MČR klasika finále N.Borne 24.9.2006 19:00
Výsledkyvytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2006

ísto Jméno                 Klub                         reg.číslo     Čas 



D16A  (18)     3.6 km  265 m   10 K        

   1 Mechlová Lenka        JIL OK JILEMNICE             JIL9051     41:33 
   2 Jakobová Adéla        UOL SK UP OLOMOUC            UOL9052     44:49 
   3 Kubátová Zuzana       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL9151     45:44 
   3 Müllerová Věra        SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9053     45:44 
   5 Knapová Jana          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9053     49:10 
   6 Beranová Barbora      BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9152     50:20 
   7 Kosová Denisa         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9151     51:32 
   8 Mezníková Lucie       LBE LOKO BEROUN              LBE9150     51:41 
   9 Novotná Tereza        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9255     52:01 
  10 Seifertová Magda      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9155     52:07 
  11 Uhlíková Tereza       BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9151     53:09 
  12 Svobodná Madla        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9154     53:27 
  13 Hadačová Tereza       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9051     54:02 
  14 Doškářová Tereza      BOR OK JISKRA NOVÝ BOR       BOR9150     55:26 
  15 Beranová Jana         BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9153     55:51 
  16 Indráková Adéla       UOL SK UP OLOMOUC            UOL9153     56:55 
  17 Šperlíková Eva        VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB9151     59:48 

     Valachová Martina     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9054      disk 



D16B  (18)     3.3 km  235 m   10 K        

   1 Procházková Monika    BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9150     40:15 
   2 Tibay Ilona           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3029015     40:29 
   3 Jelínková Šárka       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP9153     42:32 
   4 Chmelařová Michaela   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9151     43:15 
   5 Kosová Barbora        TRI  TJ TŽ Třinec            TRI9258     45:37 
   6 Šmidrkalová Monika    NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA9051     45:40 
   7 Panochová Anna        KAM SK KAMENICE              KAM9153     46:16 
   8 Březinová Marie       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU9191     46:35 
   9 Rusá Šárka            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE9150     47:21 
  10 Čermáková Madla       UOL SK UP OLOMOUC            UOL9155     48:47 
  11 Horáková Aneta        TUR OOB TJ TURNOV            TUR9051     49:58 
  12 Šulerová Pavlína      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM9151     50:53 
  13 Valešová Jana         CHA OK CHRASTAVA             CHA9152     52:15 
  14 Tihonová Hana         TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP9052     53:29 
  15 Maliňáková Barbora    VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ9051     53:31 
  16 Siněňkaja Táňa        TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP9057     55:39 
  17 Tóth Réka             301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3019119     57:17 
  18 Lamichová Martina     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9152     67:34 



D16C  (32)     2.9 km  245 m   9 K         

   1 Petráčková Klára      SJI OK JIHLAVA               SJI9251     41:11 
   2 Matějková Zuzana      KAM SK KAMENICE              KAM9156     46:10 
   3 Štrajtová Štěpánka    UOL SK UP OLOMOUC            UOL9151     47:25 
   3 Polzerová Lenka       LTU Lokomotiva Trutnov       LTU9051     47:25 
   5 Klusáčková Zuzana     TTR OOB TŘEBÍČ               TTR9151     47:44 
   6 Ježková Dominika      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP9053     48:14 
   7 Mervartová Kristýna   SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9155     48:27 
   8 Kociánová Michaela    OOP TJ OPAVA                 OOP9050     49:08 
   9 Sedláčková Anna       KRL KOMETA KRALOVICE         KRL9051     51:41 
  10 Muselíková Vladislava ABM KOB MOIRA Brno           ABM9151     52:44 
  11 Boudová Zuzana        SJI OK JIHLAVA               SJI9055     52:51 
  12 Kršáková Marie        VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ9191     53:21 
  13 Hubáčková Pavla       LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9052     55:31 
  14 Vytinová Monika       TUR OOB TJ TURNOV            TUR9150     57:08 
  15 Krätschmerová Ivona   VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB9050     57:13 
  16 Říčařová Žaneta       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9152     58:46 
  17 Bolechová Anežka      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9051     59:46 
  18 Vyhnálková Milada     SOP TJ Slezan Opava          SOP9151     62:20 
  19 Řezníčková Tereza     SJI OK JIHLAVA               SJI9056     62:52 
  20 Hojsáková Martina     VBM VSK MZLU BRNO            VBM9153     64:51 
  21 Műcková Tereza        TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP9159     64:52 
  22 Škvorová Barbora      KAM SK KAMENICE              KAM9150     67:12 
  23 Zítková Lenka         ABR A-team NOVO Bruntál      ABR9055     69:45 
  24 Králová Michaela      VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB9051     73:07 
  25 Doležalová Zuzana     LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM9052     81:03 

     Cahlová Blanka        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9051      disk 
     Drgová Markéta        TZL SKOB ZLÍN                TZL9152      disk 
     Koós Brigitta         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3019117     nest. 
     Moravcová Lucie       SOP TJ Slezan Opava          SOP9052     nest. 
     Slavíková Lucie       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP9150     nest. 
     Benáková Denisa       PTK OK POTUČKY               PTK9152     nest. 
     Hoferková Petra       TZL SKOB ZLÍN                TZL9054     nest. 



D18A  (18)     4.6 km  330 m   10 K        

   1 Svobodná Šárka        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8850     47:24 
   2 Hlavová Jindra        KON KOB Konice               KON8989     51:11 
   3 Procházková Michaela  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8960     51:32 
   4 Jirčáková Martina     SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8951     52:19 
   5 Petrželová Tereza     JIL OK JILEMNICE             JIL8953     52:35 
   6 Karochová Simona      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8853     52:36 
   7 Machútová Lucie       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8851     53:23 
   8 Vaculíková Jana       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8853     53:42 
   9 Kabáthová Eva         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8966     57:16 
  10 Doležalová Monika     DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8857     58:05 
  10 Mádlová Věra          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8951     58:05 
  12 Kuncová Eliška        MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA8951     58:46 
  13 Balcarová Jana        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8852     61:06 
  14 Hlavová Hana          KON KOB Konice               KON8888     61:35 
  15 Wurzelová Hana        OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN8972     63:52 
  16 Soukupová Lucie       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8951     68:10 
  17 Hamáčková Kristina    LBE LOKO BEROUN              LBE8850     68:16 
  18 Klečková Lucie        HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV       HAV8852     75:18 



D18B  (17)     4.1 km  235 m   9 K         

   1 Weissova Lucie        AOV BANÍK FIZA OSTRAVA       AOV8952     47:36 
   2 Poklopová Lenka       UOL SK UP OLOMOUC            UOL8951     48:42 
   3 Ory Eszter            302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028811     49:44 
   4 Doležalová Hana       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8851     50:10 
   5 Šediváková Helena     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8857     51:12 
   6 Svobodová Barbora     TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN8952     53:25 
   7 Papežová Anna         TUR OOB TJ TURNOV            TUR8951     54:00 
   8 Kafková Tereza        SJI OK JIHLAVA               SJI8956     54:09 
   9 Knoblochová Jana      TUR OOB TJ TURNOV            TUR8851     56:38 
  10 Fólová Martina        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN8853     56:39 
  11 Hypiusová Tereza      SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8853     57:48 
  12 Pilcová Barbora       UOL SK UP OLOMOUC            UOL8977     59:29 
  13 Vozdová Klára         KSU KVS ŠUMPERK              KSU8964     60:39 
  14 Hvorecká Eva          VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8953     62:14 
  15 Staňková Štěpánka     SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8992     63:22 
  16 Veličková Monika      VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8951     75:40 
  17 Slavíková Renata      BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO8950     79:09 



D18C  (26)     4.0 km  225 m   9 K         

   1 Azebová Nina          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8855     47:34 
   2 Sehnalová Tereza      TUR OOB TJ TURNOV            TUR8852     53:02 
   3 Gorčicová Barbora     CHA OK CHRASTAVA             CHA8850     57:31 
   4 Koós Diána            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018816     61:03 
   5 Filipová Zuzana       TZL SKOB ZLÍN                TZL8855     62:42 
   6 Teplá Tereza          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8851     62:49 
   7 Kettnerová Dana       LBE LOKO BEROUN              LBE8950     64:40 
   8 Žabková Markéta       TRC SKOB BETA Třinec         TRC8850     64:46 
   9 Nádvorníková Tereza   LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8953     66:51 
  10 Mathe Fanni           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028808     67:38 
  11 Králová Iveta         JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB8952     72:31 
  12 Kiacová Zuzana        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8954     73:05 
  13 Šmajstrlová Hana      AOV BANÍK FIZA OSTRAVA       AOV8954     73:17 
  14 Vlosinská Barbora     SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8854     74:19 
  15 Bělostíková Pavla     DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE8851     75:58 
  16 Viková Vendula        JIL OK JILEMNICE             JIL8951     80:20 
  17 Lennerová Hana        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8952     81:12 
  18 Moravcová Zuzana      SOP TJ Slezan Opava          SOP8852     82:19 

     Bochenková Ivana      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8950     nest. 
     Marešová Michaela     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8959     nest. 
     Štěpánská Adéla       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8870     nest. 
     Smolková Kateřina     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8852     nest. 
     Polášková Tereza      TZL SKOB ZLÍN                TZL8851     nest. 
     Rousková Tereza       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8957     nest. 
     Hančíková Hana        OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN8852     nest. 
     Rambousková Hana      ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8860     nest. 



D20A  (18)     5.2 km  430 m   11 K        

   1 Duchová Iveta         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8654     62:21 
   2 Krafková Lucie        BOR OK JISKRA NOVÝ BOR       BOR8650     67:24 
   3 Prchalová Ivana       JIL OK JILEMNICE             JIL8754     69:40 
   4 Hrstková Vladěna      JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB8753     71:52 
   5 Hermanová Zuzana      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8752     72:08 
   6 Mališová Barbora      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8654     72:44 
   7 Kynčlová Martina      JIL OK JILEMNICE             JIL8651     72:52 
   8 Uvizlová Martina      SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8665     74:10 
   9 Palátová Petra        ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8658     76:06 
  10 Mrštíková Květa       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8753     76:54 
  11 Vlažná Lucie          LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE8762     78:17 
  12 Bochenková Martina    DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8758     79:26 
  13 Plochová Dominika     DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8651     80:45 
  14 Horáková Veronika     TUR OOB TJ TURNOV            TUR8751     81:12 
  15 Dittrichová Petra     KON KOB Konice               KON8787     82:27 
  16 Juračková Jana        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8653     85:17 
  17 Smutná Pavla          VAM OOB VAMBERK              VAM8651     91:04 
  18 Pavlíková Barbora     ZLH TJ ZLATÉ HORY            ZLH8750     93:44 



D20B  (20)     4.7 km  330 m   11 K        

   1 Gyurkó Fanni          301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018714     62:36 
   2 Tas Katalin           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028714     64:48 
   3 Sedláčková Oldřiška   KRL KOMETA KRALOVICE         KRL8751     65:36 
   4 Dlouhá Marie          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8756     65:51 
   5 Betková Štěpánka      ROU SKOB ROUDNICE N.L.       ROU8750     73:41 
   6 Hradilová Jana        TUR OOB TJ TURNOV            TUR8651     73:47 
   7 Otrusinová Jana       TZL SKOB ZLÍN                TZL8658     74:10 
   8 Mikulová Ada          SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8668     75:14 
   9 Švábková Lenka        SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV   SMB8752     75:28 
  10 Bucká Martina         ABR A-team NOVO Bruntál      ABR8651     76:15 
  11 Brozová Veronika      CHA OK CHRASTAVA             CHA8650     77:57 
  12 Gazdačková Michala    SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8653     78:49 
  13 Martynková Aneta      TRI  TJ TŽ Třinec            TRI8657     88:14 
  14 Peterová Věra         DOB KOB DOBRUŠKA             DOB8751     88:25 
  15 Kohoutová Martina     SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8651     91:57 
  16 Frýdlová Lenka        UOL SK UP OLOMOUC            UOL8659     94:44 
  17 Viková Michaela       JIL OK JILEMNICE             JIL8652    113:32 

     Stratilová Marie      ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8751      disk 
     Hrenkó Ivett          301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018715     nest. 
     Foglarová Kamila      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8655     nest. 



