MČR OB KL BOR finale - 28.9.2014ne 28.9.2014 17:16
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2014

 
D16A (18)4,7 km 220 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Čechová TerezaSJI OK JihlavaCZESJI985237:170:00
2Vyhnálková BarboraRIC OB ŘíčanyCZERIC985037:25+0:08
3Chaloupská BarboraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK995140:29+3:12
4Kopecká AnnaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU995840:46+3:29
5Janošíkova TerezaUOL SK UP OlomoucCZEUOL995041:46+4:29
6Sieglová EliškaPGP SK PragaCZEPGP995443:54+6:37
6Staňová KarolínaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR985343:54+6:37
8Firešová MarkétaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM995144:31+7:14
9Vékony Vanda17H Hungarian TeamHUN17H995245:20+8:03
10Waňková MartinaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL995145:26+8:09
11Malinová ApolenaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK995245:32+8:15
12Janoušková LucieBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR995445:46+8:29
13Grycová KateřinaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM005845:50+8:33
14Janovská KateřinaPGP SK PragaCZEPGP985047:03+9:46
15Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK999949:22+12:05
16Větříčková AndreaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK995150:03+12:46
17Semrádová JanaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC995150:11+12:54
18Thýnová NikolaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK005153:37+16:20
 
 
 
D16B (16)4,1 km 200 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Peterová JanaDOB KOB DobruškaCZEDOB005143:430:00
2Sárközy Zsófia17H Hungarian TeamHUN17H995444:54+1:11
3Nechanická KláraOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN005046:01+2:18
4Hojná EliškaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH005247:03+3:20
5Korpasová TerezaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM989847:30+3:47
6Chaloupková VeronikaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC985250:07+6:24
7Pataki Réka DalidaBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM995151:19+7:36
8Poláková TerezaSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP995151:22+7:39
9Hudská LudmilaTUR OOB TJ TurnovCZETUR985152:42+8:59
10Šmelíková TerezaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE995253:31+9:48
11Grycová VeronikaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM985953:46+10:03
12Kalenská DominikaSTH SK StudenecCZESTH995854:09+10:26
13Hojná DominikaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH985254:21+10:38
14Hajnal Dorottya17H Hungarian TeamHUN17H005055:06+11:23
15Kinkorová TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM985059:28+15:45
16Soldánová TerezaJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV989967:16+23:33
 
 
 
D16C (27)3,7 km 180 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Szarzecová LucieTRI TJ TŽ TřinecCZETRI985036:460:00
2Sokolářová ŠárkaTUR OOB TJ TurnovCZETUR999937:07+0:21
3Hájková LenkaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP005037:50+1:04
4Porgányi Anna17H Hungarian TeamHUN17H995137:56+1:10
5Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP995038:03+1:17
6Szabó Dorina17H Hungarian TeamHUN17H995340:30+3:44
7Vývodová JanaMOV SKOB OstravaCZEMOV985241:14+4:28
8Voltrová AlenaROZ OK RoztokyCZEROZ995141:17+4:31
9Odehnalová KláraABM KOB Moira BrnoCZEABM995641:46+5:00
10Filipová TerezaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU005042:09+5:23
11Pukyšová AnežkaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU999942:28+5:42
12Nešporová AlžbětaTZL SKOB ZlínCZETZL005142:33+5:47
13Vlachová KateřinaKON KOB KoniceCZEKON989843:03+6:17
14Bruková MagdaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI005443:54+7:08
15Mikešová AdélaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM985244:26+7:40
16Švancárová VeronikaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU985344:37+7:51
17Kroupová EliškaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM985345:01+8:15
18Pilcová SabinaJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV989846:01+9:15
19Doubková PetraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI985347:32+10:46
20Hanáková LenkaKRL Kometa KraloviceCZEKRL995148:00+11:14
21Poláková TerezaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP985349:07+12:21
22Habigerová JanaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU988850:57+14:11
23Pelcová TerezaMAS KČT AšCZEMAS985352:21+15:35
24Novotná KláraZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH985152:28+15:42
25Marešová AlexandraNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ995052:49+16:03
26Skoumalová BarboraUOL SK UP OlomoucCZEUOL985162:26+25:40
 
Čechová KláraAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP9951disk
 
 
 
D18A (18)5,7 km 285 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Szuromi Luca17H Hungarian TeamHUN17H965252:530:00
2Novotná KláraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK975153:59+1:06
3Weiler VirágBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM965055:07+2:14
4Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZELLI965155:28+2:35
5Vališová MartinaOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN969655:53+3:00
6Nováková TerezaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP975156:36+3:43
7Hiršová GabrielaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM965157:04+4:11
8Hošeková VandaASU Magnus OrienteeringCZEASU969657:07+4:14
9Chládková SimonaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU965857:28+4:35
10Hančová PetraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL965260:00+7:07
11Červená AdélaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK975562:00+9:07
12Šiková BarboraLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM965062:43+9:50
13Viniczai Csenge17H Hungarian TeamHUN17H975166:57+14:04
14Odehnalová TerezaABM KOB Moira BrnoCZEABM975767:01+14:08
15Argalášová KateřinaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI975067:12+14:19
16Kézdy Borbála17H Hungarian TeamHUN17H975367:43+14:50
17Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP975067:48+14:55
 
Šiková KarolínaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM9651disk
 
 
 
D18B (18)4,8 km 230 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975149:310:00
2Hanáková MagdaKRL Kometa KraloviceCZEKRL965150:05+0:34
3Kulhavá EliškaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU965750:22+0:51
4Chovancová ZuzanaTZL SKOB ZlínCZETZL975450:25+0:54
5Tesařová JanaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI975150:30+0:59
6Slavíková SilviePGP SK PragaCZEPGP975151:48+2:17
7Šňupárková AnnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP965251:55+2:24
8Horvátová HanaASU Magnus OrienteeringCZEASU979752:31+3:00
9Veljačiková HanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP975052:39+3:08
10Kašparová ZuzanaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU966152:45+3:14
11Petrasová ZuzanaASU Magnus OrienteeringCZEASU969553:42+4:11
12Machačová MichaelaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK965653:48+4:17
13Peňázová VeronikaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH975255:24+5:53
14Jansová DoubravkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU975055:34+6:03
14Papugová AndreaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE975255:34+6:03
16Koderičová TerezaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU965159:13+9:42
17Fenclová TerezaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU975261:37+12:06
18Kavalírová JuliePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK975367:21+17:50
 
 
 
D18C (19)4,5 km 210 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Cych WeronikaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK969642:180:00
2Šádková MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK965344:18+2:00
3Sabelová MarkétaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI965644:47+2:29
4Myslivcová MarkétaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK965049:17+6:59
5Poloprutská KláraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI975049:36+7:18
6Nedbálková HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM975549:45+7:27
7Zentrichová DanielaOTK OOB TJ Jiskra OtrokoviceCZEOTK975149:57+7:39
8Egei Petra17H Hungarian TeamHUN17H965350:27+8:09
9Obytová KateřinaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975252:08+9:50
10Kožinová ZuzanaPGP SK PragaCZEPGP965052:47+10:29
11Parkanová VeronikaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH975153:18+11:00
12Hlinovská JohanaVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975154:23+12:05
13Paličková AgátaUOL SK UP OlomoucCZEUOL975056:42+14:24
14Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZEROZ975257:40+15:22
15Šádková LuciePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK965458:58+16:40
16Kohlová MonikaTUR OOB TJ TurnovCZETUR975660:46+18:28
17Balcarová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZELLI975161:31+19:13
18Völgyesi Melody17H Hungarian TeamHUN17H975262:36+20:18
19Šafrhansová LucieVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM975363:28+21:10
 
 
 
D20A (18)6,2 km 300 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Chromá KateřinaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945154:490:00
2Tesařová MarkétaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945656:26+1:37
3Bořánková KarolínaKAM SK KameniceCZEKAM955058:05+3:16
4Tužilová MagdalénaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945258:33+3:44
5Lehárová AlžbětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU945661:19+6:30
6Horová PavlaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU945762:33+7:44
7Kosová ŠtěpánkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU946062:41+7:52
8Procházková KláraLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU945162:47+7:58
9Svobodová LenkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK955163:03+8:14
10Novotná MarkétaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK945164:00+9:11
11Procházková MarieKAM SK KameniceCZEKAM955464:02+9:13
12Chroustová LenkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM945767:22+12:33
13Papugová MartinaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE955171:30+16:41
14Kinde Vanda17H Hungarian TeamHUN17H945071:58+17:09
15Benešová JanaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH945172:02+17:13
16Dlouhá HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP945075:28+20:39
 
Hlubučková KristýnaKAM SK KameniceCZEKAM9551disk
Kamererová ValerieKAM SK KameniceCZEKAM9452disk
 
 
 
D20B (15)5,6 km 250 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Chvalová VěraLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM945259:240:00
2Haniszewska AngelikaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB959961:54+2:30
3Koláriková LucieTZL SKOB ZlínCZETZL945163:42+4:18
4Doleželová KateřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU955863:51+4:27
5Tesařová MarcelaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP945065:43+6:19
6Jeřábková JitkaTZL SKOB ZlínCZETZL945367:38+8:14
7Hoidekrová LucieLLI TJ Loko LiberecCZELLI955269:12+9:48
8Procházková MarieSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP955171:44+12:20
9Košková AničkaLLI TJ Loko LiberecCZELLI955072:25+13:01
10Křivancová ZdeňkaLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE945076:45+17:21
11Habigerová RadkaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU955979:28+20:04
12Šmejcová AnnaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC955279:49+20:25
13Svobodová RadkaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP945284:29+25:05
14Kubičková BarboraSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH955185:17+25:53
 
Končáková KláraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE9555disk
 
 
 
D21A (23)8,9 km 435 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kabáthová EvaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM896668:560:00
2Omová MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZETUR815370:24+1:28
3Horčičková VendulaUOL SK UP OlomoucCZEUOL935370:51+1:55
4Šístková IvetaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU865471:14+2:18
4Zvěřinová MartinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU835771:14+2:18
6Hermanová ZuzanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU875271:46+2:50
7Tichovská MartinaPGP SK PragaCZEPGP865871:57+3:01
8Knapová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU905371:59+3:03
9Kozáková ZdenkaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM795272:56+4:00
10Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP845073:28+4:32
11Gregorová KamilaCTB SK OB ChotěbořCZECTB815174:50+5:54
12Poklopová LenkaUOL SK UP OlomoucCZEUOL895175:16+6:20
13Udržalová PavlaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU855275:21+6:25
14Szerencsi Ildikó17H Hungarian TeamHUN17H855177:13+8:17
15Jedličková ZuzanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK815077:57+9:01
16Hrušková BarboraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM935478:00+9:04
17Jakobová AdélkaUOL SK UP OlomoucCZEUOL905278:31+9:35
18Hlavová HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM888879:02+10:06
19Šimková JohankaUOL SK UP OlomoucCZEUOL935579:20+10:24
20Giklova Natalia12R Individual RussiaRUS12R999980:14+11:18
21Košárková IvaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP815281:09+12:13
22Hlavová JindraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM898981:27+12:31
23Poloprutská MarkétaTUR OOB TJ TurnovCZETUR925282:58+14:02
 
