MČR klasická trať SF - Nový Borne 24.9.2006 19:08
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2006

ísto Jméno                 Klub                         reg.číslo     Čas 



D35  (31)      4.3 km  260 m   12 K        

   1 Valášková Šárka       KAM SK KAMENICE              KAM6951     49:40 
   2 Kovaříková Mária      TRI  TJ TŽ Třinec            TRI6950     51:10 
   3 Novotná Petra         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6651     52:11 
   4 Klinkerová Jitka      KAM SK KAMENICE              KAM6450     52:50 
   5 Dulovcová Marie       KRE SOKOL KŘEMŽE             KRE7051     58:06 
   6 Kamenická Lenka       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN6955     59:50 
   7 Abelová Ivana         STB STADION NOVÝ BOR         STB6798     63:29 
   8 Kociánová Eva         OOP TJ OPAVA                 OOP6750     64:23 
   9 Rýdlová Magda         TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6850     64:28 
  10 Švadlenová Ivana      CHC KOB Choceň               CHC7151     65:14 
  11 Paroulková Iva        LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI7151     65:18 
  12 Hiršová Marcela       VBM VSK MZLU BRNO            VBM7079     66:13 
  13 Bulvová Hana          CHT SK CHRAST                CHT6655     67:15 
  14 Linková Iva           TUR OOB TJ TURNOV            TUR6850     67:22 
  15 Kroupová Jana         PVP VSK Přírodověda - orient PVP7052     68:31 
  16 Křečková Petra        ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV7076     70:14 
  17 Voborníková Eva       CTB SK Chotěboř              CTB6851     72:56 
  18 Smolková Alena        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6450     73:24 
  19 Műllerová Zorka       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6751     73:56 
  20 Mrázová Pavla         DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5550     77:57 
  21 Nykodýmová Monika     TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6870     78:27 
  22 Muselíková Vladislava ABM KOB MOIRA Brno           ABM7051     80:03 
  23 Švecová Iva           CHT SK CHRAST                CHT7151     81:50 
  24 Klašková Kateřina     DKP OOB Kotlářka Praha       DKP6750     90:15 
  24 Posseltová Romana     TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN7050     90:15 
  26 Linková Alena         SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6750     91:44 
  27 Pavelková Michaela    AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP6851     95:21 
  28 Douchová Jaroslava    SNA START NÁCHOD             SNA7155    132:30 
  29 Kulhavá Jarmila       ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK        ZAM6751    137:36 

     Mátlová Yvona         KSU KVS ŠUMPERK              KSU6799      disk 
     Procházková Alexandra LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7051     nest. 



D40  (40)      3.6 km  200 m   10 K        

   1 Smutná Jana           VAM OOB VAMBERK              VAM6251     45:18 
   2 Pilcová Petra         ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV6666     48:32 
   3 Valentová Helena      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6550     50:57 
   4 Henychová Zuzana      VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI6151     51:00 
   5 Němečková Jarmila     OKP OK24 PRAHA               OKP6650     52:28 
   6 Janásová Jitka        SKM KOB Směr Kroměříž        SKM6551     54:19 
   7 Teplá Hana            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6561     54:57 
   8 Jirková Renata        ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV6553     55:07 
   9 Klapalová Jana        VAM OOB VAMBERK              VAM6451     55:17 
  10 Richter Sabine        203 USV TU DRESDEN - GER     203XX09     55:41 
  11 Vlčková Jindra        LDC KOB DĚČÍN                LDC6451     56:14 
  12 Chmelařová Marie      SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6352     58:18 
  13 Kiprá Zdena           SBR SKOB Bruntál             SBR6550     59:24 
  14 Štrajtová Zuzana      UOL SK UP OLOMOUC            UOL6452     61:28 
  15 Petrželová Alena      LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6351     62:10 
  16 Pecková Ivana         EKP EKONOM PRAHA             EKP6252     62:18 
  17 Rokoszová Jaroslava   MOV SKOB OSTRAVA             MOV6351     64:55 
  18 Slavíková Kateřina    PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6650     65:14 
  19 Vaňáková Milada       LOL SK OK OLOMOUC            LOL6252     65:53 
  20 Krejčíková Monika     TZL SKOB ZLÍN                TZL6262     67:14 
  21 Leideck Heike         203 USV TU DRESDEN - GER     203XX04     67:24 
  22 Kubíčková Marcela     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6251     67:57 
  23 Ježková Regina        MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP6350     68:40 
  24 Hrabánková Ilona      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6250     69:49 
  25 Bialožytová Pavla     TRC SKOB BETA Třinec         TRC6350     70:32 
  26 Cetkovská Alena       TZL SKOB ZLÍN                TZL6263     72:00 
  27 Nováková Jana         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP6551     81:15 
  28 Procházková Pavlína   LBE LOKO BEROUN              LBE6450     84:15 
  29 Švábková Šárka        SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV   SMB6552     87:47 
  30 Roudná Eva            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6554     88:01 
  31 Hanušová Jitka        LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6352     90:31 
  32 Kábrtová Iva          PEN PEN OK Reco Sport        PEN6350     91:08 
  33 Peřinková Irena       BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM6550    100:55 
  34 Medunová Jana         SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6450    105:07 
  35 Ostřanská Iveta       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU6591    118:24 

     Hovorková Blanka      DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE6250     nest. 
     Kettnerová Lenka      HCE SOKOL HOSTIVICE          HCE6450     nest. 
     Svobodová Lenka       ROU SKOB ROUDNICE N.L.       ROU6650     nest. 
     Lejsková Pavlína      TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6351     nest. 
     Škapová Kamila        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI6350     nest. 



D45  (45)      3.2 km  210 m   10 K        

   1 Zuzánková Růžena      TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6051     43:01 
   2 Šedivá Miroslava      EKP EKONOM PRAHA             EKP5750     43:38 
   3 Bochenková Jana       EKP EKONOM PRAHA             EKP6150     44:19 
   4 Králová Zdenka        SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU6091     45:31 
   5 Kuncová Jiřina        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5752     47:35 
   6 Kuchařová Ada         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5855     47:40 
   7 Juračková Jana        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6051     47:49 
   8 Hájová Jana           TZL SKOB ZLÍN                TZL6051     48:02 
   9 Knapová Iva           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6052     49:29 
  10 Michalkova Jirina     VSP USK PRAHA                VSP6151     49:41 
  11 Bravená Alexandra     VBM VSK MZLU BRNO            VBM6155     49:44 
  12 Glabazňová Jana       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP6151     50:05 
  13 Hrstková Dana         JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB6051     50:20 
  14 Tichovská Jitka       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6153     51:52 
  15 Cahlová Slávka        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE5451     51:57 
  16 Janská Iva            LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM5795     53:24 
  17 Mikulecká Nataša      SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK4751     55:31 
  18 Víchová Ladislava     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5851     56:24 
  19 Ozse Agnes            302 BUDAPEST TEAM - HUN      3025912     56:55 
  20 Hrušková Zdeňka       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN5950     57:34 
  21 Dokoupilová Zuzana    VBM VSK MZLU BRNO            VBM5754     57:36 
  22 Holasová Jaroslava    TUR OOB TJ TURNOV            TUR5750     59:58 
  23 Vlažná Mirka          LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE5852     59:59 
  24 Panchártková Jitka    PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5951     60:05 
  25 Pavlíková Hana        ZLH TJ ZLATÉ HORY            ZLH5950     60:15 
  26 Hauerlandová Jitka    LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE5853     61:02 
  27 Hejnalová Hana        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6151     61:36 
  28 Zelená Markéta        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5850     62:34 
  29 Czaschová Irena       SBR SKOB Bruntál             SBR6150     62:49 
  30 Vilnerová Eva         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6054     64:24 
  31 Klusáčková Jitka      TTR OOB TŘEBÍČ               TTR6152     66:05 
  32 Gazdačková Jana       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK5851     68:32 
  33 Hušková Eva           NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5754     68:50 
  34 Strachotová Eva       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU6099     69:25 
  35 Dudová Hana           DKP OOB Kotlářka Praha       DKP5752     70:17 
  36 Bláhová Luba          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK5852     80:09 
  37 Rajnošková Marie      KSU KVS ŠUMPERK              KSU6093     87:36 
  38 Stibalová Věra        LDC KOB DĚČÍN                LDC6051     91:29 
  39 Klečková Zina         HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV       HAV6151     97:36 

     Březinová Dana        SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU5896      disk 
     Pokorná Eva           TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE       TEM5751      disk 
     Setínková Zuzana      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP5753     nest. 
     Kadavá Eva            CHA OK CHRASTAVA             CHA5750     nest. 
     Freyová Michaela      KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY6050     nest. 
     Lacigova Ivana        VSP USK PRAHA                VSP5950     nest. 



D50  (34)      2.8 km  175 m   9 K         

   1 Škodová Zuzana        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI5650     36:26 
   2 Mrázková Ivana        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP5650     39:52 
   3 Stackeová Anna        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE5551     40:47 
   4 Horova Magda          VSP USK PRAHA                VSP5450     40:55 
   5 Korejčíková Dáďa      LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI5550     41:30 
   6 Doležalová Vlasta     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5550     43:08 
   7 Rosecká Alena         PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR5654     45:24 
   8 Cabrnochová Hana      DKL KLUB OB KLADNO           DKL5550     46:46 
   9 Konopáčová Jana       TUR OOB TJ TURNOV            TUR5650     47:41 
  10 Procházková Miluše    DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5450     49:09 
  11 Jiranová Alena        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5351     49:17 
  12 Nováková Svatava      SKV SLOVAN KARLOVY VARY      SKV5351     49:28 
  13 Horynová Eva          TZL SKOB ZLÍN                TZL5254     51:06 
  14 Klimplová Alena       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5551     51:12 
  15 Brumková Vladimíra    DKL KLUB OB KLADNO           DKL5350     53:55 
  16 Běhounová Jiřina      PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5651     54:52 
  17 Jahnová Helena        SCP OK SPARTA PRAHA          SCP5550     56:51 
  18 Wolkerová Dagmar      TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP5250     57:16 
  19 Rybářová Lenka        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5551     57:52 
  20 Zlesákova Vlasta      JIL OK JILEMNICE             JIL5362     58:31 
  21 Štrossová Jiřina      DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5650     58:35 
  22 Bradnová Věra         CHA OK CHRASTAVA             CHA5550     61:19 
  23 Szopori Eva           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3025513     62:07 
  24 Salajková Věra        LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM5558     62:29 
  25 Cigošová Anna         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5253     68:26 
  26 Ševčíková Alena       CHA OK CHRASTAVA             CHA5351     79:15 
  27 Lukavcová Lenka       TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5452     79:17 
  28 Gösswein Judit        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3015121     80:31 
  29 Nováková Jana         NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5552     81:57 
  30 Havlová Jaroslava     JEN OB JENIŠOVICE            JEN5452     82:43 
  31 Richtrová Jaroslava   JEN OB JENIŠOVICE            JEN5251     92:31 
  32 Robotková Lenka       PBM TJ Spartak První Brněnsk PBM5451     94:35 

     Grygarová Alena       BOV BOV                      BOV5251      disk 
     Kalibánová Jiřina     NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5351     nest. 



D55  (11)      2.7 km  170 m   11 K        

   1 Neradová Alena        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT5051     48:09 
   2 Omová Jana            TUR OOB TJ TURNOV            TUR5150     48:36 
   3 Šaffková Zuzana       CHA OK CHRASTAVA             CHA5150     49:21 
   4 Sikorová Marie        BOV BOV                      BOV4852     54:41 
   5 Tomanová Jana         LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM4955     61:55 
   6 Vokálová Pavla        CHA OK CHRASTAVA             CHA4951     64:46 
   7 Stehnová Hana         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP5150     66:44 
   8 Malá Marie            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU4753     68:19 
   9 Křížová Zdenka        PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR5051     68:29 
  10 Nedvídková Jitka      DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE   DLT5151     77:10 

     Kubátová Milada       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4750     nest. 



