Bohemia 2017st 26.07.2017 17:02
Výsledky - E1 BRYZOSvytvořeno OE2010 Š Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
101101 LOST SHENTON PARKAUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
2Nicole Davis101 LOST SHENTON PARKAUSdisk
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
114Liz Abbott101 LOST SHENTON PARKAUS48:20+5:34
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
155Bruce Bowen101 LOST SHENTON PARKAUS49:20+12:48
161Matthews Richard101 LOST SHENTON PARKAUS51:07+14:35
 
 
 
121121 OJE WAPPLERAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
316Ecke-Wihan Sonja121 OJE WAPPLERAUT75:21+29:55
 
 
 
122122 HSV RIEDAUT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
408Haider Anna122 HSV RIEDAUT70:26+24:52
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
187Hones Sepp122 HSV RIEDAUT46:10+13:52
 
 
 
151151 C.O. LIÉGEBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
1810Pierlot Elvire151 C.O. LIÉGEBEL46:35+22:56
 
 
 
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
1511Leyimangoye Judith151 C.O. LIÉGEBEL179:32+140:03
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
189Pierlot André151 C.O. LIÉGEBEL60:03+12:50
4513Martos Sanchez Felipe151 C.O. LIÉGEBEL120:28+73:15
4712Florin Jacques151 C.O. LIÉGEBEL201:59+154:46
 
 
 
152152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
2240Fronhoffs Lyna152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL89:12+65:40
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
3239Fronhoffs Gaëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL66:30+24:10
 
 
 
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
1521Thienpondt Marie152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL135:53+92:55
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
1741Drabs Laurence152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL67:29+20:17
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
3031Duyck An152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL72:55+27:29
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
2129Rouserez Annick152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL65:07+24:47
2534Govaerts Bernadette152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL69:31+29:11
2922Muyllaert Claire152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL81:27+41:07
3026Buelens Jenny152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL81:50+41:30
3136Clausi Carla152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL87:16+46:56
3225Lambeau Carine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL95:09+54:49
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
3143Colson Caty152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL103:01+59:09
 
 
 
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
1216Blanche Marie-christine152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL54:35+18:51
1517Naeije Nicole152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL59:09+23:25
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
6430Theunckens Joëlle152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL124:23+78:49
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
4346Veldekens François152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL111:40+44:38
 
 
 
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
720Roth Matthieu152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL84:53+20:34
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
2538Fronhoffs Alistair152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL79:41+29:07
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
2837Gillet Christian152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL68:42+21:59
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
3635Darimont Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL70:22+31:48
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
2244Mercier Didier152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL69:31+31:26
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
833Beles Milan152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL56:26+9:13
2018Taelemans Philippe152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL60:43+13:30
3524Vandemeulebroek Marc152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL72:57+25:44
4027Bruylant Dominique152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL81:08+33:55
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
2623Parmentier Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL49:52+17:34
3714Hofmans Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL77:31+45:13
3845Mols Pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL81:35+49:17
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
2442Krier Francis152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL56:30+19:58
3319Thienpondt Léonard152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL74:29+37:57
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
1632Flament Jacques152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL62:18+27:26
 
 
 
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
1115Van der Cruys Jean-pierre152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL76:37+28:04
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
1028Bruylant Yoline152 ASUB ORIENTATION BRUSSELSBEL62:17+27:05
 
 
 
153153 TROLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
2154De Mits Noor153 TROLBEL65:20+41:48
 
 
 
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
852Bourgonjon Ellen153 TROLBEL70:45+27:47
 
 
 
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
2050Deschepper Ellen153 TROLBEL66:16+21:55
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
2955De Mits Thor153 TROLBEL64:45+42:07
 
 
 
H12A (21)2,8 km 85 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:570:00
649De Clercq Rune153 TROLBEL29:37+4:40
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
3353De Mits Wolf153 TROLBEL52:35+21:39
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
57Van Bealen Michael153 TROLBELdisk
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
332133De Clercq Bob153 TROLBEL84:45+34:11
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
4551De Mits Yves153 TROLBEL91:13+44:30
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
1048Peeters Andre153 TROLBEL52:04+11:21
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
2256De Mits Viek153 TROLBEL43:52+24:12
 
 
 
154154 KOLBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (7)4,0 km 180 m10 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN55:040:00
460Aerden Eske154 KOLBEL71:39+16:35
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
3559Delanghe Anne-marie154 KOLBEL89:14+43:48
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
2861Aerden Torben154 KOLBEL58:45+36:07
 
 
 
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
1258Aerden Frank154 KOLBEL78:11+24:47
 
 
 
155155 D-TEAM ANTWERPENBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
3462Gysen Kelly155 D-TEAM ANTWERPENBEL96:03+49:38
 
 
 
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
566Vermonden Annelies155 D-TEAM ANTWERPENBEL46:52+7:33
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
1268Houben Ellen155 D-TEAM ANTWERPENBEL49:56+4:22
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
264Hoekx Jeroen155 D-TEAM ANTWERPENBEL69:12+2:10
3565Franssen Winston155 D-TEAM ANTWERPENBEL95:24+28:22
4163Marien Bert155 D-TEAM ANTWERPENBEL108:42+41:40
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
1167van der Kleij Thomas155 D-TEAM ANTWERPENBEL73:54+4:59
2969Franssen Desmond155 D-TEAM ANTWERPENBEL85:15+16:20
 
 
 
156156 HAMOKBEL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
2073Keuppens Wout156 HAMOKBEL95:33+33:21
2171Deferme Miel156 HAMOKBEL112:37+50:25
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
1672Melis Toon156 HAMOKBEL80:23+14:37
 
 
 
171171 KSO BNTU MINSKBLR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
875Aliakseyeva Volha171 KSO BNTU MINSKBLR50:51+10:15
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
1174Aliakseyev Yury171 KSO BNTU MINSKBLR58:26+19:59
 
 
 
191191 VARIANT 5BUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
1687Aleksandrova Emili191 VARIANT 5BUL39:45+16:13
1988Ilieva Elena191 VARIANT 5BUL44:50+21:18
 
 
 
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
6102Georgieva Julia191 VARIANT 5BUL33:28+12:10
16103Atanasova Ivet191 VARIANT 5BUL67:14+45:56
17105Nenkova Ina Nikolaeva191 VARIANT 5BUL91:36+70:18
 
 
 
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
485Ilieva Yana191 VARIANT 5BUL41:20+8:49
1883Nenkova Reneta191 VARIANT 5BUL56:42+24:11
2386Petrova Yoanna191 VARIANT 5BUL61:46+29:15
2482Hristova Plamena191 VARIANT 5BUL63:52+31:21
2684Vasileva Anzhela191 VARIANT 5BUL66:43+34:12
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
2106Petrova Yasna191 VARIANT 5BUL42:47+0:27
480Dyaksova Evangelina191 VARIANT 5BUL44:02+1:42
2179Boneva Betina191 VARIANT 5BUL55:49+13:29
 
 
 
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
10104Simeonova Nevena191 VARIANT 5BUL63:16+11:06
1481Iljeva Tsveta191 VARIANT 5BUL71:01+18:51
 
 
 
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
1378Dimova Desislava191 VARIANT 5BUL84:18+41:20
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
1077Angelova Petranka191 VARIANT 5BUL55:36+10:10
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
27107Stoyanova Margarita191 VARIANT 5BUL76:33+33:47
 
 
 
H12A (21)2,8 km 85 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:570:00
14110Petrov Matyu Petrov191 VARIANT 5BUL42:34+17:37
15108Ibryamov Berk Ibryamov191 VARIANT 5BUL45:01+20:04
97Filipov Teodor191 VARIANT 5BULdisk
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
399Ahmedov Dzan191 VARIANT 5BUL29:11+4:54
11100Bonev Viktor191 VARIANT 5BUL37:36+13:19
20101Taner Ata191 VARIANT 5BUL69:49+45:32
2198Yulianov Samuil191 VARIANT 5BUL86:46+62:29
89Todorov Ivan191 VARIANT 5BULdisk
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
2194Petrov Kaloyan191 VARIANT 5BUL42:14+11:18
37109Ibryamov Inan Ibryamov191 VARIANT 5BUL61:32+30:36
95Bonev Dani191 VARIANT 5BULvzdal
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
796Ilkov Georgi191 VARIANT 5BUL55:38+20:36
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
4193Tsonev Ivaylo191 VARIANT 5BUL104:02+56:40
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
1990Ovcharov Zdravko191 VARIANT 5BUL80:07+19:51
 
 
 
H18B (10)5,7 km 250 m13 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE58:210:00
792Petkov Yoan191 VARIANT 5BUL90:00+31:39
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
1891Zhelyazkov Dimitar191 VARIANT 5BUL78:06+9:11
 
 
 
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
76Bonev Dian191 VARIANT 5BULdisk
 
 
 
192192 COMPASS-CROSSBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
8111Koeva Velina192 COMPASS-CROSSBUL45:41+13:10
 
 
 
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
3112Dyaksova Andreya192 COMPASS-CROSSBUL48:11+2:33
 
 
 
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
4115Dyaksova Antoaneta192 COMPASS-CROSSBUL57:25+3:38
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
20120Kamenarova Tzvetelina192 COMPASS-CROSSBUL59:27+16:41
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
32113Yordanov Stefan192 COMPASS-CROSSBUL51:24+20:28
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
20114Borisov Petar192 COMPASS-CROSSBUL80:21+20:05
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
20117Georgiev Pavel192 COMPASS-CROSSBUL82:50+15:48
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
12116Kamenarov Ivaylo192 COMPASS-CROSSBUL74:10+5:15
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
37118Koev Krasimir192 COMPASS-CROSSBUL78:34+31:51
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
44119Varbanov Dimitar192 COMPASS-CROSSBUL94:43+56:09
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
26121Kamenarov Kamen192 COMPASS-CROSSBUL63:41+16:28
 
 
 
193193 KSO VALDI SOFIABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
12122Dimitrova Amelia193 KSO VALDI SOFIABUL48:08+26:50
 
 
 
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
14124Jordanova Desislava193 KSO VALDI SOFIABUL51:14+18:43
 
 
 
D14B (12)3,2 km 140 m11 K
 
1123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL31:430:00
 
 
 
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
6125Demendjieva Mariya193 KSO VALDI SOFIABUL50:15+4:37
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
19127Gincheva Siliya193 KSO VALDI SOFIABUL63:16+16:51
 
 
 
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
12129Dimitrova Valentina193 KSO VALDI SOFIABUL54:45+14:09
20128Ivandjikova Desilava193 KSO VALDI SOFIABUL65:01+24:25
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
2131Dermendjiev Aleksandar193 KSO VALDI SOFIABUL26:32+2:15
10132Evgeniev Bogdan193 KSO VALDI SOFIABUL35:01+10:44
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
13133Nikolov Grigory193 KSO VALDI SOFIABUL65:41+30:39
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
2134Dimitrov Martin193 KSO VALDI SOFIABUL50:42+1:42
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
3136Ivandjilov Boyan193 KSO VALDI SOFIABUL61:12+0:56
16135Kotkov Toma193 KSO VALDI SOFIABUL76:48+16:32
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
3140Dimitrov Georgi193 KSO VALDI SOFIABUL68:39+2:53
 
 
 
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
2137Todorov Teodor193 KSO VALDI SOFIABUL55:49+3:41
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
5138Jordanov Plamen193 KSO VALDI SOFIABUL56:58+10:31
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
130Jordanov Simeon193 KSO VALDI SOFIABULnest.
 
 
 
194194 BROWN TEAMBUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
17142Dimitrova Stefaniya194 BROWN TEAMBUL84:29+30:38
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
19143Dimitrov Dimitar194 BROWN TEAMBUL67:35+43:18
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
15141Dimitrov Nikolay194 BROWN TEAMBUL76:18+7:23
 
 
 
195195 BEGUN VARNABUL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
15145Georgieva Mira195 BEGUN VARNABUL51:26+18:55
28144Koleva Ivana195 BEGUN VARNABUL76:48+44:17
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
7154Georgieva Niya195 BEGUN VARNABUL46:35+4:15
 
 
 
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
19153Ivanova Simona195 BEGUN VARNABUL71:27+25:49
 
 
 
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
8158Dimitrova Nataliya195 BEGUN VARNABUL61:53+8:06
 
 
 
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
15152Ivanova Petya195 BEGUN VARNABUL60:56+16:35
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
7147Shterev Preslav195 BEGUN VARNABUL34:33+3:37
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
12148Nedkov Nikolay195 BEGUN VARNABUL59:07+11:45
18151Ivanov Alexander195 BEGUN VARNABUL62:52+15:30
20155Neykov Valentin195 BEGUN VARNABUL63:47+16:25
24146Shterev Veselin195 BEGUN VARNABUL65:40+18:18
32159Galov Tihomir195 BEGUN VARNABUL76:38+29:16
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
19156Delev Georgi195 BEGUN VARNABUL94:42+32:30
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
5150Ivanov Ivaylo195 BEGUN VARNABUL49:31+2:48
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
24149Kateliev Rumen195 BEGUN VARNABUL57:15+18:41
 
 
 
201201 FWOCCAN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
30160Svoboda David201 FWOCCAN133:40+73:24
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
9161Svoboda Michael201 FWOCCAN76:15+14:03
 
 
 
211211 LEARNJOY CHINACHN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)3,2 km 140 m11 K
 
1123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL31:430:00
12162Li Xiangman211 LEARNJOY CHINACHN56:14+24:31
 
 
 
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
21172Ma Weiwei211 LEARNJOY CHINACHN70:57+26:36
27174He Yaqing211 LEARNJOY CHINACHN90:20+45:59
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
37171Li Yuman211 LEARNJOY CHINACHN69:08+23:34
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
4163Chen Kaiyang211 LEARNJOY CHINACHN49:54+14:52
12164Zheng Peiyu211 LEARNJOY CHINACHN64:19+29:17
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
9165Wu Jiyuan211 LEARNJOY CHINACHN80:11+31:11
11167Li Xiaoyi211 LEARNJOY CHINACHN85:22+36:22
15169Liu Qianhe211 LEARNJOY CHINACHN90:21+41:21
17166Bao Yuxuan211 LEARNJOY CHINACHN100:17+51:17
21168Zhao Xihan211 LEARNJOY CHINACHN115:28+66:28
22170Shi Yichen211 LEARNJOY CHINACHN122:35+73:35
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
28175Liu Yang211 LEARNJOY CHINACHN113:14+47:28
 
 
 
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
15173Zhao Dong211 LEARNJOY CHINACHN113:20+59:56
 
 
 
221221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
176Baago Kristine221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDENdisk
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
32177Baago Allan221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDEN63:26+24:52
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
178Baago Freya221 VIBORG ORIENTERINGSKLUBDENnest.
 
