Bohemia 2017čt 27.07.2017 15:55
Výsledky - E2 SALOMONvytvořeno OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 LOST SHENTON PARKAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
2Nicole Davis101 LOST SHENTON PARKAUSdisk
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
94Liz Abbott101 LOST SHENTON PARKAUS38:19+8:39
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
195Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARKAUS50:01+17:45
341Matthews Richard101 LOST SHENTON PARKAUS82:01+49:45
 
 
 
121121 OJE WAPPLERAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
346Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLERAUT93:34+58:40
 
 
 
122122 HSV RIEDAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
538Haider Anna122 HSV RIEDAUT73:34+42:38
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
107Hones Sepp122 HSV RIEDAUT42:05+9:36
 
 
 
151151 C.O. LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
210Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGEBEL21:41+1:35
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
139Pierlot André151 C.O. LIÉGEBEL43:51+7:49
4513Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGEBEL86:07+50:05
4712Florin Jacques151 C.O. LIÉGEBEL117:12+81:10
 
 
 
152152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
1640Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL40:36+21:09
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
1339Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL37:06+7:02
 
 
 
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
1621Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL127:02+92:14
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
1441Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL58:47+24:18
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
3031Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL76:41+41:47
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
2122Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL61:01+27:59
2729Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL70:24+37:22
2934Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL75:31+42:29
3026Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL102:01+68:59
3125Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL102:11+69:09
3236Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL108:42+75:40
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
3143Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL120:57+89:09
 
 
 
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
1217Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL60:48+30:25
1716Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL86:28+56:05
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
7130Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL125:07+94:11
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
4446Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL85:17+45:07
 
 
 
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
1120Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL70:08+26:02
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
1438Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL60:21+24:13
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
2337Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL55:00+21:04
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
4435Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL74:08+45:05
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
2444Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL101:21+62:57
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
433Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL39:58+3:56
2418Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL50:19+14:17
3924Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL62:07+26:05
4027Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL67:27+31:25
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
2323Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL55:57+23:28
2714Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL57:59+25:30
3745Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL97:03+64:34
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
3142Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL69:08+36:52
3519Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL83:02+50:46
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
1332Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL60:07+31:22
 
 
 
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
1115Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL120:11+77:11
 
 
 
153153 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
1754De Mits Noor153 TROLBEL40:45+21:18
 
 
 
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
1552Bourgonjon Ellen153 TROLBEL114:49+80:01
 
 
 
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
1650Deschepper Ellen153 TROLBEL61:25+28:19
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
2555De Mits Thor153 TROLBEL53:59+34:14
 
 
 
H12A (20)2,3 km 130 m11 K
 
1922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE22:120:00
949De Clercq Rune153 TROLBEL37:58+15:46
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
3253De Mits Wolf153 TROLBEL38:27+16:08
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
2457Van Bealen Michael153 TROLBEL50:34+10:24
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
272133De Clercq Bob153 TROLBEL74:24+38:16
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
4851De Mits Yves153 TROLBEL83:05+49:09
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
1748Peeters Andre153 TROLBEL65:09+33:50
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
1756De Mits Viek153 TROLBEL32:43+13:56
 
 
 
154154 KOLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (8)2,9 km 175 m14 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN43:050:00
560Aerden Eske154 KOLBEL84:49+41:44
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
3359Delanghe Anne-marie154 KOLBEL86:08+51:14
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
2761Aerden Torben154 KOLBEL66:36+46:51
 
 
 
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
1258Aerden Frank154 KOLBEL65:50+22:41
 
 
 
155155 D-TEAM ANTWERPENBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
3062Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPENBEL76:12+35:14
 
 
 
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
1566Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPENBEL75:50+33:23
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
868Houben Ellen155 D-TEAM ANTWERPENBEL39:17+8:21
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
264Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPENBEL42:11+2:01
4165Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPENBEL66:21+26:11
63Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPENBELdisk
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
1667van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPENBEL45:47+8:19
3169Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPENBEL57:46+20:18
 
 
 
156156 HAMOKBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
1073Keuppens Wout156 HAMOKBEL39:01+6:55
1871Deferme Miel156 HAMOKBEL54:36+22:30
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
3072Melis Toon156 HAMOKBEL80:10+42:33
 
 
 
171171 KSO BNTU MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
1875Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSKBLR70:46+37:16
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
374Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSKBLR40:00+3:19
 
 
 
191191 VARIANT 5BUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
2088Ilieva Elena191 VARIANT 5BUL52:46+33:19
 
 
 
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
16102Georgieva Julia191 VARIANT 5BUL57:42+40:02
17103Atanasova Ivet191 VARIANT 5BUL67:27+49:47
18105Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 5BUL87:36+69:56
 
 
 
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
1485Ilieva Yana191 VARIANT 5BUL38:11+10:11
1783Nenkova Reneta191 VARIANT 5BUL41:42+13:42
2382Hristova Plamena191 VARIANT 5BUL49:17+21:17
2584Vasileva Anzhela191 VARIANT 5BUL53:28+25:28
2786Petrova Yoanna191 VARIANT 5BUL66:36+38:36
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
16106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL39:21+9:17
2379Boneva Betina191 VARIANT 5BUL47:12+17:08
 
 
 
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
1081Iljeva Tsveta191 VARIANT 5BUL48:06+10:37
17104Simeonova Nevena191 VARIANT 5BUL58:33+21:04
 
 
 
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
1178Dimova Desislava191 VARIANT 5BUL61:19+26:31
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
1577Angelova Petranka191 VARIANT 5BUL52:09+17:15
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
26107Stoyanova Margarita191 VARIANT 5BUL69:46+40:06
 
 
 
H12A (20)2,3 km 130 m11 K
 
1922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE22:120:00
1197Filipov Teodor191 VARIANT 5BUL39:48+17:36
15110Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 5BUL46:53+24:41
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
1399Ahmedov Dzan191 VARIANT 5BUL47:59+24:21
15100Bonev Viktor191 VARIANT 5BUL48:28+24:50
1898Yulianov Samuil191 VARIANT 5BUL116:56+93:18
89Todorov Ivan191 VARIANT 5BULdisk
101Taner Ata191 VARIANT 5BULdisk
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
2094Petrov Kaloyan191 VARIANT 5BUL33:03+10:44
40109Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 5BUL47:33+25:14
4195Bonev Dani191 VARIANT 5BUL54:05+31:46
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
1896Ilkov Georgi191 VARIANT 5BUL79:56+52:07
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
3793Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5BUL64:54+36:01
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
2290Ovcharov Zdravko191 VARIANT 5BUL53:08+23:00
 
 
 
H18B (11)3,0 km 195 m14 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE36:340:00
592Petkov Yoan191 VARIANT 5BUL48:25+11:51
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
2091Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 5BUL47:06+9:38
 
 
 
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
1176Bonev Dian191 VARIANT 5BUL65:07+21:58
 
 
 
192192 COMPASS-CROSSBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
4111Koeva Velina192 COMPASS-CROSSBUL28:39+0:39
 
 
 
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
2112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL31:57+0:40
 
 
 
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
14115Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSSBUL55:46+11:50
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
12120Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSSBUL41:02+11:22
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
26113Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSSBUL34:57+12:38
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
26114Borisov Petar192 COMPASS-CROSSBUL61:43+31:35
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
32117Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSSBUL55:24+15:14
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
9116Kamenarov Ivaylo192 COMPASS-CROSSBUL43:34+6:06
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
36118Koev Krasimir192 COMPASS-CROSSBUL63:33+29:37
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
50119Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSSBUL102:19+73:16
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
12121Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSSBUL43:46+7:44
 
 
 
193193 KSO VALDI SOFIABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
8122Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIABUL30:24+12:44
 
 
 
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
124Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIABULdisk
 
 
 
D14B (12)2,5 km 130 m11 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE30:450:00
5123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL40:13+9:28
 
 
 
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
10125Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIABUL42:01+10:44
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABULdisk
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
17128Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIABUL69:22+35:52
22129Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIABUL84:41+51:11
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
2132Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIABUL25:30+1:52
7131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL33:30+9:52
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
7133Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIABUL47:30+19:41
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
14134Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIABUL44:16+20:10
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
7136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL34:11+4:03
20135Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIABUL46:33+16:25
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
24140Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIABUL59:55+22:18
 
 
 
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
2137Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIABUL36:54+4:17
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
8138Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIABUL50:20+12:26
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
6139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL45:41+7:17
 
 
 
194194 BROWN TEAMBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
14142Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAMBUL60:42+23:06
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
143Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAMBULvzdal
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
22141Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAMBUL48:02+10:34
 
 
 
195195 BEGUN VARNABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
28145Georgieva Mira195 BEGUN VARNABUL71:34+43:34
30144Koleva Ivana195 BEGUN VARNABUL94:28+66:28
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
4154Georgieva Niya195 BEGUN VARNABUL32:44+2:40
 
 
 
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
20153Ivanova Simona195 BEGUN VARNABUL56:11+24:54
 
 
 
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
3158Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNABUL48:19+4:23
 
 
 
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
14152Ivanova Petya195 BEGUN VARNABUL57:43+24:37
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
9147Shterev Preslav195 BEGUN VARNABUL26:47+4:28
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
10155Neykov Valentin195 BEGUN VARNABUL33:44+4:51
18159Galov Tihomir195 BEGUN VARNABUL39:17+10:24
19151Ivanov Alexander195 BEGUN VARNABUL39:22+10:29
22148Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNABUL40:44+11:51
146Shterev Veselin195 BEGUN VARNABULdisk
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
22156Delev Georgi195 BEGUN VARNABUL58:38+26:32
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
4150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL37:41+3:45
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
37149Kateliev Rumen195 BEGUN VARNABUL57:02+27:59
 
 
 
201201 FWOCCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
160Svoboda David201 FWOCCANdisk
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
3161Svoboda Michael201 FWOCCAN33:14+1:08
 
 
 
211211 LEARNJOY CHINACHN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)2,5 km 130 m11 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE30:450:00
10162Li Xiangman211 LEARNJOY CHINACHN51:26+20:41
 
 
 
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
11172Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINACHN54:54+21:48
27174He Yaqing211 LEARNJOY CHINACHN93:52+60:46
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
68171Li Yuman211 LEARNJOY CHINACHN113:49+82:53
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
4163Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINACHN39:07+11:18
5164Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINACHN41:19+13:30
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
9168Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINACHN37:03+12:57
12165Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINACHN41:45+17:39
15166Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINACHN48:27+24:21
20169Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINACHN66:08+42:02
23167Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINACHN78:10+54:04
24170Shi Yichen211 LEARNJOY CHINACHN118:14+94:08
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
28175Liu Yang211 LEARNJOY CHINACHN71:24+33:47
 
 
 
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
16173Zhao Dong211 LEARNJOY CHINACHN78:04+34:55
 
