MČR klasika finále N.Borso 23.9.2006 20:59
Startovní listinavytvořeno OE2003 © Stephan Krämer 2006

  SI průk. reg.číslo    Jméno                     Klub                                  Start 


   D16A  (18)                       

    410785 LPU9054      Valachová Martina         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           80:00 
    416150 VRB9151      Šperlíková Eva            VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          84:00 
    232239 BSO9153      Beranová Jana             BSO KOB BANÍK SOKOLOV                 88:00 
    515151 LBE9150      Mezníková Lucie           LBE LOKO BEROUN                       92:00 
    232238 BSO9152      Beranová Barbora          BSO KOB BANÍK SOKOLOV                 96:00 
      9471 SRK9151      Kosová Denisa             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        100:00 
    232236 BSO9151      Uhlíková Tereza           BSO KOB BANÍK SOKOLOV                104:00 
      8798 AOP9051      Hadačová Tereza           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA          108:00 
      8494 BOR9150      Doškářová Tereza          BOR OK JISKRA NOVÝ BOR               112:00 
      8991 VRL9151      Kubátová Zuzana           VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ          116:00 
    301368 DKP9154      Svobodná Madla            DKP OOB Kotlářka Praha               120:00 
    219291 DKP9155      Seifertová Magda          DKP OOB Kotlářka Praha               124:00 
      9423 PHK9255      Novotná Tereza            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              128:00 
    515425 JIL9051      Mechlová Lenka            JIL OK JILEMNICE                     132:00 
     52507 UOL9052      Jakobová Adéla            UOL SK UP OLOMOUC                    136:00 
     52454 UOL9153      Indráková Adéla           UOL SK UP OLOMOUC                    140:00 
     51359 SRK9053      Müllerová Věra            SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        144:00 
      9332 LPU9053      Knapová Jana              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          148:00 



   D16B  (18)                       

    301314 DCE9150      Rusá Šárka                DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                 0:00 
    307796 3019119      Tóth Réka                 301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -          3:00 
    232355 TBM9151      Šulerová Pavlína          TBM KOS TJ Tesla Brno                  6:00 
     53334 VIZ9051      Maliňáková Barbora        VIZ SOKOL VIZOVICE                     9:00 
     49395 TRI9258      Kosová Barbora            TRI  TJ TŽ Třinec                     12:00 
    232168 PGP9153      Jelínková Šárka           PGP SK PRAGA PRAHA                    15:00 
     51225 TUR9051      Horáková Aneta            TUR OOB TJ TURNOV                     18:00 
      9711 NPA9051      Šmidrkalová Monika        NPA SKLOB NOVÁ PAKA                   21:00 
      9197 SHK9151      Chmelařová Michaela       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             24:00 
    301408 BSO9150      Procházková Monika        BSO KOB BANÍK SOKOLOV                 27:00 
    232158 TAP9052      Tihonová Hana             TAP KOB TRETRA PRAHA                  30:00 
    233692 3029015      Tibay Ilona               302 BUDAPEST TEAM - HUN               33:00 
      9839 PHK9152      Lamichová Martina         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               36:00 
     52541 SSU9191      Březinová Marie           SSU SEVERKA ŠUMPERK                   39:00 
    416007 TAP9057      Siněňkaja Táňa            TAP KOB TRETRA PRAHA                  42:00 
      8190 CHA9152      Valešová Jana             CHA OK CHRASTAVA                      45:00 
     52727 UOL9155      Čermáková Madla           UOL SK UP OLOMOUC                     48:00 
    232420 KAM9153      Panochová Anna            KAM SK KAMENICE                       51:00 



   D16C  (33)                       

     49389 SOP9052      Moravcová Lucie           SOP TJ Slezan Opava                    0:00 
     53315 TZL9054      Hoferková Petra           TZL SKOB ZLÍN                          2:00 
     53120 TZL9152      Drgová Markéta            TZL SKOB ZLÍN                          4:00 
     45998 3019117      Koós Brigitta             301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -          6:00 
    232209 PTK9152      Benáková Denisa           PTK OK POTUČKY                         8:00 
     51104 LPU9051      Bolechová Anežka          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           10:00 
    416008 TAP9159      Műcková Tereza            TAP KOB TRETRA PRAHA                  12:00 
    301700 PGP9150      Slavíková Lucie           PGP SK PRAGA PRAHA                    14:00 
    410745 TUR9150      Vytinová Monika           TUR OOB TJ TURNOV                     16:00 
    307363 KAM9156      Matějková Zuzana          KAM SK KAMENICE                       18:00 
    301310 VRB9051      Králová Michaela          VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          20:00 
     53696 VBM9153      Hojsáková Martina         VBM VSK MZLU BRNO                     22:00 
     49695 ABM9151      Muselíková Vladislava     ABM KOB MOIRA Brno                    24:00 
     49407 SOP9151      Vyhnálková Milada         SOP TJ Slezan Opava                   26:00 
     53887 VIZ9191      Kršáková Marie            VIZ SOKOL VIZOVICE                    28:00 
    232178 VRB9050      Krätschmerová Ivona       VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          30:00 
     53452 SJI9056      Řezníčková Tereza         SJI OK JIHLAVA                        32:00 
     52708 LCE9051      Cahlová Blanka            LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 34:00 
      9804 SRK9152      Říčařová Žaneta           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         36:00 
     51893 ABR9055      Zítková Lenka             ABR A-team NOVO Bruntál               38:00 
       116 TTR9151      Klusáčková Zuzana         TTR OOB TŘEBÍČ                        40:00 
    301266 SJI9055      Boudová Zuzana            SJI OK JIHLAVA                        42:00 
     53889 VIZ9090      Kršáková Veronika         VIZ SOKOL VIZOVICE                    44:00 
      9894 LTU9051      Polzerová Lenka           LTU Lokomotiva Trutnov                46:00 
     52710 LCE9052      Hubáčková Pavla           LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 48:00 
    301336 KAM9150      Škvorová Barbora          KAM SK KAMENICE                       50:00 
     49401 OOP9050      Kociánová Michaela        OOP TJ OPAVA                          52:00 
     52465 UOL9151      Štrajtová Štěpánka        UOL SK UP OLOMOUC                     54:00 
     51474 KRL9051      Sedláčková Anna           KRL KOMETA KRALOVICE                  56:00 
    301283 SJI9251      Petráčková Klára          SJI OK JIHLAVA                        58:00 
     51658 PGP9053      Ježková Dominika          PGP SK PRAGA PRAHA                    60:00 
    301714 LPM9052      Doležalová Zuzana         LPM OK LOKO PLZEŇ                     62:00 
      9473 SHK9155      Mervartová Kristýna       SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             64:00 



   D18A  (18)                       

     52934 HAV8852      Klečková Lucie            HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV                91:00 
      9989 SJC8951      Soukupová Lucie           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                95:00 
     52973 LBE8850      Hamáčková Kristina        LBE LOKO BEROUN                       99:00 
     52144 OSN8972      Wurzelová Hana            OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.            103:00 
      7877 MLA8951      Kuncová Eliška            MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                   107:00 
      9355 PHK8852      Balcarová Jana            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              111:00 
      9415 PHK8851      Machútová Lucie           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              115:00 
      9466 PHK8853      Vaculíková Jana           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              119:00 
      8898 KON8888      Hlavová Hana              KON KOB Konice                       123:00 
     49376 ZBM8966      Kabáthová Eva             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               127:00 
     51796 DKP8850      Svobodná Šárka            DKP OOB Kotlářka Praha               131:00 
     51787 DKP8853      Karochová Simona          DKP OOB Kotlářka Praha               135:00 
    232409 DKP8857      Doležalová Monika         DKP OOB Kotlářka Praha               139:00 
    515036 LPU8960      Procházková Michaela      LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          143:00 
      9191 SHK8951      Mádlová Věra              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            147:00 
    301640 JIL8953      Petrželová Tereza         JIL OK JILEMNICE                     151:00 
      9475 SRK8951      Jirčáková Martina         SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        155:00 
      8899 KON8989      Hlavová Jindra            KON KOB Konice                       159:00 



   D18B  (18)                       

      8691 BSO8950      Slavíková Renata          BSO KOB BANÍK SOKOLOV                 22:00 
    515189 KSU8964      Vozdová Klára             KSU KVS ŠUMPERK                       25:00 
      8564 DKP8951      Přecechtělová Tereza      DKP OOB Kotlářka Praha                28:00 
     45425 3028811      Ory Eszter                302 BUDAPEST TEAM - HUN               31:00 
    232123 VRB8951      Veličková Monika          VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          34:00 
    301211 VRB8953      Hvorecká Eva              VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          37:00 
     52746 UOL8977      Pilcová Barbora           UOL SK UP OLOMOUC                     40:00 
     51814 TUR8851      Knoblochová Jana          TUR OOB TJ TURNOV                     43:00 
     52335 SJI8956      Kafková Tereza            SJI OK JIHLAVA                        46:00 
      8995 VRL8851      Doležalová Hana           VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           49:00 
    301146 SSU8992      Staňková Štěpánka         SSU SEVERKA ŠUMPERK                   52:00 
      9187 SHK8853      Hypiusová Tereza          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             55:00 
     51819 TUR8951      Papežová Anna             TUR OOB TJ TURNOV                     58:00 
     52941 AOV8952      Weissova Lucie            AOV BANÍK FIZA OSTRAVA                61:00 
    416834 TJN8853      Fólová Martina            TJN TATRAN JABLONEC N.N.              64:00 
      7719 TJN8952      Svobodová Barbora         TJN TATRAN JABLONEC N.N.              67:00 
    253357 LPU8857      Šediváková Helena         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           70:00 
     52452 UOL8951      Poklopová Lenka           UOL SK UP OLOMOUC                     73:00 



   D18C  (28)                       

    405959 LPU8959      Marešová Michaela         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE            1:00 
    515171 DKP8950      Bochenková Ivana          DKP OOB Kotlářka Praha                 7:00 
     53324 TZL8851      Polášková Tereza          TZL SKOB ZLÍN                          9:00 
     52025 ZBM8860      Rambousková Hana          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                11:00 
     49388 SOP8852      Moravcová Zuzana          SOP TJ Slezan Opava                   13:00 
     53556 PGP8852      Smolková Kateřina         PGP SK PRAGA PRAHA                    15:00 
      8926 OSN8852      Hančíková Hana            OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.             17:00 
      8889 JIL8951      Viková Vendula            JIL OK JILEMNICE                      19:00 
     52064 ZBM8870      Štěpánská Adéla           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                21:00 
      9885 LPU8957      Rousková Tereza           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           23:00 
      9110 SHK8854      Vlosinská Barbora         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             25:00 
     53308 ZBM8852      Borecká Kateřina          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                27:00 
    416154 AOV8954      Šmajstrlová Hana          AOV BANÍK FIZA OSTRAVA                29:00 
     51986 LBE8950      Kettnerová Dana           LBE LOKO BEROUN                       31:00 
     45240 3018818      Szerencsi Dóra            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         33:00 
      9278 LPU8952      Lennerová Hana            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           35:00 
      8778 TRC8850      Žabková Markéta           TRC SKOB BETA Třinec                  37:00 
    232733 DCE8851      Bělostíková Pavla         DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                39:00 
     53885 TZL8855      Filipová Zuzana           TZL SKOB ZLÍN                         41:00 
     45997 3018816      Koós Diána                301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         43:00 
      9345 LPU8954      Kiacová Zuzana            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           45:00 
     53615 JHB8952      Králová Iveta             JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod          47:00 
      9353 PHK8855      Azebová Nina              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               49:00 
      4126 CHA8850      Gorčicová Barbora         CHA OK CHRASTAVA                      51:00 
     51825 TUR8852      Sehnalová Tereza          TUR OOB TJ TURNOV                     53:00 
      9249 LPU8953      Nádvorníková Tereza       LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           55:00 
      9186 SHK8851      Teplá Tereza              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             57:00 
    411918 3028808      Mathe Fanni               302 BUDAPEST TEAM - HUN               59:00 



   D20A  (18)                       

      7785 TUR8751      Horáková Veronika         TUR OOB TJ TURNOV                    122:00 
      9674 VAM8651      Smutná Pavla              VAM OOB VAMBERK                      126:00 
     52675 LCE8762      Vlažná Lucie              LCE SLOVAN LUHAČOVICE                130:00 
    301587 ZLH8750      Pavlíková Barbora         ZLH TJ ZLATÉ HORY                    134:00 
    515153 KON8787      Dittrichová Petra         KON KOB Konice                       138:00 
     51292 DKP8758      Bochenková Martina        DKP OOB Kotlářka Praha               142:00 
    416287 JIL8754      Prchalová Ivana           JIL OK JILEMNICE                     146:00 
     52356 JHB8753      Hrstková Vladěna          JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod         150:00 
     51798 DKP8651      Plochová Dominika         DKP OOB Kotlářka Praha               154:00 
     52330 ZBM8658      Palátová Petra            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               158:00 
    301629 LPU8753      Mrštíková Květa           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          162:00 
      9088 JIL8651      Kynčlová Martina          JIL OK JILEMNICE                     166:00 
      8537 BOR8650      Krafková Lucie            BOR OK JISKRA NOVÝ BOR               170:00 
      9235 LPU8653      Juračková Jana            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          174:00 
      9082 SJC8665      Uvizlová Martina          SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               178:00 
    515136 LPU8752      Hermanová Zuzana          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          182:00 
     49898 DKP8654      Mališová Barbora          DKP OOB Kotlářka Praha               186:00 
    515102 LPU8654      Duchová Iveta             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          190:00 



   D20B  (22)                       