 
 
222222 FSK ORIENTERINGDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
2179Fogh Hanne222 FSK ORIENTERINGDEN40:27+0:07
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
21180Folander Kim222 FSK ORIENTERINGDEN53:17+16:45
 
 
 
223223 AARHUS 1900 OR. IDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
27182Gylling Hougaard Astrid223 AARHUS 1900 OR. IDEN60:39+18:19
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
28181Gylling Hanne223 AARHUS 1900 OR. IDEN80:43+40:23
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
26183Hougaard Allan223 AARHUS 1900 OR. IDEN66:19+19:36
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
44184Pedersen Vagn223 AARHUS 1900 OR. IDEN119:38+72:25
 
 
 
224224 AARHUS 1900 OR. IIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
11189Kolbak Anna224 AARHUS 1900 OR. IIDEN43:55+22:37
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
36187Kolbak Maria224 AARHUS 1900 OR. IIDEN85:25+43:05
 
 
 
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
28186Kolbak Pia224 AARHUS 1900 OR. IIDEN99:59+55:38
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
43188Kolbak Mikkel224 AARHUS 1900 OR. IIDEN112:32+65:10
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
46185Kolbak Jan224 AARHUS 1900 OR. IIDEN99:51+53:08
 
 
 
225225 OK 73 GLADSAXEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
8190Gudme Else225 OK 73 GLADSAXEDEN53:22+17:38
13193Lykking Marianne225 OK 73 GLADSAXEDEN54:40+18:56
18192Kjederqvist Elisa225 OK 73 GLADSAXEDEN92:03+56:19
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
13191Valnert Ulla225 OK 73 GLADSAXEDEN89:44+44:27
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
11197Lykking Knud225 OK 73 GLADSAXEDEN55:18+20:26
12194Jorgensen Gunner225 OK 73 GLADSAXEDEN56:41+21:49
19195Andreasen Jorn225 OK 73 GLADSAXEDEN67:28+32:36
21196Kjederqvist Henrik225 OK 73 GLADSAXEDEN79:16+44:24
 
 
 
226226 ST.BINDERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
198Korsbaek Ellen226 ST.BINDERUP OKDENdisk
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
30199Korsbaek Per226 ST.BINDERUP OKDEN54:42+22:24
 
 
 
227227 HELSINGOR SOKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
13201Andersen Hojbjerg Dicte227 HELSINGOR SOKDEN49:06+16:35
21203Nedergaard Host Nynne227 HELSINGOR SOKDEN60:27+27:56
200Bonefeld Olivia227 HELSINGOR SOKDENdisk
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
38208Jensen Bjarne227 HELSINGOR SOKDEN78:56+31:43
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
 
 
 
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
3204Jensen Jorgen227 HELSINGOR SOKDEN49:18+0:45
8205Larsen Flemming227 HELSINGOR SOKDEN67:58+19:25
 
 
 
228228 TISVILDE HEGN OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
18211Galle Anne Mette228 TISVILDE HEGN OKDEN95:25+50:50
19212Nielsen Jannie228 TISVILDE HEGN OKDEN95:47+51:12
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
33209Nielsen Henrik228 TISVILDE HEGN OKDEN70:51+23:38
41210Galle Ole228 TISVILDE HEGN OKDEN88:00+40:47
 
 
 
229229 OK ROSKILDEDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
2213Jorgensen Inge229 OK ROSKILDEDEN45:31+0:14
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
214Svendsen Ole229 OK ROSKILDEDENdisk
 
 
 
230230 OK OESTDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
14215Birgitte Halland230 OK OESTDEN51:43+8:57
 
 
 
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
16218Nielsen Liselotte230 OK OESTDEN99:37+53:37
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
42217Jakobsen Jan230 OK OESTDEN97:13+50:00
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
13216Peter Krogh230 OK OESTDEN59:20+20:53
 
 
 
231231 BALLERUP OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
8223Gemmer Hanghoej Alvilde231 BALLERUP OKDEN35:52+12:13
 
 
 
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
17220Hanghoej Signe231 BALLERUP OKDEN61:53+17:32
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
4221Gemmer Hanghoej Eskild231 BALLERUP OKDEN30:40+6:23
9222Gemmer Hanghoej Asbjoern231 BALLERUP OKDEN34:31+10:14
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
49219Gemmer Carsten231 BALLERUP OKDEN152:53+106:10
 
 
 
232232 OK OST BIRKERODDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
37224Bentsen Jens232 OK OST BIRKERODDEN77:27+30:14
 
 
 
233233 AALBORG OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
10226Bobach Kirsten233 AALBORG OKDEN53:50+18:06
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
15225Bobach Claus233 AALBORG OKDEN71:28+20:54
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
6227Bobach Poul233 AALBORG OKDEN43:05+8:13
 
 
 
234234 HERLUFSHOLM OKDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
14228Kristensen Arne234 HERLUFSHOLM OKDEN58:57+11:44
 
 
 
235235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
19233Andersen Camilla235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN96:52+43:01
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
38229Cristensen Vestergaard235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN96:36+29:34
39230Rasmussen Anton235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN99:41+32:39
42232Simonsen Mads235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN110:18+43:16
44231Kristensen Jens235 AARHUS 1900 0R. IIIDEN124:55+57:53
 
 
 
236236 OK SNABDEN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
13234Schou Helle236 OK SNABDEN53:04+12:44
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
19235Schou Henning236 OK SNABDEN48:14+15:56
 
 
 
241241 ERMASSETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
33237Santamaria Toninaina241 ERMASSETSESP83:02+37:36
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
21236Doménech Jordi241 ERMASSETSESP77:28+26:54
 
 
 
242242 XINOXANO-OESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
12239Buscart Montse242 XINOXANO-OESP60:10+12:58
21241Rabassa Sandra242 XINOXANO-OESP76:44+29:32
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
26240Bedós Lluís242 XINOXANO-OESP83:16+14:21
 
 
 
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
7238Ledesma Abel242 XINOXANO-OESP65:05+12:57
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
22242Colom Xavi242 XINOXANO-OESP77:48+27:14
32243Viladés Jordi242 XINOXANO-OESP84:32+33:58
 
 
 
243243 ALIGOTS IRONAESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
10246Riuro Jordi243 ALIGOTS IRONAESP67:45+17:11
 
 
 
245245 VELETSESP
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
332030Landa Sanchez Carlos245 VELETSESP103:44+34:49
 
 
 
251251 OK WESTEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
15251Viikmaa Kristin251 OK WESTEST71:55+19:45
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
18250Viikmaa Anne-ly251 OK WESTEST61:05+15:39
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
35249Viikmaa Indrek251 OK WESTEST77:08+30:25
 
 
 
252252 MYRACARUEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
182052Pärnik Edith252 MYRACARUEST54:13+8:39
192053Puidak Piret252 MYRACARUEST54:14+8:40
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
152051Pärnik Jyri252 MYRACARUEST51:18+13:13
202050Hnik Paul252 MYRACARUEST64:47+26:42
 
 
 
253253 PEKOEST
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
302060Mahla Mihkel253 PEKOEST47:57+17:01
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
362061Mahla Indrek253 PEKOEST86:54+36:20
 
 
 
271271 INUS LPRFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
17253Kuokkanen Elena271 INUS LPRFIN94:37+50:02
 
 
 
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
14254Murskaja Elsa271 INUS LPRFIN89:29+43:29
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
27252Kuokkanen Juri271 INUS LPRFIN64:39+17:26
43255Markovich Nikolai271 INUS LPRFIN110:12+62:59
 
 
 
272272 OK77FIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
2263Donner Janina272 OK77FIN47:12+1:34
20268von Frenckell Rafaela272 OK77FIN91:41+46:03
 
 
 
D18B (7)4,0 km 180 m10 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN55:040:00
3258Arrakoski Wilma272 OK77FIN64:43+9:39
 
 
 
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
7260Donner Isabel272 OK77FIN58:51+6:41
19280Westerback Liva272 OK77FIN81:30+29:20
278Weiss Michaela272 OK77FINvzdal
 
 
 
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
14288Salminen Henna272 OK77FIN82:44+28:53
 
 
 
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
7257Arrakoski Sophia272 OK77FIN50:39+11:20
 
 
 
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
2286Westerlund Ina272 OK77FIN55:18+1:31
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
6289Ray Carola272 OK77FIN50:36+5:10
15267Torp-donner Heidi272 OK77FIN58:40+13:14
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
3259Westberg-arrakoski Annika272 OK77FIN43:10+2:50
7287von Schoultz Annika272 OK77FIN50:03+9:43
19273Jern Tove272 OK77FIN57:36+17:16
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
22284Talja Katri272 OK77FIN76:57+33:05
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
15264Donner Jesper272 OK77FIN39:50+8:54
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
4265Donner Jonny272 OK77FIN52:10+4:48
26269von Frenckell Waldemar272 OK77FIN70:19+22:57
36282Lindholm William272 OK77FIN84:01+36:39
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
9283Talja Eljas272 OK77FIN69:38+9:22
10271Jern Linus272 OK77FIN71:45+11:29
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
5272Jern Tobias272 OK77FIN72:56+10:44
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
24276Snickars Caj272 OK77FIN82:08+13:13
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
20281Lindholm Tom272 OK77FIN96:09+49:42
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
 
 
 
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
5279Weiss Robert272 OK77FIN63:52+10:28
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
3261Donner Jan272 OK77FIN40:59+2:25
8290Ray Tomas272 OK77FIN45:46+7:12
17256Arrakoski Jori272 OK77FIN50:30+11:56
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
8274Lönnfeldt Erik272 OK77FIN46:13+8:08
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
27285Talja Keijo272 OK77FIN51:27+19:09
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
3262Donner Jeremy272 OK77FIN25:14+2:10
 
 
 
273273 TAMPEREEN PYRINTOFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
12292Huhtanen Meri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN51:40+11:20
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
8293Huhtanen Kiri273 TAMPEREEN PYRINTOFIN75:45+13:33
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
27291Huhtanen Ossi273 TAMPEREEN PYRINTOFIN60:12+21:38
 
 
 
274274 SALPANAWIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
11297Hekkala Jenni274 SALPANAWIFIN62:38+23:19
 
 
 
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
 
 
 
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
8298Nurminen Ville-veikko274 SALPANAWIFIN66:46+14:38
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
13296Keskimäki Sami274 SALPANAWIFIN71:25+24:58
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
20295Keskimäki Seppo274 SALPANAWIFIN73:20+32:37
 
 
 
275275 LYNXFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
3301Saramäki Sara275 LYNXFIN52:33+6:08
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
7299Kangasaho Hanna275 LYNXFIN56:25+9:13
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
31300Saramäki Markus275 LYNXFIN91:26+24:24
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
5302Saramäki Niklas275 LYNXFIN71:26+2:31
 
 
 
276276 OK TRIANFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
7303von Schoultz Katja276 OK TRIANFIN59:45+5:58
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
24304Frilander Emil276 OK TRIANFIN107:42+72:40
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
25305Frilander Heikki276 OK TRIANFIN63:39+16:26
 
 
 
277277 HIIDENKIERTAJATFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
21306Sorsa Lauri277 HIIDENKIERTAJATFIN78:15+9:20
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
30309Akerman Oskar277 HIIDENKIERTAJATFIN52:18+29:14
 
 
 
278278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
5310Haataja Mirka278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN50:25+4:59
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
40312Westerholm Thomas278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN101:10+53:48
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
7311Westerholm Lasse278 YLIKIIMINGIN NUIJAMIEHETFIN53:22+6:39
 
 
 
279279 ESPOON SUUNTAFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
15315Rautio Ulrika279 ESPOON SUUNTAFIN39:13+15:41
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
10314Rautio Daniel279 ESPOON SUUNTAFIN36:37+5:41
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
12313Rautio Mikael279 ESPOON SUUNTAFIN74:58+14:42
 
 
 
280280 MESIK HELSINKIFIN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
19316Davidsson Aira280 MESIK HELSINKIFIN100:01+64:17
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
10317Penttinen Juha280 MESIK HELSINKIFIN48:59+14:07
 
 
 
291291 LORIENTFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
28318Le Calvez Jeno291 LORIENTFRA53:58+21:40
 
 
 
292292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
10321Roulleaux Julie292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA64:19+10:32
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
18320Touzain Roulleaux Isabel292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA55:59+13:13
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
25322Erbland Thomas292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA85:37+25:21
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
29319Roulleaux Alain292 CO LOISIRS ETRECHY IFRA61:42+23:08
 
 
 
293293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
18325Bestel Sandra293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA94:19+40:28
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
19324Bestel Florence293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA63:43+18:17
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
21326Bestel Arnault293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA80:50+20:34
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
13323Bestel Thierry293 CO LOISIRS ETRECHY IIFRA56:43+10:00
 
 
 
294294 CO MONTCEAUFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
10327Antoine Régis294 CO MONTCEAUFRA75:40+27:07
 
 
 
295295 OPA MONTIGNYFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
28328Sol Michel295 OPA MONTIGNYFRA61:31+24:59
 
 
 
296296 CO VANNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
9329Oligo Virginie296 CO VANNESFRA47:53+5:07
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
24330PoËdras Daniel296 CO VANNESFRA49:30+17:12
 
 
 
