Bohemia 2017pá 28.07.2017 14:24
Výsledky - E3 SALOMONvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 LOST SHENTON PARKAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
292Nicole Davis101 LOST SHENTON PARKAUS101:36+59:27
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
4Liz Abbott101 LOST SHENTON PARKAUSnest.
3Anthea Feaver101 LOST SHENTON PARKAUSnest.
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
131Matthews Richard101 LOST SHENTON PARKAUS51:52+9:37
205Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARKAUS55:19+13:04
 
 
 
121121 OJE WAPPLERAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
296Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLERAUT70:06+25:21
 
 
 
122122 HSV RIEDAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
448Haider Anna122 HSV RIEDAUT55:47+26:35
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
87Hones Sepp122 HSV RIEDAUT45:11+5:01
 
 
 
151151 C.O. LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
410Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGEBEL23:11+6:02
 
 
 
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
1411Leyimangoye Judith151 C.O. LIÉGEBEL122:57+80:03
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
69Pierlot André151 C.O. LIÉGEBEL51:29+5:40
4413Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGEBEL91:35+45:46
4712Florin Jacques151 C.O. LIÉGEBEL110:14+64:25
 
 
 
152152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
2040Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL48:26+28:32
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
2739Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL60:23+21:53
 
 
 
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
1521Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL117:45+71:35
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
2541Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL68:06+22:12
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
2331Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL65:24+20:39
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
2829Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL79:16+37:46
2934Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL80:59+39:29
3022Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL86:14+44:44
3225Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL94:32+53:02
3326Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL102:09+60:39
3536Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL122:25+80:55
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
2843Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL94:44+50:45
 
 
 
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
817Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL50:54+15:49
1716Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL65:44+30:39
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
6930Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL104:43+75:31
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
4946Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL120:13+50:28
 
 
 
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
1020Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL92:34+25:36
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
3338Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL113:24+62:30
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
3337Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL78:55+29:30
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
4535Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL85:23+43:03
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
44Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELdisk
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
333Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL48:48+2:59
1518Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL56:31+10:42
3827Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL68:16+22:27
3924Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL68:29+22:40
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
3014Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL69:52+29:42
3323Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL72:02+31:52
3745Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL85:02+44:52
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
3242Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL77:30+35:15
3519Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL98:30+56:15
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
1432Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL52:47+18:23
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
1015Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL65:31+23:12
 
 
 
T-OPEN (17)3,1 km 140 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR25:350:00
28Bruylant Yoline152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBELdisk
 
 
 
153153 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
2154De Mits Noor153 TROLBEL54:03+34:09
 
 
 
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
1452Bourgonjon Ellen153 TROLBEL99:17+53:07
 
 
 
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
1750Deschepper Ellen153 TROLBEL65:43+26:28
 
 
 
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
3055De Mits Thor153 TROLBEL53:13+34:37
 
 
 
H12A (21)2,7 km 125 m10 K
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE20:420:00
349De Clercq Rune153 TROLBEL22:12+1:30
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
4153De Mits Wolf153 TROLBEL74:12+39:08
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
382133De Clercq Bob153 TROLBEL126:52+75:58
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
4351De Mits Yves153 TROLBEL92:38+43:13
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
48Peeters Andre153 TROLBELnest.
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
1156De Mits Viek153 TROLBEL29:55+10:58
 
 
 
154154 KOLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (8)4,4 km 185 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN54:570:00
660Aerden Eske154 KOLBEL80:35+25:38
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
3259Delanghe Anne-marie154 KOLBEL84:35+39:50
 
 
 
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
3261Aerden Torben154 KOLBEL61:19+42:43
 
 
 
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
1458Aerden Frank154 KOLBEL66:46+16:21
 
 
 
155155 D-TEAM ANTWERPENBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
3262Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPENBEL90:48+41:35
 
 
 
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
566Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPENBEL53:23+8:28
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
364Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPENBEL73:29+3:44
3665Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPENBEL94:12+24:27
4663Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPENBEL110:19+40:34
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
1367van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPENBEL75:19+10:21
2569Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPENBEL81:17+16:19
 
 
 
156156 HAMOKBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
473Keuppens Wout156 HAMOKBEL63:58+6:06
2071Deferme Miel156 HAMOKBEL93:29+35:37
47Keuppens Wout156 HAMOKBELnest.
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
2772Melis Toon156 HAMOKBEL91:21+29:49
 
 
 
171171 KSO BNTU MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
1375Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSKBLR61:11+19:02
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
774Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSKBLR52:49+10:24
 
 
 
191191 VARIANT 5BUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
1087Aleksandrova Emili191 VARIANT 5BUL25:04+5:10
1888Ilieva Elena191 VARIANT 5BUL41:44+21:50
 
 
 
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
10102Georgieva Julia191 VARIANT 5BUL36:56+16:38
17103Atanasova Ivet191 VARIANT 5BUL92:31+72:13
18105Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 5BUL110:30+90:12
 
 
 
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
985Ilieva Yana191 VARIANT 5BUL44:20+10:01
1183Nenkova Reneta191 VARIANT 5BUL51:39+17:20
1882Hristova Plamena191 VARIANT 5BUL60:47+26:28
1986Petrova Yoanna191 VARIANT 5BUL61:39+27:20
2384Vasileva Anzhela191 VARIANT 5BUL63:40+29:21
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
580Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL43:28+4:58
2579Boneva Betina191 VARIANT 5BUL56:40+18:10
 
 
 
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
10104Simeonova Nevena191 VARIANT 5BUL53:39+11:01
1381Iljeva Tsveta191 VARIANT 5BUL58:03+15:25
 
 
 
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
1378Dimova Desislava191 VARIANT 5BUL80:44+34:34
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
1777Angelova Petranka191 VARIANT 5BUL58:08+13:23
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
28107Stoyanova Margarita191 VARIANT 5BUL89:21+42:30
 
 
 
H12A (21)2,7 km 125 m10 K
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE20:420:00
1897Filipov Teodor191 VARIANT 5BUL42:21+21:39
19110Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 5BUL45:21+24:39
108Ibryamov Berk Ibryamov191 VARIANT 5BULvzdal
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
399Ahmedov Dzan191 VARIANT 5BUL25:14+0:55
1498Yulianov Samuil191 VARIANT 5BUL37:12+12:53
18100Bonev Viktor191 VARIANT 5BUL59:00+34:41
101Taner Ata191 VARIANT 5BULdisk
89Todorov Ivan191 VARIANT 5BULdisk
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
694Petrov Kaloyan191 VARIANT 5BUL39:47+4:43
3195Bonev Dani191 VARIANT 5BUL54:16+19:12
38109Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 5BUL65:08+30:04
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
1096Ilkov Georgi191 VARIANT 5BUL61:22+20:39
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
4293Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5BUL135:55+85:21
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
2390Ovcharov Zdravko191 VARIANT 5BUL85:53+27:31
 
 
 
H18B (12)6,0 km 250 m16 K
 
11376Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZE76:420:00
492Petkov Yoan191 VARIANT 5BUL88:31+11:49
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
1891Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 5BUL76:43+11:45
 
 
 
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
76Bonev Dian191 VARIANT 5BULnest.
 
 
 
192192 COMPASS-CROSSBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
10111Koeva Velina192 COMPASS-CROSSBUL46:15+11:56
 
 
 
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
 
 
 
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
7115Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSSBUL60:59+4:20
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
25120Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSSBUL75:40+28:49
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
29113Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSSBUL51:50+16:46
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
19114Borisov Petar192 COMPASS-CROSSBUL79:41+21:19
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
26117Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSSBUL87:29+17:44
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
7116Kamenarov Ivaylo192 COMPASS-CROSSBUL72:18+7:20
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
40118Koev Krasimir192 COMPASS-CROSSBUL86:56+37:31
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
49119Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSSBUL91:15+48:55
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
29121Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSSBUL62:52+17:03
 
 
 
193193 KSO VALDI SOFIABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
7122Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIABUL34:00+13:42
 
 
 
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
13124Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIABUL53:23+19:04
 
 
 
D14B (13)3,7 km 145 m10 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:320:00
2123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL38:32+2:00
 
 
 
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
2125Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIABUL48:07+0:55
5126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL54:30+7:18
 
 
 
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
12127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL63:04+13:51
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
14129Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIABUL64:40+22:31
16128Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIABUL66:59+24:50
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
8132Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIABUL27:47+3:28
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
133Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIABULdisk
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
2134Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIABUL53:16+6:05
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
135Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIABULdisk
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
13140Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIABUL76:16+14:44
 
 
 
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
2137Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIABUL59:49+6:05
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
7138Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIABUL60:57+15:36
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
11139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL51:47+11:05
 
 
 
194194 BROWN TEAMBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
15142Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAMBUL72:52+19:37
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
17143Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAMBUL53:12+28:53
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
21141Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAMBUL79:28+14:30
 
 
 
195195 BEGUN VARNABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
25144Koleva Ivana195 BEGUN VARNABUL66:51+32:32
29145Georgieva Mira195 BEGUN VARNABUL73:30+39:11
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
2154Georgieva Niya195 BEGUN VARNABUL40:55+2:25
 
 
 
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
19153Ivanova Simona195 BEGUN VARNABUL72:54+25:42
 
 
 
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
11158Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNABUL63:53+7:14
 
 
 
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
15152Ivanova Petya195 BEGUN VARNABUL62:34+23:19
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
15147Shterev Preslav195 BEGUN VARNABUL44:59+9:55
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
7155Neykov Valentin195 BEGUN VARNABUL55:30+4:56
18146Shterev Veselin195 BEGUN VARNABUL66:29+15:55
19148Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNABUL66:30+15:56
20151Ivanov Alexander195 BEGUN VARNABUL66:46+16:12
27159Galov Tihomir195 BEGUN VARNABUL73:16+22:42
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
16156Delev Georgi195 BEGUN VARNABUL85:20+27:28
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
2150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL50:19+0:54
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
36149Kateliev Rumen195 BEGUN VARNABUL64:52+22:32
 
 
 
201201 FWOCCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
24160Svoboda David201 FWOCCAN101:33+43:11
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
10161Svoboda Michael201 FWOCCAN70:38+12:46
 
 
 
211211 LEARNJOY CHINACHN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (13)3,7 km 145 m10 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:320:00
10162Li Xiangman211 LEARNJOY CHINACHN70:47+34:15
 
 
 