D60  (9)       2.0 km  120 m   6 K         

   1 Stará Pavla           BOV BOV                      BOV4251     33:29 
   2 Gavendová Anna        TRI  TJ TŽ Třinec            TRI4650     40:55 
   3 Dvořáková Ladislava   PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4451     41:54 
   4 Horčíková Marie       CHA OK CHRASTAVA             CHA4350     42:19 
   5 Liščinská Eva         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM4451     53:22 
   6 Zmeková Míla          SLP SK SLAVIA PRAHA          SLP4451     73:18 
   7 Boučková Ludmila      OCB  Orienteering club České OCB4351     80:17 
   8 Provazníková Svatava  TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP4250     86:20 

     Kašková Eva           CHA OK CHRASTAVA             CHA4650     nest. 



D65  (4)       1.9 km  125 m   6 K         

   1 Haňkovská Jana        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4050     30:14 
   2 Bláhová Blanka        SJP SLAVOJ PRAHA             SJP3651     44:44 
   3 Dolečková Míla        TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP3650     57:05 
   4 Burýšková Věra        TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP3750     59:58 



H35  (41)      5.5 km  335 m   15 K        

   1 Leibiger Jens         202 POST DRESDEN - GER       202XX01     60:32 
   2 Bílý Milan            JES KOS Jesenice             JES7001     60:46 
   3 Hanák Pavel           STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE7101     60:48 
   4 Klaška Jan            N01 NEREG. ZNOJMO            N0169XX     63:41 
   5 Hrouda Petr           VBM VSK MZLU BRNO            VBM6900     65:29 
   6 Podrábský Ctibor      VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7001     65:53 
   7 Wdowka Jan            KAM SK KAMENICE              KAM7000     67:06 
   8 Zrník Tomáš           TZL SKOB ZLÍN                TZL7118     67:38 
   9 Kunz Martin           BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM7101     68:27 
  10 Tichovský Martin      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6100     70:05 
  10 Hanovec Petr          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7101     70:05 
  12 Drábek Jan            MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP6700     71:30 
  13 Škvor Martin          KAM SK KAMENICE              KAM6700     73:35 
  14 Rýdl Jiří             TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN7000     75:39 
  15 Rakovec Michal        SCP OK SPARTA PRAHA          SCP6901     76:51 
  16 Bílý Petr             SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6805     76:55 
  17 Netuka Jan            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7001     78:12 
  18 Kovařík Tomáš         KAM SK KAMENICE              KAM6901     80:15 
  19 Hubáček Libor         LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6721     80:36 
  20 Illner Jakub          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP6601     80:58 
  21 Langr Jan             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6701     82:28 
  22 Gross Michal          ABM KOB MOIRA Brno           ABM6946     82:41 
  23 Pavlík Radek          KSU KVS ŠUMPERK              KSU6849     83:41 
  24 Šimša Jaromír         MFP MFF UK PRAHA             MFP7100     84:02 
  25 Janeček Jura          EKP EKONOM PRAHA             EKP6701     85:54 
  26 Kraus Milan           SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6700     88:29 
  27 Hromádka Miroslav     SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6000     90:24 
  28 Leder Pavel           SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6602     90:50 
  29 Pecka Jan             EKP EKONOM PRAHA             EKP6800     90:56 
  30 Blaha Ondřej          EKP EKONOM PRAHA             EKP7002     91:25 
  31 Urban Hynek           N03 NEREG. VYSOKÁ U MĚLNÍKA  N036800     93:41 
  32 Posselt Martin        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6802    105:08 
  33 Killar Marek          LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6801    105:52 
  34 Šebánek Martin        N04 NEREG. ŠEBÁNEK           N046400    110:40 
  35 Meduna Jan            SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6400    111:39 
  36 Szturc Radek          TRC SKOB BETA Třinec         TRC6800    113:05 
  37 Štětinský Pavel       MOV SKOB OSTRAVA             MOV7104    115:40 
  38 Linka Vladislav       SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL5701    125:45 
  39 Müller Robert         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6901    137:39 

     Mudrák Stanislav      LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6701     nest. 
     Venhoda Milan         SJI OK JIHLAVA               SJI7104     nest. 



H40  (73)      5.5 km  325 m   12 K        

   1 Urválek Jiří          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6107     53:36 
   2 Vavrys Petr           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6413     53:39 
   3 Hadač Miroalav        AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP6501     54:08 
   4 Brlica Pavel          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6517     55:20 
   5 Kavalír Karel         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6503     56:09 
   6 Novotný Milan         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6502     56:50 
   7 Ptáček Pavel          BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM6508     57:15 
   8 Claus Carol           FYD JKOB FRÝDLANT V Č.       FYD6401     57:32 
   9 Voborník Petr         CTB SK Chotěboř              CTB6601     57:38 
  10 Arbter Roland         101 NATURFREUNDE WIEN - AUT  101XX02     57:39 
  11 Hradecký Jaroslav     DOK OK DOKSY                 DOK6300     57:48 
  12 Stárek Filip          TUR OOB TJ TURNOV            TUR6602     58:27 
  13 Zimmermann Pavel      KRE SOKOL KŘEMŽE             KRE6401     58:50 
  14 Nemecek Jan           VSP USK PRAHA                VSP6201     59:00 
  15 Skyva Petr            STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE6501     59:02 
  16 Richtr Aleš           OKP OK24 PRAHA               OKP6601     59:41 
  17 Vávra Martin          HOR TJ Jiskra Hořice         HOR6301     61:45 
  18 Láznička Robert       TZL SKOB ZLÍN                TZL6309     62:32 
  19 Křeček Miroslav       ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV6213     62:59 
  20 Semík Luboš           OKP OK24 PRAHA               OKP6204     63:14 
  21 Valášek Petr          KAM SK KAMENICE              KAM6600     63:39 
  22 Přibík Jan            PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6301     64:25 
  23 Vrubel Karel          TZL SKOB ZLÍN                TZL6401     64:59 
  24 Mlynárik Peter        ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM6526     65:06 
  25 Smutný Michal         VAM OOB VAMBERK              VAM6201     65:20 
  26 Klaška Pavel          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP6500     66:10 
  27 Končák Jaroslav       HLV SOKOL HOLEŠOV            HLV6321     66:14 
  28 Šimek Tomáš           FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP6304     66:39 
  29 Kolář Rudolf          ABR A-team NOVO Bruntál      ABR6301     66:43 
  30 Nykodým Petr          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6307     67:57 
  31 Vydra Ivan            PEN PEN OK Reco Sport        PEN6600     68:55 
  32 Kořínek Zdeněk        DOK OK DOKSY                 DOK6200     68:58 
  33 Funda Jiří            API OK ANDANTE PÍSEK         API6401     69:21 
  34 Slezák Libor          LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6207     70:44 
  35 Seifert Jan           DKP OOB Kotlářka Praha       DKP6501     71:16 
  36 Kunc Petr             MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA6601     71:47 
  36 Hájek Jiří            PTK OK POTUČKY               PTK6401     71:47 
  38 Slavík Viktor         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6300     72:16 
  39 Novák Ivo             OKP OK24 PRAHA               OKP6200     73:12 
  40 Zítka Jiří            ABR A-team NOVO Bruntál      ABR6201     73:44 
  41 Rajnošek Zdeněk       KSU KVS ŠUMPERK              KSU6345     77:49 
  42 Vičan Lubomír         ABR A-team NOVO Bruntál      ABR6501     78:00 
  43 Kunčar Vít            LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6602     78:17 
  44 Peřinka Jan           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP6301     78:56 
  45 Teplý Jiří            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6401     79:07 
  46 Faggyas László        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3016609     80:16 
  47 Bořil Petr            OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN6207     80:53 
  48 Buřita Dobroslav      FYD JKOB FRÝDLANT V Č.       FYD6400     81:44 
  49 Petržela Pavel        LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6301     83:19 
  50 Pulec Pavel           VBM VSK MZLU BRNO            VBM6201     83:33 
  51 Forst Libor           MFP MFF UK PRAHA             MFP6301     83:42 
  52 Vlček Petr            LDC KOB DĚČÍN                LDC6401     84:21 
  53 Mezník Vladimír       LBE LOKO BEROUN              LBE6400     84:54 
  54 Procházka Radek       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6504     85:06 
  55 Hlava Miroslav        KON KOB Konice               KON6515     86:48 
  56 Šimek Miroslav        MFP MFF UK PRAHA             MFP6302     90:05 
  57 Petráček Aleš         SJI OK JIHLAVA               SJI6301     95:12 
  58 Kubíček Radek         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6501     97:06 
  59 Jordanov Nikolaj      VBM VSK MZLU BRNO            VBM6501     97:57 
  60 Hlaváček Lubomír      PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6401     98:50 
  61 Chmelař Pavel         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6402    104:55 
  62 Trojek Jakub          TRC SKOB BETA Třinec         TRC6400    105:34 
  63 Vydra Pavel           PEN PEN OK Reco Sport        PEN6200    106:26 
  64 Hanuš Pavel           LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6501    112:27 
  65 Novák Petr            TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP6301    112:41 
  66 Greguš Miloš          LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM6212    115:13 
  67 Stránský Jiří         KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY6300    117:08 
  68 Valach Petr           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6505    135:13 

     Hovorka Jan           DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE6300     nest. 
     Kohl Jiří             KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY6201     nest. 
     Hubáček Jaroslav      LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6311     nest. 
     Cinkan Zdeněk         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6201     nest. 
     Lejsek Martin         TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6201     nest. 



H45  (58)      4.5 km  300 m   13 K        

   1 Václavek Tomáš        STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5809     47:42 
   2 Nečas Rudolf          TZL SKOB ZLÍN                TZL5703     51:57 
   3 Grepl Ladislav        KON KOB Konice               KON6111     52:21 
   4 Václavek Jiří         STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5701     52:49 
   5 Nešpor Jan            TTR OOB TŘEBÍČ               TTR6101     53:32 
   6 Neumann Jaroslav      STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5902     54:00 
   7 Skorpil Martin        VSP USK PRAHA                VSP5700     54:27 
   8 Hlaváč Jiří           TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6116     55:05 
   9 Hausvater Karel       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK5801     55:10 
  10 Krajča Pavel          TZL SKOB ZLÍN                TZL5705     55:11 
  11 Hirš Libor            VBM VSK MZLU BRNO            VBM6000     55:18 
  12 Kamenický Radan       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN6004     55:19 
  12 Šuler Josef           TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6005     55:19 
  14 Bartovský Pavel       VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM6101     55:45 
  15 Malý Evžen            JIL OK JILEMNICE             JIL6102     56:28 
  16 Roudný Václav         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6102     57:06 
  17 Milota Josef          MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA5801     57:14 
  18 Horák Jiří            LTU Lokomotiva Trutnov       LTU5802     57:54 
  19 Ludvík Petr           STB STADION NOVÝ BOR         STB5701     58:19 
  20 Juračka Zdeněk        HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV       HAV5702     58:21 
  21 Pospisek Zbynek       TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6007     58:23 
  22 Michalec Jan          MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA5701     59:12 
  23 Kettner Pavel         HCE SOKOL HOSTIVICE          HCE5900     60:11 
  24 Šebesta Vlastislav    TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5807     60:16 
  25 Borovička Milan       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP6104     60:33 
  26 Kostka Evžen          AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP5701     60:50 
  27 Kodeda Oldřich        VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM5901     62:04 
  28 Konopáč Jiří          TUR OOB TJ TURNOV            TUR5803     63:11 
  29 Gazdačko Milan        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK5702     64:59 
  30 Pavelek Luděk         AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP5801     65:22 
  31 Vohadlo Jiří          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5701     65:59 
  32 Hošek Lubomír         VCB TJ OB České Budějovice   VCB6101     66:24 
  33 Bialožyt Miroslav     TRC SKOB BETA Třinec         TRC5701     67:31 
  34 Král Martin           JIL OK JILEMNICE             JIL6101     67:42 
  35 Ryšavý Jiří           MOV SKOB OSTRAVA             MOV5803     68:08 
  36 Wurzel Břetislav      OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN6005     70:37 
  37 Korpas Jaroslav       LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM6113     71:21 
  38 Skryja Bořivoj        PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR6106     72:40 
  39 Blabla Zdeněk         PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE     PCB5901     72:41 
  40 Stibal Ivan           LDC KOB DĚČÍN                LDC5701     73:26 
  41 Pavlů Jaroslav        DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE6100     74:05 
  42 Fanta Miroslav        EKP EKONOM PRAHA             EKP5800     75:20 
  43 Běhoun Pavel          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5701     76:34 
  44 Krejčík Zbyněk        TZL SKOB ZLÍN                TZL5704     78:29 
  45 Šorm Miroslav         DKL KLUB OB KLADNO           DKL5200     79:09 
  46 Březina Vladimír      SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU5847     82:59 
  47 Višňa Milan           STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5904     86:25 
  48 Vrábel Jaromír        SBR SKOB Bruntál             SBR6102     87:08 
  49 Krejčí Jaroslav       LTU Lokomotiva Trutnov       LTU5801     88:06 
  50 Panoch Milan          KAM SK KAMENICE              KAM5900     90:43 
  51 Tupec Jiří            VAM OOB VAMBERK              VAM5801     91:59 
  52 Janovič Ondřej        SKV SLOVAN KARLOVY VARY      SKV5901     97:08 
  53 Kulhavý Josef         ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK        ZAM5701    104:34 
  54 Tomaščin Jaroslav     MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP5800    110:20 

