Bohemia 2017pá 28.07.2017 14:29
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
D10 (24)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE23:48220:06117:09161:030:00
2Janošíková MarieVCB OB České BudějoviceCZE27:13421:45318:41267:39+6:36
3Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:39126:36821:57372:12+11:09
4Finstrlová KristýnaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:04322:42524:40572:26+11:23
5Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OKDEN35:52824:27725:11685:30+24:27
6Bulířová ŽofieTAP KOB TRETRA PrahaCZE29:08524:01637:011890:10+29:07
7Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGEBEL46:351821:41223:11491:27+30:24
8Komárková ZbyňkaSJH SJH Jindřichův HradecCZE40:491522:30432:561396:15+35:12
9Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINAROM40:331428:46928:44898:03+37:00
10Lošťáková ElaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE37:291230:521136:2117104:42+43:39
11Bauerová AnetaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:241333:431231:5411105:01+43:58
12Sandén Blenda701 OK SODERTORNSWE44:091634:161344:5920123:24+62:21
13Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STARRUS36:18952:391638:0619127:03+66:00
14Nováková ViktorieRUM ZOOB RumburkCZE36:221045:511449:5021132:03+71:00
15Delaume Charlotte298 AVON OKFRA51:031948:501532:2512132:18+71:15
16Vokušová VeronikaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE73:242330:401030:029134:06+73:03
17Paldusová NelaN03 NER. VŠENORYCZE46:161766:281935:1415147:58+86:55
18Sobotová KateřinaVPM KOS Slavia PlzeňCZE65:462252:591735:3616154:21+93:18
19Ptáčková HanaPGP SK PragaCZE37:091182:582135:0214155:09+94:06
20Marhoulová KateřinaN03 NER. VŠENORYCZE64:162153:551854:5623173:07+112:04
21Pavlova LenkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE62:312070:172077:3224210:20+149:17
22Novotná BarboraPGP SK PragaCZE76:1524102:552250:3622229:46+168:43
 
Kurashova Sonia708 FK ASENSWE29:436disk27:567
Novotná KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE33:117disk30:1710
 
 
 
D12A (22)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:32119:27120:52463:510:00
2Mellanová JuditaTUV SOK TJ TurnovCZE26:20321:43220:38368:41+4:50
3Kubecová MagdalenaSTB TJ Stadion Nový BorCZE24:19225:07720:05269:31+5:40
4Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE28:13524:28519:54172:35+8:44
5Stüdeli Anna634 LTS kOLibriSUI29:21721:43221:51572:55+9:04
6Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDENGER26:23422:19425:391274:21+10:30
7Otrubová AnnaPLU TJ SOKOL PlumlovCZE29:05624:56623:48877:49+13:58
8Nowak Anna558 AZYMUT 45POL29:32826:32822:55778:59+15:08
9Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE30:461027:211022:12680:19+16:28
10Novotná BarboraTUR OOB TJ TurnovCZE30:27927:271130:011387:55+24:04
11Hájková TerezaTUV SOK TJ TurnovCZE34:341429:281224:09988:11+24:20
12Schulthess Maren638 OLC KAPREOLOSUI33:271230:081325:321189:07+25:16
13Vozábalová HanaPGP SK PragaCZE33:581331:481431:131496:59+33:08
14Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTAFIN39:131527:09932:441599:06+35:15
15Chmelařová RomanaPGP SK PragaCZE33:231135:151535:2617104:04+40:13
16Vlašímská BáraSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE42:391742:571834:3616120:12+56:21
17Ilieva Elena191 VARIANT 5BUL44:501952:462041:4418139:20+75:29
18De Mits Noor153 TROLBEL65:202140:451754:0321160:08+96:17
19Ptáčková VeronikaPGP SK PragaCZE44:121880:202147:0019171:32+107:41
20Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL89:122240:361648:2620178:14+114:23
 
Priehodová NelaPGP SK PragaCZE50:582044:5119disk
Aleksandrova Emili191 VARIANT 5BUL39:451625:0410
 
 
 
D12B (18)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:18118:19220:18159:550:00
2Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE28:18417:40121:24267:22+7:27
3Finstrlová LucieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE23:06225:02324:01372:09+12:14
4Lošťáková SáraLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE28:04325:12530:39483:55+24:00
5Janošíková EvaVCB OB České BudějoviceCZE35:27825:06431:06591:39+31:44
6Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR34:58730:07735:528100:57+41:02
7Ježková IvanaRBK SK Radioklub BlanskoCZE30:18542:001137:2912109:47+49:52
8Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIABUL48:081230:24834:007112:32+52:37
9Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. IIDEN43:551130:36938:0714112:38+52:43
10Marhoulová AnežkaN03 NER. VŠENORYCZE37:13942:251236:149115:52+55:57
11Holíková PetraNEJ TJ Jiskra NejdekCZE43:341044:361338:0013126:10+66:15
12Georgieva Julia191 VARIANT 5BUL33:28657:421636:5610128:06+68:11
13Faverolle Leila298 AVON OKFRA60:001539:551037:2011137:15+77:20
14Tavalinska Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR52:281354:431564:4815171:59+112:04
15Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR56:131446:341481:1516184:02+124:07
16Atanasova Ivet191 VARIANT 5BUL67:141667:271792:3117227:12+167:17
17Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 5BUL91:361787:3618110:3018289:42+229:47
 
Havlová KatkaRUM ZOOB RumburkCZEdisk25:18632:096
 
 
 
D14A (33)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:31132:16934:19199:060:00
2Thýnová MartinaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE37:05228:37342:097107:51+8:45
3Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE45:10628:00135:432108:53+9:47
4Poborská EliškaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:22531:34736:554110:51+11:45
5Bednaříková EmmaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE40:45329:06542:568112:47+13:41
6Hankovcová HelenaKAM OK KameniceCZE48:311129:59635:453114:15+15:09
7Randáková AdélaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE46:54928:22239:595115:15+16:09
8Koeva Velina192 COMPASS-CROSSBUL45:41828:39446:1510120:35+21:29
9Nádeníčková IvaNEK Nejdek OrienteeringCZE48:101033:281041:116122:49+23:43
10Ilieva Yana191 VARIANT 5BUL41:20438:111444:209123:51+24:45
11Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOKDEN49:061331:35852:1412132:55+33:49
12Šauli KateřinaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:27734:011161:4420141:12+42:06
13Nenkova Reneta191 VARIANT 5BUL56:421841:421751:3911150:03+50:57
14Němečková KateřinaPLU TJ SOKOL PlumlovCZE55:011636:321265:0124156:34+57:28
15Hudská ŠtěpánkaTUR OOB TJ TurnovCZE55:011647:472155:1114157:59+58:53
16Nagyová KateřinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE59:141946:241959:5417165:32+66:26
17Teringlová VendulaVCB OB České BudějoviceCZE69:392741:371655:5015167:06+68:00
18Víšková VeronikaKAM OK KameniceCZE60:362247:122061:5821169:46+70:40
19Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOKDEN60:272148:172263:1022171:54+72:48
20Hristova Plamena191 VARIANT 5BUL63:522449:172360:4718173:56+74:50
21Nowak Maria553 KS HADESPOL60:182049:232469:3627179:17+80:11
22Vasileva Anzhela191 VARIANT 5BUL66:432653:282563:4023183:51+84:45
23Jedličková KristýnaKAM OK KameniceCZE89:443041:081557:3816188:30+89:24
24Petrova Yoanna191 VARIANT 5BUL61:462366:362761:3919190:01+90:55
25Stodgell Holly322 CHASERSGBR84:392943:411867:3426195:54+96:48
26Georgieva Mira195 BEGUN VARNABUL51:261571:342873:3029196:30+97:24
27Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SEHUN65:002561:282670:3128196:59+97:53
28Koleva Ivana195 BEGUN VARNABUL76:482894:283066:5125238:07+139:01
 
Machová AnnaLME SK Los MělníkCZE48:421237:1813nest.
Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIABUL51:1414disk53:2313
Dinesen Runge Sarah227 HELSINGOR SOKDEN79:3729disk
Bonefeld Olivia227 HELSINGOR SOKDENdisknest.
Nedvídková KatkaRUM ZOOB RumburkCZE78:3930
 
 
 
D14B (13)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:05331:47336:321104:240:00
2Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE35:35230:45141:005107:20+2:56
3Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE39:48530:47239:354110:10+5:46
4Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL31:43140:13538:322110:28+6:04
5Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE39:08434:14438:453112:07+7:43
6Dítková MarkétaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE40:08646:47943:386130:33+26:09
7Komárková JindraSJH SJH Jindřichův HradecCZE54:591146:13854:117155:23+50:59
8Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE54:091045:07758:098157:25+53:01
9Li Xiangman211 LEARNJOY CHINACHN56:141251:261070:4710178:27+74:03
10Smolíková ZuzanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE51:12963:271168:089182:47+78:23
 
Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR48:45744:066disk
Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR49:29868:5212nest.
Matoušová GabrielaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEnest.
 
 
 
D16A (38)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Lataste Lucie297 CO COLMARFRA43:14331:03243:073117:240:00
2Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL44:02430:04143:285117:34+0:10
3Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:20132:54543:114118:25+1:01
4Georgieva Niya195 BEGUN VARNABUL46:35732:44440:552120:14+2:50
5Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL42:47239:211638:301120:38+3:14
6Martanová ElinVLI Slavia Liberec orienteerinCZE49:411233:34744:246127:39+10:15
7Rýdlová MagdalénaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE49:581333:14645:288128:40+11:16
8Dolejší KateřinaSTB TJ Stadion Nový BorCZE45:13535:381048:1816129:09+11:45
9Pekařová JanaTUR OOB TJ TurnovCZE48:51936:381145:5611131:25+14:01
10Vejražková RózaSJC Sportcentrum JičínCZE48:531035:01847:3814131:32+14:08
11Korpasová LucieTBM KOS TJ Tesla BrnoCZE54:281836:381147:2713138:33+21:09
12Rýdlová AdélaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE49:101139:021452:4520140:57+23:33
13Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDALAT45:44650:082945:067140:58+23:34
14Tokárová ReginaVPM KOS Slavia PlzeňCZE58:332635:37947:1112141:21+23:57
15Marková EmaSTE SK SKI-OB ŠternberkCZE57:042339:171545:349141:55+24:31
16Renner Linda701 OK SODERTORNSWE53:501645:101945:5210144:52+27:28
17Černá KateřinaVPM KOS Slavia PlzeňCZE53:011545:462152:5621151:43+34:19
18Linková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE53:531748:042652:2219154:19+36:55
19Matějková BarboraSJC Sportcentrum JičínCZE55:272050:283048:3517154:30+37:06
20Boneva Betina191 VARIANT 5BUL55:492147:122356:4025159:41+42:17
21Karin SannaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE64:333045:592253:1622163:48+46:24
22Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL66:303237:061360:2327163:59+46:35
23Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZE56:362247:372460:0426164:17+46:53
24Kovács Karina396 PAKSI SEHUN61:462848:052756:1524166:06+48:42
25Chernykh Zoya599 KHIMKIRUS54:591945:442067:4532168:28+51:04
26Nádeníčková PavlaNEK Nejdek OrienteeringCZE58:242554:533355:3323168:50+51:26
27Semíková LucieKAM OK KameniceCZE71:393449:352847:4315168:57+51:33
28Šklíbová MíšaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE51:481468:033650:1418170:05+52:41
29Budská AnnaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE57:152456:303465:4928179:34+62:10
30Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. IDEN60:392752:153267:3430180:28+63:04
31Baloghová LídaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE71:253351:283167:0729190:00+72:36
32Marie KalouskováDKP Oddíl OB KotlářkaCZE93:443747:552567:3831209:17+91:53
33Rüegg Medea634 LTS kOLibriSUI82:493561:123579:1834223:19+105:55
34Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. IIDEN85:253669:493768:3033223:44+106:20
 
Nedomlelová LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE65:323141:4417vzdal
Chaloupková HanaKAM OK KameniceCZE63:302943:2418disk
Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORFSUI48:32832:133disk
Kochová AnnaSJC Sportcentrum JičínCZEnest.
 
 
 
D16B (19)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE48:20229:25149:475127:320:00
2Bernatíková HanaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE51:41534:37443:591130:17+2:45
3Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE47:03137:13551:166135:32+8:00
4Popová JanaTAP KOB TRETRA PrahaCZE52:39639:20644:232136:22+8:50
5Šritrová LenkaTUR OOB TJ TurnovCZE48:52342:59745:153137:06+9:34
6Randáková AlžbětaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE63:00731:48247:004141:48+14:16
7Popová VeronikaTAP KOB TRETRA PrahaCZE50:15433:42359:568143:53+16:21
8Matoušková AdelaSLA SKOB SlanýCZE67:27952:33859:117179:11+51:39
9Janečková LucieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE83:201058:04983:4312225:07+97:35
10Selucká AlžbětaKAM OK KameniceCZE102:021370:461176:3210249:20+121:48
11Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR150:2314102:2716117:4314370:33+243:01
 
Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISLTUdisk98:461577:1511
Štěpánková EmaKAM OK KameniceCZE66:25867:3210vzdal
Faverolle EloA´se298 AVON OKFRA88:3811diskdisk
Lukšíková EliškaZBM SK Žabovřesky BrnoCZEdisk71:031276:149
Kurendová KarolínaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE101:441277:0714
Kraus Karla634 LTS kOLibriSUI74:121384:2813
Novotná ViktorkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZEvzdalnest.
Havlová KláraRUM ZOOB RumburkCZEnest.
 
 
 
D18A (23)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL48:11331:57247:121127:200:00
2Donner Janina272 OK77FIN47:12235:03348:423130:57+3:37
3Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:38131:17154:305131:25+4:05
4Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIABUL50:15642:011048:072140:23+13:03
5Thýnová NikolaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE49:27535:23456:537141:43+14:23
6Zlámalová NikolaSJC Sportcentrum JičínCZE62:401036:27554:576154:04+26:44
7Deptulska Maria562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL67:031437:22753:114157:36+30:16
8Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZE56:42741:23965:5413163:59+36:39
9Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE61:39943:181261:448166:41+39:21
10Voltrová AlenaROZ OK RoztokyCZE59:53846:161464:3611170:45+43:25
11Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE62:471139:55869:0317171:45+44:25
12Giezendanner Livia634 LTS kOLibriSUI62:581245:361367:0415175:38+48:18
13Odehnalová KláraZBM SK Žabovřesky BrnoCZE70:061843:001163:4310176:49+49:29
14Thořová MarkétaTUR OOB TJ TurnovCZE67:421647:481664:3912180:09+52:49
15Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE65:061347:341569:5818182:38+55:18
16Kováříková MarieKAM OK KameniceCZE67:551748:291766:2514182:49+55:29
17Porganyi AnnaBBM BETA URSUS OrienteeringCZE67:341553:481868:5616190:18+62:58
18Ivanova Simona195 BEGUN VARNABUL71:271956:112072:5419200:32+73:12
19von Frenckell Rafaela272 OK77FIN91:412065:042181:1120237:56+110:36
 
Nechutová AnetaSJI OK JihlavaCZE95:292154:1819nest.
Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZE72:102262:589
Firešová MarkétaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE49:14436:536
Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
D18B (8)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Lönnfeldt Julia272 OK77FIN55:04143:05158:392156:480:00
2Arrakoski Wilma272 OK77FIN64:43354:03254:571173:43+16:55
3Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE55:21259:18364:393179:18+22:30
4Pěničková MartinaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE87:24568:11467:284223:03+66:15
5Aerden Eske154 KOLBEL71:39484:49580:356237:03+80:15
6Vacková AnnaCHT OOB SK ChrastCZE90:326103:41874:575269:10+112:22
7Zieliński Magdalena553 KS HADESPOL120:40785:33688:287294:41+137:53
 
Weiss Annica272 OK77FIN88:107nest.
 