      9170 SHK8651      Kohoutová Martina         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ              2:00 
      8638 DKP8655      Foglarová Kamila          DKP OOB Kotlářka Praha                 5:00 
      8886 JIL8652      Viková Michaela           JIL OK JILEMNICE                       8:00 
    700003 3018715      Hrenkó Ivett              301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         11:00 
      7248 DOB8751      Peterová Věra             DOB KOB DOBRUŠKA                      14:00 
      8774 TRC8751      Mrózková Ivana            TRC SKOB BETA Třinec                  17:00 
     53501 UOL8659      Frýdlová Lenka            UOL SK UP OLOMOUC                     20:00 
      9064 JIL8751      Králová Tereza            JIL OK JILEMNICE                      23:00 
     53293 TRI8657      Martynková Aneta          TRI  TJ TŽ Třinec                     26:00 
      7853 ABR8651      Bucká Martina             ABR A-team NOVO Bruntál               29:00 
      7731 SMB8752      Švábková Lenka            SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV            32:00 
      8193 CHA8650      Brozová Veronika          CHA OK CHRASTAVA                      35:00 
     51473 KRL8751      Sedláčková Oldřiška       KRL KOMETA KRALOVICE                  38:00 
      7791 TUR8651      Hradilová Jana            TUR OOB TJ TURNOV                     41:00 
     52075 ZBM8751      Stratilová Marie          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                44:00 
      9172 SHK8653      Gazdačková Michala        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             47:00 
     46030 3028714      Tas Katalin               302 BUDAPEST TEAM - HUN               50:00 
     52339 TZL8658      Otrusinová Jana           TZL SKOB ZLÍN                         53:00 
     49815 DKP8756      Dlouhá Marie              DKP OOB Kotlářka Praha                56:00 
      8865 ROU8750      Betková Štěpánka          ROU SKOB ROUDNICE N.L.                59:00 
    232755 3018714      Gyurkó Fanni              301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         62:00 
      9924 SJC8668      Mikulová Ada              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                65:00 



   D21A  (24)                       

    234522 JPV8577      Zatloukalová Lenka        JPV SK PROSTĚJOV                     113:00 
      9077 JIL7752      Malá Věra                 JIL OK JILEMNICE                     117:00 
     51607 PHK8252      Nováková Kateřina         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              121:00 
    515086 TUR8153      Omová Michaela            TUR OOB TJ TURNOV                    125:00 
      9393 PHK8251      Běhounová Veronika        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              129:00 
     51718 PGP8153      Ryšavá Vendula            PGP SK PRAGA PRAHA                   133:00 
     52223 TZL7653      Pekárková Eva             TZL SKOB ZLÍN                        137:00 
      5176 CHA7850      Kašková Kateřina          CHA OK CHRASTAVA                     141:00 
     51568 SCP8152      Hrazdirová Iva            SCP OK SPARTA PRAHA                  145:00 
      9394 BOR8354      Rufferová Iva             BOR OK JISKRA NOVÝ BOR               149:00 
    500556 SJC8351      Kalenská Romana           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               153:00 
    515167 LPU8557      Krčálová Veronika         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          157:00 
      9499 SRK7553      Kuncová Jana              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        161:00 
      9785 DKP8154      Waldová Lucie             DKP OOB Kotlářka Praha               165:00 
      9142 SHK8152      Fejlková Martina          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            169:00 
     51676 PGP6652      Tichovská Hana            PGP SK PRAGA PRAHA                   173:00 
     45119 301XX10      Makrai Éva                301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -        177:00 
    500265 SJC8456      Brožková Radka            SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               181:00 
      9428 PHK8569      Panchártková Jana         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              185:00 
      8807 BOR8054      Topinková Monika          BOR OK JISKRA NOVÝ BOR               189:00 
    515006 TBM7952      Stará Zdenka              TBM KOS TJ Tesla Brno                193:00 
    500266 SJC8156      Brožková Dana             SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               197:00 
     51781 SHK8150      Stehnová Zuzana           SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            201:00 
    515126 LPU8357      Dočkalová Martina         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          205:00 



   D21B  (25)                       

    253155 VIZ7658      Sikorová Miroslava        VIZ SOKOL VIZOVICE                     0:00 
      9054 JIL8254      Jiřištová Zuzana          JIL OK JILEMNICE                       3:00 
      8114 LIT8551      Neradová Alena            LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV           6:00 
      4212 CHA8050      Kašková Barbora           CHA OK CHRASTAVA                       9:00 
     53853 TZL7155      Podmolíková Dagmar        TZL SKOB ZLÍN                         12:00 
    232324 VSP7054      Borankova Kristyna        VSP USK PRAHA                         15:00 
     52472 UOL7051      Horčičková Eva            UOL SK UP OLOMOUC                     18:00 
     51739 VSP7751      Boumova Irena             VSP USK PRAHA                         21:00 
      9941 EKP8051      Volfová Martina           EKP EKONOM PRAHA                      24:00 
     52209 TZL8551      Krejčíková Barbora        TZL SKOB ZLÍN                         27:00 
     45455 301XX11      Wengrin Ágnes             301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         30:00 
      9212 LPU8552      Fukátková Pavla           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           33:00 
     51149 VSP8054      Matějová Kateřina         VSP USK PRAHA                         36:00 
      4211 VLI8150      Šaffková Kateřina         VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             39:00 
     52142 DKP8555      Hrušková Lenka            DKP OOB Kotlářka Praha                42:00 
      9448 PHK8055      Šolínová Lucie            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               45:00 
     52002 ZBM7951      Gebauerová Jana           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                48:00 
      8307 VLI7451      Podrábská Marie           VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             51:00 
     52673 151XX01      Kotecka Michaela          151 VALMO - FRA                       54:00 
     51638 PGP7562      Pokorná Magdalena         PGP SK PRAGA PRAHA                    57:00 
     51689 PGP8658      Tichovská Martina         PGP SK PRAGA PRAHA                    60:00 
      9557 LPU8359      Škodová Petra             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           63:00 
     51278 PGP8556      Spurná Martina            PGP SK PRAGA PRAHA                    66:00 
    515504 CHT8053      Blechová Lenka            CHT SK CHRAST                         69:00 
      7768 DOK6850      Hradecká Petra            DOK OK DOKSY                          72:00 



   D21C  (39)                       

     51594 EKP6550      Kunová Dagmar             EKP EKONOM PRAHA                       2:00 
      8008 VBM7751      Fučíková Hana             VBM VSK MZLU BRNO                      4:00 
     49639 SCP8051      Haluzová Jana             SCP OK SPARTA PRAHA                    6:00 
    416325 PVP7751      Bernátková Markéta        PVP VSK Přírodověda - orientač         8:00 
     52097 PGP7355      Janovská Petra            PGP SK PRAGA PRAHA                    10:00 
    410727 MFP6850      Tahalová Lenka            MFP MFF UK PRAHA                      12:00 
     49546 TEP7850      Mestkova Lucie            TEP TEMPO PRAHA                       14:00 
      9480 VSP8152      Klichova Jana             VSP USK PRAHA                         16:00 
     53598 DCE7450      Svobodová Jitka           DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                18:00 
      9333 LPU8151      Klimplová Zuzana          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           20:00 
     51175 SRK7952      Dytrtová Dagmar           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         22:00 
      9339 LPU8454      Petrová Daniela           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           24:00 
      9416 PHK8054      Melounková Lucie          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               26:00 
     51595 EKP7850      Kupcová Veronika          EKP EKONOM PRAHA                      28:00 
    416264 PHK8255      Erlebachová Martina       PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               30:00 
     53546 VSP7551      Horakova Marie            VSP USK PRAHA                         32:00 
     51713 MFP7651      Šimšová Jana              MFP MFF UK PRAHA                      34:00 
    336740 PGP7951      Horová Lenka              PGP SK PRAGA PRAHA                    36:00 
      8909 FSP7350      Borovičková Lenka         FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA            38:00 
     45917 301XX13      Szerencsi, Ildikó         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         40:00 
     51619 VSP7750      Fialova Pavla             VSP USK PRAHA                         42:00 
    502089 PGP6651      Kožinová Jana             PGP SK PRAGA PRAHA                    44:00 
     51806 PGP8552      Nováková Lucie            PGP SK PRAGA PRAHA                    46:00 
      9148 SHK8256      Doležalová Lenka          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             48:00 
     52295 JAM7253      Kašparová Šárka           JAM Jamnice                           50:00 
      8130 DOB8181      Krásná Václava            DOB KOB DOBRUŠKA                      52:00 
     51755 DKP8450      Kovářová Kristýna         DKP OOB Kotlářka Praha                54:00 
     51270 EKP8350      Maunová Romana            EKP EKONOM PRAHA                      56:00 
    515056 PGP8056      Hostomská Jitka           PGP SK PRAGA PRAHA                    58:00 
     53032 JPV8551      Vávrová Veronika          JPV SK PROSTĚJOV                      60:00 
      4129 CHA8251      Kadavá Jana               CHA OK CHRASTAVA                      62:00 
     51765 SJI8452      Tvarůžková Petra          SJI OK JIHLAVA                        64:00 
     51599 VRL7752      Paseková Vladimíra        VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           66:00 
    336701 STB8199      Jedličková Radka          STB STADION NOVÝ BOR                  68:00 
      8857 VSP7652      Arnostova Katerina        VSP USK PRAHA                         70:00 
      9482 JIL7754      Hrobařová Lenka           JIL OK JILEMNICE                      72:00 
      5177 CHA7750      Hlubučková Dominika       CHA OK CHRASTAVA                      74:00 
     53252 VPM7995      Cigošová Kateřina         VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ               76:00 
     53211 VBM8558      Dokoupilová Radka         VBM VSK MZLU BRNO                     80:00 



   D21D  (28)                       

      8855 LPM8351      Šilhavá Petra             LPM OK LOKO PLZEŇ                      9:00 
      8113 LIT8352      Bakovská Jitka            LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV          11:00 
    515020 TBM8199      Klechová Vendula          TBM KOS TJ Tesla Brno                 13:00 
    232198 PGP6950      Pavlů Veronika            PGP SK PRAGA PRAHA                    15:00 
     53635 TAP8463      Kuchařová Markéta         TAP KOB TRETRA PRAHA                  17:00 
     51848 TAP8153      Znamenáčková Helena       TAP KOB TRETRA PRAHA                  19:00 
     51707 PGP8254      Zelená Lenka              PGP SK PRAGA PRAHA                    21:00 
      9915 SJC8559      Ondřejová Dita            SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                23:00 
     51553 TAP8152      Lomáková Iveta            TAP KOB TRETRA PRAHA                  25:00 
     51180 PGP8453      Mezníková Lenka           PGP SK PRAGA PRAHA                    27:00 
      8952 VRL8353      Knoblochová Kamila        VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           29:00 
     49367 KON8277      Smičková Eva              KON KOB Konice                        31:00 
    515011 TBM7956      Macúchová Zuzana          TBM KOS TJ Tesla Brno                 33:00 
     53129 TZL8052      Kurfürstová Irena         TZL SKOB ZLÍN                         35:00 
     51688 PGP8251      Tichovská Hana            PGP SK PRAGA PRAHA                    37:00 
     51128 LPU7658      Švíglerová Pavla          LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           39:00 
    515134 LPU7957      Štěrbová Marta            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           41:00 
     51754 LPM7751      Bulenová Michaela         LPM OK LOKO PLZEŇ                     43:00 
    218792 LCE7763      Bencúrová Jitka           LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 45:00 
      9207 LPU8352      Víchová Šárka             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           47:00 
     52298 SJI7850      Chudíková Barbora         SJI OK JIHLAVA                        49:00 
      9697 NPA7852      Tauchmanová Ivana         NPA SKLOB NOVÁ PAKA                   51:00 
    700006 301XX12      Fekete Zsuzsa             301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         53:00 
     51138 CTB8151      Jirků Kamila              CTB SK Chotěboř                       55:00 
     49987 STB8297      Bernášková Petra          STB STADION NOVÝ BOR                  57:00 
     52689 LCE7252      Mudráková Tereza          LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 59:00 
    301884 151XX03      Desrumaux Celine          151 VALMO - FRA                       61:00 
      1980 201XX01      Hoelzer Katrin            201 OLV WEIMAR - GER                  63:00 



   D35A  (16)                       

     52582 ZPV7076      Křečková Petra            ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV           98:00 
    303931 PVP7052      Kroupová Jana             PVP VSK Přírodověda - orientač       101:00 
     51809 TUR6850      Linková Iva               TUR OOB TJ TURNOV                    104:00 
      8700 CHT6655      Bulvová Hana              CHT SK CHRAST                        107:00 
     53222 VBM7079      Hiršová Marcela           VBM VSK MZLU BRNO                    110:00 
    253147 LLI7151      Paroulková Iva            LLI TJ LOKO LIBEREC                  113:00 
      9556 CHC7151      Švadlenová Ivana          CHC KOB Choceň                       116:00 
      7726 TJN6850      Rýdlová Magda             TJN TATRAN JABLONEC N.N.             119:00 
     53178 OOP6750      Kociánová Eva             OOP TJ OPAVA                         122:00 
     49988 STB6798      Abelová Ivana             STB STADION NOVÝ BOR                 125:00 
     51969 OSN6955      Kamenická Lenka           OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.            128:00 
     51411 KRE7051      Dulovcová Marie           KRE SOKOL KŘEMŽE                     131:00 
     49155 KAM6450      Klinkerová Jitka          KAM SK KAMENICE                      134:00 
      4146 PHK6651      Novotná Petra             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              137:00 
      8651 TRI6950      Kovaříková Mária          TRI  TJ TŽ Třinec                    140:00 
    232393 KAM6951      Valášková Šárka           KAM SK KAMENICE                      143:00 



   D35B  (15)                       

    416258 LPU7051      Procházková Alexandra     LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           26:00 
    229567 KSU6799      Mátlová Yvona             KSU KVS ŠUMPERK                       29:00 
    219278 ZAM6751      Kulhavá Jarmila           ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK                 32:00 
      9606 SNA7155      Douchová Jaroslava        SNA START NÁCHOD                      35:00 
     49405 AOP6851      Pavelková Michaela        AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           38:00 
      8142 SUL6750      Linková Alena             SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L         41:00 
    410359 TJN7050      Posseltová Romana         TJN TATRAN JABLONEC N.N.              44:00 
     49806 DKP6750      Klašková Kateřina         DKP OOB Kotlářka Praha                47:00 
     53167 CHT7151      Švecová Iva               CHT SK CHRAST                         50:00 
    416013 ABM7051      Muselíková Vladislava     ABM KOB MOIRA Brno                    53:00 
    232038 TBM6870      Nykodýmová Monika         TBM KOS TJ Tesla Brno                 56:00 
      7868 DCE5550      Mrázová Pavla             DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                59:00 
    515141 SHK6751      Műllerová Zorka           SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             62:00 
     53567 PGP6450      Smolková Alena            PGP SK PRAGA PRAHA                    65:00 
     51837 CTB6851      Voborníková Eva           CTB SK Chotěboř                       68:00 



   D40A  (20)                       

