Bohemia 2017čt 27.07.2017 16:02
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 LOST SHENTON PARKAUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
2Nicole Davis101 LOST SHENTON PARKdiskdisk
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
94Liz Abbott101 LOST SHENTON PARK48:201138:19986:39+10:39
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
175Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARK49:201550:011999:21+29:09
311Matthews Richard101 LOST SHENTON PARK51:071682:0134133:08+62:56
 
 
 
121121 OJE WAPPLERAUT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
336Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLER75:213193:3434168:55+88:35
 
 
 
122122 HSV RIEDAUT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
378Haider Anna122 HSV RIED70:264073:3453144:00+64:10
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
137Hones Sepp122 HSV RIED46:101842:051088:15+23:24
 
 
 
151151 C.O. LIÉGEBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06143:540:00
810Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGE46:351821:41268:16+24:22
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
11Leyimangoye Judith151 C.O. LIÉGE179:3215
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
129Pierlot André151 C.O. LIÉGE60:031843:5113103:54+19:24
4513Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGE120:284586:0745206:35+122:05
4612Florin Jacques151 C.O. LIÉGE201:5947117:1247319:11+234:41
 
 
 
152152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
2140Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS89:122240:3616129:48+86:49
 
 
 
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
2239Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS66:303237:0613103:36+29:30
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
1521Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS135:5315127:0216262:55+185:09
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
1541Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS67:291758:4714126:16+43:13
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
2931Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS72:553076:4130149:36+69:16
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
2429Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS65:072170:2427135:31+60:39
2722Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:272961:0121142:28+67:36
2834Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS69:312575:3129145:02+70:10
2926Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:5030102:0130183:51+108:59
3036Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS87:1631108:4232195:58+121:06
3125Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS95:0932102:1131197:20+122:28
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
2943Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS103:0131120:5731223:58+148:18
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
1217Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS59:091560:4812119:57+47:15
1716Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS54:351286:2817141:03+68:21
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
4830Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS124:2364125:0771249:30+169:40
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
3946Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS111:404385:1744196:57+89:45
 
 
 
H21C (15)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061108:250:00
920Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS84:53770:0811155:01+46:36
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
1738Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS79:412560:2114140:02+52:47
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
2637Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS68:422855:0023123:42+41:45
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
3835Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS70:223674:0844144:30+76:53
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
2344Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS69:3122101:2124170:52+89:46
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
633Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS56:26839:58496:24+11:54
2418Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS60:432050:1924111:02+26:32
3624Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS72:573562:0739135:04+50:34
3927Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:084067:2740148:35+64:05
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
2423Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS49:522655:5723105:49+40:58
3414Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS77:313757:5927135:30+70:39
3645Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS81:353897:0337178:38+113:47
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
2842Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS56:302469:0831125:38+55:26
3519Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS74:293383:0235157:31+87:19
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
1232Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS62:181660:0713122:25+58:07
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
1115Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS76:3711120:1111196:48+104:30
 
 
 
T-OPEN (20)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03157:150:00
28Bruylant Yoline152 ASUB ORIENTATION BRUSSELS62:1710
 
 
 
153153 TROLBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
1954De Mits Noor153 TROL65:202140:4517106:05+63:06
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
1452Bourgonjon Ellen153 TROL70:458114:4915185:34+107:48
 
 
 
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
1850Deschepper Ellen153 TROL66:162061:2516127:41+48:55
 
 
 
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
2455De Mits Thor153 TROL64:452953:5925118:44+75:17
 
 
 
H12A (21)
 
1922Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice27:20322:12149:320:00
749De Clercq Rune153 TROL29:37637:58967:35+18:03
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
3253De Mits Wolf153 TROL52:353338:273291:02+37:09
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
57Van Bealen Michael153 TROLdisk50:3424
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
302133De Clercq Bob153 TROL84:453374:2427159:09+71:54
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
4651De Mits Yves153 TROL91:134583:0548174:18+92:21
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
1648Peeters Andre153 TROL52:041065:0917117:13+43:43
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
1856De Mits Viek153 TROL43:522232:431776:35+38:08
 
 
 
154154 KOLBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:05198:090:00
560Aerden Eske154 KOL71:39484:495156:28+58:19
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
3459Delanghe Anne-marie154 KOL89:143586:0833175:22+95:02
 
 
 
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
2561Aerden Torben154 KOL58:452866:3627125:21+81:54
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09196:330:00
1158Aerden Frank154 KOL78:111265:5012144:01+47:28
 
 
 
155155 D-TEAM ANTWERPENBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
3262Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPEN96:033476:1230172:15+84:52
 
 
 
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
1066Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPEN46:52575:5015122:42+37:30
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
668Houben Ellen155 D-TEAM ANTWERPEN49:561239:17889:13+9:23
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
264Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPEN69:12242:112111:23+4:11
3765Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPEN95:243566:2141161:45+54:33
63Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPEN108:4241disk
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
1167van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPEN73:541145:4716119:41+13:18
2869Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPEN85:152957:4631143:01+36:38
 
 
 
156156 HAMOKBEL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
1673Keuppens Wout156 HAMOK95:332039:0110134:34+40:16
2071Deferme Miel156 HAMOK112:372154:3618167:13+72:55
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
2572Melis Toon156 HAMOK80:231680:1030160:33+56:20
 
 
 
171171 KSO BNTU MINSKBLR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
1375Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSK50:51870:4618121:37+45:31
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
574Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSK58:261140:00398:26+22:24
 
 
 
191191 VARIANT 5BUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
1888Ilieva Elena191 VARIANT 544:501952:462097:36+54:37
87Aleksandrova Emili191 VARIANT 539:4516
 
 
 
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19239:370:00
12102Georgieva Julia191 VARIANT 533:28657:421691:10+51:33
16103Atanasova Ivet191 VARIANT 567:141667:2717134:41+95:04
17105Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 591:361787:3618179:12+139:35
 
 
 
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
1085Ilieva Yana191 VARIANT 541:20438:111479:31+14:44
1583Nenkova Reneta191 VARIANT 556:421841:421798:24+33:37
2282Hristova Plamena191 VARIANT 563:522449:1723113:09+48:22
2384Vasileva Anzhela191 VARIANT 566:432653:2825120:11+55:24
2786Petrova Yoanna191 VARIANT 561:462366:3627128:22+63:35
 
 
 
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
7106Petrova Yasna191 VARIANT 542:47239:211682:08+8:02
2179Boneva Betina191 VARIANT 555:492147:1223103:01+28:55
 
 
 
D20A (25)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29189:390:00
1181Iljeva Tsveta191 VARIANT 571:011448:0610119:07+29:28
13104Simeonova Nevena191 VARIANT 563:161058:3317121:49+32:10
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
1178Dimova Desislava191 VARIANT 584:181361:1911145:37+67:51
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
1177Angelova Petranka191 VARIANT 555:361052:0915107:45+27:25
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
26107Stoyanova Margarita191 VARIANT 576:332769:4626146:19+70:19
 
 
 
H12A (21)
 
1922Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice27:20322:12149:320:00
12110Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 542:341446:531589:27+39:55
97Filipov Teodor191 VARIANT 5disk39:4811
108Ibryamov Berk Ibryamov191 VARIANT 545:0115
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
1099Ahmedov Dzan191 VARIANT 529:11347:591377:10+20:26
12100Bonev Viktor191 VARIANT 537:361148:281586:04+29:20
1798Yulianov Samuil191 VARIANT 586:4621116:5618203:42+146:58
89Todorov Ivan191 VARIANT 5diskdisk
101Taner Ata191 VARIANT 569:4920disk
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
2294Petrov Kaloyan191 VARIANT 542:142133:032075:17+21:24
38109Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 561:323747:3340109:05+55:12
95Bonev Dani191 VARIANT 5vzdal54:0541
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
1496Ilkov Georgi191 VARIANT 555:38779:5618135:34+72:43
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
3893Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5104:024164:5437168:56+92:41
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
2490Ovcharov Zdravko191 VARIANT 580:071953:0822133:15+42:51
 
 
 
H18B (11)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:34194:550:00
792Petkov Yoan191 VARIANT 590:00748:255138:25+43:30
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
1791Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 578:061847:0620125:12+18:49
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09196:330:00
76Bonev Dian191 VARIANT 5disk65:0711
 
 
 
192192 COMPASS-CROSSBUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
6111Koeva Velina192 COMPASS-CROSS45:41828:39474:20+9:33
 
 
 
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
2112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSS48:11331:57280:08+3:13
 
 
 
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
9115Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSS57:25455:4614113:11+13:57
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
18120Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSS59:272041:0212100:29+24:29
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
30113Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSS51:243234:572686:21+32:28
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
25114Borisov Petar192 COMPASS-CROSS80:212061:4326142:04+51:40
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
25117Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSS82:502055:2432138:14+31:02
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
9116Kamenarov Ivaylo192 COMPASS-CROSS74:101243:349117:44+11:21
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
36118Koev Krasimir192 COMPASS-CROSS78:343763:3336142:07+60:10
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
46119Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSS94:4344102:1950197:02+129:25
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
18121Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSS63:412643:4612107:27+22:57
 
 
 
193193 KSO VALDI SOFIABUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19239:370:00
9122Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIA48:081230:24878:32+38:55
 
 
 
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
124Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIA51:1414disk
 
 
 
D14B (12)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45166:200:00
4123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIA31:43140:13571:56+5:36
 
 
 
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
6125Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIA50:15642:011092:16+15:21
 
 
 
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIA63:1619disk
 
 
 
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
16128Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIA65:012069:2217134:23+58:17
17129Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIA54:451284:4122139:26+63:20
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
5131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIA26:32233:30760:02+3:18
6132Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIA35:011025:30260:31+3:47
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
9133Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIA65:411347:307113:11+50:20
 
 
 
H16B (24)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06175:000:00
6134Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIA50:42244:161494:58+19:58
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
3136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIA61:12334:11795:23+4:59
19135Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIA76:481646:3320123:21+32:57
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
12140Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIA68:39359:5524128:34+24:21
 
 
 
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
2137Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIA55:49236:54292:43+7:58
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
8138Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIA56:58550:208107:18+22:57
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
4139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIA38:05145:41683:46+2:40
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
130Jordanov Simeon193 KSO VALDI SOFIAnest.
 