 
 
D21B (24)7,4 km 350 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Indráková AdélkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM915366:050:00
2Baldrianová BarboraVSP USK PrahaCZEVSP785071:31+5:26
3Kosová DenisaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK915073:00+6:55
4Čepová DanielaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK895173:40+7:35
5Krafková LucieTUR OOB TJ TurnovCZETUR865074:36+8:31
6Folbrechtová ŠárkaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR905175:03+8:58
7Myslivcová PavlaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK935275:34+9:29
8Vozdová AnetaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU939476:59+10:54
9Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL745277:55+11:50
10Dlouhá MarieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP875678:02+11:57
11Gebauerová JanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM795179:21+13:16
12Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP815479:52+13:47
13Przyczková MichaelaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU849979:54+13:49
14Uhnavá MarkétaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM848580:53+14:48
15Szeliga MalgorzataSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB939982:48+16:43
16Mrázková RomanaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC835185:01+18:56
17Košťálová PetraDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825685:35+19:30
18Sklenářová RadkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE925087:11+21:06
19Kuncová EliškaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU895188:10+22:05
20Karochová SimonaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP885388:15+22:10
21Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT855189:14+23:09
22Kochová NikolaTUR OOB TJ TurnovCZETUR935889:46+23:41
23Klimplová LenkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU795191:02+24:57
24Zamazalová KateřinaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP905394:15+28:10
 
 
 
D21C (41)5,6 km 265 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Hepnerová MartinaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK815247:550:00
2Dittrichová PetraKON KOB KoniceCZEKON878752:22+4:27
3Valachová MartinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU905452:31+4:36
4Macinská JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK866652:51+4:56
5Kovács Filoména17H Hungarian TeamHUN17H925053:53+5:58
6Burdová AdélaBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR916154:26+6:31
7Kopáčková IvaCHT OOB SK ChrastCZECHT885155:19+7:24
8Matějů KateřinaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI805455:27+7:32
9Mádlová VěraZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM895155:41+7:46
10Čermáková KristýnaPGP SK PragaCZEPGP915456:05+8:10
11Fundová EliškaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK935156:13+8:18
12Kociánová LenkaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM855356:30+8:35
13Petrželová TerezaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU895056:40+8:45
14Hermannová AnnaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP925157:22+9:27
15Rusá ŠárkaKAM SK KameniceCZEKAM915757:23+9:28
16Jiřištová ZuzanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP825457:24+9:29
17Kamenická KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK935358:37+10:42
18Kopcová MichaelaKRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZEKRN845658:53+10:58
19Čermáková MagdalenaUOL SK UP OlomoucCZEUOL915559:26+11:31
20Šrámková MichaelaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH935259:53+11:58
21Ulahelová JanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU845161:13+13:18
22Novotná BarboraSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK865861:26+13:31
23Krejčíková MarieTZL SKOB ZlínCZETZL925261:35+13:40
24Azebová NinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK885561:48+13:53
25Janů HanaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU939361:53+13:58
26Kozumplíková AliceRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK815162:11+14:16
27Hnilicová ŠárkaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU949362:22+14:27
28Staňková LucieASU Magnus OrienteeringCZEASU875662:46+14:51
28Králová IvetaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZEJHB895262:46+14:51
30Klíchová JanaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU815163:05+15:10
31Chmelařová MichaelaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK915164:37+16:42
32Mezníková LucieZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM915064:55+17:00
33Hrobařová LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN775467:07+19:12
34Kožinová AnnaPGP SK PragaCZEPGP935067:15+19:20
35Mikulášová HelenaPGP SK PragaCZEPGP935367:59+20:04
36Schütznerová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP855068:07+20:12
37Smolková KateřinaPGP SK PragaCZEPGP885269:24+21:29
38Ježková DominikaPGP SK PragaCZEPGP905371:31+23:36
39Ender Franka11D HSG TURBINE ZITTAUGER11D835490:48+42:53
 
Vlachová TerezaAOV OOB TJ Baník OstravaCZEAOV8750disk
Volfová JulieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI8051vzdal
 
 
 
D35A (14)6,1 km 295 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Heczková BohdanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI775057:460:00
2Ryšavá MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP765060:11+2:25
3Mullis KateřinaPGP SK PragaCZEPGP775660:24+2:38
4Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZECHA785060:56+3:10
5Hojná SilvieSCP OK Sparta PrahaCZESCP795062:01+4:15
6Holinková HanaZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV677763:43+5:57
7Nechanická DanielaOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN755766:53+9:07
8Teringlová MartinaVCB TJ OB České BudějoviceCZEVCB785168:02+10:16
9Svobodová JitkaVSP USK PrahaCZEVSP745068:35+10:49
10Švíglerová PavlaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU765870:33+12:47
11Štěpánová DitaDOB KOB DobruškaCZEDOB795674:29+16:43
12Ondráčková VeronikaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP785076:07+18:21
13Škáchová PetraKAM SK KameniceCZEKAM705478:30+20:44
14Kučerová MarieVSP USK PrahaCZEVSP755179:20+21:34
 
 
 
D35B (13)5,3 km 260 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP775856:250:00
2Synková PetraDOK OK DoksyCZEDOK795062:16+5:51
3Širůčková Daniela73C xxxCZE73C765062:36+6:11
4Vildmonová PavlaLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE745164:03+7:38
5Alblová LucieLME SK Los MělníkCZELME755567:38+11:13
6Nešporová BarboraTZL SKOB ZlínCZETZL765274:50+18:25
7Brettlová MartaPGP SK PragaCZEPGP755775:06+18:41
8Vyhnálková EvaRIC OB ŘíčanyCZERIC755276:13+19:48
9Držková MarkétaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU767079:58+23:33
10Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZETJP655081:14+24:49
11Hoenigová Iva44C NeregistrovaníCZE44C788894:46+38:21
12Šimková MarkétaLME SK Los MělníkCZELME7755101:17+44:52
13Zyková Martina44C NeregistrovaníCZE44C7799139:20+82:55
 
 
 
D40A (21)5,5 km 260 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Podmolíková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL715551:120:00
2Horčičková EvaUOL SK UP OlomoucCZEUOL705151:44+0:32
3Škorpilová JanaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC745153:30+2:18
4Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745154:21+3:09
5Zabořilová RomanaJEN OB JenišoviceCZEJEN745755:12+4:00
6Kožinová JanaPGP SK PragaCZEPGP665155:24+4:12
7Vandasová MarkétaVAM OOB VamberkCZEVAM725055:40+4:28
8Chaloupská PavlínaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK705157:32+6:20
9Macháčková MichaelaFYD Jizerský klub OB FrýdlantCZEFYD729958:53+7:41
10Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP705059:12+8:00
11Křivdová LenkaCHC K.O.B. ChoceňCZECHC725159:18+8:06
12Skyvová KristýnaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE705459:25+8:13
13Škvorová ZuzanaKAM SK KameniceCZEKAM735062:10+10:58
14Dulovcová MarieKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE705163:12+12:00
15Myslivcová LenkaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK705163:19+12:07
16Hiršová MarcelaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM707963:30+12:18
17Henychová ZuzanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI615163:56+12:44
18Hanušová ZdenaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC725365:53+14:41
19Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH705166:18+15:06
20Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN705068:30+17:18
21Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP685075:37+24:25
 
 
 
D40B (18)4,7 km 230 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS705147:450:00
2Nehasilová ZuzanaLDC KOB DěčínCZELDC715053:55+6:10
3Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM736256:06+8:21
4Procházková AlexandraVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI705157:34+9:49
5Jandová LenkaKAD Originální Vivalín Team KaCZEKAD725058:53+11:08
6Nešporová MarieTTR OOB TřebíčCZETTR725159:16+11:31
7Kulhavá JarmilaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK675159:22+11:37
8Křečková PetraZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV707661:54+14:09
8Novotná JanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI735061:54+14:09
10Chvátilová PavlínaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK745062:25+14:40
11Bartošová JanaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA705162:57+15:12
12Kašparová ŠárkaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP725163:41+15:56
13Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI745264:13+16:28
14Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZEPGP715164:32+16:47
15Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZECHA705166:12+18:27
16Balusková IdaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP735067:08+19:23
17Švancárová HelenaKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU725275:25+27:40
18Procházková MartinaSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP735186:10+38:25
 
 
 
D45A (20)5,0 km 240 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK665147:360:00
2Tichovská HanaPGP SK PragaCZEPGP665248:14+0:38
3Kamenická LenkaOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN695548:28+0:52
4Koberová LenkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU695454:59+7:23
5Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZETUR685056:07+8:31
6Komersová JanaKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC655056:46+9:10
7Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK675256:57+9:21
8Čechová ZuzanaSJI OK JihlavaCZESJI695157:34+9:58
9Grycová JanaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM696958:12+10:36
10Barcíková RenátaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP675358:29+10:53
11Jirková RenataZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV655359:37+12:01
12Teplá HanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK656159:41+12:05
13Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZEJHB655360:43+13:07
14Ostřanská IvetaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU659160:49+13:13
15Chroustová PetraVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM665561:01+13:25
16Abelová IvanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB679861:57+14:21
17Čermáková RenataLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU655362:08+14:32
18Němečková JarmilaVSP USK PrahaCZEVSP665062:51+15:15
19Hradecká PetraDOK OK DoksyCZEDOK685062:54+15:18
20Fürstová KatkaLLI TJ Loko LiberecCZELLI695066:09+18:33
 
 
 
D45B (16)4,3 km 200 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM655550:180:00
2Zalabová MartinaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC665753:03+2:45
3Šmelíková HanaASU Magnus OrienteeringCZEASU699953:32+3:14
4Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE555053:53+3:35
5Semíková IvaKAM SK KameniceCZEKAM685056:24+6:06
6Müllerová ZorkaVAM OOB VamberkCZEVAM676758:10+7:52
7Kaplanová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU685961:15+10:57
8Nováková IrenaOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP665165:27+15:09
9Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZECHA655066:35+16:17
10Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS655071:39+21:21
11Thýnová IvanaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK665172:37+22:19
12Tloušťová EvaSCP OK Sparta PrahaCZESCP695078:19+28:01
13Peřinková IrenaBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM655081:04+30:46
14Šmelíková Jana84S Akademik TU KošiceSVK84S665381:21+31:03
15Demlová JitkaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU695583:40+33:22
 