     52219 TZL6262      Krejčíková Monika         TZL SKOB ZLÍN                         93:00 
     52424 LOL6252      Vaňáková Milada           LOL SK OK OLOMOUC                     96:00 
     51275 PGP6650      Slavíková Kateřina        PGP SK PRAGA PRAHA                    99:00 
    416220 MOV6351      Rokoszová Jaroslava       MOV SKOB OSTRAVA                     102:00 
     51601 EKP6252      Pecková Ivana             EKP EKONOM PRAHA                     105:00 
    405972 LTU6351      Petrželová Alena          LTU Lokomotiva Trutnov               108:00 
     52466 UOL6452      Štrajtová Zuzana          UOL SK UP OLOMOUC                    111:00 
     51917 SBR6550      Kiprá Zdena               SBR SKOB Bruntál                     114:00 
      9122 SHK6352      Chmelařová Marie          SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            117:00 
      8347 LDC6451      Vlčková Jindra            LDC KOB DĚČÍN                        120:00 
      2365 203XX09      Richter Sabine            203 USV TU DRESDEN - GER             123:00 
      9681 VAM6451      Klapalová Jana            VAM OOB VAMBERK                      126:00 
     52427 ZPV6553      Jirková Renata            ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV          129:00 
      9125 SHK6561      Teplá Hana                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            132:00 
     53818 SKM6551      Janásová Jitka            SKM KOB Směr Kroměříž                135:00 
     51677 OKP6650      Němečková Jarmila         OKP OK24 PRAHA                       138:00 
      9061 VLI6151      Henychová Zuzana          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            141:00 
     52099 PGP6550      Valentová Helena          PGP SK PRAGA PRAHA                   144:00 
     52654 ZPV6666      Pilcová Petra             ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV          147:00 
      9676 VAM6251      Smutná Jana               VAM OOB VAMBERK                      150:00 



   D40B  (20)                       

     49959 VLI6350      Škapová Kamila            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC              7:00 
    416849 TJN6351      Lejsková Pavlína          TJN TATRAN JABLONEC N.N.              10:00 
    301693 ROU6650      Svobodová Lenka           ROU SKOB ROUDNICE N.L.                13:00 
     51988 HCE6450      Kettnerová Lenka          HCE SOKOL HOSTIVICE                   16:00 
    224891 DCE6250      Hovorková Blanka          DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                19:00 
    224901 SSU6591      Ostřanská Iveta           SSU SEVERKA ŠUMPERK                   22:00 
      8140 SUL6450      Medunová Jana             SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L         25:00 
    331257 BBM6550      Peřinková Irena           BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO           28:00 
    232387 PEN6350      Kábrtová Iva              PEN PEN OK Reco Sport                 31:00 
      9609 LTU6352      Hanušová Jitka            LTU Lokomotiva Trutnov                34:00 
     51183 LPU6554      Roudná Eva                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           37:00 
      7724 SMB6552      Švábková Šárka            SMB SIG-MAT MLADÁ BOLESLAV            40:00 
    232247 LBE6450      Procházková Pavlína       LBE LOKO BEROUN                       43:00 
    416114 TJP6551      Nováková Jana             TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             46:00 
     53342 TZL6263      Cetkovská Alena           TZL SKOB ZLÍN                         49:00 
     51461 TRC6350      Bialožytová Pavla         TRC SKOB BETA Třinec                  52:00 
    232184 PGP6250      Hrabánková Ilona          PGP SK PRAGA PRAHA                    55:00 
     51660 MKP6350      Ježková Regina            MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA           58:00 
      9389 PHK6251      Kubíčková Marcela         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               61:00 
    620713 203XX04      Leideck Heike             203 USV TU DRESDEN - GER              64:00 



   D45A  (23)                       

     52698 LCE5852      Vlažná Mirka              LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 85:00 
    231920 TUR5750      Holasová Jaroslava        TUR OOB TJ TURNOV                     88:00 
     53306 VBM5754      Dokoupilová Zuzana        VBM VSK MZLU BRNO                     91:00 
    590124 OSN5950      Hrušková Zdeňka           OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.             94:00 
     45309 3025912      Ozse Agnes                302 BUDAPEST TEAM - HUN               97:00 
      9211 LPU5851      Víchová Ladislava         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          100:00 
      9485 SRK4751      Mikulecká Nataša          SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        103:00 
    219280 LBM5795      Janská Iva                LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno       106:00 
    416063 LCE5451      Cahlová Slávka            LCE SLOVAN LUHAČOVICE                109:00 
     53005 PGP6153      Tichovská Jitka           PGP SK PRAGA PRAHA                   112:00 
     52357 JHB6051      Hrstková Dana             JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod         115:00 
      8714 AOP6151      Glabazňová Jana           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA          118:00 
     53207 VBM6155      Bravená Alexandra         VBM VSK MZLU BRNO                    121:00 
     51734 VSP6151      Michalkova Jirina         VSP USK PRAHA                        124:00 
      9316 LPU6052      Knapová Iva               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          127:00 
      8919 TZL6051      Hájová Jana               TZL SKOB ZLÍN                        130:00 
      9237 LPU6051      Juračková Jana            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          133:00 
     53261 TBM5855      Kuchařová Ada             TBM KOS TJ Tesla Brno                136:00 
      8257 TJN5752      Kuncová Jiřina            TJN TATRAN JABLONEC N.N.             139:00 
     52553 SSU6091      Králová Zdenka            SSU SEVERKA ŠUMPERK                  142:00 
    232174 EKP6150      Bochenková Jana           EKP EKONOM PRAHA                     145:00 
     51604 EKP5750      Šedivá Miroslava          EKP EKONOM PRAHA                     148:00 
      8256 TJN6051      Zuzánková Růžena          TJN TATRAN JABLONEC N.N.             151:00 



   D45B  (22)                       

     51732 VSP5950      Lacigova Ivana            VSP USK PRAHA                          6:00 
    301394 KPY6050      Freyová Michaela          KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.              9:00 
      8171 CHA5750      Kadavá Eva                CHA OK CHRASTAVA                      12:00 
      8945 DKP5753      Setínková Zuzana          DKP OOB Kotlářka Praha                15:00 
     52184 TEM5751      Pokorná Eva               TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE                18:00 
     52540 SSU5896      Březinová Dana            SSU SEVERKA ŠUMPERK                   21:00 
     52944 HAV6151      Klečková Zina             HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV                24:00 
      8344 LDC6051      Stibalová Věra            LDC KOB DĚČÍN                         27:00 
    301392 KSU6093      Rajnošková Marie          KSU KVS ŠUMPERK                       30:00 
      9118 SHK5852      Bláhová Luba              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             33:00 
     49892 DKP5752      Dudová Hana               DKP OOB Kotlářka Praha                36:00 
     52560 SSU6099      Strachotová Eva           SSU SEVERKA ŠUMPERK                   39:00 
      9692 NPA5754      Hušková Eva               NPA SKLOB NOVÁ PAKA                   42:00 
      9117 SHK5851      Gazdačková Jana           SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             45:00 
    303944 TTR6152      Klusáčková Jitka          TTR OOB TŘEBÍČ                        48:00 
      8913 LPU6054      Vilnerová Eva             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           51:00 
     51915 SBR6150      Czaschová Irena           SBR SKOB Bruntál                      54:00 
     51862 PGP5850      Zelená Markéta            PGP SK PRAGA PRAHA                    57:00 
      8949 PHK6151      Hejnalová Hana            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               60:00 
    416070 LCE5853      Hauerlandová Jitka        LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 63:00 
     52658 ZLH5950      Pavlíková Hana            ZLH TJ ZLATÉ HORY                     66:00 
      9429 PHK5951      Panchártková Jitka        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               69:00 



   D50A  (17)                       

     52760 SCP5550      Jahnová Helena            SCP OK SPARTA PRAHA                  107:00 
      9401 PHK5651      Běhounová Jiřina          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              110:00 
     52226 DKL5350      Brumková Vladimíra        DKL KLUB OB KLADNO                   113:00 
      9202 LPU5551      Klimplová Alena           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          116:00 
      8930 TZL5254      Horynová Eva              TZL SKOB ZLÍN                        119:00 
     51135 SKV5351      Nováková Svatava          SKV SLOVAN KARLOVY VARY              122:00 
      9371 PHK5351      Jiranová Alena            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              125:00 
     51966 DCE5450      Procházková Miluše        DCE SOKOL DOBŘICHOVICE               128:00 
      8208 TUR5650      Konopáčová Jana           TUR OOB TJ TURNOV                    131:00 
     53520 DKL5550      Cabrnochová Hana          DKL KLUB OB KLADNO                   134:00 
     51900 PZR5654      Rosecká Alena             PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU             137:00 
     52095 PGP5550      Doležalová Vlasta         PGP SK PRAGA PRAHA                   140:00 
      8546 LLI5550      Korejčíková Dáďa          LLI TJ LOKO LIBEREC                  143:00 
      9782 VSP5450      Horova Magda              VSP USK PRAHA                        146:00 
    416057 LCE5551      Stackeová Anna            LCE SLOVAN LUHAČOVICE                149:00 
     51795 DKP5650      Mrázková Ivana            DKP OOB Kotlářka Praha               152:00 
      8303 VLI5650      Škodová Zuzana            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            155:00 



   D50B  (17)                       

      9688 NPA5351      Kalibánová Jiřina         NPA SKLOB NOVÁ PAKA                    8:00 
     52172 BOV5251      Grygarová Alena           BOV BOV                               11:00 
     52051 PBM5451      Robotková Lenka           PBM TJ Spartak První Brněnská         14:00 
      7776 JEN5251      Richtrová Jaroslava       JEN OB JENIŠOVICE                     17:00 
      4631 JEN5452      Havlová Jaroslava         JEN OB JENIŠOVICE                     20:00 
      9690 NPA5552      Nováková Jana             NPA SKLOB NOVÁ PAKA                   23:00 
    307565 3015121      Gösswein Judit            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         26:00 
      8259 TJN5452      Lukavcová Lenka           TJN TATRAN JABLONEC N.N.              29:00 
      8165 CHA5351      Ševčíková Alena           CHA OK CHRASTAVA                      32:00 
     53286 TBM5253      Cigošová Anna             TBM KOS TJ Tesla Brno                 35:00 
     52058 LBM5558      Salajková Věra            LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno        38:00 
     45476 3025513      Szopori Eva               302 BUDAPEST TEAM - HUN               41:00 
      8168 CHA5550      Bradnová Věra             CHA OK CHRASTAVA                      44:00 
      7870 DCE5650      Štrossová Jiřina          DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                47:00 
      9068 JIL5362      Zlesákova Vlasta          JIL OK JILEMNICE                      50:00 
      9406 PHK5551      Rybářová Lenka            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               53:00 
     51289 TJP5250      Wolkerová Dagmar          TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             56:00 



    D55A  (6)                       

      8158 CHA4951      Vokálová Pavla            CHA OK CHRASTAVA                     105:00 
     52055 LBM4955      Tomanová Jana             LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno       108:00 
     52178 BOV4852      Sikorová Marie            BOV BOV                              111:00 
      8162 CHA5150      Šaffková Zuzana           CHA OK CHRASTAVA                     114:00 
    515012 TUR5150      Omová Jana                TUR OOB TJ TURNOV                    117:00 
      8110 LIT5051      Neradová Alena            LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV         120:00 



    D55B  (5)                       

     53006 PGP4750      Kubátová Milada           PGP SK PRAGA PRAHA                    68:00 
      5991 DLT5151      Nedvídková Jitka          DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE            71:00 
     49821 PZR5051      Křížová Zdenka            PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU              74:00 
    301172 LPU4753      Malá Marie                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           77:00 
     51799 DKP5150      Stehnová Hana             DKP OOB Kotlářka Praha                80:00 



    D60A  (9)                       

      8152 CHA4650      Kašková Eva               CHA OK CHRASTAVA                      85:00 
     53532 TJP4250      Provazníková Svatava      TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             88:00 
     51432 OCB4351      Boučková Ludmila          OCB  Orienteering club České B        91:00 
     51612 SLP4451      Zmeková Míla              SLP SK SLAVIA PRAHA                   94:00 
     49660 TBM4451      Liščinská Eva             TBM KOS TJ Tesla Brno                 97:00 
      8151 CHA4350      Horčíková Marie           CHA OK CHRASTAVA                     100:00 
     52096 PGP4451      Dvořáková Ladislava       PGP SK PRAGA PRAHA                   103:00 
     49330 TRI4650      Gavendová Anna            TRI  TJ TŽ Třinec                    106:00 
      9576 BOV4251      Stará Pavla               BOV BOV                              109:00 



    D65A  (4)                       

     51334 TJP3750      Burýšková Věra            TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             81:00 
     51325 TJP3650      Dolečková Míla            TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             84:00 
     51148 SJP3651      Bláhová Blanka            SJP SLAVOJ PRAHA                      87:00 
     51698 PGP4050      Haňkovská Jana            PGP SK PRAGA PRAHA                    90:00 



   H16A  (18)                       

      9870 CHA9106      Brož Petr                 CHA OK CHRASTAVA                      82:00 
     52703 LCE9001      Slezák Jiří               LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 86:00 
     51109 JIL9001      Exner Jan                 JIL OK JILEMNICE                      90:00 
     53836 TZL9013      Kolárik Jan               TZL SKOB ZLÍN                         94:00 
    910725 101XX01      Arbter Simon              101 NATURFREUNDE WIEN - AUT           98:00 
    410363 LBE9000      Procházka Pavel           LBE LOKO BEROUN                      102:00 
     51512 VIZ9001      Bednařík Antonín          VIZ SOKOL VIZOVICE                   106:00 
     53576 VBM9102      Bravený Vít               VBM VSK MZLU BRNO                    110:00 
    515166 LPU9005      Nožka Radek               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          114:00 
      9789 LPU9006      Klapal Jan                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          118:00 
     51502 LCE9003      Valenta Jan               LCE SLOVAN LUHAČOVICE                122:00 
      8226 TUR9100      Wolf Daniel               TUR OOB TJ TURNOV                    126:00 
    232031 ZBM9101      Zimmermann Štěpán         ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               130:00 
      9458 PHK9101      Kubát Pavel               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              134:00 
    515162 LPU9113      Procházka David           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          138:00 
    301639 PHK9001      Zelenka Tomáš             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              142:00 
    515163 ZBM9005      Nykodým Miloš             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               146:00 
      9491 SRK9002      Ptáček Jiří               SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        150:00 



   H16B  (18)                       