D21A  (24)     7.0 km  490 m   15 K        

   1 Brožková Dana         SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8156     73:25 
   2 Brožková Radka        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8456     77:36 
   3 Dočkalová Martina     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8357     81:40 
   4 Stará Zdenka          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7952     81:54 
   5 Panchártková Jana     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8569     86:15 
   6 Waldová Lucie         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8154     86:21 
   7 Stehnová Zuzana       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8150     89:25 
   8 Kuncová Jana          SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK7553     90:30 
   9 Nováková Kateřina     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8252     91:50 
  10 Fejlková Martina      SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8152     92:45 
  11 Omová Michaela        TUR OOB TJ TURNOV            TUR8153     93:28 
  12 Makrai Éva            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX10     94:42 
  13 Zatloukalová Lenka    JPV SK PROSTĚJOV             JPV8577     95:50 
  14 Běhounová Veronika    PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8251     96:07 
  15 Kalenská Romana       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8351     96:40 
  16 Krčálová Veronika     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8557     98:40 
  17 Ryšavá Vendula        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8153     99:45 
  18 Tichovská Hana        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6652    100:15 
  19 Pekárková Eva         TZL SKOB ZLÍN                TZL7653    100:42 
  20 Topinková Monika      BOR OK JISKRA NOVÝ BOR       BOR8054    101:38 
  21 Hrazdirová Iva        SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8152    103:31 
  22 Malá Věra             JIL OK JILEMNICE             JIL7752    107:02 
  23 Kašková Kateřina      CHA OK CHRASTAVA             CHA7850    107:43 

     Rufferová Iva         BOR OK JISKRA NOVÝ BOR       BOR8354      disk 



D21B  (25)     5.6 km  460 m   11 K        

   1 Gebauerová Jana       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM7951     77:33 
   2 Tichovská Martina     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8658     80:44 
   3 Podrábská Marie       VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7451     82:12 
   4 Horčičková Eva        UOL SK UP OLOMOUC            UOL7051     82:58 
   5 Škodová Petra         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8359     83:10 
   6 Pokorná Magdalena     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7562     83:23 
   7 Neradová Alena        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT8551     83:30 
   8 Fukátková Pavla       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8552     84:21 
   9 Wengrin Ágnes         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX11     85:05 
  10 Kotecka Michaela      151 VALMO - FRA              151XX01     86:13 
  11 Šaffková Kateřina     VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI8150     88:47 
  12 Hrušková Lenka        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8555     89:15 
  13 Spurná Martina        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8556     89:55 
  14 Krejčíková Barbora    TZL SKOB ZLÍN                TZL8551     90:25 
  15 Borankova Kristyna    VSP USK PRAHA                VSP7054     90:50 
  16 Hradecká Petra        DOK OK DOKSY                 DOK6850     91:42 
  17 Jiřištová Zuzana      JIL OK JILEMNICE             JIL8254     91:48 
  18 Podmolíková Dagmar    TZL SKOB ZLÍN                TZL7155     92:19 
  19 Kašková Barbora       CHA OK CHRASTAVA             CHA8050     92:50 
  20 Blechová Lenka        CHT SK CHRAST                CHT8053     93:59 
  21 Šolínová Lucie        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8055     98:42 
  22 Volfová Martina       EKP EKONOM PRAHA             EKP8051    101:05 
  23 Sikorová Miroslava    VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ7658    105:23 
  24 Matějová Kateřina     VSP USK PRAHA                VSP8054    112:01 
  25 Boumova Irena         VSP USK PRAHA                VSP7751    112:10 



D21C  (37)     5.2 km  390 m   12 K        

   1 Fialova Pavla         VSP USK PRAHA                VSP7750     66:21 
   2 Paseková Vladimíra    VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL7752     71:09 
   3 Vávrová Veronika      JPV SK PROSTĚJOV             JPV8551     73:29 
   4 Hlubučková Dominika   CHA OK CHRASTAVA             CHA7750     75:27 
   5 Kožinová Jana         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6651     75:31 
   6 Haluzová Jana         SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8051     75:38 
   7 Kašparová Šárka       JAM Jamnice                  JAM7253     76:25 
   8 Tvarůžková Petra      SJI OK JIHLAVA               SJI8452     76:51 
   9 Maunová Romana        EKP EKONOM PRAHA             EKP8350     77:40 
  10 Hostomská Jitka       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8056     77:56 
  11 Dokoupilová Radka     VBM VSK MZLU BRNO            VBM8558     78:08 
  12 Dytrtová Dagmar       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK7952     78:41 
  13 Arnostova Katerina    VSP USK PRAHA                VSP7652     79:44 
  14 Nováková Lucie        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8552     79:51 
  15 Mestkova Lucie        TEP TEMPO PRAHA              TEP7850     79:53 
  16 Kovářová Kristýna     DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8450     80:29 
  17 Szerencsi, Ildikó     301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX13     80:37 
  18 Horakova Marie        VSP USK PRAHA                VSP7551     81:00 
  19 Cigošová Kateřina     VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM7995     82:30 
  20 Janovská Petra        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7355     85:01 
  21 Fučíková Hana         VBM VSK MZLU BRNO            VBM7751     85:30 
  22 Doležalová Lenka      SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8256     87:58 
  23 Jedličková Radka      STB STADION NOVÝ BOR         STB8199     88:01 
  24 Kupcová Veronika      EKP EKONOM PRAHA             EKP7850     88:42 
  25 Kadavá Jana           CHA OK CHRASTAVA             CHA8251     89:33 
  26 Klimplová Zuzana      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8151     89:53 
  27 Tahalová Lenka        MFP MFF UK PRAHA             MFP6850     91:51 
  28 Bernátková Markéta    PVP VSK Přírodověda - orient PVP7751     92:05 
  29 Krásná Václava        DOB KOB DOBRUŠKA             DOB8181     92:34 
  30 Kunová Dagmar         EKP EKONOM PRAHA             EKP6550     93:02 
  31 Klichova Jana         VSP USK PRAHA                VSP8152     93:29 
  32 Petrová Daniela       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8454     94:17 
  33 Šimšová Jana          MFP MFF UK PRAHA             MFP7651     96:13 
  34 Borovičková Lenka     FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP7350     97:30 
  35 Melounková Lucie      PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8054    102:28 
  36 Hrobařová Lenka       JIL OK JILEMNICE             JIL7754    115:46 

     Erlebachová Martina   PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8255      disk 



D21D  (26)     4.6 km  330 m   11 K        

   1 Mudráková Tereza      LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE7252     69:19 
   2 Víchová Šárka         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8352     73:45 
   3 Jirků Kamila          CTB SK Chotěboř              CTB8151     76:48 
   4 Švíglerová Pavla      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7658     77:34 
   5 Kurfürstová Irena     TZL SKOB ZLÍN                TZL8052     77:45 
   6 Hoelzer Katrin        201 OLV WEIMAR - GER         201XX01     79:21 
   7 Bulenová Michaela     LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM7751     80:14 
   8 Mezníková Lenka       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8453     84:13 
   9 Znamenáčková Helena   TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8153     90:55 

     Chudíková Barbora     SJI OK JIHLAVA               SJI7850     nest. 
     Štěrbová Marta        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7957     nest. 
     Macúchová Zuzana      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7956     nest. 
     Lomáková Iveta        TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8152     nest. 
     Kuchařová Markéta     TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8463     nest. 
     Šilhavá Petra         LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM8351     nest. 
     Bakovská Jitka        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT8352     nest. 
     Desrumaux Celine      151 VALMO - FRA              151XX03     nest. 
     Fekete Zsuzsa         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX12     nest. 
     Bencúrová Jitka       LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE7763     nest. 
     Tichovská Hana        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8251     nest. 
     Knoblochová Kamila    VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8353     nest. 
     Zelená Lenka          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8254     nest. 
     Klechová Vendula      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8199     nest. 
     Smičková Eva          KON KOB Konice               KON8277     nest. 
     Ondřejová Dita        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8559     nest. 
     Pavlů Veronika        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6950     nest. 



D35A  (13)     5.0 km  365 m   13 K        

   1 Novotná Petra         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6651     58:12 
   2 Valášková Šárka       KAM SK KAMENICE              KAM6951     65:38 
   3 Kamenická Lenka       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN6955     67:28 
   4 Kovaříková Mária      TRI  TJ TŽ Třinec            TRI6950     68:48 
   5 Bulvová Hana          CHT SK CHRAST                CHT6655     75:19 
   6 Abelová Ivana         STB STADION NOVÝ BOR         STB6798     76:18 
   7 Dulovcová Marie       KRE SOKOL KŘEMŽE             KRE7051     76:50 
   8 Linková Iva           TUR OOB TJ TURNOV            TUR6850     80:34 
   9 Paroulková Iva        LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI7151     81:40 
  10 Křečková Petra        ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV7076     86:24 
  11 Švadlenová Ivana      CHC KOB Choceň               CHC7151     89:38 
  12 Kroupová Jana         PVP VSK Přírodověda - orient PVP7052     95:26 

     Kociánová Eva         OOP TJ OPAVA                 OOP6750      disk 



D35B  (15)     3.5 km  210 m   8 K         

   1 Műllerová Zorka       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6751     49:04 
   2 Nykodýmová Monika     TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6870     53:38 
   3 Smolková Alena        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6450     55:17 
   4 Švecová Iva           CHT SK CHRAST                CHT7151     61:51 
   5 Klašková Kateřina     DKP OOB Kotlářka Praha       DKP6750     64:03 
   6 Posseltová Romana     TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN7050     65:36 
   7 Muselíková Vladislava ABM KOB MOIRA Brno           ABM7051     66:37 
   8 Mrázová Pavla         DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5550     68:01 
   9 Linková Alena         SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6750     68:42 
  10 Voborníková Eva       CTB SK Chotěboř              CTB6851     71:42 
  11 Kulhavá Jarmila       ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK        ZAM6751     77:16 
  12 Pavelková Michaela    AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP6851     80:05 
  13 Douchová Jaroslava    SNA START NÁCHOD             SNA7155     97:59 

     Mátlová Yvona         KSU KVS ŠUMPERK              KSU6799      disk 
     Procházková Alexandra LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7051     nest. 