     Dobeš Václav          KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY5701      disk 
     Kroupa Václav         PVP VSK Přírodověda - orient PVP6104      disk 
     Nerad Jaroslav        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT5802     nest. 
     Hrabánek David        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6003     nest. 



H50  (53)      4.3 km  250 m   13 K        

   1 Folprecht Miroslav    TUR OOB TJ TURNOV            TUR5501     42:05 
   2 Procházka Antonín     DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5500     45:39 
   3 Strachota Jaroslav    SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU5600     47:02 
   4 Hruška Jiří           OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN5501     47:51 
   5 Táborský Ondřej       TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5605     48:38 
   6 Kundisch Diethard     203 USV TU DRESDEN - GER     203XX02     48:40 
   7 Šedivý Jiří           EKP EKONOM PRAHA             EKP5500     49:17 
   8 Kunc Radovan          TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5549     49:33 
   9 Polak Zdenek          VSP USK PRAHA                VSP5203     49:46 
  10 Hegedűs Zoltán        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3015201     50:35 
  11 Škoda Přemek          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI5301     50:36 
  12 Cigoš Petr            TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5602     51:16 
  13 Holas Vladimír        TUR OOB TJ TURNOV            TUR5601     51:50 
  14 Juřeník Josef         MOV SKOB OSTRAVA             MOV5201     51:58 
  15 Doležal Miroslav      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5501     52:06 
  16 Slováček Rudolf       TZL SKOB ZLÍN                TZL5402     52:11 
  17 Jirka Jiří            ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV5501     52:20 
  18 Cabrnoch Jiří         DKL KLUB OB KLADNO           DKL5400     52:54 
  19 Háj Bohumil           TZL SKOB ZLÍN                TZL5601     54:28 
  20 Novák Tom             DOK OK DOKSY                 DOK5500     54:58 
  21 Farář Václav          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5201     55:10 
  22 Erlebach Josef        JIL OK JILEMNICE             JIL5201     55:51 
  22 Juračka Vojtěch       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5404     55:51 
  24 Chotětický Václav     MAS KČT AŠ                   MAS5200     56:42 
  25 Sýkora Jiří           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP5401     56:45 
  26 Přeček Zdeněk         SCP OK SPARTA PRAHA          SCP5200     57:20 
  27 Žaludek Jindřich      TZL SKOB ZLÍN                TZL5410     58:30 
  28 Robotka Libor         PBM TJ Spartak První Brněnsk PBM5303     58:50 
  29 Štěrba Pavel          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5408     59:02 
  30 Zdráhal Tomáš         STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5301     60:07 
  31 Cedrych Karel         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP5500     60:27 
  32 Rychlý Miloš          OOP TJ OPAVA                 OOP5302     60:50 
  33 Dosoudil Miroslav     LOL SK OK OLOMOUC            LOL5502     61:29 
  34 Jaroš Vladimír        DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5400     63:43 
  35 Bárta Miroslav        JEN OB JENIŠOVICE            JEN5201     63:52 
  36 Klusáček Martin       TTR OOB TŘEBÍČ               TTR5601     64:01 
  37 Kaška Rudolf          CHA OK CHRASTAVA             CHA5500     65:36 
  38 Ptáček Ladislav       BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM5300     68:12 
  39 Bochenek Milan        EKP EKONOM PRAHA             EKP5601     70:04 
  40 Čevela Jaromír        TZL SKOB ZLÍN                TZL5301     71:11 
  41 Sysel Zdeněk          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5200     72:21 
  42 Böhm Karel            TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5101     75:39 
  43 Chotětický Jan        MAS KČT AŠ                   MAS5400     79:52 
  44 Henek Milan           RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK5307     80:42 
  45 Třasák Milan          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5206     81:00 
  46 Korecký Miroslav      TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE       TEM5501     87:55 
  47 Jahn Pavel            SCP OK SPARTA PRAHA          SCP5500     90:18 
  48 Jedlička Miroslav     JEN OB JENIŠOVICE            JEN5301     91:18 
  49 Jelínek Roman         ADA SPARTAK ADAMOV           ADA5506     97:09 
  50 Mathe Istvan          302 BUDAPEST TEAM - HUN      3025209    103:34 

     Biro Sandor           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3025301      disk 
     Věžník Antonín        ADA SPARTAK ADAMOV           ADA5505      disk 
     Kynčl Stanislav       JIL OK JILEMNICE             JIL5401     nest. 



H55  (54)      4.2 km  245 m   12 K        

   1 Přinda Oldřich        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI5101     44:30 
   2 Härtelt Helmut        204 SSV PLANETA RADEBEUL - G 204XX02     45:36 
   3 Horinek Jaroslav      VSP USK PRAHA                VSP5000     47:43 
   4 Kalibán Jaroslav      NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5101     48:52 
   5 Peterka František     TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP4900     49:28 
   6 Lukavec Miloslav      TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN4901     50:47 
   7 Koč Zdeněk            MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP4700     51:22 
   8 Chmelík Aleš          VBM VSK MZLU BRNO            VBM4732     51:44 
   9 Barták Jiří           CHA OK CHRASTAVA             CHA5100     52:15 
  10 Miřijovský Přemysl    BOV BOV                      BOV5001     52:38 
  11 Jelínek Petr          TZL SKOB ZLÍN                TZL4902     53:04 
  12 Hora Vlada            VSP USK PRAHA                VSP5100     53:43 
  13 Zabloudil Pavel       TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5003     55:08 
  14 Karmazín Petr         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI4901     55:13 
  15 Bílek Vratislav       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC4801     56:28 
  16 Jakubec Jindřich      TUR OOB TJ TURNOV            TUR4801     57:12 
  17 Buriánek Jaromír      SCP OK SPARTA PRAHA          SCP4700     57:44 
  18 Sklenář Antonín       STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE4801     58:57 
  19 Švec Zdeněk           SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ      SLA4700     58:58 
  20 Provaznník Jiří       TUR OOB TJ TURNOV            TUR5102     59:12 
  21 Kadavý Zdeněk         CHA OK CHRASTAVA             CHA4901     59:19 
  22 Rančák Josef          DOK OK DOKSY                 DOK5000     59:52 
  23 Novák Karel           NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5001     60:09 
  24 Hrobař Rudolf         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK4702     60:42 
  25 Blažek Václav         SBR SKOB Bruntál             SBR4701     60:59 
  26 Knap Jan              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5101     61:22 
  26 Kubíček Zdeněk        TUR OOB TJ TURNOV            TUR4802     61:22 
  28 Pěček Vítězslav       SKM KOB Směr Kroměříž        SKM4903     61:57 
  29 Fiala Miloš           KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY        KSH4801     62:12 
  30 Rejmont Milan         LTU Lokomotiva Trutnov       LTU4801     62:22 
  31 Pospíšil Jiří         TUV SOK TJ TURNOV            TUV4701     62:46 
  32 Sikora Miroslav       BOV BOV                      BOV4802     62:51 
  33 Tvrdek Vojtěch        LBE LOKO BEROUN              LBE4900     63:09 
  34 Farář Jaroslav        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5001     63:24 
  35 Toman Stanislav       ABR A-team NOVO Bruntál      ABR4801     64:01 
  36 Babický Tomáš         DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE   DLT5001     64:14 
  37 Peterka Josef         LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI4702     65:37 
  38 Vokál Jiří            CHA OK CHRASTAVA             CHA5001     65:50 
  39 Hamáček Bohuslav      LBE LOKO BEROUN              LBE5000     67:47 
  40 Jirásek Jaroslav      ZLH TJ ZLATÉ HORY            SCH4701     70:55 
  41 Peška Antonín         HLV SOKOL HOLEŠOV            HLV4801     74:58 
  42 Stehno Pavel          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP4900     75:03 
  43 Jurčák Karel          SOP TJ Slezan Opava          SOP5101     80:39 
  44 Kotecký Roman         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4900     88:08 
  45 Richtr Jiří           JEN OB JENIŠOVICE            JEN5001     88:13 
  46 Juřina Robert         FYD JKOB FRÝDLANT V Č.       FYD4900     91:10 
  47 Pokorný Karel         TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE       TEM4701     92:06 
  48 Liberský Mirko        MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP5100     93:18 
  49 Zelený Vladimír       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4800     96:11 
  50 Denemarek Oldřich     BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM5100     98:20 

     Rokosz Bohumil        MOV SKOB OSTRAVA             MOV4803      disk 
     Valter Petr           KBP KBP Praha                KBP4500     nest. 
     Mikan Vladimir        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC4805     nest. 
     Dokoupil Vladimír     VBM VSK MZLU BRNO            VBM4806     nest. 



H60  (27)      3.4 km  210 m   9 K         

   1 Pospíšil Jaromír      PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR4417     36:35 
   2 Conrad Helmut         203 USV TU DRESDEN - GER     203XX01     40:28 
   3 Fišák Jan             MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA4401     42:15 
   4 Vlach Oldřich         VOV VSK VŠB-TU OSTRAVA       VOV4401     42:33 
   5 Kraus Jan             LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI4501     43:30 
   6 Procházka Zdenko      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP4300     44:09 
   7 Zajíc Alois           SKM KOB Směr Kroměříž        SKM4633     45:13 
   8 Dohnal Josef          VSP USK PRAHA                VSP4300     45:42 
   9 Novotný František     PUL USK SLAVIE UJEP ÚSTÍ N.L PUL4200     47:34 
  10 Gřunděl Ivan          SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC SJH4201     51:15 
  11 Sklenář Jan           MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA4201     53:13 
  12 Aschermann Michael    TEP TEMPO PRAHA              TEP4400     55:19 
  13 Mueller Rainer        203 USV TU DRESDEN - GER     203XX06     57:24 
  14 Lisý Jan              ONO SKOB OSTROV N.O.         ONO4201     58:57 
  15 Fridrich Jaroslav     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU4501     60:15 
  16 Nosál Stanislav       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ      SLA4600     60:34 
  17 Starý Břetislav       BOV BOV                      BOV4402     63:38 
  18 Ostřanský Josef       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU4302     63:56 
  19 Bauer Emil            VBM VSK MZLU BRNO            VBM4410     71:27 
  20 Nosek Jiří            OOP TJ OPAVA                 OOP4401     73:23 
  21 Sedlář Vladimír       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP4201     73:58 
  22 Salov Miroslav        LDC KOB DĚČÍN                LDC4201     83:07 
  23 Hlavatý Karel         SJP SLAVOJ PRAHA             SJP4200     90:27 

     Klaus Henning Weck    203 USV TU DRESDEN - GER     203XX11     nest. 
     Čadil Jan             FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP4300     nest. 
     Švadlena Jiří         CHC KOB Choceň               CHC4601     nest. 
     Provazník Zdeněk      TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP4300     nest. 