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
22172Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINACHN71:56+32:41
25174He Yaqing211 LEARNJOY CHINACHN101:33+62:18
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
48171Li Yuman211 LEARNJOY CHINACHN56:41+27:29
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
5163Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINACHN50:02+9:19
11164Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINACHN61:48+21:05
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
10167Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINACHN73:17+26:06
11166Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINACHN77:22+30:11
12168Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINACHN79:18+32:07
15165Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINACHN87:09+39:58
17170Shi Yichen211 LEARNJOY CHINACHN92:33+45:22
21169Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINACHN111:21+64:10
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
30175Liu Yang211 LEARNJOY CHINACHN164:56+103:24
 
 
 
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
4173Zhao Dong211 LEARNJOY CHINACHN56:42+6:17
 
 
 
221221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
18176Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN74:41+21:26
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
39177Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN66:06+23:46
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
34178Baago Freya221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN45:44+26:47
 
 
 
222222 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
25180Folander Kim222 FSK ORIENTERINGDEN61:53+19:38
 
 
 
223223 AARHUS 1900 OR. IDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
30182Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. IDEN67:34+29:04
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
34181Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. IDEN106:46+65:16
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
31183Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. IDEN74:47+25:22
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
40184Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. IDEN69:47+23:58
 
 
 
224224 AARHUS 1900 OR. IIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
14189Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. IIDEN38:07+17:49
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
33187Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. IIDEN68:30+30:00
 
 
 
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
186Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. IIDENvzdal
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
40188Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. IIDEN104:35+54:01
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
47185Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. IIDEN101:57+52:32
 
 
 
225225 OK 73 GLADSAXEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
10190Gudme Else225 OK 73 GLADSAXEDEN53:06+18:01
15193Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXEDEN62:08+27:03
18192Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXEDEN77:54+42:49
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
10191Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXEDEN76:51+35:15
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
13194Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXEDEN52:40+18:16
15197Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXEDEN54:52+20:28
20195Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXEDEN65:02+30:38
23196Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXEDEN81:11+46:47
 
 
 
226226 ST.BINDERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
16198Korsbaek Ellen226 ST.BINDERUP OKDEN83:58+38:16
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
22199Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OKDEN60:48+20:38
 
 
 
227227 HELSINGOR SOKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
12201Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOKDEN52:14+17:55
22203Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOKDEN63:10+28:51
202Dinesen Runge Sarah227 HELSINGOR SOKDENdisk
200Bonefeld Olivia227 HELSINGOR SOKDENnest.
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
206Bertram Mette227 HELSINGOR SOKDENnest.
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
42208Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOKDEN78:09+32:20
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
10207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN47:27+7:17
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
9205Larsen Flemming227 HELSINGOR SOKDEN62:44+20:25
 
 
 
228228 TISVILDE HEGN OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
16212Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OKDEN70:21+28:36
19211Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OKDEN85:44+43:59
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
32209Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OKDEN65:50+20:01
43210Galle Ole228 TISVILDE HEGN OKDEN80:24+34:35
 
 
 
229229 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
2213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN42:04+0:28
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
17214Svendsen Ole229 OK ROSKILDEDEN57:18+22:54
 
 
 
230230 OK OESTDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
21215Birgitte Halland230 OK OESTDEN67:53+21:02
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
218Nielsen Liselotte230 OK OESTDENnest.
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
46217Jakobsen Jan230 OK OESTDEN98:48+52:59
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
17216Peter Krogh230 OK OESTDEN76:30+34:05
 
 
 
231231 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
6223Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OKDEN25:11+8:02
 
 
 
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
220Hanghoej Signe231 BALLERUP OKDENdisk
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
6221Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OKDEN27:13+2:54
9222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN28:12+3:53
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
219Gemmer Carsten231 BALLERUP OKDENdisk
 
 
 
232232 OK OST BIRKERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
36224Bentsen Jens232 OK OST BIRKERODDEN68:10+22:21
 
 
 
233233 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
9226Bobach Kirsten233 AALBORG OKDEN52:03+16:58
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
10225Bobach Claus233 AALBORG OKDEN76:16+25:22
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
4227Bobach Poul233 AALBORG OKDEN38:01+3:37
 
 
 
234234 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
16228Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OKDEN57:08+11:19
 
 
 
235235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
23233Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN96:59+43:44
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
33230Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN91:31+21:46
39232Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN98:42+28:57
40229Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN103:31+33:46
47231Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN113:14+43:29
 
 
 
236236 OK SNABDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
31234Schou Helle236 OK SNABDEN94:09+52:39
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
15235Schou Henning236 OK SNABDEN53:54+13:44
 
 
 
241241 ERMASSETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
34237Santamaria Toninaina241 ERMASSETSESP88:39+43:54
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
21236Doménech Jordi241 ERMASSETSESP91:01+40:07
 
 
 
242242 XINOXANO-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
17239Buscart Montse242 XINOXANO-OESP59:44+13:50
21241Rabassa Sandra242 XINOXANO-OESP63:38+17:44
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
29240Bedós Lluís242 XINOXANO-OESP86:27+21:29
 
 
 
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
11238Ledesma Abel242 XINOXANO-OESP79:41+25:57
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
27242Colom Xavi242 XINOXANO-OESP103:44+52:50
36243Viladés Jordi242 XINOXANO-OESP114:18+63:24
 
 
 
243243 ALIGOTS IRONAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
12246Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONAESP78:21+27:27
 
 
 
245245 VELETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
332030Landa Sanchez Carlos245 VELETSESP91:15+26:17
 
 
 
251251 OK WESTEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
17251Viikmaa Kristin251 OK WESTEST69:36+26:58
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
24250Viikmaa Anne-ly251 OK WESTEST67:27+22:42
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
41249Viikmaa Indrek251 OK WESTEST89:18+39:53
 
 
 
252252 MYRACARUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
112052Pärnik Edith252 MYRACARUEST37:34+8:22
122053Puidak Piret252 MYRACARUEST37:37+8:25
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
42050Hnik Paul252 MYRACARUEST46:11+5:29
122051Pärnik Jyri252 MYRACARUEST52:08+11:26
 
 
 
271271 INUS LPRFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
253Kuokkanen Elena271 INUS LPRFINnest.
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
254Murskaja Elsa271 INUS LPRFINnest.
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
25252Kuokkanen Juri271 INUS LPRFIN61:40+15:51
45255Markovich Nikolai271 INUS LPRFIN92:27+46:38
 
 
 
272272 OK77FIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
3263Donner Janina272 OK77FIN48:42+1:30
20268von Frenckell Rafaela272 OK77FIN81:11+33:59
 
 
 
D18B (8)4,4 km 185 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN54:570:00
2275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN58:39+3:42
277Weiss Annica272 OK77FINnest.
 
 
 
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
4260Donner Isabel272 OK77FIN46:46+4:08
19280Westerback Liva272 OK77FIN75:52+33:14
 
 
 
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
9288Salminen Henna272 OK77FIN67:54+14:39
 
 
 
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
6257Arrakoski Sophia272 OK77FIN53:48+8:53
 
 
 
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
5286Westerlund Ina272 OK77FIN59:03+2:24
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
10267Torp-donner Heidi272 OK77FIN53:39+8:54
15289Ray Carola272 OK77FIN57:46+13:01
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
11287von Schoultz Annika272 OK77FIN58:15+16:45
13273Jern Tove272 OK77FIN58:25+16:55
20259Westberg-arrakoski Annika272 OK77FIN64:39+23:09
 
 
 
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
270von Frenckell Sofie272 OK77FINnest.
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
13284Talja Katri272 OK77FIN62:44+18:45
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
19264Donner Jesper272 OK77FIN46:12+11:08
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
2265Donner Jonny272 OK77FIN51:12+0:38
33282Lindholm William272 OK77FIN80:19+29:45
34269von Frenckell Waldemar272 OK77FIN83:29+32:55
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
9283Talja Eljas272 OK77FIN69:19+10:57
12271Jern Linus272 OK77FIN72:06+13:44
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
7272Jern Tobias272 OK77FIN66:49+8:57
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
30276Snickars Caj272 OK77FIN88:07+23:09
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
18281Lindholm Tom272 OK77FIN81:23+36:02
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
5266Donner Mikael272 OK77FIN53:31+4:06
 
 
 
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
11279Weiss Robert272 OK77FIN64:55+14:30
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
7290Ray Tomas272 OK77FIN47:52+5:32
9256Arrakoski Jori272 OK77FIN48:44+6:24
261Donner Jan272 OK77FINdisk
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
18274Lönnfeldt Erik272 OK77FIN56:19+15:37
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
32285Talja Keijo272 OK77FIN71:27+31:17
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
6262Donner Jeremy272 OK77FIN23:31+4:10
 
 
 
273273 TAMPEREEN PYRINTOFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
14292Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN59:51+18:21
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
12293Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN76:24+18:32
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
31291Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTOFIN60:29+18:09
 
 
 
274274 SALPANAWIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
10297Hekkala Jenni274 SALPANAWIFIN65:22+20:27
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
 
 
 
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
5298Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWIFIN67:47+14:03
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
14296Keskimäki Sami274 SALPANAWIFIN76:27+31:06
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
18295Keskimäki Seppo274 SALPANAWIFIN89:41+49:31
 
 
 
275275 LYNXFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
6301Saramäki Sara275 LYNXFIN58:46+9:33
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
7299Kangasaho Hanna275 LYNXFIN51:41+5:47
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
31300Saramäki Markus275 LYNXFIN90:39+20:54
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
3302Saramäki Niklas275 LYNXFIN69:33+4:35
 
 
 
276276 OK TRIANFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
13303von Schoultz Katja276 OK TRIANFIN66:20+9:41
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
19304Frilander Emil276 OK TRIANFIN111:12+70:29
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
13305Frilander Heikki276 OK TRIANFIN55:12+9:23
 
 
 
277277 HIIDENKIERTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
2307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN58:44+2:05
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
24306Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJATFIN80:56+15:58
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
2308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:55+0:01
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
23309Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJATFIN34:39+15:18
 
 
 
278278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
9310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN53:31+8:46
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
38312Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN93:21+42:47
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
6311Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN55:27+6:02
 
 
 
279279 ESPOON SUUNTAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
15315Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTAFIN32:44+12:50
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
36314Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTAFIN60:36+25:32
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
16313Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTAFIN75:33+17:11
 
 
 
280280 MESIK HELSINKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
19316Davidsson Aira280 MESIK HELSINKIFIN94:32+59:27
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
3317Penttinen Juha280 MESIK HELSINKIFIN37:24+3:00
 
 
 
291291 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
29318Le Calvez Jeno291 LORIENTFRA68:41+28:31
 
 
 
292292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
17321Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA71:54+15:15
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
19320Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA66:47+19:56
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
17322Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA77:53+19:31
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
40319Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA68:24+26:04
 
 
 
293293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
19325Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA83:02+29:47
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
14324Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA56:56+12:11
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
22326Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA84:37+26:15
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
21323Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA68:01+18:36
 
