB VrbnoCZEVRB960650:35+5:13
11Zikmund ZdeněkSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC970351:42+6:20
12Miavecz Balázs17H Hungarian TeamHUN17H960352:15+6:53
13Podmolík JosefTZL SKOB ZlínCZETZL970153:14+7:52
14Landovský JakubPGP SK PragaCZEPGP960154:11+8:49
15Slíva JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE960255:24+10:02
16Fekete Ágoston17H Hungarian TeamHUN17H970257:37+12:15
17Hajdu Erik17H Hungarian TeamHUN17H960158:08+12:46
18Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN970059:19+13:57
19Walach OndřejTRI TJ TŽ TřinecCZETRI960160:04+14:42
20Werner MichalPGP SK PragaCZEPGP970560:35+15:13
21Brázdil PetrODV TJ Aero Odolena VodaCZEODV970062:14+16:52
22Štál JanSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC960164:13+18:51
23Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU960164:27+19:05
24Kašpar JakubASU Magnus OrienteeringCZEASU974764:57+19:35
25Kanta MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU970565:34+20:12
26Lucerski MaciekPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK970067:11+21:49
27Pešek MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM960269:23+24:01
28Drozd MichalBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM970173:01+27:39
29Svoboda FrantišekSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP960185:39+40:17
 
 
 
H18B (28)6,9 km 230 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Fürst MatoušLLI TJ Loko LiberecCZELLI960346:500:00
2Čech JanSJI OK JihlavaCZESJI960148:21+1:31
3Semrád LadislavCHC K.O.B. ChoceňCZECHC970149:08+2:18
4Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM970749:33+2:43
5Bořil JanSJI OK JihlavaCZESJI970050:41+3:51
6Navrátil ŠimonPGP SK PragaCZEPGP970250:48+3:58
7Wolf FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR970150:51+4:01
8Tóth Adrián17H Hungarian TeamHUN17H960251:12+4:22
9Szűcs Botond17H Hungarian TeamHUN17H970552:09+5:19
10Mašata MatějPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK960152:50+6:00
11Peregi Dániel17H Hungarian TeamHUN17H970154:27+7:37
12Valášek JiříKAM SK KameniceCZEKAM970054:37+7:47
13Vacek VojtěchSJI OK JihlavaCZESJI960254:56+8:06
14Porgányi Márk17H Hungarian TeamHUN17H970355:57+9:07
15Mikel DavidTZL SKOB ZlínCZETZL970356:00+9:10
16Burda MatějBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR960856:19+9:29
17Vlášek JakubTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP970258:33+11:43
18Picek ŠtěpánTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN960160:31+13:41
19Jurica JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU961161:40+14:50
20Sedláček OndřejHLV KČT - OB HolešovCZEHLV973261:59+15:09
21Frýba DominikSJI OK JihlavaCZESJI970262:39+15:49
22Trejbal VáclavSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK960463:08+16:18
23Zlámal DavidSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC960366:04+19:14
24Ježek OndřejPGP SK PragaCZEPGP970668:50+22:00
25Novák RadekPVD OOB TJ Sokol PražákCZEPVD960171:16+24:26
26Poštulka TomášSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE970075:24+28:34
27Peřinka ŠimonBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM970075:41+28:51
28Janáč VašekTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP960276:06+29:16
 
 
 
H20A (20)7,7 km 240 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Minář MarekASU Magnus OrienteeringCZEASU944444:110:00
2Semík OndřejKAM SK KameniceCZEKAM940145:28+1:17
3Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE950147:10+2:59
4Tugyi Levente17H Hungarian TeamHUN17H940548:09+3:58
5Pavlovec JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR950349:07+4:56
6Waněk AdamLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU950549:56+5:45
7Záděra PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM950050:22+6:11
8Polster ThomasZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM943052:06+7:55
9Dvořáček RadekASU Magnus OrienteeringCZEASU944552:44+8:33
10Křivda MartinCHC K.O.B. ChoceňCZECHC950155:53+11:42
11Řada JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP940157:12+13:01
12Sklenář MartinSBR SKOB BruntálCZESBR950157:33+13:22
13Obrátil ŠtěpánABM KOB Moira BrnoCZEABM940958:59+14:48
14Zvoníček JosefSKM KOB Směr KroměřížCZESKM940459:08+14:57
15Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU950262:22+18:11
16Zelinka JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU940565:15+21:04
17Krajcar IvoSKM KOB Směr KroměřížCZESKM950167:38+23:27
18Koumar FrantišekSJI OK JihlavaCZESJI950167:58+23:47
19Uhlíř MarekPGP SK PragaCZEPGP940570:20+26:09
20Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN950176:49+32:38
 
 
 
H20B (18)7,7 km 240 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horvát PetrASU Magnus OrienteeringCZEASU944750:160:00
2Grundmann JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU941052:35+2:19
3Vajda Balázs17H Hungarian TeamHUN17H940053:46+3:30
4Horák PatrikTUR OOB TJ TurnovCZETUR950254:37+4:21
5Mokrý OndřejABM KOB Moira BrnoCZEABM941055:28+5:12
6Hruška JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM951555:29+5:13
7Dzioba MateuszPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK950055:42+5:26
8Skoupý JanSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE941156:03+5:47
9Kettner LukášKAM SK KameniceCZEKAM940356:08+5:52
10Valeš JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM950256:16+6:00
11Hraboš MatějASU Magnus OrienteeringCZEASU954758:16+8:00
12Hartlieb FelixZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM950061:25+11:09
13Veselý JakubPGP SK PragaCZEPGP950363:58+13:42
14Nejman StanislavTUR OOB TJ TurnovCZETUR950065:21+15:05
15Vaniš OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN950066:57+16:41
16Šmejc JakubSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC940168:04+17:48
17Kapal TomášKAM SK KameniceCZEKAM940271:18+21:02
 
Málek JanPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR9505disk
 
 
 