 
 
194194 BROWN TEAMBUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
14142Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAM84:291760:4214145:11+53:40
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
143Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAM67:3519vzdal
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
16141Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAM76:181548:0222124:20+17:57
 
 
 
195195 BEGUN VARNABUL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
24145Georgieva Mira195 BEGUN VARNA51:261571:3428123:00+58:13
29144Koleva Ivana195 BEGUN VARNA76:482894:2830171:16+106:29
 
 
 
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
4154Georgieva Niya195 BEGUN VARNA46:35732:44479:19+5:13
 
 
 
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
19153Ivanova Simona195 BEGUN VARNA71:271956:1120127:38+50:43
 
 
 
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
8158Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNA61:53848:193110:12+10:58
 
 
 
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
13152Ivanova Petya195 BEGUN VARNA60:561557:4314118:39+39:53
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
7147Shterev Preslav195 BEGUN VARNA34:33726:47961:20+7:27
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
14155Neykov Valentin195 BEGUN VARNA63:472033:441097:31+21:16
17148Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNA59:071240:442299:51+23:36
18151Ivanov Alexander195 BEGUN VARNA62:521839:2219102:14+25:59
27159Galov Tihomir195 BEGUN VARNA76:383239:1718115:55+39:40
146Shterev Veselin195 BEGUN VARNA65:4024disk
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
19156Delev Georgi195 BEGUN VARNA94:421958:3822153:20+59:02
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
4150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNA49:31537:41487:12+5:15
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
29149Kateliev Rumen195 BEGUN VARNA57:152457:0237114:17+46:40
 
 
 
201201 FWOCCAN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
160Svoboda David201 FWOC133:4030disk
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
5161Svoboda Michael201 FWOC76:15933:143109:29+15:11
 
 
 
211211 LEARNJOY CHINACHN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14B (12)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45166:200:00
10162Li Xiangman211 LEARNJOY CHINA56:141251:2610107:40+41:20
 
 
 
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
16172Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINA70:572154:5411125:51+47:05
25174He Yaqing211 LEARNJOY CHINA90:202793:5227184:12+105:26
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
44171Li Yuman211 LEARNJOY CHINA69:0837113:4968182:57+103:07
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
3163Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINA49:54439:07489:01+26:10
8164Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINA64:191241:195105:38+42:47
 
 
 
H16B (24)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06175:000:00
10165Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINA80:11941:4512121:56+46:56
14166Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINA100:171748:2715148:44+73:44
15168Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINA115:282137:039152:31+77:31
16169Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINA90:211566:0820156:29+81:29
19167Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINA85:221178:1023163:32+88:32
23170Shi Yichen211 LEARNJOY CHINA122:3522118:1424240:49+165:49
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
28175Liu Yang211 LEARNJOY CHINA113:142871:2428184:38+80:25
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09196:330:00
14173Zhao Dong211 LEARNJOY CHINA113:201578:0416191:24+94:51
 
 
 
221221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
176Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBdisk67:2417
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
39177Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUB63:263282:2446145:50+78:13
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
178Baago Freya221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBnest.
 
 
 
222222 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
16180Folander Kim222 FSK ORIENTERING53:172143:241396:41+26:29
 
 
 
223223 AARHUS 1900 OR. IDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
29182Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. I60:392752:1532112:54+38:48
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
181Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. I80:4328disk
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
28183Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. I66:192658:4131125:00+43:03
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
42184Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. I119:384471:4842191:26+106:56
 
 
 
224224 AARHUS 1900 OR. IIDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19239:370:00
8189Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. II43:551130:36974:31+34:54
 
 
 
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
37187Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. II85:253669:4937155:14+81:08
 
 
 
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
26186Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. II99:5928116:2028216:19+137:33
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
40188Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. II112:324365:5538178:27+102:12
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
45185Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. II99:514670:0343169:54+87:57
 
 
 
225225 OK 73 GLADSAXEDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
13193Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXE54:401369:1214123:52+51:10
14190Gudme Else225 OK 73 GLADSAXE53:22871:4115125:03+52:21
18192Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXE92:031888:3518180:38+107:56
 
 
 
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
15191Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXE89:4413132:4315222:27+128:48
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
15194Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXE56:411270:2516127:06+62:48
18195Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXE67:281998:4421166:12+101:54
20196Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXE79:162197:3119176:47+112:29
197Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXE55:1811disk
 
 
 
226226 ST.BINDERUP OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
198Korsbaek Ellen226 ST.BINDERUP OKdisk106:2914
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
30199Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OK54:423059:0029113:42+48:51
 
 
 
227227 HELSINGOR SOKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
11201Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOK49:061331:35880:41+15:54
19203Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOK60:272148:1722108:44+43:57
200Bonefeld Olivia227 HELSINGOR SOKdisk
202Dinesen Runge Sarah227 HELSINGOR SOK79:3729
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
35208Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOK78:563854:2932133:25+48:55
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
205Larsen Flemming227 HELSINGOR SOK67:588disk
 
 
 
228228 TISVILDE HEGN OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
16212Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OK95:471959:2511155:12+72:29
19211Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OK95:2518109:3022204:55+122:12
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
33209Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OK70:513358:2136129:12+44:42
37210Galle Ole228 TISVILDE HEGN OK88:004159:0537147:05+62:35
 
 
 
229229 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
214Svendsen Ole229 OK ROSKILDEdisk49:286
 
 
 
230230 OK OESTDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
13215Birgitte Halland230 OK OEST51:431442:421394:25+18:25
 
 
 
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
16218Nielsen Liselotte230 OK OEST99:3716121:3316221:10+123:23
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
41217Jakobsen Jan230 OK OEST97:134284:0644181:19+96:49
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
10216Peter Krogh230 OK OEST59:201350:367109:56+33:54
 
 
 
231231 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06143:540:00
6223Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OK35:52824:27760:19+16:25
 
 
 
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
220Hanghoej Signe231 BALLERUP OK61:5317disk
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
3222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OK34:31923:38158:09+1:25
14221Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OK30:40457:511688:31+31:47
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
48219Gemmer Carsten231 BALLERUP OK152:534941:399194:32+112:35
 
 
 
232232 OK OST BIRKERODDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
38224Bentsen Jens232 OK OST BIRKEROD77:273770:4841148:15+63:45
 
 
 
233233 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
15226Bobach Kirsten233 AALBORG OK53:501072:0516125:55+53:13
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
9225Bobach Claus233 AALBORG OK71:281554:258125:53+38:38
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
2227Bobach Poul233 AALBORG OK43:05636:36279:41+15:23
 
 
 
234234 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
22228Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OK58:571450:3426109:31+25:01
 
 
 
235235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
19233Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. III96:521983:3320180:25+88:54
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
34230Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. III99:413955:4833155:29+48:17
35229Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. III96:363859:1837155:54+48:42
38232Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. III110:184274:3143184:49+77:37
40231Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. III124:554472:2642197:21+90:09
 
 
 
236236 OK SNABDEN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
19234Schou Helle236 OK SNAB53:041366:3025119:34+44:42
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
23235Schou Henning236 OK SNAB48:141957:0526105:19+40:28
 
 
 
241241 ERMASSETSESP
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
31237Santamaria Toninaina241 ERMASSETS83:023379:2232162:24+82:04
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
236Doménech Jordi241 ERMASSETS77:2821disk
 
 
 
242242 XINOXANO-OESP
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
17239Buscart Montse242 XINOXANO-O60:101268:4922128:59+45:56
25241Rabassa Sandra242 XINOXANO-O76:442175:5925152:43+69:40
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
24240Bedós Lluís242 XINOXANO-O83:162650:0125133:17+26:54
 
 
 
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
8238Ledesma Abel242 XINOXANO-O65:05750:4610115:51+31:06
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
20242Colom Xavi242 XINOXANO-O77:482266:4720144:35+57:20
243Viladés Jordi242 XINOXANO-O84:3232disk
 
 
 
243243 ALIGOTS IRONAESP
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
10246Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONA67:451058:3712126:22+39:07
 
 
 
245245 VELETSESP
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
312030Landa Sanchez Carlos245 VELETS103:443357:4530161:29+55:06
 
 
 
251251 OK WESTEST
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D20A (25)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29189:390:00
16251Viikmaa Kristin251 OK WEST71:551557:4316129:38+39:59
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
18250Viikmaa Anne-ly251 OK WEST61:051857:4220118:47+38:27
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
32249Viikmaa Indrek251 OK WEST77:083557:3330134:41+52:44
 
 
 
252252 MYRACARUEST
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
262052Pärnik Edith252 MYRACARU54:131869:3248123:45+43:55
272053Puidak Piret252 MYRACARU54:141969:3549123:49+43:59
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
122051Pärnik Jyri252 MYRACARU51:181554:0411105:22+24:16
162050Hnik Paul252 MYRACARU64:472054:1212118:59+37:53
 
 
 
253253 PEKOEST
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
272060Mahla Mihkel253 PEKO47:573035:322783:29+29:36
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
282061Mahla Indrek253 PEKO86:543670:1524157:09+69:54
 
 
 
271271 INUS LPRFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
253Kuokkanen Elena271 INUS LPR94:3717
 
 
 
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
254Murskaja Elsa271 INUS LPR89:2914
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
28252Kuokkanen Juri271 INUS LPR64:392752:5929117:38+33:08
43255Markovich Nikolai271 INUS LPR110:124386:2046196:32+112:02
 
 
 
272272 OK77FIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
3263Donner Janina272 OK7747:12235:03382:15+5:20
21268von Frenckell Rafaela272 OK7791:412065:0421156:45+79:50
 
 
 
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:05198:090:00
3258Arrakoski Wilma272 OK7764:43354:032118:46+20:37
277Weiss Annica272 OK7788:107
 
 
 
D20A (25)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29189:390:00
8260Donner Isabel272 OK7758:51744:248103:15+13:36
19280Westerback Liva272 OK7781:301959:2418140:54+51:15
278Weiss Michaela272 OK77vzdal94:5723
 
 
 
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
12288Salminen Henna272 OK7782:441455:5312138:37+47:06
 
 
 
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
4257Arrakoski Sophia272 OK7750:39745:48496:27+11:15
 
 
 
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
14267Torp-donner Heidi272 OK7758:401551:1513109:55+29:35
289Ray Carola272 OK7750:366disk
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
4259Westberg-arrakoski Annika272 OK7743:10342:57886:07+11:15
9287von Schoultz Annika272 OK7750:03742:56792:59+18:07
13273Jern Tove272 OK7757:361947:0711104:43+29:51
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
20284Talja Katri272 OK7776:572268:0821145:05+69:25
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
14264Donner Jesper272 OK7739:501527:401267:30+13:37
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
4265Donner Jonny272 OK7752:10430:46482:56+6:41
26269von Frenckell Waldemar272 OK7770:192641:4824112:07+35:52
31282Lindholm William272 OK7784:013641:3423125:35+49:20
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
7283Talja Eljas272 OK7769:38933:595103:37+13:13
14271Jern Linus272 OK7771:451046:4121118:26+28:02
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
4272Jern Tobias272 OK7772:56535:487108:44+14:26
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
25276Snickars Caj272 OK7782:082452:1528134:23+28:00
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
19281Lindholm Tom272 OK7796:092085:2020181:29+97:08
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09196:330:00
4279Weiss Robert272 OK7763:52556:217120:13+23:40
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
2261Donner Jan272 OK7740:59330:59271:58+4:21
7290Ray Tomas272 OK7745:46835:50881:36+13:59
9256Arrakoski Jori272 OK7750:301733:14583:44+16:07
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
7274Lönnfeldt Erik272 OK7746:13846:32792:45+11:39
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
20285Talja Keijo272 OK7751:272747:191898:46+33:55
 
 
 