D40A  (20)     4.3 km  280 m   11 K        

   1 Henychová Zuzana      VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI6151     50:44 
   2 Smutná Jana           VAM OOB VAMBERK              VAM6251     54:13 
   3 Pilcová Petra         ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV6666     57:27 
   4 Němečková Jarmila     OKP OK24 PRAHA               OKP6650     61:09 
   5 Valentová Helena      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6550     61:22 
   6 Teplá Hana            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6561     61:28 
   7 Jirková Renata        ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV6553     64:37 
   8 Janásová Jitka        SKM KOB Směr Kroměříž        SKM6551     70:08 
   9 Kiprá Zdena           SBR SKOB Bruntál             SBR6550     70:46 
  10 Klapalová Jana        VAM OOB VAMBERK              VAM6451     71:54 
  11 Štrajtová Zuzana      UOL SK UP OLOMOUC            UOL6452     75:59 
  12 Vlčková Jindra        LDC KOB DĚČÍN                LDC6451     79:22 
  13 Chmelařová Marie      SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6352     80:04 
  14 Richter Sabine        203 USV TU DRESDEN - GER     203XX09     80:38 
  15 Pecková Ivana         EKP EKONOM PRAHA             EKP6252     83:03 
  16 Petrželová Alena      LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6351     83:04 
  17 Vaňáková Milada       LOL SK OK OLOMOUC            LOL6252     85:51 
  18 Slavíková Kateřina    PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6650     91:08 
  19 Krejčíková Monika     TZL SKOB ZLÍN                TZL6262     92:42 

     Rokoszová Jaroslava   MOV SKOB OSTRAVA             MOV6351     nest. 



D40B  (19)     3.4 km  225 m   10 K        

   1 Bialožytová Pavla     TRC SKOB BETA Třinec         TRC6350     70:00 
   2 Procházková Pavlína   LBE LOKO BEROUN              LBE6450     70:20 
   3 Nováková Jana         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP6551     71:35 
   4 Roudná Eva            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6554     72:48 
   5 Cetkovská Alena       TZL SKOB ZLÍN                TZL6263     73:47 
   6 Švábková Šárka        SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV   SMB6552     77:55 
   7 Leideck Heike         203 USV TU DRESDEN - GER     203XX04     79:05 
   8 Kábrtová Iva          PEN PEN OK Reco Sport        PEN6350     82:52 
   9 Kubíčková Marcela     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6251     82:58 
  10 Peřinková Irena       BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM6550     85:10 
  11 Hanušová Jitka        LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6352     85:15 
  12 Ježková Regina        MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP6350     87:07 
  13 Ostřanská Iveta       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU6591    100:49 
  14 Medunová Jana         SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6450    112:57 

     Hovorková Blanka      DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE6250     nest. 
     Kettnerová Lenka      HCE SOKOL HOSTIVICE          HCE6450     nest. 
     Svobodová Lenka       ROU SKOB ROUDNICE N.L.       ROU6650     nest. 
     Lejsková Pavlína      TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6351     nest. 
     Škapová Kamila        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI6350     nest. 



D45A  (23)     3.6 km  235 m   11 K        

   1 Knapová Iva           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6052     55:14 
   2 Kuchařová Ada         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5855     57:18 
   3 Šedivá Miroslava      EKP EKONOM PRAHA             EKP5750     60:14 
   4 Králová Zdenka        SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU6091     62:27 
   5 Hrstková Dana         JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB6051     63:20 
   6 Mikulecká Nataša      SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK4751     64:42 
   7 Tichovská Jitka       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6153     65:39 
   8 Glabazňová Jana       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP6151     66:43 
   9 Hájová Jana           TZL SKOB ZLÍN                TZL6051     68:43 
  10 Kuncová Jiřina        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5752     69:36 
  11 Bravená Alexandra     VBM VSK MZLU BRNO            VBM6155     69:45 
  12 Juračková Jana        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6051     71:47 
  13 Janská Iva            LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM5795     71:48 
  14 Víchová Ladislava     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5851     73:26 
  15 Bochenková Jana       EKP EKONOM PRAHA             EKP6150     73:53 
  16 Michalkova Jirina     VSP USK PRAHA                VSP6151     73:58 
  17 Dokoupilová Zuzana    VBM VSK MZLU BRNO            VBM5754     77:13 
  18 Cahlová Slávka        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE5451     82:22 
  19 Vlažná Mirka          LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE5852     84:48 
  20 Ozse Agnes            302 BUDAPEST TEAM - HUN      3025912     85:57 
  21 Hrušková Zdeňka       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN5950     88:19 
  22 Holasová Jaroslava    TUR OOB TJ TURNOV            TUR5750     93:37 

     Zuzánková Růžena      TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6051      disk 



D45B  (22)     2.9 km  200 m   9 K         

   1 Pavlíková Hana        ZLH TJ ZLATÉ HORY            ZLH5950     55:22 
   2 Vilnerová Eva         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6054     55:30 
   3 Hejnalová Hana        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6151     58:02 
   4 Hauerlandová Jitka    LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE5853     58:31 
   5 Březinová Dana        SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU5896     59:48 
   6 Gazdačková Jana       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK5851     59:55 
   7 Zelená Markéta        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5850     59:59 
   8 Panchártková Jitka    PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5951     64:38 
   9 Hušková Eva           NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5754     64:42 
  10 Strachotová Eva       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU6099     66:14 
  11 Klusáčková Jitka      TTR OOB TŘEBÍČ               TTR6152     67:11 
  12 Pokorná Eva           TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE       TEM5751     68:21 
  13 Dudová Hana           DKP OOB Kotlářka Praha       DKP5752     69:20 
  14 Czaschová Irena       SBR SKOB Bruntál             SBR6150     69:42 
  15 Rajnošková Marie      KSU KVS ŠUMPERK              KSU6093     70:02 
  16 Bláhová Luba          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK5852     71:13 
  17 Stibalová Věra        LDC KOB DĚČÍN                LDC6051     73:38 
  18 Klečková Zina         HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV       HAV6151     76:32 

     Setínková Zuzana      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP5753     nest. 
     Kadavá Eva            CHA OK CHRASTAVA             CHA5750     nest. 
     Freyová Michaela      KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY6050     nest. 
     Lacigova Ivana        VSP USK PRAHA                VSP5950     nest. 



D50A  (17)     3.5 km  265 m   10 K        

   1 Rosecká Alena         PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR5654     46:39 
   2 Horova Magda          VSP USK PRAHA                VSP5450     51:52 
   3 Mrázková Ivana        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP5650     55:02 
   4 Horynová Eva          TZL SKOB ZLÍN                TZL5254     61:47 
   5 Stackeová Anna        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE5551     63:36 
   6 Běhounová Jiřina      PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5651     66:56 
   7 Brumková Vladimíra    DKL KLUB OB KLADNO           DKL5350     68:52 
   8 Procházková Miluše    DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5450     69:41 
   9 Konopáčová Jana       TUR OOB TJ TURNOV            TUR5650     73:16 
  10 Klimplová Alena       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5551     74:41 
  11 Doležalová Vlasta     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5550     75:23 
  12 Jahnová Helena        SCP OK SPARTA PRAHA          SCP5550     75:45 
  13 Korejčíková Dáďa      LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI5550     76:12 
  14 Škodová Zuzana        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI5650     84:05 
  15 Jiranová Alena        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5351     87:28 
  16 Cabrnochová Hana      DKL KLUB OB KLADNO           DKL5550    100:29 

     Nováková Svatava      SKV SLOVAN KARLOVY VARY      SKV5351      disk 



D50B  (16)     2.8 km  200 m   9 K         

   1 Zlesákova Vlasta      JIL OK JILEMNICE             JIL5362     51:50 
   2 Havlová Jaroslava     JEN OB JENIŠOVICE            JEN5452     76:16 
   3 Ševčíková Alena       CHA OK CHRASTAVA             CHA5351     77:30 
   4 Wolkerová Dagmar      TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP5250     78:34 
   5 Grygarová Alena       BOV BOV                      BOV5251     80:00 
   6 Richtrová Jaroslava   JEN OB JENIŠOVICE            JEN5251     86:32 
   7 Salajková Věra        LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM5558     88:12 
   8 Cigošová Anna         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5253     90:51 
   9 Bradnová Věra         CHA OK CHRASTAVA             CHA5550     91:45 
  10 Nováková Jana         NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5552     94:53 
  11 Štrossová Jiřina      DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5650     98:25 
  12 Robotková Lenka       PBM TJ Spartak První Brněnsk PBM5451    113:30 
  13 Gösswein Judit        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3015121    123:22 

     Rybářová Lenka        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5551      disk 
     Szopori Eva           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3025513      disk 
     Kalibánová Jiřina     NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5351     nest. 



D55A  (6)      3.0 km  205 m   9 K         

   1 Omová Jana            TUR OOB TJ TURNOV            TUR5150     55:40 
   2 Sikorová Marie        BOV BOV                      BOV4852     57:08 
   3 Šaffková Zuzana       CHA OK CHRASTAVA             CHA5150     59:55 
   4 Neradová Alena        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT5051     62:55 
   5 Tomanová Jana         LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM4955     71:30 
   6 Vokálová Pavla        CHA OK CHRASTAVA             CHA4951     95:22 



D55B  (5)      2.9 km  180 m   8 K         

   1 Stehnová Hana         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP5150     57:05 
   2 Křížová Zdenka        PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR5051     63:04 
   3 Malá Marie            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU4753     74:45 
   4 Nedvídková Jitka      DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE   DLT5151     80:03 

     Kubátová Milada       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4750     nest. 



D60A  (9)      2.8 km  180 m   9 K         

   1 Stará Pavla           BOV BOV                      BOV4251     43:17 
   2 Gavendová Anna        TRI  TJ TŽ Třinec            TRI4650     52:24 
   3 Dvořáková Ladislava   PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4451     54:34 
   4 Horčíková Marie       CHA OK CHRASTAVA             CHA4350     63:23 
   5 Liščinská Eva         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM4451     67:08 
   6 Zmeková Míla          SLP SK SLAVIA PRAHA          SLP4451     76:43 
   7 Provazníková Svatava  TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP4250    128:14 
   8 Boučková Ludmila      OCB  Orienteering club České OCB4351    128:46 

     Kašková Eva           CHA OK CHRASTAVA             CHA4650     nest. 



D65A  (4)      2.6 km  170 m   8 K         

   1 Haňkovská Jana        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4050     63:42 
   2 Bláhová Blanka        SJP SLAVOJ PRAHA             SJP3651     71:37 
   3 Dolečková Míla        TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP3650     74:28 
   4 Burýšková Věra        TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP3750     82:49 



H16A  (18)     4.9 km  460 m   12 K        

   1 Kubát Pavel           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9101     53:24 
   2 Klapal Jan            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9006     54:45 
   3 Zelenka Tomáš         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9001     58:37 
   4 Ptáček Jiří           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9002     59:18 
   5 Nožka Radek           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9005     60:11 
   6 Valenta Jan           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9003     60:28 
   7 Brož Petr             CHA OK CHRASTAVA             CHA9106     60:57 
   8 Wolf Daniel           TUR OOB TJ TURNOV            TUR9100     61:30 
   9 Procházka Pavel       LBE LOKO BEROUN              LBE9000     62:06 
  10 Nykodým Miloš         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM9005     62:41 
  11 Zimmermann Štěpán     ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM9101     67:39 
  12 Bravený Vít           VBM VSK MZLU BRNO            VBM9102     68:47 
  13 Arbter Simon          101 NATURFREUNDE WIEN - AUT  101XX01     70:23 
  14 Exner Jan             JIL OK JILEMNICE             JIL9001     71:33 
  15 Procházka David       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9113     75:18 
  16 Slezák Jiří           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9001     75:34 
  17 Kolárik Jan           TZL SKOB ZLÍN                TZL9013     80:50 
  18 Bednařík Antonín      VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ9001     84:41 