Argalášová GabrielaTRI TJ TŽ TřinecCZETRI6850disk
 
 
 
D50A (22)4,7 km 225 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Smutná JanaVAM OOB VamberkCZEVAM625144:110:00
2Klapalová JanaVAM OOB VamberkCZEVAM645145:26+1:15
3Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZEROZ615047:51+3:40
4Poklopová IvanaUOL SK UP OlomoucCZEUOL645148:21+4:10
5Hrstková DanaSJI OK JihlavaCZESJI605151:18+7:07
6Bochenková JanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP615052:34+8:23
7Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZESCP615053:10+8:59
8Knapová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU605253:40+9:29
9Králová ZdenkaSSU SK Severka ŠumperkCZESSU609154:38+10:27
10Juračková JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU605157:08+12:57
11Hlavová MiroslavaKON KOB KoniceCZEKON638957:33+13:22
12Vlčková JindraLDC KOB DěčínCZELDC645158:30+14:19
13Tišerová IvanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI649958:47+14:36
14Benešová IvaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC615159:44+15:33
15Zuzánková RůženaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN605160:29+16:18
16Veverková YvetaVAM OOB VamberkCZEVAM645261:27+17:16
17Smolková AlenaPGP SK PragaCZEPGP645062:24+18:13
18Novotná IvanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK635464:15+20:04
19Dittrichová LenkaKON KOB KoniceCZEKON628564:41+20:30
20Jermanová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN615065:04+20:53
21Panchártková JitkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK595166:31+22:20
22Syslová IvaTTR OOB TřebíčCZETTR615167:59+23:48
 
 
 
D50B (20)4,2 km 200 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZELLI635152:340:00
2Petrželová AlenaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635155:33+2:59
3Tichá JanaTJH TJ OK Tolar Jindřichův HraCZETJH645156:37+4:03
4Pecková IvanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP625257:29+4:55
5Hindráková MartinaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU645159:43+7:09
6Kubíčková MarcelaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK625163:21+10:47
7Leideck Heike33D USV TU DresdenGER33D649964:05+11:31
8Veljačiková MarkétaSCP OK Sparta PrahaCZESCP645165:57+13:23
9Troupová VladěnaKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE635166:29+13:55
10Havlíčková JindraKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC615066:38+14:04
11Bravená AlexandraVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM615569:02+16:28
12Ježková ReginaPGP SK PragaCZEPGP635269:47+17:13
13Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP615169:53+17:19
14Krejčíková MonikaTZL SKOB ZlínCZETZL626271:57+19:23
15Kovaříčková DarjaKRE OOB TJ Sokol KřemžeCZEKRE635273:33+20:59
16Večeřová IvanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN605274:12+21:38
17Stibalová VěraLDC KOB DěčínCZELDC605176:41+24:07
18Kábrtová IvaPEN OK RECO SportCZEPEN635082:38+30:04
19Matyášová LenkaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM646082:40+30:06
20Hrabánková IlonaPGP SK PragaCZEPGP625086:22+33:48
 
 
 
D55A (16)4,5 km 220 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Víchová LadislavaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU585152:460:00
2Šedivá MiroslavaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP575054:03+1:17
3Fantová LibušeEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP565055:01+2:15
4Mrázková IvanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP565056:51+4:05
5Vejvodová MirkaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM575058:59+6:13
6Kuchařová AdaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM585559:35+6:49
7Kuncová JiřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN575262:09+9:23
8Rosecká AlenaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR565462:25+9:39
9Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE585263:08+10:22
10Hušková EvaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA575464:14+11:28
11Kabáthová JitkaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM558265:07+12:21
12Běhounová JiřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK565165:40+12:54
13Novotná JiřinaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU565467:05+14:19
14Potěšilová VladimíraVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM565567:23+14:37
15Štrossová JiřinaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE565067:41+14:55
16Konopáčová JanaTUR OOB TJ TurnovCZETUR565089:32+36:46
 
 
 
D55B (17)3,9 km 190 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Zelená MarkétaPGP SK PragaCZEPGP585050:310:00
2Flašarová MarieKCK KOB Český KrumlovCZEKCK575654:02+3:31
3Sládková EvaTEH Sokol TehovCZETEH575154:32+4:01
4Cabrnochová HanaDKL KOB KladnoCZEDKL555055:53+5:22
5Nýdrlová EvaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL545156:34+6:03
5Svobodná EvaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP585156:34+6:03
7Dokoupilová ZuzanaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM575457:28+6:57
8Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaCZESCP555059:30+8:59
9Doležalová VlastaPGP SK PragaCZEPGP555059:43+9:12
10Bláhová LubaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK585259:48+9:17
11Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZECHA555061:10+10:39
12Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP575263:40+13:09
13Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZECHA575067:08+16:37
14Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovCZEONO595067:55+17:24
15Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM555869:05+18:34
16Lusková OlgaCHA OK ChrastavaCZECHA565074:58+24:27
17Jelínková DagmarTZL SKOB ZlínCZETZL575782:39+32:08
 
 
 
D60A (12)4,2 km 200 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horová MagdaVSP USK PrahaCZEVSP545043:440:00
2Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZECHA515048:52+5:08
3Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZEDCE545056:36+12:52
4Ševčíková AlenaCHA OK ChrastavaCZECHA535159:45+16:01
5Dohnalová DanaVSP USK PrahaCZEVSP505059:48+16:04
6Neradová AlenaLIT KOB Chemopetrol LitvínovCZELIT505160:13+16:29
7Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZETZL525461:17+17:33
8Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV535164:20+20:36
9Kalibánová JiřinaNPA SK LOB Nová PakaCZENPA535164:49+21:05
10Opavová StanislavaMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA545165:58+22:14
11Zlesáková VlastaJIL OK JilemniceCZEJIL536269:36+25:52
12Tvrdková EvaLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE515078:35+34:51
 
 
 
D60B (12)3,5 km 170 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Omová JanaTUR OOB TJ TurnovCZETUR515054:250:00
2Křížová ZdenkaPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR505155:46+1:21
3Hejtmánková AlenaTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP545260:37+6:12
4Paulová MirkaDCE KOB DobřichoviceCZEDCE525060:47+6:22
5Karmazínová IvanaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI515061:29+7:04
6Stehnová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP515063:32+9:07
7Klímová JitkaKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS545165:36+11:11
8Jenei Margit17H Hungarian TeamHUN17H545066:20+11:55
9Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZETTR535171:38+17:13
10Zavadilová NaďaSCP OK Sparta PrahaCZESCP545073:51+19:26
11Nedvídková JitkaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT515187:47+33:22
12Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN545088:59+34:34
 
 
 
D65A (5)3,9 km 190 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI495055:160:00
2Kubíková KvětaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU475265:32+10:16
3Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP485165:33+10:17
4Městková EvaTEP Tempo PrahaCZETEP485171:36+16:20
5Ryšavá LubomíraTJP TJ Sokol TrojaCZETJP475077:31+22:15
 
 
 
D70A (7)3,5 km 170 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Stará PavlaBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV425145:020:00
2Haňkovská JanaPGP SK PragaCZEPGP405047:53+2:51
3Liščinská EvaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM445154:14+9:12
4Krausová MarieLLI TJ Loko LiberecCZELLI445156:48+11:46
5Dvořáková LadislavaPGP SK PragaCZEPGP445161:09+16:07
6Zmeková MílaSLP OOB Slavia PrahaCZESLP445172:00+26:58
7Cser Cristina24H GODHUN24H425073:59+28:57
 
 
 
H16A (18)7,3 km 360 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Sýkora VojtěchLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE980154:150:00
2Bendák JanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU980156:03+1:48
3Vystavěl OndřejJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV980756:10+1:55
4Hirš OtakarZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM980157:06+2:51
5Zacher Márton17H Hungarian TeamHUN17H980357:44+3:29
6Černocký LiborLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE980359:04+4:49
7Gebrt JanSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK980161:40+7:25
8Starý OndraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL980261:44+7:29
9Pryjma Fryderik58P Ks Spójnia WarszawaPOL58P980262:41+8:26
10Egei Patrik17H Hungarian TeamHUN17H980163:55+9:40
11Škvor OtaKAM SK KameniceCZEKAM990063:56+9:41
12Hausenblas ŠimonKAM SK KameniceCZEKAM980364:56+10:41
13Hlaváč OndřejTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM990165:13+10:58
14Křivda TomášCHC K.O.B. ChoceňCZECHC990165:44+11:29
15Pek DanielSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK980368:03+13:48
16Vopařil JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE991172:31+18:16
17Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP980174:04+19:49
18Horčička VítUOL SK UP OlomoucCZEUOL991977:29+23:14
 
 
 
H16B (17)6,5 km 315 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Chupek JakubJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV991150:340:00
2Jíra TomášKAM SK KameniceCZEKAM980253:41+3:07
3Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU990253:44+3:10
4Chvátil ŠimonPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK990854:45+4:11
5Szuromi Mátyás17H Hungarian TeamHUN17H980555:27+4:53
6Rusin JanBRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZEBRU000155:53+5:19
7Koštejn VítDOK OK DoksyCZEDOK980057:38+7:04
8Kálmán Erik17H Hungarian TeamHUN17H990058:36+8:02
9Ormay Mihály17H Hungarian TeamHUN17H990159:05+8:31
10Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN980459:29+8:55
11Kavalír JáchymPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK990159:33+8:59
12Horváth Csongor17H Hungarian TeamHUN17H000060:26+9:52
13Melichar VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZELLI980260:33+9:59
14Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU000263:04+12:30
15Hasman OndřejVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM000268:56+18:22
16Kovács Barnabás17H Hungarian TeamHUN17H990369:41+19:07
17Müller JonášKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990675:14+24:40
 
 
 