297297 CO COLMARFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
3332Lataste Lucie297 CO COLMARFRA43:14+0:54
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
16335Makovicka Veronique297 CO COLMARFRA56:41+16:21
331Lataste Jana297 CO COLMARFRAvzdal
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
34333Lataste Mathias297 CO COLMARFRA53:24+22:28
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
31334Lataste Pierre297 CO COLMARFRA63:18+24:44
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
19336Makovicka Libor297 CO COLMARFRA52:25+15:53
 
 
 
298298 AVON OKFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
19339Delaume Charlotte298 AVON OKFRA51:03+27:24
 
 
 
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
15341Faverolle Leila298 AVON OKFRA60:00+38:42
 
 
 
D16B (17)3,6 km 160 m9 K
 
11164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE47:030:00
11340Faverolle EloA´se298 AVON OKFRA88:38+41:35
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
13338Antoine-Delaume Sophie298 AVON OKFRA57:54+12:28
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
12337Delaume Jan-Marek298 AVON OKFRA56:15+9:32
 
 
 
299299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
10345Figuiere Lucile299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA60:37+21:18
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
26343Figuiere Valérie299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA70:27+30:07
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
40344Figuiere Romain299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA107:43+40:41
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
22342Figuiere Pascal299 GIVRY SPORT ORIENTATIONFRA55:58+17:24
 
 
 
301301 GO 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
18348Urvoas Cyprien301 GO 78FRA41:43+10:47
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
8347Urvoas Anthony301 GO 78FRA66:21+15:47
 
 
 
302302 ORIENT-EXPRESS 42FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
5349Gaty Daniele302 ORIENT-EXPRESS 42FRA49:12+5:20
 
 
 
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
16351Rouiller Thomas302 ORIENT-EXPRESS 42FRA88:36+36:28
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
9350Vallat Gerard302 ORIENT-EXPRESS 42FRA57:21+18:54
 
 
 
304304 ORIENTALPFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
6353Montemont Patrice304 ORIENTALPFRA53:23+6:10
 
 
 
305305 PSNOFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
15354Rodriguez Delphine305 PSNOFRA62:48+15:36
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
35356Rodriguez Matteo305 PSNOFRA56:25+25:29
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
28355Rodriguez Lucas305 PSNOFRA72:15+24:53
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
41357Rodriguez Stephane305 PSNOFRA84:28+37:45
 
 
 
306306 COBSFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
21361Picard Pascal306 COBSFRA102:10+57:35
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
21358Eudier Agnes306 COBSFRA59:42+16:56
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
352145Herly Christophe306 COBSFRA68:00+22:26
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
14359Eudier Patrick306 COBSFRA43:17+10:59
22360Picard Jean-pierre306 COBSFRA48:49+16:31
 
 
 
307307 CO AMBRIEUFR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
7362Anne Brigitte307 CO AMBRIEUFR52:54+17:10
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
5363Anne Roger307 CO AMBRIEUFR45:22+4:39
 
 
 
308308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
25364Thonier Bruno308 GUYANCOURT ORIENTATION 78FRA65:55+19:12
 
 
 
309309 VINCENNESFRA
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
352022Boucher Thea309 VINCENNESFRA123:47+77:22
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
182021Boucher Yves309 VINCENNESFRA60:21+22:16
 
 
 
321321 POTOCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
6365Evans Ianka321 POTOCGBR47:31+7:11
24370Ivanova Elvina321 POTOCGBR68:28+28:08
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
23368Dimitrova Petia321 POTOCGBR60:59+18:13
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
18366Evans Alexander321 POTOCGBR80:06+45:04
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
20369Kolev Krasimir321 POTOCGBR60:18+13:35
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
34367Dimitrov Dimitar321 POTOCGBR63:22+31:04
 
 
 
322322 CHASERSGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
29373Stodgell Holly322 CHASERSGBR84:39+52:08
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
26371Williams Cath322 CHASERSGBR81:25+34:13
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
22372Stodgell Mark322 CHASERSGBR62:18+15:35
 
 
 
323323 KERNOMVGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
45374Bolton Mike323 KERNOMVGBR95:02+56:28
47375Heywood Peter323 KERNOMVGBR104:10+65:36
 
 
 
324324 HARLEQUINS OCGBR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
11376Howell Jason324 HARLEQUINS OCGBR56:10+9:27
 
 
 
341341 BSV HALLE AMMENDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
23377Lischewski Sandra341 BSV HALLE AMMENDORFGER77:34+30:22
 
 
 
342342 POST SV DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
3378von Dalowski Anett342 POST SV DRESDENGER47:58+8:29
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
10245Rückerová Petra342 POST SV DRESDENGER49:43+4:09
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
7244Müller Marko342 POST SV DRESDENGER62:35+8:06
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
12379von Dalowski Jan342 POST SV DRESDENGER74:56+9:10
 
 
 
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
2381Meyer Dirk342 POST SV DRESDENGER51:32+0:40
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
11380von Dalowski Mila342 POST SV DRESDENGER35:18+15:38
 
 
 
343343 SV ROBOTRON DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
4383Pompe Lone343 SV ROBOTRON DRESDENGER26:23+2:51
 
 
 
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
15389Cruse Sina343 SV ROBOTRON DRESDENGER73:06+33:47
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
5384Pompe Katja343 SV ROBOTRON DRESDENGER51:46+4:34
 
 
 
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
2387Juckelandt Sabine343 SV ROBOTRON DRESDENGER45:13+0:38
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
7388Cruse Franz343 SV ROBOTRON DRESDENGER70:58+5:12
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
3385Pompe Tilo343 SV ROBOTRON DRESDENGER48:09+1:26
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
19390Cruse Kay343 SV ROBOTRON DRESDENGER51:26+12:52
 
 
 
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
4386Juckelandt Wolf-Gerold343 SV ROBOTRON DRESDENGER50:11+11:13
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
25382Pompe Greta343 SV ROBOTRON DRESDENGER43:32+20:28
 
 
 
344344 KAULSDORFER OLV BERLINGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
33405Trappe Kathrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER90:49+44:24
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
9398Kubald Katrin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER55:02+9:36
 
 
 
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
20393Feldmann Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER97:06+52:31
 
 
 
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
11396Brettschneider Gudrun344 KAULSDORFER OLV BERLINGER80:30+34:30
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
3392Lemnitzer Erika344 KAULSDORFER OLV BERLINGER50:28+5:11
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
28403Boeck Thomas344 KAULSDORFER OLV BERLINGER61:44+16:10
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
20406Schramm Erwin344 KAULSDORFER OLV BERLINGER80:27+25:58
30401Käding Kirsten344 KAULSDORFER OLV BERLINGER100:10+45:41
31402Boeck Ute344 KAULSDORFER OLV BERLINGER100:38+46:09
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
27397Brettschneider Max344 KAULSDORFER OLV BERLINGER99:34+33:48
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
33404Jobst Henry344 KAULSDORFER OLV BERLINGER72:49+26:06
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
33400Käding Bernd344 KAULSDORFER OLV BERLINGER63:52+25:18
46399Demmig Sven344 KAULSDORFER OLV BERLINGER97:08+58:34
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
23394Feldmann André344 KAULSDORFER OLV BERLINGER72:33+34:28
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
5395Brettschneider Gerhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER37:00+4:42
 
 
 
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
14391Lemnitzer Eberhard344 KAULSDORFER OLV BERLINGER97:34+49:01
 
 
 
345345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
4408Schmiedeberg Nils345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER41:49+3:15
7407Zschäckel Raik345 SV IHW ALEX 78 e.v.GER45:13+6:39
 
 
 
346346 USV TU DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
14413Mueller-Wenzke Astrid346 USV TU DRESDENGER58:13+17:37
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
5411Grosse Ingrid346 USV TU DRESDENGER57:31+12:14
12412Schmideberg Brigitte346 USV TU DRESDENGER88:36+43:19
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
7410Conrad Helmut346 USV TU DRESDENGER45:31+10:39
 
 
 
347347 OLG REGENSBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
20414Boehme Katja-christine347 OLG REGENSBURGGER63:53+18:27
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
24415Boehme Andre347 OLG REGENSBURGGER62:50+15:37
30417Schneuwly Stephan347 OLG REGENSBURGGER66:00+18:47
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
2048Kilgert Hans347 OLG REGENSBURGGERdisk
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
36416Boehme Fynn Padraig347 OLG REGENSBURGGER62:50+43:10
 
 
 
348348 SG DITTERSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
8418Boerner Wolfgang348 SG DITTERSDORFGER64:44+25:46
 
 
 
349349 OL TEAM WEHRSDORFGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
6419Thomas Sylvia349 OL TEAM WEHRSDORFGER46:50+6:14
 
 
 
350350 HSG TURBINE ZITTAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
16421Ender Irina350 HSG TURBINE ZITTAUGER64:05+28:21
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
19420Ender Volker350 HSG TURBINE ZITTAUGER65:17+24:34
 
 
 
351351 ESV LOK DESSAUGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
 
 
 
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
2423Güth Hans351 ESV LOK DESSAUGER49:03+0:30
 
 
 
352352 OLV WEIMARGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
7424Eulitz Ilse352 OLV WEIMARGER60:37+15:20
15425Schubert Gisela352 OLV WEIMARGER105:18+60:01
 
 
 
353353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
23426Groß Sebastian353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER78:18+27:44
 
 
 
355355 SBB DRESDENGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
31429Müller Kai355 SBB DRESDENGER84:08+33:34
 
 
 
356356 SSV PLANETA RADEBEULGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
3430Kuleva Angelina356 SSV PLANETA RADEBEULGER46:06+3:20
 
 
 
357357 BERLINER TURNERSCHAFTGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
6432Becker Claudia357 BERLINER TURNERSCHAFTGER50:36+11:07
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
62431Janssen Heere Dirks357 BERLINER TURNERSCHAFTGER115:03+69:29
 
 
 
358358 OLV POTSDAMGER
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
27433Finkenstaedt Björn358 OLV POTSDAMGER68:26+21:43
 
 
 
391391 MAFC BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
18437Matics Gyula391 MAFC BUDAPESTHUN72:43+22:09
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
15436Sági Péter391 MAFC BUDAPESTHUN82:41+36:14
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
4438Matics Marcell391 MAFC BUDAPESTHUN26:41+3:37
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
242190Matis Luca391 MAFC BUDAPESTHUN48:13+28:33
 
 
 
392392 HSE BUDAPESTHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
4439Jenövári Gabriella392 HSE BUDAPESTHUN46:17+3:31
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
13440Molnár Gábor392 HSE BUDAPESTHUN55:45+15:02
 
 
 
393393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
22446Blum Réka393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN77:38+33:17
 
 
 
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
21445Blum Henriette393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN67:31+26:55
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
 
 
 
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
14450Kéki András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN77:13+25:05
 
 
 
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
3444Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN51:33+0:41
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
39447Németi Tamás393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN88:48+38:14
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
5441Varga József393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN52:46+5:33
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
33449Kéki Miklós393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN63:10+30:52
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
12443Blum László393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:38+13:55
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
11448Németi András393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN67:43+32:31
 
 
 
394394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
4452Cservény Judit394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN52:00+7:25
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
9451Marton János394 HIDEGK—TI SPARTACUSHUN55:01+8:18
 
 
 
395395 FEHÉRLÓFIA SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
25453Péri Kata395 FEHÉRLÓFIA SEHUN65:00+32:29
 
 
 
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
11460Ratinland Zsófia395 FEHÉRLÓFIA SEHUN81:53+28:02
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
39454Csike Tekla395 FEHÉRLÓFIA SEHUN70:13+24:39
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
20455Jámbor Zsigmond395 FEHÉRLÓFIA SEHUN41:54+10:58
39456Dani Nándor395 FEHÉRLÓFIA SEHUN72:58+42:02
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
28459Vass Dániel395 FEHÉRLÓFIA SEHUN124:52+64:36
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
42458Bernáth Zsolt395 FEHÉRLÓFIA SEHUN84:31+37:48
 
 
 
396396 PAKSI SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
28461Kovács Karina396 PAKSI SEHUN61:46+19:26
 
 
 
397397 TIPO OCHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
28462Németh Ágnes397 TIPO OCHUN70:53+25:27
32471Cseresnyes Agnes397 TIPO OCHUN81:13+35:47
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
112034Váczi Buda Benedek397 TIPO OCHUN70:46+16:17
272036Váczi Samu Sebestyén397 TIPO OCHUN96:37+42:08
 
 
 
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
7467Faggyas László397 TIPO OCHUN67:38+14:14
8466Dankó István397 TIPO OCHUN68:43+15:19
9463Pap László397 TIPO OCHUN70:24+17:00
14469Molnár Attila397 TIPO OCHUN83:11+29:47
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
9470Egei Tamas397 TIPO OCHUN46:08+7:34
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
11465Zagyi László397 TIPO OCHUN48:12+10:07
 
 
 
398398 POSTAS SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
23473Orsanyi Beatrix398 POSTAS SEHUN57:09+11:35
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
21472Szebeni Zsolt398 POSTAS SEHUN86:37+32:08
 
 
 
399399 TABÁNI SPARTACUSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
17474Tornai Szabolcs399 TABÁNI SPARTACUSHUN59:41+12:58
 
 
 
400400 DEBRECENI ISHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
27475Asboltné Kerekes Ágnes400 DEBRECENI ISHUN81:44+34:32
 
 
 
401401 BOF BUDAORSHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
16476Jenei Margit401 BOF BUDAORSHUN63:09+19:17
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
32477Bugár József401 BOF BUDAORSHUN56:04+23:46
 
 
 
402402 TÁJREND SEHUN
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
479Keszthelyi Ildikó402 TÁJREND SEHUNdisk
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
36478Magyar János402 TÁJREND SEHUN70:02+37:44
 
 
 
411411 LEV HASHARON MENASHEISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
481Yogev Dafna411 LEV HASHARON MENASHEISRvzdal
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
484Yogev Shahar411 LEV HASHARON MENASHEISRvzdal
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
29483Yogev Maayan411 LEV HASHARON MENASHEISR47:09+16:13
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
15482Yogev Rotem411 LEV HASHARON MENASHEISR61:00+13:38
 
