Bohemia 2017so 29.07.2017 15:31
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 LOST SHENTON PARKAUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
2Nicole Davis101 LOST SHENTON PARKdiskdisk101:3629vzdal
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
3Anthea Feaver101 LOST SHENTON PARKnest.
4Liz Abbott101 LOST SHENTON PARK48:201138:199nest.40:3013
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
155Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARK49:201550:011955:192037:509192:30+51:36
221Matthews Richard101 LOST SHENTON PARK51:071682:013451:521339:3215224:32+83:38
 
 
 
121121 OJE WAPPLERAUT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
266Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLER75:213193:343470:062955:4224294:43+131:24
 
 
 
122122 HSV RIEDAUT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
278Haider Anna122 HSV RIED70:264073:345355:474456:3055256:17+115:55
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
97Hones Sepp122 HSV RIED46:101842:051045:11836:3512170:01+37:01
 
 
 
151151 C.O. LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (25)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06117:09120:56281:590:00
610Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGE46:351821:41223:11421:283112:55+30:56
 
 
 
D35B (16)
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka49:45431:12147:20234:081162:250:00
11Leyimangoye Judith151 C.O. LIÉGE179:3215122:571486:4015
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
89Pierlot André151 C.O. LIÉGE60:031843:511351:29639:3415194:57+27:17
4113Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGE120:284586:074591:354475:5944374:09+206:29
4312Florin Jacques151 C.O. LIÉGE201:5947117:1247110:1447104:1647533:41+366:01
 
 
 
152152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27120:52419:19183:100:00
1940Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS89:122240:361648:262037:5816216:12+133:02
 
 
 
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
2639Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS66:303237:061360:232757:1435221:13+72:18
 
 
 
D35A (18)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48146:10129:091153:050:00
1421Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS135:5315127:0216117:4515105:2216486:02+332:57
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
1541Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS67:291758:471468:062536:357230:57+72:34
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
2531Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS72:553076:413065:242362:1227277:12+113:53
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
2529Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS65:072170:242779:162868:3228283:19+133:16
2622Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:272961:012186:143083:1632311:58+161:55
2725Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS95:0932102:113194:323276:4430368:36+218:33
2826Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:5030102:0130102:093389:0133375:01+224:58
2936Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS87:1631108:4232122:253589:2834407:51+257:48
34Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS69:312575:312980:5929disk
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
43Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS103:0131120:573194:4428disk
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
1617Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS59:091560:481250:54873:3218244:23+107:10
1716Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS54:351286:281765:441776:5219283:39+146:26
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
3930Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS124:2364125:0771104:4369111:1191465:24+325:02
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
3646Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS111:404385:1744120:134964:4149381:51+172:41
 
 
 
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:06166:58136:191211:420:00
920Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS84:53770:081192:341066:2811314:03+102:21
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
2238Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS79:412560:2114113:243345:5415299:20+133:41
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
2937Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS68:422855:002378:553347:2138249:58+88:36
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
4035Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS70:223674:084485:234574:0544303:58+161:55
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
44Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS69:3122101:2124diskdisk
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
533Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS56:26839:58448:48339:3816184:50+17:10
2318Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS60:432050:192456:311551:4530219:18+51:38
3424Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS72:573562:073968:293969:0242272:35+104:55
3727Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:084067:274068:163880:2146297:12+129:32
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
2323Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS49:522655:572372:023344:2717222:18+89:18
3214Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS77:313757:592769:523050:5625256:18+123:18
3545Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:353897:033785:0237108:0537371:45+238:45
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
2742Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS56:302469:083177:303266:2129269:29+128:35
3219Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS74:293383:023598:303587:2535343:26+202:32
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
1432Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS62:181660:071352:471465:1119240:23+104:59
 
 
 
H75 (16)
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín59:03747:27243:21229:281179:190:00
1015Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS76:3711120:111165:311062:2712324:46+145:27
 
 
 
T-OPEN (23)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03125:35123:251106:150:00
28Bruylant Yoline152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS62:1710diskdisk
 
 
 
153153 TROLBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27120:52419:19183:100:00
1754De Mits Noor153 TROL65:202140:451754:032155:0220215:10+132:00
 
 
 
D35A (18)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48146:10129:091153:050:00
1352Bourgonjon Ellen153 TROL70:458114:491599:171455:4311340:34+187:29
 
 
 
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
1750Deschepper Ellen153 TROL66:162061:251665:431765:4320259:07+105:46
 
 
 
H10 (35)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49218:43417:23179:330:00
2355De Mits Thor153 TROL64:452953:592553:133035:3027207:27+127:54
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25220:42122:26294:050:00
749De Clercq Rune153 TROL29:37637:58922:12324:024113:49+19:44
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
3453De Mits Wolf153 TROL52:353338:273274:124143:2030208:34+96:24
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
57Van Bealen Michael153 TROLdisk50:342436:105
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
282133De Clercq Bob153 TROL84:453374:2427126:523861:4628347:47+182:08
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
4351De Mits Yves153 TROL91:134583:054892:384354:3343321:29+160:07
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
48Peeters Andre153 TROL52:041065:0917nest.50:5010
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
1156De Mits Viek153 TROL43:522232:431729:551130:0813136:38+60:29
 
 
 
154154 KOLBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:05158:39239:422196:300:00
560Aerden Eske154 KOL71:39484:49580:35653:304290:33+94:03
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
3059Delanghe Anne-marie154 KOL89:143586:083384:353271:5530331:52+168:33
 
 
 
H10 (35)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49218:43417:23179:330:00
2461Aerden Torben154 KOL58:452866:362761:193224:2710211:07+131:34
 
 
 
H45B (18)
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek54:35250:32250:25133:001188:320:00
1258Aerden Frank154 KOL78:111265:501266:461451:5710262:44+74:12
 
 
 
155155 D-TEAM ANTWERPENBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
2962Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPEN96:033476:123090:483280:0436343:07+165:08
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27148:09241:321174:530:00
766Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPEN46:52575:501553:23564:2610240:31+65:38
 
 
 
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
70Serrallonga Arques Anna155 D-TEAM ANTWERPEN37:385
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
68Houben Ellen155 D-TEAM ANTWERPEN49:561239:17837:1118
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
264Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPEN69:12242:11273:29334:313219:23+10:13
2965Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPEN95:243566:214194:123636:326292:29+83:19
63Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPEN108:4241disk110:194649:1141
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
867van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPEN73:541145:471675:191335:5314230:53+26:18
2469Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPEN85:152957:463181:172544:4341269:01+64:26
 
 
 
156156 HAMOKBEL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
1173Keuppens Wout156 HAMOK95:332039:011063:58432:4711231:19+49:55
1971Deferme Miel156 HAMOK112:372154:361893:292047:2720308:09+126:45
47Keuppens Wout156 HAMOKnest.
 
 
 
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
72Melis Toon156 HAMOK80:231680:103091:2127disk
 
 
 
171171 KSO BNTU MINSKBLR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
1275Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSK50:51870:461861:111349:549232:42+75:48
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
474Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSK58:261140:00352:49740:165191:31+38:00
 
 
 
191191 VARIANT 5BUL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27120:52419:19183:100:00
1688Ilieva Elena191 VARIANT 544:501952:462041:441834:2215173:42+90:32
87Aleksandrova Emili191 VARIANT 539:451625:041027:3710
 
 
 
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19220:18118:42278:370:00
11102Georgieva Julia191 VARIANT 533:28657:421636:561031:3411159:40+81:03
16103Atanasova Ivet191 VARIANT 567:141667:271792:311778:4418305:56+227:19
17105Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 591:361787:3618110:301838:4113328:23+249:46
 
 
 
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
985Ilieva Yana191 VARIANT 541:20438:111444:20931:129155:03+32:11
1583Nenkova Reneta191 VARIANT 556:421841:421751:391152:1322202:16+79:24
2386Petrova Yoanna191 VARIANT 561:462366:362761:391960:1825250:19+127:27
2482Hristova Plamena191 VARIANT 563:522449:172360:471886:3129260:27+137:35
2584Vasileva Anzhela191 VARIANT 566:432653:282563:402378:3127262:22+139:30
 
 
 
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
480Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04143:28534:0210151:36+2:41
2379Boneva Betina191 VARIANT 555:492147:122356:402549:2329209:04+60:09
 
 
 
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29142:38134:286166:450:00
12104Simeonova Nevena191 VARIANT 563:161058:331753:391043:5310219:21+52:36
1381Iljeva Tsveta191 VARIANT 571:011448:061058:031345:0311222:13+55:28
 
 
 
D35A (18)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48146:10129:091153:050:00
1178Dimova Desislava191 VARIANT 584:181361:191180:441347:089273:29+120:24
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
1377Angelova Petranka191 VARIANT 555:361052:091558:081749:2018215:13+51:54
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
107Stoyanova Margarita191 VARIANT 576:332769:462689:2128
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25220:42122:26294:050:00
14110Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 542:341446:531545:211939:3117174:19+80:14
97Filipov Teodor191 VARIANT 5disk39:481142:211838:4616
108Ibryamov Berk Ibryamov191 VARIANT 545:0115vzdaldisk
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
899Ahmedov Dzan191 VARIANT 529:11347:591325:14323:506126:14+25:45
14100Bonev Viktor191 VARIANT 537:361148:281559:001863:1219208:16+107:47
1598Yulianov Samuil191 VARIANT 586:4621116:561837:121441:4915282:43+182:14
89Todorov Ivan191 VARIANT 5diskdiskdisk53:5016
101Taner Ata191 VARIANT 569:4920diskdisk75:1320
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
1794Petrov Kaloyan191 VARIANT 542:142133:032039:47637:3423152:38+40:28
36109Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 561:323747:334065:083852:5137227:04+114:54
95Bonev Dani191 VARIANT 5vzdal54:054154:163148:4536
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
1196Ilkov Georgi191 VARIANT 555:38779:561861:221075:0722272:03+137:58
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
3893Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5104:024164:5437135:554257:1938362:10+209:42
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
2290Ovcharov Zdravko191 VARIANT 580:071953:082285:532343:0525262:13+87:32
 
 
 
H18B (13)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:34178:58237:171211:100:00
492Petkov Yoan191 VARIANT 590:00748:25588:31443:353270:31+59:21
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
1391Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 578:061847:062076:431837:0319238:58+34:23
 
 
 
H45B (18)
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek54:35250:32250:25133:001188:320:00
76Bonev Dian191 VARIANT 5disk65:0711nest.
 