H65  (11)      3.2 km  210 m   9 K         

   1 Schmalfeld Tasilo     204 SSV PLANETA RADEBEUL - G 204XX01     48:13 
   2 Havlík Jaroslav       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC3601     53:32 
   3 Máslo Miroslav        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK4001     54:06 
   4 Bouček Václav         OCB  Orienteering club České OCB4101     58:02 
   5 Weber Petr            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK3901     59:45 
   6 Rejpal Petr           SCP OK SPARTA PRAHA          SCP4100     63:24 
   7 Attl Vladimír         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP3800     63:41 
   8 Málek Josef           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU3901     82:59 
   9 Koudelka Karel        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU4001     85:13 
  10 Ďurčat Jozef          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP3800     99:24 

     Rychlý Rudolf         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK4101     nest. 



H70  (5)       2.8 km  190 m   9 K         

   1 Láznička Alois        TZL SKOB ZLÍN                TZL3613     51:41 
   2 Semorád Miloš         SCP OK SPARTA PRAHA          SCP3300     60:20 
   3 Bláha Svatopluk       SJP SLAVOJ PRAHA             SJP3501     76:45 
   4 Doleček Karel         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP3300     82:06 
   5 Burýšek Slavomír      TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP3600     91:34 



H75  (9)       2.4 km  155 m   8 K         

   1 Vykysalý František    PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK3002     44:17 
   2 Sita Vratislav        SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU3000     50:05 
   3 Macoun Jindra         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP2700     56:16 
   4 Valla Stanislav       TZL SKOB ZLÍN                TZL3125     65:14 
   5 Samohýl Richard       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP2800     78:25 
   6 Nemrava František     TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP2700     81:03 
   7 Uhmann Hubert         SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU2600     83:31 
   8 Cupák Miloslav        DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE2200    142:02 

     Mack Zdeněk           SJP SLAVOJ PRAHA             SJP2700     nest. 



T2  (46)       2.2 km  145 m   7 K         

   1 Kettner Lukáš         HCE SOKOL HOSTIVICE          HCE9400     26:02 
   2 Ostřanský Filip       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU9243     28:35 
   3 Novák Ondřej          TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA                29:10 
   4 Němeček Jan           PGP SK PRAGA PRAHA                       29:17 
   5 Semík Ondřej          KAM SK KAMENICE              KAM9401     32:03 
   6 Vrabcová Jindra       SCP OK SPARTA PRAHA          SCP6151     33:03 
   7 Zlámalová Zdena       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC7253     33:12 
   8 Smolka Ondřej         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP9401     33:47 
   9 Palečková Lucie       TUR OOB TJ TURNOV            TUR8450     34:43 
  10 Fiala Petr            TTR OOB TŘEBÍČ               TTR6102     38:27 
  11 Procházková Marie     DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE9550     39:56 
  12 Ptáček Pavel          BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM9600     41:54 
  13 Vydra Petr            JEN OB JENIŠOVICE                        43:22 
  14 Křečková Lenka        ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV9271     44:40 
  15 Doležalová Anna       LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM9450     45:54 
  16 Bořil Jan             OSN                                      46:06 
  17 Kunc Jan              BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM9501     47:23 
  18 Klinkerová Tereza     ROZ OK TOM ROZTOKY                       47:29 
  19 Knapová Lenka         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9351     47:47 
  20 Klaška Jan            N01 NEREG. ZNOJMO            N0194XX     47:49 
  21 Illner Vojtěch        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9600     48:14 
  22 Doležalová Lucie      LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM6450     49:19 
  23 Kunčarová Jana        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9651     50:06 
  24 Kamenický Jeroným     OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN9549     50:30 
  25 Stluková Eliška       PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE     PCB6851     51:01 
  26 Hartlová Blanka       ODV ODV                      ODV6350     54:33 
  27 Novotná Klára         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ                  56:42 
  28 Hrabánková Klára      PGP SK PRAGA PRAHA                       56:50 
  29 Přibíková Johana      PGP SK PRAGA PRAHA                       58:45 
  30 Ludvík Matyáš         STB STADION NOVÝ BOR         STB9801     59:40 
  31 Borankova Karolina    VSP USK PRAHA                VSP9550     59:58 
  32 Kotecký Daniel        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP9500     61:16 
  33 Hejnalová Eva         KAM SK KAMENICE                          63:25 
  34 Valášek Jan           KAM SK KAMENICE                          65:20 
  35 Polívková Kamila      PEN PEN OK Reco Sport                    68:04 
  36 Posselt Martin        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN9501     72:41 
  37 Syslová Drahomíra     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5650     79:01 
  38 Máchová Veronika      JES KOS Jesenice                         79:58 
  39 Šebánková Radka       JEN OB JENIŠOVICE                        81:46 
  40 Smržová Pavlína       JES KOS Jesenice                         81:58 

     Peřinková Petra       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9451      disk 
     Bouček Jakub          OCB  Orienteering club České OCB9501      disk 
     Hájek Lukáš           PTK OK POTUČKY               PTK9400      disk 
     Kettner Vojtěch       HCE SOKOL HOSTIVICE          HCE9600     nest. 
     Vydrová Karolína      PEN PEN OK Reco Sport                    nest. 
     Loňková Lenka         NO5 NEREG. C.LIPA                        nest. 



T4  (97)       4.1 km  275 m   13 K        

   1 Krčál Jaroslav        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE              42:55 
   2 Vokurka Jan           HAR OK HARCOV                HAR7501     44:33 
   3 Špicar Petr           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8801     47:19 
   4 Kálenský Tomáš        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                   49:07 
   5 Sedlák Radek          DOB KOB DOBRUŠKA             DOB7500     49:57 
   6 Hadač Filip           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9301     50:18 
   7 Rusý Tomáš            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE9300     50:41 
   8 Simr Pavel            ROU SKOB ROUDNICE N.L.       ROU7504     50:59 
   9 Silný Ondřej          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7906     53:25 
  10 Schuster Marek        AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9303     54:22 
  11 Šilhavý Jakub         LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM8500     54:25 
  12 Bláha Jan             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ                55:02 
  13 Gomzyk Andriy         TUR OOB TJ TURNOV            TUR8001     55:54 
  14 Válka Jan             SOP TJ Slezan Opava          SOP7811     56:28 
  14 Jindřišková Martina   ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                   56:28 
  16 Hulec Jakub           VSP USK PRAHA                            57:10 
  17 Semík Vojtěch         KAM SK KAMENICE              KAM9100     57:11 
  18 Kisvolcsey Akos       302 BUDAPEST TEAM - HUN      3027205     57:56 
  19 Hartl Zdeněk          ODV ODV                      ODV6300     61:06 
  20 Váchová Klára         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ                  61:53 
  21 Teplá Karolína        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9251     61:56 
  22 Maňák Matěj           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9302     62:04 
  23 GIbon pralesní        VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ                  62:09 
  24 Vokál Vojtěch         CHA OK CHRASTAVA             CHA7900     62:24 
  25 Stulíková Barbora     SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8552     62:26 
  26 Krajíček Václav       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL9101     63:12 
  27 Novotná Markéta       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9451     63:14 
  27 Kutlvašr Rudolf       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL7601     63:14 
  29 Procházková Klára     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9451     64:08 
  30 Špicarová Michaela    SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8754     66:35 
  31 Szturc Václav         TRC SKOB BETA Třinec         TRC9102     66:43 
  32 Ludvík Vojtěch        STB STADION NOVÝ BOR         STB9301     67:38 
  33 Bohata Jana           VSP USK PRAHA                VSP7455     67:55 
  34 Kamenický Tobiáš      OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN9339     69:01 
  35 Trojčák Daniel        VSP USK PRAHA                            69:06 
  36 Mádla Iva             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ                69:20 
  37 Plch Martin           NO5 NEREG. C.LIPA                        69:23 
  38 Mádle Petr            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ                69:51 
  39 Machek Vojta          VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL9102     70:25 
  40 Niedoba Jan           NO7                                      72:13 
  41 Vaněk Petr            TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC    TJH7302     72:57 
  42 Korpasová Ivana       LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM7362     74:00 
  43 Kožinová Anna         PGP SK PRAGA PRAHA                       75:36 
  44 Klinkera Václav       ROZ OK TOM ROZTOKY                       76:19 
  45 Matušová Petra        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8755     77:22 
  46 Najman Jaroslav       NO5 NEREG. C.LIPA            NO5         77:30 
  47 Kuncířová Kamila      JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB8557     80:46 
  48 Hájková Monika        PTK OK POTUČKY               PTK9150     81:49 
  49 Cabrnochová Eva       DKL KLUB OB KLADNO           DKL8450     82:32 
  50 Nerad Jaroslav        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT9001     85:41 
  51 Kazda Bohumil         RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK6201     87:56 
  52 Azebová Martina       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6757     89:29 
  53 Janík Tomáš           N02 NEREG. ÚSTÍ N.L.         N026800     90:46 
  54 Kamaryt Michal        PTK OK POTUČKY               PTK9203     92:22 
  55 Veselá Anna           PTK OK POTUČKY               PTK9252     93:44 
  56 Smutný Šimon          VAM OOB VAMBERK              VAM9301     94:34 
  57 Ševčík Milan          CHA OK CHRASTAVA             CHA5003     95:09 
  58 Kamarytová Martina    PTK OK POTUČKY               PTK6650     96:32 
  59 Procházková Zuzana    LBE LOKO BEROUN              LBE9251     97:08 
  60 Hausvaterová Pavla    SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8654     97:10 
  61 Kulhavá Šárka         ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK        ZAM9351     97:36 
  62 Faggyas Eszter        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3019420     98:43 
  63 Hájek Petr            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                   99:14 
  64 Neradová Eva          LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT8951    100:41 
  65 Langrová Monika       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7252    103:35 
  66 Vlčková Klára         LDC KOB DĚČÍN                LDC9250    103:38 
  67 Mucha Pavel           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA             106:36 
  68 Cabalka Aleš          SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.            107:00 
  69 Ptáčková Nikol        BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM7850    107:06 
  70 Arnost Kamil          VSP USK PRAHA                VSP7301    108:06 
  71 Kulhavá Eliška        ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK        ZAM9651    113:38 
  72 Džmuráň Robert        SMR                                     123:08 
  73 Volenský Karel        NO7                                     128:38 
  74 Kubátová Iva          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6552    151:07 

     Illnerová Daniela     DKP OOB Kotlářka Praha       DKPXX50      disk 
     Štursová Michaela     CHT SK CHRAST                CHT8852      disk 
     Wdowková Soňa         KAM SK KAMENICE              KAM7050      disk 
     Stránský Jiří         KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY9100      disk 
     Netuka Martin         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7302      disk 
     Klíčová Kateřina      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7658      disk 
     Szturcová Ivana       TRC SKOB BETA Třinec         TRC7051      disk 
     Klusáček Jan          TTR OOB TŘEBÍČ               TTR9301      disk 
     Mátlová Pavlína       KSU KVS ŠUMPERK                           disk 
     Šváb Jan              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA                disk 
     Nétek Petr            NO7                                       disk 
     Lukavec Petr          SMR                                       disk 
     Panochová Alžběta     KAM SK KAMENICE              KAM8950     nest. 
     Kohl Ondřej           KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY8600     nest. 
     Frey Marek            KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY9001     nest. 
     Pavlík Bronislav      LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT8201     nest. 
     Frey Martin           PTK OK POTUČKY               PTK9200     nest. 
     Svoboda Jakub         ROU SKOB ROUDNICE N.L.       ROU9301     nest. 
     Slavík Pavel          SNA START NÁCHOD             SNA7349     nest. 
     Liščinský Tomáš       TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8411     nest. 
     Flousek Petr          VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8704     nest. 
     Laciga Zdeněk         VSP USK PRAHA                VSP5200     nest. 
     Jonáková Michaela     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ                  nest. 



