Bohemia 2017so 29.07.2017 14:31
Výsledky - E4 KITLvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 LOST SHENTON PARKAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
2Nicole Davis101 LOST SHENTON PARKAUSvzdal
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
134Liz Abbott101 LOST SHENTON PARKAUS40:30+13:03
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
95Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARKAUS37:50+10:25
151Matthews Richard101 LOST SHENTON PARKAUS39:32+12:07
 
 
 
121121 OJE WAPPLERAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
246Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLERAUT55:42+24:27
 
 
 
122122 HSV RIEDAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
558Haider Anna122 HSV RIEDAUT56:30+32:30
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
127Hones Sepp122 HSV RIEDAUT36:35+9:47
 
 
 
151151 C.O. LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
310Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGEBEL21:28+1:40
 
 
 
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
1511Leyimangoye Judith151 C.O. LIÉGEBEL86:40+52:32
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
159Pierlot André151 C.O. LIÉGEBEL39:34+7:41
4413Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGEBEL75:59+44:06
4712Florin Jacques151 C.O. LIÉGEBEL104:16+72:23
 
 
 
152152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
1640Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL37:58+18:39
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
3539Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL57:14+28:57
 
 
 
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
1621Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL105:22+76:13
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
741Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL36:35+8:45
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
2731Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL62:12+30:57
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
2829Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL68:32+36:47
3025Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL76:44+44:59
3222Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL83:16+51:31
3326Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL89:01+57:16
3436Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL89:28+57:43
34Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELdisk
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
43Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELdisk
 
 
 
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
1817Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL73:32+46:24
1916Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL76:52+49:44
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
9130Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL111:11+87:11
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
4946Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL64:41+32:28
 
 
 
H21C (14)3,2 km 175 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE36:190:00
1120Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL66:28+30:09
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
1538Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL45:54+18:25
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
3837Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL47:21+22:12
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
4435Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL74:05+49:41
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
44Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELdisk
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
1633Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL39:38+7:45
3018Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL51:45+19:52
4224Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL69:02+37:09
4627Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL80:21+48:28
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
1723Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL44:27+17:39
2514Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL50:56+24:08
3745Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL108:05+81:17
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
2942Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL66:21+38:56
3519Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL87:25+60:00
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
1932Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL65:11+38:53
 
 
 
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
1215Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL62:27+32:59
 
 
 
T-OPEN (17)2,0 km 85 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR23:250:00
28Bruylant Yoline152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELdisk
 
 
 
153153 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
2054De Mits Noor153 TROLBEL55:02+35:43
 
 
 
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
1152Bourgonjon Ellen153 TROLBEL55:43+26:34
 
 
 
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
2050Deschepper Ellen153 TROLBEL65:43+30:23
 
 
 
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
2755De Mits Thor153 TROLBEL35:30+18:07
 
 
 
H12A (20)2,4 km 110 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE19:260:00
449De Clercq Rune153 TROLBEL24:02+4:36
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
3053De Mits Wolf153 TROLBEL43:20+20:58
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
557Van Bealen Michael153 TROLBEL36:10+3:57
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
282133De Clercq Bob153 TROLBEL61:46+34:17
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
4351De Mits Yves153 TROLBEL54:33+29:24
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
1048Peeters Andre153 TROLBEL50:50+17:18
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
1356De Mits Viek153 TROLBEL30:08+11:23
 
 
 
154154 KOLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (8)2,5 km 155 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN37:410:00
460Aerden Eske154 KOLBEL53:30+15:49
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
3059Delanghe Anne-marie154 KOLBEL71:55+40:40
 
 
 
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
1061Aerden Torben154 KOLBEL24:27+7:04
 
 
 
H45B (15)2,8 km 170 m15 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE33:000:00
1058Aerden Frank154 KOLBEL51:57+18:57
 
 
 
155155 D-TEAM ANTWERPENBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
3662Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPENBEL80:04+41:25
 
 
 
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
1066Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPENBEL64:26+22:54
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
570Serrallonga Arques Anna155 D-TEAM ANTWERPENBEL37:38+2:47
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
1868Houben Ellen155 D-TEAM ANTWERPENBEL37:11+13:11
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
364Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPENBEL34:31+2:18
665Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPENBEL36:32+4:19
4163Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPENBEL49:11+16:58
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
1467van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPENBEL35:53+4:44
4169Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPENBEL44:43+13:34
 
 
 
156156 HAMOKBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
1173Keuppens Wout156 HAMOKBEL32:47+5:17
2071Deferme Miel156 HAMOKBEL47:27+19:57
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
72Melis Toon156 HAMOKBELdisk
 
 
 
171171 KSO BNTU MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
975Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSKBLR49:54+11:15
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
574Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSKBLR40:16+5:12
 
 
 
191191 VARIANT 5BUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
1087Aleksandrova Emili191 VARIANT 5BUL27:37+8:18
1588Ilieva Elena191 VARIANT 5BUL34:22+15:03
 
 
 
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
11102Georgieva Julia191 VARIANT 5BUL31:34+13:01
13105Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 5BUL38:41+20:08
18103Atanasova Ivet191 VARIANT 5BUL78:44+60:11
 
 
 
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
985Ilieva Yana191 VARIANT 5BUL31:12+7:26
2283Nenkova Reneta191 VARIANT 5BUL52:13+28:27
2586Petrova Yoanna191 VARIANT 5BUL60:18+36:32
2784Vasileva Anzhela191 VARIANT 5BUL78:31+54:45
2982Hristova Plamena191 VARIANT 5BUL86:31+62:45
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
1080Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL34:02+5:45
2979Boneva Betina191 VARIANT 5BUL49:23+21:06
 
 
 
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
10104Simeonova Nevena191 VARIANT 5BUL43:53+11:55
1181Iljeva Tsveta191 VARIANT 5BUL45:03+13:05
 
 
 
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
978Dimova Desislava191 VARIANT 5BUL47:08+17:59
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
1877Angelova Petranka191 VARIANT 5BUL49:20+18:05
 
 
 
H12A (20)2,4 km 110 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE19:260:00
1697Filipov Teodor191 VARIANT 5BUL38:46+19:20
17110Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 5BUL39:31+20:05
108Ibryamov Berk Ibryamov191 VARIANT 5BULdisk
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
699Ahmedov Dzan191 VARIANT 5BUL23:50+4:55
1598Yulianov Samuil191 VARIANT 5BUL41:49+22:54
1689Todorov Ivan191 VARIANT 5BUL53:50+34:55
19100Bonev Viktor191 VARIANT 5BUL63:12+44:17
20101Taner Ata191 VARIANT 5BUL75:13+56:18
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
2394Petrov Kaloyan191 VARIANT 5BUL37:34+15:12
3695Bonev Dani191 VARIANT 5BUL48:45+26:23
37109Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 5BUL52:51+30:29
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
2296Ilkov Georgi191 VARIANT 5BUL75:07+44:36
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
3893Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5BUL57:19+33:14
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
2590Ovcharov Zdravko191 VARIANT 5BUL43:05+18:53
 
 
 
H18B (12)2,9 km 180 m17 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE37:170:00
392Petkov Yoan191 VARIANT 5BUL43:35+6:18
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
1991Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 5BUL37:03+5:54
 
 
 
192192 COMPASS-CROSSBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
8111Koeva Velina192 COMPASS-CROSSBUL30:04+6:18
 
 
 
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
9115Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSSBUL39:20+4:29
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
8120Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSSBUL38:17+10:50
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
21113Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSSBUL37:12+14:50
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
5114Borisov Petar192 COMPASS-CROSSBUL28:24+4:12
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
26117Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSSBUL42:13+10:00
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
9116Kamenarov Ivaylo192 COMPASS-CROSSBUL35:35+4:26
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
46118Koev Krasimir192 COMPASS-CROSSBUL56:35+31:26
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
47119Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSSBUL83:58+59:34
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
3121Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSSBUL34:16+2:23
 
 
 
193193 KSO VALDI SOFIABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
9122Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIABUL27:59+9:26
 
 
 
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
14124Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIABUL36:12+12:26
 
 
 
D14B (12)2,3 km 115 m12 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE29:020:00
7123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL44:49+15:47
 
 
 
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
3126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL28:27+0:26
10125Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIABUL38:04+10:03
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
7128Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIABUL46:15+7:36
15129Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIABUL59:12+20:33
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
2131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL19:32+0:37
8132Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIABUL24:15+5:20
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
17133Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIABUL63:39+33:08
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
11134Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIABUL44:03+19:11
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
3136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL26:12+2:00
28135Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIABUL51:05+26:53
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
25140Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIABUL46:13+15:14
 
 
 
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
5137Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIABUL34:39+6:16
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
4138Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIABUL40:44+8:50
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
17139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL50:37+20:23
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
130Jordanov Simeon193 KSO VALDI SOFIABULdisk
 
 
 
194194 BROWN TEAMBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
14142Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAMBUL48:57+14:57
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
11143Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAMBUL33:27+14:32
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
18141Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAMBUL37:00+5:51
 
 
 
195195 BEGUN VARNABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
26144Koleva Ivana195 BEGUN VARNABUL64:17+40:31
28145Georgieva Mira195 BEGUN VARNABUL80:15+56:29
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
2154Georgieva Niya195 BEGUN VARNABUL30:43+2:26
 
 
 
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
17153Ivanova Simona195 BEGUN VARNABUL47:13+19:12
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
11158Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNABUL39:46+4:55
 
 
 
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
18152Ivanova Petya195 BEGUN VARNABUL63:14+27:54
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
22147Shterev Preslav195 BEGUN VARNABUL37:32+15:10
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
14151Ivanov Alexander195 BEGUN VARNABUL32:06+8:01
20159Galov Tihomir195 BEGUN VARNABUL36:06+12:01
21155Neykov Valentin195 BEGUN VARNABUL36:15+12:10
27148Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNABUL39:19+15:14
30146Shterev Veselin195 BEGUN VARNABUL41:04+16:59
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
19156Delev Georgi195 BEGUN VARNABUL42:06+14:36
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
38149Kateliev Rumen195 BEGUN VARNABUL49:35+25:11
 
 
 
201201 FWOCCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
22160Svoboda David201 FWOCCAN37:51+13:39
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
5161Svoboda Michael201 FWOCCAN30:50+3:20
 
 
 
211211 LEARNJOY CHINACHN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)2,3 km 115 m12 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE29:020:00
10162Li Xiangman211 LEARNJOY CHINACHN52:51+23:49
 
 
 