 
 
192192 COMPASS-CROSSBUL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
8111Koeva Velina192 COMPASS-CROSS45:41828:39446:151030:048150:39+27:47
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:57247:12128:011155:210:00
 
 
 
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
6115Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSS57:25455:461460:59739:209213:30+20:22
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
15120Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSS59:272041:021275:402538:178214:26+62:52
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
25113Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSS51:243234:572651:502937:1221175:23+63:13
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
21114Borisov Petar192 COMPASS-CROSS80:212061:432679:411928:245250:09+75:28
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
21117Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSS82:502055:243287:292642:1326267:56+58:46
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
7116Kamenarov Ivaylo192 COMPASS-CROSS74:101243:34972:18735:359225:37+21:02
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
38118Koev Krasimir192 COMPASS-CROSS78:343763:333686:564056:3546285:38+124:16
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
44119Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSS94:4344102:195091:154983:5847372:15+230:12
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
15121Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSS63:412643:461262:522934:163204:35+36:55
 
 
 
193193 KSO VALDI SOFIABUL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19220:18118:42278:370:00
7122Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIA48:081230:24834:00727:599140:31+61:54
 
 
 
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
124Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIA51:1414disk53:231336:1214
 
 
 
D14B (13)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45141:00529:021136:220:00
5123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIA31:43140:13538:32244:497155:17+18:55
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:57247:12128:011155:210:00
3126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17154:30528:273159:52+4:31
5125Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIA50:15642:011048:07238:0410178:27+23:06
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIA63:1619disk63:041238:391
 
 
 
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
13128Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIA65:012069:221766:591646:157247:37+90:43
17129Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIA54:451284:412264:401459:1215263:18+106:24
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
2131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIA26:32233:30724:19119:322103:53+3:24
5132Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIA35:011025:30227:47824:158112:33+12:04
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
133Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIA65:411347:307disk63:3917
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06147:11124:521147:030:00
6134Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIA50:42244:161453:16244:0311192:17+45:14
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
2136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIA61:12334:11758:22126:123179:57+5:16
135Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIA76:481646:3320disk51:0528
 
 
 
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
13140Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIA68:39359:552476:161346:1325251:03+51:57
 
 
 
H35A (18)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37153:44128:231166:520:00
2137Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIA55:49236:54259:49234:395187:11+20:19
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
7138Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIA56:58550:20860:57740:444208:59+47:23
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
7139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIA38:05145:41651:471150:3717186:10+32:55
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
130Jordanov Simeon193 KSO VALDI SOFIAnest.disk
 
 
 
194194 BROWN TEAMBUL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
13142Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAM84:291760:421472:521548:5714267:00+87:30
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
143Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAM67:3519vzdal53:121733:2711
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
14141Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAM76:181548:022279:282137:0018240:48+36:13
 
 
 
195195 BEGUN VARNABUL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
26145Georgieva Mira195 BEGUN VARNA51:261571:342873:302980:1528276:45+153:53
28144Koleva Ivana195 BEGUN VARNA76:482894:283066:512564:1726302:24+179:32
 
 
 
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
3154Georgieva Niya195 BEGUN VARNA46:35732:44440:55230:432150:57+2:02
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:57247:12128:011155:210:00
17153Ivanova Simona195 BEGUN VARNA71:271956:112072:541947:1317247:45+92:24
 
 
 
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
8158Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNA61:53848:19363:531139:4611213:51+20:43
 
 
 
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
13152Ivanova Petya195 BEGUN VARNA60:561557:431462:341563:1418244:27+91:06
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
13147Shterev Preslav195 BEGUN VARNA34:33726:47944:591537:3222143:51+31:41
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
11155Neykov Valentin195 BEGUN VARNA63:472033:441055:30736:1521189:16+36:48
15151Ivanov Alexander195 BEGUN VARNA62:521839:221966:462032:0614201:06+48:38
18148Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNA59:071240:442266:301939:1927205:40+53:12
25159Galov Tihomir195 BEGUN VARNA76:383239:171873:162736:0620225:17+72:49
146Shterev Veselin195 BEGUN VARNA65:4024disk66:291841:0430
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
18156Delev Georgi195 BEGUN VARNA94:421958:382285:201642:0619280:46+99:22
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
4150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNA49:31537:41450:19225:091162:40+1:18
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
30149Kateliev Rumen195 BEGUN VARNA57:152457:023764:523649:3538228:44+86:41
 
 
 
201201 FWOCCAN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
160Svoboda David201 FWOC133:4030disk101:332437:5122
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
5161Svoboda Michael201 FWOC76:15933:14370:381030:505210:57+29:33
 
 
 
211211 LEARNJOY CHINACHN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (13)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45141:00529:021136:220:00
10162Li Xiangman211 LEARNJOY CHINA56:141251:261070:471052:5110231:18+94:56
 
 
 
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
19172Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINA70:572154:541171:562284:2525282:12+128:51
24174He Yaqing211 LEARNJOY CHINA90:202793:5227101:332595:3630381:21+228:00
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
32171Li Yuman211 LEARNJOY CHINA69:0837113:496856:414855:2353295:01+154:39
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
3163Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINA49:54439:07450:02536:434175:46+41:41
9164Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINA64:191241:19561:481147:5711215:23+81:18
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06147:11124:521147:030:00
11165Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINA80:11941:451287:091552:5417261:59+114:56
13167Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINA85:221178:102373:171047:2814284:17+137:14
15168Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINA115:282137:03979:181258:1718290:06+143:03
16166Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINA100:171748:271577:221172:4021298:46+151:43
18169Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINA90:211566:0820111:212159:4719327:37+180:34
21170Shi Yichen211 LEARNJOY CHINA122:3522118:142492:331772:3220405:54+258:51
 
 
 
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
25175Liu Yang211 LEARNJOY CHINA113:142871:2428164:563074:1534423:49+224:43
 
 
 
H45B (18)
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek54:35250:32250:25133:001188:320:00
14173Zhao Dong211 LEARNJOY CHINA113:201578:041656:42459:3712307:43+119:11
 
 
 
221221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
176Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBdisk67:241774:411869:3425
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
36177Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB63:263282:244666:063950:1039262:06+120:03
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
178Baago Freya221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBnest.45:4434disk
 
 
 
222222 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
23180Folander Kim222 FSK ORIENTERING53:172143:241361:532574:1031232:44+91:50
 
 
 
223223 AARHUS 1900 OR. IDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
30182Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. I60:392752:153267:343044:0228224:30+75:35
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
181Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. I80:4328disk106:463471:3529
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
25183Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. I66:192658:413174:473141:2627241:13+79:51
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
38184Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. I119:384471:484269:474066:1940327:32+159:52
 
 
 
224224 AARHUS 1900 OR. IIDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19220:18118:42278:370:00
13189Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. II43:551130:36938:071468:1116180:49+102:12
 
 
 
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
34187Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. II85:253669:493768:303377:5136301:35+152:40
 
 
 
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
186Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. II99:5928116:2028vzdal93:1728
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
37188Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. II112:324365:5538104:354060:5141343:53+191:25
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
44185Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. II99:514670:0343101:574758:3447330:25+169:03
 
 
 
225225 OK 73 GLADSAXEDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
13193Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXE54:401369:121462:081551:0014237:00+99:47
14190Gudme Else225 OK 73 GLADSAXE53:22871:411553:061058:5815237:07+99:54
18192Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXE92:031888:351877:541867:2617325:58+188:45
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
12191Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXE89:4413132:431576:511068:0212367:20+200:31
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
13194Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXE56:411270:251652:401359:1217238:58+103:34
19195Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXE67:281998:442165:022081:3021312:44+177:20
20196Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXE79:162197:311981:112386:4622344:44+209:20
197Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXE55:1811disk54:521548:1911
 
 
 
226226 ST.BINDERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
198Korsbaek Ellen226 ST.BINDERUP OKdisk106:291483:5816disk
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
199Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OK54:423059:002960:4822disk
 
 
 
227227 HELSINGOR SOKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
11201Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOK49:061331:35852:141233:4312166:38+43:46
19203Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOK60:272148:172263:102240:2318212:17+89:25
202Dinesen Runge Sarah227 HELSINGOR SOK79:3729diskvzdal
200Bonefeld Olivia227 HELSINGOR SOKdisknest.
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
206Bertram Mette227 HELSINGOR SOKnest.
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
35208Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOK78:563854:293278:094278:0645289:40+122:00
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
2207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33247:271027:122139:30+6:30
 
 
 
H75 (16)
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín59:03747:27243:21229:281179:190:00
2204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00142:19149:587184:35+5:16
205Larsen Flemming227 HELSINGOR SOK67:588disk62:44951:068
 
 
 
228228 TISVILDE HEGN OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
16212Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OK95:471959:251170:211671:2916297:02+139:36
19211Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OK95:2518109:302285:441978:2618369:05+211:39
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
30209Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OK70:513358:213665:503254:4131249:43+82:03
36210Galle Ole228 TISVILDE HEGN OK88:004159:053780:244363:4939291:18+123:38
 
 
 
229229 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
214Svendsen Ole229 OK ROSKILDEdisk49:28657:181744:2210
 
 
 
230230 OK OESTDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
18215Birgitte Halland230 OK OEST51:431442:421367:532161:0725223:25+71:51
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
218Nielsen Liselotte230 OK OEST99:3716121:3316nest.72:3515
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
39217Jakobsen Jan230 OK OEST97:134284:064498:484668:1841348:25+180:45
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
13216Peter Krogh230 OK OEST59:201350:36776:301764:4117251:07+97:36
 
 
 
231231 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (25)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06117:09120:56281:590:00
5223Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OK35:52824:27725:11627:087112:38+30:39
 
 
 
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
220Hanghoej Signe231 BALLERUP OK61:5317diskdisk
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
7222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OK34:31923:38128:12933:4612120:07+19:38
10221Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OK30:40457:511627:13620:123135:56+35:27
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
219Gemmer Carsten231 BALLERUP OK152:534941:399disk43:2028
 
 
 
232232 OK OST BIRKERODDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
33224Bentsen Jens232 OK OST BIRKEROD77:273770:484168:103656:0534272:30+104:50
 
 
 
233233 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
12226Bobach Kirsten233 AALBORG OK53:501072:051652:03938:489216:46+79:33
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
8225Bobach Claus233 AALBORG OK71:281554:25876:161037:337239:42+74:03
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
3227Bobach Poul233 AALBORG OK43:05636:36238:01431:123148:54+13:30
 
 
 
234234 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
16228Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OK58:571450:342657:081638:5013205:29+37:49
 
 
 
235235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
19233Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. III96:521983:332096:592352:2717329:51+150:21
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
28230Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. III99:413955:483391:313344:0832291:08+81:58
32229Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. III96:363859:1837103:314045:0234304:27+95:17
34232Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. III110:184274:314398:423939:1915322:50+113:40
35231Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. III124:554472:2642113:144756:0047366:35+157:25
 
 
 