D21A  (29)     5.4 km  320 m   18 K        

   1 Stará Zdenka          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7952     59:42 
   2 Makrai Éva            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX10     68:43 
   3 Kuncová Jana          SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK7553     70:33 
   4 Hrazdirová Iva        SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8152     71:24 
   5 Běhounová Veronika    PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8251     72:38 
   6 Zatloukalová Lenka    JPV SK PROSTĚJOV             JPV8577     74:34 
   7 Škodová Petra         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8359     74:41 
   8 Podrábská Marie       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7451     75:11 
   9 Šaffková Kateřina     VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI8150     76:18 
  10 Krejčíková Barbora    TZL SKOB ZLÍN                TZL8551     77:22 
  11 Borankova Kristyna    VSP USK PRAHA                VSP7054     77:29 
  12 Jiřištová Zuzana      JIL OK JILEMNICE             JIL8254     79:37 
  13 Hlubučková Dominika   CHA OK CHRASTAVA             CHA7750     81:00 
  14 Paseková Vladimíra    VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL7752     81:47 
  15 Hostomská Jitka       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8056     82:48 
  16 Kašparová Šárka       JAM Jamnice                  JAM7253     83:52 
  17 Fialova Pavla         VSP USK PRAHA                VSP7750     84:09 
  18 Šimšová Jana          MFP MFF UK PRAHA             MFP7651     86:17 
  19 Melounková Lucie      PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8054     86:28 
  20 Svobodová Jitka       DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE7450     93:42 
  21 Janovská Petra        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7355     96:50 
  22 Kunová Dagmar         EKP EKONOM PRAHA             EKP6550    101:03 

     Bernášková Petra      STB STADION NOVÝ BOR         STB8297      disk 
     Chudíková Barbora     SJI OK JIHLAVA               SJI7850     nest. 
     Štěrbová Marta        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7957     nest. 
     Macúchová Zuzana      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7956     nest. 
     Lomáková Iveta        TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8152     nest. 
     Kuchařová Markéta     TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8463     nest. 
     Šilhavá Petra         LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM8351     nest. 



D21B  (29)     5.4 km  310 m   14 K        

   1 Brožková Dana         SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8156     54:46 
   2 Brožková Radka        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8456     55:29 
   3 Waldová Lucie         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8154     62:40 
   4 Rufferová Iva         BOR OK JISKRA NOVÝ BOR       BOR8354     65:59 
   5 Ryšavá Vendula        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8153     70:02 
   6 Malá Věra             JIL OK JILEMNICE             JIL7752     70:25 
   7 Spurná Martina        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8556     71:18 
   8 Kotecka Michaela      151 VALMO - FRA              151XX01     71:30 
   9 Hrušková Lenka        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8555     75:13 
  10 Wengrin Ágnes         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX11     75:58 
  11 Horčičková Eva        UOL SK UP OLOMOUC            UOL7051     77:07 
  12 Neradová Alena        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT8551     77:50 
  13 Cigošová Kateřina     VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM7995     78:42 
  14 Jedličková Radka      STB STADION NOVÝ BOR         STB8199     79:41 
  15 Vávrová Veronika      JPV SK PROSTĚJOV             JPV8551     80:18 
  16 Krásná Václava        DOB KOB DOBRUŠKA             DOB8181     84:00 
  17 Kožinová Jana         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6651     84:17 
  18 Horová Lenka          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7951     86:06 
  19 Kupcová Veronika      EKP EKONOM PRAHA             EKP7850     88:01 
  20 Klimplová Zuzana      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8151     90:14 
  21 Tahalová Lenka        MFP MFF UK PRAHA             MFP6850     92:38 
  22 Fučíková Hana         VBM VSK MZLU BRNO            VBM7751     92:44 
  23 Mudráková Tereza      LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE7252     95:03 
  24 Tauchmanová Ivana     NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA7852     96:01 
  25 Bulenová Michaela     LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM7751     97:15 
  26 Kurfürstová Irena     TZL SKOB ZLÍN                TZL8052     99:18 
  27 Mezníková Lenka       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8453    100:04 
  28 Znamenáčková Helena   TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8153    102:16 

     Bakovská Jitka        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT8352     nest. 



D21C  (29)     5.5 km  360 m   16 K        

   1 Stehnová Zuzana       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8150     67:12 
   2 Panchártková Jana     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8569     68:42 
   3 Fejlková Martina      SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8152     70:04 
   4 Kalenská Romana       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8351     73:45 
   5 Pekárková Eva         TZL SKOB ZLÍN                TZL7653     73:49 
   6 Nováková Kateřina     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8252     74:53 
   7 Blechová Lenka        CHT SK CHRAST                CHT8053     79:52 
   8 Pokorná Magdalena     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7562     80:47 
   9 Šolínová Lucie        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8055     82:14 
  10 Fukátková Pavla       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8552     82:45 
  11 Boumova Irena         VSP USK PRAHA                VSP7751     85:45 
  12 Kašková Barbora       CHA OK CHRASTAVA             CHA8050     86:26 
  12 Sikorová Miroslava    VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ7658     86:26 
  14 Arnostova Katerina    VSP USK PRAHA                VSP7652     89:42 
  15 Kadavá Jana           CHA OK CHRASTAVA             CHA8251     90:04 
  16 Kovářová Kristýna     DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8450     92:30 
  17 Nováková Lucie        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8552     93:24 
  18 Borovičková Lenka     FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP7350     95:04 
  19 Erlebachová Martina   PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8255     97:28 
  20 Dytrtová Dagmar       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK7952     97:40 
  21 Mestkova Lucie        TEP TEMPO PRAHA              TEP7850    101:25 
  22 Haluzová Jana         SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8051    109:43 

     Desrumaux Celine      151 VALMO - FRA              151XX03     nest. 
     Fekete Zsuzsa         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX12     nest. 
     Bencúrová Jitka       LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE7763     nest. 
     Tichovská Hana        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8251     nest. 
     Knoblochová Kamila    VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8353     nest. 
     Zelená Lenka          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8254     nest. 
     Klechová Vendula      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8199     nest. 



D21D  (29)     5.5 km  310 m   15 K        

   1 Dočkalová Martina     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8357     59:23 
   2 Topinková Monika      BOR OK JISKRA NOVÝ BOR       BOR8054     68:17 
   3 Tichovská Hana        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6652     68:40 
   4 Krčálová Veronika     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8557     68:47 
   5 Kašková Kateřina      CHA OK CHRASTAVA             CHA7850     69:07 
   6 Omová Michaela        TUR OOB TJ TURNOV            TUR8153     71:36 
   7 Hradecká Petra        DOK OK DOKSY                 DOK6850     72:58 
   8 Tichovská Martina     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8658     73:52 
   9 Gebauerová Jana       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM7951     75:10 
  10 Matějová Kateřina     VSP USK PRAHA                VSP8054     76:47 
  11 Volfová Martina       EKP EKONOM PRAHA             EKP8051     78:01 
  12 Podmolíková Dagmar    TZL SKOB ZLÍN                TZL7155     78:13 
  13 Dokoupilová Radka     VBM VSK MZLU BRNO            VBM8558     78:42 
  14 Hrobařová Lenka       JIL OK JILEMNICE             JIL7754     80:16 
  15 Tvarůžková Petra      SJI OK JIHLAVA               SJI8452     83:23 
  16 Maunová Romana        EKP EKONOM PRAHA             EKP8350     85:19 
  17 Doležalová Lenka      SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8256     85:44 
  18 Szerencsi, Ildikó     301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX13     85:53 
  19 Horakova Marie        VSP USK PRAHA                VSP7551     87:15 
  20 Petrová Daniela       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8454     88:13 
  21 Klichova Jana         VSP USK PRAHA                VSP8152     92:44 
  22 Bernátková Markéta    PVP VSK Přírodověda - orient PVP7751     92:50 
  23 Hoelzer Katrin        201 OLV WEIMAR - GER         201XX01     94:06 
  24 Jirků Kamila          CTB SK Chotěboř              CTB8151     95:28 
  25 Víchová Šárka         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8352     98:49 
  26 Švíglerová Pavla      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7658    101:12 

     Smičková Eva          KON KOB Konice               KON8277     nest. 
     Ondřejová Dita        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8559     nest. 
     Pavlů Veronika        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6950     nest. 



H21A  (41)     7.9 km  465 m   20 K        

   1 Smola Michal          TZL SKOB ZLÍN                TZL8131     69:12 
   2 Losman Petr           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7901     75:43 
   3 Prášil Marek          SJI OK JIHLAVA               SJI7313     76:46 
   4 Besta Michal          JAM Jamnice                  JAM7600     77:12 
   5 Zvěřina Petr          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8204     77:21 
   6 Čech Radovan          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7835     78:03 
   7 Mrázek Jan            SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8102     78:12 
   8 Pospisil Vitek        VSP USK PRAHA                VSP6800     78:24 
   9 Oma Jakub             TUR OOB TJ TURNOV            TUR8002     79:35 
  10 Hepner David          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7601     79:40 
  11 Košárek Pavel         JAM Jamnice                  JAM7100     80:04 
  12 Zuzánek Zdeněk        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5901     80:30 
  13 Dlabaja Štěpán        TZL SKOB ZLÍN                TZL8508     83:41 
  14 Pokorný Ondřej        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7506     86:04 
  15 Hora Vojtěch          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8301     86:15 
  16 Janovský Tomáš        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6401     88:41 
  17 Janeček Oldřich       DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8211     88:50 
  17 Kadeřávek Petr        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7605     88:50 
  19 Pachner Pavel         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7503     89:06 
  20 Axman Karel           STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE8303     89:26 
  21 Lévai, Ferenc         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX04     89:32 
  22 Schröter Pavel        HAR OK HARCOV                HAR7203     89:47 
  23 Koťátko Zdeněk        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC7701     89:51 
  24 Svoboda Ondřej        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7605     92:07 
  25 Kozak Petr            VSP USK PRAHA                VSP6501     94:03 
  25 Dvořáček Petr         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7013     94:03 
  27 Starosta Pavel        VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ7938     94:12 
  28 Vávra Jaroslav        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7308     94:15 
  29 Fučík Karel           VBM VSK MZLU BRNO            VBM7246     95:21 
  30 Pešek Ondřej          CHC KOB Choceň               CHC8502     95:27 
  31 Jirásek Aleš          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7601     97:22 
  32 Tesař Pavel           PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7708     97:36 
  33 Kondrát Martin        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6501     98:48 
  34 Fencl Petr            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6901     99:56 
  35 Palát Petr            ABM KOB MOIRA Brno           ABM7415    103:05 
  36 Martan Jiří           HAR OK HARCOV                HAR7301    103:09 
  37 Neumann Josef         203 USV TU DRESDEN - GER     203XX07    104:55 
  38 Princl Pavel          FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP7800    108:43 

     Polák Vlastimil       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL7702      disk 
     Slováček Tomáš        TZL SKOB ZLÍN                TZL8002     nest. 
     Boudny Jan            SCP OK SPARTA PRAHA          SCP7417     nest. 



