Bohemia 2017pá 28.07.2017 14:32
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 LOST SHENTON PARKAUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
2Nicole Davis101 LOST SHENTON PARKdiskdisk
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
3Anthea Feaver101 LOST SHENTON PARK
4Liz Abbott101 LOST SHENTON PARK48:201138:199
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
175Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARK49:201550:0119154:40+41:11
251Matthews Richard101 LOST SHENTON PARK51:071682:0134185:00+71:31
 
 
 
121121 OJE WAPPLERAUT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
316Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLER75:213193:3434239:01+113:45
 
 
 
122122 HSV RIEDAUT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
308Haider Anna122 HSV RIED70:264073:3453199:47+86:40
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
107Hones Sepp122 HSV RIED46:101842:0510133:26+27:14
 
 
 
151151 C.O. LIÉGEBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06161:030:00
710Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGE46:351821:41291:27+30:24
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
11Leyimangoye Judith151 C.O. LIÉGE179:3215
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
89Pierlot André151 C.O. LIÉGE60:031843:5113155:23+25:04
4413Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGE120:284586:0745298:10+167:51
4612Florin Jacques151 C.O. LIÉGE201:5947117:1247429:25+299:06
 
 
 
152152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
2040Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS89:122240:3616178:14+114:23
 
 
 
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
2239Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS66:303237:0613163:59+46:35
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
1521Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS135:5315127:0216380:40+256:44
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
1841Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS67:291758:4714194:22+64:29
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
2731Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS72:553076:4130215:00+89:44
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
2529Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS65:072170:2427214:47+98:25
2734Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS69:312575:3129226:01+109:39
2822Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:272961:0121228:42+112:20
2926Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:5030102:0130286:00+169:38
3025Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS95:0932102:1131291:52+175:30
3136Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS87:1631108:4232318:23+202:01
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
2743Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS103:0131120:5731318:42+188:11
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
1117Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS59:091560:4812170:51+63:04
1716Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS54:351286:2817206:47+99:00
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
4330Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS124:2364125:0771354:13+241:06
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
3846Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS111:404385:1744317:10+140:13
 
 
 
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061175:230:00
920Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS84:53770:0811247:35+72:12
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
2438Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS79:412560:2114253:26+115:16
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
2837Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS68:422855:0023202:37+68:21
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
4135Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS70:223674:0844229:53+115:14
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
44Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS69:3122101:2124
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
533Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS56:26839:584145:12+14:53
1818Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS60:432050:1924167:33+37:14
3524Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS72:573562:0739203:33+73:14
3827Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:084067:2740216:51+86:32
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
2823Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS49:522655:5723177:51+71:39
3414Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS77:313757:5927205:22+99:10
3645Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:353897:0337263:40+157:28
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
3042Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS56:302469:0831203:08+89:39
3419Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS74:293383:0235256:01+142:32
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
1232Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS62:181660:0713175:12+76:30
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
1115Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS76:3711120:1111262:19+127:42
 
 
 
T-OPEN (21)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03182:500:00
28Bruylant Yoline152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS62:1710
 
 
 
153153 TROLBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
1854De Mits Noor153 TROL65:202140:4517160:08+96:17
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
1452Bourgonjon Ellen153 TROL70:458114:4915284:51+160:55
 
 
 
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
1750Deschepper Ellen153 TROL66:162061:2516193:24+75:23
 
 
 
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
2355De Mits Thor153 TROL64:452953:5925171:57+109:47
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25271:390:00
749De Clercq Rune153 TROL29:37637:58989:47+18:08
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
3653De Mits Wolf153 TROL52:353338:2732165:14+76:17
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
57Van Bealen Michael153 TROLdisk50:3424
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
312133De Clercq Bob153 TROL84:453374:2427286:01+147:51
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
4451De Mits Yves153 TROL91:134583:0548266:56+132:40
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
48Peeters Andre153 TROL52:041065:0917
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
1356De Mits Viek153 TROL43:522232:4317106:30+49:06
 
 
 
154154 KOLBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:051156:480:00
560Aerden Eske154 KOL71:39484:495237:03+80:15
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
3359Delanghe Anne-marie154 KOL89:143586:0833259:57+134:41
 
 
 
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
2461Aerden Torben154 KOL58:452866:3627186:40+124:30
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:091147:100:00
1158Aerden Frank154 KOL78:111265:5012210:47+63:37
 
 
 
155155 D-TEAM ANTWERPENBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
3062Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPEN96:033476:1230263:03+126:27
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
666Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPEN46:52575:5015176:05+42:44
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
68Houben Ellen155 D-TEAM ANTWERPEN49:561239:178
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
264Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPEN69:12242:112184:52+7:55
3365Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPEN95:243566:2141255:57+79:00
63Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPEN108:4241disk
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
1267van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPEN73:541145:4716195:00+23:39
2569Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPEN85:152957:4631224:18+52:57
 
 
 
156156 HAMOKBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
1373Keuppens Wout156 HAMOK95:332039:0110198:32+44:38
1971Deferme Miel156 HAMOK112:372154:3618260:42+106:48
47Keuppens Wout156 HAMOK
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
2372Melis Toon156 HAMOK80:231680:1030251:54+84:53
 
 
 
171171 KSO BNTU MINSKBLR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
1275Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSK50:51870:4618182:48+64:33
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
774Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSK58:261140:003151:15+32:48
 
 
 
191191 VARIANT 5BUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
1788Ilieva Elena191 VARIANT 544:501952:4620139:20+75:29
87Aleksandrova Emili191 VARIANT 539:4516
 
 
 
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19259:550:00
12102Georgieva Julia191 VARIANT 533:28657:4216128:06+68:11
16103Atanasova Ivet191 VARIANT 567:141667:2717227:12+167:17
17105Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 591:361787:3618289:42+229:47
 
 
 
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
1085Ilieva Yana191 VARIANT 541:20438:1114123:51+24:45
1383Nenkova Reneta191 VARIANT 556:421841:4217150:03+50:57
2082Hristova Plamena191 VARIANT 563:522449:1723173:56+74:50
2284Vasileva Anzhela191 VARIANT 566:432653:2825183:51+84:45
2486Petrova Yoanna191 VARIANT 561:462366:3627190:01+90:55
 
 
 
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
280Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:041117:34+0:10
5106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:2116120:38+3:14
2079Boneva Betina191 VARIANT 555:492147:1223159:41+42:17
 
 
 
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:291132:170:00
12104Simeonova Nevena191 VARIANT 563:161058:3317175:28+43:11
1381Iljeva Tsveta191 VARIANT 571:011448:0610177:10+44:53
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
1278Dimova Desislava191 VARIANT 584:181361:1911226:21+102:25
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
1477Angelova Petranka191 VARIANT 555:361052:0915165:53+40:37
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
26107Stoyanova Margarita191 VARIANT 576:332769:4626235:40+112:20
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25271:390:00
15110Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 542:341446:5315134:48+63:09
97Filipov Teodor191 VARIANT 5disk39:4811
108Ibryamov Berk Ibryamov191 VARIANT 545:0115
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
899Ahmedov Dzan191 VARIANT 529:11347:5913102:24+20:50
14100Bonev Viktor191 VARIANT 537:361148:2815145:04+63:30
1598Yulianov Samuil191 VARIANT 586:4621116:5618240:54+159:20
89Todorov Ivan191 VARIANT 5diskdisk
101Taner Ata191 VARIANT 569:4920disk
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
1694Petrov Kaloyan191 VARIANT 542:142133:0320115:04+26:07
37109Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 561:323747:3340174:13+85:16
95Bonev Dani191 VARIANT 5vzdal54:0541
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
1096Ilkov Georgi191 VARIANT 555:38779:5618196:56+93:22
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
3993Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5104:024164:5437304:51+177:12
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
2290Ovcharov Zdravko191 VARIANT 580:071953:0822219:08+68:39
 
 
 
H18B (13)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:341173:530:00
592Petkov Yoan191 VARIANT 590:00748:255226:56+53:03
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
1491Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 578:061847:0620201:55+30:34
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:091147:100:00
76Bonev Dian191 VARIANT 5disk65:0711
 
 
 
192192 COMPASS-CROSSBUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
8111Koeva Velina192 COMPASS-CROSS45:41828:394120:35+21:29
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
 
 
 
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
8115Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSS57:25455:4614174:10+15:53
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
18120Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSS59:272041:0212176:09+52:49
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
27113Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSS51:243234:5726138:11+49:14
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
23114Borisov Petar192 COMPASS-CROSS80:212061:4326221:45+71:16
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
22117Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSS82:502055:2432225:43+48:46
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
6116Kamenarov Ivaylo192 COMPASS-CROSS74:101243:349190:02+18:41
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
37118Koev Krasimir192 COMPASS-CROSS78:343763:3336229:03+94:47
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
46119Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSS94:4344102:1950288:17+173:38
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
21121Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSS63:412643:4612170:19+40:00
 
 
 
193193 KSO VALDI SOFIABUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19259:550:00
8122Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIA48:081230:248112:32+52:37
 
 
 
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
124Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIA51:1414disk
 
 
 
D14B (13)
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.36:05331:473104:240:00
4123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIA31:43140:135110:28+6:04
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
3126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:171131:25+4:05
4125Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIA50:15642:0110140:23+13:03
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIA63:1619disk
 
 
 
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
16128Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIA65:012069:2217201:22+83:07
17129Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIA54:451284:4122204:06+85:51
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
3131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIA26:32233:30784:21+2:47
6132Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIA35:011025:30288:18+6:44
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
133Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIA65:411347:307
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:061122:110:00
5134Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIA50:42244:1614148:14+26:03
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
2136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIA61:12334:117153:45+3:16
135Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIA76:481646:3320
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
12140Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIA68:39359:5524204:50+37:49
 
 
 
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
2137Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIA55:49236:542152:32+14:03
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
7138Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIA56:58550:208168:15+38:33
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
6139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIA38:05145:416135:33+12:32
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
130Jordanov Simeon193 KSO VALDI SOFIAnest.
 