 
 
221221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
17176Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN67:24+29:48
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
46177Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN82:24+53:21
 
 
 
222222 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
2179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN34:25+1:23
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
13180Folander Kim222 FSK ORIENTERINGDEN43:24+11:08
 
 
 
223223 AARHUS 1900 OR. IDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
32182Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. IDEN52:15+22:11
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
181Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. IDENdisk
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
31183Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. IDEN58:41+24:45
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
42184Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. IDEN71:48+35:46
 
 
 
224224 AARHUS 1900 OR. IIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
9189Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. IIDEN30:36+12:56
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
37187Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. IIDEN69:49+39:45
 
 
 
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
28186Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. IIDEN116:20+83:14
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
38188Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. IIDEN65:55+37:02
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
43185Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. IIDEN70:03+36:07
 
 
 
225225 OK 73 GLADSAXEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
14193Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXEDEN69:12+38:49
15190Gudme Else225 OK 73 GLADSAXEDEN71:41+41:18
18192Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXEDEN88:35+58:12
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
15191Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXEDEN132:43+84:35
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
16194Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXEDEN70:25+41:40
19196Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXEDEN97:31+68:46
21195Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXEDEN98:44+69:59
197Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXEDENdisk
 
 
 
226226 ST.BINDERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
14198Korsbaek Ellen226 ST.BINDERUP OKDEN106:29+61:47
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
29199Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OKDEN59:00+26:31
 
 
 
227227 HELSINGOR SOKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
8201Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOKDEN31:35+3:35
22203Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOKDEN48:17+20:17
29202Dinesen Runge Sarah227 HELSINGOR SOKDEN79:37+51:37
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
32208Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOKDEN54:29+18:27
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
2207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:33+0:04
 
 
 
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
205Larsen Flemming227 HELSINGOR SOKDENdisk
 
 
 
228228 TISVILDE HEGN OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
11212Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OKDEN59:25+24:37
22211Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OKDEN109:30+74:42
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
36209Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OKDEN58:21+22:19
37210Galle Ole228 TISVILDE HEGN OKDEN59:05+23:03
 
 
 
229229 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
6214Svendsen Ole229 OK ROSKILDEDEN49:28+20:43
 
 
 
230230 OK OESTDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
13215Birgitte Halland230 OK OESTDEN42:42+13:02
 
 
 
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
16218Nielsen Liselotte230 OK OESTDEN121:33+76:51
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
44217Jakobsen Jan230 OK OESTDEN84:06+48:04
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
7216Peter Krogh230 OK OESTDEN50:36+13:55
 
 
 
231231 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
7223Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OKDEN24:27+4:21
 
 
 
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
220Hanghoej Signe231 BALLERUP OKDENdisk
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
16221Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OKDEN57:51+34:13
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
9219Gemmer Carsten231 BALLERUP OKDEN41:39+7:43
 
 
 
232232 OK OST BIRKERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
41224Bentsen Jens232 OK OST BIRKERODDEN70:48+34:46
 
 
 
233233 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
16226Bobach Kirsten233 AALBORG OKDEN72:05+41:42
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
8225Bobach Claus233 AALBORG OKDEN54:25+18:17
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
2227Bobach Poul233 AALBORG OKDEN36:36+7:51
 
 
 
234234 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
26228Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OKDEN50:34+14:32
 
 
 
235235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
20233Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN83:33+45:57
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
33230Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN55:48+15:38
37229Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN59:18+19:08
42231Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN72:26+32:16
43232Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN74:31+34:21
 
 
 
236236 OK SNABDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
25234Schou Helle236 OK SNABDEN66:30+33:28
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
26235Schou Henning236 OK SNABDEN57:05+24:36
 
 
 
241241 ERMASSETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
32237Santamaria Toninaina241 ERMASSETSESP79:22+44:28
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
236Doménech Jordi241 ERMASSETSESPdisk
 
 
 
242242 XINOXANO-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
22239Buscart Montse242 XINOXANO-OESP68:49+34:20
25241Rabassa Sandra242 XINOXANO-OESP75:59+41:30
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
25240Bedós Lluís242 XINOXANO-OESP50:01+12:33
 
 
 
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
10238Ledesma Abel242 XINOXANO-OESP50:46+18:09
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
20242Colom Xavi242 XINOXANO-OESP66:47+30:39
243Viladés Jordi242 XINOXANO-OESPdisk
 
 
 
243243 ALIGOTS IRONAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
12246Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONAESP58:37+22:29
 
 
 
245245 VELETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
302030Landa Sanchez Carlos245 VELETSESP57:45+20:17
 
 
 
251251 OK WESTEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
16251Viikmaa Kristin251 OK WESTEST57:43+20:14
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
20250Viikmaa Anne-ly251 OK WESTEST57:42+22:48
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
30249Viikmaa Indrek251 OK WESTEST57:33+23:37
 
 
 
252252 MYRACARUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
482052Pärnik Edith252 MYRACARUEST69:32+38:36
492053Puidak Piret252 MYRACARUEST69:35+38:39
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
112051Pärnik Jyri252 MYRACARUEST54:04+15:40
122050Hnik Paul252 MYRACARUEST54:12+15:48
 
 
 
253253 PEKOEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
272060Mahla Mihkel253 PEKOEST35:32+13:13
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
242061Mahla Indrek253 PEKOEST70:15+34:07
 
 
 
271271 INUS LPRFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
29252Kuokkanen Juri271 INUS LPRFIN52:59+16:57
46255Markovich Nikolai271 INUS LPRFIN86:20+50:18
 
 
 
272272 OK77FIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
3263Donner Janina272 OK77FIN35:03+3:46
21268von Frenckell Rafaela272 OK77FIN65:04+33:47
 
 
 
D18B (8)2,9 km 175 m14 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN43:050:00
2258Arrakoski Wilma272 OK77FIN54:03+10:58
7277Weiss Annica272 OK77FIN88:10+45:05
 
 
 
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
8260Donner Isabel272 OK77FIN44:24+6:55
18280Westerback Liva272 OK77FIN59:24+21:55
23278Weiss Michaela272 OK77FIN94:57+57:28
 
 
 
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
12288Salminen Henna272 OK77FIN55:53+18:17
 
 
 
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
4257Arrakoski Sophia272 OK77FIN45:48+3:21
 
 
 
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
13267Torp-donner Heidi272 OK77FIN51:15+16:21
289Ray Carola272 OK77FINdisk
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
7287von Schoultz Annika272 OK77FIN42:56+9:54
8259Westberg-arrakoski Annika272 OK77FIN42:57+9:55
11273Jern Tove272 OK77FIN47:07+14:05
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
21284Talja Katri272 OK77FIN68:08+36:20
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
12264Donner Jesper272 OK77FIN27:40+5:21
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
4265Donner Jonny272 OK77FIN30:46+1:53
23282Lindholm William272 OK77FIN41:34+12:41
24269von Frenckell Waldemar272 OK77FIN41:48+12:55
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
5283Talja Eljas272 OK77FIN33:59+3:51
21271Jern Linus272 OK77FIN46:41+16:33
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
7272Jern Tobias272 OK77FIN35:48+3:42
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
28276Snickars Caj272 OK77FIN52:15+14:47
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
20281Lindholm Tom272 OK77FIN85:20+47:26
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
2266Donner Mikael272 OK77FIN35:14+1:18
 
 
 
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
7279Weiss Robert272 OK77FIN56:21+13:12
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
2261Donner Jan272 OK77FIN30:59+1:56
5256Arrakoski Jori272 OK77FIN33:14+4:11
8290Ray Tomas272 OK77FIN35:50+6:47
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
7274Lönnfeldt Erik272 OK77FIN46:32+8:08
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
18285Talja Keijo272 OK77FIN47:19+14:50
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
8262Donner Jeremy272 OK77FIN27:49+2:24
 
 
 
273273 TAMPEREEN PYRINTOFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
15292Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN48:17+15:15
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
12293Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN39:37+7:31
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
23291Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTOFIN46:47+17:44
 
 
 
274274 SALPANAWIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
8297Hekkala Jenni274 SALPANAWIFIN60:54+18:27
 
 
 
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
7294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN61:13+16:31
 
 
 
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
7298Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWIFIN47:06+14:29
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
12296Keskimäki Sami274 SALPANAWIFIN59:26+21:32
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
20295Keskimäki Seppo274 SALPANAWIFIN91:40+60:21
 
 
 
275275 LYNXFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
7301Saramäki Sara275 LYNXFIN47:29+6:31
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
4299Kangasaho Hanna275 LYNXFIN43:38+9:09
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
25300Saramäki Markus275 LYNXFIN50:55+10:45
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
15302Saramäki Niklas275 LYNXFIN45:42+8:14
 
 
 
276276 OK TRIANFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
4303von Schoultz Katja276 OK TRIANFIN48:26+4:30
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
304Frilander Emil276 OK TRIANFINdisk
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
7305Frilander Heikki276 OK TRIANFIN42:17+6:15
 
 
 
277277 HIIDENKIERTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
6307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN49:03+5:07
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
26306Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJATFIN52:05+14:37
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
2308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN36:41+0:33
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
20309Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJATFIN34:03+8:38
 
 
 
278278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
3310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN38:16+3:22
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
39312Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN67:55+39:02
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
5311Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN38:12+4:16
 
 
 
279279 ESPOON SUUNTAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
9315Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTAFIN27:09+7:42
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
31314Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTAFIN38:03+15:44
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
24313Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTAFIN53:39+23:31
 
 
 
280280 MESIK HELSINKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
316Davidsson Aira280 MESIK HELSINKIFINvzdal
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
14317Penttinen Juha280 MESIK HELSINKIFIN64:11+35:26
 
 
 
291291 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
30318Le Calvez Jeno291 LORIENTFRA59:29+27:00
 
 
 
292292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
16321Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA56:58+13:02
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
21320Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA55:34+25:54
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
12322Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA39:21+9:13
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
41319Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA61:55+32:52
 
 
 
293293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
19325Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA67:51+30:15
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
22324Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA60:12+25:18
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
16326Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA41:47+11:39
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
24323Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA55:29+21:33
 
 
 
294294 CO MONTCEAUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
8327Antoine Régis294 CO MONTCEAUFRA73:15+30:15
 
 
 
295295 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
26328Sol Michel295 OPA MONTIGNYFRA62:45+30:29
 
 
 
296296 CO VANNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
19329Oligo Virginie296 CO VANNESFRA51:13+21:33
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
25330PoËdras Daniel296 CO VANNESFRA57:01+24:32
 
 
 