236236 OK SNABDEN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
23234Schou Helle236 OK SNAB53:041366:302594:093150:5323264:36+114:33
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
22235Schou Henning236 OK SNAB48:141957:052653:541558:0230217:15+84:15
 
 
 
241241 ERMASSETSESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
29237Santamaria Toninaina241 ERMASSETS83:023379:223288:393468:1528319:18+155:59
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
236Doménech Jordi241 ERMASSETS77:2821disk91:012140:2711
 
 
 
242242 XINOXANO-OESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
17239Buscart Montse242 XINOXANO-O60:101268:492259:441747:2120236:04+77:41
22241Rabassa Sandra242 XINOXANO-O76:442175:592563:382157:3928274:00+115:37
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
22240Bedós Lluís242 XINOXANO-O83:162650:012586:272941:3929261:23+56:48
 
 
 
H35A (18)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37153:44128:231166:520:00
7238Ledesma Abel242 XINOXANO-O65:05750:461079:411138:389234:10+67:18
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
25242Colom Xavi242 XINOXANO-O77:482266:4720103:442765:1431313:33+147:54
243Viladés Jordi242 XINOXANO-O84:3232disk114:1836disk
 
 
 
243243 ALIGOTS IRONAESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
10246Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONA67:451058:371278:211239:319244:14+78:35
 
 
 
245245 VELETSESP
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
272030Landa Sanchez Carlos245 VELETS103:443357:453091:153343:0034295:44+91:09
 
 
 
251251 OK WESTEST
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29142:38134:286166:450:00
16251Viikmaa Kristin251 OK WEST71:551557:431669:361747:4715247:01+80:16
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
18250Viikmaa Anne-ly251 OK WEST61:051857:422067:272457:3925243:53+80:34
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
32249Viikmaa Indrek251 OK WEST77:083557:333089:184147:0537271:04+109:42
 
 
 
252252 MYRACARUEST
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
162052Pärnik Edith252 MYRACARU54:131869:324837:341145:1135206:30+66:08
172053Puidak Piret252 MYRACARU54:141969:354937:371245:1436206:40+66:18
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
142050Hnik Paul252 MYRACARU64:472054:121246:11445:0111210:11+56:56
2051Pärnik Jyri252 MYRACARU51:181554:041152:0812disk
 
 
 
253253 PEKOEST
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
2060Mahla Mihkel253 PEKO47:573035:3227
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
2061Mahla Indrek253 PEKO86:543670:1524
 
 
 
271271 INUS LPRFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
253Kuokkanen Elena271 INUS LPR94:3717nest.
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
254Murskaja Elsa271 INUS LPR89:2914nest.
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
27252Kuokkanen Juri271 INUS LPR64:392752:592961:402546:5628226:14+58:34
40255Markovich Nikolai271 INUS LPR110:124386:204692:274570:0843359:07+191:27
 
 
 
272272 OK77FIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:57247:12128:011155:210:00
2263Donner Janina272 OK7747:12235:03348:42328:162159:13+3:52
18268von Frenckell Rafaela272 OK7791:412065:042181:112063:0720301:03+145:42
 
 
 
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:05158:39239:422196:300:00
2258Arrakoski Wilma272 OK7764:43354:03254:57137:411211:24+14:54
277Weiss Annica272 OK7788:107nest.disk
 
 
 
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29142:38134:286166:450:00
7260Donner Isabel272 OK7758:51744:24846:46433:585183:59+17:14
18280Westerback Liva272 OK7781:301959:241875:521952:1717269:03+102:18
278Weiss Michaela272 OK77vzdal94:572363:5521
 
 
 
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
8288Salminen Henna272 OK7782:441455:531267:54946:0712252:38+73:08
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27148:09241:321174:530:00
2257Arrakoski Sophia272 OK7750:39745:48453:48649:163199:31+24:38
 
 
 
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
289Ray Carola272 OK7750:366disk57:4615disk
267Torp-donner Heidi272 OK7758:401551:151353:3910vzdal
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
9287von Schoultz Annika272 OK7750:03742:56758:151139:198190:33+40:30
11273Jern Tove272 OK7757:361947:071158:251336:484199:56+49:53
259Westberg-arrakoski Annika272 OK7743:10342:57864:3920disk
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
270von Frenckell Sofie272 OK77nest.
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
19284Talja Katri272 OK7776:572268:082162:441344:0112251:50+82:46
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
12264Donner Jesper272 OK7739:501527:401246:121928:486142:30+30:20
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
2265Donner Jonny272 OK7752:10430:46451:12224:051158:13+5:45
28269von Frenckell Waldemar272 OK7770:192641:482483:293446:2835242:04+89:36
29282Lindholm William272 OK7784:013641:342380:193341:4731247:41+95:13
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
7283Talja Eljas272 OK7769:38933:59569:19929:319202:27+27:46
10271Jern Linus272 OK7771:451046:412172:061228:526219:24+44:43
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
4272Jern Tobias272 OK7772:56535:48766:49731:036206:36+25:12
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
23276Snickars Caj272 OK7782:082452:152888:073044:0337266:33+61:58
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
281Lindholm Tom272 OK7796:092085:202081:2318
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
2266Donner Mikael272 OK7746:43135:14253:31526:132161:41+0:19
 
 
 
H45B (18)
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek54:35250:32250:25133:001188:320:00
5279Weiss Robert272 OK7763:52556:21764:551147:358232:43+44:11
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
8256Arrakoski Jori272 OK7750:301733:14548:44927:545160:22+18:19
9290Ray Tomas272 OK7745:46835:50847:52731:3617161:04+19:01
261Donner Jan272 OK7740:59330:592disk27:464
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
9274Lönnfeldt Erik272 OK7746:13846:32756:191842:409191:44+38:29
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
25285Talja Keijo272 OK7751:272747:191871:273257:1929227:32+94:32
 
 
 
T10 (46)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38722:41323:45297:220:00
2262Donner Jeremy272 OK7725:14327:49823:31625:584102:32+5:10
 
 
 
273273 TAMPEREEN PYRINTOFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
10292Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTO51:401248:171559:511438:577198:45+48:42
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
13293Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTO75:45839:371276:241241:0117232:47+51:23
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
26291Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTO60:122746:472360:293143:4231211:10+69:07
 
 
 
274274 SALPANAWIFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27148:09241:321174:530:00
8297Hekkala Jenni274 SALPANAWI62:381160:54865:221052:245241:18+66:25
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
 
 
 
H35A (18)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37153:44128:231166:520:00
6298Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWI66:46847:06767:47533:493215:28+48:36
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
13296Keskimäki Sami274 SALPANAWI71:251359:261276:271456:0017263:18+101:42
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
17295Keskimäki Seppo274 SALPANAWI73:202091:402089:411859:3719314:18+166:27
 
 
 
275275 LYNXFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
4301Saramäki Sara275 LYNX52:33347:29758:46642:147201:02+23:03
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
5299Kangasaho Hanna275 LYNX56:25743:38451:41734:044185:48+27:25
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
23300Saramäki Markus275 LYNX91:263150:552590:393144:1333277:13+68:03
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
4302Saramäki Niklas275 LYNX71:26545:421569:33337:5722224:38+20:03
 
 
 
276276 OK TRIANFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
7303von Schoultz Katja276 OK TRIAN59:45748:26466:201339:118213:42+20:34
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
304Frilander Emil276 OK TRIAN107:4224disk111:1219disk
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
10305Frilander Heikki276 OK TRIAN63:392542:17755:121336:119197:19+29:39
 
 
 
277277 HIIDENKIERTAJATFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
2307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJAT53:47149:03658:44236:093197:43+4:35
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
20306Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJAT78:152152:052680:562442:4633254:02+49:27
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
 
 
 
T10 (46)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38722:41323:45297:220:00
22309Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJAT52:183034:032034:392339:1229160:12+62:50
 
 
 
278278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
3310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET50:25538:16353:31931:151173:27+10:08
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
36312Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET101:104067:553993:213857:3739320:03+167:35
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
7311Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET53:22738:12555:27638:1520185:16+23:54
 
 
 
279279 ESPOON SUUNTAFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27120:52419:19183:100:00
12315Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTA39:131527:09932:441533:0614132:12+49:02
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
27314Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTA36:371038:033160:363646:4835182:04+69:54
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
19313Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTA74:581253:392475:331634:0219238:12+63:31
 
 
 
280280 MESIK HELSINKIFIN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
316Davidsson Aira280 MESIK HELSINKI100:0119vzdal94:321964:3916
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
11317Penttinen Juha280 MESIK HELSINKI48:591064:111437:24348:4112199:15+63:51
 
 
 
291291 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
31318Le Calvez Jeno291 LORIENT53:582859:293068:412964:2735246:35+113:35
 
 
 
292292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
13321Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY I64:191056:581671:541744:5619238:07+44:59
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
19320Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY I55:591855:342166:471946:3717224:57+73:23
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
18322Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY I85:372539:211277:531734:5520237:46+63:05
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
31319Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY I61:422961:554168:244040:3725232:38+90:35
 
 
 
293293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
17325Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY II94:191867:511983:021965:3224310:44+131:14
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
15324Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY II63:431960:122256:561448:3517229:26+66:07
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
20326Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY II80:502141:471684:372240:1223247:26+72:45
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
16323Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY II56:431355:292468:012134:3211214:45+53:23
 
 
 
294294 CO MONTCEAUFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H75 (16)
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín59:03747:27243:21229:281179:190:00
7327Antoine Régis294 CO MONTCEAU75:401073:15874:261258:0111281:22+102:03
 
 
 
295295 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
30328Sol Michel295 OPA MONTIGNY61:312862:452681:093475:1532280:40+139:46
 
 
 
296296 CO VANNESFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
12329Oligo Virginie296 CO VANNES47:53951:131950:52541:5314191:51+40:17
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
24330PoËdras Daniel296 CO VANNES49:302457:012559:342061:1833227:23+94:23
 
 
 
297297 CO COLMARFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
2332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:03243:07332:033149:27+0:32
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
16335Makovicka Veronique297 CO COLMAR56:411654:491958:231255:5725225:50+75:47
331Lataste Jana297 CO COLMARvzdal
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
10331Lataste Jana297 CO COLMAR78:475976:066065:3975
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
28333Lataste Mathias297 CO COLMAR53:243439:473458:283432:5716184:36+72:26
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
25334Lataste Pierre297 CO COLMAR63:183152:233151:511842:3329210:05+68:02
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
17336Makovicka Libor297 CO COLMAR52:251949:231859:292443:3117204:48+63:54
 
 
 
298298 AVON OKFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (25)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06117:09120:56281:590:00
12339Delaume Charlotte298 AVON OK51:031948:501532:251226:276158:45+76:46
 
 
 
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19220:18118:42278:370:00
12341Faverolle Leila298 AVON OK60:001539:551037:201125:527163:07+84:30
 
 
 
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25149:47531:482159:200:00
340Faverolle EloA´se298 AVON OK88:3811diskdisk71:0711
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
8338Antoine-Delaume Sophie298 AVON OK57:541344:54652:51842:2711198:06+34:47
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
6337Delaume Jan-Marek298 AVON OK56:151238:53656:58731:227183:28+22:06
 
 
 
299299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27148:09241:321174:530:00
9345Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATION60:371053:43573:011267:4512255:06+80:13
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
20343Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATION70:272653:211763:111860:0227247:01+96:58
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
344Figuiere Romain299 GIVRY SPORT ORIENTATION107:4340109:444552:1145
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
21342Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATION55:582244:492157:422837:4321196:12+54:09
 
 
 
300300 0615 NICEFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
346Baudoin Jean Paul300 0615 NICEnest.
 