H16B  (18)     4.8 km  360 m   11 K        

   1 Kantor Ondřej         TRI  TJ TŽ Třinec            TRI9103     46:40 
   2 Kamenický Matěj       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN9036     50:58 
   3 Hovorka Lukáš         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9001     53:06 
   4 Petržela Jan          LTU Lokomotiva Trutnov       LTU9201     55:46 
   5 Klouček Tomáš         JIL OK JILEMNICE             JIL9007     58:25 
   6 Věžník Antonín        ADA SPARTAK ADAMOV           ADA9001     58:39 
   7 Franců Adam           TUR OOB TJ TURNOV            TUR9004     59:58 
   8 Strečko Marek         ZLH TJ ZLATÉ HORY            ZLH9101     60:00 
   9 Henych Ondřej         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI9001     60:22 
  10 Havlíček Lukáš        JIL OK JILEMNICE             JIL9003     60:38 
  11 Peřinka Jan           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9101     61:38 
  12 Stránský Vojtěch      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9005     62:32 
  13 Procházka Tomáš       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9110     64:41 
  14 Schäfer Martin        TZL SKOB ZLÍN                TZL9009     71:38 
  15 Henych Tomáš          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI9002     78:00 
  16 Funda Jan             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9103     79:31 
  17 Melecký Martin        OOP TJ OPAVA                 OOP9000     82:52 
  18 Šesták Jakub          RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK9001     86:33 



H16C  (27)     4.5 km  310 m   10 K        

   1 Chmelař Lukáš         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9102     41:23 
   2 Švirák Ondřej         BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9102     41:47 
   3 Vozda Vojtěch         KSU KVS ŠUMPERK              KSU9043     45:00 
   4 Krejsa Martin         CHT SK CHRAST                CHT9001     45:03 
   5 Bína Martin           MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA9102     45:13 
   6 Legerski Martin       TRI  TJ TŽ Třinec            TRI9003     46:31 
   7 Ostřanský Josef       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU9011     47:26 
   8 Popelka Lukáš         TZL SKOB ZLÍN                TZL9015     47:50 
   9 Kobrle Aleš           JIL OK JILEMNICE             JIL9101     48:36 
  10 Hyka Jan              TUR OOB TJ TURNOV            TUR9002     49:34 
  11 Kinde Matyas          302 BUDAPEST TEAM - HUN      3029001     51:03 
  12 Richter Philippe      203 USV TU DRESDEN - GER     203XX08     51:07 
  13 Černý Vojtěch         JIL OK JILEMNICE             JIL9006     51:36 
  14 Kamenický Jakub       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9104     53:20 
  15 Hnilica Přemek        KSU KVS ŠUMPERK              KSU9141     54:11 
  16 Vellner Gabor         302 BUDAPEST TEAM - HUN      3029016     55:10 
  17 Zemaník Jan           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9111     56:38 
  18 Daněk Vojtěch         ROZ OK TOM ROZTOKY           ROZ9100     57:10 
  19 Nešpor Václav         KAM SK KAMENICE              KAM9103     57:13 
  20 Vlažný Jakub          LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9102     59:12 
  21 Szturc Jan            TRC SKOB BETA Třinec         TRC9003     60:59 
  22 Kovář Tomáš           BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO9101     63:47 
  23 Handl Jindřich        SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK9201     64:50 
  24 Kazda Adam            RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK9104     65:05 
  25 Hubáček Jan           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9101     67:23 
  26 Jenes Geza            302 BUDAPEST TEAM - HUN      3029103     70:07 
  27 Fehérvári Zsolt       301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3019008     74:11 



H16D  (10)     4.0 km  255 m   10 K        

   1 Krajča Martin         TZL SKOB ZLÍN                TZL9012     47:54 
   2 Láznička Petr         TZL SKOB ZLÍN                TZL9011     49:42 
   3 Bořil Petr            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9119     51:53 
   4 Mikulecký Jan         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9202     52:02 
   5 Křeček Jan            ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV9111     57:58 
   6 Gazda Viktor          TRI  TJ TŽ Třinec            TRI9203     65:23 
   7 Richter Theophil      203 USV TU DRESDEN - GER     203XX10     76:25 

     Nečas Jiří            TZL SKOB ZLÍN                TZL9101     nest. 
     Betlach Martin        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP9000     nest. 
     Jemelík Hynek         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM9102     nest. 



H18A  (18)     6.5 km  535 m   15 K        

   1 Chromý Adam           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8841     57:25 
   2 Zimmermann Jakub      ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8928     59:55 
   3 Král Vojtěch          SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8841     60:40 
   4 Klusáček Matěj        TTR OOB TŘEBÍČ               TTR8901     60:53 
   5 Kodeda Štěpán         SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8808     63:43 
   6 Mališ Jiří            JIL OK JILEMNICE             JIL8806     65:12 
   7 Hradec Pavel          CHA OK CHRASTAVA             CHA8801     65:18 
   8 Pospisek Marek        TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8907     66:57 
   9 Panchártek Jan        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8802     66:58 
  10 Bořil Tomáš           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8833     67:23 
  11 Kubát Jan             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8902     68:16 
  12 Lenkei Zsolt          302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028807     68:29 
  13 Poklop Martin         SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8802     69:07 
  14 Hájek Daniel          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8919     69:45 
  15 Cahel Marek           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE8803     70:21 
  16 Dusílek Adam          SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8902     71:41 
  17 Perůtka Jan           JIL OK JILEMNICE             JIL8808     76:00 
  18 Pátek Lukáš           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8905     81:48 



H18B  (18)     6.5 km  540 m   13 K        

   1 Maliňák Štěpán        KVS SKOB KOBRA VSETÍN        KVS8801     75:53 
   2 Szabó András          301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3018807     76:54 
   3 Kunc Petr             MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA8801     78:29 
   4 Kučera Petr           TUR OOB TJ TURNOV            TUR8902     80:13 
   4 Kerenyi Mate          302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028804     80:13 
   6 Műller Martin         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8903     80:50 
   7 Jirásek Michal        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8901     81:00 
   8 Modrý Marek           SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8807     81:21 
   9 Jirčák Ondřej         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8805     83:09 
  10 Mejznar Radek         VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8802     86:33 
  11 Hladík Jiří           VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ8901     89:26 
  12 Klícha Martin         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8801     92:24 
  13 Daněk Jáchym          VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8901     92:51 
  14 Bravený Adam          VBM VSK MZLU BRNO            VBM8801     95:21 
  15 Šabatka Zdeněk        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8902    101:35 
  16 Petr Jiří             BFM SKOB FRÝDEK MÍSTEK       BFM8901    101:59 
  17 Kobr Tomáš            TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN8901    106:36 

     Slezák Zdeněk         LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE8902      disk 



H18C  (34)     6.1 km  425 m   11 K        

   1 Fiala Martin          TTR OOB TŘEBÍČ               TTR8801     64:01 
   2 Zbranek Roman         KVS SKOB KOBRA VSETÍN        KVS8802     67:26 
   3 Šafránek Michal       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8804     68:23 
   4 Dědic Filip           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8836     69:08 
   5 Vlažný Jan            LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE8901     69:46 
   6 Sochor Jan            HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV       HAV8801     72:20 
   7 Petras Tomáš          VAM OOB VAMBERK              VAM8801     72:22 
   8 Sedláček Michal       TRC SKOB BETA Třinec         TRC8901     74:06 
   9 Klapal Michal         VAM OOB VAMBERK              VAM8802     75:28 
  10 Hruška Ondřej         OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN8935     76:41 
  11 Rajnošek Matěj        OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN8800     76:55 
  12 Špacír Jan            UOL SK UP OLOMOUC            UOL8805     78:20 
  13 Tůma Marek            JIL OK JILEMNICE             JIL8803     78:34 
  14 Píro Matěj            TTR OOB TŘEBÍČ               TTR8802     83:30 
  15 Štemberk Adam         LBE LOKO BEROUN              LBE8904     84:05 
  16 Hladílek Jan          PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR8814     84:28 
  17 Štrajt Michal         UOL SK UP OLOMOUC            UOL8903     85:14 
  18 Krajíček Vojtěch      VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8803     85:27 
  19 Kamaryt Tomáš         PTK OK POTUČKY               PTK8805     85:47 
  20 Benc Tomáš            SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8943     87:53 
  21 Ondrusz Martin        VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8801     90:50 
  22 Hodek Michal          TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8808     91:53 
  23 Havlas Jan            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8908     92:52 
  24 Navrátil Tomáš        JPV SK PROSTĚJOV             JPV8817    109:08 

     Válek Filip           VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8906      disk 
     Trojek Pavel          TRC SKOB BETA Třinec         TRC8803      disk 
     Pavlů Ondřej          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8904     nest. 
     Malý Ondřej           VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ8911     nest. 
     Konůpka Petr          BFM SKOB FRÝDEK MÍSTEK       BFM8902     nest. 
     Nečas Tomáš           TZL SKOB ZLÍN                TZL8801     nest. 
     Škoda Jakub           VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI8800     nest. 
     Přikryl Jan           SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8945     nest. 
     Zdráhal Tomáš         UOL SK UP OLOMOUC            UOL8801     nest. 
     Vašíček Michal        UOL SK UP OLOMOUC            UOL8908     nest. 



H20A  (18)     8.0 km  670 m   18 K        

   1 Holas Štěpán          SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8702     79:34 
   2 Malý Aleš             JIL OK JILEMNICE             JIL8702     80:28 
   3 Přibyl Broněk         TZL SKOB ZLÍN                TZL8603     80:50 
   4 Henych Martin         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI8601     82:21 
   5 Šmehlík Eduard        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8702     82:26 
   6 Krajča Tomáš          TZL SKOB ZLÍN                TZL8714     85:16 
   7 Hradil Jiří           TZL SKOB ZLÍN                TZL8604     89:10 
   8 Polášek Jan           TZL SKOB ZLÍN                TZL8601     90:53 
   9 Vlček Martin          TUR OOB TJ TURNOV            TUR8702     92:04 
  10 Vlach Martin          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8605     92:11 
  11 Mazúr Martin          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8701     97:20 
  12 Flasar Jan            VSP USK PRAHA                VSP8612     99:04 
  13 Sysel Ctibor          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8700     99:07 
  14 Balcar Aleš           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8602    100:50 
  15 Černý Martin          JIL OK JILEMNICE             JIL8703    101:12 
  16 Morandini Viktor      302 BUDAPEST TEAM - HUN      3028710    102:14 
  17 Strachota Petr        SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8741    110:03 

  ms Beneš Jan             SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8703     84:03 



H20B  (18)     7.7 km  655 m   15 K        

   1 Zelinka Jiří          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8740     91:17 
   2 Leideck Karsten       203 USV TU DRESDEN - GER     203XX05     92:27 
   3 Henek Michal          RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK8605     92:29 
   4 Kvaka Ondrej          KSU KVS ŠUMPERK              KSU8701     94:47 
   5 Bialožyt Michal       TRC SKOB BETA Třinec         TRC8700     98:02 
   6 Pracný Jakub          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8614     98:21 
   7 Stupal František      JPV SK PROSTĚJOV             JPV8603    100:24 
   8 Lenner Miroslav       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8605    101:16 
   9 Fliegl Ondřej         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8703    104:49 
  10 Purkyt Jan            TAP KOB TRETRA PRAHA         TAP8705    107:02 
  11 Vajc Jan              CHA OK CHRASTAVA             CHA8605    107:16 
  12 Justa Pavel           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8701    107:31 
  13 Ježek Lukáš           CHA OK CHRASTAVA             CHA8604    108:53 
  14 Krejsa Jan            CHT SK CHRAST                CHT8701    110:13 
  15 Axmann Šimon          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8700    121:49 
  16 Bolech Filip          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8602    141:22 

     Kočí Martin           VBM VSK MZLU BRNO            VBM8702      disk 
     Pátek Michal          CHC KOB Choceň               CHC8603      disk 



H20C  (14)     7.0 km  465 m   13 K        

   1 Kafka Miloš           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8608     97:17 
   2 Hošek Radim           VCB TJ OB České Budějovice   VCB8701     98:53 
   3 Kopecký Ondřej        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8704    100:03 
   4 Hrstka Daniel         JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB8604    101:51 
   5 Žaloudík Jiří         VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR. VRB8602    110:15 
   6 Fijtík Jan            AOV BANÍK FIZA OSTRAVA       AOV8701    118:57 
   7 Duda Antonín          TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN8705    121:32 
   8 Hruška Pavel          SOP TJ Slezan Opava          SOP8608    151:44 

     Kučera Jiří           TUR OOB TJ TURNOV            TUR8701      disk 
     Cetkovský Petr        TZL SKOB ZLÍN                TZL8711      disk 
     Fiala Petr            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU8701     nest. 
     Hojsák Ondřej         VBM VSK MZLU BRNO            VBM8603     nest. 
     Samek Martin          SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK8701     nest. 
     Schmid Vladimír       ADA SPARTAK ADAMOV           ADA8701     nest. 