 
 
194194 BROWN TEAMBUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
13142Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAM84:291760:4214218:03+73:03
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
143Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAM67:3519vzdal
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
15141Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAM76:181548:0222203:48+32:27
 
 
 
195195 BEGUN VARNABUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
26145Georgieva Mira195 BEGUN VARNA51:261571:3428196:30+97:24
28144Koleva Ivana195 BEGUN VARNA76:482894:2830238:07+139:01
 
 
 
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
4154Georgieva Niya195 BEGUN VARNA46:35732:444120:14+2:50
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
18153Ivanova Simona195 BEGUN VARNA71:271956:1120200:32+73:12
 
 
 
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
7158Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNA61:53848:193174:05+15:48
 
 
 
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
12152Ivanova Petya195 BEGUN VARNA60:561557:4314181:13+63:12
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
9147Shterev Preslav195 BEGUN VARNA34:33726:479106:19+17:22
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
8155Neykov Valentin195 BEGUN VARNA63:472033:4410153:01+25:22
18148Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNA59:071240:4422166:21+38:42
19151Ivanov Alexander195 BEGUN VARNA62:521839:2219169:00+41:21
27159Galov Tihomir195 BEGUN VARNA76:383239:1718189:11+61:32
146Shterev Veselin195 BEGUN VARNA65:4024disk
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
18156Delev Georgi195 BEGUN VARNA94:421958:3822238:40+84:46
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
4150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNA49:31537:414137:31+3:15
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
31149Kateliev Rumen195 BEGUN VARNA57:152457:0237179:09+64:30
 
 
 
201201 FWOCCAN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
160Svoboda David201 FWOC133:4030disk
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
6161Svoboda Michael201 FWOC76:15933:143180:07+26:13
 
 
 
211211 LEARNJOY CHINACHN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14B (13)
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.36:05331:473104:240:00
9162Li Xiangman211 LEARNJOY CHINA56:141251:2610178:27+74:03
 
 
 
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
18172Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINA70:572154:5411197:47+79:46
24174He Yaqing211 LEARNJOY CHINA90:202793:5227285:45+167:44
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
37171Li Yuman211 LEARNJOY CHINA69:0837113:4968239:38+126:31
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
3163Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINA49:54439:074139:03+35:29
8164Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINA64:191241:195167:26+63:52
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:061122:110:00
10165Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINA80:11941:4512209:05+86:54
13166Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINA100:171748:2715226:06+103:55
14168Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINA115:282137:039231:49+109:38
15167Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINA85:221178:1023236:49+114:38
19169Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINA90:211566:0820267:50+145:39
21170Shi Yichen211 LEARNJOY CHINA122:3522118:1424333:22+211:11
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
27175Liu Yang211 LEARNJOY CHINA113:142871:2428349:34+182:33
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:091147:100:00
14173Zhao Dong211 LEARNJOY CHINA113:201578:0416248:06+100:56
 
 
 
221221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
176Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBdisk67:2417
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
37177Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB63:263282:2446211:56+97:17
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
178Baago Freya221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBnest.
 
 
 
222222 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
18180Folander Kim222 FSK ORIENTERING53:172143:2413158:34+45:05
 
 
 
223223 AARHUS 1900 OR. IDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
30182Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. I60:392752:1532180:28+63:04
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
181Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. I80:4328disk
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
27183Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. I66:192658:4131199:47+65:31
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
41184Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. I119:384471:4842261:13+130:54
 
 
 
224224 AARHUS 1900 OR. IIDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19259:550:00
9189Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. II43:551130:369112:38+52:43
 
 
 
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
34187Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. II85:253669:4937223:44+106:20
 
 
 
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
186Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. II99:5928116:2028
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
38188Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. II112:324365:5538283:02+155:23
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
45185Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. II99:514670:0343271:51+137:35
 
 
 
225225 OK 73 GLADSAXEDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
14190Gudme Else225 OK 73 GLADSAXE53:22871:4115178:09+70:22
15193Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXE54:401369:1214186:00+78:13
18192Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXE92:031888:3518258:32+150:45
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
12191Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXE89:4413132:4315299:18+163:35
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
13194Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXE56:411270:2516179:46+81:04
18195Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXE67:281998:4421231:14+132:32
20196Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXE79:162197:3119257:58+159:16
197Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXE55:1811disk
 
 
 
226226 ST.BINDERUP OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
198Korsbaek Ellen226 ST.BINDERUP OKdisk106:2914
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
26199Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OK54:423059:0029174:30+68:18
 
 
 
227227 HELSINGOR SOKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
11201Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOK49:061331:358132:55+33:49
19203Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOK60:272148:1722171:54+72:48
200Bonefeld Olivia227 HELSINGOR SOKdisk
202Dinesen Runge Sarah227 HELSINGOR SOK79:3729
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
206Bertram Mette227 HELSINGOR SOK
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
36208Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOK78:563854:2932211:34+81:15
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
2207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:332112:18+6:06
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
205Larsen Flemming227 HELSINGOR SOK67:588disk
 
 
 
228228 TISVILDE HEGN OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
16212Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OK95:471959:2511225:33+100:57
19211Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OK95:2518109:3022290:39+166:03
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
33209Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OK70:513358:2136195:02+64:43
40210Galle Ole228 TISVILDE HEGN OK88:004159:0537227:29+97:10
 
 
 
229229 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
214Svendsen Ole229 OK ROSKILDEdisk49:286
 
 
 
230230 OK OESTDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
16215Birgitte Halland230 OK OEST51:431442:4213162:18+38:58
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
218Nielsen Liselotte230 OK OEST99:3716121:3316
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
42217Jakobsen Jan230 OK OEST97:134284:0644280:07+149:48
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
10216Peter Krogh230 OK OEST59:201350:367186:26+67:59
 
 
 
231231 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06161:030:00
5223Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OK35:52824:27785:30+24:27
 
 
 
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
220Hanghoej Signe231 BALLERUP OK61:5317disk
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
4222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OK34:31923:38186:21+4:47
11221Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OK30:40457:5116115:44+34:10
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
219Gemmer Carsten231 BALLERUP OK152:534941:399
 
 
 
232232 OK OST BIRKERODDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
37224Bentsen Jens232 OK OST BIRKEROD77:273770:4841216:25+86:06
 
 
 
233233 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
13226Bobach Kirsten233 AALBORG OK53:501072:0516177:58+70:11
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
9225Bobach Claus233 AALBORG OK71:281554:258202:09+63:59
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
3227Bobach Poul233 AALBORG OK43:05636:362117:42+19:00
 
 
 
234234 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
17228Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OK58:571450:3426166:39+36:20
 
 
 
235235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
19233Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. III96:521983:3320277:24+132:24
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
31230Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. III99:413955:4833247:00+70:03
34229Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. III96:363859:1837259:25+82:28
36232Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. III110:184274:3143283:31+106:34
37231Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. III124:554472:2642310:35+133:38
 
 
 
236236 OK SNABDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
24234Schou Helle236 OK SNAB53:041366:3025213:43+97:21
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
20235Schou Henning236 OK SNAB48:141957:0526159:13+53:01
 
 
 
241241 ERMASSETSESP
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
32237Santamaria Toninaina241 ERMASSETS83:023379:2232251:03+125:47
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
236Doménech Jordi241 ERMASSETS77:2821disk
 
 
 
242242 XINOXANO-OESP
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
16239Buscart Montse242 XINOXANO-O60:101268:4922188:43+58:50
22241Rabassa Sandra242 XINOXANO-O76:442175:5925216:21+86:28
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
23240Bedós Lluís242 XINOXANO-O83:162650:0125219:44+48:23
 
 
 
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
8238Ledesma Abel242 XINOXANO-O65:05750:4610195:32+57:03
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
23242Colom Xavi242 XINOXANO-O77:482266:4720248:19+110:09
243Viladés Jordi242 XINOXANO-O84:3232disk
 
 
 
243243 ALIGOTS IRONAESP
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
10246Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONA67:451058:3712204:43+66:33
 
 
 
245245 VELETSESP
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
282030Landa Sanchez Carlos245 VELETS103:443357:4530252:44+81:23
 
 
 
251251 OK WESTEST
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:291132:170:00
16251Viikmaa Kristin251 OK WEST71:551557:4316199:14+66:57
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
20250Viikmaa Anne-ly251 OK WEST61:051857:4220186:14+60:58
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
36249Viikmaa Indrek251 OK WEST77:083557:3330223:59+89:43
 
 
 
252252 MYRACARUEST
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
212052Pärnik Edith252 MYRACARU54:131869:3248161:19+48:12
222053Puidak Piret252 MYRACARU54:141969:3549161:26+48:19
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
122051Pärnik Jyri252 MYRACARU51:181554:0411157:30+34:29
152050Hnik Paul252 MYRACARU64:472054:1212165:10+42:09
 
 
 
253253 PEKOEST
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
2060Mahla Mihkel253 PEKO47:573035:3227
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
2061Mahla Indrek253 PEKO86:543670:1524
 
 
 
271271 INUS LPRFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
253Kuokkanen Elena271 INUS LPR94:3717
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
254Murskaja Elsa271 INUS LPR89:2914
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
28252Kuokkanen Juri271 INUS LPR64:392752:5929179:18+48:59
43255Markovich Nikolai271 INUS LPR110:124386:2046288:59+158:40
 
 
 
272272 OK77FIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
2263Donner Janina272 OK7747:12235:033130:57+3:37
19268von Frenckell Rafaela272 OK7791:412065:0421237:56+110:36
 
 
 
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:051156:480:00
2258Arrakoski Wilma272 OK7764:43354:032173:43+16:55
277Weiss Annica272 OK7788:107
 
 
 
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:291132:170:00
7260Donner Isabel272 OK7758:51744:248150:01+17:44
18280Westerback Liva272 OK7781:301959:2418216:46+84:29
278Weiss Michaela272 OK77vzdal94:5723
 
 
 
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
10288Salminen Henna272 OK7782:441455:5312206:31+61:31
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
5257Arrakoski Sophia272 OK7750:39745:484150:15+16:54
 
 
 