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
25172Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINACHN84:25+49:05
30174He Yaqing211 LEARNJOY CHINACHN95:36+60:16
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
53171Li Yuman211 LEARNJOY CHINACHN55:23+31:23
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
4163Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINACHN36:43+6:12
11164Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINACHN47:57+17:26
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
14167Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINACHN47:28+22:36
17165Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINACHN52:54+28:02
18168Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINACHN58:17+33:25
19169Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINACHN59:47+34:55
20170Shi Yichen211 LEARNJOY CHINACHN72:32+47:40
21166Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINACHN72:40+47:48
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
34175Liu Yang211 LEARNJOY CHINACHN74:15+43:16
 
 
 
H45B (15)2,8 km 170 m15 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE33:000:00
12173Zhao Dong211 LEARNJOY CHINACHN59:37+26:37
 
 
 
221221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
25176Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN69:34+35:34
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
39177Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN50:10+25:46
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
178Baago Freya221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDENdisk
 
 
 
222222 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
2179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN33:41+1:56
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
31180Folander Kim222 FSK ORIENTERINGDEN74:10+46:45
 
 
 
223223 AARHUS 1900 OR. IDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
28182Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. IDEN44:02+15:45
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
29181Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. IDEN71:35+39:50
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
27183Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. IDEN41:26+16:17
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
40184Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. IDEN66:19+34:26
 
 
 
224224 AARHUS 1900 OR. IIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
16189Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. IIDEN68:11+49:38
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
36187Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. IIDEN77:51+49:34
 
 
 
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
28186Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. IIDEN93:17+57:57
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
41188Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. IIDEN60:51+36:46
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
47185Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. IIDEN58:34+33:25
 
 
 
225225 OK 73 GLADSAXEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
14193Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXEDEN51:00+23:52
15190Gudme Else225 OK 73 GLADSAXEDEN58:58+31:50
17192Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXEDEN67:26+40:18
 
 
 
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
12191Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXEDEN68:02+37:03
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
11197Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXEDEN48:19+22:01
17194Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXEDEN59:12+32:54
21195Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXEDEN81:30+55:12
22196Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXEDEN86:46+60:28
 
 
 
226226 ST.BINDERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
198Korsbaek Ellen226 ST.BINDERUP OKDENdisk
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
199Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OKDENdisk
 
 
 
227227 HELSINGOR SOKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
12201Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOKDEN33:43+9:57
18203Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOKDEN40:23+16:37
202Dinesen Runge Sarah227 HELSINGOR SOKDENvzdal
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
45208Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOKDEN78:06+46:13
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
2207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN27:12+0:24
 
 
 
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
7204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN49:58+20:30
8205Larsen Flemming227 HELSINGOR SOKDEN51:06+21:38
 
 
 
228228 TISVILDE HEGN OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
16212Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OKDEN71:29+39:05
18211Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OKDEN78:26+46:02
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
31209Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OKDEN54:41+22:48
39210Galle Ole228 TISVILDE HEGN OKDEN63:49+31:56
 
 
 
229229 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
2213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN31:06+0:07
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
10214Svendsen Ole229 OK ROSKILDEDEN44:22+18:04
 
 
 
230230 OK OESTDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
25215Birgitte Halland230 OK OESTDEN61:07+33:40
 
 
 
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
15218Nielsen Liselotte230 OK OESTDEN72:35+37:33
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
41217Jakobsen Jan230 OK OESTDEN68:18+36:25
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
17216Peter Krogh230 OK OESTDEN64:41+29:37
 
 
 
231231 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
7223Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OKDEN27:08+7:20
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
3221Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OKDEN20:12+1:17
12222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN33:46+14:51
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
28219Gemmer Carsten231 BALLERUP OKDEN43:20+18:11
 
 
 
232232 OK OST BIRKERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
34224Bentsen Jens232 OK OST BIRKERODDEN56:05+24:12
 
 
 
233233 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
9226Bobach Kirsten233 AALBORG OKDEN38:48+11:40
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
7225Bobach Claus233 AALBORG OKDEN37:33+10:04
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
3227Bobach Poul233 AALBORG OKDEN31:12+4:54
 
 
 
234234 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
13228Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OKDEN38:50+6:57
 
 
 
235235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
17233Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN52:27+18:27
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
15232Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN39:19+7:06
32230Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN44:08+11:55
34229Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN45:02+12:49
47231Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN56:00+23:47
 
 
 
236236 OK SNABDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
23234Schou Helle236 OK SNABDEN50:53+19:08
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
30235Schou Henning236 OK SNABDEN58:02+31:14
 
 
 
241241 ERMASSETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
28237Santamaria Toninaina241 ERMASSETSESP68:15+37:00
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
11236Doménech Jordi241 ERMASSETSESP40:27+12:58
 
 
 
242242 XINOXANO-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
20239Buscart Montse242 XINOXANO-OESP47:21+19:31
28241Rabassa Sandra242 XINOXANO-OESP57:39+29:49
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
29240Bedós Lluís242 XINOXANO-OESP41:39+10:30
 
 
 
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
9238Ledesma Abel242 XINOXANO-OESP38:38+10:15
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
31242Colom Xavi242 XINOXANO-OESP65:14+37:45
243Viladés Jordi242 XINOXANO-OESPdisk
 
 
 
243243 ALIGOTS IRONAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
9246Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONAESP39:31+12:02
 
 
 
245245 VELETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
342030Landa Sanchez Carlos245 VELETSESP43:00+11:51
 
 
 
251251 OK WESTEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
15251Viikmaa Kristin251 OK WESTEST47:47+15:49
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
25250Viikmaa Anne-ly251 OK WESTEST57:39+26:24
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
37249Viikmaa Indrek251 OK WESTEST47:05+21:56
 
 
 
252252 MYRACARUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
352052Pärnik Edith252 MYRACARUEST45:11+21:11
362053Puidak Piret252 MYRACARUEST45:14+21:14
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
112050Hnik Paul252 MYRACARUEST45:01+14:47
2051Pärnik Jyri252 MYRACARUESTdisk
 
 
 
271271 INUS LPRFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
28252Kuokkanen Juri271 INUS LPRFIN46:56+15:03
43255Markovich Nikolai271 INUS LPRFIN70:08+38:15
 
 
 
272272 OK77FIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
2263Donner Janina272 OK77FIN28:16+0:15
20268von Frenckell Rafaela272 OK77FIN63:07+35:06
 
 
 
D18B (8)2,5 km 155 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN37:410:00
2275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN39:42+2:01
277Weiss Annica272 OK77FINdisk
 
 
 
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
5260Donner Isabel272 OK77FIN33:58+2:00
17280Westerback Liva272 OK77FIN52:17+20:19
21278Weiss Michaela272 OK77FIN63:55+31:57
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
12288Salminen Henna272 OK77FIN46:07+12:07
 
 
 
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
3257Arrakoski Sophia272 OK77FIN49:16+7:44
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
289Ray Carola272 OK77FINdisk
267Torp-donner Heidi272 OK77FINvzdal
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
4273Jern Tove272 OK77FIN36:48+5:03
8287von Schoultz Annika272 OK77FIN39:19+7:34
259Westberg-arrakoski Annika272 OK77FINdisk
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
12284Talja Katri272 OK77FIN44:01+12:21
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
6264Donner Jesper272 OK77FIN28:48+6:26
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
31282Lindholm William272 OK77FIN41:47+17:42
35269von Frenckell Waldemar272 OK77FIN46:28+22:23
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
6271Jern Linus272 OK77FIN28:52+4:40
9283Talja Eljas272 OK77FIN29:31+5:19
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
6272Jern Tobias272 OK77FIN31:03+3:33
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
37276Snickars Caj272 OK77FIN44:03+12:54
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
2266Donner Mikael272 OK77FIN26:13+1:04
 
 
 
H45B (15)2,8 km 170 m15 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE33:000:00
8279Weiss Robert272 OK77FIN47:35+14:35
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
4261Donner Jan272 OK77FIN27:46+3:22
5256Arrakoski Jori272 OK77FIN27:54+3:30
17290Ray Tomas272 OK77FIN31:36+7:12
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
9274Lönnfeldt Erik272 OK77FIN42:40+12:26
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
29285Talja Keijo272 OK77FIN57:19+30:31
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
4262Donner Jeremy272 OK77FIN25:58+2:24
 
 
 
273273 TAMPEREEN PYRINTOFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
7292Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN38:57+7:12
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
17293Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN41:01+13:31
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
31291Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTOFIN43:42+19:18
 
 
 
274274 SALPANAWIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
5297Hekkala Jenni274 SALPANAWIFIN52:24+10:52
 
 
 
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
 
 
 
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
3298Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWIFIN33:49+5:26
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
17296Keskimäki Sami274 SALPANAWIFIN56:00+24:06
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
19295Keskimäki Seppo274 SALPANAWIFIN59:37+26:05
 
 
 
275275 LYNXFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
7301Saramäki Sara275 LYNXFIN42:14+3:35
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
4299Kangasaho Hanna275 LYNXFIN34:04+6:14
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
33300Saramäki Markus275 LYNXFIN44:13+12:00
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
22302Saramäki Niklas275 LYNXFIN37:57+6:48
 
 
 
276276 OK TRIANFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
8303von Schoultz Katja276 OK TRIANFIN39:11+4:20
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
304Frilander Emil276 OK TRIANFINdisk
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
9305Frilander Heikki276 OK TRIANFIN36:11+4:18
 
 
 
277277 HIIDENKIERTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
3307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN36:09+1:18
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
33306Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJATFIN42:46+11:37
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
29309Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJATFIN39:12+15:38
 
 
 
278278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
39312Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN57:37+33:32
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
20311Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN38:15+13:06
 
 
 
279279 ESPOON SUUNTAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
14315Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTAFIN33:06+13:47
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
35314Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTAFIN46:48+24:26
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
19313Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTAFIN34:02+9:50
 
 
 
280280 MESIK HELSINKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
16316Davidsson Aira280 MESIK HELSINKIFIN64:39+37:31
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
12317Penttinen Juha280 MESIK HELSINKIFIN48:41+22:23
 
 
 
291291 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
35318Le Calvez Jeno291 LORIENTFRA64:27+37:39
 
 
 
292292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
19321Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA44:56+10:05
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
17320Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA46:37+19:10
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
20322Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA34:55+10:43
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
25319Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA40:37+16:13
 
 
 
293293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
24325Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA65:32+31:32
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
17324Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA48:35+17:20
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
23326Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA40:12+16:00
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
11323Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA34:32+9:23
 
 
 
294294 CO MONTCEAUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
11327Antoine Régis294 CO MONTCEAUFRA58:01+28:33
 
 
 
295295 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
32328Sol Michel295 OPA MONTIGNYFRA75:15+47:50
 
 
 
296296 CO VANNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
14329Oligo Virginie296 CO VANNESFRA41:53+14:26
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
33330PoËdras Daniel296 CO VANNESFRA61:18+34:30
 
 
 