 
 
294294 CO MONTCEAUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
12327Antoine Régis294 CO MONTCEAUFRA74:26+32:07
 
 
 
295295 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
34328Sol Michel295 OPA MONTIGNYFRA81:09+38:54
 
 
 
296296 CO VANNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
5329Oligo Virginie296 CO VANNESFRA50:52+4:01
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
20330PoËdras Daniel296 CO VANNESFRA59:34+19:24
 
 
 
297297 CO COLMARFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
3332Lataste Lucie297 CO COLMARFRA43:07+4:37
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
12335Makovicka Veronique297 CO COLMARFRA58:23+16:53
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
6010331Lataste Jana297 CO COLMARFRA76:06+46:54
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
34333Lataste Mathias297 CO COLMARFRA58:28+23:24
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
18334Lataste Pierre297 CO COLMARFRA51:51+9:31
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
24336Makovicka Libor297 CO COLMARFRA59:29+17:14
 
 
 
298298 AVON OKFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
12339Delaume Charlotte298 AVON OKFRA32:25+15:16
 
 
 
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
11341Faverolle Leila298 AVON OKFRA37:20+17:02
 
 
 
D16B (18)3,8 km 160 m14 K
 
11334Bernatíková HanaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE43:590:00
340Faverolle EloA´se298 AVON OKFRAdisk
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
8338Antoine-Delaume Sophie298 AVON OKFRA52:51+8:06
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
7337Delaume Jan-Marek298 AVON OKFRA56:58+7:33
 
 
 
299299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
12345Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA73:01+28:06
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
18343Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA63:11+21:41
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
45344Figuiere Romain299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA109:44+39:59
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
28342Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA57:42+15:22
 
 
 
300300 0615 NICEFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
346Baudoin Jean Paul300 0615 NICEFRAnest.
 
 
 
301301 GO 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
18348Urvoas Cyprien301 GO 78FRA45:47+10:43
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
31347Urvoas Anthony301 GO 78FRA106:36+55:42
 
 
 
302302 ORIENT-EXPRESS 42FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
18349Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 42FRA67:21+23:22
 
 
 
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
14351Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 42FRA94:18+40:34
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
10350Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 42FRA65:16+22:51
 
 
 
303303 COLEFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
352Bouché Sylvie303 COLEFRAnest.
 
 
 
304304 ORIENTALPFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
17353Montemont Patrice304 ORIENTALPFRA57:09+11:20
 
 
 
305305 PSNOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
11354Rodriguez Delphine305 PSNOFRA54:35+8:41
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
33356Rodriguez Matteo305 PSNOFRA57:39+22:35
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
29355Rodriguez Lucas305 PSNOFRA76:13+25:39
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
29357Rodriguez Stephane305 PSNOFRA73:11+23:46
 
 
 
306306 COBSFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
361Picard Pascal306 COBSFRAnest.
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
24358Eudier Agnes306 COBSFRA74:57+28:06
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
32145Herly Christophe306 COBSFRA31:42+2:30
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
9359Eudier Patrick306 COBSFRA45:47+5:37
34360Picard Jean-pierre306 COBSFRA75:29+35:19
 
 
 
307307 CO AMBIEUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
7362Anne Brigitte307 CO AMBIEUFRA49:56+14:51
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
10363Anne Roger307 CO AMBIEUFRA57:34+17:24
 
 
 
308308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
23364Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA69:00+19:35
 
 
 
309309 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
342022Boucher Thea309 VINCENNESFRA103:07+53:54
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
212021Boucher Yves309 VINCENNESFRA65:57+25:15
 
 
 
321321 POTOCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
6365Evans Ianka321 POTOCGBR51:58+10:28
22370Ivanova Elvina321 POTOCGBR65:34+24:04
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
18368Dimitrova Petia321 POTOCGBR66:34+19:43
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
13366Evans Alexander321 POTOCGBR61:57+21:14
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
13369Kolev Krasimir321 POTOCGBR61:50+12:25
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
18367Dimitrov Dimitar321 POTOCGBR56:30+16:20
 
 
 
322322 CHASERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
26373Stodgell Holly322 CHASERSGBR67:34+33:15
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
30371Williams Cath322 CHASERSGBR88:01+42:07
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
22372Stodgell Mark322 CHASERSGBR68:15+18:50
 
 
 
323323 KERNOMVGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
46375Heywood Peter323 KERNOMVGBR87:35+45:15
50374Bolton Mike323 KERNOMVGBR92:49+50:29
 
 
 
324324 HARLEQUINS OCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
12376Howell Jason324 HARLEQUINS OCGBR61:37+12:12
 
 
 
341341 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
26377Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORFGER70:24+24:30
 
 
 
342342 POST SV DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
4378von Dalowski Anett342 POST SV DRESDENGER51:17+8:23
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
14245Rückerová Petra342 POST SV DRESDENGER37:51+8:39
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
8244Müller Marko342 POST SV DRESDENGER67:34+18:18
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
9379von Dalowski Jan342 POST SV DRESDENGER69:26+7:54
 
 
 
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
29380von Dalowski Mila342 POST SV DRESDENGER39:49+20:52
 
 
 
343343 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
12383Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDENGER25:39+5:45
 
 
 
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
14389Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDENGER78:44+33:49
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
4384Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDENGER48:53+2:59
 
 
 
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
2388Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDENGER61:48+0:16
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
385Pompe Tilo343 SV ROBOTRON DRESDENGERnest.
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
24390Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDENGER55:21+13:01
 
 
 
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
386Juckelandt Wolf-Gerold343 SV ROBOTRON DRESDENGERvzdal
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
13382Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDENGER28:30+9:09
 
 
 
344344 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
30405Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER89:05+39:52
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
31398Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER72:42+27:57
 
 
 
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
17393Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER71:07+29:22
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
2396Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER54:03+8:21
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
36403Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLINGER49:38+20:26
402271Kubald Marie344 KAULSDORFER OLV BERLINGER50:50+21:38
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
11406Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER70:47+21:31
35402Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLINGER105:41+56:25
36401Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLINGER105:54+56:38
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
29397Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLINGER119:17+57:45
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
18404Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLINGER65:46+16:21
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
37400Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLINGER64:55+22:35
43399Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLINGER76:25+34:05
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
23394Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLINGER82:16+41:34
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
12395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER51:35+11:25
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
14391Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER91:46+49:27
 
 
 
345345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
4409Leonhardt Annette345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER50:57+9:27
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
4408Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER45:46+3:26
14407Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER50:25+8:05
 
 
 
346346 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
82139Uiboupin Kerstin346 USV TU DRESDENGER62:06+5:27
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
20413Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDENGER71:57+29:48
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
6411Grosse Ingrid346 USV TU DRESDENGER52:56+11:20
11412Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDENGER81:12+39:36
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
2410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER34:30+0:06
 
 
 
347347 OLG REGENSBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
16414Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURGGER57:50+13:05
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
26415Boehme Andre347 OLG REGENSBURGGER61:56+16:07
31417Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURGGER64:53+19:04
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
2048Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGGERdisk
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
28416Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURGGER39:06+20:09
 
 
 
348348 SG DITTERSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
11418Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORFGER74:49+31:10
 
 
 
349349 OL TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
3419Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORFGER47:34+5:25
 
 
 
350350 HSG TURBINE ZITTAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
16421Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAUGER64:31+29:26
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
15420Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAUGER65:22+25:12
 
 
 
351351 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
5423Güth Hans351 ESV LOK DESSAUGER48:12+5:53
 
 
 
352352 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
4424Eulitz Ilse352 OLV WEIMARGER50:10+8:34
12425Schubert Gisela352 OLV WEIMARGER83:48+42:12
 
 
 
353353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
20426Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER90:13+39:19
 
 
 
355355 SBB DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
11429Müller Kai355 SBB DRESDENGER77:58+27:04
 
 
 
356356 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
3430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER47:43+0:52
 
 
 
357357 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
10432Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFTGER71:33+28:39
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
32431Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFTGER48:14+19:02
 
 
 
358358 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
37433Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAMGER81:21+31:56
 
 
 
359359 TSC BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
8435Kaminskaite Edita359 TSC BERLINGER55:48+16:33
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
25434Olisauskas Raimondas359 TSC BERLINGER55:25+13:05
 
 
 
360360 OK LEIPZIGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
422136Birnstock Jan360 OK LEIPZIGGER104:11+34:26
 
 
 
391391 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
17437Matics Gyula391 MAFC BUDAPESTHUN86:40+35:46
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
12436Sági Péter391 MAFC BUDAPESTHUN69:06+23:45
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
8438Matics Marcell391 MAFC BUDAPESTHUN24:22+5:01
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
82190Matis Luca391 MAFC BUDAPESTHUN28:21+9:24
 
 
 
392392 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
8439Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPESTHUN52:45+5:54
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
4440Molnár Gábor392 HSE BUDAPESTHUN49:20+9:10
 
 
 
393393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
21446Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN71:46+32:31
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
19445Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN71:55+29:46
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
7442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN63:21+14:05
 
 
 
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
9450Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN72:41+18:57
 
 
 
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
10444Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN69:39+16:55
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
16447Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN81:57+31:03
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
18441Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN58:34+12:45
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
38449Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN93:02+52:52
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
14443Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN65:21+25:11
 
 
 
T-OPEN (17)3,1 km 140 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR25:350:00
13448Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN51:08+25:33
 
 
 
394394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
10452Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN57:35+15:50
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
17451Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN65:28+16:03
 
 
 
395395 FEHÉRLÓFIA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
28453Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SEHUN70:31+36:12
 
 
 
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
13460Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SEHUN72:15+19:00
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
5457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN32:34+3:22
25454Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SEHUN43:45+14:33
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
20455Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SEHUN46:14+11:10
43456Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SEHUN86:26+51:22
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
25459Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SEHUN103:47+45:25
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
458Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SEHUNdisk
 
 
 
396396 PAKSI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
24461Kovács Karina396 PAKSI SEHUN56:15+17:45
 
 
 
397397 TIPO OCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
2468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN44:56+0:11
12462Németh Ágnes397 TIPO OCHUN55:51+11:06
30471Cseresnyes Agnes397 TIPO OCHUN71:33+26:48
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
8464Horváth Magda397 TIPO OCHUN58:14+14:15
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
242034Váczi Buda Benedek397 TIPO OCHUN84:54+35:38
432036Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OCHUN126:26+77:10
 
 
 
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
9467Faggyas László397 TIPO OCHUN63:53+13:28
10466Dankó István397 TIPO OCHUN64:31+14:06
12463Pap László397 TIPO OCHUN65:21+14:56
15469Molnár Attila397 TIPO OCHUN76:13+25:48
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
3470Egei Tamas397 TIPO OCHUN45:01+2:41
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
14465Zagyi László397 TIPO OCHUN53:07+12:25
 
 
 
398398 POSTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
30473Orsanyi Beatrix398 POSTAS SEHUN47:11+17:59
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
25472Szebeni Zsolt398 POSTAS SEHUN85:22+36:06
 
 
 
399399 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
14474Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUSHUN62:39+13:14
 
 
 
400400 DEBRECENI ISHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
29475Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI ISHUN75:09+29:15
 
 
 
401401 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
16476Jenei Margit401 BOF BUDAORSHUN64:59+21:00
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
35477Bugár József401 BOF BUDAORSHUN76:14+36:04
 
 
 
402402 TÁJREND SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
50479Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEHUN58:44+29:32
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
36478Magyar János402 TÁJREND SEHUN81:01+40:51
 
 
 
403403 VACUUM SCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
452111Varga János403 VACUUM SCHUN56:05+26:53
 
 
 
411411 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
31481Yogev Dafna411 LEV HASHARON MENASHEISR107:32+65:23
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
32483Yogev Maayan411 LEV HASHARON MENASHEISR54:40+19:36
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
21482Yogev Rotem411 LEV HASHARON MENASHEISR67:15+16:41
 
 
 
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
480Yogev Raviv411 LEV HASHARON MENASHEISRnest.
 
