Bohemia 2017ne 30.07.2017 15:32
Výsledky - E5 CRYSTALEXvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 LOST SHENTON PARKAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
84Liz Abbott101 LOST SHENTON PARKAUS57:07+10:48
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
115Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARKAUS54:01+13:51
141Matthews Richard101 LOST SHENTON PARKAUS61:55+21:45
 
 
 
121121 OJE WAPPLERAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
306Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLERAUT84:11+35:13
 
 
 
122122 HSV RIEDAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
718Haider Anna122 HSV RIEDAUT101:23+64:46
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
27Hones Sepp122 HSV RIEDAUT38:30+1:16
 
 
 
151151 C.O. LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
610Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGEBEL30:21+8:53
 
 
 
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
1311Leyimangoye Judith151 C.O. LIÉGEBEL112:26+65:54
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
239Pierlot André151 C.O. LIÉGEBEL67:53+19:30
4213Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGEBEL121:15+72:52
12Florin Jacques151 C.O. LIÉGEBELvzdal
 
 
 
152152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
2140Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL109:09+85:10
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
2639Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL62:23+21:05
 
 
 
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
21Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELvzdal
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
2041Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL71:40+26:38
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
2931Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL82:57+33:59
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
2322Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL77:17+32:01
2434Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL77:21+32:05
2529Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL82:43+37:27
3036Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL96:51+51:35
3125Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL101:42+56:26
3226Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL115:17+70:01
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
43Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELdisk
 
 
 
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
717Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL60:04+13:35
1216Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL105:34+59:05
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
8130Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL131:04+94:27
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
4146Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL127:38+61:06
 
 
 
H21C (14)5,7 km 250 m18 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE60:340:00
420Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL74:02+13:28
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
2238Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL91:58+41:32
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
3237Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL77:05+28:20
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
3635Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL77:55+34:32
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
2144Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL115:26+70:18
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
833Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL56:24+8:01
2918Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL70:15+21:52
3127Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL78:53+30:30
3224Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL83:13+34:50
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
1323Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL51:29+14:15
2014Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL60:12+22:58
3245Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL88:20+51:06
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
2442Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL73:30+33:20
19Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELvzdal
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
1732Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL99:16+52:01
 
 
 
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
715Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL90:43+35:03
 
 
 
T-OPEN (15)3,0 km 90 m7 K
 
1493Chen David412 EMEK HEFER OCISR26:170:00
928Bruylant Yoline152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL52:01+25:44
 
 
 
153153 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
1954De Mits Noor153 TROLBEL71:45+47:46
 
 
 
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
952Bourgonjon Ellen153 TROLBEL78:32+31:12
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
3055De Mits Thor153 TROLBEL67:10+46:37
 
 
 
H12A (20)3,0 km 135 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:570:00
349De Clercq Rune153 TROLBEL25:31+2:34
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
3753De Mits Wolf153 TROLBEL64:55+28:59
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
57Van Bealen Michael153 TROLBELvzdal
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
242133De Clercq Bob153 TROLBEL92:57+42:31
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
4451De Mits Yves153 TROLBEL97:36+48:51
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
1648Peeters Andre153 TROLBEL86:04+33:05
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
1156De Mits Viek153 TROLBEL33:30+11:25
 
 
 
154154 KOLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (7)4,4 km 195 m12 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN53:340:00
560Aerden Eske154 KOLBEL83:14+29:40
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
3159Delanghe Anne-marie154 KOLBEL87:59+39:01
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
1861Aerden Torben154 KOLBEL33:43+13:10
 
 
 
H45B (17)4,8 km 215 m14 K
 
11478Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE65:070:00
1258Aerden Frank154 KOLBEL86:26+21:19
 
 
 
155155 D-TEAM ANTWERPENBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
3562Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPENBEL102:49+51:54
 
 
 
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
766Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPENBEL54:52+10:58
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
670Serrallonga Arques Anna155 D-TEAM ANTWERPENBEL66:09+6:04
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
4768Houben Ellen155 D-TEAM ANTWERPENBEL76:25+39:48
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
264Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPENBEL68:06+1:34
1265Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPENBEL79:33+13:01
1563Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPENBEL80:18+13:46
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
667van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPENBEL71:29+4:30
1869Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPENBEL84:09+17:10
 
 
 
156156 HAMOKBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
71Deferme Miel156 HAMOKBELvzdal
 
 
 
171171 KSO BNTU MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
1275Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSKBLR75:20+27:00
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
474Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSKBLR45:22+6:56
 
 
 
191191 VARIANT 5BUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
987Aleksandrova Emili191 VARIANT 5BUL33:51+9:52
1588Ilieva Elena191 VARIANT 5BUL41:28+17:29
 
 
 
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
9102Georgieva Julia191 VARIANT 5BUL58:18+27:21
105Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 5BULvzdal
103Atanasova Ivet191 VARIANT 5BULvzdal
 
 
 
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
785Ilieva Yana191 VARIANT 5BUL46:46+12:55
2284Vasileva Anzhela191 VARIANT 5BUL74:32+40:41
2382Hristova Plamena191 VARIANT 5BUL76:30+42:39
2483Nenkova Reneta191 VARIANT 5BUL78:03+44:12
2686Petrova Yoanna191 VARIANT 5BUL78:29+44:38
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
280Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL42:30+1:12
4106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL43:29+2:11
2579Boneva Betina191 VARIANT 5BUL60:54+19:36
 
 
 
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
881Iljeva Tsveta191 VARIANT 5BUL58:53+7:32
13104Simeonova Nevena191 VARIANT 5BUL69:48+18:27
 
 
 
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
1078Dimova Desislava191 VARIANT 5BUL88:05+40:45
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
477Angelova Petranka191 VARIANT 5BUL54:42+5:44
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
107Stoyanova Margarita191 VARIANT 5BULvzdal
 
 
 
H12A (20)3,0 km 135 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:570:00
9110Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 5BUL34:50+11:53
1297Filipov Teodor191 VARIANT 5BUL38:14+15:17
13108Ibryamov Berk Ibryamov191 VARIANT 5BUL40:14+17:17
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
1299Ahmedov Dzan191 VARIANT 5BUL69:55+43:40
1589Todorov Ivan191 VARIANT 5BUL84:45+58:30
16101Taner Ata191 VARIANT 5BUL86:42+60:27
1798Yulianov Samuil191 VARIANT 5BUL90:41+64:26
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
2494Petrov Kaloyan191 VARIANT 5BUL49:52+13:56
38109Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 5BUL66:30+30:34
95Bonev Dani191 VARIANT 5BULvzdal
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
1796Ilkov Georgi191 VARIANT 5BUL74:47+36:05
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
93Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5BULvzdal
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
2490Ovcharov Zdravko191 VARIANT 5BUL108:04+54:42
 
 
 
H18B (9)5,7 km 255 m17 K
 
11546Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE74:020:00
292Petkov Yoan191 VARIANT 5BUL77:01+2:59
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
1291Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 5BUL76:10+9:11
 
 
 
192192 COMPASS-CROSSBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
9111Koeva Velina192 COMPASS-CROSSBUL47:19+13:28
 
 
 
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
2112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL48:26+0:26
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
3115Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSSBUL63:26+3:21
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
10120Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSSBUL58:13+11:54
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
25113Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSSBUL51:52+15:56
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
14114Borisov Petar192 COMPASS-CROSSBUL70:59+17:37
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
17117Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSSBUL81:52+15:20
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
35118Koev Krasimir192 COMPASS-CROSSBUL82:19+33:34
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
40119Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSSBUL88:36+45:13
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
16121Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSSBUL64:01+15:38
 
 
 
193193 KSO VALDI SOFIABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
8122Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIABUL52:50+21:53
 
 
 
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
11124Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIABUL51:10+17:19
 
 
 
D14B (12)3,3 km 150 m9 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:120:00
9123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL53:43+16:31
 
 
 
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
4126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL51:34+3:34
7125Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIABUL55:52+7:52
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
22127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL70:37+19:42
 
 
 
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
17128Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIABUL80:29+32:09
20129Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIABUL86:48+38:28
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
2131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL28:03+1:48
9132Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIABUL51:22+25:07
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
18133Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIABUL74:49+36:07
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
7134Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIABUL76:15+24:39
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
3136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:34+5:12
19135Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIABUL76:22+23:00
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
3140Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIABUL67:12+1:59
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
5137Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIABUL64:07+6:25
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
10138Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIABUL69:24+16:40
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
6139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL52:30+7:22
 
 
 
194194 BROWN TEAMBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
8142Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAMBUL65:23+10:50
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
13143Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAMBUL72:20+46:05
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
141Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAMBULdisk
 
 
 
195195 BEGUN VARNABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
29144Koleva Ivana195 BEGUN VARNABUL90:51+57:00
30145Georgieva Mira195 BEGUN VARNABUL94:48+60:57
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
5154Georgieva Niya195 BEGUN VARNABUL43:36+2:18
 
 
 
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
16153Ivanova Simona195 BEGUN VARNABUL68:42+20:42
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
16158Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNABUL76:40+16:35
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
11147Shterev Preslav195 BEGUN VARNABUL41:24+5:28
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
15151Ivanov Alexander195 BEGUN VARNABUL67:16+12:54
18155Neykov Valentin195 BEGUN VARNABUL70:49+16:27
19146Shterev Veselin195 BEGUN VARNABUL72:32+18:10
24148Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNABUL77:22+23:00
29159Galov Tihomir195 BEGUN VARNABUL88:47+34:25
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
19156Delev Georgi195 BEGUN VARNABUL102:07+38:22
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
3150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL51:42+2:57
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
32149Kateliev Rumen195 BEGUN VARNABUL73:50+30:27
 
 
 
201201 FWOCCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
20160Svoboda David201 FWOCCAN79:44+26:22
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
8161Svoboda Michael201 FWOCCAN72:44+8:59
 
 
 
211211 LEARNJOY CHINACHN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)3,3 km 150 m9 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:120:00
8162Li Xiangman211 LEARNJOY CHINACHN50:14+13:02
 
 
 
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
21172Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINACHN91:36+46:25
25174He Yaqing211 LEARNJOY CHINACHN99:57+54:46
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
49171Li Yuman211 LEARNJOY CHINACHN78:03+41:26
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
5163Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINACHN50:10+11:28
21164Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINACHN82:06+43:24
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
6168Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINACHN69:03+17:27
8167Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINACHN79:40+28:04
11165Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINACHN84:50+33:14
16169Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINACHN88:42+37:06
18166Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINACHN98:11+46:35
19170Shi Yichen211 LEARNJOY CHINACHN141:55+90:19
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
26175Liu Yang211 LEARNJOY CHINACHN114:06+48:53
 
 
 