     52343 TZL9009      Schäfer Martin            TZL SKOB ZLÍN                         10:00 
      9843 SHK9103      Funda Jan                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             13:00 
      9049 JIL9007      Klouček Tomáš             JIL OK JILEMNICE                      16:00 
    515133 VLI9002      Henych Tomáš              VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             19:00 
    301284 RBK9001      Šesták Jakub              RBK RADIOKLUB BLANSKO                 22:00 
     52656 ZLH9101      Strečko Marek             ZLH TJ ZLATÉ HORY                     25:00 
    301633 LPU9110      Procházka Tomáš           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           28:00 
     51822 TUR9004      Franců Adam               TUR OOB TJ TURNOV                     31:00 
     51990 OSN9036      Kamenický Matěj           OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.             34:00 
     49438 OOP9000      Melecký Martin            OOP TJ OPAVA                          37:00 
    405973 LTU9201      Petržela Jan              LTU Lokomotiva Trutnov                40:00 
    301385 DKP9005      Stránský Vojtěch          DKP OOB Kotlářka Praha                43:00 
      8713 AOP9101      Peřinka Jan               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           46:00 
    416125 TRI9103      Kantor Ondřej             TRI  TJ TŽ Třinec                     49:00 
      9866 LPU9001      Hovorka Lukáš             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           52:00 
     49363 JIL9003      Havlíček Lukáš            JIL OK JILEMNICE                      55:00 
     52712 ADA9001      Věžník Antonín            ADA SPARTAK ADAMOV                    58:00 
    515131 VLI9001      Henych Ondřej             VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             61:00 



   H16C  (27)                       

     46116 3029103      Jenes Geza                302 BUDAPEST TEAM - HUN               15:00 
     52709 LCE9102      Vlažný Jakub              LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 19:00 
    416136 ROZ9100      Daněk Vojtěch             ROZ OK TOM ROZTOKY                    21:00 
      9831 PHK9104      Kamenický Jakub           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               25:00 
    405976 SRK9111      Zemaník Jan               SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         27:00 
     52549 SSU9011      Ostřanský Josef           SSU SEVERKA ŠUMPERK                   31:00 
    301422 BSO9102      Švirák Ondřej             BSO KOB BANÍK SOKOLOV                 33:00 
     51301 LCE9101      Hubáček Jan               LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 35:00 
      2240 203XX08      Richter Philippe          203 USV TU DRESDEN - GER              37:00 
      8769 TRC9003      Szturc Jan                TRC SKOB BETA Třinec                  39:00 
     53176 TRI9003      Legerski Martin           TRI  TJ TŽ Třinec                     41:00 
    232763 3029016      Vellner Gabor             302 BUDAPEST TEAM - HUN               43:00 
    410746 TUR9002      Hyka Jan                  TUR OOB TJ TURNOV                     45:00 
      9486 SRK9201      Handl Jindřich            SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         47:00 
    416173 MLA9102      Bína Martin               MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                    49:00 
    307517 3019008      Fehérvári Zsolt           301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         51:00 
      5612 3029001      Kinde Matyas              302 BUDAPEST TEAM - HUN               53:00 
    232343 RBK9104      Kazda Adam                RBK RADIOKLUB BLANSKO                 55:00 
    515191 KSU9141      Hnilica Přemek            KSU KVS ŠUMPERK                       57:00 
     53660 KAM9103      Nešpor Václav             KAM SK KAMENICE                       59:00 
    301405 BSO9101      Kovář Tomáš               BSO KOB BANÍK SOKOLOV                 61:00 
     49353 JIL9101      Kobrle Aleš               JIL OK JILEMNICE                      63:00 
      9091 JIL9006      Černý Vojtěch             JIL OK JILEMNICE                      65:00 
    515150 KSU9043      Vozda Vojtěch             KSU KVS ŠUMPERK                       67:00 
    246837 TZL9015      Popelka Lukáš             TZL SKOB ZLÍN                         69:00 
     52161 CHT9001      Krejsa Martin             CHT SK CHRAST                         71:00 
      9196 SHK9102      Chmelař Lukáš             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             73:00 



   H16D  (10)                       

     53317 TZL9101      Nečas Jiří                TZL SKOB ZLÍN                         36:00 
      2245 203XX10      Richter Theophil          203 USV TU DRESDEN - GER              38:00 
     52135 LPU9119      Bořil Petr                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           40:00 
     53396 TZL9011      Láznička Petr             TZL SKOB ZLÍN                         42:00 
     52583 ZPV9111      Křeček Jan                ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV           44:00 
     53489 ZBM9102      Jemelík Hynek             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                46:00 
     53354 TZL9012      Krajča Martin             TZL SKOB ZLÍN                         48:00 
      9198 PHK9202      Mikulecký Jan             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               50:00 
     49881 DKP9000      Betlach Martin            DKP OOB Kotlářka Praha                52:00 
      8661 TRI9203      Gazda Viktor              TRI  TJ TŽ Třinec                     54:00 



   H18A  (18)                       

      9498 SRK8905      Pátek Lukáš               SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        117:00 
      9464 PHK8802      Panchártek Jan            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              121:00 
     52705 JIL8808      Perůtka Jan               JIL OK JILEMNICE                     125:00 
     52136 ZBM8833      Bořil Tomáš               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               129:00 
      8555 JIL8806      Mališ Jiří                JIL OK JILEMNICE                     133:00 
      9504 SRK8902      Dusílek Adam              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.        137:00 
      9385 PHK8902      Kubát Jan                 PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              141:00 
     53289 TBM8907      Pospisek Marek            TBM KOS TJ Tesla Brno                145:00 
     52085 ZBM8919      Hájek Daniel              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               149:00 
     49686 ZBM8928      Zimmermann Jakub          ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               153:00 
     52450 SSU8802      Poklop Martin             SSU SEVERKA ŠUMPERK                  157:00 
    700501 3028807      Lenkei Zsolt              302 BUDAPEST TEAM - HUN              161:00 
     52551 SSU8841      Král Vojtěch              SSU SEVERKA ŠUMPERK                  165:00 
     52706 LCE8803      Cahel Marek               LCE SLOVAN LUHAČOVICE                169:00 
    515176 SSU8808      Kodeda Štěpán             SSU SEVERKA ŠUMPERK                  173:00 
    303927 TTR8901      Klusáček Matěj            TTR OOB TŘEBÍČ                       177:00 
    515127 ZBM8841      Chromý Adam               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               181:00 
      4130 CHA8801      Hradec Pavel              CHA OK CHRASTAVA                     185:00 



   H18B  (18)                       

      8989 VRL8901      Daněk Jáchym              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ            0:00 
    416837 TJN8901      Kobr Tomáš                TJN TATRAN JABLONEC N.N.               3:00 
    301547 VBM8801      Bravený Adam              VBM VSK MZLU BRNO                      6:00 
     49459 BFM8901      Petr Jiří                 BFM SKOB FRÝDEK MÍSTEK                 9:00 
      9188 SHK8901      Jirásek Michal            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             12:00 
      7865 KVS8801      Maliňák Štěpán            KVS SKOB KOBRA VSETÍN                 15:00 
     52702 LCE8902      Slezák Zdeněk             LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 18:00 
     53594 SCP8807      Modrý Marek               SCP OK SPARTA PRAHA                   21:00 
      7878 MLA8801      Kunc Petr                 MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                    24:00 
     51820 TUR8902      Kučera Petr               TUR OOB TJ TURNOV                     27:00 
      9510 SRK8801      Klícha Martin             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         30:00 
      9507 SRK8805      Jirčák Ondřej             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         33:00 
      8967 VRL8802      Mejznar Radek             VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           36:00 
     46011 3028804      Kerenyi Mate              302 BUDAPEST TEAM - HUN               39:00 
      8938 VIZ8901      Hladík Jiří               VIZ SOKOL VIZOVICE                    42:00 
     45969 3018807      Szabó András              301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         45:00 
    405952 PHK8903      Műller Martin             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               48:00 
      9189 SHK8902      Šabatka Zdeněk            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             51:00 



   H18C  (35)                       

     51513 VIZ8911      Malý Ondřej               VIZ SOKOL VIZOVICE                     0:00 
     53318 TZL8801      Nečas Tomáš               TZL SKOB ZLÍN                          2:00 
    232039 PGP8904      Pavlů Ondřej              PGP SK PRAGA PRAHA                     6:00 
     49499 BFM8902      Konůpka Petr              BFM SKOB FRÝDEK MÍSTEK                 8:00 
     52469 UOL8908      Vašíček Michal            UOL SK UP OLOMOUC                     10:00 
     53644 TAP8808      Hodek Michal              TAP KOB TRETRA PRAHA                  12:00 
      8988 VRL8803      Krajíček Vojtěch          VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           14:00 
     52470 UOL8801      Zdráhal Tomáš             UOL SK UP OLOMOUC                     16:00 
     52462 UOL8805      Špacír Jan                UOL SK UP OLOMOUC                     18:00 
      4628 VRB8801      Ondrusz Martin            VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          20:00 
    352306 SSU8945      Přikryl Jan               SSU SEVERKA ŠUMPERK                   22:00 
      9847 SHK8908      Havlas Jan                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             24:00 
     52463 UOL8903      Štrajt Michal             UOL SK UP OLOMOUC                     26:00 
      8305 VLI8800      Škoda Jakub               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             28:00 
      8766 TRC8901      Sedláček Michal           TRC SKOB BETA Třinec                  30:00 
     52856 JPV8817      Navrátil Tomáš            JPV SK PROSTĚJOV                      32:00 
     51675 PGP8903      Lejsek Tadeáš             PGP SK PRAGA PRAHA                    34:00 
     49824 PZR8814      Hladílek Jan              PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU              36:00 
     52320 LBE8904      Štemberk Adam             LBE LOKO BEROUN                       38:00 
      8765 TRC8803      Trojek Pavel              TRC SKOB BETA Třinec                  40:00 
    303917 JIL8803      Tůma Marek                JIL OK JILEMNICE                      42:00 
     52125 OSN8935      Hruška Ondřej             OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.             44:00 
       118 TTR8802      Píro Matěj                TTR OOB TŘEBÍČ                        46:00 
      9508 VAM8801      Petras Tomáš              VAM OOB VAMBERK                       48:00 
     52550 SSU8943      Benc Tomáš                SSU SEVERKA ŠUMPERK                   50:00 
      8970 VRL8804      Šafránek Michal           VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           52:00 
     52965 OSN8800      Rajnošek Matěj            OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.             54:00 
      9670 VAM8802      Klapal Michal             VAM OOB VAMBERK                       56:00 
     52935 HAV8801      Sochor Jan                HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV                58:00 
     52707 LCE8901      Vlažný Jan                LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 60:00 
    301212 ZBM8836      Dědic Filip               ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                62:00 
    301412 PTK8805      Kamaryt Tomáš             PTK OK POTUČKY                        64:00 
     53690 KVS8802      Zbranek Roman             KVS SKOB KOBRA VSETÍN                 66:00 
    515502 TTR8801      Fiala Martin              TTR OOB TŘEBÍČ                        68:00 
    232102 VRB8906      Válek Filip               VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          70:00 



   H20A  (18)                       

     49478 JIL8703      Černý Martin              JIL OK JILEMNICE                     100:00 
    307504 3028710      Morandini Viktor          302 BUDAPEST TEAM - HUN              104:00 
     52106 PGP8700      Sysel Ctibor              PGP SK PRAGA PRAHA                   108:00 
     53361 TZL8604      Hradil Jiří               TZL SKOB ZLÍN                        112:00 
    515047 TUR8702      Vlček Martin              TUR OOB TJ TURNOV                    116:00 
     51807 DKP8605      Vlach Martin              DKP OOB Kotlářka Praha               120:00 
     52576 SSU8741      Strachota Petr            SSU SEVERKA ŠUMPERK                  124:00 
      9354 PHK8602      Balcar Aleš               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              128:00 
    515117 ZBM8701      Mazúr Martin              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               132:00 
     52340 TZL8601      Polášek Jan               TZL SKOB ZLÍN                        136:00 
    515130 VLI8601      Henych Martin             VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            140:00 
     49616 VSP8612      Flasar Jan                VSP USK PRAHA                        144:00 
     53362 TZL8603      Přibyl Broněk             TZL SKOB ZLÍN                        148:00 
      9099 JIL8702      Malý Aleš                 JIL OK JILEMNICE                     152:00 
      9987 SJC8702      Holas Štěpán              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               156:00 
    515483 SHK8702      Šmehlík Eduard            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            160:00 
      9909 SJC8703      Beneš Jan                 SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               164:00 
    416042 TZL8714      Krajča Tomáš              TZL SKOB ZLÍN                        168:00 



   H20B  (18)                       

     51534 CHA8604      Ježek Lukáš               CHA OK CHRASTAVA                      20:00 
      8759 TRC8700      Bialožyt Michal           TRC SKOB BETA Třinec                  23:00 
    232148 TAP8705      Purkyt Jan                TAP KOB TRETRA PRAHA                  26:00 
      8247 CHA8605      Vajc Jan                  CHA OK CHRASTAVA                      29:00 
     49634 LPU8602      Bolech Filip              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           32:00 
     51290 PGP8703      Fliegl Ondřej             PGP SK PRAGA PRAHA                    35:00 
      9558 CHC8603      Pátek Michal              CHC KOB Choceň                        38:00 
     49839 DKP8700      Axmann Šimon              DKP OOB Kotlářka Praha                41:00 
    860503 203XX05      Leideck Karsten           203 USV TU DRESDEN - GER              44:00 
    307292 KSU8701      Kvaka Ondrej              KSU KVS ŠUMPERK                       47:00 
     52353 JPV8603      Stupal František          JPV SK PROSTĚJOV                      50:00 
      9373 PHK8701      Justa Pavel               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               53:00 
     53699 VBM8702      Kočí Martin               VBM VSK MZLU BRNO                     56:00 
    232019 ZBM8740      Zelinka Jiří              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                59:00 
     52175 CHT8701      Krejsa Jan                CHT SK CHRAST                         62:00 
    416225 ZBM8614      Pracný Jakub              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                65:00 
    515193 RBK8605      Henek Michal              RBK RADIOKLUB BLANSKO                 68:00 
    253358 LPU8605      Lenner Miroslav           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           71:00 



   H20C  (15)                       

      9274 LPU8701      Fiala Petr                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE            4:00 
     53357 TZL8711      Cetkovský Petr            TZL SKOB ZLÍN                          8:00 
     49869 ADA8701      Schmid Vladimír           ADA SPARTAK ADAMOV                    10:00 
     52948 AOV8701      Fijtík Jan                AOV BANÍK FIZA OSTRAVA                12:00 
      9511 SRK8701      Samek Martin              SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         14:00 
     53534 VRB8602      Žaloudík Jiří             VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          16:00 
    232321 VBM8603      Hojsák Ondřej             VBM VSK MZLU BRNO                     18:00 
     49999 TJN8705      Duda Antonín              TJN TATRAN JABLONEC N.N.              20:00 
     49324 SOP8608      Hruška Pavel              SOP TJ Slezan Opava                   22:00 
     51821 TUR8701      Kučera Jiří               TUR OOB TJ TURNOV                     24:00 
    301627 VCB8701      Hošek Radim               VCB TJ OB České Budějovice            26:00 
      4366 JHB8604      Hrstka Daniel             JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod          28:00 
    336713 CHT8601      Kysilko Zdeněk            CHT SK CHRAST                         30:00 
      9862 LPU8704      Kopecký Ondřej            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           32:00 
      9281 LPU8608      Kafka Miloš               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           34:00 