 
 
412412 EMEK HEFER OCISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
2490Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OCISR70:56+3:58
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
5488Verbin Oded412 EMEK HEFER OCISR55:56+10:35
 
 
 
T-OPEN (17)3,1 km 140 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR25:350:00
2485Rivlin Gal412 EMEK HEFER OCISR25:38+0:03
3486Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OCISR26:06+0:31
4489Vadraro Yali412 EMEK HEFER OCISR26:22+0:47
5493Chen David412 EMEK HEFER OCISR30:56+5:21
6494Yanusov Doron412 EMEK HEFER OCISR31:02+5:27
8491Alcalay Ari412 EMEK HEFER OCISR36:07+10:32
9492Tihonov Stav412 EMEK HEFER OCISR36:09+10:34
 
 
 
451451 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
5495Mamis Girts451 MONA OKLAT51:15+5:26
 
 
 
452452 OK MERIDIANS SIGULDALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
7499Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDALAT45:06+6:36
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
10498Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDALAT69:52+11:30
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
15497Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDALAT70:04+27:39
 
 
 
453453 OK MERIDIANS CESISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
7500Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESISLAT45:00+4:50
 
 
 
454454 OK KAPALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
17501Cerjaka Maija454 OK KAPALAT62:43+15:52
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
4502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT52:12+2:47
 
 
 
455455 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
10504Velkere Iveta455 ALUKSNE OKLAT57:31+18:16
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
15505Velkeris Janis455 ALUKSNE OKLAT82:36+24:44
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
13503Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OKLAT51:42+11:32
 
 
 
470470 AZUOLAS IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
11506Budriunas Justas470 AZUOLAS IILTU61:27+12:02
 
 
 
471471 AZUOLAS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
7507Talandis Tomas471 AZUOLAS OKLTU89:53+22:55
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
19508Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKLTU53:31+11:11
 
 
 
472472 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
5510Dudiene Violeta472 RUDAMINA OKLTU46:45+11:40
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
24509Duda Kostas472 RUDAMINA OKLTU64:12+24:02
 
 
 
473473 OK RUDAMINA IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
13512Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA IILTU83:28+40:34
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
13514Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA IILTU34:06+9:47
 
 
 
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
17513Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA IILTU96:00+43:16
 
 
 
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
4511Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA IILTU49:59+6:20
 
 
 
474474 LABIRINTASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
27516Bikeliene Ema474 LABIRINTASLTU73:34+32:04
 
 
 
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
3517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU45:02+9:57
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
14515Bikelis Vytautas474 LABIRINTASLTU56:01+10:12
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
16518Cicenas Rimantas474 LABIRINTASLTU52:33+10:18
 
 
 
475475 DAINAVA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
6520Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OKLTU62:59+17:17
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
2519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OKLTU49:01+5:02
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
11526Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OKLTU67:32+22:11
19527Juonys Rolandas475 DAINAVA OKLTU89:03+43:42
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
44522Jonytis Darius475 DAINAVA OKLTU93:43+44:18
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
30524Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OKLTU64:30+18:41
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
2528Mindaugas Dinda475 DAINAVA OKLTU43:26+3:16
3523Jovaišas Rimas475 DAINAVA OKLTU43:44+3:34
 
 
 
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
9525Gylys Edmundas475 DAINAVA OKLTU63:38+19:59
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTUdisk
 
 
 
476476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
33530Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU91:47+42:34
 
 
 
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
13534Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU64:59+23:14
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
10531Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU71:38+25:56
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
8533Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU56:24+14:48
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
43529Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU105:01+35:16
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
11535Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU49:37+7:17
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
5532Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU48:49+6:24
 
 
 
477477 SAULELTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
3537Mikalauskiene Daiva477 SAULELTU56:09+10:27
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
6536Mikalauskas Robertas477 SAULELTU51:29+5:40
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
28538Zlatkus Ričardas477 SAULELTU66:09+25:59
 
 
 
T-OPEN (17)3,1 km 140 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR25:350:00
16539Trakimiené Ilona477 SAULELTU89:09+63:34
 
 
 
478478 MKC JAVONISLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (18)3,8 km 160 m14 K
 
11334Bernatíková HanaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE43:590:00
11546Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISLTU77:15+33:16
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
6541Januškaitis Matas478 MKC JAVONISLTU50:15+9:32
7543Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISLTU56:22+15:39
9544Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONISLTU60:35+19:52
20542Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONISLTU121:54+81:11
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
20545Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONISLTU106:20+59:09
 
 
 
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
2540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU44:02+0:23
 
 
 
479479 OK LEVUOLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
72017Kumpyte Rasa479 OK LEVUOLTU63:09+20:15
 
 
 
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
42049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU57:03+4:19
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
42016Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUOLTU61:42+10:48
 
 
 
480480 S-SPORTAS ADV TEAMLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
382113Šumskas Gytis480 S-SPORTAS ADV TEAMLTU106:56+41:58
 
 
 
491491 OLIFANTNED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
22105Heikoop Mark491 OLIFANTNED50:37+0:12
 
 
 
511511 SAMNANGER ILNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
12547Erdal Helge Magnus511 SAMNANGER ILNOR54:55+9:06
 
 
 
512512 BERGEN TFNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
3548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR48:40+7:04
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
51549Kocbach Ladislav512 BERGEN TFNOR60:56+31:44
 
 
 
513513 NYDALENS SKNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
8550Aarnes Sofie513 NYDALENS SKNOR65:49+12:34
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
4551Saunes Halvor513 NYDALENS SKNOR73:35+3:50
 
 
 
551551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
8556Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL47:55+5:35
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
26554Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL64:44+24:34
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
12555Woźniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL64:59+24:49
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
10552Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL45:53+11:29
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
20557Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL31:51+12:30
 
 
 
T-OPEN (17)3,1 km 140 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR25:350:00
10558Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL37:47+12:12
 
 
 
552552 ORIENTOP WROCLAWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
560Puternicka Joanna552 ORIENTOP WROCLAWPOLnest.
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
559Wieszaczewski Jacek552 ORIENTOP WROCLAWPOLnest.
 
 
 
553553 KS HADESPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
27563Nowak Maria553 KS HADESPOL69:36+35:17
 
 
 
D18B (8)4,4 km 185 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN54:570:00
7572Zieliński Magdalena553 KS HADESPOL88:28+33:31
 
 
 
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
7562Zbroja-nowak Justyna553 KS HADESPOL68:00+21:50
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
9569Bultrowicz Agnieszka553 KS HADESPOL53:05+7:11
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
27565Gorczyca Magdalena553 KS HADESPOL68:26+23:41
 
 
 
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
23571Zieliński Tomasz553 KS HADESPOL29:24+10:48
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
2568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:50+0:31
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
24570Zieliński Paweł553 KS HADESPOL69:57+20:32
32566Gorczyca Jacek553 KS HADESPOL76:36+27:11
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
13567Bultrowicz Franciszek553 KS HADESPOL31:21+12:24
14564Nowak Zofia553 KS HADESPOL31:33+12:36
 
 
 
554554 UKS KOMETA GLIWICEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
4573Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICEPOL51:23+7:24
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
29574Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICEPOL69:06+26:51
 
 
 
555555 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
30576Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWAPOL108:47+64:48
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
27575Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWAPOL64:47+24:37
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
577Wysocki Stanisław555 OLBnO WARSZAWAPOLvzdal
 
 
 
557557 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
15578Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSEPOL57:06+11:12
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
21580Biolik Emil557 TRACKCOURSEPOL126:45+86:02
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
18579Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSEPOL87:43+36:49
 
 
 
558558 AZYMUT 45POL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
7582Nowak Anna558 AZYMUT 45POL22:55+3:01
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
6581Nowak Beata558 AZYMUT 45POL50:24+4:30
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
10584Nowak Grzegorz558 AZYMUT 45POL42:55+7:51
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
 
 
 
559559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
6585Golinowski Paweł559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL69:58+16:14
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
14586Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL52:21+10:06
 
 
 
561561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
37587Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL68:15+22:26
 
 
 
562562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
42018Deptulska Maria562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL53:11+5:59
 
 
 
581581 OK SILVA CAMPINAROM
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
8590Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINAROM28:44+11:35
 
 
 
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
21589Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINAROM118:22+61:43
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
39588Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINAROM134:12+83:18
 
 
 
591591 TROPA MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
3592Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOWRUS58:58+2:19
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
3591Kheldert Elena591 TROPA MOSCOWRUS48:09+2:15
 
 
 
H12A (21)2,7 km 125 m10 K
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE20:420:00
6593Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOWRUS23:53+3:11
 
 
 
592592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
8594Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS57:34+8:09
 
 
 
593593 UFA UNITEDRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
10596Bayburina Dilya593 UFA UNITEDRUS55:03+8:12
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
41597Melnikov Miroslav593 UFA UNITEDRUS127:49+77:15
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
22595Bayburin Rais593 UFA UNITEDRUS60:56+15:07
 
 
 
594594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
2599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:09+0:24
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
 
 
 
595595 TEAM SPIRITRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
6601Simanova Tatiana595 TEAM SPIRITRUS48:29+6:20
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
8602Simanov Konstantin595 TEAM SPIRITRUS58:42+17:59
 
 
 
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
8600Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRITRUS71:57+18:13
 
 
 
596596 BIZONS STALINGRADRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
18603Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRADRUS75:39+33:01
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
21604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS41:35+12:23
39605Popova Natalia596 BIZONS STALINGRADRUS50:28+21:16
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
15607Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS76:49+31:28
17606Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRADRUS81:08+35:47
 
 
 
597597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
16608Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS61:15+14:24
20609Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS67:26+20:35
 
 
 
599599 KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
32610Chernykh Zoya599 KHIMKIRUS67:45+29:15
 
 
 
H12A (21)2,7 km 125 m10 K
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE20:420:00
17613Zinovev Fedya599 KHIMKIRUS37:31+16:49
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
26611Chernykh Misha599 KHIMKIRUS70:44+20:10
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
34612Chernykh Sergei599 KHIMKIRUS66:38+20:49
 
 
 
600600 ZHUKOVSKYRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
10614Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKYRUS55:03+8:12
 
 
 
601601 SPARTA ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
24615Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DONRUS70:05+28:35
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
26616Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DONRUS56:42+14:22
 
 
 
602602 MINAKOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
2618Minakova Ekaterina602 MINAKOVRUS47:53+1:43
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
22620Kashin Vladislav602 MINAKOVRUS67:16+16:42
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
 
 
 
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
 
 
 
603603 OK SMOLENSKRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
621Tereshenkov Valerii603 OK SMOLENSKRUSnest.
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
622Izgorodin Mikhail603 OK SMOLENSKRUSnest.
 
