MČR klasická trať SF - Nový Bor - pouze tiskst 20.9.2006 18:44
Klubová startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2006

reg.číslo    Kategorie      SI průk. Jméno                                   Start 


101 NATURFREUNDE WIEN - AUT             

101XX01      H16              910725 Arbter, Simon                           71:00 
101XX02      H40              307604 Arbter, Roland                         197:00 



151 VALMO - FRA                         

151XX01      D21               52673 Kotecka, Michaela                       83:00 
151XX03      D21              301884 Desrumaux, Celine                       53:00 
151XX02      H21               52691 Kotecky, Ondrej                          9:00 



201 OLV WEIMAR - GER                    

201XX01      D21                1980 Hoelzer, Katrin                         62:00 



202 POST DRESDEN - GER                  

202XX01      H35              591019 Leibiger, Jens                         144:00 



203 USV TU DRESDEN - GER                

203XX04      D40              620713 Leideck, Heike                         125:00 
203XX09      D40                2365 Richter, Sabine                        161:00 
203XX08      H16                2240 Richter, Philippe                       62:00 
203XX10      H16                2245 Richter, Theophil                        5:00 
203XX05      H20              860503 Leideck, Karsten                        25:00 
203XX03      H21              504644 Kundisch, Wieland                       12:00 
203XX07      H21                6429 Neumann, Josef                          69:00 
203XX02      H50             2000044 Kundisch, Diethard                     124:00 
203XX01      H60              501901 Conrad, Helmut                         135:00 
203XX06      H60             2222222 Mueller, Rainer                        162:00 
203XX11      H60                4545 Klaus, Henning Weck                    156:00 



204 SSV PLANETA RADEBEUL - GER          

204XX02      H55                2097 Härtelt, Helmut                        198:00 
204XX01      H65                2089 Schmalfeld, Tasilo                     174:00 



205 OLV POTSDAM - GER                   

205XX01      H21              300810 Lehmann, Karsten                        15:00 



301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -           

3019117      D16               45998 Koós, Brigitta                          51:00 
3019119      D16              307796 Szerencsi, Dóra                         57:00 
3018816      D18               45997 Koós, Diána                             13:00 
3018818      D18               45240 Szerencsi, Dóra                         46:00 
3018714      D20              232755 Gyurkó, Fanni                           21:00 
3018715      D20              700003 Hrenkó, Ivett                           36:00 
301XX10      D21               45119 Makrai, Éva                             59:00 
301XX11      D21               45455 Wengrin, Ágnes                          41:00 
301XX12      D21              700006 Fekete, Zsuzsa                          41:00 
301XX13      D21               45917 Szerencsi,, Ildikó                      83:00 
3015121      D50              307565 Gösswein, Judit                         96:00 
3019008      H16              307517 Fehérvári, Zsolt                        29:00 
3018807      H18               45969 Szabó, András                           46:00 
301XX02      H21               45947 Gösswein, Csaba                         30:00 
301XX03      H21               46002 Kovács, Ádám                            99:00 
301XX04      H21               45486 Lévai,, Ferenc                          42:00 
301XX05      H21              700002 Zsebeházy,, István                      36:00 
301XX06      H21               45225 Novai, György                           21:00 
3016609      H40               45458 Faggyas, László                        141:00 
3015201      H50               45417 Hegedűs, Zoltán                        116:00 
3019420      T4               516641 Faggyas, Eszter                        128:00 



302 BUDAPEST TEAM - HUN                 

3029015      D16              233692 Tibay, Ilona                            27:00 
3028808      D18              411918 Mathe, Fanni                            49:00 
3028811      D18               45425 Ory, Eszter                             28:00 
3028714      D20               46030 Tas, Katalin                            36:00 
3025912      D45               45309 Ozse, Agnes                            180:00 
3025513      D50               45476 Szopori, Eva                           186:00 
3029001      H16                5612 Kinde, Matyas                           62:00 
3029016      H16              232763 Vellner, Gabor                          26:00 
3029103      H16               46116 Jenes, Geza                              2:00 
3028804      H18               46011 Kerenyi, Mate                           28:00 
3028807      H18              405883 Lenkei, Zsolt                            1:00 
3028710      H20              307504 Morandini, Viktor                       16:00 
302XX17      H21               46028 Lenkei, Akos                            90:00 
3025209      H50                4511 Mathe, Istvan                          110:00 
3025301      H50               45477 Biro, Sandor                           186:00 
3027205      T4                45427 Kisvolcsey, Akos                       144:00 



ABM KOB MOIRA Brno                      

ABM9151      D16               49695 Muselíková, Vladislava                  18:00 
ABM7051      D35              416013 Muselíková, Vladislava                 190:00 
ABM7415      H21               52056 Palát, Petr                             90:00 
ABM6708      H21               52008 Přikryl, Petr                           45:00 
ABM6946      H35               52009 Gross, Michal                          104:00 



ABR A-team NOVO Bruntál                 

ABR9055      D16               51893 Zítková, Lenka                          27:00 
ABR8651      D20                7853 Bucká, Martina                          51:00 
ABR6201      H40               51907 Zítka, Jiří                            167:00 
ABR6301      H40                7855 Kolář, Rudolf                          177:00 
ABR6501      H40               51911 Vičan, Lubomír                         145:00 
ABR4801      H55               51910 Toman, Stanislav                        96:00 



ADA SPARTAK ADAMOV                      

ADA9001      H16               52712 Věžník, Antonín                         11:00 
ADA8701      H20               49869 Schmid, Vladimír                        28:00 
ADA5505      H50               52711 Věžník, Antonín                        180:00 
ADA5506      H50               52669 Jelínek, Roman                         162:00 



AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA             

AOP9051      D16                8798 Hadačová, Tereza                        36:00 
AOP6851      D35               49405 Pavelková, Michaela                    163:00 
AOP6151      D45                8714 Glabazňová, Jana                       168:00 
AOP9101      H16                8713 Peřinka, Jan                            68:00 
AOP6301      H40              410170 Peřinka, Jan                           135:00 
AOP6501      H40               52663 Hadač, Miroalav                        157:00 
AOP5701      H45               52666 Kostka, Evžen                          101:00 
AOP5801      H45                8811 Pavelek, Luděk                         193:00 
AOP5401      H50                8863 Sýkora, Jiří                           154:00 
AOP4201      H60               52665 Sedlář, Vladimír                       174:00 
AOP9451      T2               232243 Peřinková, Petra                        33:00 
AOP9301      T4                 8799 Hadač, Filip                           120:00 
AOP9303      T4               232136 Schuster, Marek                         78:00 



AOV BANÍK FIZA OSTRAVA                  

AOV8952      D18               52941 Weissova, Lucie                          1:00 
AOV8954      D18              416154 Šmajstrlová, Hana                       34:00 
AOV8701      H20               52948 Fijtík, Jan                             43:00 



API OK ANDANTE PÍSEK                    

API6401      H40              232336 Funda, Jiří                            179:00 



BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO             

BBM6550      D40              331257 Peřinková, Irena                       137:00 
BBM7101      H35               52345 Kunz, Martin                           158:00 
BBM6508      H40               53271 Ptáček, Pavel                           83:00 
BBM5300      H50              219273 Ptáček, Ladislav                       176:00 
BBM5100      H55              410398 Denemarek, Oldřich                     124:00 
BBM9500      T2               331262 Záděra, Pavel                           23:00 
BBM9600      T2               301292 Ptáček, Pavel                           47:00 
BBM7850      T4               331476 Ptáčková, Nikol                         50:00 



BFM SKOB FRÝDEK MÍSTEK                  

BFM8901      H18               49459 Petr, Jiří                              64:00 
BFM8902      H18               49499 Konůpka, Petr                           67:00 



BOR OK JISKRA NOVÝ BOR                  

BOR9150      D16                8494 Doškářová, Tereza                       63:00 
BOR8650      D20                8537 Krafková, Lucie                          3:00 
BOR8054      D21                8807 Topinková, Monika                        5:00 
BOR8354      D21                9394 Rufferová, Iva                          47:00 



BOV BOV                                 

BOV5251      D50               52172 Grygarová, Alena                       102:00 
BOV4852      D55               52178 Sikorová, Marie                        120:00 
BOV4251      D60                9576 Stará, Pavla                           164:00 
BOV4802      H55               52171 Sikora, Miroslav                       130:00 
BOV5001      H55              232153 Miřijovský, Přemysl                    152:00 
BOV4402      H60                9577 Starý, Břetislav                       141:00 



BSO KOB BANÍK SOKOLOV                   

BSO9151      D16              232236 Uhlíková, Tereza                        48:00 
BSO9150      D16              301408 Procházková, Monika                     21:00 
BSO9152      D16              232238 Beranová, Barbora                       12:00 
BSO9153      D16              232239 Beranová, Jana                          66:00 
BSO8950      D18                8691 Slavíková, Renata                       40:00 
BSO9101      H16              301405 Kovář, Tomáš                            14:00 
BSO9102      H16              301422 Švirák, Ondřej                          74:00 
BSO7907      H21                7872 Rambousek, Karel                        81:00 
BSO7801      H21                7871 Pilař, Karel                            18:00 



CHA OK CHRASTAVA                        

CHA9152      D16                8190 Valešová, Jana                          42:00 
CHA8850      D18                4126 Gorčicová, Barbora                      40:00 
CHA8650      D20                8193 Brozová, Veronika                        9:00 
CHA7850      D21                5176 Kašková, Kateřina                       38:00 
CHA8050      D21                4212 Kašková, Barbora                        26:00 
CHA7750      D21                5177 Hlubučková, Dominika                    29:00 
CHA8251      D21                4129 Kadavá, Jana                            44:00 
CHA5750      D45                8171 Kadavá, Eva                            136:00 
CHA5351      D50                8165 Ševčíková, Alena                       171:00 
CHA5550      D50                8168 Bradnová, Věra                         189:00 
CHA4951      D55                8158 Vokálová, Pavla                        186:00 
CHA5150      D55                8162 Šaffková, Zuzana                       156:00 
CHA4350      D60                8151 Horčíková, Marie                       140:00 
CHA4650      D60                8152 Kašková, Eva                           128:00 
CHA9106      H16                9870 Brož, Petr                              23:00 
CHA8801      H18                4130 Hradec, Pavel                           58:00 
CHA8604      H20               51534 Ježek, Lukáš                             7:00 
CHA8605      H20                8247 Vajc, Jan                                7:00 
CHA5500      H50                8167 Kaška, Rudolf                          108:00 
CHA4901      H55                8155 Kadavý, Zdeněk                         140:00 
CHA5001      H55                8159 Vokál, Jiří                            128:00 
CHA5100      H55                8161 Barták, Jiří                           144:00 
CHA5003      T4                 8199 Ševčík, Milan                          148:00 
CHA7900      T4                 5180 Vokál, Vojtěch                          96:00 



CHC KOB Choceň                          

CHC7151      D35                9556 Švadlenová, Ivana                      184:00 
CHC8603      H20                9558 Pátek, Michal                           37:00 
CHC8502      H21                9559 Pešek, Ondřej                           72:00 
CHC4601      H60                9554 Švadlena, Jiří                         126:00 



CHT SK CHRAST                           

CHT8053      D21              515504 Blechová, Lenka                          8:00 
CHT6655      D35                8700 Bulvová, Hana                          151:00 
CHT7151      D35               53167 Švecová, Iva                           118:00 
CHT9001      H16               52161 Krejsa, Martin                          14:00 
CHT8701      H20               52175 Krejsa, Jan                             55:00 
CHT8601      H20              336713 Kysilko, Zdeněk                         61:00 
CHT8001      H21               51980 Matras, Tomáš                           54:00 
CHT8852      T4               416226 Štursová, Michaela                      94:00 