T10 (40)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38750:560:00
3262Donner Jeremy272 OK7725:14327:49853:03+2:07
 
 
 
273273 TAMPEREEN PYRINTOFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
11292Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTO51:401248:171599:57+25:05
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
8293Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTO75:45839:3712115:22+21:04
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
25291Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTO60:122746:4723106:59+39:22
 
 
 
274274 SALPANAWIFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
11297Hekkala Jenni274 SALPANAWI62:381160:548123:32+38:20
 
 
 
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
2294Luovula Pia274 SALPANAWI46:00161:137107:13+9:26
 
 
 
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
7298Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWI66:46847:067113:52+29:07
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
12296Keskimäki Sami274 SALPANAWI71:251359:2612130:51+46:30
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
18295Keskimäki Seppo274 SALPANAWI73:202091:4020165:00+91:30
 
 
 
275275 LYNXFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
4301Saramäki Sara275 LYNX52:33347:297100:02+12:39
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
5299Kangasaho Hanna275 LYNX56:25743:384100:03+17:00
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
28300Saramäki Markus275 LYNX91:263150:5525142:21+35:09
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
8302Saramäki Niklas275 LYNX71:26545:4215117:08+10:45
 
 
 
276276 OK TRIANFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
5303von Schoultz Katja276 OK TRIAN59:45748:264108:11+8:57
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
304Frilander Emil276 OK TRIAN107:4224disk
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
15305Frilander Heikki276 OK TRIAN63:392542:177105:56+21:26
 
 
 
277277 HIIDENKIERTAJATFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
2307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJAT53:47149:036102:50+3:36
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
22306Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJAT78:152152:0526130:20+23:57
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
 
 
 
T10 (40)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38750:560:00
24309Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJAT52:183034:032086:21+35:25
 
 
 
278278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
3310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET50:25538:16388:41+8:21
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
39312Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET101:104067:5539169:05+92:50
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
5311Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHET53:22738:12591:34+9:37
 
 
 
279279 ESPOON SUUNTAFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
14315Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTA39:131527:09966:22+23:23
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
20314Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTA36:371038:033174:40+20:47
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
22313Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTA74:581253:3924128:37+38:13
 
 
 
280280 MESIK HELSINKIFIN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
316Davidsson Aira280 MESIK HELSINKI100:0119vzdal
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
11317Penttinen Juha280 MESIK HELSINKI48:591064:1114113:10+48:52
 
 
 
291291 LORIENTFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
29318Le Calvez Jeno291 LORIENT53:582859:2930113:27+48:36
 
 
 
292292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
12321Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY I64:191056:5816121:17+22:03
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
20320Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY I55:591855:3421111:33+35:33
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
20322Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY I85:372539:2112124:58+34:34
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
33319Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY I61:422961:5541123:37+56:00
 
 
 
293293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
17325Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY II94:191867:5119162:10+70:39
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
21324Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY II63:431960:1222123:55+43:35
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
18326Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY II80:502141:4716122:37+32:13
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
17323Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY II56:431355:2924112:12+30:15
 
 
 
294294 CO MONTCEAUFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
8327Antoine Régis294 CO MONTCEAU75:401073:158148:55+56:37
 
 
 
295295 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
26328Sol Michel295 OPA MONTIGNY61:312862:4526124:16+54:04
 
 
 
296296 CO VANNESFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
17329Oligo Virginie296 CO VANNES47:53951:131999:06+23:06
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
25330PoËdras Daniel296 CO VANNES49:302457:0125106:31+41:40
 
 
 
297297 CO COLMARFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
2332Lataste Lucie297 CO COLMAR43:14331:03274:17+0:11
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
16335Makovicka Veronique297 CO COLMAR56:411654:4919111:30+36:38
331Lataste Jana297 CO COLMARvzdal
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
10331Lataste Jana297 CO COLMAR78:4759
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
33333Lataste Mathias297 CO COLMAR53:243439:473493:11+39:18
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
31334Lataste Pierre297 CO COLMAR63:183152:2331115:41+48:04
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
19336Makovicka Libor297 CO COLMAR52:251949:2318101:48+31:36
 
 
 
298298 AVON OKFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06143:540:00
15339Delaume Charlotte298 AVON OK51:031948:501599:53+55:59
 
 
 
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19239:370:00
13341Faverolle Leila298 AVON OK60:001539:551099:55+60:18
 
 
 
D16B (18)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25177:450:00
340Faverolle EloA´se298 AVON OK88:3811disk
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
8338Antoine-Delaume Sophie298 AVON OK57:541344:546102:48+22:28
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
7337Delaume Jan-Marek298 AVON OK56:151238:53695:08+13:11
 
 
 
299299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
7345Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATION60:371053:435114:20+29:08
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
21343Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATION70:272653:2117123:48+48:56
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
344Figuiere Romain299 GIVRY SPORT ORIENTATION107:4340
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
22342Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATION55:582244:4921100:47+33:10
 
 
 
301301 GO 78FRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
25348Urvoas Cyprien301 GO 7841:431837:583079:41+25:48
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
12347Urvoas Anthony301 GO 7866:21866:4619133:07+45:52
 
 
 
302302 ORIENT-EXPRESS 42FRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
10349Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 4249:12555:1813104:30+28:50
 
 
 
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
16351Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 4288:361661:1216149:48+65:03
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
9350Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 4257:21952:0110109:22+33:20
 
 
 
304304 ORIENTALPFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
13353Montemont Patrice304 ORIENTALP53:23650:5827104:21+19:51
 
 
 
305305 PSNOFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
13354Rodriguez Delphine305 PSNO62:481554:1813117:06+34:03
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
36356Rodriguez Matteo305 PSNO56:253540:343596:59+43:06
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
34355Rodriguez Lucas305 PSNO72:152861:3736133:52+57:37
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
34357Rodriguez Stephane305 PSNO84:284155:5025140:18+58:21
 
 
 
306306 COBSFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
21361Picard Pascal306 COBS102:1021107:0321209:13+126:30
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
24358Eudier Agnes306 COBS59:422173:4927133:31+57:31
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
242145Herly Christophe306 COBS68:003549:4628117:46+37:56
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
9359Eudier Patrick306 COBS43:171437:38680:55+16:04
26360Picard Jean-pierre306 COBS48:492261:0832109:57+45:06
 
 
 
307307 CO AMBRIEUFR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
8362Anne Brigitte307 CO AMBRIEU52:54748:1810101:12+28:30
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
6363Anne Roger307 CO AMBRIEU45:22551:20896:42+23:12
 
 
 
308308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
16364Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 7865:552544:0011109:55+27:58
 
 
 
309309 VINCENNESFRA
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
332022Boucher Thea309 VINCENNES123:4735101:0135224:48+137:25
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
192021Boucher Yves309 VINCENNES60:211880:5421141:15+60:09
 
 
 
321321 POTOCGBR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
6365Evans Ianka321 POTOC47:31640:52388:23+13:31
23370Ivanova Elvina321 POTOC68:282459:4620128:14+53:22
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
21368Dimitrova Petia321 POTOC60:592354:5420115:53+39:53
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
16366Evans Alexander321 POTOC80:061869:4816149:54+87:03
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
14369Kolev Krasimir321 POTOC60:182047:0415107:22+25:25
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
28367Dimitrov Dimitar321 POTOC63:223447:2520110:47+45:56
 
 
 
322322 CHASERSGBR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
26373Stodgell Holly322 CHASERS84:392943:4118128:20+63:33
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
22371Williams Cath322 CHASERS81:252666:1121147:36+64:33
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
24372Stodgell Mark322 CHASERS62:182257:1229119:30+37:33
 
 
 
323323 KERNOMVGBR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
44374Bolton Mike323 KERNOMV95:024581:3245176:34+108:57
48375Heywood Peter323 KERNOMV104:104796:1549200:25+132:48
 
 
 
324324 HARLEQUINS OCGBR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
12376Howell Jason324 HARLEQUINS OC56:101147:1816103:28+21:31
 
 
 
341341 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
28377Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORF77:342388:2828166:02+82:59
 
 
 
342342 POST SV DRESDENGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
3378von Dalowski Anett342 POST SV DRESDEN47:58343:02391:00+11:35
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
11245Rückerová Petra342 POST SV DRESDEN49:431048:472698:30+18:40
 
 
 
F5 (53)
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50194:190:00
13244Müller Marko342 POST SV DRESDEN62:35789:3928152:14+57:55
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
9379von Dalowski Jan342 POST SV DRESDEN74:561242:588117:54+13:41
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
21380von Dalowski Mila342 POST SV DRESDEN35:181146:013681:19+42:52
 
 
 
343343 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
3383Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDEN26:23422:19448:42+5:43
 
 
 
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
15389Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDEN73:061583:5916157:05+71:53
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
12384Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDEN51:46562:0117113:47+30:44
 
 
 
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
2387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDEN45:13237:38282:51+0:08
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
5388Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDEN70:58740:345111:32+7:19
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
385Pompe Tilo343 SV ROBOTRON DRESDEN48:093
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
17390Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDEN51:261940:071591:33+23:56
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29171:270:00
3386Juckelandt Wolf-Gerold343 SV ROBOTRON DRESDEN50:11439:01489:12+17:45
 
 
 
T10 (40)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38750:560:00
19382Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDEN43:322527:12570:44+19:48
 
 
 
344344 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
29405Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLIN90:493364:4627155:35+68:12
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
11398Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLIN55:02952:4316107:45+27:25
 
 
 
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
18393Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:062078:5117175:57+93:14
 
 
 
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
8396Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLIN80:301157:385138:08+40:21
 
 
 
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
5392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLIN50:28364:258114:53+21:14
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
18403Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLIN61:442846:1621108:00+28:10
 
 
 
F5 (53)
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50194:190:00
9406Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLIN80:272057:086137:35+43:16
18401Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLIN100:103085:0223185:12+90:53
19402Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLIN100:383185:0524185:43+91:24
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
23397Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLIN99:342756:3221156:06+51:53
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
27404Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLIN72:493351:4922124:38+42:41
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
34400Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLIN63:523361:1640125:08+57:31
40399Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:084649:5626147:04+79:27
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
394Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLIN72:3323vzdal
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
10395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLIN37:00546:391683:39+18:48
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
12391Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLIN97:3414126:4012224:14+131:56
 
 
 
345345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
6408Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.41:49437:261179:15+11:38
16407Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.45:13745:102290:23+22:46
 
 
 
346346 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
2139Uiboupin Kerstin346 USV TU DRESDEN50:358
 
 
 
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
12413Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDEN58:131459:4413117:57+41:51
 
 
 
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
3411Grosse Ingrid346 USV TU DRESDEN57:31551:392109:10+15:31
11412Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDEN88:3612106:0413194:40+101:01
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
3410Conrad Helmut346 USV TU DRESDEN45:31736:46382:17+17:59
 
 
 