H16C (25)5,4 km 255 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Maňák MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK980149:160:00
2Kočí JosefJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV982449:59+0:43
3Šebek PetrDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP990352:20+3:04
4Ludvík MatyášSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB980152:33+3:17
5Hašek JanVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM000152:52+3:36
6Čech PetrSJI OK JihlavaCZESJI000155:24+6:08
7Kašpar PetrSSU SK Severka ŠumperkCZESSU991155:44+6:28
8Ransdorf JakubTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP980557:27+8:11
9Buk PetrROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU000157:40+8:24
10Rácz Zoltán17H Hungarian TeamHUN17H980458:09+8:53
11Cienciala JanTRI TJ TŽ TřinecCZETRI980158:35+9:19
12Šabata MilanSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK990459:25+10:09
13Hortobágyi Ákos17H Hungarian TeamHUN17H980259:56+10:40
14Locker TomášSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK980259:58+10:42
15Bartoš VojtěchMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA980261:01+11:45
16Šenkýř MatějSJI OK JihlavaCZESJI990261:32+12:16
17Urbaniak Jerzy58P Ks Spójnia WarszawaPOL58P980161:52+12:36
18Gyólai Péter17H Hungarian TeamHUN17H990264:34+15:18
19Volák OndřejBRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZEBRU000665:12+15:56
20Borovička TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP980166:45+17:29
21Novák AlešODV TJ Aero Odolena VodaCZEODV980567:30+18:14
22Žák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU980267:39+18:23
23Gedeon DominikKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990067:45+18:29
24Melichar PetrLLI TJ Loko LiberecCZELLI000168:00+18:44
25Mašata MetodějPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK990588:39+39:23
 
 
 
H16D (3)5,0 km 245 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Procházka ZdeněkSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP990158:100:00
2Jílek OndřejKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU990864:25+6:15
3Němeček KryštofJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV9919105:39+47:29
 
 
 
H18A (18)8,8 km 425 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Fürst MatoušLLI TJ Loko LiberecCZELLI960361:570:00
2Mudrák ŠtěpánLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE960162:42+0:45
3Kettner VojtěchKAM SK KameniceCZEKAM960162:46+0:49
4Šmelík MartinASU Magnus OrienteeringCZEASU964462:47+0:50
5Čech JanSJI OK JihlavaCZESJI960163:33+1:36
6Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM970763:41+1:44
7Mészáros Mátyás17H Hungarian TeamHUN17H970464:56+2:59
8Navrátil ŠimonPGP SK PragaCZEPGP970265:53+3:56
9Tóth Adrián17H Hungarian TeamHUN17H960266:00+4:03
10Glonek JakubAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP960266:39+4:42
11Szűcs Botond17H Hungarian TeamHUN17H970567:30+5:33
11Netuka VojtěchSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK970167:30+5:33
13Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM960067:31+5:34
14Semrád LadislavCHC K.O.B. ChoceňCZECHC970168:08+6:11
15Wolf FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR970170:54+8:57
16Bořil JanSJI OK JihlavaCZESJI970072:10+10:13
17Růžička AdamPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK970472:49+10:52
18Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP960072:53+10:56
 
 
 
H18B (17)7,7 km 380 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Mašata MatějPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK960163:370:00
2Peregi Dániel17H Hungarian TeamHUN17H970164:37+1:00
3Slíva JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE960266:55+3:18
4Mikel DavidTZL SKOB ZlínCZETZL970371:11+7:34
5Vacek VojtěchSJI OK JihlavaCZESJI960271:17+7:40
6Zikmund ZdeněkSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC970371:20+7:43
7Miavecz Balázs17H Hungarian TeamHUN17H960373:36+9:59
8Porgányi Márk17H Hungarian TeamHUN17H970373:55+10:18
9Fekete Ágoston17H Hungarian TeamHUN17H970274:18+10:41
10Matuš VojtěchVRB SK při gymnáziu OOB VrbnoCZEVRB960674:44+11:07
11Podmolík JosefTZL SKOB ZlínCZETZL970175:46+12:09
12Picek ŠtěpánTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN960176:01+12:24
13Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN970078:54+15:17
14Hajdu Erik17H Hungarian TeamHUN17H960183:27+19:50
15Vlášek JakubTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP970284:01+20:24
16Valášek JiříKAM SK KameniceCZEKAM970090:51+27:14
 
Landovský JakubPGP SK PragaCZEPGP9601disk
 
 
 
H18C (21)7,1 km 345 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kanta MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU970562:280:00
2Trejbal VáclavSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK960467:56+5:28
3Frýba DominikSJI OK JihlavaCZESJI970271:18+8:50
4Werner MichalPGP SK PragaCZEPGP970571:28+9:00
5Zlámal DavidSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC960372:22+9:54
6Jurica JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU961174:00+11:32
7Štál JanSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC960175:48+13:20
8Walach OndřejTRI TJ TŽ TřinecCZETRI960176:33+14:05
9Sedláček OndřejHLV KČT - OB HolešovCZEHLV973277:09+14:41
10Ježek OndřejPGP SK PragaCZEPGP970677:49+15:21
11Janáč VašekTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP960285:31+23:03
12Brázdil PetrODV TJ Aero Odolena VodaCZEODV970086:08+23:40
13Kašpar JakubASU Magnus OrienteeringCZEASU974786:13+23:45
14Pešek MartinLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM960287:33+25:05
15Lucerski MaciekPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK970088:29+26:01
16Novák RadekPVD OOB TJ Sokol PražákCZEPVD960189:58+27:30
17Drozd MichalBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM970190:05+27:37
18Poštulka TomášSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE970097:54+35:26
19Svoboda FrantišekSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP960198:54+36:26
20Peřinka ŠimonBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM9700101:12+38:44
 
Buk MichalROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU9601disk
 
 
 
H20A (17)10,2 km 495 m15 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Semík OndřejKAM SK KameniceCZEKAM940165:110:00
2Minář MarekASU Magnus OrienteeringCZEASU944465:55+0:44
3Horvát PetrASU Magnus OrienteeringCZEASU944769:28+4:17
4Grundmann JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU941070:14+5:03
5Pavlovec JanBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR950373:36+8:25
6Dzioba MateuszPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK950075:13+10:02
7Tugyi Levente17H Hungarian TeamHUN17H940576:00+10:49
8Waněk AdamLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU950580:30+15:19
9Hubáček JonášLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE950180:35+15:24
10Skoupý JanSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE941180:49+15:38
11Vajda Balázs17H Hungarian TeamHUN17H940081:02+15:51
12Záděra PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM950081:24+16:13
13Hruška JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM951583:32+18:21
14Polster ThomasZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM943085:00+19:49
15Mokrý OndřejABM KOB Moira BrnoCZEABM941085:17+20:06
16Dvořáček RadekASU Magnus OrienteeringCZEASU944592:56+27:45
 
Kettner LukášKAM SK KameniceCZEKAM9403disk
 
 
 
H20B (19)7,9 km 380 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Valeš JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM950262:390:00
2Sklenář MartinSBR SKOB BruntálCZESBR950169:37+6:58
3Křivda MartinCHC K.O.B. ChoceňCZECHC950169:51+7:12
4Hartlieb FelixZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM950070:09+7:30
5Hraboš MatějASU Magnus OrienteeringCZEASU954772:46+10:07
6Zvoníček JosefSKM KOB Směr KroměřížCZESKM940474:11+11:32
7Řada JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP940174:44+12:05
8Šmejc JakubSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC940177:19+14:40
9Málek JanPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR950580:49+18:10
10Nejman StanislavTUR OOB TJ TurnovCZETUR950081:35+18:56
11Deml TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU950286:21+23:42
12Kapal TomášKAM SK KameniceCZEKAM940286:47+24:08
13Krajcar IvoSKM KOB Směr KroměřížCZESKM950189:49+27:10
14Vaniš OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN950090:24+27:45
15Uhlíř MarekPGP SK PragaCZEPGP940595:08+32:29
16Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN950199:29+36:50
17Zelinka JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU9405102:19+39:40
18Koumar FrantišekSJI OK JihlavaCZESJI9501104:17+41:38
19Obrátil ŠtěpánABM KOB Moira BrnoCZEABM9409105:06+42:27
 
 
 
H21A (31)15,2 km 745 m22 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Šedivý JanPGP SK PragaCZEPGP8409100:330:00
2Chloupek AdamZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9300100:41+0:08
3Nykodým MilošZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9005101:57+1:24
4Kubelka TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU9307103:45+3:12
5Král VojtěchSSU SK Severka ŠumperkCZESSU8841104:39+4:06
6Bakó Áron17H Hungarian TeamHUN17H9202105:00+4:27
6Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP8407105:00+4:27
8Schuster MarekAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP9303106:31+5:58
9Baumholczer Máté17H Hungarian TeamHUN17H9201108:53+8:20
10Bouchal JiříVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM8449109:51+9:18
11Smola MichalTZL SKOB ZlínCZETZL8131109:53+9:20
12Hájek DanielZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM8919110:47+10:14
13Chromý AdamZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM8841112:16+11:43
14Hradec PavelTUR OOB TJ TurnovCZETUR8801112:17+11:44
15Drahokoupil AlešCHT OOB SK ChrastCZECHT8501112:49+12:16
16Mrázek JanSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC8102113:14+12:41
17Udržal TomášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU8002113:17+12:44
18Nečas JiříTZL SKOB ZlínCZETZL9101113:38+13:05
19Bravený VítZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9102113:52+13:19
20Poklop MartinSSU SK Severka ŠumperkCZESSU8802114:35+14:02
21Procházka DavidLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU9113114:58+14:25
22Jedlička MichalSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK7309115:09+14:36
23Kamenický MatějLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU9036115:32+14:59
24Kamenický JakubPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK9104115:40+15:07
25Baier MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR7603116:31+15:58
26Liszka Krisztián17H Hungarian TeamHUN17H9204118:12+17:39
27Lučan VladimírLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU7710118:53+18:20
28Brlica PavelZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9302119:48+19:15
29Rusý TomášKAM SK KameniceCZEKAM9301122:02+21:29
30Navrátil BorisAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP9202125:43+25:10
31Mušínský TomášASU Magnus OrienteeringCZEASU9348132:22+31:49
 
 
 