H21A (33)11,5 km 380 m22 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šedivý JanPGP SK PragaCZEPGP840968:170:00
2Nečas JiříTZL SKOB ZlínCZETZL910174:09+5:52
3Procházka DavidLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU911374:56+6:39
4Udržal TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU800275:08+6:51
5Kamenický JakubPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK910476:27+8:10
6Kubelka TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU930776:59+8:42
7Drahokoupil AlešCHT OOB SK ChrastCZECHT850177:11+8:54
8Mušínský TomášASU Magnus OrienteeringCZEASU934878:34+10:17
9Fodor PetrTUR OOB TJ TurnovCZETUR810379:41+11:24
10Henek VladanVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM800279:59+11:42
11Zháňal JanZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM872180:18+12:01
12Zvěřina PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU820880:30+12:13
13Mokrý StanislavABM KOB Moira BrnoCZEABM920280:57+12:40
14Král VáclavSSU SK Severka ŠumperkCZESSU824381:02+12:45
15Švirák OndřejZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM910381:12+12:55
16Zimmermann JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM892881:16+12:59
17Makovský JakubTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP851181:31+13:14
18Hovorka LukášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU900181:52+13:35
19Tölgyesi Tamás17H Hungarian TeamHUN17H930182:00+13:43
20Melecký MartinAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP900182:02+13:45
21Sysel CtiborPGP SK PragaCZEPGP870082:05+13:48
22Nožka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU900582:08+13:51
23Kadeřávek PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK760582:58+14:41
24Janda MartinDOB KOB DobruškaCZEDOB800283:23+15:06
25Kantor OndřejTRI TJ TŽ TřinecCZETRI910384:07+15:50
26Pešek OndřejCHC K.O.B. ChoceňCZECHC850284:42+16:25
27Tomanek DanielSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE740185:17+17:00
28Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE930285:20+17:03
29Peterka VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZELLI750286:41+18:24
30Kafka MilošLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU860890:22+22:05
31Simakov Maxim23R OMEGA MOSCOWRUS23R130991:55+23:38
32Petras TomášVAM OOB VamberkCZEVAM880193:29+25:12
33Novotný OndřejABM KOB Moira BrnoCZEABM9211129:05+60:48
 
 
 
H21B (32)11,5 km 375 m21 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Nykodým MilošZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM900573:030:00
2Dlabaja TomášTUR OOB TJ TurnovCZETUR830374:05+1:02
3Bouchal JiříVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM844976:23+3:20
4Kamenický MatějLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU903676:59+3:56
5Baier MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR760377:15+4:12
6Poklop MartinSSU SK Severka ŠumperkCZESSU880279:12+6:09
7Jedlička MichalSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK730979:31+6:28
8Liszka Krisztián17H Hungarian TeamHUN17H920480:10+7:07
9Kolovský FrantišekLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM920281:45+8:42
10Štěrba ZbyněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU830481:48+8:45
11Losman PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK790181:58+8:55
12Prášil MarekTTR OOB TřebíčCZETTR730182:01+8:58
13Kořínek TomášBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR900782:47+9:44
14Landovský TomášPGP SK PragaCZEPGP910382:59+9:56
15Bravený AdamVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM880183:38+10:35
16Vlček MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870284:02+10:59
17Kamaryt TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM880787:44+14:41
18Bugár Gergely17H Hungarian TeamHUN17H920388:06+15:03
19Holas OndřejTUR OOB TJ TurnovCZETUR850188:45+15:42
20Váňa MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR840189:24+16:21
21Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK780789:42+16:39
22Brož MarekTUR OOB TJ TurnovCZETUR840290:38+17:35
23Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR890092:07+19:04
24Zelinka JiříMBM O-mikronCZEMBM874094:47+21:44
25Pašek FrantišekKAM SK KameniceCZEKAM760094:54+21:51
26Žaloudek PetrSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC830995:36+22:33
27Krejčík JiříTZL SKOB ZlínCZETZL830196:13+23:10
28Kopec TomášKRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZEKRN820396:23+23:20
29Mazal ZdeněkVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM810396:55+23:52
30Štemberk AdamLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE890097:58+24:55
31Pospíšil OndřejDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP871798:47+25:44
 
Škoda JakubVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI8800vzdal
 
 
 
H21C (30)11,5 km 365 m22 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP840774:540:00
2Schuster MarekAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP930375:19+0:25
3Hájek DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM891976:35+1:41
4Bakó Áron17H Hungarian TeamHUN17H920278:04+3:10
5Hradec PavelTUR OOB TJ TurnovCZETUR880178:31+3:37
6Navrátil BorisAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP920282:38+7:44
7Lučan VladimírLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU771082:57+8:03
8Brlica PavelZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM930283:16+8:22
9Kovář MiroslavSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC810483:44+8:50
10Panchártek JanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK880284:38+9:44
11Janata MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP830684:59+10:05
12Hanslian DavidLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE783585:31+10:37
13Khýn VítězslavASU Magnus OrienteeringCZEASU830488:02+13:08
14Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP820690:21+15:27
15Klapal JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU900691:46+16:52
16Zakouřil VítTUR OOB TJ TurnovCZETUR930194:51+19:57
17Weiner JakubSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK791196:21+21:27
18Holas TomášAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP780297:41+22:47
19Slováček TomášTZL SKOB ZlínCZETZL800298:43+23:49
20Přikryl PetrZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM670898:50+23:56
21Pachnik WojciechSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB910199:22+24:28
22Fiala JanBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM720599:29+24:35
23Matras TomášCHT OOB SK ChrastCZECHT800199:49+24:55
24Šafařík IvoCST OB StrakoniceCZECST7401101:08+26:14
25Pýcha LukášSNA TJ START NáchodCZESNA8402103:30+28:36
26Krejsa MartinCHT OOB SK ChrastCZECHT9001106:04+31:10
27Vellner Gábor17H Hungarian TeamHUN17H9452109:50+34:56
28Čermák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU9301112:10+37:16
29Zavřel MichalKRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZEKRN6804122:37+47:43
 
Slezák ZdeněkLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE8902disk
 
 
 