 
 
D20A (26)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:10137:29142:381132:170:00
2Korpasová TerezaTBM KOS TJ Tesla BrnoCZE52:45339:24245:562138:05+5:48
3Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE52:46440:06347:445140:36+8:19
4Šimůnková GabrielaTAP KOB TRETRA PrahaCZE52:22242:29746:323141:23+9:06
5Linková AlenaTUR OOB TJ TurnovCZE53:19541:44649:237144:26+12:09
6Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE57:23640:46548:036146:12+13:55
7Donner Isabel272 OK77FIN58:51744:24846:464150:01+17:44
8Janovská KateřinaPGP SK PragaCZE59:47840:16450:328150:35+18:18
9Roškotová LucieTUR OOB TJ TurnovCZE61:01949:281258:3614169:05+36:48
10Fürstová AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE65:261149:181156:5312171:37+39:20
11Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE74:591645:20952:189172:37+40:20
12Simeonova Nevena191 VARIANT 5BUL63:161058:331753:3910175:28+43:11
13Iljeva Tsveta191 VARIANT 5BUL71:011448:061058:0313177:10+44:53
14Knížková ŠárkaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE67:021254:491556:0011177:51+45:34
15Nedbálková HanaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE68:111354:191460:5515183:25+51:08
16Viikmaa Kristin251 OK WESTEST71:551557:431669:3617199:14+66:57
17Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE78:261760:471962:1116201:24+69:07
18Westerback Liva272 OK77FIN81:301959:241875:5219216:46+84:29
19Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRADRUS98:472065:192175:3918239:45+107:28
20Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORFSUI123:472363:582078:0221265:47+133:30
21Dvořáková KláraCHT OOB SK ChrastCZE108:272185:432276:1520270:25+138:08
22Reisigová AnnaCHT OOB SK ChrastCZE116:5922100:4724102:0623319:52+187:35
 
Weiss Michaela272 OK77FINvzdal94:5723
Voltrová HanaROZ OK RoztokyCZE79:521850:3613
Spěváčková BlankaVPM KOS Slavia PlzeňCZEvzdalnest.
Gottfriedová AdélaVCB OB České BudějoviceCZE95:4722
 
 
 
D21A (23)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:09237:36153:151145:000:00
2Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:51137:40256:423148:13+3:13
3Randáková HelenaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE62:31346:18554:402163:29+18:29
4Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE63:30441:49460:486166:07+21:07
5Sieber Annemarie634 LTS kOLibriSUI68:14741:31357:075166:52+21:52
6Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE66:21647:19656:504170:30+25:30
7Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE64:16549:10764:507178:16+33:16
8Matrasová VendulaCHT OOB SK ChrastCZE68:41858:471371:4211199:10+54:10
9Žitná JanaSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZE80:24952:26972:3814205:28+60:28
10Salminen Henna272 OK77FIN82:441455:531267:549206:31+61:31
11Posseltová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE83:071553:551074:3117211:33+66:33
12Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE81:321061:441573:2816216:44+71:44
13Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAMBUL84:291760:421472:5215218:03+73:03
14Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SEHUN81:531167:291872:1513221:37+76:37
15Kettnerová DanaKAM OK KameniceCZE82:031251:21888:1722221:41+76:41
16Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE83:451666:511671:4412222:20+77:20
17Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA94:191867:511983:0219245:12+100:12
18Chmelíková ZuzanaVBM VSK Mendelu BrnoCZE82:201395:592284:5621263:15+118:15
19Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN96:521983:332096:5923277:24+132:24
20Kudrnáčová LucieHCE TJ HostiviceCZE113:232090:382183:1620287:17+142:17
 
Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDENdisk67:241774:4118
Aarnes Sofie513 NYDALENS SKNOR55:311165:498
Masopustová ElisPGP SK PragaCZE70:3110
 
 
 
D21B (42)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:25140:58149:131136:360:00
2Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE48:35241:30354:123144:17+7:41
3Saramäki Sara275 LYNXFIN52:33347:29758:466158:48+22:12
4Havlínová ZuzanaSCP OK Sparta PrahaCZE53:15546:52560:138160:20+23:44
5Terekhova Valentina604 ROSTOV/DONRUS54:02752:481656:374163:27+26:51
6Ondráčková LucieCHT OOB SK ChrastCZE54:00650:111460:138164:24+27:48
7Kolaja EhlerováVLI Slavia Liberec orienteerinCZE56:541146:55666:3717170:26+33:50
8Eretová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE55:571054:561859:577170:50+34:14
9Sundberg Boel701 OK SODERTORNSWE58:411244:37468:2819171:46+35:10
10Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh OpavaCZE59:041349:231366:3616175:03+38:27
11Letálová SoňaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE52:44461:212461:0910175:14+38:38
12Rydlová EvaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE63:462047:39864:4714176:12+39:36
13Janošíková LenkaUOL SOB OlomoucCZE63:522149:121163:3513176:39+40:03
14Žandová MarcelaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE66:492348:27962:0111177:17+40:41
15Švihovská EvaSJC Sportcentrum JičínCZE60:121559:212158:335178:06+41:30
16Hanušová PetraSTB TJ Stadion Nový BorCZE60:031451:441572:5923184:46+48:10
17Ježková ReginaPGP SK PragaCZE62:131855:251970:2420188:02+51:26
18Kovářová JulieLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE75:052753:361766:2815195:09+58:33
19Štemberová NatálieTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE67:362463:402566:4718198:03+61:27
20Ježková DominikaPGP SK PragaCZE61:131688:393450:212200:13+63:37
21Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE63:552260:572375:4924200:41+64:05
22Ondrová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE76:462960:122277:0326214:01+77:25
23Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE78:503064:222672:2522215:37+79:01
24Maliňáková PetraSVS Orientklub VsetínCZE76:082856:102084:5229217:10+80:34
25Krafčiková MonikaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE79:113178:203376:1425233:45+97:09
26Bouzková KatkaSVS Orientklub VsetínCZE74:142677:283283:5928235:41+99:05
27Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU69:022575:362991:4733236:25+99:49
28Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER90:493364:462789:0530244:40+108:04
29Černá EliškaSCP OK Sparta PrahaCZE81:143276:153190:2631247:55+111:19
30Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPENBEL96:033476:123090:4832263:03+126:27
31Boucher Thea309 VINCENNESFRA123:4735101:0135103:0734327:55+191:19
 
Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRvzdal157:0136vzdal
Mokrá JulieVLI Slavia Liberec orienteerinCZE54:51841:062disk
Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL63:1619disk63:0412
Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZE54:55968:2128disk
Ptáčková KateřinaPGP SK PragaCZE61:5717vzdal70:3121
Mesiarkinová KamilaASU Magnus OrienteeringCZE48:3810nest.
Kučerková RomanaSTB TJ Stadion Nový BorCZE49:2012
Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE81:4427
Charousková LucieDOK OK DoksyCZEnest.
Puternicka Joanna552 ORIENTOP WROCLAWPOLnest.
Uhrová ZuzanaVSP USK PrahaCZEnest.
 
 
 
D21C (20)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:45242:27148:092133:210:00
2Ouhrabková RadkaSPC SPORTICUS teamCZE45:50444:34348:314138:55+5:34
3Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:19160:06748:213147:46+14:25
4Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE49:25642:27158:007149:52+16:31
5Arrakoski Sophia272 OK77FIN50:39745:48453:486150:15+16:54
6Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPENBEL46:52575:501553:235176:05+42:44
7Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE51:12865:091261:058177:26+44:05
8Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE67:171466:111344:551178:23+45:02
9Smolíková LucieSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE56:46962:09962:219181:16+47:55
10Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA60:371053:43573:0112187:21+54:00
11Hekkala Jenni274 SALPANAWIFIN62:381160:54865:2210188:54+55:33
12Binková JanaCHT OOB SK ChrastCZE66:571359:21679:2315205:41+72:20
13Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE62:521264:211185:4916213:02+79:41
14Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDENGER73:061583:591678:4414235:49+102:28
15Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE90:3317104:521886:4717282:12+148:51
 
Bodnar Victoriya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR77:4716Diskdisk
Kalinová MarkétaSPC SPORTICUS teamCZE43:35362:5810disk
Dobešová KateřinaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE71:171492:5818
Marečková EditaPGP SK PragaCZE91:031775:2813
Beranová KristínaTZL SKOB ZlínCZE65:2511
 
 
 
D21E (21)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Westerlund Ina272 OK77FIN55:18243:56159:035158:170:00
2Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:47149:03658:442161:34+3:17
3Teplá KarolínaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE62:11944:12258:594165:22+7:05
4Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOWRUS56:12351:581158:583167:08+8:51
5Krafková LucieTUR OOB TJ TurnovCZE58:28651:211062:509172:39+14:22
6Kociánová LenkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE58:13550:56963:3610172:45+14:28
7Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNABUL61:53848:19363:5311174:05+15:48
8Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSSBUL57:25455:461460:597174:10+15:53
9von Schoultz Katja276 OK TRIANFIN59:45748:26466:2013174:31+16:14
10Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE66:511148:57568:0315183:51+25:34
11Hiršová GabrielaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE69:331349:15767:4614186:34+28:17
12Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA64:191056:581671:5417193:11+34:54
13Benešová JanaCTB SK OB ChotěbořCZE69:091256:071568:4716194:03+35:46
14Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE73:421453:521271:5818199:32+41:15
15Vavrysová BarbaraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE77:111555:331375:3020208:14+49:57
16Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINAROM112:5316110:1518118:2221341:30+183:13
 
Procházková KláraLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE57:461765:4512
Uiboupin Kerstin346 USV TU DRESDENGER50:35862:068
Zamazalová KateřinaTAP KOB TRETRA PrahaCZE75:0419
Rufferová IvaTUR OOB TJ TurnovCZE60:436
Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:391
 
 
 
D35A (16)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:58134:48146:101123:560:00
2Městková LucieTEP Tempo PrahaCZE46:29244:58653:073144:34+20:38
3Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE48:10340:03356:224144:35+20:39
4Minakova Ekaterina602 MINAKOVRUS50:22447:42747:532145:57+22:01
5Kutlvašrová VlaďkaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE51:38538:01258:095147:48+23:52
6Balakova Andrea703 NYKOPINGS OKSWE55:30640:39458:516155:00+31:04
7Matoušková MarkétaSLA SKOB SlanýCZE75:411054:19870:139200:13+76:17
8Pecharová MichaelaTJP TJ Sokol TrojaCZE61:48768:141371:5810202:00+78:04
9Smětáková IvanaHLV KČT - OB HolešovCZE73:01960:591069:448203:44+79:48
10Zbroja-nowak Justyna553 KS HADESPOL77:071159:14968:007204:21+80:25
11Jiroutová EvaSNA TJ START NáchodCZE80:121267:051274:3511221:52+97:56
12Dimova Desislava191 VARIANT 5BUL84:181361:191180:4413226:21+102:25
13Asterová JanaSLA SKOB SlanýCZE86:171476:351479:5812242:50+118:54
14Bourgonjon Ellen153 TROLBEL70:458114:491599:1714284:51+160:55
15Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL135:5315127:0216117:4515380:40+256:44
 
Krtičková MichaelaCHA OK ChrastavaCZE40:394
 
 
 
D35B (15)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:29139:56242:541122:190:00
2Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE49:45431:12147:202128:17+5:58
3von Dalowski Anett342 POST SV DRESDENGER47:58343:02351:174142:17+19:58
4Dítková JitkaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE50:22545:06447:573143:25+21:06
5Good LudmilaSBR SKOB BruntálCZE43:43260:51656:576161:31+39:12
6Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE70:301459:41551:585182:09+59:50
7Kumpyte Rasa479 OK LEVUOLTU57:10963:32863:097183:51+61:32
8Veselá EvaVCB OB České BudějoviceCZE52:38762:52769:459185:15+62:56
9Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFTGER50:36671:451071:3310193:54+71:35
10Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE57:541069:44974:5211202:30+80:11
11Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE63:141289:111365:128217:37+95:18
12Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA IILTU58:291176:021183:2813217:59+95:40
 
Kurashova Elena708 FK ASENSWE65:1113vzdal82:4712
Leyimangoye Judith151 C.O. LIÉGEBEL179:3215122:5714
Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE53:47884:3212
 
 
 
D40A (32)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI48:34334:29146:502129:530:00
2Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE49:50442:38345:541138:22+8:29
3Nowak Beata558 AZYMUT 45POL48:17241:19250:246140:00+10:07
4Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:12144:19549:475141:18+11:25
5Kheldert Elena591 TROPA MOSCOWRUS55:03647:32948:093150:44+20:51
6Kangasaho Hanna275 LYNXFIN56:25743:38451:417151:44+21:51
7Kubečková ZdeňkaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE57:55845:20656:5014160:05+30:12
8Janovská PetraPGP SK PragaCZE60:561447:13853:3210161:41+31:48
9Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDENGER51:46562:011748:534162:40+32:47
10Komárková LenkaSJH SJH Jindřichův HradecCZE59:46949:041155:0812163:58+34:05
11Renner Daniela701 OK SODERTORNSWE59:541146:47758:2816165:09+35:16
12Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSEPOL60:391348:361057:0615166:21+36:28
13Rodriguez Delphine305 PSNOFRA62:481554:181354:3511171:41+41:48
14Bultrowicz Agnieszka553 KS HADESPOL59:501059:371653:059172:32+42:39
15Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkCZE63:131663:421951:598178:54+49:01
16Buscart Montse242 XINOXANO-OESP60:101268:492259:4417188:43+58:50
17Kroniková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE76:081959:161556:3813192:02+62:09
18Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL67:291758:471468:0625194:22+64:29
19Dolejší LenkaSTB TJ Stadion Nový BorCZE79:172465:042061:4019206:01+76:08
20Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE92:022951:291266:5324210:24+80:31
21Hájková MagdaTUV SOK TJ TurnovCZE77:142276:232661:4920215:26+85:33
22Rabassa Sandra242 XINOXANO-OESP76:442175:592563:3821216:21+86:28
23Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK88:032862:231866:1923216:45+86:52
24Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE76:342070:132472:2928219:16+89:23
25Mellanová VeronikaTUV SOK TJ TurnovCZE80:072570:092371:3127221:47+91:54
26Williams Cath322 CHASERSGBR81:252666:112188:0130235:37+105:44
27Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI ISHUN81:442778:452775:0929235:38+105:45
28Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORFGER77:342388:282870:2426236:26+106:33
29Jírová MonikaROZ OK RoztokyCZE115:0431112:2729123:1332350:44+220:51
 
Bulířová BlankaTAP KOB TRETRA PrahaCZE98:3030vzdal97:5931
Martanová DanielaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE70:001865:5322
Škáchová PetraKAM OK KameniceCZEdisk61:1218
 
 
 
D40B (34)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE45:40433:06139:151118:010:00
2Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE44:29234:30247:422126:41+8:40
3Firešová AndreaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE45:08336:56449:244131:28+13:27
4Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:21142:43549:123136:16+18:15
5Čivrná KarolínaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE52:18735:56359:3511147:49+29:48
6Finstrlová AlenaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE49:16648:51855:237153:30+35:29
7Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STARRUS47:44546:28660:4713154:59+36:58
8Novotná HedvikaTUR OOB TJ TurnovCZE57:341146:52759:4212164:08+46:07
9Vlašímská TerezaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE54:43953:41961:2114169:45+51:44
10Velkere Iveta455 ALUKSNE OKLAT57:491257:041357:3110172:24+54:23
11Nováková MarkétaRUM ZOOB RumburkCZE60:151365:301953:075178:52+60:51
12Ivanova Petya195 BEGUN VARNABUL60:561557:431462:3415181:13+63:12
13Junková PetraSTH SK StudenecCZE62:461963:121756:529182:50+64:49
14Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE55:511075:432154:486186:22+68:21
15Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE61:171654:291072:5723188:43+70:42
16Dejnožková BlankaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE52:54865:271870:2420188:45+70:44
17Deschepper Ellen153 TROLBEL66:162061:251665:4317193:24+75:23
18Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINACHN70:572154:541171:5622197:47+79:46
19Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE83:092571:132064:4416219:06+101:05
20Vokušová DanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE60:381493:012669:2518223:04+105:03
21Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN77:382280:342371:4621229:58+111:57
22Pavlova IrenaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE85:142678:452269:4019233:39+115:38
23Štemberová IvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE80:322492:442593:1624266:32+148:31
24He Yaqing211 LEARNJOY CHINACHN90:202793:5227101:3325285:45+167:44
25Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVORUS177:362988:2124145:1826411:15+293:14
 
Klose PetraSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE62:211858:5815disk
Hanghoej Signe231 BALLERUP OKDEN61:5317diskdisk
Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. IIDEN99:5928116:2028vzdal
Kaminskaite Edita359 TSC BERLINGER55:461255:488
Bauerová PetraSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE80:2223
Severýnová PopkováVLI Slavia Liberec orienteerinCZEnest.
Kolářová MichaelaSLA SKOB SlanýCZEnest.
Matoušová PetraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZEnest.
Šťovíčková DagmarDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZEnest.
 
 
 
D45A (37)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:26134:54144:562125:160:00
2Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE49:46338:03244:451132:34+7:18
3Kosová MichaelaSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE49:54440:37450:356141:06+15:50
4Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN50:25538:16353:319142:12+16:56
5Hiršová MarcelaVBM VSK Mendelu BrnoCZE48:34245:17749:494143:40+18:24
6Čejková KateřinaDKL KOB KladnoCZE51:35741:05551:207144:00+18:44
7Antoine-Delaume Sophie298 AVON OKFRA57:541344:54652:518155:39+30:23
8Hudečková HelenaKTA SK Kotnov TáborCZE56:561250:331249:133156:42+31:26
9Benešová IvaSJH SJH Jindřichův HradecCZE54:31847:08858:2918160:08+34:52
10Torp-donner Heidi272 OK77FIN58:401551:151353:3910163:34+38:18
11Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE58:521650:131054:3811163:43+38:27
12Vričanová SylvaHAV OB HavířovCZE56:531150:221156:3713163:52+38:36
13Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE64:332249:31950:195164:23+39:07
14Angelova Petranka191 VARIANT 5BUL55:361052:091558:0817165:53+40:37
15Posseltová RomanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE59:391751:331464:1422175:26+50:10
16Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURGGER63:532056:091957:5016177:52+52:36
17Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER55:02952:431672:4231180:27+55:11
18Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA63:431960:122256:5614180:51+55:35
19Riby KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE66:262555:381859:0619181:10+55:54
20Viikmaa Anne-ly251 OK WESTEST61:051857:422067:2724186:14+60:58
21Németh Ágnes397 TIPO OCHUN70:532865:532555:5112192:37+67:21
22Hankovcová LenkaKAM OK KameniceCZE65:582360:422368:0025194:40+69:24
23Kaděrová BarboraHAV OB HavířovCZE66:072468:112762:5321197:11+71:55
24Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE72:162966:012662:2220200:39+75:23
25Gorczyca Magdalena553 KS HADESPOL68:102775:522968:2627212:28+87:12
26Cseresnyes Agnes397 TIPO OCHUN81:133261:142471:3330214:00+88:44
27Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL72:553076:413065:2423215:00+89:44
28Mědílková IvaSPC SPORTICUS teamCZE66:362671:072884:5633222:39+97:23
29Dittrtová LucieLME SK Los MělníkCZE63:592195:403568:2026227:59+102:43
30Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE84:033479:203169:0428232:27+107:11
31Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLERAUT75:213193:343470:0629239:01+113:45
32Santamaria Toninaina241 ERMASSETSESP83:023379:223288:3934251:03+125:47
33Delanghe Anne-marie154 KOLBEL89:143586:083384:3532259:57+134:41
 
Úlehlová MonikaTAP KOB TRETRA PrahaCZE58:331457:5221nest.
Ray Carola272 OK77FIN50:366disk57:4615
Odehnalová KamilaABM KOB ALFA BrnoCZE53:5217
Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEnest.
 