 
 
301301 GO 78FRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
18348Urvoas Cyprien301 GO 7841:431837:583045:471829:367155:04+42:54
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
19347Urvoas Anthony301 GO 7866:21866:4619106:363150:2121290:04+124:25
 
 
 
302302 ORIENT-EXPRESS 42FRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
11349Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 4249:12555:181367:211839:528211:43+42:39
 
 
 
H35A (18)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37153:44128:231166:520:00
14351Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 4288:361661:121694:181442:5110286:57+120:05
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
8350Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 4257:21952:011065:161052:4113227:19+73:48
 
 
 
303303 COLEFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
352Bouché Sylvie303 COLEnest.61:2326
 
 
 
304304 ORIENTALPFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
11353Montemont Patrice304 ORIENTALP53:23650:582757:091736:4710198:17+30:37
 
 
 
305305 PSNOFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
14354Rodriguez Delphine305 PSNO62:481554:181354:351141:3916213:20+54:57
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
35356Rodriguez Matteo305 PSNO56:253540:343557:393363:0043217:38+105:28
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
31355Rodriguez Lucas305 PSNO72:152861:373676:132948:3236258:37+106:09
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
31357Rodriguez Stephane305 PSNO84:284155:502573:112951:4842265:17+103:55
 
 
 
306306 COBSFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
361Picard Pascal306 COBS102:1021107:0321nest.vzdal
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
21358Eudier Agnes306 COBS59:422173:492774:572444:0116252:29+100:55
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
12145Herly Christophe306 COBS68:003549:462831:423
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
2145Herly Christophe306 COBSdisk
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
11359Eudier Patrick306 COBS43:171437:38645:47944:4119171:23+38:23
27360Picard Jean-pierre306 COBS48:492261:083275:293444:4520230:11+97:11
 
 
 
307307 CO AMBIEUFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
7362Anne Brigitte307 CO AMBIEU52:54748:181049:56733:107184:18+47:05
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
6363Anne Roger307 CO AMBIEU45:22551:20857:341041:305195:46+47:55
 
 
 
308308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
20364Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 7865:552544:001169:002340:1425219:09+57:47
 
 
 
309309 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
312022Boucher Thea309 VINCENNES123:4735101:0135103:073479:1034407:05+229:06
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
192021Boucher Yves309 VINCENNES60:211880:542165:572167:4219274:54+121:39
 
 
 
321321 POTOCGBR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
5365Evans Ianka321 POTOC47:31640:52351:58640:3411180:55+30:52
19370Ivanova Elvina321 POTOC68:282459:462065:342247:3618241:24+91:21
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
20368Dimitrova Petia321 POTOC60:592354:542066:341855:2523237:52+86:18
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
13366Evans Alexander321 POTOC80:061869:481661:571363:5218275:43+141:38
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
13369Kolev Krasimir321 POTOC60:182047:041561:501333:4510202:57+41:35
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
21367Dimitrov Dimitar321 POTOC63:223447:252056:301847:3323214:50+81:50
 
 
 
322322 CHASERSGBR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
22373Stodgell Holly322 CHASERS84:392943:411867:342640:1317236:07+113:15
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
27371Williams Cath322 CHASERS81:252666:112188:013057:0326292:40+134:17
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
23372Stodgell Mark322 CHASERS62:182257:122968:152241:1526229:00+67:38
 
 
 
323323 KERNOMVGBR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
43375Heywood Peter323 KERNOMV104:104796:154987:354675:5546363:55+221:52
374Bolton Mike323 KERNOMV95:024581:324592:4950disk
 
 
 
324324 HARLEQUINS OCGBR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
9376Howell Jason324 HARLEQUINS OC56:101147:181661:371229:036194:08+32:46
 
 
 
341341 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
28377Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORF77:342388:282870:242657:0427293:30+135:07
 
 
 
342342 POST SV DRESDENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (16)
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka49:45431:12147:20234:081162:250:00
2378von Dalowski Anett342 POST SV DRESDEN47:58343:02351:17436:482179:05+16:40
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
7245Rückerová Petra342 POST SV DRESDEN49:431048:472637:511434:0913170:30+30:08
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
9244Müller Marko342 POST SV DRESDEN62:35789:392867:34867:5561287:43+101:55
 
 
 
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
8379von Dalowski Jan342 POST SV DRESDEN74:561242:58869:26937:079224:27+25:21
 
 
 
H35B (18)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14152:44127:511162:210:00
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
20380von Dalowski Mila342 POST SV DRESDEN35:181146:013639:492946:3548167:43+91:34
 
 
 
343343 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27120:52419:19183:100:00
5383Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDEN26:23422:19425:391223:16597:37+14:27
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27148:09241:321174:530:00
13389Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDEN73:061583:591678:441485:1116321:00+146:07
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
8384Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDEN51:46562:011748:53437:038199:43+41:20
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
 
 
 
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
3388Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDEN70:58740:34561:48231:152204:35+5:29
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
385Pompe Tilo343 SV ROBOTRON DRESDEN48:093nest.35:1012
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
18390Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDEN51:261940:071555:212438:5422185:48+43:45
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29144:02237:166152:450:00
386Juckelandt Wolf-Gerold343 SV ROBOTRON DRESDEN50:11439:014vzdal35:024
 
 
 
T10 (46)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38722:41323:45297:220:00
11382Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDEN43:322527:12528:301329:2811128:42+31:20
 
 
 
344344 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
27405Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLIN90:493364:462789:053065:5431310:34+132:35
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
398Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLIN55:02952:431672:4231
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
17393Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:062078:511771:071769:3815316:42+159:16
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
6396Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLIN80:301157:38554:03242:346234:45+46:48
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
3392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLIN50:28364:25841:36130:591187:28+20:39
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
19403Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLIN61:442846:162149:383656:5556214:33+74:11
2271Kubald Marie344 KAULSDORFER OLV BERLIN50:504044:1232
12308Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLIN44:1333
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
6406Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLIN80:272057:08670:471148:3930257:01+71:13
15401Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLIN100:103085:0223105:543694:2976385:35+199:47
16402Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLIN100:383185:0524105:413594:3377385:57+200:09
 
 
 
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
24397Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLIN99:342756:3221119:172951:5729327:20+128:14
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
24404Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLIN72:493351:492265:461839:3123229:55+68:33
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
32400Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLIN63:523361:164064:553752:2640242:29+100:26
38399Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:084649:562676:254347:3435271:03+129:00
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
394Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLIN72:3323vzdal82:1623115:1623
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
10395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLIN37:00546:391651:351236:0810171:22+38:22
 
 
 
H75 (16)
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín59:03747:27243:21229:281179:190:00
391Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:3414126:401291:4614disk
 
 
 
345345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
409Leonhardt Annette345 SV IHW ALEX 78 e.v.50:57449:2522
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
4408Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.41:49437:261145:46429:159154:16+12:13
15407Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.45:13745:102250:251431:3416172:22+30:19
 
 
 
346346 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
2139Uiboupin Kerstin346 USV TU DRESDEN50:35862:06845:0721
 
 
 
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
14413Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDEN58:131459:441371:572059:4816249:42+92:48
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
5411Grosse Ingrid346 USV TU DRESDEN57:31551:39252:56649:259211:31+44:42
11412Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDEN88:3612106:041381:121186:1215362:04+195:15
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
2033Richter Friedmar346 USV TU DRESDEN61:4050
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
2410Conrad Helmut346 USV TU DRESDEN45:31736:46334:30226:181143:05+7:41
 
 
 
347347 OLG REGENSBURGGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
16414Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURG63:532056:091957:501654:4623232:38+69:19
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
26415Boehme Andre347 OLG REGENSBURG62:502453:523161:562645:0424223:42+56:02
417Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURG66:003056:323364:5331disk
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
2048Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGdisk87:1919disk85:4921
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
22416Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURG62:503639:123039:062839:2940180:37+104:28
 
 
 
348348 SG DITTERSDORFGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29144:02237:166152:450:00
8418Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORF64:44863:121174:491154:0510256:50+104:05
 
 
 
349349 OL TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
5419Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORF46:50651:461047:34343:423189:52+32:58
 
 
 
350350 HSG TURBINE ZITTAUGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
15421Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAU64:051666:171364:311644:5213239:45+102:32
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
2349Glasen Wolfgang350 HSG TURBINE ZITTAU74:2884
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
2129Kromer Ines350 HSG TURBINE ZITTAU105:5483
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
13420Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAU65:171951:421065:221557:0417239:25+91:34
 
 
 
351351 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
 
 
 
H75 (16)
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín59:03747:27243:21229:281179:190:00
3423Güth Hans351 ESV LOK DESSAU49:03261:37548:12543:515202:43+23:24
 
 
 
352352 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
10425Schubert Gisela352 OLV WEIMAR105:181599:371283:481269:3313358:16+191:27
424Eulitz Ilse352 OLV WEIMAR60:377disk50:10465:5511
 
 
 
353353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (16)
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka49:45431:12147:20234:081162:250:00
427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56242:541
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
27426Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG78:1823103:583490:132057:5825330:27+164:48
 
 
 
355355 SBB DRESDENGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
429Müller Kai355 SBB DRESDEN84:0831Disk77:5811
 
 
 
356356 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
 
 
 
357357 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (16)
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka49:45431:12147:20234:081162:250:00
9432Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFT50:36671:451071:331080:2514274:19+111:54
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
34431Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFT115:036285:216348:143265:2574314:03+173:41
 
 
 
358358 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
33433Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAM68:262773:184681:213748:3239271:37+110:15
 
 
 