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
10267Torp-donner Heidi272 OK7758:401551:1513163:34+38:18
289Ray Carola272 OK7750:366disk
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
9259Westberg-arrakoski Annika272 OK7743:10342:578150:46+34:24
10287von Schoultz Annika272 OK7750:03742:567151:14+34:52
12273Jern Tove272 OK7757:361947:0711163:08+46:46
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
270von Frenckell Sofie272 OK77
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
20284Talja Katri272 OK7776:572268:0821207:49+77:18
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
15264Donner Jesper272 OK7739:501527:4012113:42+24:45
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
2265Donner Jonny272 OK7752:10430:464134:08+6:29
28269von Frenckell Waldemar272 OK7770:192641:4824195:36+67:57
30282Lindholm William272 OK7784:013641:3423205:54+78:15
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
7283Talja Eljas272 OK7769:38933:595172:56+22:27
12271Jern Linus272 OK7771:451046:4121190:32+40:03
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
4272Jern Tobias272 OK7772:56535:487175:33+21:39
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
24276Snickars Caj272 OK7782:082452:1528222:30+51:09
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
19281Lindholm Tom272 OK7796:092085:2020262:52+133:10
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
3266Donner Mikael272 OK7746:43135:142135:28+1:12
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:091147:100:00
4279Weiss Robert272 OK7763:52556:217185:08+37:58
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
6290Ray Tomas272 OK7745:46835:508129:28+14:49
10256Arrakoski Jori272 OK7750:301733:145132:28+17:49
261Donner Jan272 OK7740:59330:592
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
8274Lönnfeldt Erik272 OK7746:13846:327149:04+26:03
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
25285Talja Keijo272 OK7751:272747:1918170:13+64:01
 
 
 
T10 (44)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38773:370:00
2262Donner Jeremy272 OK7725:14327:49876:34+2:57
 
 
 
273273 TAMPEREEN PYRINTOFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
11292Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTO51:401248:1715159:48+43:26
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
11293Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTO75:45839:3712191:46+37:52
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
24291Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTO60:122746:4723167:28+52:49
 
 
 
274274 SALPANAWIFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
11297Hekkala Jenni274 SALPANAWI62:381160:548188:54+55:33
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
 
 
 
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
7298Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWI66:46847:067181:39+43:10
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
13296Keskimäki Sami274 SALPANAWI71:251359:2612207:18+77:36
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
17295Keskimäki Seppo274 SALPANAWI73:202091:4020254:41+141:01
 
 
 
275275 LYNXFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
3301Saramäki Sara275 LYNX52:33347:297158:48+22:12
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
6299Kangasaho Hanna275 LYNX56:25743:384151:44+21:51
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
25300Saramäki Markus275 LYNX91:263150:5525233:00+56:03
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
2302Saramäki Niklas275 LYNX71:26545:4215186:41+15:20
 
 
 
276276 OK TRIANFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
9303von Schoultz Katja276 OK TRIAN59:45748:264174:31+16:14
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
304Frilander Emil276 OK TRIAN107:4224disk
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
13305Frilander Heikki276 OK TRIAN63:392542:177161:08+30:49
 
 
 
277277 HIIDENKIERTAJATFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
2307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJAT53:47149:036161:34+3:17
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
20306Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJAT78:152152:0526211:16+39:55
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
 
 
 
T10 (44)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38773:370:00
23309Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJAT52:183034:0320121:00+47:23
 
 
 
278278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
4310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET50:25538:163142:12+16:56
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
37312Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET101:104067:5539262:26+134:47
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
6311Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET53:22738:125147:01+12:45
 
 
 
279279 ESPOON SUUNTAFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
14315Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTA39:131527:09999:06+35:15
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
26314Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTA36:371038:0331135:16+46:19
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
19313Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTA74:581253:3924204:10+53:41
 
 
 
280280 MESIK HELSINKIFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
316Davidsson Aira280 MESIK HELSINKI100:0119vzdal
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
10317Penttinen Juha280 MESIK HELSINKI48:591064:1114150:34+51:52
 
 
 
291291 LORIENTFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
29318Le Calvez Jeno291 LORIENT53:582859:2930182:08+75:56
 
 
 
292292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
12321Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY I64:191056:5816193:11+34:54
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
20320Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY I55:591855:3421178:20+55:00
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
18322Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY I85:372539:2112202:51+52:22
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
33319Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY I61:422961:5541192:01+77:22
 
 
 
293293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
17325Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY II94:191867:5119245:12+100:12
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
18324Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY II63:431960:1222180:51+55:35
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
20326Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY II80:502141:4716207:14+56:45
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
17323Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY II56:431355:2924180:13+45:57
 
 
 
294294 CO MONTCEAUFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
8327Antoine Régis294 CO MONTCEAU75:401073:158223:21+88:44
 
 
 
295295 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
31328Sol Michel295 OPA MONTIGNY61:312862:4526205:25+91:56
 
 
 
296296 CO VANNESFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
12329Oligo Virginie296 CO VANNES47:53951:1319149:58+26:38
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
21330PoËdras Daniel296 CO VANNES49:302457:0125166:05+59:53
 
 
 
297297 CO COLMARFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
15335Makovicka Veronique297 CO COLMAR56:411654:4919169:53+53:31
331Lataste Jana297 CO COLMARvzdal
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
10331Lataste Jana297 CO COLMAR78:4759
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
32333Lataste Mathias297 CO COLMAR53:243439:4734151:39+62:42
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
25334Lataste Pierre297 CO COLMAR63:183152:2331167:32+52:53
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
19336Makovicka Libor297 CO COLMAR52:251949:2318161:17+47:48
 
 
 
298298 AVON OKFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06161:030:00
15339Delaume Charlotte298 AVON OK51:031948:5015132:18+71:15
 
 
 
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19259:550:00
13341Faverolle Leila298 AVON OK60:001539:5510137:15+77:20
 
 
 
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:251127:320:00
340Faverolle EloA´se298 AVON OK88:3811disk
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
7338Antoine-Delaume Sophie298 AVON OK57:541344:546155:39+30:23
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
7337Delaume Jan-Marek298 AVON OK56:151238:536152:06+17:50
 
 
 
299299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
10345Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATION60:371053:435187:21+54:00
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
19343Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATION70:272653:2117186:59+70:37
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
344Figuiere Romain299 GIVRY SPORT ORIENTATION107:4340
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
22342Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATION55:582244:4921158:29+43:50
 
 
 
300300 0615 NICEFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
346Baudoin Jean Paul300 0615 NICE
 
 
 
301301 GO 78FRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
23348Urvoas Cyprien301 GO 7841:431837:5830125:28+36:31
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
21347Urvoas Anthony301 GO 7866:21866:4619239:43+101:33
 
 
 
302302 ORIENT-EXPRESS 42FRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
14349Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 4249:12555:1813171:51+41:20
 
 
 
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
15351Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 4288:361661:1216244:06+105:37
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
9350Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 4257:21952:0110174:38+56:11
 
 
 
303303 COLEFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
352Bouché Sylvie303 COLE
 
 
 
304304 ORIENTALPFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
14353Montemont Patrice304 ORIENTALP53:23650:5827161:30+31:11
 
 
 
305305 PSNOFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
13354Rodriguez Delphine305 PSNO62:481554:1813171:41+41:48
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
34356Rodriguez Matteo305 PSNO56:253540:3435154:38+65:41
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
31355Rodriguez Lucas305 PSNO72:152861:3736210:05+82:26
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
32357Rodriguez Stephane305 PSNO84:284155:5025213:29+79:13
 
 
 
306306 COBSFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
361Picard Pascal306 COBS102:1021107:0321
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
23358Eudier Agnes306 COBS59:422173:4927208:28+85:08
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
122145Herly Christophe306 COBS68:003549:4628149:28+36:21
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
8359Eudier Patrick306 COBS43:171437:386126:42+20:30
30360Picard Jean-pierre306 COBS48:492261:0832185:26+79:14
 
 
 
307307 CO AMBIEUFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
6362Anne Brigitte307 CO AMBIEU52:54748:1810151:08+43:21
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
7363Anne Roger307 CO AMBIEU45:22551:208154:16+40:36
 
 
 
308308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
16364Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 7865:552544:0011178:55+44:39
 
 
 
309309 VINCENNESFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
312022Boucher Thea309 VINCENNES123:4735101:0135327:55+191:19
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
202021Boucher Yves309 VINCENNES60:211880:5421207:12+84:11
 
 
 
321321 POTOCGBR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
5365Evans Ianka321 POTOC47:31640:523140:21+23:59
21370Ivanova Elvina321 POTOC68:282459:4620193:48+77:26
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
21368Dimitrova Petia321 POTOC60:592354:5420182:27+59:07
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
12366Evans Alexander321 POTOC80:061869:4816211:51+108:17
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
14369Kolev Krasimir321 POTOC60:182047:0415169:12+34:56
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
23367Dimitrov Dimitar321 POTOC63:223447:2520167:17+61:05
 
 
 
322322 CHASERSGBR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
25373Stodgell Holly322 CHASERS84:392943:4118195:54+96:48
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
26371Williams Cath322 CHASERS81:252666:1121235:37+105:44
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
24372Stodgell Mark322 CHASERS62:182257:1229187:45+53:29
 
 
 
323323 KERNOMVGBR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
44374Bolton Mike323 KERNOMV95:024581:3245269:23+154:44
45375Heywood Peter323 KERNOMV104:104796:1549288:00+173:21
 
 
 
324324 HARLEQUINS OCGBR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
12376Howell Jason324 HARLEQUINS OC56:101147:1816165:05+30:49
 
 
 
341341 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
28377Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORF77:342388:2828236:26+106:33
 
 
 
342342 POST SV DRESDENGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
3378von Dalowski Anett342 POST SV DRESDEN47:58343:023142:17+19:58
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
9245Rückerová Petra342 POST SV DRESDEN49:431048:4726136:21+23:14
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
8244Müller Marko342 POST SV DRESDEN62:35789:3928219:48+68:26
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
8379von Dalowski Jan342 POST SV DRESDEN74:561242:588187:20+20:19
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:141134:300:00
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
19380von Dalowski Mila342 POST SV DRESDEN35:181146:0136121:08+63:44
 
 
 
343343 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
6383Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDEN26:23422:19474:21+10:30
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
14389Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDEN73:061583:5916235:49+102:28
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
9384Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDEN51:46562:0117162:40+32:47
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
4388Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDEN70:58740:345173:20+6:19
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
385Pompe Tilo343 SV ROBOTRON DRESDEN48:093
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
16390Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDEN51:261940:0715146:54+32:15
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:291115:290:00
386Juckelandt Wolf-Gerold343 SV ROBOTRON DRESDEN50:11439:014
 
 
 
T10 (44)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38773:370:00
14382Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDEN43:322527:12599:14+25:37
 
 
 