 
 
D45B (33)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:36135:30242:091118:150:00
2Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE45:08233:30148:135126:51+8:36
3Simanova Tatiana595 TEAM SPIRITRUS46:47537:52348:296133:08+14:53
4Burdová SimonaLDC KOB DěčínCZE45:40340:28447:212133:29+15:14
5Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE49:36745:48749:539145:17+27:02
6Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORFGER46:50651:461047:343146:10+27:55
7Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE59:221644:57549:017153:20+35:05
8Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZE57:111349:29947:343154:14+35:59
9Hančová AliceVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE52:221046:53855:3511154:50+36:35
10Bernatíková ŠárkaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE51:05957:441249:358158:24+40:09
11Rydlová MagdaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE62:001744:58658:1612165:14+46:59
12Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSKBLR50:51870:461861:1113182:48+64:33
13Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDENGER58:131459:441371:5720189:54+71:39
14Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN67:312157:331171:5519196:59+78:44
15Tokárová ReginaVPM KOS Slavia PlzeňCZE63:231862:011575:0123200:25+82:10
16Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIABUL65:012069:221766:5916201:22+83:07
17Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIABUL54:451284:412264:4014204:06+85:51
18Šimůnková MartinaTAP KOB TRETRA PrahaCZE58:551583:422164:5215207:29+89:14
19Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE52:531198:112571:1618222:20+104:05
20Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE69:532271:422089:0028230:35+112:20
21Spratková IvaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE96:082562:241673:4722232:19+114:04
22Pokorná HanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE63:331989:042385:3127238:08+119:53
23Douchová JaroslavaSNA TJ START NáchodCZE104:062861:431473:4621239:35+121:20
24Kyselová JanaROU SKOB Roudnice nad LabemCZE90:352492:162475:5324258:44+140:29
25Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO74:2923115:312780:5825270:58+152:43
26Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE99:392771:2919101:4230272:50+154:35
27Sandén Anna Maria701 OK SODERTORNSWE97:5826135:4928108:2332342:10+223:55
 
Yogev Dafna411 LEV HASHARON MENASHEISRvzdal113:1426107:3231
Nicole Davis101 LOST SHENTON PARKAUSdiskdisk101:3629
Kašparová MarieZAK OK Netopýr ZákupyCZE46:03451:3810
Ottesen TinaNERCZE81:5126
Gottfriedová MarcelaVCB OB České BudějoviceCZE68:2717
Loginova Anna605 KGBL MOSCOWRUSnest.
 
 
 
D50A (37)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN40:27234:25241:301116:220:00
2Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI46:42533:02151:575131:41+15:19
3Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:20145:031049:373135:00+18:38
4Kavková DanaSCP OK Sparta PrahaCZE44:02442:23649:152135:40+19:18
5Evans Ianka321 POTOCGBR47:31640:52351:586140:21+23:59
6Chroustová PetraVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:28841:35553:297145:32+29:10
7Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE50:521040:57454:118146:00+29:38
8Rutz Susanna632 OLG STAFASUI50:48944:35954:429150:05+33:43
9Westberg-arrakoski Annika272 OK77FIN43:10342:57864:3920150:46+34:24
10von Schoultz Annika272 OK77FIN50:03742:56758:1511151:14+34:52
11Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN51:401248:171559:5114159:48+43:26
12Jern Tove272 OK77FIN57:361947:071158:2513163:08+46:46
13Lisá MonikaONO SKOB OstrovCZE54:091547:311264:1819165:58+49:36
14Kettnerová LenkaHCE TJ HostiviceCZE53:441454:051861:4616169:35+53:13
15Makovicka Veronique297 CO COLMARFRA56:411654:491958:2312169:53+53:31
16Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZE57:091748:141464:4721170:10+53:48
17Tschamper Brigitte632 OLG STAFASUI51:151165:342461:3015178:19+61:57
18Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:322351:151662:4317180:30+64:08
19Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA70:272653:211763:1118186:59+70:37
20Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DONRUS57:301864:532370:0524192:28+76:06
21Ivanova Elvina321 POTOCGBR68:282459:462065:3422193:48+77:26
22Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE65:092261:552273:0626200:10+83:48
23Kohlová AlenaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE62:322073:372871:0625207:15+90:53
24Schou Helle236 OK SNABDEN53:041366:302594:0931213:43+97:21
25Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL65:072170:242779:1628214:47+98:25
26Bikeliene Ema474 LABIRINTASLTU72:392769:352673:3427215:48+99:26
27Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL69:312575:312980:5929226:01+109:39
28Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL81:272961:012186:1430228:42+112:20
29Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL81:5030102:0130102:0933286:00+169:38
30Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL95:0932102:113194:3232291:52+175:30
31Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL87:1631108:4232122:2535318:23+202:01
 
Backlund Anna701 OK SODERTORNSWEdisk47:331355:0010
Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. IDEN80:4328disk106:4634
Zimmerová LenkaZVO OB SK ZvoleCZE69:5823
Lataste Jana297 CO COLMARFRAvzdal
Leonhardt Annette345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER50:574
Tichá JanaSJH SJH Jindřichův HradecCZEnest.
 
 
 
D50B (26)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER45:13237:38241:451124:360:00
2Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:35139:06342:092125:50+1:14
3Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE47:55334:48144:173127:00+2:24
4Thýnová IvanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE54:39741:16446:394142:34+17:58
5Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE52:25546:52748:545148:11+23:35
6Kubínová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE53:33643:26551:326148:31+23:55
7Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE59:21846:27658:2111164:09+39:33
8Kábrtová IvaPEN OK RECO SportCZE65:081153:42955:128174:02+49:26
9Svobodová LenkaROU SKOB Roudnice nad LabemCZE62:431052:40864:0912179:32+54:56
10Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN52:00472:121557:3510181:47+57:11
11Žandová MáriaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE60:38967:421354:237182:43+58:07
12Zilling Kristina701 OK SODERTORNSWE69:361255:241067:2614192:26+67:50
13Divecká RůženaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE71:201359:291269:5215200:41+76:05
14Macháčková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE83:301669:431455:299208:42+84:06
15Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU79:051473:201664:5913217:24+92:48
16Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OKDEN95:471959:251170:2116225:33+100:57
17Krejčová VlastaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE79:531579:351875:4518235:13+110:37
18Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER97:062078:511771:0717247:04+122:28
19Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OKDEN95:2518109:302285:4419290:39+166:03
20Záveská AnnaCET TJ Loko Česká TřebováCZE102:2122106:332096:4521305:39+181:03
 
Picard Pascal306 COBSFRA102:1021107:0321nest.
Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFSUIdisk104:511990:4720
Kuokkanen Elena271 INUS LPRFIN94:3717nest.
Cabalková IvanaZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZEnest.
Nováková JanaTJP TJ Sokol TrojaCZEnest.
von Frenckell Sofie272 OK77FINnest.
 
 
 
D55A (31)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:46133:43346:511123:200:00
2Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:06330:18247:433124:07+0:47
3Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR46:20529:40152:147128:14+4:54
4Sundberg Asa701 OK SODERTORNSWE48:081035:09447:292130:46+7:26
5Olsson Christina707 SOLSWE46:37637:44648:304132:51+9:31
6Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE46:50737:51852:026136:43+13:23
7Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPESTHUN46:17437:48752:458136:50+13:30
8Bayburina Dilya593 UFA UNITEDRUS52:321636:00555:0310143:35+20:15
9Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE44:21245:511653:279143:39+20:19
10Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE47:12838:551060:0714146:14+22:54
11Benešová IvaSJC Sportcentrum JičínCZE52:361740:521155:1612148:44+25:24
12Oligo Virginie296 CO VANNESFRA47:53951:131950:525149:58+26:38
13Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKYRUS50:051344:531555:0310150:01+26:41
14Bravená AlexandraVBM VSK Mendelu BrnoCZE51:591542:491460:3715155:25+32:05
15Jermanová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE50:001246:551758:3413155:29+32:09
16Birgitte Halland230 OK OESTDEN51:431442:421367:5321162:18+38:58
17Cerjaka Maija454 OK KAPALAT59:071949:401862:4317171:30+48:10
18Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSSBUL59:272041:021275:4025176:09+52:49
19Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS60:412255:402261:1516177:36+54:16
20Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA55:591855:342166:4719178:20+55:00
21Dimitrova Petia321 POTOCGBR60:592354:542066:3418182:27+59:07
22Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS65:122463:332367:2620196:11+72:51
23Eudier Agnes306 COBSFRA59:422173:492774:5724208:28+85:08
24Sochorová HanaHAV OB HavířovCZE67:312567:212582:4027217:32+94:12
25Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE70:432681:502873:2222225:55+102:35
26Stoyanova Margarita191 VARIANT 5BUL76:332769:462689:2128235:40+112:20
 
Liz Abbott101 LOST SHENTON PARKAUS48:201138:199nest.
Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE86:5428disk77:0026
Zenchenko TamaraNERCZE64:402474:1423
Anthea Feaver101 LOST SHENTON PARKAUSnest.
Bouché Sylvie303 COLEFRAnest.
 
 
 
D55B (19)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:00161:13745:421152:550:00
2Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE53:05244:42160:554158:42+5:47
3Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovCZE55:39453:39361:405170:58+18:03
4Mikalauskiene Daiva477 SAULELTU72:03749:10256:093177:22+24:27
5Granath Christina701 OK SODERTORNSWE55:19353:39375:5412184:52+31:57
6Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER80:301157:38554:032192:11+39:16
7Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU61:23567:56871:3810200:57+48:02
8Gazdačková JanaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE69:56658:11682:1915210:26+57:31
9Špičáková LenkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE74:43972:39978:0014225:22+72:27
10Šabatková ZdenaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE73:27886:171167:467227:30+74:35
11Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OKLTU76:221096:171262:596235:38+82:43
12Ondrová JanaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE100:301775:031077:0813252:41+99:46
13Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE86:571396:381369:278253:02+100:07
14Šilerová ZdenaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE82:2012112:001569:389263:58+111:03
15Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE90:5415126:471797:3317315:14+162:19
 
Korsbaek Ellen226 ST.BINDERUP OKDENdisk106:291483:5816
Nielsen Liselotte230 OK OESTDEN99:3716121:3316nest.
Murskaja Elsa271 INUS LPRFIN89:2914nest.
Kyuchukova StankaNERCZE73:5011
 
 
 
D60 (35)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OKLTU44:26237:04349:012130:310:00
2Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:52131:48158:148133:54+3:23
3Nováková SvatavaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE51:56735:58249:303137:24+6:53
4Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICEPOL47:17340:24651:234139:04+8:33
5Jahnová HelenaSCP OK Sparta PrahaCZE48:36439:36559:249147:36+17:05
6Fejlková AliceSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE52:59947:30959:4610160:15+29:44
7Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE54:141145:37860:5611160:47+30:16
8Thorsson Marianne706 IK TRENNESWE54:101050:111157:347161:55+31:24
9Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE55:101250:451262:4514168:40+38:09
10Nýdrlová EvaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE57:021348:581063:0615169:06+38:35
11Dokoupilová ZuzanaVBM VSK Mendelu BrnoCZE52:49864:002052:225169:11+38:40
12Štrossová JiřinkaDCE KOB DobřichoviceCZE75:222137:26457:036169:51+39:20
13Korejčíková DáďaLLI TJ Loko LiberecCZE59:211542:18769:3319171:12+40:41
14Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 42FRA49:12555:181367:2118171:51+41:20
15Kubátová LenkaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE63:531855:341561:1112180:38+50:07
16Langrová EvaSNA TJ START NáchodCZE51:24661:481970:1220183:24+52:53
17Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE64:111955:181365:1917184:48+54:17
18Schwartz Inger701 OK SODERTORNSWE63:411755:501670:1421189:45+59:14
19Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE69:392059:421771:2022200:41+70:10
20Talja Katri272 OK77FIN76:572268:082162:4413207:49+77:18
21Savičová IrenaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE81:502572:522277:3224232:14+101:43
22Henková SvatavaRBK SK Radioklub BlanskoCZE87:252775:562380:2526243:46+113:15
23Zavadilová NaďaSCP OK Sparta PrahaCZE80:492498:472874:5823254:34+124:03
24Orálková LibušeTTR OOB TřebíčCZE93:362979:292594:4529267:50+137:19
25Böhmová EvaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE105:353294:4227109:2631309:43+179:12
26Oulická HanaTRT KOS TřešťCZE97:343093:3026119:5232310:56+180:25
27Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL103:0131120:573194:4428318:42+188:11
28Lhotská RadkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE91:162899:1329133:3733324:06+193:35
29Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWAPOL118:1233107:0830108:4730334:07+203:36
 
Jenei Margit401 BOF BUDAORSHUN63:0916disk64:5916
Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR77:282377:2224disk
Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZEdisk61:341879:2725
Trávníčková JitkaKVS SKOB Kobra VsetínCZE59:071481:4927
Burlinova Olga594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS86:1726
Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:591
 
 
 
D65 (21)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:44136:58335:051107:470:00
2Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE47:47530:23142:162120:26+12:39
3Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU43:34237:12445:023125:48+18:01
4Dudiene Violeta472 RUDAMINA OKLTU46:27335:42246:455128:54+21:07
5Horáčková StanislavaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE46:43442:38649:066138:27+30:40
6Anne Brigitte307 CO AMBIEUFRA52:54748:181049:567151:08+43:21
7Mansson Gunnel711 OK VILSE 87SWE65:051741:21545:194151:45+43:58
8Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE53:38946:25854:0511154:08+46:21
9Tvrdková EvaTUR OOB TJ TurnovCZE51:01642:41761:3914155:21+47:34
10Městková EvaTEP Tempo PrahaCZE53:561147:39957:0912158:44+50:57
11Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL59:091560:481250:548170:51+63:04
12Suchánková LibušeSOP OOB TJ Slezan OpavaCZE58:481458:151158:1713175:20+67:33
13Bobach Kirsten233 AALBORG OKDEN53:501072:051652:039177:58+70:11
14Gudme Else225 OK 73 GLADSAXEDEN53:22871:411553:0610178:09+70:22
15Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXEDEN54:401369:121462:0815186:00+78:13
16Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAUGER64:051666:171364:3116194:53+87:06
17Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL54:351286:281765:4417206:47+99:00
18Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXEDEN92:031888:351877:5418258:32+150:45
19Šťovíčková ZdeňkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE123:4021148:4619119:4821392:14+284:27
 
Davidsson Aira280 MESIK HELSINKIFIN100:0119vzdal94:3219
Eismark Inger702 OK ORINTOSWE106:1520disk100:5520
 
 
 
D70 (18)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN45:31248:08142:042135:430:00
2Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:17157:56648:403151:53+16:10
3Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER50:28364:25841:361156:29+20:46
4Grosse Ingrid346 USV TU DRESDENGER57:31551:39252:566162:06+26:23
5Lohrová JarmilaSCP OK Sparta PrahaCZE55:46455:47351:585163:31+27:48
6Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE66:49957:48555:267180:03+44:20
7Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU66:29857:15456:248180:08+44:25
8Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE77:451182:28965:199225:32+89:49
9Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR75:091093:301186:0913254:48+119:05
10Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDENGER88:3612106:041381:1211275:52+140:09
11Schubert Gisela352 OLV WEIMARGER105:181599:371283:4812288:43+153:00
12Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXEDEN89:4413132:431576:5110299:18+163:35
13Hudečková AlenaKTA SK Kotnov TáborCZE103:1714110:0914127:5814341:24+205:41
14Dvořáková LadislavaPGP SK PragaCZE111:571692:1610152:0016356:13+220:30
 
Eulitz Ilse352 OLV WEIMARGER60:377disk50:104
Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZE58:38663:567disk
Jankovcová MarieTJP TJ Sokol TrojaCZE165:3417vzdal128:0815
Bertram Mette227 HELSINGOR SOKDENnest.
 