   H21A  (32)                       

    515104 VSP6800      Pospisil Vitek            VSP USK PRAHA                         83:00 
     53367 TZL6808      Šidla Jan                 TZL SKOB ZLÍN                         87:00 
    515048 TUR8501      Holas Ondřej              TUR OOB TJ TURNOV                     91:00 
     51745 PGP7601      Matějů Luboš              PGP SK PRAGA PRAHA                    95:00 
     51791 SCP8102      Mrázek Jan                SCP OK SPARTA PRAHA                   99:00 
    700002 301XX05      Zsebeházy, István         301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -        103:00 
     45947 301XX02      Gösswein Csaba            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -        107:00 
     51772 SJI7419      Lauerman Jan              SJI OK JIHLAVA                       111:00 
    515094 TBM7835      Čech Radovan              TBM KOS TJ Tesla Brno                115:00 
     51230 VLI7700      Horáček Michal            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            119:00 
    515082 TUR8406      Kořínek Jindřich          TUR OOB TJ TURNOV                    123:00 
      8411 TZL7007      Pekárek Evžen             TZL SKOB ZLÍN                        127:00 
     51443 PHK8204      Zvěřina Petr              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              131:00 
     52377 VPM7702      Vodrážka Ondřej           VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ              135:00 
      9693 NPA7502      Novák Jiří                NPA SKLOB NOVÁ PAKA                  139:00 
      9151 SHK8406      Komanec Václav            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            143:00 
     52290 JAM7600      Besta Michal              JAM Jamnice                          147:00 
     52684 LCE7835      Hanslián David            LCE SLOVAN LUHAČOVICE                151:00 
     51797 DKP7911      Mrázek Jiří               DKP OOB Kotlářka Praha               155:00 
     52211 PHK7402      Novotný Radek             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              159:00 
    500580 SJI7313      Prášil Marek              SJI OK JIHLAVA                       163:00 
    515128 ZBM8506      Rajnošek Zdeněk           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               167:00 
    515404 PGP8409      Šedivý Jan                PGP SK PRAGA PRAHA                   171:00 
      8277 DKP8306      Janata Martin             DKP OOB Kotlářka Praha               175:00 
    515420 PHK7901      Losman Petr               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              179:00 
    515110 PGP8407      Procházka Jan             PGP SK PRAGA PRAHA                   183:00 
    515009 TBM8201      Kozák Osvald              TBM KOS TJ Tesla Brno                187:00 
    500263 SJC8005      Svihovsky Jaromir         SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               191:00 
    515174 TZL8131      Smola Michal              TZL SKOB ZLÍN                        195:00 
    500878 SHK7309      Jedlička Michal           SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            199:00 
    515170 LPU7710      Lučan Vladimír            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          203:00 
     53769 TUR8103      Váňa Petr                 TUR OOB TJ TURNOV                    207:00 



   H21B  (32)                       

     51636 PGP6401      Janovský Tomáš            PGP SK PRAGA PRAHA                     0:00 
      9698 NPA8001      Antoš Filip               NPA SKLOB NOVÁ PAKA                    3:00 
      8931 TZL8301      Krejčík Jiří              TZL SKOB ZLÍN                          6:00 
     46002 301XX03      Kovács Ádám               301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -          9:00 
      8301 PGP8301      Hora Vojtěch              PGP SK PRAGA PRAHA                    12:00 
     51802 DKP8201      Procházka Jan             DKP OOB Kotlářka Praha                15:00 
    515108 VSP6801      Gajda Jan                 VSP USK PRAHA                         18:00 
    504644 203XX03      Kundisch Wieland          203 USV TU DRESDEN - GER              21:00 
     51637 PGP7506      Pokorný Ondřej            PGP SK PRAGA PRAHA                    24:00 
     53264 TBM7633      Procházka Jiří            TBM KOS TJ Tesla Brno                 27:00 
    410199 TBM8002      Udržal Tomáš              TBM KOS TJ Tesla Brno                 30:00 
    515111 KSU7940      Halama Jakub              KSU KVS ŠUMPERK                       33:00 
      8940 TZL8508      Dlabaja Štěpán            TZL SKOB ZLÍN                         36:00 
    500267 ZBM8507      Palas Jan                 ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                39:00 
      9982 SJC8202      Kazda Ondřej              SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                42:00 
     53226 VLI7707      Habán Ivo                 VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             45:00 
      8255 TJN5901      Zuzánek Zdeněk            TJN TATRAN JABLONEC N.N.              48:00 
      9337 LPU7907      Hovorka Jan               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           51:00 
     51650 VSP7302      Kucera Jan                VSP USK PRAHA                         54:00 
    515132 VLI6001      Henych Petr               VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             57:00 
     52296 JAM7100      Košárek Pavel             JAM Jamnice                           60:00 
    500167 TBM7447      Barrable Nick             TBM KOS TJ Tesla Brno                 63:00 
      8877 VPM8449      Bouchal Jiří              VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ               66:00 
      4771 ZBM8101      Bukovac Palo              ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                69:00 
      9133 SHK7601      Hepner David              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             72:00 
     52555 SSU8243      Král Václav               SSU SEVERKA ŠUMPERK                   75:00 
    500288 LPU8304      Štěrba Zbyněk             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           78:00 
    232330 SCP8103      Kovář Miroslav            SCP OK SPARTA PRAHA                   81:00 
    515087 TUR8002      Oma Jakub                 TUR OOB TJ TURNOV                     84:00 
      7981 VSP7700      Mateju Michal             VSP USK PRAHA                         87:00 
       101 ZBM7207      Zřídkaveselý Libor        ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                90:00 
      8893 TZL7135      Žemlík Pavel              TZL SKOB ZLÍN                         93:00 



   H21C  (40)                       

     49342 TBM7013      Dvořáček Petr             TBM KOS TJ Tesla Brno                  0:00 
    515503 LLI7502      Peterka Vojtěch           LLI TJ LOKO LIBEREC                    2:00 
     52054 ZBM8242      Brabec Jaroslav           ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                 4:00 
      9694 NPA7701      Novák Zdeněk              NPA SKLOB NOVÁ PAKA                    6:00 
     51733 VSP6501      Kozak Petr                VSP USK PRAHA                          8:00 
     52288 STE7401      Tomanek Daniel            STE SK SKI-OB ŠTERNBERK               10:00 
     51750 VSP7000      Boranek Petr              VSP USK PRAHA                         12:00 
      9797 PHK7601      Vítek Petr                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               14:00 
      9135 SHK7605      Svoboda Ondřej            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             16:00 
     51632 PGP6000      Kožina Petr               PGP SK PRAGA PRAHA                    18:00 
     53759 TUR8401      Váňa Martin               TUR OOB TJ TURNOV                     20:00 
     51783 DKP8304      Žaloudek Petr             DKP OOB Kotlářka Praha                22:00 
    500264 SJC7701      Koťátko Zdeněk            SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                24:00 
     52852 EKP7414      Ondráček Radim            EKP EKONOM PRAHA                      26:00 
     52691 151XX02      Kotecky Ondrej            151 VALMO - FRA                       28:00 
    515179 KSU7945      Turczer Petr              KSU KVS ŠUMPERK                       30:00 
      7203 HAR7203      Schröter Pavel            HAR OK HARCOV                         32:00 
     52505 NOB7201      Budík Radek               NOB Sixnumbers Nový Bor               34:00 
    515114 DKP8200      Procházka Tomáš           DKP OOB Kotlářka Praha                36:00 
     51932 VRB7201      Klech Richard             VRB SK GYMNAZIUM VRBNO P.PR.          38:00 
     45486 301XX04      Lévai, Ferenc             301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         40:00 
     53335 VIZ7615      Vyoral Jan                VIZ SOKOL VIZOVICE                    42:00 
     45225 301XX06      Novai György              301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         44:00 
    416048 TZL6915      Podmolík Tomáš            TZL SKOB ZLÍN                         46:00 
     52432 STE8303      Axman Karel               STE SK SKI-OB ŠTERNBERK               48:00 
      9360 PHK8005      Černý Michal              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               50:00 
     52678 LCE6127      Hubáček Josef             LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 52:00 
      9967 NPA6705      Zikmund Zdeněk            NPA SKLOB NOVÁ PAKA                   54:00 
      8298 VLI7503      Pachner Pavel             VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             56:00 
     49689 ZBM8503      Stehlík Martin            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                58:00 
      9410 PHK8101      Novotný Tomáš             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               60:00 
     51590 JIL7701      Kolín Jan                 JIL OK JILEMNICE                      62:00 
      9399 PHK7605      Kadeřávek Petr            PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               64:00 
     51609 LCE7708      Zicha Jiří                LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 66:00 
     51610 EKP7402      Seidl Miroslav            EKP EKONOM PRAHA                      68:00 
     51596 EKP7301      Lebeda Dušan              EKP EKONOM PRAHA                      70:00 
    515015 DKP8211      Janeček Oldřich           DKP OOB Kotlářka Praha                72:00 
      4214 VLI8236      Horáček Ondřej            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             74:00 
      8300 VLI7701      Přinda Lukáš              VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC             76:00 
      9359 PHK7905      Tihon Michal              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               78:00 



   H21D  (38)                       

      8129 HAR7301      Martan Jiří               HAR OK HARCOV                          1:00 
     52545 SSU8349      Strachota Michal          SSU SEVERKA ŠUMPERK                    5:00 
     51980 CHT8001      Matras Tomáš              CHT SK CHRAST                          7:00 
     52056 ABM7415      Palát Petr                ABM KOB MOIRA Brno                     9:00 
     52008 ABM6708      Přikryl Petr              ABM KOB MOIRA Brno                    13:00 
     52061 PBM7301      Kheil Radim               PBM TJ Spartak První Brněnská         15:00 
      9230 LPU6901      Fencl Petr                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           17:00 
    410337 ZBM8201      Otrusina Jiří             ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                19:00 
      9153 SHK8212      Stulík Jakub              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             21:00 
      9626 SNA7105      Doucha Jiří               SNA START NÁCHOD                      23:00 
     51840 PGP6501      Kondrát Martin            PGP SK PRAGA PRAHA                    25:00 
     53128 TZL7337      Zlatník Lubor             TZL SKOB ZLÍN                         27:00 
    232139 JAM7800      Holas Tomáš               JAM Jamnice                           29:00 
     53285 VBM8103      Mazal Zdeněk              VBM VSK MZLU BRNO                     31:00 
     51709 PGP7708      Tesař Pavel               PGP SK PRAGA PRAHA                    33:00 
     51833 CTB7902      Hübner Jan                CTB SK Chotěboř                       35:00 
      4455 MAS5501      Pilař Karel               MAS KČT AŠ                            37:00 
      9526 PHK7702      Vítek Tomáš               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               39:00 
      9321 LPU7601      Jirásek Aleš              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           41:00 
    416195 FSP7900      Čech Jan                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA            43:00 
     52481 PLU7917      Otruba Karel              PLU SOKOL PLUMLOV                     45:00 
     52300 DKP7600      Pašek František           DKP OOB Kotlářka Praha                47:00 
      9559 CHC8502      Pešek Ondřej              CHC KOB Choceň                        49:00 
     53269 TBM7511      Hájek Ondřej              TBM KOS TJ Tesla Brno                 51:00 
      7871 BSO7801      Pilař Karel               BSO KOB BANÍK SOKOLOV                 53:00 
      7872 BSO7907      Rambousek Karel           BSO KOB BANÍK SOKOLOV                 55:00 
     49674 VBM7246      Fučík Karel               VBM VSK MZLU BRNO                     57:00 
      2460 PGP7203      Baldrian Petr             PGP SK PRAGA PRAHA                    59:00 
    515067 FSP7901      Fibír Tomáš               FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA            61:00 
     51663 CTB7701      Gregor Martin             CTB SK Chotěboř                       63:00 
      9325 LPU7308      Vávra Jaroslav            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           65:00 
      9525 SRK7807      Potštejnský Jan           SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         67:00 
    515101 KSU5801      Šrámek Jaromír            KSU KVS ŠUMPERK                       69:00 
     51287 SLP8503      Fišer Jiří                SLP SK SLAVIA PRAHA                   71:00 
    515037 VIZ7938      Starosta Pavel            VIZ SOKOL VIZOVICE                    73:00 
      4352 SHK8404      Gazdačko Jan              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             75:00 
      9962 SJC7010      Zlámal Petr               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                77:00 
    301661 JES7502      Pleticha Richard          JES KOS Jesenice                      79:00 



   H21E  (22)                       

    515024 TUR7900      Šurgan Štefan             TUR OOB TJ TURNOV                      5:00 
    300810 205XX01      Lehmann Karsten           205 OLV POTSDAM - GER                  7:00 
     51773 SCP7417      Boudny Jan                SCP OK SPARTA PRAHA                    9:00 
      4142 JPV7702      Dávidík Marian            JPV SK PROSTĚJOV                      11:00 
     52754 ODR8400      Bučánek Antonín           ODR SKOB Odry                         13:00 
      8560 DKP8106      Margold Martin            DKP OOB Kotlářka Praha                15:00 
     52212 TZL8002      Slováček Tomáš            TZL SKOB ZLÍN                         17:00 
     51786 DKP8000      Hošek Václav              DKP OOB Kotlářka Praha                19:00 
     53282 TBM8215      Liščinský Zdeněk          TBM KOS TJ Tesla Brno                 21:00 
      9231 LPU6401      Kaplan Jan                LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           23:00 
      9000 VRL7702      Polák Vlastimil           VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           25:00 
     52105 PGP8302      Sysel Ondřej              PGP SK PRAGA PRAHA                    27:00 
      8054 TUR8402      Brož Marek                TUR OOB TJ TURNOV                     29:00 
     51592 MFP7301      Blahuta Marek             MFP MFF UK PRAHA                      31:00 
     51611 FSP7800      Princl Pavel              FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA            33:00 
    515122 JPV8002      Henek Vladan              JPV SK PROSTĚJOV                      35:00 
      9140 SHK7911      Weiner Jakub              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             37:00 
     46028 302XX17      Lenkei Akos               302 BUDAPEST TEAM - HUN               39:00 
      6429 203XX07      Neumann Josef             203 USV TU DRESDEN - GER              41:00 
      4351 SHK8503      Svoboda Petr              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             43:00 
     51153 LPM5800      Šilhavý Miroslav          LPM OK LOKO PLZEŇ                     45:00 
      9669 VAM8401      Veverka Tomáš             VAM OOB VAMBERK                       47:00 