H21B  (41)     7.8 km  435 m   22 K        

   1 Jedlička Michal       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7309     67:08 
   2 Procházka Jan         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8407     69:27 
   3 Rajnošek Zdeněk       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8506     69:38 
   4 Hanslián David        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE7835     69:43 
   5 Vodrážka Ondřej       VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM7702     70:22 
   6 Horáček Michal        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7700     71:57 
   7 Zsebeházy, István     301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX05     74:05 
   8 Šidla Jan             TZL SKOB ZLÍN                TZL6808     74:15 
   9 Mateju Michal         VSP USK PRAHA                VSP7700     74:36 
  10 Král Václav           SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8243     74:54 
  11 Barrable Nick         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7447     75:22 
  12 Hovorka Jan           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7907     75:29 
  13 Palas Jan             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8507     75:36 
  14 Procházka Jiří        TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7633     76:53 
  15 Procházka Jan         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8201     77:00 
  16 Antoš Filip           NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA8001     77:29 
  17 Horáček Ondřej        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI8236     77:41 
  18 Zicha Jiří            LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE7708     77:57 
  19 Stehlík Martin        ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8503     78:53 
  20 Černý Michal          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8005     80:41 
  21 Vyoral Jan            VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ7615     80:55 
  22 Budík Radek           NOB Sixnumbers Nový Bor      NOB7201     80:56 
  23 Ondráček Radim        EKP EKONOM PRAHA             EKP7414     81:06 
  24 Kožina Petr           PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6000     82:27 
  25 Tomanek Daniel        STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE7401     82:41 
  26 Peterka Vojtěch       LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI7502     83:18 
  27 Gazdačko Jan          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8404     84:55 
  28 Potštejnský Jan       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK7807     87:02 
  29 Baldrian Petr         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7203     91:07 
  30 Hájek Ondřej          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7511     92:23 
  31 Čech Jan              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP7900     94:02 
  32 Hübner Jan            CTB SK Chotěboř              CTB7902    101:28 
  33 Zlatník Lubor         TZL SKOB ZLÍN                TZL7337    102:44 
  34 Otrusina Jiří         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8201    110:05 

     Šurgan Štefan         TUR OOB TJ TURNOV            TUR7900      disk 
     Lehmann Karsten       205 OLV POTSDAM - GER        205XX01     nest. 
     Svoboda Petr          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8503     nest. 
     Henek Vladan          JPV SK PROSTĚJOV             JPV8002     nest. 
     Sysel Ondřej          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8302     nest. 
     Hošek Václav          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8000     nest. 
     Dávidík Marian        JPV SK PROSTĚJOV             JPV7702     nest. 



H21C  (41)     7.8 km  445 m   22 K        

   1 Lučan Vladimír        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7710     67:58 
   2 Kozák Osvald          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8201     69:54 
   3 Šedivý Jan            PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8409     69:59 
   4 Mrázek Jiří           DKP OOB Kotlářka Praha       DKP7911     73:00 
   5 Novák Jiří            NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA7502     73:58 
   5 Kořínek Jindřich      TUR OOB TJ TURNOV            TUR8406     73:58 
   7 Gösswein Csaba        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX02     74:22 
   8 Holas Ondřej          TUR OOB TJ TURNOV            TUR8501     74:58 
   9 Zřídkaveselý Libor    ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM7207     75:50 
  10 Štěrba Zbyněk         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8304     76:16 
  11 Bouchal Jiří          VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM8449     77:10 
  12 Kucera Jan            VSP USK PRAHA                VSP7302     77:25 
  13 Kazda Ondřej          SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8202     78:40 
  14 Udržal Tomáš          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8002     79:19 
  15 Gajda Jan             VSP USK PRAHA                VSP6801     79:53 
  16 Krejčík Jiří          TZL SKOB ZLÍN                TZL8301     81:03 
  17 Přinda Lukáš          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7701     81:09 
  18 Seidl Miroslav        EKP EKONOM PRAHA             EKP7402     81:12 
  19 Novotný Tomáš         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8101     82:20 
  20 Hubáček Josef         LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6127     82:38 
  21 Novai György          301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX06     82:54 
  22 Procházka Tomáš       DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8200     83:06 
  23 Kotecky Ondrej        151 VALMO - FRA              151XX02     84:27 
  24 Váňa Martin           TUR OOB TJ TURNOV            TUR8401     85:00 
  25 Boranek Petr          VSP USK PRAHA                VSP7000     87:43 
  26 Brabec Jaroslav       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8242     87:58 
  27 Zlámal Petr           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC7010     88:24 
  28 Šrámek Jaromír        KSU KVS ŠUMPERK              KSU5801     90:35 
  29 Fibír Tomáš           FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP7901     91:00 
  30 Pilař Karel           BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO7801     93:36 
  31 Otruba Karel          PLU SOKOL PLUMLOV            PLU7917     95:18 
  32 Pilař Karel           MAS KČT AŠ                   MAS5501     96:26 
  33 Holas Tomáš           JAM Jamnice                  JAM7800    100:25 
  34 Stulík Jakub          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8212    101:07 
  35 Přikryl Petr          ABM KOB MOIRA Brno           ABM6708    101:20 
  36 Strachota Michal      SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8349    102:28 
  37 Šilhavý Miroslav      LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM5800    106:38 

     Weiner Jakub          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7911      disk 
     Brož Marek            TUR OOB TJ TURNOV            TUR8402      disk 
     Liščinský Zdeněk      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8215     nest. 
     Bučánek Antonín       ODR SKOB Odry                ODR8400     nest. 



H21D  (41)     7.7 km  450 m   21 K        

   1 Váňa Petr             TUR OOB TJ TURNOV            TUR8103     72:08 
   2 Svihovsky Jaromir     SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8005     72:28 
   3 Janata Martin         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8306     72:29 
   4 Novotný Radek         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7402     73:39 
   5 Komanec Václav        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8406     74:34 
   6 Pekárek Evžen         TZL SKOB ZLÍN                TZL7007     75:12 
   7 Lauerman Jan          SJI OK JIHLAVA               SJI7419     75:15 
   8 Matějů Luboš          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7601     75:57 
   9 Žemlík Pavel          TZL SKOB ZLÍN                TZL7135     77:03 
  10 Kovář Miroslav        SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8103     77:28 
  11 Bukovac Palo          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8101     77:47 
  12 Henych Petr           VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI6001     77:55 
  13 Habán Ivo             VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7707     78:50 
  14 Halama Jakub          KSU KVS ŠUMPERK              KSU7940     79:34 
  15 Kundisch Wieland      203 USV TU DRESDEN - GER     203XX03     80:48 
  16 Kovács Ádám           301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX03     80:50 
  17 Tihon Michal          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7905     80:51 
  18 Lebeda Dušan          EKP EKONOM PRAHA             EKP7301     83:44 
  19 Kolín Jan             JIL OK JILEMNICE             JIL7701     83:59 
  20 Zikmund Zdeněk        NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA6705     84:09 
  21 Podmolík Tomáš        TZL SKOB ZLÍN                TZL6915     84:57 
  22 Klech Richard         VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB7201     85:10 
  23 Turczer Petr          KSU KVS ŠUMPERK              KSU7945     85:40 
  24 Žaloudek Petr         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8304     86:37 
  25 Vítek Petr            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7601     86:56 
  26 Novák Zdeněk          NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA7701     87:14 
  27 Pleticha Richard      JES KOS Jesenice             JES7502     87:41 
  28 Fišer Jiří            SLP SK SLAVIA PRAHA          SLP8503     87:57 
  29 Gregor Martin         CTB SK Chotěboř              CTB7701     88:31 
  30 Rambousek Karel       BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO7907     89:03 
  31 Pašek František       DKP OOB Kotlářka Praha       DKP7600     92:20 
  32 Vítek Tomáš           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7702     92:53 
  33 Mazal Zdeněk          VBM VSK MZLU BRNO            VBM8103     93:42 
  34 Doucha Jiří           SNA START NÁCHOD             SNA7105     93:50 
  35 Kheil Radim           PBM TJ Spartak První Brněnsk PBM7301    101:33 
  36 Matras Tomáš          CHT SK CHRAST                CHT8001    104:50 
  37 Veverka Tomáš         VAM OOB VAMBERK              VAM8401    105:20 
  38 Lenkei Akos           302 BUDAPEST TEAM - HUN      302XX17    107:38 
  39 Blahuta Marek         MFP MFF UK PRAHA             MFP7301    107:41 
  40 Kaplan Jan            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6401    110:38 

     Margold Martin        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8106     nest. 



D16A  (23)     3.5 km  200 m   10 K        

   1 Indráková Adéla       UOL SK UP OLOMOUC            UOL9153     38:39 
   2 Novotná Tereza        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9255     39:15 
   3 Kubátová Zuzana       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL9151     41:01 
   3 Uhlíková Tereza       BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9151     41:01 
   5 Mezníková Lucie       LBE LOKO BEROUN              LBE9150     41:56 
   6 Valachová Martina     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9054     43:49 
   7 Valešová Jana         CHA OK CHRASTAVA             CHA9152     44:00 
   8 Lamichová Martina     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9152     44:04 
   9 Procházková Monika    BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9150     44:55 
  10 Horáková Aneta        TUR OOB TJ TURNOV            TUR9051     45:26 
  11 Maliňáková Barbora    VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ9051     47:23 
  12 Rusá Šárka            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE9150     47:36 
  13 Ježková Dominika      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP9053     48:08 
  14 Štrajtová Štěpánka    UOL SK UP OLOMOUC            UOL9151     48:09 
  15 Hubáčková Pavla       LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9052     48:31 
  16 Boudová Zuzana        SJI OK JIHLAVA               SJI9055     51:03 
  17 Říčařová Žaneta       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9152     51:20 
  18 Krätschmerová Ivona   VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB9050     54:18 
  19 Muselíková Vladislava ABM KOB MOIRA Brno           ABM9151     56:25 
  20 Matějková Zuzana      KAM SK KAMENICE              KAM9156     60:06 
  21 Műcková Tereza        TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP9159     62:54 

     Koós Brigitta         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3019117     nest. 
     Moravcová Lucie       SOP TJ Slezan Opava          SOP9052     nest. 



D16B  (23)     3.4 km  190 m   9 K         

   1 Müllerová Věra        SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9053     39:07 
   2 Mechlová Lenka        JIL OK JILEMNICE             JIL9051     39:34 
   3 Svobodná Madla        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9154     40:12 
   4 Hadačová Tereza       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9051     44:12 
   5 Beranová Barbora      BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9152     46:20 
   6 Šperlíková Eva        VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB9151     46:26 
   7 Čermáková Madla       UOL SK UP OLOMOUC            UOL9155     47:50 
   8 Březinová Marie       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU9191     49:06 
   9 Tihonová Hana         TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP9052     49:45 
  10 Šmidrkalová Monika    NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA9051     50:46 
  11 Kosová Barbora        TRI  TJ TŽ Třinec            TRI9258     56:18 
  12 Tóth Réka             301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3019119     57:45 
  13 Doležalová Zuzana     LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM9052     59:19 
  14 Sedláčková Anna       KRL KOMETA KRALOVICE         KRL9051     60:06 
  15 Škvorová Barbora      KAM SK KAMENICE              KAM9150     62:12 
  16 Kršáková Veronika     VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ9090     65:15 
  17 Zítková Lenka         ABR A-team NOVO Bruntál      ABR9055     69:04 
  18 Řezníčková Tereza     SJI OK JIHLAVA               SJI9056     69:23 
  19 Vyhnálková Milada     SOP TJ Slezan Opava          SOP9151     70:50 
  20 Králová Michaela      VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB9051     73:27 

     Slavíková Lucie       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP9150     nest. 
     Benáková Denisa       PTK OK POTUČKY               PTK9152     nest. 
     Hoferková Petra       TZL SKOB ZLÍN                TZL9054     nest. 