H45B (17)4,8 km 215 m14 K
 
11478Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE65:070:00
9173Zhao Dong211 LEARNJOY CHINACHN76:40+11:33
 
 
 
221221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
176Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDENdisk
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
35177Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN77:00+33:37
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
30178Baago Freya221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN45:28+23:23
 
 
 
222222 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
19180Folander Kim222 FSK ORIENTERINGDEN66:01+25:51
 
 
 
223223 AARHUS 1900 OR. IDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
22182Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. IDEN57:20+16:02
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
33181Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. IDEN115:52+70:36
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
22183Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. IDEN70:00+21:15
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
37184Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. IDEN90:49+42:26
 
 
 
224224 AARHUS 1900 OR. IIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
189Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. IIDENdisk
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
34187Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. IIDEN82:08+40:50
 
 
 
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
28186Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. IIDEN120:57+75:46
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
36188Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. IIDEN110:40+56:18
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
48185Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. IIDEN103:32+54:47
 
 
 
225225 OK 73 GLADSAXEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
5193Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXEDEN58:52+12:23
10190Gudme Else225 OK 73 GLADSAXEDEN73:42+27:13
192Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXEDENvzdal
 
 
 
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
11191Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXEDEN91:14+44:50
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
10194Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXEDEN70:47+23:32
16197Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXEDEN85:31+38:16
18195Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXEDEN104:06+56:51
19196Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXEDEN106:51+59:36
 
 
 
226226 ST.BINDERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
14199Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OKDEN51:34+14:20
 
 
 
227227 HELSINGOR SOKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
8201Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOKDEN47:17+13:26
20203Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOKDEN72:07+38:16
202Dinesen Runge Sarah227 HELSINGOR SOKDENdisk
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
208Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOKDENvzdal
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDENdisk
 
 
 
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
2204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN55:43+0:03
9205Larsen Flemming227 HELSINGOR SOKDEN100:32+44:52
 
 
 
228228 TISVILDE HEGN OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
13212Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OKDEN85:02+34:30
20211Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OKDEN124:58+74:26
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
34209Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OKDEN83:55+35:32
36210Galle Ole228 TISVILDE HEGN OKDEN88:23+40:00
 
 
 
229229 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
11214Svendsen Ole229 OK ROSKILDEDEN71:08+23:53
 
 
 
230230 OK OESTDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
12215Birgitte Halland230 OK OESTDEN61:45+15:26
 
 
 
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
218Nielsen Liselotte230 OK OESTDENvzdal
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
38217Jakobsen Jan230 OK OESTDEN102:47+54:24
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
10216Peter Krogh230 OK OESTDEN65:55+27:29
 
 
 
231231 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
5223Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OKDEN28:42+7:14
 
 
 
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
14220Hanghoej Signe231 BALLERUP OKDEN67:10+21:59
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
3222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN35:09+8:54
14221Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OKDEN83:32+57:17
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
219Gemmer Carsten231 BALLERUP OKDENdisk
 
 
 
232232 OK OST BIRKERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
33224Bentsen Jens232 OK OST BIRKERODDEN83:20+34:57
 
 
 
233233 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
8226Bobach Kirsten233 AALBORG OKDEN70:31+24:02
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
11225Bobach Claus233 AALBORG OKDEN75:46+25:20
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
4227Bobach Poul233 AALBORG OKDEN50:21+3:06
 
 
 
234234 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
11228Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OKDEN58:07+9:44
 
 
 
235235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
21233Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN83:42+29:09
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
18230Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN82:06+15:34
27232Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN85:31+18:59
35229Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN94:23+27:51
40231Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN107:24+40:52
 
 
 
236236 OK SNABDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
234Schou Helle236 OK SNABDENdisk
 
 
 
241241 ERMASSETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
27237Santamaria Toninaina241 ERMASSETSESP80:21+31:23
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
6236Doménech Jordi241 ERMASSETSESP65:28+15:02
 
 
 
242242 XINOXANO-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
16239Buscart Montse242 XINOXANO-OESP65:29+20:27
241Rabassa Sandra242 XINOXANO-OESPdisk
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
20240Bedós Lluís242 XINOXANO-OESP86:53+19:54
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
6238Ledesma Abel242 XINOXANO-OESP68:10+10:28
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
23242Colom Xavi242 XINOXANO-OESP92:28+42:02
27243Viladés Jordi242 XINOXANO-OESP96:02+45:36
 
 
 
243243 ALIGOTS IRONAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
9246Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONAESP73:25+22:59
 
 
 
244244 FRONTELA-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
248Calvo Nuria244 FRONTELA-OESPdisk
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
7247Hernandez Toňo244 FRONTELA-OESP68:37+10:55
 
 
 
245245 VELETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
292030Landa Sanchez Carlos245 VELETSESP101:36+34:37
 
 
 
251251 OK WESTEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
13251Viikmaa Kristin251 OK WESTEST69:48+18:27
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
19250Viikmaa Anne-ly251 OK WESTEST70:50+21:52
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
37249Viikmaa Indrek251 OK WESTEST84:57+36:12
 
 
 
271271 INUS LPRFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
19252Kuokkanen Juri271 INUS LPRFIN65:06+16:43
40255Markovich Nikolai271 INUS LPRFIN109:57+61:34
 
 
 
272272 OK77FIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
18268von Frenckell Rafaela272 OK77FIN82:16+34:16
 
 
 
D18B (7)4,4 km 195 m12 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN53:340:00
2258Arrakoski Wilma272 OK77FIN61:06+7:32
 
 
 
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
2260Donner Isabel272 OK77FIN51:22+0:01
16280Westerback Liva272 OK77FIN79:32+28:11
278Weiss Michaela272 OK77FINvzdal
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
13288Salminen Henna272 OK77FIN72:02+17:29
 
 
 
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
5257Arrakoski Sophia272 OK77FIN50:13+6:19
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
2267Torp-donner Heidi272 OK77FIN54:10+5:12
3289Ray Carola272 OK77FIN54:25+5:27
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
13287von Schoultz Annika272 OK77FIN64:18+19:02
21273Jern Tove272 OK77FIN75:23+30:07
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
19284Talja Katri272 OK77FIN75:24+31:24
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
17264Donner Jesper272 OK77FIN44:29+8:33
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
22269von Frenckell Waldemar272 OK77FIN76:05+21:43
35282Lindholm William272 OK77FIN98:30+44:08
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
16283Talja Eljas272 OK77FIN72:40+19:18
271Jern Linus272 OK77FINdisk
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
7272Jern Tobias272 OK77FIN71:14+7:29
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
23276Snickars Caj272 OK77FIN91:19+24:20
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
 
 
 
H45B (17)4,8 km 215 m14 K
 
11478Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE65:070:00
6279Weiss Robert272 OK77FIN70:44+5:37
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
7290Ray Tomas272 OK77FIN49:35+6:12
8256Arrakoski Jori272 OK77FIN50:20+6:57
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
2274Lönnfeldt Erik272 OK77FIN49:00+3:52
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
30285Talja Keijo272 OK77FIN73:53+36:39
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
11262Donner Jeremy272 OK77FIN32:52+8:43
 
 
 
273273 TAMPEREEN PYRINTOFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
12292Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN63:53+18:37
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
12293Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN77:43+13:58
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
24291Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTOFIN63:54+20:31
 
 
 
274274 SALPANAWIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
6297Hekkala Jenni274 SALPANAWIFIN52:31+8:37
 
 
 
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
8298Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWIFIN73:09+15:27
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
16296Keskimäki Sami274 SALPANAWIFIN91:59+39:15
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
20295Keskimäki Seppo274 SALPANAWIFIN140:40+87:41
 
 
 
275275 LYNXFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
13301Saramäki Sara275 LYNXFIN63:07+12:12
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
9299Kangasaho Hanna275 LYNXFIN54:25+9:23
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
28300Saramäki Markus275 LYNXFIN86:29+19:57
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
8302Saramäki Niklas275 LYNXFIN72:01+5:02
 
 
 
276276 OK TRIANFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
9303von Schoultz Katja276 OK TRIANFIN68:51+8:46
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
14304Frilander Emil276 OK TRIANFIN69:32+30:50
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
7305Frilander Heikki276 OK TRIANFIN56:09+7:46
 
 
 
277277 HIIDENKIERTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
12307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN73:50+13:45
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
17306Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJATFIN83:45+16:46
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
24309Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJATFIN40:53+16:44
 
 
 
278278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
312Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFINvzdal
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
14311Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN64:30+15:45
 
 
 
279279 ESPOON SUUNTAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
17315Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTAFIN44:47+20:48
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
18314Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTAFIN45:39+9:43
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
12313Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTAFIN67:50+14:28
 
 
 
280280 MESIK HELSINKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
317Penttinen Juha280 MESIK HELSINKIFINvzdal
 
 
 
291291 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
26318Le Calvez Jeno291 LORIENTFRA66:04+28:50
 
 
 
292292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
15321Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA75:50+15:45
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
18320Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA73:45+27:26
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
17322Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA75:27+22:05
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
26319Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA64:15+20:52
 
 
 
293293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
19325Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA81:48+27:15
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
9324Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA60:59+12:01
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
13326Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA68:54+15:32
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
9323Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA61:56+13:11
 
 
 
294294 CO MONTCEAUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
327Antoine Régis294 CO MONTCEAUFRAdisk
 
 
 
295295 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
20328Sol Michel295 OPA MONTIGNYFRA67:40+27:30
 
 
 
296296 CO VANNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
3329Oligo Virginie296 CO VANNESFRA51:40+5:21
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
21330PoËdras Daniel296 CO VANNESFRA61:12+23:58
 
 
 
297297 CO COLMARFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
8332Lataste Lucie297 CO COLMARFRA43:56+2:38
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
20335Makovicka Veronique297 CO COLMARFRA74:01+28:45
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
7610331Lataste Jana297 CO COLMARFRA110:13+73:36
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
35333Lataste Mathias297 CO COLMARFRA63:09+27:13
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
22334Lataste Pierre297 CO COLMARFRA62:20+18:57
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
27336Makovicka Libor297 CO COLMARFRA80:20+40:10
 
 
 
298298 AVON OKFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
11339Delaume Charlotte298 AVON OKFRA35:15+13:47
 
 
 
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
12341Faverolle Leila298 AVON OKFRA90:18+59:21
 
 
 
D16B (14)3,9 km 170 m12 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE45:110:00
340Faverolle EloA´se298 AVON OKFRAdisk
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
18338Antoine-Delaume Sophie298 AVON OKFRA68:30+19:32
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
7337Delaume Jan-Marek298 AVON OKFRA59:08+10:23
 
 
 
299299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
9345Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA60:24+16:30
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
11343Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA63:39+18:23
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
38344Figuiere Romain299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA99:22+32:50
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
23342Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA63:25+20:02
 