 
 
604604 ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
4625Terekhova Valentina604 ROSTOV/DONRUS56:37+7:24
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
28624Timakov Artem604 ROSTOV/DONRUS88:33+18:48
 
 
 
605605 KGBL MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
626Loginova Anna605 KGBL MOSCOWRUSnest.
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
15627Kalinin Boris605 KGBL MOSCOWRUS101:05+58:46
 
 
 
606606 ORIENTA-STARRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
19630Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STARRUS38:06+20:57
 
 
 
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
13628Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STARRUS60:47+21:32
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
14629Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STARRUS62:39+13:14
 
 
 
607607 ORIENTA-KUNCEVORUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
26632Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVORUS145:18+106:03
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
7633Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVORUS27:14+2:55
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
16631Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVORUS78:03+32:42
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
27634Logvinenko Vasilii607 ORIENTA-KUNCEVORUS37:54+18:57
 
 
 
621621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
25636Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO80:58+38:49
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
23635Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO55:20+13:00
 
 
 
630630 OLG KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
642Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORFSUIdisk
 
 
 
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
21640Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORFSUI78:02+35:24
 
 
 
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
20638Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFSUI90:47+49:02
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
641Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORFSUIdisk
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
48639Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORFSUI114:29+44:44
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
33637Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORFSUI66:36+20:47
 
 
 
631631 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
13643Kempf Adolf631 KTV ALTDORFSUI75:50+33:31
 
 
 
632632 OLG STAFASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
5647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI51:57+10:27
9645Rutz Susanna632 OLG STAFASUI54:42+13:12
15651Tschamper Brigitte632 OLG STAFASUI61:30+20:00
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
13655Rohweder Ronny632 OLG STAFASUI84:00+36:49
16654Rohweder Leon632 OLG STAFASUI90:38+43:27
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
5652Tschamper Dominik632 OLG STAFASUI66:23+8:31
8649Brechbühl Gian632 OLG STAFASUI67:23+9:31
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
648Brechbühl Nico632 OLG STAFASUInest.
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
5650Tschamper Urs632 OLG STAFASUI45:57+3:37
12646Brechbühl Markus632 OLG STAFASUI50:09+7:49
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
8644Rutz Markus632 OLG STAFASUI54:23+8:34
11653Rohweder Arne632 OLG STAFASUI54:53+9:04
 
 
 
633633 ANCO LES GENEVEYSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
15656Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYSSUI52:31+10:16
 
 
 
634634 LTS kOLibriSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
5668Stüdeli Anna634 LTS kOLibriSUI21:51+1:57
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
34664Rüegg Medea634 LTS kOLibriSUI79:18+40:48
 
 
 
D16B (18)3,8 km 160 m14 K
 
11334Bernatíková HanaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE43:590:00
13665Kraus Karla634 LTS kOLibriSUI84:28+40:29
 
 
 
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
15660Giezendanner Livia634 LTS kOLibriSUI67:04+19:52
 
 
 
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
5657Sieber Annemarie634 LTS kOLibriSUI57:07+3:52
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
28667Schnellmann Enjo634 LTS kOLibriSUI51:17+16:13
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
16661Wild Yannic634 LTS kOLibriSUI63:43+13:09
17663Rüegg Simon634 LTS kOLibriSUI65:16+14:42
30662Scherrer Christian634 LTS kOLibriSUI76:16+25:42
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
15666Ryhiner Timo634 LTS kOLibriSUI75:28+17:06
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
14658Kleebauer Björn634 LTS kOLibriSUI80:23+22:31
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
16659Kraus Bret634 LTS kOLibriSUI72:40+30:15
 
 
 
635635 OLC SKOG FRIBOURGSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
10669Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURGSUI49:22+7:02
 
 
 
636636 OLG WEISSLINGENSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
670Ryhiner Gerhard636 OLG WEISSLINGENSUInest.
 
 
 
637637 TV KUSSNACHTSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
33671Schallberger Josef637 TV KUSSNACHTSUI48:32+19:20
 
 
 
638638 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
11675Schulthess Maren638 OLC KAPREOLOSUI25:32+5:38
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
2673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI46:50+0:56
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
16674Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOSUI45:22+10:18
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
672Vieser Pascal638 OLC KAPREOLOSUInest.
 
 
 
672672 VZA ŽILINASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
15678Volkov Maksym672 VZA ŽILINASVK26:02+7:26
 
 
 
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
3677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK57:02+4:18
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
25679Volkova Maja672 VZA ŽILINASVK36:30+17:33
 
 
 
673673 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
23680Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVASVK85:57+24:25
 
 
 
674674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
23682Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK66:19+20:25
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
17684Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK56:17+15:35
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
683Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVKvzdal
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
212245Schwarzová Katarína674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK34:28+15:31
222244Schwarzová Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK35:41+16:44
 
 
 
675675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
15685Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK63:32+12:58
 
 
 
676676 AKADEMIC TU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
7686Novota Lukáš Mário676 AKADEMIC TU KOŠICESVK40:16+5:12
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
22687Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICESVK54:34+12:14
 
 
 
701701 OK SODERTORNSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
20693Sandén Blenda701 OK SODERTORNSWE44:59+27:50
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
10689Renner Linda701 OK SODERTORNSWE45:52+7:22
 
 
 
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
19700Sundberg Boel701 OK SODERTORNSWE68:28+19:15
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
16690Renner Daniela701 OK SODERTORNSWE58:28+12:34
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
32695Sandén Anna Maria701 OK SODERTORNSWE108:23+66:14
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
10702Backlund Anna701 OK SODERTORNSWE55:00+13:30
 
 
 
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
14709Zilling Kristina701 OK SODERTORNSWE67:26+25:41
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
2699Sundberg Asa701 OK SODERTORNSWE47:29+0:38
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
12703Granath Christina701 OK SODERTORNSWE75:54+30:12
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
21704Schwartz Inger701 OK SODERTORNSWE70:14+26:15
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
40692Renner Björn701 OK SODERTORNSWE72:30+37:26
42694Sandén Mattis701 OK SODERTORNSWE86:03+50:59
710Zilling Viktor701 OK SODERTORNSWEdisk
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
18706Blidefalk Emil701 OK SODERTORNSWE109:00+68:17
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
36698Jakobsson Melvin701 OK SODERTORNSWE91:08+40:34
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
30705Blidefalk Patrik701 OK SODERTORNSWE74:19+24:54
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
32708Zilling Staffan701 OK SODERTORNSWE60:37+18:17
33696Sandén Olle701 OK SODERTORNSWE62:28+20:08
41691Renner Claes701 OK SODERTORNSWE68:29+26:09
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
10697Jakobsson Anders701 OK SODERTORNSWE54:31+8:42
48701Johanson Torbjorn701 OK SODERTORNSWE159:53+114:04
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
24707Blidefalk Amanda701 OK SODERTORNSWE35:59+17:02
 
 
 
702702 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
20711Eismark Inger702 OK ORINTOSWE100:55+65:50
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
5712Lindblom Ingemar702 OK ORINTOSWE38:06+3:42
 
 
 
703703 NYKOPINGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
6714Balakova Andrea703 NYKOPINGS OKSWE58:51+12:41
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
6713Johansson Magnus703 NYKOPINGS OKSWE66:41+15:47
 
 
 
704704 RANAS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
23715Bjarrenholt Eddie704 RANAS OKSWE62:07+21:57
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
2716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:01+2:12
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
18717Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE54:40+12:25
23718Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE58:04+15:49
 
 
 
706706 IK TRENNESWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
7719Thorsson Marianne706 IK TRENNESWE57:34+13:35
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
3720Thorsson Ove706 IK TRENNESWE44:09+1:54
 
 
 
707707 SOLSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
4721Olsson Christina707 SOLSWE48:30+1:39
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
722Olsson Gert707 SOLSWEdisk
 
 
 
708708 FK ASENSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
7725Kurashova Sonia708 FK ASENSWE27:56+10:47
 
 
 
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
12724Kurashova Elena708 FK ASENSWE82:47+39:53
 
 
 
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
5723Bengtsson David708 FK ASENSWE57:57+5:13
 
 
 
709709 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
65726Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNASWE82:50+53:38
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
2727Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNASWE45:14+2:49
 
 
 
710710 SAIK STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
3729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE46:14+3:49
 
 
 
711711 OK VILSE 87SWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
42038Mansson Gunnel711 OK VILSE 87SWE45:19+10:14
 
 
 
712712 LYNGBY OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
232056Albahn Henrik712 LYNGBY OKSWE61:04+15:15
 
 
 
801801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
8747Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR35:52+15:34
15731Tavalinska Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR64:48+44:30
16751Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR81:15+60:57
 
 
 
D14B (13)3,7 km 145 m10 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:320:00
753Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
752Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRnest.
 