297297 CO COLMARFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
3332Lataste Lucie297 CO COLMARFRA32:03+3:46
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
25335Makovicka Veronique297 CO COLMARFRA55:57+24:12
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
7510331Lataste Jana297 CO COLMARFRA65:39+41:39
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
16333Lataste Mathias297 CO COLMARFRA32:57+10:35
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
29334Lataste Pierre297 CO COLMARFRA42:33+18:09
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
17336Makovicka Libor297 CO COLMARFRA43:31+16:06
 
 
 
298298 AVON OKFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
6339Delaume Charlotte298 AVON OKFRA26:27+6:39
 
 
 
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
7341Faverolle Leila298 AVON OKFRA25:52+7:19
 
 
 
D16B (14)2,5 km 145 m13 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE30:490:00
11340Faverolle EloA´se298 AVON OKFRA71:07+40:18
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
11338Antoine-Delaume Sophie298 AVON OKFRA42:27+11:12
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
7337Delaume Jan-Marek298 AVON OKFRA31:22+6:13
 
 
 
299299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
12345Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA67:45+26:13
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
27343Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA60:02+28:17
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
45344Figuiere Romain299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA52:11+19:58
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
21342Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA37:43+13:19
 
 
 
301301 GO 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
7348Urvoas Cyprien301 GO 78FRA29:36+7:14
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
21347Urvoas Anthony301 GO 78FRA50:21+22:52
 
 
 
302302 ORIENT-EXPRESS 42FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
8349Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 42FRA39:52+8:12
 
 
 
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
10351Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 42FRA42:51+14:28
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
13350Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 42FRA52:41+17:37
 
 
 
303303 COLEFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
26352Bouché Sylvie303 COLEFRA61:23+33:56
 
 
 
304304 ORIENTALPFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
10353Montemont Patrice304 ORIENTALPFRA36:47+4:54
 
 
 
305305 PSNOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
16354Rodriguez Delphine305 PSNOFRA41:39+13:49
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
43356Rodriguez Matteo305 PSNOFRA63:00+40:38
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
36355Rodriguez Lucas305 PSNOFRA48:32+24:27
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
42357Rodriguez Stephane305 PSNOFRA51:48+26:39
 
 
 
306306 COBSFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
361Picard Pascal306 COBSFRAvzdal
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
16358Eudier Agnes306 COBSFRA44:01+16:34
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
2145Herly Christophe306 COBSFRAdisk
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
19359Eudier Patrick306 COBSFRA44:41+17:53
20360Picard Jean-pierre306 COBSFRA44:45+17:57
 
 
 
307307 CO AMBIEUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
7362Anne Brigitte307 CO AMBIEUFRA33:10+6:02
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
5363Anne Roger307 CO AMBIEUFRA41:30+7:58
 
 
 
308308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
25364Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA40:14+15:05
 
 
 
309309 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
342022Boucher Thea309 VINCENNESFRA79:10+40:31
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
192021Boucher Yves309 VINCENNESFRA67:42+37:28
 
 
 
321321 POTOCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
11365Evans Ianka321 POTOCGBR40:34+8:49
18370Ivanova Elvina321 POTOCGBR47:36+15:51
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
23368Dimitrova Petia321 POTOCGBR55:25+27:58
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
18366Evans Alexander321 POTOCGBR63:52+33:21
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
10369Kolev Krasimir321 POTOCGBR33:45+8:36
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
23367Dimitrov Dimitar321 POTOCGBR47:33+20:45
 
 
 
322322 CHASERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
17373Stodgell Holly322 CHASERSGBR40:13+16:27
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
26371Williams Cath322 CHASERSGBR57:03+29:13
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
26372Stodgell Mark322 CHASERSGBR41:15+16:06
 
 
 
323323 KERNOMVGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
46375Heywood Peter323 KERNOMVGBR75:55+51:31
374Bolton Mike323 KERNOMVGBRdisk
 
 
 
324324 HARLEQUINS OCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
6376Howell Jason324 HARLEQUINS OCGBR29:03+3:54
 
 
 
341341 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
27377Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORFGER57:04+29:14
 
 
 
342342 POST SV DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
2378von Dalowski Anett342 POST SV DRESDENGER36:48+2:40
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
13245Rückerová Petra342 POST SV DRESDENGER34:09+10:09
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
61244Müller Marko342 POST SV DRESDENGER67:55+38:44
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
9379von Dalowski Jan342 POST SV DRESDENGER37:07+6:08
 
 
 
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
48380von Dalowski Mila342 POST SV DRESDENGER46:35+27:50
 
 
 
343343 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
5383Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDENGER23:16+3:57
 
 
 
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
16389Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDENGER85:11+43:39
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
8384Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDENGER37:03+9:13
 
 
 
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
2387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER32:50+0:26
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
2388Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDENGER31:15+0:16
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
12385Pompe Tilo343 SV ROBOTRON DRESDENGER35:10+10:01
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
22390Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDENGER38:54+14:30
 
 
 
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
4386Juckelandt Wolf-Gerold343 SV ROBOTRON DRESDENGER35:02+2:17
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
11382Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDENGER29:28+5:54
 
 
 
344344 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
31405Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER65:54+27:15
 
 
 
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
15393Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER69:38+37:14
 
 
 
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
6396Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER42:34+7:32
 
 
 
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
322271Kubald Marie344 KAULSDORFER OLV BERLINGER44:12+20:12
3312308Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER44:13+20:13
56403Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLINGER56:55+32:55
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
30406Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER48:39+19:28
76401Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLINGER94:29+65:18
77402Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLINGER94:33+65:22
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
29397Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLINGER51:57+20:58
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
23404Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLINGER39:31+14:22
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
35399Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLINGER47:34+23:10
40400Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLINGER52:26+28:02
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
23394Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLINGER115:16+85:02
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
10395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER36:08+9:20
 
 
 
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
391Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGERdisk
 
 
 
345345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
22409Leonhardt Annette345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER49:25+17:40
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
9408Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER29:15+4:51
16407Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER31:34+7:10
 
 
 
346346 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
212139Uiboupin Kerstin346 USV TU DRESDENGER45:07+10:16
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
16413Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDENGER59:48+21:09
 
 
 
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
9411Grosse Ingrid346 USV TU DRESDENGER49:25+18:26
15412Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDENGER86:12+55:13
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
502033Richter Friedmar346 USV TU DRESDENGER61:40+30:31
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
 
 
 
347347 OLG REGENSBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
23414Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURGGER54:46+23:31
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
24415Boehme Andre347 OLG REGENSBURGGER45:04+13:11
417Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURGGERdisk
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
212048Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGGER85:49+52:17
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
40416Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURGGER39:29+20:44
 
 
 
348348 SG DITTERSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
10418Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORFGER54:05+21:20
 
 
 
349349 OL TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
3419Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORFGER43:42+5:03
 
 
 
350350 HSG TURBINE ZITTAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
13421Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAUGER44:52+17:44
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
842349Glasen Wolfgang350 HSG TURBINE ZITTAUGER74:28+50:28
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
832129Kromer Ines350 HSG TURBINE ZITTAUGER105:54+76:43
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
17420Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAUGER57:04+23:32
 
 
 
351351 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
11422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER37:21+5:28
 
 
 
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
5423Güth Hans351 ESV LOK DESSAUGER43:51+14:23
 
 
 
352352 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
11424Eulitz Ilse352 OLV WEIMARGER65:55+34:56
13425Schubert Gisela352 OLV WEIMARGER69:33+38:34
 
 
 
353353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
25426Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER57:58+30:29
 
 
 
356356 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
 
 
 
357357 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
14432Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFTGER80:25+46:17
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
74431Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFTGER65:25+41:25
 
 
 
358358 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
39433Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAMGER48:32+23:23
 
 
 
360360 OK LEIPZIGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
382136Birnstock Jan360 OK LEIPZIGGER47:32+15:19
 
 
 
391391 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
13437Matics Gyula391 MAFC BUDAPESTHUN43:53+16:24
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
5436Sági Péter391 MAFC BUDAPESTHUN41:50+9:56
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
9438Matics Marcell391 MAFC BUDAPESTHUN27:40+4:06
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
82190Matis Luca391 MAFC BUDAPESTHUN27:36+8:51
 
 
 
392392 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
21439Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPESTHUN50:00+22:33
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
2440Molnár Gábor392 HSE BUDAPESTHUN33:51+0:19
 
 
 
393393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
21446Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN66:03+30:43
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
12445Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN55:44+17:05
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
7442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN35:53+6:42
 
 
 
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
14450Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN46:02+17:39
 
 
 
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
4444Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN35:38+7:47
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
19447Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN47:58+20:29
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
7441Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN35:42+3:49
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
31449Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN60:14+33:26
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
8443Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN47:56+14:24
 
 
 
T-OPEN (17)2,0 km 85 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR23:250:00
15448Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN61:56+38:31
 
 
 
394394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
6452Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN46:58+14:34
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
9451Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN33:03+7:54
 
 
 
395395 FEHÉRLÓFIA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
15453Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SEHUN38:17+14:31
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
23460Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SEHUN61:52+27:52
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
7457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN30:30+6:30
14454Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SEHUN35:48+11:48
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
33455Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SEHUN46:05+23:43
42456Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SEHUN57:09+34:47
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
24459Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SEHUN40:57+16:45
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
40458Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SEHUN50:28+25:19
 
 
 
396396 PAKSI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
34461Kovács Karina396 PAKSI SEHUN55:25+27:08
 
 
 
397397 TIPO OCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
5468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN38:03+6:48
15471Cseresnyes Agnes397 TIPO OCHUN47:08+15:53
32462Németh Ágnes397 TIPO OCHUN76:40+45:25
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
2464Horváth Magda397 TIPO OCHUN35:15+3:35
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
32035Váczi Buda Benedek397 TIPO OCHUN27:34+3:34
42037Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OCHUN27:51+3:51
 
 
 
H45B (15)2,8 km 170 m15 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE33:000:00
5467Faggyas László397 TIPO OCHUN44:27+11:27
6463Pap László397 TIPO OCHUN46:29+13:29
11469Molnár Attila397 TIPO OCHUN52:47+19:47
13466Dankó István397 TIPO OCHUN62:16+29:16
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
18470Egei Tamas397 TIPO OCHUN32:48+8:24
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
5465Zagyi László397 TIPO OCHUN38:15+8:01
 
 
 
398398 POSTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
29473Orsanyi Beatrix398 POSTAS SEHUN43:13+19:13
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
37472Szebeni Zsolt398 POSTAS SEHUN52:37+23:26
 
 
 
399399 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
34474Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUSHUN45:13+20:04
 
 
 
400400 DEBRECENI ISHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
25475Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI ISHUN54:37+26:47
 