H21B (32)12,6 km 615 m16 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Losman PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK790190:210:00
2Fodor PetrTUR OOB TJ TurnovCZETUR810391:27+1:06
3Kozák OsvaldTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM820191:37+1:16
3Zvěřina PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU820891:37+1:16
5Kolovský FrantišekLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM920293:37+3:16
6Flašar JanPGP SK PragaCZEPGP861094:17+3:56
7Argaláš MichalTRI TJ TŽ TřinecCZETRI930194:30+4:09
8Zháňal JanZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM872195:30+5:09
9Vlček MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870296:17+5:56
10Janata MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP830696:18+5:57
11Kořínek TomášBOR OK Jiskra Nový BorCZEBOR900797:02+6:41
12Štěrba ZbyněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU830497:05+6:44
13Horyna RomanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE760297:06+6:45
14Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR870097:19+6:58
15Zimmermann ŠtěpánZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM910197:27+7:06
16Procházka JanPGP SK PragaCZEPGP820699:28+9:07
17Prášil MarekTTR OOB TřebíčCZETTR730199:34+9:13
18Kovář MiroslavSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC8104100:06+9:45
19Král VáclavSSU SK Severka ŠumperkCZESSU8243100:13+9:52
20Khýn VítězslavASU Magnus OrienteeringCZEASU8304100:24+10:03
21Landovský TomášPGP SK PragaCZEPGP9103102:13+11:52
22Mokrý StanislavABM KOB Moira BrnoCZEABM9202104:00+13:39
23Švirák OndřejZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM9103104:04+13:43
24Panchártek JanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK8802106:59+16:38
25Wolf DanielTUR OOB TJ TurnovCZETUR9100113:02+22:41
26Klapal JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU9006120:28+30:07
27Zakouřil VítTUR OOB TJ TurnovCZETUR9301175:51+85:30
 
Zimmermann JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM8928vzdal
Komanec VáclavSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK8406vzdal
Hanslian DavidLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE7835vzdal
Bravený AdamVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM8801vzdal
Henek VladanVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM8002vzdal
 
 
 
H21C (39)10,3 km 500 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kantor OndřejTRI TJ TŽ TřinecCZETRI910376:040:00
2Sysel CtiborPGP SK PragaCZEPGP870076:21+0:17
3Tölgyesi Tamás17H Hungarian TeamHUN17H930177:49+1:45
4Hepner DavidSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK760178:10+2:06
5Melecký MartinAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP900178:16+2:12
6Hovorka LukášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU900178:52+2:48
7Makovský JakubTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP851178:56+2:52
8Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR890079:23+3:19
9Dlabaja ŠtěpánTZL SKOB ZlínCZETZL850879:26+3:22
10Holas OndřejTUR OOB TJ TurnovCZETUR850180:02+3:58
11Brož MarekTUR OOB TJ TurnovCZETUR840280:12+4:08
12Lenner MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU860580:21+4:17
13Košárek PavelAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP710281:45+5:41
14Oma JakubTUR OOB TJ TurnovCZETUR800282:35+6:31
15Nožka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU900583:16+7:12
16Klusáček JanZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM930183:42+7:38
17Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK780784:02+7:58
18Záveský FilipLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU930684:13+8:09
19Kamaryt TomášVPM KOS Slavia VŠ PlzeňCZEVPM880784:26+8:22
20Pešek OndřejCHC K.O.B. ChoceňCZECHC850285:22+9:18
21Bugár Gergely17H Hungarian TeamHUN17H920385:23+9:19
22Kadeřávek PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK760585:50+9:46
23Přikryl PetrZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM670885:58+9:54
24Pospíšil VítekPGP SK PragaCZEPGP680386:23+10:19
25Kobr TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI890187:44+11:40
26Matras TomášCHT OOB SK ChrastCZECHT800189:26+13:22
27Pachnik WojciechSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB910190:27+14:23
28Slováček TomášTZL SKOB ZlínCZETZL800290:28+14:24
29Pýcha LukášSNA TJ START NáchodCZESNA840290:53+14:49
30Janda MartinDOB KOB DobruškaCZEDOB800291:01+14:57
31Zelinka JiříMBM O-mikronCZEMBM874091:23+15:19
32Žaloudek PetrSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC830992:15+16:11
33Holas TomášAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP780293:35+17:31
34Šafařík IvoCST OB StrakoniceCZECST740193:38+17:34
35Fiala JanBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM720594:45+18:41
36Fiala PetrLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU870195:55+19:51
37Váňa MartinTUR OOB TJ TurnovCZETUR840198:04+22:00
38Krejsa MartinCHT OOB SK ChrastCZECHT900198:19+22:15
39Pašek FrantišekKAM SK KameniceCZEKAM7600100:20+24:16
 
 
 
H21D (23)8,3 km 390 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Slezák ZdeněkLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE890263:280:00
2Tomanek DanielSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE740165:01+1:33
3Šabatka ZdeněkPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK890070:12+6:44
4Drábek JanZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM851170:18+6:50
5Krejčík JiříTZL SKOB ZlínCZETZL830171:30+8:02
6Kopec TomášKRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZEKRN820371:31+8:03
7Peterka VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZELLI750272:29+9:01
8Zajíc VítězslavTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP861073:09+9:41
9Pospíšil OndřejDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP871773:31+10:03
10Čermák JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU930173:47+10:19
11Simakov Maxim23R OMEGA MOSCOWRUS23R130977:47+14:19
12Vellner Gábor17H Hungarian TeamHUN17H945278:01+14:33
13Petras TomášVAM OOB VamberkCZEVAM880178:12+14:44
14Paclík RomanSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK780179:23+15:55
15Mazal ZdeněkVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM810380:28+17:00
16Henek MichalRBK SK Radioklub BlanskoCZERBK860581:06+17:38
17Kafka MilošLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU860884:53+21:25
18Sulyok Ábel17H Hungarian TeamHUN17H930285:50+22:22
19Azeb KarimPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK911087:13+23:45
20Štemberk AdamLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE890091:03+27:35
21Novotný OndřejABM KOB Moira BrnoCZEABM921195:12+31:44
22Zavřel MichalKRN KOS TJ Lokomotiva KrnovCZEKRN680496:00+32:32
23Rossmanith VojtaAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP9302101:30+38:02
 
 
 
H35A (19)9,9 km 485 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Skripnik ŠtěpánSCP OK Sparta PrahaCZESCP790175:070:00
2Horáček MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770075:48+0:41
3Matějů MichalVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI770278:42+3:35
4Fujáček JanSCP OK Sparta PrahaCZESCP750681:00+5:53
5Vítek TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK770282:19+7:12
6Zicha JiříLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE770883:24+8:17
7Bašus PetrSCP OK Sparta PrahaCZESCP740084:41+9:34
8Svoboda HonzaSMR SK SNS SmržovkaCZESMR790185:51+10:44
9Suchý PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM782089:02+13:55
10Tihon MichalPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK790591:39+16:32
11Držka ŠtěpánLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU760491:58+16:51
12Švadlena PavelCHC K.O.B. ChoceňCZECHC750292:28+17:21
13Kučera PetrMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP760293:29+18:22
14Pachner PavelVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI750394:58+19:51
15Rambousek KarelBSO KOB Baník SokolovCZEBSO790795:36+20:29
16Pokorný OndřejPGP SK PragaCZEPGP750697:31+22:24
17Nemšovský PetrPGP SK PragaCZEPGP7602100:06+24:59
18Khel RichardSCP OK Sparta PrahaCZESCP7500104:13+29:06
19Turczer PetrKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU7945105:49+30:42
 
 
 
H35B (18)7,5 km 365 m13 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kolek PetrASU Magnus OrienteeringCZEASU750167:390:00
2Svoboda OndřejSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK760568:04+0:25
3Tomeš PetrSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC753169:40+2:01
4Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZECHA750070:24+2:45
5Albl MiloslavLME SK Los MělníkCZELME760071:08+3:29
6Hons MišiSMR SK SNS SmržovkaCZESMR770073:40+6:01
7Šklíba JanSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK750175:15+7:36
8Synek AntonínDOK OK DoksyCZEDOK780075:29+7:50
9Slovák MiroslavSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK770479:16+11:37
10Krtička LuděkSSU SK Severka ŠumperkCZESSU784779:59+12:20
11Pesničák JanSMR SK SNS SmržovkaCZESMR790282:03+14:24
12Mokrý PavelVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI750184:34+16:55
13Hecl MilošKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU760187:53+20:14
14Žitný TomášSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB640193:16+25:37
15Pátek RichardZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM760995:01+27:22
16Burgr JanLLI TJ Loko LiberecCZELLI750099:17+31:38
17Václavek JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU7816101:13+33:34
18Synek MarcelDOK OK DoksyCZEDOK7600117:18+49:39
 
 
 
H40A (24)8,6 km 430 m14 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ondráček RadimEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP741465:460:00
2Kozák PetrKAM SK KameniceCZEKAM650167:23+1:37
3Henych PetrVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI600168:44+2:58
4Žemlík PavelTUV SOK TJ TurnovCZETUV713571:29+5:43
5Palát PetrABM KOB Moira BrnoCZEABM741571:58+6:12
6Kučera JanVSP USK PrahaCZEVSP730273:12+7:26
7Drahoňovský AlešTUR OOB TJ TurnovCZETUR720173:18+7:32
8Kovalčík TomášAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP730174:08+8:22
9Zrník TomášOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN711880:41+14:55
10Chaloupský DavidPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710380:49+15:03
11Nehasil VladislavLDC KOB DěčínCZELDC710180:55+15:09
12Janas PetrXBM PELL’S MTBO TEAMCZEXBM710381:09+15:23
13Bořánek PetrVSP USK PrahaCZEVSP700084:25+18:39
14Baldrian PetrPGP SK PragaCZEPGP720385:02+19:16
15Netopil LiborVAM OOB VamberkCZEVAM740185:22+19:36
16Rigó MarekODR SKOB OdryCZEODR710186:17+20:31
17Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI730086:39+20:53
18Kondrát MartinPGP SK PragaCZEPGP650188:15+22:29
19Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK710788:50+23:04
20Novotný TomášZLH OOB TJ Zlaté HoryCZEZLH700191:07+25:21
21Filičko MarekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU710291:42+25:56
22Myslivec TomášSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK700294:35+28:49
23Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS710095:30+29:44
24Gálus IgorLDC KOB DěčínCZELDC730297:21+31:35
 
 
 
H40B (24)7,1 km 355 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Roháč Zdenko84S Akademik TU KošiceSVK84S730168:520:00
2Vřešťál JanTUR OOB TJ TurnovCZETUR730172:08+3:16
3Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH700174:54+6:02
4Tornai Szabolcs15H MOMHUN15H710076:00+7:08
5Volák PavelBRU Ulita-HOBRA Orienteering BCZEBRU700178:20+9:28
6Čech TomášAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP700180:56+12:04
7Mareš AlexanderNEJ TJ Jiskra NejdekCZENEJ730081:19+12:27
8Pernička PetrTZL SKOB ZlínCZETZL733682:41+13:49
9Chrást TomášSTH SK StudenecCZESTH740183:01+14:09
10Kašpar JaroslavSSU SK Severka ŠumperkCZESSU700486:03+17:11
11Svěchota MilanMOV SKOB OstravaCZEMOV720287:08+18:16
12Borunský TomášAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP740288:13+19:21
13Chvátil JiříPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK720092:02+23:10
14Kolář ViktorHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR730092:20+23:28
15Vaněk PetrZBP OOB SK ZbraslavCZEZBP730292:27+23:35
16Šmol MarcelDOK OK DoksyCZEDOK730097:40+28:48
17Sita VratislavSSU SK Severka ŠumperkCZESSU734198:04+29:12
18Hromádka MiroslavSUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsCZESUL6000101:51+32:59
19Zyka Vít44C NeregistrovaníCZE44C7249104:51+35:59
20Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZELLI7201109:34+40:42
21Škácha MichalNNN NeregistrovaníCZENNN7102127:44+58:52
22Silnoušek JiříSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE7200131:57+63:05
23Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZECHA7000139:32+70:40
 