   H35A  (21)                       

      9531 SHK6701      Langr Jan                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             86:00 
    515448 DKP6601      Illner Jakub              DKP OOB Kotlářka Praha                89:00 
     53879 LCE6721      Hubáček Libor             LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 92:00 
     51498 KAM6901      Kovařík Tomáš             KAM SK KAMENICE                       95:00 
      9126 SHK7001      Netuka Jan                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             98:00 
     51279 SUL6805      Bílý Petr                 SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L        101:00 
     52109 SCP6901      Rakovec Michal            SCP OK SPARTA PRAHA                  104:00 
      7750 TJN7000      Rýdl Jiří                 TJN TATRAN JABLONEC N.N.             107:00 
     52267 KAM6700      Škvor Martin              KAM SK KAMENICE                      110:00 
     51664 MKP6700      Drábek Jan                MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA          113:00 
      9849 SHK7101      Hanovec Petr              SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            116:00 
     51682 PGP6100      Tichovský Martin          PGP SK PRAGA PRAHA                   119:00 
     52345 BBM7101      Kunz Martin               BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO          122:00 
      9579 TZL7118      Zrník Tomáš               TZL SKOB ZLÍN                        125:00 
     52280 KAM7000      Wdowka Jan                KAM SK KAMENICE                      128:00 
      8306 VLI7001      Podrábský Ctibor          VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            131:00 
     53735 VBM6900      Hrouda Petr               VBM VSK MZLU BRNO                    134:00 
    301602 N0169XX      Klaška Jan                N01 NEREG. ZNOJMO                    137:00 
    501888 STE7101      Hanák Pavel               STE SK SKI-OB ŠTERNBERK              140:00 
      8809 JES7001      Bílý Milan                JES KOS Jesenice                     143:00 
    591019 202XX01      Leibiger Jens             202 POST DRESDEN - GER               146:00 



   H35B  (20)                       

     51770 SJI7104      Venhoda Milan             SJI OK JIHLAVA                        23:00 
     53862 LCE6701      Mudrák Stanislav          LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 26:00 
    410782 SHK6901      Müller Robert             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             29:00 
      8141 SUL5701      Linka Vladislav           SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L         32:00 
     52780 MOV7104      Štětinský Pavel           MOV SKOB OSTRAVA                      35:00 
      8785 TRC6800      Szturc Radek              TRC SKOB BETA Třinec                  38:00 
      8143 SUL6400      Meduna Jan                SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L         41:00 
      4389 N046400      Šebánek Martin            N04 NEREG. ŠEBÁNEK                    44:00 
    301646 LTU6801      Killar Marek              LTU Lokomotiva Trutnov                47:00 
    232256 TJN6802      Posselt Martin            TJN TATRAN JABLONEC N.N.              50:00 
    410252 N036800      Urban Hynek               N03 NEREG. VYSOKÁ U MĚLNÍKA           53:00 
    224915 EKP7002      Blaha Ondřej              EKP EKONOM PRAHA                      56:00 
     51600 EKP6800      Pecka Jan                 EKP EKONOM PRAHA                      59:00 
      8147 SUL6602      Leder Pavel               SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L         62:00 
      8138 SUL6000      Hromádka Miroslav         SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L         65:00 
      8127 SUL6700      Kraus Milan               SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L         68:00 
     51587 EKP6701      Janeček Jura              EKP EKONOM PRAHA                      71:00 
     51712 MFP7100      Šimša Jaromír             MFP MFF UK PRAHA                      74:00 
    229388 KSU6849      Pavlík Radek              KSU KVS ŠUMPERK                       77:00 
     52009 ABM6946      Gross Michal              ABM KOB MOIRA Brno                    80:00 



   H40A  (25)                       

      9672 VAM6201      Smutný Michal             VAM OOB VAMBERK                       81:00 
     52667 ZBM6526      Mlynárik Peter            ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                84:00 
     53143 TZL6401      Vrubel Karel              TZL SKOB ZLÍN                         87:00 
     51631 PGP6301      Přibík Jan                PGP SK PRAGA PRAHA                    90:00 
     52276 KAM6600      Valášek Petr              KAM SK KAMENICE                       93:00 
     52279 OKP6204      Semík Luboš               OKP OK24 PRAHA                        96:00 
    352336 ZPV6213      Křeček Miroslav           ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV           99:00 
     53368 TZL6309      Láznička Robert           TZL SKOB ZLÍN                        102:00 
      9007 HOR6301      Vávra Martin              HOR TJ Jiskra Hořice                 105:00 
     51686 OKP6601      Richtr Aleš               OKP OK24 PRAHA                       108:00 
     52520 STE6501      Skyva Petr                STE SK SKI-OB ŠTERNBERK              111:00 
     52282 VSP6201      Nemecek Jan               VSP USK PRAHA                        114:00 
     51418 KRE6401      Zimmermann Pavel          KRE SOKOL KŘEMŽE                     117:00 
      8218 TUR6602      Stárek Filip              TUR OOB TJ TURNOV                    120:00 
      7763 DOK6300      Hradecký Jaroslav         DOK OK DOKSY                         123:00 
    307604 101XX02      Arbter Roland             101 NATURFREUNDE WIEN - AUT          126:00 
     51836 CTB6601      Voborník Petr             CTB SK Chotěboř                      129:00 
      2056 FYD6401      Claus Carol               FYD JKOB FRÝDLANT V Č.               132:00 
     53271 BBM6508      Ptáček Pavel              BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO          135:00 
      9424 PHK6502      Novotný Milan             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              138:00 
      9378 PHK6503      Kavalír Karel             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              141:00 
     53259 TBM6517      Brlica Pavel              TBM KOS TJ Tesla Brno                144:00 
     52663 AOP6501      Hadač Miroalav            AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA          147:00 
     52693 LCE6413      Vavrys Petr               LCE SLOVAN LUHAČOVICE                150:00 
     53296 TBM6107      Urválek Jiří              TBM KOS TJ Tesla Brno                153:00 



   H40B  (25)                       

    515090 VBM6201      Pulec Pavel               VBM VSK MZLU BRNO                      1:00 
    405971 LTU6301      Petržela Pavel            LTU Lokomotiva Trutnov                 4:00 
      8333 FYD6400      Buřita Dobroslav          FYD JKOB FRÝDLANT V Č.                 7:00 
      6607 OSN6207      Bořil Petr                OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.             10:00 
     45458 3016609      Faggyas László            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -         13:00 
      9123 SHK6401      Teplý Jiří                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             16:00 
    410170 AOP6301      Peřinka Jan               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           19:00 
    416072 LCE6602      Kunčar Vít                LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 22:00 
     51911 ABR6501      Vičan Lubomír             ABR A-team NOVO Bruntál               25:00 
     52963 KSU6345      Rajnošek Zdeněk           KSU KVS ŠUMPERK                       28:00 
     51907 ABR6201      Zítka Jiří                ABR A-team NOVO Bruntál               31:00 
     51679 OKP6200      Novák Ivo                 OKP OK24 PRAHA                        34:00 
     51276 PGP6300      Slavík Viktor             PGP SK PRAGA PRAHA                    37:00 
    301420 PTK6401      Hájek Jiří                PTK OK POTUČKY                        40:00 
      7879 MLA6601      Kunc Petr                 MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                    43:00 
    219293 DKP6501      Seifert Jan               DKP OOB Kotlářka Praha                46:00 
     52700 LCE6207      Slezák Libor              LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 49:00 
    232336 API6401      Funda Jiří                API OK ANDANTE PÍSEK                  52:00 
      7762 DOK6200      Kořínek Zdeněk            DOK OK DOKSY                          55:00 
      8185 PEN6600      Vydra Ivan                PEN PEN OK Reco Sport                 58:00 
     53263 TBM6307      Nykodým Petr              TBM KOS TJ Tesla Brno                 61:00 
     51881 ABR6301      Kolář Rudolf              ABR A-team NOVO Bruntál               64:00 
      8859 FSP6304      Šimek Tomáš               FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA            67:00 
     53856 HLV6321      Končák Jaroslav           HLV SOKOL HOLEŠOV                     70:00 
      8650 DKP6500      Klaška Pavel              DKP OOB Kotlářka Praha                73:00 



   H40C  (23)                       

    307417 TJN6201      Lejsek Martin             TJN TATRAN JABLONEC N.N.              47:00 
      9327 LPU6201      Cinkan Zdeněk             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           49:00 
     52695 LCE6311      Hubáček Jaroslav          LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 51:00 
    301391 KPY6201      Kohl Jiří                 KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.             53:00 
    336729 DCE6300      Hovorka Jan               DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                55:00 
    253352 LPU6505      Valach Petr               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           57:00 
    301353 KPY6300      Stránský Jiří             KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.             59:00 
     52012 LBM6212      Greguš Miloš              LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno        61:00 
     53515 TJP6301      Novák Petr                TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             63:00 
      9632 LTU6501      Hanuš Pavel               LTU Lokomotiva Trutnov                65:00 
     49998 PEN6200      Vydra Pavel               PEN PEN OK Reco Sport                 67:00 
      8788 TRC6400      Trojek Jakub              TRC SKOB BETA Třinec                  69:00 
      9124 SHK6402      Chmelař Pavel             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             71:00 
      9369 PHK6401      Hlaváček Lubomír          PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               73:00 
    410321 VBM6501      Jordanov Nikolaj          VBM VSK MZLU BRNO                     75:00 
      9388 PHK6501      Kubíček Radek             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               77:00 
     53455 SJI6301      Petráček Aleš             SJI OK JIHLAVA                        79:00 
    416321 MFP6302      Šimek Miroslav            MFP MFF UK PRAHA                      81:00 
    500581 KON6515      Hlava Miroslav            KON KOB Konice                        83:00 
    410783 LPU6504      Procházka Radek           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           85:00 
     52971 LBE6400      Mezník Vladimír           LBE LOKO BEROUN                       87:00 
      8341 LDC6401      Vlček Petr                LDC KOB DĚČÍN                         89:00 
    303939 MFP6301      Forst Libor               MFP MFF UK PRAHA                      91:00 



   H45A  (25)                       

    515097 FSP6104      Borovička Milan           FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA            82:00 
    410327 TBM5807      Šebesta Vlastislav        TBM KOS TJ Tesla Brno                 85:00 
    515105 HCE5900      Kettner Pavel             HCE SOKOL HOSTIVICE                   88:00 
      7881 MLA5701      Michalec Jan              MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                    91:00 
     53260 TBM6007      Pospisek Zbynek           TBM KOS TJ Tesla Brno                 94:00 
     52752 HAV5702      Juračka Zdeněk            HAV SKOB BANÍK HAVÍŘOV                97:00 
     49990 STB5701      Ludvík Petr               STB STADION NOVÝ BOR                 100:00 
      9773 LTU5802      Horák Jiří                LTU Lokomotiva Trutnov               103:00 
      7880 MLA5801      Milota Josef              MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                   106:00 
      9277 LPU6102      Roudný Václav             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          109:00 
      9070 JIL6102      Malý Evžen                JIL OK JILEMNICE                     112:00 
     52381 VPM6101      Bartovský Pavel           VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ              115:00 
    301235 TBM6005      Šuler Josef               TBM KOS TJ Tesla Brno                118:00 
     51960 OSN6004      Kamenický Radan           OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.            121:00 
     53221 VBM6000      Hirš Libor                VBM VSK MZLU BRNO                    124:00 
     53370 TZL5705      Krajča Pavel              TZL SKOB ZLÍN                        127:00 
    301648 SHK5801      Hausvater Karel           SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            130:00 
     53247 TBM6116      Hlaváč Jiří               TBM KOS TJ Tesla Brno                133:00 
     52275 VSP5700      Skorpil Martin            VSP USK PRAHA                        136:00 
      8276 STE5902      Neumann Jaroslav          STE SK SKI-OB ŠTERNBERK              139:00 
     52248 TTR6101      Nešpor Jan                TTR OOB TŘEBÍČ                       142:00 
     52525 STE5701      Václavek Jiří             STE SK SKI-OB ŠTERNBERK              145:00 
      8902 KON6111      Grepl Ladislav            KON KOB Konice                       148:00 
     53320 TZL5703      Nečas Rudolf              TZL SKOB ZLÍN                        151:00 
     52526 STE5809      Václavek Tomáš            STE SK SKI-OB ŠTERNBERK              154:00 



   H45B  (25)                       

    232430 KAM5900      Panoch Milan              KAM SK KAMENICE                        1:00 
      9775 LTU5801      Krejčí Jaroslav           LTU Lokomotiva Trutnov                 4:00 
     51914 SBR6102      Vrábel Jaromír            SBR SKOB Bruntál                       7:00 
     52534 STE5904      Višňa Milan               STE SK SKI-OB ŠTERNBERK               10:00 
     52563 SSU5847      Březina Vladimír          SSU SEVERKA ŠUMPERK                   13:00 
    331213 DKL5200      Šorm Miroslav             DKL KLUB OB KLADNO                    16:00 
    571221 TZL5704      Krejčík Zbyněk            TZL SKOB ZLÍN                         19:00 
      9400 PHK5701      Běhoun Pavel              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               22:00 
     51147 EKP5800      Fanta Miroslav            EKP EKONOM PRAHA                      25:00 
    232041 DCE6100      Pavlů Jaroslav            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                28:00 
      8337 LDC5701      Stibal Ivan               LDC KOB DĚČÍN                         31:00 
     51406 PCB5901      Blabla Zdeněk             PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE              34:00 
      4644 PZR6106      Skryja Bořivoj            PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU              37:00 
     52063 LBM6113      Korpas Jaroslav           LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno        40:00 
     52146 OSN6005      Wurzel Břetislav          OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.             43:00 
     52776 MOV5803      Ryšavý Jiří               MOV SKOB OSTRAVA                      46:00 
      9071 JIL6101      Král Martin               JIL OK JILEMNICE                      49:00 
      8789 TRC5701      Bialožyt Miroslav         TRC SKOB BETA Třinec                  52:00 
    301626 VCB6101      Hošek Lubomír             VCB TJ OB České Budějovice            55:00 
    410716 PGP5701      Vohadlo Jiří              PGP SK PRAGA PRAHA                    58:00 
      8811 AOP5801      Pavelek Luděk             AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           61:00 
    410797 SHK5702      Gazdačko Milan            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             64:00 
      8220 TUR5803      Konopáč Jiří              TUR OOB TJ TURNOV                     67:00 
     52372 VPM5901      Kodeda Oldřich            VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ               70:00 
     52666 AOP5701      Kostka Evžen              AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           73:00 