 
 
401401 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
9476Jenei Margit401 BOF BUDAORSHUN42:40+11:00
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
15477Bugár József401 BOF BUDAORSHUN40:26+13:38
 
 
 
402402 TÁJREND SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
52479Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEHUN55:20+31:20
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
34478Magyar János402 TÁJREND SEHUN62:55+36:07
 
 
 
411411 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
483Yogev Maayan411 LEV HASHARON MENASHEISRvzdal
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
13482Yogev Rotem411 LEV HASHARON MENASHEISR31:57+7:52
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
710484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEISR26:02+7:17
 
 
 
412412 EMEK HEFER OCISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (14)3,2 km 175 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE36:190:00
6490Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OCISR45:57+9:38
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
2488Verbin Oded412 EMEK HEFER OCISR33:59+2:05
 
 
 
T-OPEN (17)2,0 km 85 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR23:250:00
2485Rivlin Gal412 EMEK HEFER OCISR23:27+0:02
3486Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OCISR27:00+3:35
4492Tihonov Stav412 EMEK HEFER OCISR27:06+3:41
5494Yanusov Doron412 EMEK HEFER OCISR29:45+6:20
5493Chen David412 EMEK HEFER OCISR29:45+6:20
9491Alcalay Ari412 EMEK HEFER OCISR47:28+24:03
10489Vadraro Yali412 EMEK HEFER OCISR47:32+24:07
 
 
 
451451 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
2495Mamis Girts451 MONA OKLAT33:01+1:08
 
 
 
452452 OK MERIDIANS SIGULDALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
18499Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDALAT37:30+9:13
 
 
 
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
12496Abzalone Zanda452 OK MERIDIANS SIGULDALAT57:01+27:52
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
17498Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDALAT33:24+9:12
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
16497Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDALAT64:27+29:23
 
 
 
453453 OK MERIDIANS CESISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
4500Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESISLAT29:22+2:34
 
 
 
454454 OK KAPALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
19501Cerjaka Maija454 OK KAPALAT48:23+20:56
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
4502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT27:25+2:16
 
 
 
455455 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
11504Velkere Iveta455 ALUKSNE OKLAT54:51+19:31
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
12505Velkeris Janis455 ALUKSNE OKLAT35:09+7:39
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
16503Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OKLAT42:13+15:25
 
 
 
470470 AZUOLAS IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
16506Budriunas Justas470 AZUOLAS IILTU36:55+11:46
 
 
 
471471 AZUOLAS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (14)3,2 km 175 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE36:190:00
8507Talandis Tomas471 AZUOLAS OKLTU47:51+11:32
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
13508Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKLTU30:38+6:14
 
 
 
472472 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
4510Dudiene Violeta472 RUDAMINA OKLTU31:01+3:53
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
22509Duda Kostas472 RUDAMINA OKLTU45:47+18:59
 
 
 
473473 OK RUDAMINA IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
10512Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA IILTU63:40+29:32
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
14514Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA IILTU38:32+19:37
 
 
 
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
17513Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA IILTU99:38+71:47
 
 
 
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
3511Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA IILTU34:19+1:34
 
 
 
474474 LABIRINTASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
26516Bikeliene Ema474 LABIRINTASLTU58:26+26:41
 
 
 
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
20515Bikelis Vytautas474 LABIRINTASLTU41:18+9:25
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
25518Cicenas Rimantas474 LABIRINTASLTU56:17+28:52
 
 
 
475475 DAINAVA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
10520Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OKLTU56:12+21:10
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
6519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OKLTU38:56+7:16
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
10526Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OKLTU45:33+13:39
20527Juonys Rolandas475 DAINAVA OKLTU77:12+45:18
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
45522Jonytis Darius475 DAINAVA OKLTU56:06+30:57
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
524Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OKLTUdisk
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
3528Mindaugas Dinda475 DAINAVA OKLTU28:53+2:05
5523Jovaišas Rimas475 DAINAVA OKLTU30:26+3:38
 
 
 
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
12525Gylys Edmundas475 DAINAVA OKLTU64:22+31:37
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
 
 
 
476476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
35530Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU79:45+41:06
 
 
 
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
14534Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU64:19+31:55
 
 
 
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
4531Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU42:13+7:11
 
 
 
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
5533Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU36:13+5:14
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
42529Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU49:54+17:41
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
8535Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU28:59+4:35
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
11532Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU51:17+16:13
 
 
 
477477 SAULELTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
2537Mikalauskiene Daiva477 SAULELTU37:10+2:08
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
21536Mikalauskas Robertas477 SAULELTU42:54+11:01
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
32538Zlatkus Ričardas477 SAULELTU60:53+34:05
 
 
 
478478 MKC JAVONISLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (14)2,5 km 145 m13 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE30:490:00
12546Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISLTU81:21+50:32
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
7541Januškaitis Matas478 MKC JAVONISLTU39:12+8:41
8543Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISLTU41:27+10:56
15544Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONISLTU61:35+31:04
21542Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONISLTU71:37+41:06
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
22545Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONISLTU79:14+54:22
 
 
 
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
6540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU37:16+4:31
 
 
 
479479 OK LEVUOLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
82017Kumpyte Rasa479 OK LEVUOLTU57:47+23:39
 
 
 
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
22049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU31:41+3:50
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
22016Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUOLTU28:02+0:33
 
 
 
491491 OLIFANTNED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45B (15)2,8 km 170 m15 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE33:000:00
32105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:53+10:53
 
 
 
511511 SAMNANGER ILNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
35547Erdal Helge Magnus511 SAMNANGER ILNOR57:15+25:22
 
 
 
512512 BERGEN TFNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
4548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR35:02+4:03
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
79549Kocbach Ladislav512 BERGEN TFNOR68:10+44:10
 
 
 
513513 NYDALENS SKNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
13550Aarnes Sofie513 NYDALENS SKNOR47:45+13:45
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
4551Saunes Halvor513 NYDALENS SKNOR34:51+2:38
 
 
 
551551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
30556Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL43:13+18:49
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
554Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWAPOLdisk
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
12555Woźniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL52:14+18:42
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
8552Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL41:12+14:54
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
21557Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL34:38+11:04
 
 
 
T-OPEN (17)2,0 km 85 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR23:250:00
8558Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL40:13+16:48
 
 
 
553553 KS HADESPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
24563Nowak Maria553 KS HADESPOL55:51+32:05
 
 
 
D18B (8)2,5 km 155 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN37:410:00
7572Zieliński Magdalena553 KS HADESPOL137:29+99:48
 
 
 
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
7562Zbroja-nowak Justyna553 KS HADESPOL43:58+14:49
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
9569Bultrowicz Agnieszka553 KS HADESPOL37:06+9:16
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
565Gorczyca Magdalena553 KS HADESPOLdisk
 
 
 
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
29571Zieliński Tomasz553 KS HADESPOL39:16+21:53
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
5561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL28:20+3:11
15570Zieliński Paweł553 KS HADESPOL36:44+11:35
32566Gorczyca Jacek553 KS HADESPOL43:42+18:33
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
16567Bultrowicz Franciszek553 KS HADESPOL32:13+13:28
21564Nowak Zofia553 KS HADESPOL33:03+14:18
 
 
 
554554 UKS KOMETA GLIWICEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
5573Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICEPOL37:26+5:46
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
24574Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICEPOL54:54+27:29
 
 
 
555555 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
31576Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWAPOL90:48+59:08
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
18575Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWAPOL44:36+17:48
 
 
 
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
14577Wysocki Stanisław555 OLBnO WARSZAWAPOL93:24+63:56
 
 
 
557557 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
19578Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSEPOL46:37+18:47
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
20580Biolik Emil557 TRACKCOURSEPOL70:05+39:34
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
14579Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSEPOL44:29+17:00
 
 
 
558558 AZYMUT 45POL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
6582Nowak Anna558 AZYMUT 45POL25:05+5:46
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
13581Nowak Beata558 AZYMUT 45POL38:44+10:54
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
18584Nowak Grzegorz558 AZYMUT 45POL34:39+12:17
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
4583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL28:53+1:24
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
28586Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL60:13+32:48
 
 
 
561561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
587Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOLdisk
 
 
 
562562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
72018Deptulska Maria562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL35:08+7:07
 
 
 
581581 OK SILVA CAMPINAROM
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
11590Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINAROM30:03+10:15
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
26589Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINAROM86:41+51:50
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
33588Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINAROM79:42+52:13
 
 
 
591591 TROPA MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
6592Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOWRUS37:55+3:04
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
6591Kheldert Elena591 TROPA MOSCOWRUS35:50+8:00
 
 
 
H12A (20)2,4 km 110 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE19:260:00
10593Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOWRUS27:11+7:45
 
 
 
592592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
8594Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS31:29+6:20
 
 
 
593593 UFA UNITEDRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
596Bayburina Dilya593 UFA UNITEDRUSdisk
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
42597Melnikov Miroslav593 UFA UNITEDRUS63:27+39:22
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
14595Bayburin Rais593 UFA UNITEDRUS39:04+7:11
 
 
 
594594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
2598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS27:24+3:00
 
 
 
595595 TEAM SPIRITRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
6601Simanova Tatiana595 TEAM SPIRITRUS45:35+6:56
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
6602Simanov Konstantin595 TEAM SPIRITRUS38:25+7:54
 
 
 
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
4600Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRITRUS33:52+5:29
 
 
 
596596 BIZONS STALINGRADRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
23603Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRADRUS78:54+46:56
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
9604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS31:47+7:47
50605Popova Natalia596 BIZONS STALINGRADRUS53:28+29:28
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
14607Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS51:28+19:34
15606Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRADRUS51:37+19:43
 
 
 
597597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
15608Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS43:28+16:01
24609Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS60:39+33:12
 
 
 
599599 KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
31610Chernykh Zoya599 KHIMKIRUS53:22+25:05
 
 
 
H12A (20)2,4 km 110 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE19:260:00
18613Zinovev Fedya599 KHIMKIRUS45:23+25:57
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
29611Chernykh Misha599 KHIMKIRUS39:56+15:51
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
25612Chernykh Sergei599 KHIMKIRUS45:05+13:12
 
 
 
600600 ZHUKOVSKYRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
11614Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKYRUS39:03+11:36
 
 
 
601601 SPARTA ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
16615Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DONRUS44:35+12:50
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
28616Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DONRUS41:44+17:20
 
 
 
602602 MINAKOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
5618Minakova Ekaterina602 MINAKOVRUS37:27+8:18
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
12620Kashin Vladislav602 MINAKOVRUS30:31+6:26
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
2619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS29:00+1:30
 
 
 
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
 
 
 