H21A  (32)     11.4 km  980 m   23 K       

   1 Smola Michal          TZL SKOB ZLÍN                TZL8131    102:35 
   2 Jedlička Michal       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7309    105:51 
   3 Kozák Osvald          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8201    110:43 
   4 Matějů Luboš          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7601    110:55 
   5 Lučan Vladimír        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7710    111:34 
   6 Procházka Jan         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8407    111:40 
   7 Rajnošek Zdeněk       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8506    112:21 
   8 Horáček Michal        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7700    112:37 
   9 Mrázek Jan            SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8102    113:49 
  10 Šidla Jan             TZL SKOB ZLÍN                TZL6808    114:50 
  11 Svihovsky Jaromir     SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8005    115:03 
  12 Janata Martin         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8306    115:13 
  13 Gösswein Csaba        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX02    115:34 
  14 Losman Petr           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7901    115:45 
  15 Komanec Václav        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8406    115:58 
  16 Šedivý Jan            PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8409    116:49 
  17 Váňa Petr             TUR OOB TJ TURNOV            TUR8103    117:10 
  18 Pospisil Vitek        VSP USK PRAHA                VSP6800    117:54 
  19 Lauerman Jan          SJI OK JIHLAVA               SJI7419    118:05 
  20 Hanslián David        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE7835    119:25 
  21 Vodrážka Ondřej       VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM7702    119:31 
  22 Novotný Radek         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7402    120:29 
  23 Mrázek Jiří           DKP OOB Kotlářka Praha       DKP7911    122:16 
  24 Zvěřina Petr          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8204    123:48 
  25 Čech Radovan          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7835    124:00 
  26 Zsebeházy, István     301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX05    124:53 
  27 Pekárek Evžen         TZL SKOB ZLÍN                TZL7007    128:00 
  28 Besta Michal          JAM Jamnice                  JAM7600    128:29 
  29 Holas Ondřej          TUR OOB TJ TURNOV            TUR8501    132:08 
  30 Kořínek Jindřich      TUR OOB TJ TURNOV            TUR8406    133:39 
  31 Novák Jiří            NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA7502    136:41 

     Prášil Marek          SJI OK JIHLAVA               SJI7313      disk 



H21B  (29)     10.0 km  760 m   21 K       

   1 Hepner David          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7601     98:06 
   2 Udržal Tomáš          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8002    101:38 
   3 Habán Ivo             VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7707    102:28 
   4 Oma Jakub             TUR OOB TJ TURNOV            TUR8002    103:26 
   5 Bukovac Palo          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8101    103:55 
   6 Hovorka Jan           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7907    104:47 
   7 Krejčík Jiří          TZL SKOB ZLÍN                TZL8301    106:11 
   8 Kovář Miroslav        SCP OK SPARTA PRAHA          SCP8103    106:19 
   9 Král Václav           SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8243    106:29 
  10 Bouchal Jiří          VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM8449    106:46 
  11 Kundisch Wieland      203 USV TU DRESDEN - GER     203XX03    107:19 
  12 Dlabaja Štěpán        TZL SKOB ZLÍN                TZL8508    107:33 
  13 Zuzánek Zdeněk        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5901    107:53 
  14 Halama Jakub          KSU KVS ŠUMPERK              KSU7940    108:46 
  15 Mateju Michal         VSP USK PRAHA                VSP7700    109:12 
  16 Procházka Jan         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8201    109:34 
  17 Antoš Filip           NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA8001    109:42 
  18 Henych Petr           VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI6001    111:20 
  19 Barrable Nick         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7447    111:32 
  20 Kucera Jan            VSP USK PRAHA                VSP7302    111:57 
  21 Košárek Pavel         JAM Jamnice                  JAM7100    112:47 
  22 Procházka Jiří        TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7633    117:23 
  23 Hora Vojtěch          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8301    118:27 
  24 Janovský Tomáš        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6401    119:35 
  25 Pokorný Ondřej        PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7506    119:40 
  26 Kovács Ádám           301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX03    133:12 

     Palas Jan             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8507      disk 
     Kazda Ondřej          SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8202      disk 
     Žemlík Pavel          TZL SKOB ZLÍN                TZL7135      disk 



H21C  (37)     8.8 km  610 m   21 K        

   1 Kozak Petr            VSP USK PRAHA                VSP6501     84:28 
   2 Váňa Martin           TUR OOB TJ TURNOV            TUR8401     85:13 
   3 Podmolík Tomáš        TZL SKOB ZLÍN                TZL6915     87:19 
   4 Tihon Michal          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7905     87:42 
   5 Seidl Miroslav        EKP EKONOM PRAHA             EKP7402     88:27 
   6 Novotný Tomáš         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8101     89:06 
   7 Lévai, Ferenc         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX04     89:24 
   8 Stehlík Martin        ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8503     90:00 
   9 Zicha Jiří            LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE7708     90:25 
  10 Janeček Oldřich       DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8211     90:27 
  11 Koťátko Zdeněk        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC7701     90:54 
  12 Hubáček Josef         LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6127     92:26 
  13 Horáček Ondřej        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI8236     93:25 
  14 Ondráček Radim        EKP EKONOM PRAHA             EKP7414     93:38 
  15 Černý Michal          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK8005     94:14 
  16 Kolín Jan             JIL OK JILEMNICE             JIL7701     94:19 
  17 Žaloudek Petr         DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8304     94:38 
  18 Schröter Pavel        HAR OK HARCOV                HAR7203     95:46 
  18 Novák Zdeněk          NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA7701     95:46 
  20 Peterka Vojtěch       LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI7502     96:23 
  21 Lebeda Dušan          EKP EKONOM PRAHA             EKP7301     97:11 
  22 Procházka Tomáš       DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8200     97:33 
  23 Pachner Pavel         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7503     97:35 
  24 Axman Karel           STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE8303     97:49 
  25 Brabec Jaroslav       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8242     97:52 
  26 Tomanek Daniel        STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE7401     98:46 
  27 Turczer Petr          KSU KVS ŠUMPERK              KSU7945     99:41 
  28 Vyoral Jan            VIZ SOKOL VIZOVICE           VIZ7615    100:42 
  29 Novai György          301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  301XX06    100:48 
  30 Kotecky Ondrej        151 VALMO - FRA              151XX02    102:59 
  31 Kožina Petr           PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6000    103:37 
  32 Vítek Petr            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7601    105:41 
  33 Dvořáček Petr         TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7013    106:34 
  34 Kadeřávek Petr        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7605    127:47 
  35 Svoboda Ondřej        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7605    132:54 

     Budík Radek           NOB Sixnumbers Nový Bor      NOB7201      disk 
     Přinda Lukáš          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7701      disk 



H21D  (34)     7.3 km  670 m   17 K        

   1 Fučík Karel           VBM VSK MZLU BRNO            VBM7246     80:59 
   2 Rambousek Karel       BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO7907     85:21 
   3 Pleticha Richard      JES KOS Jesenice             JES7502     86:03 
   4 Potštejnský Jan       SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK7807     86:59 
   4 Pilař Karel           BSO KOB BANÍK SOKOLOV        BSO7801     86:59 
   6 Palát Petr            ABM KOB MOIRA Brno           ABM7415     87:45 
   7 Vítek Tomáš           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK7702     88:54 
   8 Pešek Ondřej          CHC KOB Choceň               CHC8502     89:08 
   9 Šrámek Jaromír        KSU KVS ŠUMPERK              KSU5801     89:28 
  10 Vávra Jaroslav        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7308     90:51 
  11 Doucha Jiří           SNA START NÁCHOD             SNA7105     91:26 
  12 Fencl Petr            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6901     92:19 
  13 Mazal Zdeněk          VBM VSK MZLU BRNO            VBM8103     93:22 
  14 Fibír Tomáš           FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP7901     94:15 
  15 Martan Jiří           HAR OK HARCOV                HAR7301     94:16 
  16 Gregor Martin         CTB SK Chotěboř              CTB7701     94:18 
  17 Pilař Karel           MAS KČT AŠ                   MAS5501     95:01 
  18 Otruba Karel          PLU SOKOL PLUMLOV            PLU7917     95:29 
  19 Stulík Jakub          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8212     96:18 
  20 Otrusina Jiří         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM8201     96:49 
  21 Kheil Radim           PBM TJ Spartak První Brněnsk PBM7301     96:57 
  22 Zlámal Petr           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC7010     97:01 
  23 Čech Jan              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP7900     97:17 
  24 Gazdačko Jan          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8404     97:24 
  25 Baldrian Petr         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP7203     98:23 
  26 Fišer Jiří            SLP SK SLAVIA PRAHA          SLP8503     98:58 
  27 Jirásek Aleš          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU7601    100:42 
  28 Hájek Ondřej          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7511    100:54 
  29 Přikryl Petr          ABM KOB MOIRA Brno           ABM6708    103:05 
  30 Hübner Jan            CTB SK Chotěboř              CTB7902    103:19 
  31 Strachota Michal      SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU8349    104:20 
  32 Pašek František       DKP OOB Kotlářka Praha       DKP7600    105:52 
  33 Zlatník Lubor         TZL SKOB ZLÍN                TZL7337    111:32 
  34 Holas Tomáš           JAM Jamnice                  JAM7800    111:34 



H21E  (20)     6.9 km  485 m   13 K        

   1 Weiner Jakub          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7911     67:08 
   2 Princl Pavel          FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP7800     70:25 
   3 Kaplan Jan            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6401     71:11 
   4 Šurgan Štefan         TUR OOB TJ TURNOV            TUR7900     73:25 
   5 Neumann Josef         203 USV TU DRESDEN - GER     203XX07     74:42 
   6 Lenkei Akos           302 BUDAPEST TEAM - HUN      302XX17     76:25 
   7 Blahuta Marek         MFP MFF UK PRAHA             MFP7301     87:00 
   8 Šilhavý Miroslav      LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM5800     87:25 
   9 Veverka Tomáš         VAM OOB VAMBERK              VAM8401     88:39 

     Slováček Tomáš        TZL SKOB ZLÍN                TZL8002     nest. 
     Boudny Jan            SCP OK SPARTA PRAHA          SCP7417     nest. 
     Lehmann Karsten       205 OLV POTSDAM - GER        205XX01     nest. 
     Svoboda Petr          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8503     nest. 
     Henek Vladan          JPV SK PROSTĚJOV             JPV8002     nest. 
     Sysel Ondřej          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP8302     nest. 
     Hošek Václav          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8000     nest. 
     Dávidík Marian        JPV SK PROSTĚJOV             JPV7702     nest. 
     Liščinský Zdeněk      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8215     nest. 
     Bučánek Antonín       ODR SKOB Odry                ODR8400     nest. 
     Margold Martin        DKP OOB Kotlářka Praha       DKP8106     nest. 