H21D (34)11,4 km 375 m22 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Král VojtěchSSU SK Severka ŠumperkCZESSU884169:570:00
2Bravený VítZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM910274:18+4:21
3Baumholczer Máté17H Hungarian TeamHUN17H920174:47+4:50
4Chloupek AdamZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM930075:29+5:32
5Chromý AdamZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM884175:45+5:48
6Smola MichalTZL SKOB ZlínCZETZL813176:56+6:59
7Mrázek JanSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC810277:15+7:18
8Rusý TomášKAM SK KameniceCZEKAM930178:42+8:45
9Zimmermann ŠtěpánZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM910178:56+8:59
9Argaláš MichalTRI TJ TŽ TřinecCZETRI930178:56+8:59
11Kozák OsvaldTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM820179:09+9:12
12Flašar JanPGP SK PragaCZEPGP861080:25+10:28
12Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870080:25+10:28
14Komanec VáclavSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK840681:31+11:34
15Wolf DanielTUR OOB TJ TurnovCZETUR910081:40+11:43
16Horyna RomanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE760282:02+12:05
17Hepner DavidSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK760183:41+13:44
18Dlabaja ŠtěpánTZL SKOB ZlínCZETZL850883:47+13:50
19Oma JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR800283:53+13:56
20Lenner MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU860584:15+14:18
21Záveský FilipLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU930684:52+14:55
22Klusáček JanZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM930185:20+15:23
23Pospíšil VítekPGP SK PragaCZEPGP680386:33+16:36
24Košárek PavelAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP710286:46+16:49
25Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI890187:43+17:46
26Fiala PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU870193:11+23:14
27Šabatka ZdeněkPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK890093:36+23:39
28Azeb KarimPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK911096:46+26:49
29Zajíc VítězslavTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP861097:57+28:00
30Paclík RomanSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK780199:33+29:36
31Drábek JanZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM8511101:07+31:10
32Henek MichalRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK8605115:29+45:32
33Rossmanith VojtaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP9302121:56+51:59
 
Sulyok Ábel17H Hungarian TeamHUN17H9302disk
 
 
 
H35 (41)7,3 km 285 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770049:480:00
2Skripnik ŠtěpánSCP OK Sparta PrahaCZESCP790150:11+0:23
3Habán IvoVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770750:32+0:44
4Bašus PetrSCP OK Sparta PrahaCZESCP740051:05+1:17
5Matějů MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770252:52+3:04
6Rambousek KarelBSO KOB Baník SokolovCZEBSO790753:00+3:12
7Svoboda HonzaSMR SK SNS SmržovkaCZESMR790154:43+4:55
8Zicha JiříLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE770854:51+5:03
9Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK790554:59+5:11
10Vítek TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK770255:01+5:13
11Suchý PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM782055:06+5:18
12Fujáček JanSCP OK Sparta PrahaCZESCP750655:15+5:27
13Pokorný OndřejPGP SK PragaCZEPGP750655:37+5:49
14Držka ŠtěpánLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU760456:10+6:22
15Pachner PavelVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI750357:05+7:17
16Kučera PetrMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP760258:02+8:14
17Švadlena PavelCHC K.O.B. ChoceňCZECHC750259:47+9:59
18Turczer PetrKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU794560:19+10:31
19Nemšovský PetrPGP SK PragaCZEPGP760260:26+10:38
20Khel RichardSCP OK Sparta PrahaCZESCP750061:31+11:43
21Šístek DanielSCP OK Sparta PrahaCZESCP750762:08+12:20
22Hecl MilošKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU760163:01+13:13
23Svoboda OndřejSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK760563:02+13:14
23Albl MiloslavLME SK Los MělníkCZELME760063:02+13:14
25Vokurka JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN750164:06+14:18
26Hons MišiSMR SK SNS SmržovkaCZESMR770064:37+14:49
27Pesničák JanSMR SK SNS SmržovkaCZESMR790266:56+17:08
28Kolek PetrASU Magnus OrienteeringCZEASU750166:58+17:10
29Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZECHA750067:08+17:20
30Šklíba JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK750167:53+18:05
31Slovák MiroslavSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK770471:28+21:40
32Tomeš PetrSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC753171:35+21:47
33Synek AntonínDOK OK DoksyCZEDOK780071:57+22:09
34Václavek JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU781672:10+22:22
35Krtička LuděkSSU SK Severka ŠumperkCZESSU784772:39+22:51
36Mokrý PavelVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI750175:56+26:08
37Žitný TomášSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB640177:02+27:14
38Pátek RichardZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM760977:47+27:59
39Burgr JanLLI TJ Loko LiberecCZELLI750090:15+40:27
40Synek MarcelDOK OK DoksyCZEDOK760099:24+49:36
41Ekert VladimírVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI7600100:13+50:25
 
 
 
H40 (51)7,0 km 275 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Palát PetrABM KOB Moira BrnoCZEABM741550:190:00
2Ondráček RadimEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP741450:29+0:10
3Kozák PetrKAM SK KameniceCZEKAM650150:56+0:37
4Henych PetrVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI600151:06+0:47
5Zrník TomášOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN711852:35+2:16
6Drahoňovský AlešTUR OOB TJ TurnovCZETUR720152:56+2:37
7Žemlík PavelTUV SOK TJ TurnovCZETUV713553:04+2:45
8Kovalčík TomášAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP730154:47+4:28
9Kučera JanVSP USK PrahaCZEVSP730255:28+5:09
10Kondrát MartinPGP SK PragaCZEPGP650156:22+6:03
11Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710756:24+6:05
12Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI730058:09+7:50
13Netopil LiborVAM OOB VamberkCZEVAM740158:15+7:56
14Baldrian PetrPGP SK PragaCZEPGP720359:06+8:47
15Rigó MarekODR SKOB OdryCZEODR710159:08+8:49
16Janas PetrXBM PELL’S MTBO TEAMCZEXBM710359:54+9:35
17Bořánek PetrVSP USK PrahaCZEVSP700060:40+10:21
18Honzík TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI700062:34+12:15
19Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS710063:18+12:59
20Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZELDC710164:11+13:52
21Gálus IgorLDC KOB DěčínCZELDC730266:00+15:41
22Chaloupský DavidPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710366:07+15:48
23Filičko MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU710266:24+16:05
24Novotný TomášZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH700166:32+16:13
25Myslivec TomášSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK700266:56+16:37
26Mareš AlexanderNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ730067:24+17:05
27Tornai Szabolcs15H MOMHUN15H710067:35+17:16
28Vřešťál JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR730167:43+17:24
29Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH700168:05+17:46
30Volák PavelBRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZEBRU700168:14+17:55
31Čech TomášAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP700168:50+18:31
32Kašpar JaroslavSSU SK Severka ŠumperkCZESSU700470:36+20:17
33Roháč Zdenko84S Akademik TU KošiceSVK84S730172:17+21:58
34Chrást TomášSTH SK StudenecCZESTH740172:38+22:19
35Pernička PetrTZL SKOB ZlínCZETZL733673:13+22:54
36Chvátil JiříPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK720074:44+24:25
37Borunský TomášAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP740275:02+24:43
38Vaněk PetrZBP OOB SK ZbraslavCZEZBP730276:41+26:22
39Svěchota MilanMOV SKOB OstravaCZEMOV720276:42+26:23
40Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZELLI720184:43+34:24
41Kolář ViktorHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR730085:02+34:43
42Sita VratislavSSU SK Severka ŠumperkCZESSU734186:06+35:47
43Zyka Vít44C NeregistrovaníCZE44C724986:26+36:07
44Silnoušek JiříSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE720087:31+37:12
45Štětínský PavelMOV SKOB OstravaCZEMOV710493:59+43:40
46Hromádka MiroslavSUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsCZESUL600094:12+43:53
47Janeček OndřejSOB SOBSACZESOB700197:39+47:20
48Šmol MarcelDOK OK DoksyCZEDOK730099:18+48:59
49Škácha MichalNNN NeregistrovaníCZENNN7102106:17+55:58
50Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZECHA7000110:15+59:56
 