D16C  (23)     3.5 km  200 m   9 K         

   1 Knapová Jana          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9053     41:15 
   2 Jakobová Adéla        UOL SK UP OLOMOUC            UOL9052     43:53 
   3 Seifertová Magda      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9155     44:30 
   4 Doškářová Tereza      BOR OK JISKRA NOVÝ BOR       BOR9150     47:06 
   5 Kosová Denisa         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9151     47:30 
   6 Beranová Jana         BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9153     48:01 
   7 Panochová Anna        KAM SK KAMENICE              KAM9153     48:02 
   8 Siněňkaja Táňa        TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP9057     48:20 
   9 Tibay Ilona           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3029015     48:39 
  10 Chmelařová Michaela   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9151     49:04 
  11 Jelínková Šárka       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP9153     49:39 
  12 Šulerová Pavlína      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM9151     50:57 
  13 Mervartová Kristýna   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9155     52:04 
  14 Petráčková Klára      SJI OK JIHLAVA               SJI9251     55:05 
  15 Kociánová Michaela    OOP TJ OPAVA                 OOP9050     55:24 
  16 Polzerová Lenka       LTU Lokomotiva Trutnov       LTU9051     56:14 
  17 Klusáčková Zuzana     TTR OOB TŘEBÍČ               TTR9151     56:16 
  18 Cahlová Blanka        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9051     56:43 
  19 Kršáková Marie        VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ9191     56:53 
  20 Hojsáková Martina     VBM VSK MZLU BRNO            VBM9153     57:52 
  21 Vytinová Monika       TUR OOB TJ TURNOV            TUR9150     59:29 
  22 Bolechová Anežka      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9051     66:47 
  23 Drgová Markéta        TZL SKOB ZLÍN                TZL9152     76:00 



D18A  (22)     3.8 km  210 m   10 K        

   1 Petrželová Tereza     JIL OK JILEMNICE             JIL8953     38:00 
   2 Doležalová Monika     DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8857     38:19 
   3 Kabáthová Eva         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8966     39:05 
   4 Machútová Lucie       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8851     39:47 
   5 Wurzelová Hana        OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN8972     43:13 
   6 Klečková Lucie        HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV       HAV8852     44:30 
   7 Svobodová Barbora     TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN8952     45:43 
   8 Papežová Anna         TUR OOB TJ TURNOV            TUR8951     46:18 
   9 Doležalová Hana       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8851     46:49 
  10 Pilcová Barbora       UOL SK UP OLOMOUC            UOL8977     47:34 
  11 Ory Eszter            302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028811     47:39 
  12 Slavíková Renata      BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO8950     50:18 
  13 Nádvorníková Tereza   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8953     51:03 
  14 Azebová Nina          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8855     52:26 
  15 Koós Diána            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018816     54:24 
  16 Žabková Markéta       TRC SKOB BETA Třinec         TRC8850     54:56 
  17 Kettnerová Dana       LBE LOKO BEROUN              LBE8950     55:26 
  18 Vlosinská Barbora     SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8854     57:48 
  19 Viková Vendula        JIL OK JILEMNICE             JIL8951     64:04 
  20 Moravcová Zuzana      SOP TJ Slezan Opava          SOP8852     66:59 

     Bochenková Ivana      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8950     nest. 
     Marešová Michaela     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8959     nest. 



D18B  (21)     3.7 km  190 m   10 K        

   1 Jirčáková Martina     SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8951     39:52 
   2 Procházková Michaela  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8960     40:48 
   3 Svobodná Šárka        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8850     41:37 
   4 Vaculíková Jana       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8853     42:53 
   5 Kuncová Eliška        MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA8951     45:14 
   6 Soukupová Lucie       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8951     45:18 
   7 Šediváková Helena     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8857     46:50 
   8 Weissova Lucie        AOV BANÍK FIZA OSTRAVA       AOV8952     49:34 
   9 Staňková Štěpánka     SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8992     49:46 
  10 Knoblochová Jana      TUR OOB TJ TURNOV            TUR8851     52:53 
  11 Veličková Monika      VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8951     55:04 
  12 Vozdová Klára         KSU KVS ŠUMPERK              KSU8964     55:26 
  13 Teplá Tereza          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8851     56:40 
  14 Gorčicová Barbora     CHA OK CHRASTAVA             CHA8850     57:39 
  15 Kiacová Zuzana        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8954     58:01 
  16 Bělostíková Pavla     DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE8851     87:29 

     Szerencsi Dóra        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018818      disk 
     Borecká Kateřina      ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8852      disk 
     Štěpánská Adéla       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8870     nest. 
     Smolková Kateřina     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8852     nest. 
     Polášková Tereza      TZL SKOB ZLÍN                TZL8851     nest. 



D18C  (21)     3.7 km  210 m   11 K        

   1 Hlavová Jindra        KON KOB Konice               KON8989     40:23 
   2 Mádlová Věra          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8951     42:52 
   3 Karochová Simona      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8853     43:06 
   4 Hlavová Hana          KON KOB Konice               KON8888     44:54 
   5 Balcarová Jana        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8852     49:08 
   6 Hamáčková Kristina    LBE LOKO BEROUN              LBE8850     50:14 
   7 Poklopová Lenka       UOL SK UP OLOMOUC            UOL8951     50:16 
   8 Fólová Martina        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN8853     52:39 
   9 Hypiusová Tereza      SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8853     53:50 
  10 Kafková Tereza        SJI OK JIHLAVA               SJI8956     54:51 
  11 Hvorecká Eva          VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8953     54:59 
  12 Přecechtělová Tereza  DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8951     56:34 
  13 Mathe Fanni           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028808     59:46 
  14 Sehnalová Tereza      TUR OOB TJ TURNOV            TUR8852     65:32 
  15 Králová Iveta         JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB8952     79:21 
  16 Filipová Zuzana       TZL SKOB ZLÍN                TZL8855     80:03 
  17 Lennerová Hana        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8952     82:05 
  18 Šmajstrlová Hana      AOV BANÍK FIZA OSTRAVA       AOV8954     89:13 

     Rousková Tereza       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8957     nest. 
     Hančíková Hana        OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN8852     nest. 
     Rambousková Hana      ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8860     nest. 



D20A  (20)     4.7 km  310 m   14 K        

   1 Mališová Barbora      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8654     54:38 
   2 Uvizlová Martina      SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8665     56:16 
   3 Krafková Lucie        BOR OK JISKRA NOVÝ BOR       BOR8650     57:27 
   4 Mrštíková Květa       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8753     57:28 
   5 Plochová Dominika     DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8651     59:00 
   6 Prchalová Ivana       JIL OK JILEMNICE             JIL8754     60:32 
   7 Dittrichová Petra     KON KOB Konice               KON8787     60:59 
   8 Vlažná Lucie          LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE8762     61:41 
   9 Horáková Veronika     TUR OOB TJ TURNOV            TUR8751     62:19 
  10 Gyurkó Fanni          301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018714     63:16 
  11 Dlouhá Marie          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8756     64:43 
  12 Tas Katalin           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028714     65:14 
  13 Stratilová Marie      ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8751     67:27 
  14 Sedláčková Oldřiška   KRL KOMETA KRALOVICE         KRL8751     67:43 
  15 Švábková Lenka        SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV   SMB8752     69:54 
  16 Martynková Aneta      TRI  TJ TŽ Třinec            TRI8657     78:17 
  17 Frýdlová Lenka        UOL SK UP OLOMOUC            UOL8659     79:29 
  18 Peterová Věra         DOB KOB DOBRUŠKA             DOB8751     80:45 
  19 Viková Michaela       JIL OK JILEMNICE             JIL8652     90:06 

     Kohoutová Martina     SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8651      disk 



D20B  (20)     4.7 km  240 m   13 K        

   1 Duchová Iveta         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8654     50:23 
   2 Hermanová Zuzana      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8752     52:30 
   3 Juračková Jana        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8653     56:37 
   4 Kynčlová Martina      JIL OK JILEMNICE             JIL8651     57:06 
   5 Palátová Petra        ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8658     58:05 
   6 Hrstková Vladěna      JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB8753     61:24 
   7 Bochenková Martina    DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8758     61:33 
   8 Pavlíková Barbora     ZLH TJ ZLATÉ HORY            ZLH8750     70:07 
   9 Smutná Pavla          VAM OOB VAMBERK              VAM8651     71:27 
  10 Mikulová Ada          SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8668     71:40 
  11 Betková Štěpánka      ROU SKOB ROUDNICE N.L.       ROU8750     72:01 
  12 Otrusinová Jana       TZL SKOB ZLÍN                TZL8658     73:11 
  13 Gazdačková Michala    SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8653     74:14 
  14 Hradilová Jana        TUR OOB TJ TURNOV            TUR8651     76:11 
  15 Brozová Veronika      CHA OK CHRASTAVA             CHA8650     76:22 
  16 Bucká Martina         ABR A-team NOVO Bruntál      ABR8651     80:53 
  17 Králová Tereza        JIL OK JILEMNICE             JIL8751     83:09 
  18 Mrózková Ivana        TRC SKOB BETA Třinec         TRC8751    127:00 

     Hrenkó Ivett          301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018715     nest. 
     Foglarová Kamila      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8655     nest. 



H16A  (25)     5.2 km  275 m   14 K        

   1 Zelenka Tomáš         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9001     53:22 
   2 Zimmermann Štěpán     ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM9101     54:23 
   3 Klapal Jan            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9006     54:42 
   4 Bednařík Antonín      VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ9001     54:59 
   5 Kolárik Jan           TZL SKOB ZLÍN                TZL9013     56:18 
   6 Brož Petr             CHA OK CHRASTAVA             CHA9106     59:29 
   7 Havlíček Lukáš        JIL OK JILEMNICE             JIL9003     60:23 
   8 Peřinka Jan           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9101     63:57 
   9 Melecký Martin        OOP TJ OPAVA                 OOP9000     64:00 
  10 Procházka Tomáš       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9110     68:45 
  11 Henych Tomáš          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI9002     69:47 
  12 Schäfer Martin        TZL SKOB ZLÍN                TZL9009     69:57 
  13 Popelka Lukáš         TZL SKOB ZLÍN                TZL9015     70:15 
  14 Kobrle Aleš           JIL OK JILEMNICE             JIL9101     72:20 
  15 Hnilica Přemek        KSU KVS ŠUMPERK              KSU9141     72:52 
  16 Fehérvári Zsolt       301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3019008     73:08 
  17 Hyka Jan              TUR OOB TJ TURNOV            TUR9002     73:57 
  18 Szturc Jan            TRC SKOB BETA Třinec         TRC9003     79:04 
  19 Švirák Ondřej         BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9102     80:48 
  20 Zemaník Jan           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9111     82:06 
  21 Daněk Vojtěch         ROZ OK TOM ROZTOKY           ROZ9100     82:36 
  22 Jenes Geza            302 BUDAPEST TEAM - HUN      3029103     84:47 
  23 Mikulecký Jan         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9202     87:50 
  24 Křeček Jan            ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV9111     94:11 
  25 Richter Theophil      203 USV TU DRESDEN - GER     203XX10     96:41 



H16B  (24)     5.2 km  285 m   14 K        

   1 Nykodým Miloš         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM9005     44:13 
   2 Kubát Pavel           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9101     50:56 
   3 Valenta Jan           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9003     52:32 
   4 Bravený Vít           VBM VSK MZLU BRNO            VBM9102     54:17 
   5 Arbter Simon          101 NATURFREUNDE WIEN - AUT  101XX01     54:38 
   6 Slezák Jiří           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9001     56:57 
   7 Věžník Antonín        ADA SPARTAK ADAMOV           ADA9001     59:06 
   8 Kantor Ondřej         TRI  TJ TŽ Třinec            TRI9103     59:43 
   9 Petržela Jan          LTU Lokomotiva Trutnov       LTU9201     59:49 
  10 Franců Adam           TUR OOB TJ TURNOV            TUR9004     60:47 
  11 Šesták Jakub          RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK9001     63:29 
  12 Funda Jan             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9103     63:49 
  13 Krejsa Martin         CHT SK CHRAST                CHT9001     63:50 
  14 Černý Vojtěch         JIL OK JILEMNICE             JIL9006     64:00 
  15 Nešpor Václav         KAM SK KAMENICE              KAM9103     69:58 
  16 Kinde Matyas          302 BUDAPEST TEAM - HUN      3029001     76:56 
  17 Handl Jindřich        SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9201     78:09 
  18 Legerski Martin       TRI  TJ TŽ Třinec            TRI9003     80:24 
  19 Hubáček Jan           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9101     88:31 

     Bořil Petr            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9119      disk 
     Láznička Petr         TZL SKOB ZLÍN                TZL9011      disk 
     Nečas Jiří            TZL SKOB ZLÍN                TZL9101     nest. 
     Betlach Martin        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9000     nest. 
     Jemelík Hynek         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM9102     nest. 