 
 
301301 GO 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
16348Urvoas Cyprien301 GO 78FRA44:09+8:13
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
16347Urvoas Anthony301 GO 78FRA82:49+32:23
 
 
 
302302 ORIENT-EXPRESS 42FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
12349Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 42FRA64:37+20:37
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
14351Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 42FRA81:31+23:49
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
16350Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 42FRA75:41+37:15
 
 
 
303303 COLEFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
26352Bouché Sylvie303 COLEFRA105:35+59:16
 
 
 
304304 ORIENTALPFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
21353Montemont Patrice304 ORIENTALPFRA67:45+19:22
 
 
 
305305 PSNOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
8354Rodriguez Delphine305 PSNOFRA53:31+8:29
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
29356Rodriguez Matteo305 PSNOFRA55:13+19:17
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
23355Rodriguez Lucas305 PSNOFRA76:12+21:50
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
39357Rodriguez Stephane305 PSNOFRA90:54+42:09
 
 
 
306306 COBSFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
19361Picard Pascal306 COBSFRA114:44+64:12
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
23358Eudier Agnes306 COBSFRA88:34+42:15
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
612145Herly Christophe306 COBSFRA91:01+46:10
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
22360Picard Jean-pierre306 COBSFRA61:32+24:18
359Eudier Patrick306 COBSFRAdisk
 
 
 
307307 CO AMBIEUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
2362Anne Brigitte307 CO AMBIEUFRA46:42+0:13
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
15363Anne Roger307 CO AMBIEUFRA80:50+27:51
 
 
 
308308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
13364Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA64:26+15:41
 
 
 
309309 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
372022Boucher Thea309 VINCENNESFRA118:33+67:38
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
162021Boucher Yves309 VINCENNESFRA66:01+20:53
 
 
 
321321 POTOCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
4365Evans Ianka321 POTOCGBR52:21+7:05
10370Ivanova Elvina321 POTOCGBR63:37+18:21
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
19368Dimitrova Petia321 POTOCGBR74:05+27:46
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
13366Evans Alexander321 POTOCGBR67:37+28:55
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
12369Kolev Krasimir321 POTOCGBR63:35+14:50
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
16367Dimitrov Dimitar321 POTOCGBR54:36+17:22
 
 
 
322322 CHASERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
21373Stodgell Holly322 CHASERSGBR74:26+40:35
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
27371Williams Cath322 CHASERSGBR82:27+37:25
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
33372Stodgell Mark322 CHASERSGBR77:06+28:21
 
 
 
323323 KERNOMVGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
46374Bolton Mike323 KERNOMVGBR119:15+75:52
375Heywood Peter323 KERNOMVGBRvzdal
 
 
 
324324 HARLEQUINS OCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
16376Howell Jason324 HARLEQUINS OCGBR66:25+17:40
 
 
 
341341 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
24377Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORFGER75:00+29:58
 
 
 
342342 POST SV DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
2378von Dalowski Anett342 POST SV DRESDENGER49:59+3:27
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
28245Rückerová Petra342 POST SV DRESDENGER60:44+24:07
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
38244Müller Marko342 POST SV DRESDENGER70:23+25:32
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
11379von Dalowski Jan342 POST SV DRESDENGER81:58+16:45
 
 
 
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
8381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER58:25+13:02
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
46380von Dalowski Mila342 POST SV DRESDENGER59:39+37:34
 
 
 
343343 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
3383Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDENGER24:41+0:42
 
 
 
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
389Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDENGERdisk
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
5384Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDENGER50:15+5:13
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
2388Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDENGER66:35+1:22
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
4385Pompe Tilo343 SV ROBOTRON DRESDENGER56:55+8:10
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
21390Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDENGER62:17+18:54
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
18382Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDENGER37:40+13:31
 
 
 
344344 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
34405Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER94:33+43:38
 
 
 
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
17393Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER99:37+49:05
 
 
 
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
5396Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER62:45+12:47
 
 
 
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
7392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER68:53+22:29
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
812308Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER51:10+14:33
46403Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLINGER71:45+35:08
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
36406Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER68:27+23:36
72401Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLINGER104:31+59:40
83402Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLINGER147:29+102:38
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
23397Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLINGER100:36+35:23
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
34404Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLINGER77:07+28:22
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
33399Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLINGER74:39+31:16
43400Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLINGER98:14+54:51
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
23394Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLINGER128:59+83:51
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
 
 
 
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
391Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGERvzdal
 
 
 
345345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
7409Leonhardt Annette345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER55:34+10:18
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
6407Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER48:11+4:48
11408Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER51:28+8:05
 
 
 
346346 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
16413Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDENGER78:05+29:45
 
 
 
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
8411Grosse Ingrid346 USV TU DRESDENGER73:01+26:37
12412Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDENGER103:05+56:41
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
312033Richter Friedmar346 USV TU DRESDENGER104:59+38:00
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
3410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER49:34+2:19
 
 
 
347347 OLG REGENSBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
16414Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURGGER66:31+17:33
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
20415Boehme Andre347 OLG REGENSBURGGER66:29+18:06
35417Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURGGER85:57+37:34
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
2048Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGGERdisk
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
15416Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURGGER35:19+13:14
 
 
 
348348 SG DITTERSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (13)3,6 km 160 m15 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU43:330:00
10418Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORFGER84:08+40:35
 
 
 
349349 OL TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
2419Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORFGER53:41+5:21
 
 
 
350350 HSG TURBINE ZITTAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
421Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAUGERdisk
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
9420Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAUGER70:37+17:38
 
 
 
351351 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
2422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER49:44+1:21
 
 
 
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
8423Güth Hans351 ESV LOK DESSAUGER97:22+41:42
 
 
 
352352 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
9424Eulitz Ilse352 OLV WEIMARGER74:47+28:23
13425Schubert Gisela352 OLV WEIMARGER105:22+58:58
 
 
 
353353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGERdisk
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
20426Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER90:50+40:24
 
 
 
356356 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
 
 
 
357357 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
8432Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFTGER75:29+28:57
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
61431Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFTGER93:20+56:43
 
 
 
358358 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
36433Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAMGER83:08+34:23
 
 
 
391391 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
18437Matics Gyula391 MAFC BUDAPESTHUN85:39+35:13
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
8436Sági Péter391 MAFC BUDAPESTHUN66:19+13:35
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
9438Matics Marcell391 MAFC BUDAPESTHUN32:20+8:11
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
122190Matis Luca391 MAFC BUDAPESTHUN33:46+11:41
 
 
 
392392 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
13439Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPESTHUN63:41+17:22
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
4440Molnár Gábor392 HSE BUDAPESTHUN60:19+7:20
 
 
 
393393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
27446Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN107:58+62:47
 
 
 
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
11445Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN74:03+25:43
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
13450Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN78:14+20:32
 
 
 
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
10444Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN61:02+15:39
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
15447Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN82:38+32:12
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
5441Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:04+5:41
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
28449Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN71:59+34:45
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
443Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUNdisk
 
 
 
T-OPEN (15)3,0 km 90 m7 K
 
1493Chen David412 EMEK HEFER OCISR26:170:00
10448Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN56:03+29:46
 
 
 
394394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
6452Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN62:22+11:50
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
451Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUNvzdal
 
 
 
395395 FEHÉRLÓFIA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
18453Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SEHUN69:59+36:08
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
12460Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SEHUN68:37+14:04
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
9457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN52:33+15:56
31454Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SEHUN61:20+24:43
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
19455Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SEHUN46:01+10:05
40456Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SEHUN80:26+44:30
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
22459Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SEHUN89:40+36:18
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
45458Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SEHUN97:49+49:04
 
 
 
396396 PAKSI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
28461Kovács Karina396 PAKSI SEHUN65:53+24:35
 
 
 
397397 TIPO OCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
8468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN58:51+9:53
17462Németh Ágnes397 TIPO OCHUN67:28+18:30
23471Cseresnyes Agnes397 TIPO OCHUN73:44+24:46
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
252034Váczi Buda Benedek397 TIPO OCHUN62:56+18:05
602036Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OCHUN90:54+46:03
 
 
 
H45B (17)4,8 km 215 m14 K
 
11478Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE65:070:00
7463Pap László397 TIPO OCHUN73:46+8:39
8467Faggyas László397 TIPO OCHUN74:42+9:35
13469Molnár Attila397 TIPO OCHUN89:24+24:17
14466Dankó István397 TIPO OCHUN90:38+25:31
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
4470Egei Tamas397 TIPO OCHUN45:56+2:33
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
8465Zagyi László397 TIPO OCHUN53:01+7:53
 
 
 
398398 POSTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
37473Orsanyi Beatrix398 POSTAS SEHUN66:13+29:36
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
48472Szebeni Zsolt398 POSTAS SEHUN81:08+36:17
 
 
 
399399 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
15474Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUSHUN64:35+15:50
 
 
 
400400 DEBRECENI ISHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
28475Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI ISHUN88:44+43:42
 
 
 
401401 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
23477Bugár József401 BOF BUDAORSHUN61:58+24:44
 
 
 
402402 TÁJREND SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
70479Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEHUN101:05+64:28
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
31478Magyar János402 TÁJREND SEHUN76:12+38:58
 
 
 
412412 EMEK HEFER OCISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (14)5,7 km 250 m18 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE60:340:00
490Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OCISRdisk
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
4488Verbin Oded412 EMEK HEFER OCISR58:48+6:04
 
 
 
T-OPEN (15)3,0 km 90 m7 K
 
1493Chen David412 EMEK HEFER OCISR26:170:00
2491Alcalay Ari412 EMEK HEFER OCISR28:14+1:57
3485Rivlin Gal412 EMEK HEFER OCISR28:17+2:00
4486Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OCISR33:20+7:03
5492Tihonov Stav412 EMEK HEFER OCISR33:29+7:12
11487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR64:01+37:44
12489Vadraro Yali412 EMEK HEFER OCISR64:14+37:57
 
 
 
451451 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
17495Mamis Girts451 MONA OKLAT64:04+15:41
 
 
 
452452 OK MERIDIANS SIGULDALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
3499Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDALAT43:14+1:56
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
9498Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDALAT65:08+11:46
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
12497Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDALAT67:19+28:53
 
 
 
453453 OK MERIDIANS CESISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
9500Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESISLAT43:36+6:22
 
 
 
454454 OK KAPALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
21501Cerjaka Maija454 OK KAPALAT85:10+38:51
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
6502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT58:24+9:39
 
 
 
455455 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
12504Velkere Iveta455 ALUKSNE OKLAT65:32+20:21
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
10505Velkeris Janis455 ALUKSNE OKLAT74:57+11:12
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
12503Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OKLAT50:11+12:57
 