297297 CO COLMARFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
2332Lataste Lucie297 CO COLMARFRA31:03+0:59
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
19335Makovicka Veronique297 CO COLMARFRA54:49+21:47
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
5910331Lataste Jana297 CO COLMARFRA78:47+47:51
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
34333Lataste Mathias297 CO COLMARFRA39:47+17:28
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
31334Lataste Pierre297 CO COLMARFRA52:23+23:20
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
18336Makovicka Libor297 CO COLMARFRA49:23+17:07
 
 
 
298298 AVON OKFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
15339Delaume Charlotte298 AVON OKFRA48:50+28:44
 
 
 
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
10341Faverolle Leila298 AVON OKFRA39:55+22:15
 
 
 
D16B (17)2,8 km 130 m13 K
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:250:00
340Faverolle EloA´se298 AVON OKFRAdisk
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
6338Antoine-Delaume Sophie298 AVON OKFRA44:54+10:00
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
6337Delaume Jan-Marek298 AVON OKFRA38:53+4:57
 
 
 
299299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
5345Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA53:43+11:16
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
17343Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA53:21+20:19
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
21342Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA44:49+15:46
 
 
 
301301 GO 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
30348Urvoas Cyprien301 GO 78FRA37:58+15:39
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
19347Urvoas Anthony301 GO 78FRA66:46+30:38
 
 
 
302302 ORIENT-EXPRESS 42FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
13349Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 42FRA55:18+23:30
 
 
 
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
16351Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 42FRA61:12+28:35
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
10350Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 42FRA52:01+15:20
 
 
 
304304 ORIENTALPFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
27353Montemont Patrice304 ORIENTALPFRA50:58+14:56
 
 
 
305305 PSNOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
13354Rodriguez Delphine305 PSNOFRA54:18+19:49
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
35356Rodriguez Matteo305 PSNOFRA40:34+18:15
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
36355Rodriguez Lucas305 PSNOFRA61:37+32:44
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
25357Rodriguez Stephane305 PSNOFRA55:50+21:54
 
 
 
306306 COBSFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
21361Picard Pascal306 COBSFRA107:03+72:15
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
27358Eudier Agnes306 COBSFRA73:49+44:09
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
282145Herly Christophe306 COBSFRA49:46+18:50
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
6359Eudier Patrick306 COBSFRA37:38+5:09
32360Picard Jean-pierre306 COBSFRA61:08+28:39
 
 
 
307307 CO AMBRIEUFR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
10362Anne Brigitte307 CO AMBRIEUFR48:18+17:55
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
8363Anne Roger307 CO AMBRIEUFR51:20+20:01
 
 
 
308308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
11364Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA44:00+10:04
 
 
 
309309 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
352022Boucher Thea309 VINCENNESFRA101:01+60:03
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
212021Boucher Yves309 VINCENNESFRA80:54+42:30
 
 
 
321321 POTOCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
3365Evans Ianka321 POTOCGBR40:52+7:50
20370Ivanova Elvina321 POTOCGBR59:46+26:44
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
20368Dimitrova Petia321 POTOCGBR54:54+25:14
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
16366Evans Alexander321 POTOCGBR69:48+41:59
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
15369Kolev Krasimir321 POTOCGBR47:04+13:08
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
20367Dimitrov Dimitar321 POTOCGBR47:25+14:56
 
 
 
322322 CHASERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
18373Stodgell Holly322 CHASERSGBR43:41+15:41
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
21371Williams Cath322 CHASERSGBR66:11+31:42
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
29372Stodgell Mark322 CHASERSGBR57:12+23:16
 
 
 
323323 KERNOMVGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
45374Bolton Mike323 KERNOMVGBR81:32+52:29
49375Heywood Peter323 KERNOMVGBR96:15+67:12
 
 
 
324324 HARLEQUINS OCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
16376Howell Jason324 HARLEQUINS OCGBR47:18+13:22
 
 
 
341341 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
28377Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORFGER88:28+53:59
 
 
 
342342 POST SV DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
3378von Dalowski Anett342 POST SV DRESDENGER43:02+11:50
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
26245Rückerová Petra342 POST SV DRESDENGER48:47+17:51
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
28244Müller Marko342 POST SV DRESDENGER89:39+49:49
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
8379von Dalowski Jan342 POST SV DRESDENGER42:58+5:21
 
 
 
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
36380von Dalowski Mila342 POST SV DRESDENGER46:01+27:14
 
 
 
343343 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
4383Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDENGER22:19+2:52
 
 
 
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
16389Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDENGER83:59+41:32
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
17384Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDENGER62:01+27:32
 
 
 
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
2387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER37:38+2:50
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
5388Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDENGER40:34+2:57
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
15390Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDENGER40:07+11:04
 
 
 
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
4386Juckelandt Wolf-Gerold343 SV ROBOTRON DRESDENGER39:01+6:32
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
5382Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDENGER27:12+1:47
 
 
 
344344 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
27405Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER64:46+23:48
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
16398Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER52:43+17:49
 
 
 
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
17393Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER78:51+44:03
 
 
 
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
5396Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER57:38+12:56
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
8392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER64:25+16:17
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
21403Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLINGER46:16+15:20
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
6406Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER57:08+17:18
23401Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLINGER85:02+45:12
24402Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLINGER85:05+45:15
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
21397Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLINGER56:32+18:55
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
22404Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLINGER51:49+17:53
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
26399Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLINGER49:56+20:53
40400Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLINGER61:16+32:13
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
394Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLINGERvzdal
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
16395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER46:39+14:10
 
 
 
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
12391Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER126:40+83:40
 
 
 
345345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
11408Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER37:26+8:23
22407Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER45:10+16:07
 
 
 
346346 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
82139Uiboupin Kerstin346 USV TU DRESDENGER50:35+6:39
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
13413Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDENGER59:44+26:14
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
2411Grosse Ingrid346 USV TU DRESDENGER51:39+3:31
13412Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDENGER106:04+57:56
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
3410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER36:46+8:01
 
 
 
347347 OLG REGENSBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
19414Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURGGER56:09+21:15
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
31415Boehme Andre347 OLG REGENSBURGGER53:52+17:50
33417Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURGGER56:32+20:30
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
192048Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGGER87:19+56:00
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
30416Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURGGER39:12+20:25
 
 
 
348348 SG DITTERSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
11418Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORFGER63:12+30:43
 
 
 
349349 OL TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
10419Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORFGER51:46+18:16
 
 
 
350350 HSG TURBINE ZITTAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
13421Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAUGER66:17+35:54
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
10420Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAUGER51:42+20:23
 
 
 
351351 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
2422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER37:17+1:15
 
 
 
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
5423Güth Hans351 ESV LOK DESSAUGER61:37+18:37
 
 
 
352352 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
12425Schubert Gisela352 OLV WEIMARGER99:37+51:29
424Eulitz Ilse352 OLV WEIMARGERdisk
 
 
 
353353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
2427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:56+8:44
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
34426Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER103:58+67:50
 
 
 
355355 SBB DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
429Müller Kai355 SBB DRESDENGERDisk
 
 
 
356356 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
2430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER30:18+0:38
 
 
 
357357 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
10432Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFTGER71:45+40:33
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
63431Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFTGER85:21+54:25
 
 
 
358358 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
46433Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAMGER73:18+39:22
 
 
 
359359 TSC BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
12435Kaminskaite Edita359 TSC BERLINGER55:46+22:40
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
17434Olisauskas Raimondas359 TSC BERLINGER41:08+12:05
 
 
 
360360 OK LEIPZIGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
2136Birnstock Jan360 OK LEIPZIGGERdisk
 
 
 
391391 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
15437Matics Gyula391 MAFC BUDAPESTHUN60:28+24:20
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
18436Sági Péter391 MAFC BUDAPESTHUN74:09+36:15
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
22438Matics Marcell391 MAFC BUDAPESTHUN37:33+12:08
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
342190Matis Luca391 MAFC BUDAPESTHUN41:48+23:01
 
 
 
392392 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
7439Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPESTHUN37:48+8:08
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
4440Molnár Gábor392 HSE BUDAPESTHUN43:25+12:06
 
 
 
393393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
23446Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN80:34+47:28
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
11445Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN57:33+24:03
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
 
 
 
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
11450Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN52:40+20:03
 
 
 
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
5444Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN40:21+10:07
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
16447Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN62:14+26:06
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
5441Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN40:22+4:20
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
35449Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN89:42+57:13
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
15443Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN60:47+29:28
 
 
 
T-OPEN (15)2,6 km 100 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR22:030:00
12448Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN58:56+36:53
 
 
 
394394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
15452Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN72:12+37:24
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
13451Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN44:36+10:40
 
 
 
395395 FEHÉRLÓFIA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
26453Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SEHUN61:28+33:28
 
 
 
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
18460Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SEHUN67:29+29:53
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
7457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN38:47+7:51
17454Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SEHUN43:52+12:56
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
21455Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SEHUN33:06+10:47
37456Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SEHUN41:27+19:08
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
28459Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SEHUN66:27+36:19
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
41458Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SEHUN68:39+34:43
 
 
 
396396 PAKSI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
27461Kovács Karina396 PAKSI SEHUN48:05+18:01
 
 
 
397397 TIPO OCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
24471Cseresnyes Agnes397 TIPO OCHUN61:14+26:20
25462Németh Ágnes397 TIPO OCHUN65:53+30:59
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
112037Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OCHUN40:33+9:37
432035Váczi Buda Benedek397 TIPO OCHUN66:32+35:36
 
 
 
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
5467Faggyas László397 TIPO OCHUN53:56+10:47
6463Pap László397 TIPO OCHUN55:03+11:54
10466Dankó István397 TIPO OCHUN62:31+19:22
13469Molnár Attila397 TIPO OCHUN65:52+22:43
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
16470Egei Tamas397 TIPO OCHUN41:04+12:01
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
10465Zagyi László397 TIPO OCHUN51:03+12:39
 
 
 
398398 POSTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
35473Orsanyi Beatrix398 POSTAS SEHUN54:36+23:40
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
25472Szebeni Zsolt398 POSTAS SEHUN86:16+46:26
 
 
 
399399 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
32474Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUSHUN59:09+25:13
 
 
 
400400 DEBRECENI ISHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
27475Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI ISHUN78:45+44:16
 
 
 
401401 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
476Jenei Margit401 BOF BUDAORSHUNdisk
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
28477Bugár József401 BOF BUDAORSHUN58:11+25:42
 
 
 
402402 TÁJREND SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
65479Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEHUN96:28+65:32
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
478Magyar János402 TÁJREND SEHUNdisk
 
 
 
403403 VACUUM SCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
322111Varga János403 VACUUM SCHUN53:07+22:11
 
 
 
411411 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
26481Yogev Dafna411 LEV HASHARON MENASHEISR113:14+79:44
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEISRdisk
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
19483Yogev Maayan411 LEV HASHARON MENASHEISR31:48+9:29
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
30482Yogev Rotem411 LEV HASHARON MENASHEISR44:06+15:13
 