344344 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
28405Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLIN90:493364:4627244:40+108:04
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
17398Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLIN55:02952:4316180:27+55:11
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
18393Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:062078:5117247:04+122:28
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
6396Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLIN80:301157:385192:11+39:16
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
3392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLIN50:28364:258156:29+20:46
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
15403Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLIN61:442846:1621157:38+44:31
2271Kubald Marie344 KAULSDORFER OLV BERLIN
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
5406Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLIN80:272057:086208:22+57:00
15401Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLIN100:103085:0223291:06+139:44
16402Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLIN100:383185:0524291:24+140:02
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
26397Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLIN99:342756:3221275:23+108:22
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
25404Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLIN72:493351:4922190:24+56:08
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
32400Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLIN63:523361:1640190:03+75:24
39399Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:084649:5626223:29+108:50
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
394Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLIN72:3323vzdal
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
11395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLIN37:00546:3916135:14+29:02
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
12391Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:3414126:4012316:00+181:23
 
 
 
345345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
409Leonhardt Annette345 SV IHW ALEX 78 e.v.
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
4408Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.41:49437:2611125:01+10:22
13407Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.45:13745:1022140:48+26:09
 
 
 
346346 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
2139Uiboupin Kerstin346 USV TU DRESDEN50:358
 
 
 
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
13413Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDEN58:131459:4413189:54+71:39
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
4411Grosse Ingrid346 USV TU DRESDEN57:31551:392162:06+26:23
10412Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDEN88:3612106:0413275:52+140:09
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
2410Conrad Helmut346 USV TU DRESDEN45:31736:463116:47+18:05
 
 
 
347347 OLG REGENSBURGGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
16414Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURG63:532056:0919177:52+52:36
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
27415Boehme Andre347 OLG REGENSBURG62:502453:5231178:38+48:19
31417Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURG66:003056:3233187:25+57:06
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
2048Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGdisk87:1919
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
23416Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURG62:503639:1230141:08+83:44
 
 
 
348348 SG DITTERSDORFGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:291115:290:00
9418Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORF64:44863:1211202:45+87:16
 
 
 
349349 OL TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
6419Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORF46:50651:4610146:10+27:55
 
 
 
350350 HSG TURBINE ZITTAUGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
16421Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAU64:051666:1713194:53+87:06
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
14420Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAU65:171951:4210182:21+68:41
 
 
 
351351 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
4423Güth Hans351 ESV LOK DESSAU49:03261:375158:52+24:15
 
 
 
352352 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
11425Schubert Gisela352 OLV WEIMAR105:181599:3712288:43+153:00
424Eulitz Ilse352 OLV WEIMAR60:377disk
 
 
 
353353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
30426Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG78:1823103:5834272:29+134:19
 
 
 
355355 SBB DRESDENGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
429Müller Kai355 SBB DRESDEN84:0831Disk
 
 
 
356356 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
2430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:182124:07+0:47
 
 
 
357357 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
9432Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFT50:36671:4510193:54+71:35
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
39431Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFT115:036285:2163248:38+135:31
 
 
 
358358 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
35433Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAM68:262773:1846223:05+88:49
 
 
 
359359 TSC BERLINGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
435Kaminskaite Edita359 TSC BERLIN55:4612
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
434Olisauskas Raimondas359 TSC BERLIN41:0817
 
 
 
360360 OK LEIPZIGGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
2136Birnstock Jan360 OK LEIPZIGdisk
 
 
 
391391 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
12437Matics Gyula391 MAFC BUDAPEST72:431860:2815219:51+81:41
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
16436Sági Péter391 MAFC BUDAPEST82:411574:0918225:56+96:14
 
 
 
T10 (44)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38773:370:00
5438Matics Marcell391 MAFC BUDAPEST26:41437:332288:36+14:59
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
182190Matis Luca391 MAFC BUDAPEST48:132441:4834118:22+60:58
 
 
 
392392 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
7439Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPEST46:17437:487136:50+13:30
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
4440Molnár Gábor392 HSE BUDAPEST55:451343:254148:30+34:50
 
 
 
393393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
21446Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE77:382280:3423229:58+111:57
 
 
 
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
14445Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE67:312157:3311196:59+78:44
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
3442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:501157:40+6:18
 
 
 
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
11450Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE77:131452:4011202:34+64:05
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:141134:300:00
5444Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE51:33340:215161:33+27:03
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
17447Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE88:483962:1416232:59+94:49
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
6441Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE52:46540:225151:42+21:23
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
35449Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE63:103389:4235245:54+139:42
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
13443Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:381260:4715180:46+67:06
 
 
 
T-OPEN (21)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03182:500:00
11448Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE67:431158:5612177:47+94:57
 
 
 
394394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
10452Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUS52:00472:1215181:47+57:11
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
12451Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUS55:01944:3613165:05+30:49
 
 
 
395395 FEHÉRLÓFIA SEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
27453Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SE65:002561:2826196:59+97:53
 
 
 
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
14460Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SE81:531167:2918221:37+76:37
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
4457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SE45:34138:477116:55+3:48
18454Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SE70:133943:5217157:50+44:43
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
21455Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SE41:542033:0621121:14+32:17
39456Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SE72:583941:2737200:51+111:54
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
25459Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SE124:522866:2728295:06+144:37
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
458Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SE84:314268:3941
 
 
 
396396 PAKSI SEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
24461Kovács Karina396 PAKSI SE61:462848:0527166:06+48:42
 
 
 
397397 TIPO OCHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
21462Németh Ágnes397 TIPO OC70:532865:5325192:37+67:21
26471Cseresnyes Agnes397 TIPO OC81:133261:1424214:00+88:44
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
2464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:481133:54+3:23
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
2037Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OC40:3311
2035Váczi Buda Benedek397 TIPO OC66:3243
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
2036Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OC96:3727
2034Váczi Buda Benedek397 TIPO OC70:4611
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:091147:100:00
5467Faggyas László397 TIPO OC67:38753:565185:27+38:17
8463Pap László397 TIPO OC70:24955:036190:48+43:38
10466Dankó István397 TIPO OC68:43862:3110195:45+48:35
13469Molnár Attila397 TIPO OC83:111465:5213225:16+78:06
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
9470Egei Tamas397 TIPO OC46:08941:0416132:13+17:34
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
10465Zagyi László397 TIPO OC48:121151:0310152:22+29:21
 
 
 
398398 POSTAS SEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
20473Orsanyi Beatrix398 POSTAS SE57:092354:3635158:56+45:49
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
11472Szebeni Zsolt398 POSTAS SE86:372186:1625258:15+106:53
 
 
 
399399 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
19474Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUS59:411759:0932181:29+47:13
 
 
 
400400 DEBRECENI ISHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
27475Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI IS81:442778:4527235:38+105:45
 
 
 
401401 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
476Jenei Margit401 BOF BUDAORS63:0916disk
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
32477Bugár József401 BOF BUDAORS56:043258:1128190:29+84:17
 
 
 
402402 TÁJREND SEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
479Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEdisk96:2865
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
478Magyar János402 TÁJREND SE70:0236disk
 
 
 
403403 VACUUM SCHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
2111Varga János403 VACUUM SC53:0732
 
 
 
411411 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
481Yogev Dafna411 LEV HASHARON MENASHEvzdal113:1426
 
 
 
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEvzdaldisk
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
25483Yogev Maayan411 LEV HASHARON MENASHE47:092931:4819133:37+44:40
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
21482Yogev Rotem411 LEV HASHARON MENASHE61:001544:0630172:21+44:42
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:091147:100:00
480Yogev Raviv411 LEV HASHARON MENASHEdisk73:1115
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
10484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHE28:3510
 
 
 
412412 EMEK HEFER OCISR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061175:230:00
3490Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OC64:20260:019195:17+19:54
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
4488Verbin Oded412 EMEK HEFER OC56:49442:302155:15+25:33
 
 
 
T-OPEN (21)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03182:500:00
2485Rivlin Gal412 EMEK HEFER OC35:14222:29283:21+0:31
3493Chen David412 EMEK HEFER OC37:54538:526107:42+24:52
4494Yanusov Doron412 EMEK HEFER OC37:57639:107108:09+25:19
6486Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OC75:141433:233134:43+51:53
8492Tihonov Stav412 EMEK HEFER OC73:041333:314142:44+59:54
10489Vadraro Yali412 EMEK HEFER OC73:001275:4214175:04+92:14
12491Alcalay Ari412 EMEK HEFER OC75:571575:1913187:23+104:33
 
 
 
451451 MONA OKLAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
7495Mamis Girts451 MONA OK57:571144:1614153:28+23:09
 
 
 
452452 OK MERIDIANS SIGULDALAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
13499Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDA45:44650:0829140:58+23:34
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
15498Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDA82:452345:1319197:50+47:21
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
15497Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDA66:201669:3712206:01+87:34
 
 
 
453453 OK MERIDIANS CESISLAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
9500Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESIS42:16943:3614130:52+24:40
 
 
 
454454 OK KAPALAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
17501Cerjaka Maija454 OK KAPA59:071949:4018171:30+48:10
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
2502Cerjaks Kaspars454 OK KAPA48:16433:561134:24+0:08
 
 
 
455455 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
10504Velkere Iveta455 ALUKSNE OK57:491257:0413172:24+54:23
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
16505Velkeris Janis455 ALUKSNE OK87:241755:3419225:34+71:40
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
15503Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OK49:182342:4813143:48+37:36
 
 
 
470470 AZUOLAS IILTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
11506Budriunas Justas470 AZUOLAS II54:49848:4318164:59+30:43
 
 
 
471471 AZUOLAS OKLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061175:230:00
6507Talandis Tomas471 AZUOLAS OK78:40659:388228:11+52:48
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
508Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKdisk54:3234
 
 
 
472472 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
4510Dudiene Violeta472 RUDAMINA OK46:27335:422128:54+21:07
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
22509Duda Kostas472 RUDAMINA OK45:591756:0324166:14+60:02
 
 
 
473473 OK RUDAMINA IILTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
12512Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA II58:291176:0211217:59+95:40
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
12514Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA II61:361742:3212138:14+56:40
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:141134:300:00
16513Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA II105:481677:3717279:25+144:55
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:291115:290:00
4511Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA II65:07944:405159:46+44:17
 
 
 
474474 LABIRINTASLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
26516Bikeliene Ema474 LABIRINTAS72:392769:3526215:48+99:26
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
3517Krasuckiene Egle474 LABIRINTAS43:34237:124125:48+18:01
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
11515Bikelis Vytautas474 LABIRINTAS58:031245:0916159:13+28:54
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
518Cicenas Rimantas474 LABIRINTASdiskdisk
 