359359 TSC BERLINGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
435Kaminskaite Edita359 TSC BERLIN55:461255:488
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
434Olisauskas Raimondas359 TSC BERLIN41:081755:2525
 
 
 
360360 OK LEIPZIGGER
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
2136Birnstock Jan360 OK LEIPZIGdisk104:114247:3238
 
 
 
391391 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
12437Matics Gyula391 MAFC BUDAPEST72:431860:281586:401743:5313263:44+98:05
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
15436Sági Péter391 MAFC BUDAPEST82:411574:091869:061241:505267:46+106:10
 
 
 
T10 (46)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38722:41323:45297:220:00
6438Matics Marcell391 MAFC BUDAPEST26:41437:332224:22827:409116:16+18:54
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
162190Matis Luca391 MAFC BUDAPEST48:132441:483428:21827:368145:58+69:49
 
 
 
392392 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
9439Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPEST46:17437:48752:45850:0021186:50+35:16
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
3440Molnár Gábor392 HSE BUDAPEST55:451343:25449:20433:512182:21+34:30
 
 
 
393393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
20446Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE77:382280:342371:462166:0321296:01+142:40
 
 
 
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
15445Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE67:312157:331171:551955:4412252:43+95:49
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
3442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50163:21735:537193:33+7:45
 
 
 
H35A (18)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37153:44128:231166:520:00
10450Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE77:131452:401172:41946:0214248:36+81:44
 
 
 
H35B (18)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14152:44127:511162:210:00
5444Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE51:33340:21569:391035:384197:11+34:50
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
15447Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE88:483962:141681:571647:5819280:57+115:18
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
7441Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE52:46540:22558:341835:427187:24+19:44
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
33449Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE63:103389:423593:023860:1431306:08+173:08
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
11443Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:381260:471565:211447:568228:42+80:51
 
 
 
T-OPEN (23)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03125:35123:251106:150:00
11448Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE67:431158:561251:081361:5615239:43+133:28
 
 
 
394394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
10452Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUS52:00472:121557:351046:586228:45+71:19
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
11451Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUS55:01944:361365:281733:039198:08+36:46
 
 
 
395395 FEHÉRLÓFIA SEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
21453Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SE65:002561:282670:312838:1715235:16+112:24
 
 
 
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
16460Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SE81:531167:291872:151361:5223283:29+103:59
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
2457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SE45:34138:47732:34530:307147:25+7:03
12454Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SE70:133943:521743:452535:4814193:38+53:16
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
23455Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SE41:542033:062146:142046:0533167:19+55:09
38456Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SE72:583941:273786:264357:0942258:00+145:50
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
24459Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SE124:522866:2728103:472540:5724336:03+161:22
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
458Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SE84:314268:3941disk50:2840
 
 
 
396396 PAKSI SEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
27461Kovács Karina396 PAKSI SE61:462848:052756:152455:2534221:31+72:36
 
 
 
397397 TIPO OCHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
22471Cseresnyes Agnes397 TIPO OC81:133261:142471:333047:0815261:08+97:49
23462Németh Ágnes397 TIPO OC70:532865:532555:511276:4032269:17+105:58
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
2464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48158:14835:152169:09+0:05
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
2037Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OC40:331127:514
2035Váczi Buda Benedek397 TIPO OC66:324327:343
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
2036Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OC96:3727126:2643
2034Váczi Buda Benedek397 TIPO OC70:461184:5424
 
 
 
H45B (18)
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek54:35250:32250:25133:001188:320:00
4467Faggyas László397 TIPO OC67:38753:56563:53944:275229:54+41:22
7463Pap László397 TIPO OC70:24955:03665:211246:296237:17+48:45
10466Dankó István397 TIPO OC68:43862:311064:311062:1613258:01+69:29
13469Molnár Attila397 TIPO OC83:111465:521376:131552:4711278:03+89:31
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
11470Egei Tamas397 TIPO OC46:08941:041645:01332:4818165:01+22:58
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
8465Zagyi László397 TIPO OC48:121151:031053:071438:155190:37+37:22
 
 
 
398398 POSTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
15473Orsanyi Beatrix398 POSTAS SE57:092354:363547:113043:1329202:09+61:47
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
11472Szebeni Zsolt398 POSTAS SE86:372186:162585:222552:3737310:52+125:04
 
 
 
399399 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
22474Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUS59:411759:093262:391445:1334226:42+65:20
 
 
 
400400 DEBRECENI ISHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
26475Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI IS81:442778:452775:092954:3725290:15+131:52
 
 
 
401401 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
476Jenei Margit401 BOF BUDAORS63:0916disk64:591642:409
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
28477Bugár József401 BOF BUDAORS56:043258:112876:143540:2615230:55+97:55
 
 
 
402402 TÁJREND SEHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
479Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEdisk96:286558:445055:2052
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
478Magyar János402 TÁJREND SE70:0236disk81:013662:5534
 
 
 
403403 VACUUM SCHUN
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
2111Varga János403 VACUUM SC53:073256:0545
 
 
 
411411 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
481Yogev Dafna411 LEV HASHARON MENASHEvzdal113:1426107:3231
 
 
 
H10 (35)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49218:43417:23179:330:00
484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEvzdaldisk
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
483Yogev Maayan411 LEV HASHARON MENASHE47:092931:481954:4032vzdal
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
17482Yogev Rotem411 LEV HASHARON MENASHE61:001544:063067:152131:5713204:18+51:50
 
 
 
H45B (18)
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek54:35250:32250:25133:001188:320:00
480Yogev Raviv411 LEV HASHARON MENASHEdisk73:1115nest.
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
10484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHE28:351026:027
 
 
 
412412 EMEK HEFER OCISR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:06166:58136:191211:420:00
3490Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OC64:20260:01970:56245:576241:14+29:32
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
2488Verbin Oded412 EMEK HEFER OC56:49442:30255:56533:592189:14+27:38
 
 
 
T-OPEN (23)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03125:35123:251106:150:00
2485Rivlin Gal412 EMEK HEFER OC35:14222:29225:38223:272106:48+0:33
3493Chen David412 EMEK HEFER OC37:54538:52630:56529:455137:27+31:12
4494Yanusov Doron412 EMEK HEFER OC37:57639:10731:02629:455137:54+31:39
6486Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OC75:141433:23326:06327:003161:43+55:28
7492Tihonov Stav412 EMEK HEFER OC73:041333:31436:09927:064169:50+63:35
9489Vadraro Yali412 EMEK HEFER OC73:001275:421426:22447:3210222:36+116:21
10491Alcalay Ari412 EMEK HEFER OC75:571575:191336:07847:289234:51+128:36
 
 
 
451451 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
6495Mamis Girts451 MONA OK57:571144:161451:15533:012186:29+18:49
 
 
 
452452 OK MERIDIANS SIGULDALAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
15499Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDA45:44650:082945:06737:3018178:28+29:33
 
 
 
D35A (18)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48146:10129:091153:050:00
496Abzalone Zanda452 OK MERIDIANS SIGULDA57:0112
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
16498Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDA82:452345:131969:521033:2417231:14+56:33
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
15497Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDA66:201669:371270:041564:2716270:28+116:57
 
 
 
453453 OK MERIDIANS CESISLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
8500Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESIS42:16943:361445:00729:224160:14+27:14
 
 
 
454454 OK KAPALAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
16501Cerjaka Maija454 OK KAPA59:071949:401862:431748:2319219:53+68:19
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
3502Cerjaks Kaspars454 OK KAPA48:16433:56152:12427:254161:49+0:27
 
 
 
455455 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
10504Velkere Iveta455 ALUKSNE OK57:491257:041357:311054:5111227:15+73:54
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
16505Velkeris Janis455 ALUKSNE OK87:241755:341982:361535:0912260:43+79:19
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
15503Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OK49:182342:481351:421342:1316186:01+53:01
 
 
 
470470 AZUOLAS IILTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
12506Budriunas Justas470 AZUOLAS II54:49848:431861:271136:5516201:54+40:32
 
 
 
471471 AZUOLAS OKLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:06166:58136:191211:420:00
6507Talandis Tomas471 AZUOLAS OK78:40659:38889:53747:518276:02+64:20
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
508Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKdisk54:323453:311930:3813
 
 
 
472472 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
4510Dudiene Violeta472 RUDAMINA OK46:27335:42246:45531:014159:55+22:42
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
20509Duda Kostas472 RUDAMINA OK45:591756:032464:122445:4722212:01+79:01
 
 
 
473473 OK RUDAMINA IILTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (16)
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka49:45431:12147:20234:081162:250:00
11512Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA II58:291176:021183:281363:4010281:39+119:14
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
12514Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA II61:361742:321234:061338:3214176:46+76:17
 
 
 
H35B (18)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14152:44127:511162:210:00
16513Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA II105:481677:371796:001799:3817379:03+216:42
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29144:02237:166152:450:00
4511Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA II65:07944:40549:59434:193194:05+41:20
 
 
 
474474 LABIRINTASLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
24516Bikeliene Ema474 LABIRINTAS72:392769:352673:342758:2626274:14+124:11
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
3517Krasuckiene Egle474 LABIRINTAS43:34237:12445:02327:081152:56+15:43
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
12515Bikelis Vytautas474 LABIRINTAS58:031245:091656:011441:1820200:31+32:51
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
518Cicenas Rimantas474 LABIRINTASdiskdisk52:331656:1725
 
 
 
475475 DAINAVA OKLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
10520Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OK76:221096:171262:59656:1210291:50+103:53
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
3519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:04349:01238:566169:27+0:23
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
12526Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OK65:001167:121567:321145:3310245:17+83:41
18527Juonys Rolandas475 DAINAVA OK84:541770:521689:031977:1220322:01+160:25
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
41522Jonytis Darius475 DAINAVA OK101:504765:243993:434456:0645317:03+155:41
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
524Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OK59:411745:391764:3030disk
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
3528Mindaugas Dinda475 DAINAVA OK34:31335:12443:26228:533142:02+9:02
4523Jovaišas Rimas475 DAINAVA OK39:03734:08343:44330:265147:21+14:21
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29144:02237:166152:450:00
9525Gylys Edmundas475 DAINAVA OK97:141553:22863:38964:2212278:36+125:51
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OK43:07231:191disk33:321
 
 
 
476476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
28530Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUS69:022575:362991:473379:4535316:10+138:11
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
15534Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUS79:051473:201664:591364:1914281:43+124:17
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
7531Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUS61:23567:56871:381042:134243:10+55:13
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
7533Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUS66:29857:15456:24836:135216:21+49:32
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
33529Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUS96:243761:3838105:014349:5442312:57+103:47
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
10535Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUS47:071237:461249:371128:598163:29+21:26
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
6532Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUS46:48552:00948:49551:1711198:54+45:23
 
 
 