Štětínský PavelMOV SKOB OstravaCZEMOV7104disk
 
 
 
H45A (25)7,6 km 380 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Schniedegerg Nils45D SV Turbine NeubrandenburgGER45D000057:570:00
2Pollák Jozef84S Akademik TU KošiceSVK84S600159:28+1:31
3Barcík PeterAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP660160:03+2:06
4Zuzánek ZdeněkTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN590160:48+2:51
5Aschermann JanVSP USK PrahaCZEVSP690262:47+4:50
6Hrouda PetrVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM690065:30+7:33
7Novotný MilanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK650265:41+7:44
8Podmolík TomášTZL SKOB ZlínCZETZL691565:46+7:49
9Skyva PetrSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE650166:12+8:15
10Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP660166:31+8:34
11Petřivalský MarekSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE690767:16+9:19
12Kovářík TomášKAM SK KameniceCZEKAM690168:08+10:11
13Berger TomášMOV SKOB OstravaCZEMOV690168:41+10:44
14Hadač MiroslavAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP650169:04+11:07
15Schuster MartinAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP650269:11+11:14
16Kavalír KarelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK650369:16+11:19
17Teringl RadekVCB TJ OB České BudějoviceCZEVCB650272:16+14:19
18Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZENPA670572:48+14:51
19Šmelík JurajLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE660374:01+16:04
20Novák LiborOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP650474:36+16:39
21Vydra IvanPEN OK RECO SportCZEPEN660077:55+19:58
22Pecka JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP680078:30+20:33
23Viniczai Ferenc17H Hungarian TeamHUN17H650080:24+22:27
24Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP650087:35+29:38
 
Cych Piotr33P Echo TwardogóraPOL33P6800disk
 
 
 
H45B (23)6,6 km 330 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Kober MichalLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU670267:330:00
2Pachnik DariuszSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB690167:53+0:20
3Matoušek MilanKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU670169:58+2:25
3Kovář JindřichMAS KČT AšCZEMAS680069:58+2:25
5Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP670070:58+3:25
6Tóth Tamás17H Hungarian TeamHUN17H690071:12+3:39
7Bartczak Jarosław39P UMKS Orkan OstródaPOL39P680071:36+4:03
8Semík JanVSP USK PrahaCZEVSP650773:09+5:36
9Šimek RomanUOL SK UP OlomoucCZEUOL650373:39+6:06
10Bílý PetrLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP680574:17+6:44
11Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZETUV680274:54+7:21
12Cruse Kay24D SV Robotron DresdenGER24D660075:01+7:28
13Holinka MartinZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV671276:41+9:08
14Holec HonzaMOV SKOB OstravaCZEMOV670176:57+9:24
15Parkan JiříSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH680177:21+9:48
16Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZELLI680177:26+9:53
17Stárek FilipTUR OOB TJ TurnovCZETUR660282:22+14:49
18Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP650187:25+19:52
19Krausz MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP670087:33+20:00
20Sklenář JosefSBR SKOB BruntálCZESBR660187:54+20:21
21Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB660190:18+22:45
22Pernica JiříUOL SK UP OlomoucCZEUOL650196:15+28:42
 
Szencz Attila17H Hungarian TeamHUN17H6700vzdal
 
 
 
H45C (21)5,2 km 245 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM650849:180:00
2Bendák PetrLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU650049:50+0:32
3Kohout JosefSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK690250:04+0:46
4Mareček PetrOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN690050:59+1:41
5Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH690152:01+2:43
6Procházka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU650454:36+5:18
7Müller RobertVAM OOB VamberkCZEVAM690057:40+8:22
8Koltai Zoltan25H Tabáni SpartacusHUN25H670058:12+8:54
9Žucha JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN660360:37+11:19
10Háněl JaromírZVO OB SK ZvoleCZEZVO680161:13+11:55
11Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS690062:57+13:39
12Svoboda MartinBFM SKOB Frýdek - MístekCZEBFM670163:30+14:12
13Hlava MiroslavKON KOB KoniceCZEKON651564:56+15:38
14Žanda JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB670165:40+16:22
15Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN680269:25+20:07
16Hanč JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL670272:13+22:55
17Vývoda ZdeněkMOV SKOB OstravaCZEMOV670274:20+25:02
18Hanuš PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU650178:33+29:15
19Řezáč PavelVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI690082:21+33:03
20Voleský KarelBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM6700129:53+80:35
 
msNovák TomDOK OK DoksyCZEDOK550051:59+2:41
 
 
 
H50A (23)6,5 km 330 m12 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Egei Tamás17H Hungarian TeamHUN17H630057:140:00
2Němeček JanVSP USK PrahaCZEVSP620157:37+0:23
3Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP640158:14+1:00
4Semík LubošKAM SK KameniceCZEKAM620158:45+1:31
5Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI620559:26+2:12
6Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaCZEOKP620059:39+2:25
7Hlaváč JiříTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM611659:55+2:41
8Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR630261:27+4:13
9Kaplan JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU640162:22+5:08
10Partanen Juha59F Rasti-HyryFIN59F640064:30+7:16
11Grepl LadislavKON KOB KoniceCZEKON611164:40+7:26
12Šmaus IvanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN624966:00+8:46
13Macháček AlešFYD Jizerský klub OB FrýdlantCZEFYD640066:46+9:32
14Kožina PetrPGP SK PragaCZEPGP600069:06+11:52
15Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN630171:25+14:11
16Křeček MiroslavZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV621372:52+15:38
17Slezák LiborLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE620773:31+16:17
18Šimek TomášFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP630474:14+17:00
19Kamenický RadanOSN SK Orientační sporty NovéCZEOSN600475:28+18:14
20Weiler Zsolt17H Hungarian TeamHUN17H620077:16+20:02
21Jeřábek LubošJPV Oddíl OS SK ProstějovCZEJPV611280:20+23:06
22Petržela PavelLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU630180:56+23:42
 
Tichovský MartinPGP SK PragaCZEPGP6100disk
 
 
 
H50B (27)5,7 km 275 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Fencl JiříLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU630156:430:00
2Tichý MartinTJH TJ OK Tolar Jindřichův HraCZETJH640157:22+0:39
3Nešpor JanTTR OOB TřebíčCZETTR610164:48+8:05
4Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM611364:51+8:08
5Gera Tibor17H Hungarian TeamHUN17H640165:20+8:37
6Veljačik PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP620065:27+8:44
7Hrabánek DavidPGP SK PragaCZEPGP600366:29+9:46
8Funda JiříAPI OK Andante PísekCZEAPI640168:04+11:21
9Tišer RobertVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI644969:08+12:25
10Hošek LadislavSCP OK Sparta PrahaCZESCP600169:28+12:45
11Valenta JiříSSU SK Severka ŠumperkCZESSU630169:57+13:14
12Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM600070:11+13:28
13Teplý JiříSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK640170:37+13:54
14Pulec PavelVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM620170:50+14:07
15Peřinka JanAOP Přátelé orientačního běhuCZEAOP630174:12+17:29
16Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZELTP610274:40+17:57
17Petráček AlešSJI OK JihlavaCZESJI630175:54+19:11
18Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZEDCE610083:46+27:03
19Bujdosó István17H Hungarian TeamHUN17H640084:51+28:08
20Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK640185:07+28:24
21Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP630185:25+28:42
22Vydra PavelPEN OK RECO SportCZEPEN620086:36+29:53
23Širůček Jaromír73C xxxCZE73C620086:54+30:11
24Borovička MilanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP6104108:07+51:24
25Šimek MiroslavLME SK Los MělníkCZELME6300109:14+52:31
26Kořínek ZdeněkPEN OK RECO SportCZEPEN6201113:23+56:40
 
Tihon JaroslavTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP6102disk
 
 
 
H55A (24)5,8 km 285 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Václavek TomášSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE580948:290:00
2Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA580150:04+1:35
3Šrámek JaromírKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU580150:10+1:41
4Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR570053:02+4:33
5Hausvater KarelSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK580153:04+4:35
6Folprecht MiroslavTUR OOB TJ TurnovCZETUR550155:05+6:36
7Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZEDCE550056:18+7:49
8Běhoun PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK570160:04+11:35
9Dušátko PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK570260:43+12:14
10Lanc MarianTZL SKOB ZlínCZETZL580660:54+12:25
11Kunc RadovanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN554961:47+13:18
12Ludvík PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB570163:14+14:45
13Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZECHA550063:25+14:56
14Fanta MiroslavEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP580063:45+15:16
15Zeman JaroslavCHT OOB SK ChrastCZECHT590164:25+15:56
16Višňa MilanOOL SK Haná orienteeringCZEOOL590464:28+15:59
17Gazdačko MilanSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK570266:43+18:14
18Jirka JiříZPV KOB ZPV ProstějovCZEZPV550167:02+18:33
19Jun DrahomírKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC550167:18+18:49
20Flašar JanKCK KOB Český KrumlovCZEKCK570168:50+20:21
21Kettner PavelHCE TJ Sokol HostiviceCZEHCE590068:51+20:22
22Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR580370:25+21:56
23Kulhavý JosefSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK570171:24+22:55
24Adrián PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEEKP560086:14+37:45
 
 
 
H55B (23)4,9 km 240 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZEOLP550252:190:00
2Stibal IvanLDC KOB DěčínCZELDC570152:56+0:37
3Tupec JiříVAM OOB VamberkCZEVAM580153:44+1:25
4Kodeda OldřichKCK KOB Český KrumlovCZEKCK590153:53+1:34
5Beneš JosefSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC580154:37+2:18
6Přibyl IvanPFP VŠSK PedF UK PrahaCZEPFP590057:19+5:00
7Kršák KarelVIC OB VizoviceCZEVIC590258:38+6:19
8Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZESCP590060:10+7:51
9Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN560262:05+9:46
9Hoidekr PavelLLI TJ Loko LiberecCZELLI590162:05+9:46
11Fiala ZdeněkTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP550164:27+12:08
12Tomaščin JaroslavMKP SK Meteor Kačerov PrahaCZEMKP580064:37+12:18
13Krejčík ZbyněkTZL SKOB ZlínCZETZL570467:01+14:42
14Hejtmánek VladimírTAP KOB TRETRA PrahaCZETAP580267:14+14:55
15Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZEPCB590167:22+15:03
16Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU574970:59+18:40
17Doležal MiroslavPGP SK PragaCZEPGP550172:22+20:03
18Vícha VladimírLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU580172:35+20:16
19Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZECHA590077:18+24:59
20Janovič OndřejSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZESKV590177:53+25:34
21Dlouhý JiříDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP570078:07+25:48
22Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaCZESCP550087:31+35:12
 