 
 
475475 DAINAVA OKLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
11520Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OK76:221096:1712235:38+82:43
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
12526Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OK65:001167:1215199:44+70:02
17527Juonys Rolandas475 DAINAVA OK84:541770:5216244:49+115:07
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
42522Jonytis Darius475 DAINAVA OK101:504765:2439260:57+126:41
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
20524Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OK59:411745:3917169:50+39:31
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
3528Mindaugas Dinda475 DAINAVA OK34:31335:124113:09+6:57
4523Jovaišas Rimas475 DAINAVA OK39:03734:083116:55+10:43
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:291115:290:00
10525Gylys Edmundas475 DAINAVA OK97:141553:228214:14+98:45
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OK43:07231:191
 
 
 
476476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
27530Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUS69:022575:3629236:25+99:49
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
15534Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUS79:051473:2016217:24+92:48
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
7531Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUS61:23567:568200:57+48:02
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
7533Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUS66:29857:154180:08+44:25
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
35529Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUS96:243761:3838263:03+86:06
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
11535Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUS47:071237:4612134:30+19:51
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
5532Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUS46:48552:009147:37+29:10
 
 
 
477477 SAULELTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
4537Mikalauskiene Daiva477 SAULE72:03749:102177:22+24:27
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
12536Mikalauskas Robertas477 SAULE58:411349:1022159:20+29:01
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
24538Zlatkus Ričardas477 SAULE54:012947:2419167:34+61:22
 
 
 
T-OPEN (21)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03182:500:00
539Trakimiené Ilona477 SAULE97:0218
 
 
 
478478 MKC JAVONISLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:251127:320:00
546Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISdisk98:4615
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
5541Januškaitis Matas478 MKC JAVONIS45:06250:379145:58+42:24
11544Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONIS71:491778:1217210:36+107:02
542Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONIS86:4120vzdal
543Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISdisk65:5714
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:061122:110:00
17545Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONIS101:011857:4017265:01+142:50
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:291115:290:00
 
 
 
479479 OK LEVUOLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
72017Kumpyte Rasa479 OK LEVUO57:10963:328183:51+61:32
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:141134:300:00
22049Radzius Antanas479 OK LEVUO50:52135:333143:28+8:58
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
32016Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUO51:22239:213152:25+14:15
 
 
 
480480 S-SPORTAS ADV TEAMLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
2113Šumskas Gytis480 S-SPORTAS ADV TEAM
 
 
 
491491 OLIFANTNED
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:091147:100:00
 
 
 
511511 SAMNANGER ILNOR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
22547Erdal Helge Magnus511 SAMNANGER IL65:562950:2225171:13+40:54
 
 
 
512512 BERGEN TFNOR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
2548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TF45:17157:566151:53+16:10
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
28549Kocbach Ladislav512 BERGEN TF76:434848:5127186:30+73:23
 
 
 
513513 NYDALENS SKNOR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
550Aarnes Sofie513 NYDALENS SK55:3111
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
551Saunes Halvor513 NYDALENS SK50:1922
 
 
 
551551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
18556Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWA51:462048:1625147:57+33:18
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
27554Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWA48:472161:1033174:41+68:29
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
10555Woźniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWA57:021652:5511174:56+61:16
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
8552Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWA42:52550:3010139:15+40:33
 
 
 
T10 (44)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38773:370:00
15557Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWA34:081233:241899:23+25:46
 
 
 
T-OPEN (21)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03182:500:00
558Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWADisk47:1610
 
 
 
552552 ORIENTOP WROCLAWPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
560Puternicka Joanna552 ORIENTOP WROCLAW
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
559Wieszaczewski Jacek552 ORIENTOP WROCLAW
 
 
 
553553 KS HADESPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
21563Nowak Maria553 KS HADES60:182049:2324179:17+80:11
 
 
 
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:051156:480:00
7572Zieliński Magdalena553 KS HADES120:40785:336294:41+137:53
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
10562Zbroja-nowak Justyna553 KS HADES77:071159:149204:21+80:25
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
14569Bultrowicz Agnieszka553 KS HADES59:501059:3716172:32+42:39
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
25565Gorczyca Magdalena553 KS HADES68:102775:5229212:28+87:12
 
 
 
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
19571Zieliński Tomasz553 KS HADES30:581049:0424109:26+47:16
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
5561Nowak Remigusz553 KS HADES51:25640:208141:10+6:54
21570Zieliński Paweł553 KS HADES63:232349:0019182:20+48:04
26566Gorczyca Jacek553 KS HADES72:133150:4321199:32+65:16
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
10567Bultrowicz Franciszek553 KS HADES31:34637:4728100:42+43:18
14564Nowak Zofia553 KS HADES35:461540:3631107:55+50:31
 
 
 
554554 UKS KOMETA GLIWICEPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
4573Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICE47:17340:246139:04+8:33
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
28574Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICE66:563052:1222188:14+74:45
 
 
 
555555 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
29576Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWA118:1233107:0830334:07+203:36
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
33575Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWA64:373562:5434192:18+86:06
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
577Wysocki Stanisław555 OLBnO WARSZAWA139:1716198:1514
 
 
 
557557 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
12578Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSE60:391348:3610166:21+36:28
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
15580Biolik Emil557 TRACKCOURSE63:211066:0315256:09+152:35
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
16579Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSE72:171669:5123229:51+91:41
 
 
 
558558 AZYMUT 45POL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
8582Nowak Anna558 AZYMUT 4529:32826:32878:59+15:08
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
3581Nowak Beata558 AZYMUT 4548:17241:192140:00+10:07
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
12584Nowak Grzegorz558 AZYMUT 4538:591327:2011109:14+20:17
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
2583Nowak Jacek558 AZYMUT 4551:39336:081138:41+0:31
 
 
 
559559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
5585Golinowski Paweł559 HKS AZYMUT WROCLAW60:47441:424172:27+33:58
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
22586Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA55:072369:2133176:49+63:20
 
 
 
561561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
39587Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓW79:403975:0143222:56+92:37
 
 
 
562562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
72018Deptulska Maria562 UKS SIÓDEMKA RUMIA67:031437:227157:36+30:16
 
 
 
581581 OK SILVA CAMPINAROM
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06161:030:00
9590Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINA40:331428:46998:03+37:00
 
 
 
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
16589Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINA112:5316110:1518341:30+183:13
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
33588Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINA120:104093:0933347:31+209:21
 
 
 
591591 TROPA MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
4592Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOW56:12351:5811167:08+8:51
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
5591Kheldert Elena591 TROPA MOSCOW55:03647:329150:44+20:51
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25271:390:00
5593Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOW34:131025:32483:38+11:59
 
 
 
592592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
8594Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOW55:451042:2410155:43+21:27
 
 
 
593593 UFA UNITEDRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
8596Bayburina Dilya593 UFA UNITED52:321636:005143:35+20:15
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
40597Melnikov Miroslav593 UFA UNITED110:234287:3641325:48+198:09
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
29595Bayburin Rais593 UFA UNITED61:102160:0838182:14+51:55
 
 
 
594594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
2599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOW44:35139:063125:50+1:14
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
2179Burlinova Olga594 RAMENSKOYE MOSCOW86:1726
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
 
 
 
595595 TEAM SPIRITRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
3601Simanova Tatiana595 TEAM SPIRIT46:47537:523133:08+14:53
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
7602Simanov Konstantin595 TEAM SPIRIT55:06641:526155:40+52:06
 
 
 
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
6600Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRIT59:14343:476174:58+36:29
 
 
 
596596 BIZONS STALINGRADRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:291132:170:00
19603Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRAD98:472065:1921239:45+107:28
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
5604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRAD45:34140:069127:15+14:08
16605Popova Natalia596 BIZONS STALINGRAD51:351555:4338157:46+44:39
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
14607Popov Alexey596 BIZONS STALINGRAD76:591460:5813214:46+85:04
606Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRAD87:3819disk
 
 
 
597597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
19608Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOW60:412255:4022177:36+54:16
22609Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOW65:122463:3323196:11+72:51
 
 
 
599599 KHIMKIRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
25610Chernykh Zoya599 KHIMKI54:591945:4420168:28+51:04
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25271:390:00
16613Zinovev Fedya599 KHIMKI54:541854:4917147:14+75:35
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
23611Chernykh Misha599 KHIMKI64:362342:2626177:46+50:07
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
25612Chernykh Sergei599 KHIMKI58:591549:2023174:57+44:38
 
 
 
600600 ZHUKOVSKYRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
13614Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKY50:051344:5315150:01+26:41
 
 
 
601601 SPARTA ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
20615Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DON57:301864:5323192:28+76:06
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
23616Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DON62:193043:5520162:56+48:17
 
 
 
602602 MINAKOVRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
4618Minakova Ekaterina602 MINAKOV50:22447:427145:57+22:01
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
7620Kashin Vladislav602 MINAKOV49:59232:328149:47+22:08
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
2619Konovalov Dmitry602 MINAKOV63:27233:314154:50+0:56
 
 
 
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
 
 
 
603603 OK SMOLENSKRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
621Tereshenkov Valerii603 OK SMOLENSK
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
622Izgorodin Mikhail603 OK SMOLENSK
 
 
 
604604 ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
5625Terekhova Valentina604 ROSTOV/DON54:02752:4816163:27+26:51
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
24624Timakov Artem604 ROSTOV/DON86:152455:5334230:41+53:44
 
 
 
605605 KGBL MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
626Loginova Anna605 KGBL MOSCOW
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
13627Kalinin Boris605 KGBL MOSCOW110:1815135:3313346:56+212:19
 
 
 
606606 ORIENTA-STARRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06161:030:00
13630Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STAR36:18952:3916127:03+66:00
 
 
 
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
7628Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STAR47:44546:286154:59+36:58
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
20629Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STAR59:471859:3333181:59+47:43
 
 
 
607607 ORIENTA-KUNCEVORUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
25632Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVO177:362988:2124411:15+293:14
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
7633Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVO31:56730:43589:53+8:19
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
15631Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVO87:141857:1810222:35+92:53
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
30634Logvinenko Vasilii607 ORIENTA-KUNCEVO39:0620120:0056197:00+139:36
 
 
 
621621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
25636Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČ74:2923115:3127270:58+152:43
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
15635Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČ46:161039:2614141:02+26:23
 
 
 