604604 ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
10625Terekhova Valentina604 ROSTOV/DONRUS42:51+4:12
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
20624Timakov Artem604 ROSTOV/DONRUS40:10+7:57
 
 
 
605605 KGBL MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
13627Kalinin Boris605 KGBL MOSCOWRUS84:01+54:33
 
 
 
606606 ORIENTA-STARRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
22630Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STARRUS51:30+31:42
 
 
 
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
4628Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STARRUS46:24+11:04
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
14629Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STARRUS36:23+11:14
 
 
 
607607 ORIENTA-KUNCEVORUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
24632Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVORUS77:14+41:54
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
4633Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVORUS22:08+3:13
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
18631Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVORUS58:41+26:47
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
27634Logvinenko Vasilii607 ORIENTA-KUNCEVORUS35:48+17:03
 
 
 
621621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
23636Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO78:35+39:56
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
6635Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO27:59+3:35
 
 
 
630630 OLG KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
6642Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORFSUI33:26+5:09
 
 
 
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
20640Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORFSUI60:19+28:21
 
 
 
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
20638Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFSUI97:35+65:11
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
10641Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORFSUI30:25+6:13
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
27639Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORFSUI42:21+10:08
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
18637Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORFSUI39:57+8:04
 
 
 
631631 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
9643Kempf Adolf631 KTV ALTDORFSUI55:19+25:51
 
 
 
632632 OLG STAFASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
5645Rutz Susanna632 OLG STAFASUI37:17+5:32
6651Tschamper Brigitte632 OLG STAFASUI38:42+6:57
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
202144Rohweder Martina632 OLG STAFASUI37:30+13:30
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
6655Rohweder Ronny632 OLG STAFASUI35:47+10:55
9654Rohweder Leon632 OLG STAFASUI42:30+17:38
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
4652Tschamper Dominik632 OLG STAFASUI30:43+3:13
10649Brechbühl Gian632 OLG STAFASUI32:44+5:14
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
3650Tschamper Urs632 OLG STAFASUI27:32+3:08
23646Brechbühl Markus632 OLG STAFASUI39:08+14:44
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
12653Rohweder Arne632 OLG STAFASUI38:30+6:37
27644Rutz Markus632 OLG STAFASUI45:39+13:46
 
 
 
633633 ANCO LES GENEVEYSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
18656Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYSSUI43:40+16:15
 
 
 
634634 LTS kOLibriSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
11668Stüdeli Anna634 LTS kOLibriSUI28:32+9:13
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
27664Rüegg Medea634 LTS kOLibriSUI43:14+14:57
 
 
 
D16B (14)2,5 km 145 m13 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE30:490:00
8665Kraus Karla634 LTS kOLibriSUI55:25+24:36
 
 
 
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
14660Giezendanner Livia634 LTS kOLibriSUI42:41+14:40
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
2657Sieber Annemarie634 LTS kOLibriSUI34:02+0:02
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
41667Schnellmann Enjo634 LTS kOLibriSUI56:21+33:59
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
5663Rüegg Simon634 LTS kOLibriSUI27:26+3:21
8661Wild Yannic634 LTS kOLibriSUI28:50+4:45
23662Scherrer Christian634 LTS kOLibriSUI37:17+13:12
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
21666Ryhiner Timo634 LTS kOLibriSUI35:28+11:16
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
9658Kleebauer Björn634 LTS kOLibriSUI32:24+4:54
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
6659Kraus Bret634 LTS kOLibriSUI44:59+9:55
 
 
 
635635 OLC SKOG FRIBOURGSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
19669Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURGSUI34:18+9:54
 
 
 
636636 OLG WEISSLINGENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
32670Ryhiner Gerhard636 OLG WEISSLINGENSUI55:29+23:36
 
 
 
637637 TV KUSSNACHTSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
28671Schallberger Josef637 TV KUSSNACHTSUI42:37+18:37
 
 
 
638638 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
4675Schulthess Maren638 OLC KAPREOLOSUI21:04+1:45
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
2673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI28:30+0:40
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
13674Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOSUI31:37+9:15
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
672Vieser Pascal638 OLC KAPREOLOSUIdisk
 
 
 
672672 VZA ŽILINASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
23678Volkov Maksym672 VZA ŽILINASVK34:06+16:43
 
 
 
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
5677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK35:48+7:57
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
5679Volkova Maja672 VZA ŽILINASVK24:15+5:30
 
 
 
673673 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
28680Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVASVK51:06+20:07
 
 
 
674674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
11682Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK37:58+10:08
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
15684Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK48:23+18:09
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
4683Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK38:55+3:51
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
182244Schwarzová Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK32:52+14:07
202245Schwarzová Katarína674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK32:57+14:12
 
 
 
675675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
10685Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK29:44+5:39
 
 
 
676676 AKADEMIC TU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
20686Novota Lukáš Mário676 AKADEMIC TU KOŠICESVK36:32+14:10
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
11687Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICESVK30:01+5:37
 
 
 
701701 OK SODERTORNSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
20693Sandén Blenda701 OK SODERTORNSWE46:19+26:31
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
5689Renner Linda701 OK SODERTORNSWE33:19+5:02
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
14700Sundberg Boel701 OK SODERTORNSWE46:25+7:46
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
10690Renner Daniela701 OK SODERTORNSWE37:50+10:00
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
28695Sandén Anna Maria701 OK SODERTORNSWE127:29+88:50
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
9702Backlund Anna701 OK SODERTORNSWE39:27+7:42
 
 
 
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
7709Zilling Kristina701 OK SODERTORNSWE47:14+14:50
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
6699Sundberg Asa701 OK SODERTORNSWE37:04+9:37
 
 
 
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
3703Granath Christina701 OK SODERTORNSWE41:42+6:40
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
16704Schwartz Inger701 OK SODERTORNSWE49:57+18:17
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
38692Renner Björn701 OK SODERTORNSWE53:28+31:06
39694Sandén Mattis701 OK SODERTORNSWE54:48+32:26
44710Zilling Viktor701 OK SODERTORNSWE96:35+74:13
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
24706Blidefalk Emil701 OK SODERTORNSWE108:58+78:27
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
26698Jakobsson Melvin701 OK SODERTORNSWE38:55+14:50
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
17705Blidefalk Patrik701 OK SODERTORNSWE36:58+11:49
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
26708Zilling Staffan701 OK SODERTORNSWE40:53+16:29
27696Sandén Olle701 OK SODERTORNSWE40:57+16:33
34691Renner Claes701 OK SODERTORNSWE47:26+23:02
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
5697Jakobsson Anders701 OK SODERTORNSWE34:57+3:04
19701Johanson Torbjorn701 OK SODERTORNSWE40:27+8:34
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
39707Blidefalk Amanda701 OK SODERTORNSWE39:19+20:34
 
 
 
702702 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
20711Eismark Inger702 OK ORINTOSWE93:25+66:17
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
15712Lindblom Ingemar702 OK ORINTOSWE56:00+29:42
 
 
 
703703 NYKOPINGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
6714Balakova Andrea703 NYKOPINGS OKSWE40:05+10:56
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
3713Johansson Magnus703 NYKOPINGS OKSWE28:43+1:14
 
 
 
704704 RANAS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
24715Bjarrenholt Eddie704 RANAS OKSWE47:36+20:48
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
8718Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE36:13+8:48
14717Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE39:25+12:00
 
 
 
706706 IK TRENNESWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
10719Thorsson Marianne706 IK TRENNESWE42:42+11:02
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
21720Thorsson Ove706 IK TRENNESWE48:12+20:47
 
 
 
707707 SOLSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
3721Olsson Christina707 SOLSWE31:44+4:17
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
20722Olsson Gert707 SOLSWE44:34+17:09
 
 
 
708708 FK ASENSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
19725Kurashova Sonia708 FK ASENSWE46:02+26:14
 
 
 
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
13724Kurashova Elena708 FK ASENSWE75:37+41:29
 
 
 
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
6723Bengtsson David708 FK ASENSWE37:11+9:20
 
 
 
709709 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
68726Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNASWE63:15+39:15
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
20728Axelsson Mikael709 OK SKOGSHJORTARNASWE43:08+12:09
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
14727Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNASWE54:14+19:10
 
 
 
710710 SAIK STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
8729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE46:17+11:13
 
 
 
711711 OK VILSE 87SWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
52038Mansson Gunnel711 OK VILSE 87SWE31:52+4:44
 
 
 
712712 LYNGBY OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
262056Albahn Henrik712 LYNGBY OKSWE45:28+13:35
 
 
 
801801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
12731Tavalinska Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR32:16+13:43
15747Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR43:45+25:12
17751Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR72:31+53:58
 
 
 
D14B (12)2,3 km 115 m12 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE29:020:00
6753Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR44:30+15:28
12752Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR110:22+81:20
 
 
 
D16B (14)2,5 km 145 m13 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE30:490:00
13740Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR102:15+71:26
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
382201Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR120:51+82:12
 
 
 
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
152200Bodnar Victoriya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR83:01+41:29
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
2730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR30:32+3:05
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
18736Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR52:30+20:50
 
 
 
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
10735Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR65:06+34:07
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
9749Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR24:47+5:52
748Senin Arsenii801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
13750Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR59:25+28:54
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
37743Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR48:55+24:50
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
4739Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR34:00+9:08
7742Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR40:09+15:17
8744Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR42:08+17:16
 
 
 
H18B (12)2,9 km 180 m17 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE37:170:00
738Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRvzdal
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
23737Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR50:51+23:21
 
 
 
H21C (14)3,2 km 175 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE36:190:00
122202Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR85:56+49:37
734Stelmakh Ihor801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRvzdal
 
 
 
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
13745Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR62:38+34:47
 
 
 
1005AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
11756Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh OpavaCZE43:04+4:25
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
7757Glonek JakubAOP Orientační Běh OpavaCZE34:49+3:40
25758Melecký MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE38:46+7:37
 
 
 
1007API OK Andante PísekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
5759Funda JiříAPI OK Andante PísekCZE34:35+5:24
 
 
 
1010BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
15762Porganyi AnnaBBM BETA URSUS OrienteeringCZE42:48+14:47
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
8763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE32:20+4:50
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
17761Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE39:47+7:34
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
 
 
 
1012BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
2764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:56+1:08
 
 
 
1013BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
572176Sikorová MarieBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE57:44+33:44
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
7765Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE35:51+8:26
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
3766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE34:11+0:39
 
 
 
1016BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
9767Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE44:08+16:17
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
16768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE56:57+30:39
 
 
 
1017BZP Báječné ženy v orientačnímCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
18769Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE53:07+19:07
 
 
 
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
4773Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE43:12+9:04
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
24775Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE53:31+25:41
 