 
 
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
480Yogev Raviv411 LEV HASHARON MENASHEISRdisk
 
 
 
412412 EMEK HEFER OCISR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
2490Shmuely Mofaz412 EMEK HEFER OCISR64:20+0:01
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
4488Verbin Oded412 EMEK HEFER OCISR56:49+10:22
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
22154Rivlin Gal412 EMEK HEFER OCISR35:14+0:02
52152Chen David412 EMEK HEFER OCISR37:54+2:42
62158Yanusov Doron412 EMEK HEFER OCISR37:57+2:45
122157Vadraro Yali412 EMEK HEFER OCISR73:00+37:48
132156Tihonov Stav412 EMEK HEFER OCISR73:04+37:52
142155Rubinsky Yahli412 EMEK HEFER OCISR75:14+40:02
152151Alcalay Ari412 EMEK HEFER OCISR75:57+40:45
 
 
 
451451 MONA OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
11495Mamis Girts451 MONA OKLAT57:57+10:44
 
 
 
452452 OK MERIDIANS SIGULDALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
6499Brunere Kristine452 OK MERIDIANS SIGULDALAT45:44+3:24
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
23498Bruners Kristaps452 OK MERIDIANS SIGULDALAT82:45+22:29
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
16497Bruners Guntis452 OK MERIDIANS SIGULDALAT66:20+27:53
 
 
 
453453 OK MERIDIANS CESISLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
9500Kokins Juris453 OK MERIDIANS CESISLAT42:16+9:58
 
 
 
454454 OK KAPALAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
19501Cerjaka Maija454 OK KAPALAT59:07+16:21
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
4502Cerjaks Kaspars454 OK KAPALAT48:16+1:33
 
 
 
455455 ALUKSNE OKLAT
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
12504Velkere Iveta455 ALUKSNE OKLAT57:49+13:28
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
17505Velkeris Janis455 ALUKSNE OKLAT87:24+25:12
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
23503Velkeris Vilnis455 ALUKSNE OKLAT49:18+17:00
 
 
 
470470 AZUOLAS IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
8506Budriunas Justas470 AZUOLAS IILTU54:49+8:06
 
 
 
471471 AZUOLAS OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
6507Talandis Tomas471 AZUOLAS OKLTU78:40+14:21
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
508Nakvosas Vidmantas471 AZUOLAS OKLTUdisk
 
 
 
472472 RUDAMINA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
3510Dudiene Violeta472 RUDAMINA OKLTU46:27+10:43
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
17509Duda Kostas472 RUDAMINA OKLTU45:59+13:41
 
 
 
473473 OK RUDAMINA IILTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
11512Lukoseviciene Tatjana473 OK RUDAMINA IILTU58:29+19:00
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
17514Lukosevicius Vaidas473 OK RUDAMINA IILTU61:36+37:19
 
 
 
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
16513Lukosevicius Raimundas473 OK RUDAMINA IILTU105:48+54:56
 
 
 
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
9511Lukasevicius Juozas473 OK RUDAMINA IILTU65:07+26:09
 
 
 
474474 LABIRINTASLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
27516Bikeliene Ema474 LABIRINTASLTU72:39+32:19
 
 
 
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
2517Krasuckiene Egle474 LABIRINTASLTU43:34+7:50
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
12515Bikelis Vytautas474 LABIRINTASLTU58:03+10:50
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
518Cicenas Rimantas474 LABIRINTASLTUdisk
 
 
 
475475 DAINAVA OKLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
10520Šimoliuniene Rima475 DAINAVA OKLTU76:22+30:22
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
2519Stankevičiuté Irena475 DAINAVA OKLTU44:26+0:34
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
11526Šimeliauskas Robertas475 DAINAVA OKLTU65:00+18:33
17527Juonys Rolandas475 DAINAVA OKLTU84:54+38:27
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
47522Jonytis Darius475 DAINAVA OKLTU101:50+55:07
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
17524Kavaliauskas Almiras475 DAINAVA OKLTU59:41+12:28
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
3528Mindaugas Dinda475 DAINAVA OKLTU34:31+2:13
7523Jovaišas Rimas475 DAINAVA OKLTU39:03+6:45
 
 
 
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
15525Gylys Edmundas475 DAINAVA OKLTU97:14+58:16
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
2521Paspirgelis Algimantas475 DAINAVA OKLTU43:07+2:24
 
 
 
476476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
25530Kulnis Margarita476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU69:02+22:37
 
 
 
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
14534Jonauskiené Janina476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU79:05+34:30
 
 
 
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
5531Saldžiuniené Rasa476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU61:23+15:23
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
8533Žiliené Asta476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU66:29+21:12
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
37529Saldžiunas Viktoras476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU96:24+29:22
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
12535Jonauskas Genadijus476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU47:07+8:33
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
5532Saldžiunas Zenonas476 DEVYNI OSK VILNIUSLTU46:48+8:21
 
 
 
477477 SAULELTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
7537Mikalauskiene Daiva477 SAULELTU72:03+26:03
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
13536Mikalauskas Robertas477 SAULELTU58:41+11:28
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
29538Zlatkus Ričardas477 SAULELTU54:01+21:43
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
18539Trakimiené Ilona477 SAULELTU97:02+61:50
 
 
 
478478 MKC JAVONISLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (17)3,6 km 160 m9 K
 
11164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE47:030:00
546Rauluševičiuté Agné478 MKC JAVONISLTUdisk
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
2541Januškaitis Matas478 MKC JAVONISLTU45:06+10:04
17544Radzijauskas Jakubas478 MKC JAVONISLTU71:49+36:47
20542Paškevičius Rapolas478 MKC JAVONISLTU86:41+51:39
543Botyrius Giedrius478 MKC JAVONISLTUdisk
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
18545Matulevičius Jakubas478 MKC JAVONISLTU101:01+52:01
 
 
 
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
 
 
 
479479 OK LEVUOLTU
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
92017Kumpyte Rasa479 OK LEVUOLTU57:10+17:41
 
 
 
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
22016Kvedaravicius Mindaugas479 OK LEVUOLTU51:22+0:48
 
 
 
491491 OLIFANTNED
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
 
 
 
511511 SAMNANGER ILNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
29547Erdal Helge Magnus511 SAMNANGER ILNOR65:56+18:43
 
 
 
512512 BERGEN TFNOR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
48549Kocbach Ladislav512 BERGEN TFNOR76:43+31:09
 
 
 
551551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
20556Chachurski Ryszard551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL51:46+13:12
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
21554Rogala Mirosław551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL48:47+16:29
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
3553Parzewski Jerzy551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL38:58+2:26
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
16555WoŸniak Józef551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL57:02+16:19
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
5552Kukuryka Jan551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL42:52+8:00
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
12557Chachurski Mieszko551 KU AZS WAT WARSZAWAPOL34:08+11:04
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
558Chachurska Magdalena551 KU AZS WAT WARSZAWAPOLDisk
 
 
 
553553 KS HADESPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
20563Nowak Maria553 KS HADESPOL60:18+27:47
 
 
 
D18B (7)4,0 km 180 m10 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN55:040:00
7572Zieliński Magdalena553 KS HADESPOL120:40+65:36
 
 
 
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
11562Zbroja-nowak Justyna553 KS HADESPOL77:07+34:09
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
10569Bultrowicz Agnieszka553 KS HADESPOL59:50+12:38
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
27565Gorczyca Magdalena553 KS HADESPOL68:10+22:44
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
10571Zieliński Tomasz553 KS HADESPOL30:58+8:20
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
6561Nowak Remigusz553 KS HADESPOL51:25+4:42
23570Zieliński Paweł553 KS HADESPOL63:23+16:40
31566Gorczyca Jacek553 KS HADESPOL72:13+25:30
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
6567Bultrowicz Franciszek553 KS HADESPOL31:34+11:54
15564Nowak Zofia553 KS HADESPOL35:46+16:06
 
 
 
554554 UKS KOMETA GLIWICEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
3573Wysocka Jolanta554 UKS KOMETA GLIWICEPOL47:17+3:25
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
30574Wysocki Andrzej554 UKS KOMETA GLIWICEPOL66:56+30:24
 
 
 
555555 OLBnO WARSZAWAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
33576Olbrycht Anna555 OLBnO WARSZAWAPOL118:12+74:20
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
35575Olbrycht Janusz555 OLBnO WARSZAWAPOL64:37+32:19
 
 
 
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
16577Wysocki Stanisław555 OLBnO WARSZAWAPOL139:17+90:44
 
 
 
557557 TRACKCOURSEPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
13578Biolik Agnieszka557 TRACKCOURSEPOL60:39+13:27
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
10580Biolik Emil557 TRACKCOURSEPOL63:21+28:19
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
16579Biolik Grzegorz557 TRACKCOURSEPOL72:17+21:43
 
 
 
558558 AZYMUT 45POL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
8582Nowak Anna558 AZYMUT 45POL29:32+6:00
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
2581Nowak Beata558 AZYMUT 45POL48:17+1:05
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
13584Nowak Grzegorz558 AZYMUT 45POL38:59+8:03
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
3583Nowak Jacek558 AZYMUT 45POL51:39+1:05
 
 
 
559559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
4585Golinowski Paweł559 HKS AZYMUT WROCLAWPOL60:47+8:39
 
 
 
560560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
23586Michałek Janusz560 KOS MODRZEW SKWIERZYNAPOL55:07+18:35
 
 
 
561561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
39587Markowski Adam561 UKS ENERGETYK DYCHÓWPOL79:40+32:27
 
 
 
562562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
142018Deptulska Maria562 UKS SIÓDEMKA RUMIAPOL67:03+21:25
 
 
 
581581 OK SILVA CAMPINAROM
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
14590Tudorache Alexia581 OK SILVA CAMPINAROM40:33+16:54
 
 
 
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
16589Tudorache Anna Maria581 OK SILVA CAMPINAROM112:53+59:06
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
40588Tudorache Mihai581 OK SILVA CAMPINAROM120:10+69:36
 
 
 
591591 TROPA MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
3592Kalinina Veronika591 TROPA MOSCOWRUS56:12+2:25
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
6591Kheldert Elena591 TROPA MOSCOWRUS55:03+7:51
 
 
 
H12A (21)2,8 km 85 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:570:00
10593Kalinin Matvey591 TROPA MOSCOWRUS34:13+9:16
 
 
 
592592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
10594Sytov Nikolay592 MOSMERIDIAN MOSCOWRUS55:45+9:02
 
 
 
593593 UFA UNITEDRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
16596Bayburina Dilya593 UFA UNITEDRUS52:32+9:46
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
42597Melnikov Miroslav593 UFA UNITEDRUS110:23+63:01
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
21595Bayburin Rais593 UFA UNITEDRUS61:10+13:57
 
 
 
594594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
262179Burlinova Olga594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS86:17+42:25
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
2598Afonyushkin Alexander594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS39:27+0:53
 
 
 
595595 TEAM SPIRITRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
5601Simanova Tatiana595 TEAM SPIRITRUS46:47+6:11
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
6602Simanov Konstantin595 TEAM SPIRITRUS55:06+20:04
 
 
 
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
3600Simanov Aleksandr595 TEAM SPIRITRUS59:14+7:06
 
 
 
596596 BIZONS STALINGRADRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
20603Makoveeva Daria596 BIZONS STALINGRADRUS98:47+46:37
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
15605Popova Natalia596 BIZONS STALINGRADRUS51:35+6:01
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
14607Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS76:59+30:32
19606Makoveev Igor596 BIZONS STALINGRADRUS87:38+41:11
 
 
 
597597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
22608Koloskova Irina597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS60:41+17:55
24609Yurmanova Lyudmila597 DOLGOPRUDNY MOSCOWRUS65:12+22:26
 
 
 
599599 KHIMKIRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
19610Chernykh Zoya599 KHIMKIRUS54:59+12:39
 
 
 
H12A (21)2,8 km 85 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:570:00
18613Zinovev Fedya599 KHIMKIRUS54:54+29:57
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
23611Chernykh Misha599 KHIMKIRUS64:36+17:14
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
15612Chernykh Sergei599 KHIMKIRUS58:59+11:46
 
 
 
600600 ZHUKOVSKYRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
13614Yaroslavtseva Tatiana600 ZHUKOVSKYRUS50:05+7:19
 
 
 
601601 SPARTA ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
18615Timakova Liubov601 SPARTA ROSTOV/DONRUS57:30+17:10
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
30616Timakov Victor601 SPARTA ROSTOV/DONRUS62:19+23:45
 
 
 
602602 MINAKOVRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
4618Minakova Ekaterina602 MINAKOVRUS50:22+7:24
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
2620Kashin Vladislav602 MINAKOVRUS49:59+2:37
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
2619Konovalov Dmitry602 MINAKOVRUS63:27+1:15
 
 
 
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
 
 
 
604604 ROSTOV/DONRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
7625Terekhova Valentina604 ROSTOV/DONRUS54:02+7:37
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
24624Timakov Artem604 ROSTOV/DONRUS86:15+19:13
 
 
 
605605 KGBL MOSCOWRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
15627Kalinin Boris605 KGBL MOSCOWRUS110:18+61:45
 
 
 
606606 ORIENTA-STARRUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
9630Arkhipova Olesya606 ORIENTA-STARRUS36:18+12:39
 
 
 
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
5628Arkhipova Natalia606 ORIENTA-STARRUS47:44+3:23
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
18629Arkhipov Vladimir606 ORIENTA-STARRUS59:47+13:04
 
 
 
607607 ORIENTA-KUNCEVORUS
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
29632Dyakonova Irina607 ORIENTA-KUNCEVORUS177:36+133:15
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
7633Logvinenko Vladimir607 ORIENTA-KUNCEVORUS31:56+7:39
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
18631Logvinenko Denis607 ORIENTA-KUNCEVORUS87:14+40:47
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
20634Logvinenko Vasilii607 ORIENTA-KUNCEVORUS39:06+19:26
 