630630 OLG KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
642Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORF48:32832:133
 
 
 
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:291132:170:00
20640Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORF123:472363:5820265:47+133:30
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
638Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFdisk104:5119
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
641Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORF68:44742:1417
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
639Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORF92:2932disk
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
26637Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORF59:101651:5328177:39+47:20
 
 
 
631631 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
10643Kempf Adolf631 KTV ALTDORF89:341376:269241:50+107:13
 
 
 
632632 OLG STAFASUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
2647Brechbühl Cristina632 OLG STAFA46:42533:021131:41+15:19
8645Rutz Susanna632 OLG STAFA50:48944:359150:05+33:43
17651Tschamper Brigitte632 OLG STAFA51:151165:3424178:19+61:57
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:061122:110:00
8655Rohweder Ronny632 OLG STAFA78:45842:3713205:22+83:11
11654Rohweder Leon632 OLG STAFA90:051436:058216:48+94:37
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
5649Brechbühl Gian632 OLG STAFA76:161035:176178:56+25:02
7652Tschamper Dominik632 OLG STAFA76:261139:0811181:57+28:03
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
648Brechbühl Nico632 OLG STAFA
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
8650Tschamper Urs632 OLG STAFA49:581434:557130:50+16:11
20646Brechbühl Markus632 OLG STAFA50:271653:2933154:05+39:26
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
9644Rutz Markus632 OLG STAFA57:18945:5518157:36+27:17
10653Rohweder Arne632 OLG STAFA55:59746:5020157:42+27:23
 
 
 
633633 ANCO LES GENEVEYSSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
8656Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYS44:091037:015133:41+20:12
 
 
 
634634 LTS kOLibriSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
5668Stüdeli Anna634 LTS kOLibri29:21721:43272:55+9:04
 
 
 
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
33664Rüegg Medea634 LTS kOLibri82:493561:1235223:19+105:55
 
 
 
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:251127:320:00
665Kraus Karla634 LTS kOLibri74:1213
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
12660Giezendanner Livia634 LTS kOLibri62:581245:3613175:38+48:18
 
 
 
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
5657Sieber Annemarie634 LTS kOLibri68:14741:313166:52+21:52
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
30667Schnellmann Enjo634 LTS kOLibri63:163833:1623147:49+58:52
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
9663Rüegg Simon634 LTS kOLibri58:471130:353154:38+26:59
12661Wild Yannic634 LTS kOLibri55:17740:2321159:23+31:44
29662Scherrer Christian634 LTS kOLibri78:423447:5632202:54+75:15
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
11666Ryhiner Timo634 LTS kOLibri76:011538:109189:39+39:10
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
14658Kleebauer Björn634 LTS kOLibri85:001440:3513205:58+52:04
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
16659Kraus Bret634 LTS kOLibri107:581751:428232:20+113:53
 
 
 
635635 OLC SKOG FRIBOURGSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
12669Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURG50:011537:5313137:16+22:37
 
 
 
636636 OLG WEISSLINGENSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
670Ryhiner Gerhard636 OLG WEISSLINGEN
 
 
 
637637 TV KUSSNACHTSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
19671Schallberger Josef637 TV KUSSNACHT53:471655:4037157:59+44:52
 
 
 
638638 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
12675Schulthess Maren638 OLC KAPREOLO33:271230:081389:07+25:16
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
674Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOvzdal41:4438
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
672Vieser Pascal638 OLC KAPREOLO60:396
 
 
 
672672 VZA ŽILINASVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
9678Volkov Maksym672 VZA ŽILINA35:461721:33583:21+21:11
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:141134:300:00
4677Volkov Alexander672 VZA ŽILINA60:40834:372152:19+17:49
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
16679Volkova Maja672 VZA ŽILINA37:481938:4829113:06+55:42
 
 
 
673673 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
19680Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVA88:112060:4126234:49+67:48
 
 
 
674674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
23682Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA88:032862:2318216:45+86:52
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
13684Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA47:01954:1513157:33+34:32
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
683Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA50:367disk
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
2245Schwarzová Katarína674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA34:2221
2244Schwarzová Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA34:5824
 
 
 
675675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
10685Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICA54:50639:3020157:52+30:13
 
 
 
676676 AKADEMIC TU KOŠICESVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
7686Novota Lukáš Mário676 AKADEMIC TU KOŠICE36:431126:5310103:52+14:55
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
14687Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICE48:561337:2010140:50+26:11
 
 
 
701701 OK SODERTORNSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06161:030:00
12693Sandén Blenda701 OK SODERTORN44:091634:1613123:24+62:21
 
 
 
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
16689Renner Linda701 OK SODERTORN53:501645:1019144:52+27:28
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
9700Sundberg Boel701 OK SODERTORN58:411244:374171:46+35:10
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
11690Renner Daniela701 OK SODERTORN59:541146:477165:09+35:16
 
 
 
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
27695Sandén Anna Maria701 OK SODERTORN97:5826135:4928342:10+223:55
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
702Backlund Anna701 OK SODERTORNdisk47:3313
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
12709Zilling Kristina701 OK SODERTORN69:361255:2410192:26+67:50
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
4699Sundberg Asa701 OK SODERTORN48:081035:094130:46+7:26
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
5703Granath Christina701 OK SODERTORN55:19353:393184:52+31:57
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
18704Schwartz Inger701 OK SODERTORN63:411755:5016189:45+59:14
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
38692Renner Björn701 OK SODERTORN75:124034:3525182:17+93:20
40694Sandén Mattis701 OK SODERTORN76:424160:3243223:17+134:20
710Zilling Viktor701 OK SODERTORN95:394290:4344
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
17706Blidefalk Emil701 OK SODERTORN92:492390:2820292:17+188:43
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
36698Jakobsson Melvin701 OK SODERTORN89:183848:0533228:31+100:52
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
31705Blidefalk Patrik701 OK SODERTORN77:183656:5228208:29+74:13
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
26708Zilling Staffan701 OK SODERTORN58:392551:3129170:47+56:08
30696Sandén Olle701 OK SODERTORN64:123550:5428177:34+62:55
34691Renner Claes701 OK SODERTORN75:343755:2735199:30+84:51
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
45701Johanson Torbjorn701 OK SODERTORN159:364643:1611362:45+232:26
697Jakobsson Anders701 OK SODERTORNdisk42:218
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
15707Blidefalk Amanda701 OK SODERTORN35:411436:2026108:00+50:36
 
 
 
702702 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
711Eismark Inger702 OK ORINTO106:1520disk
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
5712Lindblom Ingemar702 OK ORINTO47:07943:024128:15+29:33
 
 
 
703703 NYKOPINGS OKSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
6714Balakova Andrea703 NYKOPINGS OK55:30640:394155:00+31:04
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
5713Johansson Magnus703 NYKOPINGS OK59:55539:354166:11+28:01
 
 
 
704704 RANAS OKSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
17715Bjarrenholt Eddie704 RANAS OK42:211042:3912147:07+40:55
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
2716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OK50:36338:353137:12+6:53
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
15718Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OK48:351442:1312148:52+35:23
23717Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OK54:152269:0831178:03+64:34
 
 
 
706706 IK TRENNESWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
8719Thorsson Marianne706 IK TRENNE54:101050:1111161:55+31:24
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
5720Thorsson Ove706 IK TRENNE42:46840:5611127:51+14:22
 
 
 
707707 SOLSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
5721Olsson Christina707 SOL46:37637:446132:51+9:31
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
722Olsson Gert707 SOL68:383167:5929
 
 
 
708708 FK ASENSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06161:030:00
725Kurashova Sonia708 FK ASEN29:436disk
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
724Kurashova Elena708 FK ASEN65:1113vzdal
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:141134:300:00
8723Bengtsson David708 FK ASEN61:21958:3713177:55+43:25
 
 
 
709709 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
38726Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNA87:025377:4158247:33+134:26
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
6727Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNA42:08463:1011150:32+32:05
 
 
 
710710 SAIK STROMSTADSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
3729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTAD38:27147:386132:19+13:52
 
 
 
711711 OK VILSE 87SWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
72038Mansson Gunnel711 OK VILSE 8765:051741:215151:45+43:58
 
 
 
712712 LYNGBY OKSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
152056Albahn Henrik712 LYNGBY OK57:351043:1410161:53+31:34
 
 
 
801801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19259:550:00
6747Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK34:58730:077100:57+41:02
14731Tavalinska Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK52:281354:4315171:59+112:04
15751Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK56:131446:3414184:02+124:07
 
 
 
D14B (13)
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.36:05331:473104:240:00
753Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOK48:45744:066
752Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOK49:29868:5212
 
 
 
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:251127:320:00
11740Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK150:2314102:2716370:33+243:01
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
2201Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKvzdal157:0136
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
2200Bodnar Victoriya801 DNIPRO CENTER KOLOBOK77:4716Disk
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
3730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:401128:14+4:54
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
736Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOK77:282377:2224
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
9735Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOK75:091093:3011254:48+119:05
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
749Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOK32:358disk
748Senin Arsenii801 DNIPRO CENTER KOLOBOK61:501848:1814
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
750Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOK66:381463:3813
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
32743Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOK94:413942:4528211:29+83:50
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:061122:110:00
7739Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOK83:311030:014175:08+52:57
744Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOK106:201972:0122
742Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKdisk41:2611
 
 
 
H18B (13)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:341173:530:00
7738Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOK96:34858:229280:27+106:34
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
17737Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOK94:221846:2217228:34+74:40
 
 
 
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061175:230:00
2202Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKdisk184:3314
734Stelmakh Ihor801 DNIPRO CENTER KOLOBOK169:2213disk
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:141134:300:00
13745Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOK75:051252:369196:30+62:00
 
 
 
T-OPEN (21)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03182:500:00
741Hlushko Tetiana801 DNIPRO CENTER KOLOBOK80:5517
732Zhuravlova Inna801 DNIPRO CENTER KOLOBOK80:3716
 
 
 
1001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
754Odehnalová KamilaABM KOB ALFA Brno53:5217
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
755Odehnal RomanABM KOB ALFA Brno62:4235
 
 
 
1005AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
10756Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh Opava59:041349:2313175:03+38:27
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
18758Melecký MartinAOP Orientační Běh Opava83:262748:0323208:46+37:25
19757Glonek JakubAOP Orientační Běh Opava78:192247:1121210:38+39:17
 