 
 
470470 AZUOLAS IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
19506Budriunas Justas470 AZUOLAS IILTU67:36+18:51
 
 
 
471471 AZUOLAS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (14)5,7 km 250 m18 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE60:340:00
5507Talandis Tomas471 AZUOLAS OKLTU77:04+16:30
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
27508Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKLTU66:57+23:34
 
 
 
472472 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
11510Dudiene Violeta472 RUDAMINA OKLTU86:52+40:23
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
18509Duda Kostas472 RUDAMINA OKLTU56:51+19:37
 
 
 
473473 OK RUDAMINA IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
10512Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA IILTU76:53+30:21
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
10514Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA IILTU52:56+26:41
 
 
 
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
16513Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA IILTU95:44+50:21
 
 
 
H60B (13)3,6 km 160 m15 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU43:330:00
5511Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA IILTU64:24+20:51
 
 
 
474474 LABIRINTASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
28516Bikeliene Ema474 LABIRINTASLTU93:06+47:50
 
 
 
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
22518Cicenas Rimantas474 LABIRINTASLTU71:45+31:35
 
 
 
475475 DAINAVA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
7520Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OKLTU70:51+20:53
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
6519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OKLTU59:21+15:21
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
13526Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OKLTU75:49+23:05
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
38522Jonytis Darius475 DAINAVA OKLTU88:17+39:32
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
18524Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OKLTU64:09+15:46
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
3523Jovaišas Rimas475 DAINAVA OKLTU38:43+1:29
8528Mindaugas Dinda475 DAINAVA OKLTU43:12+5:58
 
 
 
H60B (13)3,6 km 160 m15 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU43:330:00
525Gylys Edmundas475 DAINAVA OKLTUdisk
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
7521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU64:27+11:28
 
 
 
476476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
36530Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU111:36+60:41
 
 
 
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
12534Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU78:24+27:52
 
 
 
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
3531Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU58:18+8:20
 
 
 
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
6533Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU68:11+21:47
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
39529Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU105:54+39:22
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
13535Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU52:38+9:15
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
6532Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU46:12+7:46
 
 
 
477477 SAULELTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
537Mikalauskiene Daiva477 SAULELTUdisk
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
9536Mikalauskas Robertas477 SAULELTU57:10+8:47
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
19538Zlatkus Ričardas477 SAULELTU57:31+20:17
 
 
 
T-OPEN (15)3,0 km 90 m7 K
 
1493Chen David412 EMEK HEFER OCISR26:170:00
14539Trakimiené Ilona477 SAULELTU91:59+65:42
 
 
 
478478 MKC JAVONISLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (14)3,9 km 170 m12 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE45:110:00
11546Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISLTU101:27+56:16
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
7541Januškaitis Matas478 MKC JAVONISLTU54:45+16:03
8543Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISLTU54:46+16:04
11544Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONISLTU65:47+27:05
22542Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONISLTU84:31+45:49
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
14545Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONISLTU86:34+34:58
 
 
 
H60B (13)3,6 km 160 m15 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU43:330:00
 
 
 
479479 OK LEVUOLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
112017Kumpyte Rasa479 OK LEVUOLTU91:29+44:57
 
 
 
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
22049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU52:28+7:05
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
32016Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUOLTU61:26+11:00
 
 
 
491491 OLIFANTNED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45B (17)4,8 km 215 m14 K
 
11478Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE65:070:00
42105Heikoop Mark491 OLIFANTNED69:37+4:30
 
 
 
512512 BERGEN TFNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
2548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR56:00+9:36
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
41549Kocbach Ladislav512 BERGEN TFNOR69:49+33:12
 
 
 
513513 NYDALENS SKNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
6551Saunes Halvor513 NYDALENS SKNOR73:53+7:21
 
 
 
551551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
25556Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL63:55+20:32
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
15554Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL54:24+17:10
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
8555Woźniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL68:01+15:02
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
7552Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL61:06+13:51
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
15557Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL35:54+11:45
 
 
 
T-OPEN (15)3,0 km 90 m7 K
 
1493Chen David412 EMEK HEFER OCISR26:170:00
8558Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL47:54+21:37
 
 
 
553553 KS HADESPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
25563Nowak Maria553 KS HADESPOL78:25+44:34
 
 
 
D18B (7)4,4 km 195 m12 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN53:340:00
7572Zieliński Magdalena553 KS HADESPOL108:55+55:21
 
 
 
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
7562Zbroja-nowak Justyna553 KS HADESPOL72:45+25:25
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
569Bultrowicz Agnieszka553 KS HADESPOLdisk
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
15565Gorczyca Magdalena553 KS HADESPOL66:19+17:21
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
28571Zieliński Tomasz553 KS HADESPOL46:07+25:34
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOLdisk
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
8561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL59:25+10:40
21570Zieliński Paweł553 KS HADESPOL69:17+20:32
26566Gorczyca Jacek553 KS HADESPOL74:18+25:33
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
17567Bultrowicz Franciszek553 KS HADESPOL38:47+16:42
37564Nowak Zofia553 KS HADESPOL48:05+26:00
 
 
 
554554 UKS KOMETA GLIWICEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
13573Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICEPOL64:54+20:54
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
26574Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICEPOL79:06+38:56
 
 
 
555555 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
26576Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWAPOL118:11+74:11
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
29575Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWAPOL72:29+35:15
 
 
 
557557 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
10578Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSEPOL54:40+9:38
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
15580Biolik Emil557 TRACKCOURSEPOL69:53+31:11
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
13579Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSEPOL79:48+29:22
 
 
 
558558 AZYMUT 45POL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
7582Nowak Anna558 AZYMUT 45POL29:50+5:51
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
4581Nowak Beata558 AZYMUT 45POL50:00+4:58
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
21584Nowak Grzegorz558 AZYMUT 45POL46:45+10:49
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
2583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL52:07+1:41
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
586Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOLdisk
 
 
 
561561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
41587Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL110:14+61:51
 
 
 
581581 OK SILVA CAMPINAROM
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
7590Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINAROM31:32+10:04
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
24589Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINAROM173:15+113:10
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
33588Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINAROM163:22+112:56
 
 
 
591591 TROPA MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
4592Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOWRUS63:36+3:31
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
3591Kheldert Elena591 TROPA MOSCOWRUS48:05+3:03
 
 
 
H12A (20)3,0 km 135 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:570:00
7593Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOWRUS33:41+10:44
 
 
 
592592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
5594Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS57:04+8:19
 
 
 
593593 UFA UNITEDRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
11596Bayburina Dilya593 UFA UNITEDRUS58:55+12:36
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
597Melnikov Miroslav593 UFA UNITEDRUSvzdal
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
27595Bayburin Rais593 UFA UNITEDRUS69:30+21:07
 
 
 
594594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
3599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS55:25+4:53
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
2598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:16+0:53
 
 
 
595595 TEAM SPIRITRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
6601Simanova Tatiana595 TEAM SPIRITRUS57:11+8:51
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
4602Simanov Konstantin595 TEAM SPIRITRUS48:57+10:15
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
4600Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRITRUS64:00+6:18
 
 
 
596596 BIZONS STALINGRADRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
17603Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRADRUS79:59+28:38
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
12604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS53:18+16:41
29605Popova Natalia596 BIZONS STALINGRADRUS60:56+24:19
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
11606Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRADRUS71:32+18:48
12607Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS71:59+19:15
 
 
 
597597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
14608Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS66:27+20:08
24609Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS90:10+43:51
 
 
 
599599 KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
13610Chernykh Zoya599 KHIMKIRUS48:38+7:20
 
 
 
H12A (20)3,0 km 135 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:570:00
18613Zinovev Fedya599 KHIMKIRUS42:27+19:30
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
30611Chernykh Misha599 KHIMKIRUS90:30+36:08
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
25612Chernykh Sergei599 KHIMKIRUS68:59+20:36
 
 
 
600600 ZHUKOVSKYRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
20614Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKYRUS74:44+28:25
 
 
 
601601 SPARTA ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
17615Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DONRUS67:13+21:57
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
29616Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DONRUS69:13+25:50
 
 
 
602602 MINAKOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
5618Minakova Ekaterina602 MINAKOVRUS60:55+13:35
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
9620Kashin Vladislav602 MINAKOVRUS63:52+9:30
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
3619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS65:47+2:02
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
 
 
 
604604 ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
9625Terekhova Valentina604 ROSTOV/DONRUS59:40+8:45
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
11624Timakov Artem604 ROSTOV/DONRUS79:30+12:58
 
 
 
605605 KGBL MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
12627Kalinin Boris605 KGBL MOSCOWRUS187:58+132:18
 
 
 
606606 ORIENTA-STARRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
22630Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STARRUS60:05+38:37
 
 
 
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
3628Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STARRUS51:12+6:01
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
10629Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STARRUS62:32+13:47
 
 
 
607607 ORIENTA-KUNCEVORUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
29632Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVORUS124:51+79:40
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
7633Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVORUS42:53+16:38
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
15631Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVORUS83:56+31:12
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
13634Logvinenko Vasilii607 ORIENTA-KUNCEVORUS34:29+12:24
 
 
 
621621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
22636Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO98:04+49:44
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
10635Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO51:27+8:04
 
 
 
630630 OLG KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
14642Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORFSUI48:42+7:24
 
 
 
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
21640Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORFSUI100:21+49:00
 
 
 
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
15638Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFSUI87:53+37:21
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
6641Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORFSUI61:10+7:48
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
36639Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORFSUI95:40+29:08
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
4637Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORFSUI53:33+5:10
 
 
 
631631 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
10643Kempf Adolf631 KTV ALTDORFSUI102:13+46:33
 
 
 
632632 OLG STAFASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
6647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI54:15+8:59
8645Rutz Susanna632 OLG STAFASUI56:53+11:37
14651Tschamper Brigitte632 OLG STAFASUI66:00+20:44
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
222144Rohweder Martina632 OLG STAFASUI58:30+21:53
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
5655Rohweder Ronny632 OLG STAFASUI65:29+13:53
10654Rohweder Leon632 OLG STAFASUI82:02+30:26
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
6652Tschamper Dominik632 OLG STAFASUI71:00+7:15
11649Brechbühl Gian632 OLG STAFASUI77:28+13:43
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
8650Tschamper Urs632 OLG STAFASUI50:20+6:57
646Brechbühl Markus632 OLG STAFASUIdisk
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
10653Rohweder Arne632 OLG STAFASUI57:18+8:55
12644Rutz Markus632 OLG STAFASUI59:53+11:30
 
 
 
633633 ANCO LES GENEVEYSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
6656Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYSSUI50:41+10:31
 
 
 