477477 SAULELTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
3537Mikalauskiene Daiva477 SAULE72:03749:10256:09337:102214:32+26:35
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
13536Mikalauskas Robertas477 SAULE58:411349:102251:29642:5421202:14+34:34
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
26538Zlatkus Ričardas477 SAULE54:012947:241966:092860:5332228:27+95:27
 
 
 
T-OPEN (23)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03125:35123:251106:150:00
539Trakimiené Ilona477 SAULE97:021889:0916
 
 
 
478478 MKC JAVONISLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25149:47531:482159:200:00
546Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISdisk98:461577:151181:2112
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
6541Januškaitis Matas478 MKC JAVONIS45:06250:37950:15639:127185:10+51:05
12544Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONIS71:491778:121760:35961:3515272:11+138:06
542Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONIS86:4120vzdal121:542071:3721
543Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISdisk65:571456:22741:278
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06147:11124:521147:030:00
19545Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONIS101:011857:4017106:202079:1422344:15+197:12
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29144:02237:166152:450:00
 
 
 
479479 OK LEVUOLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35B (16)
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka49:45431:12147:20234:081162:250:00
72017Kumpyte Rasa479 OK LEVUO57:10963:32863:09757:478241:38+79:13
 
 
 
H35B (18)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14152:44127:511162:210:00
22049Radzius Antanas479 OK LEVUO50:52135:33357:03431:412175:09+12:48
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
32016Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUO51:22239:21361:42428:022180:27+14:48
 
 
 
480480 S-SPORTAS ADV TEAMLTU
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
2113Šumskas Gytis480 S-SPORTAS ADV TEAM106:5638
 
 
 
491491 OLIFANTNED
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45B (18)
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-Místek54:35250:32250:25133:001188:320:00
22105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09150:37243:533191:03+2:31
 
 
 
511511 SAMNANGER ILNOR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
28547Erdal Helge Magnus511 SAMNANGER IL65:562950:222554:551257:1535228:28+60:48
 
 
 
512512 BERGEN TFNOR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
2548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TF45:17157:56648:40335:024186:55+20:06
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
26549Kocbach Ladislav512 BERGEN TF76:434848:512760:565168:1079254:40+114:18
 
 
 
513513 NYDALENS SKNOR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
550Aarnes Sofie513 NYDALENS SK55:311165:49847:4513
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
551Saunes Halvor513 NYDALENS SK50:192273:35434:514
 
 
 
551551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
19556Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWA51:462048:162547:55843:1330191:10+49:07
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
554Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWA48:472161:103364:4426disk
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
10555Woźniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWA57:021652:551164:591252:1412227:10+79:19
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
7552Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWA42:52550:301045:531041:128180:27+45:03
 
 
 
T10 (46)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38722:41323:45297:220:00
17557Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWA34:081233:241831:512034:3821134:01+36:39
 
 
 
T-OPEN (23)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03125:35123:251106:150:00
558Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWADisk47:161037:471040:138
 
 
 
552552 ORIENTOP WROCLAWPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
560Puternicka Joanna552 ORIENTOP WROCLAWnest.
 
 
 
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
559Wieszaczewski Jacek552 ORIENTOP WROCLAWnest.
 
 
 
553553 KS HADESPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
20563Nowak Maria553 KS HADES60:182049:232469:362755:5124235:08+112:16
 
 
 
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:05158:39239:422196:300:00
7572Zieliński Magdalena553 KS HADES120:40785:33688:287137:297432:10+235:40
 
 
 
D35A (18)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48146:10129:091153:050:00
8562Zbroja-nowak Justyna553 KS HADES77:071159:14968:00743:587248:19+95:14
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
12569Bultrowicz Agnieszka553 KS HADES59:501059:371653:05937:069209:38+51:15
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
565Gorczyca Magdalena553 KS HADES68:102775:522968:2627disk
 
 
 
H10 (35)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49218:43417:23179:330:00
21571Zieliński Tomasz553 KS HADES30:581049:042429:242339:1629148:42+69:09
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
5561Nowak Remigusz553 KS HADES51:25640:20849:25128:205169:30+8:08
18570Zieliński Paweł553 KS HADES63:232349:001969:572436:4415219:04+57:42
26566Gorczyca Jacek553 KS HADES72:133150:432176:363243:4232243:14+81:52
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
9567Bultrowicz Franciszek553 KS HADES31:34637:472831:211332:1316132:55+56:46
13564Nowak Zofia553 KS HADES35:461540:363131:331433:0321140:58+64:49
 
 
 
554554 UKS KOMETA GLIWICEPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
4573Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICE47:17340:24651:23437:265176:30+7:26
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
26574Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICE66:563052:122269:062954:5424243:08+102:14
 
 
 
555555 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
27576Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWA118:1233107:0830108:473090:4831424:55+255:51
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
29575Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWA64:373562:543464:472744:3618236:54+103:54
 
 
 
H75 (16)
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín59:03747:27243:21229:281179:190:00
577Wysocki Stanisław555 OLBnO WARSZAWA139:1716198:1514vzdal93:2414
 
 
 
557557 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
13578Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSE60:391348:361057:061546:3719212:58+54:35
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
15580Biolik Emil557 TRACKCOURSE63:211066:0315126:452170:0520326:14+192:09
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
13579Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSE72:171669:512387:431844:2914274:20+108:41
 
 
 
558558 AZYMUT 45POL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27120:52419:19183:100:00
7582Nowak Anna558 AZYMUT 4529:32826:32822:55725:056104:04+20:54
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
4581Nowak Beata558 AZYMUT 4548:17241:19250:24638:4413178:44+20:21
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
14584Nowak Grzegorz558 AZYMUT 4538:591327:201142:551034:3918143:53+31:43
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
2583Nowak Jacek558 AZYMUT 4551:39336:08150:54128:534167:34+1:55
 
 
 
559559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35A (18)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37153:44128:231166:520:00
585Golinowski Paweł559 HKS AZYMUT WROCLAW60:47441:42469:586
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
25586Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA55:072369:213352:211460:1328237:02+96:08
 
 
 
561561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
587Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓW79:403975:014368:1537disk
 
 
 
562562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:57247:12128:011155:210:00
72018Deptulska Maria562 UKS SIÓDEMKA RUMIA67:031437:22753:11435:087192:44+37:23
 
 
 
581581 OK SILVA CAMPINAROM
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (25)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06117:09120:56281:590:00
8590Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINA40:331428:46928:44830:0311128:06+46:07
 
 
 
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
16589Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINA112:5316110:1518118:222186:4126428:11+235:03
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
31588Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINA120:104093:0933134:123979:4233427:13+261:34
 
 
 
591591 TROPA MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
4592Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOW56:12351:581158:58337:556205:03+11:55
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
6591Kheldert Elena591 TROPA MOSCOW55:03647:32948:09335:506186:34+28:11
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25220:42122:26294:050:00
5593Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOW34:131025:32423:53627:1110110:49+16:44
 
 
 
592592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
8594Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOW55:451042:241057:34831:298187:12+25:50
 
 
 
593593 UFA UNITEDRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
596Bayburina Dilya593 UFA UNITED52:321636:00555:0310disk
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
39597Melnikov Miroslav593 UFA UNITED110:234287:3641127:494163:2742389:15+236:47
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
25595Bayburin Rais593 UFA UNITED61:102160:083860:562239:0414221:18+53:38
 
 
 
594594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
2599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOW44:35139:06342:09232:241158:14+0:48
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
2179Burlinova Olga594 RAMENSKOYE MOSCOW86:1726
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
 
 
 
595595 TEAM SPIRITRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
4601Simanova Tatiana595 TEAM SPIRIT46:47537:52348:29645:356178:43+21:49
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
7602Simanov Konstantin595 TEAM SPIRIT55:06641:52658:42838:256194:05+60:00
 
 
 
H35A (18)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37153:44128:231166:520:00
5600Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRIT59:14343:47671:57833:524208:50+41:58
 
 
 
596596 BIZONS STALINGRADRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29142:38134:286166:450:00
19603Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRAD98:472065:192175:391878:5423318:39+151:54
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
4604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRAD45:34140:06941:352131:479159:02+18:40
18605Popova Natalia596 BIZONS STALINGRAD51:351555:433850:283953:2850211:14+70:52
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
14607Popov Alexey596 BIZONS STALINGRAD76:591460:581376:491551:2814266:14+104:38
606Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRAD87:3819disk81:081751:3715
 
 
 
597597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
17608Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOW60:412255:402261:151643:2815221:04+69:30
22609Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOW65:122463:332367:262060:3924256:50+105:16
 
 
 
599599 KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
28610Chernykh Zoya599 KHIMKI54:591945:442067:453253:2231221:50+72:55
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25220:42122:26294:050:00
15613Zinovev Fedya599 KHIMKI54:541854:491737:311745:2318192:37+98:32
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
23611Chernykh Misha599 KHIMKI64:362342:262670:442639:5629217:42+65:14
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
24612Chernykh Sergei599 KHIMKI58:591549:202366:383445:0525220:02+52:22
 
 
 
600600 ZHUKOVSKYRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
10614Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKY50:051344:531555:031039:0311189:04+37:30
 
 
 
601601 SPARTA ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
18615Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DON57:301864:532370:052444:3516237:03+87:00
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
23616Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DON62:193043:552056:422641:4428204:40+62:37
 
 
 
602602 MINAKOVRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35A (18)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48146:10129:091153:050:00
5618Minakova Ekaterina602 MINAKOV50:22447:42747:53237:275183:24+30:19
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
6620Kashin Vladislav602 MINAKOV49:59232:32867:162230:3112180:18+27:50
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
2619Konovalov Dmitry602 MINAKOV63:27233:31457:52129:002183:50+2:26
 
 
 
H35A (18)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37153:44128:231166:520:00
 
 
 
603603 OK SMOLENSKRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
621Tereshenkov Valerii603 OK SMOLENSKnest.
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
622Izgorodin Mikhail603 OK SMOLENSKnest.
 