 
 
621621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
23636Pretnar Irma621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO74:29+33:53
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
10635Pretnar Janez621 INDIVIDUAL TRŽIČSLO46:16+7:42
 
 
 
630630 OLG KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
8642Würsten Mirjam630 OLG KTV ALTDORFSUI48:32+6:12
 
 
 
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
23640Würsten Sonja630 OLG KTV ALTDORFSUI123:47+71:37
 
 
 
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
638Würsten Monika630 OLG KTV ALTDORFSUIdisk
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
7641Würsten Patrick630 OLG KTV ALTDORFSUI68:44+8:28
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
32639Würsten Marcel630 OLG KTV ALTDORFSUI92:29+25:27
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
16637Würsten Daniel630 OLG KTV ALTDORFSUI59:10+11:57
 
 
 
631631 KTV ALTDORFSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
13643Kempf Adolf631 KTV ALTDORFSUI89:34+41:01
 
 
 
632632 OLG STAFASUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
5647Brechbühl Cristina632 OLG STAFASUI46:42+6:22
9645Rutz Susanna632 OLG STAFASUI50:48+10:28
11651Tschamper Brigitte632 OLG STAFASUI51:15+10:55
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
8655Rohweder Ronny632 OLG STAFASUI78:45+29:45
14654Rohweder Leon632 OLG STAFASUI90:05+41:05
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
10649Brechbühl Gian632 OLG STAFASUI76:16+14:04
11652Tschamper Dominik632 OLG STAFASUI76:26+14:14
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
14650Tschamper Urs632 OLG STAFASUI49:58+11:24
16646Brechbühl Markus632 OLG STAFASUI50:27+11:53
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
7653Rohweder Arne632 OLG STAFASUI55:59+8:46
9644Rutz Markus632 OLG STAFASUI57:18+10:05
 
 
 
633633 ANCO LES GENEVEYSSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
10656Guyot Jean-claude633 ANCO LES GENEVEYSSUI44:09+7:37
 
 
 
634634 LTS kOLibriSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
7668Stüdeli Anna634 LTS kOLibriSUI29:21+5:49
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
35664Rüegg Medea634 LTS kOLibriSUI82:49+40:29
 
 
 
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
12660Giezendanner Livia634 LTS kOLibriSUI62:58+17:20
 
 
 
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
7657Sieber Annemarie634 LTS kOLibriSUI68:14+14:23
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
38667Schnellmann Enjo634 LTS kOLibriSUI63:16+32:20
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
7661Wild Yannic634 LTS kOLibriSUI55:17+7:55
11663Rüegg Simon634 LTS kOLibriSUI58:47+11:25
34662Scherrer Christian634 LTS kOLibriSUI78:42+31:20
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
15666Ryhiner Timo634 LTS kOLibriSUI76:01+15:45
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
14658Kleebauer Björn634 LTS kOLibriSUI85:00+22:48
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
17659Kraus Bret634 LTS kOLibriSUI107:58+69:31
 
 
 
635635 OLC SKOG FRIBOURGSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
15669Grote Andreas635 OLC SKOG FRIBOURGSUI50:01+11:27
 
 
 
637637 TV KUSSNACHTSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
16671Schallberger Josef637 TV KUSSNACHTSUI53:47+8:13
 
 
 
638638 OLC KAPREOLOSUI
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
12675Schulthess Maren638 OLC KAPREOLOSUI33:27+9:55
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
3673Schulthess Barbara638 OLC KAPREOLOSUI48:34+1:22
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
674Schulthess Tobias638 OLC KAPREOLOSUIvzdal
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
6672Vieser Pascal638 OLC KAPREOLOSUI60:39+10:05
 
 
 
672672 VZA ŽILINASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
17678Volkov Maksym672 VZA ŽILINASVK35:46+13:08
 
 
 
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
8677Volkov Alexander672 VZA ŽILINASVK60:40+9:48
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
19679Volkova Maja672 VZA ŽILINASVK37:48+18:08
 
 
 
673673 KOBRA BRATISLAVASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
20680Kniebügl Anton673 KOBRA BRATISLAVASVK88:11+22:25
 
 
 
674674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
28682Bialeková Martina674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK88:03+40:51
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
9684Ščehovič Roman674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK47:01+8:56
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
7683Nemec Juraj674 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICASVK50:36+12:09
 
 
 
675675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
6685Pompura Daniel675 ŠK TEREZKA BAN.BYSTRICASVK54:50+7:28
 
 
 
676676 AKADEMIC TU KOŠICESVK
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
11686Novota LukᚠMário676 AKADEMIC TU KOŠICESVK36:43+5:47
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
13687Novota Mikuláš676 AKADEMIC TU KOŠICESVK48:56+10:22
 
 
 
701701 OK SODERTORNSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
16693Sandén Blenda701 OK SODERTORNSWE44:09+20:30
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
16689Renner Linda701 OK SODERTORNSWE53:50+11:30
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
12700Sundberg Boel701 OK SODERTORNSWE58:41+12:16
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
11690Renner Daniela701 OK SODERTORNSWE59:54+12:42
 
 
 
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
26695Sandén Anna Maria701 OK SODERTORNSWE97:58+57:22
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
702Backlund Anna701 OK SODERTORNSWEdisk
 
 
 
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
12709Zilling Kristina701 OK SODERTORNSWE69:36+25:01
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
10699Sundberg Asa701 OK SODERTORNSWE48:08+5:22
 
 
 
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
3703Granath Christina701 OK SODERTORNSWE55:19+9:19
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
17704Schwartz Inger701 OK SODERTORNSWE63:41+19:49
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
40692Renner Björn701 OK SODERTORNSWE75:12+44:16
41694Sandén Mattis701 OK SODERTORNSWE76:42+45:46
42710Zilling Viktor701 OK SODERTORNSWE95:39+64:43
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
23706Blidefalk Emil701 OK SODERTORNSWE92:49+57:47
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
38698Jakobsson Melvin701 OK SODERTORNSWE89:18+41:56
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
36705Blidefalk Patrik701 OK SODERTORNSWE77:18+30:35
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
25708Zilling Staffan701 OK SODERTORNSWE58:39+20:05
35696Sandén Olle701 OK SODERTORNSWE64:12+25:38
37691Renner Claes701 OK SODERTORNSWE75:34+37:00
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
46701Johanson Torbjorn701 OK SODERTORNSWE159:36+112:23
697Jakobsson Anders701 OK SODERTORNSWEdisk
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
14707Blidefalk Amanda701 OK SODERTORNSWE35:41+16:01
 
 
 
702702 OK ORINTOSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
20711Eismark Inger702 OK ORINTOSWE106:15+70:31
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
9712Lindblom Ingemar702 OK ORINTOSWE47:07+12:15
 
 
 
703703 NYKOPINGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
6714Balakova Andrea703 NYKOPINGS OKSWE55:30+12:32
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
5713Johansson Magnus703 NYKOPINGS OKSWE59:55+9:21
 
 
 
704704 RANAS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
10715Bjarrenholt Eddie704 RANAS OKSWE42:21+10:03
 
 
 
705705 GUSTAVSBERGS OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
3716Burman Ulf705 GUSTAVSBERGS OKSWE50:36+3:23
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
14718Öhlund Per705 GUSTAVSBERGS OKSWE48:35+12:03
22717Jonsson Leif705 GUSTAVSBERGS OKSWE54:15+17:43
 
 
 
706706 IK TRENNESWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
10719Thorsson Marianne706 IK TRENNESWE54:10+10:18
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
8720Thorsson Ove706 IK TRENNESWE42:46+6:14
 
 
 
707707 SOLSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
6721Olsson Christina707 SOLSWE46:37+3:51
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
31722Olsson Gert707 SOLSWE68:38+32:06
 
 
 
708708 FK ASENSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
6725Kurashova Sonia708 FK ASENSWE29:43+6:04
 
 
 
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
13724Kurashova Elena708 FK ASENSWE65:11+25:42
 
 
 
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
9723Bengtsson David708 FK ASENSWE61:21+10:29
 
 
 
709709 OK SKOGSHJORTARNASWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
53726Axelsson Gunnel709 OK SKOGSHJORTARNASWE87:02+41:28
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
4727Axelsson Martin709 OK SKOGSHJORTARNASWE42:08+3:41
 
 
 
710710 SAIK STROMSTADSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
 
 
 
711711 OK VILSE 87SWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
172038Mansson Gunnel711 OK VILSE 87SWE65:05+29:21
 
 
 
712712 LYNGBY OKSWE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
102056Albahn Henrik712 LYNGBY OKSWE57:35+10:22
 
 
 
801801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
7747Kostyuk Anastasiia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR34:58+13:40
13731Tavalinska Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR52:28+31:10
14751Gulko Mariia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR56:13+34:55
 
 
 
D14B (12)3,2 km 140 m11 K
 
1123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL31:430:00
7753Bulava Daria801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR48:45+17:02
8752Kudelia Myroslava801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR49:29+17:46
 
 
 
D16B (17)3,6 km 160 m9 K
 
11164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE47:030:00
14740Sotula Valeriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR150:23+103:20
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
2201Zhuravlova Viktoriia801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRvzdal
 
 
 
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
162200Bodnar Victoriya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR77:47+38:28
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
5730Rudakova Olena801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR46:20+3:34
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
23736Satyr Valentyna801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR77:28+33:36
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
10735Pokh Liliya801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR75:09+29:52
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
8749Martynov Nykyta801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR32:35+8:18
18748Senin Arsenii801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR61:50+37:33
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
14750Tatarskyi Maksym801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR66:38+31:36
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
39743Samoilenko Pavlo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR94:41+47:19
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
10739Voloshyn Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR83:31+34:31
19744Voloshyn Kyrylo801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR106:20+57:20
742Hlushko Artem801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H18B (10)5,7 km 250 m13 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE58:210:00
8738Filipov Vladyslav801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR96:34+38:13
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
18737Pokandiuk Dmytro801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR94:22+32:10
 
 
 
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
13734Stelmakh Ihor801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR169:22+105:03
2202Porodko Roman801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKRdisk
 
 
 
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
12745Kyshchenko Oleh801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR75:05+24:13
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
16732Zhuravlova Inna801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR80:37+45:25
17741Hlushko Tetiana801 DNIPRO CENTER KOLOBOKUKR80:55+45:43
 
 
 
1005AOP Orientační Běh OpavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
13756Kašparová ŠárkaAOP Orientační Běh OpavaCZE59:04+12:39
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
22757Glonek JakubAOP Orientační Běh OpavaCZE78:19+9:24
27758Melecký MartinAOP Orientační Běh OpavaCZE83:26+14:31
 
 
 
1010BBM BETA URSUS OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
15762Porganyi AnnaBBM BETA URSUS OrienteeringCZE67:34+21:56
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
3763Dalos MatéBBM BETA URSUS OrienteeringCZE68:14+6:02
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
28761Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE88:35+21:33
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
6760Ptáček PavelBBM BETA URSUS OrienteeringCZE43:55+5:50
 
 
 
1012BOR OK Jiskra Nový BorCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
2764Lamačová BarboraBOR OK Jiskra Nový BorCZE23:48+0:09
 
 
 
1013BOV TJ Baník Ostrava OKDCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
35765Miřijovský PřemekBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE81:35+45:03
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
 
 
 
1016BSO KOB Baník SokolovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
11767Schimm PetrBSO KOB Baník SokolovCZE64:29+13:37
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
13768Schimm DieterBSO KOB Baník SokolovCZE57:59+23:07
 
 
 
1017BZP Báječné ženy v orientačnímCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
16769Králová VandaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE83:45+29:54
 
 
 
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
14773Dlouhá MartaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE70:30+31:01
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
20775Pospíšilová ŠtěpánkaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE76:34+29:22
 
 
 
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
10772Petýrková PavlínaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE55:51+11:30
16774Svítilová PavlaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE61:17+16:56
 
 
 
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
11771Krotilová MagdalénaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE52:53+12:17
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
26770Kujanová MartinaBZP Báječné ženy v orientačnímCZE70:43+27:57
 
 
 
1021CET TJ Loko Česká TřebováCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
22777Záveská AnnaCET TJ Loko Česká TřebováCZE102:21+57:46
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
21778Záveský RichardCET TJ Loko Česká TřebováCZE68:22+30:17
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
17776Čípa JiříCET TJ Loko Česká TřebováCZE51:43+15:11
 
 
 
1024CTB SK OB ChotěbořCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
12779Benešová JanaCTB SK OB ChotěbořCZE69:09+15:22
 
 
 
1025DCE KOB DobřichoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)3,2 km 140 m11 K
 
1123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL31:430:00
10783Kándlová EmaDCE KOB DobřichoviceCZE54:09+22:26
 
 
 
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
25782Kándlová AdélaDCE KOB DobřichoviceCZE83:09+38:48
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
29789Procházková MilušeDCE KOB DobřichoviceCZE72:16+26:50
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
8780Mrázová PavlaDCE KOB DobřichoviceCZE47:12+4:26
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
21787Štrossová JiřinkaDCE KOB DobřichoviceCZE75:22+31:30
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
16784Kándl MatějDCE KOB DobřichoviceCZE52:30+28:13
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
6781Kándl FilipDCE KOB DobřichoviceCZE58:13+11:46
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
19788Procházka AntonínDCE KOB DobřichoviceCZE60:08+13:25
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
34785Pavlů JaroslavDCE KOB DobřichoviceCZE72:48+25:35
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
25786Jaroš VladimírDCE KOB DobřichoviceCZE49:46+17:28
 
 
 
1027DKL KOB KladnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
7790Čejková KateřinaDKL KOB KladnoCZE51:35+6:09
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
8791Peissard BernardDKL KOB KladnoCZE39:40+7:22
 
 
 
1028DKP Oddíl OB KotlářkaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
5813Poborská EliškaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:22+9:51
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
30808Karin SannaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE64:33+22:13
37798Marie KalouskováDKP Oddíl OB KotlářkaCZE93:44+51:24
 
 
 