 
 
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
15480Yogev Raviv411 LEV HASHARON MENASHEISR73:11+30:02
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
1010484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEISR28:35+9:48
 
 
 
412412 EMEK HEFER OCISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
9490Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OCISR60:01+15:55
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
2488Verbin Oded412 EMEK HEFER OCISR42:30+4:36
 
 
 
T-OPEN (15)2,6 km 100 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR22:030:00
2485Rivlin Gal412 EMEK HEFER OCISR22:29+0:26
3486Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OCISR33:23+11:20
4492Tihonov Stav412 EMEK HEFER OCISR33:31+11:28
6493Chen David412 EMEK HEFER OCISR38:52+16:49
7494Yanusov Doron412 EMEK HEFER OCISR39:10+17:07
13491Alcalay Ari412 EMEK HEFER OCISR75:19+53:16
14489Vadraro Yali412 EMEK HEFER OCISR75:42+53:39
 
 
 
451451 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
14495Mamis Girts451 MONA OKLAT44:16+8:14
 
 
 
452452 OK MERIDIANS SIGULDALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
29499Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDALAT50:08+20:04
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
19498Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDALAT45:13+15:05
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
12497Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDALAT69:37+32:56
 
 
 
453453 OK MERIDIANS CESISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
14500Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESISLAT43:36+11:07
 
 
 
454454 OK KAPALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
18501Cerjaka Maija454 OK KAPALAT49:40+20:00
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
 
 
 
455455 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
13504Velkere Iveta455 ALUKSNE OKLAT57:04+23:58
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
19505Velkeris Janis455 ALUKSNE OKLAT55:34+23:28
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
13503Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OKLAT42:48+10:19
 
 
 
470470 AZUOLAS IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
18506Budriunas Justas470 AZUOLAS IILTU48:43+14:47
 
 
 
471471 AZUOLAS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
8507Talandis Tomas471 AZUOLAS OKLTU59:38+15:32
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
34508Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKLTU54:32+25:29
 
 
 
472472 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
2510Dudiene Violeta472 RUDAMINA OKLTU35:42+5:19
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
24509Duda Kostas472 RUDAMINA OKLTU56:03+23:34
 
 
 
473473 OK RUDAMINA IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
11512Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA IILTU76:02+44:50
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
12514Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA IILTU42:32+18:54
 
 
 
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
17513Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA IILTU77:37+47:23
 
 
 
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
5511Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA IILTU44:40+12:11
 
 
 
474474 LABIRINTASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
26516Bikeliene Ema474 LABIRINTASLTU69:35+36:33
 
 
 
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
4517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU37:12+6:49
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
16515Bikelis Vytautas474 LABIRINTASLTU45:09+9:07
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
518Cicenas Rimantas474 LABIRINTASLTUdisk
 
 
 
475475 DAINAVA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
12520Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OKLTU96:17+51:35
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
3519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OKLTU37:04+5:16
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
15526Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OKLTU67:12+29:18
16527Juonys Rolandas475 DAINAVA OKLTU70:52+32:58
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
39522Jonytis Darius475 DAINAVA OKLTU65:24+31:28
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
17524Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OKLTU45:39+9:37
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
3523Jovaišas Rimas475 DAINAVA OKLTU34:08+1:39
4528Mindaugas Dinda475 DAINAVA OKLTU35:12+2:43
 
 
 
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
8525Gylys Edmundas475 DAINAVA OKLTU53:22+20:53
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
 
 
 
476476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
29530Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU75:36+34:38
 
 
 
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
16534Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU73:20+38:32
 
 
 
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
8531Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU67:56+23:14
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
4533Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU57:15+9:07
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
38529Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU61:38+21:28
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
12535Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU37:46+8:43
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
9532Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU52:00+15:19
 
 
 
477477 SAULELTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
2537Mikalauskiene Daiva477 SAULELTU49:10+4:28
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
22536Mikalauskas Robertas477 SAULELTU49:10+13:08
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
19538Zlatkus Ričardas477 SAULELTU47:24+14:55
 
 
 
478478 MKC JAVONISLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (17)2,8 km 130 m13 K
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:250:00
15546Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISLTU98:46+69:21
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
9541Januškaitis Matas478 MKC JAVONISLTU50:37+22:48
14543Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISLTU65:57+38:08
17544Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONISLTU78:12+50:23
542Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONISLTUvzdal
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
17545Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONISLTU57:40+33:34
 
 
 
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
 
 
 
479479 OK LEVUOLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
82017Kumpyte Rasa479 OK LEVUOLTU63:32+32:20
 
 
 
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
32049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU35:33+5:19
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
32016Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUOLTU39:21+3:13
 
 
 
491491 OLIFANTNED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
 
 
 
511511 SAMNANGER ILNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
25547Erdal Helge Magnus511 SAMNANGER ILNOR50:22+14:20
 
 
 
512512 BERGEN TFNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
6548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR57:56+9:48
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
27549Kocbach Ladislav512 BERGEN TFNOR48:51+17:55
 
 
 
513513 NYDALENS SKNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
11550Aarnes Sofie513 NYDALENS SKNOR55:31+17:55
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
22551Saunes Halvor513 NYDALENS SKNOR50:19+10:09
 
 
 
551551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
25556Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL48:16+19:13
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
33554Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL61:10+28:41
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
11555WoŸniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL52:55+21:36
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
10552Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL50:30+21:45
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
18557Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL33:24+7:59
 
 
 
T-OPEN (15)2,6 km 100 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR22:030:00
10558Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL47:16+25:13
 
 
 
553553 KS HADESPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
24563Nowak Maria553 KS HADESPOL49:23+21:23
 
 
 
D18B (8)2,9 km 175 m14 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN43:050:00
6572Zieliński Magdalena553 KS HADESPOL85:33+42:28
 
 
 
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
9562Zbroja-nowak Justyna553 KS HADESPOL59:14+24:26
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
16569Bultrowicz Agnieszka553 KS HADESPOL59:37+25:08
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
29565Gorczyca Magdalena553 KS HADESPOL75:52+40:58
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
24571Zieliński Tomasz553 KS HADESPOL49:04+29:19
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
6568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL32:27+8:49
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
8561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL40:20+6:24
19570Zieliński Paweł553 KS HADESPOL49:00+15:04
21566Gorczyca Jacek553 KS HADESPOL50:43+16:47
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
28567Bultrowicz Franciszek553 KS HADESPOL37:47+19:00
31564Nowak Zofia553 KS HADESPOL40:36+21:49
 
 
 
554554 UKS KOMETA GLIWICEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
6573Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICEPOL40:24+8:36
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
22574Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICEPOL52:12+19:56
 
 
 
555555 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
30576Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWAPOL107:08+75:20
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
34575Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWAPOL62:54+30:25
 
 
 
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
13577Wysocki Stanisław555 OLBnO WARSZAWAPOL198:15+155:15
 
 
 
557557 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
10578Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSEPOL48:36+14:07
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
15580Biolik Emil557 TRACKCOURSEPOL66:03+38:14
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
23579Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSEPOL69:51+33:43
 
 
 
558558 AZYMUT 45POL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
8582Nowak Anna558 AZYMUT 45POL26:32+7:05
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
2581Nowak Beata558 AZYMUT 45POL41:19+6:50
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
11584Nowak Grzegorz558 AZYMUT 45POL27:20+5:01
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
 
 
 
559559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
4585Golinowski Paweł559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL41:42+9:05
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
33586Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL69:21+37:05
 
 
 
561561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
43587Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL75:01+38:59
 
 
 
562562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
72018Deptulska Maria562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL37:22+6:05
 
 
 
581581 OK SILVA CAMPINAROM
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
9590Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINAROM28:46+8:40
 
 
 
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
18589Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINAROM110:15+66:19
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
33588Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINAROM93:09+57:01
 
 
 
591591 TROPA MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
11592Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOWRUS51:58+8:02
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
9591Kheldert Elena591 TROPA MOSCOWRUS47:32+13:03
 
 
 
H12A (20)2,3 km 130 m11 K
 
1922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE22:120:00
4593Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOWRUS25:32+3:20
 
 
 
592592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
10594Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS42:24+8:28
 
 
 
593593 UFA UNITEDRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
5596Bayburina Dilya593 UFA UNITEDRUS36:00+6:20
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
41597Melnikov Miroslav593 UFA UNITEDRUS87:36+58:43
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
38595Bayburin Rais593 UFA UNITEDRUS60:08+24:06
 
 
 
594594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
3599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS39:06+4:18
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
4598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS32:52+3:49
 
 
 
595595 TEAM SPIRITRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
3601Simanova Tatiana595 TEAM SPIRITRUS37:52+4:22
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
6602Simanov Konstantin595 TEAM SPIRITRUS41:52+14:03
 
 
 
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
6600Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRITRUS43:47+11:10
 
 
 
596596 BIZONS STALINGRADRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
21603Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRADRUS65:19+27:50
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
9604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS40:06+9:10
38605Popova Natalia596 BIZONS STALINGRADRUS55:43+24:47
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
13607Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS60:58+23:04
606Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRADRUSdisk
 
 
 
597597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
22608Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS55:40+26:00
23609Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS63:33+33:53
 
 
 
599599 KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
20610Chernykh Zoya599 KHIMKIRUS45:44+15:40
 
 
 
H12A (20)2,3 km 130 m11 K
 
1922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE22:120:00
17613Zinovev Fedya599 KHIMKIRUS54:49+32:37
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
26611Chernykh Misha599 KHIMKIRUS42:26+13:33
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
23612Chernykh Sergei599 KHIMKIRUS49:20+13:18
 
 
 
600600 ZHUKOVSKYRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
15614Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKYRUS44:53+15:13
 
 
 
601601 SPARTA ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
23615Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DONRUS64:53+31:51
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
20616Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DONRUS43:55+14:52
 
 
 
602602 MINAKOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
7618Minakova Ekaterina602 MINAKOVRUS47:42+12:54
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
8620Kashin Vladislav602 MINAKOVRUS32:32+3:39
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
4619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS33:31+1:25
 
 
 
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
 
 
 
604604 ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
16625Terekhova Valentina604 ROSTOV/DONRUS52:48+11:50
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
34624Timakov Artem604 ROSTOV/DONRUS55:53+15:43
 
 
 
606606 ORIENTA-STARRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
16630Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STARRUS52:39+32:33
 
 
 
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
6628Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STARRUS46:28+13:22
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
33629Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STARRUS59:33+25:37
 
 
 
607607 ORIENTA-KUNCEVORUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
24632Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVORUS88:21+55:15
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
5633Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVORUS30:43+7:05
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
10631Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVORUS57:18+19:24
 
 
 