Albert FrantišekOOL SK Haná orienteeringCZEOOL5804disk
 
 
 
H60A (25)5,3 km 240 m11 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Uher PetrVSP USK PrahaCZEVSP500149:030:00
2Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI520149:53+0:50
3Zdráhal TomášOOL SK Haná orienteeringCZEOOL530149:55+0:52
4Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZETUR510050:24+1:21
5Laciga ZdeněkVSP USK PrahaCZEVSP520050:55+1:52
6Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI510152:08+3:05
7Kalibán JaroslavNPA SK LOB Nová PakaCZENPA510153:07+4:04
8Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZECET500254:00+4:57
9Juračka VojtěchLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU540454:14+5:11
10Farář JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL500254:21+5:18
11Provazník JiříTUR OOB TJ TurnovCZETUR510254:35+5:32
12Erlebach JosefJIL OK JilemniceCZEJIL520155:12+6:09
13Knap JanLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU510155:42+6:39
14Slováček RudolfTZL SKOB ZlínCZETZL540255:44+6:41
15Juřeník JosefMOV SKOB OstravaCZEMOV520156:27+7:24
16Navrátil AntonínUOL SK UP OlomoucCZEUOL530157:16+8:13
17Polák ZdeněkVSP USK PrahaCZEVSP520357:29+8:26
18Hořínek JaroslavVSP USK PrahaCZEVSP500058:49+9:46
19Štěrba PavelLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU540860:35+11:32
20Uhmann PetrTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM510361:34+12:31
21Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU520161:36+12:33
22Hora VladimírVSP USK PrahaCZEVSP510061:47+12:44
23Jelínek VítTZL SKOB ZlínCZETZL510262:29+13:26
24Babický TomášDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT500167:11+18:08
25Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZEDCE540067:52+18:49
 
 
 
H60B (26)4,7 km 205 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Valter PetrKBP KBP PrahaCZEKBP450051:240:00
2Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI500052:32+1:08
3Kynčl StanislavJIL OK JilemniceCZEJIL540155:58+4:34
4Robotka LiborPBM TJ Spartak 1. BrněnskáCZEPBM530356:26+5:02
5Přeček ZdeněkSCP OK Sparta PrahaCZESCP520057:04+5:40
6Pavlík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA540059:36+8:12
7Chotětický VáclavMAS KČT AšCZEMAS520060:56+9:32
8Cabrnoch JiříDKL KOB KladnoCZEDKL540060:57+9:33
9Barták JiříCHA OK ChrastavaCZECHA510061:44+10:20
10Sáňka BedřichLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU510263:19+11:55
11Hájek JanMAS KČT AšCZEMAS540163:37+12:13
12Richtr JiříJEN OB JenišoviceCZEJEN500165:09+13:45
13Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZEJEN520165:23+13:59
14Wald FrantišekFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP530066:06+14:42
15Sysel ZdeněkPGP SK PragaCZEPGP520066:48+15:24
16Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZETTR520166:54+15:30
17Ševčík MilanCHA OK ChrastavaCZECHA500368:05+16:41
18Jurčák KarelSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP510172:28+21:04
19Denemarek OldřichBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM510072:43+21:19
20Brumek StanislavDKL KOB KladnoCZEDKL520172:49+21:25
21Bugár József17H Hungarian TeamHUN17H530074:02+22:38
22Ptáček LadislavBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM530079:11+27:47
23Štregl TomášVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL500186:50+35:26
24Lusk KarelCHA OK ChrastavaCZECHA500288:00+36:36
25Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE500090:48+39:24
 
Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN5101disk
 
 
 
H65A (22)5,0 km 215 m10 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Chmelík AlešVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM473253:090:00
2Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaCZESCP470056:00+2:51
3Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZETUR480156:26+3:17
4Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZETJP490060:04+6:55
5Stehno PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP490060:11+7:02
6Koč ZdeněkMKP SK Meteor Kačerov PrahaCZEMKP470060:17+7:08
7Karmazín PetrVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI490160:27+7:18
8Knobloch JindřichVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL490160:47+7:38
9Peška AntonínHLV KČT - OB HolešovCZEHLV480162:00+8:51
10Rejmont MilanLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU480162:03+8:54
11Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZECHC460162:04+8:55
12Jakielaszek Ryszard62P GKS LuzinoPOL62P490064:35+11:26
13Tvrdek VojtěchLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE490066:21+13:12
14Roháč Igor84S Akademik TU KošiceSVK84S430166:31+13:22
15Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI490068:19+15:10
16Sklenář AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZESTE480169:20+16:11
17Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR480070:30+17:21
18Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB480171:45+18:36
19Novák MilošSCP OK Sparta PrahaCZESCP460072:29+19:20
20Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK470272:43+19:34
21Šafařík BedřichCST OB StrakoniceCZECST460173:39+20:30
22Peterka JosefLLI TJ Loko LiberecCZELLI470278:09+25:00
 
 
 
H65B (19)4,3 km 195 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Conrad Helmut33D USV TU DresdenGER33D400044:000:00
2Fridrich JaroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU450151:44+7:44
3Jirásek JaroslavSCH TJ Skalka ChebCZESCH470151:59+7:59
4Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZECHA490152:16+8:16
5Procházka AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP470054:00+10:00
6Novotný StanislOOP TJ OpavaCZEOOP480054:07+10:07
7Janda JosefKAD Originální Vivalín Team KaCZEKAD470154:56+10:56
8Zlesák ZdeněkJIL OK JilemniceCZEJIL470155:33+11:33
9Toman StanislavSBR SKOB BruntálCZESBR480156:25+12:25
10Zelený VladimírPGP SK PragaCZEPGP480057:19+13:19
11Fiala MilošKSH OOB TJ Kašperské HoryCZEKSH480158:50+14:50
12Švec ZdeněkSLA SKOB SlanýCZESLA470060:29+16:29
13Dokoupil VladimírVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM480663:57+19:57
14Kraus JanLLI TJ Loko LiberecCZELLI450167:06+23:06
15Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE460068:55+24:55
16Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS460075:09+31:09
17Ryšavý VítTJP TJ Sokol TrojaCZETJP470077:42+33:42
18Lukáš ZdeněkLLI TJ Loko LiberecCZELLI450280:33+36:33
19Dvořák JaromírPGP SK PragaCZEPGP460183:46+39:46
 
 
 
H70A (11)4,5 km 200 m9 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZEPZR441745:550:00
2Vlach OldřichBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV440351:44+5:49
3Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA440154:10+8:15
4Čadil JanFSP VŠTJ Stavební fakulta PrahCZEFSP430054:58+9:03
5Šmelík Ľudo47S Rapid BratislavaSVK47S430056:34+10:39
6Sklenář JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA420160:45+14:50
7Ostřanský JosefSSU SK Severka ŠumperkCZESSU430264:29+18:34
8Procházka ZdenkoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP430065:36+19:41
9Dufek JanTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM423167:40+21:45
9Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZEPUL420067:40+21:45
11Zábranský EmilSLA SKOB SlanýCZESLA420080:00+34:05
 
 
 
H70B (11)4,1 km 165 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Paul JosefDCE KOB DobřichoviceCZEDCE440156:150:00
2Bauer EmilVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM441056:16+0:01
3Ptáček JiříBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV440164:06+7:51
4Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZESJH420164:56+8:41
5Dohnal JosefVSP USK PrahaCZEVSP430065:30+9:15
6Lisý JanONO SKOB OstrovCZEONO420170:08+13:53
7Picek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN400073:15+17:00
8Glaser Wolfgang11D HSG TURBINE ZITTAUGER11D400084:46+28:31
9Petrželka PavelTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN380093:34+37:19
 
Stary BřetislavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZEBOV4402disk
Holzapfel Manfred75D DAV ZittauGER75D4100vzdal
 
 
 
H75A (8)4,1 km 165 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Havlík JaroslavSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC360147:140:00
2Láznička AloisTZL SKOB ZlínCZETZL361354:09+6:55
3Attl VladimírPGP SK PragaCZEPGP380054:13+6:59
4Mikulecký JanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380162:35+15:21
5Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK380270:32+23:18
6Semorád MilošSCP OK Sparta PrahaCZESCP330077:02+29:48
7Kalivoda VladimírKNC OOB TJ Sokol Kostelec n. ČCZEKNC3800115:30+68:16
8Gönczi Peter24H GODHUN24H3900117:45+70:31
 
 
 
D65B (6)3,5 km 170 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Vokálová PavlaCHA OK ChrastavaCZECHA495160:230:00
2Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaCZESCP465062:59+2:36
3Kubíková HelaLLI TJ Loko LiberecCZELLI485167:16+6:53
4Kutáčková StanislavaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU475167:44+7:21
5Novotná LudmilaOOP TJ OpavaCZEOOP485069:15+8:52
6Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS455172:43+12:20
 
 
 