H35A  (20)     7.2 km  520 m   14 K        

   1 Hrouda Petr           VBM VSK MZLU BRNO            VBM6900     78:05 
   2 Leibiger Jens         202 POST DRESDEN - GER       202XX01     80:42 
   3 Tichovský Martin      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6100     81:06 
   4 Podrábský Ctibor      VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI7001     81:58 
   5 Bílý Milan            JES KOS Jesenice             JES7001     83:40 
   6 Drábek Jan            MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP6700     86:46 
   7 Hanák Pavel           STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE7101     87:06 
   8 Klaška Jan            N01 NEREG. ZNOJMO            N0169XX     87:52 
   8 Kunz Martin           BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM7101     87:52 
  10 Zrník Tomáš           TZL SKOB ZLÍN                TZL7118     88:37 
  11 Kovařík Tomáš         KAM SK KAMENICE              KAM6901     88:50 
  12 Škvor Martin          KAM SK KAMENICE              KAM6700     89:43 
  13 Illner Jakub          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP6601     94:57 
  14 Hanovec Petr          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7101     99:56 
  15 Netuka Jan            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7001    103:45 
  16 Langr Jan             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6701    107:26 
  17 Bílý Petr             SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6805    112:31 

     Wdowka Jan            KAM SK KAMENICE              KAM7000      disk 
     Rakovec Michal        SCP OK SPARTA PRAHA          SCP6901      disk 
     Hubáček Libor         LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6721      disk 



H35B  (18)     5.9 km  385 m   11 K        

   1 Gross Michal          ABM KOB MOIRA Brno           ABM6946     69:31 
   2 Janeček Jura          EKP EKONOM PRAHA             EKP6701     78:22 
   3 Kraus Milan           SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6700     83:13 
   4 Hromádka Miroslav     SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6000     84:35 
   5 Szturc Radek          TRC SKOB BETA Třinec         TRC6800     89:22 
   6 Urban Hynek           N03 NEREG. VYSOKÁ U MĚLNÍKA  N036800     90:18 
   7 Pavlík Radek          KSU KVS ŠUMPERK              KSU6849     93:36 
   8 Štětinský Pavel       MOV SKOB OSTRAVA             MOV7104     95:30 
   9 Šebánek Martin        N04 NEREG. ŠEBÁNEK           N046400     99:17 
  10 Müller Robert         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6901    101:12 
  11 Posselt Martin        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6802    103:07 
  12 Killar Marek          LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6801    106:44 
  13 Meduna Jan            SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL6400    113:07 
  14 Linka Vladislav       SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N. SUL5701    121:44 
  15 Šimša Jaromír         MFP MFF UK PRAHA             MFP7100    133:51 

     Pecka Jan             EKP EKONOM PRAHA             EKP6800      disk 
     Mudrák Stanislav      LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6701     nest. 
     Venhoda Milan         SJI OK JIHLAVA               SJI7104     nest. 



H40A  (24)     6.6 km  500 m   13 K        

   1 Urválek Jiří          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6107     68:17 
   2 Vavrys Petr           LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6413     73:11 
   3 Ptáček Pavel          BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM6508     74:14 
   4 Stárek Filip          TUR OOB TJ TURNOV            TUR6602     75:21 
   5 Hadač Miroalav        AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP6501     76:41 
   6 Arbter Roland         101 NATURFREUNDE WIEN - AUT  101XX02     77:35 
   7 Kavalír Karel         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6503     78:43 
   7 Novotný Milan         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6502     78:43 
   9 Brlica Pavel          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6517     79:50 
  10 Richtr Aleš           OKP OK24 PRAHA               OKP6601     79:52 
  11 Hradecký Jaroslav     DOK OK DOKSY                 DOK6300     80:14 
  12 Claus Carol           FYD JKOB FRÝDLANT V Č.       FYD6401     83:10 
  13 Valášek Petr          KAM SK KAMENICE              KAM6600     83:20 
  14 Zimmermann Pavel      KRE SOKOL KŘEMŽE             KRE6401     84:52 
  15 Nemecek Jan           VSP USK PRAHA                VSP6201     88:23 
  16 Semík Luboš           OKP OK24 PRAHA               OKP6204     89:03 
  17 Mlynárik Peter        ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO       ZBM6526     91:57 
  18 Voborník Petr         CTB SK Chotěboř              CTB6601     94:00 
  19 Křeček Miroslav       ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV6213     96:56 
  20 Vrubel Karel          TZL SKOB ZLÍN                TZL6401    100:12 
  21 Přibík Jan            PGP SK PRAGA PRAHA           PGP6301    100:24 
  22 Láznička Robert       TZL SKOB ZLÍN                TZL6309    106:47 

     Skyva Petr            STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE6501      disk 
     Smutný Michal         VAM OOB VAMBERK              VAM6201      disk 



H40B  (23)     5.5 km  355 m   11 K        

   1 Kunčar Vít            LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6602     65:32 
   2 Novák Ivo             OKP OK24 PRAHA               OKP6200     69:10 
   3 Vydra Ivan            PEN PEN OK Reco Sport        PEN6600     70:49 
   4 Kolář Rudolf          ABR A-team NOVO Bruntál      ABR6301     74:28 
   5 Nykodým Petr          TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6307     77:29 
   6 Slezák Libor          LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6207     80:07 
   7 Šimek Tomáš           FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP6304     81:01 
   8 Seifert Jan           DKP OOB Kotlářka Praha       DKP6501     81:33 
   9 Klaška Pavel          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP6500     82:35 
  10 Kunc Petr             MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA6601     85:55 
  11 Hájek Jiří            PTK OK POTUČKY               PTK6401     87:16 
  12 Rajnošek Zdeněk       KSU KVS ŠUMPERK              KSU6345     89:54 
  13 Kořínek Zdeněk        DOK OK DOKSY                 DOK6200     93:58 
  14 Funda Jiří            API OK ANDANTE PÍSEK         API6401     95:50 
  15 Petržela Pavel        LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6301     96:56 
  16 Pulec Pavel           VBM VSK MZLU BRNO            VBM6201    100:48 
  17 Končák Jaroslav       HLV SOKOL HOLEŠOV            HLV6321    104:30 
  18 Vičan Lubomír         ABR A-team NOVO Bruntál      ABR6501    104:38 
  19 Faggyas László        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3016609    106:24 
  20 Zítka Jiří            ABR A-team NOVO Bruntál      ABR6201    110:06 
  21 Teplý Jiří            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6401    111:01 
  22 Bořil Petr            OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN6207    113:35 

     Peřinka Jan           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP6301      disk 



H40C  (22)     4.9 km  345 m   10 K        

   1 Vlček Petr            LDC KOB DĚČÍN                LDC6401     59:35 
   2 Mezník Vladimír       LBE LOKO BEROUN              LBE6400     65:26 
   3 Chmelař Pavel         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK6402     70:48 
   4 Jordanov Nikolaj      VBM VSK MZLU BRNO            VBM6501     71:35 
   5 Trojek Jakub          TRC SKOB BETA Třinec         TRC6400     73:11 
   6 Stránský Jiří         KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY6300     73:13 
   7 Hanuš Pavel           LTU Lokomotiva Trutnov       LTU6501     73:21 
   8 Petráček Aleš         SJI OK JIHLAVA               SJI6301     73:55 
   9 Hlaváček Lubomír      PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6401     75:18 
  10 Vydra Pavel           PEN PEN OK Reco Sport        PEN6200     79:26 
  11 Novák Petr            TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP6301     83:07 
  12 Kubíček Radek         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK6501     85:48 
  13 Greguš Miloš          LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM6212     95:29 
  14 Šimek Miroslav        MFP MFF UK PRAHA             MFP6302     97:26 
  15 Valach Petr           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6505    107:12 

     Forst Libor           MFP MFF UK PRAHA             MFP6301      disk 
     Hlava Miroslav        KON KOB Konice               KON6515      disk 
     Hovorka Jan           DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE6300     nest. 
     Kohl Jiří             KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY6201     nest. 
     Hubáček Jaroslav      LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE6311     nest. 
     Cinkan Zdeněk         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6201     nest. 
     Lejsek Martin         TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN6201     nest. 



H45A  (25)     5.9 km  445 m   12 K        

   1 Hlaváč Jiří           TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6116     58:57 
   2 Nečas Rudolf          TZL SKOB ZLÍN                TZL5703     66:55 
   3 Neumann Jaroslav      STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5902     69:49 
   4 Grepl Ladislav        KON KOB Konice               KON6111     69:58 
   5 Šuler Josef           TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6005     70:25 
   6 Václavek Tomáš        STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5809     70:56 
   7 Milota Josef          MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA5801     71:19 
   8 Skorpil Martin        VSP USK PRAHA                VSP5700     71:46 
   9 Václavek Jiří         STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5701     71:58 
  10 Hirš Libor            VBM VSK MZLU BRNO            VBM6000     73:06 
  11 Nešpor Jan            TTR OOB TŘEBÍČ               TTR6101     74:46 
  12 Michalec Jan          MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA5701     75:47 
  13 Hausvater Karel       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK5801     76:13 
  14 Šebesta Vlastislav    TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5807     76:39 
  15 Bartovský Pavel       VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM6101     77:10 
  16 Ludvík Petr           STB STADION NOVÝ BOR         STB5701     77:25 
  17 Kamenický Radan       OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN6004     78:22 
  18 Roudný Václav         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU6102     81:00 
  19 Juračka Zdeněk        HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV       HAV5702     81:03 
  20 Krajča Pavel          TZL SKOB ZLÍN                TZL5705     82:46 
  21 Borovička Milan       FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP6104     83:33 
  22 Pospisek Zbynek       TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM6007     83:58 
  23 Horák Jiří            LTU Lokomotiva Trutnov       LTU5802     86:54 
  24 Malý Evžen            JIL OK JILEMNICE             JIL6102     87:46 
  25 Kettner Pavel         HCE SOKOL HOSTIVICE          HCE5900    100:00 



H45B  (25)     4.7 km  400 m   11 K        

   1 Ryšavý Jiří           MOV SKOB OSTRAVA             MOV5803     65:34 
   2 Kodeda Oldřich        VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ      VPM5901     66:17 
   3 Hošek Lubomír         VCB TJ OB České Budějovice   VCB6101     66:41 
   4 Konopáč Jiří          TUR OOB TJ TURNOV            TUR5803     68:10 
   5 Kostka Evžen          AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP5701     68:44 
   6 Gazdačko Milan        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK5702     72:19 
   7 Král Martin           JIL OK JILEMNICE             JIL6101     72:40 
   8 Wurzel Břetislav      OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN6005     75:05 
   9 Skryja Bořivoj        PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR6106     76:03 
  10 Běhoun Pavel          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK5701     78:17 
  11 Pavelek Luděk         AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP5801     79:14 
  12 Bialožyt Miroslav     TRC SKOB BETA Třinec         TRC5701     83:48 
  13 Krejčík Zbyněk        TZL SKOB ZLÍN                TZL5704     85:42 
  14 Krejčí Jaroslav       LTU Lokomotiva Trutnov       LTU5801     86:16 
  15 Višňa Milan           STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5904     86:20 
  16 Korpas Jaroslav       LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM6113     87:08 
  17 Panoch Milan          KAM SK KAMENICE              KAM5900     87:19 
  18 Blabla Zdeněk         PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE     PCB5901     87:40 
  19 Stibal Ivan           LDC KOB DĚČÍN                LDC5701     90:48 
  20 Pavlů Jaroslav        DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE6100     93:19 
  21 Fanta Miroslav        EKP EKONOM PRAHA             EKP5800     96:45 
  22 Vohadlo Jiří          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5701     98:02 
  23 Březina Vladimír      SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU5847     99:20 
  24 Šorm Miroslav         DKL KLUB OB KLADNO           DKL5200     99:24 

     Vrábel Jaromír        SBR SKOB Bruntál             SBR6102      disk 



H45C  (8)      4.2 km  305 m   9 K         

   1 Tupec Jiří            VAM OOB VAMBERK              VAM5801     81:08 
   2 Kroupa Václav         PVP VSK Přírodověda - orient PVP6104     82:49 
   3 Tomaščin Jaroslav     MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP5800     92:23 
   4 Janovič Ondřej        SKV SLOVAN KARLOVY VARY      SKV5901     93:04 
   5 Grivalský Michal      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5900    109:19 
   6 Kulhavý Josef         ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK        ZAM5701    111:42 
   7 Dobeš Václav          KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY5701    139:46 

     Nerad Jaroslav        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT5802     nest. 