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
4805Kolínová KristýnaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE63:30+9:39
 
 
 
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
17802Klašková JosefinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE90:33+51:14
 
 
 
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
34795Illnerová DanielaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE84:03+38:37
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
23803Klašková KateřinaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE66:32+26:12
 
 
 
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
9812Špičáková LenkaDKP Oddíl OB KotlářkaCZE74:43+28:43
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
35799Klaška MartinDKP Oddíl OB KotlářkaCZE79:59+32:37
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
4810Semerád AntonínDKP Oddíl OB KotlářkaCZE71:18+9:06
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
36801Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE95:55+28:53
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
30794Illner VojtěchDKP Oddíl OB KotlářkaCZE89:29+20:34
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
23800Klaška PavelDKP Oddíl OB KotlářkaCZE56:10+17:36
41811Špičák AlešDKP Oddíl OB KotlářkaCZE77:45+39:11
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
16809Sanna RobertoDKP Oddíl OB KotlářkaCZE57:00+18:55
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
8796Janata MatějDKP Oddíl OB KotlářkaCZE32:34+12:54
 
 
 
1029DLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
32822Leníková JanaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE66:46+21:12
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
22819Nosek PetrDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE87:44+33:15
24820Nosek MartinaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE89:12+34:43
39821Reisingerová EliškaDLT KrOB Rozmarýn LitoměřiceCZE126:53+72:24
 
 
 
1031DOK OK DoksyCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
13829Nováková PavlaDOK OK DoksyCZE86:57+40:57
15826Kapounová JitkaDOK OK DoksyCZE90:54+44:54
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
13832Synek PetrDOK OK DoksyCZE59:44+12:22
 
 
 
H18B (10)5,7 km 250 m13 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE58:210:00
10830Meduna JakubDOK OK DoksyCZE181:35+123:14
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
14824Novák DanielDOK OK DoksyCZE78:58+11:56
22823Francke JanDOK OK DoksyCZE84:36+17:34
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
26825Lederer PavelDOK OK DoksyCZE59:27+20:53
 
 
 
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
6828Novák TomDOK OK DoksyCZE55:41+16:43
 
 
 
1032DOR OK DobříšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
8833Janda OndřejDOR OK DobříšCZE55:21+7:59
 
 
 
1033DVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
28844Lhotská RadkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE91:16+47:24
 
 
 
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
21839Šovíčková ZdeňkaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE123:40+87:56
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
8840Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE59:21+12:54
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
21838Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE83:17+42:34
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
32843Šovíček FilipDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE67:02+43:58
33842Šovíček JanDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE67:40+44:36
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
42845Lhotský MarekDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE82:54+63:14
44846Lhotská LindaDVP TJ Sokol Praha Spořilov -CZE95:45+76:05
 
 
 
1034EKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
8852Černá HanaEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE51:12+11:53
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
12847Černý OndřejEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE77:38+10:36
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
10848Koucky RomanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE73:50+8:04
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
14851Poborský PetrEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE69:46+19:12
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
29850Kabát JanEKP VŠTJ Ekonom PrahaCZE69:01+22:18
 
 
 
1036FSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)3,2 km 140 m11 K
 
1123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL31:430:00
4857Cincibusová LenkaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE39:08+7:25
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
20854Rydlová EvaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE63:46+17:21
 
 
 
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
3856Cincibusová IvanaFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE47:55+3:20
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
30853Hrouda MartinFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE89:20+22:18
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
3855Cincibus PavelFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE40:43+2:38
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
31859Wald FrantišekFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE55:13+22:55
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
8858Čadil JanFSP VSK ČVUT Fakulta StavebníCZE46:29+11:37
 
 
 
1039HAV OB HavířovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
14865Fujáková KatkaHAV OB HavířovCZE67:17+27:58
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
11863Vričanová SylvaHAV OB HavířovCZE56:53+11:27
24864Kaděrová BarboraHAV OB HavířovCZE66:07+20:41
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
25860Sochorová HanaHAV OB HavířovCZE67:31+24:45
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
26868Staněk OndraHAV OB HavířovCZE94:28+34:12
29866Kaděra VojtěchHAV OB HavířovCZE130:09+69:53
 
 
 
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
6867Kaděra PavelHAV OB HavířovCZE64:07+10:43
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
34861Sochor TomášHAV OB HavířovCZE64:09+25:35
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
11862Jakobi ZdeněkHAV OB HavířovCZE42:35+10:17
 
 
 
1040HCE TJ HostiviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
20869Kudrnáčová LucieHCE TJ HostiviceCZE113:23+59:32
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
14872Kettnerová LenkaHCE TJ HostiviceCZE53:44+13:24
22873Mudrová MartinaHCE TJ HostiviceCZE65:09+24:49
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
31871Kettner PavelHCE TJ HostiviceCZE66:10+18:57
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
8870Kudrnáč MartinHCE TJ HostiviceCZE53:06+14:39
 
 
 
1042HLV KČT - OB HolešovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
9874Smětáková IvanaHLV KČT - OB HolešovCZE73:01+30:03
 
 
 
1044HOR TJ Jiskra HořiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
14876Škorpil MarekHOR TJ Jiskra HořiceCZE33:29+10:51
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
18877Vávra MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE50:55+12:21
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
2875Škorpil MartinHOR TJ Jiskra HořiceCZE33:33+1:15
 
 
 
1047CHA OK ChrastavaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
7896Pavlíková MarkétaCHA OK ChrastavaCZE56:42+11:04
 
 
 
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
2892Kašková KateřinaCHA OK ChrastavaCZE54:09+0:18
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
2895Pachnerová DominikaCHA OK ChrastavaCZE48:35+2:10
 
 
 
D35A (15)4,5 km 205 m11 K
 
1797Janatová LucieDKP Oddíl OB KotlářkaCZE42:580:00
3893Lankašová BarboraCHA OK ChrastavaCZE48:10+5:12
 
 
 
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
10900Poláková VeronikaCHA OK ChrastavaCZE57:54+18:25
 
 
 
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
2897Pavlíková PavlaCHA OK ChrastavaCZE45:08+4:32
13879Bartáková EvaCHA OK ChrastavaCZE57:11+16:35
16883Čechlovská JanaCHA OK ChrastavaCZE59:22+18:46
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
11882Bradnová VěraCHA OK ChrastavaCZE54:14+10:22
12904Vajcová HanaCHA OK ChrastavaCZE55:10+11:18
887Kadavá EvaCHA OK ChrastavaCZEdisk
 
 
 
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
6891Kašková EvaCHA OK ChrastavaCZE58:38+13:21
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
22899Polák TomášCHA OK ChrastavaCZE43:31+20:53
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
3880Bek JiříCHA OK ChrastavaCZE50:54+1:54
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
17886Galbavý MatějCHA OK ChrastavaCZE76:52+16:36
 
 
 
H18B (10)5,7 km 250 m13 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE58:210:00
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
9884Čechlovský JanCHA OK ChrastavaCZE75:37+8:35
19905Vejstrk DanielCHA OK ChrastavaCZE82:39+15:37
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
 
 
 
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
6898Polák JaroslavCHA OK ChrastavaCZE63:34+11:26
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
11894Pachner PavelCHA OK ChrastavaCZE68:23+17:49
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
28885Čechlovský JosefCHA OK ChrastavaCZE64:50+17:37
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
16890Kaška RudolfCHA OK ChrastavaCZE44:38+12:20
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
20889Kadavý ZdeněkCHA OK ChrastavaCZE52:33+16:01
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
11878Barták JiříCHA OK ChrastavaCZE52:23+11:40
 
 
 
1048CHC K.O.B. ChoceňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
22910Shánělová ŠtěpánkaCHC K.O.B. ChoceňCZE56:36+14:16
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
 
 
 
1049CHT OOB SK ChrastCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18B (7)4,0 km 180 m10 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN55:040:00
6917Vacková AnnaCHT OOB SK ChrastCZE90:32+35:28
 
 
 
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
21921Dvořáková KláraCHT OOB SK ChrastCZE108:27+56:17
222043Reisigová AnnaCHT OOB SK ChrastCZE116:59+64:49
 
 
 
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
8916Matrasová VendulaCHT OOB SK ChrastCZE68:41+14:50
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
62032Ondráčková LucieCHT OOB SK ChrastCZE54:00+7:35
 
 
 
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
13920Binková JanaCHT OOB SK ChrastCZE66:57+27:38
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
17918Krejsa MartinCHT OOB SK ChrastCZE81:35+14:33
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
30913Vacek FrantišekCHT OOB SK ChrastCZE82:13+31:39
 
 
 
1050JEN OB JenišoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H12A (21)2,8 km 85 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:570:00
3922Hoetzel HugoJEN OB JenišoviceCZE27:20+2:23
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
29923Bárta MiroslavJEN OB JenišoviceCZE63:33+27:01
 
 
 
1057KAM OK KameniceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
11934Hankovcová HelenaKAM OK KameniceCZE48:31+16:00
22962Víšková VeronikaKAM OK KameniceCZE60:36+28:05
30941Jedličková KristýnaKAM OK KameniceCZE89:44+57:13
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
29939Chaloupková HanaKAM OK KameniceCZE63:30+21:10
34948Semíková LucieKAM OK KameniceCZE71:39+29:19
 
 
 
D16B (17)3,6 km 160 m9 K
 
11164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE47:030:00
8953Štěpánková EmaKAM OK KameniceCZE66:25+19:22
13947Selucká AlžbětaKAM OK KameniceCZE102:02+54:59
 
 
 
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
9929Albrechtová IvetaKAM OK KameniceCZE61:39+16:01
17946Kováříková MarieKAM OK KameniceCZE67:55+22:17
 
 
 
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
16960Hájková EliškaKAM OK KameniceCZE74:59+22:49
17958Zimmerová KateřinaKAM OK KameniceCZE78:26+26:16
 
 
 
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
12945Kettnerová DanaKAM OK KameniceCZE82:03+28:12
 
 
 
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
14964Hlubučková KristýnaKAM OK KameniceCZE73:42+19:55
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
23935Hankovcová LenkaKAM OK KameniceCZE65:58+20:32
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
15969Albrechtová EvaKAM OK KameniceCZE76:31+22:02
25966Hejsková BohumilaKAM OK KameniceCZE89:14+34:45
35961Víšková AlenaKAM OK KameniceCZE109:40+55:11
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
12933Gajda MartinKAM OK KameniceCZE38:04+7:08
26940Jedlička JakubKAM OK KameniceCZE45:05+14:09
27938Chaloupka ViktorKAM OK KameniceCZE45:28+14:32
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
21951Škvor AdamKAM OK KameniceCZE63:59+16:37
27954Víšek MartinKAM OK KameniceCZE71:42+24:20
29936Hankovec HugoKAM OK KameniceCZE72:50+25:28
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
6931Blaha PetrKAM OK KameniceCZE54:08+5:08
7937Hejsek FilipKAM OK KameniceCZE67:32+18:32
12928Albrecht AdamKAM OK KameniceCZE86:02+37:02
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
5950Škvor OtaKAM OK KameniceCZE66:38+6:22
14955Stormer EmilKAM OK KameniceCZE75:17+15:01
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
22959Křemen ŠtěpánKAM OK KameniceCZE118:54+56:42
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
23942Jíra TomášKAM OK KameniceCZE86:10+19:08
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
5926Hájek AdamKAM OK KameniceCZE69:23+3:37
 
 
 
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
11963Nebeský DanielKAM OK KameniceCZE107:19+43:00
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
4944Kettner VojtěchKAM OK KameniceCZE70:36+1:41
7943Kettner LukášKAM OK KameniceCZE72:54+3:59
8957Stormer OskarKAM OK KameniceCZE73:08+4:13
31965Semík OndřejKAM OK KameniceCZE95:23+26:28
33927Šafka DanielKAM OK KameniceCZE103:44+34:49
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
16967Kovářík TomášKAM OK KameniceCZE59:28+12:45
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
21952Škvor MartinKAM OK KameniceCZE53:33+14:59
 
 
 
1058KAS KOB Kamenický ŠenovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (17)3,6 km 160 m9 K
 
11164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE47:030:00
12983Kurendová KarolínaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE101:44+54:41
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
22979Eichlerová JanaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE64:33+19:07
 
 
 
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
8978Slezáčková VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE59:21+14:46
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
9973Štrojsová JaroslavaKAS KOB Kamenický ŠenovCZE66:49+21:32
11975Nejezchlebová VěraKAS KOB Kamenický ŠenovCZE77:45+32:28
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
15981Karvánek MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE48:11+23:54
982Kurenda KarelKAS KOB Kamenický ŠenovCZEvzdal
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
14976Hnízdil JanKAS KOB Kamenický ŠenovCZE58:17+11:34
38980Eichler PetrKAS KOB Kamenický ŠenovCZE79:21+32:38
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
18974Nejezchleba JiříKAS KOB Kamenický ŠenovCZE66:20+31:28
 
 
 
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
12972Štrojsa JosefKAS KOB Kamenický ŠenovCZE81:56+33:23
 
 
 
1059KBP KBP PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
6984Valter PetrKBP KBP PrahaCZE42:22+5:50
 
 
 
1061KNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
12985Šilerová ZdenaKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE82:20+36:20
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
20987Besta RadekKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE39:41+17:03
 
 
 
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
 
 
 
1063KOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
10991Výchová VeronikaKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE30:46+7:14
 
 
 
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
8988Hladká PetraKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE53:47+14:18
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
29992Vých LubošKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE61:50+16:16
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
26989Hladký MatějKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE46:50+24:12
 
 
 
H12A (21)2,8 km 85 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:570:00
13993Krejčí MartinKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE40:58+16:01
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
22994Krejčí MilanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE136:49+90:22
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
5990Hladký RadovanKOR OB DDM Kostelec nad OrlicíCZE27:27+4:23
 
 
 
1064KPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14B (12)3,2 km 140 m11 K
 
1123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL31:430:00
51000Pavlíčková HanaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE39:48+8:05
 
 
 