H16C  (24)     5.2 km  325 m   13 K        

   1 Ptáček Jiří           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9002     54:13 
   2 Procházka David       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9113     55:48 
   3 Wolf Daniel           TUR OOB TJ TURNOV            TUR9100     56:31 
   4 Nožka Radek           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9005     56:44 
   5 Procházka Pavel       LBE LOKO BEROUN              LBE9000     56:58 
   6 Exner Jan             JIL OK JILEMNICE             JIL9001     57:04 
   7 Henych Ondřej         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI9001     57:37 
   8 Hovorka Lukáš         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9001     57:41 
   9 Stránský Vojtěch      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9005     58:35 
  10 Kamenický Matěj       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN9036     60:20 
  11 Strečko Marek         ZLH TJ ZLATÉ HORY            ZLH9101     60:56 
  12 Klouček Tomáš         JIL OK JILEMNICE             JIL9007     62:10 
  13 Chmelař Lukáš         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9102     63:14 
  14 Vozda Vojtěch         KSU KVS ŠUMPERK              KSU9043     65:30 
  15 Kovář Tomáš           BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9101     66:33 
  16 Kazda Adam            RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK9104     69:52 
  17 Bína Martin           MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA9102     70:35 
  18 Vellner Gabor         302 BUDAPEST TEAM - HUN      3029016     71:53 
  19 Richter Philippe      203 USV TU DRESDEN - GER     203XX08     72:43 
  20 Ostřanský Josef       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU9011     73:15 
  21 Kamenický Jakub       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9104     75:24 
  22 Vlažný Jakub          LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9102     75:43 
  23 Gazda Viktor          TRI  TJ TŽ Třinec            TRI9203     79:33 
  24 Krajča Martin         TZL SKOB ZLÍN                TZL9012     95:52 



H18A  (24)     5.6 km  340 m   16 K        

   1 Klusáček Matěj        TTR OOB TŘEBÍČ               TTR8901     52:49 
   2 Král Vojtěch          SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8841     55:55 
   3 Zimmermann Jakub      ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8928     57:17 
   4 Kubát Jan             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8902     57:18 
   5 Bořil Tomáš           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8833     59:05 
   6 Pátek Lukáš           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8905     59:42 
   7 Szabó András          301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018807     63:20 
   8 Mejznar Radek         VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8802     65:13 
   9 Kučera Petr           TUR OOB TJ TURNOV            TUR8902     65:54 
  10 Slezák Zdeněk         LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE8902     66:11 
  11 Petr Jiří             BFM SKOB FRÝDEK MÍSTEK       BFM8901     66:57 
  12 Daněk Jáchym          VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8901     68:10 
  13 Zbranek Roman         KVS SKOB KOBRA VSETÍN        KVS8802     70:27 
  14 Vlažný Jan            LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE8901     71:56 
  15 Rajnošek Matěj        OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN8800     75:17 
  16 Petras Tomáš          VAM OOB VAMBERK              VAM8801     76:14 
  17 Tůma Marek            JIL OK JILEMNICE             JIL8803     78:07 
  18 Hladílek Jan          PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR8814     78:24 
  19 Sedláček Michal       TRC SKOB BETA Třinec         TRC8901     79:26 
  20 Havlas Jan            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8908     87:09 
  21 Špacír Jan            UOL SK UP OLOMOUC            UOL8805     87:44 
  22 Hodek Michal          TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8808     88:09 

     Pavlů Ondřej          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8904     nest. 
     Malý Ondřej           VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ8911     nest. 



H18B  (24)     5.5 km  320 m   11 K        

   1 Chromý Adam           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8841     47:55 
   2 Cahel Marek           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE8803     48:04 
   3 Poklop Martin         SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8802     48:12 
   4 Pospisek Marek        TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8907     49:34 
   5 Mališ Jiří            JIL OK JILEMNICE             JIL8806     49:53 
   6 Panchártek Jan        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8802     51:08 
   7 Műller Martin         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8903     55:23 
   8 Kerenyi Mate          302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028804     55:29 
   9 Klícha Martin         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8801     59:48 
  10 Modrý Marek           SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8807     63:34 
  11 Jirásek Michal        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8901     63:35 
  12 Kobr Tomáš            TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN8901     63:41 
  13 Fiala Martin          TTR OOB TŘEBÍČ               TTR8801     63:47 
  14 Dědic Filip           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8836     64:03 
  15 Klapal Michal         VAM OOB VAMBERK              VAM8802     66:25 
  16 Benc Tomáš            SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8943     67:57 
  17 Hruška Ondřej         OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN8935     67:59 
  18 Štemberk Adam         LBE LOKO BEROUN              LBE8904     69:46 
  19 Navrátil Tomáš        JPV SK PROSTĚJOV             JPV8817     70:40 
  20 Štrajt Michal         UOL SK UP OLOMOUC            UOL8903     73:56 
  21 Ondrusz Martin        VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8801     75:03 

     Krajíček Vojtěch      VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8803      disk 
     Konůpka Petr          BFM SKOB FRÝDEK MÍSTEK       BFM8902     nest. 
     Nečas Tomáš           TZL SKOB ZLÍN                TZL8801     nest. 



H18C  (23)     5.6 km  320 m   14 K        

   1 Hradec Pavel          CHA OK CHRASTAVA             CHA8801     51:14 
   2 Kodeda Štěpán         SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8808     52:12 
   3 Lenkei Zsolt          302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028807     53:24 
   4 Hájek Daniel          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8919     55:26 
   5 Dusílek Adam          SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8902     56:31 
   6 Perůtka Jan           JIL OK JILEMNICE             JIL8808     57:44 
   7 Šabatka Zdeněk        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8902     61:18 
   8 Hladík Jiří           VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ8901     61:52 
   9 Jirčák Ondřej         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8805     61:57 
  10 Kunc Petr             MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA8801     63:54 
  11 Maliňák Štěpán        KVS SKOB KOBRA VSETÍN        KVS8801     64:46 
  12 Bravený Adam          VBM VSK MZLU BRNO            VBM8801     67:29 
  13 Válek Filip           VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8906     69:45 
  14 Kamaryt Tomáš         PTK OK POTUČKY               PTK8805     74:32 
  15 Sochor Jan            HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV       HAV8801     74:54 
  16 Šafránek Michal       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8804     76:31 
  17 Píro Matěj            TTR OOB TŘEBÍČ               TTR8802     84:52 
  18 Trojek Pavel          TRC SKOB BETA Třinec         TRC8803     94:24 

     Lejsek Tadeáš         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8903      disk 
     Škoda Jakub           VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI8800     nest. 
     Přikryl Jan           SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8945     nest. 
     Zdráhal Tomáš         UOL SK UP OLOMOUC            UOL8801     nest. 
     Vašíček Michal        UOL SK UP OLOMOUC            UOL8908     nest. 



H20A  (26)     5.9 km  380 m   15 K        

   1 Beneš Jan             SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8703     55:26 
   2 Holas Štěpán          SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8702     56:16 
   3 Přibyl Broněk         TZL SKOB ZLÍN                TZL8603     60:39 
   4 Henych Martin         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI8601     60:54 
   4 Mazúr Martin          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8701     60:54 
   6 Strachota Petr        SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8741     61:16 
   7 Vlček Martin          TUR OOB TJ TURNOV            TUR8702     63:19 
   8 Sysel Ctibor          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8700     63:31 
   9 Černý Martin          JIL OK JILEMNICE             JIL8703     65:42 
  10 Henek Michal          RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK8605     67:06 
  11 Krejsa Jan            CHT SK CHRAST                CHT8701     67:45 
  12 Kočí Martin           VBM VSK MZLU BRNO            VBM8702     69:14 
  13 Stupal František      JPV SK PROSTĚJOV             JPV8603     71:33 
  14 Leideck Karsten       203 USV TU DRESDEN - GER     203XX05     73:06 
  15 Pátek Michal          CHC KOB Choceň               CHC8603     73:36 
  16 Bolech Filip          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8602     76:38 
  17 Purkyt Jan            TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8705     79:12 
  18 Ježek Lukáš           CHA OK CHRASTAVA             CHA8604     82:03 
  19 Kopecký Ondřej        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8704     82:17 
  20 Hrstka Daniel         JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB8604     84:05 
  21 Kučera Jiří           TUR OOB TJ TURNOV            TUR8701     84:17 
  22 Duda Antonín          TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN8705     91:06 
  23 Žaloudík Jiří         VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8602     94:40 
  24 Fijtík Jan            AOV BANÍK FIZA OSTRAVA       AOV8701    120:45 

     Cetkovský Petr        TZL SKOB ZLÍN                TZL8711      disk 
     Fiala Petr            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8701     nest. 



H20B  (25)     6.3 km  370 m   14 K        

   1 Krajča Tomáš          TZL SKOB ZLÍN                TZL8714     55:00 
   2 Šmehlík Eduard        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8702     58:35 
   3 Malý Aleš             JIL OK JILEMNICE             JIL8702     59:31 
   4 Flasar Jan            VSP USK PRAHA                VSP8612     60:18 
   5 Polášek Jan           TZL SKOB ZLÍN                TZL8601     61:43 
   6 Balcar Aleš           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8602     62:01 
   7 Vlach Martin          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8605     62:16 
   8 Hradil Jiří           TZL SKOB ZLÍN                TZL8604     63:50 
   9 Morandini Viktor      302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028710     64:38 
  10 Lenner Miroslav       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8605     66:16 
  11 Pracný Jakub          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8614     66:32 
  12 Zelinka Jiří          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8740     66:58 
  13 Justa Pavel           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8701     67:16 
  14 Kvaka Ondrej          KSU KVS ŠUMPERK              KSU8701     72:32 
  15 Axmann Šimon          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8700     72:54 
  16 Fliegl Ondřej         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8703     75:09 
  17 Vajc Jan              CHA OK CHRASTAVA             CHA8605     76:01 
  18 Bialožyt Michal       TRC SKOB BETA Třinec         TRC8700     78:37 
  19 Kafka Miloš           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8608     78:59 
  20 Kysilko Zdeněk        CHT SK CHRAST                CHT8601     81:30 
  21 Hošek Radim           VCB TJ OB České Budějovice   VCB8701     82:16 
  22 Hruška Pavel          SOP TJ Slezan Opava          SOP8608    121:19 

     Hojsák Ondřej         VBM VSK MZLU BRNO            VBM8603     nest. 
     Samek Martin          SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8701     nest. 
     Schmid Vladimír       ADA SPARTAK ADAMOV           ADA8701     nest.