 
 
1010BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
17762Porganyi AnnaBBM BETA URSUS Orienteering67:341553:4818190:18+62:58
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
3763Dalos MatéBBM BETA URSUS Orienteering68:14333:092160:56+7:02
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
21761Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering88:352845:4010221:48+44:51
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
 
 
 
1012BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06161:030:00
 
 
 
1013BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
2176Sikorová MarieBOV TJ Baník Ostrava OKD68:2947
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
24765Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKD81:353545:3714184:13+70:44
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
 
 
 
1016BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:141134:300:00
12767Schimm PetrBSO KOB Baník Sokolov64:291153:5711192:16+57:46
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
16768Schimm DieterBSO KOB Baník Sokolov57:591364:5515198:01+99:19
 
 
 
1017BZP Báječné ženy v orientačnímCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
16769Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačním83:451666:5116222:20+77:20
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
6773Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačním70:301459:415182:09+59:50
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
24775Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačním76:342070:1324219:16+89:23
 
 
 
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
14772Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačním55:511075:4321186:22+68:21
15774Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačním61:171654:2910188:43+70:42
 
 
 
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
19771Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačním52:531198:1125222:20+104:05
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
25770Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačním70:432681:5028225:55+102:35
 
 
 
1021CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
20777Záveská AnnaCET TJ Loko Česká Třebová102:2122106:3320305:39+181:03
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
21778Záveský RichardCET TJ Loko Česká Třebová68:222191:0622218:10+95:09
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
10776Čípa JiříCET TJ Loko Česká Třebová51:431738:329139:15+25:46
 
 
 
1024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
13779Benešová JanaCTB SK OB Chotěboř69:091256:0715194:03+35:46
 
 
 
1025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14B (13)
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.36:05331:473104:240:00
8783Kándlová EmaDCE KOB Dobřichovice54:091045:077157:25+53:01
 
 
 
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
19782Kándlová AdélaDCE KOB Dobřichovice83:092571:1320219:06+101:05
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
24789Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice72:162966:0126200:39+75:23
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
10780Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice47:12838:5510146:14+22:54
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
12787Štrossová JiřinkaDCE KOB Dobřichovice75:222137:264169:51+39:20
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
13784Kándl MatějDCE KOB Dobřichovice52:301634:098139:10+57:36
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
10781Kándl FilipDCE KOB Dobřichovice58:13663:1214185:49+56:07
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
15788Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice60:081948:1017169:14+34:58
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
34785Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice72:483457:2035203:01+72:42
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
12786Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice49:462542:0611139:45+33:33
 
 
 
1027DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
6790Čejková KateřinaDKL KOB Kladno51:35741:055144:00+18:44
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
13791Peissard BernardDKL KOB Kladno39:40839:198139:46+33:34
 
 
 
1028DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
4813Poborská EliškaDKP Oddíl OB Kotlářka42:22531:347110:51+11:45
 
 
 
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
21808Karin SannaDKP Oddíl OB Kotlářka64:333045:5922163:48+46:24
32798Marie KalouskováDKP Oddíl OB Kotlářka93:443747:5525209:17+91:53
 
 
 
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
4805Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB Kotlářka63:30441:494166:07+21:07
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
15802Klašková JosefinaDKP Oddíl OB Kotlářka90:3317104:5218282:12+148:51
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
30795Illnerová DanielaDKP Oddíl OB Kotlářka84:033479:2031232:27+107:11
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
18803Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka66:322351:1516180:30+64:08
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
9812Špičáková LenkaDKP Oddíl OB Kotlářka74:43972:399225:22+72:27
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB Kotlářka
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
818Chládková PetraDKP Oddíl OB Kotlářka
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
24799Klaška MartinDKP Oddíl OB Kotlářka79:593542:3027181:16+53:37
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
9810Semerád AntonínDKP Oddíl OB Kotlářka71:18438:589188:46+34:52
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
28801Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka95:553648:1220240:44+63:47
793Illner JakubDKP Oddíl OB Kotlářka
817Klusák MartinDKP Oddíl OB Kotlářka
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
26794Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka89:293058:4832245:37+74:16
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
21800Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka56:102341:5019155:11+40:32
36811Špičák AlešDKP Oddíl OB Kotlářka77:454170:4942211:28+96:49
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
16809Sanna RobertoDKP Oddíl OB Kotlářka57:001656:2215178:27+55:26
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
11796Janata MatějDKP Oddíl OB Kotlářka32:34834:3523103:00+45:36
 
 
 
1029DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
822Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice66:4632
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
821Reisingerová EliškaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice126:5339
819Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice87:4422
820Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice89:1224
 
 
 
1031DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
831Charousková LucieDOK OK Doksy
 
 
 
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
13829Nováková PavlaDOK OK Doksy86:571396:3813253:02+100:07
15826Kapounová JitkaDOK OK Doksy90:5415126:4717315:14+162:19
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
11832Synek PetrDOK OK Doksy59:441335:5414158:18+30:39
 
 
 
H18B (13)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:341173:530:00
8830Meduna JakubDOK OK Doksy181:351050:366315:09+141:16
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
12824Novák DanielDOK OK Doksy78:581444:285207:46+30:49
823Francke JanDOK OK Doksy84:3622disk
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
28825Lederer PavelDOK OK Doksy59:272650:2327172:37+57:58
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:291115:290:00
3828Novák TomDOK OK Doksy55:41635:193134:39+19:10
 
 
 
1032DOR OK DobříšCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
837Petriláková PetraDOR OK Dobříš
836Petrilák MiroslavDOR OK Dobříš
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
834Petrilák MatoušDOR OK Dobříš
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
6833Janda OndřejDOR OK Dobříš55:21838:0417148:50+21:11
 
 
 
T10 (44)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38773:370:00
835Petriláková Amálie RebekaDOR OK Dobříš
 
 
 
1033DVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (34)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:061118:010:00
841Šťovíčková DagmarDVP TJ Sokol Praha Spořilov -
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
28844Lhotská RadkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -91:162899:1329324:06+193:35
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
19839Šťovíčková ZdeňkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -123:4021148:4619392:14+284:27
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
9840Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -59:21858:4511184:47+55:05
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
16838Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -83:172184:3618254:10+140:30
 
 
 
T10 (44)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38773:370:00
28842Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -67:403352:1730180:52+107:15
29843Šťovíček FilipDVP TJ Sokol Praha Spořilov -67:023279:3834209:15+135:38
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
32845Lhotský MarekDVP TJ Sokol Praha Spořilov -82:544276:5851219:41+162:17
35846Lhotská LindaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -95:454481:1253248:58+191:34
 
 
 
1034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
7852Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom Praha51:12865:0912177:26+44:05
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
10847Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom Praha77:381248:0619206:44+29:47
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
11848Koucky RomanEKP VŠTJ Ekonom Praha73:501047:3811190:36+23:35
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
7851Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom Praha69:461447:577190:10+52:00
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
30850Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom Praha69:012956:2526206:36+72:20
 
 
 
1036FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14B (13)
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.36:05331:473104:240:00
5857Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební39:08434:144112:07+7:43
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
12854Rydlová EvaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební63:462047:398176:12+39:36
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
3856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:481127:00+2:24
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
26853Hrouda MartinFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební89:203051:0726233:46+56:49
 
 
 
H50B (27)
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:241123:010:00
4855Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební40:43343:513132:45+9:44
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
31859Wald FrantišekFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební55:133160:3531186:09+79:57
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
9858Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební46:29848:255140:59+42:17
 
 
 
1039HAV OB HavířovCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
8865Fujáková KatkaHAV OB Havířov67:171466:1113178:23+45:02
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
12863Vričanová SylvaHAV OB Havířov56:531150:2211163:52+38:36
23864Kaděrová BarboraHAV OB Havířov66:072468:1127197:11+71:55
 
 
 
D55A (31)
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK Roztoky42:46133:433123:200:00
24860Sochorová HanaHAV OB Havířov67:312567:2125217:32+94:12
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
24868Staněk OndraHAV OB Havířov94:282661:1125265:44+115:15
26866Kaděra VojtěchHAV OB Havířov130:092962:5027308:24+157:55
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:091147:100:00
6867Kaděra PavelHAV OB Havířov64:07661:169185:55+38:45
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
29861Sochor TomášHAV OB Havířov64:093452:2230174:15+59:36
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
7862Jakobi ZdeněkHAV OB Havířov42:351137:557125:04+18:52
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
2141Fuják AdamHAV OB HavířovDisk
 
 
 
1040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
20869Kudrnáčová LucieHCE TJ Hostivice113:232090:3821287:17+142:17
 
 
 
D50A (37)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:252116:220:00
14872Kettnerová LenkaHCE TJ Hostivice53:441454:0518169:35+53:13
22873Mudrová MartinaHCE TJ Hostivice65:092261:5522200:10+83:48
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
23871Kettner PavelHCE TJ Hostivice66:103143:089171:56+41:37
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:411118:270:00
12870Kudrnáč MartinHCE TJ Hostivice53:06874:5915194:37+76:10
 
 
 
1042HLV KČT - OB HolešovCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
9874Smětáková IvanaHLV KČT - OB Holešov73:01960:5910203:44+79:48
 
 
 
1044HOR TJ Jiskra HořiceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
13876Škorpil MarekHOR TJ Jiskra Hořice33:291435:011994:48+32:38
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
19877Vávra MartinHOR TJ Jiskra Hořice50:551847:4324152:43+38:04
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
 
 
 
1047CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
8896Pavlíková MarkétaCHA OK Chrastava56:42741:239163:59+36:39
 
 
 
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
2895Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava48:35241:303144:17+7:41
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:481123:560:00
3893Lankašová BarboraCHA OK Chrastava48:10340:033144:35+20:39
906Krtičková MichaelaCHA OK Chrastava40:394
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
10900Poláková VeronikaCHA OK Chrastava57:541069:449202:30+80:11
 
 
 
D45B (33)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:302118:150:00
2897Pavlíková PavlaCHA OK Chrastava45:08233:301126:51+8:36
7883Čechlovská JanaCHA OK Chrastava59:221644:575153:20+35:05
8879Bartáková EvaCHA OK Chrastava57:111349:299154:14+35:59
 
 
 
D60 (35)
 