 
 
F3 (105)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE48:54733:30430:432113:070:00
2Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE48:13531:37234:498114:39+1:32
3Zavadilová SimonaPTE TJ Sokol PteníCZE47:05334:04534:117115:20+2:13
4Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:34138:47732:345116:55+3:48
5Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:34140:06941:3521127:15+14:08
6Sobota PetrVPM KOS Slavia PlzeňCZE51:301440:391238:0415130:13+17:06
7Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE49:481143:331640:0818133:29+20:22
8Horčičková LindaUOL SOB OlomoucCZE49:02843:311541:0119133:34+20:27
9Rückerová Petra342 POST SV DRESDENGER49:431048:472637:5114136:21+23:14
10Kamenský MatějNERCZE56:182146:382237:4313140:39+27:32
11Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE61:312744:331941:2720147:31+34:24
12Herly Christophe306 COBSFRA68:003549:462831:423149:28+36:21
13Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva BerounCZE60:432543:151446:1629150:14+37:07
14Janýšková AlžbětaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE68:193642:501342:5122154:00+40:53
15Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLINGER61:442846:162149:3836157:38+44:31
16Popova Natalia596 BIZONS STALINGRADRUS51:351555:433850:2839157:46+44:39
17Uhlíková ŠárkaN08 NER. EKPCZE49:561246:462361:0552157:47+44:40
18Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SEHUN70:133943:521743:4525157:50+44:43
19Schallberger Josef637 TV KUSSNACHTSUI53:471655:403748:3233157:59+44:52
20Orsanyi Beatrix398 POSTAS SEHUN57:092354:363547:1130158:56+45:49
21Pärnik Edith252 MYRACARUEST54:131869:324837:3411161:19+48:12
22Puidak Piret252 MYRACARUEST54:141969:354937:3712161:26+48:19
23Janošíková OlgaVCB OB České BudějoviceCZE58:572455:083648:4434162:49+49:42
24Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE61:502975:245538:2216175:36+62:29
25Rufferová IvaSNA TJ START NáchodCZE71:464357:003950:1637179:02+65:55
26Lehárová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE65:413053:263362:0653181:13+68:06
27Sovišová EvaSBR SKOB BruntálCZE66:133162:524156:3747185:42+72:35
28Kocbach Ladislav512 BERGEN TFNOR76:434848:512760:5651186:30+73:23
29Vokušová TerezaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE66:523367:264553:3241187:50+74:43
30Haider Anna122 HSV RIEDAUT70:264073:345355:4744199:47+86:40
31Jeřábková AnnaN14 NER. PRAHA 198-IICZE78:175076:195646:1128200:47+87:40
32Ziebová LenkaNEK Nejdek OrienteeringCZE70:384170:035064:4954205:30+92:23
33Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE74:124563:224277:2363214:57+101:50
34Kamenská JarmilaNERCZE79:575170:575166:2357217:17+104:10
35Rohanová MarkétaPVP VSS Přírodověda PrahaCZE56:472279:196183:2666219:32+106:25
36Holíková IlonaNEJ TJ Jiskra NejdekCZE105:045976:255755:2543236:54+123:47
37Li Yuman211 LEARNJOY CHINACHN69:0837113:496856:4148239:38+126:31
38Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNASWE87:025377:415882:5065247:33+134:26
39Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFTGER115:036285:216348:1432248:38+135:31
40Rudolecká LucieN10 NER. PRAHA 130CZE77:5349102:436681:2764262:03+148:56
41Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE89:105495:356477:2162262:06+148:59
42Nedvídková JitkaRUM ZOOB RumburkCZE117:1163118:566988:3468324:41+211:34
43Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL124:2364125:0771104:4369354:13+241:06
44Good EliškaSBR SKOB BruntálCZE111:1261153:2272106:3171371:05+257:58
45Good JulieSBR SKOB BruntálCZE111:1060153:3173106:2970371:10+258:03
 
Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEHUNdisk96:286558:4450
Mcmahon AnežkaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE89:285578:5360disk
Seberová TerezaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE70:0238disk44:1426
Tourek MatějNERCZE53:4817disk
Pohořelý SlávekROU SKOB Roudnice nad LabemCZE58:104065:3855
Stehlíková KateřinaNERCZE81:016256:2946
Levickiene MigleNERCZE110:5467121:1872
Varga János403 VACUUM SCHUN53:073256:0545
Šillerová EvaNERCZE30:56129:121
Chodurová MilenaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE67:513447:2231
Fejlek VojtěchSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE55:552051:0029
Rýdel JiříNERCZE47:18453:5634
Lataste Jana297 CO COLMARFRA78:475976:0660
Printz MarieNERCZEvzdaldisk
Bublová MatyldaUOL SOB OlomoucCZE74:574658:1049
Melicharová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZE70:595250:2538
Houben Ellen155 D-TEAM ANTWERPENBEL49:561239:178
Cichrová IvetaTAP KOB TRETRA PrahaCZE74:574667:0944
Drahoňovská PetraTUR OOB TJ TurnovCZE85:505268:5258
Brettlová MartaPGP SK PragaCZE49:08942:5122
Spratek AdamSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE104:025848:5535
Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE66:463277:0061
Kříž PavelPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE46:472436:5710
Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZE92:555670:3559
Zimmer JiříZVO OB SK ZvoleCZEdiskdisk
Suk DanielNERCZE121:5070
Sýkorová DanielaCHC K.O.B. ChoceňCZE47:1625
Frühauf LadislavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZEdisk
Cepník AdamN14 NER. PRAHA 198-IICZE36:099
Brožíková MartinaJIL OK JilemniceCZE32:356
Pecháček VítRIC OB ŘíčanyCZE53:0131
Čermák LadislavNERCZE66:2156
Lisý JanONO SKOB OstrovCZE53:3241
Kubald Marie344 KAULSDORFER OLV BERLINGER50:5040
Meyer Marie-KristinNERCZE86:2267
Erben JiříNERCZE32:274
Kraus JanLLI TJ Loko LiberecCZE43:4424
Hejna PavelLLI TJ Loko LiberecCZE144:2073
Rauto JanNERCZEdisk
Krejčí MilanNERCZE38:3417
Blažková PetraNERCZE73:4854
Sikorová MarieBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE68:2947
Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OCHUN40:3311
Svátková JanaSLP OOB Slavia PrahaCZE67:3846
Novotná MariePHK OK 99 Hradec KrálovéCZEvzdal
Váczi Buda Benedek397 TIPO OCHUN66:3243
Brettl FrantišekPGP SK PragaCZE40:1610
Matoušková ZuzanaN15 NER. BOR U TACHOVACZE93:0757
Zaoral JanVRB Sportovní klub ve Vrbně poCZE71:0742
Šebelková ŠtěpánkaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE45:3727
Tesař JakubSLP OOB Slavia PrahaCZE44:3218
Zemková HelenaSLA SKOB SlanýCZE48:226
Matoušek JaroslavNERCZE159:0166
Stormer LucieNERCZE37:036
Skvorova ZuzanaNERCZE33:223
Malinovský JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE61:2526
Svátková AnnaSLP OOB Slavia PrahaCZE52:2630
Svátek VojtěchSLP OOB Slavia PrahaCZE45:5220
Emese MartonNERCZE71:5544
Vágner VáclavNERCZE124:5565
 
 
 
F5 (69)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské LázněCZE55:31243:26252:252151:220:00
2Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE59:00347:09349:161155:25+4:03
3Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:29139:50163:217157:40+6:18
4Stanojkovičová LjubaSTB TJ Stadion Nový BorCZE62:04658:10770:2110190:35+39:13
5Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER80:272057:08670:4711208:22+57:00
6Kubičková BáraSJH SJH Jindřichův HradecCZE68:41968:361176:4413214:01+62:39
7Paroulková IvaLLI TJ Loko LiberecCZE77:541654:53582:0222214:49+63:27
8Müller Marko342 POST SV DRESDENGER62:35789:392867:348219:48+68:26
9Mach MartinLME SK Los MělníkCZE74:041273:071678:5916226:10+74:48
10Bednařík AlešVLI Slavia Liberec orienteerinCZE77:571767:191084:0023229:16+77:54
11Szebeni Zsolt398 POSTAS SEHUN86:372186:162585:2225258:15+106:53
12Mrzinová HanaONO SKOB OstrovCZE90:062674:361793:3830258:20+106:58
13Beránek RadekNERCZE78:1818106:293377:2214262:09+110:47
14Košek LadislavLLI TJ Loko LiberecCZE88:542377:5420111:4539278:33+127:11
15Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLINGER100:103085:0223105:5436291:06+139:44
16Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLINGER100:383185:0524105:4135291:24+140:02
17Schejbalová KristýnaN17CZE97:5728101:1432115:0441314:15+162:53
18Víšková AlenaKAM OK KameniceCZE109:4035100:2731109:3638319:43+168:21
19Schejbal VladimírN17CZE112:423684:0622130:5944327:47+176:25
20Beránek JanNERCZE98:3429131:1837102:2633332:18+180:56
21Durmon PetrTBM KOS TJ Tesla BrnoCZE118:3238107:4634131:2945357:47+206:25
22Plánková JanaVRB Sportovní klub ve Vrbně poCZE106:2333124:0236139:2546369:50+218:28
 
Procingerová IlonaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE179:2041diskdisk
Vlček JiříVIC OB VizoviceCZE79:5319disk78:3015
Váczi Buda Benedek397 TIPO OCHUN70:461184:5424
Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OCHUN96:3727126:2643
Smolka OndřejTJP TJ Sokol TrojaCZE61:02553:334
Pohořelá KarolínaROU SKOB Roudnice nad LabemCZE118:2535104:1234
Smolková AlenaPGP SK PragaCZE75:581469:2613
Hejsková BohumilaKAM OK KameniceCZE89:142597:4030
Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE89:1224113:1640
Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE87:442286:2826
Reisingerová EliškaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE126:5339116:0042
Tourek JanNERCZE70:051061:318
Machová PetraLME SK Los MělníkCZE115:273796:0629
Votava DavidN04 NER. LIBEREC 14CZE69:071279:0517
Veselý OndřejPHK OK 99 Hradec KrálovéCZEdiskdisk
Cepník AdamN14 NER. PRAHA 198-IICZE138:064087:0026
Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE71:051487:3928
Khel RichardSCP OK Sparta PrahaCZE55:015
Kočíbová IvaNERCZE89:1429
Hroch MichalOOL SK Haná orienteeringCZE88:3627
Vágnerová ViktorieNERCZE106:5834
Havel MichalLDC KOB DěčínCZE60:404
Mikan TomášNERCZE63:279
Chládková PetraDKP Oddíl OB KotlářkaCZE86:4927
Fruhauf NERCZE54:314
Kroniková ŠtěpánkaNERCZE59:376
Rýdel JiříNERCZE98:5431
Létal JiříSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE75:3118
Boucher RafaelNERCZE80:0419
Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZE54:243
Kronika MiroslavNERCZE68:469
Němečková JarmilaVSP USK PrahaCZE80:5720
Feřt MartinN09 NER. LIBEREC 6CZE140:2747
Ježek LadislavVLI Slavia Liberec orienteerinCZE81:4421
Šklíba JaromírNERCZE71:2815
Černá KateřinaTJP TJ Sokol TrojaCZE102:0732
Dostál DaliborVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE101:3332
Rusz RomanKUN TJ Sokol KunvaldCZE81:2321
Žebrák ZbyněkLOV lepus.czCZE74:5812
Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE76:3115
Petrilák MiroslavDOR OK DobříšCZE106:5337
Korotvička OndřejOOL SK Haná orienteeringCZEdisk
Procházka ŠimonOOL SK Haná orienteeringCZEdisk
Typltová HanaOOL SK Haná orienteeringCZE75:3319
Petriláková PetraDOR OK DobříšCZE79:2918
Kubinova VeronikaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE74:2513
Cichý DavidPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE63:408
 
 
 
H10 (34)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:38120:49218:43462:100:00
2Drahoňovský TomášTUR OOB TJ TurnovCZE23:01222:37618:40364:18+2:08
3Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE25:54624:44718:36169:14+7:04
4Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE31:391219:45118:36170:00+7:50
5Šimerka OndřejPGP SK PragaCZE25:12526:17920:47772:16+10:06
6Matyšek OndřejPGP SK PragaCZE26:46920:59326:261874:11+12:01
7Mertlík VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZE33:181321:27419:37574:22+12:12
8Svítil PatrikPGP SK PragaCZE24:37427:241023:361275:37+13:27
9Volkov Maksym672 VZA ŽILINASVK35:461721:33526:021583:21+21:11
10Finstrle FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE24:27339:262121:381085:31+23:21
11Svítil MartinPGP SK PragaCZE39:331931:011720:28691:02+28:52
12Fronhoffs RoaldNERCZE34:491529:111228:142192:14+30:04
13Škorpil MarekHOR TJ Jiskra HořiceCZE33:291435:011926:181694:48+32:38
14Saitl DavidZBM SK Žabovřesky BrnoCZE44:482328:461126:241799:58+37:48
15Jakubík JaromírTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:261630:421536:1528102:23+40:13
16Besta RadekKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE39:412029:531333:0626102:40+40:30
17Kosák EliášPGP SK PragaCZE49:072725:54828:3022103:31+41:21
18Štembera VítekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:131835:142033:5527105:22+43:12
19Zieliński Tomasz553 KS HADESPOL30:581049:042429:2423109:26+47:16
20Doucha TomášSNA TJ START NáchodCZE45:552442:562327:4820116:39+54:29
21Riby PhilipLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE46:252530:381439:5429116:57+54:47
22Dočkal ŠimonPGP SK PragaCZE26:29883:012826:3219136:02+73:52
23De Mits Thor153 TROLBEL64:452953:592553:1330171:57+109:47
24Aerden Torben154 KOLBEL58:452866:362761:1932186:40+124:30
25Kunt MartinZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZE81:383054:482654:2831190:54+128:44
 
Teringl VojtěchVCB OB České BudějoviceCZE26:117disk29:5124
Chmelař DavidPGP SK PragaCZE41:1621disk21:4911
Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE43:3122disk24:1313
Zápotocký JiříSLA SKOB SlanýCZEdisk30:461621:139
Holub IvanSBR SKOB BruntálCZEdisk33:401825:0514
Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEISRvzdaldisk
Bauer DavidSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE31:261120:498
Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE46:502639:5022
Šebelka MatějVLI Slavia Liberec orienteerinCZE31:0025
 
 
 
H12A (21)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE25:32225:25220:42171:390:00
2Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE27:20322:12126:11775:43+4:04
3Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:57128:13622:35475:45+4:06
4Dejnožka MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE28:42526:43522:36578:01+6:22
5Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOWRUS34:131025:32423:53683:38+11:59
6Čivrný JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE31:48728:29726:23886:40+15:01
7De Clercq Rune153 TROLBEL29:37637:58922:12389:47+18:08
8Kasza TomášZBM SK Žabovřesky BrnoCZE32:36835:42831:4915100:07+28:28
9Dolejší JanSTB TJ Stadion Nový BorCZE33:20940:031231:3814105:01+33:22
10Kuc DavidSCP OK Sparta PrahaCZE40:131242:041327:2710109:44+38:05
11Doucha MartinSNA TJ START NáchodCZE45:351638:311031:3613115:42+44:03
12Brettl FilipPGP SK PragaCZE46:571745:291427:3511120:01+48:22
13Střelba AntonínPGP SK PragaCZE37:551157:351830:1112125:41+54:02
14Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE40:581352:051635:3016128:33+56:54
15Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 5BUL42:341446:531545:2119134:48+63:09
16Zinovev Fedya599 KHIMKIRUS54:541854:491737:3117147:14+75:35
 
Bulíř JáchymTAP KOB TRETRA PrahaCZE27:464vzdal21:252
Filipov Teodor191 VARIANT 5BULdisk39:481142:2118
Kosák JonášPGP SK PragaCZE58:1819vzdalvzdal
Jíra FilipROZ OK RoztokyCZEdisk25:30326:319
Ibryamov Berk Ibryamov191 VARIANT 5BUL45:0115vzdal
 
 
 
H12B (23)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:17132:27624:50281:340:00
2Sobota OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE30:48526:25325:53483:06+1:32
3Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL26:32233:30724:19184:21+2:47
4Pěnička JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE31:41627:41426:59586:21+4:47
4Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN34:31923:38128:12986:21+4:47
6Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIABUL35:011025:30227:47888:18+6:44
7Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVORUS31:56730:43527:14789:53+8:19
8Ahmedov Dzan191 VARIANT 5BUL29:11347:591325:143102:24+20:50
9Hlaváček PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE38:501237:081030:2111106:19+24:45
10Pelikán AlešNEK Nejdek OrienteeringCZE39:231337:151133:4812110:26+28:52
11Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OKDEN30:40457:511627:136115:44+34:10
12Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA IILTU61:361742:321234:0613138:14+56:40
13Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE52:301634:09852:3116139:10+57:36
14Bonev Viktor191 VARIANT 5BUL37:361148:281559:0018145:04+63:30
15Yulianov Samuil191 VARIANT 5BUL86:4621116:561837:1214240:54+159:20
 
Holub MikulášSBR SKOB BruntálCZE45:2914disk40:3215
Todorov Ivan191 VARIANT 5BULdiskdiskdisk
Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAMBUL67:3519vzdal53:1217
Taner Ata191 VARIANT 5BUL69:4920diskdisk
Senin Arsenii801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR61:501848:1814disk
Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR32:358disk29:1610
Karvánek MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE48:111535:189
Kurenda KarelKAS KOB Kamenický ŠenovCZEvzdal59:5217
 
 
 
H14A (46)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:56122:57335:04188:570:00
2Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE31:38222:19138:55592:52+3:55
3Vitebsk LukášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE33:22523:41536:40393:43+4:46
4Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZE33:23623:53636:31293:47+4:50
5Tokár RadimVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:16325:21743:0812101:45+12:48
6Gajda MartinKAM OK KameniceCZE38:041222:42241:208102:06+13:09
7Novota Lukáš Mário676 AKADEMIC TU KOŠICESVK36:431126:531040:167103:52+14:55
8Peterka JakubLLI TJ Loko LiberecCZE46:122823:12436:544106:18+17:21
9Shterev Preslav195 BEGUN VARNABUL34:33726:47944:5915106:19+17:22
10Kurz OndřejVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:28826:23844:3413106:25+17:28
11Oncirk JanONO SKOB OstrovCZE35:47929:271541:499107:03+18:06
12Nowak Grzegorz558 AZYMUT 45POL38:591327:201142:5510109:14+20:17
13Dejnožka VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE39:091427:491342:5911109:57+21:00
14Kabát MartinPGP SK PragaCZE33:16331:281848:3625113:20+24:23
15Donner Jesper272 OK77FIN39:501527:401246:1219113:42+24:45
16Petrov Kaloyan191 VARIANT 5BUL42:142133:032039:476115:04+26:07
17Procinger JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE42:182230:011644:3914116:58+28:01
18Mellan JonášTUR OOB TJ TurnovCZE40:521730:271746:2621117:45+28:48
19Hřivna JakubPGP SK PragaCZE41:451928:531448:4426119:22+30:25
20Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZE39:511633:132246:2922119:33+30:36
21Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SEHUN41:542033:062146:1420121:14+32:17
22Chaloupka ViktorKAM OK KameniceCZE45:282733:542445:2817124:50+35:53
23Urvoas Cyprien301 GO 78FRA41:431837:583045:4718125:28+36:31
24Kolář MatyášPGP SK PragaCZE43:302437:202849:2327130:13+41:16
25Yogev Maayan411 LEV HASHARON MENASHEISR47:092931:481954:4032133:37+44:40
26Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTAFIN36:371038:033160:3636135:16+46:19
27Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSSBUL51:243234:572651:5029138:11+49:14
28Jedlička JakubKAM OK KameniceCZE45:052645:013953:1230143:18+54:21
29Štěrbák JosefZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:242355:214247:1723145:02+56:05
30Schnellmann Enjo634 LTS kOLibriSUI63:163833:162351:1728147:49+58:52
31Kuc RadimSCP OK Sparta PrahaCZE44:392540:393664:1837149:36+60:39
32Lataste Mathias297 CO COLMARFRA53:243439:473458:2834151:39+62:42
33Pokorný JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE48:083137:532966:3639152:37+63:40
34Rodriguez Matteo305 PSNOFRA56:253540:343557:3933154:38+65:41
35Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZE56:423639:353360:0935156:26+67:29
36De Mits Wolf153 TROLBEL52:353338:273274:1241165:14+76:17
37Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 5BUL61:323747:334065:0838174:13+85:16
38Renner Björn701 OK SODERTORNSWE75:124034:352572:3040182:17+93:20
39Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SEHUN72:583941:273786:2643200:51+111:54
40Sandén Mattis701 OK SODERTORNSWE76:424160:324386:0342223:17+134:20
 
Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOSUIvzdal41:443845:2216
Bonev Dani191 VARIANT 5BULvzdal54:054154:1631
Zilling Viktor701 OK SODERTORNSWE95:394290:4344disk
Gryc OndřejTBM KOS TJ Tesla BrnoCZEdiskdisk
Mahla Mihkel253 PEKOEST47:573035:3227
Petrilák MatoušDOR OK DobříšCZE48:0124
 
 
 
H14B (25)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:02127:49140:431103:340:00
2Ježek FilipRBK SK Radioklub BlanskoCZE45:13336:09348:282129:50+26:16
3Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINACHN49:54439:07450:025139:03+35:29
4Bauer MatyášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE63:541132:44248:444145:22+41:48
5Januškaitis Matas478 MKC JAVONISLTU45:06250:37950:156145:58+42:24
6Mertlík JakubTUR OOB TJ TurnovCZE52:38549:45848:293150:52+47:18
7Simanov Konstantin595 TEAM SPIRITRUS55:06641:52658:428155:40+52:06
8Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINACHN64:191241:19561:4811167:26+63:52
9Hejna HynekLLI TJ Loko LiberecCZE61:35857:241161:4811180:47+77:13
10Ilkov Georgi191 VARIANT 5BUL55:38779:561861:2210196:56+93:22
11Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONISLTU71:491778:121760:359210:36+107:02
12Evans Alexander321 POTOCGBR80:061869:481661:5713211:51+108:17
13Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZE90:212250:441078:1514219:20+115:46
14Šimerka JakubPGP SK PragaCZE62:48960:0612108:0617231:00+127:26
15Biolik Emil557 TRACKCOURSEPOL63:211066:0315126:4521256:09+152:35
16Čáslavský DavidNEK Nejdek OrienteeringCZE70:5916114:3922100:4116286:19+182:45
17Blidefalk Emil701 OK SODERTORNSWE92:492390:2820109:0018292:17+188:43
 
Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONISLTU86:4120vzdal121:5420
Frilander Emil276 OK TRIANFIN107:4224disk111:1219
Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIABUL65:411347:307disk
Mikuláš JiříVCB OB České BudějoviceCZE87:082190:0919disk
Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZE82:531997:4921vzdal
Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR66:381463:3813vzdal
Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISLTUdisk65:571456:227
Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZE70:201578:3115
 
 
 
H16A (43)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:22128:53151:243127:390:00
2Donner Jonny272 OK77FIN52:10430:46451:122134:08+6:29
3Janovský TomášPGP SK PragaCZE53:29532:27750:341136:30+8:51
4Féder MedardLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE51:51329:49254:524136:32+8:53
5Bílý JakubLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE55:291031:10555:215142:00+14:21
6Janda OndřejDOR OK DobříšCZE55:21838:041755:256148:50+21:11
7Kashin Vladislav602 MINAKOVRUS49:59232:32867:1622149:47+22:08
8Neykov Valentin195 BEGUN VARNABUL63:472033:441055:307153:01+25:22
9Rüegg Simon634 LTS kOLibriSUI58:471130:35365:1617154:38+26:59
10Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK54:50639:302063:3215157:52+30:13
11Synek PetrDOK OK DoksyCZE59:441335:541462:4012158:18+30:39
12Wild Yannic634 LTS kOLibriSUI55:17740:232163:4316159:23+31:44
13Mayer ŠimonKSH OB Kašperské HoryCZE55:26935:471370:0524161:18+33:39
14Hájek KryštofTUR OOB TJ TurnovCZE63:001936:141563:0513162:19+34:40
15Paleček OndřejSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE73:083032:26657:488163:22+35:43
16Gryc VojtěchTBM KOS TJ Tesla BrnoCZE62:381633:32968:1623164:26+36:47
17Spěváček VojtěchVPM KOS Slavia PlzeňCZE64:252241:582558:319164:54+37:15
18Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNABUL59:071240:442266:3019166:21+38:42
19Ivanov Alexander195 BEGUN VARNABUL62:521839:221966:4620169:00+41:21
20Škvor AdamKAM OK KameniceCZE63:592135:281270:1225169:39+42:00
21Yogev Rotem411 LEV HASHARON MENASHEISR61:001544:063067:1521172:21+44:42
22Coufal JáchymZBM SK Žabovřesky BrnoCZE59:451449:413563:2814172:54+45:15
23Chernykh Misha599 KHIMKIRUS64:362342:262670:4426177:46+50:07
24Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE79:593542:302758:4710181:16+53:37
25Hankovec HugoKAM OK KameniceCZE72:502948:193462:2411183:33+55:54
26Víšek MartinKAM OK KameniceCZE71:422734:091178:3032184:21+56:42
27Galov Tihomir195 BEGUN VARNABUL76:383239:171873:1627189:11+61:32
28von Frenckell Waldemar272 OK77FIN70:192641:482483:2934195:36+67:57
29Scherrer Christian634 LTS kOLibriSUI78:423447:563276:1630202:54+75:15
30Lindholm William272 OK77FIN84:013641:342380:1933205:54+78:15
31Rodriguez Lucas305 PSNOFRA72:152861:373676:1329210:05+82:26
32Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR94:413942:452874:0328211:29+83:50
33Dostál JakubVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE77:293347:133193:3539218:17+90:38
34Procinger JanVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE85:453742:462991:2837219:59+92:20
35Šabata RadekSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE73:543172:204077:4331223:57+96:18
36Jakobsson Melvin701 OK SODERTORNSWE89:183848:053391:0836228:31+100:52
37Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN101:104067:553993:2138262:26+134:47
38Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. IIDEN112:324365:5538104:3540283:02+155:23
39Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5BUL104:024164:5437135:5542304:51+177:12
40Melnikov Miroslav593 UFA UNITEDRUS110:234287:3641127:4941325:48+198:09
 
Shterev Veselin195 BEGUN VARNABUL65:4024disk66:2918
Kurz ŠimonVPM KOS Slavia PlzeňCZE69:482538:0316disk
Budský OndřejTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE62:4017disk86:5135
 
 
 
H16B (25)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE50:54324:06147:111122:110:00
2Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:00127:39356:234133:02+10:51
3Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZE53:37527:32257:345138:43+16:32
4Blaha PetrKAM OK KameniceCZE54:08631:41653:303139:19+17:08
5Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIABUL50:42244:161453:162148:14+26:03
6Růta MatyášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE53:04430:58564:177148:19+26:08
7Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR83:311030:01461:366175:08+52:57
8Rohweder Ronny632 OLG STAFASUI78:45842:371384:0013205:22+83:11
9Hejsek FilipKAM OK KameniceCZE67:32735:407103:1319206:25+84:14
10Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINACHN80:11941:451287:0915209:05+86:54
11Rohweder Leon632 OLG STAFASUI90:051436:05890:3816216:48+94:37
12Pěnička TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE97:581638:551084:3314221:26+99:15
13Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINACHN100:171748:271577:2211226:06+103:55
14Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINACHN115:282137:03979:1812231:49+109:38
15Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINACHN85:221178:102373:1710236:49+114:38
16Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE86:021256:311698:2018240:53+118:42
17Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONISLTU101:011857:4017106:2020265:01+142:50
18Mikuláš JanVCB OB České BudějoviceCZE130:502362:101873:019266:01+143:50
19Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINACHN90:211566:0820111:2121267:50+145:39
20Riby ThomasLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE111:332062:4819131:2422305:45+183:34
21Shi Yichen211 LEARNJOY CHINACHN122:3522118:142492:3317333:22+211:11
 
Romaniuk VojtěchTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE89:541369:0521nest.
Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk41:261164:308
Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR106:201972:0122disk
Ottesen De MikkelNERCZEvzdal
 
 
 
H18A (32)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:16130:08160:052150:290:00
2Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL61:12334:11758:221153:45+3:16
3Čech PetrSJI OK JihlavaCZE60:27232:11364:346157:12+6:43
4Škvor OtaKAM OK KameniceCZE66:38530:40260:223157:40+7:11
5Nagy JosefTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE65:26432:20461:184159:04+8:35
6Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE69:04834:06661:505165:00+14:31
7Talja Eljas272 OK77FIN69:38933:59569:199172:56+22:27
8Karatsiolis KryštofTUR OOB TJ TurnovCZE68:18639:451468:188176:21+25:52
9Chupek JakubJPV Oddíl OS SK ProstějovCZE74:251138:00865:017177:26+26:57
10Stormer EmilKAM OK KameniceCZE75:171439:391374:0413189:00+38:31
11Ryhiner Timo634 LTS kOLibriSUI76:011538:10975:2815189:39+39:10
12Jern Linus272 OK77FIN71:451046:412172:0612190:32+40:03
13Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE75:011340:561574:3914190:36+40:07
14Thoř TomášTUR OOB TJ TurnovCZE79:531842:371870:5911193:29+43:00
15Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDALAT82:452345:131969:5210197:50+47:21
16Bradáč JakubLLI TJ Loko LiberecCZE82:352238:261079:4520200:46+50:17
17Šabata MilanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE83:542438:331179:0718201:34+51:05
18Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA85:372539:211277:5317202:51+52:22
19Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTAFIN74:581253:392475:3316204:10+53:41
20Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA80:502141:471684:3722207:14+56:45
21Galbavý MatějCHA OK ChrastavaCZE76:521753:302383:1521213:37+63:08
22Ovcharov Zdravko191 VARIANT 5BUL80:071953:082285:5323219:08+68:39
23Borisov Petar192 COMPASS-CROSSBUL80:212061:432679:4119221:45+71:16
24Staněk OndraHAV OB HavířovCZE94:282661:1125110:0526265:44+115:15
25Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SEHUN124:522866:2728103:4725295:06+144:37
26Kaděra VojtěchHAV OB HavířovCZE130:092962:5027115:2528308:24+157:55
27Krejbich DanielTJP TJ Sokol TrojaCZE114:232784:1229113:0427311:39+161:10
 
Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIABUL76:481646:3320disk
Svoboda David201 FWOCCAN133:4030disk101:3324
Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORFSUI68:44742:1417disk
Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
Šmaus AntonínTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZEnest.
 
 
 
H18B (13)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE58:21136:34178:582173:530:00
2Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZE86:04642:54476:421205:40+31:47
3Pavel MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE76:51353:42894:126224:45+50:52
4Macko LukášSJC Sportcentrum JičínCZE83:23551:05792:275226:55+53:02
5Petkov Yoan191 VARIANT 5BUL90:00748:25588:314226:56+53:03
6Semiginovský ŠimonSJC Sportcentrum JičínCZE76:27240:363115:338232:36+58:43
7Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR96:34858:229125:3110280:27+106:34
8Meduna JakubDOK OK DoksyCZE181:351050:36682:583315:09+141:16
9Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZE168:049145:0311210:5412524:01+350:08
 
Zimmer JanZVO OB SK ZvoleCZE71:0910121:429
Dittrt ŠtěpánLME SK Los MělníkCZE78:05438:032
Kulhavý TadeášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE104:327
Gottfried AdamVCB OB České BudějoviceCZE138:3011
 
 
 
H20A (25)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:12132:06159:363153:540:00
2Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS63:27233:31457:521154:50+0:56
3Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE68:14333:09259:332160:56+7:02
4Jern Tobias272 OK77FIN72:56535:48766:497175:33+21:39
5Brechbühl Gian632 OLG STAFASUI76:161035:17667:238178:56+25:02
6Svoboda Michael201 FWOCCAN76:15933:14370:3810180:07+26:13
7Tschamper Dominik632 OLG STAFASUI76:261139:081166:235181:57+28:03
8Netuka VojtěchSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE83:381334:43566:426185:03+31:09
9Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaCZE71:18438:58978:3013188:46+34:52
10Pokorný DavidSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE86:251536:06868:279190:58+37:04
11Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN75:45839:371276:2412191:46+37:52
12Janeček MirekTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE75:37745:571671:4711193:21+39:27
13Keuppens Wout156 HAMOKBEL95:332039:011063:584198:32+44:38
14Kleebauer Björn634 LTS kOLibriSUI85:001440:351380:2314205:58+52:04
15Šmaus JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE75:15642:241590:0919207:48+53:54
16Velkeris Janis455 ALUKSNE OKLAT87:241755:341982:3615225:34+71:40
17Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR94:221846:221787:5017228:34+74:40
18Delev Georgi195 BEGUN VARNABUL94:421958:382285:2016238:40+84:46
19Deferme Miel156 HAMOKBEL112:372154:361893:2920260:42+106:48
20Křemen ŠtěpánKAM OK KameniceCZE118:542257:2521118:3221294:51+140:57
 
Michek DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE81:421241:4714disk
Novák AlešPGP SK PragaCZE86:5716disk89:1118
Frýba DominikSJI OK JihlavaCZE125:582355:3720vzdal
Keuppens Wout156 HAMOKBELnest.
Zikmund ZdeněkSJC Sportcentrum JičínCZEnest.
 
 
 
H21A (54)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:02140:10169:451176:570:00
2Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPENBEL69:12242:11273:293184:52+7:55
3Melichar PetrLLI TJ Loko LiberecCZE75:11843:40373:425192:33+15:36
4Kovář MiroslavSJC Sportcentrum JičínCZE73:18445:10775:316193:59+17:02
5Peterka VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE75:03743:51475:527194:46+17:49
6Janovský TomášPGP SK PragaCZE73:38545:39976:329195:49+18:52
7Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE75:37947:221675:598198:58+22:01
8Kobr TomášTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE73:59645:36879:2412198:59+22:02
9Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE80:151546:021179:4113205:58+29:01
10Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE77:381248:061981:0015206:44+29:47
11Perknovsky RadimJPV Oddíl OS SK ProstějovCZE88:562946:081271:582207:02+30:05
12Novák DanielDOK OK DoksyCZE78:581444:28584:2022207:46+30:49
13Uhlík MichalSJC Sportcentrum JičínCZE78:281346:111383:1818207:57+31:00
14Krejsa MartinCHT OOB SK ChrastCZE81:351747:221683:1617212:13+35:16
15Doucha JiříSNA TJ START NáchodCZE80:191650:212382:4116213:21+36:24
16Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE82:391947:481883:2019213:47+36:50
17Francke MichalTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE81:411853:132979:1711214:11+37:14
18Mrkvica PetrZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE84:242151:332778:4410214:41+37:44
19Bauer LukášSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE75:521053:493189:1930219:00+42:03
20Zdráhal TomášOOL SK Haná orienteeringCZE88:032747:201584:2123219:44+42:47
21Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE88:352845:401087:3327221:48+44:51
22Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSSBUL82:502055:243287:2926225:43+48:46
23Jíra TomášKAM OK KameniceCZE86:102346:111395:0437227:25+50:28
24Timakov Artem604 ROSTOV/DONRUS86:152455:533488:3328230:41+53:44
25Saramäki Markus275 LYNXFIN91:263150:552590:3931233:00+56:03
26Hrouda MartinFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE89:203051:072693:1934233:46+56:49
27Finstrle LuděkZBM SK Žabovřesky BrnoCZE86:462564:444087:2425238:54+61:57
28Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE95:553648:122096:3738240:44+63:47
29Pustai DavidTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE94:013453:213093:3535240:57+64:00
30Kořan PavelVBM VSK Mendelu BrnoCZE92:293262:303988:5429243:53+66:56
31Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN99:413955:483391:3133247:00+70:03
32Mašata RomanPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE86:572657:4735103:5241248:36+71:39
33Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPENBEL95:243566:214194:1236255:57+79:00
34Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN96:363859:1837103:3140259:25+82:28
35Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU96:243761:3838105:0143263:03+86:06
36Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN110:184274:314398:4239283:31+106:34
37Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN124:554472:2642113:1447310:35+133:38
38Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL111:404385:1744120:1349317:10+140:13
 
Francke JanDOK OK DoksyCZE84:3622disk83:4521
Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORFSUI92:2932disk114:2948
Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPENBEL108:4241disk110:1946
Švihovský JaromírSJC Sportcentrum JičínCZE69:57349:2621nest.
Šrubař MichalASU Magnus OrienteeringCZE58:353691:0532
Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE77:151145:086
Birnstock Jan360 OK LEIPZIGGERdisk104:1142
Saunes Halvor513 NYDALENS SKNOR50:192273:354
Moravec JakubKAM OK KameniceCZE53:102883:2520
Figuiere Romain299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA107:4340109:4445
Van Bealen Michael153 TROLBELdisk50:3424
Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE109:0944
Melichar VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE80:2314
Zajíc VítězslavTAP KOB TRETRA PrahaCZE85:2324
Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
Brechbühl Nico632 OLG STAFASUInest.
 