347347 OLG REGENSBURGGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
19414Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURG63:532056:0919120:02+39:42
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
27415Boehme Andre347 OLG REGENSBURG62:502453:5231116:42+32:12
31417Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURG66:003056:3233122:32+38:02
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
2048Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGdisk87:1919
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
28416Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURG62:503639:1230102:02+63:35
 
 
 
348348 SG DITTERSDORFGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29171:270:00
9418Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORF64:44863:1211127:56+56:29
 
 
 
349349 OL TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
6419Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORF46:50651:461098:36+22:30
 
 
 
350350 HSG TURBINE ZITTAUGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
16421Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAU64:051666:1713130:22+57:40
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
15420Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAU65:171951:4210116:59+43:29
 
 
 
351351 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
4423Güth Hans351 ESV LOK DESSAU49:03261:375110:40+18:22
 
 
 
352352 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
13425Schubert Gisela352 OLV WEIMAR105:181599:3712204:55+111:16
424Eulitz Ilse352 OLV WEIMAR60:377disk
 
 
 
353353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
33426Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG78:1823103:5834182:16+95:01
 
 
 
355355 SBB DRESDENGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
429Müller Kai355 SBB DRESDEN84:0831Disk
 
 
 
356356 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
2430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEUL46:06330:18276:24+0:24
 
 
 
357357 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
8432Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFT50:36671:4510122:21+42:56
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
46431Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFT115:036285:2163200:24+120:34
 
 
 
358358 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
35433Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAM68:262773:1846141:44+59:47
 
 
 
359359 TSC BERLINGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
435Kaminskaite Edita359 TSC BERLIN55:4612
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
434Olisauskas Raimondas359 TSC BERLIN41:0817
 
 
 
360360 OK LEIPZIGGER
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
2136Birnstock Jan360 OK LEIPZIGdisk
 
 
 
391391 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
13437Matics Gyula391 MAFC BUDAPEST72:431860:2815133:11+45:56
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
18436Sági Péter391 MAFC BUDAPEST82:411574:0918156:50+72:29
 
 
 
T10 (40)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38750:560:00
8438Matics Marcell391 MAFC BUDAPEST26:41437:332264:14+13:18
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
232190Matis Luca391 MAFC BUDAPEST48:132441:483490:01+51:34
 
 
 
392392 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
5439Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPEST46:17437:48784:05+8:05
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
8440Molnár Gábor392 HSE BUDAPEST55:451343:25499:10+25:40
 
 
 
393393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
22446Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE77:382280:3423158:12+79:26
 
 
 
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
14445Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE67:312157:3311125:04+48:58
 
 
 
F5 (53)
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50194:190:00
 
 
 
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
13450Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE77:131452:4011129:53+45:08
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
3444Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE51:33340:21591:54+10:08
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
22447Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE88:483962:1416151:02+63:47
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
5441Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE52:46540:22593:08+8:38
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
35449Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE63:103389:4235152:52+88:01
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
14443Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:381260:4715115:25+41:55
 
 
 
T-OPEN (20)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03157:150:00
11448Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE67:431158:5612126:39+69:24
 
 
 
394394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
10452Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUS52:00472:1215124:12+41:29
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
10451Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUS55:01944:361399:37+17:40
 
 
 
395395 FEHÉRLÓFIA SEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
25453Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SE65:002561:2826126:28+61:41
 
 
 
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
15460Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SE81:531167:2918149:22+57:51
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
4457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SE45:34138:47784:21+4:31
22454Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SE70:133943:5217114:05+34:15
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
21455Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SE41:542033:062175:00+21:07
40456Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SE72:583941:2737114:25+60:32
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
27459Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SE124:522866:2728191:19+100:55
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
41458Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SE84:314268:3941153:10+71:13
 
 
 
396396 PAKSI SEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
27461Kovács Karina396 PAKSI SE61:462848:0527109:51+35:45
 
 
 
397397 TIPO OCHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
24462Németh Ágnes397 TIPO OC70:532865:5325136:46+56:26
27471Cseresnyes Agnes397 TIPO OC81:133261:1424142:27+62:07
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
2037Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OC40:3311
2035Váczi Buda Benedek397 TIPO OC66:3243
 
 
 
F5 (53)
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50194:190:00
2036Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OC96:3727
2034Váczi Buda Benedek397 TIPO OC70:4611
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09196:330:00
5467Faggyas László397 TIPO OC67:38753:565121:34+25:01
7463Pap László397 TIPO OC70:24955:036125:27+28:54
9466Dankó István397 TIPO OC68:43862:3110131:14+34:41
13469Molnár Attila397 TIPO OC83:111465:5213149:03+52:30
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
14470Egei Tamas397 TIPO OC46:08941:041687:12+19:35
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
9465Zagyi László397 TIPO OC48:121151:031099:15+18:09
 
 
 
398398 POSTAS SEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
21473Orsanyi Beatrix398 POSTAS SE57:092354:3635111:45+31:55
 
 
 
F5 (53)
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50194:190:00
16472Szebeni Zsolt398 POSTAS SE86:372186:1625172:53+78:34
 
 
 
399399 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
22474Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUS59:411759:0932118:50+36:53
 
 
 
400400 DEBRECENI ISHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
27475Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI IS81:442778:4527160:29+77:26
 
 
 
401401 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
476Jenei Margit401 BOF BUDAORS63:0916disk
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
31477Bugár József401 BOF BUDAORS56:043258:1128114:15+49:24
 
 
 
402402 TÁJREND SEHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
479Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEdisk96:2865
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
478Magyar János402 TÁJREND SE70:0236disk
 
 
 
403403 VACUUM SCHUN
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
2111Varga János403 VACUUM SC53:0732
 
 
 
411411 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
481Yogev Dafna411 LEV HASHARON MENASHEvzdal113:1426
 
 
 
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEvzdaldisk
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
23483Yogev Maayan411 LEV HASHARON MENASHE47:092931:481978:57+25:04
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
19482Yogev Rotem411 LEV HASHARON MENASHE61:001544:0630105:06+28:51
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09196:330:00
480Yogev Raviv411 LEV HASHARON MENASHEdisk73:1115
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
10484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHE28:3510
 
 
 
412412 EMEK HEFER OCISR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21C (15)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061108:250:00
3490Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OC64:20260:019124:21+15:56
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
2488Verbin Oded412 EMEK HEFER OC56:49442:30299:19+14:58
 
 
 
T-OPEN (20)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03157:150:00
2485Rivlin Gal412 EMEK HEFER OC35:14222:29257:43+0:28
4493Chen David412 EMEK HEFER OC37:54538:52676:46+19:31
5494Yanusov Doron412 EMEK HEFER OC37:57639:10777:07+19:52
9492Tihonov Stav412 EMEK HEFER OC73:041333:314106:35+49:20
10486Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OC75:141433:233108:37+51:22
12489Vadraro Yali412 EMEK HEFER OC73:001275:4214148:42+91:27
13491Alcalay Ari412 EMEK HEFER OC75:571575:1913151:16+94:01
 
 
 
451451 MONA OKLAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
8495Mamis Girts451 MONA OK57:571144:1614102:13+17:43
 
 
 
452452 OK MERIDIANS SIGULDALAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
15499Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDA45:44650:082995:52+21:46
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
21498Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDA82:452345:1319127:58+37:34
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
15497Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDA66:201669:3712135:57+59:55
 
 
 
453453 OK MERIDIANS CESISLAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
12500Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESIS42:16943:361485:52+21:01
 
 
 
454454 OK KAPALAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
19501Cerjaka Maija454 OK KAPA59:071949:4018108:47+32:47
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
2502Cerjaks Kaspars454 OK KAPA48:16433:56182:12+0:15
 
 
 
455455 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
10504Velkere Iveta455 ALUKSNE OK57:491257:0413114:53+36:07
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
18505Velkeris Janis455 ALUKSNE OK87:241755:3419142:58+48:40
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
17503Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OK49:182342:481392:06+27:15
 
 
 
470470 AZUOLAS IILTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
13506Budriunas Justas470 AZUOLAS II54:49848:4318103:32+21:35
 
 
 
471471 AZUOLAS OKLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21C (15)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061108:250:00
6507Talandis Tomas471 AZUOLAS OK78:40659:388138:18+29:53
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
508Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKdisk54:3234
 
 
 
472472 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
4510Dudiene Violeta472 RUDAMINA OK46:27335:42282:09+9:27
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
22509Duda Kostas472 RUDAMINA OK45:591756:0324102:02+37:11
 
 
 
473473 OK RUDAMINA IILTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
11512Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA II58:291176:0211134:31+55:06
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
15514Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA II61:361742:3212104:08+47:24
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
16513Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA II105:481677:3717183:25+101:39
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29171:270:00
5511Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA II65:07944:405109:47+38:20
 
 
 
474474 LABIRINTASLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
26516Bikeliene Ema474 LABIRINTAS72:392769:3526142:14+67:22
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
3517Krasuckiene Egle474 LABIRINTAS43:34237:12480:46+8:04
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
10515Bikelis Vytautas474 LABIRINTAS58:031245:0916103:12+18:42
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
518Cicenas Rimantas474 LABIRINTASdiskdisk
 
 
 
475475 DAINAVA OKLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
11520Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OK76:221096:1712172:39+74:52
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
2519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OK44:26237:04381:30+5:50
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
13526Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OK65:001167:1215132:12+47:51
17527Juonys Rolandas475 DAINAVA OK84:541770:5216155:46+71:25
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
43522Jonytis Darius475 DAINAVA OK101:504765:2439167:14+85:17
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
14524Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OK59:411745:3917105:20+20:50
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
3528Mindaugas Dinda475 DAINAVA OK34:31335:12469:43+4:52
4523Jovaišas Rimas475 DAINAVA OK39:03734:08373:11+8:20
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29171:270:00
12525Gylys Edmundas475 DAINAVA OK97:141553:228150:36+79:09
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
2521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OK43:07231:19174:26+0:56
 
 
 
476476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
26530Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUS69:022575:3629144:38+57:15
 
 
 
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
14534Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUS79:051473:2016152:25+69:42
 
 
 
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
7531Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUS61:23567:568129:19+31:32
 
 
 
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
7533Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUS66:29857:154123:44+30:05
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
36529Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUS96:243761:3838158:02+50:50
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
10535Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUS47:071237:461284:53+17:16
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
6532Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUS46:48552:00998:48+22:46
 
 
 
477477 SAULELTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
5537Mikalauskiene Daiva477 SAULE72:03749:102121:13+23:26
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
19536Mikalauskas Robertas477 SAULE58:411349:1022107:51+23:21
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
21538Zlatkus Ričardas477 SAULE54:012947:2419101:25+36:34
 
 
 
T-OPEN (20)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03157:150:00
539Trakimiené Ilona477 SAULE97:0218
 
 
 
478478 MKC JAVONISLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16B (18)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25177:450:00
546Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISdisk98:4615
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
4541Januškaitis Matas478 MKC JAVONIS45:06250:37995:43+32:52
17544Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONIS71:491778:1217150:01+87:10
542Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONIS86:4120vzdal
543Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISdisk65:5714
 
 
 