634634 LTS kOLibriSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
2668Stüdeli Anna634 LTS kOLibriSUI24:20+0:21
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
31664Rüegg Medea634 LTS kOLibriSUI77:23+36:05
 
 
 
D16B (14)3,9 km 170 m12 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE45:110:00
10665Kraus Karla634 LTS kOLibriSUI90:04+44:53
 
 
 
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
12660Giezendanner Livia634 LTS kOLibriSUI64:14+16:14
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
2657Sieber Annemarie634 LTS kOLibriSUI55:31+0:58
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
33667Schnellmann Enjo634 LTS kOLibriSUI59:55+23:59
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
12661Wild Yannic634 LTS kOLibriSUI65:35+11:13
27662Scherrer Christian634 LTS kOLibriSUI79:20+24:58
663Rüegg Simon634 LTS kOLibriSUIdisk
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
11666Ryhiner Timo634 LTS kOLibriSUI67:30+14:08
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
13658Kleebauer Björn634 LTS kOLibriSUI80:13+16:28
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
8659Kraus Bret634 LTS kOLibriSUI59:07+20:41
 
 
 
635635 OLC SKOG FRIBOURGSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
14669Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURGSUI54:30+11:07
 
 
 
638638 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
8675Schulthess Maren638 OLC KAPREOLOSUI33:25+9:26
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
2673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI46:22+1:20
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
23674Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOSUI48:07+12:11
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
5672Vieser Pascal638 OLC KAPREOLOSUI64:20+13:54
 
 
 
672672 VZA ŽILINASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
13678Volkov Maksym672 VZA ŽILINASVK27:38+7:05
 
 
 
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
14679Volkova Maja672 VZA ŽILINASVK34:59+12:54
 
 
 
673673 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
19680Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVASVK91:54+26:41
 
 
 
674674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
17682Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK66:20+21:18
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
13684Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK59:39+14:31
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
683Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVKvzdal
 
 
 
675675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
11685Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK64:35+10:13
 
 
 
676676 AKADEMIC TU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
14686Novota Lukáš Mário676 AKADEMIC TU KOŠICESVK42:28+6:32
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
30687Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICESVK70:45+27:22
 
 
 
701701 OK SODERTORNSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
19693Sandén Blenda701 OK SODERTORNSWE51:52+30:24
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
7689Renner Linda701 OK SODERTORNSWE43:47+2:29
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
5700Sundberg Boel701 OK SODERTORNSWE57:48+6:53
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
6690Renner Daniela701 OK SODERTORNSWE52:29+7:27
 
 
 
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
25695Sandén Anna Maria701 OK SODERTORNSWE140:44+92:24
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
9702Backlund Anna701 OK SODERTORNSWE57:30+12:14
 
 
 
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
7709Zilling Kristina701 OK SODERTORNSWE63:32+13:00
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
699Sundberg Asa701 OK SODERTORNSWEdisk
 
 
 
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
8703Granath Christina701 OK SODERTORNSWE71:14+21:16
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
15704Schwartz Inger701 OK SODERTORNSWE68:08+24:08
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
32692Renner Björn701 OK SODERTORNSWE59:10+23:14
41694Sandén Mattis701 OK SODERTORNSWE90:40+54:44
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
23706Blidefalk Emil701 OK SODERTORNSWE91:57+53:15
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
33698Jakobsson Melvin701 OK SODERTORNSWE94:48+40:26
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
25705Blidefalk Patrik701 OK SODERTORNSWE72:41+23:56
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
18708Zilling Staffan701 OK SODERTORNSWE59:57+16:34
31696Sandén Olle701 OK SODERTORNSWE71:00+27:37
34691Renner Claes701 OK SODERTORNSWE74:54+31:31
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
14697Jakobsson Anders701 OK SODERTORNSWE61:06+12:43
701Johanson Torbjorn701 OK SODERTORNSWEdisk
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
33707Blidefalk Amanda701 OK SODERTORNSWE46:44+24:39
 
 
 
702702 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
13711Eismark Inger702 OK ORINTOSWE122:24+75:55
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
9712Lindblom Ingemar702 OK ORINTOSWE69:14+21:59
 
 
 
703703 NYKOPINGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
6714Balakova Andrea703 NYKOPINGS OKSWE62:10+14:50
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
713Johansson Magnus703 NYKOPINGS OKSWEdisk
 
 
 
704704 RANAS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
24715Bjarrenholt Eddie704 RANAS OKSWE63:52+26:38
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
12718Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE61:11+21:01
16717Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE64:16+24:06
 
 
 
706706 IK TRENNESWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
3719Thorsson Marianne706 IK TRENNESWE55:41+11:41
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
8720Thorsson Ove706 IK TRENNESWE52:17+12:07
 
 
 
707707 SOLSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
5721Olsson Christina707 SOLSWE54:35+8:16
 
 
 
708708 FK ASENSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
23725Kurashova Sonia708 FK ASENSWE83:14+61:46
 
 
 
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
724Kurashova Elena708 FK ASENSWEdisk
 
 
 
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
3723Bengtsson David708 FK ASENSWE52:59+7:36
 
 
 
709709 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
75726Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNASWE110:02+73:25
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
12728Axelsson Mikael709 OK SKOGSHJORTARNASWE82:44+17:31
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
5727Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNASWE45:50+7:24
 
 
 
710710 SAIK STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
 
 
 
711711 OK VILSE 87SWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
2038Mansson Gunnel711 OK VILSE 87SWEdisk
 
 
 
712712 LYNGBY OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
62056Albahn Henrik712 LYNGBY OKSWE55:57+7:34
 
 
 
801801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
7747Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR48:49+17:52
13751Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR98:26+67:29
 
 
 
D14B (12)3,3 km 150 m9 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:120:00
4752Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR45:13+8:01
5753Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR45:46+8:34
 
 
 
D16B (14)3,9 km 170 m12 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE45:110:00
12740Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR119:21+74:10
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
2201Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRvzdal
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
6730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR55:05+8:46
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
25736Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR105:05+61:05
 
 
 
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
10735Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR91:05+44:41
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
749Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRvzdal
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
20750Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR78:40+39:58
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
743Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
4739Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR58:51+7:15
742Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
744Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H18B (9)5,7 km 255 m17 K
 
11546Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE74:020:00
4738Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR80:50+6:48
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
17737Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR86:19+22:34
 
 
 
H21C (14)5,7 km 250 m18 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE60:340:00
11734Stelmakh Ihor801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR165:53+105:19
122202Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR169:48+109:14
 
 
 
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
11745Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR62:09+16:46
 
 
 
1005AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
19756Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh OpavaCZE65:21+14:26
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
13757Glonek JakubAOP Orientační Běh OpavaCZE77:55+10:56
21758Melecký MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE89:55+22:56
 
 
 
1007API OK Andante PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
9759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE51:05+6:14
 
 
 
1010BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
13762Porganyi AnnaBBM BETA URSUS OrienteeringCZE64:19+16:19
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
19761Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE82:24+15:52
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
 
 
 
1012BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
2764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE21:39+0:11
 
 
 
1013BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
13765Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE61:17+21:07
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
2766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE56:19+3:20
 
 
 
1016BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
12767Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE63:44+18:21
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
12768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE75:33+28:18
 
 
 
1017BZP Báječné ženy v orientačnímCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
769Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEdisk
 
 
 
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
7773Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE68:53+22:21
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
18775Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE68:37+23:35
 
 
 
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
9772Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE62:59+17:48
17774Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE74:58+29:47
 
 
 
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
771Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZEdisk
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
22770Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE85:21+39:02
 
 
 
1021CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
18777Záveská AnnaCET TJ Loko Česká TřebováCZE101:18+50:46
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
22778Záveský RichardCET TJ Loko Česká TřebováCZE117:04+71:56
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
22776Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZE71:45+31:35
 
 
 
1024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
21779Benešová JanaCTB SK OB ChotěbořCZE83:06+23:01
 
 
 
1025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)3,3 km 150 m9 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:120:00
11783Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE71:11+33:59
 
 
 
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
13782Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE67:03+21:52
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
26789Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE78:15+29:17
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
17780Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE72:52+26:33
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
11787Štrossová JiřinkaDCE KOB DobřichoviceCZE63:47+19:47
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
582112Kučerová BerenikaDCE KOB DobřichoviceCZE88:07+43:16
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
8784Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE47:49+21:34
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
17781Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE93:11+40:27
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
31788Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE76:29+27:44
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
39785Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE102:53+54:30
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
10786Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE45:16+8:02
 
 
 
1027DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
5790Čejková KateřinaDKL KOB KladnoCZE55:12+6:14
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
791Peissard BernardDKL KOB KladnoCZEvzdal
 
 
 
1028DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
6813Poborská EliškaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE44:45+10:54
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
23808Karin SannaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE57:39+16:21
33798Marie KalouskováDKP Oddíl OB KotlářkaCZE80:32+39:14
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
6805Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE62:09+7:36
9814Šňupárková AnnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE65:57+11:24
 
 
 
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
14802Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE143:05+99:11
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
8815Nováková TerezaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE67:06+7:01
 
 
 
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
2797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE48:00+0:40
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
19803Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE73:30+28:14
 
 
 
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
10812Špičáková LenkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE84:25+34:27
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
13799Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:14+11:52
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
4810Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:14+2:29
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
34801Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE92:47+26:15
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
25794Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE93:51+26:52
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
37811Špičák AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZE79:05+35:42
42800Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE93:15+49:52
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
15809Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE63:25+18:17
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
35796Janata MatějDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:55+24:50
 
 
 
1029DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
67822Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE100:19+63:42
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
67820Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE98:33+53:42
70819Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE100:06+55:15
71821Reisingerová EliškaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE102:28+57:37
 
 
 
1031DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
11829Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE88:07+38:09
14826Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE112:00+62:02
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
6832Synek PetrDOK OK DoksyCZE62:29+8:07
 
 
 
H18B (9)5,7 km 255 m17 K
 
11546Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE74:020:00
5830Meduna JakubDOK OK DoksyCZE82:15+8:13
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
2827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE64:08+0:23
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
33823Francke JanDOK OK DoksyCZE92:15+25:43
 
 
 
H60B (13)3,6 km 160 m15 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU43:330:00
3828Novák TomDOK OK DoksyCZE50:21+6:48
 
 
 
1032DOR OK DobříšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
73837Petriláková PetraDOR OK DobříšCZE106:03+61:12
75836Petrilák MiroslavDOR OK DobříšCZE107:55+63:04
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
27834Petrilák MatoušDOR OK DobříšCZE54:10+18:14
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
7833Janda OndřejDOR OK DobříšCZE62:34+8:12
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
22835Petriláková Amálie RebekaDOR OK DobříšCZE40:35+16:26
 