Kašpar LudvíkZAK SK Netopýr ZákupyCZEZAK7200vzdal
 
 
 
H45 (71)5,7 km 255 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schniedegerg Nils45D SV Turbine NeubrandenburgGER45D000041:070:00
2Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZENPA670543:39+2:32
3Pollák Jozef84S Akademik TU KošiceSVK84S600144:49+3:42
4Skyva PetrSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE650145:36+4:29
5Petřivalský MarekSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE690745:59+4:52
6Podmolík TomášTZL SKOB ZlínCZETZL691546:07+5:00
7Barcík PeterAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP660146:30+5:23
8Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP660147:15+6:08
9Zuzánek ZdeněkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN590147:22+6:15
10Aschermann JanVSP USK PrahaCZEVSP690247:58+6:51
11Hrouda PetrVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM690048:11+7:04
12Novotný MilanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK650248:32+7:25
13Kavalír KarelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK650349:33+8:26
14Kovářík TomášKAM SK KameniceCZEKAM690149:45+8:38
15Hadač MiroslavAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP650150:13+9:06
16Berger TomášMOV SKOB OstravaCZEMOV690150:41+9:34
17Cych Piotr33P Echo TwardogóraPOL33P680050:43+9:36
18Šmelík JurajLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE660350:44+9:37
19Vydra IvanPEN OK RECO SportCZEPEN660051:12+10:05
20Schuster MartinAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP650251:27+10:20
21Teringl RadekVCB TJ OB České BudějoviceCZEVCB650252:01+10:54
22Viniczai Ferenc17H Hungarian TeamHUN17H650052:24+11:17
23Pecka JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP680052:37+11:30
24Novák LiborOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP650453:03+11:56
25Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP650053:46+12:39
26Kober MichalLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU670253:53+12:46
27Holík MarekTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM650755:09+14:02
27Novák TomDOK OK DoksyCZEDOK550055:09+14:02
29Holinka MartinZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV671255:13+14:06
30Pachnik DariuszSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB690155:22+14:15
31Bartoš LuděkMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA670155:45+14:38
32Bartczak Jarosław39P UMKS Orkan OstródaPOL39P680056:07+15:00
33Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP670056:48+15:41
34Tóth Tamás17H Hungarian TeamHUN17H690056:57+15:50
35Matoušek MilanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU670157:20+16:13
35Parkan JiříSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH680157:20+16:13
37Stárek FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR660257:45+16:38
38Semík JanVSP USK PrahaCZEVSP650758:01+16:54
39Szencz Attila17H Hungarian TeamHUN17H670058:39+17:32
40Bílý PetrLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP680558:45+17:38
41Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZELLI680158:59+17:52
42Šimek RomanUOL SK UP OlomoucCZEUOL650359:03+17:56
43Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP650159:38+18:31
44Cruse Kay24D SV Robotron DresdenGER24D660060:13+19:06
45Kovář JindřichMAS KČT AšCZEMAS680060:21+19:14
46Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV680260:58+19:51
47Pernica JiříUOL SK UP OlomoucCZEUOL650161:20+20:13
48Sklenář JosefSBR SKOB BruntálCZESBR660162:28+21:21
49Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB660162:41+21:34
50Krausz MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP670063:23+22:16
51Holec HonzaMOV SKOB OstravaCZEMOV670163:40+22:33
52Kohout JosefSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK690264:31+23:24
53Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM650864:33+23:26
54Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690165:02+23:55
55Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS690068:07+27:00
56Bendák PetrLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU650068:38+27:31
57Procházka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU650468:44+27:37
58Müller RobertVAM OOB VamberkCZEVAM690069:24+28:17
59Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN660371:13+30:06
60Hlava MiroslavKON KOB KoniceCZEKON651572:21+31:14
61Svoboda MartinBFM SKOB Frýdek - MístekCZEBFM670173:05+31:58
62Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN680273:51+32:44
63Koltai Zoltan25H Tabáni SpartacusHUN25H670075:44+34:37
64Háněl JaromírZVO OB SK ZvoleCZEZVO680179:26+38:19
65Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU650180:56+39:49
66Vývoda ZdeněkMOV SKOB OstravaCZEMOV670285:45+44:38
67Žanda JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB670187:51+46:44
68Hanč JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL670293:09+52:02
69Řezáč PavelVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI6900103:01+61:54
70Voleský KarelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM6700131:08+90:01
 
Mareček PetrOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN6900disk
 
 
 