621621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
27636Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO115:31+82:01
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
14635Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO39:26+10:23
 
 
 
630630 OLG KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
3642Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORFSUI32:13+2:09
 
 
 
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
20640Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORFSUI63:58+26:29
 
 
 
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
19638Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFSUI104:51+70:03
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
17641Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORFSUI42:14+12:06
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
639Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORFSUIdisk
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
28637Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORFSUI51:53+15:51
 
 
 
631631 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
9643Kempf Adolf631 KTV ALTDORFSUI76:26+33:26
 
 
 
632632 OLG STAFASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
9645Rutz Susanna632 OLG STAFASUI44:35+11:33
24651Tschamper Brigitte632 OLG STAFASUI65:34+32:32
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
8654Rohweder Leon632 OLG STAFASUI36:05+11:59
13655Rohweder Ronny632 OLG STAFASUI42:37+18:31
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
6649Brechbühl Gian632 OLG STAFASUI35:17+3:11
11652Tschamper Dominik632 OLG STAFASUI39:08+7:02
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
7650Tschamper Urs632 OLG STAFASUI34:55+5:52
33646Brechbühl Markus632 OLG STAFASUI53:29+24:26
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
18644Rutz Markus632 OLG STAFASUI45:55+9:53
20653Rohweder Arne632 OLG STAFASUI46:50+10:48
 
 
 
633633 ANCO LES GENEVEYSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
5656Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYSSUI37:01+4:45
 
 
 
634634 LTS kOLibriSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
2668Stüdeli Anna634 LTS kOLibriSUI21:43+2:16
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
35664Rüegg Medea634 LTS kOLibriSUI61:12+31:08
 
 
 
D16B (17)2,8 km 130 m13 K
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:250:00
13665Kraus Karla634 LTS kOLibriSUI74:12+44:47
 
 
 
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
13660Giezendanner Livia634 LTS kOLibriSUI45:36+14:19
 
 
 
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
3657Sieber Annemarie634 LTS kOLibriSUI41:31+3:55
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
23667Schnellmann Enjo634 LTS kOLibriSUI33:16+10:57
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
3663Rüegg Simon634 LTS kOLibriSUI30:35+1:42
21661Wild Yannic634 LTS kOLibriSUI40:23+11:30
32662Scherrer Christian634 LTS kOLibriSUI47:56+19:03
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
9666Ryhiner Timo634 LTS kOLibriSUI38:10+8:02
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
13658Kleebauer Björn634 LTS kOLibriSUI40:35+8:29
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
8659Kraus Bret634 LTS kOLibriSUI51:42+15:01
 
 
 
635635 OLC SKOG FRIBOURGSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
13669Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURGSUI37:53+8:50
 
 
 
637637 TV KUSSNACHTSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
37671Schallberger Josef637 TV KUSSNACHTSUI55:40+24:44
 
 
 
638638 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
13675Schulthess Maren638 OLC KAPREOLOSUI30:08+10:41
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
38674Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOSUI41:44+19:25
 
 
 
672672 VZA ŽILINASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
5678Volkov Maksym672 VZA ŽILINASVK21:33+1:48
 
 
 
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
2677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK34:37+4:23
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
29679Volkova Maja672 VZA ŽILINASVK38:48+20:01
 
 
 
673673 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
26680Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVASVK60:41+23:04
 
 
 
674674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
18682Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK62:23+27:54
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
13684Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK54:15+15:51
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
683Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVKdisk
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
212245Schwarzová Katarína674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK34:22+15:35
242244Schwarzová Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK34:58+16:11
 
 
 
675675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
20685Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK39:30+10:37
 
 
 
676676 AKADEMIC TU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
10686Novota LukᚠMário676 AKADEMIC TU KOŠICESVK26:53+4:34
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
10687Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICESVK37:20+8:17
 
 
 
701701 OK SODERTORNSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
13693Sandén Blenda701 OK SODERTORNSWE34:16+14:10
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
19689Renner Linda701 OK SODERTORNSWE45:10+15:06
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
4700Sundberg Boel701 OK SODERTORNSWE44:37+3:39
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
7690Renner Daniela701 OK SODERTORNSWE46:47+12:18
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
28695Sandén Anna Maria701 OK SODERTORNSWE135:49+102:19
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
13702Backlund Anna701 OK SODERTORNSWE47:33+14:31
 
 
 
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
10709Zilling Kristina701 OK SODERTORNSWE55:24+20:36
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
4699Sundberg Asa701 OK SODERTORNSWE35:09+5:29
 
 
 
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
3703Granath Christina701 OK SODERTORNSWE53:39+8:57
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
16704Schwartz Inger701 OK SODERTORNSWE55:50+24:02
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
25692Renner Björn701 OK SODERTORNSWE34:35+12:16
43694Sandén Mattis701 OK SODERTORNSWE60:32+38:13
44710Zilling Viktor701 OK SODERTORNSWE90:43+68:24
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
20706Blidefalk Emil701 OK SODERTORNSWE90:28+62:39
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
33698Jakobsson Melvin701 OK SODERTORNSWE48:05+19:12
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
28705Blidefalk Patrik701 OK SODERTORNSWE56:52+22:56
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
28696Sandén Olle701 OK SODERTORNSWE50:54+21:51
29708Zilling Staffan701 OK SODERTORNSWE51:31+22:28
35691Renner Claes701 OK SODERTORNSWE55:27+26:24
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
8697Jakobsson Anders701 OK SODERTORNSWE42:21+6:19
11701Johanson Torbjorn701 OK SODERTORNSWE43:16+7:14
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
26707Blidefalk Amanda701 OK SODERTORNSWE36:20+17:33
 
 
 
702702 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
711Eismark Inger702 OK ORINTOSWEdisk
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
4712Lindblom Ingemar702 OK ORINTOSWE43:02+14:17
 
 
 
703703 NYKOPINGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
4714Balakova Andrea703 NYKOPINGS OKSWE40:39+5:51
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
4713Johansson Magnus703 NYKOPINGS OKSWE39:35+3:27
 
 
 
704704 RANAS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
12715Bjarrenholt Eddie704 RANAS OKSWE42:39+10:10
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
3716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE38:35+2:33
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
12718Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE42:13+9:57
31717Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE69:08+36:52
 
 
 
706706 IK TRENNESWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
11719Thorsson Marianne706 IK TRENNESWE50:11+18:23
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
11720Thorsson Ove706 IK TRENNESWE40:56+8:40
 
 
 
707707 SOLSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
6721Olsson Christina707 SOLSWE37:44+8:04
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
29722Olsson Gert707 SOLSWE67:59+35:43
 
 
 
708708 FK ASENSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
725Kurashova Sonia708 FK ASENSWEdisk
 
 
 
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
724Kurashova Elena708 FK ASENSWEvzdal
 
 
 
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
13723Bengtsson David708 FK ASENSWE58:37+28:23
 
 
 
709709 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
58726Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNASWE77:41+46:45
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
11727Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNASWE63:10+26:29
 
 
 
710710 SAIK STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
6729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE47:38+10:57
 
 
 
711711 OK VILSE 87SWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
52038Mansson Gunnel711 OK VILSE 87SWE41:21+10:58
 
 
 
712712 LYNGBY OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
102056Albahn Henrik712 LYNGBY OKSWE43:14+7:12
 
 
 
801801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
7747Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR30:07+12:27
14751Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR46:34+28:54
15731Tavalinska Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR54:43+37:03
 
 
 
D14B (12)2,5 km 130 m11 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE30:450:00
6753Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR44:06+13:21
12752Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR68:52+38:07
 
 
 
D16B (17)2,8 km 130 m13 K
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:250:00
16740Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR102:27+73:02
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
362201Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR157:01+116:03
 
 
 
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
2200Bodnar Victoriya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRDisk
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
24736Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR77:22+45:34
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
11735Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR93:30+45:22
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
14748Senin Arsenii801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR48:18+24:40
749Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
13750Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR63:38+35:49
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
28743Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR42:45+13:52
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
4739Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR30:01+5:55
11742Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR41:26+17:20
22744Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR72:01+47:55
 
 
 
H18B (11)3,0 km 195 m14 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE36:340:00
9738Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR58:22+21:48
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
17737Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR46:22+14:16
 
 
 
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
142202Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR184:33+140:27
 
 
 
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
9745Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR52:36+22:22
 
 
 
1001ABM KOB ALFA BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
17754Odehnalová KamilaABM KOB ALFA BrnoCZE53:52+18:58
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
35755Odehnal RomanABM KOB ALFA BrnoCZE62:42+28:46
 
 
 
1005AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
13756Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh OpavaCZE49:23+8:25
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
21757Glonek JakubAOP Orientační Běh OpavaCZE47:11+9:43
23758Melecký MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE48:03+10:35
 
 
 
1010BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
18762Porganyi AnnaBBM BETA URSUS OrienteeringCZE53:48+22:31
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
2763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE33:09+1:03
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
10761Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE45:40+5:30
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
 
 
 
1012BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
 
 
 
1013BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
472176Sikorová MarieBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE68:29+37:33
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
14765Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE45:37+13:21
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
2766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE32:47+1:28
 
 
 
1016BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
11767Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE53:57+23:43
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
15768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE64:55+36:10
 
 
 
1017BZP Báječné ženy v orientačnímCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
16769Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE66:51+29:15
 
 
 
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
5773Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE59:41+28:29
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
24775Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE70:13+35:44
 
 
 
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
10774Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE54:29+21:23
21772Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE75:43+42:37
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
25771Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE98:11+64:41
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
28770Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE81:50+52:10
 
 
 
1021CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
20777Záveská AnnaCET TJ Loko Česká TřebováCZE106:33+71:45
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
22778Záveský RichardCET TJ Loko Česká TřebováCZE91:06+52:42
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
9776Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZE38:32+6:16
 
 
 
1024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
15779Benešová JanaCTB SK OB ChotěbořCZE56:07+12:11
 
 
 
1025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)2,5 km 130 m11 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE30:450:00
7783Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE45:07+14:22
 
 
 
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
20782Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE71:13+38:07
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
26789Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE66:01+31:07
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
10780Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE38:55+9:15
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
4787Štrossová JiřinkaDCE KOB DobřichoviceCZE37:26+5:38
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
8784Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE34:09+10:31
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
14781Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE63:12+25:18
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
17788Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE48:10+14:14
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
35785Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE57:20+21:18
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
11786Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE42:06+9:37
 
 
 
1027DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
5790Čejková KateřinaDKL KOB KladnoCZE41:05+6:11
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
8791Peissard BernardDKL KOB KladnoCZE39:19+6:50
 
 
 
1028DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
7813Poborská EliškaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE31:34+3:34
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
22808Karin SannaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE45:59+15:55
25798Marie KalouskováDKP Oddíl OB KotlářkaCZE47:55+17:51
 