CTB SK Chotěboř                         

CTB8151      D21               51138 Jirků, Kamila                           23:00 
CTB6851      D35               51837 Voborníková, Eva                       154:00 
CTB7902      H21               51833 Hübner, Jan                            114:00 
CTB7701      H21               51663 Gregor, Martin                          57:00 
CTB6601      H40               51836 Voborník, Petr                         183:00 



DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                  

DCE9150      D16              301314 Rusá, Šárka                              9:00 
DCE8851      D18              232733 Bělostíková, Pavla                      55:00 
DCE7450      D21               53598 Svobodová, Jitka                        77:00 
DCE5550      D35                7868 Mrázová, Pavla                         145:00 
DCE6250      D40              224891 Hovorková, Blanka                       86:00 
DCE5450      D50               51966 Procházková, Miluše                    177:00 
DCE5650      D50                7870 Štrossová, Jiřina                      147:00 
DCE6300      H40              336729 Hovorka, Jan                           169:00 
DCE6100      H45              232041 Pavlů, Jaroslav                        147:00 
DCE5400      H50               51973 Jaroš, Vladimír                        146:00 
DCE5500      H50               51965 Procházka, Antonín                     166:00 
DCE2200      H75               51974 Cupák, Miloslav                         78:00 
DCE9550      T2                51177 Procházková, Marie                       9:00 
DCE9300      T4               301101 Rusý, Tomáš                             68:00 



DKL KLUB OB KLADNO                      

DKL5350      D50               52226 Brumková, Vladimíra                    153:00 
DKL5550      D50               53520 Cabrnochová, Hana                      129:00 
DKL5200      H45              331213 Šorm, Miroslav                         143:00 
DKL5400      H50              416324 Cabrnoch, Jiří                         148:00 
DKL8450      T4               515029 Cabrnochová, Eva                       116:00 



DKP SK KOTLÁŘKA PRAHA                   

DKP9154      D16              301368 Svobodná, Madla                         18:00 
DKP9155      D16              219291 Seifertová, Magda                       30:00 
DKP8853      D18               51787 Karochová, Simona                       37:00 
DKP8857      D18              232409 Doležalová, Monika                      25:00 
DKP8850      D18               51796 Svobodná, Šárka                         31:00 
DKP8950      D18              515171 Bochenková, Ivana                       49:00 
DKP8951      D18                8564 Přecechtělová, Tereza                   22:00 
DKP8654      D20               49898 Mališová, Barbora                       57:00 
DKP8651      D20               51798 Plochová, Dominika                       6:00 
DKP8655      D20                8638 Foglarová, Kamila                       45:00 
DKP8756      D20               49815 Dlouhá, Marie                           18:00 
DKP8758      D20               51292 Bochenková, Martina                     54:00 
DKP8154      D21                9785 Waldová, Lucie                          32:00 
DKP8450      D21               51755 Kovářová, Kristýna                      47:00 
DKP8555      D21               52142 Hrušková, Lenka                         77:00 
DKP6750      D35               49806 Klašková, Kateřina                     169:00 
DKP5752      D45               49892 Dudová, Hana                           126:00 
DKP5753      D45                8945 Setínková, Zuzana                      190:00 
DKP5650      D50               51795 Mrázková, Ivana                        156:00 
DKP5150      D55               51799 Stehnová, Hana                         138:00 
DKP9000      H16               49881 Betlach, Martin                          5:00 
DKP9005      H16              301385 Stránský, Vojtěch                       68:00 
DKP8605      H20               51807 Vlach, Martin                           37:00 
DKP8700      H20               49839 Axmann, Šimon                           55:00 
DKP8306      H21                8277 Janata, Martin                          33:00 
DKP7911      H21               51797 Mrázek, Jiří                            69:00 
DKP8304      H21               51783 Žaloudek, Petr                          78:00 
DKP8211      H21              515015 Janeček, Oldřich                        57:00 
DKP8200      H21               51803 Procházka, Tomáš                        63:00 
DKP8106      H21                8560 Margold, Martin                         39:00 
DKP7600      H21               52300 Pašek, František                        72:00 
DKP8000      H21               51786 Hošek, Václav                          117:00 
DKP8201      H21               51802 Procházka, Jan                          96:00 
DKP6601      H35                4400 Illner, Jakub                          100:00 
DKP6501      H40              219293 Seifert, Jan                           185:00 
DKP6500      H45                8650 Klaška, Pavel                          171:00 
DKP4900      H55               51760 Stehno, Pavel                          142:00 
DKP4300      H60               51800 Procházka, Zdenko                      132:00 
DKP3800      H65               51763 Ďurčat, Jozef                          168:00 
DKP9301      T2               416113 Klaška, Pavel                           35:00 
DKP9600      T2                 4401 Illner, Vojtěch                          1:00 
DKPXX50      T4                 4402 Illnerová, Danie                       118:00 



DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE              

DLT5151      D55                5991 Nedvídková, Jitka                      174:00 
DLT5001      H55                8890 Babický, Tomáš                         134:00 



DOB KOB DOBRUŠKA                        

DOB8751      D20                7248 Peterová, Věra                          24:00 
DOB8181      D21                8130 Krásná, Václava                         56:00 
DOB7500      T4               502086 Sedlák, Radek                           88:00 



DOK OK DOKSY                            

DOK6850      D21                7768 Hradecká, Petra                         56:00 
DOK6200      H40                7762 Kořínek, Zdeněk                        127:00 
DOK6300      H40                7763 Hradecký, Jaroslav                     123:00 
DOK5500      H50                7755 Novák, Tom                             164:00 
DOK5000      H55                7751 Rančák, Josef                          136:00 



EKP EKONOM PRAHA                        

EKP8350      D21               51270 Maunová, Romana                         35:00 
EKP8051      D21                9941 Volfová, Martina                        74:00 
EKP6550      D21               51594 Kunová, Dagmar                          50:00 
EKP7850      D21               51595 Kupcová, Veronika                       38:00 
EKP6252      D40               51601 Pecková, Ivana                          83:00 
EKP5750      D45               51604 Šedivá, Miroslava                      164:00 
EKP6150      D45              232174 Bochenková, Jana                       138:00 
EKP7402      H21               51610 Seidl, Miroslav                        102:00 
EKP7301      H21               51596 Lebeda, Dušan                          111:00 
EKP7414      H21               52852 Ondráček, Radim                         27:00 
EKP6701      H35               51587 Janeček, Jura                          108:00 
EKP6800      H35               51600 Pecka, Jan                             118:00 
EKP7002      H35              224915 Blaha, Ondřej                          138:00 
EKP5800      H45               51147 Fanta, Miroslav                        165:00 
EKP5500      H50               51605 Šedivý, Jiří                           184:00 
EKP5601      H50               51581 Bochenek, Milan                        174:00 



FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA              

FSP7350      D21                8909 Borovičková, Lenka                      83:00 
FSP7800      H21               51611 Princl, Pavel                           78:00 
FSP7900      H21              416195 Čech, Jan                               81:00 
FSP7901      H21              515067 Fibír, Tomáš                            99:00 
FSP6304      H40                8859 Šimek, Tomáš                           195:00 
FSP6104      H45              515097 Borovička, Milan                       115:00 
FSP4300      H60               53267 Čadil, Jan                             171:00 



FYD JKOB FRÝDLANT V Č.                  

FYD6400      H40                8333 Macháček, Aleš                         111:00 
FYD6401      H40                2056 Claus, Carol                           163:00 
FYD4900      H55                8322 Juřina, Robert                         132:00 



HAR OK HARCOV                           

HAR7203      H21                7203 Schröter, Pavel                        111:00 
HAR7301      H21                8129 Martan, Jiří                            33:00 
HAR7501      T4               253145 Vokurka, Jan                           126:00 



HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV                  

HAV8852      D18               52934 Klečková, Lucie                         55:00 
HAV6151      D45               52944 Klečková, Zina                         150:00 
HAV8801      H18               52935 Sochor, Jan                             46:00 
HAV5702      H45               52752 Juračka, Zdeněk                        177:00 



HCE SOKOL HOSTIVICE                     

HCE6450      D40               51988 Kettnerová, Lenka                      122:00 
HCE5900      H45              515105 Kettner, Pavel                         117:00 
HCE9400      T2                51288 Kettner, Lukáš                          37:00 
HCE9600      T2               410247 Kettner, Vojtěch                        11:00 



HLV SOKOL HOLEŠOV                       

HLV6321      H40               53856 Končák, Jaroslav                       161:00 
HLV4801      H55              416088 Peška, Antonín                         108:00 



HOR TJ Jiskra Hořice                    

HOR6301      H40                9007 Vávra, Martin                          117:00 



JAM Jamnice                             

JAM7253      D21               52295 Kašparová, Šárka                        38:00 
JAM7100      H21               52296 Košárek, Pavel                          93:00 
JAM7600      H21               52290 Besta, Michal                           48:00 
JAM7800      H21              232139 Holas, Tomáš                           117:00 



JEN OB JENIŠOVICE                       

JEN5251      D50                7776 Richtrová, Jaroslava                   117:00 
JEN5452      D50                4631 Havlová, Jaroslava                     162:00 
JEN5201      H50                7778 Bárta, Miroslav                         96:00 
JEN5301      H50              336709 Jedlička, Miroslav                     102:00 
JEN5001      H55                7777 Richtr, Jiří                           102:00 



JES KOS Jesenice                        

JES7502      H21              301661 Pleticha, Richard                      105:00 
JES7001      H35                8809 Bílý, Milan                            156:00 



JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod            

JHB8952      D18               53615 Králová, Iveta                          43:00 
JHB8753      D20               52356 Hrstková, Vladěna                       42:00 
JHB6051      D45               52358 Hrstková, Dana                         132:00 
JHB8604      H20               52355 Hrstka, Daniel                          73:00 
JHB8557      T4                52370 Kuncířová, Kamila                       34:00 



JIL OK JILEMNICE                        

JIL9051      D16              301406 Mechlová, Lenka                          0:00 
JIL8953      D18              301640 Petrželová, Tereza                       7:00 
JIL8951      D18                8889 Viková, Vendula                          1:00 
JIL8754      D20              416287 Prchalová, Ivana                        42:00 
JIL8651      D20                9088 Kynčlová, Martina                       30:00 
JIL8652      D20                8886 Viková, Michaela                        15:00 
JIL8751      D20                9064 Králová, Tereza                         48:00 
JIL7752      D21                9077 Malá, Věra                              44:00 
JIL7754      D21                9482 Hrobařová, Lenka                        32:00 
JIL8254      D21                9054 Jiřištová, Zuzana                       53:00 
JIL5362      D50                9068 Zlesákova, Vlasta                      111:00 
JIL9001      H16               51109 Exner, Jan                               2:00 
JIL9003      H16               49363 Havlíček, Lukáš                         50:00 
JIL9006      H16                9091 Černý, Vojtěch                          56:00 
JIL9007      H16                9049 Klouček, Tomáš                          38:00 
JIL9101      H16               49353 Kobrle, Aleš                            59:00 
JIL8806      H18                8555 Mališ, Jiří                             64:00 
JIL8808      H18               52705 Perůtka, Jan                            43:00 
JIL8803      H18              303917 Tůma, Marek                             70:00 
JIL8702      H20                9099 Malý, Aleš                              43:00 
JIL8703      H20               49478 Černý, Martin                           46:00 
JIL7701      H21               51590 Kolín, Jan                               9:00 
JIL6101      H45                9071 Král, Martin                           139:00 
JIL6102      H45                9070 Malý, Evžen                            181:00 
JIL5201      H50                9774 Erlebach, Josef                         92:00 
JIL5401      H50                9087 Kynčl, Stanislav                       192:00 