H16B (24)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06175:000:00
17545Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONIS101:011857:4017158:41+83:41
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29171:270:00
 
 
 
479479 OK LEVUOLTU
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
72017Kumpyte Rasa479 OK LEVUO57:10963:328120:42+41:17
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
22049Radzius Antanas479 OK LEVUO50:52135:33386:25+4:39
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
32016Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUO51:22239:21390:43+3:28
 
 
 
491491 OLIFANTNED
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09196:330:00
 
 
 
511511 SAMNANGER ILNOR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
26547Erdal Helge Magnus511 SAMNANGER IL65:562950:2225116:18+31:48
 
 
 
512512 BERGEN TFNOR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
2548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TF45:17157:566103:13+9:34
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
28549Kocbach Ladislav512 BERGEN TF76:434848:5127125:34+45:44
 
 
 
513513 NYDALENS SKNOR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
550Aarnes Sofie513 NYDALENS SK55:3111
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
551Saunes Halvor513 NYDALENS SK50:1922
 
 
 
551551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
21556Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWA51:462048:1625100:02+32:25
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
26554Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWA48:472161:1033109:57+45:06
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
3553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWA38:58332:16171:14+1:02
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
12555WoŸniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWA57:021652:5511109:57+36:27
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
8552Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWA42:52550:301093:22+29:04
 
 
 
T10 (40)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38750:560:00
11557Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWA34:081233:241867:32+16:36
 
 
 
T-OPEN (20)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03157:150:00
558Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWADisk47:1610
 
 
 
553553 KS HADESPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
20563Nowak Maria553 KS HADES60:182049:2324109:41+44:54
 
 
 
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:05198:090:00
7572Zieliński Magdalena553 KS HADES120:40785:336206:13+108:04
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
10562Zbroja-nowak Justyna553 KS HADES77:071159:149136:21+58:35
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
14569Bultrowicz Agnieszka553 KS HADES59:501059:3716119:27+36:24
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
28565Gorczyca Magdalena553 KS HADES68:102775:5229144:02+63:42
 
 
 
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
20571Zieliński Tomasz553 KS HADES30:581049:042480:02+36:35
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
6561Nowak Remigusz553 KS HADES51:25640:20891:45+9:48
18570Zieliński Paweł553 KS HADES63:232349:0019112:23+30:26
25566Gorczyca Jacek553 KS HADES72:133150:4321122:56+40:59
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
14567Bultrowicz Franciszek553 KS HADES31:34637:472869:21+30:54
17564Nowak Zofia553 KS HADES35:461540:363176:22+37:55
 
 
 
554554 UKS KOMETA GLIWICEPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
3573Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICE47:17340:24687:41+12:01
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
22574Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICE66:563052:1222119:08+48:56
 
 
 
555555 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
30576Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWA118:1233107:0830225:20+149:40
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
33575Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWA64:373562:5434127:31+62:40
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
13577Wysocki Stanisław555 OLBnO WARSZAWA139:1716198:1513337:32+245:14
 
 
 
557557 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
11578Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSE60:391348:3610109:15+26:12
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
12580Biolik Emil557 TRACKCOURSE63:211066:0315129:24+66:33
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
18579Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSE72:171669:5123142:08+54:53
 
 
 
558558 AZYMUT 45POL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
8582Nowak Anna558 AZYMUT 4529:32826:32856:04+13:05
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
2581Nowak Beata558 AZYMUT 4548:17241:19289:36+6:33
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
12584Nowak Grzegorz558 AZYMUT 4538:591327:201166:19+12:26
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
2583Nowak Jacek558 AZYMUT 4551:39336:08187:47+0:32
 
 
 
559559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
3585Golinowski Paweł559 HKS AZYMUT WROCLAW60:47441:424102:29+17:44
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
27586Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNA55:072369:2133124:28+54:16
 
 
 
561561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
40587Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓW79:403975:0143154:41+70:11
 
 
 
562562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
102018Deptulska Maria562 UKS SIÓDEMKA RUMIA67:031437:227104:25+27:30
 
 
 
581581 OK SILVA CAMPINAROM
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06143:540:00
10590Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINA40:331428:46969:19+25:25
 
 
 
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
16589Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINA112:5316110:1518223:08+123:54
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
34588Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINA120:104093:0933213:19+126:04
 
 
 
591591 TROPA MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
4592Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOW56:12351:5811108:10+8:56
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
6591Kheldert Elena591 TROPA MOSCOW55:03647:329102:35+19:32
 
 
 
H12A (21)
 
1922Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice27:20322:12149:320:00
5593Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOW34:131025:32459:45+10:13
 
 
 
592592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
9594Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOW55:451042:241098:09+16:12
 
 
 
593593 UFA UNITEDRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
10596Bayburina Dilya593 UFA UNITED52:321636:00588:32+12:32
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
41597Melnikov Miroslav593 UFA UNITED110:234287:3641197:59+121:44
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
29595Bayburin Rais593 UFA UNITED61:102160:0838121:18+36:48
 
 
 
594594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
3599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOW44:35139:06383:41+0:58
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
2179Burlinova Olga594 RAMENSKOYE MOSCOW86:1726
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
3598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOW39:27232:52472:19+4:42
 
 
 
595595 TEAM SPIRITRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
3601Simanova Tatiana595 TEAM SPIRIT46:47537:52384:39+8:33
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
6602Simanov Konstantin595 TEAM SPIRIT55:06641:52696:58+34:07
 
 
 
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
4600Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRIT59:14343:476103:01+18:16
 
 
 
596596 BIZONS STALINGRADRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D20A (25)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29189:390:00
20603Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRAD98:472065:1921164:06+74:27
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
5604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRAD45:34140:06985:40+5:50
17605Popova Natalia596 BIZONS STALINGRAD51:351555:4338107:18+27:28
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
14607Popov Alexey596 BIZONS STALINGRAD76:591460:5813137:57+53:36
606Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRAD87:3819disk
 
 
 
597597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
22608Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOW60:412255:4022116:21+40:21
23609Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOW65:122463:3323128:45+52:45
 
 
 
599599 KHIMKIRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
19610Chernykh Zoya599 KHIMKI54:591945:4420100:43+26:37
 
 
 
H12A (21)
 
1922Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice27:20322:12149:320:00
16613Zinovev Fedya599 KHIMKI54:541854:4917109:43+60:11
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
23611Chernykh Misha599 KHIMKI64:362342:2626107:02+30:47
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
20612Chernykh Sergei599 KHIMKI58:591549:2023108:19+23:49
 
 
 
600600 ZHUKOVSKYRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
15614Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKY50:051344:531594:58+18:58
 
 
 
601601 SPARTA ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
20615Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DON57:301864:5323122:23+47:31
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
24616Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DON62:193043:5520106:14+38:37
 
 
 
602602 MINAKOVRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
6618Minakova Ekaterina602 MINAKOV50:22447:42798:04+20:18
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
3620Kashin Vladislav602 MINAKOV49:59232:32882:31+6:16
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
2619Konovalov Dmitry602 MINAKOV63:27233:31496:58+2:40
 
 
 
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
 
 
 
604604 ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
9625Terekhova Valentina604 ROSTOV/DON54:02752:4816106:50+19:27
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
27624Timakov Artem604 ROSTOV/DON86:152455:5334142:08+34:56
 
 
 
605605 KGBL MOSCOWRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
627Kalinin Boris605 KGBL MOSCOW110:1815
 
 
 
606606 ORIENTA-STARRUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06143:540:00
14630Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STAR36:18952:391688:57+45:03
 
 
 
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
6628Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STAR47:44546:28694:12+15:26
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
23629Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STAR59:471859:3333119:20+37:23
 
 
 
607607 ORIENTA-KUNCEVORUS
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
27632Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVO177:362988:2124265:57+187:11
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
7633Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVO31:56730:43562:39+5:55
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
15631Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVO87:141857:1810144:32+60:11
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
634Logvinenko Vasilii607 ORIENTA-KUNCEVO39:0620
 
 
 
621621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
26636Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČ74:2923115:3127190:00+113:54
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
12635Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČ46:161039:261485:42+18:05
 
 
 
630630 OLG KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
5642Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORF48:32832:13380:45+6:39
 
 
 
D20A (25)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29189:390:00
21640Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORF123:472363:5820187:45+98:06
 
 
 
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
638Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFdisk104:5119
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
9641Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORF68:44742:1417110:58+20:34
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
639Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORF92:2932disk
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
25637Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORF59:101651:5328111:03+26:33
 
 
 
631631 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
9643Kempf Adolf631 KTV ALTDORF89:341376:269166:00+73:42
 
 
 
632632 OLG STAFASUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
2647Brechbühl Cristina632 OLG STAFA46:42533:02179:44+4:52
10645Rutz Susanna632 OLG STAFA50:48944:35995:23+20:31
17651Tschamper Brigitte632 OLG STAFA51:151165:3424116:49+41:57
 
 
 
H16B (24)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06175:000:00
9655Rohweder Ronny632 OLG STAFA78:45842:3713121:22+46:22
11654Rohweder Leon632 OLG STAFA90:051436:058126:10+51:10
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
7649Brechbühl Gian632 OLG STAFA76:161035:176111:33+17:15
9652Tschamper Dominik632 OLG STAFA76:261139:0811115:34+21:16
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
10650Tschamper Urs632 OLG STAFA49:581434:55784:53+17:16
23646Brechbühl Markus632 OLG STAFA50:271653:2933103:56+36:19
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
9653Rohweder Arne632 OLG STAFA55:59746:5020102:49+18:19
11644Rutz Markus632 OLG STAFA57:18945:5518103:13+18:43
 
 
 
633633 ANCO LES GENEVEYSSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
7656Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYS44:091037:01581:10+10:58
 
 
 
634634 LTS kOLibriSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
5668Stüdeli Anna634 LTS kOLibri29:21721:43251:04+8:05
 
 
 
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
36664Rüegg Medea634 LTS kOLibri82:493561:1235144:01+69:55
 
 
 
D16B (18)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25177:450:00
665Kraus Karla634 LTS kOLibri74:1213
 
 
 
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
13660Giezendanner Livia634 LTS kOLibri62:581245:3613108:34+31:39
 
 
 
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
5657Sieber Annemarie634 LTS kOLibri68:14741:313109:45+18:14
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
35667Schnellmann Enjo634 LTS kOLibri63:163833:162396:32+42:39
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
7663Rüegg Simon634 LTS kOLibri58:471130:35389:22+13:07
12661Wild Yannic634 LTS kOLibri55:17740:232195:40+19:25
32662Scherrer Christian634 LTS kOLibri78:423447:5632126:38+50:23
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
11666Ryhiner Timo634 LTS kOLibri76:011538:109114:11+23:47
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
15658Kleebauer Björn634 LTS kOLibri85:001440:3513125:35+31:17
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
16659Kraus Bret634 LTS kOLibri107:581751:428159:40+83:38
 
 
 
635635 OLC SKOG FRIBOURGSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
15669Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURG50:011537:531387:54+20:17
 