1519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:043130:310:00
7882Bradnová VěraCHA OK Chrastava54:141145:378160:47+30:16
9904Vajcová HanaCHA OK Chrastava55:101250:4512168:40+38:09
887Kadavá EvaCHA OK Chrastavadisk61:3418
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:583107:470:00
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
891Kašková EvaCHA OK Chrastava58:38663:567
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
2265Valešová MartinaCHA OK Chrastava
 
 
 
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
899Polák TomášCHA OK Chrastava43:3122disk
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:061122:110:00
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
21886Galbavý MatějCHA OK Chrastava76:521753:3023213:37+63:08
 
 
 
H18B (13)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:341173:530:00
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
7884Čechlovský JanCHA OK Chrastava75:37947:2216198:58+22:01
16905Vejstrk DanielCHA OK Chrastava82:391947:4818213:47+36:50
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
 
 
 
H35A (17)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:371138:290:00
4898Polák JaroslavCHA OK Chrastava63:34640:193169:16+30:47
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
894Pachner PavelCHA OK Chrastava68:2311
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
903Švancar MartinCHA OK Chrastava
 
 
 
H55A (49)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:172130:190:00
30885Čechlovský JosefCHA OK Chrastava64:502857:0634182:15+51:56
 
 
 
H60A (40)
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:291106:120:00
18890Kaška RudolfCHA OK Chrastava44:381648:2621151:30+45:18
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
27889Kadavý ZdeněkCHA OK Chrastava52:332068:1730186:27+72:58
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:472113:400:00
8878Barták JiříCHA OK Chrastava52:231154:3812158:00+44:20
 
 
 
T10P (78)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47157:240:00
2258Šimůnková MarkétaCHA OK Chrastavadisk
908Krtička JáchymCHA OK Chrastava46:5037
 
 
 
1048CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
23910Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. Choceň56:362247:3724164:17+46:53
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
2213Sýkorová DanielaCHC K.O.B. Choceň47:1625
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
912Sýkora BohumilCHC K.O.B. Choceň52:2218
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
911Semrád LadislavCHC K.O.B. Choceň
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
4909Švadlena JiříCHC K.O.B. Choceň34:52150:249125:06+26:24
 
 
 
1049CHT OOB SK ChrastCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:051156:480:00
6917Vacková AnnaCHT OOB SK Chrast90:326103:418269:10+112:22
 
 
 
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:291132:170:00
21921Dvořáková KláraCHT OOB SK Chrast108:272185:4322270:25+138:08
222043Reisigová AnnaCHT OOB SK Chrast116:5922100:4724319:52+187:35
 
 
 
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
8916Matrasová VendulaCHT OOB SK Chrast68:41858:4713199:10+54:10
 
 
 
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
62032Ondráčková LucieCHT OOB SK Chrast54:00650:1114164:24+27:48
 
 
 
D21C (20)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:271133:210:00
12920Binková JanaCHT OOB SK Chrast66:571359:216205:41+72:20
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
14918Krejsa MartinCHT OOB SK Chrast81:351747:2216212:13+35:16
 
 
 
H40A (42)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:412138:100:00
26913Vacek FrantišekCHT OOB SK Chrast82:133073:3226259:38+121:28
915Klvaňa MilanCHT OOB SK Chrast
 
 
 
1050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25271:390:00
2922Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice27:20322:12175:43+4:04
 
 
 
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
29923Bárta MiroslavJEN OB Jenišovice63:332966:0128194:14+80:45
 
 
 
1052JHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (42)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:581136:360:00
924Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod
 
 
 
1057KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (33)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16999:060:00
6934Hankovcová HelenaKAM OK Kamenice48:311129:596114:15+15:09
18962Víšková VeronikaKAM OK Kamenice60:362247:1220169:46+70:40
23941Jedličková KristýnaKAM OK Kamenice89:443041:0815188:30+89:24
 
 
 
D16A (38)
 
1332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:032117:240:00
27948Semíková LucieKAM OK Kamenice71:393449:3528168:57+51:33
939Chaloupková HanaKAM OK Kamenice63:302943:2418
 
 
 
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:251127:320:00
10947Selucká AlžbětaKAM OK Kamenice102:021370:4611249:20+121:48
953Štěpánková EmaKAM OK Kamenice66:25867:3210
 
 
 
D18A (23)
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:572127:200:00
9929Albrechtová IvetaKAM OK Kamenice61:39943:1812166:41+39:21
16946Kováříková MarieKAM OK Kamenice67:551748:2917182:49+55:29
930Aschermannová KarolínaKAM OK Kamenice
 
 
 
D20A (26)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:291132:170:00
11960Hájková EliškaKAM OK Kamenice74:591645:209172:37+40:20
17958Zimmerová KateřinaKAM OK Kamenice78:261760:4719201:24+69:07
 
 
 
D21A (23)
 
1892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:361145:000:00
2925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:402148:13+3:13
15945Kettnerová DanaKAM OK Kamenice82:031251:218221:41+76:41
 
 
 
D21E (21)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:561158:170:00
14964Hlubučková KristýnaKAM OK Kamenice73:421453:5212199:32+41:15
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:291129:530:00
949Škáchová PetraKAM OK Kamenicedisk
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
22935Hankovcová LenkaKAM OK Kamenice65:582360:4223194:40+69:24
 
 
 
F5 (69)
 
11132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské Lázně55:31243:262151:220:00
18961Víšková AlenaKAM OK Kamenice109:4035100:2731319:43+168:21
966Hejsková BohumilaKAM OK Kamenice89:142597:4030
969Albrechtová EvaKAM OK Kamenice76:3115
 
 
 
H14A (46)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57388:570:00
6933Gajda MartinKAM OK Kamenice38:041222:422102:06+13:09
22938Chaloupka ViktorKAM OK Kamenice45:282733:5424124:50+35:53
28940Jedlička JakubKAM OK Kamenice45:052645:0139143:18+54:21
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:531127:390:00
20951Škvor AdamKAM OK Kamenice63:592135:2812169:39+42:00
25936Hankovec HugoKAM OK Kamenice72:502948:1934183:33+55:54
26954Víšek MartinKAM OK Kamenice71:422734:0911184:21+56:42
 
 
 
H16B (25)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:061122:110:00
4931Blaha PetrKAM OK Kamenice54:08631:416139:19+17:08
9937Hejsek FilipKAM OK Kamenice67:32735:407206:25+84:14
16928Albrecht AdamKAM OK Kamenice86:021256:3116240:53+118:42
 
 
 
H18A (32)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:081150:290:00
4950Škvor OtaKAM OK Kamenice66:38530:402157:40+7:11
10955Stormer EmilKAM OK Kamenice75:171439:3913189:00+38:31
 
 
 
H20A (25)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:061153:540:00
20959Křemen ŠtěpánKAM OK Kamenice118:542257:2521294:51+140:57
 
 
 
H21A (54)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101176:570:00
23942Jíra TomášKAM OK Kamenice86:102346:1113227:25+50:28
968Moravec JakubKAM OK Kamenice53:1028
 
 
 
H21B (35)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272167:010:00
5926Hájek AdamKAM OK Kamenice69:23539:264176:21+9:20
 
 
 
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061175:230:00
11963Nebeský DanielKAM OK Kamenice107:191197:5812334:17+158:54
 
 
 
H21E (45)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281171:210:00
5943Kettner LukášKAM OK Kamenice72:54741:143188:51+17:30
21965Semík OndřejKAM OK Kamenice95:233142:565212:24+41:03
29927Šafka DanielKAM OK Kamenice103:443360:2934271:00+99:39
944Kettner VojtěchKAM OK Kamenice70:364nest.
957Stormer OskarKAM OK Kamenice73:08840:532
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
23967Kovářík TomášKAM OK Kamenice59:281656:3127187:34+53:18
 
 
 
H50A (53)
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:524114:390:00
2956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:031118:26+3:47
17952Škvor MartinKAM OK Kamenice53:332141:4918147:00+32:21
 
 
 
1058KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16B (19)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:251127:320:00
983Kurendová KarolínaKAS KOB Kamenický Šenov101:441277:0714
 
 
 
D45A (37)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:541125:160:00
13979Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický Šenov64:332249:319164:23+39:07
 
 
 
D50B (26)
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:382124:360:00
7978Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov59:21846:276164:09+39:33
 
 
 
D70 (18)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:081135:430:00
6973Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov66:49957:485180:03+44:20
8975Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický Šenov77:451182:289225:32+89:49
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27681:340:00
982Kurenda KarelKAS KOB Kamenický Šenovvzdal59:5217
981Karvánek MatějKAS KOB Kamenický Šenov48:111535:189
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:491103:340:00
 
 
 
H45A (53)
 
11592Drahoňovský AlešTUR OOB TJ Turnov47:23236:133134:160:00
9976Hnízdil JanKAS KOB Kamenický Šenov58:171439:137160:31+26:15
39980Eichler PetrKAS KOB Kamenický Šenov79:213869:3042233:09+98:53
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45198:420:00
15974Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický Šenov66:201859:1412182:40+83:58
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:001134:370:00
9972Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický Šenov81:561285:1110241:22+106:45
 
 
 
1059KBP KBP PrahaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (39)
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:161113:290:00
12984Valter PetrKBP KBP Praha42:22653:3123145:10+31:41
 
 
 
1061KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (19)
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137152:550:00
14985Šilerová ZdenaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.82:2012112:0015263:58+111:03
 
 
 
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
16987Besta RadekKNC Sokol Kostelec n. Č. l.39:412029:5313102:40+40:30
 
 
 
H21C (16)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061175:230:00
 
 
 
1063KOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27163:510:00
9991Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí30:461027:211080:19+16:28
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:562122:190:00
988Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí53:47884:3212
 
 
 
F3 (105)
 
11014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:304113:070:00
24992Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí61:502975:2455175:36+62:29
 
 
 
H10 (34)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49262:100:00
989Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí46:502639:5022
 
 
 
H12A (21)
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky Brno25:32225:25271:390:00
14993Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí40:581352:0516128:33+56:54
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:541129:420:00
994Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí136:4922126:2721
 
 
 
T10 (44)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38773:370:00
990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí27:27525:251
 
 
 
1064KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14B (13)
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.36:05331:473104:240:00
31000Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl39:48530:472110:10+5:46
 
 
 
D18B (8)