H50A  (25)     5.1 km  425 m   10 K        

   1 Kunc Radovan          TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5549     56:24 
   2 Folprecht Miroslav    TUR OOB TJ TURNOV            TUR5501     58:34 
   3 Slováček Rudolf       TZL SKOB ZLÍN                TZL5402     60:05 
   4 Novák Tom             DOK OK DOKSY                 DOK5500     61:08 
   5 Táborský Ondřej       TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5605     61:14 
   6 Procházka Antonín     DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5500     61:22 
   7 Škoda Přemek          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI5301     62:00 
   8 Strachota Jaroslav    SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU5600     64:08 
   9 Cigoš Petr            TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5602     65:04 
  10 Juračka Vojtěch       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5404     65:28 
  11 Jirka Jiří            ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV5501     66:19 
  12 Erlebach Josef        JIL OK JILEMNICE             JIL5201     67:58 
  13 Chotětický Václav     MAS KČT AŠ                   MAS5200     69:02 
  14 Háj Bohumil           TZL SKOB ZLÍN                TZL5601     69:42 
  15 Holas Vladimír        TUR OOB TJ TURNOV            TUR5601     69:47 
  16 Šedivý Jiří           EKP EKONOM PRAHA             EKP5500     70:54 
  17 Juřeník Josef         MOV SKOB OSTRAVA             MOV5201     71:08 
  18 Sýkora Jiří           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP5401     72:58 
  19 Kundisch Diethard     203 USV TU DRESDEN - GER     203XX02     73:08 
  20 Hruška Jiří           OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN5501     75:40 
  21 Cabrnoch Jiří         DKL KLUB OB KLADNO           DKL5400     75:50 
  22 Farář Václav          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5201     78:39 
  23 Polak Zdenek          VSP USK PRAHA                VSP5203     80:00 
  24 Doležal Miroslav      PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5501     81:36 

     Hegedűs Zoltán        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3015201      disk 



H50B  (25)     3.9 km  270 m   10 K        

   1 Zdráhal Tomáš         STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE5301     53:33 
   2 Štěrba Pavel          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5408     54:56 
   3 Dosoudil Miroslav     LOL SK OK OLOMOUC            LOL5502     58:43 
   4 Robotka Libor         PBM TJ Spartak První Brněnsk PBM5303     60:19 
   4 Kaška Rudolf          CHA OK CHRASTAVA             CHA5500     60:19 
   6 Cedrych Karel         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP5500     60:53 
   7 Přeček Zdeněk         SCP OK SPARTA PRAHA          SCP5200     65:17 
   8 Čevela Jaromír        TZL SKOB ZLÍN                TZL5301     73:41 
   9 Bárta Miroslav        JEN OB JENIŠOVICE            JEN5201     74:11 
  10 Jaroš Vladimír        DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE5400     74:19 
  11 Ptáček Ladislav       BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM5300     76:05 
  12 Klusáček Martin       TTR OOB TŘEBÍČ               TTR5601     77:49 
  13 Jedlička Miroslav     JEN OB JENIŠOVICE            JEN5301     78:16 
  14 Böhm Karel            TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN5101     80:38 
  15 Chotětický Jan        MAS KČT AŠ                   MAS5400     82:07 
  16 Sysel Zdeněk          PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5200     82:16 
  17 Žaludek Jindřich      TZL SKOB ZLÍN                TZL5410     89:50 
  17 Henek Milan           RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK5307     89:50 
  19 Jahn Pavel            SCP OK SPARTA PRAHA          SCP5500     89:54 
  20 Třasák Milan          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5206     90:37 
  21 Korecký Miroslav      TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE       TEM5501     95:54 
  22 Biro Sandor           302 BUDAPEST TEAM - HUN      3025301    105:41 
  23 Jelínek Roman         ADA SPARTAK ADAMOV           ADA5506    110:28 

     Rychlý Miloš          OOP TJ OPAVA                 OOP5302      disk 
     Kynčl Stanislav       JIL OK JILEMNICE             JIL5401     nest. 



H55A  (25)     4.4 km  295 m   11 K        

   1 Peterka František     TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP4900     52:47 
   2 Přinda Oldřich        VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI5101     55:32 
   3 Karmazín Petr         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC    VLI4901     57:13 
   4 Härtelt Helmut        204 SSV PLANETA RADEBEUL - G 204XX02     58:42 
   5 Zabloudil Pavel       TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM5003     59:16 
   6 Bílek Vratislav       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC4801     59:29 
   7 Kalibán Jaroslav      NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5101     59:41 
   8 Lukavec Miloslav      TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN4901     61:17 
   9 Miřijovský Přemysl    BOV BOV                      BOV5001     61:26 
  10 Chmelík Aleš          VBM VSK MZLU BRNO            VBM4732     62:05 
  11 Jelínek Petr          TZL SKOB ZLÍN                TZL4902     63:36 
  12 Hora Vlada            VSP USK PRAHA                VSP5100     63:49 
  13 Koč Zdeněk            MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP4700     64:24 
  14 Hrobař Rudolf         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K SRK4702     64:27 
  15 Jakubec Jindřich      TUR OOB TJ TURNOV            TUR4801     65:15 
  16 Švec Zdeněk           SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ      SLA4700     66:35 
  17 Provaznník Jiří       TUR OOB TJ TURNOV            TUR5102     67:03 
  18 Horinek Jaroslav      VSP USK PRAHA                VSP5000     68:26 
  19 Sklenář Antonín       STE SK SKI-OB ŠTERNBERK      STE4801     68:46 
  20 Kadavý Zdeněk         CHA OK CHRASTAVA             CHA4901     69:55 
  21 Novák Karel           NPA SKLOB NOVÁ PAKA          NPA5001     71:52 
  22 Buriánek Jaromír      SCP OK SPARTA PRAHA          SCP4700     73:31 
  23 Rančák Josef          DOK OK DOKSY                 DOK5000     79:28 
  24 Blažek Václav         SBR SKOB Bruntál             SBR4701     82:41 
  25 Barták Jiří           CHA OK CHRASTAVA             CHA5100     83:53 



H55B  (26)     3.7 km  295 m   11 K        

   1 Knap Jan              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5101     54:08 
   2 Pospíšil Jiří         TUV SOK TJ TURNOV            TUV4701     55:04 
   3 Sikora Miroslav       BOV BOV                      BOV4802     58:38 
   4 Tvrdek Vojtěch        LBE LOKO BEROUN              LBE4900     60:35 
   5 Kubíček Zdeněk        TUR OOB TJ TURNOV            TUR4802     65:19 
   6 Farář Jaroslav        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU5001     66:34 
   7 Babický Tomáš         DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE   DLT5001     67:33 
   8 Richtr Jiří           JEN OB JENIŠOVICE            JEN5001     68:29 
   9 Pěček Vítězslav       SKM KOB Směr Kroměříž        SKM4903     69:18 
  10 Peterka Josef         LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI4702     69:30 
  11 Toman Stanislav       ABR A-team NOVO Bruntál      ABR4801     70:21 
  12 Vokál Jiří            CHA OK CHRASTAVA             CHA5001     71:02 
  13 Rejmont Milan         LTU Lokomotiva Trutnov       LTU4801     71:37 
  14 Fiala Miloš           KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY        KSH4801     71:56 
  15 Hamáček Bohuslav      LBE LOKO BEROUN              LBE5000     74:22 
  16 Jurčák Karel          SOP TJ Slezan Opava          SOP5101     75:40 
  17 Peška Antonín         HLV SOKOL HOLEŠOV            HLV4801     77:40 
  18 Stehno Pavel          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP4900     80:44 
  19 Liberský Mirko        MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA  MKP5100     81:08 
  20 Jirásek Jaroslav      ZLH TJ ZLATÉ HORY            SCH4701     82:31 
  21 Denemarek Oldřich     BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM5100     83:55 
  22 Kotecký Roman         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP4900     90:45 
  23 Pokorný Karel         TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE       TEM4701     94:51 

     Valter Petr           KBP KBP Praha                KBP4500     nest. 
     Mikan Vladimir        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC4805     nest. 
     Dokoupil Vladimír     VBM VSK MZLU BRNO            VBM4806     nest. 



H60A  (13)     4.4 km  275 m   11 K        

   1 Pospíšil Jaromír      PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU     PZR4417     50:39 
   2 Conrad Helmut         203 USV TU DRESDEN - GER     203XX01     53:38 
   3 Vlach Oldřich         VOV VSK VŠB-TU OSTRAVA       VOV4401     59:26 
   4 Procházka Zdenko      DKP OOB Kotlářka Praha       DKP4300     68:12 
   5 Zajíc Alois           SKM KOB Směr Kroměříž        SKM4633     68:18 
   6 Fišák Jan             MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA4401     69:24 
   7 Dohnal Josef          VSP USK PRAHA                VSP4300     71:35 
   8 Gřunděl Ivan          SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC SJH4201     72:49 
   9 Sklenář Jan           MLA MLOK MAR.LÁZNĚ           MLA4201     73:54 
  10 Kraus Jan             LLI TJ LOKO LIBEREC          LLI4501     77:08 
  11 Mueller Rainer        203 USV TU DRESDEN - GER     203XX06     81:06 
  12 Lisý Jan              ONO SKOB OSTROV N.O.         ONO4201     85:33 
  13 Novotný František     PUL USK SLAVIE UJEP ÚSTÍ N.L PUL4200     86:54 



H60B  (13)     3.1 km  235 m   9 K         

   1 Nosál Stanislav       SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ      SLA4600     53:38 
   2 Fridrich Jaroslav     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU4501     53:53 
   3 Bauer Emil            VBM VSK MZLU BRNO            VBM4410     56:17 
   4 Nosek Jiří            OOP TJ OPAVA                 OOP4401     67:40 
   5 Sedlář Vladimír       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP4201     70:58 
   6 Starý Břetislav       BOV BOV                      BOV4402     77:13 
   7 Salov Miroslav        LDC KOB DĚČÍN                LDC4201     82:30 
   8 Hlavatý Karel         SJP SLAVOJ PRAHA             SJP4200    103:21 

     Ostřanský Josef       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU4302      disk 
     Klaus Henning Weck    203 USV TU DRESDEN - GER     203XX11     nest. 
     Čadil Jan             FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA   FSP4300     nest. 
     Švadlena Jiří         CHC KOB Choceň               CHC4601     nest. 
     Provazník Zdeněk      TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP4300     nest. 