JPV SK PROSTĚJOV                        

JPV8577      D21               52844 Zatloukalová, Lenka                     14:00 
JPV8551      D21               53032 Vávrová, Veronika                       50:00 
JPV8817      H18               52856 Navrátil, Tomáš                         22:00 
JPV8603      H20               52353 Stupal, František                       10:00 
JPV8002      H21              515122 Henek, Vladan                          108:00 
JPV7702      H21                4142 Dávidík, Marian                        120:00 



KAM SK KAMENICE                         

KAM9150      D16              301336 Škvorová, Barbora                        6:00 
KAM9153      D16              232420 Panochová, Anna                         54:00 
KAM9156      D16              307363 Matějková, Zuzana                       33:00 
KAM6450      D35               49155 Klinkerová, Jitka                      139:00 
KAM6951      D35              232393 Valášková, Šárka                       196:00 
KAM9103      H16               53660 Nešpor, Václav                          20:00 
KAM6700      H35               52267 Škvor, Martin                          148:00 
KAM6901      H35               51498 Kovařík, Tomáš                         168:00 
KAM7000      H35               52280 Wdowka, Jan                            162:00 
KAM6600      H40               52276 Valášek, Petr                          107:00 
KAM5900      H45              232430 Panoch, Milan                          189:00 
KAM9401      T2               232267 Semík, Ondřej                           45:00 
KAM7050      T4                52270 Wdowková, Soňa                          74:00 
KAM8950      T4               232400 Panochová, Alžběta                       0:00 
KAM9100      T4               301628 Semík, Vojtěch                         102:00 



KBP KBP Praha                           

KBP4500      H55                6645 Valter, Petr                           120:00 



KON KOB Konice                          

KON8989      D18                8899 Hlavová, Jindra                         31:00 
KON8888      D18                8898 Hlavová, Hana                           55:00 
KON8787      D20              515153 Dittrichová, Petra                      45:00 
KON8277      D21               49367 Smičková, Eva                            2:00 
KON6515      H40              500581 Hlava, Miroslav                        155:00 
KON6111      H45                8902 Grepl, Ladislav                        161:00 



KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.               

KPY6050      D45              301394 Freyová, Michaela                      114:00 
KPY6201      H40              301391 Kohl, Jiří                             137:00 
KPY6300      H40              301353 Stránský, Jiří                         121:00 
KPY5701      H45              301374 Dobeš, Václav                          123:00 
KPY8600      T4               301370 Kohl, Ondřej                            36:00 
KPY9001      T4               301351 Frey, Marek                            132:00 
KPY9100      T4               410725 Stránský, Jiří                          60:00 



KRE SOKOL KŘEMŽE                        

KRE7051      D35               51411 Dulovcová, Marie                       106:00 
KRE6401      H40               51418 Zimmermann, Pavel                       65:00 



KRL KOMETA KRALOVICE                    

KRL9051      D16               51474 Sedláčková, Anna                        21:00 
KRL8751      D20               51473 Sedláčková, Oldřiška                    39:00 



KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY                   

KSH4801      H55                8674 Fiala, Miloš                           116:00 



KSU KVS ŠUMPERK                         

KSU8964      D18              515189 Vozdová, Klára                           4:00 
KSU6799      D35              229567 Mátlová, Yvona                         187:00 
KSU6093      D45              301392 Rajnošková, Marie                      128:00 
KSU9043      H16              515150 Vozda, Vojtěch                          47:00 
KSU9141      H16              515191 Hnilica, Přemek                         65:00 
KSU8701      H20              307292 Kvaka, Ondrej                           13:00 
KSU7940      H21              515111 Halama, Jakub                           48:00 
KSU5801      H21              515101 Šrámek, Jaromír                         90:00 
KSU7945      H21              515179 Turczer, Petr                           60:00 
KSU6849      H35              229388 Pavlík, Radek                          146:00 
KSU6345      H40               52963 Rajnošek, Zdeněk                       193:00 



KVS SKOB KOBRA VSETÍN                   

KVS8801      H18                7865 Maliňák, Štěpán                         61:00 
KVS8802      H18               53690 Zbranek, Roman                          40:00 



LBE LOKO BEROUN                         

LBE9150      D16              515151 Mezníková, Lucie                         0:00 
LBE8850      D18               52973 Hamáčková, Kristina                     61:00 
LBE8950      D18               51986 Kettnerová, Dana                        34:00 
LBE6450      D40              232247 Procházková, Pavlína                   182:00 
LBE9000      H16              410363 Procházka, Pavel                         8:00 
LBE8904      H18               52320 Štemberk, Adam                          16:00 
LBE6400      H40               52971 Mezník, Vladimír                        57:00 
LBE4900      H55               51283 Tvrdek, Vojtěch                        112:00 
LBE5000      H55              411760 Hamáček, Bohuslav                      156:00 
LBE9251      T4                52316 Procházková, Zuzana                    114:00 



LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno          

LBM5795      D45              219280 Janská, Iva                            118:00 
LBM5558      D50               52058 Salajková, Věra                        144:00 
LBM4955      D55               52055 Tomanová, Jana                         150:00 
LBM6212      H40               52012 Greguš, Miloš                          139:00 
LBM6113      H45               52063 Korpas, Jaroslav                       129:00 
LBM7362      T4                52029 Korpasová, Ivana                       104:00 



LCE SLOVAN LUHAČOVICE                   

LCE9051      D16               52708 Cahlová, Blanka                         18:00 
LCE9052      D16               52710 Hubáčková, Pavla                        27:00 
LCE8762      D20               52675 Vlažná, Lucie                           30:00 
LCE7763      D21              218792 Bencúrová, Jitka                        71:00 
LCE7252      D21               52689 Mudráková, Tereza                       26:00 
LCE5451      D45              416063 Cahlová, Slávka                        166:00 
LCE5852      D45               52698 Vlažná, Mirka                          148:00 
LCE5853      D45              416070 Hauerlandová, Jitka                    122:00 
LCE5551      D50              416057 Stackeová, Anna                         93:00 
LCE9003      H16               51502 Valenta, Jan                            32:00 
LCE9001      H16               52703 Slezák, Jiří                            23:00 
LCE9101      H16               51301 Hubáček, Jan                            53:00 
LCE9102      H16               52709 Vlažný, Jakub                           41:00 
LCE8803      H18               52706 Cahel, Marek                            58:00 
LCE8901      H18               52707 Vlažný, Jan                             31:00 
LCE8902      H18               52702 Slezák, Zdeněk                           7:00 
LCE6127      H21               52678 Hubáček, Josef                          96:00 
LCE7835      H21               52684 Hanslián, David                         78:00 
LCE7708      H21               51609 Zicha, Jiří                              0:00 
LCE6701      H35               53862 Mudrák, Stanislav                      166:00 
LCE6721      H35               53879 Hubáček, Libor                         152:00 
LCE6207      H40               52700 Slezák, Libor                          115:00 
LCE6311      H40               52695 Hubáček, Jaroslav                      103:00 
LCE6413      H40               52693 Vavrys, Petr                            73:00 
LCE6602      H40              416072 Kunčar, Vít                             89:00 
LCE9651      T2               416071 Kunčarová, Jana                         39:00 



LDC KOB DĚČÍN                           

LDC6451      D40                8347 Vlčková, Jindra                         77:00 
LDC6051      D45                8344 Stibalová, Věra                        146:00 
LDC6401      H40                8341 Vlček, Petr                             93:00 
LDC5701      H45                8337 Stibal, Ivan                           191:00 
LDC4201      H60                8340 Salov, Miroslav                        177:00 
LDC9250      T4                53554 Vlčková, Klára                          56:00 



LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV            

LIT8551      D21                8114 Neradová, Alena                         11:00 
LIT8352      D21                8113 Bakovská, Jitka                         35:00 
LIT5051      D55                8110 Neradová, Alena                        126:00 
LIT5802      H45                8103 Nerad, Jaroslav                        185:00 
LIT8201      T4                 8119 Pavlík, Bronislav                       12:00 
LIT8951      T4                 8115 Neradová, Eva                           62:00 
LIT9001      T4                 8108 Nerad, Jaroslav                         16:00 



LLI TJ LOKO LIBEREC                     

LLI7151      D35              253147 Paroulková, Iva                        175:00 
LLI5550      D50                8546 Korejčíková, Dáďa                      141:00 
LLI7502      H21              515503 Peterka, Vojtěch                        12:00 
LLI4702      H55               51204 Peterka, Josef                         170:00 
LLI4501      H60               51213 Kraus, Jan                             138:00 



LOL SK OK OLOMOUC                       

LOL6252      D40               52424 Vaňáková, Milada                        89:00 
LOL5502      H50               52421 Dosoudil, Miroslav                      98:00 



LPM OK LOKO PLZEŇ                       

LPM9052      D16              301714 Doležalová, Zuzana                      39:00 
LPM7751      D21               51754 Bulenová, Michaela                      62:00 
LPM8351      D21                8855 Šilhavá, Petra                          65:00 
LPM5800      H21               51153 Šilhavý, Miroslav                       24:00 
LPM6450      T2               301707 Doležalová, Lucie                       29:00 
LPM9450      T2               301711 Doležalová, Anna                        55:00 
LPM8500      T4                51151 Šilhavý, Jakub                          22:00 



LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE             

LPU9053      D16                9332 Knapová, Jana                           42:00 
LPU9051      D16               51104 Bolechová, Anežka                       12:00 
LPU9054      D16              410785 Valachová, Martina                       6:00 
LPU8960      D18              515036 Procházková, Michaela                   28:00 
LPU8857      D18              253357 Šediváková, Helena                      34:00 
LPU8952      D18                9278 Lennerová, Hana                         46:00 
LPU8953      D18                9249 Nádvorníková, Tereza                    46:00 
LPU8954      D18                9345 Kiacová, Zuzana                         61:00 
LPU8957      D18                9885 Rousková, Tereza                        40:00 
LPU8959      D18              405959 Marešová, Michaela                      52:00 
LPU8654      D20              515102 Duchová, Iveta                           6:00 
LPU8753      D20              301629 Mrštíková, Květa                        54:00 
LPU8653      D20                9235 Juračková, Jana                         57:00 
LPU8752      D20              515136 Hermanová, Zuzana                       18:00 
LPU8357      D21              515126 Dočkalová, Martina                      59:00 
LPU7957      D21              515134 Štěrbová, Marta                         44:00 
LPU8557      D21              515167 Krčálová, Veronika                      65:00 
LPU8359      D21                9557 Škodová, Petra                          26:00 
LPU8552      D21                9212 Fukátková, Pavla                        23:00 
LPU8454      D21                9339 Petrová, Daniela                        20:00 
LPU8151      D21                9333 Klimplová, Zuzana                        8:00 
LPU8352      D21                9207 Víchová, Šárka                          80:00 
LPU7658      D21               51128 Švíglerová, Pavla                       47:00 
LPU7051      D35              416258 Procházková, Alexandra                 166:00 
LPU6554      D40               51183 Roudná, Eva                            131:00 
LPU5851      D45                9211 Víchová, Ladislava                     188:00 
LPU6051      D45                9237 Juračková, Jana                        178:00 
LPU6052      D45                9316 Knapová, Iva                           144:00 
LPU6054      D45                8913 Vilnerová, Eva                         110:00 
LPU5551      D50                9202 Klimplová, Alena                       159:00 
LPU4753      D55              301172 Malá, Marie                            144:00 
LPU9005      H16              515166 Nožka, Radek                            53:00 
LPU9113      H16              515162 Procházka, David                        44:00 
LPU9006      H16                9789 Klapal, Jan                             53:00 
LPU9119      H16               52135 Bořil, Petr                             68:00 
LPU9001      H16                9866 Hovorka, Lukáš                          59:00 
LPU9110      H16              301633 Procházka, Tomáš                        11:00 
LPU8608      H20                9281 Kafka, Miloš                            49:00 
LPU8605      H20              253358 Lenner, Miroslav                        31:00 
LPU8602      H20               49634 Bolech, Filip                           70:00 
LPU8701      H20                9274 Fiala, Petr                             76:00 
LPU8704      H20                9862 Kopecký, Ondřej                         61:00 
LPU7710      H21              515170 Lučan, Vladimír                         54:00 
LPU7907      H21                9337 Hovorka, Jan                            30:00 
LPU8304      H21              500288 Štěrba, Zbyněk                          60:00 
LPU7308      H21                9325 Vávra, Jaroslav                         84:00 
LPU6901      H21                9230 Fencl, Petr                             24:00 
LPU6401      H21                9231 Kaplan, Jan                             51:00 
LPU7601      H21                9321 Jirásek, Aleš                          114:00 
LPU6201      H40                9327 Cinkan, Zdeněk                         109:00 
LPU6504      H40              410783 Procházka, Radek                       187:00 
LPU6505      H40              253352 Valach, Petr                            87:00 
LPU6102      H45                9277 Roudný, Václav                         131:00 
LPU5201      H50                9260 Farář, Václav                          152:00 
LPU5206      H50                9257 Třasák, Milan                          112:00 
LPU5404      H50                9234 Juračka, Vojtěch                       122:00 
LPU5408      H50                9301 Štěrba, Pavel                          178:00 
LPU5001      H55                9261 Farář, Jaroslav                        168:00 
LPU5101      H55                9328 Knap, Jan                              162:00 
LPU4501      H60                9256 Fridrich, Jaroslav                     120:00 
LPU3901      H65              416268 Málek, Josef                           132:00 
LPU4001      H65                9347 Koudelka, Karel                        144:00 
LPU9351      T2                51105 Knapová, Lenka                          27:00 
LPU9451      T4               416265 Procházková, Klára                     108:00 