 
 
D16B (18)3,8 km 160 m14 K
 
11334Bernatíková HanaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE43:590:00
14740Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR117:43+73:44
 
 
 
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
2201Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRvzdal
 
 
 
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
2200Bodnar Victoriya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
7730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR52:14+5:23
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
736Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
13735Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR86:09+44:33
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
10749Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:16+4:57
748Senin Arsenii801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
750Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRvzdal
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
28743Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR74:03+23:29
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
6739Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR61:36+14:25
8742Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR64:30+17:19
744Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H18B (12)6,0 km 250 m16 K
 
11376Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZE76:420:00
10738Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR125:31+48:49
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
17737Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR87:50+29:58
 
 
 
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
2202Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
734Stelmakh Ihor801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
9745Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR68:49+16:05
 
 
 
1005AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
16756Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh OpavaCZE66:36+17:23
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
19758Melecký MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE77:17+12:19
28757Glonek JakubAOP Orientační Běh OpavaCZE85:08+20:10
 
 
 
1010BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
16762Porganyi AnnaBBM BETA URSUS OrienteeringCZE68:56+21:44
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
2763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE59:33+1:41
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
27761Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE87:33+17:48
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
 
 
 
1012BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
 
 
 
1013BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
21765Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE57:01+14:46
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
 
 
 
1016BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
12767Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE73:50+21:06
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
22768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE75:07+40:43
 
 
 
1017BZP Báječné ženy v orientačnímCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
12769Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE71:44+18:29
 
 
 
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
5773Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE51:58+9:04
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
28775Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE72:29+26:35
 
 
 
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
6772Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE54:48+15:33
23774Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE72:57+33:42
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
18771Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE71:16+29:07
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
22770Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE73:22+26:31
 
 
 
1021CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
21777Záveská AnnaCET TJ Loko Česká TřebováCZE96:45+55:00
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
19778Záveský RichardCET TJ Loko Česká TřebováCZE58:42+18:00
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
7776Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZE49:00+6:45
 
 
 
1024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
16779Benešová JanaCTB SK OB ChotěbořCZE68:47+12:08
 
 
 
1025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (13)3,7 km 145 m10 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:320:00
8783Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE58:09+21:37
 
 
 
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
16782Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE64:44+25:29
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
20789Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE62:22+17:37
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
14780Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE60:07+13:16
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
6787Štrossová JiřinkaDCE KOB DobřichoviceCZE57:03+13:04
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
16784Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE52:31+28:12
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
9781Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE64:24+19:03
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
10788Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE60:56+11:31
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
41785Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE72:53+27:04
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
11786Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE47:53+7:43
 
 
 
1027DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
7790Čejková KateřinaDKL KOB KladnoCZE51:20+6:35
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
21791Peissard BernardDKL KOB KladnoCZE60:47+20:37
 
 
 
1028DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
4813Poborská EliškaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE36:55+2:36
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
22808Karin SannaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE53:16+14:46
31798Marie KalouskováDKP Oddíl OB KotlářkaCZE67:38+29:08
 
 
 
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
6805Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE60:48+7:33
 
 
 
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
17802Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE86:47+41:52
 
 
 
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
28795Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE69:04+24:19
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
17803Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE62:43+21:13
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
14812Špičáková LenkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE78:00+32:18
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
27818Chládková PetraDKP Oddíl OB KotlářkaCZE86:49+37:33
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
10799Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE58:47+8:13
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
13810Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaCZE78:30+20:38
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
38801Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE96:37+26:52
44817Klusák MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE109:09+39:24
793Illner JakubDKP Oddíl OB KotlářkaCZEnest.
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
35794Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE97:20+32:22
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
27800Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE57:11+14:51
35811Špičák AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZE62:54+20:34
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
20809Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE65:05+24:23
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
23796Janata MatějDKP Oddíl OB KotlářkaCZE35:51+16:54
 
 
 
1029DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
61822Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE77:00+47:48
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
26819Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE86:28+37:12
40820Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE113:16+64:00
42821Reisingerová EliškaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE116:00+66:44
 
 
 
1031DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
831Charousková LucieDOK OK DoksyCZEnest.
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
8829Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE69:27+23:45
17826Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE97:33+51:51
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
12832Synek PetrDOK OK DoksyCZE62:40+12:06
 
 
 
H18B (12)6,0 km 250 m16 K
 
11376Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZE76:420:00
3830Meduna JakubDOK OK DoksyCZE82:58+6:16
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
3827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE59:36+1:44
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
21823Francke JanDOK OK DoksyCZE83:45+14:00
22824Novák DanielDOK OK DoksyCZE84:20+14:35
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
34825Lederer PavelDOK OK DoksyCZE62:47+20:27
 
 
 
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
 
 
 
1032DOR OK DobříšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
18837Petriláková PetraDOR OK DobříšCZE79:29+30:13
37836Petrilák MiroslavDOR OK DobříšCZE106:53+57:37
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
24834Petrilák MatoušDOR OK DobříšCZE48:01+12:57
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
6833Janda OndřejDOR OK DobříšCZE55:25+4:51
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
17835Petriláková Amálie RebekaDOR OK DobříšCZE30:52+11:31
 
 
 
1033DVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
841Šťovíčková DagmarDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZEnest.
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
33844Lhotská RadkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE133:37+89:38
 
 
 
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
21839Šťovíčková ZdeňkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE119:48+84:43
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
10840Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE66:41+21:20
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
17838Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE86:17+46:07
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
33842Šťovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE60:55+41:34
34843Šťovíček FilipDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE62:35+43:14
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
47845Lhotský MarekDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE59:49+40:52
52846Lhotská LindaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE72:01+53:04
 
 
 
1034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
8852Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE61:05+16:10
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
15847Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE81:00+11:15
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
8848Koucky RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE69:08+7:36
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
8851Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE72:27+21:33
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
36850Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE81:10+31:45
 
 
 
1036FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (13)3,7 km 145 m10 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:320:00
3857Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE38:45+2:13
 
 
 
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
14854Rydlová EvaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE64:47+15:34
 
 
 
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
3856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE44:17+2:32
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
34853Hrouda MartinFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE93:19+23:34
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
9855Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE48:11+7:29
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
31859Wald FrantišekFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE70:21+30:11
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
11858Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE46:05+11:41
 
 
 
1039HAV OB HavířovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
13863Vričanová SylvaHAV OB HavířovCZE56:37+11:52
21864Kaděrová BarboraHAV OB HavířovCZE62:53+18:08
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
27860Sochorová HanaHAV OB HavířovCZE82:40+35:49
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
26868Staněk OndraHAV OB HavířovCZE110:05+51:43
28866Kaděra VojtěchHAV OB HavířovCZE115:25+57:03
 
 
 
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
7867Kaděra PavelHAV OB HavířovCZE60:32+10:07
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
29861Sochor TomášHAV OB HavířovCZE57:44+15:24
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
5862Jakobi ZdeněkHAV OB HavířovCZE44:34+4:24
 
 
 
1040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
20869Kudrnáčová LucieHCE TJ HostiviceCZE83:16+30:01
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
16872Kettnerová LenkaHCE TJ HostiviceCZE61:46+20:16
26873Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE73:06+31:36
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
27871Kettner PavelHCE TJ HostiviceCZE62:38+16:49
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
11870Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZE66:32+24:07
 
 
 
1042HLV KČT - OB HolešovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
8874Smětáková IvanaHLV KČT - OB HolešovCZE69:44+23:34
 
 
 
1044HOR TJ Jiskra HořiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
16876Škorpil MarekHOR TJ Jiskra HořiceCZE26:18+7:42
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
21877Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE54:05+11:45
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
 
 
 
1047CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
13896Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZE65:54+18:42
 
 
 
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
 
 
 
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
3895Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE54:12+4:59
 
 
 
D35A (15)4,6 km 205 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE46:100:00
4893Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE56:22+10:12
 
 
 
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
11900Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE74:52+31:58
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
3879Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZE47:34+5:25
5897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE48:13+6:04
7883Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE49:01+6:52
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
11882Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE60:56+16:57
14904Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE62:45+18:46
25887Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZE79:27+35:28
 
 
 
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
891Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
32265Valešová MartinaCHA OK ChrastavaCZE54:24+5:08
 
 
 
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
13899Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE24:13+5:37
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
21886Galbavý MatějCHA OK ChrastavaCZE83:15+24:53
 
 
 
H18B (12)6,0 km 250 m16 K
 
11376Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZE76:420:00
2881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE78:58+2:16
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
8884Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE75:59+6:14
19905Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE83:20+13:35
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
3888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE62:48+1:16
 
 
 
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
4898Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE65:23+11:39
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
894Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZEnest.
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
903Švancar MartinCHA OK ChrastavaCZEnest.
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
21885Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZE60:19+14:30
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
19890Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE58:26+18:16
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
28889Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE65:37+23:22
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
5878Barták JiříCHA OK ChrastavaCZE50:59+10:49
 
 
 
1048CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
26910Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZE60:04+21:34
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
23911Semrád LadislavCHC K.O.B. ChoceňCZE80:46+15:48
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
6909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE39:50+5:26
 
 
 
1049CHT OOB SK ChrastCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (8)4,4 km 185 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN54:570:00
5917Vacková AnnaCHT OOB SK ChrastCZE74:57+20:00
 
 
 
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
20921Dvořáková KláraCHT OOB SK ChrastCZE76:15+33:37
232043Reisigová AnnaCHT OOB SK ChrastCZE102:06+59:28
 
 
 
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
11916Matrasová VendulaCHT OOB SK ChrastCZE71:42+18:27
 
 
 
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
82032Ondráčková LucieCHT OOB SK ChrastCZE60:13+11:00
 
 
 
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
15920Binková JanaCHT OOB SK ChrastCZE79:23+34:28
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
17918Krejsa MartinCHT OOB SK ChrastCZE83:16+13:31
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
28913Vacek FrantišekCHT OOB SK ChrastCZE103:53+52:59
34915Klvaňa MilanCHT OOB SK ChrastCZE114:08+63:14
 
 
 
1050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (21)2,7 km 125 m10 K
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE20:420:00
7922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE26:11+5:29
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
27923Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZE64:40+22:25
 
 
 
1052JHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
27924Fencíková VladislavaJHB TJ Jiskra Havlíčkův BrodCZE81:44+32:31
 
 
 
1057KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
3934Hankovcová HelenaKAM OK KameniceCZE35:45+1:26
16941Jedličková KristýnaKAM OK KameniceCZE57:38+23:19
21962Víšková VeronikaKAM OK KameniceCZE61:58+27:39
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
15948Semíková LucieKAM OK KameniceCZE47:43+9:13
939Chaloupková HanaKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
D16B (18)3,8 km 160 m14 K
 
11334Bernatíková HanaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE43:590:00
10947Selucká AlžbětaKAM OK KameniceCZE76:32+32:33
953Štěpánková EmaKAM OK KameniceCZEvzdal
 
 
 