 
 
637637 TV KUSSNACHTSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
19671Schallberger Josef637 TV KUSSNACHT53:471655:4037109:27+29:37
 
 
 
638638 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
11675Schulthess Maren638 OLC KAPREOLO33:271230:081363:35+20:36
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
674Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOvzdal41:4438
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
672Vieser Pascal638 OLC KAPREOLO60:396
 
 
 
672672 VZA ŽILINASVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
9678Volkov Maksym672 VZA ŽILINA35:461721:33557:19+13:52
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
4677Volkov Alexander672 VZA ŽILINA60:40834:37295:17+13:31
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
19679Volkova Maja672 VZA ŽILINA37:481938:482976:36+38:09
 
 
 
673673 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
21680Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVA88:112060:4126148:52+44:39
 
 
 
674674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
24682Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA88:032862:2318150:26+67:23
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
10684Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA47:01954:1513101:16+20:10
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
683Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA50:367disk
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
2245Schwarzová Katarína674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA34:2221
2244Schwarzová Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA34:5824
 
 
 
675675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
10685Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICA54:50639:302094:20+18:05
 
 
 
676676 AKADEMIC TU KOŠICESVK
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
9686Novota LukᚠMário676 AKADEMIC TU KOŠICE36:431126:531063:36+9:43
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
13687Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICE48:561337:201086:16+18:39
 
 
 
701701 OK SODERTORNSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06143:540:00
12693Sandén Blenda701 OK SODERTORN44:091634:161378:25+34:31
 
 
 
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
18689Renner Linda701 OK SODERTORN53:501645:101999:00+24:54
 
 
 
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
6700Sundberg Boel701 OK SODERTORN58:411244:374103:18+15:55
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
8690Renner Daniela701 OK SODERTORN59:541146:477106:41+23:38
 
 
 
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
27695Sandén Anna Maria701 OK SODERTORN97:5826135:4928233:47+157:41
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
702Backlund Anna701 OK SODERTORNdisk47:3313
 
 
 
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
11709Zilling Kristina701 OK SODERTORN69:361255:2410125:00+42:17
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
4699Sundberg Asa701 OK SODERTORN48:081035:09483:17+7:17
 
 
 
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
3703Granath Christina701 OK SODERTORN55:19353:393108:58+11:11
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
18704Schwartz Inger701 OK SODERTORN63:411755:5016119:31+43:51
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
39692Renner Björn701 OK SODERTORN75:124034:3525109:47+55:54
41694Sandén Mattis701 OK SODERTORN76:424160:3243137:14+83:21
42710Zilling Viktor701 OK SODERTORN95:394290:4344186:22+132:29
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
20706Blidefalk Emil701 OK SODERTORN92:492390:2820183:17+120:26
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
35698Jakobsson Melvin701 OK SODERTORN89:183848:0533137:23+61:08
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
31705Blidefalk Patrik701 OK SODERTORN77:183656:5228134:10+52:13
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
27708Zilling Staffan701 OK SODERTORN58:392551:3129110:10+42:33
30696Sandén Olle701 OK SODERTORN64:123550:5428115:06+47:29
35691Renner Claes701 OK SODERTORN75:343755:2735131:01+63:24
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
44701Johanson Torbjorn701 OK SODERTORN159:364643:1611202:52+118:22
697Jakobsson Anders701 OK SODERTORNdisk42:218
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
15707Blidefalk Amanda701 OK SODERTORN35:411436:202672:01+33:34
 
 
 
702702 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
711Eismark Inger702 OK ORINTO106:1520disk
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
6712Lindblom Ingemar702 OK ORINTO47:07943:02490:09+25:51
 
 
 
703703 NYKOPINGS OKSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
5714Balakova Andrea703 NYKOPINGS OK55:30640:39496:09+18:23
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
5713Johansson Magnus703 NYKOPINGS OK59:55539:35499:30+12:15
 
 
 
704704 RANAS OKSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
11715Bjarrenholt Eddie704 RANAS OK42:211042:391285:00+20:09
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
3716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OK50:36338:35389:11+4:41
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
13718Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OK48:351442:131290:48+20:36
25717Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OK54:152269:0831123:23+53:11
 
 
 
706706 IK TRENNESWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
9719Thorsson Marianne706 IK TRENNE54:101050:1111104:21+28:41
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
9720Thorsson Ove706 IK TRENNE42:46840:561183:42+13:30
 
 
 
707707 SOLSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
6721Olsson Christina707 SOL46:37637:44684:21+8:21
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
33722Olsson Gert707 SOL68:383167:5929136:37+66:25
 
 
 
708708 FK ASENSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06143:540:00
725Kurashova Sonia708 FK ASEN29:436disk
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
724Kurashova Elena708 FK ASEN65:1113vzdal
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
10723Bengtsson David708 FK ASEN61:21958:3713119:58+38:12
 
 
 
709709 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
40726Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNA87:025377:4158164:43+84:53
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
7727Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNA42:08463:1011105:18+29:16
 
 
 
710710 SAIK STROMSTADSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
3729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTAD38:27147:38686:05+10:03
 
 
 
711711 OK VILSE 87SWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
102038Mansson Gunnel711 OK VILSE 8765:051741:215106:26+33:44
 
 
 
712712 LYNGBY OKSWE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
72056Albahn Henrik712 LYNGBY OK57:351043:1410100:49+16:19
 
 
 
801801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12B (18)
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.21:18118:19239:370:00
6747Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK34:58730:07765:05+25:28
14751Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK56:131446:3414102:47+63:10
15731Tavalinska Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK52:281354:4315107:11+67:34
 
 
 
D14B (12)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45166:200:00
7753Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOK48:45744:06692:51+26:31
12752Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOK49:29868:5212118:21+52:01
 
 
 
D16B (18)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25177:450:00
13740Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOK150:2314102:2716252:50+175:05
 
 
 
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
2201Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKvzdal157:0136
 
 
 
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
2200Bodnar Victoriya801 DNIPRO CENTER KOLOBOK77:4716Disk
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
22736Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOK77:282377:2224154:50+79:10
 
 
 
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
10735Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOK75:091093:3011168:39+75:00
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
16748Senin Arsenii801 DNIPRO CENTER KOLOBOK61:501848:1814110:08+53:24
749Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOK32:358disk
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
13750Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOK66:381463:3813130:16+67:25
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
36743Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOK94:413942:4528137:26+61:11
 
 
 
H16B (24)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06175:000:00
8739Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOK83:311030:014113:32+38:32
21744Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOK106:201972:0122178:21+103:21
742Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKdisk41:2611
 
 
 
H18B (11)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:34194:550:00
8738Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOK96:34858:229154:56+60:01
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
17737Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOK94:221846:2217140:44+46:26
 
 
 
H21C (15)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061108:250:00
2202Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKdisk184:3314
734Stelmakh Ihor801 DNIPRO CENTER KOLOBOK169:2213
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
13745Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOK75:051252:369127:41+45:55
 
 
 
T-OPEN (20)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03157:150:00
741Hlushko Tetiana801 DNIPRO CENTER KOLOBOK80:5517
732Zhuravlova Inna801 DNIPRO CENTER KOLOBOK80:3716
 
 
 
1001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
754Odehnalová KamilaABM KOB ALFA Brno53:5217
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
755Odehnal RomanABM KOB ALFA Brno62:4235
 
 
 
1005AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
10756Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh Opava59:041349:2313108:27+21:04
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
19757Glonek JakubAOP Orientační Běh Opava78:192247:1121125:30+19:07
23758Melecký MartinAOP Orientační Běh Opava83:262748:0323131:29+25:06
 
 
 
1010BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
18762Porganyi AnnaBBM BETA URSUS Orienteering67:341553:4818121:22+44:27
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
3763Dalos MatéBBM BETA URSUS Orienteering68:14333:092101:23+7:05
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
20761Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering88:352845:4010134:15+27:03
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
2760Ptáček PavelBBM BETA URSUS Orienteering43:55638:24182:19+1:13
 
 
 
1012BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D10 (24)
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový Bor23:48220:06143:540:00
 
 
 
1013BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
2176Sikorová MarieBOV TJ Baník Ostrava OKD68:2947
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
29765Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKD81:353545:3714127:12+57:00
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
 
 
 
1016BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
9767Schimm PetrBSO KOB Baník Sokolov64:291153:5711118:26+36:40
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
13768Schimm DieterBSO KOB Baník Sokolov57:591364:5515122:54+58:36
 
 
 
1017BZP Báječné ženy v orientačnímCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
16769Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačním83:451666:5116150:36+59:05
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
10773Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačním70:301459:415130:11+50:46
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
21775Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačním76:342070:1324146:47+63:44
 
 
 
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
11774Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačním61:171654:2910115:46+37:00
19772Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačním55:511075:4321131:34+52:48
 
 
 
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
20771Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačním52:531198:1125151:04+74:58
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
27770Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačním70:432681:5028152:33+76:33
 
 
 
1021CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
20777Záveská AnnaCET TJ Loko Česká Třebová102:2122106:3320208:54+126:11
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
22778Záveský RichardCET TJ Loko Česká Třebová68:222191:0622159:28+78:22
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
12776Čípa JiříCET TJ Loko Česká Třebová51:431738:32990:15+20:03
 
 
 
1024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
13779Benešová JanaCTB SK OB Chotěboř69:091256:0715125:16+26:02
 
 
 
1025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14B (12)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45166:200:00
8783Kándlová EmaDCE KOB Dobřichovice54:091045:07799:16+32:56
 
 
 
D40B (30)
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia Plzeň45:40433:06178:460:00
21782Kándlová AdélaDCE KOB Dobřichovice83:092571:1320154:22+75:36
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
26789Procházková MilušeDCE KOB Dobřichovice72:162966:0126138:17+57:57
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
8780Mrázová PavlaDCE KOB Dobřichovice47:12838:551086:07+10:07
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
13787Štrossová JiřinkaDCE KOB Dobřichovice75:222137:264112:48+37:08
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
13784Kándl MatějDCE KOB Dobřichovice52:301634:09886:39+29:55
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
10781Kándl FilipDCE KOB Dobřichovice58:13663:1214121:25+37:04
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
15788Procházka AntonínDCE KOB Dobřichovice60:081948:1017108:18+26:21
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
34785Pavlů JaroslavDCE KOB Dobřichovice72:483457:2035130:08+45:38
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
16786Jaroš VladimírDCE KOB Dobřichovice49:462542:061191:52+27:01
 
 
 
1027DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
5790Čejková KateřinaDKL KOB Kladno51:35741:05592:40+12:20
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
7791Peissard BernardDKL KOB Kladno39:40839:19878:59+14:08
 
 
 
1028DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
5813Poborská EliškaDKP Oddíl OB Kotlářka42:22531:34773:56+9:09
 
 
 
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
28808Karin SannaDKP Oddíl OB Kotlářka64:333045:5922110:32+36:26
35798Marie KalouskováDKP Oddíl OB Kotlářka93:443747:5525141:39+67:33
 