 
 
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
4805Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:49+4:13
 
 
 
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
18802Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE104:52+62:25
 
 
 
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
31795Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE79:20+44:26
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
16803Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE51:15+18:13
 
 
 
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
9812Špičáková LenkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE72:39+27:57
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
27799Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:30+13:37
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
9810Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaCZE38:58+6:52
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
20801Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE48:12+8:02
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
32794Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE58:48+21:20
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
19800Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE41:50+12:47
42811Špičák AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZE70:49+41:46
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
15809Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE56:22+17:58
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
23796Janata MatějDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:35+15:48
 
 
 
1031DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
13829Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE96:38+51:56
17826Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE126:47+82:05
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
14832Synek PetrDOK OK DoksyCZE35:54+7:01
 
 
 
H18B (11)3,0 km 195 m14 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE36:340:00
6830Meduna JakubDOK OK DoksyCZE50:36+14:02
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
5824Novák DanielDOK OK DoksyCZE44:28+4:18
823Francke JanDOK OK DoksyCZEdisk
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
27825Lederer PavelDOK OK DoksyCZE50:23+21:20
 
 
 
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
3828Novák TomDOK OK DoksyCZE35:19+2:50
 
 
 
1032DOR OK DobříšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
17833Janda OndřejDOR OK DobříšCZE38:04+9:11
 
 
 
1033DVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
29844Lhotská RadkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE99:13+67:25
 
 
 
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
19839Šovíčková ZdeňkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE148:46+118:23
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
11840Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE58:45+20:51
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
18838Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE84:36+53:17
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
30842Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE52:17+26:52
34843Šovíček FilipDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE79:38+54:13
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
51845Lhotský MarekDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE76:58+58:11
53846Lhotská LindaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE81:12+62:25
 
 
 
1034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
12852Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE65:09+22:42
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
19847Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE48:06+7:56
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
11848Koucky RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE47:38+10:01
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
7851Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE47:57+11:49
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
26850Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE56:25+22:29
 
 
 
1036FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)2,5 km 130 m11 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE30:450:00
4857Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:14+3:29
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
8854Rydlová EvaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE47:39+6:41
 
 
 
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
26853Hrouda MartinFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE51:07+10:57
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
3855Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE43:51+5:27
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
31859Wald FrantišekFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE60:35+28:06
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
5858Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE48:25+19:40
 
 
 
1039HAV OB HavířovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
13865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE66:11+23:44
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
11863Vričanová SylvaHAV OB HavířovCZE50:22+15:28
27864Kaděrová BarboraHAV OB HavířovCZE68:11+33:17
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
25860Sochorová HanaHAV OB HavířovCZE67:21+37:41
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
25868Staněk OndraHAV OB HavířovCZE61:11+31:03
27866Kaděra VojtěchHAV OB HavířovCZE62:50+32:42
 
 
 
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
9867Kaděra PavelHAV OB HavířovCZE61:16+18:07
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
30861Sochor TomášHAV OB HavířovCZE52:22+23:19
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
7862Jakobi ZdeněkHAV OB HavířovCZE37:55+5:26
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
2141Fuják AdamHAV OB HavířovCZEDisk
 
 
 
1040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
21869Kudrnáčová LucieHCE TJ HostiviceCZE90:38+53:02
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
18872Kettnerová LenkaHCE TJ HostiviceCZE54:05+21:03
22873Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE61:55+28:53
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
9871Kettner PavelHCE TJ HostiviceCZE43:08+7:06
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
15870Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZE74:59+38:18
 
 
 
1042HLV KČT - OB HolešovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
10874Smětáková IvanaHLV KČT - OB HolešovCZE60:59+26:11
 
 
 
1044HOR TJ Jiskra HořiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
19876Škorpil MarekHOR TJ Jiskra HořiceCZE35:01+15:16
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
24877Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE47:43+18:40
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
 
 
 
1047CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
9896Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZE41:23+10:06
 
 
 
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
3895Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE41:30+0:32
 
 
 
D35A (16)3,0 km 185 m14 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE34:480:00
3893Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE40:03+5:15
4906Krtičková MichaelaCHA OK ChrastavaCZE40:39+5:51
 
 
 
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
9900Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE69:44+38:32
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
5883Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE44:57+11:27
9879Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZE49:29+15:59
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
8882Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE45:37+13:49
12904Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE50:45+18:57
18887Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZE61:34+29:46
 
 
 
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
3902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE36:58+6:35
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
7891Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZE63:56+15:48
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
899Polák TomášCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
23886Galbavý MatějCHA OK ChrastavaCZE53:30+23:22
 
 
 
H18B (11)3,0 km 195 m14 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE36:340:00
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
16884Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE47:22+7:12
18905Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE47:48+7:38
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
2888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE38:27+0:50
 
 
 
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
3898Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE40:19+7:42
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
34885Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZE57:06+21:04
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
21890Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE48:26+15:57
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
30889Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE68:17+36:01
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
12878Barták JiříCHA OK ChrastavaCZE54:38+23:19
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
37908Krtička JáchymCHA OK ChrastavaCZE46:50+28:03
2258Šimůnková MarkétaCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
1048CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
24910Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZE47:37+17:33
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
252213Sýkorová DanielaCHC K.O.B. ChoceňCZE47:16+16:20
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
18912Sýkora BohumilCHC K.O.B. ChoceňCZE52:22+14:45
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
9909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE50:24+21:39
 
 
 
1049CHT OOB SK ChrastCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (8)2,9 km 175 m14 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN43:050:00
8917Vacková AnnaCHT OOB SK ChrastCZE103:41+60:36
 
 
 
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
22921Dvořáková KláraCHT OOB SK ChrastCZE85:43+48:14
242043Reisigová AnnaCHT OOB SK ChrastCZE100:47+63:18
 
 
 
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
13916Matrasová VendulaCHT OOB SK ChrastCZE58:47+21:11
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
142032Ondráčková LucieCHT OOB SK ChrastCZE50:11+9:13
 
 
 
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
6920Binková JanaCHT OOB SK ChrastCZE59:21+16:54
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
16918Krejsa MartinCHT OOB SK ChrastCZE47:22+7:12
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
26913Vacek FrantišekCHT OOB SK ChrastCZE73:32+37:24
 
 
 
1050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (20)2,3 km 130 m11 K
 
1922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE22:120:00
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
28923Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZE66:01+33:45
 
 
 
1057KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
6934Hankovcová HelenaKAM OK KameniceCZE29:59+1:59
15941Jedličková KristýnaKAM OK KameniceCZE41:08+13:08
20962Víšková VeronikaKAM OK KameniceCZE47:12+19:12
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
18939Chaloupková HanaKAM OK KameniceCZE43:24+13:20
28948Semíková LucieKAM OK KameniceCZE49:35+19:31
 
 
 
D16B (17)2,8 km 130 m13 K
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:250:00
10953Štěpánková EmaKAM OK KameniceCZE67:32+38:07
11947Selucká AlžbětaKAM OK KameniceCZE70:46+41:21
 
 
 
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
12929Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE43:18+12:01
17946Kováříková MarieKAM OK KameniceCZE48:29+17:12
 
 
 
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
9960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE45:20+7:51
19958Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE60:47+23:18
 
 
 
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
2925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE37:40+0:04
8945Kettnerová DanaKAM OK KameniceCZE51:21+13:45
 
 
 
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
12964Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE53:52+9:56
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
949Škáchová PetraKAM OK KameniceCZEdisk
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
23935Hankovcová LenkaKAM OK KameniceCZE60:42+25:48
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
30966Hejsková BohumilaKAM OK KameniceCZE97:40+57:50
31961Víšková AlenaKAM OK KameniceCZE100:27+60:37
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
2933Gajda MartinKAM OK KameniceCZE22:42+0:23
24938Chaloupka ViktorKAM OK KameniceCZE33:54+11:35
39940Jedlička JakubKAM OK KameniceCZE45:01+22:42
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
11954Víšek MartinKAM OK KameniceCZE34:09+5:16
12951Škvor AdamKAM OK KameniceCZE35:28+6:35
34936Hankovec HugoKAM OK KameniceCZE48:19+19:26
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
6931Blaha PetrKAM OK KameniceCZE31:41+7:35
7937Hejsek FilipKAM OK KameniceCZE35:40+11:34
16928Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE56:31+32:25
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
2950Škvor OtaKAM OK KameniceCZE30:40+0:32
13955Stormer EmilKAM OK KameniceCZE39:39+9:31
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
21959Křemen ŠtěpánKAM OK KameniceCZE57:25+25:19
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
13942Jíra TomášKAM OK KameniceCZE46:11+6:01
28968Moravec JakubKAM OK KameniceCZE53:10+13:00
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
4926Hájek AdamKAM OK KameniceCZE39:26+1:49
 
 
 
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
12963Nebeský DanielKAM OK KameniceCZE97:58+53:52
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
2957Stormer OskarKAM OK KameniceCZE40:53+3:25
3943Kettner LukášKAM OK KameniceCZE41:14+3:46
5965Semík OndřejKAM OK KameniceCZE42:56+5:28
34927Šafka DanielKAM OK KameniceCZE60:29+23:01
944Kettner VojtěchKAM OK KameniceCZEnest.
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
27967Kovářík TomášKAM OK KameniceCZE56:31+22:35
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
18952Škvor MartinKAM OK KameniceCZE41:49+12:46
 
 
 
1058KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (17)2,8 km 130 m13 K
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:250:00
14983Kurendová KarolínaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE77:07+47:42
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
9979Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE49:31+14:37
 
 
 
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
6978Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE46:27+11:39
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
5973Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE57:48+9:40
9975Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE82:28+34:20
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
9981Karvánek MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:18+11:40
17982Kurenda KarelKAS KOB Kamenický ŠenovCZE59:52+36:14
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
7976Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE39:13+5:17
42980Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE69:30+35:34
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
12974Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE59:14+30:29
 
 
 
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
10972Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZE85:11+42:11
 
 
 
1059KBP KBP PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
23984Valter PetrKBP KBP PrahaCZE53:31+21:15
 
 
 
1061KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
15985Šilerová ZdenaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE112:00+67:18
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
13987Besta RadekKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE29:53+10:08
 
 
 
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
 
 
 
1063KOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
10991Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE27:21+7:54
 
 
 
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
12988Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE84:32+53:20
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
55992Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE75:24+44:28
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
22989Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE39:50+20:05
 
 
 
H12A (20)2,3 km 130 m11 K
 
1922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE22:120:00
16993Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE52:05+29:53
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
21994Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE126:27+88:33
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
 
 
 
1064KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)2,5 km 130 m11 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE30:450:00
21000Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE30:47+0:02
 
 
 