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
8929Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE61:44+14:32
14946Kováříková MarieKAM OK KameniceCZE66:25+19:13
930Aschermannová KarolínaKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
9960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE52:18+9:40
16958Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE62:11+19:33
 
 
 
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
3925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE56:42+3:27
22945Kettnerová DanaKAM OK KameniceCZE88:17+35:02
 
 
 
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
18964Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE71:58+15:19
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
18949Škáchová PetraKAM OK KameniceCZE61:12+15:18
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
25935Hankovcová LenkaKAM OK KameniceCZE68:00+23:15
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
38961Víšková AlenaKAM OK KameniceCZE109:36+60:20
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
8933Gajda MartinKAM OK KameniceCZE41:20+6:16
17938Chaloupka ViktorKAM OK KameniceCZE45:28+10:24
30940Jedlička JakubKAM OK KameniceCZE53:12+18:08
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
3932Gajda JanKAM OK KameniceCZE51:24+0:50
11936Hankovec HugoKAM OK KameniceCZE62:24+11:50
25951Škvor AdamKAM OK KameniceCZE70:12+19:38
32954Víšek MartinKAM OK KameniceCZE78:30+27:56
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
3931Blaha PetrKAM OK KameniceCZE53:30+6:19
18928Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE98:20+51:09
19937Hejsek FilipKAM OK KameniceCZE103:13+56:02
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
3950Škvor OtaKAM OK KameniceCZE60:22+2:00
13955Stormer EmilKAM OK KameniceCZE74:04+15:42
 
 
 
H20A (25)8,0 km 360 m20 K
 
1619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS57:520:00
21959Křemen ŠtěpánKAM OK KameniceCZE118:32+60:40
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
20968Moravec JakubKAM OK KameniceCZE83:25+13:40
37942Jíra TomášKAM OK KameniceCZE95:04+25:19
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
7926Hájek AdamKAM OK KameniceCZE67:32+6:00
 
 
 
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
12963Nebeský DanielKAM OK KameniceCZE129:00+62:02
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
10965Semík OndřejKAM OK KameniceCZE74:05+9:07
11943Kettner LukášKAM OK KameniceCZE74:43+9:45
37927Šafka DanielKAM OK KameniceCZE106:47+41:49
957Stormer OskarKAM OK KameniceCZEdisk
944Kettner VojtěchKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
25967Kovářík TomášKAM OK KameniceCZE71:35+22:10
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
15956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE50:49+8:29
17952Škvor MartinKAM OK KameniceCZE51:38+9:18
 
 
 
1058KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
5979Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE50:19+5:34
 
 
 
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
11978Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE58:21+16:36
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
7973Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE55:26+13:50
9975Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE65:19+23:43
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
16976Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE63:01+13:36
39980Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE84:18+34:53
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
16974Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE57:06+22:42
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
11972Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZE74:15+31:56
 
 
 
1059KBP KBP PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
8984Valter PetrKBP KBP PrahaCZE49:17+7:02
 
 
 
1061KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
9985Šilerová ZdenaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE69:38+23:56
 
 
 
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
26987Besta RadekKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE33:06+14:30
 
 
 
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
 
 
 
1063KOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,7 km 120 m9 K
 
11764Finstrlová JulieZBM SK Žabovřesky BrnoCZE19:540:00
6991Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE22:12+2:18
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
16992Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE38:22+9:10
 
 
 
H12A (21)2,7 km 125 m10 K
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE20:420:00
16993Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE35:30+14:48
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
994Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZEnest.
 
 
 
1064KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (13)3,7 km 145 m10 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:320:00
41000Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE39:35+3:03
 
 
 
D18B (8)4,4 km 185 m14 K
 
1258Arrakoski Wilma272 OK77FIN54:570:00
3997Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE64:39+9:42
 
 
 
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
241004Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE75:49+26:36
 
 
 
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
181003Dobešová KateřinaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE92:58+48:03
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
30996Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE101:42+59:33
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
251002Kohlová AlenaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE71:06+29:36
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
281006Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE87:39+38:23
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
111005Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE74:35+13:03
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
39998Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE108:39+43:41
 
 
 
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
2999Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE54:20+1:36
7971Procházka VítKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE63:38+10:54
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
511001Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE114:01+71:41
 
 
 
T-OPEN (17)3,1 km 140 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR25:350:00
12995Procházková JitkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE44:36+19:01
 
 
 
1069KSH OB Kašperské HoryCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
241008Mayer ŠimonKSH OB Kašperské HoryCZE70:05+19:31
 
 
 
H65B (22)3,4 km 145 m14 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:100:00
111007Fiala MilošKSH OB Kašperské HoryCZE64:39+24:29
 
 
 
1071KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
31010Hudečková HelenaKTA SK Kotnov TáborCZE49:13+4:28
 
 
 
D70 (18)3,0 km 120 m10 K
 
1392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER41:360:00
141011Hudečková AlenaKTA SK Kotnov TáborCZE127:58+86:22
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
211009Střelba OndřejKTA SK Kotnov TáborCZE84:24+22:52
 
 
 
1073KUN TJ Sokol KunvaldCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
211012Rusz RomanKUN TJ Sokol KunvaldCZE81:23+32:07
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
261013Ruszová SvatavaKUN TJ Sokol KunvaldCZE37:16+18:19
 
 
 
1075KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
221019Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE71:20+27:21
271018Trávníčková JitkaKVS SKOB Kobra VsetínCZE81:49+37:50
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
21014Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE30:43+1:31
181022Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE40:08+10:56
591015Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZE70:35+41:23
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
151016Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZE78:31+37:48
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
131020Kaloč VítězslavKVS SKOB Kobra VsetínCZE68:00+25:35
 
 
 
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
101017Chalupa TomášKVS SKOB Kobra VsetínCZE69:11+25:32
 
 
 
T-OPEN (17)3,1 km 140 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR25:350:00
111021Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE37:55+12:20
 
 
 
1077LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
292116Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva BerounCZE46:16+17:04
1026Mcmahon AnežkaLBE TJ Lokomotiva BerounCZEdisk
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
151023Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva BerounCZE81:24+30:30
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
361025Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE98:53+56:38
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
191024Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE64:52+30:28
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
382114Uhlířová MarieLBE TJ Lokomotiva BerounCZE47:46+28:49
392115Uhlířová EliškaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE49:16+30:19
 
 
 
1078LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (33)3,6 km 160 m13 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE39:150:00
21028Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE47:42+8:27
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
171029Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE65:19+21:20
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
21027Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE43:47+3:05
 
 
 
1079LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
201032Vavrysová BarbaraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE75:30+18:51
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
91030Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE53:27+6:36
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
41031Féder MedardLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE54:52+4:18
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
51034Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE71:21+6:23
61033Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE71:38+6:40
 
 
 
1080LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
81035Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE65:12+22:18
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
281037Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE89:00+46:51
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
201038Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE41:27+12:15
621036Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE77:21+48:09
631039Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE77:23+48:11
 
 
 
1081LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
161041Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE85:49+40:54
 
 
 
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
21042Burdová SimonaLDC KOB DěčínCZE47:21+5:12
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
91043Gálus IgorLDC KOB DěčínCZE73:16+22:22
291040Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE105:08+54:14
 
 
 
1084LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (20)3,6 km 160 m14 K
 
1865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE44:550:00
71045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE58:00+13:05
 
 
 
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
151044Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE68:03+11:24
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
241047Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE66:53+20:59
 
 
 
D65 (21)3,3 km 135 m13 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:050:00
111046Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE54:05+19:00
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
1049Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZEvzdal
 
 
 
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
31050Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE76:01+9:03
91051Pavlík BronislavLIT KOB LitvínovCZE91:52+24:54
 
 
 
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
71053Pavlík MiroslavLIT KOB LitvínovCZE58:15+14:36
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
351048Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZE64:04+44:43
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
431052Pavlík TobiášLIT KOB LitvínovCZE52:23+33:26
 
 
 
1086LLI TJ Loko LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
121063Fürstová AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:53+14:15
 
 
 
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
211068Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZE64:47+23:17
 
 
 
D60 (34)3,5 km 155 m13 K
 
1816Klusáková JitkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE43:590:00
191056Korejčíková DáďaLLI TJ Loko LiberecCZE69:33+25:34
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
242252Kraus JanLLI TJ Loko LiberecCZE43:44+14:32
381072Melicharová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZE50:25+21:13
732253Hejna PavelLLI TJ Loko LiberecCZE144:20+115:08
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
221074Paroulková IvaLLI TJ Loko LiberecCZE82:02+32:46
391067Košek LadislavLLI TJ Loko LiberecCZE111:45+62:29
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
41077Peterka JakubLLI TJ Loko LiberecCZE36:54+1:50
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
111064Hejna HynekLLI TJ Loko LiberecCZE61:48+21:05
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
41073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE56:23+9:12
51057Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZE57:34+10:23
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
201058Bradáč JakubLLI TJ Loko LiberecCZE79:45+21:23
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
51070Melichar PetrLLI TJ Loko LiberecCZE73:42+3:57
71076Peterka VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE75:52+6:07
141071Melichar VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE80:23+10:38
 
 
 
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
81066Košek JanLLI TJ Loko LiberecCZE91:32+24:34
 
 
 
H21E (43)9,8 km 425 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE64:580:00
21062Fürst MatoušLLI TJ Loko LiberecCZE68:37+3:39
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
201061Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZE66:56+17:31
 
 
 
H45B (18)4,7 km 210 m14 K
 
11331Bernatík AlešSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE50:250:00
131065Hejna StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE66:02+15:37
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
441069Melichar JaromírLLI TJ Loko LiberecCZE77:49+35:29
 
 
 
1087LME SK Los MělníkCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
1082Machová AnnaLME SK Los MělníkCZEnest.
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
81080Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkCZE51:59+6:05
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
261079Dittrtová LucieLME SK Los MělníkCZE68:20+23:35
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
162150Mach MartinLME SK Los MělníkCZE78:59+29:43
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
351081Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZE60:09+25:05
 
 
 
1088LOV lepus.czCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
121083Žebrák ZbyněkLOV lepus.czCZE74:58+25:42
 
 
 
1089LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (33)3,5 km 155 m13 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE42:090:00
91085Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE49:53+7:44
 
 
 
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
41087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE18:43+0:07
 
 
 
H12A (21)2,7 km 125 m10 K
 
11762Bukovác FilipZBM SK Žabovřesky BrnoCZE20:420:00
41086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:35+1:53
 
 
 
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
131089Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE79:41+9:56
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
141084Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE69:34+27:09
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
261088Stehlíková TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE35:43+16:22
 
 
 
1090LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (18)3,8 km 160 m14 K
 
11334Bernatíková HanaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE43:590:00
51095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE49:47+5:48
 
 
 
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
51096Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE47:44+5:06
 
 
 
D21E (21)6,8 km 295 m17 K
 
11075Štičková AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE56:390:00
121090Procházková KláraLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE65:45+9:06
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
531101Lehárová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE62:06+32:54
 
 
 
H18A (32)7,7 km 330 m22 K
 
1136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL58:220:00
51097Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE61:50+3:28
141099Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE74:39+16:17
1098Fencl JonášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZEnest.
 