 
 
1033DVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
841Šťovíčková DagmarDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZEvzdal
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
27844Lhotská RadkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE119:38+75:38
 
 
 
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
839Šťovíčková ZdeňkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZEvzdal
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
9840Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE69:16+16:32
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
19838Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE111:15+58:16
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
31842Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE58:12+34:03
35843Šťovíček FilipDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE74:47+50:38
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
52846Lhotská LindaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE65:59+43:54
55845Lhotský MarekDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE71:05+49:00
 
 
 
1034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
852Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEdisk
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
222042Koucký MartinEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE60:41+15:50
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
29847Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE86:38+20:06
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
5848Koucky RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE69:26+4:13
162106Blaha OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE85:27+20:14
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
7851Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE68:28+18:02
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
850Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZEdisk
 
 
 
1036FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)3,3 km 150 m9 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:120:00
6857Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE48:43+11:31
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
10854Rydlová EvaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE60:28+9:33
 
 
 
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
31853Hrouda MartinFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE90:01+23:29
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
11855Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE56:07+10:59
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
27859Wald FrantišekFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE67:44+30:30
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
6858Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE60:22+13:07
 
 
 
1039HAV OB HavířovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
20863Vričanová SylvaHAV OB HavířovCZE71:42+22:44
864Kaděrová BarboraHAV OB HavířovCZEdisk
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
25860Sochorová HanaHAV OB HavířovCZE94:03+47:44
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
23868Staněk OndraHAV OB HavířovCZE91:52+38:30
25866Kaděra VojtěchHAV OB HavířovCZE110:50+57:28
 
 
 
H45B (17)4,8 km 215 m14 K
 
11478Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE65:070:00
867Kaděra PavelHAV OB HavířovCZEvzdal
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
28861Sochor TomášHAV OB HavířovCZE68:59+25:36
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
6862Jakobi ZdeněkHAV OB HavířovCZE42:31+5:17
 
 
 
1040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
16869Kudrnáčová LucieHCE TJ HostiviceCZE74:10+19:37
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
15872Kettnerová LenkaHCE TJ HostiviceCZE66:27+21:11
27873Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE91:46+46:30
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
15871Kettner PavelHCE TJ HostiviceCZE63:43+15:20
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
11870Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZE66:11+27:45
 
 
 
1042HLV KČT - OB HolešovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
8874Smětáková IvanaHLV KČT - OB HolešovCZE73:50+26:30
 
 
 
1044HOR TJ Jiskra HořiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
10876Škorpil MarekHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:49+6:16
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
16877Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE56:37+13:14
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
4875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:21+3:07
 
 
 
1047CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
10896Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZE62:25+14:25
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
8895Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE59:09+8:14
 
 
 
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
4893Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE51:37+4:17
 
 
 
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
12900Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE92:18+45:46
 
 
 
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
3897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE54:17+5:57
10879Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZE72:00+23:40
883Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
5882Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE56:52+12:52
8904Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE62:17+18:17
887Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZEvzdal
 
 
 
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
3902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE51:23+4:54
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
22167Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE37:31+0:54
32147Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZE40:35+3:58
132146Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZE53:37+17:00
142163Tomanicová SofieCHA OK ChrastavaCZE53:45+17:08
242168Matyášová JanaCHA OK ChrastavaCZE58:40+22:03
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
312161Matyáš LiborCHA OK ChrastavaCZE65:37+20:46
462166Matyáš VojtěchCHA OK ChrastavaCZE79:06+34:15
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
11899Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE26:53+6:20
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
H18B (9)5,7 km 255 m17 K
 
11546Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE74:020:00
3881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE79:22+5:20
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
8905Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE74:25+7:53
13884Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE79:57+13:25
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
 
 
 
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
3898Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE63:54+6:12
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
30885Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZE72:55+24:32
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
17890Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE56:42+19:28
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
31889Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE97:30+57:20
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
5878Barták JiříCHA OK ChrastavaCZE60:39+7:40
 
 
 
1048CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
910Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZEvzdal
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
 
 
 
1049CHT OOB SK ChrastCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (7)4,4 km 195 m12 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN53:340:00
6917Vacková AnnaCHT OOB SK ChrastCZE101:49+48:15
 
 
 
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
192043Reisigová AnnaCHT OOB SK ChrastCZE97:15+45:54
20921Dvořáková KláraCHT OOB SK ChrastCZE99:17+47:56
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
14916Matrasová VendulaCHT OOB SK ChrastCZE73:00+18:27
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
22032Ondráčková LucieCHT OOB SK ChrastCZE54:55+4:00
 
 
 
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
12920Binková JanaCHT OOB SK ChrastCZE79:07+35:13
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
14918Krejsa MartinCHT OOB SK ChrastCZE80:10+13:38
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
17915Klvaňa MilanCHT OOB SK ChrastCZE82:52+32:26
28913Vacek FrantišekCHT OOB SK ChrastCZE97:48+47:22
 
 
 
1050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (20)3,0 km 135 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:570:00
4922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE29:40+6:43
 
 
 
1052JHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
32924Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE89:45+38:50
 
 
 
1057KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
5934Hankovcová HelenaKAM OK KameniceCZE43:19+9:28
17941Jedličková KristýnaKAM OK KameniceCZE69:45+35:54
19962Víšková VeronikaKAM OK KameniceCZE70:28+36:37
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
9948Semíková LucieKAM OK KameniceCZE45:39+4:21
29939Chaloupková HanaKAM OK KameniceCZE65:56+24:38
 
 
 
D16B (14)3,9 km 170 m12 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE45:110:00
953Štěpánková EmaKAM OK KameniceCZE67:30+22:19
 
 
 
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
17930Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZE73:39+25:39
929Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZEdisk
946Kováříková MarieKAM OK KameniceCZEvzdal
 
 
 
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
10960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE62:49+11:28
12958Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE65:34+14:13
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
3925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE55:44+1:11
10945Kettnerová DanaKAM OK KameniceCZE66:20+11:47
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
112063Aschermannová PetraKAM OK KameniceCZE71:12+11:07
14964Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE75:22+15:17
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
11949Škáchová PetraKAM OK KameniceCZE54:51+9:49
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
24935Hankovcová LenkaKAM OK KameniceCZE75:24+26:26
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
542301Jedličková TerezaKAM OK KameniceCZE83:36+46:59
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
272302Jedlička AdamKAM OK KameniceCZE63:26+18:35
37969Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE69:15+24:24
57961Víšková AlenaKAM OK KameniceCZE87:23+42:32
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
5933Gajda MartinKAM OK KameniceCZE37:46+1:50
13938Chaloupka ViktorKAM OK KameniceCZE42:17+6:21
36940Jedlička JakubKAM OK KameniceCZE64:14+28:18
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
4932Gajda JanKAM OK KameniceCZE56:38+2:16
17951Škvor AdamKAM OK KameniceCZE70:25+16:03
21954Víšek MartinKAM OK KameniceCZE75:26+21:04
28936Hankovec HugoKAM OK KameniceCZE86:27+32:05
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
13937Hejsek FilipKAM OK KameniceCZE85:57+34:21
15931Blaha PetrKAM OK KameniceCZE87:05+35:29
17928Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE96:24+44:48
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
5950Škvor OtaKAM OK KameniceCZE60:18+6:56
10955Stormer EmilKAM OK KameniceCZE66:33+13:11
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
20959Křemen ŠtěpánKAM OK KameniceCZE103:45+40:00
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
23942Jíra TomášKAM OK KameniceCZE83:16+16:44
26968Moravec JakubKAM OK KameniceCZE85:08+18:36
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
28926Hájek AdamKAM OK KameniceCZE178:02+112:49
 
 
 
H21C (14)5,7 km 250 m18 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE60:340:00
963Nebeský DanielKAM OK KameniceCZEvzdal
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
2957Stormer OskarKAM OK KameniceCZE67:17+0:18
9943Kettner LukášKAM OK KameniceCZE73:09+6:10
24965Semík OndřejKAM OK KameniceCZE93:09+26:10
28927Šafka DanielKAM OK KameniceCZE98:22+31:23
944Kettner VojtěchKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
17967Kovářík TomášKAM OK KameniceCZE66:47+18:02
492138Hejsek JiříKAM OK KameniceCZE105:18+56:33
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
3956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE45:17+1:54
15952Škvor MartinKAM OK KameniceCZE56:15+12:52
 
 
 
1058KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
12979Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE62:17+13:19
 
 
 
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
978Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZEdisk
 
 
 
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
3973Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE59:45+13:21
5975Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE65:51+19:27
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
472123Eichler JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE80:27+35:36
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
2977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE43:18+4:36
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
18976Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE67:25+18:40
29980Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE75:56+27:11
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
13974Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE79:57+32:42
 
 
 
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
6972Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZE87:13+31:33
 
 
 
1061KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
9985Šilerová ZdenaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE82:15+32:17
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
25987Besta RadekKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE42:54+22:21
 
 
 
H21C (14)5,7 km 250 m18 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE60:340:00
 
 
 
1064KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)3,3 km 150 m9 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:120:00
31000Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE43:24+6:12
 
 
 
D18B (7)4,4 km 195 m12 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN53:340:00
4997Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE67:52+14:18
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
61004Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE58:17+7:22
 
 
 
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
1003Dobešová KateřinaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEdisk
 
 
 
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
996Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEdisk
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
261002Kohlová AlenaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE87:55+42:39
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
711006Jiráskova PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE49:15+12:38
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
1005Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEdisk
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
30998Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE104:11+37:12
 
 
 
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
5999Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE55:29+10:06
9971Procházka VítKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE59:50+14:27
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
471001Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE155:25+112:02
 
 
 
T-OPEN (15)3,0 km 90 m7 K
 
1493Chen David412 EMEK HEFER OCISR26:170:00
7995Procházková JitkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE47:24+21:07
 
 
 
1069KSH OB Kašperské HoryCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
251008Mayer ŠimonKSH OB Kašperské HoryCZE77:41+23:19
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
181007Fiala MilošKSH OB Kašperské HoryCZE98:13+45:14
 
 
 
1071KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
131010Hudečková HelenaKTA SK Kotnov TáborCZE62:38+13:40
 
 
 
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
1011Hudečková AlenaKTA SK Kotnov TáborCZEdisk
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
201009Střelba OndřejKTA SK Kotnov TáborCZE94:03+28:50
 
 
 
1073KUN TJ Sokol KunvaldCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
501012Rusz RomanKUN TJ Sokol KunvaldCZE82:24+37:33
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
261013Ruszová SvatavaKUN TJ Sokol KunvaldCZE44:21+22:16
 
 
 