 
 
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
3805Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB Kotlářka63:30441:494105:19+13:48
 
 
 
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
16802Klašková JosefinaDKP Oddíl OB Kotlářka90:3317104:5218195:25+110:13
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
32795Illnerová DanielaDKP Oddíl OB Kotlářka84:033479:2031163:23+83:03
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
18803Klašková KateřinaDKP Oddíl OB Kotlářka66:322351:1516117:47+42:55
 
 
 
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
9812Špičáková LenkaDKP Oddíl OB Kotlářka74:43972:399147:22+49:35
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
29799Klaška MartinDKP Oddíl OB Kotlářka79:593542:3027122:29+46:14
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
6810Semerád AntonínDKP Oddíl OB Kotlářka71:18438:589110:16+15:58
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
29801Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka95:553648:1220144:07+36:55
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
29794Illner VojtěchDKP Oddíl OB Kotlářka89:293058:4832148:17+41:54
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
19800Klaška PavelDKP Oddíl OB Kotlářka56:102341:501998:00+30:23
43811Špičák AlešDKP Oddíl OB Kotlářka77:454170:4942148:34+80:57
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
15809Sanna RobertoDKP Oddíl OB Kotlářka57:001656:2215113:22+32:16
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
10796Janata MatějDKP Oddíl OB Kotlářka32:34834:352367:09+28:42
 
 
 
1029DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
822Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice66:4632
 
 
 
F5 (53)
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50194:190:00
821Reisingerová EliškaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice126:5339
819Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice87:4422
820Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn Litoměřice89:1224
 
 
 
1031DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
13829Nováková PavlaDOK OK Doksy86:571396:3813183:35+85:48
15826Kapounová JitkaDOK OK Doksy90:5415126:4717217:41+119:54
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
11832Synek PetrDOK OK Doksy59:441335:541495:38+19:23
 
 
 
H18B (11)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:34194:550:00
9830Meduna JakubDOK OK Doksy181:351050:366232:11+137:16
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
11824Novák DanielDOK OK Doksy78:581444:285123:26+16:14
823Francke JanDOK OK Doksy84:3622disk
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
26825Lederer PavelDOK OK Doksy59:272650:2327109:50+42:13
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29171:270:00
4828Novák TomDOK OK Doksy55:41635:19391:00+19:33
 
 
 
1032DOR OK DobříšCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
9833Janda OndřejDOR OK Dobříš55:21838:041793:25+17:10
 
 
 
1033DVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
26844Lhotská RadkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -91:162899:1329190:29+114:49
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
19839Šovíčková ZdeňkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -123:4021148:4619272:26+199:44
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
9840Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -59:21858:4511118:06+33:45
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
19838Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -83:172184:3618167:53+94:23
 
 
 
T10 (40)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38750:560:00
31842Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -67:403352:1730119:57+69:01
32843Šovíček FilipDVP TJ Sokol Praha Spořilov -67:023279:3834146:40+95:44
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
37845Lhotský MarekDVP TJ Sokol Praha Spořilov -82:544276:5851159:52+121:25
39846Lhotská LindaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -95:454481:1253176:57+138:30
 
 
 
1034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
8852Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom Praha51:12865:0912116:21+31:09
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
13847Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom Praha77:381248:0619125:44+18:32
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
10848Koucky RomanEKP VŠTJ Ekonom Praha73:501047:3811121:28+17:15
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
7851Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom Praha69:461447:577117:43+30:28
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
29850Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom Praha69:012956:2526125:26+43:29
 
 
 
1036FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14B (12)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45166:200:00
5857Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební39:08434:14473:22+7:02
 
 
 
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
12854Rydlová EvaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební63:462047:398111:25+24:02
 
 
 
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
26853Hrouda MartinFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební89:203051:0726140:27+33:15
 
 
 
H50B (25)
 
11730Havel LeošVRL OOS TJ Spartak Vrchlabí42:25438:41281:060:00
5855Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební40:43343:51384:34+3:28
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
32859Wald FrantišekFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební55:133160:3531115:48+50:57
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
9858Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební46:29848:25594:54+30:36
 
 
 
1039HAV OB HavířovCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
14865Fujáková KatkaHAV OB Havířov67:171466:1113133:28+48:16
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
9863Vričanová SylvaHAV OB Havířov56:531150:2211107:15+26:55
23864Kaděrová BarboraHAV OB Havířov66:072468:1127134:18+53:58
 
 
 
D55A (29)
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOK46:20529:40176:000:00
25860Sochorová HanaHAV OB Havířov67:312567:2125134:52+58:52
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
26868Staněk OndraHAV OB Havířov94:282661:1125155:39+65:15
28866Kaděra VojtěchHAV OB Havířov130:092962:5027192:59+102:35
 
 
 
H45B (18)
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANT53:24143:09196:330:00
6867Kaděra PavelHAV OB Havířov64:07661:169125:23+28:50
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
32861Sochor TomášHAV OB Havířov64:093452:2230116:31+48:54
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
8862Jakobi ZdeněkHAV OB Havířov42:351137:55780:30+15:39
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
2141Fuják AdamHAV OB HavířovDisk
 
 
 
1040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
20869Kudrnáčová LucieHCE TJ Hostivice113:232090:3821204:01+112:30
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
15872Kettnerová LenkaHCE TJ Hostivice53:441454:0518107:49+32:57
22873Mudrová MartinaHCE TJ Hostivice65:092261:5522127:04+52:12
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
21871Kettner PavelHCE TJ Hostivice66:103143:089109:18+24:48
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
11870Kudrnáč MartinHCE TJ Hostivice53:06874:5915128:05+52:03
 
 
 
1042HLV KČT - OB HolešovCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
9874Smětáková IvanaHLV KČT - OB Holešov73:01960:5910134:00+56:14
 
 
 
1044HOR TJ Jiskra HořiceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
13876Škorpil MarekHOR TJ Jiskra Hořice33:291435:011968:30+25:03
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
20877Vávra MartinHOR TJ Jiskra Hořice50:551847:432498:38+31:01
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
2875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra Hořice33:33232:29166:02+1:11
 
 
 
1047CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
7896Pavlíková MarkétaCHA OK Chrastava56:42741:23998:05+21:10
 
 
 
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
2892Kašková KateřinaCHA OK Chrastava54:09237:36191:45+0:14
 
 
 
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
2895Pachnerová DominikaCHA OK Chrastava48:35241:30390:05+2:42
 
 
 
D35A (16)
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB Kotlářka42:58134:48177:460:00
2893Lankašová BarboraCHA OK Chrastava48:10340:03388:13+10:27
906Krtičková MichaelaCHA OK Chrastava40:394
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
9900Poláková VeronikaCHA OK Chrastava57:541069:449127:38+48:13
 
 
 
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
2897Pavlíková PavlaCHA OK Chrastava45:08233:30178:38+2:32
8883Čechlovská JanaCHA OK Chrastava59:221644:575104:19+28:13
9879Bartáková EvaCHA OK Chrastava57:111349:299106:40+30:34
 
 
 
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
6882Bradnová VěraCHA OK Chrastava54:141145:37899:51+24:11
11904Vajcová HanaCHA OK Chrastava55:101250:4512105:55+30:15
887Kadavá EvaCHA OK Chrastavadisk61:3418
 
 
 
D65 (21)
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK Chrastava35:44136:58372:420:00
 
 
 
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
6891Kašková EvaCHA OK Chrastava58:38663:567122:34+28:55
 
 
 
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
899Polák TomášCHA OK Chrastava43:3122disk
 
 
 
H16B (24)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06175:000:00
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
23886Galbavý MatějCHA OK Chrastava76:521753:3023130:22+39:58
 
 
 
H18B (11)
 
1881Bek OndřejCHA OK Chrastava58:21136:34194:550:00
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
10884Čechlovský JanCHA OK Chrastava75:37947:2216122:59+15:47
17905Vejstrk DanielCHA OK Chrastava82:391947:4818130:27+23:15
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
 
 
 
H35A (16)
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOV52:08132:37184:450:00
6898Polák JaroslavCHA OK Chrastava63:34640:193103:53+19:08
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
894Pachner PavelCHA OK Chrastava68:2311
 
 
 
H55A (48)
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAU47:13137:17284:300:00
30885Čechlovský JosefCHA OK Chrastava64:502857:0634121:56+37:26
 
 
 
H60A (39)
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOK32:18132:33264:510:00
18890Kaška RudolfCHA OK Chrastava44:381648:262193:04+28:13
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
24889Kadavý ZdeněkCHA OK Chrastava52:332068:1730120:50+50:38
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
10878Barták JiříCHA OK Chrastava52:231154:3812107:01+33:31
 
 
 
T10P (68)
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚ19:40118:47138:270:00
2258Šimůnková MarkétaCHA OK Chrastavadisk
908Krtička JáchymCHA OK Chrastava46:5037
 
 
 
1048CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
23910Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. Choceň56:362247:3724104:13+30:07
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
2213Sýkorová DanielaCHC K.O.B. Choceň47:1625
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
912Sýkora BohumilCHC K.O.B. Choceň52:2218
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
4909Švadlena JiříCHC K.O.B. Choceň34:52150:24985:16+20:58
 
 
 
1049CHT OOB SK ChrastCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:05198:090:00
6917Vacková AnnaCHT OOB SK Chrast90:326103:418194:13+96:04
 
 
 
D20A (25)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29189:390:00
22921Dvořáková KláraCHT OOB SK Chrast108:272185:4322194:10+104:31
232043Reisigová AnnaCHT OOB SK Chrast116:5922100:4724217:46+128:07
 
 
 
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
8916Matrasová VendulaCHT OOB SK Chrast68:41858:4713127:28+35:57
 
 
 
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
82032Ondráčková LucieCHT OOB SK Chrast54:00650:1114104:11+16:48
 
 
 
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
12920Binková JanaCHT OOB SK Chrast66:571359:216126:18+41:06
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
15918Krejsa MartinCHT OOB SK Chrast81:351747:2216128:57+21:45
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34136:41287:150:00
25913Vacek FrantišekCHT OOB SK Chrast82:133073:3226155:45+68:30
 
 
 
1050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H12A (21)
 
1922Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice27:20322:12149:320:00
 
 
 
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
30923Bárta MiroslavJEN OB Jenišovice63:332966:0128129:34+59:22
 
 
 
1057KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14A (32)
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerin32:31132:16964:470:00
8934Hankovcová HelenaKAM OK Kamenice48:311129:59678:30+13:43
18962Víšková VeronikaKAM OK Kamenice60:362247:1220107:48+43:01
28941Jedličková KristýnaKAM OK Kamenice89:443041:0815130:52+66:05
 
 
 
D16A (37)
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 544:02430:04174:060:00
25939Chaloupková HanaKAM OK Kamenice63:302943:2418106:54+32:48
33948Semíková LucieKAM OK Kamenice71:393449:3528121:14+47:08
 