H50 (52)5,4 km 240 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP640141:340:00
2Partanen Juha59F Rasti-HyryFIN59F640043:30+1:56
3Semík LubošKAM SK KameniceCZEKAM620144:17+2:43
4Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP620044:53+3:19
5Egei Tamás17H Hungarian TeamHUN17H630044:56+3:22
6Tichovský MartinPGP SK PragaCZEPGP610045:12+3:38
7Němeček JanVSP USK PrahaCZEVSP620146:06+4:32
8Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI620546:58+5:24
9Kaplan JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU640147:18+5:44
10Kožina PetrPGP SK PragaCZEPGP600047:56+6:22
11Hlaváč JiříTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM611648:32+6:58
12Grepl LadislavKON KOB KoniceCZEKON611148:44+7:10
13Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR630249:00+7:26
14Macháček AlešFYD Jizerský klub OB FrýdlantCZEFYD640049:09+7:35
15Šmaus IvanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN624949:41+8:07
16Křeček MiroslavZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV621349:45+8:11
17Koucký RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP630149:47+8:13
18Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN630150:09+8:35
19Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU630150:34+9:00
20Šimek TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP630451:39+10:05
21Weiler Zsolt17H Hungarian TeamHUN17H620051:43+10:09
22Jeřábek LubošJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV611252:52+11:18
23Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZECHA620053:50+12:16
24Slezák LiborLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE620753:59+12:25
25Kamenický RadanOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN600454:23+12:49
26Gera Tibor17H Hungarian TeamHUN17H640154:39+13:05
27Nešpor JanTTR OOB TřebíčCZETTR610155:59+14:25
28Fencl JiříLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU630156:20+14:46
29Hrabánek DavidPGP SK PragaCZEPGP600356:35+15:01
30Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP620057:20+15:46
31Tichý MartinTJH TJ OK Tolar Jindřichův HraCZETJH640157:40+16:06
32Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI640158:06+16:32
33Hošek LadislavSCP OK Sparta PrahaCZESCP600158:13+16:39
34Teplý JiříSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK640159:35+18:01
35Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM611360:11+18:37
36Tišer RobertVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI644960:52+19:18
37Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP610261:03+19:29
38Valenta JiříSSU SK Severka ŠumperkCZESSU630161:34+20:00
39Pulec PavelVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM620162:24+20:50
40Tihon JaroslavTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP610265:04+23:30
41Bujdosó István17H Hungarian TeamHUN17H640065:19+23:45
42Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM600065:36+24:02
43Širůček Jaromír73C xxxCZE73C620066:19+24:45
44Peřinka JanAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP630167:03+25:29
45Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP630167:05+25:31
46Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZEDCE610068:46+27:12
47Vydra PavelPEN OK RECO SportCZEPEN620069:40+28:06
48Borovička MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP610473:28+31:54
49Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK640174:14+32:40
50Petráček AlešSJI OK JihlavaCZESJI630175:35+34:01
51Kořínek ZdeněkPEN OK RECO SportCZEPEN620182:12+40:38
52Šimek MiroslavLME SK Los MělníkCZELME630084:24+42:50
 
 
 
H55 (47)5,2 km 235 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Václavek TomášSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE580943:570:00
2Folprecht MiroslavTUR OOB TJ TurnovCZETUR550144:18+0:21
3Šrámek JaromírKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU580145:32+1:35
4Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZEDCE550045:58+2:01
5Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN554946:38+2:41
6Dušátko PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK570246:58+3:01
7Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA580147:03+3:06
8Hausvater KarelSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK580147:06+3:09
9Fanta MiroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP580048:08+4:11
10Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR570048:22+4:25
11Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK570150:41+6:44
12Ludvík PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB570151:59+8:02
13Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZECHA550052:24+8:27
14Zeman JaroslavCHT OOB SK ChrastCZECHT590153:02+9:05
15Lanc MarianTZL SKOB ZlínCZETZL580653:47+9:50
16Jirka JiříZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV550153:56+9:59
17Kulhavý JosefSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK570154:18+10:21
18Kettner PavelHCE TJ Sokol HostiviceCZEHCE590054:57+11:00
19Višňa MilanOOL SK Haná orienteeringCZEOOL590455:37+11:40
20Jun DrahomírKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC550156:37+12:40
21Gazdačko MilanSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK570256:39+12:42
22Adrián PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP560056:59+13:02
23Flašar JanKCK KOB Český KrumlovCZEKCK570157:24+13:27
24Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR580357:36+13:39
25Kodeda OldřichKCK KOB Český KrumlovCZEKCK590157:44+13:47
26John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP550257:45+13:48
27Tupec JiříVAM OOB VamberkCZEVAM580158:24+14:27
28Fiala ZdeněkTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP550158:41+14:44
29Beneš JosefSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC580159:06+15:09
30Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZECHA590059:16+15:19
31Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU574959:18+15:21
32Přibyl IvanPFP VŠSK PedF UK PrahaCZEPFP590059:45+15:48
33Hoidekr PavelLLI TJ Loko LiberecCZELLI590160:42+16:45
34Stibal IvanLDC KOB DěčínCZELDC570161:16+17:19
35Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP590062:06+18:09
36Kršák KarelVIC OB VizoviceCZEVIC590262:37+18:40
37Vícha VladimírLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU580162:44+18:47
38Tomaščin JaroslavMKP SK Meteor Kačerov PrahaCZEMKP580064:12+20:15
39Hejtmánek VladimírTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP580266:38+22:41
40Janovič OndřejSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV590167:43+23:46
41Albert FrantišekOOL SK Haná orienteeringCZEOOL580469:38+25:41
42Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZEPCB590169:51+25:54
43Dlouhý JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP570069:57+26:00
44Krejčík ZbyněkTZL SKOB ZlínCZETZL570470:24+26:27
45Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN560270:42+26:45
46Doležal MiroslavPGP SK PragaCZEPGP550174:52+30:55
47Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP550099:13+55:16
 
 
 