1075KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
181019Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE72:32+28:32
1018Trávníčková JitkaKVS SKOB Kobra VsetínCZEvzdal
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
41014Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE40:51+4:14
321022Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE62:36+25:59
401015Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZE68:39+32:02
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
191016Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZE77:08+38:26
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
171020Kaloč VítězslavKVS SKOB Kobra VsetínCZE82:03+43:37
 
 
 
H60B (13)3,6 km 160 m15 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU43:330:00
91017Chalupa TomášKVS SKOB Kobra VsetínCZE81:05+37:32
 
 
 
T-OPEN (15)3,0 km 90 m7 K
 
1493Chen David412 EMEK HEFER OCISR26:170:00
61021Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE43:32+17:15
 
 
 
1077LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
302116Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva BerounCZE61:16+24:39
481026Mcmahon AnežkaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE76:58+40:21
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
1025Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZEdisk
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
151024Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE84:33+37:18
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
232114Uhlířová MarieLBE TJ Lokomotiva BerounCZE43:45+21:40
282115Uhlířová EliškaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE44:37+22:32
 
 
 
1078LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
61028Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE56:48+11:37
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
161029Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE69:01+25:01
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
71027Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE52:56+7:48
 
 
 
1079LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
231032Vavrysová BarbaraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE93:22+33:17
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
41030Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE53:11+6:52
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
31031Féder MedardLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE55:09+0:47
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
41033Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE70:18+3:19
101034Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE73:25+6:26
 
 
 
1080LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
91035Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE76:34+30:02
 
 
 
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
151037Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE77:09+28:49
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
351039Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE64:16+27:39
451038Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE71:20+34:43
731036Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE106:47+70:10
 
 
 
1081LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
131041Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE88:22+44:28
 
 
 
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
131042Burdová SimonaLDC KOB DěčínCZE76:03+27:43
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
251040Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE94:15+43:49
 
 
 
1084LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
81045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE58:37+14:43
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
181044Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE78:00+17:55
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
211047Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE72:18+27:16
 
 
 
D65 (19)3,0 km 130 m13 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU46:290:00
41046Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE53:12+6:43
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
241049Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZE92:46+54:04
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
81055Macek JiříLIT KOB LitvínovCZE76:05+10:52
 
 
 
H21C (14)5,7 km 250 m18 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE60:340:00
31050Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE66:43+6:09
91051Pavlík BronislavLIT KOB LitvínovCZE101:14+40:40
 
 
 
H60B (13)3,6 km 160 m15 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU43:330:00
111053Pavlík MiroslavLIT KOB LitvínovCZE84:34+41:01
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
361048Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZE84:50+60:41
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
391052Pavlík TobiášLIT KOB LitvínovCZE50:54+28:49
 
 
 
1086LLI TJ Loko LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
111063Fürstová AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE63:13+11:52
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
71075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE66:32+6:27
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
221068Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZE77:12+31:56
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
91056Korejčíková DáďaLLI TJ Loko LiberecCZE63:20+19:20
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
431072Melicharová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZE70:34+33:57
601060Bradáčová MarieLLI TJ Loko LiberecCZE92:17+55:40
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
301074Paroulková IvaLLI TJ Loko LiberecCZE65:22+20:31
551067Košek LadislavLLI TJ Loko LiberecCZE85:12+40:21
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
41077Peterka JakubLLI TJ Loko LiberecCZE37:26+1:30
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
31064Hejna HynekLLI TJ Loko LiberecCZE46:03+7:21
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
31057Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZE57:36+6:00
 
 
 
H18A (26)7,4 km 330 m22 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE53:220:00
181058Bradáč JakubLLI TJ Loko LiberecCZE75:30+22:08
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
31070Melichar PetrLLI TJ Loko LiberecCZE69:54+3:22
41076Peterka VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE71:48+5:16
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
71062Fürst MatoušLLI TJ Loko LiberecCZE71:33+4:34
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
201061Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZE67:45+19:00
 
 
 
H45B (17)4,8 km 215 m14 K
 
11478Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE65:070:00
31065Hejna StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE69:26+4:19
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
411069Melichar JaromírLLI TJ Loko LiberecCZE92:25+49:02
 
 
 
1087LME SK Los MělníkCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
221080Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkCZE73:13+28:11
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
221079Dittrtová LucieLME SK Los MělníkCZE73:23+24:25
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
122237Bejkul JakubLME SK Los MělníkCZE53:09+8:18
392150Mach MartinLME SK Los MělníkCZE70:41+25:50
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
301081Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZE55:23+19:27
 
 
 
1088LOV lepus.czCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
341083Žebrák ZbyněkLOV lepus.czCZE66:53+22:02
 
 
 
1089LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (31)3,6 km 160 m15 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE48:200:00
81085Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE70:07+21:47
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
 
 
 
H12A (20)3,0 km 135 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:570:00
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
241089Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE83:30+16:58
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
151084Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE74:39+36:13
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
141088Stehlíková TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE35:40+11:31
 
 
 
1090LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (14)3,9 km 170 m12 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE45:110:00
21095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE49:51+4:40
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
591101Lehárová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE88:32+51:55
 
 
 
H18B (9)5,7 km 255 m17 K
 
11546Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE74:020:00
61102Kulhavý TadeášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE101:11+27:09
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
171100Lehár AdamLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE86:23+21:10
 
 
 
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
71093Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE53:26+15:00
 
 
 
H65A (34)4,2 km 185 m15 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:100:00
101094Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE53:50+13:40
 
 
 
1091LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
201109Lošťáková ElaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE55:30+34:02
 
 
 
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
51108Lošťáková SáraLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE41:30+10:33
 
 
 
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
141113Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE65:13+17:13
 
 
 
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
61103Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE54:26+3:05
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
261115Kovářová JulieLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE73:56+23:01
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
131107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE60:06+15:04
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
141114Riby KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE65:35+16:37
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
1104Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZEdisk
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
201111Riby PhilipLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE34:25+13:52
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
51110Bílý JakubLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE60:03+5:41
 
 
 
H16B (23)5,2 km 230 m17 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE51:360:00
201112Riby ThomasLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE143:51+92:15
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
191118Würz BohuslavLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE90:04+39:38
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
401116Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE90:55+42:10
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
451106Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE99:58+56:35
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
261105Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE69:26+21:03
 
 
 
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
5428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE76:03+20:23
 
 
 
1093MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (17)7,0 km 315 m21 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS57:420:00
111119Kovář JindřichMAS KČT AšCZE75:23+17:41
 
 
 
1095MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
2411126Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE85:17+63:49
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
201125Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE83:35+29:02
 
 
 
D45A (35)4,5 km 200 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN48:580:00
211122Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE72:16+23:18
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
241124Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE70:01+21:16
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
51121Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE52:14+7:06
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
271120Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE47:22+23:13
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
381127Nedbalová MagdalenaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE50:02+27:57
 
 
 
1098MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
51128Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE60:07+9:35
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
21132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské LázněCZE45:47+0:56
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
131131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE60:39+12:16
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
1130Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZEdisk
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
201129Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE38:49+14:40
 
 
 
1099MOV SKOB OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
381133Holec HonzaMOV SKOB OstravaCZE79:55+36:32
 
 
 
1100N01 NER. PRAHA 170CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
151134Pospíšil RadekN01 NER. PRAHA 170CZE81:30+36:07
 
 
 
1101N02 NER. SMIŘICECZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
41135Panáčková AlžbětaN02 NER. SMIŘICECZE31:43+7:34
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
61136Panáčková JohanaN02 NER. SMIŘICECZE29:12+7:07
 
 
 
1102N03 NER. VŠENORYCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
211139Paldusová NelaN03 NER. VŠENORYCZE56:57+35:29
 
 
 
1103N04 NER. LIBEREC 14CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
441140Votava DavidN04 NER. LIBEREC 14CZE78:54+34:03
 
 
 
1104N05 NER. CHOTYNĚCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
21141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE22:11+0:06
 
 
 
1105N06 NER. BRNOCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
301142Auermüller VítN06 NER. BRNOCZE76:14+27:29
 
 
 
1106N07 NER. PRAHA 198-ICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
231143Jeřábek VojtěchN07 NER. PRAHA 198-ICZE43:45+21:40
 
 
 
1107N08 NER. EKPCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
271144Uhlíková ŠárkaN08 NER. EKPCZE60:24+23:47
 
 
 
1109N10 NER. PRAHA 130CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
651149Rudolecká LucieN10 NER. PRAHA 130CZE93:51+57:14
 
 
 
1110N11 NER. PRAHA 190-ICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)5,0 km 225 m16 K
 
1677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK45:230:00
131150Jakubský OndřejN11 NER. PRAHA 190-ICZE69:56+24:33
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
431151Jakubský PavelN11 NER. PRAHA 190-ICZE58:56+36:51
451152Jakubský FilipN11 NER. PRAHA 190-ICZE59:06+37:01
 
 
 
1112N13 NER. PRAHA 190-IICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
201154Zedníček VáclavN13 NER. PRAHA 190-IICZE58:37+13:46
 
 
 
1113N14 NER. PRAHA 198-IICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
1012311Cepník AdamN14 NER. PRAHA 198-IICZE52:36+15:59
391156Jeřábková AnnaN14 NER. PRAHA 198-IICZE68:17+31:40
 
 
 
1115NEJ TJ Jiskra NejdekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
101161Holíková PetraNEJ TJ Jiskra NejdekCZE67:44+36:47
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
691162Holíková IlonaNEJ TJ Jiskra NejdekCZE100:31+63:54
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
1160Holík JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZEdisk
 
 
 
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
31159Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE63:48+8:08
 
 
 
1116NEK Nejdek OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
131167Nádeníčková IvaNEK Nejdek OrienteeringCZE54:37+20:46
 
 
 
D14B (12)3,3 km 150 m9 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE37:120:00
21171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE39:16+2:04
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
271166Nádeníčková PavlaNEK Nejdek OrienteeringCZE64:49+23:31
 
 
 
D16B (14)3,9 km 170 m12 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE45:110:00
31164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE50:46+5:35
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
681169Ziebová LenkaNEK Nejdek OrienteeringCZE100:23+63:46
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
61173Pelikán AlešNEK Nejdek OrienteeringCZE41:29+15:14
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
91172Čáslavský DavidNEK Nejdek OrienteeringCZE56:32+17:50
 
 
 
H21C (14)5,7 km 250 m18 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE60:340:00
21170Zieba JakubNEK Nejdek OrienteeringCZE62:37+2:03
 
 
 
H40A (35)6,3 km 280 m20 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:260:00
1163Mareš AlexanderNEK Nejdek OrienteeringCZEdisk
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
431168Nádeníček JosefNEK Nejdek OrienteeringCZE97:14+48:29
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
321165Fecko RichardNEK Nejdek OrienteeringCZE59:13+35:04
 