D18B (8)2,9 km 175 m14 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN43:050:00
3997Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE59:18+16:13
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
231004Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE60:57+19:59
 
 
 
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
141003Dobešová KateřinaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE71:17+28:50
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
19996Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE71:29+37:59
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
281002Kohlová AlenaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE73:37+40:35
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
141006Jirásková PavlaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE71:05+31:15
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
31005Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE39:20+1:43
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
35998Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE66:38+29:10
 
 
 
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
4999Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE40:16+10:02
12971Procházka VítKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE56:59+26:45
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
481001Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE88:47+59:44
 
 
 
T-OPEN (15)2,6 km 100 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR22:030:00
9995Procházková JitkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE45:05+23:02
 
 
 
1069KSH OB Kašperské HoryCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
131008Mayer ŠimonKSH OB Kašperské HoryCZE35:47+6:54
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
141007Fiala MilošKSH OB Kašperské HoryCZE57:59+26:40
 
 
 
1071KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
121010Hudečková HelenaKTA SK Kotnov TáborCZE50:33+15:39
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
141011Hudečková AlenaKTA SK Kotnov TáborCZE110:09+62:01
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
221009Střelba OndřejKTA SK Kotnov TáborCZE56:41+19:04
 
 
 
1075KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
171019Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE59:42+27:54
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
41014Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE33:30+2:34
161022Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE43:33+12:37
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
1020Kaloč VítězslavKVS SKOB Kobra VsetínCZEdisk
 
 
 
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
141017Chalupa TomášKVS SKOB Kobra VsetínCZE90:40+58:11
 
 
 
T-OPEN (15)2,6 km 100 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR22:030:00
51021Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE36:02+13:59
 
 
 
1077LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
142116Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva BerounCZE43:15+12:19
601026Mcmahon AnežkaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE78:53+47:57
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
251023Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva BerounCZE71:07+34:59
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
361025Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE97:15+64:59
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
181024Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE84:49+56:04
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
122114Uhlířová MarieLBE TJ Lokomotiva BerounCZE29:32+10:45
2115Uhlířová EliškaLBE TJ Lokomotiva BerounCZEDisk
 
 
 
1078LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)2,8 km 145 m15 K
 
11708Sobotová JanaVPM KOS Slavia PlzeňCZE33:060:00
21028Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE34:30+1:24
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
131029Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE55:18+23:30
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
51027Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE44:54+6:30
 
 
 
1079LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
131032Vavrysová BarbaraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE55:33+11:37
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
161030Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE45:51+16:11
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
21031Féder MedardLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE29:49+0:56
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
41034Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE42:37+5:09
101033Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE43:45+6:17
 
 
 
1080LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
131035Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE89:11+57:59
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
201037Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE71:42+38:12
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
191038Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE44:33+13:37
421039Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE63:22+32:26
641036Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE95:35+64:39
 
 
 
1081LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
111041Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE64:21+21:54
 
 
 
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
41042Burdová SimonaLDC KOB DěčínCZE40:28+6:58
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
91040Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE56:37+20:29
181043Gálus IgorLDC KOB DěčínCZE65:19+29:11
 
 
 
1084LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
 
 
 
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
51044Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE48:57+5:01
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
121047Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE51:29+17:00
 
 
 
D65 (21)2,1 km 100 m12 K
 
11637Horynová EvaTZL SKOB ZlínCZE30:230:00
81046Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE46:25+16:02
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
211049Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZE97:49+70:00
 
 
 
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
21050Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE47:13+3:07
31051Pavlík BronislavLIT KOB LitvínovCZE54:57+10:51
41054Kučerka JanLIT KOB LitvínovCZE55:09+11:03
 
 
 
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
91053Pavlík MiroslavLIT KOB LitvínovCZE61:20+28:51
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
331048Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZE61:18+35:53
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
411052Pavlík TobiášLIT KOB LitvínovCZE48:21+29:34
 
 
 
1086LLI TJ Loko LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
111063Fürstová AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE49:18+11:49
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
141068Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZE48:14+15:12
 
 
 
D60 (32)2,4 km 125 m14 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN31:480:00
71056Korejčíková DáďaLLI TJ Loko LiberecCZE42:18+10:30
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
521072Melicharová BarboraLLI TJ Loko LiberecCZE70:59+40:03
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
51074Paroulková IvaLLI TJ Loko LiberecCZE54:53+15:03
201067Košek LadislavLLI TJ Loko LiberecCZE77:54+38:04
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
41077Peterka JakubLLI TJ Loko LiberecCZE23:12+0:53
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
111064Hejna HynekLLI TJ Loko LiberecCZE57:24+29:35
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
21057Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZE27:32+3:26
31073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE27:39+3:33
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
101058Bradáč JakubLLI TJ Loko LiberecCZE38:26+8:18
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
31070Melichar PetrLLI TJ Loko LiberecCZE43:40+3:30
41076Peterka VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE43:51+3:41
 
 
 
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
61066Košek JanLLI TJ Loko LiberecCZE57:54+13:48
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
201061Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZE49:31+15:35
 
 
 
H45B (17)3,2 km 200 m15 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED43:090:00
141065Hejna StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE68:55+25:46
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
431069Melichar JaromírLLI TJ Loko LiberecCZE71:09+42:06
 
 
 
1087LME SK Los MělníkCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
131082Machová AnnaLME SK Los MělníkCZE37:18+9:18
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
191080Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkCZE63:42+29:13
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
351079Dittrtová LucieLME SK Los MělníkCZE95:40+60:46
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
162150Mach MartinLME SK Los MělníkCZE73:07+33:17
292149Machová PetraLME SK Los MělníkCZE96:06+56:16
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
331081Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZE39:35+17:16
 
 
 
H18B (11)3,0 km 195 m14 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE36:340:00
21078Dittrt ŠtěpánLME SK Los MělníkCZE38:03+1:29
 
 
 
1089LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (29)2,6 km 130 m14 K
 
1897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE33:300:00
71085Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE45:48+12:18
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
21087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE20:49+1:04
 
 
 
H12A (20)2,3 km 130 m11 K
 
1922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE22:120:00
61086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE28:13+6:01
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
111089Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE46:02+5:52
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
141084Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE74:16+37:35
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
251088Stehlíková TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE41:47+16:22
 
 
 
1090LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (17)2,8 km 130 m13 K
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:250:00
 
 
 
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
31096Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE40:06+2:37
 
 
 
D21E (18)4,0 km 270 m20 K
 
1286Westerlund Ina272 OK77FIN43:560:00
171090Procházková KláraLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE57:46+13:50
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
331101Lehárová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE53:26+22:30
 
 
 
H18A (30)3,5 km 210 m17 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE30:080:00
61097Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE34:06+3:58
151099Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE40:56+10:48
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
171100Lehár AdamLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE51:46+14:09
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
161092Procházka RadekLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE61:23+22:59
 
 
 
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
41093Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE42:43+6:02
 
 
 
H65A (37)2,7 km 120 m16 K
 
1553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL32:160:00
71094Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE37:18+5:02
 
 
 
1091LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
111109Lošáková ElaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE30:52+10:46
 
 
 
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
51108Lošáková SáraLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE25:12+7:32
 
 
 
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
151113Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE47:34+16:17
 
 
 
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
51103Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE40:46+3:17
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
171115Kovářová JulieLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE53:36+12:38
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
31107Lošáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE42:38+8:09
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
181114Riby KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE55:38+20:44
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
1104Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZEdisk
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
141111Riby PhilipLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE30:38+10:53
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
51110Bílý JakubLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE31:10+2:17
 
 
 
H16B (24)2,9 km 135 m13 K
 
1880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE24:060:00
191112Riby ThomasLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE62:48+38:42
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
221118Würz BohuslavLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE69:06+32:58
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
401116Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE68:33+34:37
491117Würz JiříLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE110:31+76:35
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
471106Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE87:18+58:15
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
151105Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE44:47+8:45
 
 
 
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
4428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE61:32+18:32
 
 
 
1093MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (16)3,9 km 220 m18 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS32:370:00
121119Kovář JindřichMAS KČT AšCZE53:04+20:27
 
 
 
1095MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
151125Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE61:44+24:08
 
 
 
D45A (36)2,8 km 190 m15 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN34:540:00
101122Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE50:13+15:19
 
 
 
H50B (25)3,0 km 165 m15 K
 
1760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE38:240:00
91121Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE49:48+11:24
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
281126Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE49:07+23:42
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
431127Nedbalová MagdalenaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE49:09+30:22
 
 
 
1098MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
71128Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE46:52+12:04
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
21132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské LázněCZE43:26+3:36
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
111130Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE51:03+22:18
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
91129Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE28:05+2:40
 
 
 
1099MOV SKOB OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
381133Holec HonzaMOV SKOB OstravaCZE58:30+29:27
 
 
 
1100N01 NER. PRAHA 170CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (17)3,3 km 215 m14 K
 
1381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER30:140:00
161134Pospíšil RadekN01 NER. PRAHA 170CZE77:26+47:12
 
 
 
1101N02 NER. SMIŘICECZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
151135Panáčková AlžbětaN02 NER. SMIŘICECZE31:11+5:46
 
 
 
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
131136Panáčková JohanaN02 NER. SMIŘICECZE30:22+11:35
 
 
 
1102N03 NER. VŠENORYCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
181137Marhoulová KateřinaN03 NER. VŠENORYCZE53:55+33:49
191139Paldusová NelaN03 NER. VŠENORYCZE66:28+46:22
 
 
 
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
121138Marhoulová AnežkaN03 NER. VŠENORYCZE42:25+24:45
 
 
 
1103N04 NER. LIBEREC 14CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
121140Votava DavidN04 NER. LIBEREC 14CZE69:07+29:17
 
 
 
1104N05 NER. CHOTYNĚCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
 
 
 
1105N06 NER. BRNOCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
471142Auermüller VítN06 NER. BRNOCZE75:38+41:42
 
 
 
1106N07 NER. PRAHA 198-ICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (59)2,6 km 100 m7 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE18:470:00
331143Jeřábek VojtěchN07 NER. PRAHA 198-ICZE41:44+22:57
 
 
 
1107N08 NER. EKPCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
231144Uhlíková ŠárkaN08 NER. EKPCZE46:46+15:50
 
 
 
1109N10 NER. PRAHA 130CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
661149Rudolecká LucieN10 NER. PRAHA 130CZE102:43+71:47
 
 
 
1113N14 NER. PRAHA 198-IICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
561156Jeřábková AnnaN14 NER. PRAHA 198-IICZE76:19+45:23
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
261155Cepník AdamN14 NER. PRAHA 198-IICZE87:00+47:10
 
 
 
1115NEJ TJ Jiskra NejdekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
131161Holíková PetraNEJ TJ Jiskra NejdekCZE44:36+26:56
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
571162Holíková IlonaNEJ TJ Jiskra NejdekCZE76:25+45:29
 