LTU Lokomotiva Trutnov                  

LTU9051      D16                9894 Polzerová, Lenka                         9:00 
LTU6351      D40              405972 Petrželová, Alena                      173:00 
LTU6352      D40                9609 Hanušová, Jitka                        113:00 
LTU9201      H16              405973 Petržela, Jan                           44:00 
LTU6801      H35              301646 Killar, Marek                          164:00 
LTU6301      H40              405971 Petržela, Pavel                         95:00 
LTU6501      H40                9632 Hanuš, Pavel                            91:00 
LTU5802      H45                9773 Horák, Jiří                            121:00 
LTU4801      H55                9777 Rejmont, Milan                         158:00 



MAS KČT AŠ                              

MAS5501      H21                4455 Pilař, Karel                           111:00 
MAS5200      H50                7886 Chotětický, Václav                     114:00 
MAS5400      H50                7887 Chotětický, Jan                        142:00 



MFP MFF UK PRAHA                        

MFP7651      D21               51713 Šimšová, Jana                            8:00 
MFP6850      D21              410727 Tahalová, Lenka                         14:00 
MFP7301      H21               51592 Blahuta, Marek                          18:00 
MFP7100      H35               51712 Šimša, Jaromír                         172:00 
MFP6301      H40              303939 Forst, Libor                           119:00 
MFP6302      H40              416321 Šimek, Miroslav                        133:00 



MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA             

MKP6350      D40               51660 Ježková, Regina                        107:00 
MKP6700      H35               51664 Drábek, Jan                            150:00 
MKP5800      H45               51691 Tomaščin, Jaroslav                     155:00 
MKP4700      H55               51706 Koč, Zdeněk                            200:00 
MKP5100      H55               51693 Liberský, Mirko                        164:00 



MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                      

MLA8951      D18                7877 Kuncová, Eliška                         58:00 
MLA9102      H16              416173 Bína, Martin                            56:00 
MLA8801      H18                7878 Kunc, Petr                              52:00 
MLA6601      H40                7879 Kunc, Petr                             149:00 
MLA5701      H45                7881 Michalec, Jan                          173:00 
MLA5801      H45                7880 Milota, Josef                          159:00 
MLA4201      H60              301487 Sklenář, Jan                           150:00 
MLA4401      H60                7882 Fišák, Jan                             192:00 



MOV SKOB OSTRAVA                        

MOV6351      D40               51373 Rokoszová, Jaroslava                    80:00 
MOV7104      H35               52780 Štětinský, Pavel                       174:00 
MOV5803      H45               52776 Ryšavý, Jiří                           167:00 
MOV5201      H50               52774 Juřeník, Josef                         196:00 
MOV4803      H55               52783 Rokosz, Bohumil                        104:00 



N01 NEREG. ZNOJMO                       

N0169XX      H35              301602 Klaška, Jan                            154:00 
N0194XX      T4               301546 Klaška, Jan                            122:00 



N02 NEREG. ÚSTÍ N.L.                    

N026800      T4                 4403 Janík, Tomáš                            38:00 



N03 NEREG. VYSOKÁ U MĚLNÍKA             

N036800      H35              410252 Urban, Hynek                           130:00 



N04 NEREG. ŠEBÁNEK                      

N046400      H35                4404 Šebánek, Martin                         98:00 



NO5 NEREG. C.LIPA                       

NO5          T4                 8489 Najman, Jaroslav                       140:00 



NOB Sixnumbers Nový Bor                 

NOB7201      H21               52505 Budík, Radek                            21:00 



NPA SKLOB NOVÁ PAKA                     

NPA9051      D16                9711 Šmidrkalová, Monika                     24:00 
NPA7852      D21                9697 Tauchmanová, Ivana                       2:00 
NPA5754      D45                9692 Hušková, Eva                           174:00 
NPA5351      D50                9688 Kalibánová, Jiřina                     174:00 
NPA5552      D50                9690 Nováková, Jana                         168:00 
NPA7502      H21                9693 Novák, Jiří                              0:00 
NPA6705      H21                9967 Zikmund, Zdeněk                        120:00 
NPA8001      H21                9698 Antoš, Filip                            33:00 
NPA7701      H21                9694 Novák, Zdeněk                            0:00 
NPA5001      H55                9686 Novák, Karel                           100:00 
NPA5101      H55                9687 Kalibán, Jaroslav                      184:00 



OCB  Orienteering club České B          

OCB4351      D60               51432 Boučková, Ludmila                      146:00 
OCB4101      H65               51410 Bouček, Václav                         180:00 
OCB9501      T2               416349 Bouček, Jakub                           57:00 



ODR SKOB Odry                           

ODR8400      H21               52754 Bučánek, Antonín                        12:00 



ODV ODV                                 

ODV6350      T2                51356 Hartlová, Blanka                        21:00 
ODV6300      T4                52121 Hartl, Zdeněk                           24:00 



OKP OK24 PRAHA                          

OKP6650      D40               51677 Němečková, Jarmila                     155:00 
OKP6200      H40               51679 Novák, Ivo                              71:00 
OKP6204      H40              331717 Semík, Luboš                           189:00 
OKP6601      H40               51686 Richtr, Aleš                            97:00 



ONO SKOB OSTROV N.O.                    

ONO4201      H60                7893 Lisý, Jan                              168:00 



OOP TJ OPAVA                            

OOP9050      D16               49401 Kociánová, Michaela                     36:00 
OOP6750      D35               52767 Kociánová, Eva                         130:00 
OOP9000      H16               49438 Melecký, Martin                         14:00 
OOP5302      H50               49416 Rychlý, Miloš                          104:00 
OOP4401      H60               52766 Nosek, Jiří                            129:00 



OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.               

OSN8852      D18                8926 Hančíková, Hana                          7:00 
OSN8972      D18               52144 Wurzelová, Hana                         43:00 
OSN6955      D35               51969 Kamenická, Lenka                       142:00 
OSN5950      D45              590124 Hrušková, Zdeňka                       130:00 
OSN9036      H16               51990 Kamenický, Matěj                        23:00 
OSN8800      H18               52965 Rajnošek, Matěj                         28:00 
OSN8935      H18               52125 Hruška, Ondřej                          25:00 
OSN6207      H40                6607 Bořil, Petr                            181:00 
OSN6004      H45               51960 Kamenický, Radan                       145:00 
OSN6005      H45               52146 Wurzel, Břetislav                      137:00 
OSN5501      H50              550310 Hruška, Jiří                           126:00 
OSN9549      T2                51995 Kamenický, Jeroným                      25:00 
OSN9339      T4                51993 Kamenický, Tobiáš                      106:00 



PBM TJ Spartak První Brněnská           

PBM5451      D50               52051 Robotková, Lenka                       114:00 
PBM7301      H21               52061 Kheil, Radim                           117:00 
PBM5303      H50               52027 Robotka, Libor                          94:00 



PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE                

PCB5901      H45               51406 Blabla, Zdeněk                         135:00 
PCB6851      T2                51408 Stluková, Eliška                        59:00 



PEN PEN OK Reco Sport                   

PEN6350      D40              232387 Kábrtová, Iva                          176:00 
PEN6200      H40               49998 Vydra, Pavel                            61:00 
PEN6600      H40                8185 Vydra, Ivan                            101:00 



PGP SK PRAGA PRAHA                      

PGP9053      D16               51658 Ježková, Dominika                       63:00 
PGP9150      D16              301700 Slavíková, Lucie                        30:00 
PGP9153      D16              232168 Jelínková, Šárka                         6:00 
PGP8852      D18               53556 Smolková, Kateřina                      43:00 
PGP8658      D21               51689 Tichovská, Martina                      41:00 
PGP8153      D21               51718 Ryšavá, Vendula                         74:00 
PGP6652      D21               51676 Tichovská, Hana                         26:00 
PGP8556      D21               51278 Spurná, Martina                         53:00 
PGP6651      D21              502089 Kožinová, Jana                          23:00 
PGP7951      D21              336740 Horová, Lenka                           17:00 
PGP8251      D21               51688 Tichovská, Hana                         74:00 
PGP7562      D21               51638 Pokorná, Magdalena                      11:00 
PGP8552      D21               51806 Nováková, Lucie                         56:00 
PGP8453      D21               51180 Mezníková, Lenka                        59:00 
PGP8056      D21              515056 Hostomská, Jitka                        32:00 
PGP8254      D21               51707 Zelená, Lenka                           50:00 
PGP7355      D21               52097 Janovská, Petra                         74:00 
PGP6950      D21              232198 Pavlů, Veronika                          8:00 
PGP6450      D35               53567 Smolková, Alena                        121:00 
PGP6250      D40              232184 Hrabánková, Ilona                      170:00 
PGP6550      D40               52099 Valentová, Helena                      188:00 
PGP6650      D40               51275 Slavíková, Kateřina                    119:00 
PGP5850      D45               51862 Zelená, Markéta                        170:00 
PGP6153      D45               53005 Tichovská, Jitka                       120:00 
PGP5550      D50               52095 Doležalová, Vlasta                     135:00 
PGP4050      D55               51698 Haňkovská, Jana                        162:00 
PGP4750      D55               53006 Kubátová, Milada                       132:00 
PGP4451      D60               52096 Dvořáková, Ladislava                   122:00 
PGP8903      H18               51675 Lejsek, Tadeáš                          22:00 
PGP8904      H18              232039 Pavlů, Ondřej                           55:00 
PGP8700      H20               52106 Sysel, Ctibor                           13:00 
PGP8703      H20               51290 Fliegl, Ondřej                          10:00 
PGP8407      H21              515110 Procházka, Jan                         102:00 
PGP7601      H21               51745 Matějů, Luboš                           45:00 
PGP8409      H21              515404 Šedivý, Jan                             66:00 
PGP7506      H21               51637 Pokorný, Ondřej                         75:00 
PGP6401      H21               51636 Janovský, Tomáš                          0:00 
PGP6501      H21               51840 Kondrát, Martin                         30:00 
PGP8301      H21                8301 Hora, Vojtěch                            6:00 
PGP8302      H21               52105 Sysel, Ondřej                           72:00 
PGP7708      H21               51709 Tesař, Pavel                            66:00 
PGP6000      H21               51632 Kožina, Petr                            63:00 
PGP7203      H21                2460 Baldrian, Petr                          39:00 
PGP6100      H35               51682 Tichovský, Martin                      112:00 
PGP6300      H40               51276 Slavík, Viktor                         129:00 
PGP6301      H40               51631 Přibík, Jan                            151:00 
PGP5701      H45              410716 Vohadlo, Jiří                           83:00 
PGP6003      H45               51673 Hrabánek, David                        113:00 
PGP5200      H50               52107 Sysel, Zdeněk                          144:00 
PGP5501      H50               51753 Doležal, Miroslav                      160:00 
PGP4800      H55               51683 Zelený, Vladimír                       192:00 
PGP4900      H55              255567 Kotecký, Roman                         110:00 
PGP3800      H65               51700 Attl, Vladimír                         156:00 
PGP2700      H75               52350 Macoun, Jindra                          86:00 
PGP2800      H75               52098 Samohýl, Richard                       118:00 
PGP5650      T2                52108 Syslová, Drahomíra                      13:00 
PGP9500      T2               255566 Kotecký, Daniel                         17:00 



PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ                 

PHK9255      D16                9423 Novotná, Tereza                         57:00 
PHK9152      D16                9839 Lamichová, Martina                      45:00 
PHK8851      D18                9415 Machútová, Lucie                        19:00 
PHK8853      D18                9466 Vaculíková, Jana                        19:00 
PHK8852      D18                9355 Balcarová, Jana                         52:00 
PHK8855      D18                9353 Azebová, Nina                           58:00 
PHK8252      D21                7770 Nováková, Kateřina                      77:00 
PHK8569      D21                9428 Panchártková, Jana                      20:00 
PHK8055      D21                9448 Šolínová, Lucie                         62:00 
PHK8054      D21                9416 Melounková, Lucie                       47:00 
PHK8251      D21                9393 Běhounová, Veronika                     62:00 
PHK8255      D21              416264 Erlebachová, Martina                    29:00 
PHK6651      D35                4146 Novotná, Petra                         127:00 
PHK6251      D40                9389 Kubíčková, Marcela                     164:00 
PHK5951      D45                9429 Panchártková, Jitka                    158:00 
PHK6151      D45                8949 Hejnalová, Hana                        154:00 
PHK5351      D50                9371 Jiranová, Alena                        123:00 
PHK5551      D50                9406 Rybářová, Lenka                        183:00 
PHK5651      D50                9401 Běhounová, Jiřina                      192:00 
PHK9001      H16              301639 Zelenka, Tomáš                          56:00 
PHK9101      H16                9458 Kubát, Pavel                             8:00 
PHK9104      H16                9831 Kamenický, Jakub                         5:00 
PHK9202      H16                9198 Mikulecký, Jan                          71:00 
PHK8802      H18                9464 Panchártek, Jan                         31:00 
PHK8902      H18                9385 Kubát, Jan                              37:00 
PHK8903      H18              405952 Műller, Martin                          19:00 
PHK8602      H20                9354 Balcar, Aleš                            52:00 
PHK8701      H20                9373 Justa, Pavel                            25:00 
PHK8204      H21               51443 Zvěřina, Petr                           60:00 
PHK7402      H21               29744 Novotný, Radek                          30:00 
PHK8101      H21                9410 Novotný, Tomáš                          72:00 
PHK8005      H21                9360 Černý, Michal                           18:00 
PHK7905      H21                9359 Tihon, Michal                           93:00 
PHK7601      H21                9797 Vítek, Petr                             84:00 
PHK7605      H21                9399 Kadeřávek, Petr                         12:00 
PHK7702      H21                9526 Vítek, Tomáš                            75:00 
PHK7901      H21                9380 Losman, Petr                           102:00 
PHK6401      H40                9369 Hlaváček, Lubomír                      143:00 
PHK6501      H40                9388 Kubíček, Radek                         165:00 
PHK6502      H40                9424 Novotný, Milan                         171:00 
PHK6503      H40                9378 Kavalír, Karel                         175:00 
PHK5701      H45                9400 Běhoun, Pavel                          149:00 
PHK3901      H65                9460 Weber, Petr                            162:00 
PHK4101      H65                9823 Rychlý, Rudolf                         150:00 
PHK3002      H75                9455 Vykysalý, František                     94:00 
PHK6552      T4                 9387 Kubátová, Iva                           54:00 
PHK6757      T4                49890 Azebová, Martina                        30:00 
PHK7906      T4                 9827 Silný, Ondřej                           48:00 
PHK9302      T4               232647 Maňák, Matěj                            98:00 
PHK9451      T4                 9830 Novotná, Markéta                       134:00 



PLU SOKOL PLUMLOV                       

PLU7917      H21               52481 Otruba, Karel                           27:00 



PTK OK POTUČKY                          

PTK9152      D16              232209 Benáková, Denisa                        54:00 
PTK8805      H18              301412 Kamaryt, Tomáš                          34:00 
PTK6401      H40              301420 Hájek, Jiří                             77:00 
PTK9400      T2               301427 Hájek, Lukáš                             7:00 
PTK6650      T4               232210 Kamarytová, Martina                     76:00 
PTK9150      T4               232201 Hájková, Monika                         20:00 
PTK9200      T4               301425 Frey, Martin                             2:00 
PTK9203      T4               232227 Kamaryt, Michal                         86:00 
PTK9252      T4               301402 Veselá, Anna                             8:00 



PUL USK SLAVIE UJEP ÚSTÍ N.L.           

PUL4200      H60               51215 Novotný, František                     111:00 



PVP VSK Přírodověda - orientač          

PVP7751      D21              416325 Bernátková, Markéta                     53:00 
PVP7052      D35              303931 Kroupová, Jana                         178:00 
PVP6104      H45               51635 Kroupa, Václav                         127:00 



PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU                

PZR5654      D50               51900 Rosecká, Alena                         120:00 
PZR5051      D55               49821 Křížová, Zdenka                        180:00 
PZR8814      H18               49824 Hladílek, Jan                           25:00 
PZR6106      H45                4644 Skryja, Bořivoj                        153:00 
PZR4417      H60               51994 Pospíšil, Jaromír                      144:00 



RBK RADIOKLUB BLANSKO                   

RBK9001      H16              301284 Šesták, Jakub                           35:00 
RBK9104      H16              232343 Kazda, Adam                             17:00 
RBK8605      H20              515193 Henek, Michal                           34:00 
RBK5307      H50               52078 Henek, Milan                           132:00 
RBK6201      T4               232117 Kazda, Bohumil                          90:00 



ROU SKOB ROUDNICE N.L.                  

ROU8750      D20                8865 Betková, Štěpánka                       24:00 
ROU6650      D40              301693 Svobodová, Lenka                       143:00 
ROU7504      T4                 8868 Simr, Pavel                             64:00 
ROU9301      T4               301695 Svoboda, Jakub                         124:00 



ROZ OK TOM ROZTOKY                      

ROZ9100      H16              416137 Daněk, Vojtěch                          62:00 



SBR SKOB Bruntál                        

SBR6550      D40               51917 Kiprá, Zdena                            95:00 
SBR6150      D45               51915 Czaschová, Irena                       116:00 
SBR6102      H45               51914 Vrábel, Jaromír                        107:00 
SBR4701      H55               51904 Blažek, Václav                         190:00 



SCP OK SPARTA PRAHA                     

SCP8152      D21               51568 Hrazdirová, Iva                         20:00 
SCP8051      D21               49639 Haluzová, Jana                          80:00 
SCP5550      D50               52760 Jahnová, Helena                        108:00 
SCP8807      H18               53594 Modrý, Marek                            10:00 
SCP8102      H21               51791 Mrázek, Jan                             51:00 
SCP8103      H21              232330 Kovář, Miroslav                         66:00 
SCP7417      H21               51773 Boudny, Jan                             27:00 
SCP6901      H35               52109 Rakovec, Michal                        114:00 
SCP5200      H50              500289 Přeček, Zdeněk                         190:00 
SCP5500      H50               52759 Jahn, Pavel                            120:00 
SCP4700      H55               51562 Buriánek, Jaromír                      118:00 
SCP4100      H65              410733 Rejpal, Petr                           138:00 
SCP3300      H70               49404 Semorád, Miloš                         132:00 
SCP6151      T2                51570 Vrabcová, Jindra                         3:00 



SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ               

SHK9151      D16                9197 Chmelařová, Michaela                    33:00 
SHK9155      D16                9473 Mervartová, Kristýna                    39:00 
SHK8951      D18                9191 Mádlová, Věra                           13:00 
SHK8851      D18                9186 Teplá, Tereza                           16:00 
SHK8853      D18                9187 Hypiusová, Tereza                       25:00 
SHK8854      D18                9110 Vlosinská, Barbora                      37:00 
SHK8651      D20                9170 Kohoutová, Martina                      48:00 
SHK8653      D20                9172 Gazdačková, Michala                     21:00 
SHK8150      D21               51781 Stehnová, Zuzana                        32:00 
SHK8152      D21                9142 Fejlková, Martina                        2:00 
SHK8256      D21                9148 Doležalová, Lenka                       50:00 
SHK6751      D35              515141 Műllerová, Zorka                       112:00 
SHK6352      D40                9122 Chmelařová, Marie                      191:00 
SHK6561      D40                9125 Teplá, Hana                            101:00 
SHK5851      D45                9117 Gazdačková, Jana                       112:00 
SHK5852      D45                9118 Bláhová, Luba                          162:00 
SHK9102      H16                9196 Chmelař, Lukáš                          29:00 
SHK9103      H16                9843 Funda, Jan                              65:00 
SHK8901      H18                9188 Jirásek, Michal                         34:00 
SHK8902      H18                9189 Šabatka, Zdeněk                         28:00 
SHK8908      H18                9847 Havlas, Jan                             52:00 
SHK8702      H20              515483 Šmehlík, Eduard                         22:00 
SHK7309      H21              500878 Jedlička, Michal                        84:00 
SHK7601      H21                9133 Hepner, David                           81:00 
SHK8406      H21                9151 Komanec, Václav                         24:00 
SHK7911      H21                9140 Weiner, Jakub                            3:00 
SHK8212      H21                9153 Stulík, Jakub                           57:00 
SHK8404      H21                4352 Gazdačko, Jan                           42:00 
SHK7605      H21                9135 Svoboda, Ondřej                        108:00 
SHK6701      H35                9531 Langr, Jan                             116:00 
SHK6901      H35              410782 Müller, Robert                         170:00 
SHK7001      H35                9126 Netuka, Jan                            142:00 
SHK7101      H35                9849 Hanovec, Petr                          160:00 
SHK6401      H40                9123 Teplý, Jiří                            191:00 
SHK6402      H40                9124 Chmelař, Pavel                         131:00 
SHK5702      H45              410797 Gazdačko, Milan                        157:00 
SHK5801      H45              301648 Hausvater, Karel                        97:00 
SHK4001      H65                9103 Máslo, Miroslav                        126:00 
SHK7252      T4                 9802 Langrová, Monika                         6:00 
SHK7302      T4                 9119 Netuka, Martin                          92:00 
SHK8552      T4                 9161 Stulíková, Barbora                     150:00 
SHK8654      T4               219202 Hausvaterová, Pavla                     32:00 
SHK9251      T4                 9199 Teplá, Karolína                        110:00 



SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                  

SJC8951      D18                9989 Soukupová, Lucie                        52:00 
SJC8665      D20                9082 Uvizlová, Martina                        9:00 
SJC8668      D20                9924 Mikulová, Ada                            3:00 
SJC8156      D21              500266 Brožková, Dana                           5:00 
SJC8456      D21              500265 Brožková, Radka                         86:00 
SJC8351      D21              500556 Kalenská, Romana                        14:00 
SJC8559      D21                9915 Ondřejová, Dita                         44:00 
SJC8703      H20                9909 Beneš, Jan                               4:00 
SJC8702      H20                9987 Holas, Štěpán                           52:00 
SJC8005      H21              500263 Svihovsky, Jaromir                      69:00 
SJC8202      H21                9982 Kazda, Ondřej                           36:00 
SJC7701      H21              500264 Koťátko, Zdeněk                        105:00 
SJC7010      H21                9962 Zlámal, Petr                           108:00 
SJC4801      H55                9948 Bílek, Vratislav                       126:00 
SJC4805      H55                9913 Mikan, Vladimir                         98:00 
SJC3601      H65              500268 Havlík, Jaroslav                       120:00 
SJC7253      T2                 9952 Zlámalová, Zdena                        31:00 
SJC8754      T4                 9971 Špicarová, Michaela                    100:00 
SJC8755      T4                 9938 Matušová, Petra                         82:00 
SJC8801      T4                 9972 Špicar, Petr                           146:00 



SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC            

SJH4201      H60              301345 Gřunděl, Ivan                          153:00 



SJI OK JIHLAVA                          

SJI9055      D16              301266 Boudová, Zuzana                         36:00 
SJI9056      D16               53452 Řezníčková, Tereza                      45:00 
SJI9251      D16              301283 Petráčková, Klára                       51:00 
SJI8956      D18               52335 Kafková, Tereza                         58:00 
SJI7850      D21               52298 Chudíková, Barbora                      56:00 
SJI8452      D21               51765 Tvarůžková, Petra                       29:00 
SJI7313      H21              500580 Prášil, Marek                           54:00 
SJI7419      H21               51772 Lauerman, Jan                          108:00 
SJI7104      H35               51770 Venhoda, Milan                         134:00 
SJI6301      H40               53455 Petráček, Aleš                         105:00 



SJP SLAVOJ PRAHA                        

SJP3651      D65               51148 Bláhová, Blanka                        113:00 
SJP4200      H60               53507 Hlavatý, Karel                         147:00 
SJP4200      H60               53507 Hlavatý, Karel                         183:00 
SJP3501      H70                8797 Bláha, Svatopluk                       116:00 
SJP2700      H75               49622 Mack, Zdeněk                           134:00 



SKM KOB Směr Kroměříž                   

SKM6551      D40               53818 Janásová, Jitka                        116:00 
SKM4903      H55               53810 Pěček, Vítězslav                       114:00 
SKM4633      H60               53819 Zajíc, Alois                           186:00 



SKV SLOVAN KARLOVY VARY                 

SKV5351      D50               51135 Nováková, Svatava                      132:00 
SKV5901      H45               51133 Janovič, Ondřej                        125:00 



SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ                 

SLA4700      H55                8806 Švec, Zdeněk                           188:00 
SLA4600      H60                8805 Nosál, Stanislav                       123:00 



SLP SK SLAVIA PRAHA                     

SLP4451      D60               51612 Zmeková, Míla                          158:00 
SLP8503      H21               51287 Fišer, Jiří                             36:00 



SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV              

SMB8752      D20                7731 Švábková, Lenka                          0:00 
SMB6552      D40                7724 Švábková, Šárka                         92:00 



SNA START NÁCHOD                        

SNA7155      D35                9606 Douchová, Jaroslava                    181:00 
SNA7105      H21                9626 Doucha, Jiří                            87:00 
SNA7349      T4                 9630 Slavík, Pavel                           84:00 



SOP TJ Slezan Opava                     

SOP9052      D16               49389 Moravcová, Lucie                        60:00 
SOP9151      D16               49407 Vyhnálková, Milada                      63:00 
SOP8852      D18               49388 Moravcová, Zuzana                       31:00 
SOP8608      H20               49324 Hruška, Pavel                           40:00 
SOP5101      H55                8720 Jurčák, Karel                          180:00 
SOP7811      T4                52765 Válka, Jan                              28:00 



SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.           

SRK9053      D16               51359 Müllerová, Věra                         48:00 
SRK9151      D16                9471 Kosová, Denisa                          24:00 
SRK9152      D16                9804 Říčařová, Žaneta                        39:00 
SRK8951      D18                9475 Jirčáková, Martina                      10:00 
SRK7553      D21                9499 Kuncová, Jana                           35:00 
SRK7952      D21               51175 Dytrtová, Dagmar                        38:00 
SRK4751      D45                9485 Mikulecká, Nataša                      194:00 
SRK9002      H16                9491 Ptáček, Jiří                            71:00 
SRK9111      H16              405976 Zemaník, Jan                            44:00 
SRK9201      H16                9486 Handl, Jindřich                         50:00 
SRK8902      H18                9504 Dusílek, Adam                           10:00 
SRK8801      H18                9510 Klícha, Martin                           1:00 
SRK8805      H18                9507 Jirčák, Ondřej                          40:00 
SRK8905      H18                9498 Pátek, Lukáš                            13:00 
SRK8701      H20                9511 Samek, Martin                           70:00 
SRK7807      H21                9525 Potštejnský, Jan                        93:00 
SRK4702      H55                9798 Hrobař, Rudolf                         122:00 



SSU SEVERKA ŠUMPERK                     

SSU9191      D16               52541 Březinová, Marie                         3:00 
SSU8992      D18              301146 Staňková, Štěpánka                      25:00 
SSU6591      D40              224901 Ostřanská, Iveta                       149:00 
SSU5896      D45               52540 Březinová, Dana                        182:00 
SSU6091      D45               52553 Králová, Zdenka                        140:00 
SSU6099      D45               52560 Strachotová, Eva                       152:00 
SSU9011      H16               52549 Ostřanský, Josef                        11:00 
SSU8841      H18               52551 Král, Vojtěch                           67:00 
SSU8808      H18              515176 Kodeda, Štěpán                          25:00 
SSU8802      H18               52450 Poklop, Martin                          37:00 
SSU8943      H18               52550 Benc, Tomáš                             61:00 
SSU8945      H18              352306 Přikryl, Jan                            55:00 
SSU8741      H20               52576 Strachota, Petr                         67:00 
SSU8243      H21               52555 Král, Václav                            48:00 
SSU8349      H21               52545 Strachota, Michal                       78:00 
SSU5847      H45               52563 Březina, Vladimír                       99:00 
SSU5600      H50               52556 Strachota, Jaroslav                    136:00 
SSU4302      H60              352330 Ostřanský, Josef                       117:00 
SSU2600      H75               52536 Uhmann, Hubert                          70:00 
SSU3000      H75               52561 Sita, Vratislav                        102:00 
SSU9243      T2               352304 Ostřanský, Filip                        41:00 



STB STADION NOVÝ BOR                    

STB8199      D21              336701 Jedličková, Radka                       80:00 
STB8297      D21               49987 Bernášková, Petra                       17:00 
STB6798      D35               49988 Abelová, Ivana                         115:00 
STB5701      H45               49990 Ludvík, Petr                           103:00 
STB9801      T2                52904 Ludvík, Matyáš                          51:00 
STB9301      T4                53565 Ludvík, Vojtěch                         44:00 



STE SK SKI-OB ŠTERNBERK                 

STE7401      H21               52288 Tomanek, Daniel                         69:00 
STE8303      H21               52432 Axman, Karel                            96:00 
STE7101      H35              501888 Hanák, Pavel                           124:00 
STE6501      H40               52520 Skyva, Petr                             69:00 
STE5701      H45               52525 Václavek, Jiří                         111:00 
STE5809      H45               52526 Václavek, Tomáš                         87:00 
STE5902      H45                8276 Neumann, Jaroslav                      151:00 
STE5904      H45               52534 Višňa, Milan                           195:00 
STE5301      H50               52530 Zdráhal, Tomáš                         128:00 
STE4801      H55               52517 Sklenář, Antonín                       148:00 



SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L           

SUL6750      D35                8142 Linková, Alena                         148:00 
SUL6450      D40                8144 Medunová, Jana                         158:00 
SUL5701      H35                8141 Linka, Vladislav                       128:00 
SUL6000      H35                8138 Hromádka, Miroslav                     102:00 
SUL6400      H35                8143 Meduna, Jan                            106:00 
SUL6602      H35                8147 Leder, Pavel                            94:00 
SUL6700      H35                8127 Kraus, Milan                           136:00 
SUL6805      H35               51279 Bílý, Petr                             120:00 



TAP KOB TRETRA PRAHA                    

TAP9052      D16              232158 Tihonová, Hana                          66:00 
TAP9057      D16              416007 Siněňkaja, Táňa                         45:00 
TAP9159      D16              416008 Műcková, Tereza                         15:00 
TAP8152      D21               51553 Lomáková, Iveta                         80:00 
TAP8463      D21               53635 Kuchařová, Markéta                      23:00 
TAP8153      D21               51848 Znamenáčková, Helena                    29:00 
TAP8808      H18               53644 Hodek, Michal                           19:00 
TAP8705      H20              232148 Purkyt, Jan                             16:00 



TBM KOS TJ Tesla Brno                   

TBM9151      D16              232355 Šulerová, Pavlína                        3:00 
TBM7952      D21              515006 Stará, Zdenka                           41:00 
TBM7956      D21              515011 Macúchová, Zuzana                        2:00 
TBM8199      D21              515020 Klechová, Vendula                       65:00 
TBM6870      D35              232038 Nykodýmová, Monika                     160:00 
TBM5855      D45               53261 Kuchařová, Ada                         186:00 
TBM5253      D50               53286 Cigošová, Anna                          99:00 
TBM4451      D60               49660 Liščinská, Eva                         152:00 
TBM8907      H18               53289 Pospisek, Marek                         49:00 
TBM8201      H21              515009 Kozák, Osvald                          120:00 
TBM7835      H21              515094 Čech, Radovan                          120:00 
TBM8002      H21                9229 Udržal, Tomáš                           48:00 
TBM8215      H21               53282 Liščinský, Zdeněk                      114:00 
TBM7633      H21               53264 Procházka, Jiří                         87:00 
TBM7511      H21               53269 Hájek, Ondřej                           60:00 
TBM7013      H21               49342 Dvořáček, Petr                          45:00 
TBM7447      H21              500167 Barrable, Nick                          54:00 
TBM6107      H40               53296 Urválek, Jiří                          159:00 
TBM6307      H40               53263 Nykodým, Petr                           59:00 
TBM6517      H40               53259 Brlica, Pavel                          173:00 
TBM5807      H45              410327 Šebesta, Vlastislav                    187:00 
TBM6005      H45              301235 Šuler, Josef                           119:00 
TBM6007      H45               53260 Pospisek, Zbynek                        81:00 
TBM6116      H45               53247 Hlaváč, Jiří                            93:00 
TBM5602      H50               53287 Cigoš, Petr                            156:00 
TBM5003      H55               53256 Zabloudil, Pavel                       106:00 
TBM7658      T4               230663 Klíčová, Kateřina                       10:00 
TBM8411      T4               416107 Liščinský, Tomáš                        14:00 



TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE                  

TEM5751      D45               52184 Pokorná, Eva                           172:00 
TEM5501      H50               52194 Korecký, Miroslav                      130:00 
TEM4701      H55              301187 Pokorný, Karel                         150:00 



TEP TEMPO PRAHA                         

TEP7850      D21               49546 Mestkova, Lucie                         35:00 
TEP4400      H60               52159 Aschermann, Michael                    114:00 



TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC               

TJH7302      T4                51927 Vaněk, Petr                             66:00 



TJN TATRAN JABLONEC N.N.                