D18B (7)4,0 km 180 m10 K
 
1275Lönnfeldt Julia272 OK77FIN55:040:00
2997Míchalová ŠárkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE55:21+0:17
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
221004Trdá LucieKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE63:55+17:30
 
 
 
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
27996Míchalová MarcelaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE99:39+59:03
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
201002Kohlová AlenaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE62:32+22:12
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
111005Klomínský VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE74:42+8:56
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
35998Kohl OndřejKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE108:38+39:43
 
 
 
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
4999Pavlíček LubomírKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE55:31+4:39
10971Procházka VítKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE63:18+12:26
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
481001Dobeš VáclavKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE110:28+71:54
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
9995Procházková JitkaKPY SOOB TJ Sokol Kralupy n.VlCZE53:03+17:51
 
 
 
1069KSH OB Kašperské HoryCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
91008Mayer ŠimonKSH OB Kašperské HoryCZE55:26+8:04
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
141007Fiala MilošKSH OB Kašperské HoryCZE56:33+15:50
 
 
 
1071KTA SK Kotnov TáborCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
121010Hudečková HelenaKTA SK Kotnov TáborCZE56:56+11:30
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
141011Hudečková AlenaKTA SK Kotnov TáborCZE103:17+58:00
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
251009Střelba OndřejKTA SK Kotnov TáborCZE93:51+28:05
 
 
 
1075KVS SKOB Kobra VsetínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
141018Trávníčková JitkaKVS SKOB Kobra VsetínCZE59:07+15:15
201019Hudzieczková DanutaKVS SKOB Kobra VsetínCZE69:39+25:47
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
71014Černík MilanKVS SKOB Kobra VsetínCZE48:54+3:20
111022Černíková TerezaKVS SKOB Kobra VsetínCZE49:48+4:14
561015Rohlík PetrKVS SKOB Kobra VsetínCZE92:55+47:21
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
151016Rohlík ZbyněkKVS SKOB Kobra VsetínCZE70:20+35:18
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
1020Kaloč VítězslavKVS SKOB Kobra VsetínCZEvzdal
 
 
 
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
141017Chalupa TomášKVS SKOB Kobra VsetínCZE82:19+43:21
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
31021Černíková DanaKVS SKOB Kobra VsetínCZE36:36+1:24
 
 
 
1077LBE TJ Lokomotiva BerounCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
252116Uhlíř PatrikLBE TJ Lokomotiva BerounCZE60:43+15:09
551026Mcmahon AnežkaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE89:28+43:54
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
191023Mezník VladimírLBE TJ Lokomotiva BerounCZE73:06+22:32
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
361025Hamáček BohuslavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE89:17+52:45
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
171024Nosál StanislavLBE TJ Lokomotiva BerounCZE63:02+28:10
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
262114Uhlířová MarieLBE TJ Lokomotiva BerounCZE49:09+29:29
272115Uhlířová EliškaLBE TJ Lokomotiva BerounCZE49:42+30:02
 
 
 
1078LBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D40B (29)3,5 km 160 m9 K
 
11273Němečková VěraPLU TJ SOKOL PlumlovCZE44:210:00
21028Korpasová IvanaLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE44:29+0:08
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
191029Salajková VěraLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE64:11+20:19
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
21027Korpas JaroslavLBM TJ Lokomotiva Ingstav BrnoCZE38:35+0:30
 
 
 
1079LCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
151032Vavrysová BarbaraLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE77:11+23:24
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
21030Vlažná MirkaLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE44:21+1:35
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
31031Féder MedardLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE51:51+4:29
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
81033Hubáček MichalLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE73:08+4:13
171034Vavrys JohanLCE OOB TJ Slovan LuhačoviceCZE77:27+8:32
 
 
 
1080LCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
121035Krausová MarcelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE63:14+23:45
 
 
 
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
221037Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE69:53+29:17
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
271038Zierhutová MichaelaLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE61:31+15:57
451039Zierhut AntonínLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE74:12+28:38
541036Zenkerová MilušeLCV TJ Lokomotiva ChomutovCZE89:10+43:36
 
 
 
1081LDC KOB DěčínCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
121041Vaňková SašaLDC KOB DěčínCZE62:52+23:33
 
 
 
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
31042Burdová SimonaLDC KOB DěčínCZE45:40+5:04
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
42191Havel MichalLDC KOB DěčínCZE60:40+6:11
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
131043Gálus IgorLDC KOB DěčínCZE69:19+18:45
171040Štěpán PetrLDC KOB DěčínCZE72:26+21:52
 
 
 
1084LIT KOB LitvínovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
61045Neradová EvaLIT KOB LitvínovCZE49:25+10:06
 
 
 
D21E (16)6,4 km 290 m16 K
 
1307Akerman Anu277 HIIDENKIERTAJATFIN53:470:00
111044Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE66:51+13:04
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
291047Pavlíková KláraLIT KOB LitvínovCZE92:02+44:50
 
 
 
D65 (21)3,0 km 135 m9 K
 
1902Šaffková ZuzanaCHA OK ChrastavaCZE35:440:00
91046Neradová AlenaLIT KOB LitvínovCZE53:38+17:54
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
191049Pavlík MatějLIT KOB LitvínovCZE82:53+47:51
 
 
 
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
31050Pavlík LiborLIT KOB LitvínovCZE69:16+4:57
91051Pavlík BronislavLIT KOB LitvínovCZE91:32+27:13
 
 
 
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
111053Pavlík MiroslavLIT KOB LitvínovCZE71:36+32:38
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
341048Pavlíková RozárieLIT KOB LitvínovCZE167:39+144:35
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
351052Pavlík TobiášLIT KOB LitvínovCZE61:39+41:59
 
 
 
1086LLI TJ Loko LiberecCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
111063Fürstová AnnaLLI TJ Loko LiberecCZE65:26+13:16
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
171068Košková VlastaLLI TJ Loko LiberecCZE57:09+16:49
 
 
 
D60 (34)3,4 km 150 m9 K
 
1464Horváth Magda397 TIPO OCHUN43:520:00
151056Korejčíková DáďaLLI TJ Loko LiberecCZE59:21+15:29
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
161074Paroulková IvaLLI TJ Loko LiberecCZE77:54+23:25
231067Košek LadislavLLI TJ Loko LiberecCZE88:54+34:25
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
281077Peterka JakubLLI TJ Loko LiberecCZE46:12+15:16
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
81064Hejna HynekLLI TJ Loko LiberecCZE61:35+26:33
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
51057Bradáč DavidLLI TJ Loko LiberecCZE53:37+4:37
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
221058Bradáč JakubLLI TJ Loko LiberecCZE82:35+22:19
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
71076Peterka VojtěchLLI TJ Loko LiberecCZE75:03+8:01
81070Melichar PetrLLI TJ Loko LiberecCZE75:11+8:09
 
 
 
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
121066Košek JanLLI TJ Loko LiberecCZE128:31+64:12
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
241061Fürst AlešLLI TJ Loko LiberecCZE64:11+17:28
 
 
 
H45B (18)4,6 km 200 m11 K
 
12105Heikoop Mark491 OLIFANTNED53:240:00
111065Hejna StanislavLLI TJ Loko LiberecCZE75:56+22:32
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
381069Melichar JaromírLLI TJ Loko LiberecCZE76:31+37:57
 
 
 
1087LME SK Los MělníkCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
121082Machová AnnaLME SK Los MělníkCZE48:42+16:11
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
161080Bejvlová MartinaLME SK Los MělníkCZE63:13+16:01
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
211079Dittrtová LucieLME SK Los MělníkCZE63:59+18:33
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
122150Mach MartinLME SK Los MělníkCZE74:04+19:35
372149Machová PetraLME SK Los MělníkCZE115:27+60:58
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
361081Bejvl MarekLME SK Los MělníkCZE56:42+25:46
 
 
 
H18B (10)5,7 km 250 m13 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE58:210:00
41078Dittrt ŠtěpánLME SK Los MělníkCZE78:05+19:44
 
 
 
1089LPM OK Lokomotiva PlzeňCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D45B (30)3,4 km 150 m8 K
 
11601Linková IvaTUR OOB TJ TurnovCZE40:360:00
71085Pechová IvaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE49:36+9:00
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
 
 
 
H12A (21)2,8 km 85 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:570:00
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
151089Stehlík PetrLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE80:15+13:13
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
141084Pech JiříLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE60:56+22:29
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
81088Stehlíková TerezaLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE32:23+9:19
 
 
 
1090LPU OK Lokomotiva PardubiceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D16B (17)3,6 km 160 m9 K
 
11164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE47:030:00
21095Držková BerenikaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE48:20+1:17
 
 
 
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
41096Peterová JanaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE52:46+0:36
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
301101Lehárová IvaLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE65:41+20:07
 
 
 
H18A (30)7,3 km 325 m16 K
 
1681Dekrét JakubZBM SK Žabovřesky BrnoCZE60:160:00
81097Roudný MartinLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE69:04+8:48
131099Roudný VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE75:01+14:45
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
261100Lehár AdamLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE94:06+28:20
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
61093Cinkan ZdeněkLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE47:19+8:52
 
 
 
H65A (37)3,8 km 170 m11 K
 
11696Přinda OldřichVLI Slavia Liberec orienteerinCZE36:320:00
111094Farář VáclavLPU OK Lokomotiva PardubiceCZE45:48+9:16
 
 
 
1091LTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
121109Lošáková ElaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE37:29+13:50
 
 
 
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
31108Lošáková SáraLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE28:04+6:46
 
 
 
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
131113Riby RoseLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE65:06+19:28
 
 
 
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
61103Kovářová LenkaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE57:23+5:13
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
271115Kovářová JulieLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE75:05+28:40
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
41107Lošáková IvanaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE49:50+2:38
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
251114Riby KateřinaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE66:26+21:00
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
281104Kovářová AlenaLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE86:54+44:08
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
251111Riby PhilipLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE46:25+23:47
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
101110Bílý JakubLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE55:29+8:07
 
 
 
H16B (24)4,9 km 220 m12 K
 
11073Paroulek LukášLLI TJ Loko LiberecCZE49:000:00
201112Riby ThomasLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE111:33+62:33
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
381118Würz BohuslavLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE88:14+37:40
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
391116Bruner LubošLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE80:47+34:04
401117Würz JiříLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE81:27+34:44
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
421106Kovář BorisLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE90:16+51:42
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
221105Kovář KarelLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE62:00+14:47
 
 
 
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
 
 
 
1093MAS KČT AšCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35A (16)6,8 km 300 m15 K
 
1617Minakov Alexander602 MINAKOVRUS52:080:00
111119Kovář JindřichMAS KČT AšCZE73:52+21:44
 
 
 
1095MFP VŠSK MFF UK PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
101125Nedbalová JanaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE81:32+27:41
 
 
 
D45A (35)4,4 km 195 m10 K
 
1468Wengrin Ágnes397 TIPO OCHUN45:260:00
161122Forstová LenkaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE58:52+13:26
 
 
 
H50B (24)3,8 km 170 m9 K
 
1139Dimitrov Emil193 KSO VALDI SOFIABUL38:050:00
171121Forst LiborMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE59:03+20:58
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
131126Nedbalová KláraMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE35:24+12:20
1120Forst AlbertMFP VŠSK MFF UK PrahaCZEdisk
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
121127Nedbalová MagdalenaMFP VŠSK MFF UK PrahaCZE35:24+15:44
 
 
 
1098MLA MLOK Mariánské LázněCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
51128Miturová RadkaMLA MLOK Mariánské LázněCZE52:25+7:50
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
21132Kamaryt MichalMLA MLOK Mariánské LázněCZE55:31+1:02
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
41131Milota JosefMLA MLOK Mariánské LázněCZE50:48+3:35
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
141130Fišák JanMLA MLOK Mariánské LázněCZE58:19+23:27
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
231129Fišáková Lucie JohankaMLA MLOK Mariánské LázněCZE42:11+19:07
 
 
 
1099MOV SKOB OstravaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
391133Holec HonzaMOV SKOB OstravaCZE77:02+38:28
 
 
 
1100N01 NER. PRAHA 170CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H35B (16)4,9 km 220 m13 K
 
12049Radzius Antanas479 OK LEVUOLTU50:520:00
141134Pospíšil RadekN01 NER. PRAHA 170CZE88:30+37:38
 
 
 
1101N02 NER. SMIŘICECZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
141135Panáčková AlžbětaN02 NER. SMIŘICECZE36:25+13:21
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
211136Panáčková JohanaN02 NER. SMIŘICECZE42:08+22:28
 
 
 
1102N03 NER. VŠENORYCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
171139Paldusová NelaN03 NER. VŠENORYCZE46:16+22:37
211137Marhoulová KateřinaN03 NER. VŠENORYCZE64:16+40:37
 
 
 
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
91138Marhoulová AnežkaN03 NER. VŠENORYCZE37:13+15:55
 
 
 
1104N05 NER. CHOTYNĚCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
 
 
 
1105N06 NER. BRNOCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
341142Auermüller VítN06 NER. BRNOCZE73:20+26:37
 
 
 
1106N07 NER. PRAHA 198-ICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
311143Jeřábek VojtěchN07 NER. PRAHA 198-ICZE51:45+32:05
 
 
 
1107N08 NER. EKPCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
121144Uhlíková ŠárkaN08 NER. EKPCZE49:56+4:22
 
 
 
1109N10 NER. PRAHA 130CZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
491149Rudolecká LucieN10 NER. PRAHA 130CZE77:53+32:19
 
 
 
1113N14 NER. PRAHA 198-IICZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
501156Jeřábková AnnaN14 NER. PRAHA 198-IICZE78:17+32:43
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
401155Cepník AdamN14 NER. PRAHA 198-IICZE138:06+83:37
 
 
 
1114N15 NER. BOR U TACHOVACZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
571157Matoušková ZuzanaN15 NER. BOR U TACHOVACZE93:07+47:33
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
2019Chovancová JulieN15 NER. BOR U TACHOVACZEdisk
 
 
 