 
 
H21B (35)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:46138:27262:483167:010:00
2Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE67:52241:29661:321170:53+3:52
3Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE68:44437:37164:345170:55+3:54
4Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDENGER70:58740:34561:482173:20+6:19
5Hájek AdamKAM OK KameniceCZE69:23539:26467:327176:21+9:20
6Pátek LukášSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE73:25941:31767:056182:01+15:00
7Sebera JosefSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE69:51646:291070:2710186:47+19:46
8von Dalowski Jan342 POST SV DRESDENGER74:561242:58869:269187:20+20:19
9Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE74:421139:20374:3511188:37+21:36
10Kalina MiroslavSPC SPORTICUS teamCZE73:20851:091564:194188:48+21:47
11Koucky RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE73:501047:381169:088190:36+23:35
12Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIABUL68:39359:552476:1613204:50+37:49
13Sebera VáclavSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE79:091451:181677:3914208:06+41:05
14Verner TomášVBM VSK Mendelu BrnoCZE75:531355:442080:3018212:07+45:06
15Vrabec TomášSCP OK Sparta PrahaCZE79:441553:081980:1717213:09+46:08
16Svoboda JakubROU SKOB Roudnice nad LabemCZE89:402350:061475:0012214:46+47:45
17Uhlíř MarekPGP SK PragaCZE88:542249:091385:2322223:26+56:25
18Lehár AdamLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE94:062651:461780:0215225:54+58:53
19Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVASVK88:112060:412685:5723234:49+67:48
20Střelba OndřejKTA SK Kotnov TáborCZE93:512556:412284:2421234:56+67:55
21Bernatík LukášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE83:501760:312591:4828236:09+69:08
22Horčička PetrUOL SOB OlomoucCZE86:331871:082780:5219238:33+71:32
23Melis Toon156 HAMOKBEL80:231680:103091:2127251:54+84:53
24Bouzek PetrSVS Orientklub VsetínCZE90:262478:412983:5420253:01+86:00
25Komárek ArnoštSJH SJH Jindřichův HradecCZE86:541980:403190:1426257:48+90:47
26Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLINGER99:342756:3221119:1729275:23+108:22
27Liu Yang211 LEARNJOY CHINACHN113:142871:2428164:5630349:34+182:33
 
Kolaja JanVLI Slavia Liberec orienteerinCZE88:302157:1923nest.
Sysel OndřejPGP SK PragaCZE44:32989:4725
Buriánek VojtěchNERCZE88:483286:2424
Szenczi GabrielVLI Slavia Liberec orienteerinCZE80:1316
Sýkora BohumilCHC K.O.B. ChoceňCZE52:2218
Matyšek BronislavPLU TJ SOKOL PlumlovCZEdisk
Krtička JanPLU TJ SOKOL PlumlovCZE48:1012
Wieszaczewski Jacek552 ORIENTOP WROCLAWPOLnest.
 
 
 
H21C (16)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:19144:06166:581175:230:00
2Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE69:16347:13276:013192:30+17:07
3Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OCISR64:20260:01970:562195:17+19:54
4Zieba JakubNEK Nejdek OrienteeringCZE76:18458:04786:554221:17+45:54
5Bernašek JiříSTB TJ Stadion Nový BorCZE76:49560:181087:275224:34+49:11
6Talandis Tomas471 AZUOLAS OKLTU78:40659:38889:537228:11+52:48
7Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE88:28857:51588:436235:02+59:39
8Pavlík BronislavLIT KOB LitvínovCZE91:32954:57391:529238:21+62:58
9Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL84:53770:081192:3410247:35+72:12
10Košek JanLLI TJ Loko LiberecCZE128:311257:54691:328277:57+102:34
11Nebeský DanielKAM OK KameniceCZE107:191197:5812129:0012334:17+158:54
12Bolf VojtěchTAP KOB TRETRA PrahaCZE106:1510123:2513125:0611354:46+179:23
 
Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk184:3314disk
Stelmakh Ihor801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR169:2213diskdisk
Kučerka JanLIT KOB LitvínovCZE55:094
Beran PavelTZL SKOB ZlínCZEdisk
 
 
 
H21E (45)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:55137:28164:581171:210:00
2Saramäki Niklas275 LYNXFIN71:26545:421569:333186:41+15:20
3Schuster MarekSSU SK Severka ŠumperkCZE70:01343:12674:5412188:07+16:46
4Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE73:08843:451071:386188:31+17:10
5Kettner LukášKAM OK KameniceCZE72:54741:14374:4311188:51+17:30
6Kamenarov Ivaylo192 COMPASS-CROSSBUL74:101243:34972:187190:02+18:41
7Flašar JanPGP SK PragaCZE69:03243:18778:1620190:37+19:16
8Navratil SimonPGP SK PragaCZE71:53643:24875:5615191:13+19:52
9Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE77:271742:37471:215191:25+20:04
10Luštický MartinTUR OOB TJ TurnovCZE73:08846:381772:448192:30+21:09
11Čech JanSJI OK JihlavaCZE75:021344:361173:079192:45+21:24
12van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPENBEL73:541145:471675:1913195:00+23:39
13Horák PatrikTUR OOB TJ TurnovCZE76:141444:531375:4014196:47+25:26
14Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 5BUL78:061847:062076:4318201:55+30:34
15Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAMBUL76:181548:022279:2821203:48+32:27
16Pryjma FryderykJPV Oddíl OS SK ProstějovCZE76:411644:391283:4926205:09+33:48
17Hora VojtěchPGP SK PragaCZE79:582346:451879:4222206:25+35:04
18Melecký MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE83:262748:032377:1719208:46+37:25
19Glonek JakubAOP Orientační Běh OpavaCZE78:192247:112185:0828210:38+39:17
20Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJATFIN78:152152:052680:5624211:16+39:55
21Semík OndřejKAM OK KameniceCZE95:233142:56574:0510212:24+41:03
22Landovský JakubPGP SK PragaCZE78:101948:132489:5032216:13+44:52
23Bedós Lluís242 XINOXANO-OESP83:162650:012586:2729219:44+48:23
24Snickars Caj272 OK77FIN82:082452:152888:0730222:30+51:09
25Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPENBEL85:152957:463181:1725224:18+52:57
26Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE89:293058:483297:2035245:37+74:16
27Zakouřil VítTUR OOB TJ TurnovCZE99:413252:052694:3834246:24+75:03
28Landa Sanchez Carlos245 VELETSESP103:443357:453091:1533252:44+81:23
29Šafka DanielKAM OK KameniceCZE103:443360:2934106:4737271:00+99:39
30Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE108:383566:3835108:3939283:55+112:34
 
Mašata MatějPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE82:3125disk149:3540
Veselý JakubPGP SK PragaCZE84:132852:2429nest.
Kettner VojtěchKAM OK KameniceCZE70:364nest.nest.
Stormer OskarKAM OK KameniceCZE73:08840:532disk
Sysel CtiborPGP SK PragaCZE45:281484:2927
Šmelík MartinASU Magnus OrienteeringCZE78:132047:0319
Wolowczyk KrzysztofSTE SK SKI-OB ŠternberkCZE69:584
Škoda JakubVLI Slavia Liberec orienteerinCZE76:3117
Šumskas Gytis480 S-SPORTAS ADV TEAMLTU106:5638
Semrád LadislavCHC K.O.B. ChoceňCZE80:4623
Procházka PavelPGP SK PragaCZE76:1316
Schulhof JanTUR OOB TJ TurnovCZE97:3136
Váňa MartinTUR OOB TJ TurnovCZE88:4131
Kondrát MartinPGP SK PragaCZE59:2933
Fürst MatoušLLI TJ Loko LiberecCZE68:372
 
 
 
H35A (17)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:08132:37153:441138:290:00
2Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIABUL55:49236:54259:492152:32+14:03
3Junek PetrSTH SK StudenecCZE61:17542:26562:103165:53+27:24
4Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE63:34640:19365:234169:16+30:47
5Golinowski Paweł559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL60:47441:42469:586172:27+33:58
6Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRITRUS59:14343:47671:578174:58+36:29
7Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWIFIN66:46847:06767:475181:39+43:10
8Ledesma Abel242 XINOXANO-OESP65:05750:461079:4111195:32+57:03
9Balogh JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE68:47954:091376:0010198:56+60:27
10Dubec PavelSCP OK Sparta PrahaCZE75:161254:501470:207200:26+61:57
11Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN77:131452:401172:419202:34+64:05
12Kovář JindřichMAS KČT AšCZE73:521153:041280:5712207:53+69:24
13Badura VáclavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE73:151048:57987:0213209:14+70:45
14Žitný TomášSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZE80:291559:061599:3015239:05+100:36
15Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 42FRA88:361661:121694:1814244:06+105:37
 
Hladký ViktorVAM OOB VamberkCZE77:091348:148
Kolář TomášSLA SKOB SlanýCZEnest.
 
 
 
H35B (17)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER51:32230:14152:441134:300:00
2Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:52135:33357:034143:28+8:58
3Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE55:31440:16454:202150:07+15:37
4Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK60:40834:37257:023152:19+17:49
5Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN51:33340:21569:3910161:33+27:03
6Jirous JiříTAP KOB TRETRA PrahaCZE60:01746:03762:276168:31+34:01
7Janošík RadekVCB OB České BudějoviceCZE58:42542:16670:1011171:08+36:38
8Bengtsson David708 FK ASENSWE61:21958:371357:575177:55+43:25
9Procházka VítKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE63:181056:591263:387183:55+49:25
10Slovák MiroslavSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE58:53653:381076:2013188:51+54:21
11Duda MiroslavROU SKOB Roudnice nad LabemCZE78:111347:15865:068190:32+56:02
12Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE64:291153:571173:5012192:16+57:46
13Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR75:051252:36968:499196:30+62:00
14Pospíšil RadekN01 NER. PRAHA 170CZE88:301477:261689:5516255:51+121:21
15Good MartinSBR SKOB BruntálCZE99:521571:071587:0814258:07+123:37
16Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA IILTU105:481677:371796:0017279:25+144:55
 
Morávek MartinSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE69:541488:5715
 
 
 
H40A (42)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:34136:41250:552138:100:00
2Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL51:39336:08150:541138:41+0:31
3Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUOLTU51:22239:21361:424152:25+14:15
4Martan JiříVLI Slavia Liberec orienteerinCZE56:46440:00561:053157:51+19:41
5Johansson Magnus703 NYKOPINGS OKSWE59:55539:35466:416166:11+28:01
6Toužil KarelSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE62:27742:54664:205169:41+31:31
7Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE69:461447:57772:278190:10+52:00
8Vlašímský RobertSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE66:28956:521072:267195:46+57:36
9Bobach Claus233 AALBORG OKDEN71:281554:25876:1610202:09+63:59
10Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONAESP67:451058:371278:2112204:43+66:33
11Gálus IgorLDC KOB DěčínCZE69:191365:191873:169207:54+69:44
12Matics Gyula391 MAFC BUDAPESTHUN72:431860:281586:4017219:51+81:41
13Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva BerounCZE73:061971:072581:2415225:37+87:27
14Dítko JanSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE80:552758:041188:5719227:56+89:46
15Kutlvašr RudaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE85:093463:301781:0414229:43+91:33
16Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSEPOL72:171669:512387:4318229:51+91:41
17Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN88:483962:141681:5716232:59+94:49
18Posselt MartinTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE80:092659:281394:0023233:37+95:27
19Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE72:261756:379105:0829234:11+96:01
20Würz BohuslavLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE88:143869:062280:0913237:29+99:19
21Urvoas Anthony301 GO 78FRA66:21866:4619106:3631239:43+101:33
22Marek AntonínSTE SK SKI-OB ŠternberkCZE69:101287:003091:5922248:09+109:59
23Colom Xavi242 XINOXANO-OESP77:482266:4720103:4427248:19+110:09
24Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL79:412560:2114113:2433253:26+115:16
25Bulíř JiříTAP KOB TRETRA PrahaCZE81:012874:562899:4625255:43+117:33
26Vacek FrantišekCHT OOB SK ChrastCZE82:133073:3226103:5328259:38+121:28
27Severýn OttoVLI Slavia Liberec orienteerinCZE86:503568:4421105:1530260:49+122:39
28Mareš AlexanderNEK Nejdek OrienteeringCZE73:592079:2229114:1135267:32+129:22
29Svoboda JiříROZ OK RoztokyCZE86:543690:153194:3324271:42+133:32
30Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER78:1823103:583490:1320272:29+134:19
31De Clercq Bob153 TROLBEL84:453374:2427126:5238286:01+147:51
32Kunt StanislavZAM OB TJ Sokol ŽamberkCZE78:412492:5932119:4537291:25+153:15
33Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINAROM120:104093:0933134:1239347:31+209:21
 
Doménech Jordi241 ERMASSETSESP77:2821disk91:0121
Viladés Jordi242 XINOXANO-OESP84:3232disk114:1836
Müller Kai355 SBB DRESDENGER84:0831Disk77:5811
Mahla Indrek253 PEKOEST86:543670:1524
Bauer JanSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE81:3229110:3332
Vieser Pascal638 OLC KAPREOLOSUI60:396nest.
Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZE68:2311nest.
Tomandl JanNERCZE100:5126
Klvaňa MilanCHT OOB SK ChrastCZE114:0834
 
 
 
H40B (22)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:27137:54145:211129:420:00
2Finstrle AlešZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:38246:49651:553151:22+21:40
3Pecháček LiborRIC OB ŘíčanyCZE56:48344:32351:432153:03+23:21
4Verbin Oded412 EMEK HEFER OCISR56:49442:30255:565155:15+25:33
5Ježek PetrRBK SK Radioklub BlanskoCZE58:13646:40553:154158:08+28:26
6Novák PetrRUM ZOOB RumburkCZE59:41947:15757:566164:52+35:10
7Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIABUL56:58550:20860:577168:15+38:33
8Matoušek MartinSLA SKOB SlanýCZE60:141044:49463:478168:50+39:08
9Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE59:21858:451166:4110184:47+55:05
10Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE58:13663:121464:249185:49+56:07
11Štembera JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE67:101255:13970:1213192:35+62:53
12Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OKLTU65:001167:121567:3211199:44+70:02
13Keskimäki Sami274 SALPANAWIFIN71:251359:261276:2714207:18+77:36
14Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS76:591460:581376:4915214:46+85:04
15Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVORUS87:141857:181078:0316222:35+92:53
16Sági Péter391 MAFC BUDAPESTHUN82:411574:091869:0612225:56+96:14
17Juonys Rolandas475 DAINAVA OKLTU84:541770:521689:0319244:49+115:07
18Holík JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE82:481671:251794:2420248:37+118:55
19Lindholm Tom272 OK77FIN96:092085:202081:2318262:52+133:10
20Hájek JanTUV SOK TJ TurnovCZE97:292184:1519130:4721312:31+182:49
 
Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE136:4922126:2721nest.
Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRADRUS87:3819disk81:0817
 
 
 
H45A (53)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Drahoňovský AlešTUR OOB TJ TurnovCZE47:23236:13350:403134:160:00
2Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT48:16433:56152:124134:24+0:08
3Donner Mikael272 OK77FIN46:43135:14253:315135:28+1:12
4Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL49:31537:41450:192137:31+3:15
5Nowak Remigusz553 KS HADESPOL51:25640:20849:251141:10+6:54
6Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN53:22738:12555:276147:01+12:45
7Delaume Jan-Marek298 AVON OKFRA56:151238:53656:587152:06+17:50
8Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS55:451042:241057:348155:43+21:27
9Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE58:171439:13763:0116160:31+26:15
10Beneš JanSJH SJH Jindřichův HradecCZE58:181544:151260:159162:48+28:32
11Budriunas Justas470 AZUOLAS IILTU54:49848:431861:2711164:59+30:43
12Howell Jason324 HARLEQUINS OCGBR56:101147:181661:3712165:05+30:49
12Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN55:01944:361365:2817165:05+30:49
14Kolev Krasimir321 POTOCGBR60:182047:041561:5013169:12+34:56
15Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE60:081948:101760:5610169:14+34:58
16Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA65:552544:001169:0023178:55+44:39
17Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA56:431355:292468:0121180:13+45:57
18Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZE64:112449:312066:5620180:38+46:22
19Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUSHUN59:411759:093262:3914181:29+47:13
20Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STARRUS59:471859:333362:3914181:59+47:43
21Zieliński Paweł553 KS HADESPOL63:232349:001969:5724182:20+48:04
22Šritr MartinTUV SOK TJ TurnovCZE69:143044:481473:0928187:11+52:55
23Kovářík TomášKAM OK KameniceCZE59:281656:312771:3525187:34+53:18
24Stodgell Mark322 CHASERSGBR62:182257:122968:1522187:45+53:29
25Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLINGER72:493351:492265:4618190:24+56:08
26Gorczyca Jacek553 KS HADESPOL72:133150:432176:3632199:32+65:16
27Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. IDEN66:192658:413174:4731199:47+65:31
28Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL68:422855:002378:5533202:37+68:21
29Princ DavidTCB SK Technik České BudějovicCZE60:422170:214471:3926202:42+68:26
30Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE69:012956:252681:1036206:36+72:20
31Blidefalk Patrik701 OK SODERTORNSWE77:183656:522874:1930208:29+74:13
32Rodriguez Stephane305 PSNOFRA84:284155:502573:1129213:29+79:13
33Kubičko PetrSJH SJH Jindřichův HradecCZE72:363264:083780:4635217:30+83:14
34Auermüller VítN06 NER. BRNOCZE73:203475:384772:1127221:09+86:53
35Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAMGER68:262773:184681:2137223:05+88:49
36Viikmaa Indrek251 OK WESTEST77:083557:333089:1841223:59+89:43
37Koev Krasimir192 COMPASS-CROSSBUL78:343763:333686:5640229:03+94:47
38Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE80:473968:334080:2634229:46+95:30
39Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE79:213869:304284:1839233:09+98:53
40Kohout JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE87:064362:303490:5642240:32+106:16
41Nádeníček JosefNEK Nejdek OrienteeringCZE90:294471:474597:2046259:36+125:20
42Jonytis Darius475 DAINAVA OKLTU101:504765:243993:4344260:57+126:41
43Aster VladimírSLA SKOB SlanýCZE103:414864:513895:0745263:39+129:23
44De Mits Yves153 TROLBEL91:134583:054892:3843266:56+132:40
45Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. IIDEN99:514670:0343101:5747271:51+137:35
46Würz JiříLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE81:2740110:314982:2938274:27+140:11
 
Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SEHUN84:314268:3941disk
Gemmer Carsten231 BALLERUP OKDEN152:534941:399disk
Pompe Tilo343 SV ROBOTRON DRESDENGER48:093nest.
Klaška JanNERCZE65:5919
Odehnal RomanABM KOB ALFA BrnoCZE62:4235
Tereshenkov Valerii603 OK SMOLENSKRUSnest.
Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZEnest.
 