H60 (53)4,8 km 190 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Uher PetrVSP USK PrahaCZEVSP500140:220:00
2Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI520141:40+1:18
3Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZETUR510041:52+1:30
4Zdráhal TomášOOL SK Haná orienteeringCZEOOL530141:55+1:33
5Juřeník JosefMOV SKOB OstravaCZEMOV520142:34+2:12
6Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI510143:03+2:41
7Kalibán JaroslavNPA SK LOB Nová PakaCZENPA510143:15+2:53
8Laciga ZdeněkVSP USK PrahaCZEVSP520043:38+3:16
9Erlebach JosefJIL OK JilemniceCZEJIL520144:43+4:21
10Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZECET500245:04+4:42
11Hořínek JaroslavVSP USK PrahaCZEVSP500045:58+5:36
12Provazník JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR510246:13+5:51
13Slováček RudolfTZL SKOB ZlínCZETZL540246:24+6:02
14Štěrba PavelLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU540847:25+7:03
15Navrátil AntonínUOL SK UP OlomoucCZEUOL530147:54+7:32
15Farář JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL500247:54+7:32
17Polák ZdeněkVSP USK PrahaCZEVSP520348:02+7:40
18Hora VladimírVSP USK PrahaCZEVSP510048:42+8:20
19Juračka VojtěchLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU540450:07+9:45
20Uhmann PetrTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM510350:45+10:23
21Jelínek VítTZL SKOB ZlínCZETZL510251:21+10:59
22Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU510151:37+11:15
23Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT500151:39+11:17
24Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520151:51+11:29
25Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZEDCE540052:28+12:06
26Valter PetrKBP KBP PrahaCZEKBP450052:44+12:22
27Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI500053:00+12:38
28Hájek JanMAS KČT AšCZEMAS540153:08+12:46
29Přeček ZdeněkSCP OK Sparta PrahaCZESCP520053:41+13:19
30Barták JiříCHA OK ChrastavaCZECHA510054:52+14:30
31Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZEJEN520156:06+15:44
32Chotětický VáclavMAS KČT AšCZEMAS520056:24+16:02
33Kynčl StanislavJIL OK JilemniceCZEJIL540157:23+17:01
34Štregl TomášVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL500157:26+17:04
35Cabrnoch JiříDKL KOB KladnoCZEDKL540057:31+17:09
36Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZETTR520158:04+17:42
37Robotka LiborPBM TJ Spartak 1. BrněnskáCZEPBM530358:51+18:29
37Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA540058:51+18:29
39Brumek StanislavDKL KOB KladnoCZEDKL520158:57+18:35
40Sysel ZdeněkPGP SK PragaCZEPGP520059:20+18:58
41Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA500359:25+19:03
42Gregoriades ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov PrahaCZEMKP540060:00+19:38
43Richtr JiříJEN OB JenišoviceCZEJEN500160:59+20:37
44Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM530062:29+22:07
45Klimpl PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU540164:52+24:30
46Sáňka BedřichLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU510264:53+24:31
47Bugár József17H Hungarian TeamHUN17H530065:21+24:59
48Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN510165:41+25:19
49Denemarek OldřichBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM510066:54+26:32
50Jurčák KarelSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP510173:12+32:50
51Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZECHA500277:29+37:07
52Wald FrantišekFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP530078:20+37:58
53Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE500080:39+40:17
 
 
 
H65 (43)4,6 km 185 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Karmazín PetrVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI490147:130:00
2Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU480149:47+2:34
3Knobloch JindřichVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL490150:41+3:28
4Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaCZESCP470052:01+4:48
5Chmelík AlešVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM473252:10+4:57
6Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP490052:35+5:22
7Stehno PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP490053:52+6:39
8Jakielaszek Ryszard62P GKS LuzinoPOL62P490053:55+6:42
9Sklenář AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE480155:16+8:03
10Koč ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov PrahaCZEMKP470056:43+9:30
11Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZECHC460157:08+9:55
12Tvrdek VojtěchLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE490057:10+9:57
13Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZETUR480158:20+11:07
14Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK470258:58+11:45
15Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI490059:16+12:03
16Peška AntonínHLV KČT - OB HolešovCZEHLV480160:16+13:03
17Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB480161:05+13:52
18Šafařík BedřichCST OB StrakoniceCZECST460161:21+14:08
19Novák MilošSCP OK Sparta PrahaCZESCP460062:01+14:48
20Peterka JosefLLI TJ Loko LiberecCZELLI470262:20+15:07
21Roháč Igor84S Akademik TU KošiceSVK84S430162:30+15:17
22Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR480062:55+15:42
23Procházka AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP470062:58+15:45
24Fridrich JaroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU450163:14+16:01
25Zlesák ZdeněkJIL OK JilemniceCZEJIL470163:29+16:16
26Jirásek JaroslavSCH TJ Skalka ChebCZESCH470163:54+16:41
27Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZECHA490164:27+17:14
28Smetana RadimCHA OK ChrastavaCZECHA470064:28+17:15
29Novotný StanislOOP TJ OpavaCZEOOP480065:51+18:38
30Janda JosefKAD Originální Vivalín Team KaCZEKAD470166:38+19:25
31Kraus JanLLI TJ Loko LiberecCZELLI450167:08+19:55
32Zelený VladimírPGP SK PragaCZEPGP480069:33+22:20
33Švec ZdeněkSLA SKOB SlanýCZESLA470069:42+22:29
34Fiala MilošKSH OOB TJ Kašperské HoryCZEKSH480171:39+24:26
35Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE460072:32+25:19
36Ryšavý VítTJP TJ Sokol TrojaCZETJP470078:59+31:46
37Toman StanislavSBR SKOB BruntálCZESBR480179:25+32:12
38Dokoupil VladimírVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM480682:05+34:52
39Juřina RobertFYD Jizerský klub OB FrýdlantCZEFYD490086:59+39:46
40Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS460088:05+40:52
41Lukáš ZdeněkLLI TJ Loko LiberecCZELLI450295:19+48:06
42Dvořák JaromírPGP SK PragaCZEPGP4601103:49+56:36
43Conrad Helmut33D USV TU DresdenGER33D4000103:56+56:43
 
 
 