 
 
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
14774Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE59:15+23:55
19772Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE64:08+28:48
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
22771Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE75:19+36:40
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
27770Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE75:05+47:38
 
 
 
1021CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
21777Záveská AnnaCET TJ Loko Česká TřebováCZE103:46+71:22
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
22778Záveský RichardCET TJ Loko Česká TřebováCZE110:21+80:07
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
10776Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZE37:53+10:28
 
 
 
1024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
15779Benešová JanaCTB SK OB ChotěbořCZE41:30+6:39
 
 
 
1025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)2,3 km 115 m12 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE29:020:00
11783Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE54:26+25:24
 
 
 
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
17782Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE62:27+27:07
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
21789Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE54:06+22:51
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
10780Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE38:55+11:28
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
4787Štrossová JiřinkaDCE KOB DobřichoviceCZE37:06+5:26
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
532112Kučerová BerenikaDCE KOB DobřichoviceCZE62:01+32:50
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
18784Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE59:33+40:38
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
16781Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE52:45+20:51
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
24788Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE39:53+14:44
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
36785Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE57:29+25:36
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
11786Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE36:19+9:31
 
 
 
1027DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
6790Čejková KateřinaDKL KOB KladnoCZE38:13+6:58
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
7791Peissard BernardDKL KOB KladnoCZE33:00+6:12
 
 
 
1028DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
2813Poborská EliškaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE23:47+0:01
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
24808Karin SannaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:49+13:32
32798Marie KalouskováDKP Oddíl OB KotlářkaCZE53:29+25:12
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
5805Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:58+5:58
9814Šňupárková AnnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:58+7:58
 
 
 
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
18802Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE94:04+52:32
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
12815Nováková TerezaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:47+4:56
 
 
 
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
31795Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE74:10+42:55
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
19803Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE48:12+16:27
 
 
 
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
17812Špičáková LenkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE77:59+42:57
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
17816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:18+19:38
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
82792Dudová HanaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE105:20+76:09
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
11799Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE30:14+6:09
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
7810Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaCZE31:37+4:07
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
12793Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZE38:09+5:56
18817Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:48+7:35
35801Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE45:44+13:31
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
40794Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE44:33+13:24
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
33800Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE47:08+22:44
37811Špičák AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZE48:53+24:29
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
16809Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE49:14+19:00
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
38796Janata MatějDKP Oddíl OB KotlářkaCZE39:11+20:26
 
 
 
1031DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
14829Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE67:31+32:29
16826Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE76:20+41:18
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
6832Synek PetrDOK OK DoksyCZE27:44+3:39
 
 
 
H18B (12)2,9 km 180 m17 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE37:170:00
830Meduna JakubDOK OK DoksyCZEdisk
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
9824Novák DanielDOK OK DoksyCZE37:47+5:34
25823Francke JanDOK OK DoksyCZE41:26+9:13
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
825Lederer PavelDOK OK DoksyCZEdisk
 
 
 
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
5828Novák TomDOK OK DoksyCZE35:06+2:21
 
 
 
1032DOR OK DobříšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
46837Petriláková PetraDOR OK DobříšCZE59:14+30:03
68836Petrilák MiroslavDOR OK DobříšCZE74:23+45:12
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
24834Petrilák MatoušDOR OK DobříšCZE38:19+15:57
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
32833Janda OndřejDOR OK DobříšCZE41:57+17:52
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
24835Petriláková Amálie RebekaDOR OK DobříšCZE36:01+12:27
 
 
 
1033DVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
31841Šťovíčková DagmarDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE97:27+62:07
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
29844Lhotská RadkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE85:04+53:24
 
 
 
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
21839Šťovíčková ZdeňkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE105:02+77:54
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
12840Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE50:30+18:36
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
18838Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE58:32+25:00
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
34842Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE52:14+28:40
42843Šťovíček FilipDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE90:55+67:21
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
50845Lhotský MarekDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE48:37+29:52
55846Lhotská LindaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE58:53+40:08
 
 
 
1034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
4852Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE50:37+9:05
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
19847Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE40:00+7:47
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
6848Koucky RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE36:23+5:24
162106Blaha OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE39:02+8:03
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
8851Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE39:01+11:32
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
31850Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE43:29+18:20
 
 
 
1036FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)2,3 km 115 m12 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE29:020:00
4857Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE41:28+12:26
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
17854Rydlová EvaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE46:51+8:12
 
 
 
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
3856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE33:39+1:15
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
853Hrouda MartinFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZEdisk
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
8855Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE41:28+11:14
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
26859Wald FrantišekFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE53:14+26:26
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
9858Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE42:12+15:54
 
 
 
1039HAV OB HavířovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
8865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE58:38+17:06
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
8863Vričanová SylvaHAV OB HavířovCZE39:48+8:33
19864Kaděrová BarboraHAV OB HavířovCZE53:33+22:18
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
20860Sochorová HanaHAV OB HavířovCZE49:04+21:37
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
29868Staněk OndraHAV OB HavířovCZE55:04+30:52
30866Kaděra VojtěchHAV OB HavířovCZE74:53+50:41
 
 
 
H45B (15)2,8 km 170 m15 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE33:000:00
14867Kaděra PavelHAV OB HavířovCZE63:18+30:18
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
32861Sochor TomášHAV OB HavířovCZE45:55+21:31
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
9862Jakobi ZdeněkHAV OB HavířovCZE33:32+6:44
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
252141Fuják AdamHAV OB HavířovCZE34:13+15:28
 
 
 
1040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
14872Kettnerová LenkaHCE TJ HostiviceCZE42:16+10:31
17873Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE47:06+15:21
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
8871Kettner PavelHCE TJ HostiviceCZE36:09+4:16
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
7870Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZE45:23+10:19
 
 
 
1042HLV KČT - OB HolešovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
10874Smětáková IvanaHLV KČT - OB HolešovCZE50:20+21:11
 
 
 
1044HOR TJ Jiskra HořiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
21876Škorpil MarekHOR TJ Jiskra HořiceCZE31:21+13:58
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
12877Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE30:25+6:01
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
 
 
 
1047CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
9896Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZE35:18+7:17
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
3892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE34:30+0:30
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
2895Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE39:02+0:23
 
 
 
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
3893Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE36:48+7:39
 
 
 
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
12900Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE66:01+31:53
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
2883Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE42:19+3:40
5897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE44:13+5:34
14879Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZE58:46+20:07
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
11882Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE42:49+11:09
13904Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE45:17+13:37
24887Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZE60:40+29:00
 
 
 
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
3902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE29:26+2:18
 
 
 
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
6891Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZE40:00+9:01
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
82143Gorčica PavelCHA OK ChrastavaCZE35:54+6:43
252166Matyáš VojtěchCHA OK ChrastavaCZE46:27+17:16
432165Matyášová JanaCHA OK ChrastavaCZE57:30+28:19
452161Matyáš LiborCHA OK ChrastavaCZE57:58+28:47
472162Tomanicová SofieCHA OK ChrastavaCZE59:55+30:44
482164Matyášová KristýnaCHA OK ChrastavaCZE59:57+30:46
2142Gorčicová IvanaCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
28899Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE37:55+20:32
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
 
 
 
H18B (12)2,9 km 180 m17 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE37:170:00
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
16905Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE39:33+7:20
21884Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE40:39+8:26
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
3888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE32:05+1:06
 
 
 
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
7898Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE37:59+9:36
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
53903Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZE90:42+65:33
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
37885Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZE62:14+30:21
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
14890Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE39:35+12:47
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
34889Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE83:18+55:53
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
13878Barták JiříCHA OK ChrastavaCZE52:53+19:21
 
 
 
1048CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
21910Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZE39:09+10:52
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
252213Sýkorová DanielaCHC K.O.B. ChoceňCZE40:37+16:37
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
22912Sýkora BohumilCHC K.O.B. ChoceňCZE43:56+12:57
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
10911Semrád LadislavCHC K.O.B. ChoceňCZE35:43+4:34
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
2909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE30:19+4:01
 
 
 
1049CHT OOB SK ChrastCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (8)2,5 km 155 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN37:410:00
6917Vacková AnnaCHT OOB SK ChrastCZE69:23+31:42
 
 
 
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
22921Dvořáková KláraCHT OOB SK ChrastCZE68:55+36:57
242043Reisigová AnnaCHT OOB SK ChrastCZE91:34+59:36
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
22916Matrasová VendulaCHT OOB SK ChrastCZE58:29+24:29
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
132032Ondráčková LucieCHT OOB SK ChrastCZE46:11+7:32
 
 
 
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
11920Binková JanaCHT OOB SK ChrastCZE65:54+24:22
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
11918Krejsa MartinCHT OOB SK ChrastCZE38:02+5:49
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
20915Klvaňa MilanCHT OOB SK ChrastCZE48:49+21:20
23913Vacek FrantišekCHT OOB SK ChrastCZE53:52+26:23
 
 
 
1050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (20)2,4 km 110 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE19:260:00
3922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE23:07+3:41
 
 
 
1052JHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
32924Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE67:20+28:41
 
 
 
1057KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
6934Hankovcová HelenaKAM OK KameniceCZE28:22+4:36
19962Víšková VeronikaKAM OK KameniceCZE41:11+17:25
30941Jedličková KristýnaKAM OK KameniceCZE91:38+67:52
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
12948Semíková LucieKAM OK KameniceCZE34:45+6:28
33939Chaloupková HanaKAM OK KameniceCZE54:44+26:27
 
 
 
D16B (14)2,5 km 145 m13 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE30:490:00
953Štěpánková EmaKAM OK KameniceCZE40:21+9:32
 
 
 
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
18929Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE49:33+21:32
19930Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZE50:25+22:24
946Kováříková MarieKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
8960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE38:10+6:12
16958Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE51:10+19:12
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
19945Kettnerová DanaKAM OK KameniceCZE53:23+19:23
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
17964Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE43:41+8:50
202063Aschermannová PetraKAM OK KameniceCZE45:05+10:14
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
18949Škáchová PetraKAM OK KameniceCZE46:29+18:39
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
20935Hankovcová LenkaKAM OK KameniceCZE53:50+22:35
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
62227Škvorova ZuzanaKAM OK KameniceCZE29:01+5:01
622301Jedličková TerezaKAM OK KameniceCZE58:24+34:24
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
222302Jedlička AdamKAM OK KameniceCZE44:36+15:25
73961Víšková AlenaKAM OK KameniceCZE87:49+58:38
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
9933Gajda MartinKAM OK KameniceCZE29:50+7:28
12938Chaloupka ViktorKAM OK KameniceCZE31:31+9:09
31940Jedlička JakubKAM OK KameniceCZE44:48+22:26
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
2932Gajda JanKAM OK KameniceCZE24:49+0:44
18954Víšek MartinKAM OK KameniceCZE34:16+10:11
24951Škvor AdamKAM OK KameniceCZE37:43+13:38
33936Hankovec HugoKAM OK KameniceCZE43:07+19:02
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
13931Blaha PetrKAM OK KameniceCZE47:17+22:25
15928Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE48:28+23:36
16937Hejsek FilipKAM OK KameniceCZE49:47+24:55
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
2950Škvor OtaKAM OK KameniceCZE25:04+0:52
11955Stormer EmilKAM OK KameniceCZE31:10+6:58
 