    H45C  (8)                       

     51673 PGP6003      Hrabánek David            PGP SK PRAGA PRAHA                    70:00 
      8103 LIT5802      Nerad Jaroslav            LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV          72:00 
     51635 PVP6104      Kroupa Václav             PVP VSK Přírodověda - orientač        74:00 
    301374 KPY5701      Dobeš Václav              KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.             76:00 
     51691 MKP5800      Tomaščin Jaroslav         MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA           78:00 
    416300 ZAM5701      Kulhavý Josef             ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK                 80:00 
     51133 SKV5901      Janovič Ondřej            SKV SLOVAN KARLOVY VARY               82:00 
      9599 VAM5801      Tupec Jiří                VAM OOB VAMBERK                       84:00 



   H50A  (25)                       

      8863 AOP5401      Sýkora Jiří               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           80:00 
      7886 MAS5200      Chotětický Václav         MAS KČT AŠ                            83:00 
      9234 LPU5404      Juračka Vojtěch           LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           86:00 
      9774 JIL5201      Erlebach Josef            JIL OK JILEMNICE                      89:00 
      9260 LPU5201      Farář Václav              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           92:00 
      7755 DOK5500      Novák Tom                 DOK OK DOKSY                          95:00 
     53341 TZL5601      Háj Bohumil               TZL SKOB ZLÍN                         98:00 
    416324 DKL5400      Cabrnoch Jiří             DKL KLUB OB KLADNO                   101:00 
     52428 ZPV5501      Jirka Jiří                ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV          104:00 
     53322 TZL5402      Slováček Rudolf           TZL SKOB ZLÍN                        107:00 
     51753 PGP5501      Doležal Miroslav          PGP SK PRAGA PRAHA                   110:00 
     52774 MOV5201      Juřeník Josef             MOV SKOB OSTRAVA                     113:00 
      8219 TUR5601      Holas Vladimír            TUR OOB TJ TURNOV                    116:00 
     53287 TBM5602      Cigoš Petr                TBM KOS TJ Tesla Brno                119:00 
      8302 VLI5301      Škoda Přemek              VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            122:00 
     45417 3015201      Hegedűs Zoltán            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -        125:00 
     51740 VSP5203      Polak Zdenek              VSP USK PRAHA                        128:00 
      8249 TJN5549      Kunc Radovan              TJN TATRAN JABLONEC N.N.             131:00 
     51605 EKP5500      Šedivý Jiří               EKP EKONOM PRAHA                     134:00 
   2000044 203XX02      Kundisch Diethard         203 USV TU DRESDEN - GER             137:00 
      8250 TJN5605      Táborský Ondřej           TJN TATRAN JABLONEC N.N.             140:00 
    550310 OSN5501      Hruška Jiří               OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.            143:00 
     52556 SSU5600      Strachota Jaroslav        SSU SEVERKA ŠUMPERK                  146:00 
     51965 DCE5500      Procházka Antonín         DCE SOKOL DOBŘICHOVICE               149:00 
     51816 TUR5501      Folprecht Miroslav        TUR OOB TJ TURNOV                    152:00 



   H50B  (28)                       

      9087 JIL5401      Kynčl Stanislav           JIL OK JILEMNICE                       6:00 
     52711 ADA5505      Věžník Antonín            ADA SPARTAK ADAMOV                     9:00 
     45477 3025301      Biro Sandor               302 BUDAPEST TEAM - HUN               12:00 
      4511 3025209      Mathe Istvan              302 BUDAPEST TEAM - HUN               15:00 
     52669 ADA5506      Jelínek Roman             ADA SPARTAK ADAMOV                    18:00 
    336709 JEN5301      Jedlička Miroslav         JEN OB JENIŠOVICE                     21:00 
     52759 SCP5500      Jahn Pavel                SCP OK SPARTA PRAHA                   24:00 
     52194 TEM5501      Korecký Miroslav          TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE                27:00 
      9257 LPU5206      Třasák Milan              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           30:00 
     52078 RBK5307      Henek Milan               RBK RADIOKLUB BLANSKO                 33:00 
      7887 MAS5400      Chotětický Jan            MAS KČT AŠ                            36:00 
    416833 TJN5101      Böhm Karel                TJN TATRAN JABLONEC N.N.              39:00 
     52107 PGP5200      Sysel Zdeněk              PGP SK PRAGA PRAHA                    42:00 
     52398 TZL5301      Čevela Jaromír            TZL SKOB ZLÍN                         45:00 
     51581 EKP5601      Bochenek Milan            EKP EKONOM PRAHA                      48:00 
    219273 BBM5300      Ptáček Ladislav           BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO           51:00 
      8167 CHA5500      Kaška Rudolf              CHA OK CHRASTAVA                      54:00 
    303960 TTR5601      Klusáček Martin           TTR OOB TŘEBÍČ                        57:00 
      7778 JEN5201      Bárta Miroslav            JEN OB JENIŠOVICE                     60:00 
     51973 DCE5400      Jaroš Vladimír            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                63:00 
     52421 LOL5502      Dosoudil Miroslav         LOL SK OK OLOMOUC                     66:00 
     49416 OOP5302      Rychlý Miloš              OOP TJ OPAVA                          69:00 
     53526 TJP5500      Cedrych Karel             TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             72:00 
     52530 STE5301      Zdráhal Tomáš             STE SK SKI-OB ŠTERNBERK               75:00 
      9301 LPU5408      Štěrba Pavel              LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           78:00 
     52027 PBM5303      Robotka Libor             PBM TJ Spartak První Brněnská         81:00 
     53842 TZL5410      Žaludek Jindřich          TZL SKOB ZLÍN                         84:00 
    500289 SCP5200      Přeček Zdeněk             SCP OK SPARTA PRAHA                   87:00 



   H55A  (25)                       

     51904 SBR4701      Blažek Václav             SBR SKOB Bruntál                      81:00 
      9798 SRK4702      Hrobař Rudolf             SRK SOOB SPARTAK RYCHNOV N.K.         84:00 
      9686 NPA5001      Novák Karel               NPA SKLOB NOVÁ PAKA                   87:00 
      7751 DOK5000      Rančák Josef              DOK OK DOKSY                          90:00 
      8155 CHA4901      Kadavý Zdeněk             CHA OK CHRASTAVA                      93:00 
      8221 TUR5102      Provaznník Jiří           TUR OOB TJ TURNOV                     96:00 
      8806 SLA4700      Švec Zdeněk               SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ               99:00 
     52517 STE4801      Sklenář Antonín           STE SK SKI-OB ŠTERNBERK              102:00 
     51562 SCP4700      Buriánek Jaromír          SCP OK SPARTA PRAHA                  105:00 
      8351 TUR4801      Jakubec Jindřich          TUR OOB TJ TURNOV                    108:00 
      9948 SJC4801      Bílek Vratislav           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               111:00 
     51233 VLI4901      Karmazín Petr             VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            114:00 
     53256 TBM5003      Zabloudil Pavel           TBM KOS TJ Tesla Brno                117:00 
    515013 VSP5100      Hora Vlada                VSP USK PRAHA                        120:00 
     53848 TZL4902      Jelínek Petr              TZL SKOB ZLÍN                        123:00 
    232153 BOV5001      Miřijovský Přemysl        BOV BOV                              126:00 
      8161 CHA5100      Barták Jiří               CHA OK CHRASTAVA                     129:00 
     53217 VBM4732      Chmelík Aleš              VBM VSK MZLU BRNO                    132:00 
     51706 MKP4700      Koč Zdeněk                MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA          135:00 
      8258 TJN4901      Lukavec Miloslav          TJN TATRAN JABLONEC N.N.             138:00 
      8861 TJP4900      Peterka František         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA            141:00 
      9687 NPA5101      Kalibán Jaroslav          NPA SKLOB NOVÁ PAKA                  144:00 
     51643 VSP5000      Horinek Jaroslav          VSP USK PRAHA                        147:00 
      2097 204XX02      Härtelt Helmut            204 SSV PLANETA RADEBEUL - GER       150:00 
      8299 VLI5101      Přinda Oldřich            VLI VSK SLAVIA TU LIBEREC            153:00 



   H55B  (29)                       

     53305 VBM4806      Dokoupil Vladimír         VBM VSK MZLU BRNO                      7:00 
      9913 SJC4805      Mikan Vladimir            SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                10:00 
      6645 KBP4500      Valter Petr               KBP KBP Praha                         13:00 
     52206 MOV4803      Rokosz Bohumil            MOV SKOB OSTRAVA                      16:00 
    410398 BBM5100      Denemarek Oldřich         BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO           19:00 
     51863 PGP4800      Zelený Vladimír           PGP SK PRAGA PRAHA                    22:00 
     51693 MKP5100      Liberský Mirko            MKP SK METEOR KAČEROV PRAHA           25:00 
    301187 TEM4701      Pokorný Karel             TEM SPORTOVNÍ SVAZ ETE                28:00 
      8332 FYD4900      Juřina Robert             FYD JKOB FRÝDLANT V Č.                31:00 
      7777 JEN5001      Richtr Jiří               JEN OB JENIŠOVICE                     34:00 
    255567 PGP4900      Kotecký Roman             PGP SK PRAGA PRAHA                    37:00 
      8720 SOP5101      Jurčák Karel              SOP TJ Slezan Opava                   40:00 
     51760 DKP4900      Stehno Pavel              DKP OOB Kotlářka Praha                43:00 
    416088 HLV4801      Peška Antonín             HLV SOKOL HOLEŠOV                     46:00 
      7890 SCH4701      Jirásek Jaroslav          ZLH TJ ZLATÉ HORY                     49:00 
    411760 LBE5000      Hamáček Bohuslav          LBE LOKO BEROUN                       52:00 
      8159 CHA5001      Vokál Jiří                CHA OK CHRASTAVA                      55:00 
     51204 LLI4702      Peterka Josef             LLI TJ LOKO LIBEREC                   58:00 
      8890 DLT5001      Babický Tomáš             DLT OB ROZMARÝN LITOMĚŘICE            61:00 
     51910 ABR4801      Toman Stanislav           ABR A-team NOVO Bruntál               64:00 
      9261 LPU5001      Farář Jaroslav            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           67:00 
     51283 LBE4900      Tvrdek Vojtěch            LBE LOKO BEROUN                       70:00 
     52171 BOV4802      Sikora Miroslav           BOV BOV                               73:00 
      8323 TUV4701      Pospíšil Jiří             TUV SOK TJ TURNOV                     76:00 
      9777 LTU4801      Rejmont Milan             LTU Lokomotiva Trutnov                79:00 
      8674 KSH4801      Fiala Miloš               KSH TJ KAŠPERSKÉ HORY                 82:00 
     53810 SKM4903      Pěček Vítězslav           SKM KOB Směr Kroměříž                 85:00 
     51813 TUR4802      Kubíček Zdeněk            TUR OOB TJ TURNOV                     88:00 
      9328 LPU5101      Knap Jan                  LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           91:00 



   H60A  (14)                       

      7893 ONO4201      Lisý Jan                  ONO SKOB OSTROV N.O.                  97:00 
   2222222 203XX06      Mueller Rainer            203 USV TU DRESDEN - GER             100:00 
     52159 TEP4400      Aschermann Michael        TEP TEMPO PRAHA                      103:00 
    301487 MLA4201      Sklenář Jan               MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                   106:00 
    301345 SJH4201      Gřunděl Ivan              SJH SLOVAN JINDŘICHUV HRADEC         109:00 
     51215 PUL4200      Novotný František         PUL USK SLAVIE UJEP ÚSTÍ N.L.        112:00 
     51743 VSP4300      Dohnal Josef              VSP USK PRAHA                        115:00 
     53819 SKM4633      Zajíc Alois               SKM KOB Směr Kroměříž                118:00 
     51800 DKP4300      Procházka Zdenko          DKP OOB Kotlářka Praha               121:00 
     51213 LLI4501      Kraus Jan                 LLI TJ LOKO LIBEREC                  124:00 
     52660 VOV4401      Vlach Oldřich             VOV VSK VŠB-TU OSTRAVA               127:00 
      7882 MLA4401      Fišák Jan                 MLA MLOK MAR.LÁZNĚ                   130:00 
    501901 203XX01      Conrad Helmut             203 USV TU DRESDEN - GER             133:00 
     51994 PZR4417      Pospíšil Jaromír          PZR SKP ŽĎÁR NAD SÁZAVOU             136:00 



   H60B  (13)                       

     53527 TJP4300      Provazník Zdeněk          TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             11:00 
      9554 CHC4601      Švadlena Jiří             CHC KOB Choceň                        14:00 
     53267 FSP4300      Čadil Jan                 FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA            17:00 
      4545 203XX11      Klaus Henning Weck        203 USV TU DRESDEN - GER              20:00 
     53507 SJP4200      Hlavatý Karel             SJP SLAVOJ PRAHA                      23:00 
      8340 LDC4201      Salov Miroslav            LDC KOB DĚČÍN                         26:00 
     52665 AOP4201      Sedlář Vladimír           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           29:00 
     52766 OOP4401      Nosek Jiří                OOP TJ OPAVA                          32:00 
     49651 VBM4410      Bauer Emil                VBM VSK MZLU BRNO                     35:00 
    352330 SSU4302      Ostřanský Josef           SSU SEVERKA ŠUMPERK                   38:00 
      9577 BOV4402      Starý Břetislav           BOV BOV                               41:00 
      8805 SLA4600      Nosál Stanislav           SLA SKOB STAVIMAT SLANÝ               44:00 
      9256 LPU4501      Fridrich Jaroslav         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           47:00 



   H65A  (11)                       