 
 
H45B (18)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:24143:09150:372147:100:00
2Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE54:35250:32250:251155:32+8:22
3Průšek PetrSTB TJ Stadion Nový BorCZE62:11453:22359:406175:13+28:03
4Weiss Robert272 OK77FIN63:52556:21764:5511185:08+37:58
5Faggyas László397 TIPO OCHUN67:38753:56563:539185:27+38:17
6Kaděra PavelHAV OB HavířovCZE64:07661:16960:327185:55+38:45
7Eisner LeoPVP VSS Přírodověda PrahaCZE70:381057:06861:388189:22+42:12
8Pap László397 TIPO OCHUN70:24955:03665:2112190:48+43:38
9Tejkal KarelZBP OOB SK ZbraslavCZE82:021353:48457:385193:28+46:18
10Dankó István397 TIPO OCHUN68:43862:311064:3110195:45+48:35
11Aerden Frank154 KOLBEL78:111265:501266:4614210:47+63:37
12Hejna StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE75:561168:551466:0213210:53+63:43
13Molnár Attila397 TIPO OCHUN83:111465:521376:1315225:16+78:06
14Zhao Dong211 LEARNJOY CHINACHN113:201578:041656:424248:06+100:56
 
Pavel JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE126:311686:1617nest.
Bonev Dian191 VARIANT 5BULdisk65:0711nest.
Yogev Raviv411 LEV HASHARON MENASHEISRdisk73:1115nest.
Kašpar LudvíkZAK OK Netopýr ZákupyCZE59:54353:213
 
 
 
H50A (53)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS39:27232:52442:201114:390:00
2Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:34129:03150:4915118:26+3:47
3Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaCZE44:39632:51343:442121:14+6:35
4Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER41:49437:261145:464125:01+10:22
5Poloprutský TomášVLI Slavia Liberec orienteerinCZE43:02533:40650:5016127:32+12:53
6Ray Tomas272 OK77FIN45:46835:50847:527129:28+14:49
7Teringl RadekVCB OB České BudějoviceCZE46:371136:49947:046130:30+15:51
8Tschamper Urs632 OLG STAFASUI49:581434:55745:575130:50+16:11
9Egei Tamas397 TIPO OCHUN46:08941:041645:013132:13+17:34
10Arrakoski Jori272 OK77FIN50:301733:14548:449132:28+17:49
11Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU47:071237:461249:3711134:30+19:51
12Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURGSUI50:011537:531349:2210137:16+22:37
13Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER45:13745:102250:2514140:48+26:09
14Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICESVK48:561337:201054:3422140:50+26:11
15Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO46:161039:261455:2023141:02+26:23
16Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDENGER51:261940:071555:2124146:54+32:15
17Škvor MartinKAM OK KameniceCZE53:332141:491851:3817147:00+32:21
18Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL51:462048:162547:558147:57+33:18
19Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE50:551847:432454:0521152:43+38:04
20Brechbühl Markus632 OLG STAFASUI50:271653:293350:0912154:05+39:26
21Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE56:102341:501957:1127155:11+40:32
22Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA55:582244:492157:4228158:29+43:50
23Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DONRUS62:193043:552056:4226162:56+48:17
24Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTOFIN60:122746:472360:2931167:28+52:49
25Lataste Pierre297 CO COLMARFRA63:183152:233151:5118167:32+52:53
26Zilling Staffan701 OK SODERTORNSWE58:392551:312960:3732170:47+56:08
27Hájek JiříONO SKOB OstrovCZE60:412852:293258:1730171:27+56:48
28Lederer PavelDOK OK DoksyCZE59:272650:232762:4734172:37+57:58
29Sochor TomášHAV OB HavířovCZE64:093452:223057:4429174:15+59:36
30Sandén Olle701 OK SODERTORNSWE64:123550:542862:2833177:34+62:55
31Kateliev Rumen195 BEGUN VARNABUL57:152457:023764:5236179:09+64:30
32Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLINGER63:523361:164064:5537190:03+75:24
33Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA61:422961:554168:2440192:01+77:22
34Renner Claes701 OK SODERTORNSWE75:343755:273568:2941199:30+84:51
35Holec HonzaMOV SKOB OstravaCZE77:023958:303865:3038201:02+86:23
36Špičák AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZE77:454170:494262:5435211:28+96:49
37Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN63:263282:244666:0639211:56+97:17
38Hlaváček LubomírPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE77:344060:273975:3742213:38+98:59
39Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLINGER97:084649:562676:2543223:29+108:50
40Melichar JaromírLLI TJ Loko LiberecCZE76:313871:094377:4944225:29+110:50
41Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL70:223674:084485:2345229:53+115:14
42Kulhavá JarmilaSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE92:024356:243688:5647237:22+122:43
43Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE90:164287:184790:4248268:16+153:37
44Bolton Mike323 KERNOMVGBR95:024581:324592:4950269:23+154:44
45Heywood Peter323 KERNOMVGBR104:104796:154987:3546288:00+173:21
46Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSSBUL94:4344102:195091:1549288:17+173:38
47Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE110:284888:4748114:0151313:16+198:37
 
Donner Jan272 OK77FIN40:59330:592disk
Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKLTUdisk54:323453:3119
Olisauskas Raimondas359 TSC BERLINGER41:081755:2525
Ottesen AnNERCZE50:2313
Tichý MartinSJH SJH Jindřichův HradecCZE53:5420
Izgorodin Mikhail603 OK SMOLENSKRUSnest.
 
 
 
H50B (27)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE43:55638:24140:421123:010:00
2Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE38:35244:54543:472127:16+4:15
3Havel LeošVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE42:25438:41248:068129:12+6:11
4Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE40:43343:51348:119132:45+9:44
5Kubec PavelSTB TJ Stadion Nový BorCZE44:25743:53446:295134:47+11:46
6Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:05145:41651:4711135:33+12:32
7Řeháček PetrSBR SKOB BruntálCZE43:20549:27845:543138:41+15:40
8Lönnfeldt Erik272 OK77FIN46:13846:32756:1918149:04+26:03
9Kavka JiříSCP OK Sparta PrahaCZE48:291255:041447:447151:17+28:16
10Zagyi László397 TIPO OCHUN48:121151:031053:0714152:22+29:21
11Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE59:031749:48947:106156:01+33:00
12Pärnik Jyri252 MYRACARUEST51:181554:041152:0812157:30+34:29
13Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK47:01954:151356:1717157:33+34:32
14Rykala KarelVAM OOB VamberkCZE50:531461:301752:1013164:33+41:32
15Hnik Paul252 MYRACARUEST64:472054:121246:114165:10+42:09
16Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE57:001656:221565:0520178:27+55:26
17Hanč JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE47:041076:552055:5716179:56+56:55
18Melichar IgorPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE48:391395:242349:3010193:33+70:32
19Čivrný PavelVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE62:531967:211876:2422206:38+83:37
20Boucher Yves309 VINCENNESFRA60:211880:542165:5721207:12+84:11
21Záveský RichardCET TJ Loko Česká TřebováCZE68:222191:062258:4219218:10+95:09
22Mellan MartinTUV SOK TJ TurnovCZE77:302473:331987:4724238:50+115:49
 
Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL69:3122101:2124disk
Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLINGER72:3323vzdal82:1623
Procházka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE61:231654:3915
Novák PetrTJP TJ Sokol TrojaCZEnest.
Schindler JiříTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZEnest.
 
 
 
H55A (49)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:13137:17245:491130:190:00
2Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE50:36338:35348:012137:12+6:53
3Kožina PetrPGP SK PragaCZE49:25240:34651:124141:11+10:52
4Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE50:48436:02154:249141:14+10:55
5Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL56:26839:58448:483145:12+14:53
6Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN52:46540:22558:3418151:42+21:23
7Mamis Girts451 MONA OKLAT57:571144:161451:155153:28+23:09
8Pierlot André151 C.O. LIÉGEBEL60:031843:511351:296155:23+25:04
9Rutz Markus632 OLG STAFASUI57:18945:551854:238157:36+27:17
10Rohweder Arne632 OLG STAFASUI55:59746:502054:5311157:42+27:23
11Bikelis Vytautas474 LABIRINTASLTU58:031245:091656:0114159:13+28:54
12Mikalauskas Robertas477 SAULELTU58:411349:102251:296159:20+29:01
13Frilander Heikki276 OK TRIANFIN63:392542:17755:1213161:08+30:49
14Montemont Patrice304 ORIENTALPFRA53:23650:582757:0917161:30+31:11
15Albahn Henrik712 LYNGBY OKSWE57:351043:141061:0423161:53+31:34
16Konopáč JiříTUR OOB TJ TurnovCZE60:261946:441959:0219166:12+35:53
17Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OKDEN58:571450:342657:0816166:39+36:20
18Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL60:432050:192456:3115167:33+37:14
19Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE62:002244:471561:1724168:04+37:45
20Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OKLTU59:411745:391764:3030169:50+39:31
21Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSSBUL63:412643:461262:5229170:19+40:00
22Erdal Helge Magnus511 SAMNANGER ILNOR65:562950:222554:5512171:13+40:54
23Kettner PavelHCE TJ HostiviceCZE66:103143:08962:3827171:56+41:37
24Beneš JosefSJC Sportcentrum JičínCZE62:262348:332162:5128173:50+43:31
25Chernykh Sergei599 KHIMKIRUS58:591549:202366:3834174:57+44:38
26Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORFSUI59:101651:532866:3633177:39+47:20
27Boehme Andre347 OLG REGENSBURGGER62:502453:523161:5626178:38+48:19
28Kuokkanen Juri271 INUS LPRFIN64:392752:592961:4025179:18+48:59
29Bayburin Rais593 UFA UNITEDRUS61:102160:083860:5622182:14+51:55
30Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZE64:502857:063460:1921182:15+51:56
31Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURGGER66:003056:323364:5331187:25+57:06
32Hošek LadislavSCP OK Sparta PrahaCZE73:433653:113066:5635193:50+63:31
33Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OKDEN70:513358:213665:5032195:02+64:43
34Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE72:483457:203572:5341203:01+72:42
35Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL72:573562:073968:2939203:33+73:14
36Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOKDEN78:563854:293278:0942211:34+81:15
37Bentsen Jens232 OK OST BIRKERODDEN77:273770:484168:1036216:25+86:06
38Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL81:084067:274068:1638216:51+86:32
39Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL79:403975:014368:1537222:56+92:37
40Galle Ole228 TISVILDE HEGN OKDEN88:004159:053780:2443227:29+97:10
41Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. IDEN119:384471:484269:4740261:13+130:54
42Jakobsen Jan230 OK OESTDEN97:134284:064498:4846280:07+149:48
43Markovich Nikolai271 INUS LPRFIN110:124386:204692:2745288:59+158:40
44Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGEBEL120:284586:074591:3544298:10+167:51
45Johanson Torbjorn701 OK SODERTORNSWE159:364643:1611159:5348362:45+232:26
46Florin Jacques151 C.O. LIÉGEBEL201:5947117:1247110:1447429:25+299:06
 
Jakobsson Anders701 OK SODERTORNSWEdisk42:21854:3110
Romanovský AloisSJH SJH Jindřichův HradecCZE67:3232disk59:4020
Ryhiner Gerhard636 OLG WEISSLINGENSUInest.
 
 
 
H55B (19)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE39:21236:41142:251118:270:00
2Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE41:34338:40246:244126:38+8:11
3Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:27147:38646:143132:19+13:52
4Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE47:19642:43456:088146:10+27:43
5Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU46:48552:00948:495147:37+29:10
6Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNASWE42:08463:101145:142150:32+32:05
7Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSKBLR58:261140:00352:497151:15+32:48
8Divecký JosefSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE59:021246:28563:539169:23+50:56
9Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 42FRA57:21952:011065:1610174:38+56:11
10Peter Krogh230 OK OESTDEN59:201350:36776:3017186:26+67:59
11Slabý VáclavOLP PSK Olymp PrahaCZE64:101570:331351:516186:34+68:07
12Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZE53:06874:591566:3211194:37+76:10
13Pěnička LiborTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE57:321077:021666:4612201:20+82:53
14Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE60:561474:161469:3414204:46+86:19
15Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDALAT66:201669:371270:0415206:01+87:34
16Kraus Bret634 LTS kOLibriSUI107:581751:42872:4016232:20+113:53
 
Kaloč VítězslavKVS SKOB Kobra VsetínCZEvzdaldisk68:0013
Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK50:367diskvzdal
Vydra PavelPEN OK RECO SportCZE29:13ms
 
 
 
H60A (40)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE33:33232:29140:101106:120:00
2Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:18132:33247:2710112:18+6:06
3Mindaugas Dinda475 DAINAVA OKLTU34:31335:12443:262113:09+6:57
4Jovaišas Rimas475 DAINAVA OKLTU39:03734:08343:443116:55+10:43
5Novotný OtakarTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE38:04635:41544:284118:13+12:01
6Zdráhal RobertOOL SK Haná orienteeringCZE36:02441:57944:426122:41+16:29
7Jakobi ZdeněkHAV OB HavířovCZE42:351137:55744:345125:04+18:52
8Eudier Patrick306 COBSFRA43:171437:38645:479126:42+20:30
9Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESISLAT42:16943:361445:007130:52+24:40
10Hones Sepp122 HSV RIEDAUT46:101842:051045:118133:26+27:14
11Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:00546:391651:3512135:14+29:02
12Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE49:462542:061147:5311139:45+33:33
13Peissard BernardDKL KOB KladnoCZE39:40839:19860:4721139:46+33:34
14Kulhavý JosefSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE43:361545:091552:5114141:36+35:24
15Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OKLAT49:182342:481351:4213143:48+37:36
16Gazdačko MilanSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE42:411247:091754:4417144:34+38:22
17Bjarrenholt Eddie704 RANAS OKSWE42:211042:391262:0723147:07+40:55
18Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE44:381648:262158:2619151:30+45:18
19Hanzl VlastimilVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:551355:122254:1716152:24+46:12
20Schou Henning236 OK SNABDEN48:141957:052653:5415159:13+53:01
21PoËdras Daniel296 CO VANNESFRA49:302457:012559:3420166:05+59:53
22Duda Kostas472 RUDAMINA OKLTU45:591756:032464:1224166:14+60:02
23Dimitrov Dimitar321 POTOCGBR63:223447:252056:3018167:17+61:05
24Zlatkus Ričardas477 SAULELTU54:012947:241966:0928167:34+61:22
25Talja Keijo272 OK77FIN51:272747:191871:2732170:13+64:01
26Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OKDEN54:423059:002960:4822174:30+68:18
27Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL48:472161:103364:4426174:41+68:29
28Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL49:522655:572372:0233177:51+71:39
29Le Calvez Jeno291 LORIENTFRA53:582859:293068:4129182:08+75:56
30Picard Jean-pierre306 COBSFRA48:492261:083275:2934185:26+79:14
31Wald FrantišekFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE55:133160:353170:2131186:09+79:57
32Bugár József401 BOF BUDAORSHUN56:043258:112876:1435190:29+84:17
33Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWAPOL64:373562:543464:4727192:18+86:06
34Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL77:313757:592769:5230205:22+99:10
35Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN63:103389:423593:0238245:54+139:42
36Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL81:353897:033785:0237263:40+157:28
37Janošík AntonínUOL SOB OlomoucCZE83:033996:4336108:3439288:20+182:08
 
Jahn PavelSCP OK Sparta PrahaCZE48:1820disk64:2725
Magyar János402 TÁJREND SEHUN70:0236disk81:0136
Gurka JiříTUV SOK TJ TurnovCZEnest.
 
 
 
H60B (15)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:58132:29144:022115:290:00
2John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE41:50233:34245:043120:28+4:59
3Novák TomDOK OK DoksyCZE55:41635:19343:391134:39+19:10
4Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA IILTU65:07944:40549:594159:46+44:17
5Francke KarelNERCZE48:37364:071250:505163:34+48:05
6Henek MilanRBK SK Radioklub BlanskoCZE60:18751:28757:266169:12+53:43
7Böhm KarelTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE66:341047:11662:138175:58+60:29
8Pavlík MiroslavLIT KOB LitvínovCZE71:361161:20958:157191:11+75:42
9Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORFGER64:44863:121174:4911202:45+87:16
10Gylys Edmundas475 DAINAVA OKLTU97:141553:22863:389214:14+98:45
11Šabatka PetrSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE74:271276:531386:0212237:22+121:53
12Chalupa TomášKVS SKOB Kobra VsetínCZE82:191490:401469:1110242:10+126:41
 
Juckelandt Wolf-Gerold343 SV ROBOTRON DRESDENGER50:11439:014vzdal
Maliňák JosefSVS Orientklub VsetínCZE75:411362:1910nest.
Horák PetrTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE51:005nest.
 