1115NEJ TJ Jiskra NejdekCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
101161Holíková PetraNEJ TJ Jiskra NejdekCZE43:34+22:16
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
591162Holíková IlonaNEJ TJ Jiskra NejdekCZE105:04+59:30
 
 
 
H40B (22)4,9 km 220 m12 K
 
11272Otruba MarekPLU TJ SOKOL PlumlovCZE46:270:00
161160Holík JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE82:48+36:21
 
 
 
H75 (16)3,1 km 135 m10 K
 
1428Klawun Kendray WernerLTP OOB TJ Lokomotiva TepliceCZE48:330:00
41159Frey JaromírNEJ TJ Jiskra NejdekCZE50:45+2:12
 
 
 
1116NEK Nejdek OrienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D14A (31)3,8 km 170 m10 K
 
11694Martanová LeaVLI Slavia Liberec orienteerinCZE32:310:00
101167Nádeníčková IvaNEK Nejdek OrienteeringCZE48:10+15:39
 
 
 
D14B (12)3,2 km 140 m11 K
 
1123Berkova Monika193 KSO VALDI SOFIABUL31:430:00
21171Ziebová VeronikaNEK Nejdek OrienteeringCZE35:35+3:52
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
251166Nádeníčková PavlaNEK Nejdek OrienteeringCZE58:24+16:04
 
 
 
D16B (17)3,6 km 160 m9 K
 
11164Marešová KláraNEK Nejdek OrienteeringCZE47:030:00
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
411169Ziebová LenkaNEK Nejdek OrienteeringCZE70:38+25:04
 
 
 
H12B (23)2,4 km 70 m9 K
 
1568Bultrowicz Tymek553 KS HADESPOL24:170:00
131173Pelikán AlešNEK Nejdek OrienteeringCZE39:23+15:06
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
161172Čáslavský DavidNEK Nejdek OrienteeringCZE70:59+35:57
 
 
 
H21C (14)6,0 km 270 m12 K
 
1986Besta LukášKNC Sokol Kostelec n. Č. l.CZE64:190:00
41170Zieba JakubNEK Nejdek OrienteeringCZE76:18+11:59
 
 
 
H40A (40)6,2 km 280 m13 K
 
1308Akerman Anders277 HIIDENKIERTAJATFIN50:340:00
201163Mareš AlexanderNEK Nejdek OrienteeringCZE73:59+23:25
 
 
 
H45A (49)5,8 km 260 m13 K
 
1266Donner Mikael272 OK77FIN46:430:00
441168Nádeníček JosefNEK Nejdek OrienteeringCZE90:29+43:46
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
261165Fecko RichardNEK Nejdek OrienteeringCZE44:38+21:34
 
 
 
T-OPEN (20)2,8 km 80 m8 K
 
12153Hezroni Leor412 EMEK HEFER OCISR35:120:00
72180Koutová NaděždaNEK Nejdek OrienteeringCZE41:09+5:57
 
 
 
1117NPA SK LOB Nová PakaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D35B (15)3,5 km 160 m9 K
 
1427Wendler-groß Wiebke353 SV WISSENSCH.QUEDLINGBURGGER39:290:00
41174Podlipná VeronikaNPA SK LOB Nová PakaCZE49:45+10:16
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
112047Zikmund ZdeněkNPA SK LOB Nová PakaCZE77:15+10:13
 
 
 
1121OKP SK OK 24 PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
101175Valentová HelenaOKP SK OK 24 PrahaCZE50:52+10:32
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
61176Novák IvoOKP SK OK 24 PrahaCZE44:39+6:05
 
 
 
1122OLP PSK Olymp PrahaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
151180Slabý VáclavOLP PSK Olymp PrahaCZE64:10+25:43
 
 
 
H60B (15)3,5 km 155 m8 K
 
1540Gintautas Usas478 MKC JAVONISLTU38:580:00
21179John VladimírOLP PSK Olymp PrahaCZE41:50+2:52
 
 
 
1123ONO SKOB OstrovCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D12B (18)2,2 km 70 m8 K
 
11569Štemberová BáraTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE21:180:00
41183Holíková SimonaONO SKOB OstrovCZE28:18+7:00
 
 
 
D50A (34)4,0 km 180 m10 K
 
11653Jemelíková LadaVBM VSK Mendelu BrnoCZE40:200:00
151182Lisá MonikaONO SKOB OstrovCZE54:09+13:49
 
 
 
D55B (18)3,3 km 145 m8 K
 
1294Luovula Pia274 SALPANAWIFIN46:000:00
41181Gabrielová ŠárkaONO SKOB OstrovCZE55:39+9:39
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
262127Mrzinová HanaONO SKOB OstrovCZE90:06+35:37
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
91185Oncirk JanONO SKOB OstrovCZE35:47+4:51
 
 
 
H50A (49)4,8 km 210 m12 K
 
1956Stormer LeifKAM OK KameniceCZE38:340:00
281184Hájek JiříONO SKOB OstrovCZE60:41+22:07
 
 
 
1124OOL SK Haná orienteeringCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
271186Zdráhal TomášOOL SK Haná orienteeringCZE88:03+21:01
 
 
 
H60A (39)4,0 km 180 m11 K
 
1207Lund Rolf227 HELSINGOR SOKDEN32:180:00
41187Zdráhal RobertOOL SK Haná orienteeringCZE36:02+3:44
 
 
 
1130PCB SKP České BudějoviceCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
31192Blabla ZdeněkPCB SKP České BudějoviceCZE41:34+3:07
 
 
 
1132PEN OK RECO SportCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D50B (23)3,4 km 150 m8 K
 
1599Afonyushkina Elena594 RAMENSKOYE MOSCOWRUS44:350:00
111194Kábrtová IvaPEN OK RECO SportCZE65:08+20:33
 
 
 
H55B (19)3,5 km 155 m10 K
 
1729Eriksson Anders710 SAIK STROMSTADSWE38:270:00
1193Vydra PavelPEN OK RECO SportCZE29:13-9:14
 
 
 
1134PGP SK PragaCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D10 (24)2,2 km 70 m8 K
 
11524Baloghová MileTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE23:390:00
111216Ptáčková HanaPGP SK PragaCZE37:09+13:30
241217Novotná BarboraPGP SK PragaCZE76:15+52:36
 
 
 
D12A (22)2,6 km 80 m10 K
 
11608Novotná MichaelaTUR OOB TJ TurnovCZE23:320:00
111206Chmelařová RomanaPGP SK PragaCZE33:23+9:51
131210Vozábalová HanaPGP SK PragaCZE33:58+10:26
181205Ptáčková VeronikaPGP SK PragaCZE44:12+20:40
201211Priehodová NelaPGP SK PragaCZE50:58+27:26
 
 
 
D16A (37)4,5 km 200 m11 K
 
11247Bejvlová KarolínaPGP SK PragaCZE42:200:00
 
 
 
D20A (25)5,0 km 225 m12 K
 
11757Odehnalová TerezaZBM SK Žabovřesky BrnoCZE52:100:00
81233Janovská KateřinaPGP SK PragaCZE59:47+7:37
 
 
 
D21A (21)5,7 km 255 m13 K
 
1925Čechová TerezaKAM OK KameniceCZE53:510:00
51242Hrabánková KláraPGP SK PragaCZE64:16+10:25
61235Kožinová AnnaPGP SK PragaCZE66:21+12:30
 
 
 
D21B (36)4,5 km 200 m12 K
 
11650Vernerová RadkaVBM VSK Mendelu BrnoCZE46:250:00
91227Čtrnáctová MagdalenaPGP SK PragaCZE54:55+8:30
161225Ježková DominikaPGP SK PragaCZE61:13+14:48
171226Ptáčková KateřinaPGP SK PragaCZE61:57+15:32
181224Ježková ReginaPGP SK PragaCZE62:13+15:48
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K
 
11234Kožinová JanaPGP SK PragaCZE47:120:00
141232Janovská PetraPGP SK PragaCZE60:56+13:44
 
 
 
D55A (28)3,8 km 170 m10 K
 
11299Voltrová SvatavaROZ OK RoztokyCZE42:460:00
71228Zelená MarkétaPGP SK PragaCZE46:50+4:04
 
 
 
D70 (17)2,9 km 130 m9 K
 
1548Kocbach Bjoerg512 BERGEN TFNOR45:170:00
161195Dvořáková LadislavaPGP SK PragaCZE111:57+66:40
 
 
 
F3 (67)3,6 km 120 m12 K
 
1604Popov Alexey596 BIZONS STALINGRADRUS45:340:00
1457Bánhidy Levente395 FEHÉRLÓFIA SEHUN45:340:00
91197Brettlová MartaPGP SK PragaCZE49:08+3:34
 
 
 
F5 (41)4,9 km 220 m10 K
 
1442Varga Zsombor393 SZEGEDI BOKORUGRÓ TSEHUN54:290:00
142026Smolková AlenaPGP SK PragaCZE75:58+21:29
 
 
 
H10 (33)2,4 km 70 m9 K
 
11087Stehlík JakubLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE22:380:00
41215Svítil PatrikPGP SK PragaCZE24:37+1:59
51218Šimerka OndřejPGP SK PragaCZE25:12+2:34
81212Dočkal ŠimonPGP SK PragaCZE26:29+3:51
91213Matyšek OndřejPGP SK PragaCZE26:46+4:08
191222Svítil MartinPGP SK PragaCZE39:33+16:55
211219Chmelař DavidPGP SK PragaCZE41:16+18:38
271214Kosák EliášPGP SK PragaCZE49:07+26:29
 
 
 
H12A (21)2,8 km 85 m10 K
 
11086Stehlík ŠimonLPM OK Lokomotiva PlzeňCZE24:570:00
111209Střelba AntonínPGP SK PragaCZE37:55+12:58
171207Brettl FilipPGP SK PragaCZE46:57+22:00
191208Kosák JonášPGP SK PragaCZE58:18+33:21
 
 
 
H14A (45)4,4 km 195 m12 K
 
11572Tkáč MatějTJN OOB TJ Tatran Jablonec n.CZE30:560:00
31204Kabát MartinPGP SK PragaCZE33:16+2:20
61200Kožina ŠtěpánPGP SK PragaCZE33:23+2:27
161202Čtrnáct FrantišekPGP SK PragaCZE39:51+8:55
191201Hřivna JakubPGP SK PragaCZE41:45+10:49
241244Kolář MatyášPGP SK PragaCZE43:30+12:34
 
 
 
H14B (25)3,7 km 165 m12 K
 
1977Hnízdil MatějKAS KOB Kamenický ŠenovCZE35:020:00
91203Šimerka JakubPGP SK PragaCZE62:48+27:46
 
 
 
H16A (43)6,6 km 295 m13 K
 
1932Gajda JanKAM OK KameniceCZE47:220:00
51231Janovský TomášPGP SK PragaCZE53:29+6:07
 
 
 
H18B (10)5,7 km 250 m13 K
 
1881Bek OndřejCHA OK ChrastavaCZE58:210:00
91199Čtrnáct ŠimonPGP SK PragaCZE168:04+109:43
 
 
 
H20A (23)7,8 km 350 m19 K
 
1827Koštejn VítDOK OK DoksyCZE62:120:00
161252Novák AlešPGP SK PragaCZE86:57+24:45
 
 
 
H21A (45)8,2 km 370 m19 K
 
1157Atanasov Vladimir195 BEGUN VARNABUL67:020:00
51230Janovský TomášPGP SK PragaCZE73:38+6:36
 
 
 
H21B (28)7,0 km 315 m15 K
 
1888Kadavý PetrCHA OK ChrastavaCZE65:460:00
221246Uhlíř MarekPGP SK PragaCZE88:54+23:08
 
 
 
H21E (35)9,4 km 420 m21 K
 
11256Kubát PavelPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE68:550:00
23024Flašar JanPGP SK PragaCZE69:03+0:08
61254Navratil SimonPGP SK PragaCZE71:53+2:58
191240Landovský JakubPGP SK PragaCZE78:10+9:15
231239Hora VojtěchPGP SK PragaCZE79:58+11:03
281241Veselý JakubPGP SK PragaCZE84:13+15:18
 
 
 
H55A (48)4,5 km 200 m11 K
 
1422Spengler Andreas351 ESV LOK DESSAUGER47:130:00
21236Kožina PetrPGP SK PragaCZE49:25+2:12
 
 
 
H65B (22)3,2 km 140 m9 K
 
1766Sikora MiroslavBOV TJ Baník Ostrava OKDCZE40:430:00
171229Zelený VladimírPGP SK PragaCZE59:07+18:24
181237Kolský AlexanderPGP SK PragaCZE61:49+21:06
 
 
 
H70 (23)3,5 km 155 m9 K
 
1909Švadlena JiříCHC K.O.B. ChoceňCZE34:520:00
201196Dvořák JaromírPGP SK PragaCZE74:29+39:37
 
 
 
T10 (38)2,8 km 80 m8 K
 
11777Mrkvica VáclavZLH OOB TJ Zlaté HoryCZE23:040:00
91220Brettl TobiášPGP SK PragaCZE32:39+9:35
161223Priehoda ErikPGP SK PragaCZE38:31+15:27
311221Dočkal ŠtěpánPGP SK PragaCZE61:08+38:04
 
 
 
T10P (53)2,8 km 80 m8 K
 
11141Kruliš JanekN05 NER. CHOTYNĚCZE19:400:00
322199Marhoulová AlžbětaPGP SK PragaCZE59:09+39:29
 
 
 
1135PHK OK 99 Hradec KrálovéCZE
místoStČíJménoOddílStátČasZtráta
D18A (21)4,9 km 220 m13 K
 
1126Mitkova Borislava193 KSO VALDI SOFIABUL45:380:00
111257Kubíčková JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE62:47+17:09
 
 
 
D21C (17)3,2 km 145 m9 K
 
11409Bauerová KateřinaSKV TJ Slovan Karlovy VaryCZE39:190:00
21260Šenkýřová JanaPHK OK 99 Hradec KrálovéCZE42:45+3:26
 
 
 
D40A (31)4,4 km 200 m11 K