 
 
1117NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)4,1 km 180 m15 K
 
11631Tomášková RadkaTUV SOK TJ TurnovCZE46:320:00
31174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE51:24+4:52
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
272285Podlipný FilípekNPA SK LOB Nová PakaCZE44:34+22:29
 
 
 
1121OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)4,9 km 215 m16 K
 
11520Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE47:200:00
1177Balusková IdaOKP SK OK 24 PrahaCZEvzdal
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
51175Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE52:57+7:41
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
721178Šplíchal JiříOKP SK OK 24 PrahaCZE105:16+68:39
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
191176Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaCZE60:42+17:19
 
 
 
1122OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
141180Slabý VáclavOLP PSK Olymp PrahaCZE74:36+36:10
 
 
 
H60B (13)3,6 km 160 m15 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU43:330:00
21179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE47:45+4:12
 
 
 
1123ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
21183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE31:39+0:42
 
 
 
D50A (34)4,4 km 195 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN45:160:00
161182Lisá MonikaONO SKOB OstrovCZE67:07+21:51
 
 
 
D55B (16)3,4 km 150 m14 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN49:580:00
41181Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovCZE59:13+9:15
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
682127Mrzinová HanaONO SKOB OstrovCZE98:55+54:04
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
81185Oncirk JanONO SKOB OstrovCZE39:03+3:07
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
191184Hájek JiříONO SKOB OstrovCZE60:42+17:19
 
 
 
1124OOL SK Haná orienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
321186Zdráhal TomášOOL SK Haná orienteeringCZE91:04+24:32
 
 
 
H60A (37)4,3 km 190 m15 K
 
1395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:140:00
51187Zdráhal RobertOOL SK Haná orienteeringCZE40:31+3:17
 
 
 
1130PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)3,7 km 165 m15 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:260:00
21192Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE43:28+5:02
 
 
 
1132PEN OK RECO SportCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (21)3,5 km 155 m15 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE50:320:00
81194Kábrtová IvaPEN OK RECO SportCZE64:18+13:46
 
 
 
1134PGP SK PragaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 95 m9 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE21:280:00
161217Novotná BarboraPGP SK PragaCZE44:55+23:27
181216Ptáčková HanaPGP SK PragaCZE48:15+26:47
 
 
 
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
121210Vozábalová HanaPGP SK PragaCZE38:00+14:01
141206Chmelařová RomanaPGP SK PragaCZE40:20+16:21
181211Priehodová NelaPGP SK PragaCZE57:56+33:57
201205Ptáčková VeronikaPGP SK PragaCZE80:12+56:13
 
 
 
D16A (36)4,6 km 200 m15 K
 
11609Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE41:180:00
211247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE53:07+11:49
 
 
 
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
151243Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZE67:07+19:07
 
 
 
D20A (23)5,3 km 235 m17 K
 
11600Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE51:210:00
71233Janovská KateřinaPGP SK PragaCZE55:01+3:40
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
111235Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE68:12+13:39
181242Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE77:57+23:24
 
 
 
D21B (39)4,7 km 210 m16 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:550:00
151225Ježková DominikaPGP SK PragaCZE63:37+12:42
161226Ptáčková KateřinaPGP SK PragaCZE64:38+13:43
171224Ježková ReginaPGP SK PragaCZE64:57+14:02
331227Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZE91:55+41:00
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
202046Uhlikova TerezaPGP SK PragaCZE81:23+21:18
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
71234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE52:51+7:49
121232Janovská PetraPGP SK PragaCZE56:49+11:47
 
 
 
D55A (29)4,1 km 185 m15 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:190:00
91228Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE57:50+11:31
 
 
 
D70 (16)2,7 km 125 m12 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN46:240:00
1195Dvořáková LadislavaPGP SK PragaCZEdisk
 
 
 
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
61197Brettlová MartaPGP SK PragaCZE48:42+12:05
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
761238Čtrnáct JiříPGP SK PragaCZE110:08+65:17
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
51215Svítil PatrikPGP SK PragaCZE23:38+3:05
61213Matyšek OndřejPGP SK PragaCZE24:00+3:27
121218Šimerka OndřejPGP SK PragaCZE27:02+6:29
141214Kosák EliášPGP SK PragaCZE29:09+8:36
171219Chmelař DavidPGP SK PragaCZE33:33+13:00
211222Svítil MartinPGP SK PragaCZE38:36+18:03
221212Dočkal ŠimonPGP SK PragaCZE39:31+18:58
 
 
 
H12A (20)3,0 km 135 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:570:00
141209Střelba AntonínPGP SK PragaCZE40:16+17:19
171207Brettl FilipPGP SK PragaCZE42:17+19:20
1208Kosák JonášPGP SK PragaCZEvzdal
 
 
 
H14A (43)4,7 km 210 m13 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:560:00
71200Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZE38:48+2:52
101204Kabát MartinPGP SK PragaCZE40:58+5:02
281201Hřivna JakubPGP SK PragaCZE54:43+18:47
311244Kolář MatyášPGP SK PragaCZE56:12+20:16
391202Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZE69:07+33:11
 
 
 
H16A (41)6,7 km 300 m22 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN54:220:00
21231Janovský TomášPGP SK PragaCZE55:03+0:41
 
 
 
H18B (9)5,7 km 255 m17 K
 
11546Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE74:020:00
91199Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZE192:04+118:02
 
 
 
H20A (21)8,2 km 365 m22 K
 
1763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE63:450:00
51252Novák AlešPGP SK PragaCZE68:40+4:55
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
161230Janovský TomášPGP SK PragaCZE80:35+14:03
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
271246Uhlíř MarekPGP SK PragaCZE133:26+68:13
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
31254Navratil SimonPGP SK PragaCZE69:30+2:31
152064Landovský TomášPGP SK PragaCZE83:39+16:40
161239Hora VojtěchPGP SK PragaCZE83:40+16:41
221245Procházka PavelPGP SK PragaCZE90:54+23:55
271240Landovský JakubPGP SK PragaCZE97:56+30:57
 
 
 
H55A (46)4,9 km 220 m15 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:230:00
31236Kožina PetrPGP SK PragaCZE51:25+3:02
 
 
 
H65B (22)3,5 km 155 m15 K
 
11300Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE52:590:00
31229Zelený VladimírPGP SK PragaCZE59:47+6:48
171237Kolský AlexanderPGP SK PragaCZE86:23+33:24
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
1196Dvořák JaromírPGP SK PragaCZEvzdal
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
61220Brettl TobiášPGP SK PragaCZE31:49+7:40
171221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE37:12+13:03
281223Priehoda ErikPGP SK PragaCZE48:25+24:16
 
 
 
1135PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (20)5,3 km 235 m15 K
 
1263Donner Janina272 OK77FIN48:000:00
61257Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE55:35+7:35
 
 
 
D21A (24)5,8 km 255 m20 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:330:00
71270Koderičová TerezaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:41+10:08
 
 
 
D21C (17)3,5 km 155 m13 K
 
11450Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:540:00
41260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:02+5:08
 
 
 
D21E (24)6,8 km 305 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN60:050:00
101269Novotná KláraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE69:23+9:18
 
 
 
D40A (32)4,5 km 205 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE45:020:00
191266Kubečková ZdeňkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:38+23:36
 
 
 
F5 (86)5,2 km 230 m15 K
 
11059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE44:510:00
41255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE46:25+1:34
781261Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE118:19+73:28
 
 
 
H12B (19)2,6 km 115 m9 K
 
11707Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE26:150:00
51263Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE36:22+10:07
 
 
 
H21A (43)8,3 km 370 m25 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL66:320:00
1264Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEdisk
 
 
 
H21E (35)9,3 km 425 m29 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE66:590:00
1259Mašata MatějPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEvzdal
 
 
 
H45A (52)6,0 km 265 m19 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN48:450:00
111267Novotný MilanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE63:19+14:34
 
 
 
H50A (49)5,2 km 230 m15 K
 
1261Donner Jan272 OK77FIN43:230:00
441262Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE98:26+55:03
 
 
 
H50B (23)4,2 km 185 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:080:00
141265Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE61:09+16:01
 
 
 
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
1258Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEdisk
 
 
 
1136PLU TJ SOKOL PlumlovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,8 km 125 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:590:00
51275Otrubová AnnaPLU TJ SOKOL PlumlovCZE27:20+3:21
 
 
 
D14A (31)4,0 km 180 m12 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE33:510:00
121274Němečková KateřinaPLU TJ SOKOL PlumlovCZE54:34+20:43
 
 
 
D40B (30)3,8 km 165 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:110:00
51273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:18+7:07
 
 
 
H21B (31)7,2 km 320 m23 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:130:00
1271Matyšek BronislavPLU TJ SOKOL PlumlovCZEvzdal
 
 
 
H40B (20)5,1 km 225 m15 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE52:440:00
 
 
 
1138PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (15)3,3 km 150 m15 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE55:400:00
111277Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZE113:29+57:49
 
 
 
1140PVP VSS Přírodověda PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
832045Rohanová MarkétaPVP VSS Přírodověda PrahaCZE142:11+105:34
 
 
 
H45B (17)4,8 km 215 m14 K
 
11478Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE65:070:00
51278Eisner LeoPVP VSS Přírodověda PrahaCZE69:44+4:37
 
 
 
T10 (37)3,0 km 90 m7 K
 
11725Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE24:090:00
372044Rohan VilémPVP VSS Přírodověda PrahaCZE142:10+118:01
 
 
 
T10P (59)3,0 km 90 m7 K
 
12217Németi BoriNERCZE22:050:00
101279Eisner FloraPVP VSS Přírodověda PrahaCZE32:46+10:41
 
 
 
1141PZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (87)3,9 km 170 m12 K
 
12376Picek JanNERCZE36:370:00
232023Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE58:32+21:55
 
 
 
H70 (23)3,7 km 165 m15 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE47:150:00
21280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE48:09+0:54
 
 
 
1142RBK SK Radioklub BlanskoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (16)2,4 km 110 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:570:00
41286Ježková IvanaRBK SK Radioklub BlanskoCZE35:05+4:08
 
 
 
D60 (32)3,5 km 155 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN44:000:00
231282Henková SvatavaRBK SK Radioklub BlanskoCZE84:09+40:09
 
 
 
H10 (30)2,1 km 95 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:330:00
41285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE23:27+2:54
 
 
 
H14B (24)3,6 km 160 m10 K
 
11603Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE38:420:00
161284Ježek FilipRBK SK Radioklub Blans