T3 (89)3,4 km 110 m7 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Janovský TomášPGP SK PragaCZEPGP010124:230:00
2Kosová TerezaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK015127:38+3:15
3Siegl MatyášMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP010328:06+3:43
4Šklíbová VeronikaSRK SOOB Spartak Rychnov nad KCZESRK015328:12+3:49
5Šmol DavidDOK OK DoksyCZEDOK010028:28+4:05
6Synek AntonínDOK OK DoksyCZEDOK000128:35+4:12
7Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025228:41+4:18
8Pelikán LukášMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP980028:54+4:31
9Szabó János17H Hungarian TeamHUN17H710029:37+5:14
10Korpasová LucieLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZELBM015130:22+5:59
11Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZEPGP030030:56+6:33
12Hlaváčová AnežkaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM019931:43+7:20
13Kavánková IvaTZL SKOB ZlínCZETZL975332:03+7:40
13Synek PetrDOK OK DoksyCZEDOK020032:03+7:40
15Tomešová DanielaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC845132:23+8:00
16Nykodýmová MonikaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM687032:42+8:19
17Peterka JakubLLI TJ Loko LiberecCZELLI040433:21+8:58
18Thýnová MartinaSHK TJ Slavia Hradec KrálovéCZESHK035033:37+9:14
19Zlámalová NikolaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC995133:39+9:16
20Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI055533:42+9:19
21Škácha VítKAM SK KameniceCZEKAM030934:08+9:45
22Opálková MartinaBBM BETA URSUS OrienteeringCZEBBM005034:17+9:54
23Podrábská MarieVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI025134:43+10:20
24Hančová AliceVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL705235:24+11:01
25Klimplová ZuzanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU35:35+11:12
26Škáchová MagdalenaKAM SK KameniceCZEKAM015135:36+11:13
27Nykodým PetrTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM5326336:48+12:25
28Maňáková SilviePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK37:30+13:07
29Bendáková JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU695137:34+13:11
30Hlaváčová ŠárkaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZETBM725837:38+13:15
31Lamanecová RadkaASU Magnus OrienteeringCZEASU969737:55+13:32
32Bartoš VáclavMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA010138:12+13:49
33Viková VendulaSTH SK StudenecCZESTH895138:26+14:03
34Waňková DitaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEVRL715138:46+14:23
35Podrábská BětkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI045139:14+14:51
36Azebová MartinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675739:15+14:52
37Jurčák DavidSOP OOB TJ Slezan OpavaCZESOP780839:40+15:17
38Šváb JanVSP USK PrahaCZEVSP580140:13+15:50
39Zamrzlová EvaSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC875840:14+15:51
40Cruse Katrin24D SV Robotron DresdenGER24D665040:25+16:02
41Pilař KarelMAS KČT AšCZEMAS550140:44+16:21
42Partanen Tuula59F Rasti-HyryFIN59F655041:38+17:15
43Forst AntonínMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP010141:57+17:34
44Khelová PetraSCP OK Sparta PrahaCZESCP759943:13+18:50
45Kavalírová KateřinaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK675643:16+18:53
46Čtrnáct JiříPGP SK PragaCZEPGP760343:25+19:02
47Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT725143:26+19:03
48Kubecová JanaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB739943:33+19:10
49Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZELLI020343:40+19:17
50Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZEPGP040143:52+19:29
51Krausová HanaLLI TJ Loko LiberecCZELLI985343:58+19:35
52Dubský JosefSUL OOB TJ Slavoj Severotuk ÚsCZESUL470044:06+19:43
53Kalinová LucieDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT875045:12+20:49
54Marková HanaLLI TJ Loko LiberecCZELLI045045:17+20:54
55Žandová HanaCTB SK OB ChotěbořCZECTB705246:09+21:46
56Melicharová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZELLI725246:49+22:26
57Kubičková IvanaNER NERCZENER47:31+23:08
58Svobodová BarboraBFM SKOB Frýdek - MístekCZEBFM015147:32+23:09
59Živcová PavlínaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT665147:45+23:22
60Chvátilová JohanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK045048:07+23:44
61Pelikánová LucieMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP695048:18+23:55
62Vlach TimikSBR SKOB BruntálCZESBR050148:22+23:59
63Novotný JaromírVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI030048:54+24:31
64Klašková JosefínaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP965149:44+25:21
65Pelikánová MášaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEMFP005051:07+26:44
66Nehasilová VeronikaLDC KOB DěčínCZELDC035052:44+28:21
67Müller Rainer33D USV TU DresdenGER33D450055:06+30:43
68Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZEKAS030158:44+34:21
69Jílková RadkaNER NERCZENER59:39+35:16
70Hanušová JitkaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU635261:19+36:56
71Robotková LenkaPBM TJ Spartak 1. BrněnskáCZEPBM545161:45+37:22
72Vývodová ZuzanaMOV SKOB OstravaCZEMOV695262:49+38:26
73Bartošová MarieMLA MLOK Mariánské LázněCZEMLA045163:05+38:42
74Dolejší MilošSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB670163:27+39:04
75Buková AnežkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU035165:06+40:43
76Novotná BarboraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE825267:00+42:37
77Bradáčová MarieLLI TJ Loko LiberecCZELLI755068:02+43:39
78Lacigová MarieVSP USK PrahaCZEVSP005072:11+47:48
79Burgr JanLLI TJ Loko LiberecCZELLI020276:14+51:51
80Kopecký JanNER NERCZENER200379:35+55:12
81Buková ZdeňkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU705181:17+56:54
82Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZEPGP000182:03+57:40
83Nemšovský FilipVSP USK PrahaCZEVSP050091:25+67:02
84Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT615197:03+72:40
85May Mullis CarolinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP0951106:47+82:24
 
Pavlíková HanaNER NERCZENERdisk
Fraňková AlexandraNER NERCZENERdisk
Petřivalský BernatOOL SK Haná orienteeringCZEOOL0203disk
Jankovcová MarieTJP TJ Sokol TrojaCZETJP3950disk
 
 
 
T6 (82)6,6 km 305 m8 K
místoJménoOddílStátId databázeČasZtráta
1Cahel MarekLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE880349:540:00
2Novotný JiříTZL SKOB ZlínCZETZL800151:39+1:45
3Gazda ViktorTRI TJ TŽ TřinecCZETRI920354:38+4:44
4Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZECHA930058:43+8:49
5Buk JindřichROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU930359:51+9:57
6Janů ZdeněkKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU904560:41+10:47
7Picek JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN910161:17+11:23
8Hejl JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP890061:42+11:48
9Francke JanDOK OK DoksyCZEDOK840062:15+12:21
10Sysel OndřejPGP SK PragaCZEPGP830263:16+13:22
11Vlažný JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE890163:17+13:23
12Kutílek JakubLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU860967:05+17:11
13Klapal MichalVAM OOB VamberkCZEVAM880267:23+17:29
14Liščinský TomášZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM841167:38+17:44
15Vančura MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN800267:49+17:55
16Frank JiříMAS KČT AšCZEMAS960068:11+18:17
17Pitra MartinCHT OOB SK ChrastCZECHT920469:45+19:51
18Horáková VeronikaTUR OOB TJ TurnovCZETUR875169:59+20:05
19Novotný DušanTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN700271:00+21:06
20Hendrychová ZuzanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEZBM895471:30+21:36
21Horčička PetrUOL SK UP OlomoucCZEUOL700771:37+21:43
22Souček TomášPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEPHK820272:12+22:18
23Bujdosó Zoltán17H Hungarian TeamHUN17H020073:57+24:03
24Šilhavý JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZELPM850074:01+24:07
25Ditrych PavelNER NERCZENER5574:14+24:20
26Klomínský VáclavKPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEKPY870075:10+25:16
27Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN000175:45+25:51
28Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaCZETJP940178:52+28:58
29Buriánek VojtaSMR SK SNS SmržovkaCZESMR780179:13+29:19
30Prášek PřemyslKAM SK KameniceCZEKAM930579:45+29:51
31Bradáč JakubLLI TJ Loko LiberecCZELLI000279:49+29:55
32Marek MartinLLI TJ Loko LiberecCZELLI700079:53+29:59
33Matoušek MatějKSU Klub vytrvalostních sportůCZEKSU000581:21+31:27
34Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZECHA005081:49+31:55
35Doruk BalkanDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP82:19+32:25
36Dolejší KateřinaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB019982:29+32:35
37Škrabálek JanZVO OB SK ZvoleCZEZVO744983:18+33:24
38Novotný MiroslavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZELPU590583:48+33:54
39Žanda JanCTB SK OB ChotěbořCZECTB990183:53+33:59
40Holas VladimírTUR OOB TJ TurnovCZETUR821985:21+35:27
41Šimon VáclavLBE TJ Lokomotiva BerounCZELBE910085:43+35:49
42Vyhnálková MarieRIC OB ŘíčanyCZERIC015185:46+35:52
43Vlach MartinPGP SK PragaCZEPGP860587:05+37:11
44Magrini NicolaSBR SKOB BruntálCZESBR000087:20+37:26
45Marková JanaLLI TJ Loko LiberecCZELLI715287:55+38:01
46Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZEDKP670389:11+39:17
47Jančová JanaVRB SK při gymnáziu OOB VrbnoCZEVRB945090:34+40:40
48Novotný MarekTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN990191:06+41:12
49Aschermannová PetraKAM SK KameniceCZEKAM935491:23+41:29
50Vrbaník RobertVLI Slavia Liberec orienteerinCZEVLI700291:31+41:37
50Žitná JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZESMB925191:31+41:37
52Buk MiloslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU620292:05+42:11
53Staroňová HanaVAM OOB VamberkCZEVAM885092:50+42:56
54Chmelíková ZuzanaVBM VSK Mendelu BrnoCZEVBM935392:57+43:03
55Pohořalý HugoROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU010399:50+49:56
56Melichar JaromírLLI TJ Loko LiberecCZELLI6301100:11+50:17
57Novák JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec nadCZETJN9949100:47+50:53
58Stanojkovičová LjubaSTB TJ Stadion Nový BorCZESTB101:54+52:00
59Kukolová ŠárkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE9251101:57+52:03
60Fořtík MichalNER NERCZENER105:31+55:37
61Flašarová KristýnaPGP SK PragaCZEPGP9054108:46+58:52
62Miřijovský PřemekNER NERCZENER111:24+61:30
63Krömer Ines11D HSG TURBINE ZITTAUGER11D112:39+62:45
64Buk OndřejROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU0102113:30+63:36
65Pohořalá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6850113:46+63:52
66Odvodyová DanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE114:39+64:45
67Janas PetrPGP SK PragaCZEPGP0200115:45+65:51
68Dobeš JanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE7801116:17+66:23
69Krömer Michael11D HSG TURBINE ZITTAUGER11D117:04+67:10
70Buk JiříROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6901122:51+72:57
71Pohořalá AnnaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU9954125:23+75:29
72Hrdlička Karel37C Bez registraceCZE37C9949128:28+78:34
73Pospíšolová EvaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE129:14+79:20
74Pohořalý DobroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU6401141:10+91:16
 
Šrubař MichalMBM O-mikronCZEMBM8606disk
Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZEDLT6901disk
Tesař ZdeněkSJC TJ Sportcentrum JičínCZESJC7401disk
Grundmannová HanaLTU OOB TJ Lokomotiva TrutnovCZELTU9251disk
Vlažná LucieLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZELCE8751disk
Buková JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZEROU7150disk
Jahn PetrVIC OB VizoviceCZEVICdisk
Kučerová VeronikaHOR TJ Jiskra HořiceCZEHOR8799vzdal