 
 
H65A (39)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL38:58332:16142:151113:290:00
2Hickethier ManfredVLI Slavia Liberec orienteerinCZE37:44233:06243:312114:21+0:52
3Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:32133:40345:064115:18+1:49
4Hudský VlastimilTUR OOB TJ TurnovCZE40:04437:09647:086124:21+10:52
5Thorsson Ove706 IK TRENNESWE42:46840:561144:093127:51+14:22
6Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE45:481137:18745:485128:54+15:25
7Chmelík AlešVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:42736:17449:599128:58+15:29
8Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYSSUI44:091037:01552:3115133:41+20:12
9Horáček MiroslavVLI Slavia Liberec orienteerinCZE47:151240:011050:4210137:58+24:29
10Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZE51:431738:32949:007139:15+25:46
11Peterka FrantišekTJP TJ Sokol TrojaCZE41:20538:21864:1326143:54+30:25
12Valter PetrKBP KBP PrahaCZE42:22653:312349:178145:10+31:41
13Farař JaroslavVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE43:17946:571555:0719145:21+31:52
14Jelínek PetrTZL SKOB ZlínCZE47:491347:581751:4212147:29+34:00
15Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:351442:131258:0423148:52+35:23
16Jakubec JindřichTUR OOB TJ TurnovCZE52:191847:551651:2711151:41+38:12
17Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARKAUS49:201550:011955:1920154:40+41:11
18Folander Kim222 FSK ORIENTERINGDEN53:172143:241361:5325158:34+45:05
19Makovicka Libor297 CO COLMARFRA52:251949:231859:2924161:17+47:48
20Stárek JiříSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE58:162550:212057:0922165:46+52:17
21Langr StanislavSNA TJ START NáchodCZE58:402661:072553:2317173:10+59:41
22Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL55:072369:213352:2114176:49+63:20
23Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE54:152269:083154:4018178:03+64:34
24Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE81:353545:371457:0121184:13+70:44
25Matthews Richard101 LOST SHENTON PARKAUS51:071682:013451:5213185:00+71:31
26Kubát JaroslavSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE60:242751:122174:0830185:44+72:15
27Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE52:332068:173065:3728186:27+72:58
28Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICEPOL66:563052:122269:0629188:14+74:45
29Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZE63:332966:012864:4027194:14+80:45
30Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL56:302469:083177:3032203:08+89:39
31Sol Michel295 OPA MONTIGNYFRA61:312862:452681:0934205:25+91:56
32Tvrdek VojtěchTUR OOB TJ TurnovCZE79:333457:532476:0031213:26+99:57
33Orálek MiroslavTTR OOB TřebíčCZE72:513262:522779:5733215:40+102:11
34Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL74:293383:023598:3035256:01+142:32
35Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE89:173697:153698:5336285:25+171:56
 
Cicenas Rimantas474 LABIRINTASLTUdiskdisk52:3316
Olsson Gert707 SOLSWE68:383167:5929disk
Baudoin Jean Paul300 0615 NICEFRAnest.
Uher PetrVSP USK PrahaCZEnest.
 
 
 
H65B (22)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:43132:47240:101113:400:00
2Babický TomášRUM ZOOB RumburkCZE44:39438:32346:413129:52+16:12
3Pospíšill KarelVRB Sportovní klub ve Vrbně poCZE44:25345:35557:259147:25+33:45
4Molnár Gábor392 HSE BUDAPESTHUN55:451343:25449:204148:30+34:50
5PospÍŠil JiříTUV SOK TJ TurnovCZE49:39646:03653:407149:22+35:42
6Hlaváč JaroslavSMB SKOB Sig-Mat Mladá BoleslaCZE51:52946:43752:516151:26+37:46
7Anne Roger307 CO AMBIEUFRA45:22551:20857:3410154:16+40:36
8Barták JiříCHA OK ChrastavaCZE52:231154:381250:595158:00+44:20
9Dokoupil VladimírVBM VSK Mendelu BrnoCZE50:40855:411356:058162:26+48:46
10Woźniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL57:021652:551164:5912174:56+61:16
11Blecha LadislavTRT KOS TřešťCZE56:461551:20869:0016177:06+63:26
12Fiala MilošKSH OB Kašperské HoryCZE56:331457:591464:3911179:11+65:31
13Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:381260:471565:2114180:46+67:06
14Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAUGER65:171951:421065:2215182:21+68:41
15Zelený VladimírPGP SK PragaCZE59:071764:541665:1213189:13+75:33
16Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE83:172184:361886:1717254:10+140:30
17Keskimäki Seppo274 SALPANAWIFIN73:202091:402089:4118254:41+141:01
18Kolský AlexanderPGP SK PragaCZE61:4918181:5621100:0819343:53+230:13
 
Babák JiříZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE50:007disk46:252
Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGGERdisk87:1919disk
Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU43:07231:191disk
Peeters Andre153 TROLBEL52:041065:0917nest.
 
 
 
H70 (23)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE35:33228:45134:24198:420:00
2Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER45:31736:46334:302116:47+18:05
3Bobach Poul233 AALBORG OKDEN43:05636:36238:014117:42+19:00
4Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:52150:24939:506125:06+26:24
5Lindblom Ingemar702 OK ORINTOSWE47:07943:02438:065128:15+29:33
6Buriánek JaromírSCP OK Sparta PrahaCZE39:01350:04842:578132:02+33:20
7Hrobař RudolfSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE42:06449:52741:037133:01+34:19
8Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:52550:301045:5310139:15+40:33
9Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE46:29848:25546:0511140:59+42:17
10Penttinen Juha280 MESIK HELSINKIFIN48:591064:111437:243150:34+51:52
11Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE58:191451:031144:179153:39+54:57
12Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL62:181660:071352:4714175:12+76:30
13Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXEDEN56:411270:251652:4013179:46+81:04
14Dubský JosefSUL OOB TJ Slavoj Ústí nad LabCZE59:031571:271751:2112181:51+83:09
15Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE66:201859:141257:0616182:40+83:58
16Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE57:591364:551575:0722198:01+99:19
17Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE63:021784:491864:5219212:43+114:01
18Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXEDEN67:281998:442165:0220231:14+132:32
19Dvořák JaromírPGP SK PragaCZE74:292098:182059:0518231:52+133:10
20Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXEDEN79:162197:311981:1123257:58+159:16
 
Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXEDEN55:1811disk54:5215
Svendsen Ole229 OK ROSKILDEDENdisk49:28657:1817
Soviš IvanSBR SKOB BruntálCZE88:352271:1021
 
 
 
H75 (16)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN49:18343:00142:191134:370:00
2Havlík JaroslavSJC Sportcentrum JičínCZE59:03747:27243:212149:51+15:14
3Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:33161:32445:193155:24+20:47
4Güth Hans351 ESV LOK DESSAUGER49:03261:37548:125158:52+24:15
5Gřunděl IvanSJH SJH Jindřichův HradecCZE58:14653:36351:547163:44+29:07
6Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE50:45470:25746:504168:00+33:23
7Novotný PetrPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE73:53964:15656:128194:20+59:43
8Antoine Régis294 CO MONTCEAUFRA75:401073:15874:2612223:21+88:44
9Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZE81:561285:111074:1511241:22+106:45
10Kempf Adolf631 KTV ALTDORFSUI89:341376:26975:5013241:50+107:13
11Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL76:3711120:111165:3110262:19+127:42
12Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER97:3414126:401291:4614316:00+181:23
13Kalinin Boris605 KGBL MOSCOWRUS110:1815135:3313101:0515346:56+212:19
 
Novotný FrantišekPUL OOB USK Slavie Ústí n.L.CZE51:185disk48:236
Larsen Flemming227 HELSINGOR SOKDEN67:588disk62:449
Wysocki Stanisław555 OLBnO WARSZAWAPOL139:1716198:1514vzdal
 
 
 
T10 (44)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Junek MatoušSTH SK StudenecCZE23:18227:38722:41373:370:00
2Donner Jeremy272 OK77FIN25:14327:49823:31676:34+2:57
3Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:04132:521620:42276:38+3:01
4Hančová KarolínaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE29:42629:251326:331185:40+12:03
5Matics Marcell391 MAFC BUDAPESTHUN26:41437:332224:22888:36+14:59
6Čivrná EliškaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE40:362125:58223:11489:45+16:08
7Junek ŠimonSTH SK StudenecCZE30:04733:151727:071290:26+16:49
8Létal JonášSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE40:161927:36623:20591:12+17:35
9Klose AlbertSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE40:131828:191124:15792:47+19:10
10Létal HynekSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE40:192028:181024:37993:14+19:37
11Šimůnková MichaelaTAP KOB TRETRA PrahaCZE33:001031:011429:421593:43+20:06
12Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE42:112328:05926:081096:24+22:47
13Panáčková AlžbětaN02 NER. SMIŘICECZE36:251431:111530:581898:34+24:57
14Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDENGER43:322527:12528:301399:14+25:37
15Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL34:081233:241831:512099:23+25:46
16Kutlvašrová PavlaVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE38:381729:201232:1321100:11+26:34
17Minařík JosefVCB OB České BudějoviceCZE34:001133:271932:5922100:26+26:49
18Priehoda ErikPGP SK PragaCZE38:311638:262329:5116106:48+33:11
19Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE61:083126:28319:211106:57+33:20
20Stehlíková TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE32:23841:472535:4326109:53+36:16
21Brettl TobiášPGP SK PragaCZE32:39949:022728:4314110:24+36:47
22Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE35:241349:072831:4519116:16+42:39
23Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJATFIN52:183034:032034:3923121:00+47:23
24Finstrlová DenisaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:181553:343134:5125125:43+52:06
25Kutlvašr VladimírVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE42:132451:462939:2628133:25+59:48
26Fecko RichardNEK Nejdek OrienteeringCZE44:382647:232642:3729134:38+61:01
27Rohan VilémPVP VSS Přírodověda PrahaCZE51:522936:092183:3137171:32+97:55
28Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE67:403352:173060:5533180:52+107:15
29Šťovíček FilipDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE67:023279:383462:3534209:15+135:38
30Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZE167:393461:183364:0435293:01+219:24
 
Tkáč JakubTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE50:3928disk52:3332
Kalinová LisaSPC SPORTICUS teamCZEdiskdiskdisk
Kalinová EllaSPC SPORTICUS teamCZE47:512740:2724disk
Vlašímská KarolínaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZEnest.81:163573:5436
Ouhrabka VítSPC SPORTICUS teamCZEdiskdiskdisk
Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEdisk52:1231
Anděl RobinVPM KOS Slavia PlzeňCZE41:342227:054
Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE27:27525:251
Lhotský JakubNERCZE58:4232
Lhotský DavidNERCZEDisk
Kuncová AdélaROZ OK RoztokyCZE45:1430
Petriláková Amálie RebekaDOR OK DobříšCZE30:5217
Feřtová AnežkaN09 NER. LIBEREC 6CZE34:4024
Šebelka JakubVLI Slavia Liberec orienteerinCZE37:5527
 
 
 
T10P (78)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:40118:47118:57157:240:00
2Janošík IvanVCB OB České BudějoviceCZE28:56423:00320:39272:35+15:11
3Votava VojtěchVLI Slavia Liberec orienteerinCZE31:34623:11422:08376:53+19:29
4Tejkalová EliškaZBP OOB SK ZbraslavCZE28:31324:45626:11479:27+22:03
5Vlčková MarkétaVIC OB VizoviceCZE26:52226:16927:51780:59+23:35
6Kučerka RadekSTB TJ Stadion Nový BorCZE30:18531:101526:43588:11+30:47
7Zaoralová BarboraVRB Sportovní klub ve Vrbně poCZE36:391828:391129:131094:31+37:07
8Mrkvica JanZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE36:011630:251433:001799:26+42:02
9Minařík FrantišekVCB OB České BudějoviceCZE34:00933:251933:0518100:30+43:06
10Bultrowicz Franciszek553 KS HADESPOL31:34637:472831:2113100:42+43:18
11Janata MatějDKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:34834:352335:5123103:00+45:36
12Panáčková JohanaN02 NER. SMIŘICECZE42:082130:221331:0712103:37+46:13
13De Mits Viek153 TROLBEL43:522232:431729:5511106:30+49:06
14Nowak Zofia553 KS HADESPOL35:461540:363131:3314107:55+50:31
15Blidefalk Amanda701 OK SODERTORNSWE35:411436:202635:5924108:00+50:36
16Volkova Maja672 VZA ŽILINASVK37:481938:482936:3025113:06+55:42
17Nedbalová MagdalenaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE35:241249:094332:4215117:15+59:51
18Matis Luca391 MAFC BUDAPESTHUN48:132441:483428:218118:22+60:58
19von Dalowski Mila342 POST SV DRESDENGER35:181146:013639:4929121:08+63:44
20Uhlířová MarieLBE TJ Lokomotiva BerounCZE49:092629:321247:4638126:27+69:03
21Jeřábek VojtěchN07 NER. PRAHA 198-ICZE51:453141:443342:1432135:43+78:19
22Junek KryštofSTH SK StudenecCZE65:183735:062540:1730140:41+83:17
23Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURGGER62:503639:123039:0628141:08+83:44
24Komárková RadkaSJH SJH Jindřichův HradecCZE48:582549:414450:0442148:43+91:19
25Cichra PatrikTAP KOB TRETRA PrahaCZE47:212359:534647:4437154:58+97:34
26Pavlík TobiášLIT KOB LitvínovCZE61:393548:214152:2343162:23+104:59
27Eisner FloraPVP VSS Přírodověda PrahaCZE81:064133:071856:3445170:47+113:23
28Marek DominikRUM ZOOB RumburkCZE79:084060:004733:4419172:52+115:28
29Ouhrabková BáraSPC SPORTICUS teamCZE60:493465:224968:1750194:28+137:04
30Logvinenko Vasilii607 ORIENTA-KUNCEVORUS39:0620120:005637:5427197:00+139:36
31Sebera HugoSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE74:333882:155456:5446213:42+156:18
32Lhotský MarekDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE82:544276:585159:4947219:41+162:17
33Kučerková AdélaSTB TJ Stadion Nový BorCZE78:233979:555269:1051227:28+170:04
34Marhoulová AlžbětaPGP SK PragaCZE59:093262:1448116:0954237:32+180:08
35Lhotská LindaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE95:454481:125372:0152248:58+191:34
36Rawding Zoe MarieNERCZE144:434751:324564:4849261:03+203:39
37Létalová EvaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE97:504675:055088:2153261:16+203:52
 
Uhlířová EliškaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE49:4227Disk49:1639
Zápotocký TomášSLA SKOB SlanýCZEdisk25:37728:599
Jirout VilémSNA TJ START NáchodCZE36:201725:377disk
Good MarieSBR SKOB BruntálCZEdisk48:234260:4648
Štembera OskarTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE50:582945:1235
Balázs SágiNERCZE37:002740:5931
Schwarzová Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK34:582435:4122
Baago Freya221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDENnest.45:4434
Drahoňovský JakubTUR OOB TJ TurnovCZE34:221033:2720
Pecánek MatějTEP Tempo PrahaCZE96:374592:4655
Schwarzová Katarína674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK34:222134:2821
Andělová ViktorkaVPM KOS Slavia PlzeňCZE35:351332:4216
Németi BoriNERCZE22:202
Kofroň JanNERCZE27:216
Podlipný FilípekNPA SK LOB Nová PakaCZE34:2120
Westerholm LauriNERCZE23:365
Bouzek DavidSVS Orientklub VsetínCZEvzdal
Blažková KarolínaTUR OOB TJ TurnovCZE34:2722
Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEISR28:3510
Arkhipova DariaNERCZE48:1540
Erben VojtěchNERCZE47:2238
Fedorenko MatyášNERCZE47:3739
Kofroň OndřejNERCZE50:0341
Šimůnková MarkétaCHA OK ChrastavaCZEdisk
Blum BenedekNERCZE41:0632
Kunc KryštofROZ OK RoztokyCZE46:4136
Gottfried ŠtěpánVCB OB České BudějoviceCZE52:5844
Bauerová LucieSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE45:4535
Chovancová JulieN15 NER. BOR U TACHOVACZEdisk
Ruszová SvatavaKUN TJ Sokol KunvaldCZE37:1626
Feřtová EliškaN09 NER. LIBEREC 6CZE32:4816
Krtička JáchymCHA OK ChrastavaCZE46:5037
Beran MatoušTZL SKOB ZlínCZE42:3333
Francke MatějNERCZEdisk
Neyrinck NinaNERCZE94:1343
Křepela DanielTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE51:0130
Křepela AdamTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE50:4228
Fuják AdamHAV OB HavířovCZEDisk
Filip TomášSBR SKOB BruntálCZE60:1233
Brožíková BarynkaJIL OK JilemniceCZE50:0240
Jordanov Simeon193 KSO VALDI SOFIABULnest.
 
 
 
T-OPEN (21)
místoJménoOddílStátE1E2E3ČasZtráta
1Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:12122:03125:35182:500:00
2Rivlin Gal412 EMEK HEFER OCISR35:14222:29225:38283:21+0:31
3Chen David412 EMEK HEFER OCISR37:54538:52630:565107:42+24:52
4Yanusov Doron412 EMEK HEFER OCISR37:57639:10731:026108:09+25:19
5Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE36:36336:02537:5511110:33+27:43
6Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OCISR75:141433:23326:063134:43+51:53
7Budská ZuzanaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE42:23839:31858:1414140:08+57:18
8Tihonov Stav412 EMEK HEFER OCISR73:041333:31436:099142:44+59:54
8Procházková JitkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE53:03945:05944:3612142:44+59:54
10Vadraro Yali412 EMEK HEFER OCISR73:001275:421426:224175:04+92:14
11Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN67:431158:561251:0813177:47+94:57
12Alcalay Ari412 EMEK HEFER OCISR75:571575:191336:078187:23+104:33
13Máslo MiroslavSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE114:371994:311575:2515284:33+201:43
 
Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWAPOLDisk47:161037:4710
Trakimiené Ilona477 SAULELTU97:021889:0916
Bruylant Yoline152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL62:1710disk
Koutová NaděždaNEK Nejdek OrienteeringCZE41:09747:3011
Hlushko Tetiana801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR80:5517
Zemková PavlínaSLA SKOB SlanýCZE37:184
Dostálová BarboraVRL OOS TJ Spartak VrchlabíCZE33:277
Zhuravlova Inna801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR80:3716