 
 
H20A (24)3,5 km 240 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE27:300:00
24959Křemen ŠtěpánKAM OK KameniceCZE58:40+31:10
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
10942Jíra TomášKAM OK KameniceCZE37:56+5:43
36968Moravec JakubKAM OK KameniceCZE47:18+15:05
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
5926Hájek AdamKAM OK KameniceCZE35:22+4:23
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
5957Stormer OskarKAM OK KameniceCZE34:16+3:07
8943Kettner LukášKAM OK KameniceCZE35:19+4:10
16965Semík OndřejKAM OK KameniceCZE36:15+5:06
38944Kettner VojtěchKAM OK KameniceCZE44:08+12:59
44927Šafka DanielKAM OK KameniceCZE48:09+17:00
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
502138Hejsek JiříKAM OK KameniceCZE61:32+36:23
967Kovářík TomášKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
15952Škvor MartinKAM OK KameniceCZE31:27+7:03
 
 
 
1058KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
7979Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE38:55+7:40
 
 
 
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
11978Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE50:57+18:33
 
 
 
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
3973Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE32:46+1:47
7975Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:21+9:22
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
522123Eichler JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE61:58+32:47
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
18976Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE37:21+12:12
35980Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE45:27+20:18
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
20974Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE68:14+41:56
 
 
 
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
6972Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZE48:27+18:59
 
 
 
1059KBP KBP PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
27984Valter PetrKBP KBP PrahaCZE58:48+31:23
 
 
 
1061KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
9985Šilerová ZdenaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE55:31+20:29
 
 
 
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
17987Besta RadekKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE27:16+9:53
 
 
 
H21C (14)3,2 km 175 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE36:190:00
 
 
 
1063KOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
11988Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE65:02+30:54
 
 
 
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
25989Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE34:44+17:21
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
3990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE24:47+1:13
 
 
 
1064KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)2,3 km 115 m12 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE29:020:00
21000Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE34:36+5:34
 
 
 
D18B (8)2,5 km 155 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN37:410:00
3997Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE48:02+10:21
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
121004Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:47+7:08
 
 
 
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
1003Dobešová KateřinaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZEdisk
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
29996Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE128:13+89:34
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
211002Kohlová AlenaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE49:24+17:39
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
1211006Jiráskova PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE33:34+9:34
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
81005Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE36:46+5:47
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
49998Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE60:34+29:25
 
 
 
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
3971Procházka VítKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE33:59+6:08
8999Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:38+12:47
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
481001Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE86:12+61:48
 
 
 
T-OPEN (17)2,0 km 85 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR23:250:00
11995Procházková JitkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE49:42+26:17
 
 
 
1069KSH OB Kašperské HoryCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
1008Mayer ŠimonKSH OB Kašperské HoryCZEdisk
 
 
 
H65B (22)2,0 km 120 m13 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU33:320:00
111007Fiala MilošKSH OB Kašperské HoryCZE52:02+18:30
 
 
 
1071KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
131010Hudečková HelenaKTA SK Kotnov TáborCZE43:09+11:54
 
 
 
D70 (17)1,6 km 90 m11 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER30:590:00
141011Hudečková AlenaKTA SK Kotnov TáborCZE80:10+49:11
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
261009Střelba OndřejKTA SK Kotnov TáborCZE48:10+17:11
 
 
 
1073KUN TJ Sokol KunvaldCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
331012Rusz RomanKUN TJ Sokol KunvaldCZE51:13+22:02
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
311013Ruszová SvatavaKUN TJ Sokol KunvaldCZE37:21+18:36
 
 
 
1075KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
251019Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE62:58+31:18
1018Trávníčková JitkaKVS SKOB Kobra VsetínCZEvzdal
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
21014Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE27:15+3:15
401022Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE48:26+24:26
721015Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZE64:54+40:54
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
121016Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZE52:45+22:14
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
191020Kaloč VítězslavKVS SKOB Kobra VsetínCZE76:45+41:41
 
 
 
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
131017Chalupa TomášKVS SKOB Kobra VsetínCZE65:36+32:51
 
 
 
T-OPEN (17)2,0 km 85 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR23:250:00
71021Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE35:10+11:45
 
 
 
1077LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
242116Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva BerounCZE39:02+15:02
581026Mcmahon AnežkaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE57:53+33:53
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
301023Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva BerounCZE64:22+36:53
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
331025Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE81:16+53:51
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
181024Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE64:54+38:36
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
122114Uhlířová MarieLBE TJ Lokomotiva BerounCZE29:59+11:14
 
 
 
1078LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (31)2,4 km 155 m14 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:200:00
31028Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE38:37+3:17
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
201029Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE53:45+22:05
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
61027Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE38:30+8:16
 
 
 
1079LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
231032Vavrysová BarbaraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE46:39+11:48
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
181030Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE46:55+19:28
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
31031Féder MedardLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE25:24+1:19
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
171033Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE36:18+5:09
431034Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE46:55+15:46
 
 
 
1080LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
91035Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE63:37+29:29
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
241037Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE81:41+43:02
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
191038Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE37:20+13:20
411039Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE48:46+24:46
861036Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE80:29+56:29
 
 
 
1081LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
171041Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE88:35+47:03
 
 
 
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
41042Burdová SimonaLDC KOB DěčínCZE44:06+5:27
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
121043Gálus IgorLDC KOB DěčínCZE40:37+13:08
271040Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE59:10+31:41
 
 
 
1084LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)2,5 km 170 m15 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE41:320:00
71045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE55:34+14:02
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
141044Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE41:19+6:28
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
301047Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE69:45+41:55
 
 
 
D65 (21)1,7 km 100 m12 K
 
1517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU27:080:00
81046Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE34:58+7:50
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
231049Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZE75:46+45:15
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
121055Macek JiříLIT KOB LitvínovCZE37:50+6:51
 
 
 
H21C (14)3,2 km 175 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE36:190:00
31050Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE37:31+1:12
91051Pavlík BronislavLIT KOB LitvínovCZE49:38+13:19
101054Kučerka JanLIT KOB LitvínovCZE51:09+14:50
 
 
 
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
81053Pavlík MiroslavLIT KOB LitvínovCZE49:09+16:24
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
431048Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZE108:53+85:19
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
491052Pavlík TobiášLIT KOB LitvínovCZE46:41+27:56
 
 
 
1086LLI TJ Loko LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
131063Fürstová AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE45:16+13:18
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
21075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE35:28+0:37
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
201068Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZE48:23+16:38
 
 
 
D60 (34)1,9 km 115 m14 K
 
11406Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:400:00
281056Korejčíková DáďaLLI TJ Loko LiberecCZE71:26+39:46
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
421072Melicharová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZE48:47+24:47
601060Bradáčová MarieLLI TJ Loko LiberecCZE58:18+34:18
692253Hejna PavelLLI TJ Loko LiberecCZE63:18+39:18
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
31059Bradáč StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE31:15+2:04
211074Paroulková IvaLLI TJ Loko LiberecCZE44:17+15:06
551067Košek LadislavLLI TJ Loko LiberecCZE62:15+33:04
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
41077Peterka JakubLLI TJ Loko LiberecCZE26:03+3:41
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
31064Hejna HynekLLI TJ Loko LiberecCZE34:04+3:33
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
21057Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZE29:08+4:16
31073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE32:13+7:21
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
181058Bradáč JakubLLI TJ Loko LiberecCZE33:50+9:38
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
21070Melichar PetrLLI TJ Loko LiberecCZE34:03+1:50
71076Peterka VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE36:38+4:25
131071Melichar VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE38:41+6:28
 
 
 
H21E (50)4,4 km 305 m23 K
 
12058Šedivý JanPGP SK PragaCZE31:090:00
21062Fürst MatoušLLI TJ Loko LiberecCZE32:17+1:08
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
211061Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZE38:28+13:19
 
 
 
H45B (15)2,8 km 170 m15 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE33:000:00
91065Hejna StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE47:47+14:47
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
451069Melichar JaromírLLI TJ Loko LiberecCZE74:20+49:56
 
 
 
1087LME SK Los MělníkCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
231080Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkCZE52:58+25:08
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
291079Dittrtová LucieLME SK Los MělníkCZE71:07+39:52
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
352237Bejkul JakubLME SK Los MělníkCZE51:51+22:40
672149Machová PetraLME SK Los MělníkCZE74:10+44:59
692150Mach MartinLME SK Los MělníkCZE74:59+45:48
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
271081Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZE41:11+18:49
 
 
 
1088LOV lepus.czCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
361083Žebrák ZbyněkLOV lepus.czCZE52:30+23:19
 
 
 
1089LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)2,3 km 150 m14 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE38:390:00
131085Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE57:57+19:18
 
 
 
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
 
 
 
H12A (20)2,4 km 110 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE19:260:00
 
 
 
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
231089Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE40:53+8:40
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
151084Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE56:23+21:19
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
181088Stehlíková TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE32:53+9:19
 
 
 
1090LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (14)2,5 km 145 m13 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE30:490:00
21095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE31:48+0:59
 
 
 
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
121096Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE45:06+13:08
 
 
 
D21E (26)3,7 km 225 m19 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN34:510:00
161090Procházková KláraLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE43:25+8:34
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
471101Lehárová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE52:34+28:34
 
 
 
H18A (30)3,4 km 215 m18 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:120:00
41097Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE27:01+2:49
161099Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE32:57+8:45
 
 
 
H18B (12)2,9 km 180 m17 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE37:170:00
61102Kulhavý TadeášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE70:19+33:02
 
 
 
H21B (36)3,5 km 215 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE30:590:00
241100Lehár AdamLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE46:09+15:10
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
141092Procházka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE46:18+16:04
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
91093Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE46:18+11:14
 
 
 
H65A (36)2,4 km 130 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL27:250:00
121094Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE38:33+11:08
 
 
 
1091LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
51109Lošťáková ElaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE25:07+5:19
 
 
 
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
61108Lošťáková SáraLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE25:12+6:39
 
 
 
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
131113Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE42:37+14:36
 
 
 
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
71103Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE36:12+4:14
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL38:390:00
261115Kovářová JulieLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE54:45+16:06
 