TJN8952      D18                7719 Svobodová, Barbora                      16:00 
TJN8853      D18              416834 Fólová, Martina                         10:00 
TJN6850      D35                7726 Rýdlová, Magda                         157:00 
TJN7050      D35              410359 Posseltová, Romana                     133:00 
TJN6351      D40              416849 Lejsková, Pavlína                      134:00 
TJN5752      D45                8257 Kuncová, Jiřina                        160:00 
TJN6051      D45                8256 Zuzánková, Růžena                      142:00 
TJN5452      D50                8259 Lukavcová, Lenka                       105:00 
TJN8901      H18              416837 Kobr, Tomáš                             70:00 
TJN8705      H20               49999 Duda, Antonín                           19:00 
TJN5901      H21                8255 Zuzánek, Zdeněk                         18:00 
TJN6802      H35              232256 Posselt, Martin                        126:00 
TJN7000      H35                7750 Rýdl, Jiří                             122:00 
TJN6201      H40              307417 Lejsek, Martin                         153:00 
TJN5101      H50              416833 Böhm, Karel                            138:00 
TJN5549      H50                8249 Kunc, Radovan                          172:00 
TJN5605      H50                8250 Táborský, Ondřej                       134:00 
TJN4901      H55                8258 Lukavec, Miloslav                      196:00 
TJN9501      T2               232512 Posselt, Martin                         19:00 
TJN9252      T4               411767 Posseltová, Tereza                      26:00 



TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA               

TJP6551      D40              416114 Nováková, Jana                         185:00 
TJP5250      D50               51289 Wolkerová, Dagmar                      165:00 
TJP4250      D60               53532 Provazníková, Svatava                  134:00 
TJP3750      D65               51334 Burýšková, Věra                        103:00 
TJP3650      D65               51325 Dolečková, Míla                        123:00 
TJP6301      H40               53515 Novák, Petr                             63:00 
TJP5500      H50               53526 Cedrych, Karel                         188:00 
TJP4900      H55                8861 Peterka, František                     174:00 
TJP4300      H60               53527 Provazník, Zdeněk                      165:00 
TJP3300      H70               51324 Doleček, Karel                         100:00 
TJP3600      H70               51333 Burýšek, Slavomír                      124:00 
TJP2700      H75               53549 Nemrava, František                     126:00 
TJP9401      T2                53502 Smolka, Ondřej                          49:00 



TRC SKOB BETA Třinec                    

TRC8850      D18                8778 Žabková, Markéta                        61:00 
TRC8751      D20                8774 Mrózková, Ivana                         27:00 
TRC6350      D40               51446 Bialožytová, Pavla                      74:00 
TRC9003      H16                8769 Szturc, Jan                             47:00 
TRC8803      H18                8765 Trojek, Pavel                           37:00 
TRC8901      H18                8766 Sedláček, Michal                         4:00 
TRC8700      H20                8759 Bialožyt, Michal                        34:00 
TRC6800      H35                8785 Szturc, Radek                          140:00 
TRC6400      H40                8788 Trojek, Jakub                           85:00 
TRC5701      H45                8789 Bialožyt, Miroslav                     141:00 
TRC7051      T4                51447 Szturcová, Ivana                       142:00 
TRC9102      T4                 8768 Szturc, Václav                         112:00 



TRI  TJ TŽ Třinec                       

TRI9258      D16               49395 Kosová, Barbora                         42:00 
TRI8657      D20               53293 Martynková, Aneta                       12:00 
TRI6950      D35                8651 Kovaříková, Mária                      109:00 
TRI4650      D60               49330 Gavendová, Anna                        170:00 
TRI9103      H16              416125 Kantor, Ondřej                          47:00 
TRI9003      H16               53176 Legerski, Martin                        41:00 
TRI9203      H16                8661 Gazda, Viktor                           20:00 



TTR OOB TŘEBÍČ                          

TTR9151      D16                 116 Klusáčková, Zuzana                       0:00 
TTR6152      D45              303944 Klusáčková, Jitka                      192:00 
TTR8901      H18              303927 Klusáček, Matěj                         22:00 
TTR8801      H18              515502 Fiala, Martin                           46:00 
TTR8802      H18                 118 Píro, Matěj                              7:00 
TTR6101      H45               52248 Nešpor, Jan                            183:00 
TTR5601      H50              303960 Klusáček, Martin                       158:00 
TTR6102      T2               232856 Fiala, Petr                             15:00 
TTR9301      T4               303912 Klusáček, Jan                           58:00 



TUR OOB TJ TURNOV                       

TUR9051      D16               51225 Horáková, Aneta                         66:00 
TUR8851      D18               51814 Knoblochová, Jana                        7:00 
TUR8852      D18               51825 Sehnalová, Tereza                        1:00 
TUR8951      D18               51819 Papežová, Anna                          64:00 
TUR8751      D20                7785 Horáková, Veronika                      27:00 
TUR8651      D20                7791 Hradilová, Jana                         12:00 
TUR8153      D21              515086 Omová, Michaela                         11:00 
TUR6850      D35               51809 Linková, Iva                           193:00 
TUR5750      D45              231920 Holasová, Jaroslava                    196:00 
TUR5650      D50                8208 Konopáčová, Jana                       150:00 
TUR5150      D55              515012 Omová, Jana                            168:00 
TUR9002      H16              410746 Hyka, Jan                               38:00 
TUR9004      H16               51822 Franců, Adam                             2:00 
TUR9100      H16                8226 Wolf, Daniel                            50:00 
TUR8902      H18               51820 Kučera, Petr                            16:00 
TUR8702      H20              515047 Vlček, Martin                           40:00 
TUR8701      H20               51821 Kučera, Jiří                            22:00 
TUR7603      H21                8020 Baier, Martin                           90:00 
TUR8103      H21               53769 Váňa, Petr                               6:00 
TUR8501      H21              515048 Holas, Ondřej                           84:00 
TUR8406      H21              515082 Kořínek, Jindřich                      105:00 
TUR8002      H21              515087 Oma, Jakub                               9:00 
TUR8401      H21               53759 Váňa, Martin                            33:00 
TUR7900      H21              515024 Šurgan, Štefan                          75:00 
TUR8402      H21                8054 Brož, Marek                             51:00 
TUR6602      H40                8218 Stárek, Filip                           79:00 
TUR5803      H45                8220 Konopáč, Jiří                           85:00 
TUR5501      H50               51816 Folprecht, Miroslav                    118:00 
TUR5601      H50                8219 Holas, Vladimír                        168:00 
TUR4801      H55                8351 Jakubec, Jindřich                      166:00 
TUR4802      H55               51813 Kubíček, Zdeněk                        172:00 
TUR5102      H55                8221 Provaznník, Jiří                       176:00 
TUR8450      T2                 5588 Palečková, Lucie                        43:00 
TUR8001      T4                 5599 Gomzyk, Andriy                          42:00 
TUR9150      D16              410745 Vytinová, Monika                        15:00 



TUV SOK TJ TURNOV                       

TUV4701      H55                8323 Pospíšil, Jiří                         138:00 



TZL SKOB ZLÍN                           

TZL9054      D16               53315 Hoferková, Petra                        60:00 
TZL9152      D16               53120 Drgová, Markéta                         21:00 
TZL8851      D18               53324 Polášková, Tereza                       22:00 
TZL8855      D18               53885 Filipová, Zuzana                        16:00 
TZL8658      D20               52339 Otrusinová, Jana                         0:00 
TZL7653      D21               52223 Pekárková, Eva                           5:00 
TZL7155      D21               53853 Podmolíková, Dagmar                     68:00 
TZL8551      D21               52209 Krejčíková, Barbora                     11:00 
TZL8052      D21               53129 Kurfürstová, Irena                      65:00 
TZL6262      D40               52219 Krejčíková, Monika                     110:00 
TZL6263      D40               53342 Cetkovská, Alena                       167:00 
TZL6051      D45                8919 Hájová, Jana                           134:00 
TZL5254      D50                8930 Horynová, Eva                          126:00 
TZL9013      H16               53836 Kolárik, Jan                            35:00 
TZL9101      H16               53317 Nečas, Jiří                             17:00 
TZL9009      H16               52343 Schäfer, Martin                         41:00 
TZL9011      H16               53396 Láznička, Petr                          38:00 
TZL9012      H16               53354 Krajča, Martin                          32:00 
TZL9015      H16              246837 Popelka, Lukáš                          17:00 
TZL8801      H18               53318 Nečas, Tomáš                            55:00 
TZL8714      H20              416042 Krajča, Tomáš                           67:00 
TZL8604      H20               53361 Hradil, Jiří                            19:00 
TZL8603      H20               53362 Přibyl, Broněk                          58:00 
TZL8601      H20               52340 Polášek, Jan                            73:00 
TZL8711      H20               53357 Cetkovský, Petr                         64:00 
TZL8131      H21              515174 Smola, Michal                           99:00 
TZL6808      H21               53367 Šidla, Jan                               9:00 
TZL8301      H21                8931 Krejčík, Jiří                           75:00 
TZL8508      H21                8940 Dlabaja, Štěpán                         15:00 
TZL7007      H21                8411 Pekárek, Evžen                           3:00 
TZL8002      H21               52212 Slováček, Tomáš                         87:00 
TZL7135      H21               52221 Žemlík, Pavel                           42:00 
TZL6915      H21              416048 Podmolík, Tomáš                         15:00 
TZL7337      H21               53128 Zlatník, Lubor                           3:00 
TZL7118      H35                9579 Zrník, Tomáš                           132:00 
TZL6309      H40               53368 Láznička, Robert                        99:00 
TZL6401      H40               53143 Vrubel, Karel                           55:00 
TZL5703      H45               53320 Nečas, Rudolf                          163:00 
TZL5704      H45              571221 Krejčík, Zbyněk                        105:00 
TZL5705      H45               53370 Krajča, Pavel                          109:00 
TZL5301      H50               52398 Čevela, Jaromír                        150:00 
TZL5402      H50               53322 Slováček, Rudolf                       194:00 
TZL5410      H50               53842 Žaludek, Jindřich                      140:00 
TZL5601      H50               53341 Háj, Bohumil                           100:00 
TZL4902      H55               53848 Jelínek, Petr                          194:00 
TZL3613      H70               53375 Láznička, Alois                        108:00 
TZL3125      H75               53321 Valla, Stanislav                       110:00 



UOL SK UP OLOMOUC                       

UOL9052      D16               52507 Jakobová, Adéla                         57:00 
UOL9153      D16               52454 Indráková, Adéla                        54:00 
UOL9151      D16               52465 Štrajtová, Štěpánka                     12:00 
UOL9155      D16               52727 Čermáková, Madla                        33:00 
UOL8951      D18               52452 Poklopová, Lenka                        28:00 
UOL8977      D18               52746 Pilcová, Barbora                        22:00 
UOL8659      D20               53501 Frýdlová, Lenka                         51:00 
UOL7051      D21               52472 Horčičková, Eva                         20:00 
UOL6452      D40               52466 Štrajtová, Zuzana                      146:00 
UOL8801      H18               52470 Zdráhal, Tomáš                          16:00 
UOL8805      H18               52462 Špacír, Jan                              1:00 
UOL8903      H18               52463 Štrajt, Michal                          40:00 
UOL8908      H18               52469 Vašíček, Michal                         67:00 