H70 (22)4,0 km 150 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR441737:490:00
2Vlach OldřichBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV440343:40+5:51
3Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA440146:48+8:59
4Šmelík Ľudo47S Rapid BratislavaSVK47S430048:28+10:39
5Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP430049:43+11:54
6Dufek JanTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM423150:26+12:37
7Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZEPUL420050:56+13:07
8Zábranský EmilSLA SKOB SlanýCZESLA420053:26+15:37
9Ostřanský JosefSSU SK Severka ŠumperkCZESSU430255:18+17:29
10Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP430055:41+17:52
11Sklenář JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA420156:19+18:30
12Bauer EmilVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM441058:49+21:00
13Dohnal JosefVSP USK PrahaCZEVSP430059:23+21:34
14Ptáček JiříBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV440161:50+24:01
15Paul JosefDCE KOB DobřichoviceCZEDCE440163:28+25:39
16Lisý JanONO SKOB OstrovCZEONO420164:32+26:43
17Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH420165:02+27:13
18Petrželka PavelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN380065:48+27:59
19Picek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN400070:06+32:17
20Glaser Wolfgang11D HSG TURBINE ZITTAUGER11D400077:38+39:49
21Holzapfel Manfred75D DAV ZittauGER75D4100113:43+75:54
 
Stary BřetislavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV4402disk
 
 
 
H75 (9)3,5 km 150 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Havlík JaroslavSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC360142:280:00
2Mikulecký JanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380150:54+8:26
3Attl VladimírPGP SK PragaCZEPGP380052:04+9:36
4Láznička AloisTZL SKOB ZlínCZETZL361352:28+10:00
5Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380259:39+17:11
6Semorád MilošSCP OK Sparta PrahaCZESCP330078:24+35:56
7Hanák MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP340089:44+47:16
8Kalivoda VladimírKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC380094:39+52:11
9Gönczi Peter24H GODHUN24H3900106:50+64:22
 
 
 
T3 (84)3,1 km 110 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kosová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK015121:370:00
2Kochová AnnaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC015322:22+0:45
3Šmol DavidDOK OK DoksyCZEDOK010022:57+1:20
4Synek AntonínDOK OK DoksyCZEDOK000123:09+1:32
5Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025225:11+3:34
6Synek PetrDOK OK DoksyCZEDOK020025:20+3:43
7Siegl MatyášMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP010325:31+3:54
8Hlaváčová AnežkaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM019926:11+4:34
9Šklíbová VeronikaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK015326:13+4:36
10Kavánková IvaTZL SKOB ZlínCZETZL975326:22+4:45
11Peterka JakubLLI TJ Loko LiberecCZELLI040427:11+5:34
12Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP010127:17+5:40
13Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZEPGP030027:36+5:59
14Tomešová DanielaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC845129:53+8:16
15Korpasová LucieLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM015130:01+8:24
16Nykodým PetrTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM630730:10+8:33
17Pelikán LukášMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP980030:36+8:59
18Cruse Katrin24D SV Robotron DresdenGER24D665030:54+9:17
19Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC995131:43+10:06
20Partanen Tuula59F Rasti-HyryFIN59F655032:03+10:26
21Menclová SilvieVSP USK PrahaCZEVSP705032:04+10:27
22Bendáková JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU695132:07+10:30
23Linková LucieTUR OOB TJ TurnovCZETUR025132:46+11:09
24Nykodýmová MonikaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM687033:10+11:33
25Zátka JosefMBM O-mikronCZEMBM020033:12+11:35
26Thýnová MartinaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK035033:51+12:14
27Janas PetrPGP SK PragaCZEPGP020033:58+12:21
28Forst AntonínMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP010135:02+13:25
29Škáchová MagdalenaKAM SK KameniceCZEKAM015135:04+13:27
30Viková VendulaSTH SK StudenecCZESTH985135:50+14:13
31Dubský JosefSUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsCZESUL470036:09+14:32
32Kohoutová JitřenkaUVP Slovan PrahaCZEUVP485036:20+14:43
33Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP670336:47+15:10
34Kohout TomášUVP Slovan PrahaCZEUVP370037:12+15:35
35Chvátilová JohanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK045037:15+15:38
36Novotný JaromírVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI030037:41+16:04
37Škácha VítKAM SK KameniceCZEKAM030937:53+16:16
38Szabó János17H Hungarian TeamHUN17H710038:11+16:34
39Marková HanaLLI TJ Loko LiberecCZELLI045038:14+16:37
40Kavalírová KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675638:34+16:57
41Pelikánová MášaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP005038:55+17:18
42Bartoš VáclavMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA010139:02+17:25
43Pilař KarelMAS KČT AšCZEMAS550139:39+18:02
44Ekert TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI030239:51+18:14
45Kubecová JanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB739939:56+18:19
46Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZELLI020340:47+19:10
47Burgr JanLLI TJ Loko LiberecCZELLI020240:49+19:12
48Šváb JanVSP USK PrahaCZEVSP580141:00+19:23
49Brázdilová RadkaODV TJ Aero Odolena VodaCZEODV695041:18+19:41
50Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZEDOK605042:01+20:24
51Pelikánová LucieMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP695042:03+20:26
52Vilimovská MiroslavaDOK OK DoksyCZEDOK575042:27+20:50
53Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055542:36+20:59
54Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS030142:58+21:21
55Petřivalský BernatOOL SK Haná orienteeringCZEOOL020343:01+21:24
56Jurčák DavidSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP780843:40+22:03
57Bartošová MarieMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA045144:14+22:37
58Krausová HanaLLI TJ Loko LiberecCZELLI985344:18+22:41
59Melicharová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZELLI725244:35+22:58
60Geislerová BlankaLLI TJ Loko LiberecCZELLI845044:42+23:05
61Turek MartinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI004945:01+23:24
62Podrábská BětkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045145:08+23:31
63Khelová PetraSCP OK Sparta PrahaCZESCP759946:08+24:31
64Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025146:43+25:06
65Müller Rainer33D USV TU DresdenGER33D450047:16+25:39
66Žandová HanaCTB SK OB ChotěbořCZECTB705248:22+26:45
67Svobodová BarboraBFM SKOB Frýdek - MístekCZEBFM015150:13+28:36
68Hrachovinová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP50:59+29:22
69Robotková LenkaPBM TJ Spartak 1. BrněnskáCZEPBM545154:46+33:09
70Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP965158:35+36:58
71Lacigová MarieVSP USK PrahaCZEVSP005060:06+38:29
72Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635260:08+38:31
73Frańková AlexandraNER NER61:35+39:58
74Dolejší MilošSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB670162:38+41:01
75Novotná BarboraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE825263:27+41:50
76Vývodová ZuzanaMOV SKOB OstravaCZEMOV695264:21+42:44
77Bradáčová MarieLLI TJ Loko LiberecCZELLI755065:18+43:41
78Čtrnáct JiříPGP SK PragaCZEPGP760365:35+43:58
79Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZEPGP000173:16+51:39
80Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZEPGP0401101:23+79:46
81Vlach TimikSBR SKOB BruntálCZESBR0501108:15+86:38
 