 
 
D40A (32)2,7 km 170 m15 K
 
11268Novotná PetraPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE27:500:00
51107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE35:25+7:35
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
221114Riby KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE54:40+23:25
 
 
 
D55A (28)2,2 km 140 m14 K
 
1430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER27:270:00
221104Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE52:24+24:57
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
852289Ternbachová KajetánLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE74:56+50:56
 
 
 
H10 (32)2,2 km 75 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE17:230:00
221111Riby PhilipLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE31:35+14:12
 
 
 
H16A (43)3,1 km 195 m16 K
 
1265Donner Jonny272 OK77FIN24:050:00
91110Bílý JakubLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE29:20+5:15
 
 
 
H16B (23)2,7 km 165 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:520:00
231112Riby ThomasLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE85:37+60:45
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
241118Würz BohuslavLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE56:15+28:46
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
481117Würz JiříLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE59:21+34:12
521116Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE68:10+43:01
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
431106Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE70:43+46:19
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
291105Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:08+16:15
 
 
 
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
10428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE56:16+26:48
 
 
 
1093MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (17)3,5 km 210 m17 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS28:230:00
111119Kovář JindřichMAS KČT AšCZE43:04+14:41
 
 
 
1095MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
2511126Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE93:54+74:06
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
111125Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE43:24+9:24
 
 
 
D45A (36)2,5 km 165 m15 K
 
1310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN31:150:00
141122Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE45:52+14:37
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
291124Siegl RomanMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE43:24+18:15
 
 
 
H50B (25)2,6 km 165 m16 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE30:140:00
41121Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE38:13+7:59
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
261120Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE37:07+13:33
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
441127Nedbalová MagdalenaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE43:54+25:09
 
 
 
1098MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
121128Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE54:12+21:48
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
101132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:14+7:03
 
 
 
H55A (50)2,8 km 175 m16 K
 
1716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE31:530:00
61131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE35:35+3:42
 
 
 
H70 (23)2,0 km 115 m13 K
 
1410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER26:180:00
71130Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE39:21+13:03
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
251129Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE37:01+13:27
 
 
 
1099MOV SKOB OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
361133Holec HonzaMOV SKOB OstravaCZE47:35+23:11
 
 
 
1100N01 NER. PRAHA 170CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
151134Pospíšil RadekN01 NER. PRAHA 170CZE73:19+45:28
 
 
 
1101N02 NER. SMIŘICECZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
101135Panáčková AlžbětaN02 NER. SMIŘICECZE29:22+5:48
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
361136Panáčková JohanaN02 NER. SMIŘICECZE38:44+19:59
 
 
 
1102N03 NER. VŠENORYCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
141139Paldusová NelaN03 NER. VŠENORYCZE38:12+18:24
211137Marhoulová KateřinaN03 NER. VŠENORYCZE48:26+28:38
 
 
 
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
141138Marhoulová AnežkaN03 NER. VŠENORYCZE38:43+20:10
 
 
 
1103N04 NER. LIBEREC 14CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
321140Votava DavidN04 NER. LIBEREC 14CZE50:50+21:39
 
 
 
1104N05 NER. CHOTYNĚCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
 
 
 
1105N06 NER. BRNOCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
491142Auermüller VítN06 NER. BRNOCZE61:13+36:04
 
 
 
1106N07 NER. PRAHA 198-ICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
411143Jeřábek VojtěchN07 NER. PRAHA 198-ICZE39:40+20:55
 
 
 
1107N08 NER. EKPCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
271144Uhlíková ŠárkaN08 NER. EKPCZE42:04+18:04
 
 
 
1108N09 NER. LIBEREC 6CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
211146Feřtová JitkaN09 NER. LIBEREC 6CZE37:33+13:33
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
281145Feřt MartinN09 NER. LIBEREC 6CZE47:57+18:46
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
281147Feřtová AnežkaN09 NER. LIBEREC 6CZE38:50+15:16
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
171148Feřtová EliškaN09 NER. LIBEREC 6CZE32:39+13:54
 
 
 
1109N10 NER. PRAHA 130CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
901149Rudolecká LucieN10 NER. PRAHA 130CZE103:07+79:07
 
 
 
1110N11 NER. PRAHA 190-ICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)3,1 km 185 m17 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER27:510:00
121150Jakubský OndřejN11 NER. PRAHA 190-ICZE54:30+26:39
 
 
 
T10P (66)2,0 km 85 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:450:00
591151Jakubský PavelN11 NER. PRAHA 190-ICZE75:53+57:08
601152Jakubský FilipN11 NER. PRAHA 190-ICZE76:37+57:52
 
 
 
1112N13 NER. PRAHA 190-IICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
191154Zedníček VáclavN13 NER. PRAHA 190-IICZE43:54+14:43
 
 
 
1113N14 NER. PRAHA 198-IICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
1111155Cepník AdamN14 NER. PRAHA 198-IICZE33:20+9:20
261156Jeřábková AnnaN14 NER. PRAHA 198-IICZE40:52+16:52
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
1155Cepník AdamN14 NER. PRAHA 198-IICZEdisk
 
 
 
1115NEJ TJ Jiskra NejdekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
101161Holíková PetraNEJ TJ Jiskra NejdekCZE30:32+11:59
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
441162Holíková IlonaNEJ TJ Jiskra NejdekCZE50:13+26:13
 
 
 
H40B (21)2,8 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE31:540:00
131160Holík JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE50:57+19:03
 
 
 
H75 (16)1,8 km 105 m12 K
 
11362Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE29:280:00
1159Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZEvzdal
 
 
 
1116NEK Nejdek OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,6 km 125 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE23:460:00
101167Nádeníčková IvaNEK Nejdek OrienteeringCZE33:14+9:28
 
 
 
D14B (12)2,3 km 115 m12 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE29:020:00
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
251166Nádeníčková PavlaNEK Nejdek OrienteeringCZE42:03+13:46
 
 
 
D16B (14)2,5 km 145 m13 K
 
11745Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE30:490:00
51164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE43:41+12:52
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
821169Ziebová LenkaNEK Nejdek OrienteeringCZE72:08+48:08
 
 
 
H12B (21)2,2 km 85 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL18:550:00
71173Pelikán AlešNEK Nejdek OrienteeringCZE23:58+5:03
 
 
 
H14B (25)2,6 km 135 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE30:310:00
191172Čáslavský DavidNEK Nejdek OrienteeringCZE68:39+38:08
 
 
 
H21C (14)3,2 km 175 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE36:190:00
41170Zieba JakubNEK Nejdek OrienteeringCZE38:27+2:08
 
 
 
H40A (37)3,2 km 200 m18 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN27:290:00
1163Mareš AlexanderNEK Nejdek OrienteeringCZEdisk
 
 
 
H45A (54)3,0 km 190 m17 K
 
1150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL25:090:00
411168Nádeníček JosefNEK Nejdek OrienteeringCZE50:42+25:33
 
 
 
T10 (43)2,0 km 85 m7 K
 
11338Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE23:340:00
301165Fecko RichardNEK Nejdek OrienteeringCZE41:00+17:26
 
 
 
1117NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)2,5 km 160 m15 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE34:080:00
 
 
 
1121OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (17)2,8 km 175 m16 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE29:090:00
131177Balusková IdaOKP SK OK 24 PrahaCZE57:49+28:40
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
31175Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE35:24+3:39
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
141176Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaCZE30:44+6:20
 
 
 
1122OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
121180Slabý VáclavOLP PSK Olymp PrahaCZE52:14+17:10
 
 
 
H60B (14)2,4 km 145 m15 K
 
11179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE32:450:00
 
 
 
1123ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE18:330:00
 
 
 
D50A (36)2,3 km 160 m14 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI31:450:00
151182Lisá MonikaONO SKOB OstrovCZE43:57+12:12
 
 
 
D55B (18)1,9 km 130 m12 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN35:020:00
81181Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovCZE46:50+11:48
 
 
 
F3 (95)2,6 km 125 m12 K
 
12228Stormer LucieNERCZE24:000:00
452251Lisý JanONO SKOB OstrovCZE50:43+26:43
 
 
 
F5 (95)3,1 km 185 m16 K
 
12300Poloprutská MarkétaNERCZE29:110:00
512127Mrzinová HanaONO SKOB OstrovCZE61:22+32:11
 
 
 
H14A (45)2,8 km 175 m14 K
 
12014Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE22:220:00
141185Oncirk JanONO SKOB OstrovCZE31:50+9:28
 
 
 
H50A (50)2,8 km 180 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE24:240:00
201184Hájek JiříONO SKOB OstrovCZE35:16+10:52
 
 
 
1124OOL SK Haná orienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (50)4,0 km 255 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL32:130:00
271186Zdráhal TomášOOL SK Haná orienteeringCZE42:21+10:08
 
 
 
H60A (39)2,5 km 165 m16 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:480:00
131187Zdráhal RobertOOL SK Haná orienteeringCZE37:11+10:23
 
 
 
1130PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
21192Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE36:24+1:20
 
 
 
1132PEN OK RECO SportCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,1 km 145 m13 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:240:00
101194Kábrtová IvaPEN OK RECO SportCZE50:26+18:02
 
 
 
H55B (19)2,5 km 160 m15 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE35:040:00
31193Vydra PavelPEN OK RECO SportCZE38:11+3:07
 
 
 
1134PGP SK PragaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (25)2,2 km 75 m8 K
 
11767Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:480:00
231216Ptáčková HanaPGP SK PragaCZE55:41+35:53
241217Novotná BarboraPGP SK PragaCZE68:24+48:36
 
 
 
D12A (21)2,4 km 80 m9 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:190:00
131206Chmelařová RomanaPGP SK PragaCZE29:42+10:23
171210Vozábalová HanaPGP SK PragaCZE41:51+22:32
181205Ptáčková VeronikaPGP SK PragaCZE44:13+24:54
211211Priehodová NelaPGP SK PragaCZE71:45+52:26
 
 
 
D16A (36)2,7 km 170 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL28:170:00
131247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE35:24+7:07
 
 
 
D18A (21)2,8 km 175 m18 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL28:010:00
121243Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZE42:33+14:32
 
 
 
D20A (24)2,8 km 195 m19 K
 
11496Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE31:580:00
31233Janovská KateřinaPGP SK PragaCZE32:38+0:40
 
 
 
D21A (25)3,3 km 210 m17 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE34:000:00
61235Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE40:17+6:17
81242Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE41:18+7:18
152240Masopustová ElisPGP SK PragaCZE50:22+16:22
 
 
 
D21B (39)2,8 km 195 m16 K
 
1<