H65A  (10)     3.7 km  240 m   9 K         

   1 Schmalfeld Tasilo     204 SSV PLANETA RADEBEUL - G 204XX01     48:34 
   2 Havlík Jaroslav       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC3601     57:23 
   3 Bouček Václav         OCB  Orienteering club České OCB4101     67:22 
   4 Weber Petr            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK3901     72:24 
   5 Rejpal Petr           SCP OK SPARTA PRAHA          SCP4100     84:26 
   6 Máslo Miroslav        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK4001     89:23 
   7 Málek Josef           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU3901     90:26 
   8 Koudelka Karel        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU4001     96:26 
   9 Ďurčat Jozef          DKP OOB Kotlářka Praha       DKP3800    102:44 

     Rychlý Rudolf         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK4101     nest. 



H70A  (5)      3.1 km  220 m   10 K        

   1 Láznička Alois        TZL SKOB ZLÍN                TZL3613     48:54 
   2 Semorád Miloš         SCP OK SPARTA PRAHA          SCP3300     59:37 
   3 Bláha Svatopluk       SJP SLAVOJ PRAHA             SJP3501     74:59 
   4 Doleček Karel         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP3300     82:01 
   5 Burýšek Slavomír      TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP3600    121:56 



H75A  (9)      2.6 km  195 m   8 K         

   1 Macoun Jindra         PGP SK PRAGA PRAHA           PGP2700     61:21 
   2 Vykysalý František    PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK3002     65:29 
   3 Uhmann Hubert         SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU2600     70:36 
   4 Valla Stanislav       TZL SKOB ZLÍN                TZL3125     71:02 
   5 Samohýl Richard       PGP SK PRAGA PRAHA           PGP2800     84:52 
   6 Nemrava František     TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP2700    104:05 
   7 Cupák Miloslav        DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE2200    105:29 

     Sita Vratislav        SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU3000      disk 
     Mack Zdeněk           SJP SLAVOJ PRAHA             SJP2700     nest. 



T2  (44)       2.0 km  130 m   6 K         

   1 Ostřanský Filip       SSU SEVERKA ŠUMPERK          SSU9243     23:09 
   2 Kettner Lukáš         HCE SOKOL HOSTIVICE          HCE9400     23:10 
   3 Semík Ondřej          KAM SK KAMENICE              KAM9401     23:59 
   4 Knapová Lenka         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9351     24:48 
   5 Smolka Ondřej         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA    TJP9401     27:01 
   6 Klaška Jan            N01 NEREG. ZNOJMO            N0194XX     28:45 
   7 Smutný Šimon          VAM OOB VAMBERK              VAM9301     29:52 
   8 Bořil Jan             OSN                                      30:43 
   9 Zlámalová Zdena       SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC7253     31:09 
  10 Palečková Lucie       TUR OOB TJ TURNOV            TUR8450     31:39 
  11 Vydra Petr            JEN OB JENIŠOVICE                        32:10 
  12 Křečková Lenka        ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV  ZPV9271     32:56 
  13 Ptáček Pavel          BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM9600     33:02 
  14 Dobiášová Hana        ROU SKOB ROUDNICE N.L.                   33:58 
  15 Borankova Karolina    VSP USK PRAHA                VSP9550     35:30 
  16 Procházková Marie     DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE9550     35:40 
  17 Valášek Jan           KAM SK KAMENICE                          36:04 
  18 Matějů Ivan           UVP                                      36:12 
  19 Němeček Jan           PGP SK PRAGA PRAHA                       36:34 
  20 Langrová Monika       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7252     37:32 
  21 Kunc Jan              BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM9501     37:42 
  22 Stluková Eliška       PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE     PCB6851     39:47 
  23 Hájek Lukáš           PTK OK POTUČKY               PTK9400     40:10 
  24 Kunčarová Jana        LCE SLOVAN LUHAČOVICE        LCE9651     41:06 
  25 Novotná Klára         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ                  43:24 
  26 Fiala Petr            TTR OOB TŘEBÍČ               TTR6102     44:12 
  27 Smržová Pavlína       JES KOS Jesenice                         44:53 
  28 Doležalová Lucie      LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM6450     46:56 
  29 Máchová Veronika      JES KOS Jesenice                         51:37 
  30 Doležalová Anna       LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM9450     55:21 
  31 Šebánková Radka       JEN OB JENIŠOVICE                        55:35 
  32 Posselt Martin        TJN TATRAN JABLONEC N.N.     TJN9501     56:08 
  33 Ludvík Matyáš         STB STADION NOVÝ BOR         STB9801     59:02 
  34 Novák Ondřej          TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA                60:58 
  35 Polívková Kamila      PEN PEN OK Reco Sport                    70:27 
  36 Loňková Lenka         NO5 NEREG. C.LIPA                        73:39 
  37 Syslová Drahomíra     PGP SK PRAGA PRAHA           PGP5650     75:01 
  38 Švadlena Michal       CHC KOB Choceň                           81:00 
  39 Bouček Jakub          OCB  Orienteering club České OCB9501    102:06 
  40 Ashermannová Irena    VSP USK PRAHA                           210:14 

     Kamenický Jeroným     OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN9549      disk 
     Peřinková Petra       AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9451     nest. 
     Kettner Vojtěch       HCE SOKOL HOSTIVICE          HCE9600     nest. 
     Vydrová Karolína      PEN PEN OK Reco Sport                    nest. 



T4  (78)       4.0 km  235 m   9 K         

   1 Navarová Lucie        TBM KOS TJ Tesla Brno                    40:44 
   2 Kálenský Tomáš        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                   41:08 
   3 Kisvolcsey Akos       302 BUDAPEST TEAM - HUN      3027205     41:38 
   4 Krčál Jaroslav        LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE              42:49 
   5 Gomzyk Andriy         TUR OOB TJ TURNOV            TUR8001     44:02 
   6 Netuka Martin         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK7302     44:16 
   7 Ashermann Jan         VSP USK PRAHA                            45:21 
   8 Špicar Petr           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8801     46:26 
   9 Kadavý Petr           CHA OK CHRASTAVA                         46:27 
  10 Bradna Václav         CHA OK CHRASTAVA                         46:33 
  11 Laciga Zdeněk         VSP USK PRAHA                VSP5200     47:28 
  12 Bláha Jan             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ                47:45 
  13 Válka Jan             SOP TJ Slezan Opava          SOP7811     48:10 
  14 Jindřišková Martina   ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                   48:16 
  15 Gebas Miroslav        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ                  48:35 
  16 Semík Vojtěch         KAM SK KAMENICE              KAM9100     49:02 
  17 Šilhavý Jakub         LPM OK LOKO PLZEŇ            LPM8500     50:09 
  18 Rusý Tomáš            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE       DCE9300     51:02 
  19 Ludvík Vojtěch        STB STADION NOVÝ BOR         STB9301     51:53 
  20 Kutlvašr Rudolf       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL7601     51:58 
  21 Novotná Markéta       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9451     52:22 
  22 Simr Pavel            ROU SKOB ROUDNICE N.L.       ROU7504     52:50 
  23 Kamenický Tobiáš      OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.    OSN9339     53:32 
  24 Sedlák Radek          DOB KOB DOBRUŠKA             DOB7500     53:44 
  25 Machek Vojta          VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL9102     54:14 
  26 Hadač Filip           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9301     54:23 
  27 Schuster Marek        AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA  AOP9303     54:57 
  28 Hulec Jakub           VSP USK PRAHA                            55:06 
  29 Maňák Matěj           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ      PHK9302     55:49 
  30 Krajíček Václav       VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL9101     56:27 
  31 Stulíková Barbora     SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8552     56:36 
  32 Procházková Klára     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE  LPU9451     56:52 
  33 Najman Jaroslav       NO5 NEREG. C.LIPA            NO5         57:28 
  34 Špicarová Michaela    SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8754     58:53 
  35 Vokál Vojtěch         CHA OK CHRASTAVA             CHA7900     60:30 
  36 Klusáček Jan          TTR OOB TŘEBÍČ               TTR9301     61:13 
  37 Niedoba Jan           NO7                                      61:53 
  38 Matušová Petra        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN       SJC8755     62:21 
  39 Kulhavá Eliška        ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK        ZAM9651     62:48 
  40 Panochová Alžběta     KAM SK KAMENICE              KAM8950     62:53 
  40 Nerad Jaroslav        LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT9001     62:53 
  42 Hausvaterová Pavla    SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK8654     67:15 
  43 Veselá Anna           PTK OK POTUČKY               PTK9252     69:08 
  44 Korpasová Ivana       LBM TJ Lokomotiva Ingstav Br LBM7362     71:30 
  45 Kožinová Anna         PGP SK PRAGA PRAHA                       71:46 
  46 Kuncířová Kamila      JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod JHB8557     75:33 
  47 Šíp Lubor             EKP EKONOM PRAHA                         75:38 
  48 Skřička Jan           TBM KOS TJ Tesla Brno                    77:16 
  49 Hájková Monika        PTK OK POTUČKY               PTK9150     77:23 
  50 Havlíčková Vendula    DKP OOB Kotlářka Praha                   77:30 
  51 Trojčák Daniel        VSP USK PRAHA                            78:42 
  52 Kazda Bohumil         RBK RADIOKLUB BLANSKO        RBK6201     80:28 
  53 Kamaryt Michal        PTK OK POTUČKY               PTK9203     82:33 
  54 Vlčková Klára         LDC KOB DĚČÍN                LDC9250     83:44 
  55 Kavková Radana        SCP OK SPARTA PRAHA                      87:16 
  56 Cabrnochová Eva       DKL KLUB OB KLADNO           DKL8450     88:04 
  57 Kamarytová Martina    PTK OK POTUČKY               PTK6650     88:27 
  58 Faggyas Eszter        301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM  3019420     89:09 
  59 Procházková Zuzana    LBE LOKO BEROUN              LBE9251     90:04 
  60 Neradová Eva          LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT8951     90:12 
  61 Ptáčková Nikol        BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO  BBM7850     92:30 
  62 Arnost Kamil          VSP USK PRAHA                VSP7301     96:21 
  63 Ryjáček Jan           LPM OK LOKO PLZEŇ                       139:55 

     Teplá Karolína        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ    SHK9251      disk 
     Klíčová Kateřina      TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM7658      disk 
     Mucha Pavel           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA               disk 
     Šváb Jan              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA                disk 
     Winklerova Hanna      LPM OK LOKO PLZEŇ                         disk 
     Kohl Ondřej           KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY8600     nest. 
     Frey Marek            KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.    KPY9001     nest. 
     Pavlík Bronislav      LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV LIT8201     nest. 
     Frey Martin           PTK OK POTUČKY               PTK9200     nest. 
     Svoboda Jakub         ROU SKOB ROUDNICE N.L.       ROU9301     nest. 
     Liščinský Tomáš       TBM KOS TJ Tesla Brno        TBM8411     nest. 
     Flousek Petr          VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ  VRL8704     nest. 
     Jonáková Michaela     PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ                  nest. 
     Šulcová Karolína      NO7                                      nest. 
     Šulc Kryštof          NO7                                      nest.