 
 
H18B (12)6,0 km 250 m16 K
 
11376Karásek MatějSJC Sportcentrum JičínCZE76:420:00
71102Kulhavý TadeášLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE104:32+27:50
 
 
 
H21B (33)7,0 km 315 m18 K
 
11461Potštejnský JanSRK SOOB Spartak Rychnov n.Kn.CZE61:320:00
151100Lehár AdamLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE80:02+18:30
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
151092Procházka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE54:39+13:57
 
 
 
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
81093Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE56:08+13:43
 
 
 
H65A (39)4,1 km 175 m14 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:150:00
51094Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE45:48+3:33
 
 
 
1091LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
171109Lošťáková ElaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE36:21+19:12
 
 
 
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
41108Lošťáková SáraLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE30:39+10:21
 
 
 
D18A (22)5,2 km 225 m16 K
 
1112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL47:120:00
181113Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE69:58+22:46
 
 
 
D20A (24)4,8 km 225 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE42:380:00
61103Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:03+5:25
 
 
 
D21B (41)4,6 km 205 m14 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE49:130:00
151115Kovářová JulieLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE66:28+17:15
 
 
 
D40A (32)4,4 km 200 m15 K
 
11107Lošťáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:540:00
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
191114Riby KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE59:06+14:21
 
 
 
D55A (31)4,0 km 175 m13 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE46:510:00
261104Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE77:00+30:09
 
 
 
H10 (32)2,4 km 100 m8 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE18:360:00
11285Ježek DavidRBK SK Radioklub BlanskoCZE18:360:00
291111Riby PhilipLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE39:54+21:18
 
 
 
H16A (43)6,5 km 295 m18 K
 
11231Janovský TomášPGP SK PragaCZE50:340:00
51110Bílý JakubLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE55:21+4:47
 
 
 
H16B (25)5,3 km 225 m14 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE47:110:00
221112Riby ThomasLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE131:24+84:13
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
131118Würz BohuslavLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE80:09+29:15
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
341116Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE80:26+31:01
381117Würz JiříLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE82:29+33:04
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
481106Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE90:42+48:22
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
241105Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE61:17+15:28
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
3428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE45:19+3:00
 
 
 
1093MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (16)7,2 km 305 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS53:440:00
121119Kovář JindřichMAS KČT AšCZE80:57+27:13
 
 
 
1095MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (23)5,8 km 250 m16 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE53:150:00
161125Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE73:28+20:13
 
 
 
D45A (36)4,2 km 195 m16 K
 
11747Neyrinck MarkétaVSP USK PrahaCZE44:450:00
111122Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE54:38+9:53
1123Sieglová DagmarMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEnest.
 
 
 
H50B (27)3,7 km 170 m13 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE40:420:00
61121Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE47:10+6:28
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
191126Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE31:45+12:24
311120Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE52:12+32:51
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
151127Nedbalová MagdalenaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE32:42+13:45
 
 
 
1098MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (26)3,5 km 155 m14 K
 
1387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER41:450:00
51128Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE48:54+7:09
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
21132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské LázněCZE52:25+3:09
 
 
 
H55A (49)4,7 km 205 m14 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER45:490:00
91131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE54:24+8:35
 
 
 
H70 (23)3,4 km 160 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE34:240:00
91130Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE44:17+9:53
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
101129Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE26:08+6:47
 
 
 
1099MOV SKOB OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
381133Holec HonzaMOV SKOB OstravaCZE65:30+23:10
 
 
 
1100N01 NER. PRAHA 170CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)5,0 km 220 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER52:440:00
161134Pospíšil RadekN01 NER. PRAHA 170CZE89:55+37:11
 
 
 
1101N02 NER. SMIŘICECZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
181135Panáčková AlžbětaN02 NER. SMIŘICECZE30:58+11:37
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
121136Panáčková JohanaN02 NER. SMIŘICECZE31:07+12:10
 
 
 
1102N03 NER. VŠENORYCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,1 km 90 m8 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE17:090:00
151139Paldusová NelaN03 NER. VŠENORYCZE35:14+18:05
231137Marhoulová KateřinaN03 NER. VŠENORYCZE54:56+37:47
 
 
 
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
91138Marhoulová AnežkaN03 NER. VŠENORYCZE36:14+15:56
 
 
 
1103N04 NER. LIBEREC 14CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
171140Votava DavidN04 NER. LIBEREC 14CZE79:05+29:49
 
 
 
1104N05 NER. CHOTYNĚCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
 
 
 
1105N06 NER. BRNOCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
271142Auermüller VítN06 NER. BRNOCZE72:11+22:46
 
 
 
1106N07 NER. PRAHA 198-ICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
321143Jeřábek VojtěchN07 NER. PRAHA 198-ICZE42:14+23:17
 
 
 
1107N08 NER. EKPCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
521144Uhlíková ŠárkaN08 NER. EKPCZE61:05+31:53
 
 
 
1108N09 NER. LIBEREC 6CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
471145Feřt MartinN09 NER. LIBEREC 6CZE140:27+91:11
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
241147Feřtová AnežkaN09 NER. LIBEREC 6CZE34:40+15:19
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
161148Feřtová EliškaN09 NER. LIBEREC 6CZE32:48+13:51
 
 
 
1109N10 NER. PRAHA 130CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
641149Rudolecká LucieN10 NER. PRAHA 130CZE81:27+52:15
 
 
 
1113N14 NER. PRAHA 198-IICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
911155Cepník AdamN14 NER. PRAHA 198-IICZE36:09+6:57
281156Jeřábková AnnaN14 NER. PRAHA 198-IICZE46:11+16:59
 
 
 
1115NEJ TJ Jiskra NejdekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
131161Holíková PetraNEJ TJ Jiskra NejdekCZE38:00+17:42
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
431162Holíková IlonaNEJ TJ Jiskra NejdekCZE55:25+26:13
 
 
 
H40B (22)5,3 km 220 m14 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE45:210:00
201160Holík JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE94:24+49:03
 
 
 
H75 (16)3,2 km 145 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN42:190:00
41159Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE46:50+4:31
 
 
 
1116NEK Nejdek OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (33)3,8 km 175 m13 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE34:190:00
61167Nádeníčková IvaNEK Nejdek OrienteeringCZE41:11+6:52
 
 
 
D14B (13)3,7 km 145 m10 K
 
12015Vitebská EliškaTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE36:320:00
51171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE41:00+4:28
 
 
 
D16A (38)4,6 km 200 m15 K
 
1106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL38:300:00
231166Nádeníčková PavlaNEK Nejdek OrienteeringCZE55:33+17:03
 
 
 
D16B (18)3,8 km 160 m14 K
 
11334Bernatíková HanaSFM OOB TJ Sokol Frýdek-MístekCZE43:590:00
61164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE51:16+7:17
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
541169Ziebová LenkaNEK Nejdek OrienteeringCZE64:49+35:37
 
 
 
H12B (21)2,7 km 110 m10 K
 
1131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL24:190:00
121173Pelikán AlešNEK Nejdek OrienteeringCZE33:48+9:29
 
 
 
H14B (25)3,9 km 160 m14 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE40:430:00
161172Čáslavský DavidNEK Nejdek OrienteeringCZE100:41+59:58
 
 
 
H21C (15)6,4 km 270 m17 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE66:580:00
41170Zieba JakubNEK Nejdek OrienteeringCZE86:55+19:57
 
 
 
H40A (41)6,6 km 285 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL50:540:00
351163Mareš AlexanderNEK Nejdek OrienteeringCZE114:11+63:17
 
 
 
H45A (52)6,1 km 260 m16 K
 
1561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL49:250:00
461168Nádeníček JosefNEK Nejdek OrienteeringCZE97:20+47:55
 
 
 
T10 (40)3,1 km 140 m7 K
 
11221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE19:210:00
291165Fecko RichardNEK Nejdek OrienteeringCZE42:37+23:16
 
 
 
1117NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)4,0 km 160 m15 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER42:540:00
21174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE47:20+4:26
 
 
 
T10P (55)3,1 km 140 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:570:00
202285Podlipný FilípekNPA SK LOB Nová PakaCZE34:21+15:24
 
 
 
1121OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
81175Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE54:11+12:41
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
21176Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaCZE43:44+1:24
 
 
 
1122OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
61180Slabý VáclavOLP PSK Olymp PrahaCZE51:51+9:26
 
 
 
H60B (15)3,4 km 155 m13 K
 
1828Novák TomDOK OK DoksyCZE43:390:00
31179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE45:04+1:25
 
 
 
1123ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,3 km 105 m9 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE20:180:00
21183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE21:24+1:06
 
 
 
D50A (36)4,2 km 185 m15 K
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN41:300:00
191182Lisá MonikaONO SKOB OstrovCZE64:18+22:48
 
 
 
D55B (19)3,3 km 150 m13 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN45:420:00
51181Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovCZE61:40+15:58
 
 
 
F3 (76)3,1 km 130 m9 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE29:120:00
412251Lisý JanONO SKOB OstrovCZE53:32+24:20
 
 
 
F5 (49)4,9 km 215 m18 K
 
11255Valešová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE49:160:00
302127Mrzinová HanaONO SKOB OstrovCZE93:38+44:22
 
 
 
H14A (45)4,6 km 200 m13 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE35:040:00
91185Oncirk JanONO SKOB OstrovCZE41:49+6:45
 
 
 
H50A (53)4,9 km 215 m14 K
 
1598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS42:200:00
301184Hájek JiříONO SKOB OstrovCZE58:17+15:57
 
 
 
1124OOL SK Haná orienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (52)8,7 km 385 m20 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL69:450:00
231186Zdráhal TomášOOL SK Haná orienteeringCZE84:21+14:36
 
 
 
H60A (40)4,4 km 185 m14 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE40:100:00
61187Zdráhal RobertOOL SK Haná orienteeringCZE44:42+4:32
 
 
 
1130PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)3,6 km 160 m12 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE42:250:00
41192Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE46:24+3:59
 
 
 
1132PEN OK RECO Sport