 
 
D16B (18)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25177:450:00
9953Štěpánková EmaKAM OK Kamenice66:25867:3210133:57+56:12
11947Selucká AlžbětaKAM OK Kamenice102:021370:4611172:48+95:03
 
 
 
D18A (22)
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIA45:38131:17176:550:00
11929Albrechtová IvetaKAM OK Kamenice61:39943:1812104:57+28:02
17946Kováříková MarieKAM OK Kamenice67:551748:2917116:24+39:29
 
 
 
D20A (25)
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky Brno52:10137:29189:390:00
12960Hájková EliškaKAM OK Kamenice74:591645:209120:19+30:40
18958Zimmerová KateřinaKAM OK Kamenice78:261760:4719139:13+49:34
 
 
 
D21A (22)
 
1925Čechová TerezaKAM OK Kamenice53:51137:40291:310:00
10945Kettnerová DanaKAM OK Kamenice82:031251:218133:24+41:53
 
 
 
D21E (18)
 
1286Westerlund Ina272 OK7755:18243:56199:140:00
14964Hlubučková KristýnaKAM OK Kamenice73:421453:5212127:34+28:20
 
 
 
D40A (32)
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLO48:34334:29183:030:00
949Škáchová PetraKAM OK Kamenicedisk
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
22935Hankovcová LenkaKAM OK Kamenice65:582360:4223126:40+46:20
 
 
 
F5 (53)
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50194:190:00
20966Hejsková BohumilaKAM OK Kamenice89:142597:4030186:54+92:35
23961Víšková AlenaKAM OK Kamenice109:4035100:2731210:07+115:48
969Albrechtová EvaKAM OK Kamenice76:3115
 
 
 
H14A (45)
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.30:56122:57353:530:00
6933Gajda MartinKAM OK Kamenice38:041222:42260:46+6:53
24938Chaloupka ViktorKAM OK Kamenice45:282733:542479:22+25:29
31940Jedlička JakubKAM OK Kamenice45:052645:013990:06+36:13
 
 
 
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
16951Škvor AdamKAM OK Kamenice63:592135:281299:27+23:12
21954Víšek MartinKAM OK Kamenice71:422734:0911105:51+29:36
28936Hankovec HugoKAM OK Kamenice72:502948:1934121:09+44:54
 
 
 
H16B (24)
 
1880Bek JiříCHA OK Chrastava50:54324:06175:000:00
5931Blaha PetrKAM OK Kamenice54:08631:41685:49+10:49
7937Hejsek FilipKAM OK Kamenice67:32735:407103:12+28:12
13928Albrecht AdamKAM OK Kamenice86:021256:3116142:33+67:33
 
 
 
H18A (30)
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky Brno60:16130:08190:240:00
4950Škvor OtaKAM OK Kamenice66:38530:40297:18+6:54
12955Stormer EmilKAM OK Kamenice75:171439:3913114:56+24:32
 
 
 
H20A (23)
 
1827Koštejn VítDOK OK Doksy62:12132:06194:180:00
21959Křemen ŠtěpánKAM OK Kamenice118:542257:2521176:19+82:01
 
 
 
H21A (49)
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNA67:02140:101107:120:00
19942Jíra TomášKAM OK Kamenice86:102346:1113132:21+25:09
968Moravec JakubKAM OK Kamenice53:1028
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
3926Hájek AdamKAM OK Kamenice69:23539:264108:49+4:36
 
 
 
H21C (15)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061108:250:00
11963Nebeský DanielKAM OK Kamenice107:191197:5812205:17+96:52
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
4957Stormer OskarKAM OK Kamenice73:08840:532114:01+7:38
5943Kettner LukášKAM OK Kamenice72:54741:143114:08+7:45
27965Semík OndřejKAM OK Kamenice95:233142:565138:19+31:56
32927Šafka DanielKAM OK Kamenice103:443360:2934164:13+57:50
944Kettner VojtěchKAM OK Kamenice70:364nest.
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
21967Kovářík TomášKAM OK Kamenice59:281656:3127115:59+34:02
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
18952Škvor MartinKAM OK Kamenice53:332141:491895:22+27:45
 
 
 
1058KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D16B (18)
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva Pardubice48:20229:25177:450:00
12983Kurendová KarolínaKAS KOB Kamenický Šenov101:441277:0714178:51+101:06
 
 
 
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
16979Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický Šenov64:332249:319114:04+33:44
 
 
 
D50B (23)
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta Stavební47:55334:48182:430:00
7978Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický Šenov59:21846:276105:48+23:05
 
 
 
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
8973Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický Šenov66:49957:485124:37+30:58
9975Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický Šenov77:451182:289160:13+66:34
 
 
 
H12B (23)
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADES24:17132:27656:440:00
11981Karvánek MatějKAS KOB Kamenický Šenov48:111535:18983:29+26:45
982Kurenda KarelKAS KOB Kamenický Šenovvzdal59:5217
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
 
 
 
H45A (50)
 
1266Donner Mikael272 OK7746:43135:14281:570:00
8976Hnízdil JanKAS KOB Kamenický Šenov58:171439:13797:30+15:33
37980Eichler PetrKAS KOB Kamenický Šenov79:213869:3042148:51+66:54
 
 
 
H70 (23)
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo35:33228:45164:180:00
14974Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický Šenov66:201859:1412125:34+61:16
 
 
 
H75 (16)
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOK49:18343:00192:180:00
10972Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický Šenov81:561285:1110167:07+74:49
 
 
 
1059KBP KBP PrahaCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H65A (37)
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerin36:32133:40370:120:00
15984Valter PetrKBP KBP Praha42:22653:312395:53+25:41
 
 
 
1061KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D55B (18)
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec Králové53:05244:42197:470:00
14985Šilerová ZdenaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.82:2012112:0015194:20+96:33
 
 
 
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
14987Besta RadekKNC Sokol Kostelec n. Č. l.39:412029:531369:34+26:07
 
 
 
H21C (15)
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.64:19144:061108:250:00
 
 
 
1063KOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D12A (22)
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ Turnov23:32119:27142:590:00
10991Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí30:461027:211058:07+15:08
 
 
 
D35B (15)
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURG39:29139:56279:250:00
12988Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí53:47884:3212138:19+58:54
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
33992Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí61:502975:2455137:14+57:24
 
 
 
H10 (33)
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva Plzeň22:38120:49243:270:00
21989Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí46:502639:502286:40+43:13
 
 
 
H12A (21)
 
1922Hoetzel HugoJEN OB Jenišovice27:20322:12149:320:00
14993Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí40:581352:051693:03+43:31
 
 
 
H40B (22)
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL Plumlov46:27137:54184:210:00
21994Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí136:4922126:2721263:16+178:55
 
 
 
T10 (40)
 
11488Junek MatoušSTH SK Studenec23:18227:38750:560:00
2990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad Orlicí27:27525:25152:52+1:56
 
 
 
1064KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D14B (12)
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek Orienteering35:35230:45166:200:00
31000Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl39:48530:47270:35+4:15
 
 
 
D18B (8)
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK7755:04143:05198:090:00
2997Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl55:21259:183114:39+16:30
 
 
 
D21B (38)
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu Brno46:25140:58187:230:00
201004Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl63:552260:5723124:52+37:29
 
 
 
D21C (19)
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec Králové42:45242:27185:120:00
1003Dobešová KateřinaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl71:1714
 
 
 
D45B (30)
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ Turnov40:36135:30276:060:00
24996Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl99:392771:2919171:08+95:02
 
 
 
D50A (34)
 
1179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERING40:27234:25274:520:00
251002Kohlová AlenaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl62:322073:3728136:09+61:17
 
 
 
F5 (53)
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSE54:29139:50194:190:00
1006Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl71:0514
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
61005Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl74:421139:203114:02+9:49
 
 
 
H21E (37)
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec Králové68:55137:281106:230:00
33998Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl108:383566:3835175:16+68:53
 
 
 
H35B (17)
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDEN51:32230:14181:460:00
5999Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl55:31440:16495:47+14:01
11971Procházka VítKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl63:181056:5912120:17+38:31
 
 
 
H50A (50)
 
1956Stormer LeifKAM OK Kamenice38:34129:03167:370:00
471001Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl110:284888:4748199:15+131:38
 
 
 
T-OPEN (20)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03157:150:00
8995Procházková JitkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vl53:03945:05998:08+40:53
 
 
 
1069KSH OB Kašperské HoryCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
H16A (43)
 
1932Gajda JanKAM OK Kamenice47:22128:53176:150:00
81008Mayer ŠimonKSH OB Kašperské Hory55:26935:471391:13+14:58
 
 
 
H65B (22)
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKD40:43132:47273:300:00
131007Fiala MilošKSH OB Kašperské Hory56:331457:5914114:32+41:02
 
 
 
1071KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D45A (36)
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OC45:26134:54180:200:00
101010Hudečková HelenaKTA SK Kotnov Tábor56:561250:3312107:29+27:09
 
 
 
D70 (17)
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDE45:31248:08193:390:00
141011Hudečková AlenaKTA SK Kotnov Tábor103:1714110:0914213:26+119:47
 
 
 
H21B (32)
 
1888Kadavý PetrCHA OK Chrastava65:46138:272104:130:00
221009Střelba OndřejKTA SK Kotnov Tábor93:512556:4122150:32+46:19
 
 
 
1075KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
D60 (34)
 
1464Horváth Magda397 TIPO OC43:52131:48175:400:00
191019Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra Vsetín69:392059:4217129:21+53:41
1018Trávníčková JitkaKVS SKOB Kobra Vsetín59:0714
 
 
 
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
31014Černík MilanKVS SKOB Kobra Vsetín48:54733:30482:24+2:34
91022Černíková TerezaKVS SKOB Kobra Vsetín49:481143:331693:21+13:31
1015Rohlík PetrKVS SKOB Kobra Vsetín92:5556
 
 
 
H14B (25)
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický Šenov35:02127:49162:510:00
1016Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra Vsetín70:2015
 
 
 
H55B (19)
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu Brno39:21236:41176:020:00
1020Kaloč VítězslavKVS SKOB Kobra Vsetínvzdaldisk
 
 
 
H60B (15)
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONIS38:58132:29171:270:00
141017Chalupa TomášKVS SKOB Kobra Vsetín82:191490:4014172:59+101:32
 
 
 
T-OPEN (20)
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OC35:12122:03157:150:00
31021Černíková DanaKVS SKOB Kobra Vsetín36:36336:02572:38+15:23
 
 
 
1077LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoRNOddílE1E2ČasZtráta
F3 (94)
 
12132Tkáč JanTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.48:13531:37279:500:00
142116Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva Beroun60:432543:1514103:58+24:08
411026Mcmahon AnežkaLBE TJ Lokomotiva Beroun89:285578:5360168:21+88:31
 
 
 
H40A (40)
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJAT50:34