 
 
604604 ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
5625Terekhova Valentina604 ROSTOV/DON54:02752:481656:37442:5110206:18+28:19
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
22624Timakov Artem604 ROSTOV/DON86:152455:533488:332840:1020270:51+61:41
 
 
 
605605 KGBL MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
626Loginova Anna605 KGBL MOSCOWnest.
 
 
 
H75 (16)
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín59:03747:27243:21229:281179:190:00
11627Kalinin Boris605 KGBL MOSCOW110:1815135:3313101:051584:0113430:57+251:38
 
 
 
606606 ORIENTA-STARRUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (25)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06117:09120:56281:590:00
16630Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STAR36:18952:391638:061951:3022178:33+96:34
 
 
 
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
6628Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STAR47:44546:28660:471346:244201:23+48:02
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
17629Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STAR59:471859:333362:391436:2314218:22+57:00
 
 
 
607607 ORIENTA-KUNCEVORUS
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
25632Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVO177:362988:2124145:182677:1424488:29+335:08
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
4633Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVO31:56730:43527:14722:084112:01+11:32
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
16631Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVO87:141857:181078:031658:4118281:16+119:40
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
28634Logvinenko Vasilii607 ORIENTA-KUNCEVO39:0620120:005637:542735:4827232:48+156:39
 
 
 
621621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
24636Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČ74:2923115:312780:582578:3523349:33+192:39
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
12635Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČ46:161039:261455:202327:596169:01+26:58
 
 
 
630630 OLG KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
642Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORF48:32832:133disk33:266
 
 
 
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29142:38134:286166:450:00
20640Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORF123:472363:582078:022160:1920326:06+159:21
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
638Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFdisk104:511990:472097:3520
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
641Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORF68:44742:1417disk30:2510
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
639Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORF92:2932disk114:294842:2127
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
21637Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORF59:101651:532866:363339:5718217:36+49:56
 
 
 
631631 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H75 (16)
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum Jičín59:03747:27243:21229:281179:190:00
9643Kempf Adolf631 KTV ALTDORF89:341376:26975:501355:199297:09+117:50
 
 
 
632632 OLG STAFASUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
2647Brechbühl Cristina632 OLG STAFA46:42533:02151:57531:451163:26+13:23
8645Rutz Susanna632 OLG STAFA50:48944:35954:42937:175187:22+37:19
14651Tschamper Brigitte632 OLG STAFA51:151165:342461:301538:426217:01+66:58
 
 
 
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
2144Rohweder Martina632 OLG STAFA37:3020
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06147:11124:521147:030:00
8655Rohweder Ronny632 OLG STAFA78:45842:371384:001335:476241:09+94:06
10654Rohweder Leon632 OLG STAFA90:051436:05890:381642:309259:18+112:15
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
6649Brechbühl Gian632 OLG STAFA76:161035:17667:23832:4410211:40+30:16
7652Tschamper Dominik632 OLG STAFA76:261139:081166:23530:434212:40+31:16
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
648Brechbühl Nico632 OLG STAFAnest.
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
6650Tschamper Urs632 OLG STAFA49:581434:55745:57527:323158:22+16:19
20646Brechbühl Markus632 OLG STAFA50:271653:293350:091239:0823193:13+51:10
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
9653Rohweder Arne632 OLG STAFA55:59746:502054:531138:3012196:12+28:32
14644Rutz Markus632 OLG STAFA57:18945:551854:23845:3927203:15+35:35
 
 
 
633633 ANCO LES GENEVEYSSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
9656Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYS44:091037:01552:311543:4018177:21+36:27
 
 
 
634634 LTS kOLibriSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27120:52419:19183:100:00
6668Stüdeli Anna634 LTS kOLibri29:21721:43221:51528:3211101:27+18:17
 
 
 
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
33664Rüegg Medea634 LTS kOLibri82:493561:123579:183443:1427266:33+117:38
 
 
 
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25149:47531:482159:200:00
665Kraus Karla634 LTS kOLibri74:121384:281355:258
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:57247:12128:011155:210:00
13660Giezendanner Livia634 LTS kOLibri62:581245:361367:041542:4114218:19+62:58
 
 
 
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
3657Sieber Annemarie634 LTS kOLibri68:14741:31357:07534:022200:54+21:24
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
33667Schnellmann Enjo634 LTS kOLibri63:163833:162351:172856:2141204:10+92:00
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
7663Rüegg Simon634 LTS kOLibri58:471130:35365:161727:265182:04+29:36
10661Wild Yannic634 LTS kOLibri55:17740:232163:431628:508188:13+35:45
27662Scherrer Christian634 LTS kOLibri78:423447:563276:163037:1723240:11+87:43
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08160:05224:121174:410:00
13666Ryhiner Timo634 LTS kOLibri76:011538:10975:281535:2821225:07+50:26
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
14658Kleebauer Björn634 LTS kOLibri85:001440:351380:231432:249238:22+56:58
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
16659Kraus Bret634 LTS kOLibri107:581751:42872:401644:596277:19+123:48
 
 
 
635635 OLC SKOG FRIBOURGSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
14669Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURG50:011537:531349:221034:1819171:34+29:31
 
 
 
636636 OLG WEISSLINGENSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
670Ryhiner Gerhard636 OLG WEISSLINGENnest.55:2932
 
 
 
637637 TV KUSSNACHTSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
14671Schallberger Josef637 TV KUSSNACHT53:471655:403748:323342:3728200:36+60:14
 
 
 
638638 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27120:52419:19183:100:00
9675Schulthess Maren638 OLC KAPREOLO33:271230:081325:321121:044110:11+27:01
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
674Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOvzdal41:443845:221631:3713
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
672Vieser Pascal638 OLC KAPREOLO60:396nest.disk
 
 
 
672672 VZA ŽILINASVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H10 (35)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49218:43417:23179:330:00
10678Volkov Maksym672 VZA ŽILINA35:461721:33526:021534:0623117:27+37:54
 
 
 
H35B (18)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14152:44127:511162:210:00
3677Volkov Alexander672 VZA ŽILINA60:40834:37257:02335:485188:07+25:46
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
12679Volkova Maja672 VZA ŽILINA37:481938:482936:302524:155137:21+61:12
 
 
 
673673 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
20680Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVA88:112060:412685:572351:0628285:55+86:49
 
 
 
674674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
20682Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA88:032862:231866:192337:5811254:43+96:20
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
12684Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA47:01954:151356:171748:2315205:56+52:41
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
683Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA50:367diskvzdal38:554
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
2245Schwarzová Katarína674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA34:222134:282132:5720
2244Schwarzová Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA34:582435:412232:5218
 
 
 
675675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
9685Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICA54:50639:302063:321529:4410187:36+35:08
 
 
 
676676 AKADEMIC TU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
11686Novota Lukáš Mário676 AKADEMIC TU KOŠICE36:431126:531040:16736:3220140:24+28:14
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
13687Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICE48:561337:201054:342230:0111170:51+28:48
 
 
 
701701 OK SODERTORNSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (25)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06117:09120:56281:590:00
14693Sandén Blenda701 OK SODERTORN44:091634:161344:592046:1920169:43+87:44
 
 
 
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
14689Renner Linda701 OK SODERTORN53:501645:101945:521033:195178:11+29:16
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
11700Sundberg Boel701 OK SODERTORN58:411244:37468:281946:2514218:11+40:12
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
10690Renner Daniela701 OK SODERTORN59:541146:47758:281637:5010202:59+44:36
 
 
 
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
27695Sandén Anna Maria701 OK SODERTORN97:5826135:4928108:2332127:2928469:39+312:45
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
702Backlund Anna701 OK SODERTORNdisk47:331355:001039:279
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
11709Zilling Kristina701 OK SODERTORN69:361255:241067:261447:147239:40+82:14
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
5699Sundberg Asa701 OK SODERTORN48:081035:09447:29237:046167:50+16:16
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
5703Granath Christina701 OK SODERTORN55:19353:39375:541241:423226:34+38:37
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
17704Schwartz Inger701 OK SODERTORN63:411755:501670:142149:5716239:42+70:38
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57335:04123:133112:100:00
37692Renner Björn701 OK SODERTORN75:124034:352572:304053:2838235:45+123:35
39694Sandén Mattis701 OK SODERTORN76:424160:324386:034254:4839278:05+165:55
710Zilling Viktor701 OK SODERTORN95:394290:4344disk96:3544
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
17706Blidefalk Emil701 OK SODERTORN92:492390:2820109:0018108:5824401:15+267:10
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
34698Jakobsson Melvin701 OK SODERTORN89:183848:053391:083638:5526267:26+114:58
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
27705Blidefalk Patrik701 OK SODERTORN77:183656:522874:193036:5817245:27+84:05
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
27708Zilling Staffan701 OK SODERTORN58:392551:312960:373240:5326211:40+69:37
28696Sandén Olle701 OK SODERTORN64:123550:542862:283340:5727218:31+76:28
33691Renner Claes701 OK SODERTORN75:343755:273568:294147:2634246:56+104:53
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
42701Johanson Torbjorn701 OK SODERTORN159:364643:1611159:534840:2719403:12+235:32
697Jakobsson Anders701 OK SODERTORNdisk42:21854:311034:575
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
17707Blidefalk Amanda701 OK SODERTORN35:411436:202635:592439:1939147:19+71:10
 
 
 
702702 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
711Eismark Inger702 OK ORINTO106:1520disk100:552093:2520
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
9712Lindblom Ingemar702 OK ORINTO47:07943:02438:06556:0015184:15+48:51
 
 
 
703703 NYKOPINGS OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D35A (18)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48146:10129:091153:050:00
6714Balakova Andrea703 NYKOPINGS OK55:30640:39458:51640:056195:05+42:00
 
 
 
H40A (43)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41250:55227:291165:390:00
5713Johansson Magnus703 NYKOPINGS OK59:55539:35466:41628:433194:54+29:15
 
 
 
704704 RANAS OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
18715Bjarrenholt Eddie704 RANAS OK42:211042:391262:072347:3624194:43+61:43
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
2716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OK50:36338:35348:01231:531169:05+1:25
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
12718Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OK48:351442:131258:042336:138185:05+44:11
20717Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OK54:152269:083154:401839:2514217:28+76:34
 
 
 
706706 IK TRENNESWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
7719Thorsson Marianne706 IK TRENNE54:101050:111157:34742:4210204:37+35:33
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
7720Thorsson Ove706 IK TRENNE42:46840:561144:09348:1221176:03+35:09
 
 
 
707707 SOLSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
4721Olsson Christina707 SOL46:37637:44648:30431:443164:35+13:01
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
722Olsson Gert707 SOL68:383167:5929disk44:3420
 
 
 
708708 FK ASENSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (25)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06117:09120:56281:590:00
725Kurashova Sonia708 FK ASEN29:436disk27:56746:0219
 
 
 
D35B (16)
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka49:45431:12147:20234:081162:250:00
724Kurashova Elena708 FK ASEN65:1113vzdal82:471275:3713
 
 
 
H35B (18)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14152:44127:511162:210:00
7723Bengtsson David708 FK ASEN61:21958:371357:57537:116215:06+52:45
 
 
 
709709 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
33726Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNA87:025377:415882:506563:1568310:48+170:26
 
 
 