Nemšovský FilipVSP USK PrahaCZEVSP0500disk
Nehasilová VeronikaLDC KOB DěčínCZELDC0350disk
May Mullis CarolinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP0951disk
 
 
 
T6 (86)5,8 km 200 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Cahel MarekLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE880335:560:00
2Novotný JiříTZL SKOB ZlínCZETZL800138:37+2:41
3Šrubař MichalMBM O-mikronCZEMBM860639:13+3:17
4Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU904539:38+3:42
5Sysel OndřejPGP SK PragaCZEPGP830240:56+5:00
6Gazda ViktorTRI TJ TŽ TřinecCZETRI920341:02+5:06
7Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZECHA930041:16+5:20
8Klapal MichalVAM OOB VamberkCZEVAM880242:57+7:01
9Matoušek MatějKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU000544:36+8:40
10Klomínský VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY870044:43+8:47
11Hejl JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP890045:19+9:23
12Vlažný JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE890145:52+9:56
13Vančura MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN800246:14+10:18
14Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP870447:28+11:32
15Kutílek JakubLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU860948:25+12:29
16Souček TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK820248:26+12:30
17Hořčička PetrUOL SK UP OlomoucCZEUOL700748:29+12:33
18Hendrychová ZuzanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM895449:01+13:05
19Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN000149:15+13:19
20Mencl MiloslavVSP USK PrahaCZEVSP650549:31+13:35
21Šimon VáclavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE910050:00+14:04
22Vlach MartinPGP SK PragaCZEPGP860550:06+14:10
23Silný OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK790650:14+14:18
24Vyhnálková MarieRIC OB ŘíčanyCZERIC015150:22+14:26
25Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN700251:01+15:05
26Flašarová KristýnaPGP SK PragaCZEPGP905451:09+15:13
27Žanda JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB990151:14+15:18
28Šilhavý JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM850051:22+15:26
29Prášek PřemyslKAM SK KameniceCZEKAM930551:23+15:27
30Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP940152:30+16:34
31Šafář MilanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU010552:33+16:37
32Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN990152:37+16:41
33Frank JiříMAS KČT AšCZEMAS960052:58+17:02
34Hájek VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN950253:16+17:20
35Škrabálek JanZVO OB SK ZvoleCZEZVO744953:31+17:35
36Hoidekr JanNER NERNER53:56+18:00
37Bujdosó Zoltán17H Hungarian TeamHUN17H020055:13+19:17
38Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZECHA005055:33+19:37
39Doruk BalkanDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP56:02+20:06
40Hrouda Štěpán11X Pivní Liga Jablonec nad NiCZE11X850156:11+20:15
41Pitra MartinCHT OOB SK ChrastCZECHT920456:44+20:48
42Vlažná LucieLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE875157:09+21:13
43Přibylová EvaPFP VŠSK PedF UK PrahaCZEPFP695057:30+21:34
44Marková JanaLLI TJ Loko LiberecCZELLI715257:43+21:47
45Žitná JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB925158:13+22:17
46Landovská AnnaPGP SK PragaCZEPGP925158:31+22:35
47Kukolová ŠárkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE925159:09+23:13
48Stanojkovičová LjubaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB60:01+24:05
49Staroňová HanaVAM OOB VamberkCZEVAM885060:27+24:31
50Lamencová RadkaASU Magnus OrienteeringCZEASU969760:45+24:49
51Marek MartinLLI TJ Loko LiberecCZELLI700060:54+24:58
52Jančová JanaVRB SK při gymnáziu OOB VrbnoCZEVRB945061:28+25:32
53Dolejší KateřinaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB019961:33+25:37
54Marek LukášLLI TJ Loko LiberecCZELLI980062:08+26:12
54Miřijovský PřemekNER NERNER62:08+26:12
56Buk MiloslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU620262:56+27:00
57Dobeš JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE780163:29+27:33
58Grundmannová HanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU925164:17+28:21
59Liščinský TomášZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM841164:43+28:47
60Bradáč JakubLLI TJ Loko LiberecCZELLI000264:51+28:55
61Košek LadislavLLI TJ Loko LiberecCZELLI590365:57+30:01
61Hančová AliceVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL705265:57+30:01
63Aschermannová PetraKAM SK KameniceCZEKAM935466:06+30:10
64Košek JanLLI TJ Loko LiberecCZELLI980166:39+30:43
65Opálková MartinaBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM005067:14+31:18
66Křenek TomášLLI TJ Loko LiberecCZELLI830067:37+31:41
67Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU590568:04+32:08
68Šmausová GabrielaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN695168:33+32:37
69Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP665168:41+32:45
70Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP565170:47+34:51
71Waňková DitaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL715171:21+35:25
72Melichar JanLLI TJ Loko LiberecCZELLI630171:44+35:48
73Landovská IvanaPGP SK PragaCZEPGP625176:57+41:01
74Kopáček JiříDOR OK DobříšCZEDOR610078:52+42:56
75Chmelíková ZuzanaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM935379:33+43:37
75Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU995479:33+43:37
77Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU685080:46+44:50
78Buková JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU715081:19+45:23
79Janeček JiříTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP000084:46+48:50
80Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU010386:01+50:05
81Kučerová VeronikaHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR879990:06+54:10
82Magrini NicolaSBR SKOB BruntálCZESBR000091:52+55:56
83Pospíčilová EvaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE101:13+65:17
84Kopáčková AlenaDOR OK DobříšCZEDOR6450119:13+83:17
85Horáčková KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI8150138:01+102:05
 
Schröter PavelCHA OK ChrastavaCZECHA7203vzdal