VAM OOB VAMBERK                         

VAM8651      D20                9674 Smutná, Pavla                           33:00 
VAM6251      D40                9676 Smutná, Jana                            98:00 
VAM6451      D40                9681 Klapalová, Jana                        140:00 
VAM8801      H18                9508 Petras, Tomáš                           61:00 
VAM8802      H18                9670 Klapal, Michal                          52:00 
VAM8401      H21                9669 Veverka, Tomáš                         114:00 
VAM6201      H40                9672 Smutný, Michal                         125:00 
VAM5801      H45                9599 Tupec, Jiří                             89:00 
VAM9301      T4                 9664 Smutný, Šimon                           40:00 



VBM VSK MZLU BRNO                       

VBM9153      D16               53696 Hojsáková, Martina                      48:00 
VBM8558      D21               53211 Dokoupilová, Radka                      17:00 
VBM7751      D21                8008 Fučíková, Hana                          71:00 
VBM7079      D35               53222 Hiršová, Marcela                       172:00 
VBM5754      D45               53306 Dokoupilová, Zuzana                    176:00 
VBM6155      D45               53207 Bravená, Alexandra                     184:00 
VBM9102      H16               53576 Bravený, Vít                            26:00 
VBM8801      H18              301547 Bravený, Adam                           19:00 
VBM8702      H20               53699 Kočí, Martin                            31:00 
VBM8603      H20              232321 Hojsák, Ondřej                          58:00 
VBM7246      H21               49674 Fučík, Karel                            39:00 
VBM8103      H21               53285 Mazal, Zdeněk                           96:00 
VBM6900      H35               53735 Hrouda, Petr                           110:00 
VBM6201      H40              515090 Pulec, Pavel                            75:00 
VBM6501      H40              410321 Jordanov, Nikolaj                       67:00 
VBM6000      H45               53221 Hirš, Libor                            133:00 
VBM4732      H55               53217 Chmelík, Aleš                          146:00 
VBM4806      H55               53305 Dokoupil, Vladimír                     160:00 
VBM4410      H60               49651 Bauer, Emil                            159:00 
VBM8102      T4                53679 Rouš, Pavel                            130:00 



VCB TJ OB České Budějovice              

VCB8701      H20              301627 Hošek, Radim                             4:00 
VCB6101      H45              301626 Hošek, Lubomír                          95:00 



VIZ SOKOL VIZOVICE                      

VIZ9051      D16               53334 Maliňáková, Barbora                      3:00 
VIZ9090      D16               53889 Kršáková, Veronika                      51:00 
VIZ9191      D16               53887 Kršáková, Marie                         60:00 
VIZ7658      D21              253155 Sikorová, Miroslava                     17:00 
VIZ9001      H16               51512 Bednařík, Antonín                       20:00 
VIZ8901      H18                8938 Hladík, Jiří                            64:00 
VIZ8911      H18               51513 Malý, Ondřej                            10:00 
VIZ7615      H21               53335 Vyoral, Jan                             99:00 
VIZ7938      H21              515037 Starosta, Pavel                          3:00 



VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC               

VLI8150      D21                4211 Šaffková, Kateřina                      68:00 
VLI7451      D21                8307 Podrábská, Marie                        83:00 
VLI6151      D40                9061 Henychová, Zuzana                      128:00 
VLI6350      D40               49959 Škapová, Kamila                        104:00 
VLI5650      D50                8303 Škodová, Zuzana                        138:00 
VLI9001      H16              515131 Henych, Ondřej                          35:00 
VLI9002      H16              515133 Henych, Tomáš                           26:00 
VLI8800      H18                8305 Škoda, Jakub                            49:00 
VLI8601      H20              515130 Henych, Martin                          28:00 
VLI7700      H21               51230 Horáček, Michal                          6:00 
VLI6001      H21              515132 Henych, Petr                           102:00 
VLI7707      H21               53226 Habán, Ivo                              63:00 
VLI8236      H21                4214 Horáček, Ondřej                        105:00 
VLI7503      H21                8298 Pachner, Pavel                         117:00 
VLI7701      H21                8300 Přinda, Lukáš                           93:00 
VLI7001      H35                8306 Podrábský, Ctibor                       96:00 
VLI5301      H50                8302 Škoda, Přemek                          182:00 
VLI4901      H55               51233 Karmazín, Petr                         178:00 
VLI5101      H55                8299 Přinda, Oldřich                        182:00 



VOV VSK VŠB-TU OSTRAVA                  

VOV4401      H60               52660 Vlach, Oldřich                         180:00 



VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ                 

VPM7995      D21               53252 Cigošová, Kateřina                      68:00 
VPM7702      H21               52377 Vodrážka, Ondřej                        45:00 
VPM8449      H21                8877 Bouchal, Jiří                           42:00 
VPM5901      H45               52372 Kodeda, Oldřich                         91:00 
VPM6101      H45               52381 Bartovský, Pavel                       179:00 



VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.            

VRB9151      D16              416150 Šperlíková, Eva                         15:00 
VRB9050      D16              232178 Krätschmerová, Ivona                    30:00 
VRB9051      D16              301310 Králová, Michaela                        9:00 
VRB8951      D18              232123 Veličková, Monika                       49:00 
VRB8953      D18              301211 Hvorecká, Eva                           19:00 
VRB8801      H18                4628 Ondrusz, Martin                          4:00 
VRB8906      H18              232102 Válek, Filip                            31:00 
VRB8602      H20               53534 Žaloudík, Jiří                           1:00 
VRB7201      H21               51932 Klech, Richard                          21:00 



VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ             

VRL9151      D16                8991 Kubátová, Zuzana                        24:00 
VRL8851      D18                8995 Doležalová, Hana                        10:00 
VRL7752      D21               51599 Paseková, Vladimíra                     71:00 
VRL8353      D21                8952 Knoblochová, Kamila                     59:00 
VRL8802      H18                8967 Mejznar, Radek                          43:00 
VRL8803      H18                8988 Krajíček, Vojtěch                       13:00 
VRL8804      H18                8970 Šafránek, Michal                        13:00 
VRL8901      H18                8989 Daněk, Jáchym                           34:00 
VRL7702      H21                9000 Polák, Vlastimil                        63:00 
VRL7601      T4                 8982 Kutlvašr, Rudolf                        52:00 
VRL8704      T4                 8959 Flousek, Petr                          136:00 
VRL9101      T4                 8992 Krajíček, Václav                        80:00 
VRL9102      T4                 9003 Machek, Vojta                           72:00 



VSP USK PRAHA                           

VSP7750      D21               51619 Fialova, Pavla                           5:00 
VSP7054      D21              232324 Borankova, Kristyna                     86:00 
VSP8054      D21               51149 Matějová, Kateřina                      14:00 
VSP7551      D21               53546 Horakova, Marie                         77:00 
VSP7751      D21               51739 Boumova, Irena                          68:00 
VSP7652      D21                8857 Arnostova, Katerina                     86:00 
VSP8152      D21                9480 Klichova, Jana                          71:00 
VSP5950      D45               51732 Lacigova, Ivana                        156:00 
VSP6151      D45               51734 Michalkova, Jirina                     198:00 
VSP5450      D50                9782 Horova, Magda                          180:00 
VSP8612      H20               49616 Flasar, Jan                              1:00 
VSP7700      H21                7981 Mateju, Michal                          66:00 
VSP6501      H21               51733 Kozak, Petr                             21:00 
VSP6800      H21              515104 Pospisil, Vitek                         36:00 
VSP7302      H21               51650 Kucera, Jan                              6:00 
VSP7000      H21               51750 Boranek, Petr                           87:00 
VSP6801      H21              515108 Gajda, Jan                              81:00 
VSP6201      H40               55282 Nemecek, Jan                           147:00 
VSP5700      H45               52275 Skorpil, Martin                        169:00 
VSP5203      H50               51740 Polak, Zdenek                          170:00 
VSP5000      H55               51643 Horinek, Jaroslav                       94:00 
VSP5100      H55              515013 Hora, Vlada                            186:00 
VSP4300      H60               51743 Dohnal, Josef                          189:00 
VSP9550      T2                53599 Borankova, Karolina                     53:00 
VSP5200      T4                53596 Laciga, Zdeněk                          18:00 
VSP7301      T4                51648 Arnost, Kamil                          138:00 
VSP7455      T4               211303 Bohata, Jana                            70:00 



ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK                   

ZAM6751      D35              219278 Kulhavá, Jarmila                       124:00 
ZAM5701      H45              416300 Kulhavý, Josef                         175:00 
ZAM9351      T4               219279 Kulhavá, Šárka                           4:00 
ZAM9651      T4               301132 Kulhavá, Eliška                         46:00 



ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                  

ZBM8870      D18               52064 Štěpánská, Adéla                        13:00 
ZBM8852      D18               53308 Borecká, Kateřina                       37:00 
ZBM8860      D18               52025 Rambousková, Hana                        4:00 
ZBM8966      D18               49376 Kabáthová, Eva                           4:00 
ZBM8658      D20               52330 Palátová, Petra                         39:00 
ZBM8751      D20               52075 Stratilová, Marie                       33:00 
ZBM7951      D21               52002 Gebauerová, Jana                        86:00 
ZBM9005      H16              515163 Nykodým, Miloš                          59:00 
ZBM9101      H16              232031 Zimmermann, Štěpán                       8:00 
ZBM9102      H16               53489 Jemelík, Hynek                          29:00 
ZBM8841      H18              515127 Chromý, Adam                             7:00 
ZBM8833      H18               52136 Bořil, Tomáš                            49:00 
ZBM8919      H18               52085 Hájek, Daniel                            4:00 
ZBM8928      H18               49686 Zimmermann, Jakub                       58:00 
ZBM8836      H18              301212 Dědic, Filip                            43:00 
ZBM8701      H20              515117 Mazúr, Martin                           49:00 
ZBM8614      H20              416225 Pracný, Jakub                           46:00 
ZBM8740      H20              232019 Zelinka, Jiří                           64:00 
ZBM8101      H21                4771 Bukovac, Palo                           27:00 
ZBM8506      H21              515128 Rajnošek, Zdeněk                       111:00 
ZBM7207      H21                 101 Zřídkaveselý, Libor                     39:00 
ZBM8507      H21              500267 Palas, Jan                              24:00 
ZBM8503      H21               49689 Stehlík, Martin                         57:00 
ZBM8201      H21              410337 Otrusina, Jiří                          51:00 
ZBM8242      H21               52054 Brabec, Jaroslav                        15:00 
ZBM6526      H40               52667 Mlynárik, Peter                        113:00 



ZLH TJ ZLATÉ HORY                       

ZLH8750      D20              301587 Pavlíková, Barbora                      15:00 
ZLH5950      D45               52658 Pavlíková, Hana                        124:00 
ZLH9101      H16               52656 Strečko, Marek                          65:00 
ZLH4801      H55              352318 Babák, Jiří                            154:00 



ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV             

ZPV7076      D35               52582 Křečková, Petra                        136:00 
ZPV6553      D40               52427 Jirková, Renata                        152:00 
ZPV6666      D40               52654 Pilcová, Petra                         179:00 
ZPV9111      H16               52583 Křeček, Jan                             32:00 
ZPV6213      H40              352336 Křeček, Miroslav                        81:00 
ZPV5501      H50               52428 Jirka, Jiří                            106:00 
ZPV9271      T2               303923 Křečková, Lenka                          5:00