      9823 PHK4101      Rychlý Rudolf             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               52:00 
     51763 DKP3800      Ďurčat Jozef              DKP OOB Kotlářka Praha                58:00 
      9347 LPU4001      Koudelka Karel            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           64:00 
    416268 LPU3901      Málek Josef               LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           70:00 
     51700 PGP3800      Attl Vladimír             PGP SK PRAGA PRAHA                    76:00 
    410733 SCP4100      Rejpal Petr               SCP OK SPARTA PRAHA                   82:00 
      9460 PHK3901      Weber Petr                PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               88:00 
     51410 OCB4101      Bouček Václav             OCB  Orienteering club České B        94:00 
      9103 SHK4001      Máslo Miroslav            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            100:00 
    500268 SJC3601      Havlík Jaroslav           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               106:00 
      2089 204XX01      Schmalfeld Tasilo         204 SSV PLANETA RADEBEUL - GER       112:00 



    H70A  (5)                       

     51333 TJP3600      Burýšek Slavomír          TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             96:00 
     51324 TJP3300      Doleček Karel             TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA            102:00 
      8797 SJP3501      Bláha Svatopluk           SJP SLAVOJ PRAHA                     108:00 
     49404 SCP3300      Semorád Miloš             SCP OK SPARTA PRAHA                  114:00 
     53375 TZL3613      Láznička Alois            TZL SKOB ZLÍN                        120:00 



    H75A  (9)                       

     49622 SJP2700      Mack Zdeněk               SJP SLAVOJ PRAHA                      86:00 
     51974 DCE2200      Cupák Miloslav            DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                92:00 
     52536 SSU2600      Uhmann Hubert             SSU SEVERKA ŠUMPERK                   98:00 
     53549 TJP2700      Nemrava František         TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA            104:00 
     52098 PGP2800      Samohýl Richard           PGP SK PRAGA PRAHA                   110:00 
     53321 TZL3125      Valla Stanislav           TZL SKOB ZLÍN                        116:00 
     52350 PGP2700      Macoun Jindra             PGP SK PRAGA PRAHA                   122:00 
     52561 SSU3000      Sita Vratislav            SSU SEVERKA ŠUMPERK                  128:00 
      9455 PHK3002      Vykysalý František        PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              134:00 



     T2  (49)                       

     53502 TJP9401      Smolka Ondřej             TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA              0:00 
     51995 OSN9549      Kamenický Jeroným         OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.              2:00 
    301617              Přibíková Johana          PGP SK PRAGA PRAHA                     4:00 
    232024              Ashermannová Irena        VSP USK PRAHA                          6:00 
     52108 PGP5650      Syslová Drahomíra         PGP SK PRAGA PRAHA                     8:00 
     52904 STB9801      Ludvík Matyáš             STB STADION NOVÝ BOR                  10:00 
    232050              Hrabánková Klára          PGP SK PRAGA PRAHA                    12:00 
    410790              Novotná Klára             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               14:00 
    255566 PGP9500      Kotecký Daniel            PGP SK PRAGA PRAHA                    16:00 
      9356              Hejnalová Eva             KAM SK KAMENICE                       18:00 
    515498 DKP9600      Illner Vojtěch            DKP OOB Kotlářka Praha                20:00 
      9555              Švadlena Jiří             CHC KOB Choceň                        22:00 
    410247 HCE9600      Kettner Vojtěch           HCE SOKOL HOSTIVICE                   24:00 
    232612 AOP9451      Peřinková Petra           AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           26:00 
      8866              Dobiášová Hana            ROU SKOB ROUDNICE N.L.                28:00 
      9952 SJC7253      Zlámalová Zdena           SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                30:00 
     51471 VAM9301      Smutný Šimon              VAM OOB VAMBERK                       32:00 
    416071 LCE9651      Kunčarová Jana            LCE SLOVAN LUHAČOVICE                 34:00 
      8477              Loňková Lenka             NO5 NEREG. C.LIPA                     36:00 
      9802 SHK7252      Langrová Monika           SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             38:00 
    232512 TJN9501      Posselt Martin            TJN TATRAN JABLONEC N.N.              40:00 
      4370              Šebánková Radka           JEN OB JENIŠOVICE                     42:00 
     51288 HCE9400      Kettner Lukáš             HCE SOKOL HOSTIVICE                   44:00 
     53599 VSP9550      Borankova Karolina        VSP USK PRAHA                         46:00 
    230719              Vydrová Karolína          PEN PEN OK Reco Sport                 48:00 
      4390              Vydra Petr                JEN OB JENIŠOVICE                     50:00 
    232267 KAM9401      Semík Ondřej              KAM SK KAMENICE                       52:00 
    232856 TTR6102      Fiala Petr                TTR OOB TŘEBÍČ                        54:00 
    236999              Smržová Pavlína           JES KOS Jesenice                      56:00 
    416349 OCB9501      Bouček Jakub              OCB  Orienteering club České B        58:00 
    416034 BBM9501      Kunc Jan                  BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO           60:00 
    237000              Máchová Veronika          JES KOS Jesenice                      62:00 
    301427 PTK9400      Hájek Lukáš               PTK OK POTUČKY                        64:00 
    232250              Bořil Jan                 OSN                                   66:00 
    301546 N0194XX      Klaška Jan                N01 NEREG. ZNOJMO                     68:00 
     51408 PCB6851      Stluková Eliška           PCB SKP ČESKÉ BUDĚJOVICE              70:00 
     51105 LPU9351      Knapová Lenka             LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           72:00 
     53550              Novák Ondřej              TJP OOB SOKOL TROJA PRAHA             74:00 
    301707 LPM6450      Doležalová Lucie          LPM OK LOKO PLZEŇ                     76:00 
    352304 SSU9243      Ostřanský Filip           SSU SEVERKA ŠUMPERK                   78:00 
    303923 ZPV9271      Křečková Lenka            ZPV KOB ŽELEZÁRNY PROSTĚJOV           80:00 
      8163              Polívková Kamila          PEN PEN OK Reco Sport                 82:00 
    232245              Valášek Jan               KAM SK KAMENICE                       84:00 
    301292 BBM9600      Ptáček Pavel              BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO           86:00 
    301711 LPM9450      Doležalová Anna           LPM OK LOKO PLZEŇ                     88:00 
    301135              Němeček Jan               PGP SK PRAGA PRAHA                    90:00 
     51177 DCE9550      Procházková Marie         DCE SOKOL DOBŘICHOVICE                92:00 
      5588 TUR8450      Palečková Lucie           TUR OOB TJ TURNOV                     94:00 
    232427              Klinkerová Tereza         ROZ OK TOM ROZTOKY                    96:00 



     T4  (97)                       

      5599 TUR8001      Gomzyk Andriy             TUR OOB TJ TURNOV                      1:00 
    515029 DKL8450      Cabrnochová Eva           DKL KLUB OB KLADNO                     3:00 
     53565 STB9301      Ludvík Vojtěch            STB STADION NOVÝ BOR                   5:00 
     53554 LDC9250      Vlčková Klára             LDC KOB DĚČÍN                          7:00 
      9972 SJC8801      Špicar Petr               SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                 9:00 
     52284              Ashermann Jan             VSP USK PRAHA                         11:00 
      8959 VRL8704      Flousek Petr              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           13:00 
      8108 LIT9001      Nerad Jaroslav            LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV          15:00 
     53112              Mátlová Pavlína           KSU KVS ŠUMPERK                       17:00 
    232400 KAM8950      Panochová Alžběta         KAM SK KAMENICE                       19:00 
    232117 RBK6201      Kazda Bohumil             RBK RADIOKLUB BLANSKO                 21:00 
     52316 LBE9251      Procházková Zuzana        LBE LOKO BEROUN                       23:00 
      8992 VRL9101      Krajíček Václav           VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           25:00 
     53596 VSP5200      Laciga Zdeněk             VSP USK PRAHA                         27:00 
      8401              Jonáková Michaela         PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               29:00 
      9145              Bláha Jan                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             31:00 
      4362              Šulc Kryštof              NO7                                   33:00 
     51759              Havlíčková Vendula        DKP OOB Kotlářka Praha                35:00 
      8188              Kadavý Petr               CHA OK CHRASTAVA                      37:00 
      9938 SJC8755      Matušová Petra            SJC SPORTCENTRUM JIČÍN                39:00 
      8787              Niedoba Jan               NO7                                   41:00 
      8531              GIbon pralesní            VPM KOS SLAVIA VŠ PLZEŇ               43:00 
     51993 OSN9339      Kamenický Tobiáš          OSN SKOS NOVÉ MĚSTO NA M.             45:00 
      9450              Váchová Klára             PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ               47:00 
    301628 KAM9100      Semík Vojtěch             KAM SK KAMENICE                       49:00 
     52370 JHB8557      Kuncířová Kamila          JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod          51:00 
    331476 BBM7850      Ptáčková Nikol            BBM BETA URSUS ORIENT. BRNO           53:00 
     53111              Jindřišková Martina       ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO                55:00 
    207811              Šváb Jan                  FSP STAVEBNI FAKULTA PRAHA            57:00 
    515026              Plch Martin               NO5 NEREG. C.LIPA                     59:00 
     53009              Kožinová Anna             PGP SK PRAGA PRAHA                    61:00 
      4377              Cabalka Aleš              SUL SLAVOJ SEVEROTUK ÚSTÍ N.L         63:00 
    207858              Trojčák Daniel            VSP USK PRAHA                         65:00 
      4374              Džmuráň Robert            SMR                                   67:00 
    303912 TTR9301      Klusáček Jan              TTR OOB TŘEBÍČ                        69:00 
      9128              Mádle Petr                SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             71:00 
      8265              Lukavec Petr              SMR                                   73:00 
    410117              Mucha Pavel               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA           75:00 
    416265 LPU9451      Procházková Klára         LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE           77:00 
    301425 PTK9200      Frey Martin               PTK OK POTUČKY                        79:00 
      8868 ROU7504      Simr Pavel                ROU SKOB ROUDNICE N.L.                81:00 
    301370 KPY8600      Kohl Ondřej               KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.             83:00 
    301132 ZAM9651      Kulhavá Eliška            ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK                 85:00 
    416226 CHT8852      Štursová Michaela         CHT SK CHRAST                         87:00 
      8982 VRL7601      Kutlvašr Rudolf           VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ           89:00 
      9121              Mádla Iva                 SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             91:00 
    232201 PTK9150      Hájková Monika            PTK OK POTUČKY                        93:00 
    410725 KPY9100      Stránský Jiří             KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.             95:00 
      9199 SHK9251      Teplá Karolína            SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ             97:00 
    207855              Klinkera Václav           ROZ OK TOM ROZTOKY                    99:00 
    515045              Šíp Lubor                 EKP EKONOM PRAHA                     101:00 
    416641 3019420      Faggyas Eszter            301 HUNGARIAN NATIONAL TEAM -        103:00 
         1              Kálenský Tomáš            SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               105:00 
    232136 AOP9303      Schuster Marek            AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA          107:00 
         2              Skřička Jan               TBM KOS TJ Tesla Brno                109:00 
     52029 LBM7362      Korpasová Ivana           LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno       111:00 
      9844 SHK8654      Hausvaterová Pavla        SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            113:00 
      5180 CHA7900      Vokál Vojtěch             CHA OK CHRASTAVA                     115:00 
    230663 TBM7658      Klíčová Kateřina          TBM KOS TJ Tesla Brno                117:00 
    301351 KPY9001      Frey Marek                KPY SKOB KRALUPY NAD VLT.            119:00 
      4360              Šulcová Karolína          NO7                                  121:00 
      8799 AOP9301      Hadač Filip               AOP POBO - PŘÁTELÉ OB OPAVA          123:00 
    416107 TBM8411      Liščinský Tomáš           TBM KOS TJ Tesla Brno                125:00 
     51151 LPM8500      Šilhavý Jakub             LPM OK LOKO PLZEŇ                    127:00 
      9275              Krčál Jaroslav            LPU OK LOKOMOTIVA PARDUBICE          129:00 
    232227 PTK9203      Kamaryt Michal            PTK OK POTUČKY                       131:00 
      9003 VRL9102      Machek Vojta              VRL OOS TJ SPARTAK VRCHLABÍ          133:00 
      8119 LIT8201      Pavlík Bronislav          LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV         135:00 
     51648 VSP7301      Arnost Kamil              VSP USK PRAHA                        137:00 
      9827 PHK7906      Silný Ondřej              PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              139:00 
    231939 DKPXX50      Illnerová Daniela         DKP OOB Kotlářka Praha               141:00 
     53331              Navarová Lucie            TBM KOS TJ Tesla Brno                143:00 
     52765 SOP7811      Válka Jan                 SOP TJ Slezan Opava                  145:00 
    301402 PTK9252      Veselá Anna               PTK OK POTUČKY                       147:00 
     49632              Nétek Petr                NO7                                  149:00 
      9161 SHK8552      Stulíková Barbora         SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            151:00 
     45427 3027205      Kisvolcsey Akos           302 BUDAPEST TEAM - HUN              153:00 
    232260              Hájek Petr                ZBM SK ŽABOVRESKY BRNO               155:00 
     53726              Hulec Jakub               VSP USK PRAHA                        157:00 
     51447 TRC7051      Szturcová Ivana           TRC SKOB BETA Třinec                 159:00 
      9119 SHK7302      Netuka Martin             SHK SLAVIA HRADEC KRALOVÉ            161:00 
      4387              Volenský Karel            NO7                                  163:00 
    502086 DOB7500      Sedlák Radek              DOB KOB DOBRUŠKA                     165:00 
    232647 PHK9302      Maňák Matěj               PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              167:00 
    211303 VSP7455      Bohata Jana               VSP USK PRAHA                        169:00 
    219279 ZAM9351      Kulhavá Šárka             ZAM OOB SOKOL ŽAMBERK                171:00 
     51486              Ryjáček Jan               LPM OK LOKO PLZEŇ                    173:00 
      9830 PHK9451      Novotná Markéta           PHK OK99 HRADEC KRALOVÉ              175:00 
      8768 TRC9102      Szturc Václav             TRC SKOB BETA Třinec                 177:00 
      9971 SJC8754      Špicarová Michaela        SJC SPORTCENTRUM JIČÍN               179:00 
    301101 DCE9300      Rusý Tomáš                DCE SOKOL DOBŘICHOVICE               181:00 
    301695 ROU9301      Svoboda Jakub             ROU SKOB ROUDNICE N.L.               183:00 
     51484              Winklerova Hanna          LPM OK LOKO PLZEŇ                    185:00 
      8489 NO5          Najman Jaroslav           NO5 NEREG. C.LIPA                    187:00 
    232210 PTK6650      Kamarytová Martina        PTK OK POTUČKY                       189:00 
      8115 LIT8951      Neradová Eva              LIT KOB CHEMOPETROL LITVÍNOV         191:00 
     51927 TJH7302      Vaněk Petr                TJH OK TOLAR JINDŘ.HRADEC            193:00