 
 
H40B (22)3,3 km 180 m17 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE37:540:00
171160Holík JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE71:25+33:31
 
 
 
H75 (15)2,3 km 120 m13 K
 
1204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN43:000:00
71159Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE70:25+27:25
 
 
 
1116NEK Nejdek OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)2,7 km 125 m13 K
 
11499Bulířová EmaTAP KOB TRETRA PrahaCZE28:000:00
101167Nádeníčková IvaNEK Nejdek OrienteeringCZE33:28+5:28
 
 
 
D14B (12)2,5 km 130 m11 K
 
11171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE30:450:00
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
331166Nádeníčková PavlaNEK Nejdek OrienteeringCZE54:53+24:49
 
 
 
D16B (17)2,8 km 130 m13 K
 
11095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE29:250:00
51164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE37:13+7:48
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
501169Ziebová LenkaNEK Nejdek OrienteeringCZE70:03+39:07
 
 
 
H12B (23)2,1 km 105 m11 K
 
1222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN23:380:00
111173Pelikán AlešNEK Nejdek OrienteeringCZE37:15+13:37
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
221172Čáslavský DavidNEK Nejdek OrienteeringCZE114:39+86:50
 
 
 
H21C (14)3,4 km 220 m15 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE44:060:00
71170Zieba JakubNEK Nejdek OrienteeringCZE58:04+13:58
 
 
 
H40A (37)3,8 km 265 m18 K
 
1583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL36:080:00
291163Mareš AlexanderNEK Nejdek OrienteeringCZE79:22+43:14
 
 
 
H45A (49)3,5 km 215 m17 K
 
1502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT33:560:00
451168Nádeníček JosefNEK Nejdek OrienteeringCZE71:47+37:51
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
261165Fecko RichardNEK Nejdek OrienteeringCZE47:23+21:58
 
 
 
T-OPEN (15)2,6 km 100 m7 K
 
1487Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR22:030:00
112180Koutová NaděždaNEK Nejdek OrienteeringCZE47:30+25:27
 
 
 
1117NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (14)2,7 km 145 m13 K
 
11174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE31:120:00
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
62047Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE45:08+4:58
 
 
 
1121OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
41175Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE40:57+7:55
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
31176Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaCZE32:51+3:48
 
 
 
1122OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
131180Slabý VáclavOLP PSK Olymp PrahaCZE70:33+33:52
 
 
 
H60B (14)2,5 km 125 m14 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU32:290:00
21179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE33:34+1:05
 
 
 
1123ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,0 km 90 m9 K
 
11183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE17:400:00
 
 
 
D50A (33)2,7 km 145 m16 K
 
1647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI33:020:00
121182Lisá MonikaONO SKOB OstrovCZE47:31+14:29
 
 
 
D55B (17)2,3 km 150 m15 K
 
11350Bláhová LubaSHK OK Slavia Hradec KrálovéCZE44:420:00
31181Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovCZE53:39+8:57
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
172127Mrzinová HanaONO SKOB OstrovCZE74:36+34:46
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
151185Oncirk JanONO SKOB OstrovCZE29:27+7:08
 
 
 
H50A (50)3,3 km 210 m16 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE29:030:00
321184Hájek JiříONO SKOB OstrovCZE52:29+23:26
 
 
 
1124OOL SK Haná orienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
191188Typltová HanaOOL SK Haná orienteeringCZE75:33+35:43
271189Hroch MichalOOL SK Haná orienteeringCZE88:36+48:46
1191Korotvička OndřejOOL SK Haná orienteeringCZEdisk
1190Procházka ŠimonOOL SK Haná orienteeringCZEdisk
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
151186Zdráhal TomášOOL SK Haná orienteeringCZE47:20+7:10
 
 
 
H60A (39)2,8 km 150 m15 K
 
1875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE32:290:00
91187Zdráhal RobertOOL SK Haná orienteeringCZE41:57+9:28
 
 
 
1130PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (18)2,7 km 120 m16 K
 
11657Hirš LiborVBM VSK Mendelu BrnoCZE36:410:00
21192Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE38:40+1:59
 
 
 
1132PEN OK RECO SportCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (22)2,5 km 100 m14 K
 
1856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE34:480:00
91194Kábrtová IvaPEN OK RECO SportCZE53:42+18:54
 
 
 
1134PGP SK PragaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)1,6 km 80 m7 K
 
1764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE20:060:00
211216Ptáčková HanaPGP SK PragaCZE82:58+62:52
221217Novotná BarboraPGP SK PragaCZE102:55+82:49
 
 
 
D12A (21)2,1 km 90 m11 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE19:270:00
141210Vozábalová HanaPGP SK PragaCZE31:48+12:21
151206Chmelařová RomanaPGP SK PragaCZE35:15+15:48
191211Priehodová NelaPGP SK PragaCZE44:51+25:24
211205Ptáčková VeronikaPGP SK PragaCZE80:20+60:53
 
 
 
D16A (37)3,0 km 210 m14 K
 
180Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL30:040:00
51247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE32:54+2:50
 
 
 
D18A (22)3,2 km 195 m16 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL31:170:00
221243Hrabánková ZuzanaPGP SK PragaCZE72:10+40:53
 
 
 
D20A (24)3,3 km 210 m15 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE37:290:00
41233Janovská KateřinaPGP SK PragaCZE40:16+2:47
 
 
 
D21A (22)3,5 km 225 m18 K
 
1892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE37:360:00
61235Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE47:19+9:43
71242Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE49:10+11:34
 
 
 
D21B (38)3,1 km 170 m15 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:580:00
191224Ježková ReginaPGP SK PragaCZE55:25+14:27
281227Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZE68:21+27:23
341225Ježková DominikaPGP SK PragaCZE88:39+47:41
1226Ptáčková KateřinaPGP SK PragaCZEvzdal
 
 
 
D21C (19)2,5 km 130 m12 K
 
11260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:270:00
11045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE42:270:00
171251Marečková EditaPGP SK PragaCZE91:03+48:36
 
 
 
D40A (31)2,9 km 190 m17 K
 
1673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI34:290:00
51234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE44:19+9:50
81232Janovská PetraPGP SK PragaCZE47:13+12:44
 
 
 
D55A (29)2,5 km 125 m15 K
 
1730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR29:400:00
81228Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE37:51+8:11
 
 
 
D70 (17)2,0 km 125 m13 K
 
1213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN48:080:00
101195Dvořáková LadislavaPGP SK PragaCZE92:16+44:08
 
 
 
F3 (80)2,8 km 125 m12 K
 
12229Šillerová EvaNERCZE30:560:00
101198Brettl FrantišekPGP SK PragaCZE40:16+9:20
 
 
 
F5 (42)3,5 km 190 m17 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN39:500:00
132026Smolková AlenaPGP SK PragaCZE69:26+29:36
 
 
 
H10 (32)1,8 km 125 m9 K
 
11681Vlček TomášVIC OB VizoviceCZE19:450:00
31213Matyšek OndřejPGP SK PragaCZE20:59+1:14
81214Kosák EliášPGP SK PragaCZE25:54+6:09
91218Šimerka OndřejPGP SK PragaCZE26:17+6:32
101215Svítil PatrikPGP SK PragaCZE27:24+7:39
171222Svítil MartinPGP SK PragaCZE31:01+11:16
281212Dočkal ŠimonPGP SK PragaCZE83:01+63:16
1219Chmelař DavidPGP SK PragaCZEdisk
 
 
 
H12A (20)2,3 km 130 m11 K
 
1922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE22:120:00
141207Brettl FilipPGP SK PragaCZE45:29+23:17
181209Střelba AntonínPGP SK PragaCZE57:35+35:23
1208Kosák JonášPGP SK PragaCZEvzdal
 
 
 
H14A (44)2,9 km 140 m14 K
 
11713Šauli FilipVPM KOS Slavia PlzeňCZE22:190:00
61200Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZE23:53+1:34
141201Hřivna JakubPGP SK PragaCZE28:53+6:34
181204Kabát MartinPGP SK PragaCZE31:28+9:09
221202Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZE33:13+10:54
281244Kolář MatyášPGP SK PragaCZE37:20+15:01
 
 
 
H14B (24)2,8 km 125 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE27:490:00
121203Šimerka JakubPGP SK PragaCZE60:06+32:17
 
 
 
H16A (43)3,3 km 210 m14 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE28:530:00
71231Janovský TomášPGP SK PragaCZE32:27+3:34
 
 
 
H18B (11)3,0 km 195 m14 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE36:340:00
111199Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZE145:03+108:29
 
 
 
H20A (23)3,6 km 235 m16 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE32:060:00
1252Novák AlešPGP SK PragaCZEdisk
 
 
 
H21A (48)4,4 km 275 m21 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL40:100:00
91230Janovský TomášPGP SK PragaCZE45:39+5:29
 
 
 
H21B (32)3,7 km 235 m18 K
 
11368Zlámal DavidSJC Sportcentrum JičínCZE37:370:00
91249Sysel OndřejPGP SK PragaCZE44:32+6:55
131246Uhlíř MarekPGP SK PragaCZE49:09+11:32
 
 
 
H21E (37)5,0 km 310 m24 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE37:280:00
73024Flašar JanPGP SK PragaCZE43:18+5:50
81254Navratil SimonPGP SK PragaCZE43:24+5:56
141250Sysel CtiborPGP SK PragaCZE45:28+8:00
181239Hora VojtěchPGP SK PragaCZE46:45+9:17
241240Landovský JakubPGP SK PragaCZE48:13+10:45
291241Veselý JakubPGP SK PragaCZE52:24+14:56
331253Kondrát MartinPGP SK PragaCZE59:29+22:01
 
 
 
H55A (48)3,1 km 155 m17 K
 
11131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE36:020:00
61236Kožina PetrPGP SK PragaCZE40:34+4:32
 
 
 
H65B (22)2,3 km 110 m14 K
 
1521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU31:190:00
161229Zelený VladimírPGP SK PragaCZE64:54+33:35
211237Kolský AlexanderPGP SK PragaCZE181:56+150:37
 
 
 
H70 (22)2,4 km 130 m14 K
 
11280Pospíšil JaromírPZR UNITOP SKP Žďár nad SázavoCZE28:450:00
201196Dvořák JaromírPGP SK PragaCZE98:18+69:33
 
 
 
T10 (39)2,6 km 100 m7 K
 
1990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE25:250:00
31221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE26:28+1:03
231223Priehoda ErikPGP SK PragaCZE38:26+13:01
271220Brettl TobiášPGP SK PragaCZE49:02+23:37