H21B (40)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:27262:48332:053199:060:00
728Axelsson Mikael709 OK SKOGSHJORTARNA43:0820
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
7727Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNA42:08463:101145:14254:1414204:46+51:15
 
 
 
710710 SAIK STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41142:25135:041153:310:00
3729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTAD38:27147:38646:14346:178178:36+25:05
 
 
 
711711 OK VILSE 87SWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58335:05129:263137:130:00
62038Mansson Gunnel711 OK VILSE 8765:051741:21545:19431:525183:37+46:24
 
 
 
712712 LYNGBY OKSWE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
172056Albahn Henrik712 LYNGBY OK57:351043:141061:042345:2826207:21+39:41
 
 
 
801801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19220:18118:42278:370:00
8747Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK34:58730:07735:52843:4515144:42+66:05
14731Tavalinska Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK52:281354:431564:481532:1612204:15+125:38
15751Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK56:131446:341481:151672:3117256:33+177:56
 
 
 
D14B (13)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45141:00529:021136:220:00
753Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOK48:45744:066disk44:306
752Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOK49:29868:5212nest.110:2212
 
 
 
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25149:47531:482159:200:00
9740Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK150:2314102:2716117:4314102:1513472:48+313:28
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
2201Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKvzdal157:0136vzdal120:5138
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27148:09241:321174:530:00
2200Bodnar Victoriya801 DNIPRO CENTER KOLOBOK77:4716Diskdisk83:0115
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
3730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40152:14730:322158:46+7:12
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
736Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOK77:282377:2224disk52:3018
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08142:04231:062166:490:00
9735Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOK75:091093:301186:091365:0610319:54+153:05
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
749Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOK32:358disk29:161024:479
748Senin Arsenii801 DNIPRO CENTER KOLOBOK61:501848:1814diskdisk
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49140:43130:311134:050:00
750Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOK66:381463:3813vzdal59:2513
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
32743Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOK94:413942:452874:032848:5537260:24+107:56
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06147:11124:521147:030:00
7739Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOK83:311030:01461:36634:004209:08+62:05
744Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOK106:201972:0122disk42:088
742Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKdisk41:261164:30840:097
 
 
 
H18B (13)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:34178:58237:171211:100:00
738Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOK96:34858:229125:3110vzdal
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
17737Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOK94:221846:221787:501750:5123279:25+98:01
 
 
 
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:06166:58136:191211:420:00
2202Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKdisk184:3314disk85:5612
734Stelmakh Ihor801 DNIPRO CENTER KOLOBOK169:2213diskdiskvzdal
 
 
 
H35B (18)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14152:44127:511162:210:00
12745Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOK75:051252:36968:49962:3813259:08+96:47
 
 
 
T-OPEN (23)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03125:35123:251106:150:00
741Hlushko Tetiana801 DNIPRO CENTER KOLOBOK80:5517
732Zhuravlova Inna801 DNIPRO CENTER KOLOBOK80:3716
 
 
 
1001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
754Odehnalová KamilaABM KOB ALFA Brno53:5217
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
755Odehnal RomanABM KOB ALFA Brno62:4235
 
 
 
1005AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58149:13141:236177:590:00
10756Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh Opava59:041349:231366:361643:0411218:07+40:08
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
16757Glonek JakubAOP Orientační Běh Opava78:192247:112185:082834:497245:27+40:52
18758Melecký MartinAOP Orientační Běh Opava83:262748:032377:171938:4625247:32+42:57
 
 
 
1007API OK Andante PísekCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
759Funda JiříAPI OK Andante Písek34:355
 
 
 
1010BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:57247:12128:011155:210:00
16762Porganyi AnnaBBM BETA URSUS Orienteering67:341553:481868:561642:4815233:06+77:45
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
3763Dalos MatéBBM BETA URSUS Orienteering68:14333:09259:33232:208193:16+11:52
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
17761Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering88:352845:401087:332739:4717261:35+52:25
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
 
 
 
1012BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D10 (25)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06117:09120:56281:590:00
 
 
 
1013BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30430:43227:152140:220:00
2176Sikorová MarieBOV TJ Baník Ostrava OKD68:294757:4457
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
21765Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKD81:353545:371457:012135:517220:04+79:10
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47240:10134:113147:510:00
 
 
 
1016BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
H35B (18)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14152:44127:511162:210:00
11767Schimm PetrBSO KOB Baník Sokolov64:291153:571173:501244:089236:24+74:03
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45134:24136:426135:240:00
16768Schimm DieterBSO KOB Baník Sokolov57:591364:551575:072256:5716254:58+119:34
 
 
 
1017BZP Báječné ženy v orientačnímCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
15769Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačním83:451666:511671:441253:0718275:27+95:57
 
 
 
D35B (16)
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová Paka49:45431:12147:20234:081162:250:00
5773Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačním70:301459:41551:58543:124225:21+62:56
 
 
 
D40A (33)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29146:50228:302158:230:00
21775Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačním76:342070:132472:292853:3124272:47+114:24
 
 
 
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
15774Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačním61:171654:291072:572359:1514247:58+94:37
16772Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačním55:511075:432154:48664:0819250:30+97:09
 
 
 
D45B (34)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30242:09138:391156:540:00
19771Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačním52:531198:112571:161875:1922297:39+140:45
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
24770Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačním70:432681:502873:222275:0527301:00+149:26
 
 
 
1021CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38241:45132:502157:260:00
20777Záveská AnnaCET TJ Loko Česká Třebová102:2122106:332096:4521103:4621409:25+251:59
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
21778Záveský RichardCET TJ Loko Česká Třebová68:222191:062258:4219110:2122328:31+175:16
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16142:15127:251140:540:00
8776Čípa JiříCET TJ Loko Česká Třebová51:431738:32949:00737:5310177:08+36:14
 
 
 
1024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
12779Benešová JanaCTB SK OB Chotěboř69:091256:071568:471641:3015235:33+42:25
 
 
 
1025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14B (13)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45141:00529:021136:220:00
8783Kándlová EmaDCE KOB Dobřichovice54:091045:07758:09854:2611211:51+75:29
 
 
 
D40B (35)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06139:15135:201153:210:00
18782Kándlová AdélaDCE KOB Dobřichovice83:092571:132064:441662:2717281:33+128:12
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
21789Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice72:162966:012662:222054:0621254:45+91:26
 
 
 
D55A (31)
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18247:43327:271151:340:00
8780Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice47:12838:551060:071438:5510185:09+33:35
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
10787Štrossová JiřinkaDCE KOB Dobřichovice75:222137:26457:03637:064206:57+37:53
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
2112Kučerová BerenikaDCE KOB Dobřichovice62:0153
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27624:50218:551100:290:00
13784Kándl MatějDCE KOB Dobřichovice52:301634:09852:311659:3318198:43+98:14
 
 
 
H40B (23)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54145:21131:541161:360:00
10781Kándl FilipDCE KOB Dobřichovice58:13663:121464:24952:4516238:34+76:58
 
 
 
H45A (56)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:13350:40327:063161:220:00
14788Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice60:081948:101760:561039:5324209:07+47:45
 
 
 
H55A (50)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17245:49137:2111167:400:00
32785Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice72:483457:203572:534157:2936260:30+92:50
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
13786Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice49:462542:061147:531136:1911176:04+43:04
 
 
 
1027DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
5790Čejková KateřinaDKL KOB Kladno51:35741:05551:20738:136182:13+18:54
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29140:10126:481133:000:00
12791Peissard BernardDKL KOB Kladno39:40839:19860:472133:007172:46+39:46
 
 
 
1028DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16934:19123:461122:520:00
3813Poborská EliškaDKP Oddíl OB Kotlářka42:22531:34736:55423:472134:38+11:46
 
 
 
D16A (38)
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211638:30128:171148:550:00
22808Karin SannaDKP Oddíl OB Kotlářka64:333045:592253:162241:4924205:37+56:42
32798Marie KalouskováDKP Oddíl OB Kotlářka93:443747:552567:383153:2932262:46+113:51
 
 
 
D21A (26)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36153:15134:303179:300:00
5805Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB Kotlářka63:30441:49460:48639:585206:05+26:35
814Šňupárková AnnaDKP Oddíl OB Kotlářka41:589
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27148:09241:321174:530:00
14802Klašková JosefinaDKP Oddíl OB Kotlářka90:3317104:521886:471794:0418376:16+201:23
 
 
 
D21E (27)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56159:03534:511193:080:00
815Nováková TerezaDKP Oddíl OB Kotlářka39:4712
 
 
 
D35A (18)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48146:10129:091153:050:00
 
 
 
D45A (39)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54144:56238:035163:190:00
28795Illnerová DanielaDKP Oddíl OB Kotlářka84:033479:203169:042874:1031306:37+143:18
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25241:30133:412150:030:00
17803Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka66:322351:151662:431748:1219228:42+78:39
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:13745:42135:021187:570:00
11812Špičáková LenkaDKP Oddíl OB Kotlářka74:43972:39978:001477:5917303:21+115:24
 
 
 
D60 (35)
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy Vary51:56735:58249:30331:401169:040:00
816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB Kotlářka43:59151:1817
 
 
 
F5 (122)
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec Králové59:00347:09349:16130:232185:480:00
818Chládková PetraDKP Oddíl OB Kotlářka86:4927
792Dudová HanaDKP Oddíl OB Kotlářka105:2082
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53151:24324:492152:280:00
22799Klaška MartinDKP Oddíl OB Kotlářka79:593542:302758:471030:1411211:30+59:02
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06159:36327:301181:240:00
9810Semerád AntonínDKP Oddíl OB Kotlářka71:18438:58978:301331:377220:23+38:59
 
 
 
H21A (55)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:10169:45132:131209:100:00
26801Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka95:553648:122096:373845:4435286:28+77:18
793Illner JakubDKP Oddíl OB Kotlářkanest.38:0912
817Klusák MartinDKP Oddíl OB Kotlářka109:094439:4818
 
 
 
H21E (55)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:28164:58133:143204:350:00
25794Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka89:293058:483297:203544:3340290:10+85:35
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52442:20127:242142:030:00
22800Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka56:102341:501957:112747:0833202:19+60:16
35811Špičák AlešDKP Oddíl OB Kotlářka77:454170:494262:543548:5337260:21+118:18
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24140:42130:141153:150:00
15809Sanna RobertoDKP Oddíl OB Kotlářka57:001656:221565:052049:1416227:41+74:26
 
 
 
T10P (90)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47118:57118:45176:090:00
14796Janata MatějDKP Oddíl OB Kotlářka32:34834:352335:512339:1138142:11+66:02
 
 
 
1029DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoOddílE1E2E3E4ČasZtráta
F3 (127)